PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عاشقان فرهاد مجیدی ( 7 مقدس )

hamedss
01-23-2013, 20:10
بازگشت هفت مقدس کاپیتان فرهاد مجیدی رو تبریک میگم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

تو تك ستاره ي فوتبال مايي *** آهاي فـرهـــــاد مـجـيــدي

تو خورشيدي ولي غروب نداري *** آهاي فـرهـــــاد مـجـيــدي

تو دريايي ولي ساحل نداري *** آهاي فـرهـــــاد مـجـيــدي

تو بهترين شماره7 آسيايي *** آهاي فـرهـــــاد مـجـيــدي

تو هم گل ميزني هم گل ميسازي *** آهاي فـرهـــــاد مـجـيــدي

تو محبوب تمام آبيهايي *** آهاي فـرهـــــاد مـجـيــدي

با گل هات امسال ما قهرمانيم *** آهاي فـرهـــــاد مـجـيــدي

خداحافظ کاپیتان با تعصب

.
.

hamedss
01-23-2013, 22:56
واکنش آتیلا حجازی به بازگشت فرهاد مجیدی

فرزند ناصر حجازی گفت: فرهاد مجیدی نماینده مکتب ناصر حجازی در استقلال است و هواداران واقعی از حضور وی در استقلال خوشحال هستند.

به گزارش افکارنیوز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])به نقل از ایسنا، آتیلا حجازی درباره بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال بیان کرد: همانطور که مادرم نیز طی روزهای گذشته در مصاحبه‌ های خود گفت همه استقلالی‌ ها از این اتفاق خوشحال‌اند و طرفداران واقعی حجازی نیز از این موضوع بسیار شاد شدند. موفقیت استقلال و خوشحالی هوادارانش آرزوی همه ما است. طبیعی است که با بازگشت فرهاد هواداران خوشحال می‌شوند و این همان آرزوی قلبی ماست.

وی در ادامه درباره اعتراض ۲-۳ نفر منتسب به هواداران ناصر حجازی، مقابل دفتر علی فتح الله زاده و باب شدن بحث "مکتب" تاکید کرد: مجیدی نماینده مکتب ناصر حجازی در استقلال بوده و مکتب حجازی همان رعایت اصول، صراحت در کلام و صداقت در رفتار است. مکتب حجازی، فوتبالی نیست بلکه مکتب زندگی شرافتمندانه است. ناصر حجازی و همه طرفدارانش خواهان سربلندی استقلال هستند.

آتیلا حجازی ادامه داد: هواداران واقعی بدانند که طرفداران حجازی اهل فحاشی، چاقوکشی و قداره کشی نیستند و اربده کشی و تخریب چهره‌های محبوب در میان آنها جایی ندارد. منش حجازی همان منطق، ادب و صداقت است. طرفداران حجازی اگر به موضوعی اعتراض داشته باشند در فضایی بسیار آرام و به دور از حاشیه و با منطق بیان می‌کنند. چنانچه در همین راستا شبهه ای برای عده کمی از هواداران ناصر حجازی ایجاد شد که با توجه به خوشحالی هواداران از بازگشت فرهاد و لزوم حمایت از استقلال و مجیدی، صحبت هایی انجام و مشکلات رفع شد. در اینجا باید بگویم بی شک اگر ناصر حجازی هم در قید حیات بود از بازگشت مجیدی که هواداران را شاد کرده، خوشحال می‌شد.

فرزند ناصر حجازی همچنین با بیان اینکه به هواداران واقعی استقلال هشدار می‌دهد، تصریح کرد: هواداران واقعی استقلال باید مراقب حاشیه ها باشند چون متاسفانه عده‌ای که دستشان برای مردم و هواداران رو شده و تاکتیک‌های تخریبی شان دیگر برای همگان نخ نما شده، برای تخریب چهره‌های بزرگی چون مجیدی از نام و چهره ناصر حجازی استفاده می‌کنند و عوامل خود را به عنوان طرفداران او جا می‌زنند و به تخریب آنها می‌پردازند. در این میان فردی معلوم الحال که در گذشته از طرفداران ناصر حجازی بوده و به دلیل درخواستهای مالی و نابجا از میان هواداران واقعی حجازی طرد شده که در حال حاضر از سوی افرادی شارژ شده، امروز همچنان با تابلوی حمایت از حجازی در راه تخریب استقلال گام بر داشته که در صورت نیاز در آینده با ذکر مستندات پرده از چهره پلید آن فرد بر خواهم داشت.

