PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ˙·٠•●☆میزگرد خودمونی کهکشانی ها غول های سپید پوش اسپانیا☆●•٠·˙

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

AL1reZA
05-29-2012, 14:21
به نام خداوند بخشنده مهربان

قوانین بخش رئال مادرید

دوستان به نکات زیر توجه و دقت کنید

1- تاپیک ˙·٠•●☆میزگرد خودمونی کهکشانی ها غول های سپید پوش اسپانیا☆●•٠·˙ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :توجه کنید عزیزان که در این تاپیک فقط به حرف های خودمونی که شامل ( پیروزی مساوی یا شکست- شوخی های مادریدی- شرط بندی سره امضاء و آواتار- دفاع از تیم- گذاشتن عکس و...) خواهد بود انجام خواهید شد. و بحث هایی در مورده تیم-مربی-بازیکنان-اخبار-بازی های رئال و... در این تاپیک انجام نخواهد شد و اسپم به حساب میاد.:ohum:

توجه کنید که در صورت مشاهده 2بار چنین بحث هایی در تاپیک حرف های خودمونی (یعنی تا 2بار) پست فنی به تاپیک گفتگو حرفه ای منتقل خواهد شد و بار سوم پست حذف می شود.:ohum:

2-تاپیک ♥♥آنالیز و گفتگوی حرفه ای کهکشانی قوهای سپید مادرید♥♥ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در این تاپیک با کمک شما می پردازیم به آنالیز تیم-مربی-و بازیکنان و نمره دهی به بازیکنان مربی و تیم و همین بحث و تبادل و نظر

در این تاپیک هر چند مدت یک بار یه نظرسنجی در مورده رئال مادرید قرار می گیرد که نظرسنجی ها شامل ( خرید و فروش بازیکن- رفتن یا آمدن مربی جدید و...) می باشد. مثال:

آیا خرید فلان بازیکن خوبه؟چرا؟به نظرتون می تونه کمک تیم کنه؟
ki::

و اخبار: دوستان گذاشتن هر اخباری مجاز نیست و اسپم به حساب میاد.
اخبار های مهم مثلا (اخبارهای تغییر تحولات باشگاه خرید یا فروش فلان بازیکن و...)
و اخبارهایی که بحث فنی راه بندازه:yes:

نکته: توجه داشته باشید در این تاپیک گفتگوی حرفه ای ارسال پست های نیم خطی و 1 خطی ممنوعه چون جنبه فنی بودنش میاد پایین

و نکات مهم در دو تاپیک

1-در هردو تاپیک با زبان گفتاری و با لحن خوب پست خواهیم داد
2-هر گونه دعوا و کل کل بین مادریدی ها ممنوع هست و برخورد خواهد شد.
3- هر کاربر تازه واردی که آمد هرکدوم از ما آنلاین بودیم از قوانین با خبرش می کنیم که باعث بی نظمی نشه.قوانین هم در بخش رئال به صورت اطلاعیه زده شده
تصویر [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به امید فصلی پر از موفقیت برای رئال مادید کبیر:yes:

AL1reZA
05-30-2012, 16:04

این فصل هم تموم شد با تمام اتفاق های خوب و بد.به امیدخداوند بخشنده و مهربان فصل رو با جام گرفتن آغاز خواهیم کرد و با جام گرفتن هم تمام خواهیم کرد.....

این فصل 2 تاپیک خواهیم داشت برعکس فصل قبل که ما 6 تاپیک داشتیم و فعالیت خوب فقط در تاپیک حرف های خودمونی بود.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

این فصل تصمیم گرفتیم که قوانین جدیدی رو بزاریم که هم روابط بچه ها بهتر بشه هم نظم برقرار بشه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

قوانین بخش رئال مادرید

دوستان به نکات زیر توجه و دقت کنید

1- تاپیک ˙·٠•●☆میزگرد خودمونی کهکشانی ها غول های سپید پوش اسپانیا☆●•٠·˙ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :توجه کنید عزیزان که در این تاپیک فقط به حرف های خودمونی که شامل ( پیروزی مساوی یا شکست- شوخی های مادریدی- شرط بندی سره امضاء و آواتار- دفاع از تیم- گذاشتن عکس و...) خواهد بود انجام خواهید شد. و بحث هایی در مورده تیم-مربی-بازیکنان-اخبار-بازی های رئال و... در این تاپیک انجام نخواهد شد و اسپم به حساب میاد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

توجه کنید که در صورت مشاهده 2بار چنین بحث هایی در تاپیک حرف های خودمونی (یعنی تا 2بار) پست فنی به تاپیک گفتگو حرفه ای منتقل خواهد شد و بار سوم پست حذف می شود.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

2-تاپیک ♥♥آنالیز و گفتگوی حرفه ای کهکشانی قوهای سپید مادرید♥♥ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در این تاپیک با کمک شما می پردازیم به آنالیز تیم-مربی-و بازیکنان و نمره دهی به بازیکنان مربی و تیم و همین بحث و تبادل و نظر

در این تاپیک هر چند مدت یک بار یه نظرسنجی در مورده رئال مادرید قرار می گیرد که نظرسنجی ها شامل ( خرید و فروش بازیکن- رفتن یا آمدن مربی جدید و...) می باشد. مثال:

آیا خرید فلان بازیکن خوبه؟چرا؟به نظرتون می تونه کمک تیم کنه؟
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

و اخبار: دوستان گذاشتن هر اخباری مجاز نیست و اسپم به حساب میاد.
اخبار های مهم مثلا (اخبارهای تغییر تحولات باشگاه خرید یا فروش فلان بازیکن و...)
و اخبارهایی که بحث فنی راه بندازه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

و نکات مهم در دو تاپیک

1-در هردو تاپیک با زبان گفتاری و با لحن خوب پست خواهیم داد
2-هر گونه دعوا و کل کل بین مادریدی ها ممنوع هست و برخورد خواهد شد.
3- هر کاربر تازه واردی که آمد هرکدوم از ما آنلاین بودیم از قوانین با خبرش می کنیم که باعث بی نظمی نشه.قوانین هم در بخش رئال به صورت اطلاعیه زده شده
تصویر [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به امید فصلی پر از موفقیت برای رئال مادید کبیر[Only Registered And Activated Users Can See Links]

AL1reZA
06-02-2012, 00:18
برو بچ تاپیک جدید کهکشانی هارو تبریک می گم.به امید پیروزی ها و گرفتن قهرمانی های فراوان

amir-97
06-02-2012, 00:25
منم تاپییک جدید رو به همه ی بر و بچ گل رئالی تبریک میگم
راستی بچه ها حالتون چطوره؟؟

mojtabadj88
06-02-2012, 00:35
سلام به همه ی برو بچ تاپیک جدید رو هم تبریک میگم حیفم میاد تو صحفه اولش
چیزی ننویسم :love:
به امید قهرمانی در همه ی جام ها در این فصل

hala_madrid
06-02-2012, 07:37
ايول تايپك جديد به به اين فصل واسمون رويايي ميشهlay_;;

Mohammad
06-02-2012, 09:57
تبریک میگم تاپیک جدیدو به همه ی بچه های گل رئالی ایشالا کلی برامون خوش یومن باشه roz::

mamaly7
06-02-2012, 09:59
سلام بچه های گل رئالی حالتون چطور تاپیک جدید رو هم تبریک میگم امیدوارم همونطور که رونالدو گفت سال دیگه حداکثر جام ممکن رو کسب کنیم و یه رئال کهکشانی رو توی فصل دیگه شاهد باشیم.
از داش علیرضای گل هم تشکر میکنم که در همه حال کارهای تاپیک رو به خوبی پیش میبرن.

AmirUtd
06-02-2012, 12:25
منم این تاپیک جدید رو به همه ی بروبچ رئالی تبریک میگم........

xavi-fcb
06-02-2012, 13:36
کریستیانو رونالدو در کنار خواهرش

mortezarm
06-02-2012, 13:44
خب دیگه صفحه اول قسمت ما نشد
امیدوارم فصل رویایی پشت سر بگذاریم

omid2
06-02-2012, 15:59
سلام خدمت رئالی های عزیز
منم بخاطر تاپیک جدید تبریک میگم و امیدوارم در فصل جدید رئال بهتر از فصل قبلیش باشه و رکوردهای جدیدی بنام رئال ثبت بشه

:eyvalla::eyvalla::eyvalla:

AL1reZA
06-02-2012, 18:02
بچه ها این خبر رو بخونین

امتناع رونالدو از دادن امضا به دختربچه ای با پیراهن بارسا

فردی به نام روبرت فیلیپه ادعا کرد دختر 10 ساله اش با پیراهن تیم بارسا در تمرینات تیم ملی پرتغال حاضر شده و به همین دلیل رونالدو از دادن امضا به او خودداری کرده است

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Getty Images

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید و تیم ملی پرتغال، ندادن امضا به یک دختربچه 10 ساله که پیراهن بارسلونا را به تن کرده بود را به شدت تکذیب کرد.
در مطلبی که در نشریه پرتغالی رکورد منتشر شد، فردی به نام روبرت فیلیپه ادعا کرد دختر 10 ساله اش با پیراهن تیم بارسا در تمرینات تیم ملی پرتغال حاضر شده و به همین دلیل رونالدو از دادن امضا به او خودداری کرده است.
فیلیپه به خبرنگار رکورد گفت:" وقتی من رفتن تا دخترم را به خانه برگردانم، دختر خوشحال و خندانم را مثل همیشه ندیدم. او ناراحت بود. از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده؟ او گریه کنان گفت کریستیانو به من امضا نداد چون من پیراهن بارسا را پوشیده بودم.
من نمی دانستم چه بگویم. او این پیراهن را برای حضور در کلاس های تمرینی اش پوشیده بود و مادرش زمانی که به بارسلونا رفته بود، آن را برای او خرید. این فقط نشانه علاقه مادرش به او بود؛ اگر او به مادرید رفته بود، مطمئنا هدیه دیگری می خرید و باعث این ناراحتی بزرگ برای او نمی شد.
درد بزرگ من این است که نمی توانم در چشم های دخترم نگاه کنم و برای او توضیح بدهم یک بازیکن ملی، ستاره ای که قرار است دو هفته برای او فریاد بکشیم و او را تشویق کنیم، چنین کاری انجام داده است."

AL1reZA
06-02-2012, 18:06
از این خبر هم خوشحال شدم هم ناراحت.
خوشحالیم واسه این بود که در هر شرایطی هم نباید به این بارسایی ها امضا داد
و ناراحتیم از این بود که فقط این دختر 10 سال داشته

omid2
06-02-2012, 18:40
کار رونالدو درست بود نشون داد که رئالی هست

mamaly7
06-03-2012, 00:32
من بعید میدونم که کریس همچین کاری کرده باشه ولی اگه این کار رو کرده باشه اشتباه کرده .

FC@ALI
06-03-2012, 01:07
كريستيانو تكذيب كرد

کریستیانو رونالدو امضا ندادن به دختر ۱۰ ساله که لباس بارسلونا را بر تن داشت تکذیب کرد.

کریستیانو رونالدو در این باره گفت:اصلا چنین چیزی نبوده ومن من دختری را ندیدم که لباس بارسا بر تن کرده و امضا بخواهد من فقط با یک دختر بچه عکس گرفتم که حدود ۱۲-۱۳ سال داشت و لباس تیم ملی کشورمان را بر تن داشت.
این ثابت میکنه که بازم این کاتالان ها میخوان کریستیانو رو خراب کنن که موفق نشدند.:balesh:

mortezarm
06-03-2012, 01:33
هر چند خیلی بعیده کریس این کارو کرده باشه
اما اگه واقعیت باشه هیچ حسنی نداره و فقط سنگ بودنو نشون میده
اما کریس نشون داده تو این حوادث حداقل در خصوص کودکان روابطش عالیه

AL1reZA
06-03-2012, 01:45
راستش یکم عجیبه واسه منم.آخه کریس روابطش با بچه ها و نوجوان ها خیلی خوبه.
قبلا هم دیده بودم که امضا به طرفداران بارسا داده بود!
به نظر شایعست

pouria milan & real
06-03-2012, 02:59
اينها همش شايعه اين كاتالونيايي هاي.... هستش بابا رونالدو چه به اين حركتا-heee::

راستي تو بازي امشب رونالدو يه پنالتي از دست داد و په په هم گل به خودي زد تا شب بد مادريدي ها تكميل بشه:ajibeee:

mojtabadj88
06-03-2012, 13:26
کریس این خبر رو تکذییب کرده.........

mortezarm
06-03-2012, 20:43
متاسفانه کریس بعد بازی با بایرن افتاده رو دوره پنالتی خراب کردن و خدایی پنالتی هاشو هم خوب نزده مخصوصا به بیلبائو
امیدوارم این باعث استرس وترس نسبت به پنالتی نشه واسش

AmirUtd
06-04-2012, 15:48
متاسفانه کریس بعد بازی با بایرن افتاده رو دوره پنالتی خراب کردن و خدایی پنالتی هاشو هم خوب نزده مخصوصا به بیلبائو

درسته داداش چند رو پیش هم بد بازی کرد من امیدوارم به روز های اوجش برگرده......

mortezarm
06-04-2012, 17:57
درسته داداش چند رو پیش هم بد بازی کرد من امیدوارم به روز های اوجش برگرده......
البته تو جریان بازی خیلی بد نبود اما اصلا ایده ال بازی نکرد
امیدوارم تو یورو هم بزرگی خودشو اثبات کنه

چیچاریتو
06-04-2012, 18:02
به نظر من رونالدو بخاطر بازیهای لالیگا خیلی خسته هست خودتون که میدونید فصلی که گذشت چقدر بازیها حساس و نفس گیر بود اگه رونالدو یه استراحت خوبی داشته باشه دوباره به اوج بر میگرده
به امید روزهای خوب رونالدو و رئال کهکشانی
love::love::love::

mortezarm
06-04-2012, 19:17
راستی تو بازی پیشکستوتامون با یونایتدها 3 بازیکن خاطره سازمون یعنی مورینتز ،فیگو،ردوندو 3 گل زدن و بازی رو 3 به 2 بردیم
یاد این بازیکنا بخیر

ManUtd
06-04-2012, 19:21
خب منم با چند روز تاخير افتتاح اين تايپيك رئو تبريك ميگم و ايشالا كه لحظات خوبي رو با هم سپري كنيم :nishkhand:
بر خلاف سالهاي گذشته مثل اينكه رئال هنوز شروع به دادن پيشنهادهاي نجومي نكرده :nishkhand: من كه خيلي از اين راضي هستم و مورينيو هم گفته تيم نياز به تغيير كلي نداره ! :nishkhand:

AL1reZA
06-04-2012, 20:08
آره متاسفانه....
من می گم چشش زدن بیچاره.
باید پنالتی هارو بالا بزنه و محکم بزنه این جوری همیشه گله.الان بهترین کار همینه.

AL1reZA
06-04-2012, 20:41
موهای راموسو عشقه

FC@ALI
06-05-2012, 01:28
زیدان واقعا هنوز همان زیدان قبلی هست! اگە بە این عکس دقت کنید طرز پریدن و استپ کردن توپ را دقت بفرمائید واقعا! با همان کفش، با همان لباس(رئال مادرید) با همان ارتفاع و کششی کە هنوز در بدنش جاریە دیشب بازم قشنگ بازی کرد ولی گل نزد، در عوضش یک پاس گل بە فیگو داد!

mortezarm
06-05-2012, 23:36
خدایی منم چندتا حرکت زیزو رو تو این بازی دیدم کف کردم چه رفلکسی داره هنوز
راموسم که به قول علی فر خیلی شکیل تر شده:hehee:ولی خدایی این مدل مو بهش خیلی میادا امیدوارم بزنه تو کاره این تریپ

AL1reZA
06-05-2012, 23:53
راموسم که به قول علی فر خیلی شکیل تر شده:hehee:ولی خدایی این مدل مو بهش خیلی میادا امیدوارم بزنه تو کاره این تریپ
زیزو که واسه من یه نابغست.از نظر من بهترین بازیکن تاریخه.
راموسو عشقه دمش گرم.انصافا خوش تیپ تر و خوشکل تر شده.:flowerysmile:

AL1reZA
06-06-2012, 00:12
تصاویر ژرمن ها در فکر اغوای کریستیانو
مرجع خبري رئال مادريد : آلمان ، در بازی اولیه خود در یورو به مصاف پرتغال می رود که طرفدارانش در تلاش هستند تا کریستیانو را اغوا کنند که بازی خوبی نداشته باشد . در حقیقت موزه مادام تیوزا در برلین ، از مجسمه شمعی کریستیانو رونمایی کرده است .

DanielBahrami
06-06-2012, 00:23
راموسو عشقه دمش گرم.انصافا خوش تیپ تر و خوشکل تر شده.

وقتی قیافه راموس رو دیدم شاخ درآوردم . کپی یکی از معلمام شده به چند نفر هم نشون دادم اون ها قبول کردن .

با این حال واقعا خوشگل تر شده . انگار یه آدم دیگه است .

pouria milan & real
06-06-2012, 02:32
مگر بازي پخش شد از شبكه بارسا تيوي؟

واقعا موهاي راموس يه جور خواستي شده اگر همون مثل قبل بود با اوزيل اشتباه ميگرفتمش :hehee:

AL1reZA
06-06-2012, 16:57
کریستیانو به مارسلو: قبولت دارم.رفیق!

