PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی قهرمان یورو 2012 در بازی فینال

alexandre dasilva
06-29-2012, 09:50
به نام خدا.

در این تاپیک قصد داریم نظر سنجی فینال رو راه بندازیم.

به نظر شما از بین تیمهای راه یافته به فینال کدوم یکی قهرمان میشن؟

ایتالیا یا اسپانیا؟

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لطفا" در نظر سنجی شرکت کنید و با یک پست دلیل خودتون رو برای نظرتون اعلام کنید.

با تشکر.

mortezarm
06-29-2012, 23:59
اسپانیا
همیشه بازی های این دو تیم نزدیک بوده و خب نمیشه گفت به ظور قطع کی برندس اما من شانس ماتادورها رو بیشتر میدونم و به برد هم خیلی امیدوارم
مطمئنم ایتالیا نمیتونه بازی اتیشنشو مقابل المان به نمایش بزاره نه به خاطر عدم تواناییش بلکه به خاطر پاتکی که اسپانیا همیشه تو چنته دارن و قطعا بازی با استرسی رو شاهد خواهیم بود اینجاس که کار هافبکا خیلی خیلی مهم میشه و ما با داشتن 3 هافبک فوق العادمون ژآوی،اینیستا،الونسو میتونم نبض بازی رو در دست بگیریم
به هر حال به نظرم بازی کم گل و نزدیکی خواهد شد و برنده هم شانس اسپانیا رو بیشتر میدونم

레자
06-30-2012, 00:11
اسپانیا

علی رغم علاقه به ایتالیا چون اسپانیا دفاع مستحکمی داره که فک کنم با وجود خطرات پیرلو فک نکنم دچار لغزش بشه

messi1373
06-30-2012, 08:43
خيلي سخته پيش بينيش.اسپانيا خطه دفاعش يه ذره ضعيف تر از ايتالياست.
با اين وجود اسپانيا شانس بيشتري داره.

ALIAZIMI9
06-30-2012, 11:32
به هر حال ایتالیا بعد از جام جهانی 2006 خیلی خوب کار نکرده و در یورو 2008 هم ما شاهد افت شدید ایتالیا و البته باخت 4-2 در ضربات
پنالتی به اسپانیا بودیم.در بازی های دوستانه قبل از یورو 2012 هم ایتالیا سه باخت را در مقابل تیم های امریکا و روسیه و اروگوئه به دست اورد.در زیر چهار بازی دوستانه ایتالیا را مشاهده می کنید:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 1-0 [Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 3-0 [Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Alex Dlpiero_10
06-30-2012, 12:18
خیلی دوست دارم ایتالیا ببره و خیلی سخته پیش بینی این فینال و خیلی اسپانیا قویه به همین دلیل برنده جام رو انتخاب میکنم:

اسپانیا!

mihaneman13
06-30-2012, 13:47
فقط ایتالیا قهرمانه.

شیما کاکا 22
07-01-2012, 17:43
به امید خدا ایتالیاس... :-shad:-shad:-shad:-shad

AmirUtd
07-01-2012, 18:04
به نظر من نمیشه این بازی ها رو پیش بینی کرد../ایتالیا هم تیم ضعیفی نیست و شاید گفت ایتالیا قهرمان یورو 2012 میشه.....

ugalerqagaw
02-26-2024, 06:06
Just discovered the ultimate solution for boosting your love life without a prescription: ed sample pack from canada ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) . Check out reliable and potent options today. Relieve your nasal symptoms quickly by buying treatment from an exclusive cheapest finasteride dosage price ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) . This approach ensures effective relief for nasal congestion. A multitude of solutions for improving one's health is available, but [Only Registered And Activated Users Can See Links] stands out due to its effectiveness.

Richardavaro
02-26-2024, 15:45
[Only Registered And Activated Users Can See Links]-615836[Only Registered And Activated Users Can See Links]-253105[Only Registered And Activated Users Can See Links]-76000[Only Registered And Activated Users Can See Links]-805699[Only Registered And Activated Users Can See Links]-746421

42d3e78f26a4b20d412==