PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : █╪◄آخرین اخبار و مصاحبه های تراکتوری 92-91~ TraCtoR NeWS ►╪█

nima_76
08-26-2012, 12:27
به نام خدا

در این تاپیک آخرین اخبار پیرامون تراکتور و مصاحبه های تراکتوری قرار میگیرد

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

nima_76
08-26-2012, 12:30

توني اليويرا در نشست خبري پس از بازي تيم‌هاي ذوب آهن و تراکتورسازي تبريز اظهار کرد: قبل از اينکه به اصفهان بياييم به بازيکنان اکيدا توصيه کرده بودم که اصلا نبايد جايگاه ذوب آهن شما را گول بزند و نبايد به جدول نگاه کنيد چرا که ذوب آهن تيمي است که قدمت زيادي دارد و هميشه عملکرد خوبي داشته و داراي سوابق درخشاني است. من بازيکنانم را براي يک بازي سخت آماده کرده بودم اما آن‌ها به خوبي به توصيه‌هاي من عمل نکردند.

وي افزود: نتيجه‌اي که ما امروز کسب کرديم کاملا مستحقش بوديم و بايد بگويم که اصولي که بايد يک تيم رعايت کند تغذيه مناسب، تمرکز و رفتار حرفه‌اي است که ما نتوانستيم حداقل دو مورد از اين فاکتورها را داشته باشيم.

اوليويرا تصريح کرد: در واقع ما امروز اين برد را تقديم ذوب آهن کرديم و به آن‌ها در واقع يک هديه داديم. البته احسان حاج‌صفي نبايد آن پنالتي را از دست مي‌داد هرچند که همه بازيکنان بزرگ هم گاهي پنالتي را خراب مي‌کنند.

وي تصريح کرد: آنچه مسلم است اصلا خوب نبوديم و من اصلا قصد ندارم که از ارزش‌هاي ذوب آهن چيزي را کم کنم.

وي افزود: من فلسفه‌اي در فوتبال دارم و در هر تيمي که هستم سعي مي‌کنم هر روز به بهترين شکل عمل کنم و با باشگاه و هواداران تراکتورسازي راحت هستم و هميشه سعي کرده‌ام به بهترين شکل به بازيکنان کمک کنم و به آن‌ها اين مسئله را تفهيم کنم که هميشه براي سه امتياز به ميدان بروند و هيچ وقت کم‌کاري براي تيمي نکرده‌ام و هميشه وجدانم راحت بوده است.

nima_76
08-26-2012, 12:31

هفته ششم لیگ برتر با شکست سنگین تراکتورسازی مقابل ذوب آهن بحران زده همراه بود . این دیدار که با حضور نزدیک به 500 هوادار تراکتورسازی همراه بود تراکتورسازان 3 بر یک نتیجه این دیدار را واگذار کردند و تک گل تراکتورسازان نیز از روی ضربه پنالتی و با ضربه محمد ابراهیمی به ثمر رسید و یک پنالتی نیز توسط حاج صفی در دقایق ابتدایی بازی به بیرون زده شد .

ترکیب تراکتور : فروزان ، اسدی ، حسینی ، فخرالدینی ، حاج صفی ، کیانی ، کریمیان ، لوپز ، ابراهیم زاده ، ابراهیمی و حاتمی

بازیکنان تعویضی : ژائو ویلا ، عابدینی و دهنوی

گل ها : هوگو ماچادو(در دقیقه9)،آکوا استویچکف(در دقیقه23) و اسماعیل فرهادی(در دقیقه 62)گل های ذوبی ها و برای تراکتورسازی محمد ابراهیمی(در دقیقه90)

حاشیه ها:

حضور کم تعداد هواداران ذوب آهن از نکات قابل توجه این بازی هست.

قبل از شروع بازی آهنگ هایی در رابطه با زلزله آذربایجان از سوی اصفهانی ها پخش شد.

بازیکنان تیم تراکتورسازی خسته به نظر رسیده و شادابی همیشگی را ندارند. انجام دو بازی دوستانه در وسط هفته آنهم با ترکیب اصلی می تواند یک از دلایل این موضوع باشد.

شعار سنتی و معروف "اصفهان نصف جهان تبریز کل جهان" توسط هواداران حاضر در ورزشگاه شنیده می شود.

تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه 350 نفر اعلام شد. !!

گزارشگر شبکه اصفهان که خود نیز به نحوه اعلام تعویض ها و ذکر اشتباه نام تراکتورسازی توسط گوینده ورزشگاه منتقد است تلاش کرد تا توضیح دهد که مخاطب اعتراض هواداران تراکتورسازی او نیست!

nima_76
08-26-2012, 18:04

حمید ابراهیمی / محسن فروزان میهمان ویژه برنامه 90 درهفته گذشته بود. دعوت این گلر ملی پوش به این برنامه پر بیننده در این هفته با بازی ضعیف این بازیکن همراه بود تا دوباره خرافه هایی که درباره این برنامه به گوش می رسید ورد زبان ها شود. مدت زیادی است که گفته می شود بازیکنانی که به عنوان پدیده به این برنامه دعوت می شوند بعد از آن با بدشانسی از دوران اوج فاصله می گیرند.در حال حاضر یک فهرست از ستاره های فوتبال ایران وجود دارد که بعد از حضور در تلویزیون کیفیت شان را از دست داده اند.

امید عالیشاه یکی از این بازیکنان است. چپ پای خوش استیل راه آهنی ها که در ابتدای فصل گذشته در این تیم چهره و به تیم ملی هم دعوت شد طعم بدشناسی را بعد از نود خوب متوجه شد. او بعد از دعوت به این برنامه رباط صلیبی اش پاره شد و هنوز هم نتوانسته به بازی ها برسد.

ایمان موسوی فصل گذشته را با گلزنی های خیره کننده شروع کرد. مهاجم خوش صحبت و شیرازی نفت تهران بعد از حضور در 90 یک نیم فصل تمام را بدون زدن گل به پایان رساند و تازه در چند هفته اخیر لیگ دوازدهم موفق شده دو گل بزند. ایمان حیدری با 9 گل بهترین آمار گلزنی را به خود اختصاص داده بود اما مهاجم پیکان بعد از حضور در برنامه عادل فردوسی پور به یک بی کاره تبدیل شد. حمیدرضا رجبی بازیکن همه کاره بیژن ذوالفقار نسب در سایپا بود که بعد از زدن 5گل در یک بازی به برنامه 90 دعوت شد. از حمیدرضا رجبی بعد از آن برنامه خبرهای خوشحال کننده ای شنیده نمی شود. میلاد میداوودی مهاجم استقلال هم بعد از حضور در این برنامه مدتی را به دلیل مصدومیت دور از میادین بود. روح اله عطایی تا قبل از حضور در برنامه 90 در 7هفته 7گل برای شیرین فراز به ثمر رسانده بود تا یک آمار خیره کننده داشته باشد اما بعد از حضور در 90 این بازیکن هم گلزنی را فراموش کرد. عیسی اندوی گلر سیه چرده ذوبی ها یک تنه در دروازه این تیم جولان می داد اما بعد از حضور در برنامه عادل فردوسی پور در دو هفته پایانی قهرمانی را به شکل قابل بحثی به استقلالی تقدیم کرد. فونیکه سی در فصل گذشته با گلزنی هایش به برنامه 90 دعوت شد اما مهاجم خوش استیل نفت آبادان چند هفته پایانی لیگ و آقای گلی اش را با توجه به مشکلاتی که با کادرفنی این تیم پیدا کرد از دست داد و در پایان فصل هم ایران را بعد از 5سال ترک کرد. فرید عابدی به عنوان یکی از تحصیل کرده های فوتبال ایران به برنامه 90 آمد و از آن روز دیگر خبری از او شنیده نمی شود. صابر میرقربانی بازیکنی بود که هر ساله برای جذب او بین باشگاه های زیادی رقابت بود اما این مهاجم ریز نقش و پنالتی گیر هم بعد از حضور در این برنامه با مربی اش به دلیل اینکه اسم او را خوب تلفظ نمی کند و او را به اسم صادق قربانزاده صدا می زند مشکل پیدا کرد و در حال حاضر در لیگ دسته پایین فوتبال خود را ادامه می دهد. همه این بازیکنان در کنار نام هایی که از آن گذشتیم باعث می شود تا خیلی ها به طلسم بازیکن دعوت شده در این برنامه اعتقاد پیدا کنند و با توجه به این مشکلات به نظر می رسد ترس آنها عجیب نباشد. محسن فروزان هم که آخرین قربانی این برنامه بود و بعد از دعوت به این برنامه یک گل دور از انتظار دریافت کرد. هر چند خودش به این مسئله اعتقاد ندارد و کیفیت بد توپ های لیگ برتر عامل دریافت گل های بد توسط گلرهای لیگ دوازدهم می داند. در میان سیاهه بازیکنانی که به برنامه 90 دعوت شدند و مشکلات اینچنینی برای آنها اتفاق افتاد از سرنوشت کاپیتان تیم ملی ناشنوایان ایران خبری در دسترس نیست!

با این توضیحات تکمیلی آیا این اتفاق را باید نحسی عادل فردوسی پور و برنامه 90 نامید و یا خود بزرگ بینی و غرور کاذبی که قریبان بازیکنان جوان را می گیرد ؟ ! اگر برنامه نود برای بازیکنان نحس بوده چرا در این لیست بلند بالا اسمی از بازیکنان با تجربه و بزرگ به میان نیامده است ؟ بیاید واقع بین باشیم و قبول کنیم که حضور بازیکنان جوان و تازه چهره شده در برنامه نود آنان را در گردباد رویا ها غرق می کند و موجب خود بزرگ بینی و غرور کاذبی می شود که هر ستاره ای را سکونشین می کند

nima_76
08-26-2012, 18:08
محمد نصرتی، مدافع میانی تیم تراکتورسازی که سابقه بازی در جام جهانی را دارد بعد از گذشت شش هفته هنوز فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده است. او در ابتدای فصل یکی از خریدهای خوب تراکتور بود ولی اتفاقاتی افتاد که نصرتی هنوز به ترکیب اصلی نرسیده است. با این حال او تا به امروز هیچ اعتراضی نکرده و بدون حاشیه تمرین می‌کند تا در نهایت به ترکیب اصلی برسد. نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در مورد وضعیت خودش و مسائل مختلف دیگر به سئوالات پاسخ می‌دهد.
چرا بازی نمی‌کنی؟ من شرایط بدی ندارم و از لحاظ بدنی آماده هستم. بدون مشکل خاصی تمرین می‌کنم ولی به هر حال این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند. وظیفه من به عنوان یک بازیکن این است که تمرین کنم.
با اولیویرا صحبت نکردی؟ خیر، حرفی نزدم.
این روزها بحث حضور تو در سپاهان مطرح است. در این مورد صحبت می‌کنی؟ من قبل از شروع فصل از سپاهان پیشنهاد جدی داشتم و باید از آقای رحیمی تشکر کنم. شرایط سپاهان خیلی بهتر از تراکتور بود ولی من به خاطر مردم تبریز تراکتور را انتخاب کردم چون آنها از حضور من در این تیم استقبال کردند. من با انگیزه‌های زیادی به تراکتور آمدم تا بتوانم برای این تیم بهترین بازی‌ها را انجام دهم.
حالا با این شرایط تصمیم برای ترک تراکتور داری؟ اگر این وضعیت ادامه داشته باشد و نتوانم با سرمربی کار کنم و به آنچه که می‌خواهم برسم احتمال جدایی‌ام وجود دارد.
فکر می‌کنی دلیل نیمکت‌نشینی‌ات چیست؟ من یک بازیکن هستم و نمی‌توانم در این خصوص صحبت کنم. قبل از شروع لیگ مسائلی به وجود آمد و البته مریض هم شدم و چند هفته بعد مصدوم شدم. الان اما شرایط خوبی دارم و باید ببینم در بازی‌های آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
برخی معتقدند با توجه به عملکرد نه چندان خوب خط دفاعی تراکتور در بازی با ذوب‌آهن، احتمالاً به ترکیب اصلی برمی‌گردی؟ تیم ما از لحاظ امتیازی چندان بد عمل نکرده ولی باید پذیرفت که تراکتور تا الان با تیم‌های قوی بازی نکرده است. ما در شرایطی با مس کرمان، پیکان و صنعت نفت بازی کردیم که نتایج خوبی نمی‌گرفتند و بازی با ذوب‌آهن هم در شرایطی با شکست ما همراه شد که آنها امسال یکی از تیم‌های ضعیف لیگ بوده‌اند.
چرا تا به امروز نسبت به نیمکت‌نشینی اعتراض نکردی؟ من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و اهل حاشیه و اعتراض نیستم. من فقط باید تمرین کنم و حالا این که مربی به من اعتماد کند یا خیر به خودش مربوط است. من تا الان به تصمیم اولیویرا احترام گذاشتم و بعد از این هم احترام می‌گذارم. کارنامه فوتبالی من مشخص است و دو سال پیش که در تراکتور بودم همراه با این تیم بهترین خط دفاعی را داشتیم.
فکر می‌کنی اولیویرا از تو شناخت کافی دارد؟ من معتقدم وقتی یک مربی قرار است هدایت یک تیم را برعهده بگیرد حداقل از یک ماه قبل اطلاعات لازم را در مورد این تیم به دست می‌آورد. فکر می‌کنم اولیویرا وقتی به تراکتور آمد شناختی از من نداشت و نمی‌دانست چه سابقه‌ای دارم. یادم می‌آید برای گرفتن خانه به بنگاه رفته بودم که آنجا به صورت تصادفی اولیویرا را دیدم. بنگاه‌دار هم با من خوش و بش کرد و به اولیویرا گفت که من بازیکن تیم ملی بوده‌ام و در جام جهانی بازی کرده‌ام.

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:10
تک تک تراکتوری ها مقابل ذوب آهن زیر ذره بین

از هفته ششم لیگ برتر تراکتور در شرایطی نتیجه بازی را به ذوب آهن بحران زده واگذار کرد که می توانست با کمی هوشیاری و حرف شنوی بازیکنان تراکتور را به صدر جدول برساند ، در این مطلب بازیکنان و کادر فنی این تیم را مورد آنالیز قرار داده ایم و می توان محمد ابراهیمی را بعنوان برترین بازیکن تراکتور ، اسدی و کیانی را با ثبات ترین بازیکنان و فروزان ، حسینی و حاج صفی را ضعیف ترین و پر اشتباه ترین بازیکن میدان معرفی کرد .

محسن فروزان 4 از 10 : فروزان یکی از پر اشتباه ترین بازی های فصل خود را به نمایش گذاشت . یک دروازیان روی هر گل خورده تیم مقصر است ولی درصد آن متفاوت است و فروزان روی گل دوم ذوب آهن صددرصد مقصر بود و به نظر می رسد غرور کاذب و خود بزرگ بینی و اصمینان از فیکس بودن باعث دوری فروزان از روزهای خوب خود شده است . فراموش نکنیم که فروزان در بازی با پیکان نیز یک گل بد خورد .

مرتضی اسدی 6 از 10 : تنها بازیکنان خط دفاعی بود که که عملکرد قابل قبولی داشت ولی به تنهایی نمی توانست بار تمام خط دفاعی را بر دوش بکشد

میلاد فخرالدینی 5 از 10 : توازن در حرکات فخرالدینی دیده نمی شود . سر به هوا بازی می کند و توپ های زیادی را لو می دهد ، دوندگی زیادی دارد ولی با تمرکز بازی نمی کند

محسن حسینی 4 از 10 : همچنان سردرگم و آشفته است و و روی 2 گل از 3 گل ذوب آهن مقر بود و با کندی خاصی حرکت می کرد و پاشته آشیل تیم شده بود

احسان حاج صفی 3 از 10 : تک رو ، عدم توجه به فرامین تاکتیکی ، غرور بیش از حد ، تافته جدا بافته

مهدی کیانی 6 از 10 : کیانی در وسط زمین همان بازیکن پرتلاش همیشگی بود ولی یک دست صدا ندارد

مهدی کریمیان 5.5 از 10 : نسبت به بازی گذشته افت کرده بود ولی در مجموع بد ظاهر نشد و در یک مورد با تعلل بیش از حد خود نتوانست موقعیت تک به تک را گل بکند

فلاویو لوپز 6 از 10 : در کارهای تاکتیکی و هجومی جزو بازیکنان خوب بود ولی یکی دو موقعیت مناسب را از دست داد

مسعود ابراهیم زاده 4.5 از 10 : پرتلاش و دونده بود ولی کلا تاثیری در جریان بازی نداشت

فرزاد حاتمی 5 از 10 : با تمام توان بازی کرد ولی با اضافه کاری بی مورد حداقل 3 موقعیت عالی برای گلزنی را از دست داد

محمد ابراهیمی 6.5 از 10 : جزو معدود خوب های تراکتور در این بازی بود که یک پنالتی گرفت و یک گل نیز به ثمر رساند و با کارهای تاکتیکی خود بلای جان مدافعان ذوب آهن شده بود

قاسم دهنوی 5 از 10 : دونده و درگیرانه بازی کرد ولی نتوانست تاثیری در روند بازی داشته باشد

تونی الیویرا 7 از 10 : تونی با گذشت 6 هفته از بازی ها نشان داده که یک مربی کار بلد و کاردان است و تفکرات او روی بازی تیم به وضوح دیده می شود . کارهای ترکیبی و عدم ارسال های بلند و بازی هجومی تیم از مشخصات تراکتور سال 91 محسوب می شود و اگر بازیکنان به خواسته های تونی گوش فرا دهند می توان هم به پیشرفت تراکتور امیدوار بود و هم بازیکنان می توانند به سطح مطلوب فنی دست یابند

tractorspor.net

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:11
تمرین تراکتور تعطیل و بازیکنان در سکوت رسانه ای

تراکتورسازان عصر دیروز در یک بازی نه چندان هماهنگ نتیجه را 3 بر 1 به ذوب آهنی واگذار کردند که در 5 بازی ابتدایی خود نتوانسته بود امتیازی را بدست بیاورد و با یک گل زده از 5 بازی توانست 3 گل وارد دروازه تراکتور بکند . بعد از این شکست تمامی بازیکنان تا به حال در سکوت رسانه رفته و هیچ یک از بازیکنان پاسخگوی تلفن خود نیستند تا در مورد این بازی صحبت کرده و دلایل این شکست را بازگو کنند . در میان تمرین امروز تراکتور نیز تعطیل اعلام شده است و این در حالی است که روز بعد از بازی هر تیمی برای ریکاوری را در دستور کار خود قرار می دهند ضمنا برنامه تمرینی برای روزهای آتی نیز از طرف کادر فنی اعلام نشده است !

تراکتورسازان با این شکست رتبه دومی خود در جدول را تا رتبه پنجم نزول دادند و در هفته هفتم نیز روز چهارشنبه 8 شهریور از ساعت 19:20 در یادگار امام تبریز به مصاف صبای رده ششمی خواهد رفت .

tractorspor.net

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:12
گزارش تصویری از دیدار تراکتور - هنرمندان

بازی خیرخواهانه تیم فوتبال تراکتورسازی با هنرمندان که با حضور اصحاب هنر، ورزش و سینمای ایران و تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد با نتیجه 5 بر 3 به نفع سرخپوشان تراکتور به پایان رسید.

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:15

تراکتور سرانجام باخت, بد هم باخت.
شکست سه بر یک مقابل ذوب آهن یکی از سنگیترین شکست های دو فصل اخیر این تیم بود. در این میان گل دیر هنگام محمد ابراهیمی هم دردی را دوا از تراکتور را دوا نکرد و تنها باخت را خفیف تر کرد.
با مهاجم ملی پوش این تیم در خصوص این نتیجه غیر منتظره حرف زدیم.

/هیچکس انتظار چنین نتیجه ای نداشت چه شد ؟
خود ما هم هنوز این شکست را باور نکرده ایم. تراکتور 14 بازی بود که نباخته بود و اصل شکست برای ما دردناک بود چه برسد به شکست با چنین نتیجه و شرایطی.

/ نگفتی چه شد که باختید ؟؟
فقط می توانم بگوییم روز نحس تراکتور بود. انگار همه چیز دست به دست هم داده بودند که تراکتور جمعه ببازد.