مرجع خبري رئال مادريد : انتشار یک نوشته به نقل از مارسلو ، در شبکه های اجتماعی ، طوفان به پا کرد . " مسی بهترین بازیکن جهان است . " حساسیت ماجرا زیاد بود ، نه تنها به این خاطر که مارسلو ، هم تیمی بازیکن پرتغالی است بلکه به این خاطر که این دو رفاقت نزدیکی با هم دارند . این جمله توسط وبسایت گلوب اسپورت مدعی شده بود اما هیچ مدرک ویدئویی در موردش وجود نداشت . فقط نوشته ها بودند ...
مارسلو از اتفاقاتی که افتاد و حرفهایی که در دهانش گذاشته بود ، عصبانی بود . در حقیقت ساعاتی بعد در صفحه توئیترش نوشت :" حرفهایم را تحریف کردند . من گفتم که مسی آخرین کسی بوده که توپ طلا را برده ، نه این که از نظر من بهترین باشد . بی شک به نظر من ، کریستیانو بهترین است و روابطم با او را خراب نمی کنم . من 100 درصد با کریستیانو هستم . "
در حقیقت خود کریستیانو هم در ساعات آغازین سه شنبه ، تماسی با بازیکن برزیلی داشته است . مارسلو در اردوی تیم ملی برزیل در نیوجرسی بسر می برد و شنبه باید مقابل آرژانتین با هیگوائین ، آگرو و ... قرار گیرد . این بازی دوستانه خواهد بود .
کریستیانو به عنوان بزرگتر ، سعی کرد که هم تیمی خود را آرام کند :" مارسلو ، آرام باش ، قبولت دارم ، رفیق . مهم نیست . ما دوست هستیم و یک دقیقه هم از هم جدا نمی شویم . "
مارسلو و اطرافیانش ، به مصاحبه برزیل با سایت فدراسیون فوتبال برزیل استناد می کنند . ستاره برزیلی گفته بود :" اگر کریتسیانو در تیم من نبود ، شاید مهارش مشکل ترین بود . اما چون در تیم من است ، سخت ترین رقیب ، مسی است . "

از دوستی این 2تا لذت میبرم

FC@ALI
06-07-2012, 01:40
بچه ها اين زيزو هم هنوزم يه نابغه هستش من تازه كشفش كردمdallliii

AL1reZA
06-12-2012, 13:34
کریستیانو: بعد از بازی با بایرن خیلی گریه کردم
مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو رونالدو در زمان حضورش در یورو ، با شبکه پرتغالی سیک تی وی صحبت کرد . در این مصاحبه ، بازیکن رئال مادرید در این باره که آخرین باری که گریه کرده چه زمانی بوده گفت :" به خوبی یادم است . درست پس از بازی با بایرن مونیخ بود . بازی مهمی بود. خیلی گریه کردم ، خیلی ... "
مهاجم رئال مادرید می داند که می خواهد به فوتبال ادامه دهد و معتقد است که تمرین کردن بیش ار هر چیزی برایش هیجان انگیز است . ستاره پرتغالی در ادامه گفت :" همیشه به تمرین هایم فکر می کنم ، هر روز برایش آماده می شوم . روزی که چنین امیدی نداشته باشم ، فوتبال را ادامه نمی دهم . "
ستاره پرتغالی با وجود تمامی رکوردهایی که در این فصل شکسته ، می خواهد به این روند ادامه دهد و موفقیت ها را به کارنامه ورزشی خود استفاده کند . این بازیکن با تیم ملی کشورش هم رویاهایی دارد :" آرزویم رسیدن به یک جام با پرتغال است . " هر چند که کریستیانو امیدوار است یک جام فردی دیگر را هم کسب کند ، یعنی توپ طلا .
این ستاره آمار گلزنی فوق العاده ای در این فصل داشته و توانسته اولین بازیکن تاریخ لالیگا باشد که دروازه همه تیمها را می گشاید . وی به سیک تی وی گفت :" منتظرم توپ طلا را در ژانویه ببرم

edin
06-12-2012, 15:29
این که کیرستین توپ طلا رو میگره شکی درش نیست پس نمی خواد داداش علی رضا خودت رو نگران کنی مگر این که بخواد پارتی بازی کنند
داداش پوریا کجای اوزیل شبیه راموس اوزیل شبیه قورباغه
داداش دانیال معلمتون یعنی اینقدر جوون و خوشتیپ
اما جدا راموس قیافش خیلی باحال شده

AL1reZA
06-12-2012, 17:29
این که کیرستین توپ طلا رو میگره شکی درش نیست پس نمی خواد داداش علی رضا خودت رو نگران کنی مگر این که بخواد پارتی بازی کنند
داداش پوریا کجای اوزیل شبیه راموس اوزیل شبیه قورباغه
داداش دانیال معلمتون یعنی اینقدر جوون و خوشتیپ
اما جدا راموس قیافش خیلی باحال شده

داداش من میزارم شما ببینین.من که خودم می خونم.
بیچاره اوزیل کجاش شبیه قورباقست!؟

edin
06-12-2012, 17:47
نه اما هیچ شباهتی هم به راموس نداره آخه اگه شما یه وجه شباهت پیدا کردین داخلشون ولی به چشم های اوزیل دقت کنید

mortezarm
06-14-2012, 01:52
داداش من میزارم شما ببینین.من که خودم می خونم.
بیچاره اوزیل کجاش شبیه قورباقست!؟

خدایی اوزیل خیلی با نمکه اما یه نمه شبیه قورباغسlagh::من که خیلی دوسش دارم

نه اما هیچ شباهتی هم به راموس نداره آخه اگه شما یه وجه شباهت پیدا کردین داخلشون ولی به چشم های اوزیل دقت کنید
توجه کنی منیک چهره و استایل سروگردنشون شبیهه

ساغر72
06-14-2012, 12:48
[Only Registered And Activated Users Can See Links] XE8UxBr_RsO7P4q2OYEJ-Df1odRdQ

آخه این دوتا کجا شبه هم دیگن
استایل سر و گردنشون شاید ولی چهرشون اصلا

edin
06-14-2012, 13:10
نمی دونم داداش مرتضی هیکلشون آره ولی دیگه هیچیشون شبیه هم نیست ولی این رو بدونید من اوزیل رو. خیلی دوست دارم

amir-97
06-14-2012, 13:16
هیکلشون اگه آستین بلند بپوشن شاید شبیه باشه
اما اگه آستین کوتاه بپوشن شبیه نیست
"آخه راموس از دور با اون خالکوبیهاش نسبتا معلومه

mortezarm
06-14-2012, 14:13
نمی دونم داداش مرتضی هیکلشون آره ولی دیگه هیچیشون شبیه هم نیست ولی این رو بدونید من اوزیل رو. خیلی دوست دارم
ما هم اوزیل رو بسیار دوس میداریم و البته راموس و البته هر چی رئالیهki::

David Beckham 7
06-14-2012, 14:27
اگه خوب توجه کنید حین بازی راحت قابل تشخیص هستن.

AL1reZA
06-15-2012, 08:00
چی می گین شما!!!!!!heee:: اوزیل و راموس شکله هم هستن؟lagh:: آخه کجاشون شکله همن؟ تازه نه اندامشون شکله همه نه موهاشون نه کفش هاشون نه......ki::
فقط در رئال تنها چیزشون که شکله همه لباسشونه البته شماره و اسمشون هم فرق می کنهki::

edin
06-15-2012, 15:11
آخه اگه داداش پوریا می گفت شکل کاسیاس اشکال نداشت یا می گفت ژابی چون سه تاشون توتیم اسپانیا هستند ولی آخه اوزیل تو. تیم اسپانیا هم نیست

AL1reZA
06-15-2012, 19:52
همه ضد رئال چه خارجی چه ایرانی:-ang

سوال امتحانی از پنالتی خراب شده سرخیو راموس

رئال در نیمه نهایی رقابت های این فصل چمپیونزلیگ مقابل بایرن قرار گرفت و پس از تساوی 3- 3 در مجموع دو دیدار، در نهایت در ضربات پنالتی مغلوب شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Sergio Ramos - Real Madrid

سایت گل- یکی از جالب ترین اتفاقات فصل گذشته جهان فوتبال ، یعنی پنالتی که سرجیو راموس مقابل بایرن در نیمه نهایی چمپیونزلیگ خراب کرد ، سوژه یک مسئله در دانشگاه شده است.
رئال در نیمه نهایی رقابت های این فصل چمپیونزلیگ مقابل بایرن قرار گرفت و پس از تساوی 3- 3 در مجموع دو دیدار، در نهایت در ضربات پنالتی مغلوب شد.
در امتحان فیزیک یکی از دانشگاه ها ، سوالی با این مضمون آمده است :
" سرجیو راموس ، از مسئولیتی که به او سپرده شد نگران بود . پارامترهای نقطه پنالتی و توپی به جرم m را اشتباه تخمین زد و با زاویه P/4 توپ را با نصف سرعت نصف خلاء روانه دروازه کرد که هرگز به تور نرسید . با فرض شعاع Rt و حجم M برای زمین و صرفنظر از چرخش زمین و اصطکاک مطلوب است :
الف ) تکانه توپ .
ب ) اگر یک ایستگاه فضایی در مدار 3Rt قرار گرفته باشد ، آیا ساکنانش باید از برخورد توپ بترسند ؟ "
دانشجویان کاملا از این سوال کاملا فوتبالی سورپرایز شدند .

mortezarm
06-16-2012, 00:35
همه ضد رئال چه خارجی چه ایرانی:-ang

سوال امتحانی از پنالتی خراب شده سرخیو راموس

[Only Registered And Activated Users Can See Links] sergio ramos - real madrid

سایت گل- یکی از جالب ترین اتفاقات فصل گذشته جهان فوتبال ، یعنی پنالتی که سرجیو راموس مقابل بایرن در نیمه نهایی چمپیونزلیگ خراب کرد ، سوژه یک مسئله در دانشگاه شده است.
در امتحان فیزیک یکی از دانشگاه ها ، سوالی با این مضمون آمده است :
" سرجیو راموس ، از مسئولیتی که به او سپرده شد نگران بود . پارامترهای نقطه پنالتی و توپی به جرم m را اشتباه تخمین زد و با زاویه p/4 توپ را با نصف سرعت نصف خلاء روانه دروازه کرد که هرگز به تور نرسید . با فرض شعاع rt و حجم m برای زمین و صرفنظر از چرخش زمین و اصطکاک مطلوب است :
الف ) تکانه توپ .
ب ) اگر یک ایستگاه فضایی در مدار 3rt قرار گرفته باشد ، آیا ساکنانش باید از برخورد توپ بترسند ؟ "
دانشجویان کاملا از این سوال کاملا فوتبالی سورپرایز شدند .

بیخیال بابا معلومه اتفاقا طرف رئالیه
ولی خدایی با قوانین هیچ علمی نمیشه ضربه راموس رو توجیه کرد

omidehsani17
06-16-2012, 00:44
آره , من هر چی فکر کردم نفهمیدم چطوری اون ضربه رو زد کجای توپ زد خدا میدونه ؟؟؟؟

edin
06-16-2012, 02:27
آخه زمین فوتبال خیس هم نبود ماسمالیش کنیم بگیم راموس سر خورد ضربه ی بدی زد خیلی خیلی زشت زدش
اما در مورد اون استاد باید بگم این که چیز عجیبی نیست معلم فیزیک ما هم همیشه مثالش از فوتبال خارج نبود تازه ما دختریم کم از این مثال ها می زد اما برا پسرا همش اینجوری مثال می زد

AL1reZA
06-16-2012, 08:08
راموس خیلی خوب پنالتی میزنه من پنالتی هاشو دیدم ولی نمی دونم اینو چرا اینقدر بد زد.
ولی کلی می گم به قول خوزه ما تو نیمه نهایی طلسم شدیم

mortezarm
06-16-2012, 14:52
راموس خیلی خوب پنالتی میزنه من پنالتی هاشو دیدم ولی نمی دونم اینو چرا اینقدر بد زد.
ولی کلی می گم به قول خوزه ما تو نیمه نهایی طلسم شدیم

داداش نمیدونم منظورت از خوب چیه اما راموس تو سویا هم که یه جاهایی پنالتی تیمو میزد خراب کردن تو کارش نسبتا زیاد بود نمیدونم منظورت کجاهاس اما حافظه من یاری نمیکنه
اما اعتماد بنفس راموس مثال زدنیه و همینه که به ادم حس خوبی میده همین که جرات کرده تو اون برهه حساس پشت توپ بایسته خودش کلیه و احترام برانگیز
و همین طور که خوزه گفته من همیشه پنالتی هامو به با اعتماد بنفس ها میدم حالا حتی اگه 100 تا خراب کرده باشن

mortezarm
06-21-2012, 23:01
میبینم که نه جدی جدی اینجا تبدیل به خونه ارواح شدهtars::
یه نکته با توجه به تغییر مکان پست قبلی من اینجا فقط واسه خاله بازیه؟
خطاب به علی:

Lee dewyze
06-21-2012, 23:05
سلام بروبچ چرا بخش همسایه رغیبمون این طور شده چند وقت نیومدم همه سیاه شدن :ogh:

mortezarm
06-21-2012, 23:10
سلام بروبچ چرا بخش همسایه رغیبمون این طور شده چند وقت نیومدم همه سیاه شدن :ogh:
به علت تخطی از قوانین به جایی دیگه رهسپار شدنentezar::

Lee dewyze
06-21-2012, 23:12
به علت تخطی از قوانین به جایی دیگه رهسپار شدنentezar::

همه با هم خوب این طوری که دیگه ما با کی کل کل کنیم پرنده پر نمیزنه ki::

mortezarm
06-21-2012, 23:18
همه با هم خوب این طوری که دیگه ما با کی کل کل کنیم پرنده پر نمیزنه ki::
کاری نداره همه با هم کل کل میکنیم
فعلا که درگیره یوروییم
تا بازی سوپرکاپ هم که 2ماه مونده

Lee dewyze
06-21-2012, 23:22
کاری نداره همه با هم کل کل میکنیم
فعلا که درگیره یوروییم
تا بازی سوپرکاپ هم که 2ماه مونده

خوب الان کل کل کنیم بازی داره شروع میشه بزار واسه بعد

برای شروع : پرتغال اسپانیا رو قورت میده هفته دیگه میبینیم :khandeeeee bahal:ما که یه ضرب رفتیم فینال

AL1reZA
06-22-2012, 00:17
میبینم که نه جدی جدی اینجا تبدیل به خونه ارواح شدهtars::
یه نکته با توجه به تغییر مکان پست قبلی من اینجا فقط واسه خاله بازیه؟
خطاب به علی:
مرتضی چی بگیم؟فعلا یورو بزودی رئال مادرید راه میوفته.هیچی جو قشنگ رئال نمیشه

edin
06-22-2012, 00:38
راست میگه داداش مرتضی راست میگه من همش می آیم توی سایت به امید اینکه جز ارسالات جدید گفتگوی کهکشانی ها باشه بچه ها شما بیایید در مورد بازیکن های رئالی در جام ملت های اروپا بحث کنیم

Lee dewyze
06-22-2012, 12:43
راست میگه داداش مرتضی راست میگه من همش می آیم توی سایت به امید اینکه جز ارسالات جدید گفتگوی کهکشانی ها باشه بچه ها شما بیایید در مورد بازیکن های رئالی در جام ملت های اروپا بحث کنیم

خوب رونالدو که دیگه دیشب همه دیدید جای گفتن نداره توی این میون اوزیل درخشش خودشو نداره مثل جام جهانی نیست فکر کنم واسه گوتزه باشه که اوزیل رو خنثی کرده

AL1reZA
06-22-2012, 12:53
اوزیل هم راه میوفته.صبر داشته باشید
من از چیز خدیرا تعجب زده هستم.تو تیم ملی اعتماد به نفسش خیلی خوبه برعکس تو رئال.
مثلا من تو رئال خیلی کم دیدم سامی پاس های بلند عمقی بده و می سپاره دست ژابی ولی تو آلمان خیلی راحت پاس های بلند عمقی میده.....
امیدوارم تو رئال هم بتونه با اعتماد به نفسه کامل بازی کنه.

رونالدو هم که عالی بوده 3تا به تور 4تا به تیر و انواع بازی سازی ها.

