PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمپ قشلاقی دربی (کمپ ششم!!! سابق)

صفحه ها : [1] 2 3 4

ikiusan
12-02-2012, 21:05
اهمممم ... اهمممممم ، قدیما اینجا بهارستانی بود و بندی و بساطی ... اون موقعها من نبودم ولی اینکه من نبودم دلیل نمیشه که؟ میشه؟ یعنی من نبودم اونم نبود؟ بود! خلاصه بهارستانی بود و بچه ها دور هم بودن و خوش میگذشت و پرفروغ بود! گذشت یهو تابستون شد ملت گفتن بریم کمپ بزنیم ... اون دوران مرتوض و دویست و دوس و رسول و احمدرضا و دونگ یی و رها و همه اینجا رو آباد میکردن ، اون وسطها بود که ایکیوسان هم اومد (خودش نیومد ، خودشو خدا بیامرزه!!! من اومدم) :nishkhand: و همه دور هم بودیم! اون موقعها همه چی درخشان بود! بحثها هم گرم ! ولی نمیدونم کم کم چی شد یهو همه جا خلوت شد ، اوجش هم واقعه ی ننگین یازده سپتامبر بود:evaa: (واقعا تو یازده سپتامبر بود!!!) بعدش همه چی آروم شد ، همه جا ساکت ... هوا سرد ... غذا نبود ... داشتیم میمُردیم... (آها نه اون برای یه جا دیگه است:luuugh:) همه چی آروم و بی دغدغه بود ، بحثها خوش نمیگذشت ، بچه ها نبودن و خلاصه جالب نبود!
قدیما اینجا یه دونگ یی داشت مثل بنز پست میداد ، یه رها بود هر روز طرفدار یه تیم بود:luuugh: ، یه رسول بود حلق داشت اندازه چاه ویل!!!، احمد رضا بود مااااااه!!! یه مرتوض بود قاطی میکرد کلی باحال بود!!! بالش خوبی هم بود!!!:khandeeeee bahal:چند تا دیگه دل پیه رو بودن ، یکی بود خوزه مورینیو (خود خودش!!!) ، دو تا کریس رونالدو داشتیم ، دو تا داوید ویا ، یه دونه رئال ، چند تا منچستر ... یه ایکیوسان بود!!! خلاصه یه لیگ کامل بودیم!!! الان نه... فقط عبدالله حماسه رو حفظ کرده!
الان وقت تغییره!!! فصل پاییزه و میریم تو زمستون ، هوا هم سرده! باید گرمش کنیم! آآآآآآآآی مشت اول یه دلار!!!:luuugh: میخوایم دوباره یه دور همی پویا داشته باشیم ، بگیم و بخندیم و دور هم باشیم! این بالا که زده گفتگوی متفرقه پس سخت نگیرید! باید خوش بگذره! :hapoo:
خب اسمشو چی میذارم؟ نیو کمپ!!!:luuugh: نه شوخی کردم! اینجا قشلاقمونه!!! رسول میگه کمپ خزه! ولی اردوگاه خیلی نظامیه!!!:luuugh: اسم اینجا میشه کمپ قشلاقی دربی!!! و رسمش جلد ششم کمپه!
فقط دو نکته: همه ی قوانین و رعایت کنید وگرنه میخورمتون!!!:khandeeeee bahal: و در مورد فجر سپاسی (سپاسی دیگه!!! جای پ ، ی بذار) نمیزنیم و به هم توهین نمیکنیم!!! بحثهای جدی ورزشی عمیقا ممنوعه!!!
حالا برو که رفتیم میخوام بترکونیمااااااااااااااااا ااااااا!!!!!!!!!!!!!

shiraz-sport
12-02-2012, 21:24
کمپ ییلاقی جدید اخ ببخشید کمپ قشلاقی جدید رو تبریک میگم . ki::
ایشالله این کمپ هم مثل کمپ های دیگه بچه ها با هم گرم و صمیمی بدون هیچ کدورتی باشه . :gol:
در ضمن با متن اغازی کمپ هم خیلی حال کردم . عالی بود .
یا حق .

canavaro5
12-02-2012, 21:34
سلام به همه ی دوستان
تبریک به محمد عزیز بابت اینکه این افتخار نسیبش شد تا کمپ رو افتاح کنه
(خدا انشاله قسمت ما هم بکنه) اگه دارید موخنید انشااله رو غلیظ بخونیدmas:-lay_;;:ahaaaaaa:
حرف دیگه ای نمونده اهان یادم اومد دوستان .............
خواهشا" این کمپ رو مثل قبلی نکنید وکاری نکنید که حتی یه نفر هم از کمپ 6 ناراحت بره بیرون اینو جدی گفتم
موفق و پیروز باشید

shiv.vandersar
12-02-2012, 22:42
سیلام ملیکم به همه بچه هاheee::
کمپ جدید مبارک[Only Registered And Activated Users Can See Links]
ایشالا به خوبیو خوشی ازش استفاده کنیم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
من خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا و فعالیت چشم گیری ندارم...:shogh:ایشالا که بتونم بترکونم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

RezaVilla7
12-02-2012, 23:16
حالا نمه نمه بیا تو بغلم سوسن آهان چیز بههههههههه بروبچ گل، عشایرنشینان محترم مثل خودم!چه خبرا؟ بفرمائید این قشلاق رو میخواست امیر بزنه ولی محمد خیلی قشنگ تر زد! عالی بود سعید به دختره میگن چرا شما فوتبال بازی نمیکنید زنه میگه آخه امکان نداره مثل هم لباس بپوشیم!به دختره میگن چرا سرباز نمیشین میگه آخه نمیشه جلو برادران بسیج آرایش کنیم بهش میگن چرا همسر خوبی نمیشید میگه آخه امکان نداره شوهر از زنه چیزی بخواد مردا زنذلیلن!آقا بازی محروم از تماشاگر من از زیر چیز رفتم داخل استادیوم توپه صاف خورد تو کله من!آقا آزمایش اعتیاد از ما گرفتن مثبت دراومد!من زن ندارم هنوز دارم مهریه میدم!طرف کچل بود میره سرمونی طرف میگه چیه چرا میخندین اومدم آب بخورم!بازم افتتاح کمپ رو تبریک میگم انشاالله از این افتتاحیه خوشتون اومده باشه!

sina acm
12-02-2012, 23:16
lol:-

خو مثل این که همه کوچ کردن زدن برو بیابون :chakoshi:اقا منم این جلد رو بهتون تبریک میگم امیدوارم مثل کمپ جلد اول که بهترینش بود پیش بره :rose:

اینم امار کمپ پنجم :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

RezaVilla7
12-03-2012, 00:45
فرض کنید امیر اینجا رو میزد الان بیاد از حسودی جوش میزنه!درضمن مصطفی یا مسقطی یه چند روزیه نمیاد؟درضمن سینا مطمئنی آمار درسته من انقدر ارسال کردم؟

Arman.Leo
12-03-2012, 04:10
سلام ...:ghelyon:
منم افتتاح این جلد از کمپ که تغییر نامی ورژن داشته به کمپ قشلاقی رو تبریک میگم:chakerim:
متن خوبی بود برای پست اول ، یِکَم بهتر از تاپیک های قبل :whistle3:

icon
12-03-2012, 06:36
کوچ زمستانی رو رو به همه تبریک میگم. ببخشید من کم میام دربی خودتون وضعیت رو ببینید. دیروز امتحان زبان فارسی بود و امروز امتحان هندسه فردا امتحان شیمی و چهارشنبه هم امتحان فیزیک داریم . واسم دعا کنید الآن که سرما خوردم هم بتونم از پسشون خوب بربیام. به امید داشتن فضای گرم در این روز های سرد.

Arman.Leo
12-03-2012, 07:12
شرایط من :
روزی 2-3 تا امتحان داریم
مثلا امروز :
1- امتحان عربی
2- امتحان شیمی
3- امتحان ریاضی از اتحاد ها
4- امتحان کتاب خوانی (درمورد ولایت و امامت و اگر زیر 10 بشیم توبیخ هم میشیم)
حالا اینا فقط واسه امروزه
چهارشنبه
هم باز امتحان ریاضی داریم و فیزیک و پیشرفت تحصیلی از همه درسا
(البته ریاضی رو دو تا 10 نمره میخواد بگیره امروز و چهارشنبه

David7
12-03-2012, 12:07
فرض کنید امیر اینجا رو میزد الان بیاد از حسودی جوش میزنه!درضمن مصطفی یا مسقطی یه چند روزیه نمیاد؟

من چند روز دیگه اشتراکم تمام میشه ... و بعدشم میرم سر وقت امتحانات دانشگاه ...

2 روز نتم قطع بود رضا ... تبریک میگم کمپ جدید رو ...

پ . ن :
سینا دستت درد نکنه ... بابت آمار ... راستی آمار رو دستی حساب کردی یا با ماشین حساب ؟؟؟ :luuugh:

Abdollah 202
12-03-2012, 12:16
اهمممم ... اهمممممم ، قدیما اینجا بهارستانی بود و بندی و بساطی ... اون موقعها من نبودم ولی اینکه من نبودم دلیل نمیشه که؟ میشه؟ یعنی من نبودم اونم نبود؟ بود! خلاصه بهارستانی بود و بچه ها دور هم بودن و خوش میگذشت و پرفروغ بود! گذشت یهو تابستون شد ملت گفتن بریم کمپ بزنیم ... اون دوران مرتوض و دویست و دوس و رسول و احمدرضا و دونگ یی و رها و همه اینجا رو آباد میکردن ، اون وسطها بود که ایکیوسان هم اومد (خودش نیومد ، خودشو خدا بیامرزه!!! من اومدم) :nishkhand: و همه دور هم بودیم! اون موقعها همه چی درخشان بود! بحثها هم گرم ! ولی نمیدونم کم کم چی شد یهو همه جا خلوت شد ، اوجش هم واقعه ی ننگین یازده سپتامبر بود:evaa: (واقعا تو یازده سپتامبر بود!!!) بعدش همه چی آروم شد ، همه جا ساکت ... هوا سرد ... غذا نبود ... داشتیم میمُردیم... (آها نه اون برای یه جا دیگه است:luuugh:) همه چی آروم و بی دغدغه بود ، بحثها خوش نمیگذشت ، بچه ها نبودن و خلاصه جالب نبود!
قدیما اینجا یه دونگ یی داشت مثل بنز پست میداد ، یه رها بود هر روز طرفدار یه تیم بود:luuugh: ، یه رسول بود حلق داشت اندازه چاه ویل!!!، احمد رضا بود مااااااه!!! یه مرتوض بود قاطی میکرد کلی باحال بود!!! بالش خوبی هم بود!!!:khandeeeee bahal:چند تا دیگه دل پیه رو بودن ، یکی بود خوزه مورینیو (خود خودش!!!) ، دو تا کریس رونالدو داشتیم ، دو تا داوید ویا ، یه دونه رئال ، چند تا منچستر ... یه ایکیوسان بود!!! خلاصه یه لیگ کامل بودیم!!! الان نه... فقط عبدالله حماسه رو حفظ کرده!
الان وقت تغییره!!! فصل پاییزه و میریم تو زمستون ، هوا هم سرده! باید گرمش کنیم! آآآآآآآآی مشت اول یه دلار!!!:luuugh: میخوایم دوباره یه دور همی پویا داشته باشیم ، بگیم و بخندیم و دور هم باشیم! این بالا که زده گفتگوی متفرقه پس سخت نگیرید! باید خوش بگذره! :hapoo:
خب اسمشو چی میذارم؟ نیو کمپ!!!:luuugh: نه شوخی کردم! اینجا قشلاقمونه!!! رسول میگه کمپ خزه! ولی اردوگاه خیلی نظامیه!!!:luuugh: اسم اینجا میشه کمپ قشلاقی دربی!!! و رسمش جلد ششم کمپه!
فقط دو نکته: همه ی قوانین و رعایت کنید وگرنه میخورمتون!!!:khandeeeee bahal: و در مورد فجر سپاسی (سپاسی دیگه!!! جای پ ، ی بذار) نمیزنیم و به هم توهین نمیکنیم!!! بحثهای جدی ورزشی عمیقا ممنوعه!!!
حالا برو که رفتیم میخوام بترکونیمااااااااااااااااا ااااااا!!!!!!!!!!!!!
:luuugh::luuugh::luuugh::luuugh:
دهنتان سرویس باد
متنت خیلی پر بار و باحال بود
خلاصه حال کردم
امیدوارم ژه نیان ( دوباره:nishkhand: ) مرتوض و رها و رسول و بقیه ی استاتید :luuugh: و دوستان اینجا فعالیتشونو زیاد کنن ...
امیدوارم تو قشلاق بترکونم و مقام اول رو کسب کنم ...
تو کمپ 5 من سوم شدم :nishkhand: من خیلی تمرین کرده بودم که اول بشم اما نشد:sad: :luuugh:

راستی افتتاح این قشلاق رو هم به همه تبریک میگم پس بچه ها بریـــم بچریم:luuugh:این قشلاق جون میده واسه چریدن :luuugh: ییلاق کجا بریم بچریم خدا میدونه :luuugh:

amir-97
12-03-2012, 12:35
سلام به همگی
آقا کمپ جدید رو تبریک میگم
پ.ن:رضا درست صحبت کن .مگه من هم سنتم
هدف من تو این کمپ اینه که به مقام قهرمانی در زمینه اسپم دادن بشم:):)

alexdelpiero_10
12-03-2012, 12:59
یه رها بود هر روز طرفدار یه تیم بود:luuugh:

رها نبود که عبدل بود تو یورو همه تیما رو بد بخت کرده بود:khandeeeee bahal: اول طرفدار هلند بود که حذف شد بعد طرفدار انگلیس شد اونم حذف شد بعد طرفدار آلمان شد اونم حذف شد تو فینال هم طرفدار ایتالیا شد 4 تا خورد:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal: هنوز هم که یادش میفتم میگم اگه عبدل طرفدار ایتالیا نمیشد قهرمان میشدیم:shame: اصلا دلیل جام نگرفتن آرسنال هم همین طرفداری عبدله:luuugh:

فرض کنید امیر اینجا رو میزد الان بیاد از حسودی جوش میزنه!درضمن مصطفی یا مسقطی یه چند روزیه نمیاد؟درضمن سینا مطمئنی آمار درسته من انقدر ارسال کردم؟

امیر کمپ رو ساخت ولی چون نوبتش نبود و محمدعلی باید میزد ازخواستم حذف کنه تا حق محمدعلی خورده نشه اونم بدون هیچ حرفی حذف کرد حسادت هم نداره که بخواد حسودی کنه

سلام به همگی
آقا کمپ جدید رو تبریک میگم
پ.ن:رضا درست صحبت کن .مگه من هم سنتم
هدف من تو این کمپ اینه که به مقام قهرمانی در زمینه اسپم دادن بشم:):)

هرکی نسبت به سنش حرف میزنه تو بزرگی کن ببخش

درضمن اینقدر حرف از قهرمانی اسپم دادن نزن میدونی که اگه بیام....ki::ki::

برم جلد 6 رو بزنم که خیلی کار دارم.ki:::nishkhand:
دوستان بیاید کمپ دربی جلد 6:death:
مهدی همین الان اس داد خودم دبل کنم برهki:::nishkhand:
آقای رستمی لطف کن دیگه چرت خورد بچه ها نده:evaa:
جلد بعد مال منه:evaa:

از آنجایی که تو این دنیا تنها یوونتوسی که حق دبل کردن داره آقام الهlove:: هست پس از همنیجا اعلام میکنم یا از فکر دبل کردن بیا بیرون یا آروزی دبل کردن را با خود به زیر یک خروار خاک ببر:luuugh::luuugh:

Alex Dlpiero_10
12-03-2012, 13:01
قبل از هرچیز کمپ ششم رو تبریک میگم!:nishkhand:

یه رها بود هر روز طرفدار یه تیم بود:luuugh:

من ظاهر و باطنم بارسایی یووه ای ام یادم نمیاد طرفدار تیم دیگه ای باشم:nishkhand:
پ.ن :پیش بینی میشد یکی از دوتا امیرها بزنه این کمپ عشایری رو:nishkhand:

shiraz-sport
12-03-2012, 13:53

من ظاهر و باطنم بارسایی یووه ای ام یادم نمیاد طرفدار تیم دیگه ای باشم:nishkhand:

قبل از هر چیز بگم فک میکردم تو کمپ قبلی حداقل رده ی سوم میشم اما نشد که بشه و
رده ی ششم به من رسید واسه اول کار بد نیست .ki:: به اونم راضیم .
اراذل اگه من تو این کمپ رده ی اول رو کسب نکنم از برج میلاد خودمو میندازم پایین . :death:ki::
رها خانم شما نبودی موقعی که دورتموند رئال رو برد اومدی تو تاپیک دورتموند گفتی ایول !!!ki::
همش داشتی از دورتموند تعریف میکردی ؟:nishkhand:
یادمه یه زمانی هم طرف بایرن بودی . :fek konam:
حالا دیگه پای خودتون !!!
یا حقroz::

Abdollah 202
12-03-2012, 14:14
رها نبود که عبدل بود تو یورو همه تیما رو بد بخت کرده بود:khandeeeee bahal: اول طرفدار هلند بود که حذف شد بعد طرفدار انگلیس شد اونم حذف شد بعد طرفدار آلمان شد اونم حذف شد تو فینال هم طرفدار ایتالیا شد 4 تا خورد:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal: هنوز هم که یادش میفتم میگم اگه عبدل طرفدار ایتالیا نمیشد قهرمان میشدیم:shame: اصلا دلیل جام نگرفتن آرسنال هم همین طرفداری عبدله:luuugh:

درضمن اینقدر حرف از قهرمانی اسپم دادن نزن میدونی که اگه بیام....ki::ki::

نخیرم همون رها بود :death:
اول طرفدار ارسنال و میلان و رم و (همه تیما بود ) بعدش شد بارسلونا و یووه ! :eee::luuugh:
من فقط تو تیم های ملی طرفدار تیم خاصی نبودم که جدیدا شدم طرفدار فرانسه :death::nishkhand:

کو بیا ki::

اره تو راس میگی :death:
پیش بینی نمیشد اما شایعه شده بود و نمیدونم کی شایعه کرده بود :eee::luuugh: هر کی شایعه کرده بود خدا خیرش بده :nishkhand:

قبل از هر چیز بگم فک میکردم تو کمپ قبلی حداقل رده ی سوم میشم اما نشد که بشه و
رده ی ششم به من رسید واسه اول کار بد نیست .ki:: به اونم راضیم .
اراذل اگه من تو این کمپ رده ی اول رو کسب نکنم از برج میلاد خودمو میندازم پایین . :death:ki::

شما از الان خودتو ببر بالای برج میلاد واسه پرت شدن :death: من از جلد اوله هی میخوام اول شم مگه این رها و رسول گذاشتن :aaaa::nishkhand: الانم تجربم زیاده و امیدوارم با تمرینات بدنسازیki:: که انجام میدیم و بازی های تدارکاتی بتونم مقام اول رو کسب کنم :luuugh:
شما بار اولته ششم میشی اما من همش سوم میشم :shame:پیش به سوی قهرمانی:ogh::luuugh:

Alex Dlpiero_10
12-03-2012, 14:35
در جواب آقای 202 :nishkhand: بگم : میلانی نبودم و نیستم رم هم فقط ایکونش رو روی پست هام میزدم دلیل نمیشه که طرفدار رم شدم:ogh:

یادمه یه زمانی هم طرف بایرن بودی . [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بایرن؟!! من هیچوقت طرفدار تیم آلمانی نبودم و لی از باخت رئال همیشه خوشحال میشم :nishkhand:

shiraz-sport
12-03-2012, 14:36
توی کمپ پنج اقا رضا ( رضا ویا ) سنت شکنی کردند و با پست های بی محتوا و اسپم و خیلی چرت :khandeeeee bahal: مقام اول رو بدست اوردند بهش تبریک میگم . ولی توی این جلد دیگه کور خونده مگه من میذارم . :nishkhand:
..................................
نخیرم همون رها بود
اول طرفدار ارسنال و میلان و رم و (همه تیما بود ) بعدش شد بارسلونا و یووه !

