PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : • بحث و تبادل نظر دیدار های مرحله نیمه نهایی یورو 2012 •

alexandre dasilva
06-25-2012, 22:51
به نام خدا

بحث و تبادل نظر دیدار های مرحله نیمه نهایی یورو 2012

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ikiusan
06-26-2012, 00:30
به نام خدا!!! من برای اینکه فقط بحث پا بگیره با یه نظر کوتاه شروع میکنم! به نظر من آتزوری برای بردن آلمان باید مثل بازی با انگلیس نترس کار کنه! آلمان فوق العادس اما ایتالیا تیمیه که جلوی اسپانیای زهر دار کم نیاورد ، اینجا هم نمیاره!

Reza29.4
06-26-2012, 09:27
به نام خدا!!! من برای اینکه فقط بحث پا بگیره با یه نظر کوتاه شروع میکنم! به نظر من آتزوری برای بردن آلمان باید مثل بازی با انگلیس نترس کار کنه! آلمان فوق العادس اما ایتالیا تیمیه که جلوی اسپانیای زهر دار کم نیاورد ، اینجا هم نمیاره!
منم با شما موافقم داداش این رو هم نباید فراموش کرد که آلمان مثل انگلیس در ضربات پنالتی ضعیف یا به نوعی بد شانس نیست

ikiusan
06-26-2012, 11:16
منم با شما موافقم داداش این رو هم نباید فراموش کرد که آلمان مثل انگلیس در ضربات پنالتی ضعیف یا به نوعی بد شانس نیست
آره آلمان خیلی خوبه! ولی من نگرانم ایتالیا دفاعی بازی کنه! تا حالا و توی این جام که این کار رو نکرده! امیدوارم نکنه باز هم!

sina acm
06-26-2012, 11:20
اباته و دروسی ممکنه به بازی نرسند

با این خستگی و 2 استراحت کمتر نسبت به حریف و نبودن اباته کیلینی و ده روسی :narahat:

چی بگم نگم بردن المان خیلی سخت ولی سخته

ikiusan
06-26-2012, 11:33
اباته و دروسی ممکنه به بازی نرسند

با این خستگی و 2 استراحت کمتر نسبت به حریف و نبودن اباته کیلینی و ده روسی :narahat:

چی بگم نگم بردن المان خیلی سخت ولی سخته
جفتشونم میرسن! اینها حرفایی که محض به هم ریختن تمرکز حریف انجام میشه!
بحث خستگی هم بهوونه خوبی نیست ، تیم و بازیکن حرفه ای باید بتونه سخت ترین شرایط رو تحمل کنه! اما بردن آلمان واقعا سخته!:narahat:

SHOWAYNI
06-26-2012, 19:04
اگه ايتاليا از انگليسي كه از گروهش به لطف اشتباه داوري بالا اومد برده اون هم تو پنالتي ترفداراش نبايد اينقدر خوش خيال باشن آلمان تنها تيميه كه همه بازيها رو برده اون هم تو گروه مرگ
پس ايتاليا بايد به فكر باخ آبرو مندانه باشه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Reza29.4
06-26-2012, 19:18
اگه ايتاليا از انگليسي كه از گروهش به لطف اشتباه داوري بالا اومد برده اون هم تو پنالتي ترفداراش نبايد اينقدر خوش خيال باشن آلمان تنها تيميه كه همه بازيها رو برده اون هم تو گروه مرگ
پس ايتاليا بايد به فكر باخ آبرو مندانه باشه[Only Registered And Activated Users Can See Links]
داداش منم باشما موافقم که المان تیم قویتری نسبت به ایتالیا اما فوتبال بازی لحضه هاست.
داداش گل و پنالتی اوکراین گرفته میشد و اوکراین بازی رو از انگلیس میبرد او فرانسه حذف میشد نه انگلیس

alexandre dasilva
06-26-2012, 20:51
چرا همه بحث ها سر ایتالیاس؟

خب معلومه دیگه.

سوال پرسیدن نداره!
تیم قهرمان همیشه تو اخبار پر حاشیس.

خب منم بگم که ایتالیا جلو آلمان کم نمیاره.
همیشه نسبت به آلمان سر بوده.

مثلا" تو جام جهانی که 2-0 برد و یکی دو ماه قبل از جام جهانی هم 4 تا به آلمان زد و 4-1 برد.
آخرین بازی هم که آلمان تو اوج قدرت بود و ایتالیا یکم اوضاش به هم ریخته بود 1-1 شد و این نهایت قدرت آلمان بود.

