PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگوی خودمونی و تبادل نظر هواداران تیم ملی پرتغال

AL1reZA
06-08-2012, 13:03
به نام خدا

در این تاپیک گوفتگوی فنی هواداران پرتغال قرار می گیرد

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

:balesh:

AL1reZA
06-08-2012, 14:29
بچه ها متاسفانه خبره خوبی ندارم.
رونالدو مصدوم شده ولی برای بازی با آلمان بازی می کنه.
مطمئنن نمی تونه با آمادگیه کامل بازی کنه.
آمیدوارم مصدومیتش برطرف شه

FC@ALI
06-09-2012, 01:18
منم اميدوارم رونالدو كاملا واسه بازي با آلمان آماده بشه و تيم كاملي رو واسه بازي با آلمان روانه بازي كنه

pouria milan & real
06-09-2012, 02:37
به نظر نميرسه چيز مهمي باشه و رونالدو نشون داده هميشه در هر صورت ميشه روش حساب ويژه اي باز كرد

casillas1995
06-09-2012, 11:16
به نظر من رونالدو اگه بتونه امسال تو مسابقات یورو بدرخشه حتما میتونه بهترین بازیکن جهان توسال2012 بشه.
راستی قضیه مصدومیت رونالدو چی هست؟
از کدوم ناحیه مصدوم شده؟

AmirUtd
06-09-2012, 23:14
خوب دیگه داره بازی شروع میشه امیدوارم پرتغال پر گل ببره........

AL1reZA
06-10-2012, 00:15
نیمه اول بازی بدی نبود ولی می بایست جذاب تر باشه.این شانسه دقایق آخر نیمه اول آلمان از کجا آورد!؟:ajibeee:

FC@ALI
06-10-2012, 01:11
واي اين همه موقعيت رو تيم خراب كرد به اين ميگن يه بد شانسي بزرگ كاشكي حداقل مورينيو دخالتي تو تعويض ها داشت وگرنه اين جور تيم نتيجه نميگرفت حداقل مربي ريسكي هستش اين مورينيو - حالا بازم هنوز خيلي اميد داريم واسه سعود چون اون طرف هم هلند شكست خورد

J. Mourinho
06-10-2012, 15:11
آخه این چه بلای بود سر پرتغال اومد:gerye:چقدر بدشانسی، تو این بازی اصلا حق پرتغال باخت نبود، پرتغال باید حداقل این بازی رو 2-1 میبرد
ولی خوبه هلند از دانمارک باخت تا ما یه شانسی برا صعود داشته باشیم، بازی با دانمارک هم مطمئنم میبریم البته چون پرتغال نمیخواد حذف بشه و با تمام توانش بازی میکنه
خدا کنه بازی بعدی دانمارک رو شکست بدیم و آلمان هم هلند رو ببره که اینطوری خیلی به نفعمون میشه!

AL1reZA
06-10-2012, 16:46
دیشب حالم گرفته شد.1-هلند باخت2-پرتغال باخت.
دوست دارم از این گروه هلند و پرتغال صعود کنن.
دیشب آخر بد شانسی بودیم مثال بازی با ترکیه کلی موقیعت خراب کردیم و تیم حریف با تک موقیعت گل زد.2تا تیرک خورد که من نمی دونم اولیو از کجا آورد.!!منودم چطور گل نشد!
2تا موقیعت 100 درصد گل هم دقایق آخر داشتیم.
امیدوارم بازی بعدی هم هلند و هم پرتغال بترکونن

AmirUtd
06-10-2012, 16:51
خوب باز بد شانسی شروع شد پرتغال 100حمله هیچ گل المان 1 حمله یه گل تازه 2 تا تیر هم زدیم به این میگن بد شانسی....:-ang

AL1reZA
06-10-2012, 16:56
لازم به ذکر است که یکی از عاملان مهم باخت پرتغال همین کریس رونالدو بود !
دو نفر دیشب افتضاح بازی کردن که یکیش لوکاس پودولسکی بود و یکی دیگش هم کریس رونالدو !
متاستفانه این بازیکن ( کریس ) تو بازیهای مهم اعتماد به نفس خودش رو از دست میده و خودشو گم میکنه !
مطمئنا با توجه به 3 گلی که دیشب مسی به برزیل زد و افتضاحی که کریس رونالدو بار اورد بازم توپ طلا به مسی میرسه !
واسه پرتغال نانی و کوئنترائو عالی بازی کردند ............
رضا جان فکر کنم گفتم رونالدو با وجود مصدومیت بازی می کنه!دیشب مصدوم بود.جزء 1استارت دیگه دوندگی نداشت.

رونالدو دیشب خیلی هم خوب بود بیشتر روی آورده بود به بازی سازی که خوب هم عمل کرد.پدولزکی رو قبول دارم بد بود چون موقیعت هایی که اوزیل براش فراهم کردو راحت خراب کرد.اون ور هم موقیعتی گیر رونالدو نیومد.
دیشب بهترین های پرتغال رونالدو کوئنترائو شاید بعدش هم نانی بود.البته په په هم بی اشتباه بود.
پرتغال دیشب می خواست دفاعی کار کنه و ضدحملات از سرعت رونالدو استفاده کنه که موفق به این کار نشدن تا گل خوردن.

AmirUtd
06-10-2012, 17:10
مصدومیت رونالدو مصدومیت جزئی بود ! حتی پزشک تیم پرتغال هم گفته بود که رونالدو با آمادگی نسبتا کامل بازی میکنه !
یکی از ضعف های شدید کریس رونالدو همینه که تو بازی های مهم خودشو گم و گور میکنه !
کریس رونالدو بازیکن بزرگیه و منم قصد توهین بهش رو ندارم ولی تو اکثر بازیهای مهم کلا چیز خاصی از رونالدو دیده نشده !
مگر غیر از اینه که قبل از بازی با آلمان یه هفته قبلش پرتغال بازی دوستانه داشت و کریس رونالدو یه پنالتی حساس واسه پرتغال خراب کرد !
دیشب لیونل مسی فوق العاده بود و تونست آرژانتین رو از شکست حتمی نجات بده و موفق هم شد 3 گل به برزیل بزنه ! در حالی که دیشب رونالدو فقط توپ لو میداد !

داداش رضا حرفت قبول دارم ولی رونالدو توپ لو نمیداد بیشتر بازیسازی می کرد.

AL1reZA
06-10-2012, 17:19
مصدومیت رونالدو مصدومیت جزئی بود ! حتی پزشک تیم پرتغال هم گفته بود که رونالدو با آمادگی نسبتا کامل بازی میکنه !
یکی از ضعف های شدید کریس رونالدو همینه که تو بازی های مهم خودشو گم و گور میکنه !
کریس رونالدو بازیکن بزرگیه و منم قصد توهین بهش رو ندارم ولی تو اکثر بازیهای مهم کلا چیز خاصی از رونالدو دیده نشده !
مگر غیر از اینه که قبل از بازی با آلمان یه هفته قبلش پرتغال بازی دوستانه داشت و کریس رونالدو یه پنالتی حساس واسه پرتغال خراب کرد !
دیشب لیونل مسی فوق العاده بود و تونست آرژانتین رو از شکست حتمی نجات بده و موفق هم شد 3 گل به برزیل بزنه ! در حالی که دیشب رونالدو فقط توپ لو میداد !
داداش ما چی کار به بازی مسی داریم. ما می خواهیم پرتغال ببره حال چه رونالدو باشه چه نباشه.منم قصد توهین بهش ندارم ولی دیشب باید پرتغال می برد.یا حداقل مساوی بااون موقیعت هایی که داشت.
من صبحی که بازی رو دوباره نگاه کردم ندیدم توپ لو داده باشه جزء 1 صحنه.!

داداش شرمنده ها ولی این یکم خنده داره بگیم رونالدو مقابل تیم های بزرگ نمی درخشه! تو رئال مادرید فصلی که گذشت عالی بود و قهرمانی لالیگا رو داد به رئال مادرید با برد مقابل بارسلون.
اگه بازی های رونالدو رو در یونایتد دیده باشی درخشش مقابل آرسنال چلسی سیتی اینتر میلان روم و.... رو دیدی.
به نظر من این یکم نامردیه بگیم رونالدو نتمی تونه مقابل تیم های قوی بازی کنه.

خداوکیلی توقع داشتی دیشب همشونو دریبل می کرد می زد تو گل؟ دوره زمونه زمان مارادونا نیست که.رونالدو موقیعت گیرش بیاد تا گل کنه. همون مسی هم براش موقیعت ایجاد کردن و توانست گل بزنه.اگه دیشب اون موقیعتی که گیره والرا اومد گیره رونالدو میو مد و خراب می کرد منم می گفتم افتضاح بود.!:flowerysmile:

ManUtd
06-10-2012, 17:20
لازم به ذکر است که یکی از عاملان مهم باخت پرتغال همین کریس رونالدو بود !
دو نفر دیشب افتضاح بازی کردن که یکیش لوکاس پودولسکی بود و یکی دیگش هم کریس رونالدو !
متاستفانه این بازیکن ( کریس ) تو بازیهای مهم اعتماد به نفس خودش رو از دست میده و خودشو گم میکنه !
مطمئنا با توجه به 3 گلی که دیشب مسی به برزیل زد و افتضاحی که کریس رونالدو بار اورد بازم توپ طلا به مسی میرسه !
واسه پرتغال نانی و کوئنترائو عالی بازی کردند ............

به هيچ وجه موافق نيستم ! رونالدو خوب بازي كرد .
شما چندتا نكته رو در نظر بگير داداش !
1_كريس رونالدو نميتونه يه نفره معجذه كنه و همون طور كه همه ما ميدونيم تيم پرتغال فعلي از لحاظ مهره واقعا شرايط خوبي نداره ! مهاجم نوك خوبي نداره كه بخواد همكاري با كريس داشته باشه ! هافبكهاش هم كه ديگه همه كارشناسان دارند داد ميزنند كه به هيچ وجه خلاق نيستند ! با اين همه رونالدو ديشب چندين بار نفوذهاي خوبي داشت و يه جورايي پاس گل داد ! مخصوصا نيمه دوم بعد از گل ! چند شوت خوب هم زد كه يكيشو نوير به زحمت گرفت ! و بقيه دقايق بازي هم توپ و ميدان دست آلمان بود و رونالدو نميتونست كار خاصي بكنه !
2_شما خيلي تيم حريف رو دست كم گرفتي ! آلمان همون تيميه كه تو جام جهاني آرژانتين با اون همه ستاره رو له كرد ! همون آرژانتيني كه مسي رو هم داشت ! فقط مسي نبود و همه ميدونند آرژانتين از لحاظ مهره اصلا قابل مقايسه با پرتغال نيست ! بدون هيچ شكي ! تو اون بازي مسي چيكار كرد ؟!؟!؟ در كل وقتي تيم نميتونه خوب بازي كنه يك ستاره نميتونه تمام تواناييهاشو به نمايش بزاره ! حالا مسي كنارش بازيكنان بزرگي بازي ميكنند ولي رونالدو چي ؟! همين مسي تو بازي هاي كوپا از سوي هواداران آرژانتين تهديد به مرگ شد ! خوب مثل اينكه همه اينارو فراموش كردي داداش ! همه حرف من اينه كه اين مقايسه ها بدون منطق هست و اينطور نيست كه رونالدو تو بازيهاي مهم اعتماد به نفسشو از دست بده !
4_بازي آرژانتين مقابل برزيل رو با پرتغال مقابل آلمان مقايسه ميكني ؟!؟ تيم آلمان واقعا قدرتمند هست ! تو همه پستها و بازيكنان باتجربه اي داره ! نوير رو هم داره كه يكي از 2 3 گلر برتر جهانه ! اما برزيل چي ؟!؟ تقريبا همه تيمشو جوون كرده بود و در غياب همه ستاره هاش با تيمي شبيه به تيم اميد اومد مقابل آرژانتين ! از طرفي اون بازي اصلا بزرگ نبود چون دوستانه بود ! اما بازي يورو ....
3_بازي هلند و دانمارك رو كي ديدي ؟!؟ خوب ستاره هاي هلند مثل ون پرسي و اسنايدر و روبن و ...... چيكار كردند ؟!؟ هلند كه ديگه پر از ستاره هست ! حالا بايد بگيم ون پرسي مرد بازيهاي بزرگ نيست ؟!؟ نه اين تفكر به شدت اشتباه هست !