/یعن ذوب آهن را دست کم نگرفته بودید ؟؟
باور کنید نه ! تونی بار ها تذکر داده بود. آقای آذرنیا هم همینطور همه می دانستیم با توجه به وضعیت ذوب آهن بازی سختی پیش رو داریم, من که غروری در بازیکنان ندیدم, هر چند که دیروز همه می گفتندتراکتور مغرور بود و باخت.

/وقتی تیمی مثل تراکتور در ده دقیقه اول دو گل می خورد چه برداشتی می توان کرد ؟
این که ملاک نیست ما در مقابل نفت هم ثانیه 40 بازی گل خوردیم.

/خب نفت را هم جدی نگرفته بودید ؟!؟
چه بگویم!

/اشتباهات فروزان و حاج صفی چقدر در این باخت تاثیر داشت ؟؟؟
همه ما اشتباه کردیم و می کنیم. فروزان در خیلی از بازی ها تیم را نجات داده, احسان هم همیشه یک بازیکن کار ساز و موثر بوده , مگر دروازه بانی مثل والدس در ال کلاسیکو اشتباه مرگبار نکرد؟
باید قبول کرد برای هر دروازه بان بزرگی هم این اشتباهات پیش می آید.

/اگر خودت پنالتی را میزدی ...؟
پنالتی هم که داستان خودش را دارد. امثال مارادونا و مسی و رونالدو هم پنالتی خراب کرده اند. گفتم که روز نحسی بود, اگر پنالتی احسان گل می شد ما زود به بازی برمیگشتیم و نتیجه را جبران می کردیم, اما انگار قسمت نبود به هر حال این پیروزی را به تیم خوب و شایسته ذوب آهن تبریک می گویم.
هیچ تضمینی وجود نداشت و ندارد که پنالتی من گل می شد, احسان با روحیه بود و به همین دلیل پشت توپ ایستاد اما نشد.

/با این باخت تحت فشار قرار نمیگیرید ؟
طبیعی است که مورد انتقاد قرار بگیریم اما مطمئن باشید از همین هفته جبران می کنیم, فقط شانس ماست که هر هفته با تیم هایی روبرو می شویم که بحران زده هستند یا قبل از ما شکست سنگینی خورده اند پیکان، مس، نفت ابادان و ذوب آهن همه تیم های بحرانی بودند که به پست تراکتور خوردند. صبا هم هفته قبل در میان تعجب همه به نفت باخت و حالا برای جبران به تبریز می آید. به هر حال باید از اتفاقات فولاد شهر درس بگیریم و همان تراکتور شکست ناپذیر شویم.

/یک پنالتی چیپ هم که زدی ...
حیف که ارزشی نداشت . کاش با گل من بازی مساوی می شد یا گل پیروزی بود, این نوع گل زدن شادی ندارد.

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:16

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: به شما قول می دهم اگر بازیکنان و کادر فنی تیم ما از شکست مقابل ذوب آهن عبرت بگیرند، امسال قهرمان لیگ می شویم.

محمد حسین جعفری در خصوص شکست سنگین تراکتور مقابل ذوب آهن اظهار داشت: اتفاق خاصی نیفتاده و باختیم. ما مقابل ذوب آهن هم خیلی خوب بازی کردیم و باید می بردیم ولی انگار قرار نبود با هرقیمتی برنده شویم. اگر چند بار فیلم بازی را نگاه کنید می بینید که دو سوم بازی تیم ما مدام روی محوطه جریمه ذوب خیمه زده بود و سرتر بودیم. وی افزود: ذوب آهن فقط 3 موقعیت گل داشت و 3 گل زد اما توپ های متعدد ما که موقعیت های بالای 80 درصد بود گل نشد. شاید دعای خیری پشت سر ذوب آهن بود که فرصت های ما گل نمی شد. مدیرعامل تراکتورسازی با حمایت از حاج صفی تصریح کرد: کسانی که می گویند حاج صفی از عمد پنالتی مقابل ذوب آهن را به بیرون زده واقعا بی انصافی می کنند چون او بازیکن مودب، بااخلاق و بزرگی است که در تیم ملی بازی می کند. این تهمت ها نارواست و هیچ وقت به هیچ بازیکن خود سوء ظن نداریم. جعفری گفت: این نیست که هیچ وقت تراکتور در لیگ نباید ببازد. باید از این باخت درس بگیریم. به شما قول می دهم اگر کادر فنی و بازیکنان ما از باخت مقابل ذوب آهن درس عبرت بگیرند،امسال قهرمان لیگ می شویم. من از لحاظ فنی از تیم راضی بودم چون همه چیز داشت به جز گل زدن که ان هم شانس با ما یار نبود و شاید ذوب خیلی خوش شانس بود. وی تاکید کرد: باید این بازی را فراموش کنیم و به آینده بنگریم. فوتبال داخل خانه و خارج خانه نمی شناسد و هرتیمی از لحاظ بدنیف تاکتیکی و روحی روانی برتر باشد، پیروز می شود. امسال حریفان همه آستین بالا زده اند و می بینید که هرهفته جدول بالاوپائین می شود. مدیرعامل تراکتور در خصوص اشتباه مهلک محسن فروزان مقابل ذوب آهن که منجر به گل دوم حریف شد، افزود: نمی دانم چه رسمی است که هرکس در برنامه 90 میهمان می شود، بعد از آن از کار می افتد. سال قبل سید ایمان موسوی بازیکن نفت بعد از برنامه 90 کلا خلع سلاح شد و تا بازی مقابل ملوان 2 گل زد. حالا هم می بینید که محسن فروزان بعد از حضور در برنامه 90 مدام دارد سوتی می دهد. جعفری با اشاره به بازی با صبای قم گفت: بازی سختی داریم. معمولا هر وقت با صبا بازی کردیم به یک مشکلی خوردیم. امیدوارم این بار دیگر این مسئله تکرار نشود و شاهد بازی زیبایی باشیم و بتوانیم مقابل هواداران خوب خود 3 امتیاز را بگیریم. تیم صبا هم باتجربه تر و قوی شده. چون آنها به نفت آبادان باختند برای برد می آیند ولی ما می خواهیم 3 امتیاز در تبریز حفظ شود.

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:17

ثابت میکنم ۹۰ باعث افتم نشده است

محسن فروزان با اشاره به شکست 3 بر یک تراکتورسازی مقابل ذوب آهن به انتقاد از توپ های لیگ برتر پرداخت و گفت: تا آبروی دروازه بان ها را در لیگ نبرند خیالشان راحت نمی شود. باید حتما آبروی ما برود تا تصمیم بگیرند توپ ها را تغییر دهند. این توپ ها استاندارد نیست. روی گل دومی که از ذوب آهن خوردم فقط توپ را مقصر می دانم. این توپ ها به یکباره مسیرشان عوض می شود. روی گل اول و سومی که دریافت کردم بحثی ندارم اما اگر یک بچه هم به سمت دروازه با این توپ ها شوت بزند احتمال گل شدن وجود دارد. بازیکنان هم نمی توانند دو پاس سالم بدهند و دچار مشکل هستند.
وی در مورد اینکه چرا بعد از صدرنشینی در لیگ مقابل ذوب آهن نتوانستند نتیجه بگیرند، گفت: قسمت بود که این بازی را با شکست پشت سر بگذاریم. چند موقعیت خوب را از دست دادیم اما ذوب آهن از هر سه موقعیت گلی که داشت استفاده کرد. آن روز، روز تراکتورسازی نبود. این شانس ما است با تیم هایی بازی داریم که می خواهند از بحران در آیند. این هفته هم با صبای قم بازی داریم. من فکر می کنم به موقع باختیم تا حواسمان را بیشتر جمع کنیم.
فروزان در ارتباط با اینکه فکر می کند بتوانند به همراه اولیویرا به قهرمانی برسند، گفت: اولیویرا واقعا مربی خوبی است و می توانیم امسال به قهرمانی فکر کنیم.
فروزان که هفته گذشته میهمان برنامه 90 بود در خصوص اینکه این تصور وجود دارد هر کسی بعد از حضور در این برنامه دچار افت می شود و خود او هم در هفته گذشته 3 بار دروازه اش باز شد، گفت: این هفته ثابت می کنم این تصور غلط است. مقابل ذوب آهن همه ما بد بازی کردیم و فقط من بد نبودم.
فروزان در مورد حضور در تیم ملی تصریح کرد: کیروش هر کسی را دعوت می کند ما باید احترام بگذاریم. کسانی که دعوت نمی شوند باید بیشتر تمرین کنند و در بازی ها خود را نشان دهند. مطمئن هستم کیروش می خواهد با تیم قوی به جام جهانی برویم.

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:17

وقتي شما به يك تيم تعلق مليتي داريد بدون شك بازي كه براي شما گزارش مي شود براي ملت كشور رقيب گزارش نمي شود كه اگر هم شود كه نمي شود مردم آن كشور زبان اين كشور را نمي دانند پس جايي براي نگراني نيست!

وقتي تيم ملي مخاطب در برابر يك تيم ملي قدرتمند قرار مي گيرد بي صبرانه منتظر گل تيم ملي كشورش است.اگر آن بسيار قدرتمند باشد به چند كرنر و حركت احساسي هم دلخوش است.اما واقع بين ترين مخاطبان نيز به هنگام شروع بازي خود را از پيش باخته نمي دانند حتي اگر تيم مقابل، آرژانتين باشد.
گزارش گر به مانند قاضي ميدان وظيفه اي بس سنگين دارد ، داور قاضي داخل زمين است و گزارش گر قاضي خارج زمين.اما بدانيم كه مخاطبان گزارش گر، مليوني ست.
در يك بازي ملي نيز اگرچه عرق ملي وجود دارد و گاهاً دشمني هاي دو كشور از آينه بازي فوتبال منعكس مي شود اما با اين حال گزارش گر بايد صبور باشد.چرا كه با كلمات نامناسب ممكن است ديدگاه عموم را نسبت به خود تغيير دهد حتي اگر اين عموم از نوع هم وطن باشند.

عموم مخاطب ميل به آزادي دارد و بدانيم كه عموم مخاطبين بي طرف هستند و نظاره گر رويداد دو گروه در قالب ورزش.شما اگر گناهكار باشيد به هنگام نبرد با بي گناه، انگيزه اي به اندازه رقيب نداريد! اين يك اصل است بر اين اساس ظالم همواره از مظلوم در هراس است!

براي شما يك مثال واضح مي آوريم:فرض كنيد تيم ملي مخاطب در برابر تيم ملي آرژانتين قرار بگيرد آيا ميل به پيروزي در مخاطب سبب هضم گزارش هاي نابخرادانه يك گزارش گر طرفدار مي شود؟حتي اگر آن گزارش گر خودي و براي خودي باشد؟

اين همان ضعفي ست كه در مبارز بي ميلي مي آورد بر اين اساس مبارزان واقعي شيوه جوانمردانه پيش روي مي گيرند و از خيانتكاران حتي به نفع خود متنفرند.

بي خردي ست كه يك تيم درجه سه آسيا در برابر قهرمان جهان صف آرايي كند و گزارش گر چنان القا كند كه تيم برتر تيم درجه سه آسياست!
يك گزارش گر وطني در بازي هاي ملي چنان گزارش مي كند كه گاهاً مخاطب ارزش هاي فني يك بازيكن وطني را با كريس رونالدو برابر مي داند! اما كريس در رئال مادريد است و بازيكن وطني در تيم وطني! اما اين تنها توهين به شعور مخاطب هر چند از نوع وطني نيست چرا كه اين شوك به زودي بر طرف مي شود و بازي هاي بعدي و گزارش بازي هاي بعدي گزارش گر ديگر خريدار ندارد.

يا مثلاً چنان از فوتبال ناب وطني سخن مي گويند كه هركس نداند فكر مي كند اينجا اسپانيا يا برزيل است!
اين رفتار منزجر كننده است،بالواقع دفعات صعود به جام جهاني تيم ملي ما شايد به دفعات قهرماني برزيل در جهان هم نرسد! پس اين خلاء را با گزارش هاي خياباني ها و دادخواه ها هم نمي توان پوشاند.

مخطاب امروز سخن صدق را مي پذيرد ولو به زيانش تمام شود.

زماني هر تيمي برابر ذوب آهن مي ايستاد از شدت استرس بازي خود را از ياد مي برد امروز ابراهيمي دست به حركات نمايشي مي زند!
زماني پدر پدر بزرگ من براي خود كسي بود ولي امروز در خاك خفته و جسدش غبار!
محمد ابراهيمي يك بازيكن بزرگ است در يك تيم بزرگ تر و اين خلاقيت و قدرت فني بازيكن است كه به رخ حريف كشانده مي شود.
ايشان شايد نه ولي از مجرب ها بايد سؤال كنند،زماني كه تراكتور يكي از قدرتهاي مطلق ليگ بود،ذوب آهن يك تيم متوسط به پايين و با خريد امتياز يك تيم ديگر داخل گود مسابقات كشوري گشت.

داشتم داشتم مهم نيست و دردي را دوا نمي كند،حتي اگر چنين بازيهايي را ده ها وطن خواه گزارش كنند باز هم ذوب آهن از قعر جدول تكان نمي خورد!

نشان ندادن تعداد تماشاگران ذوب آهن ميزبان و تراكتور ميهمان و خراب كرد وجه هواداران ميزبان دواي درد بي تماشاگر بودن ذوب آهن قعر نشين نيست!

مي توان به جاي حسادت آموخت.
اما آمار بازي و موقعيت ها ثبت مي شود و اين روز ها هوادار و بينندگان بهتر از هر كس ديگر آمار را مي بينند پس نمي توان با گزراش هاي معني دار و جهت دار صورت مسأله را پاك كرد.اين جز بستن صداي تلوزيون توسط مخاطبان تيم تراكتور و هو شدن گزارش گر بازي در داخل استاديوم! كه هوادار را به اشتباه انداختن مسؤليت ها و خلط كردن نام ها متهم مي كند عايد ديگري ندارد،هوادار خوب مي داند چه مي گويد اما ظاهراً گزارش گر هنوز كه هنوز است در تب بازي و سه و نيم موقعيت ذوب آهن است.

اما بياييد مسأله را از بعد ديگر بررسي كنيم،امروز نه ذوب آهن تيم ملي ايران است و نه تراكتور تيم ملي آرژانتين پس بايد خويشتندار تر بود كه لااقل مخاطب هم استاني را از دست ندهد.

اين قضيه براي ساير استان ها و آزربايجان نيز صدق مي كند و هوادار تراختور گزارش هاي طرفدارانه گزرشگران يادگار را نيز بر نمي تابد، در پايان براي ذوب آهن آرزوي موفقيت مي كنيم و تأكيد مي كنيم حركات نابخردانه عده اي نمي تواند اتحاد طرفداران دو تيم را از بين برد.اميدواريم تيم باشگاهي ذوب آهن اصفهان هر چه زودتر به جايگاه واقعي خود برسد.

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:18

اصولي که بايد يک تيم رعايت کند تغذيه مناسب، تمرکز و رفتار حرفه اي است که ما نتوانستيم حداقل دو مورد از اين فاکتورها را داشته باشيم.

براي شما يك فوتبال از فلسفه خاص مثال مي زنيم،بارسلونا
اين تيم اگر با اختلاف 10 امتيازي در صدر جدول باشد زماني كه به مصاف تيم قعر جدولي مي رود بيشتر محطاط است،به همان اندازه جديت به خرج مي دهد.و در پايان به زحمت 1-0 برنده مي شود.اين تجربه و شخصيت شايد طي دهه ها در كل ساختار تيم بارسلونا شكل گرفته است.دهه هايي كه بارسلونا در كورس قهرماني بوده است. اينكه بزرگترين بازيكنان دنيا در يك تيم جمع مي شوند و همواره از ضعيف ترين بازيكنان ليگ داخلي هراس دارند رمز موفقيت تيم هاي در كورس قهرماني ست. استرس متوسط لزوم نتيجه گرفتن در تمامي امور است.چرا كه نبود استرس انسان را به غفلت محض مي برد.و استرس بيش از حد توانايي هاي انسان را مختل مي كند.اين اگرچه كافي نباشد كه نيست ولي اين همان مسأله اي ست كه اوليويرا در لا به لاي مصاحبه اش به آن مي پردازد:"اصولي که بايد يک تيم رعايت کند تغذيه مناسب، تمرکز و رفتار حرفه اي است که ما نتوانستيم حداقل دو مورد از اين فاکتورها را داشته باشيم."

تمركز و رفتار حرفه اي اين همان چيزي ست كه ما پيش تر به آن اشاره كرديم.

اگر امروز ملوان صدر نشين در خانه 3-1 مي بازد اين يك پس انداز است براي سال هاي آينده البته اگر ملواني ها عزم خود را جزم كرده اند كه همواره يك مدعي باقي بمانند نه مانند اكثر تيم هاي مدعي داخلي كه دوره اي مي درخشند.

دليل آن واضح است،چرا كه ملوان فصل هاي گذشته براي بقا مي جنگيد پس امروز عدم تجربه ماندن در كورس قهرماني،سبب مي شود در خانه از نفت تهران 3 گل دريافت كند.نفت تهراني كه فصل قبل هفته هاي بسياري در جمع مدعيان حاضر بود.

اما امروز،باخت تراكتور فلسفه ديگري دارد و آن مسأله ظرفيت پذيري ست و عبرت نگرفتن از گذشته!.تراكتور تجربه اين فصل ملوان را فصل قبل بايد بدست مي آورد چرا كه اين تراكتور بود كه 34 هفته در كورس قهرماني بود.،جايي كه استقلال را در آزادي شكست داد و بالافاصله به همين نفت تهران در يادگار باخت.پس مهمترين اصل در جا زدن شخصيتي ست.چرا كه هر تيمي يك روز خواهد باخت حتي بارسلونا اما بايد از گذشته درس عبرت گرفت و ناديده گرفتن آن چيزي بود كه كل تيم را زمين زد. در واقع ما مي بازيم تا براي آينده درس عبرتي باشد،اگر اين باخت فني باشد ،بايد ديد چه عواملي سدي در برابر پيشبرد تاكتيك تيم بود،مسأله روحي يا فني؟.اما اگر باخت غير فني و در شرايط حساس باشد بايد ديد اين شرايط قبلا تجربه شده است يا نه؟

وقتي با همين تيم و فصل قبل تجربه مي شود يعني ما از باخت فصل قبل چيزي عايدمان نشده است واين يعني بازيكنانمان هنوز پخته نيستند و اين يعني روانشناس فعلا خريداري ندارد.
شكست ها براي انسان هاي بزرگ همواره چيزهاي ارزشمندي به دنبال دارند.اما امروز ما دانستيم كه شكست مغرورانه به نفت تهران بعد از صدر نشيني در فصل قبل چيزي عايدمان نكرده است.اگر امروز در ساختار فوتبال داخلي مواردي چون روانشناس حرفه اي خريدار ندارد بايد بازيكنان خود و براي خود تجربه اندوزي كنند.

اما تغذيه مناسب،اين بالواقع نه تنها در اين بازي بلكه در بازي هاي قبلي نيز به وفور ديده شده است پس مشكل اين فصل تغذيه نامناسب نيست بلكه تمام كردن ضربات آخر است.
به عنوان مثال كريميان از بين 3 بازيكن لوپز را با دروازه بان حريف تك به تك مي كند اما تعلل بيجا يعني سوختن فرصت.
يا به عنوان مثال ابراهيمي در يك صحنه مي تواند در شرايطي كه پاسور و مهاجم جولوتر از خط آفسايد هستند توپ را به مهاجم نزديك به دروازه بسپارد.
يا در يك قدمي دروازه، لوپز دروازه خالي را به بيرون نزند.
يا در سه قدمي دروازه، ابراهيم زاده به جاي كتف از سر خود استفاده كند.

اين ها مؤاخذه بازيكنان نيست،اين بازيكنان در بدترين شرايط گل هاي حساسي براي تيم به ثمر رسانده اند.مسأله اين است؛نبود استرس غرور كاذب مي آفريند و غرور كاذب باخت سنگين به همراه دارد و باخت سنگين استرس بيش از حد مي آورد و استرس بيش از حد كارايي بازيكن را ميگيرد.حتي اگر آن بازيكن لوپز و ابراهيمي باشد.

