PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افعی ها {{{{ تمديد قراردادها و نقل و انتقالات باشگاه اينتر ميلان }}}}

nerazzurri
06-25-2009, 22:19
به نام خدا

Inter Milan Transfers

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

تاپيك ويژه آخرين نقل و انتقالات و تمديد قراردادهاي بازيكنان و كادر فني اينترميلان

به اميد اينكه روز به روز جمع ستاره هاي نراتزوري جمع تر بشه :inter:

kaka 8
06-27-2009, 19:24
ایبرا خودش را از بازار بیرون کشید

رئیس باشگاه اینتر ایمان دارد که زلاتان ایبراهیموویچ در رختکن نرآتزوری باقی خواهد ماند.

2009/6/27 17:48:15

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Photo Gallery ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Zoom ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Zlatan Ibrahimovic - Inter - Serie A (Grazia Neri)
Related Links

Teams

اینتر ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سایت گل- ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر اعتقاد دارد که پس از اظهارات زلاتان ایبراهیموویچ مبنی بر اینکه آینده اش را در سن سیرو می بیند، باید آینده این ستاره سوئدی را در اینتر دید.

هفته گذشته، زلاتان ایبراهیموویچ در گفت و گو با Expressen اعلام کرده بود که به رغم شایعاتی که در مورد پیوستنش به بارسلونا به گوش می رسد، آینده اش را در رختکن نرآتزوری می بیند. موراتی نیز پس از سخنان ستاره سوئدی اش ، اطمینان فراوانی مبنی بر ادامه حضور او در اینتر دارد.

موراتی در گفت و گو با گاتزتادلوسپورت گفت:« هنوز هیچ طرح قطعی ای وجود ندارد ولی من مصاحبه زلاتان را خواندم و به نظر می رسد که او تصمیم گرفته که خود رااز بازار نقل و انتقال تابستانی بیرون بکشد. این طور به نظر می رسد که زلاتان در باشگاه ما ماندنی است و گاهی وقتها این مدیربرنامه ها هستند که کنترل بازیکنان را در دست می گیرند.» اوریالی،مدیر ورزشی اینتر نیز در رابطه با آینده ایبرا و مایکون می گوید:« مایکون و ایبراهیموویچ اینتر را ترک نخواهند کرد و من همیشه این حرف را زده ام.»

این در حالی است که مدتهاست شایعات فراوانی در مورد جدایی این دو بازیکن از رختکن اینتر به گوش می رسد ولی سران این تیم همچنان مصرند که زلاتان و مایکون در رختکن این تیم ماندنی هستند.

goal.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

kaka 8
06-30-2009, 01:57
دیگو میلیتو رسماً به اینتر میلان پیوست...

- باشگاه رم ایتالیا آماده تمدید قرارداد فرانچسکو توتی است.

- آدریانو گالیانی مدیر اجرایی باشگاه میلان اعلام کرد 48 ساعت دیگر برای جذب ادین ژکو مهاجم ولسفبورگ صبر خواهند کرد.

- بارسلونا به دنبال جذب برونو آلوز مدافع پرتغالی پورتو است.

- لوچو گونزالس هافبک پورتو با قراردادی به ارزش 17 میلیون یورو در آستانه پیوستن به مارسی فرانسه قرار گرفته است.

- گرگوری کوپت دروازه سابق لیون با مبلغ 1 میلیون یورو از اتلتیکو مادرید به پاریسن‏ژرمن پیوست.

- لارس یاکوبسن مدافع دانمارکی اورتون با قراردادی 2 ساله به بلکبرن پیوست.

- باشگاه الغرافه قطر به دنبال امضای قرارداد با آندری شوچنکو مهاجم اوکراینی چلسی است.

- مایکون مدافع برزیلی با رد انتقال به چلسی یا منچستر سیتی اعلام کرد از حضور در اینتر راضی است.

- تیاگو موتا هافبک اینتر به دکو بازیکن پرتغالی چلسی توصیه کرد به جمه شاگردان خوزه مورینیو ملحق شود.

- مدیر برنامه‏های ساموئل اتوئو مدعی شد این مهاجم کامرونی می‏خواهد با رد پیشنهاد 25 میلیون پوندی منچستر سیتی در بارسلونا بماند.

- باشگاه وردربرمن آماده است قرارداد تیم بروسکی را تمدید کند.

