PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحلیل و بررسی فنی بازيهاي پرسپوليس در فصل 88-89

H@di
07-06-2009, 16:34
دوستان پرسپوليسي عزيز شما ميتونيد در اين تاپيك به تحليل و بحث درباره بازيهاي پرسپوليس در ليگ برتر بپردازيد .

خواهشا از مطرح كردن بحث هاي حاشيه اي هم پرهيز كنيد و فقط در مورد بازي بحث كنيد نه چيز ديگه اي .

از توجه و همكاري شما سپاسگزاريم .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

این تاپیک فقط برای بحث فنی و انالیز بازیها و بررسی عملکرد بازیکنان و حتی مربیان و کادر فنی تیم پرسپولیس ایجاد شده.هرگونه پست و تاپیک فاقد موضوعات فنی و فوتبالی درباره پرسپولیس توسط مدیران حذف شده و در صورت تکرار دسترسی شما از انجمن قطع خواهد شد.در این قسمت فقط می خواهیم به بررسی عملکرد فنی پرسپولیس بپردازیم.دوستان عزیز می تونن بعد از هربازی دیدگاه های خودشون رو اینجا مطرح کنند:ohum:.برای بازگو کردن موضوعات متفرقه پرسپولیس و گپ و گفتگو با دیگر هوادارها به بخش ارتش سرخ مراجعه کنید.

به امید موفقیت پرسپولیس

:perspolis::perspolis:

TT_Henry
07-06-2009, 16:53
ایول :yes:
ظاهرآ قراره اینجا فقط درباره موضوعات فنی باشگاه پرسپولیس صحبت بشه و عملآ با این حساب تا شروع لیگ نمی تونیم خیلی در این مورد صحبت کنیم.
فقط امیدوارم که توی فصل نقل و انتقالات از لحاظ جذب بازیکن اونقدر خوب عمل کنیم تا از لحاظ بار فنی هم تیم پیشرفت کنه.
فعلآ که در پست فوروارد میشه گفت پرسپولیس موفق بوده و با اومدن اشپیتن آرفی یک جون تازه به خط آتش تیم اضافه شده.
اما توی خریدهای بقیه پست ها تا اینجا بازیکن دندون گیری رو اضافه نکردیم.
محمد پروین هم باید ببینیم توی این یک سالی که از ایران رفته بوده و توی اروپا بازی می کرده چه قدر پیشرفت داشته.
فعلآ باید منتظر بود تا روز بازی با مس کرمان در هفته اول :ohum:

H@di
07-31-2009, 02:09

به نام خدا

هفته اول لیگ برتر جام خلیج فارس

مس کرمان 3 - 3 پرسپولیس

داور: سعید مظفری

گلها :

ادینهو 33
بیگدلی 53
ادینهو 80

نوروزی 23
نوروزی 38
شیث رضایی 78

اخراجی ها:

امیرحسین یوسفی 76

H@di
08-06-2009, 21:28
خب بازی که تموم شد 3_3 فکر کنم نتيجه بايد به نفع ما تموم ميشد اين شیث اصلا پنالتی زن نيست خدا کنه عوض شه شانسی گل کرد اون پنالتی رو [Only Registered And Activated Users Can See Links]
معمارزاده داره يواش يواش نا اميدم ميکنه گلهای مفتی خورد خدايی مخصوصا گل دوم مس خلاصه خدارو شکر نباختيم با اون پنالتی شانسی شیث که گل شد به اميد موفقيت در بازيهای آينده و اضافه شدن بازيکنانی از جمله کلاه کج ، پروين ،خليلی ، ارفی ، هوار ملا

ReD
08-06-2009, 21:48
خدا به دادمون برسه با این قلب باطری دار من:ehe: می گن سالی که نکوست از بهارش پیداست.
هر سال با برد شروع می کردیم آخرش اونجوری می شد.
امسال که با 1 امتیاز شروع کردیم
از همین هفته اول باید حرص بخوریم ببینیم که کی بالا می آییم.
تیم اصلآ هماهنگ نبود .مخصوصآ وقتی بازی رو 2 بر یک جلو افتاریم نباید به اون وضع بازی مساوی می شد و اونقدر مفت بازی رو می دادیم.
نکته ای ک منو نگران می کنه اشباع شدن زود بازیکنها و ساده گرفتن حریفه که توی این بازی 3 بار نتونستیم از برتری خودمون استفاده کنیم و اون رو حفظ کنیم.
گل ایستگاهی اونها هم خیلی بد موقع خوردیم :mage mishe:
به امید روزهای آتی

TT_Henry
08-06-2009, 21:59
تیم که خیلی بد هم نبود !! و برای اولین بازی فصل خوب ظاهر شدن.
به جز چند نفر که بعید هم هست جزو ترکیب اصلی باشند بقیه خوب بازی کردند.شاید بشه این مساوی رو بگیم به خاطر خوب بودن تیم مس گرفتیم .اونا هم تیم دست و پا بسته ای نبودن و یقه خیلی از تیم ها رو اونجا می گیرند.
جالب اینجاست که با اینکه آرفی این بازی محروم بود (آخرین بازی فصل قبل مقابل استقلال قرمز گرفته بود ) از لحاظ گلزنی خوب بودیم و با اومدن خلیلی و آرفی و حتی بازی سازی های عادل کلاه کج ایشالا تیم خوب تر می شه :love:
من امیدوار شدم به این تیم dallliii البته توی نیمه اول خیلی راضی تر بودم :ohum:

anfild
08-07-2009, 11:00
منم موافقم :fek konam: خداییش برای اولین بازی خوب بود دیگه.
مس همیشه توی کرمان خوب بازی می کنه. اما توی این بازی مخصوصآ نیمه اول ما سوار بازی بودیم.درسته که علی کریمی رفت و یه مهره اساسی رو از دست دادیم ولی اگه رفتن کریمی 100 تا بدی داشته باشه یه خوبی داشت و اون هم این بود که تیم امسال یه دست تر شده :ohum: و دیروز احساس نمی کردم که کسی توی زمین امیدش رو به بقیه گذاشته و همه خودشون سعی می کردن.
بعضی از بازی های پارسال وقتی بازی گره می خورد همه می خواستنم توپ رو یه جورایی به کریمی برسونند و امید همه به اون بود.امسال این قضیه حداقل کمتر شده .
هر چند که درسته که جای کریمی هم خالیه :gerye:

Baroon
08-07-2009, 11:05
من که بیرون بودم و رفته بودیم جشن نیمه شعبان :hehee:راستی عیدتون مبارک:bia baghalam:
اول که شنیدم 3 بر 3 کردیم حالم گرفته شد اما از شواهد dallliiiپیداست که تیم خوب بازی کرده و همه تقریبآ راضی اند :fek konam:

دم نوروزی هم گرم که 2 تا گل زده :jeddiiiii:

King Kenny
08-07-2009, 13:59
با سلام خدمت همه ي هواداران گل
خدائيش انقدر به ضرر پرسپوليس حرف نزنيد بابا تيم 2 پرسپوليس بازي ميكرد
با 9 نفر غايب بهترين نتيجه رو گرفتيم تازه بازي سختي هم بود تو زمين مس بازم خدا رو شكر كه دست خالي برنگشت از كرمان
من كه خيلي به اين تيم اميدوارم
وبلاگ جديد من ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

H@di
08-08-2009, 02:29

به نام خدا

هفته دوم لیگ برتر جام خلیج فارس

پرسپولیس1 - 1 استقلال اهواز

جمعه 23 مرداد ساعت ۱۹:۱۵

ورزشگاه آزادی بدون تماشاگر

داور: یدالله جهانبازی

گلها:

سپهر حیدری (83)

اسماعیل شریفات (84)

اخطار: افشین كمایی، توحیدی مهر، مهدی دغاغله (استقلال اهواز)

داوران: یدا··· جهانبازی، حیدر شكور، بابك داوری

پرسپولیس: میثاق معمارزاده، شیث رضایی، مجتبی شیری، سپهر حیدری، جلال اكبری، كریم باقری، حسین بادامكی، میثم بائو، تیاگو فراگو (64 علی عسگری)، مجتبی زارعی (46 محسن خلیلی) و هادی نوروزی (63 آرفی)
سرمربی: زلاتكو كرانچار

استقلال اهواز: نادر غیبشاوی، فرانك آتسو ، حسین ماهینی (73 اسماعیل شریفات)، افشین كمایی، محمد فعال (59 مهدی دغاغله)، محمد مطوری، حمیدرضا رجبی، محسن ارزانی، مجتبی بیژنی، رضا معقولی (72 جاسم صادقی)، توحیدی مهر
.سرمربی: خداداد عزیزی

شرح گل:

1-0 (پرسپولیس): 83 - پرسپولیس روی یك شروع مجدد از نقطه كرنر به گل رسید· توپ ارسالی بائو با ضربه سر خلیلی همراه شد و این توپ در یك متری دروازه توسط سپهر حیدری و در شرایطی ناپایدار به گل تبدیل شد·

1-1 (استقلال اهواز): 84 – مجتبی شیری توپ را با یك حركت تكنیكی به سمت دروازه خودی فرستاد اما در حالی كه همه منتظر دفع توپ از طرف میثاق معمارزاده بودند، سپهر حیدری با یك اشتباه عجیب، توپ را با سر به داخل شش قدم فرستاد تا اسماعیل شریفات از راه برسد و توپ را وارد دروازه كند.

اتفاق ویژه: بازی در ورزشگاه خالی،

ReD
08-14-2009, 21:28
امروز بهترین بازیکن و بدترین بازیکن پرسپولیس سپهر حیدری بود.:ey babaaa: 1 گل زد بعدش هم که اون سوتی سنگین
اتفاقآ معمار زاده هم میشه صاحب این لقب بشه. هم چند تا گل گرفت وهم توی سوتی گلی که خوردیم نقش موثر داشت :narahat:

David Beckham
08-14-2009, 21:41
هفته قبل هم گفتم که خوب بازی کردن و این که نوروزی توی بازی اول 2 گل زد خیلی هم خبر خوبی نبوده. چون مشخص بود که گلهاش بر حسب اتفاق بوده و تا مربی بخواد بفهمه که این بازیکن نمی تونه توی تیم مثمر ثمر باشه چند هفته طول می کشه و باید 10 نفره بازی کنیم.:mage mishe:
این همه خرج کردند و بازیکن آوردند و هی هافبک نفوذی خریدند یکی نیست بگه به جای این همه بازیکن اسمی 1 دونه فوتبالیست واقعی می خریدین جای کریمی رو پر کنه.
امروز که دیدن چی کار کرد و کریمی مقابل صبای قم روی 3 گل نقش داشت و یه گل هم زد :ajibeee:

Baroon
08-14-2009, 21:44
هفته قبل هم گفتم که خوب بازی کردن و این که نوروزی توی بازی اول 2 گل زد خیلی هم خبر خوبی نبوده. چون مشخص بود که گلهاش بر حسب اتفاق بوده و تا مربی بخواد بفهمه که این بازیکن نمی تونه توی تیم مثمر ثمر باشه چند هفته طول می کشه و باید 10 نفره بازی کنیم.:mage mishe:
این همه خرج کردند و بازیکن آوردند و هی هافبک نفوذی خریدند یکی نیست بگه به جای این همه بازیکن اسمی 1 دونه فوتبالیست واقعی می خریدین جای کریمی رو پر کنه.
امروز که دیدن چی کار کرد و کریمی مقابل صبای قم روی 3 گل نقش داشت و یه گل هم زد :ajibeee:

کاملآ درسته و نبود کریمی و نیکبخت خودش رو نشون می ده.
2 بازی و 2 امتیاز :narahat::ey babaaa::gerye:

anfild
08-14-2009, 21:47
بابا چه قدر سیگنال منفی می فرستید .هنوز تیم جا نیفتاده.یک کم صبر کنید و به این مربی باید حق بدید.
امروز یه جوری بازی رو می دید انگار که بازیکن ها رو داره واسه اولین بار توی زمین می بینه .
این که علی عسگر می ره هافبلک دفاعی بازی می کنه تابلوه که هیچ کس رو نمی شناسه.
سالهای قبل که استیلی و پیروانی بودند و به مربی ها تا یه حدودی آمار می دادند.اونها از بازیکنها شناخت داشتند.اما امسال مربی هم حسین عبدی هست که اون هم خیلی شناخت نداره روی بچه ها.
من به تیم امیدوارم مخصوصآ برای فصل بعد :love:

TT_Henry
08-14-2009, 21:50
کسی فهمید این شماره 10رو که تن نیکبخت بود چرا دادند به بائو ؟ :he::fek konam: چه نکته مثبتی دیدند که این کار رو کردن ؟ :ehe:

Manchester utd
08-14-2009, 21:59
کسی فهمید این شماره 10رو که تن نیکبخت بود چرا دادند به بائو ؟ :he::fek konam: چه نکته مثبتی دیدند که این کار رو کردن ؟ :ehe:

فکر کنم جون میثم بائو هم قبلآ استقلال بازی کرده بهش شماره 10 رو دادن :hehehe: وگرنه شباهت دیگه ای ندارن :soal:

درد پرسپولیس اینه که اصلآ کسی نیست موقعیت گل بسازه تا فوروارد ها گل بزنند .اگه امسال آرفی کمتر از 17 گل بزنه باید این بازیکنان پرسپولیس و مخصوصآ هافبک ها رو تیربارون کنند.
این بنده خدا توی پیام اون همه گل زده بوده درستهکه بعضی از گلهاش پنالتی بوده اما اینجا پرسپولیسه و موقعیت گلزنی باید بیشتر باشه .
کریم دیگه نمی تونه وسط بازی رو جمع کنه و بازی سازی کنه.عادل کلاه کج برسه خیلی به تیم می تونه کمک کنه هاااااااااااااااااااااااا ااا

shayan_cris
08-14-2009, 22:05
ويرايش شد : کاربران را تحريک نکنيد و جنجال نسازيد

messi2na
08-14-2009, 22:22
امروز من بازی رو واسه هواداری از تیمی ندیدم.اومدم طوری بازی رو نگاه کنم تا توش چند تا نکته مثبت فنی ببینم.
اما باور کنید چند تا نکته رو بهش شک کردم که تونستم چند تا فرضیه بسازم

1_ متوجه نشدم که این بازیکنان ما برای چی میلیون میلیون پول می گیرند :soal: اگه شما فهمیدین بگید.

2_ امروز توی برنامه ورزش و مردم این آقای جلالی صحبت می کرد که جایگاه فوتبال ما این نیست نمی دونم ایشون این بازیها و بازیکنها رو می بینند و انتظار دارند که ما بهتر از این باشیم یا همین جوری یه چی گفته :khelal dandoon: جو گیر بوده فکر کنم

3_ علی کریمی کجایی که تیمت رو کشتن dallliii

4_ احتمال اینکه وینگادا با لباس مبدل گرانچار برگشته باشه زیاده ها :fek konam: تیم که فرقی نکرده بدتر شده بهتر نشده (البته این بند رو باید یک کم صبر کنیم الان باید حق داد به آقای گرانچار :ohum:)

5_بازیکنها که اول فصل توی بدن سازی هستند و تیم هماهنگ نیست
آخر فصل هم که می گن تیم خسته
وسط فصل هم که تیم ها توی تعطیلات نیم فصل بودن و هماهنگ نیستن
اواسط نیم فصل دوم هم که مصدوم زیاد دارند و بعضی ها هم در آسیا و جام حذفی می جنگند
پس کی تیم ها آماده هستند ؟ dallliii

H@di
08-14-2009, 22:45
از کجا معلوم که هفته بعد ما پاس رو ببريم تو همدان بعد هفته بعد بياييم تو ازادی ببازيم دوباره ميشه همون اش و همون کاسه يعنی با احساسات يک هوادار بازی کردن يعنی طرز تفکر يک هودار نسبت به تيمش رو عوض کردن
امروز من ديدم که کرانچار خيلی علاقه شديد به بازيکنانی عين بادامکی و نوروزی داره يعنی تفکراتش يه چيزی تو مايه های وينگادا هست که علاقه شديد به علی عسگر و عبدی داشت و مازيار زارع رو بازی نميداد بجاش عبدی رو بازی ميداد اونوخت اين کرانچار هم با علاقه اي که بادامکی پيدا کرده باعث ميشه بازيکنانی عين پروين و شيری بمونن رو نيمکت و بادامکي که در طول نود دقيقه کاری نکرد بايد بازی کنه

اين کار به تيم فوق العاده ضربه ميزنه
با اين نتيجه بدست اومده فهميديم نبايد با يه بازی بگيم تيم خوب هست قهرمانی مال ما هست فکر کنم اون بازی با مس هم شانس باهامون يار بود
بعد از نتيجه بدست اومده با کرانچار مصاحبه کردن که کرانچار گفت خوشحالم که بازی رو مساوی کردم بگی نگی بوی وينگادای دوم داره مياد

capitan_maldini
08-14-2009, 23:03

حرفت رو قبول دارم.
حالا بدبختی اینجاست که آقا توی مصاحبه مطبوعاتی گفته که نوروزی رو کشیدم بیرون تا برای بازی های بعدی نفس کم نیاره :hehehe: انگار طرف لیونل مسی هست که می خواد نگهش داره.
خلاصه حالاحالاها باید هواداران پرسپولیس این آقای نوروزی رو تحمل کنند :deldari:

ReD
08-20-2009, 13:49

به نام خدا

هفته سوم لیگ برتر جام خلیج فارس

پنجشنبه 29 مرداد 88

ورزشگاه شهید مفتح همدان

پاس همدان 1 - 2 پرسپولیس

داور:مسعود مرادی

Manchester utd
08-20-2009, 14:03
پرسپوليس با 4 غايب بزرگ به همدان رفت

سایت گل- اشپيتيم آرفي، عليرضا محمد، محمد منصوري و عادل كلاه كج همراه تيم پرسپوليس به همدان نرفتند:ey babaaa:· تيم فوتبال پرسپوليس صبح چهارشنبه با اتوبوس عازم همدان شد كه در اين ميان چهار بازيكن اصلي اين تيم به علت آسيب ديدگي و نداشتن كارت بازي همراه اين تيم به همدان نرفتند·
اشپيتيم آرفي، عليرضا محمد و محمد منصوري و عادل كلاه كج به خاطر صادر نشدن كارت بازي پرسپوليس را در سفر به همدان همراهي نكردند· تيم فوتبال پرسپوليس در هتل پارسيان آزادي اردو زده است·

نکته امیدواری برای پرسپولیسی ها اینه که پاس در 2 بازی گذشته گلی رو نزده !!:nishkhand::hihi:

kami
08-20-2009, 14:08
منصوریان: الان بهترین فرصت براى غلبه بر پرسپولیس است

پرسپولیس امروز میهمان پاس همدان خواهد بود. تیمى که اگرچه بازى اول خود را به استیل آذین واگذار کرد.
پرسپولیس امروز میهمان پاس همدان خواهد بود. تیمى که اگرچه بازى اول خود را به استیل آذین واگذار کرد اما در هفته دوم سیر صعودى مناسبى داشت و توانست ابومسلم را در مشهد متوقف کند و حالا با روحیه اى مناسب مقابل سرخپوشان صف آرایى خواهد کرد. نکته قابل تأمل اینجاست که علیرضا منصوریان هم با قاطعیت دم از ارائه یک بازى خوب مقابل پرطرفدارترین تیم ایران مى زند.سرمربى جوان پاس که حالا رسماً خودش را همه کاره این تیم مى داند و دیگر هیچ کس بر روى کار او سایه نمى افکند، طى روزهاى گذشته چند مرتبه در تمرین به بازیکنان خود تأکید کرد که باتوجه به شرایط خاص پرسپولیس و اوضاع حساس این تیم هم اکنون بهترین فرصت براى کسب برترى مقابل آنهاست و اگر مهاجمان دقت بیشترى داشته باشند؛ این مهم محقق مى شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

پيش بازي : پرسپوليس – پاس؛ تلاش ستاره هاي سرخ براي فرار از نااميدي

پرسپوليس تا توانست در اين فصل بازيكن خريد اما تا اين لحظه ستاره هاي اين تيم نمايشي نااميد كننده داشته اند. شايد بازي با پاس پايان اين نااميدي باشد.

تركيب احتمالي پاس همدان: سوشا مكاني – اميد خورج – مجيد حيدري – پويا سيف پناهي – اويس كرد جهان – روزبه شاه علي دوست – يدالله اكبري – مجيد غلام نژاد – مهرزاد كريميان – هادي رمضاني – هادي اصغري.
سرمربي : عليرضا منصوريان

تركيب احتمالي پرسپوليس: ميثاق معمارزاده – مجتبي شيري – سپهر حيدري - جلال اكبري – شيث رضايي – تياگو فراگا – كريم باقري – حسين بادامكي – ميثم بائو – مجتبي زارعي – هادي نوروزي.
سرمربي : زلاتكو كرانچار

نگاه كلي: براي پرسپوليس بازي هاي خارج از خانه اينروزها بمراتب بهتر از بازي در خانه است چون هرچه باشد اين تيم مي تواند طرفدارانش را در اختيار داشته باشد. فردا زلاتكو كرانچار كه از تساوي در دو بازي ابتدايي خسته شده بايد تمام آنچه دارد را براي پيروزي بگذارد چون اينجا پرسپوليس است و كسي صبر زيادي ندارد. جالب اينجا است كه رقيب پرسپوليس پاس همداني است كه هميشه يك لقمه گلوگير براي اين تيم بوده و در حساس ترين شرايط سرخها را ناكام گذاشته است. روز پنجشنبه ورزشگاه قدس همدان شاهد يكي از سنگين ترين بازيهاي اين فصل تا اين هفته از مسابقات خواهد بود چون عليرضا منصوريان سرمربي جوان پاس براي اثبات توانايي هايش به پيروزي برابر پرسپوليس نياز دارد. تجربه كرانچار و شناخت منصوريان از فوتبال ايران برگ برنده هاي دو تيم به حساب مي آيد و اين درحاليست كه شايد بيشترين نگاهها به ستاره هاي تازه وارد پرسپوليس باشد كه تا اين لحظه جز نااميدي چزي نداشته اند.

