PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ☆ کمپ دربی"جلد پنجم "☆

صفحه ها : 1 [2] 3 4

RezaVilla7
09-01-2012, 00:47
بابا ابدالله راست میگه من خواستم با هر کی دوست شم این رو دیدم تو کسایی که پروقایل طرف رو دیده منم یکم کنجکاو شدم بهتره با جعفر در میون بذاری؟

shiraz-sport
09-01-2012, 00:50
سلام
بچه بیاین اسمو فامیل

لطفا رو این لینک کلیک کنید تا با هم بازی کنیم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

mehran1478
09-01-2012, 01:12
خب خوشبختانه یا متاسفانه حس پلیسی بنده اومد سراغم ki::
بعضی از منچستریا میدونن هر کی اومده وبلاگای ما فحش داده من تشخیص دادم کیه .

این آقا همون ویروسه هست :ey babaaa:
و ویروسه هم یک ایرانی با یوزرهای مختلف heee::
هنوز مدرکی که ثابت کنه وجود نداره ولی من همین احتمال رو میدم .

تو تاپیک بهترین سیوهای دروازه بانان برید ببینید یه نفر با اسم oveisgh فارسی نوشته لینکها خرابه . همون اسمها و مشخصات عجیب و غریب همیشگی .
و جالبه رفتم تو پروفایلش دیدم StephJones قبل از من رفته انجا :hehehe:

پس نتیجه میگیریم : این ویروس یک ایرانیه . StephJones هم احتمالا همونه که عجیب و غریب مشکوک میزنه

AlexDelpiero
09-01-2012, 01:53
متاسفانه اگر کمپ همین روند رو ادامه بده و من هر روز بیام 10 تا 15 اسپم پاک کنم ؛ ترجیح میدم کمپ رو ببندم !
یه بحثی راه بندازین !
در مورد عقایدتون ، علایقتون ، شرایط روانی و اجتماعی ... بخشش ، کینه ، پول ، علم بهتر است یا ثروت؟، آرزوهاتون !
خلاصه از این حالت بی مزه درش بیارین !
با تشکر roz::

R.BAGGIO.10
09-01-2012, 02:03
خلاصه از این حالت بی مزه درش بیارین !

گلی به جمالت :nishkhand:
دوستان راهنمایی کنن.
میخوام ماهواره ترکست ببندم جهتش نسبت به هاتبرد چه جوریه؟
یعنی درجه و جهتش نسبت به هاتبرد.
دیش و ال ان بی هست نصاب گیر نمیاد باید خودم آستیمو بزنم بالاki::

레자
09-01-2012, 15:45
سلام
واقعا اینم فروشندس داریم؟؟!!رفتم پاساژ بزرگ کیف شهرمون واسه مدارس کوله پشتی بگیرم میگم این چنده میگه اصل ترکیه 48تومن خیلی مشتریا ازش راضین با کیفیت میگم اون چنده ؟به جای این که قیمتشو بگه میگه این ایرانیه همچین کیفیت نداره!!اون قد عصبانی شدم دلم میخواست یکی بیارم تو فکش::bow ولی نشد وجدانم زضایت ندادki::

راستی امروز تو اتوبوس دو تا پیرمرد داشتن حرف میزدن با هم بین حرفاشون یه جمله ی خیلی قشنگ رو شنیدم که هرگز فراموش نخواهم کرد گفتن:(زندگی مثل فصول ساله وقتی کودکی بهار زندگیته وقتی به سن جوونه میرسی تو اوج هستی و مثل تابستون میمونی رسیدی به سن کهولت زندگیت مثل پاییز میشه سست و بی ضمانت وقتی هم که پیر شدی زمستونته که دیگه باید با سال زندگیت خداحافظی کنی

یه جمله هم دیروز از امضای یکی از کاربرا یادگرفتم که میگفت یکیلو باش ولی مرد باش

یه پاساژ هم تو شهرمون هست که فقط کفش میفروشن وقتی میری پله میخوره میره پایین توش 10 -20تا مغازه پر از کفش فروشنده ها کفشو میکنن تو چشمت میگیرنت میکشوننت تو مغازه :hehee::hehee::hehee:اخه این چه کاریه؟!!:soal::soal: خلاصه من حاضرم کفش نداشته باشم ولی اون جا برا خریدنرمtars::mas:-

ALIAZIMI9
09-01-2012, 16:22
خوب این فوتبال فانتزی هم که به دوران اوجش رسیده خدا رو شکر بعد از این
که یک سری کاربر خودم ساختم مثل hatrick 33 و ... بالاخره ظرفیت تکمیل
شد فقط دو تا از کسایی که می گفتم دوستان قدیمی من هستند heee::واقعا
دوستان قدیمی من بودند یکی best man و یکی دیگه fanoos

RezaVilla7
09-01-2012, 17:42
هوووو چقدر کفش فروشی داره این شهر شما آقا من فردا میام ارومیه آخه کفش نیازم! يه کت شلوار خریدم پاپیون دارم با کروات ولی کفش ندارم 1 ماه دیگه عروسی دختر خالمه!داماد رو یه فصل کتکش میزنم راستی بچه ها عکس داداش منو دیدین؟
آخی 4 سالشه تازه بش یاد دادم پس 2012 بازی کنه استقلالیه ولی از بد شانسی من رءالیه:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ALIAZIMI9
09-01-2012, 19:41
خوب اقا رضا هم از سمت سرمربی گری فوتبال فانتزی کناره گیری کرد واقعا
متاسفم که جواب زحمات من رو بعد از 2 دوره موفق فوتبال فانتزی این گونه
می دهند :gerye:

mehran1478
09-01-2012, 19:45
بچه ها كسي ميدونه تو تهران كلاس مربيگري فوتبال هست يا نه ki::
كاملا جدي هستم :ehe: پس كسي اگه ميدونه بگه !

레자
09-01-2012, 21:08
پیشرفت بنده از کودکی تا حالاki::

وقتی بچه بودم (8تا11سال)

خواب:راس ساعت 9 میخوابیدمki::
رایانه :روزی 45دقیقه فقط pes2006ki::
تفریحات کوچه:بعد از ظهر یه دور میرفتم از جلوی پنجره تو کوچه سر تا تهشو دور میزدم فقط یک بار میومدم خونه

الان 16سالگیki:::

خواب:2شب میخوابم:hehee:
رایانه:روز 7ساعت کارنکنم مریض میشمmas:-mas:-
دوچرخه سواری:از ساعت 7تا 9 هرجای شهرکه بخوایtars::mas:-mas:-mas:-mas:-shikam::-shikam::-:nishkhand:

king123
09-01-2012, 21:17

وقتی بچه بودم (8تا11سال)

تفریحات کوچه:بعد از ظهر یه دور میرفتم از جلوی پنجره تو کوچه سر تا تهشو دور میزدم فقط یک بار میومدم خونه

دوچرخه سواری:از ساعت 7تا 9 هرجای شهرکه بخوایtars::mas:-mas:-mas:-mas:-shikam::-shikam::-:nishkhand:
آفرین !ki::
پیشرفتت قابل ملاحظه هست اگه اینجوری پیش بری وقتی به سن من (20 سالگی ) برسی وضعیتت بصورت زیر میشه :yes:
خواب :دیگه خواب واسه چی نمیخوابی ki::
رایانه : 24 ساعته در دسترس( لپ تاپ):jeddiiiii:
دوچرخه سواری : دوچرخه چیه یه ماشین اسپورت هر جای شهر و...ki::
شاید دو سه تا آیکون دیگه مثل گذاشتن ریش و سبیل مختلف اضافه میشه ki:::hehee:

Alex Dlpiero_10
09-01-2012, 21:39

وقتی بچه بودم (8تا11سال)

خب فکر کنم این همون چیزیه که مهدی میخواست توی کممپ باشه پس نبوغ من رو ببیند:hehee:

بچگی(8تا 11)

خواب: ساعت 9

رایانه:3 ساعت در روز

تفریحات: وقتی لباس جدید میخریدم میرفتم جلو پسرا پز میدادمki::(شوخی)

الان 16 سالگی

خواب: ساعت 12

رایانه:7 ساعت

تفریحات: فوش دادن به عمه رسول:hehee:

nima_76
09-01-2012, 21:50

وقتی بچه بودم (8تا11سال)

وقتی بچه بودم (8تا11سال)

خواب:راس ساعت 10 میخوابیدمheee::
رایانه :روزی 1-2ساعت فقط بازی:gijjj:
تفریحات کوچه:از ساعت 5 تا 8 شب تو خیابون ها دور میزدم
الان 15 سالگی:hehee::

خواب:هر وقت خوابم بیاد :hehee:
رایانه:روز 7-8 ساعت کارنکنم کسلمdallliii
تو خیابون ها: بعضی وقت ها میریم 2-3 ساعتی میگردیم:ohum:

GOLL
09-01-2012, 21:57
ki::
من برنامه ام خيلي مفرح تره كسي مشاوره خواست به زندگي تون عوض ميشهki::
100% تضميني بدون كلاس كنكور و انتخاب رسته سراسري و....
واقعا اينايي كه نوشته يد نيستيد احتمالا!!!!ki::

بچه ها كسي ميدونه تو تهران كلاس مربيگري فوتبال هست يا نه ki::
كاملا جدي هستم :ehe: پس كسي اگه ميدونه بگه ! نه برگزار نميشه ...heee::
ميگه ميشه برگزار نشه اول اينكه بايد ديپلم داشته باشي دوما يه سر به سايت رسمي هيت فوتبال تهران (كل استان هم ميشه)بزني تاريخ برگزاري دوره ها رو زده معمولي اش اينه نميدونم الان چه خبره اما خودت برو ببين
راه دوم :زنگ بزن هيئت از كميته مربوطه بپرسheee::شماره اش هم از 119 يا 118 بگير اصلا تو سايتشون نوشته كه...
حالا انگيزه ات چيه؟!!!!من كه متنفرم از مربيگري////

icon
09-01-2012, 22:12
دمت گرم رضا موضوع جالبی درست کردی
اینم به نقل قول همه
دوران کودکی (همون 8 تا 11 سال)
خواب : بین 9 تا 11
رایانه که نداشتم ولی ps1 داشتم فوتبال 98 2 الی 3 ساعت که از پس و فیفا الآن هم دوست داشتنی تره این بازی ، 1 بار کلوب شرطی زدم باختم ولی تجربه شد
تفریحات کوچه : با بچه ها فوتبال میزدیم تو کوچه ، من از همون بچگی دروازبان بودم و هستم و خواهم بود

الآن در 16 سالگی

خواب : منم مثل نیما هر وقت خوابم بیاد
رایانه : کم کمش 6 ساعت تو روز
تفریحات کوچه : مغازه رفتن

shiraz-sport
09-01-2012, 22:36
دوران کودکی
بین 8 تا 13 سالگی

خواب راس ساعت 10
تفریح فقط فوتبال و پلی استیشن 1

و اما الان در سن 18 سالگی
همیشه بی قرار و کسل ( نمیدونم شاید عاشق شدم)ki::
خواب ساعت 3 یا 4 صبح
زمان بیدار شدن ساعت 11 یا 12 ظهر :nishkhand:
مدت زمانی که از رایانه استفاده میکنم 3 یا 4 ساعت
بیشتر وقتم صرف باشگاه میشه
مدت زمانی که بیکارهستم یه حالی با پلی استیشن 3 میکنیمheee::
بعضی موقع ها هم اگه حسش باشه با بروبچ میرم تو خیابون ها انقدر میگردیم تا سرمون گیج برهlagh:: یخورده هم سر کار ملت میذاریم!!!
موقعی هم که حوصلم سر بره سرکار دوست و رفیق میذاریم:sooot:

پس اگه خواستین سر کار برین شماره خود را پ خ کنیدdallliii

mortezarm
09-01-2012, 23:35
منم بگم پس
قبل از 10 سالگی زمان خواب 12 بیداری 8 الی 9
تفریحات فوتبال و گیم و فرار از مدرسه
الان بعد از گذشت بیش از یه دهه
زمان خواب 5و نیم صب بیداری ساعت 1 و نیم
تفریحات فوتبال گیم و فرار از دانشگاه
عمه رسولم تازگیا به قول یکی از بچز اضافه شده

پ. در زمان کنونی استرس بر من مستولی شده این سنجش خراب شده هم که نتایجو نزده خبرش
دیگه اگه امشب خوابمون برد ساعت 2 فردا میبینم
از خالا بگم من دیشبم خوابشو دیدم من سمنان قبول میشم میگید نه بزارید فردا ببینید:-ang
خلاصه اگه خودکشی کردم دیگه نیومدم حلال کنید:rose:

ikiusan
09-02-2012, 00:36
من بچگی ، دبستان ، 11 میخوابیدم تا 6:30 هفت ، دوران راهنمایی شد 12 و شبایی که فوتبال میشد دید (با اجازه مامان) میشد 2 ، تا همون هفت ، دبیرستان سری آ رو حتما دنبال میکردم ، اینتری ای بودم برای خودم (اون موقعها لالیگا رو پخش زنده نمیکرد ، حرصامو برای اینتر یا در اصل ویه ری میخوردم) ، سال دوم یا سوم دبیرستان بودم پخش با تاخیر لالیگا شروع شد ، فکر کن میزد 1:15 دقیقه بازی بارسا ... تا خود 3 بیدار بودم و با ولع یه بازی زنده قورتش میدادم ، میخوابیدم تا 7 و بقیه خواب تو کلاس!!!:nishkhand:
تفریحم توی این مدت فوتبال بازی کردن و بازی فوتبال در انواع کنسولهای بازی بود (فیفا 98 و گزارشگر 96 رو پشت کنکور هم بازی میکردیم با پسرخاله هام ، یعنی سال 85) و دیدن فیلم و البته خوندن مجله.
از دوران 18 سالگی به اینور هم خواب بی خواب همش بیدار! چون خواب من 18 ساعت طول میکشه اگه بخوابم.
الان هم که 12 تا 1 شب از سر کار میرسم خونه ، بین 3 تا 4 شب میخوابم و 10 تا 11 صبح بلند میشم.

pooyan_wenger
09-02-2012, 01:06
درود من کلا زودم 1 میخوابیدم اول دبستان بودم هم همین بودم الانم دیگه تا اذن صبح بیدارم:/danc
================================================== ============

البته منم تا شنیدم گفتم شایعه است ، ولی بعضی از بچه ها میگن برای خودشون اتفاق افتاده ...
مثه اینکه تازگیا ایرانسل میس کال هم میندازه !!!

sina acm
09-02-2012, 01:20
وقتی بچه بودم (8تا11سال)

خواب:راس ساعت 11 میخوابیدم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رایانه : نداشتم سونی 2 داشتم جی تی ای love:: و الون 11 بازی میکردم love::از همون ببچگی از pes متنفر بودم eterza::-

تفریحات :با بچه ها سرکوچه :bia baghalam:و بازی زیبای ندید :ohum: یه بازی بود که هیچکس نبباید مارو میدید heee::

الان 19سالگی:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

خواب: 3 صبح om::

رایانه: روزی 6 ساعت

تفریحات : فوتسال . تعمیرات سخت افزار و نرم افزار. فوتبال سر کوچه. بیرون رفتن با بچه ها ........ lol:-

RezaVilla7
09-02-2012, 11:22
کودکی
بین 9 تا 13 سالگی
درست یادم نمیاد ولی ساعت 10 بعد از سریالی که یادم نمیاد میخوابیدم
تفریحم همش کامپیوتری بود و بازی های مثل سیمز 2 و پس 4 داشتم!
حالا
خونه مجردی گرفتم هر وقت بخوام میخوابم هر کاری میکنم

Alex Dlpiero_10
09-02-2012, 12:05
مهدی یه اشاره کرد به علایقتون من هم از علایقم بگم:nishkhand:

دوست دارم به عمه رسول فوش بدم :nishkhand: pes و فیفا بازی کنم ,کشتی کج نگاه کنمtars::سوار اون ماشین هامون بشم از کوچیکی ماشین سواری دوست داشتم:hehee:

Blue-StaR
09-02-2012, 13:18
به به سوژه binam

دوران طفولیت : ساعت 10 یا 11 تو رختخواب بودیم :nishkhand: pc هم واسه مامان و بابامون بود ، بلد نبودم که ، بچه های امروزی به دنیا میان میگن آی دیت چیه :nishkhand:،ما می رفتیم کلی کرم میریختیم آخرم هیچی ب هیچی om:: من از همون بگی عشق کتاب و فیلم و کارتون داشتم ، تو 7 سالگی شعر صدای آب سهراب حفظ بودم :nishkhand:کلا نابغه ای بودم واسه خودم از دست رفتم :gerye:

الانم همه چیزم به وقت مدرسم مربوطه ، تو تابستون که ساعت 3 4 صب مامانم بزور از جلو pc بلندم میکنه :nishkhand: ولی وقت مدرسه ها 11 میخوابم !

تو تابستونم اکثر وقتم پای همین pc و موزیک و کتاب و دور دور و کلاسای مختلف میگذره :ehem: ولی گندش بزنن این مدرسه ی کوفتیو تا میاد همه برنامه ها کنسل و فقط درس خوندن :shogh:

از علایقم : موسیقی ،شعر، شنا ،کتاب و فیلم که واقعا بیشتر وقتم صرف همین چیزا میشه .

레자
09-02-2012, 14:39
واقعا کلمه ی پشتیبانی و بیمه تو ایران یه عنوان بی معنی و پوچ و توخالیه

12باره زنگ زدم پشتیبانی وایمکس مبین نت مودم خراب دادن بهم به جز 100باری که ورنداشتن این 12بارم 5بار گفتن ما قطعی داریم نمیتونیم چک کنیم بقیشم گفتن از برق دربیار دوباره بزن برق یکیشم گفت مودم خود به خود میره رو استند بای نگران نباش

به قول باران گندش بزنن این پشتیبانیو میترسن ضرر کنDeath::

ibrahim
09-02-2012, 17:59
داشتم وسایلمُ میگشتم که این بین دفتر خاطرات خدمت پیدا شد:hehee:

یکی از هم خدمتیام نوشته:گوسفندان عزیزمن شرمنده شما را ترک کردم و به امید خدا به زودی خدمتم تمام میشه و دوباره می آیم . من نباید شما را ترک می کردم گردم(گردنم) خورد که آمدم خدمت ندونستم که خدمت سخت است:gerye:om:: om:: :gerye:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

DanielBahrami
09-02-2012, 20:05
لعنت به این صدا و سیما که حتی به قولش هم عمل نمیکنه و بازی آرسنال رو پخش نکرد . واقعا که جای تاسفه . لطفا دوستانی که مایل هستند که بازی های لیگ برتر انگلیس پخش بشه این پیام رو به sima3@irib.ir بفرستند .شاید این ذکایی لعنتی سرش به سنگ خورد .

به نام خدا
ضمن عرض سلام و خسته نباشید

بدلیل عدم توجه مسئولان شبکه سوم نسبت به درخواست های بخش بزرگی از بینندگان خود، ما هواداران لیگ برتر انگلستان بدین وسیله مراتب اعتراض خود را نسبت به انتخاب های سلیقه ای مسئولان شبکه سوم سیما در پخش زنده مسابقات فوتبال لیگ های اروپایی و عدم پخش زنده بازی های لیگ برتر و همچنین اقدامات گروه خبر ورزشی این شبکه در عدم پوشش خبری مناسب لیگ برتر اعلام می کنیم و اگر این اتفاقات ادامه پیدا کند ما ناچار خواهیم بود تا به شبکه های بیگانه پول پرداخت کنیم .

هر چند که میدانیم باز هم شما کاری نخواهید کرد .

باتشکر
جنبش اعتراضی هواداران لیگ برتر انگلیس

alexdelpiero_10
09-02-2012, 20:10
لعنت به این صدا و سیما که حتی به قولش هم عمل نمیکنه و بازی آرسنال رو پخش نکرد . واقعا که جای تاسفه . لطفا دوستانی که مایل هستند که بازی های لیگ برتر انگلیس پخش بشه این پیام رو به sima3@irib.ir بفرستند .شاید این ذکایی لعنتی سرش به سنگ خورد .

به نام خدا
ضمن عرض سلام و خسته نباشید

بدلیل عدم توجه مسئولان شبکه سوم نسبت به درخواست های بخش بزرگی از بینندگان خود، ما هواداران لیگ برتر انگلستان بدین وسیله مراتب اعتراض خود را نسبت به انتخاب های سلیقه ای مسئولان شبکه سوم سیما در پخش زنده مسابقات فوتبال لیگ های اروپایی و عدم پخش زنده بازی های لیگ برتر و همچنین اقدامات گروه خبر ورزشی این شبکه در عدم پوشش خبری مناسب لیگ برتر اعلام می کنیم و اگر این اتفاقات ادامه پیدا کند ما ناچار خواهیم بود تا به شبکه های بیگانه پول پرداخت کنیم .

هر چند که میدانیم باز هم شما کاری نخواهید کرد .

