PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ((( یک آرزوی کاملا آرسنالی )))

Abdollah 202
07-04-2012, 17:01
سلام بر دوستان گل آرسنالیlove::

تو این تایپیک بیاین و بگین چه آرزویی برای آرسنال دارین که تا به حال برآورده نشده و آخرشم بگین که دوست دارین چه بازیکن هایی به تیممون اضافه بشن .

پیشاپیش ممنون از همکاریتون :rose:

mojtabadj88
07-04-2012, 18:17
یه سی ال ببریم همین :narahat:اصلا یه پارچ ببریم heee::

mortezarm
07-04-2012, 23:25
یه هتریک جام میتونه ارزوی یه ارسنالی باشه که مدت هاس منتظره انفرادیشم هستی اما من بدجوری به امسال خوشبینم

pooyan_wenger
07-05-2012, 21:23
کلا ما آرسنالی ها آرزویی نداریم... همه چی داریم خدا رو شکر مپه جام ندیده ایم انقدر آقایی کردیم کافیه

آرزوم موفقیت آرسنال تو چمپیونز و لیگ جزیره همینن

کسایی آرزو دارند که حرص جام دارند

GOLL
07-06-2012, 00:09
اوايل بازي كه آرسنال رو ديدم فقط جورابهاي راه راهشون نشون كرده بودم خيلي بچه بودم نخنديد:) شايد3يا 4سالم بود!ميدونيد چرا چون هميشه اين ساقها بودن كه قشنگترين گلها رو ميزن .....
هميشه هم بهترين بازيكنها تو تيمشون داشتن
و هميشه هم كاپ و جام ميگرفتن
بعد ونگر و به دنبالش كاپ ،كاپ،كاپ قشنگ بود كاپها درو شدن
هانري داشت اسطوره ميشد و حالا فقط به خاطر بازي هانري طرف آرسنال بودم ،هانري هم رفت و آخرين كاپ هم سال2005 به موزه باشگاه رفت و سسك فابرگاس كاپيتان شد،ارزش بازيكني كه حاصل آرسنال بود و كاپيتان هم شد مثه صدتا جام بود...
خب سسك هم كه رفت و كاپ هم كه هي حقمونو خوردن و بچه ها هم قدر موقعيتهاشون رو ندونستن و بعضي موقع ها بد بودن خوب...
اما تو تمام اين سالها كارخانه ي آرسنال پربارتر شد منظورم اين نيست كه بعد محصولات رو فروختن نه!
هر كدومشون تو يه بازه ي زماني تلاش خودشون كردن و مهم تر از همه براي آرسنال با عشق و تعصب به ميدون رفتن و آرسن هميشه به بازيكنها فوتبال پاك رو الفبا ميكرد و اونها هم تابع رئيس،ونگر براي آرسنال مثله يك پدر بوده و هست ،فوتبال خالص و پاك چيزيه كه من به خاطرش تا ابد آرسنالي ميمونم و با افتخار ميگم آرسنالي ام حتي اگه تا ابد هم كاپي نگيرن!
تو فوتبال امروز هيچ تيمي مثه توپچيها نيست نه از نظركيفي كه مشتق شده از آموزشات ونگره و نه از نظر اخلاقي و فني
فوتبال مدرنه امروز آرسناله كه داره بازي ميكنه و اينا همش به خاطر جويه كه تو باشگاهه

تنها آرزوم اينه كه آرسنال هيمنطوري پيشرفت كنه و پاك فوتبال بازي كنه
كاپ ميگريم اما اميدوارم بعد از ونگر اين روند ادامه داشته باشه....

omid.b
07-06-2012, 10:38
جالبه منم وقتی بچه بودم وعکسای ارسنالو میدیم عاشقش بودم با اینکه سنم زیاد نبود وفهمی از فوتبال نداشتم
ولی این بزرگ شدن ادمو عوض میکنه من ارسنالی نیستم ولی هنوز اون عکسا توخاطرمه
و دیگه هیچی فقط ارزوی شادی برا شما دوستان ارسنالی

Abdollah 202
07-08-2012, 10:27
من یکی از آرزوهام برای آرسنال اینه که یک بار فقط یک بار هم که شده تو ورزشگاه نیوکمپ با اختلاف زیاد از بارسلونا ببریم و بارسلونا رو از جام باشگاه های اروپا حذف کنیم .
این بزرگ ترین آرزومه برای ارسنال که به نظرم کم کم هم داریم بهش نزدیک میشیم

و آرزوی دیگرم برای آرسنال اینه که همه ی جام ها رو درو کنه که واسه این هنوز یکم زمان لازمه

و در کل هم آرزوی پیروزی و شکست ناپذیری رو برای آرسنال دارم .

