PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : { $$ پرسه در ماردید $$ } ◄تاپیک حرف های خودمانی هواداران رئال مادرید►

Madridista
07-14-2009, 14:42
بنام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

درود به همه مادریدی ها و کهکشانی های عزیز دربی ، این تاپیک همون نمونه کلوپ هواداران به حساب میاد و مکانیه برای مسائل غیرفنی و گاها غیرفوتبالی مربوط به رئال ، ورزشگاه برنابئو و شهر مادرید ! توی این تاپیک همه رئالی ها میتونن هر چیزی که مربوط به باشگاه رئال مادرید میشه رو قرار بدن و از تمام جهات تیم و باشگاه محبوبشون رو مورد بررسی قرار بدن ؛ از الآن درخواست می کنم مسائل فنی تیم و بازی ها رو در تاپیک مربوط به خودش قرار بدین .
Hala Madrid

Madridista
07-14-2009, 14:56
برای شروع خودم اطلاعاتی از شهر مادرید میزارم که از یه بلاگ توی نت پیدا کردم که مربوط به سفر یه هموطن به اسپانیا میشه

مادرید را با تهران مقایسه می‌كنیم. شهر تمیز است، هم ظاهر ساختمان ها و فروشگاه ها و خیابانها و هم از هوای آن. این را به راحتی می توان از آسمان صاف و روشن آن فهمید. ادرید در مركز اسپانیا و درناحیه‌ی فلات «مسه‌تا» واقع شده و زمستان‌ها و تابستان‌های نسبتاً معتدلی دارد. متوسط دمای اینجا در تابستان 24 درجه و در زمستان 8 درجه است. مادرید تا سال 939 میلادی شهر كوچكی بوده در کنترل مسلمانان و در آن سال مسیحیان آن را از مسلمانان می گیرند. در سال 1561 میلادی فیلیپ دوم مادرید را به پایتختی انتخاب می کند. مادرید جاهای دیدنی فراوانی دارد. سعی شده بافت قدیمی مرکز شهر حفظ شود و ساختمان‌های مدرن به اصالت و زیبایی شهر لطمه ای وارد نکند. یشتر مراسم و آیین‌های جشن مادرید را در میدان سول برگزار می‌كنند. میدان سول یا «پوئرتا دل ‌سول» که در قلب شهر است «دروازه خورشید» معنا می‌دهد. وجه تسمیه‌ی آن بدان سبب است كه 500 سال پیش از این، دروازه شهر دیگری در این جا قرار داشت كه تصویر خورشید روی آن نقش بسته بود. ساختمان‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و كافه‌های اطراف میدان در قرن 19 ساخته شده‌اند. جشن سال نوی میلادی با صدای زنگ این میدان برپا می‌شود. آن چه در این میدان بزرگ بیش از هر چیز به چشم می آید، دو ساختمان كج است که با طراحی جالب روبروی هم قرار گرفته اند.
به میدانی می رسیم موسوم به میدان «سیبلس». این میدان به نوبه خود یک اثر باشكوه هنری است كه به دستور پادشاه «كارلوس سوم» برای نشان دادن زیبایی شهر ساخته شد. وسط میدان، مجسمه‌ی الهه‌ای قرار دارد سوار بر كالسكه‌ای که توسط شیرها كشیده می شود. این طرح توسط هنرمندی به نام «ونتورا رودریگز» ریخته شده و آن را «روبرتومیچل» و «فرانسیسكو لوتیرز» ‌اجرا كرده اند. اطراف میدان، مهمترین ساختمان‌های شهر مستقرند كه میدان را به نمادی برجسته و افتخارآمیز برای شهروندان مادریدی تبدیل كرده است. طرفداران تیم فوتبال رئال مادرید، معمولاً پیروزی تیم محبوب خود را در این میدان جشن می‌گیرند.

میدان سیبلس

كلیسای جامع شهر با نام «آلمودنا» در همان نزدیکی قرار دارد. این كلیسا حدود 100سال قدمت دارد. توریست های زیادی را روبروی كلیسا می بینیم که در حال تماشا یا عکس گرفتن از قصر زیبای پادشاه هستند.

به دیدن بلوار «كاستیانا» می‌رویم. بلواری پهن و دراز كه ستون فقرات شهر به حساب می‌آید. خیلی از خیابان های شهر از این بلوار جدا می‌شوند یا با آن تقاطع دارند. در امتداد همین بلوار به استادیوم «سانتیاگوبرنابئو» میرسیم، ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید.

King Kenny
07-26-2009, 04:08
بازيكن رئال‌مادريد نوازنده ويولون مي‌شود
خبرگزاري فارس: بازيكن پرحاشيه رئال‌مادريد قرار است به عالم موسيقي رو آورده و نوازنده ويولون ‌شود.
([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اكسپرس خوزه‌ ماريا گوتيرس‌ ارناندز معروف‌ به گوتي به تازگي علاقه زيادي به موسيقي پيدا كرده است. اين هافبك 32 ساله كه سابقه 15 بازي براي تيم اسپانيا دارد، به گفته برخي دوستان هم‌تيمي‌اش، ‌از زماني كه از تعطيلات تابستاني به جمع رئالي‌ها بازگشته، علاقه زيادي براي يادگيري سازموسيقي از خود نشان داده است.
به گفته بازيكناني همچون كاسياس و سالگادو، گوتي كه در سال 2009 از آرنكستا از‌ همسرش جدا شد، در مدتي كه در آمريكا به استراحت پرداخت، از چندين كنسر‌ت موسيقي ديدن كرد. از همين رو بازيكني كه هميشه بخاطر بي‌نظمي و شب‌نشيني‌هايش‌، مورد انتقاد باشگاه رئال و مسئولان تيم قرار داشت‌، انگيزه يادگيري ساز موسيقي پيدا كرده است.
در اين مورد دوستان هم‌تيمي‌اش به برخي رسانه‌ها گفته‌اند‌ گوتي به نواختن ساز ويولون علاقمند شده‌ و ظاهرا با وجود مشغله فراوان ناشي از حضور در تمرينات و بازي‌هاي رئال‌ و نيز مسئوليت مستقيم دو كودك خردسال ناشي از ازدواج ناموفقش، ‌مي‌خواهد به فراگيري اين ساز بپردازد.
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

shayan_cris
09-08-2009, 05:39
روابط عمومي رئال مادريد اعلام كرد
بازگشت فان نيستلروي پس از 292 روز غيبت

