PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل و نظر درباره بازی های بارسلونا در فصل 2013-2012

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 17:12
به نام خدا

˙·٠•●☆ آنالیز و بررسی حرفه ای بازیهای بارسلونا 2012-2013 ☆●•٠·˙

*در این تایپک نقد و بررسی حرفه ای بازیهای کاتالان ها در فصل 2012-2013 قرار میگیرد*

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

*پست های چند خطی حذف میشود*

*پست ایپم حذف میشود *

David7
09-25-2012, 17:11
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

هفته ششم لالیگا اسپانیا فصل 2013-2012

شنبه 8 مهر ساعت 23:30 به وقت ایران

ورزشگاه : رامون سانچز

Alex Dlpiero_10
09-26-2012, 17:13
خوب دونستم که یه توضیحی درباره این تایپک بدم

چه پستهایی در این تایپک قرار میگیرد؟

دوستان توجه داشته باشن در این تایپک آمار \قستمی از عکس\ کمی اخبار
بحث و تبادل نظر \پیش بینی \امتیاز دهی به بازیکنان\قرار میگیرد.

فقط قسمت های ذکر شده در این تایپک قرار میگیرد دیگر پست ها اسپم محسوب شده
و توسط مدیر بخش حذف میشود.

ممنون بابت فعالیت:flowerysmile:

Arman.Leo
09-27-2012, 14:27
بازی با سویا به نظر من بعد از بازی با رئال سخت ترین بازی لیگ هستش .. :shogh:
متاسفانه تیم ها جلوی ما که میان یهو شیر میشن ، نمونش اوساسونا فصل پیش که 3-2 ما رو برد (البته اگر ناداوری ها رو حساب نکنیم)entezar::
امیدوارم توی این بازی سخت و حساس مصدوم ندیم که اگر بدیم فوق العاده پیروزی درسانتیاگو برنابئو برامون سخت میشه ...:rooz:
مدافعین بارسا محک خوبی در برابر مهاجمای سرعتی و بعضا سر زن سویا میخورن و اگر ببریم هم فشار رو بر روی رئالی ها زیادتر از قبل میکنیم و هم روحیه بازیکنان ما ، به خصوص مدافعان بالاتر میره:whistle3:

Saeid~Barca
09-27-2012, 14:47
تا حالا که خبری از بازگشت پیکه نبوده و به احتمال زیاد باید زوج دفاعی سانگ و ماسکرانو رو واسه بازی با سویا داشته باشیم . با اینکه این دو بازی با گرانادا رو خوب بازی کردن و توپ گیری های خوبی داشتن ولی دیدیم که تو چند صحنه گرانادا ضد حملات خطرناکی رو انجام داد که والدز از پسشون بر اومد .
بازی با سویا هم به احتمال زیاد مثل بازی با گرانادا با دفاع فشرده تیم حریف دنبال میشه و باید مراقب ضد حملات اونا با مهاجمان خوبی مثل نگردو باشیم .
و همین طور شگرد دیگه اونا جنگ روانی و خطاهای پی در پی تو بازیه که این نکته هم بازی رو واسمون سخت تر میکنه .

Arman.Leo
09-27-2012, 14:59
تا حالا که خبری از بازگشت پیکه نبوده و به احتمال زیاد باید زوج دفاعی سانگ و ماسکرانو رو واسه بازی با سویا داشته باشیم . با اینکه این دو بازی با گرانادا رو خوب بازی کردن و توپ گیری های خوبی داشتن ولی دیدیم که تو چند صحنه گرانادا ضد حملات خطرناکی رو انجام داد که والدز از پسشون بر اومد .
بازی با سویا هم به احتمال زیاد مثل بازی با گرانادا با دفاع فشرده تیم حریف دنبال میشه و باید مراقب ضد حملات اونا با مهاجمان خوبی مثل نگردو باشیم .
و همین طور شگرد دیگه اونا جنگ روانی و خطاهای پی در پی تو بازیه که این نکته هم بازی رو واسمون سخت تر میکنه .

کاملا موافقم
اما با در اختیار گرفتن توپ و میدان(مثل همیشه) میشه از پسشون بر اومد
ناواس هم بازیکن سرعتی و خوبیه و از سمت آلبا هم احتمالا حمله میکنه
(البته اگر مربی آلبا رو تو ترکیب بگذاره که احتمالش هم زیاده)
و اینم نتایج 5 فصل بازی مقابل سویا

2007/08 :

بارسلونا 2-1 سویا - گلها : بارسا : مسی 2 گل ، سویا : کانوته

سویا 1-1 بارسلونا - گلها : بارسا : ژاوی - سویا : کاپل

2008/09:

سویا 0-3 بارسلونا - گلها : بارسا : مسی 2 بار ، اتوو

بارسلونا 4-0 سویا - گلها : بارسا : اینیستا ، اتوو ، ژاوی ، هانری

2009/10:

بارسلونا 4-0 سویا - گلها : بارسا : مسی 2 بار ، پدرو ، اسکوده ( گل به خودی )

سویا 2-3 بارسلونا - گلها : بارسا : مسی ، بویان ، پدرو - سویا : کانوته ، لوییز فابیانو

2010/11:

بارسلونا 5-0 سویا - گلها : بارسا : مسی 2 بار ، ویا 2 بار ، دنی آلوز

سویا 1-1 بارسلونا - گلها : سویا : ناواس - بارسا : بویان

2011/12:

بارسلونا 0-0 سویا

سویا 0-2 بارسلونا - گلها : بارسا : ژاوی و لئو مسی

همینطور که میبینید مسی تو هر فصل حداقل دو گل به سویا زده ...
که فصل پیش گل چیپش خیلی قشنگ بود.
به امید هت تریک مسی تو این بازی

Alex Dlpiero_10
09-27-2012, 15:06
اومدیم ماهم یه نظری بدیم!
بازی سویا این فصل آسون نیست!
نمیگم ما ضعیف شدیم و سویا قوی شده و لی نسبت به فصل های پیش پیشرفت کرده!
چون به سبک دفاعی خیلی بازی میکنه دیدید که با همین طریقه بازی رئال رو هم برد!
و جایگاه خوبی در لالیگا داره!
پس مسلما کار آسون نیست ولی من به مسی امیدوارم چیپش سال پیش از یاد هیچکس نرفته!این فصل گرچه بازی در زمین سویاست پیروزی قطعی هست!
*قابل توجه اینکه بابرد این بازی رکورد بهترین شروع رو میشکونیم و با 6 برد پیایاپی در لالیگا اول خواهیم بود و فاصملون هم با رئال بیشتر میشه ...roz::

ikiusan
09-27-2012, 15:08
نکته ای که من توی بازی سویا و رئال دیدم این بود که این سویا توی حمل توپ خیلی خوب و حرفه ای کار میکنه ... خیلی بهتر از فصل پیش ، بنابراین تیتو باید به فکر این باشه که اجازه مانور به اونها نده ، اگه به بلزی رئال دقت کرده باشید اونا از بازی مستقیم و توپهای قطر زیاد استفاده میکنن و بنابر این چینش به نسبه خوبی توی یک سوم عقب زمین دارن ... اما بارسا اکثرا از بازی عرضی و قدم به قدم استفاده میکنه و توی فاز حمله مدافعها حدودا روی خط میانه ی زمین قرار میگیرن ، بنابر این سویا بسیار توی ضد حمله خطرناک میشه ، خیلی خطرناک تر از بازی با رئال!

Arman.Leo
09-27-2012, 15:24
بهترین گلزن بارسا لیونل مسی هستش با 6 گلی که تو این 5 مسابقه گذشته زده:ghelyon:
اونطرف بهترین گلزن سویا هم نگردو ، ملی پوش اسپانیایی سویاست با 3 گلی که زده :chi migi:
تو بارسا ، تیو و فابرگاس هر کدوم 2 پاس گل داده اند و بیشترین تو تیم هستن:yes:
توی سویا هم راکیتیچ هم 2 تا پاس گل داده chomagh
این جدول آقای گلی تا اینجا :
و اینم جدول پاس گل ها تا اینجا :

Alex Dlpiero_10
09-27-2012, 20:04
خوب با نزدیک شدن به بازی حساس مقابل سویا چند مطلب پایین رو میزارم
که امیدوارم لذت ببرید!

آغاز تمرینات بارسا برای بازی با سویا دومین تمرین بارسا امروز پیگری شد!
پویول تلاش میکند به الکلاسیکو برسد!
تمدید قرارداد ژاوی در بارسا
و اما جالب ترین تیتر!

مسي بهترين گلزن سال 2012 [+ کلیپ ویدئویی].

در تازه‌ترين فهرست منتشر شده فدراسیون جهانی آمار و تاریخ فوتبال ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8a201)، لیونل مسی گلزنترين ستاره فوتبال جهان در سال 2012 محسوب مي‌شود.

اين مرکز، فهرست 71 نفره بهترين گلزنان جهان را از ابتداي سال جاري ميلادي تا 23 سپتامبر بر اساس گل های زده شده برای تیم ملی و تیم باشگاهی در سطح بین قاره ای منتشر کرده است. بر اين اساس ليونل مسی با 19 گل زده جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
مهاجم آرژانتينی بارسا 9 گل را در رقابت‌های ملی به همراه تيم کشورش به ثمر رسانده است و 10 گل نيز در رده باشگاهی و در سطح رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا به نام او ثبت شده است.

در رده دوم نيمار، گلزن ملی پوش برزيلی سانتوس با 16 گل قرار دارد. او 8 گل در رقابت‌های ملي و 8 گل در پيکارهای باشگاهی زده است.

رادامل فالکائو، گلزن کلمبيایی تيم اتليتکو مادريد اسپانيا نيز با 15 گل زده در رده سوم قرار دارد.اين مهاجم 3 گل در تیم ملی کشورش و 12 گل در رقابت‌های رسمی قاره‌ای در رده باشگاهي وارد دروازه حريفان کرده است.

از جمله نکات اين جدول قرارگرفتن کريس‌ رونالدو در جایگاه ششم است. وي هر چند به اندازه محمد ابوطريق (الاهلي مصر) و داسيلوا دوس‌سانتوس (اينترناسيونال برزيل) گل زده است، اما به دليل تعداد گل‌های ملی اش در رده ششم برترین گلزنان سال 2012 قرار گرفته است.

آرژانتین در 2012

سوئیس - آرژانتین، 3 گل
آرزانتین - اکوادور، 1 گل
برزیل - آرژانیتن، 3 گل
آلمان - آرژانتین، 1 گل
آرژانتین - پاراگوئه، 1 گل

لیگ قهرمانان در 2012

بارسلونا - میلان، 2 گل
بایرلورکوزن - بارسلونا، 1 گل
بارسلونا - بایرلورکوزن، 5 گل
بارسلونا - اسپارتاک مسکو، 2 گل

اینم کلیپ دانلود با لینک مستقیم

ستاره گلزن سال2012 دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
09-29-2012, 22:47
غابیین بازی :
آدریانو - اینیستا-پیکه و پویول هستن
(اولین باری که از مصدومیت یک بازیکنمون خوشحالم امروزه چون خیلی دوست دارم آلبا تو ترکیب استفاده بشه و شخصا از آدریانو خوشم نمیاد اگرچه گل های مهمی زده)
کلا بارسا و سویا 136 بار بازی کردن با هم . 71 بار بارسا برده - 35 بار باخته و 30 بار مساوی شده
به امید یک برد پر گل
اینم ترکیب احتمالی از دید سایت اسپورت :
خوب همینا دیگه فعلا

David7
09-30-2012, 00:34
بارسا تو نیمه اول خیلی ضعیف بازی کرد اصلا در حد بارسا ب هم نبود ... :gijjj:

تو 45 دقیقه فقط یه شوت به طرف دروازه داشتیم واقعا تاسف باره ... eterza::-

کاش تو نیمه دوم داوید رو بازی بده اینطور نمیشه ای خدا آخه این سانچز بازی بلده اه ... :-ang

Saeid~Barca
09-30-2012, 02:02
باورم نمیشه که بردیم . یه بازی خیلی سخت رو با گل دقیقه 93 با این دفاع حریف بردن واقعا لذت بخشه . خیلی خیلی حال کردم :/danc
دوست دارم قیافه تماشاگرای سویا که دقیقه 80 داشتن به اون شکل خوشحالی میکردن رو ببینم که چه شکلی شدن
با اینکه کاملا مسی رو بستن ولی باز هم تو اون شرایط دو تا پاس گل زیبا داد . تو تعویض ها واقعا تیتو خوب عمل کرد و ریسکی رو کرد که شاید گواردیولا کمتر انجام میداد و هیچ وقت انقدر تیم رو هجومی نمیکرد حتی مواقعی که بارسا چیزی برای از دست دادن نداشت .
ما نیمه اول اصلا خوب نبودیم بخصوص توی دفاع که بهمون ثابت شد روی سانگ و ماسکرانو اصلا نمیشه حسابی باز کرد نیمه دوم هم بد شروع شد و گل دوم رو خوردیم ولی خیلی خوب به بازی برگشتیم و گل اول رو فابرگاس زد با همکاری مسی و فکر میکنم آلوز و بعد از گل دوباره خوب نبودیم و خبری از حمله نبود ولی بعد از اخراج بازیکن سویا اونا حسابی عقب کشیدن و با استرس زیاد بازی میکردن تا اینکه روی نبوغ مسی گل تساوی رو باز هم سسک زد و گل سوم دقیقه 93 ویا که من داشتم خونه رو روی سرم خراب میکردم .

تبریک به همه بارسایی ها :flowerysmile: تازه رکورد 6 برد از 6 بازی اول فصل رو هم کسب کردیم به امید خدا با بردن رئال میشه 7 تا .

ikiusan
09-30-2012, 02:31
باورم نمیشه که بردیم . یه بازی خیلی سخت رو با گل دقیقه 93 با این دفاع حریف بردن واقعا لذت بخشه . خیلی خیلی حال کردم :/danc
دوست دارم قیافه تماشاگرای سویا که دقیقه 80 داشتن به اون شکل خوشحالی میکردن رو ببینم که چه شکلی شدن
با اینکه کاملا مسی رو بستن ولی باز هم تو اون شرایط دو تا پاس گل زیبا داد . تو تعویض ها واقعا تیتو خوب عمل کرد و ریسکی رو کرد که شواردیولا کمتر انجام میداد و هیچ وقت انقدر تیم رو هجومی نمیکرد حتی مواقعی که بارسا چیزی برای از دست دادن نداشت .
ما نیمه اول اصلا خوب نبودیم بخصوص توی دفاع که بهمون ثابت شد روی سانگ و ماسکرانو اصلا نمیشه حسابی باز کرد نیمه دوم هم بد شروع شد و گل دوم رو خوردیم ولی خیلی خوب به بازی برگشتیم و گل اول رو فابرگاس زد با همکاری مسی و فکر میکنم آلوز و بعد از گل دوباره خوب نبودیم و خبری از حمله نبود ولی بعد از اخراج بازیکن سویا اونا حسابی عقب کشیدن و با استرس زیاد بازی میکردن تا اینکه روی نبوغ مسی گل تساوی رو باز هم سسک زد و گل سوم دقیقه 93 که من داشتم خونه رو روی سرم خراب میکردم . از ذوق خوابم نمیبره .

تبریک به همه بارسایی ها :flowerysmile: تازه رکورد 6 برد از 6 بازی اول فصل رو هم کسب کردیم به امید خدا با بردن رئال میشه 7 تا .

من کلا روی هوا سیر میکنم!!! هنوز که هنوزه باورم نمیشه!:jeddiiiii:
ولی از حق نگذریم داوری افتضاح به ضرر سویا بود!!!

Saeid~Barca
09-30-2012, 02:39
من کلا روی هوا سیر میکنم!!! هنوز که هنوزه باورم نمیشه!:jeddiiiii:
ولی از حق نگذریم داوری افتضاح به ضرر سویا بود!!!

کلا داور خطا ها چه برای سویا و چه برای بارسا رو سخت میگرفت . قبول هم دارم که خطای هند تیاگو رو نگرفت ولی اخراج بازیکن سویا که با بزرگ نمایی سسک همراه بود کاملا حقش بود چون اون چند متر توپ رو با دستش حمل کرد و توپ رو به سسک برای شروع بازی نداد تا بازیکناشون برگردن و موقعی که سسک ازش شاکی شد با سر زد تو چونه فابرگاس که حقش اخراج بود حتی با بزرگ نمایی فابرگاس . ولی در مورد تیاگو کاملا داور اشتباه کرد .

Arman.Leo
09-30-2012, 06:31
وووواااااااااای که چقدر من خوشحالم .:death:
گل سومو که زدیم خونه منفجر شد از بس سر و صدا و خوشحالی کردم :hooora2:
اما واقعا حقمون باخت نبود ، توپ که همه اش دست ما بود اونا همه اش تو دفاع بودن روی دو تا اشتباه از مدافعین به گل رسیدن:aaaa:
فابرگاس خیلی خوب بازی کرد و با دو گلی که زد همه ی انتقادات رو رد کرد :ruunn:
یعنی من عااااااشق تعویضای تیتو شدم ... ویا هم اگر دقایق آخر بیاد باز هم گل میزنه دمش گرم love::
اون لحظه که توپو یار سویا داد به پدرو که اوت رو بزنه ولی ولش کرد خیلی باحال بود ، بعضی وقتها باید مثلخودشون رفتار کنی تا حساب کار دستشون بیاد:chakerim:
مسی هم که یا گل میزنه یا تو بازی موثره غیر از این دو حالت نیست:hooora2:
این گزارشگره کی بود ؟؟؟ آنتی بارسایی بود .. جدا از اینکه همه اش درمورد رئال حرف میزد خیلی از بارسا بد میگفت و سویا رو بالا میبرد ، :sad:

Bahador~2B
09-30-2012, 13:56
منم این برد شیرین و لذت بخش رو به همه بارسایی ها تبریک میگم.:jeddiiiii:
نظرات همتون رو خوندم ولی من احساس میکنم که این بارسلونا، اون بارسای پپ نیست و به جزء دقایقی از بازی کلا اون طراوت بارسایی که ما ازش سراغ داریم رو نمیبینیم.
اگه دقت کرده باشین بارسلونا همیشه 20 دقیقه پایانی بازی میشه اون بارسای همیشگی.
اگه بخوایم اینطوری مقابل رئال بازی کنیم، خدا میدونه با این دفاع و دروازه مرگبار قراره چی به سرمون بیاد.
این خط دفاعی به هیچ توپی نه نمیگه.پیکه رو داشتیم اون طوری بازی با رئال زمین گیر شدیم،حالا که دیگه اون رو هم معلوم نیست داشته باشیم،چطور میخوایم مقابل اون مهاجمای سریع و تکنیکی دوام بیاریم.
انشاالله که با گذشت زمان بشیم همون بارسای همیشگی...

Arman.Leo
09-30-2012, 14:04
خوب تا حدودی موافقم ، ماسچرانو فوق العاده بد بازی کرد ، کلا این چند هفته اخیر پر از سوتی شده
اون از گلی که تقدیم کرد به رئال ، و گل به خودی که با سر توپو وارد دروازه کرد و اونم اشتباهش تو بازی دیشب
اما سانگ به نظر من خیلی خوب بود ، با اینکه تو چند صحنه جا موند
آلوز هم کمی بد بود ولی نه خیلی
اما خبری که هست اینه که به احتمال 70% پیکه و پویول به بازی ال کلاسیکو میرسن
اینیستا هم هست به احتمال 100% البته اگر دوباره مصدوم نشه
ویا هم دیگه باید بتونه بیشتر بازی کنه تا اون موقع
ولی بازهم اگر باختیم طوری نیست 8 امتیاز فاصله است میتونیم قهرمان بشیم بازم

Saeid~Barca
09-30-2012, 15:06
توییتر سسک : خوشحالم که به تیم کمک کردم تا برنده شود و 3 امتیاز را کسب کند.همچنین افتخار میکنم به روح پیروزی در تیم مان.

توییتر پیکه : ضربه ی سر بازیکن حریف کارت قرمز نداشت؟
من به نظر همه احترام میگذارم اما برای من این شفاف و روشن بود...

ژاوی : داور اجازه میداد تا بازی دنبال شود؟
این داور باعث سردرگمی هر دو تیم شده بود.او خطاهای واضح را سوت نمیزد.

سسک (خطاب به روزنامه نگار حامی مادرید راجع به تاکیدش بر اخراج) :اگر شما بخواهید من میتوانم آن ضربه ی سر را با شما اجرا کنم ، بعد تصمیم خواهید گرفت که کارت قرمز داشت یا خیر.
ما بازی را تحت سلطه داشتیم اما گلهای آنها چیزهایی را برای ما سخت کرد.ما نشان دادیم شخصیت بازگشت داریم.

توییتر اینیستا : عجب بازی ای! تبریک زیاد به هم تیمی هایم.چقدر بده که این بازی را از تلویزیون تماشا کردم...

تیتو : داور بازی را تحت تاثیر قرار داد اما نه نتیجه ی بازی را.او اجازه میداد بسیاری از خطاها دنبال شود.شما نمیدانید آیا خطا بود یا خیر!

Arman.Leo
09-30-2012, 15:22
توییتر سرخی روبرتو : چه بازگشت بزرگی در یک بازی بسیار سخت خارج از خانه!

توییتر فونتاس : عجب بازگشت بزرگی در برابر یک سویای قدرتمند،ما تا آخر جنگیدیم و توانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم . بیایید ادامه دهیم...

توییتر تیو : ...و اینک 18 یک پیروزی دشوار در یک جو باور نکردنی . سرود طرفداران سویا منحصر به فرد است!

توییتر آلوز : پیروزی بزرگ تیم هر روز بیشتر به دوستانم افتخار می کنم . همچنین تشکر میکنم از مردم شهر سویل بخاطر محبتی که به من داشتند.!!!

توییتر پینتو : من همچنان دارم فکر میکنم این تیم در حال انجام دادن چه کارهای باور نکردنی ای است! تبریک به تیم و رفقا بخاطر نگرشی که آنها دارند!

Alex Dlpiero_10
09-30-2012, 15:36

Champions League - Round 2 - G

Saeid~Barca
09-30-2012, 15:46
خدا رو شکر اعلام شده که پویول و اینیستا و آدریانو دوران نقاهت بعد از مصدومیتشون رو پشت سر گذاشتن و میتونن تو بازی با بنفیکا تیم رو همراهی کنن

بازگشت کاپیتان واقعا خبر خوبی بود :bia baghalam:

Alex Dlpiero_10
09-30-2012, 16:07
خبری بود که مدتها منتظرش بودم بالاخره دومدافع های اصلی بارسا
کاپیتان پویول و پیکه برگشتن امیدوارم تیتو از اونها در ترکیبش مقابل بنفیکا استفاده کنه.:flowerysmile:

ikiusan
09-30-2012, 16:44
توییتر سسک : خوشحالم که به تیم کمک کردم تا برنده شود و 3 امتیاز را کسب کند.همچنین افتخار میکنم به روح پیروزی در تیم مان.

توییتر پیکه : ضربه ی سر بازیکن حریف کارت قرمز نداشت؟
من به نظر همه احترام میگذارم اما برای من این شفاف و روشن بود...

ژاوی : داور اجازه میداد تا بازی دنبال شود؟
این داور باعث سردرگمی هر دو تیم شده بود.او خطاهای واضح را سوت نمیزد.

سسک (خطاب به روزنامه نگار حامی مادرید راجع به تاکیدش بر اخراج) :اگر شما بخواهید من میتوانم آن ضربه ی سر را با شما اجرا کنم ، بعد تصمیم خواهید گرفت که کارت قرمز داشت یا خیر.
ما بازی را تحت سلطه داشتیم اما گلهای آنها چیزهایی را برای ما سخت کرد.ما نشان دادیم شخصیت بازگشت داریم.

توییتر اینیستا : عجب بازی ای! تبریک زیاد به هم تیمی هایم.چقدر بده که این بازی را از تلویزیون تماشا کردم...

تیتو : داور بازی را تحت تاثیر قرار داد اما نه نتیجه ی بازی را.او اجازه میداد بسیاری از خطاها دنبال شود.شما نمیدانید آیا خطا بود یا خیر!

توییتر سرخی روبرتو : چه بازگشت بزرگی در یک بازی بسیار سخت خارج از خانه!

توییتر فونتاس : عجب بازگشت بزرگی در برابر یک سویای قدرتمند،ما تا آخر جنگیدیم و توانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم . بیایید ادامه دهیم...

توییتر تیو : ...و اینک 18 یک پیروزی دشوار در یک جو باور نکردنی . سرود طرفداران سویا منحصر به فرد است!

توییتر آلوز : پیروزی بزرگ تیم هر روز بیشتر به دوستانم افتخار می کنم . همچنین تشکر میکنم از مردم شهر سویل بخاطر محبتی که به من داشتند.!!!

توییتر پینتو : من همچنان دارم فکر میکنم این تیم در حال انجام دادن چه کارهای باور نکردنی ای است! تبریک به تیم و رفقا بخاطر نگرشی که آنها دارند!

چقدر توییتر:danc:
اینجور جاها آدم میتونه اتحاد تیمی رو ببینه!!!

منم این برد شیرین و لذت بخش رو به همه بارسایی ها تبریک میگم.:jeddiiiii:
نظرات همتون رو خوندم ولی من احساس میکنم که این بارسلونا، اون بارسای پپ نیست و به جزء دقایقی از بازی کلا اون طراوت بارسایی که ما ازش سراغ داریم رو نمیبینیم.
اگه دقت کرده باشین بارسلونا همیشه 20 دقیقه پایانی بازی میشه اون بارسای همیشگی.
اگه بخوایم اینطوری مقابل رئال بازی کنیم، خدا میدونه با این دفاع و دروازه مرگبار قراره چی به سرمون بیاد.
این خط دفاعی به هیچ توپی نه نمیگه.پیکه رو داشتیم اون طوری بازی با رئال زمین گیر شدیم،حالا که دیگه اون رو هم معلوم نیست داشته باشیم،چطور میخوایم مقابل اون مهاجمای سریع و تکنیکی دوام بیاریم.
انشاالله که با گذشت زمان بشیم همون بارسای همیشگی...

