PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر هواداران آبی های لندن (فصل 13-2012)

DanielBahrami
05-29-2012, 12:04
به نام خدا

فصل 2011 - 2012 با همه ی خوبی ها و بدی هایش تمام شد و حالا وارد فصل جدیدی شدیم که امیدوارم برای هوادارن چلسی خوب باشه .

در این تاپیک می توانیم درباره ی تمام مسائل مربوط به باشگاه چلسی با هم بحث و تبادل نظر کنیم .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لطفا به این چند مورد توجه کنید :

1 - از صحبت کردن در مورد مسائلی که به چلسی ارتباط ندارند خودداری بکنید .

2 - بحث های چند مفره خود را از راه های دیگری پیگیری بکنید .

3 - از کل کل کردن و ارسال پست های یک خطی جدا خودداری کنید (( این از همه مهم تره ))

drogba-maldini
05-29-2012, 19:43
پ چلسی با میلغ ۶۲ میلیون پوند در آستانه ی امضاء قرارداد با ادین هازارد از لیل فرانسه و هالک از پورتو پرتغال قرار داره.

طبق این گزارش چلسی بابت عقد قرارداد با هازارد ۳۲ میلیون پوند و برای هالک نیز ۳۰ میلیون پرداخت خواهد کرد.

من امیدوارم که این دو قراداد به زودی اتفاق بیافتد تا چلسی به تیمی سوپر کهکشانی تبدیل شود. انشاءالله...

drogba-maldini
05-29-2012, 21:19
واقعا از این خبر که چک قرارداشو واسه چهار سال دیگه یعنی تا 2016 تمدید کرد خوشحال شدم.
تو فصلی که گذشت نقش اساسی تو قهرمانی های چلسی داشت.:-shad:-shad

DanielBahrami
05-30-2012, 15:44

توی این چند روز خبر های زیادی در مورد آمدن گواردیولا به چلسی منتشر شد ولی به نظر من با اینکه یکی از بهترین مربیان دنیاست ولی به درد چلسی نمی خوره البته از لحاظ فنی . ویلاس بواس هم همین مشکل رو داشت و گرنه می تونست نتیجه ی خوبی بگیره و مطمئنم که گواردیولا مثل بواس دچار مشکل میشه . دلیلش هم این هست که سبک بازی چلسی و شاید بهتره بگیم تیم های قدرتمند انگلیسی با بارسلونا فرق میکنه .

در چند سال اخیر فقط دو تا تیم تونستند به جلوی بارسای گواردیولا بایستند : 1 - چلسی دی مائو و گاس هیدینگ 2 - اینتر مورینیو .
اگه به سبک و سیاق این سه مربی توجه کنید به نکات مشترک زیادی پی می برید! تاکتیک مبتنی بر بازی فیزیکی و بستن فضاها! دفاع مقتدر و لایه ای! البته در مورد چلسی گاس و بازیش در مقابل بارسا در استمفوردبریج چون بازیکنای چلسی اون بازه ی زمانی در اوج قرار داشتن با پرس از زمین حریف اجازه ندادند که به خط دفاعی تیم فشار بیاد ولی مورینیو و دی متئو با تکیه بر دفاع لایه ای بارسا رو به بن بست رسوندند! کاری به این ندارم که اگر به جای گواردیولا یه مربی دیگه بالای سر این تیم و این ستاره ها بود بازم این نتایج حاصل میشد...من فرض میکنم که این نتایج همش به خاطر حضور گواردیولا و تفکراتش بوده! اما به نظر شما چند درصد احتمال داره این تفکرات در تیمی مثل چلسی و در لیگی مثل لیگ برتر انگلیس جواب بده؟؟؟ همه میدونن که بر خلاف لیگ اسپانیا سطح فنی تیم های بالای جدولی با پایین جدولی ها زیاد توفیری نمیکنه و به علاوه برعکس اسپانیا که بیشتر بازی روی خلاقیت های فردی میچرخه،انگلیس سبکی فیزیکی رو می طلبه و بازی رو به جلو بدون توجه به خطوط عقبی تیم،نتیجه ای جز چیزی که چلسی با بواس تجربه کرد نخواهد داشت! در لیگ انگلیس تیم ها در ابتدا به فکر یه خط دفاع مطمئن هستند و در درجه ی بعدی به فکر گل زدن همین باعث شده که به نسبت لیگ اسپانیا کمتر بازی رو مشاهده کنیم که اختلاف گل های دو تیم از 4 گل بیشتر باشه! گواردیولا در طی مدت این چند سال حضورش در بارسا بدون هیچ تغییری ادامه روی راه 4-3-3 معروف بارسا و تلفیقی از توتال فوتبال و تیکی تاکای اسپانیا بود و هرگز از این مسیر منحرف نشد! در حقیقت گواردیولا و تیمش تک محور بودند و همین تک محور بودن باعث شد که گواردیولا تو این چند ساله بازنده ی مطلق نبردهای فیزیکی جلوی تیم های فیزیکی باشه!

کاملا واضحه که نمیشه به طور همزمان هم یه خط حمله ی روبه جلو داشت و هم یه خط دفاع مقتدر ! برای بازی هجومی باید خط دفاعی رو فدای بازی زیبا کرد،چیزی که گواردیولا در بارسا انتخاب کرد و با توجه به اینکه بازیکنای بارسا سطح فنی بالایی داشتند این پلن برای بارسا و گواردیولا با توفیق همراه بود و به موفقیت های زیادی در طی چند سال رسیدند! اما بازی هجومی و نادیده گرفتن دفاع در لیگ برتر انگلیس که حتی تیم قرع نشینش هم برای تی مهای صدر جدول مشکل سازه،یعنی نابودی،یعنی شکست! در حال حاضر کادر بازیکنای تیم چلسی به هیچ وجه ی پتانسیل به اجرای درآوردن سبکی که گواردیولا بهش اعتقاد داره رو ندارند و بدون شک این همکاری با شکست مواجه خواهد شد!مگر اینکه گواردیولا در تفکراتش تجدید نظر کنه که به نظر من تو این حالت ریسک موفقیت و نتیجه گیری به بالاترین حد خودش میرسه .

در مورد هالک هم باید بگم که توی توئیترش یک پیغام در مورد علاقه اش به چلسی نوشته . چند تا خبر گذاری هم آمدن هالک به چلسی رو قطعی اعلام کردند امیدوارم که هازارد و به احتمالاپ هالک توی فصل جدید به خوبی بدرخشند .

drogba-maldini
05-30-2012, 18:37
به نظر من چلسی میخواد با اومدن گواردیولا سبک بازی قدرتیشو به تکنیکی تغییر بده، آخه خیلی ها میگن که چلسی ضد فوتبال بازی میکنه واسه همین آبرامویچ میخواد به هر نحوی که شده گواردیولا رو بیاره چلسی!think::think::

FC@ALI
06-04-2012, 02:20
واقعا پيتر چك و ديدير دروگبا تو قهرماني چلسي تو چمپيونزليگ از تمام بازيكنان چلسي نقش بيشتري تو قهرماني تيم داشت .

اي كاش دروگبا هم مثل پيتر چك قرار دادشو تمديد ميكردeterza::-

DanielBahrami
07-02-2012, 13:53
خوب بعد از حدس و گمان های زیادی که زده میشد بالاخره بوسینگوا و کالو رفتن تا شایعه گرفتن بازیکنانی مانند مایکون و هالک بالا بگیره . با اینکه همیشه دوست داشتم نیمکت تیم قوی باشه ولی باید این رو هم در نظر گرفت که وقتی بازیکنان خوب در بیشتر بازی ها روی نیمکت باشن
ممکنه تیم رو ببرند تو حاشیه و یا خیلی افت کنند پس بهتره ما روی نیمکت بازیکنان جوان و آینده دار رو بگذاریم مثل لوکاس پیازون و ده بروینه که واقعا تکنیک بالایی دارند ولی خوب بهتره یک مدافع کناری خوب و جوان رو بگیریم که از نیمکت نشینی هم راضی باشه و اگر موقعی بهشون نیاز پیدا کردیم به کمک تیم بیان .

ولی فکر کنم که توی فصل نقل و انتقالات یکی از این بازیکنان رو یگیریم :

هالک ، مایکون ، فن در ویل ، یوتیچ و .....

اگه بخوام اسم همشون رو بگم یک ترکیب میشه ولی خوب احتمال اومدشون خیلی خیلی کمه .

DanielBahrami
07-07-2012, 15:12
شایعاتی هست که میگن پیرهن سوم چلسی اینه . ولی من فکر کنم مثل سال قبل یک طرح عالی مثل سال قبل روی پیرهن سیاه بگذارن اون وقت عالی میشه .

FC@ALI
07-08-2012, 02:01
حتما بايد جايگزين دروگبا يه بازيكن خيلي خوب مثل هالك باشه كه از همه پست ها بيشتر نياز به پست مهاجم هستش و هالك ميتونه يه جانشين خوب واسه دروگبا باشه

hamedss
07-17-2012, 20:47

DanielBahrami
07-17-2012, 21:44
حتما بايد جايگزين دروگبا يه بازيكن خيلي خوب مثل هالك باشه كه از همه پست ها بيشتر نياز به پست مهاجم هستش و هالك ميتونه يه جانشين خوب واسه دروگبا باشه

راستش اولش که دروگبا رفت زیاد نگران نشدم چون تو نیمکت استوریج و لوکاکو ذخیره های خوبی برای تورس بودند ولی شایعات زیادی به وجود آمده که قراره به صورت قرضی این دو بازیکن به تانهام و فولهام برن به خاطر همین واقعا وجود یک مهاجم مثل هالک شدیدا احساس میشه ولی خوب میگن شاید مهاجم دیگری به چلسی بیاد .

DanielBahrami
07-22-2012, 15:25

خوب امشب به امید خدا پاریس سنت ژرمن رو با اون همه ستاره میبریم ولی فکر کنم دو تا تیم با تیم دوم بیان . ولی دو تا بازی بعدی که با منتخب لیگ آمریکا و میلانه خیلی دیدنیه . مهم تر از همه اینکه که بازیکنان روحیه ی خیلی خوبی دارند و تو مصاحبه هاشون از به دست آوردن موفقیت های بیشتر حرف می زنند و مثل سال پیش از همون روز اول در مورد نیمکت نشینی حرف نمی زنند تا شایعات زیادی درست بشه . من که خودم خیلی به آینده امیدوارم .

