PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا من شرایط فوتبالیست شدن را دارم؟؟

sez
10-03-2012, 14:36
با سلام
من 19 سالمه ، قد 195 و وزن 80 کیلو و از فوتبال هیچ چیزی بلد نیستم ، حالا میخواهم فوتبالیست شوم ، به نظر شما شرایطشو دارم و چه پستی ؟

و برای اینکه در پستی که شما معرفی کردم موفق شوم کلا چه قدر باید پول هزینه کنم و چند سال طول خواهد کشید؟؟

خواهشا نظر خودتونو بذارید

باتشکر

honda.moji
10-03-2012, 14:45
195 و وزنه 80 !! دادش شما برو کشتی یا چیزه دیگه !!

shiraz-sport
10-03-2012, 14:52
داداش الان دیگه دیگه دیره واسه فوتبال یاد گرفتن . باید از بچگی میرفتی مدرسه فوتبال . باید فوتبال تو خونت باشه.

تنها در صورتی میتونی فوتبالیست بشی که استعداد فوقالعاده داشته باشی. الان دیگه بدرد نمیخوره . ولی فیریکت خیلی خوبه اینطور که معلومه.

R O N A L D O
10-03-2012, 16:50
با قد 195 من می گم دروازه بان

دوشانی
10-03-2012, 18:09
با شیراز اسپورت موافقم فوتبال باید تو خونت باشه . . .
فوتبال هم مث درس و سواد مرحله به مرحله ست و باید از پایه خوب شروع کنی و همه چی رو آموزش ببینی
هر چند که تو کشور ما بیشتر از اینکه به استعداد و توانایی افراد برای فوتبالیست شدن نگاه کنن و بهاء بدن اول به ثروتمندان بهاء میدن بعد هم به پارتی دارها و اونقد این دو قشر تو مملکت زیاد هست که دیگه جایی برای بقیه نمیمونه . . .
من 10 ساله دارم فوتبال بازی میکنم ، 2بار به تیم ملی دعوت شدم بخاطر نبود وجود پول و پارتی نتونستم برم ، تو مسابقات زیادی شرکت کردم ولی متاسفانه نه امکانات درست و حسابی داریم نه مربی خوبی، نه تیم خوبی ، هر چند که عناوین زیادی با همین امکانات هم بدست آوردیم چه تیمی و چه فردی ولی کلا هر کی بخواد فوتبالیست بشه تو این کشور باید دو فاکتور پول و پارتی رو داشته باشه که میشه همون بند پ با زیر مجموعه پول و پارتی . . .
بعضی از کسانی که الان تو لیگ ایران دارن بازی میکنن هم ببازی بودیم با هم برای مدت 5سال در کنار هم بازی کردیم دیگه قشنگ داستان پول و پارتی رو از حفظم . . .
قدت خوبه برای فوتبال چون تو ایران به قد و هیکل زیادتر از حرفه و فن بهاء میدن . . .
اگه علاقه داری برو سمتش ولی رفتی باید همه چیش رو بجون بخری ، مصدومیت و . . .
با قد 195 و 80 کیلو وزن باید بگم به صورت علمی وزنت کمه نسبت به قدت ولی اگه بتونی میتونی تو فوروارد یا بک بازی کنی این دوتا پست برای قد بلند ها خوبه و میتونی توش پیشرفت کنی اما این که هیچی تو فوتبال بلد نیستی اون دیگه یه بحث جداست اگه خیلی دوس داری فوتبالیست بشی باید هزینه کنی و بری تو یه تیم خوب با مربی خوب که بتونی خوب آموزش ببینی ولی اینم به استعداد خودت بستگی داره که تو چه مدت بتونی فوتبال رو درک کنی و سرعت یادگیریت چطور باشه ، میزان هزینه ت هم به میزان پیشرفت و رده ایی که میخوای به اون برسی بستگی داره آخه هر رده ایی قیمتی داره کلا به این چیزا بستگی داره :
انتخاب پست که باید با توجه به تواناییت انتخاب بشه
آموزش خوب
سرعت یادگیریت
درک فوتبال
خلاقیتت تو فوتبال
هدفت در فوتبال باید مشخص باشه
میزان تلاشت برای رسیدن به هدفت
انتخاب تیم مناسب
و . . .

GOLL
10-03-2012, 19:37
با سلام
من 19 سالمه ، قد 195 و وزن 80 کیلو و از فوتبال هیچ چیزی بلد نیستم ، حالا میخواهم فوتبالیست شوم ، به نظر شما شرایطشو دارم و چه پستی ؟

و برای اینکه در پستی که شما معرفی کردم موفق شوم کلا چه قدر باید پول هزینه کنم و چند سال طول خواهد کشید؟؟

خواهشا نظر خودتونو بذارید

باتشکر
سلام...
19 سال و اين كه چيزي از فوتبال ندوني رو قبول ندارم شما همين كه از اين رشته خوشت اومده و ميخواي كار كني يعني علاقه رو داري اما اين كه چه چيزي باعث شده شما از فوتبال خوشت بياد ميتونه از نظر فني يه انگيزه واسه ياد گرفتن يا حتي نقطه قوت شما بشه..
مثلا يه نفر رو ميشناسم كه به خاطر سانترهاي دقيقي كه از يه بازيكن ديده بود به فوتبال اومد و اولين چيزي هم كه خوب يادش گرفت سانتر خوب و صحيح بود كه اين شروعش بود....
چون چيزي رو كه دوس داشت ياد گرفت فهميد كه هر چيزي با تمرين و تكرار ميشه اجرا كرد و بعدها اين بازيكن خيلي بازي اش كامل شد !
شما هم ميتوني اين حالت رو داشته باشي ما نميدونيم انگيزه ات چيه..

پست هم بسته به فيزيك داره اما استعداد هم مهمه مثلا شما الان پاهاي بلندي داري و تو دفاع ميتوني موثر باشي يه به قول بچه ها فوروارد هم ميتوني باشي!
بايد ببيني نقاط قوتت چي ميتونه باشه
درباره ي تيم هم ببين كجا واسه ياد گرفتن بهتره مربي تيم خيلي مهمه الان هم بايد دنبال يه تيم باشي كه بتوني خوب فوتبال رو ياد بگيري
از اونجا به بعدش هم كه وارد تيم هاي ديگه بشي مربي ات بهترين كسيه كه ميتونه بهت كمك كنه
دركل شما به شرايط مسابقه برسي توانايي اين هم داريد كه بري تيم هاي بهتر تست بدي مثلا جوانان يا حتي اميد
شما ميتوني چند سال رو تو اميدها و جوانان تيم ها بگذرونيد كه هم مهارتت تو فوتبال بالا بره و هم اينكه راه فوتباليست شدن رو درست رفتي سنت هم خيلي بد نيست خوبه اما اگه پيشرفتت هم خوب باشه&
فكر پارتي و اينا هم نباش بازي خوب مهم تره همه كه پارتي بازي نميكنن بلاخره يه نفر پيدا ميشه شما رو ببينه ، انگيزه و پشتكار و تمرين و درك بالا از فوتبال و اطرافيانت چيزهايي هستن كه لازم داريد
هزينه هم الان بستگي به تيمي داري كه ميخواي انتخاب كني شايد الان هزينه كني اما تو تيم بري جبران ميشه
شايد با كمترين هزينه بتوني يه مربي با دانش پيدا كني و شايد هم عكسش درست باشه
معمولا فوتبال حالت پايه بايد بزاري بازيكن خوب فوتبال رو بفمهمه و مهارتهايي مثه لمس توپ و دريبلينگ و شوت ،پاس اولين آموزشها هستن كه شما اين رو ميتوني با كمك يكي از دوستانت ياد بگيري و تمرين كني كه احتياجي به هيچ هزينه اي هم نيست
مرحله بعد هم افزايش مهارت ها ت ميشه، كه منظور كامل شدن همون تكنيكهاست و پاسكاري و يادگيري استفاده از موقعيتهاي به وجود اومده و تصميم گيري به موقع اس كه وقتي تو زمين بازي رفتي همه اينها رو سريع ياد ميگيري چون سنت هم خوبه و ميتوني هم زمان آمادگي جسماني ات رو هم بالا ببري
چيزي كه تو فوتبال احتياج داري فعلا فقط تمرينه ...
موفق باشي..