باتشکر
جنبش اعتراضی هواداران لیگ برتر انگلیس

اينا رو يه زماني ما يوونتوسي ها هم انجام ميداديم ميدوني چرا الان بيخيالش شديم؟ هيچ اثري نداره پارسال سايت juventus.ir از طرف تمام هوارداران تيم هاي ايتاليايي بيانيه صادر كرد ولي هيچ اثري نداشت اينا به مسائل 30يا30 ربط داره شبكه 3 كاره اي نيست البته يه چيز ديگه هم كه هست زورشون مياد پول بدن بازي ها رو بخرن فقط ميخوان دزدي كنن

همون ديش و lnb رو بزار تركست رو نصب كن وسلام

shiraz-sport
09-02-2012, 20:36
با سلام خدمت همه
لطفا این رو همه بخونن
میخواستم یه موضوعی رو بگم که واقعا مسخره هست

با هزار تا شوق رفتم گشتم و اخبار یکی از تیم های مورد علاقم رو گذاشتم یعد مدیر اون تیم میاد میگه که:
اخبار رو فقط من و یکی از کاربرا میذاریم و بقیه حق گذاشتن خبر ندارندو بقیه پست ها پاک میشه .
اخه این چه وضعشه این همه خبر دسته اول گذاشتم بعد میاد همه ی پست هام رو پاک میکنه.
من ترسی از بن شدن ندارم اصلا بذار بن بشم ولی این رسمش نیست.

و موقعی که بهش میگم خب چه عیب داره من هم طرفدار این تیم هستم میخوام خبر بذارم
به چه دلیل فقط شما دوتا باید خبر بذارید جواب نمیده فکر کرده کی هست
توی تاپیک هر تیمی رفتم و خبر گذاشتم چنین حرف مسخره ای رو نشنیدم که بگه فقط من و یکی از کابرا خبر میذاریم.

جالب اینجاست اون مدیری که این حرف رو به من زد همشهریم هست . دیگه فکر کنم همه بشناسنش !!!!
تا حالا چنین ادم مغروری توی عمرم ندیدم.
لطفا مسئولین یه کاری بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمیدونم چه هیزم تری به این ادم فروختم که داره اینکار رو میکنه؟؟؟

DanielBahrami
09-02-2012, 20:55
با سلام خدمت همه
لطفا این رو همه بخونن
میخواستم یه موضوعی رو بگم که واقعا مسخره هست

با هزار تا شوق رفتم گشتم و اخبار یکی از تیم های مورد علاقم رو گذاشتم یعد مدیر اون تیم میاد میگه که:
اخبار رو فقط من و یکی از کاربرا میذاریم و بقیه حق گذاشتن خبر ندارندو بقیه پست ها پاک میشه .
اخه این چه وضعشه این همه خبر دسته اول گذاشتم بعد میاد همه ی پست هام رو پاک میکنه.
من ترسی از بن شدن ندارم اصلا بذار بن بشم ولی این رسمش نیست.

و موقعی که بهش میگم خب چه عیب داره من هم طرفدار این تیم هستم میخوام خبر بذارم
به چه دلیل فقط شما دوتا باید خبر بذارید جواب نمیده فکر کرده کی هست
توی تاپیک هر تیمی رفتم و خبر گذاشتم چنین حرف مسخره ای رو نشنیدم که بگه فقط من و یکی از کابرا خبر میذاریم.

جالب اینجاست اون مدیری که این حرف رو به من زد همشهریم هست . دیگه فکر کنم همه بشناسنش !!!!
تا حالا چنین ادم مغروری توی عمرم ندیدم.
لطفا مسئولین یه کاری بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمیدونم چه هیزم تری به این ادم فروختم که داره اینکار رو میکنه؟؟؟

داداش شاید مدیر اون بخش گفته که از یک سری سایت ها نباید خبر بگذارید یا یک سری اخباری که ارزش زیادی ندارند حذق بشه . چرا دلیلش رو نپرسیدی ؟

راستی چه عجب آواتارت رو عوض کردی .

GOLL
09-02-2012, 21:05
بله قوانين خبر گذاشتن ها عوض شده
منم كه اينجا اعلام كردم از ورزش3 كلا ممنوعه
ابراهيم هم گفت كه خبرها قوانينش چي شده....
كلا هر تيم يه خبرگزاري خاص داره كه بهتره از همون سايتها خبر ها گذاشته بشه....

اي بابا امروز مثلا شبكه 3 قرار بود آرسنال پخش كنه !!!!!!
به عبداله هم گفتم خيلي خوش بين باشم نيمه دومش پخش بشهdallliiiكه نيمه دوم هم پخش نشدentezar:::ajibeee:
فك كنم قضيه30يا30 ki::اينا باشه كه پخش نميشه قضيه ي ماني اش هم جدا...
ولي ما هم اعتراض دارم به اين كه ليگ جزيره رو حتي تو اخبار ها شون هم نميگن!!:gahhr:

shiraz-sport
09-02-2012, 21:33
داداش شاید مدیر اون بخش گفته که از یک سری سایت ها نباید خبر بگذارید یا یک سری اخباری که ارزش زیادی ندارند حذق بشه . چرا دلیلش رو نپرسیدی ؟

راستی چه عجب آواتارت رو عوض کردی .

عزیزان خبر های که من گذاشتم به خدا از ورزش 3 نبود

خبر های دسته اولی واسه بازی امشب گذاشته بودم ولی اون بهم گفت که خبر ها رو فقط من و 002 میذاریم و کسی دیگه ای حق گذاشتن خبر رو نداره. و اگه کس دیگه ای خبر بذاره پستش پاک میشه!

اتفاقا خبر ها واسه بازی امشب بود . یکیش هم واسه بازیکنانی بود که توی فهرست بازی امشب بودند ولی اون خیلی برخوردش باهام بد بود.

دلیلیش رو هم پرسیدم ولی اون بهم جواب نداد فکر کرده کی هست.

amir-97
09-02-2012, 21:53
ببین داش مجتبی
داش علیرضا همون وقتی که تاپیکهای جدید رو زد گفت کی میخواد خبرها رو بزاره و اون یکی داش علیرضا داوطلب شد
تو هم میتونستی داوطلب شی
به جاش تو میتونی خبرها رو وسط حرفات به صورت کوتاه بگی
مثلا بگی بچه ها فلانی امشب تو ترکیب نیست
راستی اونایی که فوتبال فانتزی شرکت میکنن برن اینجا

레자
09-02-2012, 22:12
سلام میخوام اینجا این مشکل کاربرمونو بگم تا همه ی اونایی که تازه اومدن بفهمن

شما حتی اگه از سایت رسمی هم بزارین ممکنه تو بخش رئال مادرید توسط اقا علیرضا حذف بشه(فک کنم فقط همون بخش اینقدر حساسه و درمورد بقیه تیم ها نمیدونم) من از ایشون هم دلیلشو پرسیدم که گفتن :
بنده (Cristiano ronaldo79) و علیرضا ی دیگه (002) خبرها رو میذاریم و اگه قرارباشه تو بخش بحث و تبادل نظر حرفه ای یا میزگرد هرکی بیاد خبربزاره میشه بخش پر از اخبار که به نوعی اسپم محسوب میشه که من کاملا باهاشون موافقم و تا اون جاییم که خودشون گفتن کپی برداری اخبار ورزشی از سایت هایی نظیر (GOAL.COM وVARZESH3)و ... ممنوعه

*|

پینوشت:راستی رسول کنکورت نتایجش چی شد کجا قبول شدی؟:hehee:

mortezarm
09-02-2012, 23:44
کسی ینجا اسکای اسپورت استفاده میکنه؟؟؟
واسه من کلا یهو وسط بازی رئال قطع شده داره تنیس میده چش شد یهو مشکل از منه یا مرکز کمک بنماییدDeath::
میترسم رئالیا بفهمن من بازی رو نمیبینم تمرکزشون بهم بخوره:gerye:

ویرایش:دقیقه 80 شد و من عاشق اینهمه پاسخگویتونم چقد امداد بمن رسیدcrying::-

sina acm
09-03-2012, 00:04
مرتضی چه طوری اسکای اسپورت گرفتی

واسه دوست منم تمام کانال های الجزیرش بازه همه ی بازی های لیگ انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و حتی فرانسه رو میبینه

یکی به ما بگه چیکار کنیم اینا باز بشه

کد بازگشای الجزیره ها رو کسی داره :gerye:

mortezarm
09-03-2012, 00:20
من که گلدن کارت کردم و همه شبکه هاشو گرفتم ما مبلغ 63 تومن از اول 2012 تا اول 2013 دسترسی کامل دارم
البته قیمت نرمش 110 تومنه فک کنم اما یه اشنامون حرفه ای این کاره میگفت وبی رت کردم اینطوری شده
خلاصه تکنیک های دور زدن رایگان بیشتر انحصاری پویانه اون بهتر میدونه
کلا زیاد اهل پیچ و تابه

RezaVilla7
09-03-2012, 02:14
بچه ها من مینی وان از الجزیره اسپورت HD2 HD1 میبینم اگه بازی از لیگ انگلیس باشه از کانال PLTV HD میبینم اون فقط مخصوص لیگ انگلیسه!بچه ها مینی 1 عالیه حتی از میکرو باکس هم بهتره!با اون pmc hd هم میبینم!

RezaVilla7
09-03-2012, 03:15
بچه ها یه کانالی اومده اسمش football zone رو آستارا 1 و 3 درجه هست!
football zone ENGLAND HD
football zone SPAIN HD
football zone ITALY HD
football zone GERMANY HD
فکر کنم فهمیدید بله همزمان در 4 لیگ فقط رو مینی 1 میاد!
فرکانس:12086
سیمبل ریت:27500
3/4
Vertical

레자
09-04-2012, 10:55
سلام بر برو بچ برعکس جاتون خالی چی میشه؟چون میخوام بگم جاتون خالی نباشه تو ارومیهki:: چرا؟:
چون دیشب خیلی هوا سرد بود دیشب بارون و برفو رعد و برق سه تایی با هم میومدن:khandeeeee bahal: به این عبدالله گفتم بیا هوامونو نشونت بدم ولی از شانس بد ما نیومد crying::-

sina acm
09-04-2012, 23:00
Atal matal totoleee [Only Registered And Activated Users Can See Links]

? How’s Hassan’s Cow [Only Registered And Activated Users Can See Links]
.She doesn’t have neither milk nor tits[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.They took her milk to India[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.Marry a Kurdish Woman[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.Name her Amghezy[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.Around her hat reddish[Only Registered And Activated Users Can See Links]
،Aachin and Vaachin[Only Registered And Activated Users Can See Links]
!!!!!!!!!!!!cross one of your legs:nishkhand:

Great Milan
09-04-2012, 23:44

پخش مستقیم مسابقات المپیک به صورت انلاین با کیفیت بالا

mortezarm
09-04-2012, 23:47
Atal matal totoleee [Only Registered And Activated Users Can See Links]

? How’s Hassan’s Cow [Only Registered And Activated Users Can See Links]
.She doesn’t have neither milk nor tits[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.They took her milk to India[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.Marry a Kurdish Woman[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.Name her Amghezy[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.Around her hat reddish[Only Registered And Activated Users Can See Links]
،Aachin and Vaachin[Only Registered And Activated Users Can See Links]

!!!!!!!!!!!!cross one of your legs:nishkhand:

خوشمان امد خدایی خیلی باحال بود ایول
هیچی اومدم بگم خاک تو سره دانشگاها چرا امسال شروع کلاسا از 18 شهریوره:-angخیلی نامردیه کی حال داره:ogh:

Great Milan
09-04-2012, 23:49
خوشمان امد خدایی خیلی باحال بود ایول
هیچی اومدم بگم خاک تو سره دانشگاها چرا امسال شروع کلاسا از 18 شهریوره:-angخیلی نامردیه کی حال داره:ogh:
:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee:بابا 25 شهریوره اگه 18 باشه که دو روز دیگه باید بریم:ehe:

mortezarm
09-05-2012, 00:03
:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee:بابا 25 شهریوره اگه 18 باشه که دو روز دیگه باید بریم:ehe:
چه میدونم واسه ما که زده 18 البته اینا رو عمرا من که جدی بگیرم
من ترم 3 اولین شروع کلاسام 28 مهر بود و هر دو هفته یه هفته هم نمیومدم
البته همه ترما ته غیبت بودم
ترم 7 خیلی جو گیر شدم یهو 28 اذر رفتم گفتم بازم حله اما این بار جواب نداد و پرتم کردن بیرون و بزور تونستم حذف ترم کنمki::

sina acm
09-05-2012, 01:20
اقا 25 شهریوره نگران نباشید

زندگی شیرین میشود !!!!!!!

درضمن مرتضی من هنوز درگیر اون پستتم این اپدیت ها واسه ریسیور چاره ای داره تو گوگل هست

بخدا حوصله ندارم برم دیجیتال صدا سیما رو نصب کنم اونم واسه شبکه ورزش om::

دیش رو هم بخوایم بزاریم ترکست صاف میخوره جلو بندی یه ساختمون 6 طبقه :nishkhand:

ikiusan
09-05-2012, 02:16
چه میدونم واسه ما که زده 18 البته اینا رو عمرا من که جدی بگیرم
من ترم 3 اولین شروع کلاسام 28 مهر بود و هر دو هفته یه هفته هم نمیومدم
البته همه ترما ته غیبت بودم
ترم 7 خیلی جو گیر شدم یهو 28 اذر رفتم گفتم بازم حله اما این بار جواب نداد و پرتم کردن بیرون و بزور تونستم حذف ترم کنمki::
البته یادت باشه قهرمان ترم 3 من شدم!!! هر امتحانی میرفتم بچه ها میگفتن مگه این واحد هم برداشته بودی؟lagh::
ترم 7 دوست خوبمون دقیقا فردای آخرین روز کلاسا اومد رفت به دکتر جلالی (ملقب به نیچه!!!:nishkhand:) گفت منم بیام امتحان بدم؟ دکتر جلالی هم گفت اگه فقط یه جلسه سر کلاس اومده بودی قبول بود ولی الان به بقیه ظلمه! آقا هم یه حرف سنگینی از سر خامی به دکتر جلالی زد که این استاد بزرگوار و دوست داشتنیمون ناراحت شد خیلی (گرچه بعدا عذرخواهی کرد) حالا شانس آورد درس دکتر موسوی (منظم ترین استادمون) رو براش حذف کرده بودیم! وگرنه بسیار دهنش آسفالت بود ... خلاصه اون ترم یه هفته زودتر جنبیده بود امتحاناشو میداد!
مرتضی الان که نگاه میکنم استادامون واقعا طلا و جواهر بودن ... الان تازه قدرشونو میدونم...
ببخشید حرفام یه کم شخصی بود ولی خاطرش قشنگ بود!
ضمن عرض تبریک به همه دانشگاه قبول شده ها ، یه حرف با اونایی دارم که سراسری قبول شدن یا میرن ، و خوابگاهین... بچه ها قدر فضایی که توش هستیدو بدونید ... من همین یه درصدی که آدمم تو دانشگاه زیر دست همین اساتید شدم ... همین مرتضی رو تو خوابگاه با هم شدیم مثل داداش!!! نهایت استفاده رو ببرید... پس فردا که از هم جدا شید مثل من میرسید خونه ... مادرتون میگه پسرم (دخترم) آفرین درست تموم شد ... بعد شما میگید مامان بیا عکسامونو ببین ، با خنده و شادی شروع میکنید با خانواده عکساتونو دیدن ... سر دو دقیقه خنده میشه بغض و بلافاصله میشکنه ... اونوقت اگه مثل من نیم ساعت (به خدا واقعا نیم ساعت) هق هق گریه کنید و بگید داداشهامو دیگه نمیبینم کار از کار گذشته!
قدرشو بدونید:chakerim:

Alex Dlpiero_10
09-05-2012, 13:24
منم شنیدم احتمالا 18 شهریوره!باید منتظر خبرهای صحت دار باشید ki::

امروز کاربران انلاین رو دیدم تعجب کردم!یه کاربر اومده با نام کاربری alexroatamy! تعجب کردم نکنه اکانت دومه رسوله یا شاید هم از آشناهاشه:hehee:

اینم لینمکش:alexroatamy ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

pooyan_wenger
09-06-2012, 05:06
البته یادت باشه قهرمان ترم 3 من شدم!!! هر امتحانی میرفتم بچه ها میگفتن مگه این واحد هم برداشته بودی؟lagh::

قدرشو بدونید:chakerim:

باشه تو هم پیر تو هم ترم بالایی تو استادlagh::lagh::

آدم درس تموم میکنه میخواد ریا نشه این چه مینازه باشه قزوینی:khandeeeee bahal:

레자
09-06-2012, 12:23
[CENTE R]aloneom::

[Only Registered And Activated Users Can See Links][/CENTER]

چرا تنها مگه نمیبینی 19نفر دیگه هم بودن با هم میشین 20تاlagh::lagh::

راستش میخواستم بگم من ادیگه دوران اوج فعالیتم تو دربی تموم شده خلاصه خوبی بدی دیدین از ما حلال کنین ازین به بعد تو روز شاید 5تا پست بیشتر حوصله و وقت نکنم بدمcrying::-crying::-crying::-crying::-(از دست 4نفرهم خیلی ناراحتم)crying::-

레자
09-06-2012, 22:24
بچه ها کسی نرم افزار پخش تلوزیون از رایانه میشناسه (توسط انتن نه به صورت انلاین)خیلی واجبه برام به این سینا گفتیم انداخت پشت گوشش دِ برو که رفتی:nishkhand: ببینید اینا رو امتحان کردم نشد:
speed tv playerگرچه کرک داره ولی فرمت خروجی mpg هست و ویندوز مدیاپلیر موقع پخش هنگ میکنه
دومی مال خود ویندوز هست windows media center که فرمت خروجیش wtvهست و نه میشه ویرایشش کرد و نه میشه تبدیل فرمت کرد
سومی itv mediaplayer هست که بازم نمیشه نیگا کرد
چهارمی blaze video هست که نسخه ی 6 تند تند هنگ میکنه و نسخه 6به بالا کرکشو ندارم که پخشش کنه
پنجمی prg dvb که متاسفانه اصلا همین که باز میکنه یه اخطار میده و وقتی رو تنها گزینش که okهست کلیک میکنی اخطار با خود نرم افزار بسته میشه

حالا میخوام بدونم برای اینا راهی هست کرکی چیزی؟یا کلا نرم افزار دیگه ای میشناسید

sina acm
09-06-2012, 22:34
بابا رضا بخدا من نمیدونم lol:-

گفتم که این ارین از این جور چیزها سرش میشه

هنوز ندیدمش ازش ببپرسم :shogh:

باز شرمنده dallliii

siafootball
09-06-2012, 23:05
ای کاش میدونستم تا کمکت میکردم.اما تا جایی که میدونم و خودم کار کردم همون blaze هستش که با نسخه 6 کار میکردم و اون اروری هم که گفتی احتمالا مربوط به ویندوزته که باید سرویس پک 2 به بالا نصب کنی تا راحت اجرا کنه.

mehran1478
09-06-2012, 23:12
يادش به خير دبيرستان يه معلم فيزيك داشتيم لهجه تركي داشت :hehee:
ولي من و بچه هاي غيرانتفاعي باجنبه بوديم لاشي بازي در نمياورديم مسخرش نميكرديم ki::
( البته من چاكر همه آذري زبون ها هستم . بالاخره هممون ايراني هستيم )

레자
09-06-2012, 23:13
ویندوز 7سرویس پک 1 رم 4گیگ هارد 500مگ بازم بگم؟به اینا ربطی نداره فقط کرک بلیز نسخه بالای 6 یا پراگ دی وی دی با کرک کارمو راه میندازه

siafootball
09-06-2012, 23:38
ویندوز 7سرویس پک 1 رم 4گیگ هارد 500مگ بازم بگم؟به اینا ربطی نداره فقط کرک بلیز نسخه بالای 6 یا پراگ دی وی دی با کرک کارمو راه میندازه

دوست من اینجور که معلومه مشکل از ویندوز و سیستم شما نیست
یه تاپیک مربوط به کرک این نرم افزار رو به شما معرفی میکنم ببین میتونه به دردت بخوره؟؟؟یا نه؟؟؟

این دو لینک هم مطمئنا و قطعا بدرد ت خواهد خود ببینشون
لینک اول:

لینک دوم:

اگر خورد که منو همینجا مطلع کن اگر هم نه بگو تا مستقیم تر کمک کنم.
بدرود

RezaVilla7
09-07-2012, 00:55
سلام ب بچه ها و دادا من 1 هفته پیش تو نیمکت سؤال کردم هنوز جواب نداده manutd!
یه موضوع جدید تو اس اس ضدم کسی جواب نمیده شما چرا اینجورین!
من از سعید ناراحتم که مهمانه جواب نمیده!جلو شما از سعید گله دارم:سعید الان اگه اینو داری میخونی دادا ازت ناراحتم!مدیر شده میره حال میکنه!

mortezarm
09-07-2012, 01:34
سلام ب بچه ها و دادا من 1 هفته پیش تو نیمکت سؤال کردم هنوز جواب نداده manutd!
یه موضوع جدید تو اس اس ضدم کسی جواب نمیده شما چرا اینجورین!
من از سعید ناراحتم که مهمانه جواب نمیده!جلو شما از سعید گله دارم:سعید الان اگه اینو داری میخونی دادا ازت ناراحتم!مدیر شده میره حال میکنه!
ایشالله که زودتر خوب میشی
اما سعیدم یکم یهو سوالا زیاد شد نرسیده جواب بده ناراحت نشو تو
بش میگیم مجدد تا سریع پاسخگو باشد
اقا در مورد تی وی کردن پی سی یا لبتاب یو اس پی گرنر h14 خیلی توپه قیمتشم10 تومنه همه جوره کیفیتشم عالیه

RezaVilla7
09-07-2012, 01:34
بچه ها کسی عکس از دیوید ویلا نداره مثل اواتارم؟
اگه دارید لینک یا آدرس بده بذارم اواتارم!
چون گوگل عکس هاش قدیمین

siafootball
09-07-2012, 02:08
بچه ها کسی عکس از دیوید ویلا نداره مثل اواتارم؟
اگه دارید لینک یا آدرس بده بذارم اواتارم!
چون گوگل عکس هاش قدیمین

این یه عکس هست که مخصوص اواتاره هم حجمش خوبه هم فرمتش.
ماله پارسال هست.چون امسال دیوید ویا زیاد بازی نکرده پوستر انچنانی نتونستم ازش گیر بیارم.