DanielBahrami
07-23-2012, 22:21

خوب بازی دیشب که 1 - 1 شد ولی در مخصوصا در نیمه دوم بازی کاملا دست ما بود و اگه مالودا اون فرصت رو از دست نداده بود حتما برنده بودیم ولی خوب معلوم شد که جوانان با استعدادی مثل لوکاکو و پیازون آینده بسیار درخشانی دارند .

توی این دو تا بازی معلوم شد که دی ماتئو دنبال نتیجه نیست بلکه دنبال افزایش آمادگی و همکاری بازیکنانی مثل هاچینسون و لوکاکو و یا حتی لمپارد و لوییزی که به دلیل مصدومیت زیاد آمادگی ندارند .

ترنبال هم بعد از مدت ها مایوسمون نکرد و یک واکنش عالی نشون داد .

DanielBahrami
07-26-2012, 19:50

اولین باخت رو تو بازی های پیش فصل دیشب مقابل ستارگان لیگ آمریکا به دست اومد ولی خوب زیاد نتیجه مهم نیست چون این بازی ها برای هماهنگی بیشتر بازیکنانه تا اینجا هم نتایج بازی های دوستانه بد نبوده مخصوصا اینکه بازیکنان جوانان و جدید درخشیدند و ثابت شد که دیگه هیچ خریدی نیاز نیست .

3 روز دیگه آخرین بازی تدارکاتی که با میلان هست برگذار میشه . با اینکه میلان چند تا ستاره اش رو از دست داده ولی باز هم قوی هستند و حتما بازی تماشایی رو می بینیم .

killa
07-28-2012, 07:13
:-shadبازم قهرمان میشیم

ویرایش : حداقل یه خورده بیشتر مینوشتی تا پستت بار فنی داشته باشه .

DanielBahrami
07-28-2012, 22:17

امشب حدود ساعت 3 بازی چلسی و میلان شروع میشه . یه حسی به من میگه که بازی خیلی قشنگی میشه و دو تا تیم خیلی زیاد حمله میکنند ولی ممکنه بازیکنان نیمکت نشین بازی کنند . بعد از این هفته دیگه باید در جام خیریه مقابل منچستر سیتی بازی کرد که امیدارم بازیکنان تا اون موقع آماده شده باشند .

DanielBahrami
07-30-2012, 15:19

چلسی 4 روز دیگه در یک دیدار دوستانه مقابل تیم برایتون که در لیگ دسته یک بازی میکند قرار میگیره . این بازی در ورزشگاه آرمکس انجام میشه . این بازی بیشتر برای آمادگی بیشتر هست چون برایتون در دیدار دوستانه قبلی مقابل لیورپول 6 گل دریافت کردن و بازیکنان مطرحی ندارند به هر حال تا دو هقته دیگه بازی های لیگ هم شروع میشه .

AL1reZA
07-30-2012, 22:30
داشتم از انگلیس رد میشدم گفتم یه سری به چلسی هم بزنم.

امسال از بازی های پیش فصل تا الان فقط از بازی های چلسی لذت بردم.

بااینکه چلسی تیم خیلی جوانی نیست ولی بازی های زیبایی رو به نمایش میذاره.

امیدوارم چلسی باز هم موفق باشه مثل فصلی که گذشت.

راستی دانیال جان میدونی دروگبا کجا رفته؟

DanielBahrami
08-04-2012, 18:21
داشتم از انگلیس رد میشدم گفتم یه سری به چلسی هم بزنم.

امسال از بازی های پیش فصل تا الان فقط از بازی های چلسی لذت بردم.

بااینکه چلسی تیم خیلی جوانی نیست ولی بازی های زیبایی رو به نمایش میذاره.

امیدوارم چلسی باز هم موفق باشه مثل فصلی که گذشت.

راستی دانیال جان میدونی دروگبا کجا رفته؟

علیرضا مثل اینکه از اخبار اصلاع زیادی نداری . دروگبا به تیم شانگهای شینهوای چین . ساعت 30 : 6 بعد از ظهر امروز چلسی مقابل برایتون بازی میکنه . در ضمن میانگین چلسی 27 سال یا کمتر که فکر نکنم تیم پیری به حساب بیاد .

این هم ترکیبی که جلوی برایتون بازی میکنه که فکر کنم ترکیب اصلی باشه :

1.Petr Cech
2.Branislav Ivanovic
3.Ashley Cole
5.Michael Essien
7.Ramires
8.Frank Lampard
9.Fernando Torres
16.Raul Meireles
17.Eden Hazard
24.Gary Cahill
26.John Terry (c)

ذخیره ها :

Ross Turnbull, David Luiz, John Mikel Obi, Romelu Lukaku, Paulo Ferreira, Sam Hutchinson, Yossi Benayoun, Lucas Piazon.

DanielBahrami
08-09-2012, 15:04

یکشنبه ساعت 5 بعد از ظهر اولین جام فصل رو اگه خدا بخواد میگیریم . بازی جام خیریه با منچستر سیتی که میتونه خیلی سرنوشت ساز باشه به خصوص اینکه توی روحیه بازیکنان خیلی موثره میتونه به همه نوید به دست آوردن 7 جام در این فصل رو بده . با اینکه نتایج چلسی در مقایسه با منچستر سیتی در پیش فصل قابل مقایسه نیست ولی خوب شاید برگشتن بازیکنان به خصوص ماتا بتونه شرایط چلسی رو عوض کنه .

به امید اینکه بازی قشنگی بشه . :ohum:

DanielBahrami
08-13-2012, 17:08

با اینکه دیروز به امید دیدن جشن قهرمانی چلسی پشت تلویزیون نشستم و تا دقیقه 50 فکر میکردم چلسی قهرمان میشه ولی وقتی که ایوانویچ اخراج شد و یحیی توره گل رو زد یکدفعه بازی برگشت ولی شاید اگه به جای میکل ، میرلش یا اسین بودند شاید می تونستند توی عرض زمین بهتر عمل کنند . binam

ولی با اینکه چلسی باخت ولی هنوز به این فصل امیدورم چون واقعا معلوم شد که اگه بازیکنان دو هفته در کنار هم تمرین کنند مثل بازی با برایتون شکست نمی خورند از همه مهم تر اینکه تورس و استوریج واقعا خوب بازی کردند . :eyvalla:

29 مرداد چلسی در اولین بازی توی لیگ مقابل ویگان بازی میکنه که به احتمال 99 درصد چلسی ایشالا برنده میشه . :ohum:

DanielBahrami
08-23-2012, 02:01

امشب دومین پبروزی پیاپی چلسی مقابل ریدینگ به دست اومد و همه ی هواداران رو امیدوار کرد . با اینکه نیمه ی اول باختیم ولی به طور عجیبی یکی از خوانندگان سایت باشگاه چلسی در همون آغاز نیمه ی دوم گلزنان رو گفت و درست هم بود و من یکی که شاخ درآوردم .

از همه چیز مهم تر هم این بود که تورس دوباره گلزنی کرد و نشون داد که دوباره برگشته به اون روز های خوبش . ادن هازارد هم مثل بازی قبل خیلی خوب بازی کرد و دو پاس گل داد .

DanielBahrami
08-25-2012, 12:48

امشب چلسی با نیوکاسل بازی داره و این احتمال وجود داره که دو تیم به خاطر بازی های اروپایی نمیتونند با بازیکنان اصلی به میدان بیان . حتی گفته میشه که لوییز و تری هم مصدوم هستند ولی ممکنه به این بازی برسند ولی حتما مقابل اتلتیکو مادرید بازی میکنند .

در ضمن پیش بازی رو به خاطر اینکه سایت چلسی دیر منتشز کرد قرار نمیگیرد .

Mr.X
08-25-2012, 16:24
به نظرم کاوانی رو هم بگیریم خیلی خوب میشه... اگه تورس مصدوم شه نمیشه به استوریج اعتماد کرد..
با خرید موزس هم دیگه سراغ هالک نمیریم... درسته قیمتش بهتره، ولی هالک خیلی بهتر بود به نظرم..

DanielBahrami
08-26-2012, 01:14

یک بازی دیگه رو هم بردیم تا نشون بدیم که چلسی الکی قهرمان اروپا نشده . ولی من موندم این هازارد چه بازیکنیه ؟ اصلا کسی نیست متوفقش کنه . سرعت و تکنیک فوق العاده ای داره و هم در مواقع مهم پاس های بسیار زیبایی رو میده و الآن هم در 3 بازی 6 پاس گل و یک گل زده که خارق اعاده است . چلسی همچین بازیکنی احتیاج داشت همین طور که رئال و بارسا ، رونالدو و مسی امید اصلی تیمشونه چلسی هم بازیکنی مثل هازارد نیار داشت تا بازیکنان بتونند بهش تکیه کنند .

و از همه بیشتر خوشحالم که تورس واقعا به روز های اوجش برگشته واقعا من که خیلی امیدوارم . ایشالا با این بازی سوپر کاپ رو هم فتح میکنیم .

به نظرم کاوانی رو هم بگیریم خیلی خوب میشه... اگه تورس مصدوم شه نمیشه به استوریج اعتماد کرد..
با خرید موزس هم دیگه سراغ هالک نمیریم... درسته قیمتش بهتره، ولی هالک خیلی بهتر بود به نظرم..

من نه دوست داشتم لوکاکو بره و نه موسس بیاد چون هر دو از لحاظ فنی هم لوکاکو بهتره و بهتر بود حالا که قراره تورس تو ترکیب اصلی باشه ، استوریج و لوکاکو هم بازی های بیشتری بکنند نه اینکه بازیکنان جوان به طور قرضی بروند و یکی دیگه رو بخریم . به هر حال دیگه در تمام پست ها بازیکن خوب داریم و من امیدوارم که موفق باشند .

