PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : FIFA Career Mode ( مدیریت تیم و باشگاه داری فیفا 13 )

صفحه ها : [1] 2

sina acm
10-18-2012, 13:41
FIFA 13 Career Mode

بحث و تبادل نظر درباره قسمت هیجان انگیز کریر مود

CAREER MODE AND EA SPORTS FOOTBALL CLUB CATALOGUE

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
TRANSFERS

MISCELLANEOUS

sina acm
10-18-2012, 13:49
افزایش پول در Career Mode

5 مگ Cheat Engine 6.1 Final

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| حجم : 5 مگابایت

برید تو بازی (بازی باید اجرا باشه) بعد از با زدن دکمه ویندوز بیاد روی دسکتاپ ... نرم افزار رو نصب كن و برو داخل سيو career mode و برو توي scouting network و بودجه باشگاهت رو ببين ... مثلا 850000 دلار خوب حفظش كن و بعد نرم افزارت رو اجرا كن و روي ايكن سبز/قرمز كليك كن و fifa 13.exe رو از ليست انتخاب كن و عدد بودجه خودت رو توي value وارد كن و first scan رو بزن يه سري عدد برات مياره ... حالا يه کاری کنید بودجه عوض بشه با خرید بازیکن یا چیز های دیگه ... اينجا مهمه بعد از اينكه انتخابش كردي به بودجه جدیدت دوباره نگاه كن و به خاطرش بسپار ... برو توي نرم افزارت و بودجه جديدت رو وارد كن و گزينه next scan رو بزن و ايندفعه يه گزينه بهت ميده روش دابل كليك كن میاد پایین روش دوباره کلیک کنی قسمتی میاد که میتونید بودجه رو تغییر بدید و تغييرش بده آخرين عددي كه ميتوني بدي 999999999!!

اینو دوباره گذاشتم چون برای بعضی ها حیاطیه
:haaa:

shahinyoyo
10-20-2012, 12:02
سلام میشه تو فیفا 13 فقط سر مربی تیم ملی بود دیگه سرمریی تیم باشگاهی نباشه

ozil10
10-27-2012, 17:24
سلام آقا این eas fc رو چجور باز کنم بدجور درگیرشم:ohum::ohum:

خیلی آقایی

erfan.king
11-01-2012, 15:52
افزایش پول در Career Mode

5 مگ Cheat Engine 6.1 Final

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) | حجم : 5 مگابایت

برید تو بازی (بازی باید اجرا باشه) بعد از با زدن دکمه ویندوز بیاد روی دسکتاپ ... نرم افزار رو نصب كن و برو داخل سيو career mode و برو توي scouting network و بودجه باشگاهت رو ببين ... مثلا 850000 دلار خوب حفظش كن و بعد نرم افزارت رو اجرا كن و روي ايكن سبز/قرمز كليك كن و fifa 13.exe رو از ليست انتخاب كن و عدد بودجه خودت رو توي value وارد كن و first scan رو بزن يه سري عدد برات مياره ... حالا يه کاری کنید بودجه عوض بشه با خرید بازیکن یا چیز های دیگه ... اينجا مهمه بعد از اينكه انتخابش كردي به بودجه جدیدت دوباره نگاه كن و به خاطرش بسپار ... برو توي نرم افزارت و بودجه جديدت رو وارد كن و گزينه next scan رو بزن و ايندفعه يه گزينه بهت ميده روش دابل كليك كن میاد پایین روش دوباره کلیک کنی قسمتی میاد که میتونید بودجه رو تغییر بدید و تغييرش بده آخرين عددي كه ميتوني بدي 999999999!!

اینو دوباره گذاشتم چون برای بعضی ها حیاطیه
:haaa:

من که هیچی نفهمیدم میشه یکم ساده تر توضیح بدید یا با عکس
:chakoshi::chakerim::chakoshi:

erfan.king
11-02-2012, 00:09

این قسمت کجاست(( برو داخل سيو career mode و برو توي scouting network))
:de::de::de:

mr10
11-03-2012, 13:36
سلا یک سوال خیلی مهم
من در کریر مود یک مشکل بزرگ دارم
در این بخش نقل و انتقالات بزرگ خیلی انجام میشه
خیلی زیاد چیکار کنم نقل و انتقالات در حد معمول باشه
مثلا در کریر من
مسی میرود من سیتی
رونی میرود چلسی
فالکائو میرود چلسی
بنزما میرود بایرن لورکوزن
اوزیل میرود من یو
داوید سیلوا میرود ارسنال و....
چیکار کنم اینهمه نقل و انتالات بزرگ انجام نشود
مثلا در هر فصل فقط یک یا دو نقل و انتقال بزرگ انجام بشه
ممنون

sina acm
11-03-2012, 15:06
سلام میشه تو فیفا 13 فقط سر مربی تیم ملی بود دیگه سرمریی تیم باشگاهی نباشه
سلام راستش من اصلاعات دقیقی ندارم ولی تا جایی که میدونم نمیشه

این قسمت کجاست(( برو داخل سيو career mode و برو توي scouting network))
:de::de::de:

یه توضیح ساده میدم :

1.برنامه رو نصب کن بعد برو تو بازی 2. دکمه ویندوز رو از رو کیبورد بزن تا همین جوری که بازی درحال اجراس به صفحه دستکاپت دسترسی داشته باشی .4 برو تو برنامه و از لیست ایکن فیفا 13 رو انتخاب کن 5 بودجه تیمت رو تو کادر بنویس و فرست اسکن رو بزن 5. بعد برو تو بازی بودجتو تقییر ببده مثلا اگه 20000000 بود ببکنش 100000 6. حالا بودجه جدید رو که تقییر دادی دوباره تو کادر بنویس و نکس اسکن رو بزن 7. سمت چپ یه اعدادی میاد روی اولیش 2 بار کلیک کن 8. وقتی دوبار کلیک کردی همون عدد میاد پایین روش کلیک راست کنی روی گزینه vale بری بودجه جدیتو بنویس تغییر میکنه

sina acm
11-03-2012, 15:08
سلا یک سوال خیلی مهم
مثلا در کریر من
مسی میرود من سیتی
رونی میرود چلسی
فالکائو میرود چلسی
اوزیل میرود من یو
ممنون

شما باید درجه بازیتون رو رو legandry بزارید مشکلتون حل میشه

mr10
11-03-2012, 16:56
روی لگندری گزاشتم ولی نشد

erfan.king
11-03-2012, 18:42

یه توضیح ساده میدم :

1.برنامه رو نصب کن بعد برو تو بازی 2. دکمه ویندوز رو از رو کیبورد بزن تا همین جوری که بازی درحال اجراس به صفحه دستکاپت دسترسی داشته باشی .4 برو تو برنامه و از لیست ایکن فیفا 13 رو انتخاب کن 5 بودجه تیمت رو تو کادر بنویس و فرست اسکن رو بزن 5. بعد برو تو بازی بودجتو تقییر ببده مثلا اگه 20000000 بود ببکنش 100000 6. حالا بودجه جدید رو که تقییر دادی دوباره تو کادر بنویس و نکس اسکن رو بزن 7. سمت چپ یه اعدادی میاد روی اولیش 2 بار کلیک کن 8. وقتی دوبار کلیک کردی همون عدد میاد پایین روش کلیک راست کنی روی گزینه vale بری بودجه جدیتو بنویس تغییر میکنه

از کجا بدونم بودجم چقدره برم تو نقل و انتقالات:flowerysmile:

takhtehnaz
11-05-2012, 03:05
سلام خسته نباشند همه گی .طریقه بال بردن گرافیک بازی رو بزارین .عجله .فوری لازم دارم الان کسی پیدا میشه مرد بودونشو سابت کنه

sina acm
11-05-2012, 13:21
از کجا بدونم بودجم چقدره برم تو نقل و انتقالات:flowerysmile:
توی قسمت ترانسفر برید خرید بازیکن بالا سمت چپ هستش میتونید ببینید

سلام خسته نباشند همه گی .طریقه بال بردن گرافیک بازی رو بزارین .عجله .فوری لازم دارم الان کسی پیدا میشه مرد بودونشو سابت کنه

به این مسیر برو FIFA 13\Game\fifasetup و درنهایت رو ایکن fifaconfig کلیک کن بعد برو تو game setting گرافیک بازی رو بالا ببر

ozil10
11-05-2012, 17:22
سلام سینا
اسم این بازیکنه که تو امضاته چیه؟:de:

sina acm
11-05-2012, 17:31
سلام سینا
اسم این بازیکنه که تو امضاته چیه؟:de:
چیه میخوای بخریش دیشیلیو دفاع چپ میلان

تو کریر مود فیکس تیمم هستش 19 سالشه الان قدرتش 77 هستش که فکر کنم به 86 برسه ki::

ozil10
11-06-2012, 19:24
دمت گرم زدي تو خال
تو هم خسه رودريگز از كاستيا رو بخر خيلي پيشرفت ميكنه:chakerim::chakerim:

ozil10
11-06-2012, 19:26
دمت گرم زدي تو خال
تو هم خسه رودريگز از كاستيا رو بخر خيلي پيشرفت ميكنه:chakerim::chakerim:
:neww::neww:

mr10
11-06-2012, 20:24
سلام لطفا جواب من را بدهید چیکار کنم در کریر مود نقل و انتقالات خیلی بزرگ زیاد انجام نشود
و چیکار کنیم کاپ لیگ اسپانیا جام حذفی اسپانیا و سوپر کاپ جامشان طبیعی بشود در بازی فیفا
این دو جام (کوپا دل ری و سوپر کاپ کاپشان غیر طبیعی است.

erfan.king
11-07-2012, 14:25
این برنامه کار نکرد من همه کار کردم
:aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa:

erfan.king
11-12-2012, 22:11
سینا جان من نتونستم با این برنامه کار کنم میتونی خودت واسم با یوونتوس یه سیو بگیری بزاری:chakerim::chakerim::chakerim::chakerim:

mani70
11-12-2012, 22:44
با سلام
ببخشید یه سوالی داشتم اگه تو کریر مود به یه بازیکن جوون که مثلا قدرتش 77 هست بازی بدم بعد از چند وقت به قدرتش اضافه میشه؟

alex-pato7
11-13-2012, 02:55
با سلام
ببخشید یه سوالی داشتم اگه تو کریر مود به یه بازیکن جوون که مثلا قدرتش 77 هست بازی بدم بعد از چند وقت به قدرتش اضافه میشه؟

بله دوست عزيز البته بستگي داره چجوري و در کدوم پست ازش بازي بگيري ولي به مرور بازي دادن به قدرتش اضافه ميشه.

اما خودم هم يه سوال داشتم اينه که من دو فصل در ميلان مديريت کردم فصل اول سومه ليگ و قهرمان جام حذفي شدم فصل دوم قهرمان ليگ و تا نيمه نهايي ليگ قهرمانان بالا اومدم بعد در قسمت جاب يا کار رفتم ديدم ارسنال به مربي جديد نياز داره که روش اوکي کردم و بعد از سران ارسنال بهم پيغام تشکر دادن و اينکه چند نفر رو کانديد دارن و از بين اونها تصميم ميگيرن و خبر ميدن اما خبر نميشه و ميرم فصل بعد با همون ميلان ميخوام بدونم کسي هست تيمش رو عوض کرده موفق شده يا کلا نميشه!ممنون ميشم پاسخ بده هرکي تجربه کرده؟
و يه سوال ديگه که به اين تايپيک ربطي نداره ولي با عرض معذرت مجبورم اينجا بيان کنم اينکه من عاشق اينم پشت 18 با ضربه فني ضربه بزنم به سمت گل و دروازبان نتونه از جاش تکون بخوره و توپ بره تو کنج گل اما هربار ميزنم دروازبان حتما عکس العمل رو نشون ميده حتي اگه به توپ نرسه و در ضربات ازاد پشت 18 هم به همين شکل ميخواستم بدونم دکمه اي هست که به توپ کاد زيادي بده تا دروازبان نتونه مسير توپ رو تشخيص بده اينم در سوال لحاظ کنيد و پاسخ بديد اگه بلديد ممنون ميشم!؟

sina acm
11-13-2012, 22:26
سینا جان من نتونستم با این برنامه کار کنم میتونی خودت واسم با یوونتوس یه سیو بگیری بزاری:chakerim::chakerim::chakerim::chakerim:

اره چقدر بودجه میخوای برات بزارم ؟؟؟؟

ولی اگه تمام مراحل رو به دقت میرفتی ممکن نبود نتونی

بودجه مورد نظرت رو برام پیام کن تو پروفایل :death:

erfan.king
11-13-2012, 23:21
اره چقدر بودجه میخوای برات بزارم ؟؟؟؟

ولی اگه تمام مراحل رو به دقت میرفتی ممکن نبود نتونی

بودجه مورد نظرت رو برام پیام کن تو پروفایل :death:

هر کار که گفتی مو به مو انجام دادم نشد. هرچی بیشتر بهتر:chakerim::chakerim::yes::yes::nishkhand:: nishkhand:ki::ki::

LordSajad
11-15-2012, 16:42
بچه ها به مشکلی پیدا کردم که تو 12 هم داشتم :(
وقتی میخوام وارد سیو قبلی کریر مودم بشم از بازی میپره بیرون.
وسط کریر مود هم این مشکلو داره.
گرافیکم هم آپدیته..
چیکار کنم؟

sina acm
11-22-2012, 21:10
هر کار که گفتی مو به مو انجام دادم نشد. هرچی بیشتر بهتر:chakerim::chakerim::yes::yes::nishkhand:: nishkhand:ki::ki::

بفرما اینم یه سیو از کریر با بودجه باور نکردنی :ahaaaaaa:

اسم سیو هم گذاشتم عرفان !

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
11-22-2012, 21:12
این تیم من تو فیفا 13 هستش بودجه اولیه من همین بودجه امسال میلان بود حالا ببین

درضمن الشاراوی هم اقای گله [Only Registered And Activated Users Can See Links]

erfan.king
11-22-2012, 23:34
بفرما اینم یه سیو از کریر با بودجه باور نکردنی :ahaaaaaa:

اسم سیو هم گذاشتم عرفان !

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

با اون سیو تو نمیره عکس میگیرم میزارم از ارورcrying::-crying::-crying::-:aaaaaa::aaaaaa:om::om:::aaaa::aaaa::aaaa:

erfan.king
11-23-2012, 12:21
اینم عکسURL=[Only Registered And Activated Users Can See Links]][Only Registered And Activated Users Can See Links][/URL]

erfan.king
11-23-2012, 12:22
اینم عکس ترکب من با بودجه باشگاه آقای گل فن پرسی[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

icon
11-23-2012, 13:04
من become a pro بازی میکنم
ترتیب باشگاه هایی که رفتم رو ببینید دهنتون باز میمونه.
از اول تا الآن اینجوری میشه
منچستر یونایتد - لوانته ، لوانته - بارسلونا ، بارسلونا - استون ویلا ، استون ویلا - رئال مادرید ، رئال مادرید ( به صورت قرضی) - مالاگا ، مالاگا - رئال مادرید ، رئال مادرید - دورتموند ، دورتموند - رئال مادرید ، رئال مادرید - رم.
الآن هم رم هستم لیگ پرتغال رو هم شاید برم شایدم نرم. تیم ملی هم که آلمان. خیلی become a pro حال میده

sina acm
11-23-2012, 14:43
اینم عکسURL=[Only Registered And Activated Users Can See Links]][Only Registered And Activated Users Can See Links][/URL]

اون db که سعید تو قسمت ویرایش فیفا گذاشته رو دانلود کن بعد db خودت رو دیلیت کن اونو بزار جاش بعد ریجینیتور رو بزن

البته از db یه کپی بگیر که اگه کار نکرد همین کریر خودت نابود نشه

erfan.king
11-24-2012, 12:17
اون db که سعید تو قسمت ویرایش فیفا گذاشته رو دانلود کن بعد db خودت رو دیلیت کن اونو بزار جاش بعد ریجینیتور رو بزن

البته از db یه کپی بگیر که اگه کار نکرد همین کریر خودت نابود نشه

من نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدی db چیه؟؟؟:eee::eee::eee::eee:

sina acm
11-24-2012, 15:20
من نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدی db چیه؟؟؟:eee::eee::eee::eee:
:nishkhand:

برو تو پوشه game بعد برو تو data اونجا db رو میبینی :daghon:

بعد برو تاپیک ویرایش های فیفا ذیر پچ داوری که سعید گذاشت db رو دانلود کن بریز جای مال خودت :okh:

erfan.king
11-24-2012, 17:06
:nishkhand:

برو تو پوشه game بعد برو تو data اونجا db رو میبینی :daghon:

بعد برو تاپیک ویرایش های فیفا ذیر پچ داوری که سعید گذاشت db رو دانلود کن بریز جای مال خودت :okh:

من اصلا تو data فایل db ندارم:aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa:

ozil10
11-25-2012, 15:22
اینم عکس ترکب من با بودجه باشگاه آقای گل فن پرسی[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سال چندمته که بازیکنات انقدر قوین؟
:de::de::de::de::de::de::de::de::de::de::de::de::d e::de:
love::love::love::love::love::love::love::love::lo ve::love::love::love::love::
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

erfan.king
11-25-2012, 15:39
سال چندمته که بازیکنات انقدر قوین؟
:de::de::de::de::de::de::de::de::de::de::de::de::d e::de:
love::love::love::love::love::love::love::love::lo ve::love::love::love::love::
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

این تازه شروع لیگ سومه هنوز بازی کن نخریدم تازا 3 تا از دفاعهام رو فروختم قدرتشون بالای 87 شده بود دروگبا رو هم داشتم 88 شده بود فروختم با بودجه خود یووه شروع کردم 45 هزار بود
:ghelyon::ghelyon::ghelyon::ghelyon::ghelyon::ghel yon:

rezoo
11-25-2012, 16:54
سلام
برنامه ی هست که اورال رو توی career mode افزایش بده

alex-pato7
11-27-2012, 15:29
تجربيات خودتون رو از کرير مد بگيد
من اولين فصله که دارم بازي ميکنم ميلان رو انتخاب کردم.

ترانسفرها
فروخته شده :
بونرا به بنفيکا
يپس به لاتزيو
ابياتي به لاتزيو
مونتاري به لاتزيو
مصباح به پالرمو

خريدها:
اوگبونا رو از تورينو 10 ميليون گرفتم
کوادرادو بازيکن 18 ساله فيورنيتا رو گرفتم
ابراهيم امبايه 17 ساله رو که اورش تو سن 17 سالگي 70 بود رو با آنتونيني معاوضه کردم
کاکا رو از رئال خريدم 15 ميليون
و مرکل رو با 7 ميليون فلاميني از جنوا رو به خدمت گرفتم.
الان هفته 8 هستم تيمم 4 برد 3 مساوي و 1 شکست داره با يک بازي کمتر سوم جدولم.توي ليگ قهرمانان هم با مالاگا،اندرلخت و زنيت هم گروه هستم که با مالاگا و اندرلخت 0-0 کردم با وجود اينکه خيلي موقعيت گلزني داشتم.
ترکيب من:
آمليا
ديشيليه
مکسس
آچربي
کونستانت
مونتوليوو
دي يانگ
امانئلسن
کاکا
الشارواي
پاتو

نيمکت
گابريل
اگبونا
اباته
بواتنگ
مرکل
روبينيو
پاتزو

ozil10
11-29-2012, 18:53
من پس از یه فصل با دورتموند و پس از اتمام نقل و انتقالات نیم فصل اول از فصل دوم این ترکیبمه :
دخئا
دیشیلیو
دیوید لوئیز
هاملز
مارتین کلی
گوندگان
مارکو مارین
الکس چمبرلین
کریس رونالدوlay_;;
ماکو رویس
خسه رودریگز
4.3.3

ذخیره
خسوس gk
فرناندز
پیرلو
موراتا
ناچو فرناندز
یه دفاع از لیور پول که الان اسمش یادم نیست:ey babaaa:
اشملزر

من لواندوفسکی و گوتزه و پیزگ و بندر و سوبوتیچ و سانتانا رو تو این 1.5 سال فروختم
نیمار رو 53 میلیون-پیرلو 12 میلیون - مارتین کلی 8.5 میلیون - مارین 21 میلیون و چمبرلین 16.5 میلیون رو فروختم (با بعضیاشون بازیکن بازیکن هم دادم) رو خریدم
دخئا رو هم با یک کم پول با وایندفیلر عوض کردم

خسه و موراتا و ناچو و دیشیلیو خرجی نداشتن برام
ولی من نیمار رو 98 میلیون به رئال فروختم با 95 میلیون کریس رونالدو رو خریدم
مربی تیم ملی مکزیک هم هستم:shogh:

تو فصل دوم در چمپیونز لیگ با اینتر و آژاکس و گالاتاسرای هم گروه بودم که با 14 امتیاز اول شدم
:figur:

INDECENT
12-01-2012, 08:46
وختی تو کریر مد بازیکنمون حالت homesick پیدا میکنه چه خاکی باید به سرمون بریزیم :aaaa:

با دورتموند که بازی میکردم هر کاری کردم کوبا راضی نشدو بعدش از تیم رفت .

حالا هم که با مونیخ 1860 بازی میکنم اینجوری شده , نمیخوام دفامو از دست بدم :aaaa:

saeedavril
12-03-2012, 20:05
وختی تو کریر مد بازیکنمون حالت homesick پیدا میکنه چه خاکی باید به سرمون بریزیم :aaaa:

با دورتموند که بازی میکردم هر کاری کردم کوبا راضی نشدو بعدش از تیم رفت .

حالا هم که با مونیخ 1860 بازی میکنم اینجوری شده , نمیخوام دفامو از دست بدم :aaaa:

بهترین پیشنهادی که میتونم بهت کنم که خودم خیلی تست کردم و جواب داده :

که تیمهایی که بهشپیشنهاد میدن رو تو پیشنهاد رو زیاد ببر بالا که اون تیم از پیشنهادش منصرف شه ...
البته باید قرار داد با بازیکنت داشته باشی، قرار دادش تموم نشده باشه

INDECENT
12-04-2012, 04:28
بهترین پیشنهادی که میتونم بهت کنم که خودم خیلی تست کردم و جواب داده :

که تیمهایی که بهشپیشنهاد میدن رو تو پیشنهاد رو زیاد ببر بالا که اون تیم از پیشنهادش منصرف شه ...
البته باید قرار داد با بازیکنت داشته باشی، قرار دادش تموم نشده باشه

یعنی بزارمش تو لیست فروشم ؟

چون اون بازیکن قبلیم بدون اطلاع رفتشو فقط یه پیغامی اومد که این بازیکن با فلان مبلغ به این تیم منتقل شد .

نه , هنوز قراردادش تموم نشده .

mehran.maleki7
12-04-2012, 22:58
با سلام.چند وقته که وقتی career mode بازی می کنم بعد از گذشتن چند وقت وقتی دکمه advance رو می زنم از بازی می پره بیرون:scare3:اگه می تونید کمکم کنید.با تشکر فراوانroz::

hamidrezakh
12-13-2012, 15:27
ببخشید میشه با عکس توضیح بدید
یه یه برنامه بهتر بزارین که کار باهاش راحت تر باشه

Shayan1990
12-13-2012, 23:02
سلا یک سوال خیلی مهم
مثلا در کریر من
مسی میرود من سیتی
رونی میرود چلسی
فالکائو میرود چلسی
اوزیل میرود من یو
ممنون
راست میگه نمیشه نقل و انتقالات رو کم کرد

seiiedabbas
01-28-2013, 22:36
سلام ؛
آقا من که حالم گرفته شده :sad: ؛ با یونتوس کریر رفتیمو ترکوندیم ولی خوب چی فایده ! اگه میشد مثه fifa07 تیم رو اکسترکت کنیم خیلی حال میداد ، با برو بچ کل مینداختیم ....
.
.
.
یعنی میشه ؟؟؟؟؟؟ اگه میشه بگین ؟؟؟؟؟ :sigarii:

icon
01-29-2013, 08:19
یعنی چی اکسترکت کنی؟ میخوای تیمتو یه کاری کنی موقع بازی دوستانه جزو تیما باشه؟ فک نکنم بشه. من که نتونستم. شاید بقیه بدونن.

seiiedabbas
01-30-2013, 17:33
یعنی چی اکسترکت کنی؟ میخوای تیمتو یه کاری کنی موقع بازی دوستانه جزو تیما باشه؟ فک نکنم بشه. من که نتونستم. شاید بقیه بدونن.

آره دیگه ! ... قبلا تو 07 و 08 میشد ، حداقل یه امیدی داشتیم وقتی کریر می رفتیم ، که با برو بچ بازی دوستانه می زاشتیم با دست رنج خودمون :(

اگه کسی راهی بلده بگه !!!! :he:

Reza29.4
02-04-2013, 19:45
آره دیگه ! ... قبلا تو 07 و 08 میشد ، حداقل یه امیدی داشتیم وقتی کریر می رفتیم ، که با برو بچ بازی دوستانه می زاشتیم با دست رنج خودمون :(

اگه کسی راهی بلده بگه !!!! :he:
آقا ما هم از فیفا 11نتونستیم اینکارو انجام بدیم اما مثل خودت حالی میکردیم با این کار

patriot_villa
02-07-2013, 13:54
من ورژن قدیمیشو دارم . مگه فرق میکنن باهم ؟؟؟:soal:

sina acm
02-08-2013, 00:00

icon
02-08-2013, 01:09
سینا خودت جاشو عوض کردی یا modding way نصب کردی؟ اگه پچی یا dlc برای نقل و انتقالات زمستانی هست اینجا بزارید که میخوام فیفام آپدیت شه:flowerysmile:

sina acm
02-08-2013, 01:11
نه بابا دست سازه اپدیت تو همین هفته ها میاد میزارم تو سایت

:look:

تاراد
02-14-2013, 18:49
من یه مهاجم خوب میخوام کی رو بخرم:ghelyon:

icon
02-14-2013, 19:52
به نظر من یا الیور جیرود رو بخر یا ولکات رو بخر. آخرو هم خوبه. یه نفر دیگه هم که به نظرم خوبه لواندوفسکی از دورتمونده. استفان الشراوی هم بازیکن خوبیه. بین همه این ها من دو نفر اول رو بیشتر بهت توصیه میکنم. یه هافبک هم خواستی بخری جک ویلشر افسانه ای رو بخر

rasami
02-14-2013, 21:46
تیمم آژاکسه الانم ساله 2018 هست هنوز همین تیمم.
ترکیب اصلی
cillisen
t.alderwild
denswil
koppers
mbaye
oscar
benat
stevanovic
el shaarawi
sigborsen
balotelli
ذخیره
babel
sana
lukoki
klassen
castilion
hoesen
تیم ملی : هلند
سال آخر همه ی جامارو گرفتم.تو فینال چمپیونز لیگم با رئال بودم که تو پنالتی تونستم ببرم. sigborsen اورالش 90 هستش.
هیچ تیمی بهم پیشنهاد نمیده .چه کنم .خسته شدم دیگه.

Reza29.4
02-14-2013, 22:26
من یه مهاجم خوب میخوام کی رو بخرم:ghelyon:
دانی ویل بک تو منچستر همون که به رئال گل زد جوون وارزون من خودم در عرض یه فصا اورالشو از79 به 85 رسوندم قیمتشم از 14 ملیون یدلار به33ملیون دلار رسوندم

Reza29.4
02-14-2013, 22:30
تیمم آژاکسه الانم ساله 2018 هست هنوز همین تیمم.
ترکیب اصلی
cillisen
t.alderwild
denswil
koppers
mbaye
oscar
benat
stevanovic
el shaarawi
sigborsen
balotelli
ذخیره
babel
sana
lukoki
klassen
castilion
hoesen
تیم ملی : هلند
سال آخر همه ی جامارو گرفتم.تو فینال چمپیونز لیگم با رئال بودم که تو پنالتی تونستم ببرم. sigborsen اورالش 90 هستش.
هیچ تیمی بهم پیشنهاد نمیده .چه کنم .خسته شدم دیگه.
داداش تو باید بری تو قسمت منیجر آفیس بعدش تو قسمت مای جوپ اگر تیمی مربی احتیاج داشت اونجا هست انتخاب میکنی بعد بهت میگن میخایمت یا نهو
اینجوری نیست که خودشون مستقیم بهت پیشنهاد بدن

mani70
02-18-2013, 20:01
سلام یه سوال خیلی مهم دارم با ایکس باکس فیفا 13 بازی میکنم با یووه هرکاری میکنم بتونم بازیکن بخرم نمیتونم یعنی نمیان اصلا نمیدونم معنی گزینه هاش میشه چی میشه یه نفر گزینه های خرید و فروش و تمدید بازیکن بازیکن رو با تصویرش توضیح بده اگه با تصویر هم نشد بنویسه هم کافیه ممنون

INDECENT
02-19-2013, 02:42
سلام یه سوال خیلی مهم دارم با ایکس باکس فیفا 13 بازی میکنم با یووه هرکاری میکنم بتونم بازیکن بخرم نمیتونم یعنی نمیان اصلا نمیدونم معنی گزینه هاش میشه چی میشه یه نفر گزینه های خرید و فروش و تمدید بازیکن بازیکن رو با تصویرش توضیح بده اگه با تصویر هم نشد بنویسه هم کافیه ممنون

خرید بازیکن :

برای خرید بازیکن میری تو قسمت transfer بعدش گزینه ی buy player رو انتخاب میکنی . بعد نسبت به پست بازیکنای مورد نظرت , سنشون , اورالشون , قیمت و دستمزدشون و ... گزینه ها رو انتخاب و عوض میکنی و از لیستی که بهت میده بازیکنای مورد نظرتو انتخاب میکنی و وقتی که بازیکن مورد نظرت رو انتخاب کردی گزینه ی Add to shortlist رو بزن ( این کار واسه اینه که بازیکن مورد نظرت رو به لیستت انتقال بدیو یلخی نری بازیکنو بگیری و با بازیکنای دیگه ای که انتخاب کردی راحتتر مقایسشون کنی ) . بعدش تو همون قسمت transfer ایندفعه میری تو شرت لیستت و بازیکن مورد نظرت رو انتخاب میکنی و اگه میخوای بخریش اونی که تو جملش buy رو نوشته انتخاب میکنیو اگه میخوای قرض بگیریش loan رو میزنی .

اگه گزینه ی خرید رو بزنی به یه صفحه منتقلت میکنه که رو قیمت بازیکن رو نوشته که تو اونو کم یا زیاد میکنی ( البته قیمتی که میزنه قیمت پایه ی بازیکن هستش ) . زیرش هم یه گزینه ی دیگست که تو علاوه بر پول یکی از بازیکناتم به تیم مورد نظری که میخوای بازیکنو ازش بخری میدی .

بعدش که قیمت پیشناهادیتو دادی گزینه ی آخر رو میزنی و یه خودکار میاد و یه قسمتی رو امضا میکنه به این معنی که تو پیشنهادتو دادی .

یه چند روز صبر میکنی تا جواب پیشنهادتو بدن . حالا گزینه های مختلف پیش میاد

1- باشگاه میگه این بازیکن کلا فروشی نیست , که وقتی شما متن پاسخشون رو انتخاب کنی به یک صفحه ی خاصی منتقل میشی ( Reject ) که کاملا متفاوت با صفحه ای هستش که پیشنهاد خرید بازیکن رو دادی . در این صورت دور بازیکن مورد نظر رو خط بکش چون اصلا نمیفروشتش .

2- باشگاه با مبلغت موافقت نمیکنه و تو پیغامی که بهت میده مبلغه مورد نظرش رو بهت میگه که تو دوباره به صفحه ی قرار داد منتقل میشیو مبلغو زیاد میکنی .

3- اگه تو متن جواب کلمه ی Accept نوشته شده بود یعنی اینکه باشگاه با پیشنهادت موافقت کرده و وقتی انتخابش میکنی به یه صفحه منتقل میشی که شبیه صفحه ی خرید بازیکن بوده با این تفاوت که صفحه ی قراداد با خود بازیکنه که باید سر مبلغ چونه بزنی

قرارداد با بازیکن :

وقتی به این صفحه منتقل میشی لازم نیست کار خاصی بکنی دستمزد بازیکن خودش از قبل معلومه و نوشته شده و تو همونو انتخاب کن فقط حواست باشه که با بازیکن قرارداد 3 ساله ببندی ( بیتشر از اون معمولا بازیکن قبول نمیکنه کمتر از اونم به ضررته )

بعدش باز باید صبر کنی و بعدش پیغام بازیکن میاد که 3 صورته

1- بازیکن میگه من اصن تو تیمت نمیام ( حالا چون یا تیمت خیلی قویه و بازیکن مورد نظر میترسه که بازی بهش نرسه یا دوست نداره که بیادو فک میکنه که تو تیمت موفق نمیشه ) که در این صورت شما دوباره به همون صفحه ی Reject منتقل میشیو باز باید قید بازیکن مورد نظر رو بزنی .

2- بازیکن مبلغو قبول نمیکنه ( این به خاطر اینه که کمتر از چیزی که میخواسته بهش پیشنهاد دادی ) و شما دوباره به صفحه ی قرارداد با بازیکن منتقل میشی و مبلغو عوض میکنی .

3- بازیکن قبول میکنه که 3 تا گزینه بهت میده که یکیش Accept هست به این معنی که شما این بازیکنو قبول کردیو خریدی . یکیش Reject هست به این معنی که شما این بازیکن رو نمیخوای و به قول معروف میزنی زیر همه چیز ( هیچ پولی ازت کم نمیشه ) . یکیش هم گزینه ی stall هستش به این معنی که شما بازیکن مورد نظر رو یه مقدار معطل میکنی تا اگر به فرض خواستی از بین 2 تا بازیکن یکی رو بخری و یکیش زودتر به شما جواب داد منتظر شی ببینی جواب اون یکی چیه تا آخرش بازیکن مورد نظرت رو انتخاب کنی .

==================

تمدید قرارداد

حالا برای تمدید قرار داد با بازیکنایی که داری تو قسمت maneger office میری و میری تو قسمت contract یه لیستی از بازیکنات میده که هم نوشته دستمزدشون چقدره هم مدت زمان باقی مانده از قراردادشون بعد بازیکن مور نظر رو انتخاب میکنیو یه نیمچه صفحه ای میاد که تو قسمت بالاییش درخواست بازیکن رو میبینی که به فرض نوشته 10,000 حقوق میخوام با قرارداد 1 ساله . تو قیمت مورد نظر رو به بازیکن میدی ولی حواست باشه که قراردادی که باهاش میبندی 3 ساله باشه ( به خاطر موارد بالا که گفتم ) . بعدش بازیکن میره تو حالت فک کردن و بعد از چند روز بهت جواب میده که اگه کلمه ی Accept رو تو متن نامه نوشته بود بدون که قبول کره و اگه قبول نکرد یه مقدار طول میکشه تا بتونی دوباره بهش پیشنهاد بدی . معمولا بازیکن سر سال قراردادش زیاد حساسیت نداره ( البته معمولا 4 سال رو قبول نمیکنه ) و مهم براش حقوقیه که خودش تعیین کرده . فقط حواست باشه که حدود 1 سال 1 سالو نیم قبل از اینکه قرارداد بازیکن تموم شه قرارداد مجدد باهاش ببندی تا یه وخت بازیکن از دستت نپره .

=================

پ.ن : دهنم سرویس شد تا اینجا :hehehe: :hekolah:

رفتم یه دستشویی و یه آبیم از شیلنگ مستراح خوردم mas:- و برگشتم ki::

================

فروش بازیکن

تو قسمت transfer میری گزینه ی Sell player رو انتخاب میکنی و و بعدش بازیکن مورد نظرتو انتخاب میکنیو اگر میخوای بفروشیش گزینه ای که تو transfer نوشته شده رو میزنیو اگرم خواستی قرضش بدی گزینه ی loan رو میزنی .

اینجا دیگه باید وایسی تیمها بهت پیشنهاد بدن .

هر وقت تیمی بهت پیشنهاد داد اول قیمته بازیکن که سمت چپ هستش رو نگا کن بعدش اگه خواستی پیشنهادش رو قبول کنی accept رو میزنی اگه خواستی بگی که بازیکنتو کلا نمیفروشی و دیگه مزاحمت نشن گزینه ی reject رو میزنی اگه خواستی یه مقدار معطلشون کنی تا ببینی بقیه تیمها چه پیشنهاداتی رو میدن گزینه stall رو میزنی ( زیاد الافشون نکن چون ممکنه بیخیال شن )

اگرم قیمتی که میخواستن بازیکنت رو بخرن قیمت دلخواهت نبود میری اونجایی که مبلغ رو نوشته مبلغ رو به اون چیزی که میخوای افزایش میدی که در این باره 4 نکته هست

1- اگر باشگاهشون با قیمتت موافقت کنه بازیکن سریع فروخته میشه و تو دیگه نمیتونی پشیمون شی

2- نگاه به تیمی که میخواد ازت بازیکن رو بخره بنداز . بعضی تیمهای مایه دار بعضی وختا حتی با مبلغ های گذافی هم که بهشون میگی باز ممکنه بازیکن رو بخوان البته به شرطی که بازیکنت هم واقعا یه بازیکن تراز اول باشه . یه مقدار که تو نقلو انتقالات کار کنی خودت متوجه میشی چی کار کنی .

