PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبی دلان ... حرف های خودمونی هواداران استقلال

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

hamedss
07-07-2009, 05:05
آبی دلان

بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

این تاپیک برای صحبت های دوستانه شما عزیزان با یکدیگر ، تبادل نظر ، انتقاد و پیشنهاد و مهم تر از همه حمایت از تیم محبوبتان استقلال ایجاد شده.

-= به امید قهرمانی استقلال =-

hamedss
07-07-2009, 05:08
خب دوستان ابی دل عزیز امیدوارم بیشتر به اینجا سر بزنید و حرفهای خودمونیتون رو مطرح کنید و نزارید اینجا خاک بخوره

امسال هم امیدوارم بتونیم قهرمانی سال قبل رو تکرار کنیم

خیلی خوب بود که باشگاه بازی اول با سپاهان از ژنرال به خاطر قهرمانی فصل قبلش تقدیر میکرد

البته فکر میکنم بازی اول استقلال از تماشاچی محروم باشه

blue
07-07-2009, 08:29
خب دوستان ابی دل عزیز امیدوارم بیشتر به اینجا سر بزنید و حرفهای خودمونیتون رو مطرح کنید و نزارید اینجا خاک بخوره

امسال هم امیدوارم بتونیم قهرمانی سال قبل رو تکرار کنیم

خیلی خوب بود که باشگاه بازی اول با سپاهان از ژنرال به خاطر قهرمانی فصل قبلش تقدیر میکرد

البته فکر میکنم بازی اول استقلال از تماشاچی محروم باشه

سلام داش حامد
دستت طلا واسه این تاپیک

خدا کنه که محرومیت تماشاچیان رو ببخشند وگرنه این بازی که می تونه بهترین بازی نیم فصل باشه خیلی کسل کننده میشه :ey babaaa:
با این وضعیت و رابطه ای که بین قلعه نویی و واعظ آشتیانی هست تقدیر هم بعیده :nishkhand:

4030
07-07-2009, 10:32
منم آرزو می کنم این تاپیک خوش یمن باشه و هی توش به هم دیگه تبریک بگیم و به طرفدارهای تیم همسایه :sooot: تیکه بندازیم :nishkhand:

دربی هم که هفته نهم بید :yes::nishkhand:
تیم هم که توی نخل و انتخالات :nishkhand: بد نبوده و میشه روی سال بعد حساب کرد. :ehem:
آسیا آسیا ما داریم می آییم :hehee:

hamedss
07-08-2009, 07:05
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بله دوستان این آقا دامادی که داره در شب عروسیش کنار عکس پدر گریه میکنه آقا مجتبی هست

جباری که در روز قهرمانی استقلال در جام حذفی و خوشحالی هواداران استقلال پدرش رو از دست داد

آقا مجتبی مبارک باشه و خوشبخت بشی من به عنوان یه هوادار هیچ وقت فراموشت نمیکنم حتی اگه قراردادت رو تمدید نکنی و از استقلال بری

rivaldo_king
07-08-2009, 10:42
منم از طرف خودم به داش مجتبی تبریک می گم :ohum: گل پارسالش توی بازی دربی
اون گل دقیقه 93 که به برق شیراز زد و خیلی از بازی سازی هایی که انجام دادواسه استقلالی ها فراموش نشدنیه .
ارزش این کاراش موقعی بیشتر مشخص میشه که یادمون بیاد با چه اختلاف کمی قهرمان شدیم و اگه این کارای مجتبی نبود الان دومین جام قهرمانی لیگ برتر رو نداشتیم
ایشالا خوشبخت بشه.به قول داش حامد چه تمدید کنه چه تمدید نکنه واسه استقلالی ها عزیزه (ایشالا تمدید هم می کنه :ohum:)

shahram
07-08-2009, 18:47
جباری که در روز قهرمانی استقلال و خوشحالی هواداران استقلال پدرش رو از دست داد

داش حامد زودتر پدرش رو از دست داده بودا
اواسط لیگ بود که اون گل رو از راه دور زد زیر لباسش عکس مرحوم پدرش بود :fek konam: نبود؟
به هر حال منم برای مجتبی آرزوی سلامتی و برای پدرش هم آرزوی رحمت می کنم :gerye:

hamedss
07-08-2009, 19:37
داش حامد زودتر پدرش رو از دست داده بودا
اواسط لیگ بود که اون گل رو از راه دور زد زیر لباسش عکس مرحوم پدرش بود :fek konam: نبود؟
به هر حال منم برای مجتبی آرزوی سلامتی و برای پدرش هم آرزوی رحمت می کنم :gerye:

منظورم قهرمانی لیگ نبود منظورم قهرمانی جام حذفی ابتدای سال پیش بود که پگاه رو توی تهران با سه گل برد

عزیزم پدرش رو روز قهرمانی جام حذفی اوایل سال قبل از دست داد روز بازی با پگاه توی فینال جام حذفی که جباری همش توی جایگاه رو نگاه میکرد و دنبال پدرش بود و تعجب کرده بود که پدرش نبود

و بازی اول لیگ بازی با ابومسلم که برای استقلال گل زد عکس پدرش رو که روی پیرهنش بود رو نشون داد

bar3lona
07-09-2009, 08:29
ایشالا سال پرباری باشه واسه استقلال binam
توی چند تا میدون حاظر هستیم
لیگ برتر
جام حذفی
لیگ قهرمانان آسیا
باید هر 3 تا رو جدی بگیریم
:ohum:

hamedss
07-10-2009, 09:44

استقلال مدل 88 را می توان از دو دیدگاه كاملاً متفاوت مورد بررسی قرار داد و به نتایج گوناگونی رسید...

دیدگاه اول، نگاه خوشبینانه:
خسرو حیدری، فرهاد مجیدی، سیاوش اكبرپور، عنایتی، صالحی، برهانی، جانواریو، كاظمی، طالب لو، كوشكی و...
با نیم نگاهی به مهره های استقلال می توان این تیم را یكی از مدعی های سرسخت كسب عنوان قهرمانی دانست. با هم نگاهی می اندازیم به پیشبینی خوشبینانه آینده استقلال در لیگ نهم:

بازوبند كاپیتانی:
مجیدی اصلاً حاضر نیست در حضور بازیكنانی نظیر عنایتی، صادقی و طالب لو این بازوبند را قبول كند. اما عنایتی، صادقی و طالب لو اصرار دارند كه فرهاد برای دومین فصل متوالی كاپیتان اول استقلال باشد. از آنجایی كه لیدرهای استقلال اخراج شده اند... بازیكنان خودشان دست به كار شده اند و یك شعار نیز برای مجیدی در نظر گرفته اند تا اگر توسط مرفاوی به سكو فرستاده شدند، از آنجا تیم محبوبشان را مثل یك هوادار تشویق كنند:
شعاری كه توسط بازیكنان استقلال برای مجیدی آماده شده است: "محبـــــــــوب آبیـــا كیــه؟ كاپیتانشون مجیـــدیه!"

بازی رفت در مقابل سپاهان (این بازی به علت مصاحبه های مدیرعامل استقلال علیه قلعه نوعی از حساسیت های خاصی برخوردار است):
دقیقه 2 مسابقه: یك سانتر دیدنی از خسرو حیدری، توپ به فرهاد مجیدی می رسه، مجیدی در حالی كه می تونه خودش دروازه خالی رو باز كنه، توپ رو به عنایتی پاس میده تا اولین گل استقلال در نهمین دوره لیگ برتر توسط وی به ثمر برسه... عنایتی نیز با یك بغل پای ساده توپ را درون دروازه قرار میده.
... دقیقه 89 مسابقه: استقلال 3-0 از سپاهان جلوست. بازیكنان سپاهان در مقابل دفاع منسجم استقلال حرفی برای گفتن ندارن... بازی در پایان با همین نتیجه به پایان می رسه و استقلال در اولین هفته لیگ برتر به صدر جدول میره.

دربی رفت:
این دیدار در پایان با نتیجه 4-0 به سود استقلال به پایان می رسه... استقلال در این بازی همه كاره میدان بود. اونا 4 گل زدند و چندین گل هم نزدن. هواداران پرسپولیس به جان صندلی های استادیوم آزادی افتاده اند!

پایان نیم فصل اول:
استقلال با 17 برد در 17 بازی، 51 امتیاز، 34 گل زده و صفر گل خورده در صدر جدول رده بندی قرار دارد.
بازیكنان استقلال همه دوستان صمیمی شده اند.

10 هفته مانده به پایان نهمین دوره لیگ برتر:
استقلال با 72 امتیاز قهرمان زودهنگام نهمین دوره لیگ برتر لقب می گیرد. ضمناً بازی های برگشت استقلال در مقابل سپاهان و پرسپولیس به ترتیب با نتایج 4-0 و 3-0 به سود استقلال به پایان رسیده اند.

فینال جام قهرمانان آسیا:
(ببخشید، آنقدر سرگرم مسابقات لیگ برتر بودیم، یادمان رفت بگوییم كه استقلال به فینال جام قهرمانان آسیا نیز راه یافته...)
استقلال این بازی رو نیز با نتیجه 2-0 به سود خودش به پایان می بره و انتقام سختی از جوبیلوایباتا می گیره!

پایان فصل:
- استقلال همزمان قهرمان لیگ برتر، جام حذفی و جام قهرمان آسیا شده است.
- بازیكنان همچنان با هم دوست هستند و تازه صمیمی تر هم شده اند.
- همه پیشكسوتان استقلال از جمله ناصر حجازی از این تیم تعریف می كنند.

استقلالی ها تا آخر عمر با خوشی و خرمی در كنار هم زندگی می كنند.

دیدگاه دوم، نگاه بدبینانه:
فرهاد مجیدی، سیاوش اكبرپور، عنایتی، صالحی، برهانی، جانواریو، كاظمی، طالب لو، كوشكی، صادقی و...
با نیم نگاهی به مهره های استقلال می توان پیشبینی كرد كه استقلال لیگ پرحاشیه ای را پیش رو دارد و اختلافات درونی باشگاه كمر این تیم را خواهند شكست.

بازوبند كاپیتانی:
حداقل 3-4 بازیكنی ادعای كاپیتانی استقلال را دارند...
صادقی خطاب به مجیدی: "من واقعاً نمی دونم تا من هستم تو چطور به خودت اجازه میدی از بازوبند حرف بزنی؟ تو رو همون پیروز و منیعی خوب شناختن."
مجیدی خطاب به صادقی: "آخه من به تو چی بگم بچه؟ تو یكی حرف نزن آقای تعصب كه تا چند روز پیش با پرسپولیس قرارداد امضا می كردی! اون موقع كه من واسه اس اس بازی می كردم تو كجا بودی؟"
عنایتی: "شما دو تا هر دوتون با هم نتونستید نصف من برای استقلال گل بزنید حالا می خوایید در حضور من كاپیتان شید؟"
دعوا در حالی كه دارد بالا می گیرد با دخالت كادر فنی و سایر بازیكنان ادامه پیدا نمی كند.

مسابقه رفت مقابل سپاهان:
دقیقه 80: بازی با نتیجه 0-0 دنبال می شه... استقلال توپ رو تا جلو دروازه حریف خوب پیش می بره، اما خودخواهی مهاجمین این تیم مانع از گلزنی استقلال شده.
دقیقه 83: مهاجم سپاهان پس از یك ضد حمله، در محوطه جریمه استقلال در یك موقعیت نه چندان خطرناك صاحب توپ می شه... امیرحسین صادقی از راه می رسه و با یك تكل خشن كارت قرمز مستقیم رو از داور دریافت می كنه. پنالتی برای سپاهان... نوید كیا پشت توپ قرار می گیره و توپ رو درون دروازه قرار میده. این بازی با نتیجه 1-0 به سود سپاهان به پایان میرسه. امیر قلعه نوعی با مشت های گره شده پیروزی تیمش مقابل استقلال را جشن می گیرد.

بازی رفت دربی:
دقیقه 75: طبق معمول استقلال با نتیجه 1-0 از حریف خود پیش افتاده. یه تعویض برای استقلال: مجتبی جباری از بازی خارج می شه و به جاش یه مدافع (كوشكی) وارد میدان می شه. جباری به حالت قهر از اون ور زمین بیرون میره و روی نیمكت هم نمی شینه.
دقیقه 89: یك سانتر از جناح راست و... توی دروازه. پرسپولیس بازی رو مساوی می كنه!
دقیقه 92: یه سانتر دیگه از جناح راست و باز هم گل!
این بازی در پایان با نتیجه 2-1 به سود پرسپولیس به پایان میرسه.

پایان نیم فصل اول:
استقلال اختلافات بازیكنان را با كادر فنی به شدت تكذیب می كند و خبر خواستار جدایی مهاجمین این تیم را ساخته ذهن مطبوعات می داند.
یك هفته بعد:
مهاجمین استقلال به علت اختلاف سلیقه با كادرفنی از این تیم جدا می شوند. استقلال با خرید دوباره داسیلوا و قرار دادن رینالدو در خط حمله، جای خالی مهاجمین رو پر می كند!

جام حذفی:
استقلال در بازی مقابل فندك سازی بروجرد در ضربات پنالتی بازی رو می بازه و از گردونه مسابقات حذف میشه.

10 هفته مانده به پایان لیگ برتر:
استقلال با كسب نتایج ضعیف و دور از انتظار عملاً شانسی برای قهرمانی ندارد. اعضای هیات مدیره این تیم و همچنین واعظ به طور دسته جمعی از سمت خود استعفا می دهند. واعظ قول می دهد كه در آینده ای نزدیك عاملان عدم موفقیت استقلال را در یك مصاحبه جنجالی معرفی كند.

پایان نهمین دوره لیگ برتر:
از آنجایی كه استقلال معمولاً بدون مدیرعامل بهتر نتیجه میگیرد، از 10 بازی پایانی لیگ 20 امتیاز كسب كرده است و توانسته در رتبه نهم قرار بگیرد.

نظر شما در مورد استقلال مدل 88 چیست؟
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

blue
07-10-2009, 13:55
حالا اگه همش بدبینانه نباشه و همش هم خوشبینانه نباشه اما به قهرمانی ما ختم بشه بازم قبول داریم :nishkhand:
اما چیزی که با یک دید منطقی هم میشه انتظار داشت اینه که اگه تیم حفظ بشه و این بازیکنهایی خهم که اضافه شدن توی آمادگی بدنی باشند گرفتن نتایج خوب دور از ذهن که نیست بلکه طبیعی هم هست :ohum:

4030
07-10-2009, 14:01
تیم که خوبه اما سرمربی همچین مال نیست
هرکاری می کنم به خودم بقبولونم که مرفاوی خیلی می تونه موفق باشه واسم سخته :mage mishe:
تیم های لیگ ایران با مربی هایی که بلد نیستن از حاشیه ها در بیان خیلی نتیجه نگرفتند
امیدوارم اشتباه اون سال رو تکرار نکنه که مرفاوی با یه مصاحبه احساسی بعد از شکست از پرسپولیس اشاره به اختلاف امتیازی استقلال با پرسپولیس کرد و گفت مهم اینه که ما فلان امتیاز جلو هستیم.این حرفش تیم رو برد توی حاشیه و باخت دادن رو واسه تیم عادی کرد.
آخر فصل هم که دیدم چی شد :ehe:
خدا کنه امسال حواسش جمع باشه :fek konam:

blue
07-23-2009, 16:10
یکی از مشکلات تیم قبلی مرفاوی گل نزنی تیم بود
تا اینجا که توی بازیهای تدارکاتی خوب گل زدند
4 یا 5 تا به میلاد زدیم و به استقلال اهواز هم 4 تا زدیم.یک پنالتی هم خراب کردیم.ظاهرآ این مشکل گل نزنی رو می تونیم این دوره امید داشته باشیم که توی تیم مرفاوی دیده نشه.
فقط موندو این همه پنالتی زن داریم چرا به برهانی و عنایتی می دن پنالتی بزنند !! :ey babaaa:

hamedss
07-25-2009, 19:20
یکی از مشکلات تیم قبلی مرفاوی گل نزنی تیم بود
تا اینجا که توی بازیهای تدارکاتی خوب گل زدند
4 یا 5 تا به میلاد زدیم و به استقلال اهواز هم 4 تا زدیم.یک پنالتی هم خراب کردیم.ظاهرآ این مشکل گل نزنی رو می تونیم این دوره امید داشته باشیم که توی تیم مرفاوی دیده نشه.
فقط موندو این همه پنالتی زن داریم چرا به برهانی و عنایتی می دن پنالتی بزنند !! :ey babaaa:

به نکته خوبی اشاره کردی دوره ای که صمد مربی بود اکثرا با اوتهای علیزاده به گل میرسیدیم و استقلال گلهای کمی میزد و بیشتر نتیجه گرا بودند

ولی با این بازیکنهای خوب مخصوصا مهاجمهایی که داریم امید دارم امسال بتونیم با قدرت از عنوان قهرمانیمون دفاع کنیم

sohrab
07-25-2009, 23:47
این که اون سال فوروارد ها مون خوب نبودند و امیدمون به علیزاده و داسلوا بود درسته اما اون سال یه بازیکن مثل سیاوش اکبرپور هم نداشتیم و نباید تاثیر سیاوش هم نادیده بگیریما.
خداییش خیلی زحمت می کشه . خیلی می دوه و فشار می آره به حریف و این خودش باعث می شه که یک بازیکن مثل آرش برهانی که استعداد گل نزنیش خیلی بیشتر از گل زنیشه بشه آقای گل لیگ و توی هر بازی چندین گل هم خراب کنه.
فضاسازی های سیاوش از عنایتی هم آقای گل ساخته بدون تردید از نظر من جزو بهترین فضاساز های فوتبال ماست:toop:

hamedss
07-29-2009, 07:42
متاسفانه این جور که مشخص شده عمران زاده جزو محرومهای منشور اخلاقی قرار گرفته

اینجاست که بیشتر حسرت میخورم که چرا پیروز رو گذاشتن به این راحتی از استقلال بره و برای تمدید قرار دادش زحمتی به خودشون ندادن

امیدوارم امسال دفاع استقلال کار دستش نده چون خط هافبک و مهاجمها کار خودشون رو میکنن ولی اگه دفاع بخواد مثل بازی با صبا همون نیمه اول دو تا بخوره کار سخت میشه و باز باید دنبال معجزه باشیم برای بردن بازیها

hamedss
08-19-2009, 19:38
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اطلاعيه كانون هواداران باشگاه استقلال

ليدرها مسوول نظم و انضباط در ورزشگاه

قابل توجه هواداران فهيم و محترم باشگاه فرهنگي-ورزشي استقلال.

احتراماً در راستاي اجراي برنامه‌هاي فرهنگي باشگاه بر اين شديم كه طي فراخواني از طريق سايت باشگاه و روزنامه‌هاي كثيرالانتشار ورزشي در جهت حفظ نظم و ايجاد هماهنگي در تشويق در زمان برگزاري مسابقات تيم فوتبال باشگاه تعدادي از عزيزان به عنوان ليدر باشگاه انتخاب و گزينش نمائيم كه در اين رابطه تعداد 51 نفر طي مراحلي از بين افراد شركت‌كننده در فراخوان به شرح ذيل انتخاب گرديدند.

رديف نام و شهرت نام پدر سمت و محل1 داود جورابلي

سعدا...

مسوول كميته مشوقين ليدرها
2 شاهرخ لك

سعيد

ليدر جايگاه 22
3 امير قهرماني

محمد

گروه فرهنگي ارشادي از جايگاه 8 الي 14
4 مجيد امجديان

محمدحسين

گروه فرهنگي‌، ارشادي از جايگاه 14 الي 19
5 ايمان كبوراني

عليرضا

گروه فرهنگي ارشادي از جايگاه 20 الي 24
6 آرش جباري‌نيا

جواد

ليدر جايگاه 9
7 اميرزماني

محمدرضا

ليدر جايگاه 24
8 مهدي پردل

رضا

ليدر جايگاه 10
9 رسول دارايي

مصطفي

ليدر جايگاه 10
10 مجتبي توكلي

اسماعيل

گروه فرهنگي ارشادي از جايگاه 5 الي 7
11 جعفر انصاري مهياري

رضا

ليدر جايگاه 9
12 اسدا... بيگدلي

مهرداد

ليدر جايگاه 11
13 رضا مشهدالكويه

ابراهيم

ليدر جايگاه 22
14 مسعود هداوندي

هادي

بوقچي سيار
15 محمدمهدي شاملو

مصطفي

گروه فرهنگي ارشادي از جايگاه 1 الي 3
16 وحيد زارعي‌پور

احمد

ليدر جايگاه 20
17 سعيد نوروزي

رمضان‌علي

ليدر جايگاه 8
18 علي مشهدالكويه

ابراهيم

ليدر جايگاه 22
19 عادل حسن‌زاده

احمد

ليدر جايگاه 21
20 محمود مهرشاد

عزيزا...

گروه فرهنگي ارشادي از جايگاه 20 الي 24
21 بهنام آقاپور

حسين

ليدر جايگاه 8
22 تقي مشهدالكويه

ابراهيم

ليدر جايگاه 22
23 حامدرضي پور

مصطفي

ليدر جايگاه 5
24 شهرام خزايي

بهرام

ليدر جايگاه 10
25 فيروز حسيني

يوسف

ليدر جايگاه 5
26 نيما ميرباقرپور موسوي

كاظم

ليدر جايگاه 21
27 مجتبي مصلحي‌راوندي

حسن

ليدر جايگاه 21
28 عليرضا شعباني

امير

ليدر جايگاه 3
29 اميد نيكان

ولي

ليدر جايگاه 9
30 مجيد خداپناه

بيگلر

ليدر جايگاه 9
31 علي پردل

رضا

ليدر جايگاه 10
32 ميثم حمزه‌اي

فضل‌ا...

ليدر جايگاه 8
33 علي حسني

عباس

ليدر جايگاه 20
34 ايرج چنازي

حمدا...

ليدر جايگاه 23
35 سهيل رحمت‌آبادي

فتحعلي

گروه فرهنگي ارشادي از جايگاه 14 الي 19
36 محمدحسني

احمد

بوقچي سيار
37 حسين قاسمي

علي‌قربان

ليدر جايگاه 5
38 امين نجفي

جفعر

ليدر جايگاه 8
39 حيدر ستارپور

نوروز

ليدر جايگاه 11
40 غلامحسين نخود‌پزنيك سيرت

اكبر

ليدر جايگاه 3
41 مجيد بهرام‌زاده

لقمان

ليدر جايگاه 8
42 محمد نادري

لطفعلي

گروه فرهنگي ارشادي از جايگاه 8 الي 14
43 حسن زمان فشمي

محمد

ليدر جايگاه 22
44 علي‌اكبر رحمانيان

محمود

ليدر جايگاه 8
45 رضا صادقي

حسين

ليدر جايگاه 5
46 مجتبي بابايي

علي

ليدر جايگاه 17
47 حسين حسن‌اصفهاني

غلامرضا

ليدر جايگاه 18
48 نيما علي‌پور

محمد

ليدر جايگاه 17
49 مهدي صمدطاري

سعيد

ليدر جايگاه 17
50 سيد ضرغام پورسيف

سيدمجيد

بازرس ليدرها
51 ايمان طاهرتهراني

اسفنديار

بازرس ليدرها

ضمناً از شما عزيزان عاشق و پرشور خواستاريم در هنگام برگزاري مسابقات با هماهنگي ليدرها و سرگروه‌هاي مشوقين در ايجاد محيطي سالم و بانشاط و منظم با رعايت اخلاق اسلامي ما را ياري و كمك نمائيد و از هر گونه به كار بردن الفاظ غيراخلاقي و اسلامي در محيط ورزشگاه‌ها جداً خودداري نمائيد.

كانون هواداران باشگاه فرهنگي- ورزشي استقلال ايران

rivaldo_king
08-20-2009, 20:47
فکر می کنم کار خوبی بوده و بهترین راه حل برای جلوگیری از اغتشاش و حتاکی شدید و در نتیجه محرومیت تیم و نا مناسب شدن محیط های استادیوم ها کنترل کردن لیدرها باشه.
لیدرهایی که حقوق بگیرند تا استادیوم را هماهنگ کنند نه لیدرهایی که پول بگیرند تا تیم به هر نحوی که شده بازی رو ببره.
خودم توی استادیوم بارها دیدم که این برچسب تماشاگرنما رو کسی بوجود نیاورده جز بعضی از لیدرهایی که خط می گرفتند .البته خیلی ها از لیدرها هم بودند که واقعآ با دل و جون تشویق می کردند و بعد از 90 دقیقه صداشون در نمی اومد و واقعآ به عشق آبی می اومدن توی جایگاه و شخص واسشون مهم نبود.
خلاصه خدا کنه که این 51 نفر در .حله اول موفقیت تیم واسشون مهم باشه و بدونن که مسئولیت فرهنگ سازی استادیوم ها هم با ایناس :toop:

456456456
08-27-2009, 14:47
ایول. گل عنایتی به فولاد حال کردین چشم پرسپولیسی ها در بیاد

sohrab
09-01-2009, 12:35
هیچی پس امسال هم نمی تونه بازی کنه :chemidonam:
بنده خدا چه قدر زود به زود مصدوم میشه:narahat:
فقط شانس آورد که تیم ملی به جام جهانی نرفت چون اگه امسال هم به جام جهانی می رفتیم و جباری باز هم بعلت مصدومیت این جام هم مثل جام جهانی قبلی از دست می داد خیلی حالش گرفته می شد:mage mishe:
اگه یه نفر هم باشه که خیلی از نرفتن جام جهانی از نظر شخصی ناراحت نباشه همین داش مجتبی است.
البته از نظر شخصی . اگه از نظر ملی بخواهیم حساب کنیم خیلی با مرام تر از این حرفهاست و مطمئنآ دوست داشته تیم به افریقای جنوبی بره حتی بدون اون :ohum:

واسش آرزوی سلامتی می کنم :love:

456456456
09-06-2009, 14:32
استقلال زلزله محبوب هر چی دله

hamedss
09-09-2009, 03:37
خودم خیلی دوست داشتم معنی این حرکتش رو بدونم برای همین از سایت رسمی خود باشگاه برای دوستان دیگه هم نقل کردم [Only Registered And Activated Users Can See Links] فلسفه شادي بعد از گل هادي
هادي شكوري پس از به ثمر رساندن گل خود شادي منحصر به فردي داشت.

شكوري كه پس از 77 دقيقه عطش گل هواداران استقلال را در ورزشگاه آزادي فرو نشاند پس از به ثمر رسيدن گل نخست استقلال شادي منحصر به فردي داشت كه براي همه مفهوم نبود و بسياري از تماشاگران منظور حركت پانتوميم او را متوجه نشدند.

شكوري خود در اين باره گفت:با دستهايم براي پسرم شكل يك قلب بزرگ را كشيدم و وارد آن شدم!و به نوعي فكر مي‌كنم با اين گل بيشتر وارد قلب او و هواداران استقلال شدم.

خوشحالم كه در نهايت استقلال برنده اين بازي بود و از اينكه در اين پيروزي سهيمم خدا را شكر مي‌‌كنم.

rivaldo_king
09-09-2009, 04:12
دمش گرم :yes: خداییش بازیکن بی حاشیه و با تعصبی هست و مطمئنآ با اینگلش بیشتر توی دل هواداران رفته :ghelyon:

hamedss
09-24-2009, 06:41
جايگاه ويژه آزادى به استقلالى ها رسيد

تماشاگران استقلال مى توانند در روز دربى جايگاه ويژه ورزشگاه آزادى را متعلق به خود كنند. از آنجا كه در دربى ۶۷ استقلال ميزبان است،

۶۰درصد از جايگاه ورزشگاه به هواداران آبى اختصاص پيدا مى كند و ۴۰ درصد ديگر آن به هواداران قرمز.

با پيگيرى هاى مسئولان استقلال قرار بر اين شد جايگاه مقابل دوربين هاى تلويزيونى هم متعلق به هواداران آبى شود.

با توجه به رقابتهاى بالاى ۲ تيم پيش بينى مى شود بازى ۱۰ مهر با استقبال بالاى تماشاگران به نسبت دربى هاى قبل همراه باشد.

hamedss
02-24-2010, 07:11

تقدیم به ناصرخان حجازی هواداران استقلال و یادی از مرحوم روزبه بهرامی و استقبال از تیم

استقلال در روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی

از خدای بزرگ ، نیایش هواداران دل شکسته ، کاپیتان فرهاد ، محمد محمدی و تک تک دلاوران میدان جده بابت بزرگترین پیروزی چند سال اخیر باشگاه استقلال سپاسگذاریم .

تقدیم به روح مرحوم روزبه بهرامی ، هوادار متعصب استقلال که 12 ماه قبل از غم شکست تیمش در میدان جده با این دنیا وداع کرد . تقدیم به ناصر خان حجازی که یک قرن است هنرنمایی او در آسیا بی همتا بوده است . تقدیم به هواداران پرشور و میلیونی استقلالی که برای ترمیم دلهای شکسته آنها چنین پیروزی بزرگی واجب بود و تقدیم به تک تک پیشکسوتان تاریخ باشگاه استقلال و تقدیم به خانواده مدیران ، مسئولان ، کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال استقلال .

خبر را همگان شنیده اند . تصاویر را خیلی ها دیده اند و برای آنهایی که ندیده اند روایت می کنیم که این کاپیتان فرهاد مجیدی بود که با یک ضربه سر کم نظیر ، یازده دقیقه پس از شروع مسابقه استقلال مقابل الاهلی عربستان ، جده را به سکوتی بزرگ فروبرد و تمام ایرانیان را در سراسر جهان به شادی بزرگی فراخواند . این محمد محمدی بود که بهترین دروازه بانی تاریخ عمرش را در جده به نمایش گذاشت و لحظه بزرگ زمانی بود که پنالتی ستاره برزیلی تیم الاهلی را به زیبایی مهار کرد و این ستاره گرانقیمت را به سمت تابلوی تعویض هدایت کرد و باز هم فرهاد مجیدی که با دومین ضربه سرش امیدها را برای یک پیروزی بزرگ در جده مضاعف کرد اما فقط این دو نبودند که این پیروزی بزرگ را رقم زدند . دقت و مقاومت جانانه خط دفاع استقلال یعنی پژمان منتظری ، هادی شکوری ، حنیف عمران زاده ، مهدی امیرآبادی و حتی امیرحسین صادقی ، دوندگی و هوشیاری خط میانی تیم استقلال یعنی کیانوش رحمتی ، حسین کاظمی ، خسرو حیدری ، جانواریو و سیاوش اکبرپور و حتی هاشم بیک زاده و سید صالحی به همراه درخشش خیره کننده فرهاد مجیدی و محمد محمدی و اتخاذ تاکتیک مناسب از سوی صمد مرفاوی و همکارانش خلق کننده چنین پیروزی دلنشینی بودند .

سالها بود که تیم های ایرانی در جده طعم پیروزی را نچشیده بودند و این طلسم به زیبایی توسط دلاوران تیم استقلال شکسته شد .

از صمیم قلب برای موفقیت تیم های سپاهان و مس در مسابقات روز چهارشنبه آرزوی موفقیت می کنیم و به باشگاه ذوب آهن هم بابت پیروزی در مقابل تیم الوحده امارات تبریک می گوییم .

بازیکنان استقلال پس از این پیروزی بزرگ ، حضور پرشور شما هواداران را در مسابقه روز یکشنبه مقابل تیم استیل آذین از سری رقابتهای جام حذفی انتظار می کشند . برای استقبال از تیم محبوبمان روز یکشنبه به ورزشگاه آزادی می رویم .

منبع

4030
02-24-2010, 12:11
مرسی آبی های ایرانی که بالاخره این طلسم لعنتی جده رو شکستند
واقعآ محمد محمدی هم توی بهترین روز خودش بود dallliii

hamedss
03-06-2010, 19:47
خسته پـَــر

روزی ز سر شوق عقابی به هوا خاست/

به شوق سر قله/به شوق خوش پرواز/

به شوق خوش زیبایِ پریدن/به شوق خوش زیبا پریدن/

به بالای سرِکوهِ سرافراز/زدش نقطه ی آغاز/

و آن کیست که این نکته نداند؛

برای همه مرغانِ بلند بال و بلند پَر, همیشه سرِ پرواز به بالای بلنداست ./

روزی ز سرِ عشق عقابی به هوا خاست/

رسیدش زِ سرِ عشق به آن اوج/

همان اوج و بلندا, که بهر همه دلها, همه جِلوهِ یِ رویاست/

پریدش نه این بار به عشق دل پُر راز و حدیثش/

پریدش به عشق همه دلهای گرفتار/ گرفتار به چنگِ غُل و دیوار/

برای همه آن قومِ گرفتار/ خیالات خوشِ ناز پریدن/

چه زیباست/ دل انگیز و فریباست/

و این بار نه از بهر خودش بال گشودش/

به عشق دل عشاق پر و بال بیاراست/

روزی زِ سرِ غم عقابی به هوا خاست/

همان روز که دیدیم, میان دل او محفل غمهاست/

و دیدیم که اسطوره ی پرواز چه تنهاست/

بسی رنجه شد از نیشِ عزیزان/از این شهر, گریزان/

زِ من ها, زِ ماها, حذز کرد و سفر کرد به غربت/

در آن هجرت کوتاه چشیدیم؛( که از ماست که بر ماست)/

غم انگیز و چه پُر راز و شُکوه است/

عقابی که به بالای سرِ قُله ی کوه است/

پریدن به سرِ قله ی غربت /چه غمناک و چه زیباست!/

که آن تیز پَرِ خسته, نه بر کوه نشسته/ که بر دل بنشسته.

روزی زِ سرِ درد عقابی به هوا خاست/

همان درد که از باز پریدن/

تو گویی که همی کاست/

در آن همهمه و خِس خِسِ سینه/

در آن سینه ی پُر درد ولی پاک زِ کینه/

در آن تند زبانی/

حدیثِ کُهن خِشت و جوان یکسره پیداست/هویداست/

در آن بال و پر خسته/ در آن قلب شکسته/

هنوز حسِ پریدن/پرو بال کشیدن/به سودایِ رسیدن/

به آن شوق, به آن عشق/ که معنای همه قصه ی دنیاست/

هنوز هم, میان دلِ آن اسوه ی پرواز/جهانیست پُر از راز/

هنوزهم تب و گرماست / دلش گرم به روییدن فرداست./

hamedss
03-06-2010, 19:51
كوچينك با تسبيح [Only Registered And Activated Users Can See Links]

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
كوچينگ به سبك صمد مرفاوي

جنگ در ميدان صمد تسبيح بدست ذكر ميخواند, توگويي مسجد است

روي نيمكت بي خيال وخوشدل است گرچه مرد خوبي و صاحبدل است

دير گاهي كاراو ورد خواندن است گريه بنمايد بهنگام شكست

اي برادر گريه و زاري كجا جنگ در ميدان و سر بازي كجا

سركتاب و ورد و تسبيح,فال بين در كجا ها كرده است جادو چنين

در نبرد فكر وعقل و سروري گر دعا بود مايه ي بهره وري

اينهمه درس و كلاس بهر چه بود ذكر و ورد و سركتاب كافي نمود

كادر فني را چه مي آمد به كار هر دم از بازيكنان آرد دمار

آن بدنسازي عرق گيري ز تن اين همه شلاق كوبي بر بدن

دستيار و دكتر و علم و زمان صرف پول و دستمزدهاي كلان

رنج اردو اين همه تاب و عتاب آبدرماني جكوزي دوش و آب

تاكتيك اندر دفاع , حيله گري طرح غافلگيري و حرفه گري

ضرب و تمرين شوتهاي بي شمار تيم ما اين كارها ميخواد چه كار

رمل و اسطرلاب اگر بودي مفيد اينهمه علم و كتاب نامد پديد

اول فصل روته مولر در كنار در تدارك تركيه رفتي چه كار

سرپرست و حامي مالي كنار دستيارژرمني گشته قطار

گند زدي با باخت هاي بي شمار وه چه شاهكاري بياوردي ببار

تيم را ازبهر چه بردي به كيش جاي اين كار مينهادي پشم وريش

گر بدي تسبيح وريش ابزار ليگ حاجي مايل گشته بود كامكار ليگ

مرد باش و چون مهابادي دلير كام استقلال بجو اي مرد شير

خود برو بنويس استعفا سريع نام نيك از تو بماند اي بديع

"كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر ميخواهد و مرد كهن"

واعظا لجبازي وفكر درست نآيدت كار از براي حفظ پست

پيش قرمزها برفتي آبرو زانكه استقلال بباخت فرموده خو

جاي آب بنما تو فكرخربزه كاين امام زاده ندارد معجزه

اين نتايج كو بياوردي بدست پشت استقلاليان را بس شكست

فصل ديگر باش در فكر دگر جاي ديگر باش پي ذكر دگر

گوش كن حرف و تعقل كن رفيق فكرنو كن جان من مردشفيق

گر كه ايوب مارا پنداشته اي صبرايوب هم بود اندازه اي

پيش از آن كه لخت عريونت كنند با چماق از خانه بيرونت كنند

احترام خويش را محفوظ دار سرمربي را تو از خارج بيار

hamedss
03-06-2010, 19:54

در حاشيه مصاحبه ايسنا با نيكبخت

ابتدا متن مصاحبه را بخوانيد: نمايش ضعيف نيكبخت، عصبانيت او را مضاعف كرد. به همين دليل در پايان بازي با جملاتي تند عليه طرفداران استقلال حرف زد و گفت واقعا براي هواداران تيم استقلال متاسفم، من 7 سال براي اين تيم بازي كردم اما اكنون متاسفم كه چرا در قبال زحمت‌هايي كه براي اين تيم كشيدم چنين رفتار زشتي را با من دارند .

