PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضربات ایستگاهی و آموزش تکنیک ها در pes 2013

amin.abedi
01-27-2013, 14:49
با سلام خدمت دوستان
بچه ها حرکی در مورد تکنیک های pes 2013 چیزی میدونه اینجا بزاره
مثلا یکی اینکه بازیکن حریف چطوری توپ رو به پشت سر ما میندازه
و یکی هم اینکه حرکی فیلمی یا چیزی در مورد ضربات ایستگاهی داره بزاره ( خیلی دنبالش گشتم نبود بگین دیگهههههههههه )

amin.abedi
01-28-2013, 16:20
از همتون ممنون که از این پست استقبال گرمی کردید !!!!!!!:nishkhand::luuugh:om:::chi migi::aaaaaa::aaaa::-ang

arsenal4everz
01-28-2013, 19:21
از همتون ممنون که از این پست استقبال گرمی کردید !!!!!!!:nishkhand::luuugh:om:::chi migi::aaaaaa::aaaa::-ang

salam kashtashow age morabe tanha bezani ba jaht chapo rast vase kad be nazar man behtrin kare az nazdikam morabe daste payne va ahti k mikhai kad bedii
on k toop mindaze bala sar age be dase negah koni jahtesh ham ba be ghol ma anlog hast ham 4jaht sade
be anlog chab dobare feshar bede be samte to ye sedai mide tagh tagh :D
toop boland mikone dribel mizane albte in khili ghadime hast pes 11 ham dasht
age hoslam shud post kamel0o moratb tarii mizaram vast :look:
ki::ki::
ki::

amin.abedi
01-29-2013, 09:03
ممنون دوست عزیز ولی یکم نا مرتب نوشای نفهمیدم هیچی !!!!!!:whistle3:

C R 7 9
01-30-2013, 20:37
من میتونم یه راهنماییت کنم :
اون هم اینه که ضربات ایستگاهی از راه یه کم دور معمولا 25 تا 30 متر دو تا بازیکن پشت توپ میاری و با بازیکن دوم شوت میزنی که خیلی جواب میده
البته بازیکن دوم پشت توپ باید آمارش خوب باشه
بازیکنایی هم مثل کاکا نصری آلونسو و مایکون خیلی خوب میزنن

amin.abedi
01-31-2013, 08:26
من میتونم یه راهنماییت کنم :
اون هم اینه که ضربات ایستگاهی از راه یه کم دور معمولا 25 تا 30 متر دو تا بازیکن پشت توپ میاری و با بازیکن دوم شوت میزنی که خیلی جواب میده
البته بازیکن دوم پشت توپ باید آمارش خوب باشه
بازیکنایی هم مثل کاکا نصری آلونسو و مایکون خیلی خوب میزنن

ممنون دااااااش
یه سوال دیگه داشتم اون هم این بود که کسی یه استراتژی خاصی برای بازی داره یا یه تاکتیک خاصی رو به کار میبره
اگه این طوری هست بگین ما هم بهرمند شیم

amin.abedi
01-31-2013, 10:18
دوستان ممنون از راهنماییتون و روش C R 7 9 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) خوب کار کرد
این هم گلی که زدم
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
و البته اگه کسی میدونه چطوری میشه کات دار زاد بگه

mehdi30100
01-31-2013, 14:22
کات دار بازیکنایی که شوت تکنیکیشون بیشتره میتونن بزنن.....مثه پیرلو.....
پاس پشت مدافعم l1 و مثلثو باهم میزنی که پاس چیپ میده.......برای کرنر بالا l1 بعد دایره رو باهم بزن که سانترو سرعتیو با ارتفاع کمتر بکشه گل قیچی هم میتونی اینجوری بزنی
ضربه ایستگاهی هم l1 و بالا و مربعو باهم بزنی شوت قدرتیو سریع میزنه که برا بازیکنایی مث زلاتانو رونالدو خیلی مناسبه.....

amin.abedi
01-31-2013, 16:02
کات دار بازیکنایی که شوت تکنیکیشون بیشتره میتونن بزنن.....مثه پیرلو.....
پاس پشت مدافعم l1 و مثلثو باهم میزنی که پاس چیپ میده.......برای کرنر بالا l1 بعد دایره رو باهم بزن که سانترو سرعتیو با ارتفاع کمتر بکشه گل قیچی هم میتونی اینجوری بزنی
ضربه ایستگاهی هم l1 و بالا و مربعو باهم بزنی شوت قدرتیو سریع میزنه که برا بازیکنایی مث زلاتانو رونالدو خیلی مناسبه.....