وی در پایان تاکید کرد : همه ما و هواداران استقلال و ناصر حجازی پشتیبان استقلال و فرهاد مجیدی بوده و بی صبرانه منتظر حضور وی در استقلال و گلزنی اش هستیم.

hamedss
01-23-2013, 22:59
سوژه ویژه؛ بازگشت فرهاد مجیدی

فرارو- فرهاد مجیدی که روز یکشنبه قرارداد خود را با استقلال در هئیت فوتبال به ثبت رساند، دیروز در محل تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرد و در کانون توجه هوادان و عکاسان حاضر قرار گرفت.

به گزارش فرارو، فرهاد مجیدی کاپیتان پیشین تیم استقلال که فصل گذشته به دلیل مشکلات شخصی از استقلال جدا شد و پس از چندی اعلام کرد از فوتبال خداحافظی کرده است دیروز بار دیگر به تمرین آبی پوشان بازگشت.

این بازیکن به محض ورود به کمپ زنده‌یاد حجازی وارد رختکن شد و حنیف عمران‌زاه و سیاوش اکبرپور با این بازیکن به خوش و بش پرداختند.

در ادامه مجیدی پس از ورود به زمین به سمت کادر فنی تیم استقلال رفت و با آنها به خوش و بش پرداخت. این بازیکن چند دقیقه بعد پس از آنکه متوجه ورود قلعه‌نویی به کمپ استقلال شده بود به سمت سرمربی آبی‌پوشان رفته و او را در آغوش گرفت.

در اواخر تمرین هنگامی که فرهاد مجیدی قصد داشت از رختکن خارج شود بیش از 200 هوادار پشت در رختکن تجمع کرده و به تشویق این بازیکن پرداختند این درحالی بود که امیر قلعه نویی با گذشت 20 دقیقه از تمرین به رختکن رفته بود.

بازگشت مجیدی به استقلال و فوتبال دیروز توجه عکاسان خبرگزاری های مهر، ایسنا و فارس که در تمرین استقلالی ها حضور یافته بودند را جلب کرد و حرکات و رفتار او در بازگشت به استقلال سوژه ویژه عکاسان شده بود.

hamedss
01-23-2013, 23:12
نتیجه پایانی نظر سنجی شبکه دوم

فک کن!

توبرنامه ای که فقط تیتراژش استقلالی بود فرهاد اول شد!

