PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .::. نظرسنجی های آرسنالی (توپچی ها) 2013-2012.::.

pooyan_wenger
07-05-2012, 21:16
((درود بر توپچی های گرامی))

{{{نظرسنجی های آرسنالی (توپچی ها) 2013-2012}}}

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

عزیزان توجه داشته باشند از ایجاد نظرسنجی های تکراری خودداری فرمایید!

منتظر فعال بودن هر چه بیشتر عزیزان آرسنالی در این تاپیک هستیم.

موفق و پیروز باشید

ويرايش:

قوانين تاپيك:

لطفا قبل از ايجاد نظر سنجي هماهنگ كنيد...

از موضوعات و اخبار هاي روزانه به عنوان نظر سنجي استفاده نشود (براي مثال نقل و انتقالات روزانه...!
موضوع نظرسنجي كامل و بحث برانگيز باشد

در پايان هر ماه نظرسنجي ها جديد ميشود(فاصله استاندارد بين نظرسنجي ها)

pooyan_wenger
07-05-2012, 21:17
نظر سنجی شماره یک:

به نظر شما آیا آرسنال تا این زمان از نقل و انتقالات اول فصل به خوبی عمل و بازیکنان موثری را برای پست های مختلف جذب نموده است؟!

1-بلی + دلیل
2-خیر+دلیل

GOLL
07-05-2012, 23:44
اول با تشكر از پويان كه اين تاپيك رو افتخار داد و افتتاح كرد:ohum:

دوم اينكه با رفتن رابين خيلي از آرزوهاي آرسنالي ها به باد ميره و حضور چند مهاجم كامل كنار هم اونم با نوع بازي تهاجمي تيم از بين ميره....

رابين بازيكنيه كه با هر پاسي گل ميزنه و به موقع تكنيكي وبه موقع تاتيكيه كلا ميشه گفت همه به حضورش عادت كرده بودند و خب تو يه تيم طبيعيه كه همه با مهاجم هدف مچ باشن و كامل بشناسنش

اما اگر رابين موند يه خريد كرديم در غير اين صورت بايد صبر كنيم تا بچه ها با هم هماهنگ بشن

خريد ها ي جديد در اين دهه تعجب برانگيز بودن چون باشگ خرج كرد و دو تا بازيكن عالي گرفت :
پودولسكي كه شوت زنه خوبيه و ميتونن شوتهاي راه دورش برنامه ريزي كنن گرچه تو يورو ميتونست بهتر از اينها بازي كنه اما آرسنال يه باشگاهيه كه از بازيكنها به بهتيرن نحو بازي ميگيره و تقريبا بازيكنها Max بازيشون رو پيدا ميكنن
گفته ميشد لوكاس به جاي رابين خريده ميشه و ونر كلا به خاطر همين پودولسكي رو خريده..

اما جيرود:مثه رابين آقاي گلهheee::
بازيكني كه نسبت به قد و قوارهاش يا حتي بازيكنهاي سبك وزن تر از خودش تكنيكيه و دوپا اين دوپا فرق داره چون كاملترين بازيكن دوپاييه كه ديدم،به نظر من بايد مهاجم نوك باشه قابليتش رو داره ،بازيكن باهوشيه و با فكرش بازي ميكنه و چهار چوب رو راحت ميبنه
ليگ فرانسه با انگليس تفوتهايي داره اما اين نيست كه اوليور جيرود نتونه بازيه خودشو نداشته باشه يه فورواد اگه فوروارد باشه تو هر تيمي كه بره بعد از يه مدت راحت ميتونه به بازي و كيفيتش برسه مثه اليور...
گفته ميشه خريد بعدي دروازه بانه بايد ببيم كي مياد!اما ژسني قابل اعتماد نيست ...
از دفاع هم فعلا خبري نيت /شماره 4 اين فصل پرمرته ساكر رو داريم
هافبك هم والكات چمبرلين ،هافبك نفوذي مشخص نيت،كاش ونگر يه هافك تهاجمي با كلاس هم بخره بازيكنهاي ديگه اگه بيان اين پست جايگزيني بهتر از خودشون ندارن!جك هم كه حالا حالا ها نيستش