به امید یه فوتبال زیبا:flowerysmile:

ReD
08-20-2009, 20:16
بالاخره بعد از 3 بازی و خراب کردن 10 گل در یک بازی تونستیم 3 امتیاز روبگیریم.
وقتی با خودم فکر می کنم می بینم که تیم پرسپولیس با افشین قطبی با اون صلابت شروعکرد و در آخر فصل در دقایق آخر قهرمانی رو بدست آورد خیلی واسم سخت میشه که روی این تیم بعنوان شانس قهرمانی نگاه کنم.chomagh
تیم اصلآ فوتبال قشنگی بازی نمی کنه و توی این 3 بازی نه بازی زیبا دیدم و نه روند پیشرفت.
حداقل شاید به کرانچار ثابت شده باشه که نوروزی یا بائو نمی تونن مرد روز های حساس باشند
این که یه بازیکن برای گل زدن به اندازه یک نیم فصل گل خراب کنه اصلآ خوب نیست.
خط دفاعی هم که از تیمی هم که تا اینجا ضعیف ترین خط حمله رو داشته بود گل خورد و چند تا هم اول بازی با درخششمعمار زاده نخوردیم.
البته حساب بعضی از بازیکنها مثل شیث رضایی و یا حتی معمارزاده از بقیه بازیکنهای ضعیف جداست.
تعویض ها هم خوب بود و پروین با اومدنش و زدن یک گل شاید خئدش رو برای بازی بعدی فیکس کرده باشه.
بازی بعدی با آمدن علیرضا محمد و کلاه کج شاید بازی زیبا هم از پرسپولیس ببینیم.
من از اون دسته از پرسپولیسی ها هستم که 3 امتیازی رو دوست دارم که از یه بازی زیبا بدست اومده باشه نه از اتفاق :ohum:
به امید روز های بهتر

TT_Henry
08-20-2009, 20:28
بازی اصلآ نکات فنی نداشت و با اتفاقات تیم ها بازی می کردند.
بازی های این شب های لیگ برتر انگلیس رو که می بینم با لیگ خودمون مقایسه می کنم .
فقط می تونم درباره این بازی بگم که خوشحالم که 3 امتیازرو کسب کردیم و به همه قرمزها کسب اولین 3 امتیاز رو تبریک می گم.:rose:

Baroon
08-20-2009, 20:37
خدا کنه که کرانچار فهمیده باشه که محمد پروین می تونه فیکس باشه و بادامکی و بائو از بازیهای بعدی می تونن در نقش بازیکنان نیمکت نشین خیلی بیشتر مفید باشند :chi migi:به هر حال با اومدن و برگشتن کامیون بازیکنهای مصدوم ما :masdom: مثل خلیلی و آرفی و علی رضا محمد و گرفتن مجوز بازی کلاه کج می تونیم بازی بعدی هم 3 امتیاز رو بگیریم و سیر صعودی تیم ادامه پیدا کنه :yes:

H@di
08-22-2009, 17:20
به نظر من بازی سه قسمت بود یکی نیمه اول که پرسپولیس سر بود یکی نیمه دوم تا دقیقه 70 که افتضاح بودیم و آخر بازی هم که پروین ترکونده بود.
دفاع تیمی که کلا تعطیل بود خط دفاع هم که به نظر من تا یه مدافع باهوش توشون نباشه درست نمیشه. سپهر حیدری یکی ار بی شعورترین مدافعانیه که دیدم تو این بازی هم نزدیک بود سوتی بده ولی شانس اوردیم. بعد از این همه سال تو لیگ برتر هنوز نمیتونه با پا چپش زیر توپ بزنه یا یه پاس ساده بده حتما باید بیاره رو پای راستش . سپهر فقط یک فصل خوب بود اونم وقتی بود که کنار نصرتی بازی کرد.
مشکل پرسپولیس این فصل که به نظرم با جلوتر رفتن بیشتر تو چشم میاد اینه که این فصل ستاره نداره یعنی کسی نیست که تا دقیقه 90 چشممون به ساق پاش باشه که شاید 2 نفر و دریبل یزنه و گلزنی کنه. هادی نوروزی خوبه ولی کار داره تا بازیکن بشه. همچنین پروین و بائو و ........
سالی که پرسپولیس قهرمان لیگ شد یه تموم کننده فوق العاده داشت مثل خلیلی که از 2 موقعیت یکی رو گل میکرد. چندتا گل سه امتیازی زد ولی امسال مهاجم شش دونگ هم نداریم

ReD
08-27-2009, 23:46

به نام خدا

هفته چهارم لیگ برتر جام خلیج فارس

جمعه 6 شهریورماه 88 ساعت 21

ورزشگاه آزادی تهران

پرسپولیس - صبای قم

داور:????????

TT_Henry
08-28-2009, 15:21
20 بازيکن پرسپوليس براي بازي با صبا؛ غيبت خليلي

سايت گل: کادر فني تيم پرسپوليس اسامي 20 بازيکن اين تيم را براي ديدار با صباي قم را اعلام کرد. بازيکنان بايد راس ساعت 18:30 فردا در هتل اوين حاضر شوند. بازيکنان منتخب به شرح ذيل با يکديگر هم اتاقي هستند:

کريم باقري و حسين بادامکي، سپهر حيدري و ميثاق معمارزاده، مهدي شيري و مجتبي شيري، نبي باقري‌ها و جلال اکبري، عليرضا حقيقي و ابراهيم شکوري، هادي نوروزي و حميد علي عسگر، شيث رضائي و ميثم بائو، اکبر صغيري و مجتبي زارعي، عليرضا محمد و محمد پروين، وسلي و تياگو.

بازي دو تيم پرسپوليس و صباي قم روز جمعه از ساعت 21:00 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌گردد.

پرسپوليس جمعه شب در دبي

سايت گل: تيم پرسپوليس پس از برگزاري بازي هفته چهارم ليگ برتر مقابل صبا، بلافاصله عازم دوبي مي شود تا در تورنمنت چهارجانبه باشگاه النصر امارات شرکت کند. به نوشته روزنامه هاي امارات، پرسپوليس اخرين تيمي است که بامداد شنبه وارد دوبي مي شود تا در اين تورنمنت بين المللي حضور يابد.

تيم الکرامه سوريه از ديروز اردوي خود را در دوبي برپا کرده است و الفيصلي اردن نيز فردا صبح وارد دوبي مي شود. بدين ترتيب با توجه به پايان بازي پرسپوليس در ساعت 11 شب جمعه، اين تيم در روز مسابقه وارد دوبي مي شود و در اولين بازي نيز مقابل الکرامه سوريه قرار مي گيرد. فاصله دو بازي سرخپوشان مقابل صبا و الکرامه کمتر از 24 ساعت خواهد بود.

capitan_maldini
08-28-2009, 23:05
:yes:پرسپولیس 1 - 0 صبا

کسب 3 امتیاز خوب بود و خدا رو شکر که بعد از زدن گل تونستیم از گل زده مون دفاع کنیم:flowerysmile:

TT_Henry
08-28-2009, 23:11
امروز تماشاچیان واقعآ گل کاشتند.
به قول دوستمون capitan_maldini بالاخره تیم نشون داد که از بردش می تونه دفاع کنه و پیشرفت توی کارهای دفاعی دیده شد.البته صبا هم خیلی فشار نیاورد و خوبیش این بود که گل داش کریم اواخر بازی بود و صبا وقت زیادی نداشت که روی تیم فشار بیاره :nishkhand:. بازیکن جدیدی هم که امروز دیدم بازیکن خوبی نشون داد و اگه اشتباه نکنم اسمش برازیلیا بود:mage mishe: و خوب بازی کرد و لیاقت بازی کردن توی تیم رو داره :ohum:

Baroon
08-29-2009, 12:43
ایول به داش کریم با غیرت :yes:
نتیجه چون 3 امتیاز داشت خوب بود. اما نباید نقاط ضعفمون پشت این برد 1 بر 0 پنهان بمونه و هنوز هم تیم زهر دار نشون نداده.
نوروزی جز چند دقیقه اول در بقیه لحظات خوب بازی نکرد و فکر می کنم از لحاظ بدنی کم می آره و تا آخر بازی نمی تونه با انرژی بازی کنه:mage mishe:
با این همه برد در مقابل صبا می تونه نتیجه خوبی باشه.
پارسال 1 مساوی و 1 باخت به این تیم داده بودیم.chomagh

Manchester utd
08-29-2009, 12:57

تیم بازی رو خوب شروع کرد.شاید حضور پرشور تماشاگران باعث شده بود که جو ورزشگاه برای تیم صبا سنگین باشه و پرسپولیسی ها هم از این امتیاز خوب استفاده کردند.اما هرچه از بازی می گذشت افت بازی مشهودتر می شد و مشخص بود که تیم نمی تونه به طور یکنواخت فشار بیاره.شاید افت بدنی تیم یکی از دلایل باشه.تیمی که دیر بسته شده باشه در هفته های اول ممکنه این مشکلات هم گریبانش رو بگیره.
اما تماشاچیان هر قدر که از بازی می گذشت بیشتر به تشویق کردن می پرداختند.بازی زیر نور ورزشگاه و توی یک هوای خنک باعث شده بود که هواداران کمتر احساس خستگی کنند.
اواخر بازی تعویض های خوبی انجام شد.برازیلیا و مجتبی زارعی 2 جانشینی بودند که قدرت تهاجمی رو بهتر و بیشتر کردند و نفوذهای خوب زارعی سمت چپ رو خوب راه انداخته بود.
ضربه کریم هم این بار برخلاف اکثر اوقات که از او انتظار می ره بیشتر از اینکه قدرت داشته باشه دقت داشت و بعد از برخورد به تیرک دروازه با کمی چاشنی شانس توی دروازه رفت :hehee:
ارشاد یوسفی واقعآ سد محکمی جلوی حملات پرسپولیس بود و باید خوشحال باشیم که تونستیم به این دروازبان گل بزنیم :love:

King Kenny
08-29-2009, 14:32
سلام
راستش من ديشب كمي نا اميد شدم از اين تيم
چون واقعا نميتونه موقعيت هاشو تبديل به گل بكنه
جايه سوال هم برام هست كه چرا كرانچار مهدي شيري رو بهش بازي نميده
ولي آرزوي همه ي ما موفقيت پرسپوليسه
:flowerysmile:

ReD
09-05-2009, 15:55

به نام خدا

هفته پنجم لیگ برتر جام خلیج فارس

دوشنبه 16 شهریور

ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

پرسپولیس تهران 1 - 1 ذوب آهن اصفهان

داور: علیرضا فغانی

گلها :

کریم باقری دقیقه 53

سید محمد حسینی دقیقه 58

تركیب ذوب‌آهن: شهاب گردان، سید محمد حسینی، محمد صلصالی، فرشید طالبی، حسن اشجاری، مصطفی صالحی‌نژاد، قاسم حدادی‌فر (56-ایگور كاسترو)، محمد منصوری، اسماعیل فرهادی، كیوان امرایی (40-محسن مسلمان) و محمد قاضی (86-سینا عشوری)
سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده

تركیب پرسپولیس: میثاق معمارزاده، سپهر حیدری، نبی‌الله باقری‌ها، علیرضا محمد، مجتبی شیری، عادل كلاه‌كج (72-حمیدرضا علی‌عسگر)، كریم باقری، حسین بادامكی، محمد پروین (67-وسلی برزیلیا)، میثم بائو و هادی نوروزی (76-مجتبی زارعی)

anfild
09-08-2009, 05:12
به گزارش ايرنا، در اين ديدار که در حضور بيش از 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد، دو تيم در پايان 90 دقيقه تلاش به نتيجه تساوي يک بر يک رضايت دادند.
گل هاي اين بازي را " کريم باقري "‌ در دقيقه 52 براي پرسپوليس و "سيد محمد حسيني" در دقيقه 57 براي ذوب آهن به ثمر رساندند.
بازي با سرعت قابل قبول هر دو تيم آغاز شد به طوريکه توپ کمتر در ميانه هاي زمين در جريان بود.
در نيمه نخست، بازيکنان دو تيم چندين فرصت گلزني را بدست آوردند که اين موقعيت ها با آمادگي دروازه بانان و دفاع منطقي مدافعان به هدر رفت تا دو تيم با تساوي بدون گل به رختکن بروند.
در اين نيمه، محسن مسلمان، محمد قاضي و محمد صلصالي از تيم ذوب آهن و کريم باقري، سپهر حيدري و هادي نوروزي از تيم پرسپوليس صاحب موقعيت گلزني شدند که در اين امر ناموفق عمل کردند.
بازي تهاجمي و سرعتي دو تيم پرسپوليس و ذوب آهن در نيمه دوم نيز ادامه يافت به گونه اي که موقعيت هاي خطرناک زيادي بر روي دروازه هاي دو تيم ايجاد شد.
تيم پرسپوليس در دقيقه 52 بر روي يک حرکت تاکتيکي و شوت سرکش کاپيتان باتجربه خود به نخستين گل بازي دست يافت.
دراين صحنه بازيکنان پرسپوليس در يک حرکت گروهي از عمق خط دفاع به محوطه جريمه ذوب آهن نزديک شدند که باقري با يک شوت سنگين دروازه "شهاب گردان" دروازه بان تيم اصفهاني را فرو ريخت.
پس از اين گل، "منصور ابراهيم زاده"‌ سرمربي ذوب آهن ايگور کاسترو مهاجم بزريلي اين تيم را وارد زمين کرد تا قدرت خط حمله اين تيم افزوده شد.
حملات گسترده سفيدپوشان ذوب آهن بر روي دروازه سرخ پوشان ادامه يافت تا اينکه حسيني مدافع پيش تاخته ذوب آهن بازي را در دقيقه 57 به تساوي کشاند.
بازيکنان ذوب آهن پس از گل کنترل بازي را در دست گرفته وچندين فرصت گلزني ديگر را بر روي دروازه "ميثاق معمار زاده" دروازه بان پرسپوليس ايجاد کردند اما مهاجمان اين تيم نتوانستند از اين موقعيت ها استفاده کنند تا دو تيم به حداقل امتياز بسنده کنند :narahat:

Manchester utd
09-08-2009, 11:02
واقعآ به قول آقای شفیع تیم ذوب آهن تیم خیلی اوقتوخوس داری :nishkhand: هست .خیلی با نظم و هماهنگ بازی می کنند.
نبودن خلعتبری هم روی تیمشون موثر بود و توی ضدحملات سرعتشون کمتر شده بود.dallliii و لی در مقابل پرسپولیس بهتر از بازیهای قبلی خودش بود.درباره کریم باقری هر چی بگیم کم گفتیم.مخصوصآ بعد از گل که انگار 10 سال جوون شده بود و حرکت های جالبی رو انجام می داد.:ohum: پاس های قطری و عوض کردن مناطق بازی رو خوب انجام می داد.
روند بازی و اینکه پرسپولیس 1 بر 0 جلو افتاد و می تونست برنده بازی باشه ما رو کمی از این تساوی ناراضی می کنه ولی وقتی به تیم حریف نگاه می کنیم متقاعد می شیم که باید بگیم که تساوی هم نتیجه خوبیه :fek konam:

capitan_maldini
09-13-2009, 15:57
درسته که کریم مرد اول تیم بود ولی خداییش کلاه کج هم خیلی خوب بازی کرد. مخصوصآ این که سعی می کرد کمتر زیر توپ بزنه و توپ ها رو از خط دفاعی به هافبک ها و مهاجمین می رسوند وکلآ یه رابط خوب برای وسط میدان بود.
من موندم فقط چرا تعویضش کرد و اون می تونست دقایق آخر خیلی به درد تیم بخوره !!

ReD
09-15-2009, 16:02

به نام خدا

هفته ششم لیگ برتر جام خلیج فارس

دوشنبه 23 شهریور

ورزشگاه آزادی تهران

پرسپولیس تهران 2 - 2 شاهین بوشهر

داور: تورج حق وردی

گلها :

احمدپوری

هادی نوروزی

کریم باقری

بازریاری

ترکيب پرسپوليس: معمارزاده، شيري، حيدري، باقري‌ها، محمد، کلاه کج (زارع)، بادامکي، بائو (آرفي)، پروين، باقري، نوروزي

TT_Henry
09-15-2009, 16:03
تيم فوتبال پرسپوليس در هفته ششم مسابقات ليگ برتر در ديداري پر انتقاد برابر حريف بوشهري خود متوقف شد.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، سايت رسمي باشگاه پرسپوليس پس از تساوي 2 بر 2 دو تيم نوشت: در آخرين ديدار هفته ششم مسابقات ليگ برتر تيم فوتبال پرسپوليس در حضور هواداران پرشور خود به مصاف تيم قعر جدولي شاهين بوشهر رفت که درديداري پر اشتباه و پر انتقاد برابر حريف بوشهري خود متوقف شد.
در اين ديدار که به نظر مي رسيد سرخپوشان با ترکيب و تاکتيک تهاجمي وارد ميدان شود با همان ترکيب بازي‌هاي قبل وارد ميدان شد. سرخپوشان بازي را تهاجمي آغاز کرده ولي در در همان اوائل نيمه اول با اشتباه محمد پروين توپ به مهاجم شاهين رسيد و اين بازيکن در دقيقه 18 با ضربه استثنائي دروازه پرسپوليس را باز کرد. ولي سه دقيقه بعد پرسپوليس با يک کار خوب تيمي و با پاس عالي کريم باقري به هادي نوروزي توانست اين گل را جبران کند.
نيمه اول عليرغم حملات پراکنده سرخپوشان با همين نتيجه به پايان يافت. در ابتدا نيمه دوم سرخپوشان با تعويض مجتبي زارع و حضور اين بازيکن در کناره ها و سرعت بسيار زيادش صاحب چند موقعيت گل شد که تمامي اين موقعيت‌ها از دست رفت.
پرسپوليس در نيمه دوم دو مهاجم ديگر خود آرفي و وسلي را نيز به ميدان فرستاد و در 20 دقيقه پاياني با چهار مهاجم بازي کرد. ولي نبود يک هافبک بازي ساز در ميانه ميدان موجب شده بود مهاجمين اين تيم روي فقط حرکات انفرادي و يا ضربات ايستگاهي صاحب موقعيت شوند.
در دقيقه 88 بازي فرار ديدني مجتبي زارع بهترين بازيکن ميدان و حضورش در داخل محوطه جريمه مدافع شاهين را مجبور به خطا کرد و داور نقطه پنالتي را نشان داد که کريم باقري با ضربه خوب موفق شد نتيجه را به سود سرخپوشان عوض کند.
در حالي که سرخپوشان مسرور از برد برابر شاهين بوده و هواداران شعار "پرسپوليس قهرمان ميشه" را مي خواندند در دقيقه 93 روي يک ضربه ايستگاهي بازيکن شاهين از اشتباه مسلم دروازه بان سرخپوشان استفاده کرد و دروازه پرسپوليس را باز كرد تا ورزشگاه و بازيکنان براي چهارمين بار در اين فصل بازي برده را در چند دقيقه از دست داده و سرخپوشان در يک بازي پر انتقاد و پر اشتباه دو امتياز حساس ديگر را در ورزشگاه آزادي از دست دهند.
ترکيب پرسپوليس: معمارزاده، شيري، حيدري، باقري‌ها، محمد، کلاه کج (زارع)، بادامکي، بائو (آرفي)، پروين، باقري، نوروزي

به گزارش ايسنا در پايان اين ديدار، عده‌اي از هواداران پرسپوليس كه تعداد قابل توجهي هم داشتند عليه عملكرد ضعيف بازيكنان اين تيم به خصوص حسين بادامكي و ميثاق معمارزاده شعارهايي را سر دادند.
بادامكي حين ترك زمين در حالي كه از اين شعارها عصباني شده بود، با حركات دست از تماشاچيان مي‌خواست كه شعارهايشان را بلندتر فرياد بزنند!
ميثاق معمارزاده هم هنگام خروج از زمين در برخورد با خبرنگاراني كه قصد مصاحبه با او داشتند، با عصبانيت و فرياد بلند گفت: "مصاحبه نمي‌كنم".
همچنين نيروي انتظامي هواداران بوشهري تيم شاهين كه حدود پانصد نفر بودند را براي جلوگيري از درگيري احتمالي با تماشاچيان ناراحت پرسپوليس تا هنگام خروج كامل سرخپوشان، در استاديوم نگه داشتند. آنها نيز در اين مدت به جشن و پايكوبي پرداخته و شعارهايي را در حمايت از محمود ياوري سرمربي جديد اين تيم، سر مي‌دادند.