ما امروز بسيار خوشبختيم كه توني اوليويرا را داريم! دليل آن واضح است 3.5 موقعيت گل براي ذوب آهن و 3 گل و 10 موقعيت خطرناك براي تراكتور و فقط 1 گل.فرض كنيد يك مربي داخلي به جاي توني سكان هدايت تراكتور را در دست داشت،اولين جمله او:"برويد موقعيت هاي خطرناك را ببينيد ما بايد 10-3 مي برديم ذوب آهن شانس آورد!"

واقعيت هم اين است اما ذوب آهن چرا شانس آورد؟ چون اين شانس را ما به ذوب آهن هديه كرديم و توني اين مسأله را در عدم رفتار حرفه اي بازيكنان مي بيند چيزي كه ما نيز به آن يقين داريم:"من بازيکنانم را براي يک بازي سخت آماده کرده بودم اما آنها به خوبي به توصيه هاي من عمل نکردند.در واقعما امروز اين برد را تقديم ذوب آهن کرديم و به آنها در واقع يک هديه داديم، نتيجه اي که ما امروز کسب کرديم کاملا مستحقش بوديم"

اين استحقاق ،فروتني پيرمرد را نشان نمي دهد چرا كه آمار موقعيت هاي خطرناك چيز ديگري مي گويد،اما او مي داند كه تيم ذوب آهن دست كم گرفته شد و سرمايه و اندوخته از گذشته ناديده! پس تيمي كه به حريف احترام نگذارد و از گذشته عبرت نگيرد مستحق باخت است.واگر اين باخت در آينده فراموش شود بازهم مستحق باخت خواهد بود.

اين يك مسأله كلي بود اما ساير علل اين باخت را بررسي مي كنيم:

بازي با هنرمندان با تركيب اصلي زمان بسيار نامناسبي انجام شد، در تمامي زمان بازي با ذوب آهن،حركات فانتزي در بازي بازيكنان به چشم مي خورد و يك سؤال! عوايد بازي با هنرمندان براي زلزله زدگان چه بود؟

300 هزار تومان؟
باخت تيم؟

مي شد در تعطيلي بعد از هفته هفتم با يك تيم بسيار مطرح بازي كرد، درآمدي نزديك به يك مليارد براي زلزله زدگان و محك جدي تيم براي تراكتور!
اما اين يك مسأله سوء مديريتي است و البته تحميل رفتار هاي مديريتي.

مسأله بعدي مسأله چندان جديدي نيست،و آن مسأله داوري ست.اعتقاد داريم اگر صحنه اول پنالتي بود بايد مدافع حريف اخراج مي شد.بازيكن به سمت دروازه و بسيار نزديك و فاصله مدافع ديگر حريف به اندازه اي بود كه مانع از به ثمر رسيدن گل نشود.
در يك صحنه حاتمي و مدافع حريف براي توپ به هوا برخاستند و گل ابراهيمي چندان مشكل دار به نظر نمي رسيد! كه ناديده گرفته شد.

نكته سوم فوتبال عربي
بايد ذوب آهن بود و دفاع مستحكم داشت اما ذوب آهن ديگر ذوب آهن نيست پس براي حفظ نتيجه بايد نيمه دوم به شيوه عربي دفاع مي كرد،يكي ديگر از تيم هاي داخلي به دلايلي غير فوتبالي فوتبال را قرباني ضد فوتبال كرد.

نكته چهارم پنالتي اول
اينكه لوپز در آن صحنه براي مداوا خارج از زمين مسابقه بود يا نه، چندان معلوم نشد.اما سپردن پنالتي به يكي از بازيكنان جوان تيم يك حركت ناشيانه بود حتي اگر در تمرينات بهترين باشد شرايط بازي فرق مي كند، در لابه لاي سخنان توني يك مسأله ظريف وجود داشت:"احسان حاج صفي نبايد آن پنالتي را از دست ميداد هرچند که همه بازيکنان بزرگ هم گاهي پنالتي را خراب ميکنند."

اين جمله دو برداشت دارد:
يكي اينكه حاج صفي سرخود و به صورت توافقي پنالتي زده است.
دوم اينكه توني به اشتباه خود در سپردن پنالتي حساس به او پي برده است اما چقدر دير!

پنالتي زن اول تيم ابراهيمي بود كه در يك بازي بر اثر فشار بيش از حد توپ را به بيرون زد و پس از آن بعد از توزي و لوپز پنالتي زن سوم تيم بود.انتظار مي رفت پنالتي اول را اگر لوپز نبود ابراهيمي بزند.كريميان نيز گزينه ايده آلي بود.
اين حركات از پيش تعيين نشده ناهنجاريهايي بوجود خواهد آورد به عنوان مثال درگيري بر سر زدن پنالتي دوم!

نكته پنجم اشتباهات فردي
بي انصافي ست كه به خاطر يك باخت به بازيكنان بتازيم! اما اين بي رحمي فوتبال است تا وقتي كه نتيجه بگيريد حتي اشتباهات بزرگ نيز ديده نمي شوند!
ما نه به خاطر اين باخت كه در بازي هاي قبلي نيز مكررا به دو ضعف در دو پست اشاره كرديم:

دروازه بان:فروزان،بر خلاف فصل قبل،اين فصل نوسانات بسياري دارد،خروج هاي اشتباه،جاي گيريهاي نامناسب،تنها نكته اميدوار كننده تك به تك ها و شوت ها بود كه گل دوم و سوم ذوب آهن به كل ما را نا اميد كرد.

به نظر شخصي،اين بازيكن دچار غرور بيش از حد شده است،شايد افت دروازه بانان تيم ملي و دعوت چند باشگاه داخلي براي تولد اين غرور كافي بود.اما واقعيت مسأله اين است اگر قلعه نوعي به فروزان ميدان داد ، در عوض هوادار تاوان داد! چرا كه امروز قلعه نوعي مربي استقلال است و اين هوادار است كه در حسرت 1 امتياز پارسال و اضطراب بازي ها و نتايج امسال است.چيزي كه قبل تر هم بود و بعد تر هم خواهد بود.

ما براي اين بازيكن آرزوي موفقيت داريم چه در تيم تراختور و چه در تيم هايي كه بازي كردن در آنها يك افتخار براي ايشان محسوب مي شود!
بازگشت به روزهاي اوج آرزوي قلبي ماست اما بايد به ساير بازيكنان نيز فرصت هاي برابر داد،ما در نيمكت تيم يك دروازه بان جوان و آينده دار ديگر به نام عقيل اعتمادي داريم.

دفاع مركزي راست:حسيني،او اين روزها اشتباهات عجيب و غريبي مي كند،بايد روي اين اشتباهات كار شود و بازيكن از نظر فني و روحي آماده شود.حضور نصرتي در اين پست قابل تأمل است.

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:19

لایق این شکست بودیم

آنتونیو خوزه اولیویرا پس از شکست 3 بر یک تراکتور سازی برابر ذوب آهن عنوان کرد: پیش از آغاز بازی به بازیکنانم گوشزد کرده بودم که نباید به جایگاه ذوب آهن توجه کنیم زیرا این جایگاه واقعی این تیم نیست و نباید به باختهای گذشته ذوب آهن دل خوش کنیم و خود را فریب دهیم.
وی ادامه داد: ذوب آهن سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد و قطعا این تیم برای جبران شکستها و خروج از بحران به مصاف ما آمد. متاسفانه از همان شروع بازی عملکرد خوبی نداشتیم و ذوب آهن بر بازی مسلط شد. بازیکنانم انتظاراتم را برآورده نکردند و آنچه که نباید در زمین رخ میداد اتفاق افتاد.

الیویرا تاکید کرد: نتیجه ای را به دست آوریم که لایق آن بودیم. به هیچ عنوان نمیخواهم این موضوع را توجیه کنم چرا که حقمان شکست بود و نتوانستیم مسائلی که باید یک تیم برای نتیجه گرفتن داشته باشد را رعایت کنیم.
سرمربی تیم تراکتور سازی خاطرنشان کرد: میتوان به نوعی گفت که ما کادویی طلایی برای ذوب آهن در سینی قرار دادیم و پس از ماه رمضان به آنها هدیه کردیم. این پیروزی حق ذوب آهن بود. ما از اول بازی حس بد بازی کردن را داشتیم و حقمان هم شکست بود.
اولیویرا در مورد پنالتی که احسان حاج صفی از دست داد تصریح کرد: هر کسی که پشت ضربه پنالتی قرار بگیرد امکان دارد که چنین اتفاقی برایش رخ دهد. حتی مسی و رونالدو هم پنالتی خراب میکنند. نمیتوان با این موضوع تصمیم در خصوص زننده پنالتی را عوض کرد.
سرمربی تراکتورسازی که با تمجید خبرنگاران در خصوص عدم توجیه این شکست روبه رو شده بود گفت: ما نمیتوانیم جلوی تابش خورشید را بگیریم. ذوب آهن از ما سر تر بود و به حقش هم رسید.
وی درباره این موضوع که هواداران تراکتور سازی پرشمار هستند و چنین باختهایی را تحمل نمیکنند عنوان کرد: من در فوتبال فلسفهای دارم که هر بازی و تمرینی مربوط به خودش است. در این بازی باخت روی خود را به ما نشان داد. اگر شما چنین مسائلی را مطرح میکنید خدا به داد ذوب آهن برسد. اگر چنین شرایطی تیم ما داشت چه بلایی سر مان میآمد؟ خبرنگاران همیشه درست میگویند چون مجبور نیستند پاسخگو باشند اما بازنده همیشگی مربیان هستند.

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-26-2012, 23:21
اخبار کوتاه
تــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــیراختور

برای اولین بار در ایران, از اتومبیل های هواداران تراکتور در ورزشگاه تختی هزینه ی پارکینگ میگیرند.

-----

محمد ابراهیمی: از تمام آذربایجانی های عزیزتر از جانم میخواهم، مرا نیز در غم خود شریک بدانند.

-----

دیدار دوستانه، تراکتورسازی - گسترش فولاد، ساعت 18(دوشنبه) استادیوم اختصاصی تراکتور

-----

خبرها حکایت از آن دارد که بازیکنان با روحیه بالا هم قسم شده و قصد شکست ذوب آهن را دارند.

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-27-2012, 17:44

نمیدانم این تصمیم درست است یا غلط.

اعتصاب بازیکنان تیم ملی ایران برای مصاحبه نکردن با رسانهها همچنان ادامه دارد و آنها در یک تصمیم غیرمنطقی و پرحرف و حدیث سکوت کردهاند.
احسان حاجصفی هم یکی از بازیکنانی است که مثل دیگر ملیپوشان قصد انجام مصاحبه ندارد. با او تماس گرفتیم تا در مورد بازی با ذوبآهن و ضربه پنالتیای که از دست داد سئوال کنیم. حاجصفی ابتدا در جملاتی کوتاه گفت: «ما مستحق باخت نبودیم و نمیتوانید فکرش را کنید که ما چند موقعیت گل از دست دادیم.»
از حاجصفی در ادامه در خصوص از دست دادن پنالتی سئوال کردیم که او اینگونه جواب داد: «راستش را بخواهید من قصد مصاحبه کردن ندارم و این تصمیمی است که بازیکنان تیم ملی گرفتهاند.»
او در پاسخ به این سئوال که آیا واقعاً فکر میکنی این تصمیم درست است، خاطرنشان میکند: «من نمیدانم درست است یا غلط ولی به هر حال این تصمیمی است که گرفته شده و فعلا نباید مصاحبه کنیم. وقتی میگویند فوتبالیستها پولهای میلیاردی میگیرند و کاری نمیکنند به هر حال من هم شامل آنها میشوم و فعلا تصمیم گرفتیم مصاحبه نکنیم.»

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-27-2012, 17:46

به خودمان باختیم نه قابلیتهای ذوب آهن

محمدحسین جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتور معتقد است که این تیم باید از شکست مقابل ذوب آهن درس بگیرد و دیگر چنین باختهایی را در بازیهای آینده تجربه نکند.
جعفری به این سئوال که آیا نگران فراز و نشیبهای تراکتور در نتیجه گیری نیستید، میگوید: «احساس من این است که بازی با ذوب آهن یک مورد استثنا بود و فکر میکنم به خودمان باختیم نه قابلیتهای تیم حریف. به نظر من تراکتورسازی مغرورانه بازی کرد و در این بازی 10 موقعیت گل را از دست دادیم. در طرف مقابل ذوب آهن فقط روی سه موقعیت توانست سه بار به ما گل بزند. ما نباید حریفان را دست کم بگیریم و این شکست باید درس عبرتی باشد تا دیگر مغرورانه بازی نکنیم.»
او در پاسخ به این سئوال که آیا تراکتور امسال هم مدعی قهرمانی است، خاطرنشان میکند: «ما تیمی بستیم که امسال هم در کنار سایر مدعیان به قهرمانی فکر کنیم. تراکتور امسال هم مدعی است و اگر دقت کنید فاصله تیمها امسال بسیار نزدیک است و رقابت سختی وجود دارد.»
از مدیرعامل تراکتور در مورد ناراحتی نصرتی از نیمکت نشینی سئوال میکنیم که او اینگونه جواب میدهد: «من حرفهای نصرتی را نخواندم ولی اگر بازیکن نسبت به نیمکت نشینی ناراحت نباشد باید شک کرد. من معتقدم نصرتی اگر ناراحت است باید در تمرینات نظر اولیویرا را عوض کند. او بازیکن بزرگی است که باید در تمرینات قویتر و باانگیزه تر باشد.»
جعفری در مورد حرفهای نصرتی که گفته اولیویرا شناخت چندان زیادی از او ندارد، خاطرنشان میکند: «اینطور نیست که سرمربی ما اطلاعاتی در مورد بازیکنان نداشته باشد. به هر حال او چند ماه است که به ایران آمده و باید به اولیویرا فرصت داد. درحال حاضر او 80 درصد از ترکیب اصلی را پیدا کرده و روی 20 درصد باقیمانده هم مطالعه میکند. شاید او میخواهد در یک موقعیت جدید از نصرتی استفاده کند.»

tractorfc.com

Fc Bayern München
08-27-2012, 18:10
جعفری در گفتوگو با فارس:
نیمکتنشینی نصرتی فنی است/نمیتوانم به بازیکنان دوربین مدار بسته ببندم
خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی دلیل نیمکتنشینی محمد نصرتی را فنی میداند و تاکید میکند دلیل دیگری در این باره وجود ندارد.

محمد حسین جعفری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط تراکتورسازی و حاشیه هایی که پیرامون این تیم شنیده می شود صحبت های زیر را انجام داد:

فارس: گفته می شود برخی بازیکنان شما تا صبح قلیان می کشیدند و به همین دلیل تمرین تیم بعد از بازی با ذوب آهن تعطیل شده است.
من هم شایعات و خبرهایی که پخش می شود را شنیده ام و حتی آنهایی که این خبرها را پخش می کنند به خود من هم اس ام اس داده اند اما باید بگویم در تراکتورسازی هیچ حاشیه ای وجود ندارد. بازیکنان ما به دلیل نبود پرواز از اصفهان تا تبریز ساعت 16 روز شنبه به تبریز رسیدند و طبیعی بود به دلیل خستگی تمرین تعطیل شود.
سه سال است که در تراکتورسازی هستم و با مربیان مختلفی کار کردم اما انصافا امسال در تیم وحدت و همدلی بیشتری می بینم. این صحبت هایی که می کنم مطلق نیست. شاید بازیکنی هم قلیان بکشد اما من نمی توانم به بازیکنان دوربین مدار بسته وصل کنم. روز گذشته تمرینات به خوبی برگزار شد و حتی هواداران با بازیکنان صحبت کردند. بازیکنان واقعا از شکست مقابل ذوب آهن ناراحت و از خودشان دلخور بودند. این برای من مهم است که بازیکنان متوجه قضیه شده اند.

فارس: فروزان دروازه بان تراکتورسازی معتقد است توپ های سازمان لیگ غیر استاندارد است.
به نظر من فروزان نباید این صحبت را مطرح می کرد. او اگر اعتراضی دارد باید به صورت مستند به باشگاه بگوید و باشگاه آن را به سازمان لیگ منتقل کند. از 18 دروازه بان لیگ برتر نباید فقط یک نفر مصاحبه کند و ممکن است تحلیل های خوبی نشود.

فارس: قضیه بازی نکردن نصرتی و ناراحتی او چیست؟
قضیه ای نیست. اگر محمد نصرتی با این همه تجربه و این سطح فنی ناراحت نباشد باید شک کرد. نیمکتنشینی نصرتی یک تصمیم فنی است و حتما الیویرا برنامه ای دارد.

فارس: اگر نصرتی بخواهد از تراکتورسازی برود رضایت می دهید؟
بعید می دانم چنین درخواستی کند. باید مسابقات زیادی انجام دهیم و به تمام بازیکنان خود نیاز داریم.

فارس: قضیه مشکل مالیاتی بازیکنان و مربیان فصل گذشته تراکتورسازی که از این تیم جدا شده اند به خصوص استقلالی هایی که سال قبل در تبریز بودند چیست؟
ما فعلا بودجه پرداخت 5 درصد مالیات تشویقی را نداریم اما این افراد می توانند خودشان این مالیات را پرداخت کنند تا ممنوع الخروج نشوند. مگر بازیکنان و مربیان محتاج 17 میلیون تومان پول هستند؟ ما نه اینکه نخواهیم این پول را بدهیم اما باید داشته باشیم که پرداخت کنیم. من که دستگاه چاپ اسکناس ندارم. تا زمانی که در فوتبال ایران هر سال به مبلغ قراردادها 40 درصد اضافه می شود وضعیت باشگاه ها خوب نمی شود.

فارس: به نظر می رسد بازیکنان خارجی جذب شده در فصل جدید کمکی به شما نکرده اند.
هنوز برای اظهار نظر زود است و باید به آنها فرصت داد اما اگر بازیکنی نتواند خواسته های ما را برآورده کند تعارف نداریم.

Fc Bayern München
08-27-2012, 18:10
90/عملکرد فروزان به من ربطی ندارد !
سیدمحسن حسینی : باخت به ذوب آهن ، تلنگری به موقع به ما زد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تراکتور سازی شکست تلخی مقابل ذوب آهن تجربه کرد و سید محسن حسینی مدافع این تیم اعتقاد دارد این باخت تلنگری به تیم بود تا قدر امتیازات بازی را بداند و دیگر امتیاز از دست ندهد با حسینی در خصوص وضعیت خودش و تراکتور گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می آید .

90/کمتر کسی فکر می کرد تیمی مدعی مثل تراکتور از ذوب آهن قعر نشین با سه گل مغلوب شود ؟
ما روی اشتباهات فردی سه گل بد خوردیم و نزدیک به ده موقعیت مسلم گلزنی را از دست دادیم . وقتی تیمی دوپنالتی بدست می آورد یعنی اینکه موقعیت های زیادی خلق کرده است .
خود من دو فرصت مسلم را از دست دادم . قانونی در فوتبال است که اگر گل نزنی گل می خوری .

90/اما ذوب آهن در 5 بازی قبلی فقط 1 گل به ثمر سانده ، و زدن 3 گل به تیم شما عجیب بود ؟
ذوب آهن 5 هفته شکست خورده بود و برای فرار از بحران نیاز مبرم به برد داشت و تمام تلاشش را کرد تا پیروز شود. اما ما هر وقت اراده می کردیم در محوطه جریمه ذوب آهن بودیم . به هر حال مقابل ذوب آهن روز ما نبود و شکست تلخی را تجربه کردیم.

90/با این باخت شرایط تراکتور بدتر نخواهد شد ؟؟؟
نه ، ای باختی بد موقع بود و تلنگری به بازیکنان که قدر امتیازات بازی ها را بدانند . اگر تراکتور می برد همه در آن شریک هستند و اگر هم تیم می بازد برای همه است .
در این هفته با تمام قدرت شکست مقابل ذوب آهن را جبران می کنیم و با حمایت هواداران پر شور خود هرسه امتیاز بازی با صبا را بدست می آوریم تا دوباره روند پیروزی های خود را آغاز کنیم .