레자
09-07-2012, 12:12
مهدی کجایی؟کمپ دودشد رفت هواheee::

مدیر کمپ مهدیه شما کهمیپرسین اینجا مدیر داره یا نه مدیرش:مهدی Alexdelpiero

دوم هم اقا مرتضی من نمیخوام که پی سیو به تی وی تبدیل کنیم اینجوری که با کابل HDMIهم میشه دیدکه من میخوام بشه بنامه های رو دید و ضبط کرد

سوم کاربر siafootball لینک اول و سوم به درد نخورد لینک دوم به درد خورد ولی همه گفتن کرک کردنش به دردنمیخوره مسئولای تهیه نرم افزار یه راه پیداکردن که از کرک غیرقانونی جلوگیری میکنه خوب تنها راهش که میتونه کمکم کنه اینه که یکی ازین دوتا رو برام لینک بدین خواهشا:
1-کرک نرم افزار PROG DVBبه همراه لینک دانلود خود نرم افزار
2-کرک و لینک دانلود اخرین نسخه ی SPEED TV PLAYER

RezaVilla7
09-07-2012, 12:53
مهدی کجایی؟کمپ دودشد رفت هواheee::

مدیر کمپ مهدیه شما کهمیپرسین اینجا مدیر داره یا نه مدیرش:مهدی alexdelpiero

دوم هم اقا مرتضی من نمیخوام که پی سیو به تی وی تبدیل کنیم اینجوری که با کابل hdmiهم میشه دیدکه من میخوام بشه بنامه های رو دید و ضبط کرد

سوم کاربر siafootball لینک اول و سوم به درد نخورد لینک دوم به درد خورد ولی همه گفتن کرک کردنش به دردنمیخوره مسئولای تهیه نرم افزار یه راه پیداکردن که از کرک غیرقانونی جلوگیری میکنه خوب تنها راهش که میتونه کمکم کنه اینه که یکی ازین دوتا رو برام لینک بدین خواهشا:
1-کرک نرم افزار prog dvbبه همراه لینک دانلود خود نرم افزار
2-کرک و لینک دانلود اخرین نسخه ی speed tv player

خوب اون مدیر یا مهدی نبینم ان شه ها درضمن باید اون مدیر باید بازنست شه بشه ناظر سایت دادا رضا! مگه نه؟

sina acm
09-07-2012, 17:52
سلام به همگی

داشتم تو نت سیر میکردم که با این برنامه برخورد کردم

کسی ازش استفاده کرده یعنی واقعا کانال های کد شده رو باز میکنه

اگه اصلاعات دارید بگید

레자
09-07-2012, 17:59
اره کانال های پولی رو هم باز میکنه فقط باید یه کارت dvbریسیور بهش وصل کنی بدون اون کار نمیکنه

sina acm
09-07-2012, 18:03
خوب من الان باید چه غلطی بکنم

یه دیش داریم با 3 تا المبی : هاتبرد . یوتلست . بدر

الان با این برنامه میشه کانال های کدشدش رو باز کرد

جانه من زیر دیپلم بگید من هیچی از شغل شریف نصابی و دیشکشی نمیدونم heee::

레자
09-07-2012, 18:11
مهندس جون منم ماهواره ندارم ولی باید با یه کابل یواس بی چیزی یه سیم از ریسیور رو که به پشت تلوزیون وصل میشه به جای تلوزیون به رایانت بزنی حالا ببین چجوری میتونی وصل کنی با کابل یو اس بی یا چی؟!!

DanielBahrami
09-07-2012, 19:30
اوه چه قدر شما دنبال شبکه های جدید و چیز های دیگه هستید . از من یاد بگیرید :chakerim:. من 3 سال پیش یک رسیور جدید گرفتم از همون موقع تا حالا هم تنظیم جدیدی رو روش نگذاشتم کلی هم شبکه ورزشی توپ توش دارم . ولی الان از هر کی میپرسی میگه که یه دونه جدید گرفتم .

icon
09-07-2012, 19:35
دانیال آخه مفت و مجانی مگه شبکه های توپ ورزشی داری؟اگه داری روی هاتبرد یا بدر هم هستن؟فک کنم آخرش با این بحث هامون سایت ف+ی+ل+ت+ر بشه

DanielBahrami
09-07-2012, 20:37
دانیال آخه مفت و مجانی مگه شبکه های توپ ورزشی داری؟اگه داری روی هاتبرد یا بدر هم هستن؟فک کنم آخرش با این بحث هامون سایت ف+ی+ل+ت+ر بشه

آخه کی از شبکه ی مفت و مجانی راضیه که من نفر دوم باشم . در ضمن اگه از کلماتی استفاده کنیم که هون مقهوم رو برسونن سایت ف ی ل ت ر نمیشه . نگران نباش

sina acm
09-07-2012, 20:52
اره اتفاقا منم فامیلمون ریسیور جدید گرفت

همه ی کانالی های کد شده الجزیره و اسکای بازه

مفت و مجانی

یعنی الان هر ریسیور جدیدی بگیریم کدهاش بازه

DanielBahrami
09-07-2012, 21:09

مفت و مجانی

داش سینا از فامیلت شماره این نصابه رو بپرس تا ما دیگه برای دیدن شبکه ها 160 تومن ندیم .

alexdelpiero_10
09-07-2012, 21:11
خب بعضي از ريسيور ها تا يك سال امكان باز كزدن كانال رو دارن يه جوايي اشانتوينشونهheee::

mortezarm
09-07-2012, 23:56

مفت و مجانی

ایول خوشبحالش چقد پوله ریسیورو داده شاید اونجا بیشتر حساب کرده

خب بعضي از ريسيور ها تا يك سال امكان باز كزدن كانال رو دارن يه جوايي اشانتوينشونهheee::
مثلا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا داریم؟ki::
بگو بینم چطوریه رسول

RezaVilla7
09-08-2012, 00:34
بچه ها اسنک گرفتم نشستم خوردم جاتون خالی خیلی تند بود!
راستی بچه ها بازی های جام جهانی برزیل شروع شده از الجزیره بگیرید!
بازی اسپانیاست عشقم يعنی اواتارم امضام الگو فنیم پس از سال ها مصدومیت به تیم ملی اسپانیا دعوت شد! عشقم بازی داره!

rko
09-08-2012, 05:44
این سایت فکر شما رو میخونه ، شما باید توی ذهنتون یه فرد مشهور رو انتخاب کنید ، بعدش به سوالات این سایت

جواب بدید ، سوالاش انگلیسی هست و بسیار ساده ، مثلا فرد منتخب شما زنه یا مرده ، چاق یا لاغره و ...

با همین سوالات ساده این سایت میتونه فرد توی ذهن شما رو بخونه ، جواب دادن به سوال هاشم با 5 تا گزینه

هست ، که از بالا به پایین عبارتند از : بله ، تا حدودی بله ، نمیدونم ، تا حدودی نه ، نه

فقط ممکن بعضی موقع ها اشتباه بگه فرد مورد نظرتونو ، اگه به سوالاش دقیق پاسخ ندید و گمراهش کنید ، نمیتونه

فکر شما رو تشخیص بده ، پس دقیق به سوالاش پاسخ بدید ، لطفا یه فرد ، یه بازیگر ، یه خواننده ، یه فرد سیاسی ،

یه بازیکن فوتبال ( حتی من فردوسی پورم انتخاب کردم که فکرم و خوند و بعد سوالاش عکس فردوسی پور رو برام

اورد) یه ادم مشهوره مشهور انتخاب کنیداااااا ، اگه یبار اشتباه کرد ، دوباره یه فرد دیگر رو انتخاب کنید و دوباره امتحان

کنید .

توجه : وارد سایت که میشید اون Close Ad بنر تبلیغاتی رو بزنید ، حتما باید بسته شه

دکمه ی Play رو بزنید ؛ سپس اسم و سن فرد که میخواد به سوالات جواب بده رو بزنید و وارد شوید(یا هر اسم دیگه)

레자
09-08-2012, 08:17
رفتم سایتی که گفتی ایکر کاسیاس رو در نظر گرفتم بعد کلی سوال که فک کنم اکثرشو درست جواب دادم میگه لوسی بنایونه:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

واقعا ایول بهش با زدن گزینه ی نو یک سری سوالات دیگه پرسید و در نهایت جواب درست رو به من گفت ایــــــــــولki::

اخرشم خیلی خوشحال شد بنده خدا غوله:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

ویرایش:

وای خدای من این باور نکردنیه جوابمو درست حدس زد سونگ ایل گوک نقش جومونگ از کجا میفهمه؟:mage mishe::mage mishe::mage mishe::mage mishe::mage mishe::soal::fek konam::fek konam::hehee:

icon
09-08-2012, 09:15
از این غوله انتظار نداشتم دیگه جنیفر لوپز رو بشناسه
میریم واسه دور بعدیش

레자
09-08-2012, 09:41
دوتا سوال داشتم 1 اینکه چجوری میشه لینک یو ار ال یک پست رو فهمید ؟مثلا میخوام یه جایی پستم رو نشون بدم به جای این که لینک کل کمپ رو بدم لینک فقط پست خودم رو بدم؟

و دو این که این جا جنگ جهانیه یا تایپک؟داشتم مکالمه ی بین دو فرد محترم رو تو سایت میخوندم که مغزم ارورداد و گفت :not engouh memorylagh::

DanielBahrami
09-08-2012, 12:19
دوتا سوال داشتم 1 اینکه چجوری میشه لینک یو ار ال یک پست رو فهمید ؟مثلا میخوام یه جایی پستم رو نشون بدم به جای این که لینک کل کمپ رو بدم لینک فقط پست خودم رو بدم؟

و دو این که این جا جنگ جهانیه یا تایپک؟داشتم مکالمه ی بین دو فرد محترم رو تو سایت میخوندم که مغزم ارورداد و گفت :not engouh memorylagh::

داداش بالای هر پست سمت چپ یک شماره به رنگه سیاه گذاشته شده که اگه روش کلیک کنی لینک پستت میاد . مثل این :

레자
09-08-2012, 12:33
راستی بچه ها از وقتی که تو مدرسه فهمیدم سال کبیسه چیه این موضوع تو ذهنم شکل گرفته که اگه یه بنده خدایی تو روز 30 اسفند به دنیا بیاد تکلیفش چی میشه؟براش هر چهار سال یک بار جشن میگیرن؟:khandeeeee bahal: ما 8ساله بشیم اون تازه 2ساله میشه؟ki::lagh::

ویرایش:ایول به رسول که سوتی از ما گرفت

Alex Dlpiero_10
09-08-2012, 18:23
حتما هرکسی در اینترنت بازی زیبای Angery Brides رو بازی کرده این بازی در سال 2010 به عنوان معروفترین بازی جهان برای کودکان انتخاب شد این بازی به معنی پرندگان خشگیمنه که بازی زیبا و سرگرم کننده ایه شرکتش هم سنگ تموم گذاشته

مثلا عروسک هاش رو به بازار اورده این بازی اکثرا بر روی گوشی های موبایل هم هست

که جدیدا نسخه rio این بازی هم اومده که بسیار زیباست

اسکرین شات1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اسکرین شات 2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
09-08-2012, 18:49
برای چی این رو اینجا گذاشتی .جدید ترین نسخه Angery Brides چند ماه قبل به بازار اومده این خبر قدیمیه .

레자
09-08-2012, 19:10
نمیدونم چرا این سوالا رو میپرسی تو که ماشالله تازه وارد نیستی تو کمپ قبلی هم بودی دیگه وقتی کمپ به 100صفحه برسه میریم سراغ جلد بعدی در مورد اون تایپکی هم که رها زده فک کنم تو بخش بازی های موبایل جا داشته باشه اگه اینطور باشه که این پست حذف میشه وگرنه که هیچی خلاصه مهدی بهتر میدونه تا من

جونم براتون بگه همین الان از امتحان برگشتم فاینال بود level 5جهاددانشگاهی میخونم انصافا لیسینینگش سخت بود ولی بقیه اب خوردن :ohum: کیف کردم میان ترمم 94گرفتم 7روز دیگه هم کارنامه میدن ببینیم خدا چی میخواد دیگه

ویرایش:
اینم برای کسایی که شبکه الجزیره و ... میخوان شاید به درد بخور باشه

pooyan_wenger
09-08-2012, 20:36
برای چی این رو اینجا گذاشتی .جدید ترین نسخه Angery Brides چند ماه قبل به بازار اومده این خبر قدیمیه .
سلام نسخه جدید بازی میاد

چند ماه پیش یه نسخه بود الان هم نسخه دیگه هستheey::

نسخه تو نسخه شده:mage mishe:

تو پیج فیسوق بازی هم اعلام شد:jeddiiiii:

Abdollah 202
09-08-2012, 21:11
با سلام
اومدم یکم درد دل

راستش قبلا که میومدم کمپ دربی دلم شاد میشد و کلی میخندیدم الان همه چی غم انگیزه شده تو دربی:ey babaaa: البته شاید واسه من اینجوری شده :gozaresh: مدرک هم دارم ::book:motalee:میتونین برین تو کمپ دربی جلد اول و دوم رو ببینین و اگه توجیه نشدین رجوع کنید به بهارستان دربی
راستش قبلا یه رسول اسپمری بود :-kal
یک مهدی بود که فقط تشکر نمیزد و پست هم میداد:khelal dandoon::sooot:
یک عبدالله بود که سفرنامه میذاشت:hehehe:
یک ...

به نظرتون هنوزم به جایی برای گپ خودمونی اعضا نیاز نداریم؟crying::-

ویرایش : [Only Registered And Activated Users Can See Links] bahal::khandeeeee bahal:

Alex Dlpiero_10
09-08-2012, 21:57

بله ولی ربطی نداره خبر قدیمیه نسخه بازی جدیده چیکار به خبر دارم آخه:hehee:

بالاخره معروفترین بازی برای گوشی و موبایل در جهانه میدونم جاش اینجا نیست ولی مهدی اشاره کرد به علاقه هاتون و... من هم یکی از بازی های مرود علاقه ام رو معرفی کردم و مشکلی نیست که پستم پاک بشه:nishkhand:

레자
09-08-2012, 22:21
بچه ها چرا من شدم 17 پسته من شده بودم 28 تومی چی شد؟
تازه پست های منم پاک شده آهای کسی که پاک کردی واقعا ازت ناراحتم پست رها که جاش اینجا نیست رو میذاری بعد پست های منو که اصلا حالت اسپم نداشت رو پاک میکنی؟
من از دربی میرم اگه کسی جوابمو نده؟

اولا اها کسی نیست و اسم داره (مهدی) دوما شما دو سه تا پست پشت سر هم دادین که باید همشون تو یه پست هی ویرایش میدادین

با سلام
اومدم یکم درد دل

راستش قبلا که میومدم کمپ دربی دلم شاد میشد و کلی میخندیدم الان همه چی غم انگیزه شده تو دربی:ey babaaa: البته شاید واسه من اینجوری شده :gozaresh: مدرک هم دارم ::book:motalee:میتونین برین تو کمپ دربی جلد اول و دوم رو ببینین و اگه توجیه نشدین رجوع کنید به بهارستان دربی
یک ...

ویرایش : [Only Registered And Activated Users Can See Links] bahal::khandeeeee bahal:

میخوای دلیلشو بدونی؟
1-نبود رسول که تو ادامش دلیلشو میگم
2-توجه کاربران شوخ و فعال به پروفایل هم مثلا خود من از فعالیتم کم شده چرا ؟چون هی من و عبدالله و رسول و رها و ابی و مهرداد و سعید و چندین نفر دیگه که اسم نمیبرم هی میریم پروفایل همدیگه و باهم شوخی میکنیم البته اونجا دستمون بازتره و فحش های کم سطح هم تو حرفامون قاطی میکنیم:nishkhand: الان خود رسول جونش درمیاد دوتا پست اینجا بده چون فقط تو پروفایل ... و ... و ... هی چرخ میزنه:khandeeeee bahal: منم همینطور هستم حتی تو و کاربرای دیگه همین باعث میشه اینجا بیایم به قصد تفریح

rko
09-08-2012, 22:31
لینک دانلود مسابقه ی Americas Got Talent رو میخوام اگه میشه کم حجم باشه:khelal dandoon:

sina acm
09-09-2012, 00:36
من یه چیزی رو باید بگم :

اینجا بخش گفتگوهاي متفرقه ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و کمپ دربی هم یکی از تاپیک های این بخشه

همون طور که میدونید ارسال پست تو این قسمت جزو ارسال ها حساب نمیاد حالا چه 10 تا باشه چه 100 تا پس بودو نبودش فرقی نمیکنه

یه نکته اخر بخدا تو این سایت ملاک ارسال کاربرا نیست بیخود پست های اخبار پی در پی ندید((منظورم کلی بود شخص خاصی رو نگفتم ))

البته بچه های اینجا تو بخش تیم خودشون فعالیت میکنند که این خدارو شکر نکته مثبته و کمتر شدن کاربرایی که تو تاپیک تیمی که بهشون ربطی نداره مدام اخبار ارسال میکنند :gerye:

R.BAGGIO.10
09-09-2012, 00:59
آخی حس پست دادن پر کشیده.
مهدی خلی قشنگ با بچه ها مچ بود.
یاد ندارم به جز معدود دفعات پستیو پاک میکرد.
خلاصه کمپها اولش با تبریک بود و آخرش سر اسم بعدی.کلا خیلی حال میداد ولی الان چی.یه مشت اراجیف .
خدایی سر یه سفرنامه اونقدر یکیو سین جین کردیم که قهر کرد.
یکیم اینقدر بهش گفتید اسپمر که اونم دیگه پر زد.
مرتوض هم که کلا نیستش دیگه.
سینا هم فقط نصیحت میکنه.
منم که هر دفعه میام اینجا بیشتر زده میشم از دربی.

RezaVilla7
09-09-2012, 01:20
اخه میدونی چیه فقط یک نفر دو نفر نیست من درست شم همه درست نمیشن که
من تو کمپ 1 2 3 نبودم تازه روال کمپ بد نیست فقط گاهی اوقات بی نظمی رخ میده که این دفعه تقصیر خود ابلهم بود!
در هر صورت همه جا نا به سامانی هست تو فضای مجاری هم داریم!

DanielBahrami
09-09-2012, 01:22
آره راست میگید اصلا اینجا چرا اینجوری شده . هیچ بحث درست و حسابی انجام نمیشه . شاید لازم باشه اینجا یکم فضا آزاد تر باشه . راستی این والیبال نشسته دوم شد om:: اعصابم داغونه چون کاملا انتظار داشتم طلا رو بگیرند ولی خوب بعدش تو پرتاب نیزه یکی دیگه طلا گرفت در ضمن نقره هم بد نیست . همین هم کلی ارزش داره . ایشالا که تو برزیل تو رده بندی جای چین رو هم میگیریم . mas:-

ikiusan
09-09-2012, 03:22
این سایت فکر شما رو میخونه ، شما باید توی ذهنتون یه فرد مشهور رو انتخاب کنید ، بعدش به سوالات این سایت

جواب بدید ، سوالاش انگلیسی هست و بسیار ساده ، مثلا فرد منتخب شما زنه یا مرده ، چاق یا لاغره و ...