C R 7 9
08-26-2012, 02:47
مطمئنا چلسی این فصل میتونه مثل فصل قبل بدرخشه

drogba-maldini
08-26-2012, 20:09
چلسی سومین بازی تو لیگ رو هم مقابل نیوکاسل با اقتدار برد تا نشون بده که مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی لیگ جزیرست.
همون طور که داداش دانیال گفتند هازارد تو این سه بازی فوق العاده بازی کرده و خیلی زود خودشو تو تیم جا انداخته، تورس هم تو این سه بازی عمل کرد خوبی داشته و داره به روزای اوجش برمیگرده،
با توجه به خریدایی که این اواخر کردیم در تمام پست ها بازیکنان خوبی رو داریم و یه تیم کامل و جوونی واسه این فصل مهیا کردیم که برا کسب قهرمانی این فصل از هر لحاظ آماده اند.

petr cech chelsea
08-26-2012, 20:44
عجب بازیکنیه این هازارد.:ahaaaaaa:love:::eyvalla:
می ارزه به صد تا ون پرسی.
حقا که 32 میلیون براش کم بود.

petr cech chelsea
08-26-2012, 20:50
کلا امسال از نظر خلاقیت تیممون به اشباع شده با وجود بازیکنانی مثل:ماتاlove::و هازاردlove::و اسکارlove::و مارینlove::و لمپاردlove::love::
البته خرید موسز اشتباه بود آخه چلسی که 4-2-3-1بازی می کنه دیگه وینگر می خواد چی کار:fek konam:

DanielBahrami
08-26-2012, 20:59
ما وقتی که لوکاکو رو داشتیم دیگه به موسس نیازی نبود ولی شاید دی ماتئو ممکنه به خاطر فشردگی بازیهای چلسی مثل آخر فصل قبل توی خیلی از بازی ها استراحت بده و اون وقت استوریج و موسس فرصت کافی رو پیدا کنند که حتما این اتفاق می افته چون دی ماتئو نشون داده که هر وقت نیاز باشه به بازیکنان اصلی استراحت میده .

به امید گرفتن اولین جام فصل در جمعه شب .:afarin:

petr cech chelsea
08-26-2012, 21:25
البته راست میگی.ولی بهتر بود که یه بازیکنی که در سطح چلسی باشه خریداری بشه.منم از موسز شناخت کافی ندارم ولی به نظر بیشتر بازیکن قدرتیه تا تکنیکی ولی نمیدونم تو کله دیمتئو چی میگذره ولی با این حال مطمئنم که موفق میشیم.

drogba-maldini
08-30-2012, 23:25
خب قرعه‌کشي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا امشب برگزار شد و چلسي که مدافع عنوان قهرمانيه با تيم يوونتوس قهرمان سری a هم‌گروه شد، يوونتوس که تو سيد 3 بود انتظار مي‌رفت تو گروه نه‌چندان آسوني بيفته، دو تیم دیگه این گروه هم شامل شاختار دونتسک و نوردسيلاند میشه.
بعد از گروه مرگ ( گروه d) که تشکیل شده از چهار تيم قهرمان اسپانيا، انگليس، آلمان و هلند که شامل رئال مادريد، منچسترسيتي، آژاکس، بروسيا دورتموند میشه ،به نظر من بازیهای این گروه جذابتره از بقیه گروها مخصوصا رویارویی چلسی با یووه که فصل پیش با رکورد بازی بدون باخت قهرمان سری a شد.
ولی من مطمئنم که چلسی تو گروه خودش یه عنوان تیم اول صعود میکنه.

reza-chelsea
09-01-2012, 14:29
بد بازی کردیم و بد باختیم تو شب نبود کاپیتان تری دفاع بسیار نامنظم بود و گل زود هنگامی هم که خوردیم مزید بر علت شد که شیرازه تیم از هم بپاشه کلا همه بد بودن هافبک هم که هیچ کمکی به دفاع نمیکردن تو این شب پشت سر ایوا هم بسیار خالی بود و تو زدحمله ها شدیدا غقب میافتادن از بازیکن حریف اگه یه دفاع راست خوب گیرمون میومد ایوا رو تو پست تخصصیش بازی میدادیم بهتر بود لوییز هم به نظرم دیشب یکی از بدترین بازی هاش بود تیم حرفیم یکی از شب های خوبش بود توران و فالکائو واقعا عالی بازی کردن
اما به قول دوستمون زندگی ادامه داره...............اینقدر چلسی رو دوست داریم که با این شکست ها دل زده نمیشیم ازش

DanielBahrami
09-01-2012, 15:31
هنوز اول فصله و فقط دو تا جام از دست رفته . دو جامی که فقط اسم دارند ولی خوب بردنشون روحیه خوبی رو به تیم میده ولی هنوز 5 جام دیگه مونده و مخصوصا لیگ برتر که خیلی بهش امیدواریم . الان هم باید دی ماتئو کارش رو بکنه و گرنه رفتنش هیچ کمکی نمیکنه و باید امیدوار باشیم توی این 15 روی که مسابقات تعطیله بتونه شرایط تیم رو برگردنه و باید منتظر بمونیم که در آینده چه اتفاقاتی می افته .

من توی خیلی از سایت ها دیدم که طرفدارای تیم های دیگه به چلسی توهین کردن ولی دنیا همیشه یه جور نیست و بالا و پایین داره . بعضی ها هنوز 3 بازی بیشتر هم نگذشته دارن در مورد اخراج دی ماتئو حرف میزنن در صورتی که فرگوسن و ونگر در سال مگه چند تا جام میارن ولی این همه سال موندن . معلوم نیست که چرا اینقدر انتظارات از چلسی زیاده ؟

drogba-maldini
09-01-2012, 15:43
نمیدونم چرا چلسی دیشب اون چلسی همیشگی نبود و بازیکنان هم خیلی بد بازی کردند تو همه پست ها مخصوصا تو دفاع که هر چی پاس تو عمق میداند جا میموندن، البته بازی خوب اتلتیکو رو هم نمیشه نادیده گرفت.
بعد از سه برد اولی که تو لیگ کسب کردن انتظار میرفت که بازیکنان به اون هماهنگی لازم رسیده باشند ولی دیشب خلافش ثابت شد.
شاید این ناهماهنگی به خاطر سبکیه که چلسی تو این فصل میخواد بازی کنه با خریدای خوبی که کرده و بعد از انتقادایی که از بازی تیم تو فصل پیش کردن که چلسی ضد فوتبال ودفاعی بازی میکنه حالا میخواد یه بازی هجومی و تماشا گر پسندی رو به نمایش بزاره.
همون طور که دیمتئو بعد از بازی گفته که تیمم به اون هماهنگی لازم نرسیده و بازیکنان جدید هنوز نتونستند خودشونو تو تیم جا کنند و تو بازی های بعدی به هماهنگی لازم میرسیم ما هم امیدواریم چلسی بتونه بعد از این باخت خودش رو جم کنه و برا بازی های بعدی چه تو لیگ و چه تو جام قهرمانان به اون هماهنگی لازم برسه.
با اینکه دیشب 4-1 باختیم ،من هنوز به مربی گری دیمتئو اعتقاد دارم و مطمئنم چلسی با این مربی به اون جایگاهی که مستحقشه میرسه.

Alex Dlpiero_10
09-15-2012, 16:53
آقا دانیال هم بگم که چلسی باشگاه شهر لندن مسلما هواداری زیادی داره و همیشه هوادارن از تیم خودشون توقع زیادی دارن مخصوصا تیم بزرگی مثل چلسی یکی از این توقع های بزرگ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود که باشگاه توقع نداشتن چلسی قهرمان بشه.ولی شد.در باره صحبت درباره هواداران چلسی هم بگم که خودم در دربی های شهر لندن هوادار چلسی بودم(دربی لندن و منچستر)منظورم بازهای چلسی و یوناتید و آرسنال بود.

اما مورد عجیب ایندفعه اینه که چلسی چهار برصفر در مقابل اتکتیکو باخت!البته همهچی در فوتبال اتفاق میافته ولی فکر نمی کردم چلسی با این نتیجه شکست بخوره مسلما اون چلسی چلسی قبل نیست.:flowerysmile:

DanielBahrami
09-18-2012, 19:54

فردا بازی بسیار حساس مقابل یویونتوس رو داریم که اون هم تا اینجا تمام ازی هاش رو تو لیگ برده ولی مهم تر از همه اینه که توی این بازی دفاع چلسی آماده تره به خصوص داوید لوییز که تو بازی با qpr خیلی بهتر از بازی با اتلتیکو بود ، در ضمن رامیرس و ماتا هم نسبت به اول فصل آمادگیشون بیشتر شده . اما باید امیدوارم باشیم که تورس آماده باشه و گرنه ممکنه هازارد نتونه کار خاصی رو انجام بده .:okh:

اما مورد عجیب ایندفعه اینه که چلسی چهار برصفر در مقابل اتکتیکو باخت!البته همهچی در فوتبال اتفاق میافته ولی فکر نمی کردم چلسی با این نتیجه شکست بخوره مسلما اون چلسی چلسی قبل نیست.:flowerysmile:

باخت تو اون بازی هم دلایل خاص خودشو داشت و از اون بازی بیشتر از 20 روز گذشته و شرایط فرق کرده .

elahe@
09-19-2012, 14:21
خدا کنه امشب برنده شیم ولی به نظرم یوونتوس خیلی آماده تر از چلسی ظاهر شده و شانس برنده شدنمون پایینه تورس هم آمادگی لازمو داره خدا کمکش کنه love::

drogba-maldini
09-20-2012, 01:49
خب بازی اول حساسیت خودشو داره و کسب امتیاز برا هر دوتیم اهمیت زیادی داشت، و هر چند تو اولین بازی با شرایط میزبانی یک امتیاز رو کسب کردیم ولی ایشالا تو بازی های بعدی بهتر کار کنیم و به عنوان تیم اول از گروه صعود کنیم:yes:
چلسی تو این بازی خوب بازی کرد و بازیکنان نسبت به بازی مقابل اتلتیکو خیلی هماهنگ تر نشون دادند البته خلاقیت اسکار تو زدن دو گل عالی بود ولی هنوز جای یه مهاجم طراز اول و خلاق مثل دروگبا تو تیم احساس میشه البته تورس هم خوب بازی کرد و امیدواریم به روزای اوجش برگرده،
بازی خوب یووه و اداره کردن بازی بعد از اینکه دو هیچ عقب بودند و جبران دو گل خورده رو هم نمیشه نادیده گرفت مخصوصا دفاعشون که نزاشتن بازیکنان چلسی موقعیت آنچنانی رو رو دروازه یووه ایجاد کنند و نشون دادند الکی یه فصل رو بدون باخت قهرمان نشدند.