3- به فرض اونا 20 میلیون پیشنهاد دادن ولی تو میگی 40 میلیون , بعدش باشگاه اونا میگه به فرض 30 میلیون این دیگه با توئه که قبول کنی یا به فرض تو هم بگی 35 میلیون تا ببینی اونا چی میگن ( همون چونه زدنه خودمون )

4- باشگاه پشیمون میشه و دیگر هیچ

==============

سوای اینکه بعد از این تایپ که اصن بهش عادت ندارم که باعث شد بعضی از اجداد عزیزم جلو چشمم ظاهر شن ازت عذر خواهی میکنم که نتونستم تصویری توضیح بدم ( اگه کسی میدونه تو حین بازی چی جوری عکس بگیرم بگه ) و اگه میبینی یه سری جاها انگلیسیه کلمه رو ننوشتم واسه اینه که یادم نبود چی هستش .

بهت پیشنهاد میکنم که همینجوری یه تیم رو ورداریو همون اول یه مقدار نقلو انتقال بازی کنی تا راه بیفتی .

اگر بازم جایی رو متوجه نشدی بپرس .

mani70
02-19-2013, 09:50
دمت گرم داداش خیلی لطف کردی معلومه خیلی هم زحمت کشیدی خدا خیرت بده بازم ممنون

mani70
02-19-2013, 19:32
بازم سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم من تا چند روز دیگه میخوام یه سیستم بخرم با این مشخصات cpu:i3-ram:4-vga:1real
میخواستم بپرسم با این سیستم میشه تا چندسال فیفا بازی کرد یا نه چون میدونم که با این سیتم میشه فیفا13 رو بازی کرد فقط نمیدونم کیفیتش چطوریه اگه سیستم مشکل داره راهنمایی کنید که کدوم بخشش باید بهتر بشه تا بشه با کیفیت بهتری بازی کرد
ممنون

sina acm
02-20-2013, 01:38
سلام راستش یکی از نکته هایی فیف داشتن گرافیک و رم بالاست من قبلا رمم 4 بود گرافیکم gf 9500 ولی فیفا 12 رو تیک میگرفت حتی با وجود اپدیت ولی الان ارتقاع دادم به رم 8 گرافیک gt 450 که تا فیفا 16 رو ساپورت میکنه

Barça
02-21-2013, 18:46

سلامtazim::
این کریر منه، با چلسی،تازه شروع فصل دومه.فصل اول قهرمان لیگ و لیگ قهرمانان و جام حذفی شدم.
اینم ترکیبمه تو شروع فصل دوم:

فصل پیش پارکر رو از تاتنهام،کمپانی رو از سیتی، لواندوفسکیو از دورتموند و والنسیارو هم از من یونایتد خریدم.
ضمنا فصل پیش پارکر بهترین بازیکنم شد و آقای گل هم بود.
امسالم چون تری رو واسه یه مدت زیادی مصدوم داشتم آلبا رو از بارسا آوردم.

بودجه هم 81،569،999$ :danc:

sina acm
02-21-2013, 21:16
واقعا من تو کف بعضی از بازیکن ها موندم که چرا همش ناراضی هستند

الان تو تیم من بویان فیکسه گل زیاد میزنه بیشتر بازی ها عملکرد خوبی داره ولی بازم ناراضی هستش هی میخواد از باشگاه بره

بعضی وقت ها هوش مصنوعی کار دست ما میده :eee:

مثل همین هوش مصنوعی باعث شده من نتونم لمپارد رو از چلسی بگیرم چون به چلسی تعصب داره ki:: خیلی دوست داشتم لمپارد هافبکم بود ولی خوب مثل این که نمیشه چاره ای نیست

INDECENT
02-22-2013, 00:25
به تمامیه دوستان پیشنهاد میکنم که با یه تیمه ضعیف بازی کنن.

من خودم با دورتموند شروع کردم بعد از دو فصل خسته شدم ولی با مونیخ 1860 شروع کردمو الان فصل شیشمم رو باهاش آغاز کردم .

واقعا من تو کف بعضی از بازیکن ها موندم که چرا همش ناراضی هستند

الان تو تیم من بویان فیکسه گل زیاد میزنه بیشتر بازی ها عملکرد خوبی داره ولی بازم ناراضی هستش هی میخواد از باشگاه بره

بعضی وقت ها هوش مصنوعی کار دست ما میده :eee:

مثل همین هوش مصنوعی باعث شده من نتونم لمپارد رو از چلسی بگیرم چون به چلسی تعصب داره ki:: خیلی دوست داشتم لمپارد هافبکم بود ولی خوب مثل این که نمیشه چاره ای نیست

اگه وضعیتتش unhappy هستش باید بگم که احتمالا به تو گفته حقوقم کمه ولی تو بهش بی محلی کردیو باهاش نرفتی سر حقوقش چونه بزنی . البته من بازیکنایی که از حقوقشون ناراضین ( به فرض حقوقش 20 هزارتاس ولی اون 40 هزارتا میخواد ) میرم بهش 21 هزار تا پیشنهاد میکنم اون قبول نمیکنه ولی از اینکه بهش اهمیت دادی خوشحال میشه و از ای حالت در میاد .

البته من خودم آندرا شورلم خوشحال بود ولی وختی میخواستم باهاش تمدید کنم میگفت که میخواد بره و از این حرفا ولی من دستمزدشو بیشتر از اون چیزی که بود بهش پیشنهاد دادم اونم زرتی قبول کرد .

اگه بازیکنت فیکس تیمت هست پس احتمالا مشکل از دستمزدشه .

البته باحالیه فیفا به همین هوش مصنوعیشه به فرض اگه تو بخوای یه مهاجم کم نامو نشانو بیاری تو تیمت که مهاجمای خفنی داره بازیکنه به هیچ وجه قبول نمیکنه که این خودش نشونه ای از خوب کار کردن مسوولین EA رو این زمینه هستش

mani70
02-22-2013, 21:40
بچه ها چندتا سوال داشتم لطفا هرکی یه راهنمایی توپ کنه من 3 ماهه فیفا بازی میکنم خیلی هم حرفه ای نیستم با یکی از بچه ها که از من بیشتر بلده بازی میکنم ولی شدیدا وحشتناک ازش ضدحمله میخورم بعلاوه اینکه دفاهام تو پاس تو عمقی جا میمونن راهی هست که تیم سخت ضد حمله و پاس تو عمقی بخوره بعدشم میشه یه ترکیب یا استراتژی بگید تا بتونم ببرمش البته تا حالا ازش برد هم گرفتم ولی نه زیاد راستی نحوه پرس کردن حریف دریبل حریف رو هم اگه بگید ممنون میشم

INDECENT
02-23-2013, 05:41
بچه ها چندتا سوال داشتم لطفا هرکی یه راهنمایی توپ کنه من 3 ماهه فیفا بازی میکنم خیلی هم حرفه ای نیستم با یکی از بچه ها که از من بیشتر بلده بازی میکنم ولی شدیدا وحشتناک ازش ضدحمله میخورم بعلاوه اینکه دفاهام تو پاس تو عمقی جا میمونن راهی هست که تیم سخت ضد حمله و پاس تو عمقی بخوره بعدشم میشه یه ترکیب یا استراتژی بگید تا بتونم ببرمش البته تا حالا ازش برد هم گرفتم ولی نه زیاد راستی نحوه پرس کردن حریف دریبل حریف رو هم اگه بگید ممنون میشم

والا از اونجایی که من با کیبورد بازی میکنم واسه همین قدرت حریف رو پروفشنال میزارمو وختی قدرت حریف رو پروفشناله دیگه این جنگولک بازیا لازم نیست واسه همین من بلد نیستم که دقیقا چی کار کنی .

ولی تو قسمت ترکیب بازیکنا ( منظورم squad نیست یکی دوتا پایینترش ) یه قسمتیش هست ( اسمش یادم نیست ) که خودت نوعه یورش تیمتو + جزئیاتش درست میکنی . یه مقدار اونجا کار کن ببین چیزی دستگیرت میشه .

تو وسط بازی هم با زدن یکی از دکمه ها ( اینم نمیدونم کودوم دکمس :nishkhand: ) یه چیزی پایین تصویر ظاهر میشه که نشونه ی اینه که شما تیمو به جلو یا دفاع یا یه بازی در میانه فرا میخونید . تو هر وخت توپو از دست دادی سریع حالتو دفاعی کن .

در مورد دریپل زدن هم که خودش آموزششو گذاشته , برو و از اونجا نگاه کنو دریپل هارو تو تمرین , تمرین کن .

Reza29.4
02-25-2013, 23:26
5441
آمار تکل نگاه.
نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود بازی رفت رو 3-0 زده بودم

seiiedabbas
02-26-2013, 10:41
سلام ،
توی کریر من همیشه edit player غیرفعاله .... ! کی فعال میشه ؟ چیکارش کنم ؟ :sad:

Reza29.4
02-26-2013, 15:55
سلام ،
فکر نکنم تو کریر فعال بشه تازه اگرم بشه چیزی نداره فقط میشه کفش و مپ بند و..........رو عوض کرد

Reza29.4
02-26-2013, 15:59
آقا یکی سریسع جواب بده چرا هیچ تیمی منو واسه مربی نمیخوات میرم تو مای جوپ پیشنهادم میدم اما هیچکه قبول نمیکنه!!!!راه دیگه ای نداره
1سوالم داشتم چرا تو فصل نقل وانتقالات هیچ تیمی مربی نمیخوات.
لطفا سریعتر خیلی اضطراری

INDECENT
02-26-2013, 16:26
سلام ،

نمیشه , خودتو خسته نکن . چون کریر مد بیشتر بر اساس چیزهای واقعی هستش نه چیزی که علاقه ی شخصی هست . گر چه به قول دوستمون هم فقط میتونی کفشو جورابو بلندی کوتاهیه آستینو عوض کنی

آقا یکی سریسع جواب بده چرا هیچ تیمی منو واسه مربی نمیخوات میرم تو مای جوپ پیشنهادم میدم اما هیچکه قبول نمیکنه!!!!راه دیگه ای نداره
1سوالم داشتم چرا تو فصل نقل وانتقالات هیچ تیمی مربی نمیخوات.
لطفا سریعتر خیلی اضطراری

نمیدونم , شاید چون اونموقع دیگه نیازی بهت ندارن .

تو کی بهشون پیشنهد میدی ؟

البته فک کنم بستگی به جایگاه تیمه مقابل هم داره . مثلا اگه قعر نشین باشن یا شرایط بدی داشته باشن فک کنم قبول کنن .

باو فصل نقلو انتقالات چه ربطی به مربی داره ؟ مگه بازیکنه lol:-

البت ممکنه تو طول فصل خود باشگاه ها بیان بهت پیشنهاد بدن ( البت خیلی نادر هست شاید فصلی یکی دوتا باشگاه )

Reza29.4
02-26-2013, 17:33
نمیشه , خودتو خسته نکن . چون کریر مد بیشتر بر اساس چیزهای واقعی هستش نه چیزی که علاقه ی شخصی هست . گر چه به قول دوستمون هم فقط میتونی کفشو جورابو بلندی کوتاهیه آستینو عوض کنی

نمیدونم , شاید چون اونموقع دیگه نیازی بهت ندارن .

تو کی بهشون پیشنهد میدی ؟

البته فک کنم بستگی به جایگاه تیمه مقابل هم داره . مثلا اگه قعر نشین باشن یا شرایط بدی داشته باشن فک کنم قبول کنن .

باو فصل نقلو انتقالات چه ربطی به مربی داره ؟ مگه بازیکنه lol:-

البت ممکنه تو طول فصل خود باشگاه ها بیان بهت پیشنهاد بدن ( البت خیلی نادر هست شاید فصلی یکی دوتا باشگاه )
داداش نمیشه از اول فصل تیمتو عوض کنی مثلا الان تیم بازیها تموم شده اما فصل نه بعد تیمه رده 8 تم میگه من میخوام برم لیگ قهرمانان .
منظورش واسه همون فصل یا فصل بعد

INDECENT
02-26-2013, 18:18
من تا حالا تیم عوض نکردم ولی به فک کنم منظورش تو همون فصله . چون بعضی تیمهای ضعیف که اسمشون تو لیستت هست میگن میخوان تو لیگ بمونن بعد وختی میری جایگاهشونو نگاه میکنی میبینی رده های آخرن .

من خودم دو بار وقتی فصل تموم شد پیشنهاد دادم که برم ولی تیمها قبول نکردن .

به احتمال خیلی زیاد تیمها نسبت به نیازی که تو اون زمان دارن میخوان مربیشون عوض شه چون اگه دقت کنی با شروعه فصله بعد لیستت خالی میشه و تو هفته های اول هم اصن هیچ تیمی مربی نمیخواد .

مثلا یادمه یه بار خود لیون آخرای فصل بهم پیشنهاد داد ولی من رد کردم و وختی فصل تموم شد من بهشون پیشنهاد دادم که چون دیگه اونموقع نیازم نداشتن درخواستمو رد کردن .

sina-hidden
02-26-2013, 18:30

یه توضیح ساده میدم :

داداش من همه ی این کارا رو انجام دادم ولی باز اول که کلا بودجم منفی شد یعدشم صفر شده! حالا هرکاری میکنم دیگه بهم بودجه نمیده!
با یه تیمه دیگه امتحان کردم ولی جواب نداد
یه کمکی کن think::

sina acm
02-27-2013, 17:12
داداش من همه ی این کارا رو انجام دادم ولی باز اول که کلا بودجم منفی شد یعدشم صفر شده! حالا هرکاری میکنم دیگه بهم بودجه نمیده!

این به زبون خیلی ساده بود من سعی کردم خیلی کوتاهش کنم

چیز زیاد سختی نیست یه بار دیگه به دقت انجام بده باز نشد بهم پ.خ کن بگو کجا رو نفهمیدی

erfan.king
02-27-2013, 22:13

به زبون ساده تر میگم چون منم اول نتوستم کار کنم ولی بالاخره درستش کردم
1_برناممرو نصب کن
2_برو تو بازی
3_برو تو کریر مود بودجتو حفظ کن
4_جوری از بازی بیا بیرون که بازی exit نشه مثلا دکمه ویندوز رو بزن
5_برنامرو اجرا کن برو رویه اون مانیتوره که زیر گزینه file هستش یه چیزی سبزو قرمز میشه رو اون کلیک کن
6_فیفا رو انتخاب کن
7_تو قسمت value اون بالا بودجتو بنویس بعد first scan رو بزن
8_برگرد تو بازی سعی کن بودجتو عوض کنی مثلا یه بازی کن بخر یا بفروش
9_بودجه جدیدتو حفظ کن بازم بیا بیرون تو همون قسمت value بنویس و next scan رو بزن
10_سمت چپت رو اگه قبل از بودجه دوم میدیدی یه عالمه عدد بود ولی حالا با دادن بودجه جدید تبدیل به یه عدد شده روی اون دبل کلیک کن
11_عدد میاد پایین رو عدد دبل کلیک کن بودجه جدیدتو بنویس آخرش999999999 این عدده از این بیشتر نمیشه
12_برو تو بازی بودجه عوض شده
13_اینم یه توضیح از این برنامه تو هر بازی میتونی استفاده کنی به همین ترتیب:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::haaa::haa a::haaa:

Reza29.4
02-28-2013, 10:20
آقا چه جوری میشه خوشحالی معروف بالوتلی رو انجام داد مگه با ضربدر خوشحالی تخصصی خود بازیکن رو انجام نمیده؟ اما بالوتلی خوشحالیش جور دیگس

Reza29.4
02-28-2013, 10:21
من تا حالا تیم عوض نکردم ولی به فک کنم منظورش تو همون فصله . چون بعضی تیمهای ضعیف که اسمشون تو لیستت هست میگن میخوان تو لیگ بمونن بعد وختی میری جایگاهشونو نگاه میکنی میبینی رده های آخرن .

من خودم دو بار وقتی فصل تموم شد پیشنهاد دادم که برم ولی تیمها قبول نکردن .

به احتمال خیلی زیاد تیمها نسبت به نیازی که تو اون زمان دارن میخوان مربیشون عوض شه چون اگه دقت کنی با شروعه فصله بعد لیستت خالی میشه و تو هفته های اول هم اصن هیچ تیمی مربی نمیخواد .

مثلا یادمه یه بار خود لیون آخرای فصل بهم پیشنهاد داد ولی من رد کردم و وختی فصل تموم شد من بهشون پیشنهاد دادم که چون دیگه اونموقع نیازم نداشتن درخواستمو رد کردن .
لیون تو همون قسمت مای جوپ بهت پیشنهاد داد؟
تو چه جوری بهشون پیشنهاد دادی؟بازم تو مای جوب

seiiedabbas
03-01-2013, 19:38
در جواب داداشی که میگه edit player تو کریر فعال نمیشه : میشه داداش ، باید از منو اصلی ، EAC یا یه چیزی تو همین مایه ها (الان یادم نمیاد) رو انتخاب کنیم ... ولی باید فیفات اورجینال باشه !!! :aaaa: ...
.
.
.
. . . . و ابراز همدردی با داش INDECENT ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) : کاملا بات موافقم داداش ، لایک ! :ookk:
راستش منم همیشه از fifa07 تا 13 از Barnet که تو لیگ دست دو انگلیسه شورع میکنم ... خیلی بیشتر حال میده ، اولش یه ستاره ست ولی الآن تو fifa13 فصل دوم 4ستاره ش کردم
:chakerim: ... بزودی عکس ترکیب و غیره رو قرار خواهم داد ، از بینندگان عزیز تقاضای صبر میکنیم ... :kissss:

seiiedabbas
03-01-2013, 20:04
راستی ! من هر وقت از فیفا عکس میگیرم و تو ی paint میارمش خاکستریه !!!!!؟؟؟؟؟ :sad:
ویندوزم سونه هااااااااا !!!!
یه راهنمایی بکنین داداشا :khahesh:

Reza29.4
03-01-2013, 21:22
راستی ! من هر وقت از فیفا عکس میگیرم و تو ی paint میارمش خاکستریه !!!!!؟؟؟؟؟ :sad:
ویندوزم سونه هااااااااا !!!!
یه راهنمایی بکنین داداشا :khahesh:
اول از همدردیت با داداشهای که اورجین ندارم کمال سپاس را دارم:evaa:
درمورد عکس گرفتن از فیفا هم مال منم با پاینت نمیشه اما 1نرم افزار خوب هست به نامFrapsکه هم میتونی فیلم بگیری هم عکسالبته حجم عکس وفیلمی که میگیری بالاست که اونم میتونی فرمتشو تغییر بدی.تازه خودش اوتمات سیو میکنه یعنی میتونی چنتا عکس یا فیلم با هم بگیری بدونی که بخوای هر دقه در بیای وسیو کنی.
اینم عکس از صفه برنامه. کار باشم خیلی راحت

saeid8
03-01-2013, 23:31
عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز.
آقا من career mode بازی می کنم و الان رسیدم به فصل 17-16.
الان تو این فصل کرش میکنه میپره از بازی بیرون . هرکاری هم میکنم فایده نداره.
نمیدونم چیکار کنم.
چون سیو از فصل قبل داشتم چند تا تیم هم عوض کردم که شاید درست بشه اما نشده !

لطفا کمکم کنید...:daghon::daghon::daghon::daghon:

seiiedabbas
03-01-2013, 23:31
اول از همدردیت با داداشهای که اورجین ندارم کمال سپاس را دارم:evaa:
درمورد عکس گرفتن از فیفا هم مال منم با پاینت نمیشه اما 1نرم افزار خوب هست به نامFrapsکه هم میتونی فیلم بگیری هم عکسالبته حجم عکس وفیلمی که میگیری بالاست که اونم میتونی فرمتشو تغییر بدی.تازه خودش اوتمات سیو میکنه یعنی میتونی چنتا عکس یا فیلم با هم بگیری بدونی که بخوای هر دقه در بیای وسیو کنی.
اینم عکس از صفه برنامه. کار باشم خیلی راحت

راهنماييت تو حلقم :sohappy:
یعنی ممنون !!! :flowerysmile:

Reza29.4
03-01-2013, 23:59
نمیدونم چیکار کنم.

چه جوری تیم عوض کردی؟

sina acm
03-02-2013, 00:03
چه جوری تیم عوض کردی؟

رضا مگه تا حالا تیم عوض نکردی :chakoshi:

فصل تموم میشه باشگاه های مختلف بهت پیشنهاد میدن اگه از تیمت راضی نیست برو جای دیگه :nishkhand:

saeid8
03-02-2013, 00:08

فصل تموم میشه باشگاه های مختلف بهت پیشنهاد میدن اگه از تیمت راضی نیست برو جای دیگه :nishkhand:

حالا اون یه بحثه دیگس.
مشکله من الان کرش کردن بازیه.
لیورپول آتالانتا والنسیا psg هرچی تیم عوض میکنم فایده نداره !
میدونم عاقلانه نیس اما چاره ای هم ندارم.

راهی سراغ ندارین دوستان ؟ سیناجون شما چی ؟

INDECENT
03-02-2013, 00:27
لیون تو همون قسمت مای جوپ بهت پیشنهاد داد؟
تو چه جوری بهشون پیشنهاد دادی؟بازم تو مای جوب

نه , لیون تو قسمت مای جاب بهم پیشنهاد نداد . بهم پیشنهاد داد که قرارداد ببندم , همونجوری که تیمهای ملی پیشنهاد میدن که شما یا معطلشون میکنی یا قبول میکنی یا ردشون ( reject ) میکنی . که من رد کردم ولی فصل که تموم شد رفتم تو مای جاب به لیون پیشنهاد دادم که اونا هم رد کردن . گفتم که , اینکه تیم بیاد شخصا بهت پیشنهاد بده چیزیه که شاید فصلی یکی دوبار بیشتر اتفاق نیفته .

Reza29.4
03-02-2013, 10:32

اخه راه دیگهای بقیر از مای جوب نیست که تیممو عوض کنم؟راستی میشه از تیم باشگاهیتم انصراف بدی؟

Reza29.4
03-02-2013, 10:34
نه , لیون تو قسمت مای جاب بهم پیشنهاد نداد . بهم پیشنهاد داد که قرارداد ببندم , همونجوری که تیمهای ملی پیشنهاد میدن که شما یا معطلشون میکنی یا قبول میکنی یا ردشون ( reject ) میکنی . که من رد کردم ولی فصل که تموم شد رفتم تو مای جاب به لیون پیشنهاد دادم که اونا هم رد کردن . گفتم که , اینکه تیم بیاد شخصا بهت پیشنهاد بده چیزیه که شاید فصلی یکی دوبار بیشتر اتفاق نیفته .
آخه تا حالا تیمهای باشگاهی اینجوری بهم پیشنهاد ندادن فقط وفقط تو مای جوب بوده میشه 1کم بهتر توضیح بدی

seiiedabbas
03-02-2013, 13:57
اينم از دست رنجه ما ... :chakerim: :

تو ذخيره هام آدم هست هنوز اما به دلیل جلوگيری از چشم زخم تا اطلاع ثانويه نمايش داده نخواهند شد ... :دی !

چی کار کنم ديگه ؟!!! يه جوون خریدم به اسم Z.Labyad يه سال روش کار کردم ، از 12 هزار دلاريکه خرجش کردم 3 برابرش فروختم به 31 هزار اوشروغ ($) به يوونتوس :ookk: :

سلامتی ارواح سرمربی های قديمه Barnet بوووووق !!!

:de:

INDECENT
03-02-2013, 15:02
آخه تا حالا تیمهای باشگاهی اینجوری بهم پیشنهاد ندادن فقط وفقط تو مای جوب بوده میشه 1کم بهتر توضیح بدی

دیگه توضیح نداره :nishkhand: همونجوری که یه پیغام میاد که تیمهای ملی میخوانت همون پیغام در مورد باشگاه میاد .

گفتم که خیلی کم میشه این اتفاق بیفه . شاید اصن تو چند فصل بازی کنیو همچین اتفاقی نیفته .

البته این یکی از ضعف های فیفا هستش چون مربیی که میدرخشه رو همه باشگاه ها میخوان ولی اینجا فقط تیمهای ملی میان دنبالت .

به نظرم از تو همون مای جاب تلاش کنی بهتره .

INDECENT
03-02-2013, 15:10
اينم از دست رنجه ما ... :chakerim: :

تو ذخيره هام آدم هست هنوز اما به دلیل جلوگيری از چشم زخم تا اطلاع ثانويه نمايش داده نخواهند شد ... :دی !

چی کار کنم ديگه ؟!!! يه جوون خریدم به اسم Z.Labyad يه سال روش کار کردم ، از 12 هزار دلاريکه خرجش کردم 3 برابرش فروختم به 31 هزار اوشروغ ($) به يوونتوس :ookk: :

سلامتی ارواح سرمربی های قديمه Barnet بوووووق !!!

یعنی ایرانی بازیت تو چشو چالم . حقیقی , دژاگه ki::

بعد اون هزار نیست میلیونه :nishkhand: ریاضیه پنجم دبستانو برو یه بار دیگه پاس کن :hehee:

منم یه بازیکن قبلا خریدم 3 میلیونو خورده ای بعد 2 سال به بارسا فروختمش 50 میلیون :hehee:مارکو رویس رو خریدم 29 میلیون ( قیمتش 21 میلیون بود ) فصل بعد فروختمش به پاری سنجر من 81 میلیون :hehee: دیگه این فصل دارم پول پارو میکنم :ghelyon: فک کنم آخر این فصلم الشراوی رو به رئال بفروشم 300 میلیون :-shad

seiiedabbas
03-02-2013, 17:07
ای بابا ! داداش INDECENT تو تیمت یه خورده یا یکم بیشتر از یه خورده از من معروفتره خب ! معلومه بازکنای خوبتو بارسا مارسا طاق بالا میخرن !!! من که تو دسته 2 اینگلیس با یه تیمه 1 ستاره شروع کردم !!!! :eynak: ... به هر حال بازم دم من و تو گرم داداش :figur:

... گفتی حقیقی : حقیقی دو فصله که با clean sheet دو برابره نفره دومی میشه نفره اول ... !!! تو حلقم :sigarii:

بعدشم کی گفته تو فیفا فقط واسه تیم ملی بهت پیشنهاد میدن ، به من یکی که تیم باشگاهی هم پیشنهاد داده !!! آره والا entezar:: .

بازم چاکره داش INDECENT ، ماچ ماچ ماچ : :chakerim:

Reza29.4
03-02-2013, 17:26
دیگه توضیح نداره :nishkhand: همونجوری که یه پیغام میاد که تیمهای ملی میخوانت همون پیغام در مورد باشگاه میاد .

گفتم که خیلی کم میشه این اتفاق بیفه . شاید اصن تو چند فصل بازی کنیو همچین اتفاقی نیفته .

البته این یکی از ضعف های فیفا هستش چون مربیی که میدرخشه رو همه باشگاه ها میخوان ولی اینجا فقط تیمهای ملی میان دنبالت .

به نظرم از تو همون مای جاب تلاش کنی بهتره .

اره منم تو همین مونده بودم آخه تا حالا بعد 3فصل هیچ تیم باشگاهی اینجوری پیشنها نداده بود بهم.:chakerim:

INDECENT
03-02-2013, 17:30
ای بابا ! داداش INDECENT تو تیمت یه خورده یا یکم بیشتر از یه خورده از من معروفتره خب ! معلومه بازکنای خوبتو بارسا مارسا طاق بالا میخرن !!! من که تو دسته 2 اینگلیس با یه تیمه 1 ستاره شروع کردم !!!! :eynak: ... به هر حال بازم دم من و تو گرم داداش :figur:

... گفتی حقیقی : حقیقی دو فصله که با clean sheet دو برابره نفره دومی میشه نفره اول ... !!! تو حلقم :sigarii:

بعدشم کی گفته تو فیفا فقط واسه تیم ملی بهت پیشنهاد میدن ، به من یکی که تیم باشگاهی هم پیشنهاد داده !!! آره والا entezar:: .

بازم چاکره داش INDECENT ، ماچ ماچ ماچ : :chakerim:

خب منم تیمم داغون بود , خودم خفنش کردم , البته تیمه تو که دیگه واویلا :nishkhand:

راستی تو که هر چی ایرانیه داری میاری تو تیمت مسعود شجاعیم بیار دیگه :nishkhand:

اگه دقت کنی منم نگفتم باشگاه بهت پیشنهاد نمیده گفتم یه چیز نادری هستش , فوقش فصلی یکی دوبار این اتفاق بیفته , در صورتی که تو یه فصل شاید 20 تا تیم ملی بهت پیشنهاد بدن .

آقا ماچ نکن , من معخوذ به حیام :nishkhand:

seiiedabbas
03-02-2013, 19:07
خب منم تیمم داغون بود , خودم خفنش کردم , البته تیمه تو که دیگه واویلا :nishkhand:

راستی تو که هر چی ایرانیه داری میاری تو تیمت مسعود شجاعیم بیار دیگه :nishkhand:

اگه دقت کنی منم نگفتم باشگاه بهت پیشنهاد نمیده گفتم یه چیز نادری هستش , فوقش فصلی یکی دوبار این اتفاق بیفته , در صورتی که تو یه فصل شاید 20 تا تیم ملی بهت پیشنهاد بدن .

آقا ماچ نکن , من معخوذ به حیام :nishkhand:

باشه داداش ماچ نمیکنم ... ashem:-
مسعود تعصبیه !! هرکار میکنم نمیآد ؟!! ... ولی یه چیزه باحالیکه هرفصل واسم پیش میاد اینه که بودجه مو 10 برابر میارن بالا مثلا الآن که فصل دوم تموم شد 12 میلیون اوشروغ داشتم ؛ اما الآن که فصل سوم شروع شده 102 میلیون اوشروغغغغ بودجه مه !!! نمیدونم باهاش چیکار کنم ؟؟؟؟!!!!! :soal:

INDECENT
03-03-2013, 00:08
باشه داداش ماچ نمیکنم ... ashem:-
مسعود تعصبیه !! هرکار میکنم نمیآد ؟!! ... ولی یه چیزه باحالیکه هرفصل واسم پیش میاد اینه که بودجه مو 10 برابر میارن بالا مثلا الآن که فصل دوم تموم شد 12 میلیون اوشروغ داشتم ؛ اما الآن که فصل سوم شروع شده 102 میلیون اوشروغغغغ بودجه مه !!! نمیدونم باهاش چیکار کنم ؟؟؟؟!!!!! :soal:

جااااااااااااااااااااااان ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مطمئنی 102 میلیونه ؟

seiiedabbas
03-03-2013, 11:35
جااااااااااااااااااااااان ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مطمئنی 102 میلیونه ؟

آره جونه داداش !! ... خب هم افتخاراتم زیاده هم هی پیشرفت میکنم و ستاره هام زیاد میشه :

از کد و ترینر و غیره هم استفاده نکردم ... ! lol:- :chakerim:

INDECENT
03-03-2013, 16:48
آره جونه داداش !! ... خب هم افتخاراتم زیاده هم هی پیشرفت میکنم و ستاره هام زیاد میشه :

از کد و ترینر و غیره هم استفاده نکردم ... ! lol:- :chakerim:

والا وا هر چی جامه میگیریم 30-40 میلیون بیشتر بهمون نمیدن :scare3:

پس حتما مالکان باشگاهتون قطرین :nishkhand:

خب لاکردار با این بودجه و دستمزدی که تو داری میتونی یه تیم توپ درست کنی دیگه , چرا آرسن ونگر بازی در میاری :hehehe:

seiiedabbas
03-03-2013, 17:00
والا وا هر چی جامه میگیریم 30-40 میلیون بیشتر بهمون نمیدن :scare3:

پس حتما مالکان باشگاهتون قطرین :nishkhand:

خب لاکردار با این بودجه و دستمزدی که تو داری میتونی یه تیم توپ درست کنی دیگه , چرا آرسن ونگر بازی در میاری :hehehe:

والا داداش دیگه حوصله ی این ستاره های امروزی رو ندارم ki:: ... دارم رو نوجوونا کار میکنم !!! :babaa: ! ... به هر حال قرض خواستی بگو ، جا واسه قرض دادن زیااااده :chakerim: ... ! اتفاقا الآ توی فینال با آرسن ونگرو بچه هاش بازی دارم chomagh . فعلا من برم تا واسم تاخیر نزن ki::
بازم چاکره داداش : INDECENT :chakerim::kissss:

Reza29.4
03-03-2013, 18:32
والا داداش دیگه حوصله ی این ستاره های امروزی رو ندارم ki:: ... دارم رو نوجوونا کار میکنم !!! :babaa: ! ... به هر حال قرض خواستی بگو ، جا واسه قرض دادن زیااااده :chakerim: ... ! اتفاقا الآ توی فینال با آرسن ونگرو بچه هاش بازی دارم chomagh . فعلا من برم تا واسم تاخیر نزن ki::
بازم چاکره داداش : INDECENT :chakerim::kissss:
داداش تو هم مثل من توهمی هستی من چند بار با راسل دعوام شد وقتی خواستم قراداد ببندم گفتم که من پنج شنبه و جنبه کلاس دارم باید برم دانشگاه نمیتونم بیام ژاوی و پویول بچه ها رو تمرین میدن بعضی وقتا هم یکی رو میفرستم کمکشون اما الان داره دبه در میاره:nishkhand:ki::

Reza29.4
03-03-2013, 23:00
آقا چرا این تیما اینقدر ناز میکنن هیچکدوم قبول نمیکنن قرداد ببندیم:aaaaaa::aaaaaa:

INDECENT
03-04-2013, 00:06
آقا چرا این تیما اینقدر ناز میکنن هیچکدوم قبول نمیکنن قرداد ببندیم:aaaaaa::aaaaaa:

میخوای بیام پا در میونی کنم تا بهت کار بدن ؟ mas:-:delgarmi:

یه ذره سرو سنگین باش , مربی که نباید اینجوری باشه chomagh

باو تو کی بهشون پیشنهاد میدی ؟

الان یه وضعیته مای جابت رو بنویس , بعدش بگو تو چه مقطعی از فصلی , جایگاه تیمهایی که تو مای جابت هستن رو هم + اون چیزی که خودشون انتظار دارن رو بده ببینیم میتونیم کمکت کنیم یا نه :tell:

Reza29.4
03-04-2013, 00:24
آخه روسل باهام لج کرده میگه پنج شنبه و جمعه نمیای سر تمیرین (من کلاسهای دانشگام پنجشنبه و جمعه)
باور کن موقع بستن قرداد گفتم این مشکلو دارم وبا ژاوی پو یول صحبت کردم که تیمو تمرین بدن

:evaa::evaa:

الان با بارسا فصل سوم به غیر از جام حذفی فصل اول تمام جامارو بردم .
یکی از تیما بایر لورکزن بود که 10هم بود وتو لیگ اروپا با 2بازی انجام شده تو گروش اول بود که گفت سهمیه لیگ قهرمانان میخام یکی دیگش ورسبورگ که اونم 8تم با دوبازی تو لیگ قهرمانان تو گروش سوم بدون امتیاز اونم به سهمیه لیگ قهرمانان راضی.
الان منتظر پیشنهاد پاریس ژرمن که تو لیگ پنجم و قهرمانی رو میخوات تو لیگ قهرمانانم تو گروش اول.
الان 10 بازی از لیگ گذشته ودوبازی هم تولیگ قهرمانان انجام دادم که هم تو لیگ هم تو لیگ قهرمانا اولم

INDECENT
03-04-2013, 01:25
آخه روسل بهام لج کرده میگه پنج شنبه و جمعه نمیای سر تمیرین (من کلاسهای دانشگام پنجشنبه و جمعه)
باور کن موقع بستن قرداد گفتم این مشکلو دارم وبا ژاوی پو یول صحبت کردم که تیمو تمرین بدن:evaa::evaa:
الان با بارسا فصل سوم به غیر از جام حذفی فصل ائل تمام جامارو بردم .
یکی از تیما بایر لورکزن بود که 10هم بود وتو لیگ اروپا با 2بازی انجام شده تو گروش اول بود که گفت سهمیه لیگ قهرمانا میخام یکی دیگش ورسبورگ که اونم 8تم با دوبازی تو لیگ قهرمانان تو گروش سوم بدون امتیاز اونم به سهمیه لیگ قهرمانا راضی.
الان منتظر پیشنهاد پاریس ژرمن که تو لیگپنجم و قهرمانی رو میخوات تو لیگ قهرمانانم تو گروش اول.
الان 10 بازی از لیگ گذشته ودوبازی هم تولیگ قهرمانان انجام دادم که هم تو لیگ هم تو لیگ قهرمانا اولم

پس اینجوری که من الان فهمیدم تمامیه تیمایی که گفتی نتایجه قابله قبول و مورده نظرشون رو گرفتن , در ضمن الان اوایل فصل هست , فک نکنم کسی راضی بشه , تا نیم فصل تحمل کن بعد برو تیمی که شرایط نامناسب تری نسبت به خواسته هاش داره رو انتخاب کن . البته فک کنم بهترین زمان اون 10 هفته ی پایانی باشه چون تیم ها آخرین امیدهاشون هست .

