PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ☆ کمپ دربی"جلد پنجم "☆

صفحه ها : [1] 2 3 4

Blue-StaR
08-19-2012, 04:34
تاپیک کمپ دربی جلد 4 هم به ابدیت پیوست :nishkhand:

با افتخار ورژن 5 کمپو افتتاح میکنیم :love:

قوانین : 1. پرهیز از هر گونه اسپم دادن.

2.کپی کردن مطالب .

پ.ن: آقا احمد به من گفتن تاپیکو بزن ، منم گوش دادم :nishkhand:

alexdelpiero_10
08-19-2012, 07:37
احمد هيچ كارست مهدي بايد بگه mas:-

من قبل از اينكه تو بياي دربي نوبت گرفتم واسه ساخت كمپ هنوز نوبتم نشده تو كي نوبتت شد؟lol:-

ikiusan
08-19-2012, 08:14
بله به استحضار میرسانم عید فطرتون مبارک!
شنیده ها حاکی از اینه که در دربی جلد پنجم دوستان باید به تمجید و تعریف از زد بازی و اون پسر خوشگله(!!!) مهراد بپردازن وگرنه هرچی دیدن از چشم خودشون دیدن! بنده خواستم همینجا اعلام کنم بنده هیچ قرابتی با رپ که ندارم هیچ بلکه آی هِیت رپ!!!tars::
خلاصه همین!
راستی من یه آهنگی رو براتون اینجا لینک میذارم که بسیار توجهمو جلب کرده ، توی راه سرکار به خونه که آهنگ گوش میدم کشفش کردم ، همین امروز
پ.ن برای مرتضی: مرتوض اینو میتونی به اون فولدره اضافه کنی از دستم در رفته بود...
Stratovarius - Keep The Flame ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ویرایش خبر فوری:

همین الان توی سایت گل خوندم که صاحاب حق پخش لالیگا گفته بازیای بارسا برای هماهنگ بودن با وقت آسیا (شرق دور) نصفه شب و اینا برگزار میشه که به وقت ایران میشه 3 تا 4 صبح بلکم دیرتر!!! بعد رفتم پیج بارسا دیدم آره همینطوریه!!! گفتم بذار برم پیج رئال هم چک کنم!!! چشمتون روز بد نبینه همونطوری بود یعنی ساعت بازیای اونا هم همین بود!!! بعد خیلی ترسیدم رفتم سایت خود بارسا دیدم ساعت بازیا که مثل روند سابق لالیگاست ، بعد محض محکم کاری رفتم گل اینترنشنال دیدم اونجا هم ساعتا از همین 4 صبحیاست!!!
استرش اینکه بازیای بارسا رو نتونم ببینم بدجور رو مخمه!!!

ویرایش ثانویه بابت تکمیل اطلاعات:
سایت خود لالیگا که یه چیز دیگه میگه!!!! وااااااااااااااااای!!! چه استرسی!!!
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

icon
08-19-2012, 09:45
شنیده ها حاکی از اینه که در دربی جلد پنجم دوستان باید به تمجید و تعریف از زد بازی و اون پسر خوشگله(!!!) مهراد بپردازن وگرنه هرچی دیدن از چشم خودشون دیدن! بنده خواستم همینجا اعلام کنم بنده هیچ قرابتی با رپ که ندارم هیچ بلکه آی هِیت رپ!!!tars::
خلاصه همین!
راستی من یه آهنگی رو براتون اینجا لینک میذارم که بسیار توجهمو جلب کرده ، توی راه سرکار به خونه که آهنگ گوش میدم کشفش کردم ، همین امروز
پ.ن برای مرتضی: مرتوض اینو میتونی به اون فولدره اضافه کنی از دستم در رفته بود...
stratovarius - keep the flame ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ویرایش خبر فوری:

همین الان توی سایت گل خوندم که صاحاب حق پخش لالیگا گفته بازیای بارسا برای هماهنگ بودن با وقت آسیا (شرق دور) نصفه شب و اینا برگزار میشه که به وقت ایران میشه 3 تا 4 صبح بلکم دیرتر!!! بعد رفتم پیج بارسا دیدم آره همینطوریه!!! گفتم بذار برم پیج رئال هم چک کنم!!! چشمتون روز بد نبینه همونطوری بود یعنی ساعت بازیای اونا هم همین بود!!! بعد خیلی ترسیدم رفتم سایت خود بارسا دیدم ساعت بازیا که مثل روند سابق لالیگاست ، بعد محض محکم کاری رفتم گل اینترنشنال دیدم اونجا هم ساعتا از همین 4 صبحیاست!!!

عید همه مبارک
اینجوری که این سایت میگه بازی ها به روال عادیه
چون بیشتر بازیهاشون بین ساعت 22-19 واسه ی اونا است و چون ساعت تهران دو و نیم ساعت با ساعت مادرید فرق داره پس بازی ها همون 12-9 خودمونه البته اونجوری که این سایت میگه

R.BAGGIO.10
08-19-2012, 09:53
احمد هيچ كارست مهدي بايد بگه mas:-

من قبل از اينكه تو بياي دربي نوبت گرفتم واسه ساخت كمپ هنوز نوبتم نشده تو كي نوبتت شد؟lol:-
ضمن تبریک جلد 5 اس زدیم به مهدی
خواستم خودم دبل کنم گفتم ریا میشه همه به فکر دبل کردن میافتند.ki::
کمپی که یه دختر بزنه آخرشو خدا به خیر بگذرونه.ki::
در ضمن کپسول به تو چه:khandeeeee bahal:

레자
08-19-2012, 09:58
ما از چه ویروس هی متشخصی بهره میبریم !!!باید خدامونو شکر کنیم

چه ویروسای باحالی 1-فارسی بلدن و فیلد ها رو درست پر میکنند2-همشون بازیکن محبوبشون 1234567هستshikam

3-همشون به تیم ها ایرانی علاقه دارن !!!!!
4-سوال امنیتی رو جواب میدن پس به فارسی تسلط کامل دارن

من فک کنم سازمان جاسوسی سیا اینا رو اجیر کرده بیان ما رو بهکن اقا جعفر جان برادر گلم کجایی؟از دیروز تا حالا ببین این چندمیشه !!!خجالتم نمیکشه ویروس متشخص!mas:-mas:-mas:-

sina acm
08-19-2012, 11:12
دیشب تا ساعت 3 شب داشتیم مقاومت میکردیم احمد رضا هم بود :sigar:

خوشبختانه دست هکر ها به کمپ و انجمن میلان نرسید

ولی بخش یووه هک شد :khandeeeee bahal:

این اولین باریه که اینقدر گسترده پدر تاپیک ها در میاد

راستی کمپ رو کی زدید ؟ پس مهدی کو امار کمپ قبلی هم باید مهدی باشه

alexdelpiero_10
08-19-2012, 11:20
اينم امار كمپ قبلي

rezaorumchi 166
alexdelpiero_10 88
mortezarm 79
amir-97 79
Abdollah 202 69
AlexDelpiero 48
R.BAGGIO.10 41
THE GAME HHH 34
raptor 33
ikiusan 33
sina acm 32
king123 29
ibrahim 27
omid.b 21
nobody11 18
GOLL 15
ALEX-ss 15
Blue-StaR 15
ALIAZIMI9 13
icon 12
rahimalavi 11
Fc Bayern München 11
Mehrd@d 11
edin 10

ساير عزيزان زير 10 پست بودن

اينم آمار كاملش

sina acm
08-19-2012, 11:21
درضمن من واقعا دارم از خنده میترکم از کار بچه ها

رفتید تو تاپک ویرووس دارید فعالیت میکنید[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بابا بیخیال به قول رضا اینا چرا فارسی بلدن

سریلانکا کجاست ؟

레자
08-19-2012, 11:24
خیلی دوس داشتم خودم این کمپو افتتاح کنم ولی امان ازین دست ها ی پشت پرده:hehee::hehee::hehee:

ایشالله این کمپ رو هم مثل قبلی میترکونم ولی نه یه جوری که بیاین پیله کنین و بهونه بیارین با حرف های مفید

راستی وقتی فهمیدم بخش یووه هک شده و میلان دست نخورده مونده 2 -3 دقیقه مدام خندم گرفتmas:-mas:-mas:-

بیچاره رسولmas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-

R.BAGGIO.10
08-19-2012, 11:32
دیشب تا ساعت 3 شب داشتیم مقاومت میکردیم احمد رضا هم بود :sigar:

خوشبختانه دست هکر ها به کمپ و انجمن میلان نرسید

ولی بخش یووه هک شد :khandeeeee bahal:

این اولین باریه که اینقدر گسترده پدر تاپیک ها در میاد

راستی کمپ رو کی زدید ؟ پس مهدی کو امار کمپ قبلی هم باید مهدی باشه
دیشب خودم فرمانده بودم نذاشتم کمپ سقوط کنه:khandeeeee bahal:
بخش میلانم برا این هک نشد که چون فهمید میلانیا عجب ویروساییند اومد یه لنگ انداختو و رفت:khandeeeee bahal:
در ضمن بیشرف برا ویروسه پیام دادم جواب نمیدهki::
طرف فارسیم بلده میگه مالدیو بودم عکس میدم .عکسم نمیدم.عجب ویروس باحالیه:khandeeeee bahal:فارسیم بلده.احتمالا طرف وزیر امور خارجه مالدیو تو ایرانه:khandeeeee bahal:عزیز خوش اومدی به دربی ایشالا همیشه فعال باشی.(طرفم اس اسیه:ogh:)

ashly
08-19-2012, 12:54
بدبخت شدیم الان که سایت $$$$$ بشه یکی جلوی اینا رو بگیره
مدیران محترم هرچه سریعتر اینو حذف کنین

DanielBahrami
08-19-2012, 13:16
بدبخت شدیم الان که سایت $$$$$ بشه یکی جلوی اینا رو بگیره
مدیران محترم هرچه سریعتر اینو حذف کنین

از بین مدیران فقط ابی بهش دسترسی داره که اون هم از صبح تا حالا نیومده . من خودم به داش جعفر هم گفتم که ممکنه سایت رو مسدود کنن ولی بدبختی اینه که خیلی کم میاد تو سایت . حالا فقط باید دعا کنیم که این دو نفر زودتر آنلاین بشن .

sina acm
08-19-2012, 13:18
وضعیت قرمزه

جعفر هم نیست اگه همین طور پیش بره بن میشیم

جاهایی رو که عکس های ناجور داره پست ندین نزارید بیاد بالا

Forza Milan
08-19-2012, 13:26
همه بیان تو کمپ اینجا امنه

بابا یه کاری کنید این دیگه شوخی نیست

راستی راستی سایت داره ازدست میره

R.BAGGIO.10
08-19-2012, 14:24
این عکسا چی بود؟
منکرات باید بقلش لنگ مینداخت.
این هکرها چه جوری میان تو سایت ثبتنام میکنند.چرا برا سایت ایمیل تعیید نمیذارید.چرا سوال امنیتی رو هکرها راحت جواب میدن؟
هکر فارسی بلده؟چه جوری؟
ویرایش:کمپ با رهبری من خوب امنه ها یاد بگیرید.:nishkhand:
طرفم مجدد پیداش شد.eterza::-

AlexDelpiero
08-19-2012, 15:33
سلام
تبریک میگم جلد جدید رو ، امیدوارم چرخش بچرخه ! و تبریک میگم عید فطر رو به همه دوستان !love::
من وضعیت نتم افتضاحه و الان هم از خونه یکی دیگه اومدم اینجا ! کمتر در خدمت دوستان هستیم !

درخواست :
پست دادن شما در تایپیک های تبلیغاتی هکرها باعث بالا اومدن اون تایپیک میشه و و جو نامنظمی ایجاد می کنه ! لطفا دیگه پست ندین !
با تشکر roz::

DanielBahrami
08-19-2012, 15:48
ای بابا هر چی داش جعفر حذفشون میکنه دوباره سرو کله بقیشون پیدا میشه . معلوم نیست چی شده .

Abdollah 202
08-19-2012, 16:36
درخواست :
پست دادن شما در تایپیک های تبلیغاتی هکرها باعث بالا اومدن اون تایپیک میشه و و جو نامنظمی ایجاد می کنه ! لطفا دیگه پست ندین !

واییییییییییییییییی مهدی مهدیeterza::-:nishkhand::nishkhand:heee::
اخه نه میزاری اینجا پست اسپم و نیم خطی بدیم نه اونجا crying::-

پس ما کجا نیم خط پست بدیم ؟:nishkhand:

یک چت باکس بزنین مدیران:nishkhand:

R.BAGGIO.10
08-19-2012, 17:13
این یارو خفمون کرد چرا ول کن نیست.هزارتا نام کاربری میسازه هر دفعه هم یه تبلیغ.
ولی خدایی عکسهای گلچین وحشتناکی گذاشت:nishkhand:حقش بود مدیر گالری دربی بشه:nishkhand:
از ابی فعالتر بود:khandeeeee bahal:
پ.ن: مهردادم نشد مدیر نمیتونه یه پست ویرایش کنه.مهرداد اسمتو بذاریم نخودی دربی:nishkhand:
ویرایش بیشرف خیلی دیوونس.همین الان دوباره ثبتنام کرد.ما رفتیم در مغازه مقاومت کنید تا کمپ سقوط نکنه:hehee:

amir-97
08-19-2012, 17:23
اينم امار كمپ قبلي

rezaorumchi 166
alexdelpiero_10 88
mortezarm 79
Abdollah 202 69
AlexDelpiero 48
R.BAGGIO.10 41
THE GAME HHH 34
raptor 33
ikiusan 33
sina acm 32
king123 29
ibrahim 27
omid.b 21
nobody11 18
GOLL 15
ALEX-ss 15
Blue-StaR 15
ALIAZIMI9 13
icon 12
rahimalavi 11
Fc Bayern München 11
Mehrd@d 11
edin 10

اينم آمار كاملش

مردک:mage mishe:
چرا اسم منو جا گزاشتیchomagheterza::-::bow
پستتو ویرایش کنtars:::nishkhand:
راستی کمپ جدیدو تبریک میگم
این ویروسا هم خیلی رفتن رو مخ ما

mortezarm
08-19-2012, 17:23
ایول رفتیم ص 3 چه زود
کمپ جدید با حملات دشمن توام شده که باید مقاومت کنیم
من احتمال میدم بینمون جاسوس داشته باشیم و از همه بیشترم به احمد و مفتح کمپ مشکوکم
بچه ها جبهه ها رو خالی نزارین

Mehrd@d
08-19-2012, 17:26
این یارو خفمون کرد چرا ول کن نیست.هزارتا نام کاربری میسازه هر دفعه هم یه تبلیغ.
ولی خدایی عکسهای گلچین وحشتناکی گذاشت:nishkhand:حقش بود مدیر گالری دربی بشه:nishkhand:
از ابی فعالتر بود:khandeeeee bahal:
پ.ن: مهردادم نشد مدیر نمیتونه یه پست ویرایش کنه.مهرداد اسمتو بذاریم نخودی دربی:nishkhand:
به تو که بد نگذشت! دو تا چشم داشتی دو تا دیگه هم قرض گرفته بودی.داشتی تماشا میکردی!ki::
جووون تو مدیریت سایت اختصاصی شده یعنی هر کی تو حیطه خودش میتونه نظارت داشته باشه. دیدی که کسی نتونست حذفش کنه! :nishkhand: منم که از خیلی وقته اینجا مسئولیتی ندارم. اینی هم که میبینی قرمزه رنگم واسه اینه که تو ریژیمم!heee::
نه شوخی از لطف دوستان بوده که ما این رنگی موندیم.

Abdollah 202
08-19-2012, 18:28
خبر فوری از پلیس 202 :
آقای 202 افزود : فعلا در حال درگیری با اشرار و افراد ناشناس هستیم و احمد رضا در خط مقدم به سر میبره وبه شدت مجروحه اما نیروی جایگزین برای احمد رضا وجود ندارد .:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

-- افراد ناشناس با حمله به قسمت انتقادات و پیشنهادات باعث کشته شدن تعدادی از میهمانان دربی شدcrying::- .
-- افراد ناشناس تایپیک یوونتوس را محاصره کرده اند:hehehe:
سردار 202 افزود:nishkhand: :
کار سختی پیش رو داریم چون مهدی و احمد رضا و رسول و بقیه یوونتوسی ها در محاصره هستند و احمد به شدت مجروحه که البته دو ساعت پیش با شلیک یک توپ از توپخانه ارسنال افراد ناشناس عقب نشینی کردند اما یوونتوسی ها را به گروگان بردند...:khandeeeee bahal:

ALEX-ss
08-19-2012, 18:38
سلام

اومدم 2 تا تبريك بگم و برم. اول جلد جديد كمپ و تبريك ميگم. دوم هم عيدتان مبارك باشه.

يا علي مدد.

GOLL
08-19-2012, 20:16
كمپ5!!
اگه مهدي پست ها رو پاك نميكرد الان كمپ 15 بوديم:nishkhand:
پليس 202 هم عملياتش رو شرح داد:khelal dandoon:lagh::
ولي باحال بودن اسباب خنده شدن
ور آر يو فرام ها رو هم جواب ندادنki::رفتنki::

GOLL 15نه من خيلي پست داده باشم 4تاeterza::-15 تا ندادم بررسي شود:nishkhand:

راستي من ميخواستم بگم اين سري كمپ رو بزاريم همون صحبتهاي خودموني يه تحولي بشه كه نشد:sham::nishkhand:

به امضام هم توجه كنيد كلا از اين سايته كسي كپي نكنه ديگه ممنوع است ديگه:nishkhand:
ربط امضا و آواتار هم توجه فرماييد:nishkhand:

ibrahim
08-19-2012, 20:26
یه دقیقه نبودما
نگا چی شده:nishkhand:
اون پست هم بچه ها گفتن چی بوده(خوبه که جعفر حذفش کرد وگرنه آمار بازدیدش از گلهای فینال یورو بیشتر میشد):khandeeeee bahal:
تبریک عید ، تبریک روز جهانی عکس ، تبریک تاپیک جدید

ویرایش:تو روح تک تک مسئولین فــــیـــلــــــتریــــــ ـــنـــــــــــگ ایران:nishkhand:
قسمت سرچ تصاویر سایت گوگل ، و یاهو بسته شدهom::(گوگل فقط صفحه یک باز هستش)eterza::-
بیشوراki::
یه بحثی در این مورد راه بندازیم فقط جوری باشه توهین نشه به کسی:nishkhand:

king123
08-19-2012, 20:42
کمپ جدید مبارک :/danc
تو کمپ قبلی اگه سه چهار تا پست مزخرف و الکی میدادم اسمم تو 10 نفر بود!:hehehe::nishkhand:
ویرایش بیچاره عبدالله راست میگهاگهمیشه مدیرانچتباکس راه اندازی کنند ممنون

amir-97
08-19-2012, 21:16
راس میگن دیگه ما چت باکس میخوایم
اصلا اگه چت باکس نزارین ما اعتراض میکنیم:sooot::hehehe:
بچه هایی که اعتراض دارن به پست من تشکر نزنن:hehehe:lol:-lagh::
خدا رو شکر ویروسا فعلا حمله نمیکنن:hehehe:lagh::
مثله اینکه آتش بسه
بچه هایی هم که واسه جنگ داوطلبن به من خبر بدن:hehee:ki::lagh::

Alex Dlpiero_10
08-19-2012, 22:53
اينم امار كمپ قبلي

rezaorumchi 166
alexdelpiero_10 88
mortezarm 79
amir-97 79
Abdollah 202 69
AlexDelpiero 48
R.BAGGIO.10 41
THE GAME HHH 34
raptor 33
ikiusan 33
sina acm 32
king123 29
ibrahim 27
omid.b 21
nobody11 18
GOLL 15
ALEX-ss 15
Blue-StaR 15
ALIAZIMI9 13
icon 12
rahimalavi 11
Fc Bayern München 11
Mehrd@d 11
edin 10

اينم آمار كاملش

جلد پنجم تبریک:flowerysmile:

بالاخره اسم من هم تو جدول کمپ اومد:nishkhand:

رسول آمار گزار شده:nishkhand: اگه میتونی آمار تمام پست های اسپمت رو بزاری ممنون میشم:hehehe:

ikiusan
08-20-2012, 00:30
یه دقیقه نبودما
اون پست هم بچه ها گفتن چی بوده(خوبه که جعفر حذفش کرد وگرنه آمار بازدیدش از گلهای فینال یورو بیشتر میشد):khandeeeee bahal:

ویرایش:تو روح تک تک مسئولین فــــیـــلــــــتریــــــ ـــنـــــــــــگ ایران:nishkhand:
قسمت سرچ تصاویر سایت گوگل ، و یاهو بسته شدهom::(گوگل فقط صفحه یک باز هستش)eterza::-
یاهو رو من دلیلشو میدونم!
ببین توی سرچ تصلویر یه گزینه هست safe search اونو که آف کنی هر عبارتی (به جز دو سه تا عبارت خاص که اونم با یه فاصله یا نقطه گذاشتن پیچ میخوره) که وارد کنی هر عکسی تو فضای مجازی باشه رو میاره!!! فکر کن چقدر عبارت خاک بر سری داریم!!!! اون به این دلیله ، گوگلو نمیدونم.