hamedss
01-26-2013, 21:13

راز قرارداد های مکرر یکصد و بیست و پنج میلیونی فرهاد مجیدی چیست؟...
کاپیتان محبوب شماره هفت استقلالیها که سالها برای تیم آبی پوش پایتخت بازی کرد و محبوبیت خود را نزد طرفداران این تیم تا حد زیادی
بالا برد که باعث بازگشت وی به این تیم شد تا باز هم برای استقلال در این تیم بدرخشد. هرچند کش و قوس های فراوانی مبنی بر بازگشت وی ، و اختلاف این کاپیتان با سرمربی آبی ها بود ولی فشار هواداران
این بازیکن را ب...ه آرزویش رساند تا بتواند مستطیل سبز را با با پیراهن ابی به پایان برساند.
فرهاد مجیدی که در دوران مربیگری ناصر حجازی پس سالها به استقلال
آمد از همان ابتدا با قرارداد ناچیزی به مقدار یکصد و بیست و پنج میلیون
به این تیم پیوست تا باری دیگر خاطرات دوران جوانی خود را با این تیم تکرار کند، از همان سال مجیدی رفته رفته به میزان محبوبیت خودش با بازی های خوبش و تکنیک چشم نوازش افزود هرچند مهمترین دلیل محبوبیت وی، علاقه ی وافرش به ناصر حجازی و به ثمر رساندن گل های حساس در دربی ها بود.
اما جالب اینجا بود که مجیدی، با وجود داشتن پیشنهاد های سنگین از کشور های عربی باز هم با آبی پوشان ماند و جالبتر از همه چیز آن بود که فرهاد باز هم قرارداد های خود را با همان یکصد و بیست و پنج میلیون
تمدید کرد و هم اکنون نیز بر عهد خود استوار مانده است در صورتی که این مبلغ نزد فوتبالیست های ایرانی مقدار بسیار ناچیزی است در برابر
پول های میلیاردی که از فوتبال می گیرند.
به گفته ی نزدیکان مجیدی، این بازیکن از یکصد و بیست و پنج میلیونی
که در قرارداد هایش ذکر می کند هدف خاصی دارد.
گفته می شود که مجیدی از این مقدار پول چیزی را سهم خود نمی داند
بلکه این مبلغ را بین پنج موسسه خیریه معتبر ایران،موسسه خيريه ياوران ايتام، پیام امید، موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها،موسسه خيريه وحدت و موسسه خيريه محک تقسیم می کند
هرچند به نظر می رسد شماره هفت آبی ها که سالهای زیادی خارج از کشورش بازی کرده نیازی هم به این پول ها نداشته باشد.
همین خصوصیات اخلاقی است که فرهاد مجیدی و امثال او را بین مردم محبوب کرده استادامه ...

hamedss
02-08-2013, 19:08
مجیدی 9ثانیه پس از ورود به میدان گلزنی کرد

رخصت کاپیتان آبی‌ها از دایی

خبرگزاری فارس: مهاجم باتجربه استقلال 9 ثانیه بعد از ورودش به زمین گلزنی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، فرهاد مجیدی که در دقیقه 71 به جای سیاوش اکبرپور وارد میدان شد، 9ثانیه پس از ورودش به میدان برای استقلال گلزنی کرد.
* مهدی رحمتی بعد از گلزنی فرهاد مجیدی و شادی گلش به سمت او رفت تا بازوبند کاپیتانی را به او بدهد اما مجیدی قبول نکرد و رحمتی همچنان کاپیتان تیم استقلال باقی ماند.
* فرهاد مجیدی پیش از ورود به میدان به سمت علی دایی رفت و از سرمربی راه آهن برای حضور در میدان رخصت گرفت.
بازی دو تیم تا دقیقه 76 یک بر صفر به سود استقلال در جریان است.

hamedss
02-09-2013, 06:55
یه چهار دیگه از 7 مقدس به اس اسی ها 7 ثانیه بعد از ورود به زمین در دقیقه 70

بلندگوی ورزشگاه آزادی:

سومین تعویض برای استقلال تهران

سیاوش اکبرپور با شماره 20 از زمین خارج و بجای ایشان فرهاد مجیدی توی درررواززززه باشماره 7 بازی میکند.

hamedss
02-09-2013, 22:09
گل فرهاد مجیدی
....................................

icon
02-10-2013, 10:35
واقعا این مجیدی بهترین و محبوب ترین بازیکن کل جهانه. من از اون موقعی که مجیدی برگشت استقلال حتی یک بار هم ندیدم مجیدی توی زمین با کسی دعوا کنه یا به کسی اخم کنه. حتی اگه شاد باشه یا غمگین بازم همیشه لبخند داره. اینقدر خوبه که هوادارای تیمای دیگه هم دوسش دارن. اما یه عده هوادارای هستن که بازی تیم خودشون رو هم نگاه نمیکنن و میان به مجیدی توهین میکنن. آخه مگه ما به کریمی یا به نوید کیا توهین میکنیم شما میاید به مجیدی ما توهین میکنین. انتقاد هم نمیکنن ، فقط توهین میکنن. خلاصه مجیدی هر جایی باشی واسه ما تکی love::love::love::love::love::love::

mahancasi
10-29-2013, 22:02
رفتی ندیدی بعد تو، کم رنگ ترین آبی شدم بازم با رویای گلات، من گیج بی خوابی شدم