- ژابی آلونسو اعلام کرد از ماندن در لیورپول پشیمان نیست اما احتمالش انتقالش به رئال مادرید را رد نکرد.

- به گفته مدیر برنامه‏های زلاتان ابراهیموویچ، این مهاجم سوئدی هیچ پیشنهادی از تیم‏های رئال مادرید و بارسلونا دریافت نکرده است.

- سردار تاسکی مدافع اشتوتگارت از مذاکره با باشگاه آرسنال خبر داد.

- کارلوس پویول مدافع بارسلونا اظهار امیدواری کرد دیوید ویا به نیوکمپ بیاید.

- گفته می‏شود رود فان نیستلروی به انگلیس سفر کرده تا باب مذاکره را با باشگاه بلکبرن برای انتقال به این تیم انگلیسی باز کند.

- دیگو میلیتو مهاجم آرژانتینی جنوآ رسماً به اینتر میلان پیوست. ضمن اینکه روبرتو آکوافرسکا مهاجم جوان اینتر به عنوان بخشی از مبلغ قرارداد میلیتو راهی جنوآ شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

nerazzurri
07-17-2009, 09:55

لوسیو مدافع برزیلی تیم بایرن مونیخ آلمان به جمع مدافعین نرازوری پیوست :ohum:

با اومئن لوسیو و با توجه به قدرت حمل توپ مناسب اون بازی سازی از خط دفاعی اینتر میلان بهتر از پیش خواهد شد.

قرارداد لوسیو با اینتر میلان 3 ساله خواهد بود

nerazzurri
07-31-2009, 20:02

ساموئل اتوئو مهاجم سابق بارسلونا با قراردادي پنج ساله به اينتر پيوست.
اين مهاجم پس از 13 سال بازي در اسپانيا با قراردادي پنج ساله به جاي زلاتان ابراهيموويچ به جوزپه مه‌آتسا رفت.
او درمورد حضورش در اينتر گفت: «از اين انتقال بسيار خوشحالم. تمام تلاش خود را براي پيروزي در ليگ قهرمانان همراه با اينتر انجام خواهم داد.»
ساموئل افزود: «از امروز زندگي جديدي دارم. از ماسيمو موراتي به خاطر تمام تلاش‌هايش تشكر مي‌كنم و يكي از دلايل اصلي حضورش در اينتر است. تمام سعي خود را براي انجام بازي‌هاي بهتر خواهم كرد. »
اين مهاجم قرار است تا سال 2014 در اين تيم توپ بزند. او در ازاي رفتن زلاتان ابراهيموويچ به بارسلونا، به علاوه‌ي 48 ميليون يورو كه بارسا براي زلاتان پرداخت به اينتر پيوست.

ibrahim
08-27-2009, 18:32
طبق گزارشی که در اسکای سپورت 24 منتشر شده، این معامله صورت گرفته است.

سایت گل:طبق گزارش منتشره در اسکای سپورت 24، نرآتزوری، وزلی اسنایدر ستاره باشگاه رئال مادریدرا به خدمت گرفته است. البته هنوز این خبر به صورت رسمی در وب سایت هیچ یک از این دو باشگاه منتشر نشده است ولی اسکای در گزارش منتشرده اعلام کرده که معامله صورت گرفته و ستاره هلندی قراردادی 5 ساله را برای حضور در سن سیرو به امضا رسانده است.البته رقم دقیق این انتقال هنوز مشخص نشده است.
سران باشگاه اینتر در طول مدت تابستان به دنبال جذب بازیکن میانی با انگیزه های تهاجمی بودند و مدتها بود که نام اسنایدر به عنوان گزینه اول سران نرآتزوری بر سر زبانها بود. در این میان، ستاره هلندی در راستای انتقال به ایتالیا بسیار دودل بود و در صحبتهایی تاکید می کرد که می خواهد در سانتیاگو برنابئو بماند و برای حفظ جایگاهش در ترکیب اصلی تیم مادریدی بجنگد. البته در این میان سران باشگاه مادریدی اعلام کردند که در رختکن این تیم، برای او جایی نیست و این صحبتها از زمانی که فلورنتینو پرس در رختکن این تیم به روی کار آمده است، به صورت جدی تکرار می شود.
دیشب در گزارشی اعلام شد که روند این مذاکرات به بن بست رسیده است ولی بار دیگر اسکای سپورت24 در این رابطه گزارشی را منتشر کرد و این بار اعلام نمود که باید اسنایدر را بازیکن اینتر دانست.

hamid88
11-12-2009, 01:24

طی مذاكراتی كه بعدازظهر سه شنبه، 10 نوامبر 2009، ميان رينالدو گلفی (مدير برنامه جوليو سزار) و ماركو برانكا (مدير فنی اينتر) صورت گرفت، جوليو سزار، سنگربان تيم اينتر ميلان ايتاليا، قرارداد خود را تا 30 ژوئن 2014 با اين تيم تمديد كرد.

