PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Download FIFA 13 DEMO

sina acm
06-22-2012, 20:56
به نام خدا

خوب کم کم داریم به تابستان و فصل دمو ها نزدیک میشیم تو این تاپیک برخی از تریلرها و مشخصات fifa 13 رو بهتون میگیم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
06-22-2012, 20:57
تریلر بازی که برخی از تکنیک های اضافه شده رو نشون میده البته نه همه

کیفیت معمولی
18 MB

MEDIAFIRE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

کیفیت HD
43 MB

MEDIAFIRE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
06-22-2012, 20:58
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با فاش شدن تصاویری از بازی FIFA 13 ، شایعه پراکنی ها به اوج خود رسیده بود.EA یکی از موفق ترین کمپانی ها در عرصه ساخت بازی های سبک ورزشی (Sport) می باشد که از سال 2009 به بعد خود را بیشتر نشان داد و موفقیت های زیادی کسب کرد.ساعاتی پیش بود که تهیه کننده این بازی در یک مراسم رونمایی در لندن صرف نظر از تأیید آن ، اطلاعات کمی در اختیار قرار داد.

1.کنترل لمسی بازی: این قسمت که به تازگی در این نسخه گنجانده شده جزو یکی از مهم ترین و جدید ترین امکانات این نسخه می باشد.(البته اطلاعات کاملی از این بخش در دست نیست و منظور از کنترل لمسی بازی به طور دقیق توضیح داده نشده.)

2.هوش مصنوعی بازیکنان: نسخه ی پیشین یا همان FIFA 12 از هوش مصنوعی بازیکنان خودی کمی بهره مند بود.اما این طور که به نظر می رسد در این نسخه شاهد هوش مصنوعی بهتر و بالایی نسبت به نسخه ی قبلی خواهیم بود و بازیکنان هنگام حمله کردن در قرار گیری در مکان مورد نظر بهتر عمل خواهند کرد.

3.دریبل زنی: بالاخره بعد از چند نسخه روی قسمت دریبل کردن در حال کار کردن هستند و گفته شده شاهد کنترلی طبیعی تر و سخت تر برای دریبل زنی خواهید بود.

4.ضربه آزاد ( Tactical free-kick): شما قادر خواهید بود تا از 3 بازیکن در کنار توپ برای زدن ضربه ی آزاد استفاده کنید و بتوانید با لحظاتی جالب گل خود را بزنید.

5.کنترل بازیکنان: کنترل بازیکنان هم مانند دیگر قسمت ها کمی در حال تغییر هست و به شما قول یک کنترل واقع گرایانه تر و بهتر داده شده.

(تمامی اطلاعات داده شده مختصر و کوتاه هستند و شاهد اطلاعات بیشتر و کامل تر در آینده خواهیم بود.)

تاریخ انتشار بازی و کنسول های آن هنوز مشخص نشده اند.
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
06-22-2012, 20:58
سیستم مورد نیاز برای اجرای FIFA 13

مسئولان شرکت بازی‌سازی EA که قول یک بازی کاملا واقعی و بی‌نظیر را در FIFA 13 داده‌اند،به‌تازگی حداقل سیستم مورد نیاز اجرای این عنوان را بر روی PC اعلام کرده‌اند..

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

حداقل سیستم مورد نیاز این بازی را می‌توانید در زیر ملاحظه نمایید:
سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز XP، ویندوز Vista و ویندوز۷
CPU: پردازنده دو هسته‌ای معادل Intel Core2Due – ۲٫۴ GHz
کارت گرافیگی: معادل ATI RADEON HD 2900 و NVIDIA GEFORCE 8800 GT
رم مورد نیاز:۲G
هم‌چنین مسئولان این شرکت اعلام کردند که در آینده‌ای نزدیک تریلری از این بازی به نمایش خواهند گذاشت که همگان را به وجد خواهد آورد.

sina acm
06-22-2012, 20:59

sina acm
06-22-2012, 21:20
اولین چیزی که در FIFA 13 متوجه آن می شوید، کنترل واقعی تر توپی است که در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. در این بازی کنترل توپی که برای بازیکنان ارسال می شود، سخت تر شده است. در واقع آن بازیکنی که توپ را برایش ارسال کرده اید، باید مهارت لازم برای دریافت توپ را داشته باشد. این موضوع به قدرت و سرعت توپ و ارتفاعی که توپ به هوا بلند می شود هم بستگی دارد. همچنین در اختیار داشتن توپ و حفظ آن در زمان دریبل کردن و نمایش حرکات مختلف هم کمی سخت تر و واقعی تر شده است.

برخورد بازیکنان

یکی دیگر از قابلیت هایی که در این نسخه بهبود پیدا کرده، Impact Engine یا موتور برخوردی است که از نسخه FIFA 12 به این سری از بازی ها اضافه شد. Impact Engine باعث به وجود آمدن برخوردهای بسیار واقعی تر و نمایش های فیزیکی بهتری در FIFA 12 شد، اما برخی اوقات بازیکنان صحنه های اغراق شده زیادی را مشاهده می کردند. در FIFA 13 دیگر اینگونه انیمیشن ها را مشاهده نمی کنید. این موتور بسیار بهینه تر شده و حالت های بیشتری از برخوردها را در بر دارد و به خوبی می تواند تفاوت برخورد ضربه به قسمت های بالایی و پایینی بدن بازیکنان را احساس کند.

دریبل های سخت تر

در FIFA 12 با تغییر جهت دادن می توانستید بازیکنان حریف را دریبل بزنید. اما این امکان در FIFA 13 دیگر وجود ندارد و برای دریبل کردن باید از مهارت زیادی برخوردار باشید.

ضربه های ایستگاهی تکنیکی تر

یک سیستم کاملاً جدید برای ضربه های ایستگاهی بازی طراحی شده است. اکنون سه بازیکن مختلف می توانند در زمان ضربه های ایستگاهی پشت توپ قرار بگیرند. همچنین می توانید بازیکنانی از تیم خود را هم در خط دفاعی حریف قرار دهید تا برای بازیکنان خط دفاعی دردسرساز شوند. یکی از قسمت های جالب این است که در زمان ضربه های کاشته می توانید حرکت های نمایشی و گول زننده از خود اجرا کنید تا بازیکنان را بر سر تشخیص مسیر توپ به اشتباه بیندازید. در کنار این موضوع، دفاع کردن در برابر ضربه های کاشته هم بهبود پیدا کرده اند. به طور مثال، می توانید تعداد بازیکنانی که می خواهید جلوی توپ های ایستگاهی قرار بگیرند را مشخص کنید.

هوش مصنوعی در زمان حمله

هوش مصنوعی بازی در زمان دفاع آنقدر خوب بوده که تیم سازنده تغییراتی را در آن ایجاد نکرده، اما هوش مصنوعی در زمان حمله تغییراتی به همراه داشته تا بتواند به چالش خوبی برای مدافعین تبدیل شود. CPU بازیکنان بدون توپ را به شکل بسیار بهتری کنترل می کند و کاری می کند تا بازیکنی که توپ را در اختیار دارد از گزینه های بهتری برای پاس دادن و انجام کارهای مختلف برخوردار باشد. همچنین بازیکنان به شکل بسیار هوشمندانه تری حمله می کنند و بسیار خوب می توانند خود را از آفساید خارج کنند. آن ها منتظر ارسال توپ می مانند و پس از ارسال آن، به سمت دروازه حریف حرکت می کنند.

آقای روتر این موضوع را هم تأیید کرد که در کنار این تغییراتی که در بازی داده شد، سعی کرده اند تغییرات دیگری در سیستم های پاسکاری و انیمیشن های دروازه بانان به وجود بیاورند که روند بازی بهتر شود. همچنین عملکرد داورها هم در این بازی بهتر خواهد شد تا فضای فوتبالی بهتری در بازی به وجود بیاید. آقای روتر به این مسئله اشاره کرد که آن ها از یک نرم افزار Dimensional Imaging در بازی استفاده کرده اند که باعث می شود گرافیک FIFA 13 بهتر از نسخه های قبلی باشد. در FIFA 13 می توانیم این انتظار را داشته باشیم که بازیکنان معروف دنیای فوتبال به شکل واقعی تری در بازی طراحی شده باشند. دلیل آن هم همین Dimensional Imaging جدیدی است که در بازی به کار رفته است.

وتر به این موضوع اشاره می کند که در نسخه های قبلی به دلیل تکنولوژی ای که برای آن بازی ها استفاده می شد، فقط می شد تعداد مشخصی از بازیکنان محبوب را به صورت واقعی طراحی کرد. اما با استفاده از تکنولوژی جدید به کار رفته در FIFA 13 آن ها می توانند بازیکنان بیشتری را به شکل واقعی طراحی کنند. آقای مایک هریسون (Mike Harrison) کارگردان بخش Mo-Cap بازی های EA می گوید: "ما از چند سال پیش متوجه شدیم که باید کیفیت طراحی صورت بازیکنان را بالا ببریم، مخصوصاً بازیکنانی که در تیم های بسیار محبوب و بزرگ بازی می کنند. ما با نرم افزار Dimensional Imaging به شکل بسیار خوبی کار کردیم که به ما این امکان را می دهد تا در خلق مدل های 3D از دقت بیشتری برخوردار باشیم و بتوانیم صورت ها را به شکل بسیار بهتری Capture کنیم.