!Arman!
09-20-2012, 02:44
انصافا بازی خیلی قشنگی بود چلسی خیلی خوب بازیرو شروع کرد یووه هم اومده بود تا از ضد حمله یا پاس هایی غمقی بتونه گل بزنه که یک موقعیت هم داشتن که چک نزاشت مارکیزیو کاری کنه

اشتباه چلسی این بود که بعد از زدن 2 گل خواست بازیرو آروم کنه که همینم باعث شد اونا بتونن گل بزنن ایکاش به حملاتشون ادامه میدادن

گل دوم اسکار عالی بود حتی میتونه قشنگترین گل سال 2012 بشه تو 3 دقیقه دو گل زد .نشون داد آیند خوبی داره

به نظرم مساوی نتیجه عادلانه ای بود نیمه دوم اونا بهتر بودن و تونست گل هم بزنن حتی یه تیر هم زدن

فقط ایکاش ماتا اون موقعیت رو خراب نمیکرد یعنی اگه بازی 3-1 میشد دیگه یووه بیخیال حمله کردن میشد

میکل خیلی بد واسه چلسی بازی کرد از اون اول بازی پاسای اشتباه میداد که آخر هم کار دستمون داد اگه بتونه اون بازیکن اواخر سال قبل بشه عالی میشه ولی در حال حاضر خوب نیست
ایکاش میرلس رو نمیفروختن

onlycr7
09-20-2012, 03:03
خیلی خوب بازی کردیم ولی نتونستیم از دو گلمون دفاع کنیم

elahe@
09-20-2012, 09:11
به نظر من هم بازیمون عالی بود اسکار عالی بازی کرد تساوی مقابل یوونتوس هم غنیمته

drogba-maldini
09-22-2012, 21:40
خب چهارمین برد این فصل تو پنج بازی و کسب 13 امتیاز و تداوم صدر نشینی واقعا عالیه:chelsia::yes:
گرچه به سختی و تو دقایق آخر بازی مقابل استوک سیتی تونستیم این سه امتیاز رو کسب کنیم ولی مهم برد بود که به این نتیجه هم رسیدیم،بعد از بازی سخت تو جام باشگاهها مقابل یووه به این برد نیاز داشتیم.
هر چند همه میگن هنوز چلسی با تیمای نامدار و قوی تو لیگ بازی نکرده ولی همین امتیازای اول فصل حتی اگه مقابل تیمای نه چندان قوی باشه میتونه پایان فصل خیلی به درد بخوره.

DanielBahrami
09-22-2012, 22:40

بازی امروز رو هم بردیم و صدرنشینی مون هم تکمیل شد ولی با اینکه اسکار و ماتا توی این بازی خیلی خوب بودند ولی در عوض تورس اصلا بازی خوبی رو ارائه نداد و در حالی که هافبک های چلسی براش موقعیت میساختند ولی اصلا روی جندندگی برای تصاحب توپ نداشت ولی موقعی که موزس اومد خط حمله چلسی بسیار خطرناک شد و هر لحظه ممکن بود گل بزنه ، موزس روی گل کول هم تاثیر گذار بود . به هر حال امیدوارم تورس حالا که تو ترکیب اصلی هست بتونه آمادگیش رو به دست بیاره .

بازی بعدی هم با ولورهمپتون توی جام اتحادیه است که امیدوارم دی ماتئو توی این بازی از بازیکنان نیمکت نشین استفاده کنه .

DanielBahrami
09-24-2012, 16:41
جان تری دوستت داریم :rose:

امروز صبح جان تری از فوتبال ملی خداحاقظی کرد . بازیکنی که در آخرین مصاحبه اش اشک هر هوادار چلسی رو در میاورد . :aaaa:واقعا چاره ای جز اینکار نداشت . اتحادیه ی مسخره ی فوتبال انگلیس که از فدراسیون فوتبال ایران تصمیمات عجیب و غریب تری گرفته اینبار هم در حالی که دادگاه تری رو تبرئه کرده بود باز هم بعد از یک سال هنوز پای حرفشه و انگار این تصمیم رو از همون اول گرفته بودند ولی دنبال فرصت بودند که پیدا کردند پیش خوب کسایی هم رفتند .

براداران فردیدناند ، که همه از مصاحبه های زیادی که ریو درباره ی تری انجام میدادند مطلع اند و این اختلاف به برادر کوچکتر هم کشیده شد و او در حالی که در بازی حرفی از تری نشنیده بود یک باره بعد از یک هفته ، شکایت کرد .

اما ذات بدش وقتی معلوم شد که تری خواست با او دشت بده ولی او حتی با اشلی کول که از تری دفاع کرده بود و هیچ کاری به کارش نداشت دست نداد و ذاتش رو بر ملا کرد .

این تصمیم تری نشون داد که معلومه که چرا فوتبال ملی انگلیس به هیچ جا نمیرسه چون با اتحادیه مسخره اش دیگه قدرتی نداره . تیم ملی انگلیس حتی صعودش از مرحلبه گروهی یورو رو مدیون تری هست چون او توپ رو از توی دروازه کشید بیرون و کاری که انگلیس 1 - 0 ببره ولی مقامات بالاشون حاظر نشدند از دشمنیشون دست بردارند .

با این همه دشمنی و کینه دوزی و مصاحبه و .. علیه تری ، او هیچ وقت مصاحبه ی بدی انجام نداد و بر علیه کسی هم حرف نزد و به کسی هم توهین نکرد و این خصوصیاتشه که هواداران چلسی هر بار که ورزشگاه میرند پارچه های زیادی رو روی نرده های استمفوردبریج نصب میکنند و در موقع شروع بازی تشویقش میکنند . برای ما هم هیچ وقت این بازیکن از یادمون نمیره و فوتبال انگلیس باید به داشتن همچین بازیکن با غیرتی بباله .

همیشه در فلبمونی JT26 :chelsia:

drogba-maldini
09-24-2012, 21:22
من موندم مگه یه بازیکن چند بار باید تبرئه بشه تا این رسانه ها و اتحادیه انگلیس ولش کنند:ey babaaa::chakoshi:

تو صحبت های آخرش گفته : پس از آنکه شنيدم اتحاديه فوتبال بازهم به دنبال تحقيق در زمينه رخدادهاي فصل گذشته است، احساس کردم سران اين اتحاديه قصد دارند به هر شکلي که شده مرا جريمه و يا محروم کنند. اين در حالي است که من در دادگاه از هر گونه اتهامي در زمينه نژاد پرستي مبرا شدم. تصميم در خصوص خداحافظي از تيم ملي را نيز بر همين اساس گرفتم زيرا اتحاديه به دنبال دور کردن من از تيم ملي است.
بستن بازوبند کاپيتاني تيم ملي کشورم آرزويي بود که از زمان کودکي داشتم و اين يک افتخار واقعي است. من هميشه تمام تلاشم را براي اين تيم کرده ام و اين تصميم قلب مرا شکست، من براي هادجسون و تيمش آرزوي موفقيت دارم.»

کاپيتان چلسي در پايان گفت: «مي خواهم از تمام مربيانم در تيم ملي تشکر کنم که 78 بازي ملي را به من هديه دادند. همچنين از هم تيمي ها، هواداران و خانواده ام براي حمايتشان تشکر مي کنم و در نهايت اعلام مي کنم که از اين به بعد فقط روي چلسي تمرکز خواهم کرد و هرگز از اين تصميم منصرف نخواهم شد.»
ما همه بهت افتخار میکنیم کاپیتانom:::chelsia:

elahe@
09-25-2012, 15:34
بیچاره جان تری این ناحقی بزرگی بود که در حقش کردن دل آدم می سوزه بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی تنها آرزوش بوده بیچاره حیف شد

DanielBahrami
09-25-2012, 20:51

چلسی امشب مثابل ولوز به میدون میره و بالاخره اون روز فرا رید که بازیکنان نیمکت نشین و جوون به میدون بیان و بدرخشند . بهترینشون هم لوکاس پیازون 20 ساله که خیلی آینده داره . سایت رسمی چلسی هم در پیش بازی ای که چند ساعت قبل از بازی منتشر کرده بود نسبتا ترکیب رو لو داد و احتمالا وزس ، آزیپلیکوئتا ، مارین ، ترنبال و رومئو به میدون میرند .

اگه چلسی توی جام اتحادیه 2 بازی دیگه رو هم ببره فینالیست میشه . صل قبل با بدشانسی در نیمه نهایی در زمان ویلاس بواس به لیورپول خوریم و حذف شدیم ولی این دفعه قرعه آسون تره . :yes:

drogba-maldini
09-26-2012, 13:25
برد شیرین و قاطع 6 بر 0 مقابل ولوزهمپتون تو جام اتحاديه رو تبریک میگم:ahaaaaaa::hooora2:
چلسي تو این بازی که به تعدادي از بازيکنان اصليش استراحت داده بود، تونست با نتيجه پر گل 6 بر صفر ولوز را شکست بده.
گري کيهيل 4، رايان برتراند 8، خوان ماتا 17، رومئو 53، فرناندو تورس 58 و ويکتور موزز 71 براي چلسي گل زدند تا چلسی به سادگي راهي دور بعد بشه:ahaaaaaa:

elahe@
09-26-2012, 14:48
تورس تا حالا از همه ی بازیکنای چلسی بهتر بوده و نقش مهمی تو پیروزی های چلسی داشته تا آخرش هم باید تو چلسی بمونه

Franki
09-28-2012, 16:45
تورس تا حالا از همه ی بازیکنای چلسی بهتر بوده و نقش مهمی تو پیروزی های چلسی داشته تا آخرش هم باید تو چلسی بمونه

eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-
انتظار از تورس خیلی بیشتر از ایناست 60 میلیون نگرفته بیاد توی کل فصل 10 گل بزنه ، ازش انتظار اقای گلی داریم با این مبلغ هنگفتی که گرفته.:babaa::shame::shame::babaa:lol:-

elahe@
09-28-2012, 17:06
eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-
انتظار از تورس خیلی بیشتر از ایناست 60 میلیون نگرفته بیاد توی کل فصل 10 گل بزنه ، ازش انتظار اقای گلی داریم با این مبلغ هنگفتی که گرفته.:babaa::shame::shame::babaa:lol:-

بازم میگم که تورس بهترینه تو چلسی پولی هم که میگیره خیلی کمه واسه بازیکنی مثه اون این پول چیزی نیس بعدشم یاید بازی خوبشو در نظر بگیریم شاید خیلی خوب بازی کنه ولی فقط نتونه گل بزنه

shiraz-sport
09-28-2012, 18:15
بازم میگم که تورس بهترینه تو چلسی پولی هم که میگیره خیلی کمه واسه بازیکنی مثه اون این پول چیزی نیس بعدشم یاید بازی خوبشو در نظر بگیریم شاید خیلی خوب بازی کنه ولی فقط نتونه گل بزنه

سلام
تورس یه مهاجمه پس کارش غیر گلزنی چی میتونه باشه؟

خود تورس هم میدونه در حد و اندازه های خودش در چلسی ظاهر نشده . از نظر من موقعی که تو لیورپول بود بهتر کار میکرد اما الان اعتماد به نفسش خیلی اومده پایین. در جاگیری ها خیلی مشکل داره . تورس یه مهاجم خوبه ولی در چلسی خوب ظاهر نشده.love::

DanielBahrami
09-28-2012, 19:12

تورس 12 میلیون یورو در سال میگیره که با این پول سومین بازیکن پر درآمد اروپا است . تورس از لحاظ روحی و روانی امسال خیلی بهتر شده کارد فنی و بازیکنان چلسی این رو گفتند ولی خوب متاسفنه سرعتش خیلی کمه و به خاطر همین مدافع های حریف میگیرنش ولی دریبل های فوق العاده ای داره .