Reza29.4
03-04-2013, 12:28
پس اینجوری که من الان فهمیدم تمامیه تیمایی که گفتی نتایجه قابله قبول و مورده نظرشون رو گرفتن , در ضمن الان اوایل فصل هست , فک نکنم کسی راضی بشه , تا نیم فصل تحمل کن بعد برو تیمی که شرایط نامناسب تری نسبت به خواسته هاش داره رو انتخاب کن . البته فک کنم بهترین زمان اون 10 هفته ی پایانی باشه چون تیم ها آخرین امیدهاشون هست .

یعنی اخر فصل من تیم تا تمام فینالها ببرم بعد بدم کس دیگه خودم برم تو یه تیم ته جدولی:ghelyon::chakoshi:

Reza29.4
03-04-2013, 15:53
بالخره تونستم تیممو عوض کنم رفتم ورسل بوک آلمانlay_;;:/danc
اما 1 مشکل دارم با توجه به اینکه بازیهای آلمان اکثرا جمعه برگزار میشه من باید بعد 12 ساعت نشستن سر کلاس مستقیم برم ورزشگاه و تیمو هدایت کنمki::

INDECENT
03-04-2013, 17:05
یعنی اخر فصل من تیم تا تمام فینالها ببرم بعد بدم کس دیگه خودم برم تو یه تیم ته جدولی:ghelyon::chakoshi:

هم خرو میخوای هم گورخر ؟ دیگه باس جان فشانی کنی دیگه :nishkhand:

بالخره تونستم تیممو عوض کنم رفتم ورسل بوک آلمانlay_;;:/danc
اما 1 مشکل دارم با توجه به اینکه بازیهای آلمان اکثرا جمعه برگزار میشه من باید بعد 12 ساعت نشستن سر کلاس مستقیم برم ورزشگاه و تیمو هدایت کنمki::

یعنی یه جور ذوق کردی فک کردم رفتی لورکوزن mas:-

نه عزیزم بازی های آلمان معمولا بین جمعه یا یکشنبه برگذار میشه و اکثر باری هاش شنبس .

نمیخوای با تیم باشی الکی بهونه نیار :hekolah:

seiiedabbas
03-04-2013, 17:08
داداش تو هم مثل من توهمی هستی من چند بار با راسل دعوام شد وقتی خواستم قراداد ببندم گفتم که من پنج شنبه و جنبه کلاس دارم باید برم دانشگاه نمیتونم بیام ژاوی و پویول بچه ها رو تمرین میدن بعضی وقتا هم یکی رو میفرستم کمکشون اما الان داره دبه در میاره:nishkhand:ki::

ای بابا ... چی بگم والا از دست این بازیکنا !!! خودتو اذیت نکن ، با رودی وولر صحبت میکنم بیاد جای تو ki::

erfan.king
03-04-2013, 18:25
سلام آقایون ببخشیدا ولی من از آقا سینا میخوام این تاپیک رو ببنده بچه ها برای این که بیان درباره مشکلات حرف بزنن میان با هم شوخی میکنن شمام مثل سایتایه دیگه یه ناظر روم بزارید اگه میخواد با هم حرف بزنید برید تو چت باکس

mani70
03-04-2013, 19:52
فصل دوم مربیگری با اینتر رو میگذرونم رفتم مای جوپ تیم ملی اروگوئه بهم پیشنهاد داد منم قبول کردم تیم اروگوئه تا حالا 16 بازی برگزار کرده بعد از آرژانتین دومه اگه اروگوئه رو ببرم جام جهانی بازیهاش هم برگزار میشه که خودم بازی کنم آخه جام جهانی خیلی حال میده بعدشم نمیشه تو کریر فقط مربی تیم ملی باشی؟حتما باید دوتاشو باشی؟یه اتفاق دیگه که برام افتاد رئال به فالکائو که تو تیمم بود پیشنهاد 50 میلیونی داد منم به این خیال که اگه مبلغ رو تا 80 میلیون بالا ببرم رئال بیخیال میشه این کارو کردم ولی در کمال تعجب رئال فالکائو رو با قیمت 80 میلیون خرید

Reza29.4
03-04-2013, 20:18
فصل دوم مربیگری با اینتر رو میگذرونم رفتم مای جوپ تیم ملی اروگوئه بهم پیشنهاد داد منم قبول کردم تیم اروگوئه تا حالا 16 بازی برگزار کرده بعد از آرژانتین دومه اگه اروگوئه رو ببرم جام جهانی بازیهاش هم برگزار میشه که خودم بازی کنم آخه جام جهانی خیلی حال میده بعدشم نمیشه تو کریر فقط مربی تیم ملی باشی؟حتما باید دوتاشو باشی؟یه اتفاق دیگه که برام افتاد رئال به فالکائو که تو تیمم بود پیشنهاد 50 میلیونی داد منم به این خیال که اگه مبلغ رو تا 80 میلیون بالا ببرم رئال بیخیال میشه این کارو کردم ولی در کمال تعجب رئال فالکائو رو با قیمت 80 میلیون خرید
1-به احتمال زیاد چون موفق شدی تیمو ببری جام جهانی یه تمدید قرداد میاد که تو اون شرح شده که تا چه تاریخی قرداد اعتبار داره و تو تورنمنتهای پیش رو چی ازت میخوات.
مثلا من با انگلیس رفتم جام جهانی ایمیل تمیدید قرداد اومد که تا 1 سال دیگه میخواستن تمدید بشه و گفت تو جام جهانی تیمو تا نیمه نهایی ببر و تیم به مرحله نهایی یورو صعود کنه
2- فکر نکنم بشه حتما باید دوتاش باشی
3- این شد تجربه من خودم تو این مواقع تا جا داره عدد9 میزارم که مثلا قیمت بازیکن میشه999.999.999که البته قابل شمارو نداره

Reza29.4
03-04-2013, 22:51
سلام آقایون ببخشیدا ولی من از آقا سینا میخوام این تاپیک رو ببنده بچه ها برای این که بیان درباره مشکلات حرف بزنن میان با هم شوخی میکنن شمام مثل سایتایه دیگه یه ناظر روم بزارید اگه میخواد با هم حرف بزنید برید تو چت باکس
خوب دوست عزیز دقت کنی شوخیها بی ربط به مشکلات نیست واگه کسی مشکل داره بگه ما تا اونجایی که میتونیم کمکش می کنیم

INDECENT
03-05-2013, 00:09

اول کامنتارو قشنگ بخون بعد اظهار نظر بفرما .

به غیر از یکی دوتا کامنت بقیه کامنتها حالت پرسشی و ابهامی داشت که تهش هم اومده بودن شوخی کرده بودن , یعنی اگر اون تیکه ی شوخی رو برداری خللی در پرسشی بودنه کامنتها ایجاد نمیشه .

این بحثم تو این تاپیک تموم کن . اگه مشکلی داری برو به مدیران بگو و اگه تونستی مدیرا رو قانع کنی من خودم شخصا جواب مدیرا رو هم میدم .

در مورد تیم ملی که توضیحات کامل داده شد .

در مورد بازیکن هم وقتی که نمیخوای بفروشی reject رو بزن تا باشگاه مورد نظر بدونه که تو نمیخوای بفروشی و بیخیال شه .

تیمهای مایه دار خوب پول خرج میکنن پس فک نکن با این حربه میتونی بپیچونیشون که البته این خودش یه مورد مناسب برای گرون فروختن بازیکن ها هم هست .

Reza29.4
03-05-2013, 00:36
اول کامنتارو قشنگ بخون بعد اظهار نظر بفرما .

به غیر از یکی دوتا کامنت بقیه کامنتها حالت پرسشی و ابهامی داشت که تهش هم اومده بودن شوخی کرده بودن , یعنی اگر اون تیکه ی شوخی رو برداری خللی در پرسشی بودنه کامنتها ایجاد نمیشه .

این بحثم تو این تاپیک تموم کن . اگه مشکلی داری برو به مدیران بگو و اگه تونستی مدیرا رو قانع کنی من خودم شخصا جواب مدیرا رو هم میدم .

در مورد تیم ملی که توضیحات کامل داده شد .

در مورد بازیکن هم وقتی که نمیخوای بفروشی reject رو بزن تا باشگاه مورد نظر بدونه که تو نمیخوای بفروشی و بیخیال شه .

تیمهای مایه دار خوب پول خرج میکنن پس فک نکن با این حربه میتونی بپیچونیشون که البته این خودش یه مورد مناسب برای گرون فروختن بازیکن ها هم هست .
داداش یکم نرمتر باش بالا خره دوستمون هم داره از سایت استفاده میکنه
راستی منطزر پاسخ در خواستم هم هستم

seiiedabbas
03-05-2013, 14:40

شما خودت با این حرفت بیشتر از شوخی های ما باعث اغتشاش شدی !!! lol:-
ازبین 12 صفحه یه صفحه ش رو هم رفته شوخی بوده ... زیاد خودتو ناراحت نکن ، فشار میاد سکته میزنی ... مشکل منیجر داری بگو ، بچه ها درخدمت اند کاربر گرامی :flowerysmile:
بهر حال چاکریم داداش :chakerim:

erfan.king
03-05-2013, 15:06
داداش یه نگاه به سایتایه دیگه بنداز ناظر روم دارن هر قسمت واسه یه کاره حالا نمیخوام تبلیغ بشه برو سایت pesediat یا bazicenter همشون ناظر تاپیک دارن تازه ما یکی از بهترین دوستامون رو که به اسم saeedavril که تنها کسی بود تو تاپیک ویرایش فیفا جواب میداد از دست دادیم رفت من یه ماهه یه سوال تو قسمت ویرایش ها پرسیدم کسی جواب نداده نمیخوام اینجام مثل اون جا بشه.

mani70
03-05-2013, 20:12
البته بازیکنایی که نمیخوام بفروشم رو هروقت براشون پیشنهاد میاد رد میکنم ولی پیشنهاد رئال به فالکائو خیلی بالا بود گفتم میزنم 80 میلیون اگه قبول کرد که بعید میدونستم حله قبولم نکرد مشکلی نداره البته با پولی که بهم دادن یه ترکیب رویایی ساختم هوملس و لواندوفسکی رو از دورتموند-ده روسی رو از رم-مودریچ و دی ماریا رو هم از رئال گرفتم

MehdiGator
03-07-2013, 11:04
سلام دوستان
آقا من یه مشکلی داشتم خواهشا جواب بدید
من بازی رو نصب کردم وقتی میخواستم برم تو play match بازی کرش میشد میومد بیرون! بعد کارت گرافیکمو آپدیت کردم مشکلم درس شد ولی حالا وقتی میخوام کرر مود باز کنم وقتی تیممو انتخاب میکنمو اسم و مشخصات منیجر رو میدم و میزنم که شروع بشه تو این قسمت زیر کرش میشه و از بازی بیرون میاد! لطفا کمکم کنید! :daghon:

5477

INDECENT
03-07-2013, 19:28
سلام دوستان
آقا من یه مشکلی داشتم خواهشا جواب بدید
من بازی رو نصب کردم وقتی میخواستم برم تو play match بازی کرش میشد میومد بیرون! بعد کارت گرافیکمو آپدیت کردم مشکلم درس شد ولی حالا وقتی میخوام کرر مود باز کنم وقتی تیممو انتخاب میکنمو اسم و مشخصات منیجر رو میدم و میزنم که شروع بشه تو این قسمت زیر کرش میشه و از بازی بیرون میاد! لطفا کمکم کنید! :daghon:

5477

والا این مشکل کرش تو این فیفا داخل بعضی از سیستمها کشته همه رو :scare3:

من از یکی از دوستام این مشکلتو میپرسم ولی تو به این سوال ها جواب بده ( این سوالا رو رفیقم قبلا از یکی که همین مشکل رو داشت پرسیده بود )

ببین اینطوری نمیشه گفت که عیب یه من یه سری سوال میکنم شما جواب بده تا بتونم بفهمم مشکل از کجاست

از چه نرم افزار امنیتی استفاده میکنی ؟

همیشه این مشکل تو همون قسمت هست؟

سیستم وقتی این مشکل براش پیش میاد هنگ هم میکنه ؟

پچ شده بازی؟

که بعد این جواب بهش داده شده

نرم افزار امنیتی که والا ما خلاف سنگینمون فایر واله دیگه هیچی نیست

بله فقط تو قسمتی که باید پلی مچ رو بزنی میاد

هنگ هم نمیکنه فقط از بازی میپره بیرون

پچ هم نشده.

و دوباره این سوالات ازش پرسیده شده

یعنی فقط فایروال داری انتی ویروس نداری؟اگه داری از چه شرکتی

همیشه میاد؟یا اینکه بعضی وقت ها میاد بیرون و بعضی وقت ها میره تو بازی

هیچ اروری چیزی نمیده صفحه دسکتاپ بهم نمیخوره؟

یعنی همون پچ 1 هست دیگه ؟

البته صحبتشون همینجا تموم شد و این بنده خدا رفت آپدیت گرافیکو نصب کردو مشکلش حل شد ولی خب بعضی وختا باز بازی واسش میومد بیرون . تو اگه مورد خاصی به یادت میاد بگو تا من برم انجمنه رفیقمو ازش بپرسم

MehdiGator
03-08-2013, 11:04
والا این مشکل کرش تو این فیفا داخل بعضی از سیستمها کشته همه رو :scare3:

من از یکی از دوستام این مشکلتو میپرسم ولی تو به این سوال ها جواب بده ( این سوالا رو رفیقم قبلا از یکی که همین مشکل رو داشت پرسیده بود )

ببین اینطوری نمیشه گفت که عیب یه من یه سری سوال میکنم شما جواب بده تا بتونم بفهمم مشکل از کجاست

از چه نرم افزار امنیتی استفاده میکنی ؟

همیشه این مشکل تو همون قسمت هست؟

سیستم وقتی این مشکل براش پیش میاد هنگ هم میکنه ؟

پچ شده بازی؟

که بعد این جواب بهش داده شده

نرم افزار امنیتی که والا ما خلاف سنگینمون فایر واله دیگه هیچی نیست

بله فقط تو قسمتی که باید پلی مچ رو بزنی میاد

هنگ هم نمیکنه فقط از بازی میپره بیرون

پچ هم نشده.

و دوباره این سوالات ازش پرسیده شده

یعنی فقط فایروال داری انتی ویروس نداری؟اگه داری از چه شرکتی

همیشه میاد؟یا اینکه بعضی وقت ها میاد بیرون و بعضی وقت ها میره تو بازی

هیچ اروری چیزی نمیده صفحه دسکتاپ بهم نمیخوره؟

یعنی همون پچ 1 هست دیگه ؟

البته صحبتشون همینجا تموم شد و این بنده خدا رفت آپدیت گرافیکو نصب کردو مشکلش حل شد ولی خب بعضی وختا باز بازی واسش میومد بیرون . تو اگه مورد خاصی به یادت میاد بگو تا من برم انجمنه رفیقمو ازش بپرسم

مرسی داش بابت راهنماییت والا نرم افزار امنیتی چون ویندوزم 8 هست، ویندوز 8 هم که دفندرش یه پا آنتی ویروس هست گفتن دیگه لازم نیست آنتی ویروس بزنی!

مشکل هم اولش وقتی میخواستم پلی ماتچ رو بزنم کرش میشد! بعدش کارت گرافیکمو آپدیت کردم درست شد! دیگه وقتی پلی ماتچ رو میزنم کرش نمیشه! ولی پریروز وقتی خواستم carrer mod باز کنم دیدم تو عکس

بالا که نشون دادم هم کرش میشه! سیستمم هم نه اصلا هنگ نمیکنه فقط انگار alt + f4 میزنی از بازی میاد رو دسکتاپ! هیچ ارور هم نمیاره! همیشه هم تو این قسمت میاد بیرون! پتچ هم که از مود هایی که مودینگوی

میده استفاده میکنم! نسخه بازیم هم reloaded هست!

البته قبلا با ویندوز 7 این مشکلو نداشتم! تو 8 اینجوری میشه! فک کنم نرم افزار خاصی رو نصب نکردم! داش تو میدونی کدوم نرم افزار ها حتما باید نصب شه؟ خلاصه یه راهنمایی بکنید دیگه! فیفا carrer بازی نکنی

یعنی هیچ! :aaaa::ghosse:

MehdiGator
03-08-2013, 21:50
آقا ممنون با یه بار بازی رو حذف و نصب کردن مشکل حل شد :evaa:ki:::yes:

Shayan1990
03-09-2013, 20:18
منم با ميلان بازي ميكنم آگرو رو وقتي اوِرالِش 90 بود خريدم 50 ميليون الان شده 92 قيمتش 87 ميليونه
لواندوفسكي رو از دورتمند دئولوفئو رو از بارساb راموس و كاكا رو از رئال استروتمن رو از psv گرفتم
كاكا داره عالي بازي ميكنه نفر سوم آقاي گله نفر اول آگرو
پارسال هم فقط تو سري آ پنجم شدم 

MRAG
03-14-2013, 16:20
دوستان یه سوال داشتم.اگه توی لیگ قهرمانان اروپا قهرمان بشیم,به جام باشگاه های جهان هم میریم؟اصلا جام باشگاه های جهان داخل تورنومنت هاش هست؟

INDECENT
03-14-2013, 16:26
دوستان یه سوال داشتم.اگه توی لیگ قهرمانان اروپا قهرمان بشیم,به جام باشگاه های جهان هم میریم؟اصلا جام باشگاه های جهان داخل تورنومنت هاش هست؟

نه , متاسفانه نداره .

doozakh
03-14-2013, 17:50
سلام... یکی که توو کار ادیت تماس بگیره 09369321382 ...........

من فیفا 13 لیگ ایران اضافه شده گرفتم... یک مشکلی داره... توروخدا بزنگه یکی... دارم دیوانه می شم.... تورو خدا
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
وقتی دیدم توو career نمی ره رفتم توو تورنومنت دیدم اونجا اررور می ده.... نگاه کردم دیدم روو هر لیگی میرم پایینش کاپش هست اما ایران نداره.... از اینجا فهمیدم که بایست براش اگه می شه کاپ ساخت بعد توو بازی گزاشت.... کسی بلده بهم تک بزنه من بهش زنگ می زنم.... کارم راه بیفته خداییش بازی رو براش پست می کنم [Only Registered And Activated Users Can See Links] 09369321382

Barça
03-23-2013, 00:19
سلام دوستان
يه سوآل داشتم.مي خواستم اسم سه چهارتا مهاجم و هافبك بم بگين كه سريع پيشرفت مي كنن،در كل هم خوب باشن…

INDECENT
03-23-2013, 01:22
سلام دوستان
يه سوآل داشتم.مي خواستم اسم سه چهارتا مهاجم و هافبك بم بگين كه سريع پيشرفت مي كنن،در كل هم خوب باشن…

بهترین افراد برای پیشرفت بازیکنای جوون هستن . مخصوصا اگه اورالوشن خوب باشه ( تو مایه های 75 )

نمیدونم اسمها رو با تلفظ درست نوشتم ولی وختی تو ملیت سرچ کنی متوجه میشی کودومو گفتم . البته بازیکنایی رو میگم که نا آشنا ترن وگرنه اونایی که آشنا هستنو که همه میشناسن .

مهاجم :

Chris Muriel - کلمبیا / Niklas Bärkroth - سوئد / Lorenzo Insigne - ایتالیا

هافبک :
André Schürrle - آلمان / Moritz Leitner - آلمان / Gardner - انگلیس

اینو بگم که گرفتن هافبک بستگی به سیستمه بازیت داره .

مثلا خودم به خاطر سبک بازیم یا هافبک های معمولی میگیرم یا هافبک های تراز اول واسه همین هافبکی که خودم باهاش بازی کرده باشم که ناشناس باشه و خوب هم باشه زیاد نمیشناسم .

اگر میخوای هافبک برای کناره ها بگیری هافبکت باید سرعت بالا و خستگی ناپذیر تر و اگر میخوای به عنوان بازیکن پشت مهاجم بگیری باید قدرت کنترل توپ و قدرت مانور + دقت و قدرت شوت زنیه بالایی داشته باشه .

sina acm
03-23-2013, 10:20
توی پست هافبک یقینا گرت بیل و یحی توره و داوید سیلوا بهترین هستند

ولی خوب پولشون زیاده ولی اگه هافبک اینده دار میخوای وراتی از PSG رو بهت پیشنهاد میکنم سرعت در حد نوره lol:-

Barça
03-23-2013, 14:26
بهترین افراد برای پیشرفت بازیکنای جوون هستن . مخصوصا اگه اورالوشن خوب باشه ( تو مایه های 75 )

نمیدونم اسمها رو با تلفظ درست نوشتم ولی وختی تو ملیت سرچ کنی متوجه میشی کودومو گفتم . البته بازیکنایی رو میگم که نا آشنا ترن وگرنه اونایی که آشنا هستنو که همه میشناسن .

مهاجم :

Chris Muriel - کلمبیا / Niklas Bärkroth - سوئد / Lorenzo Insigne - ایتالیا

هافبک :
André Schürrle - آلمان / Moritz Leitner - آلمان / Gardner - انگلیس

اینو بگم که گرفتن هافبک بستگی به سیستمه بازیت داره .

مثلا خودم به خاطر سبک بازیم یا هافبک های معمولی میگیرم یا هافبک های تراز اول واسه همین هافبکی که خودم باهاش بازی کرده باشم که ناشناس باشه و خوب هم باشه زیاد نمیشناسم .

اگر میخوای هافبک برای کناره ها بگیری هافبکت باید سرعت بالا و خستگی ناپذیر تر و اگر میخوای به عنوان بازیکن پشت مهاجم بگیری باید قدرت کنترل توپ و قدرت مانور + دقت و قدرت شوت زنیه بالایی داشته باشه .

دستت درست داداش.
اتفاقا الآن كه فصل تموم شده، شورله رو از لوركوزن با 9,000,000 يورو خريدم.
خيلي بازيكن توپيه،هم سرعتيه هم قدرت بدني بالايي داره.قرارداد Lukako رو هم فسخ كردم و برگردوندمش به تيمم،اونم فوق العاده بازيكن شوت زنيه.
Parker رو هم مي خوام بفروشم به پاريس سن ژرمن 85,000,000 €lay_;;فك كنم Sigborsson روهم از آژاكس بخرم . اگر هم موفق بشم ماتا رو به دورتموند 40,000,000 € بفروشم احتمالا اين فصل سيلوا رو ميارم و هم يه تيم توپ درست مي كنم
هم وضعم توپ ميشه lol:-

rezoo
03-27-2013, 14:39
سلام من یه بازی گرفتم لیگ برتر ایران برای fifa13 بعد وقتی میرم تو کریرمود از بازی میاد بیرون لطفا کمکم کنید

amirhesam1
03-27-2013, 15:19
کسی نیستش که واسه من یک carer درست کنه منچستر یونایتد بعد بودجشو تا اخرش افزایش بده من نمیتونم بودجه رو افزایش بدم دستتون درد نکنه اگه این کارو انجام بدین ممنونlove::love::
فایلشم اپلود کنین ممنونlove::love::love::

sina acm
03-27-2013, 17:24
کسی نیستش که واسه من یک carer درست کنه منچستر یونایتد بعد بودجشو تا اخرش افزایش بده من نمیتونم بودجه رو افزایش بدم دستتون درد نکنه اگه این کارو انجام بدین ممنونlove::love::
فایلشم اپلود کنین ممنونlove::love::love::

امیر جان نمیشه قبلا هم امتحان کردم برای یکی از بچه ها ولی چون دیتا بازی با هم فرق میکنه اجرا نمیشه :nishkhand:
ولی چرا نمیتونی به خدا خیلی راحته یه خورده تمرکز کن بعد تازه صفحه های جلوتر خیلی ساده تر هم توضیح دادم این نرم افزار برای همه بازی ها هستش

amirhesam1
03-27-2013, 18:36
اره به نظر ساده میرسه ولی من فعلا درگیر اون پچم نزدیک 5 بار بازی رو حذف کردم دوباره نصب کردم!!!!!

Barça
03-28-2013, 01:56
به زبون ساده تر میگم چون منم اول نتوستم کار کنم ولی بالاخره درستش کردم
1_برناممرو نصب کن
2_برو تو بازی
3_برو تو کریر مود بودجتو حفظ کن
4_جوری از بازی بیا بیرون که بازی exit نشه مثلا دکمه ویندوز رو بزن
5_برنامرو اجرا کن برو رویه اون مانیتوره که زیر گزینه file هستش یه چیزی سبزو قرمز میشه رو اون کلیک کن

داداش من از اين قسمت به بعد نفهميدم…يعني "مانيتوري كه زير گزينه file هستش " اصلا نمي دونم همچين جايي كجاست.مي توني يه راهنمايي بكني داداش؟ sina acm

sina acm
03-28-2013, 02:05
داداش من از اين قسمت به بعد نفهميدم…يعني "مانيتوري كه زير گزينه file هستش " اصلا نمي دونم همچين جايي كجاست.مي توني يه راهنمايي بكني داداش؟ sina acm

عرفان منظورش مانیتور نیست تو همین برنامه زیر گزینه فایل یه چیزی سبز رنگ هست منظورش اون هستش dallliii

doozakh
03-28-2013, 17:54
سلام من یه بازی گرفتم لیگ برتر ایران برای fifa13 بعد وقتی میرم تو کریرمود از بازی میاد بیرون لطفا کمکم کنید

رفیق من مشکلش رو حل کردم اما نمی تونم اینطوری توضیح بدم.... باهام تماس بگیر.... 09369321382

Reza29.4
03-29-2013, 11:37
رفیق من مشکلش رو حل کردم اما نمی تونم اینطوری توضیح بدم.... باهام تماس بگیر.... 09369321382
آقایون این بازی رو از کجا گرفتین مال کدوم شرکت ایرانی

SUDN52
04-02-2013, 04:26
سلام دوستان من تازه فیفا رو بازی میکنم چند تا سوال داشتم
شما چه طوری معنی پیا مای بازی رو میفهمین
چه طوری بازیکن بخرم و یا بفروشم؟؟؟
om::

INDECENT
04-02-2013, 18:16

باو 4 کلمه انگلیسی بلد باشی متوجه میشی دیگه :nishkhand:

منم در حد همه انگلیسی بلدم ولی پیامها رو متوجه میشم . البته نه اینکه کل پیام رو بفهمم ولی 2 تا کلمه اصلیشو که بفهمم کفایت میکنه

مثلا وختی بازیکنت بهت یه پیغام میده که ( این نوشتم دقیق نیستا ) I have hard working بعدش همینجور ادامه میده و ته جملش نوشته wage و باز ادامه میده . این منظورش اینه که دستمزدشو زیاد کنی .

از اینجور چیزا زیاده که با فهمیدن 2 کلمش هم متوجه ی اصل موضوع میشی ( حالا نمیدونم چند سالته اگه جوون باشی احتمالا کلمات رو بلدی )

در مورد خریدو فروش هم اینجا [Only Registered And Activated Users Can See Links] توضیح دادم , اگه مشکلی داشتی توش بپرس .

mani70
04-02-2013, 19:35
سلام
من امروز فردا سیستمم رو ارتقا میدم رم رو 4 میکنم سی پی یو 3.6 و کارت گرافیکم 1 به نظرتون برای بازی فیفا13 و بازیهای سالهای بعد فیفا مناسبه یا باید بهترش کنم اگه قراره بهترش کنم بگید چه قسمتهایی بهتر بشه چون میخوام فیفا13 رو بدون تیک و عالی بازی کنم

mmmmpppp
04-02-2013, 23:25
سلام insign از ناپولی ، ردمند از دسته 2 انگلیس که 18 سالشه ، آنجل اوگبونا از تورینو که جز معدود دفاع آخرای دنیاس که غولای ایتالیا هم بدجور دنبالشن، لایتنر از دورتموند که 19 سالشه و هافبک بی نظیریه ، اگه بخوایید بازم بازیکن بهتون پیشنهاد میکنم

565958
04-03-2013, 23:32
چرا من نمی تونم به قسمت EA SPORTS وارد بشمdallliii:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

ALIAZIMI9
04-04-2013, 11:42

چندان هم سخت نیست مثلا اگر توی یک نامه نوشته باشه he has many yellow card کاملا مشخصه که از بازی بعدی محرومه یا اگر اگه مثلا در نامه کلمه injury امده بود می فهمی بازیکن مصدوم شده و در اخرچنین نامه هایی هم مدت زمان مصدومیت اون ها نوشته شده مثلا نوشته 3week و هر وقت بتونه به تیم برگرده یک پیام می ده و که یک جملش اینه:can return to team یک نوع دیگه هم از تیم ملی هستش که به دو نوع نامه تقسیم می شه یا می خواهد با شما قرارداد ببنده که پایینش یک گزینه داره و یا نه می گه باید ترکیب تیم ملی برای EC یا WC در این تاریخ ارائه دهید

AHRj_98
04-05-2013, 10:16
چرا من نمی تونم به قسمت EA SPORTS وارد بشمdallliii:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
اون بخش انلاین و راهی جز خرید بازی اورجینال نداره

mani70
04-05-2013, 11:58
با رم 4 گرافیک 1 و سی پی یو 3.6 میشه فیفا 13 رو بدون مشکل بازی کرد؟؟؟؟

icon
04-05-2013, 12:21
با رم 4 گرافیک 1 و سی پی یو 3.6 میشه فیفا 13 رو بدون مشکل بازی کرد؟؟؟؟

چرا که نه؟
من خودم با گرافیک 1 ، رم 3 ، cpu 3.2 دارم فیفا 13 رو بی مشکل بازی میکنم. تازه مادربرد من DDR2 هست. اگه واسه شما DDR3 هست که چه بهتر.

mani70
04-06-2013, 13:11
کسی میدونه در صورت قهرمانی در چمپیونز لیگ لیگ کشور و جام حذفی چقدر پول میدن؟

AHRj_98
04-06-2013, 20:12
کسی میدونه در صورت قهرمانی در چمپیونز لیگ لیگ کشور و جام حذفی چقدر پول میدن؟
بستگی به باشگات داره خودتم میتونی تو فصل نقل وانتقالات یه قرداد با باشگات میبندی که شرت میکنی که در انواع تک تک تورنمتها فلان رتبه رو کسب میکنم شما(باشگات)اینقدر پول واسه نقل وانتقالات بده که با توچه به وضع مالی باشگه یا قبول میکنن یا نه

تاراد
04-09-2013, 19:25
اقا من فصل18-2017 با ارسنال هستم الان یه مدافع جوون خوب میخوام کی رو بگیرم بهتره قیمتشم مناسب باشهlol:-

INDECENT
04-09-2013, 19:42
اقا من فصل18-2017 با ارسنال هستم الان یه مدافع جوون خوب میخوام کی رو بگیرم بهتره قیمتشم مناسب باشهlol:-

سوالت سخته .

تا اون سال خیلی از دفاع های جوون پا به سن گذاشتن و ممکنه خیلی از دفاع ها که شاید در شروع کریرت یه دفاع ضعیف بوده باشن الان یه دفاع فوق العاده شده باشن . از اونجایی هم که اتفاقات تو کریر ها میتونه متفاوت باشه نام بردن بازیکن خیلی سخت میشه .

شاید بهترین کار این باشه که خودت تو بای پلیر , اورال و سن بازیکن ها رو وارد کنی تا ببینی چی دستت رو میگیره .

mani70
04-09-2013, 20:38
با اینتر فصل سوم هستم 2014_15 فصل اول نایب قهرمان لیگ قهرمان جام حذفی و سوپرکاپ حذف در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا فصل دوم نایب قهرمانی لیگ با تفاضل گل قهرمان جام حذفی و سوپرکاپ حذف در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان فصل سوم تموم شده ولی وارد چهارم نشدم نایب قهرمان لیگ و قهرمان حذفی شدم مرحله یک هشتم رفت از بایرن 2برصفر باختم ولی برگشت 4 بر1 بردم و حذفش کردم ولی یک چهارم رفت چلسی رو 2بریک بردم ولی تو زمین خودم 3بر2 باختم و حذف شدم ترکیب تیمم:هاندالوویچ_هوملس_رانو یا_ناگاتومو_گیبس_گوآرین_آل ارز_مودریچ_شاهین_لواندوفسک ی_لانگو که این آخریه مال آکادمیه باشگاهه فکر کنم سوالم اینه چطوری میشه تیم باشگاهیمو عوض کنم آخه من 3 ساله اینترم پیشنهادی از جایی نداشتم

icon
04-09-2013, 20:50

به نظر من بهتره واران رو بخری. چون الآن که سنش کمه . تا اون موقع هم خیلی پیر نشده. مدافع با استعدادیه. اگه هم با تجربه بالا تر میخوای بگیری شاید بهتر باشه پیکه رو بخری.

البته همونطوری که INDECENT ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) میگه پیدا کردن جوون خوب تو اون سال رو نمیشه در حال حاضر به انجام رسوند.

INDECENT
04-09-2013, 21:19
با اینتر فصل سوم هستم 2014_15 فصل اول نایب قهرمان لیگ قهرمان جام حذفی و سوپرکاپ حذف در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا فصل دوم نایب قهرمانی لیگ با تفاضل گل قهرمان جام حذفی و سوپرکاپ حذف در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان فصل سوم تموم شده ولی وارد چهارم نشدم نایب قهرمان لیگ و قهرمان حذفی شدم مرحله یک هشتم رفت از بایرن 2برصفر باختم ولی برگشت 4 بر1 بردم و حذفش کردم ولی یک چهارم رفت چلسی رو 2بریک بردم ولی تو زمین خودم 3بر2 باختم و حذف شدم ترکیب تیمم:هاندالوویچ_هوملس_رانو یا_ناگاتومو_گیبس_گوآرین_آل ارز_مودریچ_شاهین_لواندوفسک ی_لانگو که این آخریه مال آکادمیه باشگاهه فکر کنم سوالم اینه چطوری میشه تیم باشگاهیمو عوض کنم آخه من 3 ساله اینترم پیشنهادی از جایی نداشتم

میری تو قسمت منجر آفیس بعدش میری تو قسمت مای جاب اونجا یه سری تیم هست که میتونی به اونا پیشنهاد بدی . اگر قبول کنن که یه قرارداد میاد که قبولش میکنی اگرم قبول نکنن که میری سراغ تیم بعدی .

mani70
04-14-2013, 00:55
سلام من بازی فیفا 13 رو رو سیستمم نصب کردم دوتا آیکون اومده روی دسکتاپم اولی اسمش fifaconfig.exeدومی هم اسمش fifa13.exe هست وقتی رو اولی کلیک میکنم یه صفحه میاد که عکس مسی رو داره و سه تا گزینه اولی پلی دومی تنظیمات و سومی هم خروج وقتی روی پلی میزنم بازی اجرا نمیشه باید چیکار کنم رم:4 سی پی یو:3.40 گرافیک:1باید چیکار کنم بازی اجرا بشه؟؟؟

INDECENT
04-14-2013, 01:11
سلام من بازی فیفا 13 رو رو سیستمم نصب کردم دوتا آیکون اومده روی دسکتاپم اولی اسمش fifaconfig.exeدومی هم اسمش fifa13.exe هست وقتی رو اولی کلیک میکنم یه صفحه میاد که عکس مسی رو داره و سه تا گزینه اولی پلی دومی تنظیمات و سومی هم خروج وقتی روی پلی میزنم بازی اجرا نمیشه باید چیکار کنم رم:4 سی پی یو:3.40 گرافیک:1باید چیکار کنم بازی اجرا بشه؟؟؟

یعنی چی اجرا نمیشه ؟

صفحه سیاه میشه ولی بازی نمیاد .

وقتی بازی رو پلی میکنی یه پیغام میده و تو بازی نمیره .