این بارسا اون بارسایی نیست که شش گانه گرفت ، ولی از بارسای فصل پیش خیلی (یعنی خیلیا) سره!!! توی بازی دیشب ما دفاع تخصصی وسط نداشتیم و اینیستا هم نبود ... فابرگاس فوق العاده بود ولی برنامه اینه که فابرگاس به مرور زمان جای ژاوی رو بگیره نه اینیستا ، دیشب توی وسط زمین یه کم کند بودیم ... اونم چون هر دو تا هافبک با آرامش بازی میکنن ، جای تصمیمای انفجاری اینیستا خالی بود.
پس این بارسا که هر دو تا گلو رو اشتباه مدافعایی خورده که در اصل مدافع نیستن نمیشه در موردش اینجوری صحبت کرد! من خیلی امیدوارم!
نکته جالب برام تصمیمای ریسکی تیتو بود (هرچند دیر) ولی با چهار تا مهاجم بازی کرد دیشب یه ربع (مسی ، پدرو ، ویا ، تیوentezar::) نکته جالبش اینجاست که هیچکدومو نیاورد هافبک ، فقط مسی رو آزاد گذاشت ، پدرو و تیو رو گذاشت وینگر و ویا رو نوک ، از اون طرف آلبا رو هم یه نیم خط آورد جلو که چه حالی داد!!!
دمش گرم!:death:

Saeid~Barca
09-30-2012, 16:56
چند دقیقه پیش گل داوید رو دانلود کردم و با دقت نگاه نکردم و متوجه شدم بر خلاف چیزی یه سری از سایت ها میگفتن که ویا بعد از گل مهمش زیاد خوشحالی نکرد بخاطر مشکلش با مسی بوده و همین طور از مشکل آلبا و ویلانوا گفتن دیدم که مسی یکی از بازیکنایی بود که با شور زیاد ویا رو بغل کرد و ویا هم بخاطر پاس خوب لیونل ازش تشکر کرد . و جالبتر هم اینکه آلبا به شکل عجیبی بعد از گل پرید بغل تیتو و اینها باز هم به ما نشون میده که زیاد نباید به این حاشیه هایی که رسانه ها میخوان درست کنن توجه کنیم .:ohum:

کاریکاتور 30 سپتامبر اسپورت

سویا 2 - یازده طلایی 3

4(سسک) + 7(ویا) =11

11= فاصله رئال با بارسا

Arman.Leo
10-01-2012, 16:15
"بسم الله الرحمن الرحیم"
هفته دوم بازی های گروهی لیگ قهرمانان اروپا
[Only Registered And Activated Users Can See Links] بنفیکا - بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سه شنبه : 11 مهر 91
ساعت 22:15 به وقت ایران
ورزشگاه : دا لوز
:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:
بعد از یک برد خیلی جالب و روحیه بخش مقابل سویا و بالا رفتن انگیزه ی بازیکنان ، سه شنبه تیم باید در لیسبون به مصاف بنفیکا بره ... بنفیکا تیم ضعیفی نیست و میتونه کار ما رو برای پیروزی سخت کنه اما خبر توپی که هست اینه که اینیستا و پویول و آدریانو به این بازی میرسن و اگر مربی و کادر فنی تشخیص بدن میتونن تو زمین به بازی بپردازن

توی هفته اول لیگ قهرمانان در مقابل اسپارتاک ابتدا 1-0 پیش افتادیم که با گل به خودی آلوز و یک گل از رمولو 2-1 عقب افتادیم اما با درخشش مسی و زدن دو گل پیاپی 3 امتیاز رو کسب کردیم ... اگر این بازی رو هم ببریم با 6 امتیاز در صدر میمونیم و کارمون برای صعود به عنوان صدرنشین فوق العاده آسون تر میشه...

بارسلونا تو 5 بازی اخیرش 5 برد به دست آورده و توی لالیگا هم با اقتدار اول هستش اما اون طرف ، بنفیکا از 5 بازی دو تا تساوی داشته و سه برد که یکی از این تساوی ها ، تساوی این تیم مقابل سلتیک در لیگ قهرمانان هستش ...

از اونجایی که بعد از بنفیکا با رئال بازی داریم امیدوارم مصدوم ندیم ... شبکه 3 هم خوشبختانه بازی رو پخش میکنه و ما میتونیم از دیدن بازی لذت ببریم ... به امید برد پر گل بارسلونا مقابل بنفیکا و همینطور هت تریک مسی...
:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:
منتظر نظرات و بحث های فنی شما هستیم...

Alex Dlpiero_10
10-01-2012, 16:41
بازی بعد از نظر من حساس ترین بازی در گروه خودمون هست یکی از شانس های صعود " بنفیکا "
بنفیکا اولین بازی رو مقابل سلتیک 0-0 مساوی کرد و روز سه شنبه فردا باید در زمین خودش پذیرای بارسا باشه !
بازی در زمین بنفیکا هست کار واقعا سخته
بارسا در 6 بازی که درلالیگا انجام داده هر6 تاشون رو برده !
باید منتظر نتیجه خوبی از بارسا باشیم !
پیش بینی میکنم بازی 2-1 به نفع بارسا تموم بشه:flowerysmile:

ikiusan
10-01-2012, 17:22
بازی بعد از نظر من حساس ترین بازی در گروه خودمون هست یکی از شانس های صعود " بنفیکا "
بنفیکا اولین بازی رو مقابل سلتیک 0-0 مساوی کرد و روز سه شنبه فردا باید در زمین خودش پذیرای بارسا باشه !
بازی در زمین بنفیکا هست کار واقعا سخته
بارسا در 6 بازی که درلالیگا انجام داده هر6 تاشون رو برده !
باید منتظر نتیجه خوبی از بارسا باشیم !
پیش بینی میکنم بازی 2-1 به نفع بارسا تموم بشه:flowerysmile:

منم 2-0 پیش بینی میکنم که یعنی بگم مثلا خیلی آره!!!:sohappy:

Saeid~Barca
10-02-2012, 15:12
آقای Cuneyt Cakir داور بازی بنفیکا - بارسا

این داور 35 ساله بازی نیمه نهایی سال گذشته ی بارسا-چلسی (2-2) را سوت زد و نقش مهمی در آن بازی داشت، مثل اخراج جان تری در دقیقه ی 36 و گرفتن پنالتی برای بارسا.

او همچنین بازی نیمه نهایی یورو 2012 بین پرتغال و اسپانیا را نیز سوت زد. او در بازی فینال، داور چهارم بود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Alex Dlpiero_10
10-02-2012, 15:29
خداروشکر داور با تجربه ای داریم :flowerysmile:
همه چیز برای برد آمادست ولی فکر نکنم پویول در ترکیب اصلی باشه
چون فکر کنم تیتو بازیکنارو برای الکلاسیکو نیاز داره

Saeid~Barca
10-02-2012, 15:56
بنفيکا - بارسلونا : آيا ميدانستيد ... ؟

بازي امشب دومين بازي مرحله ي گروهي ليگ قهرمانان ميباشد، که مملو از نکات و حقايقي تاريخي ميباشد

- هر وقت اين دو تيم در مقابل يکديگر قرار گرفته اند، يکي از اين دو تيم در آن سال قهرمان شده است :بنفيکا در سال 1961 و آبي اناري ها در سال 1992 و 2006.

- در واقع، بنفيکا و بارسا فيناليست هاي جام 1961 بوده اند. اين فينال يادآور خاطرات خوبي براي کاتالان ها نميباشد، بازيکنان بارسا در اين فينال 4 بار توپ را به ديرک دروازه کوبيدند.

- ويکتور والدس و اينيستا تنها بازيکنان حال حاضر بارسا ميباشند که در استاديوم دا لوز در سال 2006 به ميدان رفتند. ژاوي و مسي هر دو مصدوم بودند و پويول نيز در آن بازي محروم بود.

- آخرين باري که بارسا به پرتغال آمد فصل 2008/09 بود. بارسا در آن بازي اسپورتينگ را 5-2 برد ، با گلزني مسي، پيکه و بازيکنان ديگر.

- آخرين باري که بارسا يک تيم پرتغالي را شکست داده است برميگردد به سوپر کاپ اروپا سال 2011. در آن بازي بارسا 0-2 پورتو را شکست داد.

- در 24 بازي اخير بارسا در 4 فصل اخير ليگ قهرمانان، 11 پيروزي، 10 تساوي و 3 شکست بدست آمده است.

- بنفيکا 200 بازي در رقابت هاي اروپايي انجام داده و 348 گل زده است. بارسا 234 بازي انجام داده و 462 گل بثمر رسانده است.

- بارسا کمترين خطا را در اين فصل ليگ قهرمانان انجام داده است (4).

داوری که از سوی یوفا برای قضاوت این بازی برگزیده شده است Cüneyt Çakir ترکیه ای میباشد. او بازی در لیگ قهرمانان را قضاوت کرده است که یکی از آن ها بازی برگشت یک چهارم نهایی سال گذشته بین تیم های بارسا و چلسی بود.

Arman.Leo
10-02-2012, 16:16
کانال های پخش بازی بارسا-بنفیکا:flowerysmile:

Alex Dlpiero_10
10-02-2012, 21:55

بنفیکا - بارسلونا؛ یک کلاسیک اروپایی.

دو تیم تاریخی اروپا - بنفیکا و بارسلونا - امشب در چهارچوب دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف هم می روند.

توقف گاه بعدی بارسلونا در ورزشگاه دا لوز در لیسبون خواهد بود، جایی که بارسا پس از پیروزی دشوار و به یاد ماندنی اش در سویا باید با تیم این شهر، بنفیکا، رو به رو شود. دو تیم تاریخی اروپا که نزدیک به یک قرن پیش در فینال جام اروپا حضور داشتند، حال برای صدرنشینی در گروه H به دیدار هم خواهند رفت.

به نظر می رسد که امشب بازی مهیجی در انتظار ما باشد. دو تیم که در رده اول لیگهای داخلی خود قرار دارند، حال به دنبال این هستند که این روند را در اروپا نیز ادامه دهند. کسب یک نتیجه ایده آل در لیسبون، آبی اناری پوشان را فارغ از هرگونه دغدغه ای به دیدار ال کلاسیکو در لالیگا سوق می دهد.

سه چهره جدید

بارسا برای این بازی تقریبا تجدید قوا کرده است؛ کارلس پویول، آندرس اینیستا و آدریانو کوریا مجوز بازی را از گروه پزشکی باشگاه دریافت کرده اند و نام هر سه در لیست بازیکنان حاضر در دیدار امشب دیده می شود. در مقابل، تیاگو در بازی سویا دچار مصدومیت شدیدی شد که او را تقریبا 8 هفته از میادین دور خواهد کرد. علاوه بر این، پیکه، آبیدال، کوئنکا و مونیسا هم به دلیل مصدومیت در این مسابقه حاضر نخواهند بود.

تیتو ویلانووا و مردانش برای ادامه روند پیروزی های خود مانند 6 دیدار لالیگا و اولین بازی لیگ قهرمانان، امشب حریف سرسختی را پیش رو دارند. آبی اناری پوشان از دو دیدار آخر خود در دا لوزا، سالهای 1991/92 و 2005/06، با دو تساوی پرتغال را ترک کردند اما در هر دو حالت بارسا برنده جام لقب گرفت.

بنفیکا در فرم ایده آل

علی رغم از دست دادن چند بازیکن کلیدی در تابستان امسال، بنفیکا فصل 2012/13 را انفجاری آغاز کرد. این تیم پرتغالی تا کنون در لیگ داخلی خود باختی را نداشته است و دو هفته پیش توانست در لیگ اروپا، به نتیجه ای ارزشمند در برابر سلتیک دست یابد. کاردوزو مصدوم و لوئیسائو محروم، دو غایب بزرگ تیم خورخه خسوس می باشند. در مقابل، نولیتو، بازیکن اسبق بارسا، و سایر بازیکنان شناخته شده لالیگا مانند: آیمار، گری، اسلاویا می توانند با حضور خود، تهدیدی برای شروع فوق العاده بارسا در این فصل محسوب شوند.

David7
10-03-2012, 01:30

بنفیکا 0-2 بارسلونا: برد تلخ [مرحله گروهی | لیگ قهرمانان]

گل‌ها:
الکسیس سانچز ('6)
سسک فابرگاس ('55)

* کاپیتان پویول در دقایق پایانی با مصدومیت شدیدی از ناحیه دست رو به رو شد که بلافاصله پس از بازی به بیمارستان انتقال یافت و همین موضوع، شیرینی برد را کمرنگ کرد.

ikiusan
10-03-2012, 02:38
منم 2-0 پیش بینی میکنم که یعنی بگم مثلا خیلی آره!!!:sohappy:
چقدر پیش بینم!!!!

بنفیکا 0-2 بارسلونا: برد تلخ [مرحله گروهی | لیگ قهرمانان]

گل‌ها:
الکسیس سانچز ('6)
سسک فابرگاس ('55)

* کاپیتان پویول در دقایق پایانی با مصدومیت شدیدی از ناحیه دست رو به رو شد که بلافاصله پس از بازی به بیمارستان انتقال یافت و همین موضوع، شیرینی برد را کمرنگ کرد.
آقا آمار پویول رو زودتر بگیرید واقعا من نگرانشم!:daghon:

Arman.Leo
10-03-2012, 04:26
تلخ ترین بردمون رو .... (الان نمیدونم بگم تبریک میگم یا تسلیت)
سوار بر کل بازی بودیم وهر وقت خواستیم موقعیتی خلق کنیم ، خلق میشد
اما یک ربع مونده به اتمام بازی بود که .......
به نظر شما ، کدوم مصدومیه که بعد از مصدومیت اونجوری تمرین میکنه و اونجوری مپیره
قشنگ از اول بازی معلوم بود به ال کلاسیکو نرسیده مصدوم میشه
آقا 2-0 جلویی ، این مربی باید بگذارتش بیرون واسه بازی بعد...
یعنی الان خنک شدی که حداقل حداقل 1 ماه مصدومه ؟؟؟
فقط کافیه پیکه خوب نشه دیگه باخت در ال کلاسیکو رو تضمین شده ببینید
اه اه اه
امروز یکی از گندترین روزهای زندگیم بود

Saeid~Barca
10-03-2012, 15:10
صحبت بازیکنان و کادر فنی بعد از بازی با بنفیکا

فیس بوک والدس : پیروزی بزرگ در برابر تیم خوبی مثل بنفیکا. چه نیمه اولی بود، بازیکنان زیادی در منطقه ی من حضور داشتند !

توییتر سسک : ما همه از تو حمایت میکنیم کارلس پویول، تو یکی از قوی ترین انسان هایی هستی که تاکنون ملاقات کرده ام. بزودی باز خواهی گشت دوست من.

توییتر فونتاس : سزاوار این نبودی، اما بزودی بازخواهی گشت، مثل همیشه. تو بهترینی پویول و من در کنار تو هستم دوست من.

توییتر ماسکرانو : قوی باش، پویی. به تو نیاز داریم کاپی !!!!!

اینیستا : شرایط راموس در رئال مادرید؟ با او صحبت نکرده ام، اما من میخواهم همیشه بهترین بازیکنان بازی کنند، و او یکی از آن ها(بهترین ها) میباشد.
باید در طول الکلاسیکو بسیار متمرکز باشیم، ما درمقابل قهرمان لالیگا قرار میگیریم، بازی حساسی خواهد بود.
توییتر اینیستا : سه امتیاز با مصدومیت پویول کمرنگ شد، قوی باش، کاپی!

توییتر تیاگو : قوی باش پویی! ما در لحظات خوب و بد در کنار تو خواهیم بود. دوباره برمیخیزی، قوی باش، کاپی!

توییتر پینتو : قوی باش کارلس پویول، بعد از طوفان آرامش خواهد آمد. در آغوش میگیرمت.

دوران (جراح) : اگر فقط در رفتگی باشد، او حدود 2-3 ماه دور از میادین خواهد بود.

ویلانووا : ما منتظریم که پزشکان زمان دقیق ریکاوری را به ما اعلام کنند، اما نمیتوانم تصور کنم که پویول برای الکلاسیکو آماده خواهد شد
مصدومیت پویول واقعا ناراحت کننده بود. ابتدا گونه ی او، حالا هم آرنج. دو مصدومیت غیر عادی در فوتبال، اما بازیکنان دیگر هستند.

مسی : دیدن پابلو آیمار همیشه لذت بخش است، که دوباره بازی میکند.
گل نزدنم ؟ من راجع به گلزنی خود ناراحت نیستم. گل زدن هدفی برای هر بازی نیست. هدف پیروزی در این بازی هاست.
اکنون باید برای الکلاسیکو آماده شویم. انتقام سوپر کاپ ؟ انتقامی در کار نیست، فقط انگیزه ی زیادی داریم که به پیروزی ها در لالیگا ادامه دهیم.
مصدومیت پویول واقعا دردناک بود، او تازه از بند مصدومیت رها شده بود. هنوز از زمان دوری او از تیم خبر نداریم.

آلبا : مصدومیت پویول بد بنظر میرسید. بیایید امیدوار باشیم هر چه سریع تر به تمرینات بازگردد

الکسیس : بهترین بازی ام در این فصل ؟ از بازی ای که انجام دادم خوشحالم، همراه با برد. بیایید امیدوار باشیم پویول هر چه سریع تر بازگردد

Saeid~Barca
10-03-2012, 16:51
نکاتی کوتاه از بازی بنفیکا - بارسا

. رکورد بارسا در 174 دیداری که مسی بازی کرده اما گلزنی نکرده :
90 برد - 51 مساوی - 33 باخت

. بوسکتس دیشب اولین کارت قرمزش را در لیگ قهرمانان دریافت کرد

. بارسا 16 دیدار اخیر خودش در دیدارهای خارج از خانه ی مرحله گروهی لیگ قهرمانان را نباخته است.آخرین بار 1-0 در برابر چلسی 2006

. ژاوی و بوسکتس (220 پاس) در مجموع بیشتر از کل تیم بنفیکا (176 پاس) به هم پاس دادند

. ویلانوا دومین مربی بارسا بعد از جنگهای داخلی 1939 است که 9 تا از 10 بازی رسمی اول فصل را با پیروزی پشت سر گذاشته است.اولین نفر سزار در سال 1963

. مسی در 3 دیدار اخیرش با بارسا گلزنی نکرده است.آخرین بار که او 4 بازی متوال گلزنی نکرده بود مربوط به 17 ماه پیش می شود

. با 53 گل و 17 پاس گل مسی روی 70 گل بارسا در لیگ قهرمانان تاثیر مستقیم داشته است.همچنین دیشب مسی هفتادمین بازیش در لیگ قهرمانان را انجام داد.

. بارسا از سال 2008 در 2 بازی متوالی لیگ قهرمانان پیروز نشده بود

. بارسا در نیمه اول بازی با بنفیکا 26 توپ از دست داد و در نیمه دوم 8 توپ از دست داد

. بوسکتس ششمین بازیکن بارسلوناست که در لیگ قهرمانان اخراج می شود.بعد از هسپ ، سرجی ، گواردیولا ، پویول و آبیدال

. با 13 گل ، سسک و استیون جرارد هافبکهایی هستند که بیشترین گل را در رقابتهای اروپایی شش فصل اخیر به ثمر رسانده اند

عکسی از تعویض پیراهن مسی با پابلو آیمار بعد از پایان بازی:

ikiusan
10-03-2012, 17:51
تلخ ترین بردمون رو .... (الان نمیدونم بگم تبریک میگم یا تسلیت)
سوار بر کل بازی بودیم وهر وقت خواستیم موقعیتی خلق کنیم ، خلق میشد
اما یک ربع مونده به اتمام بازی بود که .......
به نظر شما ، کدوم مصدومیه که بعد از مصدومیت اونجوری تمرین میکنه و اونجوری مپیره
قشنگ از اول بازی معلوم بود به ال کلاسیکو نرسیده مصدوم میشه
آقا 2-0 جلویی ، این مربی باید بگذارتش بیرون واسه بازی بعد...
یعنی الان خنک شدی که حداقل حداقل 1 ماه مصدومه ؟؟؟
فقط کافیه پیکه خوب نشه دیگه باخت در ال کلاسیکو رو تضمین شده ببینید
اه اه اه
امروز یکی از گندترین روزهای زندگیم بود

چقدر نا امید!!!:ehe:

Alex Dlpiero_10
10-03-2012, 19:22

Next Game

Camp Nou 10/07/2012 19:50 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
10-04-2012, 04:55
چقدر نا امید!!!:ehe:

نا امید ؟؟؟
بله که ناامیدم ...
بهترین بازیکن خط دفااعیمون ، پویول برای حداقل 1 ماه مصدوم شده
یکشنبه با رئال بازی داریم
پیکه هم مصدومه
داوید ویا نمیتونه مثل سابق 90 دقیقه بازی کنه !!
سانگ هم جلوی مهاجمای سرعتی رئال 100% کم میاره
والدز هم که میدونید خودتون دیگه ، قبل از دفاع نقطه ضعف ماست..
رئال رو نباید به عنوان تیم رده ششمی بهش نگاه کرد ...
رئال قهرمان لالیگاست و میاد تا از از جامش دفاع کنه...
فقط امیدوارم گل نخوریم ... که اگر بخوریم کار برامون فوق العاده سخت میشه

Arman.Leo
10-04-2012, 05:12
حالا دیگه از این به بعد ناامیدی بسه

به پایین بتوجهید ...

23 نوامبر سال 2010 رئال مادرید با نتیجه 4-0 اژاکس را برد , شش روز بعد (29 نوامبر 2010) در ال کلاسیکو 5-0 به بارسلونا باخت :ahaaaaaa:

حالا امشب رئال 4-1 اژاکس برد و یکشنبه هم با بارسا بازی داره :jeddiiiii:
این یعنی باز هم مثل همیشه اشک رئالی ها جاری خواهد شد mas:-

ikiusan
10-04-2012, 17:59
نا امید ؟؟؟
بله که ناامیدم ...
بهترین بازیکن خط دفااعیمون ، پویول برای حداقل 1 ماه مصدوم شده
یکشنبه با رئال بازی داریم
پیکه هم مصدومه
داوید ویا نمیتونه مثل سابق 90 دقیقه بازی کنه !!
سانگ هم جلوی مهاجمای سرعتی رئال 100% کم میاره
والدز هم که میدونید خودتون دیگه ، قبل از دفاع نقطه ضعف ماست..
رئال رو نباید به عنوان تیم رده ششمی بهش نگاه کرد ...
رئال قهرمان لالیگاست و میاد تا از از جامش دفاع کنه...
فقط امیدوارم گل نخوریم ... که اگر بخوریم کار برامون فوق العاده سخت میشه

حالا دیگه از این به بعد ناامیدی بسه

به پایین بتوجهید ...

23 نوامبر سال 2010 رئال مادرید با نتیجه 4-0 اژاکس را برد , شش روز بعد (29 نوامبر 2010) در ال کلاسیکو 5-0 به بارسلونا باخت :ahaaaaaa:

حالا امشب رئال 4-1 اژاکس برد و یکشنبه هم با بارسا بازی داره :jeddiiiii:
این یعنی باز هم مثل همیشه اشک رئالی ها جاری خواهد شد mas:-

هیچ نا امیدی ای نداره این جریان ، ما بارساییم و بقیه از ما میترسن ، من از هواداری این شکلی بدم میاد...

David7
10-05-2012, 00:37

رونمايي از نوار تصویری الكلاسيكو.

ورزشگاه نيوكمپ برای باری ديگر شاهد منظره ای جذاب و متفاوت تر از هميشه با تقابل دو تيم بارسلونا و رئال مادريد خواهد بود. در اين ديدار نام بارسا در 98,000 کارتی كه هواداران به دست خواهند گرفت، نگاشنه شده است.

هواداران حاضر در نيوكمپ در روز يكشنبه کارتهای رنگی بدست خواهند گرفت كه نام بارسا روی آن نگاشته شده است. در تقابل بارسا و رئال، ورزشگاه با کارتهای رنگی جذاب و ديدني كه 98,000 قطعه مي باشند و نام بارسا روی آن نگاشته شده آراسته خواهد شد؛ قابل ذكر است كه سرتاسر استاديوم بدين شكل خواهد بود. عكس زمينه آن پرچم بزرگ ايالت كاتالونيا خواهد بود و نام بارسا روی آن نگاشته خواهد شد؛ از این کار همزمان با ورود تیمها به ورزشگاه رونمایی خواهد شد.

امسال بيستمين سالگرد نوارهای تصویری در نيوكمپ مي باشد. توجه به این امر خالی از لطف نیست که 20 سال گذشته نیز، تنها کلمه بارسا بر روی چنین نوار تصویری وجود داشت.

Arman.Leo
10-05-2012, 09:21
بازی با رئال حساس ترین بازی ممکن تو این فصل هستش ...(این بازی رو نمیگم فقط ، کلی گفتم)
امروز خیلی امیدوارم شدم به برد چون فهمیدم که احتمال اینکه پیکه هم بازی کنه زیاد شده ...
الان تیتو یک مشغله دیگه ای هم که داره اینه که سسک رو بگذاره یا اینیستا رو؟
به نظر من بهترین بازیکن اروپا اگر تو نیمه دوم به زمین بیاد خیلی بهتره ...
نیمه ی اول نیمه ی سسک و نیمه ی دوم نیمه ی اینیستا
رئالی ها هم که خط و نشون کشیدن برای ما و اعتماد به نفسشون زیادی بالا رفته
احتمال اینکه ببازن رو بیشتر میکنه چون اعتماد به نفس زیاد از حد خیلی هم خوب نیست
هر وقت بارسا با مادرید 8 امتیاز فاصله داشته به مقام قهرمانی لالیگا رسیده
مادرید فقط یکبار وقتی 8 امتیاز عقب بود به نیوکمپ اومده که تو اون بازی سربازان کاتالان تونستن بازی رو 2-1 ببرن
ای کاش ویا توی ترکیب اصلی باشه (که احتمالش کمه)
این عکس خیلی قشنگ رو میگذارم برای گرفتن روحیه :

David7
10-05-2012, 14:56

برتری قهرمانان.

هر زمان که بارسا در نیوکمپ با برتری 8 امتیازی و یا بیشتر به مصاف رئال مادرید رفته است، عنوان قهرمانی لالیگا را از آن خود کرده است. تنها یک بار مادرید دقیقا با 8 امتیاز کمتر نسبت به بارسا پا به نیوکمپ گذاشته است که در آن بازی نیز با نتیجه 2-1 مغلوب شده است.

8 امتیاز برتری نشانه خوبی است؛ نخست به این دلیل که این اختلاف زیاد تنها پس از برگزاری شش بازی بدست آمده است و دوم اینکه تاریخ نشان می دهد که همیشه زمانی که رقیبان بزرگ بارسا با حداقل هشت امتیاز کمتر نسبت به آنها پا به نیوکمپ گذاشته اند، بارسا در پایان فصل عنوان قهرمانی را از آن خود کرده است.

برتری مشابه 20 سال پیش

تنها زمانی که بارسا و رئال مادرید با اختلافی 8 امتیازی در نیوکمپ به مصاف هم رفتند، فصل 1990/91 بوده است. در آن بازی تیم یوهان کرایوف در راه رسیدن به عنوان قهرمانی لالیگا در هفته هجدهم با گل های لادروپ و اسپاسیک، با نتیجه 2-1 پیروز شد.

اختلاف بیشتر

مادرید دو بار دیگر نیز با اختلاف بیش از 8 امتیاز به بارسلونا آمده است: فصل 2005/06 (با اختلاف 11 امتیاز) و فصل 2008/09 (با اختلاف 9 امتیاز). در بازی اول، دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دادند و در بازی دوم بارسا پیروز شد. بارسا در پایان هر دو فصل، عنوان قهرمانی لالیگا را از آن خود کرد.