Milan = Love
09-15-2009, 16:06
اصلآ تیم خوب بازی نکرد و همون قدر که تیم بد بود هواداران هم بد بودند.
فحاشی به بادامکی اصلآ خوب نبود و نباید اینقدر راحت یک بازیکن رو دلسرد کرد و شخصیتش رو جلوی این همه بیننده تلویزیونی خرد کرد !!
تازگی ها خیلی راحت بعد از هر نتیجه ضعیف هواداران تیم شروع به توهین می کنند.
همه از این نتیجه ناراضی هشتند اما توهین اصلآ قابل قبول نیست :fek konam:

anfild
09-15-2009, 16:32
خب بازم که مساوی کردیم. :ey babaaa:
طبق معمول بقیه بازی هایی که توی ورزشگاه آزادی انجام می دیم اوایل خوب بودیم و به زور تماشاچیان فشار می آریم روی دروازه حریف اما یه ذره که می گذره انگار تیم خیلی زودتر از اون چیزی که باید کم بیاره این اتفاق واسش می افته.
حالا نمی دونم بدن ها آماده نیست یا مشکل انگیزه با تیم این کار رو می کنه.:fek konam:
گل بوشهری ها یک کم تیم رو به خودش آورد و انگار دوباره انگیزه توی تیم زنده شد . شانسی که آوردیم این بود که خیلی زود تونستیم جبران کنیم وگرنه اگه قرار بود بازم از زیر اون فشار هم شاهینی ها در می اومدن بدون این که گلی رو بخورندکار سخت می شد و گل زدن به اونا به این راحتی نبود.
خود من فکر نمی کردم همچین تیمی با بازیکنایی که اغلب برای اولین بار توی آزادی و جلو 50- 60 هزار تماشاچی بازی می کردند اینجوری با انگیزه باشند.
باید باور کنیم که دیگه گذشته روزهایی که تیم ها می امدن کمتر گل بخورند و فعلآ حریفای پرسپولیس می آن توی آزادی امتیاز بگیرند .
می ترسم همین جوری پیش بره و به جایی برسیم که تیم ها بیان توی آزادی فقط واسه این که ببرن dallliii

Liverpooli
09-15-2009, 16:46
باور کنین که تیم خیلی بهتر از این می تونه باشه ولی خودشون با دست خودشون خراب می کنند.:gerye:
درسته که نباید به بادمکی اونجوری توهین بشه چون خودش مقصر نیست و داشته تلاشش رو می کرده. مقصر مربی تیمه که وقتی می بینه اینقدر داره بد بازی می کنه بازیکن رو بکشه بیرون :ehe:
باید به کرانچار بفهمونند که اینجا پرسپولیسه و اصلآ قابل بخشش نیست که 2 به 1 جلو باشی و نتونی چند دقیقه طاقت بیاری.
همون جور که پاداش به تیم داده میشه باید واسه اینجور بازیها تم رو جریمه هم کنند تا دیگه تکرار نشه chomagh

ReD
09-20-2009, 12:58

به نام خدا

هفته هفتم لیگ برتر جام خلیج فارس

یکشنبه 29 شهریور ساعت 18:30

ورزشگاه آزادی تهران

راه آهن شهر ری - پرسپولیس تهران

داور: احمد صالحی

Derby
09-20-2009, 16:43
پرسپولیس - راه آهن

راه آهن و پرسپولیس در ایستگاه هفتم

وضعیت راه آهن:
راه آهنی ها در 6 دیدار قبلی خود 1 پیروزی , 2 تساوی و 2 شکست را در کارنامه این فصل خود دارند.
2 شکست آنها در مقابل تراکتورسازیو ملوان در زمین های حریف بوده و تنها پیروزی آنها در مقابل فولادخوزستان بوده است.
آنها با 5 امتیاز خود تا پایان هفته ششم در رده سیزدهم قرار دارند.

چهره احتمالی: (میلاد زنیدپور)
امسال او لیگ رو خوب شروع کرده و سمت چپ خط هافبک راه آهن رو خوب راه انداخته و با توجه به تزلزل پرسپولیسی ها در مقابل ضربات از راه دور و عدم Pressing لازم بازیکنان هافبک دفاعی این تیم و قدرت شوت زنی مناسب این بازیکن انتظار درخشش او در این بازی دور از ذهن نیست !!
در صورت اینکه میلاد در آمادگی به سر ببرد دروازبان پرسپولیس روز سختی را در مقابل شوت ها و ارسال های زنیدپور خواهد داشت:mage mishe:

وضعیت پرسپولیس:
پرسپولیسی ها هم در 6 دیدار گذشته خود 2 برد و 4 تساوی داشتند و تاکنون شکستی در کارنامه آنها مشاهده نمی شود. آنها بهترین نتیجه خود را در همدان بدست آوردند و در حالی که 1 بر صفر عقب بودند با نتیجه 2 بر یک پیروز از زمین خارج شدند.
بازی انتقاد آمیز قرمز ها در دیدار هفته گذشته مقابل شاهین بوشهر هواداران این تیم را برای برد بی تاب کرده است.

چهره احتمالی: (عادل کلاه کج)
با حل شدن مشکل بازی کردن او برای پرسپولیس عدم حضور او در میدان تعجب بر انگیز است.او در دیدار مقابل ذوب آهن فوق العاده کار کرد و به بازی پرسپولیس هدف و نظم داده بود.پاس های با دقت و سرعت مناسب او و با ارتفاع مناسب هماهنگی زیبایی رو بین خطوط مختلف تیم پرسپولیس ایجاد می کند و وجود او در بازی می تواند برای پرسپولیسی ها نعمت باشد و یک وزنه مناسب برای بر هم زدن نظم بازی حریف در یک سوم میانی محسوب خواهد شد.
وجود او می تواند موقعیت های بیشتری را برای کریم باقری ایجاد کند تا او با بازی رو به جلو از قوای تهاجمی خود بیشتر بهره ببرد.
البته اینها در صورت حضور کلاه کج میسر خواهد بود و بازی خوب شیث رضایی در این بازی هم دور از ذهن نخواهد بود.

نتیجه احتمالی:
صرف گفتن یک نتیجه و صحیح بودن آن نمی تواند نشانه درک صحیح از موقعیت های بازی باشد و بالاخص اینکه هنوز بازی برگزار نشده و قبل از آمدن تیم ها به میدان حدس زدن آمادگی آنها در حالی که در این هفته اخیر از آمادگی بازیکنان با خبر نبوده ایم کار عبث و بیهوده ای خواهد بود.
اما با توجه به شرایط تیم ها در بازی های گذشته و میزان توانایی ها و انگیزه دو تیم می توان انتظار یک بازی با گل را بر خلاف دیدار های قبلی این دو تیم داشت.
در سالهای گذشته راه آهن بالاخص با اکبر میثاقیان با بازی فشرده و برنامه ریزی بر روی ضدحملات باعث بوجود آمدن بازی هایی با موقعیت های کم می شد ولی امسال با تزریق تفکرات مربی هلندی تیم راه آهن می شه انتظار یک بازی بهتر از سوی این تیم رو داشت و مسلمآ پرسپولیس روز بی دغدغه ای نخواهد داشت و به احتمال زیاد برنده این بازی با اختلاف بیش از 1 گل از میدان بیرون نخواهد رفت .
و در کل پیش بینی یک بازی بسیار نزدیک و پراسترس برای دو تیم پیش بینی خواهد شد.

بازی این دوتیم یکشنبه ساعت 19:35 در ورزشگاه آزادی خواهد بود

TT_Henry
09-20-2009, 16:52
کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس اسامی بازیکنان منتخب برای بازی با راه‌آهن را به شرح ذیل اعلام کرد:
میثاق معمارزاده ، علیرضا حقیقی، شیث رضائی, علیرضا محمد، مجتبی شیری، مهدی شیری، کریم باقری، میثم بائو، مجتبی زارع، محمد پروین، جلال اکبری، نبی باقری‌ها، عادل کلاه‌کج، هادی نوروزی، حمیدرضا علی عسگری، وسلی، سامان آقا زمانی، ابراهیم شکوری، اشپتیم آرفی، سپهر حیدری .
گفتنی است دیدار دو تیم پرسپولیس و راه‌آهن شهر‌ری از ساعت 19:35 روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌گردد.

به امید پیروزی :flowerysmile:

ReD
09-20-2009, 22:38
خب بازی هم که 2 به 2 مساوی شد:gerye:
اصلآ فکر نمی کردم که اینجوری باشه و جلوی راه آهن هم بخواهیم امتیاز بدیم
من موندم که خیلی راحت بین مدافعای پرسپولیس تیم ها میان ویراژ می دن و مدافعین نگاه می کنن !!
اصلآ تیم هماهنک نیست و خبری از غیرت و تعصب هم نیست
هوادارا هم که شورش رو در آوردن و تا 1 گل عقب می افتیم شروع می کنن به شعار علیه تیم.:ehe:
خدا به دادمون برسه بازی بعدی با پیکان رو :ajibeee:

Gladiature_Roma
09-21-2009, 01:27
بازی خوبی بود ، تیم ها فراتر از لیگ ظاهر شدند و شاید هم دلیلش این بود که سرمربی هر دو تیم خارجی بود!!!
هر دو تیم بسیار هدفمند کار کردند.
در پرسپولیس کلاکج و شیری عالی بودند واقعا خیلی خیلی خوب بازی کردند اما نیمه دوم کریم باقری خیلی بی خیال بازی میکرد و توی دفاع به تیم کمک نمیکرد.
به نظر من مشکل اصلی پرسپولیس اینه که هر فصل کل تیم رو عوض میکنن و تا تیم بیاد نظم بگیره ، زمان میبره !!!!
در کل یکی از بهترین بازیهایی بود که از لیگ ایران تا حالا دیده ام!!!

David Beckham
09-25-2009, 13:55
تیمی که خیلی راحت می تونستیم بریم الکی الکی 1 امتیاز گرفت و رفت.
تازه شانس آوردیم که بازی رو نباختیم.:ehe: واقعآ وقتی بازیها رو می بینم اصلآ نمی تونم به خودم بقبولونم که اینا واقعآ فوتبالیست حرفه ای هستند.
نه رفتارشون حرفه ایه و نه بازی کردنشون. بیشتر از 70% تیم اصلآ در حد و اندازه های پرسپولیس نیستند.
بازیکنان راه آهن مثل ماست همه رو دریبل می دادند و بچه های ما هم انگار حال و حوصله دویدن نداشتند و فقط نگاه می کردند.
واقعآ خیلی بی حیا هستند که اون همه هوادار زیر بارون نشسته و داره واسشون داد می زنه ولی اونا به این سبک بازی می کنند.
مثل همیشه این بازی هم فراموش می کنیم و امیدواریم توی بازی با پیکان از این چیزا نبینیم :khahesh:

Baroon
09-25-2009, 14:05
بیشتر از 70% تیم اصلآ در حد و اندازه های پرسپولیس نیستند.

من که هر چی فکر کردم نتونستم 30% بقیه رو پیدا کنم :he:
حرصم می گیره از دنیای حرفه ای فقط پول گرفتن رو یاد گرفتن :ehe:

ReD
09-25-2009, 14:08

به نام خدا

هفته هشتم لیگ برتر جام خلیج فارس

جمعه 3 مهر 1388 ساعت 17:15

ورزشگاه آزادی تهران

پرسپولیس تهران 1 - 2 پیکان قزوین

داور: محمود رفیعی

ReD
09-25-2009, 14:12
تغییر و تحولات در جمع بازیكنان پرسپولیس در چند فصل گذشته تا آنجا پیش رفته كه حسین بادامكی بازیكن مشهدی پرسپولیس كه به دلیل نمایش ضعیف در بازی مقابل شاهین مورد اعتراض هواداران قرار گرفت در بازی مقابل پیكان كاپیتان تیم خواهد بود.
حال آنكه به نظر می رسد بادامكی به هیچ وجه قواره كاپیتانی را ندارد. پرسپولیس در بازی با پیكان با تركیب معمارزاده، اكبری، باقری ها، حیدری، محمد، كلاه كج ، بادامكی، شیری، پروین، اشپیتیم (بائو) و نوروزی به میدان می رود. نكته جالب این است كه با ورود مهدی شیری به تركیب اصلی برادر او مجتبی از جمع 11 نفره بیرون افتاده است. انگار كه در تركیب پرسپولیس فقط یك شیری حق بازی كردن دارد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

شیث رضایی و هوار ملامحمد دو بازیكن پرسپولیس هستند كه در فهرست 18 نفره این تیم برای بازی با پیكان قرار گرفتند.
شیث رضایی مدافع پرسپولیس بالاخره در فهرست 18 نفره این تیم برای بازی پیكان قرار گرفت. امروز كرانچار در تمرین پرسپولیس نام 17 بازیكن را اعلام كرد و بعد از مكثی كوتاه نام شیث را به عنوان بازیكن هجدهم خواند كه شاید می خواست با این حركت نارضایتی خود را از انتخاب تحمیلی شیث نشان بدهد. این كار كرانچار با ناراحتی كاپیتان دوم پرسپولیس همراه بوده و او اعلام كرده است كه در صورت ادامه چنین روندی اعترضات خود را رسانه ای خواهد كرد.
او كه در جریان سری جدید اعتصابات پنهان بازیكنان علیه باشگاه بر سر مسائل مالی مدافع باشگاه بوده و با این رفتار باعث خشم بازیكنانی مثل محسن خلیلی شده است، در جمع بازیكنان گفته است كه اگر در داربی بازی نكند، به این مساله واكنش نشان خواهد داد.

Manchester utd
09-25-2009, 14:17
نكته جالب این است كه با ورود مهدی شیری به تركیب اصلی برادر او مجتبی از جمع 11 نفره بیرون افتاده است. انگار كه در تركیب پرسپولیس فقط یك شیری حق بازی كردن دارد.

فکر می کنم مهدی شیری 2 کارته باشه و اون رو واسه بازی با استقلال نگه داشته که انگیزه زیادی هم داره جلوی استقلال بازی کنه :mage mishe:

Baroon
09-25-2009, 20:10
خداییش اگه همین طور ادامه بدیم می تونیم امیدوار باشیم که تیم توی لیگ برتر باقی بمونه dallliii
آخه از پیکان هم باید توی تهران 2 تا بخوریم ؟ :chemidonam:

Derby
09-25-2009, 20:34
این پرسپولیس نباید هم نتیجه بگیرد

پرسپولیس در هفته هشتم هم به سیر نزولی خود در بازیهای لیگ برتر ادامه می دهد و عوامل مختلفی می تواند در این نتایج دخیل باشد

1_ عدم ثبات ترکیب تیم

بازيكنان پرسپوليس در بازی با راه آهن : ميثاق معمارزاده، سپهر حيدري، جلال اكبري، نبي اله باقري‌ها، عليرضا محمد، عادل كلاه كج، مهدي شيري، كريم باقري , اشپيتيم آرفي، مجتبي زارعي، هادي نوروزي

بازيكنان پرسپوليسدر شروع بازی با پیکان : حقیقی ، سپهر حيدري، مجتبی شیری، شیث رضایی , عليرضا محمد، عادل كلاه كج، مهدي شيري، حسین بادامکی، اشپيتيم آرفي، میثم بائو، هادي نوروزي ,

پرسپولیس همواره در بازی های خود نسبت به دیدار قبلی تغییرات زیادی را داشته است و در این دیدار هم 5 تغییر نسبت به بازی گذشته در ترکیب اصلی خود می دیده است. حال این تغییرات به هر دلیلی بوده باشد مسلمآ در روند شکل گیری تیمی می تواند موثر باشد و باعث ناهماهنگی تیمی گردد

2_ توجه به حمله و عدم توجه به کارهای دفاعی

این که در ورزشگاه آزادی باید از پرسپولیس انتظار بازی تهاجمی داشت کاملآ صحیح است اما رعایت اصول دفاعی نباید فدای تهاجمی بازی کردن بشه و پرسپولیسی ها که می دانند با خوردن گل در این موقعیت حساس تیم خود را از هم پاشیده خواهند دید نباید این گونه بی مهابا حمله کرده و هر بازیکن تنها به وظایف تهاجمی خود عمل کند.آنها باید بدانند کههر چه از زمان بازی بگذرد و آنها گلی را عقب باشند فشار بیشتری بر آنها وارد خواهد شد . مخصوصآ در این برهه از زمان که هواداران کم صبر هستند.

3_سیستم 1-3-2-4 با هافبک دفاعی های ضعیف !!

این یک فاجعه است که تیمی با سیستم 1 - 3 - 2 - 4 بازی کند ولی در قسمت میانی زمین از ضعف مشهود برخوردار باشد.
پرسپولیسی ها 2 گل مشابه در بازی با شاهین بوشهر و همچنین پیکان دریافت کردند و این گلها توسط ضربات از راه دوری نواخته شد که بازیکنان ضربه زننده با هیچ مزاحمتی و پرسینگی از سوی هافبک های دفاعی قرمز ها روبرو نبودند و همه بازیکنان پرسپولیس با ساده انگاری به توپ های حریفان نگاه می کنند و امید به دروازبان خود می بندند !

4_ هواداران یار دوازدهم خودی یا یار دوازدهم حریف؟!

این که هوادار حق دارد درست....
این که هوادار در گرما و سرما به ورزشگاه می آید تا بازی خوب ببیند درست ....
این که هوادار با برد پرسپولیس شاد و با باخت تیم غمگین می شود درست ....

اما هواداران باید بدانند که هیچ بازیکنی دوست ندارد بازنده باشد و شعارهای عجیب و غریبی که از دقایق ابتدایی بازی و پس از دریافت گل اول علیه مدیران و بازیکنان تیم داده می شد باعث شد که تیم از لحاظ روحی زیر فشار قرار بگیرد و زمان زیادی رو بیهوده از دست بدهد.
هواداری اگر می خواهد فقط برای پیروزی به میدان بیاید پس چرا در ورزشگاههای اروپا در تمامی بازیها بیش از چندین هزار تماشاچی تا آخرین لحظات به تشویق تیمشان می پردازند!
شراکت در پیروزی های تیم موقعی شیرین است که یک هوادار خود را در نتیجه های بد هم شریک بداند نه اینکه در بردها خود را یار دوازدهم بداند و در باخت ها همه را بی حیا بداند و خود را مبرا . !!!

ReD
09-25-2009, 20:48
آقا این حرفا همه درست ولی وقتی سرمربی رو 1 هفته قبل از شروع بازی ها می آرن روی سر تیم همین می شه دیگه.
انصاری فر خودش نمی دونه داره چی کار می کنه !
وسط فصل قبل اون یارو پرتغالیه رو آورد و آخر هم انداختش بیرون . یه هفته قبل لیگ هم این یکی رو آورده.
بهترین زمان واسه تعویض مربی همون موقع بود.
انصاری فرد می دونست وسط فصل مربی عوض کنه باید بی خیال اون فصل بشه و باید برای فصل بعدی کار کنه اما اون هم انداخت بیرون و دوباره با این کارش . آوردن کرانچار چند روز قبل شروع لیگ این فصل هم بی خیال شد.
توی آسیا هم که نیستیم دیگه واسه چی این تغیرات رو انجام می ده ؟!
الان هم با یه مسکن دم دربی و اخراج کرانچار می خواد چیکار کنه ؟:ey babaaa:

Liverpooli
09-25-2009, 22:13
منم اصلآ نمی گم که مدیر مقصر همه این نتایج (البته بی تقصیر هم نیست) ولی باید انصاری فر استعفا بده با این وضع تا گل می خوریم همه تماشاچیان می آن شعار می دن انصاری فر حیا کن ............ پس بهتره که بره تا تیم آروم شه

ReD
09-27-2009, 16:52
به نام خدا

هفته نهم لیگ برتر جام خلیج فارس

جمعه 10مهر 1388 ساعت 14:30

ورزشگاه آزادی تهران

استقلال تهران 1 - 1 پرسپولیس تهران

داور: محسن ترکی

گلها:

عادل کلاه کج(51)

فرهاد مجیدی (56)

Manchester utd
09-27-2009, 16:57
حماسه شش تایی ها :sigar:

بهترین شعار پرسپولیس برای آبی پوشان

بی تردید این دیدار به یادماندنی، بهترین دیدار تاریخ دو تیم محسوب می شود که هیچ یک از بازیکنان و تماشاگران دو تیم این نتیجه را تا سالهای سال از یاد نخواهند برد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، قرمزپوشان در دوازدهمین دیدار داربی پایتخت، تیم تاج (استقلال) را با نتیجه پر گل و سنگین 6 بر صفر در هم کوبیدند. سرخپوشان پایتخت در روز جمعه 16/6/1352 در مرحله دور رفت اولین جام تخت جمشید، تیم تاج (استقلال) را شکست دادند.
وقتی داور رومانیایی سوت آغاز بازی را به صدا در آورد بازیکنان با انگیزه پرسپولیس، حملات بی امان خود را روی دروازه حریف آغاز کردند. اولین جرقه بازی در دقیقه 32 زده شد که سانتر زیبای آشتیانی با ضربه پر دقت کلانی راهی دروازه آبی پوشان شد. دقایقی بعد همایون بهزادی با یک پاس عالی، ایرج سلیمانی را در موقعیت مناسبی قرار داد که وی نیز با یک ضربه از راه دور دروازه حریف را باز کرد. در پایان نیمه نخست، تیم پرسپولیس با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفت.
در آغاز نیمه دوم در دقیقه 50 همایون بهزادی از روی پاس اسماعیل حاج رحیمی پور از روی خط هجده قدم با یک ضربه دیدنی، دروازه آبی پوشان را گشود تا سومین گل قرمزپوشان به ثمر برسد. شش دقیقه بعد سرخپوشان با چند پاسکاری زیبا و ضربه نهایی سلیمانی از راه دور، برای بار چهارم دروازه رشیدی و تاج را باز کردند. بعد از این گل نوبت به حجازی رسید که طعم گلهای قرمز را بچشد. در دقیقه 86 همکاری خوب کلانی و پروین موجب شد تا همایون بهزادی با یک ضربه استثنایی پنجمین گل پرسپولیس را به ثمر برساند. در دقایق پایانی در حالی که تماشاگران در حال ترک ورزشگاه بودند همایون بهزادی سومین گل خود و ششمین گل پرسپولیس را درون دروازه حجازی کاشت تا حماسه شش تایی ها رقم بخورد، نتیجه ای که سالها و سالها برای همگان تداعی کننده شکست سنگین تاج و بهترین شعار پرسپولیس برای آبی پوشان خواهد بود.
در آن بازی همایون بهزادی با بثمر رساندن 3 گل توانست رکورددار ثبت هت تریک در دیدارهای داربی باشد.

بازیکنان پرسپولیس: بهرام مودت، ابراهیم آشتیانی، مسیح مسیح نیا، رضا وطنخواه، جعفر کاشانی، اسماعیل حاج رحیمی پور، علی پروین، حسین کلانی، همایون بهزادی (کاپیتان)، اصغر ادیبی و ایرج سلیمانی.
مربی: آلن راجرز.

بازیکنان تاج: منصور رشیدی (ناصر حجازی)،محمدرضا عادلخانی، نصراله عبداللهی، اکبر کارگر جم، علی جباری (کاپیتان)، کاروحق وردیان، عزت جانملکی ، حسن روشن (هادی نراقی)، جواد اله وردی، جواد قراب وغلامحسین مظلومی (مسعود مژدهی).
مربی: رایکوف.