فک کنم رها خانم حزب باد هستن . !!!!:khandeeeee bahal: توی همه ی تیما یه چرخی زده !!:nishkhand:
..........................................
عبدل جون شما برو به دانشگاهت برس . مگه تو امتحان نداری بچه برو بشین درست رو بخون دیگه ki::
اصلا با این وضع امتاحانات اگه نخونی مشروط میشی دیگه کمپ هم نیا راه رو واسه جوون تر ها باز کن اره داداش. :luuugh:
.........................................
رسول هم که تو کمپ قبلی کولاک کرده شده رتبه دهم . اورین اورین . :luuugh:
رسول دیگه پیر شده خودش که میگفت دیگه نمیاد تو کمپ فک کنم خودش فهمیده باید راه رو واسه جوون تر ها باز کنهki:: عبدا از رسول یاد بگیر . :luuugh:

Alex Dlpiero_10
12-03-2012, 14:42
مثل اینکه یادتون رفته نایب قهرمان کی شده!!:nishkhand:

shiraz-sport
12-03-2012, 14:52
مثل اینکه یادتون رفته نایب قهرمان کی شده!!:nishkhand:

اخی حیف شد با 4 تا پست کم تر مقام دوم شدی . ki:::eee:
اصلا به فکر قهرمانی نباش چون دیگه من تازه راه افتادم !!!lol:-
فرمونم دست کسی نمیدم !!!:whistle3:

David7
12-03-2012, 15:03
اصلا به فکر قهرمانی نباش چون دیگه من تازه راه افتادم !!!lol:-
فرمونم دست کسی نمیدم !!!:whistle3:

به پا نزنی به کسی ... :eee:

الآن دیه ها 2 برابره ها ... :death:

پ ن : اوه اوه ...

هنوز خبری نشده 3 صفحه رفتن جلو ...

یکی دهن عبدل چیتوز موتوری رو بگیره که این قدر فک نزنه ... (صدا کلوفت) :luuugh:

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای محسن یگانه به نام بی تو

| بعد از موفقیت آلبوم جنجالی حباب این بار ترک جدید محسن یگانه |

mp3 128

Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

.

mp3 320

Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

canavaro5
12-03-2012, 15:25
تهران فردا تعطیله البته مدرسه ها رو میگم هاااااااا
میگم ها لااقل عرضمون نشد تهران بشینین که یه دو سه روزی رو تعطیل شیم

خوش به حال بعضی هاااااااا

ما که میریم مدرسه ....... بعضی هاا
نوشته ی بالا رو از شعر ( ما که میریم آسیا ک - و - ن لغه بعضی ها در آوردم ki::

ki::

mehdi30100
12-03-2012, 15:53
منم میخواستم تبریک بگم اومدم دیدم صفحه 3 رسیدیم..............:ruunn::death:
با همین سرعت ادامه بدیم جلد بعدی رو 10روزدیگه میزنیم :look:
در ضمن من شاهدم که رها طرفدار میلان بود............تو حرفای خودمونی میلان مدارکش موجوده......:nishkhand:
فقط طرفدار تشتک سازی بوخوم نبوده....:luuugh:
آقا کجا تعطیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟هنوز هیچی معلوم نیست...در حد یه شایعست:eee:

AmirUtd
12-03-2012, 15:56
خوب منم افتتاح این کمپ جدید رو با تاخیر به همه ی بروبچ گل دربی تبریک میگم.....

canavaro5
12-03-2012, 16:11
منم میخواستم تبریک بگم اومدم دیدم صفحه 3 رسیدیم..............:ruunn::death:
با همین سرعت ادامه بدیم جلد بعدی رو 10روزدیگه میزنیم :look:
در ضمن من شاهدم که رها طرفدار میلان بود............تو حرفای خودمونی میلان مدارکش موجوده......:nishkhand:
فقط طرفدار تشتک سازی بوخوم نبوده....:luuugh:
آقا کجا تعطیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟هنوز هیچی معلوم نیست...در حد یه شایعست:eee:
مهدی جوون از دنیا عقبی هاااااا
دیگه فکرکنم بچه های سومالی هم فهمیدن که فردا کلیه ی مدارس تهران و شهرستان هاش تعطیله .:nishkhand::nishkhand:
حالا میبینی تک تک بچه ها میان و این خبر رو تایید میکنن
آخیش خدا رو شکر یه 4 و 5 روزی از مدرسه خلاص شدیم :khandeeeee bahal:
راستی ما هم تعطیل شدیم.

alexdelpiero_10
12-03-2012, 16:21
رها خانم شما نبودی موقعی که دورتموند رئال رو برد اومدی تو تاپیک دورتموند گفتی ایول !!!ki::
همش داشتی از دورتموند تعریف میکردی ؟:nishkhand:
یادمه یه زمانی هم طرف بایرن بودی . :fek konam:
حالا دیگه پای خودتون !!!
یا حقroz::

عزیزم یووه ای ها معمولا از باخت رئال خوشحال میشن چون توجه به باخت 2003 و باخت رفت و برگشت 2008 بازم ادعاشون ....:shame::luuugh:

نمونش همین احمد کافیه کاسیاس یه اشتباه کنه درجا اس میزنه ایکر مقدس رو نگاه:khandeeeee bahal: ki::

پ.ن:رئالی های متعصب بنده مجبور به گفتن حقیقت بودم پس ببخشیدki::ki::ki::ki::

Arman.Leo
12-03-2012, 16:24
ما هم شانس نداریم ما رو تعطیل کنن:delgarmi:
کاش پس فردا ما رو تعطیل کنن امتحان پیشرفت تحصیلی نگیرن ازمون :shame:
مگه من مُردم ، خودم مثل شیر از تاپیک نگهداری میکنم :blush:
باشد که عدالت بر قرار بشه (تیریپ پنالدو) به خودم برسه :eee:

mehdi30100
12-03-2012, 16:39
ما هم شانس نداریم ما رو تعطیل کنن:delgarmi:
کاش پس فردا ما رو تعطیل کنن امتحان پیشرفت تحصیلی نگیرن ازمون :shame:
مگه من مُردم ، خودم مثل شیر از تاپیک نگهداری میکنم :blush:
باشد که عدالت بر قرار بشه (تیریپ پنالدو) به خودم برسه :eee:

هه هه ...به ماهم گفتن نمرشو تاثیر میدیم........
.................................................. .................................................. .............................
من از کاسیاس خوشم نمیاد.....ادعاش زیاده ولی چپو راست گل میخوره.....

فقط جی جی بوفون:figur:tazim::

من خودم رئالیم ولی از کاسیاس خوشم نمیاد اونم بخاطر اسپانسایی بودنشه.

Arman.Leo
12-03-2012, 16:47
.................................................. .................................................. .............................

مگه چند سالته ؟
کلاس چندمی ؟
در عوض من با این که بارساییم ولی کاسیاس رو تا حدودی بهترین دروازه بان میدونم

AmirUtd
12-03-2012, 16:51

به نظر خودت بوفون بهتره یا کاسیاس؟؟؟
معلومه که کاسیاس بهتر بوفون هست و بهترین دروازبان جهان حالا منم نمیخوام زیاد تعریف کنم ولی حقیقتش این هست که کاسیاس بهترینه....

amir-97
12-03-2012, 17:08
آقا بحث فوتبالی نکن
رها اینقد به نایب قهرمانیت نناز
بنده خودم در کمپ سوم به مقام قهرمانی رسیدم
به قول احمدرضا مثله آقام میخوام دبل کنم:nishkhand:

canavaro5
12-03-2012, 17:11
کاسیاس دروازه بانی که اسپانیا رو در جام جهانی 2010 و یورو 2012 قهرمان کرد با اینکه نقش آفرینی های اون زیاد به چشم نمیاد ولی همیشه یکی از مهره های کلیدی اسپانیا و رئال مادریدبوده و هست
الیته نباید فراموش کنیم که بوفون هم یکی از بهترین دروازه بان های جهانه و این رو بار ها و بار ها با عکس العمل هاش نشون داده دیدیم ولی به نظر من ( نظر شخصی خودم ) کاسیاس از بوفون بهتره ولی من به همه ی دوستان احترام میذارم و نظر اون ها رو هم قبول میکنم

بابا نقش آفرینی های کاسیاس به همین زودی از یادتون رفت؟؟؟؟؟؟

راستی توی کمپ بحث فوتبالی نکنید

mehdi30100
12-03-2012, 17:17
به نظر خودت بوفون بهتره یا کاسیاس؟؟؟
معلومه که کاسیاس بهتر بوفون هست و بهترین دروازبان جهان حالا منم نمیخوام زیاد تعریف کنم ولی حقیقتش این هست که کاسیاس بهترینه....

داداش..............
بوفون 3سال از کاسیاس بزرگتره.....الان یکم افت کرده ولی هنوزم ابهت خودشو داره
بوفون از نظر اخلاقی هم یدونست الان......وقتی یووه سقوط کرد سری B پشت تیمو خالی نکرد.......
بوفون اسطورست......کاسیاس هم خوبه من منکر واقعیت نمیشم.
دیگه کشش ندید آقا.......
4روز تعطیلی خود را چگونه میگذرانید؟lay_;;

레자
12-03-2012, 17:20
سلام بع بچه های گل قشلاقی:nishkhand:
منم تازه اومدم و این کمپ رو هم تبریک میگم امیدوارم حوادث تلخ اوایل کمپ پنجم به اینجا کشیده نشه به مدال اوران کمپ قبلی هم که کار بزرگی را انجام دادند تبریک میگمki::

amir-97
12-03-2012, 17:25
تهرانی ها خوش به حالتون
4 روز تو خونه میخوابین
اما ما باید بریم مدرسه
ای کاش ما هم تعطیل میشدیم مدرسه نمیرفتم
چقد شما خوش شانسید:chi migi:chomaghentezar::

RezaVilla7
12-03-2012, 17:26
سلام :khandeeeee bahal: چمه چرا میخندم آهان به مجتبی میخندم :khandeeeee bahal: آخی میخواستی سوم شی؟ :delgarmi: من اول شدم راستی پام در رفت تو ورزش الان پامو بانداژ کردم نشستم پا لپ تاپم :figur:

mehdi30100
12-03-2012, 17:28
تهرانی ها خوش به حالتون
4 روز تو خونه میخوابین
اما ما باید بریم مدرسه
ای کاش ما هم تعطیل میشدیم مدرسه نمیرفتم
چقد شما خوش شانسید:chi migi:chomaghentezar::

تا حالا انگشتام دهنتو لمس کرده؟؟؟؟؟؟؟chomagh:luuugh:
مردم اینجا خودکشی میکنن بیان رامسر و شمال......
خوشیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امروز داشتم خفه میشدم از دود بخدا:ogh:

shiv.vandersar
12-03-2012, 17:29
سلام....
یه چند عکس هست...خودم جمعه گرفتم:blush:...گفتم بذارم اینجا:blush:شما هم ببینید....شاید خوشتون بیاد...

amir-97
12-03-2012, 17:36
تا حالا انگشتام دهنتو لمس کرده؟؟؟؟؟؟؟chomagh:luuugh:
مردم اینجا خودکشی میکنن بیان رامسر و شمال......
خوشیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امروز داشتم خفه میشدم از دود بخدا:ogh:

راس میگی ها
اتفاقا امروز اینجا یه آفتابی زده بود
ینی مرده بود آفتابش واسه بیرون رفتن و گردش
ولی من عاشق برفم
خدا کنه اماسال اینجا یه برف درست و حسابی بیاد
یادمه سال 86 وسط امتحاناتمون برف باریده بود
مدرسه ها 10 روز تعطیل بود
خیلی فاز داده بود

mehdi30100
12-03-2012, 18:05
راس میگی ها
ولی من عاشق برفم
خیلی فاز داده بود

وای................هیچ چی مث تعطیلی بخاطر بارندگی حال نمیده.........:haaa::haaa::haaa:
یاد دوران کودکی بخیر ..... به هر دلیلی احتمال تعطیلی بود:aaaa:

king123
12-03-2012, 18:34
راس میگی ها
ولی من عاشق برفم
خیلی فاز داده بود
اول از همه تاسیس کمپ قشلاقی رو تبریک میگم:flowerysmile::flowerysmile::chakerim:
بعدش من نفهمیدم تو عاشق برفی یا تعطیلی مدارس !:evaa:

Abdollah 202
12-03-2012, 19:13
وای 5 ص !!!!!!!
چقد زود داریم میریم جلو
آقا جلد بعدی رو کی میزنه ؟:luuugh:

من تازه میخواستم از فردا برم کتابخونه درس بخونم که ظاهرا تهران تعطیله و منم نمیتونم به تهرانی ها خیانت کنم و تو علم از اونها سبقت بگیرم و بنابراین منم نمیرم کتابخونه :luuugh:
اگه خدا قسمت کنه میخوام از فردا درس بخونم پ دیه مزاحم من نشید :nishkhand:
گذاشتم شب امتحانی درس بخونم و شاید (اونم شاید:evaa: ) چهارشنبه شب نیام دربی :luuugh:
وای چقد حال میده تو یک شب باید 300 ص بخونم !:nishkhand: یک شب رویای در انتظار من :luuugh:

David7
12-03-2012, 20:08
سلام....
یه چند عکس هست...خودم جمعه گرفتم:blush:...گفتم بذارم اینجا:blush:شما هم ببینید....شاید خوشتون بیاد...

تبریک میگم ... عکس های قشنگی گرفتی ... :khelal dandoon:

منم اگه دوربین داشتم عکس قشنگ میگرفتم ... :evaa:

پ ن : بحث فوتبالی ممنوع ... entezar::

amir-97
12-03-2012, 20:39
اول از همه تاسیس کمپ قشلاقی رو تبریک میگم:flowerysmile::flowerysmile::chakerim:
بعدش من نفهمیدم تو عاشق برفی یا تعطیلی مدارس !:evaa:

من عاشق برفی هستم که مدرسه ها رو تعطیل کنه :):evaa:

shiv.vandersar
12-03-2012, 22:07
تبریک میگم ... عکس های قشنگی گرفتی ... :khelal dandoon:

منم اگه دوربین داشتم عکس قشنگ میگرفتم ... :evaa:

پ ن : بحث فوتبالی ممنوع ... entezar::
ممنونم:blush:
منم با گوشیم عکسا رو گرفتم...دوربین ندارمeterza::-
ویرایش:
دیدم بحث در مورده تعطیلیه...گفتم پز تعطیلیمونو بدم:nishkhand:اینجا که برف نمیاد...امسالم یه روز اینقد بارون زد که تعطیل کردن...:nishkhand:
یه روزم مه اینقد غلیظ بود بازم تعطیل کردن:nishkhand:

canavaro5
12-03-2012, 22:23
سلام و صد سلام به دوستان :danc:
امشب تولد منه و من امشب 19 ساله شدم و از این بابت خیلی خوشحالم . از دوستانی که بهم تبریک گفتن بسار ممنونم ولی اونایی که نگفتن خیلی نامردن و بدونن که یه روزی نوبت من هم میشه :danc:mas:-lay_;;
بچه ها میدونید چرا اینقدر خوشحالم چون پارسال تولدم 9 محرم بود و برای من توی خونه هیچ کاری نکردن و به قول یکی از بچه ها رفاقت هم که ریده ولی امسال ..............

همتون رو دوست دارم موفق و پیروز باشید

ikiusan
12-03-2012, 22:27
دهنتان سرویس باد
متنت خیلی پر بار و باحال بود
خلاصه حال کردم
امیدوارم ژه نیان ( دوباره:nishkhand: ) مرتوض و رها و رسول و بقیه ی استاتید :luuugh: و دوستان اینجا فعالیتشونو زیاد کنن ...
امیدوارم تو قشلاق بترکونم و مقام اول رو کسب کنم ...
تو کمپ 5 من سوم شدم :nishkhand: من خیلی تمرین کرده بودم که اول بشم اما نشد:sad: :luuugh:

راستی افتتاح این قشلاق رو هم به همه تبریک میگم پس بچه ها بریـــم بچریم:luuugh:این قشلاق جون میده واسه چریدن :luuugh: ییلاق کجا بریم بچریم خدا میدونه :luuugh:

بنده اصلا فقط به خاطر گل روی شما متن نوشتم:chakerim:

پیش بینی رو ولش کن ، من زدم رفت! دوشواری؟ دوشواری نداریم!!!!:nishkhand:

در جواب آقای 202 :nishkhand: بگم : میلانی نبودم و نیستم رم هم فقط ایکونش رو روی پست هام میزدم دلیل نمیشه که طرفدار رم شدم:ogh:

بایرن؟!! من هیچوقت طرفدار تیم آلمانی نبودم و لی از باخت رئال همیشه خوشحال میشم :nishkhand:
بهص فوطبالی ممنون!!!!

وای 5 ص !!!!!!!
چقد زود داریم میریم جلو
آقا جلد بعدی رو کی میزنه ؟:luuugh:

من تازه میخواستم از فردا برم کتابخونه درس بخونم که ظاهرا تهران تعطیله و منم نمیتونم به تهرانی ها خیانت کنم و تو علم از اونها سبقت بگیرم و بنابراین منم نمیرم کتابخونه :luuugh:
اگه خدا قسمت کنه میخوام از فردا درس بخونم پ دیه مزاحم من نشید :nishkhand:
گذاشتم شب امتحانی درس بخونم و شاید (اونم شاید:evaa: ) چهارشنبه شب نیام دربی :luuugh:
وای چقد حال میده تو یک شب باید 300 ص بخونم !:nishkhand: یک شب رویای در انتظار من :luuugh:
برو دویست و دوس!!! تو کجا بودی من 500 صفحه رو تو 12 ساعت میخوندم؟ki::

David7
12-03-2012, 23:33
ممنونم:blush:
منم با گوشیم عکسا رو گرفتم...دوربین ندارمeterza::-

خواهش میکنم ... خوش به حالت گوشیت چیه ؟؟؟ کیفیت که خیلی خوبه !!! :evaa:

من گوشیم دوربینش 8 mp ولی اینطور عکس نمیگیره ... :eee:

(تعریف از دوربین گوشی دیگران) ... :babaa:

امشب تولد منه و من امشب 19 ساله شدم و از این بابت خیلی خوشحالم .

تولدت مبارک ... تو و داوید ویا تو یه روز به دنیا اومدین ... خوش به حالت که روز تولدت با ویا برابری میکنه ... :evaa:

canavaro5
12-03-2012, 23:56
تولدت مبارک ... تو و داوید ویا تو یه روز به دنیا اومدین ... خوش به حالت که روز تولد با ویا برابری میکنه ... :evaa:[/QUOTE]
جدی میگی ؟؟؟؟؟ خدایی؟؟؟ اگه اینطور که تو میگی باشه هااا خوشحالیم چند برابر میشه چون من ویا رو خیلی دوست دارم با اینکه طرفدار رئالم ولی ویا رو خیلی دوست دارم این رو واقعا" میگم :delgarmi:

shiraz-sport
12-04-2012, 01:15
سلام....