رونالدو يك مهاجم هست و كاربردش با مسي كاملا متفاوت هست ! رونالدو يك گلزن قهار هست كه سرعت فوق العاده اي داره ! واسه اين كه بتونه راه بيفته نياز به يك هافبك متوسط به بالا داره كه متاسفانه تيم پرتغال از داشتنش عاجزه !
در كل رونالدو ثابت كرده وقتي تيمش خوب باشه ميتونه بهتر از مسي باشه ! مثل بازي برگشت ليگ امسال (الكلاسيكو ) !

كيروش حرف قشنگي زد ديشب : گفت اكثر مردم يا عاشق رونالدو هستند يا ازش تنفر دارند !
من فكر ميكنم بي مهري ها نسبت به او به همين خاطر هست....

AL1reZA
06-10-2012, 17:35
:nishkhand:
سعید جان ببخشید اینو میگم ولی شما هر موقع پست میدی حدود چهل پنجاه خط مینویسی و فکر میکنی که با زیاد نوشتم میشه کسی رو محکوم کرد !
من حوصله نداشتم پستتو بخونم ! شاید اگه روز وقت کردم حتما میخونمش ! چون لازم نبود واسه مبرا نشون دادن کریس رونالدو این همه ادعا نامه تنظیم کنی !
البته من حق میدم چون 99 درصد از کسایی که اومدن طرفدار پرتغال شدن طرفدار کریس رونالدو بودن نه تیم ملی پرتغال ! ودرک میکنم که دوست دارن از بازیکن مورد علاقشون حمایت کنن !
بازم برای دومین بار میگم کریس رونالدو بازیکن بزرگیه !
من فقط حیفیم میاد که توپ طلا برای چهارمین بار پیاپی به دست مسی بیفته !

داداش سعید نظرات رو کامل می گه. و همه عواملو دقیقه می گه.پست هاش خوندنیه.
داداش من و سعید یکی از دلایلمون که طرفداره پرتغال هستیم رونالدو و نانیه همونطور شما که یکی از دلایلت زیدان.اگه غیراز این باشه باور نمی کنم.

من طرفداره آرژانتین هم هستم و مشخصه بازم مشخصه یکی از دلایلم وجود هیگی دیماریا توز و.... هست تازه من بارها گفتم طرفداره مسی آرژانتین هم هستم.

منو سعید می گیم اگه مقایسه میشه باید منصفانه باشه. این مقایسه شده مثل مقایسه هایی که بن شده ها سیتی با رئال می کردند:flowerysmile:

ManUtd
06-10-2012, 17:42
سعید جان ببخشید اینو میگم ولی شما هر موقع پست میدی حدود چهل پنجاه خط مینویسی و فکر میکنی که با زیاد نوشتن میشه کسی رو محکوم کرد !
من حوصله نداشتم پستتو بخونم ! شاید اگه روز وقت کردم حتما میخونمش ! چون لازم نبود واسه مبرا نشون دادن کریس رونالدو این همه ادعا نامه تنظیم کنی !
البته من حق میدم چون 99 درصد از کسایی که اومدن طرفدار پرتغال شدن طرفدار کریس رونالدو بودن نه تیم ملی پرتغال ! ودرک میکنم که دوست دارن از بازیکن مورد علاقشون حمایت کنن !
در ضمن ببخشید اگه ممکنه دفعه ی بعد کمتر بنویس که آدم وقت داشته باشه بخونه !
بازم برای دومین بار میگم کریس رونالدو بازیکن بزرگیه !
من فقط حیفیم میاد که توپ طلا برای چهارمین بار پیاپی به دست مسی بیفته !

اشكال نداره ! نياز نيست پستمو بخوني !
دمت گرم بابت احترامت به شعور هواداران رونالدو و تيكه هايي كه انداختي و اينه اينقدر دلسوز رونالدو هستي ! بزار مسي توپو بگيره تا خيالت راحت شه !

میگم خوبه تو حداقل کمتر از سعید مینویسی و میشه پستت رو خوند !
همون طور که به آقا سعید عزیز گفتم من فقط حیفم میاد توپ طلا برای چهارمین بار پیاپی به دست مسی بیفته :flowerysmile:

منطقت به ما ثابت شد آقا رضا ! فقط يه خواهش دارم !
رونالدو بازيكن بديه و ما هم اينو قبول داريم ! ولي لطف كن ديگه تو تايپيك رئال يا پرتغال حداقل اينطوري به كريس و هواداراش تيكه ننداز !
موفق باشي

J. Mourinho
06-10-2012, 17:48
آقا بسه دیگه اینقدر درباره بد بودن یا خوب بودن رونالدو بحث نکنید، بازی با آلمان تموم شد و درباره اون بازی بحث کردیم الان باید درباره بازی بعدیمون با دانمارک بحث کنیم

AL1reZA
06-10-2012, 17:59
خوشم میاد که به هم پیام خصوصی میدین و نکات رو به هم دیگه گوشزد میکنین :hehehe: خوب هوای هم دیگه رو دارین :nishkhand: خوشم اومد ki::
شما که تا دیروز طرفدار اصلی تیم ملی اسپانیا بودی ! امروز پرتغالی شدی ؟ :nishkhand: ای شیطون !:nishkhand:
بهرحال من از سر دلسوزی گفتم و دوست نداشتم که کریس رونالدو مثل دیشب مضحکه هواداران آلمان بشه :love:
رضا می گم بدونی

من طرفداره اکثر تیم ها هستم.

اسپانیا پرتغال آرژانتین هلند انگلیس برزیل. این تیم ها درجه داره و بستگی داره کدوم با کدوم بیوفتن مثلا اگه اسپانیا با آرژانتین بیوفته طرفداره اسپانیا هستم.
فکر کنم حالا متوجه شدی.

حالا بیا و طرفداری کن ! من دارم میگم حیفه که یه بارساییی بیاد و توپ طلا رو بگیره شما به من میگی بی منطق !
یعنی هرکس بگه رونالدو تو بازی دیشب یکم افت داشته شما باید ناراحت بشید و به آدم بگید بی منطق ؟
من نگفتم رونالدو بازیکن بزرگیه ؟ من نگفتم قابل احترامه ؟ من گفتم رونالدو بازیکن بدیه ؟
دوستان من به رونالدو تیکه انداختم ؟ من به هواداراش تیکه انداختم ؟
مشکل شما اینه که تا یه نفر میاد میگه فلان بازیکن تو یه بازی افت کرده ناراحت میشید و از روی تعصب ادم رو بی منطق حساب میکنید ! باشه اصلا من بی منطق !
شما هم موفق باشید......
داداش منم بیام مثل خودت بگم سال 2005 بازی رفت زیدان مقابل بارسا افتضاح بود در حالی که خوب بوده تیکه نیست؟ مثلا چون گل نزده افتضاحه؟اینا تیکه نیست؟
منم می تونم بگم زیدان بزرگه و مقابل بارسا افتضاح بوده چون گل نزده. این تیکه نیست؟
شاید از نظر شما نیست.

AL1reZA
06-10-2012, 18:15
نه ! واسه چی باید ناراحت بشم ! وقتی افتضاح بوده افتضاح بوده دیگه ! من برخلاف خیلی ها تعصبی نیستم ! من کی گفتم زیدان همیشه عالی بوده ؟ زیدان هم در دوران بازیگریش اشتباهاتی داشته ! با منطق هم حرفت رو قبول دارم !
ولی علی آقا به قول خودت این برمیگرده به سال 2005 !
در حالی که ما الان تو سال 2012 میلادی هستیم و در تاپیک تیم ملی پرتغال !
اگه دوست داری بحث گذشته رو پیش بکشی منم از این حرفها بلدم بگم !
این حرفت رو من در سال 2005 قبول دارم ولی چه ربطی به الان داره !
مطمئن باش که کریس رونالدو تو پست زیدان بازی میکرد حتی نمیتونست در سال 1 گل هم بزنه !

پس داداش بهتره به تعصبی ها بحث نکنی در حالی که می دونی عاقبتش چیه.
فکر کنم زیدان سال 2005 رو مثال زدم!

به قول سعید آقا رونالدو ضعیف رونالدو شایسه توپ طلا نیست دیگه رونالدو رو با مسی مقایسه نکن.
یه بارسایی لیاقت داره چهار بار توپ طلا رو می گیره و رکورده زیدانو میزنه.

ManUtd
06-10-2012, 18:19
متاستفانه این بازیکن ( کریس ) تو بازیهای مهم اعتماد به نفس خودش رو از دست میده و خودشو گم میکنه ! اين نظر غير منصفانه !

مطمئنا با توجه به 3 گلی که دیشب مسی به برزیل زد و افتضاحی که کریس رونالدو بار اورد بازم توپ طلا به مسی میرسه ! اين نظر بازم غير منصفانه ! كريس رونالدو افتضاح به بار نياورد !

یکی از ضعف های شدید کریس رونالدو همینه که تو بازی های مهم خودشو گم و گور میکنه ! اين نظر بازم غير منصفانه و تكرار حرفهاي قبلي !
کریس رونالدو بازیکن بزرگیه و منم قصد توهین بهش رو ندارم ولی تو اکثر بازیهای مهم کلا چیز خاصی از رونالدو دیده نشده ! نظري كه با خودش درگيري داره ! بازيكن بزرگيه ولي تو بازيهاي بزرگ خوب نيست:ajibeee: اينم غير منصفانه و اسرار در به كرسي نشاندن اين نظر !
اين نظر هم كمال بي انصافي هست ! مسي جلو تيم اميد اميد زيل بازي ميكرد و رونالدو جلو يكي از 3 تيم برتر جهان و تيمي كه نوير رو داره ! تازه رونالدو كجا فقط توپ لو داد ؟!