خبرگزاري فارس: مهاجم هلندي رئال مادريد پس از 292 روز غيبت به واسطه مصدوميت رسما در تمرينات تيمش حاضر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رئال مادريد، رود فان نيستلروي كه از سه ناحيه كشاله ران، زانو و ساق پا آسيب ديده بود در مدت زمان 292 روز غيبت خود دو بار به عمل جراحي تن داد.
اين بازيكن گلزن به واسطه آسيب ديدگي شديد خود شانس مسلم آقاي گلي در دو فصل پيش را به رقباي خود واگذار كرد.
سرمربي رئال مادريد معتقد است رود فان نيستلروي مي تواند به يكي از مهره هاي كليدي رئال مادريد تبديل شود و حتي برخي ستارگان تازه وارد را نيز نيمكت نشين كند.

shayan_cris
09-08-2009, 05:40
رونالدو: منتظر بازي با بارسلونا هستم

خبرگزاري فارس: بازيكن پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد براي درخشش در ال كلاسيكو خيز برداشته‌ است.

به گزارش خبرگزاري فارس، كريستيانو رونالدو مهاجم پرتغالي رئال مادريد كه گاه نقش يك هافبك تهاجمي را به خود مي گيرد در تازه ترين گفت‌وگوي خبري خود با روزنامه پرتيراژ آس اسپانيا ضمن اشاره به ال كلاسيكو دربي اسپانيا عنوان كرد: براي هفته دوازدهم لحظه شماري مي كنم و بي صبرانه در انتظار گلزني در نيوكمپ هستم.
وي در مورد نقش خود در لاليگا امسال گفت: من عوض نشده ام و همان بازيكن متعصب هميشگي هستم، اما تلاش مي كنم دقيقا همان بازيكني باشم كه هواداران و مسئولان رئال مادريد انتظار دارند.
رونالدو در مورد توپ طلاي امسال تصريح كرد: اگر كارشناسان فيفا بازي هاي رئال مادريد را نگاه كنند مشخص است كه باز هم شانس اول دريافت توپ طلا خواهم بود، اما اگر آنها علاقه اي به رئال مادريد نداشته باشند مسلم است كه بازيكن مورد علاقه آنها برنده جوايز يوفا و فيفا خواهد بود.

Los Anseleig
09-19-2009, 17:44
ممنون از عکسها اگهاز سانتیاگو در شب داری بزار چون استادیوم شیک سانتیاگو در شب قشنگتره:flowerysmile:
بر و بچه های طرفدار رئال امسال با کریس و کاکا انتقام شکست پارسالو میگیریم(منتظر غوغای کاکا و کریس باشین):yes:

Raul_7
09-19-2009, 20:01
ایکر کاسیاس دروازبان تیم رئال مادرید از توپ های این فصل لیگ قهرمانان اروپا اظهار نارضایتی کرد.
کاسیاس در ادامه افزود که توپ های این فصل بسیار سبک هستند و این کار را برای دروازبانان سخت می کند

kami
09-19-2009, 20:16
ایکر کاسیاس دروازبان تیم رئال مادرید از توپ های این فصل لیگ قهرمانان اروپا اظهار نارضایتی کرد.
کاسیاس در ادامه افزود که توپ های این فصل بسیار سبک هستند و این کار را برای دروازبانان سخت می کند

آره خداییش حق داره . اصلآ حرکت توپ یه جورایی غیر طبیعیه من فکر می کنم طرح بدش هم موثره
توپ امسال همه قسمتهاش تقریبآ خاکستری و مشکیه به جز یک قسمت کوچک که قرمز رنگه و این قسمت توی حرکت سریع باعث ی شه که توپ یه جوری دیده بشه و خطای دید برای دروازبانها پیش بیاد.

این همین قسمت قرمز رنگه توپه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

shayan_cris
10-03-2009, 15:01
نامه تهدیدآمیز یک جادوگر به کریستیانو رونالدو

باشگاه رئال مادرید از جانب یک جادوگر نامه تهدیدآمیزی دریافت کرده مبنی بر اینکه او کریستیانو رونالدو را مصدوم می کند.
به گزارش مهر بر پایه گزارش ال موندو، یک جادوگر که نام او فاش نشده در نامه ای به باشگاه رئال مادرید نوشته است: نمی توانم بگویم که مصدومیت او چقدر جدی خواهد بود اما مطمئنا از بازی دور خواهد ماند. من آمیزه ای از یک کشیش و یک پزشک هستم و باید به پیروان خود احترام بگذارم.
ال موندو گفت این برای سومین بار است که باشگاه رئال مادرید تهدید می شود. دیوید بکهام و رونالدوی برزیلی در سال 2003 و ایکر کاسیاس، سرخیو راموس، فابیو کاناوارو و رائول در سال 2006 تهدید شده اند.
این جادوگر که طلسم کردن رونالدو را از چندی قبل آغاز کرده، افزود: این فرایندی است که قدم به قدم باید صورت پذیرد. این فرایند (جادوی رونالدو) بستگی به عواملی دارد و دیر یا زود جواب می دهد.

blustar
10-18-2009, 11:17
به گزارش خبرگزاري ماركا، رائول گونسالس بلانكو پس از پيروزي 4 بر دو برابر رئال وايادوليد، گفت: مي‌دانستم به اين افتخار دست پيدا مي‌كنم. از اينكه ركورد سانچيس را شكسته‌ام، بسيار خوشحالم.
وي ادامه داد: اميدوارم براي سال هاي آينده نيز در تركيب رئال مادريد بدرخشم و باز هم براي تيم بزرگ خود گلزني كنم.
گونسالس عنوان كرد: به پيروزي برابر رئال وايادوليد نياز مبرم داشتيم. با اين پيروزي شيرين، به روزهاي شيرين خود بازخواهيم گشت.