ای بابا من فک کردم شما عکس از خودتون گرفتید کلی خر کیف شدم :luuugh:
پیش خودم گفتم این چرا عکساش رو اینجا گذاشته چرا نذاشته توی البوم ؟؟؟
خلاصه عکس اولی رو که باز کردم دیدم عکس از دشت دمن گرفتید بد خورد تو برجکم !!!:khandeeeee bahal:
...................................
منم با گوشیم عکسا رو گرفتم...دوربین ندارم

این شیوا خانم دوربین ندارن ولی از این گوشی گرون قیمتااااااااا دارن که هلو عکیس میگیره :luuugh:

Arman.Leo
12-04-2012, 05:07
عکس های هنری خوبی بودند
(البته با توجه به این موضوع که با موبایل گرفته شده)

ای کاش ما رو هم مثل آدم 4-5 روز تعطیل میکردن
خوب این ینی چی ؟
وقتی هم میخوان تعطیل کنن اینقدر دیر میگن که ما رسیدیم تو مدرسه
خیلی نامردن اینا
حالا نمیدونم شاید امروز ما هم تعطیل باشیم و من خبر ها رو نخوندمو نشنیدم

edin
12-04-2012, 06:16
بدتره همه اینکه بری مدرسه بد بگن همه مدرسه ها تعطیلا به جز ما حالا که اومدین در مدرسه رو با می کنیم آخه این اتفاق برا ما افتاده

Arman.Leo
12-04-2012, 06:47
بدتره همه اینکه بری مدرسه بد بگن همه مدرسه ها تعطیلا به جز ما حالا که اومدین در مدرسه رو با می کنیم آخه این اتفاق برا ما افتاده

واقعا
اعصاب خورد کنه
بری اونجا زرتی بگن تعطیله
حالا اینش به کنار جواب این همه اعتبار شارژ کارت اتوبوس (چه عبارتی شد) رو کی میده تو این تورمیه

mehdi30100
12-04-2012, 09:04
ای کاش ما رو هم مثل آدم 4-5 روز تعطیل میکردن
خوب این ینی چی ؟
وقتی هم میخوان تعطیل کنن اینقدر دیر میگن که ما رسیدیم تو مدرسه
خیلی نامردن اینا
حالا نمیدونم شاید امروز ما هم تعطیل باشیم و من خبر ها رو نخوندمو نشنیدم

نه...........اصفهان فقط ابتدایی تعطیله......
چرا باشگاه هارو تعطیل کردن دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:aaaaaa:
دیشب رفتم دیدم تعطیل بود کلی چیزم سوخت.:chakoshi:
عبدلله تو میتونی.............امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی موقع خوندن:luuugh:
حکایت
شیخ را گفتند ادب از که آموختی؟ فرمود از بابام!
و مریدان در شگفت شدندی و گریستندی...!
شیخ فرمود: زهرمار...!
چیه من هرچی میگم شما گریستندی...!
و مریدان غش غش خندیدندی...!

shiraz-sport
12-04-2012, 13:15
اقا نمیشه بحث رو عوض کنیم ؟
از بس که صحبت از مدرسه شد دیگه حالم داره بهم میخوره:ogh:
خب بابا شهرستان ها رو تعطیل نکردند که نکردند برین سراغ درس مشقتون . ki::
تا فردا یه دکتر مهندسی ازتون بیرون بیاد شایدم نیاد ki::
حالا ما که میبینید از صبح تا شب اینجا پلاسیم پیش دانشگاهی هستیم مدرسمون هتله ki::
ولی خداوکیلی یه چیزی بگم این دوره با مدرک دیپلم به هیچ جایی نمیرسی.
یه نصیحت : زگهواره تا گور برو حالشو ببر :khandeeeee bahal:

RezaVilla7
12-04-2012, 13:33
امروز ورزش داشتیم خودم هتریک کردم اول ۱_۰ باخته بودیم بعد ۳_۱ شد واقعا خیلی عالی بازی کردیم از پنجم اومدیم چهارمین هم خوبه اما ما باید اول شیم راستی امروز اهواز زمین لرزه شد بخدا اهواز زمین لرزه شد :daghighan:

Fc Bayern München
12-04-2012, 13:57
امروز ورزش داشتیم خودم هتریک کردم اول ۱_۰ باخته بودیم بعد ۳_۱ شد واقعا خیلی عالی بازی کردیم از پنجم اومدیم چهارمین هم خوبه اما ما باید اول شیم راستی امروز اهواز زمین لرزه شد بخدا اهواز زمین لرزه شد :daghighan:

هتریک مبارکه !
زمین لرزه هم مبارکه ! :khandeeeee bahal:

Abdollah 202
12-04-2012, 14:03
من عاشق برفی هستم که مدرسه ها رو تعطیل کنه :):evaa:
چه جالب ! :ookk:
منم:evaa:

سلام و صد سلام به دوستان :danc:
امشب تولد منه و من امشب 19 ساله شدم و از این بابت خیلی خوشحالم . از دوستانی که بهم تبریک گفتن بسار ممنونم ولی اونایی که نگفتن خیلی نامردن و بدونن که یه روزی نوبت من هم میشه :danc:mas:-lay_;;
بچه ها میدونید چرا اینقدر خوشحالم چون پارسال تولدم 9 محرم بود و برای من توی خونه هیچ کاری نکردن و به قول یکی از بچه ها رفاقت هم که ریده ولی امسال ..............

همتون رو دوست دارم موفق و پیروز باشید
تولدت مبارک love::
ایشالا زیاد عمر کنی و بعد از عمر زیاد بمیری :death:

بنده اصلا فقط به خاطر گل روی شما متن نوشتم:chakerim:

برو دویست و دوس!!! تو کجا بودی من 500 صفحه رو تو 12 ساعت میخوندم؟ki::
ما چاکریــــــــــــــــــــ ـمlove::
اخیش پس از من بدتراشم هست :death:از امروز شروع کردم و طی یک انقلاب تو یک ساعت 35 ص خوندم :khandeeeee bahal: ان شا الله با کمک های انسان دوستانه ی مردم شریف ایران ( تقلب :evaa:) از این آزمون سربلند بیرون می آییم:khandeeeee bahal:

:evaa:
حالا یعنی این که میخوام پز بدم گوشیم دوربینش 8 ته ki::
برو مصطو :ookk:

حکایت
شیخ را گفتند ادب از که آموختی؟ فرمود از بابام!
و مریدان در شگفت شدندی و گریستندی...!
شیخ فرمود: زهرمار...!
چیه من هرچی میگم شما گریستندی...!
و مریدان غش غش خندیدندی...!

ممنون از دلداریت :death:
حکایتت تو حلق مصطو :death:

خب بابا شهرستان ها رو تعطیل نکردند که نکردند برین سراغ درس مشقتون . ki::
تا فردا یه دکتر مهندسی ازتون بیرون بیاد شایدم نیاد ki::
حالا ما که میبینید از صبح تا شب اینجا پلاسیم پیش دانشگاهی هستیم مدرسمون هتله ki::
ولی خداوکیلی یه چیزی بگم این دوره با مدرک دیپلم به هیچ جایی نمیرسی.

دیپلم ؟ ههههههه
فوق لیسانسش بیکاره تو میگی دیپلم:khandeeeee bahal:
راس میگه خو چرا این همه درس میخونین این مملکت به کارگر هم نیاز داره :death: همتون که نباید دکتر مهندس بشینki::

پ معلومه مث مهرداد اولادی فقط تک روی میکنی ki::

RezaVilla7
12-04-2012, 14:26
عبدو آرزومه یکی بهم پاس بده بعد میگی تک روی میکنم؟بعدم مصطف ویا رو اذیت نکنا من خون جلو چشامو میگیره طرفداران ویا رو اذیت میکنی؟ :eynak:

shiv.vandersar
12-04-2012, 14:30
خواهش میکنم ... خوش به حالت گوشیت چیه ؟؟؟ کیفیت که خیلی خوبه !!! :evaa:

htc cha cha...
اره کیفیت دوربینش خیلی خوبه...
ماله شما که کیفیتش بالاتره...ماله من 5 مگاپیکسله...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

این شیوا خانم دوربین ندارن ولی از این گوشی گرون قیمتااااااااا دارن که هلو عکیس میگیره :luuugh:
خب چه کاریه دیگه وقتی کیفیت دوربین گوشیم خوب باشه دوربین واسه چیمه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دقیقا...entezar::
اینم از شانس ماست...entezar::

mehdi30100
12-04-2012, 14:49
عبدو آرزومه یکی بهم پاس بده بعد میگی تک روی میکنم؟بعدم مصطف ویا رو اذیت نکنا من خون جلو چشامو میگیره طرفداران ویا رو اذیت میکنی؟ :eynak:
خشم بچه 12ساله:khandeeeee bahal:
توروخدا حالا ایندفه رو به عبدل رحم کن..........عیالواره طفلک.ki::
حکایت
گویند شیخ از شوخ طبعان عصر خویش بود. وی را گفتند یا شیخ تورا با این همه طنازی وشوخ طبعی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) چراوزیرنکردند؟
شیخ در جواب نعره کشید و از هوش برفت:chakoshi:

Arman.Leo
12-04-2012, 15:36
ایول :yes:
چه خبر خوبی امروز شنیدم:look:
خبر رسید بهمون که ما چهارشنبه یعنی فردا تعطیلیم :khandeeeee bahal:
آی حال داد ، آی حال داد:yes:
چهارشنبه ها چهار زنگه هستیم:delgarmi:
ریاضی ، فیزیک ، ریاضی ، فیزیک:scare3:
تازه قرار بود ازمون امتحان پیشرفت تحصیلی هم بگیرن:yes:
ینی وقتی خبر رسید انگار بمبی در مدرسه ترکید:look:
مدیر شانس آورد چهارمی ها و سومی ها نبودن ، وگرنه سقف خودجوش میریخت پایین ki::

alexdelpiero_10
12-04-2012, 15:40
ای بابا من فک کردم شما عکس از خودتون گرفتید کلی خر کیف شدم :luuugh:
پیش خودم گفتم این چرا عکساش رو اینجا گذاشته چرا نذاشته توی البوم ؟؟؟
خلاصه عکس اولی رو که باز کردم دیدم عکس از دشت دمن گرفتید بد خورد تو برجکم !!!:khandeeeee bahal:

عزیزم تو چرا همش ....ki:: خب یکم چشاتو درویش کن نخوره تو برجکت:khandeeeee bahal:

واسه من یه بار اتفاق افتاد ولی تا مدیر رفت تو دفتر یکی از بچه ها رفت وسط حیاط یه فحش بوووووووووق فرستادki:: گفت هرکی تو مدرسه وایسه این فحش رو خورده در عرض 30 ثانیه مدرسه خالی شد همه رفتن خونه:death:

یه نصیحت : زگهواره تا گور برو حالشو ببر :khandeeeee bahal:

حال ندارم حالشو ببرم:evaa:

من عاشق برفی هستم که مدرسه ها رو تعطیل کنه :)[Only Registered And Activated Users Can See Links]

من که تو عمرم برف رو از نزدیک ندیدم:eee: البته کوه بیرمی 25 کیلومتریمون هست سالی یه بار برف میاد ولی حوصله ندارم این همه راه برم بالاki:: چیکار کنم خب بلندترین کوه استانه میدونی چقدرباید برم بالا؟ پدرم در میادki::

راس میگه خو چرا این همه درس میخونین این مملکت به کارگر هم نیاز داره [Only Registered And Activated Users Can See Links] همتون که نباید دکتر مهندس بشین[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پس بیخیال دانشگاه شو من بابام چندتا کارگر لازم داره بیا:khandeeeee bahal:

icon
12-04-2012, 16:25
امروز داشتم با دو نفر از دو از طرفدارای دو تیم دیگه حرف میزدم دوستام بودن بعد شروع کردن از تیم من بد گفتن که اینجوریه و اونجوریه تا دو کلمه حرف زدم که دفاع کنم از تیمم ، یکی میگه حرف نزن یکی دیگه ادامو در میاره. خلاصه میخواستم بگم رفاقت به درد نمیخوره. شما همه اعضای این سایت خیلی بهتر از اون دوتایید. اینجا با بقیه بچه ها حرف میزنم مخالف تیمم هم که باشن بازم دوستانه برخورد میکنند.
راستی کی اون موقع که گفتم واسه هندسه دعا کنید واسم دعا کرد؟ هر کی بود کاری دعا کرد هندسه امتحان نگرفت امروز امتحان شیمی عالی بود فردا هم آزمون پیشرفت تحصیلی داریم پس فیزیک امتحان نداریم.
در جواب آرمان هم بگم چهارشنبه ما اینجوریه : فیزیک - حسابان - فیزیک - کامپیوتر،فیزیک
برم که استقلال شروع شد تا بعد

AmirUtd
12-04-2012, 17:00
من که تو عمرم برف رو از نزدیک ندیدم:eee: البته کوه بیرمی 25 کیلومتریمون هست سالی یه بار برف میاد ولی حوصله ندارم این همه راه برم بالاki:: چیکار کنم خب بلندترین کوه استانه میدونی چقدرباید برم بالا؟ پدرم در میادki::

واقعا برف رو از نزدیک ندیدی؟؟؟
اتفاقا من برعکست انقدر دیدم ولی خیلی حال میده....:ohum:

RezaVilla7
12-04-2012, 21:28
:khandeeeee bahal:
میگن زنا دو موقع گریه میکنن موقعی که میخوان فریب بدن موقعی که میخوان فریب بدن! baghal:- :whistle3:
راستی اصفهان کرمان تهران تعطیل برید حال کنید ما اهوازی ها هوائی دارم آه :eynak:
اخبار گفت آمریکا هواپیما جاسوسی درست کرده فرستاده ایران؟ :rooz:
راستی اصلا این 3 مطلب چه ربطی به هم دارن؟ :evaa:
راستی کی سریال مرلین رو میبینه؟ از پی ام سی فامیلی نو ها زیرنویس فارسی از HBO 2 HD! tazim::

Abdollah 202
12-04-2012, 21:29
خب همینه دیگه
وقتی میگی آرزوته یکی بت پاس بده یعنی که تو رو شناختن بهت پاس نمیدن چون بهشون پاس نمیدی !ki::
هر موقع گفتم بچه 12 ساله بعدا خون جلو چشاتو بگیره :luuugh:
من وقتی هم سن تو بودم به بزرگ ترام احترام میزاشتم :ookk:
دنیا رو ببینین ! یک پسر بچه 12 ساله رو تو دنیای مجازی رها کنی همین میشه دیگه ! احترام هم نمیزارن به ادم:death:

خشم بچه 12ساله:khandeeeee bahal:
توروخدا حالا ایندفه رو به عبدل رحم کن..........عیالواره طفلک.ki::

:luuugh::luuugh::luuugh:
مرض تو یکی با اون حکایتات :death:
اره بابا میترسم از این خشم 12 ساله ها تازه الان شده 13 ساله dallliiiاما برا من که هنوزم 12 سالس:whistle3:

Arman.Leo
12-04-2012, 21:40
عبدل خوب اومدی
لایک رو کوبیدم
:death:

میگن زنا دو موقع گریه میکنن موقعی که میخوان فریب بدن موقعی که میخوان فریب بدن! [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

این که جفتش یکی شد
فکر کنم این میشه
زنا دو موقع گریه میکنن ، یکی موقع فریب دادن و یکی موقع فریب خوردن

در جواب آرمان هم بگم چهارشنبه ما اینجوریه : فیزیک - حسابان - فیزیک - کامپیوتر،فیزیک

من با این توجه گفتم که من اول دبیرستانم
و همون طور که بدونی و شاید ندونی هم
ما حسابان و کامپیوتر نداریم
اونوقت اصلا مقایسه درستی نیست
چه بسا اگر ما در سن و سال شما هم باشیم شرایط بدتری هم داشته باشیم
ما که شانس نداریم ، یهو دیدی هر 4 تا زنگ شد فیزیک . هههه

ikiusan
12-04-2012, 21:42
حالا همه اینا بماند ، جای نه چرا میگه نو؟ نه چشه مگه؟:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

Abdollah 202
12-04-2012, 21:58
حالا همه اینا بماند ، جای نه چرا میگه نو؟ نه چشه مگه؟:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
کی جای نه میگه نو ؟ki::

----------

سیر تکاملی عبدالله و بیشتر شماها :
تا اول دوم ابتدایی که با اتاری دستی بازی میکردیم :evaa:
از سوم ابتدایی میکرو بازی میکردیم ( همون قارچ خور و ... ki::) یادش بخیر :luuugh:
بعدش چن سال هم سگا بازی میکردیم ( سونیک و شورش در شهر و ... :luuugh:)
بعدشم پلی استیشن و ... :whistle3:
تو راهنمایی کامپیوتر خریدیم و زیاد باهاش اشنا نبودم و تو دبیرستان بودم ( اونم اخراشki::) فهمیدیم اینترنتی هست و باید دید و خلاصه اومدیم نت و دربی ( بدبختیمون شروع شد:luuugh: )

حالا نگاه ما از آتاری دستی و میکرو شروع کردیم رسیدیم به اینترنت !:death: این رضا تو 12 سالگی با اینترنت شروع کرده معلوم نیس تا 10 سال دیگه با چی خودشو سرگرم کنه !:luuugh:

اینم از پیشرفت بشرki::

shiraz-sport
12-04-2012, 21:59
شکار عقاب تیزبین امریکا توسط نیرو های محترم سپاه ایران رو تبریک میگم بازم از اینکارا بکنید ki::

......................
حکایت
گویند شیخ از شوخ طبعان عصر خویش بود. وی را گفتند یا شیخ تورا با این همه طنازی وشوخ طبعی چراوزیرنکردند؟
شیخ در جواب نعره کشید و از هوش برفت

واقعا خیلی حکایت چرتی بود :khandeeeee bahal: ولی یخورده باحال بود . ki::
ولی منظورش رو نفهمیدم اگه کسی فهمید به منم بگه :nishkhand:
دنیا رو ببینین ! یک پسر بچه 12 ساله رو تو دنیای مجازی رها کنی همین میشه دیگه ! احترام هم نمیزارن به ادم

اینجاست که باید بگم فرزندانتان رو در دنیای مجازی رها نکنید :yes:
خب عبدل جون چرا فرزندت رو تو دنیای مجازی رها میکنی ؟؟؟!ki::
به پسرت رضا بگو پاشو بره درسش رو بخونه :khandeeeee bahal:

Arman.Leo
12-04-2012, 22:02
همین رضاویا7 به جای نه میگه نو دیگه
راست میگی البته سن منم زیاد به اونقدر قد نمیده ولی من یادمه کامپیوتر رو سال سوم دبستان گرفتیم . چه حالی میداد
آتاری و سگا هم بازی کردم
یک مدت هم پلی استیشن رو از پسر داییم قرض گرفتم به مدت یک هفته
تو سگا و آتاری عاشق بازی ای بودم که باید مرغ ها رو از این طرف خیابون میبردیم اون طرف خیابون
واقعا چه کیفی میداد
عشق میکردم با هر ثانیه اش
وقتی میخورد به ماشینا اعصابم خط خطی میشد داد میکشیدم

shiraz-sport
12-04-2012, 22:14

----------

از سوم ابتدایی میکرو بازی میکردیم ( همون قارچ خور و ... ki::) یادش بخیر :luuugh:
تو راهنمایی کامپیوتر خریدیم و زیاد باهاش اشنا نبودم و تو دبیرستان بودم ( اونم اخراشki::) فهمیدیم اینترنتی هست و باید دید و خلاصه اومدیم نت و دربی ( بدبختیمون شروع شد:luuugh: )

حالا نگاه ما از آتاری دستی و میکرو شروع کردیم رسیدیم به اینترنت !:death: این رضا تو 12 سالگی با اینترنت شروع کرده معلوم نیس تا 10 سال دیگه با چی خودشو سرگرم کنه !:luuugh:

یادش بخیر منم اولش اتاری داشتم از اینا که باهاش هواپیما رو کنترل میکنی . ki::
بعدشهم اتاری دستی داشتم . اونم نابود شد ولی یادمه واسه جشن تولدم سه سال پیش برام یکی خریدند اونم هدیه کردم به یکی از بچه های فامیل .
بعدشم یه سگا خریدم خیلی با بازی سونیک و خرگوشی حال میکردم تا مرحله اخرش هم رفتم . ki::
موقعی هم که باهاش شورش بازی میکردم دست های سگا به فنا میرفت :evaa:
بعدش علم پیشرفت کرد یه پلی استیشن 1 خریدم و همش بازی فوتبال 98 میکردم یعنی حریف میخواستم همه رو نابود میکردم :ahaaaaaa:
بعدش هم که علم پیشرفت کرد پلی استیشن 2 اومد که انموقع پول نداشتیم نخریدیم خلاصه تو حسرتش موندیم :aaaaaa:
بعد از مدتها امسال تابستون یه پلی استیشن 3 خریدیم خیلی باهاش حال میکردم الان بخاطر اینکه پول ندارم بازی روش بریزم فعلا در حال خاک خوردنه ki::
فک کنم الان دوساله فهمیدم اینترنت چیه lol:- بچه بودیم نمیفهمیدیم دیگه !!!

یادمه 12 سالم بود اصلا نمیفهمیدم ماهواره چیه !!!
بچه ها دارن به روز میشن دیگه دهه هشتادی اومدن پدر ما رو در میارن :evaa:
خلاصه عبدل جون جونم واست بگه هم دردیم عزیز. :flowerysmile:

AmirUtd
12-04-2012, 22:14
چه قدر زود رسیدیم به ص8 همین طور پیش بریم
5 روزه تمومش میکنین....

حکایت
گویند شیخ از شوخ طبعان عصر خویش بود. وی را گفتند یا شیخ تورا با این همه طنازی وشوخ طبعی چراوزیرنکردند؟

واقعا خیلی حکایت چرتی بود :khandeeeee bahal: ولی یخورده باحال بود .