تا اینجا توی این فصل تورس 4 گل زده که آمار خوبیه به شرطی که ادامه اش بده و اگه ادامه نده دی ماتئو به موزس که خیلی بهش علاقه داره بازی میده .

elahe@
09-28-2012, 20:00
سلام
تورس یه مهاجمه پس کارش غیر گلزنی چی میتونه باشه؟

خود تورس هم میدونه در حد و اندازه های خودش در چلسی ظاهر نشده . از نظر من موقعی که تو لیورپول بود بهتر کار میکرد اما الان اعتماد به نفسش خیلی اومده پایین. در جاگیری ها خیلی مشکل داره . تورس یه مهاجم خوبه ولی در چلسی خوب ظاهر نشده.love::

آره مهاجمه ولی همه ی مهاجما که تند تند گل نمیزنن بستگی به شانسشون داره که موقعیت واسشون جور بشه یا نه فردا هم مسابقه داریم با آرسنال تورس گل میزنه

Franki
09-29-2012, 10:21
نه خیر ارسنال میترکونه اینو مطمئن باش باخت پارسال رو یادت بیاد. نابود شد چلسی.

البته ببخشید به هوادار های چلسی نمیخواستم کل کل کنم.

1-ارسنال نترکوند ، چلسی خراب کرد کارو روی دو تا سوتی.
2-این تیم با تیم سال پیش از زمین تا اسمون فرق داره.
3-اون موقع ویلاس بواس(IQ Less) سرمربی بود الان دی متئوی ایتالیایی سرمربیه.

@elahe : یک مهاجم خوب باید برای خودش موقعیت بسازه نه وایسه تا بر حسب شانس موقعیت گیرش بیاد. باید بدونه کی شوت کنه و کی پاس بده که تورس همه اینا رو از یاد برده ، یکی از دلایلی که کم گل زده همینه نمیدونه کی توپ روو ششوووووت کنه.:babaa::babaa::babaa::delgarmi::delgarmi::o hum::ohum:

miladwwe
09-29-2012, 10:42
60میلیون پوند پول زبون بسته بجای تورس سالی هم 12میلیون بالاتر از کریس بزرگه هیچ بخاری هم نداشته
ظلمه بخدا فالکاو رو بیار چاه نفت روسیه یا لا منتظریم:دی

DanielBahrami
09-29-2012, 14:54
حالا که بحث تورس رو پیش کشیدید باید بگم که تورس موقعی به چسی اومد که مصدوم بود و توی همون روز های اول بهش بازی دادن و وقتی نا آماده بود کاری نمیتونست بکنه به خاطر همین شرایطش خیلی بد شد فصل بعد زمان ویلاس بواس اولش خوب بود ولی بعدش که نتایج چلسی بد شد تورس هم افت کرد و بعدش هم زمان دی ماتئو تو معدود بازی هایی بود بد هم بازی نکرد تا این فصل .

توی این فصل گلزنی تورس به لحاظ آماری خوبه ولی خوب موقعیت هدر میده . در مورد این هم که چرا تتورس خیلی عقبه و توی حملات نیست جوابش معلومه . تورس سرعتش خیلی کمه اما دریبل و حفظ توپش عالیه به خاطر همین دی ماتئو تو کناره ها ازش استفاده میکنه .

ترکیب چلسی اعلام شد و اسکار دوباره به جای لمپارد اومد . اینقدر اسکار خوب کار کرده که رفته تو ترکیب اصلی . :ookk:

elahe@
09-29-2012, 17:42
مبارک باشه برد خوبی بود تو پستای قبلیمو اگه خونده باشین گفنه بودم تورس گل میزنه یه گل هم که ازش آفساید گرفتن همش می خواست گل بزنه اون تک به تکی هم که از دس داد پنالتی بود

تورس جواب اونایی رو که می گن پولی که گرفته حقش نیس رو داد تورس تو چلسی بهترینه البته بعد از دروگبا که جاش تو این بازی خالی بود

DanielBahrami
09-29-2012, 17:49
واقعا از این برد خوشحال شدم مخصوصا که آرسنال چند تا موقعیت خیلی خیلی خطرناک به وجود آورد و موقعی که پودولسکی ضربه سر رو زد قلبم اومد تو دهنم و سر موقعیت ژیر فکر کردم کار تموم شده ولی اینجا واقعا باور نکردنی توپ رو زد بیرون . همه ی بازیکنان خوب بودند جز رامیرز که خیلی تعلل میکرد و هنوز اون رامیرز سابق نشده . تورس هم واقعا تماشایی کار کرد و تا ثانیه های آخر هم میجنگید . ماتا هم دوباره هممون ماتای قبلی شده و حتما باید بهترین بازیکن زمین انتخاب بشه . ولی ای کاش لمپارد بازی میکرد . حیفه که همچین بازیبکنی نیمکت نشین باشه .

دیگه خیالم هم از صدر نشینی راحت شد و اگه تاتنهام بتونه جلوی منچستر یونایتد رو یگیره دیگه واقعا عالی میشه .

drogba-maldini
09-29-2012, 21:42
بازی خوبی بود و چلسی خیلی خوب تونست بازی رو اداره کنه و صدر نشینی رو حفظ کنه و از فرصت هاش استفاده کنه هر چند آرسنال هم خوب بازی کردو چند جایی هم شانس باهامون یار بود و چک به دادمون رسیدki::
ولی اینا هم باید بدونیم که آرسنال میزبان این بازی بود و به قول فردوسی پور تماشاگران خوب نقششون رو انجام دادند که تا توپ دست اشنی کول و جان تری میفتاد همه با هم و خودجوش این دو بازیکن رو هو میکردند.
در کل بازی قابل قبولی بود ولی میشد بهتر بازی کنند و طرفدارا رو تا آخر بازی سکته ندند.:haaa::chelsia:

drogba-maldini
10-03-2012, 00:37
بازی دوم لیگ قهرمانان در مقابل تیم نه چندان مطرح نورديالند رو با نتیجه قاطع 4-0 پیروز شدیم:ahaaaaaa:
هر چند نورديالند تیم قوی و اسم و رسم داری نیست ولی هر بازی تو لیگ قهرمانان اهمیت خودشو داره و همه تیما برا برد میان تو زمین و این رو هم یادمون نره که چلسی تو این بازی میهمان بود ولی با اقتدار پیروز شد،:hooora2:
با توجه به مساوی یووه و شاختار و برد پرگل چلسی ،چلسی با چهار امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به شاختار فعلا تیم اول گروهه:chelsia:

drogba-maldini
10-06-2012, 21:10
تو هفته هفتم هم با برد پرگل 4-1 مقابل وريچ سيتي پيروز شدیم و همچنان صدرنشين لیگ جزیره هستیم:-shad:hooora2:
برای چلسی تو این بازی تورس، لمپارد، هازارد و ايوانويچ به ترتيب دردقايق 14 ،22 ،31 و 76 گلزني کردند.
چلسی هر هفته بهتر از هفته قبل میشه و تیم کم کم به اون هماهنگی مطلوب و هدف بازی تماشاگر پسند داره میرسه که دیگه منتقدین نیان بگن ضد فوتبال بازی میکنیم :yes::chelsia:

DanielBahrami
10-07-2012, 14:12
چلسی دیشب باز هم برد تا شرایط تیم برای دو بازی مهم مقابل تاتنهام و شاختار بسیار خوب بشه . پیروزی این دو بازی توی این موقع از فصل خیلی مهم باشه مخصوصا که هر دو تا تیم جزو رقبای چلسی محسوب میشن البته بازی بعدی با تاتنهام 29 مهر هست که به خاطر بازی های ملی باید نزدیک دو هفته لیگ ها تعطیل بشن .

از این هم خیلی خوشحالم که تورس داره به اوجش بر میگرده البته دی ماتئو گفته که اگه تو بازی هم ملی استراحت نکنه ممکنه تو چلسی برای چند بازی نیمکت نشین باشه .

elahe@
10-07-2012, 20:56
تبریک به خاطر برد خب اسپانیا که همیشه تورسو فیکس نمی کنه پس تورس اونجورا هم خسته نمیشه می تونه تو چلسی فیکس باشه

DanielBahrami
10-08-2012, 19:14
این اتحادیه فوتبال انگلیس باز هم به کار هاش ادامه داد و اشلی کول رو که تو دادگاه از تری حمایت کرده بود به خاطر نوشتن اعتراض برای حکم تری جریمه کرد . این هم یک نشونه دیگه از دشمنی هاشون بود که معلوم نیست چرا با این بازیکنان این کار ها رو میکنن . ولی به هر دلیلی هم که باشه اگه کول رو هم مثل تری چند جلسه محروم کنن باز جایگزین مناسبی براش هست و نگرانی زیادی به وجود نیامد .

یه نکته عجیبی که امروز دیدم اینه که توی لیست دعوت شدگان تیم ملی اسپانیا ماتا رو دعوت نکرده . ماتا الان تو اوجه معلوم نیست چرا دعوتش نکردن ؟ :fek konam:

DanielBahrami
10-24-2012, 20:04
چلسی دیشب باخت و باز مثل دو باختی دیگه ای که به دست آوردیم تورس و لوییز بدترین بازیکنان چلسی بودند . دی ماتئو هم زاد از عملکرد بازیکنان راضی نبود و شایعاتی به وجود اومده که دی ماتئو به استوریج تا حدی اعتماد داره و گفته که برنامه های زیدی براش داره و اگه مصدوم نمیشد شاید بازی های خیلی بیشتری انجام میداد .

حالا همه چیز تموم شده چلسی یکشنبه تو یک بازی بسیار حساس مقابل منچستر یونایتد قرار میگیره و اگه چلسی این بازی رو ببره تا حد زیادی صدرنشینیش تثبیت میشه . یه جورایی احساسی که نسبت به بازی چلسی نسبت به تیم های بزرگ دارم خیلی خوبه .

