PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ( دانلود گل ها و موقیعت های حساس هفته پانزدهم لیگ برتر آلمان فصل 2012-2013 )

Mohammad
12-02-2012, 12:28
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

( دانلود گل ها و موقیعت های حساس هفته پانزدهم لیگ برتر آلمان فصل 2012-2013 )

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]بورسیا دورتموند 1-1 بایرن مونیخ[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]دانلود با کیفیت عالی|گزارش انگلیسی.ترکی و فارسی(فردوسی پور)|720 1280x|فرمتMKV[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 1-0 تونی کروس [Only Registered And Activated Users Can See Links]
Dowanload ([Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links])_Bayern_Munich_1-0_Dortmund_HD__By_Mohammad.mkv) | Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Embedupload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 2-0 ماریو گوتزه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
Dowanload ([Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links])_Bayern_Munich_1-1_Dortmund__By_Mohammad.mkv)| Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Embedupload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

توضیح : گلهای HD سه زبانه هستند و می توانید گلها رو هم انگلیس و ترکی و فارسی(فردوسی پور) مشاهده کنید.
برای تغییر زبان در برنامه Media Player Classic، از تب Navigate روی گزینه Audio Language رفته و هر کدام از گزارشهای انگلیسی . ترکی و یا فارسی رو انتخاب کنید!
در برنامه Windows Media Player هم از منوی Play روی گزینه Audio And Language Tracks رفته و یکی از زبانهای انگلیسی . ترکی و یا فارسی را انتخاب کنید!
همینطور در برنامه KM Player با فشردن کلیدهای Ctrl+X می تونید زبان رو تغییر بدید!

[Only Registered And Activated Users Can See Links]دانلود گلها با کیفیت خیلی خوب|شبکه 3 |گزارش فارسی(فردوسی پور)| کیفیت 1500|فرمتMKV[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 1-0 تونی کروس [Only Registered And Activated Users Can See Links]
Dowanload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) | Embedupload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 2-0 ماریو گوتزه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
Dowanload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) | Embedupload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

E_R_G
12-04-2012, 07:54
سلام بر سایت خوب دربی ، آقا تو رو خدا اگه میتونی این گل رو کیفیت HD رو برام بذاری به خدا دیونه شدم هرچی میگردم همش کیفیت خرابه . واقعاً ممنون ازتون میشم .

این هم لینکش : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

منتظر جوابتون هستم . ممنون . :de::de::de::de:

E_R_G
12-04-2012, 12:34
سلام بر سایت خوب دربی ، آقا تو رو خدا اگه میتونی این گل رو کیفیت HD رو برام بذاری به خدا دیونه شدم هرچی میگردم همش کیفیت خرابه . واقعاً ممنون ازتون میشم .

Mohammad
12-04-2012, 12:51

به پست اول اضافه شدندroz::

E_R_G
12-04-2012, 16:57
ببخشید کجاست من این گل رو خواستم . [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Mohammad
12-04-2012, 17:26
ببخشید کجاست من این گل رو خواستم . [Only Registered And Activated Users Can See Links]

داداش گلها با 2 کیفیت گذاشته شد دیگه ؟ لطفا درخواست اضافه ندید :flowerysmile:

sasymina
12-04-2012, 17:58
آقا محمد براتون ایمیل هم زدم ولی جوابی نیومد. میدونم اینجا جاش نیست ولی:

من ویدیوی مراسم اهدای جام جام جهانی فوتسال رو میخوام. شما دارید؟

E_R_G
12-04-2012, 18:57
سلام آقا ولی من گلهای این هفته رو نخواستم گل هفته 11 با آگزبورگ که 3-1 دورتموند برد این هم فایل گل سومش هست ولی با کیفیتش رو خواستم ممنون . ببخشید اینقدر مزاحم میشم تو رو خدا جواب بدید .

Mohammad
12-04-2012, 20:01
سلام آقا ولی من گلهای این هفته رو نخواستم گل هفته 11 با آگزبورگ که 3-1 دورتموند برد این هم فایل گل سومش هست ولی با کیفیتش رو خواستم ممنون . ببخشید اینقدر مزاحم میشم تو رو خدا جواب بدید .

شرمنده داداش موجود نیستroz::

E_R_G
12-04-2012, 23:24
ممنون . :de::de::de::de::de::de:

42d3e78f26a4b20d412==