Arman.Leo
10-06-2012, 05:55
رئال دوباره آمادگیشو بدست آورده و به دنبال کسب3 امتیازه . ما هم بازیکنای مصدوم زیادی داریم . همه ی اینها میتونه شب سختی برای والدز رقم بزنه ...
اول درمورد خطر بالقوه حضور سانگ در دفاع بگم . اون تفکرات دفاعی خوبی اصلا نداره ... شباهتی که بین اون و پیکه هست اینه که جفتشون پا به توپ خوبی دارن ولی تفاوت مهمی که دارن اینه که پیکه خیلی خوب میدونه کی جلو بره و کی بیاد عقب ولی سانگ نه ، این تفاوت خیلی میتونه تاثیر گذار باشه و مارو با خطر رو به رو کنه همون طور که روی گل نگردو هم اون مقصر بود !!!این چیزیه که من خیلی ازش میترسم و یک کم هم شاید استفاده کردن از باترای کم تجربه بهتر باشه چون اون تفکرات دفاعی بهتری داره!!!
با وضعیت فعلی دفاع کار هافبک ها بسیار حیاتی تر میشه ، بارسا در چند بازی قبلی گل اولو خورده بود و به راحتی به رونالدواجازه میداد که گل بزنه ، در واقع بزرگترین دشمن بارسا خودشه... تیتو باید کاری کنه که تمرکز بازیکنا بالا بره و ضریب اشتباهشون خیلی پایین بیاد ، این رمز موفقیته!!
درمورد ارنج تیم تیتو کارش فوق العاده سخت شده ... فقط 3 نفر از 6 نفر رو میتونیم فیکس بدونیم : بوسکتس ، ژاوی و مسی ... اون طرف اینیستای تازه برگشته ، فابرگاس اوج گرفته ، الکسیس ، ویا و پدرو هر کدوم به دلایلی میتونن فیکس باشن اما من ترجیح میدم پدرو و ویا در کنار مسی باشن . پدرو که خودتون میدونید چه غول کشیه و ویا هم با شوتهای دقیقش میتونه کمکمون کنه. در خط هافبک هم اگر نیمه ی اول سسک بیاد و نیمه ی دوم اینیستا به نظر من بهتره ... دو نتیجه داره : میتونیم سطح فابرگاسی که اوج گرفته رو در مقابل رئال بفهمیم و میتونیم بهش بفهمونیم که اگر خوب باشه استفاده میشه...
شرایط طوریه که با این اختلاف امتیازا با خیال راحت تری میتونیم بازی رو ببینیم و این رئالی ها هستن که با استرس بازی رو باید ببینن .چون باخت به بارسا میتونه به معنی از دست داد لالیگا باشه ...
پ.ن : دستم پکید اینقدر تایپ کردم

Saeid~Barca
10-06-2012, 15:28
آمار دو تیم بارسا و رئال قبل از الکلاسیکو :

-بارسا هم اکنون در 25 بازی پیاپی لا لیگا، حداقل یک گل به ثمر رسانده است.

- در این فصل لا لیگا، بارسا با 52 شوت، بیشترین شوت درون چهار چوب را به سمت دروازۀ حریفان زده است.این در حالی است که مادرید با 54 شوت،بیشترین شوت خارج از چهارچوب را به حریفان زده است.

- مادرید بیشترین ضربه را به تیرک حریفان زده است (6 شوت) و تمام 12 گل رئال در این فصل از درون محوطۀ جریمه زده شده است.

- 11 تا از 17 گل بارسا(64.7%) توسط بازیکنان محصول آکادمی باشگاه به ثمر رسیده است..در صورتی که هیچ یک از گل های مادرید توسط بازیکنانی که از رده های پایین تر این تیم به بالا آمده اند، زده نشده است..

- در این فصل، کریستیانو رونالدو 19 شوت و مسی 18 شوت زده اند و هر دو بازیکن 6 گل به ثمر رسانده اند.

- در طول این فصل، تعویضی های بارسا پس از ورود به زمین بیشتر از همۀ تیم های دیگر موفق به گلزنی شده اند:6 گل

- هیچ تیمی در لالیگا نتوانسته به 4181 پاسِ بارسا در این فصل برسد که 3704 پاس آن صحیح بوده است..مادریدی ها اما ، 3056 پاس رد و بدل کرده اند.

- ژاوی هرناندز، بیشترین پاس را در لالیگا داده است(530) در حالی که برای مادرید، بیشترین تعداد پاس را ژابی آلونسو داده است(434 پاس)

- تیم تیتو ویلانوا،بیشترین گل را در 15 دقیقۀ پایانی بازی در بین تیم های دیگر به ثمر رسانده است(9 گل)..مادریدیها نیز در 15 دقیقۀ پایانی بازی هایشان در لالیگا،هنوز گلی دریافت نکرده اند

- 11 تا از 17 گل بارسا با پای چپ به ثمر رسیده است و 4 تا از 5 گل خورده شدۀ بارسا هم با پای چپ وارد دروازه شده است.

- ویکتور والدز 12 توپ را متوقف کرده است و کاسیاس هم 11 توپ..هر دو دروازه بان نیز 5 گل خورده اند.

- بارسا مرتکب 53 خطا شده است و 10 بار کارت گرفته است..در سمت دیگر، مادرید 75 خطا مرتکب شده و 12 کارت زرد و 1 کارت قرمز دریافت کرده اند.آدریانو بیشترین خطا را برای بارسا مرتکب شده است (6 خطا) راموس نیز برای مادرید 17 خطا مرتکب شده است که در رئال،بیشترین حساب می شود.

- پیکه و بوسکتس هر کدام 3 کارت زرد گرفته اند..در حالی که ژابی آلونسو،آربلوا و په په هر کدام با دریافت 2 کارت زرد،بیشترین کارت را برای رئال گرفته اند.

Arman.Leo
10-07-2012, 01:18
"روزنامه ی اسپورت ، تمرینای بارسا رو تحلیل کرده"

گفته میشه بیشتر پاسها به ماسکرانو داده میشده تا تمرکش بیشتر بشه و اشتباهی مثل بازی قبل نکنه!
انگار تیتو در غیاب مدافعای وسطش میخواد 3-4-3 بازی کنه با 3 دفاع و نصفی! که بوسکتس هم عقبتر از همیشه بازی کنه
یه چی تو مایه های 3-1-3-3
والدز
آلبا - ماسکرانو - آلوز
بوسکتس
سسک - ژاوی - اینیستا
الکسیس - مسی - ویا (پدرو)

این 3-4-3 رو به اون 4-3-3 ترجیح میدم منم!!

* گفته میشه پیکه تو تمرین امروز لحظاتی رو لنگ لنگان راه میرفته و امکان رسیدنش خیلی کمه! شاید رو نیمکت باشه یا اینکه مثل همیشه معجزه بشه!

Saeid~Barca
10-07-2012, 16:13
پس از تمرين صبح امروز تيتو نام 19 بازيکن را براي بازي امشب اعلام کرد.
جرارد پيکه بالاخره به بازي نرسيد و از روي سکوها بازي رو ميبينه.
اسامي:
والدس ، پينتو

بارترا ، مونتويا ، آلبا ، آدريانو ، سونگ ، ماسکرانو ، آلوز

روبرتو ، بوسکتس ، سسک ، ژاوي ، اينيستا

مسي ، پدرو ، سانچز ، ويا و تیو

نتایج رو در رو در دیدارهای رسمی ال‌کلاسیکـو

221 دیدار بین رئال‌مادرید و بارسلونا؛ 88 پیروزی برای رئال‌مادرید؛ 87 پیروزی برای بارسلونا؛ 46تساوی

امشب یک‌شنبه 16 مهر 1391، دویست‌وبیست‌ودومین ال‌کلاسیکو..

تعداد برد ها امشب میتونه مساوی بشه

امشــــب چقـــدر از ایـــن صحنــــه ها ببینیـــم!

Saeid~Barca
10-07-2012, 17:20
کارلوس دلگاردو فريرو 42 ساله در حاليکه همه ي مردم منتظر ديدن بازي الکلاسيکو هستند بعنوان داور بازي امشب انتخاب شد.

اين داور از فصل 2006/07 در لاليگا قضاوت کرده است و به احتياط در دادن کارت ها معروف است. اين اولين الکلاسيکوي فريرو ميباشد.

گل‌زنان برتر تاریخ ال‌کلاسیکو

1. آلفردو دی‌استفانو (رئال‌مادرید - آرژانتین) - 18 گل

2. لیونل مسی (بارسلونا - آرژانتین) - 15 گل

2. رائول گونزالز (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 15 گل

4. سزار رودریگز (بارسلونا - اسپانیا) - 14 گل
4. فرانسیسکو جنتو (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 14 گل
4. فرنتس پوشکاش (رئال‌مادرید - مجارستان) - 14 گل

7. سانتیانا (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 12 گل

8. هوگو سانتچر (رئال‌مادرید - مکزیک) - 10 گل
8. خوانیتو (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 10 گل

10. استانیسلاو بازورا (بارسلونا - اسپانیا) - 9 گل
10. جوزپ سامیتیر (بارسلونا/رئال‌مادرید - اسپانیا) - 9 گل

Reza29.4
10-07-2012, 18:51
کارلوس دلگاردو فريرو 42 ساله در حاليکه همه ي مردم منتظر ديدن بازي الکلاسيکو هستند بعنوان داور بازي امشب انتخاب شد.

اين داور از فصل 2006/07 در لاليگا قضاوت کرده است و به احتياط در دادن کارت ها معروف است. اين اولين الکلاسيکوي فريرو ميباشد.

گل‌زنان برتر تاریخ ال‌کلاسیکو

1. آلفردو دی‌استفانو (رئال‌مادرید - آرژانتین) - 18 گل

2. لیونل مسی (بارسلونا - آرژانتین) - 15 گل

2. رائول گونزالز (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 15 گل

4. سزار رودریگز (بارسلونا - اسپانیا) - 14 گل
4. فرانسیسکو جنتو (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 14 گل
4. فرنتس پوشکاش (رئال‌مادرید - مجارستان) - 14 گل

7. سانتیانا (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 12 گل

8. هوگو سانتچر (رئال‌مادرید - مکزیک) - 10 گل
8. خوانیتو (رئال‌مادرید - اسپانیا) - 10 گل

10. استانیسلاو بازورا (بارسلونا - اسپانیا) - 9 گل
10. جوزپ سامیتیر (بارسلونا/رئال‌مادرید - اسپانیا) - 9 گل

پس خوش به حال پپه حساب کن مسی امشب هت ریک کنه چی میشه

Saeid~Barca
10-07-2012, 21:01
عملکرد کلی مسی و رونالدو در ال کلاسیکوها

بازی = مسی 21 - رونالدو 15

برد = مسی 11 - رونالدو 3

مساوی = مسی 5 - رونالدو 4

باخت = مسی 5 - رونالدو 8

گلهای تیمی = مسی و بارسا 44 - رونالدو و رئال 17

گل زده = مسی 15 - رونالدو 8

پاس گل = مسی 10 - رونالدو 0

دقایق بازی = مسی 1900 - رونالدو 1356

میانگین گلزنی = مسی هر 76 دقیقه - رونالدو هر 169.5 دقیقه

هر جوری حساب کنیم میبینیم رونالدو خیلی مونده تا به مسی برسه...

Alex Dlpiero_10
10-07-2012, 21:07
تاریخچه ال کلاسیکو، آیا میدانید؟

بارسلونا و رئال مادرید امشب به مصاف هم خواهند رفت، دیداری که قطعا به تاریخچه پربار رویارویی این دوتیم بزرگ اضافه خواهد شد.

• با پیروزی رئال در دیدار برگشت سوپرجام، آنها اکنون 88 پیروزی و بارسا 87 برد در تاریخ ال کلاسیکو دارند. 46 دیدار نیز با تساوی پایان یافته است.

• در رقابتهای لالیگا در نوکمپ، بارسا موفق به کسب 47 پیروزی و 19 تساوی شده، 18 دیدار نیز با شکست تیم کاتالان به پایان رسیده است.

• در میان بازیکنان بارسا، ژاوی هرناندز رکوردار تعداد بازی در ال کلاسیکو است. او در 34 الکلاسیکو حضور داشته و 5 گل نیز به تیم مادریدی زده است.

• الکس سانگ شیرینی برد در برابر مادرید را پیش از این چشیده است؛ او در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2005/06 به جای سسک فابرگاس در زمانهای تلف شده وارد بازی شد، این بازی که در برنابئو برگزار میشد 0-1 به سود آرسنال به پایان رسید.

• یوردی آلبا پیش از این دروازه رئال را گشوده است؛ او در فصل 2011/12 در لالیگا برای والنسیا گلزنی کرد که آن دیدار با نتیجه 3-6 به سود رئال به پایان رسید.

• از فصل 1964/65 مادرید موفق نشده است در دو بازی پیاپی در لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ بارسا را شکست دهد.

• خوزه مورینیو تا کنون ده مرتبه به بارسا باخته است، دقیقا دو برابر آمار باخت او در برابر هر تیم دیگری غیر از بارسا (او 5مرتبه در برابر لیورپول شکست خورده است).

• دیدار ال کلاسیکو ماه نوامبر سال 2010 که با نتیجه 0-5 به سود بارسا به پایان رسید، تنها دیداری است که تیمهای مورینیو در برابر بارسا با بیش از سه گل شکست خورده اند.

• شکست 1-2 بارسا در دیدار برگشت سوپرجام در برابر مادرید، تنها شکست تیم تیتو در بازیهای رسمی بوده است. او در 9 دیدار از 10 مسابقه رسمی، تیمش را پیروز از میدان خارج کرده است.

لئو مسی و کریستیانو رونالدو

لئو مسی 21 بار در برابر مادرید به میدان رفته که با 11 برد، 5 تساوی و 5 شکست همراه بوده است. او 15 گل در این دیدارها به ثمر رسانده و 10 پاس گل نیز داده است.

کریس رونالدو 15 مرتبه در برابر بارسا قرار گرفته که با 3 پیروزی، 4 تساوی و 8 شکست همراه بوده است. او 8 گل از 17 گلی که مادرید در این بازیها به ثمر رسانده را به نام خود ثبت کرده و هیچ پاس گلی نیز نداشته است.

• با 15 گلی که مسی در ال کلاسیکو ها به ثمر رسانده است، او اکنون در جایگاه دوم برترین گلزنان ال کلاسیکو در کنار رائول گونزالس قرار دارد. آلفردو دی استفانو از مادرید با 18 گل در صدر این لیست جای دارد.

• مادرید دومین تیمی است که مسی بیشترین گل را وارد دروازه آن کرده است؛ اتلتیک بیلبائو با 18 گل در رتبه نخست قرار دارد.

• کریستیانو رونالدو در 4 بازی اخیرش در نیوکمپ موفق به گلزنی شده است.

Saeid~Barca
10-08-2012, 00:45
اینم عکس از داور محترم بازی که اون وسط داشت حرکات آکروباتیک میزد :

Arman.Leo
10-08-2012, 05:23
میتونستیم به راحتی بازی رو ببریم ولی حفظ همین 8 امتیاز فاصله هم خیلی بد نیست مخصوصا با این وضع دفاع...
در واقع معلوم شد که رئال به زور (البته زور داوری هم جزوشه) میتونه جلوی بارسای نصف و نیمه برابری کنه ...
حضور همزمان آلبا و آدریانو خیلی عجیب بود ... منم قبل بازی گفتم که این آدریانو امشب به تیم ضربه میزنه ولی حداقل تونستیم از لحاظ سرعتی با رئالی ها برابر بشیم...
تو خط میانی هم با اینکه اینیستا چند تا پاس بد داد ولی خوب طبیعیه هنوز ز100% آماده نشده ولی کلا هافبکتمون عالی بودن ... بوسی و ژاوی خوب دور میزدن بازیکنان رئال رو و مسی هم تونست با حضور ژاوی و اینیستا عالی بازی کنه ...
توی خط حمله مسی با عملکرد فوق العاده اش و سوپر گلی که زد عالی بود و خیلی به تیم کمک کرد . پدرو هم خوب بود ولی اون پدروی همیشگی نبود... اگر ضربه ی آخر رو تو چارچوب میزد و اگر ضربه اش به سانچس برخورد نمیکرد میتونستیم برنده باشیم فقط نکته ی بد درمورد خط حمله اینه که گویا تیتو نمیخواد از ویا استفاده کنه واقعا دلم براش سوخت (ویا رو میگم) !!!
مونتویا با اینکه چندبار درمقابل رونالدو جا موند ولی بازی خوبی داشت و شوت سرکشش فقط گل کم داشت . حداقل میشه گفت جانشین خوبی برای آلوز بود ... البته چند وقتیه که آلوزواقعا بد بازی میکنه و توی این بازی روی گل اول او مقصر بود ...
** آیا تا به حال با خودتون فکر کردید چرا بعد از صحبت های مورینیو دیگه داور جرات نداره بازیکنای رئالو اخراج کنه ؟؟ بازی سوپرجام باید آربلوا رو اخراج میکردند و این بازی هم آلونسو باید حداقل دو بار اخراج میشد !!! ما داورسلوناییم ؟ جل الخالق
تنها بازیکنی که من دوستش نخواهم داشت همین والدزه ... به نظرم پینتو خیلی موثر تر میتونست باشه تو این بازی
پ.ن : آلوز هم به علت مصدومیت 3 هفته از میادین دور است ، مبارکه !!!

Alex Dlpiero_10
10-08-2012, 13:24
Next Game

League - Round 8

Riazor 10/20/2012 22:00 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دنی آلوز هم مصدوم شد!اوضاعمون خیلی داره بد میشه....

Saeid~Barca
10-08-2012, 15:45
آمار و ارقام تیم بارسا بعد از ال کلاسیکو

در این فصل شوت های بارسایی ها 5 بار به دیرک دروازه برخورد کرده
است : ته یو، سسک، تیاگو، مسی، مونتویا

بیشترین گل+پاس گل در این فصل (بارسا) : مسی 5+12 - سسک 2+3 - پدرو 2+2 - ته یو 3+1 - ژاوی 2+2 - ویا 0+3 - الکسیس 2+1

گل های رد و بدل شده بین این دو تیم از وقتی مورینیو مربی شده است : بارسا 28-19 رئال مادرید

مسی تنها بازیکنی است که از فصل 1998/99 توانسته در الکلاسیکو ها با ضربه ی ایستگاهی گل بثمر برساند ( در لالیگا و سوپر کاپ)

مسی سومین بازیکن غیر اسپانیایی است که بیشترین حضور را در الکلاسیکو ها تجربه کرده است(22)، البته بعد از روبرتو کارلوس (24) و لوئیز فیگو (23)

این چهارمین نتیجه ی 2-2 در تاریخ بازی های الکلاسیکو در کمپ نو بود. آخرین باری که در این ورزشگاه این نتیجه بدست آمد برمیگردد به فصل 1999/2000

آمار مسی و رونالدو در الکلاسیکوی شب گذشته :

گل : 2-2
شوت 4-4
دریبل های موفق : مسی 4-0 رونالدو
پاس های صحیح : مسی 93%- رونالدو 68%

بهترین گلزنان تاریخ الکلاسیکو : دی استفانو 18 - مسی 17 - رائول 15 - پوشکاش، سزار و گنتو 14 گل

با عبور از گری لینکر(5)، مسی اکنون بیشترین گل را در لالیگا به مادرید در کمپ نو زده است (6)

بازی شب گذشته اولین تساوی بارسای ویلانووا بود : 9 پیروزی - 1 شکست - 1 تساوی

10 سال از آخرین باری که هر دو تیم در یک بازی توپ را به دیرک دروازه زدند میگذرد : رائول و ژاوی 16 مارچ 2002

لیونل مسی اولین بازیکنی است که توانسته در کمپ نو 150 گل بثمر برساند

بعد از 10 مارچ 2007(مسی3-ون نیستروی2)، این اولین باری بود که دو بازیکن در یک الکلاسیکو دو گل بثمر میرسانند

از فصل 1992 تا 1994، مسی اولین بازیکن بعد از رونالدو کومان است که توانسته در الکلاسیکو ها دو گل از روی ضربه ی ایستگاهی بثمر برساند

بیشترین گل زده در 5 لیگ برتر اروپا در این فصل : ابراهیموویچ 9 - مسی، رونالدو، فالکائو 8 - کاوانی، ییدر، مانزوگیچ، دمبا 6

در بازی شب گذشته بارسا با 9 بازیکن لاماسیایی بازی را ادامه داد (با توجه به بیرون رفتن دنی آلوز). فقط آدریانو و ماسکرانو لاماسیایی نبودند

Arman.Leo
10-08-2012, 15:56
The Ratings: FC Barcelona 2-2 Real Madrid CF

Victor Valdés – 6

Jordi Alba – 7

Javier Mascherano – 8

Adriano Correia – 7

Daniel Alves – 5

Sergio Busquets – 9

Xavi Hernandez – 7

Andrés Iniesta – 8

Cesc Fabregas – 7

Pedro Rodriguez – 8

Lionel Messi – 9

Substitutes:

Martin Montoya – 8.5

Alexis Sanchez – 7.5

Saeid~Barca
10-18-2012, 17:37
بارسلونا در مرحله 1/16 نهائی کوپا دل ری با تیم آلاوز روبرو خواهد شد

بازی رفت این دو تیم روز 31 اکتبر در زمین آلاوز و بازی برگشت روز 28 نوامبر در نوکمپ برگزار میشود.
بارسلونا پس از عبور از این مرحله با برنده ی دیدار کوردوبا - سوسیه داد در مرحله 1/8 نهائی دیدار خواهد کرد.

رئال مادرید و بارسلونا اگر بتوانند به مرحله نیمه نهائی برسند شاهد دو ال کلاسیکوی بسیار حساس در این مرحله خواهیم بود.

Arman.Leo
10-20-2012, 05:57
یعنی مثلا امشب با دپورتیوو بازی داریم هاااا . خوب یک چیزی بگید
لیست بازیکنایی که دعوت شده اند :

دروازه‌بان: والدز، پینتو
مدافعان: مونتویا، بارترا، ماسکرانو، آلبا، آدریانو
هافبک‌ها: سانگ، بوسکتس، داس‌سانتوسژاوی، اینیستا، سسک
مهاجمان: مسی، الکسیس، پدرو، ویا، تیو

من دوست دارم با این ترکیب بازی کنیم :

والدز
آلبا ....ماسچرانو....بارترا....مونتو یا
سانگ
اینیستا....ژاوی
ویا....مسی...پدرو

ولی 100% اینجوری نمیشه
بازیکنان از تیم ملی برگشتن و حتی اگر تیتو مسی رو فیکس نگذاره هم تعجبی نداره

بازی با دپوتیوو بازی خیلی عجیبی بود . تو 20 دقیقه 3 تا گل زدیم . گل اول رو آلبا زد . واقعا این آلبا خیلی ریلکس و راحت تک به تک ها رو گل میکنه . اینقدر که او راحت تک به تک گل میکنه ، سانچس نمیتونه ... گل دوم رو هم تیو زد با پاس گل مسی ، میتونست زودتر گل بزنه ولی باز خوبه تونست این موقعیتو گل کنه ... گل سوم و چهارم و پنجم هم مسی زد واقعا باور نکردنیه این بازیکن...
البته بازی فوق العاده سسک فابرگاس و هت تریکی که کرد واقعا منو امیدوار کرد ، میتونه بهترین جانشین برای مهندس باشه ، اما به هر حال آرامشی که با حضور ژاوی تو زمین ، بازیکنا میگیرن قابل مقایسه با بازی سسک نیست اما خوب خیلی تاثیر گذار بود بازیش . همین طور باید گفت که اینیستا هم به جوری هت تریک کرد ... او تو سه گل تاثیر غیر مستقیمی داشت ... متاسفانه ما هوادارا ، فقط به کسی گه گل میزنه و کسی که پاس گل میده دقت میکنیم ، به کسی که پایه ریزی کرده این حملات رو اهمیت نمیدیم ...
4 گل بسیار شیک هم چپید تو دروازه مون ، که من مقصر اول رو داور میبینم ، و مقصر دوم رو والدز ...خطای بی موردی که داور پنالتی گرفت اصلا تو خطا بودنش شک دارم چه برسه به اینکه تو محوطه بود یا نه ، اگه بر روی ما تو همچین شرایطی خطا میشد عمرا اگر داور پنالتی میگرفت یا اگه به جای تیم ما ، رئالی ها بودن ، عمرا اگه داور به ضرر رئال سوت میزد ... این گلی که داور تقدیم کرد به دپورتیوویی ها ، روحیه بازیکنا به خصوص والدز رو به طور خیلی بدی کم کرد ...
گل دومی که خوردیم هم روی اشتباه مرگبار والدز بود، یعنی این بشر اصلا در حد و اندازه های بارسا نیست ، هر بازی سوتی هاش بیشتر از بازی های قبل میشه ، متاسفانه چونلاماسیایی هم هست قصد داره تا وقتی بازی میکنه تو بارسا باشه و مسئولان هم دوست ندارن اونو از تیم بیرون بندازن ، شوتی که در سمت خودش بود رو اونجوری گل خورد . خیلی افتضاح بود ، واقعا دلم به حال تیممون سوخت ...
گل سوم هم ضربه ایستگاهی بود ، و باز هم اشتباه والدز . وقتی توپ رو شوت کرد تازه بر خلاف جهت شوت خیز گرفت ، اگر اینکارو نمیکرد 100% میگرفت توپو . حتی با همون حرکتش حتی اگر دستشو مشت هم میکرد توپو میگرفت من نمیدونم با خودش چی فکر کرد اونجوری عمل کرد ؟ واقعا خجالت نکشید ؟
گل چهارم هم گل به خودی آلبا بود واقعا زیبا بود ولی باز هم اشتباه والدز ، به جای اینکه یک کم سعی کنه و بپره گرفت نشست رو زمین ، نمیگم 100% میگرفت توپو ولی حداقل یک سعی میکرد ، بهتر از هیچی بود ولی جدا چیپی که آلبا به خودمون زد توتی هم نمیتونست اونجوری بزنه ... ولی من هنوزم آلبا رو قبول دارم ، به مرور زمان بهتر میشه
اما بازم بدشانسی که بارسا آورده ، همه تیمها جلوش شیر میشن ، همین تیم دپور جلوی رئال اصلا عرضه نداشتن یک پاس سالم بدن حالا برامون شدن ضربه ایستگاهی زن ... فصل پیش هم همینطور بود ...
اما داوری که باز هم داشت کار دستمون میداد ، اما تیتو کاری کرد که نه داور و نه والدز و نه مدافعامون ، نتونن جلوی گرفتن 3 امتیازو بگیرن ...
اولین اشتباه داور : پنالتی فوق العاده مشکوکی که بیشتر داورا اصلا خطا هم نمیگیرن چه برسه به اینکه بخوان پنالتی بگیرن ...
دومین اشتباه داور : اخراج اشتباه ماسچرانو ، اصلا حقش نبود ، همون طوری که اخراج بوسکتس هم اشتباه بود
سومین اشتباه داور : کارت زرد به مسی ، خود مسی گفت که اصلا نشنیده ، جالب اینجاست که خود مداغع تیم حریف هم نشنیده و ادامه داده ، اصلا داور دستشو هم به نشانه ی خطا بالا نبرده ، فقط هم به مسی کارت زرد داد
چهارمین اشتباه داور : کارت زرد به فابرگاس نیمکت نشین به خاطر وارد زمین شدن برای خوشحالی بعد از گل مسی ... در صورتی که وقتی رونالدو به بارسا گل زد ، هیگواین ذخیره نشین هم برای خوشحالی وارد زمین شد با این تفاوت که داور ها بهش کارت ندادن
و خیلی اشتباهای دیگه داور
واقعا داوری داره کار دستمون میده ، داور حتی حاضر نشد توپ رو به خاطر هت تریک مسی به مسی بده ...
همین شکست دادن مانع ها و حرص خوردن داور و رقبامونه که شیرینی برد رو چند برابر میکنه
این هم صحنه پنالتی اشتباه :

Saeid~Barca
10-23-2012, 15:16
غایبین تیم برای امشب :
پویول ، آلوز ، پیکه ، تیاگو ، بوسکتس (محروم)

لیست نفرات تیم برای این دیدار :
والدس - پینتو - بارترا - مونتویا - آلبا - آدریانو - ماسکرانو - سانگ - دوس سانتوس - سرخی روبرتو - ژاوی - فابرگاس - اینیستا - مسی - ویا - پدرو - الکسیس - تیو

امشب ژاوی 150 مین بازی بین المللی خودش رو برای بارسا انجام میده

در149بازی قبل،12گل زده و 27پاس گل داده

ژاوی ، یعنی آرامش ♥
یعنی نگران نباشین ، من هستم

Arman.Leo
10-23-2012, 16:37
"بسم الله الرحمن الرحیم"

هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] بارسلونا - سلتیک [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سه شنبه 1391/08/02

ساعت 22:15 وقت ایران

نوکمپ

داور :
Gianluca Rocchi

بعد از یک برد نه چندان مطلوب مقابل دپور حالا امروز باید به مصاف سلتیک بریم ...