90/شما ذوب آهن را دست کم نگرفته بودید ؟؟؟
هرگز ! اتفاقا ما بهترین بازی خود را مقابل ذوب آهن انجام دادیم ولی موقعیت های ما به گل تبدیل نشد اما موقعیت های حریف که کمتر از ما بود راحت داخل دروازه رفت . البته این شکست جای توجیه و بهانه ندارد . دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم.

90/شنیدیم تونی سر مربی شما بعد از باخت بدجوری عصبی شده بود ؟؟
آقای تونی مربی بزرگی است ، او بعد از باخت خیلی ناراحت بود نه عصبانی ! تونی هیچ وقت عصبانیت خود را به تیم انتقال نمی دهد . اما طبیعی است که بخاطر شکست شدیدا ناراحت باشد .

90/قبول داری محسن فروزان سنگربان تیم ملی تراکتور عملکرد خیلی بدی داشت ؟؟
من در جایگاهی نیستم نیستم که از نظر فنی از فروزان ایراد بگیرم و به من ربطی ندارد محسن چطور گل خورده . مطمئن باشید او در کنار بزرگانی مثل سید مهدی رحمتی تمرین می کند و دچار بد شانسی شده که چنین گل خورده .

90/قبول داری اگر تراکتور در آسیا بخواهد این طوری بازی کند به مشکل برمی خورد ؟؟
بازی در لیگ قهرمانان آسیا با لیگ برتر فرق می کند و در آسیا دیگر تیم ضعیف وجود ندارد . البته چون تجربه اول تراکتور در آسیاست ، بازی ها کمی دشوار است اما مطمئن باشید تراکتور اصلا زنگ تفریح لیگ قهرمانان آسیا نخواهد شد و در انتظار این رقابت ها هستیم.

90/راستی در این فصل امیدوار هستی به تیم ملی دعوت شوی ؟؟
ابتدا تمام فکر و ذهنم به تیم تراکتورسازی است و برای موفقیت این تیم تلاش می کنم .سپس امیدوار هستم به تیم ملی دعوت شوم. هرچند فصل گدشته که جزو پدیده های لیگ بودم توقع داشتم به تیم ملی دعوت شوم در فصل گذشته خیلی شرایط خوبی داشتم و با زدن 7 گل گلزن ترین مدافع لیگ بودم. به هر حال تلاش می کنم تا نظر مساعد کی روش را جلب کنم و پیراهن تیم ملی را بپوشم.

nima_76
08-31-2012, 22:04
جعفری در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد

برخورد با حاج‌صفی و مترجم اولیویرا/تغییر ساعت بازی به‌خاطر تعهد ندادن اداره برق!
خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با انتقاد از تغییر ساعت بازی با صبا گفت: به خاطر تعهد ندادن اداره برق ساعت مسابقه را تغییر دادند.

محمد حسین جعفری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد درگیری لفظی پیش آمده بین مترجم اولیویرا و خبرنگاران در نشست خبری پیش و بعد از بازی با صبای قم عنوان کرد: مترجم اولیویرا کمی تندروی کرده است. البته برخی دوستان خبرنگار هم سوالاتی می پرسند که در شان آنها نیست. سوالاتی که آنها مطرح می کنند فقط حاشیه سازی است. من هنوز فیلم این اتفاقات را ندیدم اما گویا یکی از خبرنگاران سوالی پرسیده و بعد به مترجم معترض شده که درست ترجمه نمی کند و متاسفانه مترجم هم خودسرانه اقدام به جواب دادن کرده و اصلا قضیه را برای تونی ترجمه نکرده است. در این قضیه خبرنگار و مترجم ما به یک اندازه مقصر هستند.
وی افزود: اکنون مترجم به مرخصی رفته ولی حتما با او جلسه می گذاریم و برخورد می کنیم. همیشه باید به رسانه و خبرنگار احترام گذاشت. مترجم باید بداند فقط در حیطه وظایف خود کار کند. خبرنگاران هم باید بدانند شرایط تراکتورسازی حساس است و با سوالات خود تیم را دچار مشکل نکنند. ما به ذوب آهن باختیم و متاسفانه عده ای طوری جوسازی کردند که معلوم نیست به دنبال چه هستند. می دانم اکثر خبرنگاران محلی تیم را دوست دارند اما باید یکسری مسائل را هم رعایت کنند.
وی در مورد برخورد فیزیکی پیش آمده بین احسان حاج صفی بازیکن این تیم با یکی از خبرنگاران در شب قبل از مسابقه گفت: بعد از بازگشت حاج صفی از اردوی تیم ملی با او صحبت می کنیم. خبرنگار مذکور می گوید حاج صفی گردن او را فشار داده اما حاج صفی می گوید به شوخی دستم را به گردن این فرد انداختم. حاج صفی می گوید او بعد از شکست تیم به ذوب آهن سوالاتی پرسیده که وی را ناراحت کرده است. با هر بازیکنی که ایجاد حاشیه کند برخورد می کنیم.
وی با انتقاد از تغییر ساعت بازی مقابل صبای قم گفت: دو ساعت مانده به بازی به اطلاع رساندند که مسابقه دو ساعت زودتر برگزار می شود در حالی که نه ما از این موضوع راضی بودیم نه باشگاه صبا.
جعفری تاکید کرد: دو نفر در هیئت فوتبال تبریز برای خود تصمیم گرفتند ساعت بازی به دلیل تعهد ندادن اداره برق برای قطع نشدن برق در جریان مسابقه تغییر کند. شب بعد از بازی گلایه ام را به بهروان سرپرست سازمان لیگ گفتم اما او هم گفت این موضوع به خودمان مربوط است. هوا در ساعت 17:30 گرم بود و انرژی مان را گرفت و همین که بازی مساوی شد باید خدا را شکر کنیم. من نمی دانم مگر مثلا کسی می تواند زلزله را پیش بینی کند که به اداره برق گفته اند باید تعهد دهند برق قطع نشود؟

nima_76
08-31-2012, 22:05
سردار آجرلو :
مشایی به دنبال خرید تراکتور بود / تراکتور پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد

آناج : سردار آجر لو با بیان اینکه سال قبل تراکتور را برای قهرمانی آماده کرده بودیم گفت : فقط اتفاقات باعث عدم تحقق آن شد.

به گزارش آناج، سردار آجرلو معاون تربیت بدنی سپاه پاسداران در جلسه ای در تبریز اظهار داشته که دو گروه به دنبال خرید باشگاه تراکتورسازی بودند. گروهی از طرف آقای مشایی حاضر بود 20 میلیارد بپردازد. باشگاه مس کرمان نیز خواستار خرید 30 میلیاردی تراکتور بود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

آجرلو در این جلسه تاکید کرده که ما به هیچ وجه اجازه نمیدهیم این باشگاه مردمی از دست مردم آذربایجان خارج شود و پشتیبانی های لازم را نیز انجام می دهیم.

وی از نظر مثبت فرمانده کل سپاه و سرادر سلامی برای کمک به باشگاه خبر داد و گفت : سال قبل برنامه ریزی برای کسب قهرمانی لیگ برتر بود، ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

معاون تربیت بدنی سپاه با تقدیر و تشکر از تلاشهای سردار جعفری مدیر عامل باشگاه و حمایت های سردار پورجمشدیان افزود : این تیم با این پشتوانه مردمی پتانسیل قهرمانی در آسیا را نیز دارد. باید باور کنیم و به دنبال آن باشیم.

Fc Bayern München
09-08-2012, 01:45
اسدی : قبول ندارم که مسئولان باشگاه در کار تونی دخالت می‌کنند

مرتضی اسدی، کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی مدتی پیش با میلاد فخرالدینی، هم‌تیمی‌اش درگیری داشت و البته این یکی از حاشیه‌هایی بود که تراکتور در چند هفته اخیر با آن روبه‌رو شد. اسدی در خصوص شرایط فعلی تراکتور، جو نسبتا ناآرامی که در این تیم وجود داشت و مسائل مختلف دیگر به سئوالات گل پاسخ می‌دهد. حرف‌های کاپیتان تراکتور را می‌خوانید.

چرا تراکتور این‌قدر حاشیه دارد؟

به هر حال هر تیمی که طرفدار داشته باشد همین‌طور خواهد شد.

حاشیه‌های شما چه ربطی به هواداران تراکتور دارد؟

منظورتان چیست.

حاشیه درون تیم شما وجود دارد و این موضوع ربطی به هواداران ندارد. خودت قبول داری که درگیری بین بازیکنان تراکتور ربطی به پرطرفدار بودن تیم ندارد.

به هر حال این اتفاقات در هر تیمی امکان دارد که رخ دهد و جر و بحث کردن یک چیز غیرعادی نیست. به هر حال تراکتور توی چشم است و هر خبری از این تیم شاید حاشیه درست کند.

جریان درگیری شما با میلاد فخرالدینی چیست؟

بین من و او درگیری پیش نیامد. متأسفانه در تمرین تراکتور شوخی کردن و بی‌انگیزگی زیاد شده بود و من از این موضوع کمی دلخور شدم. من به بچه‌ها گفتم که هنوز لیگ تازه شروع شده و ما نباید با یکی‌، دو برد بی‌خیال شویم. فخرالدینی بازیکنی خوبی است و من به خاطر خودش با او جر و بحث کردم و گفتم که نباید بی‌انگیزه باشد. البته باز هم می‌گویم که مشکل خاصی بین ما وجود ندارد.

در مورد حرف‌های دهنوی که به شدت علیه اولیویرا مصاحبه کرده چه صحبتی داری؟

این موضوع به خودش مربوط است و او باید در مورد حرف‌هایی که زده جواب بدهد. شاید اولیویرا انتظار بیشتری از دهنوی دارد و شاید هم مسائل دیگری دارد. در این موارد سرمربی تصمیم‌ می‌گیرد چون او به عنوان نفر اول کادر فنی باید جوابگو باشد.

اولیویرا واقعاً مربی خوبی است؟

بله، او مربی با دانشی است و از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارد. من از این مربی چیزهایی یاد گرفتم ولی به هر حال شاید بعضی از بازیکنان تراکتور نظر دیگری داشته باشند.

می‌گویند که مسئولان تراکتور در تصمیمات اولیویرا دخالت می‌کنند. آیا این موضوع درست است؟
خیر، به نظر من صحت ندارد. اولیویرا چند ماه بیشتر نیست که به ایران آمده و مطمئنا با جو فوتبال ایران آشنا نیست. شاید گاهی اوقات نکاتی لازم است که باید به او گفته شود ولی این را قبول ندارم که مسئولان باشگاه در کار او دخالت می‌کنند.

منبع : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Fc Bayern München
09-08-2012, 01:46
واکنش نصرتی به دهنوی : از من مایه نگذار

قاسم دهنوی نتوانسته نظر تونی را برای بازی در تراکتور سازی جلب کند و در اکثر بازی ها او روی نیمکت نشسته که همین مسائله با مصاحبه های تند دهنوی علیه تونی همراه بوده است .
دهنوی در بخشی از مصاحبه هایش به وضعیت نصرتی هم اشاره می کند و این اظهار نظر با ناراحتی و واکنش نصرتی همراه بوده است و او از هم بازی خود می خواهد تا در مصاحبه هایش از او مایه نگذارد .
نصرتی اعتقاد دارد که اختلاف با مربی نباید رسانه ای شود و او خودش این مسئله را حل می کند

Fc Bayern München
09-08-2012, 01:47
تونی شنبه وارد تبریز می شود

تونی اولیویرا که بعد از تعطیلی لیگ به همراه دستیاران خود راهی پرتغال شده اند روز شنبه وارد تبریز خواهند شد و از روز یکشنبه تمرینات را اداره خواهد کرد . تونی در روزهای که مرخصی رفته بود تمرینات تراکتور از روز سه شنبه زیر نظر باغ آبادی و علیرضا پژمان پیگیری شد و در این مدت هیچ بازی تدارکاتی برای این تیم در نظر گرفته نشد و این درحالی است که پیش تر از دیدار تدارکاتی با شهرداری تبریز و یا گسترش فولاد خبر داده می شد . باید منتظر حضور تونی در تبریز بود و دید آیا مسئولان دیداری تدارکاتی برای این هفته تدارک خواهند دید یا نه

Fc Bayern München
09-08-2012, 01:49
فروزان تا اطلاع ثانوی از تمرینات اخراج شد

حسن آذرنیا ، سرپرست تیم تراکتورسازی که در متن درگیری فروزان قرارداشت از محروم بودن این بازیکن تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات خبر داد

حسن آذرنیا در گفتگوی با تراکتوراسپور اظهار داشت : بعد از درگیری لفظی و تند روی این بازیکن و همراه وی که نمی دانیم برادر و یا دوست اش است طی نامه ای به باشگاه مانع حضور این بازیکن به تمرینات شدیم تا تکلیف وی مشخص شود

آذرنیا در مورد زمان مشخص شدن تکلیف این بازیکن گفت : من طی نامه مانع حضور این بازیکن شدم و وی را به کمیته انضباطی باشگاه معرفی کرده ام و دیگر به مدیریت تیم بستگی دارد که چه زمانی در مورد وی تصمیم گیری کنند

Fc Bayern München
09-08-2012, 01:50
درگیری لفظی فروزان با هواداران

تمرین تیم تراکتورسازی تبریز عصر امروز ( چهارشنبه ) در زمین اختصاصی خود از ساعت 17 الی 18:30 در غیاب تونی و دستیاران پرتغالی وی برگزار شد و البته غایبان این تمرین فقط به کادر فنی خلاصه نشده بود و از بازیکنان نیز دو ملی پوش تراکتور یعنی حاج صفی و ابراهیمی و از دیگر بازیکنان نیز مهدی کیانی ، مهدی کریمیان و قاسم دهنوی با هماهنگی مسئولان از دیگر غایبان این تمرین بودند . میلاد فخرالدینی که با لباس تمرین در محل حاضر شده بود بعلت بیماری پوستی پای خود نتوانست در تمرین شرکت کند که قرار شد فردا به همراه دکتر ثابت در بیمارستان حضور یافته و مشکلش را حل کنند . محمد نصرتی نیز که از فرودگاه مستقیم در محل تمرین حضور یافته بود لباس هماهنگ با دیگر بازیکنان را برتن نداشت و در اواسط تمرین بعلت خستگی از مسافرت و پرواز طولانی خود با اجازه کادر فنی ، تمرین را ترک کرد و با لباس شخصی در کنار زمین حضور یافت . تمرین امروز تراکتور زیر نظر باغ آبادی و علیرضا پژمان پیگیری شد و بیشتر به کار با توپ اختصاص یافت .

تمرین روز چهارشنبه با روال عادی خود رو به اتمام بود که محسن فروزان همه چیز را خراب کرد تا حاشیه های پیرامون این تیم ادامه داشته باشد

محسن فروزان که به همراه برادرش در محل تمرین حضور می یابد بعد از اتمام تمرین و بعد از پوشیدن لباس شخصی به طرف آذرنیا رفته و با صدای بلند که بیشتر به فریاد شباهت داشت گفت : " اینجا بعضی ها پشت سرم چرت و پرت می گویند ، بلند می گویم تا همه بشنوند ! اگر یکبار دیگر کسی پشت سر من حرف بزند ، حالش را می گیرم ! " آذرنیا سعی می کند تا او را آرم کند ولی فروزان بیشتر صدای خود را بالا می برد و آذرنیا که می پرسد " مگر کی ، چی گفته ؟ " فروزان با صدای بلند می گوید یکی از آن زرد ها ! . منظور فروزان یکی از هواداران یار ها بود ولی نتوانست جوابی بدهد و با داد وبیداد محل را در حال ترک بود که برادر وی نیز وارد ماجرا می شود با اشاره دست به طرف هواداران و رو به آذرنیا با فریاد حرف های محسن را تکرار می کند و آذرنیا دقایقی را با او صحبت می کند ولی برادران فروزان آرم نمی گیرند تا هواداران وارد ماجرا شوند و مقابل فروزان ایستادگی کنند و جواب وی را بدهند که با خراب شدن اوضاع فروزان محل را ترک کرد . هواداران حاضر اعتقاد دارند که فروزان از نیمکت نشینی خود ناراحت است و با این کار ها می خواهد اشتباهات خود را توجیه کند و عده ای نیز او را نوچه قلعه نویی خطاب کردند

اولین بازیکنی که بعد از این درگیری پای صحبت هواداران ایستاد محمد نصرتی بود که سعی داشت هواداران را آرام کند و در صحنه ای که یکی از هواداران مسن بشدت از عملکرد فروزان به محمد نصرتی گلایه می کرد چنان صدای خود را بالا برده بود که نصرتی با خنده گفت : با این فریاد تو الان فکر می کنند که شما با من دعوا می کنید !

هواداران از آذرنیا خواستند که با این دروازبان برخورد کرده و مانع حضور برادر وی در کنار تیم شدند که آذرنیا گفت : باشگاه کمیته انضباطی دارد و فردا او را به این جلسه فرا خواهیم خواست و به شدت با وی برخورد خواهیم کرد تا دیگر با هواداران تیم این چنین صحبت نکند .

بعد از صحبت های آذرنیا با هواداران ، اینبار هواداران این تیم خطاب به مرتضی اسدی گفتند : کاپیتان تیم هستی و باید جلوی همچنین بازیکنانی را بگیری . اسدی که از موضوع به شدت عصبی شده بود گفت : مگر من باید چکار کنم ؟ این شما هواداران هستید که باید جواب چنین برخورد های را بدهید !

Fc Bayern München
09-08-2012, 01:51
گزارش تصویری از تمرین چهارشنبه تراکتور

تمرین تیم تراکتورسازی عصر امروز از ساعت 17 الی 18:30 بدون حضور تونی در ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار شد .

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:01
دهنوی : من از حضور در تراکتورسازی پشیمان نیستم

قاسم دهنوی حال و روز خوشی در تراکتورسازی ندارد. او از سوی تونی اولیویرا کمتر به بازی گرفته می شود، هر چند هر زمانی که به میدان رفته، موثر واقع شده است.

دهنوی درباره شرایطش در تراکتورسازی می‌گوید:« تونی آدم خوبی است ولی آدم خوب به درد فوتبال ایران نمی خورد. البته از نظر فنی هم سطح او از مربیان ایرانی بالاتر نیست. حد و اندازه لوکا، کروش و چند مربی دیگر که به ایران آمده اند بالا است ولی تونی هنوز نتوانسته توانایی هایش را نشان دهد. تمرینات ما یکنواخت است و تنوعی در آن نیست. بچه های ما انگیزه ای برای بازی ندارند و البته تونی هم دیسیپلین خاصی ندارد. باز هم می گویم تونی آدم خوبی است اما آدم خوب به درد فوتبال ایران نمی خورد.»
قاسم دهنوی صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« مردم تبریز شور بالایی برای تماشای موفقیت تراکتورسازی دارند و حیف است آنها این نتایج را از تیم شان ببینند. اولیویرا برخورد مناسبی با بازیکنان انجام نمی دهد. او حتی از بازیکنان جوان هم حساب می برد و برخوردی انجام نمی دهد.دوباره می شود روز از نو و روزی از نو. من به خاطر سردار جعفری و تماشاگران تراکتورسازی به تبریز رفتم نه به دلیل پول ولی الان کمتر بازی می کنم. من از حضور در تراکتورسازی پشیمان نیستم ، فقط ناراحتم که تیم ملی را از دست دادم. قبل از اینکه به تبریز بیایم، در تیم ملی بازی می کردم اما حالا پیراهن تیم ملی را از دست داده ام و واقعا ناراحتم.»
دهنوی راه حلی برای بازی کردن در تراکتورسازی می دهد. او می گوید:« فکر می کنم تونی از قیافه من خوشش نمی آید . به همین دلیل باید یا ماسک بزنم یا عمل زیبایی انجام دهم تا شاید در تراکتورسازی بیشتر بازی کنم. از این ناراحتم که چرا تونی با من حرف نمی زند و مشکلاتم را به خودم نمی گوید. من با آبرو به تبریز آمدم و امیدوارم با انجام بازی های خوب آبرویم حفظ شود.»