مزرع سبز فلك ديدم و داس مه نو يادم از كشته خويش آمد و هنگام درو

نيكبخت: استقلالي‌ها نمك‌نشناسند!

عليرضا واحدي نيكبخت بازيكن سابق استقلال و پرسپوليس در مصاحبه با ايسنا، تلافي حملات بي‌وقفه هواداران استقلال را با جمله‌هاي تند درمي‌آورد تا شايد دلش كمي خنك شود

نمايش ضعيف نيكبخت، عصبانيت او را مضاعف كرد. به همين دليل در پايان بازي با جملاتي تند عليه طرفداران استقلال حرف زد و گفت واقعا براي هواداران تيم استقلال متاسفم، من 7 سال براي اين تيم بازي كردم اما اكنون متاسفم كه چرا در قبال زحمت‌هايي كه براي اين تيم كشيدم چنين رفتار زشتي را با من دارند .
نيكبخت در تحليل فحاشي‌هاي بي‌پاياني كه عليه‌اش وجود دارد حرف‌هاي جالبي مي‌زند. او كه از پشت پرده فوتبال باخبر است، در اين باره مي‌گويد: زماني كه در پرسپوليس بازي مي‌كردم معمولا از دقايق 20 به بعد بازي فحاشي‌ها عليه من شروع مي‌شد اما در آخرين بازي‌هايي كه براي پرسپوليس انجام دادم و همين طور اكنون براي استيل آذين كار مي‌كنم، از ابتداي بازي و حتي زماني كه براي تمرين كردن به زمين مي‌آيم، فحاشي‌ها شروع مي‌شود. اين‌ها نشان مي‌دهد كه حركت از سوي تماشاگران استقلال كاملا حساب شده است. مطمئنم كه اين هواداران از كسي خط مي‌گيرند.

ظاهراً‌ نيكبخت در اين زمينه با بعضي ليدرهاي استقلال صحبت كرده. او در اين باره هم حرف مي‌زند: «برخي از ليدرهاي استقلال با من صحبت كرده و مي‌گويند از اين پس تو را در زمين تشويق هم مي‌كنيم و مطمئن باش اين موضوع كار ما نيست اما نامردي كرده و دوباره شعارهايشان را از سر مي‌گيرند. 7 سال در تيم استقلال زحمت كشيدم و براي خودم متاسفم كه آن زمان چنين كاري را انجام دادم. هواداران پرسپوليس چنين رفتارهاي زشتي را هيچ وقت با كسي نداشتند و به من هم همواره لطف دارند اما براي تماشاگران و طرفداران استقلالي كه به استاديوم مي‌آيند متاسفم. آنها خيلي نمك‌نشناسند.»

اما آخرين قسمت از صحبت‌هاي نيكي به پند واندرز او به رييس كميته انضباطي برمي‌گردد. نيكبخت مي‌گويد: «نمي‌دانم چرا عزيز محمدي و شريفي رييس سازمان ليگ و رييس كميته انضباطي فدراسيون واكنشي نسبت به فحاشي‌هاي تماشاچيان استقلال عليه من انجام نمي‌دهند. من قرباني منشور اخلاقي شدم، در حالي كه آنها تيم‌هاي بزرگ را براي دادن چنين شعارهاي زشتي جريمه نمي‌كنند چرا من بايد از حضور در ليگ محروم شوم و در مقابل جريمه‌اي براي استقلال در اين رابطه در نظر گرفته نشود

آقاي نيكبخت
آيا فراموش كرده ايد كه اگر در تيم ابو مسلم ميماندي الان كجا بودي؟
اگر به استقلال نيامده بودي آيا به تيم ملي راه پيدا مي كردي؟
اگر از استقلال به پرسپوليس نميرفتي ميتوانستي با رقمي آنچناني قرارداد ببندي. اين استقلال نبود كه از واحد نيكبخت عليرضاي بازيكن تيم ملي و قهرمان ليگ برتر ساخت؟
گيرم كه در استقلال مشكل داشتي چرا وقتي در پرسپوليس بودي و به تيم ملي دعوت شدي مبايلت را خاموش كردي و بعد از آنهمه خفت كه ديدي دچار محروميت شدي؟ آيا استقلالي ها مقصر بودند؟
آيا شما از لحاظ كيش شخصيت و خود پرستي و در چشم خبرنگاران نشستن دچار مشكلات شخصيتي نيستي؟
راستي چرا شما را بعنوان عنصر نامطلوب از بازي در ليگ برتر محروم كرده اند. آيا از تماشاگران استقلالي كسي در كميته انضباطي و فدراسيون فوتبال عضويت دارد؟

گيرم كه شما حافظه تان بسيار ضعيف باشد و ولي تصور مي كنيد كه شادي غير عادي شما بعد ازگل زدن در دربي از خاطر هواداران استقلالي محو شده است درحاليكه اشك بسياري از هواداران آبي كم سن و سال در استاديوم و پاي گيرنده هاي تلويزيوني در سراسر كشور از چشمشان روان بود؟
برادر عزيز ما توهين با شخص شما و هيچكسي را تاييد نمي كنيم و عملكرد آن اندك تماشاگران را كه به شما اهانت مي كنند بر نمي تابيم اما

مزرع سبز فلك ديدم و داس مه نو يادم از كشته خويش آمد و هنگام درو

نکته : شما تنها بازيكني نبودي كه تغيير باشگاه داده اي! و گيرم كه شما حافظه تان بسيار ضعيف باشد ولي تصور مي كنيد كه شادي غير عادي شما بعد ازگل زدن در دربي از خاطر هواداران استقلالي محو شده است درحاليكه اشك بسياري از هواداران آبي كم سن و سال در استاديوم و پاي گيرنده هاي تلويزيوني در سراسر كشور از چشمشان روان بود؟

hamedss
03-06-2010, 19:56
پرواز کن [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پرواز کن :

امجدیه باز هم شلوغ بود. اینبار همه آمده بودند تا ستاره های سالهای دور را ببینند. بازی پیشکسوتان برای بزرگداشت ( فرهنگ بادکوبه) دروازه بان سالهای دور استقلال و تیم ملی.یادم میاید که به هر زحمتی بود خودم را به امجدیه رساندم خیلی دوست داشتمستارههاییکه فقط اسم و تعریفشان را خوانده بودم یا شنیده بودم, در میدانببینم.هر چند که پا به سن گذاشته بودند اما هنوز خوشنام و دوست داشتنیبودند.

.بازی شروع شد با زیباییها و جذابیتهای خاص خودش.جوانترین چهره ی میدان ناصرحجازی بود که حول و حوش 40 سال سن داشت و فکر میکنم 2-3 سالی بود که دیگر بازی نمیکرد.یکی از بازیکنانی که خیلی به چشم میامد, محراب شاهرخی ستاره ی نامدار پرسپولیس در عرصه ی بازیگری و مربیگری در سالیان گذشته بود.عمو محراب صدایش میکردند. آخرین سالهای زندگی محراب بود.با چند شوت سنگین از راه دور ولوله ای در امجدیه به راه انداخت و من آنجا فهمیدم که چرا قدیمیها از ضربات او تعریف میکردند. اما زیباترین صحنه ی بازی شوتی بود که فکر میکنم محراب زد و ناصرحجازی را در چهل سالگی به پروازی تماشایی در آورد. حجازی آنقدر زیبا و تماشایی توپ را از زیر طاق بیرون کشید که محراب شاهرخی و دیگر پیشکسوتان حاضر در زمین برایش دست زدند و تمام جمعیت حاضر در امجدیه ایستاده به تحسین حجازی پرداختند.فوق العاده بود. چنان پرواز و واکنشی از یک دروازه بان بازنشسته و بیش از چهل ساله دور از ذهن بود. پرواز حجازی آنقدر بلند بود که پس از فرود از ناحیه ی کمر آسیب دید.
وقتی در برنامه ی 90 واکنشهای عالی دروازه بانان لیگ را دیدم, به یاد آن صحنه افتادم. انصافا" و دور از تعصب میگویم واکنش حجازی آنهم در بازنشستگی زیباتر , پخته تر و فنی تر از تمام واکنشهای برتر دروازه بانان لیگ بود.
آن بازی آخرین بازی بود که از حجازی در ورزشگاه دیدم. مثل بازیهای دیگر که از او دیده بودم, دید عالی, جاگیریهای فوق العاده, واکنشهای تماشایی به دور از نمایش, اعتماد به نفس, پیش بینی حرکات مهاجمان , درک شرایط بازی و... از ویژگیهای کار او بود.همان فاکتورهای تعیین کننده ایکه باعث شده است او را بهترین سنگربان تاریخ ایران و حتی آسیا بدانند.به این فاکتورها شخصیتش در زمین و رفتار آقامنشانه ی او را نیز باید افزود.(( چیزیکه برای من عجیب است این است که ؛ حجازی در دوران بازیگری اش در گفتارش بسیار پخته تر و سنجیده تر از حالا عمل میکرد.!))
او مهره ای قابل اطمینان برای تیم خودی و قابل احترام برای حریف بود. در بازیهایی که از او دیده ام به یاد ندارم که هیچگاه با حرکاتی مثل نیشخند و دست کشیدن بر روی سر حریف به حالت تمسخر, لگد زدن با استوک در حین پرش به مهاجمان و مصدوم کردنشان, دریبل کردن بازیکنان برای تحقیر حریف وحرکاتی از این دست, به رقیب خود ویا حتی هواداران حریف بی احترامی کند.
بیاد ندارم که خواسته باشد حریف را دریبل کند ولی توپ را از او بگیرند و گل بزنند.
بیاد ندارم که خواسته باشد با حرکتی نمایشی توپ را با یک دست رد کند ولی توپ را درون دروازه دیده باشد.
بیاد ندارم که در ارسالها از کناره ها آنقدر پراشتباه عمل کند.آنهم اشتباهات تکراری.
بیاد ندارم در خروج از دروازه آنقدر متزلزل, مردد و پر اشتباه باشد.... اینها بخشی از تفاوتهای حجازی با سایرین است.
او گل میخورد وگاهی هم مقصر بود. اما مطمئن ترین و کم اشتباه ترین دروازه بانی است که من بعنوان یک هوادار فوتبال در ایران دیده ام.

hamedss
03-08-2010, 20:45
هزينه‌هاي سرسام‌آور درمان حجازي

هرآمپول 4/5 ميليون تومان

ناصر حجازي،‌دروازه‌بان سابق استقلال و تيم ملي روز 23 آبان ماه سال‌جاري به دنبال برخي مشكلات جسماني و ريوي در بيمارستان بستري شد تا آزمايشات لازم روي او انجام شود.همين بستري شدن حجازي كافي بود تا مديران و مسوولان زيادي به بيمارستان هجوم بياورند و بر بالين حجازي حاضر شوند.در اين مدتي كه حجازي در بيمارستان بستري بود حتي بعضي‌ها به او حكم مشاوري دادند و همه‌جوره از او حمايت كردند، بعضي‌ها هم وعده دادند تمام هزينه‌هاي درمان حجازي را تا ريال آخر پرداخت مي‌كنند تا خانواده او با كوچكترين مشكلي روبه‌رو نشود. حالا تقريبا چهار ماه از بيماري حجازي مي‌گذرد، اما هيچ فردي به وعده‌اش عمل نكرده و ديگر از آن ابراز علاقه‌ها خبري نيست. آنهايي كه وعده و وعيد دادند، رفتند و پشت سرشان را هم نگاه نكردند. ناصر حجازي در اين مدت براي هر آمپولي كه زده 5/4 ميليون پرداخت كرده و تا الان حدود 100 ميليون هزينه درمانش شده است. طبق برآوردي كه پزشكان كرده‌اند اين هزينه‌ها به 300 ميليون هم خواهد رسيد‌،اما تا امروز هيچ‌كس به حجازي كمكي نكرده است.
ناصر حجازي و خانواده‌اش تاكنون لب به اعتراض و انتقاد باز نكرده‌اند و آبرو و اعتبار خود را در اولويت قرار داده‌اند و راضي به انتشار اين اخبار نشده‌اند،‌اما بهتر است كساني كه در روزهاي اول بيماري حجازي با وعده‌هاي بزرگ نام خود را مطرح مي‌كردند الان به كمك ناصرخان بياين

saiede
05-20-2010, 14:43
سوالات هواداران در خصوص استقلال ؟؟

استعفاي صمد مرفاوي بعد از بازي پيکان براي مديران اين باشگاه خيلي غيرمنتظره نبود. مرفاوي امروز در يک جلسه طولاني با مديرعامل استقلال سرانجام وي را مجاب کرد که با استعفايش موافقت کند.

با استعفاي صمد مرفاوي شايعه کناره‌گيري مديرعامل استقلال نيز شنيده مي‌شود.!!؟
مرفاوي قبل از بازي پيکان اين تصميم را گرفته بود، حتي به اطرافيان گفته بود که قرارداد کذايي هفته گذشته با واعظ را در رودربايستي امضا کرده است و علاقه‌اي به اين کار نداشته، با اين وصف و در شرايطي که استقلال سکوي دوم را از دست داد تا سهميه آسيايي به شدت مورد مخاطره قرار بگيرد، اين احتمال نيز وجود دارد که واعظ آشتياني نيز از پس مرفاوي استعفاي خود را به هيئت مديره تسليم کند و ميدان را به ديگران بسپارد.
واعظ که نشان داده چندان اهل چسبيدن به ميز نيست، با اتفاقات امروز به پايان پروژه‌اي رسيدند که قرار بود مايه مباهاتش باشد. اما در شرايطي که سپاهان با اميرقلعه‌نويي جشن قهرماني خود را در تهران برگزار کرده تساوي امروز مقابل پيکان روي اشتباه عجيب طالب‌لو بازي را به سمتي برد که به نظر بازگشت‌‌ناپذير مي‌رسد. حالا و با وجودي که پله سوم ليگ هم رتبه چندان براي قهرمان سال گذشته نيست،‌ همه در انتظار دومين خبر مهم در استقلال هستند. آيا واعظ مي‌ماند، آيا واعظ مي‌رود، آيا فتح‌الله‌زاده يا غريب بازمي‌گردند، آيا قلعه‌نويي دوباره استقلالي‌ مي‌شود؟ همه اين سوالات فقط يک پاسخ دارد، پاسخي که کلمات آن فعلاً‌ در ذهن مديرعامل استقلال حبس شده است.

به نظر من که قلعه نویی و فتح اله زاده حسابشونو پس دادن و اگه دوباره باهم باشن دیگه کسی نمیتونه جلوی استقلالو بگیره:esteghlal:binam

saiede
06-10-2010, 12:32
سلام به همه ی آبی ها
خوب تبریک مبگم بالاخره فتح اله زاده هم برگشت یه استقلالی دوست .اگه یه کم این اشتیانی زودتر رفته بود الان قلعه نوعیم با سپاهان قرارداد نمیبستو دوباره تو استقلال بود..آشتیانی با اینکه مدیریت خوبی داشت اما فوق العاده یه دنده و مغرور بود و این کار داد دست استقلال این جور مدیریت فعلا به درد فوتبال ایران نمیخوره چون کسی باش همکاری نمیکنه و تا بیاد این نوع مدیریت تثبیت بشه چند فصل میگذره...خوب امیدوارم که استقلال این فصل با وجود فتح اله زاده عالی نتیجه بگیره مثل همیشه:eyvalla::esteghlal:

rivaldo_king
06-10-2010, 13:17
منم خوشحال شدم از اینکه فتح الله زاده برگشته
تازه اینکه قول داده از بین قلعه نویی و مظلومی یکی رو بر می گردونه
به نظر من اگه بتونه مظلومی رو بیاره خیلی خوب میشه
با روابط عمومی قوی و تجربه بالای فتح الله زاده می تونیم این مدت از دست رفته توی نقل و انتقالات رو جبران کنیم:chakerim::sigar:

saiede
06-10-2010, 13:28
قلعه نویی که فکر نکنم چون دیگه سپاهانم تمرین داده اما اگه میومد چی میشد البته مظلومیم تو استقلال میتونه موفق باشه چون نشون داده هرجا که شرایط واسش خوب باشه اونم خوب کارمیکنه مثل 2فصل پیش تو مس اون موقع هنوز مدیریت مس متزلزل نشده بود...

mehrab_ss
06-10-2010, 13:31
پرویز مظلومی سرمربی شاهین بوشهر شده . و با این تیم قرار داد هم بسته :mage mishe: پس این گزینه ها نمی تونن باشند
فقط نره مربی آلمانی بیاره chomagh

saiede
06-10-2010, 13:35
خوبه که حداقل گفته تا آخر امروز میگه کی سرمربی شده....مثل اشتیانی نیست که ادمو دق بده اون از سرمربی انتخاب کردن پارسالش اینم از امسال من خودم روزی که شنیدم رفت خیلی خوشحال شدم

hamedss
06-23-2010, 19:42
تشكر هواداران استقلال از فتح‌الله‌زاده و بازيكنان استقلال

خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال با صدور بيانيه‌اي تشكر خود از سرپرست و بازيكنان اين تيم اعلام كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هواداران حاضر در تمرين امروز استقلال بيانيه زير را صادر كردند:

"ما هواداران باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال بدين وسيله از جناب آقاي فتح‌الله زاده كه هميشه يار و ياور استقلال بوده و در شرايط بحراني به داد هواداران اين تيم رسيده و دست نياز ما را صميمانه فشرده و علاوه بر پشتيباني مالي و شخصي خود بدون چشمداشتي به باشگاه محبوب خود كمك كرده وظيفه مي‌دانيم مراتب تشكر و قدرداني خود را از زحمات شبانه‌روزي ايشان اعلام نمائيم و به ايشان بعنوان آبي‌ترين استقلالي اعلام كنيم كه هميشه در قلب ما جاي دارد. در ضمن از مديران سازمان تربيت بدني تقاضا داريم كه لطف خود را از استقلال دريغ نكنند. از تمامي بازيكنان بخصوص آرش برهاني كه با مبلغ هنگفت ساير تيم‌ها وسوسه نشد و ثابت كرد كه يك استقلالي تمام عيار است تشكر كنيم. "

mahdi sharifi
06-23-2010, 23:01
خدا رو شكر كه واعظ از اس اس رفت خداييش من پارسال به خاطر اون بر خورد بدي كه با امير شد ديگه استقلالي نبودم و حتي بازي ها رو هم نگاه نميكردم ولي با رفتن واعظ لمپن و اومدن حاجي دوباره ميرم استاديوم و جايگاه 8 هم فقط ميشينم.

AlexDelpiero
06-24-2010, 00:42
واقعا فتح الله زاده کارشو بلده!:afarin:
در عرض چند روز نسبت به خرید های پرسپولیس کولاک کرده!:gijjj:

saiede
06-24-2010, 17:50
واقعا فتح الله زاده کارشو بلده!:afarin:
در عرض چند روز نسبت به خرید های پرسپولیس کولاک کرده!:gijjj:

دلیلش اینه که استقلال همیشه سرور پرسپولیسه

hamedss
06-26-2010, 09:40
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

حق هواداران استقلال اين نبود آقاي حيدري

مهمترين سوال اين است: چرا حالا خسرو.؟

خيلي‌ها دوست دارند نيامدن خسرو به استقلال را به رابطه قديمي‌اش با پرويز مظلومي ربط دهند اما آيا واقعيت اين است؟
پاسخ منفي است. پرويز مظلومي نه تنها با خسرو مشكلي نداشت بلكه به عنوان يك استاد قديمي كه نقش پررنگي در ظهور و معرفي حيدري به فوتبال ايران داشته است سخت كوشيد تا خسرو را به تهران بياورد اما مساله خسرو اين نبود كه كوشش‌هاي مظلومي در اين رابطه موثر واقع شود بلكه مساله خسرو شبيه به مورد ديگراني بود كه به استقلال پشت كردند و رفتند به خيال آنكه بزرگي استقلال از آنهاست اما نبود و نيست.
در عجبم كه چرا اين مهم اينقدر در تاريخ تكرار مي‌شود اما دوباره و چند باره تكرار مي‌شود و درس عبرت نيست كه نيست.
سپاهان باشگاه بزرگ و محترمي است اما خسرو خود نيك مي‌داند كه متعقل به آن باشگاه نبوده و نيست و آنچه از او يك بازيكن محبوب در فوتبال ايران ساخت استقلال و بزرگي‌اش بود كه آن بزرگي را به حيدري وام داد و حالا بايد از پنجشنبه به بعد آرام آرام اقساط وام را برگرداند و هرچه زمان جلوتر برود و خسرو محبوبيتش را هم بيشتر باز پس مي‌دهد و دست آخر هيچ!
مهمترين سوال اين است: چرا حالا خسرو؟
البته كه اختيار عمل خويش خسروان دانند اما كاش خسرو مي‌آمد و اول پاي ميز مذاكره با استقلال مي‌نشست پس از آن تصميم مي‌گرفت نه اينكه ده رو تلفنش را از دسترس خارج كند و پس از آن باز بدون مذاكره سر از نصف جهان درآورد.
كاش خسرو از رو در رو شدن با مسئولان استقلال نمي‌ترسيد، ترس او البته كه از مسئولان استقلال نبود بلكه ترس او از هواداراني بود كه از روز جمعه در كوچه و بازار و كوي و برزن وي را مي‌بينند و به چشمهايش خيره مي‌شوند و با همان چشم‌ها از او مي‌پرسند چرا حالا؟ به خاطر ضربه زدن به استقلال؟
مي‌پرسند چرا خسرو؟ چرا رفتن به سپاهانت را مخفي كردي؟ چرا تمايل خودت را در كوچه و پس كوچه‌‌هاي سكوت قايم كردي؟ چرا؟ آيا نيت تو اين بود كه طي همين ده روز همان يكي، دو راست پاي باقي مانده در آخرين روزهاي نقل و انتقالات هم قراردادهايشان را با ديگر تيم‌ها ببندند و بعد تو بروي؟
آيا نيت تو اين بود كه استقلال دستش در پوست گردو بماند؟
نه! پاسخ اين سوال‌ها از جانب هواداران خسرو اين نيست و يا حداقل اينكه اين پاسخ «شيرين» نيست!
قصه خسرو و شيرين را لابد بايد لابه‌‌لاي كتاب‌هاي قديمي پيدا كنيم چرا كه امروز حتي عشق هم خريداري مي‌شود و بر سر آن چك و چانه هم مي‌زنند! حالا اگر خسروي قديمي نباشي چوب حراج مي‌زنند و شيرينت را هم با خود مي‌برند! اگر لازم باشد از يك ميليارد هم عبور مي‌كنند.
عبور از يك ميليارد به جاي خود اما نكته و سوال اصلي براي هواداران اينجاست:
چرا حالا خسرو؟ چرا حالا كه استقلال اين همه به پاي فرزند خودش ايستاد و با هيچكس مذاكره نكرد؟
طي همين ده روز گذشته بسيار بودند بازيكناني كه التماس مي‌كردند به استقلال بزرگ بيايند و فرصت «خسرو» شدن داشته باشند و آن حضور برايشان بسيار «شيرين» بود ا ما استقلال به پاي فرزند خويش ايستاد و به آنها «نه» گفت. چرا كه مطمئن بود خسرو حيدري‌اش نمي‌تواند به آن همه لطف و محبت اين مردم پشت كند. حتي اگر به فرض از يك ميليارد هم عبور كنند و كوهي از پول به پايش بريزند! بدتر از همه البته اين نبود بلكه آن بود كه خسرو نگفت نمي‌آيم! كه كاش ده روز قبل گفته بود تا استقلال خسروي ديگري را پيدا مي‌كرد و طعم شيرينش را مي‌چشيد همانطور كه همين خسرو دو سال پيش توسط همين فتح‌اله‌زاده به استقلال آمد و به كام هواداران «شيرين» شد.
به هر حال زمستان مي‌گذرد و روسياهي به زغال مي‌ماند.

hamedss
06-26-2010, 10:45
وقتی پای پول وسط باشد

اشك هواداران فدای صفرهای بی انتها [Only Registered And Activated Users Can See Links]

آری.وقتی دودوتا چهار تا میكنی میبینی شاید بازیكنان حق دارند.ولی جواب اشكهای بی پایان هواداران راچه كسی میدهد؟

آری.وقتی دودوتا چهار تا میكنی میبینی شاید بازیكنان حق دارند.ولی جواب اشكهای بی پایان هواداران راچه كسی میدهد؟.تماشاگران استقلال را در نظر بگیرید.كی به فكر تماشاگرهااست؟وقتی بزرگ تیم ناصر حجازی سعی میكنه چوب لای چرخ تیم بزاره دیگه از بقیه چه انتظاری میره؟آقا، اصلا امیر قلعه نویی بد.بی ادب.این درسته كه وقتی تیمش تو كورس قهرمانیه شما با حرفات و مصاحبه هات شیرازه تیمو میریزی به هم؟.آقای زرینچه!شما چی؟تیم داره قهرمان میشه شما تازه یادت اومده فلان سال در فلان بازی استقلال با تبانی برنده شده و عامل اصلی تبانی شخص آقای قلعه نویی است؟تو كه ادعای فوتبال پاك داری چرا هموون موقع چیزی نگفتی.؟الان بعد از چند سال درست در زمانی كه تیم فقط به ارامش و اعتماد به نفس برای قهرمانی نیاز داره،شما باید ارامش تیمو به هم بریزی؟كه چی بشه؟هدفت چیه؟حتی اگر كسی اندك سواد ورزشی هم داشته باشه میتونه بفهمه هدف شما چیه.شما خودتو استقلالی میدوونی؟پس منكه استقلالی هستم چه كار كنم جز خجالت.؟خجالت از ایكه بزرگای تیم ما واسه هم میزنند.

همین امیر قلعه نویی كه ادعای استقلالی بودنش گوش هفت اسموونو كر كرده.همین كه دید اوضاع استقلال با استعفای واعظ اشتیانی ریخته به هم،سه تا از بازیكنهای مؤثر تیمو به سپاهان برد.حالا جالبش اینه كه وقتی كار خودشو كرد و تمام شد ،در مصاحبه خود اعلام میكنه كه:به علت اینكه اوضاع استقلال خرابه،و طبق جلسه ای كه با اقای سعیدلو داشتم ،از استقلال بازیكن نمیگیرم.یكی نیست بگه تو كه همرو بردی.فقط مونده سهراب بوقی!!!!!

ما مشكلی نداریم كه شما حرفه ای عمل كنید.مشكل اینكه شما بزرگترها تیمو به هم میریزید.بعد ادعای استقلالی بودنتوون میشه.جالبه از اب گلالوودی كه خودتوون با اهداف خاصی درست كردید ماهی میگیرید.
یاددموون نمیره؟!روزی كه نیك بخت از استقلال رفت و با پرسپلیس ثبت كرد.دنیا رو سرم خراب شد.انگار كه تو زندگی یك چیز مهمی را از دست دادم.وقتی از همین جناب نیكبخت سوال میشود كه چه شد سر از پرسپلیس در اوردی میگه :من رفتم باشگاه دیدم دارن با یك هافبك چپ دیگه مذاكره میكنند.منم رفتم با پرسپلیس بستم.اینم شد بهوونه؟مگه سند منگوله دار هافبك چپ استقلال واسه تو بود؟یعنی چون تو هستی نباید یك چپ پای دیگه تو استقلال باشه؟روت نمیشه بگی پرسپلیس بیشتر پول داد؟تو نگو.ما خدموون میفهمیم.
همین اقای اكبرپور و كاظمی.تا دو روز از لیگ تمام شد رفتند با پیراهن یك تیم منتصب به تیم حریف عكس انداختند.والا من یكی كه فكر كردم از حول حلیم رفتن تو دیگ.اونوقت جفتشوون میگن:با مدیریت مشكل داشتیم.خوب وایمیستادین تكلیف مدیریت معلوم بشه.مگه بقیه واینستادن؟هوادارا از شما انتظار دارن.باید بدوونید كه همین هوادارا شمارو كاظمی و اكبر پور كردند.حالا شما با احساسات اونها بازی میكنید.؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اقای حیدری شما كه گفتی من سه روز وقت میدم به استقلال كه تكلیف مدیریت معلوم بشه.واقعا لطف میكنید.منت میزارید سر هوادارا.اخه تا زمانی كه تو ابو مسلم و پیكان بودی كسی اسمتم بلد نبود.ما تورو حیدری كردیم.قبل از مهلت شما تكلیف تیم و مدیریتش معلوم شد.ولی شما رفتی سمت سپاهان.چرا؟من بهت میگم.چون پول بیشتری میداد.
بله.شك نكنیید كه این اتفاقات به خاطر پول بیت المالی كه تو فوتبال ما وجود داره اتفاق میفته.وقتی یك كسایی مثل حجازی ،پروین و..... كه بیرون گود موندند اینطوری رفتار میكنند دیگه فاتحه این فوتبالو باید خوند.همه وقتی از تیمی میرن میگن با فلانی مشكل داشتیم.یكی نمیگه بابا جوون،فلان جا پول بیشتر میدادن من رفتم هموونجا.باید به فكر ایندم باشم.اگه اینطوری بگن خدا شاهده بهتره.خودشوون هم خراب نمیشن.

افسوووووووووووووووس.افسوو ووووووس كه كسی به فكر اشكی كه تو سرما و تو ورشگاهای ما یخ میزنه نیست.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

saiede
06-26-2010, 12:19
تو آبی استقلالی یادمه طالبلو گفت استقلال همیشه استقلاله ....این حرفش همیشه تو ذهنم میمونه چون پشت این جمله خیلی معنی عمیقی وجود داره...خسرو حیدری که خسرو شدنشو مدیونه استقلاله باید مطمئن باشه هیچ جا واسش استقلال نمیشه ...فرهاد مجیدیم که من نمیدونم چرا اون یه هفته که استقلال هیچ کسو نداشت حال میکردو انگار نه انگار کاپیتانه تیمه حتی یه مصاحبم نکرد که بگه واسه این تیم نگرانم الانم که رفته اصلا مهم نیست چون همچین کسایی به درد استقلال نمیخورن...تو اینجا من فقط تعصب دو نفر واسم روشن شد که اولیش طالبلو بود که بعد اون همه کم لطفی که باعث ضعیف بازی کردنش شد و حق داشت که بره تو اون یه هفته با اینکه کلی پیشنهاد داشتو هنوز هیچی استقلال معلوم نبود گفت تو این شرایط استقلالو ترک نمیکنم دومیشم پیروز قربانی بود که گفت با این وضعم برمیگردم چون استقلال خونه ی منه واقعا این دونفر لیاقت کاپیتانی استقلالو دارن نه کسایی که دنبال منافعشونن اما فابیو و خسرو خیلی بد کردن که به خاطر پول رفتن و جواب بدیشونم میگیرن استقلال امسال نفرات خوبی گرفته و امیدوارم روی بعضی ها سیاه شه

raian
06-26-2010, 12:32
ول کنید این بازیکنایی که بخاطر پول از استقلال رفتند اینا که استقلالی نیستند پولین بهتر اینارو اصلا استقلالی ندونیم استقلالی اصل فقط داش علی منصوریان

saiede
06-26-2010, 18:17
خوب فعلا که دعوا بین حیدری و باشگاه تموم نشده و بلافاصله بعد از مصاحبه حیدری درباره بیانیه اول باشگاه بیانیه دوم صادر شد:

صداقت را در استقلال جا گذاشتی آقای خسرو حیدری! دروغ گفتن بدترین اتفاقی است که ممکن است رخ دهد به ویژه آنکه معمولا انسانی که دروغ می‌گوید فراموشکار هم می‌شود و خودش خودش را لو می‌دهد.
در ماجرای خسرو حیدری و باشگاه استقلال هم یک جای کار می‌لنگد که این مسأله کاملا تبعات دارد.
قصه این جدایی از جایی ادامه پیدا می‌کند که خسرو حیدری طی مصاحبه‌ای می‌گوید: هیچکس از باشگاه استقلال با من تماس نگرفت! که این حرف اگر واقعا حرف خسروی محبوب قدیمی استقلال باشد جای سوالهای فراوانی را ایجاد می‌ کند به ویژه آنکه حیدری در چند خط بعدی مصاحبه خودش می‌گوید: "فقط نظری جویباری با من تماس گرفت و پس از آن آقایان فریبا و نوروزی با من صحبت کردند! به هر حال همه باید بدانند که برای مذاکره با یک بازیکن باید مسئولان اجرایی باشگاه با بازیکن صحبت کنند نه کمک مربی و پزشک تیم!"
این حرف در حالی گفته می‌شود که نظری جویباری سرپرست تیم و مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال است و آقای فریبا هم عضو کادر فنی هستند و البته که دکتر نوروزی دوست خسرو حیدری بوده است.
پس به این ترتیب سرپرست تیم و مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال هر عضو کادر فنی طبق گفته خود حیدری با وی تماس گرفته‌اند. این حرف در حالی از دهان حیدری بیرون می‌آید که واقعیت بسیار پررنگ‌تر از گفته‌های خود خسرو حیدری است و آن واقعیت این است:
جناب خسرو حیدری طی 10 روز گذشته تلفن موبایلش را خاموش کرده بود و پاسخ تلفن‌های خانه خود را هم نمی‌داد! ایشان توسط دوست خودش به باشگاه اعلام کرد که: در تالش هستم و پدر همسرش هم حالش خوب نیست. ایشان جانباز هستند و باید به تهران منتقل شوند به همین دلیل ما به تالش آمده‌ایم. اینجا تلفنم آنتن نمی‌دهد و در دسترس نیست من چهارشنبه به تهران می‌آیم و پنجشنبه با استقلال تمدید می‌کنم!"
خاموش بودن تلفن موبایل خسرو نه فقط آقای نظری، فریبا و نوروزی و بلکه همه باشگاه استقلال را بسیج کرده بود تا وی را پیدا کنیم و اصالتا اگر نوروزی موفق شده در لحظه روشن کردن موبایل با وی تماس بگیرد نشانه بسیج عمومی باشگاه استقلال برای پیدا کردن خسرو حیدری بوده است!
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که پرویز مظلومی سرمربی تیم که به هیچ بازیکنی تلفن نمی‌زند خودش 11 بار با وی تماس بگیرد و شخصا 4 بار روی پیغام‌گیر منزل خسرو حیدری پیغام بگذارد که اینها هم قابل اثبات هستند و هم شاهدان عینی دارند.
در این میان و برای خسرو حیدری استقلال حتی جناب دکتر رضایی هم دست به کار شدند و همانطور که گفتیم خود آقای مظلومی هم برای خسرو روی پیغام‌گیرش پیغام گذاشت!
آیا این تماس‌ها از سوی باشگاه استقلال نبوده است؟
اینکه خسرو حیدری بخواهد به هر تیمی به جز استقلال برود در دنیای حرفه‌ای اتفاق بد و عجیبی محسوب نمی‌شود اما در این میان 2 نکته منفی وجود درد.
نکته اول: پشت کردن به هواداران استقلال است که حیدری را دوست داشتند و خسرو هم به پشتوانه حمایت و عشق همین هواداران و باشگاه استقلا ل بوده که حیدری شده است و پشت کردن به آنها معرفت را زیر سوال می‌برد که لابد باید در پی این جمله بگوییم در دنیای حرفه‌ای معرفت جایی ندارد!
نکته دوم: باشگاه استقلال طی تمامی 15 روز گذشته که تیم مدیریتی جدید سر کار آمده سعی داشت که خسرو حیدری را به باشگاه بیاورد (همانطور که دیگر بازیکنان استقلال را پای میز مذاکره کشاند و با همه آنها تمدید قرارداد کرد) اما خسرو طی تمام روزهای گذشته به کسانی که توانستند با وی تماس بگیرند قول داد که پنجشنبه به باشگاه می‌آید و قرارداد را تمدید می‌کند!
این نکته از این جهت بد و اشتباه و غیرحرفه‌ای است که باشگاه استقلال می‌توانست طی تمامی این روزها جانشین خسرو را پیدا کند و با وی قرارداد ببندد (همانطور که با جواد کاظمیان می‌توانست وارد مذاکره شود و البته به خاطر قول خسرو حیدری از کاظمیان چشم‌پوشی کرد و به داشته‌ها و سرمایه‌های خودش اطمینان کرد.)
نکته مبهم اینجاست که چرا درست یک روز پیش از موعد قرار و پس از ثبت قرارداد کاظمیان در دیار نصف جهان ایشان هم با سپاهان قرارداد می‌بندد؟
آیا باید به این اتفاق مشکوک باشیم و آن را برنامه‌ریزی شد از سوی دشمنان استقلال تصور کنیم؟ و آیا این طرحی بود برای ضربه زدن به استقلال؟
استقلال بزرگ متکی به فرد نیست. بازیکنان زیادی در تاریخ این باشگاه آمده و رفته‌اند اما حتی آنها که رفته‌اند هم با قولهای عجیب سعی نکردند به باشگاهی که در آن رشد کرده‌اند و بزرگ شده‌اند ضربه بزنند بلکه صادقانه و به تبع دنیای حرفه‌ای فوتبال اعلام کردند که جای دیگر پول بیشتری می‌گیرند (خسرو اصلا پای میز مذاکره ننشست تا ببیند که باشگاه استقلال چه خدماتی به وی متعهد می‌شود چه بسا خدمات باشگاه استقلال بیشتر از سپاهان هم بود) و یا اینکه صادقانه اعلام کردند که با فلانی نمی‌توانند کار کنند و می‌روند! نه اینکه در دوره کنونی که استقلال 2 ماه تمام از رقبایش عقب است و تیم مدیریتی جدید 15 روز بیشتر نیست که مستقر شده و زمان و فضای محدودی دارد اینچنین به باشگاه قول بدهد و تمام این 15 روز را هم از این باشگاه مردمی بگیرد تا استقلال دستش در پوست گردو بماند!
البته که استقلال آنقدر بزرگ هست که در این ماجرا متضرر نشود اما بحث بحث صداقت است که انصافا از سوی خسرو رعایت نشد. او با اینکار به استقلالی که وی را بزرگ کرد و به ایران معرفی‌اش کرد پشت کرد. این کار نه حرفه‌ای است،‌ نه صداقت را می‌توان در آن دید و نه بوی معرفت می‌دهد و حتی می‌توانیم بگوییم که این ماجرا بوی توطئه هم استنشاق می‌شود.
به راستی آیا استقلال که خودش خسرو را 2 سال پیش به این سطح از فوتبال آورد با همه بازیکنان (8 بازیکن باقی مانده بود و بقیه یا رفته بودند و یا آزاد بودند بروند) تمدید می‌کند منهای خسرویی که طی سالهای اخیر هم از نظر فنی خوب بود و هم بی‌حاشیه بود؟
زمان قاضی خوبی است و البته قضاوت زمان به اندازه قضاوت وجدان قدرتمند نیست و حالا هر دوی این قاضی‌ها می‌توانند قضاوت کنند.
در نهایت خسرو خان حیدری؛ صداقت داشته باش و بگوید پول را بیشتر از هواداران استقلال دوست داشتم.

hamedss
06-27-2010, 21:15
خشم و اندوه هواداران استقلال از جدايي حيدري

يک هفته تمام آن سه هوادار از شهرستان آمده و زيرآفتاب جلوي باشگاه نشسته بودند تا خسرو حيدري براي تمديد قرارداد بيايد، پرسان پرسان آدرس باشگاه در سعادت‌آباد را پيدا کرده و زير درختان جلوي در نشسته بودند تا با چشم خود ببينند که ستاره اين سال‌هاي آبي کي مي‌آيد.