Madridista
10-19-2009, 13:51
چندتا عکس جالب از شهر مادرید که توی فروم ایران تراک یافتم

شماهم اگر چیز جالبی پیرامون باشگاه یا شهر مادرید و اسپانیا و مردمش دارید توی همین تاپیک قرار بین !

Los Anseleig
12-20-2009, 13:21
کریستیانو رونالدوی پرتغالی موفق شد با پشت سر گذاشتن رکورد آرین روبن،بازیکن هلندی تیم بایرن مونیخ،عنوان سریعترین فوتبالیست جهان را به خود اختصاص دهد.رونالدو با رکورد 33/6 کیلومتر بر ساعت، بالاتر از آرین روبن ایستاد که با سرعت 32/9،پیش از این رکورددار بود. در رده های بعدی سریعترین فوتبالیستهای جهان نیز نام تئو والکات با سرعت 32/7 و وین رونی با سرعت 32/6 کیلومتر بر ساعت دیده میشود.:real:
منبع:روزنامه جام جم

Los Anseleig
01-06-2010, 18:11
سلام به تمام طرفدارایه رئال مادرید
باخت دیشب تیم بارسا رو به تمام رئالیا تبریک میگم:eyvalla::jeddiiiii:

Los Anseleig
03-07-2010, 10:46
سلام و درود به تمام رئالیهای عزیز
وجدانن دیشبو حال کردین.حتی خیابانی که همیشه بارسا بارسا میکنه به بازی عالی رئال اعتراف کرد.حالا صدر جدول دست ماست ببینم حرف حسابشون چیه؟

Los Anseleig
03-15-2010, 17:01
در شرایطی که حذف از گردونه لیگ قهرمانان اروپا،اوضاع و احوال رئالی ها را کاملا به هم ریخته رونالدو گران قیمت ترین بازیکن این تیم،وجود اختلاف درون تیمی در رئال را تکذیب کرد.
به گزارش ایسنا،رواج شایعه های گوناگون تنها یکی از دردسرهای تیم مادریدی است.یکی از این شایعه ها وجود اختلاف میان بازیکنان رئال مادرید است.
رونالدو پس از پلگرینی سرمربی رئال دومین کسی است که این موضوع را مطرح میکند.در رسانه ها عنوان شده بود که ناکامی چهارشنبه گذشته رئال مادرید در بازی برگشت سک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر المپیک لیون،میان رونالدو و هیگواین درگیری لفظی رخ داده است.رونالدو عنوان کرد:دوست ندارم این شایعه را گسترش بدهم.با هیچ کس مشکلی ندارم و با همه هم تیمی هایم رابطه بسیار خوبی دارم.
منبع:روزنامه جام جم

ph!LIP
03-16-2010, 15:34
به نام ان کس که رئال را افرید تب بارسا بی سرور نماند:eyvalla::hooora:

raul7_spanishmen
03-16-2010, 17:32
zende bad ta abd madrid:eyvalla:

MiMi Ci
03-26-2010, 18:49
بی پدرای شبکه 3 دو تا از بازیهای رئال رو نذاشتن ولی دو شب پشت هم بازی بارسایی که ارزش دیدن رو نداره گذاشتن

رونالدو9
03-28-2010, 02:05
سلام...
جدایی رائول از رئال در ژوئن

ستاره ای که توانست تمام رکوردها را در تیم مادریدی بشکند و باگلزنی های فراوانش رکورد گلهای دی استفانو و تعداد بازیهای سانچس را پشت سر گذاشت، تنها دو ماه دیگر تا پایان حضور رویایی اش در برنابئو فاصله دارد. در حالی که هنوز یک سال از قرارداد ستاره شماره 7 کهکشانی ها باقی است، ولی سران باشگاه مادریدی در فکر جدایی رائول از رختکن این تیم هستند.:ehe:

AlexDelpiero
04-21-2010, 12:19
نامه ‌پيگريني به پرس:
با خيال راحت به دنبال جانشين من باش

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد در نامه‌اي عجيب از مديرعامل باشگاه خواست با خيالي آسوده به دنبال جانشين وي باشد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه رئال مادريد اسپانيا، مانوئل پيگريني سرمربي سابق ويارئال پس از احراز پست مربيگري در رئال مادريد چندان موفق نشان نداد.

او هدايت تيمي به شدت بحران زده را عهده‌دار شد و جام پادشاهي و ليگ قهرمانان اروپا را از دست داد و اکنون در فاصله يک امتيازي بارسلونا چشم به قهرماني در لاليگا دارد که البته احتمال از دست رفتن آن هم وجود دارد.

پيگريني که بهتر از خوانندگان روزنامه‌هاي ورزشي اسپانيا از مذاکره پرس با بزرگاني چون ونگر، مورينيو، بنيتس و کاپلو آگاه است در نامه‌اي تامل برانگيز از پرس خواست با خيالي آسوده و به دور از جوسازي خبرنگاران به مذاکراتش ادامه دهد.

در اين نامه آمده است: به خوبي مي‌دانم در رئال مادريد ماندني نيستم. اين چيز عجيبي نيست و روزي که با شما قرارداد مي‌بستم با تاريخ رئال مادريد غريبه نبودم. واضح است که هرگز خود را در حد و اندازه‌هاي افرادي چون مورينيو، کاپلو يا ونگر نمي‌دانم اما شما و همه هواداران به خوبي ادعاي مرا مي‌پذيريد که با تمام وجود در خدمت رئال مادريد بوده‌ام

در ادامه اين نامه آمده است: بهترين بازيکنان جهان در اختيار من بوده و هيچ کمبود امکاناتي وجود نداشته تا به من در بهانه‌تراشي‌هايم کمک کند اما به همين وسيله به شما اطمينان مي‌دهم که انتشار اخبار اخير مبني بر مذاکرات رئال مادريد با مربيان بزرگ جهان کوچکترين تاثيري در عملکرد من نخواهد داشت و با انگيزه کامل تا آخرين ثانيه باقي مانده از قراردادم به کار خود ادامه خواهم داد.