سعید جان ببخشید اینو میگم ولی شما هر موقع پست میدی حدود چهل پنجاه خط مینویسی و فکر میکنی که با زیاد نوشتن میشه کسی رو محکوم کرد ! اينم نظر كاملا غير منطقي و تيكه انداختن مستقيم به من !
من حوصله نداشتم پستتو بخونم ! شاید اگه روز وقت کردم حتما میخونمش ! چون لازم نبود واسه مبرا نشون دادن کریس رونالدو این همه ادعا نامه تنظیم کنی ! تيكه انداختن شاخ داره يا دم ؟!؟ لحن صحبتهاي شما همه چيو مشخص ميكنه !
البته من حق میدم چون 99 درصد از کسایی که اومدن طرفدار پرتغال شدن طرفدار کریس رونالدو بودن نه تیم ملی پرتغال ! اينم توهين و تيكه و ....
در ضمن ببخشید اگه ممکنه دفعه ی بعد کمتر بنویس که آدم وقت داشته باشه بخونه ! ديگه بي احترامي و تيكه انداختن يعني چي من نميدونم !

میگم خوبه تو حداقل کمتر از سعید مینویسی و میشه پستت رو خوند ! بازم به هردومون تيكه انداختي مخصوصا من !

خوشم میاد که به هم پیام خصوصی میدین و نکات رو به هم دیگه گوشزد میکنین :hehehe: خوب هوای هم دیگه رو دارین :nishkhand: خوشم اومد ki::به خدا اين حرفهاي خجالت آوره !
شما که تا دیروز طرفدار اصلی تیم ملی اسپانیا بودی ! امروز پرتغالی شدی ؟ :nishkhand: ای شیطون !:nishkhand: اينم تيكه بعدي و بي احترامي به ارزش ديگران
بهرحال من از سر دلسوزی گفتم و دوست نداشتم که کریس رونالدو مثل دیشب مضحکه هواداران آلمان بشه
اينم با به زبون آوردن كلمه مضحكه سعي در تحقير هواداران پرتغال داشتي !

یعنی هرکس بگه رونالدو تو بازی دیشب یکم افت داشته شما باید ناراحت بشید و به آدم بگید بی منطق ؟ به اين خاطر بي منطق هستي كه ميگي نميخواي پيام منو بخوني و داري اينجوري با لحن توهين آميز و كنايه آميز صحبت ميكني ! مقايسه هات هم منطقي نبود !
دوستان من به رونالدو تیکه انداختم ؟ من به هواداراش تیکه انداختم ؟ آره
مشکل شما اینه که تا یه نفر میاد میگه فلان بازیکن تو یه بازی افت کرده ناراحت میشید و از روی تعصب ادم رو بی منطق حساب میکنید ! باشه اصلا من بی منطق !
شما هم موفق باشید. شما نگفتي افت كرده ! شما داري ميگي رونالدو تو بازي هاي بزرگ هيچ كار نميكنه ! به هواداراش تيكه ميندازي ! اونو ناعادلانه با مسي مقايسه ميكني (اشاره به مقايسه پرتغال با آلمان و آرژانتين با تيم اميد برزيل )

در آخر بايد بگم عاشق پرتعال بودم و هستم ! از سال 2004 ! حالا هركي ميخواد هر جور فكر كنه ! عاشق كريس رونالدو هم هستم حتي اگه تو هر بازي گل به خودي بزنه !

Zid@ne
06-10-2012, 18:21
در آخر بايد بگم عاشق پرتعال بودم و هستم ! از سال 2004 ! حالا هركي ميخواد هر جور فكر كنه ! عاشق كريس رونالدو هم هستم حتي اگه تو هر بازي گل به خودي بزنه !

بر منکرش لعنت ! :ohum:

AL1reZA
06-10-2012, 18:25
اول یه پیام خصوصی به هم میدادین و با هم هماهنگ میکردین بعد پست مد نظرتو میدادی !
آره مسی فوق العادست ! حتی لیاقت این رو داره که 10 بار دیگه هم توپ طلا رو بگیره !
مگه من ناراحت نمیشم که مسی توپ طلا رو میگیره !
بزار بگیره هرچی می تونه مهم اینه که رکورد زیدان شکسته میشه.

AL1reZA
06-10-2012, 18:34
قربون طرفدارای پرتغال:love:

داشتم اخبارو میزاشتم تا اینو دیدمlove::

ashly
06-10-2012, 19:36
خب بازی تموم شد و آلمان برنده و این بحث که رونالدو چه کرد هم جالبه

اینم نظر من درباره بازی دیشب رونالدو

دیشب رونالدو نتونست مانع شکست تیمش بشه درست ولی آقا رضا انچنان هم افتضاح نبود اگه دقت کرده باشی به عقب بر میگشت و به کوئنترائو کمک میکرد که خیلی هم خوب..... شاید انتظارات از رونالدو به خاطر بازی های خوبش در رئال و آمار گلزنی فوق العادش باعث بشه که اینطور فکر کنیم همین مسی هم تو جام جهانی به نظر خیلی ها ضعیف بود ولی دیشب سه گل زد ........ کلا ما نباید رونالدو رو با یه بازیش زیر سوال ببریم درسته تو بعضی از بازی ها خودش نیست ولی انصافا یه چند مدتیه دیگه تو بازی های حساس تاثییر بیشتری میذاره نمونه اش بازی برگشت الکلاسیکو که به نوعی گل قهرمانی رو زد ...دیشب رونالدو در جناح چپ با کوانترائو خوب همکاری میکرد و حتی یه موقعیت گل برای نانی ساخت که از دست رفت و یه شوت هم که نویر گرفت ولی چیزی که مشهود بود این که فرم خوبه خودشو نداشت و باید قبول کنیم که رونالدو فوق العاده نبود و افتضاح هم نبود شاید تا اینجای بازی ها ستاره ها هنوز شروع به درخشیدن نکردن تو همه ی تیم ها معلومه از تیم آلمان بگیر تا هلند و پرتغال
اینم در نظر بگیرین که هنوز دو بازی باقی مونده و رونالدو میتونه خودشو ثابت کنه و تیمشو به مرحله بعد برسونه
(بهتره این قضیه مقایسه مسی و رونالدو رو کنار بذارین چون دیگه خیلی کلیشه ای شده)

FC@ALI
06-11-2012, 01:56
به نظر منم كه تو بازي ديشب يه مهاجم نوك خوب و يه بازيكني كه خلاقيت داشته باشه و بتونه مهاجمان رو تغزيه كنه پرتغال نداشت مثل يه پاسور خوب جاش تو تيم پرتغال خالي بود و كسي نبود كه رونالدو رو ساپورت كنه رونالدو واقعا تا جايي كه ميتونست تلاش خودشو واسه تيم انجام داد و اين بي انصافي هستش كه بگيم تو بازي با آلمان ضعيف كار كرده و تو بازي با آلمان حق به حقدار نرسيد.

من كه خيلي اميدوارم تيم تو از اين گروه مرگ به مراحل بالاتر راه پيدا كنه

FC@ALI
06-13-2012, 15:17
خوب رسيديم به بازي حساس با دانمارك تيم پرتغال هر چي داره بايد تو اين بازي رو كنه و به صعود اميدوار باشه من كه پيش بيني ميكنم پرتغال 3 بر 1 ميبره

البته به نظر من تيم يه هافبك خوب و پاسور درجه يك كم داره مثل مانيش يا قبل تر دكو و فيگو اگر حداقل يكي از اين بازيكنان بودند الان تيم تو بازي با آلمان بازي رو واگزار نميكردom::

AL1reZA
06-13-2012, 21:28
بازی خوبی کردیم نیمه اول ولی بازم یه گل مسخره خوردیم. باید حداقل همون 2-0 نیمه اولو به پایان میرسوندیم.
مشکل تیم اینجاست که روی زمین کار نمی کنند درواقع خیلی کم زمینی کار می کنند.
بهترین بازیکنمون تا تو نیمه اول نانی بود.

راستی بچه ها کسی خبر از ادواردو دروازبونمون نداره؟ جام جهانی یکی از بهترین ها بود

ManUtd
06-13-2012, 22:45
خب دوستان . تبريك ميگم اولين برد تيم رو ! به خدا مردم از استرس !
لحظات خوب و بد تو بازي هر ستاره اي هست ! فقط ميتونم بگم كاپيتان فداي سرت ! دست بزار رو زانوت و بلند شو ! تو روياهارو به حقيقت تبديل خواهي كرد ... بازم دوست دارم roz::

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

J. Mourinho
06-13-2012, 22:47
بازی خوبی کردیم نیمه اول ولی بازم یه گل مسخره خوردیم. باید حداقل همون 2-0 نیمه اولو به پایان میرسوندیم.
مشکل تیم اینجاست که روی زمین کار نمی کنند درواقع خیلی کم زمینی کار می کنند.
بهترین بازیکنمون تا تو نیمه اول نانی بود.

راستی بچه ها کسی خبر از ادواردو دروازبونمون نداره؟ جام جهانی یکی از بهترین ها بود

ادواردو از وقتی بنتو اومده شده دروازبان دوم!

خب! تبریک میگم
یه برد خیلی سخت رو بدست آوردیم، پرتغال تو نیم اول خیلی خوب بازی کرد و تو نیمه دوم هم بد نبود
رونالدو هم که این بازی خیلی افتضاح بازی کرد 3 تا موقعیت صد در صد گل رو از دست داد مخصوصا اون تک به تک که من هنوز باورم نیمشه که رونالدو اون رو خراب کرد
ایشالا امشب هم المان از هلند ببره و کارمون راحتتر بشه برا صعود

amir-97
06-13-2012, 22:47
منم این برد شیرین رو تبریک میگم
داش علیرضا ادواردو هیچ مشکلی نداره
اما مثله اینکه بنتو پاتریسیو رو ترجیح داده
ولی من فک کنم ادواردو بهتر باشه

mamaly7
06-13-2012, 22:49
سلام به همگی برد خوبی رو بدست اوردیم تبریک میگم امیدوارم بتونیم مقابل هلند خیلی از این بهتر بازی کنیم من که خیلی به سعود امیدوارم.
نمیدونم امشب کریس چش شده بود خدایش از اون بعید بود فقط امیدوارم که تو روحیه ش تاثیر منفی نذاره و بازی بعدی رو بهتر و موثرتر بازی کنه.

mortezarm
06-13-2012, 22:55
نتیجه عادلانه بود و پرتغال به حقش رسید نمیدونم این وسط چرا من اینقد بالا پایین شدم البته دلیلش رئالی های پرتغاله
اما پرتغال نشون داد تیمی نیس که توانایی قهرمانی رو داشته باشه و به قول یه نفر َشخصیت قهرمانی یکم کمرنگه اما اگه از گروهش بالا بره احتمال خیلی بالا نیمه نهایی هم میره اما اونجا فکر کنم به بن بست بخوره
به هر حال پرتقال فوتبال جذابی رو نشون داده و امیدوارم این تیم تو یورو فعلا باقی قبمونه تا خودمون دوباره به خدمتش برسیم که دست غریبه نیفته(خودمون همون من اسپانیاس ها)

AmirUtd
06-13-2012, 23:02
خوب منم این برد شیرین رو به همه ی بروبچ پرتغالی تبریک میگم....
بازی خوبی بود ولی پرتغال یه مشکلی که داره اینه که روی پاس زمینی و بلند که میده مشکل داره که امیدوارم این مشکل رفع بشه...
به امید برد در بازی با هلند...