خیلی ممنون دوست عزیز

این حریف یه تکنیکی داره وقتی پاس میده بازیکن توپ رو میبره بالا و میندازه پشت سر مدافع من
چطوری میشه این تکنیک رو انجام داد

C R 7 9
01-31-2013, 16:34
خیلی ممنون دوست عزیز

این حریف یه تکنیکی داره وقتی پاس میده بازیکن توپ رو میبره بالا و میندازه پشت سر مدافع من
چطوری میشه این تکنیک رو انجام داد
اگه بخوای این تکنیک رو انجام بدی باید دسته هات شوک یا همون آنالوگ داشته باشه
بعدش هم چراغ شوک رو روشن میکنی که آنالوگ ها فعال بشن
بعدش اگه بخوای این تکنیک رو انجام بدی موقعی که به بازیکنت پاس میدی قبل از اینکه توپ تو پاهاش بخوره آنالوگ سمت راست رو فشار میدی اون وقت توپ رو بلند میکنه

amin.abedi
02-01-2013, 11:08
خیلی ممنون دوست عزیز

amin.abedi
02-04-2013, 15:12
دوستان یکی توی تعویض ها بیاد اینجا کمک کنه
بازیکن زیاد داریم و تعداد تعویض کم
باید چیکار کنم آخه:ey babaaa:
( البته اون گزینه ای که خودش تعویض میکنه رو نگین ها خیلی افتضاحه )

mehdi30100
02-04-2013, 16:19
قبل از بازی همون جایی که توپو عوض میکنی میتونی مصدومیت...پنالتی رو حذف و تعداد تعویضا رو حداکثر به 7ارتقا بدی

amin.abedi
02-04-2013, 18:11
قبل از بازی همون جایی که توپو عوض میکنی میتونی مصدومیت...پنالتی رو حذف و تعداد تعویضا رو حداکثر به 7ارتقا بدی

داااااااااش اون رو میدونم ولی دارم مسترلیگ بازی میکنم

mehdi30100
02-04-2013, 18:23
بازی قانونیه و امکان هیچگونه تغییر وجود نداره:luuugh:

amin.abedi
02-04-2013, 18:28
babaaaaaaaa ooon ro ke midooonim migim ye rahnemayi konin ke chetori taviz konim movaffag mishim

AmirUtd
02-04-2013, 18:40
داااااااااش اون رو میدونم ولی دارم مسترلیگ بازی میکنم

تو چه خیلی حوصله داری entezar::میگم غیر مسترلیگ چیز دیگه ای نبود....

amin.abedi
02-04-2013, 18:51
خوب هست دیگه
مسترلیگ مثل اینکه دنیای واقعی هست بازیکن میخری میدی و ....
حالا تو دوست نداری اون چیز دیگه است

amin.abedi
02-04-2013, 18:56
تو چه خیلی حوصله داری entezar::میگم غیر مسترلیگ چیز دیگه ای نبود....

تو لیست بازیکن های مورد علاقه فقط مونده که من رو بنویسی هاااااااااااااااااااااااا :ahaaaaaa::jeddiiiii:

amin.abedi
02-05-2013, 18:26
دوستان خواهش مند هستم بیایین اینجا هرچی که تکنیک و تاکتیک و شوت و نمیدونم چی بلدین بزارین

یکی رو بگم واسه کسایی که نمیدونن
اگر وقتی که توپ تو دست دروازبان هست L1 و R1 رو باهم پشت سر هم بزنین توپ رو میزاره رو زمین البته بهتره کم از این حرکت استفاده کنبن چون دیدن یه وقت بازیکن نزدیکتون بود و زد تو گل و شما هم .... om::
و قیاقه ی حریفتون میشه این :sohappy:

amin.abedi
02-11-2013, 14:51
و عجب پستی شدد پست منن
پر بازدید و با استقبال شدید :luuugh::khandeeeee bahal:

CR-7
04-03-2013, 18:06
سلام
میخوام وقتی که یک صحنه آهسته رو از اول ببینم فیلم به عقب و جلو نمیره
چیکار باییییییییییییییییییییییی یییید بکنم؟:ey babaaa:

manhunt
04-04-2013, 00:15
با شماره های سمت راست کیبورد عقب جلو میره با 4 میاد عقب با 6 میره جلو

shahroozgh
04-04-2013, 16:21
یه سوال چجوری قیچی برگردون میشه زد ؟

C R 7 9
05-13-2013, 15:53
فقم من میتونم بگم که بعضی از بازیکن ها توانایی برگردون زدن دارن مثا آگرو بنزما و آدبایور و ابراهیموویچ