Lee dewyze
06-22-2012, 13:04
حالا از اونا گذسته فکر کنم از میون رئالی ها المانی ها و پرتغالی ها بیشتر موفق بشن اسپانیا امسال یه مهاجم بیشتر نداره فکر نکنم بتونه نتیجه بگیره راموس هم تو دفاع وسط بد نیست کاسیاس هم که تا این جا خوب کار کرده

edin
06-22-2012, 13:21
خداییش اگه کاسیاس هم اسپانیا نداشت نمی دونم می خواست چیکار کنه اونوقت بارسایی ها هم هی می گن بازیکن های ما تیم رو قهرمان کردن
اما در مورد اوزیل باید بگم خوب بازی می کنه فقط گل نمی زنه
خدیرا هم که حرف نداره
رونالدو هم که بقیه به اندازه کافی تعریف کردنه به من نیازی نیست

shiraz-sport
06-22-2012, 13:27
سلام همه ی بچه های گل طرفدار رئال من هم تایپک جدید رو تبریک میگم هر چند دیره امیدوارم خوش یومن باشه :real:
خداییش اسم قشنگی برای تایپک انتخاب کردین امیدوارم امسال همه ی جام ها رو ببریم به امید موفقیت رئال
دیگه باید ببخشید دیر شده درگیر امتحانات بودم. دوستون دارمlove::roz::

omid2
06-22-2012, 16:52
دیشب دوباره رونالدو برای طرفداراش گل کاشت هرچه از یورو میگذره رونالدو بهتر میشه

mortezarm
06-23-2012, 01:51
خوب الان کل کل کنیم بازی داره شروع میشه بزار واسه بعد

برای شروع : پرتغال اسپانیا رو قورت میده هفته دیگه میبینیم :khandeeeee bahal:ما که یه ضرب رفتیم فینال
پرتقال که با همه دوست داشتن رئالی هاش خوراکه ما اسپانیایس که بفرسمیشون خونشون

خب در مورد عملکرد بازیکنا رونالدو تو 2 بازی اخیر عالی بوده
به شخصه مخصوا با بازی امشب المان اعتقاد دارم خدیرا فوق العاده بوده و یکی از بهترین رئالی ها بوده
کاسیاس مثه همیشه با ثبات بوده و کونترائو هم عملکردش خیلی خیلی بهتر از کاراییش تو رئال بوده

AL1reZA
06-23-2012, 10:04
کلا بهتره بگیم رئالی های یورو عمل کرده خیلی خوبی داشتند دور از همدیگه که این واقعا خوبه.

mojtabadj88
06-23-2012, 13:43

mortezarm
06-23-2012, 14:29
امشب مصاف چند رئالی دیگه در قالب تیم ملی اسپانیا و یه رئالی دیگه محبوب شده به نام بنزما در قالب ترکیب فرانسه
جالب اینکه کریم تو یورو درخشش خیلی خوبی نداشته که البته ناشی از کم موقعیت سازی براش بوده البته هر چند خیلی دوسش دارم امیدوارم امشب هم کارایی خوبی نداشته باشه و برای رئال خودشو اماده کنه

mojtabadj88
06-23-2012, 14:32
امشب مصاف چند رئالی دیگه در قالب تیم ملی اسپانیا و یه رئالی دیگه محبوب شده به نام بنزما در قالب ترکیب فرانسه
جالب اینکه کریم تو یورو درخشش خیلی خوبی نداشته که البته ناشی از کم موقعیت سازی براش بوده البته هر چند خیلی دوسش دارم امیدوارم امشب هم کارایی خوبی نداشته باشه و برای رئال خودشو اماده کنه
کریم تو فرانسه نقش یک مهاجم رو نداره .......

mortezarm
06-23-2012, 14:58
کریم تو فرانسه نقش یک مهاجم رو نداره .......
درسته و حتی پاس گل هم داده
اما انتظار از کریم خیلی بیشتره و با همه غیر تخصصی بودنه پستش نمیشه گفت خیلی خوب کار کرده

omid2
06-23-2012, 15:32
اوزیل هم دیشب بهترین بازیکن زمین شناخته شد واقعا تو وسط نظیر نداره ............
رئالیها خیلی خوب دارن خودشونو نشون میدن ، پیداست که برای لالیگا خیلی اماده اند این فصل باید منتظر بازیهای خوب رئال باشیم.
به امید رکوردهای جدید رئال مادرید
:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:

edin
06-23-2012, 15:38
آره بخصوص توی بازی های آخرشون عالی بازی کردند دیشب هم خدیرا گل زد اوزیل هم بهترین بازیکن شنا خته شد یکی از مدعیان آقای گلی فعلا یه رئالی من که افتخار می کنم بهشون:eyvalla:

AL1reZA
06-23-2012, 15:45
مسوت دیشب سومین بارش بود که بهترین بازیکن زمین شد.
دمش گرم. رونالدو هم 2بار شده

edin
06-23-2012, 16:33
مسوت دیشب سومین بارش بود که بهترین بازیکن زمین شد.
دمش گرم. رونالدو هم 2بار شده

نه داداش دومین بارش بود یکی توی بازی مقابل پرتغال یکی هم مقابل یونان heee::

AL1reZA
06-23-2012, 23:10

قابل توجه شما !

اوزیل برای سومین بار بهترین بازیکن میدان شد

مرجع خبري رئال مادريد : مسعود اوزیل ، بازیکن رئال و تیم ملی آلمان توسط یوفا به عنوان بهترین بازیکن بازی آلمان - یونان در گدانسک آرنا انتخاب شد . این بازیکن بیشترین رای را در میان کمیته رای دهندگان آورد . بهترین بازیکن بازی را کوتو ، کارمبو ، میاتوویچ ، اشمایکل ، سمونسن ، شوکر و ویرا انتخاب می کنند .
اوزیل در مقابل یونان عملکرد درخشانی داشت و با دادن دو پاس گل ، تیمش را راهی نیمه نهایی کرد . این سومین باری است که از چهار بازی آلمان در یورو ، بهترین بازیکن می شود .

mortezarm
06-23-2012, 23:15
حالا گیر نده علی یه چی گفت دیگه البته فکر کنم مقابل هلند هم شد و 3 بار انتخاب شد

edin
06-30-2012, 20:47
نه دوتا بود تو که از اون بدتری
می گم بچه ها قبول دارین اگه اسپانیا قهرمان شه به خاطر بازیکن های رءالیشه تازه بازی قبلی هم راموس بهترین بازیکنه میدان شد کاسیاس هم خوب حتما بهترین دروازه بان جام می شه
کلا خوب درخشیدند

FC@ALI
06-30-2012, 20:52
به نظرتون هيكل كدوم يكيشون بهتره كريستيانو يا بالوتلي؟

edin
06-30-2012, 21:10
وای خدا این عکسه چیه از بالوتلی گذاشتی آدم از ترس میمیره هیکل کریس ازبالوتلی که سهله از همه بازیکن های جهان هم قشنگ تره

AL1reZA
06-30-2012, 21:38
بالوتلی انگار آهنه زنگ زدهshikam::- (شوخی)

بدن بلوتلی خوبه به نظر هم میاد مورینیو دوست داره بیاد رئال

تعصبی نمی گم کریس بدنی تره و هم رگی تر.

AL1reZA
06-30-2012, 21:41
می گم بچه ها قبول دارین اگه اسپانیا قهرمان شه به خاطر بازیکن های رءالیشه تازه بازی قبلی هم راموس بهترین بازیکنه میدان شد کاسیاس هم خوب حتما بهترین دروازه بان جام می شه
کلا خوب درخشیدند
درسته بازیکنانمون خوب درخشیدن و برتر از بارسایی ها بودن.ولی من بدم میاد بگم قهرمانی بخاطر درخشش رئالی ها بوده.
قهرمانی حاصل تلاش همست

amir-97
06-30-2012, 21:45
معلومه ماله کریس
تازه عکسه کریس ماله 3-2 سال پیش هستش(شمارشو نگاه کنید)

edin
06-30-2012, 21:56
الان اندامش بهتر شده نمی دونم چرا دیگه بلوزش رو در نمی یاره
بعضی ها که اینقدر اندامشون زشته سریع بعد هر بازی بلوزشون در میارن اما کریس در نمی یاره

omid2
06-30-2012, 23:37
بدن رونالدو خیلی ماهیچه ای تره او بخاطر ورزشهای دیگری مثل شنا در کنار فوتبال میکنه بخاطر همینه که بدنش خیلی قشنگه

AL1reZA
06-30-2012, 23:45
امروز یک لحظه به فکر فصلی که گذشت افتادم و فکر کردم که عمکرده رئال چطوری بوده؟
به نظر خودم خوب بوده ولی خیلی خوب یا عالی نبوده.
فکرشو کنین تیم همش بهترین ستاره های جهانو داره اونوقت نباید حداقل 2جام بگیره؟ درسته هنوز کمی ناهماهنگی وجود داره ولی باز هم توجیهی نیست.
نمی خوام بگم مورینیو عمل کردش خوب نبوده.مورینیو خیلی خوب عمل کرده.من از تیم بیشتر توقع دارم.
این فصل تیمه رویایی خواهیم داشت.

pouria milan & real
07-01-2012, 01:53
تازه به قول مجتبي كريس عكسش مال 2 تا 3 فصل قبل بوده الانش رو بايد دريابيم واقعا كريس كجا مسي كجا؟heee::

[Only Registered And Activated Users Can See Links] VvUaYzCeDoiV8MnP4lvo1xmlg
([Only Registered And Activated Users Can See Links] 588%25D8%25AA%2B%25D8%25A8%25D8%25AF%25D9%2586%2B% 25D9%2583%25D8%25B1%25D9%258A%25D8%25B3%2B%25D8%25 B1%25D9%2588%25D9%2586%25D8%25A7%25D9%2584%25D8%25 AF%25D9%2588%2B%25D8%25A8%25D8%25A7%2B%25D9%2585%2 5D8%25B3%25D9%258A%26um%3D1%26hl%3Dfa%26sa%3DX%26g bv%3D2%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1)

FC@ALI
07-01-2012, 01:59
ولي بايد واقعا روي كاكا خيلي كار بشه تا بتونه روحيه از دست رفتشو دوباره پيدا كنه و بتونه روزهاي خوبشو تو ميلان تو رئال تكرار كنه كه خيلي دوست دارم با رونالدو و اوزيل يكي از بهترين فصل هاشو تو رئال تو اين فصل داشته باشه

amir-97
07-01-2012, 02:10
تازه به قول مجتبي كريس عكسش مال 2 تا 3 فصل قبل بوده

[/SIZE][/SIZE][/URL]

من امیرم داداش:hehee:heee::

mortezarm
07-02-2012, 03:25
کلا خوب درخشیدند
تو تیم ملی اسپانیا همه فقط اسپانیایین نه بارسا رئالی
لطفا حاشیه سازی پیرامون تیم ننمایید
کریس که بدنش یه دونس البته ماریو کوچولو هم بدنه خیلی خوبی داره نه به وسعت پهلوان کریس

CRISTIANO-FARSHAD
07-02-2012, 12:21
سلام به همه رئالی های گل !

امیدوارم منو فراموش نکرده باشید ! قهرمانی اسپانیا - رئال رو تبریک میگم !

تازه لطفا بدن کریس رو با کسی مقایسه نکنید ! اون غیر قابل مقایسه هست !

AL1reZA
07-02-2012, 23:46
تولد گرانرو رو تبریک می گم.:love:

من نمی دونم چرا اینقدر دلم برای بازی های رئال تنگ شده. بی صبرانه منتظر بازی های پیش فصل مخصوصا سوپرکاپم که تو شهریور برگزار میشه.

منتظر فصل رویایی رئال هستم.با هر کی بخواد شرط میبندم که امسال رئال 10 تایی میشه:yes:

mortezarm
07-03-2012, 14:54
تولد گرانرو بازیکن اصیل مادریدی رو تبریک میگم و خب احتمال جدایش تو این فصل هست امیدوارم اگه میره به یه باشگاه خیلی خوب بره و به اوج برسه و اگه میمونه تو رئال خودشو ثابت کنه و هر چی زودتر به عنوان بازیکنی فیکس تو ترکیب داشته باشیمش واقعا بازیکن خوب و اینده داریه فقط احتیاج به چهارچوب دهی داره

omid2
07-03-2012, 17:37
منم تولد گرانرو را تبریک میگم و امیدوارم چه تو رئال چه تو تیمهای دیگه باشه همیشه موفق باشه .
:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:

FC@ALI
07-03-2012, 21:21
منم تولد گرانرو رو تبريك ميگم اميدوارم تو تيم رئال بمونه
.پنج ستارە ی همیشگی کە در قلب ماست.......:love:

FC@ALI
07-04-2012, 02:13
رونمايي از توپ جديد اين فصل جديد لاليگا 13-2012 (عكس)

CRISTIANO-FARSHAD
07-04-2012, 09:49
از لحاظ شکل و ظاهر که قشنگه ولی از نظر خوب بودن باید ببینیم وقتی کریس شوت میزنه تحمل میکنه یا میترکه!

AL1reZA
07-04-2012, 12:10
توپ خوبیه.از این توپ هاس که شوت باهاش حال میده هستki::
این توپ بوی قهرمانی رئال میده:ghelyon:

mojtabadj88
07-04-2012, 12:13
قرعه کشی فصل جدید کی هست؟:nishkhand:

AL1reZA
07-04-2012, 12:28
قرعه کشی فصل جدید کی هست؟:nishkhand:
هنوز مشخص نیست داداش فقط سوپر کاپ 9 شهریور و برگشتش هفته بعدشه

اینو هم بخونین.چقدر حسادت............lagh::

حمله نایب رئیس بارسا به ملی پوشان رئالی اسپانیا
مرجع خبري رئال مادريد : کارلس ویلاروبی ، نایب رئیس بارسلونا باز هم به رئالی ها حمله کرد . او که ریاکاری و دروع پردازی یکی از ویژگی هایش است ، در مصاحبه با رادیو کاتالونیا باز هم به رئالی ها حمله کرد .
وی در این مصاحبه ، درخشش رئالی ها در یورو را نادیه گرفت و مدعی شد که قهرمانی اسپانیا فقط به خاطر بارسلونا بوده است . وی گفت :" سبک بارسلونا بر پایه سبکی است که بارسلونا در سالهای اخیر پدید آورده است . این قهرمانی را باید عامل کار بارسایی ها دانست . "
به نظر می رسد که حسادت به فصل اخیری که رئال مادرید داشت ، چشم این مدیر را کور کرده باشد . وی سپس به انتقاد از ویار به خاطر محروم نکردن مورینیو در سوپرکاپ پرداخت :" هر کسی می دانست که اتفاقات سال گذشته نباید بدون محرومیت بماند . "
طبیعتا او می داند که پرتاب کردن کله خوک به درون زمین هم نباید بی محرومیت می مانده است

mortezarm
07-04-2012, 14:27
توپش که باحاله جون میده واسه گلزنی رئالی
بقیه چیزا همش حاشیس
فقط رئال
نایب رئیس بارسا هم که ولش اینه نگه چی بگه هر چند بارسایی ها اسپانیا واقعا خوب بودن

amir-97
07-04-2012, 14:29
توپ خوبیه.از این توپ هاس که شوت باهاش حال میده هستki::
این توپ بوی قهرمانی رئال میده:ghelyon:

دقیقا
علاوه بر این بوی شوتای 40-30 متری کریس رو هم میدهki::

چیچاریتو
07-04-2012, 17:20
اینجور که پیداست توپ خیلی خوبی هست ولی با اولین بازی معلوم میشه چطوره ؟
امیدوارم با این توپ جدید رونالدو بتونه رکورد جدیدی بزنه..............

edin
07-05-2012, 02:35
خداییش نمی دونم این نایب رءیس بارسا عقل توکلش هست فکر نمی کنم خداییش نمی گم بارسایی ها بد بازی می کردن اما چنگی هم به دل نمی زدن این کارشناس ها هم هر کی 2تا پاس بده پیششون بهترینه دیگه نمی گن اگه کاسیاس و راموس نبودن الان از. گروهشون هم بالا نمی یومدن آدم زورش می گیره وقتی این حرف ها رو می شنوه
راستی این توپ جدید خیلی قشنگه فقط خدا کنه نترکه جلو شوت های کریس

مورینیو...
07-05-2012, 11:12
من ميگم توپ لاليگا رو عوض كنن بابا ويكتور والدز با اين توپ ها سوتي ميده چه برسه به اين توپ كه سبك ميزنه.من بازي سوپر كاپ رو شايد نتونم ببينم چون احتمالا مرداد تا پايان شهريور سربازي هستم.

mortezarm
07-05-2012, 15:27
میبینم اینجا که کلا روزی 3 تا پست رد و بدل میشه نهایتا
الان رئالی ها اسپانیا با روحیه خوب دارن برمیگردن اونورا پرتغالی هامونم هر چند از حذف ناراحتن اما عملکردشون خوب بوده
بین بازیکنامون کریم از همه بی فروغ تر بوده
من به ترتیب کیفیت بازی اینا رو قرار میدم
1.الونسو
2.ایکر
3.رونالدو
4.راموس
5.خدیرا
6.کونترائو
7.اوزیل
8.په په
9.اربلوا
10 کریم

edin
07-05-2012, 15:36
نه داداش اول کاسیاس باشه بهتره بعدش هم این اوزیل رو خیلی بد نشون دادی بنده خدا 2مرتبه بهترین بازیکن شد 1گل هم زد اما بقیشون هم خوب رده بندی کردی اما جای اوزیل و کاسیاس باید عوض شه

amir-97
07-05-2012, 15:39
میبینم اینجا که کلا روزی 3 تا پست رد و بدل میشه نهایتا
الان رئالی ها اسپانیا با روحیه خوب دارن برمیگردن اونورا پرتغالی هامونم هر چند از حذف ناراحتن اما عملکردشون خوب بوده
بین بازیکنامون کریم از همه بی فروغ تر بوده
من به ترتیب کیفیت بازی اینا رو قرار میدم
1.الونسو
2.ایکر
3.رونالدو
4.راموس
5.خدیرا
6.کونترائو
7.اوزیل
8.په په
9.اربلوا
10 کریم

دقیقا
ترتیبات کاملا درسته
ینزما تو این جام خیلی افتضاح بود
بدترین بازیهای بنزما رو تو این جام دیدم

mortezarm
07-05-2012, 16:08
نه داداش اول کاسیاس باشه بهتره بعدش هم این اوزیل رو خیلی بد نشون دادی بنده خدا 2مرتبه بهترین بازیکن شد 1گل هم زد اما بقیشون هم خوب رده بندی کردی اما جای اوزیل و کاسیاس باید عوض شه
نه اصلا اوزیل همیشگی نبود هر چند تو دو تا بازی بهترین شد
خدیرا رو نگاه کن ببین چقد عالی بود واقعا تو تخریب عالی و تو اضافه شدن هجومی عالی تر بود
و خب همیشه بهترین تو تیمه بهتره