FC@ALI
06-14-2012, 01:39
مثل اينكه منم بايد آخرين نفر برد رو تبريك بگم به هر حال تبريك ميگم برد شيرين رو البته هلند هم امشب باخت و كار ما واسه صعود آسون تر شد

ManUtd
06-14-2012, 08:28
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چندتا نكته ديگه هست كه خواستم بهشون اشاره كنم .

اول اينكه بايد به داشتن چنين تيمي افتخار كنيم ! نه به خاطر برد و مسائل تاكتيكي ! به خاطر اتحاد ! چيزي كه تو اردوي خيلي از تيمها نيست ! ولي پرتغالي ها هميشه همين طوري تيم احساسي و متحدي داشتند و ديشب خوشحالي بعد از گل سوم واقعا فوق العاده بود .
دوم اينكه آلمان بر هلند پيروز شد ! مهمترين ويژگي كه اين نتيجه واسه ما داشت اين بود كه هلند از لحاظ روحي خيلي تضعيف شد و البته اميدهاشون هم بسيار كمرنگ شد ! با اين حساب نميتونند جلو تيم ما با اون طراوت اوليه بازي كنند ! ولي به هر حال اونها هلند هستند و بازيكنان خطرناكي دارند ! بايد نهايت استفاده از اين فرصت خوبي كه پيش اومد رو داشته باشيم .
همه ما دوست داريم پرتغال به دور بعد صعود كنه . اميدوارم اميدوارم اميدوارم اين اتفا بيفته roz:: اما ميخوام بگم ما شانس خوبي داريم , در صورت صعود به مرحله بعد بايد با يكي از دو تيم صعود كننده از گروه اول بازي كنيم ! به احتمال زياد از بين چك و لهستان ! شايد شايد هم با روسيه ! به هرحال اين شاس خوبي هست ! تيمهايي كه از گروه اول بالا ميان خوب هستند ولي چيزي كه مشخص هست بهتر از بازي كردن با غولهاي اروپا مثل انگليس , فرانسه , اسپانيا و ايتاليا و ..... با اين حساب اگه بتونيم از اين مرحله به سلامت عبور كنيم راهمون هموار خواهد شد !
اصولا فوتبال بارها به هممون ثابت كرده كه تا چه حد غير قابل پيشبيني هست ! كسي چيزي نميدونه شايد هلند بازيرو از ما برد و حتي در صورت برد آلمان به همراه اين تيم صعود كرد ! ولي مياخوام بگم ما با صعود از اين مرحله اعتماد به نفس بالايي رو بدست مياريم و اونوقت براي قهرماني تلاش ميكنيم ! براي قهرماني در يك همچين تورنومنت بزرگ و حساسي بايد شانس هم با شما يار باشه ! ضمن اينكه تلاش هم بسيار مهمه ! ما در خط هافبك ضعف داريم ! در گلزني تا حدودي ضعف داريم ولي اينها همه با تلاش حل خواهد شد و فراموش نكنيم از دور بعد بازيها حذفي هست و تك موقعيت ها و اشتباهات سرنوشت تيم بنده رو رقم ميزنه ! پس ميشه حتي اسپانيا رو هم برد ! هرچند ميدونيم اونا تيم بهترين نسبت به ما دارند !
همه ما شاهد قهرماني يونان در يورو 2004 بوديم ! جايي كه نسل طلايي پرتغال حقش بود به قهرماني برسه ولي در پايان مسابقه اشكهاي پرتغالي ها ورزشگاه فينال رو خيس كرد و يونان در عين ناباوري قهرمان شد ! حالا پرتغال چندان مدعي قهرماني به نظر نمياد ولي اميدوارم اتفاقات خوبي برامون بيفته...
در آخر ميخوام بگم همه ما از توانايي هاي كريس رونالدو آگاه هستيم ! وقتي در الكلاسيكو رفت اين فصل لاليگا اون نمايش ضعيف رو داشت و رئال در خانه باخت شايد باز هم اميد ها كمرنگ شد ! ولي در دور برگشت رونالدو همه چيو جبران كرد و با گلي كه زد قهرماني رئال رو به صورت غير رسمي مسجل كرد ! حالا هم رونالدو نمايش ضعيفي داشته تا به اينجا ! اميدوارم بتونه دوباره خودشو پيدا كنه و شروع به گلزني كنه ! بي شك اگه رونالدو خودش باشه و رو فرم بياد قدرت شكست دادن هر تيمي رو داريم.

غــــــــــيــــــــــرت( مضا )
om::om::om::om::

AL1reZA
06-14-2012, 11:12
ادواردو از وقتی بنتو اومده شده دروازبان دوم!

خب! تبریک میگم
یه برد خیلی سخت رو بدست آوردیم، پرتغال تو نیم اول خیلی خوب بازی کرد و تو نیمه دوم هم بد نبود
رونالدو هم که این بازی خیلی افتضاح بازی کرد 3 تا موقعیت صد در صد گل رو از دست داد مخصوصا اون تک به تک که من هنوز باورم نیمشه که رونالدو اون رو خراب کرد
ایشالا امشب هم المان از هلند ببره و کارمون راحتتر بشه برا صعود

سلام به همگی برد خوبی رو بدست اوردیم تبریک میگم امیدوارم بتونیم مقابل هلند خیلی از این بهتر بازی کنیم من که خیلی به سعود امیدوارم.
نمیدونم امشب کریس چش شده بود خدایش از اون بعید بود فقط امیدوارم که تو روحیه ش تاثیر منفی نذاره و بازی بعدی رو بهتر و موثرتر بازی کنه.

بچه ها تعجب نکنین که چرا رونالدو با اون مهارت گل زنی تک به تک رو خراب کرد.به خدا حقش نیست.
متاسفانه شبکه 3 چون کپی می کنه صدای تماشاگران نمیاد.
در بازی با آلمان ژرمن ها در ورزشگاه می گفتند مسی مسی بعد از پایان بازی رفتن دره هتله تیم و باز هم گفتند مسی مسی در بازی دیروز هم قبل از اینکه رونالدو تک به تک خراب کنه می گفتند مسی مسی.باورتون نمیشه کله دانمارکی ها می گفتند و خودم شنیدم.
خوب از کریستیانو چه توقعی دارین؟خودتونو بزارین جاش مردونه چه حسی بهتون دست میده؟
همه فقط بلدن از کریستیانو انتقاد کنن. مسی با پنالتی که خراب کرد مقابل چلسی بارسا رو حذف کرد یا در الکلاسیکو چی کار کرد؟هیچی! ولی هیچکس انتقادی نکرد.
لعنت به آدمای این جوری.حالم از همه بهم می خوره:ogh::-ang

باید به کریستیانو اعتماد داشته باشیم کریس بازیکنی نیست که تسلیم بشه.کریس بازیکنیه که تحت فشار بهترین بازیشو به نمایش میزاره.
هلند رو با درخشش کریستیانو خواهیم برد.

کریس دهنه همه رو میبنده. یادم نمیره با درخشش مقابل بارسا به منتقدان جواب خوبی دادی.
رونالدو: حالا دهنتان رو ببندید

کریس باز هم تکرارش کن:bia baghalam:

ساغر72
06-14-2012, 11:51
برد پرتغال رو به همه تبریک میگم
واقعا بازی قشنگی بود و برد حقشون بود
ولی از 17 تا موقعیت حقشون بیشتر از 3تا گل بود
رونالدو هم عالی بازی کرد حالا چه اشکالی داره اگه یه موقعیت خراب کنه :eyvalla:

ManUtd
06-14-2012, 12:28
بچه ها تعجب نکنین که چرا رونالدو با اون مهارت گل زنی تک به تک رو خراب کرد.به خدا حقش نیست.
متاسفانه شبکه 3 چون کپی می کنه صدای تماشاگران نمیاد.
در بازی با آلمان ژرمن ها در ورزشگاه می گفتند مسی مسی بعد از پایان بازی رفتن دره هتله تیم و باز هم گفتند مسی مسی در بازی دیروز هم قبل از اینکه رونالدو تک به تک خراب کنه می گفتند مسی مسی.باورتون نمیشه کله دانمارکی ها می گفتند و خودم شنیدم.
خوب از کریستیانو چه توقعی دارین؟خودتونو بزارین جاش مردونه چه حسی بهتون دست میده؟
همه فقط بلدن از کریستیانو انتقاد کنن. مسی با پنالتی که خراب کرد مقابل چلسی بارسا رو حذف کرد یا در الکلاسیکو چی کار کرد؟هیچی! ولی هیچکس انتقادی نکرد.
لعنت به آدمای این جوری.حالم از همه بهم می خوره:ogh::-ang

باید به کریستیانو اعتماد داشته باشیم کریس بازیکنی نیست که تسلیم بشه.کریس بازیکنیه که تحت فشار بهترین بازیشو به نمایش میزاره.
هلند رو با درخشش کریستیانو خواهیم برد.

کریس دهنه همه رو میبنده. یادم نمیره با درخشش مقابل بارسا به منتقدان جواب خوبی دادی.
رونالدو: حالا دهنتان رو ببندید

کریس باز هم تکرارش کن:bia baghalam:

[B]عليرضا درست ميگه ,‌ آدمهايي كه اسم خودشونو ميزارن با فرهنگ ميان از اين شيوه هاي كثيف واسه تاثير گذاشتن روي بازي كريس استفاده ميكنند ! اين حركات نشانه ضعف هست !
از رسانه هاي هم حالم به هم ميخوره ! مخصوصا رسانه هاي ايراني ! حالم از مقايسه هاي غير حرفه اي و بي احترامي هاشون به ارزشهاي هواداران رونالدو به هم ميخره !
مسي تو جام جهاني هيچ كاري نكرد ! چيزي نگفتن ! بعد تو كوپا امريكا اينقدر افتضاح بود كه هواداران خوب آرژانتين تهديد به مرگش كردن ! حالا اومده تو بازي اب زير 23سال برزيل هتريك كرده ميگن مسي تو بازي هاي ملي موفق تر از كريس هست ! در حالي كه مسابقات يورو بعد از جام جهاني مهمترين مسابقات فوتبالي هست و مسلما فشار بازي با حتي تيمي مثل دانمارك خيي بيشتر از بازي دوستانه با تيم اميد برزيل هست ! ولي متاسفانه بازم به حرفهاي توهين آميز خودشون ادامه ميدن !
به خدا دلم گرفته از اين فوتبالي كه خيلي ها سعي دارند رونلادو رو منفور نشون بدن ! اينقدر گفتن مغرور و فقط بلده به مدل موهاش برسه و ...... كه ديگه خسته شدم ! عدالت به معناي واقعي برقرار نيست و مسي از لحاظ روحي ساپورت ميشه ! مسلما با اعتماد به نفس تمام توانايي هاشو به نمايش ميزاره ! ولي رونالدو هميشه تحت فشاره ! در اين صورت هم نميتونه بازده خوبي داشته باشه ! در حالي كه هممون ميدونيم رونالدو اگه خودش بود تا الان 3 4 گل زده بود تو همين 2 بازي !
عليرضا قشنگ صحبت كرد ! اميدوارم رونالدو تو بازي با هلند گلزني كنه و دوباره اون حركت رو تكرار كنه ! به همه بگه دهنتونو ببنديد ! om::

ManUtd
06-14-2012, 12:59
واکنش رونالدو به تشويق مسي در بازي با دانمارککريستيانو رونالدو، ستاره و کاپيتان تيم ملي پرتغال، در پايان ديدار تيم ملي کشورش مقابل دانمارک که با برد 2-3 سلسائو همراه بود با خبرنگاران به صحبت پرداخت.