Zid@ne
10-03-2012, 20:06
سلام
یه نظری هم من میدم
فوتبال تو ایران یعنی کشک !
یعنی به هیج جا نرسیدن و وقت تلف کردن
یعنی پول الکی خرج کردن و هیچی نشدن
یه نصیحت برادرانه بهت میگم
اگه پول زیادی و پارتی داری برو شاید فرجی شد ....
اما اگه اینا رو نداری اصلا سمتش نرو که فقط و فقط وقتت رو تلف میکنی
آدم میشناسم که زیدان و رونالدینیو رو تو تکنیک میذاره تو جیبش ! ولی بنده خدا چون پول و امکانات کافی نداره نمیتونه جایی دستش رو بند کنه
آدم هم میشناسم که یه پاس بلد نیست بده رفته تو تیم جوانان راه آهن تهران شده کاپیتان !

sez
10-05-2012, 12:56
از نظر همه دوستان بسیار متشکرم

راستش من به فوتبال به خصوص سانتر های بلند و شوت های بلند علاقه دارم ، ولی ،
من هم از قشر بخور نمیر جامعه هستم و پول و پارتی هم ندارم
پس بر اساس نظر اکثریت و تحقیقات خودم به دلیل نداشتن این دو فاکتور (پول و پارتی ) فکر نکنم به جایی برسم
پس فوتبالو شروع نمی کنم و می رم سمت والیبال یا بسکتبال یا هندبال

بسیار ممنون از نطرات دوستان گلم

mehdi30100
10-05-2012, 13:36
حتما برو بسکت.....
خیلی خوبه....قدت بلنده موفق میشی...
شاید خدا خواستو رفتی ان بی ای.....
اگه رفتی سلام مارم برسون به مایکل جردن:flowerysmile:

فری مو طلا
10-05-2012, 14:32
من 12سالمه و یک مترو پنجاهو چهار سانت قدمه و34کیلو وزنمه و یه چیزا ای از فوتبال بلدم و این که علاقه دارم آیا من شرایط فوتبالیست شدن رو دارم ؟؟؟؟؟؟ اونم تو پست دروازه بان

dayana2
10-05-2012, 14:47
ببشیدآ اصن من میخوآم برم تو فوفتال خانوما
قضیه چ جوریآ میشه آقایون فوفتالی؟!:rooz::aaaaaa:

shiraz-sport
10-28-2012, 22:54
من 12سالمه و یک مترو پنجاهو چهار سانت قدمه و34کیلو وزنمه و یه چیزا ای از فوتبال بلدم و این که علاقه دارم آیا من شرایط فوتبالیست شدن رو دارم ؟؟؟؟؟؟ اونم تو پست دروازه بان

باید بگم اقای فری مو طلا شما هنوز 12 سالته و هنوز به بلوغ جسمی نرسیدی و شما هنوز اونطور که باید شاید قدت بلند نیست ولی میتونی تاکتیک های دروازه بانی رو با رفتن به باشگاه یاد بگیری.
الان توی سن خیلی خوبی هستی و میتونی اگه استعداد داشته باشی اینده خیلی خوبی داشته باشی البته اگه خسته نشی و ادامه بدی و همیشه در حال تمرین باشی . :ookk:

GOLL
10-29-2012, 14:45
از نظر همه دوستان بسیار متشکرم

راستش من به فوتبال به خصوص سانتر های بلند و شوت های بلند علاقه دارم ، ولی ،
من هم از قشر بخور نمیر جامعه هستم و پول و پارتی هم ندارم
پس بر اساس نظر اکثریت و تحقیقات خودم به دلیل نداشتن این دو فاکتور (پول و پارتی ) فکر نکنم به جایی برسم
پس فوتبالو شروع نمی کنم و می رم سمت والیبال یا بسکتبال یا هندبال

بسیار ممنون از نطرات دوستان گلمدرسته كه دو فاكتوره تو فوتبال الان حرف اول و آخر رو ميزنن اما باور كن اگر كسي صبر داشته باشه و تمرينهاي خوبي هم داشته باشه ميتونه فوتباليست بشه
اما به نظر من كسيايي كه با پول و پارتي بالا رفتن دوامي هم نداشتن چون تلاشي نكردن و به هدفشون رسيدن و قدر موقعيتشون رو نميدونن
هنوز هم مربي هايي هستن كه دنبال بازيكن خوب باشن ،فوتبال خوب هم داره درسته وضع فوتبال خرابه اما اگه كسي واقعا بخواد و صبر ايوب هم داشته باشه و يه صد تن اميد هم داشته باشه شدنيه......

من 12سالمه و یک مترو پنجاهو چهار سانت قدمه و34کیلو وزنمه و یه چیزا ای از فوتبال بلدم و این که علاقه دارم آیا من شرایط فوتبالیست شدن رو دارم ؟؟؟؟؟؟ اونم تو پست دروازه بان جدي پ ن پ داره ..D:
شما باتوجه به سنت فقط بايد تيمي بازي كني و مفرح:figur:همين !
سن 12 سال كه نه بدنسازي لازمه نه رقابتي مثه جوانان اينا!فقط بازي كن عمو...ki::
اگه دوس داري دروازه بان بشي خوبه پست خودتو پيدا كردي و يه 10 درصدي اش رو رفتيlol:- اما تو اين زمينه مربي ات ميتونه بهترين راهنمات باشه %
تست واسه زير 14 و 13 هم زياد ميزارن كه برميگرده به خودت دوباره...

RezaVilla7
11-29-2012, 17:46
من چی من میتونم فوتبالیست شم؟
قد:1.21
وزن:26 کیلو
پست مورد علاقه:خط حمله
مهارت های من:فقط فرز و سرعتی و تموم کننده
چیزی جا انداختم؟

GOLL
12-02-2012, 22:05
ببشیدآ اصن من میخوآم برم تو فوفتال خانوما
قضیه چ جوریآ میشه آقایون فوفتالی؟!:rooz::aaaaaa:چرا من اين سوال رو الان ديدم؟:soal:
به هر حال واسه خانم هايي كه پي گير هستن و فوتبال رو دوست دارن ميگم:
الان فوتبال و فوتسال كلا همه جا هست به نظر من جايي وجود نداره كه فوتبال نباشه!
شما ميتونيد به هيئت فوتبال شهر خودتون زنگ بزنيد تا تيم ها رو بهتون معرفي كنند..
فوتبال كه واسه خانم ها همه جا نيست اما فوتسال حتما هست !
برزيليها فوتبال رو از فوتسال شروع ميكنن!بي ربط نيست اما ناخود آگاه تو فوتبال هم تاثير داره...
خيليها هم فقط فوتسال دوس دارن !

من چی من میتونم فوتبالیست شم؟
قد:1.21
وزن:26 کیلو
پست مورد علاقه:خط حمله
مهارت های من:فقط فرز و سرعتی و تموم کننده
چیزی جا انداختم؟ قد و وزنت متناسبه هرچند پسر ها معمولا رشد قبل از بلوغشون كمه الان هم نميشه گفت شما كه 13 سالته 19 سالت شد چطوري بشي!
مهارته سرعت كم چيزي نيست شايد اين يه نقطه قوت باشه تموم كننده هم كه عاليه ديگه
پسرم :nishkhand:شما هم بستگي به علاقه و پشتكار خودت داره كه فوتباليست بشي يا نه
قد و قواره تو فوتبال امروز مطرح نيست شايد آمادگي جسماني تو فوتبال الان به گفته خيلي ها حرف اول رو ميزنه! اما فكر و مهارت و دانش و تمرين و پشتكار خيلي مهم تر هستن
استعداد هم ربطي به هيكل و قد نداره!
شما هم الان بايد تو يه تيم زير نظر مربي اصولي كار كني كه استعدادهاي به اين خوبي كه تو گلزني داري رو تقويت كنه به عبارت ديگه ازش استفاده كنه به نفع خودت...
همون بازي هاي مفرح و شاد رو داشته باشي عاليهdallliii
ويرايش:تو سن هاي پايين تغذيه هم خيلي اهميت داره مخصوصا لبنيات ...
موفق باشي...roz::

ستاره باراني
02-20-2013, 23:30
سلام من 16 سالمه 2 ساله كه حرفه اي رزمي(كيك بوكسينگ) كار ميكنم 1 دوره هم قهرماني جهان دارم.ولي از بچگي فوتبالو خيلي دوست داشتم الانم يه مدتي ميشه كه ميخوام فوتبالو شروع كنم هدفم هم تيم مليه. 50 وزنمه 1.57 هم قدم. خواستم كمكم كنيد تا بتونم تصميم بهتري بگيرم.

GOLL
02-20-2013, 23:56
سلام من 16 سالمه 2 ساله كه حرفه اي رزمي(كيك بوكسينگ) كار ميكنم 1 دوره هم قهرماني جهان دارم.ولي از بچگي فوتبالو خيلي دوست داشتم الانم يه مدتي ميشه كه ميخوام فوتبالو شروع كنم هدفم هم تيم مليه. 50 وزنمه 1.57 هم قدم. خواستم كمكم كنيد تا بتونم تصميم بهتري بگيرم.