گل های پرسپولیس: حسین کلانی (32)، ایرج سلیمانی (45 و 56)، همایون بهزادی (50، 86 و 90).

داور: نیکولای پتری چیانو (رومانی)
ورزشگاه : آزادی
نیمه اول: ۲ - ۰(پرسپولیس)
تماشاگر : ۶۰۰۰۰ نفر

Derby
09-27-2009, 21:13
ترسوها دربی را مساوی می کنند نه داورها

در آستانه دربی 67 قرار داریم. بازی سنتی ای که کم کم با نتیجه سنتی مساوی هم اخت گرفته و گروهی این تساوی های کسل کننده را به عوامل غیر فوتبالی ارتباط می دهند و دست های پشت پرده را عامل این نتایج تساوی می دانند اما آیا براستی حقیقت این است؟

با هم به عواملی که باعث مساوی شدن این بازی در دیدارهای اخیر می شود را برسی می کنیم.

1_ اول گل نخور بعد گل بزن
باخت در دربی تهران آنقدر برای هواداران این تیم ها و مسئولین و بازیکنان سنگین است که آنها از دست دادن این دربی را به اندازه 10 شکست می دانند و آثار منفی آنرا بسیار زیاد دانسته و از این رو همواره تیم ها با سیستم هایی پا به زمین مسابقه می گذارند که 6 - 7 عنصر دفاعی در مقابل 2 - 3 عنصر تهاجمی حریف قرار می گیرد و این برتری عددی در دفاع کردن باعث کم گل شدن این بازی می شود.اما در بازیهای حساس لیگ برتر ایران این گونه نیست و حفظ 1 بر 0 بر هر کاری مقدم تر است ... حفظ نتیجه به هر روشی

2_زننده اولین گل قانع می شود
در بزرگترین و حساس ترین بازی سنتی جهان مثل بازیهای بارسلونا - رئال مادرید و یا میلان - اینتر بارها می بینیم که اگر تیمی این را در خود ببیند که می تواند با اختلاف زیاد حریف را شکست دهد پس از به ثمر رساندن گل باز هم دست از حمله بر نداشته و نتایج عجیب و غریبی مثل 6 بر 2 و 4 بر 1 و 3 بر 0 و ... در دربی های اخیر بزرگ دنیا دیده می شود و این ناشی از خودباوری بازیکنان تیم ها برای رسیدن به پیروزی و ایمان به خوب بودن تیم های خود دارد.

3_ القای شعار دربی با بقیه بازیها فرق دارد و فارغ از محل تیم ها در جدول است !!
چند سالی است که در بین بزرگان و کارشناسان فوتبال ما این جمله که نتیجه دربی فارغ از وضعیت کنونی تیم هاست شنیده می شود ولی این حرف زمانی سندی موثق است که تیم ها در یک وضعیت فنی نزدیک به هم باشند و تفاوت زیادی با یکدیگر نداشته باشند و چه بسا در نتایج اخیر به طور مثال بازی رئال مادرید و بارسلونا در اغلب اوقات تیم آماده تر نتیجه را به نفع خود به پایان برده است و این نباید بهانه ای برای باشگاهها شود که از تلاش برای پیروزی فرار کنند.
بدون شک تیم هایی که در بازی های گذشته از لحاظ فنی در وضعیت بهتری قرار دارند باید انتظار پیروزی از آنها بیشتر باشد و نتیجه ای غیر از این می تواند نشانه ی ضعف اداره ی تیم توسط مسئولین تیم و عدم القای روحیه برتری در تیم بوده است.
البته تیم هایی که در بازی های قبلی خود خوب نتیجه نگرفته اند از این بازی به عنوان یک سکوی پرتاب خوب استفاده نمایند و نتایج ضعیف قبلی را تا حد زیادی فراموش کنند.!

نتیجه گیری : با همه این تفاسیر فوتبال ورزشی است غیر قابل پیش بینی ولی ورزشی بی برنامه نیست و مسلمآ در درازمدت تیم های با برنامه نتایج بهتری خواهند گرفت نگاهی به نتایج قبلی استقلال و پرسپولیس و نزدیکی تعداد بردهای دو تیم و مشابهات زیاد نتایج آنها و تعداد مساوی های خسته کننده آنها نشانگر این است که سایه ای از ترس و واهمه از شکست باعث شده که تیم ها ترجیح بدهند بازی را مساوی کنند حتی اگر توانایی برد را داشته باشند ریسک حمله کردن و تلاش بیشتر برای پیروزی را به خود نمی دهند و این یعنی ترس در فوتبال .

دربی 67 به رنگ آبی:

استقلالی ها دل به نتایج خوب قبلی خود بسته اند . آنها در آخرین دیدار خود با فستیوال 5 گله خود از مشهد به تهران بازگشته اند و از زمستان ارسال تا کنون طعم شکست در لیگ را نچشیده اند! آنها دلخوش به فورواردهای آماده خود هستند و با وضع مدیریتی و فنی بر هم ریخته پرسپولیس خود را یک سر و گردن بالاتر از قرمزها می دانند .
هواداران از تساوی خسته شده اند و هیچ چیز جز کسب 3 امتیاز و پایکوبی برد آنها را راضی نخواهد کرد.

دربی 67 به رنگ قرمز
پرسپولیسی ها هم می گویند همواره تیم های بر هم ریخته تر در دربی تهران استرس کمتر و انگیزه بیشتری دارند . آنها امیدوارند با پیروزی در این بازی بار دیگر خود را در جمع مدعیان ببینند.
حضور صمد مرفاوی در نیمکت استقلال و تداعی شکست صمد آقا در تجربه قبلی مقابل پرسپولیس یک امیدواری و انگیزه برای قرمزهاست.
آنها می دانند که آقای گل استقلالی ها غیبت دارد و نبود خلیلی با نبودن روانخواه و برهانی احساس نمی شود و زهر نوک پیکان استقلال کم خطرتر خواهد بود.

دربی 67 باز هم به رنگ ترس !
باز هم مساوی ! ...........بدون گل ... کم گل .........و یا حتی پرگل ...........خلاصه مساوی است و از نتیجه مساوی هیچ کس راضی نیست و هیچ کس هم ناراضی نیست ! ولی هواداران اینقدر نتیجه 1 بر 1 در این سالها دیده اند که رقم خوردن نتیجه ای غیر از این آنها را متعجب خواهد کرد .
باید دید که آیا باز هم ترس و واهمه از شکست نیمه اول بازی را کسل کننده خواهد کرد و آیا گل زدن یک تیم باعث خواهد شد که یک تیم کاملآ مدافع و یک تیم کاملآ مهاجم باشد ؟!
آیا بازی زیبا و جوانمردانه در مساوی شدن خلاصه می شود؟
آیا سایه ی ترس بر سر تیم ها سنگینی می کند؟
جواب همه این سئوالات جمعه 10 مهرماه 88
به امید اینکه هدف اصلی ورزش که سلامتی است در این بازی باز هم تکرار شود

js8 ------- مهر 1388

Liverpooli
09-27-2009, 21:36
شدیم مثل عربها و توی 7 - 8 تا بازی با 1 شکست سریع به مربی مون اولتیماتوم می دیم :fek konam:
توقع خنده دار دارن دیرای پرسپولیس.
خودتون رو بذارید جای یه مربی که از سطح بالای فوتبال اروپا اومده توی فوتبال ایران که هیچ شباهتی به هیچ جای دنیا نداره و تیمی رو بهش بدیم که خودش هم نبسته بعدآ از همون روز اول ازش بخواهیم که تیم معجزه کنه !
با این وضع نمی شه.
فقط خدا کنه این بازی رو ببریم و با این نتیجه چند تا بازی شارژ روحی و روانی باشیم تا تیم بیفته روی غلطک :flowerysmile:

minagol
09-27-2009, 23:24
به امید برد بچه ها :yes:
امیدوارم که بادمکی با این وضعش بازی نکنه
خلاصه اگه بهترین بازیکن دنیا هم باشه الان توی وضع روحی خوبی نیست.
خدا کنه تماشاپیان هم ادب رو رعایت کنن تا فرهنگ سازی بشه تا دربی های بعدی خانم ها هم بتونن برن استادیوم:khahesh:

David Beckham
09-27-2009, 23:51
شدیم مثل عربها و توی 7 - 8 تا بازی با 1 شکست سریع به مربی مون اولتیماتوم می دیم :fek konam:
توقع خنده دار دارن مدیرای پرسپولیس.
خودتون رو بذارید جای یه مربی که از سطح بالای فوتبال اروپا اومده توی فوتبال ایران که هیچ شباهتی به هیچ جای دنیا نداره و تیمی رو بهش بدیم که خودش هم نبسته بعدآ از همون روز اول ازش بخواهیم که تیم معجزه کنه !
با این وضع نمی شه.
فقط خدا کنه این بازی رو ببریم و با این نتیجه چند تا بازی شارژ روحی و روانی باشیم تا تیم بیفته روی غلطک :flowerysmile:

حرفات در مورد مربی درسته عزیز اما خب نمیشه دست هم روی دست گذاشت و بشینیم ببینیم که تیم داره به چه روزی می افته.
اشتباه از همون پارسال بود .همون وقتی که وینگادا رو آوردن و اون همه پول دادن بهش برای چی؟
اصلآ اون رو برای چی آوردن و برای چی اخراج کردن؟!chomagh
پرسپولیس می دونست که با اون تیم نمی تونه مقام خوبی توی آسیا بیاره , لیگ هم که خیلی وقت بود بی خیال شده بود . همون موقع باید یه مربی طراز اول می آوردند تا به قول شما با جو فوتبال ایران آشنا می شد و تیم رو خودش می بست. الان هم باید قبول کرد که نتیجه دربی خیلی مهمه و اگه توی این بازی هم نتیجه نگیریم یه جورایی امسال هم باید خوابش رو ببینیم.:narahat:
خسته شدیم اینقدر مساوی گرفتیم توی تهران.
از شاهین بوشهر گرفته تا راه آهن و اون باخت کذایی به پیکان. اعصاب همه هوادارا خرد شده از دست این تیم

TT_Henry
09-28-2009, 21:18
خیلی دوس ندارم قبل بازی ای که توی ایران 90% بر می گرده به بحث روحی و روانی بحث فنی کنم :chemidonam:
فقط می خوام بگم اگه ایم بازی هم مساوی شه دیگه از ایران می رم dallliii:hehee:
به امید شکست 6 تایی ها:jeddiiiii:

Gladiature_Roma
09-29-2009, 14:39
من نتایج ضعیف پرسپولیس رو به این دلیل میبینم که تیم پیکره جدیدی داره ، اما از لحاظ فردی بازیکنان پرسپولیس دست کمی از بازیکنان استقلال ندارند و دلیل نتایج ضعیف پرسپولیس رو نه مربی میبینم و نه بازیکنان ، بلکه این گروه اگر زمان بیشتری با هم کار کنند یک تیم قدرتمند رو تشکیل میدهند !
خصوصا عادل کلاه کج و مهدی شیری که خیلی خوب میانه زمین رو در دست میگیرند.

hamedss
10-01-2009, 19:21
آخرین زمان بروزرسانی اطلاعات تیم پرسپولیس تهران : << پنج‌شنبه 09/07/1388 19:05 دقیقه >>

آمار مربوط به عملکرد تيم : پرسپوليس تهران

دور رفت : تعداد برد ها : 2 تعداد تساوي ها : 5 تعداد باخت ها : 1

دور برگشت : تعداد برد ها : 0 تعداد تساوي ها : 0 تعداد باخت ها : 0

تعداد بيشترين بردهاي متوالي : 2
تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي : 3
تعداد بيشترين باخت هاي متوالي : 1
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم نباخته است : 7
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم مساوي نکرده است : 2
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم نبرده است : 4

بيشترين گل زده در بازي هاي :

با 3 گل زده در بازي با مس کرمان
با 2 گل زده در بازي با راه آهن تهران
با 2 گل زده در بازي با شاهين بوشهر

قاطع ترين برد در بازي هاي :

با 1 گل اختلاف در بازي با صبا باتري قم
با 1 گل اختلاف در بازي با پاس همدان

بيشترين گل خورده در بازي هاي :

با 3 گل خورده در بازي با مس کرمان
با 2 گل خورده در بازي با پيکان قزوين
با 2 گل خورده در بازي با راه آهن تهران

بدترين باخت در بازي هاي :

با 1 گل اختلاف در بازي با پيکان قزوين

آمار بازي هاي خانگي

تعداد برد ها : 1 تعداد تساوي ها : 2 تعداد باخت ها : 1
امتياز به دست آمده در خانه : 5 امتياز
تعداد گل هاي زده در خانه : 5 گل
تعداد گل هاي خورده در خانه : 5 گل
تفاضل در خانه : 0

تعداد بيشترين بردهاي متوالي خانگي : 1
تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي خانگي : 1
تعداد بيشترين باخت هاي متوالي خانگي : 1
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم نباخته است : 3
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم مساوي نکرده است : 1
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم نبرده است : 2

آمار بازي هاي بيرون از خانه
تعداد برد ها : 1 تعداد تساوي ها : 3 تعداد باخت ها : 0
امتياز به دست آمده در خارج از خانه : 6 امتياز
تعداد گل هاي زده در بيرون از خانه : 8 گل
تعداد گل هاي خورده در بيرون از خانه : 7 گل
تفاضل در بيرون از خانه : 1+

تعداد بيشترين بردهاي متوالي بيرون از خانه : 1
تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي بيرون از خانه : 2
تعداد بيشترين باخت هاي متوالي بيرون از خانه : 0
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم نباخته است : 4
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم مساوي نکرده است : 1
تعداد بيشترين بازي هاي بيرون از خانه خانگي که تيم نبرده است : 2

رده بندي تيم :پرسپوليس تهران

هفته ي : 1 ---> رده ي : 8
هفته ي : 2 ---> رده ي : 10
هفته ي : 3 ---> رده ي : 7
هفته ي : 4 ---> رده ي : 4
هفته ي : 5 ---> رده ي : 6
هفته ي : 6 ---> رده ي : 7
هفته ي : 7 ---> رده ي : 7
هفته ي : 8 ---> رده ي : 8
هفته ي : 9 ---> رده ي : 8

ترين هاي پرسپوليس تهران در رده بندي
بهترين رده : 4 در هفته ي : 4
بدترين رده : 10 در هفته ي : 2
بيشترين حضور در رده ي : 7 با 3 بار
کمترين حضور در رده ي : 18 با 0 بار
امتياز حضور در رده هاي مختلف : 16+

تعداد دفعات حضور در رده ي 1 = 0
تعداد دفعات حضور در رده ي 2 = 0
تعداد دفعات حضور در رده ي 3 = 0
تعداد دفعات حضور در رده ي 4 = 1
تعداد دفعات حضور در رده ي 5 = 0
تعداد دفعات حضور در رده ي 6 = 1
تعداد دفعات حضور در رده ي 7 = 3
تعداد دفعات حضور در رده ي 8 = 3

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ReD
10-03-2009, 13:41
آقا ما اگه نخواهیم 1 - 1 ببینیم کی رو باید ببینیم؟
اگه تیم بعد از گلی که کلاه کجزد می تونست 10 - 15 دقیقه دوام بیاره و فشار اون لحظات رو تحمل کنه الان 3 امتیاز واسه ما بود.
همیشه همین بوده که هر چی از گلی که توی دربی زده می شه بگذره تیم مقابل زیر فشار شدید می ره و استقلالی ها اگه چند دقیقه دیگه گل نمی زدند شاید بی مهابا حمله می کردن و ما گلهای بعدی هم می تونستیم بزنیم.
ترکیب بازی هم جالب بود و من نمی تونستم قبول کنم که این ترکیب 100% با نظر کرانچار بوده.
تیم خوب ارنج شده بود .امیدوارم که نظر خود کرانچار بوده باشهdallliii

mr goal
10-03-2009, 14:01
استقلال 1 - 1 پرسپولیس

بازی توی نیمه اول در حد لیگ برتر نبود و سرعتش واقعآ خواب آور بود.
بدی بازی های اخیر دربی اینه که تیم ها تازه توی نیمه دوم می خوان بازی کنند و 20 - 30 دقیقه فقط ریسک حمله کردن رو می دن.
اگه اون توپ استقلال که معمارزاده به زیبایی از توی دروازه در آورد گل می شد یه بازی پرگل تر و زیباتر می دیدیم.
گل توی دقایق اول بازی دربی رو قشنگ تر می کرد که طبق معمول اینجوری نشد.
یه عده از هوادارای فوتبال هم که خیلی دوس دارن فوتبال رو با سیاست و زد و بند و این چیزا قاطی کنند همواره توی ورزشگاهها هستند و با شروع شعارهای عجیب و غریب همه تماشاچیانی که از مساوی ها خسته شده بودن رو تهییجمی کردن که شعار های فوتبال با سیاست و این چیزا رو بدن !
روی صحبت من هم با این دسته از دوستان هست که از هر چیزی برای بحث های سیاسی استفاده می کنند اینه که اولآ مطمئنم شما بویی از فوتبال نبرئه اید و با این حرفها فقط دارید قشر نوجوان ما رو که شاید اطلاعاتشون از شماها و امثال شماها کمه از فوتبال زده می کنید !
این همه موقعیت زیبا توی بازی دیدم و درست نیست با شرف و اعتقادات بازیکنان تیم های آبی و قرمز بازی شه و این تهمتها رو به اونها ببندیم

Baroon
10-03-2009, 14:26
بازی بدی نبود ولی می شد بازی رو ببریم :ehe:
برازیلیا عالی بازی کرد فقط احساس می شد که هر جی از بازی می گذره داره از لحاظ بدنی کم می آره.
درخشش معمارزاده هم عالی بود و عالی کار کرد.
گل استقلالی ها هم که در عین بازی ناجوانمردانه بود و در حالی که بازیکن ما روی زمین بود توپ رو به بیرون نزدند و بازی رو ادامه دادند و همون توپ گل مساوی شد. :ajibeee:
اینم از بازی جوانمردانه dallliii

ReD
10-06-2009, 15:55

به نام خدا

پرسپولیس- مقاومت سپاسی شیراز

ساعت 17:05

ورزشگاه آزادی

داور: ???

Baroon
10-06-2009, 21:01
عجب گلی زد حاج کریم :ajibeee::ahaaaaaa:خداییش انگار 25 سالشه.به قول مهابادی سرمربی فجر از اون گلهایی بود که 10 سال یه بار زده می شه اونم باید خود کریم بزنه dallliii
آمدن حبیب کاشانی هم خوش یمن بود :ohum: شاید هم پولایی که به بازیکنان دادن خوش یمن بوده :hehee:
خلاصه بازی امیدوار کننده ای بود .
بازی بعدی با فولاد توی اهواز خیلی سخته و مجید جلالی هم که اومده توی فولاد و تیمش خطرناکتر شده:khelal dandoon:

David Beckham
10-06-2009, 21:11
خدایش اواخر بازی یک کم می آریم :mage mishe: مقاومت هم واقعآ نشون داد الکی اون بالا نیست و نتایج قبلیشون خیلی هم شانسی نبوده.چند دقیقه دیگه بازی ادامه پیدا می کرد شاید نتیجه غیر از این بود.
اما خدا رو شکر امروز مهاجمین آنقدر خوب بودن که ضعف مدافعین خیلی به چشم نیومد
تبریک می گم این برد پرگل و پرسپولیسی رو
بردی که با بازی تهاجمی همراه باشه پرسپولیسیه :ghelyon:

ReD
10-11-2009, 12:13

به نام خدا

فولاد خوزستان0 - 0 پرسپولیس تهران

هفته یازدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

شنبه 19 مهر 1388

ساعت 17:05

ورزشگاه تختی اهواز

داور: محسن قهرمانی

Gladiature_Roma
10-11-2009, 15:15
من که قانونا باید هوادار فولاد خوزستان باشم ! و هستم !
به نظرم بازی مشکلی هست ، فولاد تیم عجیب و غریبی شده بعضی وقت ها تیم روبرو رو در هم میکوبه ، بدون اینکه یک گل هم بزنه و در پایان هم میبازه ، اما بعضی اوقات خیلی خوب بازی میکنه و نتیجه هم میگیره !
اما چیزی مشخص نیست ، کاش آل نعمه از فولاد نمیرفت ، خیلی دپرس شدیم از وقتی که رفت سپاهان!
اما در مورد این بازی ، من فکر میکنم پرسپولیس با نتیجه 2 بر 0 فولاد رو شکست میده!!!!
از آقا جعفر میخوام بیاد یک متنی در خصوص این بازی بنویسه ! انصافا متن های قبل از بازی آقا جعفر از دکتر صدر هم بهتره !