وقتی پلی میکنی اصن اتفاقی نمیفته

و یا ... ؟

کرکو اینجور چیزاشو نصب کردی ؟ آپدیتای گرافیکتو نصب کردی ؟ بازی رو یا بار پاک و دوباره نصب کردی ؟

mani70
04-14-2013, 12:21
یعنی چی اجرا نمیشه ؟ صفحه سیاه میشه ولی بازی نمیاد . وقتی بازی رو پلی میکنی یه پیغام میده و تو بازی نمیره . وقتی پلی میکنی اصن اتفاقی نمیفته و یا ... ؟ کرکو اینجور چیزاشو نصب کردی ؟ آپدیتای گرافیکتو نصب کردی ؟ بازی رو یا بار پاک و دوباره نصب کردی ؟ داداش اینو حلش کردم یه چیزی تو دی وی دی داشت نصب کردم بازی اومد ولی الان یه مشکل دیگه پیدا کرده میام تو بازی ترکیب رو میچینم تموم کارهارو انجام میدم وقتی میخوام بازی کنم بعد از 30 ثانیه کلا سیستمم هنگ میکنه جوری که با ری استارت هم بالا نمیاد از پشت کیس سیستم رو صفر میکنم بعد یک تازه وقتی سیستم میاد بالا یه صفحه سیاهی میاد که زده ارور ویندوز(ویندوزم سونه) ولی وقتی فیفا رو پاک میکنم مشکل رفع میشه فیفا 12 رو هم نصب کردم همین مشکل رو داشت ولی فیفا 12 دیگه هنگ نمیکنه از بازی سریع میاد بیرون

INDECENT
04-14-2013, 14:11
تا حالا دیگه همچین مشکلی رو از این فیفا نشنیده بودم .

دی وی دی تو به یه نفر دیگه بده نصب کنه ببین مال اونم اینجوری میشه .

شاید به خاطر فایروالو اینجور چیزات باشه . از چه فایروالی استفاده میکنی ؟ ویروس کشت چیه ؟

( من خودم از اینجور چیزا سر در نمیارم , ولی از رفیقم میپرسم )

mani70
04-14-2013, 18:17
تا حالا دیگه همچین مشکلی رو از این فیفا نشنیده بودم .

دی وی دی تو به یه نفر دیگه بده نصب کنه ببین مال اونم اینجوری میشه .

شاید به خاطر فایروالو اینجور چیزات باشه . از چه فایروالی استفاده میکنی ؟ ویروس کشت چیه ؟

( من خودم از اینجور چیزا سر در نمیارم , ولی از رفیقم میپرسم )

دی وی دی رو جایی دیگه امتحان کردم سالمه ولی مشکل اینه که سیستمم هم روی حالت sleep نمیره فکر کنم مشکل از سی پی یو باشه ولی سی پی یو هم پایین نیست برای همین شدیدا گیج شدم سی پی یوم 3.40ghz هست
آنتی ویروس روی سیستم ندارم فایروال هم فعال نیست

لیندل
04-16-2013, 17:51
سلام من یه مدت که مربی هلند شدم حالا باید چجوری ملیت بازیکنا رو تغیر بدم؟

INDECENT
04-16-2013, 18:21
سلام من یه مدت که مربی هلند شدم حالا باید چجوری ملیت بازیکنا رو تغیر بدم؟

میروی تو قسمت squad بعدش میری تو saquad selection اونجا بازیکنا رو عوض میکنیو بازیکنای مورد نظرتو به تیم ملی دعوت میکنی.

Reza29.4
04-16-2013, 18:52
میروی تو قسمت squad بعدش میری تو saquad selection اونجا بازیکنا رو عوض میکنیو بازیکنای مورد نظرتو به تیم ملی دعوت میکنی.
داداش فکر کنم منظور دوستمون رو نگرفتی .
تونقد وبررسی اولیه فیفا نوشته بود میتونین ملیت بازیکنان رو نغییر بدین و بازیکنان رو راضی کنین که تیم ملیشون رو تغییر بدن مثلا مسی بیاد تو تیم ملی اسپانیا که فکر کنم شایعه بود.اینی که شما میگی دعوت کردن بازیکنان همون کشور به تیم ملی.
اگه کسی از دوستان میدونه چه جوری با بازیکنا مزاکره کنیم تا ملیت خودشون رو تغییر بدن اینجا بگه.