پارسال خريدهاي اصلي بعد از شروع ليگ بود مثلا آرتتا
ميگن خريدهاي ارسنال از بازيكنهاي درجه دومه اما اينطور نيست قيمت هميشه ملاك درجه بازيكنها نيست!ونگر بازيكنهايي كه به تيم بخوره انتخاب ميكنه حالا چه پودولسكي باشه كه زياد سرو صدا كرد و يا آرتتا باشه ،اصل كاراييه بازيكنهاست

به نظر من خريدها عالي و فراتر از انتظار ها بوده و در مقابل فروش ها هم همين حالت رو داره(البته بعد از مذاكره نهايي رابين بايد در اين مورد قضاوت كرد شايد موند يا به عبارتي نفروختنش!)
راستي آرشاوين هم رفت و خيلي ها ميگن كاراييه گذشته اش رو ندراه اما ونگر وقتي به يه بازيكن زياد فرصت داد ديگه امتحانش نميكنه احتمالا به تركيه ميره!اينم رفت...
در كل با گزينه 1 موافق ترم
(:ديگه عادت كرديم بازيكنهامون برن اميدم به جيرود ،لوكاس،الكس،تئو ،ميكل،جكي،پر مرته،و سانگه%

Abdollah 202
07-20-2012, 23:21
خرید های امسال به نظر من که خوب بوده
پودولسکی رو که میدونم خیلی بازیکن خوبیه :love:
اما از جیرود چیزی نمیدونم و باید تو زمین ببینیم چیکار میکنه که ظاهرا این هم بازیکن خوبیه

Alex Dlpiero_10
07-27-2012, 01:07
نظر سنجی شماره2 توپچی ها:

به نظر شما آرسنال بعد از گذروندن فصلی بد در لیگ جزیره با شایعه بازگشت هانری چه فصلی خواهد داشت؟

Abdollah 202
07-31-2012, 01:27
من نمیبینم که فصل پیش ارسنال یک فصل بد رو گذروند
درسته اولای فصل با دچار یک افت شدیدی شدیم اما تونستیم به خودمون بیایم و سوم بشیم و از سال قبلش که چهارم شدیم بهتر بود.
اما هانری:
اگه هانری به تیم دوباره اضافه بشه از لحاظ تاثیر گذاری به تیم خیلی میتونه بهمون کمک کنه
درسته شاید نتونه مثل قدیم خوب بازی کنه اما واسه روحیه دادن به تیم خیلی خوب میشه
من همین زمستون که هانری به ارسنال برگشته بود حضور هانری در ارسنال رو به یک شارژر تشبیه کرده بودم و فک میکنم درست هم بود .
ارسنال مثل یک تلفن همراه میمونه که نیاز به یک شارژر داره که اون شارژر میتونه هانری باشه یا برگکمپ یا پیرس و یا هر اسطوره ی دیگه ای از ارسنال .
در کل با اومدنش به ارسنال موافقم و اینکه اگه بیاد برا تیم از همه لحاظ خوب میشه

Arsenal
07-31-2012, 01:37
به نظر شما آرسنال بعد از گذروندن فصلی بد در لیگ جزیره با شایعه بازگشت هانری چه فصلی خواهد داشت؟

شروع فصل کابوس وار بود خصوصا شکست تحقیر آمیز جلوی منچستر ولی آخرش خوب تموم شد حداقلش بالای چلسی بودیم

با نظر عبدالله در مورد بازگشت هانری موافقم

GOLL
08-01-2012, 20:50
اول اينكه نظرسنجي شماره 1 همچنان برقراره و دوستان ميتونن درباره اش بحث كنند چون اومدن هانري در حده يه شايعه اس...
اگه هانري بياد مطمئنا اتفاقات پارسال تكرار ميشه

كمكه بزرگي به تيم ميشه البته اگه به عنوان بازيكن بيادش چون احتمالش هم هست با پستهاي ديگه اي برگرده ...

گرچه هانري حتي بدون اينكه پستي داشته باشه هميشه به بازيكنها كمك ميكنه و همه ازش مشورت ميگيرن
در آخر اينكه تيري هانري خودشو آرسنالي ميدونه برا همينه كه هرجا باشه هواي آرسنال رو داره
و اينجاست كه تفاوت رفتنها مشخص ميشه!

