PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:★|بحث و تبادل نظر || المپيكي هاي ايران |★:.

GOLL
07-29-2012, 16:00
به نام خدا

سلام ! اين تاپيك بحث و تبادل نظر درباره ورزشكاران ايراني در المپيك ست.

ايران با 54 ورزشکار ( 46 مرد و 8 زن ) در اين المپيك شركت ميكند كه از لحاظ تنوع با 14 رشته در اين رقابتها حضور دارد...

براي اطلاع از برنامه بازيها به اين تاپيك ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مراجعه فرماييد

جدول كامل سهميه هاي كسب شده:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با آرزوي موفقيت براي كاروان ايران در اين بازيها....roz::

GOLL
07-29-2012, 16:18
امروز واسه بوكس دونفر هستن: دسته 64 کیلوگرم؛ مهدی طلوتی و احسان روزبهانی
شمشير بازي هم عابديني كه ديشب گفتن مصدوم شده حذف شد
تا اينجا بهترين رتبه همون الهه احمدي بوده من كلا به تكواند اميد دارم
فوتبال هم كه نرفت امروز اميدهاي مصر و سنگال و هندوراس هم بازي داشتن !ايران چجوري نميتونه بره المپيك؟!سنگال!
بي خيال وزنه برداري هم كه هميشه مدال هست كشتي هم شانس مدالش خيلي بالاس كه همه طلا ميخوان از ايران!...
ورزشهاي انفرادي ايران مدال مياره اما در تيمي حتي سپكتاكرا هم ...lol:-

Zid@ne
07-29-2012, 16:42
این یه افتخاره که خانم احمدی برای اولین بار تونسته تو تاریخ ورزش بانوان رتبه ششم رو بگیره ....
همون طور که افشین گفت با بد شانسی عابدینی رو تو شمشیر بازی از دست دادیم که این خودش تا اینجا ضربه بزرگی به کاروان ایران زد .......
فوتبال زاغارتمون هم که دیگه گفتن نداره !
فکر کنم مدال های طلایی ما تو رشته های تکواندو - وزنه برداری و کشتی باشه roz::

mortezarm
07-29-2012, 17:19
خب ما تو 4 رشته شانس مدال گیری قطعی داریم وزنه برداری ،تکواندو،کشتی فرنگی و ازاد
و توی بوکس هم کور سوی امید داریم اما تو رشته های دیگه خیلی بعیده
من احساس میکنم 2 طلا از وزنه برداری 1 دونه تکواندو و 2 تا هم کشتی ازاد و فرنگی بگیریم رو هم میشه 5 تا
اینجوری بین 20 تا تیم اولم احتمالا قرار میگیریم که خیلی توپه

nobody11
07-29-2012, 20:00
نوشاد عالميان رفت جز 16 نفر اول..
به نظر من اگه به اينجا راضي نشده باشه و اراده كنه ميتونه تا 8 نفر اول هم بره ..
چرا؟
چون بازي امروزشو خيلي راحت و زوتر ميتونست ببره ولي نمي دونم چرا يهو اينقدر استرس گرفت....
من كه قبل المپيك فكر نمي كردم عالميان 2 تا برد بياره؟؟
مربا به غيرتش....

terminatoor77
07-30-2012, 00:18
کدوم کانالها بازی های المپیک رو پخش میکنند؟

nobody11
07-30-2012, 00:32
كانالهاي تلوزيوني كه مسابقات المپيك رو پوشش ميدن

Asia: ESPN Star Sports (except for China, Hong Kong, Taiwan & Philippines

Arab: NTN, Al Jazeera Sports, NILE Sports (Egyptian television), AD Sports & SUDI Sports

Australia: Nine Network & Foxtel

Austria: ORF & Sky

Azerbaijan: ITV

Belgium: VRT & RTBF

Bolivia: Unitel

Brazil: Rede Record, Sportv & Terra Networks

Bulgaria: BNT 1

Canada: CTV, Rogers Sportsnet, V, TSN & RDS

Chile: TVN & Canal 13

China: China Central Television & China Radio

Croatia: Croatian Radiotelevision

Denmark: DR & TV2

Estonia: ETV

Europe: Eurosport

Finland: YLE

France: France Télévisions (competitions) & TF1 (ceremonies)
Germany: ARD, ZDF, ProSiebenSat.1, RTL & Sky

Greece: ERT

Hungary: Magyar Televízió

Iceland: RÚV

Ireland: RTÉ

Italy: SKY Italia & RAI

Jamaica:Television Jamaica, CVM Television, RJR 94 FM &
Hitz 92 FM

Latvia: Latvijas Televizija

Lithuania: Lietuvos televizija

Malaysia: Astro

Mexico: Televisa & TV Azteca

Netherlands: NOS

New Zealand: Prime Television New Zealand & SKY Network Television TV ONE

Panama: TvMax Channel 9 & RPC Channel 4

Poland: TVP

Portugal: RTP

Philippines: Solar TV , Solar Sports & NBC 8[disambiguation needed[
Romania: TVR

Serbia: RTS

Slovakia: STV & Radio Slovakia

Slovenia: RTVSLO

South Africa: SuperSport

South Korea: SBS, MBC & KBS

Spain: TVE

Sweden: SVT & Viasat

Turkey: TRT

United Kingdom: BBC

UnitedStates: NBC, Telemundo, USA, CNBC, Bravo & MSNBC

mortezarm
07-30-2012, 00:37
نوشاد عالی بود واقعا دمش گرم
کسی رو شکست داد که 40 تا تو رنکینگ از خودش بالاتره و البته چیزی حدود 10 سال هم بزرگتر
یکم استرس گرفتش که خوشبختانه فوق العاده به بازی برگشت
اما در خصوص بازی بدیش اگه یکم واقع بینانه به ماجرا نگاه کنم شانس نوشاد20% چون طرف قهرمان اروپا و مدال داره المپیکه و خب پینگ پونگم هم رشته ای نیس که خیلی اتفاقات عجیب توش رخ بده
به هر حال امیدوارم موفق باشه

Fc Bayern München
07-30-2012, 01:28
من به نوشاد عالمیان عزیز در رشته ی پینگ پنگ تبریک میگم واقعا فوق العاده بود در برابر حریف هنگ کنگی خودش ... البته تو بازی قبلب هم عالی بود و تونست حریف استرالیایی خودشو هم ببره کلا در این دو بازی عالی بود .... ولی در برابر حریف هنگ کنگی خیلی سخت بود ... هردو سه ست برده بودن که خداروشکر ست هفتم به نفع نوشاد تموم شد و او این بازی رو هم برد .... درواقع از عالی هم عالی تر بود !!!! دیدیم که برای 1 امتیاز چقدر خوشحال میشد ولی وقتی امتیاز از دست میداد نا امید نمیشد ...... :yes:

ارمین
07-30-2012, 15:26
منم برای نوشاد عالمیان آرزوی موفقیت میکنم و امید وارم نماینده ی آلبانی رو هم شکست بده:iran::iran:

GOLL
07-30-2012, 16:11
بدون شرح!....

ashly
07-30-2012, 16:31
دقایقی پیش نوشاد به مصاف حریف قدرتمند آلمانی خود رفت که متاسفانه نتونست کاری از پیش ببره و با نتیجه 4 بر 0 بازنده شد تا از دور این رقابت ها کنار بره هرچند که نوشاد حذف شد ولی کارش جای تقدیر داره و به به نظرم این دو پیروزیش به اندازه یه مدال المپیک ارزش داره چون که نشون داد خواستن توانستن هست

Fc Bayern München
07-31-2012, 02:23
واقعا حیف که نوشاد برابر حریف آلمانیش باخت ........

