PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گل ها و حرکات مهدی مهدوی کیا - موشک

AlexDelpiero
05-31-2012, 20:39
حیف بود از مهدی مهدوی کیا تایپیک نداشته باشیم !
این تایپیک و این ویدیو ها تقدیم به عاشقان موشک دوست داشتنی مهدی مهدوی کیا که یکیش خودم هستم
love::

AlexDelpiero
05-31-2012, 21:26
مهدوی کیا love:: در مقابل یوونتوس

در این بازی مهدوی کیا علاوه بر زدن یک گل ، یه پنالتی می گیره و یک پاس گل برابر یوونتوس میده ! :nishkhand:

توضیح تکمیلی : این بازی در سال 2000 مقابل یووه و هامبورگ بوده ! که بازی با نتیجه 4 - 4 به پایان میرسه !

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
MEDIAFIRE ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AlexDelpiero
05-31-2012, 21:30
Best Of Mehdi MahdaviKia
7.81MB

Download From FilePak ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AlexDelpiero
05-31-2012, 21:43
حضور مهدوی کیا در یک برنامه تلویزیونی در آلمان
11.64MB

AlexDelpiero
05-31-2012, 21:50
گل مهدی مهدوی کیا در مقابل وردربرمن در بوندسلیگا
4.82MB

AlexDelpiero
05-31-2012, 21:57
حرکات مهدی مهدوی کیا در مقابل هانوفر در بوندسلیگا
5.16MB

AlexDelpiero
05-31-2012, 22:04
گل مهدی مهدوی کیا در مقابل شالکه
8.76MB

AlexDelpiero
05-31-2012, 22:27
گل مهدی مهدوی کیا به استقلال از روی ضربه ایستگاهی در چارچوب بازی های جام حذفی - استیل آذین
9.89MB

alexdelpiero_10
06-23-2012, 20:38
گل مهدوي كيا در هامبورگ و تشويق شدنس در ورزشگاه

mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AlexDelpiero
07-19-2012, 21:58
مهدی مهدوی کیا ،سلطان پاس گل
11.27MB

دهلی بناف
07-25-2013, 01:12
سلام
من دنبال بازی های ایران در جام ملتهای اسیا2004بایدچیکارکنم(کل 90دقیقه بازیها)

mahancasi
08-19-2013, 20:47
حیف که باهاش بدتا کردن حقش بیشتر از اینا بود

Derby
10-26-2013, 22:33
دانلود گل مهدی مهدوی کیا به تیم ملی چین در رقابتهای مقدماتی جام جهانی 1998 در دالیان چین

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

یکی از به یاد ماندنی ترین مسابقات تاریخ فوتبال ایران دیدار تیم ملی ایران مقابل چین در ورزشگاه دالیان چین بود.و یکی از بیاد ماندنی ترین گلهای تاریخ فوتبال هم گل زیبای مهدی مهدوی کیا ستاره جوان ان روزهای فوتبال ایران بود که لقب موشک را یدک می کشید.در این بازی که در ورزشگاه مملو از تماشاچی دالیان چین برگزار می شد تیم ملی ایران در حالی که با نتیجه 2 بر 2 با چین مساوی بود مهدوی کیا روی یک ضربه زیبای از راه دور گل سوم تیم ایران را به ثمر رساند تا زمینه یک پیروزی شیرین در خارج از خانه مهیا گردد. این بازی در تاریخ 22 شهریور ماه سال 1376 برگزار شد و با توجه به اینکه در این روزها قرار داریم این گل زیبا را برای شما علاقمندان قرار داده ایم. ضمن اینکه مهدوی کیا در صفحه هوادارای خود یک پیام ویژه به مناسبت این روز گذاشته است که این پیام هم می توانید در ادامه مطالعه فرمایید.

مهدی مهدوی کیا در کد هواداری خود پیامی در خصوص دیدار به یاد ماندنی ایران و چین به شرح زیر منتشر کرد: بیست و دوم شهریور 76 این روز از نظر خودم روز شکوفایی فوتبال ملی منه. برد 4-2 مقابل چین در دالیان. یادمه توی رختکن قبل از بازی من همش عضله پای راستمو می کشیدم، کریم باقری بهم گفت: چرا اینقدر عضلتو می کشی؟ منم با خنده گفتم: این پا امروز به درد می خوره. اون روز دو تا گل زدم و بعد از بازی به کریم گفتم: دیدی این پا امروز به درد خورد؟ و این خاطره همیشه با من می مونه دوستدار شما مهدوی کیا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]دانلود گل مهدوی کیا به چین

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پسوورد: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

42d3e78f26a4b20d412==