با همین سوالات ساده این سایت میتونه فرد توی ذهن شما رو بخونه ، جواب دادن به سوال هاشم با 5 تا گزینه

هست ، که از بالا به پایین عبارتند از : بله ، تا حدودی بله ، نمیدونم ، تا حدودی نه ، نه

فقط ممکن بعضی موقع ها اشتباه بگه فرد مورد نظرتونو ، اگه به سوالاش دقیق پاسخ ندید و گمراهش کنید ، نمیتونه

فکر شما رو تشخیص بده ، پس دقیق به سوالاش پاسخ بدید ، لطفا یه فرد ، یه بازیگر ، یه خواننده ، یه فرد سیاسی ،

یه بازیکن فوتبال ( حتی من فردوسی پورم انتخاب کردم که فکرم و خوند و بعد سوالاش عکس فردوسی پور رو برام

اورد) یه ادم مشهوره مشهور انتخاب کنیداااااا ، اگه یبار اشتباه کرد ، دوباره یه فرد دیگر رو انتخاب کنید و دوباره امتحان

کنید .

توجه : وارد سایت که میشید اون Close Ad بنر تبلیغاتی رو بزنید ، حتما باید بسته شه

دکمه ی Play رو بزنید ؛ سپس اسم و سن فرد که میخواد به سوالات جواب بده رو بزنید و وارد شوید(یا هر اسم دیگه)

خیلی باحاله!

با سلام
اومدم یکم درد دل

یک ...

من آخرای کمپ سه بود عضو شدم ، کمپ 4 هم بدک نبود ولی الان دیگه کمپ نیست حیاط خلوته! کمپ برای دور هم بودنه در معنی دیگه! وقتی مجلور شی با کت و شلوار بیای کمپ همین میشه

آخی حس پست دادن پر کشیده.
مهدی خلی قشنگ با بچه ها مچ بود.
یاد ندارم به جز معدود دفعات پستیو پاک میکرد.
خلاصه کمپها اولش با تبریک بود و آخرش سر اسم بعدی.کلا خیلی حال میداد ولی الان چی.یه مشت اراجیف .
خدایی سر یه سفرنامه اونقدر یکیو سین جین کردیم که قهر کرد.
یکیم اینقدر بهش گفتید اسپمر که اونم دیگه پر زد.
مرتوض هم که کلا نیستش دیگه.
سینا هم فقط نصیحت میکنه.
منم که هر دفعه میام اینجا بیشتر زده میشم از دربی.
من هستما ، فقط تشکر میزنم زیر پستها!:hehee:

آره راست میگید اصلا اینجا چرا اینجوری شده . هیچ بحث درست و حسابی انجام نمیشه . شاید لازم باشه اینجا یکم فضا آزاد تر باشه . راستی این والیبال نشسته دوم شد om:: اعصابم داغونه چون کاملا انتظار داشتم طلا رو بگیرند ولی خوب بعدش تو پرتاب نیزه یکی دیگه طلا گرفت در ضمن نقره هم بد نیست . همین هم کلی ارزش داره . ایشالا که تو برزیل تو رده بندی جای چین رو هم میگیریم . mas:-
این فضا آزادتر بشه رو خوب اومدی!

레자
09-09-2012, 06:22
راستش اگه ازروی انصاف بنگرید یهذره دشمنی ها بالا گرفته و ازون ور هم قلقلک های سایت که تو کمپ سه و چهار باهاشون اشناشدم الان اینجا اصلا پست نمیدن شاید هم بزور |کمپ شده مثل وضعیت فوتبال ایران |روز به روز کیفیتش کمتر میشه

king123
09-09-2012, 08:14
سلام بچه ها چی شده ؟کمپ چی شده؟:narahat:
اینا رو بیخیال ! زندگی رو بچسپ ! حال خودتون چطوره؟ki::
خواستم انتخاب واحد کنم با اینکه میتونیم 20 واحد درس برداریم اومدن 18 واحد درس ارایه شده به ما دادن از طرفی وقتی درسا رو انتخاب میکردم اونقدر تداخل زمانی داشتن که به زور به 15 واحد رسید خلاصه یدونه برنامه ریزی بلد نیستن اعصابمو به هم ریختن !:-ang
دیروزهم پام پیچ خورد فکر کنم از یکی دو جا در رفته فعلا نمیتونم راه برم !:hooora:ashem:-

Abdollah 202
09-09-2012, 12:36
سلام مهدی (کینگ ) :chakerim:
کمپ چیزی نشده ما عوض شدیم ! heee:: متاسفانه ...:gerye:

حالا قراره واسه کمپ یک مدیر بزارن ! یعنی کی میتونه باشه ؟:mage mishe: کی مدیر کمپ میشه خدا میدونه heee::
منم فعلا سر دو راهی قرار گرفتم که انتخاب واحد کنم یا نه heee::

Great Milan
09-09-2012, 12:50
کمپ چیزی نشده ما عوض شدیم ! Heee:: متاسفانه ...:gerye:

حالا قراره واسه کمپ یک مدیر بزارن ! یعنی کی میتونه باشه ؟:mage mishe: کی مدیر کمپ میشه خدا میدونه heee::

اقا بی خیال ازاد برو درس بخون دور روز دیگه یه رشته درست حسابی قبول شی
تو دانشگاه موفت و مجانی درس بخونی حیف پول نیست بدی به این دانشگاه ازاد

RezaVilla7
09-09-2012, 13:16
سلام بچه ها نمیدونستم قراره مدیر بزارید برا اینجا ولی خواهشا بزارید خودمون بهش رای بدیم شما اسامی رو کاندید کن ما رای میدیم!
راستی من میخوام تغییر رشته بدم حقوق بخونم نظرتون چیه چون از انسانی خسته رفتم
آقا آی هو کوءسجنج چرا درباره بدی کمپ حرف میزنیم هی کشش میدید خب اعتماد به نفس بچه ها میاد پایین که نظر ندن تمومش کنید!
ممنونم
با تشکر

레자
09-09-2012, 14:27
اگرم قرارباشه مدیرکمپ با نظر اعضا انتخاب شه تو بخش گفتگوی ویژه ی مدیران و توسط مدیران انتخاب میشه نه ما

RezaVilla7
09-09-2012, 14:52
تصاویر خورده های رویایی بازیکنان فوتبال

레자
09-09-2012, 14:58
رضا جون به جون خودم منم یه زمان اینکارا رو کردم و مثل فولاداب دیده شدم حالا میبینی اگه مهدی هنوزم مدیرباشه یا هرکی دیگه این پستتو پاک میکنه چون باید تو اسپم سیتی میزاشتیش

پ ن :تاریخ دوباره تکرار میشود!!:hehee:

RezaVilla7
09-09-2012, 15:10
اخه همتون ساکتی و حرف نمیزنین خواستم شروع کننده بحث باشم چرا یه بار دیدم آقای arsenal4evers
عکس گذاشت همه دربارش بحث کردن منم آدمم میدونم چه پستی رو باید کجا بزنم دادا رضا
میفهمم!

Alex Dlpiero_10
09-09-2012, 15:38
اگرم قرارباشه مدیرکمپ با نظر اعضا انتخاب شه تو بخش گفتگوی ویژه ی مدیران و توسط مدیران انتخاب میشه نه ما

خب نظرمدیران مهمه و توی تایپک خودشون دربارش صحبت میکنن

خورده نه خودرو حالا خودرو هم نه ماشین:hehee:

RezaVilla7
09-09-2012, 16:14
حالا رها زیاد مهم نیست:
عجب گیری کردیما البته من میدونم واسه چیه ولی شتر دیدم ندیدم:
تازه مدیرا هر چی تصمیم بگیرن حقه
من آرزومه ناظر یا مدیر هوادارا شم
ولی کو تا اون موقع!
بچه ها اگه کاربری رنگش ابی باشه یعنی محرومه؟
پس چرا آقای alex-ss الان رنگش سبزه یعنی عضو دربی اون که چند وقت پیش محروم شد
برام عجیبه؟

mortezarm
09-09-2012, 17:17
کمپ چیزی نشده ما عوض شدیم ! Heee:: متاسفانه ...:gerye:

یعنی چی عوض شدیم اونوقت ها؟
در ضمن دکی جان مگه ترم اولو خودشون انتخاب واحد نمیکنن؟به تو چه ربطی داره!!!حالا وایسا چند روزه دیگه سراسری هم میاد بعد تصمیم بگیر

RezaVilla7
09-09-2012, 17:46
بچه ها فیلم قلاده های طلا رو دیدید پیشنهاد میکنم نرین هزینه کنین براش واقعا چرته پس نگیرینش !
راستی من از فردا کلاس فوق العاده دارم شاید زیاد نتونم بیام دربی گفتم بعضی ها بدونن خواستم اطلاع بدم تازه روز های زوج کلاس فوق العاده دارم و روز های فرد کلاس حقوق دارم!

icon
09-09-2012, 18:31
بچه ها فیلم قلاده های طلا رو دیدید پیشنهاد میکنم نرین هزینه کنین براش واقعا چرته پس نگیرینش !
راستی من از فردا کلاس فوق العاده دارم شاید زیاد نتونم بیام دربی گفتم بعضی ها بدونن خواستم اطلاع بدم تازه روز های زوج کلاس فوق العاده دارم و روز های فرد کلاس حقوق دارم!

آره رضا من دیدم. فیلمش کلاً جالب نیست و فقط تعقیب و گریز امین حیایی با نقش مقابلش یکم فیلم رو قشنگ کرده. محمد رضا شریفی نیا هم که اصلاً نمیدونه فرق فیلم جدی با فیلمای دیگه چیه.کلاً بازی این فرد مقواست و bug داره.منم پیشنهاد میدم واسه این فیلم هزینه نکنید. البته هزینه نمیخواد دیگه واسه دانلود هم اومده. دانلود این فیلم هم ارزش نداره.

DanielBahrami
09-09-2012, 19:31
آره رضا من دیدم. فیلمش کلاً جالب نیست و فقط تعقیب و گریز امین حیایی با نقش مقابلش یکم فیلم رو قشنگ کرده. محمد رضا شریفی نیا هم که اصلاً نمیدونه فرق فیلم جدی با فیلمای دیگه چیه.کلاً بازی این فرد مقواست و bug داره.منم پیشنهاد میدم واسه این فیلم هزینه نکنید. البته هزینه نمیخواد دیگه واسه دانلود هم اومده. دانلود این فیلم هم ارزش نداره.

به جای خرج کردن برای همچین فیلم مسخره ای برید فیلم کلاه قرمزی رو تو سینما ببینید کلی میخندید و سرگرم میشید . آخه فیلم 30یا30 به چه درد میخوره ؟

RezaVilla7
09-09-2012, 19:55
دانیال شنل قرمزی با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی اما قلاده های طلا چجوری مجوز پخش گرفته!
ببین فیلم های ایرانی داغونن تو برو یه فیلم از خارج ببین کفت میبره مثل:
توآلایت_اسپایدر من مخصوصا ده آمیزینگ اسپایدرمن_ دارک شادو_

Alex Dlpiero_10
09-09-2012, 20:02
من خودم شخصا از این سبک فیلم ها خیلی بدم میاد و یه ریال هم براش خرج نمی کنم.heee::

سبک فیلم مهمه و متاسفانه اینجور فیلم ها به بازار ایران زیاد میاد که معمولا هم استقبال کمی میشهheee::

حرفهای این فیلم کلا ه قرمزی زیاده نمی دونم چراheee::حتما فیلم خوبیهheee::

در یک فیلم بسیار زیبا که من دیدم سال 2010 بود که واقعا به دلم نشستheee::این فیلم داستان چند جوون بود که در زندان به سر میبردن که بعد از انتهای مدت حبسشون از زندان آزاد میشن وچند کابویی اونها رو به مزرعه خودشون میبرن و ...که واقعاارزش دیدن دانلود و وقت گذاشتنش رو داشتheee::

RezaVilla7
09-09-2012, 20:37
اصلا ما تو صنایع هنر داغونیم
تازه برد 3-0 والیبال تیم ملی کشورمون رو به همتون تبریک میگم بچه ها دیدید گزارشگر چقدر ذوق کرده بود 8 بار گفت راه یافتن به لیگ جهانی را به شما...
بابا تو المپیک 2010 ایران آنقدر ذوق کرده بود طلا رو ندادن به ایران آنقدر پرچم رو گرفت بالا سرش!
بی فرهنگی در ایران بیداد میکنه :
اون از المپیک اینم از دربی 75 اینم از تیم ملی کشورمون!

icon
09-09-2012, 21:57
بچه ها جاتون خالی.امروز رئیس جمهور اومد گنبد شهر مارو ثبت جهانی کنه.الآن هم داشت زنده از شبکه گلستان پخش میشد که نمیدونم چی شد برج کوچولوی شهر آقا جعفر اینا ( گرگان) رو نشون دادند.برجشون دور خودش میچرخه. توش بری فک کنم بعد نیم ساعت سر گیجه بگیری.من که نرفتم ولی همچین حسی دارم.خلاصه ما هم ثبت جهانی شدیم رفت.خونمون نزدیک پادگان هست هلیکوپتر ها رژه هوایی میرفتند.الآن هم کنار برج جشنه.من که نرفتم ولی دوست داشتم برم.

Abdollah 202
09-09-2012, 22:07
یعنی چی عوض شدیم اونوقت ها؟
در ضمن دکی جان مگه ترم اولو خودشون انتخاب واحد نمیکنن؟به تو چه ربطی داره!!!حالا وایسا چند روزه دیگه سراسری هم میاد بعد تصمیم بگیر

وقتی میگم عوض شدن عوض شدن دیگه ki:: اصلا به تو چه ؟؟ki::

نه بابا خودمون باید انتخاب کنیم ...
راستی من ترم اولی نیستم توهین نکن mas:- خودت که میدونی پارسال یک ترم رفتم ki::
به تو هم باید بگم ؟ heee:: ش ا ت ا ل ا پ mas:-

فیلم قلاده های طلا رو هم هنوز ندیدم اما به نظرم باید جالب باشه ki:: ( کلا ساز مخالف میزنم ki:: )

sina acm
09-09-2012, 22:32
فیلم فقط فیلم علی رهبر فقط سید علی [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بسیج ناحیه 370 کمپ دربی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

icon
09-09-2012, 23:03
بچه ها مسی تغییر اسم داد. مدرکم دارم . عکس پایین همه چیز رو نشون میده. کلیک کن سایز اصلی بیادheee:::hehee:mas:-lol:-:hehehe:

Zid@ne
09-09-2012, 23:16
برین لینک زیر
یه موضوعی رو جستو جو کنید
مثلا دربی

mortezarm
09-09-2012, 23:23
بنده خدا این همون سبک اخراجی ها با قابل بندی جدیده کلا فیلم خیلی هم بد نبود به پای اینکه تو حوزه سیاسی ایران فیلم نداره اصلا

به جای خرج کردن برای همچین فیلم مسخره ای برید فیلم کلاه قرمزی رو تو سینما ببینید کلی میخندید و سرگرم میشید . آخه فیلم 30یا30 به چه درد میخوره ؟think:::hehehe:

دانیال شنل قرمزی با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی اما قلاده های طلا چجوری مجوز پخش گرفته!
ببین فیلم های ایرانی داغونن تو برو یه فیلم از خارج ببین کفت میبره مثل:
توآلایت_اسپایدر من مخصوصا ده آمیزینگ اسپایدرمن_ دارک شادو_
این فیلمایی که گفتی سلیقه شخصیته وگرنه به نظر شخص شخیص بنده :ogh::hehee:

من خودم شخصا از این سبک فیلم ها خیلی بدم میاد و یه ریال هم براش خرج نمی کنم.heee::

سبک فیلم مهمه و متاسفانه اینجور فیلم ها به بازار ایران زیاد میاد که معمولا هم استقبال کمی میشهheee::

حرفهای این فیلم کلا ه قرمزی زیاده نمی دونم چراheee::حتما فیلم خوبیهheee::

در یک فیلم بسیار زیبا که من دیدم سال 2010 بود که واقعا به دلم نشستheee::این فیلم داستان چند جوون بود که در زندان به سر میبردن که بعد از انتهای مدت حبسشون از زندان آزاد میشن وچند کابویی اونها رو به مزرعه خودشون میبرن و ...که واقعاارزش دیدن دانلود و وقت گذاشتنش رو داشتheee::

بالغ بر 5000 فیلم اینطوری تو ذهنم زنده شد چقد از تعریفت معلومه قشنگه:hehee:

وقتی میگم عوض شدن عوض شدن دیگه ki:: اصلا به تو چه ؟؟ki::

نه بابا خودمون باید انتخاب کنیم ...
راستی من ترم اولی نیستم توهین نکن mas:- خودت که میدونی پارسال یک ترم رفتم ki::
به تو هم باید بگم ؟ heee:: ش ا ت ا ل ا پ mas:-

فیلم قلاده های طلا رو هم هنوز ندیدم اما به نظرم باید جالب باشه ki:: ( کلا ساز مخالف میزنم ki:: )
اره کم نیار بیا با هم 6.7 بار نگاش کنیم بقیه کم بیارن
ه-غ-ف-ر-ز کلمات در هم ریختس خودت کلمه مناسبو دربیار:hehehe:
دیگه عبدالله که بشه مهندس نفت تا ته جامعه رو بخونین:hehee:

pooyan_wenger
09-09-2012, 23:29
من دقیق 4 بار رفتم روم نشد برم تو سینما:gerye: چه جوری رفتین به منم بگین:mage mishe: آخریش کلاه قرمزی و سروناز بودashem:- دیگه نرفتمentezar::

Great Milan
09-09-2012, 23:32
یه ایمیل با حال واسم اومد امشب که گلشیفته فرهانی هم به از اوناش پیوست heee::
تو یه فیلم افغانی که به زودی اکران میشه گلشیفته مورد بوق قرار میگیره توسط یه افغانی {ببین کارمون به کجا رسیده heee::
یه چندتا از صحنه هاشو واسم ایمیل کرده بود

mortezarm
09-09-2012, 23:40
برین لینک زیر
یه موضوعی رو جستو جو کنید
مثلا دربی
ایول کلی بازی کردیم با گوگل:hehehe:

من دقیق 4 بار رفتم روم نشد برم تو سینما:gerye: چه جوری رفتین به منم بگین:mage mishe: آخریش کلاه قرمزی و سروناز بودashem:- دیگه نرفتمentezar::

اینجا الان مبهم صحبت کردی بخاطر سطح کیفی فیلم روت نشد بری ؟
یا بخاطر حاشیه های انتهای سینما و تاریکی ها:hehee:خب نرو وسط اونا بیا عین بچه خوب اولا بشین

یه ایمیل با حال واسم اومد امشب که گلشیفته فرهانی هم به از اوناش پیوست heee::
تو یه فیلم افغانی که به زودی اکران میشه گلشیفته مورد بوق قرار میگیره توسط یه افغانی {ببین کارمون به کجا رسیده heee::
یه چندتا از صحنه هاشو واسم ایمیل کرده بود
اره البته صحنه تجاوز پخش نداره و فیلم برداری هم نداشته:khelal dandoon:فقط از اونجا یه سری مسائل اتفاق میفته
ضمن اینکه در فیلم جدیدش که قرارداد بسته رسما در نقش یه پورنوسیسم ظاهر میشه البته هنوز جزئیات پخشی تائید نشده
واسه اگاهی افکار عمومی واضح گفتما:hehee:

Great Milan
09-09-2012, 23:44
اینارو اینجا نگو زشته تو سایت دختر هست شرایط سنیشم به این چیزا نمیخوره زشتهki::

pooyan_wenger
09-10-2012, 00:00
یا بخاطر حاشیه های انتهای سینما و تاریکی ها:hehee:خب نرو وسط اونا بیا عین بچه خوب اولا بشین

ا

نه عاشق تاریکیم عزیزم:yes: ایشالا فردا شب با هم میریم کلاه قرمزی رو:ghelyon: با همم میریم ته که مزاحمم نداشته باشبم مهمون تو رانی و پفک و هایدا هم با تو:hehee: اینطوری روم میشهheee::