نتیجه کار هم بسیار بهتر از چیزی بود که ما انتظار آن را داشتیم." آقای کالین آرکهارت (Colin Urquhart) رئیس Dimensional Imaging نیز به این موضوع اشاره می کند که: "این موضوع بسیار مهم بود که کیفیت گرافیکی بازی بسیار به حرکات واقعی یک انسان شباهت داشته باشد تا بتوان به وسیله آن شخصیت های مجازی بهتری خلق کرد، اما روش های سنتی باعث می شدند که این کار زمان بیشتری بگیرد. EA از اولین بازیسازانی بود که تشخیص داد باید دست به چنین کاری بزند و باید سیستم Capture خودش را ارتقاء دهد. ما از FIFA 10 با آن ها کار می کردیم و سرانجام موفق شدیم سیستم Dimensional Imaging را برای FIFA 13 خلق کنیم. تکنولوژی ای که کار کردن با آن بسیار راحت تر از تکنولوژی های مشابه است و امکانات بسیار بیشتری هم در بر دارد." بازی FIFA 13 به احتمال بسیار زیاد در پاییز امسال راهی بازار خواهد شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

___

___

Reza29.4
06-22-2012, 22:46

با فاش شدن تصاویری از بازی FIFA 13 ، شایعه پراکنی ها به اوج خود رسیده بود.EA یکی از موفق ترین کمپانی ها در عرصه ساخت بازی های سبک ورزشی (Sport) می باشد که از سال 2009 به بعد خود را بیشتر نشان داد و موفقیت های زیادی کسب کرد.ساعاتی پیش بود که تهیه کننده این بازی در یک مراسم رونمایی در لندن صرف نظر از تأیید آن ، اطلاعات کمی در اختیار قرار داد.

1.کنترل لمسی بازی: این قسمت که به تازگی در این نسخه گنجانده شده جزو یکی از مهم ترین و جدید ترین امکانات این نسخه می باشد.(البته اطلاعات کاملی از این بخش در دست نیست و منظور از کنترل لمسی بازی به طور دقیق توضیح داده نشده.)

2.هوش مصنوعی بازیکنان: نسخه ی پیشین یا همان FIFA 12 از هوش مصنوعی بازیکنان خودی کمی بهره مند بود.اما این طور که به نظر می رسد در این نسخه شاهد هوش مصنوعی بهتر و بالایی نسبت به نسخه ی قبلی خواهیم بود و بازیکنان هنگام حمله کردن در قرار گیری در مکان مورد نظر بهتر عمل خواهند کرد.

3.دریبل زنی: بالاخره بعد از چند نسخه روی قسمت دریبل کردن در حال کار کردن هستند و گفته شده شاهد کنترلی طبیعی تر و سخت تر برای دریبل زنی خواهید بود.

4.ضربه آزاد ( Tactical free-kick): شما قادر خواهید بود تا از 3 بازیکن در کنار توپ برای زدن ضربه ی آزاد استفاده کنید و بتوانید با لحظاتی جالب گل خود را بزنید.

5.کنترل بازیکنان: کنترل بازیکنان هم مانند دیگر قسمت ها کمی در حال تغییر هست و به شما قول یک کنترل واقع گرایانه تر و بهتر داده شده.

(تمامی اطلاعات داده شده مختصر و کوتاه هستند و شاهد اطلاعات بیشتر و کامل تر در آینده خواهیم بود.)

تاریخ انتشار بازی و کنسول های آن هنوز مشخص نشده اند.
سالم دوستان در تکمیل توضیحات آقا سینا البته با اجازه ی ایشون فکر کنم منظور از کنترل لمسی همون کینکت(در ایکس باکس و کامپیوتر)وMove(در پلی3باشه)
در دمو هم که دیدم فکر کنم کنترل دو بازیکن مو قع پاس دادن نیز به فیفا13 اضافه شده که این کنترل برای اولین بار در فیفا2005 استفاده شد که به دلیل جلوتر بودن این سیستم از عقل مردم استقبال خوبی نشد واین سیستم دیگر استفاده نشد تا سال2012 که شرکت کونامی اونو روی سوکر12 پیاده کرد.
تو چنتا از خبرها هم شنیدم تو این نسخه میشه داوری هم کونی که راست وروغش با خودشون

sina acm
06-22-2012, 23:26
سالم دوستان در تکمیل توضیحات آقا سینا البته با اجازه ی ایشون فکر کنم منظور از کنترل لمسی همون کینکت(در ایکس باکس و کامپیوتر)وMove(در پلی3باشه)
در دمو هم که دیدم فکر کنم کنترل دو بازیکن مو قع پاس دادن نیز به فیفا13 اضافه شده که این کنترل برای اولین بار در فیفا2005 استفاده شد که به دلیل جلوتر بودن این سیستم از عقل مردم استقبال خوبی نشد واین سیستم دیگر استفاده نشد تا سال2012 که شرکت کونامی اونو روی سوکر12 پیاده کرد.
تو چنتا از خبرها هم شنیدم تو این نسخه میشه داوری هم کونی که راست وروغش با خودشون

اون طوری که پیداست میشه تو فیفا 13 داوری کرد ولی تا یک ماه و نیم دیگه صبر کن دموش بیاد گرچه فکر نکم تو دمو این و بزارن مال بازی اصلیه ولی صبر بکنیم ببینیم چی میشه ki::

Fc Bayern München
06-24-2012, 16:59
باکس آرت FIFA 13 مشخص شد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

EA Sports باکس آرت اولیه ی FIFA 13 را رونمایی کرد. باکس آرت اولیه‌ی این بازی در صفحه‌ی رسمی “فیس بوک” فیفا منتشر شد و حامل یک متن به شرح زیر است‌:
کاور بازی FIFA 13 در حال شکل گیری است … FIFA 13 را هم اکنون پیش خرید کنید. همان طور که جزئیات نشان می دهد،‌ بهترین بازیکن جهان در وسط کاور این بازی قرار خواهد گرفت‌.

Lee dewyze
07-27-2012, 00:27
اضافه شدن تیم های ملی به قسمت Career Mode بازی FIFA 13+ اضافات جدید این قسمت

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 668x190 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

EA Sports امروز اعلان کرد، بازی FIFA 13 دارای قسمتی برای تیم های ملی نیز در Career Mode خواهد بود. شما قادر خواهید بود تا بازی های دوستانه، بازی های مهم و... را در آخرین نسخه از این فرانچایز انجام دهید.
همچنین امروز FIFASoccerBlog خبری مبنی بر "قسمت های جدید اضافه شده در Career Mode" را منتشر کرد که در آن، امکان تغییر قدرت بازیکن ها، مشاهده‌ی Online نتایج دیگر بازی ها در هنگام انجام بازی خود و... نیز به چشم می‌خورد.
قسمت های اضافه شده به این نسخه:
قسمت تیم های ملی

با توجه به اعتباری که در Career Mode کسب کرده اید، امکان دارد پیشنهادی مبنی بر مربی گری تیم ملی در کنار تیم باشگاهی حال حاضر خود، دریافت کنید.
تجربه و اعتباری که به عنوان یک مربی در CM دارید، تاثیر مستقیمی بر روی تیمی که به شما پیشنهاد خواهد داد، دارد.
ملیت و لیگی که در حال حاضر در حال فعالیت در آن هستید نیز تاثیر بسزایی بر روی تیم ملی که به شما پیشنهاد خواهد داد، دارد.
قبل از این که شما پیشنهادی دریافت کنید، شایعاتی مبنی بر اینکه شما به چه کشوری علاقه مند هستید در قسمت اخبار(Press) منتشر می‌شوند.
ترکیب تیم و بازیکن هایی که انتخاب می‌کنید بر روی وظایفی که برروی دوش شما گذاشته خواهد شد، تاثیر دارد. برای مثال حداقل یک هفته قبل از بازی های دوستانه و یک ماه قبل از تورنمنت ها وظایفتان را دریافت می‌کنید.
مسابقات ملی در بین بازی های باشگاهی انجام شده و این بدان معناست که شما می‌توانید در دوره‌ی مربی گری خود، مربی گری تیم ملی را دریافت کنید.
قسمت تیم ملی در CM دارای "هاب" مجزایی نسبت به تیم باشگاهی و کشور شما دارد.

قسمت Online

Alan Mcinally و Geoff Shreeves خبر هایی به صورت صوتی از دیگر بازی ها نیز به شما خواهند داد.
این خبر ها شامل گل ها، کارت های قرمز و ضربات پنالتی می‌شود.
برای مثال Shreeves: بله در ورزشگاه آنفیلد گل داشتیم، دمپسی با ضربه‌ی آزاد در دقیقه‌ی هفتاد و سوم نتیجه را به 2-1 تغییر می‌دهد.
شما حق انتخاب برای برگزیدن بازی هایی که می‌خواهید اخبار آن ها را بشنوید، دارید.

مسایل بازیکن ها

مسایل بازیکن ها در مواقعی که شما بازیکن کلیدی را می‌خرید یا می‌فروشید و همچنین نتایج بدی می‌گیرید ممکن است بعد از چند ماه دوباره تکرار شوند.
فعل و افعالات بازیکن ها بسیار واقعی تر شده و همراه با بازخوردی بسته به تصمیمات شما خواهد بود.
مشکلاتی برای بازیکنان حتی در مواقعی که کنترل تیم ملی را در دست دارید، رخ می‌دهد و این به آن معناست که شما باید هم تیم باشگاهی و هم تیم ملی را در حالت شاد(Happy) نگه دارید.
حال طرفداران تیم نیز تاثیر بسزایی در اخباری که در قسمت Press منتشر می‌شوند، دارند.

قسمت Be A Player

وقتی شما بازیکن خود (چه Virtual Pro و چه واقعی) را انتخاب می‌کنید، وظایف و دستوراتی از سوی مربی خواهید گرفت که این موارد در مواقع مختلف (برای مثلا اگر هافبک باشید یا دفاع یا... ) متفاوت خواهند بود.
همچنین در یک فصل و هر 4 بازی یکبار، شما وظایفی از قبیل: گل زدن، گل نخوردن، پاس دادن، تکل زدن و... دریافت خواهید کرد.
اگر شما ناراضی بودید، می‌توانید در خواست ترک کردن تیم و یا به طور قرضی رفتن به تیمی دیگر را کنید.
اگر با یک Vitual Pro ضعیف به یک تیم قدرتمند بپیوندید، درترکیب اصلی قرار نخواهید گرفت و ابتدا برای کسب تجربه باید به صورت قرضی به تیمی دیگر بروید.
اگر شما بد بازی کنید، حال مربی می‌تواند بازیکن شما را تعویض کند.
موقعی که در عرض چند روز، چندین بازی انجام می‌دهید؛ می‌توانید از مربی خود تقاضای استراحت کنید.

