PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۩۞۩مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2012/13 آرسنال - بایرن۩۞۩

feri71
02-11-2013, 23:01
به نام خدا

هرگونه بحث در مورد دیدار آرسنال و بایرن در این تاپیک صورت خواهد گرفت. با تشکر

AmirUtd
02-13-2013, 20:51
به نظر من در مورد بایرن و آرسنال میتونم بگم آرسنال میتونه بایرن رو شکست بده و جوانان ارسن ونگر روحیه ی بهتری نسبت به بایرن داره و با این حساب من گفتم آىسنال میبره..

Abdollah 202
02-14-2013, 18:28
خب هر دو تیم بازی سختی رو دارن و نمیتونیم بگیم که کدوم صعود میکنه . من نه به طور قطعی میتونم بگم آرسنال صعود میکنه و هوادارای بایرن هم اگه منطقی نگاه کنند مسلما نمیتونند به صورت قطعی خودشونو برنده اعلام کنند . این جور بازی ها رو فقط میشه منتظر وایستاد که ببینیم چی میشه و من به هر حال امیدوارم آرسنال ببره و بره مرحله ی بعد و همونطور که بایرن کار سختی داره ، آرسنال هم واسه صعود کار سختی داره . اما به هر حال من امیدوارم roz::

shiraz-sport
02-14-2013, 21:00
من میگم که در مجموع دو بازی ارسنال برنده این بازیه چون میدونم شاگردان ونگر خوب کارشون رو بلدند و همانند رئال ضد حمله های سریع و برق اسایی رو میزنن ...
اما یه مشکلی که وجود داره در دفاع ضعیف هستن و این میتونه کار دستشون بده اما من به ارسنال تیم محبوبم اعتماد دارم و میدونم که برنده این بازیه
اما بایرن هم نمیشه دست کم گرفت با مربی جدیدشون یعنی گوادیولا ... اونا هم هماهنگ و عالی بازی میکنن دو گوش چپ و راستشون واقعا سرعتی هستند ریبری و روبن ..
من بازم میگم ارسنال رو مستحق پیروزی میدونم چون هم خوب ضد حمله میزنند و هم خوب حفظ توپ میکنند ...
به امید پیروزی ارسنال

feri71
02-19-2013, 10:48
انصافا امشب بازی جالبی رو شاهد خواهیم بود چون دو تیم زیاد با هم رو در رو نمیشن ( بر خلاف میلان و بارسا :nishkhand: ) و اهداف و روش های کلی دو باشگاه با هم متفاوته و این میتونه جذابیت این بازی رو افزایش بده. البته یه شباهتی که به هم دارن اهمیتی هست که هر دو برای بازیکنای جوان قائلَن و کمتر شاهد این هستیم که دو تیم خرج های گزاف برای خرید ستاره انجام بدن.
وضعیت دو تیم در بازیای داخلی هم کاملا متفاوته. آرسنال اوایل همین هفته در عین شگفتی از FA Cup هم کنار رفت تا آخرین امیدش در این فصل رسیدن به موفقیت در لیگ قهرمانان باشه. اما بایرن در بوندسلیگا با توجه به اختلاف امتیازش با رقباش میشه گفت از همین الآن شیرجه زده به سمت قهرمانی و به نظر میرسه بعد از 3 سال ناکامی امسال به راحتی این عنوان رو تصاحب میکنه.
قبلا دو تیم چهار بار در لیگ قهرمانان با هم بازی کردن که سهم بایرن 2 برد و آرسنال 1 برد بوده و 1 بار هم کارشون به تساوی کشیده شده. من فک میکنم امشب در ورزشگاه امارات آرسنال 1-0 میبره اما در آلیانس آره نا بایرن یجوری میبره که خلاصه صعود کنه مثلا برد 3-1 .

mehdi30100
02-19-2013, 20:19
هرچند دوست دارم آرسنال ببره ولی با بازیهایی که از بایرن دیدم آرسنال شانسی برا پیروزی نداره............:babaa:

GOLL
02-19-2013, 20:35
looking for return

ArsEnaL

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

متاسفانه سايتهاي غير متخصص و فوتبالي ايراني هيچ دركي از آرسنال ندارن و شايد 89% تحليلهاي اين بازي به اين اختصاص داده شده به ايكه آرسنال در دوران افت خودش به سر ميبره و با يه نگاه به جام حذفي و جدول مهر باختن رو براي آرسنال نهايي ميكند.

اين چند ماه گذشته آرسنال نتايج قابل قبولي نداشته و باختها هم اكثرش به خاطر كم كاري بازيكها بوده اما درست نيست كه بازي هاي ليگ رو به جام باشگاه ها ربط داده بشه
آمار چند سال گذشته آرسنال در جام قهرمانان خوب بوده و مسائل داوري رو در حذف شدنها كم نبوده +محروميت هايي كه هميشه با ونگر بوده

همه دارن آرسنال رو به بهانهاي مختلف محكوم به شكست ميكنن درحالي كه هيچ كس از درون تيم خبر نداره ،فقط تا چند ساعت ديگه نبرد آرسنال با خودشون و منتقدها شروع ميشه..

حريف امشب بايرن نيست ،حريف اصلي خودشون هستند كه بايد همه انرژي شون رو صرف انجام بازي هميشگي و زيبا شون كنند ..
پارسال اوايل بازي با ميلان(دور رفت)هيچكس بازي نميكرد و بازي دست ميلان افتاد اميدوارم اين بازي ادامه بازي برگت ميلان بگيرن و انتقام بگيرن..

آلماني ها با سبك فزيكي و تاكتيكهاي كاملا آلماني قبل از تاكتيكهاي گل زدن بايد به دنبال مهار عناصر هجومي آرسنال باشن ،شوتهاي از راه دور لوكاس پودلسكي ،سرعت ماوورايي والكات و تيز هوشي و فرصت طلبي ويلشر ،پاسهاي با دقت آرتتا در پشت مدافعان و عمق ميتونه اجازه ي فكر كردن رو هم از بابرن بگيره ..
ضعف آرسنال عمق دفاعه كه به نظر من اگر سانيا دفاع وسط باشه ميتونه قبل از رسيدن پاس به هدف بايرني ها جلو توپ رو بگيره ،نبود مونرئال ميتونه به ضرر تيم باشه چون ونگر به خاطر مشكلات دفاعي اين بازيكن رو جذب كرد و حالا..(مونرئال براي مالاگا تو اين جام بازي كرده بود و طبيعي بود كه اجازه بازي كردن نداره!اشكال نداره سال ديگه..)
مغز اصلي حملات بايرن مونيخ ريبري :ونگر حتما براي بستن راهاي نفوذ بايرن اين بازيكن رو مهار ميكنه ،گزينه بعدي توماس مولر توانايي هر نوع شوت رو داره مطمنا امشب شوتهاي زيادي خواهد كشيد اما ژسني از قبل قابلتهاي خودش رو در برابر رو نوع شوتي رو نشون داده بازي سختي در انتظار ژسني و مولر پيش بيني ميشه