King Kenny
10-11-2009, 15:26
به نظر من كه بازيه سختيه براي پرسپوليس چون مجيد جلالي اومده شده مربيه فولاد ميگم خيلي خوب پرسپوليسو ميشناسه
ولي اميدوارم پرسپوليس ببره

Milan = Love
10-12-2009, 09:09
فولاد 0 - 0 پرسپولیس
باز دوباره بازیهای خارج از خونه و مساوی های کسل کننده شروع شد:ey babaaa:
واقعآ یه فکری واسه بازیهای بیرون از آزادی بکنند. حداقل 40% قوای هاجمی تیم کم می شه.
این روزها میثاق معمارزاده تنها بازیکنی هست که از دربی تا حالا توی یه وضعیت آمادگی بوده ولی بقیقه بازیکنها افت و فراز و نشیب داشتند.
وسلی برازیلیا هم نمی دونم چرا روی نیمکت می شینه و باید به عنوان یار جانشین بازی کنه؟

Manchester utd
10-12-2009, 09:16
اینقدر ترکیب هم دست می خوره که اینجوری هر بازی با بازی قبلی زمین تا آسمان سطح فوتبال تیم تغییر می کنه.
به نظر من باید یه ترکیب تقریبآ ثابت برای بازیهای داخلی داشته باشند و توی آزادی تهاجمی تر ظاهر بشند و یه ترکیب تقریبآ ثابت هم برای بازیهایی که میهمان هستیم.
خیلی از تیم ها اینجوری بازی می کنند.
دیگه الان مثل قدیم نیست که پرسپولیس چه میزبان باشه و چه میهمان باشه جلوش دفاع کنند و سعی کنند که در آزادی کمتر گل بخورند و در زمین خودشون هم مساوی بگیرند .
این روزها همه توی زمین خودشون می خوان امتیاز کامل رو بگیرند و توی آزادی هم الان کمتر تیمی هست که الان تیمی برای کم گل خوردن نمی آد و همه برای حداقل 1 امتیاز می آن.
نباید این روند افت فنی در بازیهای خارج از خانه برای تیم عادت بشه dallliii

ReD
10-16-2009, 14:52

به نام خدا

پرسپولیس تهران 1 - 1 ملوان بندرانزلی

هفته دوازدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 24 مهرماه 1388

ساعت 16:50

ورزشگاه آزادی تهران

داور: تورج حق وردی

دیدار پرسپولیس و ملوان انزلی از ساعت 16:50 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 40 هزار تماشاگر آغاز شد.
ملوانی ها در دقایق پایانی نیمه اول تسلط خوبی بر بازی پیدا كردند و بعد از از دست دادن یك ضربه ایستگاهی توسط دسوزا، در دقیقه 44 محمد حیدری دروازه پرسپولیس را باز كرد.
نیمه دوم پرسپولیس برای جبران نتیجه روی دروازه ملوان فشار آورد. شاگردان احمدزاده برای حفظ نتیجه دفاع فشرده ای را در دستور كار قرار داده بودند و از وقت تلف كردن نیز برای رسیدن به هدف خود بهره می بردند.

فشار پرسپولیسی ها سرانجام در دقیقه 85 برای این تیم ضربه پنالتی به همراه داشت. رمضانی با خطا روی بازیكن پرسپولیس پنالتی را برای این تیم به ارمغان آورد و این ضربه را هوار ملا محمد در دقیقه 87 به گل تبدیل كرد تا بازی به تساوی برسد و پرسپولیس در ورزشگاه خانگی از باخت فرار كند.
پرسپولیس در دقیقه 90 موفق به گلزنی شد اما این گل آفساید اعلام شد.
قضاوت این مسابقه بر عهده تورج حق ‌وردی بود. وی به محمد حیدری از ملوان و به بائو از پرسپولیس كارت زرد داد. همچنین سعید سالارزاده در دقیقه 86 با دریافت كارت قرمز از بازی اخراج شد.

اسامی بازیكنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، شیث رضایی، سپهر حیدری، مجتبی شیری، حمید علی عسگر، میثم بائو، كریم باقری(46- عادل كلاه كج)، سامان آقازمانی(65- مجتبی زارعی)، هوار ملا محمد، وسلی(64- آرفی)، هادی نوروزی.

اسامی بازیكنان ملوان:
مهدی رحیم زاده، سعید سالارزاده، هادی تامینی، بابك پورغلامی، علیرضا رمضانی(87- مهران جعفری)، حسین ابراهیمی، دسوزا، پژمان نوری، محمد حیدری( 75- محمد رحمتی)، سید جلال رافخایی، آدریانو لوز
سرمربی: محمد احمدزاده

AS roma
10-16-2009, 14:58
نگاهی به نکات مهم قبل از بازی
-----------------------------------

ترکیب احتمالی
----------------
پرسپولیس در بازی مقابل ملوان به احتمال بسیار زیاد با دو مهاجم به میدان خواهد رفت. تمرین امروز این تیم كه در ابتدا با حضور بازیكنان خارج از فهرست 18 نفره و سپس با حضور نفرات اصلی برگزار شد،‌ تمرین جانداری بود كه این نفرات از آن بیرون آمدند:
پرسپولیس در دروازه از میثاق معمارزاده استفاده می كند، علی عسگر، شیث رضایی،‌ سپهر حیدری و جلال اكبری چهار مدافع این تیم هستند. هافبك دفاعی سامان آقازمانی است و راس جلوی لوزی را كریم باقری پر خواهد كرد. هافبك راست تیم میثم بائوست و در سمت چپ هوار ملامحمد بازی می كند. دو مهاجم تیم هم هادی نوروزی و وسلی برازیلیا خواهند بود.
نكته مهم این تركیب، نیمكت نشینی كلاه كج و حضور هوار در تركیب اصلی است.

پژمان نوری مقابل تیم سابق
------------------------------
پژمان نوری بهترین بازیکن ملوان در چند هفته اخیر بوده است. او که با بازوبند کاپیتانی ملوان ها احساس مسئولیت بیشتری نسبت به تیم و مربی محبوبش می کند در حالی برای بازی مقابل پرسپولیس به تهران آمده که هنوز جای خالی این بازیکن در ترکیب قرمزها حس می شود.
نوری در آخرین تمرین ملوان درانزلی در پاسخ به سوالی درباره رویارویی مقابل پرسپولیس می گوید: «من از چند سال حضور در پرسپولیس خاطرات خوبی دارم. به خصوص سالی که با افشین قطبی قهرمان شدیم و لحظات خوبی را با او و هواداران تجربه کردیم در همه این سال ها طرفداران پرسپولیس به من محبت کردند و من هرگز لطف آنها را از یاد نمی برم.

anzalichi
10-16-2009, 19:38
آفرین به بچه های با غیرت ملوان:yes:
جلوی اون همه تماشاچی پرسپولیس طبق معمول بازیهای قبلش باز هم با پنالتی گل زد :hihi:
جالب اینجاست که همه رو هم به ضدفوتبال متهم می کنند.یکی نیست به خودشون بگه که کدوم تیم بود که جلوی استقلال توی هر ضد حمله فرت و فرت سپهر حیدری خودش رو می انداخت تا از جای خالیش ضدحمله نزنند.
دروازبانتون هم که توی اون بازی شورش رو در آورده بود.
حق وردی به دادتون رسید و بازیکن ما هم الکی اخراج کرد chomaghکجای دنیا واسه اعتراض 2 تا کارت پشت سر هم می دن؟:fek konam:

TT_Henry
10-16-2009, 19:44
حق وردی به دادتون رسید و بازیکن ما هم الکی اخراج کرد chomaghکجای دنیا واسه اعتراض 2 تا کارت پشت سر هم می دن؟:fek konam:

خوبه بعد از بازی دیدی که کارشناس گفت یه پنالت دیگه هم باید گرفته می شده ! بعد می آی میگی به دادمون رسید؟:ajibeee:
کارت قرمزتون هم چه تاثیری داشت توی اون چند دقیقه؟مگه گل خوردید بعدش؟ :soal: نکنه می خواسته اون دفاعتون دروازه وایسته؟dallliii

Gladiature_Roma
10-16-2009, 23:44
من به پیشنهاد غیر مستقیم داش جعفر نیمه دوم رو دیدم !!! گل رو که اصلا ندیدم !!! چون 1 دقیقه مونده به وقت ها تموم شه ، رفتم بیرون !
اما در کل توی نیمه دوم ، من بزرگترین مشکل پرسپولیس رو جدید شدن میدونم ، پیکره تیم هر سال تغییر میکنه و نتیجه اش هم این میشه ، بازیکنان پرسپولیس از نظر فردی خیلی قدرتمند تر هستند نسبت به سایر تیم های حاضر در لیگ ، اما باور کنید که این اولین باره که دارند کنار هم بازی میکنند و اصلا هماهنگی لازم واسه گل زدن رو ندارند.
بیشتر وقت ها هم میخوان خودشون بصورت فردی گل بزنند ، چون نمیتونند تاکتیکی بازی کنند.

Manchester utd
10-22-2009, 12:51
بهترین موقعیت ها رو برای حمله به صدر جدول داریم از دست می دیم :gerye:
استقلال توی 2 بازی 5 امتیاز از دست داد و به ما تعارف زد اما ظاهرآ این پرسپولیس نمی خواد صدرنشین بشه :fek konam:
به قول این دوست عزیز ما این تیم کنار هم بازی نکردن و هماهنگی کافی ندارند و تغییر های بیش از حد در ترکیب تیمی هم به این امر دامن زده.
کادر فنی نباید مثل هوادارا کم صبر باشه و باید به ترکیبی که حس می کنه بهترین ترکیب است فرصت بده تا آماده ترین ها در کنار هم هماهنگ بشن.
هر بازی چه نتیجه بگیریم و چه نتیجه نگیریم دارن به 11 نفر اصلی دست می زنند و الان با این کارشون همه بازیکنها مدعی فیکس بازی کردن شدن و هرچه بگذره روی نیمکت نشاندن این بازیکنها سخت تر هم می شه

ReD
10-22-2009, 13:07

به نام خدا

سایپا کرج 0 - 2 پرسپولیس تهران

زارعی (12)

وسلی برازیلیا (32)

هفته سیزدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 30 مهرماه 1388

ساعت 16:40

ورزشگاه آزادی تهران

داور: سعید مظفری زاده

دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا كرج، از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 16 و 40 دقیقه در حضور حدود 30 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
این مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.
گل‌های این بازی توسط مجتبی زارعی در دقیقه 12 و وسلی برزیلیا در دقیقه 32 برای پرسپولیس به ثمر رسید.
در ابتدای مسابقه بازیكنان پرسپولیس بسیار با انگیزه ظاهر شدند و در دقیقه 12 ضربه از راه دور زارعی از گوشه محوطه جریمه راهی دروازه سایپا شد و با جاگیری نامناسب میرزاپور، اولین گل پرسپولیس به ثمر رسید.
در دقیقه 32 مسابقه روی پاس ارسالی در عمق تیم سایپا، وسلی برزیلیا صاحب توپ شد و با یك بغل پای دقیق، دروازه سایپا را باز كرد و دومین گل پرسپولیس به ثمر رسید.

بعد از گل پرسپولیس بازیكنان سایپا تلاش زیادی برای جبران گل‌های خورده انجام دادند كه ضربات آنها راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نكرد.
سعید مظفرى زاده قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. وی در این مسابقه به حسین بادامكی از پرسپولیس كارت زرد نشان داد.
بازیكنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده (46- علیرضا حقیقی)، سپهر حیدری، مجتبی شیری (79 - نبی الله باقری‌ها)، شیث رضایی حمیدرضا علی عسگر، تیاگو فراگو (81 - حسین بادامكی)، وسلی برزیلیا، عادل كلاه كج، میثم بائو، هوار ملا محمد، مجتبی زارعی.

بازیكنان سایپا:
ابراهیم میرزاپور، مرتضی ابراهیمی، سعید بیگی، مجید ایوبی، ابراهیم صادقی، داریوش یردانی، كریم انصاری‌فرد، امین منوچهری، جواد آشتیانی، مهدی خیری ( امید شریفی نسب) و سید علی حسینی (ناصر آذر كیوان)
سرمربی: محمد مایلی كهن

TT_Henry
10-22-2009, 21:54
ماشااله
الحق و ولانصاف نیمه اول تیم خیلی خوب بازی کرد. این ترکیب خیلی خوبه و مخصوصآ توی نیمه اول پرسپولیس واقعی رو دیدم.
هوار مولا محمد و وسلی برازیلیا حرکات جالبی رو انجام می دادند و تیم خوب تهاجمی کار می کرد.
سایپا هم تیم خوبی نشون داد و به قول خود مایلی کهن امروز بازی خیلی خوب و ارنج مناسب پرسپولیس این نتیجه رو رقم زد وگرنه سایپا هم بازی خوبی رو ارائه داد:ohum:

ReD
10-22-2009, 22:04
ماشااله
الحق و ولانصاف نیمه اول تیم خیلی خوب بازی کرد. این ترکیب خیلی خوبه و مخصوصآ توی نیمه اول پرسپولیس واقعی رو دیدم.
:ohum:

آره نیمه اول خیلی بازی قشنگی بود و بعد از مدتها دیدم که پرسپولیس یه فوتبال هجومی و با برنامه انجام داد:love:
اینقدر بازی علی اصغری و بزم زیرش توی بازیهای قبلی دیده بودیم که کم کم داشت از بازی های قشنگ بدم می اومد و فراموش کرده بودیم پرسپولیس باید همیشه اینجوری بازی کنه .:yes:

حواشی بازی سایپا - پرسپولیس

هواداران پرسپولیس پس از حضور افشین قطبی در ورزشگاه آزادی، خواستار حضور شیث رضایی در تیم ملی شدند.
افشین قطبی، علیرضا نیکبخت واحدی، کریم باقری، حبیب کاشانی و غلام پیروانی با حضور در وزرشگاه آزادی دیدار پرسپولیس مقابل سایپا را از نزدیک مشاهده کردند.
هواداران پرسپولیس در دقایقی به تشویق محسن خلیلی، نیکبخت واحدی، باقری و کاشانی پرداختند.
هواداران پرسپولیس برای دقایقی بر علیه ابراهیم میرزاپور دروازه بان تیم فوتبال سایپا شعار دادند. 70 خبرنگار و عکاس برای پوشش خبری این دیدار به ورزشگاه آزادی آمده بودند.

David Beckham
10-24-2009, 10:39
همه صدرنشینای لیگ برتر این هفته امتیاز دادن
سپاهان و پیکان و استقلال و ذوب آهن دارن راه رو باز می کنند که پرسپولیس بره و بالانشین جدول بشه.:love:
دقیقآ همین اتفاق برای ذوب آهن توی فصل پیش افتاد و در حالی که صدرنشینای اون فصل داشتند با هم دیگه رقابت می کردند و توی حاشیه می رفتند ذوب آهن خیلی حرفه ای اومد و روز به روز خودش رو نزدیک تر کرد و تا روز آخر هم شانس اول قهرمانی بود.
بازگشت حاج آقا کاشانی واقعآ خوش یمن بوده و همین که اومد اعلام کردکه تیم پرسپولیس نیاز بیشتری به دوستی بین بازیکناش داره با بعضی از پیشنهادهایی که به کادر فنی داد دوستی ها رو داره بین بچه ها بیشتر می کنه.
کاشانی توی مصاحبه ای که ازش دیدم گفت به خاطر این که فوتبالیستهای ایرانی عاطفی هستند و بحث روانی روشون خیلی تاثیر داره به کادر فنی پیشنهاد دادم که 11 نفر اصلی و ذخیره ها جدا از هم تمرین نکنند تا باعث افت روحی بازیکنای ذخیره نشه.
همین روانشناسی و مدریت خوب داره تاثیرش رو نشون می ده و کار کادر فنی هم مسلمآ راحتتر می شه و بهتر می تونه توی بحث فنی تیم موثر باشه:yes:

ReD
10-26-2009, 17:21

به نام خدا

پرسپولیس تهران 2 - 1 تراکتورسازی تبریز

زارعی (67)

هوار مولا (86)

خیرخواه (90)

هفته چهاردهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

دوشنبه 4 آبان 1388

ساعت 16:40

ورزشگاه آزادی تهران

داور: هدایت ا... ممبینی

دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراكتورسازی تبریز از ساعت 16:40 در حضور بیش از 30 هزار تماشاگر مشتاق در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد. این مسابقه با نتیجه 2 بر یك به سود پرسپولیس به پایان رسید.
گل‌های پرسپولیس را در این دیدار مجتبی زارعی در دقیقه 67 و هوار ملا محمد در دقیقه 86 به ثمر رساندند. تك گل تراكتورسازی در دقیقه 91 توسط فرهاد خیرخواه به ثمر رسید.
قضاوت این مسابقه بر عهده هدایت ممبینی بود. وی در این دیدار به وسلی برازیلیا، مجتبی زارعی و هوار ملا محمد از پرسپولیس و مصطفی اكرامی و امیر محبی از تراكتورسازی كارت زرد نشان داد.
پرسپولیس با این پیروزی 23 امتیازی شد و تا رتبه چهارم جدول بالا آمد.

تركیب پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، مجتبی شیری،‌ سپهر حیدری، علیرضا محمد، نبی‌اله باقر‌ی‌ها، هوار ملا محمد، تیاگو، عادل كلاه كج (66 - مهدی شیری)، وسلی برازیلیا (54 - هادی نوروزی)، هادی نوروزی و میثم بائو (46 - حسین بادامكی).

تركیب تراكتورسازی:
حسن رودباریان، محمدنصرتی، مصطفی اكرامی، مهدی كیانی، لئوناردو پیمنتا، عرفان اولروم (68 - جاسم كرار)، مهرداد پولادی، مجتبی ترشیز، محمد ابراهیمی (76 - فرهاد خیرخواه)، امیر محبی و علیرضا میرشفیعیان.

minagol
10-26-2009, 22:04
نیمه اول اصلآ خوب نبودیم و همه چی برای تراکتورسازی ها بود
نیمه دوم تیم بهتر شد و دیگه تراکتورسازی چیزی برای گفتن نداشت.binam
بازیکنای خارجی ما خیلی خوب شدن و دارن کم کم با تیم هماهنگ می شن:love:

hamedss
10-28-2009, 06:36
آخرین زمان بروزرسانی اطلاعات تیم پرسپولیس تهران :

<< سه‌شنبه 05/08/1388 18:37 دقیقه >>

دور رفت : تعداد برد ها : 5 تعداد تساوي ها : 8 تعداد باخت ها : 1

تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم مساوي نکرده است : 2
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم نبرده است : 5

با 4 گل زده در بازي با مقاومت سپاسي شيراز
با 2 گل زده در بازي با تراکتورسازي تبريز

با 2 گل اختلاف در بازي با سايپاي کرج
با 2 گل اختلاف در بازي با مقاومت سپاسي شيراز

با 2 گل خورده در بازي با راه آهن تهران

آمار بازي هاي خانگي

تعداد برد ها : 3 تعداد تساوي ها : 3 تعداد باخت ها : 1
امتياز به دست آمده در خانه : 12 امتياز
تعداد گل هاي زده در خانه : 12 گل
تعداد گل هاي خورده در خانه : 9 گل
تفاضل در خانه : 3+

تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم مساوي نکرده است : 2

تعداد برد ها : 2 تعداد تساوي ها : 5 تعداد باخت ها : 0
امتياز به دست آمده در خارج از خانه : 11 امتياز
تعداد گل هاي زده در بيرون از خانه : 11 گل
تعداد گل هاي خورده در بيرون از خانه : 8 گل
تفاضل در بيرون از خانه : 3+

تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي بيرون از خانه : 4
تعداد بيشترين باخت هاي متوالي بيرون از خانه : 0
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم نباخته است : 7
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم مساوي نکرده است : 1
تعداد بيشترين بازي هاي بيرون از خانه خانگي که تيم نبرده است : 4

anfild
10-28-2009, 08:46
پای زارعی و هوارمولا خوب موقع به گلزنی باز شده.:flowerysmile:
توی روزهایی که فورواردهای ما فراموش کردن که برای گل زدن توی زمین هستند.هافبک مهاجم های ما خوب دارن گلزنی می کنن.:sigar:
اوایل بازی شانس آوردیم که عقب نیفتادیم .عقب افتادن واسه این تیم واقعآ کشنده خواهد بود.
پرسپولیس اگر جلو بیفته واقعآ خوب بازی می کنه و اگر از تیم حریفش عقب بیفته و نتونه خیلی زود مساوی کنه کارش خیای سخت می شه.
بازی بعدی مون هم با استیل آذینه.تیمی که هم خوب گل می زنه و هم خوب گل می خوره اگه بتونیم استیل رو ببریم دیگه می چسبیم به بالای جدول :nishkhand:

ReD
10-30-2009, 11:14

به نام خدا

استیل آذین 2 - 1 پرسپولیس تهران

هفته پانزدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

شنبه 9 آبان 1388

ساعت 16:30

ورزشگاه آزادی تهران

داور: مسعود مرادی

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه 2 بر یك مقابل استیل‌آذین شكست خورد.
دیدار تیم‌های پرسپولیس و استیل آذین در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:30 در حضور بیش از 25 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی آغاز شد. این دیدار با نتیجه مساوی 2 بر یك به سود استیل آذین به پایان رسید.
برای پرسپولیس هوار ملا محمد در دقیقه 12 گلزنی كرد و گل‌های استیل آذین را محمد غلامی در دقیقه 30 و افشین چاووشی در دقیقه 90 به ثمر رساندند.
مسعود مرادی قضاوت این مسابقه را به عهده داشت. وی در این مسابقه به سپهر حیدری و شیث رضایی از پرسپولیس و لك چیرا، امیر شاپورزاده، حامد كاویانپور، علی كریمی، علی عشوری‌زاد و میثم خسروی از استیل آذین كارت زرد نشان داد.

علی كریمی در دقیقه 90+5 با دریافت كارت قرمز از میدان مسابقه اخراج شد. او در زیر پیراهن خود پیراهن پرسپولیس را بر تن كرده بود و پس از اخراج پیراهن اصلی اش را خارج كرد و با پیراهن پرسپولیس به رختكن رفت.
تركیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، تیاگو،‌ سپهر حیدری، جلال اكبری، شیث رضایی، هوار ملا محمد، حسین بادامكی ( 66- عادل كلاه كج)، هادی نوروزی (68 - وسلی برزیلیا)، كریم باقری (80 - مهدی شیری)، مجتبی زارع و حمیدرضا علی عسگر.
تركیب استیل آذین:
حمید نشاط جو، لك چیرا، محمدرضا مهدوی (75 - افشین چاووشی)، علی عشوری‌زاد، حسین كعبی، علی كریمی، حامد كاویانپور، محمد غلامی (77 - رضا نوروزی)، امیر شاپورزاده ( 63- علی آذری)، میثم خسروی و مهدی محمدی.
سرمربی: حمید استیلی

ReD
10-30-2009, 11:20
آخرین اخبار قبل از بازی استیل آذین پرسپولیس

سرمربی استیل آذین به این دلیل قصد نشستن روی نیمکت تیمش در بازی با پرسپولیس را ندارد که از سوی برخی تماشاگران این تیم به شدت تهدید شده است.
حمید استیلی اخیرا اعلام کرده است که حاضر نیست در بازی استیل آذین و پرسپولیس روی نیمکت تیمش بنشیند در حالی که او پیش از این چنین ادعایی نکرده بود و کاملا مشخص است که چنین تصمیم مهمی را ناگهانی اتخاذ کرده است. مطمئنا استیلی برای این تصمیم خود دلیل دارد و طبق گفته خودش در رسانه‌ها او به خاطر تعصبی که به تیم سابقش دارد قصد دارد از روی سکوها تیمش را در مسابقه روز شنبه هدایت کند اما طبق شنیده‌های ما واقعیت امر چیز دیگری است.