خیلی حیف شد ......

ست سوم خیلی عجیب بود ........

نوشاد 10 - 6 جلو بود و آخر 11 - 10 ست رو واگذار کرد .....

1 امتیاز میخواست تا بازیو 2 -1 کنه ........

این خیلی عجیب بود .......

nobody11
07-31-2012, 21:56
كيانوش رستمي روز جمعه مسابقه داره ايشالا كه مدال طلا رو بگيره تو ركورد گيري هاش كه خيلي خوب كار كرده..

روز شنبه تو كشتي حميد سوريان رو داريم كه اميدواريم نا اميدمون نكنه اين نابغه ي كشتي فرنگي..

mortezarm
08-01-2012, 00:01
نوشاد 10 - 6 جلو بود و آخر 11 - 10 ست رو واگذار کرد .....

1 امتیاز میخواست تا بازیو 2 -1 کنه ........

این خیلی عجیب بود .......
البته بازی رو 12 به 10 باخت چون حداقل باید تو پینگ پونگ تو هرست 2 امتیاز فاصله باشه
فک کنم ناشی از شوق و استرس فراوونی بود که ناشی از جلو بودنه امتیازا بود
بهرحال با افتخار حذف شد
امیدوارم جمعه و شنبه 2 طلا بیاریم البته به یکیشم میشه راضی بود اما سوریان و رستمی دوتا از مهمترین امیدهای ما برای طلان

nobody11
08-02-2012, 05:56
لعنت اين چه شانسيه بازيكناي ايراني دارن..
مظاهري حذف شد چون كوبايي ها تو داوري دست دارن ،من نمي دونم چرا ايران تو هيچ رشته ورزشي تو داوري گردن كلفت نداره..
واقعا ادم ميمونه چي بگه..
اين تازه شروعشه در روزهاي اينده بيشتر ميبينيم كه سر بازيكنامونو ميبرن..
اين داورا كلا با ايران مشكل دارن(به دلايل c يا 30)
حالا فك كنيد ايران واسه كشور له و لورده كوبا چي كارا كه نمي كنه اونوقت اينا چه جوري با ايراني هاي شريف(خدا وكيلي گفتما) چه جوري رفتار ميكنند..- ديگه خودتون مي دونيد وقتي ايراني ها با شرف هستند ، كوبايي ها چي هستند-
اعصابم خورد شد..

ويرايش شد..

DanielBahrami
08-02-2012, 13:15

دیشب فقط به خاطر پیروزی علی مظاهری زدم شبکه سه ولی تنها چیزی که انتظار نداشتم باخت ناجوانمردانه بود اون هم توی این سطح از مسابقات . وقتی اون بوکسور کوبایی با کله میره به سمتش و داور هیچی بهش نمیگه معلومه که یک جای کار ایراد داره . آخر راند اول مظاهری یک بار جا خالی داد و اون کوبایی با کله رفت یه جای دیگه . واقعا پی بردم که چه ورزش الکی هست که این جور کارها انجام میشه و از همه بدتر اینکه داور ها هم فقط چند تا حرکت اون هم از راه دور انجام میدهند و دیگه هیچ کاری نمی کنند .

دیگه تنها امیدمون به وزنه برداری و کشتی هست .

Fc Bayern München
08-02-2012, 18:21
لعنت اين چه شانسيه بازيكناي ايراني دارن..
طلوعي حذف شد چون كوبايي ها تو داوري دست دارن ،من نمي دونم چرا ايران تو هيچ رشته ورزشي تو داوري گردن كلفت نداره..
واقعا ادم ميمونه چي بگه..
اين تازه شروعشه در روزهاي اينده بيشتر ميبينيم كه سر بازيكنامونو ميبرن..
اين داورا كلا با ايران مشكل دارن(به دلايل c يا 30)
حالا فك كنيد ايران واسه كشور له و لورده كوبا چي كارا كه نمي كنه اونوقت اينا چه جوري با ايراني هاي شريف(خدا وكيلي گفتما) چه جوري رفتار ميكنند..- ديگه خودتون مي دونيد وقتي ايراني ها با شرف هستند ، كوبايي ها چي هستند-
اعصابم خورد شد..

دیشب فقط به خاطر پیروزی علی مظاهری زدم شبکه سه ولی تنها چیزی که انتظار نداشتم باخت ناجوانمردانه بود اون هم توی این سطح از مسابقات . وقتی اون بوکسور کوبایی با کله میره به سمتش و داور هیچی بهش نمیگه معلومه که یک جای کار ایراد داره . آخر راند اول مظاهری یک بار جا خالی داد و اون کوبایی با کله رفت یه جای دیگه . واقعا پی بردم که چه ورزش الکی هست که این جور کارها انجام میشه و از همه بدتر اینکه داور ها هم فقط چند تا حرکت اون هم از راه دور انجام میدهند و دیگه هیچ کاری نمی کنند .

دیگه تنها امیدمون به وزنه برداری و کشتی هست .

منم تنها چیزی که فکر نمیکردم مظاهری رو شکست بده بازی ناجوانمردانه بود ...... کجای دنیا داور تو 56 ثانیه 3 تا اخطار میده ؟؟؟؟؟ خیلی این بازی ناجوانمردانه بود ........ :gerye:

mortezarm
08-02-2012, 23:37
فردا به احتمال بالای 95%اولین مدالمونو با کیانوش بدست میاریم و وارد جدول رده بندی میشیم که این خیلی خوبه
رستمی به شدت لیاقت طلایی بودن و شدنو داره و رکورداشم اینو ثابت کرده
امیدوارم اتفاقات بد لحظه ای براش رخ نده و امیدوارم پدیده ای از تیمای حریف رخ نمایی نکنه
به امید اولین مدال و اولین طلای ایران تو المپیک لندن

Fc Bayern München
08-03-2012, 01:43
درسته ......
به نظر منم فردا اولین مدال کاروان المپیک گرفته میشه ........
انشاالله رستمی طلا میاره ..............