ماشاله انگيزه هنوز نيمده تيم ملي ...
اول تبريك ميگم كه ورزشكار موفق هستين..شايد اين سابقه تونو آمادگي جسماني خوب شروع خوبي باشه و يه مربي دنبال همچين كسي هم باشه..
اما فوتبال ورزش انفرادي نيست كه همه رو بزني بري مرحله بعد،صبر زياد و پشتكار و بعد از اينا و مهمتر از همه استعداد لازمشه
وزن 50 ،قد حدودا 160 خوبه فوتبال البته فوتبال جثه و قد مهم نيست اما وزن بايد متعادل باشه كه هست اين اطلاعاتي كه دادين لازم نبود
شما بسته به شهري كه زندگي ميكنيد كه فوتبال داشته باشه يا فوتسال ميتونيد شروع كنيد و از مربي ات كمك بخواي و حرف گوش كن باشي و به حرفهاي مربي عمل كني يه 20 درصد راه رو رفتي .
اگر خوب كار كردي كه همون استعدادت باشه مربيت خودش به فكر پيشرفتت هست
اما بقه اش رو نميدونم شانسه يا بدشانسيه يا شايد هم قسمت!بايد ببيني اوضاع چطوري بري تست تيم ملي نوجوانان بدي فك كنم مراكز استانها هرسال برگزار ميشه البته خانم ها رو مطمئن نيستم بايد از هيئت شهرتون اطلاعات بگيري
فوتبال هم ورزش تيمه فراموش نشه!بدي هاش بيشتر از مزيتهاشه
فوتبال باشگاهي و مدرسه فوتبال قبل از تيم مليه كه خيلي ها اين باشگاهه رو ندارن كه به تيم ملي برسن ،شما بايد بعد از كسب مهارتهاي لازم كه شايد چند سال هم طول بكشه به فكر باشگاهي شدن باشي و بعد تيم ملي
تازه به اضافه اين مصيبتها بايد پارتي بازي و رفيق بازي و زدو بندهايي كه تو فوتبال وجود داره رو هم تحمل كني
البته تمام اينها بستگي به استعداد فوتباليست شدن داره و روئياي ره صد ساله يك شبه رفتن!

Rivaldo
02-21-2013, 01:36
با سلام.
دوستان نشستن پشت تلوزیون دریبلا و گلهای رونالدو و مسی رو دیدن:ahaaaaaa: جو گیر شدن یهو تصمیم گرفتن فوتبالیستشن:figur:امثال این بازیکنان کسایی هستن که از اوایل زندگی شون کار خواص دیگه ای نکردن و فقط فوتبال بازی کردن و سخت تمرین کردن حتی مدرسه هم نرفتن تا درس بخونن فقطو فقط فوتبال بازی کردن.ننه باباشونم ایرانی نبوده که بگه بچش باید یا دکتر بشه یا مهندس:babaa::motalee:
5419
5421
5422
5423
5424

فوتبالیست شدن خیلیم به این اسونیایی که شما فکر میکنید نیست.این که فوتبال تو خونت باشه و علاقه داشته باشی فقط یه طرف ماجراست. چون عوامل متعددی باید دست به دست هم بدن که یه بازیکن واقعی کشف بشه که هزار ماشالا تو ایران اصلا نمیزارن استعداد رو زمین بمونه :toop:.فوتبال بازی کردن هیچ مقطع سنی نداره اما با 19 سال سن فک کنم خیلی دیگه دیر شده باشه واسه فوتبالیست شدن.
البته بستگی به این داره که چه انتظاری از خودت داشته باشیthink:: شاید اگه بازیکن خوبی باشی بتونی تو لیگ دست 2 یا 1 شهرتون بازی کنی.
بهرحال موفق باشیroz:::chakerim:

INDECENT
02-21-2013, 01:47

1 دوره قهرمانیه جهان داری بعدش میخوای رشتتو ول کنی بری سراغ فوتبال ؟

گرفتی ما رو ؟

Rivaldo
02-21-2013, 05:18
بزنم به تخته انتظارات همه در حد هت تریک تو الکلاسیکو و گل زدن تو فینال جام جهانیه:nishkhand:

amirgoodarzi
06-24-2013, 19:56
سلام به همه من امیرم 15 ساله از تهران کم شنوا هستم و از سمعک استفاده میکنم که خوب میشنوم من به فوتبال خیلی خیلی علاقه دارم وخیلی هم حرفه ای هستم و توی مدرسه همیشه بهترین گلزن هستم و میخواستم بدونم که من کم شنوا هستم ایا میتونم فوتبالیست بشم و برم باشگاه یا باید برم توی ناشنوایان ولی من نیمی از شنواییم رو بر اثر شیمی درمانی از دست دادم و با سمعک خوب میشنوم و و از نظر گفتار هیچ مشکلی ندارم لطفا کمکم کنیدashem:-

Marco Reus
06-24-2013, 21:47
چرا که نه وقتی که می گی که خیلی حرفه های هستی و توی مدرسه هم بهترین گلزن هستی پس برو به سمت یک فوتبالیست حرفه ای شدن و پیشرفت کن کم شنوا بودن که ملاک نیست موفق باشی

amirgoodarzi
06-24-2013, 22:25
اخه فکر میکنم باید کلا سالم باشی و هیچ نقصی نداشته باشی

payam salehi
04-02-2014, 18:42
سلام من پیام صالحی هستم از ارومیه 15سالمه و خیلی خیلی به فوتبال علاقه دارم یعنی یه جورایی میشه گفت فوتبال تو خونمه و می خوام فوتبالیست بشم و به مهاجم بودن هم علاقه دارم 180 هم قد دارم بنظرتون واسه فوتبالیست شدن میشه و واسه مهاجم بودن هم خوبه؟

عاشق کریمی
04-02-2014, 21:44
با سلام

من 12 سالمه و عاشق فوتبالم.گلزن خوبی هم هستم توی مدرسه.توی سرعت و تمام کنندگی و شوت زنی از راه دور خوبم.هد زنی ضعیف.چپ پا.پست مورد علاقم فوروارد نوکه.

می تونم آیا؟

lord7stark
04-03-2014, 11:58
ببینین دوســـــتان همه ی شماها میتونید فوتبالیست بشید
اصلا هم به این حرفا که سنتون دیگه زیاده ! دیره ! .... توجه نکنید ! از علی دایی بدتر نیستید که 24 سالگی شروع کرد :))

امـــــــــــــــــــــــ ــا 2نکته مهم :
1) اینکه باید بگردید باشگاه های مطرح و اسم رسم دار ( غیر از استقلال و پرسپولیس ) پیدا کنید مثل : نفت - مقاومت تهران - پیکان - سایپا چون این تیم ها از پایه هاشون بازیکن میگیرن ولی اون دوتا تیم سرخابی پشیزی به پایه اهمیت نمیدن

2) پــــــــــــــــــــــــ ـــــــارتـــــــــــــــ ــــــــــــــــی + $$ (((( مهمترین فاکتور))))
اگه یکی از این 2تا رو داشتین خیلی شیک و مجلسی میری سر تمرین تیم مورد نظرت میگی من فامیل فلانی ام ! یا بیا این پولم ! اونم خیلی شیک میگه خوش آمدی قهرمان !think:::ey babaaa:

این قدر کثافت کاری داره این فوتبال که من خودم وابسته به شغل دومم این ها رو دیدم که نگو ! اگه پولشو دارید برید کشورای حوزه خلیج فارس رشد کنید یا اگه بیشتر دارید برید اروپا ....

یاعلی

Fc Bayern München
04-03-2014, 15:04
سلام
من محمد هستم
13 سالمه و وزنم 45 کیلوئه
میتونم یه فوتبالیست حرفه ای شم ؟:khahesh:

hamed850
06-08-2014, 16:55
سلام من تازه 18 ساله شدم...تابستون پارسال با این سنم تو رده بزرگسالان رشته پرورش اندام تو وزن 60 کیلو قهرمان استان و تو کشور ششم شدم...اما به دلیل یک سری مشکلات شخصی دیگه نتونستم ادامه بدم و الان حدود 10 ماهه که تمرین نمیکنم با این حال الان آمادگی بدنم در حد بهترین فوتبالیست های ایران و حتی جهانه (اینو از این رو میگم که پرورش اندام کار بودم یعنی هنوز بدنم در حد یک فوتبالیست دیگه آماده هست، البته از لحاظ ظاهر)...قدم 173 و وزنم الان 60 کیلو گرمه...میخوام بدونم میتونم فوتبالیست بشم...علاقه شدید و وحشتناکی به فوتبال دارم...