باخبر شدیم طی یک هفته اخیر sms و تماس‌های تهدیدآمیز زیادی از سوی برخی هواداران پرسپولیس با حمید استیلی در مقابل پرسپولیس بدترین شعارها را علیه او خواهند داد. از آنجا که استیلی هم مربی محتاطی است خیلی زود تحت‌تأثیر این پیغام‌ها قرار گرفته و پذیرفته که روز شنبه روز نیکمت تیمش ننشیند.
سرمربی استیل آذین در اتخاذ این تصمیم با حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین نیز هماهنگی لازم را به عمل آورده و چنانچه اتفاق خاصی رخ ندهد مربی سابق پرسپولیس تیمش را روز شنبه از روی سکوها هدایت خواهد کرد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

باشگاه پرسپولیس در جریان بازی با استیل آذین از 7 چهره پرسپولیسی این تیم تقدیر می کند. بر این اساس حسین هدایتی(مالک باشگاه)حمیداستیلی(سرمربی) رضا عابدیان( سرپرست)و علی کریمی، حامد کاویانپور، حسین کعبی و ابراهیم اسدی به عنوان بازیکن مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. به جز هدایتی که سال گذشته رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود، سایر افراد به عنوان بازیکن در مقاطع مختلف پیراهن پرسپولیس را بر تن کرده اند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

David Beckham
10-30-2009, 11:30
[Only Registered And Activated Users Can See Links] vs [Only Registered And Activated Users Can See Links]

هافبك تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: كسي كه باعث و باني جدايي‌ام از پرسپوليس شد را به خدا واگذار مي‌كنم كه باعث شد در اين شرايط قرار بگيرم.علي كريمي به ياد ندارد كه در دوران بازيگري‌اش چنين شرايطي را كه امروز و قبل از بازي با پرسپوليس برايش به وجود آمده تجربه كرده باشد. او در مرز ميان عشق و وظيفه قرار گرفته و هنوز 48 ساعت به روز بازي مانده با اما و اگرهاي زيادي مواجه شده و سوالاتي كه قطعا پس از بازي روز شنبه با آن روبرو خواهد شد.
وقتي از بازي با پرسپوليس مي‌گويد نمي‌تواند احساساتش را پنهان كند اما به عنوان يك فوتباليست حرفه‌اي مي‌داند كه بايد به تعهداتش پايبند باشد.
بعد از اينكه استيلي گفت روز بازي روي نيمكت تيمش نمي‌نشيند و شنيده شد هدايتي هم آن روز به مسافرت مي‌رود تا بازي را نبيند، حساسيت و نگاه‌ها روي كريمي بيشتر شد اما آنچه بيش از هر چيز ديگر در لابلاي صحبت‌هايش شنيده مي‌شد، علاقه‌اش به هواداران پرسپوليس و ناراحتي‌اش از مسببان جدايي او از پرسپوليس بود.
*از بازي روز شنبه و حساسيت آن شروع كنيم.
بازي به دليل اينكه چند بازيكن ما سابقه پوشيدن پيراهن پرسپوليس را داشته‌اند، حساس شده اما به هرحال سه امتياز بيشتر ندارد و من اميدوارم يك بازي جذاب و ديدني شود.
*اما بيشتر نگاه‌ها به سوي شما متمركز شده است؟
من سعي مي‌كنم مثل بازي‌هاي گذشته استيل‌آذين باشم. شايد آن بازي، روز خوب من نباشد، شايد هم باشد اما دوست دارم تماشاگران خوشحال به خانه‌هايشان برگردند. اميدوارم روز خوبي براي من و پرسپوليس باشد.
*چه احساسي داريد؟
براي من سخت است چون هميشه مورد لطف هواداران واقعي پرسپوليس بودم و خوشحالم كه شنبه يكبار ديگر آنها را در استاديوم مي‌بينم.
*در هفته‌هاي گذشته شايعاتي پيرامون بازي نكردن شما برابر پرسپوليس يا محروم شدن مصلحتي شنيده مي‌شد.
ببينيد در فوتبال حرفه‌اي اين حرف‌ها نيست، چند شب پيش ديديم كه كاكا مقابل تيم سابقش (ميلان) بازي كرد، من هم مي‌دانم كه خيلي‌ها منتظر اين بازي بودند و نتيجه‌اش هم قابل پيش‌بيني نيست.
*يك احتمال برد پرسپوليس است.
بله، اگر پرسپوليس بازي را ببرد، من به احترام مسوولان استيل‌آذين و رئيس باشگاه، ناراحت نمي‌شوم!
*و بحث انتقال شما به پرسپوليس.
من طبق قراردادم به استيل‌آذين تعهد دارم و اين مساله را بر عهده مسوولان باشگاه گذاشتم، هواداران فهيم پرسپوليس هم خودشان بهتر از همه شرايطم را مي‌دانند.
*علي كريمي اگر خوب بازي كند، يا بد، اگر دريبل‌هايش جواب دهد يا ندهد و اصلا اگر بازي نكند، حرف و حديث پيرامونش خواهد بود، با اين مسئله چطور كنار مي‌آييد؟
(كاملا احساساتي شده) من سعي مي‌كنم بازي خودم را انجام بدهم. در اين بازي اگر ... چه بگويم ... (پاسخ به اين سوال برايش سخت شده است) من كسي را كه باعث و باني جدايي‌ام از پرسپوليس شد را به خدا واگذار مي‌كنم كه باعث شد در اين شرايط قرار بگيرم.
*پس اينطور نتيجه‌گيري كنيم كه براي شما بازي سختي خواهد بود؟
حتما همين طور است چون فوتبال حرفه‌اي‌ام را از پرسپوليس شروع كردم و هميشه مديون صحبت‌هاي هواداران واقعي‌اش بودم. الان هم برخلاف ميل باطني‌ام اين اتفاق افتاده، هر چند من اولي و آخر‌ي‌اش نيستم. به هر حال يك روز محبت‌ها اين عزيزان را جبران مي‌كنم و اميدوارم روز شنبه از تماشاي بازي لذت ببرند.
*و پرسپوليس.
خوشحالم كه پرسپوليس نسبت به هفته‌هاي اول ليگ شرايط بهتري را به‌دست آورده و اميدوارم در پايان فصل هم بتواند خواسته‌هاي هوادارانش را برآورده كند.
*اگر در اين بازي گل بزنيد، شادي مي‌كنيد؟
(با تعجب نگاهمان مي‌كند و با مكث مي‌گويد) اگر اين اتفاق بيفتد همه هواداران را سورپرايز مي‌كنم!
*چطور؟
كاري مي‌كنم هواداران پرسپوليس هم خوشحال شوند.
*مصدوميت پاي شما جدي است؟
رباط داخلي پايم دچار كشيدگي خفيف شده است.
*مي‌دانيد خيلي‌ها همين مساله را هم بهانه‌اي بيش نمي‌دانند؟
بله، به هر حال من پيه اين حرف‌ها را به تنم ماليده‌ام.
*و شرايط استيل‌آذين.
تيم، چند هفته‌اي است كه نمي‌بازد و اين مساله را بايد به فال نيك گرفت، در حال حاضر هم شرايط بد نيست. تيم ما قبل از فصل زمان لازم را براي آماده‌سازي در اختيار نداشت و اين تا حدودي براي ما مشكل‌ساز شد.
*و صحبت پاياني.
من مي‌خواهم يكبار ديگر از تمام هواداران واقعي پرسپوليس كه هميشه مرا مورد لطف قرار دادند تشكر كنم و آرزويم اين است كه يك روز محبت آنها را جبران كنم. مطمئنم روز شنبه آنها فوتبال زيبايي را شاهد خواهند بود و اميدوارم كه از ديدن بازي لذت ببرند

TT_Henry
10-31-2009, 18:41
بازی رو 2 بر 1 باختیم :ogh: اما بدتر از نتیجه بازی کارای عجیبه بعضیا بود
اول از همه که ترکیب 1 مهاجمه ما بود که هادی نوروزی معلوم نبود توی زمین داره چیکار می کنه؟
بعدش هم اینقدر دیر تعویض شد که برازیلیا تا می خواست خودش رو پیدا کنه بازی داشت تموم می شد
اون از بادامکی که انگار طلب داره و نمی تونه چند دقیقه بشینه تا بازی تموم شه و بعد از بازی با بقیه بره رختکن.
خودش داره واسه خودش و تیم حاشیه می سازه chomagh

Manchester utd
10-31-2009, 20:05
کلآ آدم عجیب و غریبیه این علی کریمی. معلوم نیست توی سرش چی می گذره و شاید فکر مشغولش باعث می شه اینقدر کارت زرد و قرمز بگیره. از اون که توی سطح اول بازی کرده بعیده که اینجوری پرخاشگر باشه.
از یه طرف زیر لباس تیمش لباس تیم حریف رو می پوشه ( لباس پرسپولیس رو پوشیده بود) و برای گلزنی خودش رو آماده کرده از یه طرف هم می گه که خوشحالم که گل نزدم :mage mishe:
کلآ آدم عجیبیه dallliiiو یه فوتبالیست فراموش نشدنی.

hamedss
11-01-2009, 05:31
آخرین زمان بروزرسانی اطلاعات تیم پرسپولیس تهران :

<< شنبه 09/08/1388 18:29 دقیقه >>

دور رفت : تعداد برد ها : 5 تعداد تساوي ها : 8 تعداد باخت ها : 2

تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم مساوي نکرده است : 3
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم نبرده است : 5

با 4 گل زده در بازي با مقاومت سپاسي شيراز
با 2 گل زده در بازي با تراکتورسازي تبريز

با 2 گل اختلاف در بازي با سايپاي کرج
با 2 گل اختلاف در بازي با مقاومت سپاسي شيراز

با 2 گل خورده در بازي با استيل آذين تهران

با 1 گل اختلاف در بازي با استيل آذين تهران

آمار بازي هاي خانگي

تعداد برد ها : 3 تعداد تساوي ها : 3 تعداد باخت ها : 1
امتياز به دست آمده در خانه : 12 امتياز
تعداد گل هاي زده در خانه : 12 گل
تعداد گل هاي خورده در خانه : 9 گل
تفاضل در خانه : 3+

تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم مساوي نکرده است : 2

تعداد برد ها : 2 تعداد تساوي ها : 5 تعداد باخت ها : 1
امتياز به دست آمده در خارج از خانه : 11 امتياز
تعداد گل هاي زده در بيرون از خانه : 12 گل
تعداد گل هاي خورده در بيرون از خانه : 10 گل
تفاضل در بيرون از خانه : 2+

تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي بيرون از خانه : 4
تعداد بيشترين باخت هاي متوالي بيرون از خانه : 1
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم نباخته است : 7
تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم مساوي نکرده است : 2
تعداد بيشترين بازي هاي بيرون از خانه خانگي که تيم نبرده است : 4

anfild
11-02-2009, 21:55
کلآ آدم عجیب و غریبیه این علی کریمی. معلوم نیست توی سرش چی می گذره و شاید فکر مشغولش باعث می شه اینقدر کارت زرد و قرمز بگیره. از اون که توی سطح اول بازی کرده بعیده که اینجوری پرخاشگر باشه.
از یه طرف زیر لباس تیمش لباس تیم حریف رو می پوشه ( لباس پرسپولیس رو پوشیده بود) و برای گلزنی خودش رو آماده کرده از یه طرف هم می گه که خوشحالم که گل نزدم :mage mishe:
کلآ آدم عجیبیه dallliiiو یه فوتبالیست فراموش نشدنی.

یه دونه به نعل می زنی یه دونه به میخ ؟ ! :nishkhand: الان این انتقاد بود یا تعریف ؟
اگه دقیقه 90 بای اون کار رو داور اول کشور انجام بده و یه کارت قرمز مفت و مجانی بهت بده بازیکن سطح اول هم باشی از کوره در می ری .
پارسال مگه بازی بارسلونا چلسی ندیدم؟ مگه بالاک و دروگبا توی سطح اول نیستن؟
عصبانیت بازیکن کاملآ دلیل داره و این سوتی های سنگین نمی ذاره آدم خودش رو کنترل کنه
لباس هم پوشیده بود که اگر گل زد با این کارش بگه که پرسپولیس رو دوست داره اما برای وظیفه اش و تعهدی که به استیل آذین داره مجبوره بازی کنه
این که عین حرفه ای بودنه و منافاتی نداره؟:chakerim:

ReD
11-03-2009, 10:37
حسین بادامکی: از کرانچار به خاطر تعویضم ممنونم / هر بازیکنی توپ لو می دهد من را مقصر می دانند!

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از سرمربی تیم به خاطر تعویضم ممنونم چرا که اگر در زمین می ماندم تماشاگران مرا مقصر شکست می خواندند.
حسین بادامکی پس از شکست دو بر یک پرسپولیس مقابل استیل آذین با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: پس از اینکه از زمین خارج شدم به علت اینکه لباس گرم نداشتم با اجازه سرمربی تیم به رختکن رفتم. من هیچ برخوردی با مربیان پرسپولیس نداشتم چرا که هیچ گونه مشکلی با آنها ندارم.

وی با ابراز تشکر از کرانچار به خاطر تعویضش با عادل کلاه کج در دقیقه 67 دیدار مقابل استیل آذین گفت: من از کرانچار ممنونم که تعویضم کرد با توجه به جوی که ورزشگاه داشت اگر در زمین می ماندم تمام کاسه کوزه های باخت مقابل استیل آذین بر سر من شکسته می شد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: از رفتار تماشاگران پرسپولیس ناراحتم . من پاس سالم به بازیکن کناری ام دادم و او توپ را لو داد. با این حال علیه من شعار می دهند. نمی دانم شاید هر توپی که بازیکنان لو می دهند مقصرش من هستم. نمی دانم روی سکوها چه اتفاقی رخ داده که تماشاگران این چنین برخورد می کنند.

در دقایق پایانی دیدار عصر شنبه تیم فوتبال پرسپولیس برابر استیل آذین، تماشاگران پرسپولیس علیه حسین بادامکی شعار دادند و خواستار ترک پرسپولیس از سوی وی شدند.

capitan_maldini
11-05-2009, 14:08
حسین بادامکی: از کرانچار به خاطر تعویضم ممنونم / هر بازیکنی توپ لو می دهد من را مقصر می دانند!

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از سرمربی تیم به خاطر تعویضم ممنونم چرا که اگر در زمین می ماندم تماشاگران مرا مقصر شکست می خواندند.
حسین بادامکی پس از شکست دو بر یک پرسپولیس مقابل استیل آذین با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: پس از اینکه از زمین خارج شدم به علت اینکه لباس گرم نداشتم با اجازه سرمربی تیم به رختکن رفتم. من هیچ برخوردی با مربیان پرسپولیس نداشتم چرا که هیچ گونه مشکلی با آنها ندارم.

وی با ابراز تشکر از کرانچار به خاطر تعویضش با عادل کلاه کج در دقیقه 67 دیدار مقابل استیل آذین گفت: من از کرانچار ممنونم که تعویضم کرد با توجه به جوی که ورزشگاه داشت اگر در زمین می ماندم تمام کاسه کوزه های باخت مقابل استیل آذین بر سر من شکسته می شد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: از رفتار تماشاگران پرسپولیس ناراحتم . من پاس سالم به بازیکن کناری ام دادم و او توپ را لو داد. با این حال علیه من شعار می دهند. نمی دانم شاید هر توپی که بازیکنان لو می دهند مقصرش من هستم. نمی دانم روی سکوها چه اتفاقی رخ داده که تماشاگران این چنین برخورد می کنند.

در دقایق پایانی دیدار عصر شنبه تیم فوتبال پرسپولیس برابر استیل آذین، تماشاگران پرسپولیس علیه حسین بادامکی شعار دادند و خواستار ترک پرسپولیس از سوی وی شدند.

منم فکر می کنم که بادامکی باید از پرسپولیس بره.اینجوری هم به نفع خودشه هم به نفع تیم
اگه مقصر هم نباشه این جوی که بوجود اومده به هر حال اون رو همیشه مقصر می دونه واسه خود منم خیلی موقع ها پیش می آد وقتی که روحیه ندارم و تیم بهم اعتماد نداره خود به خود اعتماد به نفس منم کم می شه و بازیم افت می کنه:mage mishe:

ReD
11-05-2009, 14:13

به نام خدا

پرسپولیس تهران - ابومسلم مشهد

هفته شانزدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

پنج شنبه14 آبان 1388

ساعت 16:30

ورزشگاه آزادی تهران

داور: خداداد افشاریان

FaFa
11-05-2009, 14:23
پرسپولیس - ابومسلم در 34 رویارویی قبل و کاظمی در 20 رویارویی قبل

تیم پرسپولیس امروز در هفته شانزدهم لیگ برتر برای سی و پنجمین بار در طول تاریخ به دیدار سیاه جامگان ابومسلم خراسان می رود. دو تیم تاکنون دررقابتهای مختلف فوتبال کشور 34 بار باهم روبرو شده اند که عملکرد کلی دو تیم به این صورت است: 17 برد پرسپولیس، 11 تساوی و 6 برد ابومسلم. پرسپولیس 55 گل زده و ابومسلم نیز موفق به زدن 37 گل مقابل سرخپوشان پایتخت شده اند. 29 بازی دو تیم در لیگ و 5 بازی نیز در جام حذفی برگزار شده است. دو تیم در هشت دوره لیگ برتر نیز 16 بار تاکنون بازی کرده اند که 7 بار پرسپولیس و 4 بار نیز ابومسلم موفق به پیروزی شده و 5 بازی نیز به نتیجه تساوی انجامیده است. در این بازیها پرسپولیس 28 گل و ابومسلم نیز 23 گل به ثمر رسانده است. در بازیهای دو تیم طی ادوار لیگ برتر 51 گل به ثمر رسیده است و یکی از بازیهای پرگل در تاریخ لیگ برتر محسوب می شود.

فرهاد کاظمی سرمربی جدید ابومسلم برای بیست و یکمین بار در دوران مربیگری اش مقابل پرسپولیس قرار می گیرد. این مربی باسابقه اولین بار 13 سال پیش و در لیگ ازادگان با تیم بهمن در اولین جدال با پرسپولیس پیروز شد. کاظمی در سالهای اخیر 17 بار در لیگ و 3 بار نیز در جام حذفی با تیمهای مختلف مقابل پرسپولیس قرار گرفته است که 2 برد، 9 تساوی و 9 باخت برای وی رقم خورده است. بردهای او با بهمن در سال 75 و سپاهان در سال 81 بوده است. کاظمی فصل قبل در بازی برگشت لیگ و همچنین جام حذفی 2 بار با سپاهان مقابل پرسپولیس قرار رگفت که یک تساوی و یک باخت حاصل کار وی بود. شکست 1- صفر وی با سپاهان در جام حذفی اخرین تجربه این مربی از رویارویی با سرخپوشان است. کاظمی امروز برای پنجمین بار با ابومسلم به دیدار پرسپولیس می رود.

TT_Henry
11-07-2009, 09:54
10 نفر افتضاح یه نفر فوق العاده dallliiiاگه پرسپولیس 11 تا کریم باقری داشت دیگه غم نداشت :jeddiiiii:
گل می زنه , دفاع می کنه , گل می سازه , بازی سازی می کنه :bia baghalam:
کاشکی می شد یه دارویی بهش زد و چند سال سن اش کم می شد :nishkhand: حیفه این بازیکن فوتبال رو کنار بگذاره

Manchester utd
11-07-2009, 10:09
به جرات می گم که کریم باقری پیشرفت خاصی نکرده بلکه این سطح فوتبالیستهای ماست که پایین اومده
آقا کریم یکی از بهترین های لیگ ماست و بازیکن مورد علاقه خودمه اما این کریم حتی 60% کریم باقری آماده سالهای پیش نیست. کریم با این مقدار از آمادگی داره اینطور می درخشه.
وای به حال فوتبال ما که یک بازیکن سی و چد ساله بهترین بازیکن یک تیم پرهوادار و پر مهره می شه :fek konam:
وقتی نگاه کنیم می بینیم دیگه از اون شوت های سنگین و دقیق کریم چند سالی است که خبری نیست.
البته بعضی اوقات یه چشمه هایی می آد ولی اون موقع ها وقتی کریم می خواست شوت بزنه همه نیم خیز می شدند.
خلاصه این تیم افتضاحه و باید یه فکری پاش بکنند وگرنه کریم و کلاه کج و هوار ملا که به نظرم اینها فقط خوب بازی می کنند هم افت می کنند.