edin
08-03-2012, 02:47
آره خدا کنه حالا ما دیگه باید مضاهری رو فراموش کنیم چون تا چند روز دیگه با بازی های کشتی تکواندو و وزنه برداری دیگه اینقدر مدال بیاریم که فراموش کنیم مضاهری هم وجود داشته و با بی عدالتی حذف شده

mortezarm
08-04-2012, 00:50
متاسفانه رستمی یکی از بدترین شرایط ممکنو تو المپیک داشت و بدتر از اون این بود که حریفاش خوب کار کردن
البته کلید موفقیت و طلایی او وزنه 174 یه ضرب بود که دو بار از دستش داد و با توجه به مصدومیت و استرس بالا 214 دو ضرب بالا بیا نبود
هر چند طلا نیاوردنش غم انگیز بود اما همین که الان وارد رده بندی اصلی شدیم خودش خوبه

amir-97
08-04-2012, 01:25
متاسفانه رستمی یکی از بدترین شرایط ممکنو تو المپیک داشت و بدتر از اون این بود که حریفاش خوب کار کردن
البته کلید موفقیت و طلایی او وزنه 174 یه ضرب بود که دو بار از دستش داد و با توجه به مصدومیت و استرس بالا 214 دو ضرب بالا بیا نبود
هر چند طلا نیاوردنش غم انگیز بود اما همین که الان وارد رده بندی اصلی شدیم خودش خوبه

اگه مثله بازیهای فرانسه وزنه میزد طلا رو میگرفت
به نظرم خودش نبود
اگه اون 174 یا 214 رو میزد الان طلا رو گرفته بودom::
ولی همین که تونست این برنز رو بگیره ارزش داره

GOLL
08-04-2012, 02:11
خب ايران اولين مدالشو گرفت اميدوارم آخريش نباشه:sooot::nishkhand:
به نظر منم بايد طلا ميگرفت البته خودشم گفتهki::
من بي صبرانه منتظره تكواندو هستم يوسف كرمي حتما طلا ميگيره مظاهري هم خيلي بد حذفيد اما چه ميشه كرد ورزشهاي رزمي همينطوريه دوحه هم بي باك اينجوري شد ولي خيلي ظايعس !
من جاي داورا بودم خودمو ضايع نميكردمlol:-:-ang

به قايقراني ها هم خسته نباشيد حسابي ميگم كه بلاخره تونستن حذف بشن خيلي زحمت كشيدن جدي ميگيم هر روز بازي داشتن سخته واقعا!....:nishkhand:
اميدوارم تو يه همچين رشته هايي پيشرفت داشته باشن چون همين كه سهميه اش رو گرفتن نشون ميده ميتونن:ohum:
فقط يه دهه همت لازمه:nishkhand:

edin
08-04-2012, 04:00
خوب منم تبریک می گم به خاطر مال برنز رستمی البته ما انتظار مدال طلا از آقای رستمی داشتیم ولی با بد شانسی که در یه ضرب داشت نتونستیم ولا ما تو دوضرب بهتر. از حریف روسی بودیم اینشالا بقیه ورزشکاران جبران می کنند

ارمین
08-04-2012, 15:19
کسب مدال برنز کیا رستمی رو به همه ی ایرانیان به خصوص اهالی دربی تبریک میگم

mortezarm
08-05-2012, 00:40
خب متاسفانه ممحمدپور صاحب مدال نشد در عین اینکه واقعا شایسته بود
وزنه 124 که میتونست بزنه ضامن مدال برنزش بود که متاسفانه بدشانسی گریبان گیرش شد و متاسفانه عنوانی بهتر از پنجمی عایدش نشد
اما خیلی جوونه و میشه از حالا اگه ثبات داشته باشه به عنوان یه مهره قابل اعتماد روش سرمایه باز کرد

amir-97
08-05-2012, 00:55
به نظر من محمد پور امشب خوب کار کرد
و حقش مدال برنز بود
در کل با این سنی که داره نتیجه خوبی بود
فردا هم که مسابقات کشتی فرنگی شروع میشه
و حمید سوریان بازی داره

edin
08-05-2012, 04:06
وقتی داشتم نیگاه مسابقه می کردم برا چند لحظه گفتم ای کاش من هم تو کشور قزاقستان زندگی می کردم خدایا قزاقستان هم طلا گرفت ما هنوز نگرفتیم ما چه توقعی داشتیم انتظار. داشتیم محمد پور طلا بگیره چقدر ساده بودیم
امیدوارم دیگه سوریا حداقل برامون مدال طلا بیاره
ما این آرزوی داشتن طلا المپیک لندن رو با خودمون به گور می بریم

Great Milan
08-05-2012, 11:07
ما هنوز سه تا نماینده تو وزنه برداری داریم که یکیش قطعا طلاست پس این قدر نا امید نباشین

amir-97
08-05-2012, 13:54
[QUOTE=edin;134233]وقتی داشتم نیگاه مسابقه می کردم برا چند لحظه گفتم ای کاش من هم تو کشور قزاقستان زندگی می کردم خدایا قزاقستان هم طلا گرفت ما هنوز نگرفتیم ما چه توقعی داشتیم انتظار. داشتیم محمد پور طلا بگیره چقدر ساده بودیم
امیدوارم دیگه سوریا حداقل برامون مدال طلا بیاره
ما این آرزوی داشتن طلا المپیک لندن رو با خودمون به گور می بریم[/Q

فک نکنم کسی از محمدپور انتظار طلا داشت
اون هنوز بیست سالشه
توی یک ضرب رکورده خودش رو زد
تازه همه گفتن خیلی خوب کار کرد

GOLL
08-06-2012, 00:44
اولين مدال طلا هم گرفته شد...
سوريان بيشتر از طلا حقش بود واقعا زحمت كشيد البته نه تنها سوريان كلا المپيكي ها...
محمد پور سنش خيلي كمه ظاهرا كادر فني ترجيح داده بودن بازيكنهاي جون ببرن تا هم تجربه كسب كنن و هم آينده ي وزنه برداري تامين بشه به قيمت از دست دادن دوتا مدال!
ديروز يكي از تيراندازها ميگفت المپيك جاي كسب تجربه نيست بايد بهترين عملكرد رو نشون داد!حرفش درسته وزنه برداري يه كم بي تجربگي بازي در اورد وگرنه ميتونستن مسابقات جهاني و آسيايي بفرستنوشن!بعد المپيك...

mortezarm
08-06-2012, 00:56
واقعا اینهمه اقتدار ستودنی بود
واقعا سوریان عالی کار کرد و واقعا کسی از او شایسته تر به این عنوان نبود
خیلی خوشحالم چنین اتفاقی بدست سوریان افتاد
خیلیا سعی کردن تخریبش کنن اما الان در کشتی چه ازاد چه فرنگی جاودانه شد
تبریک

amir-97
08-06-2012, 01:00
تبریک
سوریان بعد بازی اول فوق العاده کار کرد
واقعا حقش طلا بود
این طلا یه استارت خوب برای مدالهای بعدیه

Zid@ne
08-06-2012, 01:10
تبریک میگم به همه ی دوستان طلایی شدن حمید سوریان رو roz::
تو بازی اولش یکم استرس داشت ولی در کل عالی بود ....
روشن بایراموو کشتی گیر کوچیکی نیست تا فینال عالی اومده بود ...
ولی بهرحال این سوریان بود که اولین مدال طلای کاروان ایران رو بدست اورد ...
البته کیانوش رستمی هم میتونست طلایی باشه ولی به دلیل اینکه مربیاش واسش وزنه های خوبی انتخاب نکردن و خداییش استرس المپیک هم بالا بود برنز گرفت
که البته اونم عالی بود ...
بازم تبریک roz::

Fc Bayern München
08-06-2012, 01:29
من هم تبریک میگم به حمید سوریان ................