Los Anseleig
04-21-2010, 12:56
واقعا وقتی اینو خوندم خیلی ناراحت شدم به نظر من رائول مثل یک هویت میمونه برای رئال مادرید و حیف که از این تیم جدا بشه.امیدوارم این خبر شایعه ای بیش نباشد
.:narahat::gahhr:

AlexDelpiero
04-21-2010, 23:02
هيگواين: تا دو بازي ديگر همه چيز تغيير مي‌كند
خبرگزاري فارس: مهاجم آرژانتيني رئال مادريد به هواداران تيمش قول قهرماني در لاليگا را داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ABC اسپانيا، گونسالو هيگواين گفت: اطمينان دارم تا دو بازي ديگر همه چيز تغيير مي‌كند و ما صدر جدول را در اختيار مي‌گيريم.
وي افزود: بارسلونا بار ديگر در همين دو بازي آينده خواهد لغزيد و رئال مادريد با اقتدار صدر جدول را تصاحب خواهد كرد. شك ندارم تيم بحران زده گوارديولا همزمان با از دست دادن ليگ قهرمانان اروپا صدر جدول لاليگا را نيز از دست خواهد داد. هفته آينده هفته بسيار تلخي براي بارسلونا خواهد بود.

AlexDelpiero
04-23-2010, 00:56
پيگريني، کانديداي مربي گري والنسيا

يکي از مسئولان باشگاه والنسيا از احتمال حضور مانوئل پيگريني برروي نيمکت مربي گري اين تيم در رقابتهاي فصل بعد سخن به ميان آورده است.

اين در حالي است که والنسيا فصل خوبي را سپري مي کند و اين تيم به احتمال قريب به يقين رقابتهاي اين فصل لاليگا را در رده سوم به اتمام رسانده و مجوز صعود به رقابتهاي فصل بعد ليگ قهرمانان اروپا را کسب خواهد کرد ولي با اين وجود رئيس اين باشگاه تصميم گرفته تا حال و هواي رختکن تيمش را تغيير دهد.

به نظر مي رسد که مانوئل يورنته، مطمئن است که اوناي امري فصل بعد را برروي نيمکت مربي گري والنسيا سپري نخواهد کرد و به همين دليل نام کانديداهاي متعددي را براي هدايت اين تيم مطرح کرده است.

به گزارش گل، طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، فرناندو گومس کولومر، نائب رئيس ورزشي والنسيا نام کانديدهاي حضور برروي نيمکت مربي گري والنسيا در فصل بعد را معرفي کرده است، دو نام بيش از سايرين جلب توجه مي کند:« مانوئل پيگريني»، مربي باشگاه رئال مادريد و «مائوريسيو پيگرينو »مربي سابق والنسيا و دستيار رافا بنيتس درليورپول.

AlexDelpiero
04-23-2010, 11:44
براي شركت در كلاس‌هاي مربيگري
فدراسيون فوتبال مدارك رائول را قبول نكرد
خبرگزاري فارس: اسطوره فوتبال اسپانيا نتوانست فدراسيون فوتبال كشورش را براي حضور در كلاس‌هاي مربيگري در سال آينده متقاعد كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از لارازون اسپانيا، رائول گونسالس بلانكو بازيكن مطرح فوتبال اسپانيا كه از محبوبيت بسيار بالايي حداقل در مادريد برخوردار است روز گذشته مدارك خود را جهت ثبت نام در كلاس‌هاي بين المللي مربيگري فدراسيون فوتبال كشورش ارائه كرد اما در كمال ناباوري با رد اين درخواست مواجه شد.
ابن ناباوري بيشتر براي خوانندگان كشورهايي است كه در آنجا به راحتي حكم مربيگري صادر شده و كلاس‌هاي مربيگري معمولا فرماليته است.
دليل رد مدارك رائول نداشتن تسلط كامل به زباني غير از اسپانيايي و نداشتن مدرك قبولي در تست اطلاعات عمومي فوتبال عنوان شده كه قابل حل به نظر مي‌رسد.
انتهاي پيام/

AlexDelpiero
04-23-2010, 16:49
رائول: با رئال يا بدون رئال دوست دارم بازي كنم

مهاجم با تجربه تيم فوتبال رئال مادريد اعلام کرد که براي ادامه بازي حتي حاضر است پس از چندين سال اين تيم بزرگ را ترک کند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]به نقل از پلنت فوتبال، رائول گونزالس، کاپيتان باتجربه تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا سال‌هاي متمادي است که در اين تيم اسپانيايي بازي مي‌کند و رکوردهاي زيادي را در اين تيم از آن خود کرده است، اما نيمکت نشيني‌هاي متداول اين بازيکن در ماه‌هاي اخير شرايط را براي وي بسيار سخت کرده است.
رائول درباره نيمکت نشيني‌هاي اخيرش گفت: من در سن ‪ ۳۳‬سالگي قرار دارم، اما هنوز تصميمي براي خداحافظي از فوتبال نگرفته ام چراکه همچنان دوست دارم در ميادين مختلف فوتبال به عنوان بازيکن حضور داشته باشم.
رائول گفت: رئال مادريد تيم مورد علاقه من است، اما اگر قرار باشد در ترکيب اين تيم جايي نداشته باشم ترجيح مي‌دهم در تيم ديگري به فوتبال خود ادامه دهم.
مهاجم سابق تيم ملي فوتبال اسپانيا خاطر نشان کرد: بازي کردن با پيراهن رئال يا غير رئال مادريد برايم مهم نيست چون به هيچ وجه به بازنشستگي فکر نمي‌کنم.
وي ادامه داد: نمي‌دانم که مسوولان رئال مادريد علاقه‌اي به تمديد قراردادم براي فصل آينده دارند يا خير، بنابراين بايد تا پايان فصل صبر کرده و شرايط را ارزيابي کنم.