رده بندی نتایج

بعد از هر بازی در CM شما رده بندی نتایجی را به صورت صوتی دریافت خواهید کرد.
جدول لیگ نیز مانند بازی هایی که در پیش خواهید داشت به شما و به صورت صوتی داده می‌شود ولی این قسمت کمتر از رده بندی نتایج اتفاق میافتد.
هنگامی که پیام های صوتی را می‌شنوید می‌توانید تمامی کار های خود را انجام دهید و از این حیث هیچ محدودیتی ندارید.

دفتر مربیان

حال شما قادر خواهید بود تا از طریق "تابلوی کارها" تیم هایی که امکان دارد مربی خود را تعویض کنند را ببینید و در میانه‌فصل به تیمی که دوست دارید بپیوندید.
حال مربی خود را می‌توانید در ابتدای بازی طراحی کنید و وی را در کنار زمین و در بازی ها مشاهده کنید.

نقل و انتقالات

اینبار قسمت نقل و انتقالات به طور کامل از نو ساخته شده است.
حال شما می‌توانید به بازیکنان پیشنهاد پول بیشتر داده و آن ها با CPU معامله خواهند کرد.
وقتی بازیکنی را قرض می‌گیرید، می‌توانید مبلغی برای خرید وی پس از پایان قرار داد مشخص کنید و با او قرارداد دایمی امضا کنید.
وقتی CPU به بازیکن شما پیشنهادی می‌دهد می‌توانید از قسمت جدیدی که برای درخواست پول بیشتر است استفاده کنید و CPU حق انتخابی برای قبول یا رد کردن این درخواست خواهد داشت.
برای قرارداد و مذاکرات، رییس باشگاه به شما مشورت داده و به شما گوشزد می‎کند که هدف باشگاه و بازیکن چیست.
وقتی شما به بازیکنی پیشنهاد می‌دهید می‌توانید یکی از سه حالت: بازیکن مهم، بازیکن آینده و بازیکن سرسخت استفاده کنید. این حالات برروی بازیکن و توقع وی تاثیر خواهد گذاشت و تعیین خواهد کرد که بازیکن به تیم شما خواهد آمد یا خیر.
قبل از اینکه به کسی پیشنهاد بدهید می‌توانید از باشگاه بازیکن پرس و جو کنید که آیا بازیکن را می‌فروشند یا خیر و باشگاه چه قیمتی برای وی در نظر گرفته است.
حال شما می‌توانید به بازیکنان از طریق پیام های صوتی که با LS امکان پذیر است، خیلی راحت پیشنهاد دهید.
با استفاده از قسمت "سخت گیری مالی" که در ابتدا قابل انتخاب/عدم انتخاب را دارد می‌توانید درصدی از بازیکنان فروشی را محدود کنید تا به بودجه نقل و انتقالات شما برگردند.

اخبار متفرقه

در قسمت CM شما با ظاهری و استایل جدیدی از Sky Sports نیز مواجه خواهید شد.

تغییر بازیکن ها

حال شما قابلیتی مبنی بر تغییر شکل ظاهری بازیکنان در CM نیز خواهید داشت.

خط ارتباطی بازیبازان

حال شما می‌توانید اخبار صوتی را در هنگام پیش رفتن بازی بشنوید.
اولین باری که به منوی CM بروید، شاهد یک آموزش خواهید بود که هر قسمت را برای شما معرفی می‌کند.

FIFA 13 در تاریخ 28 سپتامبر عرضه خواهد شد.

لینک منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

milad_1369
07-29-2012, 22:07
بچه ها سیستم من رم 4 داره و گرافیک 9500 جی تی میتونم فیفا13 رو روی high بدون تیک بازی کنم؟

sina acm
07-29-2012, 22:48
بچه ها سیستم من رم 4 داره و گرافیک 9500 جی تی میتونم فیفا13 رو روی high بدون تیک بازی کنم؟

این دقیقا سیستم کامپیوتر قبلی منه

البته واسه این که فیفا تیک میگرفت عوض کردم و تبدیلش کردم به رم 8 گرافیک gt 450

واسه شما اگه همه چی روبه را باشه تیک نمیگره ولی گرافیکت رو عوض کنی بهتره رمت عالیه

milad_1369
07-29-2012, 23:21
این دقیقا سیستم کامپیوتر قبلی منه

البته واسه این که فیفا تیک میگرفت عوض کردم و تبدیلش کردم به رم 8 گرافیک gt 450

واسه شما اگه همه چی روبه را باشه تیک نمیگره ولی گرافیکت رو عوض کنی بهتره رمت عالیه
اتفاقا من هم میخام رم 6 یا 8 بخرم و cpu هم اینتل 2 هسته ای دارم و میخوام core i 3 بخرم مادربورد رو هم عوض میکنم.ولی برای کارت گرافیک دیگه پولم کم میاد

the miz
07-29-2012, 23:25
اتفاقا من هم میخام رم 6 یا 8 بخرم و cpu هم اینتل 2 هسته ای دارم و میخوام core i 3 بخرم مادربورد رو هم عوض میکنم.ولی برای کارت گرافیک دیگه پولم کم میاد

به نظر من کل پولتو بده گرافیک بخر

چون اگه بقیه سیستم رو بهترین دنیا بزنی

ولی گرافیکت پایین باشه بازم تیک میگیره اگه گرافیک بگیری کامپیوترت تا چند سال بیمه میشه

milad_1369
07-30-2012, 13:00
واقا وسط دو راهی موندم که فقط کارت گرافیک بخرم یا سی پی یو و رم و مادربورد رو عوض کنم

sina acm
07-30-2012, 15:38
واقا وسط دو راهی موندم که فقط کارت گرافیک بخرم یا سی پی یو و رم و مادربورد رو عوض کنم

اگه نظر من رو میخوای چون رم 4 داری و رمت خوبه گرافیکت رو عوض کنی بهتره

گرافیک برا بازی از همه مهمتره

milad_1369
07-30-2012, 16:18
اگه نظر من رو میخوای چون رم 4 داری و رمت خوبه گرافیکت رو عوض کنی بهتره

گرافیک برا بازی از همه مهمتره
cpu من 2 هسته E2180 هست اگه فقط گرافیک رو عوض کنم cpu باعث تیک زدن بازی نمیشه؟

Lee dewyze
08-01-2012, 16:30
تکامل به سبک فیفا؛پیش نمایش FIFA 13

ناشر:EA سازنده:EA Sports سبکه:شبیه ساز فوتبال
سالانه نسخه‌های سری شبیه ساز فوتبال فیفا عرضه می‌شوند و هرکدام خوبی‌ها و بدی‌های خودشان را داشتند،به جرئت می‌توان گفت هیچ کدام از بازی‌های PES و FIFA تا به حال بی‌نقص و بدون اشکال نبوده‌اند و همواره به پیشرفت بیش‌تری نیاز داشتند.امّا شاید بتوان گفت در دو سال اخیر سری فیفا کمی توانسته‌است رقیب خودش را کنار بزند و یکّه تازی کند؛آیا امسال هم همین‌طور خواهد شد یا PES بالاخره به روز‌های اوجش بر می‌گردد؟