با ديدن هر آزار سفيدرنگ از جايشان مي‌پريدند که خسرو آمد، اما خيلي زود رويايشان سراب مي‌شد چون او نبود، آفتاب اين روزها خيلي داغ بود آنقدر داغ که روياي آنها را هم داغ کرد در اين چند روز همه آمدند،‌امضا زدن تا آبي بپوشند از آرش برهاني که از دسته وسوسه‌هاي ميلياردي استيل آذيني‌ها فرار کرد تا ايمان مبعلي که آمده بود دربي تهران را خاطره کند، اما او نيامد هفته به آخر رسيد و پرويز مظلومي در طبقه دوم باشگاه هنوز نتوانسته بود خود را بابت يارگيري اين فصل راضي کند...
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران او دغدغه داشت،‌ نگران براي بازي جاي هافبک‌هاي چپ و راست تيمش که هنوز معلوم نبود آنها را به چه کسي بسپارد بارها به نظري جويباري و بهتاش فريبا سفارش کرد که خسرو را پيدا کند، آخرين خبر درباره اين بود که فرصت خواسته تا تکليف پيشنهادهاي خارجي‌اش به خصوص پيشنهاد اسپانيا را معلوم کند حالا نگو او از لاليگا پيشنهادي نداشته و همه راه‌ها به اصفهان ختم شده است.
يک پيشنهاد وسوسه‌انگيز از سپاهان که يک ماهي بود تمام فکر و ذکر او را به خود جلب کرده بود و به خاطر همين براي آنکه دور از دسترس ديگر پيشنهادها باشد بهانه کرد که به ترکيه و امارات مي‌رود تا راحت‌تر درباره آينده خود تصميم بگيرد، تصميمي که باعث دلشکستگي ميليون‌ها هوادار استقلال شد.
روز پنجشنبه وقتي زمزمه شد او با سپاهان تمام کرد و رفتني است هيچکس اين خبر را باور نداشت آن سه هوادار نااميد هم همچنان جلوي باشگاه انتظار او را مي‌کشيدند، پنجشنبه روزي بود که تمام بازيکنان جديد و قديم استقلال ناهار را ميهمان فتح‌الله‌زاده بودند تا با او براي ليگ دهم يا علي بگويند؛ تنها غايب سرشناس اين جمع خسرو حيدري بود.
پرويز مظلومي و نظري جويباري هنوز باور نداشتند، نظري خيلي محکم دربرابر اين شايعه گفت:«اگر با سپاهان تمام کرده عکسش کو؟!» انگار که او از برنامه‌هاي يارگيري اين سال‌ها بي‌خبر است و با آنها آشنا نيست و نمي‌داند که مي‌شود به طور پنهاني هر کاري کرد و به جاي دفتر باشگاه در لابي يک هتل بدون حضور هيچ خبرنگار و هيچ عکاسي قرارداد بست.
بالاخره خبر بستن قطعي شد و حيدري از دلايل جدايي‌اش خبر داد؛ يکي از دلايل اين بود که مظلومي زماني که سرمربي تيم ملي ب بود به او اعتقادي نداشت و نيمکت‌نشين بوده، جالب اينجاست که يادش نمي‌آيد آن سال‌ها او هنوز خسرو حيدري اين روزها نبود و مظلومي نمي‌توانست ستارگان آن زمان مانند بادامکي، شاپورزاده يا همين ميلاد ميداودي را کنار گذاشته و به خسرو بازي داده است، جالب اينجاست آقاي حيدري در ادامه گفت‌وگو از عدم تماس استقلالي‌ها با او ايراد گرفته و گفته است که تنها يکبار سراغش را گرفته‌اند در حالي که در اين ده روزه به غير از فتح‌الله‌زاده پرويز مظلومي، فريبا و نظري جويباري بارها با او تماس گرفته‌اند، تماس‌هايي که اکثر آنها بي‌جواب بود و اين آخري‌ها کار به پيغام‌رساني رسيده از طريق دوست و آشنا رسيده بود.
نظري جويباري درباره اين اتفاق مي‌گويد:«عيبي ندارد استقلال تيم بزرگي است و در اين سال‌ها بازيکنان بزرگي آمده‌اند و رفته‌اند، خسرو حيدري به اندازه عليرضا نيکبخت نبود، نيکبختي که خودش به تنهايي يک تيم بود، توجه کنيد وقتي او از استقلال جدا شد به کجا رسيد که حالا خسرو مي‌خواهد برسد، من فقط از اين ناراحتم که او اقلا جرأتش را نداشت که حتي براي يکبار هم که شده براي ديدار با مسئولين جديد سري به باشگاه و خانه‌اش بزند، بگذار او هم برود عيبي ندارد.»
جالب‌ترين قسمت گفت‌وگوي خسرو حيدري بخش پيغام هواداران است و واکنش آنها با اين گفت‌وگوست. 1500 پيغام ضبط شده که تنها بخش کوچکي از هواداران است، هيچکدام خسرو حيدري را نبخشيده و اين کار او را باور نکرده‌اند، آنها مي گويند کاش خسرو معرفت جان واريو برزيلي را داشت ... غريبه اي که پس از دو سال بازي با پيراهن آبي درباره جدايي‌اش بهانه نياورده و با معذرت‌خواهي از هواداران اعلام کرده که به بهانه ديگري زردسپاهان را پوشيد و اي کاش مي‌توانست برگردد.

raian
06-30-2010, 09:13
استقلالیهای عزیز کیف کردید به این میگن بازیکن بااینکه پیشنهادهای بهتری ازپیشنهاد استقلال داشت ولی دراستقلال موند واستقلالی بودن خودش رو ثابت کرد ایول داش فرهاد

hamedss
07-02-2010, 16:17
استقلالیهای عزیز کیف کردید به این میگن بازیکن بااینکه پیشنهادهای بهتری ازپیشنهاد استقلال داشت ولی دراستقلال موند واستقلالی بودن خودش رو ثابت کرد ایول داش فرهاد

پاسخ نه به پيشنهاد وسوسه انگيز استيل‌آذين

فرهاد با نصف قيمت در استقلال ماند!

در حالي كه باشگاه‌هاي متمول با پيشنهادهاي آنچناني سعي در تقويت خود داشتند و شاه مهره‌هاي استقلال را از اين تيم مي‌ربودند جدايي فرهاد مجيدي هم مي‌توانست دردهاي استقلال را در فصل نقل و انتقالات افزون كند. به دنبال جدايي خسرو حيدري و پاسخ مثبت او به پيشنهاد 750 ميليوني سپاهان به انضمام آن متمم‌هاي اغوا كننده! شنيده مي‌شد فرهاد مجيدي مرد محبوب هواداران استقلال هم قصد دارد اين تيم را ترك كند. فرهاد همه بهانه‌هاي لازم را براي جدايي از استقلال در اختيار داشت؛ پيشنهاد 750 ميليوني باشگاه استيل‌آذين، احتمال بروز برخي حاشيه‌ها از سوي اطرافيان باشگاه استقلال و موارد ديگر كه دست او را براي جدايي بازمي‌گذاشت. صحبت‌هاي او از زوريخ، پايتخت سوييس اين جدايي را به حقيقت نزديكتر مي‌كرد: «مي‌خواهم بروم چون دوست ندارم حاشيه‌ها نابودم كنند!» اين بزرگترين دليلي بود كه فرهاد را ترغيب مي‌كرد از استقلال جدا شود. خيلي‌ها تصور مي‌كردند به مجرد آنكه از سوييس به تهران باز گردد از استقلال جدا خواهد شد و تيمش را ترك خواهد كرد اما به محض آنكه به تهران آمد بعد از ساعاتي استراحت راهي باشگاه استقلال شد تا رودرروي علي فتح‌الله‌زاده بنشيند و قراردادش را امضا كند! حتي مديران باشگاه استقلال هم تصور نمي‌كردند فرهاد پاي قولش بايستد و به باشگاه بيايد و قراردادش را امضا كند. اين نگراني و بي‌اعتمادي دليل هم داشت؛ وقتي خسرو حيدري با مسوولان باشگاه استقلال به توافق رسيد ناگهان خود را براي مدت زمان يك هفته از دسترس خارج كرد و سرانجام از دل باشگاه سپاهان سردرآورد. فكر مي‌كردند فرهاد هم مثل خسرو حيدري آنها را دور خواهد زد و بعد از مدتي مصاحبه مي‌كند و مي‌گويد: «با مظلومي مشكل داشتم به خاطر همين از استقلال رفتم!»
ماجراي فرهاد و استقلال اما متفاوت‌تر از ديگران بود. او پيشنهاد خوبي از استيل‌آذين داشت اما به اين پيشنهاد پشت كرد و پاي قراردادي كه در متن آن نوشته شده بود 350 ميليون براي يك فصل را امضا كرد و رفت. او از خيلي چيزها گذشت. از پيشنهاد وسوسه‌انگيز استيل‌آذين كه بگذريم، مي‌بينيم طي سال‌هاي گذشته رفتار خوبي با فرهاد مجيدي نشد، به جز فصل قبل كه مديران استقلال همواره كوشش چشمگيري در احيا كردن او داشتند در فصول قبل تر از آن مجيدي به واسطه دخالت برخي، همواره بازيكني گوشه‌نشين بود و اين مسائل سبب مي‌شد با بازگشت فتح‌الله‌زاده و گروهش، مجيدي براي جدايي از استقلال عزمش را جزم كند...
همه اين مشكلات اما مقابل اراده فرهاد مجيدي را نگرفت. در آن روزها كه او حرفي از رفتن هم مي‌زد تنها يك دغدغه داشت: «نمي‌خواهم هواداران را ناراحت كنم. فقط از اين موضوع نگرانم.» فرهاد جايگاه خود را ميان هواداران استقلال مي‌دانست، برخلاف تصويري كه خسرو حيدري از هواداران استقلال در ذهن خود ساخته بود! فرهاد مي‌دانست رفتنش تا چه اندازه مي‌تواند به استقلال آسيب برساند به همين دليل ماند و پا روي علايقش گذاشت. اگرچه فرهاد از لحاظ مالي تامين است و حاصل هفت هشت سال حضور او در فوتبال اتريش و امارات كسب درآمدهاي قابل توجه بوده اما حرفه بازيكنان فوتبال ايجاب مي‌كند تا جايي كه مي‌توانند درآمد بيشتري كسب كنند.

مجيدي اما از اين كار خودداري كرد و پيراهنش را به پول نفروخت تا ميان هواداران استقلال جاودانه بماند...

saiede
07-09-2010, 17:10
استقلال تا ابد استقلال است

امیر و رضا با این که حق بزرگی بر گردن مااستقلالی ها واستقلال دارند بدون استقلال معنای ندارند. این عزت ومال را هم از استقلال دارند. در ضمن وقتی امیر خان حاضرند کشاورزی کنند ولی به استفلال نیایند آقای عنایتی هم حق خواهند داد که ...

همه می دانیم که یکی از دلایل نتیجه نگرفتن استقلال در فصل گذشته حواشی بود که مدیر عامل وکادرمربیگری استقلال با امیر قعله نوعی بوجود آوردند. امیری که انصافا اگر جواب حرفهای آنها را می داد حق داشت و هواداران همگی طرف امیر بودند. ویکی از آسیب ها که در کمین استقلال در فصل جاری است همین حواشی است و هیچ کس نباید دست به چنین کاری بزند. بعضی از مصاحبه ها که می خوانیم نمی شود اظهار نظر نکرد. یکی از این مصاحبه ها اگر حقیقت داشته باشد اظهار نظر آقا رضا عنایتی است که گفتند استقلال بدون امیر معنا ندارد. با کمال احترامی که به امیر و رضا داریم اعلان می کنیم استقلال با امیر و بدون امیر استقلال است .ولی امیر وعنایتی با این که حق بزرگی بر گردن مااستقلالی ها واستقلال دارند بدون استقلال معنای ندارند. این عزت ومال را هم از استقلال دارند. در ضمن وقتی امیر خان حاضرند کشاورزی کنند ولی به استفلال نیایند آقای عنایتی هم حق خواهند داد که باید تیم را حمایت کرد نه با این اظهار نظرها به تضعیف تیم پرداخت.

saiede
07-11-2010, 18:54
باشگاه استقلال:با همدلي از بحران عبور كرديم

«حالا مي‌توان ادعا کرد که استقلال با مديريت بحران، از بحران عبور کرده و به ساحل آرامش رسيده است.» اين ابتداي گزارشي است که سايت رسمي باشگاه استقلال تهران آن را منتشر کرده است.

سايت رسمي باشگاه استقلال در گزارشي، وضعيت تيم فوتبال اين باشگاه را بسيار خوب عنوان کرد. در اين گزارش آمده است:

«حالا مي‌توان ادعا کرد که استقلال با مديريت بحران، از بحران عبور کرده و به ساحل آرامش رسيده است. دستاورد دو اردوي "کردان" و "سرعين" حالا لبخند است و رفاقت. حالا استقلال نه تنها بازيکنان کارنامه داري را جذب کرده و از تونل وحشت عبور کرده، بلکه تکنيک و تاکتيک و جسارت را در هم آميخته است. البته که هنوز جاي نگراني هست و آن نگراني "زمان از دست رفته" است. کوشش‌هاي شبانه‌روزي مديريت باشگاه استقلال و همه اعضا خلاء‌ها را پر کرد، اما زمان را نمي‌توان با هيچ بهايي برگرداند.

و امروز به همين دليل نوبت به هوادار استقلال رسيده است. همان هواداري که در سرما و گرما براي استقلال هلهله مي‌کشد و با اين تيم زندگي مي‌کند.

مديريت بازيکنان استقلال را سروسامان داد، سرمربي رفاقت را تزريق کرد، بازيکنان بدون حاشيه کوشيدند تا بزرگي نام استقلال را احيا کنند و حالا نوبت هوادار استقلال است که به اين باشگاه متحول شده و تازه شکل گرفته که به مشابه کودکي نوپا است براي ايستادن، راه رفتن و در نهايت دويدن زمان بدهد.

همدلي امسال به اوج رسيده، شايد بخشي از اين همدلي بي‌نظير ناشي از بحراني بوده که استقلال به آن دچار شده بود تا جاييکه رقبا سه هفته بود که تيم خود را بسته بودند و تمرين مي‌کردند که استقلال مدير و سرمربي خود را شناخت آن سه هفته و حتي دو ماه قبلش را که رقبا سرمربي داشتند، ليست خريد و ليست فروش داشتند را بايد به استقلال رساند.

اقدام ضربتي مديران باشگاه استقلال بخشي از اين دو ماه و سه هفته را به استقلال بازگرداند اما بقيه‌اش اول دست خدا است و دوم در دست بامحبت هودار استقلال!

کارهاي تاکتيکي و هماهنگ شدن نفرات جديد زمان لازم دارد و اين زمان ميسر نمي‌شود جز با ورود به چرخه تمرين- مسابقه – تمرين و پيدا کردن نقاط ضعف و قوت.

اين تيم حتي مي‌تواند قهرمان هم بشود اما بايد زمان گمشده‌اش را پيدا کند و بعد با برطرف کردن نقاط ضعف و قوتش به قهرماني حمله کند.

در اردوي سرعين در حال رشد بوديم که رسيديم به اردوي ارتيش تيم ملي و ملي‌پوشان را از دست داديم. حالا بايد دوباره بکوشيم تا به هماهنگي برسيم اما زمان را نبايد فراموش کنيد. اين شما روي سکوها هستيد که به استقلال زمان مي‌دهيد. آنجا روي سکوها استقلالي‌هاي واقعي همچون مديران بحران بايد با هوش باشند و استقلال مي‌دانيم که از اين مديران بحران ميليون‌ها دارد.

پس اميدواريم و نگراني‌هايمان باز هم کمتر مي‌شود.

فراموش نکنيد که اتحاد بين مديران، مربيان، بازيکنان و هواداران مي‌تواند استقلال را به طوري کامل از بحران خارج کند و اگر بخشي از حلقه‌هاي اين زنجير لنگ بزند و يا پاره شود کار سخت‌تر مي‌شود.»

hamedss
07-14-2010, 20:40

دوستان ابی دل عزیز با مراجعه به سایت رسمی روزنامه نود و ثبت نام میتونید تیم مورد علاقتون استقلال رو انتخواب کنید تا تیم محبوبمون استقلال بتونه به عنوان محبوب ترین تیم در صدر قرار بگیره در حال حاضر استقلال عنوان تیم دوم خوانندگان و اعضا سایت نود رو داره

برای ورود به سایت روزنامه نود اینجا کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

.

hamedss
07-18-2010, 19:10

اين هم مدرك

آشتياني در مورد مصاحبه اخير فتح‌اله‌زاده كه گفته بود به هر هتلي مي‌رويم مي‌گويند بدهكار است تاكيد مي‌كند. بهتر است در اين مورد مدرك بدهند تا همه چيز به طور كامل مشخص شود. آشتياني ادامه مي‌دهد بهتر است آقايان به جاي عوام‌فريبي و فرافكني كار مديريتشان را انجام دهند. در اين راستا مدركي از طريق هتل پارسيان اوين ارائه مي‌دهيم كه استقلال مبلغ 334598680 ريال به اين هتل بدهكار است.

حالا هواداران قضاوت كنند كه چه كسي عوام فريبي مي‌كند و چه كسي صادقانه كار مي‌‌‌كند.

saiede
07-18-2010, 19:24

اين هم مدرك

آشتياني در مورد مصاحبه اخير فتح‌اله‌زاده كه گفته بود به هر هتلي مي‌رويم مي‌گويند بدهكار است تاكيد مي‌كند. بهتر است در اين مورد مدرك بدهند تا همه چيز به طور كامل مشخص شود. آشتياني ادامه مي‌دهد بهتر است آقايان به جاي عوام‌فريبي و فرافكني كار مديريتشان را انجام دهند. در اين راستا مدركي از طريق هتل پارسيان اوين ارائه مي‌دهيم كه استقلال مبلغ 334598680 ريال به اين هتل بدهكار است.

حالا هواداران قضاوت كنند كه چه كسي عوام فريبي مي‌كند و چه كسي صادقانه كار مي‌‌‌كند.

با وجود اینا به نظر من درست نیست این به اصطلاح مدرک انقدر پررنگ بشه استقلال الان به اندازه کافی مشکل داره بعدشم اشتیانی به اندازه خودش ثابت کرده عاشق و خیرخواه این تیم نیست یه نمونش همین الان که تو همچین شرایطی این مدرکو گذاشته که بازم نمیتونه ذهنیت ما رو نسبت به فتح اله زاده ای که همیشه تو بدترین شرایط این تیمو نجات میده و به همه چی پشت نمیکنه عوض کنه..خودهمین اشتیانی بود که تیمو از شرایط خوب استقلال خارج کرد و تو بدترین شرایط گذاشتش..درهر حال تو خیرخواه و عاشق استقلال بودن فتح اله زاده هیچ شکی نیست و همیشه همه ی تلالششو واسه استقلال کرده

hadigol
07-18-2010, 20:05
ولی من خودم به شخصه 24 ساعه به واعظ لعنت می فرستم که بازیکنانو رد کرد رفت باید معلوم بشه کی دروغ میگه

ghalbeparpar
07-20-2010, 16:10
با سلام خدمت دوستان
واقعا دستتون درد نکنه ایول داره سایتتون
امیدوارم همیشه موفق باشید

hamedss
07-25-2010, 19:49
آغاز صبوري و رقص پرچم‌هاي آبي

لحظه ديدار نزديك است، لحظه موعود نزديك است چند ساعت ديگر قرار است از استقلال مدل 90-89 پرده‌برداري شود. قطار آبي‌ها راهي ديار ستارخان و باقرخان گشته تا در اولين آوردگاه امسال پنجه در پنجه رقيبي اندازد كه بيش از يكسال است كه نباخته، رقيبي ناشناخته و غيرقابل پيش‌بيني.

ساعت 17 و 30 دقيقه‌اي چهارم مردادماه سوت آغاز براي استقلال و هوادارانش به صدا در‌خواهد آمد. مشكلاتي بوده و هست و به قول سرمربي استقلال با نيمي از موجودي و توان خود رهسپار اين پيكار شده است اما از همين استقلال هم انتظار زياد است و البته به حق.
هواداران منتظر ديدن يازده سرباز آبي هستند كه گزينش خواهند شد تا براي آنان تا سر حد توان بجنگند. هواداران استقلال به قلب‌هاي خود اطمينان دارند و قلب آنها هرگز دروغ نمي‌گويد. آنها اگر با قلب‌هايشان تلاش تا سر حد توان را ببينند قطعا راضي خواهند بود و چنانچه اين تلاش با نتيجه همراه باشد بي‌شك حلاوت آن بيشتر خواهد بود.
صبر و شكيبايي هواداران مي‌تواند امسال اسلحه پنهان استقلال باشد. اسلحه‌اي كه در كار زارهاي حياتي به مدد آيد و با آرامش كه تزريق مي‌كند ناگهان ورق خيلي از معادلات از پيش نوشته شده را بر هم زند. استقلال به گفته مربيان از حضور مجيدي، جباري، روانخواه، شكوري، سيدصالحي و احتمالا گوئيز و دوسانتوز محروم است و اين اتفاق كوچكي نيست اما نام بزرگ استقلال قاره‌اي را مي‌لرزاند و همين كافي است براي رعب رقيب.
امسال صبر مي‌كنيم، نه در اين بازي بلكه مي‌خواهيم خيلي هم صبوري كنيم تا آجرهاي روي هم قرار گرفته سفت و محكم شود و ديوار و ستون استقلال امسال آنقدر قدرت يابد كه گزندي ديگر نتواند تهديدي براي آن محسوب شود.
صبر مي‌كنيم تا ببينيم آتشبار شاگردان مظلومي در ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز چند بار و چگونه بر رقيب شليك خواهد كرد و در نهايت آنچه بر جاي مي‌ماند كاميابي استقلال خواهد بود يا تقدير بر گونه‌اي ديگر رقم مي‌خورد. فردا نقطه آغازي خواهد بود براي صعود دوباره استقلال اما تا نقطه پايان هنوز راه زياد است.
به اميد رقص پرچم‌هاي آبي، به اميد موفقيت و بهروزي اول در اخلاق و سپس در نتيجه، به اميد فردايي آبي‌تر از هر روز...

saiede
07-25-2010, 21:18
آغاز صبوري و رقص پرچم‌هاي آبي

لحظه ديدار نزديك است، لحظه موعود نزديك است چند ساعت ديگر قرار است از استقلال مدل 90-89 پرده‌برداري شود. قطار آبي‌ها راهي ديار ستارخان و باقرخان گشته تا در اولين آوردگاه امسال پنجه در پنجه رقيبي اندازد كه بيش از يكسال است كه نباخته، رقيبي ناشناخته و غيرقابل پيش‌بيني.

ساعت 17 و 30 دقيقه‌اي چهارم مردادماه سوت آغاز براي استقلال و هوادارانش به صدا در‌خواهد آمد. مشكلاتي بوده و هست و به قول سرمربي استقلال با نيمي از موجودي و توان خود رهسپار اين پيكار شده است اما از همين استقلال هم انتظار زياد است و البته به حق.
هواداران منتظر ديدن يازده سرباز آبي هستند كه گزينش خواهند شد تا براي آنان تا سر حد توان بجنگند. هواداران استقلال به قلب‌هاي خود اطمينان دارند و قلب آنها هرگز دروغ نمي‌گويد. آنها اگر با قلب‌هايشان تلاش تا سر حد توان را ببينند قطعا راضي خواهند بود و چنانچه اين تلاش با نتيجه همراه باشد بي‌شك حلاوت آن بيشتر خواهد بود.
صبر و شكيبايي هواداران مي‌تواند امسال اسلحه پنهان استقلال باشد. اسلحه‌اي كه در كار زارهاي حياتي به مدد آيد و با آرامش كه تزريق مي‌كند ناگهان ورق خيلي از معادلات از پيش نوشته شده را بر هم زند. استقلال به گفته مربيان از حضور مجيدي، جباري، روانخواه، شكوري، سيدصالحي و احتمالا گوئيز و دوسانتوز محروم است و اين اتفاق كوچكي نيست اما نام بزرگ استقلال قاره‌اي را مي‌لرزاند و همين كافي است براي رعب رقيب.
امسال صبر مي‌كنيم، نه در اين بازي بلكه مي‌خواهيم خيلي هم صبوري كنيم تا آجرهاي روي هم قرار گرفته سفت و محكم شود و ديوار و ستون استقلال امسال آنقدر قدرت يابد كه گزندي ديگر نتواند تهديدي براي آن محسوب شود.
صبر مي‌كنيم تا ببينيم آتشبار شاگردان مظلومي در ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز چند بار و چگونه بر رقيب شليك خواهد كرد و در نهايت آنچه بر جاي مي‌ماند كاميابي استقلال خواهد بود يا تقدير بر گونه‌اي ديگر رقم مي‌خورد. فردا نقطه آغازي خواهد بود براي صعود دوباره استقلال اما تا نقطه پايان هنوز راه زياد است.
به اميد رقص پرچم‌هاي آبي، به اميد موفقيت و بهروزي اول در اخلاق و سپس در نتيجه، به اميد فردايي آبي‌تر از هر روز...

just ss

Super Star
07-25-2010, 22:15
استقلال به گفته مربيان از حضور مجيدي، جباري، روانخواه، شكوري، سيدصالحي و احتمالا گوئيز و دوسانتوز محروم است و...

ای بابا یه لشکر محروم داریم:narahat: با این شرایط وضعیت تیم برای بازی اول خیلی مشکل میشه ، از طرفی شهرداری تبریز هم با توجه به اینکه از تیمهای صعود کرده به لیگه انگیزه بالایی داره و حمایت هوادارنش هم باعث میشه بازی اولمون بشه سخت ترین بازی فصل!
خلاصه اینکه خدا به خیر بگذرونه...
راستی از ترکیب بازی فردا کسی خبری نداره؟

AlexDelpiero
07-26-2010, 09:28
نگراني استقلال از دوندگي شهرداري

چيزي كه در بازي اين تيم تازه وارد به ليگ برتر شده است دوندگي بي‌امان بازيكنان اين تيم است كه 90 دقيقه تمام چمن را با استوك‌هاي خود زخم و زيل مي‌كنند.

سايت گل ـ آناليز فيلم بازي‌هاي تيم شهرداري در ليگ دسته اول باعث نگراني پرويز مظلومي سرمربي استقلال شده است چيزي كه در بازي اين تيم تازه وارد به ليگ برتر شده است دوندگي بي‌امان بازيكنان اين تيم است كه 90 دقيقه تمام چمن را با استوك‌هاي خود زخم و زيل مي‌كنند. اين سبك هميشگي اكبر ميثاقيان سرمربي شهرداري كه در ليگ ايران همواره جواب داده و يك فصل بدون شكست را براي باشگاه او به ارمغان آورده است.

شهرداري كه در حضور تماشاگران خودي در ورزشگاه يادگار امام ميزبان استقلال خواهد بود، در اين بازي هم با همان سبك به ميدان خواهد رفت و اين چيزي است كه پرويز مظلومي به شدت با شاگردانش در مورد آن صحبت كرده است.

همچنين استقلالي‌ها از سازمان ليگ درخواست كردند در اين مسابقه آزمايش دوپينگ گرفته شود تا حرف و حديثي پيش نيايد، بنابراين انتظار مي‌رود افسران دوپينگ در ورزشگاه حاضر باشند.

مستر آبی
07-26-2010, 18:43
فقط اس اس!!