سزار بعد از تمديد قرارداد، چنين گفت: " و حالا می خواهم پيروزی های بيشتری را جشن بگيرم."
و در ادامه افزود:"خيلی خوشحالم و از پرزيدنت موراتی و همه تيم تشکر می کنم. من پیروزی های زيادی را با اينتر كسب كردم، و ما با قدرت سعی و تلاشمان را برای بدست آوردن پيروزيهای زيادتر انجام می دهيم."

منبع: inter.it

King Kenny
01-05-2010, 15:28

Ariensport.com: " گوران پاندف " مهاجم مقدونیه‏ای رسماً به اینتر میلان پیوست.

این مهاجم 26 ساله پس از فسخ قراردادش با لاتزیو با قراردادی 4.5 ساله به اینتر پیوست. " پاندف " که طی 5 سال 48 گل برای لاتزیو به ثمر رسانده بود، حالا در غیاب " ساموئل اتوئو " زوج " دیه‏گو میلیتو " در خط حمله نراتزوری را تشکیل خواهد داد.

" پاندف " پس از امضای قرارداد با قهرمان ایتالیا گفت: « من واقعاً خوشحالم، آرزوی من همیشه این بود که در اینتر بازی کنم. اکنون رشد کرده‏ام و به یک بازیکن واقعی تبدیل شده‏ام و امروز در اینجا هستم. »

وی افزود: « سال جدید برای من خیلی خوب شروع شد. اکنون باید قهرمان ایتالیا شویم و در لیگ قهرمانان اروپا خوب کار کنیم تا همه ما خوشحال شویم. »

منبع:اسکای اسپورت

King Kenny
01-16-2010, 04:24
مدیر برنامه های ستاره برزیلی از آغاز مذاکرات با سران نرآتزوری خبر داد
[Only Registered And Activated Users Can See Links]به گزارش کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت گل - ژولیو باپتیستا ستاره برزیلی باشگاه رم یک گام دیگر به سن سیرو نزدیک شده.طبق گفته های الساندرو لوچی، مدیر برنامه های ژولیو باپتیستا، مذاکرات برسر انتقال ستاره جلوروسی به رختکن سن سیرو در حال جریان است.
چند روز پیش بود که باپتیستا در صحبتهایی از ادامه حضورش در رم خبر داده بود ولی اکنون مدیر برنامه های این ستاره برزیلی اعلام کرده که در طول دو هفته آینده ممکن است مراحل انتقال او به اینتر نهایی شود.گزارشها از احتمال اینکه نیکلاس بوردیسو به عنوان بخشی از قرارداد باپتیستا مورد معامله قرار گیرد خبر می دهد. بوردیسو بازیکن باشگاه اینتر است که به صورت قرضی در رختکن جلوروسی توپ می زند و ممکن است به عنوان بخشی از این قرارداد وارد این معامله شود ولی لوچی این گزینه را رد می کند.
مدیر برنامه های باپتیستا در صحبتهایی در این رابطه گفت:« باپتیستا و اینتر؟ ما در حال پیشبرد اهدافمان هستیم. صحبتهایی در این زمینه وجود دارد ولی ما به زمان بیشتری نیازداریم. باید شرایط را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم. ما رابطه خوبی با اینتر داریم و این مسائل را راحت تر می کند. در مورد بوردیسو هم باید بگویم که معامله ای که در آن پای بازیکن دیگری در میان باشد، راهکار مناسبی برای ما نیست.زمان بسیاری چیزها را معلوم می کند پس باید صبر کرد. امیدوارم که بتوانیم همه چیز را تا پایان ماه ژانویه مشخص کنیم.»