H@di
11-27-2009, 08:05
فرا يك بازي فوق العاده سخت با سپاهان داريم در اصفهان و شك ندارم كه خواهيم باخت !!!!!!!!!!!
من از اين تيم چشم آب نميخوره بخدا !
سپاهان هم الان دورانه امادگيش رو به سر ميبره

ReD
11-27-2009, 11:14

به نام خدا

سپاهان اصفهان 2 - 1 پرسپولیس تهران

گلها:

ابراهیم توره (26) هادی عقیلی (پنالتی 90)

سپهر حیدری (64)

هفته هفدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

شنبه 7 آذر 1388

ساعت 14:00

ورزشگاه فولادشهر اصفهان

داور: هدایت ممبینی

ReD
11-27-2009, 11:17
پرسپولیس و سپاهان تاکنون 48 بار در رقابتهای مختلف باهم دیدار کرده اند که سهم پرسپولیس 18 برد و سپاهان 10 برد بوده است و 20 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است. پرسپولیس 65 گل و سپاهان نیز 45 گل به ثمر رسانده اند. 42 بازی دو تیم در چهارچوب لیگ و 6 بازی نیز در جام حذفی بوده است.
بهترین برد پرسپولیس، پیروزی 6- صفر در سال 1350 و بهترین برد سپاهان نیز برد 4-1 در جام حذفی سه فصل پیش است. در اخرین رویارویی دو تیم که در جام حذفی فصل گذشته بود، پرسپولیس در تهران 1- صفر سپاهان را با شکست بدرقه کرد

Liverpooli
12-04-2009, 14:04
دیدار سپاهان و پرسپولیس از ساعت 14 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان در حضور 12 هزار تماشاگر زیر بارش شدید برف آغاز شد.
دو تیم بازی را در حالی آغاز كردند كه بارش برف مانع از این بود كه شاگردان امیر قلعه نویی و كرانچار بتوانند خواسته های تاكتیكی خود را در زمین پیاده كنند.
در شرایطی كه پرسپولیس نتوانست موقعیت خاصی را روی دروازه سپاهان ایجاد كند و سپاهان چند موقعیت نه چندان خوب را از دست داده بود در دقیقه 26 ابراهیم توره با پاس خوب احسان حاج صفی توانست دروازه پرسپولیس را باز كند.

بعد از این گل در حالی كه به نظر می رسید پرسپولیس برای جبران نتیجه؛ بازی هجومی تری انجام دهند این بازیكنان سپاهان بودند كه میل به گل دوم داشتند. با این حال 45 دقیقه اول با یك گل به سود میزبان خاتمه یافت.
در نیمه دوم شكل بازی پرسپولیس تغییر پیدا كرد و بازی بهتری را به نمایش گذاشت اما شاگردان امیر قلعه نویی هم چند موقعیت خود را از دست دادند.
سرانجام پرسپولیس بعد از چند تلاش نیمه كاره موفق شد در دقیقه 64 توسط سپهر حیدری به گل تساوی برسد.
بعد از این گل پرسپولیس بر حملات خود افزود و توانست در دقیقه 70 با خطای بنگر روی مجتبی زارع صاحب پنالتی شود اما این ضربه را عادل كلاه كج از دست داد و رحمتی توانست این توپ را مهار كند.
در ادامه بازی و در دقیقه 90 با خطای معمارزاده روی بازیكن سپاهان، این تیم صاحب پنالتی شد و هادی عقیلی این ضربه را به گل تبدیل كرد.
در دقیقه 92 بار دیگر این پرسپولیس بود كه صاحب ضربه پنالتی شد و این بار هادی نوروزی پشت ضربه قرار گرفت اما این ضربه را هم رحمتی گرفت تا این دروازه بان با درخشش خود زمینه ساز برتری 2 بر یك سپاهان شود.
سپاهان با این پیروزی 34 امتیازی و صدرنشین شد. پرسپولیس هم 26 امتیازی باقی ماند.

قضاوت این مسابقه بر عهده هدایت ا... ممبینی بود. وی به معمارزاده از پرسپولیس و بنگر، خیری از سپاهان كارت زرد داد و شیث رضایی را از پرسپولیس در دقیقه 35 با كارت قرمز مستقیم اخراج كرد.

بازیكنان سپاهان:
سید مهدی رحمتی، هادی عقیلی، سید جلال حسینی، محسن بنگر، احمد آل نعمه(72- آرماندو)، شاهین خیری، محرم نویدكیا(94 حسین پاپی)، مهدی كریمیان،احسان حاج صفی، احمد جمشیدیان(80- بهمن طهماسبی)، ابراهیم توره
سرمربی: امیر قلعه نویی

بازیكنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، نبی ا... باقری ها، ابراهیم شكوری، علیرضا محمد، شیث رضایی، سامان آقازمانی، عادل كلاه كج(83- تیاگو)، محمد منصوری، حسین بادامكی(62- مجتبی زارع)، محسن خلیلی( 38- سپهر حیدری)، هادی نوروزی

ReD
12-04-2009, 15:04

به نام خدا

پرسپولیس تهران - مس کرمان

هفته هجدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 13 آذر 1388

ساعت 15:00

ورزشگاه آزادی تهران

داور: یدا... جهانبازی

TT_Henry
12-04-2009, 16:11
ماشالله سپهر بازم گل زد :yes::jeddiiiii::ahaaaaaa:
خدا کنه که این گلش دیگه حفظ بشه و 3 امتیاز رو بگیریم dallliii

Manchester utd
12-04-2009, 17:06
نمی دونم بازیهای ایران چرا اینقدر طول می کشه :nishkhand: انگار 900 دقیقه هست
بازی رو که بردیم و 3 امتیاز رو گرفتیم.امروز داغ دلم تازه شد که این تیم مس با این وضعش می خواد بره آسیا اما ما نه :ehe:
هر چی می کشیم از اون وینگاداست:gerye:
بازی امروز با مس هم توی نیمه اول تعریفی نداشت اما نیمه دوم خوب شد . امیدوارم یک شروع خوب واسه محسن رفت و برگشت هم باشه :love:

ReD
12-10-2009, 13:59

به نام خدا

استقلال اهواز 1 - 0 پرسپولیس تهران

گل: میلاد میداوودی (91)

هفته نوزدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

پنج شنبه 19 آذر 1388

ساعت 14:00

ورزشگاه تختی اهواز

داور: علیرضا فغانی

تركیب استقلال اهواز:
نادر غبیشاوی، جاسم صادقی (84 - حمیدرضا رجبی)، حسین ماهینی، اسماعیل شریفات (73 - امیر شرفی)، فرانك آتسو، جواد رزاقی (57 - دیگو ماكسیمو)، عبدالهادی خنی‌فر، میلاد میداودی، رضا معقولی، عبدالله توحیدی و محسن ارزانی
سرمربی: عبدالمجید باقری‌نیا

تركیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، علیرضا محمد، نبی‌اله باقری‌ها، سپهر حیدری، ابراهیم شكوری، تیاگو فراگو، حسین بادامكی، مهدی شیری (68- محمد پروین)، محمد منصوری (89 - میثم بائو)، مجتبی زارع و محسن خلیلی (72 - هادی نوروزی)

Baroon
12-10-2009, 14:01
تیمهای پرسپولیس و استقلال اهواز امروز برای سی و دومین بار در طول تاریخ به مصاف هم می روند. در 28 بازی گذشته دو تیم در لیگ، پرسپولیس 14 برد و استقلال اهواز نیز 7 برد بدست اورده و 7 بازی نیز مساوی شده است. سرخپوشان 45 گل به ثمر رسانده و 28 گل نیز دریافت کرده اند. 3 بازی دو تیم نیز در جام حذفی بوده است.
در مجموع 31 بازی گذشته، 15 بار پرسپولیس و 9 بار استقلال اهواز برنده شده اند و 7 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است. بهترین پیروزی پرسپولیس برد 5-1 و بدترین باخت نیز با نتیجه 4-1 بوده است. 81 گل به ثمر رسیده در دیدارهای دو تیم نشان از یک بازی جذاب و تهاجمی از سوی دو تیم دارد.

تیم پرسپولیس در طول بازیهای خود با استقلال در اهواز اخرین بار در سال 72 موفق به شکست این تیم شده است. سرخپوشان در 26 دی 1372 با نتیجه 3- صفر در اهواز این تیم را شکست دادند و پس از ان طی 16 سال اخیر موفق به پیروزی مقابل این تیم نشده اند. البته پرسپولیس در سال 78 در جام حذفی و در اهواز با نتیجه 2- صفر این تیم را شکست داد.

ar3nal
12-10-2009, 16:32
اوف ف ف ف ف عجب گلی زد می داوودی :jeddiiiii::ahaaaaaa: به جان خودم به دلم اومده بود یه ضربه ایستگاهی خفن گل می زنه :nishkhand:
کلآ این هفته رو باید هفته Free Kick بنامیم :nishkhand: دیشب بالوتلی هم واسه اینتر یه گل توی همین مایه ها زد پریشب هم کریس رونالدو به مارسی زد :hapoo:

Gladiature_Roma
12-10-2009, 21:25
تبریک به تمام خوزستانی ها:eyvalla:
خیلی خوشحال شدم ، دم میلاد گرم ، عجب شوت هایی میزنه! :afarin:
واقعا تمرین کرده روی شوتهاش! میلاد مصاحبه جالبی رو بعد بازی انجام داد و این گل رو مدیون پدر خودش دونست! :sooot:
پدر میلاد می داوودی پرسپولیسی هست و میلاد گفت:"خیلی خوشحالم که تونستم این گل رو بزنم و فکر میکنم دلیلش هم این بود که پدرم توی ورزشگاه حضور داشت، چون اون یک پرسپولیسی هست!"
از وقتی که فیروز کریمی با بازیکنان استقلال اهواز بوده این بازیکنان یکمی طنز شده اند!:fek konam:
به هر حال خیلی خیلی خوشحال شدم از این برد استقلال اهواز!
--------------
اینم بررسی بازیهای پرسپولیس :
به نظر من پرسپولیس هر فصل داره ترکیبش رو تغییر میده ، یعنی هم ترکیب و هم مربی اش ، دست عرب های حوزه خلیج فارس رو از پشت بستن! همیشه میگفتن که عرب های حوزه خلیج فارس ، با دو تا شکست مربی تغییر میدن! اما پرسپولیس دیگه ترکونده ! مربی که هیچ ، پشت سر هم بازیکن تغییر میده که باعث میشه تیمش به ثبات لازم واسه نتیجه گرفتن نرسه!
چون فوتبال پلی استیشن نیست! اگر پرسپولیس مجموعه فعلی رو حفظ کنه سال دیگه میتونه یکی از قدرتمندان لیگ باشه!

capitan_maldini
12-11-2009, 11:01
بازی توی نیمه دوم بهتر شد . اما پرسپولیس مشکلش اینه که بازیکناش همه مدعی بازی کردن هستند و این باعث شده توی تیم صمیمیت بوجود نیاد و دیدم که چندین بار مهاجمین می تونستند به هم پاس بدن اما این کار رو نکردن.
مصاحبه بعد از بازی کرانچار و احترام به هوادارا کار جالبی بود که با اینکه باخته بود اومد و مصاحبه کرد

ReD
12-18-2009, 13:45

به نام خدا

پرسپولیس تهران 1 - 0 پاس همدان

میثم بائو (35)

هفته بیستم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 27 آذر 1388

ورزشگاه آزادی تهران

داور: البرز حاجی پور

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پاس همدان در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی تهران در حضور بیش از 12 هزار تماشاگر آغاز شد.
این مسابقه با نتیجه یك بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.
تك گل این مسابقه در نیمه اول توسط میثم بائو در دقیقه 35 روی اشتباه سوشا مكانی، دروازه‌بان پاس، به ثمر رسید.
قضاوت این مسابقه به عهده البرز حاجی‌پور بود. وی در این مسابقه به ابراهیم شكوری، محسن خلیلی و میثاق معمارزاده از پرسپولیس كارت زرد نشان داد.
پرسپولیس با این پیروزی 32 امتیازی شد و تا رتبه سوم در جدول رده‌بندی صعود كرد. پاس نیز 18 امتیازی باقی ماند و در رتبه پانزدهم قرار گرفت.

تركیب پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، علیرضا محمد، نبی‌اله باقری‌ها (80- شیث رضایی)، سپهر حیدری، ابراهیم شكوری، تیاگو فراگو، حسین بادامكی، اشپیتیم آرفی (66 - كریم باقری)، محمد منصوری، میثم بائو و محسن خلیلی(90+5هادی نوروزی)

تركیب پاس همدان:
سوشا مكانی، مجید حیدری، ساشا كلونیجا، مجید غلام‌نژاد، پویا سیف پناهی، یداللله اكبری (69 - آرتور یدیگاریان)، روزبه شاه علی دوست، وریا غفوری، هادی بلوری (82 - اویس كرد جهان)، مقداد قباخلو و هادی اصغری (68 - صابر میرقربانی)
سرمربی: علی اصغر مدیر روستا

sed bayern
12-21-2009, 15:14
سلام من عاشق پرسپوليسم ولي خودمونيم تيم ما خيلي بي ثبات نتيجه ميگيره و هر وقت يه گل ميزنه جونومن مياد بالا
تا گل نخوره.sed bayern from kermanshah

H@di
12-23-2009, 17:15

به نام خدا

صبا قم 1 - 1 پرسپولیس تهران

گل: محمدرضايي ( 32 )

گل : آرفي ( 44 )

هفته بیست و یکم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

چهارشنبه 2 دی 1388

ورزشگاه یادگار امام قم

داور: مسعود مرادی

اين ديدار از ساعت 15 در ورزشگاه يادگار امام قم و در حضور حدود 14 هزار تماشاگر برگزار شد.
عباس محمدرضايي در دقيقه 32 براي صبا گلزني كرد و آرفي در دقيقه 43 گل پرسپوليس را به ثمر رساند.
مسعود مرادي به نبي‌ا... باقري‌ها و تياگو از پرسپوليس و امير حسين فشنگچي از صباي قم كارت زرد نشان داد.
با اين تساوي پرسپوليس 33 امتيازي و صبا 27 امتيازي شد. اين نهمين تساوي پرسپوليس در اين فصل است.

تركيب پرسپوليس:

ميثاق معمار‌زاده، سپهر حيدري، ابراهيم شكوري، عليرضا محمد، بني‌ا... باقري‌ها، ميثم بائو، حسين بادامكي، محمد منصوري(از دقيقه 66 كريم باقري)، تياگو، اشپيتيم آرفي و محسن خليلي( از دقيقه 78 هادي نوروزي)
سرمربي: زلاتكو كرانچار

تركيب صباي قم:

ارشاد يوسفي، سهراب بختياري‌زاده، مرتضي اسدي، جابر انصاري، محمد همرنگ(از دقيقه77 سعيد بيات)، ابوالفضل حاجي‌زاده، اميرحسين فشنگچي، محمد نوري، عباس محمدرضايي(از دقيقه 67 عليرضا لطيفي)، تياگو، محسن بياتي‌نيا(از دقيقه 72 احمد تقوي)
سرمربي: رسول كربكندي

David Beckham
01-09-2010, 12:40
خب ديگه آخرين بازي كرانچار هم تموم شد :hehee:
بعد از سوت بازي هم عابدزاده م هم كرانچار دستشون رو گذاشتن روي سرشون ظاهرآ اولتيماتوم داده بودند بهشون و اين آخرين فرصتشون بوده.
نكته مثبت بازي شروع گلزني آرفي بود .خدا كنه همينجور ادامه بده :bia baghalam:

ReD
01-09-2010, 12:44

به نام خدا

پرسپولیس تهران 1 - 1 ذوب آهن اصفهان

محسن خليلي (53 پنالتي )

امرايي ( 86 )

هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

شنبه 19 دی 1388

ورزشگاه آزادي تهران

داور:‌محسن قهرماني

بازیكنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، شیث رضایی، مجتبی شیری، ابراهیم شكوری، علیرضا محمد، تیاگو فراگو، عادل كلاه كج، محمد پروین(46- محمد منصوری)، حسین بادامكی، آرفی( 46- محسن خلیلی) و هادی نوروزی(71- میثم بائو)
سرمربی: علی دایی

بازیكنان ذوب آهن:
شهاب گردان، سید محمد حسینی، محمد صلصالی، فرشید طالبی، حسن اشجاری، محمد منصوری، محمد رضا خلعتبری( 85- كاسترو)، اسماعیل فرهادی، محمد قاضی(69- كیوان امرایی)، علی احمدی و قاسم حدادی فر(65- محسن مسلمان)
سرمربی: منصور ابراهیم زاده

Gladiature_Roma
01-09-2010, 13:44
پرسپولیس ببازه ، فاصله اش میشه 10 امتیاز!
اما اگر ببره فاصله میشه 4 امتیاز!
6 = 4 - 10
یک دیدار 6 امتیازی واقعی! عجب بازی حساسی میشه ، امیدوارم که مساوی نشه! دایی رو در روی ابراهیم زاده! ابراهیم زاده به بازی زیبا و شناور خیلی اعتقاد داره! علی دایی به بازیکنانی که خودشون رو دربست در خدمت تیم بگذارند و اصلا کوتاهی نکنند!
من برد 2 بر 1 پرپسپولیس رو پیش بینی میکنم!

AlexDelpiero
01-09-2010, 18:19
متاسفانه خط دفاعی ناه:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::gijjj::gijjj::gijjj::gijjj::gijjj:ماهن گ عمل میکنه تا ماز گرفتن یه سه امتیاز شیرین محروم بشیم

Baroon
01-09-2010, 18:49
اگه يه مربي خارجي به جاي دايي مي اومد نمي تونست اين همه تغيير رو توي تيم ايجاد كنه. معمولآ مربياي خارجي كلي طول مي كشه تا اينكه تيم رو بشناسن ولي اون الان همه رو مي شناسه و خيلي از تغييراتش خوب بود. اما تيم با شرايط آرماني فاصله زياد داره . بايد يه برنامه ريزي بلند مدت كنند.اگه از دايي حمايت كنن ميشه آرزوي ديدن يه مربي طولاني ديگه مثل پروين رو داشته باشيم و اين همه تغيير و تحول ديگه خستمون نكنه.:he::perspolis:
امروز ي شد 3 امتياز رو بگيريم :gerye:

Gerrard_C
01-10-2010, 22:10
مساوي جلوي ذوب آهن در حالي كه 1 - 0 جلو بوديم خوب نبود و مي شد كه ببريم .توي اين بازي پروين و كلاه كج اصلآ و ابدآ‌ كارشون مناسب نبود و بايد مربي مي كشيدشون بيرون .
گلي هم كه خورديم فكر كنم مشكل داشت و ظاهرآ آفسايد بود هر چند گل ما هم خيلي پنالتي نبود.
اين داوره هم خيلي قيافش عوض شده .كلي لاغركرده :ahaaaaaa:

AlexDelpiero
01-12-2010, 23:30
محد پروین باید یه فکری به حال خودش بکنه. والا باید یه فکری واسش کرد.
امیدوارم دایی تو بازی بعد یه سیستم کاملا هجومی رو به بازی بفرستعه.:fek konam:

malakjan
01-13-2010, 10:58
پرسپولیس 1 ـ ذوب آهن 1 گل‌ها: محسن خلیلی(50پنالتی) برای پرسپولیس و کیوان امرایی(87) برای ذوب آهن هفته بیست و دوم لیگ برتر، ورزشگاه آزادی، تماشاچی:‌30هزارنفر گل‌ها: 1ـ 0(پرسپولیس): خطای پنالتی روی هادی نورزوی را محسن خلیلی با یک ضربه پای چپ قاطع به گل برتری تیمش تبدیل کرد. 1ـ1(ذوب آهن): پاس تند و تیز ایگور کاسترو یار تازه نفس ذوب، با ضربه کیوان امرایی از محوطه 6 قدم به گل تبدیل شد. این دو بازیکن تعویضی با ورود خود به زمین ورق را برگرداندند. بهترین بازیکن: میثاق معمارزاده دروازه‌بان پرسپولیس با چند واکنش نجات‌بخش،‌ قرمزها را از یک شکست خانگی نجات داد. به جز او باید از بازی موثر امرایی و خلعتبری نیز یاد کرد. اتفاق ویژه: پرسپولیس درست مثل بازی رفت، بعد از پیش افتادن از حریف در لحظات پایانی به تعویض‌های طلایی ابراهیم‌زاده باخت. جالب اینکه در بازی رفت هم کاسترو زمینه‌ساز تساوی شده بود

ReD
01-16-2010, 11:05

به نام خدا

شاهين بوشهر 4 - 1 پرسپوليس تهران

گلها

ناصر شكرون (19)

مهدي كياني ( 34 )

محمد احمد پوري ( 66 )

حميد رضا سليماني ( 69 )

هوار ملا محمد ( 94 )

هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

شنبه26 دی 1388

ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر

داور:احمد صالحي

اسامی بازیكنان شاهین بوشهر:
مجتبی روشنگر، عبدا... كرمی، جمال حق شناس، محسن ایران نژاد، محسن امیری، بهادر عبدی، مهدی كیانی(63- حمیدرضا سلیمانی)، ایوان پترویچ(90 حبیب هوشیار)، مهدی نوری، محمد احمدپوری، ناصر شكرون(67- ساندی)
سرمربی: محمود یاوری

اسامی بازیكنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، نبی ا... باقری ها(46- مجتبی شیری)، سپهر حیدری، ابراهیم شكوری، علیرضا محمد، تیاگو(46- هوار ملا محمد)، میثم بائو، حمید علی عسگر(53- هادی نوروزی)، عادل كلاه كج، آرفی و محسن خلیلی

AlexDelpiero
01-16-2010, 18:38
سلام
بد باختیم
له شدیم
داغون شدیم
از کت وکول افتادیم
.
.
.
ولی فکر کنم بازیکنا علیه دایی توطئه کرده باشند:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
:narahat::narahat::narahat::narahat::narahat::gijj j::gijjj::gijjj::gijjj:

David Beckham
01-16-2010, 20:41
نقش اصلي باخت امروز ما ضعف خط دفاعي بود كه نه خوب دفاع مي كردن و نه خوب توپ رو به هافبك ها مي رسوندن
به قول مزدك انگار تيم اصلآ تمري نداشته و يه جوري بود. دروازبان هم كه اصلآ در حد پرسپوليس نبود :he:
با اين وضع بايد خيلي خوش شانس باشيم كه سهميه آسيا رو بگيريم dallliii

Liverpooli
01-22-2010, 11:00
100 بار ديگه با شاهين بازي كنيم نمي تونن اينجوري بازي كنن :ehe: روزه اونا بود و توپهاشون خوب مي رسيد به هم.
واقعآ انگيزه هم داشتن از اين ور پرسپوليس هم افتضاح بود :ey babaaa::ajibeee:

ReD
01-22-2010, 13:47

به نام خدا

پرسپوليس تهران 1 - 0 راه آهن شهر ري

زننده گل: محسن خلیلی ( 15 )

هفته بیست و چهارم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 2 بهمن 1388 ساعت 15

ورزشگاه آزادي تهران

داور:تورج حق وردي

بازیكنان پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، شیث رضایی،‌ سپهر حیدری، علیرضا محمد، سید جلال اكبری،‌ عادل كلاه كج، حسین بادامكی، هوار ملا محمد، كریم باقری(81- مهدی شیری)، هادی نوروزی(67- مجتبی زارع)، محسن خلیلی (90 تیاگو).