RezaVilla7
09-10-2012, 00:12
آره والا اینجا دختر هست و___
ببین رضا این لینکی که دادی ارور 404 میده!
ببین تویی که میگی این نظر شخصيه من وگرنه____باید بگم فیلم هایی که من گفتم همشون جزء پرفروش ترین فیلم ها بوده و 4 میلیون و 847 هزار نفر اونو خریدن تازه از این به بعد عرق خار شتر بخور دیگه اوق نمیزنی! *
درباره فیلم های گلشیفته فراهانی بگم من فیلم هاشو ندیدم ولی______شنیدم ولی اصلا از گلشیفته فراهانی خوشم نمیاد نه بخاطره_____بلکه بخاطر زشت بودنش میگم!
تازه بچه ها چون تو بخش فوتبال موبایل برا بازی نمیشه درخواست کنم ولی اینجا درخواست میکنم میتونید بازیه انگری بردز رو برا گوشی های uiq3 بزارید ممنون میشم !
با تشکر

mortezarm
09-10-2012, 00:26
آره والا اینجا دختر هست و___
ببین رضا این لینکی که دادی ارور 404 میده!
ببین تویی که میگی این نظر شخصيه من وگرنه____باید بگم فیلم هایی که من گفتم همشون جزء پرفروش ترین فیلم ها بوده و 4 میلیون و 847 هزار نفر اونو خریدن تازه از این به بعد عرق خار شتر بخور دیگه اوق نمیزنی! *
درباره فیلم های گلشیفته فراهانی بگم من فیلم هاشو ندیدم ولی______شنیدم ولی اصلا از گلشیفته فراهانی خوشم نمیاد نه بخاطره_____بلکه بخاطر زشت بودنش میگم!
تازه بچه ها چون تو بخش فوتبال موبایل برا بازی نمیشه درخواست کنم ولی اینجا درخواست میکنم میتونید بازیه انگری بردز رو برا گوشی های uiq3 بزارید ممنون میشم !
با تشکر
متاسفانه بازم امواج جو تو یکی دیگه از پستا خروشان میکنه
من هی میخوام احترام همه رو حفط کنم و به دیگران با کمال ادب صحبت کنم نمیزارن که
اولا حاج اقا من تو نیستم اسم دارم تو............................
دوما فیلمایی که گفتی بالغ بر 90 درصد فروششون مربوط به کودکان بوده:khelal dandoon:سلیقت محترم اما اینا از اون فیلمایی که عکسشون رو کیف بچه های پیش دبستانی میره شما هم یکی بردار واسه خودت
در خصوص حرفا در مورد گلشیفته حقایق جامعه رو که نمیشه کتمان کرد منم حقایقو گفتم و این چیزا جنبه میخواد میدونم رحیم شوخی کرد اما رضا خان این چیزا حقیقته همیشه نباید چشمشو ادم ببنده از این به بعد سعی میکنیم یه تاپیک+18 هم بزنیم تا کسایی که مشکل دارن نخونن خب
همین دیگه قصد بی احترامی ندارما اما با مثالم خواستم جریان جا بیفته
بدجوری پست دوستمون رو مخ سیر کرد اخه

Zid@ne
09-10-2012, 00:35
اهم .....:nishkhand:
دیگه چه خبر ؟ :nishkhand:
آقا بحث رو کش ندید
گلشیفته فراهانی میاد فلان کار رو انجام میده به من و شما چه ربطی داره
به خدا ارزش نداره به خاطر همچین چیزی با هم بحث میکنین
حیف شارژ اینترنت و پول برق و از همه مهمتر مغز آدم که درگیر همچین مسائلی بشه
همون درباره ی فیلم های کارتونی صحبت کنین بهتره :nishkhand:

sina acm
09-10-2012, 00:42
این گلشیفته فراهانی خودشو گیر اورده

اینقدر از این جقله ها بدم میاد پیجشو لایک میکنند

بعد دم از حقوق ازادی و از این شروور ها مینویسن یا جاستین بیپدر میفتم :ogh: زنده باد ترول entezar::

الان من چرا ببحث رو به فیس بوک کشوندم !

mortezarm
09-10-2012, 00:48
نه عاشق تاریکیم عزیزم:yes: ایشالا فردا شب با هم میریم کلاه قرمزی رو:ghelyon: با همم میریم ته که مزاحمم نداشته باشبم مهمون تو رانی و پفک و هایدا هم با تو:hehee: اینطوری روم میشهheee::
شما بعدا بیا هماهنگی ها لازمو رو انجام میدیم
وعده ما سینما قدس انتها:jeddiiiii:

اهم .....:nishkhand:
دیگه چه خبر ؟ :nishkhand:
آقا بحث رو کش ندید
گلشیفته فراهانی میاد فلان کار رو انجام میده به من و شما چه ربطی داره
به خدا ارزش نداره به خاطر همچین چیزی با هم بحث میکنین
حیف شارژ اینترنت و پول برق و از همه مهمتر مغز آدم که درگیر همچین مسائلی بشه
همون درباره ی فیلم های کارتونی صحبت کنین بهتره :nishkhand:
نه داداش رضا بعضی چیا باید روشن بشه و باید یه سری مسائل درک بشه
من پستم کاملا واقیعیت جامعه بود و هر پستیم که بخواد چیزی رو خلاف واقیعیت نشون بده جواب میدم
و مخصوصا پستی که فاز مثبت برمیداره
اما بازم در کمال احترام بود

این گلشیفته فراهانی خودشو گیر اورده

اینقدر از این جقله ها بدم میاد پیجشو لایک میکنند

بعد دم از حقوق ازادی و از این شروور ها مینویسن یا جاستین بیپدر میفتم :ogh: زنده باد ترول entezar::

الان من چرا ببحث رو به فیس بوک کشوندم !

بستگی داره چیه این ماجرا رو قبول کنی به نظر منم بیشترش مذمومه و اصلا درست نبوده
اما یه جزئیات کوچیکی از این ماجرا رو قبول دارم

레자
09-10-2012, 01:09
ایول کلی بازی کردیم با گوگل:hehehe:

اره البته صحنه تجاوز پخش نداره و فیلم برداری هم نداشته:khelal dandoon:فقط از اونجا یه سری مسائل اتفاق میفته
ضمن اینکه در فیلم جدیدش که قرارداد بسته رسما در نقش یه پورنوسیسم ظاهر میشه البته هنوز جزئیات پخشی تائید نشده
واسه اگاهی افکار عمومی واضح گفتما:hehee:

اخه بعدا میاین میگین چرا اینجا ساکته و کسی پست نمیده !!ببین تا یه چیز (که نباید میگفتیو)گفتی کمپ 3صفحه رفت جلو همه دوس دارن بیان نظر بدن و بگن منم منم ....
ولی بیاین یه ذره فرهنگمونو ببیریم بالا بالاخره خارجیا همینطورین که هستن فرهنگشون که رعایت نمیکنن هم همین اجازه رو بهشون میده هرچقدر میخوان پوشش رو کم کنن یا اصلا هیچی نپوشن!!پس ما نباید این همه ترغیب شیم واسه اینچیزا بیایم بحثو کشش بدیم واقعا به قول اون پست بالاییه که یادم نیست کی گفتش حیف نیست راجبش بحث کنیم؟این گلشیفته هم خریت کرد و به فکرش که میریم اون ور اب ازادیه و ... الان داره از ازادیه حیوانیه خودش لذت میبره که بعدا نتیجشو هم میبینه این خودخواه وطن فروشٍ بی تعصب چی چی شده
خداتونو دوس دارین راجع بهش دیگه بحث نکنین گرچه کسی ممنوع نشده ولی یه کم فک کنید که ارزش داره ؟؟؟

pooyan_wenger
09-10-2012, 01:20
اخه بعدا میاین میگین چرا اینجا ساکته و کسی پست نمیده !!ببین تا یه چیز (که نباید میگفتیو)گفتی کمپ 3صفحه رفت جلو همه دوس دارن بیان نظر بدن و بگن منم منم ....
ولی بیاین یه ذره فرهنگمونو ببیریم بالا بالاخره خارجیا همینطورین که هستن فرهنگشون که رعایت نمیکنن هم همین اجازه رو بهشون میده هرچقدر میخوان پوشش رو کم کنن یا اصلا هیچی نپوشن!!پس ما نباید این همه ترغیب شیم واسه اینچیزا بیایم بحثو کشش بدیم واقعا به قول اون پست بالاییه که یادم نیست کی گفتش حیف نیست راجبش بحث کنیم؟این گلشیفته هم خریت کرد و به فکرش که میریم اون ور اب ازادیه و ... الان داره از ازادیه حیوانیه خودش لذت میبره که بعدا نتیجشو هم میبینه این خودخواه وطن فروشٍ بی تعصب چی چی شده
خداتونو دوس دارین راجع بهش دیگه بحث نکنین گرچه کسی ممنوع نشده ولی یه کم فک کنید که ارزش داره ؟؟؟

اوه. اینو باش چه جو گرفتتش حرف از فرهنگ هم میزنه انگار خبری هست

طرز صحبت کردنش فرق کردهmas:-mas:-

آقا نشریه گاردین هم مثل تو نتوست گلشیفته رو تحلیل کنه:hehee::hehee:

یا کسی بهت پیشنهاد مقام داده 360 درجه تغییر کردی؟؟؟think::
heee::

RezaVilla7
09-10-2012, 01:33
اتفاقا رضا ی ارومیه راست میگه چرا واقعا چرا باید این حرف های درست رو به شوخی گرفت و همه بیان مثل تو نظر بدن:وقتی که کمپ شلوغه قدرشو نمیدونین ولی وقتی خلوته برای گسترش صحفه های کمپ میاین نظر میدین اه از دست بعضی هاتون! رضا دمت گرم دادا
ممنونم
با تشکر

pooyan_wenger
09-10-2012, 01:38
اتفاقا رضا ی ارومیه راست میگه چرا واقعا چرا باید این حرف های درست رو به شوخی گرفت و همه بیان مثل تو نظر بدن:وقتی که کمپ شلوغه قدرشو نمیدونین ولی وقتی خلوته برای گسترش صحفه های کمپ میاین نظر میدین اه از دست بعضی هاتون! رضا دمت گرم دادا
ممنونم
با تشکر

:jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

اینا چی میگن

این حرقا چیه میزنین:ey babaaa::ey babaaa:

اسپم خونه هست اگه اینجا شوخی نکنن یچه ها

این تاپیک برا حرف الکی هست و محدودتی ندارهmas:-

جو مدیریت گرفته همتونو:sooot:

icon
09-10-2012, 02:36
هر چی نگاه میکنم دلیلی واسه دعوا هاتون پیدا نمیکنم. چرا الکی دعوا میکنید آخه؟ آخرش مثلاً چی میشه؟ منم با ایکیوسان(محمد) دعوا داشتم عذر خواهی کردم آخرش حل شد.شما ها هم بیخیال شید.الکی به جون هم افتادید. معلوم نیست کی طرف کیه و دعوا سر چیه.!

ویرایش : ساعت 5 صبح بود دلم گرفت اومدم دربی که دیدم :

رو عکس کلیک کنید بزرگ شه

تنهای بی سنگ صبور :narahat:crying::-:gerye: دربی سرد و سوت کور

Alex Dlpiero_10
09-10-2012, 09:57
خب درصورتی که در نظر بگیریم فیلم SpiderMan_Amizing 3D الان یکی از پرفروشترین فیلم های اروپا بوده در این سال!این نسخه خیلی با سه نسخه قبلی فرق میکنه و درواقعبرگشته به نسخه اول یعنی از صفر شروع کرده همینطور کار گردان معروف فیلم های اسپایدرمن سم ریمی کار گردانی این فیلم رو به عهده نداشته:nishkhand:

وهمه بازیگران از نو انتخاب شدن که حتی خود اسپایدر من پیتر پارکر م در این فیلم بازی نکرده !
اینم تمام آمار این فیلم سه بعدی HD:nishkhand:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]@@._ V1._SY317_.jpg
انتظار می‌رود فیلم سینمایی «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» در شش روز اول اکران بین 120 تا 130 میلیون دلار به دست آورد.
مجموعه از نو آغاز شده «اسپایدرمن» که از سه‌شنبه پیش در سینماهای آمریکای شمالی روی پرده رفته، در سه روز اول اکران مجموع فروش خود را به 75 میلیون دلار رساند.

«اسپایدرمن شگفت‌انگیز» روز پنجشنبه 15.8 میلیون دلار به دست آورد که در مقایسه با 23.4 میلیون دلار فروش این فیلم در چهارشنبه روز تعطیلات چهارم ژوئیه، 32 درصد کمتر بود.

این فیلم روز سه‌شنبه با 35.9 میلیون دلار فروش - شامل 7.5 میلیون دلار در نمایش‌های نیمه‌شب - رکورد بیشترین فروش یک فیلم اکران شده در روز سه‌شنبه را به نام خود ثبت کرد.

«اسپایدرمن شگفت‌انگیز» را مارک وب کارگردانی کرده و اندرو گارفیلد بازیگر بریتانیایی‌تبار به نقش پیتر پاکر / اسپایدرمن ظاهر شده است. این فیلم به ریشه‌های پیتر پارکر شخصیت اصلی مجموعه می‌پردازد و نشان می‌دهد او چگونه بر اثر نیش یک عنکبوت رادیواکتیو توانایی‌های فوق‌العاده پیدا می‌کند.

ریس ایفانس، اما استون، مارتین شین، سالی فیلد، دنیس لیری، استن لی و عرفان خان دیگر بازیگران «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» هستند.

«اسپایدرمن» از 2002 تا 2007 در قالب سه فیلم به کارگردانی سام ریمی با بازی توبی مگوایر به نقش ابرقهرمان معروف قصه‌های مصور مارول ساخته شد و رکوردهای فروش را شکست.

레자
09-10-2012, 11:05
ببینید شماها گرفتین خوابیدین ولی ما سه تا 6:30صبحی داشتیم سه تایی از کمپ محافظت میکردیم :nishkhand: بادیگارد های اینده داری هستیم

راستی بچه ها اون سایت علاالدین پیشگوهه بود!lagh:: تو اون تونست عموپورنگ رو بدرستی پیداکنه فقط یه ذره فک کرد و زیاد سوال پرسید اون قدر زیاد سوال پرسید که دیوونه شد گفت ایا این شخصیت (عموپورنگ که بعدا تشخیصش داد)میمونه؟lagh:::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

amir-97
09-10-2012, 12:17
اون علاالدین بعضی موقع ها زیادی باهوشه
بعضی موقع ها هم خیلی خنگ
راستی برنامش واسه گوشی هم هست
من دارمش

RezaVilla7
09-10-2012, 12:56
بچه ها دیشب اصلا نخوابیدم اصلا اشعه لب تاب سرمو درد اورد!
رضا دیوانه ارومیه شب بود بی کار بودی نگهبانی میدادی من کسیو نکشم خنگی ها:
شوخی:
بچه ها دیشب تو یاهو بودم یه دختر ملوسی تو چت روم بود باهاش چتیدم خیلی باحال بود!
فیسبوكش هم گرفتم دیگه تو یاهو با هم نمیچتیم!
اسمش هم مینا بود/
:ghelyon:
بهم چسبید! بعدم من با پویان دعوا نکردم حرفشون میدونی یعنی چی؟
اینجور موقع ها بکارش میبرن!
بعدم من 4 تا فیلم گفتم شما فقط به اسپایدرمن توجه کردید؟
:sigar:
بعدم دقت کردید بازیگرای ما وقتی معروف میشن کم تر فیلم بازی میکنن:؟گلزار/ گودرزی /مهناز افشار بهرام رادان/
:khndeeeee bahal:

ALIAZIMI9
09-10-2012, 13:45
خوب دیگه اون بازیگرا دیگه معروف شدند و دیگه مردم اون هارو می شناسند و هم چنین نیاز مالی هم ندارند
پس چرا بیایند توی فیلم ها بازی کنند ؟؟؟؟؟؟

RezaVilla7
09-10-2012, 14:21
خب اونا نمیتونن نسبت به سینمای ایران بی تفاوت باشن این همه زحمت میکشی بازیگر شی سوپر استار شی بعدم از سینما میره!

Great Milan
09-10-2012, 14:51
ببین یه پست ما دادیم همه کمپ زدن تو سرو کله هم بابایه خورده رعایت کنین ki::
ما همه به خاطر یه دوستی ساده جمع شدیم نه اینکه به خاطر کوچک ترین اختلاف نظری که با هم داریم تو سرو کله هم بزنیم heee::
بحث سینما رو بیخیال !یه بحث تازه باز کنم بریم سر این بریزیم رو هم heee::
از جذابترین کارتون هایی که قبلا میدید چیزی یادتون هست ؟ki::
به نظر من یکی از بهتریناش فوتبالیستها بود !

Fc Bayern München
09-10-2012, 14:56

بیچاره ریبری ....
به یه آئودی راضیه ! :narahat:

RezaVilla7
09-10-2012, 15:25
چی میگی واسه خودت ______ میزنی اون از رضا ارومیه رفته دونگ یی ببینه حالا بهترین کارتون لاک پشت های نینجا بود و هست حالا پلنگ صورتی هم یه چیزی چیه این سوباسا وقتی شوت میزنن 3ساعت رو هوا هستن بچه ها یه کانالی اومده رو یوتلست 7a به نام پرشین تون! تمام کارتون ها رو خودشون دوبله میکنن!
فرکانس:10721
ورتیکال
هطما بگیریدش زرر ندارح!

Great Milan
09-10-2012, 15:29
چی میگی واسه خودت ______ میزنی اون از رضا ارومیه رفته دونگ یی ببینه حالا بهترین کارتون لاک پشت های نینجا بود و هست حالا پلنگ صورتی هم یه چیزی چیه این سوباسا وقتی شوت میزنن 3ساعت رو هوا هستن بچه ها یه کانالی اومده رو یوتلست 7a به نام پرشین تون! تمام کارتون ها رو خودشون دوبله میکنن!
ورتیکال
هطما بگیریدش زرر ندارح!
اقا شما کلاس چندمی :hehehe:
من گفتم کارتون ها ی قدیمی مثل سندباد و پلنگ صورتی و .....

RezaVilla7
09-10-2012, 15:41
ببخشید آق رحیم درست پستت رو نخوندم بخشید/
خب قدیمی هم عصر یخبندان بود 1 تا 3
ولی من کلا از سوباسا خوشم نمیاد غیر طبیعیه اصلا به آدم نمیچسبه!

Fc Bayern München
09-10-2012, 15:44

عصر یخبندان فقط 1 قشنگ بود ..
2 معمولی بود ...
3 دیگه گندشو در آورن ..

Alex Dlpiero_10
09-10-2012, 15:45

واقعا باید بگم شما چندسالتونه خوب همین یخبندان 3 سال 2009 اومد این کجاش قدیمیه؟منظورشون کارتون های قدیمی مثل رامکال و پسرشجاع سند باد و سوباسا و غیره..:nishkhand:یادش بخیر از بهترین کارتون ها پسر شجاع و رامکال بود الان کمتر این کارتون های یادتون میاد یاد بچگیlagh::

icon
09-10-2012, 15:47
بچه ها ببخشید دوباره بحث این فیلمو وسط میکشم. کسی فیلم گشت ارشاد رو دیده؟ فیلمش هم جنبه اجتماعی داره هم طنزه. بازیگراش هم حمید فرخ نژاد ، سحر قریشی و .... هستند.این فیلم ارزش دانلود داره پس حتماً نگاش کنید.میتونید از لینک زیر به صورت کاملاً مستقیم این فیلمو دانلود کنید.

pass :[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
منبع : مبین دانلود
اینم یه نمای کلی از فیلم

Enjoy :))

Great Milan
09-10-2012, 15:51
عصر یخبندان فقط 1 قشنگ بود ..
2 معمولی بود ...
3 دیگه گندشو در آورن ..
جدیدا 4رشم اومده:hehehe:
شما ها کلا مثل اینکه کارتون نمیدیدین پس این بحثم منتفی شد ki::
بریم سره کنسول ها و بازی های قدیمی !عجب روزگاری داشتیم باین سوپر ماریو , تانک و یه فوتبال بود توپ دو برابر بازیکنا بود :hehehe:

RezaVilla7
09-10-2012, 16:03
یادش بخیر آق رحیم فیفا 98 بازی میزدیم چه حالی میداد بعدم یادم میاد دویدن با w بود نه با e بعد وقتی نسخه جدیدش اومد چند بار باید w میزدی!یادش بخیر میشد 60 بار هی سر بزنی!
الون هم بازی میکردم!
وای بچه ها یادم اومد یه بازی هواپیمایی بود به نام f22 الان هم کم یابه ولی برا دان هست تازه میشد چرخ های هواپیما هم موقع فرود باز کنی!

Fc Bayern München
09-10-2012, 16:11
بچه ها ببخشید دوباره بحث این فیلمو وسط میکشم. کسی فیلم گشت ارشاد رو دیده؟ فیلمش هم جنبه اجتماعی داره هم طنزه. بازیگراش هم حمید فرخ نژاد ، سحر قریشی و .... هستند.این فیلم ارزش دانلود داره پس حتماً نگاش کنید.میتونید از لینک زیر به صورت کاملاً مستقیم این فیلمو دانلود کنید.

pass :[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
منبع : مبین دانلود
اینم یه نمای کلی از فیلم

enjoy :))

من دیدیم
خیلی فیلم قشنگیه .
این یه پیام سیاسیه !
پرچم دشمن شورت ماست !

RezaVilla7
09-10-2012, 16:15
بچه ها قرار شد حتی در موارد ضروری هم این بحث رو کنار بداریم اگه چیز دیگه ای هست تو پروفایل طرف بگید!ممنونم/
با تشکر

RezaVilla7
09-10-2012, 16:35
عرض ادب به بچه های گل کمپ ببینید قیمت ایکس باکس چقدره؟ چون لب تاپ مال بازی نیست اونوقت بازی هاش چقدره؟ اصل ها کسی میدونه بهم بگه تصمیمم جدیه پس اول مطمعن شید بعد بگید!

mortezarm
09-10-2012, 16:41
:jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

اینا چی میگن

این حرقا چیه میزنین:ey babaaa::ey babaaa:

جو مدیریت گرفته همتونو:sooot:
هر چند دوس ندارم سر به تن پویان باشه
اما اینو عالی گفتی دمت گرم منم بسیار موافقم:hehee:

به خدا خسته شدم هی هر کیو توجیه میکنیم یکی دیگه میپره بیرون با شرایطی دیگه
این رضا هم که تو نیمی از پستش حرفای منو کاملا تائید کرده تو بقیش همونایی که تائید کرده دوباره تکذیب کرده:khelal dandoon:
اخه تناقض تا به کجاheee::
بهرحال من روی حرفام هستم همه سایتم بریزن روم از موضعم پایین نمیام تا جایی که احساس کنه حق باهامه والسلام
واسه اطلاع رسانی مجدد هم بگم فیلم گلشیفته که رحیم درموردش توضیح داد قراره4/2013 اکران بشه

Alex Dlpiero_10
09-10-2012, 16:46
عرض ادب به بچه های گل کمپ ببینید قیمت ایکس باکس چقدره؟ چون لب تاپ مال بازی نیست اونوقت بازی هاش چقدره؟ اصل ها کسی میدونه بهم بگه تصمیمم جدیه پس اول مطمعن شید بعد بگید!