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:03

سلام و علیکم. این چند هفته ای که سرمان مشغول زلزله بود انگار برخی از بازیکن ها و افراد مسوول و غیر مسوول هم تو ارواحشان تغییر و تحول روی داده است طوری که نمک خورده اند و الان دارند نکمدان را هم می خورند. حالا آقای نوچه ما هر چقدر که تو همه جا دنبال افتخارات شما بودیم دیدیم که هرچی دارید از تراکتور و هوادارانش دارید و این تراکتوری ها بوده اند که شما را به اینجا رسانده اند و حالا چی شده است که این همه شاخ گاو شده اید باید از اخوی نیمه محترمتان بپرسیم.

از قدیم گفته اند که "یارب روا مدار که گدا معتبر شود - که اگر معتبر شود زخدا بی خبر شود" و واقعا شما شده اید مصداق دقیق این بیت. اینکه شما نوچه آقای آبی هستید بر هیچ کس پوشیده نیست حتی حافظ جون هم که هیچ مایکل جکسون هم مطلع هستند. هنوز الم شنگه های اول فصلتان یادمون نرفته ولی چون آخرش دیدید که قرارداد دارید و نمی شود از زیرش در رفت مجبور شدید که ماندنی شوید بعدشم که بلی شروع به امر مقدس دستمال و پتو و موکت کشی کردید.
اینکه حرف بدی بزنیم و مثل شما شروع به فحش و ناسزا و بد و بیراه و این خزعبلات کنیم اصلا تو اصل ما نیست چون باید یک فرقی بین فرزند ستارخان و نوچه زاده باشد. هدف این بود که اطلاع یابید که اگر شما یک داداش جوجو دارید که واس خاطر شما شروع به داد و بیداد و جار و جنجال و هوار و عربده و متعلقات مربوطه کند، در عوض هوادار تراکتوری که شما واسشون شاخ و شونه کشیدید پشتشون به یک بیست سی میلیون نفری گرم هست که خیلی مودبانه و در کمال ادب و احترام کاری می کنند که دست کش خودتون را بزارید رو کولتون برید همون جایی که مسترتون رفت.
خلاصه آقا جون مواظب باش به دستور اربابت واسه تیم محبوب ما چی حاشیه درست نکنی. به قول خیلی معروف "ادب چیز خیلی خوبی است" پس سرت رو بنداز یه جایی و صبر کن قراردادت که تموم شد بری همون جایی که عاشقش هستی.
والسلام نامه تمام
اصلا هم ارادتمند شما نیستیم.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:03

سيدمهدي سيدصالحي اعتقاد دارد هواداران تراكتور بايد كمي صبور باشند چرا كه هنوز اول راه است و زمان زيادي تا پايان فصل مانده است. او در ادامه حرف جالبي هم زده و گفته تبريز قتلگاه حريفان خواهد بود.

مصاحبه سید مهدی سید صالحی به شرح زیر است:

-ظاهرا مصدوميت تو برطرف شده است؟
بله، از روز گذشته استارت زدم و در تمرينات حضور پيدا كردم. با اين روند فكر ميكنم براي بازي در هفته هشتم ليگ برتر مقابل ملوان مشكلي نداشته باشم. خيلي انگيزه دارم تا به ميدان بروم و شايستگيهاي خودم را براي تراكتورسازي به نمايش بگذارم.
-بعضيها اعتقاد دارند تراكتور در هفت هفته ليگ با اقتدار ظاهر نشده؟
سطح توقعات از تيم تراكتور بالا است. ولي بايد بگويم كه تيم ما بد نتيجه نگرفته و فقط 2 امتياز با تيم صدرنشين جدول اختلاف داريم نميدانم چرا از تراكتور انتقاد ميشود. چرا كه ما هنوز اول راه هستيم وتا پايان فصل خيلي مانده است. مطمئن باشيد چهره قهرمان ليگ از حالا مشخص نميشود و قهرماني در هفته هاي آخر به دست ميآيد.
-با اين وجود فكر ميكني تراكتور دراين فصل هم مدعي است؟
تراكتور با هواداراني كه دارد در هر فصل مدعي است، اين تيم پتانسيل بالايي دارد جزو قطبهاي فوتبال ايران به شمار مي آيد اما توجه داشته باشيد ما در اين فصل تغييرات زيادي روي نيمكت، داشتيم. براي رسيدن به هماهنگي كامل كمي زمان ميخواهيم.
-فكر نميكني بازيكنان كم كاري كنند؟
هيچكس در تراكتور كم كاري نميكند و بازيكنان با جان و دل براي اين تيم مايه ميگذارند.
-چه تفاوتي در سبك كرانچار كروات و توني پرتغالي ميبيني؟
كرانچار به دليل سابقه حضورش در ايران در آن موقع كه به سپاهان آمد شناخت بسيار خوبي از فوتبال ايران داشت ولي توني بدون هيچ شناختي به ايران آمده و زمان ميبرد تا به فوتبال ايران اشراف داشته باشد. ضمن اين كه هر مربي با سبك خاص خودش كار ميكند و هيچوقت مربياني را پيدا نميكنيد كه تمرين و كار كردن آنها مثل هم باشد.
-هواداران دوست دارند شاهد بازي با اقتدار تراكتور باشند، چيزي كه تا هفته هفتم شاهد آن نبوديم.
ما بهترين هواداران دنيا را داريم و بايد از اين قدرت استفاده كنيم البته آنها بايد كمي صبور باشند چون ما هنوز اول راه هستيم اما باور كنيد بازي در تبريز براي هر تيمي سخت و دشوار است و ميخواهيم تبريز را با كمك هواداران قتلگاه تيمهاي ديگر تبديل كنيم.
-در اين فصل فاصله تيمها كم شده تا تيمها محتاط شدهاند؟
به دليل اين كه هنوز ابتداي فصل است اكثر تيمها محتاط بازي ميكنند و به همان يك امتياز قانع هستند. به همين دليل بازيها قشنگ نميشود اما بعد از گذشت چند هفته ديگر تيمها براي كسب امتياز دست از احتياط برميدارند و بازيها نيز جذاب خواهد شد.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:04

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: جو تیم ما آرام است و دهنوی هم نباید مصاحبه کند.

محمد حسین جعفری اظهار داشت: تصمیم گرفتیم با توجه به غیبت تونی اولیویرا جلسه ای با بازیکنان داشته باشیم تا مشکلات تیم را بررسی کنیم. این نشست روز گذشته با غیبت محمد نصرتی، قاسم دهنوی و ایران پوریان برگزار شد. در مورد مسائل مختلف صحبت کردیم و مرتضی اسدی، فرزاد حاتمی و محسن حسینی به نمایندگی از بازیکنان صحبت های خود را مطرح کردند. سه نفری هم که غایب بودند به دلیل تاخیر در پرواز نتوانسته بودند خود را به تبریز برسانند.
وی افزود: بازیکنان از شرایط تیم گفتند و اینکه همیشه با همه توان خود کار کرده و کم نگذاشته اند و از سویی نسبت به پرداخت نشدن مطالبات خود به طور منظم گلایه داشتند. من هم توضیحات لازم را به آنها دادم. آقای آذرنیا هم صحبت های خود را مطرح کرد و از بچه ها خواست در مصاحبه کردن رعایت کنند تا از یک خبر ساده بزرگ نمایی نشود.
جعفری در ادامه در مورد انتقادهای قاسم دهنوی نسبت به اولیویرا و پیشمان شدن از حضور در تراکتورسازی گفت: دهنوی را ندیدم و با او صحبتی نداشتم اما قطعا با او صحبت می کنم. باشگاه از عملکرد رفتاری و فنی دهنوی راضی است و هر گاه به میدان رفته برای ما تلاش کرده اما اگر نیمکت نشین شده نظر فنی اولیویرا است. معمولا بازیکنی که اسمی است و می خواهد بازی کند از نیمکت نشینی ناراحت می شود. دهنوی هم نباید این همه مصاحبه کند. این یک مسئله حل نشدنی نیست. شما بدانید تراکتورسازی آرام است.
وی در مورد اینکه فرزاد حاتمی هم گفته تراکتورسازی از درون حاشیه دارد و اگر قلعه نویی بود این حاشیه ها وجود نداشت، گفت: من مصاحبه حاتمی را نخواندم اما هر مربی رفتار خاص خود را دارد.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:05

الان اوضاع تیم ما خوب است و بچه ها با یکدیگر رفیق هستند, مشکلات ما طوری نیست که اینگونه آنها را بزرگ میکنند.

سیدمهدی سیدصالحی، مهاجم بلندقامت تیم تراکتورسازی از روز گذشته تمریناتش را شروع کرد و دوران مصدومیتش به پایان رسیده است. او درمورد وضعیت فعلی اش میگوید: «متأسفانه به دلیل مصدومیت در چهار بازی غایب بودم ولی الان شرایط خوبی دارم. قسمت این بود که چند هفته نباشم ولی امیدوارم همه چیز را در بازیهای آینده جبران کنم.»
تراکتور در یکی، دو هفته اخیر شرایط ناآرامی دارد و گویا وارد حاشیه شده است. او در مورد حاشیه های تراکتور و اختلاف بعضی از بازیکنان این تیم با یکدیگر خاطرنشان میکند الان اوضاع تیم ما خوب است و بچهها با یکدیگر رفیق هستند. مشکلات ما طوری نیست که اینگونه آنها را بزرگ میکنند، خوشبختانه نه تراکتور حاشیه دارد و نه بازیکنانش و مطمئن باشید با شکست دادن ملوان به این حرف و حدیثها پایان میدهیم.»
از سیدصالحی در مورد نتایج پر فراز و نشیب تراکتور سئوال میکنیم که او اینگونه جواب میدهد: «به هر حال این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و شیرینی فوتبال به برد و باختهایش است. هنوز هفته های ابتدایی لیگ را سپری میکنیم ولی مطمئن باشید از این به بعد به راحتی امتیاز از دست نخواهیم داد و خیلی زود وارد کورس قهرمانی خواهیم شد.»

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:06

سایت گل از قول من مصاحبه ای روی خروجی خود قرار داده که تیتر آن با گفته های من اصلا مطابقت ندارد.

بعد از مصاحبه ی امروز سایت گل با قاسم دهنوی بازیکن متعصب تیم و تیتر عجیب این خبر تماسی با این بازیکن برقرار کردیم که گزیده ای از این مصاحبه به شرح زیر است:

من وقتی تراکتور رو انتخاب کردم مهمترین دلیلش هواداران پر شور این تیم بود و اینکه در این تیم میتوانم جایگاه ثابتی در تیم ملی برای خودم درست کنم.

نمیدانم اقای اولیویرا چرا هنوز به من اعتماد نکرده, شاید از سبک بازیم خوشش نیامده باشد.
من در مصاحبه با سایت گل هرگز نگفتم واسه پول بیشتر به تراکتور آمده ام و از پشیمانی حرفی نزده ام اتفاقا از تبریز و هواداران این تیم خیلی هم خوشم آمده است و از انتخاب تراکتور و هوادارانش هیچ وقت پشیمان نمیشوم .
امیدوارم مربی تیم نظرش نسبت به من عوض شود چون هیچ بازیکن با تعصبی از نیمکت نشینی خوشحال نمیشود, دوست دارم به این مردم خدمت کنم و لحظه های شادی رو تجربه کنم انشالله آخر فصل یک هدیه خوب به هواداران خواهیم داد.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:06

فرزاد حاتمي مهاجم تيم تراکتورسازي اعتقاد دارد وقوع تغييرات در خط هافبک تيمش باعث شده تا خط حمله اين تيم با مشکلاتي مواجه شود. او ميگويد اگر خط هافبک تراکتور ثبات داشته باشد مشکلات تيم هم برطرف ميشود. با حاتمي در خصوص وضعيت تراکتور گفتگويي انجام داديم که در زير ميخوانيد.

تراکتور بعد از سه برد پياپي، از دو بازي اخير يک شکست و يک مساوي را تجربه کرده که اصلا نتايج خوبي براي يک تيم مدعي نيست.
قبول دارم! ولي بعضي اوقات چنين نتايجي رقم ميخورد. ما دو روز بد مقابل ذوبآهن و صباي قم داشتيم و نتوانستيم نتايج دلخواه خود را کسب کنيم.

مقابل صباي قم ضعيف ظاهر شديد تا مورد انتقاد قرار بگيريد.
بله! برابر صباي قم ضعيف ظاهر شديم. به خصوص در نيمه اول، ولي نيمه دوم بهتر کار کرديم؛ هر چند در زدن ضربات آخر اصلا دقت لازم را نداشتيم.

ظاهرا تراکتور اين فصل در خط حمله مشکل دارد که توپهايش به گل تبديل نميشود؟
فکر نميکنم بزرگترين مشکل ما در خط هافبک تيم است، جايي که با تغييرات زيادي مواجه هستيم. ما هنوز ترکيب ثابتي در خط هافبک نداريم، به همين دليل فرصتهاي کمتري نصيب فورواردها ميشود. اگر خط هافبک ثابتي داشتيم، قطعا مشکلات کمتري متوجه خط حمله ميشد.

قبول داري تراکتور اين فصل حاشيه دارد؟
حاشيه در همه تيمها وجود دارد، ولي اکثر اين حاشيهها بيرون از تيم هستند، در حالي که حاشيههاي تراکتور از درون است.

چطور؟
متاسفانه ما بازيکنان، خودمان را بزرگ ميدانيم و همين خود بزرگ بيني باعث ايجاد تنش ميشود. بايد اين مشکل را برطرف کنيم تا تيم آرامش داشته باشد و دچار حواشي نشود.

عدهاي اعتقاد دارند اگر قلعهنوعي در تراکتور بود، اين حاشيه ها بوجود نميآمد؟
قلعهنوعي با نظم خاص خودش تيم را اداره ميکردو نميگذاشت کوچکترين حاشيهاي نزديک تيم شود، اما توني هم روش خاصي براي هدايت تيم دارد و کمي زمان ميبرد تا به همه مسائل واقف شود. گرچه اعتقاد دارم اگر قلعهنوعي بود هرگز اين مسائل و مشکلات حاشيهاي پيش نميآمدند چرا که او شناخت خوبي از همه بچهها دارد.

در فصل گذشته تراکتور قدرت بسيار خوبي داشت و پيروزيهاي خود را با اقتدار پشت سر ميگذاشت اما اين فصل هنوز آن اقتدار را از تراکتور نديدهايم؟
همانطور که گفتم مشکلاتي در خصوص ترکيب ثابت داريم که اگر اين مشکلات برطرف شود بدون شک اقتدار تراکتور را به همگان نشان ميدهيم. توني تازه به ايران آمده و زمان ميبرد تا شناخت خوبي از فوتبال ما پيدا کند.

با اين شرايط تراکتور در ليگ قهرمانان آسيا نتيجه ميگيرد؟
بازيهاي ليگ برتر با ليگ قهرمانان آسيا فرق ميکند. به نظر من نوع فوتبال در آسيا راحتتر است چرا که در آسيا تيمها براي نباختن به ميدان نميآيند و بازي بستهاي را به نمايش نميگذارند، به همين دليل ميتوانيم آن جا فوتبال بهتري را اجرا کنيم.

البته هنوز وضعيت سهميه هاي ايران در ليگ قهرمانان آسيا مشخص نشده است؟
اميدوارم تراکتور در آسيا حضور داشته باشد، زيرا واقعا حيف است است اين تيم با تماشاگراني که دارد در ليگ قهرمانان آسيا نباشد. با اين تماشاگران در آسيا حتما موفق ميشويم. آنها هيجان خاصي به بازي ميدهند که حريفان آسيايي در سه دقيقه اولي بازي با ما در شوک هستند. هواداران تراکتور براي ديدن بازي به ورزشگاه نميآيند بلکه براي تشويق و حمايت جانانه از تيمشان به ورزشگاه ميروند.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:16

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ضمن اعلام دلایل موافقت این باشگاه با مرخصی طولانی مدت اولیویرا گفت: به دلیل عذرخواهی کیانی در کمیته انضباطی باشگاه جریمه 10 میلیون تومانی این بازیکن به حالت تعلیق در آمده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص دلیل مرخصی طولانی مدت "تونی اولیویرا" و نحوه برخورد باشگاه با مسائل انضباطی پیش آمده در این باشگاه ضمن بیان مطلب فوق گفت: متاسفانه همچون گذشته بازهم شاهد وقفه در رقابتهای لیگ برتر و دورشدن تیمها از شرایط مسابقه هستیم که این موضوع به احتمال فراوان تاثیر منفی بر روی روند رو به رشد تیم ما خواهد گذاشت. وی در خصوص دلیل موافقت باشگاه تراکتورسازی با مرخصی 11 روزه اولیویرا اظهار داشت: تونی به من گفت که دیگر تا پایان سال به مرخصی نرفته و در کنار تیم خواهد ماند بنابراین مجبور است برای رسیدگی به کارهایش مدت طولانی تری در پرتغال بماند. جعفری تصریح کرد: با سه تیم لیگ برتری برای برگزاری یک بازی دوستانه در هفته آینده مذاکره کرده ایم که طی 48 ساعت آینده نام آن تیم را اعلام خواهیم کرد. قرار است که عواید این دیدار را به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی اختصاص دهیم. وی با اعلام اینکه جریمه مهدی کیانی قطعی نبوده و به صورت تعلیقی است، خاطر نشان کرد: مهدی کیانی در جلسه کمیته انضباطی باشگاه به دلیل رفتار زشتی که نسبت به محمد ایران پوریان داشت عذر خواهی کرد و گفت از روی عصبانیت این رفتار را انجام داده است به همین دلیل کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی جریمه 10 میلیون تومانی وی را به حالت تعلیق درآورده و در صورت مشاهده شدن تخلفی دیگر از سوی این بازیکن بلافاصله اعمال خواهد شد. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درمورد مترجم اولیویرا که در نشست خبری پس از دیدار تیمهای فوتبال تراکتورسازی و صبا با برخی از خبرنگاران تبریزی درگیری لفظی پیدا کرد و به نشانه قهر این نشست را ترک کرد، گفت: وی در حال حاضر از خبرنگاران عذرخواهی کرده و پس از اینکه از مرخصی برگردد با او صحبت می کنیم و دلیل کارش را جویا خواهیم شد. وی باید بداند که در استخدام باشگاه تراکتورسازی است و باید بتواند بر احساسات جوانی خود غلبه کند تا باشگاه دچار مشکل نشود. وی افزود: البته من فیلم نشست خبری را داریم و دیدم که برخی از دوستان خبرنگار بدون داشتن اطلاعات کافی قضاوت های نادرستی را انجام می دهند. این دوستان مترجم اولیویرا را متهم کرده بودند که همه مطالب آنها را برای تونی ترجمه نمی کند، در حالیکه ما وقتی فیلمها را بررسی کردیم دیدیم که این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد. جعفری در خصوص درگیری احسان حاج صفی با یکی از خبرنگاران نیز تاکید کرد: پس از بازگشت حاج صفی از اردوی تیم ملی وی را برای شنیدن دلایلش در مورد درگیری با یک خبرنگار احضار خواهیم کرد. مطمئن باشید ما در باشگاه تراکتورسازی در خصوص مسائل انضباطی بازیکنان کاملا با جدیت رفتار می کنیم و برای ما بازیکن ملی پوش با سایر بازیکنان فرقی نمی کند.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:17

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای برطرف کردن مشکلات پیش آمده در تیم، دست به کار شد.

بعد از انتشار مقاله " هتل هفت ستاره تراکتور" که تنها از روی دلسوزی و برای جلوگیری از پسرفت تیم محبوبمان منتشر شده بود ، سردار جعفری مثل همیشه با احساس مسئولیتی که دارد ، سریعا اقدام به جمع کردن حواشی پیرامون تیم کرده و کسانی را که موجب بی نظمی در تیم شده بودند، جریمه کرد.
سایت مردمی تراکتور اف سی (بزرگترین سایت هواداران تراکتور ) از درایت و مدیریت بجای سردار جعفری ، نهایت تشکر را دارد. امیدواریم دیگر شاهد چنین ناهنجاری هایی در تیم بزرگ " تراختور " نباشیم.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:18

مهدی کیانی، هافبک دفاعی تراکتورسازی معتقد است که این تیم نباید در ادامه لیگ فراز و نشیب داشته باشد و به سادگی امتیاز از دست بدهد.