دقیقا
ترتیبات کاملا درسته
ینزما تو این جام خیلی افتضاح بود
بدترین بازیهای بنزما رو تو این جام دیدم
دقیقا همینطوره
بنزما هر چند تو پست کاملا تخصصیش نبود اما اصلا کریم فرصت طلب نبود و واقعا بدترین رئالی یورو بود

arman_viper
07-05-2012, 16:26
من با اینکه بارسایی هستم اما یک نظری بدم و برم :
رئالی ها و بارسایی ها واقعا خوب نشون دادن
تو بارسا که اینجا جاش نیست
ولی تو رئال به نظرم به ترتیب رونالدو و کاسیاس و راموس و آلونسو از همه بهتر بودن البته نظر من بود ولی طبق این آماری که گذاشتید اصلا به من نمیخوره درمورد رئال نظر بدم
ولی خوب
آقای علیرضا وقتی آنلاین شدی یک پیام خصوصی برام بفرست کار مهمی درباره ی دانلود باهات دارم

edin
07-05-2012, 16:32
نه شما هم بیا پست بده ما مشکلی نداریم آره واقعا کریم بد بازی کرد اما اوزیل رو قبول ندارم درسته مثله اوزیله تو رءال نبود ولی دیگه حقش مقام هشتم هم نبود اما کریم واقعا زشت بازی کرد

AL1reZA
07-07-2012, 23:15
خوزه رفته مکزیک کریس رفته تایلند.رفتن تفریح.البته فکر کنم خوزه برگشته نمی دونم.
بچه ها دست و پاتونو جمع کنید ما هم بریم استرالیاki::

mortezarm
07-07-2012, 23:37
خوزه رفته مکزیک کریس رفته تایلند.رفتن تفریح.البته فکر کنم خوزه برگشته نمی دونم.
بچه ها دست و پاتونو جمع کنید ما هم بریم استرالیاki::

من که عاشقه مکزیکو سیتیم
من رفتم پیشه خوزه هر کی میاد یه پیک نیک بیاره بزنیم تو راه خوش بگذرونیم(واسه چای گفتما)

AL1reZA
07-07-2012, 23:56
من که عاشقه مکزیکو سیتیم
من رفتم پیشه خوزه هر کی میاد یه پیک نیک بیاره بزنیم تو راه خوش بگذرونیم(واسه چای گفتما)
باشه میریم مکزیک یه سری هم میریم لاس وگاس اینقدر ازش تعریف می کنن ببینیم چیه.:nishkhand:

edin
07-08-2012, 01:34
آره بریم جزایر ماداگاسکار نه ریم مکزیک حالا داخل ماداگاسکار هم بازیکن پیدا می شه اگه رفیم من خودم همه وسایل رو میارم فقط بی زحمت یکی چادر بیاره می گم بقیه کجا رفتن منظورم بازیکن های رءال

FC@ALI
07-08-2012, 12:13
بچه ها براي اينكه حال و هوا كمي عوض شه و كمي از اين كم خبري بيرون بيايم يه نظر سنجي همينجوري ميزارمtazim::

به نظرتون قيافه و مو و شكل و... كدوم يك از اين فصل هاي كريستيانو باحال تره :sigar:

AL1reZA
07-08-2012, 13:32
حسادت روزنامه اسپورت به تعطیلات رونالدو
مرجع خبري رئال مادريد : روزنامه اسپورت به انتقاد شدیدی از رونالدو پرداخت ، آن هم به خاطر حق طبیعیش که رفتن به تعطیلات پس از یک فصل سخت است . این روزنامه مدعی شده که رونالدو در حالی که اسپانیا در بحران است نباید به تعطیلات گرانقیمت به فرانسه و تایلند می رفته است . این در حالیست که تعطیلات مسی هم دستکمی از رونالدو نداشته است .
در این مقاله نوشته است :" رونالدو یکی از نفراتی است که بحران اقتصادی هیچ تاثیری رویش نگذاشته است . بحران اقتصادی حتی به لیست نگرانی هایش هم وارد نشده است . او می تواند هر گونه امکانات مجللی را داشته باشد . "
این در حالیست که آنها در مورد تعطیلات مسی نوشته بودند :" آخرین دوره از تعطیلات مسی در لاس ماریاس رخ داده است . یک کاخ مجلل که متعلق به بازیکن آرژآنتینی و خانواده اش است و 5000 هکتار وسعت دارد . "
به نظر می رسد که اسپورت و تحریریه اش کاملا به ستاره پرتغالی حسادت می کنند .

mortezarm
07-08-2012, 14:16
بچه ها براي اينكه حال و هوا كمي عوض شه و كمي از اين كم خبري بيرون بيايم يه نظر سنجي همينجوري ميزارمtazim::

به نظرتون قيافه و مو و شكل و... كدوم يك از اين فصل هاي كريستيانو باحال تره :sigar:

هر چند تصویر 2011 بد افتاده و بدتر از واقعیته اما من از همه بیشتر 2006 و 2010 رو دوس دارم
مخصوصا 2006 خیلی جوون بوده و خیلی با نمک

AL1reZA
07-08-2012, 14:24
هر چند تصویر 2011 بد افتاده و بدتر از واقعیته اما من از همه بیشتر 2006 و 2010 رو دوس دارم
مخصوصا 2006 خیلی جوون بوده و خیلی با نمک

اینم عکسه 2011 البته خارج از زمین .این چطوره؟ki::

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mortezarm
07-08-2012, 14:32
اینم عکسه 2011 البته خارج از زمین .این چطوره؟ki::

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این دیگه زیادی خوشگلهki::
اما کریس کلا خوبه حتی دشمناشم کاملاقبول دارن
اما من مظلومیت چهره 2006 رو خیلی دوس دارم

omid2
07-08-2012, 15:03
من تصویر سال 2010 را بهتر میدونم بخاطر اینکه هم مدل مو و هم صورتش جالبه

mamaly7
07-08-2012, 22:17
منم 2010ش رو بیشتر قبول دارم خیلی خوشکله.

FC@ALI
07-08-2012, 23:39
منم خودم بيشتر 2010 و بعد 2007 رو خيلي دوست دارم

edin
07-09-2012, 01:09
وای 2010 خیلی قشنگه بخوصوص تو. بعضی بازی ها موهاش رو رنگی میکرد البته نه کامل بعضی تیکه هاش رو 2011هم خوبه 2012 هم خیلی تنوع به موهاش میداد مدله خاصی نداشت

Abdollah 202
07-09-2012, 09:16

به نظر من در سال 2006 قشنگه
و یکی هم سال 2010heee::

pouria milan & real
07-09-2012, 09:58
من 2010 رو بيشتر ميپسندم چون خيلي موهاش قشنگ شده:love:

amir-97
07-09-2012, 10:26
منم از همه بیشتر سال 2010 و 2008 رو دوس دارم:ahaaaaaa:

CRISTIANO-FARSHAD
07-09-2012, 11:15
روی یک عکس نمیشه قضاوت کرد ولی به نظر من 2010 خیلی بهتر بود ولی 2011 - 2012 اگر به خیلی از عکسها نگاه کنی خیلی بهتره

mortezarm
07-13-2012, 00:02
خب چه خبر دوستان مادریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول خودم یه خبر بد و خوب بدم که علی واسش یه مشکل پیش اومده امروزم یه عمل کوچیک روی سرش داشته که خدا رو شکر چیزی نیس و حالش خوبه خوبه خواستم دلیل غیبتشو بدونید احتمالا فردا هم بتونه سایت بیاد و مشکلی نداره
مثه اینکه مودریچ هم پر شد و باید این فصل و بیاد سال 2007-2008 سیر کنم که فقط یه خرید داشتیم طی کنیم

FC@ALI
07-13-2012, 01:07
آرزوي سلامتي داريم واسه دوست خوبمون عليرضاي گل.love::

به هر حال تو اين شرايط بدي كه كاكا تو رئال داره خيلي خوبه مودريچ به تيم اذافه بشه

amir-97
07-13-2012, 01:14
ایشاالله داش علیرضا به زودی به سایت برگرده:khahesh:

CRISTIANO-FARSHAD
07-13-2012, 09:02
منم امیدوارم مدیر لایق و دوست عزیزم علیرضا جان زود به سایت برگرده و مشکلش حل شه

دوستان میشه بگید کلا امسال خرید داشتیم ؟ مودریچ چی شد؟

mojtabadj88
07-13-2012, 12:59

خرید اصلا نداشتیم ولی مودریج رو رئالی بدون فقظ مونده یه عکس با شرت تیم بگیره :nishkhand:
در مورد علی رضا هم آرزوی سلامتی براش دارم

mortezarm
07-13-2012, 14:59
آرزوي سلامتي داريم واسه دوست خوبمون عليرضاي گل.love::

به هر حال تو اين شرايط بدي كه كاكا تو رئال داره خيلي خوبه مودريچ به تيم اذافه بشه

ایشاالله داش علیرضا به زودی به سایت برگرده:khahesh:

خرید اصلا نداشتیم ولی مودریج رو رئالی بدون فقظ مونده یه عکس با شرت تیم بگیره :nishkhand:
در مورد علی رضا هم آرزوی سلامتی براش دارم
با تشکر از دوستان
نه حالش کاملا خوبه و فقط الان داره استراحت میکنه وگرنه مشکل خاصی نیس و تا یکی دوروز اینده هم ایشاالله برمیگرده

در خصوص خرید بازیکن باید بگم خیر هنوز گزینه رسمی و خرید قطعی صورت نگرفته و مودریچ هم که تقریبا همه مراحل طی شده بود دوباره خیلی پسرفت کرد و احتمال رفتنش به چلسی قوت گرفت
در این شرایط باید نزاریم بازیکنی از تیم جدا بشه همین الانم ما تیمی بسیار کاملو داریم اما واقعا یکی دوتا خرید لازمه
این قضیه منو یاد سال 2008 میندازه که فقط ون در فارت و خریدیم و خب نهایتا خوبم نتیجه گیری نکردیم البته تو اون سال تیم پایه که داشتیم بازیکن شاخص خیلی کمتری داشت اما ما الان به جرات 14 بازیکن نامی وبسیار عالی داریم که اصلا باعث نمیشه مشکلات اون سال گریبانمون رو بگیره

AL1reZA
07-13-2012, 15:28
سلام بچه ها خدارو شکر امروز مرخص شدم از بیمارستان. ممنون از همگی.
حالم خوبه درد ندارم ولی تمام سرم وصورتن وحشتناک پف کرده.
2روز پیش با دوستم رفتیم پارک یه دوری بزنیم بعد دیدیم صدای دعوا میاد ته پارک رفتیم ببینیم کی با کیه بعد دیدم دوسته خودم محمدرضا با یکی دعواش شده بعد اون پسره شاه رگه محمدرضا رو با کارد زده بود.بااینکه کارد خورده بود ولی بازم محمد رضا زدش تا پسره در رفت توی یکی از همون آپارتمان هایی که بغل پارک بود بچه ها می گفتند خونش تو همین آپارتمانه. منم مثل بقیه آدما زیره همون آپارتمان بودیم.....
هیچکس به داده محمد رضا نمیرسید من گفتم ببریدش همین درمانگاه بغل پارک. بعد از تقریبا 5ثانیه همون پسره از بالا شیشه پرت کرد پایین که مستقیما خورد تو سره من. همون لحظه احساس جرقه تو سرم کردم و سریع دویدم رفتیم درمانگاه.تا رسیدم به درمانگاه تمام لباسم شلوارم کفشم صورتم پراز خون بود.خلاصه خیلی خون از دست دادم......
بعد دوستم که همون اول همراهم بود زنگ زد بابام اومد و رفتیم بیمارستان....
همون شب واقعا بدترین شبه زندگیم بود از بس درد داشتم. چون شب بود دکتر هم رفته بود گفته بودن که دکتر فردا میاد برای عمل.
سره منو محکم بسته بودن می گفتن برای برای جلوگیری از خون ریزی. تمام سرم تا 8 صبح که رفتم اتاق عمل شدید درد می کرد.
عملم از 8 صبح تا 12 طول کشید.ولی بعدش راحت شدم و الانم از دیروز حالم بهتره فقط صورم وحشتناک پف کرده....
دکتر می گفت خیلی شانس آوردی وگرنه ممکن بود حافظتو از دست بدی یا از بین بری.
اگه یه وقت دعوایی دیدید نرید نگاه کنید سریع اون منطقه دور شید.
من الان از همه چیز می ترسم.
امیدوارم این بلاها سره هیچکس نیاد.

pouria milan & real
07-13-2012, 16:15
خوب منم آرزوي سلامتي كامل رو واسه عليرضا دوست خوبمون دارم اميدوارم هر چه سريع تر كاملا خوب بشه:flowerysmile:

CRISTIANO-FARSHAD
07-13-2012, 16:23
خدا رو شکر خلاص شدیم ! التینتوپ رفت گالاتاسارای با 3 میلیون !

omid2
07-13-2012, 17:02
منم ارزوی سلامتی علیرضا را دارم و امیدوارم زود زود خوب بشه و دیگه از این اتفاقا براش نیفته

hala_madrid
07-13-2012, 20:23
منم امیدوارم علیرضا جون زودتر خوب شه دوست دارم داداش علی:shogh:

mortezarm
07-13-2012, 23:14
علی که دیگه برگشت خیالتون راحت
بنده خدا التین توپ مگه چکار میکرد که از دستش خلاص بشیم همون تک بازی هاشم با پای پولی که داده بودیم عملکردش نسبتا خوب بود اما از اول خریدش اشتباه بود هر چند تعصبش خیلی دوس داشتنی بود

AL1reZA
07-13-2012, 23:20
حرف های شما رو که میشنوم احساس خوبی بهم دست میده.یک جور دل گرمیه.منم همتونو دوست دارم
قدره سلامتیتونو بدونید و همیشه جدی بگیریدش.
الان خدارو شکر درد ندارم فقط تمام سر و صورت وحشتناک باد کرده که دکتر قبلا پیش بینی کرده بود.

레자
07-13-2012, 23:27
راستش من اصلا خبر نداشتم که به سر شما چه بلایی اومده خیلی خیلی متاسفم بابت این اتفاق و امیدوارم حالتون کاملا خوب خوب خوب بشه

برای همه ارزوی سلامتی دارم

FC@ALI
07-13-2012, 23:54
تو چند تا سايت زده كه:
لوکا مودریچ با قرار داد ٤ سالە بە مبلغ ٤٤ میلیون یورو بە رئال مادرید کبیر پیوست.

خوش اومدی بە کهکشانی ها مودریچ!:soal:

mortezarm
07-14-2012, 00:09
تو چند تا سايت زده كه:
لوکا مودریچ با قرار داد ٤ سالە بە مبلغ ٤٤ میلیون یورو بە رئال مادرید کبیر پیوست.

خوش اومدی بە کهکشانی ها مودریچ!:soal:

هنوز که خبر رسانی ها هیچ کدوم تصویری که نشون بده قرار داد ثبت شده نشون ندادند
اما این پول خیلی زیاده و زیاده روی کردیم تو پرداخت پول اگه صحت داشته باشه

mamaly7
07-14-2012, 00:54
خب علی جون خوشحالم که حالت خوبه امیدوارم همیشه سلامت باشی.

레자
07-14-2012, 13:03
من تو مدرسه و محلمون کاسیاس محله حساب میشم چون سطح دروازه بانیم عالیه چون خودمم خیلی دوست دارم

از ته دل میگم 70درصد از علت علاقه ام به رئال کاسیاسه

mortezarm
07-14-2012, 14:23
من تو مدرسه و محلمون کاسیاس محله حساب میشم چون سطح دروازه بانیم عالیه چون خودمم خیلی دوست دارم

از ته دل میگم 70درصد از علت علاقه ام به رئال کاسیاسه
منم در بین دوستان القابی چون کریس اوزیل رائول و..............یدک میکشم اگه تو یه نفری من همزمان چندتا هستمheey::
اما دلیل علاقه من خوده رئاله نه بازیکنا یا مربی

amir-97
07-14-2012, 14:35
منم در بین دوستان القابی چون کریس اوزیل رائول و..............یدک میکشم اگه تو یه نفری من همزمان چندتا هستمheey::

مرتضی جان خودتیki::
من شک دارم خودت باشی:sooot:

mortezarm
07-14-2012, 14:40
مرتضی جان خودتیki::
من شک دارم خودت باشی:sooot:
چرا شک داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!:mage mishe:

mamaly7
07-14-2012, 14:48

مرتضی از نظر قیافه هم خیلی به هم شباهت دارید بابا رونالدو -اوزیلmas:-

mortezarm
07-18-2012, 14:39
ای بابا مثه اینکه کلا من باید گرد همه جا رو بگیرم
چرا رئالی ها نیستن کلا!!!!
چه خبرا فوتبالی و غیر فوتبالی؟؟؟؟

AL1reZA
07-18-2012, 23:53
خوب خدارو شکر رو به بهبودم.امروز احساس کردم حالم بهتر شده و گفتم آنلاین شم.
زخم سرم 5cm هست و حدوده 10تا بخیه خورده. خدارو شکر از اون ناحیه درد ندارم....
سعی می کنم آنلاین تر باشم.

raptor
07-18-2012, 23:55

بزن زنگو....داش علي ميگفتي گوسفندي،گاوي،چيزي ميزديم زمين....:ahaaaaaa::chakerim:lay_;;:hooora:

AL1reZA
07-19-2012, 00:03
بزن زنگو....داش علي ميگفتي گوسفندي،گاوي،چيزي ميزديم زمين....:ahaaaaaa::chakerim:lay_;;:hooora:
همین که در کنار شماها هستم خیلی خوبه:ahaaaaaa:
.ممنونashem:-

RezaVilla7
07-19-2012, 15:25
منم خوشحالم که کریس حالش خوبه داش علی چاکریم!!!!!!:chakerim::chakerim::chakerim:

King k.p Boateng
07-21-2012, 10:49
اقا رئال. میلان. چلسی. گالکسی. دقیقا کی داره ؟؟

به شمسی منظورم میلادی رو میدونم lol:- !!!

hala_madrid
07-21-2012, 20:45

سلام داداش علی خوشحالم که دوباره هستی با ما ایشالا بهتر شی :-shad

kavan
07-24-2012, 14:32
سلام به تمام رئالي ها به اميد دهمين قهرماني رئال در ليگ قهرمانان اروپا

omid2
07-24-2012, 17:56
من تیم رئال 2013 را ستایش میکنم
واقعا این تیم یه تیم رویایی هست
عملکرد بازیکنان تو یورو را که دیدم امید زیادی به انها دارم و انتظار دارم که لالیگا و جام قهرمانان اروپا و .....از ان رئال بشه

AL1reZA
07-25-2012, 00:54
خوب مثل همیشه میام پیروزی پرگل رو تبریک بگم:eyvalla:

تبریک به جوانان آکادامی که این بازی رو با نتیجه عالی 1-5 بردند.