ایول رفتیم ص 3 چه زود
کمپ جدید با حملات دشمن توام شده که باید مقاومت کنیم
من احتمال میدم بینمون جاسوس داشته باشیم و از همه بیشترم به احمد و مفتح کمپ مشکوکم
بچه ها جبهه ها رو خالی نزارین
مرتضی این خبر ترسناک پایینو بخونcrying::-

خلاصه همین!
Stratovarius - Keep The Flame ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ویرایش خبر فوری:

R.BAGGIO.10
08-20-2012, 00:33
اولا سلام دوما چرا چو انداختید من مجروح شدم؟
خیر من زندم کمپم سقوط نمیکنه.تو روح تک تک هکرها:hehee:
و خودمون عکساش یه نمه مورد داشت.بیشرفا بد بی حجاب بودنdallliii
در ضمن به سینا تبریک میگم نذاشت کمپ سقوط کنه.مت درخدمتیم:hehee:

DanielBahrami
08-20-2012, 01:25

داش ابراهیم کجاش مسدوده ؟ من که راحت رفتم داخلش .

alexdelpiero_10
08-20-2012, 08:41
یه دقیقه نبودما

اگه وارد اكانت جيميلت بشي گوگل با پرتكل [Only Registered And Activated Users Can See Links] باز ميشه كه اطلاعات رو به صورت رمزي ارسال ميكنه يعني رو قسمت عكس كليك كني هيتلر نيستki::

یاهو رو من دلیلشو میدونم!
ببین توی سرچ تصلویر یه گزینه هست safe search اونو که آف کنی هر عبارتی (به جز دو سه تا عبارت خاص که اونم با یه فاصله یا نقطه گذاشتن پیچ میخوره) که وارد کنی هر عکسی تو فضای مجازی باشه رو میاره!!! فکر کن چقدر عبارت خاک بر سری داریم!!!! اون به این دلیله ، گوگلو نمیدونم.

crying::-

گوگل هم دارهheee::heee::

king123
08-20-2012, 14:58
بازم ویروسا اومدن فکر کنم جنگ جهانی سوم در راه است :-ang:hehee:
به عنوان یک بسیج آماده ی جنگم :hehee:ki::

alexdelpiero_10
08-20-2012, 15:00
بازم اينا شروع كردن اين يكي ديگه نوبره 10 تا 10 تا تايپيك ميسازه همش هم تبليغ يه چيزي ميكنه

فكر كنم رفته بودن برا تجديد قواlol:-

Blue-StaR
08-20-2012, 15:09
یکی جلو این یوزر محترم Sosealast ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بگیره ، تنهایی داره انجمنو به فنا میده eterza::-
آی پی اینارو چک کنید ببینید اصلا مال ایرانه ! همشونم کار یه نفره :nishkhand: قصدشم اینه دربی رسما ریشه کن کنه :nishkhand:

پ.ن: چه این دو روز تعطیلی بیخود گذشت ، همه ملت رفتن مسافرت ، تو تهران پرنده پر نمیزنه ، کاش همیشه همینجوری بود :love:

king123
08-20-2012, 15:26
بعد ناهار چی میچسپه یه چرت کوچولو:eyvalla:
ولی وقتی لیست کاربران حاضر رو نگاه میکنم میبینم اوه این وقت روز چند نفر حاضره:ajibeee:
چند احتمال داره think::
1. ناهار نخوردن :mage mishe:
2. ناهار زود خوردن وچرت زدن :afarin:
3. تو غذاشون از روغن لادن استفاده کردن ki::ki::

R.BAGGIO.10
08-20-2012, 15:35
طرف کاربره ماشین تایپ نیست.
الان متنشو خوندم معلومه کاربره منتها کپی پست میکنه.راحت از طریق ترجمه آنلاین فیلدهارو پر میکنه.
قصدشم اینه:
بیشرف شرکت هرمیه
میگه از سایت ما خرید کنید
ما تو کار تجارت الکتریکی هستیم
وقتی خرید میکنید مبلغی حق عضویت میدید و این حق عضویت اگر کسیو معرفی کنید پورسانت میدیم بهتون
تو روحش معلومه که بیشرف شرکت هرمیه
در ضمن فقط نمیدونم چرا عکس گذاشت اون روزthink::

ashly
08-20-2012, 15:48
در ضمن فقط نمیدونم چرا عکس گذاشت اون روز[Only Registered And Activated Users Can See Links]
حتما میخواسته بگه اگه بیان و چندتا هم با خودتون بیارین از اینا lagh::جایزه میگیرین
میخواسته جذب مشتری کنه بیچاره[Only Registered And Activated Users Can See Links]
ولی اگه تا الان بود به نظرم پر بیننده ترین بخش سایت میشد[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اقا یکی جلوشونو بگیره ر..دن به سایتeterza::-

nobody11
08-20-2012, 15:51
طرف کاربره ماشین تایپ نیست.
الان متنشو خوندم معلومه کاربره منتها کپی پست میکنه.راحت از طریق ترجمه آنلاین فیلدهارو پر میکنه.
قصدشم اینه:
بیشرف شرکت هرمیه
میگه از سایت ما خرید کنید
ما تو کار تجارت الکتریکی هستیم
وقتی خرید میکنید مبلغی حق عضویت میدید و این حق عضویت اگر کسیو معرفی کنید پورسانت میدیم بهتون
تو روحش معلومه که بیشرف شرکت هرمیه
در ضمن فقط نمیدونم چرا عکس گذاشت اون روزthink::

ميخواسته ملت بيشتر دقت كنن...heee::
نمي دونن بچه هاي ايران به خصوص اونايي كه تو دربي هستن چه بچه هاي خوب و سر به زيري هستندmas:-

DanielBahrami
08-20-2012, 15:56
دیشب داش جعفر اومد روش ثبت نام و چیز های دیگه رو یه خورده تغییر داد ولی مثل اینکه دو باره لو رفته . یارو هم انگار جو گریر شده .

نمي دونن بچه هاي ايران به خصوص اونايي كه تو دربي هستن چه بچه هاي خوب و سر به زيري هستندmas:-

آره مخصوصا از وقتی که اون عکس ها رو دیدن .:hehehe:

sina acm
08-20-2012, 16:06
مشکل اینجاست که جاهایی پست میده که فقط مدیرکل سایت بهش دسترسی داره

یه خورده بیاد پایین تر خودمون حذفش میکنیم :shogh:

راستی دیروز درگیر بودم یادم رفت عیدتون مبارک :flowerysmile:

DanielBahrami
08-20-2012, 16:20
مثل اینکه این یارو دست بردار نیست . با اینکه محروم شده داره موضوع ایجاد میکنه .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mortezarm
08-20-2012, 16:26
خدایی طرف چه قدرتی داره بن شده بازم سایتو داره هدایت میکنه
من که میرم عضو گروهش میشم دربی دیگه کارش تمومه باید همیشه رفت طرف قدرت:hapoo:
با این اوصاف احتمالا سایت باید یه چند روزی تعطیل بشه برای سازمان دهی مجدد

ALIAZIMI9
08-20-2012, 17:47
به نظر می رسه طرف خسته نمی شه.انجمن ما هم که شانس نداره توی این
همه صفحه و انجمن توی اینترنت صاف اومده اینجا entezar:: راستی بچه ها جدا از
این موضوع کسی فرمولی داره که از نظر هندسی بشه ثابت کرد دو بردار بر هم
عمودند ؟

GOLL
08-20-2012, 18:31
کسی فرمولی داره که از نظر هندسی بشه ثابت کرد دو بردار بر هم
عمودند ؟

بچه برو تو كتاب هندسه ات نوشته فصل دوش يا 1.....heee::

مثل اینکه این یارو دست بردار نیست . با اینکه محروم شده داره موضوع ایجاد میکنه .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

فك كردم اشتباه ديدمdallliiiچه قدرتي داره اينdallliii

نمي دونن بچه هاي ايران به خصوص اونايي كه تو دربي هستن چه بچه هاي خوب و سر به زيري هستند[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بچه هاي ايرانlol:-چي؟:pinokio:
طرف اوكرايني بود:rose::he:

آخرين سوتيه ورزش3ايناheee::
نتيجه بازيهاي امشب و فردا:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ALIAZIMI9
08-20-2012, 18:44
خوب بچه ها دوتا سوال ازتون داشتم:

1- تعریف شما از شانس چیه؟
2- یک مثال از بدشانسی و خوش شانسی خودتون بزنید ؟

DanielBahrami
08-20-2012, 19:29

به نظر من شانسی وجود نداره . همه بر میگرده به کارهایی که کسی انجام میده . بعضی ها شانس رو بهونه میکنند تا اشتباهاتشون رو بپوشونن .

레자
08-20-2012, 19:39
سلام

به لطف اینترنت قطعی این کمپ رو اول نمیشم:hehee:

راستی ویروسا محروم میشن ولی از فعالیتشون کاسته نمیشه میبینید؟خیلی به فکر انجمنن:hehee:

راستی اینا منم کشته بودن الان از بیمارستان مجازی اومدم:hehee:

amir-97
08-20-2012, 19:55
سلام
چرا من هر وقت میام این ویروسا نیستن:hehee:
رامسرم که از دیروز و امروز پر شده از مسافر:gahhr:entezar::
ترافیک در حد لالیگا
آدم بخواد یه جا بره باید از راه های میانبر استفاده کنهentezar::

sina acm
08-20-2012, 20:01
لاهیجان در حال ترکیدن

امروز خبر دار شدم پهنای باند باران نت رفته بالا زدم تو دانلود دیدم راسته

شده 160 بیت entezar::

واسه ما که خیلی خوبه الان دانیال میگه واسه من 2 مگه :hehee:

ibrahim
08-20-2012, 20:19
سرعت نت در حد بازی پرسپولیسdallliii
بچه ها یه سری آهنگ میخوام که با عکسهایی که دارم کلیپی همینجوری دربیاد:hehee:
عکسها مربوط میشه به بازیهای جام رمضون اینجا که هستمdallliii
هر کی داشت بزاره ممنون میشم:love:

DanielBahrami
08-20-2012, 20:27
واسه ما که خیلی خوبه الان دانیال میگه واسه من 2 مگه :hehee:

حالا یه بار اون اتفاق برای ما افتاد ولی خداییش خیلی حال داد 2 گیگ در عرض یک ساعت دانلود کردم .:ahaaaaaa:

mortezarm
08-20-2012, 23:56

شانس بیش از اونکه کارای ما رو تحت تاثیر قرار بده خود ما بوجودش میاریم اما جریانیه که نمیشه گفت وجود نداره و یه جورایی برای هر چیزی کمک رس یا از بین برندس
خوش شانسی اینکه تو بانک یه بار چند سال پیش یه پلاک بردمki::
بدشانسی اینکه: یادش بخیر یه کار اشتب به قول بچز کردیم یه جایی شانسمون بابامون همون موقع جلومون سبز شد حالا کلا 10 سال یه بار اونجا میمومد شانس من همون 10 سال یبار همون روز بود(نکته:اینجا یاد اون ماجراهای کارتون مورچه خوار میفتیم که میگفت سالی یه بار یه اتوبوس از اینجا رد میشه و دقیقا همون روزم مورچه خوار بیچاره اونجا بود و از روش رد میشد)ki::

ikiusan
08-21-2012, 00:53

شانس چیزیه که بشر برای تعریف موفقیت ها و شکست هایی که نمیتونه (یا نمیخواد) تعریف منطقی براشون داشته باشه ازش استفاده میکنه!
بنابراین سوال دومت معنی نداره برای من!

amir-97
08-21-2012, 02:41
توجه:بچه ها من به یکی از این ویروسا پیام دادم
تا حالا 3بار بهم پیام داده
برین پروفایلمو ببینین
ویرایش:عجب غلطی کردم
همینجوری داره پیام میده بهم

ibrahim
08-21-2012, 02:47
آقا جو رو خراب نکنید
کی گفته ویروس هستش؟
آقا اینم یکی مثل من و شما
هیچ فرقی هم نداره فقط برای اذیت و تبلیغ میان همین
صبح جعفر میاد پاکش میکنه:ohum:

ikiusan
08-21-2012, 02:53
توجه:بچه ها من به یکی از این ویروسا پیام دادم
تا حالا 3بار بهم پیام داده
برین پروفایلمو ببینین
ویرایش:عجب غلطی کردم
همینجوری داره پیام میده بهم
ویروس که نیست ، کاربره.

آقا جو رو خراب نکنید
کی گفته ویروس هستش؟
آقا اینم یکی مثل من و شما
هیچ فرقی هم نداره فقط برای اذیت و تبلیغ میان همین
صبح جعفر میاد پاکش میکنه:ohum:
آقا یه بار مشکلی توی انجمنی که من قبلا عضوش بودم پیش اومده بود خیلی جدی ، بعد همه سطوح مدیرا برای یه مدتی دسترسی ادمین داشتن تا بتونن با هم اون مشکلو حل کنن زودتر ، کسی هم سو استفاده نکرد.
به نظرتون بهتر نیست اینجا هم موقتا به چند تا از مدیرا دستریای بیشتر بدین (حالا ادمین نه ، سوپر مُد) این تاپیکها و پستهاشو زودتر ببندید و کاربر رو بن کنید؟ وقتی مدیر هست و میبینه کاربر تاپیک اول رو گذاشت ، اگه دسترسی داشته باشه و بنش کنه اون بیست تا تاپیک بعدی ایجاد نمیشه ها!:-ang
این بود تجربیات انجمن بازی من!:hehee:

mehran1478
08-21-2012, 03:20
ويروسه افتاد به جون من mas:-
تابلوئه ايرانيه ميخواد اذيت كنه ... مد كرده ارور رو تاپيك ميزنه :ey babaaa:

ميخوام يه خرده اذيتش كنم ki::

ALIAZIMI9
08-21-2012, 18:27
چه قدر انجمن ما دشمن داره از اکراین می خواهند انجمن ما رو هک کنند قبلی هم که از روسیه بود.فکر کنمبعدی از اسرائیله که ویروسه استاکس نت رو می فرسته.اصلا چرا ما اینقدر راجب ویروس بحث می کنیم یک مقدار راجب بحث های روز صحبت کنیم ولی خوب دوستان می گن
که این کاربره ادمه و داره تبلیغ می کنه ادم ................................ تر از این ندیده بودیمki::

mehran1478
08-21-2012, 20:35
اين ورزش3 خداي سوتيه :ahaaaaaa:
قبل از بازي منچستر و اورتون نوشته بود 4-1 به نفع اورتون :ey babaaa:
دوباره هفته دوم ليگ جزيره رو زده بود : فولام - يونايتد فرداش دوباره ليورپول - يونايتد . من سيتي هم بازي نداشت :hehehe:
دروازه بان برزيلي پرسپوليسو زده بود پرتغالي !
بعد از بازي داماش پرسپوليس توي نتايج زده بود به تعويق افتاده اما نميدونم چرا دو سه تا بازي ديگه هم از ليگاي اروپا به تعويق افتاده بودن همزمان با بازي پرسپوليس !

در هر صورت ميخوام بگم ورزش3 رو جدي نگيريد !

Forza Milan
08-22-2012, 01:05
خوب وضعیت بعد از اوضاع داغون دوباره سفید شد

نفهمیدیم کی بود چی شد ؟/

درضمن این روزا یه سری پیام های مشکوک از همون کسایی که میدونید امده

نخونده دیلیت کنید

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند

sina acm
08-22-2012, 01:30
خوب وضعیت بعد از اوضاع داغون دوباره سفید شد

نفهمیدیم کی بود چی شد ؟/

درضمن این روزا یه سری پیام های مشکوک از همون کسایی که میدونید امده

نخونده دیلیت کنید

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند
ببین برادر الان ماگروه مشکوک تو سایت زیاد داریم heee::

این افراد مشکوک رو میگی entezar::یا اون افراد مشکوک :ahaaaaaa:یا اونور تری ها (2011) om::
مثل دیش نصب کن ها حرف میزنی !!نکنه دریا رو ول کردی نصاب شدی dallliii

king123
08-22-2012, 08:14
سلام بچه ها واسه اینکه بحثی رو شروع کنیم بگین از چه آهنگ و خواننده ای خوشتون میاد ؟heey::

yasin04
08-22-2012, 11:48
:bia baghalam:به نام خدا:bia baghalam:
سلام دوستان من بعد از 1یا 2سال دوباره اومدم به سایت دربی و تیممو راه انداختم و از الانم به انجمنش میام
دلیل غیبتم هم درسو مشغله کاری بود
خیلی از دوستانمو فراموش کردم واقعا ببخشید بیاین اینجا و هر چی میخواین بهم بگین سوال و...تا باهاتون صحبت کنم
دیدم که خیلی از رفیقامون هم مدیر شدن بهشون تبریک میگم منم اومدم تا ایشاالله با فعالیت زیاد بتونم مدیر بشم :eyvalla:
در ضمن تو جاهایی که میخواین فعالیت کنم لینکشو بدین تا شروع کنم:sigar:tazim::tazim::

sina acm
08-22-2012, 13:05
سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links]توسط سربازان گمنام امام زمان حک شد

اینم لینکش [Only Registered And Activated Users Can See Links] گروه حکر الفا تقدیم میکنندlol:-

레자
08-22-2012, 14:45
سلام این روزا نبودم از دست من یه نفس راحت کشیدین دیگهmas:-

این هکرا شورشو دراوردن و من مطمئن شدم که 100%اینا ایرانین چون همشون بازیکنشون یکیه همون 123456و این که بعضی وقتا توسط گوگل ترانسلیت چرت و پرتای روسیه ای میدن و برای اینکه مشکوک و ضایع نشن که ایرانین میان فارسی دری وری رو نا مشخص مینویسن ولی نکته ی تاسف بار اینه که اینا محروم میشن بازم به سایت دسترسی دارن

mortezarm
08-22-2012, 17:17
همه رو بن کنید اما اون کی تو کار عکس گذاشتن بود بچه خوبی بوداheee::روحش شاد

هیچی دیگه جمعه تو تا بازی بزرگ داریم رئال بارسا و پرسپولیس اس اسmas:-نه خدایی چقدم هم سطحن
الان استرس داره بهمون مستولی میشه امیدوارم اتفاقات بازی اخر دو تیم اتفاق بیفته
جمیعا بگین امینdallliii

sina acm
08-22-2012, 18:03
ايراني و البته معلوم كي هستن....
سينا جون بهت مژده بدم كه سايت از حك در اومد و تا شب ميره بالا ......