تکامل!
بر اساس اطّلاعاتی که تا کنون از بازی فیفا ۱۳ منتشر شده‌اند قرار است چند تغییر بزرگ و اساسی در این بازی نسبت به نسخه‌های قبلی آن صورت بگیرد و همه این تغییرات جای خالی‌شان واقعا در فیفا ۱۲ و نسخه‌های قبلی احساس می‌شده‌است.در این مطلب می‌خواهیم این تغییرات را مروری بکنیم.
مسی واقعی!
اگر توجّه کرده باشید در نسخه‌های قبلی فیفا به راحتی می‌شد با استفاده از بازیکنانی نظیر لیونل مسی و رونالدو چندین بازیکن را خیلی آسان دریبل زد و دریبل‌ها هم چندان دل چسب نبودند و بیش‌تر ظاهری مصنوعی داشتند.قرار است این مشکل در فیفا ۱۳ به طور کامل حل شود؛با استفاده از سیستم جدید Complete Drebbling.با استفاده از این سیستم جدید می‌توان به طور بسیار واقعی دریبل‌های واقعی که بسیار زیبا هستند و در دنیای واقعی نیز وجود دارند را انجام داد.به گفته سازندگان بازی برای مثال می‌توانید با لیونل مسی حرکاتی که او در دنیای واقعی انجام می‌دهد را انجام دهید و با استفاده از سیستم جدید دریبل زنی حرکات بی‌نظیر و فوق‌العاده و البتّه واقعی را به نمایش گذاشت.هم‌چنین دیگر مانند قبل نمی‌توان تنها با حرکت دادن یک دکمه بازیکن مقابل را دریبل زد و برای این کار باید حرکات حساب شده‌ای را انجام دهید!
.
.
تیکی‌تاکا!
یکی دیگر از تغییرات اساسی که قرار است در فیفا ۱۳ اعمال شود هوش مصنوعی بیش‌تر برای بازیکنان است.این بدان معنی است که در فیفت ۱۳ بازیکنانی که شما کنترلشان را در دست ندارید نیز توانایی تصمیم‌گیری به موقع و جای‌گیری صحیح هستند.برای مثال بارها و بارها شده‌است که در ضد حمله‌ای می‌توانستید گل بزنید و این گل به خاطر جای‌گیری نا مناسب یار‌هایتان نتوانسته‌اید این گل را بزنید.امّا سازندگان این نسخه از بازی قول داده‌اند که دیگر از این اتفاقات پیش نیاید و به راحتی بتوانید به لطف هوش مصنوعی خوب بازی در زمین فوتبال پاس‌گار کنید.هم‌چنین از دیگر ویژگی‌های سیستم جدید هوش مصنوعی و قدرت تصمیم‌گیری بازیکنان در فیفا ۱۳ می‌توان به این اشاره کرد که در فیفا ۱۳ می‌توان اگر مایل هستید یک تیکی‌تاکا ناب بازی کنید.در بازی‌های قبلی از سری فیفا به علت جای‌گیری نا مناسب بازیکنان نزدیک نبودن آن‌ها به یک‌دیگر نمی‌شد که بازی را با پاس‌گاری با حوصله و یا همان تیکی‌تاکا پیش برد امّا در فیفا ۱۳ می‌شود!فوتبال هم یک بازی تیمی است و قطعا نمی‌توان با تکیه بر خلاقیت‌های فنی یک بازیکن بازی را برنده شد و نیاز به یک هم‌کار تیمی خوب و چنین هوش مصنوعی در سری فیفا واقعا احساس می‌شد که امیدواریم همان قدر که از این سیستم تعریف و تمجید شده‌است بتواند گیمر‌ها را نیز راضی کند.
.
.
دروگبا در برابر مسی!
فیفا ۱۲ برای نخستین بار بود که در سری فیفا از موتور گرافیک Impact Engine بهره می‌برد.این موتور توانست گرافیک نسبتا خوب و صحنه‌های زیبایی را در فیفا۱۲ به وجود بیاورد امّا اشکالات این موتور کم نیز نبودند.برای مثال فیزیک بازی چندان تعریفی نداشت و وقتی لیونل مسی به دروگبا برخورد می‌کرد محل فرودش ۱۰ متر آن طرف‌تر بود!و یا گاهی چندین بازیکن در حین بازی بین هم گیر می‌کردند و بسیار باعث اعصاب خوردی گیمر می‌شدند.به طور کلّی این موتور گرافیکی باگ کم نداشت و فیزیک چندان خوبی هم نداشت امّا به گقته مسئولان EA Sports از نسخه بهبود یافته موتور Impact Engine در فیفا ۱۳ استفاده خواهد شد و فیزیک بازی نیز بسیار طبیعی‌تر خواهد شد و دیگر شاهد صحنه‌های عجیب و غریب در فیفا ۱۳ نخواهیم بود.هم‌چنین اعلام شده‌است طرّاحی چهره بازیکنان نسبت به قبل بهبود می‌یابد که واقعا عمری حیاتی برای سری فیفا است!طرّاحی چهره فیفا ۱۲ واقعا ضعیف‌تر از PES 2012 بود.در فیفا ۱۲ رونالدو بیش‌تر شبیه لات‌های سر کوچه بود تا یک بازیکن فوتبال!و یا ابراهیموویچ همانند یک قول شاخ‌دار بود!واقعا این اشکالات در فیفا ۱۲ کم نبودند که برطرف شدن این اشکالات در فیفا ۱۳ می‌تواند کمک زیادی به بهتر شدن سری فیفا بکند.
.
.
تقویت ضربات آزاد
همه گیمر‌ها روش‌های عجیب و غریب و مختلفی برای خود دارند که بتوانند روز ضربات آزاد گل‌های عجیب و دور از واقعیتی بزنند!امّا قرار است در فیفا ۱۳ سیستم ضربات آزاد بسیار حرفه‌ای‌تر و بهتر بشود و برای گل کردن ضربات آزاد باید شوت‌های حساب شده و دقیقی زد.هم‌چنین در مواقعی که ضربه آزاد به سود تیم مقابل است نیز می‌توان تعداد نفرات دیوار دفاعی را مشخّص کرد.یک چنین سیستمی برای حرفه‌ای‌تر شدن ضربات آزاد در سری فیفا بسیار لازم بود و اگر سازندگان بازی بتوانند به بهترین صورت ممکن این سیستم را روی بازی پیاده کنند از این پس می‌توان هر ضربه آزاد را موقعیت گل جدّی دانست.
یکی دیگر از تغییراتی که قرار است در فیفا ۱۳ اعمال شود این است که این بازی از حسگر‌های حرکتی نیز پشتیبانی کرد و باید دید سازندگان بازی که می‌خواهند این کار را انجام دهند از پس آن بر می‌آیند و یا نه.البته به نظر می‌رسد تجربه فیفا ۱۳ با کینکت بسیار هیجان‌انگیز و دل‌چسب باشد امّا به هر حال نمی‌توان به صورت قطعی درباره آن صحبت کرد.
در آخر باید گفت که فیفا امسال رقیبی را پیش رو دارد که زخم‌خورده است و می‌خواهد هر جور شده‌ خودش را به سری فیفا برساند،در نتیجه مسئولان EA Sports کار سختی را برای ساختن یک بازی بی‌نقص که بتواند از رقیبش پیشی بگیرد در پیش دارند.باید دید در جدال دو سری FIFA و PES باز هم مثل سال گذشته فیفا برنده می‌شود یا PES دست به تحولی عظیم می‌زند؟شما چه فکر می‌کنید؟!

Lee dewyze
08-01-2012, 16:34
شکسته شدن مرز واقعیت و خیال در FIFA 13 بوسیله کینکت

مسئولان استودیو EA Sports،ناشر سالانه سری فیفا که به نظر می‌رسد برای FIFA 13 برنامه‌های بسیار هیجان انگیز و جدیدی دارند با انتشار یک تریلر از قابلیت‌های بازی کردن با کینکت FIFA 13 رونمایی کردند.

در این تریلر که نمایش داده شده است که برای مثال در بخش Be A Pro می‌توانید به هم‌تیمی‌هایتان چیزی بگویید،درخواست پاس کنید،به کسی فرمان دهید که در عمق حرکت کند،بازی را تدافعی دنبال کنند،شوت بزنند و… که به نظر می‌تواند بسیار جالب باشد.
هم‌چنین در بازی می‌توانید با استفاده از فرامین صوتی بدون از حرکت نگه داشتن بازی تعویض بازیکنان را ترتیب دهید،به بازیکنان تیم دستور تعویض تاکتیک داد،به تصمیمات داور و کمک داور اعتراض کرد که در صورت توهین به کمک داور و داور ممکن است با کارت‌های قرمز و یا زرد طرف شوید!هم‌چنین گزارش‌گر بازی نیز درباره حرف‌های شما با مربی و با داور و کمک داور صحبت می‌کند.
در کل به نظر می‌رسد شاهد یک حرکت انقلابی در FIFA 13 باشیم و این بازی چیز‌های جدید زیادی برای نمایش دادن داشته باشد.
علاوه بر این‌ها دیروز در بلاگ رسمی FIFA 13 اعلام شد که می‌توانید در بخش Career Mode این بازی با تیم‌های ملی نیز وارد رقابت‌ها شوید و کار‌های زیادی انجام دهید،برای مثال بازیکنان جوان را زیر نظر بگیرید و در صورت لزوم آن‌ها را به تیم ملی دعوت کنید،قبل از شروع هر رقالت بین‌الملی لباسی با طراحی جدید درست کنید و…
هم‌چنین اگر با تیم‌های باشگاهی نیز به Career Mode بروید می‌توانید بعد از پایان یک فصل یک اسپانسر جدید دست و پا کنید تا به شما پول بدهد و نامش رو پیراهن بازی درج شود و شما پیراهنی جدید طراحی کنید!البته با وجود این امکانات احتمال آنلاین بودن قسمتی از بازی افزایش می‌یابد و باید دید که آیا این اتفاق خواهد افتاد؟

دانلود HD ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دانلود SD ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 0-%20sd-gamefa.mp4)

Reza29.4
08-09-2012, 00:13
مسئولان استودیو EA Sports،ناشر سالانه سری فیفا که به نظر می‌رسد برای FIFA 13 برنامه‌های بسیار هیجان انگیز و جدیدی دارند با انتشار یک تریلر از قابلیت‌های بازی کردن با کینکت FIFA 13 رونمایی کردند.
در این تریلر که نمایش داده شده است که برای مثال در بخش Be A Pro می‌توانید به هم‌تیمی‌هایتان چیزی بگویید،درخواست پاس کنید،به کسی فرمان دهید که در عمق حرکت کند،بازی را تدافعی دنبال کنند،شوت بزنند و… که به نظر می‌تواند بسیار جالب باشد.
هم‌چنین در بازی می‌توانید با استفاده از فرامین صوتی بدون از حرکت نگه داشتن بازی تعویض بازیکنان را ترتیب دهید،به بازیکنان تیم دستور تعویض تاکتیک داد،به تصمیمات داور و کمک داور اعتراض کرد که در صورت توهین به کمک داور و داور ممکن است با کارت‌های قرمز و یا زرد طرف شوید!هم‌چنین گزارش‌گر بازی نیز درباره حرف‌های شما با مربی و با داور و کمک داور صحبت می‌کند.
در کل به نظر می‌رسد شاهد یک حرکت انقلابی در FIFA 13 باشیم و این بازی چیز‌های جدید زیادی برای نمایش دادن داشته باشد.
علاوه بر این‌ها دیروز در بلاگ رسمی FIFA 13 اعلام شد که می‌توانید در بخش Career Mode این بازی با تیم‌های ملی نیز وارد رقابت‌ها شوید و کار‌های زیادی انجام دهید،برای مثال بازیکنان جوان را زیر نظر بگیرید و در صورت لزوم آن‌ها را به تیم ملی دعوت کنید،قبل از شروع هر رقالت بین‌الملی لباسی با طراحی جدید درست کنید و…
[Only Registered And Activated Users Can See Links] mg%20src=%22[Only Registered And Activated Users Can See Links] %20alt=%22k4zywp19v2e396ucqbkg.jpg%22%20/%3E%3C/a%3E
م‌چنین اگر با تیم‌های باشگاهی نیز به Career Mode بروید می‌توانید بعد از پایان یک فصل یک اسپانسر جدید دست و پا کنید تا به شما پول بدهد و نامش رو پیراهن بازی درج شود و شما پیراهنی جدید طراحی کنید!
البته با وجود این امکانات احتمال آنلاین بودن قسمتی از بازی افزایش می‌یابد و باید دید که آیا این اتفاق خواهد افتاد
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
08-09-2012, 12:20
واقعا جا داره بلند شیم و به افتخار فیفا 13 دست بزنیم :afarin:

لامذهب از هیچ کاری دریغ نکرده

برای امدن دموش ثانیه شماری میکنم

Lee dewyze
08-15-2012, 14:29
تاریخ انتشار دمو 11سپتامبر اعلام شد
5تا تیم هستن AC Milan, Arsenal, Borussia Dortmund, Juventus, Manchester City
ورزشگاه ETIHAD منچستر سیتی
وقت هر نیمه هم سه دقیقه
خودش هم 27 سپتامبر میاد

Lee dewyze
08-15-2012, 14:31
هر ساله تیم EA Sports به رهبری تهیه کننده‌ی اجرایی خود David Rutter، نسخه‌ی جدیدی از سری FIFA را معرفی می‌کنند و هر ساله این نسخه‌ی جدید چنان پیشرفت قابل توجهی دارد که نسخه‌های قبلی به گرد پای آن هم نمی‌رسند. نسخه‌ی امسال نیز همین مسیر را دنبال کرده و به تاخت پیش می‌رود. در زمان عرضه‌ی FIFA 12 به نظر می‌رسید (و احتمالا احساس درستی هم بود) این بازی در نوک قله‌ی سبک شبیه سازی فوتبال ایستاده است، اما اکنون در مقایسه با FIFA 13، این بازی بسیار قدیمی و غیر واقعی به نظر می‌رسد.
این احساس به این خاطر است که گیم‌پلی عنوان FIFA 13 دچار چندین و چند تغییر اساسی شده است که همه‌ی آن‌ها در جهت دست‌یابی به این هدف همیشگی سازندگان بوده است: نزدیک‌تر کردن هرچه بیشتر گیم‌پلی بازی به قلمرو واقعیت. طبق صحبت‌های دیوید روتر، نظم و اندیشه‌ی هدایت کننده‌ و جهت دهنده به تغییراتی که در FIFA 13 ایجاد شده است، در یک جمله‌ی خوزه مورینیو خلاصه شده است. مورینیو، سرمربی بزرگ رئال مادرید پس از شکست بارسلونا در مقابل چلسی و راه‌یابی این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌گوید:

“یکی از بهترین چیزها در مورد فوتبال، این است که غیر قابل پیش‌بینی است.”

دیوید روتر می‌گوید: “هنگامی که این جمله‌ی مورینیو را شنیدیم پیش خودمان فکر کردیم، خدایا، این همان چیزی بود که ما از کریسمس سال گذشته قصد داشتیم در فیفا اعمال کنیم. ما می‌خواستیم درام موجود در بازی غیر قابل پیش‌بینی فوتبال را تسخیر کنیم. چیزی که در مورد آن صحبت می‌کنیم آن لحظات غیر منتظرانه‌ای است که شما را از جای بلند می‌کند.”

روتر در ادامه می‌گوید: “من در مورد چیزهای تکراری و تصادفی صحبت نمی‌کنم، در بازی‌های کامپیوتری این جور چیزها واقعا رنج‌آور هستند. منظورم این است که وقتی در FIFA 13 چیزی خارج از چارچوب نوشته شده رخ می‌دهد، حتما دلیلی دارد. آن‌ها منطقی هستند و اگر پس از آن لحظه‌ی غیر قابل انتظار به آن نگاه کنید، منطقی به نظر می‌رسند.”

برای دست‌یابی به این هدف، روتر و تیمش روی مسائلی کار می‌کنند که به تقدیر، سرنوشت و شانس مربوط می‌شود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]اولین و قابل تشخیص‌ترین تغییر نسبت به FIFA 12، قابلیت فردی کنترل توپ درهنگام دریافت پاس است، چیزی که از آن با نام ‍‍‍‍First-Touch Control یاد می‌کنند. در نسخه‌های قبلی بازیکنانی که درجه‌ای بالاتر از 60 داشتند، هنگام دریافت پاس‌های هوایی، توپ را به سادگی هرچه تمام‌تر دریافت می‌کردند، گویی پای آن‌ها آهنربا دارد و توپ هم فلزی است. اکنون، فیزیک واقعی توپ وارد ماجرا شده است و همه‌چیز را تغییر داده است.

طبق صحبت‌های روتر، First-Touch Control از نظر اهمیت برابر Tactical Defending در FIFA 12 است. نحوه‌ی دریافت توپ به فاکتور‌های مختلفی مربوط می‌شود، فاکتورهایی که به نوع حرکت توپ مربوط می‌شوند مانند چرخش و سرعت و هم‌چنین فاکتورهایی که به دریافت کننده‌ی توپ مربوط می‌شوند مانند در حال حرکت بودن یا ایستادن بازیکن و هم‌چنین تاثیر مدافعین حریف روی بازیکن هدف. نتیجه‌ی پاس ارسالی با همه‌‌ی این‌ها مرتبط است.

هنگامی که بازیکنی یک پاس هوایی دریافت می‌کند، توپ به سر و یا بدن او برخورد می‌کند و پرش دارد. پس از این، بسته به سطح توانایی فنی یک بازیکن، سرعت و دقت کنترل توپ متفاوت است. این موضوع باعث می‌شود استفاده از پاس‌های بلند ریسکی‌تر از گذشته شود و علاوه بر آن کار را برای مدافعین هم سخت می‌کند.

تصور کنید با یک مدافع در حال قطع کردن یک پاس هوایی هستید و از سمت مقابل نیز مهاجمین حریف در حال نزدیک شدن به شما می‌باشند، در این حالت به شما توصیه می‌کنیم بدون معطلی زیر توپ بزنید و آن را از منطقه‌ی خطر خارج کنید تا اینکه با یک پاس ظریف توپ را به یکی از یاران خود واگذار کنید. در غیر این صورت ممکن است با یک کنترل ضعیف، توپ را از دست بدهید و تیم خود را در موقعیت بدی قرار دهید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]اگر در مقیاسی بزرگ‌تر به First-Touch Control نگاه کنیم، متوجه موضوع جالبی می‌شویم. در واقع سازندگان قصد داشته‌اند با این سیستم یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای ورزش، یعنی خطای انسانی را وارد بازی کنند. از نگاهی دیگر، کنترل توپ تغییر یافته، دفاع کردن را نیز اندکی آسان‌تر می‌کند، خصوصا برای کسانی که با Tatical Defending مشکل داشتند و نمی‌توانستند زمان‌بندی صحیحی برای تکل کردن ایجاد کنند.

از طرف دیگر، سازندگان برای متعادل نگه داشتن حمله و دفاع دست به تغییری دیگر زده‌اند، این‌بار هوش مصنوعی بازیکنان در هنگام تهاجم ارتقاء بسیار زیادی داشته است و دیگر از حالت شک و دودلی در هنگام حمله که در نسخه‌ی قبلی وجود داشت، خبری نیست. مهاجمان با دقت و تمرکز سعی می‌کنند خود را در موقعیتی بهتر قرار دهند و تا جایی که امکان دارد وارد موقعیت آفساید نشوند.

روتر می‌گوید: “سال گذشته به نظر می‌رسید بازیکنان احساس نمی‌کنند که همه‌ی تیم در حمله شرکت می‌کند. بنابراین ما کارهای زیادی در زمینه‌ی حرکات بدون توپ و هوش مصنوعی انجام دادیم. بازیکنان بهتر در موقعیت قرار می‌گیرند و حسی وجود دارد که گویی همه‌ی تیم به تو حمله می‌کنند. این موضوع سیستم پویای حمله‌ی بازی را بسیار لذت بخش می‌کند.”

بگذارید با یک مثال این قضیه را روشن‌تر کنیم. تصور کنید در حال بازی با تیم میلان هستید و در میانه‌ی زمین پس از گرفتن توپ از حریف قصد تشکیل یک ضد حمله را دارید. توپ در وسط زمین زیر پای ایبراهیموویچ است و به جلو حرکت می‌کنید. بر خلاف گذشته متوجه می‌شوید دو مدافع کناری به سرعت به جلو می‌آیند و بازیکنان خط حمله، خود را در موقعیت بهتری قرار می‌دهند. اکنون می‌توانید با کمی صبر و حوصله یک ضد حمله‌ی قوی تشکیل داده و حریف را در محاصره‌ی خود قرار دهید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]به لطف مکانیک دریبلینگ جدید بازی با نام Complete Dribbling، کنترل شما روی توپ بسیار بهتر از قبل شده است. با نگه داشتن دکمه‌های پشتی ( LT و RT در X360) و چرخاندن LS، مکانیک دریبلینگ دقیق FIFA 13 فعال می‌شود، چیزی که پیش از این در FIFA Street دیده بودیم و در اصل از موتور گیم‌پلی آن برای FIFA 13 استفاده شده است. اینجاست که تکنیک و توانایی فردی بازیکنان وارد کار می‌شود، به طور مثال کریس رونالدو کنترل توپی به مراتب بهتر از یک مدافع مثلا پپه دارد. اما حتی در پایین‌ترین سطح، کنترلی که این سیستم به بازیکن می‌دهد بی‌نظیر است.

مکانیک دریبلینگ جدید، جنگ تن به تن بر سر توپ و موقعیت را وارد شرایطی متفاوت می‌کند و موقعیت‌های گوناگونی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. در شرایطی که یک مدافع پیش روی شما است، دستتان کامل باز است و می‌توانید از حقه‌های متفاوتی برای گمراه کردن حریف استفاده کنید. ایجاد موقعیت‌های گل زنی و ارسال از جناحین در FIFA 13 بسیار واقعی‌تر از گذشته شده است.