درجريان اين ديدار که ديدار دوم دو تيم در مرحله گروهي رقابتهاي يورو2012 بود، خيلي از هواداران دانمارکي، فريادهاي «مسي، مسي » سرداده بودند و ستاره پرتغالي در ميکسد زون به اين نکته اشاره کرد.

رونالدو در جمع خبرنگاران گفت:« سال گذشته و در همين روزهابود که مسي از کوپا آمه ريکا حذف شده بود. در رقابتهايي که در کشور خودش برگزار مي شد. اين بدتر است.نه؟؟ من اينجا هستم تا براي صعودتيممان به مرحله بعدي رقابتهاي يورو2012 مبارزه کنيم.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،ستاره پرتغالي درادامه به اين نکته اشاره کرد که از اينکه دراين بازي گلزني نکرده نگران نيست:« حالم خوب است. حاضرم که من هيچ گلي نزنم ولي پرتغال قهرمان يورو شود.»

او درادامه به اين نکته اشاره کرد که اگر تيمش مقابل هلند به پيروزي برسد، شانس زيادي براي صعود به دور بعد خواهد داشت:« ما براي صعود شانس داريم و از همين رو فريادهاي نام مسي برروي من تاثيري نمي گذارد.»

amir-97
06-14-2012, 13:08
من مطمئن هستم کریس توی بازی با هلند دهن همه رو میبنده
این کار دانمارکی ها نامردی بود و نشانه از فرهنگشون بود
عین شانسایی ها

mortezarm
06-14-2012, 14:16
کاری به بی فرهنگی هوادارا طرف مقابل و جو ناسالم علیه کریس ندارم
اما این کریس رونالدو نبود یعنی این بهترین بازیکن جهان نبود
من خودم کریسو خیلی دوس دارم اما باید قبول کرد این فرم بهترین بازیکن دنیا نیس
امیدوارم شرایط عوض بشه

mortezarm
06-14-2012, 15:05
من با تمام وجود اینکه طرفدار رئال و مخصوصا رونالدو هستم ولی این اقا کریس حرضمو دراورد فرقش با مسی میدونین چیه؟
مسی از هیچ گل میسازه و به هر توپی امید داره میبینی از وسط زمین پا به توپ میاد و گل میزنه ولی اقا رونالدو می ایسته تا توپ بهش بدن اونم اگه 5سانت دور تر بدن دنبالش نمیره و تازه اعتراض هم میکنه خودش شوتو بیرون میزنه اعتراض میکنه و این که مغرورم هست اخه اینم شد بازیکن ؟
داداش حرفت اصلا درست نیس و واقعا عجیبه اصلا این چیزایی که گفتی خصوصیت کریس نیس شاید مغرور باشه اما نهایت انرژیشو برای بازی میزاره
رفرنس میخوای دقایق 60 تا 75 بازی دیشب رو نگاه کن
تو سراسر این 15 دقیقه کریس هم نوک حمله بود هم وقتی به دفاع نگاه میکردی میدیدی تو عمق دفاع هم هست
بازی با بایرن واقعا دقیقه 90 کریس کلا انرژیش تموم شد اما تا 120 هم با تمام وجود بازی میکرد که سوتو که زدن از حال رفت
شاید الان تو فرم ایده ال نباشه اما کریس هرچیزی رو نداشته باشه با تمام وجودش بازی میکنه هر چند بعضی حرکات یکم کند کار میکنه

AL1reZA
06-14-2012, 21:30
بچه ها من خیلی با این مربی و سبک کارش و تاکتیک هاش موافق نیستم.به نظر من هیچ برنامه خاصی در حمله نداره من دیدم فقط بازیکنا میزنن زیره توپ.همش پاس های هوایی میدن.خیلی کم زمینی کار می کنند.یکی از دلیل های باختمون مقابل آلمان هم به نظر من همین بود.
این تاکتیک پاس های هوایی تا الان می تونم بگم از هر 10 پاس های عمقی یکی دوتا خوب بوده.
مربی باید سبک کارشو تغییر بده وگرنه باید خودمونو برای حذف زودهنگام باشیم.

AL1reZA
06-16-2012, 08:28
فردا با هلند بازی داریم و باید تمام تلاشمون رو بکنیم حداقل مساوی رو بگیریم تا صعود کنیم.امیدوارم این بازی با درخشش رونالدو باشه که من مطمئنم هست. رونالدو زیره ذربین
در این 2 بازی که گذشت از 3 نفر خیلی راضی بودم 1-کوئنترائو 2-په په 3-نانی
ندیدم کسی بتونه از کوئنترائو و په په رد بشه.واقعا عالی کار کردن.درسته یکم خشن هستن ولی خشن بودن و ترسناک بود یه مدافع باید داشته باشه مثل پویول.
نانی هم که هیچ کس تصورش رو نمیکرد اینقدر خوب کار کنه در عمر بازیسازی.
می تونم بگم که از 100 درصد بازی سازی تا الان 60 درصد نانی بوده و 30 درصد هم کریس و بقیش هم بقیه تیم.
در این مدت فقط شاهد درخشش خوب تر از خوب بودیم منظورم درخشش نانی کوئنترائو په په شایدم رونالدو نسبت به بقیه.امیدوارم همه فردا عالی باشن.

mortezarm
06-16-2012, 14:45
در این 2 بازی که گذشت از 3 نفر خیلی راضی بودم 1-کوئنترائو 2-په په 3-نانی
ندیدم کسی بتونه از کوئنترائو و په په رد بشه.واقعا عالی کار کردن.درسته یکم خشن هستن ولی خشن بودن و ترسناک بود یه مدافع باید داشته باشه مثل پویول.
نانی هم که هیچ کس تصورش رو نمیکرد اینقدر خوب کار کنه در عمر بازیسازی.
می تونم بگم که از 100 درصد بازی سازی تا الان 60 درصد نانی بوده و 30 درصد هم کریس و بقیش هم بقیه تیم.

البته په په رو گل دوم بنتدنر تو بازی دانمارک مقصر بود اونم از نوع زیادش اما موافقم کریس تو بازیسازیخوب عمل کرده اما کلا پرتقال اصلا هماهنگی ایده الو نداره و همینه که به تیم ضربه میزنه و باعث میشه کار تیم خیلی سخت بشه
و اتفاق بدتر اینه که یکم کریس تو بازی هاش استرس حس میشه چیزی که نگران کنندس برای فصل بعد بخصوص

AL1reZA
06-16-2012, 21:10
البته په په رو گل دوم بنتدنر تو بازی دانمارک مقصر بود اونم از نوع زیادش اما موافقم کریس تو بازیسازیخوب عمل کرده اما کلا پرتقال اصلا هماهنگی ایده الو نداره و همینه که به تیم ضربه میزنه و باعث میشه کار تیم خیلی سخت بشه
و اتفاق بدتر اینه که یکم کریس تو بازی هاش استرس حس میشه چیزی که نگران کنندس برای فصل بعد بخصوص

داداش په په تقصیر کار نبود پرید قدش نرسید.در کل گفتم تا الان عالی بودن.
چیزی که منم بهش اشاره کردم همین بود پرتغال هماهنگی نداره البته داشت از موقه بنتو اومده تاکتیک خاصی نداره.

داداش رونالدو تو یونایتد اینطوری نبود یعنی استرسی نبود مقابل تیم های بزرگی همچون میلان بارسلون روم اینتر چلسی آرسنال و..... بازی می کرد و من بازی همیشگیشو میدیدم.البته باید بگم اون جا مربیش فرگسن بود.

ManUtd
06-16-2012, 21:47
در كل من براي كريس خيلي متاسفم ! براي توانايي هايي هاش ! براي مظلوميتش ! خنده داره ولي واسه خودم عين واقعيت هست !
وقتي يادم مياد كريس تو منچستر يه بازيكن متحرك بود كه مدام در طول و عرض دريبل ميكرد ! يادم مياد چقدر زيبا بازيكنان مقابلشو دريبل ميكرد !
اما اخلاق خاصش باعث شده بعضي ها فكر كنند آدم خوبي نيست ! واسه همين هميشه هر كسي سعي كرده اونو بكوبه ! تو ورزشگاه ها هم همينه ! حتي تو سانتياگو هم اين اتفاق واسه كريس افتاده !
كريس آرامش نداره و همينم كه داره بازي ميكنه زياده ! وقتي تو ورزشگاه يه مشت آدم بي فرهنگ عقده اي بيان بگن مسي مسي مسي و هو كنند توقع بيشتري نميره !
خلاصه دليل استرس كريس هميناست كه گفتم ! وگرنه اعتماد به نفسش از خيلي از بازيكناي ديگه بيشتره

AL1reZA
06-16-2012, 22:33
در كل من براي كريس خيلي متاسفم ! براي توانايي هايي هاش ! براي مظلوميتش ! خنده داره ولي واسه خودم عين واقعيت هست !
وقتي يادم مياد كريس تو منچستر يه بازيكن متحرك بود كه مدام در طول و عرض دريبل ميكرد ! يادم مياد چقدر زيبا بازيكنان مقابلشو دريبل ميكرد !
اما اخلاق خاصش باعث شده بعضي ها فكر كنند آدم خوبي نيست ! واسه همين هميشه هر كسي سعي كرده اونو بكوبه ! تو ورزشگاه ها هم همينه ! حتي تو سانتياگو هم اين اتفاق واسه كريس افتاده !
كريس آرامش نداره و همينم كه داره بازي ميكنه زياده ! وقتي تو ورزشگاه يه مشت آدم بي فرهنگ عقده اي بيان بگن مسي مسي مسي و هو كنند توقع بيشتري نميره !
خلاصه دليل استرس كريس هميناست كه گفتم ! وگرنه اعتماد به نفسش از خيلي از بازيكناي ديگه بيشتره
داداش عواملی که من متوجه شدم که رونالدو یا کاکا نمی تونن اون نمایش رو که در تیم ها قبلیشون داشتند در رئال هم داشته باشن بخاطر عالی بودن باشگاه بدن سازه رئال مادریده. دقت کن به رونالدو کاکا و... یکم بدنی تر شدن یکم سنگین تر شدن اضافه وزن تو حرکات و توانایی ها تاثیر میزاره.رونالدو تو یونایتد یا همون کاکا تو میلان چنین اندامی داشتند؟...
مربی بدن ساز رئال مادرید باید زمان استفاده از وسایل رو کم تر کنه یا باید وسایل ورزشی سنگین رو برداره.بازیکنان هم باید کمتر استفاده کنن.