به به اقا آرش

اگه منظورت از هکرا همون سایتیه که میدونی باید بگم کار اونا نیست

ولی اگه افراد دیگست که من خبر ندارم تا وقتی هم که مطمئن نیستید علیه کسی بیانیه ندید این طوری بهتره

امیدوارم سایتتون از حالت حک دربیاد roz::

آرش نادري
08-22-2012, 18:22
سايتمون كه از هك در اومد عزيزم....
اما كار ،كار همونه
چون آي دي من رو هم هك كرده و رسما اعلام جنگ كردن
البته من نميدونم منظورت كيه سينا جون....اما ربطي به ميلان نداره :دي

Abdollah 202
08-22-2012, 19:02
بله من هی میگم اینجا پست ندم اما نمیشه
کی بود میگفت اینجا پست اسپم ندین؟
کی بود میگفت بحث را بندازین؟
کی بود .... ؟؟؟؟؟

آقا تا زمانی که یه چت باکس نداشته باشیم وضع همینه
منم اومدم فقط یاداوری کنم
متاسفانه یک سال و چن ماهه که داریم درباره چت باکس بحث میکنم و اخرشم نتیجه نمیده
به نظرم اینجا بهتره روال قبل خودشو که دقیقا مثل یک چت باکس بود بگیره ....
اینم بحثی که من راه انداختم :fek konam:

ALIAZIMI9
08-22-2012, 19:31
ببینم سایت ما مگه چی داره که هکر ها دوست دارند هکش کنند ؟ :fek konam::fek konam:

ALIAZIMI9
08-22-2012, 21:00
من توی خواننده های امروزی هومن و کامران رو دوست دارم
و توی خواننده های قدیمی هم عباس قادری(همون که اهنگ پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت) رو خونده:eyvalla:

Alex Dlpiero_10
08-22-2012, 21:09
خوبه بچه ها ازتون نظر خواستم چیزی دیگه ای نخواستم:sooot::narahat::narahat:

خب منم یه نظری میدم:flowerysmile:

راستش من از خوانندهای ایرانی زیاد خوشم نمیاد فقط از خواننده ها و آهنگ های غربی خوشم میاد:flowerysmile:

دو روز نبودم چه بلایی سر کمپ اوردن این اسپمر ها:nishkhand:

فقط94 صفحه دیگه مونده تا کمپ ششم:nishkhand: البته موقعی که مهدی میره فکر کنم نسل کمپ منقرز بشهki::

shiraz-sport
08-22-2012, 21:19
من بیشتر از شادمهر عقیلی و سیاوش قمیشی خوشم میاد.

از اهنگ های غربی هم جنیفر لوپز خوشم میاد.

شما چطور؟:nishkhand:

ALIAZIMI9
08-22-2012, 21:24

نه من در خواننده های غربی از انریکه خوشم می یاد.

king123
08-22-2012, 21:28

ببین یه اعتراض چی میکنه !:jeddiiiii:
من فرقی نمیکنه هر آهنگ وخواننده ای که به دلم بشینه گوش میکنم گاهی سنتی گاهی ایرانی وخارجی البته با توجه به شرایط بوجود اومده وحالی که دارم فعلا سنتی از نوع همای و ناظری و شجریان:flowerysmile:

Alex Dlpiero_10
08-22-2012, 21:38
من فرقی نمیکنه هر آهنگ وخواننده ای که به دلم بشینه گوش میکنم گاهی سنتی گاهی ایرانی وخارجی البته با توجه به شرایط بوجود اومده وحالی که دارم فعلا سنتی از نوع همای و ناظری و شجریان:flowerysmile:

درسته!

شجریان سنتی نمیخونه!با حال و احوال و ضع دنیا مخصوصا ایران میخونه مثلا آهنگ بی تو به شر نمی شود رو در سال 82 برای زلزله کرمان خوند بهترین قاری ایرانه:afarin:متاسفانه تلویزینو به خاطر مشکلاتش با 30 یا 30 یون صداش رو پخش نمیکنهom::

ALIAZIMI9
08-22-2012, 22:36

خوب اره اما سوال اینه که خواننده محبوب شما کیه البته یک سری خواننده
هستند که خیلی موزیک خوندند اما یکی از اون ها از بقیه معروفتره مثلا
همه چی ارومه از حمید طالب زاده یا اره منم دوست دارم از سامی
به نظر من خواننده محبوب یک شخص یعنی اون شخص خیلی از اهنگ
های اون فرد رو دوست داشته باشه.

ویرایش:می گم یکی دیگه اومده تبلیغ شرکت خودش.جالبه طرف استقلالی
هستش ki::اینم لینک جایی که لینک داده:

Fc Bayern München
08-23-2012, 08:19
درسته!

شجریان سنتی نمیخونه!با حال و احوال و ضع دنیا مخصوصا ایران میخونه مثلا آهنگ بی تو به شر نمی شود رو در سال 82 برای زلزله کرمان خوند بهترین قاری ایرانه:afarin:متاسفانه تلویزینو به خاطر مشکلاتش با 30 یا 30 یون صداش رو پخش نمیکنهom::

درسته !!!!!!! think::
ایر ان ای سرای امید

king123
08-23-2012, 08:33
خوب اره اما سوال اینه که خواننده محبوب شما کیه البته یک سری خواننده
هستند که خیلی موزیک خوندند اما یکی از اون ها از بقیه معروفتره مثلا
همه چی ارومه از حمید طالب زاده یا اره منم دوست دارم از سامی
به نظر من خواننده محبوب یک شخص یعنی اون شخص خیلی از اهنگ
های اون فرد رو دوست داشته باشه.

ویرایش:می گم یکی دیگه اومده تبلیغ شرکت خودش.جالبه طرف استقلالی
هستش ki::اینم لینک جایی که لینک داده:

گفته شما صحیح
پس بیشتر بهنام صفوی پویا بیاتی و چندخواننده دیگه در سنتی هم همای بیشتر از بقیه گوش میدم

AlexDelpiero
08-23-2012, 09:04
شکر میون کلامتون ! :nishkhand:
به طور اتفاقی چشمم خورد به یه سری خاطرات قدیمی !
بله ! ما خاطرات به چشممون میخوره !
یه دوربین گوشی در پیت هم داشتیم گفتیم عکس بگیریم بذاریم بقیه هم ببینند چی بودیم و چی شدیم !
این دفتر دوران دبیرستانمه ! یادمه دنبال دفتری بودم که عکس آقا روش باشه ولی متاسفانه یافت نشد که نشد ! om::
ناچار از پوسترایی که داستم یه تیکه از عکس آقا رو در آوردم و چسبوندم رو جلد دفتر ! ایناها :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
حالا دقیق مطمئن نیستم اسم درسا رو درست گفته باشم ولی احتمالا این دفتر هندسه تحلیلی بود ! :nishkhand:
بعدی هم دفتر دیفرانسل باید باشه اگه اشتباه نکنم :

یه بخشی از دفتر آمار و جبر خطی سوم دبیرستان !
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
اینم هندسه سوم راهنمایی باید باشه :

ریاضی 2 : love::love::love::
من اون موقع ها بچه درسخون بودم ! :nishkhand: یادمه اولین امتحانی که ازمون گرفتن شدم "12 " ! خیلی داغون شده بودم ! تا حالا نمره هیچ درسی کمتر از 14 نگرفته بودم ! اونم چی ؟ ریاضی ! درسی که همیشه 19 و 20 می شدم ! خلاصه زدیم تریپ افسردگی ! امتحان بعدش امتحان سطح شهر بود به خودم قول داده بودم جبران کنم ! از طرفی اسامی نفرات برتر تو تمام مدارس زده می شد ! :sooot: زد و ما شدیم 20 ! tars:: اون روز در پوست خود نمی گنجیدیم ! تنها نمره 20 من بودم !
اینم دفتر شطرنجی رسم و چند تا از هنرنمایی های این جانب ! :nishkhand:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

لازم به ذکر است دفتر رسم من بعدش تبدیل شده به دفتر الگوی خیاطی آبجی ! :nishkhand:

واین هم حسن ختام برنامه :

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 10:05
یه دوربین گوشی در پیت هم داشتیم گفتیم عکس بگیریم بذاریم بقیه هم ببینند چی بودیم و چی شدیم !
این دفتر دوران دبیرستانمه ! یادمه دنبال دفتری بودم که عکس آقا روش باشه ولی متاسفانه یافت نشد که نشد ! om::
ناچار از پوسترایی که داستم یه تیکه از عکس آقا رو در آوردم و چسبوندم رو جلد دفتر ! ایناها :
حالا دقیق مطمئن نیستم اسم درسا رو درست گفته باشم ولی احتمالا این دفتر هندسه تحلیلی بود ! :nishkhand:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ریاضی 2 : love::love::love::
من اون موقع ها بچه درسخون بودم ! :nishkhand: یادمه اولین امتحانی که ازمون گرفتن شدم "12 " ! خیلی داغون شده بودم ! تا حالا نمره هیچ درسی کمتر از 14 نگرفته بودم ! اونم چی ؟ ریاضی ! درسی که همیشه 19 و 20 می شدم ! خلاصه زدیم تریپ افسردگی ! امتحان بعدش امتحان سطح شهر بود به خودم قول داده بودم جبران کنم ! از طرفی اسامی نفرات برتر تو تمام مدارس زده می شد ! :sooot: زد و ما شدیم 20 ! tars:: اون روز در پوست خود نمی گنجیدیم ! تنها نمره 20 من بودم !
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

لازم به ذکر است دفتر رسم من بعدش تبدیل شده به دفتر الگوی خیاطی آبجی ! :nishkhand:

آفرین:afarin:

اومدی دربی امتحان دادی قبول شدی؟heee::

بچه زرنگ میتونی بگی 2+2 میشه چند؟:hehee:
آخه پسر باهوش چرا کتاب ها رو اشتب می اوردی؟heee::

چه عجب!یکی پیداشد مثل من ریاضی رو دوست داشته باشه:ey babaaa:

دوستان جو گیر نشن آمارشون رو بزارنheee::یه بار مهدی گذاشت برا هفت پشتمون کافیهmas:-heee::

shiraz-sport
08-23-2012, 12:53
این دفتر دوران دبیرستانمه ! یادمه دنبال دفتری بودم که عکس آقا روش باشه ولی متاسفانه یافت نشد که نشد ! Om::

ریاضی 2 : Love::love::love::
من اون موقع ها بچه درسخون بودم ! :nishkhand: یادمه اولین امتحانی که ازمون گرفتن شدم "12 " ! خیلی داغون شده بودم ! تا حالا نمره هیچ درسی کمتر از 14 نگرفته بودم ! اونم چی ؟ ریاضی ! درسی که همیشه 19 و 20 می شدم ! خلاصه زدیم تریپ افسردگی ! امتحان بعدش امتحان سطح شهر بود به خودم قول داده بودم جبران کنم ! از طرفی اسامی نفرات برتر تو تمام مدارس زده می شد ! :sooot: زد و ما شدیم 20 ! Tars:: اون روز در پوست خود نمی گنجیدیم ! تنها نمره 20 من بودم !

بابا ایول دست خط .

اون رسم هات منو کشته .

یادمه من اون وقت خودم رسم نمیکشیدم یه پولی میداد به بچه زرنگ کلاسمون برام میکشید فرداش برام میاورد.

ای روزگار یاد اون موقع ها بخیر. دستت درد نکنه منو به یاد اون موقع ها انداختی!!!

راستی اون شعر اخری که نوشتی از امین حبیبی هست ؟ درست گفتم . خب پس 50 امتیاز بهم بدهheee::

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 13:15
خوب بدون هیچ کپی مطلب میخوام یه چندتا کد مخفی خیلی جالب موبایل رو بهتون یاد بدم که واقعا جالبه و ارزش خوندن رو داره برای اطلاعات شما که چه کارهایی که نمیتونید با موبایل های معمولی انجام بدید اینجا یاد میگیرد:heee::
1-با گرفتن کد #915* 21* موبایلوتون رو برای مدتی خارج از دسترس نگه دارید خیلی جالبهheee::برا خروج از این سرویس#67# رو بزنید

2-قدرت باطری مخفی شده:وقتی شارژموبایلتون کمه وشارژر ندارید فقط #3370* رو فشار بدید

دوستان خیلی کد مخفی هست فعلا همینا رو گفتم یکی از جالب ترین کدها اینکه وقتی کسی به شما تماس میگیره میتویند تماس رو به یه نفر دیگه منتقل کنید مثلا اگه دلپیرو به من زنگ زد میتونم با وارد کردن کد مخصوص تماس رو به رسول منتقل کنمheee::

레자
08-23-2012, 13:27
خوب بدون هیچ کپی مطلب میخوام یه چندتا کد مخفی خیلی جالب موبایل رو بهتون یاد بدم که واقعا جالبه و ارزش خوندن رو داره برای اطلاعات شما که چه کارهایی که نمیتونید با موبایل های معمولی انجام بدید اینجا یاد میگیرد:heee::
1-با گرفتن کد #915* 21* موبایلوتون رو برای مدتی خارج از دسترس نگه دارید خیلی جالبهheee::برا خروج از این سرویس#67# رو بزنید

2-قدرت باطری مخفی شده:وقتی شارژموبایلتون کمه وشارژر ندارید فقط #3370* رو فشار بدید

دوستان خیلی کد مخفی هست فعلا همینا رو گفتم یکی از جالب ترین کدها اینکه وقتی کسی به شما تماس میگیره میتویند تماس رو به یه نفر دیگه منتقل کنید مثلا اگه دلپیرو به من زنگ زد میتونم با وارد کردن کد مخصوص تماس رو به رسول منتقل کنمheee::

بابا اینکه بهش میگن دایورت کردنheee::ولی کد شارژ مخفی باحال بود مرسی

راستی هکرا ****** گم کردن یا بازم یه سری مونده؟

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 13:34
بابا اینکه بهش میگن دایورت کردنheee::ولی کد شارژ مخفی باحال بود مرسی

راستی هکرا ****** گم کردن یا بازم یه سری مونده؟

اگه کد شارژ موبایل کار نکرد از این ره استفاده کن:

تحقیقات کره ای میگن یه زنی روزی از زود تموم شدن شارژموبایلش کلافه میشه و جییییییییغ میزنه بعد که میخواد بره موبایلشو شارژ کنه میبینه پر شده یعنی شارژ موبایل در اثر صدای بالا هم پر میشه

ممنون هکرها ؟love::

ALIAZIMI9
08-23-2012, 14:12
خوب بچه ها امشب هم بارسا و رئال بازی دارند ساعت 1 بامداد روز جمعه کسی فرکانس شبکه ای رو داره که بازی رو رایگان پخش کنه ؟ البته روی هاتبرد یا بدر

R.BAGGIO.10
08-23-2012, 14:20
یه دست نوشته از مهدی دارم زدم به دیوار اتاقم عجب دس خطیهheee::
خیلی قشنگ بود.
نتم وصل شد حتما عکسشو واستون آپ میکنم.
دست خط خودمم نشون نمیدم چون خیلی خزهheee::
منم تو درسا فقط عشق تاریخ بودم سال سوم تاریخ شدم 19/75

sina acm
08-23-2012, 14:44
خوب بچه ها امشب هم بارسا و رئال بازی دارند ساعت 1 بامداد روز جمعه کسی فرکانس شبکه ای رو داره که بازی رو رایگان پخش کنه ؟ البته روی هاتبرد یا بدر

جمعه 03/06/1391 ساعت : 01:00
سوپر جام اسپانيا : بارسلونا - رئال مادريد
زنده از شبکه سه lol:-

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 15:00
پست اسپم:دهمین صفحه کمپ پنجم رو تبریک میگیم!heee::

آقا سینا شبکه سه پخش غیر مستقیمه!

مثل این

ALIAZIMI9
08-23-2012, 15:10
جمعه 03/06/1391 ساعت : 01:00

سوپر جام اسپانيا : بارسلونا - رئال مادريد
زنده از شبکه سه lol:-

شبکه 3 کارتیه :jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

레자
08-23-2012, 16:06
منم بزودی پستمو (همین پستو ویرایش میدم و یه عکس با ویکم از کارنامم میگیرم)

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 16:10
خارج از موضوع درس

10 صفحه گذشت و رسول هیچ پستی نداده فقط داره تشکر میزنه!بهم گفت سال دیگه میره سربازی:gerye:اسپمر غروب میکند!heee::

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 17:37
نمی خوام اینجا دوباره عکس سیتی بشه ولی یه عکس خیلی قشنگ از یه دختر یونتوسی داشتم اینجا میارم به این میگن تعصب!

آخه به این چی بگم؟اگه بگم این خوددم کسی باور میکنه!heee::

레자
08-23-2012, 17:56
عکس تو هم مثل ماله مرتضی خیلی قشنگ و ناز و دلنشینه فقط مساله اینجاست که میشد به پست قبلی ویرایش کرد من از بس تذکر خوردم حتی از خود شما اینارو خوب یادمه پس لطفا پست قبلیت رو وویرایش کن

ibrahim
08-23-2012, 18:12
بچه ها کسی کارنامه های جدید ُ نداره بزاره(ابتدایی)
میگن نمره نداره جاش خوب عالی و از این چیزای بامزه هستش!

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 18:29
بچه ها کسی کارنامه های جدید ُ نداره بزاره(ابتدایی)
میگن نمره نداره جاش خوب عالی و از این چیزای بامزه هستش!

آره منم شنیدم ولی اون عالی و خوب فکر کنم برای نمره انظباطه!