Zid@ne
08-01-2012, 21:40
شکی در این نیست که هانری یه اسطورست و این اسطوره متعلق به آرسناله نه جایه دیگه ...
من اطمینان میدم که احتمالش زیاده که آرسنال برگرده چون طبق گفته ی خودش که فصل قبل به صورت قرضی به آرسنال اومده بود گفته بود که " همیشه یک آرسنالی خواهم ماند "
بدون شک حضور اسطوره خیلی میتونه به تیم کمک کنه ....
آرسنال معمولا بازیکنای جوونی داره و این بازیکنان جوان احتیاج به یه کاپیتان باتجربه دارن و کی بهتر از هانری !
هیچ وقت بازیهای فصل 2003 2004 هانری و آرسنال رو از یاد نمیبرم .....
از این که در اون فصل تو بازی با منچستر هانری یه ضربه آزاد از فاصله 40 متری وارد دروازه هاوارد داروازه بان منچستر کرد و خودش هم نفهمید ار کجا گل خورد !
هیچ وقت یادم نمیره که آرسنال تو اون فصل اگر اشتباه نکنم بدون باخت فصل رو تموم کرد و قهرمان شد ......
اینا تنها گوشه ای از خدمات اسطوره به آرسنال بود roz::

Abdollah 202
08-18-2012, 02:45
بزا بره ص بعد موضوع نظر سنجی بعدی رو بگم :nishkhand:

Abdollah 202
08-18-2012, 02:53
نظر سنجی شماره 3 :
عامل اصلی جدایی ستارگان آرسنال از دیدگاه کاربران دربی :

Reza29.4
08-19-2012, 14:27
نظر سنجی شماره 3 :

سیاستهای باشگاه که بیش از حد دارن به جوان گرایی وبازیکن سازی اهمیت میدن.eterza::-

Reza29.4
08-19-2012, 14:36
نظرسنجی شماره چهار:

با توجه به اینکه باشگاه سیاست قبلی را پیش گرفته (فروش ستارگانی مانند ون پرسی واحتمالا الکس سانگ) در فصل پیش رو چه عملکردی خواهد داشت (تعداد جامهای که کسب میکنه/نتایج بازیهای مهم و......)؟

Abdollah 202
08-19-2012, 16:20
نظر سنجی شماره 3:
به نظر من ما بیشتر از لحاظ روحی تحت تاثیر قرار میگیریم
ببینین فصلی نبوده که ما یک یا چند ستاره از دست ندیم. بدبختانه همه ستاره ها هم در اخرین روزهای نقل و انتقالات از تیم میرن
خب همین میشه که ستارگانی که تیم رو در اخرین روز ها ترک میکنن باعث تضعیف روحیه تیم میشه و این که خودشونو از اول بازنده میدونن و تا به خودشون بیاین یه چن ماهی از فصل گذشته و از رقبا عقب میفتن.

نظر سنجی 4 :
خب این فصل هم مثل همه فصل ها غیر قابل پیش بینیه اما در یک جام رو در کارنامه میبینم و امیدوارم که بگیریمش .
بازی ها رو که بد شروع کردیم یک مساوی تو امارات در بازی اول در شان ارسنال نیست . البته شایدم حرف دوستان درست باشه و تیم هنوز به اون امادگی نرسیده که این باز برمیگرده به این که دیر خرید کردیم . و در بازی های پیش فصل خوب تیم رو هماهنگ نکردیم .

GOLL
08-19-2012, 17:39
از 4تا پست 2تاش نظرسنجيه..
لطفا براي گذاشتن نظر سنجي هماهنگ كنيد
به قوانين تاپيك توجه كنيد:اينجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سوال نظر سنجي هم پاك نميكشه
البته آخرين بار كه پاك نميشه!
سوال نظرسنجي:

عامل اصلی جدایی ستارگان آرسنال ازديد شما و پيامدهاي آن در فصل جاري؟

Abdollah 202
08-28-2012, 00:39
با سلام
عامل اصلی رو برای هر بازیکن باید جداگانه در نظر گرفت . یکی مثل ادبایور تنها برای پول فوتبال بازی میکنه و یکی مثل فابرگاس از روی تعصب فوتبال بازی میکنه .
برای مورد اول که برای پول فوتبال بازی میکنند واقعا سران باشگاه مقصر ان چون حاضر نیستند دستمزد بازیکن رو افزایش بدند و این بازیکن ها رو از دست بدیم.
اما گروه دوم هم باز به دو دسته تقسیم میشن بعضی ها مثل سسک واقعا سر دو راهی قرار میگیرن و به خاطر عاشق به بارسلونا از عشق خودش ارسنال گذشت و بعضی ها هم مثل برگکمپ و جکی با عشق به ارسنال بازی میکنن . که این گروه دوم دیگه دست سران باشگاه نیست .
اما پیامدهای خروجی های ارسنال در این فصل به نظرم خیلی واضح خودشو در هفته های اول نشون بده و بعد از هماهنگی بین بازیکنان تیم و ورودی های جدید مشکل تیم هم حل میشه
پس به نظرم تنها در ماه اول مشکلی که خروجی هامون به وجود اوردند نا هماهنگی بین بازیکناست

pooyan_wenger
08-28-2012, 00:55
در یک جمله:

پول پرستی سران عرب

Fc Bayern München
08-28-2012, 01:01

جوانگرایی بیش از حد سران باشگاه :narahat:

arsenal4everz
08-28-2012, 03:42
سیاست های غلط باشگاه و مدیریت ان

پیامدش همین امتیاز های که داریم از دس میدیم و معلوم نیست چه وقت تیم , تیم میشه crying::-

yasin04
08-28-2012, 11:16
نظر سنجی شماره 3 :

میتونه به دلیل سیاست های باشگاه باشه یا میتونه به دلیل نتایج ضعیف یا پول بیشتر باشهbinam:khelal dandoon:

HAMID ARSENAL
08-29-2012, 23:37
تنها دلیلش بی غیرتی بازیکنانه

ادبایور - ونپرسی - فابرگاس - نصری - کلیشی - هلب - فلامینی -

همشون اشغالی بیش نیستن

سال 2006 رابت پیرس حاضر بود دستمزدشو نصف کنن ولی تو ارسنال بمونه

یا بازیکنی مثل دلپیرو و بوفون که تیمشون رفت سری ب ولی بازم تو تیم موندن

و یا بازیکنی نظیر : توتی - جرارد - دروسی و .......

ما هم دوتا بازیکن مثل توتی و بوقون داشتیم که غیرت داشته باشن الان وضعیتمون این نبود

البته کوشیلینی و فرمایلن و ویلشر شاید معدود بازیکنانی باشن که هیچوقت تیمو ترک نمیکنن

GOLL
09-05-2012, 18:53
اكثرا با سياست هاي باشگاه و پول و سودش و تعصب بازيكنها موافق بوديد كه واقعيت همينه يه دليل كه نداره.....

عامل اصلي جدا شدن ستاره ها:
الان بهترين بهونه جام نگرفتن تيم تو اين 7ساله كه به نظر من خيلي موقع ها از تيم هايي كه اول شدن هم بهتر بوديم....
نميدونم اما به نظر من اين دليل قانع كننده اي شايد باشه !اما ميتونن مثه خيلي از بازيكنهاي تيم هاي ديگه مثه يووه (معروفترينش!)بمونن

اگر بازيكني به اين دليل از تيم بره مشخصه كه تو زمين چجوري بازي ميكنه!چون همين بازي هاي ضعيف و هرچند كم تاثير زيادي تو امتياز ها داره ،شايد دليل باختها ي غير منتظره همين باشه!البته اگر به خاط جام نرفتن رفته باشن چون به تعصبه ربط دارهentezar::

از طرف ديگه بعضيها وجود كارهاي انفرادي ونگر رو عامل جدا شدن ستاره ها ميبينند ،چون اعتقا دارن آرسن ونگر يه نظام راه انداخته كه هر كس رو حرفش حرف بزنه !ميتونه تيم آينده اش رو از همون موقع انتخاب كنه

منهاي اينا :باشگاه زماني كه ورزشگاه جديدش رو ساخت براي تامين بودجه ها ي از دست رفته و يا سرمايه دست به فروش ستاره هاش ميزنه كه اين مورد به ونگر ربطي نداره

همين هفته ونگر گفت گلزني رابين مثه شكنجه اس!كه خوب مشخصه فروش رابين كار ونگر نيست چون خيليها ميگفتن ونگر خودش خواسته ...