سبک ایتالیا و آلمان جوریه که ایتالیا سر تره.
تیمهای باشگاهیش هم اینو ثابت کردند.

از برد ایتالیا که بگذریم یه حرف کوچیک بزنم تا بحث اسپانیا و پرتغال باز شه آخه اونا هم هستن.
تازه بازی اول هم هستن.

به نظر من این بازی کاملا" غیر قابل پیش بینیه.
خیلی فاکتورها هست که میشه روش حساب کرد و همه خلاف همدیگس.
باید دید روند بازی چطور پیش میره.
نظر من بود.

شما هم بگید ما بشنویم.

sina acm
06-26-2012, 21:06
تو این دوره از مسابقات هر تیمی که بازی ساز در حد کلاس جهانی داشته باشه میتونه موفق باشه که این امر برای اسپانیا و ایتالیا بیشتر صدق میکنه

پرتغال اگه بخواد تنها به رونالدو تکیه کنه حذف میشه

چون اسپانیا یه تیم کامله و هر 11 نفر در خدمت تیم هستند به نظر من شانس اسپانیا خیلی بیشتره

شاید هم بازم شگفتی چیزی که این روزا فراوونه :ahaaaaaa:

AlexDelpiero
06-26-2012, 22:05
این ایتالیا یکی از ضعیف ترین تیم های دورانشو داره ! البته به سبب نبود ستاره !
البته ستاره رو باید دید چی معرفی می کنید ! غیر از بوفون و پیرلو بقیه بازیکن ها بازیکنان بزرگی هستند که در شرف ستاره شدن هستند !
آلمان ها چندین ساله در حسرت برد ایتالیا در یه بازی رسمی موندن ! و این وزنه سنگین روحی برای اوناس ! از اون ور ایتالیایی ها که به زعم خیلی از هواداران غیر ایتالیایی یه کار بزگ رو کرده هیچ چیزی برای از دست دادن نداره ! و خیلی راحت و بی دردسر بازی خواهد کرد !
دو روز اختلاف استراحت و 120 دقیقه شدن بازی ایتالیا تاثیرش بیشتر روی بازیکنای پا به سن گذاشته ایتالیا نشون میده ! پیرلوی مسن که ستون ایتالیا هستش شاید آسیپ پذیرترین قسمت ایتالیا باشه ! البته به نظر من سبکی که ایتالیا برای مقابله با آلمان باید داشته باشه متفاوت از بازی های قبل باشه ! به جای اینکه توپ و میدان رو دستش داشته باشه باید بیشتر به کنترل بازی بپردازه تا خستگی روی بازی و تمرکز ایتالیا کمترین تاثیر رو داشته باشه ! ایتالیا معمولا تیمیه که تو برنامه های دفاعی منسجم و منظمه و این مقابل یه تیم منظم و با برنامه مثل آلمان بهتر جواب میده ! یه دوستی می گفت تیم آلمان چون زیاد با برنامه کار می کنه و بداهه توش نیست و کارهای انفرادی و ناگهانی ایتالیا بهتر می تونه کنترلش کنه ! به امید برد آتزروری ها !

ikiusan
06-27-2012, 01:27
پیامتونو به آقای پراندلی رساندم ، گفتن بهتون بگم از آن نترس که های و هوی دارد ، از ایتالیا بپرس که اصولا سر به تو دارد!

تو این دوره از مسابقات هر تیمی که بازی ساز در حد کلاس جهانی داشته باشه میتونه موفق باشه که این امر برای اسپانیا و ایتالیا بیشتر صدق میکنه

پرتغال اگه بخواد تنها به رونالدو تکیه کنه حذف میشه

چون اسپانیا یه تیم کامله و هر 11 نفر در خدمت تیم هستند به نظر من شانس اسپانیا خیلی بیشتره

شاید هم بازم شگفتی چیزی که این روزا فراوونه :ahaaaaaa:
شانس اسپانیا خیلی بیشتره!!! خیلیا!!! فوتبال رو تیم بازی میکنه نه رونالدو و مسی! اون باشگاهها که اینا مثل بنزن سر تیم کاملیه که پشتشونه! اینجا تیم بهتر میبره! البته معمولا!!!