مصدومانمون : پویول و پیکه و آلوز و تیاگو هستن و بوسکتس هم که من هنوز نفهمیدم چرا اخراج شده محرومه...

والدز که فعلا حالا حالا ها هستش و باید تحملش کنیم کاش به جاش پینتو باشه تو دروازه ... از اونجایی هم که بوسکتس محرومه سانگ میاد جاش به احتمال زیاد و توی خط دفاع هم باید دوباره منتظر آدریانو باشیم و یا اینکه تیتو ایندفعه به بارترا بازی بده

مسی هم که روی اوجشه ، منتظر گلزنیش هستیم مخصوصا از نوع ضربه آزاد . تو هر بازی جدیدا یا گلشون میکنه یا از بدشانسیش میخوره به تیر ... تو اروپا هم ایشالله از بعضی ها که فقط پنالتی گل میزنن جلو میزنه ...

سلتیک 5 بازی آخرش رو برده و خیلی خوب نشون داده تو لیگ اسکاتلند هم که اوله ... ما هم به جز مساوی با رئال بقیه رو بردیم و اگر این رو هم ببریم ، کارمون با9 امتیاز فوق العاده آسون میشه اما اگر نبریم مجبور میشیم منتظر بازی حساسی توی سرمای مسکو باشیم

آخرین بار 1-0 سلتیک را باتک گل ژاوی تو دقیقه 3 بردیم . کلا 6 بار باهاشون بازی کردیم = 3 برد 2 مساوی و 1 باخت .. به امید یک برد پر گل دیگه و هت تریک مسی

منتظر بحث های فنیتون هستیم

Alex Dlpiero_10
10-23-2012, 19:34
بارسا- سلتیک؛ آیا می دانستید...

جزئیات زیادی در مورد مصاف دو تیم بدون شکست گروه جی لیگ قهرمانان اروپا هست که در اینجا مهمترین های آن را از نظر می گذرانیم:

• این دو تیم تاکنون چهار بار در نیوکمپ به مصاف هم رفته اند که سهم بارسا دو پیروزی ( در فصل های 1964-65 و 2007/08 ) و دو تساوی ( در فصل های 2003/04 و 2004/05) بوده است.

• بارسلونا تاکنون 5 بار از تیم های اسکاتلندی پذیرایی کرده و تنها یک بار آن هم در فصل 1986/87 با نتیجه 1-2 مغلوب دون دی یونایتد اسکاتلندی شده است.

• بارسا سه فصل است که در دیدارهای خانگی خود در لیگ قهرمانان هیچ شکستی را تجربه نکرده است؛ آخرین باخت خانگی آنها در این رقابت ها برابر روبین کازان و با نتیجه 1-2 بوده است. آبی و اناری پوشان، پس از آن به مدت سه فصل با 14 پیروزی و فقط 3 تساوی رکورد چشمگیری از خود به جای گذاشته اند.

• سلتیک تاکنون هرگز موفق به کسب پیروزی خارج از خانه مقابل تیم های اسپانیایی نشده است. سهم این تیم اسکاتلندی از رویارویی با تیمهای اسپانیایی 9 شکست و سه تساوی بوده است.

• ژاوی هرناندز از 266 پاس خود در این فصل رکورد 236 پاس سالم برجای گذاشته است و از این حیث صدر نشین است. بوستکس و ماسکرانو پس از او در رده های دوم و سوم بهترین پاسورها جای گرفته اند.

• اما بوستکس به خاطر دریافت کارت قرمز و اخراج در بازی مقابل بنفیکا، بازی امشب تیمش در لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده است.

• وان یاما از ستلیک در صورت دریافت یک کارت زرد در بازی امشب از دیدار بعدی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا محروم خواهد شد.

• پیروزی سلتیک برابر اسپارتاک اولین پیروزی خارج از خانه آنها در 21 بازی سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا محسوب می شود.

Arman.Leo
10-23-2012, 21:30
ترکیب بازی هم اعلام شد ...

والدز
آلبا .... ماسچرانو .... بارترا .... آدریانو
سانگ
اینیستا .... ژاوی
پدرو .... مسی ... الکسیس

نکات :
1- دوباره باید والدز و سوتی هاشو تحمل کنیم متاسفانه
2-بالاخره تیتو میخواد از بارترا استفاه کنه ، خوبه ... خیلی خوبه
3- ای خدا ، این آدریانو رو من نخوام تو پست دفاع راست ببینم باید کیو ببینم ؟
4- خط هافبک فوق العاده خوب چیده شده با اینکه فابرگاس نیست ولی بهتره
5- باز هم ویا گذاشته نشده و سانچس کند به جاش اومده

به امید یک برد پر گل و هت تریک شاه لئو

David7
10-24-2012, 00:37

پیروزی با گل طلایی! [ بارسلونا 2-1 سلتیک اسکاتلند]

Saeid~Barca
10-24-2012, 17:01
ببینید گل بارسا تو چه شرایطی زده شد !

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links]

یوردی آلبا زننده گل پیروزی بخش بارسا در دیدار دیشب با 12.477 کیلومتر ، بیشترین دوندگی را در بین بازیکنان زمین داشت

همچنین فورستر دروازه بان سلتیک به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد

Alex Dlpiero_10
10-24-2012, 17:08
بازی بعدیمون که بنظر بازی ساده ای میاد در هفته 9 لالیگا برگزار میشه! روز شنبه 6 آبان ساعت 23:30 به وقت ایران -تهران ! تیم وایکانو در رده 12 جدول با 10 امتیاز قرار داره!
ورزشگاه بازی هم نیوکمپ هست!:nishkhand:

Saeid~Barca
10-24-2012, 17:17
بازی بعدیمون که بنظر بازی ساده ای میاد در هفته 9 لالیگا برگزار میشه! روز شنبه 6 آبان ساعت 23:30 به وفت ایران -تهران ! تیم وایکانو در رده 12 جدول با 10 امتیاز قرار داره!
ورزشگاه بازی هم نیوکمپ هست!:nishkhand:

با اینکه بازی قبلیمون با دیپورتیو تو زمین حریف بود ولی بازی با وایکانو هم در زمین حریف هست و با سلتاویگو تو نیوکمپ بازی میکنیم . :ohum:

صخبت های یه سری از بازیکنا در مورد بازی :

مدافع چپ بارسلونا که گل پیروزی‌بخش این تیم را در آخرین دقیقه بازی به ثمر رساند، گفت: ”ما امیدواریم که شب‌هایی مانند این را بیشتر تجربه کنیم. ما خوشحالیم که ۹ امتیاز در گروه کسب کرده‌ایم و به روند خود ادامه می‌دهیم.“

مارک بارترا:
”تیتو به من گفت که آرامش خود را حفظ کنم و آن‌طور که می‌دانم فوتبال بازی کنم و یک فوتبال ساده را به نمایش بگذارم. ما بازی بسیار خوبی را برای کسب ۳ امتیاز ارائه دادیم. ما در صحنه گل تیم حریف بدشانس بودیم ولی بسیار خوب بازی کردیم و تقریبا به تیم حریف در کل بازی اجازه مالکیت توپ را ندادیم.“

”ما تقریبا به مرحله حذفی رسیده‌ایم و به روند خود ادامه خواهیم داد. تیتو بسیار به من کمک کرده است. او بهترین زمان را برای بازی دادن به من انتخاب کرد. او من و بارسا را به خوبی می‌شناسد. این یکی از بهترین روزهای من از لحظه ورود به باشگاه است. هر بازیکنی رویای چنین لحظه‌ای را دارد.“

آندرس اینیستا:

”پس از به ثمر رساندن گل، آن‌ها در لاک دفاعی فرو رفتند و باز کردن دفاع آن‌ها بسیار مشکل بود. اگر در این بازی پیروز نمی‌شدیم ناعادلانه بود. ما خوشحالیم که بالاخره گل پیروزی را زدیم. این می‌توانست زودتر اتفاق بیفتد و بازی تا زمان سوت پایان به اتمام نرسیده است.“

”این ساده نیست که وقتی تیم سراسر هجوم است تمرکز خود را روی دفاع حفظ کنیم. مارک و ماسکرانو خوب عمل کردند. هدف ما کسب 9 امتیاز در مرحله رفت گروهی بود. موقعیت ما در گروه نمی‌توانست از این بهتر باشد.“

Alex Dlpiero_10
10-24-2012, 17:43
خیر! سایت رسمی که نوشته بازی در نیو کمپ هست:nishkhand:

اینهم عکسش

ikiusan
10-24-2012, 20:33

اینهم عکسش

rayo vallecano - fc barcelona ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) league - round 9

این متن رو از توی سایت رسمی خود باشگاه برداشتم ، رایو چپه یعنی میزبانه!
چه گیریه تو میدی آخه!پ
رو اسم تیمها کلیک کن میری تو صفحه ی بازی تو سایت بارسا اطلاعات بازی اعم از نام ورزشگاه رو هم زده

Arman.Leo
10-24-2012, 21:53
به نام خدا

هفته نهم لیگ اسپانیا (لالیگا)
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links]رایووالکان و - بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

شنبه 1391/08/06

ساعت 23:30 دقیقه بوقت ایران

ورزشگاه : استادیو دل رایو والکانو

داور : Pérez Lasa

بعد از سپری کردن یک هفته ی سخت و طاقت فرسا ، اینبار شنبه باید به مصاف رایو بریم ، بازی آسونی به نظر میاد . رایو در میانه جدول هستش و توی 5 بازی اخیر 1 برد و 4 باخت داره و بارسا هم به غیر از اون مساوی با رئال بقیه بازی هاشو برده ...

یک نکته ی جالبی که هست اینه که خوشبختانه لالیگا داره از دو قطبی بودن بیرون میاد ... اتلتیکو مادرید فوق العاده نشون داده ... پا به پای بارسا دارن جلو میان ... اونا هم مثل ما از 8 بازی لالیگا 7 برد دارن و 1 مساوی ... فقط چون تفاضل ما به اندازه ی دو گل بیشتره ما اولیم ... فالکائو هم امسال یکی از بخت ها برای رسیدن به پی چی چی هستش ولی من که فکر نکنم این فصل باحضور مسی و رونالدو بتونه به این جایزه برسه ...

کل مصدومای بارسا : آلوز - پیکه - پویول - تیاگو - کوئنکا - آبیدال - مونیسا هستن ... ولی خوب رسیدن پیکه و آلوز به بازی خیلی خیلی ممکنه ... کاش حداقل پیکه برسه وگرنه به علت محرومیت ماسچرانو دوباره باید شاهد حضور آدریانو و یا سانگ در دفاع وسط باشیم و این یعنی دوباره ضعف دفاعی ...

فصل پیش دوباره گلبارونشون کردیم ... بازی رفت که توی خونه خودمون بود 4-0 با دو گل از سانچس و یک گل از ویا و یک گل از مسی بردیمشون ... بازی برگشت هم چون اواخر لیگ بود و ما ناامید از قهرمان شدن ، همه عصبانی بودنمون رو سرشون خالی کردیم و در خانه حریف 7-0 بردیمشون ... مسی و پدرو هر کدوم دو تا زدن ... کیتا وتیاگو هم هر کدوم یکی زدن . یک گل به خودی هم داشتن ...

منتظر نظرات و بحث های فنی شماییم

Saeid~Barca
10-25-2012, 11:18

اینهم عکسش

رها اینا هم اشتباه کردن و چون بازی قبلی تو زمین حریف بود بازی رو تو نیوکمپ زدن . برای مطمئن شدن برو به این صفحه که سایت رسمی باشگاهه . اون سایت باشگاه در ایرانه :flowerysmile:

تازه سایت بارسا تو ایران دو تا هست و میتونی به سایت FCBARCA.IR هم سر بزنی .

Alex Dlpiero_10
10-25-2012, 11:31
آره مثل اینکه اشتباه کردن حالا اینقدر مهم نیست چه بازی تو زمین حریف باشه چه نباشه چون من فکر میکنم با یه نتیجه پرگل بتونیم ببریم!
سایت Fc Barca.ir رو هم میدونم ولی اکثر اخبارش رو از سایت Fc barcelona .ir کپی میکنه!:nishkhand:
از بازی دادن بارترا تو این بازی مهم خیلی خوشحال شدم میتونه همینطور تجربه بیشتری کسب کنه و جای بازیکنای اصلی مثل پیکه رو ترکیب بگیره

Saeid~Barca
10-27-2012, 16:36
غایبین تیم برای این دیدار :
پویول ، پیکه ، تیاگو ، ماسکرانو

والدس - پینتو - بارترا - سانگ - بوسکتس - آدریانو - مونتویا - آلبا - آلوز - دوس سانتوس - ژاوی - اینیستا - فابرگاس - مسی - ویا - پدرو - الکسیس - تیو

ریکاوری پیکه هنوز کامل نشده است و او در بازی مقابل وایوکانو حضور نخواهد داشت.

درخواست تجدید نظر برای یک جلسه محرومیت ماسکرانو رد شده است و او در مقابل رایو وایوکانو بازی نخواهد کرد.

با 59 گل زده و 21 پاس گل، مسی در 80 گل از 130 گل بارسا در سال 2012 نقش مستقیم داشته است

گوتی (بازیکن سابق رئال مادرید ) : ناراحت کننده است که او بازیکن بارسا میباشد،اما هیچوقت از دیدن اینکه توپ طلا را به مسی میدهند خسته نخواهم شد.

David7
10-28-2012, 01:51
9 بازی و 25 امتیاز! [ رایو وایکانو 0-5 بارسلونا ]

Date: Saturday, 10/27/2012 22:00

Competition: League

Television: GolT / Canal Plus Liga

Referee: Pérez Lasa

20'Villa
47'Messi

78'Xavi
79'Fábregas
88'Messi

RAYO SUBSTITUTION: Lass x Piti (57')

FCB SUBSTITUTION: Alexis x Villa (62')

RAYO SUBSTITUTION: Bille x Casado (67')

RAYO SUBSTITUTION: Vázquez x Baptistao (75')

FCB SUBSTITUTION: Bartra x Jordi Alba (82')

FCB SUBSTITUTION: Dos Santos x Xavi (84')

Saeid~Barca
10-29-2012, 02:09
بجا مانده از بازی رایو - بارسا

. لیونل مسی 13 گل در 9 بازی لالیگا و در مجموع 17 گل در تمام 14 دیدار این فصل بارسلونا به ثمر رسانده است

. سسک با 2 پاس گلی که دیشب داد با 7 پاس گل بیشترین پاس گل را در بین بازیکنان بارسا داده است.مسی با 6 پاس گل پشت سر او قرار دارد

. بارسلونا در 14 دیداری که این فصل بازی کرده ، در 4 دیدار توانسته است دروازه اش را بسته نگه دارد

. با 8 برد و 1 تساوی تیتو ویلانووا با رکورد سال 1997 ون گال به عنوان بهترین شروع بارسا در تاریخ لالیگا برابری کرد

. رکورد بارسلونا بعد از انجام 14 بازی در این فصل :
12 برد - 1 تساوی - 1 شکست
40 گل زده - 18 گل خورده - میانگین مالکیت توپ در هر بازی : 65.6%

. ژاوی دومین هافبک کنونی لالیگاست که موفق شده 50 گل در این رقابتها به ثمر برساند.اولین نفر خوآکین با 51 گل

. روبن مارتینز دروازه بان رایو وایکانو 86مین دروازه بانیست که در لالیگا از مسی گل دریافت کرده است

. بارسلونا هر 4 بازی اخیرش در برابر رایو را برده است.19 گل زده و بدون گل خورده

. مسی در سال 2012 موفق شده 20 بار 2 گل در یک دیدار بزند

صحبت بازیکنان بعد از بازی با رایو

توییتر مونتویا : سه امتیاز مهم در یک زمین سخت! خوشحالم از کار خوب تیم!

توییتر سسک : ممنون از هم تیمی ها، بخاطر کار تیمی! بازی خوبی بود، نتیجه نیز خوب بود.

توییتر بارترا : سه امتیاز دیگر در وایکاس! خوشحالم از پیروزی و دوباره بازی کردن!

توییتر آلوز : تبریک به هم تیمی ها بخاطر یک روز خوب دیگر، خوشحالم از تلاش زیادی که انجام دادیم.

توییتر پدرو : بازی زیبا از تیم در یک زمین همیشه سخت. خوشحالم از پیروزی.

توییتر والدس : خوشحالم از گرفتن سه امتیاز و بسته نگه داشتن دروازه. حالا باید به تلاشمان ادامه دهیم ... همه ی شما را در آغوش میگیرم.

توییتر تیاگو : بله، آقا! بازی خوب و سه امتیاز به سمت بارسلونا پرواز کردند، تبریک به برادرم دوس سانتوس بخاطر دقایق حضورش، تو شایسته ی آن بودی!

توییتر اینیستا : بازی بسیار زیبایی بود و ما سه امتیاز پشت سه امتیاز بدست می آوریم!

مسی : گل نخوردن ؟ دو مدافع وسط ما پستشان دفاع وسط نبود اما آن ها بازی موثری بنمایش گذاشتند.
دریافت کفش طلا در روز دوشنبه ؟ عنوان بسیار زیباییست، اما من این جایزه را با کل تیم تقسیم میکنم، همه ی جوایز فوتبال، جوایزی تیمی هستند.
دوباره دو گل زدن؟ مهم پیروزی بود، این بازی همیشه دشوار بوده است. ما خوب کار کردیم، بعد از نتیجه ی 0-1، بازی خوبی را بنمایش گذاشتیم.

Arman.Leo
10-29-2012, 20:26
"بسم الله الرحمن الرحیم"

دور رفت مرحله یک شانزدهم نهايي کوپا دل ری

[Only Registered And Activated Users Can See Links] آلاوز - بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

چهارشنبه - 1391/08/10

ساعت 00: 30 به وقت ايران

ورزشگاه : مندیزوروزا

بعد از یک برد 5-0 مقابل رایو تو زمین حریف ، حفظ فاصله 8 امتیازی و کلین شیت والدز ، حالا نوبت به بازی های حذفی میرسه :death:
بازی آسونی توی خونه حریف پیش بینی میشه . تیتو آلوز رو برای بازی دعوت کرده ولی انگار پیکه هنوز به طور کامل خوب نشده البته با مونتویا و بارترا هم میتونیم خوب نتیجه بگیریم :ghelyon:
تیم آلاوز از پنج بازی اخیر خود یک مساوی و چهار تا برد داشته بارسا هم به غیر از بازی با رئال بقیه بازیهای خودشو برده این فصل love::
در سال 2007 هم با هم تو جام حذفی بازی کردیم تو رفت و برگشت در مجموع 5-2 شدیم و به مرحله بعدی رفتیم:ookk:
تیتو ، مسی - والدز - ژاوی - پدرو و آلبا رو دعوت نکرده و بهشون برای بازی بعدی که به مراتب حساس تر و سخت تره استراحت داده ... :whistle3:
به امید یک برد پر گل و باز هم درخشش بازیکنا (مخصوصا ویا و فابرگاس که جدیدا بدجوری رو فرمن)dallliii

Alex Dlpiero_10
10-31-2012, 16:33

[Only Registered And Activated Users Can See Links] بارسلونا - سلتا ویگو[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Date: Saturday, 11/03/2012 18:00

Stadium: Camp Nou

City: Barcelona

Referee: Fernández Borbalán

تیم سلتا ویگو فعلا در رده 13 جدول قرار داره و قعر نشینه و از تیم هایی هست که تازه به لالیگا اومده این تیم در مجموع بازیهاش 10 امتیاز بدست آورده و با بارسا 15 امتیاز اختلاف داره!

این تیم ضعیف هست و از نظر دفاعی واقعا عقب موندست! اما با توجه به استراحت بعضی از بازیکنان اصلیمون از جمله مسی والدس پدرو و ژاوی که کلیدهای اصلی بارسا هستن میتونیم یک بازی آرام و بدون هیجان و هیاهو رو پیش بینی کنیم!
اما کاملا بر این اعتقادم که میتونیم بر جونامون متکی باشیم و این بازی رو ببریم!love::

Arman.Leo
11-01-2012, 10:00
به نام خدا

هفته دهم لیگ اسپانیا ( لالیگا )

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])بارسا - سلتاویگو [Only Registered And Activated Users Can See Links]

شنبه 1391/08/13

ساعت 20:30 دقیقه بوقت ایران

ورزشگاه : نوکمپ

داور :فرناندز بوربالان

بازی بعدی تیممون با تیم سلتاویگوست ، به نظر نمیاد تیم سختی برامون باشه و اگر اتفاقات غیر مترقبه (!!!) رو شاهد نباشیم ، میتونیم به راحتی 3 امتیازو کسب کنیم اما چیزی که هست با وجود استراحت هایی که تیتو به بازیکنا داده ، انتظار برد با اختلاف زیادی رو داریم و البته کلین شیت هم جدا !!!
دنی آلوزکه 100% میرسه به بازی ولی احتمال این که پیکه هم بتونه برسه هست ولی به نظر من بهتره بازی نکنه ، ژاوی و مسی هم که سرحالن و یک زوج آماده خواهیم دید انشالله
در کل خیلی همه چی توپه ، منم پیش بینی میکنم 5-0 ببریم
سلتاویگو ، توی 5 بازی اخیر 2 تا بازی برده و 2 تا بازی باخته و 1 بازی مساوی کرده الان هم که رده 13 جدولن

بارسا هم تو 5 بازی اخیر ، 4 برد و یک مساوی داشته ، مساوی هم که جلوی دوریالی ها بوده

توی 6 بازی اخیری که جلوی سلتاویگو داشتیم ، 4 برد و 1 باخت و 1 مساوی داشتیم ، انشالله میشه 5 برد و ...

امیدوارم پر گل ببریم ، مسی هم کولاک کنه با گلهاش ، و به رکورد های پله و گرد مولر نزدیک تر بشه ، این رکورد ها بدجوری مسی رو به توپ طلا نزدیک میشه
اینم جدول لالیگا تا به اینجای لیگ :

این اتلتیکو مادرید ول کنم هم نیست ها ، کاش حداقل تا بازی رئال تو اوج بمونن اونوقت هر نتیجه ای بگیره به نفع ماست . اگر ببازه به رئال ، فاصله اش با ما بیشتر میشه و صدر رو از دست میده . اگر مساوی کنه هم صدر رو از دست میده وهم فاصله ما با رئال بیشتر میشه . اگر هم رئالو ببره که فاصله ی ما با رئال بیشتر میشه و اسباب خنده ما هم فراهم میشه

جدول گلزنان لالیگا با سروری شاه لئو :

جدول پاس گل ها با سروری سسک فابرگاس :

منتظر بحث های فنی شما درمورد بازی هستیم

Arman.Leo
11-01-2012, 11:28
البته توی رتبه دهی بالا بازیکنای زیر اصلا بازی نکردن :
والدز - مسی - ژاوی - پدرو - آدریانو و آلبا
این خیلی میتونه به تیممون کمک کنه
مخصوصا استراحت دادن به مسی و ژاوی
مسی خیلی بازی های فشرده تری نسبت به بقیه بازیکنا داشت ، حضورش تو تیم ملی آرژانتین و 2 بازی فشرده با تیم ملی هم خیلی میتونهخسته کننده باشه و استراحت دادن بهش واقعا نیاز بود
فصل پیش هم بعد از یک بازی که بهش استراحت داده بود پپ ، به بازی ها برگشت و کولاک کرد با گل هایی که زد ..
ژاوی هم با بالا رفتن سنش نیاز به استراحت بیشتری داره ، دیگه اون جوون 23-24 ساله نیست که تو هر بازی فیکس باشه
تیتو هم با استراحت دادن بهش بهترین کار رو کرد

Alex Dlpiero_10
11-03-2012, 13:50
با توجه به بازی روز شنبه با سلتا آمار جالبی در پست زیر هست که رابطه بارسا و سلتا رو بیان میکنه:nishkhand:

تیتو ویلانووا: آغاز حضور در دسته اول

برای مربی تیم، تیتو ویلانووا این موقعیتی است تا با تیمی که در آن برای اولین بار در دسته اول حضور یافته است، تجدید دیدار کند:nishkhand:. در سال 1992، تیتو که از تیم جوانان بارسا به عرصه فوتبال پا گذاشته بود، به طور قرضی به باشگاه تازه پیشرفت کرده سلتا رسید. او سه فصل را در بالایدوس گذراند و 29 حضور و یک گل برای خود ثبت کرد.

خوزه مانوئل پینتو: جایزه زامورا

خوزه مانوئل پینتو از تیم جوانان بتیس فوتبال را آغاز کرد، اما اولین تجربه خود در فوتبال سطح بالا را با سلتا تحریه کرد. او لباس دروازه بان را به مدت 10 فصل به تن کرد و نقش مهمی در بهترین تیمی که سلتا تاکنون به خود دیده بود ایفا کرد. تیم آن زمان سلتا، شامل موستووی و گوستاوو لوپز بود و توانست به لیگ قهرمانان فصل 2002/03 راه یابد. پینتو در فصل 2005/06، جایزه زامورا را دریافت کرد؛ او با دریافت تنها 28 گل در 35 بازی، توانست این عنوان را از آن خود کند. وی در ژانویه 2008 سلتا را ترک کرده و به بارسا پیوست.

تیاگو آلکانترا

سلتا برای تیاگو آلکانترا که حتی در این تیم بازی نکرده است نیز معنای خاصی دارد. وی در سال 1991 به دنیا آمده و در گالیسیا بزرگ شد؛ در این جا بود که پدرش، مازینیو، بین سال های 1996 و 1999 به عنوان هافبک نام خود را مطرح کرده و تا بازنشستگی در همان جا ماند. تیاگو در سال 2005، به عنوان ستاره ای جوان از تیم گالیشیایی اورکا، به بارسا پیوست. این بار تیاگو به دلیل مصدومیت از این بازی محروم است، اما وی پیش تر به عنوان ذخیره، در فصل 2010/11 در دسته دو مقابل تیم سابق پدرش قرار گرفته بود.