مجتبی جان الان وقت حکایت گفتن هست.....ki::

Abdollah 202
12-04-2012, 23:47
تو سگا و آتاری عاشق بازی ای بودم که باید مرغ ها رو از این طرف خیابون میبردیم اون طرف خیابون
واقعا چه کیفی میداد
عشق میکردم با هر ثانیه اش
وقتی میخورد به ماشینا اعصابم خط خطی میشد داد میکشیدم

دقیقا عین خودم ki::

یادش بخیر منم اولش اتاری داشتم از اینا که باهاش هواپیما رو کنترل میکنی . ki::
بعدشهم اتاری دستی داشتم . اونم نابود شد ولی یادمه واسه جشن تولدم سه سال پیش برام یکی خریدند اونم هدیه کردم به یکی از بچه های فامیل .
بعدشم یه سگا خریدم خیلی با بازی سونیک و خرگوشی حال میکردم تا مرحله اخرش هم رفتم . ki::
موقعی هم که باهاش شورش بازی میکردم دست های سگا به فنا میرفت :evaa:
بعدش علم پیشرفت کرد یه پلی استیشن 1 خریدم و همش بازی فوتبال 98 میکردم یعنی حریف میخواستم همه رو نابود میکردم :ahaaaaaa:
بعدش هم که علم پیشرفت کرد پلی استیشن 2 اومد که انموقع پول نداشتیم نخریدیم خلاصه تو حسرتش موندیم :aaaaaa:
بعد از مدتها امسال تابستون یه پلی استیشن 3 خریدیم خیلی باهاش حال میکردم الان بخاطر اینکه پول ندارم بازی روش بریزم فعلا در حال خاک خوردنه ki::
فک کنم الان دوساله فهمیدم اینترنت چیه lol:- بچه بودیم نمیفهمیدیم دیگه !!!

یادمه 12 سالم بود اصلا نمیفهمیدم ماهواره چیه !!!
بچه ها دارن به روز میشن دیگه دهه هشتادی اومدن پدر ما رو در میارن :evaa:
خلاصه عبدل جون جونم واست بگه هم دردیم عزیز. :flowerysmile:
اره والا بیا بقلم همدرد :evaa:
حالا همه اینا کنار تلفن همراه رو هم یک خاطره اومد تو ذهنم بگم براتون !:hekolah:
نمیدونم اول بودم یا دوم راهنمایی! ki::اون موقع که هنوز ایرانسل تازه اومده بود و هی قطع و وصل میشد binam( شایدم هنوز نیومده بود :hihi:) ، تو مدرسه ما ( اون موقع تو مشهد بودم :hekolah:) دوست صمیمی ام تو کلاس که اسمشم رضا بود :nishkhand:یک تلفن همراه خریده بود و ما هم که تا به حال از این چیزا ندیده بودیم که :luuugh: حالا گوشیشم نه دوربین داشت نه هیچی ( فک کنم از اون نوکیا های گوشکوبی بود :luuugh:) خلاصه هی پز میداد :luuugh:... زنگ خونه ها خورد و همه خوشحال ( انگار که از زندان ازاد شدن mas:-) گوشی دوستم زنگ زد حالا داشت کلاس میزاشت و حرف میزد و منم کنارش باهاش میرفتم یهو یک دوست دیگه ام از کنارمون رد شد بهش گفتم : نگاه کن رضا داره با تلفن همراه صحبت میکنه باور کن راس میگم:khandeeeee bahal: اونم گفت نه من که باور نمیکنم شاید اسباب بازیه :nishkhand:خلاصه هر چی گفتم ، و براش قسم خوردم این واقعیه اون میگفت دارید دروغ میگین و باور نکرد ki::اخرشم رضا با همون گوشیش تو راه یکم اهنگ گذاشت از همون موزیکای مال خود گوشی dallliiiمنم خیلی تعجب کرده بودم اخه تا اون روز موبایل ندیده بودم:luuugh:و تو حسرت گوشی موندیم و موندیم و تو دبیرستان (اونم آخراش) گرفتیم ما هم :evaa:

میخوام اینو بگم اون موقع ما راهنمایی بودیم نمیدونستیم گوشی چیه اما الان یک بچه 12 ساله که چه عرض کنم بچه یک روزه به همراه یک سیم کارت و تلفن همراه به دنیا میاد :luuugh:
این مورد گوشی رو یادم رفت قاتی میکرو و سگا بگم و الان گفتم :nishkhand:

shiraz-sport
12-05-2012, 01:13
خب همه که در مورد رضا گفتن . من گفتم . عبدل هم گفتم دوستان شما هم یخورده از خاطره 12 سالگیتون بگین ؟؟؟:ahaaaaaa:ki::

David7
12-05-2012, 01:54
htc cha cha...

یکی از دوستام قبل از گرونی گرفت 450 تو گرونی فروخت 500 ... نامرد سود کرد ... entezar::

عبدل چند قلو زاییدی ؟؟؟ :luuugh:

عبدل چیتوز موتوری حامله ... (عجب اسمی شد) mas:-

شیرینیشو بده ... :whistle3:

راستی امروز اهواز زمین لرزه شد بخدا اهواز زمین لرزه شد :daghighan:

پسر خوب کجا زلزله اومد ؟؟؟ چرا غیب میگی ؟؟؟ entezar::

حالا یعنی این که میخوام پز بدم گوشیم دوربینش 8 ته ki::
برو مصطو :ookk:

آخه پز دادن داره گوشی نوکیا C6-01 و نوکیا ساده 1818 ... chomagh

بادیگارد مجانی دارم ... :ahaaaaaa:

پس بیخیال دانشگاه شو من بابام چندتا کارگر لازم داره بیا:khandeeeee bahal:

عبدل واسه بابای رسول کار کن ... بعد بیا اینجا ما هم بات کار داریم ... البته با نصف قیمت ... :ookk:

واقعا برف رو از نزدیک ندیدی؟؟؟
اتفاقا من برعکست انقدر دیدم ولی خیلی حال میده....:ohum:

امیر خوب منم برف از نزدیک ندیدم ... :daghon:

من خاطره 12 سال دارم ... :khandeeeee bahal:
پ ن : چه زود رسیدیم صفحه ی 8 ... :rooz:

Arman.Leo
12-05-2012, 04:45
آخه پز دادن داره گوشی نوکیا C6-01 و نوکیا ساده 1818 ... chomagh
اااااااا
تو هم نوکیا c6-01 داری . دمت گرم بابا
ما چقدر شبیه همیم
منم همینو دارم
ولی الان پشیمونم که چرا اون موقع یک htc نگرفتم
خیلی از اچ تی سی ها خوشم میاد
این نوکیا ها ف هر مدلی هم بیاد آدم بعد یک مدت خسته میشه ازش
یجورایی انگار محدوده
ولی بازم خوبه ، بهتر از گوشکوباس

mehdi30100
12-05-2012, 09:03
......................
حکایت

واقعا خیلی حکایت چرتی بود :khandeeeee bahal: ولی یخورده باحال بود . ki::

آخه پسر خوب اگه حکایت خوب بذارم که محروم میشم.:chakoshi:
یه پفکایی بود جاییزه داشت!!!میکرو رو از اون شرکته جایزه گرفتم.......om::
همشونم سوخت....
ما کجا و این بچه های کوتوله ی دهه 80کجا؟؟؟؟؟؟؟:delgarmi:
تازه شنیدم رضا فیل.تر هارو میشکونه............:evaa:(آخر زمون که میگن همینه:luuugh:)

Arman.Leo
12-05-2012, 09:10
آخه پسر خوب اگه حکایت خوب بذارم که محروم میشم.:chakoshi:
همشونم سوخت....
ما کجا و این بچه های کوتوله ی دهه 80کجا؟؟؟؟؟؟؟:delgarmi:
تازه شنیدم رضا فیل.تر هارو میشکونه............:evaa:(آخر زمون که میگن همینه:luuugh:)

بابا بزرگ عجب شانسی داشتی ها ...:flowerysmile:
بچه های کوتوله دهه هشتاد ؟ think::
شما 10-12 سالت بود قدت چقدر بود ؟ mas:-
یجوری میگی انگار همگی از بدو تولد سرو به دنیا میان :ooogh:

alexdelpiero_10
12-05-2012, 09:45

منم این چیزا داشتم نمیدونم کی کامپیوتر خریدیم ولی یادم میاد pes 2003 روش بازی میکردمki:: البته علاقه شدید به سگا و فوتبال گزارشگر داشتیم جوری که تا سوم راهنمایی هم ازش دل نکندیم و خونه دوستامون جمع میشدیم بازی میکردیم:luuugh:

راستی از رویاهای بچگیتون هم بگین:evaa: یادم میاد اون موقع ها (6-7 سالگی) یکی از دوستام آرزو داشت تو شهرمون کا*باره بزنه:luuugh: میگفت شما هم مجانی بیاین داخل:khandeeeee bahal: بعد ها فهمید که تو ایران نمیشه گفت مشکلی نیست میرم دوبی شما هم هروقت اومدین دوبی مهمون من:khandeeeee bahal: خلاصه تا یه دو سه سالی سوژه خنده ما بود با این آرزوهاش:luuugh:

mehdi30100
12-05-2012, 11:06
بابا بزرگ عجب شانسی داشتی ها ...:flowerysmile:
بچه های کوتوله دهه هشتاد ؟ think::
شما 10-12 سالت بود قدت چقدر بود ؟ mas:-
یجوری میگی انگار همگی از بدو تولد سرو به دنیا میان :ooogh:

من 12سالگی قدم 152سانت بوده......اینو تو دفترچه سلامت ابتداییم پیدا کردم.:evaa:
15تا پفک خریدم تا جایزه گرفتم ...........شانس کجا بوده؟؟؟؟اگه داشتیم وضم این نبود....crying::-

Arman.Leo
12-05-2012, 11:25
من 12سالگی قدم 152سانت بوده......اینو تو دفترچه سلامت ابتداییم پیدا کردم.:evaa:
15تا پفک خریدم تا جایزه گرفتم ...........شانس کجا بوده؟؟؟؟اگه داشتیم وضم این نبود....crying::-

میرزه کهthink::
خیلی صفا میده lay_;;
من فکر میکردم تا دو سه سال پیش که این جایزه محصولات الکیه
اون موقع پفک خیلی ارزون بوده خو
:crazy:

amir-97
12-05-2012, 18:17
من دقیقا تو 12 سالگی ps2 خریدم
فقط هم فوتبال میخریدم
نزدیک 20 تا فوتبال دارم
البته الان که 2-1 ساله بهش دست نزدم همینجوری خاک میخوره
من سگام رو هنوز دارم
از دوستم یه بازی گرفتم خیلی باحاله
کل بازیهای آتاری توشه
نزدیک 7800 تا بازیه:daghighan::ahaaaaaa::danc:
خیلی فاز میده لامصب
حتی بیشتر از فیفا13:nishkhand:

David7
12-05-2012, 18:52
اااااااا
تو هم نوکیا c6-01 داری . دمت گرم بابا
ما چقدر شبیه همیم
منم همینو دارم
ولی الان پشیمونم که چرا اون موقع یک htc نگرفتم
خیلی از اچ تی سی ها خوشم میاد

منم میخواستم HTC اونم chacha بگیرم مثل گوشی شیوا ولی وقتی دیدم خوشم نمیومد ... :evaa:

باید به خودت افتخار کنی که گوشیت مثل منه ... :sohappy:

خیلیا دوست دارن مثل من باشن ... :khelal dandoon:

از بس شانست خوبه ... :eee:

amir-97
12-05-2012, 19:00
گوشی فقط گوشیهای سونی و سونی اریکسون
همشون عالین
راستی یه سوال دارم
خواهشا همه جواب بدن
مدل گوشیتون چیه؟از گوشیتون راضی هستین؟

shiv.vandersar
12-05-2012, 19:28
منم میخواستم HTC اونم chacha بگیرم مثل گوشی شیوا ولی وقتی دیدم خوشم نمیومد ... :evaa:
گوشی به این خوبی[Only Registered And Activated Users Can See Links]خیلی هم خوبه[Only Registered And Activated Users Can See Links]من جای تو پشیمونم که چرا نخریدمeterza::-

گوشی که بالا ذکر شده...om::
گوشیه خوبیه فقط یکم شارژش زود میره....بعد فارسی هم نداره...یه نرم افزار فارسی ساز هم نصب کردم روش...بدرد نمیخوره...
ولی در کل عالیه

David7
12-05-2012, 19:40

2 تا گوشی دارم یکی نوکیا C6-01 و یکی دیگه نوکیا ساده 1818 ... قبلم گفتم ... chomagh این بار گفتم تا دل امیر نشکنه ...

گوشی به این خوبی[Only Registered And Activated Users Can See Links]خیلی هم خوبه[Only Registered And Activated Users Can See Links]من جای تو پشیمونم که چرا نخریدمeterza::-

من جسارت نمیکنم ولی به هر حال هر کسی یه نظری داره ...

گوشی شما هم امکاناتی داره که گوشی های دیگه نداره ...

ولی خوب چنتا عیب داره که اشاره شد ... (خودتم میدونی) dallliii

shiv.vandersar
12-05-2012, 19:50
من جسارت نمیکنم ولی به هر حال هر کسی یه نظری داره ...

گوشی شما هم امکاناتی داره که گوشی های دیگه نداره ...

ولی خوب چنتا عیب داره که اشاره شد ... (خودتم میدونی) dallliii
بله درسته:ohum:
اره میدونم:nishkhand:eterza::-
گوشیه x3 هم خیلی گوشیه خوبیه بنظرم..با توجه به قیمتش....ساده ست ولی خدایی گوشیه خوبیه...دوربینش هم 3.2 هست...ولی عکساش عالی در میاد:ohum:قبلا این گوشی دستم بود...
گوشی های سونی اریکسون هم قابلیت های بالایی دارن...خوشم میاد ازشون:ohum:مخصوصا اکسپریا...

Arman.Leo
12-13-2012, 20:42
یاس این بار در صدر جدول تاپ 20 !!!
به همه ی طرفداران یاس در این انجمن تبریک میگم ...
واقعا این دفعه چسبید
مخصوصا اینکه آهنگ معین که هفته پیش نگذاشت آهنگ یاس اول بشه ، این هفته چهارم شد ...
به امید اینکه هفته های دیگه هم با اقتدار در رتبه اول باقی بمونیم ...

+ آهنگ قبستون هیپ هاپ از رضا پیشرو که هفته پیش سوم شده بود هم این هفته دوم شده
+ آهنگ های قلبم و هدف به ترتیب از آرمین تو ای اف ام و رضایا هم در بین 10 آهنگ برتر بودن

AmirUtd
12-13-2012, 21:58
یاس این بار در صدر جدول تاپ 20 !!!
به همه ی طرفداران یاس در این انجمن تبریک میگم ...
واقعا این دفعه چسبید
مخصوصا اینکه آهنگ معین که هفته پیش نگذاشت آهنگ یاس اول بشه ، این هفته چهارم شد ...
به امید اینکه هفته های دیگه هم با اقتدار در رتبه اول باقی بمونیم ...

+ آهنگ قبستون هیپ هاپ از رضا پیشرو که هفته پیش سوم شده بود هم این هفته دوم شده
+ آهنگ های قلبم و هدف به ترتیب از آرمین تو ای اف ام و رضایا هم در بین 10 آهنگ برتر بودن

این هفته چهارم شد جدی میگی...
پس اگه اینطوره امیدوارم هفته بعد اول بشه....

Arman.Leo
12-14-2012, 05:15
د نه د
اول شد دیگه
اشتباه به عرضتون رسوندن

1- یاس
2- پیشرو
3- یادم نیست
4- معین
و .......
ایشالله هفته دیگه باز هم اول میشه یاس
هنوزم به نظرم اگه برای من میجنگم ویدیو داده بود
از همون هفته اول تا ده هفته دیگه اول میشد

RezaVilla7
12-14-2012, 11:06
آرمان سومی که یادت نیست عارف بود به اسم آرامش ولی من اصلا از یاس خوشم نمیومد با این آهنگش متحول شدم البته بازم یاس قشنگ نمیخوند اآمین قشنگ تر میخوند ولی اسم عجیب و غریبی داره اآمین مادرم گفت یاس که اسم دختره :khandeeeee bahal:

Arman.Leo
12-14-2012, 12:05
آفرین به نکته ی ظریفی اشاره کردی
عارف بود
چقدر پیر شده
جوونیاش خیلی خوشتیپ و دختر کش تر بود . ههه
یاس معلومه رپره انتظار صدای لطیف نباید ازش داشت
اما آمین معمولا عاشقانه میخونه و به همین سبک
آهنگش با یاس به نام نیستی هم خیلی قشنگ بود
اولا ، آمین و یاس اسم نیستن و لقب هستن
دوما ، اسم واقعی یاس : یاسر بختیاری

RezaVilla7
12-14-2012, 12:45
خب مادرم گفت درضمن بهترین خواننده از نظر من!
1_شهرام شکوهی :rose:
2_حسن شماعی زاده :daghighan:
3_محسن یگانه :daghighan:
اینا بیست میخونن و بهترین آهنگی که شنیدم زیاد شنیدم ولی هیچی این نشد!
آهنگ فرهاد به اسم کودکانه یا فرهاد به اسم بوئ عیدی که میگه بوئ عیدی بوئ تو نشسته رو پیرهن مادربزرگ!با اینا زمستون سر میکنم با اینا خستگیمو در میکنم! البته خیلی ها بازخونی کردن ولی هیچی خود آهنگ نشد و این آهنگ افشین مقدم به نام زمستون برای تو قشنگه پشت شیشه بهاره زمستونا برای تو همیشه تو مثل من زمستونی نداری که باشه لحظه چشم انتظاری حالا بقیش زیاد میشه!

Arman.Leo
12-14-2012, 12:49
بلدم بلدی شعر بخونی
آفرین 100 امتیاز مثبت
رفتی مرحله بعد سیو کن ضایع نشی

RezaVilla7
12-14-2012, 13:20
باهات سر کارت شارژ ۱۰۰۰ تومن شرط میبندم پنجشنبه بعدی آهنگ معین مردم اول میشه تو بهترین آهنگی که شنیدی چیه؟ :daghighan:

shiraz-sport
12-14-2012, 16:02
هر چی میگردم پستم رو پیدا کنم پیدا نمیشه .
چرا پست من حذفش شده ؟
واسه چی حذف شده ؟
شما ها نمیدونید ؟

AmirUtd
12-14-2012, 19:42
چرا پست من حذفش شده ؟
واسه چی حذف شده ؟
شما ها نمیدونید ؟

داداش تو مطمئنی!!!؟؟:fek konam: همه ی پست های من
که سر جاش هست اگه دوست داری بدونی من که نبودم:ohum:
حتما یه چیزی تو پستت نوشته بودی نه؟؟؟؟؟؟

Abdollah 202
12-14-2012, 20:21
چرا پست من حذفش شده ؟
واسه چی حذف شده ؟
شما ها نمیدونید ؟

داداش تو مطمئنی!!!؟؟:fek konam: همه ی پست های من
که سر جاش هست اگه دوست داری بدونی من که نبودم:ohum:
حتما یه چیزی تو پستت نوشته بودی نه؟؟؟؟؟؟

نه پست منم پاک شده :whistle3:
حتی اون چیزایی رو که تو چت باکس نوشته بودم اونها هم پاک شدن
حتی اون پیام های بازدید کننده ای که تو اون دو روزی که دربی باز بود فرستادم پاک شده !

فک کنم دربی دو روز برگشته عقب !entezar::

Arman.Leo
12-14-2012, 20:22
باهات سر کارت شارژ ۱۰۰۰ تومن شرط میبندم پنجشنبه بعدی آهنگ معین مردم اول میشه تو بهترین آهنگی که شنیدی چیه؟ :daghighan:

هزار تومن خیلی کمه
حداقل بکن شارژ 2000 تومن مشتری شیم
من بهترین آهنگایی که شنیدم همه اش از یاس بوده .
وقت رفتن ، من میجنگم ، از چی بگم ، با من باش و ....
باشه شرطت قبول
البته سر 2000
من میگم هفته دیگه آهنگ یاس به نام وقت رفتن اول میشه
تو هم میگی هفته دیگه آهنگ مردم از معین اول میشن
اگه من بردم تو 2000 کارت شارژ بده و اگه تو بردی من به تو کارت شارژ میدم
البته باید قول بدی زیرش نزنی

icon
12-14-2012, 21:30
منم متصدی شرط بندی. هر کی باخت اول رمزو میفرسته واسه من بعد اگه من دلم خواست واسه برنده شارژو ارسال میکنم. این قانون مسابقه است ؛ من هم قوانین رو درست نمیکنم.
خلاصه از این چرت و پرتا بگذریم بازم دعا کنید که کل هفته امتحان داریم. سه شنبه امتحان حسابان داریم از جایی که هنوز درس نداده !
هفته بعدشم که خود امتحانا شروع میشن. با این وضع بهتون پیشنهاد میدم ریاضی نیاید اگه تحمل این همه امتحانو ندارید. منم نمیدونستم اینقدر امتحان قراره باشه وگرنه ...
از کل این این چرت و پرتا فاکتور بگیریم میبینیم چقدر سایت خلوته و خدا به سایت در طول امتحانا رحم کنه. البته من سعی میکنم که بیام .