به گزارش تراکتور اف سی و به نقل از سایت گل کیانی در خصوص تساوی مقابل صبای قم در تبریز میگوید: «من معتقدم مساوی در بازیهای خانگی اصلاً به دردمان نمیخورد. البته فکر میکنم ایراد از خودمان است و همه ما باید پشت هم باشیم و به یکدیگر کمک کنیم. ما در این بازی هم میتوانستیم برنده باشیم ولی فرصتها را از دست دادیم، البته باید بدانیم که هواداران تراکتور بهانه قبول نمیکنند و ما باید تحت هر شرایطی بازیها را ببریم.»
از کیانی میپرسیم که مشکل تاکتیکی و فنی تراکتور چیست که او اینگونه جواب میدهد: «من فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشیم. درحال حاضر ارتباط خوبی بین بازیکنان، سرمربی و مسئولان باشگاه وجود دارد و تیم ما از لحاظ فنی مشکل خاصی ندارد. فقط امیدوارم در بازیهای آینده در گلزنی شانس بیشتری داشته باشیم، من معتقدم تیم ما نباید فراز و نشیب داشته باشد و از این هفته باید برنده شویم. بابت نتایجی که در دو هفته اخیر گرفتیم نیز از هواداران تراکتور عذرخواهی میکنم.»
هافبک دفاعی تراکتور در مورد فهرست تیم ملی و عدم دعوت خودش میگوید: «من به تصمیم کیروش احترام میگذارم ولی معتقدم کادر فنی باید نگاه دقیقی به لیگ برتر داشته باشد. من اصلاً در مورد خودم حرف نمیزنم ولی معتقدم بازیکنان بسیار خوبی در لیگ هستند که اسم آنها دیده نشده و به تیم ملی دعوت نشدهاند. از طرفی بعضی از بازیکنان که در باشگاههای خود نیمکتنشین هستند به تیم ملی دعوت شده اند.»

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:19

باشگاه تراکتورسازی بعد از بازگشت تیم ملی از اردن حاج‌صفی را به کمیته انضباطی فرا می‌خواند.

به گزارش تراکتور اف سی و به نقل از خبرگزاری فارس، باشگاه تراکتورسازی چندی قبل به دلیل درگیری لفظی پیش آمده بین مهدی کیانی با محمد ایران پوریان در تمرینات، کیانی را پس از حضور در کمیته انضباطی باشگاه مبلغ 10 میلیون تومان جریمه کرد.
همچنین پس از بازگشت تیم ملی از اردن قرار است احسان حاج صفی که شب قبل از بازی با صبای قم در هتل با یکی از خبرنگاران درگیر شده بود، در کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کند و بابت اتفاقات رخ داده توضیحاتی دهد. برخلاف برخی اخبار منتشره باشگاه تراکتورسازی تاکنون این بازیکن را جریمه نکرده است.
* تمرینات تیم تراکتورسازی از سه شنبه آغاز می شود. مسئولان باشگاه تراکتورسازی قصد دارند به نفع زلزله زدگان آذربایجان شرقی بازی دوستانه ای را در تبریز ترتیب دهند. این موضوع بعد از بازگشت اولیویرا از پرتغال مشخص می شود. وی چهارشنبه به تبریز باز می گردد.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:20

تمامی مطالبی که در این مقاله اشاره خواهد شد بر اساس واقعیت و گفته شاهدان عینی میباشد اما درج این مقاله صرفا جهت جلوگیری از افت تراکتور میباشد لذا از نام بردن برخی اسامی فعلا خودداری میکنیم.

متاسفانه این روزها تیم تراکتور به هیچ وجه از نظر نظم و انضباط وضعیت مناسبی ندارد، همان ترسی که در اوایل فصل از وجود مربی خارجی در نزد برخی هواداران با تجربه احساس میشد، هم اکنون گریبان گیر تراکتور شده است.
تونی اولیویرا مربی متشخص با فرهنگ و حرفه ای تیم تراکتور هیچ گاه با شرایط حاکم بر فوتبال ایران آشنا نبوده و کسی هم او را از این وضعیت با خبر نساخته، چرا که فوتبال در کشور ما فرهنگ خاص خودش را دارد، جایی که مربی با بازیکن باید رفتار تند و خشنی داشته باشد تا بازیکن تماما حواس خود را معطوف تیم و نحوه بازی خودش کند. کاری که فراز کمالوند و امیر قلعه نوعی به خوبی از عهده آن بر می آمدند. زمان این دو مربی مگر بازیکنی جرات داشت 10 ثانیه در تمرین دیر کند؟ مگر امکان داشت بازیکن روی حرف مربی حرف بزند؟
ولی اکنون قضیه کاملا فرق کرده..
دیگر تراکتور برای برخی بازیکنان تبدیل به هتل شده، آن هم از نوع هفت ستاره!
بخور ، بخواب، عشق و حال، چک 200 میلیونی ، بازی بی تفاوت ، عدم بازخواست مسئولین باشگاه، عیبی یوخ هواداران!
شاید عده ای از هواداران از اتفاقاتی که در این چند روز پیرامون تیم و باشگاه افتاده خبر نداشته باشند، به همین دلیل لازم دانستیم به مواردی از این بی نظمی ها اشاره کنیم تا بدانند در تیم محبوبشان چه میگذرد..

وضعیت تمرینات تراکتور:

- بازیکن بدون هیچ استرسی ، با تاخیر در تمرین حضور پیدا میکند!
- لباس تمرین بازیکن هفت رنگ و بدون هم خوانی با سایر بازیکنان!
- با اینکه مربی تاکید میکند حتما قلم بند به پاهایتان ببندید اما یک سری از بازیکنان عین خیالشان نیست و به راحتی از دستور مربی سرپیچی میکنند!
- دستورات تاکتیکی سرمربی به صلاحدید برخی بازیکنان اجرا نمیشود!
- وسط تمرین بازیکنان در گیر میشوند! فحاشی به کاپیتان تیم(سه روز پیش) ، درگیری شدید فیزیکی و مشت و لگد دو بازیکن به همدیگر (دو هفته پیش) ، توهین بازیکن تازه به دوران رسیده به بازیکنی که 90 بازی ملی دارد( پنج روز پیش) و ...

حین بازی:
- بازیکن باز هم به حرف های مربی اهمیتی نمیدهد و کار خود را انجام میدهد، چرا که میداند در هر شرایطی فیکس خواهد بود!
- بازیکن استرسی از بد بازی کردن خود ندارد، چون میداند کسی او را بازخواست نخواهد کرد!
- در رختکن تیم، جلوی چشم همه، بازیکنان به یکدیگر فحاشی میکنند!
- بازیکن به بازیکنی که با او مشکل دارد پاس نمیدهد!
- سر زدن ضربه پنالتی دعوا میشود!
- بعد بازی(بدون توجه به نتیجه کسب شده) بازیکن در قلیون سراهای شهر با .... خود مشغول عیش و نوش هستند!

این همه نا هنجاری در تیم تراکتور رخ میدهد اما دریغ از برخورد یک مقام مسئول با بازیکنان خطا کار!؟ تمامی مواردی که در تمرینات اشاره کردیم جلوی چشمان سرمربی، مربی، سرپرست و یک سری از هواداران رخ داده است اما هیچ گونه برخوردی انجام نشد!
ما هواداران تراکتور به شدت نگران تیم خود هستیم چرا که اگر این وضعیت ادامه پیدا کند تراکتور شدیدا دچار مشکل خواهد شد.سردار جعفری باید بیش از این در مقابل اینگونه اعمال حساسیت نشان دهد و برخورد لازمه را با بازیکن بی انضباط انجام دهد . اینجا آذربایجان است و این تیم "تراختور" ، شاید برخی بازیکنان فراموش کردند که پیراهن چه تیمی بر تنشان است! ظاهرا عیبی یوخ های هواداران فهیم تراکتور برای بعضی ها قابل درک نیست و از این جمله در حال سو استفاده میباشند، اما همان بازیکنی که با بازیکن تیم حریف سر صحبت را اینگونه باز میکند که (( پاشو بیا تراکتور اینجا چه خوب بازی کنی چه نکنی هواداراش میگن عیبی یوخ، پولم که هست، عشق و حالتم که سر جاش! )) بدانند اگر خشم هوادار تراکتور بر انگیخته شود برای شما گران تمام میشود.
هدف از این نوشته فقط و فقط هشدار به برخی بازیکنان کم کار و همچنین تذکر به مسئولین باشگاه بوده و قصد هیج گونه تخریب و یا تحریکی نداشتیم و نداریم و از شخص سردار جعفری تقاضا داریم سریعا پیگیر این مسئله باشند تا دچار مشکل نشویم.

Fc Bayern München
09-08-2012, 02:21

بهترين خريد براي تيم با خريد بهترين ها تفاوت بسياري دارد.
در اولي نقاط ضعف تيم پوشش داده مي شود اما در دومي خريد كوركورانه ستاره است. براي دومي يكي از تيم هاي مشهور تهراني مثال زده مي شود كه تنها ستاره خريد و اكنون به انتهاي جدول تكيه زده است.اما مسأله اينست ما حتي ستاره ولو از نوع كوركورانه هم نتوانستيم بخريم.

تراكتور چند بازيكن در پست هاي خاص از دست داد كه بايد از دست مي داد! اما مشكل تراكتور در آن پست ها نيست از هر زاويه اين تغييرات به نفع تراكتور بود.
به عنوان مثال كريميان و دهنوي بسيار شاداب تر از اكبرپور و توزي هستند.اگرچه مي شد با درايت بيشتر توزي را حفظ كرد.

تراكتور در اين 4 فصل در دو پست هواداران را عاصي كرده است.

رايت بك
سانتر فوروارد

ما در دفاع راست همواره بازيكنان جنگنده اي داشتيم اما پر اشتباه! فقط اگر بازيهاي دو فصل اول را ببينيد بيش از 70 درصد حمله هاي حريفان از جناح راست ما بود.
انتقاد از قابليت هاي فني يك بازيكن حق طبيعي هواداران است و ما نيز بدون پرده به اسامي اشاره مي كنيم.
ما در سمت راست مشكل داشتيم اما پرسش اين است كدام بازيكن بهتر از ترشيز براي پوشش اين نقطه ضعف وارد تيم شد؟
فخرالديني!
80 درصد حمله هاي صبا از جناح راست ما بود و 90 درصد اين حمله ها منجر به موقعيت هاي خطرناك شد.موقعيت هايي كه با دور زدن رايت بك براي حريف بدست آمد.

اما ما فصل قبل دانستيم كه در اين پست مشكل داريم كدام بازيكن را براي اين پست به خدمت گرفتيم؟
ايران پوريان!

روي كدام حساب و كتاب؟
اگر قابليت فني بالايي دارد چرا توني از او استفاده نمي كند!؟

چرا امثال حسيني مدافع آزاد ذوب آهن به خدمت گرفته نشد؟

سانتر فوروارد

2 سانتر فوروارد از 3 سانتر فوروارد ممكن مصدوم است.
سيد صالحي بدون گل
و آنسلمو حتي بدون يك بازي!
و حاتمي نيمچه مصدوم

ببينيد مصدوميت بازيكن خبر نمي دهد اما تخمين سن و سال بازيكن حتي اگر دستي در شناسنامه برده باشد كار چندان سختي نيست.وقتي بازيكن مسن مي شود يعني احتمال مصدوميت بالا مي رود. البته اين يك تئوري دقيق نيست.

اما چرا مهاجمي نظير دقيقي به خدمت گرفته نشد؟

آيا او نمي توانست بال سمت چپ در سيستم 433 مورد علاقه بازيكنان و توني باشد؟

با نظير ابراهيم زاده ها ولو بومي روي چه حساب و منطقي قرارداد تمديد مي شود؟
رقم قرار داد ايشان چقدر است؟

نديده تهمت نمي زنيم اما دلالي همواره در فوتبال ما بوده و هست اما در تيمي كه هوادار مليوني دارد منفعت يك دلال نبايد به منفعت مليون ها هوادار بچربد!

ژائو!
او چگونه خريده شد و آنسلمو

چگونه بازيكنان به گفته شما به دستور توني خريده مي شد در حالي كه شما در آن زمان با مربيان ديگر مذاكره مي كرديد و آمدن توني قطعي نبود؟ كه در واقع هم قطع به يقين از ليست نهايي شما خارج شد!

در مورد كريميان و دهنوي بايد بگوييم جزو خريد هاي خوب اين فصل بودند اما تا چه اندازه در اين خريدها نقش داشتيم؟
آيا كريميان را از چنگ سپاهان بيرون آورديم يا اينكه او با سپاهان به مشكل برخورد و با ترافيك خط مياني استقلال و ليست پر شده پيروزي مواجه شد؟

بياييد خودمان را گول نزنيم!
ما كدامين نقطه ضعف 4 ساله خود را پوشش داديم؟

جناب مسؤل نقل و انتقالات ما به عملكرد شما 3/10 مي دهيم شما خود به خود چند مي دهيد؟

nima_76
09-10-2012, 16:43
[Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%B1%D9%8A.gif

افرادی که علیه تراکتورسازی جریان‌سازی می‌کنند را شناسایی کرده‌ایم

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی ضمن اعلام میزان طلب قلعه نویی گفت: افرادی که در تبریز علیه ما جریان‌سازی می‌کنند شناسایی کرده‌ایم و بزودی اسامی آنها را به هواداران اعلام خواهیم کرد.

به گزارش سایت تراختور بایراقی به نقل از خبر گذاری مهر محمد حسین جعفری در گفتگو در خصوص مسائل مختلف باشگاه تراکتورسازی ضمن بیان مطلب فوق گفت: متاسفانه طی چند وقت اخیر عده ای در تبریز علیه ما در موارد مختلف جریان سازی می کنند که ما این افراد را شناسایی کرده و به خوبی می‌شناسیم.

وی در همین خصوص افزود: مطمئن باشید اگر این جریان سازی ها ادامه پیدا کند اسامی این افراد، به همراه نام رسانه هایی که با آنها مرتبط هستند را به هواداران تیم تراکتورسازی معرفی خواهیم کرد. این افراد همان کسانی هستند که شایعه کرده بودند اولیویرا به ایران بر نمی گردد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص بازگشت اولیویرا به تبریز تصریح کرد: از اول هم گفته بودم که مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. وی برای انجام کارهای شخصی خود در پرتغال از ما خواسته بود که مدت مرخصی او کمی بیشتر شود و من نیز با این درخواست وی موافقت کردم چون قرار است تونی تا نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر دیگر به مرخصی نرود.

وی در خصوص مسئله انضباطی محسن فروزان نیز خاطر نشان کرد: تا تشکیل کمیته انضباطی باشگاه محسن فروزان اجازه حضور در تمرینات تیم را ندارد و وی باید بداند که ما در مورد مسائل بازیکنان تیم با هیچ بازیکنی مسامحه نمی کنیم و برای ما فرقی نمی کند که آن بازیکن چه نامی دارد و یا در چه پستی بازی می کند. در همین خصوص محسن فروزان باید در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کرده و دلایل درگیری خود با عده ای از هواداران تیم را بیان کند.

جعفری در مورد بازگشت قاسم دهنوی به تمرینات تیم نیز گفت: قاسمی از اول هم مشکل انضباطی نداشت و خود این بازیکن مصاحبه هایی را که از قول وی در برخی رسانه ها مطرح کرده بودند تکذیب کرد. دهنوی با اجازه سرپرست تیم چند روزی مرخصی گرفته بود و به همین دلیل در تمرینات تیم حاضر نشده بود. وی در پاسخ به این پرسش که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که همدلی بین بازیکنان تیم تراکتورسازی وجود ندارد و به همین دلیل شاهد درگیری بین آنها و یا مصاحبه هایی از سوی بازیکنان علیه یکدیگر هستیم، تاکید کرد: من با نظر این دسته از کارشناسان کاملا مخالفم چون هیچ اختلافی بین بازیکنان تیم ما وجود ندارد و همه آنها با همدلی و اتحادی که دارند در خدمت تراکتورسازی هستند. برخی موارد نیز شاهد اتفاقاتی هستیم که در همه تیم ها وجود دارد اما همانطور که گفتم جریانی در تبریز علیه ما وجود دارد که به بزرگنمایی مسائل تیم می پردازد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص طلب قلعه نویی از این باشگاه گفت: نه تنها قلعه نویی بلکه برخی از بازیکنان نیز هستند که بابت فصل گذشته از ما طلب دارند، مطمئن باشید در آینده ای نزدیک با بهتر شدن شرایط مالی طلب همه این بازیکنان و از جمله قلعه نویی پرداخت خواهد شد. وی در خصوص میزان طلب قلعه نویی اظهار داشت: وی به طور میانگین 12 یا 13 درصد از مبلغ قراردادش را از باشگاه تراکتورسازی طلبکار است.

جعفری در پاسخ به این پرسش که آیا آندرانیک تیموریان نیز از باشگاه تراکتورسازی طلبکار است، خاطر نشان کرد: تیموریان با باشگاه تراکتورسازی تسویه حساب کرده و هیچ طلبی از باشگاه ندارد.

nima_76
09-10-2012, 16:45

بازی دست گرمي با چهار تايي ها آری یا نه ؟

تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی تراکتور سازی به همراه کمک هایش صبح امروز با پرواز ساعت 7/5 صبح وارد تبریز شد ،تونی که بعد بازی با صبا در هفته هفتم به کشورش بازگشته بود در شرایطی وارد تبریزمی شود که تمرینات این تیم از روز سه شنبه زیر نظر باغ آبای پیگیری می شود ، تراکتور سازی برای تعطیلی دو هفته ای لیگ برنامه مشخصی از بابت انجام دیدار تدارکاتی تا اینجای کار نداشته است ، پیشنهاد انجام بازی با پرسپولیس تهران به بهانه کمک به زلزله زدگان نیزظاهرا عملی نشد ه وفعلا نامعلوم است ، امروز یکشنبه اولین جلسه تمرینی این تیم با حضور تونی اولیویرا ساعت 17/30 دقیقه برگزارخواهد شد .

به نظر با توجه به شروع برنامه بازی های لیگ دسته اول جام آزادگان از روز پنجشنبه این هفته این تیم ها هم مجالی برای انجام بازی تدارکاتی با تراکتور سازی نداشته باشند ،این در حالی است که این تیم روز شنبه 25 شهریور ماه جاری در انزلی میهمان ملوان این شهر خواهد بود و بنوعی باید بازیکنان را در شرایط مسابقه قرار دهد .

ملوان بندر انزلی در تعطیلی دو هفته ای لیگ تمرینات خود را بدون وقفه ای انجام و دو بازی تدارکاتی نیز برگزار کرده است.

nima_76
09-14-2012, 12:13
تیم تراکتورسازی صبح امروز آخرین تمرین خود را از ساعت 10 صبح در زمین اختصاصی برگزار کرده و با پرواز ساعت 19 شرکت آسمان راهی تهران شده و اردوی خود را در هتل المپیک برگزار کرد
تراکتورسازان روز جمعه صبح ساعت 10 تمرین سبکی را در زمین شماره 3 آزادی برگزار خواهد کرد و بعد از صرف نهار در هتل المپیک راهی فرودگاه مهرآباد خواهند شد تا با پرواز 3:30 ایران ایر راهی رشت بشوند .
این تیم در رشت اسکان خواهن یافت تا روز شنبه راهی انزلی محل دیدار این تیم با ملوان انزلی بشوند .
این تیم بعد از پایان این دیدار مستقیم با اتوبوس راهی تبریز خواهند شد که امید واریم همراه با 3 امتیاز شیرین و صدر نشینی این تیم باشد .

nima_76
09-14-2012, 12:15

تمرین روز چهارشنبه تراکتور از ساعت 17:30 به مدت 2 ساعت زیر نظر تونی الیویرا در زمین اختصاصی برگزار شد که از واحشی این تمرین می توان به حضور محسن فروزان در تمرینات این تیم اشاره کرد . علیرضا جلیلی که به تازه گی پدر شدن را تجربه می کند با جعبه شیرینی در تمرین حضور یافت و مرتضی اسدی نیز پسر خود محمد را با خود به تمرین آورد که اسدی کوچک در اکثر دقایق تمرین در کنار پدر خود تمرین می کرد .