sina acm
06-27-2012, 15:12
اين هم يه خبر جالب:

این عکسا امروز در تیتر اول روزنامه خیلی معروفه سان چاپ شده بود در هنگام زدن اخرین پنالتی ایتالیا طرفدار تیم انگلیس شورت شو در می یاره تا حواسه بازیکن رو پرت كنه
صاحبه این عکس در مصاحبه ای که با روزنامه سان داشته گفته هدفم از این کار این بود که حواس بازیکن ایتالیا رو به هم بزنم هدفم این بود واسه پیروزی تیم انگلیس دست به هر کاری میزنم ولی متاسفانه جواب ندادtars::

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mortezarm
06-27-2012, 15:26
به نظر من رسیدیم به حساس ترین بازی یورو 2012 و احتمالا جذاب ترین اون البته اگه ویسنته جون لطف کنه و ترکیبو با احتیاط کامل نزاره تو زمین
نوع سیستم پرتغال به نوعیه که این تیم باید حمله کنمه و حمله هم میکنه حتی عناصر دفاعی این تیم هم میل به هجوم و جلو اومدن دارن که این واسه اسپانیا هم مثبت از جانب دادن فضا به خلاق ترین هافبکای دنیاس و هم منفی از جانب فشار شدید روی خط دفاع و دروازس
اربلوا نبردی حساس با کریس و البا نبردی خیلی مهم با نانی خواهد داشت
نبرد مرکز زمین به خصوص الویرا و ژآوی اون چندان حساس نیس چون ژآوی یه سر و گردن بالاتره و خب هافبک دفاعیمونم چون الونسو تو یکی از بهترین شرایط ممکنش قرار داره
تنها نقطه ضعف اسپانیا ضعف در خط حملس تو بقیه پست ها مشکل خیلی جدی نیس
در مجموع امیدوارم اسپانیا فاتح بازی باشه

DanielBahrami
06-27-2012, 20:50
خوب دیگه امشب مشخص میشه که این همه امیدی که به پرتغال برای اینکه بتونند جلوی اسپانیا رو بگیرن میرفت بالاخره میشه یا نه . پرتغال باید از بازی اسپانیا - فرانسه درس بگیره think::. تو اون بازی فراسه هیچ نوع پرسی رو بازیکن های حریف نداشت و سر گل آلونزو دیدیم که اون ها به راحتی و به دلیل اینکه مرقب تک تک بازیکن های حریف نبودند . موقع حمله هیچ گونه برنامه ای نداشتن و هیچ کدوم از بازیکنان چه موقع حمله و چه موقع دفاع از پست اصلی شون خارج نمی شدند .

اما شیوه ی بازی پرتغال با فرانسه کاملا متفاوته . اون ها سعی میکنند با بردن توپ به کناره ها و دادن پس های در عمق به رونالدو یا یانی بتونند به گلزنی کنند . اون ها توی خط دفاع و هافبک هم بازیکن های توانمندی دارند تا بتووند جلوی پاسکاری های متعدد اسپانیا رو بگیرند و اگه نتونند این کار رو به خوبی انجام بدهند شانس هم به دردشون نمی خوره . البته باید بگیم نبرد اصلی توی میانه میدان هست جایی که هافبک های متل آلونزو و ژاوی و اینیستا حضور دارند که واقعا خطرناکن . با این حال شاید هیچ کدوم از دو تیم از روش های قبلی استفاده نکنند و اصلا بازی دفاعی ای رو بینیم .

edin
06-27-2012, 20:58
خوب بالاخره بازی های نیمه نهایی هم داره شروع میشه امشب هم با بازی اسپانیا و پرتغال شروع می شه که با این بازی یه پای فینال مشخص میشه من که دوست دارم امشب پرتغال ببره

ikiusan
06-28-2012, 02:18
شانس اسپانیا خیلی بیشتره!!! خیلیا!!! فوتبال رو تیم بازی میکنه نه رونالدو و مسی! اون باشگاهها که اینا مثل بنزن سر تیم کاملیه که پشتشونه! اینجا تیم بهتر میبره! البته معمولا!!!
با تبریک به اسپانیا بازهای عزیز امشب این حرفی که چند شب پیش بهش اشاره کردم ثابت شد! پرتغال به نداشتن تیم باخت! بازی پرتغال باعث شد رختکن تیمشونو فرض کنم که بنتو داره میگه: اسپانیا که اومد جلو پپه برو دعوا ، توپم رونالدو باهاس بکنه توی گل!!!heee:: اما جدا از شوخی پرتغال تمام امیدش رونالدو بود و گذاشتن بهترین پنالتی زن برای پنالتی پنجم اشتباهیه که باز یه مربی تکرار کرد (اگه اشتباه نکنم جامجهانی 2002 کاماچو مندیه تا رو گذاشت نفر پنجم پنالتی بزنه و اسپانیا باخت!) بازم تبریک به اسپانیایی ها!