سيستم ثابت آرسنال 3-3-4 و بايرن1-5-4:
سيستم بايرن در اصل همون 1-3-2-4 كه آرسنال هم سالهاي زيادي با اين سيستم سروكار داره ،به هرحال آرسنال در خط هافبك و حمله سرعت بشتري داره و دونده تر از بايرن هستن تنها نقاط ضعف دوتيم مدافعانشون هستن كه بيشتر آرسنال درگيرشه ،اگر ونگر بتونه با حمله ديوار دفاعش رو تضمين كنه حتما آرسنال برنده اس يك ودوها و اورلپهاي بايرن فقط با گرفتن هر موقعيت از اين تيم امكان پذيره و بازي پوششي و تهاجمي هافبك ها آرسنال ...

من بازي رو يك صفر به نفع آرسنال پيش بيني ميكنم با دوليل:
يك آرسنال با وجود نتيجه هايي كه به دست آورده جام قهرمانان رو دست كم نميگيره و هميشه هم بهترين بازي هاشون تو جام قهرمانان بوده حتي اگر ته جدول هم باشن براشون فرقي نداره
دو-بايرن با وجود بازي قدرتمندي كه دارن هيچ گاه حريف خلاقيت و هوش و تكنيكهاي بازيكنهاي آرسنال نميشن
2 مورد بالا كاملا تابع بازيكتهاي آسناله كه امشب بازي خودشون رو انجام بدن و حريف اصلي شون هم خودشون باشه نه تيم بايرن مونيخ...

مصاحبه مربيتن دوتيم:

آرسن ونگر

به اندازه کافی تجربه دارم تا متوجه باشم این دیدار 180 دقیقه است. باید در ذهن خود این موضوع را قرار دهیم که 180 دقیقه برای صعود زمان داریم و نباید در بازیمان عجله کنیم. مهم است که برای پیروزی در این رقابت بازی کنیم و در برخی مراحل مقابل تیم های خوب قرار می گیریم. به کیفیت، روحیه و توان ذهنیمان ایمان دارم بنابراین فردا خواهید دید!

مهم است که با باور بازی کنیم، در مجموع در روند خوبی قرار داریم. حقیقت این است که در 11 دیدار گذشته لیگ 2 شکست داشته ایم. نتیجه 0 - 0 در خانه نتیجه بسیار خوبی در دور حذفی لیگ قهرمانان است اما ما یک تیم هجومی هستیم و سعی می کنیم هجومی کار کنیم و گل بزنیم.

ما یک روش بازی داریم که همه می شناسند، ما با ذهنیت مثبتی بازی می کنیم. کیفیت لازم برای پیروزی را داریم و پذیرش ذهنی آن مهمتر از هر چیز دیگری است. مساله مهم این است که انچه مردم می گویند را فراموش کنیم و با قدرت های خود بازی کنیم. ما برای باشگاه فوتبال آرسنال در جمع 16 تیم نهایی لیگ قهرمانان بازی می کینیم و باید نشان دهیم که توان ذهنی کافی داریم.

بطور متوالی خود را به جمع 16 تیم پایانی رسانده ایم اما آنچه اکنون می خواهیم این است که به دورهای بالاتر برویم. معتقدم که موقعیت فوق العاده ای است که این کار را انجام دهیم زیرا باور دارم تیم قدرتمندی داریم.

یاپ هینکس

فکر میکنم سال گذشته فصل فوق العاده ای برای ما بود اما در بایرن مونیخ اگر فاتح جام نشوید انوقت به اندازه کافی خوب نیستید. در این فصل در کارهای دفاعی تغییر کرده ایم و مساله مهم برای من این است که همه بازیکنان باید یاد بگیرند دفاع و حمله کنندف هر بازیکن در نوبه خود یک مدافع و یک مهاجم است.

دو سال بدون جام در بایرن، باید کاری برای ان انجام دهیم. بازیکنان آن اشتیاق و انگیزه را برای موفقیت دارند و بسیار مهم است که رو به جلو حرکت کنیم. قبلا این موضوع را در لیگ و همچنین در جام حذفی و لیگ قهرمانان نشان داده ایم که این تمایل و انگیزه را در اختیار داریم. لیگ قهرمانان خاص است زیرا در بالاترین سطح بازی می کنید بنابراین حتی به تلاش بیشتری نیاز دارید.

آرسنال تیم بسیار خوبی است، خصوصا در فاز هجومی بنابراین باید در دفاع بسیار مراقب باشیم و سپس کار هجومی خود را انجام دهیم. انها سنت ها و تاریخچه بسیاری دارند، آنها فوتبالی بر مبنای پاسکاری ارائه می کنند. آنها در لیگ پنجم هستند و حریف متفاوتی برایمان هستند. می توانید ببینید که تیم های ونگر چگونه بازی می کنند چراکه انها سبکی خاص و پویا دارند. من نتیجه را پیش بینی نمی کنم اما از نقطه نظر مربی تیم فکر می کنم که اگر در بالاترین سطح بازی خود ظاهر شویم می توانیم در این دیدار پیروز شویم.

محرومين و مصدومين دوتيم:

Arsenal: Gibbs (thigh), Koscielny (knock), Monreal (ineligible)

Bayern: Boateng (suspended), Badstuber (knee), Pizarro (illness)

نتايج بازي هاي رو در رو:

در آخر اميدوارم شاهد بازي زيبايي از دوتيم باشيم %

Bahador~2B
02-19-2013, 20:53
آرسنال - بایرن مونیخ

آرسنال و بایرن در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف یکدیگر بروند.

آرسنال طی دو فصل گذشته رقابت خود در لیگ قهرمانان را در همین مرحله به پایان رسانده است و اکنون آماده هستند تا به بایرن نشان دهند که نمی خواهند اشتباهات 2 سال گذشته خود را دوباره انجام دهند. آرسنال فصل گذشته در بازی رفت در همین مرحله شکست دردناک 4-0 را در مقابل میلان پذیرا شد و در بازی برگشت توانست تا با نتیجه 3-0 بازی را از حریف خود ببرد اما در نهایت با نتیجه 4-3 حذف شد. اما بایرن در 3 فصل گذشته از این مرحله عبور کرده است. تیم اول گروه اف امیدوار است تا این بازی نیز مشابه بازی ها گذشته در این مرحله باشد.