مورد آخر هم رفتار باشگاه با بازيكنهاس كه زمان تمديد قرادادها هيچ اقدامي نميكنه به عبارت ديگه اجازه ميده بازيكنهابه تيم هايي كه بهشون پيشنهاد ميشه ترنسفر بشن و سودي هم به جيب بزنن !

آخريش هم سانگ بود كه واقعا دوس داشت بمونه اما باشگاه....

در ضمن رفتن ستاره هايي مثه سسك يا نصري نمونه هايي از همين موردها بود

حالا اتفاقاتي كه بعد از رفتن ستاره ها پيش مياد:
خوب طبيعيه كه بازيكنهايي كه جازگزين ستارها ميشن نميتونن عين بازيكنهاي سابق كار كنند اما بازي آزاد تيم به بازيكنها اجازه ميده زود با تيم هماهنگ بشن ،خريدهاي امسال عالي بودن و من فك نميكنم مشكلي پيش بياد و تا الان كه مشكل تيم گل نزدن بود كه درست شد(گل نزدن هم علت داره كه اميدوارم كاملا درست شده باشه)
و اگر هم تيم به مشكل برسه الان چيزي مشخص نيست اما به نظر ميرسه همه چي مثه هميشه داره پيش ميره (كم و كاستي هست اما اوج هم هست)

نظر سنجي بعدي هم قرار بود 3شنبه عبدالله بزنه think::زودتر بيا بزنش:nishkhand:

Abdollah 202
09-06-2012, 15:40
نظر سنجی شماره 5 :
اگر یک روزی بازی ارسنال و بارسلونا در ورزشگاه امارات بودید و بازی را از نزدیک ببینین با وجود برد ارسنال چه حسی بهتون دست میده؟
1- از خوشحالی سکته میکنم
2- از با فرهنگ بودن هواداران ارسنال (سنگ پرتاب نمیکنن و صندلی نمیشکونن و ... )خندم میگیره!:nishkhand:
3- بی خیالم
کلا حست رو بیان کن

pooyan_wenger
09-06-2012, 16:16
100% از الفاظ رکیک استفاده میکنمki:: چون وقتی ایران و بحرین تو آزادی بازی داشتن ایران 6 تایی کرد همه ساکت بودن دهنمو باز کردم و یک موج بی فرهنگی رو راه انداختم اون لحظه حالا باید برم انگلیسی یاد بگیرم ببینم چی میشهlagh::

این حرکات بالا رو انجام میدم وقتی رو سیمان بشینم نه رو صندلی چرم و نرم امارات:ohum: بلند میشم برا مسی دست مسزنم تا بسوزه::bow

Abdollah 202
09-08-2012, 10:41
من گزینه 1 . 2 رو انتخاب میکنم
به نظرم اول که وارد استادیوم بشم و جو ورزشگاه رو ببینم خشکم میزنه:nishkhand: خیلی حال میده و شاید یهو انگلیسی گفتم توپچی و... و تحت تاثیر ورزشگاه لهجه انگلیسی پیدا کنم:hehehe:
و وقتی که ارسنال گل بزنه از شدت خوشحالی گیج میشم و وقتی هم بازی تموم شد سکته میکنم:khandeeeee bahal:
اما خدایی خیلی ارزو دارم یک روز برم ورزشگاه امارات :ohum:
تازه تعجب هم میکنم که چرا اینا صندلی نمیشکونن و فوش نمیدنki::

mortezarm
09-11-2012, 17:23
منم در راستای سیاست های متمدنانه ایران اروم در ورزشگاه میشینم و با کمال ارامش شروع میکنم به فوش دادن به داور و خاندانش:balesh:
نه فک کنم مات و مبهوت جریان بازی بشم و استرس منو به سکوت وادار کنه