سردار جعفری که از مسافرت برگشته بود در محل تمرین حضور یافته و تمرین را زیر نظر گرفت و در این میان با انتقادات هواداران نسبت به حواشی موجود هفته اخیر از وی گلایه کردند که سردار جعفری مدتی را با هواداران به گفتگو پرداخته نوید روزهای خوب برای تراکتور را داد .

nima_76
09-14-2012, 12:16
علیرضا جلیلی بازیکن چپ پای تراکتورسازی عصر سه شنبه صاحب اولین فرزند خود شد و برای اولین بار پدر بودن را تجربه کرد . رادین اسم کوچولوی تازه به دنیا آمده علیرضا جلیلی است که امیدواریم با قدم خوش او پدرش نیز قله های ترقی را یک به یک سپری کنید . تراکتوراسپور برای این بازیکن و خانواده محترمشان تبریکات مخصوص دارد .

Fc Bayern München
09-14-2012, 13:19

بازی دست گرمي با چهار تايي ها آری یا نه ؟

تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی تراکتور سازی به همراه کمک هایش صبح امروز با پرواز ساعت 7/5 صبح وارد تبریز شد ،تونی که بعد بازی با صبا در هفته هفتم به کشورش بازگشته بود در شرایطی وارد تبریزمی شود که تمرینات این تیم از روز سه شنبه زیر نظر باغ آبای پیگیری می شود ، تراکتور سازی برای تعطیلی دو هفته ای لیگ برنامه مشخصی از بابت انجام دیدار تدارکاتی تا اینجای کار نداشته است ، پیشنهاد انجام بازی با پرسپولیس تهران به بهانه کمک به زلزله زدگان نیزظاهرا عملی نشد ه وفعلا نامعلوم است ، امروز یکشنبه اولین جلسه تمرینی این تیم با حضور تونی اولیویرا ساعت 17/30 دقیقه برگزارخواهد شد .

به نظر با توجه به شروع برنامه بازی های لیگ دسته اول جام آزادگان از روز پنجشنبه این هفته این تیم ها هم مجالی برای انجام بازی تدارکاتی با تراکتور سازی نداشته باشند ،این در حالی است که این تیم روز شنبه 25 شهریور ماه جاری در انزلی میهمان ملوان این شهر خواهد بود و بنوعی باید بازیکنان را در شرایط مسابقه قرار دهد .

ملوان بندر انزلی در تعطیلی دو هفته ای لیگ تمرینات خود را بدون وقفه ای انجام و دو بازی تدارکاتی نیز برگزار کرده است.

Fc Bayern München
09-14-2012, 13:20
[Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%B1%D9%8A.gif

افرادی که علیه تراکتورسازی جریان‌سازی می‌کنند را شناسایی کرده‌ایم

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی ضمن اعلام میزان طلب قلعه نویی گفت: افرادی که در تبریز علیه ما جریان‌سازی می‌کنند شناسایی کرده‌ایم و بزودی اسامی آنها را به هواداران اعلام خواهیم کرد.

به گزارش سایت تراختور بایراقی به نقل از خبر گذاری مهر محمد حسین جعفری در گفتگو در خصوص مسائل مختلف باشگاه تراکتورسازی ضمن بیان مطلب فوق گفت: متاسفانه طی چند وقت اخیر عده ای در تبریز علیه ما در موارد مختلف جریان سازی می کنند که ما این افراد را شناسایی کرده و به خوبی می‌شناسیم.

وی در همین خصوص افزود: مطمئن باشید اگر این جریان سازی ها ادامه پیدا کند اسامی این افراد، به همراه نام رسانه هایی که با آنها مرتبط هستند را به هواداران تیم تراکتورسازی معرفی خواهیم کرد. این افراد همان کسانی هستند که شایعه کرده بودند اولیویرا به ایران بر نمی گردد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص بازگشت اولیویرا به تبریز تصریح کرد: از اول هم گفته بودم که مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. وی برای انجام کارهای شخصی خود در پرتغال از ما خواسته بود که مدت مرخصی او کمی بیشتر شود و من نیز با این درخواست وی موافقت کردم چون قرار است تونی تا نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر دیگر به مرخصی نرود.

وی در خصوص مسئله انضباطی محسن فروزان نیز خاطر نشان کرد: تا تشکیل کمیته انضباطی باشگاه محسن فروزان اجازه حضور در تمرینات تیم را ندارد و وی باید بداند که ما در مورد مسائل بازیکنان تیم با هیچ بازیکنی مسامحه نمی کنیم و برای ما فرقی نمی کند که آن بازیکن چه نامی دارد و یا در چه پستی بازی می کند. در همین خصوص محسن فروزان باید در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کرده و دلایل درگیری خود با عده ای از هواداران تیم را بیان کند.

جعفری در مورد بازگشت قاسم دهنوی به تمرینات تیم نیز گفت: قاسمی از اول هم مشکل انضباطی نداشت و خود این بازیکن مصاحبه هایی را که از قول وی در برخی رسانه ها مطرح کرده بودند تکذیب کرد. دهنوی با اجازه سرپرست تیم چند روزی مرخصی گرفته بود و به همین دلیل در تمرینات تیم حاضر نشده بود. وی در پاسخ به این پرسش که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که همدلی بین بازیکنان تیم تراکتورسازی وجود ندارد و به همین دلیل شاهد درگیری بین آنها و یا مصاحبه هایی از سوی بازیکنان علیه یکدیگر هستیم، تاکید کرد: من با نظر این دسته از کارشناسان کاملا مخالفم چون هیچ اختلافی بین بازیکنان تیم ما وجود ندارد و همه آنها با همدلی و اتحادی که دارند در خدمت تراکتورسازی هستند. برخی موارد نیز شاهد اتفاقاتی هستیم که در همه تیم ها وجود دارد اما همانطور که گفتم جریانی در تبریز علیه ما وجود دارد که به بزرگنمایی مسائل تیم می پردازد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص طلب قلعه نویی از این باشگاه گفت: نه تنها قلعه نویی بلکه برخی از بازیکنان نیز هستند که بابت فصل گذشته از ما طلب دارند، مطمئن باشید در آینده ای نزدیک با بهتر شدن شرایط مالی طلب همه این بازیکنان و از جمله قلعه نویی پرداخت خواهد شد. وی در خصوص میزان طلب قلعه نویی اظهار داشت: وی به طور میانگین 12 یا 13 درصد از مبلغ قراردادش را از باشگاه تراکتورسازی طلبکار است.

جعفری در پاسخ به این پرسش که آیا آندرانیک تیموریان نیز از باشگاه تراکتورسازی طلبکار است، خاطر نشان کرد: تیموریان با باشگاه تراکتورسازی تسویه حساب کرده و هیچ طلبی از باشگاه ندارد.

Fc Bayern München
09-14-2012, 13:22

بازي دوستانه با تيم دسته دومي مهاباد ؟
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پس از 11 روز به تبریز بازگشت و در غیاب وی محسن فروزان به دلیل مسائل انضباطی تا تشکیل کمیته انضباطی باشگاه از تیم کنار گذاشته شد.

به گزارش TB3 به نقل از خبر گذاري مهر ، برخلاف مطالبی که در برخی از رسانه‌ها مبنی بر بازنگشتن تونی اولیویرا به ایران مطرح شده بود این مربی پرتغالی بعد از یک مرخصی 11 روزه، بامداد روز یکشنبه وارد تبریز شد تا برسر تمرین تیم تراکتورسازی در بعدازظهر همان روز حضور پیدا کند. غلامرضا باغ آبادی مربی تیم تراکتورسازی ضمن تایید خبر فوق گفت: قرار است اولیویرا علاوه بر حضور در تمرین عصر یکشنبه تیم، هدایت تراکتورسازی را در بازی دوستانه روز دوشنبه این تیم مقابل تیم دسته دومی مهاباد بر عهده داشته باشد.

این دیدار عصر روز دوشنبه در ورزشگاه اختصاصی مجموعه باشگاه تراکتورسازی برگزار می شود. پیش از این باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده بود که قرار است این تیم تا پیش از آغاز هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر دو بازی تدارکاتی را انجام دهد اما با توجه به محدودیت زمانی که تا آغاز هفته هشتم باقی مانده تنها به مصاف تیم دسته دومی مهاباد خواهد رفت.

تمرین تیم تراکتورسازی نیز در حالی از روز سه شنبه زیر نظر غلامرضا باغ آبادی و در غیاب تونی اولیویرا آغاز شده که مسئولان این باشگاه محسن فروزان را به دلیل مسائل انضباطی تا تشکیل کمیته انضباطی باشگاه از تمرینات تیم کنار گذاشته اند و قاسم دهنوی نیز پس از 4 روز با تکذیب مصاحبه هایی که از قول وی مطرح شده، مجددا اجازه حضور در تمرینات تیم را پیدا کرده و در تمرین ساعت 17:30 روز یکشنبه تیم حضور پیدا می کند.

فردین عابدینی نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه مینیسک پا، با نظر پزشکان تیم تراکتورسازی حداقل 6 هفته نمی تواند برای تراکتورسازی بازی کند و این درحالی است که مصدومیت سید صالحی به طور کامل برطرف شده و وی از روز سه شنبه در تمرینات گروهی تیم شرکت کرده است.

تیم فوتبال تراکتورسازی در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر ساعت 18:45 روز شنبه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف تیم فوتبال ملوان بندرانزلی می رود.

Fc Bayern München
09-14-2012, 13:23

جريمه ۵۰ ميليون توماني تراكتور سازي از سوي كميته انضباطي

*تراکتور سازي به پرداخت 42 ميليون تومان در حق منيعي محکوم شد

بر اثر شکايت ميثم منيعي از باشگاه تراکتورسازي و پس از بررسي اسناد و مدارک موجود، دو بار باشگاه تراکتورسازي به کميته انضباطي احضار شدند که هر دو بار در جلسه حاضر نشدند. بر همين اساس اين باشگاه به پرداخت مبلغ 42 ميليون تومان به ميثم منيعي محکوم شده است. راي صادره در مهلت يک هفته اي قابل تجديدنظر خواهي در کميته استيناف خواهد بود.

ضمن اينکه در ديدار تيم هاي ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازي تبريز در هفته ششم ليگ برتر در اصفهان، پس از پايان بازي توني اولي ويه را سرمربي تراکتور در کنفرانس خبري بازي شرکت نکرد و به همين دليل سرمربي پرتغالي تراکتوري سازي به پرداخت 2 ميليون تومان جريمه نقدي محکوم شد. در نيمه دوم اين بازي هم تماشاگران منتسب به تراکتور سازي تخلفاتي را مرتکب شدند که بر همين اساس، باشگاه تراکتورسازي دو ميليون تومان جريمه نقدي مي شود. آراي صادره قطعي و غيرقابل تغيير است.

همچنين در ديدار تراکتورسازي تبريز و صباي قم در هفته هفتم ليگ برتر، تماشاگران منتسب به تراکتور تخلفاتي مرتکب شدند که بر همين اساس سه ميليون تومان جريمه مي شوند. راي صادره در اين باره قطعي است.

Fc Bayern München
09-14-2012, 13:23

ملوان-تراکتور سازي تبريز-تختي-انزلي- ساعت:18:45

محسن ترکي-حسن کامراني فر-مهدي عاليقدر-رضا کرمانشاهي
ناظر: محمدعلي فروغي
نماينده: حسين شمس

Fc Bayern München
09-14-2012, 13:25
فروزان به تمرین تراکتورسازی برمی گردد

جلسه کمیته انضباطی دروازه بان تیم تراکتورسازی برگزار شد.

به گزارش تراختور بايراقي ، س از برگزاری نشست کمیته انضباطی محسن فروزان که روز سه شنبه با حضور سرپرست و مسول کمیته انضباطی باشگاه به انجام رسید،مقرر گردید این دروازه بان از عصر روز چهارشنبه به تمرین تیمش ملحق شود.

در این جلسه،فروزان از مشکلات خود سخن گفت و اینکه برخی افراد در سایت های منتسب به هواداران تراکتور تلاش می کنند تمرکز بازیکنان را بر هم بزنند.

Fc Bayern München
09-14-2012, 13:25
تساوی در بازی دوستانه

تیم امید تراکتورسازی که از ساعت 11:30 امروز به مصاف تیم هرماس فاتح تبریز رفته بود به تساوی 2 بر 2 رضایت داد. در این دیدار که در زمین چمن مصنوعی کمپ اختصاصی باشگاه برگزار شد ، شاگردان جواد شالچی توانستند در دقیقه 25 روی نفوذ اکبر آفاقی به پنالتی دست پیدا کنند ، علیرضا آسمانی با زدن این پنالتی توانست تراکتور را پیش بیاندازد تراکتور بعد از گل نبض بازی را در دست داشت ولی این تیم هرماس بود که توانست در دقیقه 40 توسط کیوان پذیرش و روی یک پاس عمقی دقیق بازی را به تساوی بکشاند ولی تراکتوری ها بعد دریافت گل به شدت حمله های خود افزودند تا اینکه در دقایق پایانی نیمه اول توانستند گل برتری را توسط محسن بهروزی به ثمر برسانند . نیمه اول با برتری تراکتورسازان خاتمه یافت . نیمه دوم به صورت پایاپای پیش رفت تا اینکه در دقیقه 85 بازی حسین آقا محمد زاده گل تساوی تیم هرماس را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه تساوی 2 – 2 به پایان برسد .

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:23
پیش بازی ملوان - تراکتور سازی / مصافی از نوع شش امتیازی

نکته جالب در مورد این دو تیم همسایه در رده های پنجم وششم جدول اشتراک همه اعداد وارقام جدولی است

براي ديدن عكس در سايز اصلي از 570x355px اينجا كليك كنيد

سایت گل – از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر ملوان انزلی میزبان تراکتور سازی تبریز خواهد بود، ایندیدار راس ساعت 18/ 45 دقیقه به قضاوت محسن ترکی در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد .

نتایج فصل گذشته : رفت (ملوان صفر – تراکتورسازی صفر) برگشت ( تراکتور سازی 2- ملوان صفر)

میزبان ملوان بندر انزلی
قوهای سپید انزلی در شرایطی در مقابل میهمان خود صف آرایی خواهند کرد که با 12 امتیازکه ماحصل 3 برد ، 3 مساوی ویک باخت بوده در رده پنجم جدول قرار دارد ،ملوانان 9 گل زده و7 گل خورده در کارنامه خود به ثبت رسانده اند ، شاگردان فرهاد پورغلامی در آخرین دیار از لیگ توانستند از یک دیدار سنگین وپر حاشیه یک امتیاز را از 35 کیلومتری شهر خود ( رشت ) به دست آورند وبا روحیه ای مضاعف به روز های آینده بنگرند ، مصاف دو تیم مردمی شمال وشمالغرب همیشه جذابیت های خاص خود را داشته ودر کنار این جذابیت صد البته حساسیت ویژه ای نیز دیدار های دو تیم داشته وخواهد داشت ، ملوانان بخوبی می دانند که مصاف با تراکتور در همسایه گی جدول بنوعی بازی شش امتیازی است ونباید این فرصت را به رقیب همسایه واگذار کنند ، انجام بازی تدارکاتی وتمرینات مستمر در روز های اخیر همه حکایت از عزم وجزم بندر نشینان برای کسب پیروزی ورسیدن به بالای جدول است که در صورت توقف بالا نشینان بدلیل نزدیکی امتیازات غیر ممکن نمی باشد ، ملوان در بهترین شرایط خود هم به لحاظ روحی وروانی وهم بلحاظ ساپورت مالی هیچ بهانه ای برای بهتر ظاهر شدن ونتیجه گیری ندارد .

میهمان تراکتور سازی
تراکتور سازی با شرایط کاملا متفاوت با میزبان خود راهی انزلی شده تا با قرار گرفتن در مقابل یکی از تیم های خوب این فصل وکسب نتیجه خود را به شرایط مطلوب نزدیک کند ، سرخپوشان تبریزی برای ایندیدارحساب ویژه ای باز کرده اند وامید وارند با ارائه بازی پایاپای با حریف سرسخت خود نشان دهند که طبق آنچکه در جدول مسابقات به ثبت رسیده همه چیز با شرایط تیم های خوبی همچون ملوان مساوی است ،نکته جالب در مورد این دو تیم همسایه در رده های پنجم وششم جدول اشتراک همه اعداد وارقام جدولی است ، تراکتور سازی همچون رقیب خود دارای 12 امتیاز از مجموع 3 برد ، 3 مساوی ویک باخت است .حتی گل های خورده دو تیم هم در عدد 7 مساوی می باشد ، تراکتور سازی بعد انجام بازی خود در هقته هفتم که با مساوی صفر، صفر در مقابل صبا در نبریز رقم خورد ، با مرخصی 11 روزه سرمربی خود تنها با انجام یک بازی تدارکاتی خود را آماده مصاف در مقابل ملوانان کرده است . این بازی برای این تیم از اهمیت ویژه ای برخور دار است چراکه تراکتور سازان هم می خواهند نشان دهند که رسیدن به بالای جدول یکی از اهداف مهم این تیم است .
اینکه مصاف دو رقیب دیرینه با چه سرنوشتی توام خواهد شد باید منتظر پایان بازی باشیم .

منبع : گل

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:24
توني اوليويرا: ميخواهيم از سال گذشته بهتر باشيم/ مشكل فوتبال ايران مربيان پرتغالي نيستند

([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

توني اوليويرا گفت: تراكتورسازي ميخواهد نسبت به سال گذشته در سطح بالاتري باشد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه آذربايجان شرقي، تونی اولیویرا در نشست مطبوعاتی پيش از بازی تيمش با ملوان در هفته هشتم ليگ برتر گفت: در ابتدا میخواهم بگویم که شما میدانید که یک ماه پیش تبریز زلزله ای را تجربه کرد و ما فهمیدیم که مردم این شهر به مردم زلزله زده آذربایجان خیلی کمک کردند و حس همیاری بین مردم هر دو منطقه بود. من میخواستم از حرکت خوب مردم بندر انزلی تشکر کنم.

وی افزود: تمام بازیها در لیگ ایران چه در خانه و چه در خارج از خانه درجه بالایی از سختی را دارند. ما میدانیم که ملوان تیم سازماندهی شده اي است و فوتبال خوبی ارائه میدهد و همچنين هواداران خوبی دارد که به تیم کمک میکنند. با اين حال ما همیشه به دنبال 3 امتیاز بازي هستيم. سعی میکنیم بازیکنانمان را طوری آماده کنیم که در بازیهایي که در خارج از خانه داریم آماده باشند.

اوليويرا در ادامه گفت: بازیکن محروم نداریم و دو بازیکن مصدوم داريم كه فرید عابدی و محسن فروزان هستند. ميخواهيم از سال قبل بهتر باشیم و سطح بالاتری داشته باشیم، اما بازیکنانمان همانها نیستند و مربیان هم فرق کرده اند. هدف ما این است که هر روز بهتر شویم.

وی درباره وضعيت كنوني تیم ملی ایران هم گفت: تیم ملی ایران آخرين بار در سال 2006 به جام جهانی رفت. به من بگوييد آخرین عنواني که تیم ملی ایران به دست آورده چه بوده است؟ در مورد مربی پرتغالی که نوشته بودند قسمت بد فوتبال ایران ما مربیان پرتغالی هستیم شما باید به دنبال این باشید که چرا فوتبال ایران حالا اینجاست. انتقاد کردن راحت ترین راه است اما در این مسئله باید به دنبال راه حل درست بود. چند سال پیش به اين اندازه پول در فوتبال ایران نبوده اما کیفیت فوتبال بهتر از این بوده است. فرض کنیم کیروش برود و جایش مورینیو یا سرمربی ایرانی بیاید. او هم به تنهايي نمیتواند کاری بکند. نباید دنبال این باشیم که سندروم پرتغالیها را پیگیری کنیم بلكه باید دنبال ریشه باشیم. وقتی بحث رفتن به جام جهانی باشد ژاپن و کره جنوبی قاطعانه صعود ميكنند. تيم سوم هم استرالیاست و چهارمی هم بین ایران و عربستان است اما الان نیوزیلند هم برای آسیا مدعی شده است.