فقط ای کاش تورس بگرده و گرنه معلوم نیست چلسی دست به چه کار هایی بزنه . اگه تورس تو خط حمله چلسی باشه خیلی خوبه چون هم تکنیک خوبی داره و هم حاشیه نداره ولی حیف که هنوز اوج نگرفته . :aaaaaa:

drogba-maldini
10-25-2012, 13:10
بازی های دور رفت گروهی هم تموم شد و چلسی 2-1 به شاختار باخت و یووه هم 1-1 با تیم دانمارکی مساوی کرد:khelal dandoon:
درباره بازی چلسی میتونم بگم این چلسی، چلسی همیشگی نبود و بازیکنان تو این بازی هماهنگ نشون ندادند مخصوصا خط دفاعیش که خیلی متزلزل نشون داد و اکثر جاها جا موندم به ویژه دو گلی که خوردیمeterza::-
البته منکر بازی خوب تیم شاختار هم نمیشه شد و اگه از موقعیتاشون درست استفاده میکردن میتونستند گلای بیشتری هم بزنندki::

DanielBahrami
10-28-2012, 22:25
دیگه نمیدونم چی بگم ؟ از این بخت بد یا از این فساد یا از داوری . تنها چیزی که میتونم بگم اینه که تیم اگه همه بازیکنانش رو آماده داشته باشه جلوی تیم بدون داور برنده هست و واقعا میتونه خوب بازی کنه . ماتا و هازارد کل دفاع منچستر رو به هم ریختند و تا وقتی هم که چلسی 10 نفره بود باز هم حمله میکردند ولی تیم 9 نفره جلوی داور حریف دیگه نمیتونه کاری بکنه تازه اگه ل تا حدی آفساید هم بخوره . :-ang

وقتی چلسی از شاختار باخت خیلی ناراحت شدم ولی آلان خیلی هم خوشحالم که تیم مورد علاقم اینقدر خوب و پاک بازی میکنه . از بردن لیگ قهرمانان اروپا هم بیشتر ارزش داره . :whistle3:

دیگه هم حوصله ی بحث در این مورد رو ندارم . ما رو باش که فکر میکردیم یه داور جوون گذاشتن دیگه خیالمون راحت باشه .

DanielBahrami
10-30-2012, 20:42
فردا بازی چلسی و منچستر یونایتد در جام اتحادیه است . بازی ای که میتونه انتفام شکست ناعادلانه 2 رز قبل باشه . توی این 2 روز آنقدر حواشی به وجود اومده که اگه دوباره ناداوری اتفاق بیفته دیگه توجیه ی وجود نداره . البته توی این بازی ممکنه دو تیم ازبازیکنان نیمکت نشینشون هم استفاده کنند به خصوص که چلسی 4 بازیکنش رو هم در اختیار نداره . تورس هم برای اولین بار در این فصل دیگه بازی نمیکنه و حالا استاریج با استعداد و موزس میان تا خودی نشون بدن .

شاید بازیکنان نیمکت نشین انگیزه ی بیشتری برای بردن داشته باشند . حالا باید بیبینیم چی پیش میاد .

خوشبختانه این بازی رو هم صدا و سیما البته از شبکه ی ورزش پخش میکنه و تا حدی امیدوارمون کردن پس از مدت ها . :hooora2:

DanielBahrami
11-01-2012, 02:20
چلسی ساعت 1:45 دقیقه بامداد تونست منچستر یونایتد رو 5 - 4 شکست بده . تا دقایق آخر هم چلسی بازنده بود ولی ناگهان هازارد یک پنالتی رو گل کرد تا یکدفعه امیدم زنده بشه . در وقت های اضافه هم چلسی بسیار خوب بازی کرد و دو گل زد تا این بازی حساس بالاخره تموم بشه .

خدا رو شکر مثل بازی قبل هم داور اشتباه موثری نکرد و قضاوت خوبی داشت . از همه این بیشتر خوشحالم میکنه که چلسی با تعدادی از بازیکنان نیمکت نشین و کم تجربه تونست به پیروزی برسه مثل لوکاس پیازون که تازه داره میره تو 19 سالگی .

drogba-maldini
11-01-2012, 02:23
تلافی بازی یکشنبه شب که با ناداوری به منچستر باختیم رو امشب با بازی خوبی که کردیم تونستیم بگیریم:ookk:
مثل بازی دیشب آرسنال بود که ثانیه آخر آرسنال بازی رو به وقت اضافه کشوند،چلسی هم تو ثانیه های آخر بازی رو مساوی کرد و بازی که به وقت اضافه کشیده شد یه نفس راحت کشیدم و مطمئن بودم تو وقتای اضافه بازی رو میبریم:haaa:
هر چند تو این بازی دو تیم از بازیکنان ذخیره استفاده کرده بودند و بیشتر گلای این بازی روی اشتباهات فردی بازیکنان خط دفاع دوتیم به ثمر رسید مخصولا 4 گلی که منچستر زد که همش روی اشتباه خط دفاعی و کم تجربی بازیکنا چلسی زدند:ehe:
منچستر به جز گلایی که روی اشتباهات خط دفاع زد دیگه کار خاصی تو این بازی نکرد در مقابل چلسی بازی قابل قبولی ارائه کرد و میتونستیم گلای بیشتری هم بزنیم که بدشانس بودیم:chelsia:

kingXSA
11-01-2012, 12:19
4 گل خوردن از تیم دوم منچستریونایتد بزرگ چه حسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DanielBahrami
11-01-2012, 13:35
4 گل خوردن از تیم دوم منچستریونایتد بزرگ چه حسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول از همه لطفا ادب رو در این انجمن رعایت کنید . دوما اگه بازی رو دیده باشید متوجه میشید که چلسی هم کم بازیکن نیمکت نشین نگذاشته بود . موزس ، استاریج ، برتراند ، آزپیلیکوئتا ، رومئو و پیازون تا اینجای فصل هیچ کدومشون بیشتر از 3 بازی انجام نداده بودند . پیازون که تازه دومین بازی رسمیش برای تیم برزگسالان چلسی بود ببا اینکه دومین فصل اومدنش به چلسی بود . تازه 4 بازیکن چلسی هم محروم و مصدوم بودند . پس چلسی هم نسبتا با تیم دومش بود .

دوما چرا نمیگی که چلسی هم 5 تا گل زد ، چرا نمیگی موزس دو تا تک به تک خرب کرد ، لوییز به تیرک زد ، استاریج دو تا موقعیبت خیلی خوب خراب کرد و هازارد هم تو دقیقه ی آخر یک تیرک دیگر زد . اگر از این زاویه به بازی نگاه کنی زدن 4 گل زیاد موثر نبود .

سوما دفاع چلسی در نود جان تری همینطوره چون داوید لوییز اصلا آماده نیست و تو تا گل منچستر مقصر بود . در بازی قبل هم خیلی بد بود .

چهارما یک تیم برای برد حتما باید بره کل بازیکانش رو عوض کنه ؟ بالاخره نباید تیم بازیساز داشته باشه یا بازیکنی مثل هازارد که دفاع حریف رو به هم بریزه . وقتی نیاز به همچین بازیکنی داری چرا نباید ازش استفاده کنی ؟ دو تا گل منچستر روی اشتباهات صد در صدی مدافعان چلسی بود چه برسه که اگه میخواست این ها رو هم نگذاره معلوم نبود چه اتفاقی میفتاد .

در ضمن یه نکته ی دیگه که کاربران اینترنتی میگفتند اینه که داور هوای چلسی رو داشت و چرا باید دو تا پنالتی بگیره ولی حتی داور میتونست یه پنالتی دیگه هم بگیره . این عکسی که توی یک سایتی پیدا کردم را نگاه کنید :

به هر حال بازی تموم شد و چلسی باید در مرحله ی بعد باید لیدز یونایتد بازی کنه که اگر این تیم رو شکست بده به نیمه نهایی عود میکنه .

omid2
11-01-2012, 14:11
این برد شیرین رو به طرفدارن چلسی تبریک میگم:jeddiiiii:

kingXSA
11-01-2012, 20:36
اول از همه لطفا ادب رو در این انجمن رعایت کنید . دوما اگه بازی رو دیده باشید متوجه میشید که چلسی هم کم بازیکن نیمکت نشین نگذاشته بود . موزس ، استاریج ، برتراند ، آزپیلیکوئتا ، رومئو و پیازون تا اینجای فصل هیچ کدومشون بیشتر از 3 بازی انجام نداده بودند . پیازون که تازه دومین بازی رسمیش برای تیم برزگسالان چلسی بود ببا اینکه دومین فصل اومدنش به چلسی بود . تازه 4 بازیکن چلسی هم محروم و مصدوم بودند . پس چلسی هم نسبتا با تیم دومش بود .

دوما چرا نمیگی که چلسی هم 5 تا گل زد ، چرا نمیگی موزس دو تا تک به تک خرب کرد ، لوییز به تیرک زد ، استاریج دو تا موقعیبت خیلی خوب خراب کرد و هازارد هم تو دقیقه ی آخر یک تیرک دیگر زد . اگر از این زاویه به بازی نگاه کنی زدن 4 گل زیاد موثر نبود .

سوما دفاع چلسی در نود جان تری همینطوره چون داوید لوییز اصلا آماده نیست و تو تا گل منچستر مقصر بود . در بازی قبل هم خیلی بد بود .

چهارما یک تیم برای برد حتما باید بره کل بازیکانش رو عوض کنه ؟ بالاخره نباید تیم بازیساز داشته باشه یا بازیکنی مثل هازارد که دفاع حریف رو به هم بریزه . وقتی نیاز به همچین بازیکنی داری چرا نباید ازش استفاده کنی ؟ دو تا گل منچستر روی اشتباهات صد در صدی مدافعان چلسی بود چه برسه که اگه میخواست این ها رو هم نگذاره معلوم نبود چه اتفاقی میفتاد .

در ضمن یه نکته ی دیگه که کاربران اینترنتی میگفتند اینه که داور هوای چلسی رو داشت و چرا باید دو تا پنالتی بگیره ولی حتی داور میتونست یه پنالتی دیگه هم بگیره . این عکسی که توی یک سایتی پیدا کردم را نگاه کنید :

به هر حال بازی تموم شد و چلسی باید در مرحله ی بعد باید لیدز یونایتد بازی کنه که اگر این تیم رو شکست بده به نیمه نهایی عود میکنه .