محمد cr7
06-16-2014, 11:40
من خودم هرکی بازیمو میبینه میگه تو برو حتما به یه جایی میرسی سبک بازی امیخته ای از سرعت کریس و تکنیک مسی هست.قدم 180 و وزنم 65 اما قدرت بدنیم و سرعتم خوبه چون روشون کار کردم تو تیم پایه هم نبودم 18 سالمه موندم بیخیال شم یا نه!اگه نخوام بیخیال شم نمیدونم از کجا باید شرو عکنم و خودمو به کی نشون بدم.دوستان اگه پارتی انقد جدی هست به زندگیم برسم؟

R.BAGGIO.10
06-17-2014, 01:55
من خودم هرکی بازیمو میبینه میگه تو برو حتما به یه جایی میرسی سبک بازی امیخته ای از سرعت کریس و تکنیک مسی هست.قدم 180 و وزنم 65 اما قدرت بدنیم و سرعتم خوبه چون روشون کار کردم تو تیم پایه هم نبودم 18 سالمه موندم بیخیال شم یا نه!اگه نخوام بیخیال شم نمیدونم از کجا باید شرو عکنم و خودمو به کی نشون بدم.دوستان اگه پارتی انقد جدی هست به زندگیم برسم؟

اگه اینجور که تو از خودت تعریف میکنی حتما یه سر اصفهان بیا و باشگاه سپاهان راحت تست بده.
سپاهان اصفهان یه طرح جامعی داره به اسم خود استعدادیابی.هرکی فکر میکنه بازیش خوبه میره آکادمی و اگه تابستون باشه تست اولیه میده و اگه قبول شد بقیش رو غلتکه
اگه فوتسال میخوای بری که فعلا فولاد ماهان و دبیری تبریز راحت میشه توشون تست داد

محمد cr7
06-19-2014, 12:10
من خوشبختانه تونستم شماره یکی از بزرگای فوتبال که پول و پارتی بازی نیس و به جوونا بها میده رو گیر بیارم اونم یه ادرسی داد گفت برو تست بده تا وضعیت شما رو به من بگن.کسی میدونه چطور تستایی میگیرن میخوام اماده برم اونجا؟بچه ها واسم دعا کنید تمام عشق و زندگیم فوتباله دعام کنید توروخدا اخه من پارتی ندارم اگه قبول نشم هیچوقت خودمو نمیبخشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.ممنون

GOLL
06-19-2014, 14:38
من خوشبختانه تونستم شماره یکی از بزرگای فوتبال که پول و پارتی بازی نیس و به جوونا بها میده رو گیر بیارم اونم یه ادرسی داد گفت برو تست بده تا وضعیت شما رو به من بگن.کسی میدونه چطور تستایی میگیرن میخوام اماده برم اونجا؟بچه ها واسم دعا کنید تمام عشق و زندگیم فوتباله دعام کنید توروخدا اخه من پارتی ندارم اگه قبول نشم هیچوقت خودمو نمیبخشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.ممنون

اگر به تیم معرفی ات کرده یعنی با تیمشون تمرین میکنی
تستشون هم تمرینهاییه که به تیم خوشون میدن اگر بازی بی نقصی داشته باشی قبول میشی :ohum:
آمادگی جسمانی هم معمولا سرعت وچابکی براشون مهمه

محمد cr7
07-07-2014, 17:10
یکی بیاد مث ادم بگه ادمی که استعداد داره تو شهرستان باشه چه غلطی باید بکنه؟قیدشو بزنه؟چقد بعضیاتون ضدحالید یکی میگه مربیا بچه بازن یکی میگه پول و پارتی خوب نمیگید شاید یکی ناامید شه؟الان من بخوامتست بدم باید چیکار کنم؟مشهدم اقا مجید جلالی بهم گفت برو پیش یکی از دوستام تست بده»کسی که میدونه دقیقا بهم بگه چجور تستایی هستن؟مگه من تنظیم کننده اهنگای گلزارم که کسی جواب درست و حسابی بهم نمیده!!!!!!!!!

mohammad_444_0o
07-07-2014, 17:28
یکی بیاد مث ادم بگه ادمی که استعداد داره تو شهرستان باشه چه غلطی باید بکنه؟قیدشو بزنه؟چقد بعضیاتون ضدحالید یکی میگه مربیا بچه بازن یکی میگه پول و پارتی خوب نمیگید شاید یکی ناامید شه؟الان من بخوامتست بدم باید چیکار کنم؟مشهدم اقا مجید جلالی بهم گفت برو پیش یکی از دوستام تست بده»کسی که میدونه دقیقا بهم بگه چجور تستایی هستن؟مگه من تنظیم کننده اهنگای گلزارم که کسی جواب درست و حسابی بهم نمیده!!!!!!!!!
سلام
داداش شما همون نیستین که توی اینستاگرام پیام گذاشت؟

محمد cr7
07-07-2014, 20:44
شما هم که اینجایی!موندم بابا این همه میشه به ادم ضدحال بزنن؟هروقت میام فضای مجازی ضدحال میخورم شیطونه میگه وای فای رو بندازم تو کوچه خلاص شم کارمو انجام بدم!یکی میگه هجده سالته دیره یکی میگه پول و پارتی یکی هم میگه شرمندتم ها ولی مربیا بچه بازن!!!!خوب ادم ناامید میشه دیگه

mohammad_444_0o
07-07-2014, 22:30
شما هم که اینجایی!موندم بابا این همه میشه به ادم ضدحال بزنن؟هروقت میام فضای مجازی ضدحال میخورم شیطونه میگه وای فای رو بندازم تو کوچه خلاص شم کارمو انجام بدم!یکی میگه هجده سالته دیره یکی میگه پول و پارتی یکی هم میگه شرمندتم ها ولی مربیا بچه بازن!!!!خوب ادم ناامید میشه دیگه
خوبی محمد جان؟
ببین داداش، اگه هدفت برای خودت مهمه اصلا" به حرفا اهمیت نده؛ البته منظورم حرف هایی هست که مطمئنی از روی غرض زده میشه
ولی هر حرفی که بهت میزنن رو به عنوان یه گوشزد و یه درس بگیر
شاید یه روز به دردت خورد
------
اینم هدیه من به تو:
"در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم *** سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور"
------
من تا آخر پشتت هستم آقا
توی اینستاگرام هم می بینمت

lord7stark
07-07-2014, 22:58

سلام داش محمد ...
خیلی رک واست میگم ممکنه خوشایندت نباشه ...

ببین داداش هر راهی سختی داره ، محاله بدون زحمت و عرق ریختن به هدفی که میخوای برسی ...
البته ممکنه هدف خوبی رو انتخاب کنی ، زحمت بکشی ، ولـــــــــــــــــــــی مسیر رو اشتباه میری و هرچی بری نمیرسی چون مسیرت اشتباهه
نمیدونم کدوم شهرستان زندگی میکنی ،امیدوارم ایت تب وتابی که داری تا اخر داشته باشی یعنی ویار نباشه !

ببین تو این دوره زمونه آدم به باباش نمیتونه اعتماد بکنه ، پس اگه پا گذاشتی تو این فوتبال کثیف ، باید بپذیری که جاهایی باید سر تا پا بری تو لجن ...
همه جور تیم و مربی داریم
مربی هایی داریم مثل علی دوستی ، پاک و صاف و کاربلد و ....
یا مربی هایی که به بازیکنا به چشم کالا نگاه میکنن ،تا موقعی که پول میدی و حال بهشون دستبوستن ...
اگه میتونی تو شهرتون یک تیم مطرح پیدا بکن بخدا کاری نداره
ببین کدوم تیم شهرتون رده های سنی فعالی داره
تو لیگ کشوری هس یا لیگ برتر 1 و 2 ...
سرعت ، سرعت ، سرعت و قابلیت حمل توپ
نمیخواد هیکل گولاخ باشه ، تکنیکت ماردونایی باشه ، باید نفس داشته باشی بدویی ...
باید سختکوش باشی ... شعار نیست اینا ... تو که نه پول داری نه پارتی که لازمه 99 % مشاغل کشورمونه باید جون بکنی!
بالاخره یکمی هزینه داره ، هزینه جا و لباس و زمین تمرین ... ولی خوب زیاد نیس شاید مجبور باشی در کنارش کار کنی

+ نمیدونم ماه عسل چند روز پیش رو دیدی یا نع !؟ بیرانوند رو دیدی !؟
بچه عشایر ! از روستا کشید خودشو تهرون ، 30 شب دور میدون آزادی خوابیده ، تو پیتزا فروشی و کارواش شبانه روز کار میکرده ، خد هم دیده هم این بابا مصممه و هم سختکوش و هم پی سختی ها رو بخودش مالیده اونم بهش جواب داد
همیشه گفتن از تو حرکت از خدا برکت ، اکثرا ملت دنبال اینن شب بخوابن صبح واسشون همه چی فراهم بشه ولی زرشک !
تو قدمتو بردار ببین چه آینده ایی میخوای !؟ میخوای فوتبالیست بشی کلا !؟ چون درس مرس دیگه کنار فوتبال نمیشه
نمیتونی بازی های مهم تیمتو واسه امتحانات بپیچونی ... میتونی با این شرایط کنار بیای؟
با یک مشت ادم دزد از خدا بی خبر کلاه بردار که شاید به پستت بخورن !؟!؟!
در ضمن بهتم گفتم 18 سالته ، 20 سالته ... مهم نیس ، علی دایی 25 سالش بود تازه شناختنش ، همین عنایتی 23 سالش بود !
تو کار خودتو تو مسیر صحیح و با پشتکار و توکل انجام بده خودش واست راه باز میکنه .