دیدار های قبلی:

دو تیم یکدیگر را در همین مرحله در فصل 05/2004ملاقلات کردند و بایرن توانست تا در خانه خود با نتیجه 3-1 با گل های پیزارو آرسنال را شکست دهد و همین کافی بود تا آرسنال علاوه بر پیروزی 1-0 در بازی برگشت حذف شود.

ترکیب دو تیم در استادیوم هایبوری در آن سال به ترتبیب زیر بود:

آرسنال: لمن، لارن، سندروس، توره،کول، ویرا، لیونبرگ ( ون پرسی 80)، فلامینی (فابرگاس 63)، ریس (پیرس 63)، برکمپ، هانری

بایرن مونیخ: کان، سانیول، لوسیو، کواچ، دمیکلیس، لیزارازو، بالاک، سالی حمیدزیچ (هارگریوس 90) ، دایسلر (زیروبرتو 73) پیزارو، گوئررو (لینکه 85)

4 سال قبل دو تیم یکدیگر را در دور دوم گروهی که بایرن با کسب پیروزی 1-0 خانگی و تساوی 2-2 در خانه آرسنال این تیم را پشت سر گذاشت.

پیشینه دیدار:

آرسنال برای سیزدهمین فصل پی در پی است که به این مرحله راه پیدا می کند و می خواهد تا این بار برای اولین بار بعد از سال 2010 به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند.

بهتر است تا نگاهی به پیشینه بازی های آرسنال با تیم های آلمانی بیندازیم:
-آرسنال در دور گروهی در خانه خود در برابر شالکه با نتیجه 2-0 شکست خورد و رکورد 45 بازی خانگی بدون شکست این تیم توسط شالکه شکسته شد.
-آرسنال در برابر تیم های آلمانی در خانه 9 پیروزی یک تساوی و 2 شکست را در کارنامه خود به همراه دارد.
شاگردان آرسن ونگر دو بازی خانگی دیگر خود در دور گروهی را در برابر مون پولیه و المپیاکو به ترتیب با نتیجه 2-0 و 3-1 پیروز شدند. اما در بازی های خارج از خانه در برابر شالکه با نتیجه 2-2 متوقف شدند و از المپیاکو نیز با نتیجه 2-1 شکست خوردند . تنها توانستند تا با نتیجه 2-1 مونتپلیه را شکست دهند.
-بایرن نیز با کسب نتیجه 3-1در برابر باته بوریسوف در بازی رفت سورپرایز شد اما در ادامه لیل را با نتیجه 1-0 شکست داد و در برابر والنسیا نیز به تساوی 1-1 رسید. اما در خانه بایرن موفق شد تا 12 گل به ثمر برساند و والنسیا را با نتیجه 2-1 شکست دهد و لیل و باته بوریسوف را با نتایج 6-1 و 4-0 در هم بکوبد.
-آرسنال سومین حریف انگلیسی بایرن طی 2 فصل گذشته است. بایرن در فصل گذشته در دور گروهی با منچستر سیتی رو به رو شد و با نتیجه 2-0 در آلیانز آرنا پیروز شد و با همین نتیجه در منچستر شکست خورد و در فینال نیز در مونیخ با تیم چلسی رو به رو شد.

-شکست در ضربات پنالتی در برابر چلسی و کسب نایب قهرمانی به معنای سومین شکست در برابر تیم های انگلیسی در فینال بود سال 1982 در برابر استو ویلا و 1999 در برابر منچستر یونایتد. البته بایرن در سال 1975 لیدز یونایتد را شکست داد تا یکی از چهار قهرمانی اروپایی خود را کسب کند.

-رکورد بایرن در برابر تیم های انگلیسی 13 برد و 12 مساوی و 10 شکست بوده و بیرون از خانه نیز 2 پیروزی 7 مساوی و 6 شکست را در کارنامه خود ثبت کرده است.

بایرن در 4 دیدار گذشته خود در انگلیس شکست خورده است و در 5 سفر خود به لندن هیچ گاه موفق به پیروزی نشده است. آن ها در برابر آرسنال به یک تساوی و یک شکست دست پیدا کردند و همچنین در برابر چلسی نیز در دور یک چهارم نهایی 05/2004 متحمل شکست 4-2 شدند و در سال 84/1983 در دور سوم جام یوف در برابر تاتنهام با نتیجه 2-0 شکست خوردند. همچنین در برابر تاتنهام در سال 83/1982 نیز به تساوی رسیدند اما در مجموع با کسب پیروزی 5-2 از این تیم عبور کردند.

نقاط تقابل:

-لوکاس پودولسکی بین سال های 2006 تا 2009 برای بایرن 71 بازی کرده است و 15 گل نیز به ثمر رسانده او همچنین 6 سال را در تیم کلن حضور داشته و در 10 رویارویی خود در برابر بایرن تنها یک بار پیروز بوده است.

-مرته ساکر که در ژانویه 2011 در شکست خانگی 3-1 برمن در مقابل بایرن زننده تک گل این تیم بود نیز در این بازی حضور خواهد داشت.
طی سال هایی که مرته ساکر در لباس برمن توپ می زد 16 بار در مقابل بایرن قرار گرفته است که تنها یک بار موفق به پیروزی شده است.
از طرفی مرته ساکر و پیزارو بین سال های 2008 تا 2011 در برمن هم تیمی بودند.

-توماس روسیچکی در 149 بازی بوندس لیگایی خود 20 گل به ثمر رسانده است و طی سال های 2001 تا 2006 با لباس دورتموند به یک قهرمانی بوندس لیگا نیز رسیده است.

-آرین روبن در بازی آرسنال و چلسی در 18 دسامبر 2005 موفق شد تا یکی از 2 گل چلسی را با آرسنال بزند. روبن طی سه سال حضور در چلسی 4 بار با آرسنال رو به رو شد و هیچ گاه شکست نخورده است.

-فرانک ریبری در کنار سانیا ، آبو دیابی ، ژیرود ، اسکیلاچی و کوشیلینی در تیم ملی فرانسه هم بازی است.

-ژیرو در بازی مقابل آلمان در فبریه سال 2012 یکی از دو گل تیمش را به ثمر رساند و این در حالی بود که کروس و بواتنگ در زمین بودند گومز و مولر در نیمه دوم به تیم اضافه شدند و نویر نیز در ترکیب حضور نداشت.

-آرون رمسی نیز با لباس تیم ولز در مقدماتی جام جهانی 2010 در برابر آلمان متحمل شکست 2-0 شد که در آن بازی شوان اشتایگر لام گومز و هم تیمی های رمسی مرته ساکر و پودولسکی در پیروزی آلمان در 1 آپریل 2009 در کاردیف نقش داشتند.