اولا مگه من چیزی گفتم که شما میگی که ادب رو رعایت کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:sohappy:دو ا یه سوال داشتم چلسی تیم دومش بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!آزارد ، کیهیل ، لوییز ، اسکار ، میکل ، چک ،... کشکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!:ey babaaa:(منچستر از ترکیب اصلی فقط رافائل در زمین بود)سوما داوری کاملا به نفع چلسی بود حتی گل دقیقه 94 هم 30 ثانیه(حتی بیشتر) از وقت بازی گذشته بود (در موقع وقت اضافه هم هیچوقتی تلف نشد که داور بخواد وقت اضافه رو اضافه کنه.چهارما پنالتی که براتون گرفتن 50 50 بود.پنجما برو عکسی رو بیار که توپ به دست بازیکن ما خورده باشه نه که نزدیکش باشه.ولی خدایی چه حسی داره از تیم دوم ما 4 تا خوردین؟؟؟؟؟؟

DanielBahrami
11-01-2012, 21:15
اولا مگه من چیزی گفتم که شما میگی که ادب رو رعایت کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:sohappy:دو ا یه سوال داشتم چلسی تیم دومش بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!آزارد ، کیهیل ، لوییز ، اسکار ، میکل ، چک ،... کشکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!:ey babaaa:سوما داوری کاملا به نفع چلسی بود حتی گل دقیقه 94 هم 30 ثانیه(حتی بیشتر) از وقت بازی گذشته بود (در موقع وقت اضافه هم هیچوقتی تلف نشد که داور بخواد وقت اضافه رو اضافه کنه.چهارما پنالتی که براتون گرفتن 50 50 بود.پنجما برو عکسی رو بیار که توپ به دست بازیکن ما خورده باشه نه که نزدیکش باشه.ولی خدایی چه حسی داره از تیم دوم ما 4 تا خوردین؟؟؟؟؟؟

اونکه 30 پانیه مونده بود به بهخ 4 دقیقه . پنالتی دوم چلسی هم تا حدی شبیه پنالتی گیگز بود . توی اون عکس واقعا توپ به دستش خورد و جهتش عوض شد . در ضمن همهم ترین مسئله ای رو هم که گفتی در مورد بازیکنان ، چلسی 4 بازیکنش رو نداشت و غیر از این بازیکنان نفرات دیگه ی نداشت . به همین دلیل برای اینکه نیمکت خالی نباشه دی ماتئو از ساویله استفاده کرد که تا حالا فقط برای تیم زیر 21 ساله های چلسی بازی کرده .

دیگه هم نمیخوام در مورد بازی بحث کنم ولی خوب شما قبل از اینکه این حرف رو میزدی با خودت میگفتی که اگه منچستر یونایتد با همین خصوصیات 5 - 4 چلسی رو میبرد آیا هوادار چلسی این رو میگفت ناراحت نمیشدی ؟ به هر حال فوتبال هم همینه . یک تیم میبره یه تیم میبازه . یه بار میبینی یه تیم بزرگ نود دقیقه حمله میکنه و گل نمیزنه ولی یک تیم خیلی کوچکم یه موقعیت داره اون رو هم گل میکنه و پیروز میشه .

در ضمن اگه سو تفاهمی هم شد که عضر میخوام ولی خوب هر کی به یه شکلی از یک موضوع برداشت میکنه . من هم اینطورم .

DanielBahrami
11-04-2012, 20:07
ماسفنه مصدومیت ها و محرومیت های متوالی و فشردگی مسابقات کار به دست تیم داد تیم پنجمین بازیش رو تو 15 روز اخیر مساوی کرد و تورس هم دوباره مثل سابق موقعیت از دست داد و اگه اسکار و هازارد نبودن ممکن حتی این گل رو هم نمیزدیم . تورس واقعا افت کرده و رو نیمکت استوریج آماده هست و لوکاکو هم در ژانویه میتونه به تیم برگرده تازه موزس هم هست که دی ماتئو خیلی بهش اعتقاد داره .

به هر حال فشردگی مسابقات همچنان ادامه داره و چلسی بید چهارشنبه با شاختار و شنبه با لیورپول بازی کنه ولی تمام غایبان بر میگردن و تیم از این فشار دربیاد . اگه این دو بازی رذو چلسی ببره وضعیتش در هر دو جام به طور موقت خوب میشه .

AL1reZA
11-06-2012, 18:12
چلسی این فصل خیلی خوب لیگ رو شروع کرده به نظر ucl پارسال به بازیکنان انگیزه خاصی داده. دیمتئو خوب توانسته چلسی رو متحد کنه.کمی اخلاقش شبیه به مورینیوست.

چلسی هفته قبل 2 بازی مقابل یونایتد داشت که شاید نباید نتایج چلسی 1 باخت و یه برد باشه.با اینکه یونایتدی هستم ولی داور چندین بار حالا نمیدونم اشتباهات داوری بود یا نه به نفع منچستر سوت زد!.

از نظر من این نتایج به نفع چلسیه تا منچستر چون چلسی هنوز جام حذفی رو داره ولی یونایتد نداره.

امشب هم میزبان شاختار هست تا باخت قبل رو جبران کنه.

خوب نظر خاصی ندارم ایشالا که موفق باشه

drogba-maldini
11-08-2012, 11:35
برد ارزشمند 3-2 مقابل شاختار رو تبریک میگم:hooora2:
گرچه این برد با گل دقیقه 94 موزس به ثمر رسید ولی تونستیم سه امتیاز رو کسب کنیم و تلافی بازی رفت رو بگیریم و فعلا تیم اول گروه باشیم:yes:
خود دیمتئو هم گفته :بايد اعتراف کنم کمي هم خوش‌شانس بوديم اما در کل مستحق کسب سه امتياز بازي بوديم. ki::
بازم روی اشتباهات خط دفاع دو گل رو خوردیم، نبود اشنی کول تو بازی هم بی تاثیر نبود، در کل باید روی خط دفاعی بیشتر کار کنیم که دیگه سوتی ندند:chelsia:

drogba-maldini
11-18-2012, 14:28
بازم خط دفاع عملکرد ضعیفی رو نشون داد و بازی رو 2-1 مقابل وست بروم واگذار کردیم و 4 امتیاز از سیتی صدر نشین فاصله گرفتیم:ghosse:
تو این بازی علاوه بر جان تری که مصدومه خوان ماتا، اسکار، اشلی کول، رامیرس و ایوانوویچ از ابتدا تو بازی نبودند و دی متئو بهشون استراحت داده بود و بعد اینکه 2-1 عقب افتادیم دی متئو برای ممانعت از شکست ماتا، اسکار و اوریل رومئو را به زمین فرستاد ولی بازم بازی رو باختیم،
بازم دیمتئو از عملکرد خط دفاع انتقاد کرده و گفته: ما از نظر دفاعی آن قدر خوب نبودیم تا بتوانیم دراین بازی به پیروزی برسیم و باید قبل از هرکاری تلاش کنیم تا از نظر تدافعی هوشیارتر باشیمeterza::-
خداکنه تو بازی سه شنبه مقابل یووه که بازی سختی هم هست خط دفاع در نبود جان تری سوتی نده چون چلسی از ماه سپتامبر تا به اینجای رقابت های لیگ برتر نتونسته حتی در یک بازی 90دقیقه ای هم دروازش را بسته نگه دارهtars::
امیدوارم تو بازی سه شنبه با یه بازی قابل قبول با امتیاز از تورین برگردیم :chelsia:

elahe@
11-18-2012, 16:13
سیتی که توی جام باشگاه های اروپا همش گند میزنه حالا صدر نشین شده ولی چلسی عقب مونده عجیبه واقعا

بازی دیروز هم که خیلی راحت باختیم یووه قویه ولی بازم به نظرم می تونیم ازش امتیاز بگیریم چون مقابل لاتزیو که شل میزد

DanielBahrami
11-18-2012, 19:22
بالاخره فشار بیش از حد بازی ها کار خودش رو کرد و چلسی وقتی که در اوج بود هیچ کس فکر نمیکرد که اسکار و ماتایی که خیلی عالی بودند بالاخره از شدت خستگی نتونند بازی کنند . نبود جان تری هم یی از مشکلات اصلی تیمه و حالا 3 هفته ی دیگه هم باید داویید لوییز رو با اشتباهاتش تحمل کنیم . اصلا آماده نیست و خیلی هم تو زمین گیجه . تورس هم مثل همیشه در موقعیت مناسبی نیست و به خاطر نبودن مهاجم کامل در نوک هافبک هایی مثل هازارد باید بیشتر بدون و به همین دلیل زود تر خسته میشند .

البته بازی با یوونتوس شرایط متفاوتی داره و تمام بازیکنان اصلی هستند . البته اگه اشتباهات بازی رفت تکرار نشه چلسی میتونه برنده باشه ولی دفاع یونتوس هم خیلی قدرتمنده . حالا باید منتظر بمونیم که باید منتظر درخشش مثلث اسکار ، هازارد ، ماتا باشیم یا نه . شاید اگه تورس موفق به گلزنی بشه بتونه تا حدی شرایطش رو بهتر کنه . الته شاید :eee:

DanielBahrami
11-20-2012, 21:53
تا ساعتی دیگه یکی از حساس ترین بازی های نیم فصل اول رقابت ها شروع میشه . بازی ای که اگه چلسی ببره مطمئنا صعودش به عنوان تیم اول تا حدی قطعی میشه چون تیم حتما میتونه نودریالند رو تو استمفوردبریج ببره و اونوقت در قرعه کشی با تیم دوم گروه ها میخوره و اگه این اتفاق نیفته و چلسی ببازه شاید صعودش هم تا حد زیادی از دست بره . نتیجه ی تساوی هم در خونه ی یونتوس هم خیلی خوبه .

اما نکته ی بسیار مهم این بازی اینه که تورس و داوید لبوییز از اول فصل تا حالا اون کیفیت سابق ررو ندارند و بسیار گیج حرکت می کنند . به خصوص لوییز که در یارگیری اصلا خوب عمل نمیکنه و در حد فاجعه در چند بازی اخیر بوده .

به امید برد بسیار ارزشمند چلسی :yes:

elahe@
11-21-2012, 16:22
باختمون ناجوون مردونه بود ما بیشتر ستاره هامون از جمله تورس تو بازی نبودن ولی تا حالا چلسی رو اینقدر ترسو و بی خطر ندیده بودم آبرومون رفت غیر از دوتا موقعیت اسکار و ماتا دیگه هیچی نداشتیم حالا باید دعا کنیم شاختار ببازه

drogba-maldini
11-21-2012, 19:31
چیزی ندارم بگم فقط دیشب خیلی بد بازی کردیم و بازم دفاع خیلی بد بود و حالا شانس صعود از گروهمون به شدت اومد پایین:chakoshi:
ولی بازی خوب و هماهنگ یووه رو نمیشه نادیده گرفت:khelal dandoon:

در بيانيه ی منتشر شده تو وب سايت رسمي باشگاه چلسي اومده:« صبح روز چهارشنبه سران باشگاه چلسي به همکاري شان با روبرتو دي متئو پايان دادند.»