محمد cr7
07-07-2014, 23:15
خداروشکر استعدادم خوبه وضعمونم خراب نیس اما پارتی ندارم و نمیخوام با پول وارد شم چون اونجوری ممکنه وارد شم اما دوام نمیارم حمل توپم که خوبه سرعتم هم بد نیس اما نفس کم میارم وایه همینه ۲ ماهه دارم جون میدم جون میدم ها واقعا میدوم خداروشکر بهتر شدم.از همه دوستام که امید دادن ممنونم من عشقم فوتباله بدون شعار فقط میخوام برسم به ارزوهام به بالاترین سطح فوتبال میدونم که میتونم چون اگه واردش بشم مطمئنم تمام پشتکار و تلاشم و میذارم تو راه وایم دعا کنید خدایا میدونی که از ته دل دنبال این هدفم پس دستمو بگیر.ممنون دوستان دوباره انرژی گرفتم واسم دعا کنید

رءال مادرید
11-03-2014, 09:55
سلام من13الی14سال هستم و میخواهم فوتبالیست شوم لطفا راهنماییم کنید در ضمن قدم 156و وزنم45لطفا کمکم کنید

امیر حسن
11-03-2014, 20:18
یعنی چی معنا نداشت خوشم نیومد:ohum::iran::iran::iran::iran::iran::ira n::iran:

ANDRANIK.T
11-05-2014, 23:31
سلام .اسمم محمد میلاد سورگی هست .
من دوازده و نیم سالمه از خراسان جنوبی شهرستان بیرجند من کاپیتان تیم خراسان جنوبی هستم در رده سنی:زیر دوازده سال.
من سال پیش همین موقع توی تهران بودم با 11 نفر دیگه فستیوال کشوری بود . کی روش - مهدویکیا - دایی - کفاشیان -و بخصوص <سپ بلاتر > ریاست فیفا در این فستیوال بودند و ما را تماشا میکردند البته از همه ی استان ها اومده بودند. ما دو گروه شش نفره بودیم . گروه الف و ب . من توی گروه الف بودم و کاپیتان کل تیم . مربی مون هم آقای مهدجو بود . بعد بین گروه الف و ب ما 3 نفر انتخاب شدند به تیم ملی یکی من بودم از بیرجند یکی از قاین و دیگری هم از طبس . ولی تا حالا هیچ خبری از تیم ملی نشده . این هم سایت آقای مهدجو هست میخواید برید ببینید . <[Only Registered And Activated Users Can See Links]>

c.r.7میخوام بشم
04-04-2015, 22:48
مثل مروان فلینی هافبک وایسا
ادای فوتبالیستا رو هم در بیار
حله

kingpouya
04-14-2015, 19:29
با سلام من 12 سالمه 59 وزنمه 152 هم قدمه تکنیکم هم نسبتا خوبه ولی باید خیلی کار کنم. سرعتم درحد متوسطه اما ششوت هام خیلی خوبه و ساکن ارومیه هستم. به نظرتون میتونم فوتبالیست بشم؟
از بچگی آرزوم بوده

rezalm10
04-15-2015, 22:12
سلام.من 13 سالمه و قدم 169 سانت و وزنم 45.تو مدرسمون کلاس اول تا چهارم هر سالو آقای گل شدم و در مسابقات مدرسه ای جزو بهترینا بودم.و همیشه فوتبال دنبال میکنم و خیلی از فوتبال حالیم میشه.یک سالم در یه مدرسه فوتبال که زیر نظر قلعه نویی بود رفتم ولی سال پیش کلاس فوتسال رفتم و از اون موقع کلا فوتبالم داغون شد ولی الان خدارو شکر دارم برمیگردم مثل سابق.سرعتم بالاس.شوت هام خیلی محکمه.تکنیکمم خوبه هد زنیم فقط بد هست.پاسامم خیلی خوبه.از شش سالگیم میخواستم فوتبالیست بشم.آیا من میتونم؟ساکن تهرانم هستم

Moein_Footbalist
06-04-2015, 16:06
سلام من 13 سالمه به فوتبال علاقه دارم استعدادم هم خوبه
قد :169 وزن 55 من شرایط فوتبالیست شدن رو دارم :soal::soal:

rezalm10
06-08-2015, 16:04
سلام.من 13 سالمه و قدم 169 سانت و وزنم 45.تو مدرسمون کلاس اول تا چهارم هر سالو آقای گل شدم و در مسابقات مدرسه ای جزو بهترینا بودم.و همیشه فوتبال دنبال میکنم و خیلی از فوتبال حالیم میشه.یک سالم در یه مدرسه فوتبال که زیر نظر قلعه نویی بود رفتم ولی سال پیش کلاس فوتسال رفتم و از اون موقع کلا فوتبالم داغون شد ولی الان خدارو شکر دارم برمیگردم مثل سابق.سرعتم بالاس.شوت هام خیلی محکمه.تکنیکمم خوبه هد زنیم فقط بد هست.پاسامم خیلی خوبه.از شش سالگیم میخواستم فوتبالیست بشم.آیا من میتونم؟ساکن تهرانم هستم

ممنون بابت جواب دادن

kingpouya
06-08-2015, 18:02
بابا تروخدا جوا بدین

عرفان٧
06-17-2015, 17:12
داداش شما كه ماشالله ميگي هم سرعتت خوبه هم استعداد داري هم تكنييك تازه ميگي شوت زن خوبيم هستي يكم بايد رو هد زدنت كار كني و تمرين كني ادامه بده اميدوارم موفق بشي

mohsen9_1379
07-08-2015, 13:48
سلام دوستان.من 15 سالمه.به فوتبال علاقه شدید دارم.خیلی خیلی دوسش دارم.love::
بازیم خوبه.تو هر تیمی بودم خوب بازی کردم.هافبک چپ هم هستم
ولی یه مشکل دارم.میخوام برم سپاهان تست بدم
گفتند کارت ورود به مسابقات کشوری میخوای.میشه بهم بگید چجوری باید این کارت را گیر بیارم؟؟؟؟؟

mohsen9_1379
07-08-2015, 13:48
توراخدا جواب منا بدید..خیلی نیاز به کمک دارم...

mohsen9_1379
07-08-2015, 17:11
لطفا جواب بدید.
سنم 15.قدم 169.وزنم 55.
استعدادم خوبه.فقط نمیدونم این کارت ورود به مسابقات کشوی چیه؟:sad:

mohammad_444_0o
07-08-2015, 19:22
لطفا جواب بدید.
سنم 15.قدم 169.وزنم 55.
استعدادم خوبه.فقط نمیدونم این کارت ورود به مسابقات کشوی چیه؟:sad:
سلام دوست من
بعضی از تیم ها برای به خدمت گرفتن بازیکن، از اون ها انتظار دارن که قبلاً توی لیگ های کشوری بازی کرده باشن.
کارت به معنای سابقه بازی رسمی توی لیگ های کشوری(هر رده سنی) هست
* شاید بتونی از تیم های کوچیکتر شروع کنی
یا علی

mohsen9_1379
07-14-2015, 21:48
سلام.اوکی.خیلی ممنونم
یه سوال دیگه داشتم.
سن فوتبالیست شدن تا کی هست؟؟
یعنی میتونم از 18 سالگی برم تو یه تیم بازی کنم؟یا باید زود بجومبم؟؟؟
آخه مشکلم درس هست.چون کنکور دارم فقط میتونم خودم تمرین کنم.میشه از 18 سالگی هم فوتبالیست شد؟؟
لطفا جواب بدید.ذهنم خیلی مشغوله:apthy:

kingpouya
07-15-2015, 12:47
سلام من 11 سالمه تکنیکم نسبتا خوبه ولی باید کار کنم. شوت هام فوق العاده هست. سرعتم متوسطه اما توی ضد حملات خوبم من میتونم فوتبالیست بشم؟ ساکن ارومیه هستم. ترو خدا جواب بدید.

وزن 60
قد 155

mohammad_444_0o
07-16-2015, 16:22
دوستان یه نکته:
بله، همه انسان های سالم روی کره زمین می تونن فوتبالیست بشن
به شرطی که تلاش کنن و باهوش باشن
این که بقیه به ما بگن می تونی فوتبالیست بشی یه نه، زیاد مهم نیست
* یادمون باشه اعجوبه ای مثل ریوالدو از کودکی با ضعف هورمون و مشکل تغذیه روبرو بوده
* یادمون نره لیونل مسی از مشکلات جسمی رنج می برده و هنوز هم می بره
تلـــــــــــاش تــــــــــــــــــــلاش تــــــــــــــــــلاش

kingpouya
07-17-2015, 17:04
بابا توروخدا جواب بدین

AL1reZA
07-20-2015, 22:24
دوستان گرامی چند نکته:
معمولا کسی که علاقه داره تو سن زیر 15 سال استعداد هم داره حالا یکی بیشتر یکی کمتر... البته خیلی ها هستن تازه استعداد خودشونو تو سن های بالاتر پیدا می کنن
اگر کسی تصمیم گرفت وارده این ورزش شه و بخواد فوتبالیست شه باید هدف و پشتکار داشته باشه البته تو کشور ما پول و پارتی هم می خواد

به قول دوستمون همه می تونن فوتبالیست شن منتها اول باید به شرایط آمادگی بدنی نگاه کرد و اگر نقص هایی هست برطرف شه مثلا اضافه وزن یا کمبود وزن و...