RezaVilla7
12-14-2012, 21:33
آرمان قبول سر 2 تومن باهات شرط میبندم ولی آرمان تو هم قول میدی زیرش نزنی؟به شرف بارسا قسم بخور؟آرمان اگه نه یاس شد نه معین تقسیمش کنیم من بهت ۱۰۰۰ میدم تو هم بهم ۱۰۰۰ بده قبول؟ :delgarmi:

Arman.Leo
12-14-2012, 21:35
جووووون من ؟
سردیتون نشه احیانا ؟
بگذریم
بله بله
راست میگن
ما هم یک اتفاق جالب برامون افتاده
معلم شیمی میخواد دوشنبه مورخ 27 آذر ، امتحان دی ماه ازمون بگیره
نامرد نگذاشت به دی برسه

آرمان قبول سر 2 تومن باهات شرط میبندم ولی آرمان تو هم قول میدی زیرش نزنی؟به شرف بارسا قسم بخور؟آرمان اگه نه یاس شد نه معین تقسیمش کنیم من بهت ۱۰۰۰ میدم تو هم بهم ۱۰۰۰ بده قبول؟ :delgarmi:

ایول دمت گرم دو تومن بهتره ...:ahaaaaaa:
منم نمیزنم زیرش ، شما نزنی ما هم نمیزنیم ...
ما بارساییا قولامون قوله (چه ربطی داشت !!!)
ولی جدا میگم قول دادم دیگه . ای بابا lol:-
ولی این ایده دوم زیاد خوشم نیومد :shogh:
چون مثلا یاس سوم بشه و معین چهارم
بالاخره یاس به اولی نزدیک تره دیگه
یا برعکس
اینجوری حق طرف مقابل خورده میشه دو لپی think::

shiv.vandersar
12-15-2012, 01:24
با این وضع بهتون پیشنهاد میدم ریاضی نیاید
میترسم پشیمون بشم از انتخاب رشتم:aaaa:
میگم شماها هم سره چه چیزایی شرط میبندینا:nishkhand:

edin
12-15-2012, 01:51
آخه ی آرمان دلم برات می سوزه امتحان شیمی بدترین چیز تو دنیا
ما مامان معلم شیمی مون مرده نمی دونم میاد شنبه یا 15صفحه سوال بهمون گفته حل کنید بعد از هر نفر 5تا سوال می پرسم 2تاشو بلد نبود شوت میشه دفتر خدا کنه نیادددددد......

shiv.vandersar
12-15-2012, 02:03
ﻧﯿﻠﻮ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮔﻔﺖ ﺍﮔﻪ ﺑﻠﺪ ﻧﺒﻮﺩﯾﺪ ﺍﻭﻥ ﺟﻠﺴﻪ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﺟﻠﺴﻪ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﺍﺯ ﮐﻼﺱ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﻣﯿﺸﯿﺪ!!!
:daghon:ﻭﺍﯼ نولوcrying::-ﻫﻤﮕﯽ ﺩﻋﺎ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﯿﺎﺩ

Arman.Leo
12-15-2012, 04:17
آخه ی آرمان دلم برات می سوزه امتحان شیمی بدترین چیز تو دنیا
ما مامان معلم شیمی مون مرده نمی دونم میاد شنبه یا 15صفحه سوال بهمون گفته حل کنید بعد از هر نفر 5تا سوال می پرسم 2تاشو بلد نبود شوت میشه دفتر خدا کنه نیادددددد......

ﻧﯿﻠﻮ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮔﻔﺖ ﺍﮔﻪ ﺑﻠﺪ ﻧﺒﻮﺩﯾﺪ ﺍﻭﻥ ﺟﻠﺴﻪ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﺟﻠﺴﻪ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﺍﺯ ﮐﻼﺱ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﻣﯿﺸﯿﺪ!!!
:daghon:ﻭﺍﯼ نولوcrying::-ﻫﻤﮕﯽ ﺩﻋﺎ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﯿﺎﺩ

شما دو نفر هم مدرسه ای هستین ؟
چه جالب
بله واقعا خودمم همین طور
طرف اصلا درسا رو تموم کرده
میخواد دوشنبه امتحان بگیره
اگه به شانس ماست که یک امتحان هم تو خود دی میگیره
جمع میکنه ، معدل میگیره
خیلی نامردن

میگم شماها هم سره چه چیزایی شرط میبندینا:nishkhand:

اااا
حیفتون نمیاد سر آهنگی مثل وقت رفتن شرط بندی کنین ؟
اصلا فاز دیگری دارهdallliii

R.BAGGIO.10
01-23-2013, 20:25
دربی نیز باز شد تبریکlol:-

shiraz-sport
01-23-2013, 21:27
مردم سلام :nishkhand:

باز شدن دربی و ارتقا یافتن اون به ورژن 4 رو تبریک میگم ...ki::

وووووووووووووووی حالو کی حوصله داره باز تا صفحه 50 بنویسه !!!:luuugh::luuugh:

همه ی بحث هامون تموم شده بیده اینجا دیگه دست احمد رو میبوسه با اون چرت پرت هاش :evaa:
احمد اسپمر :nishkhand:

sina acm
01-23-2013, 21:36
اوفففففففففففف عجب چیزی شد سایت

کلا ورژن 4 خیلی باحاله هم تو سرعت لود شدن صفحه هم کیفیت نگه داری مصالب

ولی بک اپ باحالی شد یه 20 صفحه ای رو به عقب رفتیم :death:این که سر تیتر هر مطلب هم بالای موضوع همیشه هست باعث میشه افراد جدید بفهمن موضوع چیه کمتر چرت و پرت بنویسن

اخرین بار اگه یادتون باشه یه نفر امده بود تاپیک زده بود به خودش خوش امد گفته بود :ookk:

R.BAGGIO.10
01-23-2013, 21:59
مردم سلام :nishkhand:

باز شدن دربی و ارتقا یافتن اون به ورژن 4 رو تبریک میگم ...ki::

وووووووووووووووی حالو کی حوصله داره باز تا صفحه 50 بنویسه !!!:luuugh::luuugh:

همه ی بحث هامون تموم شده بیده اینجا دیگه دست احمد رو میبوسه با اون چرت پرت هاش :evaa:
احمد اسپمر :nishkhand:

تو این احمد اسمپمر رو به من نیشان بدهki::

mehdi30100
01-24-2013, 09:41
سلام...اومدم دیدم سایت عوض شده گلبم گرفت....ki::
سایت خوشکل شده....دیروز یکم گیر داشت ولی الان خوب شده...........تازه صفه 12 ایم...همه پستا پاک شدهki::

David7
01-24-2013, 13:00
ببین یه مدت نبودیم چقدر سایت پیشرفت کرد ...:ahaaaaaa:

نگاه تغیییرات ... dallliii گیج شدم ...

تو یه 3 روز به صفحه ی 50 میرسین ... :rooz:

elahe@
01-24-2013, 15:48
سلام تبریک واسه ورژن جدید حیف پست ها ولی سایت خوشگل تر شده ولی من از این جدیده خوشم نمیاد :sad:

amir-97
01-24-2013, 16:42
سلااااااام
یا امام هشتمom::
هر چی پست داده بودم پرید:eee::morde:
ولی خدایی سایت واقعا قشنگ شده
دست داش جعفر درد نکنه

Alex Dlpiero_10
01-24-2013, 19:47
سه ماه برگشتیم عقب!
کل پستا ...پر!
شده مثل بقیه فروم ها ..جالبه و جالب نیست!:nishkhand:

R.BAGGIO.10
01-24-2013, 20:58
نپریده من که تموم نوشته هام هست:nishkhand:

mehdi30100
01-24-2013, 21:03
شبکه پویا داره وروجکو آقای نجارو میده.........یادش بخیر....:shogh:

R O N A L D O
01-24-2013, 23:04
اقا من میگم اون بالای سایت اگه بجای کاکا عکس اوزیل باشه بهتره

alexdelpiero_10
01-25-2013, 17:37
ببین یه مدت نبودیم چقدر سایت پیشرفت کرد ...:ahaaaaaa:

نگاه تغیییرات ... dallliii گیج شدم ...

تو یه 3 روز به صفحه ی 50 میرسین ... :rooz:

الان تو بازم نیای بیشتر پیشرفت میکنهmas:-

نپریده من که تموم نوشته هام هست:nishkhand:

پس اونمهمه اسپم کجا رفت؟:luuugh:

احمد فکرشو بکن یه جایی همچین اتفاقی بیفته کل پرونده های عقد و ازدواجت از بین میره:khandeeeee bahal:

Abdollah 202
01-25-2013, 21:10
سلام
ابتدا تحول اینجا رو بهتون تبریک میگم خیلی قشنگه اما من از قبلی بیشتر خوشم میومد ...
امیدوارم چرخش براتون بچرخه !
پست هامونم که پاک شده اما خب اشکال نداره اینجا رو برسونین به ص 99
بای ...

R.BAGGIO.10
01-25-2013, 21:53
احمد فکرشو بکن یه جایی همچین اتفاقی بیفته کل پرونده های عقد و ازدواجت از بین میره:khandeeeee bahal:

الهی بمیری بلکه از دست عبدل راحت بشیم:jeddiiiii:
اینم فکره آخه تو داری:biggrin-new::biggrin-new:

ikiusan
01-25-2013, 21:55
اوفففففففففففف عجب چیزی شد سایت

کلا ورژن 4 خیلی باحاله هم تو سرعت لود شدن صفحه هم کیفیت نگه داری مصالب

ولی بک اپ باحالی شد یه 20 صفحه ای رو به عقب رفتیم :death:این که سر تیتر هر مطلب هم بالای موضوع همیشه هست باعث میشه افراد جدید بفهمن موضوع چیه کمتر چرت و پرت بنویسن

اخرین بار اگه یادتون باشه یه نفر امده بود تاپیک زده بود به خودش خوش امد گفته بود :ookk:
من یک زمانی یک انجمنی داشتم که ما هم روی ورژن چهار بودیم! اصلا یک چیز هیولاییه این ورژن ، حالا اینجا مثلا نیاز به ایجاد جدول نیست ، ولی فرض کن توی ورژن سه میخواستی جدول بکشی باید کُد میدادی ، ولی توی این ورژن کار گرافیکیه!:nishkhand:

الان تو بازم نیای بیشتر پیشرفت میکنهmas:-

پس اونمهمه اسپم کجا رفت؟:luuugh:

والا ... بای این نوناشون

سلام
ابتدا تحول اینجا رو بهتون تبریک میگم خیلی قشنگه اما من از قبلی بیشتر خوشم میومد ...
امیدوارم چرخش براتون بچرخه !
بای ...
بله؟ مشکوک میزنی؟:ehe:

alexdelpiero_10
01-25-2013, 23:54

مشخصه دیگه اگه بتونه از رو جنازه من رد بشه قصد داره اخر این کمپ بنویسه تموم شد و کمپ بعدی رو خودش بزنه:luuugh::luuugh::luuugh:

راستی محمدعلی دهن جفتمون سرویسه کل مصاحبه ها تو پ خ بد همشون پاک شده یعنی باید....ki::ki::ki::

Abdollah 202
01-26-2013, 00:21
اصلا حوصله ندارم ... :daghon: شما که روانشناسی یه چی بگو :daghon: نه مث اینکه باز باید وایستم دکتر مرتوض بیاد تو که هیچی نمیگی :daghon:mas:-

مشخصه دیگه اگه بتونه از رو جنازه من رد بشه قصد داره اخر این کمپ بنویسه تموم شد و کمپ بعدی رو خودش بزنه:luuugh::luuugh::luuugh:

مگه من مث تو هم ؟mas:-

shiraz-sport
01-26-2013, 02:04
ببخشید که دارم اینو میگم ولی سایت خیلی چرت شده !!!
قالبشو عرض میکنم !!!!

alexdelpiero_10
01-26-2013, 08:58
قالبشو عرض میکنم !!!!

قشنگه کهchomagh خب ایراداتشو تو قسمت انتقادات بگو تا رسیدگی کنن چرا اینجا مینویسی چرت شده :nishkhand:

R.BAGGIO.10
01-26-2013, 22:02
قالبشو عرض میکنم !!!!

مرغ سحر ناله سر کن:nishkhand:
دو کلمه از ننه عروس:khandeeeee bahal:

shiraz-sport
01-27-2013, 00:48
کوفت زهر مار مگه به تو بودم که داری میخندی جلبک :nishkhand:
هر وقت گفتن جسد بپر وسط :evaa:
چطوری احمید حالت خوب بید :nishkhand:
راستی میگم این گزینه کاربران انلاینش کجا بید ؟:eee:

INDECENT
01-27-2013, 01:38
قالبشو عرض میکنم !!!!

آی گفتی :ey babaaa:

یعنی حرف دل منم زدی , خدا دوس دختراتو زیاد کنه :look:

ikiusan
01-27-2013, 12:55

راستی محمدعلی دهن جفتمون سرویسه کل مصاحبه ها تو پ خ بد همشون پاک شده یعنی باید....ki::ki::ki::
بله به این جریانتلخ خیلی فکر کردم!!!:aaaaaa:

اصلا حوصله ندارم ... :daghon: شما که روانشناسی یه چی بگو :daghon: نه مث اینکه باز باید وایستم دکتر مرتوض بیاد تو که هیچی نمیگی :daghon:mas:-

مگه من مث تو هم ؟mas:-

دینگ دینگ دینگ!!! دکتر مرتوض به بخش مَردان!!!:khandeeeee bahal:

R.BAGGIO.10
01-27-2013, 21:53
چطوری احمید حالت خوب بید :nishkhand:
راستی میگم این گزینه کاربران انلاینش کجا بید ؟:eee:
احمید کیه دیگه؟ki::
شاید مخفف احمد و حمیدهki::
من که خوبم حمیدم نمیاد ازین ورا برو تو پروفایلش بگو:death:

گزینه کاربران آنلاینشم رفته گل بچینه منتظرشم تموم بشه این بی مصرف بازیاش صیغه رو جاری کنمshikam::-

GOLL
01-28-2013, 22:58
ما به 199 ميرسونيمش كسي غصه نخورها...:whistle3:

شاید مخفف احمد و حمیدهki::
گزینه کاربران آنلاینشم رفته گل بچینه منتظرشم تموم بشه این بی مصرف بازیاش صیغه رو جاری کنمshikam::-
حميده اس :)
به شهرداري مراجهه شود ديگه نيمدش:nishkhand:

به نام خداki::
تموم شدن امتحانتم رو به خودم و همه كسايي كه امروز تموم كردن تبريك ميگم:danc:
تموم كردنdallliii
نمره هام رو هم هنوز نزدن اما دوتاش هم پاس بشم خوبه راضيم:sad::sad:
آقا اين ورژن كجاش بده؟اعتراض دارم! خيلي هم خوبه و قشنگهlove::

پ.ن: آواتار و امضا ويژه پايان امتحانات...:):):)

shiraz-sport
01-30-2013, 14:20
ووووووووووی آمو اینجو خیلی خلوت شده فک کنم اثرات ورژن جدید باشه که روی همه تاثیر منفی گذاشته !!!:nishkhand:

چرا هیشکی نیست !!! هیچ موضوعی !!! اصلا بیاین دو تا چرت پرت بگین تا شلوغ باشه اصلا سایت هم خلوت شده om::

من اعتراض دارم گزینه کاربران انلاین نداره !!!

قالبش هم رنگی نیست من که خوشم نیومده !!!:nishkhand:
همون قبلی خوب بود باید این هم خوب بشه مدیر سایت که زحمت کشیده تا اینجا رسونده باید روش بیشتر کار میکرد :nishkhand:

mehdi30100
01-30-2013, 15:03
ها واللو:nishkhand:......هیشکی نمیاد پست بذاره هیشکی نمیاد بحث...................eterza::-
علتشم دادن کارنامه ها و محرومی از تفریحه...............یقین داشته باشید:shame:

nobody11
01-31-2013, 20:05
يعني چي چي اينجو چه خبره چرو همه پخش و پلا شدن؟؟ki::
من كه از وقتي اومدم همي جور چيشام قلمبه زده بيرون كه چي طو شده؟؟
فالب سايتم خوبه كم كم هممون اٌخت ميشيم.heee::
ولي از تعجب شاخام داره در مياد..
(يعني كيف ميكنم كسي به جز شيرازي ها نتونن بخونن چي نوشتم:death:)
تو بخش هواداران پرسپوليس پرنده پر نميزنه.
از اين چيزا گذشته من خيلي خوشحالم بالاخره امتحانام تموم شده به علاوه اينكه از يه آنفولانزاي خفن جون سالم به در بردم..:morde:
فعلا كه كسي اين دور و ورا نيست ولي اگه كسي بود جواب سوال منو بده:
آقا! سيم كارتم داره ديوونم ميكنه ، قاطي كرده، وقتي ميخوام اس ام اس بفرستم بايد مركز خدماتشو بكنم 500 وقتي هم كه بخوام اس ام اس بگيرم بايد بكنمش 501(آخر شماره رو ميگم)
مشكلم صد در صد گوشيم نيست ..
تا ننداختمش تو ليوان آب يكي بهم بگه چي كار كنم؟؟؟:-ang

alexdelpiero_10
01-31-2013, 23:10
يعني چي چي اينجو چه خبره چرو همه پخش و پلا شدن؟؟ki::
من كه از وقتي اومدم همي جور چيشام قلمبه زده بيرون كه چي طو شده؟؟
فالب سايتم خوبه كم كم هممون اٌخت ميشيم.heee::
ولي از تعجب شاخام داره در مياد..

واسه ما بوشهری ها خوندنش کاری نداره:nishkhand::nishkhand:

R.BAGGIO.10
02-01-2013, 00:12

همچنین شهرضاییها.میدونی که شهرضا تا شیراز چیزی راه نیستki::

icon
02-01-2013, 00:30
یه لحظه صبر کن. گوشیتو ننداز تو لیوان آب ، یه دیقه به کاری که داری میکنی فکر کن :soal::soal:و بعد سیم کارتتو بنداز تو یک فنجان قهوه تلخ. آخه یه پایان تلخ بهتر از یه تلخیه بی پایانه.:daghon::daghon::daghon: از این چرتو پرتا بگذریم به نظرم فکر یه سیم کارت نو باش. حداقل ایرانشُل بگیر که با خودش یه زاپاسم داره. این همه شماره رو از کجا میارن معلوم نیست.

nobody11
02-01-2013, 00:51

خوب خدا رو شكر ما كه بخيل نيستيم:nishkhand:

یه لحظه صبر کن. گوشیتو ننداز تو لیوان آب ، یه دیقه به کاری که داری میکنی فکر کن :soal::soal:و بعد سیم کارتتو بنداز تو یک فنجان قهوه تلخ. آخه یه پایان تلخ بهتر از یه تلخیه بی پایانه.:daghon::daghon::daghon: از این چرتو پرتا بگذریم به نظرم فکر یه سیم کارت نو باش. حداقل ایرانشُل بگیر که با خودش یه زاپاسم داره. این همه شماره رو از کجا میارن معلوم نیست.