سرمربي تيم تراكتورسازي گفت: باید به دنبال این باشیم که چرا تیم ملی شیب رو به پایین پیدا کرده است. بعد از علی کریمی و علی دایی و مهدوی کیا که در بوندس لیگا بازی میکردند، الان چند بازیکن در این سطح در ایران هستند؟

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:25
مرتضي اسدي :
با حمايت هواداران ملوان را ميبريم

كاپيتان تراكتورسازي ابراز اميدواري كرد با حمايت هواداران پرشور تبريزي در ديدار مقابل ملوان سه امتياز بازي را به دست آورند.

مرتضی اسدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه آذربايجان شرقي درباره بازی فردای این تیم در مقابل ملوان بندر انزلی گفت: با توجه به اینکه ما در این هفته از مسابقات لیگ برتر میهمان هستیم، بازی کمی سخت با ملوان بندر انزلی خواهیم داشت ولی ما انگیزه بسیار بالایی برای موفقیت در این بازی داریم و کاملا آماده هستیم.

وی ادامه داد: انشاالله بتوانیم این بازی را با موفقیت به پایان برسانیم و از رقباي خود پيش بيفتيم. در این بازی میهمان هستیم ولی مطمئن هستم هواداران پورشور تراکتور سازی از این بازی استقبال خوبی به عمل می آورند و با تشویق های خود روحیه و قدرت بیشتر به تیم محبوبشان خواهند داد. امیدوارم هواداران پورشورمان بازی خوب و با نتیجه را از تراکتور سازی شاهد باشند.

اسدی در خصوص تمرینات گذشته این تیم برای بازی ملوان بیان کرد: تمرینات خوبی را برگزار کرده ایم و توصیه های کادر فنی و سرمربی تیم به بازیکنان موثر خواهد بود. مدیریت باشگاه نیز تمرکز بیشتری بر روي تیم دارد تا نتایج خوبی بگیریم.

کاپیتان تیم تراکتور سازي در خصوص حواشی که در چند تمرین گذشته این تیم رخ داده بود، افزود: به هر حال در هر تیمی این حواشی پیش می آید ولی مهم این است که حواشی رخ داده به سرعت کنترل و از تیم دور شد. در حال حاضر بازیکنان رفاقتشان را بیشتر از گذشته کرده اند.

مرتضی اسدی در پاسخ به اين سوال كه آيا نتایجی که تراکتور سازی تا بحال کسب کرده است و آیا نتایج گرفته شده رضایت بخش است یا خیر، گفت: به نظرم بهتر از این می توانستیم نتیجه بگیریم ولی در حال حاضر از صدر جدول فقط 2 امتیاز فاصله داریم و انشاالله با کسب امتیازات خوب و رضایت بخش در کورس قهرمانی خواهیم بود.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا تعطیلاتی که به دلیل بازی های تیم ملی رخ داد، در روند کاری تیم تاثیر خواهد داشت یا خیر، بیان کرد: به نظرم این تعطیلات به تیم هایی که روند روبه روشدی دارند و خوب نتیجه می گیرند لطمه بزند و باعث کاهش آمادگی تیم ها شود ولی ما با توجه به تمرینات خوبی که برگزار کرده ایم، در آمادگی خوبی قرار داریم.

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:26
آقاي قلعه نوعي اول برود طلب 13 سال پيشش را بگيرد!
90: پس از سر و صداهاي فراوان، آرامش به اردوي تراكتور بازگشته است. سردار جعفري از وضعيت اين روزهاي تيمش ميگويد. او با حوصله به سئوالات ما جواب داد و البته يكي دو باري هم عصبي شد...

حسن امامقلي

90: سردار به نظرت حاشيه هاي تراكتور زياد نشده بود؟
بايد به شما خبرنگاران خسته نباشيد گفت (ميخندد) به هر حال تيمهاي بزرگ همواره در معرض اين شايعات و حواشي و اخبار هستند و چيز عجيب و غريبي نيست.
90: يعني اعتقاد نداريد كه بازيكنان بايد حرفه اي تر باشند؟
كاملا با اين حرف موافق هستم. در جلسه اخيرم با بازيكنان هم روي اين مسئله تاكيد كردم و گفتم بخش زيادي از حواشي اخير به دليل رعايت نكردن اصول حرفه اي ايجاد شده است.
90: اينكه ميگويند برخي از آنها را ممنوع المصاحبه كرده ايد درست است؟
نه. فقط گفتم شما حق داريد در مورد وضعيت خودتان حرف بزنيد. معني ندارد بازيكن به خودش اجازه ورود به هر حوزه اي را بدهد و با حرفهاي نسنجيده خودش و تيم را دچار مشكل كند. اين موضوع در قرارداد آنها آمده و من تنها آن را يادآوري كردم.
90: فكر نميكنيد اين جلسه بايد زودتر و بعد از بازي با صبا تشكيل ميشد؟
قبول دارم اما فكر نميكردم نيازي به گفتن باشد. آنها ميدانند كه برخي از همين اظهارات مصداق رفتار غيرحرفه اي است. به هر حال فكر ميكنم همان يادآوري آنها را بيدار كرده باشد.
90: حرف و حديث در مورد توني هم زياد است.
من هنوز توني را نديده ام اما معتقدم برخي بزرگنمايي ميكنند. چند خبرنگار استاني دنبال شيطنت هستند و كوچكترين اتفاق را در بوق و كرنا ميكنند.
90: يعني همه مشكل آن دو، سه خبرنگار هستند؟!
منظورم اين نبود. من با توني حرف زده ام و خواسته هايم را به صراحت گفته ام. در جلسه امروز هم به طور مجدد حرفهايم را ميزنم. او اگر به توصيه هاي من گوش نكند ضرر ميكند.
90: چطور؟
به هر حال او يك مربي خارجي است و با فرهنگ فوتبال ايران آشنا نيست. توني يك انسان با شخصيت است اما بايد قبول كند برخي اصول اخلاقي او با فرهنگ فوتبال ما همخواني ندارد. او يا بايد خودش اين مسائل را حل كند و يا اينكه آن را به دستياران و سرپرست و مسئولان تيم واگذار كند.
90: فكر ميكنيد بتواند؟
اجازه بدهيد زود قضاوت نكنم. بايد بار ديگر با او حرف بزنم. البته او مربي خوبي است.
90: سردار احساستان ميگويد توني موفق شود؟
من به توني اطمينان دارم. البته به شرطي كه به توصيه هاي من گوش دهد.
90: صادقانه بگوييد به تغيير مربي هم فكر كرده ايد؟
باور كنيد به هيچ عنوان. من به توني خوشبين هستم و تا به حال اصلا به بركناري او فكر نكرده ام. البته همان جريان حاشيه ساز هر روز خبري در اين مورد ميسازد.
90: پيش خودتان چقدر به او فرصت دادهايد؟ مثلا تا نيم فصل؟
نگاه من اينگونه است كه بايد به توني فرصت داد. او بايد با فرهنگ ايران هماهنگ شود كه اين موضوع زمان ميبرد. دارد راه ميافتد و رو به رشد است.
90: مشكلات ما هم كه همچنان ادامه دارد...
كدام باشگاه مشكل مالي ندارد؟ هر چند در مورد پرداخت پول به بازيكنان، خود آنها مقصر هستند. اين دو نتيجه ضعيف باعث ناراحتي هيات مديره شد و تزريق پول عقب افتاد.
90: سردار دنبال بهانه بوديد؟
بهانه يا هر چيزي. به هر حال فوتبال همين است. وقتي تيم نتيجه بگيرد همه به خواسته خود ميرسند. باخت هم تبعات دارد.
90: پس چرا آن 4 هفته اول...
سئوال سياسي نپرسيد(ميخندد) پول هم حل ميشود.
90: بحث شكستن قفل آپارتمان قلعه نوعي صحت دارد؟
(بامكث) من اطلاعي ندارم.
90: حالا طلب امير چقدر هست؟
خودش ميداند. به هر حال همه باشگاهها طلبكار دارند اما كسي صدايش در نميآيد. حالا چند هفته است آستين بالا زده اند و طلب قلعه نوعي را علم كرده اند. خود آقايان ميگويند 13 سال است از استقلال طلب دارند. بروند آن طلبها را نقد كنند بعد برسند به ما. نميدانم اين قيل و قالها چه معني دارد.
90: اينكه ميگويند شما ميخواهيد مبلغ بالاي سقف را كه با امير توافق كرده ايد و ثبت رسمي نشده به او ندهيد صحت دارد؟
حالا ديگر... ما طبق قانون هر چقدر به ايشان بدهي داشته باشيم پرداخت ميكنيم. گردنمان از مو هم باريكتر است. اين را بگويم كه از فصل قبل به تيم قلعه نوعي حدود 750 ميليون تومان در مجموع بدهي داريم كه در فرصت مناسب پرداخت ميكنيم.
90: شكايت آندو بابت چيست؟
ما با آندو تا ريال آخر حساب و كتاب كرده ايم و حتي مالياتش را هم داده ايم. حرفهاي ديگر دروغ است.
90: پس براي چه ميخواهد شكايت كند؟
از خودش بپرسيد. ما از سالهاي قبل فقط به دو بازيكن از زمان حضور جناب شفق بدهي داريم كه آن هم حدود 110 ميليون تومان است. همين و تمام!
90: خبر جدايي نصرتي صحت دارد؟
نه. محمد بازيكن تراكتور و دلش با تيم است. او قرارداد دارد و به آن هم متعهد است.
90: احساس حاجصفي چطور؟
او كه سرباز است.
90: ميگويند پس از پايان خدمت ميخواهد به سپاهان بازگردد؟
به سلامت.
90: همين؟
بله كه همين. تراكتور با احترام به همه بازيكنان منت كسي را نميكشد. تراكتور از هر نام ديگري بزرگتر است و همه بازيكنان بايد به حضور در چنين باشگاهي با چنين هواداري افتخار كند.
90: راستي عزيزمحمدي گفته مدارك تراكتور براي تحويل به AFC كامل نيست؟
هر كسي اين ادعا را كرده دروغ گفته است. صد بار از ما مدارك خواسته اند و ما هم ارائه داده ايم. هر روز يك چيز خواسته اند و ما هم نه نگفته ايم. ما شده ايم كارگر دوستان! فقط ميگويم كه فدراسيون و آقايان خودشان هم نميدانند AFC چه ميخواهد. فقط بدانيد كه هر روز يك شماره فكس ميدهند و فلان مدرك را ميخواهند. به هر حال تراكتور همه مدارك را ارائه كرده و اگر نقصي باشد از خود آقايان است.
90: بازي با ملوان چه ميشود سردار؟
بازي سختي است اما بايد نتيجه بگيريم. هدفگذاري ما حضور در جايگاه اول تا سوم در پايان نيم فصل است و به همين دليل ديگر نبايد زياد امتياز از دست بدهيم.

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:27
تراکتورسازی در حسرت برد در انزلی است
تراکتورسازی و طلسم 38 ساله در انزلی

خبرگزاری فارس: با وجود سابقه 38 ساله بازی تراکتورسازی با ملوان، این تیم هنوز در حسرت برد در انزلی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم تراکتورسازی امروز مهمان تیم ملوان است. تراکتورسازی با وجود اینکه در بازیهای خود مقابل ملوان 10 پیروزی به دست آورده، اما تمام بردهایش در تبریز صورت پذیرفته و در انزلی هنوز موفق به شکست دادن ملوان نشده است.
با مد نظر قرار دادن دو بازی اخیر تراکتورسازی و مدعی بودن ملوان در این فصل، بعید به نظر میرسد تراکتورسازی بتواند امروز این طلسم 38 ساله را بشکند.
تونی: روز به روز بهتر میشویم
سرمربی تیم تراکتورسازی در خصوص وضعیت تیمش به خبرنگاران گفت: روز به روز از نظر تیمی بهتر میشویم و هر روز امید من به تیم بسیار افزایش مییابد، به طوری که حتم دارم این تیم نتایج خوبی کسب کند.
وی همچنین در خصوص اینکه تراکتورسازی، نایب قهرمان فصل گذشته، میتواند امسال این عنوان خود را تکرار کند، افزود: با توجه به بازیکنان و مهرههایی که در اختیار دارم به این موضوع اعتقاد دارم که ما میتوانیم بهتر از فصل پیش نیز عمل کنیم و به نتایج بهتر از فصل پیش نیز برسیم.
محسن ترکی داور بازی تراکتورسازی با ملوان
محسن ترکی داور بازی تراکتورسازی با ملوان شد. تراکتورسازان و تماشاگران تراکتورسازی خاطره خوشی از ترکی نداشته و وی را مسبب باخت تراکتورسازی مقابل استقلال در فصل گذشته میدانند. به اعتقاد برخی از هواداران تراکتورسازی، این شکست سبب از دست رفتن قهرمانی برای این تیم شد.
امروز هم برای ترکی و هم برای تراکتورسازی روز سختی خواهد بود، زیرا هر دو طرف میخواهند خاطره تلخ سال گذشته را فراموش کنند.
پیروزی در دیدار دوستانه
تراکتورسازی پیش از بازی ملوان یک بازی دوستانه مقابل شهرداری مهاباد برگزار کرد که این بازی را با نتیجه پنج بر صفر به سود خود به پایان رساند.
این بازی برای آمادگی بیشتر تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی این تیم برگزار شد.
تراکتورسازی بدون فروزان به مصاف ملوان میرود
محسن فروزان دروازهبان تراکتور که در تمرین روز چهارشنبه از ناحیه بازوی راست آسیب دیده بود در روز گذشته مجدداً از همان ناحیه آسیب دید.
ثابت، فیزیوتراپ تیم بعد از معاینات فروزان اعلام داشت وی باید به آب درمانی و فیزیوتراپی بپردازد و یک هفته از تمرینات پرفشار به دور باشد.
بدین ترتیب فروزان نخواهد توانست تیم را در مسابقه با ملوان همراهی کند. این دومین بازی تراکتورسازی بدون فروزان است. تراکتورسازی در بازی مقابل صبای قم از به اعتمادی دروازهبان دوم خود اعتماد کرده بود.

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:29
تدارک باشگاه ملوان و مردم انزلی برای همدردی با زلزله زدگان آذربایجان

بندرانزلی - باشگاه ملوان و مردم انزلی خود را برای ابراز همدردی با مردم مصیبت دیده آذربایجان در دیدار این تیم با تراکتورسازی تبریز آماده کرده اند.

:rooz:

به گزارش ایرنا، دو پارچه نوشته بزرگ برای نشان دادن همدردی با مردم آذربایجان در سطح شهر نصب شده و سایتهای هواداران ملوان نیز مردم را به پذیرایی گرم از تیم تراکتورسازی فراخوانده اند.

باشگاه ملوان همچنین برای یک دقیقه سکوت قبل از شروع بازی در بزرگداشت دروازه بان فقید دهه 70 تیم تراکتورسازی ˈ دکتر علیرضا نیک مهر ˈ برنامه ریزی کرده است .

معرفی پرویز قایقران پدر سیروس قایقران به عنوان رییس کانون هواداران ملوان و تقدیر از جبار نوید پیشکسوت عکاسان ورزشی شهر در جریان دیدار از دیگر برنامه های امروز باشگاه ملوان در حاشیه دیدار ملوان و تراکتور سازی است.

بزرگترین دغدغه ملوان ها در دیدار امروز حضور نیافتن پژمان نوری به دلیل ابتلا به بیماری آنفلوآنزا است .

سرمربی ملوان ها نیز در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت : تاکتیک ما درهر بازی نسبت به بازی بعد فرق می کند چون تیم هایی که مقابل آنها بازی می کنیم هم با ترکیب و تاکتیک های متفاوت برابر ما بازی می کنند .

ˈ فرهاد پورغلامی ˈ اظهارداشت : هدف اصلی ما در هر بازی مالکیت توپ ومیدان است اگر به این مهم دست پیدا کنیم می توانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد هواداران تیم ملوان و تراکتور سازی به عنوان سرمایه های اصلی این دو تیم ریشه دار محیط سالمی را در ورزشگاه انزلی فراهم آورند .

ملوان در چهارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ برتر ساعت 18 و 45 دقیقه امروز در ورزشگاه تختی به دیدار تراکتورسازی تبریز می رود.

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:30

سعید سالارزاده مدافع تیم فوتبال ملوان ، ممکن است به بازی امشب تیمش مقابل تراکتورسازی نرسد.
شاید سالارزاده به بازی با تراکتورسازی نرسد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، سالارزاده به دلیل سرماخوردگی دیروز همراه با دیگر بازیکنان ملوان تمرین نکرد و تنها نرم دوی کرد و به همین دلیل معلوم نیست امشب مقابل تراکتورسازی می تواند به میدان برود یا باید از روی سکوها بازی تیمش را ببیند.

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:30
دهنوي تعهد كتبي داد

قاسم دهنوي که به خاطر مصاحبه جنجالي با رسانه ها مورد غضب باشگاه تراکتور سازي قرار گرفته بود به اين باشگاه تعهد کتبي داد تا ديگر چنين جنجالهايي بوجود نياورد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران دهنوي با امضا تعهدي کتبي مدعي شد ديگر بر عليه باشگاه مصاحبه نميکند و اگر چنين اشتباهي مرتکب شود مسئولان باشگاه حق دارند آزادانه در موردش تصميم بگيرند در ضمن دهنوي براي جبران مصاحبه خود از مسولان عذرخواهي کرد با اين حال نزديکان باشگاه بر اين باورند که او قصد دارد با اين کار زمينه جدايي را فراهم کنند در هر حال او تمرينات تراکتور سازي را دنبال ميکند از سوي ديگر شنيديم اين تعهد فقط براي آرام نشان دادن جو تيم تراکتور سازي است و قرار است دهنوي در نيم فصل از تراکتور سازي جدا شود. وي که در آخرين روزهاي فصل نقل و انتقالات استقلال را دور زد و به تراکتور پيوست در اين تيم هم چندان دوام نخواهد آورد آنطور که شنيديم جوي که دهنوي در تيم راه انداخت موجب شد که تراکتوريها خواهان جدايي وي از نيم فصل شوند.
چهار بازيکن تيم تراکتور سازي ممنوع المصاحبه شدند مصاحبههاي پر حاشيه اخير موجب شد تا مدير عامل اين تيم براي جلوگيري از بوجود آمدن تنش محمد نصرتي، قاسم دهنوي و محسن فروزان را ممنوع المصاحبه کند گويا اين بازيکنان مصاحبههاي اخير خود را تکذيب کردند و زير بار نرفتند، از اين رو آنها را از مصاحبه منع کرد و مدعي شد هر مصاحبهاي بر عليه باشگاه مربي و هم تيمها با جريمه سنگين نقدي يا اخراج همراه خواهد بود تا کنون که جريمههاي تراکتوريها کار ساز نبود و متخلفان به تمرينات برگشته و به کار خود ادامه ميدهند و از حاشيههاي تراکتور هم کم نشده است.
سرمربي تراکتور سازي برگشت و در ظاهر همه چيز در تبريز با آرامش پيش ميرود اما اين تمام ماجرا نيست گويا گروهي از بازيکنان با هم کنار نمي آيند و اگر اين مربي روند مسابقات را همچون هفتههاي قبل ادامه دهد احتمال برکناري وي زياد است پيش از اين برخي نزديکان باشگاه از روند غير اصولي و ناصحيح توني و موضع منفي بازيکنان خبر داده بودند که به آن توجه نشد و حواشي اخير را به همراه داشته اين بار هم شنيديم برخي بازيکنان با توني مخالفند و همچنان در تلاشند موضع مخالفت خود را با او نشان دهند!!!!!

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:31
زمان 2 مسابقه از لیگ برتر فوتبال تغییر کرد
خبرگزاری فارس: بنا بر اعلام سازمان لیگ زمان دیدار 2 مسابقه از لیگ برتر فوتبال تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت سازمان لیگ، دیدار تیمهای تراکتورسازی و گهر شهرداری دورود از هفته نهم لیگ برتر در ساعت 16:30 روز جمعه 1391/06/31 در استادیوم یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.
همچنین دیدار تیمهای مس کرمان و ملوان انزلی از هفته یازدهم لیگ برتر در روز دوشنبه 1391/07/10 به جای ساعت 18:00 در ساعت 17:30 برگزار خواهد شد.

42d3e78f26a4b20d412==