PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2013 - 2012

DanielBahrami
05-29-2012, 11:26
به نام خدا

مهم ترین اخبار چلسی مربوط به نقل و انتقالات و اخبار و مصاحبه ها در فصل 2013 - 2012 در این تاپیک قرار می گیرد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - از گذاشتن اخباری که اهمیت ندارند و یا تکراری هستند خودداری کنید .

2 - تمامي نظرات شخصی خود را در تاپيك بحث و تبادل نظر هوادارن آبی های لندن در فصل 2013 - 2012ارسال كنيد.

3 - از سایت هایی مانند ورزش 3 خبر نگذارید .

DanielBahrami
05-29-2012, 11:38
هازارد به چلسی می آید

به گفته خود هازارد او دوست دارد در تیم قهرمان اروپا بازی کند .

ادن هازارد هافبک بلژیکی لیل در توویتر خود نوشت که در تابستان به چلسی میرود . قبل از این گقته میشد که منچستر سیتی با او به توافق رسیده است ولی بعد از قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا ناگهان تصمیم هازارد تغییر کرد . بعضی از رسانه می گویند که او با میلغ 32 میلیون پوند به چلسی می آید .

هازار در توئیتر خود گفته است : چلسی تیم بسیار بزرگی است و بازیکنان بزرگی نیز دارد . آنها قهرمان اروپا شده اند و من افتخار میکنم که در چنین تیمی بازی کنم .

او همچنین در مورد بازیکنانی که از چلسی جدا خواهند شد گفت : سالامون کالو و دیدیه دروگبا از چلسی جدا شده اند و در مورد مالودا هم چیزی معلوم نیست و

ترجمه ی اختصاصی از اسکای اسپورت

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

omid2
05-30-2012, 14:01
چلسی با پول های میلیاردر روس همچنان در بازار نقل و انتقالات میتازد...

لیونل مسی آلمان در باشگاه لندنی

مارکو مارین تابستان امسال با قرارداد 7 میلیون یورویی تا سال 2017 به باشگاه چلسی پیوست تا باشگاه وردربرمن که از این انتقال درآمد تقریبا مناسبی را بدست آورد. برمنی ها برای جذب مارین از مونشن گلادباخ در سال 2009 مبلغ 500 هزار یورو هزینه کرده بودند
. به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از بیلد، روبرتو دی متئو سرمربی موقت آبی پوشان لندنی با تمجید از این انتقال می گوید:" این بازیکن جوان آلمانی بسیار هیجان انگیز است او واقعا با استعداد و از نظر فنی با کیفیت است."
او ادامه می دهد:" من واقعا مشتاقانه منتظر شروع تمرینات و حضور مارین در باشگاه هستم تا کیفیت وی را از نزدیک ببینم."
روزنامه های بریتانیایی نیز در مورد این انتقال با تیتر های برجسته ای از مارین به عنوان "مسی آلمان" نام بردند اما این اغراق رسانه های انگلیسی در حالی که مارین حتی در لیست 27 نفره یوآخیم لوو جایی ندارد آلمانی ها را به شگفتی وا داشت.

منبع: گل

Arman.Leo
05-31-2012, 05:34
هالک در آستانه پيوستن به چلسي

به گزارش نشريه تلگراف، 90 درصد از انتقال هالک، مهاجم برزيلي پورتو به چلسي، انجام شده است.

آبي ها مدت هاست که به دنبال به خدمت گرفتن اين بازيکن هستند؛ اين در حالي است که بسياري انتظار داشتند او فصل گذشته و همراه با ويلاس بواس راهي استمفورد بريج شود.

با اين وجود اين انتقال انجام نشد و هالک براي يک فصل ديگر در پورتو ماند اما براساس گزارش ها، آبي ها سرانجام با انتقال 50 ميليون يورويي اين بازيکن موافقت کردند.

هالک يک فصل موفقيت آميز ديگر را در پورتو سپري کرد و با به ثمر رساندن 21 گل در 38 ديدار، کمک کرد تا اين تيم براي دومين سال پياپي قهرمان پرتغال شود.

در قرارداد اين ملي پوش برزيلي قيد شده که او مي تواند با پرداخت 80 ميليون پوند از پورتو جدا شود اما به نظر مي رسد مديران باشگاه پرتغالي با جدايي او با رقمي واقع بينانه تر موافقت کرده اند.

با خريد او، جمع هزينه هاي چلسي در تابستان به نزديک 100 ميليون يورو خواهد رسيد. آبي ها پيش از اين مارکو مارين را با 8 ميليون يورو به خدمت گرفتند و ادن آزارد هم در آستانه انتقالي 40 ميليون يورويي است.