mortezarm
06-28-2012, 02:25
یه نکته مهم بازی باز هم بسته موندن دروازه ایکر مقدس بود که حالا دیگه داره رکوردشو افزایش میده
بازی متعادلی رو شاهد بودیم که ماتادورها تو وقتای اضافه تسلط بازی رو تو دستشون گرفتن
چقد دوس داشتم راموس این پنالتی رو نثار نویر میکرد
به هر حال بردیم و سومین تورنمنت معتبر فینالیست شدیم و حالا یه قدم تا قهرمانی و البته امشب فهمیدم قهرمانی امسال چقد سخته و چقد باید برای فینال تلاش کنیم
به امید قهرمانی............

ALEX-ss
06-28-2012, 18:35
سلام بر اهالی دربی

این بازی هم تمام شد و تکلیف مشخص شد . اما واقعا بازی کسل کننده ای بود هر 2 تیم با استرس تمام و ترس بازی میکردند و بیشتر توپ را میانه میدان اداره می کردند و خیلی خیلی بازی را بسته اداره می کردند و تر س از اینکه در حمله ضد حمله بخورند کمتر توپ را کناره ها و در محوطه جریمه می بردند و من چیز خاصی از رونالدو ندیدم می تونم بگم یکی از بدترین بازی هایش را تا به امروز دیدم.

بنتو مربی جوان پرتغالی ها طبق معمول تیمش را با ترکیب 4.3.3 به میدان فرستاد در مقابل دل بوسکه با تجربه با 1 تغییر تیمش را روانه میدان کرد و نگردو را در نوک خط حمله ی ترکیب 4.3.3 خودش قرار داد در واقع این پیر با تجربه می خواست دستش برای همتای جوان خودش رو نباشه

نکته فنی: ولی همین مربی جوان تونست با کمی زرنگی 3 هافبک اصلی اسپانیا ( ژاوی و آلونسو و بوسکتس ) را از بازی خارج کند.البته اسپانیا یی ها هم در پاس دادن اشتباهات فراوانی داشتند و تقریبا میشه گفت که با فشار آوردن لحطه ای بازیسازی را از اسپانیایی ها بگیرند و بازیکنان پرتغال در نبرد تن به تن خوب کار می کردند و انگیزی خیلی زیادی داشتند

اسپانیایی ها نمی خواستند که اسیر ضد حملات پرتغالی ها بشوند پیکه و راموس را خیلی عقب تر بازی را اداره می کردند .

نکته جالب: پرتغالی ها برای اینکه بتوانند شیوه اسپانیایی ها را مهار کنند هر گاه توپ را از یک سوم دفاعی خود دور می کردند خط آفساید را به جلو می آوردند تا گرفتار حفظ توپ حریف نشوند .

اما بازی فیزیکی پرتغالی ها در نیمه اول باعث شد تا ولسو و میرلش و موتینیو با عث شد تا در نیمه دوم خستگی مهارت را از این 3 بازیکن بگیرد

اما با وروووووووود ناباس و پدرو و رفتن اینیستا به مرکز میدان می شد حدس زد که دل بوسکه هدفش این هست که برای اینیستا فضا سازی کند