AlexDelpiero
04-23-2010, 16:51
رئال ديگر "صورت زخمي" را نمي‌خواهد

اتحاديه فوتبال اروپا اعلام کرد: جلسه بررسي اخراج فرانک ريبري پس از ديدار برگشت بايرن مونيخ – المپيک ليون تشکيل خواهد شد.

ستاره فرانسوي بايرن اين روزها بسيار خبرساز است. او که در حال حاضر درگير پرونده‌اي مربوط به رسوايي اخلاقي است، با اخراج در بازي رفت تيم‌هاي بايرن و ليون ديدار برگشت در فرانسه را نيز از دست داد.
يوفا اعلام کرد: روز 28 آوريل درباره رخدادهاي بازي رفت دو تيم و اخراج ريبري جلسه خواهد داشت و جريمه نهايي براي اين بازيکن در نظر گرفته خواهد شد. ريبري در هر حال به خاطر دريافت کارت قرمز در بازي برگشت که سه‌شنبه هفته جاري در ليون فرانسه انجام خواهد شد حضور نخواهد داشت.
کميته انضباطي يوفا درباره حضور و يا عدم حضور ريبري در صورت راهيابي بايرن به فينال رقابت‌هاي سال جاري تصميم گيري خواهد کرد. لوئيس فان خال پس از برد يک بر صفر بايرن در ديدار رفت که با گل آرين روبن به دست آمد، گفت: اميدوارم که تنها يک جلسه محروم شود.
فينال‌ رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا 22 ماه مه در ورزشگاه سانتياگو برنابئو انجام خواهد شد.
روبرتو روزتي، داور ايتاليايي ريبري را پس از خطا روي ليساندرولوپس در دقيقه 37 ازميدان مسابقه اخراج کرد.
* عقب نشيني رئال
اما اين تمام خبرسازي‌ها ريبري نيست. با فاش شدن خبر رسوايي اخلاقي ريبري و چند بازيکن ديگر تيم ملي فوتبال فرانسه به نظر مي‌رسد، رئال مادريد از به خدمت گرفتن "صورت زخمي" منصرف شده باشد.
مادريدي‌ها به نظر علاقه‌شان به او را از دست داده‌اند و از بازيکني که ماه‌ها در پي بردنش به برنابئو بوده‌اند چشم‌پوشي خواهند کرد.
به نوشته مارکا، روزنامه معروف اسپانيايي، سران تيم مادريدي روند قضايي اين پرونده را به دقت زيرنظر داشته و اين جابه‌جايي بسيار بعيد به نظر مي‌رسد.
اين روزنامه که با مادريدي‌ها رابطه بسيار خوبي دارد، از داويد سيلوا بازيکن حال حاضر والنسيا به عنوان گزينه مورد نظر رئال به جاي ريبري 27 ساله ياد مي‌کند.
*پشتياني از بنزما
واکنش مادريدي‌ها به اين پرونده بسيار متفاوت به نظر مي‌رسد. در حالي که سران رئال از ريبري به خاطر مطرح بودنش در پرونده رسوايي اخلاقي چشم پوشي مي‌کنند، از کريم بنزما مهاجم فرانسوي‌شان که همانند ريبري درگير اين پرونده است اعلام پشتيباني کرده‌اند.
اين مهاجم که تابستان گذشته با 35 ميليون يورو از المپيک ليون راهي رئال مادريد شد براي بازجويي فراخوانده شده است، تاکنون مدير برنامه‌هاي او تمامي اتهام‌ها را رد کره است اما رسانه‌ها به نقل از منابع بسيار رسمي عنوان مي‌کنند که بنزما در اين رسوايي نقش داشته است.
باشگاه رئال مادريد در اعلام نظررسمي خود اعلام کرده است تا پايان فصل جاري رقابت‌ها نمي‌خواهد شاهد تنشي در تيمش باشد و به بازيکنانش دست کم براي مدت کوتاهي اعتماد خواهد کرد.

AlexDelpiero
04-24-2010, 10:48
رسوايي اخلاقي با اسانس فرانسوي
دختر 18 ساله بن‌زما را به دردسر انداخت
خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا به واسطه افشاگري‌هاي يك روزنامه انگليسي چند روزي است به شدت زير ذره‌بين خبرنگاران اسپانيايي قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، كريم بن‌زما بازيكن الجزايري‌الاصل اما فرانسوي رئال مادريد طبق افشاگري‌ روزنامه ديلي ميل انگليس آنچنان كه خود ادعا مي‌كرد، فوتباليستي‌ پاك و به دور از مسائل ضد اخلاقي نيست.

زاهيا زهر دختر 18 ساله‌اي كه مليت الجزايري خود را در روزنامه‌هاي انگليسي مصرانه فرانسوي عنوان مي‌كند، بزرگاني چون بن‌زما، ريبري و گووو را به شدت دچار دردسر كرده است.

زهر روز گذشته در مطبوعات انگليس سكوت خود را شكست و از بدرفتاري جنسي بن‌زما، ريبري و گووو با خود پرده برداشت.
اثبات ادعاهاي اين دختر الجزايري اين روزها دغدغه خبرنگاران اسپانيايي نيست بلكه مهم فروش بالاي روزنامه‌ها است كه به خوبي اتفاق افتاده است.

وكيل كريم بن‌زما رسما از اين دختر جوان به دادگاه خانواده فرانسه شكايت كرده اما جالب اينجاست كه پس از دومين تهديد زاهيا زهر مبني بر افشا كردن ساير مدارك اين شكايت پس گرفته شده است.