دیماریا هم دبل کرد.دمش گرم.

بازی بعدی با بنفیکاست فکر کنم هفته بعده

mortezarm
07-25-2012, 01:05
متاسفانه فک میکردم بازی فردا شب باشه که علی اومد تو ذوقمون
حالا خوبه که بازی رو بردیم و خوشحالم
امیدوارم تو بازی ها جدی تر بخصوص جلو بنفیکا ثبات تیمو بیشتر به اثبات برسونیم

AL1reZA
07-25-2012, 01:12
متاسفانه فک میکردم بازی فردا شب باشه که علی اومد تو ذوقمون
حالا خوبه که بازی رو بردیم و خوشحالم
امیدوارم تو بازی ها جدی تر بخصوص جلو بنفیکا ثبات تیمو بیشتر به اثبات برسونیم
مرتضی جان زمان بازی رو که در تاپیک گفتگوی حرفه ای گذاشته بودم که!

امسال اعتمادم نسبت به رئال خیلی بیشتر شده و مطمئنم که با تیم دوم هم می توانیم حداقل 3-4 گل به بنفیکا بزنیم و ببریم:ghelyon:

mortezarm
07-25-2012, 01:18
مرتضی جان زمان بازی رو که در تاپیک گفتگوی حرفه ای گذاشته بودم که!

امسال اعتمادم نسبت به رئال خیلی بیشتر شده و مطمئنم که با تیم دوم هم می توانیم حداقل 3-4 گل به بنفیکا بزنیم و ببریم:ghelyon:
من تو تاریخ میلادی که تو سایت باشگاه دیدم دچار اشتباه شدم
عیب نداره اینو از دست دادیم بقیه رو میچسبیم
اره منم خیلی امیدوارم بنفیکا رو با قدرت ببریم
اما حالا که رفتن کاکا دیگه تقریبا قطعیه باید یه هافبک خوب زود تند سریع اضافه کنیم
محمد نوری چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟بنده خدا تو پرسپولیس نیمکت نشین شده:hehee:

AL1reZA
07-25-2012, 01:38
من تو تاریخ میلادی که تو سایت باشگاه دیدم دچار اشتباه شدم
عیب نداره اینو از دست دادیم بقیه رو میچسبیم
اره منم خیلی امیدوارم بنفیکا رو با قدرت ببریم
اما حالا که رفتن کاکا دیگه تقریبا قطعیه باید یه هافبک خوب زود تند سریع اضافه کنیم
محمد نوری چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟بنده خدا تو پرسپولیس نیمکت نشین شده:hehee:
دوست ندارم کاکا اینطوری از رئال جدا شه ولی هرچی به نفع تیم باشه.

احتمالش هست که تا هفته آینده مودریچو داشته باشیم.

امیدوارم که حداقل یه مدافع خوب هم بگیریم

elahe@
07-25-2012, 10:28
واقعا کاکا می خواد بره آخه چرا چون باشگاه پول نداره؟:ey babaaa:درسته که تو بازی های فصل پیش یا مصدوم بود یا روی نیمکت ولی حقش نبود از رئال برهDeath::

AL1reZA
07-25-2012, 11:05
واقعا کاکا می خواد بره آخه چرا چون باشگاه پول نداره؟:ey babaaa:درسته که تو بازی های فصل پیش یا مصدوم بود یا روی نیمکت ولی حقش نبود از رئال برهdeath::
عزیز باشگاه پول نداره؟ چیزی که در رئال فراوان هست پوله.

رئال همه چیز داره و همین الان هم جام ها در انتظارش هستن.

هیچکس دوست نداره کاکا این طوری از رئال جدا بشه ولی اگه بخواد اینطوری ادامه بده بهتره بره و مودریچو بیاریم.

راستی بچه ها آلتیتوبو فروختیم یا قرضی دادیم؟ من اون موقع بیمارستان بودم نفهمیدم

mortezarm
07-25-2012, 15:20
دوست ندارم کاکا اینطوری از رئال جدا شه ولی هرچی به نفع تیم باشه.

احتمالش هست که تا هفته آینده مودریچو داشته باشیم.

امیدوارم که حداقل یه مدافع خوب هم بگیریم

منم موافقم که نفع تیم به همه چی ارجحیت داره و البته اعتقاد دارم کاکا فرصت نشون دادنه خودشو نداشت
امیدوارم تو هر تیمی میره موفق باشه

واقعا کاکا می خواد بره آخه چرا چون باشگاه پول نداره؟:ey babaaa:درسته که تو بازی های فصل پیش یا مصدوم بود یا روی نیمکت ولی حقش نبود از رئال برهdeath::
منم همین عقیده دارم اما دستمزد کاکا بالاس و در عوض دستمزد از نظر خوزه اون کارایی رو برای تیم نداشته
از طرفی حیف کاکا نیمکت نشین باشه

عزیز باشگاه پول نداره؟ چیزی که در رئال فراوان هست پوله.

رئال همه چیز داره و همین الان هم جام ها در انتظارش هستن.

هیچکس دوست نداره کاکا این طوری از رئال جدا بشه ولی اگه بخواد اینطوری ادامه بده بهتره بره و مودریچو بیاریم.

راستی بچه ها آلتیتوبو فروختیم یا قرضی دادیم؟ من اون موقع بیمارستان بودم نفهمیدم

نه داداش اونقدا هم پولدار نیستیم درسته موازنه مثبت خوبی داریم اما الان مشکلات مالی گریبانمونو کمی گرفته
التین توپ هم به صورت رسمی با 3 میلیون یورو به گالاتاسرای پیوست

shiraz-sport
07-25-2012, 16:02
من هم اصلا دوست ندارم کاکا از رئال بره . اخه کاکا تو فصل های پیش همش مصدوم بوده و اصلا فرصت خودنمایی نداشته . به نظرم اگه امسال بمونه میتونه خودی نشون بده و به تیم رئال کمک کنه .

یا خدا کاکا از رئال نره. :khahesh:

عاشقتم کاکاlove::

elahe@
07-25-2012, 20:16
آخه چرا کاکا باید بره ؟ اگه بره کجا میره تورو خدا بگین:-ang

edin
07-25-2012, 23:19
بچه ها امروز اخبار ورزشی گفت رئال داره روز شمار برای رفتنه کاکا می کنه و اصرار شدید برای حضوره موردریچ داره وای ای کاش اینجور نمی شد به نظر من داره اشتباح می کنه مثله اسنایدر که فروخت بعد پشیمون شد

mortezarm
07-26-2012, 00:08
آخه چرا کاکا باید بره ؟ اگه بره کجا میره تورو خدا بگین:-ang
مقصد اصلی امریکاس
اما به ترتیب شانس پاری سن ژرمن و میلان بعدش بیشتره و بعد اونها هم موندن تو رئاله

بچه ها امروز اخبار ورزشی گفت رئال داره روز شمار برای رفتنه کاکا می کنه و اصرار شدید برای حضوره موردریچ داره وای ای کاش اینجور نمی شد به نظر من داره اشتباح می کنه مثله اسنایدر که فروخت بعد پشیمون شد
منم موافقم که میشه روی کاکا باز حساب کرد اما مساله سنه کاکا بزرگترین دغدغشه و خب کاکا خیلی فانتزی بازی میکنه خوزه کسی رو میخواد یکم سریعتر و درگیرتر

zidan-ronaldo
07-26-2012, 01:00
کاکا میتونه بهتر بشه....من مطمئنم که میتونه...بعد از مصدومیتش هرموقع که اومد تو زمین فوقولاده بود

mamaly7
07-26-2012, 10:31
بچه ها خواهشا یکم منطقی باشید کاکا دیگه نمیتونه اون کاکای میلان باشه سنش رفته بالا و همچنین مصدومیت های که داشت کاکا رو از روز های اوجش دور کرد کاکا به نفع خودش هم هست که بره یه تیم دیگه که بتونه فیکس بازی کنه توی رئال نمیتونه فیکس بشه .

zidan-ronaldo
07-26-2012, 13:43
من بازم مخالفم...
بازیهای کاکا وقتی که از کمند مصدومیت جدا شد رو یادتون بیاد...چه قدر فوقولاده بود...
انقدر بی انصافانه نباید قضاوت کرد
امیدوارم هرجوری هست کاکا بمونه و دوباره خودشو به همه ثابت کنه

FC@ALI
07-26-2012, 15:25
ديگه به نظر من با وجود اوزيل و دي مارياي آماده كاكا نميتونه جايگاه خودشو تو رئال پيدا كنه و بهتره كه به يه تيم ديگه بره و به جاي اون حداقل يه بازيكن با روحيه و آمادگي بيشتر به تيم بياد

omid2
07-26-2012, 16:18
کاکا تو رئال بخاطر اینکه بازی درست گیرش نمیاد نمیتونه خودشو ثابت کنه اگه مثل اوزیل بازی گیرش بیاد مطمئن باشید که هنوز
هیچکس نمیتونه نظیرش باشه

mortezarm
07-26-2012, 23:40
خب اینکه کاکا مصدوم شد و از جریان دور اومد غیر از بدبیاری باید به نااماده تر بدنش نسبت به اوزیل مربوط دانست
منم مثه همه شما کاکا رو دوس دارم و اعتقاد دارم تو رئال به حقش نرسید اما خب مادرید اینقد بزرگه که جای اشتباه و ریسک نیس و با کمال تاسف باید بگم دوران کاکا در رئال خیلی غمگین تموم شد
هر چند هنوزم دوس دارم اتفاقی بیفته و کاکا مادریدی بمونه

amir-97
07-27-2012, 21:18
این جمله رو یه جا خوندم
خیلی کیف کردم
کریس رونالدو : من هیچوقت بدنم رو خالکوبی نکردم
چون خالکوبی باعث میشه نتونم خون اهداکنم

amir-97
07-27-2012, 23:23
بچه ها مورینیو گفته شاهین میتونه بره
رئال هم فعلا تا دقیقه 40 با بنفیکا 2-2 مساویه
هر دو گل رو هم کایخون زده

mortezarm
07-28-2012, 00:37
ایول بنفیکا رو ترکوندیم:nishkhand:
برا اولین باره خدایی از باخت رئال اونم با این نتیجه ناراحت نیستم
بیخیال تیم نسبتا دوم حس خوبی به ادم میداد

레자
07-28-2012, 06:29
باور نکردنیه رئال5بر 2از بنفیکا شکست خورده

ونگر:انتقال شاهین به ارسنال را تکذیب میکنم

FC@ALI
07-28-2012, 06:41
رئال با بازيكنان جونش خوب بازي كردو نبايد از اين باخت مايوس بشيم تو بازي با بنفيكا دوباره انتظارات از كاكا براورده نشد و نتونستيم كاكاي واقعي رو ببينيم و واقعا ديگه از كاكا نااميد شدم كاكا كه 1 ساعت به افتخار خوزه بازي كرد اصلا درون زمين ديده نشد به نظر ميرسه با توجه به دستمزد بالايي كه ميگيره بهترين چاره فروش كاكا باشه.

هيگواين هم ديشب مصدوم شد اميدوارم به بازيهاي لاليگا تو اول فصل برسه

elahe@
07-28-2012, 09:53
رونالدو اینقدر خوشگله که نیازی به خالکوبی نداره ولی خیلی مرده.بازی با بنفیکا خوب نبود من نفهمیدم چرا کوئنترائو رو گذاشت واسه آخر بازی کاکا هم که خوب بازی کرد چرا می خواین به زور از رئال بندازینش بیرون؟مورینیو فکرشم نمی کرد بازی دوستانه ببازه اونم از بنفیکا

레자
07-28-2012, 10:17
حیف ترکیب رئال رو نمیدونم وگرنه میتونستم جواب خوبی بدم اگه از بازیکنای اصلی حداقل4 یا5تا بهره میبرد و میباخت دیگه تاسف برانگیز باید میشد

تازه دروازه بان کی بود؟اگه کاسیاس بود باید خیلی بد باشه که دقیقه ی 4بازی از بنفیکا گل بخوره

zidan-ronaldo
07-28-2012, 15:26
خیلی بی انصافید..یکم فکر کنید به بازیهای کاکا حتی تو این فصل
یه سوال دارم کاکا این فصل برای رئال بیشتر بازی کرد یا اینیستا برای بارسا
ولی آمار و ارقام همه جوره میگن که کاکا بهتر کار کرده از اینیستا که بیشتر بازی کرده
یه کم منصفانه قشاوت کنید و با وجدان....
نه اینکه...

mortezarm
07-28-2012, 16:30
رئال با بازيكنان جونش خوب بازي كردو نبايد از اين باخت مايوس بشيم تو بازي با بنفيكا دوباره انتظارات از كاكا براورده نشد و نتونستيم كاكاي واقعي رو ببينيم و واقعا ديگه از كاكا نااميد شدم كاكا كه 1 ساعت به افتخار خوزه بازي كرد اصلا درون زمين ديده نشد به نظر ميرسه با توجه به دستمزد بالايي كه ميگيره بهترين چاره فروش كاكا باشه.

هيگواين هم ديشب مصدوم شد اميدوارم به بازيهاي لاليگا تو اول فصل برسه

بزرگترین نکته منفی دیشب همین مصدومیت گونزالو بود که بدجوری استرس بهم وارد کرده اما امروز طی اولین بررسی مصدومیتش. جزئی دونستن امیدوارم همینطور باشه

رونالدو اینقدر خوشگله که نیازی به خالکوبی نداره ولی خیلی مرده.بازی با بنفیکا خوب نبود من نفهمیدم چرا کوئنترائو رو گذاشت واسه آخر بازی کاکا هم که خوب بازی کرد چرا می خواین به زور از رئال بندازینش بیرون؟مورینیو فکرشم نمی کرد بازی دوستانه ببازه اونم از بنفیکا

خالکوبی صرفا برای خوشگل بودن نیستا!!!!!
مورینیو خیلی تیمو جوون وارد کرد و البته یکمم زیادی به تیم دیگه مطمئن بود

حیف ترکیب رئال رو نمیدونم وگرنه میتونستم جواب خوبی بدم اگه از بازیکنای اصلی حداقل4 یا5تا بهره میبرد و میباخت دیگه تاسف برانگیز باید میشد

تازه دروازه بان کی بود؟اگه کاسیاس بود باید خیلی بد باشه که دقیقه ی 4بازی از بنفیکا گل بخوره
بنفیکا تیم خیلی خوبیه پارسال هم تو مرحله گروهی تو هر دو بازی به یونایتد که تیم خیلی بزرگیه باخت نداد
اما تیم تلفیقی از جوانان و با تجربه ها با گرایش به تیم دوم بود
هر چند نتیجه اتفاق فوتبالی بود وگرنه رئال جلو هم افتاد
اما تو ابتیدا نیمه دوم دو تا گل بد خورد و بعد اونم رو به بازی احساسی بی نتیجه اورد

خیلی بی انصافید..یکم فکر کنید به بازیهای کاکا حتی تو این فصل
یه سوال دارم کاکا این فصل برای رئال بیشتر بازی کرد یا اینیستا برای بارسا
ولی آمار و ارقام همه جوره میگن که کاکا بهتر کار کرده از اینیستا که بیشتر بازی کرده
یه کم منصفانه قشاوت کنید و با وجدان....
نه اینکه...
نه داداش من که خودم به شخصه کاکا رو خیلی دوس دارم اما این امار و ارقام که گفتی به همین راحتی قابل استدلال نیس
کاکا تو هیچ بازی بزرگی خودشو ثابت نکرد همین جنبه تاسف برانگیز ماجرا رو بالا میبره
رئالی های اصیل به بازیکن توجه ندارند و مهم براشوم موفقیت تیمه
به شخصه امیدوارم بهترین اتفاق برای رئال و کاکا بیفته اما موندنه کاکا سختر شده

MeysaM29
07-28-2012, 17:51
چرا انقدر بزرگش میکنید بازی دوستانه بود. مرینیو میخواست تیمو محک بزنه به بازیه دوستانه نمیشه اعتماد کرد. :gerye:

elahe@
07-28-2012, 20:52
آره خوب بازی دوستانه زیاد مهم نیست ولی شکست خوردن از بنفیکا اونم با 5تا گل یه ذره آدمو قلقلک میده در ضمن آقا مرتضی خالکوبی واسه خوشگلیه به نظرم رونالدو باید روی کمرشو خالکوبی بزنه تا نازتر بشه برای بار هزارم میگم کاکا عالیه حیفه از دستش بدیم از اینیستای کوتوله هم بهتر بازی می کنه:/danc

mortezarm
07-28-2012, 23:49
آره خوب بازی دوستانه زیاد مهم نیست ولی شکست خوردن از بنفیکا اونم با 5تا گل یه ذره آدمو قلقلک میده در ضمن آقا مرتضی خالکوبی واسه خوشگلیه به نظرم رونالدو باید روی کمرشو خالکوبی بزنه تا نازتر بشه برای بار هزارم میگم کاکا عالیه حیفه از دستش بدیم از اینیستای کوتوله هم بهتر بازی می کنه:/danc

در خصوص کاکا که حتما بازیکن بزرگیه و قبولم دارم به حقش تو رئال نرسید اما خب متاسفانه باید قبول کرد با رئال خیلی خوب مچ نشد
در خصوص اینیستا دیگه نگید واقعا بازیکن بزرگو محجوبیه و واقعا دوس داشتنیه البته در قالب تیم ملی
و اما تتو جدای جنبه زیبای دلیل اصلی شکل گیریش نماد گذاری و عضویت در فرقه ها بود و بعدا کم کم جنبه نمایشی بیشتر به خودش گرفت
امیدوارم رونالدو بدنش همیشه از این مسخره بازیا پاک بمونه

AL1reZA
07-30-2012, 13:48
یادم رفت یه نظری بدم راجب بازی با بنفیکا.