بازیكنان راه آهن:
مسعود همامی، علیرضا نورمحمدی، كمال كامیابی، محسن زاهدی(46- احمد مومن زاده)، حسین پاشایی، مجید نورمحمدی(74- محسن میرآبی)، حسین كوشكی، میلاد زنیدپور، محمود امنه، ابراهیم كریمی و ابوذر رحیمی
سرمربی: مهدی تارتار

minagol
01-26-2010, 11:28
خوب شد بردیم :yes::flowerysmile:
امیدوارم بازی با آبی ها هم ببریم :khahesh:

David Beckham
01-29-2010, 13:13
یک کم کنطقی باشیم می بینیم که اصلآ خوب بازی نکردیم و فقط نتیجه گرفتیم . پیکان خیلی خطرناکتر از راه آهنه و با این سبک بازی کردن برای بازی با پیکان کار سختی داریم .
مدعیان هم که افتدن روی دور امتیاز دادن. هم ذوب آهن باخت و هم سپاهان مساوی کرد . بازی با پیکان می تونیم فاصله رو کم کنیم :eyvalla:

ReD
01-29-2010, 13:31

به نام خدا

پیکان قزوین 1 - 2 پرسپوليس تهران

هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 9 بهمن 1388 ساعت 14

ورزشگاه شهید رجایی قزوین

داور:خداداد افشاریان

anfild
01-29-2010, 19:26
بازی خوب نبود اون هم واسه هوای سرد قزوین بود که از شروع بازی شیث هی آمار وقت رو می گرفت می خواست زودتر تموم شه :nishkhand:
لامصب این زارعی عجب استارتهایی می زنه :jeddiiiii: محسن هم که خوب می دونه وظیفه اش توی دربی چیه :sigar: بازی رفت نبوده باید توی برگشت جای بازی رفت هم گل بزنه :khelal dandoon:
واقعآ یک فوروارد به تمام معناست و عالی ضربه آخر رو می زنه :love::ohum:

ReD
02-19-2010, 00:31

به نام خدا

مقاومت شیراز 1 - 2 پرسپوليس تهران

محسن خلیلی (21)
تیاگو ( 45 + 1 )

ایمان موسوی ( 91 )

هفته بیست و ششم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 30 بهمن 1388 ساعت 14:30

ورزشگاه حافظیه شیراز

داور:یدا... جهانبازی

بازیكنان مقاومت:
امین صنایعی، میرهانی هاشمی، سعید چاه جویی، مهرداد كریمیان(72- محمدرضا پورمحمد)، محمد صادقی كرمی، علی محمد دهقان، شهرام گودرزی(58- مهدی نظری) (84- ایمان موسوی)، امین متوسل زاده، سیامك كوهنورد، محمد ایران پوریان، علی ممبینی
سرمربی: داود مهابادی

بازیكنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، شیث رضایی، سپهر حیدری، علیرضا محمد، ابراهیم شكوری، عادل كلاه كج، محمد منصوری(46- مجتبی زارع)، كریم باقری، تیاگو(72- سامان آقازمانی)، هادی نوروزی(70- آرفی)، محسن خلیلی

Liverpooli
02-20-2010, 11:42
عجب گلی زد محسن خلیلی :ghelyon: به قول محصص که ای کاش از چند زاویه دیگه فیلمبرداری می شد:jeddiiiii:
خیلی استثنائی زد
تیم علی دایی از تیم کرانچار داره بهتر نتیجه می گیره ولی فکر می کنم از لحاظ بدنی تیم ضعیفه و یه جورایی برنامه اینه که توی دقایق اولیه به گل برسند که راه حل خوبیه.اما بازیهای حساس و ایا اگر خدای نکرده گلی عقب بیفتیم اواخر بازی به بدن های آماده تر از این احتیاج داریم که لازمه تیم از لحاظ بدنی تقویت بشه :eyvalla:

AlexDelpiero
02-20-2010, 21:35
علی دایی باعث شده همه با یه انگیزه خاصی تمرین کنند و تو بازی همه میخوان خوشونو نشون بدن و باید اینو به فال نیک بگیریم
محشن خلیلی هم چون دوستی قدیمی با دایی داره انگیزه اش بیشتر شده
با متد تمرینات دایی از نظر قدرت بدنی بچه ها کم نمیارن ایشالله بردهامون ادامه داشته باشه
به امید موفقیت:perspolis:

ReD
03-05-2010, 14:22

به نام خدا

پرسپوليس تهران 1 - 0 فولاد خوزستان

محسن خلیلی ( 72 )

هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 14 اسفند 1388 ساعت 17:10

ورزشگاه آزادی تهران

داور:محمود رفیعی

تركیب پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، شیث رضایی، حمیدرضا علی‌عسگر، ابراهیم شكوری، عادل كلاه كج، كریم باقری (80 - میثم بائو)، هادی نوروزی (66-مجتبی زارع)، محسن خلیلی، هوار ملا محمد (89-علیرضا محمد)، مجتبی شیری و حسین بادامكی.

تركیب فولاد:
حسین آشنا، جلال كاملی‌مفرد، مهدی چمن‌آرا، علی حمودی، جواد شیرزاد، بختیار رحمانی، ملادن بارتلوویچ ( 57-نادر احمدی)، سیامك سرلك (68-آرش افشین)، سعید رمضانی (82 - كاوه رضایی)، جاوا موجیری، غلامرضا رضایی.
سرمربی: مجید جلالی

David Beckham
03-05-2010, 19:50
خدا رو شکر که رویایی داریم همه رو می بریم
اما از این هفته به بعد بازیهای سختمون شروع میشه
ملوان و سایپا و استیل آذین و ابومسلم و تراکتورسازی و خود سپاهان حریفای بعدیمون هستند که همه بازیها سخته
واقعآ گرفتن سهمیه آسیا برای فصل بعد سخت شده و من فکر می کنم توی جام حذفی کارمون راحت تر باشه

ReD
03-12-2010, 10:37

به نام خدا

ملوان بندرانزلی1 - 1 پرسپوليس تهران

مهرداد اولادی

کریم باقری

هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 21 اسفند 1388 ساعت 15

ورزشگاه تختی انزلی

داور:هدایت ممبینی

ReD
04-03-2010, 18:20

به نام خدا

پرسپوليس تهران 0 - 2 سایپا کرج

انصاری فر

خیری

هفته سی ام لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

شنبه 14 فروردین 1389 ساعت 19:50

ورزشگاه آزادی تهران

داور:محسن ترکی

TT_Henry
04-03-2010, 22:01
امروز پرسپولیس خوب نبود
مخصوصآ توی نیمه اول که واقعآ بی برنامه بازی کردن
ولی نیمه دوم خوب تر شده بودن
من فکر می کنم توی 4 بازی بعدی واقعآ روزهای سختی داریم.
تیم خیلی یکدست نیست و باید قبول کنیم که بیشتر روی کارها و هنرهای فردی گل می زنیم و یا روی توپ های ایستگاهی و در جریان بازی تیم خیلی تاک تیک و نظم مشخصی نداره :narahat:

feri71
04-08-2010, 00:14
یه واقعیت رو باید قبول کنیم ما توی خیلی از این 8یا9 بازی که خوب نتیجه گرفتیم اصلا خوب بازی نکردیم .توی بازی با سایپا هم خیلی ناهماهنگ بودیم .توی بعضی صحنه ها خیلی راحت میتونستیم گل بزنیم اما نزدیم .مثلا در یکی از این صحنه ها کریم باقری روی سانتر یکی از بازیکنا در حالی که می تونست خیلی راحت با یه بقل پای ساده دروازه رو باز کنه اما توپ رو با سر زد و این موقعیت عالی رو هدر داد:gerye:

David Beckham
04-15-2010, 21:21
بازیهای بعدی پرسپولیس خیلی سنگین هستند dallliii
باید به هر نحوی که شده حداقل سوم بشیم و به نظر من هنوز شانس دوم شدن هم داریم
بازی ذوب آهن استقلال خیلی می تونه برای ما فرصت مناسبی باشه
خلاصه یکی از این دو تیم امتیاز نمی گیرن و شاید مساوی بشه که اون موقع حفتشون عقب می مونند
البته مهمتر اینه که خود پرسپولیس توی بازیهای باقی مونده برنده بیرون بیاد :flowerysmile:

ReD
04-15-2010, 21:26

به نام خدا

تراکتورسازی تبریز 1 - 1 پرسپوليس تهران

خیر خواه 38

نوروزی 56

هفته سی و یکم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

جمعه 27 فروردین 1389 ساعت 17:00

ورزشگاه یادگار امام تبریز

داور:محسن ترکی

FaFa
04-17-2010, 09:35
مساوی توی این موقعیت اصلآ خوب نبود :ehe::ey babaaa: باید بشینیم ببینیم آبی ها با ذوب آهن چی کار می کنند
الان خود استیل آذین هم داره خطرناک میشه و بازی با اونها خیلی سخته :khahesh:

AlexDelpiero
04-17-2010, 19:20
مساوی توی این موقعیت اصلآ خوب نبود :ehe::ey babaaa: باید بشینیم ببینیم آبی ها با ذوب آهن چی کار می کنند
الان خود استیل آذین هم داره خطرناک میشه و بازی با اونها خیلی سخته :khahesh:
اگه علی دایی علی دایی همیشگی باشه از این سه بازی 7 امتیازمیگیره
ابومسلم رو میبریم
با استیل مساوی میکنیم
سپاهان رو هم میبریم
:yes:
اگه محسن خلیلی مثل دو سال قبل بود به این راحتی 7 امتیاز از دست نمیدادیم

Liverpooli
04-23-2010, 12:17
دیدار تراكتورسازی و پرسپولیس از ساعت 17 با حضور بیش از 70 هزار نفر در ورزشگاه یادگار امام آغاز شد.
دو تیم بازی را در شرایطی آغاز كردند كه ورزشگاه یادگار امام مملو از هواداران تیم میزبان بود. شاگردان فراز كمالوند بازی بهتری را نسبت به سرخپوشان تهرانی ارائه كردند و موقعیت های خوبی را در جریان بازی از دست دادند.

نتیجه تلاش تبریزی ها گل دقیقه 38 توسط فرهاد خیرخواه بود. در حالی كه لحظه ای قبل از گل، علیرضا حقیقی با واكنشی مناسب توپ را از عرفان اولروم گرفته بود در توپ برگشتی به دلیل اشتباه محرز جلال اكبری به راحتی دروازه خود را باز شده دید.

شاگردان علی دایی در نیمه دوم برای جبران نتیجه به میدان آمدند و موفق شدند در دقیقه 56 توسط هادی نوروزی به گل تساوی برسند.
پرسپولیس در دقیقه 90+1 فرصت بسیار خوبی را از دست داد و در نهایت این بازی با نتیجه یك بر یك به پایان رسید.

قضاوت این مسابقه بر عهده سعید مظفری زاده بود. وی در نیمه اول از تراكتورسازی به جاسم كرار و فرهاد خیرخواه و از پرسپولیس به حسین بادامكی كارت زرد نشان داد.
پرسپولیس با این تساوی 51 امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. تراكتورسازی نیز 43 امتیازی شد.

بازیكنان تراكتورسازی:
مهدی ثابتی، مجتبی ترشیز، مصطفی اكرامی، علی میرشفیعیان، علو ترائوره، مهدی كیانی، جاسم كرار(63- امیر محبی)، علیرضا جلیلی، مهرداد پولادی(87- امیر امینی فر)، اولروم و فرهاد خیرخواه(55- اسماعیل قروی)
سرمربی: فراز كمالوند

بازیكنان پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، مجتبی شیری، علیرضا محمد، جلال اكبری، هوار محمد، تیاگو(78- مجتبی زارع)، حسین بادامكی، هادی نوروزی، محسن خلیلی، مهدی شیری(46- كریم باقری)

ReD
04-23-2010, 12:23

به نام خدا

پرسپوليس تهران 0 - 0 استیل آذین

هفته سی و دوم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

یکشنبه 12 اردیبهشت 1389 ساعت 18:00

ورزشگاه آزادی تهران

داور:محسن قهرمانی

FaFa
05-05-2010, 22:22
دیدار تیم‌های پرسپولیس و استیل‌آذین در هفته سی و دوم لیگ برتر با حضور حدود 40 هزار هوادار از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برگزار شد.
پرسپولیس مقابل استیل‌آذینی قرار گرفت كه كادر فنی و اكثر بازیكنان آن را پرسپولیسی‌های سابق تشكیل می‌دهند و این تقابل را می‌توان رویارویی سرخپوشان دانست، اما هر 2 تیم با هدف پیروزی در این میدان وارد میدان شدند تا بتوانند در بازی‌های پایانی لیگ برتر امتیازهای لازم را كسب كنند و جواز صعود به لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورند. به نظر می‌رسید با حضور بازیكنان بزرگی مانند علی كریمی و مهدوی‌كیا در یك طرف میدان و همچنین حضور تیم فینالیست جام حذفی در سوی دیگر تماشاگرانی كه در زیر بارش شدید باران در ورزشگاه حاضر شدند شاهد دیداری مهیج باشند، اما شرایط به گونه دیگری رقم خورد و تماشاگران تا دقایق 70، بازی سردی را مشاهده كردند و از این دقایق به بعد بود كه تیم پرسپولیس چندین موقعیت روی دروازه استیل‌آذین به وجود آورد، اما نتوانست از آنها استفاده كند و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. از این تساوی استقلال بیشترین سود را برد.

قضاوت این دیدار بر عهده محسن قهرمانی بود. وی در این دیدار هیچ بازیكنی را با كارت مواجه نكرد.

تركیب تیم پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، جلال اكبری، سپهر حیدری، علیرضا محمد، تیاگو فراگو، حسین بادامكی، مجتبی زارع (حمیدرضا علی‌عسگر-74)، میثم بائو (عادل كلاه‌كج-61)، هادی نوروزی، محسن خلیلی، شیث رضایی

تركیب تیم استیل‌آذین:
حمید نشاط‌جو، علی كریمی، مهدی مهدوی‌كیا، لگ چیرا (امیر شاپورزاده-54)، علی عشوری‌زاد، محمد غلامین (علیرضا نیكبخت واحدی-85)، فریدون زندی، میثم خسروی، حسین كعبی (محمدرضا مهدوی-78)، مهدی محمدی، كاظم برجلو
سرمربی: افشین پیروانی

ReD
05-05-2010, 22:25

به نام خدا

ابومسلم مشهد 3 - 1 پرسپوليس تهران

هفته سی و سوم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

پنجشنبه 16 اردیبهشت 1389 ساعت 17:45

ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد

داور:احمد صالحی

Baroon
05-06-2010, 20:36
ای بابا این تیم انگار چشم شده توی لیگ نمی تونه خوب نتیجه بگیره
ابومسلم هم با این که سقوط کرده بود خیلی با انگیزه بازی کرد
من که وسط بازی خوابم برد و بیدار شدم و دیدم 3 تا خوردیم تعجب کردم :gijjj::ey babaaa:
فقط خدا که جام حذفی رو جدی بگیرن وگرنه وضعیت خطرناک میشه. احتمال اینکه استیل آذین هم از ما توی لیگ جلو بیفته هستش
باید جام حذفی رو بگیریم :toop:

Liverpooli
05-07-2010, 16:26
کلآ تیم های علی دایی مشکل گلزنی دارند
نباید خودمون رو گول بزنیم . از موقعی که سرمربی عوض شده هیچ بازی دلچسبی از پرسپولیس ندیدیم
بیشتر گلها هم که روی ضربات ایستگاهی بوده.
باید بیشتر در جریان بازی ایجاد موقعیت کنند.
اینکه آخر بازی بیای هی بگی ما چند تا موقعیت داشتیم حریف اصلآ نداشت که واسه تیم امتیاز نمیشه
باید توی زمین خودت رو نشون بدی.
البته باید بهش حق هم بدیم شاید بازیکنان تیم به طرز فکر و ایده های تاکتیکی دایی نمی خورن
تا فصل بعد باید منتظر باشیم تا تیمی که خودش می بنده رو ببینیم چی کار می کنه
ولی به هر حال به هر قمتی که شده باید جام حذفی رو بگیریم :he:

King Kenny
05-07-2010, 17:04
تیمی که با سیستم 4-2-3-1 چه توی زمین خودش چه توی زمین حریف بازی میکنه و براش فرقی هم نداره که جلوی چه تمیمیه انتظار نباید داشته باشیم که بتونه با تعداد گلهای بالا ببره
توی هر بازی شاید 2 یا 3 موقعیت گل بالای 70 درصد گیرش بیاد که بستگی به این داره که مهاجمش خلیلی در چه سطح آمادگی باشه

ReD
05-18-2010, 14:25

به نام خدا

پرسپوليس تهران -سپاهان اصفهان

هفته سی و چهارم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

سه شنبه 28 اردیبهشت 1389 ساعت 19:30

ورزشگاه آزادی تهران

داور:علی رضا فغانی

FaFa
05-19-2010, 11:30
واقعآ تیم بدون کریم باقری ضایع بازی می کنه
اصلآ هافبک های تیم نمی تونن به فوروارد ها توپ برسونن
اگه دقت کرده باشید دیروز خود نوروزی اغلب برای خودش موقعیت جور می کرد. خلاصه این فصل تموم شد و امیدوارم که با قهرمانی توی جام حذفی تموم شه :flowerysmile:

AlexDelpiero
05-19-2010, 11:49
به جان خودم داشتم از بازی علی عسگر و اون صحنه که تو 18 سپاهان یه حرکت تکنیکی انجام داد شاخ در میآوردم.
بابا این پسر این قدر تکنیک و سرعت داشت ما نمی دونستیم.
تا حالا رو نیمکت چیکار میکرد؟
اگه پرسپولیس نصف بازی های این فصلش مثل بازی با سپاهان تو نیمه دوم بود الآن ما جای سپاهان قهرمانی رو جشن می گرفتیم. البته اگه جناب آقایان داور گل های درست مارو مردود اعلام نکنند.
من که اصلا باورم نمی شد این توپ رو آفساید گرفته باشه.
در مورد حقیق باید بگم که این همه عالی کار کرد ولی توی صحنه گل 100 درصد مقصر بود.
این دفعه دوم که حقیقی اینجوری اشتباه میکنه و میاد جلو.
بازی با پیکان هم گل دوم رو همینجوری خورد.
کی آخه گفته وقتی حریف میخواد شوت بزنه تو بیای روی خط شیش وایسی ؟
در کل من با بازی پرسپولیس حال کردم.
چقدر دوست داشتم واسه یه بارم که شده این قلعه نوعی رو شکست بدیم.اما مگه داورا میذارن؟

AlexDelpiero
05-20-2010, 16:27
من که میگم ترکیب نیمه دوم بازی با سپاهان رو اگه بذاریم تو بازی با فولاد گستر دیگه غمی ندارم چون دیگه رحمتی که نیست جلوی مارو بگیره.
البته درسته که ریاحی پنالتی خلیلی رو گرفت ولی دیگه تک به تک های اونجوری رو نمی تونه بگیره.
فقط خدا کنه دیگه خلیلی و مجتبی زارعی بازی نکنند که حال آدم گرفته میشه.
علی عسگر و محمد و نوروزی خوب تو سمت راست تیم رو راه انداخته بودند.
اگه بشه که حوار و منصوری با هم تو سمت چپ بازی کنند فکر کنم تیم راه می افته.
به امید قهرمانی با حضور 100 هزار قرمز پوش.

ReD
05-24-2010, 19:59

به نام خدا

پرسپوليس تهران 3 -1 گسترش فولاد تبریز

تیاگو ( پنالتی )
علی عسگر
خلیلی

خطیبی ( پنالتی )

فینال جام حذفی جام آزاد سازی خرمشهر

دوشنبه 3 خرداد 1389 ساعت 18:00

ورزشگاه آزادی تهران

داور:مسعود مرادی

بازیكنان پرسپولیس:

علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، شیث رضایی، علیرضا محمد، محمد منصوری (هوار محمد 75)، جلال اكبری، حسین بادامكی، هادی نوروزی (محسن خلیلی 67)، مهدی شیری، حمیدرضا علی عسگر و تیاگو (كریم باقری 72)

بازیكنان گسترش فولاد:

حامد ریاحی (محمد تركمن دقیقه 11)، علی انصاریان، میثم حسینی، مرتضی قربان‌پور، توماس ماتیكا (تركمن اخراج)، عباس آقایی، روح‌الله عبداللهی، سیلاس فیتوس، امید نظامی پور، محسن دلیر و رسول خطیبی

سرمربی: فرهاد كاظمی

FaFa
05-24-2010, 20:26
قهرمانی پرسپولیس مبارک :shogh:
ایشالا توی آسیا بتونیم قهرمان بشیم:perspolis:

ibrahim
05-24-2010, 22:17
قهرمانی پرسپولیس مبارک:shogh: :iran: :eyvalla: :hooora: :perspolis:
ان شا الله در آسیا یه مقام خوبی بدست بیاریم.
بازی خوبی بود چندین موقعیت خوبی رو هم از دست دادیم.

AlexDelpiero
05-25-2010, 12:55
قهرمانی مبارک
یه تیم داریم تو ایران
پرسپولیس قهرمان
ایشالله تو آسیا با دایی و بازیکنای جدیدش بدرخشیم.

42d3e78f26a4b20d412==