برای همین آواتارم رو عکس اون میذارم ...............

sina acm
08-06-2012, 13:44
من میخواستم تا ایران اولین طلا خودشو بگیره بعد بیام تو این تاپیک heee::

حمید سوریان بعد از 44 سال تو فرنگی تونست طلا بگیره الان اوضاعمون تو جدول که از دم داغونه ولی باعث افتخاره که بدون طلا به ایران برنمیگردی

به امید طلای بهداد سلیمی و احسان حدادی و کشتی ازاد

درضمن روزبهانی تو بوکس هم داریم که امیدوارم مدال بگیره

DanielBahrami
08-06-2012, 14:08
خب سوریان بالاخره اولین طلا رو گرفت تا بالاخره دل همه رو شاد کنه . امشب هم به احتمال زیاد دو مدال تا بیشتر میگیریم البته مدال حدادی حتمی هست و بقیه کشتی گیر هامون هم خیلی قدرتمند هستند امیدوارم که با چند تا مدال اوضاعمون توی جدول خوب بشه .

mortezarm
08-07-2012, 00:32
واقعا افرین بر غیرت نوروزی و نواب هر چند تو موفقیت نصیر شلال شانس وبرای حریف اوکراینی سنگ تموم گذاشت
بهرحال جایگاه 24 و موفقیتای امشبو حسابی تبریک میگم
به امید روند صعود و قرارگیری در جمع 15 تیم برتر دنیا

nobody11
08-07-2012, 00:34
با اينكه جمله كليشه اي هست ولي تبريك تبريك تبريك....
تو المپيك قبلي كلي حرص خورديم فقط تو آزاد مراد محمدي برنز گرفت شير هادي ساعي هم روز اخر طلا گرفت..
ولي الان جوون 23 ساله وزنه برداري نقره رو گرفت و رستمي 21 ساله هم برنز گرفت..
حميد سوريان با اعتماد به نفس خاصي تو مسابقات ظاهر شد به مظرم تكنيكي ترين كشتي گير دنيا باشه فن باراندار دو طرفه و قفل كردن دستاش واسه بارانداز هر حريفي رو به خاك ميزنه0كاش كشتو كشتي آزاد بود فن فيتيله پيچش ديدن داشت)
همشهريمونم كه گفتن نداره خيلي خوشحال شدم البته نتونستم كشتي هاشو ببينم در كل از خوشحالي نمي دونم ديگه چي بگم كلا تو خونواده همه خيلي خوشحاليم(عمو هاو عمه هاو پسر عمو هاو.....)

edin
08-07-2012, 02:21
منم تبریک می گم دومدال طلا ایران رو امیدوارم بقیه هم طلا بیارن
یه تبریک دیگه فقط به خاطر اینکه احسان حدادی رفت جزوه 12 نفر
کلا تبریک روز. خوبی داشتیم به جز کشتی بشیر بابا جان زاده

Fc Bayern München
08-07-2012, 02:37
منم این دو مدال ارزشمند رو تبریک میگم مخصوصا به نوروزی که سخت جنگید برای طلا ...........

Mohammad
08-07-2012, 10:30
الحق که جای تبریک داره اینجور قهرمانی تو چنین تورنومتی . امسال کشتی فرنگی ایران نشون داد که چقدر پیشرفت کرده و هنوزم جای پیشرفت داره . 2 مدال طلا در عرض 2 شب و امشبم که باباجان زاده بازی رده بندی رو میکنه ولی اگه فیلم بازی رو دیده باشید میبینید که حق بشیر باخت نبود و میتونست راحت این بازی هم ببره و به فینال برسه ولی شاید به خاطر همون عدم تجربه و پختگی شاید این بازی رو به حریف وا داد ولی به هرحال میتونیم امشبم شاهد یکی دو مدال دیگه باشیم هم برنز باباجان زاده هم احسان حدادي که به دیدار نهایی رسید ایشالا اگه همین روند صعودی مخصوصا با گرفتن طلا رو ادامه بدیم میتونیم جزو 9 تیم برتر باشیمroz:: واقعا حیف پولی که به این بازیکنای فوتبال داده میشه اگه یک دهمشو تو ورزشای دیگمون خرج کنیم بهتر جواب میگیرم

mortezarm
08-07-2012, 15:08
من طی تخمین زنی که صورت دادم و معمولا خوب از اب در میادم6تا 7 مدال طلا رو پیشبینی کردم که این یه اتفاق فوق العادس و با این تعداد طلا ایران قطعا بین 20 تیم برتر قرار میگیره و حتی احتمال اینکه کمی پایین تر هم بشه هست
کلا المپیک امسال رنگ و بوی موفقیت داره و بهترین تاریخ المپیک ایرانو رقم میزنه
امیدوارم ازاد کارها کشتی به اندازه فرنگی مصصمم باشن و بترکونن

ManUtd
08-07-2012, 18:34
نميدونم چي بگم ، قلبم شكست ،‌بيچاره سعيد عبدولي معلوم نيست الان چه حسي داره ،‌من كه نميتونم تحمل كنم نميدونم اون چطوري حاضر شد بره با اون داور سگ صفت دست بده ! سعيد بيچاره چند ساله داره واسه امروز تلاش ميكنه ! ولي چطور حقشو خردن ! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اون 2 امتيازو نگرفتن ؟! به خدا نميدونم داور خواهر مادر ...... با چه منطق و طبق چه قانوني اون 2 امتيازو نداد ! به خدا زوره ! قبول حرف زور خيـــــــــــــــــــــــ ــلي سخته ! اشك منم مثل عبدولي دراومده ! شك ندارم بعد از المپيك عبدولي از كشتي خداحافظي ميكنه ! با چه انگيزه اي ميخواد ادامه بده ؟! شبانه روز تمرين كنه و بياد تو ميدوني كه يه عده عوضي ميتونن توش هر دخالتي بكنن ؟! نه به خدا زوره !!!!!!!!!! خدا به سعيد صبر بده .....
ايشالا آزادكارمون ميان و ب اقتدار مدال ميگيرن ! تو كشتي آزاد ديگه اين سگها نميتونندبه اين واضحي اعمال نفوذ كنند ! جيگرم آتيش گرفت ....
از همين جا ميگم سعيد عزيز كار تو واسه ما از طلا هم بيشتر ارزش داره ، خسته نباشي پهلون ، به خدا بسپارشون ...