مستر آبی
07-26-2010, 19:11
پرسپولیس قهرمان میشه
اگر که جدول برعکس بشه
خدا میدونه که حقشه !!!!!:hehee:

hamedss
08-02-2010, 20:08
طالب‌لو جام‌هاي زيادي با استقلال لمس كرده است

در يكي از روزهاي گرم تابستان 81 جوان تركه‌اي در تمرين استقلال حاضر شد. اين جوان براي همه ناشناخته بود و پيش از آنكه تمرين آغاز شود همه اين سوال را مي‌پرسيدند كه نامش چيست و براي چه آمده است؟

آقا مددجباري از سوي هواداران و خبرنگاران اين ماموريت را يافت تا آن جوان را شناسايي كند، لحظاتي بعد تداركات استقلال آمد و گفت: وحيد طالب‌لوست، امسال قرار است گلر سوم باشد، البته چند سال پيش در تيم جوانان خودمان حضور داشت!
پرويز برومند اسم و رسمي براي خود داشت، سال‌ها شماره يك استقلال و تيم ملي بود، همه از او به عنوان دروازه‌بان ثابت استقلال ياد مي‌كردند و محال بود كسي بتواند جايش را پر كند.
وقتي ليگ برتر شروع شد تمام پيش‌بيني‌ها درست از آب درآمد و برومند نفر اول شد، امير قلعه‌نويي پاي برومند ايستاد اما وقتي ديد برومند آن برومند گذشته نيست و غروب كرده به مسعود قاسمي ميدان داد، مسعود قاسمي سال‌ها دروازه‌بان سوم استقلال بود تجربه هم در كنار طباطبايي، برومند به دست آورده بود، قاسمي چندين مسابقه فيكس شد.
استقلال در اصفهان با سپاهان بازي داشت، سپاهان همواره در ليگ برتر مدعي و بزرگ بوده است. همه خيال مي‌كردند قلعه‌نويي باز به برومند ميدان مي‌دهد تا دوباره به روزهاي اوجش بازگردد اما اين اشتباه بود، ‌سرمربي وقت استقلال به جوان تركه‌اي ميدان داد، طالب‌لو فيكس شد، حتي خوشبين‌ترين هواداران استقلال هم از اين تصميم ناراضي بودند و انتظار داشتند و اعتقادشان بود طالب‌لو كم‌تجربه نمي‌تواند و او گل‌هاي بدي مي‌خورد تا استقلال شكست تلخي بخورد!
بازي شروع شد و برخلاف انتظارات او توپ‌هاي خوبي را گرفت، طالب‌لو تنها باعث باخت نشد بلكه با عكس‌العمل‌هايش از شكست جلوگيري كرد!
اين آغازي بود براي طلوع ستاره‌اي جوان...
در تمام جام‌هايي كه استقلال در دهه 80 به دست آورده ردپايي از طالب‌لو به چشم مي‌خورد. در ليگ 84 آنقدر خوب بود كه كمترين گل خورده را در بين تمام دروازه‌بانان داشت و بهترين شد، پنالتي‌هايي كه او در طول مسابقات گرفت در قهرماني نقش طلايي داشت.
بعدتر در جام حذفي يك تنه استقلال را به فينال جام حذفي رساند، در برابر راه‌آهن، ذوب‌آهن، فولادخوزستان مهار پنالتي‌هاي او بود كه باعث شد به فينال برسيم، در فينال در مجموع رفت و برگشت پگاه گيلان را سه بر يك شكست داديم تا جام را ببريم.
سال 87 استقلال براي دومين بار قهرمان ليگ برتر شد، طالب‌لو در اين قهرماني جزئي از تيم بود. انصاف اين است بگوييم وحيد تاثير زيادي در اين جام هم داشت. آن جوان تركه‌اي سال 81 در اين سال آنقدر پخته و قديمي شده بود كه در بازي‌هاي زيادي بازوبند كاپيتاني را بر دستانش ببندد. حتما اين را هم مي‌دانيد كه همواره طالب‌لو از ملي‌پوشان بوده است و در جام جهاني 2006 آلمان يكي از سه دروازه‌بان حاضر بود.
وحيد افت كرده است، طالب‌لو آن طالب‌لوي پارسال نيست، همه اينها را قبول داريم و خودش هم قبول دارد. اما نبايد فراموش كنيم طالب‌لو جزيي از پيكره و تاريخ استقلال است كه روزهاي زيادي لبخند را به لبان استقلالي‌ها نشانده است. با وحيد قهرماني‌هاي زيادي را لمس كرده‌ايم و حالا نبايد تمام آن شادي‌ها را فراموش كنيم.
طالب‌لو بيشتر از آن كه مشكل فني داشته باشد از لحاظ روحي دچار مشكل شده،‌نمي‌‌دانيم چرا مثل قبل نيست. همه بايد به وحيد كمك كنيم تا روحيه از دست رفته‌اش را باز يابد و بداند همه منتظر اين هستند تا با وحيد و البته محمدمحمدي به تمام آن روزهاي خوب برسيم.

saiede
08-03-2010, 21:04
برای مظلومی که دستش خالی است!
استقلال فصل ششم را به خاطر بیاور

پرویز مظلومی که امروز مدعی است دستش خالی شده به فصل ششم نگاهی بیندازد و تیم خود را با آن زمان قیاس کند. استقلال آن فصل بیشتر از بازیکن تهی شد یا استقلال این فصل؟

پرویز مظلومی ما را به کجا می‌برد؟ گاهی چنان امیدوارمان می‌کند که استقلال را بر بام آسیا می‌بینیم و گاهی چنان ناامید که تصور می‌کنیم استقلال در قعر جدول لیگ قرار گرفته است. به کدام حرف او می‌توان استناد کرد؟ اینکه می‌گوید از این استقلال بیشتر خواهید شنید یا اینکه استقلال را دیر بستم و دستم خالی است؟! میان گفته‌های پرویز مظلومی پس از بازی با شهرداری تبریز و فولاد فاصله‌ای بود از زمین تا آسمان. او به مجرد آنکه تیمش توانست در هفته اول به برتری برسد لباس قهرمانی پوشید، مقابل حضار قرار گرفت و گفت: «از این استقلال بیشتر خواهید شنید.»
پرویز اما پس از باخت به فولاد قالب تهی کرد و لباس قهرمانی را از تن خارج کرد و گفت: «این استقلال هفته‌ها کار دارد!» به این جمله هم نمی‌توان استناد کرد! چرا که پرویز مظلومی تیم خود را درست نمی‌شناسد. آنجا که او می‌گوید دستم خالی است عین نادیده گرفتن مجموعه کاملی است که امروز تحت عنوان تیم استقلال در اختیارش قرار گرفته است. چگونه می‌توان مدعی شد تیم استقلال تهی از بازیکن است؟ پرویز مظلومی یا تیم خود را نمی‌شناسد یا با این حرف‌ها می‌خواهد جا برای دفاع از خود را پس از باخت‌های بعدی باز بگذارد! با شنیدن این جمله نمی‌توان برداشت دیگری از حرف‌های مظلومی داشت.
ادعای مظلومی در اینکه دستش خالی است ما را به فکر فرو می‌برد. به فصلی فکر می‌کنیم که صمد مرفاوی سرمربی استقلال بود نه فصل قبل که بهترین تیم تاریخ استقلال در لیگ برتر را به جایگاهی بالاتر از سوم نرساند! به تیمی که فصل ششم در رتبه چهارم قرار گرفت. آن تیم در سطح نازل‌تری از لحاظ بازیکن قرار داشت یا این تیم که امروز دست مظلومی قرار گرفته است؟ تیم فصل ششم هم بسیاری از ستاره‌های خود را از دست داد؛ جباری مصدوم شد، عنایتی به امارات رفت، کاظمی راهی سپاهان شد، نیکبخت را پرسپولیس به چنگ آورد و چند جابجایی دیگر. استقلال به جای این بازیکنان چه کسانی را گرفت؟ علیزاده، انصاریان و کوییکه! اینها خریدهای استقلال بودند؛ بازیکنانی که هیچ گاه نتوانستند جای رفته‌ها را پر کنند. استقلال آن فصل اما تا 4 هفته مانده به پایان لیگ در ردیف مدعیان بود. حتی اگر یکی از این بازیکنان سرشناس که جدا شدند در تیم حضور داشت شاید استقلال آن فصل می‌توانست قهرمان هم شود. استقلال اما در نهایت در رتبه چهارم قرار گرفت؛ جایگاهی که برای آن تیم بی سر و سامان که هفته‌ها مدیرعامل و حتی سرپرست نداشت، مطلوب توصیف می‌شد. پس از آن خیلی‌ها گفتند استقلال در این وضع چیزی از قهرمانی کم نداشته است؛ صمد آن فصل در استقلال چه کشید اما لحظه‌ای دم نزد، اعتراض نکرد و تا پایان فصل با همان وضعیت کار کرد و در نهایت اخراج هم شد.
پرویز مظلومی که امروز مدعی است دستش خالی شده به فصل ششم نگاهی بیندازد و تیم خود را با آن زمان قیاس کند. استقلال آن فصل بیشتر از بازیکن تهی شد یا استقلال این فصل؟ جانواریو،کاظمی، اکبرپور، حیدری و بیک‌زاده از استقلال رفتند و به جایشان مبعلی، میداودی، آشوبی، شیرزاد، دسوزا، آندره و دوس سانتوز جذب شدند. در میان جدا شده‌ها تنها می‌توان گفت جای خسرو پر نشد اما دیگر نفرات به خوبی می‌توانند جای جدا شده‌ها را پر کنند... خط به خط هم که بررسی می‌کنیم می‌بینیم استقلال مظلومی گزینه‌های بسیاری برای قرار دادن در ترکیب تیمش دارد. همین امروز مظلومی می‌تواند محمدی را جانشین طالب‌لو کند، در خط دفاع هم آنقدر دستش باز است که بتواند جابجایی‌های لازم را انجام دهد اما تعدد بازیکنان در خط میانی بیش از خطوط دیگر احساس می‌شود و این در حالی است که تا یکی، دو هفته دیگر هم جباری به مرز آمادگی نزدیک خواهد شد. در خط آتش استقلال هم کم گزینه وجود ندارد؛ همین حالا فرهاد مجیدی، میلاد میداودی، دوس سانتوز – بازیکنی که مظلوی خودش تأیید کرد - و حتی محبوب مجاز حضور دارند و 2 هفته دیگر آرش برمی‌گردد و 4 هفته بعد امید روانخواه. آیا باز هم می‌توان این استقلال را خالی از بازیکن نامید؟ کدام دست مظلومی خالی است؟ آیا پرویز برای این سوال پاسخ قانع‌کننده‌ای دارد یا همچنان دنبال بهانه‌گیری است؟

hamedss
08-08-2010, 07:41
تازه ترين رده بندى برترين گلزنان جهان اعلام شد

مجيدى چهل و سومين گلزن برتر دنيا

فرهاد مجيدى به عنوان چهل وسومين گلزن برتر دنيا معرفى شد. فدراسيون جهانى تاريخ و آمار فوتبال دنيا تازه ترين رده بندى برترين گلزنان جهان را اعلام كرد كه در اين فهرست فرهاد مجيدى با ۵ گل زده در رده چهل و سوم اين فهرست قرار گرفته است. مجيدى تنها ايرانى اين فهرست است. در رده بندى جهانى ديه گو فورلان بهترين بازيكن جام جهانى با ۱۳ گلى كه در طول اين رقابتها و در ديدارهاى دوستانه به ثمر رسانده در صدر جدول قرار گرفته، داويد ويا با ۱۲ گل در رده دوم ايستاده و هرناندز مكزيكى با ۹ گل در جايگاه سوم قرار گرفته است. در ميان ۱۰ نفر نخست رده بندى فدراسيون جهانى فابيو سزار بازيكن برزيلى الاصل تيم ملى قطر هم قرار دارد.

hamedss
08-11-2010, 06:42
آشتي‌كنان در حضور پورحيدري و مظلومي

ناصرخان يك ربع زود آمد، حاجي غافلگير شد!

ايران ورزشي- صبح ديروز در باشگاه استقلال حالت ويژه يا همان اضطراري اعلام شده بود! چون قرار بود پس از مدت‌ها دوباره ناصرخان حجازي به دفتر باشگاه واقع در سعادت‌آباد بيايد.
از آن روز كه حجازي روي تخت بيمارستان رفت و تلاش خود را براي مبارزه با عارضه شديد ريه‌اش آغاز كرد تا ظهر ديروز ديگر او را در باشگاه نديده بوديم. به همين دليل همه كارمندان باشگاه از صبح منتظر بودند تا حجازي از در باشگاه وارد شود.
فتح‌الله‌زاده هم قدري زودتر به محل كارش آمده بود تا مقدمات پذيرايي و استقبال گرم از حجازي را فراهم كند. باشگاه استقلال يك روز قبل از حضور حجازي با عكاسان و تصويربرداران تلويزيوني تماس گرفته بود تا آنها هم در جريان زمان ورود حجازي به باشگاه قرار بگيرند. ساعت 14 قرار ملاقات بود؛ براي همين اصحاب رسانه حدود 20 دقيقه زودتر مقابل در باشگاه منتظر ايستادند.
تعجيل آنها در حضور مقابل در باشگاه باعث شد تا زمان ورود ناصرخان را از دست ندهند چون حجازي 15 دقيقه زودتر خود را به محل باشگاه واقع در سعادت‌آباد رساند تا به نوعي همه را غافلگير كند. حجازي سوار بر خودرويي كه يك جوان پشت فرمان نشسته بود مقابل باشگاه ايستاد و پس از آنكه زير فلاش‌هاي متعدد دوربين‌ها لحظاتي همه وجودش به رنگ فلاش‌هاي دوربين‌ها درآمده بود راهي طبقه چهارم باشگاه شد.
البته فتح‌الله‌زاده هرگز تصور نمي‌كرد حجازي 15 دقيقه زودتر به محل باشگاه بيايد براي همين به محض آنكه چهره ناصرخان را ديد شوكه شد و گفت: «ناصرخان سلام چرا اينقدر زود آمديد. مي‌خواستيم بياييم پايين استقبال، شما، ما را غافلگير كرديد.»
حجازي خنده‌اي كرد و پاسخ داد: «مي‌خواهيد برگردم پايين و دوباره وارد باشگاه بشوم!» اين گفتمان در همان بدو ورود فضا را شاداب كرد.
فتح‌الله‌زاده با چنان اشتياقي حجازي را به سمت صندلي مخصوصش هدايت مي‌كرد كه انگار همين چند روز پيش نبود كه ناصرخان عليه‌اش حرف‌هايي زده بود! فتح‌الله‌زاده همه چيز را فراموش كرده بود و البته يك سورپرايز ويژه هم براي اسطوره كنار گذاشته بود. پس از آنكه حجازي روي صندلي مخصوصش نشست حاجي از عكاسان خواست دفترش را ترك كنند چون قرار بود اين جلسه در خلوت برگزار شود و دوطرف در فضايي آرام درباره اتفاق‌هاي روزهاي گذشته گفت و گو كنند. همين طور هم شد. عكاسان كه سوژه‌هاي خود را شكار كرده بودند از محل دفتر فتح‌الله‌زاده بيرون آمدند تا اين ملاقات كاملا شكل خصوصي به خود بگيرد.

hamedss
08-13-2010, 14:00

شنبه بهانه با هم بودن است

ماه خدا رسید ، ماه دعا ، ماه استغفار و ماه زدودن قلوب از ناپاکیها. در ابتدا فرا رسیدن این ماه میمون را به کلیه هموطنان و مسلمین خصوصا هواداران پرشور استقلال تهنیت میگویم. هوادارانی که وجود و حضورشان قوت قلب استقلال است و به عبارت دیگر استقلال فقط با هوادارانش نفس میکشد و خواهد کشید.

آوردگاه چهارم نزدیک است. در اصفهان خیلیها منتظر زانو زدن لاجوردیها بودند و البته چنین تصوری هم دور از ذهن نبود اما استقلال نشان داد خودش است، با همان رعبی که در دل رقبای بزرگ وکوچک می اندازد. استیل آذین هم تیم توانایی است و هم با شخصیت. مدیریت با تجربه، کادر فنی حرفه ای و بازیکنان نخبه ای که می توانند امسال از مدعیان جدی قهرمانی لیگ برتر باشند. ولی نباید فراموش کرد که یک سوی میدان شنبه استقلال حضور دارد و استقلال نیازی به اغراق ندارد...

بار دیگر باید تقاضا کرد، هم تقاضا هم تشکر... تقاضا برای آنکه از هواداران روزه دار بخواهیم سختی طی مسیر را به جان بخرند و در ساعات انتهایی شب به ورزشگاه پیر پایتخت بیایند و عشق خود را تنها نگذارند و تشکر برای صبوری و شکیبایی آنها...

صبوری که طی این مدت اخیر به خرج داده اند و انشالله ادامه خواهند داد تا پرافتخارترین تیم ایران در آسیا دوره گذر خود را با آرامش سپری کند.

شنبه روز سختی است چراکه لشگر ما هنوز کامل نیست. خبر میرسد که شکوری، روان خواه و سید صالحی کمافی سابق و برهانی قطعا به همراه آبی پوشان نخواهند بود ضمن آنکه حضور یوسفی و میداودی هم در هاله ای از ابهام قرار دارد، هرچند نوید بازگشت جباری اندکی مایه امیدواری شده است.

رقیب تا بن دندان مسلح است، این یک واقعیت غیر قابل کتمان است اما دلیلی برای تسلیم وجود ندارد. می شود با اسلحه سبک هم به نبرد با اسلحه سنگین رفت... هنگامی که پای غیرت و عشق در میان باشد. وقتی دلها یکی باشد هیچ چیزی غیر ممکن نیست و این جمله پرویز مظلومی را در اینجا باید بیان کنم که " ما حریف دست و پا بسته ای نخواهیم بود و بازیکنان بزرگی را در اختیار داریم..." این جمله نمایانگر این است که استقلال مهیای نبرد شنبه است و هیچ بعید نیست پرچمهای آبی در آخرین ساعات شنبه با افتخار به اهتزاز در آیند.

شنبه بهانه با هم بودن است، استقلال را تنها نگذارید، فریاد شما، حضور شما و نفس پاک شما هواداران قدرت تیم محبوبمان را صد چندان خواهد کرد. وعده دیدار ما شنبه، ساعت 9 و 45 دقیقه استادیوم آزادی

پاینده باد استقلال

hamedss
08-23-2010, 18:20
ماجراي كامل تهديد به قتل شدن ايمان مبعلي

هواداري جلوي ماشين او را مي‌گيرد و درخواست عکس و امضاي يادگاري مي‌کند، بعد از اينکه مبعلي خواسته‌اش را اجابت مي‌کند، ناشناس سوار ماشين BMW شده تا دقايقي همراه ستاره‌اش باشد، بعد از گذشت مسافتي کوتاه ... خيلي راحت در محل تمرين، سوار خودروي ايمان شد و اسلحه را روي پيشاني او گذاشت تا پول بگيرد.
به نقل از خبر آنلاين بازيکن سرشناس استقلال وقتي تمرين تيمش به پايان رسيد، سوار بر ماشين BMW گرانقيمتش شد تا استاديوم آزادي را به مقصد خانه ترک کند.
مبعلي وقتي از درب اصلي استاديوم خارج شد، فردي را کنار اتوبان ديد که پرچم آبي در دست گرفته و خواهان امضا و عکس يادگاري بود. مبعلي که اولين فصل حضورش در استقلال را سپري مي‌کند و در اين مدت کوتاه فهميده به واسطه پوشيدن پيراهن تيم پرطرفدار تهراني در کانون توجه قرار گرفته، فکر کرد او از هواداراني است که مي‌خواهد با ستاره محبوبش عکس بگيرد.
به همين دليل از ماشين پياده شد و عکس گرفت و از او پرسيد چطور مي‌خواهي به خانه بروي؟ مقصدت کجاست؟ اگر مايل هستي تا مسيري تو را برسانم! فرد ناشناس که از قبل برنامه‌ريزي کرده بود، با کلي تشکر و عذرخواهي روي صندلي BMW نشست و گفت: واقعاً فکر نمي‌کردم ستاره‌هاي فوتبال اين‌قدر مهربان باشند! هنوز مسافت زيادي طي نشده بود که فرد ناشناس گفت: «من پول مي‌خواهم و مشکل مالي دارم چون بچه‌ام در بيمارستان است!»
مبعلي در جواب گفت: من از کجا تو را بشناسم، مدارک بيمارستان بچه‌ات را نشان بده خودم تمام مخارج را بر عهده مي‌گيرم. فرد ناشناس که خودش را به عنوان هوادار جا زده بود، در اين لحظه چهره واقعي‌اش را نمايان کرد و اسلحه‌اي را از کيف دستي‌اش درآورد و مبعلي را تهديد کرد اگر پول ندهد، شليک مي‌کند!
مبعلي که کاملاً ترسيده بود، گفت: پول زيادي ندارم! ولي تهديدها جدي‌تر شد. ناشناس ادامه داد: نمي‌دانم، برايم هر طور هست بايد جور کني. مبعلي با يکي از دوستانش تماس گرفت، اما او جوابي نداد! ناشناس تقاضاي همان مبلغ همراه مبعلي را کرد. 250 هزار تومان گرفت و گفت: بعداً مي‌آيم سراغت! کسي که بچه‌اش در بيمارستان است، چيزي متوجه نيست و به سيم آخر مي‌زند!
ناشناس بعد فشنگ اسلحه را به مبعلي نشان داد تا ثابت کند اسباب‌بازي نيست. بعد هم پياده شد و رفت!
مبعلي که دقايقي منگ در ماشين نشسته بود، باور نداشت چنين اتفاقي افتاده و کاملاً مبهوت در اين انديشه بود که چگونه نجات يافته است.
ايمان مبعلي خيلي خوش‌شانس بود که از دست سارقي مسلح نجات يافت، بازيکن محجوب جنوبي استقلال نزديک بود مهرباني و دلسوزي‌اش کار دستش داده و اتفاقي شوم برايش بيفتد.
هواداري جلوي ماشين او را مي‌گيرد و درخواست عکس و امضاي يادگاري مي‌کند، بعد از اينکه مبعلي خواسته‌اش را اجابت مي‌کند، ناشناس سوار ماشين BMW شده تا دقايقي همراه ستاره‌اش باشد، بعد از گذشت مسافتي کوتاه اسلحه‌اي از کيف ناشناس بيرون آمده و قصد اخاذي دارد.
با ايمان تماس گرفتيم تا او خود اين ماجرا را تعريف کند، مبعلي که هنوز باور ندارد و خيال مي‌کند يک فيلم جنايي ديده است، گفت: تمرين تازه تمام شده بود که فردي جلوي مرا گرفت او را سوار ماشينم کردم و مي‌خواستم جايي او را پياده کنم که راحت بتواند به خانه برود، او خودش را در نقش هواداري متعصب جا زده بود بعد از اينکه مسافت کمي را طي کرديم او رو کرد به من و گفت: اگر من از تو تقاضاي پول بکنم تا بتوانم بچه‌ام را که در بيمارستان است جراحي کنم قبول مي‌کني يا نه؟!
من جواب دادم شما را نمي‌شناسم اما اگر مدرک پزشکي داشته باشي تمام هزينه بيمارستان بچه‌‌ات را پرداخت مي‌کنم، ناشناس بعد گفت: اگر به زور بخواهم چي؟ بعد هم اسلحه‌اي را از جيبش بيرون آورد، ترسيدم و با او شروع به حرف زدن کردم، او پول مي‌خواست و گفتم الان مبلغ زيادي ندارم، 250 هزار تومان همراهم است، او ول‌کن نبود و ادامه داد: زنگ بزن يکي برايت پول بياورد ، به سيم آخر زده‌ام، از هيچي نمي‌ترسم.
بعد با يکي از دوستانم که در اکباتان ساکن است تماس گرفتم، موبايل را روي آيفون گذاشتم تا صدا پخش شود، دوستم نبود و سارق باور کرد که مي‌خواستم پول بدهم، او درخواست 150 هزار تومان کرد، گفت چند روز است پول ندارد: فعلاً اين مبلغ را بده تا خرجي داشته باشم و بعداً دوباره براي پول بچه‌ام مي‌آيم!
سارق مي‌خواست پياده شود و از او پرسيدم اسلحه‌ات واقعي نيست، خشاب آن را کشيد و فشنگ‌ها را خارج کرد، واقعي واقعي بود، خيلي ترسيده بودم، نمي‌توانستم باور کنم و فکر مي‌کردم فيلم جنايي است، صداي اسلحه ترسناک بود و خدا رحم کرد که زنده ماندم.

hamedss
08-23-2010, 18:23
دوست داشتم بميرم،اما خدا مرا از ليست رفتن

يكي از دوستان نزديكم به ديدنم آمده بود به من گفت كه دكترها قطع اميد كرده بودند و گفته بودند رفتني هستم اما خدا من را نگه داشت. فكر كنم بعد از دعاهاي خير مردم از ليست رفتن خط خوردم! خدا تصميم گرفت كه زمانش را كمي تغيير دهد. ناصر حجازي هنوز يكي از جذاب‌ترين چهره‌ها براي گفت‌وگوست. او در مصاحبه‌اي با مجله زندگي ايراني شركت كرده و از تجارب و برخوردش با بيماري سرطان گفته است. اي گفت‌وگوي خواندي ممكن است براي شما تكان‌دهنده باشد و حتي اشك‌تان را دربياورد كه، حجازي خيلي ساده و راحت از مرگ و خداحافظي از دنيا مي‌گويد. راحت‌تر از آنچه كه فكرش را بكنيد. با وجود بيماري و برنامه درماني فشرده ناصر حجازي او همچنان خوش قول‌ترين آدم براي قرار مصاحبه بود. بلافاصله كه ما را ديد گفت:«در دفتر يادداشتم با وجود آنكه يك روز شلوغ داشتم تأكيد ويژه‌اي روي قرار مصاحبه داشتم.» او مثل هميشه ظاهري آراسته داشت و با وجود دردي كه حس مي‌كرد مثل هميشه با جذبه بود.

به اندازه كافي از زندگي‌ام لذت بردم
شايد براي همه من تنها آدمي بودم كه در هنگام مواجه با بيماري سرطان برخورد متفاوت داشتم، اهل اينكه بخواهم براي زنده ماندن مبارزه كنم نبودم. چون مي‌دانستم كه انسان همانطور كه يك روز مي‌آيد، يك روز هم بايد برود. اين خواست خداست و من هم خدايي ناكرده نمي‌خواستم كه با خدا بجنگم. به اندازه كافي از زندگي‌ام لذت برده‌ام خدا را شكر هر وقت كه پروردگار صلاح بداند آماده رفتنم. باور كنيد دوست داشتم بميرم. در اين سال‌ها آنقدر دورنگي و دروغ ديدم كه از زندگي متنفر شده‌ام. آدمي‌ هم نيستم كه دو دستي به دنيا بچسبم. شايد برايم آن دنيا قشنگ‌تر باشد كه صداقت بيشتري دارد.
سرطان بيماري غم است!
قبول دارم كه سرطان بيماري غم است. واقعا همين‌طور است! فكر كنم همه بدانند كه من چطور آدمي هستم نمي‌توانم به اتفاقاتي كه در جامعه‌ام مي‌افتد بي‌تفاوت باشم. به خاطر تمام دروغ‌گو و سر هم كلاه گذاشتن‌ها، عصباني مي‌شوم و حرص مي‌خورم. حتي الان كه بيماري‌ام را مي‌دانم هم نمي‌توانم بي‌تفاوت باشم. مدام اطرافيانم به من گوشزد مي‌كنند كه حرص خوردن برايم بد است، اما من نمي‌توانم بي‌خيال باشم. مخصوصا وقتي كه به خارج از كشور سفر مي‌كنم، بيشتر براي مردم و مملكتم، دلسوزي مي‌كنم.

يك قران براي درمان پرداخت نكردم
خيلي‌ها از من مي‌پرسند كه چرا براي درمان به خارج از كشور نمي‌روم، اما من از پزشكانم راضي هستم آنها خيلي تأثير مثبتي در روند بهبودي‌ام داشته‌اند كه حالا من مي‌توانم راه بروم، سوار ماشين شوم. مخصوصا پزشكان بيمارستان كسري كه به خاطر لطفي كه به من داشتند حتي يك ريال به خاطر درمانم از من نگرفتند و همچنين دكتر عطاريان كه با وجود مشكلاتي كه دارد توجه ويژه‌اي به من داشته است. ولي متأسفانه تربيت بدني پول خودم را كه از 30 سال پيش طلب دارم به من پرداخت نمي‌كند. در جام جهاني 1978 آرژانتين قرار بود سازمان تربيت بدني به همه بازيكنان مبلغ 100هزار تومان بدهد. اما اين مبلغ هيچ وقت به من پرداخت نشد كه اگر با تورم امروز بخواهيم حساب كنيم من 100 ميليون از اين سازمان طلب دارم!

نمي‌خواستم از طريق بيماري پولدار شوم!
در هنگام بيماري‌ام خيلي از كساني را كه سال‌ها نديده بودم، به ملاقاتم آمدند و با خيلي از افراد هم به تازگي آشنا شده‌ام. از جمله آنها مديرعامل فولادگسترش تبريز كه لطف كرده ماهيانه 4 ميليون از هزينه درمان من را بپردازد، البته آقاي هدايتي هم وقتي كه به ملاقات من آمد، مبلغي گذاشت و رفت. خيلي از مردم هم لطف داشتند خواستند كمك كنند اما من با كمك همين يكي، دو نفر از پس هزينه‌ها برآمدم. اگر قرار باشد كه از همه پول بگيرم، من كه نمي‌خواهم از اين طريق، پولدار شوم!(مي‌خندد...)

تا سه ماه پيش نمي‌دانستم سرطان دارم!
بيماري من ناگهان به سراغم آمد، من براي كار به اتريش رفته بودم كه متوجه شدم كمر و پاهايم به شدت درد گرفته است. آمدم ايران ريه‌ام هم كمي ناراحت شد، فكر كردم از سيگار است، انداختمش كنار و تركش كردم. اما دكتر جاويدي از من خواست كه از ريه‌ام عكس بگيرم و پس از آن فهميدم مشكلي هست اما هيچكس به من نگفت كه سرطان دارم. از چند روز بعدش به بوي ادوكلن و غذا هم حساس شدم. پزشكان به من گفتند كه نصف ريه‌ات چرك كرده است و با ساكشن نمي‌تواني مشكلت را حل كني، آنقدر چرك‌ها به هم چسبيده و رشد كرده كه به اندازه يك توپ فوتبال پلاستيكي است. من هم بي‌خبر از همه جا به بيمارستان رفتم 10 روز بستري بودم و جراحي كردم اما نمي‌دانستم كه سرطان دارم تا دو، سه ماه پيش كه يكي از دوستان نزديكم به ديدنم آمده بود به من گفت كه دكترها قطع اميد كرده بودند و گفته بودند رفتني هستم اما خدا من را نگه داشت. فكر كنم بعد از دعاهاي خير مردم از ليست رفتن خط خوردم! (با خنده...). خدا تصميم گرفت كه زمانش را كمي تغيير دهد. بدون ترديد خيلي از كساني كه من را واقعا عاشقانه دوست داشتند با دعاي خيرشان در روند بهبودي‌ام تأثير بسزايي داشتند.

بالاخره متوجه شدم كه سرطان دارم
البته شك كرده بودم چون از همان روزهاي اول ديدم همه با هم درگوشي حرف مي‌زنند. اما هر وقت سوال مي‌كردم همه مي‌گفتند، مشكلي نداري؟! مردم هم چيزي به من نمي‌گفتند. بعد مراحل شيمي‌درماني را هم در بي‌خبري سر كردم. سه ماه پيش آمپول‌‌هايم قطع شد و حالا فقط قرص مي‌خورم، بهتر شده‌ام. البته كمي در ناحيه كمر و پا احساس درد داشتم كه با راديوتراپي بهتر شد و حالا دستم هم همين مشكل را پيدا كرده كه فعلا مشغول درمان هستم با راديوتراپي هستم و تا چند هفته ديگر مشخص مي‌شود كه آيا تأثير مثبت داشته يا نه؟

ريختن موهايم خيلي سخت بود
خيلي‌ها راجع به تغييرات ظاهري‌ام از من سوال مي‌كنند، بعد از آنكه مراحل شيمي‌درماني‌ام شروع شد. من بي‌خبر از همه جا هر روز كه براي شانه‌كردن به جلوي آينه مي‌رفتم يك مشت مو در دست مي‌آمد. از اينكه ديدم موهايم مي‌ريزد خدا وكيلي ناراحت شدم. ديدم وضع خراب است رفتم و موهايم را از ته زدم، بعد هم رفتم براي هر كدام از شلوار و پيراهنم يك كلاه شيك خريدم. در آن زمان خيلي از مردم مرا مي‌ديدند و به خاطر ظاهرم قادر به تشخيص نبودند و زماني كه من را مي‌شناختند عذرخواهي مي‌كردند از اينكه زودتر نشناخته بودند. همه در بيمارستان و كوچه و خيابان به من اظهار لطف داشتند و مي‌گفتند برايت دعا كرديم و خدا را شكر كه بهتر هستيد. دو ماه پس از آن موهايم درآمد اما دوباره وضعيت مناسبي نداشت، باز هم كوتاه‌اش كردم. حالا الحمدالله بهتر شده‌ام. آزمايش سختي بود!

با مردم مهربان‌تر از قبل هستم
هر مشكل و مرحله دشواري در زندگي تأثير خاصي در انسان دارد. اگر قرار باشد راجع به بيماري‌ام صحبت كنم بايد بگويم كه خودم فكر مي‌كنم باعث شد كه من مهربان‌تر شوم!‌ حالا هرچه كسي با من بدي كند ناديده مي‌گيرم و معتقدم بايد با مردم مهربان‌تر و صبورتر از گذشته باشيم.

جام جهاني و دوستانم باعث شدند كمتر به بيماري‌ام فكر كنم
جام جهاني 2010آفريقا خيلي باعث مشغوليت من شد. در اين يك ماه بيشتر حواسم به بازي‌ها و تحليل آن بود و همين مسأله باعث شده بود كه كمتر به بيماري‌ام فكر كنم. ورزش و شنا را هم گهگاهي دنبال مي‌كنم. البته حضور اطرافيان و دوستانم كه در اين مدت هيچ وقت من را تنها نگذاشتند هم بسيار موثر است. خيلي از مردم هم از شهرستان و راه‌هاي دور براي ديدنم آمدند، البته روزهاي اول به خاطر نفس تنگي به بوي ادوكلن و گل كمتر موفق به ديدن آنها شدم اما حالا خدا را شكر خيلي بهترم و از همه كساني كه براي بهبود من قدم برداشتند و دعا كردند سپاسگزارم.

Azunited
08-24-2010, 07:11
زنده باد استقلال

hamedss
08-27-2010, 18:45

اطلاعيه كانون هواداران

بيانيه كانون هواداران استقلال ايران به مناسبت بازي تيم‌هاي فوتبال استقلال و سپاهان.

با آرزوي قبولي طاعات و عبادات ماه مبارك رمضان و تبريك سالروز ولادت كريم اهل‌بيت حضرت امام حسن مجتبي(ع) بر همه مسلمانان به ويژه تماشاگران با صفا و متدين استقلالي به اطلاع مي‌رساند همانگونه كه با هم عهد و پيمان بسته‌ايم و در اهداف چهارگانه كانون در هفته‌هاي اخير بارها آن را تكرار و تمرين نموده‌ايم، جمعه شب نيز گرد هم آمده و يك صدا و متحد تيم محبوب استقلال را مورد ت شويق قرار داده و بازيكنان و سرمربي سابق خود را كه در تيم مقابل هستند را مورد لطف و مهرورزي قرار مي‌دهيم.
اميد وافر داريم بازيكنان و كادرفني تيم قهرمان استقلال نيز با تلاش مضاعف و با برد قاطع قدر اين حضور ارزشمند و طلايي شما را ارج نهاده و شبي خاطره‌انگيز را در آزادي ثبت نمايند.
كانون هواداران باشگاه فرهنگي-ورزشي استقلال ايران

hamedss
08-27-2010, 19:06

اطلاعيه كانون هواداران

قابل توجه هواداران پرشور استقلال ايران.

كانون هواداران استقلال ايران قصد دارد به منظور تقويت توان خود در بازي‌هاي فوتبال و ساماندهي تماشاگران و تلاش در سالم‌سازي فضاهاي ورزشگاه‌ها از ميان علاقه‌مندان واجد شرايط مشوق فعال جذب نمايد.
داوطلبان پس از تشكيل پرونده و طي مراحل اداري به دوره تربيت مشوق كه مورد تاييد سازمان ليگ برتر فوتبال مي‌باشد اعزام گرديده و كليه هزينه‌هاي آموزشي رايگان و به عهده كانون هواداران استقلال است.
جهت كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي 55304455-55304454 تماس حاصل نمايند.
كانون هواداران باشگاه فرهنگي-ورزشي استقلال ايران

ِDAVID VILLA
08-28-2010, 13:34
بله داره خوبش هم داره:esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghla l::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::est eghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal ::esteghlal:استقلال رو عشقه

:esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteg hlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal:: esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::estegh lal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::e steghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghl al::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::es teghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghla l::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::est eghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal ::esteghlal:
:esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteg hlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal:: esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal: استقلال

saiede
08-28-2010, 13:50
چندین بار از پرسپولیسیا خواسته شده اینجا نیان که دعوا نشه یه کلام پایانی در جواب پرسپولیسی که اومدن و نظر دادن:
استقلال تاج آسیاست و قاعدتا تعداد زیادی هوادار داره که جزو پرشورترین هوادارام هستن
واسه بار اخر میخوام خواهشا پرسپولیسیا اینجا نظر ندن همونطور که ماهم اونجا نظر نمیدیم چون اخرش به دعوا ختم میشه

saiede
08-30-2010, 20:05
ركورد گلزني در كمان آرش برهاني

آرش بازگشته، مثل هميشه برنده و پرقدرت و قطعا برخي بي‌مهري‌ها نمي‌تواند جلوي انگيزه او را بگيرد.

بيست و دوم شهريور ماه سال 1362 شايد خانواده برهاني هنگامي كه مي‌خواستند نام پسر تازه به دنيا آمده خود را آرش بگذارند هرگز فكر نمي‌كردند روزي اين فرزند تبديل به يكي از بهترين و محبوب‌ترين چهره‌هاي ورزشي كشور شود.

از آن روز قريب 27 سال مي‌گذرد و امروز شاهد آن هستيم تا پيراهن استقلال با شماره 9 بر تن پسري تند و تيز است كه براي شادي دل هواداران ميليوني استقلال حتي نياز به زمان زيادي هم ندارد.
آرش وقتي در ليگ 86 به استقلال آمد با توجه به انتظارات زيادي كه از او مي‌رفت نتوانست آنچنان كه بايد و شايد بتواند خواسته‌ها را برآورده سازد، البته آن سال كل مجموعه استقلال سال ناموفقي را سپري كرد و آرش هم كه سال اول حضورش را مي‌گذارند در مجموع در 35 بازي كه در مسابقات مختلف رسمي انجام داد 10 گل را به ثمر رساند كه خيلي هم فاجعه‌آميز نبود.
سال بعد با قدرت يافتن استقلال، آرش هم تبديل به مهره كارساز استقلال شد و با 21 گلي كه براي استقلال به ثمر رساند توانست هم عنوان آقاي گلي ليگ را كسب كند و هم به ركورد تاريخي رضا عنايتي برسد. آرش در مجموع 28 بازي كه در آن سال در سه جام براي استقلال انجام داد ركورد بي‌نظير 28 گل زده را بر جاي گذاشت، ركوردي كه رسيدن به آن كار هر بازيكني نخواهد بود.
سال گذشته هم برهاني عملكرد چندان بدي نداشت. علي‌رغم فرصت بسيار كمي كه به وي رسيد توانست 14 گل براي تيم محبوبش به ثمر رساند.
آغاز ليگ مصادف شد با گلزني آرش در اولين مسابقه و همگان منتظر ورود مجدد آرش آقاي گل به عرصه ليگ برتر بودند كه متاسفانه مصدوميت بي‌موقع اين مهاجم باعث شد چند بازي را از دست بدهد.
محروميت فرهاد مجيدي باعث شد تا برهاني در مقابل نفت بازگشتي زودهنگام داشته باشد چرا كه مصدوميت آرش همچنان پا بر جا بود و عملكرد وي نيز تاثير گذاشت. در هر حال مهاجم گريزپاي آبي‌ها در فرصت كوتاهي كه در برابر سپاهان به دست آورده بار ديگر شايستگي‌هاي خود را به اثبات رساند و تاثير مستقيمي در پيروزي باارزش لاجوردي‌پوشان داشت و شايد اگر اندكي خوش‌شانس بود مي‌توانست زننده گل پنجم استقلال به رقيب هم باشد.
آرش بازگشته، مثل هميشه برنده و پرقدرت و قطعا برخي بي‌مهري‌ها هرگز نمي‌تواند جلوي انگيزه او را بگيرد. مهاجمي كه سابقه حضور در جام‌جهاني فوتبال را دارد و با پيراهن تيم ملي موفق شد به تيم‌هايي نظير سوريه، عراق، قطر، لائوس، بوسني(2 بار)، كرواسي، چين و... گلزني كند و در عرصه باشگاهي صاحب 3 جام قهرماني شده است. مسلما آنقدر روحيه و نيروي بالايي دارد كه هرگز برخي اظهار نظرات نتواند در آن تاثيري بگذارد. فراموش نكنيد آرش بازگشته است.

hamedss
09-01-2010, 17:58

ميداودي: راي مردم بيشترين ارزش را دارد

ميلاد ميداودي در نظرسنجي نود به عنوان بهترين بازيكن ماه انتخاب شد، او بعد از خروج از ساختمان صداوسيما راضي به نظر مي‌رسيد. و گفت:

خوشحالم كه مردم ايران به شايستگي من راي دادند. نظر مرم بيشترين ارزش را برايم دارد، از امروز سعي مي‌كنم بهتر از گذشته بازي كنم. تمام تلاشم را به كار مي‌گيرم تا بهترين نمايش‌ها را انجام و مهره مثمر ثمر براي تيمم باشم.
رضايت هواداران و تشويق‌هاي آنها بزرگترين انگيزه را به من مي‌دهد. وقتي روي سكوها شور و اشتياق آنها را مي‌بينم انگيزه‌ام چندبرابر مي‌شود. آنقدر براي اين مردم گل مي‌زنم تا هميشه خوشحال باشند.

hamedss
09-05-2010, 19:28
پخش زنده ديدارهاي تيم فوتبال استقلال در سينما با صداي دالبي

خبرگزاري فارس: طبق اعلام باشگاه استقلال به زودي سينماي كاخ سعدآباد مسابقات اين تيم در ليگ برتر را به صورت مستقيم نمايش خواهد داد.