باور نکردم من هنوز، از پیش ما رفتی چه زود روی رگم حک میکنم، رو پیرهنت هفتی که بود

رفتی و روی سکوها، داد میزنم بازم تورو باختن هنوز مال منه، بدجوری میبازم تورو

روی زمین سبز هنوز، واسه تعصب سوره ای غیرت با تو معنی گرفت، آبی ترین اسطوره ای

سنگینی مرد بودنت، واسه کلاغا زهر بود انگار نامردی و حرص، با اون وجودت قهر بود

رو سکوهای یخ زده، امید فریاد منی شیرینتم مجنونتم، از بس که فرهاد منی

lord7stark
10-29-2013, 22:17
ســــــــلـــام بچه ها
شاید یکی از تلخ ترین روزای عمرم بوده و هست امروز
روزی که غریبانه کاپیتان با غیرت و فرا تر از تعصبمون از فوتبال رفت ....
روزی که با رفتنش چشم میلیون ها هوادار من جمله خودم خیس شد ... .. .
وقتی عکسای سایتا رو میبینم میبینم که هوادارا چه گریه ها که نمیکردن و خودش چه بغضی داشت فرزاد که بد تر از همشون
خود حاج فتل پشت تلفن ...
خیلی سخته خیلی سخت ... .. .
تصور استقلال بدون فرهاد
کاش لا اقل از قبل میگفت میرفتیم واسش کل ازادی رو پر میکردیم که با شکوه مثل علی منصوریان میرفت !
حیف که دیگه زمان به عقب برنمیگرده
کاش کاش کـــــــــــــــاش امسال با قهرمانی تو اسیا میرفتی که نشد ... .. .
امیدوارم بتونی دوران مربیگریت رو عالی سپری کنی و روزی همراه داش علی منصوریان بیاین و تیم و قهرمان اسیا کنید ... .. .

+ قرار شده هر بازی دقیقه 7:44 به احترامش وایسیمو یک صدا تشویقش کنیم این مطلب و شیر کنید

6475

hamedss
10-30-2013, 03:37
کاملا شوکه شدم حالم خیلی بده اشک و آه هم تسکین دردهای هیچ کدوممون نیست فرهاد تو رو به ناصر خان قسمت میدم برگرد چشمهام نمیتونه به نبودنت عادت کنه !!!

.

خیلی سخته، تا چشمام به ندیدنت عادت کنه . . .
بابت تمام زحمتایی که کشیدی تا منِ هوادار خوشحال بشم، ممنونم
ولی حقت اینجور خداحافظی نبود !!!

اشکهای فرهاد مجیدی و تاجیها در روز خداحافظی از فوتبال .

خداحافظ خدای تعصب
خداحافظ کاپیتان
خداحافظ عشق من
خداحافظ ای امید تاجی ها
خداحافظ ای مرد آبی
خداحافظ ...

متن خداحافطی فرهاد مجیدی

هیچ وقت دوست نداشتم زمان خداحافظی ام را از قبل مشخص کنم. مدتی پیش، به این تصمیم رسیدم که امروز روز خداحافظی از فوتبال است. از فردا همان جایی می ایستم که شما می‌ایستادید. زیر برف، یخ، باران و آفتاب سوزان. اما این بار من باید به شما احترام بگذارم و تشکر کنم، درست همان کاری که شما برای من انجام دادید.

تمام خاطره‌ها، خوشی‌ها و لحظه‌های تلخی که در طول سالیان حضور در استقلال داشته‌ام امروز جلوی چشمانم هستند. تلخ ترین خاطره‌ام “۴خرداد ۱۳۹۰ ” است که روی قلبم حک شده و به هیچ وجه پاک نخواهد شد. روزی که در مراسم تشییع جنازه ناصرخان شرکت کردم و در بهشت زهرا (س) برای همیشه از وی جدا شدم.