مبنع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

intermoein
02-02-2010, 12:21
به نظر می رسد که مسئولان نرآتزوری دست از تلاش برای جذب لدسما کشیدند و در نهایت ماریگارا به رختکن تیمشان آوردند.
مک دونالد ماریگا، ستاره پارما در آخرین ساعات بازارنقل و انتقالات زمستانی به رختکن نرآتزوری پیوست.مسئولان نرآتزوری که در جذب لدسما ناکام مانده بودند، در ساعات پایانی بازار نقل و انتقالات زمستانی ماریگا را به رختکن تیمشان آوردند.
این در حالی بود که ماریگا در یک قدمی پیوستن به منچسترسیتی قرار داشت ولی روند انتقال او به دلیل مخالفت دولت انگلیس برای اختصاص دادن اجازه کاری به این ستاره، منتفی شد و در نهایت این نرآتزوری بود که توانست این ستاره را خریداری نماید.از سوی دیگر مسئولان اینتر هم که در جذب لدسما ناکام مانده بودند، به دنبال جذب ستاره دیگری برای تیمشان بودند. کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو در صحبتهایی اعلام کرد که حاضر نیست این ستاره را با قیمتی کمتر از 15 میلیون یورو به فروش برساند و همین موضوع سبب به هم خوردن روند انتقال لدسما به اینتر شد..
این ماجراها در نهایت منتهی به انتقال مک دونالد به رختکن نرآتزوری گردید.روزنامه اسکای سپورت ایتالیا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که این ستاره با قراردادی 2.5میلیون یورویی به رختکن اینتر پیوسته است.مسئولان باشگاه اینتر نیمی از مالکیت ماریگا را کسب خواهند کرد و در عوض نیمی از مالکیت جاناتان بیابیانی را به پارما واگذار خواهند نمود.این ستاره جوان فرانسوی در حال حاضر به صورت قرضی در انیو تاردینی توپ می زند.
هنوز جزئیات بیشتری در مورد این انتقال منتشر نشده ولی تاساعاتی دیگر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

Catalon
03-26-2010, 12:09
طبق گزارش منتشره در روزنامه دیلی میل، ژوزه مورینیو پیشنهادی 50 میلیون پوندی را برای خریداری سسک فابرگاس آماده کرده است.
این در حالی است که ستاره اسپانیایی باشگاه آرسنال مدتهاست مورد توجه سران دوتیم بارسلونا و رئال مادرید قرار دارد ولی آقای خاص امیدوار است تا با ارائه پیشنهادی 30 میلیون پوندی به علاوه انتقال بالوتلی به آرسنال ( که حدود20 میلیون پوند ارزش دارد) سران توپچی ها متقاعد به انتقال سسکبه رختکن سن سیرو بشوند.
در این میان و در ماه های اخیر سسک فابرگاس همواره از ادامه حضورش در رختکن آرسنال گفته ولی پنجمین فصل بدون جام قهرمانی ممکن است او را نیز متقاعد به تغییرعقیده کند.
قرارداد کنونی سسک با آرسنال در سال 2013 به پایان می رسد و سران باشگاه آرسنال آماده اند تا با پیشنهاد قراردادی 5 ساله با دستمزد هفته ای 120.000 پوند او را متقاعد به ماندن نمایند.
گزارشهای منتشره در روز سه شنبه حاکی از آن است که؛ سران اینتر حتی نام فابرگاس را در لیست بیمه شان

که در حقیقت متعلق به بازیکنان هرتیم است اضافه کرده اند

و بدین ترتیب سران این باشگاه امیدهای فراوانی به جذب ستاره اسپانیایی آرسنال دارند.

از سوی دیگر سران آرسنال نیز مدتهاست که آرزوی در اختیار داشتن بالوتلی را دارند و سوپرماریو ممکن است کلید موفقیت این انتقال باشد.
طبق گزارشهای منتشره، ونگر چندین بار افرادی را برای تماشای بازی بالوتلی به میلان فرستاده است و به نظر می رسد که خود این بازیکن نیز به دلیل مشکلاتی که با مورینیو دارد، ممکن است متمایل به ترک رختکن این تیم باشد.