Mehrd@d
08-07-2012, 20:38
هر کی کلیپ این ناداوری بزرگ رو داره واسه دانلود بذاره. یه اتفاق پیش اومد نشد بازی رو ببینم ...
دمتون گرم منتظرمroz::

ManUtd
08-07-2012, 21:49
هيچ دوست ندارم اين حرفهارو به زبون ببيارم ولي بايد بگم ،‌بايد خودمو خالي كنم ،‌خاك بر سر مسئولين ورزش كشور ، واسه همه چي ازشون گله دارم ، اينكه هيچ تلاشي واسه به دست آورد يه كرسي تو فيلا نكردند ، كشتي ايران با اين همه پتانسيل ولي به واقع هيچ كاره هست !
يه چي ديگه هم هست كه بايد بگم ، بازم دم محمد بنا گرم ، گفت من مدال افتخارمو از مردم گرفتم ، هدايايي من را به عبدولي بدهيد .
سعيد عزيز تو يه خانواده كاملا سطح پايين به دنيا اومده و خانوادش هيچ منبع درامدي ندارن ، هرچي سعيد درمياره كه همونم بخور نميري هست كه فدراسيون ميده صرف كل هذينه هاي خانوادش ميشه ، اميدوارم مسئولين خاك بر سر بعد المپيك و حتي در صورت جدايي عبدولي از تيم ملي اونو تنها نزارن و از لحاظ مالي تامينش كنند ،‌به خدا گناه داره اين جوون ،‌ هنوز پاداش هاي قبلي رو هم مثل اينكه بهش ندادن ! فقط بلدن وعده بدن ،‌ خدا ازشون نگذره اگه كوچكترين كوتاهي در حق اين جوون با غيرت بكنند .
آواتار و امضامو كه ببينيد ميفهميد امشب بدترين شب عمر سعيد عبدولي هست و چه ضربه روحي بزرگي بهش وارد شده...

mortezarm
08-08-2012, 02:03
بهترین روز شب تاریخ حدود 100 ساله برای ایران امروز رقم خورد
2طلا 2 نقره و 1 طلا که ازمون گرفتن
با سعید کاملا موافقم و امشب خیلی خیلی سخت به عبدولی خواهد گذشت هر چند اگه پاداش یه مدال طلا رو هم بهش بدن زخم امروز کاری تر از این حرفاس که به همین راحتی ها فراموش بشه
به خدا اینهمه انرژی رو من تا حالا تو هیچ کشتی گیری ندیدم
واقعا افتخار انگیز کار میکرد
بدشانسی احسان و اون 9 سانتی که یه المانی کثیف که برای ما جماعت ایرانی اینقد پاچه گیر شدن خیلی تلخ بود
نمیدونم چرا این المانی ها هار شدن و گاز میگیرن اگه احسان طلا میگرفت الان ملا هم مثه اونا 5 طلاهه بودیم ولی حالا 2 تا بیشتر دارن
به امید موفقیت تکواندو و کشتی ازاد

mojtabadj88
08-08-2012, 02:47
امروز خیلی به سعید عبده ولی که از نزدیک دیدمش باهاش صحبت کردم:narahat:امید داشتم
خونشون فقظ 10 مین باهامون فاصله داره کسی که چهار سال
با فقر مالی جنگید حقش نبود این جوری حذف شه تازه بخاطر فقر میخاد خداحافظی کنه
من جلوی تی وی خشکم زده بود و اشکم در اومد
سعید پدرش کارگره و دست فروشی هم میکرده خیلی دلم براش سوخت فقط همینو میتونم
بگم و اگه تونستم وقتی برگشت اندیمشک دوباره پیداش میکنم و کلی حرف باهاش دارم :narahat:om::
کاش با عبدولی و مظاهری مثل برندگان مدال طلا رفتار بشه و حداقل با دادن این مبلغ کم مادی یکم از درد هاشون کم بشه ، به خدا یه تار موی اینا شرف داره به امثال سامان آقا زمانی و ارش برهانی و ... که میلیاردی پول میگیرن !!
اینم صحبت هایی از مادرش:
من گریه ام واسه این نیست که بچم بآخته گریه ام واسه اینه که بچم داره گریه می‌کنه من نیستم اشکا بچمو پاک کنم ما از مسئولین هیچی‌ نمی‌خوایم فقط نزارن بچم گریه کنه مادر داغدار می‌شه اشک بچشو ببینه

.................................

امشب شب خیلی خوب و تاریخ سازی برامون بود
دست محمد بنا هم باید بوسید یا بهتره بگم محمد طلا

خدا کنه خوشی هامون زود تموم نشه ...

edin
08-08-2012, 03:29
اینقدر عصبانی ام برا سعید عبدولی که با این مکافات حذف شده که نگو دیگه ببینید چی بوده که کشتی گیر فرانسوی هم گفته من با کمک داور برنده شدم ولی خداروشکر رفت و مقابل حریف کره ای باخت و از گردونه مسابقات حذف شد
آها یادم رفت بگم تبریک به خاطر دو طلا و دو نقره امروز ورزشکارامون و ارتقا رتبمون در جدول
ولی بنظرم بهترین مدالمون ماله احسان حدادی بود بااینکه نقره بود

ManUtd
08-08-2012, 05:25
وقتي اين اطلاع رساني رو ديدم خيلي ناراحت شدم ،‌گفته بودم شك ندارم بعد از المپيك عبدولي كشتي رو كنار ميزاره ،‌بله مثل اينكه تصميمشو گرفته ...

اينه :

دوستان ديشب با ناداوری و نامردیه تمام حق سعید عبد ولی در کشتی فرنگی خورده شد

این کشتی گیر ارزنده کشورمون از طبقه محروم و تنگدست جامعست ولی 4 سال با نداری هاش ساخت و زحمت کشید تا برای ما افتخار افرینی کنه
...
حالا هم اعلام کرده به علت فقر مجبوره کشتی رو کنار بگذاره حالا نوبت ماست باید به مسئولین وزارت ورزش فشار بیاریم که جایزه ای رو که به کسانی که مدال طلا کسب میکنن تعلق میگیره به عبدولی هم بدهند (200 سکه)

اینم مشخصات تماس با وزارت ورزش :

تلفن: 22662295،22661035
فاکس: 22660921
پست الکترونیکی:
info@msy.gov.ir
"""""""""""""""""""""""""
قاسم رضايي دلاورمرد كشتي كشورمون بدون ادعا و جوانمردانه انتقام سعيد عبدولي رو گرفت و با كسب مدال طلاي با ارزش المپيك نشون داد كه ايران رو نميشه كنترل كرد ، غيرت و تعصب رو نميشه كنترل كرد ،‌ شايد اگه سعيد اونطوري حذف نميشد رضايي طلا نميگرفت ،‌ولي ديديد كه اين شير مرد چطور حريف روسي خودش رو مغلوب كرد ، تبريك ميگم به خاطر اين موفقيت .
كشتي فرنگي كارشو در المپيك با 3 طلا به پايان رسوند درحالي كه يك طلاي مسلم عبدولي به نا حق گرفته شد ، همچنين حبيب الله اخلاي هم با دخالت كوچيك داور نتونست به مراحل بالا برسه ... به هر حال اين بهترين تيم كشتي تاريخمون بود به نظرم ، 6 كشتي گير آماده و شايسته كسب مدال كه زير نظر مربي دلسوزي به نام محمد بنا كار كرده بودند ، دست همشون درد نكنه ، بايد با خيلي از اين عزيزان كم كم خداحافظي كنيم ،‌ با بزرگاني چون محمد بنا و سعيد عبدولي و شايد حميد سوريان و ...، اميدوارم اين راه ادامه پيدا كنه ....