mortezarm
06-17-2012, 00:20
داداش عواملی که من متوجه شدم که رونالدو یا کاکا نمی تونن اون نمایش رو که در تیم ها قبلیشون داشتند در رئال هم داشته باشن بخاطر عالی بودن باشگاه بدن سازه رئال مادریده. دقت کن به رونالدو کاکا و... یکم بدنی تر شدن یکم سنگین تر شدن اضافه وزن تو حرکات و توانایی ها تاثیر میزاره.رونالدو تو یونایتد یا همون کاکا تو میلان چنین اندامی داشتند؟...
مربی بدن ساز رئال مادرید باید زمان استفاده از وسایل رو کم تر کنه یا باید وسایل ورزشی سنگین رو برداره.بازیکنان هم باید کمتر استفاده کنن.
علی جان نمیخوام مخالفت الکی کنم اما توضیحت در خصوص بدنسازی و استایل لوگ یا شکل بندیشون چیزیه که تو باشگاهای حرفه ای با بزرگترین اپراتورای پزشکی بررسی میشه و اینجوری نیس که فکر کنی این از بدنسازی نشات میگیره

AL1reZA
06-17-2012, 00:48
علی جان نمیخوام مخالفت الکی کنم اما توضیحت در خصوص بدنسازی و استایل لوگ یا شکل بندیشون چیزیه که تو باشگاهای حرفه ای با بزرگترین اپراتورای پزشکی بررسی میشه و اینجوری نیس که فکر کنی این از بدنسازی نشات میگیره
درسته منم گفتم که بخاطر عالی بودن باشگاه بدن سازیه.ولی خوب انصافا همه بازیکنایی که وارد شدن کمی بدنی تر شدن که هم خوبه هم بد. من بدنی تر شدنو بیشتر برای مدافعان میپسندم تا مهاجمان.
یادمه یه جمله خوندم که نوشته بود اونایی که کوچیک جسه ترند در استارت ها و حرکات سریع موفق ترند.

FC@ALI
06-17-2012, 01:48
سرعت رونالـــــدو در این تصویر مشابە بە ماشین فراری میباشد! الحق هم لقب فراری حقشە......چون پر سرعت ترین بازیکن حال حاضر دنیاست!

ManUtd
06-17-2012, 01:57
داش عليرضا بايد بگم يه كوچولو باهات مخالفم :ohum:
اينكه رونالدو نسبت به زمان حضورش در يوناتد كمتر پابه توپ ميشه و كمتر تجرك داره به نحوره بازي گرفتن متفاوت رئال بستگي داره ! رونالدو تو رئال به يه مهاجم تبديل شده ! ايستا تر بازي ميكنه و كمتر از تكنيكش و قدرت مانورش استفاده كرده ! به طوري كه آمار گلزنيش نسبت به قبل بسيار بالا رفته ولي ديگه نميتونيم از دريبلهاش لذت ببريم !
رونالدو تو منچستر در سيستم 4 4 2 يك هافبك كناري بود و به نظرم اين بهترين پست ممكن براي اين بازي هست ! طوري كه هم ميتونه آمار گلزني خوبي داشته باشه و هم تاثير بيشتري تو بازي داشته باشه ! سبك بازي رونالدو براي اين پست بسيار مناسب هست ! حركات در عرض و .... . رونالدو تو منچستر نصف اين تعداد گلي كه تو رئال ميزنه رو ميزد ولي تونست بهترين بازيكن جهان بشه ! چون واقعا اونجا يه بازيكن كامل بود ! اما الان با تغيير سبك بازيش و پستش و اون وظايفي كه داره تبديل به يه بازيكن ديگه شده ! شوتهاش پيشرفت بسيار خوبي داشته ! آمار گلزنيش فوق العاده بوده ولي الان به جرعت ميتونم بگم قدرت دريبلش بسيار كمتر شده !
ولي با همه اين حرفها رونالدو اينقدر استعداد داره و اينقدر تلاش ميكنه كه تونسته خودشو در بالاترين سطح نگه داره و همچنان اميد هست كه بتونه بهترين بازيكن جهان بشه اين فصل !

AL1reZA
06-18-2012, 00:04
بچه ها رونالدو نیمه اول چطور بود؟پرتغال چطور بود؟

FC@ALI
06-18-2012, 01:10
بچه ها تبريك ميگم برد شيرين پرتغال مخصوصا اينكه كريس ناكاميهاشو تو اين جام به پايان رسوند و 2 گل عالي رو زد

mamaly7
06-18-2012, 01:15
تبریک میگم برد خوب و شیرینی بود مرحله بعدی بازی با چک هم نباید بازی سختی باشه.
خب اینه کریس من بازی قبل ازش انتقاد کردم و به جا هم بو د ولی انصافا این بازی عالی بود و واقعا رونالدو بود همه کار کرد دمش گرم میتونست هتریک کنه اما بد شانس بود.

J. Mourinho
06-18-2012, 01:21
تبریک میگم
خیلی خوشحالم که پرتغال تونست از گروه مرگ صعود کنه ، گروهی که همه میگفتن آلمان و هلند صعود میکنن!
کریس رونالدو هم فوق العاده بود تو این بازی و کلا ناکامی های دو بازی قبل رو جبران کرد
تو حذفی هم که به چک خوردیم و چک هم تیم راحتیه و مینونیم ببریمش

mortezarm
06-18-2012, 01:26
بردی شیرین با درخشش فوق العاده ستاره مادریدی ها
واقعا رونالدو تو این بازی بدشانس بود و بالخره خودشو بخوبی تو تیم ملی نشون داد
واقعا بهترین بازی یه بازیکن تو این تورنومنتو داشته
همش از رونالدو شد چون همه این بازی فکر کنم تو نبوغ کریس خلاصه شده بود احتمالا پرتقالی ها به نیمه نهایی هم میرن چون بازی خیلی سختی مقابل چک ندارن و حالا این پرتقال توانایی کسب جام هم داره هر چند هنوز شانسش به نظر من کمه

omidehsani17
06-18-2012, 01:31
واقعا حال کردم بالاخره پرتغال رفت بالا
وقتی گل اول رو خوردیم فکر نمیکردم بازی رو ببریم
اما رونالدو نشون داد که یک فوق ستاره هست و چندین و چند پاس و حرکت او خارق العاده بود دو گلی رو که هم به ثمر رسوند زیبا بود
رونالدو میتونه خودش رو توی جدول گلزنان بالا بکشه
بازی بعد رو با چک داریم که فکر نمیکنم چک در حد و اندازه های پرتغال باشه

AL1reZA
06-18-2012, 01:42
واقعا حال کردم بالاخره پرتغال رفت بالا
وقتی گل اول رو خوردیم فکر نمیکردم بازی رو ببریم
اما رونالدو نشون داد که یک فوق ستاره هست و چندین و چند پاس و حرکت او خارق العاده بود دو گلی رو که هم به ثمر رسوند زیبا بود
رونالدو میتونه خودش رو توی جدول گلزنان بالا بکشه
بازی بعد رو با چک داریم که فکر نمیکنم چک در حد و اندازه های پرتغال باشه
عزیز شما هم پرتغالی هستی؟:flowerysmile:

AL1reZA
06-18-2012, 02:01
یه برد خوب همراه با درخشش بازیکنان به خصوص رونالدو.خیلی موقیعت خراب کردیم انصافا و 2گل حقمون نبود.باید پرگل می بردیم.بازی واقعا زیبا بود.
همونطور که گفتم این بازی رو با نمایش رونالدو خواهیم برد.واقعا چشم نواز بازی کرد.رونالدو رو خلاصه می کنم در این بازی
2تا به تور - 2تا به تیر- شوت سرکش 40 متری - یه ضربه سر استثنایی - یه پاس بی نظیر برای نانی -دریبل های چشم نواز که دوربین های hd هم جا مونده بود.
رونالدو= شایسته توپ طلاست.
لازمه از نانی هم تعریف کنم.واقعا عالی بود.خیلی خوب در نقشه بازی سازی ظاهر شد و چند دریبل زیبا به سبک رونالدو داشت.
خلاصه همه عالی بودن.

ManUtd
06-18-2012, 03:00
تبريـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــك ميگم :balesh:
واقعا پرتغال يك فوتبال شناور و سراسر هجومي رو به نمايش گذاشت ! تيمي كه خيلي ها بهش انتقاد ميكردند و اميدي بهش نداشتند ! ولي نشون داد ميتونه در سطح بالايي بازي كنه.
تو اين مسابقه همه خوب بودند ! خط دفاع واقعا عالي ! نميدونم چي بگم در مورد اين چهارو بازيكن ! په په كه فوق العاده بود ! كوئنترائو هم مثل هميشه هم تو دفاع و هم تو حمله عالي بود ! پريرا هم جوون با استعداديه , خيلي خوب بازي كرد و اعتماد به نفسش مثال زدني هست .برونو آلوز هم يك بازيكن زحمت كش و مطمئن نشون داده , اين بازيكن بدون اشتباه ظاهر شد و هماهنگي بسيار خوبي با په په داره !
خود من هم نسبت به خط هافبك تيم اميدوار نبودم ولي الان فهميدم سخت در اشتباه بودم ! ولوسو بازيكن بسيار دوست داشتني و البته با سبك بازي خاص ! به خوبي از پس هافبكهاي قدرتمند هلند بر اومد. هم توپگيري خوبي داشت و هم خيلي خوب در انتقال توپ از دفاع به حمله كار كرد , سانترهاي خيلي خوبي هم داشت .
اما موتينيو , اين بازيكن يكي از بهترينهاي پرتغال بوده تو مرحله گروهي ! بازيكن باهوش و خلاقي هست كه تو درگيري ها هم خوب كار ميكنه ! پاسهاي قطري بسيار خوبي ميفرسته و به خوبي ميتونه كنترل بازي رو به نفع تيم در دست بگره , سانترهاش دقيق هست و روي ضربات ايستگاهي هم بسيار خوب عمل ميكنه . در كل من از اين بازيكن خيلي خيلي خوشم اومده و اميدوارم به همين روند ادامه بده .
ميرلس نقش زيادي تو برد امشب داشت ! شايد بازيش زياد به چشم نميومد ولي وظيفه بسيار مهمي بر عهده داشت ! فضاهارو به خوي پوشش ميداد و توپگيري هاي فوق العاده اي داشت .
مهمترين عامل موفقيت تيم در اين بازي مهاجمين كناري تيم يعني رونالدو و ناني داشتند ! ناني نمايش فوق العاده اي داشت و نفوذهاي بسيار خوبي انجام داد .
بهترين بازيكن اين بازي بدون شك رونالدو بود ! اوج قدرتنمايي اين ستاره در اين بازي رقم خورد ! زدن 2 گل و بازي بسيار تاثير گذار و تداد زياد ضربات به چهارپوب . رونالدو ثابت كرد تو رده ملي هم موفق هست و ايشالا در مراحل بعد هم به همين روند ادامه ميده .
مهاجمين نوك ما بسيار ضعيف هستند و اميدوارم تو بازي هاي بعد بهتر كار كنند.
يه بار ديگه تبريك ميگم ...

emad abadani
06-18-2012, 03:36
خطاب رونالدو به فرزندش جونیور:
جونیور پدرت دوستت داردJunior, Papa Loves You

AmirUtd
06-18-2012, 12:24
خوب منم با تاخیر این برد شیرین رو تبریک میگم...
به نظر من رونالدو دیشب خیلی عالی بازی کرد 1 تیر زد 2 تا گل که پرتغال حقش بود که این بازی رو ببره...