یه توصیه می کنم به همه دوستانی که قدم در این راه میزارن: واسه خودتون 2 هدف تعیین کنید ،1.فوتبال 2.غیر از فوتبال. منظورم اینه که اگر عاشق این ورزشید و می خواهید فوتبالیست شید هرگز تحصیلات و راه های موفقیت در خارج از فوتبالو به روی خوتون نبندید و به استقبالش برید چون شانس یکبار در خونه رو میزنه ممکنه فوتبال نشه پس از فرصت ها استفاده کنید و مثل رونالدو ترک تحصیل نکنید... توجه کنید که اینجا ایرانه و استعداد یابی هم کم

با برنامه ریزی و تلاش و پشتکار میشه در هر رشته ای موفق شد.

موفق باشید دوستان

زندگی جنگ است و ما جنگنده ایم ، گر نجنگیم بیگمان بازنده ایم

kingpouya
08-15-2015, 22:04
آقا تروخ دا جواب بدید.
قد:157
وزن:60
تکنیکم نسبتا خوبه اما باید کار کنم
شوت هام عالیه فقط باید روی قدرتشون کار کنم
نمیتونم تشخیص بدم کی و کجا و در چه فاصله ای باید دریبل بزنم
لطفا راهنماییم کنید

kingpouya
08-15-2015, 22:04
آقا تروخدا جواب بدید.
قد:157
وزن:60
تکنیکم نسبتا خوبه اما باید کار کنم
شوت هام عالیه فقط باید روی قدرتشون کار کنم
نمیتونم تشخیص بدم کی و کجا و در چه فاصله ای باید دریبل بزنم
لطفا راهنماییم کنید

دنیای فوتبال
08-21-2015, 13:28
من حدود 12 سال سن دارم قدم 143 و وزنم 32/5 کیلو هستش
دوست دارم به عنوان یه هافبک بازی ساز در زمین بازی کنم آیا من شرایط فوتبالیست شدن رو دارم؟؟

دنیای فوتبال
08-21-2015, 13:30
این رو هم اضافه کنم تکنیک خوبی دارم...

mojtabay006
08-25-2015, 18:57
به نظر من میتونی فوتبالیست خوبی بشی ولی باید خیلی خیلی خیلی زیاد تمرین کنی،
ولی با این قد اگه والیبال یا بسکتبال بری موفق تری

mojtabay006
09-13-2015, 23:50
با سلام، من 15سالمه، 172قد و 58وزنمه، دقت پاس و شوتم خوبه، فقط یه کم قدرت شوت هام پایینه، سرعت خوبی هم دارم،میتونم فوتبالیست خوبی بشم؟

mohamaf_k.a
01-16-2016, 12:21
سلام من 17 سالمه قدم182 وزنم 62 علاقه مند به دروازه بانی هستم فکر میکنم ک استعدادشو دارم از کرج ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و دوست دارم درسم هم ادامه بدم گلی واقعا دوست دارم دروازه بان بشم اطفا راهنماییم کنین

Ali morady
03-22-2016, 12:27
سلام من 15 سالمه 180 قد به فوتبال علاقه زیادی دارم و مهارت دریبل زنی و شوت زنی من خوبه ولی شهرمون امکانات نداره چطور میتونم فوتبالیست خوبی بشم ؟ کدوم پست

Mesut Ozill
03-22-2016, 13:24
بببین عزیز من اینجوری که نمیشه باید بری تیم های شهرتون و وقتی دارن تمرین میکنن از مربی تیمشون خواهش کنی ازت تست بگیره اگه دید بدرد فوتبال میخوری باهات قرار داد میبنده خوب نبودی نمیبندا

حسنپور
03-23-2016, 18:15
سلام من15سالمه قدم172هستش و وزنم هم50kgمن علاقه ی زیادی به پست های دفاعی فوتبال دارم و تو مدرسمونم بهترسن مدافعم و تو همه بازیا خیلیا ازم تعریف و تمجید های زیادی میکنند بخاطر دوندگی بالام و تواناییم در توپ گیری تکل هام هم محکم و خوب ودقیقه سرعت دویدنم هم تقریبا زیاده تکنیک هم تا یه حدی دارم
و اهل اصفهان هستم
میخواستم ببینم با توجه به این شرایط میتونم فوتبال را شروع کنم ؟و اگرم میشه که خودم اطمینان دارم که میشه با توجه به شهرم در چه تیمی باید شروع کنم و تست بدم بهتره ؟و توصیه شما تو پست ها دفاع مرکزی هست یا کناری؟

سید علی هاشمی
04-10-2016, 19:01
سلام.
من 12 سالمه ، قد142و 34کیلو هستم.به فوتبال خیلی خلی علاقه دارم به طوری که الان 3ساله کلاس میرم و همه بازی های تیم های محبوبم رو میبینم.من می تونم فوتبالیست شم؟

Parham22
04-27-2016, 02:50
سلام
يه سوال داشتم،من١٩٠قد و وزنم حدود ٩٣ هستم و ١٧سال سن دارم قبلا ١ سال فوتبال كار كردم اما حالا دوباره مي خوام فوتبال كار كنم وخيلي علاقه دارم
سه سال است كه هم رزمي كار مي كنم هم بدن سازي كلا ادم ورزش كاري هستم
فتبال براي من نتيجه مي ده ؟
چه پستي براي من خوبه ؟

daniel_football
05-30-2016, 07:09
عرض ادب و احترام.از دوستان عزیز راهنمایی میخوام ممنون میشم.
آیا برای منی که خیلی علاقه به فوتبالیست شدن دارم اما این سالها شرایطش رو نداشتم دیره؟ من 25 ساله هستم.
خوااهش میکنم راهنمایی کنین.از کجا باید شروع کنم؟چون من واقعا هیچکی و ندارم که ازش اطلاعات بگیرم یاکمکم کنه.اصلاا نمیدونم باشگاهی هست که حاضر بشه منه پیرمرد و قبول کنه؟من از قم هستم.البته میدونم راه سخت و زیادی دارم.خودمم میدونم باید بدنم و آماده کنم.خواهش میکنم بهم بگید چکار کنم

محمد یوسفی۱۲
06-09-2016, 00:48
سلام
من ۲۹ سالمه
سابقه بازی خوب دارم .
من بدنم یک ماهه میاد رو فرم
هافبک چپ ، مهاجم دفاع چپ و هافبک وسط بازی میکردم .
میخوام دوباره شروع کنم ، بدنم راه بیفته ، بازی مشکلی ندارم .
هر روز ذهنم درگیره ، چرا فوتبالو ولش کردم و افسوس میخورم .
چکار کنم ؟
قدمم ۱۷۵
وزن ۷۴
اندامم رو فرم مونده شکر خدا ، هر کی میبینه متوجه میشه . بازیم قدرتیه و محکم .

مهرداد مسی
12-08-2016, 02:46
سلام من20سالمه دو سال پیش عمل قلب باز شدم دوتا دریچع قلبم رو عوض کردم. ...من قبل از عمل تویه سخت ترین ورزش دنیا که پارکوره ارشد باشگاه بودم بدنم کاملا آماده بود و هست.تویه فوتبال هم بازیم عالی بود تو هر بازی حداقل8تا گل میزدم تو سالن...میخوام بدونم بازم میشه مثل قبل شد? جایه اميدواري هست? دوساله اعصابم بدجور خورده لطفا جواب بدين ممنونن.

serpent
12-19-2016, 00:48
ببخشید من هفد سالمه و علاقه شدیدی به فوتبال دارم من سال دوم راهنمای در تیم متین بابل یعنی بهترین تیم شهر بودم اما به اسرار پدر مادر خودم از انجا بیرون آمدم ای کاش میشد درس رو ول کنم ولی نمیتونم چیکار کنم؟
om::

om::

mobin.MDR
06-10-2017, 17:37
دوستان من متولد۸۲ هستم ۱۴ سالمه استعداد خیلی خوبی تو فوتبال دارم وزنم ۴۶ و قدم ۱۶۱ من چجوری میتونم به فوتبال حرفه ای راه یابم? لطفا راهنماییم کنید.

1010Leomessi
06-27-2017, 10:05
با سلام
من ۱۶سالمه قدم ۱۷۵و وزنم ۷۵ به فوتبال خیلی علاقه دار و از فوتبال سرم میشه
میخام داخل فوتبال به جا و مقامی برسم
و داخل تیم های بزرگ بازی کنم
اگه میشه راهنماییم کنید که چگونه؟؟؟؟؟؟
با تشکر

aliexpress
07-12-2017, 17:42
سلام خدمت همه عزیزان
اون دسته از دوستانی که همیشه میپرسن شرایط مون چطوریه و اینکه آیا ما میتونیم آینده ای داشته باشیم یا نه
باید خدمتتون عرض کنم بهتر اینه که در صورت علاقه به فوتبال و یا کلا هر رشته ورزشی هر چه زودتر تو مدرسه فوتبال یا همون ورزش مورد علاقه تون ثبت نام کنید.