روابط عمومي باشگاه رئال مادريد در اين ميان به طرز تامل‌برانگيزي سكوت كرده و اين باشگاه حاضر به حمايت لفظي از مهاجم خود نيست.

45 هزار يورو جريمه نقدي بديهي‌ترين و ابتدايي‌ترين محكوميتي است كه به زودي براي بازيكنان نامبرده در صورت اثبات ادعاهاي دختر 18 ساله، صادر خواهد شد اما روند اثبات ادعاهاي فوق نياز به حضور اين بازيكنان در خاك فرانسه دارد كه با فشردگي فوتبال باشگاهي فرانسه، اسپانيا و انگليس به واقع امكان‌پذير نيست.

برخي منابع خبري در فرانسه حمايتي كوركورانه از بن‌زما داشتند و حتي با آنچه كه ماركا آن را خيال بافي توصيف كرده اين طور عنوان كردند كه زاهيا زهر نامزد سابق بن‌زما بوده و مهاجم رئال مادريد از اينكه وي با ريبري و گووو ارتباط داشته، به شدت عصباني و ناراحت است.

AlexDelpiero
04-24-2010, 10:49
براي بازي امشب برابر رئال ساراگوسا
نام كاكا در فهرست 18 بازيكن رئال مادريد قرار گرفت
خبرگزاري فارس: بازيكن برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا از كمند مصدوميت رهايي پيدا كرد و در فهرست 18 بازيكن اصلي بازي امشب قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، كاكا بازيكن كليدي رئال مادريد براي بازي امشب برابر رئال ساراگوسا آماده است.
اين بازيكن تحت نظر پزشكان معتمد باشگاه بود و روز گذشته مراحل فيزيوتراپي را پشت سر گذاشت.
رئال مادريد به پيروزي قاطعانه در بازي امشب نياز جدي دارد چرا كه احتمال پيروزي بارسلونا برابر تيم قعرنشين خه‌رس بسيار زياد است.

AlexDelpiero
04-24-2010, 12:29
شوان‌اشتايگر گزينه جدي رئال مادريد
خبرگزاري فارس: باشگاه رئال مادريد از طريق وكيل سوم خود در حال مذاكره با مهره تاثيرگذار بايرن مونيخ آلمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، داويد سيلوا از والنسيا، دي‌ماريا آرژانتيني و شوان‌اشتايگر آلماني گزينه‌هاي بسيار جدي فلورنتينو پرس هستند كه براي خريدشان رقم حداقلي 80 ميليون يورو را كنار گذاشته است.
شوان ‌اشتايگر در اين ميان پررنگ‌تر از ساير گزينه‌ها است و رئال مادريد با توجه به كمبود مهره در خط هافبك نياز جدي به وي دارد.
وي پس از بازي در تيم‌هايي چون اوبرودورف و روزنهايم راهي بايرن مونيخ شد و از 1988 تا كنون به رنگ قرمز باواريا پايبند بوده است.

Los Anseleig
04-24-2010, 22:05
مرجع خبری رئال مادرید : برد امشب می تواند موجب شکسته شدن چهار رکورد تاریخی توسط رئال مادرید شود .

رئال مادرید باید امشب در برابر ساراگوسا قرار گیرد و نیاز مبرمی به برد دارد . به غیر از آن مادرید امشب می تواند چهار رکورد مربوط به بازیهای خارج از خانه را بکشند .

بیشترین امتیاز
رئال مادرید در لیگ تا کنون 35 امتیاز بیرون از خانه کسب کرده که اگر امشب برنده باشد رکورد بیشترین امتیاز که مربوط به فصل 1997-1996 است را خواهد شکست .

بیشترین پیروزی
رئال مادرید تا کنون 11 بازی خارج از خانه را با پیروزی پشت سر گذاشته که اگر امشب نیز برنده باشد رکورد قبلیش را خواهد شکست . رئال مادرید در فصل های 87-86 ، 07-06 و 09-08 توانسته بود یازده بازی خارج از خانه را ببرد .

بیشترین گل زده
مادرید 35 گل زده خارج از خانه داشته که اگر امشب گلزنی کند از رکورد سالهای 86-85 ، 87-86 و 89-88 بالاتر خواهد زد .

برد پیاپی
رئال مادرید در حال حاضر با هفت برد پیاپی با فصل 60-1961 برابری کرده که اگر امشب برنده شود به رکورد هشت برد خارج از خانه پیاپی در فصل 09-08 می رسد .

AlexDelpiero
04-25-2010, 11:37
ركورد رائول 16 ساله شد

16 سال پيش نوجواني 17 ساله ناگهان به دستور مربي خود براي اولين بار لباس رئال مادريد وارد ميدان شد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]به نقل از مارکا، رائول گونسالس بلانکو در چنين روزي براي اولين بار با لباس رئال مادريد وارد ميدان شد و برابر رئال ساراگوسا بازي کرد.
16 سال از آن روز مي‌گذرد و رائول گونسالس با 550 بازي رسمي با پيراهن رئال مادريد کلکسيوني از رکوردهاي دست نيافتني را به ثبت رسانده است.