کارنامتو رو کن ببینم نکنه سال اول رفوزه شدی!:hehee:ببین مهدی یه پست میده همه ازش تقلید میکننheee::

ibrahim
08-23-2012, 18:34
من ُ رفوزه اونم اول heee::
یه سالم زودتر رفتم مدرسهheee::
کارنامه ِ پنجم ابتداییمُ هنوز دارم(البته خعلی قدیمیه):gerye:اگه شد میزارم اینجا

sina acm
08-23-2012, 18:53
اصلا تو واسه درس خوندن ساخته نشدی

مربیگری رو ادامه بده

شاید روزی ایران رو بردی جام جهانی ولی از من بهت نصیحت

پرسپولیس بهت سفید امضا هم داد قبول نکن heee::

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 19:01

تو و رفوزه؟ اصلا!!!!کی این حرف رو زده؟heee::

یه سال کمه دوسال زودتر رفتی مدرسهheee::

پنجم؟آره میدونم مال ما قبل از تاریخه!نا سلامتی بابا بزرگ این مملکتی heee::

ibrahim
08-23-2012, 19:54
مرسی از همهlol:-
اشک تو چشام جمع شد:shogh:
دلت میاد ،میرم مثل بقیه مربیها پول مفت برمیدارم تیم میشه 6 جدول بعد میرم جای دیگهthink::(خخخخخخ)
ولی ایشالا که تیم نتیجه میگیره و 2014 جام جهانی هستیمlay_;;

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 20:02

مرسی از همهlol:-
اشک تو چشام جمع شد:shogh:
دلت میاد ،میرم مثل بقیه مربیها پول مفت برمیدارم تیم میشه 6 جدول بعد میرم جای دیگهthink::(خخخخخخ)
ولی ایشالا که تیم نتیجه میگیره و 2014 جام جهانی هستیمlay_;;

آره تو به قول رسول مار زخمی هستی:khandeeeee bahal:

تیم هم موقعی نتیجه میگیره و صعود میکنه که حضرت مهدی فرج کنه:nishkhand:

از زحمات شما تا3 قرن دیگر تشکر میکنیم:afarin::khandeeeee bahal:

레자
08-23-2012, 23:24
اها حالا فهمیدم درد بعضیا چی بود که کمپ قبل اون همه گیرمیدادن

یاد پول میفتم که ادم تا داره ولخرجی میکنه و وقتی تموم میشه به شدت ته مانده ی پولشو صرفه جویی میکنه حالا تطبیقش بدید با کمپ چهارم:hehee::hehee:

Alex Dlpiero_10
08-23-2012, 23:50
اها حالا فهمیدم درد بعضیا چی بود که کمپ قبل اون همه گیرمیدادن

یاد پول میفتم که ادم تا داره ولخرجی میکنه و وقتی تموم میشه به شدت ته مانده ی پولشو صرفه جویی میکنه حالا تطبیقش بدید با کمپ چهارم:hehee::hehee:

آخه تو که توی اسپم زدن حرف اول رو میزنی ین چه پستی بود که دادی اشاره مستقیم کن(البته اون وقت پستت اسپم نمیشه:hehee:)

یه سوال فکر کنم قبلا چند نفر شنیدن:
اگه این همه پول داشته باشی چیکار میکنی؟:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

مهدی این دیگه اسپم حساب نمیشه یه نظر سنجی گذاشتم تو کمپlol:-

sina acm
08-24-2012, 00:00
اول میرفتم میلان رو از برلو میخریدم از عرب جماعت بیشتر خرجش میکردم :hehee:

بعد یه برج مخابراتی بزرگتر از برج میلاد تو لاهیجان میزدم :hehee:

استادیوم ازادی رو میخریدم براش سقف درست میکردم انفیلد تحویل میدادم :hehee:

alexdelpiero_10
08-24-2012, 00:07
آخه تو که توی اسپم زدن حرف اول رو میزنی ین چه پستی بود که دادی اشاره مستقیم کن(البته اون وقت پستت اسپم نمیشه:hehee:)

یه سوال فکر کنم قبلا چند نفر شنیدن:
اگه این همه پول داشته باشی چیکار میکنی؟:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

مهدی این دیگه اسپم حساب نمیشه یه نظر سنجی گذاشتم تو کمپlol:-

اينا رو يادم مياد تو يه مجله خوندم كه يه قاچاقچي رو دستگير كردن تو اعترافاش محل پولاش رو گفته بود اونا هم رفته بودن و به اين پولا رسيده بودنlol:- همين عكس رو زده بود

جون احمد اگه همين پولا رو بدي به ماروتا بازم ميره چونه ميزنه آخرش هم هيچي نميخره من موندم اين بابا منظورش از گيلاسهاي روي كيك چي بوده فكر كنم منظورش بوريلو(بوري گل) بودهmas:-

Alex Dlpiero_10
08-24-2012, 00:11
اينا رو يادم مياد تو يه مجله خوندم كه يه قاچاقچي رو دستگير كردن تو اعترافاش محل پولاش رو گفته بود اونا هم رفته بودن و به اين پولا رسيده بودنlol:- همين عكس رو زده بود

جون احمد اگه همين پولا رو بدي به ماروتا بازم ميره چونه ميزنه آخرش هم هيچي نميخره من موندم اين بابا منظورش از گيلاسهاي روي كيك چي بوده فكر كنم منظورش بوريلو(بوري گل) بودهmas:-

به به اولین پست بزرگترین اسپمر سایت در کمپ پنج رو تبریک میگم یه کف مرتب برای رسول(که قراره سال دیگه بره جبهom::):nishkhand:

من اینو از رونامه نخوندم فیلسوفmas:-

레자
08-24-2012, 00:18
والا اینا بیشتر به شیرکاکائو شبیهن تا پول:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

من چجوری فیلد های یوار ال و پسورد رو از اطلاعات زیر پرکنم تا بتونم کارکرد مبین نتمو بدست بیارم؟
این صفحه ی پرکردن فیلد ها برای بدست اوردن کارکرد اینترنت:

اینم مسئولا گفتن برای پرکردن فیلد اطلاعات تو پشت مودم نوشته شده اینم اطلاعات ولی کدومشون میتونه باشه؟

ابراهیم-نیما-سینا-عبدالله-احمدرضا-رسول-رها-باران -(کلا هرکی میتونه دستم به دامنتون کمکم کنید

ikiusan
08-24-2012, 00:30
والا اینا بیشتر به شیرکاکائو شبیهن تا پول:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

من چجوری فیلد های یوار ال و پسورد رو از اطلاعات زیر پرکنم تا بتونم کارکرد مبین نتمو بدست بیارم؟
این صفحه ی پرکردن فیلد ها برای بدست اوردن کارکرد اینترنت:

اینم مسئولا گفتن برای پرکردن فیلد اطلاعات تو پشت مودم نوشته شده اینم اطلاعات ولی کدومشون میتونه باشه؟

ابراهیم-نیما-سینا-عبدالله-احمدرضا-رسول-رها-باران -(کلا هرکی میتونه دستم به دامنتون کمکم کنید

uri اونیه که شبیه آدرس ایمیل میمونه
مثال: mob0847032@mobinnet.net
پسوردت یه عدد شیش رقمیه

Abdollah 202
08-24-2012, 00:36
دوستان که تو مسابقه چهره کاربرا شرکت میکنند باید به اطلاعشون برسونم که از هفته بعد قوانین امتیاز دادن رو تغییر میدم و بخونید و اینکه اگه کسی تو هر پست اسم چند تا کاربر رو بگه براش امتیاز منفی در نظر میگیرم.
در هر پست تنها اسم یک کاربر باید گفته بشه . خب ممکنه بپرسین چه اشکالی داره که مثلا چند تا کاربرو تو پستمون بگیم؟ خب منم جواب میدم:hehee: : ببینین کلا کسایی که عکسشونو میزارم رو هم شاید به 40 نفر هم نرسه اما همینجور عکس های جدیدشونو براتون میزارم . مثلا وقتی من عکس مهدی رو بزارم واسه مسابقه اگه طبق همین روال باشه یکی میاد تو یک پست میگه : احمد نیست ؟ یا رضا ؟ یا رسول ؟ و از این قبیل پست ها .
مگه دربی چن تا کاربر فعال داره ؟ اگه قرار باشه همشو تو یک پست بگیم جذابیت مسابقه از بین میره و امتیاز دهی به اون مسابقه هیچ معنایی نداره و واسه همین از هفته بعد هم میخوام شیوه امتیاز دهی رو تغییر بدم و هم اینکه شما همکاری کنید و تنها در پست هاتون اسم یک نفر رو بگین و اگه دو نفر مد نظرتون هست در دو پست جداگانه بگین .
پیشاپیش ممنون از همکاریتونroz::

Alex Dlpiero_10
08-24-2012, 00:56
دوستان که تو مسابقه چهره کاربرا شرکت میکنند باید به اطلاعشون برسونم که از هفته بعد قوانین امتیاز دادن رو تغییر میدم و بخونید و اینکه اگه کسی تو هر پست اسم چند تا کاربر رو بگه براش امتیاز منفی در نظر میگیرم.
در هر پست تنها اسم یک کاربر باید گفته بشه . خب ممکنه بپرسین چه اشکالی داره که مثلا چند تا کاربرو تو پستمون بگیم؟ خب منم جواب میدم:hehee: : ببینین کلا کسایی که عکسشونو میزارم رو هم شاید به 40 نفر هم نرسه اما همینجور عکس های جدیدشونو براتون میزارم . مثلا وقتی من عکس مهدی رو بزارم واسه مسابقه اگه طبق همین روال باشه یکی میاد تو یک پست میگه : احمد نیست ؟ یا رضا ؟ یا رسول ؟ و از این قبیل پست ها .
مگه دربی چن تا کاربر فعال داره ؟ اگه قرار باشه همشو تو یک پست بگیم جذابیت مسابقه از بین میره و امتیاز دهی به اون مسابقه هیچ معنایی نداره و واسه همین از هفته بعد هم میخوام شیوه امتیاز دهی رو تغییر بدم و هم اینکه شما همکاری کنید و تنها در پست هاتون اسم یک نفر رو بگین و اگه دو نفر مد نظرتون هست در دو پست جداگانه بگین .
پیشاپیش ممنون از همکاریتونroz::

راستش این تایپک اولش تایپک خوبی بود ولی به نظرم باید هر هفته یه بار مسابقه بزاری نه هر روزی هم تنوعی بشه و هم تشویق بشن برن تو آلبوم بروبچ عکس ها رو بگردن:flowerysmile:

레자
08-24-2012, 01:01
وقتی بچه ها دوروزه تشخیص میدن این عکس مال کیه خوب بقیه روزای هفته رو چیکار کنیم ؟بیکار انتظار بکشیم؟به نظرم مدتش باید به عکس تناسب داشته باشه مثلا نگید که سه روزمهلت دارید ازونجا که تعداد عکس ها کمه ولش کنین هروقت حدس درست از اب دراومد اون موقع مثل الان خوبه

راستی از ایکیو سان خیلی تشکر میکنم کارم راه افتاد ایشون هم شدن (معاون مهندس انجمن)

Abdollah 202
08-24-2012, 01:01
راستش این تایپک اولش تایپک خوبی بود ولی به نظرم باید هر هفته یه بار مسابقه بزاری نه هر روزی هم تنوعی بشه و هم تشویق بشن برن تو آلبوم بروبچ عکس ها رو بگردن:flowerysmile:

خب اینم فکر خوبیه ( البته نظر شماست )
اما به نظرم نمیشه
چون این سایت سرگرمی مخصوصی نداره
به مدیران میگیم چت باکس میگن نهentezar::
میگیم واسه سایت بازی بزارین میگن نهentezar::

تنها جا واسه سرگرمی به نظرم همون مسابقات تشخیص چهره است که اگه قرار باشه هر هفته یک مسابقه بزاریم میشه تو ماه 4 تا مسابقه و نمیشه خوب امتیاز داد...

ویرایش : دوستان واسه مسابقات چهره کاربران اگر انتقاد و پیشنهادی دارین بگینroz::

Alex Dlpiero_10
08-24-2012, 01:07
اما به نظرم نمیشه

تنها جا واسه سرگرمی به نظرم همون مسابقات تشخیص چهره است که اگه قرار باشه هر هفته یک مسابقه بزاریم میشه تو ماه 4 تا مسابقه و نمیشه خوب امتیاز داد...

ویرایش : دوستان واسه مسابقات چهره کاربران اگر انتقاد و پیشنهادی دارین بگینroz::

خب الان عکس تموم کردی اون روز هم عکس تموم کردی باید وقت زمانی بزاری:nishkhand:

وقتی بچه ها دوروزه تشخیص میدن این عکس مال کیه خوب بقیه روزای هفته رو چیکار کنیم ؟بیکار انتظار بکشیم؟به نظرم مدتش باید به عکس تناسب داشته باشه مثلا نگید که سه روزمهلت دارید ازونجا که تعداد عکس ها کمه ولش کنین هروقت حدس درست از اب دراومد اون موقع مثل الان خوبه

راستی از ایکیو سان خیلی تشکر میکنم کارم راه افتاد ایشون هم شدن (معاون مهندس انجمن)

خب پیشنهادات فکر خوبیه:afarin:بالاخره عقلت به یه دردی خورد:sooot:

DanielBahrami
08-24-2012, 02:09
اما به نظرم نمیشه

داداش خوب بهتر نیست همنجا توی کمپ یکی رو مشخص کنیم تا به این کار ها رسیدگی کنه و بعد اون رو به جعفر خان معرفی کنید . قوانینش رو هم یه کاری میکنیم .

در ضمن من در مرد چت باکس حرفی ندارم ولی خوب بعضی ها میگن ممکنه کنترل سایت از دست همه در بره . همین الان هم ممکنه دوباره یه یارو بیاد چیز های خارجی تبلیغ کنه و سایت رو به هم بریزه چه برسه به اینکه آمار پست های اسپم بره بالا ولی خوب اگه کاربرا ها توش دعواشون نشه شاید همه موافقت کردن .:mage mishe:

레자
08-24-2012, 02:28
واقعا صدا و سیما شورشو دراورده منم حالشو گرفتم:hehee:

شبکه الریاضیه هست که ارمشوپوشوندن صداش رو هم که شامل گزارگر عرب و تماشاگر هست رو قطع کردن و صدای مزخرف مزدک رو گذاشتن خب میدونید چیکار کردم؟؟؟؟؟؟!!!

تصویر از تلوزیون صدا از رادیو ورزش:hehee:چون رادیو هست و تصویر نداره زنده ی زنده پخش میکنن و صدای گزارشگرعربی هم به گوش میخوره و حال میکنیم ولی مشکل اینه که چون زندس صدا 10ثانیه جلوتر از تصویره یک هو شنیدم رونالدو گل زد درحالی که تصویر داشت توپو رو نقطه ی کرنر میزاشت:hehee:

این بارسا هم:ogh:مهلت نداد شادی کنیم دو دقیقه ای گل تساوی زد حالا که من دارم پست میدم دقیقه ی 62بازیه پس اگه گلی رد و بدل شد خوشا به حالمون باشه

ALIAZIMI9
08-24-2012, 13:08
سلام مسابقات فوتبال فانتزی وقتی 8 تیمه بود تعداد بازی ها کمتر بود و وقت هم بیشتر
اما حالا که 16 تیمه شده من به دنبال یک نفر می گردم که این مسابقات رو به همراه من
برگذار کنه.کسی مایل هست؟؟؟؟

Alex Dlpiero_10
08-24-2012, 13:21
یه چیستان کی میتونه جوابم رو بده؟

آن کیست که همیشه دور کمپ پرسه میزنه؟:hehee:

DanielBahrami
08-24-2012, 15:11
یه چیستان کی میتونه جوابم رو بده؟

آن کیست که همیشه دور کمپ پرسه میزنه؟:hehee:

جواب صحیح : هر کی به خودش شک داره . ( خودت ):mage mishe:

sina acm
08-24-2012, 16:00
اقا کسی ازادی میره

رفتین از طرف من یه فحش نثار حمودی بکنید :khandeeeee bahal:

اقا زمانی هم به دار چوب ببندید

فکر کنم حامد رفته

Alex Dlpiero_10
08-24-2012, 16:55
اقا کسی ازادی میره

رفتین از طرف من یه فحش نثار حمودی بکنید :khandeeeee bahal:

اقا زمانی هم به دار چوب ببندید

فکر کنم حامد رفته

آره حامد رفته چون میدونه استقلال می بازه حداقل شما صبر کن 1 ساعت دیگه دربی75 ببین استقلال چندتا میخوره شرط ببیندیم؟:khandeeeee bahal: سر هرچی

레자
08-24-2012, 22:24
من موندم اینجا کمپه یا بحث تبادل نظر بارسا رئال و استق پرس پول؟:hehee:

خودمم یه نظری بدم بازی رئال بارسا زیبا بود پرس و استق هم خوب بود و تیم هامم ازشون راضی هستم فعلا ترجیح میدم از قراردادشون کم نکنم :hehee:

Alex Dlpiero_10
08-24-2012, 22:34
من موندم اینجا کمپه یا بحث تبادل نظر بارسا رئال و استق پرس پول؟:hehee:

خودمم یه نظری بدم بازی رئال بارسا زیبا بود پرس و استق هم خوب بود و تیم هامم ازشون راضی هستم فعلا ترجیح میدم از قراردادشون کم نکنم :hehee:

آره دیگه وقتی الکلاسیکو میبازید حرفی برا گفتن ندارید به همین خوب ومتوسط و اینا بسنده میکنید:khandeeeee bahal:

ALIAZIMI9
08-24-2012, 22:37
خوب باید منتظر بازی برگشت هم باشیم اما در کل که یک پیروزی به کل پیروزی های
بارسلونا در الکلاسیکو ها اضافه شده مهم هستش.قهرمانی هر تیمی در هر جامی مهمه اما هیچ کدوم از تیم ها الان در شرایط عالی نیستند باید منتظر الکلاسیکو های
زیباتر در طول فصل باشیم.

Mehrd@d
08-24-2012, 23:06
برو بچ سلام...
آقا کسی نمیدونه چرا جدیدا نمیشه آپدیت آفلاین نود 32 رو دان کرد.. من که همش از آسان دانلود میگرفتمش. الان که میرم داخلش اینو میگه...!

به درخواست شرکتESET مبنی بر عدم ارائه آپدیت آفلاین
آنتی ویروس نود 32 از حمایت آسان دانلود خارج شد!
اگه کسی بروزترین لینک دانلودش رو داره حتما بهم بگه. پی سیم دیگه حال نداره! :nishkhand:
دمتون گرم... منتظرم.roz::

ALIAZIMI9
08-24-2012, 23:13
سلام این اخرین اپدیتش هست که من توی اینترنت دیدم مال 91/6/2 هستش یعنی دیروز:

برای ورود به لینک اینجا کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA%20%D8%A2%D9%81%D9%84%D8% A7%DB%8C%D9%86%20%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86%204%20%D 9%86%D9%88%D8%AF%2032)

레자
08-24-2012, 23:15
سلام من یه راه دارم که کرکش میکنی و از یه طریقی راحت میتونی هروقت خواستی انلاین و بدون مشکل اپدیت کنی اگه میخوام بگو تا بنویسم و بگم راستی یه عکس قدیمی دارم میشناسین این ادمای شریفو:nishkhand:؟؟؟؟!!!

shiraz-sport
08-24-2012, 23:35
سلام من یه راه دارم که کرکش میکنی و از یه طریقی راحت میتونی هروقت خواستی انلاین و بدون مشکل اپدیت کنی اگه میخوام بگو تا بنویسم و بگم راستی یه عکس قدیمی دارم میشناسین این ادمای شریفو:nishkhand:؟؟؟؟!!!

بله به خوبی میشناسمشون!!!

اولی که داره تخمه کوفت میکنه بیابانی هستش!heee:: ببخشید زبونم نچرخید خیابانی هستشki::

دومی که مثل بچه ادم نشسته و لباسش هم سفیده فردوسی پور هستش.
اون سومی که لباس سبز لجنی داره دیگه از عهده من خارجه . نیدونم کی هست!:nishkhand:

اگه بچه ها میدوند راهنمایی کنن.

mortezarm
08-24-2012, 23:46
درود
غرض اینکه خودی نشون بدم و جایگاه ممتازم تو اسپمری از دست ندم
اما ظاهر اینکه خواستم بگم به به عجب دربی واقعا ال کلاسیکو باید اب بریزن رو دست دربی ما
نه خدایی اخه ادم ته این بازی احساس پوچی نمیکنه و همون احساس همیشگی از ریشه کندن فوتباله ایرانو
نه خدایی نمیکنه!!!!!!!!!!!!

Alex Dlpiero_10
08-24-2012, 23:52
بچه ها همه لباس سیاه بپوسید مدیا فایر رسما هیلتر شد!برید لینک هارو امتحان کنید!تمام لینک های سایت پرید !

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 00:10
بچه ها تایپک تغییر نام کاربری هم به لطف من:nishkhand: باز شد برید درخواست بدید

레자
08-25-2012, 00:27
سلام نمیدونم چحوریولی مبارکه

خب کسی به اسم rezaتا حالا تو کمپ وجود داشته؟

ALIAZIMI9
08-25-2012, 00:30
بچه ها همه لباس سیاه بپوسید مدیا فایر رسما هیلتر شد!برید لینک هارو امتحان کنید!تمام لینک های سایت پرید !

چی می گی مدیا فایر الان در دسترس هستش تب نداری داداش ki::

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 07:40
چی می گی مدیا فایر الان در دسترس هستش تب نداری داداش ki::

اولا شما تب داری نه من حواست جمع نیست دیروز ساعت 12 یکی از لینک ها رو امتحان کردم هیلتر بود امروز صبح یکی دیگه امتحان کردم درست بود دوما من دخترم برای صدمین بار

ALIAZIMI9
08-25-2012, 10:18
والا این پست دیشب ساعت 11:52 pm گذاشته شده دقیقا من دو دقیقه بعد رفتم لینک دانلود گل های
الکلاسیکو رو ازمایش کردم دیدم قشنگ می یاد حساب کاربری من هم در مدیا فایر باز می شه.ضمنا کسی
یک لینک امتحان نمی کنه که اگه هیتلر بود اون سایت هیتلره باید مستقیم بری توی سایت media fire ببینی
اگه هیتلر بود اون وقت این حرف درسته.