این سیستم در کنار موتور ضربه‌ یا تماس جدید بازی شرایط بسیار جالبی را فراهم می‌آورد. علاوه بر تکل کردن، می‌توانید با هل دادن یا تنه زدن به حریف، توپ را از آن‌ها باز پس بگیرید و موقعیت را تصاحب کنید. البته سیستمی مشابه در نسخه‌ی قبل هم وجود داشت ولی چیزی که در FIFA 13 دیده می‌شود بسیار پیشرفته‌تر است. اکنون واقعا لباس بازیکنان را می‌کشید و از سرعت آن‌ها می‌کاهید. البته مانند گذشته، تکرار زیاد این حرکت می‌تواند منجر به خطا و حتی گرفتن کارت زرد شود. یکی دیگر از استفاده‌هایی که این سیستم جدید دارد، مشایعت توپ است که می‌تواند بسیار کار‌آمد واقع شود.

از دیگر تغییرات قابل توجه می‌توان به سیستم شروع مجدد جدید بازی اشاره کرد. در نسخه‌های گذشته‌ی فیفا، هنگامی که خطایی برای شما گرفته می‌شد، فقط دو راه پیش رو داشتید: یا با یک ضربه‌ی فنی توپ را به گوشه‌ی دروازه شوت می‌کردید و یا اینکه با ضربه‌ای قدرتی توپ را به فضای باز کنار دیوار دفاعی می‌فرستادید. با سیستم طراحی free-kick جدید FIFA 13، گزینه‌هایی گسترده و متفاوت را پیش روی خود می‌بینید. اکنون می‌توانید بین 1 تا 3 بازیکن را پشت توپ قرار دهید و با پریدن آن‌ها از روی توپ دیوار دفاعی را گمراه کنید، حتی می‎توانید پس از اینکه یک بازیکن از روی توپ بپرید به یار کناری پاس دهید تا موقعیت بهتری برای شوت زدن پیدا کنید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]از طرفی دیگر، مدافعین نیز برای مقابله با ضربه زننده، چندین کار متفاوت می‌توانند انجام دهند. اضافه کردن بازیکنان به دیوار دفاعی، مارک کردن بازیکنان خطرناک در محوطه‌ی جریمه و یا حرکت به سوی توپ از جمله‌ی آن‌ها می‌باشد. کل سیستم free-kick چه برای تیم دفاع کننده و چه برای تیم حمله کننده، تغییرات اساسی و گسترده داشته است و عمق زیادی به آن بخشیده است. شما حتی می‌توانید از قبل استراتژی دفاع و حمله‌ی خود برای شروع مجدد را طراحی کنید.

روتر در این مورد می‌گوید: “ما چند سال پیش یک ابزار عظیم برای طراحی تاکتیک در بازی قرار دادیم. هر چند این سیستم بسیار سرگرم کننده بود اما برای بازیکنان غیر جدی، کار با آن اندکی سخت بود. به همین دلیل ما شروع مجدد تاکتیکال را قرار دادیم تا بازیکنان بتوانند سریعا تاکتیکی که می‌خواهند را به طرزی آسان‌تر پیاده کنند.”

از نظر بصری و گرافیکی FIFA 13 نسبت به قبل گامی به جلو برداشته است و هم‌چنین تغییراتی در موتور برخورد بازی هم ایجاد شده است. در FIFA 12 بسیار دیده می‌شد که بازیکنان بدون قصد و کاملا تصادفی در موقعیت‌هایی مضحک به یکدیگر برخورد می‌کنند و جوری به هوا می‌روند که گویی روی مین پا گذاشته‌اند. سیستم برخورد جدید همه‌ی برخورد‌ها را کاملا واقعی‌تر کرده است، به نوعی که پس از برخورد یک بازیکن به زمین دقیقا می‌توانید درد آن را تصور کنید.

اگر این تغییرات را تک به تک بررسی کنیم، شاید تصور کنید تغییر چندانی در بازی رخ نداده است، اما همه در کنار هم گیم‌پلی را به کلی تغییر داده و بازی کردن با FIFA 13 را وارد فاز جدیدی می‌کند به گونه‌ای که حتی بعضی از بازیکنان کارکشته هم نیاز به گذراندن وقت و یادگیری مکانیک بازی دارند. باید به فیزیک first-touch بازی عادت کنید، هوش مصنوعی ارتقا یافته، سرعت و قدرت حمله را بیشتر کرده است و سیستم جدید free-kick و دفاع بازی می‌تواند نتیجه‌ی یک بازی را به طور کلی تغییر دهد. علاوه بر این‌ها نباید از سیستم دریبل جدید بازی غافل شد که کنترلی دو چندان به شما می‌دهد.

همانند سال‌های گذشته باید گفت نسخه‌ی جدید فیفا گامی بزرگ در جهت تکامل ساخت یک شبیه ساز واقعی است، به گونه‌ای که حتی اگر فقط یک ساعت با گیم‌پلی بی‌نظیر آن بازی کنید، به هیچ‌وجه نمی‌توانید FIFA 12 را تحمل کنید. با اینکه روتر و تیمش فعلا در مورد بخش‌های دیگر بازی چیزی نمی‌گویند، به خوبی توانسته‌اند با نمایش گیم‌پلی جذاب بازی صبر و شکیبایی را از طرفداران بگیرند.

milad_1369
08-15-2012, 17:03
واااای دیگه دارم برای فیفا ثانیه شماری میکنم . بچه ها سیستم من cpu 2 E2180 رم 2 و گرافیک جیفورس 9500 الان هم 250 تومن پول دارم چه قطعه ای بخرم که تو بازی کمک بیشتری بهم بکنه؟

ALIAZIMI9
08-16-2012, 23:12
لیست تیم های ملی فیفا 13

در این بازی 51 تیم ملی وجود دارد که عبارتند از:

ارژانتین
استرالیا
اتریش
بلژیک
برزیل
بلغارستان
جمهوری چک
چین
کامرون
شیلی
کلمبیا
ساحل عاج
کرواسی
دانمارک
اکوادور
مصر
انگلیس
فلاند
فرانسه
غنا
المان
یونان
مجارستان
ایتالیا
کره جنوبی
مکزیک
هلند
نیوزیلند
ایرلند شمالی
نروژ
پرو
لهستان
پرتغال
پاراگوئه
ایرلند
رومانی
روسیه
اسکاتلند
اسلوانی
عربستانeterza::-

افریقا جنوبی
اسپانیا
سوئد
سوئیس
امریکا
اکراین
اروگوئه
ولز

ALIAZIMI9
08-16-2012, 23:14
به لیگ های fifa 13 سه لیگ جدید اضافه شده:

لیگ جمهوری چک

لیگ عربستانeterza::-

لیگ ترکیه

ALIAZIMI9
08-16-2012, 23:20
علت حضور لیگ عربستان در fifa 13 پرداخت پول از دولت عربستان به خاطر
گذاشتن نظر سنجی بین لیگ ایران و عربستان بوده که عرب ها می خواستند
خودشون برنده بشن و در ظاهر از ایرانی ها برتر باشند اما با انتشار این خبر
و تایید توسط خبر گذاری های رسمی خیلی از اعضای سایت فیفا پلی
به حضور لیگ و تیم ملی عربستان در فیفا 13 اعتراض کردند

Reza29.4
08-17-2012, 00:52
خاک تو سر ماcrying::-crying::-crying::-crying::-Death::Death::Death::crying::-crying::-crying::-:sigar:crying::-:sigar:crying::-Death::Death::Death::Death::Death::

Fc Bayern München
08-17-2012, 03:03

من که دیگه از فیفا 13 منصرف شدم ............... eterza::-eterza::-eterza::-

alex pato
08-17-2012, 12:18
امیدوارم در fifa 14 ایران و لیگش رو ببینیم

Reza29.4
08-17-2012, 13:44
امیدوارم در fifa 14 ایران و لیگش رو ببینیم
دا
داش با این مسئولهای که ما داریم تو فیفا14 که هیچ تو فیفا2999 لیگ و تیم ملی ایران نمیزارن

ALIAZIMI9
08-17-2012, 13:55
فکر نکنم ربطی به مسئولین داشته باشه باید همگی بریم توی سایت fifa play اعتراض کنیم که چرا لیگ
ایران رو نگذاشتند.اگه این کار رو کنیم شاید در این مدت زمان باقی لیگ ایران رو بسازند یا بگذارندش برای
fifa 14 .

Reza29.4
08-17-2012, 17:14
فکر نکنم ربطی به مسئولین داشته باشه باید همگی بریم توی سایت fifa play اعتراض کنیم که چرا لیگ
ایران رو نگذاشتند.اگه این کار رو کنیم شاید در این مدت زمان باقی لیگ ایران رو بسازند یا بگذارندش برای
fifa 14 .
اگه میبینی اینجوری میشه یه راهنمای کامل کن چه جوری باید تو این سایت اعتراض کنیم.
انشا الله با حمت بچه بتونیم یه کاری کنیم.

ALIAZIMI9
08-17-2012, 22:51
توی امضام یک لینک زدم.برید توی اون لینک.در پایین پایین یک بخش هست برای این فرستادن پست.اونجا باید اسم و ایمیل رو بنویسید و بعد مطلبی که همون حضور تیم
ملی و لیگ برتر ایران در fifa هستش رو به انگلیسی بنویسید.وقتی ببینند که خیلی ها
از طرفدار های فیفا اومدند و خواستار لیگ و تیم ملی ایران هستند اون رو در فیفا 13 یا
فیفا14 به بعد قرار می دند.

milad_1369
08-20-2012, 17:03
بچه ها من میخوام dvd اورجینال فیفا 13 رو بخرم کسی سایتی سراغ داره؟
من یک سایت یا یه جایی رو میخوام که به ایمیل نفرسته و خود دی وی دی اورجینال بازی رو بفرسته؟کسی همچین سایتی سراغ داره؟

ALIAZIMI9
08-20-2012, 17:53
از من می شنوی از سایت های خارجی بازی رو بخر.چون تو ایران می گن ارجینال
هستش که پول بیشتری بگیرند :gahhr:

sina acm
08-22-2012, 15:32
چهار ویدئوی جدید از گیم پلی فیفا 13 منتشر شده که میتونید از لینک های زیر دانلود کنید

این ویدئو 1:30 در مورد بازی من سیتی و qpr است.