David7
11-04-2012, 00:54
بهترین شروع تاریخ لالیگا! [ بارسلونا 3-1 سلتا ویگو ]

گلها:

آدریانو (20)
ویا (25)
آلبا (61)

Saeid~Barca
11-04-2012, 16:52
صحبت های تیتو و بازیکنان بعد از بازی

ویلانووا : " مسی خوب است ، آن فقط یه کبودی بود. مصدومیت آدریانو نگران کننده است. اجازه بدهید ببینیم که آیا پیکه و پویول می توانند سریع بازگردند. "

" احتمال اینکه پیکه بتواند در برابر سلتیک بازی کند وجود دارد. ما روز دوشنبه بعد از تمرین تصمیم خواهیم گرفت. "

" ویا گامی دیگر به جلو برداشته ، او در حال حاضر سه بازی پیاپی را شروع کرده ، او آماده بازی در 90 دقیقه است. "

" اگر او به طور منظم بازی کند ، شما می دانید که ویا گل های بسیاری خواهد زد. ما او را هنگامی که در فصل گذشته مصدوم شد از دست دادیم. "

" رکورد شروع با 28 امتیاز از 30 امتیاز ؟ این آسان نیست. ما همیشه تا پایان رقابت می کنیم، این نشان دهنده ی انگیزه ای است که این بازیکنان دارند. "

" سسک بازی های بزرگی را انجام داده ، اخبار خوب این است که او حمایت هواداران را دارد. او تعویض شد چرا که او اخیرا بیش از همه بازی کرده است. "

بوسکتس : " تاکتیک های اولیه روی هم رفته آن طوری که برنامه ریزی شده بود ، کارآمد نبود، سلتا برخلاف انتظار ما بازی کرد ، پس از آن ما تاکتیک خود را تغییر دادیم. "
" بدترین چیز در مورد شروع این فصل مصدومیت ها هستند. من هافبک هستم ، اما اگر احتیاج باشد، می توانم در دفاع نیز به تیم کمک کنم. "

ویا : " من هر روز ، از نظر فیزیکی و ذهنی احساس بهتری دارم . در حال حاضر سه بازی را از ابتدا شروع کردم ، و بدنم با این وجود به خوبی پاسخ می دهد. "
" 4 گل از 6 گل این فصل با پایی که شکسته بود به ثمر رسیده است ؟ ظاهرا آنها پیچ را در جای مناسب قرار دادند ( می خندد ) "

آلبا : " پیروزی مهم ، خوشحالم به خاطر گلزنی. سلتا در ضد حمله در نیمه اول خطرناک بودند، نیمه دوم ما بازی را بهتر کنترل کردیم. "
" من یک مدافع چپ هستم ، اما دوست دارم به حمله بپیوندم و اگر بتوانی گل بزنی همیشه خوب است. "

توئیتر آلوز : " برد عالی تیمم در مقابل تیمی بسیار خوب سازمان یافته ، که صحبت های زیادی در مورد اینکه آیا آنها همینطور ادامه خواهند داد ارائه خواهد شد. "

توئیتر بارترا : " برد خوب برابر سلتا در کمپ نو ! حالا زمان استراحت و تمرکز روی لیگ قهرمانان است ، روز چهارشنبه بازی ای بزرگ در برابر سلتیک ! "

توئتیر تیو : " بازی بسیار جدی توسط تیم و سه امتیاز بیشتر ! به امتیازاتمان افزودیم و همچنان ادامه می دهیم... "

توئیتر سسک : " امروز سه امتیاز مهم دیگر، بیایید !! "

توئیتر اینیستا : " تلاش عالی برای بدست آوردن پیروزی ! خیلی خوشحالم به خاطر احساسی که تیم دارد. "

فیسبوک ماسچرانو : " 9 بازی از 10 بازی ، به خاطر این برد خیلی خوشحالم. حالا ما باید به بازی در برابر سلتیک فکر کنیم. "

فیسبوک والدز : " بردی مهم ، رکوردی دیگر . این هست " راز " کوچک من ... همیشه به من قدرتی که نیاز دارم می دهد. " ( عکس در پائین )

Alex Dlpiero_10
11-04-2012, 17:57
بازی بعدی مقابل تیم سلتیک هست که چهارمین بازی این فصل در لیگ قهرمانان خواهد بود! بارسا با آماری که از گروه خودش داره یعنی 3 برد از 3 بازی که واقعا تحسین برانگیز هست میتونه چهارمین بردش رو در لیگ قهرمانان رقم بزنه .....
و اینکه حتما لئوی پدر (:love: ) بتونه گل زنی کنه

Arman.Leo
11-07-2012, 06:35
به نام خدا

هفته چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]سلتی ک - بارسا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

چهارشنبه 1391/08/17

ساعت 23:15 دقیقه به وقت ایران

ورزشگاه سلتیک پارک

بازی بعدی امشب با سلتیکه که شبکه ورزش پخش میکنه بازی رو ... احتمالا پیکه هم بازی میکنه و پس از مدتها خط دفاع سر و سامانی میگیره

وجود یکی از بازیکنان پیکه یا باترا خیلی مهمه و اگر نباشن خیلی راحت از سانتر ها و پاس های بلند ضربه میخوریم ما به امتیاز نیاز داریم ولی خیلی هم مهم نیست ما که دیگه صعود به عنوان تیم اولمون قطعیه

سلتیک بازی بعد از بازی با بارسا رو باختن ولی بازیقبلی خودشون رو با 5 گل به برتری رسیدن .. اصلا این اسکاتلندی ها خیلی عجیبن ... هیکل براشون خیلی مهمه

کاش مسی گلبارون کنه خیلی دوست دارم خوشحالی جدیدشو ببینم و اینکه خودشم خیلی تو جدول گلزنان جایگاه خوبی نداره . با 1-2 تا گل هم میتونه برگرده به شرایط قبلی

بدشانسی که دارم اینه که شبکه 3 میخواد بایرن-لیل رو پخش کنه و بازی بارسا-سلتیک میفته رو شبکه ورزش

البته تا عصر لیست کانال هایی که پخش میکنن رو براتون قرار میدم

منتظر نظرات شما هستم

موفق باشید

ikiusan
11-07-2012, 16:01
اون موقعها که ما با دو تا بازیکن غیرتخصصی دفاع وسط بازی میکردیم ، یه تیمی بود اومد نیوکمپ یه 2-2 گرفت رفت! بعد همه شروع کردن گفتن واااااااااااااااااااااااا اااااای دوران بارسا تموم شد! بدبختین و اینا! (کاری به اختلاف امتیازی ندارم) حالا اون تیمه توی یه پست مدافع نداره (همه مصدوماشون بک چپن ، خدیرا هم 50تا جانشین داره) از دورتموند نمیتونن ببرن میشه واااااااااااااااااااااااا ااای دفاعهامون کو؟ اون موقعها نمیدیدین این چیزا رو چرا؟ ما همینجوری الان تو صدریم! آره داداچ!

Arman.Leo
11-07-2012, 16:17
آره والا
ماشالله اونها هم هر وقت میبازم همین چند تا دلیلو میارن :
1- داور 2- شانس 3- بارسلونا !!!!
بله درست خوندید بارسلونا
هر باختی میدن میخوان یک جوری وصلش کنن به بارسای کبیر
یکبار شد رئال نتیجه نگیره بگه آقا ما بد بازی کردیم ؟ آقا اونا بهتر بود و اینجور حرفا؟
این همه ما از مصدومیت ها ضربه خوردیم ، یک صدمش هم اونا بخورن
هنوزم که هنوزه پویول و آدریانو مصدومن تو دفاع ولی چشم حسودا کور ، از ده بازی 9 برد و یک تساوی داشتیم
همه ی بازی های لیگ قهرمانان رو هم بردیم
آخه تیمی که نمیتونه دورتموند رو ببره رو چه به مقایسه کردن با ما ؟

Alex Dlpiero_10
11-07-2012, 16:27
Celtic Park - Glasgow 07/11/2012 - 20:45CET 19:45 local time

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

امشب در سلتیک پارک کار ساده ای نداریم! سلتیک در رده دوم گروهمون هست و یکی از شانسهای صعود هم محسوب میشه مصدومیت آدریانوهم کار رو سخت تر میکنه و براساس ترکیب ارائه شده توسط سایت یوفا مونتویا آلوز پیکه آلبا در خط دفاع قرار خواهند گرفت ....

Arman.Leo
11-07-2012, 16:32
به نام خدا

بارسلونا - سلتیک

چهارشنبه هفدهم آبان ماه

هفته چهارم مرحله گروهی چمپیونزلیگ

ورزشگاه:سلتیک پارک
23:15

Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 2 (cro) / HD
AzTV
beIN Sport 2 / HD
C More Aitio (finland)
C+ Liga Campeones / HD
Digi Sport 2 (hun)
Digi Sport 3 (rom)
ERT HD
ESPN Latin America
GMG Sport 2
Irib Varzesh
Nederland 3 / HD
NET (hellas)
nPremium 3 HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
OBN BiH
Prima COOL
Ring.bg
RTS Deux / HD
RTÉ Two / HD
SF Zwei / HD
Sky Calcio 3 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport Extra (italy) / HD
Sky Sports *RED button
Sky Sports 2 (uk/ie) / 2HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 5 (israel) / HD
Sport TV3
SportKlub (slovenia)
STV 1 [Jednotka] Slovakia
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
SuperSport 7 Nigeria
SuperSport HD (za)
TV2 Sport (den) / HD
TVP 1 / HD
Viasat 4 (nor) / HD
Viasat Football (swe)
Viasat Football HD (swe)
~ CAN: Sportsnet ONE
~ CYP: Cytavision Sports 2
~ ISL: Stöd 2 Sport 3
~ MLT: GO Sports 2
~ SUI: TeleClub Sport 3 / HD
~ USA: Fox Deportes
~ USA: Fox Soccer 2GO

بازی بارسا-سلتیک که هفته پیش شبکه 3 بود الان شبکه ورزشه به جاش میخوان بازی بایرن-لیل رو پخش کنن
جل الخالق

ikiusan
11-07-2012, 16:40
آره والا
ماشالله اونها هم هر وقت میبازم همین چند تا دلیلو میارن :
1- داور 2- شانس 3- بارسلونا !!!!
بله درست خوندید بارسلونا
هر باختی میدن میخوان یک جوری وصلش کنن به بارسای کبیر
یکبار شد رئال نتیجه نگیره بگه آقا ما بد بازی کردیم ؟ آقا اونا بهتر بود و اینجور حرفا؟
این همه ما از مصدومیت ها ضربه خوردیم ، یک صدمش هم اونا بخورن
هنوزم که هنوزه پویول و آدریانو مصدومن تو دفاع ولی چشم حسودا کور ، از ده بازی 9 برد و یک تساوی داشتیم
همه ی بازی های لیگ قهرمانان رو هم بردیم
آخه تیمی که نمیتونه دورتموند رو ببره رو چه به مقایسه کردن با ما ؟

آره هنوز یکیمون نیومده اون یکیمون مصدوم میشه تراز شیم! ما از هفته دوم مصدوم داشتیم هیچی نمیگیم ، توی ال کلاسیکو مصدوم دادیم باز چیزی نگفتیم ، پویول از مصدومیت اومد بعد هفتاد دقه مصدوم رفت بازم چیزی نگفتیم ، همه ی مصدومامون دفاعین (دو تا دفاع وسط ، یه دفاع راست ، یه دفاع چپ + آبیدال) بازم گفتیم فوتباله و اتفاق!!! حالا یه بار شده دو تا مصدوم دادن دنیا رو دارن میدوزن به هم:evaa:
ولی خدایی دورتموند خیلی تیم خوبیه اینقدر ازش خوشم میاد ، دوس دارم بخوره به بارسا یه کم نفسمون تو سینه حبس بشه:ookk:

Celtic Park - Glasgow 07/11/2012 - 20:45CET 19:45 local time

امشب در سلتیک پارک کار ساده ای نداریم! سلتیک در رده دوم گروهمون هست و یکی از شانسهای صعود هم محسوب میشه مصدومیت آدریانوهم کار رو سخت تر میکنه و براساس ترکیب ارائه شده توسط سایت یوفا مونتویا آلوز پیکه آلبا در خط دفاع قرار خواهند گرفت ....

ای کاش امشب بارترا و پیکه رو بازی میداد!

Arman.Leo
11-07-2012, 16:48
آره من عاشق اینم که این فصل فینال بارسا-دورتموندو ببینم
واقعا دیدنی میشه
تو تیمی تاکتیکی و هدف مند بازی میکنن
نکته مهمشم اینه که وحشی ندارن دورتموندی ها و مثل آدم بازی میکنن
جدال دو تیمی که بازیکناشونو و بیشتر خودشون ستاره کردن واقعا زیبا خواهد شد

Saeid~Barca
11-07-2012, 17:43
تیمی که بخواد قهرمان بشه باید بازی های سخت رو ببره ولی من از این تیم میترسم !
با اینکه با بازی خوبشون مقابل رئال نباید گفت که از پس بارسا برمیان ولی تیم جوون و پرانرژیشون واسه هر تیمی میتونه دردسر ساز بشه .

بازی با سلتیک رو من خیلی بازی سختی میدونم اونا با بازیکنای توانمند و قدرتی که دارن تو دفاع خیلی خوب عمل میکنن و تو ضربات سر هم عالی عمل میکنن .

اگه امشب پیکه بازی کنه خیالمون از بابت دفاع خیلی راحت میشه البته شاید فیکس بازی نکنه و به عنوان بازیکن ذخیره به زمین بیاد که در این صورت ترجیح میدم که بارترا بازی کنه که احتمالش هم خیلی زیاده چون بوسکتس محرومه و سانگ به عنوان هافبک دفاعی بازی میکنه و باید انتظار داشته باشیم که پیکه یا مارک بارترا یکیشون به عنوان بازیکن اصلی بازی کنن .

با وجود اینکه سلتیک توی زمین خودش بازی میکنه ولی احتمالا با همون شیوه بازی رفت بازی میکه و گل زدن به این تیم کار سختیه .

زمان پپ تیم با چنین تیم هایی خیلی مشکل داشت ولی تیتو نشون داده که مقابل این تیم ها که چلسی گونه بازی میکنن میتونه نتیجه بگیره و نگرانی ما رو کمتر کرده .
تیتو با استفاده از کناره ها و دادن پاس های سریع که زمان پپ خیلی کمتر دیده میشد شکل بازی تیم رو تغییر داد .

واقعا خرید آلبا خوب بود و من که خیلی ازش خوشم اومده .

تو هر بازی یکی از دونده ترین بازیکن های زمین میشه و واقعا داره به تیم کمک میکنه

با کنترل توپش . دریبل ها و تکنیکش و پاس هاش و دوندگی که داره سمت چپ تیم رو خیلی قوی کرده و تیم دیگه مبتنی بر آلوز و حرکاتش از سمت راست نیست .

VIVA ALBA love::

Alex Dlpiero_10
11-07-2012, 18:47

تمرین بارسا در سلتیک پارک

عصر روز گذشته، 20 بازیکنی که از سوی ویلانووا برای بازی در برابر سلتیک به گلاسکو رفته بودند، در سلتیک پارک تمرین کردند.

اف سی بارسلونا با تمرین دیروز در سلتیک پارک، خود را برای بازی امشب لیگ قهرمانان در گروه G آماده می کند.

هیچ چیزی بدتر از این نیست که ویلانووا باید دو بازیکن را از لیست 20 نفره خط بزند. بزرگترین سوال این است که آیا نام پیکه خط میخورد؟ بازیکنی که دو ماه را به خاطر مصدومیت از میادین دور بوده است، برای این بازی آماده است یا خیر. این بازیکن بدون هیچ مشکلی جلسه تمرینی روز گذشته را پشت سر گذاشت.

ikiusan
11-08-2012, 01:29
باختیم که!
اشکال نداره لامصبا رو دیدی چه خفن دفاع میکردن! مسی که گلو زد تا آخر بازی قشنگ ضربانم رو 120 بود خیلی برام حساس بود ، حیف شد!
ولی اشکال نداره تیم اینجور جاها ببازه گیر کارش دستش بیاد خوبه ، و اینکه سلتیک خیلی خوب بود!
من از نتیجه بر خلاف هر هوادار دیگه ای راضیم! چون هم از ایجاد یه جو بادکنکی غرور آفرین جلوگیری کرد ، هم یه انگیزه ی جدی شد که بچه ها بدونن نمیشه همش عقب افتاد و بُرد! و اینکه باخت یه طرف فوتباله!
ممنون از همشون بابت تلاششون ، سلام به پبکه و خسته نباشید بابا مسی که با اینکه خوب نبودی و روزت نبود (البته نیمه دوم) گل زدی!
در نهایت این بارونه که سیل بود هم برای خودش دلیلی بودا!

David7
11-08-2012, 01:33
شکست ناسزاوارانه [ سلتیک 2-1 بارسلونا ]

Date: Wednesday, 11/07/2012 20:45

Competition: Champions League

Stadium: Celtic Park

City: Glasgow

Capacity: 60.837

Television: C+ Liga de Campeones

Referee: Bjorn Kuipers

SUBSTITUTION FCB: Villa x Alexis m.64

SUBSTITUTION FCB: Piqué x Bartra m.71

SUBSTITUTION FCB: Cesc x Song m.71

SUBSTITUTION CELTIC: Watt x Lustig m.72

SUBSTITUTION CELTIC: Kayl x Samaras m.79

Arman.Leo
11-08-2012, 06:20
مصدومیت + بدشانسی => باخت 2-1 مقابل سلتیک

مدافع های سلتیک از مدافع های چلسی خیلی بهتر بودن ... هیکل درشت تر و قرار گیری در فضای مناسب از ویژگی هاشون بود . دروازه بانشون هم که نگم بهتره خودتون بهتر میدونید...ای کاش راسل و ... تصمیم میگرفتن یک دروازه بان بهتر از والدز میگرفتن

بدشانس بودیم . حقمون باخت نبود . گل اولو که خوردیم دو تا تیرک زدیم گل دوم هم ژاوی مقصر بود (اما فدای سرش) اوج بد شانسی ما رو نشون میداد اون گل . اگه حقمون برد نبود حداقل باخت هم نبود (این حرفیه که منطقی ترین رئالی که دیدم تاییدش کرد)

مسی هم گلشو رو تو دقیقه مناسبی نزد ولی باز بهتر از هیچیه . شادی پس از گلی هم که منتظرش بودیم هم چیز خاصی نبود فقط شستشو کرد تو دهنش

اصلا حقمون باخت نبود کاش حداقل مساوی میکردیم تا فشار بازی های بعدی رومون نباشه ... مربی سلیتک هم مثل یک مربی دیگه که نمیخوام اسمشو بیارم چقدر عقده ای بود ..کنار زمین حرکات چندش ناکی انجام میداد خیلی دلم میخواست با زدن گل مساوی و حتی برد ضایع بشه مردک

ما واقعا بد شانس بودیم ...
با این خط دفاعی که داشتیم (مصدومیت پویول و نرسیدن پیکه و استفاده کردن از بارترا و ماسچرانو تو خط دفاع واقعا بدشانسی ما رو نشون میده
البته وجود بارترا هم در باخت بی تاثیر نبود .
شما فکر کن رئال پپه و راموس مصدوم باشن ، جلوی سلتیک بازی کنن اگه بدتر از ما نتیجه نگیرن ، بهتر از ما هم نتیجه نمیگیرن

اما باز هم با این مصدومایی که داشتیم بازی نسبتا خوبی رو ارائه دادیم جلوی غول های مرحله آخر ...

کاش داوید هم بازی میکرد ... حداقل امکان گل زدن بالاتر بود

Saeid~Barca
11-08-2012, 13:00
مصدومیت + بدشانسی => باخت 2-1 مقابل سلتیک

مدافع های سلتیک از مدافع های چلسی خیلی بهتر بودن ... هیکل درشت تر و قرار گیری در فضای مناسب از ویژگی هاشون بود . دروازه بانشون هم که نگم بهتره خودتون بهتر میدونید...ای کاش راسل و ... تصمیم میگرفتن یک دروازه بان بهتر از والدز میگرفتن

بدشانس بودیم . حقمون باخت نبود . گل اولو که خوردیم دو تا تیرک زدیم گل دوم هم ژاوی مقصر بود (اما فدای سرش) اوج بد شانسی ما رو نشون میداد اون گل . اگه حقمون برد نبود حداقل باخت هم نبود (این حرفیه که منطقی ترین رئالی که دیدم تاییدش کرد)

مسی هم گلشو رو تو دقیقه مناسبی نزد ولی باز بهتر از هیچیه . شادی پس از گلی هم که منتظرش بودیم هم چیز خاصی نبود فقط شستشو کرد تو دهنش

اصلا حقمون باخت نبود کاش حداقل مساوی میکردیم تا فشار بازی های بعدی رومون نباشه ... مربی سلیتک هم مثل یک مربی دیگه که نمیخوام اسمشو بیارم چقدر عقده ای بود ..کنار زمین حرکات چندش ناکی انجام میداد خیلی دلم میخواست با زدن گل مساوی و حتی برد ضایع بشه مردک

ما واقعا بد شانس بودیم ...
با این خط دفاعی که داشتیم (مصدومیت پویول و نرسیدن پیکه و استفاده کردن از بارترا و ماسچرانو تو خط دفاع واقعا بدشانسی ما رو نشون میده
البته وجود بارترا هم در باخت بی تاثیر نبود .
شما فکر کن رئال پپه و راموس مصدوم باشن ، جلوی سلتیک بازی کنن اگه بدتر از ما نتیجه نگیرن ، بهتر از ما هم نتیجه نمیگیرن

اما باز هم با این مصدومایی که داشتیم بازی نسبتا خوبی رو ارائه دادیم جلوی غول های مرحله آخر ...

کاش داوید هم بازی میکرد ... حداقل امکان گل زدن بالاتر بود

واقعا این دروازبان سلتیک حقشه که تو یه تیم بزرگ اروپایی بازی کنه دروازبانی و قد و هیکلش منو یاد ون درسار مینداخت . واکنش هاش واقعا بی نظیر بود .

حقمون بود که بازی مساوی میشد ولی به این باخت هم احتیاج داشتیم تا بازیکنا به خودشون بیان . با این باخت که ما چیز زیادی رو از دست ندادیم ولی باعث میشه که تیم واسه بازی های سخت آماده تر شه .

بعضی مواقع باخت هم برای یک تیم خوبه . مربی سلتیک هم که مثل کلوب و همون مربی که نمیخواستی اسمشو بیاری داشت خودشو میکشت و حرکاتش عجیب بود مثل تماشاگراشون .

اگه پیکه فیکس بازی میکرد خیلی بهتر بود و دفاع مطمئن تری داشتیم ولی بارترا هم بد بازی نکرد و اصلا جز یه صحنه که تعلل کردو نزدیک بود کار دست تیم بده بد دفاع نکرد .
من حس میکنم مشکل دفاع ما استفاده از ماسکرانو که هم سر زن نیست و هم سرعت لازم برای یک مدافع رو نداره و دیشب کم آوردنش رو مقابل سرعت مهاجم حریف دیدیم . خیلی دلم برای زوج پیکه و پویول تنگ شده که خیلی بهش احتیاج داریم
انگار تیم بدون پویول یه جوریه .

رئال که هیچی نبودن مدافع چپ این تیم که دیدیم این تیم رو به چه روزی انداخته چه برسه به اینکه پپه یا راموس نباشن . فاتحه این تیم خوندست .
ما پیکه رو بعد از 50 روز تو زمین دیدیم و پویول هم که تو این فصل فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد با این وجود خیلی خوب نتیجه گرفتیم .

ویا هم که دیشب بازی کرد ولی فرصتی پیدا نکرد با اون دفاع حریف

Arman.Leo
11-08-2012, 19:13
آره واقعا
کاش این دروازه بانو تو تابستون یا حتی زودتر میخریدن بارساییها
فکر کن والدز بخواد نیمکت نشین بشه چه صفایی میده
از یورگن کلوپ ولی من خوشم میاد
شخصیت باحالی داره
مثل یک دوست صمیمی میمونه برای بازیکنانش تا مربی
و نه مثل بعضی مربی ها که خودشو خاص و یکتا مینامه و میگه بهش بگن رئیس
بگذریم
اما مایورکا و فونتاس هم بد شانسی آوردن
بد موقعی خوردن به بارسا
حالا بارسا ناراحتی باخت رو روی اونها خالی میکنه

Alex Dlpiero_10
11-09-2012, 11:03
Next Game

Date: Sunday, 11/11/2012 17:50

Stadium: Estadi Iberostar

City: Palma de Mallorca

Capacity: 23.142

Television: C+ Liga - GolT - C+ Liga HD

Referee: Iglesias Villanueva, Ignacio

بازی بعدی در مقابل تیم مایورکا هست این تیم فعلا در رده 13 جدول به سر میبره و 11 امتیاز از 10 بازی جمع کرده و حدود 17 امتیاز با بارسا اختلاف داره این بازی در زمین رئال مایورکا انجام میشه ....

Arman.Leo
11-09-2012, 15:04
"بسم الله الرحمن الرحیم"

هفته یازدهم لیگ اسپانیا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]مايوركا- بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

یکشنبه 1391/08/21

ساعت 20:20 دقیقه بوقت ایران

ورزشگاه : ایبروستار

خوب تیم مقابل سلتیک 2-1 باخت و انتظار میره تلافیش سر رقیبمون ، مایورکا با خرید جدیدش ، فونتاس ، در بیاد ...
فصل پیش هم باخت به چلسی و رئال بدیش برای رایووایکانو شد که 7-0 مورد عنایت قرار دادیمش
بازی توی خانه ی مایورکاست ... 100% بازی آسونی نمیتونه باشه و ما هواداران بارسا هم از تیم انتظار برد داریم تا هم روند خوبمونو حفظ کنیم و هم فاصله امتیازی با رئال کمتر نشه تازه شایدم بیشتر بشه

مایورکا در رتبه 13 جدول لالیگاست ، ما هم با اقتدار کامل در صدر هستیم ...
اتلتیکو مادرید هم بالاخره کم آورد و نتونست با ما مقابله ای پایاپای داشته باشه

مایورکا شروع خوبی داشت اما توی چند بازی اخیر باخت های پیاپی زیادی داشته .. رئال هم بهش 5 تا زد ...
اینم جدول بازی های مایورکا (از بالا به پایین)

ما هم به غیر از باخت جلوی سلتیک بقیه بازی ها رو بردیم

فصل پیش تو این ورزشگاه تونستیم با گلهای مسی و پیکه اونا رو 2-0 ببریم
توی نیوکمپ هم 6 تا بهشون زدیم که مسی هت تریک کرد ، آلوز و کوئنکا هم هر کدوم یک بار گلزنی کردن
امیدوارم پیکه فیکس باشه و کمی وضعیت دفاع بهبود بیابه ... واقعا با این وضعی که تو دفاع داریم در مقاطع بالاتر با مشکل رو به رو میشیم

جدول لالیگا و آقای گلی و پاس گل ها به شرح زیر است :

منتظر بحث های فنی شما طرفداران هستیم
موفق باشید

Saeid~Barca
11-11-2012, 17:03
غایبین تیم برای این دیدار :
پویول ، تیاگو ، آدریانو

والدس - پینتو - پیکه - بارترا - ماسکرانو - سانگ - مونتویا - آلوز - آلبا - بوسکتس - ژاوی - دوس سانتوس - اینیستا - فابرگاس - مسی - پدرو - الکسیس - تیو - ویا

مایورکا بحران زده وضعیت خوبی نداره اونا امشب 7 بازیکن اصلی خودشون رو ندارن که یکیشون بازیکن تکنیکی سابق بارسا جیوانی دوسانتوس هست .

مایورکا از 11 بازی گذشته خودش مقابل بارسا 9 بار رو شکست خورده .