"ورزش 3"

DanielBahrami
05-31-2012, 10:49
هالک در آستانه انتقال 50 میلیون یورویی

مهاجم برزیلی پورتو که در دو فصل اخیر نمایش خوبی داشته است به احتمال زیاد راهی استمفوردبریج میشود .

بالاخره پس از مدت ها قرار داد هالک با چلسی تقریبا نهایی شده است . نمایندگان باشگاه چلسی با تلاش زیادی توانسته اند مدیران پورتو را راضی کنند تا برای انتقال هالک 50 میلیون یورو نیز دریافت کنند .

این در حالی بود که در سال گفته شده بود که در صورت فسخ قرار داد ، هالک باید 90 میلیون یورو به پورتو بپردازد و مسئولان پورتو هم به قیمت پایین تری راضی نمی شدند اما بالاخره پس گفت و گوی زیاد بالاخره رضایت برای آمدن هالک گرفته شد .

در چند روز گذشته نیز مدیر برنامه های هالک اعلام کرده بود که از چند باشگاه انگلیسی پیشنهاد دارند و هالک نیز دوست دارد که فوتبالش را در سطح بالاتری ادامه بدهد .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
06-01-2012, 15:01
لمپارد یورو 2012 را از دست داد

فرانک لمپارد در تمرینات چهارشنبه انگلیس مصدوم شد و یورو 2012 را از دست داد تا انگلستان پس مصدوم شدن گرت بری یک مهره ی خوب دیگرش را هم از دست بدهد .

فرانک لمپارد هافبک با سابقه ی تیم ملی انگلیس ، چهرشنبه دچار یک مصدومیت جدی شد و یورو 2012 را از دست داد . این اتفاق باعث شد که تیم انگلیس در خط هافبک دچار خلا شود . روی هاچسون در این مورد گفت : این مشکل بزرگی برای ماست . بعد از مصدومیت گرت و فرانک ما باید به فکر یک جایگزین باشیم . لمپارد بخش مهمی از تیم ما بود که از هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ روحی به ما کمک زیادی بکند .

گفته میشود که هاچسون میخواهد جای خالی لمپارد را با جردن هندرسون ، هافبک لیورپول پر کند .

drogba-maldini
06-01-2012, 17:50
محرومیت تری به 3 جلسه افزایش یافت

جان تری کاپیتان شیر های لندن که حدود 2 هفته پیش جام باشگاه های اروپا را بالای سر برد از سوی یوفا 2 بازی دیگر به محرومیتش اضافه شد !
جان تری در بازی برگشت مقابل بارسلونا با زانو ضربه ای به بدن الکسیس سانچز وارد کرد و از بازی اخراج شد.او علاوه بر اینکه بازی فینال را به علت محرومیت از دست داد حرکتش از سوی یوفا همراه با خشونت تلقی شده و در 2 بازی آینده اروپایی تیمش نیز حضور نخواهد داشت
این بدین معنی است که تری در بازی سوپر کاپ اروپا برابر اتلتیکو مادرید هم به میدان نخواهد رفت ولی می تواند در جشن قهرمانی شرکت کند و جام را بالای سر ببرد و همچنین اولین بازی تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل بعد را نیز از دست خواهد داد
جان تری و باشگاه چلسی می توانند به این حکم اعتراض کنند

drogba-maldini
06-01-2012, 17:53
چلسی در نبرد با منچستر، آرسنال و تاتنهام برای خرید یک بلژیکی دیگر

پس از اینکه چلسی ادن هازارد بازیساز لیل را در ازای 35 میلیون پوند به خدمت گرفت اکنون به دنبال جذب هم تیمی وی در تیم ملی میباشد.دمبله تا پایان قرار داد خود در فولهام در این تیم ماندگار شد اما پیشنهاد مارتین یول برای تمدید قرارداد را رد کرد تا به حضور خود در کاروین کاتج پایان دهد.

منچستر یونایتد-آرسنال و تاتنهام نیز خواهان این هافبک 24 ساله میباشند اما بر طبق اظهارات نشریه ی سان چلسی بیشترین شانس را برای جذب وی داراست.

فولام نسبت به نگه داشتن دمبله ی 10 میلیون پوندی در باشگاه خود آن هم پس از از دست دادن ستارگانی نظیر کلینت دمپسی و اندی جانسون نا امید شده اند و فصل آینده با مشکلاتی از لحاظ مهره روبرو می شوند.

drogba-maldini
06-01-2012, 18:06
به نظر می رسد باشگاه چلسی و مهاجم برزیلی تیم پورتو به توافقات مالی اولیه خود رسیده اند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، چلسی پیشنهاد مبلغ 38 میلیون پوند از سوی پورتو برای فروش هالک را پذیرفته است و به زودی این انتقال صورت می گیرد.مبلغ رضایت نامه ی هالک با تلاش و واسطه گری به پایین ترین سطح خود رسید و خود هالک هم مخالفتی با پایین آمدن مبلغ قرارداد خود ندارد.