وي تحت شرايط مختلف، اعم از خط خوردن از فهرست تيم ملي، نيمکت نشيني در رئال مادريد، قهرماني، شکست، پيروزي و شديدترين حملات مطبوعاتي، همواره نمونه مثال زدني اخلاق در فوتبال اسپانيا بوده است.
ورگاه لاروماره دا جايي که رائول شب گذشته ميهمان‌نوازي ساراگوسا را تجربه کرد خاطرات روزهاي آغازين فوتبال اسطوره را زنده کرد.
football3.ir

AlexDelpiero
04-25-2010, 11:53
رائول و فان‌درفارت مصدوم شدند

دو بازيکن کليدي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا به دستور پزشکان استراحت يک ماهه خواهند داشت.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] رائول گونسالس بلانکو پس از مدت‌ها مصدوميت و نيمکت نشيني در بازي شب گذشته براي تيمش درخشيد و گل زد اما در همان نيمه اول دچار آسيب ديدگي شد و تا آخرين دقيقه حضورش در زمين درد ناشي از آن را تحمل کرد.
رافائل فان در فارت بازيکن هلندي رئال مادريد نيز به شدت از ناحيه کشاله پاي چپ آسيب ديد و به احتمال فراوان تا پايان فصل استراحت خواهد داشت.
رئال مادريد با نتيجه 2 بر يک برابر رئال ساراگوسا به برتري رسيد تا همچنان در فاصله يک امتيازي بارسلونا قرار داشته باشد.
football3.ir

AlexDelpiero
04-27-2010, 16:05
با اعلام روابط عمومي رئال مادريد
رائول و فان‌در‌فارت تا پايان فصل استراحت مي‌كنند
خبرگزاري فارس: دو بازيكن كليدي تيم فوتبال رئال مادريد تا پايان فصل به دليل مصدوميت استراحت مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، رائول گونسالس بلانكو كاپيتان تيم فوتبال رئال مادريد در بازي با رئال ساراگوسا به شدت آسيب ديد و زخم كهنه وي بار ديگر خانه نشيني و استراحت را برايش تجويز كرد.
رافائل فان‌در فارت بازيكن هلندي رئال نيز كه مي‌كوشيد با درخشش خود به تيم ملي هلند در حام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي دعوت شود، به شدت آسيب ديده و تا پايان فصل مجبور به استراحت خواهد بود.
به اين ترتيب رئال مادريد در 4 بازي فوق حساس پاياني لاليگا دو بازيكن كليدي خود را در اختيار نخواهد داشت.
انتهاي پيام/
farsnews.ir

Los Anseleig
04-29-2010, 19:09
مرجع خبری رئال مادرید : ژابی آلونسو امروز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد .

"حواسمان فقط به خودمان است . نباید به عملکرد دیگران توجه کنیم . بازیهای مهمی در برابر مایورکا و اوساسونا داریم . پس از آن نیز به مصاف بیلبائو می رویم . فقط باید به عملکرد خودمان توجه کنیم ."
"مورینیو اگر قهرمان شود شایسته آن است که مجسمه اش را بسازند . (می خندد) اینتر پس از برد 3-1 در دور رفت با توجه به نیازی که داشت بازی کرد . به آنها تبریک می گویم و برایشان آرزوی خوشبختی می کنم . هم اینتر و هم بایرن."
"از پلگرینی راضی هستیم . او به ما کمک زیادی کرده

خوشحالی هواداران رئال بعد از حذف بارسا

Los Anseleig
05-02-2010, 19:04
مرجع خبری رئال مادرید : وکیل رائول در مورد شرایط موکلش در رئال مادرید صحبت کرد .

گینس کارواخال ، وکیل رائول در مصاحبه با الکونفیدنشال در پاسخ به سوالی در مورد ادامه دادن کاپیتان با رئال مادرید گفت :" به نظر شما من می توانم بگویم که رائول چه می خواهد ؟ هنوز یک سال از قرارداد او باقی مانده و قاعدتا این یک سال را ادامه خواهد داد. از الان نمی توان تعیین کرد که در تابستان یا ژانویه سال بعد چه اتفاقی قرار است رخ دهد ."
گفتنی است که رئال مادرید تصمیم گیری در این مورد را به خود رائول واگذار کرده و هر تصمیمی بگیرد با آن مشکلی نخواهد داشت .:eyvalla::jeddiiiii:

AlexDelpiero
05-09-2010, 11:38
در شب پيروزي رئال مادريد برابر اتلتيك بيلبائو
كاپيتان با مادريد خداحافظي كرد
خبرگزاري فارس: كاپيتان سوم تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا براي هميشه با اين تيم خداحافظي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، خوسه ماريا گوتيرس ارناندس ملقب به گوتي در بازي شب گذشته و پس از برتري 5 بر يك برابر اتلتيك بيلبائو براي هميشه با رئال مادريد خداحافظي كرد.
وي متولد شهر مادريد در سال 1976 بوده و در خط هافبك فوتبال حرفه‌اي را تجربه كرد.

شماره 14 مادريد، از سال 1994 به عضويت اولين و آخرين تيم باشگاهي دوران فوتبال حرفه‌اي خود درآمد و در بيش از 400 بازي رسمي براي رئال مادريد 59 بار گل زد. گوتي 14 بار در لباس تيم ملي اسپانيا نيز حاضر شد.
حاشيه‌هاي زندگي ورزشي او هر چند در روزنامه‌هاي كاتالونيايي به صورت اغراق آميزي منتشر مي‌شد اما از محبوبيتش در پايتخت كم نكرد و در شب خداحافظي خود بار ديگر اطمينان پيدا كرد كه مردم مادريد او را دوست دارند.
گوتي تنها از دو بازيكن در طول تاريخ بازي خود حرف شنوي داشت، رائول و زيدان و اين دو را همچنان استادان خود مي‌داند.
انتهاي پيام/
farsnews.ir

AlexDelpiero
05-09-2010, 11:39
گوتي در گالاتاسراي
خبرگزاري فارس: كاپيتان سوم رئال مادريد اسپانيا يكي از پرهوادارترين تيم‌هاي تركيه را به عنوان مقصد اصلي خود معرفي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه ماركا چاپ مادريد با تاكيد بر اختصاصي بودن خبر خود از انتقال قطعي گوتي به گالاتاسراي تركيه نوشت.
ماركا اين خبر را وكيل دوم گوتي طي يك تماس تلفني دريافت كرده و حتي ادعا مي كند كه مي تواند در صورت تكذيب آن فايل اسكن شده پيش قرارداد گوتي با گالاتاسراي را منتشر كند.
گوتي شب گذشته با رئال مادريد خداحافظي كرد.
انتهاي پيام/
farsnews.ir