AL1reZA
02-19-2013, 22:04
چقدر امسال بازی های زیبا داریم. امشب شاهد دور رفت بازی آرسنال - بایرن هستیم.

آرسنال در لیگ خوب کار نکرده و بن نظر افت داشته.اماباید بگم جو لیگ قهرمانان با لیگ فرق می کنه.بازی در خانه آرسناله و باید نهایت استفاده رو ببره و سعی کنه گل نخوره.

به نظر من امشب بایرن کار سختی داره و باید مواظب ضدحملات آرسنال باشه...

نظر خاصی ندارم امیدوارم بازی زیبایی از آب در بیاد. من در این مرحله و در این بازی طرفداره آرسنالم. امیدوارم بتونه بایرنئ حذف کنه.

اما در نهایت فکر کنم بایرن صعود کنه....

Mohammad
02-20-2013, 12:44
آرسنال 1-3 بایرن

همونطور که پیش بینی میشد بازی پرگلی از آب در اومد و در نهایتم پیروزی برای بایرن بدست اومد . آرسنال در بدترین شرابط ممکن و بایرن در بهترین شرایط ممکن بهم خوردن و با هم بازی داشتن که از قبل هم میشد برد بایرون پیش بینی کرد من خودم برد بایرنو با اخلاف یه گل پیش بینی کرده بودم ولی دیشب انقدر شسنی تو دروازه بد کار کرد که هرچی تو تو چارچوب بود بوی گلو میداد . شاید گل اول تقصیر دفاع بود ولی روی گل دوم و یه سیو اشتباه توپو انداخت جلوی پای بازیکن بایرن و گل سومم که فاجعه بود توپی که بلوک شد چقدر راحت گل شد واقعا دروازبانی تو آرسنالم شده داستانی برای خودش . از اینها گذشته قبل از بازی مطبوعات انگلیس خیلی فشار روی آرسنال اوردن و مخصوصا ارسن ونگر که همه و همه دست به دست هم دادن تا تیم ببازه . جالبه فشار تا حدی روی ونگر بود که قبل از بازی در اومد گفت ما میبازیم تا دل همه شما رو خوشحال کنیم ؟ شب تلخی بود برای طرفداران آرسنال و از اونر شب رویایی بایرنیها به هر حال تبریک میگم به بایرنیا که حقشون برد بود و از اونور باید ارسنالیها امیدوار باشن به روزهای آینده . بنظرم خیلی زوده که ونگرو برکنار کرد . شاید نتایج نتایج خوبی نباشه ولی تقصیر ونگر نیست شاید اگه باشگاه و مدیران و سران آرسنال بوجه رو برای ونگر بیشتر کنن تا بتونه با دست بازتر بازیکن بگیره و تیمو تقویت کنه بشه نتایج بهتری گرفت . به هرحال رفتن ونگر همه چیزو خراب تر میکنه و امیدوار این اتفاق نیوفته .ارسنالم دیگه هرچی جام بودو عملا از دست داده. حالا دیگه باید به فکر اومدن بین سه تیم برتر باشه تا بتونه سهمیه فصل بعد رو بگیره . به امید روزهای بهتر

Bahador~2B
02-20-2013, 13:16
آرسنال - بایرن مونیخ به روایت تصویر

GOLL
02-20-2013, 18:42
مصاحبه آرسن ونگر پس از شکست مقابل بایرن مونیخ

"بایرن تیمی با کلاس است"

در مورد بازی رفت...

ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم که در نیمه اول از هر فرصتی که ایجاد کرد بهره لازم را برد.ما 5 دقیقه آغازین خوبی داشتیم. شما می توانستید ببینید که ما کمی مضطرب بودیم و از سوی دیگر بایرن با اعتماد به نفس تمام ظاهر شد و ما تاوان آن را دادیم. واضح است که وقتی 2-0 عقب افتادیم کار بسیار دشوار شد اما در نیمه دوم نبرد خوبی انجام دادیم و نتیجه را 2-1 کردیم. به نظر می رسید که می توانیم بازی را 2-2 کنیم اما متاسفانه گل دیگری را دریافت کردیم. 3-1 شدن بازی ضربه مهلکی به تیم بود. از آنجا به بعد می توانستید ببینید که ما ممکن بود حتی گل دیگری را نیز دریافت کنیم زیرا دیگر ساختار خود را حفظ نکرده بودیم. 10 دقیقه پایانی بسیار دشوار بود ، آن هم با نتیجه 3-1. تا زمانی که بازی 2-1 بود به نظر می رسید که امکان 2-2 شدن بازی وجود دارد اما وقتی بازی 3-1 شد بیشتر به نظر می رسید که ما ممکن است گل دیگری نیز بخوریم.

در مورد شانس آرسنال برای صعود از این مرحله...

اجازه دهید حقیقت را انکار نکنیم ، انجام این کار مقابل تیمی با این کیفیت بسیار دشوار است. آنها نمی توانستند کیفیتی که ما امشب از آنها دیدیم را نداشته باشند و در دو فینال از سه فینال اخیر لیگ قهرمانان حضور داشته باشند. ما باید بهترین عملکرد خود را در آنجا ارائه دهیم و امیدوار باشیم که همه چیز مطابق میل ما پیش رود و برای بازی برگشت کمی اعتماد به نفس خود را بازسازی کنیم تا در آن بازی با باور و اعتماد به نفسی ظاهر شویم که به آن نیاز داریم.

در مورد واکنش نشان دادن به باخت مقابل بلکبرن...

فکر می کنم امروز واکنش خوبی از خود نشان دادیم ، بازیکنان تمام توان خود را گذاشتند. ما مقابل تیمی بازی کردیم که هیچ تردیدی در مورد کیفیت آنها وجود ندارد. آنها در 6 ماه گذشته وضعیتی داشته اند که همه چیز برایشان مثبت است و شما می توانستید ببینید که تمام بازیکنانشان اعتماد به نفس دارند تا با تمام توان خود بازی کنند. که این مساله در حال حاضر در مورد ما صدق نمی کند. اما در مدت سه هفته مسائل می توانند به سرعت تغییر کنند بنابراین بیایید امیدوار باشیم که ما می توانیم چنین کاری بکنیم.

در مورد اینکه سطح اعتماد به نفس دو تیم بود که این تفاوت را رقم زد یا خیر...