دوشانی
10-05-2012, 08:50

چند دلیل میتونه داشته باشه جدایی ستارگان آرسنال از این تیم ، اولیش اینه که آرسن ونگر به جوانان زیاد بهاء میده و معمولا بازیکنان سن بالا رو قراردادشون رو یک ساله یا دوساله میبنده که این نمیتونه حاشیه امنیت خوبی برای بازیکنا باشه ، دومیش نگرفتن جام هست ، چون آرسنال خیلی کم میتونه به جام برسه و یا افتخارات مختلفی رو کسب کنه و بازیکنان هم علاقه شدیدی به گرفت جام و حضور در فینال های معتبر دارند این هم میتونه از عوامل جدایی شون باشه ، همه هم گفتن یه دلیل دیگه حضور تیم های تلیاردی مث من سیتی که واقعا پول میتونه بازیکنا رو وسوسه کنه کسی هم نمیتونه به پول فکر نکنه ...
پیامد هاش که مخربه همچون اوایل فصل قبل که همه مشاهده کردیم که جدایی دو بازیکن چه بلایی به سر تیممون آورد . . .

GOLL
10-07-2012, 13:25
نظر سنجی شماره 5 :

اگر یک روزی بازی ارسنال و بارسلونا در ورزشگاه امارات بودید و بازی را از نزدیک ببینین با وجود برد ارسنال چه حسی بهتون دست میده؟
1- از خوشحالی سکته میکنم
2- از با فرهنگ بودن هواداران ارسنال (سنگ پرتاب نمیکنن و صندلی نمیشکونن و ... )خندم میگیره!:nishkhand:
3- بی خیالم
کلا حست رو بیان کن

تنوع هم خوبه !نظرسنجيه باحاليه...
اگه من باشم آرسنال تو امارت ببره :fek konam:خوب ازين گزينه دو كه نيستم يعني بافرهنگ هم حدي داره شايد دوتا ترقه يا فش فشه ببرم هوا كنيم به كسي هم آسيب نرسه!بعد اونا ميخندن:nishkhand:يه كمي از فضاي مثبت خارجشون كنيم اگر هم ممنوع بود از اين چيزا ببريم خوب ما هم خيلي معمولي خوشحالي ميكنيم :crazy::nishkhand:
از خوشحالي هم سكته نميكنم چون يه بار آرسنال بارسا رو اينجوري زد:death:
حسمم اينه كه تو نيوكمپ هم بزنيمشون love::بريم فينالdallliii

GOLL
10-07-2012, 13:34
نظر سنجي شماره 6

فني ترين و كامل ترين بازيكن آرسنال(حال حاضر) را چه كسي ميدانيد؟
لطفا با دليل توضيح دهيد
نام بردن چند بازيكن هم مجاز است...

shiraz-sport
10-07-2012, 14:33
به نظر من اول از همه سانتی کاسورلا چون در اکثر دقایق بازی بدون اشتباه هست و در حمله ی ارسنال جای ون پرسی رو پر کرده . و تا حالا گل های خوبی رو برای ارسنال زده .

2- تئو والکات چون سرعت بالا و بی نظیری داره و مهاجم ها رو خوب تغذیه میکنه . 3- جک ویلشر مغز متفکر ارسنال در میانه زمین هست.

دوشانی
10-07-2012, 15:20
سلام دوستان
به نظر من تو این تیم آرسنال آرتتا و کاسولا و جک ویلشر فنی ترین ها هستن :

ارتتا به عنوان یک هافبک دفاعی هم رابط خط دفاعی و خط میانی تیم هست و هم شروع کننده حمله ها و ضد حمله ها برای تیم محسوب میشه به عنوان قلب تیم که در وسط میدان وظیفه سنگینی رو به عهده داره ...
کاسولا هم به دلیل هوش بالا و تکنیک خوب خود در طرح ریزی حملات و رابط بین هافبک های میانی و خط حمله میتونه به عنوان مغز تیم کار کنه و تیم رو از همه جهات در بازی نگه داره و از تمام قسمتهای زمین بازی بگیره . . .
جک هم میتونه به عنوان یه پاسور یا پلی میکر در میانه میدان برای آرسنال میدان داری بکنه و تیم رو چه در مواقع حمله و چه در مواقع دفاع حمایت بکنه و با نبوغ خودش میانه میدان رو بچرخونه . . .