بهترین مربی : بنتو پرتغالی

بهترین بازیکن: اینیستا

نویسنده: نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی

Blue-StaR
06-28-2012, 19:11
در واقع با بررسی سال هایی که گذشت می بینم بازی اسپانیا اون طراوت خاص خودشو نداره.در دوره ی قبل اسپانیایی فوق العاده دیدیم و در جام جهانی اسپانیایی به مراتب نتیجه گراتر و این جام خیلی با حوصله!
واقعا عقاید دل بوسکه خیلی جای انتقاد داره ولی چون در فوتبال این نتایج هستند که باقی می مونن و نه نوع بازی تیم ها، پس بهتره فعلا انتقادی صورت نگیره و بهتره که بیشتر به تمجید کاسیاس پرداخته بشه.مردی که امروز در کنار راموس که اون ضربه ی زیبارو زد عالی عمل کردند.خاطره ضربه راموس برابر بایرن دیگه از بین رفت.
تصور کنید همین کاسیاس از اسپانیا گرفته بشه
یا هر کاپیتانی که در حقیقت شناسنامه یک تیم هست از اون تیم گرفته بشه نتیجه تبدیل به یک فاجعه میشه.همیشه علاقه داشتم از این مسابقات درس بگیرم و بیام با فوتبال ایران مقایسشون کنم.نقش یک کاپیتان به عنوان یک رهبر در کنار اینکه اگر اون رهبر و لیدر یک ستاره هم باشه خیلی در یک تیم می تونه مهم باشه و استقلال ما هم در عرصه ی باشگاهی با جدایی فرهاد مجیدی از این ناحیه لطمه خورد.با دیدن این کاپیتان های خارق العاده همانند ایکر فقط فکر می کنم ای کاش هر تیمی یکی از این کاپیتان ها داشته باشه که هر هوادارای لااقل یک دلخوشی داشته باشه.

کلا اگه بهم می گفتن 4 تیم انتخاب کنم که به این مرحله برسن اسپانیا هلند ایتالیا و پرتغالو انتخاب می کردم.حذف شده ی سربلند رونالدو و یارانش بودند که برخلاف فرانسه نیومدن که فقط دفاع کنند و دل به ضربات ایستگاهی و ضربات پنالتی ببندن بلکه آماده بودن که از ضد حملات و کرنر ها و ... استفاده کنند در کنار اینکه جانانه از دروازشون دفاع کنند.پرتغال همون بازی نخست در برابر آلمان هم بازی خوبی ارائه داد و نباید بازنده می شد و به عقیده ی من ضعف های تیم آلمان توی همون بازی مشخص شد.دفاع های کناری آلمان به راحتی جا می مونند و اون دوندگی خاصی که یک مدافع باید داشته باشه رو ندارن.رونالدو هم با حرکت در این فضا و موقعیت ساختن برای آلمان دردسر ساز شد.
در کنار عملکرد پرتغال که فکر می کنم بعد از نانی و رونالدو په په و کوئینترائو باید چند دوره باز هم درجا بزنه باید به ایتالیا اشاره کنم.

ایتالیا زمانی که قهرمان جهان شد خبر از فساد در فوتبالش بود.ایتالیا حتی جنازشم می تونه یک موفقیت کسب کنه و هیچ وقت نباید به بازی های گروهیش دقت بشه.ایتالیا فوتبال هوشمندانه ای ارائه میده و بازیکنان لازم برای رسیدن به فینالو داره و می تونه آلمانو شکست بده به شرط اینکه مثل بازی با انگلیس عمل کنه.عملکرد پیرلو نشون میده این سن نیست که در فوتبال حرف اولو میزنه بلکه عملکرد یک بازیکن و زندگی سالمش می تونه خیلی تاثیرگذار باشه.روزی که میلانی ها اونو کنار گذاشتن یقینا فکر امروزو نمی کردن که این بازیکن کولاک کنه و ضربه پنالتیش در کنار ضربات پنالتی به یاد ماندنی قرار بگیره.
درباره اسپانیا باید بگم گلر پرتغال نشون داد الکی نیست که ادواردورو نیمکت نشین کرده.توپهایی گرفت از یاران اسپانیا که واقعا مهارش فوق العاده سخت بود.در نهایت با مهار پنالتی آلونسو این گلر جوون نشون داد که چه آمادگی ای داشت و البته حتی ضربه فرانسسک فابرگاس هم داشت مهار می کرد.اما عملکرد این گلر باعث نمیشه که بگیم شانس باهاش یار نبود.چندین توپ به اندازه چند سانتی متری از کنار چارچوب به بیرون رفت.اگر ضعف آربلوآ در زدن ضربه آخر و یا بدشانسی اینیستا نبود بازی یاران رونالدو هم به چشم نمیومد.
روزی که اینیستا موقعیت خراب می کنه بدونید تیم شما در شرایط سختی به سر می بره.روزی که راموس داره فوق العاده کار می کنه یعنی حریف می خواد موقعیت بسازه.با این تفکر باز هم می گم اسپانیا فینالیستی شایسته نیست.
من اون اسپانیایی که در دو دوره قبل از پرتغال در مرحله گروهی یک هیچ باخت و حذف شد و بیشتر دوست دارم تا این اسپانیا.شاید اکثر مردم فوتبال دوست بدنبال نتیجه باشن ولی حالا که شرایط برای نمایش دادن یک افسانه مهیا شده پس چرا باید خودزنی بشه و فوتبالی نتیجه گرا ببینیم که اساسش مالکیت توپ هست؟
متاسفانه با دل بوسکه مشکل دارم و اگر این ستاره ها نبودن این مربی هم روی نیمکت نبود.