نه ، شما باید به خاطر کلاسشان نیز به آنها اعتبار بدهید. آنها یک تیم با کلاس هستند. در مقاطعی از نیمه اول و در نیمه دوم من اعتقاد دارم که به آنها نزدیک شدیم و می توانستید این را حس کنید که ما زهر دار شده بودیم اما بعد آنها تغییراتی دادند ، دفاعی تر شدند و روی ضد حملات کار می کردند. برای ما دشوار بود که ایجاد موقعیت کنیم.

در مورد دفاع و یارگیری ضعیف تیم...

کمی با استرس بودیم. ما می خواستیم که خوب عمل کنیم. آنها در هر دو جناح به وسیله دو مدافع کناری خود خوب نفوذ می کنند. احساس می کنم که امشب فیلیپ لام و آلابا در حرکات رو به جلو خود برجسته ظاهر شدند. هر گاه که آنها نبرد بر سر توپ را برنده می شدند ، خطرات زیادی را از جناحین برای ما ایجاد می کردند. تقابل با آن برای مدافعان ما بسیار دشوار بود. در مقاطعی ما در دفاع کم تعداد بودیم زیرا باید زیاد رو به جلو حرکت می کردیم. آنها تیم با کیفیتی هستند. باید از این بابت به آنها اعتبار بدهیم.

در مورد غلبه کردن بر این اضطراب...

در حال حاظر پاسخ دادن به این سوال دشوار است. نتایج هستند که آن را رقم می زنند. این مساله کمی به خاطر دور باطل زدن است.

در مورد عصبانیت شما در کنفرانس خبری روز دوشنبه...

عصبانیت دیروز من به خاطر عقاید دیگران نبود ، به خاطر اطلاعات منتشر شده بود. از نگاه من شما مطبوعات دو رسالت دارید ، یکی اینکه نظراتتان را منعکس کنید و دیگر اینکه به مردم اطلاعات بدهید. وقتی که شما بدون چک کردن با ما اطلاعات غلط به مردم می دهید من عصبانی می شوم زیرا احساس می کنم که این توهین است. وقتی شما نظرات خودتان را بگویید من همیشه آن را خواهم پذیرفت. در 16 سال گذشته من هرگز در مورد هیچ عقیده و نظری نزاع نداشته ام. زمانی که شما اطلاعات غلط منعکس می کنید ، کسی را که روزنامه شما را میخرد فریب می دهید. این دلیلی است که چرا من عصبانی بودم. من 16 سال اینجا کار کرده ام و شما می توانستید قبل از اینکه اطلاعات را منعکس کنید این مساله را با باشگاه چک کنید ، می توانستید با من چک کنید. اگر من اطلاعاتی را از روزنامه شما می خوانم انتظار دارم که آن درست باشد. این دلیلی است که چرا من عصبانی بودم. فکر می کنم که در این زمینه حق با من بود. شما می توانید هر نظری راجع به یک بازی فوتبال بدهید و من آن را می پذیرم. می توانید بگویید که من مربی بدی هستم و من آن را خواهم پذیرفت اما زمانی که شما اطلاعات غلطی را منتشر می کنید آن را نمی پذیرم.

در مورد خریدن مدافعان جدید...

الان این اطلاعات است یا یک نظر است؟! من تنها به این فکر می کنم که مدافعان ما با کیفیت هستند و پنجره نقل و انتقالات بسته است. آن اطلاعات است. بایرن یک تیم با کیفیت است که می تواند هر تیمی را در اروپا شکست دهد. در درجه اول ما کمی فاقد اعتماد به نفس بودیم همان طور که اکنون هستیم. این مساله حتی از آنها تیم بهتری ساخت.

در مورد بازگشت به لیگ قهرمانان...

ببینید ، ما دو نبرد خواهیم داشت اما شاید نبرد آسان تر این خواهد بود که به لیگ قهرمانان بازگردیم. اما ما باید همه توان خود را بگذاریم تا تلاش کنیم و اوضاع را در بازی برگشت تغییر دهیم. این مساله که با دو گل اختلاف عقب بوده باشیم قبلاً برای ما اتفاق افتاده است. این یکی از اتفاقات مثبتی است که قبلاً افتاده است. ما در گذشته اوضاع را تغییر داده و شرایط را برعکس کرده ایم ، بنابراین نمونه هایی از جبران اختلاف دو گل داشته ایم.

در مورد کیفیت تیم...

بازیکنانم کیفیت دارند اما پاداش خود را نمی گیرند. ما به خاطر تلاش و نمایش هایمان پاداش نگرفته ایم. من هنوز به بازیکنان و تیمم باور دارم. اما بر اساس شواهد امشب ، به وضوح کارهای زیادی است که باید انجام دهیم.

GOLL
02-20-2013, 19:19
حق آرسنال اصلا باخت نبود حداقل مساوي بود،بايرن از دونه دونه موقعيتهاش استفاده كرد..

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
آمار بازي گوياي نقاط ضعف و قدرت دو تيم هست
بايرن 70 درصد موقعيتهاي حمله اش رو غافلگيري بازيكنهاي آرسنال زد و به گل رسيدن ،به نظرم آرسنال اصلا بد نبود عالي هم بودن تنها ايراد بازيكنها فقط استرس بود هميشه همينطوره نيمه دوم ترسشون از بين ميره اما اميدوارم بازي برگشت از اولش عالي باشن
اگر گل دوم رو نميخورديم مطمئنم كه الان آرسنال برنده بازي بود گل سوم هم كه كلا همه چيز رو نابود كرد اشتباه جمعي مدافعان ثمرش گل بايرن بود
البته بايرن واقعا با نظم حمله ميكرد و زياد فريب ميدادن هينكس با اوردن آرين روبن ضعف حملات بايرن رو جبران كرد تو اون شرايط كه آرسنال حمله ميكرد و بايرن بازي دفاعي بهترين راه همين بود
ويلشر خيلي خوب بازي رو انتقال ميداد اضاف شدن هاي سانيا هم مثل هميشه خوب بود
دركل والكات چند بار موقعيت پاس گل داشت كه نداد حرفهاي خياباني هم كه رو اعصاب بود البته جديدا فردوسي پور رو هم نميتونم تحمل كنم فك ميكنه مسي يا رونالدو شده!يه نود دستشه كل فوتبال رو نابود ميكنه كه برنامه اش و خودش جذاب تر بشن..!
پودولسكي عملا نميتونست كاري كنه آرسنال ميتونست بازيكن هدفش پولدي باشه اما انگار يه سمت تيم فلج شده بود...
نميدونم تا كي استرس ميخواد جام هاي مختلف رو از بين ببره
درباره گريه ونگر هم واقعا متاسفم با كدوم مربي تو دنيا اينجوري رفتار ميشه ؟رسانه هاي انگليس بد روش زوم كردن با درست كردن جو بد برا تيم اونم قبل از بازي مهمي مثله ديشب فقط تيشه به ريشه آرسنال زدن بود!...