مشاهده از یوتیوب

FIFA 13 Gameplay video Manchester City vs QPR ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود : حجم 8 مگابایت

FIFA 13 Gameplay video Manchester City vs QPR ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

.................................................. ........

ویدئوی 11 دقیقه ای از دیدار میلان در مقابل آرسنال

مشاهده از یوتیوب

FIFA 13 Gameplay video Arsenal vs Milan ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود : حجم 55 مگابات

FIFA 13 Gameplay video Arsenal vs Milan ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این ویدئوی حدودا 6 دقیقه ای به بازی بین دو تیم یوونتوس و بورسیا دورتموند اختصاص داره

مشاهده از یوتیوب

FIFA 13 Gameplay video Juventus vs Dortmond ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود : حجم 26 مگابایت

FIFA 13 Gameplay video Juventus vs Dortmond ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ویدئوی آخر هم به بازی دو تیم من سیتی و دورتموند مربوط میشه

مشاهده از یوتیوب

FIFA 13 Gameplay video Manchester City vs Dortmond ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود : حجم 22 مگابایت

FIFA 13 Gameplay video Manchester City vs Dortmond ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

منبع:P30 W

sina acm
08-22-2012, 15:32
دانلود تریلر FIFA 13 در مراسم Gamescom 2012 :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 1022x575 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مشاهده از یوتیوب

FIFA 13 Gamescom 2012 Trailer ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود [ 720p ] : حجم 43 مگابایت

FIFA 13 Gamescom 2012 Trailer ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
09-04-2012, 16:19
تصاویری از لیگ عربستان که به تازگی به فیفا 13
اضافه شده

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 960x540 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 960x540 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
09-06-2012, 00:53
قبلاً استودیوی کانادایی سازنده سری بازی های FIFA اعلام کرده بود که در FIFA 13 شاهد تغییراتی در گیم پلی بازی خواهیم بود. تغییراتی که شامل دریبل ها، ضربه های آزاد و هوش مصنوعی بازی می شوند. در همایش جدیدی که EA برای این بازی برگزار کرد، چند امکان جدید FIFA 13 نیز به نمایش درآمدند. یکی از بخش های جالب بازی، این است که اینبار می توانید کنترل تیم های ملی را در قسمت Career به دست بگیرید. قبلاً تنها این امکان را داشتید که تیم های باشگاهی را کنترل کنید و به عنوان مربی در آن ها فعالیت کنید. زمانی که به عنوان مربی در قسمت Career مشغول به کار می شوید، کنترل تیم های ملی در نوع خودشان جالب می شوند.
از یک طرف بازیکنان در تیم های خودشان تلاش می کنند که به تیم ملی برسند و از طرف دیگر شما می توانید آن ها را به تیم ملی فرابخوانید. در این قسمت می توانید بازی های دوستانه انجام بدهید، در مسابقات حذفی شرکت کنید، تورنومنت های منطقه ای برگزار کنید و یا در جام جهانی شرکت کنید که هر چهار سال یکبار برگزار می شود. اما راهی که در آن پا می گذارید، آسان نخواهد بود. در ابتدا باید در یک باشگاه فعالیت کنید و با آن به موفقیت برسید، تا اینکه شما را به عنوان مربی تیم ملی انتخاب کنند. هر چه امتیاز شما در زمینه مربیگری در باشگاه ها بالاتر باشد، می توانید به تیم های ملی قدرتمند بروید. ماندگاری شما در یک تیم ملی به شکل ارتباط شما با تیم بستگی دارد.

این احتمال وجود دارد که شما را از تیم اخراج کنند. باید سعی کنید ارتباط خوبی با سایر بازیکنان برقرار کنید. هوش مصنوعی در این قسمت از بازی به شکلی طراحی شده که روی کار گروهی و مربی تأثیرگذار باشد. انتخاب بازیکن ها برای دعوت به تیم ملی یکی از کارهای مهم شما خواهد بود. از کشورهای مختلف هم می توانید بازیکن به تیم ملی خود دعوت کنید و ملیت آن ها را تغییر دهید. علاوه بر اینکه وظایفی به عنوان مربی تیم ملی خواهید داشت، تغییرات بخش Career Mode شامل پیشرفت هایی در زمینه هوش مصنوعی بازیکنان در زمان انتقال آن ها از باشگاه می شود.
بازیکنان هایی که در شرایط خوبی قرار داشته باشند، پول بیشتری بدست می آورند و این موضوع باعث می شود که بتوانید راه های مختلفی برای درآمدزایی داشته باشید. برخی تیم ها می توانند تنها با استفاده از قابلیت ها فردی بازیکنان بزرگشان به پیروزی برسند و بازیکنان بزرگ میدان می توانند نقش رهبری تیم را ایفا کنند. در قسمت کنترل بازی شاهد تغییرات پیشرفته ای خواهید بود. همه می توانند که در بازی باید شوت بزنند، پاس بدهند و یا تکل کنند، اما در FIFA 13 تغییراتی در این قسمت ها به وجود آمده که می تواند شما را سلطان این قسمت کند. شاید خیلی از شما چه در FIFA 12 و چه در نسخه های قبل تر از آن نمی توانستید، ضربه های ایستگاهی را به گل تبدیل کنید. شاید هنری زدن ضربه های ایستگاهی یک استعداد خاص می خواهد!

خیلی ها ضربه ها را مستقیم به دفاع می زنند و یا مستقیم به خارج از میدان می فرستند. حال EA Canada با در نظر گرفتن این موضوع کاری کرده تا بازیکنان بتوانند مهارت بازیکن مورد نظر خودشان را در زمینه ضربه های آزاد افزایش دهند. برای این کار باید به قسمت تمرینی بازی بروید و ضربه های ایستگاهی بزنید. با این کار، نه تنها مهارت شما در این قسمت بالا می رود، بلکه توانایی بازیکن شما نیز در این قسمت بیشتر می شود. 32 چالش جدید به بازی اضافه شده که در قسمت های دریبل، پاس کوتاه، پاس بلند، سانتر، شوت کردن، شوت های پیشرفته، ضربه آزاد و ضربه پنالتی قرار گرفته اند. هر کدام از این قسمت ها دارای بخش های برنز، نقره و طلایی هستند تا بازیکنان بتوانند با انجام آن ها توانایی های خودشان را افزایش دهند. حتی برای کسانی که مدت ها FIFA بازی می کنند، پیشنهاد می کنیم که این قسمت ها را تجربه کنند.
به طور مثال در تمرین شوت های پیشرفته در حالت برنز، بازیکنان با نحوه زدن ضربه های چیپ آشنا می شوند که به چه صورت می توانند این ضربه ها را از دفاع عبور دهند. در حالت نقره ای به شما یاد داده می شود که به چه شکل در یک لحظه شوت کنید تا فرصت را از دست ندهید و در قسمت طلایی هم با استفاده از قابلیت های دریبل به شما آموزش داده می شود که چگونه دروازه بان را از پیش روی بردارید. مراحل اولیه این چالش ها راحت هستند، اما با رفتن به قسمت های بالاتر این چالش ها سخت تر می شوند. تمرین کردن مداوم برای ضربات ایستگاهی باعث می شود که فوتبالیست های شما در لحظات حساس بازی نقش مهمی را ایفا کنند. تمرین ضربات پنالتی باعث می شود که بتوانید در این قسمت ها بهتر عمل کنید و توپ را به قسمتی بفرستید که احتمال گل شدن آن بسیار زیاد است. تمرین کردن شوت ها نیز باعث می شود که احتمال گل شدن توپ بیشتر شود و بازیکن شما می تواند قبل از شوت کردن، جایی که می خواهد توپ برود را شناسایی کند. زمانی که این قسمت ها را به پایان رساندید، اطلاعات شما در Leaderboard ثبت می شود و شما می توانید مهارت خود را با سایر بازیکنان مقایسه کنید.

نویسنده: مجید نوردوست

mrmp
09-09-2012, 14:59
یه تریلر مربوط به بازی رئال با چلسی
لینک ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
09-10-2012, 01:31
ریتینگ های فیفا یا همون اورال FIFA 13
عجب غولی شده من سیتی

lol:-

Man City Ratings:
Hart 87,
Richards 84,
Kompany 89,
Lescott 83,
Clichy 84,
Barry 82,
Yaya 88,
Nasri 86,
Silva 90,
Agüero 89,
Balotelli 85,
Tevez 86,
de Jong 79,
Milner 82,
Kolarov 80,
Zabaleta 80,
Dzeko 83

Liverpool player ratings on FIFA 13

Suárez 86
Gerrard 83
Reina 84
Agger 83
Skrtel 81
Lucas 80
Downing 80
Enrique 79
Johnson 79
Adam 78
Carroll 78
Allen 76
Borini 76
Doni 74
Henderson 74
Shelvey 71
Spearing 71
Coates 71
Flanagan 69
Jones 64

some players

Messi 94
Ronaldo 92
Xavi 91
Iniesta 90
Ribery 90
Rooney 89
Vidic 89
Van Persie 88
Ibrahimovic 88
Sneijder 88
Fabregas 88
Thiago Silva 88
David Silva 88
Falcao 88
Agüero 87

Shayan1990
09-10-2012, 12:47
اون بالا نوشتي داويد سيلوا 90 آگرو 89 بعد پايين نوشتي داويد سيلوا 88 آگرو 87:ghelyon:
لطفا درستش كن

Fc Bayern München
09-10-2012, 14:53

بایرن در بازی های کامپیوتری

Fcbayern.ir- کمتر از دو هفته تا انتشار رسمی دو بازی محبوب فوتبال در دنیای مجازی PES 2013 و FIFA 13 , زمان باقی مانده است .