MR.Mehdi
04-16-2013, 19:09
این برنامه بازی رو باید بخرم یا دانلود کنم؟؟؟؟

لیندل
04-17-2013, 13:24
من یه بازیکن ساختم تو PSG ولی اصلا من داخل بازی ها نیستم باید چیکار کنم که بزارنم تو بازی:daghon:[Only Registered And Activated Users Can See Links] h4nJy4wMzAuJz4+QUE+PkFBQUFBQUFBQUFBQUFBQQEUExMWGRY bFxcbGhYaFhohGh0dGiExISEkI$$$Pi0nJycnLT44OzMzMzs4Q UE+PkFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFB/8AAEQgB9AF3AwEiAAIRAQMRAf/EAIAAAAEFAQEAAAAAAAAAAAAAAAABAgMEBQYHAQEAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAEAABAwMCBAQEBQIEBAUEAwABAAIDESEEMRJBUWE FcSIyE4GRQhShsVIjBsFi0XKCFeEzUyTwkqJjNPGyQxZzs2QRA QAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD/2gAMAwEAAhEDEQA/AOIc41Nzqk3HmUO1PikQLuPMo3HmUiEC7jzKNx5lIhAu48yip5 lIhAtTzKNzuZSIQLuPMo3HmUiEC7jzKNx5lIhAu48yjceZSIQL uPMo3HmUiEC7jzKNx5lIhAu48yjceZSIQLuPMo3HmUiEC7jzKN x5lIhAu48yjceZStYXaJxheBWiBm48yjceZQRRIgXceZRV3MpF bxMcyuoAgrebmUlXcytuTtlGupQuZTcOIqKiqyJoyx9EEe48yj ceZUscDn6BOkxnMFwgg3HmUbjzKQ2QgXceZRuPMpzY3O0Suic3 VAzceZRuPMopeisRYr5NAgr7jzKNx5lWZcV0eoVYi6BW7iaVK1 MPt8kwrdQYGM6WQWXUyMfjRw40A/7ia7egGpPJo1Py4oMR+ARI1oNau2nx0QtHLELZoMVriG7msL/q8xu7x4oQck7U+KRK7U+KRAIQhAIQhAIQhAIQhAIQhAIQhAIQh AIQhAIQhAIQhAITmsc7QJ5heOCCJCUgjVK1hdog0e3QNkcAVeL IJhO1g/5Dtu7g5UsTfCQVqMcHtcGNDS87nU4u5oOcnbteQolp5mMQS5Zp sUCLpOwRMdIC7TiubWz2vK9t4Go0IQa2FPhSZs7mOLzn7iwEU9 v2OB8eHRYPcmBsxpzXQsZhwxtfBEGPY1zWu40ealc5nOLpSeqC/wBuYz2y6m4tBIaNSQEr6y4McsoAkcDWluNioMD3RTapc0ylvmQ Yj/UUgF0rgdyuY2I6Shogudvx4y0vfZrQST0Cc9kc+K2djdu6tvA0 UsZOOLiyiOQ14ETBtY2waNAgz4MVz5aALqIMWHExvdlFSAXEf2 j/ABNh1S9tw42OjLxeUmg/yjcVdyHMlytlB7OHR8v902sbP9Pq+SDH7jiOETQ8D3SAXgcHHh 8FhtwnufoumkmbkTXvdP7OwZkUsj49gZK5jLatCCriRR4UIme0 veTtjjHqkedGhTSTHEZJNO4OzJh+44aMaNI29B+KtTiFjzlA7i wGOPkyho4jxK5jPnkmeUEMmW5+U19fS4H5IVPY4O6oQMdqfFIl dqfFIgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgFJFGXuoF GtftWKZJBZBdw+3QxwmfJcI4m6ucr8WHhZWJJksOyBhIbI6wc1 urul1Y/22LPkMcxP2mKdgY07d81POSf7dPmrPccOP/aJsaEiGNkZLaaUZ5qHxQc5l9me11hUHRS4PaDdzxRrbknQALfx gYu0wmQbpGxMAB13OADR8ymdzyMfFhghyDSOd4ZK4DVrRU1pwJ 1QZWNEzLZK+Nm2Fjg2NxsX2ufBaEOCyKJ8jiKxtLiPgStRzAS0 AUaNANKLOfMJMLuGSw1YQ9kZF6tiZsqPjVBm5uC77OJ1KkxtJP UipXLyQPa42XcydzxR29k4pJjtMbJHa0Dh5qdQqz2dimBkblRg a3ND8jdBx7MeRx0W123tcjnAkLQOT/H8YV973TwbGC7/AIKUS5mVC2SINwsGQ0Nf/kujGpbwG7RBG5zXOdHD5ooaiWTh7n6G8+qw5YvcnoBW618rKjI EEDQyNtg1tgpsHDgjLZch7Yw40bvIbuPSqCTHw4oMTe+VmO52k j6WAuaA6lVZocl2JvyS0veax7W7P2/pJHM6q4x+NmZ8sk2Pvx8cNOLK6uw0rXaNDU3+ClcfupCXHyipJ 6BByjMGSSWw4ro48AY+BLIaB7YyQONSKBWfew8SfEgdGfdy9P7 OVUzNmLYO5SPNGsdGxtODQGk/mghz+3Ha1rRwA/BVcLtD3SB2orr4Lfbn4suLLlggwwl43HQ7OI8VFtyG9o2xNrkv j8rdP3Jb/wBUFfuGTHgTY9wHNjkEYdZpkeWtFTwHE9ETxexgMjY/3C+r3y/9R77l3xWQ3Fx8qPGi7pOcd0MDi3cQHEiRw1dyAW/i4oHb8aImuxgFeaDDhikDq8daLoMDdsuKDU+KhxYYpMrIpdkO2 Ko/X6n/ACqEzJ7th4md9vI/Y2OIvIF9zybNtxogpMa6TtkJ1Lt9T/rcqkuJHjYr8uYVa0gAcy4roMTEphQRvFHNaCR1d5qfiqucYMrt 2Y0gGCPyREcZWcW/6jRBh5OFFHLE+v7Ti127+w3Qr3cIvLjYYP7m1kX+qgahByDtT4 pErtT4pEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEEsLNzg F1Pb6Y8Qcxu+Z3liZ+p/XoOK5aF+11Vrw9xEdHD1UpXog61ojxMRkZeK1DXSE0q+R13fEl Q5z4ZtsMjj7INXxi3uU0Djy/Nc8/uolbtk8zah1DzaahVZe4vfJWqDsJ5mPfisGkkun/8AG0vA/BRd6xsbIxWiau8PaIKGh9x5pRY0vu5vb2jHdTJgeJI6HaTahoU uHFnNl+97rIXOhBEETiD5jbdQWCDX7nkM9p0IkMdbOc31beIB4 VVaLOwxi/Ztbth2FlAb0cFzvcc50khoeKkwI3S3JQbkMXbB23/bnFxiN3O0cXVrVVI/4vgSGrcp5by2trRVH7XwtmhdVhr+CsYmVK2GTZ5pA07BzdSyC1/tXZ+30eWGeRtwZDVtf8ooFl9w7w+UkA0GgCkyJ5nYURnNZS3zV 1+K555JcUGhiT1kBcVrTYuJmObLkzu8lmxtpsDOXieJXMteW6K yyWZ9hVBv5vdWuLYo/LG0BrWjQAK3BI1uE57jQPcyMnpI8NP4LmhjTbg4grbiYMrt0uJ uDXvALCbDe01CDo5sfFMjMmVo344JbIfoFLqk1sOV2+YznYzNL nj9QYbMPyAKw4MTvORSLuMz2YbPU1zgS8D6RTX4o7r3Kp2R2a2 zQNAAg0HM7dHjQYhkc/Hg8zo/SJX1rV9OHRPye4wZcXsmR0PmDhJGaOG3kuOdlSu4ponkHFB1md D2rJdjvc5wGMA0MFPOwXAcSpZu7CQOax/tkigcPp8Fx/3MnNJ77+aDtcbLx8fF9jFIY653v853O1c7mVTkxe074ppXPllj Je9ziP3XE1865gZUg4oOTIeKDsZe6idro2yGIOs5zfVt4hvI9U kuZgsihjjFIse7Ivp3jRzudPzuuOGRIOKDkSHUoNSfuBfmxy19 Lw75GqFjhxJr4oQI7U+KRK7U+KECIQhAIQhAISpEAhCEAhCEAh CEAhCEAhCEAhCEAl3FIhAu4o3GtUiEFyDNfFoVJN3GWQUJWehA 5zi41K1cHJYxpa64IoR0KyE4OI0QbUs8MWO2CL0NrSut7qhHmO Y6xVQvcdU1BdnzHSalUzcpEIBbfaIGSSDdosRX8LLMLgQdEG3D nx5EkMLYKCR0oc6n0R+lw/qqGXOceU7DSisu7u32w1rQKVpQab/V81jZL3yuJ5oLD+6SubTcVQklc81KYWkapEAhCEAhCEAhCEAhC ECjX4H8kIGvwP5IQKfUfFJZK7U+KRAWQkSoBCEIBCEIBCKIQCE IQCRKhAiVCKIBIlQgRKlQgahOQBU0QOZGXmgVxuA8trRaHacD3 CHOs0XJPJapDJd+xu2KCzjxc86N+AufEIOQliLDRQq9nke4aKi gEqRPbGXaIGIUroXt1CiIQCWitYuM6U0AV2XtjmsJppY9CgyEJ 8jC11E1rS7RBYxIjI8Bb32eFDG73nhrmMEjm8dhO2vzWRhNdG8 OIWvLDgZJfLM5wfIxrLHTYa1QZ3csNsJtcG4KyFtd0ymSGjbAW A6BYxQIhCEAhCEAhCEAhCECjX4H8kIGvwP5IQK7U+KRK7U+KRA IQhAIQhAICE+IAvAOiBqEpFDTqk/8UQIjWyl9raA55210HFBI0aKdUEdCiifTgkogbRCdRIgRCEqAR RClgZveAgj2OPBXMLDdI8WWnDhQh8UbzR81Qwcy0VWvHgOxonP jZukA8gOm46V6IIxWBgwsan3MraveRVsMXF7uvIKp3DKhxscY0 FmN4m5c46uJ5lS5EjMKFzQ7fNId00p1e/8Aw5Bc1kSSSuJQQSvL3EqWHHdJoFBtIN1udqDeVTwCDOlwnsFS Fc7djte6jlapN9lXJFJdzrHUNqs+DK9mSyC4RFkY75WN2hr3MH UDQrEkFJKLUmzmmMsYA0EkkC1zqspzqvqg6XsMMZdufZrRUk8g p8B2K9+S33fcdmbsiK1NrGnbtdyd/QLO7XkNaCxwq14LXDobFaIjwsRgkgYRII/a3E1qK1qeqDnu4MDZTROwIg94BUWbJvkJSYs/tuBQb8EcU2RNjMbeFrTu6nUKDJxJGVor3bMgSPJDRvfQOcNTTS qvyQCbIyG8IWRt/wBT6uP9EHEZG4OoVAr/AHKPZKQqAFSgEKwzGc4Voo5IizVBGhCEAhCEAhCEANfn+SEDX4 H8kIHuHmPikonu9RTUCUSJUU+KBEidQ60slAJsAgaFJGKX4nRA jdSpsBwT7NFdeQQM2OdV+jRYlKS0WZqNXFISePy4JKoA3NTdCS qKhAJapEIFqkQhA24TmjcaJCpcVu6QBBPHhPeKgKxBiPY8Eham S2bFw8eaFlQZWiQ/28j4rZzcWGLHfK0UcAA3/M47R+JQZ2LDC/IgneD7kFdnLzc1pZUzvuoIho5kjz/p2tH5pwxY8Zj5pD5Y2lx/0hI5vudyx3EUpjyFw5byxBzPcGSSTU6pzsSDFgZLkna17g0UFb ldE7BidkbeIG4nxNAmT4MObOwSAfbYbqgDWSXiD/aPzQYGV2hwd5QrOF218bTI/wAjGCrnGwAC1u6vkZ2+efHbWVoFCNWit3fAKDP7r9v2zFnfEJH ZOzdGfTpudZBVyoo5YqxSNlBFRtIdZc5LjSbzQLsYcOGGKSYxt imyzvcwCmxv0s/x6psPbopJSHDQBxPibBByTcCUitChuBIXUouslxsmSUMwmRjHY 725ZHnzk/UWD+38Sp5sfGxI35Mo8kYrQauPADqSgye39oc1vuP8rQKkmwAC V4bPE98Y/ZrtjeajfTVwrwQ3D7nPktye5P8AaxCCTjNeR5ODC0fip3ZTZpQ xgAaLADQAIOfnwXlxICqtxX76UXTs3v72MOlIWxVcCLF1N1Qrp 7bE2djSKmQmnQNFSUFPtsceFjnJmFaUDG2Bc86Nukw8rL/3SSNxa+PJa2eR7DVjAwU2tdxH0rRzMZmRtw42McY6PfJINzYQ6 wO36nHhWypZuVFiwNxMcUZG3aOaDD7mBJOQ3mlxO1PkINFcwsC TIl3OFlpvwoszKdisyDF9nsLmM1eX3du6Usghd272ImVF5HtYP j/wCxO6QiNxAC7LMoZ8Nh0dKT/5Y3Lm++wUcSLg8UHNIQRdCAQhCAQhCBRr8D+SEDX4H8kIJHXJT QnuFCVLj4s2QaRgBo9T3WYPEoGwY75i6lmMG57jo0J8bntFGMA DuJ1pzUzpI42/asdXHa7dK/QyuH9Ao5JJp7Rs2s4II3v2mm7TgE10r3aCyY+NzD57O5JtTzsg Xdz1RVNSIHFIkqhAIRxQgUBFKFANE80IQMNihuqHJAgcSrGHT3 ASqqfG/YUHZxPOSyLGs3Ha5skzz9Ww1axo8Rcq3ke7lZkbDSPDgcJHOJ8 00gu0AfpBXHR9xewUBUo7tLzKDpu6/dZ0UmHitLWUJlmd5WuIFRGyutTqdEvY8fLjidLnPLsmSjGhx3O ZEzRq5z/eZaeoq/2zuTnyjceKDpMchz5pOb9o8Ixt/OqysGDKxs/PbK/dFJSVgBt+448OBsqTu+v7ZlZWNJD7odI6SIg7bSeblorX3E0eI/IyqNyco73MH0MAoxnyQWJZpJInYsNAZ6tfI70xsPqPU00Tsujv axwxrcSAtL5HULnCPRsY/Mrl39xe15oUyTuUrxSqDqRk/cz20JV3AO+N83/Ue6n+Vh2N/Jc92WcGVu48UzH/AJDNgNfgvx/ckie5sd6auNiKINXsePlY02bDO7c0SBzOIO+rtw8VJmTNlzGx6 w4f7kvJ0xHkb/pF/knxfdwYe6Qtbl5Di+Z50i3cm8dosAsfNyo4ovZgrtFSXE1c5x1 c48ygrd07o97y0FRdtmHuBzisuYPc6pSxymNB2+DI+ac5M9GUb 7cEYNS1hNXOceZ/BW4zvzZXcIWtjHi/zu/ouX7XnEyAEq1k96f2zueQ18XuwzhkjaHaa7A2v4ILRgyoO+yzl 1YMiEn/AMm1u0+BWXOQ/JueK0GZU8uO/PyWiN07Q2GMfRCL/wDqK52bKPukjmg3JJO7l8bO3N9qFp2ulO3zHiSHfSFfYzGw3Od D5p5ABNMSS6R2pPxK5yLuklQ2q2Md3uNaSaF5DQT1QO7q7IyYI HYzts8Mu4OBoWtcKEqh3eeMsbGw1DAB8leyoZADtXO5jZATuQU DqkSpEAhCEAhCEANfgfyQga/A/khBpj2Ii7eA93AG4HyUbpJp/wBsOq3i0eVoTNjXk0sRw5qVjNsRra9OqAa7Gh9Tffd/6WpJ8lhG6MkP/T9ITXMItRRFtLoInOc41cdx5pKJxCKIGJCnkJpaUDUJaJKFAIS gIogKpQUlEBBKI3OYXgVAUS0MFxMU0drt0KoUpbigRCVIgRCVC AVjGnMTgQq6UIOiZ3WI7XyMY+Rnpe5oLm+BKpZvcHzkkmtVmVK KoFNzVLRIClqgt4mQYXAg6LZZ3SHeJTGwzDSQtBf81zdVJCavC Ddly8jJNiTVPx+2Pkq6SzQKkngAlZN9rjRSRx+4+SVjKUrYm/zWnhZJzcDIGU32WvfJE2g2u9vT5hBlvw8KQBsMge90YlAHFhNK rByYvbeQuhEPb8El8LnOf7QiJd01cPFYGXIHvJCBmPKY3AhbLe 6RPY0TRslLPSXtDqeFVgJalBqZ3c3z8VkuNTVKkQLGaOBWzi5U ZDA+4Y4PH+ZuixUoe4FB1WfPLk4gZjuAfvaXGtDtB4LM7q5hJo qDMx7RSqilmdJqggQlologbQpaJ6KII6IopdqSiBg1+B/JCeG3+aEDi8hxI1BKcJSADurXXoo3NdU2Nk2nzQWvdD+JqPxQ6 rWb3UA4dVVrRPEpFjcdUCl7TWmnNNqFOQwsaSAA69k0xt4XQRJ aJxYP8EUCBpbe1+KSgT60uDTgkQNoEm0JyRAm1InIQSY8hjlB4 Gx8Cp8jG3fuRjyHVVNbLVwA57dhuEGQkotjL7Y6LzAeUrMLKPA PNBFRFFIW0J8UlEDEtEtEIEolQlogGtqaK9FhPeKgJmHjOkkFA ujzMSWHDhbAQ2Zzw51SAfaju53gOPRBzM+O6PUKFh2mq6TvMEO wSxEOjeA5rhxB0WCzFLhVzg3kg0MTuboW0rolye7SSCgKpt7e8 6SCqQ9umH1A10QRPyZHm5UJNVbHbJ6+ZwHRL/t1j+5dBSQp34c7L7ajmFAaixr8kCJUVSIBCEIBIlQgEJEqBUvF JQHijb1QOqkJRt6o23QAN/mhKG3+aEG839pxc0NNdQQosiPt02K97QWZTXXZpVv9qPeDq3Dg eKgndE5hcTQgeQ8fBBQ+331LOHBROjcx1DZyvYd3uBsKV+KtSx tcKPbu68UGLuNVIySlRWh5KzJglwrD5hyKpOYWmjhSmqCy10ZF 6158kFhArwVYuFKUuPqUnvOLfMSSPlRApSKRjo3G+iHNq47RQH RBEUJ1PikogRIUpRRAg1W72t7Wmtq9Vh0U8Ur2aINyF0keEY8p 1ZS5zhetASseWLdIS1OfNLLYarU7b298rmvI8aoMd+O7aDRQOb Q0XRxvgyvuhG3yQvDWv4Ot/iFkOhLpKAcUFKh5JKFbjO2ja3cQHP8ASCaF1OSp5OKWPpRBn7S pYoXOcLLTxe37273WaBUk6ABazO1xxwmc0LA0v3A1BAFdUEGKY e34hzJWe5tc1rWabnOP+CtDFZ3/ACJpmSOhZi+5Ayn1B4s7/EeC0IIIjG2OVgew7XFjhUVFwtjHZDGyR4a2NriZJCBSppdx+SD ke4Y320EWNqIWBoJ404rBuCT+C7SCXH7syUucySM+aIxh26Jv6 ZHG27jRcvn9vmx59tatddjuYQQCVwtryKcMgtA1PPmq5D2ajwS g/PkgtjIaLAks4F2qa6cEVrSvJVtrq1omkHkgtHIAtXhWo/qnB7HA7g00FRXj0VLRK0kHw0QXHY+M+pLBblZROwICPKC3qmNm t10UomrqaA2QQHtpPof81G7t8w0II5q82Q7BIAC0nbSt0e8AW2 qwHThXxQZrsLJbq2qYcecfQVqe8PmbJTPalacCgyDHKNWO+SZW hvZa7pzpyUO5r3Dc0G/K6DPCcNE6aMMmc0ek3HgkAQCUVRROpRAg1+BQnAX14G6EEkjHt c7ynfX6dFE33ppPbIJJ0C2WFjT4qwzaDVoAPOl0FWDF9lm3V+r inPjpxVvaBb8Ux0egAqgrhleiikx45ARIK8jxV4RkWKTYK6IMK fAewbmHe38VTIoacRwXSuY3Q6jlZVZsGF4NqHmEGK0gAknzcAp xk1AFKEWrzSTYksXmI8lbOUFKacEFkUIqLHiEbSFX9w1upGy0Q OISUTw9rtLFKW06oGxsLnUWvj9tL2hxGpAHidFD2/HD5RVa+fnugMAwoxMzHlaJyPSZXghsdf8AxQ0QLj9l2u3PFGi5 J0AUTO4ZWVkjFwI/awnVbJklp8zR6nNdoOi1+4OfIyLA3UkyP+eR9MDLyH4+n4rN7l 3JsTPYhoyNoo1osAAgkyZoQBBjtDGNsABSwsm4OBvl3WqKFw8V Q7cTPICb1K6bCb+057bmRxI8G+Vv5IM7J7cMzuMMjKtxsL1ng+ WtdrfDj8k2fDEktT9RoPFTdgyMybFnhymlsmPIWCoo7zea/wA1fjjH3TG/oaZD4u8rf6oM/MwXfYnChH/cZI2tpo1oILnO5BTS4jcPspxg6oYwRlx4l7gD+abNkZkP8igiD K4uRHs3EWq3c80PNT98Lz2zI9n1sAeOPocHH8kF6T2oI3zvoGx tJJOgAWdjdyzZ434WK+PLydzg/LaKY0UZ03cC7kL14qjCe6d2jx8qST7aCZ5hMDAfPC9p3vcXeFv mt9v2+LGIMaNsUY+lg2iqBsUEGBitxoQA1t3ECm959Tj4rG7gw Txe26ge07o3dOS05pC6pWTlgjJjcNGtNhzKDEcxzSW9dOSjeyv CpWg6EipIPm1TG4zJYQ8ShpdWjOIpzQZorpeo1S7r0/BTOic2R0RO4sv4qN0RGuh06IGkAi4+SQsB9JTmRSGoaLDVNLZB o34IIzY31SGt+qcWudYginEp8WM+V5aCGkCvmtZBC0loIHHRLV zWhtatNwP7k7YbkAkCyaWuA0QLusDXdXVvKibuqAOCW9AKJCHG pIp4IE3EnVSM18Uzbx5qSNrTShFeSCPJ8xa8cLFRkBXJICY3UF xengqLSgdZCVJYoFGvwKEDWvihBfq4Eq1DLajrhQubcpQKeKC+ 11eCX6uqgjkN68lKHg62CB9OqbtN0tQRbVKAL9OKCEt4lIWjwP BTHpdMua6IIHMbTa4VrrxqqeR2+OQ7mUZXQcFoknlU8023jewK DnJ8eSF217aHh1UVF00kTZWlj27h11HgszI7W5oLofO0fSfUgz QSpGyEKNzS11CKEcEINbCyWtcKrrMTOx2Y23ZX/pxxgVc7gAP6rz9ry01Gqvwdwkj0cUHSzz+w2WaUh2VNQPI9LGN 9Mbeg/Erl8qYySErWw55ZpKhoeT+u4V92I9rdwZHuN/TU/BBV7AA57QruB/IO3QYQjyXlk8BcxzNpLnbSaU4KpDkGOaryGnQUG0KWXC7V9wMy ZlZnHc6Kv7e7mQg18CRxgOTKNkmW73Sw6tZ6WN/8oUE/dMbA7sW5TiyGeBhY+lWh7HOqLeKqZHcXPfVvpJpXl1SZEGB3GO Nkwe4xV2vaaOvqONkF6HucPccr3sepxcIGkhFN88nltX9La/NQZGa6KTXVPbJjY2K3HxW7Im8NTu4knmqbml7qkUDdK8UGjFnl woaHboeVuClZIXm6yIhtJaNAVpREUoEErtDVUMgOcSWj0iw0V1 548lTdqb3N6IK72RucPajfvcLkmjWlMlx4qguFHdPKrjhVhBdc 6UVfKldI1u8ANYNQgqNhYw7hcm1SkGL7ztguTf4BMdlRA7dbrd w4RFG2QjzOFa8uSCt7GOGgsZtcKNodSnxNjaHRytaXtcSKjVpV pxaXbgATr8eSrylhFCLc/qB5IKT4GGocPKa1GvyVb2I2uqBcWvyV2R/wpoqz38K2HBBC+MbacOCidG39J81gpHvHja3RQSTSODWVG1mhH IoGlmulkwhtRavOqYXkmqYXkcxzQRFoLya1CXaNRqEri0G16pC 6p5INLGq6FpPq0JWdnQtgnGyzXjcPFXcGStWG9L1UfdG1Y1+ha aU8UFDh1QkaapTbRAo/xQkH4oQam66eBx4KpuuVIJCgmJpYJzZS2xUJk5JhcTrogutktY klTNfp4XWe15bpopGyGljoguAt4IrVV2v4fJODiTQXPJA+poUC 6QDdoKg8VdxcR70FUV+CdQV1oeauSwNG4DVho7xpVUzZ+uiCvl YUWRXc3a86PAv8Vi5WDPjXcKs4PHpXS2PG56qdkHuVturq0+k/BBxNEopVdB3DsrWVfDbmz/BY0WNJLkCEeQk+YnRo5lBt9mkG6gNHEEA/pKtYfb8nGfBLkTh7Yo5GlgOjpHVpXiDWqotdFCBDBeNh80o1kK sNmL6tcbfTXqgjzA0ybxel9qiD33c47nH0jknD3C+lKtJo086c VKxlASBvcL7edEA3cRU05lvJTta/aBuLWm9uKYIRZ7T+9IauI9LRyV2KMEmgqOJQOjYSKUoRwU7I3V cdQeCljjoAGtoeZUzY3DQ3QZFaPcBzuFcxnW5dFQlDi99D5q6h WMZzqDfrzQWJn0BPBZs+UBdvgOid3CdzWNAN3G4WY4ucT1QXfu BJIwR2eRQ1Nq81E/JsWSUfwdRVS3ibJtxpZBIY4j5mGhBFWFdScqNjWkNDmFoaG/DVco1jnHQkrQhlnLqSNO0CgogvvnFjSlNQqkuTQGvqOilMLXgC R9To1rdE3ZA3Ru4eNxTmgqyTAN13V5clXD5JBVjC7qtEGJpq1o aOPFIJw02tTSmiDLfHl0q6IgdFXNQaGo8bLZOZQEbiDxHNQS5L HuBlYHtIpyogzNx8U4Nc8HpxU0pxXCjGFr+hqowaODK7DbwQQu aWnzDQos91Q0NbwBVgkFzg4gg6lNbEyhLnht7A6lBJCPaG5t3c eRUPdZCfaA0eNxPVWIoyA4uuw8lR7iXGSMONaN8v+Xggrs/BPooWkjwUoIpVAorXr/wQkBFb3sadEIJi658UoeozqUDVBMHhODlBVSNNkEwJTgaEkiyj aVNGwuKCbEyYHSGORu1lKbz6vgnbcVs/uNJcWVDdp9VeaY7HIu5taJsYJdtHwQXcWNz5CHC9bcVrZbn48E cEA3ZGQaMYDc04nk39R5W4qvCYsSD35AXOJDWMHrkedGtUke/H35WUQ7NmFDT0xR8ImdOfMoFyAzGgbC124tqXvOr3m7nfErJc6 pKdkZJkdVRs8xsgsY7C59FqTTMwoGu275XkBrOJrYAdSbD56BQ 4kcUMLsiYhkTBuc48KJ8T3SyDuGU3YAKYcDtY2H/8jv7nfgEEGc0xQhsjgZT5pCNN7rmnQLDc9m0tZeQn9wnVXu6ZM gY4moL7NWfgYzngUvTX/Mgk9ssY3g36aeorTxO3umbV31D5BSw9skMgOotTor2bvhZFh4w DsnI0aODRq9/Jg489EFR+JG4ml3ReQU9IIChELgSa1NVpyRsgjZjRO9I8zj6id XOPUlV2sbuJa3aOLev6kEccJBNvgFbjYG2p4JWMFOqssirSyBg byU7YxsLj5WgElx0AUkeNe4WdmOOZmnFYf+1xv/kuB8vP2/8AM7jyb4oKUsYDA8aOFRXWhULXAFT5+QC40Ios8S0trxQR5chM 1NQBZQ7iRwCUh8ri4aV16J7Y443gSeaunigbHA+UkiwH1HRTx4 kdaOdTx4+CV7XtY9wswENaBxcozI5xAeWtH0g8AgtD2owQylOq Z77d2xzqNpqFXkljaRSteaj96O9zU80FwOjoNpLn8SFEXGpfXa DYqJs0dqOLXDipWuxyDUbidSUDHue0VcaVGnRRGQkUrbmFM6Fj iHfAXSOhaRZBXc+raOd6fSo9BWla81aMYJFhZHtBx04VQQMxZJ KbQaE8LFGRiTQnzNPxurrHhtGg+Ua20Tt4eSN1Rz5oMsRlhG87 Ab1N6qRgaRWlSDRtuCsT4xB3sbUEVomMhewMc5vlPpI/qgkA2N3E+WlKcSVlZ0bmz7XatAstWXa1jqaNuDxryWdmNf8AcO dJ6nAEjiEFLanigTqBFBdAg1+aEopX5oQK7UptE4m5SBAoCc2y bYIqK6oJmmhHJa3bw0kVWMDfVXIJyy9+iC/BJJkY0j5mbCJHNYKUO0c/BGJEHzKCTLfJQfNaXaYi54dTigubYaiceZ0G6NldGu+ojrwWPm ZRkk2lwaCbOKt47nf7aXPNC+SV3j+45ZTofdkAN2tNWg8EDdwL yNCPpOqv4LNzhW55KP7J95SNz3avOpV/t0R3gdUFqXH9yRrpqfbQAObF/wBSb9TujeA5rP7hmbybk04K5HI6TCdL+uSX8Hlo/JYWQXe46lupQVJnSmrQ4uvavIrc7NH5huFCKVHJYLzuZv3U2Gg +K6XtEZAb/wCCUFnEfl9tjypMse5JPOftIGmpkLhbbyHPlRWcSCWCR8s7hJn zjdI4elrRpGz+1v4qf9qR4yqbpIw6JhOjb+Yt8aKB26V2tvxQM 80skkgbqAGjw1KT2w3TXiVZLAJ8aBtg7fI7/LEP8XJs7aO5GunAoI2cyrErJ34UzManvuY4R1NBuIVRhaJHhhO 3keCvxytijdM70sFT8EFBuRnQ4ON22N1e4mIe9I7zDGj/AFv68G8yqGZkQ4eMMaGuxtak+t7z6nuPElaOfJHiiUxj9yY75X H1E0oB4NFguPzp3yONeKBh7g7eWuuw/MKZk249OHNZbW7n9VpxN2tAaLczqgnM7tntVAHA8kOlj2tDTue 3V3XoodoOtypGxN4CvPogJXvlcKk14lKzG3G9Seatx41gSLHSv NXYYWNIa7U6U0QZzMB+tCQrLe3SP+kWGq1WyM42LbfFTseOVDx CDAd254AIbuJ1aoz25xo4Ahpt8V0jhE91SKHmE32W12soSBW6D mXYc0biAdEtJw0UNvqPFa8sQkcQQXMOu2xB+KrGHY4NFXX04bU Ge5z7kMLo2n1cb80z3XA+V1OHWi1JGR0OrWjWn9VUmDa1a0E8H lBVcKCzqnW3BPDZgfccR5r04qEbd5LrbLkDin+64jcQepQXYsh rmmtjxKDjGoewkNdfbWyy2uLTzBV2DIpRtzTQIJGtaxzyakv+n 6WkLIlLnyOe81c43K2i5kpI9ApR7uI3KhlYvtlxiPuRtsTxCDP LU0+PwUpHHgbqu+S9kEjabjXkaIUbWPNSTSgJA4lCB51PiiyQ6 m3FLdA0300QAKUSkFArWqB7G1K08fBfI2tyFBhY/uPFVu52RjdtxoA8F3uSMMjRctha7zH46IIcftTt1CCpZe9YmBk DDx4nZOR6TsIAEnBvW+q08zLeMKN0DduRl0ZACLgyfUf8rbqr7 Pb+3MayGNplZrM4B0jnHV243ugbJB7WNHji7mN8x5uN3fiU3Cw Hl1XNqCpYpA8OkcKhgLvgLqbNkfgdmklaKyNZU/5pDf8ANBnY8OTL3PKn3VwWj24qHyPc2np8L1WjjNZFuleQ1jal xNgAFNiyR5eBBNC324ntG1n6aWoqmRHj5s7e3FxLI/3coNNLD0RuPU3+CBsM2Ph9mjmyAWxPdUOH/vvJB+Rqqmd20tq9oqNRTRaHf4oJ+1mB3rc5rcZo/wCrWjQB4fgm9w7ji9sfjwZQLoZIyNzRu2uZtGiDmjj/ALgL21rw6rqsGIY2OZ5qNZG0veTwDRVZcnff4/u9wb3EaNDCPzopMfJzO+OLhEcftcAL9p9U8jBVrSeVfgg1+2wk 9tx3UIc9m91echL/AOqkiY0TGIepoDjyo6tPyVX+Pdybmdva6ntx4zGxyOdYb2DzGv KlFY7ZO3K+4zR/y55NsJPGKEbA74mpQVO64+ce79tkxCWM88crxQgMs5wIPMBX8y Mn/FUsjuhj/kUGE1m/dGA08GbyXPd/5WhNm/kvboMrIxc0uZJDIQ0hpe1zKCmiCVrCbG44FL3NzI8aKA+vJmij DRxG4Od+AVCf+XdoibXGZJPIdG7dja9SVUyJs1kDO9dxbR/vR+1ji3tQV3HXi5Bq9wxnPJGteK5nJxgG7xoa/gaLp5+5Mj7b95IKGRtYo/qc5/obTmsbMYI4I4T6mNAcf7qX/FBhwRecnirjdaDQqOm24Sk00QKRRysxHaK00v4qs5wIryT2yeS o1GoQXhktaA43aeHKqlbKBShq06nks+CVzWSMIDhJc19Q8EkUp BoL/kg1XS0N/h1HNWIp3UBB38D4LI94taDwpp8VJBktdC73ARJuq2mlEG17zS0 GtRevQoMtbk7RSleiz/fdx14041SCU3bWorXagndKx7BQ2Jpb1KMv2uDa0a803nQKm9+1 9hqfkkMgHlJ3cacEEpbGa7qvNxQWHiq0jqv21ApwS5OQ+jWtp5 rGiSPFx3Ru91/7hNWmuiBhiAua39XilFW+V1wdClibK3cyQhzeBqnkBoo4VY7jy KCtLHTRQh2w1JurkjNgAJqDoVUd5XdUE+M+Zr3uY8bJRSSvEck/Ia2LGk2k7RevNVoHNJLXtJB0pYBTzs24T2NO4u0rr4IM2Jj5In y8dT4KrtJNhqp4yfb9u4c2xBTQ06k20CB9Gg9SCPwQpmubQuFr UPW3BCCsT5ilCKXPilogSiexpJtbqUABSNFeFaINDBc1jxetOK 34cbtr8eV2QA8SUdPJK4moZcX4AcguWjkpShotKLKAaA6jgCCA b+YaFBre5ulOdKCwNaWYkR1aw+qRw4F34BY+TM58tSfgp3zSzm lyRqmOwpPWQaoLXuCLt08pFWsaD8Nwr+C18vPwo8J00rmSRPb5 WVDvd3aNA41WRjmN8EmPN/y5WljuBAKp4HYIMTIGRPMJ/b80TAKCvN1eSDciIw8KHGdRrmsDTS1C7X5VWfFJj4oezHaGBxJ cakuc7mSblV8vIMjydxcDbwVTfa+un/FBpHOb7zJNofO0UjJvtDtaJ+ZJ2/PY2HMZvewk7mna5pOtwsV0wgBDfNMfr/T/AHKiclws066u5oN6LA7FA5pZCZn1t7jtzfiLBbOP3SJzNjGtDW +XaBRopyC4iPJAk/cJ9sihPEdQtHt7ixtiSxx8hIoSOaDpWnt7MR2I2Jrccnc6ME7S a1NbqV2aGsaWtDYrAUsGhY2+tRwOo6JWzvjxm4jWGR73H94+kR nn1CDYjdjfdDLdGDkBntiT6gzkqXcO29kzZTkZDXMldTc5jtpd S1xcKs+RwAo6orQE8PFUZ8oyuZt8wZXxcUGlBB2bBPuY0Dd40e 8+44eG7RLldzxsiIw5DBJE6hLT/aarFfMSDqK69FQlkcXm/QIOiye54z3Mk9tpfEKRnXZXkNFQnldIb3JuVn47XOu7QH5qWpL idKoHO0SEAhIgFA0a0QHUNUpF6JpQSbi1wP4+KR1jUceSZW3RJ W3ggssduH9FNEaVA0pobKlG7zBSF+1xPHhVBcc4hwpagsla8l1 j4qqJGPjaLiWtSfpormIyOR9vO7/0oGuoRvPloK04lFQ4hkY4bjIdG9FpSw4gyWYrj/3MjN4a7S3AKLJxxjRGlPMKkdUGe8D3KgU5jimOxmO80btruSIW SSOLgK3oSr7cObg2vUIM8CSP1ig6qeNwe0g+k/grb8KUBtTUO+lUntdEXbBUA3CB8LmslDJbsdZrlXzYhFMWDTVp 6J5e1zaOsDp0U2Wz3cRkv1R2cf7UGfFqd1gL15K6QZsZ7dtKUc 1/FUJNxG1vx6rVxmSOx3h58zxQN/TRBiysa+7h5uY1UTP2j5xubT1clZcDfnoVA8EVprxQOErB5Wkb TqaeaiFCA3du4oQKRcjUVSX14JHMyN5pQiuiVwLHGM3eNSNLoF/qgOdw4FJSo8Eg8tz8EEuRKHx7gwbtKCyja57KVN9VYZG2SMMBo 4nRan+24csTWCWr3C4pdpCB/aJNzm18xPA8SpMSXu8kuOcppZARMZCeI3eUHw4dFNidsigq4yF xbSlFH3CabGe6Ius5u5qCDKkDZberRvLaOJURnfru6WKotyXSk k6i3zUtmmrTr8kEpNa7rGtQoJcgj0Ghv4JJ5NkR81CbW5qlGyW Z23hzKBkkxNb6/Mp0WNNNRwG0GwqrkGLExwc7zkKXJfSFz2DzV2xjk5BRe3Hidsr 7kgsSfTXorMTpWOjO01A8zToOqWDEji80nme258SrDnNo4uNK0 p4IJxM7Rnmt5ufwUrZHEVbo31MPFVIJNsrZI6Nkj9JeOFOPNSB 79hcRWUmp+KCeeQeyQ0UJVH0gEWLTUKaR+8bRXaLkdVUmk22rW uhQMnfQGhudVWHmcAONk17yTSqlxW1lFkF4M2RBo+J6phCnkoQ BoojogYQkNwnJqBCmpaqSOIvNgghSK2/Gc2lbdeSqvDg4gX680DmNqbkNATpHRizfMeaiLCNVaghBIAGqC FsTj5nGnILX7U6NhAIvVVpcZwFaW4KBkpidZBdnw8uX+TMyJP8 AkCkjJB6dkY9PjVW+8zNoAOIVE9xk2UJsjLf7gjdrVqA7blx48 jmzf8t/EcCr7u5MBLInbxwNKLEoRoreJA97gGhBogTTgOswHUg8UfZNBM O4e8W7y36tum5aWFjRRMc+VzQ2K772bS/mXP7sqf8AlwdQtY0Vaa+V0AbqCNQUEeTCYiWlWMdgkwJGnUivy T+509x3JQ4zx7LzSgA8wQUWgC5VzHnALQSqDXA7mHykXCnxoi5 wcbHgEEOQAJpALCtlWkH4q3MQZ3k81WfdBALHRCWnmohA0gbii iU6lFECaaIOlEpTSUCxSPhkEjNRcVWnhZ0TbyWkruLv6LKrZPq AR4IOojy4HAu3i5qW11Wf3bLimayKHzyDV3ADxWS0nwqLKQejc at/TazzyQLiwtYL+Z2pPBTPc3bVxs38VFutfQXofSqxnEknn2gcWt FAUEga7IdvcaMBsFcoG0oKDiFGwgENA2jXbrZOJNAWioJsgea1 A0PTikfI0m4rS5t8kgeQ0voAxjgKnX4Jj5NrHSV9WiCZsjTdtT 0dqq0xdLRjTZpo4jSqgysl7i2Nr97WioeBqVZ7awmN8UgpuO6v NBZlaDG3a6jmD1H6lGyao3EXGqWVjYpdrfQB5a6sJ/NRtYGupurfzEIJXOG2pdfpzVCV9DX6hxU+RMHONGhoFrceqovc SUCC58Vfw2H3BQaKrCwuK6DtuCHAyOIa0XLjYAIKzmutayaWji F0EmBC0sYXtD5P+W2t3UvbmszKxzGTbRBmPYW6XCjrVWX12gkW d6TzTYcdzzYVQQAEkDRbnbcVpJOrRepUUfb7ttc6V6K/kj7PtOTLWjthDT1dZBA9ofhifUSkub0bWgCwJR511EsQ/wBrgDDuaI2+bnZczI3zlA0Ara7bjF+00sVkNbpxXTdmZ+3uJsL/ACQRhjZnZQYasgcI6cnAVcsafGdvNAt7sbQ7Be9xqciWR4rZxG 6g/JOzIGRGJrab5pA0A8tXfgg5WSNzTRT+4BDEXG1CPxVvujC0kAU pyS9oiZNG9sgDgw2aeqCqz9wgMFRzXRdux9jDIW1LQSBzKMbtU G+rfLf4K326WJ7spwPlhlMQ5ftj/FBw8OZ3B2N3SQNc5sxAmsfIS65Pwsun7G18XZYJJgDJtcI3U8w icagVWzHHiFsrGRNAmJMoAs8u1LlVE2JkwuZiPa4QHY5rfpI4U QYGWS834JrWGKKWps8CyuyQUcTxOoVbJBAEYFjr4IKIYfTavGy sMJY0uOo4pjWSPc5rbCKlXcbpk7i2sbXbhzQVjcknXVROuVOdT 0ULtaIIKeZCfbchBBW5RVIfUfFFkBqkKUUSGlLIE8dE6mqYetg gOHOyCZrgD5vSNfFKHO01A4clGHANpQEu4nh4JanifCiB0l27W kVOpKYzz7Io4x5TVzhcuKSa8daWrqnY7drQbgnlyQWbAtqRtNw OLfFSVYGnbUOJo482qu0tN6Ud/RSAjZQCpd9ddAgkD42O9yRlmtLWDpzPVUaPn2taBtb6vDmnSyE u2N9IvTqponMYwEVqLEgc+aCSPHBHqBcPSXUoRyCmx6h+5vlp5 SK6FMja0BrpW72cG8jz+CVjfMCCRUnZT80FjJbuG+oq2xVH3PU p82WgDQa2uVnFxQD3VKa2NzjZILuAW7hYLPaMkho0CrjyCCljR hrm7hat1r91lfD2FwhB/dcGPcBow8/FSTduLWB7LtIqCNDVSYbne0YZWh7HWcxwq0jwQYTndxmn7TC4O a5ob7LzXzVdWvwC6TvMbmkkCvUK6Jg5zD7baxjyGl2Wp5eSifj z5DvNXaeCDmRvcQy7qaDgKrWxsePGiORlPEcLNXH8lNLN2ft0/t5EoEobuIF6dLcVVDP99Bnn3Qdsid+1GLOlcNXO6IJ8GeXLyX5 pqzBYNmMxw2l5Pqen9+d7nZZy29KV+arZec0FsMI2sYNrWjgAr bJGM7ZK+doewjbsP1F1gEGd/G3Zc/bpvee58LSGQtdelNaKHJwnlxIC6PBxGY2HHjtFA0XH9xuVg917 q7H71Djx/wDJbRszP1GQ/wBEGd$$$4aulwXexhyzOttYaeNLKDI7f/3HlFqqLu/dIO2RwwNHuTtIkMf00Gm9BSg7N3WDLwJ5pR5ngNjBvG01eRT81 u54D+79vjJPl9yTaOjaAqn2NmflSnufcHHcQWY8ZG0MY7UgdVd keH/yCBlKbMd5rz3OCDP7niySSnaCoIcbJgYRHVria1C2u5PzrRdvj Y+YDc90npa3gPEqDs+Rl5cckmZE2IxuMY2/U5lnH5oJe1nIJPuuJI0Uf8dic/Bmc8193Ild19VLrRY1kMEsp0a1xt4Lj2fyOTtsGNhYYY/YN2Q9wrufIdzgPBB12d7mPgTvhaXzCN2xo1NuC5L+He8zPyIng tDoquaRS9RT81rz1kzMfvT8xseMx21kJNKREUPHUlT4DzJJld0 LNgyyGwilHGKOwcf8yB0jd0tKaKM48T5HxhzXSsALmA+ZoOlQr kBBc6V4oGAu+XNcj2LImyv5G6fdT3C9zxzZyQXsuSXAdJOxtY3 0Y8nRp4FUGlw2ncJGSjcHDWvVbXcXyMbJBRj4pHbiH8xyWM1gj DiwBrSfQOCBjqUPPVRfuSzCGFu6Z4q2poDTgpjUAX0P4KKShNf 03aRYhBC33TKYyw+6Le3x3cAhP3O3bqku/X9SEFWo3FCRzq2oBfVCBwFE06gak6BOHzTZAQ4PHD4IEkZU01o o9ra6ebqpXOftIFw6/X5qIHmgsGFjYHSNLnFhG6vCvJRh7Slc4fbvIftqaFlfV1VZpNU Fp1HDaTavBSeUR0ofc3WP07FDZnqN6VATmvBptNf6IJa0O76tP BEjy0GtyQLBIHCpJoTp4qNznOsCbcf6IGCrnChqrYe6jm/SabqcwoIGNsH2c8Ej4Kx5doBuUEjCHEtBII0HM9FIJBG6t20Fw f6KEOBoQKU0CZIatJddxQV5ZS9xJNQTomAOe4AXJTQKmgV2Jgj Hl1OqBIYQx4LrniuiiLXdryQL/tu/Jc7LIQKNuVp9pz2Rgskuxwo4dCghwf5XPBA2CeETtYA0OrtdQc 9Vof8A7X2sAluNJupYeUCvzVKb+NY8zt+HkhrSfRJ9PxCB/D8io3ZMQbxIrWiCZ/8AMqMpFiNa/m51R+QVKT+Q977hJ7GOdhks1kQ81+uq0of4t22I1yMh0tD6W0Y CPxWtCzAwYj9hG2M0o5xu8/6igr4n8cwY$$$9xAmyJDvkkB8zXcg7VWJ9jYBBAA2KMbWtHILO zMzMZH7xALTx1oEyHML2N3ChIqOo5oK7sR3vbrm6n7/kHEwMRgFayh7m11Ed1fhdG43TO79sHcsaJjHiOSJ1Q5wrVp1CC x2TNmzcN2TNQB0j9g5MHA+Cyc7tEWRlY+fHITJkzirOGwXq3wp dbmKzEw8VmJGfKxtCeJJ1Ko9n7KMXIfkSTe8RUQi9GMcevFBq5 U0eNBJkyemJpcfgsTC7fAxn+6dwb7uXP5wx+kYPpFPBW+5/95lwdvbeNpE2V0jb6Wn/ADFUu75lXFo0FgEFqPuZlnArQclnd67lN2/vkGUGh7PaptrQua7VUMaXbICVr5uBF3nHjAeI8mKzXG7S08Cgr N/ksuT/ANthRFuXlyUMrqHYw2bt8AuiMP2scGPH6Wilf1cz8SqPZP4/j9rcciV4nySKNIHlZXlXitExl8u5zrDSvBAzuJeccYUZIfmHa5 w//HF9bq8LLB7r3Ds2OYO2wY7Z44nNMhYA53l+gHiSdVpZ3bO7dwc WPy48fFuNkQcXkf3G1UYfau2drIMI93IGk0l/kNAgz8P+KRPd93nkwse4vbhtNdrSahrnFbOVlsDQxhDGNFAOAC hyJny1/cIrqOSznQQ1a5ziSOfFBuYJq0kjy046UWV2yDCHc8vKwmBuNC3 2g4el8pO55HgpZ2SZELcdk32+M4fuuZ/zXD9LTwUb5cXDxxiYrdkbeHFx5koKufNueePRZ1P/AB0Ur3b3F3HkmEgjkeKBhafcAA4UFeahlaGyAAh9dS3SvJSuLa 1umUqOXQIIxr/RCW9enTVCCidT4pRqmH1HxSk0BpqglaCT5Wlxp6Qo3vmaNzoy1 tdSFawntbADUB+65+pTOnJJFQRwDtPkgyxI08C2vySFteKnmZG 0skB3l13tIoGH9Kge7zmlL3oNECCMVupGhouBUjgmg1TggGhtS S3fyHAJabnl7qA8miyQVFOARXTx04IJAb0A8E8OI1Fuihb7kkw jhaXucaNaOalfWKQxSAskZZ7DzQKJBHci3McfFOlGQ2L7h0Xt4 7vK09eiZWxHApdrSaVPl0BNvkgkDrAkUtzTXOq0lNqbghKdtKI Ionxted/DRSmUv9At+o8VGImV3DzdFIDfVAVY0008VC8ujNWmyl8t63Cie w6g241QSw58zbBxsrzO7ykAE6LHaGhxqpIwC6gQbLM2R/FWWTOtU68FTxcN7gCArRYWGhHxQXI3AXF9w2lh9JVE9vm90mM7 G8OXgrLDx1H5qdrq0HAoMxk8kT9jxtINxwPgtPHzqilUmRjxZD Nps9o8pGoWH7j4ZNrrOadEHSgtk01UxyftYvKwyzyeWKMfU7ry HMrDxe4x7gHGlTqVpyZ8bW1DhWmqCRkf2sUjpX+5l5B3TycK8G t/tbwWJls9wnirEuW6Stx8VAZhSgQVGY7q6rcwAIxU8FnNeKg8Dw 42RJ3NrRtaKga9UHQOyqWJvwCg+/aK1O0i3Vc67NlcPKaE/SENiyHgOBoAeKDpB3EO8oIDqac1FVxPmtS/gsvEhcZD7ztbtob7lrBoI+HHWyBHB22vHgenJZbMuCWRwD27ga AONKrRkcXP2DQC3iqk0OI4AewwX3bhX1IEfO8Hb005eBVaZ3um zqBvEp7i1rNL1/Doow8Bxa1gIQR+5+qgpxCSoPUU1SOJBdbW9UA0vxKBLWFbH5Jh Nq8rJ24h11GXGg6FAlRupXghM3ecckIKR1PigFIdT4oCBzfI6r fiOamM267hR3IaKEJQUCOLienIqPY51/krDWl3Cqecd4AI1HFBWbQCicEFtDdIUC1rS/zUj43xSOjkFHgXHKqj114IuSSaknUlBNDPNA5roPJI27X9UyQy TSunmeXyPO5zuZSA0NQkFaGmqB45aVS634pnqe3bUNAG7dz6LS xsMPAkdZtCR06lBHBjOkNdeSfNhvY2tlsQY7YmWoHEeU6ipFiq DY3Y+C2GV26RpduvX1HRBkmoN7HolrXpRDzV1eCaSA24sfmgKj l0SnUIrx4ngkNutUET2XU2G0e4KpWs3GgGqsw4Utatag058jPj rHiRl0f27nFwH11pUdWpM6cshjMhpLsaZKfqpdQfdzws2gkUWV l5b5D5igvQ9xaLE1KuR5rHG2i5cm9U9s0g0JQdaJwTY0FNVRz4 xK8OaNrgPVzWMzNlb1VuPPDrPJFNKBArsWUakEnghsOQ6o5cUr MthFCadeq1O3sEz22DhxQZjoJ2ipBsnRCbyyOADK8eK6CMNyM7 Lwwy2KGndzLtQqk+Id211C1pqBogypZGySO2tIJsKcFF9vnMpR ocAtkxtYAdgBPPgntJcaCiDKggyxIA6E9aLRDDGxu4Fu40aKXJ otSBrIYvcmdsYwFzidABzTCZ3t/3KaOjJAWYkH1Nh1L3Dm/8kHO5ORscNpNWmq3PerjsmbpIKjx4hZuZjYuZKPZftdSrzwDuS TBbNA9uLO4bCN0TuHgUFsu2Ec9U17gNwFgLgpk73e4HM5+bwSP O4VJuOI5IGu8xrpQalMJAHlsDx5pHPBpzTK04/FBG8gaVHByj3HSt0rzXSx4eChApb8UDy+39EwuPBNOtfqTaoHX qhMrdCCsTcoSHU+KEDqpdNUxOBQX8Bgc8VWiC2TIyMcMo2FrTu 6u1WRiyljwugjeXxEmgqACfyQc9lN2vICg43V/OiLXGuqrQwOkNggibUXGqAKLWh7XI4AkKV/bHkUArtsfFBiCqK1WjJ29zATS/NUnxlp00QNYfMFtRFsuHLA1+x8jdu5Y1HclZgMpI2oNdz/ax4oWGvttDd3VoWdM+U1Lq1JWrHBFDjnIynBkY1J4nkBxKhnjL oWyOZ7W+7WH1BvDd1QYp15oprX0jVXY8N0psE6bAfGLg0QUa1B NLlNIpcqUREuIvdWPsXFtaEoIcVu1zA43ddv8AxW5AzIkz8ZsY/wC22P8AddwJ5H+iw/ZkjcaNqOYXRdnEriK6ckBn4TDIYmipazeelTQLlczHLXkLsY87 Ff3TLh3Bz3CKOMfrpu3bedCbrH7nC0SnxQc8ISnfbhXxEniE10 QUGwN0IKkbiNJBGnFXQzonCMXtXmgrNxISa0rRb3Z2RRyC3VZg jvYacFdw2ybhQIJ8Fvefu4JshuyJzpjM7i5ujWu6D6UubKPcqD YFXXve1m0m9KgcaLHyHEk8+SBXPDqbjVXsLH3OqdFmMBc7XlZb cbYxB7clQ2YiKgsfPr+CCM0z3BzrdtgNW/8A+mRvH/IPxKc/uU8Q2xPBrWlRcDlVM7hke0z24gGtaAGtFhQcFiunJvbW9UFh0j TK6VrAwvp5W6dSmve0t2k1oagDgqbsoV21qDoRoE7eQb8boJnk uBoa8uvRR0LfLXXVM3NIdUG/pINNpTd5FufFA90jRS3mJ2tpxPJRGTzOZQtcDQsOoI1BQ6lgfE Hl1TXyve+r3F7j9R9RA6oFc4kipsNFCARWprySufb8k0urcfBA G1q2TT+KaXg/1SONEDgboUYN/mhBCdShI7U+KOBKBUt+CRSws3vAQXMLEMsjdoJ5rpnYRjix2aG SVgI6Crj+SrYzYsDt8uY+lWN8gPF5s0KXJ7pjNxsHLBc6BktHP odREQa/EoKvccF7nkAKft3bgxpkkFA0EmthZahk9/CimLNkmQGBo4tMn+AUHd8zHxGY8czSYJpNsgH6Git+laVQR/x45cuK+XLFnvJhBF9n+HJTRZEUGB9xKC8ySP2MAq97nyODWtC0 NwrQcrLloc+OfHxIced0edEXxthDA873kjdudYUHHxQaTcLJkD sjLAZJJZkDbtiZ1PFx4qEdnbJuNR5fVfTjdbTHNaGse/eWN8zzqaC5Kye24k4yu4nJeDFkhrg5p+mQO+RDUFJnbYp4mzwH fE/QhXMHtbN55MNHeOqm7GyPE7Tue/8AZDpHh509vcaO+ICnxDNL26SZp9uTJEkrHOsGb67CfAUQVXSR/wC7MjmxpHbTsxCQPZG0VfLrc/kq/c98kxpcJ/aWfZ9vbJK/3JpAQ1xNQ2LcaBteB1Rl5ceLCzKe3fH7gbIBrtcDoghfFmR4Dn YjCZyWgUFSAXXKmhx86VuU7MbtPukRN1AbT6eilj/kfZGs3Nkc3+3Y7coZv5bgNo3HjknedBTYK/ifwQJB2ujy9/la25JsAArGEz7txna0sxGgti3CjpX8X/5eSifFmZDY5+4S+1ETudgNFG0HpD3anqFahzvclAGnJBTmw4pc mSKN/wC5DtMjBwD7gq1NjzQ4L/t6cPde53tftC7vNQ0SYeLGzvuZNG7c18bPcFa7ZHmu35CqtZLm vm9oisUFHvHB0jvQD4a/JBn4+JA10Hc5YvtpWRGOPGBq1ouGvvfQqpM1+RIaCtPxqrOTJL PLt1CsOfh9tx2yZcntuf5Y7bnV57eiCi3tjuRUsmLDC6Jkztrp 3bIh+pys9mga+SXLilldhOJbAyVxO8/XLfmdEd0wmz917e/3LscT7NK+RvmL/CwCDPnwZIyQRropYO3nZVwpxJW5kTwRiaSVo2Y7N73eNTRUJzB 3TAwztLIsmVu5mh2tDi4V+CCCPAD9rhcOuD0KJe44Hb524jWuy MtxDRHHSzzo1xK1M+c42N+wB78hEWO3+91h8Gi/wWaMLt3btsgb7uW2pdkPJLy92pQBikga+TKkEmXNT3KehjRoxn QfiqgxnSuJZUgp4kdkyg1rdT5uX2qBhwp5XiYjc5kVd7v0s3DQ koK4wnRuFRorsrdr8I/+8f8A+t6s4GE+HEb93I6SWm95ea7BT01/tCqt7hhZ+TE3EcXtxt8kjqFoHl9tovrWqCh3byykVqOY6rGc1r m7TdpFDTVaPcXgyGlxW4WaaUQAa2oJvtFABpbRO3HU6jXwTCeA 5pDSttOKB+74hJu41qmE0FaVadEhcOSBznU61NAmbpAXMfZwNx wp0TSeA+J4JC42JNuHPogUmoqCmEjXggnn8VHVpJDq7eHRA4m1 NAL/ABTSTWyTbT0mo4oogUV08UIAPDkaoQRHU+KRITc+KKoHK1iOAk bXieOiqVShxCDrIZMZzz9y4yhjS1sdaRt3jaSANTTipz/tM2JHgOYfYjILRXzVHGvVciJ3jipIcl4eCSg7ueeJkuE0ECN7y 1vAVEZ2hR94jx5oI4JWh00kjRAD6g6vmcOgbqsWUN7j2/2A8MlY4PicdNwtRGDifY7srLmE2UQWx+YvDAdTU8UGhl9x9qby nQqjjvwoJ35MEdJ5K1dWobu12jhVUXuORKaHVaGJiRue6MOBfH QvbxG7RBLHlybi51wdfAp0c3b4cP7MNIhJq8bjV/Rx1ooJ3PZnjGDf2faL3OI+qvArFzXuDzQoOiyO4YeRGyGRtYWE ERA0YdugcBqByRldyx8iERPH7Y1Y07WuHI04dFyfuv5pfcdzQb GV3EvIANGiwA5KbGy4JoTBktEkTtWlYVSU9r6GldOSDeb2v+P+ otkt9O+35KZk3bMK+HAxjwPWfM/5uXNnKm0DTtPFPEu8B1w2lD4oNKfuU01aOtW6MbIcw7zUcCQss tpUg0NNENkeRVwIYdSOB6oOv7ZkQxN9pg2hx3Ek1L3HVxJ1Kmw ZY8jIz4if3GTXHHZsa1p/Bc723IbC5zZxvLqFj6+n4KbP7VPl5ZzMGdrHSAe4C4xkEClQRz QbuQyLGc1jPNkznbCzj1eejRdQ53a+35DjJll8z20DAHFoaxvD 48VUwsaLtzXPkl+4zJBR8pJIa39La3U2RmRwYr8uUVaCAGjiXH ggfJmmENijaGxMADA3QNHBS9ulxzM6WlZpbOkcau28GjkOizzL jZrJnwV2Qv2bv1ClahU8XIMMwBNgbIOlxJIcl+dC+jyJSyRh/RsaBVMbJj/eR40NGw4DC59PQxzhtY2vQVKwM7tORm5py8KdsZmA9wFxYQaUO moK3MPtmHg4bMWUh/uPBe51hLMdB16BAx8pmm+/fVsEYLcVp+ous6b46N6X4rDzMtz5Df8A0rcziMmMSQOD2XbVul WmhHwXPTYUoJJBN9UFrBn2u1o7gVch7f2yOZuXsdJkN8xe9xcH SfrI5rFxw4S0K15s7FwvbjnBLpI3vtw2Dyj/AFGyC5kZYyInQSOLGSWft1LOLa8KrPa7CwYpI8Nu0SGriTucaa CvJNynB+PHkRgtbK0PAPCqxpJCTqglnnL37ibqDcNK0THOTS69 UEm8U8U1xPwTN1rpN1UDjrawKTcmVKLEEHX6UDi4cdOCTVISf+ CECfmi+iEXQBCL80qRAClfmhA5+KEFZ3qPikSn1HxQgEVSJUC1 Sg0TUqCzFlPj0Ke/MkeKEqmlqg0sKcMfVy1IZoMeWbIa4l89K14beS5tryNE/wB51KVQbGR3NzqgFZUsrnE31URdVBKASgpElSgkBUkUjmSCRuo sRwVeqcHUQXXZLyLWb+lRsO1tOfBQh/m4i1QU4PI68/BBIZGs115BODmkWuHa04prJtjC2gdQ1a46hG434VuUEjTQ8aqd uY9raVpQ6jVVQ8EeCARqgtOyZJHVJvwW3jzRyYE0cjBN5CRGfq c27fxXNk6H8QrUWS6LSwQbEU7W9qa58bYp56yS7RTc423EcKhY Mkh37gp58tz7VqqR1qUF/HzXscLrVlLO4R47XzGMQSCQ01dTl1XNioPRSsyHsGtkHYdrggw sT7cP9525zyf1F11k42fm5csDZodkUjZXPdSgIa6jf/Los6HuEjTrorMndnvbSqBkpazI8Cr+dM1+LjujhbNLvERJFaRS eofH8FgyTEvrVTx5r2Dbuog1e7TRBoiiADIwGtaNABYLnnEE1o pJ53SG5UB05IFJTSRxSElF0AKOdtkdtFPK4c03bR1AagceadSq KcaoEorWJiGesksrcfHjNHzPqRU/S1ou53QfFVqX/NdR27O/jTu2w4ncIT7sO479rjVzzUkOYaoOfzHwukbHi1bjxDaxz6b3k3 c91OfLgKKuP/AXWF/8Ib9Mjug93/FQu7j/ABKK8Pb3zEaF5oP/AFPKDmbV/orWP23uGTT7fGkkHMNO35my2HfyiOK2D2/Hx+TiA934BqSPJ/lPeDSKSQRH1Pb+xCB1cKf1QZOb23Lwdgymhj5NIw5r3/FrSaKSXtoxcV0ubIIsh4BgxBeU1+qT9A/Eq5JLgdnqMV4zu5/VlHzQwH/2wfU7qsOSR8j3SSOL3vNXOcaucepQINetD+SE0G/zQghPqKRK7U+KRAIQhAqEiVAqEiECoSIQOqlqmVRVBJVCZVKCg VCKpEDw91QSa7dEod8yo0VQShycXbRrXiFDVKDW2lUE7mvBB3C lKpQ4ltdTxCiD3UpWoQDQWsglc8N4/BKHVqQagpIpQ1mwgEg1a49Uzddzv1fJA+tktaqMn/6I3HTkgelOnRMLr1SbvkgfXqlqo6hOBrxogWv/ANeCK0TSbFtSW1rTqkvzQO4+KQgpEtbIClRVA/NIkqgfw68EtB8eSZVBJtyr8UC25q/23t8eU50uTMMXDip7kzubtGNHFxVZuO/KlDcdoc43Lidoa0aucTYAc1JnTxbY8THdvx8evn092V3rkp+A6 BBusze09iztmNH99FKwOkmeRva14qGstTqfGnBWv9y/i2Sx857Y9wZT3CyIUbu0rscuRgx8jJeWQMMj2tLy0XOxgqStTt vcs3sGW73YKiZjS+Jx2ksPma4G/NBou/kXYcf/AOF2tpeNHSBjaf8A3FZPcv5F3LuDSySQRQf9GLyMp14lbjv5Z2 WW83bNzuNWxO/EhR//ALT2vcG43aWGQkBtRG25sNGlBy0GNk5DgzHifK48GNLvyV/K7Ue3Yxkzy1uVKKQYoO57a6ySU0oNBxKv9w/lndhJJjQiPFbG4sPtNqfKaGhd/gudc6aeUuJdNM83N3vcfzQICd1eP/BCkOLO3K+0Laz7gzYKE73fT41NEIKztT4pEO1PikQKkQhAIQhA IQhAIQhAIQhAJUiEDktU1CByRJVKgKoqhIUDqpQVHVOBQPqlDq aWqmApaoHVoOqKpqKoHVRVJVDfVThzQOBS1TSQDRFUDqoqm1RV A+qK26plUVQOrzSVSVSVQPqiqbVJVBKJXtY5gcQx9NwBs6mlUw lNqiqDU7FmOxu4xj3/ALaKb9uaTlG7rw8eGqi7vmPy+4SyOl99rD7cUmm6KM0abc1n1R VA5XOzhv8AumM59mRvErzyZF+4f/tVGq029rkHbsfMimb7mU+SMxVDdsbBdznVsOdeiCLDgjzMmWfJ eYsWMmXIkF3Uc6zW/wBzjYfPgtLO7n2uHHid2OJ2JO/cyWUn94Rtpau51N3PWyzMueBkDMLFdviY7fNLSnvTUpUA/S0Wb8TxVFA4E7q1vc141QmjX4H8kIA7KnVJ5OqEIDydUeTqhCA 8nVHk6oQgPJ1R5OqEIE8nVHk6oQgXydUeTqhCA8nVJ5OqEIFGz qjydUIQHl6pfJ1QhAeTqjydUIQJ5OqBs6oQgXy9Uo29UIQL5eq PJ1QhAeXqg7ONUIQHl6pfL1QhAnl6pfL1QhAeXqjy9UIQJ5eqP L1QhAeXqjy9UIQHl6o8vVCECeTqjydUIQHl6o8nVCECeTqjydU IQKNlePFCEIP/2Q==