جدا از بازي ديشب باشگاه آرسنال برنامه هاش رو بايد مشخص كنه اگر واقعا جام ميخوان بايد خرج كنن و جلو خروج بازيكنها رو بگيرن
مثلا رئال اگر هدفش قهرمانيه مياد راموس و آلونسو و رونالدو رو ميفروشه؟
امسال از دست دادن سانگ بيشتر از هر بازيكني به تيم ضربه وارد كرد دفاع آرسنال رو نابود كردن اصلا فاجعه بود چجوري به ذهنشون خطور كرد سانگ بره؟
رفتن رابين هم درسته كه تا الان احساس نشده اما اگر ديشب بودش ميتونست تو يه لحظه نتيجه رو عوش كنه كاري كه مقابل بارسلونا انجام داد
سمير نصري و فابرگاس هم كه فروششون برگ زرين شد..
فابرگاس و خيلي از بازيكنهايي كه رفتن هنوز دوس دارن تو آرسنال بازي كنند،وقتي باشگاه مخالف حرف ونگر عمل كرد و به جاي متقاعد كردن رابين قيمت روش گذاشتن معلومه كه بازيكن از باشگاه زده ميشه و نامه خداحافظي اش رو مي نويسه..
خلاصه اگر تركيب بازي ديشب سانگ و فابرگاس و نصري، رابين، هانري رو داشت الان بايرن چند تا گل خورده بود..

حالا بايرن مونيخ تمام برنامه هاشون رو برا قهرماني ميبندن هر بازيكني رو كه بهش احتياج داشته باشن با هر قيمتي ميخرن معلومه كه بايد نتيجه بگيرن
ونگر داره با بازيكنهايي كه تو تيم هاي ديگه ديده نميشن قراداد ميبنده و بازيشون ميده اونقت پديده هم ميشن و رسانه ها هم هر چي دلشون بخواد تيتر ميزنن و نقل قول ميكنن
اگر هر مربي جاي الان و امروز ونگر بود چيكار ميكرد؟
يا ميرفت و استعفا ميداد يا باشگاه رو مجبور به خريد گزينه هاش ميكرد

به هر حال ونگر و آرسنال با اين شرايط عالي بودن و خوشحالم كه فقط استرس بود كه باعث باختمون شد(البته حالت عكسش هم هست ناراحت كننده اس كه به خودمون باختيم)و نيمه دوم سنگ تموم گذاشتن اما بهتر از اين هم ميتونن باشن..

Abdollah 202
02-20-2013, 19:50
جدا از نتیجه بازی ما شاهد بازی زیبایی از هر دو تیم بودیم . پاس کاری های سریع آرسنال و ضد حمله های هر دو تیم بسیار زیبا بود . اما باز هم مثل همیشه این آرسنال بود که زیبا بازی کرد ولی باخت . کارمون خیلی سخت شد تو بازی برگشت ولی من هنوزم امید دارم چون تیممو میشناسم که همیشه نتایج غافل گیر کننده کسب میکنه و شایدم این بار تو آلمان همه رو متعجب کنه ...roz::

abolhasan0202
03-12-2013, 14:33
با بازی که من از بایرن دیدم و نتایج این فصلشون از خط حمله که بگذریم دفاع فوق العاده ای دارم من میگم بایرن راحت میبره

INDECENT
03-12-2013, 15:46
فک کنم با توجه به نتیجه ی بازیه رفتو سبکو سیاق بازی بایرن , جای بحثی واسه تیمه صعود کننده نیست . زدن 3 گل به بایرن , یه جورایی از نظر من محاله , اونم با این خط دفاع بایرن .

ولی بعید میدونم که آرسنال بیاد با یه بازیه محتاتانه سعی کنه یه شکست خفیف یا فوقش یه مساوی بگیره , بی شک آرسنال میره تا گل بزنه .

MRAG
03-12-2013, 16:35
درود به آرسنالی های عزیزlove::
انسان با امید زنده هست...به امید اینکه بتونیم بایرن قدرتمند را با 4 گل به زانو در بیاریم.:sad: زنده باد آرسنالlove::
از طرف خوشبین ترین هوادار آرسنال:whistle3:

Abdollah 202
03-12-2013, 20:44
درود به آرسنالی های عزیزlove::
انسان با امید زنده هست...به امید اینکه بتونیم بایرن قدرتمند را با 4 گل به زانو در بیاریم.:sad: زنده باد آرسنالlove::
از طرف خوشبین ترین هوادار آرسنال:whistle3:

درود به شرفت :nishkhand: د منم همینو میگم :nishkhand:

---

به نظر من آرسنال چیزی واسه از دست دادن نداره و باید از همون اوایل بازی تا آخر شروع به حمله کردن بکنه و این کار رو میتونه با پاس کاری های منظم خودش به انجام برسونه .
در بازی رفت ما گل اولین رو خوردیم و تو روحیه بازیکنانمون تاثیر داشت . من یک اعتقادی دارم که میگم تو این بازی های حساس تیمی که اول گل بزنه و حتی در اواسط بازی گل بخوره باز میتونه گل بزنه و برنده ی بازی بشه . دقیقا مثل کاری که بایرن تو بازی رفت انجام داد .
و در کل به نظرم هنوز هم امید داریم به صعود چرا که این رو بار ها نشون دادیم که آرسنال به همین راحتی ها تسلیم نمیشه ! و برای صعود تنها راه اینه که بر خلاف بازی رفت از همون اول بازی فرصت نفس کشیدن به بایرن رو ندیم و با پاس کاری ها ی منظم اونها رو سردرگم کنیم و گل اول رو بزنیم که واقعا خیلی تو روحیه بازیکنان تاثیر داره .
به هر حال من میگم یا صعود میکنیم یا هم که مثل پارسال با یک برد آبرومندانه حذف میشیم .

nobody11
03-12-2013, 20:58
يه چيزو مطمئنم، از آرسنال هر كاري كه كسي فكرشو رو هم نميتونه بكنه برمياد
بردن بايرن واسه آرسنال محال نيست .چرا؟
چون سبك بازي ارسنال ميتونه هر تيمي رو به زانو در بياره حضور جك ويلشر در خط مياني ، آرتتا و كازورلا ميتونه كمك زيادي به آرسنال كنه چون تو اين بازي برگ برنده دست تيميه كه ميانه زمين رو در اختيار بگيره وقتي اين اتفاق بيفته ديگه توپي هم به مهاجم هاي بايرن نميرسه.