ولی نکته مثبت اونا اینه که تیمی جنگنده هستن و دفاعی بازی نمیکنن و سعی میکنن با پرس بازیکنی بارسا جلوی موقعیت سازی تیم رو بگیرن .
و همین طور مایورکا مهاجمی به اسم حمد داره که تو این فصل خوب کار کرده .

اونا همچنین فونتاس که به صورت قرضی برای این تیم بازی میکنه رو در اختیار دارن که احتمال میره بازی کنه .

خدا رو شکر پیکه برگشته .
پویول هم با وجود شرکت در تمرینات به بازی دعوت نشد تا استراحت بیشتری داشته باشه .

به نظر من با اینم ترکیب بازی میکنن :

والدز

آلبا ................... ماسکرانو ..................... پیکه ..................... آلوز

بوسکتس

اینیستا .............................. ژاوی

ویا ...................... مسی ......................... پدرو

لئو فقط یک گل برای زدن رکورد پله میخواد که امیدوارم امشب این اتفاق بیفته love::

Arman.Leo
11-11-2012, 17:13
به نام خدا

بارسلونا - مایورکا

یکشنبه بیست و یکم آبان ماه

هفته یازدهم لالیگا

ورزشگاه: ایبروستار

20:20

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD2
C More Fotball (nor) / HD
C More Sport (swe)
C More Sport HD (fin/swe)
C+ Liga (esp) / HD
C+ Liga Multi / HD
C+ Weekend (poland) / HD
Canal 8 Sport (den)
Digi Sport 3 (rom)
Film+ HD (bulgaria)
NTV Plus Futbol / HD
NTV Spor / HD
OTE Sport 1
OTE Sport HD
SK Prime / HD
Sky Sports 4 (uk/ie) / 4HD
Sport 1 (hungary)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 5 (israel) / HD
Sport TV2 / HD
SuperSport 3 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
SuperSport HD4 (za)
TRK Futbol (ukraine)
TV+ (bulgaria)
~ CYP: LTV Sports HD
~ ESP: GOL T
~ ISL: Stöd 2 Sport / HD
~ NED: Sport 1 Extra 2
~ NOR: C SPORTS online
~ SWE: C SPORTS online
~ USA: beIN Sport
~ USA: beIN Sport Español

نه شبکه 3 و نه شبکه ورزش این بازی رو پخش نمیکنن .

Saeid~Barca
11-11-2012, 17:58

این سایت بر اساس ساعت ایران تنظیم شده

پس کافیه که بازی رو از طریق ساعت پخشش که 20:20 پیدا کنید

حدود 30 لینک با کیفیت های مختلف به شما میده که از هر کدوم که مایلید میتونید بازی رو تماشا کنید

Alex Dlpiero_10
11-11-2012, 18:00
با وجود برگشتن مدافعان اصلی تیم یعنی پیکه و پویول امشب در مقابل مایورکا بازی نمیکنن و یک هفته دیگه استراحت خواهند کرد! فونتاس هم که از مدافعان جوان بارسا بود در نقل و انتقالات این فصل به صورت قرضی به مایورکا پیوست

او در گفتگو با برنامه 'ADN Barça' توضیح داد: «این، مسابقه ویژه ای برای من خواهد بود؛ من پنج سال با اعضای مختلف تیم بوده ام و تجارب زیادی را در کنار آنها کسب کرده ام».

lionel_messi11
11-11-2012, 19:47
از نظر من ترکیب اولیه اینه:

والدز[Only Registered And Activated Users Can See Links]

یوردی آلبا............ماسچرانو.........با ترا............دنی آلوز

سرجیو

فابرگاس[Only Registered And Activated Users Can See Links]ژاو [Only Registered And Activated Users Can See Links]

داوید ویا[Only Registered And Activated Users Can See Links]لیونل مسی[Only Registered And Activated Users Can See Links]پدرو

پیکه جای بارترا تعویض میشه و الکسیس جای ویا و سانگ هم جای سرجیو.

Arman.Leo
11-11-2012, 20:01
دیگه نیاز نبود ترکیب پشی بینی کنی چون ترکیب برای بازی از سوی سایت رسمی اعلام شد ...
ههه
والدز
آلبا ... ماسچرانو .... پیکه .... آلوز
بوسکتس
فابرگاس ........ ژاوی
ویا ..... مسی ..... تیو

من حدس میزدم به جای فابرگاس ، اینیستا و به جای تیو پدرو بازی کنه بقیه رو درست حدسیدم

ikiusan
11-11-2012, 21:23

این سایت بر اساس ساعت ایران تنظیم شده

پس کافیه که بازی رو از طریق ساعت پخشش که 20:20 پیدا کنید

حدود 30 لینک با کیفیت های مختلف به شما میده که از هر کدوم که مایلید میتونید بازی رو تماشا کنید

دارم با جون کندن بازیو از اینجا میبینم!!!
نیمه اول 3-0 به نفع بارسا!:nishkhand:
جالبه بارسا زیاد هم موقعیت نداشت و بازی تقریبا پایاپای بود (در ابعاد بارسا پایاپایki::)
دقیقه 28 کاپیتان ژاوی جونم یه کاشته زد هیولا!!! از اینجا بارسا سوار بازی بود دیگه ، تا دقیقه 44 که مسی پشت محوطه یه حرکت انفجاری کرد و یه شوت زد ، دروازه بانشون توپی که به راحتی میتونست بگیره رو گل خورد تا بابا لئو گل زده باشه!!! دقیقا یک دقیقه بعد تیو رو پاس سسک یه حرکت عرضی پشت محوطه کرد و یه گل قشنگ زد!!! این تیو این فصل خیلی خوبه!:nishkhand:

Saeid~Barca
11-11-2012, 22:19
بازی 4 _ 2 تموم شد .

خیلی خوشحالم که بابا مسی تونست رکورد پله رو بشکنه و الان بعد از مولر 85 گله با 76 گل دومین گلزن برتر تاریخ تو 1 سال شده :hooora2:

28' [0 - 1] X. Hernandez

44' [0 - 2] L. Messi

45' [0 - 3] C. Tello

55' [1 - 3] M. Pereira

58' [2 - 3] Victor (pen

70' [2 - 4] L. Messi

ikiusan
11-11-2012, 22:22

Mallorca 2 - 4 Fc Barcelona

این نتیجه نهایی بازیه و من برای گزارش نیمه دوم یه پست جدا مینویسم! یک ربع اول نیمه دوم مایورکا فوق العاده بود! و توی همین یک ربع و در دقایق 53 و 58 دو گل به ثمر رسوند ، گل اول روی یک ضد حمله سریع و گل دوم از روی یک ضربه پنالتی (خطای هند بوسکتس) تا پنج دقیقه بعد از گل هم خیلی خطرناک بودن تا اینکه از دقیقه 62 - 63 بازی به سمت بارسا چرخید و بعد از ورود سانچس به جای ویا در دقیقه 66 بازی کاملا به سود بارسا شد ، در دقیقه 70 روی سانتر آلوز ، الکسیس توپ رو با سینه برای مسی کاشت تا بابایی مسی کار مایورکا رو تموم کنه! تازه تا آخر بازی بارسا دو سه تا گل دیگه م میتونست بزنه! خلاصه تبریک!

پ.ن: مسی امشب یک گل نیاز داشت تا رکورد پله رو رد کنه که دو تا گل زد!!! آفرین! آفرین!!!:yes:

Arman.Leo
11-12-2012, 03:53

Mallorca 2 - 4 Fc Barcelona

تبریک میگم بردمونو ... برد خوبی خوارج از خانه بدست آوردیم ...
همون طور که قبلا گفته بودم امکان اینکه ما پر گل ببریم زیاد بود . خودم هم 4-0 پیش بینی کردم که فکر میکردم با اومدن پیکه یکمی وضعمون بهتر بشه که نشد ...
روی گل اول نمیدونم چرا آلوز برنگشت و گل دوم هم که روی ضعف دفاعی نبود ، بلکه توسط هند بوسکتس پنالتی گرفته شد ...
تعویض ساچس تا حدودی خیلی خوب بود ... هم ویا اون درخشش بازی های قبل رو نداشت .. هم هیجان و سرعت خاصی به تیم بخشید . روی گل دوم مسی هم که نقش کلیدی داشت ...
تیو هم این فصل نشون داده که میتونه بهتر و بهتر بشه ... بازی خوبی انجام داد توپش هم روی پاس زیبای فابرگاس به زیبایی وارد دروازه شد ...
و از هرچه بگذریم سخن مسی خوشتر است ...
دیشب با دو گلی که زد تونست از آنتی بارسلونایی به نام پله پیشی بگیره و 10 بازی حدودا ، فرصت داره که توی این 10 بازی 10 گل بزنه و به رکورد گرد مولر هم برسه ...
نیمه دوم که دو گل رو خوردیم فشار روی دروازه زیاد شد اما با گلی که مسی زد دیگه مایورکا مطمئن شد که نمیتونه این بارسا رو ببره ...
اون طرف میدان هم رئال در مقابل لوانته توی خانه ی لوانته با مشکل سختی مواجه شد و با گل دقیقه 84 موراتا تونست بازی رو 2-1 ببره ...
نکته مهم این بازی هم این بود که پنالدو یک گل زد و فاصله اش با لیونل مسی کبیر در جدول گلزنان به 3 گل رسید ...
یک آماری هم بدم :
مسی 15 گل در لالیگا زده که 11 تاش تو بازی های خارج از خانه بوده ، 9 تا از این 11 تا گل هم با لباس نارنجی بوده ...

Saeid~Barca
11-13-2012, 01:14
بجای مانده از دیدار مایورکا - بارسلونا

- سرخیو بوسکتس در بازی دیشب پنجمین کارت زردش در لیگ امسال را دریافت کرد و بازی بعد با ساراگوسا را از دست داد

- بارسلونا در تمام 11 دیداری این فصل که گل اول را به ثمر رسانده،پیروز شده است

- ژاوی در بازی با مایورکا دومین گلش از روی ضربه ایستگاهی در این فصل را به ثمر رساند.1 گل با اسپانیا و 1 گل هم با بارسلونا از 9 ضربه ایستگاهی که زده

- بارسلونا در 18 دیدار این فصل بطور میانگین 66% مالکیت توپ را در اختیار داشته است

- هر 4 گل بارسا مقابل مایورکا را بازیکنان آکادمی باشگاه به ثمر رساندند

- الکسیس در این فصل 3 پاس گل داده است.هر 3 پاس گل الکسیس به مسی بوده.در بازی با اوساسونا ، اسپارتاک و مایورکا

- لیونل مسی اولین بازیکن تاریخ شد که در 6 دیدار ابتدائی فصل و در بازیهای خارج خانه موفق شد 11 گل به ثمر برساند

- 11 گل از 51 گل این فصل بارسلونا از خارج از محوطه جریمه به ثمر رسیده است

- با 184 گل در لیگ ، مسی دهمین گلزن تاریخ لالیگا شد

- مسی با پشت سر گذاشتن تامودو (10 گل) ، تبدیل به بازیکنی شد که بیشترین گل را در لیگ وارد دروازه مایورکا کرده است (12 گل)

- مسی برای 77مین بار در طول دوران بازی اش موفق شد بیش از 1 گل در یک بازی به ثمر برساند

- فونتاس که ماه پیش بصورت قرضی به مایورکا پیوسته بود در نیمه دوم بازی دیشب به میدان رفت

- رده بندی لالیگا در پایان هفته 11 : بارسلونا 31 - آتلتیکو 28 - رئال مادرید 23

Arman.Leo
11-16-2012, 04:27
به نام خدا

هفته دوازدهم لیگ اسپانیا ( لالیگا )

[Only Registered And Activated Users Can See Links] بارسا - زاراگوزا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

شنبه 1391/08/27

ساعت 22:30 دقیقه (به وقت ایران )

ورزشگاه : نوکمپ

خوب رسیدیم به بازی بعدیمون . این بازی مقابل تیم رده دهم لالیگا ، زاراگوزاست . این تیم در پنج بازی آخرش ، چهار بار برده و باختش مقابل رئال بوده . این اواخر شرایط خوبی رو پیدا کرده اما کلا با این وضع نمیشه اونو حریف سختی برای بارسا صدرنشین به حساب آورد .

فصل پیش هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت 4 تا زدیم. بازی تو نیوکمپ با گلهای پیکه و مسی و پویول و ویا 4-0 بردیم ، تو خانه حریف هم با گلهای پویول (مسی دو بار) پدرو باز هم 4-1 بردیم

کلا این تیم تیمی نبوده که بتونه از ما امتیاز بگیره . 6 بازی قبلی رو به ما باختن . ما اگه این بازی و بازی بالوانته در خونه خودش رو ببریم ، به رکوردی میرسیم که دیگه حتی تیمی فکرشو هم نکنه دیگه چه برسه به شکستنش ...

طبق آمار بیشتر گلهامون در دقایق پایانی هستش ، 35 درصد از گلها بین دقایق 75 تا 90 زده شده و این یعنی بازیکنان تا دقایق آخر به گلزنی امیدوارن

کاش هر جور شده مسی 2-3 گل بزنه و تلافی گل نزدن مقابل عربستان رو سر زاراگوزا در بیاره تا اون اواخر سال ، فشار کمتری روش باشه .... اگرم نشد فدای سرش ، سال های دیگه هم میتونه

الکسیس هم که به مصدوما اضافه شده و بوسکتس هم محرومه

منتظر بحث های فنی شما هستیم

Arman.Leo
11-17-2012, 16:51
به نام خدا

بارسلونا - زاراگوزا

شنبه بیست و هفتم آبان ماه

هفته دوازدهم لالیگا

ورزشگاه: نیوکمپ

22:30

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD2
beIN Sport Max 7
C More Fotboll (swe)
C+ Liga (esp) / HD
C+ Liga Multi / HD
C+ Weekend (poland) / HD
Canal 9 (den) / HD
Digi Sport 2 (rom)
Film+ HD (bulgaria)
Idman TV
NTV Plus Futbol / HD
NTV Spor / HD
OTE Sport 1
SK Prime / HD
Sky Sports 4 (uk/ie) / 4HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hungary)
Sport 5 (israel) / HD
Sport TV2 / HD
SportKlub Premium / HD
SuperSport 2 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
SuperSport HD2 Africa
TRK Futbol (ukraine)
TV+ (bulgaria)
~ CYP: LTV Sports 2

نه شبکه سه و نه شبکه ورزش این بازی رو پخش نمیکنند ...

Saeid~Barca
11-18-2012, 00:59
بارسلونا 3 _ 1 ساراگوسا

مسی همون طور که انتظار داشتیم داره خودشو به مولر میرسونه
با 2 گلی که امشب زد فقط 7 گل دیگه میخواد
یه گل دیگه تیم رو سانگ زد
سانگ هم اولین گلشو با لباس بارسا زد

اون شادابی همیشگی رو نداشتن و بازیکنا یکم خسته به نظر میرسیدن که مطمئنا بخاطر بازیهای ملی بوده
آلبا باز هم یه بازی خوب رو به نمایش گذاشت و یه پاس گل هم به مسی داد.

مسی رو گل اول که با پاس آلبا بود خیلی خوشگل مدافع حریف رو با یه استپ جا گذاشتو تک به تک شد

روی گل دوم مسی با یه حرکت فوق العاده 3 نفر رو دریبل زد و یه پاس بیرون به سانگ داد که اونم گلش کرد

گل سوم با پاس مونتویا بود که به مسی بیرون محوطه داد و لئو هم با یه ضربه فنی که شگرد خودشو گل سوم تیم رو زد .

نکته های جالب بازی ناراحت شدن پویول از تعویضش با بارترا دقیقه 75 بود که مثل اینکه دوست داشت بیشتر بازی کنه ولی تیتو همون طور که گفته بود نمیخواست بهش فشار وارد بشه

و یه صحنه دیگه هم ضربه زیبا و فنی اینیستا بود که با بدشانسی به تیر دروازه خورد

Bahador~2B
11-18-2012, 01:04
من بازی رو ندیدم .ویا بازی کرد؟چطور بود؟

Saeid~Barca
11-18-2012, 01:11
من بازی رو ندیدم .ویا بازی کرد؟چطور بود؟

منم با بدبختی از طریق اینترنت تماشا کردم با این سرعتمون !

ویا تا دقیقه 62 بازی کرد ولی فرصت چندانی برای گلزنی پیدا نکرد و تیو به جاش اومد تو زمین

امشب کلا بازی مسی و آلبا و اینیستا خیلی به چشم اومد

در کل هم بازیکنا خسته به نظر میرسیدن که بخاطر بازی های ملی بود

بخصوص ویا که برای اسپانیا 90 دقیقه بازی کرده بود

Bahador~2B
11-18-2012, 01:17
خیلی تو این بازی به داوید امید داشتم.گفتم باید این بازی خودشو ثابت کنه.که بازم...
چلسی هم جدیدا رفته تو کار ویا،که واسه نیم فصل بگیرش.اصلا دوست نداشتم ویا با خاطره بد بارسا رو ترک کنه.
اون به هزار امید و آرزو پاشود اومد بارسا!!!
ولی رفتار مربیان و سران بارسا زیاد باهاش جالب نبوده.اینو تو حرکاتش میشه فهمید.

Arman.Leo
11-18-2012, 03:54
به به . بردیم ... بازی شلی بود ولی سه امتیازو گرفتیم ....
ضعیف ترین بازیکن زمین از نظر من بدون شک داوید ویا بود ... اصلا در حد و اندازه های فصل های پیش و یا حتی چند بازی پیش نیست ....
درسته بازی های ملی بوده ولی خودش هم داره واسه تیم کم میگذاره
کم کم دارم به این نتیجه میرسم که میخواد خودشو لوس کنه تا بهونه بیاد دستش بره تیم دیگه ...
نکته ی خوب گلزنی مسی بود . دو گل زیبا و یک پاس گل تکنیکی ، باعث شد به رکورد مولر نزدیک تر بشه ، به نظر من اگر به رکورد مولر برسه 100% برنده ی توپ طلا میشه ...
اما چیزی که هست اینه که جدیدا خیلی پاس اشتباه میده و توپ لو میده که امیدوارم کم تر بشه
بازی مونتویا هم خوشم اومد ، الکی بازی رو کند نمیکنه ولی جدای این که روی گلی که خوردیم مقصر بود ، بازی خوبی کرد
اما یچی که هنوز به جوابش نرسیدم اینه که چرا پدرو نصف گل هایی که تو اسپانیا میزنه رو اینجا نمیزنه ؟ درسته مسی و ویا هم هستن ولی دلیلی نمیشه که کارشو نکنه و گل نزنه
و میرسیم به خوشحال کننده ترین بحث بازی و اونم چیزی نیست جز برگشت کاپیتان پویول ، واقعا حضورش آرامش خاطریه برای ما حتی با حضور والدز . مهاجم ها هم تا میبینن پویول اومده توپو بگیره همون بهتر توپو بزارن سر جاش برن به دفاع کمک کنن .
اما وقتی با بارترا تعویض شد ناراحت شد و میخواست که بیشتر بازی کنه اما شاید دوباره خدای نکرده مثل بازی با بنفیکا میشد

Saeid~Barca
11-18-2012, 14:04
بجای مانده از بازی بارسلونا - ساراگوسا

. بارسلونا 12 گل از 54 گل این فصلش را از بیرون از محوطه جریمه به ثمر رسانده است.فصل گذشته 15 گل از 190 گل

. بارسلونا در 6 بازی اخیرش در نوکمپ 5 گل دریافت کرده است.این آمار چندان جالب نیست!

. تیتو ویلانووا اولین مربی تاریخ لالیگا شد که 11 بازی از 12 بازی اول فصل را پیروز شده است

. بارسلونا در 12 بازی این فصل لالیگا 39 گل به ثمر رسانده است.بیشترین تعداد گل از سال 1959 تا به حال

. داوید ویا در 15 دیداری که به میدان رفته هیچکدام را کامل بازی نکرده است

. مسی به این 4 تیم در لالیگا بیشترین گل را زده است : آتلتیکو ، مایورکا ، ساراگوسا و آلمریا

. با 186 گل در لالیگا مسی ، سانتیلانا را پشت سر گذاشت و در رده ی نهم برترین گلزنان تاریخ لالیگا قرار گرفت

. لیونل مسی در حال حاضر 275 گل در بازیهای رسمی برای بارسا به ثمر رسانده است

. مسی در 64 سال اخیر اولین بازیکنی است که در 12 بازی لالیگا 17 گل زده است.آخرین بار سزار در سال 1948

. بارسلونا با برد دیشب 34 امتیازی شد.34 از 36 امتیاز ممکن!

مولر آماده باش که شاه لئو داره میاد

Arman.Leo
11-19-2012, 06:20
به نام خدا

هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] اسپارتاک مسکو - بارسلونا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سه شنبه - 1391/08/30

ساعت 20:30 دقیقه به وقت ایران

بازی بعدیمون در سرمای سخت روسیه هستش مقابل اسپارتاک مسکو ، بردن و مصدومیت مهم ترین هدفمونه بقیه اش زیاد مهم نیست . که ااگر گل اولو بزنیم (ترجیحا توسط مسی) خیلی راحت تر میتونیم نبض بازی رو در اختیار بگیریم . امیدوارم ببریم و فشار بازی با سلتیک از رومون برداشته بشه و با روحیه ای خوب به بازی مقابل لوانته تو لیگ بپردازیم .

آمار مربوط به بازی :

اسپارتاک از 5 بازی اخیر دو برد و باخت و یک مساوی داشته ، جالب اینه که برد هاش یکی در میون هم بوده و الان و در بازی مقابل بارسا نوبت بردشه (زهی خیال باطل) . شرایط خوبی زیاد ندارن و تو لیگ خودشون هم پنجمن .

بارسا هم به جز باخت مقابل سلتیک بقیه بازی هاشو برده ، این فصل خارق العاده بودیم . در ضمن پویول و پیکه هم برگشتن واگه خدا بخواد میتونیم سه شنبه ، دروازمون رو بسته نگه داریم ..

بازی رفت رو تو نیوکمپ 3-2 بردیم که دو گلشو مسی زد و دیگری رو تیو ...

وضعیت جدول این گروه :

این هم جدول آقای گل ها و پاس گلهای لیگ قهرمانان :

به امید برد پر گل و گلزنی مسی

Saeid~Barca
11-20-2012, 16:19
اسپارتاک مسکو - بارسلونا
دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا
امشب ساعت 20:30 به وقت ایران ، ورزشگاه لوژنیکی

---------------------------------------------------------------------

. رکورد اونای امری مربی اسپارتاک مقابل بارسا : 8 شکست - 5 تساوی - بدون برد (امری با تیمهای آلمریا ، والنسیا و اسپارتاک مقابل بارسا بازی کرده)

. مسی در 13 کشور از 14 کشوری که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده گل زده است.تنها کشوری که مسی موفق به گلزنی نشده،روسیه است.مسی 2 بار با تیم روبین کازان در روسیه بازی کرده است.

. جدول رده بندی گروه G تا قبل از برگزاری دیدارهای امشب : بارسلونا 9 - سلتیک 7 - بنفیکا 4 - اسپارتاک 3

. 10 گلزن بارسا در 3 دیداری که با اسپارتاک بازی کرده است : کومان ، استویچکوف ، روماریو ، مسی (2 گل) - تیو و آمور (1 گل)

. در 50 دیدار خارج از خانه لیگ قهرمانان،والدس 22 بار دروازه اش را بسته نگه داشته است

. لوژنیکی ورزشگاه خانگی اسپارتاک ، دارای چمن مصنوعی است

. آمار بارسلونا در 3 دیداری که با اسپارتاک بازی کرده است : 2 برد - 1 تساوی - 15 گل زده - 5 گل خورده

. بخاطر اختلاف 3 ساعته ی مسکو با دیگر شهرهای اروپا ، این بازی زودتر از سایر دیدارهای لیگ قهرمانان برگزار میشود

پ.ن : این بازی شبکه 3 ایران پخش خواهد شد

Arman.Leo
11-23-2012, 10:10
به نام خدا

هفته سیزدهم لیگ اسپانیا ( لالیگا )

[Only Registered And Activated Users Can See Links] لوانته - بارسلونا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

یکشنبه 1391/09/5

ساعت 23:30 دقیقه به وقت ایران

ورزشگاه : سیوداد ده والنسیا

رسیدیم به یکی از سخت ترین بازی های فصلمون . بازی سخت با لوانته ی رده چهارمی .
لوانته تیم منسجم و خوبی داره و رئال هم به زور و با گل دقیقه 84 موراتا تونست ببره لوانته رو .
بعد از بازی توی سرمای روسیه ، حالا باید یک بازی سخت توی خونه حریف در لالیگا انجام بدیم

لوانته وضعیت خوبی در لالیگا داره . رده چهارم هستش .
5 بازی گذشته ی سویا ، به غیر از مساوی خارج از خونه با سویا و شکست به رئال ، 3 بازی رو برده اند .

ما هم 5 بازی اخیرمون توی لالیگا رو بردیم . امیدوارم با برد پر گل ، یکی دیگر از امید های مورینیو هم بر باد بره

فصل پیش بازی برگشت تو خونه حریف رو 2-1 با دو گل مسی بردیم و بازی رفت تو خونه خودمون رو 5-0 با گل های مسی و کوئنکا و سانچس و فابرگاس(2بار) برنده شدیم ...

لوانته50 درصد گلهاشو تو 30 دقیقه پایانی زده . بارسا هم 40 درصد گلهاشو در همین محدوده زمانی زده

کم کم بازیکنای مصدوممون دارن بهبود میابن و خبر خوبیه . تیاگو و آدریانو هم برگشتن

بعد از برد ، مهم ترین نکته اینه که مسی هم بدرخشه و امیدوارم دفاع هم روز خوبی رو سپری کنه .

به امید یک برد خوب و ادامه رکورد شکنی مسی و تیتو ..

وضعیت جدول لالیگا ، آقای گلی و پاس گل ها :

Arman.Leo
11-25-2012, 06:24
هردوتیم مصدومینی برای این مسابقه دارند.
بارسا:اریک ابیدال-سانچز-مونیسا-کوینکا-بارترا ------ لوانته: پدرو لوپز - دوریوز دودکا - خگاس
ترکیب و چیدمان احتمالی دوتیم:

نکات کلیدی بازی:
+ بارسا 6 بازی از 7 مسابقه قبلی مقابل لوانته را پیروز شده است.
+ بارسا بطور میانگین در هر بازی خارج از خانه خود 2 گل زده است.
+ همچنین در 10 بازی گذشته خود میانگین 2.5 گل زده را دارد.
+ بارسا در پنج بازی لالیگا توانسته هر دو نیمه را پیروز شود.
+ بارسا از 6 بازی که لوانته را برده است در 5 تای ان حداقل 2 گل زده است.