يا برادر !سيم كارت ايرانسل دارم ولي اين همراه اوله قاطي كرده منم واسه خودم كسي هستم:evaa: نميتونم بي هوا سيم كارتمو بندازم دور!!:eynak:
قبلنا يه شماره رو شارژ همراه اول بود زنگ ميزدي اپراتور جواب ميداد مشكلتو حل ميكرد ولي الان 09990 كه فقط آدمو گيج ميكنه مشكل منم توش تعريف نشده..:morde:
آقا كسي جايي يا شماره اي از همراه اول نداره من برم خراب شم سرشون؟؟chomaghchomaghchomaghيا يه راه حل:aaaa:

shiraz-sport
02-01-2013, 13:05

آمو بوشهر که پهلو خودمونه معلومه که میفهمن ما چی چی میگیم :nishkhand:
کاکو والو تو که میگفتی ما تو نت تهرونی میحرفیم :nishkhand:

آمو تو دیگه بری مو قپی نیو :luuugh:
میدم مخاطب خاصت همو ادمو حسابت برسه ها :nishkhand:

نیدونم شاید شومو هم بفهمین ما چی چی میگیم شامولک :luuugh::luuugh::luuugh:
اگه گفتی حرف آخروم چی چی گفتم :nishkhand:

alexdelpiero_10
02-01-2013, 13:26
آمو تو دیگه بری مو قپی نیو :luuugh:
میدم مخاطب خاصت همو ادمو حسابت برسه ها :nishkhand:

نیدونم شاید شومو هم بفهمین ما چی چی میگیم شامولک :luuugh::luuugh::luuugh:
اگه گفتی حرف آخروم چی چی گفتم :nishkhand:

یه چی بوگو که مو نفهمم شامولک یعنی شاسکول یعنی احمدرضا شاسکول:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

مخاطب خاصشم ....:luuugh::luuugh::luuugh::luuugh:

Abdollah 202
02-01-2013, 17:21
سلام
دلم براتون تنگ شده بود گفتم یک پست بدم اینجا :haaa:
ما هم بعد از مدتی با اقتدار برگشتیم
اما زمان میبره تا به این محیط عادت کنیم اما خب برگشتیم .love::

elahe@
02-01-2013, 17:51
سلامدلم براتون تنگ شده بود گفتم یک پست بدم اینجا :haaa:ما هم بعد از مدتی با اقتدار برگشتیم اما زمان میبره تا به این محیط عادت کنیم اما خب برگشتیم .love::چرا امضات اینجوریه این چرا رو دستش مو داره؟حالمو بهم زد

mehdi30100
02-01-2013, 19:13
چرا امضات اینجوریه این چرا رو دستش مو داره؟حالمو بهم زد

مگه مو چشه؟؟؟؟؟؟؟؟
خارجیا که اکثرا مو ندارن.......این دورگست احتمالا:nishkhand:

alexdelpiero_10
02-01-2013, 19:19

مگه مرد نباید مو داشته باشه؟:soal: این که واسه مرد طبیعی هست:soal:

Abdollah 202
02-01-2013, 20:04
خواستم جوابتو بدم اما خب دیگه دوستان زحمتو کشیدن ki::
خو مگه مو چیه ؟ منم دستم مو داره dallliiiدست همه ی پسرا مو داره tars::
[QUOTE=mehdi30100;153213]مگه مو چشه؟؟؟؟؟؟؟؟

R.BAGGIO.10
02-01-2013, 21:02
خواستم جوابتو بدم اما خب دیگه دوستان زحمتو کشیدن ki::
[QUOTE=mehdi30100;153213]مگه مو چشه؟؟؟؟؟؟؟؟
البته مجتبی مو نداره:khandeeeee bahal:

king123
02-01-2013, 23:43
داشتم از اینجا رد میشدم گفتم عرض ادبی کنیم:chakerim:قالب و ورژن جدید رو هم تبریک میگمlove::love::

یاد گذشته ها افتادم دلم گرفت :aaaa:
هی جوونی...........

edin
02-02-2013, 01:50
خواستم جوابتو بدم اما خب دیگه دوستان زحمتو کشیدن ki::خو مگه مو چیه ؟ منم دستم مو داره dallliiiدست همه ی پسرا مو داره tars::[QUOTE=mehdi30100;153213]مگه مو چشه؟؟؟؟؟؟؟؟یکم راست میگه امضات چندشه بعدشم مو به جز مژه دیگه همه جا زشته

shiraz-sport
02-02-2013, 11:11
[QUOTE=Abdollah 202;153225]خواستم جوابتو بدم اما خب دیگه دوستان زحمتو کشیدن ki::

البته مجتبی مو نداره:khandeeeee bahal:

خو زهر مار لابد تو عکسا دیدی دستم مو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ki::

مردک ماله ی منم داره ولی کمه ki::
خودم هم نمیدونم شایدم نداشته باشه :evaa:
اصن تو یه سری بیا اینجا تا نشونت بدم :/danc

[QUOTE=Abdollah 202;153225]خواستم جوابتو بدم اما خب دیگه دوستان زحمتو کشیدن ki::خو مگه مو چیه ؟ منم دستم مو داره dallliiiدست همه ی پسرا مو داره tars::یکم راست میگه امضات چندشه بعدشم مو به جز مژه دیگه همه جا زشته

نه بابا کجاش زشته ؟ مرد باید باید مو داشته باشه حالو شما مردای تو فیلم های خارجی رو نگاه نکن که مو ندارن اونا هم مو توی تمام بدنشون دارن ولی لیزر میکنن !!!!
همین فوتبالیستا موهای بدنشون رو میزنن چون لازمه !!!
از قدیم گفتن : مرد باید مرد باشه مردی که مرد نباشه نامرده :yes::evaa:

elahe@
02-02-2013, 13:35
[QUOTE=Abdollah 202;153225]خواستم جوابتو بدم اما خب دیگه دوستان زحمتو کشیدن ki::خو مگه مو چیه ؟ منم دستم مو داره dallliiiدست همه ی پسرا مو داره tars::البته مجتبی مو نداره:khandeeeee bahal:
[QUOTE=Abdollah 202;153225]خواستم جوابتو بدم اما خب دیگه دوستان زحمتو کشیدن ki::خو مگه مو چیه ؟ منم دستم مو داره dallliiiدست همه ی پسرا مو داره tars::یکم راست میگه امضات چندشه بعدشم مو به جز مژه دیگه همه جا زشتهآره فقط واسه مژه ابرو هم به مقدار لازم کم
[QUOTE=R.BAGGIO.10;153226]خو زهر مار لابد تو عکسا دیدی دستم مو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ki::مردک ماله ی منم داره ولی کمه ki::خودم هم نمیدونم شایدم نداشته باشه :evaa:اصن تو یه سری بیا اینجا تا نشونت بدم :/danc[QUOTE=edin;153239]نه بابا کجاش زشته ؟ مرد باید باید مو داشته باشه حالو شما مردای تو فیلم های خارجی رو نگاه نکن که مو ندارن اونا هم مو توی تمام بدنشون دارن ولی لیزر میکنن !!!!همین فوتبالیستا موهای بدنشون رو میزنن چون لازمه !!!از قدیم گفتن : مرد باید مرد باشه مردی که مرد نباشه نامرده :yes::evaa:خب بازیکنا مخصوصا کریس که مو نداره خیلی جذاب ترن از این مردایی که همه جاشون موئه حال بهم زنن آدم وقتی دستشونو می گیره یه جوریش میشه حالا شماها شاید موهاتونو نزنین به اینا میگن موی زاید اپیلاسیون شنیدین؟واسه ایناس

Abdollah 202
02-02-2013, 17:27
عجب بحث شیرینی شده این موی زائد :nishkhand: خب من فعلا امضامو عوض نمیکنم بزا بقیه ی اساتید هم نظرشونو بگن :luuugh:
شما ها مفهوم اصلی امضام که ارسناله ول کردین افتادین دنبال موهاش ؟ :luuugh:
به به چه امضای قشنگی دارم مــــــــــــــــــــــــ ــن ki::

elahe@
02-02-2013, 18:07
مگه مرد نباید مو داشته باشه؟:soal: این که واسه مرد طبیعی هست:soal:آره طبیعیه که داشته باشه خب همه شونو حداقل دستاشو بزنه بعضیا حوصله شو ندارن

shiraz-sport
02-02-2013, 18:53
[QUOTE=R.BAGGIO.10;153226][QUOTE=edin;153239]آره فقط واسه مژه ابرو هم به مقدار لازم کم[QUOTE=shiraz-sport;153240][QUOTE=R.BAGGIO.10;153226]خو زهر مار لابد تو عکسا دیدی دستم مو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ki::مردک ماله ی منم داره ولی کمه ki::خودم هم نمیدونم شایدم نداشته باشه :evaa:اصن تو یه سری بیا اینجا تا نشونت بدم :/dancخب بازیکنا مخصوصا کریس که مو نداره خیلی جذاب ترن از این مردایی که همه جاشون موئه حال بهم زنن آدم وقتی دستشونو می گیره یه جوریش میشه حالا شماها شاید موهاتونو نزنین به اینا میگن موی زاید اپیلاسیون شنیدین؟واسه ایناس

ببینید عزیز اپیلاسیون برای زنا هست که موهای دست پاشون رو میزننن و اصلا مو ندارن ...
ما مرد هستیم از جنس ایرانی باید مو داشته باشیم که رومون حساب کنن اگه نداشته باشیم که بهمون میگم زن !!!!
حالا بر اساس ژنتیکی یکی بدنش کم مو داره یکی زیاد مثه رسول :luuugh::luuugh::luuugh::luuugh:

بله باید موهای زائد بدن رو زد ولی ایا موهای دست زائد هستن ؟ اگه ما بخوایم که موهای دست پامون رو هم بزنیم که دیگه با زن جماعت فرقی نداریم چرا فقط یه چیزمون فرق داره :evaa:

ایا شما میخواین مرد ایندتون از این مرد های سوسول باشن که یه تار مو تو بدنشون نیست ؟ مرد باید مو داشته باشه شما مرد های توی فیلم های خارجی مخصوصا کره ای دیدین فکر میکنید مرد های ایرانی هم باید اینطور باشن !!!! در صورتی که اینطور نیس !!!دیدتون رو عوض کنید

عجب بحث شیرینی شده این موی زائد :nishkhand: خب من فعلا امضامو عوض نمیکنم بزا بقیه ی اساتید هم نظرشونو بگن :luuugh:
شما ها مفهوم اصلی امضام که ارسناله ول کردین افتادین دنبال موهاش ؟ :luuugh:
به به چه امضای قشنگی دارم مــــــــــــــــــــــــ ــن ki::

ای تو روحت عبدلله که چه بحث قشنگی با این امضات راه انداختی !!!!:evaa:

elahe@
02-02-2013, 19:06
[QUOTE=elahe@;153248][QUOTE=R.BAGGIO.10;153226][QUOTE=edin;153239]آره فقط واسه مژه ابرو هم به مقدار لازم کم[QUOTE=shiraz-sport;153240]

ببینید عزیز اپیلاسیون برای زنا هست که موهای دست پاشون رو میزننن و اصلا مو ندارن ...
ما مرد هستیم از جنس ایرانی باید مو داشته باشیم که رومون حساب کنن اگه نداشته باشیم که بهمون میگم زن !!!!
حالا بر اساس ژنتیکی یکی بدنش کم مو داره یکی زیاد مثه رسول :luuugh::luuugh::luuugh::luuugh:

بله باید موهای زائد بدن رو زد ولی ایا موهای دست زائد هستن ؟ اگه ما بخوایم که موهای دست پامون رو هم بزنیم که دیگه با زن جماعت فرقی نداریم چرا فقط یه چیزمون فرق داره :evaa:

ایا شما میخواین مرد ایندتون از این مرد های سوسول باشن که یه تار مو تو بدنشون نیست ؟ مرد باید مو داشته باشه شما مرد های توی فیلم های خارجی مخصوصا کره ای دیدین فکر میکنید مرد های ایرانی هم باید اینطور باشن !!!! در صورتی که اینطور نیس !!!دیدتون رو عوض کنید

شاید شما ندونین ولی آرایشگاه های مردونه هم از این خدمات دارن شما هم اگه می خواین نزنین خب نزنین مجبور نیسین من به این آقاهه که تو امضای عبدله میگم بزنه

مرد ایرانی هم اگه می خواد موهاش باشن کم باشن نه اینقدر زیاد واسه خودشون میگم الان تو غیبت کردی چون این کره ای های بیچاره مادرزادی موشون کمه مثه چشاشون

این کار هم سوسول بازی نیس:sad:

shiraz-sport
02-02-2013, 19:13
[QUOTE=shiraz-sport;153270][QUOTE=elahe@;153248][QUOTE=R.BAGGIO.10;153226][QUOTE=edin;153239]آره فقط واسه مژه ابرو هم به مقدار لازم کم

شاید شما ندونین ولی آرایشگاه های مردونه هم از این خدمات دارن شما هم اگه می خواین نزنین خب نزنین مجبور نیسین من به این آقاهه که تو امضای عبدله میگم بزنه

مرد ایرانی هم اگه می خواد موهاش باشن کم باشن نه اینقدر زیاد واسه خودشون میگم الان تو غیبت کردی چون این کره ای های بیچاره مادرزادی موشون کمه مثه چشاشون

این کار هم سوسول بازی نیس:sad:

نه عزیز ما خوب میدونیم که ارایشگاه های مردونه هم از اینکار ها میکنن ...!
اره دیگه کم مونده بریم زیر ابرو بر داریم !!!
یه پسر داشتیم موهای دستش رو میزد سفید سفید میشد خیلی واقعا ببخشید ولی انگار خانم ها شده بود lol:-
اره میدونم کره ای مادر زاد کم مو دارن ...
شاید نمیدونستی ولی من میخوام برم از کره زن بگیرم :ohum:lol:-
ولی خب این فیلم خارجی که میبینید تو روحیتون اثر میذاره !!!
پسره تازه موهای سینش در اونده واسش افتخاره تازه دکمه بالای پیرهنشو نمیبنده یعنی میخواد به همه بفهمونه منم مرد شدم !!!
عزیز بازم میگم اینجا ایرانه ما هم مردای از جنس ایرانی هستم نه کره ای هستیم نه چینی نه امریکایی نه اروپایی !!!

elahe@
02-02-2013, 19:17
خب نزنین اصلا به درک که نمی زنین

icon
02-02-2013, 19:24
چه بحثی میکنین شما ها. عبدل امضاتو عوض کن . فک کنم تنها برداشتی که از این عکس نشده تعصب این طرفداره آرسناله. یکم که بگذره برداشت ها از رنگ لباس یارو و دور بازوش هم شروع میشه.
راستی عبدل این که آواتارته الیور جیرود هست؟(حالا خیلی فوتبالیش نکنیا)

shiraz-sport
02-02-2013, 19:27
خب نزنین اصلا به درک که نمی زنین

ای بابا چرا نالاحت میشی ؟ lol:-
اصلا زدن موهای زائد یه اصله که حتی تو دین هم اومده که همیشه باید نظافت رو رعایت کنید ما هم همین کار رو میکنیم ...
دیگه حرفی نیست ...

elahe@
02-02-2013, 19:38
ای بابا چرا نالاحت میشی ؟ lol:-اصلا زدن موهای زائد یه اصله که حتی تو دین هم اومده که همیشه باید نظافت رو رعایت کنید ما هم همین کار رو میکنیم ...دیگه حرفی نیست ...جواب اون پست قبلیاتو میگم از کره می خوای زن بگیری؟همین چندوقت پیش جونگمین از ته یون خواستگاری کرد ته یون خیلی محترمانه زدش تو دیوار پس سراغ ته یون نرو خواستی بگیری یونا و هارا و جسیکا و یوری و هیورگی و تیفانی خوبن

shiraz-sport
02-02-2013, 19:42
جواب اون پست قبلیاتو میگم از کره می خوای زن بگیری؟همین چندوقت پیش جونگمین از ته یون خواستگاری کرد ته یون خیلی محترمانه زدش تو دیوار پس سراغ ته یون نرو خواستی بگیری یونا و هارا و جسیکا و یوری و هیورگی و تیفانی خوبن

نه من میرم انقدر توشون میچرخم یکی خوبش رو انتخاب میکنم از این هنر پیشه ها و مشهور ها نمیخوام !!!:shogh:

R.BAGGIO.10
02-02-2013, 20:09
نه من میرم انقدر توشون میچرخم یکی خوبش رو انتخاب میکنم از این هنر پیشه ها و مشهور ها نمیخوام !!!:shogh:

نه حالا بیا هنرپیشه و مشهور بخواهki::
مردک صدا دخترونه مو فکلی.بدون مو زائد سفید قد کوتاه سوسول:death:

ikiusan
02-02-2013, 21:32
احمد توی آواتارت ، آقام ویه ری داره از پشت آقامون دل پیه رو با حرکتی غمگینانه دور میشه:nishkhand:

Abdollah 202
02-02-2013, 22:13
آره آواتارم الیور جیرود مهاجم فرانسوی آرسناله :kissss:
بابا اینقد به این موی زائد این یارو تو امضام نگاه نکنین اصل اون آرم توپچی بودن رو دستشه :nishkhand: مو رو بی خیال ki:: شاید باورتون نشه وقتی این عکس امضامو دیدم برا اولین بار اونم با سایز بزرگ :crazy: اصلا موهاشو ندیدنم :ohum::luuugh: این دقتتون منو کشته :luuugh: راستی مجتبی خواهشا نرو از کره دختر نگیر باسه ازدواج بیا تو ایران ترشیده زیاده :luuugh:
یه چیز مهمی که من از تو حرفاتون فهمیدم این بود که رسول و احمد پر مو ترین افراد تو ایران هستن و مرتوض و مجتبی هم بی مو ترین افراد هستند و امثال من هم در حد متوسط :nishkhand:

alexdelpiero_10
02-02-2013, 22:55
یه چیز مهمی که من از تو حرفاتون فهمیدم این بود که رسول و احمد پر مو ترین افراد تو ایران هستن و مرتوض و مجتبی هم بی مو ترین افراد هستند و امثال من هم در حد متوسط :nishkhand:

بابا چرا حرف پشت سر مردم در میارین پر مو چیه دلیلش اینه که من کلا تا الان موهام رو نزده بودم البته چند هفته پیش زدم:evaa: راضی نبودم بزنم ولی دیگه حس کردم دارم رکورد رجب ایودیک رو میزنم:luuugh::luuugh: فیلمش رو که دیدین؟ اینو میگم:nishkhand:

البته تا این حد نبود فکر کنم 30 سال دیگه صبر میکردم اینجوری میشدki::

rko
02-03-2013, 07:57
بابا چرا حرف پشت سر مردم در میارین پر مو چیه دلیلش اینه که من کلا تا الان موهام رو نزده بودم البته چند هفته پیش زدم:evaa: راضی نبودم بزنم ولی دیگه حس کردم دارم رکورد رجب ایودیک رو میزنم:luuugh::luuugh: فیلمش رو که دیدین؟ اینو میگم:nishkhand:

البته تا این حد نبود فکر کنم 30 سال دیگه صبر میکردم اینجوری میشدki::

حرف از رجب شد.مگه چشه قیافه به این باحالی داره.اینم عکس واقعیش

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

alexdelpiero_10
02-03-2013, 08:30
حرف از رجب شد.مگه چشه قیافه به این باحالی داره.اینم عکس واقعیش

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

عکس واقعیش رو میدونم من منظورم اون سر و شکلی که تو فیلم داشت بود:evaa:

elahe@
02-03-2013, 14:42
نه من میرم انقدر توشون میچرخم یکی خوبش رو انتخاب میکنم از این هنر پیشه ها و مشهور ها نمیخوام !!!