خب لازمه این کار پول هست که باید داشته باشید که بتونید تو مدرسه فوتبال ثبت نام کنید

سعی کنید در مورد اون مدرسه ای که مدنظر دارید تحقیق کنید و ببینید که در لیگ ها و جام های مربوط به سطح خودشون که شرکت کرده اند چه مقام، جایگاه، افتخارات و نتایجی کسب کرده اند.این تحقیق میتونه حتی از طریق گوگل هم باشه. احتمال داره این مدارس فوتبال سایت یا وبلاگی داشته باشند که نتایج و اتفاقات تطراف باشپاه شون رو پوشش میدن و اطلاع رسانی میکنن

داشتن استعداد و تمرین مداوم میتونه شرایط شما رو بهبود ببخشه. اگر بتونید کیفیت بازی خودتون رو هرچه بیشتر در پست تخصصی تون نشون بدید احتمال دیده شدن شما وجود داره و میتونید پله های ترقی رو یک به یک طی کنید.

چیزی که مهمه اینه که همیشه امید داشته باشید و با توکل به خدا و تمرین مستمر بتونید خودتون رو نشون بدید.

حضور در لیگ ها و جام های استانی میتونه سکوی پرتابی برای شما باشه در صورتی که بتونید بدرخشید. معمولا در چنین موقعیت هایی پیش میاد که گاهی مسئولین و یا استعدادیاب هایی از تیم های لیگ دسته دوم یا اول و یا حتی لیگ برتر ، یا تیم های ملی در رده های سنی مختلف بازی هارو زیر نظر میگیرند و اگر خوش شانس و لایق باشید میتونید به یکباره سر از تیم های رده بالاتر در بیارید.

توجه داشته باشید که باید همیشه صبر داشته باشید و هیچ موقع ناامید نشوید و عجولانه تصمیم نگیرید.

کشور ما پر از استعداد های ناب و خاص هست که متاسفانه در حال حاضر استعداد یابی خیلی خوبی صورت نمیگیره و این ایجاب میکنه که شما برای دیده شدن تلاش خودتون رو دوچندان کنید.

مطمئنا آینده تیم ملی ایران در دستان همین نسل شماست

امیدوارم این مطلب، هرچند کم ولی تاثیر خودشو بر اراده شما بزاره

با آرزوی موفقیت love::

حامد پومحمد
08-11-2017, 23:22
با سلام من 22سالمه سه سال تجربه فوتبالی دارم در سطح حرفه ای الان یک ساله که ادامه تمرین ندادم به علت شکستگی دست من ایا میتونم به فوتبال ادامه بدم خواهشا کمکم کنید و چکاری میتونم انجام بدم .قدم185و وزنم75میباشد.

aliexpress
08-20-2017, 15:42
با سلام من 22سالمه سه سال تجربه فوتبالی دارم در سطح حرفه ای الان یک ساله که ادامه تمرین ندادم به علت شکستگی دست من ایا میتونم به فوتبال ادامه بدم خواهشا کمکم کنید و چکاری میتونم انجام بدم .قدم185و وزنم75میباشد.

سلام عزیز

شرمنده پیامتون رو ندیده بودم

اول اینکه به پزشک متخصص ارتوپدی مراجعه کنید.تا وضعیت خودتون رو بدونید. آیا مشکل کامل رفع شده یا خیر. سلامتی اهمیت بیشتری دارد. در کل هرچه از سنین پایین تر فوتبال رو شروع کنید بهتر است. البته اینطور که میگویید بصورت حرفه ای دنبال میکردید اگر مشکلی اذیتتون نکنه میتونید طی چند ماه تمرین مداوم به شرایط قبلی خودتون برگردین. تو یه باشگاه تو شهرتون ثبت نام کنین تا آمادگی بدنی رو هرچه سریع تر بدست بیارید

موفق باشید

Meytii
09-11-2017, 05:09
سلام من شونزده تا چند وقت دیگه ۱۷ سالمه..تا سیزده چهارده سالگی دروازه بان بودم بد هم انچنان نبودم ولش کردم این دوسال ورزش نکردم اضاف وزن پیدا کردم ..با روی فرم اوردن دوباره بدن دوباره میتونم فوتبالو حرفه ای ادامه بدم?..تو بابلسر و بابل بازی میکردم تو یه باشگاه معتبر منطقه به اسم فرابرتر ...میتونم ادمه بدم?

aliexpress
09-11-2017, 14:28
سلام من شونزده تا چند وقت دیگه ۱۷ سالمه..تا سیزده چهارده سالگی دروازه بان بودم بد هم انچنان نبودم ولش کردم این دوسال ورزش نکردم اضاف وزن پیدا کردم ..با روی فرم اوردن دوباره بدن دوباره میتونم فوتبالو حرفه ای ادامه بدم?..تو بابلسر و بابل بازی میکردم تو یه باشگاه معتبر منطقه به اسم فرابرتر ...میتونم ادمه بدم?

سلام.

سن تون خوبه و با داشتن یه رژیم خوب و مناسب میتونید بزودی به فرم لازم برگردید. تو آکادمی ها و مدارس فوتبال حضور پیدا کنید تا از نظر بدنی آماده بشید

حسین منچستریونایتد
10-07-2017, 21:17
سلام خدمت مدیران محترم سایت
من یک سوال برام پیش اومده میدونم برای فوتبالیستی موفق شدن باید تلاش زیاد کرد ولی ی سوال ذهنمو درگیر کرده خواهش میکنم مسوولان عزیز جواب بدید من 16سالمه قد 172وزن 60 یک سال فوتسال کار کردم دو سال بعدش هم شناگر بودم ولی از همون اول هم علاقه اصلیم فوتبال بود پست مورد علاقم هافبک هجومی یا همون پست 10هست از لحاظ سرعت خیلی خوب هستم و پاس های خوبی هم میدم از لحاظ نفس هم کم نمیارم چون دو سال هست ک شناگر بودم می خواستم بدونم تواناییشو دارم ک بتونم واقعا ی فوتبالیست درجه یک بشم از نظر خودم ک میتونم چون فوتبالیست های بزرگی مثل میروسلاو کلوزه از 21سالگی حرفه ای شد و علی دایی و ... خواستم از مدیران و اعضای محترم حرفه ای این سایت بپرسم ک این توان از نظر شما در من هست؟
راهنمایی کنید ممنون

aliexpress
10-08-2017, 14:51
سلام خدمت مدیران محترم سایت
من یک سوال برام پیش اومده میدونم برای فوتبالیستی موفق شدن باید تلاش زیاد کرد ولی ی سوال ذهنمو درگیر کرده خواهش میکنم مسوولان عزیز جواب بدید من 16سالمه قد 172وزن 60 یک سال فوتسال کار کردم دو سال بعدش هم شناگر بودم ولی از همون اول هم علاقه اصلیم فوتبال بود پست مورد علاقم هافبک هجومی یا همون پست 10هست از لحاظ سرعت خیلی خوب هستم و پاس های خوبی هم میدم از لحاظ نفس هم کم نمیارم چون دو سال هست ک شناگر بودم می خواستم بدونم تواناییشو دارم ک بتونم واقعا ی فوتبالیست درجه یک بشم از نظر خودم ک میتونم چون فوتبالیست های بزرگی مثل میروسلاو کلوزه از 21سالگی حرفه ای شد و علی دایی و ... خواستم از مدیران و اعضای محترم حرفه ای این سایت بپرسم ک این توان از نظر شما در من هست؟
راهنمایی کنید ممنون

سلام

شما با این شرایطی که داری دیگه منتظر چی هستی؟؟ هر چه زودتر تو یک باشگاه ثبت نام کنید . مطمئنا با وجود تمرین های مستمر پیشرفت قابل ملاحظه ای میکنید.و البته هیچگاه از تمرینات نباید دلسرد بشید. هرچه تمرین و فشار آن بیشتر باشه آمادگی بدنی شما بالاتر میره. فوتبال یه بازی گروهیه و خودتون میدونید حتی اگه تمریناتی بی ارتباط با پست شما براتون قرار بدن باید شرکت کنید چون تو فوتبال تیم مهمه نه شخص

موفق باشید

mahdiheidari2121
12-11-2017, 09:49
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
من قدم16 سالمه قدم169 وزنم هم 48 هست
خیلی علاقه شدیدی به فوتبال دارم و بازی هم یه جورایی درحد خوب هست پاس هام خیلی خوب هستن شوت هام خیلی خوب نیستن تکنیکم فوق العاده است
دو هم نسبت به دوستم بیشتره
به نظرتون کدام ترکیب بازی بازی کنم بهتره
میخواستم از شما دوستان عزیز بپرسم که من به درد فوتبال میخورم و اینکه پارتی ندارم میتونم به جایی برسم؟

باتشکر

@mjtbysmdy50
12-30-2017, 13:42
سلام دوست عزیز یه خوردهبرای شما دیر هستش به نظر من گه برید نالش به پست شم بیشتر به درواز بان می خوره