درباره آلمان هم چون کلا از این تیم بدم میاد دربارش حرف نمی زنم که یوقت این نفرت روی نظراتم تاثیر نذاره فقط اینو بگم با توجه به شانس آلمان و مسیر راحتی که تا به اینجا طی کرده شانس پیروزیش بر ایتالیا زیاده.امیدوارم اشتباه فکر کرده باشم.ضمن اینکه ایتالیا 120 دقیقه بازی کرده اما آلمان نود دقیقه خیلی سبک بازی کرده.اون هم در نبود سه بازیکن کلیدیش.

این ضربات زانو روی گردن و کمر باعث آسیبای بدی میشه مثل فلج شدن بازیکن
من انتقادم به په په هم هست و فقط منظورم بازیکنان غیررئالی نیستن.
در سطح جهان گتوزو په په دیانگ و .... واقعا باید یه مقدار آروم تر بازی کنن.من در لباس هواداری همونطور که حرکات آندو رو در استقلال تحسین می کردم!ولی واقعا این از کثیفی های فوتباله که نتیجه به سلامتی ترجیح داده بشه.

بازم می گم که اسپانیا تا قهرمانی یه پویول و ویا کم داره.ولی به امید قهرمانی ماتادور ها و ثبت رکوردی تکرار ناشدنی....

레자
06-28-2012, 19:33
درسته ولی میتونم بگم با وجود این همه حرف اسپانیا دیشب ضعیف ترین بازی این دوره از رقابت هاشو نشون داد چون پرتغال سرسخت ترین حریفش تا حالا محسوب میشد باید ببینیم ایا میتونه با ایتالیا فینالو برگزار کنه و انتقام میتونه بگیره یا به المان میخوره به نظرتون بازی فینال با المان باشه جذاب تره یا با ایتالیا؟

ikiusan
06-29-2012, 04:22

باخت آبرو مندانه ای بود دوست عزیز ، نیمه دوم سه تا گل مسلم رو نخوردید وگرنه خیلی حرفا الان پیش میومد!

ایتالیا فوق العاده بود ، این ایتالیا بازی به بازی بهتر شده و واقعا تیم خیلی خطرناکیه! عالی بوده! مهمترین نکته شناخت وسیع پراندلی نسبت به ابزاریه که در اختیار داره! انگار میدونه هر لحظه چی لازم داره! بای با انگلیس و تعویضهای عجیبشو یادتونه؟ ولی چقدر خوب بودن! ایضا این بازی! من واقعا امیدوارم بعد از ناکامی بسیار سوزاننده ی یورو 2000 اینبار یورو رو در دستان بوفون ببینم تا با چشم خودم قهرمانی ایتالیا توی یورو هم دیده باشم!
ایتالیا بازاش بگن آمین!

AlexDelpiero
06-29-2012, 12:28
تبریک میگم !
من بیشتر به این خاطر خوشحالم که قبل از جام به هرکی می گفتم این ایتالیا یه پای فیناله با تمسخر و پوزخند از کنار قضیه رد میشد ! ولی من همچنان بر این قضیه مصر بودم ! والا بردن آلمان که جز قوانین طبیعته ! mas:-
دیشب تک تک بازیکنا عالی بودند ! حیفه به خدا از بونوچی اسم نیاریم که رو دوه سه تا صحنه عالی کار کرد ! مخصوصا اون توپی که از جلوی پای کلوزه تکل کرد کرنر ! اون توپی که با پشت پا زد بیرون ! جورجو و بارتزالی هم عالی بودند ! تکل های دروسی که من هر آن فک می کردم الان یه کشیدگی ماهیچه براش پیش میاد به خاطر کش زیادی که به خودش میداد ! پیرلو ، و بوفون که انتظاری جز این ازشون نمی رفت !
ولی اون دو سه تا توپی که مارکیزیو و دیامانتی از دستش دادند خیلی رو اعصاب و روان بودند و خیلی می ترسیدم که آخر بازی حسرت این توپ ها رو بخوریم که خدا رو شکر به خیر گذشت !
به مدت یه هفته بالوگل میره آواتار !