در این میان سران باشگاه آرسنال در یک قدمی خریداری مارائون شاماخ، بازیکن بوردو هستند و ممکن است به این فکر بیفتند که تیمشان به مهاجم دیگری نیاز ندارد. البته سران تیمهای منچسترسیتی و چلسی نیز تمایل فراوانی به دراختیار داشتن بالوتلی دارند.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Catalon
03-27-2010, 21:47
با ادامه اختلافات میان بالوتلی و مورینیو، ماریو بالوتلی ستاره جوان باشگاه اینتر از طریق مینو رایولا مدیر برنامه هایش درخواستی مبنی بر جدایی اش از رختکن اینتر و انتقالش به تیمی دیگر را به سران نرآتزوری ارائه خواهد کرد.
روزنامه لاستامپا در گزارشی در این رابطه به این نکته اشاره کرده که بالوتلی و مدیر برنامه هایش به اندازه کافی، اخراج های پی در پی او از ترکیب تیم مربی پرتغالی را تحمل کرده اند و حس می کنند که رابطه خوب میان آنها و سران باشگاه اینتر به پایان رسیده است.دیروز و برای پنجمین بار پیاپی، نام ماریو بالوتلی از لیست بازیکنان فراخوانده شده اینتر خط خورد و مذاکرات صلح برای آشتی او و مورینیو به بن بست خورد.:ehe:

این در حالی است که سران نرآتزوری نیز در این ماجرا به حمایت از مربی پرتغالی شان برخاسته اند و از تصمیم او برای خط زدن نام بالوتلی، به رغم ابراز ندامت این بازیکن حمایت می کنند.

رایولا، مدیر برنامه های بالوتلی نیز نارضایتی خود از رفتارهای سران باشگاه را ابراز کرده و حسی که در میان رسانه های محلی وجود دارد این است که رایولا از سران اینتر خواهد خواست تا نام بالوتلی را در لیست نقل وانتقالاتشان قرار دهند.

این به احتمال فراوان نظر مثبت سران میلان را به خود جلب خواهد کرد. چرا که مدتهاست که شایعاتی مبنی بر احتمال انتقال بالوتلی به رختکن روسونری به گوش می رسد.

saiede
05-25-2010, 11:49
مورينيو: با موراتي خداحافظي كردم

سرمربي آينده تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا از جدايي رسمي خود از اينترميلان خبر داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] خوزه مورينيو که به وکالت خورخه مندس پرتغالي سرگرم بررسي آخرين جزئيات قرارداد خود با رئال مادريد است گفت: روز گذشته رسما با موراتي خداحافظي کردم و برايم خيلي جالب بود که او هنوز هم به ماندن من در ميلان اميداور به نظر مي‌رسيد.
وي افزود: هواداران اينتر که اين روزها در حمايت از من طومار امضا مي‌کنند بايد بدانند که من آلزايمر ندارم و هرگز فراوش نمي کنم روزهايي را که خود آنها در ورزشگاه به من توهين مي‌کردند، جو بسيار مسموم فوتبال ايتاليا براي من غير قابل تحمل است.
وي افزود: قرار است قرارداد من با رئال براي 4 فصل منعقد شود و اين مساله برايم بسيار ارزشمند است.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

saiede
05-25-2010, 11:50
كاپلو: جانشين مورينيو در اينتر نمي‌شوم

سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس شايعه حضور در کادر فني اينتر ميلان ايتاليا را تکذيب کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] فابيو کاپلو اظهار داشت: سرگرم آماده‌سازي انگليس براي جام جهاني آفريقاي‌جنوبي هستم. تماس يا پيشنهادي از طرف تيم‌هاي ديگر نداشته‌ام.
وي افزود: خوشحال کننده است اينتر به رهبري خوزه مورينيو به مقام نخست اروپا رسيد؛ ولي از طرف اين تيم با من تماسي براي همکاري گرفته نشده است. اگر هم گرفته شود، پاسخ من منفي است.
اين واکنش مربي 63 ساله ايتاليايي پس از انتشار اخباري در رسانه‌ها صورت گرفت که از حضور او به جاي مورينيو در جمع نراتزوري‌ها حکايت مي‌کرد.
وي که از سال 2008 مسئول تيم انگليس است، پيش‌تر با رئال مادريد اسپانيا، يوونتوس،‌ آ.اس رم و آ.ث ميلان همکاري کرده است.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