AL1reZA
06-18-2012, 17:55
رونالدو وقتی آمادست بهترین مدافع ها هم نمی تونن جلوشو بگیرن.این بشر بخواد به تنهایی هم می تونه مقابل یه تیم بازی کنه.رونالدو یه اعتماد به نفسه فوق العاده داره که وقتی ازش انتقاد می کنن بهتر بازی می کنه و راحت با استرس مقابله می کنه. به قول مورینیو انتقادات باعث پیشرفت تیمم و بازیکنانم شد.
اشنایدر قبل از بازی گفته بود امیدوارم رونالدو رو دور گل زنیش نباشه که به آرزوش نرسید.
اعصاب این بشر رو نباید خرد کرد وگرنه خوردت می کنه. پس جمهوری چک مواظب باش

amir-97
06-19-2012, 09:32
عجب بردی بود با تاخیر بردو تبریک میگم
میتونم بگم یکی از قشنگترین بازیهای کریس توی 1 سال اخیر بود
واقعا خارق العاده بود:jeddiiiii:

C R 7 9
06-19-2012, 13:41
بدون شک Ronaldo بهترین بازیکن زمین با هلند بود که تونست عملکرد ضعیفش رو در دو بازی قبل بهبود ببخشه
و هم توانست به خوبی جواب منتقدانش رو بده و به خوبی نشون داد که اگه تو اوج باشه کسی جلودارش نیست.در ضمن از بازی خوبه دیگر بازیکنای پرتغال مثل
Nani هم نباید گذشت.به امید موفقیت پرتغال تو این جام

mortezarm
06-21-2012, 16:40
بازی حسا س با چک شگفتی ساز بعد بازی اول و از طرفی رونالدوی برگشته به یورو
در کل شانس پرتقالی ها بیشتره و خب دوباره بعد سال 2004 دارن به نیمه نهایی میرسن البته اگه بشه که با شرایط رو به اوج زیر دریایی ها خیلی محتمله

amir-97
06-21-2012, 19:33
تیم چک تیم بدی نیست
از بازیکنان سرشناسش هم چک-روسیچکی و باروش هست
از دفاعشون راحت میتونیم رد شیم ولی تو دروازه یه دروازبانه خوب دارن
به نظر من پرتغال احتمال بردش خیلی بیشتره

AL1reZA
06-21-2012, 19:41
امشب بازی حساسی رو داریم و باید دریا نوردان پیروز زمین باشند.
مربیشون گفته بود برای مهار رونالدو باید یه تیم منسجم رو تشکلیل بدیم و مشخصه نگاه ویژه ای به رونالدو دارن.امیدوارم رونالدو بخواد که باز هم همونطوری بازی کنه.رونالدو هر وقت خواسته عالی باشه عالی بوده.امیدوارم مثل بازی بعد آماده باشه چون وقتی آمادست خیلی زیبا و کلاسیک بازی می کنه مخصوصا پا به توپش.
دفاع رو می سپارم به په په و آلوژ و کوئنترائو حمله رو هم می سپارم به نانی و رونالدو.
به امید صعود به نیمه نهایی

omidehsani17
06-21-2012, 20:36
به احتمال خیلی زیاد به مرحله نیمه نهایی صعود می کنیم و مطمئنم با درخشش کریس این بازی شروع میشه و با درخشش این فوق ستاره نیز این بازی خاتمه می یابه

و در دفاع هم که په په عالی کار کرده

به امید موفقیت پرتغال

edin
06-21-2012, 21:19
امشب هم پرتغال بازی داره امیدوارم این بازیش رو با گلزنی کریس ببره خط دفاع چک خیلی شکننده ی امیدوارم کریس رونالدو حداقل هتریک کنه از اینکه از این مر حله می آییم بال شکی نیست فقط برا گل نزدن رونالدو ناراحتیم

AL1reZA
06-22-2012, 01:36
تبریک می گم ایشالا فینال و قهرمانی پرتغال.
بازی خوبی رو دیدیم نیمه اول پرتغال کمی دفاعی بود و جمهوری چک حمله می کرد که در کل به لطف مدافعان موقیعت خاصی رو نتونستند ایجاد کنن.
در کل بازی فهمیدم که بازیکنان چک ترس خاصی رو از رونالدو داشتند.مشخص بود.
هربا پابه توپ میشد 2-3 نفری مریختن سرش که به نفع ما بود چون بازیکنان بهتر نفوذ کردند.
کریس عالی بود یکی به تور 2تا به تیر. به نظر من فعال ترین بازیکن زمین رونالدو بود و کوئنترائو.
کوئنترائو عالی از یار گیری رونالدو خوب استفاده می کرد و خوب دریبل میزد.
خوب امیدوارم دوره بعد هم صعود کنیم.

Mohammad
06-22-2012, 02:08
شاید پست دادن من تو این تاپیک یکم عجب باشه ولی خواستم به همتون تبریک بگم صعود به جمع 4 تیم پایانی رو . اول خواستم تو پروفایلتون تبریک بگم که دیدم ماشاله یکی دوتا نیستید . به هرحال بازم تبریک میگم ـ در مورد بازی با چکم وقتی تعداد موقعیت گلها و شوت به دروازه رو و خلاصه آمار و ارقام که میبینی . دیگه جای حرفی رو باقی نمیزاره . تیم هجومی دارید ولی نقطه ضعفتون اینجاست که کلا از موقعیت ها خوب استفاده نمیکنید . اینو از همون بازی اول با ژرمن ها هم میشد دید و شاید تو نیمه نهایی براتون مشکل ساز بشه به هرحال امیدوارم اگه اسپانیا اومد بالا که احتمالشم خیلی زیاده ایندفعه دیگه پرتغال ببره و جلوی قهرمانی پیاپی ماتادورها رو بگیره

mamaly7
06-22-2012, 09:57
سلام بچه ها منم این برد و صعود به نیمه نهای رو تبریک میگم امیدوارم که در بازی های بعدی بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ویکم هم شانس داشته باشیم که این قدر توپ های کریس به تیر نخوره .
توی بازی دیشب بدون شک بعد از کریس کونترائو بهترین نمایش رو داشت خیلی عالی بود دمش گرم امیدوارم بازی بعدی رو بتونه اینطوری بازی کنه میرلش هم که خیلی خوب میتونه کریس رو راه بندازه نانی هم که خیلی خوب بود واقعا پرتغال یه تیم هجومیه و اگه یکم بهتر بازی کنه و قدر موقیت ها رو بدونن بد شانسی هم نیارن میتونن فینالیست بشن.
شاید کمتر کسی به قهرمانی پرتغال امید داشته باشه ولی این تیم توانایش رو داره. به امید قهرمانی پرتغال همراه با درخشش کریس .

Blue-StaR
06-22-2012, 11:28
بازی دیشب پرتغال یه بازی خوب و هیجانی بود.
از بدشانسی رونالدو و تیردروازه تا بعضی اوقات واکنشای فوق العاده چک.میشه نتیجه گرفت قدر موقعیت نمیدونید.
دفاعتونم اگه فشار روش باشه زود وا میده.
از نظر من که طرفدار اسپانیام:love: برد پرتغال بهتر بود چون چک یه تیمیه مثل چلسی ،اعتقادی به فوتبال زیبا نداره،فقط دفاع،اینم واسه اسپانیا که این روزا نمیشه رو مهاجماش حساب باز کرد بد بود.بالاخره پرتغال بازتر بازی میکنه و احتمال شکستش بیشتر از چک سراسر دفاع.
به امید اینکه مام فرانسه ببریم که صد در صد میبریم و رو در رویی تیمامون.

AL1reZA
06-22-2012, 11:40
بازی دیشب پرتغال یه بازی خوب و هیجانی بود.
از بدشانسی رونالدو و تیردروازه تا بعضی اوقات واکنشای فوق العاده چک.میشه نتیجه گرفت قدر موقعیت نمیدونید.
دفاعتونم اگه فشار روش باشه زود وا میده.
از نظر من که طرفدار اسپانیام:love: برد پرتغال بهتر بود چون چک یه تیمیه مثل چلسی ،اعتقادی به فوتبال زیبا نداره،فقط دفاع،اینم واسه اسپانیا که این روزا نمیشه رو مهاجماش حساب باز کرد بد بود.بالاخره پرتغال بازتر بازی میکنه و احتمال شکستش بیشتر از چک سراسر دفاع.
به امید اینکه مام فرانسه ببریم که صد در صد میبریم و رو در رویی تیمامون.
اتفاقا برعکس اگر چک میومد بالا به نفع اسپانیا بود.پرتغال دفاع قوی تری داره.
جام جهانی رو بخاطر بیار که اسپانیا چطور توانست دروازه پرتغالو باز کنه.
بااینکه خودمم اسپانیایی هستم ولی تو بازی اسپانیا به سختی برد. و ما هم مدیون ادواردو بودیم هم دفاع.عالی کار کردند

AmirUtd
06-22-2012, 12:19
خوب منم این برد رو با تاخیر تبریک میگم ایشالا در مراحل بعدی پرتغال بتونه ببره و قهرمان بشه.:eyvalla:
خوب پرتغال که اومد بالا احتمال زیاد هست که به اسپانیا بخوره و امیدوارم این تیم رو ببره کارش خیلی راحت میشه.:ohum:
به امید برد در بازی های بعدی و قهرمانیroz::

shiraz-sport
06-22-2012, 13:38
تبریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییک

shiraz-sport
06-22-2012, 13:39
البته شانس قهرمانی پرتغال کمه ولی امیدوارم تا فینال برسه!!!!!!!!!!!!!!!