محمد سررشته داري مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: با تلاشي كه صورت گرفته و با تاييد وزارت ارشاد و تمام ارگان هاي مربوطه و طبق قراردادي كه به زودي توسط آقاي فتح الله زاده امضا مي شود قرار است يكي از سالن هاي سينما ديدارهاي استقلال را به صورت مستقيم پخش كند.

وي افزود: هدف باشگاه اين بود كه اين اتفاق همزمان با عيد سعيد فطر و براي ديدار استقلال مقابل مس صورت گيرد كه هنوز مراحل اداري اين قضيه باقي مانده و معلوم نيست اين بازي پخش مي شود يا خير.

سررشته داري تاكيد كرد: براي شروع كار سالن سينماي كاخ سعد آباد را با مساعدت مسئولان كاخ و سينماي اين كاخ رزرو كرده ايم. 3 سالن ديگر كه يكي در شرق و دو سالن ديگر در مركز تهران هستند نيز مدنظر هستند اما براي آغاز نمايش با يك سالن شروع مي كنيم.

مديرروابط عمومي باشگاه استقلال تصريح كرد: هدف از انجام اين كار ايجاد فضاي هيجاني و سالم براي خانواده ها و به خصوص خانم هاست. طرفداران استقلال مي توانند با بوق و پرچم در سالن سينما حاضر شوند. در شرايطي كه با وجود شبكه هاي ماهواره اي دچار بمباران فرهنگي هستيم اين كار باشگاه استقلال مي تواند كمكي براي ايجاد فضاي سالم در جامعه باشد. قصد داريم فاز جديدي را براي هواداران استقلال باز كنيم.

وي در مورد نحوه بليت فروشي به فارس گفت: بايد بليت ها را خود باشگاه استقلال چاپ كند. در شرايطي كه حق پخش تلويزيوني داده نمي شود ما حق پخش سينمايي را باب مي كنيم. اين كار هم به نفع باشگاه است و هم به نفع سينماها. بازي هاي استقلال با صداي دالبي پخش خواهد شد.

hamedss
09-08-2010, 21:36

فتح‌اله‌زاده: سازمان مدارس فوتبال استقلال راه‌اندازي مي‌شود

مدارس فوتبال استقلال را با آقاي معيني راه‌‌اندازي مي‌كنيم. به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، دكتر علي فتح‌اله‌زاده مديريت باشگاه استقلال ايران پس از سوالي كه در مورد حضور آقاي دكتر مسعود معيني در دفتر باشگاه از ايشان پرسيديم گفت: سازمان مدارس فوتبال استقلال را راه‌‌اندازي كرديم. آقاي معيني باتوجه به تجربياتي كه دارند به عنوان رئيس مدارس فوتبال منصوب شد تا مدارس فوتبال استقلال از سال 1390 در چهار نقطه تهران و 8 استان به صورت پايلوت راه‌اندازي شود. فتح‌اله‌زاده افزود: مدارس فوتبال استقلال راه‌اندازي مي‌شود تا استعدادهاي فوتبال ايران را بتوانيم هدايت و مسيريابي كنيم و استقلال را هم از نظر پشتوانه غني كنيم.

hamedss
09-12-2010, 20:29

تبریک باشگاه استقلال به مناسبت عید فطر

عید سعید فطر مبارک باد. باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال،عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای لایتناهی رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمین تبریک عرض نموده و استمرار خالصانه بندگی پروردگارمتعال و مهربانی با بندگان پروردگار را مسئلت دارد

saiede
09-14-2010, 19:08
([Only Registered And Activated Users Can See Links])رفاقت در عين رقابت

بازگشت قدرتمند دستكش طلايي در كرمان.
اين روزها انتخاب مرد شماره يك دروازه آبي‌ها جزء دغدغه‌هاي بسيار شيرين كادرفني استقلال است. در هفته‌هاي ابتدايي ليگ طالب‌لو جايش را به محمدي داد و خيلي‌ها متصور بودند كه وحيد دورانش به اتمام رسيده است. وليكن ميدان كرمان فرصت مغتنمي بود تا طالب‌لو اثبات كند همچنان سرپنجه و مملو از روحيه است. رفلكس‌هاي مناسب در كنار آرامشي كه از سوي او به خط دفاعي تزريق شد بار ديگر نويد حضور شماره يك محبوب آبي‌ها را در درون دروازه آن هم در بهترين شرايط مي‌دهد. در آن سو محمد هم كه توانست سال گذشته با درخشش فراوان خود را به تركيب ثابت استقلال تحميل كند تا به امروز هرگاه وظيفه حراست از قفس توري را بر عهده داشته باشد با عملكرد خود رضايت عمومي را جلب كرده است. اين روزها اگر كسي سري به تمرينات آبي پوشان بزند به وضوح شاهد رقابت دو سنگرباني است كه نه تنها لايق ايستادن در درون دروازه لاجوردي پوشان هستند، بلكه با اندكي تلاش و ممارست بيشتر قطعا مي‌توانند پيراهن شماره يك مقدس تيم ملي را هم بر تن نمايند.
وحيد و محمد امروز دو رفيق ودو رقيبي هستند كه بيش از هر زمان ديگري تبديل سوپاپ اطمينان هواداران شده‌اند... استقلال از امروز حداقل بالاي 30 مسابقه ديگر در سه جام پيش‌رو دارد و وجود دو دروازه‌بان تيز چنگ نياز مبرم تيم استقلال است. اين روزها همه از نشاط، دوستي و رقابت بي‌نظير اين دو مرد صحبت مي‌كنند.

hamedss
09-15-2010, 21:16

باشگاه استقلال هتك حرمت به قرآن كريم را محكوم كرد

باشگاه استقلال اقدام توهين‌آميز جيره‌خواران رژيم صهيونيستي به اسلام و كتاب مقدس قرآن كريم را محكوم كرد. اين عمل نابخردانه آنها را اهانت به تمام اديان الهي و رهروان مكتب پيامبران دانست و از تمام هواداران به اين تيم دعوت به عمل مي‌‌آورد كه در روز جمعه در تظاهرات اعتراض‌آميز ملت ايران به ساحت قرآن شركت نمايند

hamedss
09-15-2010, 21:24

هديه سازمان اوقاف به باشگاه استقلال

يك جلد قرآن مجيد هديه اوقاف به باشگاه استقلال.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، سازمان اوقاف و امور خيريه به ميانداري حجت‌الاسلام مالك جهت محكوم كردن هتك حرمت به قرآن كريم توسط باشگاه استقلال و هوادارانش با باشگاه مردمي استقلال همكاري ويژه‌اي را به نمايش گذاشت تا در برنامه‌‌هاي محكوم كردن اقدام توهين‌‌آميز جيره‌خواران رژيم توسط باشگاه استقلال شريك باشد.
در همين راستا تعدادي قرآن مجيد توسط اين سازمان به باشگاه استقلال اهدا شد كه يك جلد نفيس اين كتاب آسماني هم تقديم به مديريت باشگاه استقلال شد تا تقديري باشد بر اين حركت باشگاه استقلال و به بايدگار در اين باشگاه بماند.

hamedss
09-15-2010, 21:31

جشن تولدي به رنگ آبي رفاقت

باشگاه استقلال ظهر امروز شاهد برگزاري جشن تولد پرويز مظلومي و آرش برهاني بود.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، ظهر امروز پس از اتمام جلسه اعضاي كادرفني و بازيكنان در محل باشگاه،‌ به همت كارمندان باشگاه استقلال مراسم كوچك در عين حال بسيار شادي برگزار شد. در اين مراسم كه با حضور كليه بازيكنان، اعزاي كادرفني و اكثريت كارمندان باشگاه انجام شد پرويز مظلومي و آرش برهاني شمع كيك‌هاي خود را با تشويق‌ بي‌امان حاضرين خاموش كردند.
از نكات جالب اين مراسم انهدام كيك تولد توسط مهدي اميرآبادي بر روي صورت حنيف‌عمران‌زاده بود كه براي دقايقي خنده حاضرين را در پي داشت. آنچه بيش از پيش در اين مراسم هويدا بود رفاقت، همدلي و نزديكي كليه اعزاي باشگاه استقلال در كنار يكديگر بود.
روابط‌عمومي و سايت باشگاه استقلال ضمن تبريك به سرمربي و بازيكن محترم اين باشگاه آرزوي بهروزي و موفقيت را در همه عرصه‌هاي زندگي براي اين دو عزيز از خداوند خواستار است.

hamedss
09-18-2010, 20:02

راهپيمايي باشكوه استقلالي‌ها در حمايت از قرآن كريم

عصر آدينه استقلالي‌ها با راهپيمايي در استاديوم آزادي توهين به ساحت مقدس قرآن كريم را محكوم كردند.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، با هماهنگي حجت‌الاسلام مالك چند ساعت پيش از آنكه ديدار استقلال و سايپا آغاز شود در استاديوم آزادي و مجاور درب‌غربي راهپيمايي باشكوهي توسط هواداران برگزار و توهين به قرآن را محكوم و اين اعمال را در ادامه برنامه‌هاي اسلام‌ستيزي و اسلام‌گريزي سردمداران آمريكا و رژيم غاصب اسرائيل دانستند.
در ادامه تعداد زيادي قرآن كريم كه از سوي باشگاه استقلال فراهم شده بود در اختيار حاضرين در استاديوم آزادي قرار گرفت. در ادامه هفته دفاع‌مقدس گرامي داشته و جانبازان هشت سال جنگ تحميلي مورد تقدير قرار گرفتند و بازيكنان استقلال با در دست داشتن پارچه‌اي كه بر روي آن توهين به قرآن مورد نكوهش قرار گرفته بود براي بازي آماده شدند.

abcdefg
09-18-2010, 23:43
سلام.اقا کسی گلها و صحنه های حساس بازی استقلال تو فینال اسیا سال 1990 و اون بازی با تیم کره ای تو تهران که زیر بارون شدید حذف شد رو نداره؟

farhad ss
10-11-2010, 18:57
استقلال بر بام آسیا در سال 2011

SaHra
10-13-2010, 13:04

اخی ... بیچاره ها:shogh:

r-sociedad
10-13-2010, 16:39
به دلم اومده امسال پرسپولیس با اختلاف گل زیاد میبره، احتمالا 3 4 تا
پیشاپیش تسلیت به استقلالی ها.

saiede
10-13-2010, 19:07
به دلم اومده امسال پرسپولیس با اختلاف گل زیاد میبره، احتمالا 3 4 تا
پیشاپیش تسلیت به استقلالی ها.
1.به دلت واسه خودت اومده
2.واسه 10 امین بار میگم اینجا تایپیک مخصوص استقلالیاس و پرسپولیسیا حق اظهارنظر ندارن

saiede
10-13-2010, 19:13
- آيا مي‌دانيد اعضاي كادرفني تيم فوتبال پرسپوليس در تاريخ بازيگري خود حتي يك بار موفق به گلزني به استقلال نشده‌اند؟

2- آيا مي‌دانيد پرويز مظلومي(سرمربي) و محمود فكري به همراه بهتاش فريبا (مربيان كنوني استقلال) همگي توانسته‌اند در ادوار شهرآوردهاي پايتخت موفق به گلزني شوند؟
3- آيا مي‌دانيد براي اولين بار در تاريخ، دو بازيكن استقلال با نام‌هاي فرهاد مجيدي و اميدرضا روانخواه كه سابقه گلزني به صورت رفت و برگشت به پرسپوليس را دارند،‌روز جمعه آماده كارزار براي استقلال هستند؟
4- آيا مي‌دانيد پرافتخارترين سرمربي تاريخ استقلال در ادوار دربي‌ها (منصور پورحيدري) و پرافتخارترين كاپيتان استقلال در ادوار دربي‌ها ( محمود فكري) جمعه روي نيمكت آبي‌پوشان خواهند نشست؟

saiede
10-13-2010, 19:15
- آيا مي‌دانيد اعضاي كادرفني تيم فوتبال پرسپوليس در تاريخ بازيگري خود حتي يك بار موفق به گلزني به استقلال نشده‌اند؟

2- آيا مي‌دانيد پرويز مظلومي(سرمربي) و محمود فكري به همراه بهتاش فريبا (مربيان كنوني استقلال) همگي توانسته‌اند در ادوار شهرآوردهاي پايتخت موفق به گلزني شوند؟
3- آيا مي‌دانيد براي اولين بار در تاريخ، دو بازيكن استقلال با نام‌هاي فرهاد مجيدي و اميدرضا روانخواه كه سابقه گلزني به صورت رفت و برگشت به پرسپوليس را دارند،‌روز جمعه آماده كارزار براي استقلال هستند؟

4- آيا مي‌دانيد پرافتخارترين سرمربي تاريخ استقلال در ادوار دربي‌ها (منصور پورحيدري) و پرافتخارترين كاپيتان استقلال در ادوار دربي‌ها ( محمود فكري) جمعه روي نيمكت آبي‌پوشان خواهند نشست؟

حالا همه نیمکت پرسپولیسم ادعا شده!

nae
10-14-2010, 00:20
بچه ها فقط دعا کنید برای تیم محبوبمون
من که خیلی امیدوارم خیلی
اگه حنیف هم بود هیچ غصه ای نداشتم
اگه جمعه سیاسی بازی نکنن برد با ماست اونم بدجوری

MOHAMMAD ALI
10-14-2010, 23:00
توزيع ‌5 هزار بسته غذايي و فرهنگي توسط باشگاه استقلال

باشگاه استقلال امشب 5 هزار بسته غدايي و فرهنگي را بين هواداران فوتبال توزيع مي‌کند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] باشگاه استقلال اعلام کرد 5 هزار بسته غذايي و فرهنگي را شب قبل از شهرآورد 69 ميان هواداراني که از سراسر کشور در اطراف استاديوم اسکان يافته‌اند توزيع مي‌کند.
اين باشگاه همچنين اعلام کرد اين کار در راستاي تکريم هواداراني است که با اشتياق فراوان از راه‌هاي دور و نزديک خود را به ورزشگاه آزادي مي‌رسانند.

SaHra
10-15-2010, 17:13
تبریک میگم واسه بازی در حد عـــــــــــالی استقلال :flowerysmile:

messi1373
10-15-2010, 18:15
به همتون تبر یک میگم.حقتون نبود با ناداوری بردید ولی نوش جونتون

SaHra
10-15-2010, 18:25
حالا شد نا داوری !!:eyyyyy:

messi1373
10-15-2010, 18:52
حالا شد نا داوری !!:eyyyyy:
خدا وکیلی خودت بگو اون قیچی برگردون نوری به اون خشگلی اصلا آفساید بود.نیمه دومم که لول شده بودید دیگه.اما هوشمندی و تجربه پرویز مظلومی برد رو به شما داد.واقعا تبریک میگم تعویض جباری عالی بود.گل فرهاد مجیدی هم عالی بود.اما برد ماله ما بود ای خداااااااااااا:eyyyyy:

mohammad72
10-15-2010, 18:56
نیمه اول بادامکی باید اخراج میشد
شانس اوردین اخراج نشد

SaHra
10-15-2010, 18:57
خدا وکیلی خودت بگو اون قیچی برگردون نوری به اون خشگلی اصلا آفساید بود.نیمه دومم که لول شده بودید دیگه.اما هوشمندی و تجربه پرویز مظلومی برد رو به شما داد.واقعا تبریک میگم تعویض جباری عالی بود.گل فرهاد مجیدی هم عالی بود.اما برد ماله ما بود ای خداااااااااااا:eyyyyy:

کلا گل زدن به استقلال کار هر تیمی نیست :khelal dandoon:حالا بگیم یه گل رو نگرفتن شما که ادعای 6 تا گل رو داشتین !:hehehe::hehehe::hehehe: بعد از گل ما هم یه فرصت داشتین اونجا هم لابد زمین کج بود ؟:hehehe: در ضمن اینجا جای کل کل نیست الان مدیر که اومد تذکر داد می فهمی:nishkhand:

saiede
10-15-2010, 20:55
بچه ها تبریک میگم...آخ که چه قدر حال کردم..آخ که چقدر ضایع شدن........
خدارو شکر که دهنشون بسته شد.....
زنده باد استقلال و استقلالی

SaHra
10-16-2010, 12:56
بــــازم تبـــــــــــــــــــــــ ریک زیـااااد :yes:

Real Ronaldo
10-16-2010, 12:56
برد استقلال رو برای همه آبی دلان تبریک میگم امید وارم که هر سال برد مال استقلال باشه من خوش حالم که داداش فرهاد رو داریم

saiede
10-27-2010, 20:57
استقلا‌ل‌ستيزي همچنان ادامه دارد

حملات همچنان به بي‌رحمانه‌ترين شكل ممكن به سوي استقلال ادامه دارد. در اين اثناء ظاهراً عده‌اي بنابر رابطه خصمانه‌اي كه با كميته داوران و باشگاه استقلال دارند مباحثي را مطرح مي‌كنند كه در آن، آن چيز كه بيشتر عيان است مبحث عناد است چرا كه در ميدان از استقلال ضربه خورده‌اند و مجال جبران نيافته‌اند و سعي در جبران آن در خارج از ميدان آن هم با لحاظ روش‌هاي غيرمتعارف را دارند. باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال با عنايت به اينكه در دو بازي اخير خود به صورت كاملا فاحش از اشتباهات داوري ضربه خورده است (در مقابل پرسپوليس حسين بادامكي و در مقابل تراكتورسازي علي عليزاده و جاسم كرار از بازي اخراج نشدند و رقبا يازده نفر به بازي ادامه دادند) همچنان بر ادب وانصاف و رعايت اصول اخلاقي و جوانمردي در عرصه ورزش مبادرت مي‌ورزد و اين اشتباهات را امري سهوي مي‌پندارد منتها همچنان به شكل فزاينده‌اي شاهد آن هستيم كه اين هجمه ناجوانمردانه عليه باشگاه استقلال ادامه دارد.
به هر روي باشگاه استقلال رجاء واثق دارد داوران متعهد و متدين فوتبال ايران هرگز تحت تاثير جوسازي‌هاي اخير قرار نخواهند گرفت و با قدرت و عدالت رسالت خود را انجام خواهند داد.

MOHAMMAD ALI
10-28-2010, 00:06
رئيس جمهوري ايران به دليل ازدواج دروازه‌بان استقلال، به وي و همسرش سفر حج هديه داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] در حاشيه بازي دوستانه فوتسال شب گذشته محمود احمدي نژاد و مورالس رئيس جمهوري بوليوي به همراه بازيکنان پرسپوليس و استقلال، احمدي نژاد به وحيد طالب لو هديه اي ويژه اهدا کرد.
حبيب کاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس در حالي که بازيکنان پرسپوليس و استقلال را به احمدي نژاد معرفي مي کرد وقتي نوبت به وحيد طالب لو رسيد اعلام کرد اين دروازه بان به تازگي متاهل شده است.
رئيس جمهوري نيز با شنيدن اين خبر ضمن تبريک به وي و آرزوي موفقيت براي او و همسرش از علي سعيدلو رئيس سازمان تربيت بدني خواست به عنوان هديه ازدواج مقدمات اعزام طالب لو و همسرش به حج عمره را فراهم کند.

hamedss
10-28-2010, 03:40
سلام به همه دوستان با این که دیر شده ولی برد استقلال رو به شما تبریک میگم چه حالی داد عجب کیفی کردیم

آهای فرهاد مجیدی

hamedss
10-29-2010, 08:37
آهای فرهاد مجیدی

تو خورشیدی ولی غروب نداری
آهای فرهاد مجیدی

تو عشق تموم آبیایی
آهای فرهاد مجیدی

تو کابوس شب این ***یایی
آهای فرهاد مجیدی

nae
10-29-2010, 13:08

تو خورشیدی ولی غروب نداری

آهای فرهاد مجیدی

تو دریایی ولی ساحل نداری

آهای فرهاد مجیدی

تو تک ستاره ی فوتبال مایی

آهای فرهاد مجیدی

تو بهترین شماره هفت آسیایی

آهای فرهاد مجیدی

ستاره سهیل اسیایی

آهای فرهاد مجیدی

گلهای تو امید قهرمانی

آهای فرهاد مجیدی

تویی که سرور تموم لنگیایی

آهای فرهاد مجیدی

تویی که محبوب ما تاجی هایی

آهای فرهاد مجیدی

nae
10-29-2010, 13:11
بچه ها یه سری که دارند هنوز می سوزند و موفقیت های اس اس ما رو نمی تونند ببینن دارن تیم رو می برن به حاشیه
جو بدی روو علیه اس اس درست کردن
من می ترسم از این به بعد خیلی فشار رو تیم زیاد شده
از این به بعد باید غیر از تیم حریف با داورها هم مقابله کنیم
همه ی این سالها اس اس بیشترین ضررها رو از داوری برده حالا یه سری با یه سری خیالات و توهمات و دشمنی ها می خوان به تیممون ضربه بزنن
الان باید حمایتمون رو بیشتر از پیش کنیم از تیممون

hamedss
11-09-2010, 20:13
حرف‌های خودمانی مجتبی جباری با مجیدی

دوباره مصدوم شوم از فوتبال خداحافظی می‌كنم

شبكه ایران - جباری دوباره مصدوم شد! البته این خبر تازه‌ای نبود كه 3 روز پیش در اردوگاه آبی پیچید.
دكتر نوروزی هم این خبر را تایید كرد و گفت:«مجتبی باید 4 هفته دور از میادین باشد. یعنی باید طی این مدت فیزیوتراپی كند تا به شرایط آرمانی برگردد. »
عكس mri نشان می‌دهد كه عضلات بالای زانوی جباری با پارگی خفیف روبرو شده است. مصدومیتی كه حاصل ضعف جسمانی است و معمولا در مواقعی كه بازیكنان عضلات خود را خوب نمی‌سازند اتفاق می‌افتد.
در حالی كه جباری در تمرین‌های بدنسازی امسال پا به پای دیگران تمرین كرد اما به دلیل اینكه چند سال از تمرین‌های بدنسازی دور بود باز هم شركت در تمرین‌های بدنسازی امسال سبب تقویت عضلات رانش نشده است. این نشان می‌دهد كه جباری امسال باید بیشتر از سایرین تمرین‌های بدنسازی را انجام می داده تا عقب ماندگی چند ساله‌اش از تمرین‌های بدنسازی جبران شود.
مجتبی هرگز فكرش را نمی‌كرد كه در لیگ دهم عضلات پایش به این زودی با پارگی خفیف روبرو شود. او تصور می‌كرد این فصل را می‌تواند به سلامت پایان برده و دیگر مجبور نشود كه وقت خود رادر فیزیوتراپی یا این جور اماكن تلف كند!اما همه چيز بر خلاف تصورات مرد شماره 8 آبی‌ها رقم خورده است.
او اوایل فصل را به دلیل ناآمادگی از دست داد، پس از آن به خاطر كشیدگی مینیسك دو هفته از میدان دور بود و سرانجام پارگی عضلات بالای ران باعث شد تا او 4 هفته مجبور به دوری از تمرین‌های تیمش بشود. جباری یكشنبه عصر به محل تمرین استقلال آمد و دقایقی از تمرین استقلال را تماشا كرد. بعد از دقایقی او روی صندلی كنار فرهاد مجیدی نشست و شروع به درد و دل كرد.

او به كاپیتان می‌گوید:«واقعا خودم هم دیگر خسته شده‌ام. دايم مصدوم می‌شوم. باور كن این بار اگر دوباره مصدوم بشوم فوتبال را كنار می‌گذارم و برای همیشه می‌روم. »

فرهاد مجیدی كه حرف‌های جباری را شنید لحظه‌ای سكوت كرد و به او دلداری داد:«نباید به این زودی مایوس بشوی. فوتبال همین است. من هم مصدومیت‌های زیادی را تجربه كردم. نباید عقب بكشی و كم بیاوری. برو با خیال راحت فیزیوتراپی كن و به بعدش فكر نكن. ان‌شاءالله دیگر مصدوم نمی‌شوی. »
حرف‌های مجیدی كه تمام شد، جباری نتوانست پاسخی بدهد. شاید به روزهایی فكر می‌كرد كه به خاطر مصدومیت از دست رفت. دو بار پارگی رباط پا، دو بار پارگی مینیسك، كشیدگی‌های گوناگون، شكستگی بينی و چندین مصدومیت خفیف دیگر. آیا با این اوصاف برای بازیكن روحیه می‌ماند؟شاید مجتبی هم دیگر خسته شده و می‌خواهد كار را یكسره كند. بهترین راه برای جباری خداحافظی از فوتبال است!
خبری كه اگر به گوش هواداران استقلال برسد قطعا آنها را ناراحت و افسرده خواهد كرد. تردیدی نیست هواداران استقلال دوست ندارند به این زودی‌ها خداحافظی ستاره خود را ببینند. مردی كه در دربی دقایقی به میدان آمد و آن پاس ماهرانه را برای مجیدی فرستاد، پاسی كه كاپیتان استقلال را مجاب كرد او را این گونه تعریف و تمجید كند:«پاس مجتبی در حد لالیگا بود. »
آیا جباری همان طور كه به مجیدی گفته در آینده اگر دوباره مصدوم بشود از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد كرد؟جباری احساساتی شده یا حرف دلش را به زبان می‌آورد؟منتظر واكنش آقا مجتبی می‌مانیم...

حامد میداوودی
11-16-2010, 19:23
ایا شما میلاد میداوودی را دوست دارید

farhad ss
11-21-2010, 18:17
میداودی بازیکن خوبی اما الان توی افته من فرهاد مجیدی خییییییییییییییلی دوست دارم

hamedss
12-03-2010, 21:48
امتناع فارس از انتشار جوابیه باشگاه استقلال !

در حالی كه امروز صبح خبرگزاری فارس مصاحبه ای از حسن ضیاء آذری مدیركل مجموعه آزادی را در رابطه با تایید خبر عصر جمعه خود منتشر كرده، ولی نمابری از باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران به آینده ارسال شده كه حاوی جوابیه غلامرضا سعادتی رئیس كانون هواداران استقلال است كه به نظر از روز شنبه تا صبح امروز خبرگزاری فارس از انتشار آن امتناع كرده است.

به گزارش یوفا متن نمابر ارسالی باشگاه استقلال بدین شرح است:

جناب آقای مقدم فر

مدیرمسئول محترم خبرگزاری فارس

سلام علیكم،

احتراما، عطف به انتشار خبر پخش موسیقی های غیرمجاز در ورزشگاه آزادی در مورخ 21/8/89 به شماره خبر 8908210781 تقاضا می شود، براساس قانون مطبوعات و رسانه های كشور دستور انتشار جوابیه زیر را در سرویس ورزشی آن خبرگزاری صادر كنید:

1. كانون هواداران استقلال در تدبیری نو و منحصر به فرد از ابتدای آغاز لیگ فوتبال برتر اقدام به استفاده حداكثری از امتیاز میزبانی در آزادی به منظور كنترل هیجانات، اصلاح رفتار، هدایت تشویق و . . . تماشاگران خود نموده كه در این راستا با مساعدت مدیر محترم مجموعه، سازمان لیگ برتر، پلیس ورزشگاه و حراست سازمان تربیت بدنی از امكانات موجود شامل سیستم صوتی، اسكوربرد، تبلیغات دور زمین و توزیع برشورهایی با شعارها و جملات انگیزشی استفاده می نماید. با توجه به تاثیر مستقیم و آنی پیامها و سرودها و موزیك های پخش شده از سیستم صوتی استادیوم، كانون اقدام به راه اندازی رادیو ورزشگاه در بازیهای خانگی استقلال نمود كه به حمدالله و خارج از تصور بسیاری از افراد و كارشناسان به استناد شواهد موجود و اطلاعیه های نهادهای دست اندركار (مانند كمیته انضباطی فوتبال، كمیته فرهنگی سازمان لیگ، یگان ویژه ناجا و . . . ) و نمونه شدن چنین مورد تماشاگران استقلال در هفتع بازی خانگی خود موید موفقیت و موثر بودن رادیو ورزشگاه در كنترل هیجانات تماشاگران بوده است.

2. به معنای دیگر حواشی و خبرسازی تماشاگر استقلال علیرغم اینكه در پاره ای از بازیها تیم بازی خوبی ارایه نداده به حداقل خود رسیده و این به مزاج بعضی كه از ناملایمات و نارساییها و معضلات و اتفاقات حاشیه های منفی فوتبال به دنبال خبرسازی و حفظ مخاطب و استفاده حداكثری از آب آلوده برای خود می باشند ناخوشایند بوده و به دنبال بهانه جویی و شاید هم توقف فعالیت هماهنگ و موثر و پر باده اقدامات فرهنگی در میان تماشاگران هستند. عدم اشاره و نپرداختن به این فعالیت ها در بعضی از رسانه ها و سكوت و عبور از این نتایج مثبت زودرس حكایت از بی میلی و جذاب نبودن سلامت فرهنگی اطراف فوتبال و دلیل محكمی برای بعض این دسته چسبیده به ورزش كشور می باشد. فلذا بهترین روش، كم هزینه ترین و موثرترین راه را برای به چالش كشاندن و ضایع نمودن اینگونه اقدامات را در حساس نمودن بخش مذهبی كشور و امداد گرفتن از باورهای دینی و انقلابی به منظور ایجاد حساسیت كاذب در مدیران و ترساندن ایشان را در پیش می گیرند.

3. متاسفانه و به دلایلی كه حداقل برای اینجانب روشن نیست، خبرنگار شما بدون تحقیق و بررسی اقدام به زدن تیتر نامفهوم و حساس برانگیز استفاده از موسیقی های غیرمجاز در خبر خود نمود و با توجه به آنكه در نوار صوتی پخش شده موارد قابل تحسین و استثنایی بود كه توسط خبرنگار شمادیده نشد، به نظر می رسد همكاران و دوستان خبرگزاری نیز به گروه اشاره شده در بند 2 پیوسته اند.

4. عدم توجه و تمركز خبرنگار شما و شتاب و عجله در درج خبر به حدی بالاست كه علیرغم تكرار این جمله كه رادیو ورزشگاه كاری بود از كانون هواداران استقلال، آنرا منصوب به مدیران ورزشگاه می داند و شاید هم تعمدا به دنبال شكاف در هماهنگی های فی مابین كانون و ورزشگاه است.

5. طعنه خبرنگارتان در عدم حضور خبرنگاران زن در بازی فوق نیز حكایت از بی اطلاعی و عدم بررسی ایشان دارد، كانون هواداران با نیت كمك به آن دسته از زنان خبرنگار كه آمارشان اگر از مردان خبرنگار بیشتر نباشد، كمتر هم نیست و تاكنون حال و هوای زمین فوتبال و مسابقات آنرا از نزدیك مشاهده نكرده و با این نقصیه قلم زنی برای كشور می نمایند، اقدام به هماهنگی و كسب مجوزهای اولیه نمود كه به دلیل سفر حج و اعزام به مسابقات گوانچژو تصمیم گیری آن به تاخیر افتاد و به هیچ عنوان حضور ایشان قبل از این بازی قطعی و نهایی نشده بود.

6. غیرمجاز دانستن موسیقی های پخش شده توسط خبرنگار شما به استناد چه حكم شرعی و فنی بوده است. در كدامیك از آیین نامه ها و ممیزی های جمهوری اسلامی خط كشی به این دقت وجود دارد كه یك حوان بدون سوال و بررسی از خود فتوا می دهد. مقام معظم رهبری در دیدار با مدیران رسانه در تاریخ 7/5/69 می فرمایند: خیلی سخت است كه ما بتوانیم خطی بكشیم و بگوییم اینجا مرز است بین آن ساز حلال و طاهر با آن ساز مكروه و حرام. و در دیدار با اعضای شورای سیاستگذاری رسانه ملی در تاریخ 14/12/69 می فرمایند: ای بسا موسیقی غربی باشد كه در آن هیچگونه ابتذال و فساد زن بارگی و پستی و دنانت بشری نیست و یك چیز بسیار عالی و عرفانی و سطح بالاست. غالبا ما مسانی هستیم كه از این قضایا دور بوده ایم و زبان موسیقی را نمی فهمیم اگر چنین چیزی پیدا بشود و غربی هم باشد ایرادی ندارد، این بهتر از آن موسیقی به اصطلاح سنتی قبل از انقلاب است كه شعر حافظ و سعدی در آن خوانده می شود ولی دارای سه عیب انتخاب مضمون، گرایش شدید به موسیقی غربی و در خدمت محتواهای بد بودند. باید شعر خوب خوانده شود، چیزی كه وقتی مستمع شنید این هنر در خدمت ارزشهای انقلابی و اسلامی قرار گرفته باشد. هر جامعه و هر انسان می خواهد كه هنر در خدمت ارزشهای مقبول خودش قرار گیرد.

7. بر فرض غیرمجاز بودن موسیقی های پخش شده مضامین و تركیب صداها كدامیك مقابل ارزشها و هنجارهای تماشاگران بوده است كه خبرنگار شما به سرعت به آن رسید ولی گروه انتخاب موسیقی كانون هواداران كه متشكل از افراد سابقه دار در صداوسیما و حوزه فرهنگی هستند و نوار تولید شده را براساس استاندارد یك برنامه رادیویی رسانه ملی می بندند نتوانسته آنرا تشخیص دهند.

8. اینجانب با تاكید بر ادامه روند اصلاح رفتار تماشاگری و استفاده حداكثری از موسیقی های شاد و حلال در بازیهای استقلال ایران، تقاضا دارم كه قبل از درج خبر حداقل بررسی اولیه صورت گیرد. كمی به طرف مقابل خود كه در درون نظام است و سابقه بد ندارد، دغدغه فرهنگی دارد و شاید بهتر از ما فكر می كند و عمل می نماید، احترام گذارده و اگر نقدی وجود دارد به تعبیر مقام معظم رهبری همه جوانب دیده شود. این حداقل انتظاری است كه در كنار نقد تاكید و به توصیه فراوان مجری رادیو ورزشگاه بر حضور در بازی تیم ملی ایران و نیجریه، توصیه به ذكر صلوات در پایان قرائت قران، پخش موسیقی مرحوم ناصر عبداللهی به مناسبت سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه الزهرا (س) و پخش موسیقی بوشهری جهت تماشاگران تیم حریف نیز دیده می شد.

9. اینجانب ضمن قبول مسئولیت نوار صوتی پخش شده در بازی جمعه 21/8/89 در ورزشگاه آزادی به خود می بالم و به مصداق حدیث شریف " یفرحون لفرحنا و یحزنون لحزننا" با تمام انگیزه و حمایت های دلگرم كننده دسته های حامی این حركت فرهنگی موثر را ادامه می دهیم، پیشنهاد می نماییم در صورت عدم توجیه خبرنگار شما اولا نوار صوتی فوق در یكی از خبرگزاری های بی طرف به داوری نقد عموم گذاشته شود، ثانیا میزگردی با كارگردانی حضرتعالی متشكل از متخصصان اهل موسیقی و ممیزی و كارشناسی حوزه فقه و امور دینی تشكیل تا موضوع بحث و بررسی گردد.

10. در پایان این آرزو را داریم كه دوستان سرویس ورزشی فارس به این نكته دقت داشته باشند در عصری كه رسانه های بیگانه برای قشر جوان برنامه ریزی های فرهنگی مدونی را صورت می دهند، نمی توان با واپس گرایی و سلیقه های متحجرانه هر اقدام موثر فرهنگی را با اتهام غیرمجاز یا لس آنجلسی مورد هجمه و لطمه قرار داد.

غلامرضا سعادتی

رئیس كانون هواداران استقلال ایران

hamedss
12-10-2010, 15:07
.
.
.