"""""""""""""
مدال طلا و نقره پهلوانان وزنه برداي دسته سنگين وزن رو هم تبريك ميگم ،‌ انصافا عالي كار كردند و مردانه وزنه زدند ،‌ باور كنيد كسب مدال طلا و نقره تو يه وزن كار راحتي نبود كه اين دو عزيز انجامش دادند ، سجاد عزيز به احتمال زياد آخرين المپيكش بود ولي بهداد سليمي جوان همچنان اميد ايران تو ميادين مختلف خواهد بود ، به اميد پيشرفت هرچه بيشتر اين پهلوان و شركت در المپيكهاي بعدي ...

""""""""""""
اما مدال نقره احسان حدادي هم چيزي كمتر از طلا نبود ،‌ اين ورزشكار خوب كشورمون كه بارها و بارها مورد كم لطفي و بي توجهي مسئولين ورزش كشور قرار گرفته و با شرايط سخت و امكانات كم و اردوهاي كم خودشو واسه المپيك آماده كرده بود تنها چند سانتي متر با طلاي المپيك فاصله داشت ،‌ بي شك اين مدال نتيجه تلاش خود اين جوون هست ، شايد اگه مسئولين شرايطي مشابه با حريفهاي احسان براي وي فراهم ميكردند طلاي اين ورزشكار حتمي بود ، ولي مثل اينكه قدر اين استعداد رو نميدونند .... به هرحال به خودش و خانواده خوبش تبريك ميگم و اميدوارم همچنان با قدرت به تلاشش ادامه بده ، مطمئنم او پتانسيل بهترين بودن تو رشته خودش رو داره ...

شب پرماجراي ما گذشت ،‌ به اميد اينكه در روزهاي بعد نمايندگان كشتي آزاد و تكواندو بدرخشند و كاروان ايران در جدول مدال ها صعود كنه ...

ساغر72
08-08-2012, 15:36
تا حالا ناداوری زیاد دیده بودم
ولی این مدلیش نوبره بخدا
عبدولی در عین شایستگی از مسابقات حذف شد
ولی برای ما قهرمانه
امیدوارم تو کشتی آزاد و تکواندو این اتفاقات تکرار نشه
بازم به غیرت اقای بنا که گفته جایزه های منو بدین به سعید

GOLL
08-08-2012, 16:25
منم طلاي ها و نقرهاي ديشب رو تبريك ميگم روحمون شاد شدheey::

احسان حدادي ميتونست طلا بگيره اما اين آلمانيه اجازه نداد
تازه اين آقايي كه ديشب طلا گرفت الان مدالش رو دزديدن :nishkhand:
سرقت مدال طلاي رقيب احسان حدادي

مدال طلا و کارت مسابقات رقيب احسان حدادي به سرقت رفت تا قهرمان طلايي و بد اخلاق شب را در مترو سپري کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از روزنامه بيلد، شب گذشته و پس از برگزاري فينال پرتاب ديسک، مدال طلاي روبرت هارتينگ ساعاتي پس از برتري مقابل نماينده ايران، هنگام طي مسير با دوستانش در متروي لندن دزديده شد.

وي که پس از کسب قهرماني مي خواست همراه با دوستانش در کلوپي شبانه جشن بگيرد، مدال طلايش را از دست داد.

نکته عجيب در اين ميان سرقت ديگر وسايل وي همچون کفش، پيراهن ورزشي پاره‌اش و ... بود. او حتي آيدي کارت خود را که مشخص مي کرد يکي از ورزشکاران مستقر در دهکده بازي‌ها است را به اين خاطر از دست داد و مجبور شد ديشب را در مترو سپري کند.

اين چهره به خبرنگار نشريه فوق گفت شانس آورد که گذرنامه‌اش را به همراه داشته است. و گرنه معلوم نبود چگونه مي توانست به کشورش بازگردد.

هارتينگ افزود: براي دريافت کارت المثني ورود به دهکده بازي ها با وجود داشتن پاسپورتم چندين ساعت معطل شدم. در حاليکه با مدالم باعث خرسندي گروهي از هواداران شدم، اما تقريبا تمام وسايلم دزديده شد.

اين گزارش حاکي است وي مقارن ساعت 8:10 صبح چهارشنبه (امروز) توانست به محل سکونت خود بازگشته، بخوابد و استراحت کند.

او افزود: شب گذشته را در ايستگاه مترو، روي يک صندلي و روي يک تکه فرش سپري کردم.

گفتني است، اين اتفاق در حالي براي قهرمان ژرمن‌ها افتاد که شب گذشته پس از آنکه تنها بخاطر 9 سانتي متر پرتاب بيشتر نسبت به حدادي، پس از محرز شدن طلايش، همچون قهرمانان با شخصيت، عمل نکرد و ابتدا مقابل تماشاگران ايراني در ورزشگاه،‌ حرکات دور از شان يک قهرمان طلايي داشت و حتي لباس ورزشي خود را پاره نيز کرد.
:nishkhand:

اينم اظهاره نظره يكي از !كارشناسهاي كشتي ايران:
ايشون اعتقاد دارن داوري كشتي سعيد عبدولي درست بوده!:

"
حرکت آهسته آن لحظه، با دوربین بالا، به خوبی نشان داد که پای سعید عبدولی به دستش چسبیده بود و اجازه نمی داد که پای کشتی گیر فرانسوی از بدن عبدولی جدا شده و اجرای فن کند. همین کار را کشتی گیر ترک در کشتی اول به شکلی حفیف تر با عبدولی انجام داد و داوران دو امتیاز به عبدولی دادند "

جالبه!!!!!