اصل که دیگه پیدا نمیشه ولی خودم سال پیش جدیدترین نسخه ایکس باکس گرفتم 600تومن ولی راضی نیستم ولی بازیهاش حال میده!الان که پی اس 2013 بیاد باید دستگاه به این سنگینی رو ببری آپدیت کن یه روز بعد و...کلا ماکافته همین بازی با پی سی خوبه ولی برای پخش دی وی دی ایکس باکس حرف نداره کلا 50%خوبه 50%بده ایکس باکس های قدیمی سفید 200 تومن دیگه پیدا نمیشن اگر هم پیدا بشن بددترین نسخه ایکس باکس یا حتی گیم پلیر جهان هستند!

RezaVilla7
09-10-2012, 16:52
پس رها من باید چیکار کنم پولش مشکلی نیست خوب ترین رو بگو پس پلی 3 بگیرم؟

레자
09-10-2012, 17:04
داشتم الان پی اس 13بازی میکردم وقتی یه گل زدم یادیه چیزی افتادم !:hehee: یادش بخیر فیفا98بازی میکردم وقتی شادی پس از گل میکردی با زدن 3تا دکمه یکیش طبل میزد یکیش ازون شیپورا میزد اون یکی هم نی میزد !!:hehee: دیگه دست خودت بود چه جوری خوشحالی کنیheee::

RezaVilla7
09-10-2012, 17:11
ببخشیدا رضا دادا مطمعنی این فیفا 98
همون فیفا98 اونی که ما بازی میکردیم خیلی با این فرق داشت رضا دادا اصلا بازی کردی قبلا؟

Great Milan
09-10-2012, 17:17
داشتم الان پی اس 13بازی میکردم وقتی یه گل زدم یادیه چیزی افتادم !:hehee: یادش بخیر فیفا98بازی میکردم وقتی شادی پس از گل میکردی با زدن 3تا دکمه یکیش طبل میزد یکیش ازون شیپورا میزد اون یکی هم نی میزد !!:hehee: دیگه دست خودت بود چه جوری خوشحالی کنیheee::
یادش به خیر یه زمانی با mautdیا همون سعید پلی 1 بازی میکردیم فوتبال 98 تیم ایران میاوردیم توپو میدادیم به دروازهبان کج میدویید تا دو ساعت میخندیدیم
خلاصه روزگاری بود سر این فوتبال پلی 1 اگه بدونید چه قدر شرطی بازی کردیم heee::

레자
09-10-2012, 17:18
پ ن پ راستش 5سال پیش سگا داشتمheee:: یه سی دی بازی خریدم 895بازی در یک سی دی :hehee: بعد تو بازیای فوتبالیش دو تا بود که فیفا 98 و فیفا99 بود من اونا رو میگم

ALIAZIMI9
09-10-2012, 17:24
پس رها من باید چیکار کنم پولش مشکلی نیست خوب ترین رو بگو پس پلی 3 بگیرم؟

نه به نظر من برو ps vita بخر اگه پی اس 3 بخری تا حد اکثر 6 ماه می تونی ازش استفاده
کنی بعد ps 4 می اید.

RezaVilla7
09-10-2012, 18:04
رضا دادا تو رفتی تو خودتو تو فیفا ساحتی میشه از جلو خودت رو بم نشون بدی؟
بعدم سوپر ماریو هنوز هست؟
تازه 1 سؤال دیگه هم دارم ده سیمز دخترونست؟ چون من که بازی میکنم میگن خاک تو سرت این دخترونست!

레자
09-10-2012, 18:09
رضا دادا تو رفتی تو خودتو تو فیفا ساحتی میشه از جلو خودت رو بم نشون بدی؟
بعدم سوپر ماریو هنوز هست؟
تازه 1 سؤال دیگه هم دارم ده سیمز دخترونست؟ چون من که بازی میکنم میگن خاک تو سرت این دخترونست!

اولا نه من خودمو نساختم بعدا قراره یه تایپک بزنم توش همه چیو میفهمی به طور کامل
دوم اینکه سوپر ماریو منظورت ماریو گومزه ؟خوب معلومه که هنوز هم هست
سوم هم که اصلا این بازی دخترونه نیست و یه جوری REAL LIFE زندگی واقعای(البته به سبک مجازی)هست و فقط من یه ذره ازینجور بازیها و بازی های استراتژیکی خوشم نمیاد چون حوصلم سر میره حالا ولی سیمز بازی نکردم ولی میگن خیلی بازی خوبیه (ولی یه سری نکات منفی هم داره که ...:hehee:) همین.heee::

the miz
09-10-2012, 20:00
سلام بعد از چند مدت

یه 2 تا سوال داشتم :

کسی میدونه گوچی فردا برا ایران بازی میکنه یا نه

اون یکی هم گوشیم رو فلاش کردم برنامه استرو که نقش فایل منجیر رو داره پرید چه خاکی تو سرم کنم

om::

RezaVilla7
09-10-2012, 20:15
آره منم ببره بودم
بعدم اون یارو که نارنجی میپوشه سق سقست اون اسمش چیه؟ اونم دوست دارم!
تازه بچه ها نظرتون چیه این بحث منتفی شه چون کم کم کسل میشه بعد دعوا میشه من بحث جدید رو شروع نمیکنم
خودتون نظرسنجی کنید!

레자
09-10-2012, 20:46
چرا این ماله سگا بود
از یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های سگا میشه دابل دراگون رو نام برد که واقعا بازی جذابی بود
اگه یادتون باشه یه شخصیت ببر داشت من عاشق اون بودم

باشه حالا بریم سراغ بحثمون منم عذرخواهی کردم از رحیم اصلا فراموش کنید هیجان زده شدم یهو از کار جادوگر به هر حال من تازه واردم اولین بارم بود دیگه اینا باید تجربه شه!
ببخشید
ببخشید
ببخشید
ببخشید
ببخشید
بعدم مگه سونیك از خود سگا نیست!؟

بازی سگا2012 رو من 67درصدش رو دانلود کردم بقیش رو هم امشب دان میکنم خیلی خیلی گرافیک و محیط جذابی داره
لینک دانلود (کلیک کنید) ([Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links] wnloadha.com).rar)

بعد از سایت خیلی معتاد کنندهki:: و خوبی که دوستمون معرفی کرد همون غول پیشگوki:: دوتا سایت باحال معرفی میکنم چشتون میره تو حلقتون

اینم یه سایت خیلی عجیبه دیگس که واقعا شاهکاره ذهنتونو میخونه !!فقط باید به چیزایی که میگه درست عمل کنید نتیجشو ببینید

یکی دیگم هست میبینید وقتی محصولی رو میخرید یه کاور دولایه داره که با انگشتت اون باد تو پلاستیکو میترکونی حال میکنی؟ki:: یه صدای تخ تخ میده حال میکنیم ؟حالا انلاینشو یافتم!!!فقط کافیه موس رو رو اون دایره ها ببرید و از صدای ترکیدن لذت ببریدki::lagh::

RezaVilla7
09-10-2012, 21:15
اونوقت این چه فرقی با اونی که آقای rko
داره من اینو نفهمیدم بعدم بارم که دارین بحث همون بازی رو میکنید معلومه اصلا حرف منو جدی نگرفتین؟

Great Milan
09-10-2012, 23:04
بازی سگا2012 رو من 67درصدش رو دانلود کردم بقیش رو هم امشب دان میکنم خیلی خیلی گرافیک و محیط جذابی داره
لینک دانلود (کلیک کنید) ([Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links] wnloadha.com).rar)

بعد از سایت خیلی معتاد کنندهki:: و خوبی که دوستمون معرفی کرد همون غول پیشگوki:: دوتا سایت باحال معرفی میکنم چشتون میره تو حلقتون

اینم یه سایت خیلی عجیبه دیگس که واقعا شاهکاره ذهنتونو میخونه !!فقط باید به چیزایی که میگه درست عمل کنید نتیجشو ببینید

یکی دیگم هست میبینید وقتی محصولی رو میخرید یه کاور دولایه داره که با انگشتت اون باد تو پلاستیکو میترکونی حال میکنی؟ki:: یه صدای تخ تخ میده حال میکنیم ؟حالا انلاینشو یافتم!!!فقط کافیه موس رو رو اون دایره ها ببرید و از صدای ترکیدن لذت ببریدki::lagh::

جلل الخالق بابا این دیگه چیه یعنی چه جوری میشه که ذهنه ادمو میخونه ؟:mage mishe::fek konam:think::
راسیتی سگا رو بیخیال بازی های جدیدو دیدن داره میاد وای most wanted2_call of duty9_rezident evill6_farcry3

RezaVilla7
09-10-2012, 23:33
بابا کال آف دوتی که خرید و فروشش جرمه من روم نمیشه برم بگیرمش اگه برا دانلود هست میشه لینکش رو برام بزارید چون زیاد دربارش شنیدم تازه بازی گاف تو دیگن:gaf to digen
عالیه من از تبلیغش دیدم میگم قشنگه!
بزودی میاد ولی قبل از اون پی اس 2012
بازی کنید چون 1 سال دیگه میاد!

king123
09-11-2012, 00:19
فعلا بازی فقط darksiders2 میچسبه

RezaVilla7
09-11-2012, 00:47
آره منم با کینگ 123 که اسم شریفشون رو نمیدونم راست میگه من بازی کردم و از این سبک بازی ها خوشم میاد!:yes:

ikiusan
09-11-2012, 02:47
بچه ها دیشب اصلا نخوابیدم اصلا اشعه لب تاب سرمو درد اورد!
رضا دیوانه ارومیه شب بود بی کار بودی نگهبانی میدادی من کسیو نکشم خنگی ها:
شوخی:
بچه ها دیشب تو یاهو بودم یه دختر ملوسی تو چت روم بود باهاش چتیدم خیلی باحال بود!
فیسبوكش هم گرفتم دیگه تو یاهو با هم نمیچتیم!
اسمش هم مینا بود/
:ghelyon:
بهم چسبید! بعدم من با پویان دعوا نکردم حرفشون میدونی یعنی چی؟
اینجور موقع ها بکارش میبرن!
بعدم من 4 تا فیلم گفتم شما فقط به اسپایدرمن توجه کردید؟
بعدم دقت کردید بازیگرای ما وقتی معروف میشن کم تر فیلم بازی میکنن:؟گلزار/ گودرزی /مهناز افشار بهرام رادان/
:khndeeeee bahal:
گلزار واقعا کم فیلم بازی میکنه؟!؟!؟ جدی میگی؟ این بنده خدا از بس توی هر فیلمی بازی کرد عمر هنریشو تموم کرد ، دوره اش گذشته! حمید گودرزی هم بیشتر یه چهره تلویزیونی بوده تا سینمایی ضمن اینکه بازی ویژگی خاصی نداره. برای مهناز افشار خوشحالم چون مسیرش رو داره به سمت یه بازیگر گزیده کار پیش میبره و از حالت گلزار زن بودن خارج شده ، چند تا بازی خدا کرده اخیرا که یکیش تو سعادت آباد بوده.
این وسط میمونه بهرام رادان که اون خیلی وقته فهمیده بازی تو فیلمهای ژینگول پینگول کار زشتیه!:khandeeeee bahal: گرچه دیگه دهن فیلم هنریو به شکل افراطی سرویس کرد اون اوایل!

ببین یه پست ما دادیم همه کمپ زدن تو سرو کله هم بابایه خورده رعایت کنین ki::
ما همه به خاطر یه دوستی ساده جمع شدیم نه اینکه به خاطر کوچک ترین اختلاف نظری که با هم داریم تو سرو کله هم بزنیم heee::
بحث سینما رو بیخیال !یه بحث تازه باز کنم بریم سر این بریزیم رو هم heee::
از جذابترین کارتون هایی که قبلا میدید چیزی یادتون هست ؟ki::
به نظر من یکی از بهتریناش فوتبالیستها بود !
موافقم!

ورتیکال
هطما بگیریدش زرر ندارح!
اگه بد بود چرا میدیدی؟ki::
فوتبالیستها یکی از موفق ترین انیمه های ژاپنی بوده که از خدا تا کشور پخش شده ، سوبابسا الگوی زیدان و دل پیرو بوده و من یه جا شنیدم اینیستا از تارو خوشش میومده(اینو دقیق نمیدون راسته یا نه) ضمنا ژاپنی ها با این انیمه میخواستن طی 20 - 30 سال آینده توی آسیا یکی از قدرتها باشن ، الان اون 20 سال گذشته و آسیا هرچی زور بزنه به ژاپن دیگه نمیرسه!
این است قدرت تخیل!!!ki::

RezaVilla7
09-11-2012, 03:19
گلزار واقعا کم فیلم بازی میکنه؟!؟!؟ جدی میگی؟ این بنده خدا از بس توی هر فیلمی بازی کرد عمر هنریشو تموم کرد ، دوره اش گذشته! حمید گودرزی هم بیشتر یه چهره تلویزیونی بوده تا سینمایی ضمن اینکه بازی ویژگی خاصی نداره. برای مهناز افشار خوشحالم چون مسیرش رو داره به سمت یه بازیگر گزیده کار پیش میبره و از حالت گلزار زن بودن خارج شده ، چند تا بازی خدا کرده اخیرا که یکیش تو سعادت آباد بوده.
این وسط میمونه بهرام رادان که اون خیلی وقته فهمیده بازی تو فیلمهای ژینگول پینگول کار زشتیه!:khandeeeee bahal: گرچه دیگه دهن فیلم هنریو به شکل افراطی سرویس کرد اون اوایل!

موافقم!

اگه بد بود چرا میدیدی؟ki::
فوتبالیستها یکی از موفق ترین انیمه های ژاپنی بوده که از خدا تا کشور پخش شده ، سوبابسا الگوی زیدان و دل پیرو بوده و من یه جا شنیدم اینیستا از تارو خوشش میومده(اینو دقیق نمیدون راسته یا نه) ضمنا ژاپنی ها با این انیمه میخواستن طی 20 - 30 سال آینده توی آسیا یکی از قدرتها باشن ، الان اون 20 سال گذشته و آسیا هرچی زور بزنه به ژاپن دیگه نمیرسه!
این است قدرت تخیل!!!ki::

ببین تازه یادت اومده پست بدی اون بحث منتفی شد اصلا دیگه دربارش حرف نزنیمالان داریم درباره ی بازی های قدیمی و کنسول ها بحث میکنیم فکر نکنم نیاز به گفتن باشه اگه ضروریه باید تو پروفایلم باید میگفتی فهمیدی؟

ikiusan
09-11-2012, 04:18
ببین تازه یادت اومده پست بدی اون بحث منتفی شد اصلا دیگه دربارش حرف نزنیمالان داریم درباره ی بازی های قدیمی و کنسول ها بحث میکنیم فکر نکنم نیاز به گفتن باشه اگه ضروریه باید تو پروفایلم باید میگفتی فهمیدی؟
چه شرایطی شده توی این انجمن! همه احساس میکنن باید به آدم بگن چیو چیکار کنه! ببین من مثل تو نان استاپ خونه نیستم! صبح سرکارم تا شب! برمیگردم وقتی میام نت ، پست ها رو میخونم و اونایی که برام جالب باشه نقل قول میکنم! فکر نکنم نظرات من اذیت کنه کسیو! تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره؟ همین حرفتو به جای پست دادن پروفی میگفتی! باز من که چهارتا نظر داشتم.
پ.ن: قصد جر و بحث ندارم ، فقط خواستم بدونی

R.BAGGIO.10
09-11-2012, 09:56
چه شرایطی شده توی این انجمن! همه احساس میکنن باید به آدم بگن چیو چیکار کنه! ببین من مثل تو نان استاپ خونه نیستم! صبح سرکارم تا شب! برمیگردم وقتی میام نت ، پست ها رو میخونم و اونایی که برام جالب باشه نقل قول میکنم! فکر نکنم نظرات من اذیت کنه کسیو! تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره؟ همین حرفتو به جای پست دادن پروفی میگفتی! باز من که چهارتا نظر داشتم.
پ.ن: قصد جر و بحث ندارم ، فقط خواستم بدونی

ایول دمت گرم.
خدایی چهارتا ریختن تو کمپ نه بحثاشون به کار میخوره نه افکاراتشون.
در ضمن کسی به کسی نگفته کمپ مال توئه که ازین جمله محمد یکی اینو برداشت کرده.کمپ مال اعضای دربی ما میگیم اینقدر گند زدین بهش که مهدیم دیگه اینجا نمیاد.

RezaVilla7
09-11-2012, 12:28
آقا مگه نمیگین کمپ مال همست خوب شما ها سال تا سال سر به اینجا نمیزنین تازه این بحث بازی که شروع شده!
فکر کن دو تا آدم نه تو فضای مجازی دارن حرف میزنن گرم صحبتن:
گلزار واقعا کم بازی میکنه اون انقدر فلانه که..............
بعدم من کسی نیستم رحیم بحث رو شروع کرد که از نظر من هم بحثی که شروع کرده خوبه!
من کسی نیستم باز تکرار میکنم!

Great Milan
09-11-2012, 12:35
آقا مگه نمیگین کمپ مال همست خوب شما ها سال تا سال سر به اینجا نمیزنین تازه این بحث بازی که شروع شده!
فکر کن دو تا آدم نه تو فضای مجازی دارن حرف میزنن گرم صحبتن:
گلزار واقعا کم بازی میکنه اون انقدر فلانه که..............
بعدم من کسی نیستم رحیم بحث رو شروع کرد که از نظر من هم بحثی که شروع کرده خوبه!
من کسی نیستم باز تکرار میکنم!
ای بابا مثل اینکه خوبی به اینا نیومده هر موقع میومدی میدید هز نفر یه اسپم داده دو کلمه
بعد اعتراض میشد چرا هیچکی یه بحث خوب باز نمیکنه چرا این قدر کمپ بی رونق شده و هزار تا از این چیزا
به نظر من کلا بی خیال کمپ بریم همون انجمن تیم خودمون نظر بدیم واسه تیم از همه چی بهتره

sina acm
09-11-2012, 12:55
بابا شما چرا اینقدر مسئله رو کش میدید

کجا کمپ بیرونق شده شما کمپ های سایت های دیگه نرفتید که اینو میگید سال 1 صفحه میره جلو

رحیم هم میخواست بحث رو گرم کنه چه ایرادی مگه داره

ول کنیید بابا دنیا 3 روزه heee::

قبلا چون اسپم سیتی با کمپ قاطی بود همه فکر میکردن چیه وگنه جز چند تا عکس چیزی نبود

الان این کمپ از نظر من خیلی بهتر از جلد 1 و 2 هستش

بیخیال بابا جام جهانی رو بچسبید dallliii

درضمن دموی فیفا هم چند دقیقه دیگه میاد :ahaaaaaa:

Fc Bayern München
09-11-2012, 13:22

من پارسال قیمت کردم 600 تومن صبر کردم ارزون شه شد 1 تومن ! :chi migi:

Fc Bayern München
09-11-2012, 13:24
بابا شما چرا اینقدر مسئله رو کش میدید

کجا کمپ بیرونق شده شما کمپ های سایت های دیگه نرفتید که اینو میگید سال 1 صفحه میره جلو

رحیم هم میخواست بحث رو گرم کنه چه ایرادی مگه داره

ول کنیید بابا دنیا 3 روزه heee::

قبلا چون اسپم سیتی با کمپ قاطی بود همه فکر میکردن چیه وگنه جز چند تا عکس چیزی نبود

الان این کمپ از نظر من خیلی بهتر از جلد 1 و 2 هستش

بیخیال بابا جام جهانی رو بچسبید dallliii

درضمن دموی فیفا هم چند دقیقه دیگه میاد :ahaaaaaa:

آره موافقم اونجوری که قاطی بود خیلی بد بود اخبار ، بحث و ...
همه ی چی قاطی بود .
حالا دموی فیفا کی میاد ؟ entezar::