آرسنال هر وقت كه آرامش داشته باشه خوب بازي ميكنه الانم كه 3 تا گل خوردن و چيزي واسه از دست دادن ندارن و اگه خود واقعيشون باشن ميتونن پيروز ميدان باشند.

تو اين بازي فقط زدن گل اول سخته چون گل خوردن بايرن تو خونش يه تحقير بزرگ محسوب ميشه و هر چي زود تر اين اتفاق بيفته به نفع تيم آرسناله.
البته اميدوارم ژسني تو روز خوبش باشه..

GOLL
03-13-2013, 19:13
مصدومین و محرومین:
بایرن مونیخ:
- فرانک ریبری (مچ پا)
- باستین شوانشتیگر و بوادتنگ به دلیل محرومیت در این دیدار غایب خواهند بود.

آرسنال:
- ویلشیر (مچ پا) پودولسکی (زانو):sad:
- آرسن ونگر در این دیدار به ووچیچ ژسنی استراحت داده است.
نکات حاشیه ای بازی:
- بایرن مونیخ با 18 گل زده بهترین خط حمله لیگ قهرمانان در این فصل را در اختیار دارد.

- بایرن مونیخ هر 3 دیدار خانگی خود در این فصل از لیگ قهرمانان را با پیروزی پشت سر گذاشته و در آنها 21 گل زده و 3 گل نیز دریافت کرده است.

- بایرن مونیخ هرگز با اختلاف بیش از دو گل در خانه شکست نخورده.

- آرسنال در تاریخ لیگ قهرمانان تنها یک بار در خاک آلمان پیروز شده است که به سال 2006 و پیروزی 2 - 1 مقابل هامبورگ بازی می گردد.

- آرسنال در 23 دیدار خارج از خانه قبلی خود در لیگ قهرمانان تنها یک بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

- آرسنال در کنار سلتیک با دریافت 11 گل ضعیف ترین خط دفاع لیگ قهرمانان امسال را شکل داده است.

- در این فصل از لیگ قهرمانان 10 بازیکن مختلف برای بایرن مونیخ گلزنی کرده اند که بیشترین تعداد در میان تمامی تیم هاست.

- زلاتان ابراهیموویچ (5) اولویر جیرود و فیلیپ لام (4) برترین پاسورهای این فصل لیگ قهرمانان هستند.

- لوکاس پودولسکی از 4 شوت درون چهارچوبی که در این فصل از لیگ قهرمانان داشته 4 گل به ثمر رسانده است.

- بایرن مونیخ در 13 دیدار گذشته خود در لیگ قهرمانان گلزنی کرده است. اخرین تیمی که مانع گلزنی بایرن شد بازل بود که در فوریه سال 2012 این کار را انجام داد.

آرسنال سومین حریف انگلیسی بایرن در دو فصل گذشته است. آنها در دور گروهی فصل قبل با منچستر سیتی هم گروه بودند و در فینال نیز با چلسی روبرو شدند.

- رکورد بایرن در مقابل تیم های انگلیسی 14 پیروزی، 13 تساوی و 10 شکست است. در خانه انها 10 پیروزی، 5 تساوی و 1 شکست بدست آورده اند.

- آرسنال برای سیزدهمین فصل متوالی خود را به جمع 16 تیم پایانی لیگ قهرمانان رسانده است اما انها از سال 2010 تاکنون نتوانسته اند خود را به مرحله یک چهارم نهایی برسانند.

- شکست خانگی 2 - 0 مقابل شالکه در دور گروهی لیگ قهرمانان امسال به روند 6 دیدار بدون شکست خانگی مقابل تیم های آلمانی پایان داد و همچنین روند 45 بازی بدون شکست خانگی در لیگ قهرمانان مقابل تیم های انگلیسی را نیز پایان داد.

مصاحبه مربیان دو تیم:
یاپ هینکس، سرمربی بایرن مونیخ:
در دیدار رفت مقابل آرسنال روز خوبی را سپری کردیم، نیمه اول عالی بود و نیمه دوم کاملا خوب بود. اما آرسنال همچنان آرسنال است. آنها برای سال ها فوتبال فوق العاده ای را ارئه کرده اند. فصل گذشته را به یاد دارم که دیدار رفت را مقابل میلان 4 - 0 واگزار کردند اما در دیدار برگشت در خانه 3 - 0 پیروز شدند و نزدیک به زدن گل چهارم نیز قرار داشتند. آرسن ونگر همواره سرشار از ایده است، اوضاع مقابل تیم های او همواره سخت و خطرناک است. باید مراقب باشیم، حتی با وجود اینکه دیدار رفت را 3 - 1 پیروز شدیم. موفقیت از زمانی که آرسن ونگر به آرسنال آمد به این تیم آمده است. برای سال ها، آنها اگر همواره موفق ترین تیم انگلستان نبوده اند، دست کم بهترین فوتبال را در این کشور ارائه کرده اند. اما می توانید ببینید که در طول سال ها چند بازیکن کلاس جهانی را فروخته اند.

دیدار اخیر ما در بوندسلیگا آسان نبود. مهمترین چیز در برابر دوسلدورف این بود که نشان دادیم همواره می توانیم واکنش نشان دهیم و به بازی بازگردیم. این نمشان می دهد که نیمکت ما چقدر قوی است و اگر فرا خوانده شوند چه کاری می توانند انجام دهند. خرید های این فصل ما بسیار خوب بوده اند، هم در خارج و هم در داخل زمین. بچه هایی مانند دانته، شکیری و منزوکیچ به خوبی جا افتاده اند.

توجهی به حواشی اطراف خود نداریم. مردم می گویند ما بهترین تیم در اروپا هستیم، این مساله تاثیری روی ما ندارد. تیم های قدرتمند زیادی در اروپا هستند و برای رسیدن به فینال همواره به کمی شانس نیاز دارید. بنابراین تیم من خونسرد و مراقب خواهد بود. راه درازی پیش رو داریم.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال:
ضربه بزرگی برایمان است که جک 3 بازی بعدی را از دست می دهد. آزمون سختی است که نتیجه 3 - 1 را جبران کنیم اما می دانید این کار غیر ممکن نیست. تنها راه موفقیت این است که تا جای ممکن خوب بازی کنیم. بهترین توان خود را به کار می بریم و فوتبال فوتبال است، همه چیز در ان امکان پذیر است. به ترکیب خوبی از عزم و نظم نیاز داریم.