Blue-StaR
06-29-2012, 13:34
و بازی دیشب ، همه اون چیزی رو که از فوتبال میخوان دیدن. بازی دیشب نشون داد ایتالیا با اون شهرت تدافعیش که به اصطلاح زیبایی فوتبال رو میگیره هم چقدر قشنگ تر و پویا تر از آلمان و ورژن جدید اسپانیا بازی میکنه...تو بازی دیشب چیزی به اسم روح فوتبال دیدم، این همون چیزی هستش که باعث شد وقتی چند سالم بیشتر نبود اول چیزی که من رو به خودش جذب کنه همین فوتبال دوست داشتنی باشه. برای اقا جواد خیابانی متاسفم که به بازی ای که دیشب ایتالیا داشت، میگفت تیکی تاکا...بازی ایتالیا هر چیزی بود تیکی تاکا نبود...(تنها زمینه ای که با خیابانی هم نظر بودم، همین تعریفای دیشبش از سوپر ماریو بود که به حق برازندش بودن)

بنظرم ایتالیا (در بعضی دوره های جام جهانی یا یورو) تمام اون چیزی که در واقع در قالب روح فوتبال دوست داشتنی میکنه داره، ترکیبی از بازی دفاعی و در عین حال هجومی، غیرت و تعصبی که خیلی از ضعف های فنی رو میپوشونه، همبستگی عجیب بین بازیکنای تیمشون، حواشی در عین حال جالب، حرکات خاص و عجیبی که فقط و فقط از ایتالیایی جماعت برمیاد و بس و خیلی چیزای دیگه که روی هم باعث میشه بعضی از ما ها باعث میشه اولین چیزی که در دوران بچگی ازش لذت ببریم و بریم سمتش، همین فوتبال باشه!

پ.ن 1 :بیصبرانه منتظر فینالم.یه بازی زیبا،هیجانی!
پ.ن 2 :آقایون ایتالیایی همگی بعد از باخت در برابر اسپانیا به مدت یه هفته آواتاراتونو تغییر میدید به عکس کاسیاس که جامو داره میبره بالا:bia baghalam:

DanielBahrami
06-29-2012, 15:59
آلمان حذف شد اون هم به خاطر چند اشتباه

خوب آلمان با جوان هاش هم باز توی نیمه نهایی باخت . شاید بعضی ها بگن جونی و بی تجربگی عامل اصلی حذف آلمان بود ولی به نظر من مشکل اصلی بازی دادن به بازیکنانی که اصلا آمادگی لازم رو نداشتند مثل پودولفسکی و بادشتوبر . شاید اگه لو از همون اول بازی رو ترکیب همیشگی اش اصرار نمی کرد و رویس و مولر و مرتساکر رو به میدان می آورد هرگز به این شکل حذف نمیشدند .

از همون اول مسابقات با همه با دعوت شدن بادشتوبر مخلف بودند . توی بازی با پرتغال نزدیک بود به خاطر اشتباهش یک گل دریافت کنند ولی نویر تونست روازه رو نجات بده . توی این صحنه هم به خاطر قدرت بدنی ضعیف و قد کوتاهش بالوتلی به راحتی دروازه نویر رو باز کرد .

البته ایتالیا هم به خوبی بازی کرد و تونست جلوی بازیکنانی مثل کروس و اوزیل رو به خوبی بگیره نگذاره بازی همیشگی خودشون رو انجام بدن .

ALEX-ss
06-29-2012, 18:48
سلام بر اهالی دربی

خوب ضمن تبریک برای فینالیست شدن ایتالیا کمی بازی و تحلیل می کنم

در بازی دیشب آلمان ها با ترکیب 4.2.3.1 و ایتالیایی ها با ترکیب لوزی شکل 4.4.2 مقابل هم صف آرایی کردند از ابتذا بازی می شد حدس زد که برنده میدان چه تیمی هست بازی خیلی خوبی را از ایتالیا دیدم
پیرلو و اوزیل دو بازیکن مقابل هم . پیرلو وظیفه بازیسازی و توپ پخش کنی داشت دقیقا مثل یک پاسور در والیبال عمل می کرد. و بیشتر در یع فلش مستقیم توپ را به جلو می برد و کمتر به کناره ها می رفت اما اوزیل در این بازی بیشتر نقش یک مهاجم کاذب را بازی می کرد و بیشتر خط دفاعی ایتالیا را بهم ریخته می کرد و ارسالی را از او ندیدم.