هنرپیشه نیستن خوانندن از اینا بهتر نیس بقیه شون زشتن خیلی هم لاغرن

mehdi30100
02-03-2013, 15:45
خدایی من خیلی بد شانسم........هرکیو آدم حساب کردیم پاچمونو گرفت آخرش..........:-ang
بد دوره ای شده

shiraz-sport
02-03-2013, 17:37
هنرپیشه نیستن خوانندن از اینا بهتر نیس بقیه شون زشتن خیلی هم لاغرن

نه بابا خوشگل هم توشون پیدا میشه فقط خواننده هاشون نیستن تازه اینا هم به زور عمل زیبایی خوشگل شدند :ohum:

shiv.vandersar
02-03-2013, 17:43
جـــــــــــــــــــــیــ ــــــــــــــــــــــغ
سلام
اغا امروز کارنامه ها رو دادن بعد عمری:aaaa:
همه رو ...مom::
با نیلو قرار گذاشتیم فردا نشون مامی هامون بدیم...که امروز اگه نشون دادیم تحریما شروع میشه ما هم اگه قرار باشه تحریم بشیم از فردا بشیم:chakoshi:که امروز استفاده لازم رو از گوشی نت ببریم:okh:
ما اومدیم خونه...مامی گفت کارنامه دادن...گفتم نه فردا میدن...گفت خب خودم فردا میام مدرستون میگیرمش:gerye:
گفتم نه باوشوخی کردم، دادن:okh:خلاصه مجبور شدیم نشونش بدیم...:ghosse:
الان دارم میگم اگه رفتم برنگشتم بدونید در تحریم به سر میبرم:okh:eterza::-
جـــــــــــــــیــــــــ ـــــــــغ:gerye:

R.BAGGIO.10
02-03-2013, 21:27
احمد توی آواتارت ، آقام ویه ری داره از پشت آقامون دل پیه رو با حرکتی غمگینانه دور میشه:nishkhand:

آله تو این صحنه بهش گفت بازوبندو ببین یادگار مالدینیه نه زانتی انتری به خاطر همین آقاتون قهر کرد و توبه کردو میلانی شد:khandeeeee bahal:

edin
02-03-2013, 23:19
خدا روشکر مامی من امروز نپرسید ولی یا خدا فردا رو بگزرون کارنامه رو که دادم دیگه شروع میشه گوشی نت ماهواره جشن تولد تلوزیون فوتبال کافی شاپ بازار نون اب برق قالی همه چی تعطیل فقط درس اگه هم تبدیل شدیم به انسان نخستین تعجب نداره شیوا که لو رفت ولی خدا رو شکر من هنوز نه

ikiusan
02-03-2013, 23:38
آله تو این صحنه بهش گفت بازوبندو ببین یادگار مالدینیه نه زانتی انتری به خاطر همین آقاتون قهر کرد و توبه کردو میلانی شد:khandeeeee bahal:

جدای همه ی چرندیاتی که بافتی:whistle3: این بازی با سوئده که دقیقه 91 ایتالیا بازی بُرده رو مساوی کرد!!! یورو 2004

INDECENT
02-04-2013, 01:09
حیف شد دیر رسیدم بحث زیبای " مو " رو از دست دادم :khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

فقط من موندم شما که به موی دستو این چیزا میگید موء زائد پس به مو ... چی میگید :fek konam:

AlexDelpiero
02-04-2013, 10:05
جدای همه ی چرندیاتی که بافتی:whistle3: این بازی با سوئده که دقیقه 91 ایتالیا بازی بُرده رو مساوی کرد!!! یورو 2004

گل پشت پای ایبرا ! :daghon:

alexdelpiero_10
02-04-2013, 13:09

عوض 2 سال بعد نصف شب تو خیابون جشن گرفتیمki::

ایشالله 2014 هم نصف شبی بریزیم تو خیابون جشن بگیریمki:: البته به وقت برزیل فکر کنم موقع صبحونه خوردن باید بریزیم تو خیابون:luuugh:

AlexDelpiero
02-04-2013, 14:23
من این همه زحمت کشیدم ؛ پست دادم ! موضوع مشخص کردم ! تو سر این اون زدم ! باز همه پست هام پرید !
اصلا انگیزه فعالیت دیگه ندارم ! om::

فقط یه جمله :
تو روح تک تکتون !:nishkhand:

elahe@
02-04-2013, 14:30
خدا روشکر مامی من امروز نپرسید ولی یا خدا فردا رو بگزرون کارنامه رو که دادم دیگه شروع میشه گوشی نت ماهواره جشن تولد تلوزیون فوتبال کافی شاپ بازار نون اب برق قالی همه چی تعطیل فقط درس اگه هم تبدیل شدیم به انسان نخستین تعجب نداره شیوا که لو رفت ولی خدا رو شکر من هنوز نهبه ما قرار بود دیروز بدن کامپیوتر مدرسه خراب شد قرار شد امروز بدن امروز مدیرمون با اعصاب خط خطی اومد تو کلاس گفت از کارنامه خبری نیس تا همتون تصویه نکردین من به کسی باج نمیدم ما هم تو دلمون گفتیم چه بهتر تا 500 تا بچه تصویه کنن خیلی طول می کشه بهتر که نمیدن

alexdelpiero_10
02-04-2013, 14:45
من این همه زحمت کشیدم ؛ پست دادم ! موضوع مشخص کردم ! تو سر این اون زدم ! باز همه پست هام پرید !
اصلا انگیزه فعالیت دیگه ندارم ! om::

فقط یه جمله :
تو روح تک تکتون !:nishkhand:

زورش به جعفر نمیرسه به ما میتوپهki::

برو خرما با روغن بخور زر زیادی نزنki::

AlexDelpiero
02-04-2013, 15:28
زورش به جعفر نمیرسه به ما میتوپهki::

والله بقرعان !!! :nishkhand::nishkhand:

برو خرما با روغن بخور زر زیادی نزنki::
یره حواستو جمع کن ! نخوردی اینی که من میگم ! بخوری که عاشقش میشی ! اونی هم که اینو بهت گفته درک کرده که گفته !

mehdi30100
02-04-2013, 16:17
گل پشت پای ایبرا ! :daghon:

انصافا خیلی قشنگ بود حرکتش...........کلا زلاتان بازیکن عجیبیه....از هر توپی که رو هواست یه موقعیت میسازه که اکثرا گل میشه.........love::
احساس میکنم دربی خلوت شده......بقیه این حسو ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ghelyon:

R.BAGGIO.10
02-04-2013, 20:04
یه موضوع مطرح کنیم یکم کمپ ازین خونه ارواح بودن خارج بشه:ohum:
بحثم خودم راه میندازمlol:-
همه ما تو بچگی یه هدف خاصیو برا آیندمون در نظر گرفتیم.
حالا
آیا به اون هدف رسید؟
اگه آره چه جوری تونستید بهش برسید
اگه نه چه موانعی باعث شد به اون هدف نرسید./؟

INDECENT
02-05-2013, 00:13
حالا
آیا به اون هدف رسید؟

والا من از همون بچگی هیچ هدف خاصی نداشتمو به حول قوه ی الهی الان تونستم به همون هیچی برسم :khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

shiraz-sport
02-05-2013, 11:19
حالا
آیا به اون هدف رسید؟

خیر هدفی نداشتیم همش بخور بخواب بوده !!!ki::
نه چون هدفی نداشتم ki::

یه مانع هست که خیلی رو اعصابمه اسمش احمده :khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

چیز دیگه هم خواستی در خدمتم احمید جان lol:-

elahe@
02-05-2013, 15:23
یه موضوع مطرح کنیم یکم کمپ ازین خونه ارواح بودن خارج بشه:ohum:بحثم خودم راه میندازمlol:-همه ما تو بچگی یه هدف خاصیو برا آیندمون در نظر گرفتیم.حالاآیا به اون هدف رسید؟اگه آره چه جوری تونستید بهش برسیداگه نه چه موانعی باعث شد به اون هدف نرسید./؟من وقتی بچه بودم دلم می خواست مامان بشم الان بزرگتر شدم علاقه م کمتر شده ولی هنوزم دلم خیلی می خواد مامانی بشم بچه م یه دختر نازنازی چشم عسلی بشه هدف نیس ولی آرزوی بچگیمه

INDECENT
02-05-2013, 17:10
من وقتی بچه بودم دلم می خواست مامان بشم الان بزرگتر شدم علاقه م کمتر شده ولی هنوزم دلم خیلی می خواد مامانی بشم بچه م یه دختر نازنازی چشم عسلی بشه هدف نیس ولی آرزوی بچگیمه

خب مادر شدن که کاری نداره .

ولی یه دختر ناز چشم عسلی دیگه زیادی فضاییه , باو تو ایران که همچین چیزی که بچه چشاش عسلی بشه فک کنم 1 در میلیون باشه .

والا ناز بودنشم باز تضمینی نیست ( یه سری حرفای قدیمی هست که از لحاظ علمی ثابت شده نیست ) ولی واسه دختر بودنش اگه شووووورت طبع غذاییش سرد باشه میشه رو دختر بودن بچه حساب کرد . البت سیگار کشیدنم میتونه موثر باشه .

اگه شانس توء که یه پسر نره خره خشنو زمخت میشه بچت mas:-

mehdi30100
02-05-2013, 19:18
حالا
آیا به اون هدف رسید؟

نرسیدم..............
موانع زیاده ولی فقط تنبلی و بخور بخواب خیلی موثره
........نمونش فردا امتحان دارم ولی تا الان خواب بودم الان میخوام برم بیرون بعد بیام خستم میخوام بازی کنم بعد میخوابم باز:ghelyon:entezar::

Abdollah 202
02-05-2013, 19:20
ای بی ادبا برین به کاربر جدید سایت همون ککک تبریک بگین ورودش به دربی رو ki:: بزا احساس غریبی نکنه
shikam::-

alexdelpiero_10
02-05-2013, 19:36
ای بی ادبا برین به کاربر جدید سایت همون ککک تبریک بگین ورودش به دربی رو ki:: بزا احساس غریبی نکنه
shikam::-

اون 3 تا ک رو از کجا اوردی؟ کتک هست نه ککک:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

sina acm
02-05-2013, 20:44
شاید برای بسیاری از فوتبالدوستان و علاقه مندان به برنامه 90 جالب باشد كه بدانند چند بار در نظرسنجی پیامكی این برنامه حضور یافته اند و با ارسال چند پیامك دیگر به جمع باشگاه 90 تایی ها می پیوندند.

برای اطلاع از تعداد دفعات شرکت در مسابقه پیامکی برنامه نود، كافیست چهار صفر (0000) را به شماره 2000090100 ارسال كنید

shiraz-sport
02-05-2013, 21:00
شاید برای بسیاری از فوتبالدوستان و علاقه مندان به برنامه 90 جالب باشد كه بدانند چند بار در نظرسنجی پیامكی این برنامه حضور یافته اند و با ارسال چند پیامك دیگر به جمع باشگاه 90 تایی ها می پیوندند.

برای اطلاع از تعداد دفعات شرکت در مسابقه پیامکی برنامه نود، كافیست چهار صفر (0000) را به شماره 2000090100 ارسال كنید

مرسی داداش خیلی زحمت کشیدی من با افتخار 68 بار شرکت کردم بالاتر نبود ؟ :nishkhand:

elahe@
02-05-2013, 21:07
خب مادر شدن که کاری نداره .

ولی یه دختر ناز چشم عسلی دیگه زیادی فضاییه , باو تو ایران که همچین چیزی که بچه چشاش عسلی بشه فک کنم 1 در میلیون باشه .

والا ناز بودنشم باز تضمینی نیست ( یه سری حرفای قدیمی هست که از لحاظ علمی ثابت شده نیست ) ولی واسه دختر بودنش اگه شووووورت طبع غذاییش سرد باشه میشه رو دختر بودن بچه حساب کرد . البت سیگار کشیدنم میتونه موثر باشه .

اگه شانس توء که یه پسر نره خره خشنو زمخت میشه بچت mas:-

برو بابا رنگ چشاش به خودم میره و باباش شاید هم پسر شد ولی مهم اینه که بچه ی خودمه ایشالله بچه ی خودت یه پسر نره خره خشنو زمخت بشه که بسوزی

Abdollah 202
02-05-2013, 23:14
برو بابا رنگ چشاش به خودم میره
یعنی رنگ چشات عسلیه که بچت هم میشه عسلی ! آره ؟ :nishkhand:

---------

بچه ها من خیلی غمگینم یک ماهی هست . یکی بهم پخ بده منو آروم کنه :shame:

alexdelpiero_10
02-05-2013, 23:42

---------

الان من تو پ خ چی بنویسم که آروم بشی؟ki::

INDECENT
02-06-2013, 00:33
برو بابا رنگ چشاش به خودم میره و باباش شاید هم پسر شد ولی مهم اینه که بچه ی خودمه ایشالله بچه ی خودت یه پسر نره خره خشنو زمخت بشه که بسوزی

الان میخواستی بگی چشات عسلیه ؟ :hehehe:

میخواستی بگی بابای بچتم الان انتخاب کردی ؟ mas:-

خب بله , به قول یه جکی که میگه هر چی بشه خانوما مطمئنا که بچه مال خودشونه shikam::-:hekolah:

چرا باس اگه همچین بچه ای گیرم اومد بسوزم ؟ والا همچین بوفالویی میتونه به تنهایی از خواهراش مواظبت کنه . حالا کارایی های مفید دیگش جای خود .

60 بار

مرسی داداش خیلی زحمت کشیدی من با افتخار 68 بار شرکت کردم بالاتر نبود ؟ :nishkhand:

ایشالا تصادف کنی بمیری که من بتونم ازت بالاتر بزنم ki::

آیا زندگی به کامتان نیست ؟

آیا احساس غمگینی میکنید ؟

آیا احساس پوچی و بی فایدگی مکنید ؟

آیا هیچ چیزی نمیتواند شما را آرام کند؟

آیا زندگیه شما جذابیت های خود را از دست داده است ؟

.
.
.
.
.

دیگر نگران نباشید

با ما باشید با نوین ترین روش های خودکشی و دگر کشی :yes::death:

sina acm
02-06-2013, 00:46
اینجا کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سرگیجه گرفتید؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]

R.BAGGIO.10
02-06-2013, 08:34
چی چی بود سرگیجه نگرفتیم حالمون یکم بد شد:nishkhand:

shiraz-sport
02-06-2013, 12:13
ووووووووووووی آمو سرگیجک گرفتم !!!:crazy:

انقدر سرگیجه گرفتم به جای اینکه اون تب رو ببندم عصابنی شدم کل صحفه رو بستم !!!lol:-

alexdelpiero_10
02-06-2013, 12:28
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

فایده نداره با این چیزا سرم گیچ نمیشه اخه تصویر در تصویر هم گیچ شدن داره:nishkhand: یه چیز خفن تر بزار :nishkhand:

shiv.vandersar
02-06-2013, 14:41
کامپیوترم نخوندش[Only Registered And Activated Users Can See Links]لعنـــــــتی[Only Registered And Activated Users Can See Links]
امروز تو مدرسه جشن داشتیم...بعد یه مسابقه گذاشتن....گفت چند نفر بیان تکرار یه جملست...هی به نیلوفر میگفتم بیا بریم جایزش 5 تومنه [Only Registered And Activated Users Can See Links]هوایی شدیم یکیمون بره که پشیمون شدیم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
حالا جمله اینقد سخت بود اونم 5 بار باید تکرارش میکردی[Only Registered And Activated Users Can See Links]من تو باره اولش که خودم امتحان میکردم موندم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
تکرار کنید:
لره رو ریله
5 بار تند تند تکرار کنید[Only Registered And Activated Users Can See Links]

mehdi30100
02-06-2013, 17:09
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

قبول نیست.تو ایسگا مارو گرفتیmas:-
انقد ایسگا منو گرفتن دیگه شدم پایانه:crazy:

sina acm
02-06-2013, 18:14
فایده نداره با این چیزا سرم گیچ نمیشه اخه تصویر در تصویر هم گیچ شدن داره:nishkhand: یه چیز خفن تر بزار :nishkhand:

که سرت گیج نرفت ها lol:-

حالا برو تو این تا اعصابت بریزه بهم اگه تونستی موس رو ببری رو سرش:chakoshi:

کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

alexdelpiero_10
02-06-2013, 18:35
که سرت گیج نرفت ها lol:-

حالا برو تو این تا اعصابت بریزه بهم اگه تونستی موس رو ببری رو سرش:chakoshi:

کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اگه موس رو خیلی خیلی آروم حرکت بدی و ببری کاری نمیکنه:evaa: قبلا این کار رو انجام دادم:nishkhand:

mehdi30100
02-07-2013, 14:03
تازه صفه 21 هستیم......با این سرعت فک کنم سال 1395 تموم بشه.........:death:
انقد سایت خلوته که حالت متروکه گرفته
یه معما

شخصی درون زندانی حبس شده است. اتاقی که این شخص در آن نگاهداری می شود دو در دارد که یکی به سمت چوبه دار راه دارد ولی دیگری به بیرون زندان راه دارد و منجر به آزادی زندانی می شود. هر یک از این درها یک نگهبان دارد که یکی ازآنها همیشه راست می گوید و دیگری همیشه دروغ و هر دو از اینکه کدام در به کجا راه دارد و نیز از راستگویی یا دروغگویی نگهبان دیگر آگاهند.

زندانی ما حق دارد تنها یک سوال از یکی از نگهبان ها بپرسد و سپس یکی از درها را انتخاب کند. در ضمن نگهبان ها فقط با "بلی" یا "خیر" پاسخ می دهند. او چطور می تواند با تنها یک سوال دری که به سوی آزادی باز می شود را پیدا کند؟!

Arman.Leo
02-07-2013, 15:44
میره پیش یکودومشون و میپرسه :
"اگه من برم پیش اون یکی نگهبانو و بپرسم که این در به سمت آزادیست یا نه ، چی میگه ؟!"
حالا اگر این در واقعا در آزادی باشد دو تا حالت داره:
1- اگر نگهبانه راستگو باشه میگه خیر (چون اون یکی دروغگوئه)
2- اگر اون یکی نگهبانه دروغگو باشه جواب نگهبان دیگر (که بله هستش) رو مخالف میکنه و میگه خیر
نتیجه :
جواب "خیر" یعنی این در به سمت آزادی است
جواب "بله" یعنی این در به سمت چوبه دار است

sina acm
02-07-2013, 15:59
پیکان باز میگردد...2013

mehdi30100
02-07-2013, 18:03
میره پیش یکودومشون و میپرسه :
"اگه من برم پیش اون یکی نگهبانو و بپرسم که این در به سمت آزادیست یا نه ، چی میگه ؟!"
حالا اگر این در واقعا در آزادی باشد دو تا حالت داره:
1- اگر نگهبانه راستگو باشه میگه خیر (چون اون یکی دروغگوئه)
2- اگر اون یکی نگهبانه دروغگو باشه جواب نگهبان دیگر (که بله هستش) رو مخالف میکنه و میگه خیر
نتیجه :
جواب "خیر" یعنی این در به سمت آزادی است
جواب "بله" یعنی این در به سمت چوبه دار است

تو از بچگیتم انقد زرنگ بودی........:death:
کسی black ops2 رو بازی کرده؟؟؟؟؟؟میخوام بگیرم میترسم دوباره گیر داشته باشه
:haaa:

shiv.vandersar
02-08-2013, 23:20
سلام:nishkhand:
امروز رفته بودیم دیلم (استان بوشهر،میشه گفت همسایه رسول اینا:nishkhand:)یه چند تا عکس گرفتم گفتم بذارم ببینید...:nishkhand:
([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دِریا خیلی شلوغ بود...متاسفانه نشد عکس بگیرم:shogh:

alexdelpiero_10
02-08-2013, 23:42
سلام:nishkhand:
امروز رفته بودیم دیلم (استان بوشهر،میشه گفت همسایه رسول اینا:nishkhand:)یه چند تا عکس گرفتم گفتم بذارم ببینید...:nishkhand:
([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دِریا خیلی شلوغ بود...متاسفانه نشد عکس بگیرم:shogh:

میگفتی یه زنگ میزدم دریا رو واست خلوت میکردم:hekolah:

mortezarm
02-09-2013, 00:35

116 بار ولی تو سال 91 فک نکنم 5 بارم شرکت کرده باشم

---------

الان یه جمله میگم ارومت میکنم
عبدالله اروم باش (برگرفته از جدیدترین متود روان شناسی بودا)

shiraz-sport
02-09-2013, 11:12
سلام با عرض خسته نباشی خدمت همه ی بچه های دربی ....
گفتم یه احوال پرسی کنیم اینجا رو از سوت کوری در بیاریم :nishkhand:

جاتون خالی پنجشنبه رفتیم سپیدان پیست پولا کف برف بازی خعلی حال داد بلاخره با ارزوی دیرینم رسیدم ki::
مخصوصا اونجایی که میرفتیم بالای کوه با تیوپ میومدیم پایین اخر حال بود :luuugh:

اینم عکس های من در سپیدان :nishkhand:

این یکی هم نهارمون :evaa:

elahe@
02-09-2013, 14:57
ما که جایی نرفتیم دلمون تو خونه پوسید امروزم رفتیم مدرسه

INDECENT
02-09-2013, 15:54
این یکی هم نهارمون :evaa:

کوفت بخورید :aaaa::nishkhand:

پس گوجش کو بی سلیقه ها ؟ :fek konam:

shiraz-sport
02-09-2013, 16:23
کوفت بخورید :aaaa::nishkhand:

پس گوجش کو بی سلیقه ها ؟ :fek konam:

ها ؟ :nishkhand: گوجش رو بعدا کباب کردیم :nishkhand: مشکلیه ؟

INDECENT
02-09-2013, 17:05
ها ؟ :nishkhand: گوجش رو بعدا کباب کردیم :nishkhand: مشکلیه ؟

دیگه بدتر :scare3:

یعنی اول جوجه رو کباب کردید بعد گوجرو ؟ اینجوری که جوجه یخ میکنه :ey babaaa:

یا جوجه رو اونجا کباب کردین خوردینو اومدین خونه گوجشو کباب کردین خوردین :hehehe:

shiraz-sport
02-09-2013, 17:18
دیگه بدتر :scare3:

یعنی اول جوجه رو کباب کردید بعد گوجرو ؟ اینجوری که جوجه یخ میکنه :ey babaaa:

یا جوجه رو اونجا کباب کردین خوردینو اومدین خونه گوجشو کباب کردین خوردین :hehehe:

هر چی اومدیم ضایع بازی دراوردیم نشد ki::

گوجه نداشتیم با ماست موسیر خوردیم جای شما خالی دهنت اب بیوفته :hehehe:

mehdi30100
02-09-2013, 17:34

گوجه از جوج مهم تره.:babaa:.....گوجه رو میشه بدون جوجه خورد ولی جوجه رو نمیشه بدون گوجه خورد.....