레자
09-11-2012, 14:54
همه شو بیخیال دو تا سایت میدم دهنتون باز بمونه

این یه سایت که برای این که ازش استفاده کنید موس رو روی صفحه ببرید با کلیک چپ هم رنگ عوض میکنه حالا برید ببینید چیه:hehee:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اینم یکی دیگس اگه جرئت دارین موس رو ببرین برسونید به بینیه این باباهه:hehee: اخه نمیشه شما میتونید؟ خیلی سایت جالب و کم حجمیه مثل مگس کیشتون میکنه[Only Registered And Activated Users Can See Links] :mage mishe:::ajibeee: /COLOR][/B]

Fc Bayern München
09-11-2012, 15:17
همه شو بیخیال دو تا سایت میدم دهنتون باز بمونه

این یه سایت که برای این که ازش استفاده کنید موس رو روی صفحه ببرید با کلیک چپ هم رنگ عوض میکنه حالا برید ببینید چیه:hehee:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اینم یکی دیگس اگه جرئت دارین موس رو ببرین برسونید به بینیه این باباهه:hehee: اخه نمیشه شما میتونید؟ خیلی سایت جالب و کم حجمیه مثل مگس کیشتون میکنه[Only Registered And Activated Users Can See Links] :mage mishe:::ajibeee: /COLOR][/B]

ممنون
خیلی جالب بود مخصوصا اون مگسه ! :jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

RezaVilla7
09-11-2012, 15:26
وای دادا چه جالب بود خیلی خوشم اومد بعدم کمپ الان خیلی هم خوبه وقتی پست نمیتونی بدی میگی وضع کمپ خرابه!
بد میگم؟ *ممنونم
با تشکر

Abdollah 202
09-11-2012, 16:04
این بحثا رو وللش ...
میگم چرا تو بیوگرافی بچه ها کارگردان مورد علاقه واسه همه مهران مدیری است ؟ یعنی واقعا هممون دوستش داریم ؟:chakerim:

عجب تفاهمی داریم با هم :love:

داداش ممد خو راس میگه دیگه بنده خا از صبح تا شب میره کار و شب یک لحظه میاد نت و واسه همین نمیتونه زود جواب بده :hehee:

RezaVilla7
09-11-2012, 16:10
بچه ها من میخوام مراسم افتتاحیه و اختتامیه رو به صورت h d بذارم باید کجا بذارم؟

sina acm
09-11-2012, 16:20
یه نکته جالب چرا شما مشخصات کامپیوترتون رو نگفتید

برید کامپیوتر رو ریت کنید مثل من مشخصات رو بزارید

ریت باعث میشه کامپیوترتون بهتر کار کنه

رضا خان شما مشخصات سیستم رو گذاشتید ولی ریت نکردید گزینه ریت رو بزنید مشخصات رو تحویل میده

레자
09-11-2012, 16:35
این بحثا رو وللش ...
میگم چرا تو بیوگرافی بچه ها کارگردان مورد علاقه واسه همه مهران مدیری است ؟ یعنی واقعا هممون دوستش داریم ؟:chakerim:

عجب تفاهمی داریم با هم :love:

داداش ممد خو راس میگه دیگه بنده خا از صبح تا شب میره کار و شب یک لحظه میاد نت و واسه همین نمیتونه زود جواب بده :hehee:

چون همه جز مهران کسه دیگه ایو نمیشناسن:hehee::khandeeeee bahal:

بچه ها من میخوام مراسم افتتاحیه و اختتامیه رو به صورت h d بذارم باید کجا بذارم؟

مراسم افتتاحیه رو از هرلینک و هرجور کیفیتی بخوای من و بقیه گذاشتیم و تایپک قفل شده اختتامیه و افتتاحیه و اختتامیه پارالمپیک هم هرسه تاشو تو ارشیو دارم ولی حوصله ی تایپک زنی ندارم وگرنه به زودی میزارم تو هم اگه داری افتتاحیه سالم ها رو که نمیتونی بزاری ولی بقیه رو باید بری یه تایپک جدید بزنی (اگه تونستی چندروز صب کن وگرنه مشکلی نیست )

یه نکته جالب چرا شما مشخصات کامپیوترتون رو نگفتید

برید کامپیوتر رو ریت کنید مثل من مشخصات رو بزارید

ریت باعث میشه کامپیوترتون بهتر کار کنه

رضا خان شما مشخصات سیستم رو گذاشتید ولی ریت نکردید گزینه ریت رو بزنید مشخصات رو تحویل میده

ویرایشش کردم اینم تک لینکش [Only Registered And Activated Users Can See Links]

sina acm
09-11-2012, 16:42
چون همه جز مهران کسه دیگه ایو نمیشناسن:hehee::khandeeeee bahal:

مراسم افتتاحیه رو از هرلینک و هرجور کیفیتی بخوای من و بقیه گذاشتیم و تایپک قفل شده اختتامیه و افتتاحیه و اختتامیه پارالمپیک هم هرسه تاشو تو ارشیو دارم ولی حوصله ی تایپک زنی ندارم وگرنه به زودی میزارم تو هم اگه داری افتتاحیه سالم ها رو که نمیتونی بزاری ولی بقیه رو باید بری یه تایپک جدید بزنی (اگه تونستی چندروز صب کن وگرنه مشکلی نیست )

ویرایشش کردم اینم تک لینکش [Only Registered And Activated Users Can See Links]

درست شد به بقیه هم پیشنهاد میکنم کامپیوترشون رو ریت کنند ریت ارتباط بین CPU و RAM رو منظم میکنه

درضمن من کارگردان مورد علاقه رو مهران مدیری نزدم که کارگردان فیلم 24 و فرار از زندان رو زدم dallliii

RezaVilla7
09-11-2012, 16:47
وای ببین چه برنامه ریزی کرده بودم و hd میخواستم بذارمش نگو آقایان رفتن گذاشتن خاک بر سرم!
بچه ها الان داریم سر چی بحث میکنیم؟

alexdelpiero_10
09-11-2012, 16:48
وای دادا چه جالب بود خیلی خوشم اومد بعدم کمپ الان خیلی هم خوبه وقتی پست نمیتونی بدی میگی وضع کمپ خرابه!
بد میگم؟ *ممنونم
با تشکر

سلام به برو بچ دربي:hehee:

امثال من و احمد و مهدي و... كه ميگي خيلي وقته پست ندادين ميدوني چرا پست نميديم؟

جواب من اينه: يه زماني اسمش بهارستان بود فكر كنم 3 تا بهارستان رو تموم كرديم بودن يه درگيري بدون يه دعوا و دلخوري
ولي الان چي؟ هر 3 صفحه اي كه كمپ ميره جلو يه درگيري و دعوا و دلخوري داخلشه هروقت ميام پست بدم ميبينم دونفر كل كل راه انداختن و دارن به علايق همديگه توهين ميكنن:ogh:

فكرش رو ميكنم ميگم ارزش نداره اين همش يه تايپيك بيشتر نيست بخوام فعاليت كنم ميرم جاي ديگه همه سايتا از اين تايپيكا دارن ولي ارزش نداره بيام اينجا فعاليت كنم دو ديقه بعدش با يكي درگير بشم و ....

ما از فضايي كه الان به كمپ حاكم شده فراري هستيم كاري به شما نداريم

레자
09-11-2012, 16:56

جواب من اينه: يه زماني اسمش بهارستان بود فكر كنم 3 تا بهارستان رو تموم كرديم بودن يه درگيري بدون يه دعوا و دلخوري
ولي الان چي؟ هر 3 صفحه اي كه كمپ ميره جلو يه درگيري و دعوا و دلخوري داخلشه هروقت ميام پست بدم ميبينم دونفر كل كل راه انداختن و دارن به علايق همديگه توهين ميكنن:ogh:

فكرش رو ميكنم ميگم ارزش نداره اين همش يه تايپيك بيشتر نيست بخوام فعاليت كنم ميرم جاي ديگه همه سايتا از اين تايپيكا دارن ولي ارزش نداره بيام اينجا فعاليت كنم دو ديقه بعدش با يكي درگير بشم و ....

شده مثل تیم پرسپولیس mas:- خب چیکار کنیم که درست شه ؟به نظرم گذشته ها گذشته گرچه منم با این جو حاکم بر کمپ مخالفم ولی چیکار کنیم؟ولی به قول تو یادش بخیر یادم میاد اولین روزای فعالیتم کمپ سوم بودیم اونجا فک کنم جز رسول و عبدل و مرتضی و دو سه نفر دیگه کسی نمیومد و همش بحثای جالب به همراه شوخیو بدون درگیری بود

واقعا حیف که اون روزا گذشت و دیگه برنمیگرده:gerye::gerye::gerye:om::om::om: ::gerye::gerye::gerye:

RezaVilla7
09-11-2012, 16:57
درست شد به بقیه هم پیشنهاد میکنم کامپیوترشون رو ریت کنند ریت ارتباط بین cpu و ram رو منظم میکنه

درضمن من کارگردان مورد علاقه رو مهران مدیری نزدم که کارگردان فیلم 24 و فرار از زندان رو زدم dallliii

آره منم مهران مدیری رو نزدم گفتم داریوش مهرجویی زدم اونایی که زدن مهران مدیری برا قهوه تلخ بوده!مگه نه؟

Alex Dlpiero_10
09-11-2012, 17:02
درست شد به بقیه هم پیشنهاد میکنم کامپیوترشون رو ریت کنند ریت ارتباط بین CPU و RAM رو منظم میکنه

می بینم فیلم های فارسی وان نگاه میکنیmas:-

شده مثل تیم پرسپولیس mas:- خب چیکار کنیم که درست شه ؟به نظرم گذشته ها گذشته گرچه منم با این جو حاکم بر کمپ مخالفم ولی چیکار کنیم؟ولی به قول تو یادش بخیر یادم میاد اولین روزای فعالیتم کمپ سوم بودیم اونجا فک کنم جز رسول و عبدل و مرتضی و دو سه نفر دیگه کسی نمیومد و همش بحثای جالب به همراه شوخیو بدون درگیری بود

واقعا حیف که اون روزا گذشت و دیگه برنمیگرده:gerye::gerye::gerye:om::om::om: ::gerye::gerye::gerye:

مردکو نگاه 5 صفحه آخر کمپ سوم میاد میگه چه خاطراتی داشتیم:hehee:امثال تو همچین بلایی سر کمپ اوردن دیگه:nishkhand::khandeeeee bahal:

اصلا همش تقصیر این رسوله که دیگه اینجا اسپم نمیدهlol:-

RezaVilla7
09-11-2012, 17:11

آدم اگه بخواد میتونه درست شه بعدم خود من یه چند بار گند زدم به اینجا واقعا متاسفم ولی میدونید مشکل کجاست مشکل اینجاست که بعضی ها که مثلا کلیپ hd گذاشتن یا هر کار با ارزشی اینجا کردن فکر میکنه اون یارو کمتر ازش میفهمه یا کمتر اونه مطمعنم مشکل همینجاست
به هر حال یه ترم وکالت خوندم یا حقوق اینا رو میفهمم!
با تشکر
tazim::

sina acm
09-11-2012, 17:13
بابا من سر درنمیارم کدوم دعوا ؟؟؟؟

اصلا یکی بیاد بگه چیکار کنیم مشکل چیه ما همون کار رو بکنیم؟ یه راه حل بزارید هی نگید یادش بخیر :ogh:

الان من به عنوان واسطه یکی بگه مشکل واقعی چیه تاپیک دعوا رو هم نشون بدید ؟؟!

amir-97
09-11-2012, 17:23
خداییش کمپ جلد دو و سه خیلی خوب بود
اصلا نه دعوایی بود نه بحثی
ولی ماشالا تو این کمپ انواع و اقسام دعوا داشتیم
و به خاطر همین هم بچه های قدیمی پست نمیدن

RezaVilla7
09-11-2012, 17:52
بعدم من بخدا از اون پستی که زدم منظورم با کسی نبود باور کنید بچه ها دیگه بسه به جای اینکه بگردیم کی چی گفته فکر چاره باشید ببنید خب چرا کمپ 1 و 2 و 3 بهتر بود خب چرا کمپ 5 مثل 1 2 3 نکنیم آقا بسه یه بحث آزمایشی راه بندازیم مشکل کمپ معلوم میشه بد میگم؟

Great Milan
09-11-2012, 18:34
ما هم میخواستیم همین کارو بکنیم هر موضوعی که باز میشد منو رضا و اون رضا:hehee:برای هم پست میدادیم کسی نمیاد یه نگاه بکنه ببینه اصلا اینجا چه جوریه این دعوا ها مربوط میشد به 6یا 7 صفحه قبل حالا واسه این که جو عوض شه بزن دس قشنگه رو تا بقیشو بگم:hehee:
یارو ماشین تخلیه فاضلاب میخره پشتش مینویسه چشم امیدما به ک.و.ن شماست شرمنده اگه بی ادبی داشتheee::
موضوع جدید :خاطرات تابستان خود را بنویسد !چیزی بود که همیشه معلما اول مهر موضوع انشا به بچه ها میگفتن:nishkhand:
حالا از شوخی گذشته فکر کنید خدایی نکرده نفس های اخرتونه:hehee:بعد شما میتونید تنها یک خواسته داشته باشید و اون هم همون موقع براورده میشه (برای اون دنیا نه یرای همین دنیا) چه خواسته ایه؟

RezaVilla7
09-11-2012, 18:56
ما هم میخواستیم همین کارو بکنیم هر موضوعی که باز میشد منو رضا و اون رضا:hehee:برای هم پست میدادیم کسی نمیاد یه نگاه بکنه ببینه اصلا اینجا چه جوریه این دعوا ها مربوط میشد به 6یا 7 صفحه قبل حالا واسه این که جو عوض شه بزن دس قشنگه رو تا بقیشو بگم:hehee:
یارو ماشین تخلیه فاضلاب میخره پشتش مینویسه چشم امیدما به ک.و.ن شماست شرمنده اگه بی ادبی داشتheee::
موضوع جدید :خاطرات تابستان خود را بنویسد !چیزی بود که همیشه معلما اول مهر موضوع انشا به بچه ها میگفتن:nishkhand:
حالا از شوخی گذشته فکر کنید خدایی نکرده نفس های اخرتونه:hehee:بعد شما میتونید تنها یک خواسته داشته باشید و اون هم همون موقع براورده میشه (برای اون دنیا نه یرای همین دنیا) چه خواسته ایه؟

وای حرفات جالب بود ولی این بحث رو به صورت آزمایشی انجام میدیم
خب میگم خدایا ما اینور هیچ پوخی نشدیم کمک کن اونور یه چیزی شیم!

یه نفر میمیره میبرنش بهشت،بهش میگن هماینجا بشین به چیزی دست نزن مخصوصا دست رو به این دکمه قرمزه نزنی وگرنه قیامت میشه آقا این دکمرو میزنه قیامت میشه بش میگن مگه نگفتم دست به این نزن گفت اخه خدا خواست امتحانم کنه ببینه گناه میکنم یا نه!
:khandeeeee bahal:

레자
09-11-2012, 19:14
به عنوان اخرین پستم میگم:
این جا هوا از دیروز ابری سیاه بوده و تا الان و حتی الان داره رعد و برق میزنه و هوا سرده

خلاصه اینجا زودرس به پاییز و زمستون رسیدیم

R.BAGGIO.10
09-11-2012, 19:58

اگه یکی حرف دل ما رو زد اونم توییlol:-
خدایی عطای کمپو به لقاش بخشیدم خوش باشید همتون.
سینا ایشالا بتونی کمپو مثل بهارستانها و جلدهای قبلی کمپ پر شور کنی:flowerysmile:

RezaVilla7
09-11-2012, 20:09
اگه یکی حرف دل ما رو زد اونم توییlol:-
خدایی عطای کمپو به لقاش بخشیدم خوش باشید همتون.
سینا ایشالا بتونی کمپو مثل بهارستانها و جلدهای قبلی کمپ پر شور کنی:flowerysmile:

وای الان که اینا رو گفتید واقعا امیدوار شدم خوب بریم سر همون بحث قبلی
بچه ها بازی
Gladiator
رو برا دانلود گذاشتند منم خر شدم میخوام دان کنم ببینم کسی بازی کرده ارزش دانلود داره؟

Abdollah 202
09-11-2012, 21:35

آفرین رسول این حرف دل منم بود ...love::
اما هیچ ارزشی نداره
ببین اگه یادتون بیاد یک 10 نفر از بچه های بارسا اخراج شدن و ... اون روزو که یادتون میاد ؟ خب الان قضیه ما هم داره کم کم به این بچه های اخراجی بارسا نزدیک میشه بهتره زیاد کشش ندیم:yes: .
همونطور که واسه اومدنمون به بهارستون و کمپ برامون دعوتنامه نفرستادن واسه موندنمونم التماس نمیکنن پس بحث رو بیخیال شین ... ( منظورم اینه که اینجا یک تایپیک عمومی و هر کی حق فعالیت داره و هر کس دوست نداره میتونه بره که منم جزو این دسته ام و میرم از کمپ :gerye: )

بابا من سر درنمیارم کدوم دعوا ؟؟؟؟

اصلا یکی بیاد بگه چیکار کنیم مشکل چیه ما همون کار رو بکنیم؟ یه راه حل بزارید هی نگید یادش بخیر :ogh:

الان من به عنوان واسطه یکی بگه مشکل واقعی چیه تاپیک دعوا رو هم نشون بدید ؟؟!

مشکل اصلی الان کمپ ( و دربی:mage mishe: ) با عضو های جدیدش اینه که با هم نمیسازن و اون جو صمیمی سابق که داشتیم از بین رفتهentezar:: بچه های جدید با قدیمی ها نمیسازن و بچه های قدیم با جدیدی ها ...
به نظرم تنها مشکل همینه

منم به عنوان یک دوست که دلش واسه این انجمن میسوزه میخوام که این کدورت ها رو کنار بزاریم و عضو های سابق و جدید با هم مثل برادر رفیق باشنroz:: ( اما خودم به شخصه امیدی به فعالیت تو کمپ ندارم )

موفق باشیدroz::

Alex Dlpiero_10
09-11-2012, 21:43
یعنی میگی من باتو ناسازه گارمlol:-؟

حرف عبدل راسته اینم آخرین پست تو کمپ(میدونستم اگه تو کمپ پست بدم به جایی نمیرسم اینم نتیجه ش:hehee:)

منم به عنوان یک دوست که دلش واسه این انجمن میسوزه میخوام که این کدورت ها رو کنار بزاریم و عضو های سابق و جدید با هم مثل برادر رفیق باشنroz:: ( اما خودم به شخصه امیدی به فعالیت تو کمپ ندارم )

فقط چون اینها پست محسوب نمیشه دیگه به اینجا سر نمیزنم:hehee: منم بای.:flowerysmile:

RezaVilla7
09-11-2012, 22:17
یعنی به جای اینکه اینجا رو درست کنیم میزنیم درب و داغونش میکنیم آره خیلی راه خوبیه افرین به همتون اول رضا ارومیه عبدالله بعد the game hhh
چرا؟
ما خودمون دعوا کردیم چرا خودمون درستش نکنیم؟
بابا یکی یکی دارید میرید!
اگر کمپ خالی هم شه ها من میمونم

AlexDelpiero
09-18-2012, 00:06
امیدوارم با راه افتادن چت باکس جو مسموم این چند وقت اخیر هم دیگه تو کمپ تکرار نشه ! roz::

amir-97
09-18-2012, 00:29
خب من اولین پست رو بعد از باز شدن کمپ بدم
امیدوارم که دیگه اینجا دعوا و درگیری پیش نیاد
و همه ی بچه ها با صمیمیت.و دوستی در اینجا پست بدن
و اینکه دیگه اتفاقی نیفته که باعث بسته شدن کمپ بشه
یا علی

Alex Dlpiero_10
09-18-2012, 00:30
فکر نمی کردم با اومدن چت باکس کمپ باز بشه که خدارو شکر باز شد

خوشحالم که یکی از مهمترین تایپک های انجمن گفتگوهای متفرقه دوباره باز شد.مدتی به خاطر بسته بودن این تایپک این انجمن خالی شده بود.امیدوارم هیچ وقت اون روزهای بد دوباره به جون کمپ نیافته.:flowerysmile:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - -

레자
09-18-2012, 02:19
با باز شدن کمپ حس و حال ایجادیهکمپ جدیدبهمدست داد و فک میکنم تو جلد شیشمیم ولی خوب منم مثل بقیه کاربرای سایت امیدوارم این کمپ ازین به بعد همراه با لحظات خوب و خوش برای تک تک بچه های سایتو بدون دعوا باشه و این که اون کاربران سابقه دار بهارستان و کمپ های 1 تا 3 هم دوباره ظهور کنن:nishkhand:

edin
09-18-2012, 03:04
خوب خداروشکر کمپ هم باز شدد من که حتی یه پست هم تو این کمپ ندادم آخه هر دفعه می اومدم دعوا بود ولی خداروشکر مثل اینکه دیگه دعوا نیست
و الان هم یه خبر خیلی مهم بدم که ویژه دخترای دبیرستانی خبرم اینه که دخترای دبیرستانی باید در مدرسه چادر بزنن البته این خبر فقط مخصوص دخترای سایته
آخه خدا چرا ما دخترا تو ایران اینقدر بدبختیم!!!!!!