ALIAZIMI9
08-25-2012, 10:22
این استقلالیه بازم پیداش شد:

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 12:44
دیروز رفتم بیرون برا خرید

تو مغازه ساحب مغازه با یه دختری داشتن از این کثافت کاری ها میکردند یک حالم بهم خورد مغازه هم شلوغ بود مردم چند بار بهشون نگاه میکردند ولی انگار نه انگار بد رفتیم از مغازه بیرون متاسفانه این کارها داخل تهران خیلی زیاده برای خودم متاسفام توی همچین کشوری دارم زندگی میکنم...

ALIAZIMI9
08-25-2012, 13:57
واقعا متاسفم که در یک کشور مثلا اسلامی همچین کار هایی انجام می شه هر کی هر کاری دلش می خواهد می کنه. دوست ندارم این بحث ادامه پیدا کنه اما واقعا این افراد به دیگران اهمیت نمی دند که رفتار
ان ها روی بقیه مخصوصا بچه های کم سن و سال تاثیر بگذاره

레자
08-25-2012, 14:03
واقعا برای جوونای ایرانی اکثرشون که دنبال مد هستن و این ماهواره ها به شدت روشون تاثیر داره متاسفم تو هرشهری کم و بیش هست و فقط دلیلش رسانه های غربه من تو چندروزی که برای نمایشگاه کتاب به تهران اومده بودم چندمورد ازین کارا دیدم که واقعا برای پلیسا هم معمولی شده این جرما

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 14:05
واقعا متاسفم که در یک کشور مثلا اسلامی همچین کار هایی انجام می شه هر کی هر کاری دلش می خواهد می کنه. دوست ندارم این بحث ادامه پیدا کنه اما واقعا این افراد به دیگران اهمیت نمی دند که رفتار

درسته!

متاسفانه همین طوره آدم ها خیلی عوض شدن(بیشتر عوضی شدن)
یکی خال کوبی میکنه یکی دختر بازی میکنه یکی.... واقعا کی میشه گفت به این ها آدم حالش بهم میخوره همه کشور ها مار و با نام جمهوری اسلامی میشناسن ولی یه دختر رو میبینی مانتو تا شکمه! واقعا عجب مملکتی شده

ALIAZIMI9
08-25-2012, 14:10
واقعا خیلی این کارا طبیعی شده .راننده سرویس بعد ظهر که از مدرسه می یاد برسوندمون میره کنار یک ماشین سرویس که توش چند دختر هست می گه : ســـــلام ملکم chomagh البته به شیوه گفتاری نوشتم
وگرنه اصلش سلام علیکم که اخوند ها می گن

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 14:20
واقعا خیلی این کارا طبیعی شده .راننده سرویس بعد ظهر که از مدرسه می یاد برسوندمون میره کنار یک ماشین سرویس که توش چند دختر هست می گه : ســـــلام ملکم chomagh البته به شیوه گفتاری نوشتم

این چیز ها واقعا هیچی نیستن توی تهران زیاده اصفهان نمیدونمentezar::

واقعا برای همشون متاسفم ببین الافی باهشون چیکار کرده فکر میکنن با شلوار پاره و سیخ کردن موها بهشون چیزی میرسه ولی.....خداشفاشون بدهlol:-

ALIAZIMI9
08-25-2012, 14:23
این چیز ها واقعا هیچی نیستن توی تهران زیاده اصفهان نمیدونمentezar::

واقعا برای همشون متاسفم ببین الافی باهشون چیکار کرده فکر میکنن با شلوار پاره و سیخ کردن موها بهشون چیزی میرسه ولی.....خداشفاشون بدهlol:-

یک نکته ادبیاتی: کلمه شَفا و شِفا با هم تفاوت دارند اولی به معنای مرگ و دومی به معنای
بهبود یافتن هستش به نطر من خدا شَفا شون بده chomagh

레자
08-25-2012, 14:30
بابا بس کنید دیگه این بحثو لطفا میشه یکی به من بگه چجوری پی اس رو تو دی وی دی خام بزنم ؟رسول نبود ازش بپرسم باید فایل زیپ رو داخل دی وی دی رایت کنم و ازونجا تو کامپیوتر نصب کنم؟یا حداقل یکی روش کار با deamon toolsرو به تا بتونم تو درایور مجازی نصب و بازیش کنم

ashly
08-25-2012, 15:29
دوستان متخصص در امر انیمه یکم راهنمایی کنین حوس کردم چندتا انیمه ببینم البته به صورت جدی تو کار دیدن انیمه نیستم ولی یه چندتایی قبلا دیدم

دفترچه مرگ
devil may cry
و یه دو سه تا هم انیمه به سبک ای*چی :nishkhand:

حالا اگه میشه دو سه تا انیمه در حد المپیک بهم معرفی کنین البته ای*چی نباشه سبک شیطانی مبارزه ای و اینا خلاصه داشته باشه خیلی تشکر

arsenal4everz
08-25-2012, 15:37
دیروز رفتم بیرون برا خرید

تو مغازه ساحب مغازه با یه دختری داشتن از این کثافت کاری ها میکردند یک حالم بهم خورد مغازه هم شلوغ بود مردم چند بار بهشون نگاه میکردند ولی انگار نه انگار بد رفتیم از مغازه بیرون متاسفانه این کارها داخل تهران خیلی زیاده برای خودم متاسفام توی همچین کشوری دارم زندگی میکنم...

من ام برای خودم متاسفم اما نه از باب که شما می گید , زیاد تمایل ندارم تو یه سایت ورزشی حرف اعتقاداتی بزنم که به کسی اهانت شو این حرف ها

من ازش حمایت نمیکنم اما خوب تو این کشور که حکومت مذهبی داره و مذهب شده جز قانون , چرایی واس بقیه نزاشته همه که مسلمون نیستن تو این کشور یا بهتر بگم معتقد به این تفکرات رایج در جامعه اون هم می خوان اینجا زندگی کنن با اعتقادات خودشون به نظر من این حق دارن حالا مکانش درست نیست بازم بر میگرده به نظام :fek konam:

کسی دوست دختر یا پسر داره حتی تو پارک جلو همه همو ببوسن باور کنید نه تنها به شما ربطی نداره بلکه به هیچ کسی ربطی نداره :soal:

و 100 البته پوشش(مانتو کوتاه چادر .....) اینم جز مواردی که کاملا شخصی این قدر سعی نکنید بقیه محدود یا سرزنش کنید خود طرف با اعتقاداتی که داره با نگرشی که داره اینجوری انتخاب کرده سریع بش برچسب خرابکار ... نزنید شاید از شما هم پاک تر باشه ! یا اصلا نباشه بازم خودش مسئول رفتارش مگه شما ادعا اسلامتون نمیشه فردا این فرد تو گور خودش میزارن و از طرفی قران میگه لا اکراه فی الدین در دین اجباری نیست حالا اینجا اینجوری نیست داستانش فرق داره ..

عزیزان همه چیز و یه جور نگاه نکنید love::

ALIAZIMI9
08-25-2012, 15:37
بابا بس کنید دیگه این بحثو لطفا میشه یکی به من بگه چجوری پی اس رو تو دی وی دی خام بزنم ؟رسول نبود ازش بپرسم باید فایل زیپ رو داخل دی وی دی رایت کنم و ازونجا تو کامپیوتر نصب کنم؟یا حداقل یکی روش کار با deamon toolsرو به تا بتونم تو درایور مجازی نصب و بازیش کنم

خوب اره می شه این کار رو انجام داد .برای کار با deamon tools باید اول بازی
رو نصب کنی بعد باید یک سری کار ها کنی که به صورت فیلم اموزشش رو
در همین جا می گذارم

ALIAZIMI9
08-25-2012, 15:48
خوب اینم راهنمایی که در پست قبلی گفتم:

پسوند فایل:RAR
حجم:5 مگابایت
سرور:مدیا فایر

Password:derby.ir

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 19:51
خب کلا از این موضوع کثافت کاری هاشون بیایم بیرون چون حالم از این موضوع بهم میخوره آخرش وسیله برای تفریح تی این سایت پیدا نشد؟:nishkhand:نمی زارین چت باکسو؟ به خدا اگه چت باکس بزارین کسی دیگه سر به کمپ نمی زنهlol:- مهدی از این میترسی؟ki::بازی آنلاین چی؟:ahaaaaaa:هیچی نمیزارین؟eterza::- پس بزار تو جمع اینا همراه بشم(وایسا کامل لود بشهlagh::)

صرفا جهت خنده::khandeeeee bahal:

shiraz-sport
08-25-2012, 20:22
سلام تو شیراز همینطوری هستش.

البته تو شیراز که شعبه دوم تهران محسوب میشه همین کار ها رو میکنن . با این که لقب شهرمون یعنی شیراز پایتخت فرهنگ و تمدن ایران هستش از این کثافت کاری ها هر روز زیاده . هر کدومتون خواستین میتونین بیان و من جلوی خودتون نشونتون میدم. یعنی همون کارهایی که تو تهران میکنن تو شیراز هم انجام میدن.

در ضمن ما یکی رو تو شیراز به نام احمد مولا داریم. کی احمد مولا رو میشناسه؟ البته همه ی شیرازی ها احمد مولا رو میشناسن. این بنده حقیر منظورم احمد مولا هستش به بچه بازی تو شیراز معروفه . بچه باز قهاری هستش . در کل میخواستم بگم از این کثافت کاری هم تو شیراز زیاده حالا فرقی نمیکنه تو پارک باشه یا تو خیابون شب باشه یا روز . توی شیراز دیگه دختر ها دنبال پسر ها هستن. توی بالا شهر شیراز یه بوق واسه یه دختر بزن اگه سوار نشد من رگ دستم رو میزنم. این روز ها همه برای پول همه کثافت کاری انجام میدن.

در کل دوستی دختر و پسر خوبه چون همدیگه رو درک میکنند . البته اگه برای سوء استفاده نباشه خوبه.

مخلص همتون هم هستم

Alex Dlpiero_10
08-25-2012, 20:53
سلام تو شیراز همینطوری هستش.

البته تو شیراز که شعبه دوم تهران محسوب میشه همین کار ها رو میکنن . با این که لقب شهرمون یعنی شیراز پایتخت فرهنگ و تمدن ایران هستش از این کثافت کاری ها هر روز زیاده . هر کدومتون خواستین میتونین بیان و من جلوی خودتون نشونتون میدم. یعنی همون کارهایی که تو تهران میکنن تو شیراز هم انجام میدن.

در ضمن ما یکی رو تو شیراز به نام احمد مولا داریم. کی احمد مولا رو میشناسه؟ البته همه ی شیرازی ها احمد مولا رو میشناسن. این بنده حقیر منظورم احمد مولا هستش به بچه بازی تو شیراز معروفه . بچه باز قهاری هستش . در کل میخواستم بگم از این کثافت کاری هم تو شیراز زیاده حالا فرقی نمیکنه تو پارک باشه یا تو خیابون شب باشه یا روز . توی شیراز دیگه دختر ها دنبال پسر ها هستن. توی بالا شهر شیراز یه بوق واسه یه دختر بزن اگه سوار نشد من رگ دستم رو میزنم. این روز ها همه برای پول همه کثافت کاری انجام میدن.

در کل دوستی دختر و پسر خوبه چون همدیگه رو درک میکنند . البته اگه برای سوء استفاده نباشه خوبه.

مخلص همتون هم هستم

آره!

اتفاقا شیراز رو یادم رفت مهد این چیزاست شیراز بعد از تهران رتبه دوم البته به قول اون دوستمون به ما ربطی نداره که اون دوست داره چطوری زندگی کنه و به نظرم حرفشون درسته هرکسی یه اعتقادی داره مثلا یکی میگه اسپانیا بهترین تیمه یکی میگه هلند یکی میگی آلمان ولی هرکی نظری داره ولی متاسفانه تو این کشور اعتقادات نادیده گرفته میشه چه پای صندوق رای چه فوتبال چه این چیزا هر کدوم نادیده گرفته میشن متاسفانه این یکی از بد ترین خصلت های این کشوره

Abdollah 202
08-25-2012, 21:16
من ام برای خودم متاسفم اما نه از باب که شما می گید , زیاد تمایل ندارم تو یه سایت ورزشی حرف اعتقاداتی بزنم که به کسی اهانت شو این حرف ها

من ازش حمایت نمیکنم اما خوب تو این کشور که حکومت مذهبی داره و مذهب شده جز قانون , چرایی واس بقیه نزاشته همه که مسلمون نیستن تو این کشور یا بهتر بگم معتقد به این تفکرات رایج در جامعه اون هم می خوان اینجا زندگی کنن با اعتقادات خودشون به نظر من این حق دارن حالا مکانش درست نیست بازم بر میگرده به نظام :fek konam:

کسی دوست دختر یا پسر داره حتی تو پارک جلو همه همو ببوسن باور کنید نه تنها به شما ربطی نداره بلکه به هیچ کسی ربطی نداره :soal:

و 100 البته پوشش(مانتو کوتاه چادر .....) اینم جز مواردی که کاملا شخصی این قدر سعی نکنید بقیه محدود یا سرزنش کنید خود طرف با اعتقاداتی که داره با نگرشی که داره اینجوری انتخاب کرده سریع بش برچسب خرابکار ... نزنید شاید از شما هم پاک تر باشه ! یا اصلا نباشه بازم خودش مسئول رفتارش مگه شما ادعا اسلامتون نمیشه فردا این فرد تو گور خودش میزارن و از طرفی قران میگه لا اکراه فی الدین در دین اجباری نیست حالا اینجا اینجوری نیست داستانش فرق داره ..

عزیزان همه چیز و یه جور نگاه نکنید love::

ایول کاملا باهات موافقم :yes:
هر کس مسئول کارهای خودشو و نه به من ربط داره و فک نکنم به شماها هم ربط داشته باشه .
خودشون میدونن با خدای خودشون
نه اونا مثل شما میشن و نه شما مثل اونا !
بهتره بحث رو تموم کنین

amir-97
08-25-2012, 22:23
اهم
باز ما اومدیم
ببین دو روز نبودیم 8-7 صفحه کمپ رو بردین جلو:gijjj::ehe:
من که یه 10 روزی کم میام
الانم با گوشی اومدم

DanielBahrami
08-26-2012, 00:56
اومدم یه سری به کمپ بزنم دیدم اوه اوه چه خبره :mage mishe: بابا اینجا که وزارت بوووق نیست . زنگی که همش به این چیز ها نیست به کم در مورد غیرت بازیکنان ایرانی که ندارند یا چیز های دیگه صحبت کنیم اینجوری یه چیزی هم یاد میگیریم حالا اون فروشنده بره فلان کار رو بکنه به ما چه ؟ مثلا ما گشتیم شما هم راننده اش . :sooot:

در ضمن رضا جون ژوزه حالا حالا ها موندگاره چون خارجیه و اگه ایرانی بود تا اینجا هم دوام نمیاورد .

amir-97
08-26-2012, 01:02
ببین رضا عکست توهین به تیمه ما هست
من هم میتونم یه عکس ضد بارسا یا ضد استقلال بزارم
اما قوانین گفته به تیم حریف نباید توهین کرد
لطفا اون عکسو پاک کن

ikiusan
08-26-2012, 01:46

واقعا برای جوونای ایرانی اکثرشون که دنبال مد هستن و این ماهواره ها به شدت روشون تاثیر داره متاسفم تو هرشهری کم و بیش هست و فقط دلیلش رسانه های غربه من تو چندروزی که برای نمایشگاه کتاب به تهران اومده بودم چندمورد ازین کارا دیدم که واقعا برای پلیسا هم معمولی شده این جرما

درسته!

متاسفانه همین طوره آدم ها خیلی عوض شدن(بیشتر عوضی شدن)
یکی خال کوبی میکنه یکی دختر بازی میکنه یکی.... واقعا کی میشه گفت به این ها آدم حالش بهم میخوره همه کشور ها مار و با نام جمهوری اسلامی میشناسن ولی یه دختر رو میبینی مانتو تا شکمه! واقعا عجب مملکتی شده

من فقط و فقط متاسفم توی مملکتی که شما رفیقای گلم میگید اسلامیه و گویا طرف اسلام رو هم میگیرید ، اینقدر راحت و در فضای عمومی در مورد خلق خدا قضاوت میکنید و حکم میدید و همه مردم یه شهر رو به یه چوب میرونید!! اول اینکه هر کسی هر کاری میکنه به خودش مربوطه و نه ما! اگه اون دنیا بود و رفتیم خدا خودش هست!
دوما مایی که به خودمون میگیم مسلمون اینا رو تا حالا نشنیدیم؟
و لا تجسسوا = و در کار دیگران جستجو نکنید (سرک نکشید)
و لا تمسخروا = و دیگران را مسخره نکنید

مخلص همه.

دوستان متخصص در امر انیمه یکم راهنمایی کنین حوس کردم چندتا انیمه ببینم البته به صورت جدی تو کار دیدن انیمه نیستم ولی یه چندتایی قبلا دیدم

دفترچه مرگ
devil may cry
و یه دو سه تا هم انیمه به سبک ای*چی :nishkhand:

حالا اگه میشه دو سه تا انیمه در حد المپیک بهم معرفی کنین البته ای*چی نباشه سبک شیطانی مبارزه ای و اینا خلاصه داشته باشه خیلی تشکر

خوب گوش کن:
Fullmetal Alchemist brotherhood
mirai nikki
another
+ blood
Hell Girl
Kaiji
Darker than black
فعلا همینا رو داشته باش تا بعد!

Alex Dlpiero_10
08-26-2012, 10:59
اومدم یه سری به کمپ بزنم دیدم اوه اوه چه خبره :mage mishe: بابا اینجا که وزارت بوووق نیست . زنگی که همش به این چیز ها نیست به کم در مورد غیرت بازیکنان ایرانی که ندارند یا چیز های دیگه صحبت کنیم اینجوری یه چیزی هم یاد میگیریم حالا اون فروشنده بره فلان کار رو بکنه به ما چه ؟ مثلا ما گشتیم شما هم راننده اش . :sooot:

در ضمن رضا جون ژوزه حالا حالا ها موندگاره چون خارجیه و اگه ایرانی بود تا اینجا هم دوام نمیاورد .

اگه ژوز موندنیه که[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ببین رضا عکست توهین به تیمه ما هست
من هم میتونم یه عکس ضد بارسا یا ضد استقلال بزارم
اما قوانین گفته به تیم حریف نباید توهین کرد
لطفا اون عکسو پاک کن

تو هین چیه بابا فقط این قرار دادش تموم بشه از دستش راحت بشیم

من فقط و فقط متاسفم توی مملکتی که شما رفیقای گلم میگید اسلامیه و گویا طرف اسلام رو هم میگیرید ، اینقدر راحت و در فضای عمومی در مورد خلق خدا قضاوت میکنید و حکم میدید و همه مردم یه شهر رو به یه چوب میرونید!! اول اینکه هر کسی هر کاری میکنه به خودش مربوطه و نه ما! اگه اون دنیا بود و رفتیم خدا خودش هست!

مخلص همه.