@mjtbysmdy50
12-30-2017, 13:45
سلام برو خودت رو به یک باشگاه معرفی کن پستت هم بیشتر به یک بال چپ می خوره مثل وحید امیری تو پرسپولیس

ah7777
04-08-2018, 21:02
سلام
من۱۷۲قد۶۰کیلو وزنمه میخوام فوتسال و فوتبال بازی کنم اما وقتی بازی میکنم وقتی دریپ میکنم هول میکنم انگار هیچی جلوم نمیبینم

karim1989
05-28-2018, 15:49
برای فوتبالیست شدن تو این زمونه باید پول و پارتی داشته باشی

تعمیر پکیج ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
تعمیرات پکیج ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hagfbnnkhgni
07-04-2018, 23:38
سلام من دخترم 14 سالمه قدم حدودا 163 اس وزنم 42 هس. تا به حال کلاس فوتبال نرفتم و فقد تو مدرسه و دوستانه بازیش کردم.مربی ورزشمون گف ک استعدادم تو فوتبال زیاده برای همین تصمیم گرفتم ک سمت این ورزش بیام.امیدی بهم هست؟:/

hagfbnnkhgni
07-06-2018, 13:18
سلام من حدود یک ماهه که 14 ساله شدم وزنم 42 هس و قدم 163 تا بحال کلاس فوتبال نرفتم و بخاطر تشویق و تحسین هایی ک بقیه از فوتبالم کردن قصد دارم ب مدرسه ی فوتبال برم. به نظرتون میتونم امیدی به موفقیت تو این رشته داشته باشم یا ن؟چون 14 سالمه و جز فوتبال با دوستان و توی مدرسه فوتبال بازی نکردم

حسنhasan
08-16-2018, 06:23
سلام منم خیلی دوست دارم فوتبالیست شوم ١٧سالمه قدم ١٨٠و وزنم ٧۵ هست اگه از الان فوتبالو شروع کنم میتونم یه فوتبالیست خوب شم استعداد خوبی هم دارم واینکه بنظر شما چه پستی بهتره ممنون میشم نظرتون بگید؟

Hamavar
08-24-2018, 09:58
استعداد رو بیخیال بشین پول و پارتی نداشته باشین هیچی نمیشین من خودم عمرمو گذاشتم پای فوتبال از درسم زدم از کارم زدم از زندگیم زدم آخرش گفتن 70 میلیون بده قرارداد ببندیم.

Amirtorabi
01-08-2019, 15:22
سلام من 15 سالمه می خوام دروازه بان شم هیچ سابقه ای ندارم ولی تو مدرسه واکنش های خوبی میدم چن ماه دیگه به المان می رم ایا میتونم موفق شم و باید چطور شروع کنم و چیکار کنم لطفا باسخ دهید

علیرضا خال مراد
05-06-2019, 10:06
سلام من علیرضا هستم ۱۴سالمه قدم حدود۱۷۰سانته قدرت بدنی بالایی دارم مهارت زیادی تو فوتبال دارم موقعی که خودم تنهام می تونم مهارتام پیاده کنم اما وقتی میرم فوتبال بازی می کنم نمی تونم یه مشکل دیگه هم دارم اینه که موقعی که دارم فوتبال بازی می کنم سر به زیر بازی می کنم ورهر چه کردم نتونستم خودمو درمان کنم
وسرعت دویدنم هم زیاده حالا نمیدونم بدرد چه پستی می خورم و حالا از شما راهنمایی می خوام

faakhte1398
05-15-2019, 10:01
متأسفانه واسه همینه که فوتبال ما هیچ وقت به مقصد نمیرسه.

s.mahdi.m
08-08-2019, 10:45
سلام خسته نباشید،من 16سالمه و قدم 165و وزنم 53 هستش .فوتبالم خیلی خوبه و حتی با بزرگترا میرم بازی میکنم.پستم هافبک هجومیه و تو پاس دادن خیلی ماهرم. تنها مشکلاتی که دارم اینه که تو تهران و شهرهای بزرگ زندگی نمیکنم و پارتی ندارم.به نظرتون میتونم به جایی برسم؟اگه میتونم باید چندساعت در روز تمرین کنم؟

uoas
09-20-2019, 13:38
بنظرم پشتت پر نباشه فایده ای نداره اما به تلاشت ادامه بده :jeddiiiii:

honarfardi8
10-09-2019, 11:47
بله امکان داره و حتمی است. نگید که شرایط نیست ، وقت نیست ، پول نیست ، همۀ این ها رو بزارید کنار و تمرین کنید ، با هر شرایطی که دارید و بدونید که میتونید .
26 توصیه برای لاغری ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

honarfardi8
10-09-2019, 11:50
بله بنظر من حتما میتونید... میگید نه مشاوره بگیرید ، کامنت بزارید ، ایمیل بدید ، اس ام اس بدید ، مشاوره بگیرید و بعد می‌بینید که میتونید ، شدنیه ، نزارید که شما رو باشگاهها $$$$$ کنن شما میدونید که چی کم دارید شما فقط “هرم تمرین ” رو کم دارید.
6 اشتباه بدنسازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

honarfardi8
10-09-2019, 11:52
هرم تمرین همونطور که از اسمش پیداست ، برا هر نفر میتونه متفاوت باشه و برا بالارفتن ساخته شده و بهرهگیری میشه و هرم دارای پله کان هست که شما حالا باید در این پله ها قرار بگیرید و با یک نگاه به پایین و خیره شدن به بالا به طرف بالا حرکت کنید.
(ایروبیک و فیتنس) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

honarfardi8
10-09-2019, 14:30
برای درک بهتر فوتبال و موفقیت در آن بایستی بدانیم که فوتبال یک ورزش تیمی است و مهمترین عامل موفقیت در این ورزش ارتباط موثر ما با دیگر عوامل تیم، مربی‌ها، بازیکنان، پرسنل باشگاه، تماشاچیان، طرفداران، رسانه‌ها و … و از همه مهمتر با خانواده خودمان است که سنگ بنای موفقیت ما را شکل می‌دهد.
...
یوگا برای درمان هر بیماری ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

honarfardi8
10-09-2019, 14:34
اگر خودتون رو در شرایط خاص و میدونید که در پله هایي از هرم تمرین بالاتری قرار دارید ، حتما به یک مربی کار بلد مراجعه کنید. براتون یه برنامه تمرینی یاد بده و براتون یه نمره بده و تو هرم تمرینی مناسب خودتون قرارتون بده.
...
6 نوع یوگای اصلی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

yasinsoli2465
12-13-2019, 23:46
سلام من 16سالمه الان یک ساله فوتسال رو جدی چهار شب در هفته بازی میکنم وزنم 61و قدم 175 علاقه خیلی زیادی هم به فوتبال دارم و دیروز اولین بارم بود که تو زمین چمن بزرگ بازی کردم ( چون تازه زمین چمن تو شهرمون زدن ) و هم خیلی چابک و سریع هستم هم قدرت بدنی خوبی دارم تو هم سنی های خودم که میرم بازی واقعا از این دو نظر خیلی از اونا بهترم خیلیا بهم اینو میگن مخخاستم بدونم چجوری باید شروع کنم فوتبال حرفه ای رو و چون شهرمون هیچ تیمی نداره و هیچ اکادمی باید چکار کنم ؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ( شهرستان رابر استان کرمان )

Ramin_brj80
04-19-2020, 18:30
باسلام.من پسری18ساله هستم از بروجرد. خیلی هم فوتبالم خوبه خیلی.. نه اینکه خودم بگمم همه میگن..بیشتر در خط حمله بازی میکنم خیلی هم گل میزنم الاهم تازه اعزامم ب خدمت سربازی

حالا تورو خدا جان مادرتون هرکی میدونه یه راهنمایی ازم کنین ببینم میخواه برا فوتبالیس شدن کجا برم و چیکار کنم؟؟؟؟

lida77
04-22-2020, 10:43
وقتی که می گی که خیلی حرفه های هستی و توی مدرسه هم بهترین گلزن هستی پس برو به سمت یک فوتبالیست حرفه ای شدن و پیشرفت کن کم شنوا بودن که ملاک نیست موفق باشی

فیبروز ریوی: علل، علایم و درمانها طبق تحقیقات جدید پزشکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
روش افزایش انگیزه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خشکی واژن: بهترین روشهای درمانی با دارو و بدون دارو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
کلاس آموزش ترکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links] b%8c/%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%84%d b%8c.html)

alimphff
06-09-2020, 23:11
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیزم
دوستان من ۲۰ سالمه با قد۱۷۵ و وزن ۵۷ علاقه شدید و زیاد به فوتبال دارم از بچگی تا الان میخواستم بدونم که عایا من میتوانم فوتبالیست بشوم اگه بتونم فوتبالیست بشم همین جا به همه شما عزیزان این قول رو میدم که تو ایران تو هر پستی که باشم بهترین باشم و خواهم شد. لطفا جوابمو بدین لطفا خواهش میکنم جوابمو بدین عزیزان 😔😔😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 🙏🙏🙏🙏

42d3e78f26a4b20d412==