به من حق دهید که با دشواری از این پیراهن دل بکنم، هر کدام از ستاره‌های آن، مدال‌هایی بودند که همه ما به آن افتخار می‌کردیم. من به بیشتر آرزوهای فوتبالی خود رسیده‌ام و دوست داشتم با قهرمانی در آسیا از فوتبال خداحافظی کنم اما این امر میسر نشد. امیدوارم در آینده به تنها آرزوی دست نیافته ورزشی ام در کنار هواداران عزیز برسم.

هواداران عزیز و دوست داشتنی!

بازیکنان می‌روند ولی استقلال بزرگ باقی می‌ماند. پیراهنی که سال‌ها نام من بر آن نوشته می‌شد را دوست داشته‌ام و همواره دوست خواهم داشت. پیراهن “آبی” که بر تن بازیکنان بزرگی چون غلامحسین مظلومی و حسن روشن بوده یا همان بازوبندی که مدتها علی جباری، برادران بیانی، امیر قلعه نویی یا جواد زرینچه بر بازوان خود می بستند از جمله خاطرات ماندگارم هستند.

تقدیر این بود که در ایران پیراهنی جز پیراهن پرافتخار “آبی” بر تن نکرده و با استقلال از دوران قهرمانی خداحافظی کنم. ازهمه افرادی که این فرصت را برای من فراهم کرده و مرا حمایت نمودند خصوصا “امیر قلعه نویی” قدردانی می نمایم.

فرهاد مجیدی امروز به خط آخر سال‌های بازی خود رسیده و وقت آن شده تا پیراهن شماره ۷ که میراث بزرگانی چون «مجید نامجو مطلق » است را به بازیکنان تازه نفسی تقدیم کنم که قرار است آینده فوتبال کشور را رقم بزنند.

هواداران همیشگی!

از فردا دیگر بازیکن استقلال به شمار نمی‌آیم ولی همواره یکی از شما خواهم بود و برای قهرمانی استقلال دعا خواهم کرد. هر چه دارم از استقلال و هوادارانش است و هر کجا که باشم برای سربلندی استقلال تلاش خواهم کرد.

چقدر سخت است پایان بردن این نامه، همین طور نام‌ها مقابل چشمانم رژه می‌رود، از تمام مربیانی که در این سال‌ها برایم زحمت کشیدند، از مدیرعامل محترم باشگاه جناب آقای فتح ا…زاده و دیگر مدیران گذشته، کارشناسان، بازیکنان، کادر پزشکی، تدارکات، اهالی رسانه، دوستان، خانواده خصوصا پدر و مادر عزیزم و تک تک آن هوادارانی که در این سال‌ها همراهی‌ام کردند، کمال سپاسگزاری و قدردانی را دارم.

در پایان لازم است برای تیم ملی کشورم که با درایت جناب آقای علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال و مربی بزرگش کارلوس کی روش، تلاش بازیکنان و دعای خیر مردم عزیز به جام جهانی صعود کرد، آرزوی موفقیت نمایم.

خدای من شاهد است که در تمام این سال‌های طولانی با تمام توانم بازی کردم و اگر قصوری از من سر زده از همه پوزش می‌طلبم.

مجیدی‌ها می‌آیند و می روند، اما آنچه باقی می‌ماند نام “استقلال” است که پشتش به شما هواداران، مثل همیشه گرم خواهد ماند. زنده باد ایران، زنده باد استقلال.

برادر کوچک شما

فرهاد مجیدی

Abieteh
10-30-2013, 14:12
اونقدر اعصابم خرده اونقدر داغونم که حوصله خودمم ندارم.نمیدونم باید چکار کنم.آرزو دارم هیچوقت از فوتبال خوشم نمی اومد.استقلال بدون فرهاد رو نمیتونم تصور کنم

mahancasi
10-31-2013, 10:29
خورشید بی غروب و دریای بی ساحل با تو معنا گرفت.