مقایسه بهترین بازیکنان دوتیم:

چند تا خبر (هم خوب و هم بد) البته رسمی :

1- داوید ویا به علت احساس ناراحتی در مچ پاش ، بازی امشب مقابل لوانته رو از دست داد (کی فوتش کرد؟!)
2- آدریانو و تیاگو برای حضور در بازی امشب ، چراغ سبز دریافت کردند
3- والدز هم از ناحیه زانو احساس ناراحتی داره و حضورش در بازی امشب در هاله ی ابهامه و به همین دلیل تیتو، اسم اویر (دروازه بان سوم تیم) رو رد کرده برای مسابقه
4- رئال 1-0 به بتیس باخ . رونالدو هم نه گل زد و نه پاس گل داد . اگر این بازی رو ببریم به اختلاف باورنکردنی 11 با دوریالی ها میرسیم

Arman.Leo
11-25-2012, 14:33
به نام خدا

بارسلونا - لوانته

یکشنبه پنجم آذر ماه

هفته سیزدهم لالیگا

ورزشگاه: سیوتات والنسیا

23:30

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD2
beIN Sport Max 3
C More Sport (swe)
C More Sport HD (fin/swe)
C+ Sport (poland) / HD
Canal 9 (den) / HD
Canal+ 1 (esp) / HD
Digi Sport 3 (rom)
Film+ HD (bulgaria)
Irib Varzesh
NTV Plus HD Sport
NTV Spor / HD
OTE Sport 1
Setanta Sports Eurasia
SK Prime / HD
Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hungary)
Sport 1 Voetbal
Sport 5 (israel) / HD
Sport Plus (russia)
Sport TV4
SuperSport 2 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
SuperSport MaXimo
TRK Futbol (ukraine)
TV+ (bulgaria)
~ CYP: Lumiere TV1

خوبه باز شبکه ورزش پخش میکنه . اما متاسفانه ما این شبکه رو نداریم . باز هم متوسل میشوم به اینترنت

Alex Dlpiero_10
11-28-2012, 20:10
بازی بعدی با تیم آلاوز بازی ساده ای در قالب مسابقات کوپا دل ری هست اما با بازی نکردن عناصر اصلی هجوم در این بازی میتونیم یه بازی آرام و هماهنگ رو شاهد باشیم! مشخصات بازی امشب:

Alavés

Date: Wednesday, 11/28/2012 21:30
Competition: Copa del Rey
Capacity: 99786
Television: TV3, Marca TV
Referee: Velasco Carballo

Arman.Leo
11-29-2012, 03:25

خوب این بازی رو 3-1 بردیم خوشبختانه ... تیتو خیلی کار خوبی کرد که جوون گرایی کرد تو بازی. فکر کنم فقط پویول و ویا از تیم اصلی بودن که به نظر من باید به همون پویول هم استراحت داده میشد . ویا هم برای اثبات خودش به این بازی نیاز داشت . lay_;;

ویا تو این بازی دو تا گل زد ، گلش از روی ضربه ایستگاهی واقعا زیبا بود و من خوشم اومد . گل دیگر رو هم که در واقعا اولین گل بارسا تو این بازی بود آدریــانو وارد دروازه آلاوز کرد . :flowerysmile:

بازی خوبی بود . خیلی از بابت ویا خوشحالم . مسی - ژاوی - اینیستا - بوسکتس - پدرو - سانچس - پیکه - آلبا - آلوز , و حتی والدز استراحت کرده بودند .. تیاگو و آدریانو هم که بعد از مصدومیت توی این بازی قرار گرفتن و نسبتا خوب بودن ... :flowerysmile:

الکس سانگ هم قدرت بدنی خوبی داره . طرف میخوره بهش میفته زمین . برام یادآور ترول باروتلی بود ... mas:-

پس فردا هم تو نیوکمپ با تیم اتلتیک بیلبائو بازی داریم و با این وضع استراحت دادن . یجورایی مطمئنم که برنده خواهیم شد :flowerysmile:

از طرف دیگر هم رئال باید تو سانتیاگوه برنابئو از تیم دوم جدول یعنی اتلتیکو مادرید پذیرایی کنه . که هر نتیجه ای پیش بیاد به نفع ماست .اگر رئال ببره فاصله مون با اتلتیکو مادرید بیشتر میشه . اگر مساوی بشه فاصلمون با هر دو تیم زیادتر میشه و اگر رئال ببازه ، فاصلمون با رئال به 14 میرسه ...think::

من فکر کنم با این وضعی که داریم میریم جلو و رئال هم همینطور 3-4 بازی بعد نیم فصل قهرمان زود هنگام اعلام میشیم (ههههه)mas:-

Alex Dlpiero_10
11-29-2012, 08:27
بازی با بیلبائو همیشه پر تنش بوده بیلبائو تقریبا نصف کل بازی رو دفاع میکنه و فقط روی ضد حمله ها متکیه!یه جورایی سبکش شبیه سویا هست که اول فصل خیلی سخت بردیمشون...
ولی با توجه به جایگاه بیلبائو در جدول و تفاضل گلش با بارسا میتونیم با یک برد پرگل اتلتیک رو شکست بدیم مخصوصا که بازی در نیو کمپ هست
مشخصات بازی:

Athletic Club

Date: Saturday, 12/01/2012 20:00
Television: C+ Liga - GolT - C+ Liga HD
Referee: Mateu Lahoz

Saeid~Barca
11-29-2012, 20:38
بجای مانده از بازي بارسا - آلاوس

آمار بازي : موقعيت گل 7-17 - شوت داخل چهار چوب : 2-7 - آفسايد : 4-2 - کرنر: 1-5 - خطا : 10-6 - مالکيت توپ : 30-70

-بارسلونا براي ششمين بار در اين فصل بعد از عقب افتادن از حريف، نتيجه را جبران کرد. رکورد بارسا در 9 بازي که عقب افتاده بود : 6 برد - 1 تساوي - 2 باخت

-هريرا (دروازه بان آلاوس) : رفتار پينتو با من بسيار خوب بود. او پیراهنش را امضا کرد و به من داد. من اين کار را انجام ندادم، اگرچه من اين کار را نکردم.

- در 31 بازي اخير در لاليگا و کوپا بين دو تيم بارسلونا و آلاوس، 106 زده شده است. ميانگين 3.42 گل در هر بازي.

-با 4 گل زده، آدريانو بعد از مسي، سسک و داويد ويا چهارمين گلزن اين فصل بارسا ميباشد. رکورد گلزني اين بازيکن در بارسا : 2010/11 يک گل - 2011/12 سه گل

-در بازي شب گذشته 57.655 هوادار در کمپ نو حضور داشتند

-در اين بازي تياگو اولين پاس گل فصلش را داد.

-آلاوس پنجمين تيمي از دسته ي سوم ميباشد که در بازي هاي کوپا در کمپ نو گلزني ميکند. ليدا - نومانسيا - آلکويانو - سوئتا

-پويول تنها بازيکن در اين بازي بود که در بازي قبلي در لاليگا در برابر لوانته نيز از ابتدا در ميدان بوده است.

-گونزالس، سرمربي آلاوس قبل از اين بازي : بارسا بهترين تيم جهان است. اميدوارم بازي خوبي انجام دهيم و با سري بالا ورزشگاه را ترک کنيم.
بازي کردن در کمپ نو مانند رويا ميباشد. ما چيزي را خواهيم ديد که قبلا در تلويزيون تماشا ميکرديم، احساسي مانند بازيکنان و مربيان سطح بالا را خواهيم داشت.

- کارلس پلاناس اولين بازيکني است که زير نظر تيتو ويلانووا بعنوان سرمربي تيم، اولين بازي رسميش را انجام داد

-پلاناس : حضورم در اين بازي رويايي بود که به حقيقت پيوست، تقريبا کل زندگيم منتظر چنين روزي بودم. تيتو به من گفت آرام باشم، تا مانند هميشه بازي کنم.

توييتر مونيسا : از صعود به مرحله ي بعد بسيار خوشحالم و همچنين از بازي خوب تيم.

توييتر دوسانتوس : پيروزي خوب تيم به ما اجازه داد در يک هشتم نهايي حضور يابيم، و خوشحالم از اينکه دوباره بازي کردم! ممنون از حمايتتان.

توييتر ته يو : پيروزي خوب، در راه بازي بعدي در برابر کوردوبا ... بازي در ورزشگاه نوئوو آرکانگل. متشکرم.

توييتر دلوفئو : پيروزي خوب در کمپ نو! خوشحال از اينکه بازي کردم و از نمايش تيم! بازي خوب از دوستم پلاناس! ممنون از همه

توييتر سسک : يک قدم ديگر رو به جلو در کوپا، نتيجه ي خوب در برابر آلاوس. مرحله ي بعد در برابر کوردوبا.

توييتر بارترا : پيروزي خوب در برابر آلاوس به ما اجازه ي حضور در مرحله ي بعد را داد. تبريک به پلاناس بخاطر اولين بازي رسميش!

توييتر آلوز : پيروزي خوب! بيش از هميشه براي هم تيمي هايم خوشحالم، اين بازي ها هميشه پيچيده هستند، بياييد ادامه دهيم.

عکسی از پلاناس و سرخی روبرتو بعداز بازی

Arman.Leo
12-01-2012, 04:50
به نام خدا

بارسلونا - اتلتیک بیلبائو

شنبه یازدهم آذر ماه

هفته چهارددهم لالیگا

ورزشگاه: نیوکمپ

22:30

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD2
beIN Sport Max 7
C More Fotboll (swe)
C+ Liga (esp) / HD
C+ Liga Multi / HD
C+ Sport (poland) / HD
Canal 9 (den) / HD
Digi Sport 2 (rom)
Film+ HD (bulgaria)
Idman TV
MTV 3 Max Sport 2
NTV Plus Futbol 2 / HD
NTV Spor / HD
OTE Sport 1
SK Prime / HD
Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hungary)
Sport 5+ (israel)
Sport TV1 / HD
SportKlub Premium / HD
SuperSport 2 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
SuperSport MaXimo
TRK Futbol (ukraine)
TV+ (bulgaria)
~ CYP: Lumiere TV1
~ NED: Sport 1 Extra 1
به دلیل پخش بازی بایرن-دورتموند از شبکه 3 ، شبکه ورزش اینو پخش میکنه که من باز هم باید از اینترنت ببینم
خاک بر سر مسئولان

lionel_messi11
12-01-2012, 11:17
به دلیل پخش بازی بایرن-دورتموند از شبکه 3 ، شبکه ورزش اینو پخش میکنه که من باز هم باید از اینترنت ببینم
خاک بر سر مسئولان

آرمان انصافا بازی بایرن و دورتموند مهمتره تا بازی بارسا و بیلبائو.
مثل این میمونه شبکه سه ال کلاسیکو رو پخش نکنه و بیاد بازی منچستر و ویگان رو پخش کنه.

Saeid~Barca
12-01-2012, 16:18
بارسلونا - اتلتیک بیلبائو
هفته چهاردهم لالیگا
امشب ساعت 22:30 به وقت ایران ، ورزشگاه نوکمپ

نکاتی راجع به این دیدار :

. اگر لیونل مسی در بازی امشب به میدان برود،350مین بازی اش برای تیم اصلی بارسا خواهد بود

. اگر اینیستا در بازی امشب به میدان برود 500مین بازی کل دوران حرفه ایش (تیم ملی و بارسا) خواهد بود

. آمار 6 دیدار خانگی بارسا در این فصل لالیگا : 5 برد - 1 تساوی - 16 گل زده - 5 گل خورده

. آمار بارسلونا در 162 دیداری که با بیلبائو در لیگ بازی کرده است :
77 پیروزی - 27 تساوی - 58 شکست - 303 گل زده - 246 گل خورده

. بارسا با 37 امتیاز در صدر جدول و بیلبائو با 15 امتیاز در رده ی چهاردهم جدول قرار دارد

. مصدومین دو تیم.بارسا : الکسیس - آلوز - بارترا - کوئنکا - آبیدال
بیلبائو : پرز - گورپگی - گالارتا

لیست نفرات تیم برای این بازی :

والدس - پینتو - مونتویا - آدریانو - آلبا - پیکه - پویول - ماسکرانو - سانگ - بوسکتس - دوس سانتوس - ژاوی - اینیستا - فابرگاس - تیاگو - پدرو - مسی - ویا - تیو

Arman.Leo
12-01-2012, 19:51
آرمان انصافا بازی بایرن و دورتموند مهمتره تا بازی بارسا و بیلبائو.
مثل این میمونه شبکه سه ال کلاسیکو رو پخش نکنه و بیاد بازی منچستر و ویگان رو پخش کنه.
منم همچین انتظاری رو ندارم
من کلا با این بحث شبکه ورزش مخالفم
ینی چی ؟
گیرنده دیجیتال 75000 تومنی بگیریم فقط واسه یدونه شبکه ورزش که اونم بازی های بارسا رو همیشه پخش نمیکنه ؟
اگر بازی بارسا رو شبکه 3 با تاخیر پخش میکرد بهتر نبود ؟
3-4 بازی اعصاب منو اینا خورد کردن
نه اینترنت درست حسابی برامون گذاشتن
نه برنامه ریزی درستی واسه فوتبال
اصلا این جامعه مدیریت درست حسابی نداره
خاک بر سر مسئولان:khandeeeee bahal:

lionel_messi11
12-01-2012, 20:33
منم همچین انتظاری رو ندارم
من کلا با این بحث شبکه ورزش مخالفم
ینی چی ؟
گیرنده دیجیتال 75000 تومنی بگیریم فقط واسه یدونه شبکه ورزش که اونم بازی های بارسا رو همیشه پخش نمیکنه ؟
اگر بازی بارسا رو شبکه 3 با تاخیر پخش میکرد بهتر نبود ؟
3-4 بازی اعصاب منو اینا خورد کردن
نه اینترنت درست حسابی برامون گذاشتن
نه برنامه ریزی درستی واسه فوتبال
اصلا این جامعه مدیریت درست حسابی نداره
خاک بر سر مسئولان:khandeeeee bahal:

واقعا اینترنت درست و درمون واسمون نذاشتن،
من خودم میخواستم بازی بارسا و آلاوز رو از اینترنت ببینم، رفتم سایت و کمترین کیفیت رو انتخاب کردم که بدون هیچ مکث توی تصویر بتونم راحت ببینم ولی توی همون کیفیت پایین هم باز تصاویر مکث میکردentezar::entezar:: و اعصابم رو بهم ریخت و مجبور شدم قیدشو بزنم.:ey babaaa::ey babaaa:

Arman.Leo
12-01-2012, 20:44
والا آقا
یکی تعریف میکرد که تو کانادا
سرعت باز شدن سایت گوگل از سرعت باز شدن خود مرورگر بیشتره
اونجا همون فایلی که ما اینجا خومونو میکشیم تو 3-4 ساعت دانلود کنیم ، فوق فوقش تو 10 دقیقه دانلود میکنن
اونوقت ما باید اینقدر اینجا بدبخت باشیم ؟
منم دیگه اگه شبکه ها نگذارن نمیبینم خیلی شیک ...
فوقش فول مچ ها رو دانلود میکنم و میبینم

Arman.Leo
12-02-2012, 03:58

خوب خدا رو شکر این بازی رو هم بردیم ... همه ی بچه ها واقعا عالی کار کردن ... 10 شوت و پنج گل از سوی ما ... یک شوت و یک گل برای اونها ... البته هنوز به رکورد صفر شوت و یک گل آرسنال نرسیدن mas:-

دفاعمون خیلی خوب بازی کرد ... لامصبا تو پرس ترکونده بودن ... دمشون گرم ... والدز هم گل خورد فدای سرش :daghighan:

و یک نکته اینکه تیتو باز هم به ویا بازی نداد . من نمیفهمم چرا با این وضع عصفناک پدرو (انگار طلسم شده) نباید ویا 90 دقیقه بازی کنه . البته باز هم خوب بود این بازی دریبل های خوب و پاس های خوبی میداد . پاس گل گل پنجم رو هم خود پدرو داد think::

پاس گل ژاوی به مسی و همین طور پاس گل فابرگاس فوق العاده زیبا بودن ... فابرگاس هم خوب بازی کرد . یک گل و یک پاس گل ...این فصل خیلی عالی بازی کرده و به نفع تیم بوده roz::

و امّا رئال 2-0 اتلتیکو مادرید ...

آقای پنالدو تازه یادش اومده گل بزنه .. جالبه یک پاس گل هم داد ... اولین بازی بود که دوست داشتم دو ریالی ها ببرن . الان فاصله 11 امتیازی با رئال حفظ شد و فاصله ی سه امتیازی ما با اتلتیکو مادرید به 6 امتیاز تبدیل شد....یعنی ما دو تا بازی پشت سر هم ببازیم . اونا هم دو تا بازی پشت سر هم ببرن تا شاید تکرار میکنم شاید اول بشن (تفاضلی گفتم) ....رئال هم که ولش کن اصلا mas:-

مسی و باز هم دبل (تکرار میکنم دبل)

این بازی مسی باز هم دبل کرد ... گل دوم و گل پنجم بارسا توسط مسی زده شد ... البته گل دوم شک داریم که هست یا نه اما :
در این شرایط نظر داور مهمه که اگر بازی رو دیده باشید (شاید مثل من با اینترنت پکیده ایران) دیدید که داور گل رو به نام مسی ثبت کرد ...
امّا
سایت مارکا(سایتی که رئالی بودنش ثابت شده) که جایزه پی چی چی رو میده گل را به نام مسی ثبت کرده اما برای کفش طلا ، نظر داور مهمه که اون هم گل داور رو قبول کرده ...
(درمورد این آخری شک دارم ولی احتمالا این هم هست)
حالا ریالی ها میان میگن آقا معلومه برنامه ریزی شده است و میخوان مسی بشه . لازمه بگم که این مبحث رو تو سال های اخیر هم وجود داشت .
البته دیگه فرقی هم نمیکنه مسی که معلومه اول میشه چه با یک گل بیشتر چه با یک گل کمتر

Saeid~Barca
12-02-2012, 10:24
مسی و باز همدبل (تکرار میکنم دبل)

این بازی مسی باز هم دبل کرد ... گل دوم و گل پنجم بارسا توسط مسی زده شد ... البته گل دوم شک داریم که هست یا نه اما :
در این شرایط نظر داور مهمه که اگر بازی رو دیده باشید (شاید مثل من با اینترنت پکیده ایران) دیدید که داور گل رو به نام مسی ثبت کرد ...
امّا
سایت مارکا(سایتی که رئالی بودنش ثابت شده) که جایزه پی چی چی رو میده گل را به نام مسی ثبت کرده اما برای کفش طلا ، نظر داور مهمه که اون هم گل داور رو قبول کرده ...
(درمورد این آخری شک دارم ولی احتمالا این هم هست)
حالا ریالی ها میان میگن آقا معلومه برنامه ریزی شده است و میخوان مسی بشه . لازمه بگم که این مبحث رو تو سال های اخیر هم وجود داشت .
البته دیگه فرقی هم نمیکنه مسی که معلومه اول میشه چه با یک گل بیشتر چه با یک گل کمتر

یه سری سایتها به اشتباه گل رو به نام مدافع حریف ثبت کردن حتی شبکه خبر امروز صبح هم گل به نام مدافع بیلبائو اعلام کرد ولی گل باید به نام مسی باشه که همین طور هم شده و سایت ها هم تصحیح کردن .
سایت گل هم دیشب گل رو به نام مسی نزد که بعد از چند دقیقه تصحیح کرد .

در صورتی گل به نام مدافع حریف ثبت میشه که مدافع مسیر توپ رو تغییر بده
ما دیدیم که توپ بدون تاثیر مدافع هم وارد دروازه میشد.
البته مسئله حق مسیه وگرنه ما خودمون میدونیم که مسی بیشتر از اینها تا پایان سال میزنه و 1 گل چیزی رو عوض نمیکنه :ohum:
ما فقط خیلی ذوق داریم و منتظریم که این رکورد زده بشه که من میگم مسی بازی با بنفیکا اگه بازی کنه رکورد رو که فقط 1 گله مونده بهش میزنه

نظر داور بازی مهمه که اونم به نام لئو زده :

Saeid~Barca
12-02-2012, 15:01
بجای مانده از دیدار بارسا - اتلتیک

. تیمهایی که بیشترین گل را از بارسا در لالیگا دریافت کردند :
اتلتیک 308 - اتلتیکو 296 - والنسیا 292 - اسپانیول 290

. مسی دیشب 350مین بازی اش برای بارسا را انجام داد

. اینیستا هم دیشب 500 بازی کل دوران حرفه ایش را انجام داد (ملی و باشگاهی)

. آدریانو در این بازی پنجاهمین بازی اش برای بارسا در لالیگا را انجام داد.آمار او در این 50 بازی : 39 برد - 9 تساوی - 2 شکست - 5 گل - 6 پاس گل

. مارتین فرگوسن (برادر الکس فرگوسن) از جایگاه ویژه نظاره گر این بازی بود

. بارسلونا زمانی که 6 امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داشته،هیچوقت لالیگا را از دست نداده است

. مسی چهارمین بازیکنی است که در 14 بازی ابتدائی فصل 21 گل به ثمر رسانده است.بعد از باتا ، لانگارا و پرودن
همچنین مسی اولین بازیکن تاریخ بارسا است که در 14 بازی 21 گل زده است

. برای یازدهمین بار در این فصل مسی دو گل در یک بازی به ثمر رساند

. با 13 پیروزی و 1 تساوی در 14 بازی اول فصل ، بارسلونا بهترین شروع تاریخ لالیگا را به نام خود ثبت کرد

. مسی در 4 بازی متوالی لالیگا دو گل به ثمر رسانده است

. با 190 گل مسی با رکورد سزار (1950-1940) به عنوان بیشترین تعداد گل برای بارسا در لالیگا برابری کرد

. لیونل مسی در این فصل 3 تا 21 گلش را با پای راست زده است

. سسک با 9 و اینیستا با 6 پاس گل در مجموع 15 پاس گل در این فصل لالیگا دادند

. سسک بعد از 8 فوریه در نوکمپ گلزنی کرد

. اتلتیک در 18 بازی اخیر نتوانسته است بارسا را شکست دهد

. رسمی : داور گل دوم را به اسم مسی ثبت کرد

. تعداد تماشاگران در نوکمپ : 68346

. بارسلونا در حال حاضر 66 گل با 14 بازیکن مختلف تا به اینجای فصل به ثمر رسانده است

. ژاوی بعد از 19 ماه (1 می 2010) به مسی در لیگ پاس گل داد

. گلی که پیکه به ثمر رساند،چهارمین گل این فصل بارسا از روی کرنر بود.گلهای از روی کرنر در این فصل : سوسیه داد ، والنسیا ، ساراگوسا ، اتلتیک

Alex Dlpiero_10
12-02-2012, 15:16
بارسلونا 5-1 اتلتیک بیلبائو [ هفته 14 لالیگا ]

این بازی پیامد های مثبت زیادی به همراه داشت از جمله اختلاف امتیاز زیاد با رئال مادرید

بازی بعدی مقابل بنفیکا هست! این بازی آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان هست!
بارسلونا در مجموع 5 بازی گذشته فقط یک شکست داشته!
مشخصات بازی با بنفیکا:

Benfica

Date: Wednesday, 12/05/2012 20:45
Competition: Champions League
Television: C+ Liga de Campeones

Saeid~Barca
12-04-2012, 15:50
کمپ نو قلمروی ممنوعه برای بنفیکا

هر وقت که بارسا با بنفیکا همگروه بوده،توانسته است به فینال راه پیدا کند و قهرمان چمپیونز لیگ شود.
2 بار سفر به بارسلونا و 2 شکست!
این حاصل مصاف بنفیکا با بارسلونا در لیگ قهرمانان بوده است.
اولین بازی در فصل 1991/92 اتفاق افتاد.وقتی که بنفیکا توانست به مرحله ی گروهی راه پیدا کند و با بارسا ، دینامو کیف و اسپارتا پراگ همگروه شود.گروهی که بلیط فینال را برای بارسا به ارمغان آورد،در ومبلی.
تیم کرویف در دیدار با بنفیکا بدون اشتباه بازی کرد و توانست با گلهای استویچکوف و باکرو در مقابل تک گل بی اثر سزار بریتو به برتری 2-1 دست پیدا کند و در نهایت قهرمان چمپیونز لیگ شود.

دومین رویارویی در فصل 2005/6 اتفاق افتاد.زمانی که فرانک رایکارد هدایت بارسا را بر عهده داشت و توانست عقابهای قرمر (لقب بنفیکا) را در مرحله ی 1/4 نهائی حذف کند.بارسا در بازی رفت در ورزشگاه دا لوز به تساوی بدون گل رسید ولی در بازی برگشت با گلهای اتوئو و رونالدینهو 2-0 تیم بنفیکا را شکست داد و چند هفته بعد در فینال شهر پاریس توانست آرسنال را شکست دهد و قهرمان چمپیونز لیگ شود.

Saeid~Barca
12-13-2012, 15:30
به جای مانده از دیدار کوردوبا – بارسلونا

با 88 گل و 23 پاس گل ، لیونل مسی در حال حاضر مستقیما در 111 گل برای باشگاه و کشورش در سال 2012 مشارکت داشته است.

بارسلونا بازی برگشت دور یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا را در خانه برابر کوردوبا ، روز سه شنبه 10 ژانویه انجام خواهد داد.

بارسلونا 12 بازی آخر خود در جام حذفی را نباخته است. بهترین عملکرد در این رقابت ها پس از سال 1999 ( 16 بازی بدون شکست ).

بارسلونا در 275 بازی گذشته خود مالکیت توپ بیشتری از حریف خود داشته است. رایکارد 2 بازی ، گواردیولا 247 ، ویلانووا 26 بازی.

بارسلونا تنها یک بار پس از پیروزی با اختلاف دو گل در دور رفت رقابت های جام حذفی حذف شده : در برابر متز در جام برندگان جام حذفی در سال 1984 – 85.

رکورد بارسلونا در 26 بازی رسمی در این فصل : 22 برد – 2 مساوی – 2 باخت. 73 گل زده – 27 گل خورده.

لیونل مسی تا به این جای فصل 13 بار دو گل در یک بازی برای بارسلونا زده است. فصل گذشته : 12 بار در تمام فصل.

لیونل مسی حداقل 2 گل در 30 بازی در سال 2012 به ثمر رسانده است.

پس از شروع فصل 2011-12 ، لیونل مسی 105 گل در 84 بازی رسمی برای بارسلونا به ثمر رسانده است.

پس از تولد تیاگو پسر مسی در 2 نوامبر ، لیونل مسی هر 62 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است. 932 دقیقه ، 15 گل.

مسی 20 گل از 31 گل خارج از خانه بارسلونا در این فصل را به ثمر رسانده است.

با 3 گل و 2 پاس گل ، داوید ویا در 5 گل از 9 گل بارسلونا در جام حذفی این فصل مستقیما مشارکت داشته است.

بهترین گلزنان بارسلونا در این فصل : مسی 32 – ویا 8 – سسک 7 – آدریانو 5 – ژاوی 4 – آلبا اینیستا تیو 3.

لیونل مسی در 30 بازی رسمی برای بارسلونا و آرژانتین 37 گل به ثمر رسانده و 8 پاس گل داده است .