اما داورهاي اين كشتي از طرف فيلا محروم شدن كه ما هم همچين انتظاري داشتيم هميشه همينه...
من نميدونستم عبدولي چه كشتي گيريه آدم خجالت ميكشه همچين آدمهايي با وجود سختي هايي كه دارن تو ورزش هستن و اين همه تمرينهاي سخت رو تحمل ميكنن ،عبدولي از اميدهاي طلايي ايران بود برا همين فيلا دست گذاشت روش كه ديگه تو اين وزن ايران طلا نگيره
الانم كه بنا ميخواد جايزه ش رو بهش بده كاره ارزشمنديه فراتر از يه مربيه و فرا تراز بناي كشتي كه اين روزها بهش ميگن دمش گرم ...
اما همه از اين نا داوري ناراحت شدن عبدولي تنها نيست اينو بايد بفهمه شايد مرهمه كوچيكي باشه كه جبران هيچ چيزي نيست
دوس ندارم بدو بيرا بگم اما فوتباليستهاي بي غيرتي كه هستن و فقط به خودشون فك ميكنن اين حال و روزه كشتي رو هم ببينن بد نيست ،تو فوتبال شايد 50%حتي درك درستي از فوتبال ندارن چون بد از اول بد اومدن به فوتبال و هيچ وقت نميتونن مثه نوشاد عالميان تو رشته شون تمركز بگيرن و استفاده كنن از تمرينهاشون و تجربه هاشون !يا مثه عبدولي با مشكلاته خارج از گودشون اينجوري بازي كنن

اميدوارم تو آينده فوتبال ايران بيشتر از اين بازيكنهايي رو داشته باشيم كه حداقل فوتبال رو درك كنن تا بتونن از حداكثر تواناهاشون استفاده كنن ...يه كلام استعداد ها پيدا بشن و كسايي مثله عالميان و سوريان و ...تو فوتبال باشن!
كو اون روز!

ManUtd
08-10-2012, 14:17
اصلا انتظار اين نتيجه رو نداشتم !!!!! حالا بايد به بزرگي كار معتمد پي ببريم ! يوسف كرمي بازي رو خوب شروع كرد ولي از يه ورزشكار با سابقه و حرفه اي مثل يوسف انتظار ميرفت كه بعد از عقب افتادن بتونه جبران كنه ولي مشخص بود توانشو نداره و روحيشو از دست داده ! حريفش عالي بازي كرد و حقش برد بود ...
به هر حال به نظرم اين نتيجه همون چيزي بودكه فدراسيون خاك بر سر تكواندو ميخواست ، با كنار گذاشتن مهماندوست از تيم ملي بايد هم چنين روزهايي رو براي تكواندو ايران كه داشت پروبال ميگرفت رو پيشبيني ميكرديم !
كادرفني و سرمربي تيم ملي تكواندو واقعا احمق بودن كه يوسف رو يه وزن بالاتر راهي مسابقات كردن و اينم نتيجش ! اگه يوسف تو وزن خودش مسابقه ميداد اين نتيجه حاصل نميشد ولي با تغيير وزنش آرزوي هاي يك ملت رو به باد دادن ! واقعا متاسفم واسه فدراسيون و كادر فني تكواندو ....
اميدوارم كشتي آزاد امروز پرقدرت استارت بزنه تا بقيه هم روحيه بگيرن ...

레자
08-10-2012, 14:45
واقعا از تکواندو کاران ایران این نتیجه بعید بود امیدوارم مستند در راه قهرمانی رو که از شبکه سه پخش شد و مخصوص تکواندوی ایران در المپیک بود رو دیده باشین توش از سختی های کار و تمرینشون نشون میداد و ...

خلاصه با سابقه هاییم که داشتیم خیلی باخت بدی دادیم (یوسف کرمی) -سوسن حاجی پور هم که معلوم بود میبازه از اول انتظار ازش نمیرفت ولی باقری معتمد عالی بازی کرد در فینالی که تاحالا تجربش نکرده بود جلوی قهرمان جهان و اگر دیده باشین چقدر فرز کار میکرد تازگل تازه به ارزش باخت با اختلاف یک امتیاز محمد پی میبرین به نظرم اگه تازگل با کرمی میافتاد بر صفر میبردش

DanielBahrami
08-10-2012, 16:36
واقعا یوسف کرمی باخت خیلی خیلی بدی داد . با اینکه میگفتن قرعه سختی بهش خورده ولی ازش انتظار میرفت که حداقل این بازی رو ببره و فقط به خاطر بی دقتی دو ضربه به صورتش خورد . حاجی پور خوب مبارزه کرد ولی به خاطر یک اشتباه اون هم تو راند طلایی حذف شد .

دیگه چهار روز بیشتر تا پایان المپیک باقی نمونده و فقط نماینده های کشتی آزاد باقی موندن که اگه خدا بخواد بتونن مدال های خوبی بگیرن .

Alex Dlpiero_10
08-10-2012, 23:26
چند لحظه دیگه گودرزی میره روی تشک حریفش از آمریکاست شنیدم گودرزی قبلا2 بار باهاش مسابقه داده اون دوبار هم باخته امیدوارم این بتونه ببره!

Alex Dlpiero_10
08-10-2012, 23:39
خوب گودرزی باخت نقره گرفتیم........................

amir-97
08-10-2012, 23:42
گودرزی مثل بازیهای قبل نبود
من احساس کردم از حریفش یکم میترسید
اما بازم نقرش ارزش داره

레자
08-10-2012, 23:54
سلام شب روئیایی تیم ما باعث شد تا انتظارات ما طلایی بشه و الان که ما همش روزای اخر نقره و برنز میگیریم و یا مدال نمیگیرم

اینم از بازی یوسف کرمی

هییییی

mortezarm
08-11-2012, 00:13
واقعا متاسف شدم برای تکواندو کارامون به خصوص یوسف که نقش زنگ تفریح رو برای رقبا داشت فاصله امتیازی در 2 بازی گواهه خیلی پایین تر از حد بودنه یوسف بود
باز بانو تکواندو کار حداقل از ناراحتی اشک میریخت جناب کرمی میخندید هر چند از درون حرص میخورد
صادق فراتر از انتظار یا حداقل مطابق انتظار بود
تبریک میگم مدالشو

Mohammad
08-11-2012, 00:24
امشب انقدر اعصابم خورد شد بابت باخت ها و ناکامی ها که دستم به نوشتن نمیره . مخصوصا باخت به دو حریف آمریکایی و انگلیسی . ایران تو تکواندو کلا 3 امتیازی خیلی راحت به حریف میده حالا چه چرخشی چه ضربه به سر هم این کرمی تو این حرکت ضعف داشت هم معتمد به هرحال ایشالا که المپیک لندن هم پایان خوشی داشته باشه . هرچند که تا همینجاش هم خیلی خوب ظاهر شدیم

شب سیاه ایران در المپیک لندن !

DanielBahrami
08-11-2012, 01:35
امشب انقدر اعصابم خورد شد بابت باخت ها و ناکامی ها که دستم به نوشتن نمیره . مخصوصا باخت به دو حریف آمریکایی و انگلیسی . ایران تو تکواندو کلا 3 امتیازی خیلی راحت به حریف میده حالا چه چرخشی چه ضربه به سر هم این کرمی تو این حرکت ضعف داشت هم معتمد به هرحال ایشالا که المپیک لندن هم پایان خوشی داشته باشه . هرچند که تا همینجاش هم خیلی خوب ظاهر شدیم

شب سیاه ایران در المپیک لندن !