درسته تو این چند بازی اخیر خیلی بد بازی کردیم ولی هر تیمی ممکنه یه زمانی از اوج فاصله بگیره،قرار نشد تا تقی به توقی میخوره مربی اخراج بشه:ey babaaa:
فکر نکن چاره کارمون اخراج مربی باشهentezar::

elahe@
11-22-2012, 10:27
حالا که دی متئو میره با اینکه خیلی مربی خوبی بود و چلسی رو به روزای اوجش رسوند و خریدای خوبی مثل اسکار داشت و جام های با ارزشی هم گرفت ولی حالا دیگه تقریبا شانس صعودمون صفره با این جام باشگاه های اروپا که از دست دادیم دقیقا سه تا جام از دست دادیم تو باخت مقابل اتلتیکو و از دست دادن سوپر کاپ و اون جام خیریه که حیف شد حالا هم بینز مربی میشه

DanielBahrami
11-22-2012, 11:56
دیگه شاید اخراج دی ماتئو رو بگیم وحشتناک ترین انتخاب مدیریتی باشگاه . تیم هنوز از لیگ قهرمانان حذف نشده و اگه بازی بعدیش رو میبرد صعودش تقریبا قطعی بود و تیم هم به خاطر نبود مدافع شکست میخورد و در نبود جان تری تیم بزرگ ترین ضربه رو دید . خرید های بسیار خوب و جوون و دو افتخار بزرگ در عرض 3 ماه فکر نکنم نتیجه ی بدی باشه . حداقل تا آخر مرحله ی گروهی صبر میکردن ببینن که تیم صعود میکنه یا خیر .

چلسی دیگه اون ثبات رو نداره . هر مربی به شکل ناباورانه ای میاد و به شکل عجیب تری میره واقعا وقتی طرفدار این تیم باشی بسیار ناراحت میشی میگفتن گواردیولا میاد ولی مربی ای رو آوردن که از دو سال قبل که اخراج شده بود دیگه تیمی نخواستش . فرگوسن سال قبل تیمش با شرایط بد تری حذف شد ولی نگهش داشتن و حالا بسیار قوی تر شدند ولی حتی نگذاشتن دی ماتئو 10 ماه هم سر مربی چلسی باشه . اصلا هم از بنیتس خوشم نمیاد چون معلوم نیست که قراره چه کاری بکنه و تیم رو به چه سمتی ببره . شاید اون سمت قهرمانی باشه ولی بعیده . :shame:

drogba-maldini
11-22-2012, 18:17
من که به شدت با اومدن بنیتز مخالفم:-ang
حتی زمانی که تو لیورپول بود فقط تو جام باشگاهها خوب نتیجه میگرفت و تو لیگ همیشه افتضاح بود و تو اینتر هم که هیچی از خودش نشون نداد:ey babaaa:
فقط دیمتئو حیف شد و با این سیاست باشگاه هر مربی بیاد همش باید استرس داشته باشه تا یه باخت بیاره اخراج بشه و ثبات لازم به عنوان مربی رو ندارهeterza::-

elahe@
11-23-2012, 09:02
خدا کنه حداقل بازی با من سیتی رو ببریم خدا کنه با همون سیستم 1-3-2-4 که تو لیورپول بازی می کرد بازی کنه ولی بازی سختیه چون هم می خوان از صدرشون دفاع کنن هم کلا سرسختن

نتیجه پنج دیدار اخیر دوتیم برابر هم:

جام خیریه 2012/8/12 چلسی 2 - منچسترسیتی 3

انگلیس - لیگ برتر ‎(epl)‎ 2012/3/22 منچسترسیتی 2 - چلسی 1

انگلیس - لیگ برتر ‎(epl)‎ 2011/12/12 چلسی 2 - منچسترسیتی 1

انگلیس - لیگ برتر ‎(epl)‎ 2011/3/20 چلسی 2 - منچسترسیتی 0

انگلیس - لیگ برتر ‎(epl)‎ 2010/9/25 منچسترسیتی 1 - چلسی 0
.

DanielBahrami
11-26-2012, 00:38
امشب شاهد یک بازی بسته از چلسی بودیم . توی این بازی حداقل داوید لوییز کمی نشون از اون مدافع مستحکم رو داشت و کنار ایوانویچ خوب جلوی ژکو و آخر ایستاد ولی فشار منچستر سیتی در اوسط نیمه ی دوم نشون داد که دفاع چلسی هنوز بدون جان تری مستحکم نیست .

هواداران همون جوری که در مصاحبه با اسکای اسپورت هم گفته بودند اصلا از بنیتس دل خوشی نندارند و اخراج دی ماتئو دوست داشتنی رو اشتباه میدونستند در این بازی به شدت سرمربی سابق تیم رو تشویق کرند و تابلو هایی خطاب به بنیتز که نوشته بود (( رافا از چلسی برو )) یا این که(( ما تو رو نمیخواهیم )) دیده میشد .

تساوی توی این بازی خوب بود ولی کمکی بخه تیم در جدولمسابقات نکرد و چلسی سوم موند . تورس هم باز هم زیاد در چشم نبود ولی توپ های بیشتری بهش رسید و کمی در خدوت تیم بود ولی در مجموع بازی متعال بود شاید منچستر سیتی میتونست به گل هم برسه .

راستش چلسی با بنیتز تا اینجا خیلی خبر بدی بوده و اخراج دی ماتئو حتی ممکنه در آینده به ضرر تیم تموم بشه چون مربی های دیگه هم میفهمن که اگه درعرض چند ماه نتیجه نگیرن صد در صد اخراج هستن به خاطر همین بعضی از مربی ها برای اینکه بهوشن وقت لبازم داده نشه فکر چلسی رو از ذهنشون بیرون کنند . هنوز هم اخراج دی ماتئو ناراحتم میکنه crying::-

soroush_chelsea
03-24-2013, 23:52
با سلام خدمت دوستای گلم امیدوارم سال خوبی در انتظارشون باشه. یه مدت دور بودم از سایت حالا که برگشتم خیلی خوشحالمlay_;;
خب بریم سراغ بررسی وضعیت چلسی
تیم در جایگاه سوم قرار داره جایگاهی که شاید در شروع فصل فکرش رو نمیکردیم سوم بشیم و اینقدر فاصله با تیم اول زیاد بشه که دیگه امیدی برای قهرمانی نداشته باشیم:daghon:
ucl که حدف شدیم و حالا چشممون به جام یوفاست که حتی قهرمانی در اون هم چندان مایه خوشحالی نیست.
و جام حذفی که در مقابل منچستر باید بازی کنیم که اگه مثله نیمه دوم بازی اول کار کنیم هیچ رقمه نمیتونن جلومون بایستن:yes:
اما نکات مثبت این فصل رو باید ادن هازارد و ماتا دونست که واقعا خوب با هم مچ شدن و کار های خارق العاده میکنن.
کاپیتان خم با وجود نیمکت نشینی هیچ اعتراضی نمیکنه و لمپارد هم که فوق العاده کار میکنه و بی انصافی اگه باش تمدید نکنن.نبود یک فینیشر هم کماکان حس میشه :nishkhand:
به امید روزهای بهتر

abbascfc
03-28-2013, 15:41
سلام به همه ی طرفداران چلسی. من تازه عضو شدم

و اما وضعیت چلسی
الان که تو لیگ قهرمانان نیستم و جای خالیمون واقعا احساس میشه ولی عیب نداره لیگ اروپا مال ماست
تو لیگ هم باید سومی رو حفظ کنیم تا سهمیه داشته باشیم واسه فصل بعد . البته نمیدونم چرا اینجوری شد ما اول فصل مدعی اول قهرمانی بودیم ولی حالا...
ترکیب هازارد- ماتا-لمپارد هم که فوق العاده نشون داده و من معتقدم هازارد بهترین بازیکن لیگ جزیره خواهد شد.
تو جام حذفی هم در استمفوردبریج حال این منچستری ها رو 12 فروردین خواهیم گرفت تا اینقدر ادعا نداشته باشن.

DanielBahrami
04-26-2013, 20:54
بعد از کلی مشکل و معضلاتی که در این 6 ماه برای تیم به وجود آمده ، چلسی الان چیزی نمونده به فینال لیگ اروپا برسه . دلم یک جام میخواد که حداقل آبروی قهرمان اروپا رو حفظ کنه ولی بنیتز کم کم داره خودش رو برای رفتن آماده میکنه . شایعات هم روز به روز داره بیشتر میشه . فالکائو و مورینیو و شورله جزو اصلی ترین کسانی هستند که ممکنه به چلسی بیان ولی الان برای انتخاب کانی برای فصل بعد زوده چون امیدشون رو تا حدی از دست میدن مثل تورس که در مصاحبه اش به رفتن هم اشاره کرده . امیدوارم یک بار هم که شده آبرا تصمیم عاقلانه ای برای تیم بگیره چون با همین تصمیمات عجولانه بار ها مشکلاتی به وجود آورده .

از همه ی این ها که بگذریم شاید تنها کار خوبی که بنیتز در دوران بودنش در چلسی کرد اینه که داوید لوییز رو هافبک دفاعی کرده و از قدرت شوت زنیش خوب استفاده میکنه . به امید اینکه آخرین جام رو بگیریم .

feri71
05-14-2013, 11:19

تبریک میگم به هوادارای چلسیroz::
اسطوره بی حاشیه آبی های لندن بالاخره به حق خودش رسید و تونست یکه تاز تاریخ چلسی بشه. توو بازی این هفته مقابل استون ویلا در حالی که 1-0 عقب بودن دو گل زد تا هم خودش 203 گله بشه و به رکورد بهترین گلزن تاریخ چلسی دست پیدا کنه و هم اینکه تیمش سهمیه CL رو حتمی کنه. لمپارد از اون فوق ستاره های دوس داشتنی فوتباله که امیدوارم حالا حالاها دوران بازیگریش به اتمام نرسه. واقعا نیمکت نشینی ، حق این بازیکن نیس حتی توو این سن و سال.

42d3e78f26a4b20d412==