سلام دوستان بخش ترانه های استقلال به روز شد

.
.
.

hamedss
12-16-2010, 07:20

ناصرحجازي، مردي كه هرگز نمي‌بازد، هرگز

اسطوره‌ها كساني هستند كه خود را به تاريخ تحميل نموده و با در هم شكستن زمان و مكان جاودانه مي‌شوند و ناصر حجازي از جنس همين اسطوره‌هاي جاودانه‌ای است. بدون ترديد وي از محبوب‌ترين چهره‌هاي ورزشي و‌ ماندگار تاريخ فوتبال ايران است. محبوبيتي كه از شخصيت، صداقت،‌عقايد و حتي چهره‌اش، نشات گرفته است. ناصرحجازي از جمله مرداني است كه اصول اخلاقي خويش را فداي ارزش‌هاي مادي نكرده است. طبع او آنقدر بلند است كه مال اندوزي برايش حقير جلوه كند. عشق به مردم، صداقت را چنان معنا كرده است كه در حيات خويش داستاني نگاشته كه روايتي است از مردمداري و كوشش براي اثبات حقانيت. حجازي يك قهرمان است، اما تفاوتش با اكثريت قهرمانان آن است كه ايده‌آل‌هايي دارد انساني، از دل مردم،‌مردمي كه موج اضطراب و نگراني آنها در تبادل بيماري وي ثابت نموده كه حجازي كماكان محبوب‌ترين است و براي محبوبيت هيچ پارامتري وجود ندارد جز عشق و علاقه آنها.بيماري حجازي پايان افسانه او نبود. او كه قبل‌تر با تلخي و ملامت‌هاي زندگي مقابله كرده بود،‌بايستي خود را براي نبرد با بيماري مهلك سرطان روبه‌رو مي‌ساخت تا به دوستدارانش كه او را در ايده‌آل‌هاي خود جستجو مي‌كردند، باز هم شور هيجان دوباره‌اي بخشد و حال بعد از گذشت يك سال از آن بيماري،‌سربلند از پيكاري سخت، نمادي است از ايستادگي و مقاومت.او به خوبي مي‌دانست كه فردا روشن است و نشان داد كه مي‌توان براي تحقق آرماني والا،‌تا آخرين لحظه مبارزه كرد و او امروز همچون گذشته با شور و هيجان هميشگي،‌تجربيات خود را در اختيار باشگاه استقلال قرار مي‌دهد تا باز هم به ياد بياوريم كه وي، همان شخصيتي است كه با تربيت شاگردان بسياري از جنس اسطوره يادآور ققنوس آن پرنده افسانه‌اي است كه همواره بر بلنداي آسمان جاي دارد و آگاهانه با بر هم زدن بال‌هايش جرقه‌اي حاصل نموده كه باعث سوختن و خاكستر شدنش مي‌گردد و از خاكستر او ققنوس‌هاي ديگر متولد مي‌شوند و اين سلسله ادامه خواهد داشت.

hamedss
12-16-2010, 07:21

به مناسبت شصت‌ويكمين سالگرد تولد ناصرحجازي،‌اسطوره فوتبال ايران

آذر ماه سال گذشته،‌ناصر حجازي رئيس كميته فني باشگاه استقلال تهران در آستانه سالگرد تولد خود به علت مبتلا شدن به بيماري سرطان ريه در بيمارستان كسري بستري شد. خبري كه فضاي جامعه را تحت تاثير قرار داد. ملاقات‌هاي مقامات ورزشي كشور، اهالي جامعه ورزشي و هنري، ازدحام هواداران در بيمارستان،‌توجه رسانه‌هاي ورزشي و حتي سياسي،‌همگي بيانگر نگراني‌ها از وضعيت جسماني ناصر حجازي بود.پاسخ ناصرحجازي در جواب يكي از خبرنگاران،‌نشان از اراده‌ مردي كه خود را آماده نبردي سخت با اين بيماري كرده بود، مي‌داد. حجازي پاسخ داد: «نترسيد،‌مشكلي نيست، همه عمرم مبارزه كردم، حالا هم با اين بيماري مي‌جنگم حتي اگر سرطان باشد.»امروز ناصرحجازي سربلند از اين نبرد سخت، وارد شصت و يكمين بهار زندگي خود مي‌گردد تا نشان دهد كه وقتي بيمار از بيماري بزرگ‌تر شد هر اتفاقي ممكن است.به همين مناسبت و در ارتباط با شخصيت مرد افسانه‌اي ورزش ايران تصميم گرفتيم با تني چند از اهالي فوتبال صحبت كنيم.دكتر علي‌فتح‌اله‌زاده- حجازي را از لحاظ صداقت و فني قبول دارم.ناصرخان حجازي را حدود بيست سال است كه مي‌شناسم و هر مرتبه كه در باشگاه استقلال مشغول به كار شده‌ام با ايشان همكاري نموده‌‌ام. شايد برخي تصور كنند كه او را به دليل انتقادهايش به باشگاه استقلال آورده‌ام، در حالي كه با وي نايب قهرماني آسيا و سه جام داخلي و خارجي را كسب نموده‌ايم و اين نشان از اعتقاد فني من به ايشان دارد كه مي‌تواند هر فرضيه ديگر را رد كند، حتي اين كه گفته مي‌شود رفاقت من با ايشان باعث مي‌شود كه با او همكاري نمايم، در حالي كه رفاقت به جاي خود، اين صداقت ناصرخان حجازي است كه باعث گرديده تا همواره در باشگاه استقلال در كنار يكديگر باشيم. هرچند صريح بودن وي در گفتار و كردار،‌كار را با او سخت مي‌كند اما ناصرخان حجازي هرگز به دنبال پول نبوده است و هيچگاه در صدد تحميل بازيكن نمي‌باشد. ناصرخان در جهت اهداف و كاهش هزينه‌هاي باشگاه هميشه نهايت همكاري را داشته است و در اين شرايط به نايب قهرماني آسيا رسيديم. در مواقعي اختلاف سليقه بوده است لكن در جهت سازندگي و اين عاملي است كه دوستي و رفاقت، كماكان پا بر جا باشد. ناصرخان در دوران بيماري نيز سخت‌كوشي خود را نشان داده است و در مقابله با بيماري نيز سربلند بوده و شايد كمتر كسي داراي چنين شخصيتي باشد تا امروز باشگاه استقلال در خدمت ايشان باشد و از تجربيات وي نهايت استفاده را ببرد.
منصور پورحيدري- حجازي بزرگي خود را حفظ كرد، بيش از چهل سال است كه ناصر را مي‌شناسم و با يكديگر دوست بوده‌ايم. بازيكني كه از لحاظ فني بسيار بزرگ مي‌باشد و حتي بعد از مبتلا شدن به بيماري،‌ باز هم بزرگي خود را با اعتماد به نفس بالا نشان داد. او در برابر بيماري هيچگاه كم نياورد و تلاش وي براي شكست رقيب خطرناكش مثال زدني است. البته انتظاري جز اين از ناصر نمي‌رفت. افراد بزرگ در هر شرايط، بزرگي خود را حفظ مي‌كنند. سالگرد تولد او را تبريك مي‌گويم و آرزوي سلامتي روزافزون براي وي دارم و اميدوارم روند رو به رشد او در جهت كسب سلامتي كامل و دوباره تداوم يابد. بسيار خوشحالم كه اكنون با مردي كه در مقابل سختي‌ها ايستادگي داشته است، همكاري مي‌نمايم و نهايت تلاش خود را براي سربلندي نام استقلال خواهيم داشت.
علي پروين- حجازي جواب اعتماد همه را داد. سال‌ها با ناصر دوست و همبازي بوده‌ام. ناصر واقعا نمونه است. آن دوران كه همبازي بوديم،‌وقتي درون دروازه قرار مي‌گرفت،‌خيال بازيكنان تيم راحت بود. هنگامي كه خبر بيماري او را شنيدم بلافاصله راهي بيمارستان شدم و آنجا بود كه باز هم خيالمان راحت شد كه ناصر مقابل اين بيماري نيز ايستادگي خواهد كرد. شايد هر شخص ديگري جاي وي بود در مقابل اين بيماري كم مي‌آورد اما وي امروز جواب اعتماد همه را داده است. به حق اين روزها و شب‌هاي عزيز از خداوند مي‌خواهم روند رو به رشد بهبودي وي را سرعت بخشد تا جامعه فوتبال كماكان از تجربيات او استفاده نمايد.
غلامحسين مظلومي- خاطره ديدار با كره شمالي هيچگاه فراموش نمي‌شود. ناصر از دوستان صميمي من است كه خاطرات بسيار خوبي از ايشان دارم. در استقلال و تيم ملي در كنار هم بوديم. بازي با كره شمالي بهترين خاطره ورزشي من است كه هيچ‌گاه از خاطر‌ها دور نخواهد شد. سال گذشته بعد از ابتلا به بيماري به همراه ساير بازيكنان به ملاقات وي مي‌رفتيم. او از لحاظ جسماني وضعيت خاصي داشت كه با گذشت زمان وي با قدرت و روحيه بالا توانست بر آن شرايط غلبه كرده و قطعا دعاهاي مردم كه او را از صميم قلب دوست مي‌دارند، بي‌تاثير نبوده است. ناصر اسطوره ورزش است و بسيار خوشحالم كه او را در كميته فني مي‌بينم. براي حجازي آرزوي سال‌ها سلامتي را دارم تا هميشه سر حال و قبراق در كنار خانواده خود و فوتبال مملكت باشد. نصرا...عبدالهي- حجازي الگوي ايستادگي است حجازي بعد از ابتلا به بيماري همچون دوران بازي‌اش نشان داد مي‌تواند، الگو باشد حتي براي بيمارانی كه در چنين شرايطي ممكن است روحيه خود را از دست دهند. حجازي محكم ايستاد، مبارزه كرد تا با قدرت، سمبلي باشد براي تمام كساني كه در مقابل سختي‌ها خود را ضعيف مي‌پندارند پرويز مظلومي- حجازي در گفتار و كردار صداقت دارد ناصرخان را سال‌هاست كه مي‌شناسم. بزرگ‌ترين حسن اخلاقي‌اش،‌صداقت در گفتار و كردار وي است. زبان و دلش يكي است. بعد از بيماري،‌ايمان داشتم با نيرو و انرژي كه در وي سراغ دارم، اين شرايط سخت را پشت سر بگذارد و اين اطمينان را دارم كه وي تا ساليان سال در كنار فوتبال ما خواهد بود. خوشحالم كه امروز ناصرخان را در مجموعه استقلال مي‌بينم تا تجربيات خود را در اختيار ما قرار دهد و همگي براي سربلندي نام استقلال از هيچ تلاش و كوششي دريغ نخواهيم كرد. از خداوند متعال براي او آرزوي سال‌ها سلامتي را دارم.شاهرخ بياني- حجازي اهل نقش بازي كردن نيست. ناصرخان را همگان به صداقتش مي‌شناسند. او هيچگاه به خاطر منافع مالي،‌شخصيت خود را زير سوال نبرده است. او اهل نقش بازي كردن نيست و از گفتن حقيقت ابايي ندارد. با ناصرخان حجازي رفاقت و دوستي ديرينه‌اي دارم. او حتي بعد از بيماري همچون دوران فوتبالي خود،‌شخصيتش را حفظ كرد،‌محكم ايستاد و من به نوبه خودم از برخورد با چنين شخصيتي همواره لذت برده و افتخار مي‌كنم. در شرايط فعلي در باشگاه استقلال به يكديگر بسيار نزديك هستيم. هيچگاه حالات بيماري را در ظاهر و شخصيت وي نديده‌ام. شايد از لحاظ بدني كمي ضعيف شده باشد اما هرچه زمان مي‌گذرد صلابت و پايداري را در او بيشتر مي‌بينم. ناصرخان الگويي است نه فقط براي من بلكه براي كساني كه او را مي‌شناسند چه به عنوان دوست و همبازي و چه هوادار و حتي بيماراني كه روحيه خود را در آن شرايط از دست مي‌دهند. ناصرخان الگويي است براي ورزش و جوانان ما. در سالگرد تولد ايشان از خداوند مي‌خواهم كه ساليان سال سلامت باشند تا خانواده وي، دوستدارانش و جامعه ورزش از وجود ايشان نهايت استفاده را ببرد.

hamedss
12-24-2010, 21:22

این استقلال عشق منه

راستش هیچ وقت فکر نمی‌کردم وقتی اتفاقات اول فصل که مثل یک کابوس تمام روزهایم را مثل شب کرده بود افتاد،‌این روزها رو ببینم. تو سخت‌ترین روزهای نقل و انتقالات تیم بدون مدیر بود. پرسپولیس، ذوب‌آهن، سپاهان، تراکتور و همه و همه ستاره‌های لیگ رو میان خودشون تقسیم کردند و استقلال هیچی... روزی که فتح‌اله‌‌زاده و گروهش اومدن شاید خیلی خوشحال بودم ولی اصلا امیدوار نبودم، اما تونستن... مبعلی، میداودی، آشوبی، مجیدی و ... ستاره‌هایی بودن که حتی فکرش را هم نمی‌کردم به استقلال بیان،اما اومدن. وقتی لیگ شروع شد هم، فکر نمی‌کردم بتونیم دوام بیاوریم... همه تیم عوض شده بود و کار خیلی سخته بود...

روزی که 4 تا به سپاهان زدیم هم شک داشتم اما وقتی پرسپولیس رو تو آزادی بردیم مطمئن شدم... مطمئن شدم این تیم هنوزم اسمش استقلاله و آدم‌های توش با دل‌شون کار می‌کنن نه با زبونشون... هر هفته که بازی‌ها رو می‌بینم یه تعدادی از بازیکن‌ها کم می‌شن! محروم، مصدوم... توی این بازی آخر دلم واقعا سوخت. شمارش از دستم در اومده

اما به اندازه یک تیم تقریبا مصدوم و محروم، دلم می‌سوزه. اونجا دلم بیشتر می‌سوزه که با این همه نداری هم باید تیم اصفهان را می‌بردیم.

خداییش فکرش را هم نمی‌کردم که بچه‌ها اینقدر خوب بازی کنن، به این تیم خیلی امیدوارم هر وقت استقلال تو این سال‌ها می‌باخت یک غم عجیبی منو می‌گرفت اما پنجشنبه شب سرم را بالا گرفتم و با افتخار گفتم عشق است استقلال قهرمان... همیشه پدرم می‌گه قهرمانی و افتخار به برد و باخت نیست، باور نمی‌کردم اما الان با اینکه عشقم باخته بهش افتخار می‌کنم. دیشب استقلال شبیه یک وزنه سبک وزن بود که می‌خواست رکورد رضازاده رو بزنه چون قول داده بود به اونایی که دوسش دارن. رفت زیر وزنه، خیلی هم تلاش کرد، زورش نرسید، شایدم رسید و پاهاش با بدشانسی سر خورد. افتاد زمین ولی ما اومدیم سریع بلندش کردیم چون این آخر ماجرا نیست. این تیم را دوست دارم مثل همیشه. مدیریت و کادر فنی رو دوست دارم چون جرات داشتن و اومدن به میدون. دلم روشنه که با همین تیم کارهای خیلی بزرگتری هم می‌کنیم، حتی بزرگتر از درآوردن اشک پرسپولیسی‌ها. این تیم دوست‌داشتنی منه، چون باختش هم قشنگه بازم می‌گم دلم روشنه چون استقلال عشق منه. این استقلال عشق منه.

نامه یک هوادار

hamedss
12-27-2010, 19:48

سندي ديگر از بدهي‌هاي مديريت سابق استقلال

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال،‌در روزهاي اخير شاهد آن هستيم كه مديريت سابق باشگاه استقلال به طرز فزاينده‌اي در حال جوسازي عليه باشگاه استقلال است.سايت رسمي باشگاه استقلال مدتي قبل مدركي را مبني بر بدهي 32 ميليوني باشگاه استقلال در زمان مديريت قبل به صورت مستند در معرض عموم قرار داد، اين در حالي بود كه در آن زمان مديريت سابق هرگونه بر جاي ماندن بدهي در زمان خود را انكار مي‌كرد و پس از انتشار مدرك هيچگونه صحبت و پاسخي را ارائه نداد.با شدت يافتن جوسازي‌ها عليه باشگاه استقلال، سايت رسمي باشگاه استقلال مدركي جديد مبني بر بدهي 651.421.100 ريالي باشگاه استقلال به شركت خدمات مسافرتي و توريستي آهوان كه مربوط به مديريت سابق است را جهت تنوير افكار عمومي و هواداران عزيز باشگاه استقلال ارائه مي‌نمايد كه در قسمت گالري موجود مي‌باشد.

hamedss
01-08-2011, 19:22
مناظره دکتر فتح اله زاده و واعظ آشتیانی در برنامه رادیویی 2-4-4

جهت دریافت فایل صوتی مناظره بر روی لینک های زیر کلیک نمائید

قسمت اول ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قسمت دوم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

.
.

hamedss
01-13-2011, 15:42
تولد آقای گل افسانه‌ای مبارک

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] s%2Fview&_62_INSTANCE_bzF8_groupId=35536&_62_INSTANCE_bzF8_articleId=134596&_62_INSTANCE_bzF8_version=1.0)

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در 23 دی‌ماه 1328 در آبادان خانواده مظلومی صاحب فرزندی شد که آن روز هیچ کس فکر نمی‌کرد در سال 1974 میلادی به عنوان بهترین بازیکن مسابقات المپیک آسیایی برگزیده شود.
23 دی‌ماه مصادف است با روز میلاد غلامحسین مظلومی، گلزن قهار و مرد بااخلاق و دوست‌داشتنی تاریخ باشگاه استقلال. در دوران بازیگری، وی به همراه تیم ملی جوانان در بازی‌های 1969 تایلند، لقب آقای گلی را به خود اختصاص داد و همچنین دو سال بعد، بار دیگر در بازی‌های جوانان آسیا این بار در فیلیپین عنوان آقای گلی را به دست آورد.
وی در المپیک مونترال به همراه تیم ملی فوتبال ایران حضور داشت و تنها گل ایران در برابر تیم ملی فوتبال کوبا را به ثمر رساند.
دوران حضور موفقیت‌آمیزی در استقلال داشت. در سال 1347 و زمانی که در حال گذراندن دوران تحصیل‌ بود به تیم تاج (استقلال) پیوست و مجموعا 9 سال برای استقلال بازی کرد و در این مدت اولین قهرمانی استقلال در جام باشگاه‌های آسیا در سال 1971 و قهرمانی ایران در سال 1972 را تجربه کرد.
مظلومی در این مدت در تیم استقلال، با به ثمر رساندن 65 گل در جام تخت‌جمشید و جام باشگاه‌های ایران و سه دوره کسب عنوان گلزن برتر لیگ تخت‌جمشید، دارای یک رکورد جاودانه است. در آن زمان به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه مینیسک و فقدان امکانات موجود برای جراحی از ادامه دوران پرافتخار بازیگری باز ماند.

دوران مربیگری:

*سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان استقلال در سال 1367
*سرمربی تیم فوتبال امید ایران در سال 1368
*سرمربی تیم فوتبال استقلال‌اهواز در لیگ آزادگان سال‌های 1371 و 1373
*سرمربی تیم فوتبال شهرداری کرمان، مقاومت تهران، کشتی‌سازی بندرعباس، پتروشیمی ماهشهر و پیام ‌تهران در لیگ دسته یک.
*مدیرفنی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان ایران
*سرمربی تیم ملی نوجوانان
*مدیر فنی تیم‌های پایه استقلال و پاس

افتخارات:

*قهرمانی 3 دوره جام میلز هندوستان با تیم استقلال
*بهترین گلزن 3 دوره از جام تخت‌جمشید
*بهترین بازیکن آسیا در سال 1974 در مسابقات المپیک آسیایی تهران.
اطلاعات فوق تنها قسمتی از واقعیات بزرگ‌مرد تاریخ باشگاه استقلال است. روابط عمومی و سایت رسمی باشگاه استقلال تولد آقای گل افسانه‌ای باشگاه استقلال را به ایشان و خانواده محترم مظلومی تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] s%2Fview&_62_INSTANCE_bzF8_groupId=35536&_62_INSTANCE_bzF8_articleId=134596&_62_INSTANCE_bzF8_version=1.0)

([Only Registered And Activated Users Can See Links] s%2Fview&_62_INSTANCE_bzF8_groupId=35536&_62_INSTANCE_bzF8_articleId=134596&_62_INSTANCE_bzF8_version=1.0)

hamedss
01-27-2011, 06:33
[/URL][Only Registered And Activated Users Can See Links]

به افتخار پرافتخارترین مرد تاریخ استقلال

از آن روزی که حس کردم علاقه‌ای درونی در من نسبت به نام استقلال و مجموعه آبی وجود دارد این مرد سکاندار کشتی آبی بود ... مردی که مرد روزهای سخت بود ... آنهایی که رنگ موهایشان با گذر عمر استقلال گره خورده متفق‌القول بر این عقیده‌اند که مرد داستان من در دهه 60 از همه چیز گذشت و تمام سختی‌ها را به جان خرید تا استقلال، استقلال بماند. مردی که بی‌گفت‌و‌گو پرافتخارترین سرمربی تاریخ 65 ساله باشگاه استقلال و به لحاظ آماری پس از مرحوم دانایی‌فر و رایکوف سومین سرمربی تاریخ باشگاه به شمار می‌رود. مردی که مردان بزرگ استقلال خود را شاگرد او می‌دانند.
او در ششم بهمن ماه سال 1324 در تهران به دنیا آمد. تحصیلات خود را در دبیرستان‌های فردوس و تمدن و ایران مهر گذراند و در سن 17 سالگی برای نخستین بار پیراهن تیم دارایی را پوشید و در جمع بزرگان ظاهر شد. با انحلال باشگاه دارایی به همراه جلال طالبی در سال 1346 به باشگاه تاج راه پیدا کرد و طی 8 سال (46 تا 54) برای تاج به عنوان یک عنصر موثر دفاعی بازی کرد. در سال 1349 مفتخر به عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا شد و پس از دوران بازیگری، دستیار رایکوف و جکیچ شد. ادامه زندگی او با استقلال پس از انقلاب بسیار زیبا و پرافتخار است. در دهمین دوره جام باشگاه‌‌های آسیا در سال 1369 (1990) توانست قهرمان آسیا شود تا تنها فردی در تاریخ استقلال باشد که به عنوان بازیکن و سرمربی دو بار به افتخار قهرمانی آسیا نائل گشته است. سال بعد نیز مجدداً تا فینال به همراه استقلال پیش رفت اما در ضربات پنالتی عنوان قهرمانی را از دست داد. در سال 1381 بار دیگر فرصت تکرار قهرمانی آسیا با تیم پرقدرتی که ساخته بود فراهم شد اما در چهاردهم فروردین ماه آن سال گویی قسمت نبود تا استقلال قهرمان شود چرا که بارش وحشتناک باران زمین باتلاقی و پنالتی به آسمان زده شده همه و همه دست به دست هم دادند تا آبی‌پوشان به حریف قدر کره‌ای خود ببازند و در نهایت عنوان سومی آسیا به استقلال رسد. در کنار این سه عنوان باارزش قهرمانی، کسب دو عنوان قهرمانی در لیگ در سال‌های 1368 و 1379 دو قهرمانی جام حذفی در سال‌های 1374 و 1379 را هم باید اضافه کنیم و در عین حال چندین و چند عنوان بین‌المللی دیگر...
بله، صحبت از منصور پورحیدری است، مردی که افتخاراتش از حافظه‌های پر قدرت هم خارج شده... مردی که نامش گره خورده با نام استقلال است ... مردی که در مقام سرمربیگری تیم‌ملی بدون شکست و ناکامی، با افتخار کامل و برای حضوری دوباره در استقلال خداحافظی کرد. پورحیدری بداند که مردم می‌دانند ... می‌دانند اگر او از افتخاراتش صحبت نمی‌کند و با آن فخر نمی‌فروشد ولی آنها همه چیز را می‌دانند ... به خوبی هم می‌دانند ... 6 بهمن روز تولد بزرگ مرد تاریخ استقلال است ... برای مرد محبوب و متشخص باشگاه استقلال آرزوی بهروزی می‌کنیم و روز تولدش را از طرف مجموعه استقلال به ایشان و خانواده محترم پورحیدری تهنیت می‌گوییم.
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links] s%2Fview&_62_INSTANCE_bzF8_groupId=35536&_62_INSTANCE_bzF8_articleId=143529&_62_INSTANCE_bzF8_version=1.0"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamedss
04-05-2011, 19:47
مجيدي به اسپانيا دعوت شد

کاپيتان تيم فوتبال استقلال در مراسم گالاي 2010 حضور خواهد يافت.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، فدراسيون بين‌المللي آمار تاريخ فوتبال در‌ نامه‌اي رسماً از فرهاد مجيدي دعوت کرد تا به عنوان محبوب‌ترين بازيکن سال 2010 جهان در مراسم گالا 2010 فوتبال جهان که روز 16 مي(26 ارديبهشت) در اويه‌دو اسپانيا برگزار مي‌شود حضور يابد و جايزه ويژه اين فدراسيون را دريافت کند.
در دعوتنامه رسمي اين فدراسيون که به امضاي دکتر آلفردو پوگه رسيده است از علي‌فتح‌الله‌زاده مديريت باشگاه استقلال درخواست شده است تا اجازه حضور فرهاد مجيدي در اين مراسم را صادر کنند.
کليه هزينه‌هاي سفر بر عهده فدراسيون آمار و ارقام تاريخ فوتبال خواهد بود.
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%A7_%D8%AF% D8%B9%D9%88%D8%AA_%D8%B4%D8%AF)

hamedss
04-11-2011, 19:37
[/URL][Only Registered And Activated Users Can See Links]

سایت حجازی با حضور دکتر فتح‌اله‌زاده افتتاح شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، عصر امروز سایت اختصاصی ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران و استقلال در حضور بزرگان فوتبال، هنر، اهالی رسانه، دکتر فتح‌اله‌زاده، حبیب کاشانی و ... افتتاح شد. مراسم افتتاحیه سایت حجازی بسیار صمیمانه و جمع و جور بود. حجازی در این مراسم از روحیه بسیار بالایی برخوردار بود. آدرس سایت ناصر حجازی دروازه‌بان دوم قرن آسیا به این شرح است.

[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamedss
04-13-2011, 01:53
دل تنگى هاى دروازه بان اسطوره اى استقلال

تو جاودانه خواهى مانداسطوره

«غم قفس به كنار! آنچه عقاب را پير مى كند پرواز زاغ هاى بى سر و پا است.» اين جمله اى است كه با امضاى ناصر حجازى بالاى سايت شخصى اش حك شده است! وقتى چشم هايت به آن مى خورد، غم تمام وجودت را دربر مى گيرد. اسطوره از كدام قفس حرف مى زند؟ از كدام حصار پرده برمى دارد. كدام پيله را به رخ مى كشد؟ آنچه امروز تحت عنوان يك بيمارى مرموز تمام وجودش را احاطه كرده و او را به گوشه عزلت و تنهايى كشانده چيست؟ دلش از بيمارى خون است. از ياد نمى رود كه چگونه او را به ورطه كهنسالى و پيرى كشاند. او از غم قفس حرف مى زند. غم بيمارى اما مى گويد اين غم به كنار! آنچه من را پير مى كند پرواز زاغ هاى بى سر و پا است! عقاب پرواز زاغ بر فراز چشم هايش را برنمى تابد. زاغ ها چه كسانى هستند؟ اسطوره از ماهيت چه افرادى پرده برمى دارد؟
•••
عقاب هميشه عقاب خواهد ماند. ناصر حجازى فقط يك اسطوره نيست. او فقط يك مرد بزرگ، بزرگ منش و حقيقت خواه نيست. ناصر حجازى افتخار است، افتخار فوتبال و نه فقط باشگاه استقلال. با اسطوره چه كرديم كه او اينگونه عمق درد جانكاه خود را به رخ مى كشد؟ اين نهايت درد است؛ دايره درد! مردى كه از عمق وجود آه مى كشد و غم هاى خود را به منصه ظهور مى گذارد. پرواز با او معنا پيدا مى كند نه زاغ هايى كه گوشه نشينى او را غنيمت شمردند تا بر فراز چشم هايش- چشم هاى تيزبينش- به پرواز درآيند.
براى ناصر حجازى مى نويسيم. مرد خوبى ها، مرد مهربانى ها و براى مردى كه هميشه جاودانه خواهد ماند.
•••
بايد لحظه افتتاح سايت اش را مى ديدى. انگار زنده شده بود و انگار دوباره از مادر متولد شده بود. اشك در چشم هايش حلقه زد. مثل دوران كودكى كه وقتى بابا كيك تولد را مقابلش قرار مى داد، شمع روشن مى كرد تا او با تمام وجود شمع را پيش چشم بابا فوت كند. ناصر حجازى دوباره متولد شده است و چقدر نازك دل و احساساتى است اين مرد. ما با ناصرخان چه كرديم كه او اينگونه احساساتش برانگيخته مى شود. با او چه كرديم كه تنها با افتتاح يك سايت- كمترين حق يك اسطوره- چنين شادمان و سرزنده مى شود؟ او را چگونه از دايره نگاه دور كرديم كه حالا همچون دوران كودكى به فوت كردن شمع تولدش راضى است و به اوج لذت و شادمانى مى رسد.
•••
ناصر حجازى متولد ۲۳ آذر سال ۱۳۲۸ است. مردى كه بعدها دروازه بان اول تيم ملى فوتبال ايران شد- البته به شايستگى- او قهرمان دو دوره جام ملت ها است. يك عنوان قهرمانى در بازى هاى آسيايى نيز در كارنامه او برق مى زند. حضور در المپيك و جام جهانى را نيز بايد جزو افتخارات اسطوره دانست كه در تاريخ به ثبت رسيده است. قهرمانى هاى پى در پى همراه با استقلال و تاج از افتخارات لاينفك او به شمار مى رود. نايب قهرمانى با استقلال در آسيا نيز قسمتى از افتخارات او را رقم مى زند. همه اينها را وقتى با اين عنوان تاريخ ساز كه حجازى از سوى فدراسيون تاريخ و آمار جهان به عنوان دومين دروازه بان برتر قرن آسيا انتخاب شده كنار هم قرار مى دهيم به خوبى درك مى كنيم چه مرد بزرگى در برابرمان قد علم كرده؛ كلام را خلاصه مى كنيم؛ تو جاودانه خواهى ماند عقاب ...

hamedss
04-19-2011, 19:43

یادداشت علی کریمی برای ناصر حجازی

علی کریمی در یادداشتی از ناصر حجازی به عنوان اسطوره‌ای یاد کرد که چهره‌ای یک‌رنگ و استثنایی در فوتبال ایران دارد.

در یادداشتی که علی کریمی به مناسبت افتتاح سایت ناصر حجازی نوشته آمده است: «در حالی که فضای فوتبال را ریا کاری و تظاهر مسموم کرده است و در روزگارانی که نوکرم و چاکرمهای مصنوعی و مصلحتی همه جا رایج شده است، ناصر حجازی را باید اسطوره ای با شخصیت، چهره‌ای یکرنگ و استثنایی در این فوتبال به حساب آوریم.

او سالهای سال در کنج خانه اش و بی‌توجه به هیاهوی پوشالی اطراف خویش ، سخت‌ترین تبعیضها، ظلمها و بی اعتنایی‌ها را دیده اما به هیچ قیمتی حاضر نشده است تا به فروش گذاشته شود. این اسطوره به واقع کمیاب ما، کرنش را بلد نیست. ناصر حجازی چهره‌ای مقاوم در مقابل زورگویان است. او بدون هیچ ملاحظه کاری معایب را می گوید و دلسوزی راستین است که هرگز تن به خوش خدمتی نداده است و حرفهایش همواره در راستای مصلحت فوتبال و ضد مصلحت شخصی خویش بوده است.

هر چند این روزها که حال و روز خوشی ندارد، صاحب منصبان پست و مقامهای گوناگونی به او تعارف می‌کنند اما ای کاش آن روزگارانی که حجازی به خاطر بی‌اعتنایی‌ها مجبور به زندگی سخت و طاقت فرسا در بنگلادش شده بود، او را به بازی می‌گرفتند. هر چند که حجازی اهل بازی نبوده و نیست که اگر این طور بود، هیچ گاه حجازی نبود. او همیشه خواسته خودش باشد. درود به مرام و عزت او که می‌توانیم همواره به چنین اسطوره‌ای افتخار کنیم و مرام و معرفت ایشان را برای دیگران الگو سازی کنیم.مردی که هیچ گاه دنبال باد نرفته است و همواره در تلاطم و جهت خلاف جریان آب شنا می کند. در خاتمه، فوتبال تمام می شود، همانطور که سالهاست فوتبال را برای حجازی تمام کرده‌اند اما آنچه از ایشان باقی مانده است همانا شخصیت منحصر به فرد، مرام پهلوان منشانه و یکرنگی‌های همیشگی‌اش است. خدایا او را برای ما حفظ کن.

با تقدیم احترام

علی کریمی

hamedss
05-07-2011, 15:13
قلعه‌نويي به ديدار حجازي رفت

استاد من هستي ناصرخان؛ انشا‌الله سايه‌ات بالاي سر ما باشد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان از ناصر حجازي عيادت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه سپاهان، امير قلعه نويي براي عيادت از ناصر حجازي روز پنجشنبه وارد تهران شد. با توجه به شلوغي بيمارستان و هواداراني كه خواستار عيادت حجازي بودند، با هماهنگي رييس بيمارستان، قلعه نويي كه از فرودگاه سريعا خودش را به محل قرار رسانده بود از طريق يك آسانسور ويژه به طبقه پنجم رفت؛ جايي كه حجازي بستري بود.

خانم شفيعي همسر ناصرحجازي به اتفاق آتيلا داخل اتاق بالاي سر او بودند؛ حضور قلعه‌نويي بدون اطلاع قبلي آنها و حتي پرستاران بيمارستان را متعجب كرد.
حجازي با صداي امير سرش را چرخاند و لبخندي زد و برق شوق در نگاه هر دو نفر نمايان شد.

حجازي خيلي زود با شاگرد و دستيار اسبق خود گرم گرفت و گفت: چطوري شما؟ تيمت ديروز چي كار كرد؟
قلعه‌نويي در حالي كه دست حجازي را گرفته بود پاسخ داد: مساوي شد ولي صعود كرديم، اين ابراهيم توره آخرش ما را دق مي دهد ناصرخان.
حجازي خنديد و گفت: آره، بعضي وقت ها توپ هاي خوبي را هدر مي دهد.

قلعه‌نويي سپس جوياي حال حجازي شد و گفت: شما هميشه استاد من هستي؛ انشالله به زودي از روي اين تخت بلند مي شوي و به فوتبال برمي‌گردي.
سرمربي سپاهان دقايقي نيز با آتيلا درباره تيمش (گسترش فولاد تبريز) حرف زد.

ازدحام داخل اتاق دليلي شد تا قلعه‌ نويي به حجازي بگويد: ناصرخان براي شما اين شلوغي خوب نيست؛ اجازه مرخصي مي دهيد؛ انشاالله بعد از بازگشت از دوبي مي آيم منزل ديدنتان.
سپس دوستان مشترك حجازي و قلعه‌نويي در كنار آنها عكس يادگاري گرفتند.

امير در آخرين لحظه بار ديگر به كنار تخت حجازي رفت و صورت او را بوسيد و گفت: انشاالله هميشه سايه تان بالاي سر ما باشد و حجازي نيز كه قطره هاي اشك گونه هايش را تر كرده بود با تكان دادن سر تشكر كرد.

hamedss
05-10-2011, 07:54
کارلوس کرش، استقلالی است!

دیدن چهار بازی استقلال از نزدیک این شائبه را به وجود آورده که کارلوس کرش تعلق خاطر بیشتری به این تیم نسبت به سایر تیم های لیگ برتر به خصوص پرسپولیس دارد.

شبکه ایران: این روزها حتی کوچک ترین خبرهایی که به کارلوس کرش مربوط شود در صدر اخبار ورزشی رسانه ها قرار می گیرد. از محل سکونت کرش گرفته تا گمانه زنی هایی که درباره میزان دستمزد و بندهای قرارداد او با فدراسیون فوتبال می شود. در این بین گرایش رنگی کارلوس کرش موضوعی است که شاید دانستن آن برای بسیاری از فوتبالدوستان جالب باشد.