AlexDelpiero
05-09-2010, 11:40
پس از پيروزي برابر باسك
پيگريني: كار خودمان را كرديم
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال مادريد با عذرخواهي به دليل دو شكست برابر بارسلونا گفت: ما كار خود را كرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، مانوئل پيگريني مربي اهل شيلي رئال مادريد پس از برتري 5 بر يك برابر اتلتيك بيلبائو گفت: يك بازي تمام احساسي را به يك بازي تمام تاكتيكي و با حساب و كتاب تبديل كردم و اجازه ندادم كينه‌هاي قديمي بين باسك و مادريد به اين بازي زيبا صدمه بزند. ما به يك پيروزي با ارزش دست پيدا كرديم و از اين كه هواداران راضي هستند خوشحالم.
وي افزود: به خاطر دو شكست برابر بارسلونا از همه مردم و مديران باشگاه عذرخواهي مي كنم. در توان من نبود كه بارسلونا را شكست دهم اما تصور مي‌كنم كه در اندازه خود هر چه كه از دستم بر آمده انجام داده‌ام و مديون رئال مادريد نيستم.
انتهاي پيام/
Farsnews.ir

Los Anseleig
05-18-2010, 22:43
مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید در فصل بعد چمپیونزلیگ نیز جزء تیمهای سید دو خواهد بود .

رئال مادرید در فصل بعد چمپیونزلیگ در سید یک قرار نخواهد گرفت . پس از آن که المپیک لیون ، کابوس رئال مادرید توانست که امسال نیز به چمپیونزلیگ راه یابد ، یک تیم فرانسوی دوباره جزء هشت تیمی قرار گرفت که در سید یک قرار می گیرند و جای رئال مادرید را پر کرد .
رئال مادرید پس از شش سال ناکامی در چمپیونزلیگ ، دوباره فصل بعد را باید با یکی از این شش تیم هم گروه شود : مارسی ، میلان ، اینتر ، بایرن ، آرسنال ، چلسی ، اینتر . دیگر تیم حاضر در سید یک ، بارسلوناست که بالطبع با رئال مادرید همگروه نمی شود .

Los Anseleig
05-25-2010, 17:49
مرجع خبری رئال مادرید : هیگوائین از نظر اقتصادی نیز در فصلی که گذشت به صرفه ترین بازیکن تیمش بود .

گونزالو هیگوائین چه از نظر اقتصادی و چه از نظر ورزشی موثرترین مهاجم تیمش در فصلی که گذشت بوده است . با توجه یه پولی که برای خریدش پرداخت شده (12 میلیون در دسامبر 2006) و دریافت سالی 1.8 میلیون یورو برای شش فصل و این که او در فصلی که گذشت 29 به گل ثمر رساند هر گل ال پیپیتا برای رئال مادرید 125.729 یورو قیمت داشت . در حالی که این رقم برای دیگر بازیکنان رئال مادرید بسیار بالاتر بود .
ریاضیات اشتباه نمی کند و اگر این فرمول ، یعنی ضرب تعداد فصل در دستمزد هر فصل یک بازیکن به علاوه رقم پرداخت شده برای خرید وی تقسیم بر گلهای زده را برای دیگر بازیکنان امتحان کنیم به این نتیجه می رسیم که هیگوائین موثرترین بازیکن تیمش است . به طور مثال بنزما که برای او به لیون 35 میلیون برای شش سال پرداخت شده و دستمزد سالانه اش پنج میلیون است نه گل به ثمر رسانده یعنی هر گل این بازیکن برای رئال مادرید 1.203.703 یورو آب خورده است .
اما در این میان کاکا رکورد عجیب تری را نسبت به بنزما به جای گذاشته است . این بازیکن که این فصل مصدوم بود 9 گل به ثمر رساند که هر کدام از آنها 2.259.259 یورو قیمت داشت . کریستیانو با وجود قیمت بالایش دومین بازیکن سودرسان است . هر گل او 772.727 یورو قیمت داشته است و فن در فارت با 800.000 یورو برای هر گل و رائول با 857.142 یورو برای هر گل در رتبه های بعدی هستند .

Los Anseleig
05-28-2010, 20:19
مرجع خبری رئال مادرید : وضعیت مصدومیت لاس کمی بغرنج شده و رئال مادرید نیز نگران وضعیت آن است .

دکتر کارلوس دیاز ، رئیس کادر پزشکی رئال مادرید با نگرانی گزارش مصدومیت لاس دیارا ، هافبک فرانسوی را دریافت کرد . این هافبک به علت مصدومیت که گفته می شود بیماری ژنتیکی است نتوانسته بود که در جام جهانی آفریقای جنوبی حاضر باشد . پزشکان تیم ملی فرانسه تشخصی داده اند که او حداقل ده روز بستری شود . لاس در حال حاضر در لیون است و تحت آزمایشات مختلف پزشکی قرار گرفته است . اما این احتمال وجود دارد که لاس ناچار شود که به فوتبال حرفه ای پایان دهد .
مشکل بازیکن رئال مادرید یک بیماری ژنتیکی به نام "گلبول های قرمز داسی شکل" است که اغلب در افراد سیاه رخ می دهد . این بیماری نوعی کم خونی است با هموگلوبین در ارتباط است . گلبولهای قرمز داسی شکل مانع از انتقال درست اکسیژن می شوند .
پنجشنبه گذشته ، لاس در طی تمرینات تیم ملی فرانسه ناچار شد که به علت درد شدید در کمرش تمرین را ترک کند و راهی هتل شود . در آن زمان مسئولان فرانسه این را یک بیماری ساده تشخیص دادند اما پس از چند معاینه مشخص شد که لاس پس از آن نمی تواند تمرین کند .
در آمریکا هشت درصد سیاهان دچار این بیماری هستند .

در طول فصل نیز یک بار از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده بود و چند بازی را از دست داده بود که پزشکان رئال مادرید در آن زمان تشخیص ندادند که مشکل چیست .
منبع:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==