edin
06-22-2012, 14:05
خوب پرتغال هم برد خدارو شکر احتمالا به اسپانیا می خوره توی مرحله ی نیمه نهایی که 100% می بره چون توی بازی دوستانه 4-1 برده شه اما اگه به فرانسه هم بخوره بازم کارش آسونه کلا از همین الان میشه گفت یه پای فینال پرتغاله

shiraz-sport
06-22-2012, 14:12
خوب پرتغال هم برد خدارو شکر احتمالا به اسپانیا می خوره توی مرحله ی نیمه نهایی که 100% می بره چون توی بازی دوستانه 4-1 برده شه اما اگه به فرانسه هم بخوره بازم کارش آسونه کلا از همین الان میشه گفت یه پای فینال پرتغاله

نباید زود قضاوت کنی چون فوتبال غیر قابل پیش بینی هست بعد هم بازی دوستانه تا بازی رسمی زمین تا اسمون فرق میکنه

amir-97
06-22-2012, 15:36
بردو با تاخیر تبریک میگم
ان بازی هم رونالدو عالی بود
با این که رونالدو گل میزنهاما خیی بدشانسه
4تا تیرک زده بدون شک باید بگم که حق رونالو بوده که تا الان 6-5 گل زده باشه

ReD_StaR
06-22-2012, 17:57
هرچند من پرتغالی نیستم ولی دیشب بازی خیلی قشنگی بود و پرتغالم موقعیت های زیادی رو دروازه حریف داشت و داشت قشنگ بازی میکرد
چکم تا اینجا خیلی خوب اومده بود بالا و من ازش انتظار نداشتم:nishkhand:
ولی بیشتر حال میکردم ب پنالتی بکشه هیجانش بره بالاki::
کریس بازی خوبی انجام داد و گل پرتغالم به ثمر رسوند پیتر چکم به نظر من بهترین بازیکن چک بود و بازی خیلی قشنگی ارائه داد و موقعیت های خطرناکی و دفع کرد

FC@ALI
06-24-2012, 11:09
لام منم برد رو تبريك ميگم و از همه مهمتر بازي خوب تيم كه به نظر ميرسه ديگه كاملا هماهنگ شده باشند و رونالدو هم نشون داده كه واسه آقاي گلي آماده شده

این تپە پر از گل هم تقدیم بە همە شما طرفداران پرتغال كه گل هستيد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

AL1reZA
06-28-2012, 00:16
خوب نیمه اول به پایان رسید و تیم خوب کار کرد.من به شخصی راضی بودم.
نکته ای که من فکر می کردم مثل بقیه تیم ها آسیب میبینیم این بود که نمی تونیم از پرس هایی که اسپانیا می کنه فرار کنیم که یه جورایی سورپرایز شدم چون خوب از پرس ها فرار می کردیم.
تیم در کارهای دفاعی خیلی خوب بود ولی برای پیروزی باید در حمله موفق تر عمل کنیم.
من هم طرفداره اسپانیا هستم هم پرتغال ولی دوست دارم این بازی رو پرتغال ببره که ایشالا می بره.
بریم نیمه دوم ببینیم چی میشه.

سدانی ها
06-28-2012, 01:04
ای ماش فقط به خاطر کریس پرتغال ببره
دقیقه 90
ای کاش ببره

mortezarm
06-28-2012, 02:15
خدایی پرتغال شایسته مندانه بازی کرد و خب منم به عنوان یه طرفدار اسپانیا از حذف این تیم ناراحت شدم هر چند میزان خوشحالیم خیلی بیشتر بود
اما پنالتی ها کمی به شانس ربط داره و البته ما یه دروازبان خیلی بزرگ داریم که فوق العاده بازی رو رو کرد
به هر حال حذف با شکوهتونو تسلیت میگم

ManUtd
06-28-2012, 02:16
نميدونم چي بگم ! نميدونم چرا اين سرنوشت شوم هميشه همراه پرتغال هست ! نميدونم شايد قهرماني واسه تيمهاي خوش شانس هست ! اسپانيا تو يورو قبلي و جام جهاني با اينكه شايسته بود ولي شانس هم داشت كه قهرمان شد ولي اين بارم شانس به كمكش اومد ! پنالتي آلوز !
گريه هاي كوئترائو ! حسرت معني داره رونالدو ! همدردي كنايه آميز راموس و آلونسو و كاسياس ! اي كاش رونالدو پنالتي رو ميزد ! اي كاش پرتغال پنالتي اول رو ميزد ! اي كاش ! اي كاش ! اي كاش شانس براي اولين بار با بدشانس ترين تيم اين دوره يار بود ! اي كاش ...
بله اين شب غم انگيز هم در دفتر خاطرات پر از غصه و اندوه فوتبالي هوداران پرتغال ثبت شد ! پرتغالياي كه هر دوره با اميد و آرزو پاي به مسابقات ميزاره و با هزارتا بدشانسي از مسابقات حذف ميشه !
و در آخر : باران گريه امانم نميدهد ... حيف....

mamaly7
06-28-2012, 09:36
به خدا اصلا شایسته ی باخت نبودیم اگه فقط یکم ما هم شانس داشتیم الان فینالیست بودیم واقعا دیشب دیدن بازیکنان پرتغالی که مستحق شکست نبودن خیلی ناراحت کننده بود مخصوصا گریه های کونترائو و بغض کریس که منم مثل اون بغض کرده بودم ولی نمیتونستم گریه کنم اون هم حالت من رو داشت اما بغض من کجا و بغض کریس کجا .

omid.b
06-28-2012, 09:48
من طرفدار پرتغال واسپانیا نبودم ولی پنالتی های دیشب
نتونست عدالت رو برقرار کنه
پرتغال تونود دقیقه جسورانه بازی کرد هرچند که دوتا وقت اضافه اسپانیا خطر ناکتر ظاهر شد
در مجموع پرتغال شایسته باخت نبود

AmirUtd
06-28-2012, 16:54
به نظر من ما در نیمه ی اول بازی رو در دست گرفتیم و میتونستیم که این بازی رو ببریم....
نیمه ی دوم هم پرتغال اصلا از فرصت هاش خوب استفاده نمی کرد و اسپانیا با پاس های خودش بازی رودر دست گرفت و در وقت های اضافه اسپانیا هم چیزی که میخواست این بود که به پنالتی ها برسه چون میدونستند که دروازبانی چون ایکر کاسیاس در درون دروازه قرار داره....پرتغال شایسته باخت نبود...:ohum:

مورینیو...
06-28-2012, 18:03
تحلیل بازی در از دید من
سوالی که شاید برای خیلی ها تداعی بشه اینه ه پرتغال چطور تونست قهرمان جهانو به دردسر بنازه و حتی درضد مالکیت توپ رو در پایان نیمه اول 43 به 57 به نفع اسپانیا بندازه در حالی که اسپانیا در بازی با فرانسه بیش از اینمالک توپ و میدان بود.
پرتغال از خط دروازه ی اسپانیا پرس رو شروع میکرد و مدافعینش بیش از اندازه با در وازه ی خودی فاصله داشتند.این کار درسته که ریسکی بود اما همین کار باعث شد اسپانیا نتونه از خط دفاعی بازی سازی رو شروع کنه.به همین دلیل وقتی اسپانیایی ها در خط دفاعشون دچار فشار میشدند زیر توپ میزدند و از آنجا یی که بازی رو هوا نقطه ضعف اصلی اسپانیاست پرتغالی ها به خوبی ازین تاکتیک استفاده میکردند و با وجود سرزنانی مثل برونو آلوس و مرلش توپ برگشتی ای که کاسیاس و یا مدافعین اسپانیا هوایی برگشت میدادند رو میگرفتند و حمله ای دیگه تدارک میدیدند.پرتغلی ها و اسپانیایی ها موقعی که حمله میکردند سه مدافع در خطوط دفاعی خود نگه میداشتند تا جلوی ضد حملات احتمالی حریف رو بگیرند طبیعیه که وقتی هر دو تیماولبرای گل نخوردن تلاش کنند و بعد گل زدن و با نفرانی کم حمله کنند و با نفراتی زیاد دفاع هیچ موقعیت گلی در 90دقیقه ی شاهد نباشیم.اما حملات پرتغال در 90 دقیقه بهتر بود پرتغال ازز نداشتن یک مهاجم کلاسیک مهاجمی مثل ادین ژکو یا آگرو یا تورس یا هونتلار رنج میبرد هوگو آلمیدا بارها نشون داد یه مهاجم درجه 2 هست همچنین موتینیو بازیکن خوبیهه اما پرتغال به یه بزیکن خوب تر بجای موتینیو در خط هافبک مرکزی نیاز داره تا طراحی هایی لازم رو انجام بده و رونالدو و نانی را در موقعیت هایی عالی قرار بده بازیکنایی مثل شواین اشنایدر یا وسلی اسنایدر یا جرارد یا لمپارد یا ژاوی. پرتغال برای موفقیت جام جهانی باید در کشورش استعداد یابی کنه و در اندک زمان باقی مانده این نقطه ضعف رو تا حدودی بر طرف کنه.اما با توجا به نوع بازی پرتغال در 90 دقیقه و اینکه آنها بازیکنان ذخیره ی آنچنانی نداشتند وبا ورود 3 بازیکن تازه نفس اسپانیایی این تیم مدافعین خسته ی پرتغال رو هدف قرار داده و در موقیتی عالی بدست آورد که دروازه بان توانمند پرتغال توپ رو به زیبایی دفع کرد.
دو تیم حتی در ضربات پنالتی هم پابه پای هم رفتند اما سپانیا مقابل پرتغال که به عقیده ی روزنامه نگاران اروپایی ازز نظر تعداد توپ هایی که به تیرک زده بد شانس ترین تیم تورنومنت هست در قرعه هم شانس آورد و ضیافت پنالتی ها رو در بخشی که هواداران آنها قرار دارند زد که این بی تاثیر در خراب شدن پنالتی موتینیو و برو نو آلوس نبود.خیلی ها میگن اگه نای نمیومد بجای برونو آلوس ضربه بزنه و میذاشتاین بازیکن پنالتی خودشو در نوبت خودش بزنه این اتفاق پیش نمی افتاد اما بای گفت که اگه یه تیم بد شانسی بیاره پشت سر هم میاره شاید اگه نانی هم پنالتی اخر رو میزد خراب میکرد.در آخر باید بگم دیشب کاملا مشخص بود که ضربات پنالتی مثل شیر یا خط میمونه و هرکی شانس بیشتری داشته باشه میبره.کاسیاس فقط یه پنالتی رو گرفت گلر پرتغال هم یکی گرفت اما پنالتی آخر پرتغال خورد به تیرک و اوت شد اما برای اسپانیا خورد به تیرک و اوت شد اسپانیا باید مراقب باشه چون هیچ تیمی همیشه شانس نمیاره.

FC@ALI
09-07-2012, 22:27

پرتغال - لوکزامبورگ

جمعه ( امشب ) ، ساعت 23:15
مقدماتی جام جهانی 2014
محل برگزاری : لوکزامبورگ
ستاره احتمالی میدان : کاپیتان کریستیانو رونالدو

42d3e78f26a4b20d412==