بدون شک اکثر قریب به اتفاق هواداران فوتبال در ایران طرفدار یکی از دو تیم پرسپولیس یا استقلال هستند. این در حالی است که کرش هم، چنین مساله ای را تجربه می کند! با وجود اینکه مدت زمان زیادی از حضور کرش در ایران و آشنایی او با فوتبال ما نمی گذرد، اما به نظر می رسد رنگ آبی حسابی دل کرش را برده است! البته تعلق خاطر کرش به رنگ آبی مربوط به حالا نیست و او در کشور پرتغال هم طرفدار تیم آبی و سفیدپوش پورتو بوده است، نه قرمزپوش بنفیکا.

با این اوصاف سرمربی پرتغالی تیم ملی در صفحه فیس بوک خود و در بخش تیم های برگزیده، نام تیمی از ایران را قرار داده که برای هواداران فوتبال جالب است. در بخش تیم های برگزیده کرش، منچستریونایتد، چلسی، بارسلونا و پورتو قرار دارد و قسمت مهم برای هواداران فوتبال در ایران قرار گرفتن نام استقلال است. کرش طرفدار و دوستدار استقلال است و این موضوع را نتوانسته در صفحه فیس بوک خود پنهان کند. البته به نظر می رسد او نه تنها علاقه زیادی به رنگ آبی دارد بلکه چندان هم از قرمز خوشش نمی آید؛ یادآوری اظهارنظر کارلوس کرش در اولین کنفرانس مطبوعاتی اش در ایران که به معرفی دستیارانش مربوط می شد، موید این مهم است. سرمربی تیم ملی در آخرین دقایق آن کنفرانس چنین گفت:« باید به موضوعی اشاره کنم که زیاد به سوالات شما مربوط نیست و مساله ای خارج از کنفرانس است. متاسفانه سیموئز طرفدار تیم قرمز است. او به رنگ قرمز علاقه دارد.»

از طرفی کرش تاکنون چهار بازی استقلال را ازنزدیک دیده و آبی پوشان پایتخت بیش از هر تیم دیگری مورد توجه سرمربی تیم ملی بوده اند. کرش تاکنون بازی های استقلال مقابل پاختاکور، نفت آبادان، تراکتورسازی و راه آهن را از نزدیک تماشا کرده و این در حالی است که تنها دو بازی پرسپولیس برابر نفت تهران و استیل آذین را از نزدیک دیده و برای دیدن بازی پیکان و ذوب آهن هم یک بار به قزوین و اصفهان سفر کرده است.

در هر حال اینکه کرش به یکی از دو تیم بزرگ ایران یعنی پرسپولیس یا استقلال علاقه بیشتری دارد، شاید موضوعی طبیعی باشد اما این مساله زمانی برای هواداران مهم تر خواهد شد که تعداد بازیکنان دعوت شده به تیم ملی از استقلال، بیشتر از پرسپولیس شود. آن وقت گرایش رنگی کرش برای او دردسرساز خواهد شد. از طرفی این علاقه می تواند مقدمات دعوت از فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال که در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی برای آبی پوشان داشته را فراهم کند.

MohaZalla
05-19-2011, 22:50
البته شاید این خبری که گذاشتم جاش اینجا نباشه ولی حقیقتا جائی بهتر از اینجا پیدا نکردم، منو ببخشید...:::::kl

سایت گل - تمرین سرخپوشان قبل از دیدار با پیکان با حمله کلاغ ها به کادر فنی، بازیکنان، هواداران، خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران انجام شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در تمرین روز پنجشنبه سرخپوشان برای اولین بار بود که روز قبل از بازی، از سوی کادر فنی به هواداران، خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران اجازه حضور در محل تمرین داده شد.
تمرین از ساعت 12 با گرم کردن بازیکنان توسط مولایی آغاز شد و حرکات هوازی و عبور از موانع دستور بعدی تمرین امروز بود. سپس بازیکنان زیر نظر میاچ به پاس های کوتاه و بلند پرداختند.سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه دستور بعدی تمرین بود.

ضربات ایستگاهی توسط مازیار زارع، حسین بادامکی، حمیدرضا علی عسگری، هادی نوروزی و اشپیتیم آرفی از روی مانع تمرین شد.

سکو برت، امیرحسین فشنگچی، تیاگو فراگا، محمد نوری، جلال اکبری، غلامرضا رضایی و سپهر حیدری به دلیل مصدومیت، غایبان تمرین امروز بودند
اما اتفاق مهم حمله کلاغ ها بود که باعث تاخیر در انجام حرکات تمرینی شد.مازیار زارع و داود کاشانی (تدارکات تیم) جزو اولین کسانی بودند که با حمله کلاغ ها مواجه شدند. پس از آن کلاغ ها به دیگر بازیکنان، هواداران، خبرنگاران و عکاسان حمله ور شدند.البته این حمله تلفات جانی نداشت.

راستی فکر می کنید چه کسی کلاغها را به تمرین فرستاده بود؟

crying::-این روزها هیچکی به این پرسپولیس بخت برگشته رحم نمیکنه حتی کلاغها!!!!!crying::-

مرضیه111
05-20-2011, 22:27
دعوت شدن 5بازیکن استقلال به تیم ملی نشان دیگری به استقلالی بودن کیروش است. از همه جالب تر نبود یک پرسپولیسی در این لیست بوده و عوض شدن خط دفاع و گلر تیم ملی که همگی از سپاهان بودند. یک شروع تازه برای استقلال و استقلالی ها. تبریک دوستان.

MohaZalla
05-20-2011, 23:09
دعوت شدن 5بازیکن استقلال به تیم ملی نشان دیگری به استقلالی بودن کیروش است. از همه جالب تر نبود یک پرسپولیسی در این لیست بوده و عوض شدن خط دفاع و گلر تیم ملی که همگی از سپاهان بودند. یک شروع تازه برای استقلال و استقلالی ها. تبریک دوستان.

با سلام به دوست استقلالیمون مرضیه 111 ورودت رو به این انجمن تبریک میگم
همونطور هم که شما گفتی در استقلالی بودن کیروش شکی نیست (به نظر من دلیلش زیبا فوتبال بازی کردن استقلاله) ولی دعوت نشدن بازیکنان سه تیم ذوب آهن ، سپاهان و پرسپولیس بخاطر انجام بازیهای لیگ قهرمانان آسیا و یک چهارم نهایی جام حذفیه و بعد از اون اسامی دعوت شدگان این تیمها هم اعلام میشه.
البته این قضیه فرقی هم برای مخصوصا پرسپولیسیها نداره چون بازیکن درست و حسابی واسه دعوت شدن ندارن!!
فقط ss

مرضیه111
05-31-2011, 23:16
اون که بله صد در صد چون بازی دارن. دعوت نشدن ولی بازی ها تموم بشه فقط شاید واسه سپاهانی ها فرق بکنه. بقیه تیم ها بازیکناشون در حد خود تیمشون هم نیستن چه برسه تیم ملی.

David Sina
06-01-2011, 00:05
استقلال چی میشد میومدی بختیار رحمانی رو میخریدی !!!!!
حاج فتحی ! به جای مهاجم یا مدافع یک هافبک بازیساز خوب بخر !!!
منتظر بمب هات هستیم حاجی !

minooreali
06-02-2011, 23:10
ایا شما میلاد میداوودی را دوست دارید

بدم نمیاد!!!!
البته همه استقلالیا خوبن!!!!
حالا چرا پرسیدی؟؟؟؟؟!!!

minooreali
06-02-2011, 23:15
بدم نمیاد!!!!!
البته همه استقلالیا خوب و دوست داشتنین!!!!!!!!!:yes:

icon
06-03-2011, 21:14
میلاد هم خوبه شاید اگه مستوم نمیشد الآن یه قهرمانی داشتیم بقیه هم خیلی تلاش کردن ولی دوم شدیم دیگه

مرضیه111
06-03-2011, 22:19
فعلا که باید غصه بخوریم که از ملوان باختیم و حذف شدیم. اگه بخوایم حساب کنیم. اس اس این فصل خیلی از پرسپولیس سرتر بود حالا فکرکنید ما قهرمان حذفی نشیم. قرمزا قهرمان شن. چقدر بد! دایی رو کی جمع می کنه؟

David Sina
06-04-2011, 01:18
ابر و باد و مه و خورشیدوفلک در کارند / تا علی دایی جامی به کف آرد و به شانسی بخورد !!!!!!!!!!!
چه کارش کنیم ؟؟؟؟؟؟ نافشو با خرشانسی بریدند !!!!! 70 دقیقه جلوی تیم 10 نفره بازی میکنه تازه شانس هم میاره گل نمیخوره !
ما استقلالی ها باز هم چوب اشتباهات هادی شکوری رو خوردیم !!! اگه بازی رو ببینید میبینید که روی هر 2 گل مقصر اصلی بود !

MohaZalla
06-13-2011, 23:49
چه تیمی بشه این استقلال فصل بعد!
فکر کنم اگه عمو فتولا همینطوری ادامه بده دیگه بقیه تیما باید برن از تو کوچه و خیابونا بازیکن بگیرن!!!
زنده باد اس اس...:esteghlal:

*Rossonero*
06-14-2011, 13:06
سال دیگه حداقل یه جام:/danc مال خودمونه:ehem::sooot:.اینطوری که داره پیش میره خیلی تیم توپی میشه اس اس سال بعد:ohum::hehehe:.:esteghlal::love:

GOLL
06-14-2011, 13:15
ميبينم اينجا هم بحث علي دايي داغه!! به نظر من خوش شانسي بازيكنا يا همون دايي باعث قهرماني شون شد ضمنئ اينكه بعضي بازيكنا واقعا مايه گذاشتن تا تيم قهرمان شد
به هر حال ....:flowerysmile:
به نظر من هر تيم قبل از اينكه بسته بشه بايد سنگر بانش انتخاب بشه رحمتي گزينه فوق العاده اي :ohum:فك كنم امسال استقلال خيلي از دروازه بان ضربه خورد!!بيچاره مجيدي چقد گل بزنه بعد رو اشتباهات كوچيك تيم گل بخوره؟؟چرا صادقي رفت؟!!؟نقاط مثبتش بيشتر از فاز منفيشه!نبايد بره !اين فتح ا.. زاده چيكار ميكنه راحت مجيدي رو هم بيرونcrying::- كنه تيم رو بدبخت كرده با اين كاراش!!!
بعدشم اين نصرتي چيه خريدن؟؟!!بازيكن بدتر از اين تو ليگ نيست اصلا مغز بازي كردن نداره صد ساله داره دفاع كار ميكنه صد سالش هم واسه حمله از گوشه يك ودو ميكنه مياد جلو :ey babaaa: اينم شد بازيكن چطور اينو به صادقي ترجيح دادن؟؟!!

David Sina
06-14-2011, 16:38
محمدی و طالب لو زیاد مطمئن نیستند !!!!! حاجی رحمتی رو بگیر که از دست نده !!!!!!
تو خط هافبک هم فقط آندرانیک تیموریان !!!!! همین 2 تا رو بگیری 3 جام ماله ماست ! :ey babaaa::-shad

GOLL
06-14-2011, 17:32
محمدی و طالب لو زیاد مطمئن نیستند !!!!! حاجی رحمتی رو بگیر که از دست نده !!!!!!
تو خط هافبک هم فقط آندرانیک تیموریان !!!!! همین 2 تا رو بگیری 3 جام ماله ماست ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
___

تيموريان واقعا سمجه....
خوب بازي ميكنه ولي حيف كه هي شوت ميكشه!!!!!اميدوارم آدم شده باشه

MohaZalla
06-14-2011, 17:41
اگه آندو هم بیاد دیگه واویلا...!!!!
مگه میشه جلو خط هافبک اس اسو گرفت،رحمتی رو هم اگه بیارن که غوغایی تو لیگ بر پا میشه اون موقع پرسپولیس که سهله غولهای اروپا رو هم میشه دبل کرد..!!!!

البته به شرطی که با این بازیکنها نریم تو حاشیه...

hamedss
06-14-2011, 20:31
ميبينم اينجا هم بحث علي دايي داغه!! به نظر من خوش شانسي بازيكنا يا همون دايي باعث قهرماني شون شد ضمنئ اينكه بعضي بازيكنا واقعا مايه گذاشتن تا تيم قهرمان شد
به هر حال ....:flowerysmile:
به نظر من هر تيم قبل از اينكه بسته بشه بايد سنگر بانش انتخاب بشه رحمتي گزينه فوق العاده اي :ohum:فك كنم امسال استقلال خيلي از دروازه بان ضربه خورد!!بيچاره مجيدي چقد گل بزنه بعد رو اشتباهات كوچيك تيم گل بخوره؟؟چرا صادقي رفت؟!!؟نقاط مثبتش بيشتر از فاز منفيشه!نبايد بره !اين فتح ا.. زاده چيكار ميكنه راحت مجيدي رو هم بيرونcrying::- كنه تيم رو بدبخت كرده با اين كاراش!!!
بعدشم اين نصرتي چيه خريدن؟؟!!بازيكن بدتر از اين تو ليگ نيست اصلا مغز بازي كردن نداره صد ساله داره دفاع كار ميكنه صد سالش هم واسه حمله از گوشه يك ودو ميكنه مياد جلو :ey babaaa: اينم شد بازيكن چطور اينو به صادقي ترجيح دادن؟؟!!

از بین اینها فقط با خرید نصرتی مخالفم همون طور که دوستمون گفت جدا بی مخه نمیدونم چه جوریه به تیم ملی هم دعوتش میکنن چی ازش دیدن خدا میدونه من که اسمش میاد یاد استاد اسدی میفتم مثل همون آخر خنده هستش

امیدوارم سید صالحی رو هم حفظ کنن بازیکن خوبیه لمسال زیاد بدردمون میخوره

MohaZalla
06-21-2011, 19:29
ما رو باش رو دیوار کی داشتیم یادگاری مینوشتیم!

دیدید این آندوی بی... چطور این همه مدت استقلال رو سر کار گذاشت؟ آخرشم موند تو همون تراکتور.

چه میکنه این پول..!!!!:ogh::ogh::ogh::ogh:

مورینیو...
06-22-2011, 07:50
چرا مبعلی رو فروختن؟

MohaZalla
06-24-2011, 23:54
بعد از تمدید قرارداد شهاب گردان و علیرضا حقیقی دو تا از چهار گزینه دروازه بانی استقلال با باشگاههاشون و بعد از اینکه مذاکرات پرسپولیس با رحمتی اونطور که به نظر میرسه به بن بست خورده مذاکرات استقلال با این دروازبان (طبق گفته مسئولین باشگاه) قراره به جریان بیوفته
که این میتونه تکلیف پست دروازه بانی رو مشخص کنه...
در خط دفاعی هم مثل اینکه مذاکرات با فرشید طالبی خوب پیش رفته و حتی طالبی گفته هر مقدار پولی که به بقیه مدافعانتون میدید من هم به همون راضیم...
در پست هافبک هم مذاکرات با آندو تیموریان همچنان ادامه داره و تا یکی دو روز آینده تکلیف این بازیکن هم مشخص میشه که آیا فصل بعد آبی پوش میشه یا نه...
تا یکی دو روز دیگه وضعیت کریم انصاریفرد هم مشخص میشه...

به نظر من تک تک این خریدها بازیکنان بزرگی هستند و میتونن فصل بعد کمک زیادی به استقلال برسونن ، فصل قبل چارچوب دروازه استقلال خیلی متزلزل بود که جذب رحمتی کمک خیلی بزرگی برای حل این مشکل میتونه باشه ، فرشید طالبی هم باعث استحکام بیشتر خط دفاعی میشه ، هر چند تیموریان اون بازیکن سابق نیست ولی با این حال باز هم خیلی بهتر از آشوبی و رحمتی میتونه میونه میدون رو جمع و جور کنه در ضمن با توجه به جدائی مبعلی از استقلال به یه هافبک طراز اول نیاز داریم ، در مورد انصاریفرد هم هرچند ترافیک خط حمله استقلال زیاده ولی با توجه به اینکه بازیکن جوون و آینده داریه میتونه کمک حال استقلال باشه...

به هر حال امیدوارم هر بازیکنی که جذب میشه برای قهرمانی استقلال نهایت تلاششو انجام بده...

MohaZalla
06-27-2011, 20:40
خدا رو شکر این نصرتی هم رفت پی کارش!!!!!
از همون اول من دلم به این خرید راضی نبود ، اصلا نصرتی در حد بازی تو تیم بزرگی مثل استقلال نبود و خوراک همون پرسپولیسه! پیرهن استقلال به تنش خیلی گشاد بود طوری که 100 تا خیاط هم نمیتونستن اندازش کنن!
اگه نصرتی میومد استقلال ، هم آقای گل(!) میشد هم آمار خط دفاعی استقلال رو افتضاح میکرد.(مثلا نصرتی رو گرفتن که بیاد جلو فرهاد و میلاد و آرش وایسه!!!)mas:-mas:-mas:-
با توجه به اینکه این آقا با استقلال قرارداد داخلی داشته و به اون پایبند نبوده طبق قانون باید مرحمت کنه نصف مبلغی رو که تو قرارداد نوشته شده پرداخت کنه تا دیگه توهم برش نداره..!!binam

David Sina
06-29-2011, 13:07
تبریک میگم به همه آبی دلان عزیزمممممممممممممممممم !
قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی و جام باشگاه های آسیا و 90 % جام باشگاه های جهان رو تبریک میگم ! :ohum::sigar:
حاج فتح الله زاده عجب طوفانی راه انداخته !!!!!!!!
پرسپولیسسسسسسسسسس ! فصل پیش 2 دربی رو یک هیچ بردیم ! این فصل 2 دربی رو 6 هیچ میبریم !!!!!

ما شاالله به غیرتت !!!!!!!! آفرین به تعصبت !!!!!!!! به تو میگن استقلالی !!!!!!!!
عاشقتیم حاجی !!!!!!!!

MohaZalla
06-29-2011, 20:09
تبریک میگم به همه آبی دلان عزیزمممممممممممممممممم !
قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی و جام باشگاه های آسیا و 90 % جام باشگاه های جهان رو تبریک میگم ! :ohum::sigar:
حاج فتح الله زاده عجب طوفانی راه انداخته !!!!!!!!
پرسپولیسسسسسسسسسس ! فصل پیش 2 دربی رو یک هیچ بردیم ! این فصل 2 دربی رو 6 هیچ میبریم !!!!!

ما شاالله به غیرتت !!!!!!!! آفرین به تعصبت !!!!!!!! به تو میگن استقلالی !!!!!!!!
عاشقتیم حاجی !!!!!!!!

استقلال مثل سالهای قبل یکی از پر مهره ترین تیمهای لیگ شده مخصوصا امسال که حاجی سنگ تموم گذاشته و شاه مهره های لیگ رو یکی یکی داره میاره تو تیم الان طوری شده هر بازیکنی آرزوی بازی تو این تیم استقلال رو داره حتی پرسپولیسیا..!!:sooot::sooot::sooot:

مرضیه111
06-29-2011, 22:33
من اصلا از نصرتی خوشم نمیاد. بهتر که رفت! ولی یه مشکلی هست ما فقط نباید به سید مهدی رحمتی دلخوش باشیم.3-4 سال پیش فقط وحید گلرمون بود تو هربازی سنگربان اول بود و ما هیچ جاگزین مناسبی براش نداشتیم. نامداری نمی تونست شماره 1 باشه و همه می ترسیدیم یه وقت وحید مصدوم بشه. این 2 ساله که محمد اومده دروازه امنه و مطمئنیم هردو در حد شماره یک هستند و می تونن جای هم بازی کنن. اگه و حید و محمد هر دو برن، میمونه سید مهدی که اونم داخلی امضا کرده، اگه مثل نصرتی بپیچونه! رسما بدون گلر می مونیم. یا اگه ثبت رسمی کنه. بازم با یه دونه دروازه بان.....
عاقلانه نیست!

MohaZalla
06-29-2011, 22:55
من اصلا از نصرتی خوشم نمیاد. بهتر که رفت! ولی یه مشکلی هست ما فقط نباید به سید مهدی رحمتی دلخوش باشیم.3-4 سال پیش فقط وحید گلرمون بود تو هربازی سنگربان اول بود و ما هیچ جاگزین مناسبی براش نداشتیم. نامداری نمی تونست شماره 1 باشه و همه می ترسیدیم یه وقت وحید مصدوم بشه. این 2 ساله که محمد اومده دروازه امنه و مطمئنیم هردو در حد شماره یک هستند و می تونن جای هم بازی کنن. اگه و حید و محمد هر دو برن، میمونه سید مهدی که اونم داخلی امضا کرده، اگه مثل نصرتی بپیچونه! رسما بدون گلر می مونیم. یا اگه ثبت رسمی کنه. بازم با یه دونه دروازه بان.....
عاقلانه نیست!

کاملا با نظرت موافقم ولی اینجا یه فرقی بین رحمتی و نصرتی هست و اونم اینه که نصرتی خودش رو به همه میچسبونه و با همه مذاکره میکنه و آخرش با نامردی سر از یه تیم دیگه در میاره(البته در مورد استقلال مردونگی کرد که رفت!:flowerysmile:) ولی رحمتی حداقل یه نمه تعصبی به استقلال داره نه مثل نصرتی که یه روز میگه من استقلالیم بعد میگه من پاسیم نه پرسپولیسی آخرش بعد از امضا قرارداد با قرمزا میگه خوشحالم که به خونم برگشتم..!!!
یه چیز دیگه هم اینه که با توجه به اینکه مبلغ قرارداد رحمتی نسبتا بالاست نمیاد مثل نصرتی بی عقلی کنه و با یه باشگاه دیگه امضا کنه

David Sina
06-30-2011, 13:58
آره ........ نصرتی اصلا آدم نیست بابا !!!!!!! اومد استقلال گفت یک سال حضور در پرسپولیس به معنای پرسپولیسی بودن نیست !
ولی وقتی برگشت پرسپولیس گفت به خانه ام برگشتم !!!!! binam یک سال تبریز بوده روش تاثیر گذاشته !!!! :khandeeeee bahal::hehehe:
سید مهدی هرچی بگیره نوش جونش !

MohaZalla
07-03-2011, 14:53
تقريبا همه اهالي فوتبال معتقدن كه استقلال قهرمان فصل نقل و انتقالاته. جذب جاسم كرار، علي حمودي، آندرانيك تيموريان و ميثم حسيني قطعي شده و مسوولان باشگاه وعده دادن كه سيدمهدي رحمتي، سيدجلال حسيني و خسرو حيدري هم بعد از بازگشت از اردوي تيم ملي تو اتريش قرارداد خودشون رو با اين باشگاه امضا میکنن و اين يعني تشكيل يه استقلال رويايي واسه ليگ يازدهم! البته تجربه سال‌هاي گذشته اين نكته رو به ما يادآوري مي‌كنه كه تا وقتي قرارداد بازيكني تو هيات فوتبال به ثبت نرسه نبايد رو حضورش تو يه تيم به صورت قطعي اظهار نظر كرد، همونطور كه محمد نصرتي هم قرارداد داخلي با استقلال امضا كرده بود ولي چند روز پيش سر از اردوي تيم رقيب درآورد و مجددا سرخ‌پوش شد. اما با فرض اينكه تمام بمب‌هاي وعده داده شده علي فتح‌ا...زاده درست عمل كرده و به موقع منفجر بشن، جاي هيچ بهونه‌اي واسه پرويز مظلومي باقي نمي‌مونه و اين استقلال پرستاره چاره‌اي جز قهرماني تو ليگ يازدهم و قدرت‌نمايي تو ليگ قهرمانان آسيا نداره. با فرض تحقق تمام خريدهاي وعده داده شده توسط مسوولان استقلال سراغ تركيب رويايي اين تيم تو ليگ يازدهم مي‌ريم. البته پر واضحه كه با توجه به طولاني‌ بودن ليگ و مسايل مختلف تاكتيكي و مشكلاتي از قبيل محروميت‌ها و مصدوميت‌ها تركيب استقلال مثل هر تيم ديگه ای تو طول ليگ يازدهم دچار تغييرات بسياري میشه و به عنوان مثال مي‌شه از محروميت 6 جلسه‌اي جاسم كرار در ابتداي ليگ كه سوغات پرخاشگري و حاشيه‌سازي تو تراكتورسازيه، به عنوان يكي از تغييرات اجباري آبي‌ها ياد كرد. به هر حال تو اين مقال كه به نوعي بازي با اسم ستاره‌ها و ساخت يه تركيب آرماني البته روي كاغذ است به سراغ استقلال ليگ يازدهم مي‌ريم.

David Sina
07-03-2011, 20:25
( عنایتی ، فرهاد مجیدی ، برهانی ،بیگ زاده و.... با پرسپولیس داخلی بسته بودند ولی سر از اس اس در آوردند ! فرهاد مجیدی پرسپولیسی دو آتیشه بوده ! :shogh:ولی عابدینی مدیر وقت پرسپولیس به دلیل شرایط عجیب و غریب مجیدی اونو پس زده بود ! :nishkhand:)

اینا رو یکی از دوستان پرسپولیسیمون تو تاپیک خودشون نوشته بودند !!!!!!

آیا درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ajibeee:

amir mohammad
07-03-2011, 21:08
( عنایتی ، فرهاد مجیدی ، برهانی ،بیگ زاده و.... با پرسپولیس داخلی بسته بودند ولی سر از اس اس در آوردند ! فرهاد مجیدی پرسپولیسی دو آتیشه بوده ! :shogh:ولی عابدینی مدیر وقت پرسپولیس به دلیل شرایط عجیب و غریب مجیدی اونو پس زده بود ! :nishkhand:)

داداش من شايعه اي بيش نيست:hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::h ehehe:

MohaZalla
07-03-2011, 21:13

:ajibeee::ajibeee:
:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::hehee::heh ee::hehee::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

David Sina
07-04-2011, 00:24
بابا یکی این پرسپولیسی ها رو از توهم خارج کنه !!!!!!
خودشون هم نمیدونن چی میگن !!!!!mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-

sina acm
07-05-2011, 00:54
دیگه تو این فصل با این همه ستارههای نام دار استقلال روباید کهکشانی صدا زد:esteghlal::esteghlal::esteghlal::esteghlal::e steghlal::esteghlal:

David Sina
07-07-2011, 17:26
خب سید جلال حسینی ( کچل ! ) هم که افتخار پوشیدن پیراهن استقلال رو از دست داد !
واقعا اینا لیاقت ندارند ! در حال حاظر پژمان منتظری و حنیف عمران زاده رو واسه دفاع وسط داریم !!!
میثم حسینی و حمودی نمیتونند وسط بازی کنند !
باید یه فکری بکنیم یه مدافع وسط خوب کم داریم ! کاش امیرحسین میموند اون دلش با ما بود !

*Rossonero*
07-07-2011, 23:54
بچه ها اوضاع خیلی خرابه.پرسپولیسی ها خوب دارن بازیکن میگیرن ولی همه دارن ما رو قال میذارن.اون از نصرتی(خدا رو شکر که قال گذوشت)اینم از حسینی.هنوز هیچ کسو نگرفتیم.جز کرار و حمودی و تیموریان.خرابه وضع.

David7
07-08-2011, 00:01
من اس اسی نیستم...

توهین هم نمیخوام بکنم...

فقط اینو میخوام بگم که جاسم کرار پیشنهاد 1.5 میلیاردی یک باشگاه عرب رو قبول کرده و ممکنه به اون تیم بره...

David Sina
07-08-2011, 12:08
من اس اسی نیستم...

توهین هم نمیخوام بکنم...

فقط اینو میخوام بگم که جاسم کرار پیشنهاد 1.5 میلیاردی یک باشگاه عرب رو قبول کرده و ممکنه به اون تیم بره...

خیلی ممنون از اظهار نظرتون ! ولی جاسم با حاجی تماس گرفته و قرار شده هفته ی آینده سر تمرینات حاضر شود
و همچنین با چندین خبرگزاری هم که مصاحبه کرده گفته به استقلال میاد !
شما نگران تیم خودتون باشید که . . . mas:-

MohaZalla
07-08-2011, 12:18
من اس اسی نیستم...

توهین هم نمیخوام بکنم...

فدای سر هرچی اس اسیه داداش کرار نشد یکی دیگه نهایتا مسی یا رونالدو مگه بالاتر از اینا هم هست..؟!؟!(حاجی فتول رو دست کم گرفتی ها!)

David Sina
07-10-2011, 01:06
به کوریه چشم بدخواهان پرافتخارترین تیم ایران ( اس اس قهرمان )

ایشالله تا پس فردا قرار داد های آندو و سید و جاسم رو رسما میبندیم ! تا پرسپولیسی ها بسوزند !!!!!! :ohum::hehehe:
اس اس همیشه سرورته پرسپولیس !

amir mohammad
07-10-2011, 10:58
استقلال سرور قاره ي آسيا امسال با بازيكنان بزرگي همچون كرار،رحمتي،تيموريان و ديگر بازيكنان جديدي كه جذب كرده و با بازيكنان بزرگ و با تجربه اي چون فرهاد مجيدي و كساني كه از قبل در استقلال بودند به لطف خدا و زحمات آقاي فتح الله زاده قهرمان آسيا ميشه.

David Sina
07-10-2011, 11:56
ناکامی پرسپولیسی ها در فصل نقل و انتقالات ادامه دارد !!! mas:-lay_;;
ادینیو از فصل آینده پیراهن شماره 30 الشارجه امارات رو خواهد پوشید ! mas:-

MohaZalla
07-10-2011, 13:40
بچه ها آخرین خبر...

کرار جاسم هافبک عراقی اس اس امروز 90/04/19 قراردادش رو با اس اس در هیأت فوتبال تهران ثبت کرد...

C R 7 9
07-10-2011, 19:46
ویرایش شد

با ایجاد تشنج در انجمن استقلال به شدت برخورد میشود

MohaZalla
07-10-2011, 20:02
ببخشید ترقه های آقای فتح الله زاده چی شد

يکيش بالا سرت تو پست بالائى تركيد...‏!‏‏!‏‏!‏mas:-

C R 7 9
07-10-2011, 20:07
ویرایش شد

sina acm
07-10-2011, 20:36
از تمام هواداران اس اس میخواهیم علیه استکبار پرسپولیسی ها دست بکار شوند:eyvalla:

MohaZalla
07-10-2011, 20:45
از تمام هواداران اس اس میخواهیم علیه استکبار پرسپولیسی ها دست بکار شوند:eyvalla:

بابا خودتو اذيت نكن بعضيا نه آبين نه قرمز حذب بادن داداش حذب باد.‏!‏‏!‏mas:-

amir mohammad
07-10-2011, 21:23
با اومدن كرار به استقلال هواداران ديگه نبايد نگران چيزي در خط مياني باشند چون كرار ميتونه با جباري زوج طلايي رو تشكيل بده .به اميد اينكه مثل اين فصل در هر دو دربي مقتدرانه پيروز بشيم و به تمامي كساني كه ادعاي اينكه در اين فصل بتونن كهكشاني هاي ايران رو متوقف كنن نشون بديم كه هنوز در توهم دو دربي قبلا.البته ما با اون ها احساس هم دردي ميكنيم چون اون دو باخت خيلي تحقير آميز بود.:deldari::deldari:

David Sina
07-11-2011, 00:38
بچه ها به نظرتون کرار اینجا چه کار میکرد ! ؟ :fek konam::shogh:

MohaZalla
07-11-2011, 00:50
بچه ها به نظرتون کرار اینجا چه کار میکرد ! ؟ :fek konam::shogh:

حتما میخواد با تیم کشتی اس اس تو مسابقات شرکت کنه ، یا اینکه دارن هیأت فوتبال رو طی میکشن و خونه تکونی میکنن فعلا تعطیل شده رفته تو فدراسیون کشتی قراردادشو ثبت کنه...!!!!:nishkhand:

MohaZalla
07-11-2011, 10:16
اگه بتونه ده ده رو بگيره بدک نيست سالها پيش تو دورتموند هافبک چپ بازى ميکرد خوب هم بازى ميکرد

David Sina
07-12-2011, 15:08
خب 2 بمب اتمی حاجی هم که منقجر شد !!!!!!! جاسم کرار و سید مهدی رحمتی !!! این دو به اندازه ای بزرگ هستن که دهان پرسپولیسی ها رو ببنده !!!
منتظر دو بمب بعدی هم باشید !!! آندو و خسرو هم تو راه اند !!!!! بسوزینننننننننننننننننننن ننننن پرسپولیسی های حسود ! :hehee:

sina acm
07-13-2011, 01:36
رحمتی تاکید کرد: به خاطر اینکه به همه سوالات خبرنگاران پاسخ بدهم و هیچ شک و شبهه ای در مورد قراردادم با استقلال باقی نماند روز چهارشنبه از ساعت 11 تا 17 در خدمت خبرنگاران خواهم بود و به همه سوالات آنها پاسخ خواهم داد.
وی در پاسخ به خبرنگاری که گفت انجام مصاحبه بعد از ثبت قرارداد یک قانون است، گفت: هیچ قانونی در این زمینه وجود ندارد که باید بعد از ثبت قرارداد حرف بزنیم. شرمنده ام و فردا به سوالات شما پاسخ خواهم داد.
رحمتی در پاسخ به اصرار این خبرنگار گفت: حتما از این به بعد برنامه و مصاحبه هایم را با شما هماهنگ می کنم!
قرار است نشست خبری دروازه بان جدید تیم فوتبال استقلال روز چهارشنبه از ساعت 11 صبح در ساختمانی که دفتر کار علی فتح الله زاده در آن قرار دارد برگزار شود

David Sina
07-15-2011, 11:39
حاجی تو برنامه تهران 20 شرکت کرد و حرفای جالبی زد ! میگفت ما از حق پخش چیزی حدود 1 میلیارد درامد میگیریم !
ولی درصورتی که اگه جناب دکتر اجازه بدن همین الان قرار داد 20 میلیاردی میبندم ! :ey babaaa:
چرا نمیذارن استقلال خصوصی شه !!!!!!! :ey babaaa:

David Sina
07-15-2011, 23:46
حسین کاظمی هم که رفت راه آهن و سر پرسپولیس باز هم بی کلاه موند !!!!!!!!!!!!!! :/danc
دلشونو به بازیکنای اس اس خوش کردند !!!!!!!! :ohum:

بیچاره کاشونی یه ترقه هم نمیتونه بترکونه !

Saeid Juve
07-16-2011, 00:48
اگه خسرو هم بياد همه چي حله...
راستي پرويز چيكار كرد؟؟؟(برومند)

David Sina
07-16-2011, 11:08
پرویز که دیگه پیشکسوت ماست ! فقط اومد خودشو آماده کنه ! شاید به یکی از تیم های دسته 1 بره !