تجربه بسیاری داریم و پیش از این در سراسر اروپا پیروز شده ایم بنابراین حق داریم که هنوز به خود ایمان داشته باشیم و کیفیت خود را نشانم دهیم. امیدوارم که همه را شگفت زده خواهیم کرد. بله، بازیکنان مصدومی داریم اما هنوز هم بازیکنان خوب زیادی داریم و هیچ تیم بدون ضعفی وجود ندارد. البته، نمی خواهم در مورد بایرن به شما بگویم اما هر تیمی ضعف های خود را دارد. فردا آزمونی برامان خواهد بود، یک آزمون ذهنی.

بایرن مسلط و مطمئن است. آنها از نظر ذهنی بسیار قدرتمند هستند و هیچ تردیدی از خود ندارند. شاید این تفاوت میان ما و آنهاست. به بازیکنانم ایمان دارم. احترام زیادی برای تیمم و نگرش آنها قائلم. پاداش این مساله را دریافت نکرده ایم، شاید این اتفاق فردا صورت گیرد.

جزئیات کامل بازی:
- این بازی روز 13 مارچ 2013 (23 استفند ماه 1391) ساعت 23:15 به وقت ایران در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار می شود.

- قضاوت این دیدار بر عهده پاول کرالویچ(Pavel Kralovec) از جمهوری چک است.

آمار 10 بازي اخير دو تيم:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

آماري جالب از بازگشتهاي تاريخي آرسنال در اين دهه::yes:

2006:
رفت اينتر3-0 آرسنال
برگشت: آرسنال5 -1اينتر

2010:
پورتو2-1 آرسنال
آرسنال5-0پورتو

2012:
ميلان4-0آرسنال
آر سنال 3 -0 ميلان

18توپچي آرسنال براي بازي امشب:

Fabianski, Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Arteta, Coquelin, Ramsey, Diaby, Oxlade-Chamberlain
Rosicky, Cazorla, Walcott, Giroud, Gervinho, Arshavin,

INDECENT
03-14-2013, 02:13
درود به آرسنال .

بدون ترس بازی کردو تمام توانشو گذاشت .

بایرنه امسالو بردن خیلی کار شاقیه اونم تو آلیانز آرنا .

بایرن از رو شکم سیری و با غرور بازی کردو فک کرد چون تو امارات برد راحتی داشته اینجا دیگه میترکونه . ولی آرسنال بهش یاد داد که بازی تا سوت پایان ادامه داره .

آرسنال خیلی کم اشتباه بودو بازیه جسورانش بایرنو بدجوری اذیت کرد .

ولی از این آرین روبن خوره تر به عمرم ندیدم , توپ که میاد زیر پاش انگار اصن دیگه هیشکی رو نمیبینه . نبود ریبری و شواینی هم تو بایرن کاملا احساس میشد .

این اولین بازیه این فصله بایرن بود که این تیم نتونست توش گل بزنه .

حیفه آرسنال که حذف شد ولی دمش گرم که یه حذف شده ی سربلند بود :arsenal:

MRAG
03-14-2013, 03:09
گفته بودم که میتونیم بایرن را به زانو دربیاریم.... خوشحالم که ایستاده مردیم....زنده باد آرسنال با غیرت

GOLL
03-14-2013, 17:24
2006:
رفت اينتر3-0 آرسنال
برگشت: آرسنال5 -1اينتر

2010:
پورتو2-1 آرسنال
آرسنال5-0پورتو

2012:
ميلان4-0آرسنال
آر سنال 3 -0 ميلان
+

2013:
آرسنال1-3 بايرن مونيخ
بايرن مونيخ 0-2 آرسنال

ايستاده حذف شديم اما مطمئنم سالهاي بي جامي زود تموم ميشه
بازي ميلان با اختلاف يه گل حذف شديم و امسال با مساوي و قانون گل زده در خانه حريف !

به خاطر قانون حذف شديم يكي قانون اول يكي هم قانون بي قانوني...
ولكات تو آفسايد نبود يه تك به تك ساده كه به راحتي نتيجه رو عوض ميكرد با سوت اشتباه قوانين نوشته شده ي بي عدالتي گل نشد
آرسنال تو اين سالها شايد تنها تيمي نبوده كه به خاطر داوري دستش به جام نرسيده اما پرهوادارترينش بوده و هست مشكل حذف دلايل زيادي داره از دلايلي كه چرا دورهاي رفت به باخت ميرسيم و برگشت برد تا برنامه ريزي آقايان x كه داورهاي خوبي رو برا بازيهاي آرسنال انتخاب نميكنن و يا داورهايي كه با پول سوت ميزنن
متاسفم براي فوتبالي كه به آرسنال اجازه ي صعود و كسب رتبه نميده

تيمهايي مثه رئال ،بارسلونا،منچستر و بايرن درسته كه بهترين هستن و سرمايه گذاري هاشون و خريدهاشون فراتر از آرسناله اما هيچ وقت نميتونن مثه آرسنال بازي كنن شما اگر هر دهه از عمرتون طرف يكي از اين تيمهاي بالا باشيد و بعد بازي آرسنال رو بازبيني كنيد حتما متوجه تفاوتها ميشيد...
آينده فوتبال جهان همين سبك آرسناله كاملترين و انعطاف ترين كه حاصل سالها زحمت ونگر و كادر فني اش بوده

اينجورحذفهاي پرحاشيه براي ما عادي شده اينم ميدونيم كه فاصله رسيدن به جام خيلي كمه و بلاخره بهش ميرسيم با اين اوصاف ترجيح ميديم از بازيهاي زيباي تيممون لذت ببريم و حتي از بازيهايي كه باتيم هاي دسته سوميه رو هم از دست نديم...

Abdollah 202
03-14-2013, 22:28
باز هم یک برد تلخ دیگه !
خیلی دیشب اعصابم خورد شد که چرا تو امارات نتونستیم یکی دیگه بزنیم یا اصلا چرا یا چطوری این بایرن به ما 3 تازد ؟ دیشب خوب بایرنو کنترل میکردیم کاری که تو بازی رفت اصلا انجام ندادیم .
دوباره شد قضیه ی پارسال که با برد برابر میلان حذف شدیم .
چند سال بود به طور متداوم از بارسلونا حذف میشدیم و الان دو ساله با برد تلخ حذف می شیم !
شاید اینها مقدمه ی باشه برای چند سال بعد که تیممون رو اوج میرسه ( البته الانم هست ) و با برد قاطع میتونیم صعود کنیم !
دیشب دروازه بان و ژروینهو خوب بودن و بقیه هم بد نبودن اما در کل هماهنگی زیادی با هم نداشتن که شایدم دلیلش نبود جک ویلشر و پودولسکی بود . در کل هم از بازی دیشب آرسنال راضی ام

42d3e78f26a4b20d412==