و اما قسمت دوم سوالم رو هیچکدومتون جواب ندادین که دوست دارین چه بازیکن هایی به ارسنال بیان :fek konam:

من خیلی دوس دارم روبن و افلای و فابرگاس رو با پیراهن آرسنال ببینم .

FC@ALI
07-08-2012, 12:05
من با اين شيوه بازي تنها آرزوم اينه كه تيم تو فينال ليگ قهرمانان به بارسا بخوره و انتقام فينال 2006 كه واقعا حق آرسنال بود ببره رو بگيره و كلا روزهاي خوبي رو از آرسنال ببينيم و چند تا بازيكن درجه يك خوب رو بگيره كه واقعا جاي بازيكنان با تجره تو بازيهاي حساس خيلي تو چشم مياد

mojtabadj88
07-08-2012, 14:57
و اما قسمت دوم سوالم رو هیچکدومتون جواب ندادین که دوست دارین چه بازیکن هایی به ارسنال بیان [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ببین عبدلله سیاست باشگاه آرسنال اینه که بازیکن بالای ده میلیون محاله بگیره:nishkhand:
توقع داری حرف از خرید بزنیم mas:-

Alex Dlpiero_10
07-25-2012, 23:16
آرزوی من اینه که بالاخره آرسنال آدبایور و سیلوا رو که محاله بخره بخره.:hehee:

Reza29.4
08-14-2012, 13:30
من آرزو دارم آرسنالم مثل دیگر تیم مورد علاقم بارسا تو یه فصل هرچی جام درو کن مخصوصا لیگ قهرمانان

레자
08-14-2012, 13:33
من ارزو دارم ارسنال مثل هفته دوم لیگ پیش 8بر 2 به منچستر یونایتد نبازه!!!

shiraz-sport
08-14-2012, 14:42
من هم ارزوم اینه که ارسنال امسال بتونه موتور خودش رو برای یه فصل خوب و پربار روشن کنه .

و بعد بتونیم امسال هر سه جام ممکن رو ببریم . به نظرم امسال یه ارسنال رویایی خواهیم داشت.

من که خیلی امید به این تیم دارم. انشا الله که بتونیم طلسم جام نگرفتن رو بشکونیم .

shiraz-sport
08-14-2012, 14:44
من ارزو دارم ارسنال مثل هفته دوم لیگ پیش 8بر 2 به منچستر یونایتد نبازه!!!

من موندم تو منچستری هستی یا ارسنالیheee::

Ali4195
08-18-2012, 02:01
بهترین آرزوی من برای آرسنال بازیکنای عالی رو بسازه وبا همون بازیکن های خودش همه بازی هایش را ببره

Abdollah 202
08-18-2012, 02:37
بهترین آرزوی من برای آرسنال بازیکنای عالی رو بسازه وبا همون بازیکن های خودش همه بازی هایش را ببره

این یه جورایی آرزوی منم هستom::

venger
09-22-2012, 09:33
منم مثل خیلی از دوستان دوست دارم که سی ال فتح کنیم:arsenal:

venger
09-23-2012, 11:15
انشاا... که همینطور میشه رفیق:arsenal:

rewq
05-18-2013, 10:59
جدید تر بزارید دیگه
یعنی هیچکی دیگه نیست

لیندل
05-18-2013, 11:50
رونالدو بیاد تو ارسنال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Abdollah 202
05-18-2013, 20:22
جدید تر بزارید دیگه
یعنی هیچکی دیگه نیست
دوست عزیز الان فصل امتحاناته بچه های آرسنالی این انجمن هم واسه همین کمتر سر میزنن مثل خود من . اما ان شا الله تابستون فعالیت ها رو در بخش آرسنال بیشتر میکنیم .

khabis
12-09-2016, 16:13
آرزوی من برای آرسنال ، اون آرسنال دوره ی هنری و ویلتورد و پیرس و لیونبرگ و برگکمپ و ویرا و .... برگرده . چ روزایی بود .

42d3e78f26a4b20d412==