رئال باز هم با آکادامی ظاهر شد مقابل تیم اصلی بنفیکا و به نظر من خیلی خوب بازی کرد.

موقیعت های زیادی داشتیم که از دست رفت ولی جای نگرانی نیست تیم در بهترین شرایطه

هدف مورینیو شناسایی بازیکنان برای تیم اصلیه. مورینیو در این فکر هست که اگه خریدی نداشتیم از آکادامی استفاده کنه.

mortezarm
07-31-2012, 00:59
البته تیم با دو سه تا ستاره هم کار کرد
اما استرس بازیکنای جوون که ناشی ازز عقب موندن تیم بود تیمو دچار مشکل بیشتری کرد
به هر حال این باختا تو این بازی های دوستانه برای شناسایی نقاط ضعف خیلی هم خوبه و امیدوارم تو بازی های رسمی و اصلی دچار چنین اشتباهاتی نشیم

ikiusan
07-31-2012, 07:27
بچه ها ببخشید من رئالی نیستم ولی نظر میدم!
آقا من نه توی اینجا ، بلکه خیلی جاهای دیگه دیدم داد خیلی از هوادارای رئال به خاطر بازی بد و آخ جون بارساییها به خاطر همون بازی بد!!! در اومده! آخه یعنی چی؟ یکی منو توجیه کنه! آقا اصلا با همه ستاره هاش باخته فرضا!!! خُب اومده بازی کنه تاکتیکای جدیدشو مرور کنه ، بازیکناشو تست کنه ، یه سری چیزا رو امتحان کنه ، حالا 5 تا یه کم زیاده ولی که چی؟ به نظر من اصلا مهم نیست! من به عنوان یه رقیب انتظار یه فصل نفسگیرو میکشم! رئال واقعی (ایضا بارسای واقعی) توی لیگ شروع میشه تازه!

mortezarm
08-01-2012, 00:10
بچه ها ببخشید من رئالی نیستم ولی نظر میدم!
آقا من نه توی اینجا ، بلکه خیلی جاهای دیگه دیدم داد خیلی از هوادارای رئال به خاطر بازی بد و آخ جون بارساییها به خاطر همون بازی بد!!! در اومده! آخه یعنی چی؟ یکی منو توجیه کنه! آقا اصلا با همه ستاره هاش باخته فرضا!!! خُب اومده بازی کنه تاکتیکای جدیدشو مرور کنه ، بازیکناشو تست کنه ، یه سری چیزا رو امتحان کنه ، حالا 5 تا یه کم زیاده ولی که چی؟ به نظر من اصلا مهم نیست! من به عنوان یه رقیب انتظار یه فصل نفسگیرو میکشم! رئال واقعی (ایضا بارسای واقعی) توی لیگ شروع میشه تازه!
چه نظر زیبا و کارشناسی شده ایki::
کاملا موافقم
بازی های دوستانه هر چند چهره ای کوچیک از باشگاه رو نشون میده اما محل ازمون و خطاس و باید نتیجه رو هر چی باشه هر چند سخته اما باید کنارش گذاشت

FC@ALI
08-02-2012, 17:37
يه خبري تو يكي از سايت ها گزاشته كه خيلي جالبه

اخباری از ایکر کاسیاس، «ايكر» همراه خانواده اش براى خوردن غذا به يك رستوران رفته بود كه در آنجا با يك نوجوان ۱۳ ساله كه دچار نقص عضو بوده روبه رو مى شود، پسرك بيمار به محض ديدن دروازه بان افسانه اى اسپانيا به سراغ او مى رود و مى گويد:
«آقاى كاسياس ... در روز بازى با پرتغال، تو به اين خاطر موفق شدى پنالتى ها را دريافت كنى كه من و بقيه دوستانم در مدرسه بچه هاى استثنايى، برايت دعا كرديم!»
ايكر كاسياس كه به سختى جلوى اشكش را مى گيرد از پسرك تشكر مى كند و نام و آدرس مدرسه را از او مى گيرد و ... فردا ظهر حوالى ظهر، ناگهان «كاسياس بزرگ» وارد مدرسه مذكور مى شود و در ميان بهت وحيرت مسئولان مدرسه - و شادى زايد الوصف شاگردان آن مدرسه - به بچه ها مى گويد:
« من آمدم اينجا تا براى دعاهايى كه در حقم كردين كه پنالتى را بگيرم، شخصاً از شما تشكر كنم!»
بچه هاى مدرسه كه از خوشحالى سر از پا نمى شناختند، اطراف «ايكر» حلقه مى زنند و با او عكس مى اندازند و امضا مى گيرند و ... كه ناگهان يكى از بچه ها به او مى گويد:
« آقاى كاسياس توميتونى پنالتى مرا هم بگيرى؟»
ايكر نيز بلافاصله از داخل ماشينش لباس هاى تمرين را درآورده و برتن مى كند و همراه بچه ها به زمين چمن مدرسه مى روند و با هماهنگى مسئولان مدرسه به بچه ها اين فرصت را مى دهد كه هركدام به او يك پنالتى بزنند و ...
ايكر كاسياس ۲ ساعت و نيم در آن مدرسه مى ماند تا تك تك بچه هاى بيمار آن مدرسه به او پنالتى بزنند.

#کریستیانو رونالدو، می گوید: من هیچوقت بدنم رو خالکوبی نکردم
چون خالکوبی باعث میشه نتونم خون اهدا کنم.
این هم از بزرگی این شخص، خداییش از وقتی کە بە رئال اومدە کم کم دارە روز بە روز واسە ما رئالی ها عزیز و عزیزتر میشە، ولی امیدوارم فوتبال خودش رو مثل کاسیاس و دیگران در رئال مادرید بە خاتمە بپیوندە....

elahe@
08-02-2012, 18:01
کریس رونالدوی عزیزم بهترین بازیکن رئال بوده و هست به نظرم باید تا سن 40 سالگی واسه رئال توپ بزنه خیلی خوشگل و نازه.من خیلی دوسش دارم امیدوارم همیشه سالم باشه اگه یه روز خدایی نکرده خون لازم داشت خودم میرم خون میدم که واسش بفرستنlove::

mortezarm
08-02-2012, 23:41
کریس رونالدوی عزیزم بهترین بازیکن رئال بوده و هست به نظرم باید تا سن 40 سالگی واسه رئال توپ بزنه خیلی خوشگل و نازه.من خیلی دوسش دارم امیدوارم همیشه سالم باشه اگه یه روز خدایی نکرده خون لازم داشت خودم میرم خون میدم که واسش بفرستنlove::
یهو دیده گروه خونیتون بهم نخورد کریسمونو ناک اوت کنی
کار ایکر خیلی خیلی قشنگ بوده
وقتی میبینه تو اینهمه دغدغه ایکر اینقد زیبا فکر میکنه واقعا ادم به داشتن کاپیتانی مثه ایکر به خودش میباله و افتخار میکنه
البته رائول بزرگ که بماند

elahe@
08-03-2012, 09:21
گروه خونیمون بهم می خوره فک کنم اونم o مثبت باشه. آره ایکر خیلی مهربونه اون دفعه هم فک کنم بدونین پیرهنشو داده به یه پسر اوتیسمی اون پسره هم نقاشی چهره ایکر رو که خودش کشیده بود داد به ایکر:flowerysmile:

AL1reZA
08-03-2012, 17:51
کار ایکر مثل همیشه خیلی زیبا بود.

این شخصیت روز به روز پیش من و بقیه محبوب تر میشه.ashem:-

من همیشه از شخصیت های بزرگی که مغرورنو دوست ندارم و بدم میاد ازشون....

یکی از دلیل هایی که طرفداره ایکر شدم همین بود.بااین که بهترین دروازه بان جهانه اصلا مغرور

نیست و پایین تر های خودشو میبیه و باهاشون حرف میزنه و می خنده

رونالدو هم همین شخصیتو داره و یکی از دلایله اینکه طرفدارش شدم همینه.

و فرشته خانوم باید بگم که بهترین بازیکن ما تا الان رائول و کاسیاس بوده.

راستی شما ها اصلا عین خیالتون نیست که ما دیشب با گالاکسی بازی داشتیما!ki::

تبریک 5-1

레자
08-03-2012, 18:42
در مورد ایکر که واقعا درسته خیلی ادم متین و باوقاریه و هیچ وقت از کارهای بزرگی که واسه تیمش میکنه مغرور نمیشه و زمین و زمانو بهم نمیریزه ولی رونالدو اینطور نیست نمونش هم تو بازی نیمه نهایی یورو که به هنگام ورود به رختکن که از اتوبوس پیاده میشه رفت و دستشو برای دست دادن به مسئولان دراز کرد ولی تا اونا هم دستشونو دراز کردن تا پاسخشو بدن دستشو پس کشید و سرش رو خاروند همین مغرور بازی های رونالدو بود که تو بعضی از بازی های ساده هم باعث میشد توپش گل نشه گرچه موقعیت 100%هم بود!!کلا تیپ و فیگوری هم که میگیره مغرورانس ولی کاسیاس هرگز اینطور نیست و من از صمیم قلب دوسش دارم

AL1reZA
08-03-2012, 18:59
در مورد ایکر که واقعا درسته خیلی ادم متین و باوقاریه و هیچ وقت از کارهای بزرگی که واسه تیمش میکنه مغرور نمیشه و زمین و زمانو بهم نمیریزه ولی رونالدو اینطور نیست نمونش هم تو بازی نیمه نهایی یورو که به هنگام ورود به رختکن که از اتوبوس پیاده میشه رفت و دستشو برای دست دادن به مسئولان دراز کرد ولی تا اونا هم دستشونو دراز کردن تا پاسخشو بدن دستشو پس کشید و سرش رو خاروند همین مغرور بازی های رونالدو بود که تو بعضی از بازی های ساده هم باعث میشد توپش گل نشه گرچه موقعیت 100%هم بود!!کلا تیپ و فیگوری هم که میگیره مغرورانس ولی کاسیاس هرگز اینطور نیست و من از صمیم قلب دوسش دارم
برای من جالبه و مطمئنن برای بقیه هم جالبه

1- شما آواتارت رونالدوست پس یعنی یکی از طرفدارای رونالدویی.برام عجیبه ضدش حرف میزنی.

2- رونالدو همه فکر می کنند مغروره ولی اگه ازش بدونی می فهمی اشتباه می کنی و می کنند. طرفدارای رونالدو کریسو میشناسند!پس.....

3-رونالدو خارج از زمین یه آدم شوخ شاد خوش اخلاق مهربون و با همه شخصیتی حرف میزنه و شوخی می کنه.

4- اگه این کارو کرده باشه اخبارش در دنیا پخش میشه که نشده!پس فقط می تونه حسودی باشه

5-حالا بل فرض هم اینکارو کرده باشه چه ربطی به موقیعت خراب کردنش داره.

موقیعت خراب کردنش ماله آماده نبودن و بی دقتیه.!

레자
08-03-2012, 19:10
برای من جالبه و مطمئنن برای بقیه هم جالبه

1- شما آواتارت رونالدوست پس یعنی یکی از طرفدارای رونالدویی.برام عجیبه ضدش حرف میزنی.

2- رونالدو همه فکر می کنند مغروره ولی اگه ازش بدونی می فهمی اشتباه می کنی و می کنند. طرفدارای رونالدو کریسو میشناسند!پس.....

3-رونالدو خارج از زمین یه آدم شوخ شاد خوش اخلاق مهربون و با همه شخصیتی حرف میزنه و شوخی می کنه.

4- اگه این کارو کرده باشه اخبارش در دنیا پخش میشه که نشده!پس فقط می تونه حسودی باشه

5-حالا بل فرض هم اینکارو کرده باشه چه ربطی به موقیعت خراب کردنش داره.

موقیعت خراب کردنش ماله آماده نبودن و بی دقتیه.!

تمام جوابا از روی بی منطقی بودن

جواب 1-درسته طرفدار رونالدو هم ولی این دلیل نمیشه که بخوام درموردش حرف نزنم و فقط بگم رونالدو به به رونالدو چه چه

جواب2-وقتی همه فک میکنن پس درسته اگه اینطور نیست و همه اشتباه میکنن چرا به جای سه نقطه ای که میگید ولی ... نمیگید ولیو چی؟جواب منطقی بدید

جواب3-شوخی که میکنه ولی شما باهاش زندگی کردی که از نزدیک ببینی چطوریه؟من و همه درموردش توی چهارچوب مستطیل سبز حرف میزنیم

جواب4-تو دنیا لازم نیست جای دور چرا میری ؟همین برنامه جام چهاردهم پخشش کرد ازشبکه 3!!

جواب 5- اگه منظورتون از بالفرض اینکارو کرده باشه همون دست پس کشیدن هست باید بگم من اینو به موقعیت خراب کردنش ربط نداده بودم که اینطور میگی اگه هم کلا میگی چرا ربطی به موقعیت خراب کردنش نداره من از نظر غرور میگم گاهی اوقات شده که توپ های خیلی ساده رو فقط و فقط به منظور زیباتر گل کردن یه توپ مثلا زدن به بالای تاق دروازه یا گوشه ترین جای دروازه توپو خراب کرده و بیرون زده

6-اگه دقت کنی من قصد خراب کردن رونالدو رو ندارم شما خودتون از مغرور بودن یا نبودن کاسیاس و رونالدو بحث کردین منم نظر دادم ولی با همه ی این حرف و حدیثا بازم میگم که رونالدو رو دوس دارم ولی اینا واقعیته!!

AL1reZA
08-03-2012, 19:39
تمام جوابا از روی بی منطقی بودن

جواب 1-درسته طرفدار رونالدو هم ولی این دلیل نمیشه که بخوام درموردش حرف نزنم و فقط بگم رونالدو به به رونالدو چه چه

جواب2-وقتی همه فک میکنن پس درسته اگه اینطور نیست و همه اشتباه میکنن چرا به جای سه نقطه ای که میگید ولی ... نمیگید ولیو چی؟جواب منطقی بدید

جواب3-شوخی که میکنه ولی شما باهاش زندگی کردی که از نزدیک ببینی چطوریه؟من و همه درموردش توی چهارچوب مستطیل سبز حرف میزنیم

جواب4-تو دنیا لازم نیست جای دور چرا میری ؟همین برنامه جام چهاردهم پخشش کرد ازشبکه 3!!

جواب 5- اگه منظورتون از بالفرض اینکارو کرده باشه همون دست پس کشیدن هست باید بگم من اینو به موقعیت خراب کردنش ربط نداده بودم که اینطور میگی اگه هم کلا میگی چرا ربطی به موقعیت خراب کردنش نداره من از نظر غرور میگم گاهی اوقات شده که توپ های خیلی ساده رو فقط و فقط به منظور زیباتر گل کردن یه توپ مثلا زدن به بالای تاق دروازه یا گوشه ترین جای دروازه توپو خراب کرده و بیرون زده

6-اگه دقت کنی من قصد خراب کردن رونالدو رو ندارم شما خودتون از مغرور بودن یا نبودن کاسیاس و رونالدو بحث کردین منم نظر دادم ولی با همه ی این حرف و حدیثا بازم میگم که رونالدو رو دوس دارم ولی اینا واقعیته!!

1- من نگفتم بگو به به چه چه!! خودمم نگفتم به به چه چه که رونالدو بدنشو خالکوبی نمی کنه. انسان به طور طبیعی زیبایی هارو دوست داره و از دیدن اون ها دلش شاد میشه.

2-همه اشتباه نمی کنند اونایی که شخصیتشو میشناسند اشتتباه نمی کنند.
رونالدو هم دشمن داره هم دوست.

3- من باهاش زندگی نکردم ولی راجبش از دهنه خودش شنیدم و از کسانی که باهاش رفتو آمد می کنند شنیدم از جمله مارسلو کاکا په په.

4-خوب بعدش چی شد؟ همشو نشون داد؟ بعید میدونم! چون شبکه های ایرانی هیچوقت کامل نشون نمیده.
رونالدو شخصیت شوخی داره که با همه شوخی می کنه.حالا چه شخصیت بزرگ باشه چه کوچک! خودش اینو گفته بارها

5- 40 گل در ی38 بازی یا 46 گل در 38 بازی. آمارش این قدر خوب هست که مهم نیست 1 یا 2 موقیعت هم خراب کنه. فدای سرش

عزیز ناراحت نشو ولی رونالدو زمین فوتبال همیشه نمایشی بازی می کنه و خیلی کم موقیعت خراب می کنه. چرا نمایشی بازی می کنه؟چون سبکه بازیشه و عادتشه.
لازمه بگم که موقیعت گل همه خراب کردند قرار نیست که همیشه گل بشه !
ستاره تاریخ هم که باشه باز هم موقیعت هایی داشته و خراب هم کرده!.

یکی از دلایلی که ممکنه یه بازیکن موقیعت خراب کنه فشار و توقع شدید هست.
رونالدو در یورو به دلیل فشار چندین موقیعت گل رو خراب کرد
مسی در آرژانتین به دلیل فشار نمی تونه مثل بازی هایش در بارسلون عمل کنه.
و....

فکر کنم منظورمو واضح گفتم.

و یادم رفت یه نکته رو بگم

در این دنیایی که ما داریم زندگی می کنیم همه جور شخصیتی هست و بهتره با هم مقایسشون نکنیم و همون جوری که هست بپذیریمش.