نکته فنی : پر اندلی در حدود 2 سال است که سکان دار ایتالیا شده و تقریبا 4 سال کمتر از یواخیم بر روی نیمکت نشسته به همین خاطر بود که در هر بازی یورو پر اندلی در ترکیبش دست می برد و در مقابل یواخیم تقریبا با ترکیب ثابت تیمش را به میدان می فرستاد. و پر اندلی با این کارش نشان داد که ترکیب تیمش را بر اساس آنالیز تیم حریف مهره چینی می کند. و یواخیم هم که این را میدانست که نمی شود ترکیب نیمه نهایی را پیش بینی کند از همان دقایق اولیه بازی فشار زیادی بر روی دروازه ایتالیایی ها وارد کرد . اما پراندلی که نقطه ضعف آلمان جوان را می دانست دست بر روی همین ضعف گذاشت و سودش را هم برد و از فضایی که در بین مدافعین مرکزی آلمان ها ایجاد شده بود بهترین استفاده را کردند و به نتیجه رسیدند.

اما خطرناک ترین لحظه برای ایتالیایی ها زمانی هست که پیرلو اشتباه کند و توپ را از دست بدهد و آلمان ها برای اینکه آبی پوشان آرایش دفاعی منسجمی به خود نگیرند توپ را به کناره ها می بردند و با ارسالهای بلند موقعیت سازی می کردند
در ان سو پیر مرد ایتالیایی بر همه چیز تسلط داشت و نمونه اش تعویض های شجاعانه اش بود و این نشانه با تدبیر بودن این پیر آبی پوشان است .

پراندلی همانجور که به همه چیز خوب نگاه می کند به خوبی هم برایشان برنامه ریزی می کند و برای دقایقی در نیمه دوم بازی مهیج و خوبی را از دو تیم دیدم که متوجه نشدم کی 90 دقیقه شد.

بهترین مربی : پر اندلی

و بهترین بازیکن نداریم چون همه با جون و دل جنگیدند و خیلی عالی کار کردند.

نویسنده: نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی

*Rossonero*
06-30-2012, 20:38

چه باخت آبرومندانه ای هم شد!!!!!!!!!!!!حق تیم مغرور همینه.تا آلمانیا باشن دیگه از این غلطا نکنن.

edin
06-30-2012, 21:42
اینجا جاش نیست بگم اما اگه بازی آلمان و ایتالیا 1 دقیقه دیگه ادامه داشت حتما آلمان فینالیست بود
تازه اصلا هم مغرور نیستند
اما در مورد فینال باید. بگم اسپانیا با بازی عالیشون حتما می بره درسته اسپانیا هم تیم محبوبم رو حذف کرد ولی به هر حال بهتره ایتالیا که تیم اولم رو حذف کرد

ikiusan
07-01-2012, 02:25
اینجا جاش نیست بگم اما اگه بازی آلمان و ایتالیا 1 دقیقه دیگه ادامه داشت حتما آلمان فینالیست بود
تازه اصلا هم مغرور نیستند
اما در مورد فینال باید. بگم اسپانیا با بازی عالیشون حتما می بره درسته اسپانیا هم تیم محبوبم رو حذف کرد ولی به هر حال بهتره ایتالیا که تیم اولم رو حذف کرد
واقعا توی یه دقیقه دو تا میزد؟:hehehe: آقا جان اون که اصلا پنالتی نبود کلوزه داشت مدافع ایتالیا رو از پشت میکشید! همون یه دونه رو هم از داور دارید!

dana10
07-01-2012, 14:33
ولـی من دوست دارم ایتالیا برنده شه.
چون واقعا اسپانیا دیگه میشه افسانه با این سه جامی که پشت سرهم برده.

شیما کاکا 22
07-01-2012, 17:47
خیلی باحال بود نیلوفر...!!!
ایتالیا قهرمانه... به امید خدا...

42d3e78f26a4b20d412==