پورتو از قرار دادن مبلغ 100 میلیون یورو به عنوان مبلغ در خواستی جهت جدایی زود هنگام هالک بسیار خوشحال بود اما مشخص شد که این قرار داد تا 60 میلیون یورو قابل کاهش است.پورتو مجبور شد مبلغ درخواستی برای هالک را کمتر کند چرا که تنها تیمهایی چون چلسی که نیاز بیشتری به این بازیکن دارد می تواند مبلغ در خواستی پورتو را بدهد در غیر اینصورت پس از چند سال پورتو مجبور به فروش هالک به عنوان بازیکن آزاد می شد.پورتو اذعان داشت مبلغ را زیر 40 میلیون پوند نخواهد آورد اما چلسی موفق به کاهش قیمت شد.

drogba-maldini
06-01-2012, 23:49
چلسی با 38 میلیون پوند هالک موافقت کرد

به گزارش سایت خبری هواداران چلسی و به نقل از ساکرنت، چلسی با ۳۸ میلیون پوند در آستانه ی امضاء قرارداد قرار دارد.

طبق این گزارش توافق بین دو باشگاه صورت گرفته است و تنها تست پزشکی هالک باقی مانده است.

هالک در دو سال اخیر برای پورتو در ۹۱ بازی ۵۷ گل به ثمر رسانده است.

DanielBahrami
06-02-2012, 11:43
لوکاکو : من در قهرمانی نقشی نداشتم

مهاحم 19 ساله بلژیکی چلسی که در این تیم فقط در 3 بازی به میدان آمده است در مصاحبه ای گفت از اینکه به او فرصت زیادی به او برای بازی کردن داده نشده ناراحت است .

بازیکن جوان تیم چلسی روملو لوکاکو گفته از اینکه تیمش توانسته دو جام یعنی لیگ قهرمانان و جام حذفی را فتح کند خوشحال نیست زیرا فرصت کافی به او در این فصل برای حضور در استمفورد بریج داده نشده است .

مهاجم 19 ساله تیم چلسی به روشنی اعلام کرده که می خواهد فصل بعد به طور قرضی خارج از لیگ جزیره بازی کند اگر امسال در برنامه هیچ مربی نباشد روملو در زمان مربی گری بواس و همچنین مربی فعلی تیم چلسی دی متئو کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

او در مورد قهرمانی در اروپا نیز گفت : هنگامی که کالو جام را روی زانویم گذاشت از او خواستم فورا آن را بردارد چون من در این قهرمانی سهمی نداشتم .

drogba-maldini
06-02-2012, 23:37
دروگبا: بعد از جام جهانی از بازی‌های ملی خداحافظی می‌كنم

مهاجم ساحل عاجی چلسی از خداحافظی خود از بازی‌های ملی بعد از جام جهانی 2014 برزیل خبر داد.
دیدیه دروگبا مهاجم چلسی كه نقش بسزایی در قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا داشت، اعلام كرد كه بعد از جام جهانی 2014 برزیل از بازی‌های ملی خداحافظی خواهد كرد.

دروگبا كه جدایی‌اش از چلسی قطعی شده، اما هنوز تیم بعدی او مشخص نشده است، گفت: برای صعود ساحل عاج به جام جهانی تمام تلاش خود را به كار خواهم گرفت، می‌‌خواهم بعد از جام جهانی 2014 برزیل برای همیشه از بازی‌های ملی خداحافظی كنم.

وی افزود: در جام ملت‌های آفریقا 2010 شكست تلخی را مقابل زامبیا تجربه كردیم. آن بازی همچون كابوسی بود كه هنوز خاطره‌اش در ذهن ما است. درست است كه قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا خوشحالی زیادی را در میان هواداران ساحل عاج ایجاد كرد، اما نمی‌توان گفت كه با این قهرمانی كابوس 2010 از ذهن آن‌ها پاك شده است. امیدوارم كه در دور بعدی این رقابت‌ها بهتر كار كنیم و با قهرمانی دل هواداران را به دست آوریم.

منبع :

drogba-maldini
06-02-2012, 23:39
12 میلیون پوند غرامت ویلاس بواس

بنا به گزارشات پس از اخراج اندره ویلاس بواس توسط چلسی،وی مبلغ 12 میلیون پوند از باشگاه چلسی دریافت کرد.
به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،بواس که جایگزین کارلو آنجلوتی در چلسی شده بود،تنها پس از 7 ماه از کار برکنار شد.