ادامه این بحث اگر به کل کل کشیده شه طبق قوانین رئال مادرید حذف خواهد شد

레자
08-03-2012, 22:37
به هیچ وجه کل کل نمیکنم و شما هم میخوای همینجا تمومش کنی که قانون رو وسط اوردی رونالدو بازیکن خوبی هست فقط و فقط یه سوال میپرسم و یک جواب میخوام و این بحث غرور و تموم میکنیم:ohum:

شما میگی رونالدو حتی 1%هم غرور نداره؟به نظر من همه ی بازیکنا کمی غروردارن ولی رونالدو یه کم بیشتر ازونا چون بازکن بزرگیه و همه ازش انتظار یه بازی خوب و زیبا دارن

AL1reZA
08-03-2012, 22:59
به هیچ وجه کل کل نمیکنم و شما هم میخوای همینجا تمومش کنی که قانون رو وسط اوردی رونالدو بازیکن خوبی هست فقط و فقط یه سوال میپرسم و یک جواب میخوام و این بحث غرور و تموم میکنیم:ohum:

شما میگی رونالدو حتی 1%هم غرور نداره؟به نظر من همه ی بازیکنا کمی غروردارن ولی رونالدو یه کم بیشتر ازونا چون بازکن بزرگیه و همه ازش انتظار یه بازی خوب و زیبا دارن
همه انسان ها غرور دارند و رونالدو هم غرور داره ولی غرورش در حدی هست که باید باشه.نه کمتر نه بیشتر.
همه ازش انتظار یه بازی زیبا دارن که خوشبختانه همه راضی هستن.چون طی 2 فصلی که در مادرید بوده کمک زیادی کرده و در حدو نامش بوده.آمارش هم مدرکشه

elahe@
08-03-2012, 23:21
اصلا مگه شما خودتون مرد نیستین مرد باید غرور داشته باشه رونالدو هم یه غرور خاص و شیرین داره ولی توی تموم عکساش می خنده و از این فیگورای چرت نمی گیره در ضمن رونالدوی عزیزم وقتی که توی آسیا سونامی شده بود اومد اینجا و به مردم بیچاره امید و روحیه داد تازه یه پسره بود که خیلی رونالدو رو دوست داشته رونالدو هم گوشیش و لپ تابشو میده به اون پسره به نظرم حتی اگه رائول خیلی هم خوب بوده باشه ولی بازم رونالدو از اون بهتره.البته قصد توهین ندارم ببخشید

레자
08-03-2012, 23:34
درسته رونالدو هم غرور در حد خودشو داره که لازمه!!! هر کس غرور خاص خودشو داره ولی به نظر من غرور کاظمیان و غلامرضا رضایی ازینا بیشتره

از شما (فرشته خانوم)بابت مثال زیبایی که زدین تشکر میکنم مثال زیبایی بود که من نمی دونستم

mortezarm
08-04-2012, 01:02
چند نکته بگم خدمتتون
اول اینکه رونالدو مغرور هست اما غرورش قشنگه و حداقل هواداراش دوس دارن اینو اما در پس این غرور بسیار خوش قلبه و اینو از کاراش میشه فهمید و بهترین مسافرتا رو هم میره چون باید به فکر خودش باشه و از زندگی لذت ببره
دوم اینکه رونالدو فوتبالیست فوق العاده و دوست داشتنیه اما تو تاریخ مادرید نام ایکر و رائول از اون مطمئنا جاودانه تر خواهد شد هر چند شاید تو تاریخ جهان نام رونالدو بیشتر بمونه
در خصوص بازی دیشب هم باید بگم باخت بد به بنفیکا رو جبران کردیم این خیلی خوبه و منم تبریک میگم

edin
08-04-2012, 04:08
منم برد 6 بر 0 رءال رو مقابل لسانجلس گالکسی رو تبریک می گم درمورده رونالدو هم با آقا مرتضی کاملا موافقم واقعا رونالدو غرورش قشنگه در ضمن دیگه آدم پولدار. پولش رو صرف خوش گزرونی نکنه پس صرفه چی کنه ؟

레자
08-04-2012, 04:30
شش بر 0نه 5بر یک:ohum:

edin
08-04-2012, 05:15
شش بر 0نه 5بر یک:ohum:

ای بابا بیخیال حالا این همه سوتی میدن ما هم بزار. یه مرتبه سوتی بدیم به هر حال مهم اینه که برده دیگه حالا چندتا زده چند تا خورده مهم نیست

pouria milan & real
08-04-2012, 06:54
برد خوب و دلچسبي بود كالخون هم نشون داد كه تو آينده نزديكم ميتونه يكي از بازيكنان خوب تيم بشه

elahe@
08-04-2012, 09:11
منم برد باحالمونو تبریک میگم :/dancولی مرتضی رونالدو بهتر بوده.اصلا دعوا نکنیم توی تاریخ رئال و جهان نام رائول و رونالدو و ایکر جاودانه است.:-shadدیدی اینجوری اسم هرسه تاشونو بگیم بهتره

AL1reZA
08-04-2012, 14:39
در تاریخ رئال نام ها رائول - دی استفانو - زیدان - رونالدو برزیلی - کاسیاس و چند نفر دیگه.

کریستیانو رونالدو رو زوده حالا بگیم اگه همین طوری ادامه بده طی 2-3 سال آینده بره جزء بهترین ها.

در حال حاضر با ارزش ترین بازیکنامون ایکر مقدس هستو رونالدو.

레자
08-04-2012, 15:25
ایکر که واقعا مقدسه :nishkhand:حالا کسی تاریخ دقیق تولد رونالدو رو میدونه؟من فقط شنیدم 28سالشه:narahat:

amir-97
08-04-2012, 15:44
5/2/1985 تاریخ تولد کریس هستشheee::

레자
08-04-2012, 16:00
کلا علیرضا دو صفحه رو حذف کرد:hehee:اونا باید میرفتن تو بخش بحث فنیheee::

mortezarm
08-05-2012, 16:33
منم برد 6 بر 0 رءال رو مقابل لسانجلس گالکسی رو تبریک می گم درمورده رونالدو هم با آقا مرتضی کاملا موافقم واقعا رونالدو غرورش قشنگه در ضمن دیگه آدم پولدار. پولش رو صرف خوش گزرونی نکنه پس صرفه چی کنه ؟
افرین حالا اصلاح شدی

برد خوب و دلچسبي بود كالخون هم نشون داد كه تو آينده نزديكم ميتونه يكي از بازيكنان خوب تيم بشه
کایخون خیلی خوبه تنها نکته بدش اینه که ثبات بازی رو هنوز به علت جوانی کامل نداره

منم برد باحالمونو تبریک میگم :/dancولی مرتضی رونالدو بهتر بوده.اصلا دعوا نکنیم توی تاریخ رئال و جهان نام رائول و رونالدو و ایکر جاودانه است.:-shadدیدی اینجوری اسم هرسه تاشونو بگیم بهتره
چه کنم دیگه باشه اینم قبول:nishkhand:

mortezarm
08-07-2012, 00:35
خب بردو تبریک میگم هر چند بازی رو ندیدم و فوتبال بیشتر رنگ و بوی تمرین داشت تا یه مسابقه جدی
هافبکای دفاعیمون گلزنی کردن که اینم نکته جالبه دیگه این بازیه
در مجموع امیدوارم هماهنگی تیم همین طور بالاتر بره

edin
08-07-2012, 02:27
بچه ها چقدر خوبه رءال همش بازی دوستانه برگزار می کنه اینجور برا اول فصل خیلی آماده می شه بخوصوص اینکه اولین بازی رسمیش با بارسلونا هست کلا اگه با تیم های بهتری مثل میلان یا چلسی یا بایرن یا امثاله اینا بازی کنه بهتر هم می شه

레자
08-07-2012, 14:37
یازده آی پد ، هدیه ویژه کریستیانو برای تدارکاتچی ها و پزشکان تیم

بسیاری چهره حقیقی کریستیانو را نمی شناسند . شماره 7 رئال مادرید دیروز صبح حرکت زیبایی انجام داد که کمتر کسی از آن خبردار شد . بازیکن پرتغالی از زمان استراحتش استفاده کرد تا آی فون 500 دلاری را برای هر کدام از چهار مسئول تدارکات ، پنج فیزیوتراپ و دو پزشک خرید . هدیه ای ستاره گونه .
کریستیانو می داند که این افراد با این که توی چشم نیستند ، چقدر تلاش ادامه می دهند . آنها باعث می شوند که همه بازیکنان در بهترین شرایط باشند . از آغاز پیش فصل ، فیزیوتراپ ها سعی کردند که زانوهای بازیکنان در بهترین سطح باشند . تدارکاتچی ها ، از ابتدای تمرینات سعی کرده اند که لباس ها ، توپ ها ، کیف ها ، دستکش ها ، کفش ها ، بانداژها و یخ ها را در بهترین شرایط نگه دارند و پزشکان در همه لحظات به بازیکنان کمک کرده اند که مشکلی نداشته باشند .
بازیکن پرتغالی در حال حاضر در بهترین شرایط است و می داند که این آمادگی را باید مدیون این نفرات باشد .
کریستیانو این گونه آدمی است . به یک کودکی که نمی شناسد ، در بیمارستان روحیه می دهد و 6000 یورو را در یک صبح ، صرف کسانی می کند که شاید هیچ کس نشناسدشان .

قربون خدا برم که چنین فرشته ای رو روی زمین افریدهlove::love::love::

mortezarm
08-07-2012, 15:12
بچه ها چقدر خوبه رءال همش بازی دوستانه برگزار می کنه اینجور برا اول فصل خیلی آماده می شه بخوصوص اینکه اولین بازی رسمیش با بارسلونا هست کلا اگه با تیم های بهتری مثل میلان یا چلسی یا بایرن یا امثاله اینا بازی کنه بهتر هم می شه
چنین بازی تو برنامه کاری رئال نبوده و البته رئال با تیم خوبی مثه بنفیکا و گلکسی که تیم خیلی خوبیه هم بازی کرده

یازده آی پد ، هدیه ویژه کریستیانو برای تدارکاتچی ها و پزشکان تیم

بسیاری چهره حقیقی کریستیانو را نمی شناسند . شماره 7 رئال مادرید دیروز صبح حرکت زیبایی انجام داد که کمتر کسی از آن خبردار شد . بازیکن پرتغالی از زمان استراحتش استفاده کرد تا آی فون 500 دلاری را برای هر کدام از چهار مسئول تدارکات ، پنج فیزیوتراپ و دو پزشک خرید . هدیه ای ستاره گونه .
کریستیانو می داند که این افراد با این که توی چشم نیستند ، چقدر تلاش ادامه می دهند . آنها باعث می شوند که همه بازیکنان در بهترین شرایط باشند . از آغاز پیش فصل ، فیزیوتراپ ها سعی کردند که زانوهای بازیکنان در بهترین سطح باشند . تدارکاتچی ها ، از ابتدای تمرینات سعی کرده اند که لباس ها ، توپ ها ، کیف ها ، دستکش ها ، کفش ها ، بانداژها و یخ ها را در بهترین شرایط نگه دارند و پزشکان در همه لحظات به بازیکنان کمک کرده اند که مشکلی نداشته باشند .
بازیکن پرتغالی در حال حاضر در بهترین شرایط است و می داند که این آمادگی را باید مدیون این نفرات باشد .
کریستیانو این گونه آدمی است . به یک کودکی که نمی شناسد ، در بیمارستان روحیه می دهد و 6000 یورو را در یک صبح ، صرف کسانی می کند که شاید هیچ کس نشناسدشان .

قربون خدا برم که چنین فرشته ای رو روی زمین افریدهlove::love::love::
بازم یه کار دیگه که ادم میفهمه این بازیکن خیلی مرده حالا هر چی پشت سرش دشمنانش بگن

elahe@
08-07-2012, 16:49
آره دیگه فداش بشم کریس همچین آدمیه نمونه کامل یه مرد باحال و خوشگل.love::love::roz::چشم دشمناش کور ایشالله:khahesh:

레자
08-07-2012, 17:33
ایشالا.....

راستی مرتضی اواتارت خیلی خیلی قشنگه هر دفه که نیگاه میکنم نصف دلم همین جوری میره....:nishkhand:

mortezarm
08-08-2012, 16:27
ایشالا.....

راستی مرتضی اواتارت خیلی خیلی قشنگه هر دفه که نیگاه میکنم نصف دلم همین جوری میره....:nishkhand:
افرین رضا جان مگه تو
خودمم هر بار 75%دلم میره
اخه این اواتار ماجراها داره
ولی خدایی یه رئالیه اورجیناله ها
heee::
فک کنم بردن میلان یه روحیه افزایی خیلی خوب قبل از سوپرکاپ باشه تا نشون بدیم امسال چقد مصممیم که 10 بار جام باشگاهای اروپا رو فتح کنیم

AL1reZA
08-08-2012, 16:58
بچه ها تاپیک گفتگو حرفه ای روخلوت کردینا! اگه خلوت نگرش دارین به جرمه فعال نبودن در اون تاپیک به همتون اخطار میدم (شوخی)ki::

ای بابا خلوتش نکنین خوب ashem:-

AL1reZA
08-09-2012, 10:09
خوب یه جورایی ترکوندیم میلانو. 5-1 بردیم و 2 گل فوق العاده دیدنی داشتیم.یکی از کریس و یکی از آنخل جون.

تبریک میگم. این بازی بااین نتیجه روحیه خوبی برامون آورد. پیش به سوی سوپرکاپ

گل ها به ترتیب: دیماریا - روبینیو - رونالدو - رونالدو - راموس - کایخون

گل هارو می توانید از لینک زیر دانلود کنید

دانلود گلهای بازی های دوستانه باشگاهی فصل 2012-2013 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

elahe@
08-09-2012, 10:25
بازی عالی بود خیلی قشنگ بود کاکا رو دیدین سه تا پاس گل داد من از سانترش خیلی خوشم اومد که راموس گلش کرد.کریس جونمم که عالی بازی کرد با اون دوتا گل قشنگش.love::love::love::love::مورینیو هم که گفته کاکا امسال تو رئال می مونه یهنی دیگه به میلان نمیره.:hooora:

elahe@
08-09-2012, 10:32
به نقل از مرجع خبری رئال مادرید ، کریستیانو رونالدو در زمان سفر رئال در لاس وگاس مجبور شد

که در بلاجو از دست دختران طرفدارش فرار کند .

وی به همراه بازیکنان رئال برای بازی با سانتوس لاگونا به مکزیک رفته بود و در زمانی که داشت به

همراه هم تیمی هایش در محله بانک جشن می گرفت ، ناگهان دختر ها دور و برش جمع شدند .

مسئولان امنیتی مجبور شدند که بازیکنان رئال را به یک مکان خلوت تر ببرند تا به جشن شان ادامه

دهند .:flowerysmile:

اینا نمیدونن رونالدوی قشنگم یه نامزد داره به اسم ایرنا که خیلی خیلی هم دوسش داره و

عاشقشه و می خوان با هم مزدوج بشن هی میرن مزاحم رونالدو جونم میشنlove::

AL1reZA
08-09-2012, 11:10
بازی عالی بود خیلی قشنگ بود کاکا رو دیدین سه تا پاس گل داد من از سانترش خیلی خوشم اومد که راموس گلش کرد.کریس جونمم که عالی بازی کرد با اون دوتا گل قشنگش.love::love::love::love::مورینیو هم که گفته کاکا امسال تو رئال می مونه یهنی دیگه به میلان نمیره.:hooora:

مورینیو نه موافقه با رفتن کاکا نه مخالف

مورینیو گفته اگر میلان کاکا را می خواهد باید پولش را بدهد

به نقل از مرجع خبری رئال مادرید ، کریستیانو رونالدو در زمان سفر رئال در لاس وگاس مجبور شد

که در بلاجو از دست دختران طرفدارش فرار کند .

وی به همراه بازیکنان رئال برای بازی با سانتوس لاگونا به مکزیک رفته بود و در زمانی که داشت به

همراه هم تیمی هایش در محله بانک جشن می گرفت ، ناگهان دختر ها دور و برش جمع شدند .

مسئولان امنیتی مجبور شدند که بازیکنان رئال را به یک مکان خلوت تر ببرند تا به جشن شان ادامه

دهند .:flowerysmile:

اینا نمیدونن رونالدوی قشنگم یه نامزد داره به اسم ایرنا که خیلی خیلی هم دوسش داره و

عاشقشه و می خوان با هم مزدوج بشن هی میرن مزاحم رونالدو جونم میشنlove::

همه می دونن که رونالدو یه زن و یه بچه داره.
یک ستاره هرجا بره طرفداراش میرن استقبالش

AL1reZA
08-09-2012, 11:26
اگه اشتباه نکنم 1 بازی پیش فصل دیگه بیشتر نداریم و اونم با سلتیک هست.
بعد از سلتیک دیگه برمی گردیم اسپانیا تا آماده شیم برای سوپر کاپ

레자
08-09-2012, 16:17
به همه رئالیها تبریک صمیمانه دارم 5بر1!!!