C R 7 9
05-13-2013, 15:54
سلام
میخوام وقتی که یک صحنه آهسته رو از اول ببینم فیلم به عقب و جلو نمیره
چیکار باییییییییییییییییییییییی یییید بکنم؟:ey babaaa:
با آنالوگ های دسته هم میشه تصویر رو عقب جلو کرد

سـپـهـر
06-02-2013, 18:07
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم و فهمیدم که همه دنبال یک آموزش خوب هستن. یک آموزش توپ واستون دارم که شامل متن و عکس هستش + 2 تا فیلم آموزشی عالی
برای مشاهده روی جمله ی زیر کلیک کنید:

نحوه ی تکنیک زدن در PES2013 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
یه تشکر خشک و خالی بکنید، به خدا هیچی ازتون کم نمیشه!!!

MJS2t
06-04-2013, 18:45
من دنبال آموزش مربیگری هستم.
کسی میدونه کجا می تون یه همچین چیزی رو پیدا کنم؟
تو گوگل که نیست.:chuncky:
راستش من بازیم اصلا خوب نیست.نه تو واقیت نه تو کامپیوتر اما مربی خوبیم.:chuncky:

purya.cr7
09-05-2013, 15:54
دوستان لینک نذارید اینم شوت کات دار
شما باید هنگام شوت r2 بگیری وبعد شوت بزنی به همین راحتی

saeidnasri
12-11-2013, 10:33
دوستان خواهش مند هستم بیایین اینجا هرچی که تکنیک و تاکتیک و شوت و نمیدونم چی بلدین بزارین

یکی رو بگم واسه کسایی که نمیدونن
اگر وقتی که توپ تو دست دروازبان هست L1 و R1 رو باهم پشت سر هم بزنین توپ رو میزاره رو زمین البته بهتره کم از این حرکت استفاده کنبن چون دیدن یه وقت بازیکن نزدیکتون بود و زد تو گل و شما هم .... om::
و قیاقه ی حریفتون میشه این :sohappy:

عزیز دلم همون L1 رو بزن کافیه.نمیخواد هردو رو با هم بزنی که دستت هم داغونش کنی :khandeeeee bahal::luuugh::danc::arsenal:

mahsa1370
05-16-2014, 14:04
سلام
تکنیکهای دروازه بان در pes 2013 را در گرفتن شوتهای حریف در پلی استیشن را بفرمایید چون من همیشه سر این ضربات از هر جای زمین گل می خورم و از فرط عصبانیت این حالت میشم:scare3:

Saeid~Barca
05-16-2014, 22:01
سلام
تکنیکهای دروازه بان در pes 2013 را در گرفتن شوتهای حریف در پلی استیشن را بفرمایید چون من همیشه سر این ضربات از هر جای زمین گل می خورم و از فرط عصبانیت این حالت میشم:scare3:

دوست عزیز l1 و r1 رو با هم نگه میداری و آنالوگ ( شوک ) سمت راست رو یه بار به داخل فشار میدی ، حالا میتونی دروازبان رو کنترل کنی .

البته باید شوک راست دسته ای که ازش استفاده میکنی رو فعال کرده باشی .

mahsa1370
05-29-2014, 18:21
سلام
حریفم توپ را از کناره ها میاره و پاس رو به بیرون میده و شوت که زد من گل را خورده ام چون هیچ دفاعی اونجا نیست توپ را بگیره یکی بگه چه کار کنم که این طوری گل نخورم
و همه بازیکنانم را بتونم کنترل کنم
چون دفاعهایم از بازیکنان حریف فرار می کنند ممکنه تقلب کرده باشه مشکل چیه
و چه طور با دروازه بانم شوتهای حریف را بگیرم چون تا شوت میزنه من گل می خورم
لطفا به دادم برسید

amirhnn
08-18-2014, 18:51
وقتی دارید بازی میکنید و دارید دنبال توپ میگردید r1 و3 یا همون r1 و کلید پایینی رو بگیرید خودش میره دنبال توپ و نیازی نیست خودتونو خسته کنید:khandeeeee bahal:

42d3e78f26a4b20d412==