«7 استقلال» تقدسش را وامدار توست،«7 مقدس» در میان اشک‌هایمان رفتی اما بدان تو از من زنده تری آهای فرهاد مجیدی

redondo
10-31-2013, 18:58
فرهاد مجیدی کاپیتان محبوب استقلالیا و ملقب به هفت مقدس تو بازی با مس از فوتبال خداحافظی کرد. من نه دوران ناصر حجازی رو دیدم نه حسن روشن رو یادم میاد نه شاهرخ بیانی و مجید نامجو مطلق دوران من به صادق ورمزیار و جواد زرینچه نهایتا میرسه که اون ها رو هم تو سال های آخرشون دیدم اما تنها بازیکنی بزرگی که تو استقلال بود و کاملا دورانش رو دیدم و دوسش دارم فرهاد مجیدیه. به حقش در تیم ملی نرسید و این آخریا هم که یه بزرگوار تو استقلال هم...

فرهاد جوان تکنیکی و دوست داشتنی بود که بیست سالگی اومد استقلال و محبوب طرفدارا شد. بعد رفت و خارج و چندبار رفت و برگشت تا شد آقا فرهاد و کاپیتان تیم. خدایی استقلال بدون فرهاد دیدن داره! پارسال وقتی بعد خداحافظی برگشت نوشتم فرهاد برگشت استقلال شیرین شد حالا که خداحافظی کرده استقلال واقعا تلخ میشه! فقط باید بشنیم بزرگواران رو تماشا کنیم. البته به قول خودش مجیدی‌ها می‌آیند و می روند، اما آنچه باقی می‌ماند نام "استقلال" است. بی خیال خدا رو چه دیدی شاید چند وقت دیگه فرهاد شد سرمربی استقلال ...

بازی های باشگاهی: جوانان کشاورز - جوانان بهمن - پارچین - بهمن کرج (دو فصل هفت گل) - استقلال تهران (قهرمان لیگ آزادگان در فصل ٧٧-٧٦ نایب قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا، نایب قهرمانی جام حذفی، و همچنین نایب قهرمانی لیگ آزادگان) - راپید وین (نیم فصل دوم ۱۲ بازی ۲ گل ) – استقلال تهران (۶ بازی) – الوصل امارات (یکی از عوامل افزایش طرفداران الوصل ۵/۵ فصل ۶۸ گل در لیگ امارات و ۴۰ گل در جام حذفی، جام اتحادیه و جام خلیج فارس و یکی از برترین گلزنان تاریخ باشگاه فوتبال الوصل امارات) – العین امارات (قهرمان لیگ قهرمانان آسیا ۰۳-۲۰۰۲) - الاهلی امارات (۶ گل قهرمان لیگ امارات) – النصر امارات - استقلال تهران ( قهرمانی جام حذفی ۸۷–۸۶ قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸–۸۷ ) - الغرافه قطر (۴ ماه ۲۲ بازی ۷ گل قهرمانی جام حذفی باشگاه‌های قطر) - خداحافظی با فوتبال و بازگشت دوباره به استقلال تهران (قهرمانی لیگ91-92 حضور در بین 4 تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا 92-93)

بازی‌های ملی: اولین بازی ۲۰ سالگی جام ملت‌های آسیا ۱۹۹۶ برابر کویت در سال ۱۳۷۵ - ۵ مهر ۱۳۹۰ با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، خداحافظی‌اش را از بازی‌های ملی اعلام کرد. او در این نامه، دلیل خداحافطی خود را برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۱۴ و عدم حضور احتمالی او در آن مسابقات به دلیل وضعیت سنی‌اش و میدان‌دادن به جوانان عنوان کرد. جوانانی که به گفتهٔ او شاید با حضور امثال او به سرنوشت وی در گذشته دچار شده و در عین جوانی و آمادگی فنی از حضور و خدمت در تیم ملی فوتبال محروم شوند.

افتخارات: فرهاد مجیدی با به ثمر رساند ۲۳ گل در ادوار مختلف مسابقات جام باشگاه‌های آسیا هم اکنون رکورد دار بهترین گلزن ایرانی در این مسابقات است. نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن آسیا در سال ۲۰۱۰: کنفدراسیون فوتبال آسیا نام وی را به عنوان یکی از نامزدهای بهترین بازیکن سال ۲۰۱۰ در لیست اولیه خود قرار داد. تنها فوتبالیست ایرانی دارای عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۰۳-۲۰۰۲ به همراه العین. محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۱: وی در نظرسنجی سایت فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۱ انتخاب شد. همچنین فدراسیون بین‌المللی آمار تاریخ فوتبال با ارسال نامه از فرهاد مجیدی برای حضور در مراسم گلا ۲۰۱۰ و دریافت جایزه این فدراسیون دعوت به عمل آورد. دومین گلزن برتر تاریخ باشگاه استقلال تهران: فرهاد مجیدی با ۹۰ گلی که برای استقلال به ثمر رسانده است دومین گلزن برتر تاریخ این باشگاه به شمار می‌رود.