Arman.Leo
12-13-2012, 15:52
بارسلونا 2-0 کوردوبا

خدا رو شکر این بازی رو هم با وجود زمینی بس افتضاح بردیم .
بازی خوبی رو شاهد بودیم
به نظر من
بهترین بازیکن : مسی
بدترین بازیکن : پدرو
مسی که با دو گلی که زد و علاوه بر اون جاگیری های فوق العاده اش تو بازی خیلی موثر ظاهر شد . البته یک موقعیت تک به تک هم گیرش اومد که متاسفانه با بدشانسی با دروازه بان اصابت کرد و گل نشد
پدرو هم که واقعا پسرفت کرده و و بازی کاملا واضح بود بهتره درموردش حرف نزنیم .
پدرو و ویا هم هر کدوم دو موقعیت خیلی خوب از دست دادن که در صورت گل شدنشون خیلی راحت به 5-6 میرسیدیم .
الکسیس هم کم کم داره پیشرفت میکنه . داره تازه یاد میگیره تو بارسا چجوری باید پاس بده و جا گیری کنه .
البته هنوز در جاگیری به طور کامل بهبود نیافته ولی خوب بهتر شده .
اما متاسفانه این فصل اصلا از دریبل های خوبش در فصل پیش مخصوصا در ال کلاسیکو ها خبری نیست .
باز پارسال چند تا دریبل خوب میزد امسال همون ها رو هم از ترسش نمیزنه .
در صورتی که مهم ترین دلیلی که بارسا اینو خرید میتونه قدرت دریبل خوبش تو اودینزه باشه .
مسی و ویا هم که با هم رابطه خوبی داشتن
(چشم حسودا کور)
ویا هم با پاس گلش در حالی که میتونست خودش هم گل بزنه ثابت کرد این حرفو

messi1373
12-13-2012, 21:09
سلام بروبکس....یادش بخیر...یه دوره ی 1-2ساله چقدر اینجا برو بیا داشتیم...دلم تنگ شده بود واستون...درود بر بارسا...

Saeid~Barca
01-27-2013, 14:03
بارسلونا - اوساسونا

هفته بیست و یکم لالیگا 2012/13
امشب 27 ژانویه ، ساعت 21:30 به وقت ایران ، ورزشگاه نوکمپ

نتیجه دیدار رفت : 2-1 به سود بارسا

تنها غایب بارسا برای این بازی جرارد پیکه هست که در بازی قبلی اخراج شد.مسی هم دیروز با تیم تمرین کرده ، اما احتمال داره که امشب روی نیمکت بشینه.همچنین این احتمال میره که با توجه به بازی چهارشنبه با رئال مادرید تعدادی از بازیکنای کلیدی تیم از جمله اینیستا ، پدرو ، بوسکتس و ژاوی استراحت کنن.

فصل قبل دو مرتبه با اوساسونا در نوکمپ بازی کردیم (لیگ و کوپا) که هر دو بازی رو پر گل بردیم.8-0 و 4-0

بازی هم از شبکه سه ایران پخش میشه

ضمن اینکه امشب دو تیم بارسای ب و کاستیا (رئال مادرید ب) در مینی استادی با هم بازی میکنند.این بازی ساعت 19:30 به وقت ایران برگزار میشه و دوستانی که میتونن کانالهای الجزیره اسپورت رو بگیرن ، میتونن این بازی رو از کانال الجزیره اسپورت 8+ تماشا کنن.

Bahador~2B
01-27-2013, 19:06
سریعترین بازیکنان تاریخ بارسا

بیشتر فوتبال دوستان بارسای کنونی را با تیکی تاکا می شناسند و شاید خیلی ها فراموش کرده باشند که آبی اناری ها در طول تاریخ خود همواره سریعترین بازیکنان جهان را در اختیار داشته و دارد. سرعت بازیکنان صرف نظر از پستی که بازی می کنند همیشه جایگاه مهمی در فوتبال داشته است. در طول تاریخ همواره بازیکنانی هستند که به سریع بودن معروفند چه سرعت هنگام دویدن و چه زمانی که پا به توپ می شوند و البته بازیکنانی هستند که هر دو را همزمان دارند.

باشگاه بارسا همیشه از این بازیکنان سرعتی بهره برده است که در این مقاله 10 نفر از سریعترین آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

10. مارتی ونتولرا

شاید اسم مارتی ونتولرا در ذهن بسیاری از هواداران بارسا چیزی را تداعی نکند اما در تاریخ بارسا، ونتولرا یکی از بزرگترین بازیکنان کناری تیم است. ونتولرا بین سال های 1933 تا 1937 با پیراهن آبی اناری ها بازی می کرد که توانسته بود انتظارات هواداران را برآورده سازد. وی هم در زمین و هم خارج از زمین بازیکن مورد علاقه هواداران بارسلونا بود.

این ملی پوش اسپانیایی به دلیل سرعت بی نظیرش شناخته شده بود. نمی توان سرعت بازیکنان قدیمی بارسا را با بازیکنان کنونی تیم مقایسه کرد اما بدون شک ونتولرا قابلیت های بدنی بسیار بالایی داشته است و سرعت وی در دویدن بدون توپ که می توانست هر بازیکنی را پشت سر بگذارد وی را در جایگاه دهم لیست ما قرار می دهد.

9. روماریو

روماریو دسوزا نامی است که بیشتر هواداران بارسلونا با ان آشنایی دارند! مهاجم برزیلی بین سال های 1993 تا 1995 برای آبی اناری ها بازی می کرد. روماریو از آن دسته بازیکنان بود که هر کاری را در زمین می توانست انجام دهد.

همان گونه که هواداران در سال های ابتدایی دهه 90 میلادی دیدند سرعت پا به توپ دویدن روماریو بیشتر همه بازیکنان هم عصرش بود! روماریو می توانست همزمان با تغییر مسیر دادن با سرعت بدود که مدافعان را به دردسر می انداخت.

سرعت بالای روماریو در محوطه جریمه و اطراف آن باعث شده تا اسم این بازیکن در جایگاه نهم سریعترین بازیکنان بارسا قرار گیرد.

8. دنی آوز

بودن آلوز در این لیست کسی را سورپرایز نمی کند! مدافع راست بارسایی ها از سال 2008 که از سویا به بارسلونا پیوست یکی از بازیکنان موثر تیم بوده است. در سال های اخیر سرعت او در پستی که بازی می کند بارها ضد حمله های حریفان را خنثی کرده است. علاوه بر کارهای دفاعی دنی آلوز با سرعت بالایی که دارد در کار های هجومی و ضد حمله های بارسا نیز شرکت می کند و تا کنون گل های زیادی ساخته است.

در تاریخ بارسا بازیکنان زیادی نیستند که از نظر سرعت بتوانند با دنی رقابت کنند و همین وی را در جایگاه هشتم این لیست قرار می دهد.

7. رونالدو

هر چند رونالدو لویز نازاریو تنها فصل 1996/1997 برای آبی اناری ها بازی کرد اما در همین یک فصل یادگارهای زیادی برای بارسایی ها به جا گذاشت!

رونالدوِ "واقعی" در زمانی که بازیکن بود در پست های زیادی بازی کرد اما سرعت وی در بارسلونا بی نظیر بود. این مهاجم برزیلی را می توانستید در هر بازی در حال دویدن به دنبال توپی پشت مدافع حریف ببینید و هنگامی که او با دروازه بان تک به تک می شد میتوانستید روی گل زدن وی شرط ببندید و مطمئن باشید برنده خواهید شد!

سرعت این ستاره برزیلی هنگامی که پا به توپ می شد کمتر از سرعت معمول وی بود و این رونالدو را در جایگاه هفتم قرار می دهد.

6. الکسیس سانچز

هر چند ستاره جوان شیلیایی از زمانی که به بارسلونا پیوسته نتوانسته بازی همیشگی خود را انجام دهد اما نمی توان سرعت وی در زمین را نادیده گرفت.

الکسیس با سرعت زیادی که دارد می تواند از مدافعان حریف فاصله بگیرد و چند حرکت خود را به محوطه جریمه برساند. اگر مهاجم شیلیایی بتواند به فرم قابل قبول خود در بارسلونا برسد به یکی از بزرگترین بازیکنان این تیم تبدیل خواهد شد! سرعت بالای الکسیس می تواند برای آبی اناری ها که همیشه با حوصله بازی می کنند بسیار قابل استفاده باشد!

باید دید در آینده چه اتفاقی برای الکسیس خواهد افتاد! در حال حاظر وی در جایگاه ششم سریعترین های تاریخ آبی اناری ها قرار دارد.

5. کریستین ته یو

ته یو 21 ساله مدت زیادی نیست که به تیم اول بارسا راه پیدا کرده است و برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت بارسا راه زیادی پیش رو دارد. اما چیزی که او را از رقبایش متمایز کرده سرعت دویدن این بازیکن است.

ته یوِ جوان می تواند سریع ترین بازین حال حاظر بارسا نیز باشد! کریستین ته یو در حال حاظر بازیکنی تک پست است که البته قابلیت های زیادی دارد و همین قابلیت ها باعث شده بارسا قرارداد این بازیکن را تمدید کند.

ته یو با استارت های سریع می تواند مدافعان را از پیش رو بردارد و با تغییر مسیرهای ناگهانی وارد محوطه جریمه حریف شود. سرعت فوق العاده ته یو می تواند او را به بازیکن ثابت بارسلونا نیز تبدیل کند.

وی زمان بسیار زیادی برای پیشرفت دارد و شاید در آینده ته یو را به عنوان سریعترین بازیکن تاریخ بارسا بشناسیم هر چند وی اکنون پنجمین بازیکن سریع تاریخ بارساست.

4. رونالدینیو

رونالدینیو علاوه بر این که یکی از سریع ترین بازیکنان تاریخ بارسلوناست، یکی از بازیکنانی است که زیبا ترین بازی های تاریخ این تیم را انجام می دادند!

گلزن برزیلی بارسا با توپ کارهایی را انجام می داد که خیلی ها حتی نمی توانند خواب آن را ببینند! پاهای سریع رونالدینهو این امکان را به وی می داد تا با دریبل های فوق العاده هر بازیکنی را پشت سر بگذارد.

رونالدینهو این قابلیت را داشت که از سد هر بازیکنی عبور کند اما سرعت دریبل و پا به توپ دویدن وی است که او را چهارمین بازیکن سریع تاریخ بارسا کرده است.

3. جوردی آلبا

جوردی تابستان گذشته به تیم دوران کودکی خود برگشت و خیلی زود به یکی از ستاره های محبوب تیم تبدیل شد. دفاع چپ بارسا یک کپی از همتای خود در سمت راست دفاع بارسا، دنی آلوز است که در دفاع و حمله سرعت بسیار بالایی دارد. آلبا در پست خود می تواند یکی از بهترین مدافعان باشد و رقبا را پشت سر بگذارد و زمانی که به خط حمله اضافه می شود به نظر می آید کسی نتواند وی را متوقف کند!

در حالی که آلبا در خط دفاع می تواند هر کسی را متوقف کند، سرعت پا به توپ دویدن وی هم بسیار بالاست. سرعت دویدن آلبا از رونالدینیو بیشتر است و سرعت دریبل وی اندکی از رونالدینیو کمتر است و این باعث شده تا آلبا بالاتر از رونالدینیو سومین بازیکن سریع تاریخ بارسا باشد.

2. لیونل مسی

هیچ کس نمی تواند منکر این شود که مسی یکی از سریع ترین بازیکنانی است که در طول تاریخ دیده شده است! در حالی که مسی سرعت دویدن بالایی دارد، سرعت وی با توپ در تاریخ دوم است! ملی پوش آرژانتینی می تواند با سرعت پا به توپ و دویدن بالایی که دارد 6-7 بازیکن را از پیش رو بردارد و به دروازه حریف برسد.

ما بسیار خوش شانس بودیم که می توانیم سرعت فوق العاده و دریبل های زیبای وی را در هر بازی ببینیم. مسی تنها با سرعت دویدن بالایی که دارد در این لیست مکان دوم را از آن خود کرده است.

مسی، بزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال می تواند در آینده چیزهای زیادی را تغییر دهد که برای این کار به اندازه کافی زمان در اختیار دارد. در حال حاظر مسی دارای بیشترین سرعت دریبل در تاریخ بارسلوناست.

1. مارک اورمارس

اورمارس یکی از سریع ترین بازیکنانی است که در تاریخ فوتبال دیده شده است. هنگامی که برای آبی اناری ها بازی می کرد به همه نشان داد که سریعتر از هر بازیکنی در تاریخ این تیم می دود و مربیان تیم همیشه از این قابلیت وی در بازی بهره می بردند. هر چند زمانی که توپ زیر پای اورمارس می آمد از سرعت او کاسته می شد اما وی در کورس های بدون توپ در زمین هرگز شکست نخورده است.

وی در پست های هافبک و بازیکن کنار برای آبی اناری ها بازی می کرد.

مارک اورمارس سال 2000 به بارسا پیوست و 4 سال برای بارسلونا بازی کرد. اکنون وی نامش را به عنوان سریعترین بازیکن تاریخ بارسا در تاریخ آبی اناری ها جاودان کرده است و البته شاید سریع ترین بازیکن تاریخ فوتبال!

Saeid~Barca
01-28-2013, 15:27
اخبار کوتاه بعد از بازی با اوساسونا :

-در کمپ نو 65.594 نفر حضور داشتن و بازی رو از نزدیک تماشا کردن

-مسی از 4 شوت در چهارچوب 4 گل به ثمر رسوند

-مسی مقابل اوساسونا 56 پاس صحیح داشت

-آلوز در 232 بازی که برای بارسا انجام داده 64 پاس گل داده.به ترتیب :
2008/2009: 13 - 13 - 18 - 15 - 5(قابل ارتقا)

-مسی جوانترین بازیکنیه که تونسته به 200 گل زده در لالیگا برسه

-در بازی دیشب مسی موفق شد برای پنجمین بار در تمامی رقابت ها در یک بازی 4 گل(یا بیشتر) به ثمر برسونه
آرسنال , والنسیا, لورکوزن, اسپانیول , اوساسونا

-بارسلونا در 38 بازی متوالی در لیگ گلزنی کرده.آخرین بار که تیم موفق به گلزنی نشده مقابل ویارئال فصل پیش بود

-مسی پنجمین نفریه که تونسته به اوساسونا 4 گل در یک بازی بزنه
Merodio 1959, Setien 1984, Escaich 1994, Van Nistelrooy 2006

-رکورد
سرجیو در 135 بازی رسمی که برای بارسا در لیگ انجام داده (از 2008):
109 پیروزی - 21 مساوی - 6 شکست

-با 71 گل بارسا تونست رکورد رئال مادرید در فصل پیش رو جابه جا کنه : بیشترین گل زده در 21 بازی

-بارسلونا 27 بازی که با حضور ویا-مسی-پدرو آغاز شده رو نباخته

-در 58 بازی اخیر لالیگا مسی 83 گل زده

-در 50 سال اخیر مسی اولین بازیکنیه که در لیگ در سه بازی در هر بازی به یک تیم 4 گل میزنه (آخرین بار دی استفانو و کوبالا 1961 )

H~T
01-29-2013, 03:20
سریعترین بازیکنان تاریخ بارسا

بیشتر فوتبال دوستان بارسای کنونی را با تیکی تاکا می شناسند و شاید خیلی ها فراموش کرده باشند که آبی اناری ها در طول تاریخ خود همواره سریعترین بازیکنان جهان را در اختیار داشته و دارد. سرعت بازیکنان صرف نظر از پستی که بازی می کنند همیشه جایگاه مهمی در فوتبال داشته است. در طول تاریخ همواره بازیکنانی هستند که به سریع بودن معروفند چه سرعت هنگام دویدن و چه زمانی که پا به توپ می شوند و البته بازیکنانی هستند که هر دو را همزمان دارند.

باشگاه بارسا همیشه از این بازیکنان سرعتی بهره برده است که در این مقاله 10 نفر از سریعترین آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

خیلی جالب بود. آورین.

ولی فکر کنم میشد اتوئو و پدرو هم تو این لیست باشن.

Saeid~Barca
01-30-2013, 15:05
رئال مادرید - بارسلونا

دور رفت مرحله نیمه نهائی کوپا دل ری
امشب 30 ژانویه ، ساعت 23:30 به وقت ایران ، ورزشگاه سانتیاگو برنابئو

بارسا برای این دیدار محروم یا مصدومی ندارد.تنها غایب بارسا تیتو ویلانووا است
غایبین رئال مادرید برای این دیدار : کاسیاس - په په - راموس - کوئنترائو - دی ماریا

---------------------------------------------------------

نکات مهمی از ال کلاسیکو ها

دو تیم در 26 ماه گذشته 14 بار با هم بازی کردند که سهم بارسا 6 پیروزی و سهم رئال 3 پیروزی بوده است.

آخرین باری که دو تیم بدون کاسیاس و والدس مقابل هم قرار گرفتند 1 می 2002 در نیمه نهائی لیگ قهرمانان بود.

. برترین گلزنان ال کلاسیکو ها :
دی استفانو 18 گل
مسی 17
رائول 15
سزار رودریگز 14
پوشکاش 14
فراسیسکو جنتو 14
کارلوس سانتیلانا 12
جوزپ سامیتیر 10
خوانیتو 10
هوگو سانچز 10
کریستیانو رونالدو 10

. تعداد گل ها در ال کلاسیکو ها :
بارسلونا : 361
رئال مادرید : 373

. آمار نتایج دو تیم :
88 برد رئال مادرید
87 برد بارسلونا
47 تا تساوی

ikiusan
01-31-2013, 01:59
من خیلی وقت بود پست نمیدادم ، الان فقط خواستم بگم ... من موندم ملت با چه رویی میگن دفاعمون امشب نبود؟ بازی رفت لیگ کل خط دفاع ما نبود مگه ما از این حرفا زدیم؟ باباجان این حرفا برای قرن نوزده بود ، این نبود اون نبود! زشته رسما! شانس تا کجا؟ تک به تک تا کجا گُل نشه؟ هند کار.الیو و اخراجش کو؟ تک به تک مسی که آفساید گرفت چی؟ اون آفساید نیمه اول چی؟ شما جدی جدی از داوری ضربه خوردید آیا؟

Bahador~2B
01-31-2013, 02:06
من خیلی وقت بود پست نمیدادم ، الان فقط خواستم بگم ... من موندم ملت با چه رویی میگن دفاعمون امشب نبود؟ بازی رفت لیگ کل خط دفاع ما نبود مگه ما از این حرفا زدیم؟ باباجان این حرفا برای قرن نوزده بود ، این نبود اون نبود! زشته رسما! شانس تا کجا؟ تک به تک تا کجا گُل نشه؟ هند کار.الیو و اخراجش کو؟ تک به تک مسی که آفساید گرفت چی؟ اون آفساید نیمه اول چی؟ شما جدی جدی از داوری ضربه خوردید آیا؟ فقط همینو میدونم که اگه امشب رو شانس بودیم، یه باخت تاریخی دیگه رو دلشون گذاشته بودیم.

Bahador~2B
02-01-2013, 19:44
من دیدم
شما دیدید
آنها هم دیدند
ما تفاوت را دیدیم
... تفاوت در چهره پربغض رونالدو و خندان پدرو بود، در حالی که هر دو ناباورانه گل نزدند.
تفاوت همان بی تفاوتی مسی و یارانش بود به فحاشی های تماشاچیان
تفاوت لیزرهای لرزانی بود که روی چهره های محکم یاران پویول میافتاد.
تفاوت دادخواهی خندان مسی بود وقتی موذیانه سیلی اش میزدند.
و متفاوت پویول بود که پدرانه اشیاءی را که کودکانه بر سر یارانش میریختند کتمان میکرد تا از حاشیه بکاهد.
ما به اصل میپردازیم و این تفاوت ماست...

Bahador~2B
02-01-2013, 19:47
Real Madrid, 1 - FC Barcelona, 1

Bahador~2B
02-01-2013, 19:49
بازی با رئال هر وقت دنی توپ رو گرفت از استادیوم صدای میمون بلند شد.

تا اونجا که دنی اونقد ناراحت شد توی توییترش نوشت :

کار بزرگی از هم تیمی های من . تاسف بر ما که مساوی کردیم و شرم بر نژادپرستان آنجا، ولی من مثل همیشه شاد هستم همانطور که بودم.از همه ممنونم

قبلا هم توی سانتیاگو برنابئو بعد از توپ طلای چهارم مسی ، اونو عقب مانده ذهنی صدا کرده بودن.

Bahador~2B
02-01-2013, 19:52
حرکت جوانمردانه ی آربلوا و ضربه به پشت زانوی دنی آلوز ،
فکر کنم دنی آلوز رو با نردبام اشتباه گرفته ، میخواد ازش بره بالا

حرکت زیبای دیگری از اسین ،
دقت کنید توپ کجاست و میاد پا رو میزنه
اگه انگلیس بود چند جلسه محرومیت داشت اما لالیگا ....

وقتی میگیم فراتر از یک باشگاه ( BARCA More Than a Club )، خرده میگیرن میگن بقیه چه فرقی با شما دارن ....

Bahador~2B
02-01-2013, 19:54
حرف از داوری میزنن.

این صحنه ها رو هم بد نیست ببینید تا حقیقت رو هم...

Reza29.4
02-22-2013, 10:38
اگه دقت کنید پارسال با چلسی هم تونستیم جبران کنیم اما نمیدونم چرا بع از جبران هم دوباره سرا تاسر حمله کردیم و گل او رو رو زد حمله خوردیم و همون گل کارمون رو سخت کرد وصعود نکردیم الانم باید مثل پاریال جبران کنیم اما بعدش باید بازی اصولی رو پیش بگیریم نه احساسی

David Sina
03-19-2013, 23:46
سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو خدمت تمام بچه های دربی مخصوصا آبی اناری های عزیز .. دلم براتون تنگ شده بود ...roz::
عبدالله و مصطفی و علیرضا خیلی چاکریم

any10
03-29-2013, 18:56
سلام خدمت دوستان گل بارسایی
فرداشب هم با سلتاویگو بازی داریم به امید موفقیت تیم محبوبمون ، این هفته هم باید در پاریس با پی اس جی بازی کنیم امیدوارم هفته زیبایی باشه !
چند نکته از بازی فرداشب:
1- تیتو سرمربی44ساله بارسا بعد از 10 هفته غیبت برای انجام شیمی درمانی درنیویورک حالا به اسپانیا بازگشته و بازی شنبه شب را از روی نیمکت مربیگری تیمش دنبال خواهد کرد

2- سلتاویگو با کوله باری از بازیکنان مصدوم و محروم باید جلوی بارسا بازی کنه !

3- بارسا هم ژاوی و آلبا و پویول و آدریانو رو به دلیل مصدومیت و والدس رو هم بدلیل محرومیت در اختیار نداره !

4- احتمال زیاد مسی هم از ابتدا بازی نمی کنه !

5- اگه مسی به سلتاویگو گل بزنه اونموقع به تمام تیمهای لالیگا در این فصل گل زده !

6- اگه مسی گل بزنه به رکورد گل زنی در 19 بازی پیاپی دست پیدا می کنه !

7- خوسه مانوئل پینتو درطول سالهای 1998 تا 2008 در 181 بازی لیگ از دروازه سلتاویگو دفاع کرده است.

8- بارسلونا تنها در یک بازی از 5 بازی اخیرش در خارج از خانه در تمامی تورنمنت به پیروزی رسیده.

RezaVilla7
04-27-2013, 22:36
بارسلونا1-0 لوانته + خبرtazim:سلام همگی !یعنی واقعا یه شب هایی هست که باید بهش گفت شب طلسم :|یعنی این داوید ویا ر چقدر شوت زد به در بسته خورد :|هر کی هم بخاد از داوید ویا انتقاد کنه نمی پذیرم ):-| فقط وقت خودش رو تلف می کنه :|من نمی دونم این داوید ویا هر وقت گل می زنه همه می گن بارسا نباید بفروشدش،وقتی بد بازی می کنه یهو می بندینش به توپ که همون بره بهتره ):-|یعنی چی؟! :)جهت اطلاع بعضی ها هم باید بگم :اون پنالتی که گل نشد به همونپنالتی هایی که مسی گل نکرد در):-|و اینکه اگر نمی دونید بدونید کهداوید ویا دومین پنالتی تاریخ لالیگا هست :)کوبالا 96%ویا 94%ژرمن 93%کریستیانو رونالدو و مسی 92%جدیدا مثل سال های پیش شایعه شده که داوید ویا می خواد از بارسا بره :|فعلا که نرفته در خدمتمون هست :):rose:ویا: ما می خواهیم به ومبلی برگردیم .ویا از شور و هیجان خود برای بازینیمه نهایی می گوید و اینکه می خواهد به ومبلی به ورزشگاه افسانه ای خود بازگردد و در آنجا گلزنی کند . مهاجم آبی اناری ها امیدوار است تا تیمش بتواند در فینال ومبلی حضور داشته باشد.ویا امیدوار است تا تیمش با شکست دادن بایرن و حضور در فینال بتوانید چهارمین قهرمانی خود لیگ قرن ۲۱ را جشن بگیرد.باشگاه کاتالانی در سال های ۲۰۰۶، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ قهرمان لیگ قهرمان شده است و ویا می خواهد که این باشگاه دوباره جام را به نیو کمپ برگرداند.مهاجم ملی پوش بارسا در مصاحبهبا روزنامه ال موندو گفت:" ما تشنه قهرمانی در لیگ قهرمانان هستیم."دوید ویا در پیروزی این تیم در فینال سال ۲۰۱۱ در ورزشگاه ومبلینقشی کلیدی داشته است. ویا ادامه داد:" گلی که در مقابل منچستر بهثمر رسانده ام مهمترین گل دوران ورزشی من بوده است.گفته می شود داوید ویا مورد توجه آرسنال قرار دارد و از اینتر هم به عنوان مقصد بعدی الکسیس سانچسنام برده می شود.دنی آلوس، مدافع بارسا، از مدیران این باشگاه خواست به جای فروش بازیکنانی مانند داوید ویا و الکسیس سانچس در تابستان پیش رو، به فکر تقویت این تیم باشند.گفته می شود داوید ویا مورد توجه آرسنال قرار دارد و از اینتر هم به عنوان مقصد بعدی الکسیس سانچسنام برده می شود.با این وجود، دنی آلوس معتقد است باشگاه بارسلونا باید تمام تلاشش را برای نگه داشتن این دو بازیکن بکند و آنها را بازیکنان مهمی برای آبی و اناری ها دانست.این ملی پوش برزیلی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر به من بستگی دارد، من به جای فروختن داوید ویا و الکسیس، تیم را تقویت می کردم زیرا از داشتن این دو در تیم خیلی راضی هستیم. هر دو آنها بسیار حرفه ای هستند و این از همه چیز مهمتر است."ویا در مورد شایعه جدایی اش از بارسا گفت:در حال حاضر از شرایطم راضی هستم،من با باشگاه قرار داد دارمو هم باشگاه و هم هواداران از کیفیت من آگاه هستند،در پایان فصل برای هر گونه مذاکره ای وقت خواهد بود .

Reza29.4
06-10-2013, 09:58
آقا این رئالیها هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست وقتی موری رو داشتند بدش میگفتند حالا که موری رفنه دارن ازش تعریف میکنند.

بیا این پرنده هم تو کار اینا مونده .
اگه شما هم مثل من و این پرنده تو کار رئالی ها موندین تشکر کنین .تا تعداد مشخص بشه

Arman.Leo
06-10-2013, 11:04
کلا وضعشون با خودشون مشخص نیست
همیشه همینجور بوده
یجوریم درمورد 3-1 .. .. میکنن انگار یادشون رفته دو فصل پیش که خیلی هم به خودشون میبالیدن تو دور رفت لالیگا تو خونه خودشون 3-1 به ما باختن ...
در ضمن تو اون بازی تیمشون هم مربی داشت
و البته جوری حرف میزنن از مورینیو که گویا یادشون رفته همین رئال مورینیو 5-0 به بارسلونا باخته

42d3e78f26a4b20d412==