Reza29.4
04-17-2013, 14:27
من یه بازیکن ساختم تو PSG ولی اصلا من داخل بازی ها نیستم باید چیکار کنم که بزارنم تو بازی:daghon:[Only Registered And Activated Users Can See Links] h4nJy4wMzAuJz4+QUE+PkFBQUFBQUFBQUFBQUFBQQEUExMWGRY bFxcbGhYaFhohGh0dGiExISEkI$$$Pi0nJycnLT44OzMzMzs4Q UE+PkFBQUFBQUFBQUFBQUFBQUFB/8AAEQgB9AF3AwEiAAIRAQMRAf/EAIAAAAEFAQEAAAAAAAAAAAAAAAABAgMEBQYHAQEAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAEAABAwMCBAQEBQIEBAUEAwABAAIDESEEMRJBUWE FcSIyE4GRQhShsVIjBsFi0XKCFeEzUyTwkqJjNPGyQxZzs2QRA QAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD/2gAMAwEAAhEDEQA/AOIc41Nzqk3HmUO1PikQLuPMo3HmUiEC7jzKNx5lIhAu48yip5 lIhAtTzKNzuZSIQLuPMo3HmUiEC7jzKNx5lIhAu48yjceZSIQL uPMo3HmUiEC7jzKNx5lIhAu48yjceZSIQLuPMo3HmUiEC7jzKN x5lIhAu48yjceZStYXaJxheBWiBm48yjceZQRRIgXceZRV3MpF bxMcyuoAgrebmUlXcytuTtlGupQuZTcOIqKiqyJoyx9EEe48yj ceZUscDn6BOkxnMFwgg3HmUbjzKQ2QgXceZRuPMpzY3O0Suic3 VAzceZRuPMopeisRYr5NAgr7jzKNx5lWZcV0eoVYi6BW7iaVK1 MPt8kwrdQYGM6WQWXUyMfjRw40A/7ia7egGpPJo1Py4oMR+ARI1oNau2nx0QtHLELZoMVriG7msL/q8xu7x4oQck7U+KRK7U+KRAIQhAIQhAIQhAIQhAIQhAIQhAIQh AIQhAIQhAIQhAITmsc7QJ5heOCCJCUgjVK1hdog0e3QNkcAVeL IJhO1g/5Dtu7g5UsTfCQVqMcHtcGNDS87nU4u5oOcnbteQolp5mMQS5Zp sUCLpOwRMdIC7TiubWz2vK9t4Go0IQa2FPhSZs7mOLzn7iwEU9 v2OB8eHRYPcmBsxpzXQsZhwxtfBEGPY1zWu40ealc5nOLpSeqC/wBuYz2y6m4tBIaNSQEr6y4McsoAkcDWluNioMD3RTapc0ylvmQ Yj/UUgF0rgdyuY2I6Shogudvx4y0vfZrQST0Cc9kc+K2djdu6tvA0 UsZOOLiyiOQ14ETBtY2waNAgz4MVz5aALqIMWHExvdlFSAXEf2 j/ABNh1S9tw42OjLxeUmg/yjcVdyHMlytlB7OHR8v902sbP9Pq+SDH7jiOETQ8D3SAXgcHHh 8FhtwnufoumkmbkTXvdP7OwZkUsj49gZK5jLatCCriRR4UIme0 veTtjjHqkedGhTSTHEZJNO4OzJh+44aMaNI29B+KtTiFjzlA7i wGOPkyho4jxK5jPnkmeUEMmW5+U19fS4H5IVPY4O6oQMdqfFIl dqfFIgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgEIQgFJFGXuoF GtftWKZJBZBdw+3QxwmfJcI4m6ucr8WHhZWJJksOyBhIbI6wc1 urul1Y/22LPkMcxP2mKdgY07d81POSf7dPmrPccOP/aJsaEiGNkZLaaUZ5qHxQc5l9me11hUHRS4PaDdzxRrbknQALfx gYu0wmQbpGxMAB13OADR8ymdzyMfFhghyDSOd4ZK4DVrRU1pwJ 1QZWNEzLZK+Nm2Fjg2NxsX2ufBaEOCyKJ8jiKxtLiPgStRzAS0 AUaNANKLOfMJMLuGSw1YQ9kZF6tiZsqPjVBm5uC77OJ1KkxtJP UipXLyQPa42XcydzxR29k4pJjtMbJHa0Dh5qdQqz2dimBkblRg a3ND8jdBx7MeRx0W123tcjnAkLQOT/H8YV973TwbGC7/AIKUS5mVC2SINwsGQ0Nf/kujGpbwG7RBG5zXOdHD5ooaiWTh7n6G8+qw5YvcnoBW618rKjI EEDQyNtg1tgpsHDgjLZch7Yw40bvIbuPSqCTHw4oMTe+VmO52k j6WAuaA6lVZocl2JvyS0veax7W7P2/pJHM6q4x+NmZ8sk2Pvx8cNOLK6uw0rXaNDU3+ClcfupCXHyipJ 6BByjMGSSWw4ro48AY+BLIaB7YyQONSKBWfew8SfEgdGfdy9P7 OVUzNmLYO5SPNGsdGxtODQGk/mghz+3Ha1rRwA/BVcLtD3SB2orr4Lfbn4suLLlggwwl43HQ7OI8VFtyG9o2xNrkv j8rdP3Jb/wBUFfuGTHgTY9wHNjkEYdZpkeWtFTwHE9ETxexgMjY/3C+r3y/9R77l3xWQ3Fx8qPGi7pOcd0MDi3cQHEiRw1dyAW/i4oHb8aImuxgFeaDDhikDq8daLoMDdsuKDU+KhxYYpMrIpdkO2 Ko/X6n/ACqEzJ7th4md9vI/Y2OIvIF9zybNtxogpMa6TtkJ1Lt9T/rcqkuJHjYr8uYVa0gAcy4roMTEphQRvFHNaCR1d5qfiqucYMrt 2Y0gGCPyREcZWcW/6jRBh5OFFHLE+v7Ti127+w3Qr3cIvLjYYP7m1kX+qgahByDtT4 pErtT4pEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEAhCEEsLNzg F1Pb6Y8Qcxu+Z3liZ+p/XoOK5aF+11Vrw9xEdHD1UpXog61ojxMRkZeK1DXSE0q+R13fEl Q5z4ZtsMjj7INXxi3uU0Djy/Nc8/uolbtk8zah1DzaahVZe4vfJWqDsJ5mPfisGkkun/8AG0vA/BRd6xsbIxWiau8PaIKGh9x5pRY0vu5vb2jHdTJgeJI6HaTahoU uHFnNl+97rIXOhBEETiD5jbdQWCDX7nkM9p0IkMdbOc31beIB4 VVaLOwxi/Ztbth2FlAb0cFzvcc50khoeKkwI3S3JQbkMXbB23/bnFxiN3O0cXVrVVI/4vgSGrcp5by2trRVH7XwtmhdVhr+CsYmVK2GTZ5pA07BzdSyC1/tXZ+30eWGeRtwZDVtf8ooFl9w7w+UkA0GgCkyJ5nYURnNZS3zV 1+K555JcUGhiT1kBcVrTYuJmObLkzu8lmxtpsDOXieJXMteW6K yyWZ9hVBv5vdWuLYo/LG0BrWjQAK3BI1uE57jQPcyMnpI8NP4LmhjTbg4grbiYMrt0uJ uDXvALCbDe01CDo5sfFMjMmVo344JbIfoFLqk1sOV2+YznYzNL nj9QYbMPyAKw4MTvORSLuMz2YbPU1zgS8D6RTX4o7r3Kp2R2a2 zQNAAg0HM7dHjQYhkc/Hg8zo/SJX1rV9OHRPye4wZcXsmR0PmDhJGaOG3kuOdlSu4ponkHFB1md D2rJdjvc5wGMA0MFPOwXAcSpZu7CQOax/tkigcPp8Fx/3MnNJ77+aDtcbLx8fF9jFIY653v853O1c7mVTkxe074ppXPllj Je9ziP3XE1865gZUg4oOTIeKDsZe6idro2yGIOs5zfVt4hvI9U kuZgsihjjFIse7Ivp3jRzudPzuuOGRIOKDkSHUoNSfuBfmxy19 Lw75GqFjhxJr4oQI7U+KRK7U+KECIQhAIQhAISpEAhCEAhCEAh CEAhCEAhCEAhCEAl3FIhAu4o3GtUiEFyDNfFoVJN3GWQUJWehA 5zi41K1cHJYxpa64IoR0KyE4OI0QbUs8MWO2CL0NrSut7qhHmO Y6xVQvcdU1BdnzHSalUzcpEIBbfaIGSSDdosRX8LLMLgQdEG3D nx5EkMLYKCR0oc6n0R+lw/qqGXOceU7DSisu7u32w1rQKVpQab/V81jZL3yuJ5oLD+6SubTcVQklc81KYWkapEAhCEAhCEAhCEAhC ECjX4H8kIGvwP5IQKfUfFJZK7U+KRAWQkSoBCEIBCEIBCKIQCE IQCRKhAiVCKIBIlQgRKlQgahOQBU0QOZGXmgVxuA8trRaHacD3 CHOs0XJPJapDJd+xu2KCzjxc86N+AufEIOQliLDRQq9nke4aKi gEqRPbGXaIGIUroXt1CiIQCWitYuM6U0AV2XtjmsJppY9CgyEJ 8jC11E1rS7RBYxIjI8Bb32eFDG73nhrmMEjm8dhO2vzWRhNdG8 OIWvLDgZJfLM5wfIxrLHTYa1QZ3csNsJtcG4KyFtd0ymSGjbAW A6BYxQIhCEAhCEAhCEAhCECjX4H8kIGvwP5IQK7U+KRK7U+KRA IQhAIQhAICE+IAvAOiBqEpFDTqk/8UQIjWyl9raA55210HFBI0aKdUEdCiifTgkogbRCdRIgRCEqAR RClgZveAgj2OPBXMLDdI8WWnDhQh8UbzR81Qwcy0VWvHgOxonP jZukA8gOm46V6IIxWBgwsan3MraveRVsMXF7uvIKp3DKhxscY0 FmN4m5c46uJ5lS5EjMKFzQ7fNId00p1e/8Aw5Bc1kSSSuJQQSvL3EqWHHdJoFBtIN1udqDeVTwCDOlwnsFS Fc7djte6jlapN9lXJFJdzrHUNqs+DK9mSyC4RFkY75WN2hr3MH UDQrEkFJKLUmzmmMsYA0EkkC1zqspzqvqg6XsMMZdufZrRUk8g p8B2K9+S33fcdmbsiK1NrGnbtdyd/QLO7XkNaCxwq14LXDobFaIjwsRgkgYRII/a3E1qK1qeqDnu4MDZTROwIg94BUWbJvkJSYs/tuBQb8EcU2RNjMbeFrTu6nUKDJxJGVor3bMgSPJDRvfQOcNTTS qvyQCbIyG8IWRt/wBT6uP9EHEZG4OoVAr/AHKPZKQqAFSgEKwzGc4Voo5IizVBGhCEAhCEAhCEANfn+SEDX4 H8kIHuHmPikonu9RTUCUSJUU+KBEidQ60slAJsAgaFJGKX4nRA jdSpsBwT7NFdeQQM2OdV+jRYlKS0WZqNXFISePy4JKoA3NTdCS qKhAJapEIFqkQhA24TmjcaJCpcVu6QBBPHhPeKgKxBiPY8Eham S2bFw8eaFlQZWiQ/28j4rZzcWGLHfK0UcAA3/M47R+JQZ2LDC/IgneD7kFdnLzc1pZUzvuoIho5kjz/p2tH5pwxY8Zj5pD5Y2lx/0hI5vudyx3EUpjyFw5byxBzPcGSSTU6pzsSDFgZLkna17g0UFb ldE7BidkbeIG4nxNAmT4MObOwSAfbYbqgDWSXiD/aPzQYGV2hwd5QrOF218bTI/wAjGCrnGwAC1u6vkZ2+efHbWVoFCNWit3fAKDP7r9v2zFnfEJH ZOzdGfTpudZBVyoo5YqxSNlBFRtIdZc5LjSbzQLsYcOGGKSYxt imyzvcwCmxv0s/x6psPbopJSHDQBxPibBByTcCUitChuBIXUouslxsmSUMwmRjHY 725ZHnzk/UWD+38Sp5sfGxI35Mo8kYrQauPADqSgye39oc1vuP8rQKkmwAC V4bPE98Y/ZrtjeajfTVwrwQ3D7nPktye5P8AaxCCTjNeR5ODC0fip3ZTZpQ xgAaLADQAIOfnwXlxICqtxX76UXTs3v72MOlIWxVcCLF1N1Qrp 7bE2djSKmQmnQNFSUFPtsceFjnJmFaUDG2Bc86Nukw8rL/3SSNxa+PJa2eR7DVjAwU2tdxH0rRzMZmRtw42McY6PfJINzYQ6 wO36nHhWypZuVFiwNxMcUZG3aOaDD7mBJOQ3mlxO1PkINFcwsC TIl3OFlpvwoszKdisyDF9nsLmM1eX3du6Usghd272ImVF5HtYP j/wCxO6QiNxAC7LMoZ8Nh0dKT/5Y3Lm++wUcSLg8UHNIQRdCAQhCAQhCBRr8D+SEDX4H8kIJHXJT QnuFCVLj4s2QaRgBo9T3WYPEoGwY75i6lmMG57jo0J8bntFGMA DuJ1pzUzpI42/asdXHa7dK/QyuH9Ao5JJp7Rs2s4II3v2mm7TgE10r3aCyY+NzD57O5JtTzsg Xdz1RVNSIHFIkqhAIRxQgUBFKFANE80IQMNihuqHJAgcSrGHT3 ASqqfG/YUHZxPOSyLGs3Ha5skzz9Ww1axo8Rcq3ke7lZkbDSPDgcJHOJ8 00gu0AfpBXHR9xewUBUo7tLzKDpu6/dZ0UmHitLWUJlmd5WuIFRGyutTqdEvY8fLjidLnPLsmSjGhx3O ZEzRq5z/eZaeoq/2zuTnyjceKDpMchz5pOb9o8Ixt/OqysGDKxs/PbK/dFJSVgBt+448OBsqTu+v7ZlZWNJD7odI6SIg7bSeblorX3E0eI/IyqNyco73MH0MAoxnyQWJZpJInYsNAZ6tfI70xsPqPU00Tsujv axwxrcSAtL5HULnCPRsY/Mrl39xe15oUyTuUrxSqDqRk/cz20JV3AO+N83/Ue6n+Vh2N/Jc92WcGVu48UzH/AJDNgNfgvx/ckie5sd6auNiKINXsePlY02bDO7c0SBzOIO+rtw8VJmTNlzGx6 w4f7kvJ0xHkb/pF/knxfdwYe6Qtbl5Di+Z50i3cm8dosAsfNyo4ovZgrtFSXE1c5x1 c48ygrd07o97y0FRdtmHuBzisuYPc6pSxymNB2+DI+ac5M9GUb 7cEYNS1hNXOceZ/BW4zvzZXcIWtjHi/zu/ouX7XnEyAEq1k96f2zueQ18XuwzhkjaHaa7A2v4ILRgyoO+yzl 1YMiEn/AMm1u0+BWXOQ/JueK0GZU8uO/PyWiN07Q2GMfRCL/wDqK52bKPukjmg3JJO7l8bO3N9qFp2ulO3zHiSHfSFfYzGw3Od D5p5ABNMSS6R2pPxK5yLuklQ2q2Md3uNaSaF5DQT1QO7q7IyYI HYzts8Mu4OBoWtcKEqh3eeMsbGw1DAB8leyoZADtXO5jZATuQU DqkSpEAhCEAhCEANfgfyQga/A/khBpj2Ii7eA93AG4HyUbpJp/wBsOq3i0eVoTNjXk0sRw5qVjNsRra9OqAa7Gh9Tffd/6WpJ8lhG6MkP/T9ITXMItRRFtLoInOc41cdx5pKJxCKIGJCnkJpaUDUJaJKFAIS gIogKpQUlEBBKI3OYXgVAUS0MFxMU0drt0KoUpbigRCVIgRCVC AVjGnMTgQq6UIOiZ3WI7XyMY+Rnpe5oLm+BKpZvcHzkkmtVmVK KoFNzVLRIClqgt4mQYXAg6LZZ3SHeJTGwzDSQtBf81zdVJCavC Ddly8jJNiTVPx+2Pkq6SzQKkngAlZN9rjRSRx+4+SVjKUrYm/zWnhZJzcDIGU32WvfJE2g2u9vT5hBlvw8KQBsMge90YlAHFhNK rByYvbeQuhEPb8El8LnOf7QiJd01cPFYGXIHvJCBmPKY3AhbLe 6RPY0TRslLPSXtDqeFVgJalBqZ3c3z8VkuNTVKkQLGaOBWzi5U ZDA+4Y4PH+ZuixUoe4FB1WfPLk4gZjuAfvaXGtDtB4LM7q5hJo qDMx7RSqilmdJqggQlologbQpaJ6KII6IopdqSiBg1+B/JCeG3+aEDi8hxI1BKcJSADurXXoo3NdU2Nk2nzQWvdD+JqPxQ6 rWb3UA4dVVrRPEpFjcdUCl7TWmnNNqFOQwsaSAA69k0xt4XQRJ aJxYP8EUCBpbe1+KSgT60uDTgkQNoEm0JyRAm1InIQSY8hjlB4 Gx8Cp8jG3fuRjyHVVNbLVwA57dhuEGQkotjL7Y6LzAeUrMLKPA PNBFRFFIW0J8UlEDEtEtEIEolQlogGtqaK9FhPeKgJmHjOkkFA ujzMSWHDhbAQ2Zzw51SAfaju53gOPRBzM+O6PUKFh2mq6TvMEO wSxEOjeA5rhxB0WCzFLhVzg3kg0MTuboW0rolye7SSCgKpt7e8 6SCqQ9umH1A10QRPyZHm5UJNVbHbJ6+ZwHRL/t1j+5dBSQp34c7L7ajmFAaixr8kCJUVSIBCEIBIlQgEJEqBUvF JQHijb1QOqkJRt6o23QAN/mhKG3+aEG839pxc0NNdQQosiPt02K97QWZTXXZpVv9qPeDq3Dg eKgndE5hcTQgeQ8fBBQ+331LOHBROjcx1DZyvYd3uBsKV+KtSx tcKPbu68UGLuNVIySlRWh5KzJglwrD5hyKpOYWmjhSmqCy10ZF 6158kFhArwVYuFKUuPqUnvOLfMSSPlRApSKRjo3G+iHNq47RQH RBEUJ1PikogRIUpRRAg1W72t7Wmtq9Vh0U8Ur2aINyF0keEY8p 1ZS5zhetASseWLdIS1OfNLLYarU7b298rmvI8aoMd+O7aDRQOb Q0XRxvgyvuhG3yQvDWv4Ot/iFkOhLpKAcUFKh5JKFbjO2ja3cQHP8ASCaF1OSp5OKWPpRBn7S pYoXOcLLTxe37273WaBUk6ABazO1xxwmc0LA0v3A1BAFdUEGKY e34hzJWe5tc1rWabnOP+CtDFZ3/ACJpmSOhZi+5Ayn1B4s7/EeC0IIIjG2OVgew7XFjhUVFwtjHZDGyR4a2NriZJCBSppdx+SD ke4Y320EWNqIWBoJ404rBuCT+C7SCXH7syUucySM+aIxh26Jv6 ZHG27jRcvn9vmx59tatddjuYQQCVwtryKcMgtA1PPmq5D2ajwS g/PkgtjIaLAks4F2qa6cEVrSvJVtrq1omkHkgtHIAtXhWo/qnB7HA7g00FRXj0VLRK0kHw0QXHY+M+pLBblZROwICPKC3qmNm t10UomrqaA2QQHtpPof81G7t8w0II5q82Q7BIAC0nbSt0e8AW2 qwHThXxQZrsLJbq2qYcecfQVqe8PmbJTPalacCgyDHKNWO+SZW hvZa7pzpyUO5r3Dc0G/K6DPCcNE6aMMmc0ek3HgkAQCUVRROpRAg1+BQnAX14G6EEkjHt c7ynfX6dFE33ppPbIJJ0C2WFjT4qwzaDVoAPOl0FWDF9lm3V+r inPjpxVvaBb8Ux0egAqgrhleiikx45ARIK8jxV4RkWKTYK6IMK fAewbmHe38VTIoacRwXSuY3Q6jlZVZsGF4NqHmEGK0gAknzcAp xk1AFKEWrzSTYksXmI8lbOUFKacEFkUIqLHiEbSFX9w1upGy0Q OISUTw9rtLFKW06oGxsLnUWvj9tL2hxGpAHidFD2/HD5RVa+fnugMAwoxMzHlaJyPSZXghsdf8AxQ0QLj9l2u3PFGi5 J0AUTO4ZWVkjFwI/awnVbJklp8zR6nNdoOi1+4OfIyLA3UkyP+eR9MDLyH4+n4rN7l 3JsTPYhoyNoo1osAAgkyZoQBBjtDGNsABSwsm4OBvl3WqKFw8V Q7cTPICb1K6bCb+057bmRxI8G+Vv5IM7J7cMzuMMjKtxsL1ng+ WtdrfDj8k2fDEktT9RoPFTdgyMybFnhymlsmPIWCoo7zea/wA1fjjH3TG/oaZD4u8rf6oM/MwXfYnChH/cZI2tpo1oILnO5BTS4jcPspxg6oYwRlx4l7gD+abNkZkP8igiD K4uRHs3EWq3c80PNT98Lz2zI9n1sAeOPocHH8kF6T2oI3zvoGx tJJOgAWdjdyzZ434WK+PLydzg/LaKY0UZ03cC7kL14qjCe6d2jx8qST7aCZ5hMDAfPC9p3vcXeFv mt9v2+LGIMaNsUY+lg2iqBsUEGBitxoQA1t3ECm959Tj4rG7gw Txe26ge07o3dOS05pC6pWTlgjJjcNGtNhzKDEcxzSW9dOSjeyv CpWg6EipIPm1TG4zJYQ8ShpdWjOIpzQZorpeo1S7r0/BTOic2R0RO4sv4qN0RGuh06IGkAi4+SQsB9JTmRSGoaLDVNLZB o34IIzY31SGt+qcWudYginEp8WM+V5aCGkCvmtZBC0loIHHRLV zWhtatNwP7k7YbkAkCyaWuA0QLusDXdXVvKibuqAOCW9AKJCHG pIp4IE3EnVSM18Uzbx5qSNrTShFeSCPJ8xa8cLFRkBXJICY3UF xengqLSgdZCVJYoFGvwKEDWvihBfq4Eq1DLajrhQubcpQKeKC+ 11eCX6uqgjkN68lKHg62CB9OqbtN0tQRbVKAL9OKCEt4lIWjwP BTHpdMua6IIHMbTa4VrrxqqeR2+OQ7mUZXQcFoknlU8023jewK DnJ8eSF217aHh1UVF00kTZWlj27h11HgszI7W5oLofO0fSfUgz QSpGyEKNzS11CKEcEINbCyWtcKrrMTOx2Y23ZX/pxxgVc7gAP6rz9ry01Gqvwdwkj0cUHSzz+w2WaUh2VNQPI9LGN 9Mbeg/Erl8qYySErWw55ZpKhoeT+u4V92I9rdwZHuN/TU/BBV7AA57QruB/IO3QYQjyXlk8BcxzNpLnbSaU4KpDkGOaryGnQUG0KWXC7V9wMy ZlZnHc6Kv7e7mQg18CRxgOTKNkmW73Sw6tZ6WN/8oUE/dMbA7sW5TiyGeBhY+lWh7HOqLeKqZHcXPfVvpJpXl1SZEGB3GO Nkwe4xV2vaaOvqONkF6HucPccr3sepxcIGkhFN88nltX9La/NQZGa6KTXVPbJjY2K3HxW7Im8NTu4knmqbml7qkUDdK8UGjFnl woaHboeVuClZIXm6yIhtJaNAVpREUoEErtDVUMgOcSWj0iw0V1 548lTdqb3N6IK72RucPajfvcLkmjWlMlx4qguFHdPKrjhVhBdc 6UVfKldI1u8ANYNQgqNhYw7hcm1SkGL7ztguTf4BMdlRA7dbrd w4RFG2QjzOFa8uSCt7GOGgsZtcKNodSnxNjaHRytaXtcSKjVpV pxaXbgATr8eSrylhFCLc/qB5IKT4GGocPKa1GvyVb2I2uqBcWvyV2R/wpoqz38K2HBBC+MbacOCidG39J81gpHvHja3RQSTSODWVG1mhH IoGlmulkwhtRavOqYXkmqYXkcxzQRFoLya1CXaNRqEri0G16pC 6p5INLGq6FpPq0JWdnQtgnGyzXjcPFXcGStWG9L1UfdG1Y1+ha aU8UFDh1QkaapTbRAo/xQkH4oQam66eBx4KpuuVIJCgmJpYJzZS2xUJk5JhcTrogutktY klTNfp4XWe15bpopGyGljoguAt4IrVV2v4fJODiTQXPJA+poUC 6QDdoKg8VdxcR70FUV+CdQV1oeauSwNG4DVho7xpVUzZ+uiCvl YUWRXc3a86PAv8Vi5WDPjXcKs4PHpXS2PG56qdkHuVturq0+k/BBxNEopVdB3DsrWVfDbmz/BY0WNJLkCEeQk+YnRo5lBt9mkG6gNHEEA/pKtYfb8nGfBLkTh7Yo5GlgOjpHVpXiDWqotdFCBDBeNh80o1kK sNmL6tcbfTXqgjzA0ybxel9qiD33c47nH0jknD3C+lKtJo086c VKxlASBvcL7edEA3cRU05lvJTta/aBuLWm9uKYIRZ7T+9IauI9LRyV2KMEmgqOJQOjYSKUoRwU7I3V cdQeCljjoAGtoeZUzY3DQ3QZFaPcBzuFcxnW5dFQlDi99D5q6h WMZzqDfrzQWJn0BPBZs+UBdvgOid3CdzWNAN3G4WY4ucT1QXfu BJIwR2eRQ1Nq81E/JsWSUfwdRVS3ibJtxpZBIY4j5mGhBFWFdScqNjWkNDmFoaG/DVco1jnHQkrQhlnLqSNO0CgogvvnFjSlNQqkuTQGvqOilMLXgC R9To1rdE3ZA3Ru4eNxTmgqyTAN13V5clXD5JBVjC7qtEGJpq1o aOPFIJw02tTSmiDLfHl0q6IgdFXNQaGo8bLZOZQEbiDxHNQS5L HuBlYHtIpyogzNx8U4Nc8HpxU0pxXCjGFr+hqowaODK7DbwQQu aWnzDQos91Q0NbwBVgkFzg4gg6lNbEyhLnht7A6lBJCPaG5t3c eRUPdZCfaA0eNxPVWIoyA4uuw8lR7iXGSMONaN8v+Xggrs/BPooWkjwUoIpVAorXr/wQkBFb3sadEIJi658UoeozqUDVBMHhODlBVSNNkEwJTgaEkiyj aVNGwuKCbEyYHSGORu1lKbz6vgnbcVs/uNJcWVDdp9VeaY7HIu5taJsYJdtHwQXcWNz5CHC9bcVrZbn48E cEA3ZGQaMYDc04nk39R5W4qvCYsSD35AXOJDWMHrkedGtUke/H35WUQ7NmFDT0xR8ImdOfMoFyAzGgbC124tqXvOr3m7nfErJc6 pKdkZJkdVRs8xsgsY7C59FqTTMwoGu275XkBrOJrYAdSbD56BQ 4kcUMLsiYhkTBuc48KJ8T3SyDuGU3YAKYcDtY2H/8jv7nfgEEGc0xQhsjgZT5pCNN7rmnQLDc9m0tZeQn9wnVXu6ZM gY4moL7NWfgYzngUvTX/Mgk9ssY3g36aeorTxO3umbV31D5BSw9skMgOotTor2bvhZFh4w DsnI0aODRq9/Jg489EFR+JG4ml3ReQU9IIChELgSa1NVpyRsgjZjRO9I8zj6id XOPUlV2sbuJa3aOLev6kEccJBNvgFbjYG2p4JWMFOqssirSyBg byU7YxsLj5WgElx0AUkeNe4WdmOOZmnFYf+1xv/kuB8vP2/8AM7jyb4oKUsYDA8aOFRXWhULXAFT5+QC40Ios8S0trxQR5chM 1NQBZQ7iRwCUh8ri4aV16J7Y443gSeaunigbHA+UkiwH1HRTx4 kdaOdTx4+CV7XtY9wswENaBxcozI5xAeWtH0g8AgtD2owQylOq Z77d2xzqNpqFXkljaRSteaj96O9zU80FwOjoNpLn8SFEXGpfXa DYqJs0dqOLXDipWuxyDUbidSUDHue0VcaVGnRRGQkUrbmFM6Fj iHfAXSOhaRZBXc+raOd6fSo9BWla81aMYJFhZHtBx04VQQMxZJ KbQaE8LFGRiTQnzNPxurrHhtGg+Ua20Tt4eSN1Rz5oMsRlhG87 Ab1N6qRgaRWlSDRtuCsT4xB3sbUEVomMhewMc5vlPpI/qgkA2N3E+WlKcSVlZ0bmz7XatAstWXa1jqaNuDxryWdmNf8AcO dJ6nAEjiEFLanigTqBFBdAg1+aEopX5oQK7UptE4m5SBAoCc2y bYIqK6oJmmhHJa3bw0kVWMDfVXIJyy9+iC/BJJkY0j5mbCJHNYKUO0c/BGJEHzKCTLfJQfNaXaYi54dTigubYaiceZ0G6NldGu+ojrwWPm ZRkk2lwaCbOKt47nf7aXPNC+SV3j+45ZTofdkAN2tNWg8EDdwL yNCPpOqv4LNzhW55KP7J95SNz3avOpV/t0R3gdUFqXH9yRrpqfbQAObF/wBSb9TujeA5rP7hmbybk04K5HI6TCdL+uSX8Hlo/JYWQXe46lupQVJnSmrQ4uvavIrc7NH5huFCKVHJYLzuZv3U2Gg +K6XtEZAb/wCCUFnEfl9tjypMse5JPOftIGmpkLhbbyHPlRWcSCWCR8s7hJn zjdI4elrRpGz+1v4qf9qR4yqbpIw6JhOjb+Yt8aKB26V2tvxQM 80skkgbqAGjw1KT2w3TXiVZLAJ8aBtg7fI7/LEP8XJs7aO5GunAoI2cyrErJ34UzManvuY4R1NBuIVRhaJHhhO 3keCvxytijdM70sFT8EFBuRnQ4ON22N1e4mIe9I7zDGj/AFv68G8yqGZkQ4eMMaGuxtak+t7z6nuPElaOfJHiiUxj9yY75X H1E0oB4NFguPzp3yONeKBh7g7eWuuw/MKZk249OHNZbW7n9VpxN2tAaLczqgnM7tntVAHA8kOlj2tDTue 3V3XoodoOtypGxN4CvPogJXvlcKk14lKzG3G9Seatx41gSLHSv NXYYWNIa7U6U0QZzMB+tCQrLe3SP+kWGq1WyM42LbfFTseOVDx CDAd254AIbuJ1aoz25xo4Ahpt8V0jhE91SKHmE32W12soSBW6D mXYc0biAdEtJw0UNvqPFa8sQkcQQXMOu2xB+KrGHY4NFXX04bU Ge5z7kMLo2n1cb80z3XA+V1OHWi1JGR0OrWjWn9VUmDa1a0E8H lBVcKCzqnW3BPDZgfccR5r04qEbd5LrbLkDin+64jcQepQXYsh rmmtjxKDjGoewkNdfbWyy2uLTzBV2DIpRtzTQIJGtaxzyakv+n 6WkLIlLnyOe81c43K2i5kpI9ApR7uI3KhlYvtlxiPuRtsTxCDP LU0+PwUpHHgbqu+S9kEjabjXkaIUbWPNSTSgJA4lCB51PiiyQ6 m3FLdA0300QAKUSkFArWqB7G1K08fBfI2tyFBhY/uPFVu52RjdtxoA8F3uSMMjRctha7zH46IIcftTt1CCpZe9YmBk DDx4nZOR6TsIAEnBvW+q08zLeMKN0DduRl0ZACLgyfUf8rbqr7 Pb+3MayGNplZrM4B0jnHV243ugbJB7WNHji7mN8x5uN3fiU3Cw Hl1XNqCpYpA8OkcKhgLvgLqbNkfgdmklaKyNZU/5pDf8ANBnY8OTL3PKn3VwWj24qHyPc2np8L1WjjNZFuleQ1jal xNgAFNiyR5eBBNC324ntG1n6aWoqmRHj5s7e3FxLI/3coNNLD0RuPU3+CBsM2Ph9mjmyAWxPdUOH/vvJB+Rqqmd20tq9oqNRTRaHf4oJ+1mB3rc5rcZo/wCrWjQB4fgm9w7ji9sfjwZQLoZIyNzRu2uZtGiDmjj/ALgL21rw6rqsGIY2OZ5qNZG0veTwDRVZcnff4/u9wb3EaNDCPzopMfJzO+OLhEcftcAL9p9U8jBVrSeVfgg1+2wk 9tx3UIc9m91echL/AOqkiY0TGIepoDjyo6tPyVX+Pdybmdva6ntx4zGxyOdYb2DzGv KlFY7ZO3K+4zR/y55NsJPGKEbA74mpQVO64+ce79tkxCWM88crxQgMs5wIPMBX8y Mn/FUsjuhj/kUGE1m/dGA08GbyXPd/5WhNm/kvboMrIxc0uZJDIQ0hpe1zKCmiCVrCbG44FL3NzI8aKA+vJmij DRxG4Od+AVCf+XdoibXGZJPIdG7dja9SVUyJs1kDO9dxbR/vR+1ji3tQV3HXi5Bq9wxnPJGteK5nJxgG7xoa/gaLp5+5Mj7b95IKGRtYo/qc5/obTmsbMYI4I4T6mNAcf7qX/FBhwRecnirjdaDQqOm24Sk00QKRRysxHaK00v4qs5wIryT2yeS o1GoQXhktaA43aeHKqlbKBShq06nks+CVzWSMIDhJc19Q8EkUp BoL/kg1XS0N/h1HNWIp3UBB38D4LI94taDwpp8VJBktdC73ARJuq2mlEG17zS0 GtRevQoMtbk7RSleiz/fdx14041SCU3bWorXagndKx7BQ2Jpb1KMv2uDa0a803nQKm9+1 9hqfkkMgHlJ3cacEEpbGa7qvNxQWHiq0jqv21ApwS5OQ+jWtp5 rGiSPFx3Ru91/7hNWmuiBhiAua39XilFW+V1wdClibK3cyQhzeBqnkBoo4VY7jy KCtLHTRQh2w1JurkjNgAJqDoVUd5XdUE+M+Zr3uY8bJRSSvEck/Ia2LGk2k7RevNVoHNJLXtJB0pYBTzs24T2NO4u0rr4IM2Jj5In y8dT4KrtJNhqp4yfb9u4c2xBTQ06k20CB9Gg9SCPwQpmubQuFr UPW3BCCsT5ilCKXPilogSiexpJtbqUABSNFeFaINDBc1jxetOK 34cbtr8eV2QA8SUdPJK4moZcX4AcguWjkpShotKLKAaA6jgCCA b+YaFBre5ulOdKCwNaWYkR1aw+qRw4F34BY+TM58tSfgp3zSzm lyRqmOwpPWQaoLXuCLt08pFWsaD8Nwr+C18vPwo8J00rmSRPb5 WVDvd3aNA41WRjmN8EmPN/y5WljuBAKp4HYIMTIGRPMJ/b80TAKCvN1eSDciIw8KHGdRrmsDTS1C7X5VWfFJj4oezHaGBxJ cakuc7mSblV8vIMjydxcDbwVTfa+un/FBpHOb7zJNofO0UjJvtDtaJ+ZJ2/PY2HMZvewk7mna5pOtwsV0wgBDfNMfr/T/AHKiclws066u5oN6LA7FA5pZCZn1t7jtzfiLBbOP3SJzNjGtDW +XaBRopyC4iPJAk/cJ9sihPEdQtHt7ixtiSxx8hIoSOaDpWnt7MR2I2Jrccnc6ME7S a1NbqV2aGsaWtDYrAUsGhY2+tRwOo6JWzvjxm4jWGR73H94+kR nn1CDYjdjfdDLdGDkBntiT6gzkqXcO29kzZTkZDXMldTc5jtpd S1xcKs+RwAo6orQE8PFUZ8oyuZt8wZXxcUGlBB2bBPuY0Dd40e 8+44eG7RLldzxsiIw5DBJE6hLT/aarFfMSDqK69FQlkcXm/QIOiye54z3Mk9tpfEKRnXZXkNFQnldIb3JuVn47XOu7QH5qWpL idKoHO0SEAhIgFA0a0QHUNUpF6JpQSbi1wP4+KR1jUceSZW3RJ W3ggssduH9FNEaVA0pobKlG7zBSF+1xPHhVBcc4hwpagsla8l1 j4qqJGPjaLiWtSfpormIyOR9vO7/0oGuoRvPloK04lFQ4hkY4bjIdG9FpSw4gyWYrj/3MjN4a7S3AKLJxxjRGlPMKkdUGe8D3KgU5jimOxmO80btruSIW SSOLgK3oSr7cObg2vUIM8CSP1ig6qeNwe0g+k/grb8KUBtTUO+lUntdEXbBUA3CB8LmslDJbsdZrlXzYhFMWDTVp 6J5e1zaOsDp0U2Wz3cRkv1R2cf7UGfFqd1gL15K6QZsZ7dtKUc 1/FUJNxG1vx6rVxmSOx3h58zxQN/TRBiysa+7h5uY1UTP2j5xubT1clZcDfnoVA8EVprxQOErB5Wkb TqaeaiFCA3du4oQKRcjUVSX14JHMyN5pQiuiVwLHGM3eNSNLoF/qgOdw4FJSo8Eg8tz8EEuRKHx7gwbtKCyja57KVN9VYZG2SMMBo 4nRan+24csTWCWr3C4pdpCB/aJNzm18xPA8SpMSXu8kuOcppZARMZCeI3eUHw4dFNidsigq4yF xbSlFH3CabGe6Ius5u5qCDKkDZberRvLaOJURnfru6WKotyXSk k6i3zUtmmrTr8kEpNa7rGtQoJcgj0Ghv4JJ5NkR81CbW5qlGyW Z23hzKBkkxNb6/Mp0WNNNRwG0GwqrkGLExwc7zkKXJfSFz2DzV2xjk5BRe3Hidsr 7kgsSfTXorMTpWOjO01A8zToOqWDEji80nme258SrDnNo4uNK0 p4IJxM7Rnmt5ufwUrZHEVbo31MPFVIJNsrZI6Nkj9JeOFOPNSB 79hcRWUmp+KCeeQeyQ0UJVH0gEWLTUKaR+8bRXaLkdVUmk22rW uhQMnfQGhudVWHmcAONk17yTSqlxW1lFkF4M2RBo+J6phCnkoQ BoojogYQkNwnJqBCmpaqSOIvNgghSK2/Gc2lbdeSqvDg4gX680DmNqbkNATpHRizfMeaiLCNVaghBIAGqC FsTj5nGnILX7U6NhAIvVVpcZwFaW4KBkpidZBdnw8uX+TMyJP8 AkCkjJB6dkY9PjVW+8zNoAOIVE9xk2UJsjLf7gjdrVqA7blx48 jmzf8t/EcCr7u5MBLInbxwNKLEoRoreJA97gGhBogTTgOswHUg8UfZNBM O4e8W7y36tum5aWFjRRMc+VzQ2K772bS/mXP7sqf8AlwdQtY0Vaa+V0AbqCNQUEeTCYiWlWMdgkwJGnUivy T+509x3JQ4zx7LzSgA8wQUWgC5VzHnALQSqDXA7mHykXCnxoi5 wcbHgEEOQAJpALCtlWkH4q3MQZ3k81WfdBALHRCWnmohA0gbii iU6lFECaaIOlEpTSUCxSPhkEjNRcVWnhZ0TbyWkruLv6LKrZPq AR4IOojy4HAu3i5qW11Wf3bLimayKHzyDV3ADxWS0nwqLKQejc at/TazzyQLiwtYL+Z2pPBTPc3bVxs38VFutfQXofSqxnEknn2gcWt FAUEga7IdvcaMBsFcoG0oKDiFGwgENA2jXbrZOJNAWioJsgea1 A0PTikfI0m4rS5t8kgeQ0voAxjgKnX4Jj5NrHSV9WiCZsjTdtT 0dqq0xdLRjTZpo4jSqgysl7i2Nr97WioeBqVZ7awmN8UgpuO6v NBZlaDG3a6jmD1H6lGyao3EXGqWVjYpdrfQB5a6sJ/NRtYGupurfzEIJXOG2pdfpzVCV9DX6hxU+RMHONGhoFrceqovc SUCC58Vfw2H3BQaKrCwuK6DtuCHAyOIa0XLjYAIKzmutayaWji F0EmBC0sYXtD5P+W2t3UvbmszKxzGTbRBmPYW6XCjrVWX12gkW d6TzTYcdzzYVQQAEkDRbnbcVpJOrRepUUfb7ttc6V6K/kj7PtOTLWjthDT1dZBA9ofhifUSkub0bWgCwJR511EsQ/wBrgDDuaI2+bnZczI3zlA0Ara7bjF+00sVkNbpxXTdmZ+3uJsL/ACQRhjZnZQYasgcI6cnAVcsafGdvNAt7sbQ7Be9xqciWR4rZxG 6g/JOzIGRGJrab5pA0A8tXfgg5WSNzTRT+4BDEXG1CPxVvujC0kAU pyS9oiZNG9sgDgw2aeqCqz9wgMFRzXRdux9jDIW1LQSBzKMbtU G+rfLf4K326WJ7spwPlhlMQ5ftj/FBw8OZ3B2N3SQNc5sxAmsfIS65Pwsun7G18XZYJJgDJtcI3U8w icagVWzHHiFsrGRNAmJMoAs8u1LlVE2JkwuZiPa4QHY5rfpI4U QYGWS834JrWGKKWps8CyuyQUcTxOoVbJBAEYFjr4IKIYfTavGy sMJY0uOo4pjWSPc5rbCKlXcbpk7i2sbXbhzQVjcknXVROuVOdT 0ULtaIIKeZCfbchBBW5RVIfUfFFkBqkKUUSGlLIE8dE6mqYetg gOHOyCZrgD5vSNfFKHO01A4clGHANpQEu4nh4JanifCiB0l27W kVOpKYzz7Io4x5TVzhcuKSa8daWrqnY7drQbgnlyQWbAtqRtNw OLfFSVYGnbUOJo482qu0tN6Ud/RSAjZQCpd9ddAgkD42O9yRlmtLWDpzPVUaPn2taBtb6vDmnSyE u2N9IvTqponMYwEVqLEgc+aCSPHBHqBcPSXUoRyCmx6h+5vlp5 SK6FMja0BrpW72cG8jz+CVjfMCCRUnZT80FjJbuG+oq2xVH3PU p82WgDQa2uVnFxQD3VKa2NzjZILuAW7hYLPaMkho0CrjyCCljR hrm7hat1r91lfD2FwhB/dcGPcBow8/FSTduLWB7LtIqCNDVSYbne0YZWh7HWcxwq0jwQYTndxmn7TC4O a5ob7LzXzVdWvwC6TvMbmkkCvUK6Jg5zD7baxjyGl2Wp5eSifj z5DvNXaeCDmRvcQy7qaDgKrWxsePGiORlPEcLNXH8lNLN2ft0/t5EoEobuIF6dLcVVDP99Bnn3Qdsid+1GLOlcNXO6IJ8GeXLyX5 pqzBYNmMxw2l5Pqen9+d7nZZy29KV+arZec0FsMI2sYNrWjgAr bJGM7ZK+doewjbsP1F1gEGd/G3Zc/bpvee58LSGQtdelNaKHJwnlxIC6PBxGY2HHjtFA0XH9xuVg917 q7H71Djx/wDJbRszP1GQ/wBEGd$$$4aulwXexhyzOttYaeNLKDI7f/3HlFqqLu/dIO2RwwNHuTtIkMf00Gm9BSg7N3WDLwJ5pR5ngNjBvG01eRT81 u54D+79vjJPl9yTaOjaAqn2NmflSnufcHHcQWY8ZG0MY7UgdVd keH/yCBlKbMd5rz3OCDP7niySSnaCoIcbJgYRHVria1C2u5PzrRdvj Y+YDc90npa3gPEqDs+Rl5cckmZE2IxuMY2/U5lnH5oJe1nIJPuuJI0Uf8dic/Bmc8193Ild19VLrRY1kMEsp0a1xt4Lj2fyOTtsGNhYYY/YN2Q9wrufIdzgPBB12d7mPgTvhaXzCN2xo1NuC5L+He8zPyIng tDoquaRS9RT81rz1kzMfvT8xseMx21kJNKREUPHUlT4DzJJld0 LNgyyGwilHGKOwcf8yB0jd0tKaKM48T5HxhzXSsALmA+ZoOlQr kBBc6V4oGAu+XNcj2LImyv5G6fdT3C9zxzZyQXsuSXAdJOxtY3 0Y8nRp4FUGlw2ncJGSjcHDWvVbXcXyMbJBRj4pHbiH8xyWM1gj DiwBrSfQOCBjqUPPVRfuSzCGFu6Z4q2poDTgpjUAX0P4KKShNf 03aRYhBC33TKYyw+6Le3x3cAhP3O3bqku/X9SEFWo3FCRzq2oBfVCBwFE06gak6BOHzTZAQ4PHD4IEkZU01o o9ra6ebqpXOftIFw6/X5qIHmgsGFjYHSNLnFhG6vCvJRh7Slc4fbvIftqaFlfV1VZpNU Fp1HDaTavBSeUR0ofc3WP07FDZnqN6VATmvBptNf6IJa0O76tP BEjy0GtyQLBIHCpJoTp4qNznOsCbcf6IGCrnChqrYe6jm/SabqcwoIGNsH2c8Ej4Kx5doBuUEjCHEtBII0HM9FIJBG6t20Fw f6KEOBoQKU0CZIatJddxQV5ZS9xJNQTomAOe4AXJTQKmgV2Jgj Hl1OqBIYQx4LrniuiiLXdryQL/tu/Jc7LIQKNuVp9pz2Rgskuxwo4dCghwf5XPBA2CeETtYA0OrtdQc 9Vof8A7X2sAluNJupYeUCvzVKb+NY8zt+HkhrSfRJ9PxCB/D8io3ZMQbxIrWiCZ/8AMqMpFiNa/m51R+QVKT+Q977hJ7GOdhks1kQ81+uq0of4t22I1yMh0tD6W0Y CPxWtCzAwYj9hG2M0o5xu8/6igr4n8cwY$$$9xAmyJDvkkB8zXcg7VWJ9jYBBAA2KMbWtHILO zMzMZH7xALTx1oEyHML2N3ChIqOo5oK7sR3vbrm6n7/kHEwMRgFayh7m11Ed1fhdG43TO79sHcsaJjHiOSJ1Q5wrVp1CC x2TNmzcN2TNQB0j9g5MHA+Cyc7tEWRlY+fHITJkzirOGwXq3wp dbmKzEw8VmJGfKxtCeJJ1Ko9n7KMXIfkSTe8RUQi9GMcevFBq5 U0eNBJkyemJpcfgsTC7fAxn+6dwb7uXP5wx+kYPpFPBW+5/95lwdvbeNpE2V0jb6Wn/ADFUu75lXFo0FgEFqPuZlnArQclnd67lN2/vkGUGh7PaptrQua7VUMaXbICVr5uBF3nHjAeI8mKzXG7S08Cgr N/ksuT/ANthRFuXlyUMrqHYw2bt8AuiMP2scGPH6Wilf1cz8SqPZP4/j9rcciV4nySKNIHlZXlXitExl8u5zrDSvBAzuJeccYUZIfmHa5 w//HF9bq8LLB7r3Ds2OYO2wY7Z44nNMhYA53l+gHiSdVpZ3bO7dwc WPy48fFuNkQcXkf3G1UYfau2drIMI93IGk0l/kNAgz8P+KRPd93nkwse4vbhtNdrSahrnFbOVlsDQxhDGNFAOAC hyJny1/cIrqOSznQQ1a5ziSOfFBuYJq0kjy046UWV2yDCHc8vKwmBuNC3 2g4el8pO55HgpZ2SZELcdk32+M4fuuZ/zXD9LTwUb5cXDxxiYrdkbeHFx5koKufNueePRZ1P/AB0Ur3b3F3HkmEgjkeKBhafcAA4UFeahlaGyAAh9dS3SvJSuLa 1umUqOXQIIxr/RCW9enTVCCidT4pRqmH1HxSk0BpqglaCT5Wlxp6Qo3vmaNzoy1 tdSFawntbADUB+65+pTOnJJFQRwDtPkgyxI08C2vySFteKnmZG 0skB3l13tIoGH9Kge7zmlL3oNECCMVupGhouBUjgmg1TggGhtS S3fyHAJabnl7qA8miyQVFOARXTx04IJAb0A8E8OI1Fuihb7kkw jhaXucaNaOalfWKQxSAskZZ7DzQKJBHci3McfFOlGQ2L7h0Xt4 7vK09eiZWxHApdrSaVPl0BNvkgkDrAkUtzTXOq0lNqbghKdtKI Ionxted/DRSmUv9At+o8VGImV3DzdFIDfVAVY0008VC8ujNWmyl8t63Cie w6g241QSw58zbBxsrzO7ykAE6LHaGhxqpIwC6gQbLM2R/FWWTOtU68FTxcN7gCArRYWGhHxQXI3AXF9w2lh9JVE9vm90mM7 G8OXgrLDx1H5qdrq0HAoMxk8kT9jxtINxwPgtPHzqilUmRjxZD Nps9o8pGoWH7j4ZNrrOadEHSgtk01UxyftYvKwyzyeWKMfU7ry HMrDxe4x7gHGlTqVpyZ8bW1DhWmqCRkf2sUjpX+5l5B3TycK8G t/tbwWJls9wnirEuW6Stx8VAZhSgQVGY7q6rcwAIxU8FnNeKg8Dw 42RJ3NrRtaKga9UHQOyqWJvwCg+/aK1O0i3Vc67NlcPKaE/SENiyHgOBoAeKDpB3EO8oIDqac1FVxPmtS/gsvEhcZD7ztbtob7lrBoI+HHWyBHB22vHgenJZbMuCWRwD27ga AONKrRkcXP2DQC3iqk0OI4AewwX3bhX1IEfO8Hb005eBVaZ3um zqBvEp7i1rNL1/Doow8Bxa1gIQR+5+qgpxCSoPUU1SOJBdbW9UA0vxKBLWFbH5Jh Nq8rJ24h11GXGg6FAlRupXghM3ecckIKR1PigFIdT4oCBzfI6r fiOamM267hR3IaKEJQUCOLienIqPY51/krDWl3Cqecd4AI1HFBWbQCicEFtDdIUC1rS/zUj43xSOjkFHgXHKqj114IuSSaknUlBNDPNA5roPJI27X9UyQy TSunmeXyPO5zuZSA0NQkFaGmqB45aVS634pnqe3bUNAG7dz6LS xsMPAkdZtCR06lBHBjOkNdeSfNhvY2tlsQY7YmWoHEeU6ipFiq DY3Y+C2GV26RpduvX1HRBkmoN7HolrXpRDzV1eCaSA24sfmgKj l0SnUIrx4ngkNutUET2XU2G0e4KpWs3GgGqsw4Utatag058jPj rHiRl0f27nFwH11pUdWpM6cshjMhpLsaZKfqpdQfdzws2gkUWV l5b5D5igvQ9xaLE1KuR5rHG2i5cm9U9s0g0JQdaJwTY0FNVRz4 xK8OaNrgPVzWMzNlb1VuPPDrPJFNKBArsWUakEnghsOQ6o5cUr MthFCadeq1O3sEz22DhxQZjoJ2ipBsnRCbyyOADK8eK6CMNyM7 Lwwy2KGndzLtQqk+Id211C1pqBogypZGySO2tIJsKcFF9vnMpR ocAtkxtYAdgBPPgntJcaCiDKggyxIA6E9aLRDDGxu4Fu40aKXJ otSBrIYvcmdsYwFzidABzTCZ3t/3KaOjJAWYkH1Nh1L3Dm/8kHO5ORscNpNWmq3PerjsmbpIKjx4hZuZjYuZKPZftdSrzwDuS TBbNA9uLO4bCN0TuHgUFsu2Ec9U17gNwFgLgpk73e4HM5+bwSP O4VJuOI5IGu8xrpQalMJAHlsDx5pHPBpzTK04/FBG8gaVHByj3HSt0rzXSx4eChApb8UDy+39EwuPBNOtfqTaoHX qhMrdCCsTcoSHU+KEDqpdNUxOBQX8Bgc8VWiC2TIyMcMo2FrTu 6u1WRiyljwugjeXxEmgqACfyQc9lN2vICg43V/OiLXGuqrQwOkNggibUXGqAKLWh7XI4AkKV/bHkUArtsfFBiCqK1WjJ29zATS/NUnxlp00QNYfMFtRFsuHLA1+x8jdu5Y1HclZgMpI2oNdz/ax4oWGvttDd3VoWdM+U1Lq1JWrHBFDjnIynBkY1J4nkBxKhnjL oWyOZ7W+7WH1BvDd1QYp15oprX0jVXY8N0psE6bAfGLg0QUa1B NLlNIpcqUREuIvdWPsXFtaEoIcVu1zA43ddv8AxW5AzIkz8ZsY/wC22P8AddwJ5H+iw/ZkjcaNqOYXRdnEriK6ckBn4TDIYmipazeelTQLlczHLXkLsY87 Ff3TLh3Bz3CKOMfrpu3bedCbrH7nC0SnxQc8ISnfbhXxEniE10 QUGwN0IKkbiNJBGnFXQzonCMXtXmgrNxISa0rRb3Z2RRyC3VZg jvYacFdw2ybhQIJ8Fvefu4JshuyJzpjM7i5ujWu6D6UubKPcqD YFXXve1m0m9KgcaLHyHEk8+SBXPDqbjVXsLH3OqdFmMBc7XlZb cbYxB7clQ2YiKgsfPr+CCM0z3BzrdtgNW/8A+mRvH/IPxKc/uU8Q2xPBrWlRcDlVM7hke0z24gGtaAGtFhQcFiunJvbW9UFh0j TK6VrAwvp5W6dSmve0t2k1oagDgqbsoV21qDoRoE7eQb8boJnk uBoa8uvRR0LfLXXVM3NIdUG/pINNpTd5FufFA90jRS3mJ2tpxPJRGTzOZQtcDQsOoI1BQ6lgfE Hl1TXyve+r3F7j9R9RA6oFc4kipsNFCARWprySufb8k0urcfBA G1q2TT+KaXg/1SONEDgboUYN/mhBCdShI7U+KOBKBUt+CRSws3vAQXMLEMsjdoJ5rpnYRjix2aG SVgI6Crj+SrYzYsDt8uY+lWN8gPF5s0KXJ7pjNxsHLBc6BktHP odREQa/EoKvccF7nkAKft3bgxpkkFA0EmthZahk9/CimLNkmQGBo4tMn+AUHd8zHxGY8czSYJpNsgH6Git+laVQR/x45cuK+XLFnvJhBF9n+HJTRZEUGB9xKC8ySP2MAq97nyODWtC0 NwrQcrLloc+OfHxIced0edEXxthDA873kjdudYUHHxQaTcLJkD sjLAZJJZkDbtiZ1PFx4qEdnbJuNR5fVfTjdbTHNaGse/eWN8zzqaC5Kye24k4yu4nJeDFkhrg5p+mQO+RDUFJnbYp4mzwH fE/QhXMHtbN55MNHeOqm7GyPE7Tue/8AZDpHh509vcaO+ICnxDNL26SZp9uTJEkrHOsGb67CfAUQVXSR/wC7MjmxpHbTsxCQPZG0VfLrc/kq/c98kxpcJ/aWfZ9vbJK/3JpAQ1xNQ2LcaBteB1Rl5ceLCzKe3fH7gbIBrtcDoghfFmR4Dn YjCZyWgUFSAXXKmhx86VuU7MbtPukRN1AbT6eilj/kfZGs3Nkc3+3Y7coZv5bgNo3HjknedBTYK/ifwQJB2ujy9/la25JsAArGEz7txna0sxGgti3CjpX8X/5eSifFmZDY5+4S+1ETudgNFG0HpD3anqFahzvclAGnJBTmw4pc mSKN/wC5DtMjBwD7gq1NjzQ4L/t6cPde53tftC7vNQ0SYeLGzvuZNG7c18bPcFa7ZHmu35CqtZLm vm9oisUFHvHB0jvQD4a/JBn4+JA10Hc5YvtpWRGOPGBq1ouGvvfQqpM1+RIaCtPxqrOTJL PLt1CsOfh9tx2yZcntuf5Y7bnV57eiCi3tjuRUsmLDC6Jkztrp 3bIh+pys9mga+SXLilldhOJbAyVxO8/XLfmdEd0wmz917e/3LscT7NK+RvmL/CwCDPnwZIyQRropYO3nZVwpxJW5kTwRiaSVo2Y7N73eNTRUJzB 3TAwztLIsmVu5mh2tDi4V+CCCPAD9rhcOuD0KJe44Hb524jWuy MtxDRHHSzzo1xK1M+c42N+wB78hEWO3+91h8Gi/wWaMLt3btsgb7uW2pdkPJLy92pQBikga+TKkEmXNT3KehjRoxn QfiqgxnSuJZUgp4kdkyg1rdT5uX2qBhwp5XiYjc5kVd7v0s3DQ koK4wnRuFRorsrdr8I/+8f8A+t6s4GE+HEb93I6SWm95ea7BT01/tCqt7hhZ+TE3EcXtxt8kjqFoHl9tovrWqCh3byykVqOY6rGc1r m7TdpFDTVaPcXgyGlxW4WaaUQAa2oJvtFABpbRO3HU6jXwTCeA 5pDSttOKB+74hJu41qmE0FaVadEhcOSBznU61NAmbpAXMfZwNx wp0TSeA+J4JC42JNuHPogUmoqCmEjXggnn8VHVpJDq7eHRA4m1 NAL/ABTSTWyTbT0mo4oogUV08UIAPDkaoQRHU+KRITc+KKoHK1iOAk bXieOiqVShxCDrIZMZzz9y4yhjS1sdaRt3jaSANTTipz/tM2JHgOYfYjILRXzVHGvVciJ3jipIcl4eCSg7ueeJkuE0ECN7y 1vAVEZ2hR94jx5oI4JWh00kjRAD6g6vmcOgbqsWUN7j2/2A8MlY4PicdNwtRGDifY7srLmE2UQWx+YvDAdTU8UGhl9x9qby nQqjjvwoJ35MEdJ5K1dWobu12jhVUXuORKaHVaGJiRue6MOBfH QvbxG7RBLHlybi51wdfAp0c3b4cP7MNIhJq8bjV/Rx1ooJ3PZnjGDf2faL3OI+qvArFzXuDzQoOiyO4YeRGyGRtYWE ERA0YdugcBqByRldyx8iERPH7Y1Y07WuHI04dFyfuv5pfcdzQb GV3EvIANGiwA5KbGy4JoTBktEkTtWlYVSU9r6GldOSDeb2v+P+ otkt9O+35KZk3bMK+HAxjwPWfM/5uXNnKm0DTtPFPEu8B1w2lD4oNKfuU01aOtW6MbIcw7zUcCQss tpUg0NNENkeRVwIYdSOB6oOv7ZkQxN9pg2hx3Ek1L3HVxJ1Kmw ZY8jIz4if3GTXHHZsa1p/Bc723IbC5zZxvLqFj6+n4KbP7VPl5ZzMGdrHSAe4C4xkEClQRz QbuQyLGc1jPNkznbCzj1eejRdQ53a+35DjJll8z20DAHFoaxvD 48VUwsaLtzXPkl+4zJBR8pJIa39La3U2RmRwYr8uUVaCAGjiXH ggfJmmENijaGxMADA3QNHBS9ulxzM6WlZpbOkcau28GjkOizzL jZrJnwV2Qv2bv1ClahU8XIMMwBNgbIOlxJIcl+dC+jyJSyRh/RsaBVMbJj/eR40NGw4DC59PQxzhtY2vQVKwM7tORm5py8KdsZmA9wFxYQaUO moK3MPtmHg4bMWUh/uPBe51hLMdB16BAx8pmm+/fVsEYLcVp+ous6b46N6X4rDzMtz5Df8A0rcziMmMSQOD2XbVul WmhHwXPTYUoJJBN9UFrBn2u1o7gVch7f2yOZuXsdJkN8xe9xcH SfrI5rFxw4S0K15s7FwvbjnBLpI3vtw2Dyj/AFGyC5kZYyInQSOLGSWft1LOLa8KrPa7CwYpI8Nu0SGriTucaa CvJNynB+PHkRgtbK0PAPCqxpJCTqglnnL37ibqDcNK0THOTS69 UEm8U8U1xPwTN1rpN1UDjrawKTcmVKLEEHX6UDi4cdOCTVISf+ CECfmi+iEXQBCL80qRAClfmhA5+KEFZ3qPikSn1HxQgEVSJUC1 Sg0TUqCzFlPj0Ke/MkeKEqmlqg0sKcMfVy1IZoMeWbIa4l89K14beS5tryNE/wB51KVQbGR3NzqgFZUsrnE31URdVBKASgpElSgkBUkUjmSCRuo sRwVeqcHUQXXZLyLWb+lRsO1tOfBQh/m4i1QU4PI68/BBIZGs115BODmkWuHa04prJtjC2gdQ1a46hG434VuUEjTQ8aqd uY9raVpQ6jVVQ8EeCARqgtOyZJHVJvwW3jzRyYE0cjBN5CRGfq c27fxXNk6H8QrUWS6LSwQbEU7W9qa58bYp56yS7RTc423EcKhY Mkh37gp58tz7VqqR1qUF/HzXscLrVlLO4R47XzGMQSCQ01dTl1XNioPRSsyHsGtkHYdrggw sT7cP9525zyf1F11k42fm5csDZodkUjZXPdSgIa6jf/Los6HuEjTrorMndnvbSqBkpazI8Cr+dM1+LjujhbNLvERJFaRS eofH8FgyTEvrVTx5r2Dbuog1e7TRBoiiADIwGtaNABYLnnEE1o pJ53SG5UB05IFJTSRxSElF0AKOdtkdtFPK4c03bR1AagceadSq KcaoEorWJiGesksrcfHjNHzPqRU/S1ou53QfFVqX/NdR27O/jTu2w4ncIT7sO479rjVzzUkOYaoOfzHwukbHi1bjxDaxz6b3k3 c91OfLgKKuP/AXWF/8Ib9Mjug93/FQu7j/ABKK8Pb3zEaF5oP/AFPKDmbV/orWP23uGTT7fGkkHMNO35my2HfyiOK2D2/Hx+TiA934BqSPJ/lPeDSKSQRH1Pb+xCB1cKf1QZOb23Lwdgymhj5NIw5r3/FrSaKSXtoxcV0ubIIsh4BgxBeU1+qT9A/Eq5JLgdnqMV4zu5/VlHzQwH/2wfU7qsOSR8j3SSOL3vNXOcaucepQINetD+SE0G/zQghPqKRK7U+KRAIQhAqEiVAqEiECoSIQOqlqmVRVBJVCZVKCg VCKpEDw91QSa7dEod8yo0VQShycXbRrXiFDVKDW2lUE7mvBB3C lKpQ4ltdTxCiD3UpWoQDQWsglc8N4/BKHVqQagpIpQ1mwgEg1a49Uzddzv1fJA+tktaqMn/6I3HTkgelOnRMLr1SbvkgfXqlqo6hOBrxogWv/ANeCK0TSbFtSW1rTqkvzQO4+KQgpEtbIClRVA/NIkqgfw68EtB8eSZVBJtyr8UC25q/23t8eU50uTMMXDip7kzubtGNHFxVZuO/KlDcdoc43Lidoa0aucTYAc1JnTxbY8THdvx8evn092V3rkp+A6 BBusze09iztmNH99FKwOkmeRva14qGstTqfGnBWv9y/i2Sx857Y9wZT3CyIUbu0rscuRgx8jJeWQMMj2tLy0XOxgqStTt vcs3sGW73YKiZjS+Jx2ksPma4G/NBou/kXYcf/AOF2tpeNHSBjaf8A3FZPcv5F3LuDSySQRQf9GLyMp14lbjv5Z2 WW83bNzuNWxO/EhR//ALT2vcG43aWGQkBtRG25sNGlBy0GNk5DgzHifK48GNLvyV/K7Ue3Yxkzy1uVKKQYoO57a6ySU0oNBxKv9w/lndhJJjQiPFbG4sPtNqfKaGhd/gudc6aeUuJdNM83N3vcfzQICd1eP/BCkOLO3K+0Laz7gzYKE73fT41NEIKztT4pEO1PikQKkQhAIQhA IQhAIQhAIQhAJUiEDktU1CByRJVKgKoqhIUDqpQVHVOBQPqlDq aWqmApaoHVoOqKpqKoHVRVJVDfVThzQOBS1TSQDRFUDqoqm1RV A+qK26plUVQOrzSVSVSVQPqiqbVJVBKJXtY5gcQx9NwBs6mlUw lNqiqDU7FmOxu4xj3/ALaKb9uaTlG7rw8eGqi7vmPy+4SyOl99rD7cUmm6KM0abc1n1R VA5XOzhv8AumM59mRvErzyZF+4f/tVGq029rkHbsfMimb7mU+SMxVDdsbBdznVsOdeiCLDgjzMmWfJ eYsWMmXIkF3Uc6zW/wBzjYfPgtLO7n2uHHid2OJ2JO/cyWUn94Rtpau51N3PWyzMueBkDMLFdviY7fNLSnvTUpUA/S0Wb8TxVFA4E7q1vc141QmjX4H8kIA7KnVJ5OqEIDydUeTqhCA 8nVHk6oQgPJ1R5OqEIE8nVHk6oQgXydUeTqhCA8nVJ5OqEIFGz qjydUIQHl6pfJ1QhAeTqjydUIQJ5OqBs6oQgXy9Uo29UIQL5eq PJ1QhAeXqg7ONUIQHl6pfL1QhAnl6pfL1QhAeXqjy9UIQJ5eqP L1QhAeXqjy9UIQHl6o8vVCECeTqjydUIQHl6o8nVCECeTqjydU IQKNlePFCEIP/2Q==
صبر و حوصله معلومه مربی نمیاد ابراهیموویچ یا سیلوا رو بزاره رو نیمکت تو رو بازی بده بهتر بود از 1 تیم ضعیفتر شروع میکردی مثل تیمهایی که تو لیگ پایینتر هستن اصلا برو تو یه تیم که تو لیگ دسته 4 انگلیس