البته از این بیشتر هم نباید انتظار داشت وقتی یک مربی خوب رو میگذارن کنار و مربی رو میارن که بازیکنانش یاد نداده که مراقب ضرباتی که به صورتشان زده میشه باشن همین میشه فکر کنم تا اینجا 7 بار ضربه به صورت دو تکواندو کار مردمون خورده یعنی 21 امتیاز :-ang . کشتی فرنگی هم تا اینجا خوب بوده و ایشالا امروز 5 کشتی گیر باقی مونده بونند بدرخشند . :khahesh:

ManUtd
08-12-2012, 12:45
تنها كشتي گير آزادكارمون كه واقعا خوب نبود تا به اينجا مهدي تقوي بود و نه از لحاظ روحي و نه از لحاظ بدني آماده مسابقه نبود ،‌درسته با كلينچ باخت ولي كار مثبتي هم نكرد !
كلا به نظرم ما مقابل كشتي گيراييي كه قدرت بدني بالايي دارند كم مياريم ! حسن رحيمي كه مقابل اون حريف هندي تو روز اول باخت ، حريفش هيچي نداشت به جز زور و قدرت بدني ! اسماعيل پور هم تو شانس مجدد از يه هندي باخت كه فقط قدرت بدني داشت ! امروزم مشخص بود تقوي زورش به اين يارو كوبايي نميرسيد ! هرچي رفت واسه زيرگيري ناموفق بود و حيفش هم از اين مطمئن بود كه امتياز نميده و حمله حم نميكرد ! شانس بهش رو كرد و كلينچ دوم رو هم برد ، از اون حريفش انتظار كسب امتياز مقابل قهرمان جهان نميرفت ولي از تقوي انتظار ميرفت تو جريان مسابقه بتونه حداقل يه بار خاكش كنه كه متاسفانه ...
البته مسابقه اول هميشه سخته و تقوي تو مسابقه اول به يه حريف آسون تر ميخورد و بازي رو ميبرد ميتونست تو دورهاي بعد خوب كار كنه ولي ديگه شانس خوبي نداشت ... ضمن اينكه به نظرم فشار زيادي رو واسه طلا گرفتن روش آورده بودن و همه ازش انتظار داشتن و اين روي عملكردش تاثير منفي داشت !
حالا تهنا اميدمون به رضا يزداني هست و با شناختي كه ازش دارم هميشه با روحيه و با غيرت كشتي ميگيره و با قد كوتاهش زيرهاي خيلي خوبي ميگيره ، اميدوارم بتونه كار خودشو بكنه و ميدونم در اين صورت طلايي هست ...

ساغر72
08-12-2012, 15:05
بعد از حذف تقوی همه ی امیدمون واسه کسب مدال طلا به یزدانی بود
ولی در کمال ناباوری تو مسابقه ی نیمه نهایی مصدوم شد و نتونست ادامه بده
واقعا طلا حقش بود ولی بدشانس بود
افرین به غیرتش که با مصدومیت شدید میخواست ادامه بده
کارش عالی بود و از نظر من قهرمانه

ManUtd
08-12-2012, 15:09
بدشانسي هاي كشتي آزاد تمومي نداره و رضا يزداني عزيز هم به علت مصدوميت نتونست ادامه بده ، به هرحال همه ما ميدونيم كه رضا در وزن خودش بهترين بود و قطعا ميتونست در اين ديدار و فينال هم پيروز بشه ولي .... حيف ، خيلي ناراحت كننده بود ....
در مجموع من عملكرد كشتي گيرامون رو تحسين ميكنم و به نظرم چيزي كم نزاشتن و به جز مهدي تقوي همه جنگيدن ، اگه بدشانسي نمياورديم الان حداقل 2 طلا و يك نقره داشتيم ! ولي انصافا همه چي دست به دست هم داد تا كشتي آزاد نتونه موفق باشه ...
بايد ممنون رسول خادم هم باشيم كه تو وقت كمي كه تيم در اختيارش بود خوب بچه هارو به آمادگي رسوند ، اميدوارم به ورزش اول كشمرمون يعني كشتي بيشتر از اينها توجه بشه و بتونيم در آينده روند رو به رشد خودمون رو ادامه بديم ...

DanielBahrami
08-12-2012, 15:10
آخرین نمایندمون تو المپیک هم حذف شد و باید با همین مدال ها کار رو تموم کنیم . نمیدونم چرا توی این المپیک ایران ورزشکاراش همه نوع بدبختی ها رو داشتن ، از ناداوری گرفته تا نا آماده بودن و مصدومیت .:mage mishe: امروز تمام مسابقات رو پیگیری میکردم ه امید اینکه یک طلا بگیریم ولی حتی فکر نمیکردم به خاطر مصدومیت یک طلای دیگه از دستمون بره . :ey babaaa:

به امید گرفتن مدال های بیشتر در المپیک ریو .:iran:

mortezarm
08-12-2012, 16:10
این چند روز اخر المپیک خیلی بد برامون طی شد
حادثه پیش اومده برای یزدانی دیگه اخر بدشانسی بود حیف اینهمه دلاوری
لشکری هم که بدشانسی تمام اورد و از همه بیشتر باخت لشکری تو این المپیک منو ازار داد
اما غیرت یزدانی و بازیش و بلند شدنش با اون زانو واقعا ستودنی بود و واقعا غیرتیو دیدم که 1دهمشم تو فوتبالیستا نیس همینه که حسرت ادمو بیشتر میکنه
عبدولی،حدادی، مظاهری،نصیر شلال،یزدانی،لشکری مدالاشون باید خوش رنگ تر میشد و بدشانسی اوردن و البته عبدولی و مظاهری با نامردی بدون مدال موندن

레자
08-12-2012, 16:21
واقعا روزای اخر خیلی پنچرشدیم و درحالی که امیدمیرفت تو این دوتا رشته مدال حتی طلا بگیریم برنزو هم بزور گرفتیم ولی در کل خوب کار کردیم هرچند میشدعالی تر باشه به هر حال کسب مقام 16امی ایران در المپیک رو به همه ی المپیکی ها تبریک عرض میکنم

ALIAZIMI9
08-12-2012, 17:22
خوب توی این المپیک خیلی بد شانسی اوردیم.توی تکواندو یوسف کرمی نتوسنت از شانسش برای برنز استفاده کنه.ناداوری ها هم که همه دوستان می دونند.الان هم فعلا با 12 مدالی که گرفتیم در رتبه 16 قرار داریم.امیدوارم تا اخر امروز جز 20 کشور اول باشیم تا حداقل تلخی بد شانسی های کاروان ما جبران بشه

mojtabadj88
08-12-2012, 17:42
گریه نکن مرد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ساغر72
08-12-2012, 18:33
رضا یزدانی رباط صلیبی پاره کرد
پزشک تیم ملی کشتی اعلام کرد که یزدانی رباط صلیبی زانو پاره کرده و دیگه نمیتونه کشتی بگیره
متاسفانه با این وضع یزدانی نمیتونه تو مسابقه ی رده بندی هم شرکت کنه و پرونده ی کشتی ازاد بسته شد
[Only Registered And Activated Users Can See Links] DB%8C.jpg

42d3e78f26a4b20d412==