آقا محترم من تو پست بالایی گفتم حالمون بهم میخوره و گفتم اصلا این کارها به ما ربطی نداره شما هی میای موضوع رو کش میدی و حرفهای خودم رو تکرار میکنی من تو پست بالایی گفتم به ربطی نداره هرکسی یه عقیده ای داره الانم درام بزرگ مینویسم که آقای دانیال یا شما یا هرکی دیگه نیاد موضوع رو کش بده گفتم هرکسی یه عقیده ای داره مثل صندوق رای هرکی به هرکی دوست داره رای میده ما نمی تونیم مجبورش کنیم خواهشا این مووضع رو تموم کنید دیگه هرکی میاد یه نقل قول از این موضوع میزنه فقط یه پست تو کمپ داده باشه

레자
08-26-2012, 11:32
چرا شما جنبه ندارین؟اون عکسی که دادم فقط و فقط جهت خوشی و مزاح بود وگرنه خودمم پرسپولیسیه اوجینالم واین عکس عنوانش بود:ابتکار هواداران استقلال به مربی پرسپولیس اگه متن اون ترحیم رو هم بخونید میفهمید فقط جهت مزاحه امیدوارم یک ذره شوخی بفهمید :hehee::hehee:

--------------

راستی من دیروز تو سالن 6000نفریعدیر شهرمون بودم مسابقه ی والبیال اولیش جوانان برزیل3-0 جوانان ایران
و بزرگسالان ب ایران 3-0 شهرداری ارومیه امروز هم روز اخر ازین تورنومنت 4جانبه هست که اولین مسابقه ساعت 16 برگزار میشه پخش زنده از شبکه ی استانی و شبکه سه هم داره بین تیم های بزرگسالان ب و جوانان برزیل و بعدیش که فقط شبکه استانی پخش میکنه شهرداری ارومیه -جوانان ایران ولی ورزشگاهمون انصافا خیلی امکانات داره و باحاله و بعضی وقت ها به ارومیه پایتخت والیبال ایران:ahaaaaaa: هم میگن دیروز موبایل یادم رفته بود ببرم عکس بگیرم امروز که میرم از جاهای مختلف عکس های زیبایی میگیرم و اینجا میزارم براتونroz::

ویرایش: من اصلا قصد توهین نداشتم حتی اگه دیده باشین من هم یه تعریفی ازین کارای ژشت در شهرمون دادم خودمم اشتباه کردم که اون پست رو دادم و حتی شما چون نباید این جور چیزارو با اب و تاب بگیم در ضمن متاسفانه من شهر شما نیومدم ولی تعریفشو زیاد شنیدم از شهرهای معروف ایران هم هست شیراز :love: ارومیه ای ها هم با صفا هستن و دلیر و غیورمردki:: مهربون هم هستن:bia baghalam:

دیگه نبینم فکر بد بکنینا!!!mas:-mas:-mas:-

GOLL
08-26-2012, 13:54
راستی من دیروز تو سالن 6000نفریعدیر شهرمون بودم مسابقه ی والبیال اولیش جوانان برزیل3-0 جوانان ایران
و بزرگسالان ب ایران 3-0 شهرداری ارومیه امروز هم روز اخر ازین تورنومنت 4جانبه هست که اولین مسابقه ساعت 16 برگزار میشه پخش زنده از شبکه ی استانی و شبکه سه هم داره بین تیم های بزرگسالان ب و جوانان برزیل و بعدیش که فقط شبکه استانی پخش میکنه شهرداری ارومیه -جوانان ایران ولی ورزشگاهمون انصافا خیلی امکانات داره و باحاله و بعضی وقت ها به ارومیه پایتخت والیبال ایران:ahaaaaaa: هم میگن دیروز موبایل یادم رفته بود ببرم عکس بگیرم امروز که میرم از جاهای مختلف عکس های زیبایی میگیرم و اینجا میزارم براتونroz::اه من به شدت واليبالي ام :eyvalla::yes: اروميه كه اين سالنش ما رو كشت :love:

R.BAGGIO.10
08-26-2012, 14:13
یه موضوع مهم در مورد کل کمپها.
اصولا تو کمپ گذاشتن عکس ورزشی و نقد و بررسی ممنوعه.
اینجا جای بحثهای روزمرست نه مسائل فوتبالی.
یکی میاد عکس ژوزه مفت خورو میذاره اون یکی پ نه پ از شیث میذاره یکی هم میاد جوابیه بی ربط میده.
خو این همه بحث یه چیز بگین در موردش بحث کنیم.
مثلا کسی فیلم گوشتهای دم توپ رو دیده؟
این همه گفتند تموم ستاره های اکشن دنیای بازیگری از جمله رامبو و فرانکی.بویکا.آرنولد و ....... توش بازی میکنند ولی وقتی دیدم حالم به هم خورد ازین فیلم.تموم قهرمانا مثل ریگ مردن ولی اون رامبوی به کار نخور شد قهرمان فیلم.لااقل فرانکی یا آرنولد بشن قهرمان نه اون رامبوی بی مصرف:ogh:

AlexDelpiero
08-26-2012, 14:36
خب کلا از این موضوع کثافت کاری هاشون بیایم بیرون چون حالم از این موضوع بهم میخوره آخرش وسیله برای تفریح تی این سایت پیدا نشد؟:nishkhand:نمی زارین چت باکسو؟ به خدا اگه چت باکس بزارین کسی دیگه سر به کمپ نمی زنهlol:- مهدی از این میترسی؟ki::بازی آنلاین چی؟:ahaaaaaa:هیچی نمیزارین؟eterza::- پس بزار تو جمع اینا همراه بشم(وایسا کامل لود بشهlagh::)

صرفا جهت خنده::khandeeeee bahal:

نخیر من ترسی از اینکه با اومدن چت باکس بازدید کمپ کم میشه ندارم . خیلی هم خوشحال میشم که یه عده ای که عشق گپ زدن دو نفری هستند و اسپم میدن اونجا با خودشون خوش باشن و کمپ رو لوث نکنند ! entezar:: شاید یه عده ای که به خاطر این بحث ها فراری شدن از کمپ برگردن و ما بتونیم دوباره بحثامون رو از سر بگیریم !

مخلص همه.

ببخشید اون وقت تکلیف امر به معروف و نهی از منکر چی میشه ؟!! یعنی چی به ما ربطی نداره بقیه دارن چیکار می کنند؟ درسته هرکسی مسئول کارهای خودشو و هیچ کس در کار دیگران جستجو نکرده ! این که هرکسی مسئول کار خودشه بحثی نیست ولی این که ما کاری به کار دیگران نداشته باشیم که اونا دارن چیکار می کنند یه بخش از عمل ماست و ما در مقابلش مسئلیم . این دوستان هم در کار هیچ کس تجسس نکردن بلکه در محیط عمومی که رفت و آمد می کنند این اتفاقات رو دیدند و دارن بازگو می کنند .
این مملکت اسلامی و قوانین اسلامی توش پیاده شده و باید بهش عمل بشه ! هر کی هر کی که نیست . هر غلطی میخوان بکنند بیای در انذار عمومی انجام بدن . در خلوت خودشون هر کاری می تونند بکنند .

یه موضوع مهم در مورد کل کمپها.
اصولا تو کمپ گذاشتن عکس ورزشی و نقد و بررسی ممنوعه.
اینجا جای بحثهای روزمرست نه مسائل فوتبالی.
یکی میاد عکس ژوزه مفت خورو میذاره اون یکی پ نه پ از شیث میذاره یکی هم میاد جوابیه بی ربط میده.
احسنت احمد . می خواستم همینو بگم که تو گفتی . در ادامه حرفای احمد !
هر بحثی جای خودش رو داره . اگر میخواین در باره فوتبال ایران و بازیکنای به قول خودتون بی غیرتش صحبت کنید می تونید لیگ برتر ایران رو بگردین . و یه تایپیک هم نیما Alex-ss باز کرده بود می تونید ادامه بدین .

GOLL
08-26-2012, 14:41
سه روز نبودم ki::اينم اتفاقي شد entezar::چه زود گذشت:nishkhand:
اما اين چند روز هم هرچي بود گذشت و زنده مونديم:khelal dandoon:چند تا از دوستام تمرين اختصاصي داشتن مارو هم قاطي كردن ولي كشتن منو خيلي سخت كار ميكردنDeath::om::منم سخت ترش كردم اونا ميخواستن سرمو ببرن :nishkhand:تاكتيك و تكنيك رو اولويت كردم تا بدنسازي كه بدتر شدki::
تا پيك !!نه حالش خوبه بلايي سرش نيمده بحثهاي هميشگي هم هست !!!

ALIAZIMI9
08-26-2012, 15:13
خیلی حرفامون جدیدا زیاد شده الان 17 صفحه از کمپ گذشته entezar:: می گم بچه ها اگه کسی برنامه
کامل بازی های تیم مورد علاقش رو در لیگ برتر خواست به من یک (پ.خ) بده تا توی تایپ اصلی تیمش
برایش بگذارم.

mortezarm
08-26-2012, 16:45
آقا محترم من تو پست بالایی گفتم حالمون بهم میخوره و گفتم اصلا این کارها به ما ربطی نداره شما هی میای موضوع رو کش میدی و حرفهای خودم رو تکرار میکنی من تو پست بالایی گفتم به ربطی نداره هرکسی یه عقیده ای داره الانم درام بزرگ مینویسم که آقای دانیال یا شما یا هرکی دیگه نیاد موضوع رو کش بده گفتم هرکسی یه عقیده ای داره مثل صندوق رای هرکی به هرکی دوست داره رای میده ما نمی تونیم مجبورش کنیم خواهشا این مووضع رو تموم کنید دیگه هرکی میاد یه نقل قول از این موضوع میزنه فقط یه پست تو کمپ داده باشه

بنده خدا کجا کشش داده بود فقط یه پست داده بود که ki::
خب منم از غافله جا نمونم یه نظر بدم
کار تو انظار عمومی خدایی زشته و یه جور توهینه اما این از این فرهنگ بسته جامعه نشات میگیره که این حرکت بهترین کار برای جلب توجس درسته هر کسی نظری داره اما همه یه طرح کلی دارن و اون اینکه کسی این کارو تو جمع نمیپشنده و همه تقبیحش میکنن اما این از همون حس کنجکاویه که هر چی بیشتر تو چیزی محدود بشه بیشتر به سمتش حرکت میکنه و چرا این مسائل و ضایع بازیا تو ایران از همه جا بیشتره!!!!
فکر کنم همه چیزو باید با هم در نظر گرفت و اصلا درست نیس فقط به یه بعد مساله نگاه کرد اگه هر چیزی سرجای خودش بود این مسائل پیش نمیومد
در جواب مجید در زمینه انیمه بینی هم بگم اقا الان بشین mirai nikki (خاطرات اینده) رو ببین فوق العاده بود من که تازه دیدم واقعا حال کردم

amir-97
08-26-2012, 17:34
بابا تا میشه این بحث تموم شه
یکی میاد نظر میده
حالا یه بحث دیگه کنید
بچه ها موبایلنون چیه? برند و اسم گوشی??

ibrahim
08-26-2012, 17:36
خوشم میاد مهدی یکدفعه یه توماری از خودش مینویسه:nishkhand:خُب بچه ها کمی حق بدین :nishkhand:
یه صحبتی در مورد گذاشتن خبر در قسمتهای مختلف سایت:سعی کنید از خبرگزاریهای معتبر باشه و بیشتر از سایت رسمی باشگاه ها استفاده کنید.
مثلا لیگ ایران میتونید از این دو سایت استفاده کنید چونکه معتبر تر از اینها نیستش دیگه:nishkhand:خبرهای لیگ ایران از:سایت رسمی فدراسیون فوتبال ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
:nishkhand:

Zid@ne
08-26-2012, 17:48
با این بحثای عجیب و غریبی که نو کمپ راه انداختین دیگه 100 در 100 باید یه چت باکس گذاشته بشه .....

خیر سرم اومدم کمپ یه پست بدم که ناکام از این دنیا نریم :nishkhand:

اما هر کس داره یه ساز میزنه و معلوم نیست چی به چیه اینجا :nishkhand:

من اگه جای مهدی بودم و دسترسی اینجا رو داشتم یکی به یکیتون رو بن میکردم :nishkhand:

arsenal4everz
08-26-2012, 19:59
ببخشید اون وقت تکلیف امر به معروف و نهی از منکر چی میشه ؟!! یعنی چی به ما ربطی نداره بقیه دارن چیکار می کنند؟ درسته هرکسی مسئول کارهای خودشو و هیچ کس در کار دیگران جستجو نکرده ! این که هرکسی مسئول کار خودشه بحثی نیست ولی این که ما کاری به کار دیگران نداشته باشیم که اونا دارن چیکار می کنند یه بخش از عمل ماست و ما در مقابلش مسئلیم . این دوستان هم در کار هیچ کس تجسس نکردن بلکه در محیط عمومی که رفت و آمد می کنند این اتفاقات رو دیدند و دارن بازگو می کنند .
این مملکت اسلامی و قوانین اسلامی توش پیاده شده و باید بهش عمل بشه ! هر کی هر کی که نیست . هر غلطی میخوان بکنند بیای در انذار عمومی انجام بدن . در خلوت خودشون هر کاری می تونند بکنند .

این مملکت اسلامی و قوانین اسلامی توش پیاده شده و باید بهش عمل بشه ! !!!

اولا زیاد حرص این موضوع رو نخورید گشت ارشاد و بسیج و الا ماشاالله .. به قول شما امر به معروف و نهی از منکر رو به طور سازمان دهی شده انجام میده :ehem: از برکات حکومت اسلامی ! :|

بازم شما داری از اسلام دم می زنی !
خوب موضوع همین جاست چرا دین در خونه ها مسجدا نباشه , چرا بصورت یه قانون در همه جا ایران اجرا شه !
حکومت اسلامی دیگه چه صیغی مگه میشه دین رو کرد زور اجبار قانون ..

دین جز اعتقادات مردم یکی مسیحی یکی مسلمون یکی زرتشتی اصلا بعضی ها بی دین این قشرم می خواد رو زمین خدا و وطن خودش با اعتقادات خودش زندگی کنه کی گفته که بایید بر حتما زیر یه سقف ! مگه زندونی !

چرا اعتقادات شما من محدود کنه ! این بنظرت دیکتاتورانه نیست

در سایر کشور ها هم نگاه کنی از همه قشر و اعتقادات دارن کنار هم زندگی میکنن و یه مسیحی مثلا به خودش اجازه نمیده که بگه همه مسلمنان منطقه ما بایید حجابشون بزنن کنار بیان تو جامعه ای که ما اکثریتیم !!

binam

nobody11
08-26-2012, 20:12

اولا زیاد حرص این موضوع رو نخورید گشت ارشاد و بسیج و الا ماشاالله .. به قول شما امر به معروف و نهی از منکر رو به طور سازمان دهی شده انجام میده :ehem: از برکات حکومت اسلامی ! :|

خوب موضوع همین جاست چرا دین در خونه ها مسجدا نباشه , چرا بصورت یه قانون در همه جا ایران اجرا شه !

دین جز اعتقادات مردم یکی مسیحی یکی مسلمون یکی زرتشتی اصلا بعضی ها بی دین این قشرم می خواد رو زمین خدا و وطن خودش با اعتقادات خودش زندگی کنه کی گفته که بایید بر حتما زیر یه سقف ! مگه زندونی !

در سایر کشور ها هم نگاه کنی از همه قشر و اعتقادات دارن کنار هم زندگی میکنن و یه مسیحی مثلا به خودش اجازه نمیده که بگه همه مسلمنان منطقه ما بایید حجابشون بزنن کنار بیان تو جامعه ای که ما اکثریتیم !!

سلام دوست عزيز من جوابهاي زيادي دارم كه به شما بدم ولي به خاطر احترامي كه واسه مهدي قائلم چيزي نميگم..
در عين حال اگه مهدي رخصت بده در خدمتيم..

.................................................. .................................................. .......................

در مورد بحثي هم كه شروع شده بايد بگم يه بار ديگه هم اين بحث پيش اومد و به اين نتيجه رسيديم توي دربي هر كس تو يه خونواده و با فرهنگ هاي مختلفي بزرگ شديم و به خاطر همين نظرات مختلفي در خصوص اتفاقاتي كه تو كشور ميفته داريم و كسي هم نمي تونه نظر اون يكي ديگه رو عوض كنه

چون اين موضوع در واقع تفكرات و اعتقاد ات هر شخصي هستند كه با 4 تا جمله واسه هيچ كدوممون عوض نميشه و بحث كردن هم نتيجه نداره چون واسه هم هزارتا دليل داريم..
فراموش نكنيم كه ما به خاطر اعتقادات مشترك در مورد فوتبال و تيم هاي مورد علاقمون عضو شديم و اين بحث ها فقط سايتو به حاشيه ميكشونه..
پس ديگه در موردش حرف نزنيم..

AlexDelpiero
08-26-2012, 21:40

binam

سلام دوست عزيز من جوابهاي زيادي دارم كه به شما بدم ولي به خاطر احترامي كه واسه مهدي قائلم چيزي نميگم..
در عين حال اگه مهدي رخصت بده در خدمتيم..

.................................................. .................................................. .......................

در مورد بحثي هم كه شروع شده بايد بگم يه بار ديگه هم اين بحث پيش اومد و به اين نتيجه رسيديم توي دربي هر كس تو يه خونواده و با فرهنگ هاي مختلفي بزرگ شديم و به خاطر همين نظرات مختلفي در خصوص اتفاقاتي كه تو كشور ميفته داريم و كسي هم نمي تونه نظر اون يكي ديگه رو عوض كنه

چون اين موضوع در واقع تفكرات و اعتقاد ات هر شخصي هستند كه با 4 تا جمله واسه هيچ كدوممون عوض نميشه و بحث كردن هم نتيجه نداره چون واسه هم هزارتا دليل داريم..
فراموش نكنيم كه ما به خاطر اعتقادات مشترك در مورد فوتبال و تيم هاي مورد علاقمون عضو شديم و اين بحث ها فقط سايتو به حاشيه ميكشونه..
پس ديگه در موردش حرف نزنيم..

من این بحث رو دوست دارم ادامه بدیم ! ولی در یه چارچوب مشخص :
1 - به هیچ قشر یا ارگان یا مذهبی توهین نشه !
2 - بهم توهین نکنید !
3 - وارد بحث های 30یا30 و مذهبی نشید !
با توجه به این سه بند که از ملزومات هر بحثی توی کمپ هست نتیجه میگیریم این بحث قابل ادامه دادن نیست ! :nishkhand: چون به هر حال یکی از این بند ها بالاخص بند 3 رعایت نخواهد شد ! :narahat:

دوستان قصد ندارم جو دوستانه اینجا رو به هم بزنیم ولی متاسفانه دوستان هر چقدر بهشون تذکر داده میشه توجهی ندارند ! ashem:- و من از این به بعد پست هایی رو که اسپم تشخیص بدم پاک می کنم . قبلا بعضی از پست ها رو به اسپم سیتی منتقل می کردم ولی از این به بعد این کار رو هم نخواهم کرد !