n_mamali
06-08-2011, 18:52
در حالي که منچستريونايتد به دنبال امضاي قرارداد با هافبک هلندي اينترميلان است، احتمال دارد در اين راه ناني را نيز به مه‌آتزا بفرستد.
به نقل از اينديپندنت، هافبک پرتغالي منچستر يونايتد که دراين فصل بازي‌هاي درخشاني براي شياطين سرخ انجام داده ممکن است مجبور شود فصل آينده را در ايتاليا بازي کند.
ناني از ابتداي فصل 2008-2007 از اسپورتينگ ليسبون به جمع شياطين سرخ اضافه شد و طي اين مدت 95 بازي براي اين تيم انجام داده و 17 گل نيز به ثمر رسانده است.
يونايتدها براي حضوري قدرتمند در فصل آينده قصد دارند وسلي اسنايدر را به خدمت بگيرند. باتوجه به قيمت بالاي اسنايدر، يونايتدها حاضر شدند هافبک جوان خود را نيز به عنوان بخشي از قرارداد به نرآتزوري واگذار کنند.
گفته مي‌شود منچستر يونايتد به دنبال جذب اشلي يانگ هافبک استون ويلا است و به همين دليل جايگاه ناني در ترکيب يونايتدها به خطر افتاده است. بدين ترتيب ممکن است وي با انتقال به اينتر موافقت کند.

n_mamali
06-15-2011, 00:30
ماسيمو موراتي، رئيس باشگاه اينتر اعلام کرد که هيچ مذاکره اي با مارسلو بيلسا، سرمربي سابق تيم ملي شيلي براي جانشيني لئوناردو نداشته است.
این درحالی است که روزنامه گاتزتا دلوسپورت در شماره امروز خود به این نکته اشاره کرده بود که ممکن است مارسلو بیلسای 55 ساله جانشین لئوناردو برروی نیمکت مربیگری اینتر شود . ولی موراتی این خبر را تکذیب می کند.
موراتی در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه اینتر منتشر شد گفت:« هیچ وقت تماسی با بیلسا درمیان نبوده.»
این درحالی است که لئوناردو مربی کنونی اینتر در دسامبر سال گذشته جانشین رافا بنیتس شد و این روزها صحبتهایی درمورد احتمال حضور لئوناردو روی نیمکت مربیگری پاری سن ژرمن به گوش می رسد
لئوناردو پیش از پیوستن به میلان در سال 1997 در پاری سن ژرمن توپ می زد و همین ماجرا باعث شد تا خیلی ها او را در آستانه بازگشت به پاریس و هدایت تیم سابقش ببینند
دراین میان موراتی به حمایت از مربی کنونی تیمش برخاسته: «لئوناردو مربی فوق العاده ای است و من همه اخبار درمورد تماس ما با بیلسا را رد می کنم.»
اینتر زیر نظر لئوناردو قهرمان جام حذفی ایتالیا شد و رقابتهای این فصل سری آ را در رده دوم جدول به پایان برد.این در حالی بود که وقتی لئوناردو تیم را تحویل گرفت، فاصله اینتر با صدرجدول 13 امتیاز بود.

n_mamali
06-20-2011, 12:04
به نوشته روزنامه اسپورت ميدياست ايتاليا، اينتر حاضر است براي نهايي کردن قرار داد بازيکن قرضي ژاپني خود چهار ميليون يورو و سه بازيکن خود را به چزنا بدهد.
روزنامه‌هاي ايتاليايي از توافق نهايي باشگاه اينتر با چزنا براي انتقال دائمي ناگاتوموي ژاپني خبر دادند.
روزنامه اسپورت ميدياست گزارش داد: باشگاه اينتر براي نهايي کردن قرار داد ناگاتومو بازيکن قرضي خود، پيشنهاد چهار ميليون يورويي همراه با سه بازيکن به چزنا داده است که اين پيشنهاد با موافقت باشگاه چزنا همراه شده است.
ناگاتومو در شش ماهي که به طور قرضي از چزنا به اينتر آمد، نمايش خوبي را از خود بر جاي گذاشت و مسئولان اينتر را متقاعد کرد که به فکر نهايي کردن امضاي قرار داد با وي بيفتند.
به نوشته اين روزنامه ايتاليايي اينتر حاضر است براي نهايي کردن قرار داد ناگاتومو ژاپني چهار ميليون يورو و سه بازيکن اين خود به نام‌هاي «ميلان گراسيک»، «لوکاگاريتانو» و «لوکا کالديرولا» را به چزنا بدهد.
ناگاتومو در 19 بازي که به صورت قرضي براي اينتر انجام داد، موفق شد که دو گل را به ثمر رساند.

42d3e78f26a4b20d412==