David7
09-18-2012, 03:09
و الان هم یه خبر خیلی مهم بدم که ویژه دخترای دبیرستانی خبرم اینه که دخترای دبیرستانی باید در مدرسه چادر بزنن البته این خبر فقط مخصوص دخترای سایته
آخه خدا چرا ما دخترا تو ایران اینقدر بدبختیم!!!!!!

فکر نکنم خبری که دادی به حقیقت تبدیل بشه ...

مگه میشه تو مدرسه دخترا چادر بزنن ؟؟؟ :eee:

اینم از پست من بعد از غیبت طولانی تو کمپ ...

amir-97
09-18-2012, 03:23
منم تو مدرسه ثبت نام کردم
گفتن حق ندارید شلوار لی بپوشید
یا کتان یا پارچه ای
نمیفهمم این قانونای مسخره رو واسه چی میزارن?!!!!!?

edin
09-18-2012, 06:00
ما که یه عمره داریم با این شلوار های مسخره میریم مسخره میریم مدرسه آقا امیر خدا رو شکر کن بهتون نگفن روپوش فرم بپوشید

Alex Dlpiero_10
09-18-2012, 10:12
ما که یه عمره داریم با این شلوار های مسخره میریم مسخره میریم مدرسه آقا امیر خدا رو شکر کن بهتون نگفن روپوش فرم بپوشید

ای بابا الان چادر تو تهران پیدا میشه اصلا؟:evaa:
نمی دونم بعدازچادر میگن عبا بپوشید:nishkhand:مهر هم نزدیکه .

elahe@
09-18-2012, 10:53
تو مدرسه ما که آزاده بدون چادر میریم مدرسه ولی اون اولا یه خورده گیر میدادن

amir-97
09-18-2012, 13:23
چن تا از دوستام یه مدرسه دیگه میرن
اونا باید کت و شلوار بپوشن
تازه حواسم نبود بگم
من علاوه بر شلوار پارچه ای یا کتان باید حتما پیراهن یقه دار بپوشم:chi migi::ehe:

ALIAZIMI9
09-18-2012, 14:44
حالا برای پاییز و زمستان خوبه اما وقتی بهار می رسه ادم توی این کت و شلوار
ها نیمرو می شه :morde:هر چند که اگه این کت و شلوار ها هم نبود بازم باید
بهار لباس اسین بلند بپوشیم

레자
09-18-2012, 21:40
من تا پارسال سه سال راهنماییو یونیفرم سرمه ای رنگ میپوشیدیم تحت رهبری یک مدیر سریع و خشن 5:evaa: ولی الان که قراره از چندروز دیگه بریم مدرسه ازاده فقط لباسمون نباید تنگ باشه و ازون طرح های پاره پاره داشته باشه راستی تو مدرسهی شما هم اینجوریه که مدرسه ی ما گفته پنج شنبه ها که تعطیله باید ساعتن 8صبح بیاین هرهفته یه نوع امتحان میدیم هفته ی اولم ریاضیه البته اول مهر زنگ ورزش داریم که مدرسه یکی از بهترین سالنای فوتسال شهرمونو که نزدیک مدرسه هم هست به اسم خانه ی جوان اجاره کرده و روز اول تا سه سال میریم اونجا:/dancki::

Alex Dlpiero_10
09-18-2012, 22:00
راستش منم شنیدم میگن پنجشنبه ها تعطیله برای مدرسه ما اینطوریه(خدا رو شکر:hekolah:)

اما اینا دو روهستن:hekolah:میگن ولی عمل نمیکنن حالا باید منتظر نتیجه نهایی باشیم.اما احتمال داره همون باشه پنجشنبه ها تعطیله آخ جون:nishkhand:

nima_76
09-18-2012, 22:06
راستش مدرسه ما یه مدرسه خاص و پارسال پنجشنبه ها تعطیل بودیم به احتمال زیاد امسال هم تعطیلیم پنجشنبه هاdallliiiشانس داریم در حد جام جهانی:ahaaaaaa:

pooyan_wenger
09-18-2012, 22:28
اه اه اینارو چه بحث مدرسه میکنن اه اه:ogh:

واقعا 12 سال دوران طلایی زندگی با پاشدن ساعت 6 صبح تلف شد:aaaa:

4 5 ساله فکر کنم 6 صبح پا نشدم اصولا 6 صبح میخوابمdallliii

ایشالا این 9 ماه ننگین هم برای کاربران دربی بگذره راحت بشن و هیچ وقت تقاضای این دوران رو نکننroz::

레자
09-18-2012, 22:56
تو تعطیل بودن مدرسه ها در پنجشنبه ها که شکی نیست

فقط مهرداد یه ذره مشکوک میزنی؟:chakoshi: چی شده ؟:nishkhand:

DanielBahrami
09-18-2012, 23:04
ولی به نظر میاد مدرسه ما پنجشنبه ها تعطیل نباشه . سال قبل هم تمام مدرسه های ناحیه مون همه پنج شنبه ها رو تعطیل کرده بودند اما ما میومدیم و خیابون ها هم مثل جمعه ها خلوت میشد خیلی ها هم غایب میشدند . حالا شما ها واقعا مطمئنید ؟ دلمون رو الکی خوش نکنید و گرنه ... chomagh

amir-97
09-18-2012, 23:11
بچه ها مگه پارسال مدارس شما 5شنبه ها تعطیل نبود؟؟!!!؟:khelal dandoon:
اینجا همه ی مدارس 5شنبه ها تعطیل بود:sooot::/danc

shiraz-sport
09-18-2012, 23:25
سلام به بچه های دربی من بعد از مدت دو هفته که اینترنتم قطع شده بود باز دوباره اومدم.
ایا مرا میپذیرید؟:ey babaaa:

بابا بحث مدرسه شد گفتم بیام یه نظری بدم.

مدرسه ی ما چون غیر انتفاعی هست هتله .
همه چی ازاده . مو بلند . هر کاری خواستی میتونی بکنی ولی فقط باید یونیفرم بپوشی .
در هفته چون پیش دانشگاهی هستم دو روز تعطیل هستیم.
خیلی حال میده دلتون بسوزهki::

یه سوال بپرسم ؟؟؟

بچه های دربی تو شهر شما اینطوریه هر وقت که مدرسه دخترونه تعطیل میشه پلیس اونجا هست ؟؟؟

تو شهر ما که اینطوریه هر وقت مدرسه دخترونه تعطیل میشه دو تا گشت موتوری با یه ماشین گشت پلیس اونجا هستن . به خاطر اینکه پسر های محترم مزاحم دختر های گل نشن.lol:-

amir-97
09-19-2012, 00:17
نه بابا
اینجا که اینجوری نیستdallliii
جاهای دیگم ندیدم تا حالا:death:
عجیبه

Alex Dlpiero_10
09-19-2012, 00:31
حرف مدارس هنوز پا برجاست و پست های نیم خطی کمپ دوباره شروع شدن:evaa:

ببیند به خاطر اینکه یه روز تو هفته رو تعطیل کنن یا نه چقدر هرج و مرج به وجود اومده:nishkhand:اما اینجا پنج شنبه ها تعطیله و احتمالا به زودی سراسری بشه حالا شماها یه سری به سایت آموزش و پرورش بزنید شاید اعلام کردن:hekolah:

یه موضوع بی ربط هم بگم تولد رونالدو(برزیلی) مبارکlol:-

edin
09-19-2012, 01:27
خوش بحالتون ممدرسه ما هم غیر انتفاعی ولی حتی گوشی هم نمی زارن بیاریم مدیرمون هم به ناخن و جوراب کوتاه هم گیر میده
ولی مدرسه داداشم که غیرانتفاعی پسرونه هم موبایل آزاده و هم همه نوع لباس و مدل مو
ولیبچه همه مدارس پنجشنبه ها تهطیله مال ما تعطیل بود ولی در عوض 3 روز در هفته 1 ساعت اضافه می مونیم

레자
09-19-2012, 01:30
اره این بحث پارسال فقط برای مدارس دولتی بود ولی امسال کلا دولتی یا غیرانتفائی فرقی نداره همه تعطیلن ما هم روزهای زوج امسال 2:30درمیایم روزای فرد12:50

Alex Dlpiero_10
09-19-2012, 01:45
آره دیگه همه مدارس تعطیله

ولی این مسئله چادر واقعا مسخرس باید بریم مدرسه اونم با چادر؟eterza::-بابا این دیگه چه فلسفیه؟البته توتهران این خبرا نیست:nishkhand: در کل موضوع اضافه کردن ساعتها حتما باید پیش میومد چرا که اگه یه روز رو بخوان تعطیل کنن بعدا باید یه طوری جبران کنن که این راه خوبیه:flowerysmile:

mortezarm
09-19-2012, 01:56

ولی این مسئله چادر واقعا مسخرس باید بریم مدرسه اونم با چادر؟eterza::-بابا این دیگه چه فلسفیه؟البته توتهران این خبرا نیست:nishkhand: در کل موضوع اضافه کردن ساعتها حتما باید پیش میومد چرا که اگه یه روز رو بخوان تعطیل کنن بعدا باید یه طوری جبران کنن که این راه خوبیه:flowerysmile:

عمو جان هنوز این طرح فراگیر نشده
کشتی ما رو توام با این تهرانت:hekolah:هنوز خیلی جاها نیس بعضی مناطق و مدارس اینجوریه

اومدم یه چی بگیم حاله جمیع محصلین محترمو بگیرم و برم و اونم چیزی جز این نیس که من فقط شنبه و یکشنبه ها کلاس دارم باقیش تعطیله
حالا شما اینقد واسه پنج شنبتون شوقو ذوق کنید:nishkhand::nishkhand::nishkhand:

ikiusan
09-19-2012, 02:09
خوش بحالتون ممدرسه ما هم غیر انتفاعی ولی حتی گوشی هم نمی زارن بیاریم مدیرمون هم به ناخن و جوراب کوتاه هم گیر میده
ولی مدرسه داداشم که غیرانتفاعی پسرونه هم موبایل آزاده و هم همه نوع لباس و مدل مو
ولیبچه همه مدارس پنجشنبه ها تهطیله مال ما تعطیل بود ولی در عوض 3 روز در هفته 1 ساعت اضافه می مونیم
نکته اول اینه که همراه داشتن تلفن همراه روشن در تمام دنیا در مدارس ممنوعه! اونجا داری درس میخونی جای بازی و وبگردی نیست که!!!! نکته دوم اینه که غیر انتفاعی در حکم دانشگاه آزاده!!!:nishkhand:

خواهر من دوارن دبیرستانش چند سال پیش بود و در مدرسه ای درس میخوند که چادر اجباریه (گرچه خواهر من خودش چادریه)
بعد رها این تهرانی که تو میگی با اینی که من میبینم فرق داره؟ بابا همینه! برو سر پارک دانشجو ببین سر چه چیزایی جوونای مردمو میگیرن بعد بگو تهرانجلس!!!:khandeeeee bahal:

عمو جان هنوز این طرح فراگیر نشده
کشتی ما رو توام با این تهرانت:hekolah:هنوز خیلی جاها نیس بعضی مناطق و مدارس اینجوریه

اومدم یه چی بگیم حاله جمیع محصلین محترمو بگیرم و برم و اونم چیزی جز این نیس که من فقط شنبه و یکشنبه ها کلاس دارم باقیش تعطیله
حالا شما اینقد واسه پنج شنبتون شوقو ذوق کنید:nishkhand::nishkhand::nishkhand:
بلی بلی! دانشگاه کلا یه چیز دیگس!!! حتی توی خود دانشکده ، حتی توی کلاس ، حتی روبروی استاد ... رسما تعطیل!:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

Alex Dlpiero_10
09-19-2012, 02:19
اومدیم یه اسپمی بدیم ببین چطور زدن تو ذوقمون:aaaaaa:

باشه بابا اینقدر درباره مدرسه صحبت شده حال آدم بهم میخوره:nishkhand: خوش به حال مرتضی شب تا صبح لم میده باختن رئال رو میبینه بعد آخرش از عصابانیت نمیتونه بخوابه:hekolah:

edin
09-19-2012, 03:46
رها این امکان نداره تازه تهران که بدتره هر طرحی که مجلس به تصویب میروسونه اول تو تهران اجر میشه بعد بقیه جاها
اما این چادر رو باید حداقل میذاشتن مثل قبل اجباری نباشه و هر کی دوست داشت بزنه هر کی هم نه نزنه اینجوری بهتر بود
در ضمن آقا مرتضی هیچ چیز حال صفای مدرسه نداره

rko
09-19-2012, 08:23
قضیه ی این که میگن امسال اخرین سال کنکوره چیه؟؟راسته؟؟:mage mishe:

ManUtd
09-19-2012, 09:09
بچه ها به این لینک برید ، واقعا جالبه mas:-
من که یکی از اینا سفارش دادم ، آخه یدونه از مدل قبلیش داشتم ولی دیدم این مدلیش هم هست گفتم چه کاری ، جدیدشو سوار میشیم :whistle3:
البته شما دروغای منو جدی نگیرید زودتر به لینک برید و کف کنید lol:-

elahe@
09-19-2012, 10:48
قضیه ی این که میگن امسال اخرین سال کنکوره چیه؟؟راسته؟؟:mage mishe:

آره خداروشکر راسته دیگه شرطش میشه معدل ولیزبدیش اینه که اگه کنکور بود فقط دوسال آخر باید می خوندیم ولی الان دیگه از همون سال اول باید بخونیم که معدل بره بالا ki::

shiraz-sport
09-19-2012, 10:58
آره خداروشکر راسته دیگه شرطش میشه معدل ولیزبدیش اینه که اگه کنکور بود فقط دوسال آخر باید می خوندیم ولی الان دیگه از همون سال اول باید بخونیم که معدل بره بالا ki::

وای نه شرط معدل نباشه بهتره .

حالا ما که معدلمون پایینه باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟:aaaa:

ولی نه حالا شاید کسی تو دوران دبیرستان بازیگوشی کرده ولی میخواد واسه کنکور مثل خ...ر بشینه بخونه . به خدا این ظلمه نباید اینجوری بشه!!!

elahe@
09-19-2012, 13:52
وای نه شرط معدل نباشه بهتره .

حالا ما که معدلمون پایینه باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟:aaaa:

ولی نه حالا شاید کسی تو دوران دبیرستان بازیگوشی کرده ولی میخواد واسه کنکور مثل خ...ر بشینه بخونه . به خدا این ظلمه نباید اینجوری بشه!!!

تا تو باشی مثه بچه آدم درس بخونی :death:نترس واسه تو کنکور سر جاشه فک کنم از سال دیگه این طرحو اجرا کنن

Alex Dlpiero_10
09-19-2012, 13:54
کنکور رو احتمالا وردارن مردن بس که میدن و موفق نمیشن یه سال میخونن آخرش هم هیچی

تا چندسال دیگه این ممکنه و حتی واجباتی مثل سربازی و کنکور که مردم ازشون بیزارن برداشته بشه.آموزش و پرورش هم خدا بده برکت همیشه جشنواره میزنه دیروز جشنواره نئاتر کودکان داشتن پریروز جشنواره شکوفه.

کنکور خیلی حاشیه و شایعه داره ممکن نیست این خبر الان صحت داشته باشه به نظرم شرط معدل که بددتر از کنکوره که:flowerysmile:

elahe@
09-19-2012, 14:11
کنکور رو احتمالا وردارن مردن بس که میدن و موفق نمیشن یه سال میخونن آخرش هم هیچی

تا چندسال دیگه این ممکنه و حتی واجباتی مثل سربازی و کنکور که مردم ازشون بیزارن برداشته بشه.آموزش و پرورش هم خدا بده برکت همیشه جشنواره میزنه دیروز جشنواره نئاتر کودکان داشتن پریروز جشنواره شکوفه.

کنکور خیلی حاشیه و شایعه داره ممکن نیست این خبر الان صحت داشته باشه به نظرم شرط معدل که بددتر از کنکوره که:flowerysmile:

یعنی ممکنه سربازی رو بردارن؟آخ جون خدا کنه:jeddiiiii:

nima_76
09-19-2012, 15:54
آلرژی ماه مدرسه

Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links]):ahaaaaaa:

mortezarm
09-19-2012, 16:35
حتی 1 درصدم امکان نداره کنکورو بردارن ایم یه چیزه نشدنیه
اگه بخوانم شرط معدل بزارن همش پارت بازی میشه مگه ازمونای ترماشون کاملا سراسری و هماهنگ باشه که اینجا هم پارتی بازی باز خیلی تاثیر میزاره
تازره همین کنکورم کلی توش کلکو لاف بازیه چه برسه بخوان اینو بردارن

mehdi30100
09-19-2012, 17:13
یعنی ممکنه سربازی رو بردارن؟آخ جون خدا کنه:jeddiiiii:
اگه بردارن ما پسرا خوشحال میشیم.شماها چرا الکی ذوق میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟.:eee:
تو ایران همه چیز به نفع دختراست...........crying::-

rko
09-19-2012, 17:15
یعنی حالا حالاها هستش دیگه؟؟
واسه زدن درصد بالا تو درس ریاضی و فیزیک چه کتابی باید خوند؟؟ضروریه؟؟:sigarii:

Alex Dlpiero_10
09-19-2012, 17:18
جون من نگاه کنید تاحالا سوتی بهتر از این تو دربی ندیدم

TOTTTI یا TOTTI :luuugh:

레자
09-19-2012, 20:41
حتی 1 درصدم امکان نداره کنکورو بردارن ایم یه چیزه نشدنیه
اگه بخوانم شرط معدل بزارن همش پارت بازی میشه مگه ازمونای ترماشون کاملا سراسری و هماهنگ باشه که اینجا هم پارتی بازی باز خیلی تاثیر میزاره
تازره همین کنکورم کلی توش کلکو لاف بازیه چه برسه بخوان اینو بردارن

چرا این خبر رسما اعلام شده سال 93 برداشته میشه کنکور و حتی مدرسه ها هم تو اعلامیه ای که همراه با برنامه ی هفتگی توش دادن نوشتن که به خاطر نداشتن کنکور و کمرنگ شدن نقش کلاس های بیرونی مثل قلم چی مدارس سعی میکنن فشار رو بیشتر کنن و برای شاگردا سنگ تمومبزارن
سربازی هم که تا اخر عمرا هست
به قول شاعر:

تا شقایق هست زندگی باید کرد
ki::

EDIT:
بچه که بودم واسه بابام که ازسرکار میومد وضع هوا مینوشتم اون زمان من امادگی میرفتم ولی نوشتن بلد بودمki::

edin
09-20-2012, 04:44
اگه برداشته شه اون بدبختی که می خواد دو سال پشت کنکور بمونه باید چیکار کنه اصلا اینجوری سراسر پارتی بازی اگه شرط معدل که شه ممکنه بعضی ها همه درساشون خوب شده باشه ولی ورزش یا آمادگی دفاعیش رو که نهایی نیست بهش کم بدن در اینصورت معدل کاملا پایین میاد
کلا این فکر احمقانه ای

mehdi30100
09-20-2012, 09:58
10 ساله میگن برمیداریم ولی این کارو نمیکنن...........مگه الکیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟chomagh

pooyan_wenger
09-20-2012, 10:52
حرص نزنین ما 2 سال توالت میشوریم

ولی اون 9 ماه رو هیچ وقت نمیکشیم و 4 کیلیو رو هر روز حمل کنیم و بعدش پوشک عوض کنیم و شیر بدیم

خداوند گفت اگر شما را باردار میکردم رگ های مغزتون از بین میرفت

پس ببینید خدا مردا رو دوست داره

زن واسطه هستmas:-

shiraz-sport
09-20-2012, 10:56
حرص نزنین ما 2 سال توالت میشوریم

ولی اون 9 ماه رو هیچ وقت نمیکشیم و 4 کیلیو رو هر روز حمل کنیم و بعدش پوشک عوض کنیم و شیر بدیم

خداوند گفت اگر شما را باردار میکردم رگ های مغزتون از بین میرفت

پس ببینید خدا مردا رو دوست داره

زن واسطه هستmas:-

اصلا با حرفت حال نکردم !!!!!!!!!!!!!!!!dallliii

ادم که میره سربازی مرد میشه برمیگرده.

خب اون بچه ی تو هست داره حمل میکنه .ki::

pooyan_wenger
09-20-2012, 11:00
اصلا با حرفت حال نکردم !!!!!!!!!!!!!!!!dallliii

ادم که میره سربازی مرد میشه برمیگرده.

ما که هرکی دیدیم رفته نامرد ده به جا نامرد

سرباز دیدم دوره سرو میزنه رو سرش یه خروس رفته بالا دیگه سربازی راحتیه:jeddiiiii:

میخوای مرد شی کار پیدا کن زن بگیر/بچه دار شو خذجشو در بیار اونوقت مرد واقعی هستی:yes:

فکر کنین مردا باردار بشن چقدر جالب میشه ای خدا یعنی میشه

چه قدر جالب میشه دخترای الان برن سربازی ای خدا یعنی میشه؟؟!! سوژه کنیم:sooot::sooot::sooot::sooot:

42d3e78f26a4b20d412==