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران; کی ماسودا از مسئولان شرکت ژاپنی کونامی و مدیر پروژه ی Pro Evolution Soccer 2013 , سی ام شهریور را تاریخ عرضه ی رسمی این بازی کامپیوتری به بازارهای جهانی اعلام کرده است . اف سی بایرن و کونامی همکاری مشترکی را از ابتدای سال 2011 آغاز کرده اند و خبر خوش برای باواریایی ها اینکه همچون سال گذشته بایرن مونیخ به همراه ورزشگاه خانگی خود آلیانتس آرنا در سری جدید این بازی پرطرفدار هم لایسنس شده اند و به گفته ی طراحان این بازی , با توجه به درخشش سرخ پوشان مونیخی در مسابقات فصل گذشته , بایرن از تیم های قدرتمند حاضر در PES 2013 خواهد بود .

دیگر بازی فوتبال محبوب گیمرها FIFA 13 هم هفته ی اول مهرماه روانه ی بازار خواهد شد . مجموعه بازی های فیفا همواره از لحاظ لایسنس کردن تیم های ملی و باشگاهی مختلف از رقیبان ژاپنی خود پیشی گرفته اند و هم چنان هواداران بایرن و بوندسلیگا از این حیث مشکلی نخواهند داشت . نکته ی جالب برای مونیخی ها اینکه پس از انتخاب داوید آلابا به عنوان مرد سال فوتبال اتریش , با قراردادی که بین او و کمپانی الکترونیک آرتس کانادا بسته شده است , از تصویر این مدافع - هافبک بایرن مونیخ در کنار ستاره ی آرژانتینی لیونل مسی بر روی کاور اتریشی نسخه ی جدید فیفا نیز استفاده خواهد شد .

منبع : fcbayern.ir

Lee dewyze
09-10-2012, 19:29
تاریخ عرضه نسخه دمو بازی Fifa 13

تیم های نسخه ی دموی فیفا 13
AC Milan
Arsenal
Borussia Dortmund
Juventus
Manchester City
استادیوم های نسخه ی دمو ی فیفا 13
Etihad Stadium – Manchester City
Time – 12pm – 10pm
Weather – Clear Sky, Rain, Snow, Cloudy
آبشن های نسخه ی دموی فیفا 13
Half Length – 3 minutes
Difficulty – Amateur, Semi-Pro, ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Professional, World Class, Legendary
Game Speed – Slow, Normal, Fast
نسخه دمو بازی فیفا 13 در تاریخ September 11 برای Xbox 360 ، ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Ps3 و Pc منتشر می شود .
حدودا بین ساعت 22 تا 23 شب ریلیز خواهد شد

Lee dewyze
09-10-2012, 20:39
دوستان با عرض پوزش به دلیل اشتباه خودم بازی در ساعت دوازدهو سی دقیقه ظهر فردا عرضه میشود.

sina acm
09-11-2012, 12:42

دوستان این تاپیک به دمو تغییر نام پیدا کرد تا ساعت 13 که دمو بیاد

لینک ها رو تو همین تاپیک بزارید heee::

sina acm
09-11-2012, 12:50
دموی بازی ساعت 13 ممکن هم هست تاخییر داشته باشه

تمام لینک های دانلود هم تو این تاپیک قرار میگیره

:balesh:

sina acm
09-11-2012, 14:58
نسخه دموی بازی Fifa 13 DEMO برای PC ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دانلود پارت 4 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دانلود پارت 5 با لینک مستقیم و حجم 317 مگابایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

soft98.ir

sina acm
09-11-2012, 15:25
اینم یه لینک دیگه از دمو از سایت فیفا پچ

sina acm
09-12-2012, 18:39
کرک تست شده و تضمینی دموی فیفا 13

eh00
09-13-2012, 02:38
سلام دوستان
من با vpn دارم استفاده میکنم میشه لینک کمکی بزارید تا منم داتلود کنم؟
با تشکر

booomb
09-13-2012, 21:18
از بازی میاد بیرون :daghon:چیکارش کنم؟

sina acm
09-14-2012, 15:39
از بازی میاد بیرون :daghon:چیکارش کنم؟
'کرک رو دانلود کن دوباره بازی رو از پوشه rar بیار بیرون کرک رو بریز توش درست میشه

sina acm
09-14-2012, 15:40
Graphic Mod] ENB for FIFA 13]

: SCREENSHOT

: Clear Day

(Before)

(After)

: Afternoon

(Before)

(After)

: Rainy

(Before)

(After)

: Snowy

(Before)

(After)

: Night

(Before)

(After)

راهنمای استفاده :
به قسمت رفته Origin > Application Settings > Ingame > 'Uncheck' Enable Origin in game ، سپس Origin خود را ریست کنید ( از اول باز کنید ) یا از لینک زیر استفاده نمائید ...

لینک دانلود برنامه :

CRISTIANO-FARSHAD
09-14-2012, 19:25
داداش اینکه اصلا فایل نصبی نداره فقط چندتا فایل dll و.... هستن

میشه دقیق تر توضیح بدی یا ادرس منیع رو بد یه نگاه بندازیم ؟

Lee dewyze
09-14-2012, 22:04
رفیق اون اصلا نیاز به نصب نداره خودش نصبه تو فقط کرکو بریز لذت ببر

the miz
09-14-2012, 22:11
سلام من دمو رو دانلود کردم

هم دسته هاش درست نیست هم تیک داره

فیفا 12 خوب اجرا میشد ولی این نه این برنامه بالا گرافیک رو بیشتر میکنه ؟؟؟

CRISTIANO-FARSHAD
09-14-2012, 22:17
رفیق اون اصلا نیاز به نصب نداره خودش نصبه تو فقط کرکو بریز لذت ببر

من نرم افزاره رو گفتم نه بازی رو . بازی رو اجرا کردم بدون هیچ مشکلی

Lee dewyze
09-14-2012, 22:25
من نرم افزاره رو گفتم نه بازی رو . بازی رو اجرا کردم بدون هیچ مشکلی
ببخش داداش اشتباه فهمیدم

M_Cena
09-16-2012, 17:29
اونایی که بازی کردن بگن چه جوریاس .... تغیر کرده یا نه .... بهتر شده بد تر شده ....؟ منم امشب دان میکنم :danc:

Lee dewyze
09-16-2012, 20:07
اونایی که بازی کردن بگن چه جوریاس .... تغیر کرده یا نه .... بهتر شده بد تر شده ....؟ منم امشب دان میکنم :danc:
تا الان دان نکردی نصف عمرت برفناست بازی به شدت باحال شده

M_Cena
09-25-2012, 01:03
بچه ها سایت میهن دانلود بازی رو کامل گذاشته .... ببینین چیه داستان .... کسی میدونه الام نسخه کامل ائمده یا نه .... من گشتم فقط همین سایت گذاشته .... اینم لینکش .....

T.I.R
09-26-2012, 15:25
با سلام...

دوستان بلاخره اینجور که از مشخصات و توضیح بازیا میاد انگار fifa 13 بهتر خواهد بود از pes اما من بازم میپرسم که اون قسمت بازی که شما میتونستی قدرت خودتونو و cpu رو کمو زیاد کنی مثلا بزاری رو 100 یا کمتر تو 13 هم هست؟ بازیکنا بازم زود خسته میشن؟ حرکت بازیکنا بازم کنده یا عینه PES تنده سرعت؟
اگه میشه راهنمایی کنید ممنونم...

milad_1369
10-08-2012, 11:00
بچه ها کرک فیفا 13 اومد سایت دانلود ها برای دانلود گذاشته:/danc

M_Cena
10-08-2012, 16:37
آقا کرک سالم اومد .... :danc: اینجا چرا همه بی حالن !!!!!!!!!!!
entezar::

sina acm
10-08-2012, 21:25
سلام همون طور که میدونید کرک بازی امروز امد منم امروز گرفتم دارم بازی میکنم

اینم لینک کرک از مرجع

پیشنهاد میکنم حتما بگیرید بازی رو واقعا عالیه

Lee dewyze
10-08-2012, 23:19
آقا کرک سالم اومد .... :danc: اینجا چرا همه بی حالن !!!!!!!!!!!
Entezar::

بی حال چیه داداش امروز بازیو گرفتم از هر ثانیه بازیش دارم لذت میبرم.همه چی بازیش عالیه.امروز وقتی برای اواین بار با سینا بازی کردم یهو وقتی اولین گلو زدم از جا پریدم.

mrmp
10-10-2012, 21:31
خاموش کردن شوک دسته ها در fifa 13
لطفا اگر میدونید جواب بدین

milad_1369
10-10-2012, 22:49
بچه ها بعدا باید یک تایپ به اسم ویرایش پچ های فیفا 13 درست کنیم :death:

icon
10-10-2012, 22:57
آره داداش ولی بهتره سینا درست کنه . چون یه جورای لیدر ما فیفا باز ها سینا هست . امیدوارم هر چه زود تر این کارو بکنه

sina acm
10-11-2012, 00:56
خاموش کردن شوک دسته ها در fifa 13
لطفا اگر میدونید جواب بدین
سلام

اگه میخواید کاملا شوک رو از کار بندازید باید از برنامه X360 که بالا هست کل قسمت های شوک رو غیر فعال کنید

بچه ها بعدا باید یک تایپ به اسم ویرایش پچ های فیفا 13 درست کنیم :death:
چشم میلاد جون این تاپیک به زودی بسته میشه و ویرایش پچ ها جدید زده میشه :flowerysmile:

42d3e78f26a4b20d412==