خسرو هم که گفته 100 میخواد بیاد استقلال ! ولی این مدیر حیله گر و مکار اصفهانی مگه میزاره !!!!!!!:ey babaaa:

masood_10
07-16-2011, 20:39

فصل 88-89 که تمام شد ، استقلال با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد. مشکلات مالی باشگاه از یک طرف ، مشکلاتی که بعضی از بازیکنان با کادر فنی و مدیر عامل باشگاه داشتند از یک طرف و حمله تیم های متمول لیگ به ستارگان استقلال که هر از گاهی خبر پیوستن یکی از آن ها به این تیم های ثروتمند شنیده می شد از طرفی دیگر نام پر آوازه استقلال را در بد منجلابی فرو برده بود.
منجلابی که واعظ آشتیانی مدیر عامل باشگاه که روابط خوبی هم با بازیکنان نداشت ، تاب آن را نیاورد و پس از 2 سال نشستن بر مسند مدیریت عامل استقلال تهران استعفا داد. آن هم در بدترین شرایط زمانی. در فصل نقل و انتقالات تابستانی که اکثر تیم ها اقدام به جذب بازیکن می کنند و تمرینات خود را برای شروعی قدرتمند در لیگ آغاز می کنند ، استقلال نه مدیر عامل داشت ، نه پول داشت و حتی بازیکنان آن هم یکی یکی سرود وداع را می خواندند و پول را بر تعصب مقدم می شمردند. استقلال در بدترین شرایط بود و صمد مرفاوی با استعفایش کمبود های تیم را تکمیل کرد. هیچکس حاضر نمی شد که سمت استقلال بیاید و این تیم را برای فصل یعد آماده کند. اما کسی در این میان که همیشه ادعا می کرد که استقلال را برای خود استقلال می خواهد و حاضر است برای این تیم از جان مایه بگذارد ، کاری که خیلی ها آن را با "خود کشی" مساوی می دانستند را انجام داد و بر مسند مدیریت عامل استقلال نشست و او کسی نبود جز "حاج علی فتح الله زاده"
چند روز به پایان فصل نقل و انتقالات و شروع لیگ باقی نمانده بود. بعضی از ستاره های استقلال مثل خسرو حیدری ، هاشم بیگ زاده ، فابیو جانواریو ، سیاوش اکبرپور ف حسین کاظمی و ... در آخرین روز ها حضور آشتیانی در باشگاه تیم را ترک کردند. خیلی از ستاره های لیگ جذب تیم ها شده بودند و آنهایی هم که مانده بودند در حال بستن قرارداد با تیم ها بودند.
خرید بازیکن نیاز به پول داشت. استقلال نه تنها پول نداشت ، بلکه به خیلی ها هم بدهکار بود . حاجی اولین کاری که باید می کرد این بود که بازیکنان فعلی را نگه دارد. او چک شخصی کشید و خیلی از بازیکنان تیم را که در حال بستن قرارداد بودند را در استقلال نگه داشت.
قدم بعدی ، جذب بازیکن بود. حاجی فتح الله زاده با همان دسته چک شخصی میداوودی را از پای میز قرارداد با سپاهان بلند کرد. مبعلی را از دهان پرسپولیس بیرون کشید ، فرزاد آشوبی را از چنگ ذوب آهن درآورد و بازیکنان دیگری را هم جذب کرد. حدودا یک هفته تا شروع لیگ باقی مانده بود و استقلال هنوز تمریناتش را شروع نکرده بود. حاجی در همان مدت کم یه کادر فنی خوب و با تجربه را دور هم جمع کرد. پرویز مظلومی را روی نیمکت سرمربی گری نشاند. پرویز پور حیدری و محمود فکری و بهتاش فریبا را هم آورد و در نهایت مرحوم ناصرخان حجازی را هم به کادر فنی اضافه کرد و تیم تمریناتش را شروع کرد.
حاجی کمپ تمرینی استقلال که در زمان واعظ آشتیانی بر زمین مانده بود را دوباره کلنگ زد. تمام قرض های تیم را پرداخت کرد و تمام حاشیه هایی که اطراف تیم بود را یک تنه خنثی کرد. کارشناسان همه در ابتدای فصل بر این باور بودند که استقلال با این شزایط اگر به لیگ دسته یک سقوط نکند و در لیگ برتر بماند ، شاهکار کرده است. ولی هیچکس به ذهنش خطور نمی کرد که استقلال نایب قهرمان لیگ شود.
ولی حاجی بازم نشان داد که حاضر است از جانش برای استقلال مایه بگذارد . این فصل هم که فوق العاده عمل کرده است. در نقل و انتقالات پیشتاز است و شاه ماهی های لیگ را تور کرده است. بازیکنانی مثل سید مهدی رحمتی ، میثم حسینی ، علی حمودی ، جاسم کرار ، خسرو حیدری ، آندرانیک تیموریان و ... فقط بخاطر حضور فتح الله زاده و مدیریت مدبرانه اوست که به استقلال آمده اند . وگرنه اگر قرار بود استقلال با مدیریت افرادی مثل واعظ آشتیانی پیش برود ، الان دسته یک لیگ ایران آرزویش بود!!!
نمی دونم تونستم اونجوری که شایسته حاجیه ازش تشکر کنم یا نه ؟
اما بازم میگم خسته نباشی حاجی!

تا تو هستی اس اس هم بالاست!

خدا قوت!

مسعود محمدی

pooneh-7
07-18-2011, 19:47
این فصل وخوب داریم میبندیم فقط نباید میذاشتن امیر حسین بره اگه یه دفاع وسط و یه سر زن هم بگیرن همه چی حله

MohaZalla
07-18-2011, 21:15
این فصل وخوب داریم میبندیم فقط نباید میذاشتن امیر حسین بره اگه یه دفاع وسط و یه سر زن هم بگیرن همه چی حله

حرفت کاملا درسته باید یه دفاع خوب بگیریم ، مثل اینکه گزینه هایی هم مثل عزیززاده رو مدنظر دارن از جذب طالبی هم هنوز نا امید نشدن چه بسا اگه کارشکنی اصفهانیها نباشه طالبی هم آبی پوش بشه...
تو پست هافبک چپ هم دنبال سه نفر هستن و از بین زندی ، ولید علی و هوار یکیشون میان استقلال که به شخصه خودم از نظر فنی هوار رو قبول دارم ولی متاسفانه از نظر انضباطی یه کم مشکل داره!

pooneh-7
07-18-2011, 22:22
حرفت کاملا درسته باید یه دفاع خوب بگیریم ، مثل اینکه گزینه هایی هم مثل عزیززاده رو مدنظر دارن از جذب طالبی هم هنوز نا امید نشدن چه بسا اگه کارشکنی اصفهانیها نباشه طالبی هم آبی پوش بشه...
تو پست هافبک چپ هم دنبال سه نفر هستن و از بین زندی ، ولید علی و هوار یکیشون میان استقلال که به شخصه خودم از نظر فنی هوار رو قبول دارم ولی متاسفانه از نظر انضباطی یه کم مشکل داره!
ولید علی رو فکر نکنم بگیرن 900 هزار دلار پیشنهاد داده باشگاهم گفته توان مالیمون در این حد نیست

David Sina
07-19-2011, 00:25

ماشالله ! چه قد و قامتی داره هنکه جون !!! پرسپولیسی ها جرات عرض اندام دارند ! ؟ mas:-

mapao2011
07-20-2011, 05:15
:yes:اس اس هميشه بهترين بوده و تيمايي مثل پرسپوليس رو هميشه رفت و برگشت ميزنه:yes:
:eyvalla:قلبمون به عشق اس اس ميزنه :eyvalla:
:yes:استقلال زلزله محبوب هر چي دله:yes:

مهدی مسی
07-20-2011, 10:55
اس اس بارسلونا
میخوام دنیا نباشه اگه اس اس نباشه

مورینیو...
08-03-2011, 19:28
من آبیم با دلی دریایی از جنس آب. من آبیم با روحی آبی از جنس آسمان. من آبیم و به آبی عشق می ورزم. چون فقط آبی بود که برای ایران افتخار آفرید دلیلش هم این بود( مثل یک اقیانوس متحد بودن و مثل دریا پرتلاطم بودن).

aarmin
08-08-2011, 16:15
ssامسالم قهرمان میشه! چی دارم میگم مگه تیمی هم بالا تراز ssهست که قهرمان بشه

David Sina
08-09-2011, 00:46
تبریک میگم اولین پیروزیییییییییییییییییییی ی آبی دلان رو به همه هواداران !!!!!!! baghal:-
به کوری چشم رفت و بر گشتی ها !

MohaZalla
08-12-2011, 14:23
برگه دعوتنامه باسگاه استقلال جهت جذب ابراهیم سعید

MohaZalla
08-12-2011, 14:36
در مورد آقای اخلاق دوستان کمی انصاف داشته باشید چرا فردی که اسطوره اخلاق ورزش ایران هست را می کوبید؟!لطفا برای یکبار هم که شده اخلاق را با ایشان بسنجید نه ایشان را با اخلاق!! اگر تمایل داشته باشید یه کمی خاطرات اخلاقی ایشون رو با هم مرور کنیم 1-اخلاق یعنی اینکه کمک مربی تیم ملی باشی و در دوحه قطر و در حضور تماشاگران غریبه یاد چاله میدان بیوفتی و خبرنگار را بزنی....و چون معلم اخلاقی این یعنی هدایت!! 2-اخلاق یعنی اینکه سر مربی تیم ملی باشی و از فنس تماشاگران بالا بروی و دوربین عکاس نگون بخت را بگیری و بر زمین بکوبی و چون معلم اخلاقی این یعنی مبارزه با عکاس سالاری!! 3-اخلاق یعنی اینکه سرمربی تیم ملی باشی اما شخصی رفتار کنی....جواد زرینچه را در 29 سالگی در اوج از تیم ملی دور کنی و محسن رنجبران را به خاطر رنگ پیراهن قرمزش جایگزین او کنی....و چون معلم اخلاقی این یعنی مبارزه با ستاره سالاری 4-اخلاق یعنی اینکه دیگران را به خاطر خطاب قرار دادن دیگران به گالیور و مسخره و دلقک سرزنش کنی و چون معلم اخلاقی بیانه صادر کنی و یک نفر را گروهبان قندلی و آدم کوتوله و گروهبان خطاب کنی....این یعنی حافظه سالاری 5-اخلاق یعنی اینکه فردی آبرو مند(دهمیانی رییس اسبق کمیته انظباطی)که در برنامه نود به شما عرض ارادت کرد و یاد آور همکاری با شما شد بگویی که تو در اونجایی که من رییس بودم آبدارچی بودی....و چون معلم اخلاقی این یعنی مبارزه با همکار سالاری 6-اخلاق یعنی اینکه 6 ماه مدیر فنی تیمی باشی و ماهی هفت مرتبه قهر کنی و برگردی و چون معلم اخلاقی به دیگران بگویی که چرا از در بیرونت می کنند از پنجره تو می آیی؟ 7-اخلاق یعنی اینکه خودت امروز کمک مربی تیم ملی(کمک بهمن صالح نیا) جوانان باشی و فردا با رابطه و سفارش بشی سرمربی تیم ملی و چون خودت معلم اخلاقی دیگران را به فامیل بازی متهم کنی عزیزان از این می ترسم که سر درد بگیرید....حالا فهمیدید اخلاق یعنی چی؟....پس یه کمی اخلاقی باشید. نامبرده معلم اخلاق ، قاضی اخلاق ، عامل اخلاق و اصلاً خود خوده اخلاقه....فقط یه کمی متوهم که اینم قابل درمانه ، خدا کنه که فقط متوهم باشه و متوحش نباشه که این دومی چاره نداره جز استفاده از برخی ابراز رام کنندگی!!

saiede
08-13-2011, 15:31
بازگشت سلطان پاس گل

پس از دو هفته كش و قوس شماره 2 بازگشت...تلاشهای مدیدریت باشگاه و حساسیت کادر فنی مبنی بر حضور هر چه سریعتر او بی دلیل نبود... میدان کرمان این مهم را به اثبات رساند...هماني بود كه بايد مي بود و در همان بازي نخست كار خود را به نحو احسن انجام داد.پسر دوست داشتني استقلال پس از يك فصل دوري بازگشت و نشان داد كه ترك عادت نكرده است. دويد،جنگيد،بر زمين افتاد،عرق ريخت و بالاخره در دقيقه 70 با فراري ديدني،دريبلي بي نقص و ارسالي دقيق كاپيتان را آماده گلزني كرد...

سلطان پاس گل فوتبال ايران پرقدرت تر و با صلابت تر از گذشته با پيراهني كه با آن به همه ما معرفي شده بازگشته است...

حضور موثر و پررنگ خسرو حيدري مايه شادماني اين روزهاي هواداران استقلال است، هواداراني كه قدر و منزلت تمامي بازيكنان خود را و تمامي آنهايي را كه به نحوي خادم پرافتخارترين تيم تاریخ فوتبال ايران در آسيا بوده اند را مي دانند.
منبع

MohaZalla
08-22-2011, 00:43
باشگاه پرسپوليس تيم فوتسالش را منحل کرد!

بعد از انتقال شمسايي به گيتي پسند با وجود قرارداد داخلي با سرخپوشان، باشگاه پرسپوليس تيم فوتسالش را منحل کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، وحید شمسایی که پیش از این با پرسپولیس قرارداد داخلی داشت و همراه این تیم تمرین کرده بود صبح امروز قرارداد یک ساله‌اش را با تیم گیتی‌پسند به امضا رساند. این امر واکنش شدید باشگاه پرسپولیس را به دنبال داشت.
حسین شمس مدیر فنی سرخپوشان با اعلام این خبر که موضع باشگاه پرسپولیس در مورد این موضوع انحلال تیم فوتسال است، تاکید کرد: وقتی که فدراسیون فوتبال نمی‌تواند یک قانون را در مورد همه اجرا کند و بازیکنی که تا دیروز با ما تمرین کرده به راحتی سر از تیم دیگری در می‌آورد بهتر است که ما در این فوتسال نباشیم. با صحبتی که با حبیب کاشانی داشتم قرار شد که موضع باشگاه را اعلام کرده و از بازیکنان بخواهد به هر تیمی که می خواهند، بپیوندند.

از قدیم گفتن از هر دستی که بگیری از همون دست باید بدی...!!!:nishkhand:

icon
08-23-2011, 04:54
آخی لنگی ها بازم ضایع شدن

MohaZalla
08-24-2011, 00:58
بالاخره جاسم کرار ما هم از بند محرومیت نجات پیدا کرد! و تو بازی با فولاد ، مظلومی میتونه از

وجودش تو ترکیب استفاده کنه ، فقط خدا کنه از هر نظر آماده باشه تا بتونه کمک حال تیم باشه.

footballking12
08-24-2011, 01:56
بالاخره جاسم کرار ما هم از بند محرومیت نجات پیدا کرد! و تو بازی با فولاد ، مظلومی میتونه از

وجودش تو ترکیب استفاده کنه ، فقط خدا کنه از هر نظر آماده باشه تا بتونه کمک حال تیم باشه.
داداش حتما آمادست چون با شروع لیگ داره به طور منظم با تیم تمرین میکنه.

real 8
08-24-2011, 03:42
chi mishe milad ta akhare bazigarish tu ss bashe ha:love:

hamedss
08-24-2011, 18:19
انتخواب دوست خوبمون MohaZalla رو به عنوان بهترین کاربر ماه سایت رو بهش تبریک میگم باعث افتخاره که یه استقلالی این عنوان رو بدست آورد

Fc Bayern München
08-24-2011, 18:24
پرسپولیس لایی می خوره
می گه زمین بارونیه زمینو پاک می کنن
می گه هوا بارونیه

MohaZalla
08-24-2011, 18:26
انتخواب دوست خوبمون mohazalla رو به عنوان بهترین کاربر ماه سایت رو بهش تبریک میگم باعث افتخاره که یه استقلالی این عنوان رو بدست آورد

همش به خاطر مدیران لایق و بر وبچ گل استقلالیه همین...

saiede
08-24-2011, 19:23
همش به خاطر مدیران لایق و بر وبچ گل استقلالیه همین...
به خاطر لیاقت خودته واقعا همه خوشحالیم از انتخابت :flowerysmile:

saiede
08-28-2011, 14:52
استقلال مظهر فوتبال امروز ایران

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال ؛
فوتبال ایران، دوباره به مهمترین عوامل اقتدارش در آسیا مجهز می شود. استقلال نمونه تمام عیار است از این بیداري و پیشتازی.
بازی های خوب مبتنی بر سرعت و حرکت پایان ناپذیر، بازی های قشنگ متکی به تملک توپ و حفظ ومال خود کردن توپ. استقلال مزد برتری هایش را می گیرد، فوتبال هم در مسیر ترقی راه استقلال را دنبال می کند.
اولین کسانی که فهمیدند، استقلال چه خواهد کرد مردم بودند. مردمی که در لباس هواداری، حتی بازی های دستگرمی آبی پوشان را داغ و پر حرارت کردند. تدابیر استراتژیک مدیریت، از چشم تیزبین و نگاه موشکاف هواداران دور نماند استقلال، وقتی مردم را متوجه خود دید، با انرژی و خلاقیت بیشتری به ایفای نقش پرداخت. استقلال تبدیل شد به پرجمعیت ترین تیم ایران، به تیمی که هر جا می رود، ورزشگاه را به معنای واقعی کلمه، لبریز از تماشاگر می کند.
اقبال و استقبال مردمی، از فولاد شهر اصفهان شروع شد. ورزشگاه جای سوزن انداختن نداشت. در تهران،یکبار 75 هزار تن و بار بعد حدود 80 هزار نفر به آزادی هجوم بردند. در کرمان برای تماشای استقلال و لذت بردن از بازی اش ورزشگاه پر شد. در اهواز، بعد از 8-7 سال، باز هم آبی دلان با پرچم های خود ورزشگاه تختی را صاحب شکوهی که لایق آن است کردند.
استقلالی که مردم را پشت به پشت خود دارد، در تیم‌ملی یک سکاندار به حساب می آید. حضور 6 استقلالی در تیم‌ملی،مهری است بر استحقاق و سزاواری امضا شده توسط کارلوس کروش.
استقلال، کار تماشائی اش در لیگ را به رخ همگان کشید. 13 امتیاز از 5 مسابقه که سه بازی آن بیرون از خانه برگزار شده. اما این همه کار نیست، استقلال از نظر بازی و هنر نمایشی فوتبال، از همه پیش افتاده و فوتبال ایران را صاحب اقتداری دوباره در فوتبال آسیا خوهد کرد.
###
هنر استقلال چند وجهی است. راه اندازی کمپ استقلال- کمپ ناصر حجازی – راه اندازی مدارس و آکادمی فوتبال، توجه به سازندگی، کشف استعداد ها و پرورش بازیکنان تکنیکی، برای فردای بسیار زود، از هنرهای مدیریتی استقلال است. تحسین آقای سوزوکی و سایر نمایندگیان a.f.c بی دلیل نبود. استقلال نوید دهنده این مژده و بشارت است:
باش تا صبح دولتش بدمد -- که این هنوز از نتایج سحر است

David Sina
08-28-2011, 15:52
تبریک میگم به همه استقلالی ها این افتخار بزرگ رووووووووووو :ghelyon:

MohaZalla
08-28-2011, 15:55
استقلال مظهر فوتبال امروز ایران

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال ؛
فوتبال ایران، دوباره به مهمترین عوامل اقتدارش در آسیا مجهز می شود. استقلال نمونه تمام عیار است از این بیداري و پیشتازی.
بازی های خوب مبتنی بر سرعت و حرکت پایان ناپذیر، بازی های قشنگ متکی به تملک توپ و حفظ ومال خود کردن توپ. استقلال مزد برتری هایش را می گیرد، فوتبال هم در مسیر ترقی راه استقلال را دنبال می کند.
اولین کسانی که فهمیدند، استقلال چه خواهد کرد مردم بودند. مردمی که در لباس هواداری، حتی بازی های دستگرمی آبی پوشان را داغ و پر حرارت کردند. تدابیر استراتژیک مدیریت، از چشم تیزبین و نگاه موشکاف هواداران دور نماند استقلال، وقتی مردم را متوجه خود دید، با انرژی و خلاقیت بیشتری به ایفای نقش پرداخت. استقلال تبدیل شد به پرجمعیت ترین تیم ایران، به تیمی که هر جا می رود، ورزشگاه را به معنای واقعی کلمه، لبریز از تماشاگر می کند.
اقبال و استقبال مردمی، از فولاد شهر اصفهان شروع شد. ورزشگاه جای سوزن انداختن نداشت. در تهران،یکبار 75 هزار تن و بار بعد حدود 80 هزار نفر به آزادی هجوم بردند. در کرمان برای تماشای استقلال و لذت بردن از بازی اش ورزشگاه پر شد. در اهواز، بعد از 8-7 سال، باز هم آبی دلان با پرچم های خود ورزشگاه تختی را صاحب شکوهی که لایق آن است کردند.
استقلالی که مردم را پشت به پشت خود دارد، در تیم‌ملی یک سکاندار به حساب می آید. حضور 6 استقلالی در تیم‌ملی،مهری است بر استحقاق و سزاواری امضا شده توسط کارلوس کروش.
استقلال، کار تماشائی اش در لیگ را به رخ همگان کشید. 13 امتیاز از 5 مسابقه که سه بازی آن بیرون از خانه برگزار شده. اما این همه کار نیست، استقلال از نظر بازی و هنر نمایشی فوتبال، از همه پیش افتاده و فوتبال ایران را صاحب اقتداری دوباره در فوتبال آسیا خوهد کرد.
###
هنر استقلال چند وجهی است. راه اندازی کمپ استقلال- کمپ ناصر حجازی – راه اندازی مدارس و آکادمی فوتبال، توجه به سازندگی، کشف استعداد ها و پرورش بازیکنان تکنیکی، برای فردای بسیار زود، از هنرهای مدیریتی استقلال است. تحسین آقای سوزوکی و سایر نمایندگیان a.f.c بی دلیل نبود. استقلال نوید دهنده این مژده و بشارت است:
باش تا صبح دولتش بدمد -- که این هنوز از نتایج سحر است

خیلی متن جالبی بود واقعا از خوندنش لذت بردم...

David Sina
08-28-2011, 16:57
خیلی متن جالبی بود واقعا از خوندنش لذت بردم...

پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخواستی متن های استقلالی هارو بخونی و گریه کنی !!!! :hehee:

saiede
08-28-2011, 17:27
سلام به همه استقلالی های عزیز سایت

یه خواهش ازتون داشتم لطف کنید وقتی میخواین یه بخش جدید در تایپیک استقلال بزنید یا نظرسنجی بزارید قبلش حتما به حامد یا من بگین تو این هفته چندمین باره که شاهد زدن تایپیک و نظرسنجی بودم درصورتی که اصلا هماهنگ نشده الان این نظرسنجی جدید واقعا زمانش نبود منم دیر متوجه شدم با 5تا بازی اخه میشه همچین نظرسنجی گذاشت ؟الانم نمیتونم پاکش کنم چون بالاخره چندنفر نظر دادن این خواسته منم جز قوانین سایته پس خواهشا از این بعد رعایت کنید که تایپیک همچنان نظم خودشو داشته باشه...ممنون

VILLA 4 EVER
08-28-2011, 19:51
ویرایش شد

icon
08-28-2011, 20:13
پرسپولیسی بی ادب تو تاپیک و بخش ما چیکار میکردی 4 تا برد شانسی بودن ازنظر شما لنگی 8 ثانیه ای ها ما گل میزنیم بازی رو حفظ میکنیم و بعد تو ضد حمله بازم گل میزنیم طبق برنامه اینجوری میبریم حتی اگه شانسی ببریم ازباختن از شاهین و شهرداری تبریز که بهتره

VILLA 4 EVER
08-29-2011, 02:59
:chakerim::chakerim::chakerim::chakerim::chakerim: از همه استقلالی های محترم عذر خواهی می کنم. در حقیقت این من نبودم که بی ادبی کردم کس دیگری بود که ازاطلاعات شخصی من سوء استفاده کرد.امیدوارم شما آبی دلان مرا ببخشید و تیمتان هر روز بهتر از دیروز شود. ممنونم

MohaZalla
08-29-2011, 12:58
:chakerim::chakerim::chakerim::chakerim::chakerim: از همه استقلالی های محترم عذر خواهی می کنم. در حقیقت این من نبودم که بی ادبی کردم کس دیگری بود که ازاطلاعات شخصی من سوء استفاده کرد.امیدوارم شما آبی دلان مرا ببخشید و تیمتان هر روز بهتر از دیروز شود. ممنونم

یعنی میخوای بگی یکی هکت کرده یا اینکه شما یه لحظه از پشت کامپیوتر بلند شدی و یه نفر دیگه اومده این مطالبو نوشته؟! ولی نکته جالب اینه که اندازه و فونت نوشتاری هر دو به یک شکله!!
دوست عزیز شما وقتی وارد سایت میشید اولین چیزی که اون بالا میبینید قوانین مربوط به سایته هنوز هم دیر نشده برید مطالعه کنید تا از این به بعد تو هیچ انجمنی بی نظمی ایجاد نکنید...

yasin04
09-03-2011, 15:49
براي راي دادن به تيم ايراني كه دوست داريد به اين تاپيك سربزنيد:iran:

براي راي دادن به تيم خارجي كه دوست داريد به اين تاپيك سربزنيد:iran:

hamedss
09-03-2011, 23:40
فرهاد مجيدي در آستانه شکستن رکورد علي دايي

علي دايي با 34 سال در سال 82 مسن ترين آقاي گل برتر بوده است و فرهاد مجيدي، حالا مي تواند رکورد او را بشکند.

فرهاد مجیدی 35 ساله با زدن 5 گل صاحب عنوان آقای گل در لیگ برتر است. در ادوار گذشته مردان زیادی در سن بالای 30 سالگی، آقای گل مسابقات لیگ کشور شده اند. این نفرات عبارتند از:

1- محمد احمد زاده (ملوان انزلی) 17 گل در 23 بازی/ 30 ساله / سال 69

2- فرشاد پیوس (پرسپولیس) 11 گل در 22 بازی / 30 ساله / سال 70

3- عباس سیمکانی (ذوب آهن) 17 گل در 26 بازی/ 32 ساله / سال 72

4- فرشاد پیوس (پرسپولیس) 20 گل در 23 بازی / 33 ساله / سال 73

5- اصغر مدیر روستا (بهمن) 17 گل در 28 بازی / 30 ساله / سال 79

6- رضا صاحبی (ذوب آهن) 14 گل در 22 بازی / 30 ساله / سال 79

7- علی دایی (پرسپولیس) 16 گل در 26 بازی/ 34 ساله / سال 82

جالب است بدانید که در دهه 60 و در جریان مسابقات فوتبال باشگاه های تهران هم چند بار این اتفاق رخ داد.

- در سال 1361 علی پروین 36 ساله، در سال 1363 علی پروین 38 ساله و در سال 70 فرشاد پیوس 30 ساله در مسابقات باشگاه های تهران آقای گل شدند.

علی دایی با 34 سال در سال 82 مسن ترین آقای گل برتر بوده است و فرهاد مجیدی، حالا می تواند رکورد او را بشکند.

David Sina
09-08-2011, 11:53

sina acm
09-08-2011, 13:10
میریم برای بردن تراختور ایکاش اندو رو داشتیم ولی خوب عیبی نداره تا دلت بخواد استقلال هافبک داره ولی معلوم نیست این قلعه نوعی چه فکر هایی تو سرشه اگه امسالم با تراختور قهرمان بشه دیگه یه کاسه ای زیر .....

MohaZalla
09-08-2011, 14:00
میریم برای بردن تراختور ایکاش اندو رو داشتیم ولی خوب عیبی نداره تا دلت بخواد استقلال هافبک داره ولی معلوم نیست این قلعه نوعی چه فکر هایی تو سرشه اگه امسالم با تراختور قهرمان بشه دیگه یه کاسه ای زیر .....

آندو نیست و احتمالا کیانوش رحمتی هم غایبه و با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید تو پست هافبک دفاعی احتمالا به مشکل بر میخوریم ولی با این وجود با یه حساب سر انگشتی دیگه میشه به این نتیجه رسید تراکتور هم همچین آش دهن سوزی نیست که استقلال با غیبت یکی دو نفر جلوش به مشکل بر بخوره...
در ضمن تراکتور به خاطر هواداراش گنده شده نه به خاطر خود تیمش!

sina acm
09-09-2011, 21:01
آندو نیست و احتمالا کیانوش رحمتی هم غایبه و با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید تو پست هافبک دفاعی احتمالا به مشکل بر میخوریم ولی با این وجود با یه حساب سر انگشتی دیگه میشه به این نتیجه رسید تراکتور هم همچین آش دهن سوزی نیست که استقلال با غیبت یکی دو نفر جلوش به مشکل بر بخوره...
در ضمن تراکتور به خاطر هواداراش گنده شده نه به خاطر خود تیمش!

دیدی من نگفتمcrying::-crying::-crying::-crying::-crying::-crying::-crying::-

انت تسلیت:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gery e::gerye::gerye::gerye: من این قلعه نوعیه میکشم:chi migi::chi migi:

David Sina
09-09-2011, 21:15
سلام................... 3 گل روی 3 ضربه آزاد ........... ص:gerye::gijjj::gijjj::gijjj:
چرا درست یارگیری نمیکنید .............. تراکتور هیچی نبودددددددددددددددددددددد دددددددددددد

کاش آندو و پژمان بودند ........... ولی اشکالی نداره یه شوک نیاز داشتیم واسه دربی :shogh:

Emad_Rowan
09-14-2011, 16:09
تراکتور که هیچ تاکتیکی نداشت فقط سانتر ولی منم میگم شوک خیلی خوبی بود واسه ی دربی
استقلال

David Sina
09-15-2011, 01:10
استقلال در آستانه هتریک در پیروزی های دربی پایتخت :chelsia::chelsia::chelsia:

sina acm
09-15-2011, 02:06
فرهاد اقای گل

:love::love::love:

Forza Milan
09-15-2011, 16:34
استقلال سرور پرسپولیسه

جمعه

Emad_Rowan
09-15-2011, 17:42
داور دربی هم که ترکی شد. امیدوارم خوب قضاوت کنه

استقلال

ای.بی.سی.دی
09-15-2011, 19:36
یک دنیا هستش و یه استقلال...
عشق است آبی دلان رو

Forza Milan
09-15-2011, 22:01
اس .اس. اث. میلان :balesh::balesh:

sina acm
09-16-2011, 11:02
سال 89 تودربی 69 شیث رضایی دنبال فرهاد بدو ای بدو ای بدو

sina acm
09-16-2011, 11:03
جو استادیوم ازادی منو گرفته:ahaaaaaa:

David Sina
09-16-2011, 11:10
کسی آمار آزادی رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ اس اسی ها بیشترن یا پرسی ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جلو جایگاه مال کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamedss
09-16-2011, 11:31
*اکنون حدود 35 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور دارند که سهم تعداد هواداران هر دو تيم برابر است.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D9%8A_%D8%B7%D8%A8%D9%8 2%D9%87_%D8%A7%D9%88%D9%84_%D9%88_20%D9%87%D8%B2%D 8%A7%D8%B1_%D8%A8%D9%84%D9%8A%D8%AA_%D8%B7%D8%A8%D 9%82%D9%87_%D8%AF%D9%88%D9%85)

ای.بی.سی.دی
09-16-2011, 13:40
بچه ها بعد از دو ده تنها تیمی که تونست تو دربی دبل کنه...اس اس همیشه قهرمان
تنها تیمی ایرانی هم که تونسته تو آسیا دبل کنه...بازم اس اس همیشه قهرمانه!
ایشلا امسال هم تو دربی بردن و هم تو آسیا هتریک میکنیم.......
:esteghlal::esteghlal::chelsia::chelsia::chelsia:

MohaZalla
09-16-2011, 14:16
به امید خدا امروز دوباره به صدر جدول بر میگردیم و با شکست پرسپولیس تیمهای ته جدولی رو از تنهایی در میاریم!!!
فقط یه کم تمرکز میخواد که ایشاله برنده بازی باشیم

sina acm
09-16-2011, 14:45
اینم امار ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%AD%D8%A7%D8%B6%D 8%B1_%D8%AF%D8%B1_%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D 8%A7%D9%87_%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%8A_%D8%B9%D 9%84%D9%8A)

David Sina
09-16-2011, 20:40
تبریککککککککککککککککککککک ککککککک :bia baghalam::hehee:
از خوشحالی در پوست خود نمیگنجمممممممممممممم

پرسپولیسی ها بهتر چند روز این طرفا پیداشون نشه ................. حرفی واسه گفتن نداریدددددددددددددددددددد د

به وسیله ارتش آّبی ها و هواداران کشته شدینننننننننننننننننننننن ننننننننننننن ............

تسلیت میگمممممممممممممممممممممم مممممممممم.........................

غم اولتون نیست .غم آخرتون هم نیستتتتتتتتتت :hehee:mas:-

MohaZalla
09-16-2011, 21:08
تبریک به تمام استقلالیهای عالم...
اینبار دیگه این برد جای هیچ حرفی رو نذاشت
هممون داوری رو دیدیم!!
هممون موقعیتهای گل رو هم دیدیم...

Emad_Rowan
09-16-2011, 21:08
بازم استقلال.................

sina acm
09-16-2011, 21:14
استقلال باغیرت

:love:

hamedss
09-16-2011, 22:37
.

الا فرهاد غزال تیز پایم / مکن سوراخ ........... با وفایم

منم شیث رضایی پرسپولیسی/ نما رحمی بحال ناله هایم

ته جدول نشسته مات و زارم / ازین ماتی بگو کی در می آیم

تو گفتی آی بدو بسکه دویدم / شکسته ساق های هر دو پایم !

غم قفس به کنار

آنچه عقاب را میمیراند ، شاخ بازی تیم های انتهای جدول است !

بوی دربی،بوی گل،بوی باخت ........
بوی عطر گل فرهاد،توی کورس اون باشیث
یاد اون تک گل ارش بایه پرواز قشنگ
بااینااس اسو باورمیکنیم،با اینا...... راپرپرمیکنیم
شادی شکستن طلسم دروازه ........
وحشت گل شدن توپهای اس اس کبیر
شورواحساس هواداربعدبرد دیدنی
بااینااس اسو باورمیکنیم،با اینا....... راپرپرمیکنیم
فکر بازی هجومی توی مستطیل سبز
رفت وبرگشت حماسی توی دربی سال قبل
یاد فریادهای دایی سربیچاره ی شیث
بااینااس اسو باورمیکنیم،با اینا....... راپرپرمیکنیم
شوق یک ضربه ایستگاهی زیبا وتمیز
باگل میلاد میداوودی از یه راه دور

Forza Milan
09-16-2011, 23:50
فرهاد اقای گل

:love:

mohammad72
09-17-2011, 00:53
شنیدم دارن یه قانون جدید میذارن که فوتبال از ثانیه هشت شروع بشه

آبروی تیم های زود گل خور نره !
++++++++++++++++++++++++

از یه پرسپولیسی میپرسن رفت و برگشت باختن به استقلال بدتر بود

یا نداشتن قهرمانی تو آسیا ؟

میگه : تا حالا از مس سرچشمه ثانیه ۷ گل نخوردی !
++++++++++++++++++++++++

آدما ۲ دسته اند:

یا تو زندگیشون واسه خودشون کسی میشن

یا طرفدار پرسپولیس میشن !

مورینیو...
09-17-2011, 08:15
عجب برد شیرینی بود هرچند می تونست شیرین ترهم بشه راحت می تونستیم 4 تاییشون کنیم. این سومین برد پیاپی پرویز خان با کمک فرهاد مقابل پرسپلیس بودکه خودش یک افتخار بزرگ بحساب میاد. داوری هم بااین حالی که به نفع پرسپلیس بود باز این تیم حریف استقلال نشد به قول فنایی کارشناس داوری نورمحمدی و زارع باید اخراج می شدند واین یعنی 9 نفره شدن پرسپلیس. منکه تاحالا فکرمی کردم دردربی توانی صورت میگیره دیگه چنین فکری نمی کنم چون اگه توانی می بودیه تیم سه بارپی درپی نمی برد.

ارمین
09-17-2011, 13:17
پرویز ایران زمین بلند بگو افرین
بردیم تبریک میگم

sina acm
09-17-2011, 13:56
اس اس رفت برگشت دوباره رفت.....:jeddiiiii::fek konam:

god_of_bluelove
09-17-2011, 15:32
تیتر قشنگ روزنامه ی استقلال جوان:
دوتا به تیر،دوتا به تور،بلا به دور :دی

David Sina
09-17-2011, 18:10

David Sina
09-17-2011, 18:25
استقلال سیلی محکمی به صورت پرسپولیس زد و سرخی این ضربه تا آخر فصل روی صورتتون میمونه ... همه میدونن دربی رو بردن به اندازه قهرمانی ارزش داره ......... هوادارای پرسپولیس میخوان نشون بدند که زیاد مهم نیست .. ولی از درون دارند آتیش میگیرند ................ استقلال تاج آسیااااااااااااااااااا:esteg hlal:

hamedss
09-17-2011, 18:56
دوستان صبح که رفتم بازار دیدم استقلالیهای عزیز یه پرچم سرخ با دوتا سوراخ رو آویزون کردن و روش نوشته بودن سوراخ شهر تهران که حیفم اومد شما نبینید برای همین ازش عکس گرفتم البته یکساعت بعدش به همت بچه ها خرما هم زیر همین پرچم گذاشته بودن و برای سوراخ شهر تهران فاتحه میخوندن

lay_;;

H Seven
09-17-2011, 20:14
سلام سلام سلام به همه اونایی که دلشون آبیه.
من یکی که از قبلشم میدونستم صد در صد قراره لنگیا بازم لنگ بندازن که دیدیم چه لنگیم انداختن.
ولی حیف شد.واقعا حیف شد.عدالت اصلا رعایت نشد.کم کم باید نتیجه چهار صفر میشد ولی خب مثل همیشه بازم شانس اوردن دیگه.چه کار میشود کرد.
دمش گرم عادل.چه تیکه باحالی انداخت.گفت هر کسی داوری میکرد بازم پرسپولس میباخت.هه هه هه:he:

David Sina
09-17-2011, 21:37
استقلال سروره پرسپولیسه ..... یه نگاه به بازیکنان بندازین دیگه حرفی واسه گفتن نیست ..............

استقلال بازیکن بی غیرت نداره ...... استقلال بازیکن پرحاشیه نداره ..استقلال بازیکن مو سیخ سیخی نداره .........

ستاره های استقلال هم محصول خود باشگاه هستند نه باشگاه های دیگر ............... جباری تیموریان مجیدی رحمتی حیدری و ........

اما پرسپولیس چی ........ mas:-

42d3e78f26a4b20d412==