RezaVilla7
08-26-2012, 22:12
منم بات موافقم اصلا اين بحث به فضاى اين جا نميخوره!!!!!!اصلا جه محنى داره؟؟؟؟مثل اينه كه اين خبر رو برى تو بخش بارسا بزنى!
يه بحث ديكه راه بندازيد!
خواهشا
با تشكر :roz:

Abdollah 202
08-26-2012, 22:38
من این بحث رو دوست دارم ادامه بدیم ! ولی در یه چارچوب مشخص :
1 - به هیچ قشر یا ارگان یا مذهبی توهین نشه !
2 - بهم توهین نکنید !
3 - وارد بحث های 30یا30 و مذهبی نشید !

ki::ki::
این یعنی همه خفه و حرف نزنیم ؟ :mage mishe:
اکی مهدی love::
به نظرم این بحث اخرشم میرسه به توهین به مقدسات و ...
منم خواستم جواب بدم اما مهدی غیر مستقیم گفت خفه شین:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

راستی دوستان من این روزا به شدت سرم شلوغه فقط میتونم برم سایت ارسنال و اخبارشو بخونم و یکمم تو دربی بچرخم

تا یک هفته وضعیتم اینجوریه
البته نه به اون دلایلی که رسول میدونهki::

البته مسابقه رو براتون میزارم ki::

Mehrd@d
08-26-2012, 22:54
بچه ها کسی آشنا سراغ نداره رفیقی .فامیلی..چیزی که یه امشبرو سی سی کم تستی به ما بده بتونیم بازیرو ببینیم!؟
بحث پول نیستا خداییش مشکل اینه که الان عابر بانک دست من نیست! heee::
گیرم بخدا ... اگه کسی هست حتما بهم خبر بده
20 دقیقه دیگه بیشتر فرصت ندارم! :gerye:
عجرتون با سید الشهدا roz::

레자
08-26-2012, 23:16
سلام من میدم چون لازم داری 100هزارتومن بده هرروز هم بگذره 20%سود خوبه؟heee::

راستی با پایان مسابقات چهارجانبه ی والیبال به مناسبت هفته ی دولت کلیپ هایی که خودم از سالن 600هزارنفری گرفتم از مراسم اختتامیه و اهدای جوایز از همنشینی کنار برزیلی ها از تمرینات و خیلی تشویقای پرشور دیگه همشو اپ میکنم و همینجا میزارم راستی دوستای هم که در مسابقه ی [B]تورنومنت چهارجانبه ی فوتبال دربی شرکت کردند [ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])"]یه سری به اون تایپک بزنن

ikiusan
08-27-2012, 00:38
چقدر بحث کردن اینجا سخته! نه از بابت قوانینش! من راحت میتونم اون سه بند رو رعایت کنم و حرفمو بزنم! ولی حرفو که میزنی یهو یکی بهش برمیخوره میگه آقای محترم کش نده!!!! یه حرفی هست که واقعا برخورنده است و اگه من اون حرفو بزنم باید طبق قوانین انجمن باهام برخورد شه ، یه حرفی هست که برخورنده نیست ولی به کسی بر میخوره! این دیگه مشکل اون طرفه! مشکل من نیست ... افراد باید ظرفیت بحث رو داشته باشن و بعد وارد یه بحث بشن... دو تا روایت یادم اومد یکی قدیمی و یکی جدید...
میگن به امام علی (ع) گفتن علی! دو نفر فلان جا دارن با هم فعل حرام انجام میدن ، علی (ع) رفت به اون خونه ، محکم در زد ، یا الله گفت و دستشو کشید به دیوار و آهسته رفت تا توی خونه ، اون دو نفر خجالت کشیدن و رفتن قایم شدن ... علی (ع) هم که دید اونا نیستن و برگشت ، بعد برگشتن اصحاب حضرت گفتن آقا حد رو اجرا کردید؟ علی (ع) من اصلا فعل حرامی ندیدم که بخوام حدی اجرا کنم!
یکی هم ماجرای سی دی اون بازیگر خانوم بود که پُر شد ، یهو تو فضای مجازی همه شروع کردن به تقبیح عمل ، و مطالبشون با این عبارت شروع میشد: اون سی دی رو دیدیدن؟ و بعد فضاحت بود برای خانم ز.ا که از در و دیوار میبارید!
من نوعی که عمل قبیحی دیدم نباید بیام هی جارش بزنم! حتی اگه بخوام تقبیحش کنم! اینجوری بدتر از قبح عمل هم کاسته میشه که ... با این عبارتا: آره شهر ما هم همینه ، ایرانیا کلا همینن ، فلانیو دیدم فلان جا بیسار کار رو کرد! اینها همون چیزاییه که باید توی دل بمونه! همونطور که علی (ع) توی دلش نگهش میداشت! تعریف این مسائل توی فضای عمومی خیلی زشت تره ، اون فرد که اون کارو کرده نهایت 20 ، 30 نفر دیدنش ، شما اینجا با تعریف همون عمل با کد گذاری (که ابهامش خیلی کنجکاو کننده تره) توی انجمنی که 40000 عضو و 1000 بازدید کننده روزانه داره کار بدتری نمیکنی؟
من خواهر دارم ، و دوست دارم توی امن ترین فضا زندگی کنه! ولی معتقدم همه چی از خود ماست که شروع میشه!

پ.ن: نه به کسی توهین کردم ، نه بحثم پولیتیکال بود نه چیزی! جون الکس پاکش نکن!!!:flowerysmile:

arsenal4everz
08-27-2012, 16:13
ایندوتا عکسو ببنین:!!mas:- (چرا اینو افساید نگرفت اون داور کم بینا؟)

[]

جدا از بحث pes fifa

این تصویری که گذاشتی توپ از پاش جدا شده یعنی چند لحضه قبل تر پاس داده می تونه افساید نباشه

Alex Dlpiero_10
08-27-2012, 16:43
با این بحثای عجیب و غریبی که نو کمپ راه انداختین دیگه 100 در 100 باید یه چت باکس گذاشته بشه .....

خیر سرم اومدم کمپ یه پست بدم که ناکام از این دنیا نریم :nishkhand:

اما هر کس داره یه ساز میزنه و معلوم نیست چی به چیه اینجا :nishkhand:

من اگه جای مهدی بودم و دسترسی اینجا رو داشتم یکی به یکیتون رو بن میکردم :nishkhand:

خدا رو شکر یه مدیر پیدا شد حرف مردم رو زد! به قول سوریه ای ها الشعب یرید الچت باکس!الشعب یرید الچت باکس!:nishkhand:اون موضع خوبی بود یادش بخیر!

راستی میخوام به غیر از لپ تاپ و کامپوتر یه نوت بوک بخرم جدید و خوب چی هست تو بازار؟ki::

amir-97
08-27-2012, 17:01
این فک کنم کمکت کنه
البته فک کنم مال 2011 هست مقالش

amir-97
08-27-2012, 17:06
راستی تو نت بوک میخوای یا نت بوک؟
اگه نوت بوک میخوای این رو بخون
ولی نوت بوک یا نت بوک نخر
یا تبلت بخر یا آی پد

Alex Dlpiero_10
08-27-2012, 17:08
این فک کنم کمکت کنه
البته فک کنم مال 2011 هست مقالش

نه!سال 2012 میخوام جدید ترین چیز تو بازار البته هرچی تو بازار جدید باشه سه ماه بعد میاد تو بازار ایران باید منتظر باشیم..

یه خبر جالب البته میدونم جاش اینجا نیست و تو هیچ جای این سایت نیست ولی خب!

این زن که روزانه ۲۵ لیتر آب می خورد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

25 لیتر؟آب؟روزانه؟:ajibeee: عجب معده ای داره میگم چرا سی وسه پل خشک شد!:sooot:

레자
08-27-2012, 17:26
ببخشید نوت بوک با نت بوک با لپ تاب چه فرقی دارن؟البته فرقشونو با تبلت و کامپیوتر و موبایل و PDAمیدونمmas:-

Alex Dlpiero_10
08-27-2012, 17:37
ببخشید نوت بوک با نت بوک با لپ تاب چه فرقی دارن؟البته فرقشونو با تبلت و کامپیوتر و موبایل و PDAمیدونمmas:-

آقای دانا!........خودمم فرقشون رو نمی دونمlol:- ولی به خاطر اینکه بازار ایران افت نکنه میخریخم اگه نخریم یارانه ها قطع میشن البته به ما که یارانه نمیدن!om::

shiraz-sport
08-27-2012, 17:59

نوت بوک با لپتاب فرقشون در این هست که نوت بوک dvd ram نداره ولی لپتاب dvd ram داره .

فقط همین

레자
08-27-2012, 18:04
اینارو وللش منو حال کنین تو دوربین صدا و سیما و هر دوربینی که بخوای افتادم ظهر اخبار ورزشی هم منو نشون داد اون قدر جلو نشسته بودمlay_;;lay_;; (داخل دایره من هستم)

레자
08-28-2012, 13:21
راستی دیروز و فردا بازی های دوستانه هست در همون سالن غدیر جوانان ایران با جوانان برزیل و فردا هم بازم همین بازی ها دیروزیو وقت نکردم برم کسی نمیدونه نتیجش چی شده؟؟؟؟؟فیلم هامم نمیدونم چرا بدون صدا ضبط شدن بزودی میزارمشون اینم چندتا از اسکرین شات ها که یکیش مربوط میشه به نشستن کنار بازیکنان برزیل که کنار ما رو سکو های تماشاچیا نشسته بودن تا بازی شهرداری ارومیه و جوانان ایران تموم بشه و برن تو زمین برای اهدا ی مدالlay_;;

یه نفر هم باهاشون دست داد ولی من از اقا پلیسا ترسیدم خیلی ابرو کلفت بودن و چپ چپ نگاه میکردنtars::mas:-

sina acm
08-28-2012, 21:05
کسایی که فیلم دیکتاتور رو نگاه کردن اینو دانلود کنند

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ALIAZIMI9
08-28-2012, 22:49
عجب ریشی داره مشاالله بچه مردم زهر ترک می شه این رو می بینه نکنه این شوهر همون زنه است که
اب های زاینده رود رو خورده :sigar:

ویرایش:مرحله گروهی فوتبال فانتزی هم به پایان رسید و ابراهیم که همه می گفتند خیلی
شانس داره در همون مرحله گروهی حذف شد :ohum:

Blue-StaR
08-28-2012, 23:19
کسایی که فیلم دیکتاتور رو نگاه کردن اینو دانلود کنند

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این فیلم دیکتاتور واقعا تو طنز محشر بود ، از لهجه ی دیکتاتور تا تیکه هایی که مینداخت.

ولی متاسفانه تو این فیلم ایران به سخره گرفته شده ، جوری تو این فیلم جلوه داده شده که مردم سوار شتر میشن و صد جور حرکات زننده ی دیگه.

واقعا عمق فاجعس .

ikiusan
08-29-2012, 00:10
این فیلم دیکتاتور واقعا تو طنز محشر بود ، از لهجه ی دیکتاتور تا تیکه هایی که مینداخت.

ولی متاسفانه تو این فیلم ایران به سخره گرفته شده ، جوری تو این فیلم جلوه داده شده که مردم سوار شتر میشن و صد جور حرکات زننده ی دیگه.

واقعا عمق فاجعس .
کلا ساشا بارون کوهن هجو کننده ی چیره دستیه ، اما خُب ، نمیدونم چرا به مردم این ناحیه از دنیا خیلی تصادفا!!! گیر داده! توی فیلم قبلیش بورات ، نقش بورات خبرنگار قزاق رو بازی میکرد که با اینکه زبان انگلیسی رو خیلی خوب و روون صحبت میکنه اما مثلا نمیدونه آسانسور چیه!!!
فیلماش اصلا ارزش صحبت نداره به نظر من ، کوهن بیشتر یه شومن تلویزیونیه تا بازیگر سینما! بذارید خوش باشه!

R.BAGGIO.10
08-29-2012, 01:41
آب زاینده روذ چشه؟
اگه نبود که نصف ایران میخوابید.
نامردا دریچه تونلشو کم کردند وگرنه آب زردکوه اونقدر هست که زنده رود خشک نشه.
تموم نفتا اونور زردکوهن به خاطر همین اینور زردکوه پشم:gerye:

rko
08-29-2012, 08:28
سامولیک
کسی میتونه یه چندتا فیلم از bud spencer واسم جور کنهbinam
این هم عکس این بازیگر

ALIAZIMI9
08-29-2012, 11:54
آب زاینده روذ چشه؟
اگه نبود که نصف ایران میخوابید.
نامردا دریچه تونلشو کم کردند وگرنه آب زردکوه اونقدر هست که زنده رود خشک نشه.
تموم نفتا اونور زردکوهن به خاطر همین اینور زردکوه پشم:gerye:

والا می گن سد باید اب داشته باشه ولی قبلا نمی شد اونجا نفس کشید چند تا لجن گرفته
بود بزرگـــــــــــــــــــــ ـــــــــــ heee::تازه حالا شهرداری اقدام به جمع اوریش کرده

shiraz-sport
08-29-2012, 12:08
سامولیک
این هم عکس این بازیگر

وای یادش بخیر من قبلا عاشق فیلم های این بازیگر بودم.
توی بیشتر فیلماش با یه ادم لاغر دیگه هم بازی میکرد بعدش این دوتا با هم رفیق میشدند
بعد هم میزدند همه رو نابود میکردند .
من همیشه این ها رو به اسم چاق و لاغر صدا میزدم.

چقدر الان پیر شده!!! من عشق فیلم های این مرد بودم یکی از فیلم هاش هم اسمش پاگنده بود .

Alex Dlpiero_10
08-29-2012, 12:14
توی بیشتر فیلماش با یه ادم لاغر دیگه هم بازی میکرد بعدش این دوتا با هم رفیق میشدند

چقدر الان پیر شده!!! من عشق فیلم های این مرد بودم یکی از فیلم هاش هم اسمش پاگنده بود .

من یکی از فیلم هاشو دیدم ولی زیاد یادم نیست موضوعش چی بوده فیلم های خیلی خوبی بازی میکنه یادش بخیر فیلم هم فیلم های قدیمیlagh::

RezaVilla7
08-29-2012, 12:56

اهان من فيلم باكنده به مصر ميرود رو ديدم جالب بود!

레자
08-29-2012, 13:24
منم دیدم ولی برام از سک سک دو ال پیش دراومده بود:hehee::hehee: ولی الان یادم نمیاد موضوعش چی بود فقط قیافه ی این بازیگر رو رو جلد سی دی اون فیلم دیدمheee::

icon
08-29-2012, 14:50
سلام بچه ها من سیمکارت ایرانسل دارم و میخوام موقعیت یابش که میگه کدوم شهر هستم رو فعال کنم
گوشی خودم 6303 کلاسیک هست که موقعیت یاب ایرانسلش غیر فعاله ولی همین سیم کارت رو تو 1200 انداختم اسم شهر هارو راحت میگفت اگه تنظیماتی در گوشی هست که باید فعال کنم لطفاً راهنمایی کنید.

RezaVilla7
08-29-2012, 15:18
سلام بر شما
لپ تاپم خراب شده .. من با موبایل میام ! می تونید برام کیبرد فارسی دانلود کنید ! ممنون میشم
فقط رمز فایل زیپ نباشه
برای uiq3 دانبود کنید !

ALEX-ss
08-29-2012, 16:50
دورووووووووووود اهالی دربی

خوب هستید که؟؟؟؟ یه سری از دوستان لطف کردن و تشریف بردن یه جایی و تا می تونستند پشت سر من حرف های بد بد زدند اشکالی نداره من گذاشتم به حساب بچه بودنشون اما یه نصیحت بهشون می کنم : 1 کیلو باش ولی مرد باش

mortezarm
08-29-2012, 17:04

اهان من فيلم باكنده به مصر ميرود رو ديدم جالب بود!
اصلا این طرف با نام پاگونده شناخته میشه بخاطر اولین فیلم پر سو صداش که خیلی فروش داشت و دیگه همه به این اسم میشناختنش مثه فرانکی که با اون فیلمش که به همین اسم بود معروف شد و همه دیگه فرانکی صداش میکردن

rko
08-29-2012, 17:55
اصلا این طرف با نام پاگونده شناخته میشه بخاطر اولین فیلم پر سو صداش که خیلی فروش داشت و دیگه همه به این اسم میشناختنش مثه فرانکی که با اون فیلمش که به همین اسم بود معروف شد و همه دیگه فرانکی صداش میکردن
بابا کسی فیلمی از این بازیگر واسه دانلود نداره؟؟:khelal dandoon:

rko
08-29-2012, 18:04
این هم رفیق پاگنده به نام terence hill اینم یه عکس ازش

alexdelpiero_10
08-29-2012, 19:37
سامولیک
این هم عکس این بازیگر

اينجا كالكشن 33 تاييش هست

خواستي بگو تا از يه سايتي بدم كه هيتلر نباشهheee::

ikiusan
08-29-2012, 21:26
سامولیک
این هم عکس این بازیگر

این هم رفیق پاگنده به نام terence hill اینم یه عکس ازش
یک نکته ای رو بنده اضافه کنم ، که بر خلاف تصور همگان رابطه باد اسپنسر و ترنس هیل اصلا با هم خوب نبود، به حدی که توی مصاحبه های بعد از تموم شدن سری فیلماشون اصلا اسمی از هم نمیبردن!

Alex Dlpiero_10
08-29-2012, 21:35
یک نکته ای رو بنده اضافه کنم ، که بر خلاف تصور همگان رابطه باد اسپنسر و ترنس هیل اصلا با هم خوب نبود، به حدی که توی مصاحبه های بعد از تموم شدن سری فیلماشون اصلا اسمی از هم نمیبردن!

آره راستش من هم اینو شنیدم ولی باور نکردم آخه داخل فیلم مثل دوتا برادر بازی میکنن و اینقدر سبک فیلم روی تماشا کننده تاثیر میزاره که نمیتونه خودش رو قانع کنه که این خبر ها رو باور کنه

rko
08-29-2012, 23:23
اينجا كالكشن 33 تاييش هست

خواستي بگو تا از يه سايتي بدم كه هيتلر نباشهheee::
اره داش اگه میشه بدون هیلتر رو بده:-shad

Alex Dlpiero_10
08-29-2012, 23:25
من 1 فیلمی از این بازیگر دیدم که حیف اسمشو نمیدونم...:mage mishe:

آره معمولا هرکسی یه فیلم از این بازیگر دیده ولی باور نمی کنم که اینقدر پیر شده باشه دیگه باید بره تو کار کارگردانی دوران بازیگریش خیلی خوب بود خبر جالب اینه که با اسپنسر خوب نبود! تعجب آوره:ajibeee:

ALIAZIMI9
08-29-2012, 23:38
به نظر می رسه یک ویروس جدید اومده اینجا:
shiniaauthedsm ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

rko
08-29-2012, 23:47
اینجا کسی چندتا سایت که درصد برد تیم ها رو مشخص میکنه میدونه(برد و باخت و under و over)heee::

Blue-StaR
08-30-2012, 17:28
یه توئیت از حال الانم بدم :ehem:

دیشب که بارسا باخت ، یعی به عمق فاجعه پی بردم ، دوستام سال ب سال ازم خبر نمیگرفتن آ ، نمیگفتن باران مردی زنده ای ، دیشب همشون اس میدادن اشکال نداره حالا گریه نکن ، غم آخرت باشه :gerye:شدیدا اعصابم خاکشیری بود :nishkhand: اونم نه به خاطر باخت به خاطر شرطایی که با پرویی تمام بستم dallliii دقیقا 25 تومن تو پاچم رفت :nishkhand: اونم تو این بحران اقتصادی پول تو جیبی ما :gerye: خدایا نذگر از این مورینیو ، بزن تو کمر این رونالدو که دختر مردمو به گریه انداخته :gerye::nishkhand: فقط میتونم بگم همه رئالیا و کسایی که باهاشون شرط بستم شتbinam:nishkhand:

پ.ن 1: دارم آماده میشم برم 25 تومن بدم شارژ و بیارم بدم به دو تا ملعون eterza::-

arsenal4everz
08-30-2012, 17:44

دیشب که بارسا باخت ، یعی به عمق فاجعه پی بردم ، دوستام سال ب سال ازم خبر نمیگرفتن آ ، نمیگفتن باران مردی زنده ای ، دیشب همشون اس میدادن اشکال نداره حالا گریه نکن ، غم آخرت باشه :gerye:شدیدا اعصابم خاکشیری بود :nishkhand: اونم نه به خاطر باخت به خاطر شرطایی که با پرویی تمام بستم dallliii دقیقا 25 تومن تو پاچم رفت :nishkhand: اونم تو این بحران اقتصادی پول تو جیبی ما :gerye: خدایا نذگر از این مورینیو ، بزن تو کمر این رونالدو که دختر مردمو به گریه انداخته :gerye::nishkhand: فقط میتونم بگم همه رئالیا و کسایی که باهاشون شرط بستم شتbinam:nishkhand:

پ.ن 1: دارم آماده میشم برم 25 تومن بدم شارژ و بیارم بدم به دو تا ملعون eterza::-

من هم 50 با دوستم بستم البته رو رئال بد مرتب بام چت میکرد دید بارسا روزش نیست گفت یادم امد بابام گفته شرط حرام

ki::ki::ki::

من که نمی خواستم ازش بگیرم اما زیر شرط بندی زد اینم از این البته به شما توصیه نمیکنم حتما حق ادعا کن و با این شرایط اقتصادی بد که خودتون گفتین بدون دوستات چه قدر نیاز دارن

:hehee::hehee:

ki::

sina acm
08-30-2012, 19:45
دوستان تا دقایق دیگه قرعه کشی مرحله گروهی چمپیونز لیگ و بعد از اون مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال اروپا برگذار میشه

این لینک پخش انلاینشه از دست ندید ساعت 19:45

sina acm
08-30-2012, 19:52
این شبکه ها این مراسم رو پوشش خواهند داد

Abdollah 202
08-30-2012, 21:59
یعنی امروز اشکم در اومد
داشتم تو اینترنت یک داستان چینی میخوندم
یک داستان کاملا واقعی و باور نکردنی که در چین اتفاق افتاد!!!