MR.Mehdi
04-17-2013, 21:33
ایول یعنی نقل و انتقالتم داره؟؟؟شما ها fifa 2013 چند خریدید؟؟؟

INDECENT
04-18-2013, 00:06
ایول یعنی نقل و انتقالتم داره؟؟؟شما ها fifa 2013 چند خریدید؟؟؟

آره نقلو انتقالم داره . بعضی مواقع باشگاه میخواد بفروشتت یا قرضتم بده . خودتم میتونی درخواست کنی که بفروشنت یا قرضت بدن .

من که یه کلوپ هست که رفیقمونه و بازی رو میده ما هم نصب میکنیم واسش پس میبریم :nishkhand:

ولی چون 2 تا دی وی دی معمولیه الان باید قیمتش 4 تومن باشه .

shahrooz1222
04-19-2013, 17:05
سلام من نمیدونم الان با بارسلونا هفته 25 لالیگا هم گذشته ولی یه دونه بازی هم تو لیگ قهرمانان نکردم

INDECENT
04-19-2013, 17:13
سلام من نمیدونم الان با بارسلونا هفته 25 لالیگا هم گذشته ولی یه دونه بازی هم تو لیگ قهرمانان نکردم

اگه فصل اول هستی باید بگم که وقتی تیمتو انتخاب کردی یه گزینه اون پایین مایینا بود که میگفت میخوای از فصل اول تو چمپینز لیگ باشی که تو باید اونو انتخاب میکردی که تو این کارو نکردی .

و حضورتم تو فصول بعد مبنی بر کسب رتبه ی مناسب هستش .

shahrooz1222
04-22-2013, 16:24
چرا تو قسمتی که بازیکن میسازی وقتی تعویض میشی مدیریت کل تیمو میگیری ؟

icon
04-22-2013, 17:26
چرا تو قسمتی که بازیکن میسازی وقتی تعویض میشی مدیریت کل تیمو میگیری ؟

چون بازی باید ادامه داشته باشه. و چون بازیکنی که ساختی رو نیمکته مجبوری بقیه رو اداره کنی.
وقتی هم مصدوم میشی دیگه اونا خودشون بازی میکنن و از بازی میاد بیرون و دکتر نشون میده چند هفته مصدومی

maximus
05-08-2013, 14:34
سلام من new scan میکنم ولی وقتی next scan میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته همون عددای سمت راست هم از بین میره

TraVa
05-09-2013, 21:35
سلام اگه رمز برای مربیگریه 2011 میخوایین بگین و اگه بازیکن عالی برای 2012 میخوایین بگین

N ! M A
05-13-2013, 14:51
کسی پچ افزایش پول manenger mode رو داره ؟!
صفحه اول بود ولی لینک دانلود نمیشه !

arshiya
05-13-2013, 15:46
آقا چجوری باید آنلاین بازی کنی خیلی درگیرشم

peyman1998
05-15-2013, 09:07
کریرم هردفعه اول فصل سوم با انتخاب بازیکن و قراردادنش در لیست فروش میپره بیرون.چیکار کنم؟در ضمن آرژانتین تا حالا بم پیشنهاد مربی گری نداده.دلیلی داره؟

amin.abedi
05-16-2013, 17:48
میگم امکان داره که مثلا اگه توی کریر ملیت مربی رو اسپانیایی انتخاب کنی ، بعدا مربی اسپانیا بشی؟
و یه سوال هم دارم
اون هم این هست که توی فیفا 13 میشه مثلا یک تیم رو از اول بسازی یعنی لباس و پرچم و اینا رو عوض کنی یا مثلا یه تیم درست کنی؟

arshiya
05-16-2013, 18:08
میگم امکان داره که مثلا اگه توی کریر ملیت مربی رو اسپانیایی انتخاب کنی ، بعدا مربی اسپانیا بشی؟
و یه سوال هم دارم
اون هم این هست که توی فیفا 13 میشه مثلا یک تیم رو از اول بسازی یعنی لباس و پرچم و اینا رو عوض کنی یا مثلا یه تیم درست کنی؟
1- تو هر ملیتی واسه مربی انتخاب کنی مهم نیس ولی واسه بازکن مهمه یعنی اگه مربیت حتی ایرانی بود می تونی مربیگری آلمانم بکنی
2-آره میتونی

TraVa
05-16-2013, 20:14
تو کریر فیفا 12 رمزش اینجوریه پولتو به 0 میرسونی
بعد یکی که قرض گرفتی پس بگیر
بعد برو تو قسمت جابهجا کردم در بودجه بازیکن و تیم همون budget چی چی
بعد میبری رو 50 و 50 انوقت میبینی پولت به 4 میلیارد رسیده و بودجه برای بازیکن به 40 میلیون رسیده یعنی با این پول میشه 40 تا رونالدو رو خرید !!!!!!!!!

Reza29.4
05-16-2013, 21:45
و یه سوال هم دارم
در مورد سوال اول باید بگم فرق نمیکنه ملیت چی باشه بستگی به تیم ملی و باشگاهی داره که بهت پیشنهاد بدن یا نه و کی پیشنهاد بدن.
سوال دوم هم باید بازی اورجینال باشه نا بتونی تو قسمت Eas این کار انجام بدی

peyman1998
05-17-2013, 14:27
کسی جوابمو نمیده؟تا حالا ده تا کریر بستم همش اینطوری شده.....کریرم هردفعه اول فصل سوم با انتخاب بازیکن و قراردادنش در لیست فروش میپره بیرون.چیکار کنم؟entezar::

TraVa
05-17-2013, 14:45
کسی جوابمو نمیده؟تا حالا ده تا کریر بستم همش اینطوری شده.....کریرم هردفعه اول فصل سوم با انتخاب بازیکن و قراردادنش در لیست فروش میپره بیرون.چیکار کنم؟entezar::
با سلام شما باید به بازیکنانتان استراحت و پول کافی بدید !!
و برای بازیکنان ذخیره هم باید بازیشنان بدی تا از دست شما ناراحت نباشند !

فیفا باز برتر با اکانت :
Ali GHoLi

peyman1998
05-17-2013, 19:28
با سلام شما باید به بازیکنانتان استراحت و پول کافی بدید !!
و برای بازیکنان ذخیره هم باید بازیشنان بدی تا از دست شما ناراحت نباشند !

فیفا باز برتر با اکانت :
Ali GHoLi

جی میگی!میگم بعد دو فصل واز اول فصل سوم،وقتی که به قصد گذاشتن بازیکن تو لیست فروش یا دیدن مشخصاتش یا اقدام برای خرید بازیکنان دیگر دکمه 3 یا A رو میزنم تا player bioی بازیکن رو بیاره میپره بیرون.بعدش هم سر روز 8یا 9 ماه اول فصل دگه ادامه نمیده و میپره بیرون.ممنوم میشم راهنماییم کنید.

TraVa
05-17-2013, 22:59
جی میگی!میگم بعد دو فصل واز اول فصل سوم،وقتی که به قصد گذاشتن بازیکن تو لیست فروش یا دیدن مشخصاتش یا اقدام برای خرید بازیکنان دیگر دکمه 3 یا A رو میزنم تا player bioی بازیکن رو بیاره میپره بیرون.بعدش هم سر روز 8یا 9 ماه اول فصل دگه ادامه نمیده و میپره بیرون.ممنوم میشم راهنماییم کنید.
داداش مثلثو بزنی بازیکنی میپره تا فصل بعد نمیاد سعی کن 3 رو نزنی !! پلایر بیو r3 هست یعنی همون دکمه ای که باهاش بالا پایین میکنو به به سمت تو میبریش !!

peyman1998
05-18-2013, 07:05
برادر من من میگم کلا از بازی میپره بیرون.بعد هم دقت کنی نوشتم از فصل سوم.پس حتما دلیلی داره.

peyman1998
05-18-2013, 07:06
نمیدونم چیکار کنم.