خداحافظ عمو فرهاد! زود برگرد! همیشه دوستت داریم ...

GOLL
11-01-2013, 21:29
چند وقت بود بازی های استقلال رو نمیدیم ،اما اون بازی رو داشتم نگاه که دیدم مجیدی واقعا داره به سمت چهار گوشها میره
خیلی ناباورانه بود فرهاد مجیدی نباید اینجوری خداحافظی میکرد
اصلا من مشکلی که با فوتبال دارم همین خدافظیه!!
دیگه بازیهای استقلال بدون انفجارها شماره 7 و بمب های هوداران بی معنی و بی رنگه
شماره 7 هم پس فردا به یه آدم میدن که نمیتونه یه دریبل هم بزنه....
به هر حال امیدوارم فرهاد مجیدی تو زمینه مربیگری هم متفاوت باشه و کارش گل کنه ،شروع دنیای مربیگری هم به مجیدی باید تبریک گفت ...

hamedss
10-21-2014, 07:42
دم فرهاد مجیدی گرم از فردوسی پور اعتراف تاریخی گرفت !!!

فردوسي‌پور:پرسپوليسي‌بود ولي‌الان‌مهم‌نيست

عادل فردوسي پور مجري برنامه نود در اواسط بحث با فرهاد مجيدي که کمي به تندي گراييده بود، در نهايت اعتراف کرد که در کودکي به پرسپوليس گرايش داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، ماجرا از آنجا آغاز شد که مجیدی در تکذیب تیتر چندسال پیش فرهاد مجیدی در خبر ورزشی ( من به پرسپولیس می روم) ، حرفهایش را تکرار کرد و گفت اینکه یکی از اعضای تحریریه این روزنامه روی این تیتر صحه بگذارد ملاک نیست . او سپس گفت : پدر شما هم ده سال پیش به من گفت شما به اتفاق برادرتان هر هفته به ورزشگاه می رفته اید و برای پرسپولیس پرچم تکان می داده اید ...

با این جمله غیرمنتظره مجیدی ، عادل لحظه ای عقب کشید اما در نهایت تسلیم شد و گفت که در کودکی به پرسپولیس گرایش داشته اما حالا دیگر برایش فرقی نمی کند .

این اولین باری بود که فردوسی پور که همواره گفته می شد پرسپولیسی است ، لب به اعتراف گشود .

hamedss
10-21-2014, 07:44
متن کامل نريشن برنامه نود براي فرهاد مجيدي

برنامه نود براي فرهاد مجيدي کليپ ويژه اي آماده کرد؛ با متني به قلم پژمان راهبر.

به گزارش "ورزش سه"، این نریشن را بخوانید:

شبی که تصمیم گرفت شماره هفت اش را از تن بکند تا همیشه، استقلالی‎ها تا سپیده دم خوابشان نبرد ... آن شب یک چنین وقتی بود. یک چنین دوشنبه ای؛ که برادر پیغام را رساند که سه شنبه آخر همین فرداست. چند ساعت بعد آدمها بین باور و ناباوری، بین زمین و آسمان و دلشوره و اندوه یک‎هو دیدند یکی دارد دور زمین می‎دود و چمن را می‎بوسد و دست تکان می‎دهد. پس پشیمانی‎اش ماند برای همه آنهایی که آخرین استارت ستاره‎شان را از نزدیک ندیدند، برایش بوسه نفرستادند و مجبور شدند پیش سر و همسر اشکشان را پنهان کنند تا همه ی غم بماند برای آنهایی که روی سکوها کز کرده بودند. آنها که به اندازه همه غایب ها وجودشان را غم دنیا گرفته بود.