شیرین تر از همه گلزنی رونالدو بود با دو گل وراموس و دی ماریو و کایخون کاکا هم خوب بود

سرمربی میلان بعد بازی گفت درسته که ابراهیم اویچو از دست دادیم و ممکنه تیاگو سیلوا رو هم از دست بدیم ولی با بازیکنای جوون تیممونو خوب نگه میداریم

ولی دیشب که چنین چیزی ندیدیم!!!

hala_madrid
08-09-2012, 16:28
یه 5 تا واسه شانسا کنار گذاشتیم chomagh عجب سوپر کاپی بشه این سوپر کاپ امسال اگه باز داورها.............:mage mishe:

FC@ALI
08-09-2012, 16:45
منم تبريك ميگم البته واقعا حق رئال بود كه تو اين بازي پيروز بشه و تو يه بازي رويايي تيم ميلان رو با نتيجه دور از انتظار 5 بر 1 شكست بده يكي از بهترين بازي هاي كاكا رو تو اين بازي بالاخره ديديم كه فوق العاده كار كرد و كاكايي كه جاي دي ماريا تو نيمه دوم وارد زمين شد 3 پاس گل ديدني رو داد اميدوارم كه كاكا با اين بازي خوب بتونه مظر مورينيو رو واسه موندن جلب كنه

omid2
08-09-2012, 16:45
سوپر کاپ چه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بازیکنان رئال که من دیدم اینقدر اماده ان سوپر کاپ روز سوراخ سوراخ شدن بارسا هست

mortezarm
08-09-2012, 16:58
احساس میکردم تو این بازی کاکا عالی کار کنه که سنگ تموم گذاشت
نوع بازی رئال برتر خیلی بود اما خب بارسا با میلان از همه نظر متفاوته و این دلیل بر این نیس که ما قطعا سوپرکاپو میبریم هر چند نیروی خوبی به تیم تزریق کرد
این برد شیرین و به خصوص هنرنمایی کاکا پس از یه دوره ناخوشایندو تبریک میگم

레자
08-09-2012, 17:15
واقعا کاکا با3پاس گلی که داد حرف و حدیث های دیگران رو تموم و به عبارتی اتمام حجت کرد حالا کاکا فیکس نبود و مصدوم میشد که نتونست انتظارات رو براورده کنه ولی اگه برای فصل بعد بمونه و فیکس بازی کنه میتونه ژاوی رئال بشهlove::

zidan-ronaldo
08-09-2012, 22:09
خدا وکیلی میونداری کاکا حرف نداره...تو این کار بهترینه...

zidan-ronaldo
08-09-2012, 22:14
میخوام ببینم بازم کسی هست که با این بازی خوب کاکا بخواد ازش انتقاد کنه...؟!؟!؟؟!؟!؟!

mortezarm
08-09-2012, 23:30
اره کاکا عالی بود اما بشرط اینکه ثبات داشته باشه و همیشه و تو هر بازی حساس هم همین کاکا رو ببینیم
نقطه ای که باعث شد رئال و کاکا از هم دور بشن بازی بدی بود که مقابل بایرن از دقیقه 70 وارد زمین شد و تو وقتای اضافه هم خوب نبود
و شوک اخرم پنالتی بود که خراب کرد و همه رو ناامید کرد.درسته پنالتی یه اتفاق بود اما رئال با اون حذف 1 سال دیگه هم حسرت مند باقی موند و مهمتر از اون کاکا تو جایی حساس که بهش اعتماد شد یعنی جریان بازی خوب نبود
اما منم به این کاکا خیلی امیدوارم و بازگشتشو به تیم تبریک میگم

AL1reZA
08-09-2012, 23:44
نظر مرتضی نظر من هم هست.

من یکی از طرفدارای کاکا هستم. انصافا کاکا از کریس خودمون چی کم داره؟ همه ما چه مدیران و مربیان رئال مادرید چه هواداران همگی انتظار داشتند که کاکا مثل بازی هایش قبل از رئال مادرید بدرخشه و ما هم به همین دلیل خریدیمش.

کاکا بازیکن خوبیه کسی هم ازش انتقاد نمی کنه ولی تا وقتی که در حد خودش یا بهتر باشه.

کاکا در بعضی بازی ها واقعا عالیه ولی در بعضی بازی ها خیلی بد کار می کنه.

برای یه ستاره همیشه باید خوبش خیلی بیشتر از بدش باشه که متاسفانه کاکا برعکسه.

منم نه مخالفم با رفتنش نه موافق. فقط امیدوارم اگه میره از مادرید موفق باشه اگه هم می مونه بتونه مثل همین بازی با میلان باشه.

omid2
08-10-2012, 15:55
کاکا هنوز یکی از بهترینهاست ولی تو رئال میدون کم گیرش میاد اگه بازی زیاد بهش برسه میتونه خودش رو نشون بده .........
کاکا بیشتر اخر بازی به میدون میرفت و از نظر روحی برای بازیکنی مثل کاکا خیلی بد هست.............

AL1reZA
08-11-2012, 01:02
هربار که به صحبت های مورینیو گوش میدم یک جور سورپرایزی پشتشه برای هواداران.

امسال هربار که به مصاحبه هاش گوش دادم با چهره ای خندان از شرایط تیم صحبت می کنه.

دفعه قبل از تیم تعریف می کرد و الان هم ادامه همون. مورینیو واسه امسال قولی نداده ولی گفته تا آخرین لحظه واسه هر جام می جنگیم. و منم مطمئنم کمتر از چمپیونزلیگ بهمون نمیده.

من مثل همیشه به آقای خاص اطمینان و اعتماد دارم. اینم آخرین مصاحبش. بخونید

مورینیو: می خواهم به سیبلس برگردم
خوزه مورینیو هیجان زیادی برای سال سومش در رئال مادرید دارد . او در مصاحبه با سایت رسمی رئال به آنالیز پیش فصل ، فصل پیش رو و هفته اول لالیگا و بازی با والنسیا پرداخت و گفت :" برای هر بازی و هر جام تا جایی که در توانمان باشد می جنگیم . نمی توان قول بیشتری داد چرا که برخی چیزها قابل کنترل نیستند . در ورزش همیشه بازیهای غیر قابل پیش بینی هم وجود دارند . من دوست دارم این نامطمئنی را تا کمترین حد ممکن کاهش دهم . می خواهیم که باز هم جامها را ببریم و به سیبلس برگردیم . "
ارزیابی شما از تور رئال مادرید در ایالات متحده چیست ؟
هنوز تمام نشده است اما همه چیز روبراه است . ما سخت و خوب در اولین دوره کار کردیم و سپس بازیهایی داشتیم که از آنها به آن چه که می خواستیم رسیدیم . اولین بازی در مقابل یک تیم آمریکایی بود که بیشتر به زیبا بازی کردن توجه داشت و باعث شد که نمایش خوبی را شاهد باشیم . بازی بعدی مشکل تر بود . مقابل تیمی جنگنده تر و سرسخت تر که اهل مکزیک بود . پس از آن در مقابل یک تیم سطح اول اروپا در مقابل استادیومی بازی کردیم که برایمان تازگی داشت و از یک طرف برایمان هیجان انگیز بود و از طرفی دیگر بار مسئولیتمان را افزایش می داد . این برای ما خوب بود و حالا می خواهیم کارمان را برابر تیمی به تمام کنیم که شخصیتی کاملا متفاوت دارد و سبک فوتبال انگلیسی را ارائه می دهد . ما خوب بازی می کنیم ، یک بار دیگر قطعه های ماشین را مقابل هم قرار داده ایم و حالا خوب عمل می کنیم و سعی می کنیم با جدیت و اعتماد به نفس کارمان را ادامه بدهیم . ما خودمان را به بهترین شکل ممکن آماده می کنیم تا شروع خوبی داشته باشیم .

بسیاری از بازیکنان اشاره داشته اند که این تیم به خوبی شکل گرفته است و پس از دو سال دارد حاصل کارش را پس می دهد . واقعا این تیم تا این حد متحد است ؟
وقتی که افراد مختلف ، همدیگر را بشناسند و با یکدیگر هماهنگ باشند ، خیلی کارساز است . درست است که بازینان مدتها در کنار هم بوده اند اما اگر یکدلی و صمیمیت در کار تیمی نباشد ، نسبت به زمانی که کنار هم در یک گروه تمرین کنید ، کار مشکل تری پدید می آید . ما همه با هم هماهنگ هستیم ، همدیگر را از نظر شخصی و فوتبالی می شناسیم . آنها سبک کاری من و ایده هایم را می شناسند و من هم آنها ، توانایی های فوق العاده هایشان و مشکلات کوچکی که همیشه وجود دارد را می شناسم . ما برای سال سوم هیجان زده ایم ، آن هم پس از دو سالی که نیروی بیشتر و بیشتری پیدا کردیم و همیشه توانستیم که حداقل یک جام را کسب کنیم . پارسال مهمتر از سال قبلش بود . این جایگاهی است که داریم و شرم آور است که تیمهای ملی در این شرایط مشکل در هفته آینده پیش از شروع تورنمنت ، ما را بدون بازیکنان مهم مان باقی می گذارند . برنامه این گونه است . از یک ماه پیش این را می دانستیم و تلاش کردیم که پیش فصل متعادلی را برنامه ریزی کنیم تا بازیکنان مشکلی برای شروع نداشته باشند . شاید صد در صد نباشند اما خوب هستند .

پس از جشنواره گل مقابل میلان و عملکرد خوب تیم ، خیلی چیزها گفته شد . خوزه مورینیو انتظار داشت که در این مقطع از آماده سازی ، تیم این گونه واکنش نشان دهد ؟
ما خوب بازی کردیم . بازی را بردیم و فکر می کنم که برای بازیکنان ، جو استادیوم یک فاکتور محرک بود . استادیوم پر از جمعیت بود و هواداران ارتباط خاصی را با تیم برقرار کردند چرا که آنها در اسپانیا زندگی نمی کنند . یک فاکتور محرک دیگر ، شهرت حریفمان بود و ما از این حیث کاملا آماده بودیم و با تمام قوا بازی کردیم . نتیجه یک پاداش خوب بود اما نمی توان آن را حیاتی دانست . نکته حیاتی این است که تیم خوب بازی کرد و ما به سطحی رسیدیم که بارها در فصل گذشته به آن دست پیدا کرده بودیم . این ها جزئیات کوچکی هستند که اعتماد به نفس تیم را افزایش می دهند .

در بازی با میلان ، شاهد رئال مادرید سال سوم مورینیو بودیم ؟
نمی دانم . ما نیمه اول را مقابل تیمی بازی کردیم که بسته بازی می کرد و یک بازی تدافعی ارائه می داد و بسیاری از بازیکنانشان عقب کشیده بودند . این باعث شد که به سبک بازیمان فکر کنیم . این اتفاقی است که در مقابل تیمهایی که در برابر ما بسته بازی می کنند ، قرار است که بارها رخ دهد . وقتی گل دوم را در نیمه دوم زدند ، آنها می خواستند حمله کنند و در نتیجه سبک بازیشان عوض شد . آنها هجومی تر بازی کردند و این باعث شد که در انتقال توپهای ما فضای زیادی ایجاد شود . این یک بازی غنی از نظر تاکتیکی بود تا به خوبی آماده شویم .

افراد زیادی هستند که برایشان جالب است که برای پیش فصل به آمریکا می آیید . در نیویورک و در استادیوم یانکی ها شاید دلیلش مشخص شده باشد ...
افرادی که ابهام دارند ، می توانند یک بار با ما بیایند . مدیر از من پرسید و بعد از این که یک بار آمد ، هرگز دیگر ابهامی نداشت . این بار او با ما آمد و از بودنش خیلی لذت بردیم . او دیگر از من نمی پرسد که چرا این جا می آیم چرا که خودش حقیقتا لذت برده است . به استثنای فیلادلفیا که می دانستیم دما چگونه قرار است باشد ، آب و هوا برای کار کاملا مناسب است . برنامه ریزی ها عالی است ، بازیها خوب هستند ، استادیوم ها و هواداران انگیزه بخش هستند . ما رئال مادرید را در یک بازار مهم تبلیغ می کنیم ، فوتبال را در کشوری گسترش می دهیم که ورزش اول آن نیست . من فکر می کنم که این از نظر اقتصادی هم برای باشگاه مناسب ابشد ... این برای بازیکنان تیم ملی اسپانیا هم مهم است چرا که آنها می توانند در این جا بمخانند و از همین جا به کاستا ریکا بروند که خیلی نزدیک تر است و برایشان مناسب تر است تا این که بخواهندبه اروپا برگردند و باعث می شود که ساعت ها سفر برایشان ذخیره شود . این برای همه مناسب است و یک تجربه به نظیر است . من هفت سال است که این کار را انجام می دهم و باز هم ادامه خواهم داد چرا که آن را خیلی دوست دارم . هر کس این جا بیاید هرگز دوباره سوال نمی پرسد .

آنهایی که این جا هستند هم شما رات خیلی دوست دارند . در استادیوم یانکی ها ، یک پارچه نوشته دیدیم که به شما پیشنهاد ریاست جمهوری ایالات متحده را داده بودند ...
حتما باید دوستی از من بوده باشد که می خواهد تبلیغ کند !

سوال آخر ، چه پیغامی برای هواداران رئال مادرید در سال سوم هدایت باشگاه می فرستید ؟
امیدوارم که هیچ چیز عوض نشود . از این حیث که رئال مادرید من همیشه تیمی بوده که مقابل حریفان ایستادگی می کرده و همیشه برای هر لحظه می جنگیده است . چه باخته ، چه برده و چه مساوی کرده ، همیشه حس مسئولیت زیادی در نشان دادن خودش داشته و در حد و اندازه های تیمی نظیر رئال مادرید در هر بازی ظاهر می شده است . ما برای هر بازی و هر جام با تمام قوایمان خواهیم جنگید . نمی توان بیش از این قول داد چرا که فاکتورهایی هستند که نمی توان کنترلشان کرد . این یک ورزش است و همیشه بازیهای قابل پیش بینی در آن وجود خواهند داشت . سعی می کنم این نامطمئنی را به کمترین حد ممکن کاهش دهم و رئال مادرید خیلی بیش تر از ناکامی هایش برنده باشد . می خواهیم که باز هم جامها را ببریم و به سیبلیسی برگردیم که بهترین پایان برای فصلی است که می توانیم داشته باشیم .

aminnokiax3
08-11-2012, 01:13
قبول دارم که کاکا در حد خودش نبوده ولی بد نبوده قبل از مصدومیتش سال پیش خوب کار کرد بیشتر انتقاد ها برا بازی بایرنه که خیلیا ممکنه یه بازی بد بازی کنن در مورد پنالتی که مرتضی میگه باعث حذف رئال شد و همه خیلی ناراحت شدیم تو این بازی کریس و راموش هم خراب کردن

AL1reZA
08-11-2012, 10:06
قبول دارم که کاکا در حد خودش نبوده ولی بد نبوده قبل از مصدومیتش سال پیش خوب کار کرد بیشتر انتقاد ها برا بازی بایرنه که خیلیا ممکنه یه بازی بد بازی کنن در مورد پنالتی که مرتضی میگه باعث حذف رئال شد و همه خیلی ناراحت شدیم تو این بازی کریس و راموش هم خراب کردن

خوب داداش شما رونالدو خودمون هم مثال بزن.

رونالدو شاهد بودیم در هر بازی کمتر از 2تا نمیزد ولی در بازی های مهم مثل الکلاسیکو دوندگی نداشت مثل همیشه بازی نمی کرد.خوب بعد از بازی ها دیدیم که ازش انتقاد می کردند. خوشبختانه کریس توانست این مشکل رو حل کنه.

ولی کاکا درسته در بعضی بازی ها خوب بود مثل رایو وایکانو دوره رفت یا اسپانیول دور رفت و....

در بازی با بایرن درسته رونالدو پنالتی خراب کرد ولی 2 گل زد و رئالو رسوند پنالتی تازه اگه بیاد داشته باشی یه گل صحیح هم زد که داور حساب نکرد.

در بازی با بایرن مورینیو به کاکا اعتماد کرد و متاسفانه کاکا حالا به جزء پنالتی خیلی بد کار کرد حتی یه تک به تک هم خراب کرد.

به خاطر همینا کمی رئال و مورینیو نسبت بهش سرد شده.

aminnokiax3
08-11-2012, 13:40
خوب داداش شما رونالدو خودمون هم مثال بزن.

رونالدو شاهد بودیم در هر بازی کمتر از 2تا نمیزد ولی در بازی های مهم مثل الکلاسیکو دوندگی نداشت مثل همیشه بازی نمی کرد.خوب بعد از بازی ها دیدیم که ازش انتقاد می کردند. خوشبختانه کریس توانست این مشکل رو حل کنه.

ولی کاکا درسته در بعضی بازی ها خوب بود مثل رایو وایکانو دوره رفت یا اسپانیول دور رفت و....

در بازی با بایرن درسته رونالدو پنالتی خراب کرد ولی 2 گل زد و رئالو رسوند پنالتی تازه اگه بیاد داشته باشی یه گل صحیح هم زد که داور حساب نکرد.

در بازی با بایرن مورینیو به کاکا اعتماد کرد و متاسفانه کاکا حالا به جزء پنالتی خیلی بد کار کرد حتی یه تک به تک هم خراب کرد.

به خاطر همینا کمی رئال و مورینیو نسبت بهش سرد شده.

قبول دارم تو اون بازی خیلی بد کار کرد ولی چند تا بازی تو فصل پیش بد بود ؟
تازه کاکا از نظر امار بهتر از اینیستا بوده با این که خیلی خیلی کمتر بازی کرده درسته که همه چیز امار نیست ولی مهمه

AL1reZA
08-11-2012, 14:37
قبول دارم تو اون بازی خیلی بد کار کرد ولی چند تا بازی تو فصل پیش بد بود ؟
تازه کاکا از نظر امار بهتر از اینیستا بوده با این که خیلی خیلی کمتر بازی کرده درسته که همه چیز امار نیست ولی مهمه

من نمی گم بد بوده نه خوب بوده ولی ببین این کاکا همونیه که همه رو دریبل میزد؟
تو هربازی گل میزد؟یا حداقل پاس گل میداد؟ شوت های سرکش چی؟

الان کاکا مثل یه بازیکن معمولی شده.خوب نباید ازش انتقاد کرد؟

42d3e78f26a4b20d412==