مشکل منم دقیقا همینه. راهنماییم کنید.

amin.abedi
05-22-2013, 15:56
1- تو هر ملیتی واسه مربی انتخاب کنی مهم نیس ولی واسه بازکن مهمه یعنی اگه مربیت حتی ایرانی بود می تونی مربیگری آلمانم بکنی
2-آره میتونی

خوب از کدوم قسمت باید این کار رو بکنم

amin.abedi
05-22-2013, 15:58
یعنی وقتی منیجر شدی امکان داره یه تیم ملی بهت پیشنهاد بده
یعنی اصلا وقتی منیجر میشی و بارسلونا رو مثلا اول بر میداره امکان داره یه تیم دیگه بهت پیشنهاد بده و تو مربی اونجا بشی؟
و دوستان یه سوال
وقتی ضربه ایستگاهی رو 3 نفره میزنی
و میخوای نفر دوم بیاد از رو توپ بپره باید چیکار کنی؟

AHRj_98
05-22-2013, 18:56
مشکل منم دقیقا همینه. راهنماییم کنید.
احتمالا مشکل از بازی یا کرک بازی شماست saveتون رو از داکیومت بردارین بازی رو حذف و از اول نصب کنید اگز نشد کرک بازی رو از اینترنت بگیرید دقت کنید کرک خودتون نباشه در ضمن اگر بازی رو آپدیت میکنید احتمال مشکل از همون آپدیت باشه زیاده

rezoo
06-01-2013, 13:52
ببخشید من چه طوری میتونم عکس بزارم یه سوالی داشتم هر کاری کردم عکسشو بزارم نشد

alirezafa
06-17-2013, 13:13
چطوری میتونم گلهایی که سیو کردم رو تو فیفا به صورت بزرگ ببینم. اخه فقط تو صفحه نمایشه نشون میده که کوچیک هست.

Reza29.4
06-17-2013, 14:48
یعنی وقتی منیجر شدی امکان داره یه تیم ملی بهت پیشنهاد بده
یعنی اصلا وقتی منیجر میشی و بارسلونا رو مثلا اول بر میداره امکان داره یه تیم دیگه بهت پیشنهاد بده و تو مربی اونجا بشی؟
و دوستان یه سوال
وقتی ضربه ایستگاهی رو 3 نفره میزنی
و میخوای نفر دوم بیاد از رو توپ بپره باید چیکار کنی؟
سلام.
جواب سوال اول بله میباشد
اما جواب سوال دوم احتمالش هیت تیمهای باشگاهی دیگه بهت پیشنهاد بدن اما در قسمت منیجر آفیس بخش مای جوب تیمهایی که مربی قبلی خودشون رو اخراج کردن و احتیاج به مربی جدید دارن نشون میده
سوال سوم. به عنوان مثال بازی کنی که با R2میاری :R2رو نگه دار و ضربدر ومربع رو فشار بده تا بازیکن از رو توپ بپره برای بازیکنی که با L2 اوردی نیز باید L2 v, k'i nhvd , qvfnv , lvfu v, fckd

Reza29.4
06-17-2013, 14:50
ببخشید من چه طوری میتونم عکس بزارم یه سوالی داشتم هر کاری کردم عکسشو بزارم نشد
یه نوشته زیر محل urlعکس هستش که جلوش یه تیک داره .فقط کافی اون تیک رو برداری

Reza29.4
06-17-2013, 14:52
چطوری میتونم گلهایی که سیو کردم رو تو فیفا به صورت بزرگ ببینم. اخه فقط تو صفحه نمایشه نشون میده که کوچیک هست.
فکر کنم امکان چنین چیزی نباشه شما میتونی همون موقع از رپلی از برنامهFraps استفاده کنی(که با یه سرچ کوچیک تو گوگل گیر میاد)
اینم یه عکس از صفحه ی برنامه

Shayan1990
06-17-2013, 20:48
سلام این ترکیب منه تازه شروع کردم چون سیو های قبلیم پاک شد:
آبیاتی-آباته-بونرا-آچربی-آنتونینی-مونتولیوو-نوچرینو-بواتنگ-الشراوی-داوید ویا-بالوتلی
ذخیره ها:آبیاتی-آمبروزینی-بکهام-پاتزینی-روبینیو
اگه بازیکنی میشناسید که خوب باشه با قیمت کم(برام فعلا سن مهم نیست) به من تو همین پست بگید چون خیلی نیاز دارم ثواب داره :d
برام قیمت خیلی مهمه

INDECENT
06-17-2013, 21:20
سلام این ترکیب منه تازه شروع کردم چون سیو های قبلیم پاک شد:
آبیاتی-آباته-بونرا-آچربی-آنتونینی-مونتولیوو-نوچرینو-بواتنگ-الشراوی-داوید ویا-بالوتلی
ذخیره ها:آبیاتی-آمبروزینی-بکهام-پاتزینی-روبینیو
اگه بازیکنی میشناسید که خوب باشه با قیمت کم(برام فعلا سن مهم نیست) به من تو همین پست بگید چون خیلی نیاز دارم ثواب داره :d
برام قیمت خیلی مهمه

بیشتر توضیح بده , تو چه پستایی بازیکن میخوای ؟

منظورت از قیمت کم تا چقدره ؟ دستمزد تا چقدر ؟

Shayan1990
06-17-2013, 21:33
بیشتر توضیح بده , تو چه پستایی بازیکن میخوای ؟

منظورت از قیمت کم تا چقدره ؟ دستمزد تا چقدر ؟
بیشتر تو پست دروازه بان البته اگه تو پست های دیگه هم میشناسی بگو
قیمت تا 10 میلیون پوند دستمزد تا 70 هزار تا در هر بازی
ترجیح میدم بازیکن تو یه تیم نه چندان خوب باشه چون در اونصورت میتونم بازیکنای ضعیفمو بجای بازیکنش بهش بندازم بقیه اش رو پول بدم

Shayan1990
06-19-2013, 15:38
کسی نیس جواب مارو بده؟

INDECENT
06-19-2013, 21:14
کسی نیس جواب مارو بده؟

راستش من فیفامو پاک کردمو نمیتونم دقیق بهت کمک کنمو اسمو فامیلی بازیکنا رو به زبون انگلیس و تیمایی که توشونه رو بهت بگم ولی باز اینارو میگم ببین چی کار ممیکنی .

واسه هافبک : آندره شورله از لورکوزن - موریتز لایتنر از دورتموند ( اگه جزئیات اورال لایتنر رو نگاه کنی به نظر بازیکن ضعیفی میاد ولی من تا حالا تو چندتا تیم امتجانش کردمو بدجوری جواب داده و بازیکن خیلی خوبیه ) - redmond که تو یکی از تیمهای جزیره بازی میکنه - نیکلاس گایتان که تو بنفیکا ی پرتغال بازی میکنه

واسه خط حمله بهت فقط بازیکنای خوب رو پیشنهاد میکنمو از نظرم اگر میخوای یه بازیکن ارزون ولی ضعیف بگیری اصن نگیری بهتره . لواندوفسکی از دورتموند - ناپولی یه بازیکن کوتاه قامت داره که اسمشو یادم نمیاد - اودینزه هم یه بازیکن کلمبیایی داره که اسم اونم یادم نمیاد ( همه ی اینا قیمتای بالاتر از قیمت خودت دارن )

دفاع : یه بازیکن هست که خیلی خوبه ولی فقط فامیلیش یادمه " Insua "

دروازبان هم یه دروازبان ترکیه ای هست به اسم Ustari . البته پیشنهاد میکنم واسه دروازبان هم مثه مهاجم خوب پول خرج کنی چون پشیمون نمیشی , به نظرم اگه دروازبان تاتنهام رو بگیری خیلی به نفعته .

شرمنده دیگه چون فیفامو پاک کرده بودم نمیتونستم بهتر کمک کنم

Shayan1990
06-20-2013, 01:26
راستش من فیفامو پاک کردمو نمیتونم دقیق بهت کمک کنمو اسمو فامیلی بازیکنا رو به زبون انگلیس و تیمایی که توشونه رو بهت بگم ولی باز اینارو میگم ببین چی کار ممیکنی .

واسه هافبک : آندره شورله از لورکوزن - موریتز لایتنر از دورتموند ( اگه جزئیات اورال لایتنر رو نگاه کنی به نظر بازیکن ضعیفی میاد ولی من تا حالا تو چندتا تیم امتجانش کردمو بدجوری جواب داده و بازیکن خیلی خوبیه ) - redmond که تو یکی از تیمهای جزیره بازی میکنه - نیکلاس گایتان که تو بنفیکا ی پرتغال بازی میکنه

واسه خط حمله بهت فقط بازیکنای خوب رو پیشنهاد میکنمو از نظرم اگر میخوای یه بازیکن ارزون ولی ضعیف بگیری اصن نگیری بهتره . لواندوفسکی از دورتموند - ناپولی یه بازیکن کوتاه قامت داره که اسمشو یادم نمیاد - اودینزه هم یه بازیکن کلمبیایی داره که اسم اونم یادم نمیاد ( همه ی اینا قیمتای بالاتر از قیمت خودت دارن )

دفاع : یه بازیکن هست که خیلی خوبه ولی فقط فامیلیش یادمه " Insua "

دروازبان هم یه دروازبان ترکیه ای هست به اسم Ustari . البته پیشنهاد میکنم واسه دروازبان هم مثه مهاجم خوب پول خرج کنی چون پشیمون نمیشی , به نظرم اگه دروازبان تاتنهام رو بگیری خیلی به نفعته .

شرمنده دیگه چون فیفامو پاک کرده بودم نمیتونستم بهتر کمک کنم
خیلی ممنون داداش که کمکم کردی

R7Prince
06-20-2013, 03:13
داداش تو هافبک یه کاستا هست توی والنسیا بازی می کنه بهت پیشنهاد می کنم یه بازیکن مثل کونستانت رو بدی بقیشو پول بده تو دروازه بان هم برند لنو بایرلوکوزن رو بگیر البته قیمتشو نمی دونم یا جفرسون دروازه بان بوتوفاگو

hamid gh
06-21-2013, 11:00
کسی سیو سرمربی گری تیم ملی اسپانیا و آرژانتین رو داره برام بذاره؟

amin.abedi
06-21-2013, 20:18
آقا من توی کریر مود بارسلونا هستم
alexis sanchez همیشه تو ترکیبه اصلی هست
ولی توی نیم فصل دیدم رفته تو لیست فوروش و نمیشه در آوورد
یکی کمکم میکنه؟

INDECENT
06-22-2013, 00:46
آقا من توی کریر مود بارسلونا هستم
alexis sanchez همیشه تو ترکیبه اصلی هست
ولی توی نیم فصل دیدم رفته تو لیست فوروش و نمیشه در آوورد
یکی کمکم میکنه؟

اگه حالت بازیکنت homesick هستش تا اونجایی که من میدونم هیچ کاری نمیتونی بکنی , فقط تو بازار نقلو انتقالات زود به یه قیمت خوب بفروشش وگرنه خود به خود خودش با یه مبلغی که دست تو نیست میره به یه باشگاه دیگه .

بهتره حالت بازیکنم بنویسی ( اگر غیر از هوم سیک هستش ) تا بیشتر کمکت کنم

Shayan1990
06-23-2013, 23:17
بازیکنی میشناسید بشه با 5 میلیون پوند خریدش؟
الان من تو لیگ دومم تو نیم فصل زمان نقل و انتقالات هستم از یووه سه امتیاز عقبم خیلی گل میخورم ینی با تیم آخر از لحاظ گل خوردن سه تا فاصله دارم میخوام 5 میلیون با آبیاتی رو بدم بوفونو بگیریم که یووه قبول کرده منتظرم یه مهاجم رو بفروشم تا بتونم حقوق بوفونو بدم اگه مدافع یا دروازه بان خوب با فقط 5 میلیون پوند میشناسید بهم بگید خواهشا که اینقد گل نخورم البته میگن دخیا دروازبان منچستر خوبه اما با 5 میلیون نمیشه خریدش om::

Reza29.4
06-24-2013, 00:38
بازیکنی میشناسید بشه با 5 میلیون پوند خریدش؟
الان من تو لیگ دومم تو نیم فصل زمان نقل و انتقالات هستم از یووه سه امتیاز عقبم خیلی گل میخورم ینی با تیم آخر از لحاظ گل خوردن سه تا فاصله دارم میخوام 5 میلیون با آبیاتی رو بدم بوفونو بگیریم که یووه قبول کرده منتظرم یه مهاجم رو بفروشم تا بتونم حقوق بوفونو بدم اگه مدافع یا دروازه بان خوب با فقط 5 میلیون پوند میشناسید بهم بگید خواهشا که اینقد گل نخورم البته میگن دخیا دروازبان منچستر خوبه اما با 5 میلیون نمیشه خریدش om::
دروازبان ورسبورلگ واسه من خیلی خوب بود البته قیمتشو نمیدونم فکرم نکنم بیشتر 5ملیون باشه
میتونی همونجا که بازیکن میخری قیمت رو رو 5 ملیون یا هر رقم دیگه ای تنظیم کنی بعد که سرچ کردی و لیست بازیکنا اومد قابلیتها وقدراشون رو مقایسه کنی و هرکدوم که بهتر بود بخری

SUDN52
06-24-2013, 03:06
بچه ها ترو خدا سریع کمکم کنید ممنون
من الان تو سال 2018 هستم اما با یه تیمی هستش تو لیگ قهرمانان اروپا که بازی میکنم یه دفعه ای از بازی میپره بیرون و نمیتونم اونو رد کنم حتی وقتی میزنم خود سیستم بازی کنه و نتیجه رو بده بلافاصله بعد بازی فیفا کلا بسته میشه و من نمیتونم ردش کنم...
خیلی تلاش کردم برسم به اینجا الان تیم شاخی ساختم...
کمکم کنید:daghon:
فقط تو بازی با این تیم اینجوری میشه و از بازی بیرون میپره بازی با بقیه تیما بدون مشکل انجام میشه...

amin.abedi
06-27-2013, 18:07
سوال من این هست که من چند فصله دارم بازی میکنم و فعلا هی پیام یا ایمیلی در مورد این که چه بازیکنی بهترین بازیکن جهان شده نیومده
دلیلش چیه
از کجا باید ببینم

Reza29.4
06-27-2013, 19:13
سوال من این هست که من چند فصله دارم بازی میکنم و فعلا هی پیام یا ایمیلی در مورد این که چه بازیکنی بهترین بازیکن جهان شده نیومدهدلیلش چیهاز کجا باید ببینمایمیل نمیاد داداش تو خبرهای صفحه اول کریر میزنه

amin.abedi
06-28-2013, 10:50
و توی قسمت منیجر کریر مود چطوری میشه تیم رو عوض کرد و سرمربی تیم دیگه ای شد
تیم ملی رو نمیگم ها باشگاه

Reza29.4
06-28-2013, 13:13
و توی قسمت منیجر کریر مود چطوری میشه تیم رو عوض کرد و سرمربی تیم دیگه ای شد
تیم ملی رو نمیگم ها باشگاه
توی قسمت مای جوپ تیمهایی که مربی میخوان رو زده و انتزارات کی از تو می خوان رو هم نوشته

seiiedabbas
06-29-2013, 21:03
سلام ، جميــــــــــــعا ! :chakerim:

گفتیم آخرای fifa 13 شده و باید یه گزارش عملکرد بدیم . یه بار تو صفحه ی 10 گزارش دادم
بچه های گلم ، بنده ، عباس ، از این تیم شروع کردم :
6002
دسته دو انگلیس بودم ، الآن لیگ برترم و یه بار همون فصل اول بهترین مربی سال شدم و یه بار هم فصل 2017-2018
6012 6013 6005

اول از همه ، واسه فول جذابیت شدنه کریر ، ترکیب هارو به 2007 پرگردوندم ، یعنی مثلا ronaldinho > fcBAR ، zidan > realMAD !
... اینم از ترکیب فعلی :
6006 6007
اینم بهترینای امسال ، کاندیدای بهترینه سال (البت متوجه نشدم کی اول شد !!)
6008 6009 6010
البته این میون علیرضا حقیقی با اورال 90 و ذکریا لابیاد با 84 ، نی مار با 86 بودن که دوتاشون الآن بارسا رفتن و نی مار رفته چلسی !!
اینم کریر ملی که تازه یه فصله زحمتش گردنه مایه ! (قبلش مصر بودم ولی خیلی دگ ضعیف و پیر بود)
6011

میانگین بودجه سالانه الآن حدود 75 میلیون اوشروغه !
بعله آقا ، قربوسه همه :kissss:love::
باشه تا fifa 14 .
والسلام ، نامه تمام :chakerim:(ببخشید سایز عکسا کوچیکه ، هرکدم مهم بود بگین بزرگش کنم)

Shayan1990
06-29-2013, 21:16

گفتیم آخرای fifa 13 شده و باید یه گزارش عملکرد بدیم . یه بار تو صفحه ی 5 فکر کنم گزارش دادم
6002
دسته دو انگلیس بودم ، الآن لیگ برترم و یه بار همون فصل اول بهترین مربی سال شدم و یه بار هم فصل 2017-2018
6012 6013 6005

اول از همه ، واسه فول جذابیت شدنه کریر ، ترکیب هارو به 2007 پرگردوندم ، یعنی مثلا ronaldinho > fcBAR ، zidan > realMAD !
... اینم از ترکیب فعلی :
6006 6007
6008 6009 6010
البته این میون علیرضا حقیقی با اورال 90 و ذکریا لابیاد با 84 ، نی مار با 86 بودن که دوتاشون الآن بارسا رفتن و نی مار رفته چلسی !!
اینم کریر ملی که تازه یه فصله زحمتش گردنه مایه ! (قبلش مصر بودم ولی خیلی دگ ضعیف و پیر بود)
6011

باشه تا fifa 14 .
والسلام ، نامه تمام :chakerim:(ببخشید سایز عکسا کوچیکه ، هرکدم مهم بود بگین بزرگش کنم)
ایول داداش فقط یه سوال چطوری حقیقی و بوژان رو 90 کردی فقط بهش بازی دادی؟
البته منم برا میلان امسال حقیقیو خریدمش بازیکن خوبیه

seiiedabbas
06-29-2013, 21:34
ایول داداش فقط یه سوال چطوری حقیقی و بوژان رو 90 کردی فقط بهش بازی دادی؟
البته منم برا میلان امسال حقیقیو خریدمش بازیکن خوبیه

نه ، تعویض به موقع به stamina اش کمک میکنه ، توجه به استعداداش و مخصوصا شماره اش ، چون رو نوع بازیش اثر داره ، مثلا استعداد دجاگه رو بازی سازیه و شماره 10 بود و من یه مدت این کارو کردم ، خیلی اثر داشت ، گل زدن ، حقوقش ! میزان شرکتش تو بازی و مخصوصا تعداد بالا بودنه پاس و سانت درستش .
بودنش تو تیم ملی ، یا مثلا یه کاره ابتکاری که من کردم این بود که مثلا واسه یه فصل دجاگه رو فرستادم بایرن مونیخ ، اونجا کسب تجربه کرد و ازین حرفا !
یا مثلا بوژان درخواست داد که کاپیتان باشه ، منم قبول کردم ، هم اوضاع تیم بهتر شد هم خودش ! یعنی باید به درخواستاشون جواب مثبت بدی .
... بعله ، اینجوریا دیگه think::
و اینکه واسش یه جایگزین خوب داشته باشی ، این باعثه ایجاد رقابت میشه ، مثلا من واسه masoud اولاش vidal حریف بود و خبرش تو صفحه اول اومد که کدوم به ترکیب اصلی راه پیدا میکنن ! سرعته پیشرفتشون رو اگه خوب باهاشون بازی کنی ، بالا میبره :eynak: همینا دیگه تقریبا !!!

Shayan1990
06-29-2013, 21:41
اینم ترکیب من بعد 1 فصل
...........................................دخی ............................................
....................بدشتوبر................ ........................آچربی...............
آباته(لوک شو)............................................. ...................دیداک( دیشیلیو)
...........................................کاس یرو.......................................
..............................گوتزه(آندر آ پولی).......................................
.................................................. ..........بواتنگ.........................
.......................................الشار وی..........................................
..............................نیمار( روبینیو)................................... ..........
.................................................. ....بالوتلی( بوژان)....................
ذخیره ها:حقیقی.لوک شو.دیشیلیو.پولی.روبینیو.بوژ ان.گانز
امسال نوچرینو.کنستانت.مونتولیوو. ملیا.داوید ویا.آبیاتی.بونرا.مکسس.پاتزی نی.بکهام رفتن تا این جدیدا رو خریدم

seiiedabbas
06-29-2013, 21:46
اینم ترکیب من بعد 1 فصل
.
.
.
امسال نوچرینو.کنستانت.مونتولیوو. ملیا.داوید ویا.آبیاتی.بونرا.مکسس.پاتزی نی.بکهام رفتن تا این جدیدا رو خریدم
داداش Z.Labyad بچه باحالیه ها ، بهت پیشنهاد میدم . یا K.Zouma ، Masi ، Pogba، اوه اوه Khedira . اینم لیست پیشنهاده من ، هم جوون هم کارآمد :flowerysmile:

Shayan1990
06-29-2013, 21:57
نه ، تعویض به موقع به stamina اش کمک میکنه ، توجه به استعداداش و مخصوصا شماره اش ، چون رو نوع بازیش اثر داره ، مثلا استعداد دجاگه رو بازی سازیه و شماره 10 بود و من یه مدت این کارو کردم ، خیلی اثر داشت ، گل زدن ، حقوقش ! میزان شرکتش تو بازی و مخصوصا تعداد بالا بودنه پاس و سانت درستش .
بودنش تو تیم ملی ، یا مثلا یه کاره ابتکاری که من کردم این بود که مثلا واسه یه فصل دجاگه رو فرستادم بایرن مونیخ ، اونجا کسب تجربه کرد و ازین حرفا !
یا مثلا بوژان درخواست داد که کاپیتان باشه ، منم قبول کردم ، هم اوضاع تیم بهتر شد هم خودش ! یعنی باید به درخواستاشون جواب مثبت بدی .
... بعله ، اینجوریا دیگه think::
و اینکه واسش یه جایگزین خوب داشته باشی ، این باعثه ایجاد رقابت میشه ، مثلا من واسه masoud اولاش vidal حریف بود و خبرش تو صفحه اول اومد که کدوم به ترکیب اصلی راه پیدا میکنن ! سرعته پیشرفتشون رو اگه خوب باهاشون بازی کنی ، بالا میبره :eynak: همینا دیگه تقریبا !!!

ایول داداش الان برا من کاسمیرو 12ه گوتزه 11ه نیمار15
الان 4 و 6 و 8 خالین به نظرت چیو به کی بدم
نیمار 8 گوتزه 6 کاسمیرو 4 خوبه
یا نیمار 10 بواتنگ 8 گوتزه6 کاسمیرو 4
مثلا بواتنگ قاطی نمیکنه؟

Shayan1990
06-29-2013, 22:00
داداش Z.Labyad بچه باحالیه ها ، بهت پیشنهاد میدم . یا K.Zouma ، Masi ، Pogba، اوه اوه Khedira . اینم لیست پیشنهاده من ، هم جوون هم کارآمد :flowerysmile:

دمت گرم فقط ماسی و پوگبا که یوونتوسن میلان نمیان ولی دمت گرم تو نیم فصل میرم دنبال بقیه

seiiedabbas
06-29-2013, 22:06
ایول داداش الان برا من کاسمیرو 12ه گوتزه 11ه نیمار15
الان 4 و 6 و 8 خالین به نظرت چیو به کی بدم
نیمار 8 گوتزه 6 کاسمیرو 4 خوبه
یا نیمار 10 بواتنگ 8 گوتزه6 کاسمیرو 4
مثلا بواتنگ قاطی نمیکنه؟
نی مار 7 باشه خوبه ، بقیه رو نمیدونم ، خودت باید بری تو استعداداشون نگاه کنی ببینی به چی بیشتر میخورن ؟!!

seiiedabbas
06-29-2013, 22:11

گفتیم آخرای fifa 13 شده و باید یه گزارش عملکرد بدیم . یه بار تو صفحه ی 10 گزارش دادم
6014
6015 6016 6017

... اینم از ترکیب فعلی :
6018 6019
6020 6021 6022
6023

میانگین بودجه سالانه الآن حدود 75 میلیون اوشروغه !
باشه تا fifa 14 .

amin.abedi
06-30-2013, 11:23
این ترکیب من توی فیفا
............................................never. .

.lahm..................pique................thiago silva............jordi alba.

Iniesta.....................................xavi(c )..........................sergio busqets

...........sanchez................................ ....neymar............................robben

نیمکت :

Ribery-marcello-carraso-ramos-daniel alves-benzema-van persi-de rossi-isla

seiiedabbas
06-30-2013, 13:36
این ترکیب من توی فیفا
.
.
.
نیمکت :

Ribery-marcello-carraso-ramos-daniel alves-benzema-van persi-de rossi-isla
داداش با isla و marcello خیلی موافقم ! من تا حالا چندتا کریر داشتم ، مخصوصا یکی با یونتوس بود ، این دوتا همیشه کارآمد بودن ، ها واللا

amin.abedi
07-02-2013, 23:30
این یک کلیپه واسه خداحافظی با کریر FIFA13. تیم Barnet FC. با لباسایه طراحی خودم ... :

مگه میشه توی فیفا لباس طراحی کرد

Shayan1990
07-02-2013, 23:49
این یک کلیپه واسه خداحافظی با کریر FIFA13. تیم Barnet FC. با لباسایه طراحی خودم ... :

مگه میشه تو کریر لباس تیم رو عوض کرد؟

Reza29.4
07-02-2013, 23:51

این کلیپ رو خودت ساختی

Shayan1990
07-03-2013, 20:45
داداش من چون 7 ميليون واسه واران دادم فقط تونستم ذكريا لابياد رو قرضي بيارم.بازيكن باحاليه قرار شد سال بعد براش 12 ميليون بدم.دو تا بازيكن هم البته آزاد بودند و گرفتمشون كه اورال هاشون بين 60 و 70 بود يكي 20 ساله يكي 18 ميخوام روشون كار كنم و رو هم هفته اي 4500 پوند ميگيرن داداش نشد قرضي بدمشون برن،شماره ي خوبي هم ندارم بهشون بدم تو جاي من بودى الان چي كار ميكردي سرعت پيشرفتشون بيش تر شه؟ 

lord7stark
07-03-2013, 21:23
سلام دوستان خسته نباشید ...
چندتا سوال دارم ..
1) شما ها در این تایپک درباره بخش انلاین فیفا بحث میکنید یا فقط c.mod ؟
2) تو c.mod اخر فصل کجاش میزنه بهترین بازیکنای امسال کیا شدن ؟
3) وقتی با تیم ملی ایی بری جام جهانی ، جامشو نشون میده ؟

مر30!

Shayan1990
07-03-2013, 22:27
سلام دوستان خسته نباشید ...
چندتا سوال دارم ..
1) شما ها در این تایپک درباره بخش انلاین فیفا بحث میکنید یا فقط c.mod ؟
2) تو c.mod اخر فصل کجاش میزنه بهترین بازیکنای امسال کیا شدن ؟
3) وقتی با تیم ملی ایی بری جام جهانی ، جامشو نشون میده ؟

مر30!
1 داداش این جا راجع به کریر موده نه بخش آنلاین
2 تو ی breaking news
3 رفتن به جام جهانی که جام نداره داداش قهرمان شدن جام داره اما بعد از رفتن به جام جهانی بازیکن ها شادی میکنن

seiiedabbas
07-04-2013, 10:01

سلام ؛ واسه جواب سوالاتون :
1. تو کریر میشه لباس طراحی کرد اما چون نسخه ی ما غیر اورجیناله این قسمتش غیر فعاله نمیشه !
2. فیلم رو خودم ساختم با کمک replay فیفا و نرم افزار fraps . در آخر هم از همون movie maker ویندوز
3. چون طراحی پیراهن واسه ما غیر ممکنه ، من از نرم افزار CreationMaster13 که فقط ماله همین بازیه استفاده کردم .

نرم افزار CreationMaster13 اجازه دستکاری خیلی چیزارو میده اما غیر از طراحی پیراهن ، هر تغییراته دیگه ای فایل کریر رو damage میکنه . واسه همین اگه میخواین مثلا بازیکن توش طراحی کنین یا ادیت باید قبل از ساخت کریر این کار رو انجام بدین .
:chakerim:

shahrooz1222
07-05-2013, 19:49
من مشکل کرش دارم بعد از دو یا سه فصل میره بیرون راهنمایی میخوام

zidane7
07-07-2013, 17:30
سلام دوستان!
آیا راه وجود داره که سن و سال بازیکنان را ویرایش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا بگین که چطور میتوانم که سن و سال بازیکنان را در کریرمود ویرایش کنم.

Shayan1990
07-07-2013, 18:19
سلام دوستان!
آیا راه وجود داره که سن و سال بازیکنان را ویرایش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا بگین که چطور میتوانم که سن و سال بازیکنان را در کریرمود ویرایش کنم.
تا اونجایی که من میدونم نمیشه مگر این که از برنامه ی خاصی استفاده کنی

sina acm
07-07-2013, 21:17
بچه ها یه خبر خوش گویا تو نسخه فیفا 14 تیم ها میتونند سر قرار داد بستن با شما هم وارد معامله بشن

یعنی همون اول فصل با یه تیمی مثلا تا 2016 قرار داد میبندید که سرمربیش بشین و مثلا اگه موفق باشین تو کارتون بهتون پاداش هم میدن

هرچه قدر هم بهتر کار کنید حرفه ای تر میشید و سرشناس تر و تیم های بزرگ زیادی سراغتون میاد :nishkhand:

lord7stark
07-07-2013, 21:41
اقا این شایعه که میگن fifa 14 واسه pc نمیاد راسته ؟
اگه راست باشه دیگه هیچ !!
امروزم تو عکسای جدید pes 14 توپ afc بود یعنی اینکه لیگ قهرمانان اسیا ممکنه توش باشه ! که اگه باشه سه تیم ایرانی هم توشن !

Shayan1990
07-08-2013, 00:18
اقا این شایعه که میگن fifa 14 واسه pc نمیاد راسته ؟
اگه راست باشه دیگه هیچ !!
امروزم تو عکسای جدید pes 14 توپ afc بود یعنی اینکه لیگ قهرمانان اسیا ممکنه توش باشه ! که اگه باشه سه تیم ایرانی هم توشن !
بله برای pc نمیاد یه دلیلی هم داشت که یادم رفته :ey babaaa:
تو pes 2014 هم تیم های استقلال و سپاهان هستند

Reza29.4
07-08-2013, 00:44
نه داداش شایعه هستش نصف فروش واسه Pcاگه منمGta Vهم واسهPcمیاد این جور موردا قبلا خیلی پیش اومده خیلتون راحت باشه

INDECENT
07-08-2013, 09:41

دلیلش اینه که میخوان واسه یه کنسول مخصوص ( فک کنم مال خود شرکت ea هستش یا یه چیز تو همین مایه ها ) بازی رو به فروش برسونن تا کنسولشونم بیشتر به چشم بیاد .

نه داداش شایعه هستش نصف فروش واسه Pcاگه منمGta Vهم واسهPcمیاد این جور موردا قبلا خیلی پیش اومده خیلتون راحت باشه

منم فک میکنم شایعه باشه . یکی از اصلی ترین فروشا مال pc هستو این کار میتونه به ضررشون تموم شه .

درست مثه همون gta v که این همه حرفو حدیث ازش بودو گفتن واسه pc نمیاد ولی آخرش دست بروبچ رازورز در نکنه که زد بازی رو هک کردو نسخه ی کاملشو واسه pc گذاشت رو نت .

ALIAZIMI9
07-08-2013, 14:03
دلیلش اینه که میخوان واسه یه کنسول مخصوص ( فک کنم مال خود شرکت ea هستش یا یه چیز تو همین مایه ها ) بازی رو به فروش برسونن تا کنسولشونم بیشتر به چشم بیاد .

منم فک میکنم شایعه باشه . یکی از اصلی ترین فروشا مال pc هستو این کار میتونه به ضررشون تموم شه .

درست مثه همون gta v که این همه حرفو حدیث ازش بودو گفتن واسه pc نمیاد ولی آخرش دست بروبچ رازورز در نکنه که زد بازی رو هک کردو نسخه ی کاملشو واسه pc گذاشت رو نت .

جای دور نریم شرکت سونی بازی god of war رو هیچ به صورت رسمی روی کامپیوتر نزده اما نسخه های وجود داره که توسط دیگر شرکت ها تغیر
داده شده یعنی god of war که فقط رو کنسول های سونی قابل اجرا بود روی کامپیوتر هم قابل اجرا کردندش اما مثل pes در راهنمای کلید های از
کلید های دسته سونی استفاده شده

azadich
07-08-2013, 19:36
سلام بچه ها،اگر پچ لیگ ایران را نصب کنم بعدا در کریر مود تیم ملی ایران را به من پیشنهاد میده؟ممنون میشم جواب بدید

icon
07-08-2013, 22:25
اگه تیم ملی ایران در بین تیم های ملی حضور داشته باشه( ممکنه با نصب پچ تیم ملی ایران اضافه شه) ممکنه ایران هم بهت پیشنهاد بده.
اینجوری نیست که با نصب پچ حتما ایران پیشنهاد میده.
ممکنه تیم ملی اسپانیا هم بهت پیشنهاد بده ولی ایران نده.
کاملا شانسیه.
در مورد تیم های بزرگ به عملکرد بستگی داره ولی در مورد ایران و خیلی از کشور های دیگه این پیشنهاد شانسیه

azadich
07-09-2013, 00:07
پچ لیگ برتر نصب کردم اما موقعی که داخل کریر میرم در مرحله لود می ایسته ،لودش تا نزدیک آخر میره و می ایسته مشکل کجاست؟

shahrooz1222
07-18-2013, 20:14
من بعد 2 یا 3 سه فصل دیگه میزنم بره روز بعد کرش میکنه چیکار کنم ؟
بعدش یک پچ کم حجم که تیم ملی ایران رو داشته باشه چیه؟
چجوری از صفحه عکس بگیرم ؟

Shayan1990
07-29-2013, 15:35
من همم برام همین مشکل به وجود اومد و دیگه کریرم جلو نمیره:daghon:

565958
08-03-2013, 04:38
جناب ([Only Registered And Activated Users Can See Links])seiiedabbas عزیز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دژاگه در حال حاضر در بازی 27 سال سن داره و قدرتش 75 هست اما تو مال تو دژاگه 20 سال سن داره چطوری سنش کم شده:soal::soal:ashem:- !!!!!!!!
به احتمال 100% تو بازی قدرتشو زیاد کردی کلکmas:-mas:-mas:-

INDECENT
08-15-2013, 09:15
سلام میدونم جاش نیست اما سوال دارم در کریر مود.قسمت youth academy برای چی هست میشه توضیح کامل بدین؟

این قسمت همونجوری که از اسمش پیداس آکادمیه تیمته , به این صورت که شما یکی از اون افرادی که بهت معرفی شده رو انتخاب میکنی و بعدش به یه نقطه ی مشخص از جهان برای ماموریت میفرستی تا بازیکن ( بازیکنای ) پست های مورد نظرت رو در سنین پایین ( 15 تا 18 ) پیدا کنه و شما در صورت تمایل با اون بازیکنا قرارداد میبندیو وارد تیم میکنیشون .

البته بازیکنای زیر 17 سال رو نمیتونی وارد تیم کنیو باید منتظر شی سنشون به 17 برسه .

این بازیکنا همشون ساخته ی خود بازی هستنو هیچکودوم بازیکنای واقعی نیستن . این بخش میتونه سود خوبیم بهت بده چون تو این بازیکنا رو خیلی مفت خریداری و با حقوق خیلی کم وارد تیم میکنیو بعدش میتونی به یه قیمت مورد توجه بفروشی ( اگه اشتباه نکنم بازیکنا رو 50 هزار میخری ولی یدفعه میبینی ارزش بعضیاشون بیش از 1 میلیونه )

el shaarawy92
08-19-2013, 16:58
سلام من تمیمم میلانه و فصل اول قهرمان لیگ و لیگ قهرمانان شدم .از آرسنال و لیورپول تو مای جاب پیشنهاد داشتم ولی وقتی روشون apply میکنم دیگه جوابی از باشگاه نیومده !!! باید تا کی منتظر بمونم .

INDECENT
08-19-2013, 19:50
سلام من تمیمم میلانه و فصل اول قهرمان لیگ و لیگ قهرمانان شدم .از آرسنال و لیورپول تو مای جاب پیشنهاد داشتم ولی وقتی روشون apply میکنم دیگه جوابی از باشگاه نیومده !!! باید تا کی منتظر بمونم .

معمولا خیلی به سرعت جواب میدن حالا یا قبول میکنن یا نمیکنن . معمولا اگر اول فصل باشه احتمالا قبول نمیکنن که تو یه پیغام بهت میگن که پیشناهادتو رد کردن .

42d3e78f26a4b20d412==