چه غروبی! یادش به خیر آن روز که تازه به استقلال برگشته بود و روی نیمکت می نشست. اما هر وقت بازی اش دادند، گل زد. آن روزها که هنوز وقتش نرسیده بود داستان شخصی اش را برای جهان خلق کند. آن روز ها که به شک افتاده بودیم آیا فرهاد اصلا باید برمی گشت؟ توی این احوال، یاد چند سال پیشش می افتادیم. آن وقت ها که تازه پشت لب اش سبز شده بود و همه می دانستند چه ستاره ایست. آن روزها که عکسش، قد و نیم قد می رفت روی هفته نامه های هواداری. همان نشریاتی که با افول ستاره های دهه 70 ، یکی یکی به تاریخ پیوستند ...

اما او به تاریخ نپیوست که خودش تاریخ شد. اگرچه یک روز گفته بود: استقلالی ها رخصت ! به پرسپولیس می روم؛ اگرچه خیلی زود از استقلال به کشوری در آن سوی آبهای خلیج فارس کوچ کرد؛ اگرچه هرگز دوران ملی بزرگی نداشت، اگرچه در فصلی که قهرمانی در کف آبی ها بود، به قطر رفت و همه چیز را با خودش برد. اگرچه بیانیه ای داد و خط و نشانی کشید و خداحافظی کرد و برگشت ... این ها، همه ی این ها او را تمام نکرد. او در دل ها جا خوش کرده بود. با شماره هفت اش و این علامت عجیب؛ راز بین او و استقلالیها . 4 .

فرهاد مجیدی یکی است. یکی که یک‎هو از ثانیه های واپسین یک دربی ظهور کرد. با همه آن "آهای فرهاد مجیدی" ها ، او تولد را گذاشته را بود به یک بازی خاص. جایی که این طور توپ را بردارد و ببرد تا گوشه و شش قدم و بعد، مثل یک گلادیاتور کاردرست خونسرد نیزه آخر را به گرده حریف بزند. این همان توپی است که غلت زد و به نمایندگی از میلیون ها تور دروازه پرسپولیس را بوسید. این خود تاریخ بود. لحظه فتح یک جنگ خونین هزارساله.

اگر به قسمت معتقد باشید، لابد می دانید که خدا برای بعضی ها می خواهد. حتی در سی و چند سالگی. در وقتی که خیلی های دیگر کفش ها را می آویزند. درسی و چندسالگی که فوتبالیستها آماده می شوند برای اندوه مرگ اول؛ خداحافظی. اما برای همه اینطور نیست. بعضی ها، حتی بعد خداحافظی، مرگ ندارند، از پا نمی افتند، تمام نمی شوند. بعضی ها. فقط بعضی ها. شماره 7، فرهاد مجیدی.

hamedss
10-21-2014, 07:49
دیالوگ های تاریخی مجیدی و فردوسی پور در برنامه ی 90

عادل : گل قشنگ زیاد داشتی ولی به تیمهای مهم نبود، ولی گل دربی 69 رو انتخاب کردیم
فرهاد : همین شماره 3 کافیه

فرهاد خطاب به عادل : پدرتون در امارات بهم گفت 10 سالگیت با پرچم پرسپولیس تو استادیوم بودی ... و در ادامه اعتراف عادل به لنگی بودنش ...
یه کاری خوبی که امشب دوباره مجیدی انجام داد این بود که تونست فردوسی پور رو وادار کنه به لنگی بودنش اعتراف کنه...
دمت گرم فرهاد...
جوری ترکوندیش که آخرش فردوسی پور گفت انگار با من دعوا داری و میخوای منو بزنی...!

فرهاد مجیدی به فردوسی پور :
شما از طرف هوادار های ما صحبت نکن ،
خودشون دارن صحبت های منو میشنون متوجه میشن.

msm1365
11-23-2015, 22:43
حیف که نتونست قهرمانی آسیا رو بالا ببره. حیف...

42d3e78f26a4b20d412==