PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مربیگری در fifa 12

ALIAZIMI9
06-29-2012, 20:10
به نام خدا

مسابقه مربی موفق fifa 12

مقدمه:
2 سال پیش یکی از کاربران دربی یک مسابقه ای درست کرد که در انهر یک از کاربران دربی یک تیم انتخاب می کرد و به مسابقه با دیگران می پرداخت اما امسال ما می خواهیم این مسابقات را در قالب بازی فیفا 12 اجرا کنیم
شیوه بازی:
ابتدا هر یک از کاربران می ایند و اینجا یک تیم باشگاهی انتخاب می کنند.به این صورت که در این تایپ پست می گذارند و نام تیمشان را
می نویسند پس تیم انتخابی نباید تکراری باشد.یعنی اگر کسی بارسلونا را انتخاب کرد کسی دیگر حق انتخاب ان را ندارد.مسابقات به صورت لیگ بر گذار می شود و ظرفیت نا محدود است اما حداقل باید 8 نفر باشد بعد از رسیدن تعداد تیم ها به 8 نفر باید مربیان ترکیب تیم خود را به صورت نامه به من بفرستند و بعد باید منتظر برنامه بازی
ها باید شوند.در ضمن بازی ها هرروز برگذار می شود

ALIAZIMI9
06-29-2012, 21:39
بخش دوم راهنما:
نقل و انتقالات: این بخش مربوط به نقل انتقال بازیکنان است که زمان
ان قبل از شروع فصل ، بعد از پایان نیم فصل اول و بعد از پایان فصل است.نقل و انتقال بازیکن به دو صورت می باشد:
الف:خرید بازیکن از تیم های حاضر
ب:خرید بازیکن از تیم های غیر حاضر

الف:خرید بازیکن از تیم های حاضر
تیم ها می توانند با ارسال پیام به مربی تیم های دیگر و در خواست بازیکن ان را بخرند.برای این کار مربی تیم مقابل پس از موافقت و
زدن قیمت می توانید ان را بخرید

ب:خرید بازیکن از تیم های غیر حاضر(لیست بازی)
من یک لیست از یک سری بازیکن در تایپ می گذارم و شما با توجه
به توانایی مالی خود می توانید ان را بخرید

mohammad_444_0o
07-17-2012, 18:30
سلام دوستان
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
این آپدیت فیفا 07 هستش
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
این رو دانلود کردم ولی نمیدونم باید چکارش کنم؟؟؟
خواهشا" سریعتر راهنمایی کنید
برای فیفا07 دانلود کردم

42d3e78f26a4b20d412==