مخصوصا بعد هر غذایی چایی زغالی حال میده و بس....... :haaa:

edin
02-09-2013, 21:35
کباب خیلی خشکه تو چجوری تونستی بدون ه گوجه بخوری اونم با ماست موسیر بیشتر اینکه هوس کنم حالم بد شد

shiv.vandersar
02-09-2013, 21:37
کباب خیلی خشکه تو چجوری تونستی بدون ه گوجه بخوری اونم با ماست موسیر بیشتر اینکه هوس کنم حالم بد شد

خب شاید یکی گوجه خوشش نیاد...نخواد بخوره...اونوقت باید چیکار کنه:eee::nishkhand: والاentezar::

edin
02-09-2013, 21:52
آره بجز توی استسنایی همه دیگه خوششون میاد تو هم سرت رو بکوب به دیوار شیوا جان با این عادت غذایی مذخرفتentezar::

shiv.vandersar
02-09-2013, 21:57
آره بجز توی استسنایی همه دیگه خوششون میاد تو هم سرت رو بکوب به دیوار شیوا جان با این عادت غذایی مذخرفتentezar::

میام براتا[Only Registered And Activated Users Can See Links]
عادت غذایی من مزخرف نیس...ماله خودت مزخرفهlol:-
ایـــــــــــــــــــــش:c razy:

amir-97
02-09-2013, 22:09
سلااااااااااااااااام به همگی
فک کنم یه 2 هفته ای بود نیومده بودم
حالا خوبه شما گوجه نمیخورید:danc:
من کلا جوجه کباب نمیخورم:hooora2::whistle3:

shiraz-sport
02-09-2013, 22:40

نه عزیز کباب ما با کباب شما زمین تا اسمون فرق داره :ahaaaaaa: ما کبابمون اب داره باید قواعد کباب درست کردن رو بلد باشی :nishkhand:
همرا با ماست موسیر خیلی خوشمزه بود اگه بودی دستات هم باهاش میخوردی البته من خودم گوجه دوس دارم ولی خب یادمون رفته بود بیاریم:nishkhand:
در ضمن کباب ما سینه ی مرغ نبوده که سفت و خشک باشه:nishkhand: کباب همش با ران مرغ تهیه شده بود. ابدار و خوشمزه شما هم حالتون بد نشه!!! :nishkhand:

alexdelpiero_10
02-09-2013, 23:32

حالا هی من بهت میگم شیرازی بازم بگو الکی میگم:luuugh: خب یه کلام بگو حال گوجه رو نداشتیم دیگه:khandeeeee bahal:

INDECENT
02-10-2013, 00:42

جوجه با ماست موسیر ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اصن چی جوری خوردین :fek konam:

هر چی بیشتر میگی آدم بیشتر به بی سلیقگیتون میرسه mas:-

خب شاید یکی گوجه خوشش نیاد...نخواد بخوره...اونوقت باید چیکار کنه:eee::nishkhand: والاentezar::

کسی که گوجه کباب شده دوس نداشته باشه که اصن نباس کبابم بخوره lagh:: :danc:

سلااااااااااااااااام به همگی
فک کنم یه 2 هفته ای بود نیومده بودم
حالا خوبه شما گوجه نمیخورید:danc:
من کلا جوجه کباب نمیخورم:hooora2::whistle3:

داداش این که کاری نداره چند نفری هر چی داریم میزاریم رو هم ردیف میکنیم .

سیخش با من ki::

نه عزیز کباب ما با کباب شما زمین تا اسمون فرق داره :ahaaaaaa: ما کبابمون اب داره باید قواعد کباب درست کردن رو بلد باشی :nishkhand:
همرا با ماست موسیر خیلی خوشمزه بود اگه بودی دستات هم باهاش میخوردی البته من خودم گوجه دوس دارم ولی خب یادمون رفته بود بیاریم:nishkhand:
در ضمن کباب ما سینه ی مرغ نبوده که سفت و خشک باشه:nishkhand:کباب همش با ران مرغ تهیه شده بود. ابدار و خوشمزه شما هم حالتون بد نشه!!! :nishkhand:

کارد بخوری ( البت ماست موسیرش مال خودت ) :nishkhand::-shad

حالا هی من بهت میگم شیرازی بازم بگو الکی میگم:luuugh: خب یه کلام بگو حال گوجه رو نداشتیم دیگه:khandeeeee bahal:

تو روحت shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

===========

از عصر داغونم , حسابی تحقیر شدیم :aaaa::aaaa::aaaa::aaaa:

elahe@
02-10-2013, 09:03
سلااااااااااااااااام به همگی فک کنم یه 2 هفته ای بود نیومده بودمحالا خوبه شما گوجه نمیخورید:danc:من کلا جوجه کباب نمیخورم:hooora2::whistle3:ماهم نمی خوریم نه این که دوس نداشته باشیم مامانم دوس نداره واسه ما هم درست نمی کنه

AmirUtd
02-10-2013, 09:33

لطفا دیکته ات رو خوب کن استثنایی اینطوریه نه اون طوری که تو میگی....

mehdi30100
02-10-2013, 10:40
تا یک هفته ی دیگه بالای تلوزیون میزنن ما آمدیم.........mas:-

ما که رفتیم دیشب نور افشانی دیدم.....برید مشت بزنید دهن استکبار...از طرف منم یه پسی بزنید....خیلی پررو شدهlol:-

alexdelpiero_10
02-10-2013, 12:37
تا یک هفته ی دیگه بالای تلوزیون میزنن ما آمدیم.........mas:-

ما که رفتیم دیشب نور افشانی دیدم.....برید مشت بزنید دهن استکبار...از طرف منم یه پسی بزنید....خیلی پررو شدهlol:-

با برو بچ رفتیم کوه چنان مشتی زدم تو دهن استکبار که فکرکنم مثل اول نشه:luuugh:

R.BAGGIO.10
02-10-2013, 13:02
با برو بچ رفتیم کوه چنان مشتی زدم تو دهن استکبار که فکرکنم مثل اول نشه:luuugh: منم آنچنان تا ساعت 12 آنچنان خوابی رفتم که استکبار عمریه تو اون خوابه

mehdi30100
02-10-2013, 13:15
منم آنچنان تا ساعت 12 آنچنان خوابی رفتم که استکبار عمریه تو اون خوابه

وعده ی دیدار...توی خوابو بیدار:luuugh:
میزدیش دیگه...........همونجوری گذاشتی بره؟؟؟؟:soal:

mortezarm
02-10-2013, 14:52
منم آنچنان تا ساعت 12 آنچنان خوابی رفتم که استکبار عمریه تو اون خوابه

منم حیف انفلوانزا خوفی گرفتم وگرنه مشتی لگدی فحشی چیزی نثار میکردم حالا کی برش داره خدا میدونهki::

rko
02-10-2013, 16:49
حرف از جوجه شد. خوب شد یادم اومد دو روز پیش با یکی از بچه ها دو سیخ کوبیده با گوجه شرط گذاشته بودم امشب ازش بگیرم:hekolah::khelal dandoon:
بازی جیواسکیلا با تورکو (لیگ فنلاند)برد و مساوی میزبانواسه اون بود.میهمان واسه من تورکو 1-0 برد:yes:

INDECENT
02-10-2013, 18:59
آفرین بر اونهایی که مشتی محکم زدن تو دهن استکبارو و آفرین به اونایی که با اینکه زورشون نمیرسید مشتی تو دهن استکبار بزنن حداقل فحش کاریش کردن :nishkhand:

منم از دور مراقب اوضاع بودم :sigar:

حرف از جوجه شد. خوب شد یادم اومد دو روز پیش با یکی از بچه ها دو سیخ کوبیده با گوجه شرط گذاشته بودم امشب ازش بگیرم:hekolah::khelal dandoon:
بازی جیواسکیلا با تورکو (لیگ فنلاند)برد و مساوی میزبانواسه اون بود.میهمان واسه من تورکو 1-0 برد:yes:

زهر مار بخوری . ایشالا بپره تو گلوت دهنت سرویس شه ki::

یعنی اون باشگاه های فنلاندتون تو چشو چالم

INDECENT
02-10-2013, 19:20
لطفا دیکته ات رو خوب کن استثنایی اینطوریه نه اون طوری که تو میگی....

باو گیر نده بهش دیگه , اولو آخرش که میخواد بره خونه شووووور ظرف بشوره و کهنه بچه عوض کنه mas:-lol:-

========

یه سوال ؟

چرا تو تیمهای محبوب دورتموند نیست ؟

آخه خدایی ظلم نیست ؟

والنسیا هست , اوساسونا هست , من سیتی هست , اتلتیک مادرید هست , بوردو هست ولی دورتموند نیست ؟؟!!!!!!!

اصن اینا به کنار , شالکه 04 هست اونوخت دورتموند نیست ؟ یدفعه بیاین فحشمونم بدین دیگه eterza::-

rko
02-11-2013, 08:02
زهر مار بخوری . ایشالا بپره تو گلوت دهنت سرویس شه ki::

یعنی اون باشگاه های فنلاندتون تو چشو چالم
عجب کوبیده ای بوووود:haaa:با دوغ خوردم تو گلو گیر نکنهki::مگه باشگاه های فنلاند چشه از این لیگ مزخرفه ما که بهتره.فنلاند که هیچ بازی ها لیگ نروژ لیگ دسته3 انگلیس و فرانسه و از همه مهمتر لیگ مکزیک و افریقای جنوبی رو هم شرط میبندیم یا لاین(یا همون اینترنتی) میزنیم(اصلا یه وضیه..)ki::

ایا میدانستید اکثر دختران سایت طرفدار رئال و استقلال و عاشق رونالدو اند:fek konam::vooooy:

king123
02-11-2013, 10:44
سلام
قرار بود از امروز بریم دانشگاه ولی تعطیلات رو تا 28 تمدید کردیم ولی برای محکم کاری امروز صبح رفتم دانشگاه سری زدم کسی نبود حالا برگشتیم پشت کامپیوتر نشسته آهنگ سنتی گوش میدم و وبگردی میکنم:/danc:hooora2:
وضع شما چگونه است؟
البته در مورد کباب کوبیده و گوجه چیزی نمیگم چون از دهنتون سیل جاری میشهki::

Abdollah 202
02-11-2013, 11:34
یا الله ما اومدیم :chi migi:
با سلام خیلی وقت بود پست نداده بودم گفتم بیام پست بدم و برم :evaa:
مرض :nishkhand:
نخند:luuugh:
آها از دیروز بگم ...:death:
دیروز رفتیم راهپیمایی بیشتر واسه پیاده روی و ورزش رفتم :luuugh: و آخرشم که سخنرانی شد . آخونده اومد سخنرانی کنه ملت فرار کردن و نصف مردم موندن و بقیه رفتن :luuugh: .
اما کلا واسه ورزش خوب بود ...:haaa:
----
دیگه چی بگم ؟ dallliiientezar::
چی بگم از کجا بگم ؟ دردمو با کیا بگم ؟ بهتره که دم نزنم ؟ حرفی از بوووووووووووووووووقم نزنم !dallliiiاز بووووووقی که گم شد و رفت ، عاشق مردم شد و رفت ..... :luuugh: ( محسن چاووشی roz:: )
الانم فقط جهت اطلاع از خیابون میام :hehehe: کلاسامونم که هنوز شروع نشده کلا الافیم ... :seshoar: خیلی خوش میگذره heey:: اما بیکار بیکار هم نیستم ... :afarin:

David7
02-11-2013, 11:47
سلام ...

هر کی دیروز رفته راهپیمایی خیلی بوووووووووووووووووووووووق تشریف داره ... (مخاطب خاص) :luuugh:

منم که خیلی سرم شلوغه ... شده بودم آچار فرانسه ... :evaa:

دیروز رفته بودیم اروندکنار گفتم جنتا عکس بگیرم نشونتون بدم ... (یکی از عکس ها تو آلبوم)

البتنه میدونم کیفیت خوبی نداره ولی خوب گذاشتم ...

نخلستان سوخته ...

این عکس از روز خونه ی خرمشهره ...

این پل همون پلی هست که تانک میخواست بره خرمشهر و فهمیده خودشو انداخت زیر تانک و به پل قدیم معروف ... ( فقط جهت اطلاع بود) :ohum:

alexdelpiero_10
02-11-2013, 12:53
یا الله ما اومدیم :chi migi:

دیروز رفتیم راهپیمایی بیشتر واسه پیاده روی و ورزش رفتم :luuugh: و آخرشم که سخنرانی شد . آخونده اومد سخنرانی کنه ملت فرار کردن و نصف مردم موندن و بقیه رفتن :luuugh: .
اما کلا واسه ورزش خوب بود ...:haaa:
----

تو دهن استکبار مشت نزدی؟:luuugh:

سلام ...

هر کی دیروز رفته راهپیمایی خیلی بوووووووووووووووووووووووق تشریف داره ... (مخاطب خاص) :luuugh:

میخواستی بگی مخاطب خاصت تو این سایته؟shikam::-shikam::-shikam::-

mehdi30100
02-11-2013, 15:39
عجب کوبیده ای بوووود:haaa:با دوغ خوردم تو گلو گیر نکنهki::مگه باشگاه های فنلاند چشه از این لیگ مزخرفه ما که بهتره.فنلاند که هیچ بازی ها لیگ نروژ لیگ دسته3 انگلیس و فرانسه و از همه مهمتر لیگ مکزیک و افریقای جنوبی رو هم شرط میبندیم یا لاین(یا همون اینترنتی) میزنیم(اصلا یه وضیه..)ki::

ایا میدانستید اکثر دختران سایت طرفدار رئال و استقلال و عاشق رونالدو اند:fek konam::vooooy:

بعله میدونستیم.......نیازی به گفتن نیست که...همه میدونن:death:
امروز با یارو حرفم شد افتاد دنبالم منم ده فرار:scare3:.......3تا کوچه دنبالم بود مرتیکه:sad:..........استارت زدم در حد یوسین بولت:ghelyon:

David7
02-11-2013, 17:44
میخواستی بگی مخاطب خاصت تو این سایته؟shikam::-shikam::-shikam::-

آره خوب میخواستم همینو بگم ... :evaa:

منظورم عبدل چیتوز موتوری بود ... :eee:

نیس که پسرای این دوره خیلی خوش سلیقن:hekolah:
به دخترا توهین کردی نکردیا[Only Registered And Activated Users Can See Links]
همه دخترا خوش سلیقن[Only Registered And Activated Users Can See Links]
جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــیــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــغentezar::

من تو کف این جیغ ها موندم ... حنجره نیست که ... chomagh

alexdelpiero_10
02-11-2013, 18:46
آره خوب میخواستم همینو بگم ... :evaa:

منظورم عبدل چیتوز موتوری بود ... :eee:

آره چیتوز موتوری مخاطب خاصته:luuugh:

INDECENT
02-11-2013, 20:26
نیس که پسرای این دوره خیلی خوش سلیقن:hekolah:
به دخترا توهین کردی نکردیا[Only Registered And Activated Users Can See Links]
همه دخترا خوش سلیقن[Only Registered And Activated Users Can See Links]
جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــیــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــغentezar::

خب وختی سطح سلیقه ی دخترا بیاد پایین پسرا هم سطح سلیقشون میاد پایین دیگه .

کی ؟ من به دخترا توهین کردم ؟ اصن شکل این هستن که بهشون توهین کنم :khandeeeee bahal:

بله بله , در اینکه همه دخترا خوش سلیقن که شکی نیست shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

اینجوری جیغ میزنی حنجره ی حساست خدشه دار نشه lagh::

میخوای بگی هر کی طرفدار استقلال و رئال مادرید هست بی سلیقه است؟ به قول حاج فتح الله زاده یه روز چند نفر اومدن بدون هیچ سلاحی یه لشکر رو شکست بدند. از اون چند نفر پرسیدن شما ها چی دارید که میخواید این لشکر رو نابود کنید؟ گفتند ما رو داریم. همین حکایت برای کل شما طرفدارای تیم قرمز پوش بسه که سلیقه ما رو زیر سوال نبرید. حالا جای بحث فوتبالی نیست وگرنه باز هم میتونم بهت جواب بدم.
فردا بعد 2 ماه ورزش داریم! چند تا گل بخورم خوبه؟
بازم ببخشید کل کل فوتبالی رو ادامه دادم آخه نمیتونم جواب ندم.

اولا یه لطفی کن حرفای شوالیتونو واسه خودتون نگه دارید mas:-

دوما قصد من فقط یک عمل تخریبیه کوچیک روی دخترا بود ki::

rko
02-11-2013, 23:13
فری سگ تو روحت:khandeeeee bahal:
امروز یکی دوستام یه حرف توپی زد گفتم اینجا بگم شمام فیض ببرید:ghelyon:
واسه موفقیت تو زندگی 3تا پ لازمه:1.پول 2.پارتی 3.پررویی
:sham:

INDECENT
02-12-2013, 00:22
فری سگ تو روحت:khandeeeee bahal:
امروز یکی دوستام یه حرف توپی زد گفتم اینجا بگم شمام فیض ببرید:ghelyon:
واسه موفقیت تو زندگی 3تا پ لازمه:1.پول 2.پارتی 3.پررویی
:sham:

خیلی تقدیرو تشکر میکنم از لطفت shikam::-shikam::-

منه بنده خدا که هیچ کودوم از این سه تا " پ " رو ندارم :narahat:

در ضمن دوست من خب اینکه دخترا بیشتر طرف کریسن تابلوئه جذابیت جسمانی و ظاهری چیزیس پر اهمیت هر چند اگه تو فوتبال بخش فنیش مهمتر باشه اما اگه ادم بخواد از نظر جذابیت انتخاب کنه که.................:eee:(حتما مسی رو انتخاب میکنه)ki::

درسته , رونالدو از لحاظ شکلو شمایلو استایل ظاهری و نوع نگاه کردنو اینجور چیزاش خیلی مردونه و جذابه

دوست گرام اگه به تاریخ نگاه میکنی به اینم نگاه کن که رئال برترین تیم تاریخه حالا هر جوری
اینا همه قبول دارند مگه تو قبول نداشته باشی
دوما هم چی گفتی این فصل دورتموند چکارتون کرد یه لحظه گفتم نکنه دو تا 5 تا خوردیم
این فوتباله و یه برد و یه باخت ملاک برتری نیس وگرنه رئال به تیم دسته دومی سلتاویگو هم باخت(خود زنی کردم که بفهمی مقایست از بیخ مشکل داشت) هر چند دورتموندم همین هفته 4 تایی شد
کلا نخواستم به بحثتون دامن بزنما
خیلیم اروم برخورد کردم
خدایی دمم گرم چقد با شخصیتمki::

مگه من گفتم قبول ندارم که رئال برترین تیمه تاریخ ؟ اصن مگه میشه همچین موضوعی رو نقض کرد ؟

مگه باید 5 تا میزدیم ؟ :hekolah: تو بازیه رفت که نیمه دوم اصن رئالیا کار خاصی نکردن تو بازیه برگشتم رئال با اون همه بازیکن تکنیکی و تاکتیکی عملا از رو زمین نتونست کار زیاد خاصی بکنه و هر کاری کرد رو سانتر بود ( رئالی که اکثر گلاش از رو کارای زمینیه ) .

به قول تو یه طرف بازی بردو یه طرف بازی باخته ولی دو تا بازیی که این دو تیم توی بالاترین سطح فوتبال باشگاهی انجام دادن قدرت دورتموندو نشون میداد .

باز اون 4 تا رو یادم انداختی :aaaa:

انقده آروم برخورد کردی که اصن احساس نکردم که برخورد کردی ki::

باو با شخصیت :nishkhand: قبلا هم کامنتاتو خونده بودم , کامنتاتو دوس دارم :-shad

42d3e78f26a4b20d412==