PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین و جدیدترین اخبار از اسطوره های فوتبال جهان

Alex Dlpiero_10
08-15-2012, 22:30
به نام خدا

در این تایپک اخبار مربوط به اساطیر فوتبال قرار میگرد:flowerysmile:

زیدان,دلپیرو,مارادونا,پله,د ایی,و......

Alex Dlpiero_10
08-15-2012, 22:32
مارادونا:‌ می‌خواهم نقشی در اعتلای فوتبال چین ایفا کنم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

خبرگزاری فارس:اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان عنوان کرد علاقمند به فعالیت در عرصه مربیگری در کشور چین ‌است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از «چاینا دیلی» دیگو مارادونا که ابتدای تابستان از مربیگری تیم الوصل امارات پس از 13 ماه همکاری مشترک از کار برکنار شد، اکنون بخاطر سفری 8 روزه در پکن بسر می‌برد.
او روز گذشته در جریان کنفرانسی مطبوعاتی که عصر روز گذشته در پایتخت چین انجام شد به اطلاع نمایندگان رسانه‌های کشور آسیایی رساند که علاقه دارد در این کشور تجربه‌ای در زمینه مربیگری داشته باشد.
مسئول فنی 51 ساله پیشین تیم‌های ماندیو کورینتس و رسینگ کلاب آرژانتین گفت: مایلم در اینجا مربیگری کنم. دوست دارم نقشی در اعتلای فوتبال چین کشوری که فرهنگ غنی دارد، ایفا کنم. این اظهارات از سوی کاپیتان و سرمربی پیشین آرژانتین در حالی عنوان شد که وی از پاسخ به این سئوال که با تیم‌های باشگاهی چین مذاکره داشته، طفره رفت.

Alex Dlpiero_10
08-15-2012, 22:44
دایی: احساس ایرانی‌ها در دنیا بی‌نظیر است

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: اطلاع رسانی صدا و سیما در مورد زلزله آذربایجان شرقی ضعیف بود و برخی از برنامه‌ها نباید پخش می‌شد.

علی دایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد حضورش در مناطق زلزله زده گفت: باید از همه مردم خوب کشورم تشکر کنم و به آذربایجانی‌های عزیز که در این فاجعه عزیزانشان را از دست دادند تسلیم بگویم. از مجموعه مدیریتی باشگاه راه آهن و شرکت هواپیمایی فراز قشم تشکر می‌کنم که این امکان را به وجود آوردند تا روز دوشنبه در اهر و چند روستای اطراف این شهر حاضر شویم و از نزدیک ببینیم که چه اتفاقی برای هموطنان عزیزمان رخ داده است. کمک به زلزله زدگان یک وظیفه ملی برای همه است.
سرمربی راه‌آهن در مورد اینکه مردم نشان دادند در هنگام گرفتاری قومیت‌ها معنی ندارد، تاکید کرد: مردم ما همیشه در چنین مواقعی کنار هم بوده‌اند و انشاالله بتوانیم با حمایت‌ها و کمک‌هایمان به زلزله زدگان، مشوقی برای ایرانیان خارج از کشور هم باشیم تا آنها نیز به این هموطنان مصیبت‌زده خود کمک کنند. ایرانیان زیادی از خارج از کشور با من تماس گرفتند و ایمیل زده‌اند و به من می‌گویند هر جای دنیا باشیم ایرانی هستیم. این احساسی که ما ایرانیان نسبت به یکدیگر داریم در هیچ جای دنیا وجود ندارد. وظیفه همه ماست که دست به دست هم دهیم و هر چه سریع‌تر مناطق زلزله زده را آباد کنیم.
دایی در مورد اینکه ستادی برای جمع آوری کمک‌های مردمی دارد یا نه، تاکید کرد: دوستانی از آلمان و آمریکا با من تماس گرفتند و خواستند کمک‌هایشان را به طور مستقیم به دست زلزله زدگان برسانیم. برادرم اکنون در منطقه است و ما هم یک سری اقلام مورد نیاز زلزله زدگان را جمع می‌کنیم. هفته آینده خودم دوباره به منطقه اهر و ورزقان می‌روم اما شماره حساب یا ستاد مخصوصی برای جمع آوری کمک‌های مردم خیر و نوعدوست ایران ندارم. در این مواقع همیشه وظیفه‌ام را تا حد توان به درستی انجام خواهم داد.
وی افزود: باشگاه راه آهن نیز اقلام اولیه و مورد نیاز زلزله زدگان را با 5 دستگاه کامیون به مبلغ 50 میلیون تومان روانه اهر و ورزقان کرده است. یک سری کمک‌های نقدی نیز از سوی مربیان و بازیکنان راه آهن جمع آوری کرده‌ایم که به امید خدا آنها را به دست این عزیزان می‌رسانیم.
سرمربی راه‌آهن با اشاره به حضور اهالی ورزش در کنار زلزله زدگان گفت: به طور حتم حضور فیزیکی ورزشکاران در کنار حادثه دیدگان زلزله اخیر باعث دلگرمی آنها خواهد بود. همه ما ورزشکاران با حمایت مردم مطرح شده‌ایم، حالا من به منطقه زلزله‌زده نزدیک‌تر بودم و زودتر فهمیدم و خودم را زودتر به منطقه رساندم اما همه ورزشکاران ما حس جوانمردی و پهلوانی را دارند و همگی عاشق مملکت و مردم‌شان هستند. فرقی نمی‌کند مصیبت در کجای ایران اتفاق بیفتد. همه ما وظیفه داریم پا پیش بگذاریم. چنین رفتاری از سوی ورزشکاران، مردم را هم تشویق می‌کند که وارد گود شوند.
دایی در مورد اطلاع رسانی صدا و سیما در مورد حادثه زلزله اخیر گفت: همه این مسئله را قبول دارند که اطلاع رسانی صدا و سیما ضعیف بود. در چنین حوادثی وظیفه رسانه‌ها و به خصوص رسانه ملی سنگین‌تر از همه است. رسانه ملی خیلی بیشتر باید به این مسئله می‌پرداخت. حالا اسمی از برنامه‌هایی که پخش شد نمی‌آورم اما چند برنامه نباید در روزی که بخشی از مردم ایران زخم خورده از زلزله و داغدار بودند پخش می‌شدند.

وی اضافه کرد: متاسفانه چنین مسائلی وجود دارد که نباید باشد. شما نگاه کنید کل دنیا از این حادثه خبر داشت اما خودمان کم اطلاع بودیم خدا را شکر می‌کنم که جامعه ورزش توانست دین خود را نسبت به زلزله زدگان ادا کند. جامعه ورزش باید در این مسیر قدم بردارد و این وظیفه انسان دوستانه من و همه انسان‌های دیگر است.

42d3e78f26a4b20d412==