Abdollah 202
10-07-2012, 18:07
کاملترین : کازورلا ، ویلشر
فنی ترین : ولکات ، پودولسکی ، آرتتا

در کامل بودن کازورلا و ویلشر شکی ندارم چون از هر لحاظ خوب هستن هم گلزن و ...
فنی ها هم که دارن خودشونو تو هر بازی نشون میدن و فک کنم نیازی به گفتن نباشه

GOLL
04-09-2013, 17:16
نظر سنجي شماره 7

شما انتخاب كنيد ،بهترين ها و بدترين هاي نقل و انتقالات تاريخ باشگاه

بهترين خريد تاريخ باشگاه:
بدترين فروش :
بهترين فروش :
با شرح دليل

بدترين خريد رو ننوشتم چون كه هر كي بد بوده ديده نشده و فرخته شده!اگر كسي مد نظرشماس ميتونيد بگيد ،نظرسنجي قبلي هم اكثر نظرها پاك شد (يادوري :دي) از همه كسايي هم كه شركت كرده بودن تشكر فراوان ميكنم&

feri71
04-09-2013, 19:58
قبل از اینکه بخوام نظر خودم رو شرح بدم باید بگم که من از دوران قبل از آرسن ونگر اطلاع چندانی ندارم اما بازم به خاطر اینکه قطعا این دوره ( آرسن ونگر ) یکی از بهترین دوره های تاریخ باشگاه بوده یا شایدم اصن بهترین دوره بوده نظر خودمو میگم.

بهترين خريد تاريخ باشگاه: دنیس برگکمپ! مبلغ انتقال این بازیکن به نسبت اون زمان مبلغ کمی نبود. 7.5 میلیون پوند! اونم برای کسی که یک دوره ناکامی رو در نراتزوری تجربه کرد. موراتی به خیال خودش این هلندی رو به آرسنال انداخته بود!
طعنه موراتی خطاب به توپچی ها :" آرسنال خوش شانس خواهد بود اگر دنيس 10 گل به ثمر برساند ." البته خیلی از خریدهای آرسنال همینطوری بوده. خرید بازکنایی که کسی فکرش رو هم نمیکرد بتونن کارآمد باشن اما تبدیل به فوق ستاره شدن نمونه واضحش تیری آنری.

بدترين فروش : فابرگاس! با این فروش هم آرسنال ضرر کرد و هم خود فابرگاس! فابرگاس این هفته هتریک کرد و میتونه این فصل لالیگا و حتی چمپیونزلیگ رو فتح کنه اما آیا دیگه میتونه اون نقش محوری که در آرسنال ایفا میکرد در بارسا هم داشته باشه؟ قطعا خیر. اون حالا فقط تبدیل شده به یکی از 11 بازیکن بارسا که اگه تیتو حتی بیاد یه مهره سطح پایینتر رو به جای این اسپانیایی بذاره فک نکنم فرق زیادی به حال بارسا داشته باشه.

بهترين فروش : تیری آنری!!؟ شاید به نظرتون خیلی عجیب بیاد ولی خب براتون توضیح میدم:nishkhand: رفتن شماره 14 معروف ضربه روحی بدی برای توپچی ها بود. ابتدا در سال 2005 ویرا رفت ، سال 2006 برگکمپ خداحافظی کرد و سال 2007 هم آنری این قصه رو کامل کرد تا آرسنال دیگه سه اسطوره اصلی خودش رو در اختیار نداشته باشه! اما با شروع شدن فصل جدید ( 2007/08 ) آرسنالیها متوجه شدن به هیچ بازیکنی وابسته نیستن. والکات ، روسیچکی ، آدبایور ، فابرگاس و ... غوغا کردن. از اون سال آرسنال هر سال تعدادی از مهره های برجسته خودش رو از دست میده بدون اینکه آسیب قابل توجهی ببینه. درسته که هیچ جامی هم نبردن اما هیچوقت سهمیه لیگ قهرمانان رو در لیگی که توش یونایتد ، چلسی ، سیتی ، تاتنهام ، لیورپول و ... هستن از دست ندادن. کم افتخاری نیس تو همچین لیگی. نه؟

42d3e78f26a4b20d412==