なだや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあな � �やマヌらは坂花やまあ傘話間に魚 � ��らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや たきたなよ�� �いさは早見たかあやバカにかわ鼻 � ��なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさな 帆な肉違い���耶

واقعا ناراحت کننده بود،خیلی!!!

اعصابم به هم ریخت!!!!!!!!!!!

مخصوصا اونجاش که میگه : わ谷中あだ名はさ crying::-crying::-crying::-crying::-crying::-

:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

ikiusan
08-30-2012, 22:29

اشجال نداره ، من سر بازی بارسا-چلسی سی تومن به رفیقم باختم! مثل مرد درجا بهش دادم پولو! فدای یه تار موت! میدونی رو تیمایی که دوس داری شرط نبند به تجربه بهم ثابت شده اومد نداره:soal:

Abdollah 202
08-30-2012, 23:15
عبدالله این قسمتش هم ناراحت کننده بود なわ谷中あだ名 !:hehee:
نه به اندازه ی اون قسمت lagh::

خب داداش تو که این داستان رو خوندی واسه ما هم ترجمش کن بذار تا ما هم بخونیم یخورده گریه کنیمcrying::-

پس من منتظرم ترجمش کن بذار تا ما هم از دنیا عقب نمونیم

نمیشه بگم
فقط خیلی غمگین بود
میترسم بگم همه گریه کنیم
یک عده غش کنن
نمیگمlagh::

اینم یک فوشه رکیک توش بود که خیلی رکیک بود و من تو داستان نگفتم
این فوشه رو وقتی میده که زنه از پرت گاه اویزون شده
این فوشه : 谷中あcrying::-
نزارین بقیشو بگمlagh::

ikiusan
08-30-2012, 23:22

نمیشه بگم
فقط خیلی غمگین بود
میترسم بگم همه گریه کنیم
یک عده غش کنن

عبدالله بی شخصیت این چه عبارتیه اینجا نوشتی هان!؟!؟! آخه بگم چیه که بن دائم میشی!
ولی یه تیکه داره که توش سرنوشت زنه رو از زبون مرده میگه ، من عاشق اون تیکشم ... این:
いさは早見たかあやバカにかわ
اوه اوه داری شیوایی کلامو؟lagh:::hehehe:

shiraz-sport
08-31-2012, 00:05

نمیشه بگم
فقط خیلی غمگین بود
میترسم بگم همه گریه کنیم
یک عده غش کنن

خب بابا تو داستان رو بگو فوش رو سانسورش کن
نمیشه؟
باید بذاری اگه نذاری به پلیس 202 میگم به جرم همکاری با چینی ها دستگیرت کنن:nishkhand:

Abdollah 202
08-31-2012, 00:27
نه وایسا معنیشو اوردم

این اصل داستان

なだや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあな � �� �やマヌらは坂花やまあ傘話間に魚 � �� ��らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや � �たきたなよ�� �いさは早見たかあやバカにかわ鼻 � �� ��なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさな � �帆な肉違い���耶

اینم معنیش :

روزی روزگاری یک زن و شوهر داشتن تو کوهستان قدم میزدن و حرف های عشقولانه از این حرفا : なわ谷中あだ名 dallliiiکه به ناگاه پای زنه لیز میخوره و از پرتگاه میفته پایین خودشو به یه شاخه اویزون میکنه:ahaaaaaa: و همینجاست که مرده اون فوش رکیک رو میده و میگه : ای 谷中あ برو گمشو دیگه . برو بمیر :jeddiiiii:
و خلاصه زنه مرد entezar::
و مرده اینجاست که سرنوشت زنه رو میگه : いさは早見たかあやバカにかわ

خیلی غم انگیز بود . نه ؟ shikam::-shikam::-shikam::-

shiraz-sport
08-31-2012, 00:45
خب اخه این یعنی چی؟

از مانو و یا پیام های که فقط さやか آبشارها رزن که هدف یا تفاوت علاوه دوستان عشق مانند در اطراف هدف را در برابر کمتر از شما می خواهید برای پیدا کردن یک قفسه و یا نام مایا من و از و ماهی توپ ندا در داستان چتر گل آه و شیب این قفسه ها یا Hasa من چنین Asara تفاوت معنی داری تاکی نام کاربری kiddle بینی طناب بالا Yanaka قرمز است، به عنوان جایگزینی برای احمق Taka あや Taka یا توپ سریع و گل و از Yawa まぁآه و مانو از چنین さやか رزن آبشار به همراه چه که چنین تفاوت هایی از جمله دوست هدف عشق به اطراف خود نگاه و هدف در مقابل تفاوت های زیر 耶 棚 گوشت بادبان و مشکل نمی شد یا نمی باشد نشان می دهد گل و شیب اوه بله ماهی از توپ بین داستان چتر

واقعا ناراحت کننده بود، خیلی!!
اعصابم به هم ریخت!!!

RezaVilla7
08-31-2012, 00:57
این داستانی که من خوندم بهش نمیاد که فوش ركیك داشته باشه ها مطمعنی همینه؟؟؟بعدم داستان های چینی بیشتر درباره آداب خودشونه!
ولی کلا دمت گرم!
:bia baghalam:

ikiusan
08-31-2012, 01:02
بچه ها این داستان کلا سر کاری بود ، همه چیش از اون تیکه که عبدالله گفت تا اون تیکه که من گفتم تا داستانی کهه نوشت! کلی هم سعی کردیم با ادا و اطوار و شکلک بگیم سرکاریه ها ، اما شما انقدر نگران سرنوشت زنه شدید من کف کردم!!! بابا شوخی بود!:hehee:

ibrahim
08-31-2012, 01:11
خدایا با کیا شدیم 70 میلیون:love:خداییش گفتم
اگه بچه های باحال ُ نداشتیم اینجا هم مثل زندگی عادیمون بیمزه و تکراری میشدentezar::
واقعا چرا نمیشه بحث های سیاسی کرد؟:jeddiiiii::ahaaaaaa:

R.BAGGIO.10
08-31-2012, 01:52
らはがやわまぁら花

عبدالله ازت انتظار نداشتم اینجاش بد فحشی میده:jeddiiiii:shikam::-
میگه اکبیری مرده هم گفته اکبری خودتی من لین چامپو هستمshikam::-shikam::-
عبدالله بن شدی خداحافظshikam::-shikam::-shikam::-

amir-97
08-31-2012, 02:33
آقا جالبه
بقیه اسپم میدن پست ما پاک میشه
من اعتراض دارم آقای قاضی
باید به این موضوع رسیدگی بشه
امان از این دستهای پشت پرده:ahaaaaaa::gahhr:

RezaVilla7
08-31-2012, 12:51
خدایا با کیا شدیم 70 میلیون:love:خداییش گفتم
اگه بچه های باحال ُ نداشتیم اینجا هم مثل زندگی عادیمون بیمزه و تکراری میشدentezar::
واقعا چرا نمیشه بحث های سیاسی کرد؟:jeddiiiii::ahaaaaaa:

جای حرف سیاسی اینجا توی یه انجمن فوتبالي نیست بابا اینجا نباید درباره این مطالب سیاسی نیست!

Alex Dlpiero_10
08-31-2012, 12:58
آقا جالبه
بقیه اسپم میدن پست ما پاک میشه
من اعتراض دارم آقای قاضی
باید به این موضوع رسیدگی بشه
امان از این دستهای پشت پرده:ahaaaaaa::gahhr:

بابا شما ها هم که خیلی بوووووقید وقتی یه داستان هندی میشنوید باور میکنید:nishkhand:اگه بشنوید شلوار پنکه ای اومده چی میگید این عکسشه

برای اینکه گرما احساس نکیند:nishkhand:

جای حرف سیاسی اینجا توی یه انجمن فوتبالي نیست بابا اینجا نباید درباره این مطالب سیاسی نیست!

آقا محترم ابی سه ساله تو دربی مدیر مالتی مدیا بودهlol:- فکر کردی نمی دونه اینجا جای این حرف ها نیست :nishkhand:خواست یه چیز بپرونه مثلا مهدی اجازه بدهki::

shiraz-sport
08-31-2012, 14:07
بچه ها این داستان کلا سر کاری بود ، همه چیش از اون تیکه که عبدالله گفت تا اون تیکه که من گفتم تا داستانی کهه نوشت! کلی هم سعی کردیم با ادا و اطوار و شکلک بگیم سرکاریه ها ، اما شما انقدر نگران سرنوشت زنه شدید من کف کردم!!! بابا شوخی بود!:hehee:

هان حالا گرفتم

پس ما از اول تا اخرش سر کار بودیم

صبر بده عبدالله زنگ بزنم پلیس 202 بیام بیگیرنت ما از شرت خلاص شیم:hehee:

خودم حدس زدم که سر کار هستم:gijjj:

rko
08-31-2012, 16:45
امشب تیم ملی والیبال برای انتخابی زیرگروه جهانی با مصر بازی داره.
سایت فدراسیون والیبال نوشته که این بازی ساعت22:30 از شبکه 3 پخش میشه[Only Registered And Activated Users Can See Links] ولی امشب ساعت 23:15 بازی سوپر کاپ پخش میشه
کسی یه شبکه ماهواره ای سراغ داره که والیبال رو زنده پخش کنه؟؟:narahat:

mortezarm
08-31-2012, 17:42
سایت فدراسیون والیبال نوشته که این بازی ساعت22:30 از شبکه 3 پخش میشه[Only Registered And Activated Users Can See Links] ولی امشب ساعت 23:15 بازی سوپر کاپ پخش میشه
باید از شبکه های تحت پوشش نایل اسپورت ببینی دیگه مثه afrsport
فک کنم شبکه پخش بازی های لیگ جهانی هم پخشش کنه
در همین حد میدونستم البته گفتن شبکه ورزش هم برنامه گیریش داره میکنه دیگه نمیدونم والا

Alex Dlpiero_10
08-31-2012, 18:04
عرض ادب به دربی ها

از اینجا رد شدیم گفتیم یه سلامی کنیم و بریم.هر چند که کسی جواب سلام ما رو نمیده اما من خسته نمیشمheee::

دربی خلوت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟entezar::

اتفاقا من این روزها دربی رو اینقدر شلوغ ندیده بودم دیروز و پریروز مخصوصا ساعت های دیر وقت شب نزدیک به 32 نفر کاربر آنلاین و 60 مهمان آنلاین بودند در این مدت اینقدر دربی رو شلوغ ندیده بودم

سایت فدراسیون والیبال نوشته که این بازی ساعت22:30 از شبکه 3 پخش میشه[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ولی امشب ساعت 23:15 بازی سوپر کاپ پخش میشه

شبکه والیبال هم اگه مجانی میخوایید و با کیفیت بالا از شبکه

Dubei Sport

ببینید

RezaVilla7
08-31-2012, 18:15
باید از شبکه های تحت پوشش نایل اسپورت ببینی دیگه مثه afrsport
فک کنم شبکه پخش بازی های لیگ جهانی هم پخشش کنه
در همین حد میدونستم البته گفتن شبکه ورزش هم برنامه گیریش داره میکنه دیگه نمیدونم والا

تحقیق کردم دیدم شبکه های دبی اسپورت، و ابوظبی اسپورت به صورت hd پخش میشود!

amir-97
08-31-2012, 18:27
منم با داش نیما موافقم
نسبت به زمستون دربی خلوت شده
زمستون خداییش خیلی شلوغ بود:ghelyon:

RezaVilla7
08-31-2012, 18:30
دربی خلوت نیست به چشم نمییاد بعضی ها فقط پست ها رو میخونند و نظر نمیدند فقط تشکر میکنند!
tazim::

Mohammad
08-31-2012, 19:08
تذکر :

مثل اینکه سر در سایتو نخوندید . (ایجاد دوستی) نه کینه و دعوا ! سعی کنید بخاطر این بحث های کوچیک و پیش پا افتاده به جون هم نیوفتید . چون واقعا خنده داره . لطفا همینجا تمومش کنید و گرنه ادامه این دعوا جز بن شدن چیزی دیگه نسیبتون نمیشه . این پستو به عنوان تذکر دادم

ALIAZIMI9
08-31-2012, 20:08
والا این کمپ شده جای دعوا و خشونت نه گفتگو درباره مسائل روزمره و....یک بار دو بار هم این کار تکرار
نشده بلکه اگه دفعه 100 نباشه دفعه 99 هستش توی کمپ قبلی در صفحه های اخرش این اتفاق ها افتاد
اما حالا داره توی همین ابتدای کار این اتفاق می افته و با همین کار ها هستش که صفحه های کمپ رو
جلوی می برند بعضی ها entezar::

Abdollah 202
08-31-2012, 21:00
با سلام
فقط منو نزنین که سر کارتون گذاشتمki::
فقط خواستم محیط عوض شه و یکم از جنبه رسمی دربیاد و مایه طنز به خودش بگیرهheey::
به ما رسمی نیومدهheee::
به قول یارو گفتنی که اصلا ازش خوشم نمیاد :mage mishe:: یک رنگ باشlove::

خلاصه اینکه پلیس 202 از همتون معذرت میخواد و اگه دوس دارین دوباره سر کارتون بزارمshikam::-shikam::-

sina acm
08-31-2012, 23:02
هرکی اسم فامیل میاد روی این لینک کلیک کنه

انلاینه باهم میتونیم بازی کنیم

هر کس بیاد باید روش تائید بزنم

레자
08-31-2012, 23:08
سلام من لینک فرستادم میگم صب کنیم کاربرای دیگم بیان عبدل بیا ابی بیا

با وارد کردن اسم و ایمیل بیاین با سینا و ...(شما)چندنفری بازی کنیم

ibrahim
08-31-2012, 23:11
فردا یک سال از شهادتش میگذره ، فقط این ُ داشتم که بزارم
سال 89 برام یه خاطراته ای نوشت ، که واقعا خاطره شد

-------------------------------------------------------------------
اجلاس جنبش عدم تعهد تموم شد ، از فردا سرعت نت بهتر میشه

Abdollah 202
08-31-2012, 23:15
آقا منم اومدم پیاز داغشو زیاد کنم heee::tars::

زمانی که من عضو شدم ( حالا هر کی ندونه انگار از بدو تولد در دربی بودمshikam::-) من تو قسمت ارسنال با مصطفی و افشین تنها بودیم و کسی نبود که تو اون قسمت فعالیت کنه :gerye: و ما تنها در این راه جهاد کردیم و پیروز شدیم :jeddiiiii:و به نظرم بقیه قسمت ها هم همینجوری بود :fek konam:

دربی اصلا خلوت نیست و نشده:ehem:
اوایل که اینجا بودم هر ماه یک کاربر فعال به دربی میومد:eyyyyy:
اما الان هر هفته یک کاربر فعال اضافه میشه:yes:

خلاصه این که یادمه یک انتخاباتی بود که بهترین انجمن های ایرانی که دربی پنجم شدlove:: ( بعد از سایت ارسنال که چهارم بود :-kal ) و الانم فک کنم تو قسمت قوانین سایت باید تایپیکش باشه ... برین ببینین ...

اقا عشق است دربی :-kal

sina acm
08-31-2012, 23:18
بروبچ اسم فامیل نمیایین

هرکی میاد رو کلیک کنه

10 دقیقه بیشتر فرصت نمونده رضا از نوع روش کلیک کن

Alex Dlpiero_10
08-31-2012, 23:23
فردا یک سال از شهادتش میگذره ، فقط این ُ داشتم که بزارم
سال 89 برام یه خاطراته ای نوشت ، که واقعا خاطره شد

اجلاس جنبش عدم تعهد تموم شد ، از فردا سرعت نت بهتر میشه

اتفاقا حالا که اجلاس تموم شد از خوشحالی شون سرعت اینترنت رو پایین میارن تا ماهم حال کنیم:hehee:

سینا من هم هستم ولی الان نصف شبه بزارش فردا

ویرایش: من رفتم بازیی کنم ولی گفت دیر اومدید بازی بسته شدهheee::

RezaVilla7
08-31-2012, 23:45
هرکی اسم فامیل میاد روی این لینک کلیک کنه

انلاینه باهم میتونیم بازی کنیم

هر کس بیاد باید روش تائید بزنم

من وقتي اسمم و ایمیلم رو میدم میگه بازی برا شما بسته شده با من خصومت شخصی داره!
:hehee:

Abdollah 202
09-01-2012, 00:19
بچه ها کسی این کاربرو میشناسه ؟think::
مثل جن هر جا میرم اول اونجاست:fek konam:
با اینکه فقط دو عمرم دیدم یک بار آنلاین شده اما تو همین مدت کم هم تو پروفایل کل اعضای دربی رفته :mage mishe:
لطفا اگه میدونین بگین که خیلی کنجکاوم dallliii

یعنی خدا شاهده اخه منم بیشتر پروفایل ها رو میرم میبینم این زود تر از من رفته اونجا با این که فقط سه هفته پیش ساعت 11 صبح بود که نیم ساعت انلاین شد و اول هم اومد تو پروفایل من :soal:
حتی تو پروفایل اعضای خیلی خیلی قدیمی سایت که اصلا نمیان دربی هم رفته :fek konam:
این چه موجودیه ؟:soal:

레자
09-01-2012, 00:25
موجود فضاییه که برای رو کم کنی موجودی مثل خودش (یعنی تو)این کارا رو کردهheee::

Great Milan
09-01-2012, 00:26
با اینکه فقط دو عمرم دیدم یک بار آنلاین شده اما تو همین مدت کم هم تو پروفایل کل اعضای دربی رفته :mage mishe:

یعنی خدا شاهده اخه منم بیشتر پروفایل ها رو میرم میبینم این زود تر از من رفته اونجا با این که فقط سه هفته پیش ساعت 11 صبح بود که نیم ساعت انلاین شد و اول هم اومد تو پروفایل من :soal:
حتی تو پروفایل اعضای خیلی خیلی قدیمی سایت که اصلا نمیان دربی هم رفته :fek konam:

تو هم بیکاری ها بیخیال بابا چی کار داری بنده خدارو
کلا تو تنت میخواره عزیزم اگه یه روز گذرت بهم بخوره درستت میکنم سعید تو جریانه من چه جور ادمیم heee::

mortezarm
09-01-2012, 00:28

بعید میدونم کاربر باشه چون مشخصاتشم نمیخونه
احتمالا از موجوداتن موقوفی سایت باشه
در ضمن اقا ما هم اومدیم برا اسم فامیل گفتن پر شده بعدا بیا
بعدا وا شد منم خبر کنید منم هستمki::

42d3e78f26a4b20d412==