میلیاردر روس مبلغی نزدیک به 64 میلیون پوند را برای مربیان سابق چلسی، از جمله مورینیو،آورام گرانت،اسکولاری و آنجلوتی پرداخته است.

چلسی پس از موفقیت های بزرگ ویلاس بواس با پورتو، مبلغ 14 میلیون پوند به این باشگاه پرداخت کرد تا این مربی جوان را به خدمت گیرد.

بواس در طول همکاریش با آبی ها، مبلغ 125 هزار پوند را هفتگی به عنوان حقوق از باشگاه چلسی دریافت می کرد.جمع این حقوق با مبالغ دیگری که چلسی برای بواس پرداخت کرد، چیزی در حدود 32 میلیون پوند میشود که برابر با ارزش قهرمانی در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا است.

منبع :

drogba-maldini
06-02-2012, 23:40
چلسی و منچستر بدنبال دمبل

مدیر برنامه های مواسا دمبل خبر از علاقه چلسی به خرید این بازیکن داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، مواسا دمبل ، هافبک تیم فولام مورد توجه دو تیم منچستر یونایتد و چلسی قرار گرفته است.

در این خصوص لاینز ، مدیر برنامه های دمبل در مصاحبه ای گفت :" جاه طلبی مواسا به اندازه ای است که بتواند روزی جای بازیکنی چون فرانک لمپارد را بگیرد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز همانطور بازی کند."

گفته می شود مسئولان چلسی پیشنهاد 10 میلیون پوندی به این بازیکن ارائه کرده اند و این بازیکن نیز دوست دارد در تیم قهرمان اروپا بازی کند.

منبع :

drogba-maldini
06-02-2012, 23:44
اسین در چلسی می ماند

مدیر برنامه های مایکل اسین اعلام کرد که موکلش چلسی را ترک نخواهد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، مدیر برنامه های مایکل اسین که فصل گذشته نتوانست همچون دیگر سالهای حضورش در استمفوردبریج نمایش چشمگیری داشته باشد و کمتر در ترکیب آبی ها قرار می گرفت ، در مصاحبه ای از ادامه حضور اسین در تیم چلسی خبر داد.

مدیر برنامه های هافبک اهل غنای چلسی که تنها 19 بازی برای تیمش به زمین رفت و در فینال لیگ قهرمانان اروپا در مونیخ نیز نیمکت نشین بود ، به مجله فوتبال فرانسه گفت :" مایکل در چلسی است و هیچ مشکلی وجود ندارد."

مدیر برنامه های اسین در حالی خبر از رضایت او در این تیم خبر داده است که خبرهایی مبنی بر جدایی اسین در رسانه های مختلف منتشر شده بود.

DanielBahrami
06-03-2012, 13:42
رئییس باشگاه فیورنتینا : جوتیک در فیورنتینا میماند

رئیس باشگاه فیورنتینا اعلام کرده که وی علاقه دارد مهاجم تیمش استفان جوتیک در فیورنتینا بماند.

رئییس باشگاه فیورنتینا ، آقای کوکگیگنی ((Cognigni)) در صحبت هایی اعلام کرده است که برای مسئولان فیورنتینا بسیار مهم است که ارزش و داریی خودشون رو برای رقابت با تیم های بزرگ حفظ بکنند.ما قرار داد طولانی مدت با جوتیک بستیم و مدیر برنامه های این بازیکن هم اعلام کرده که او می خواهد در باشگاه بماند پس بنابراین فروشی نخواهد بود. "

" در فوتبال ایتالیا بسیار دشوار است که باشگاهی بتواند بازیکنان اصلی خود را حفظ کند اما جوتیک تصمیم گرفته که در باشگاه بماند و بسیار بعید است او از این باشگاه برود

استفان جوتیک 22 ساله که در 27 بازی 14 گل زده است از فصل پیش تا حالا مورد توجه چلسی قرار گرفته اما پیوستن او به چلسی بعید به نظر میرسد .

drogba-maldini
06-03-2012, 18:59
فان در ویل در آستانه پیوستن به چلسی

به گزارش سایت خبری هواداران چلسی و به نقل از تریبال فوتبال، چلسی با مبلغ ۸ میلیون پوند در آستانه امضاء قرارداد با گرگوری فان در ویل (Gregory van der Wiel)، دفاع راست آژاکس و تیم ملی هلند قرار دارد.

فان در ویل وقتی که از او پرسیده شد که آیا پیشنهاد چلسی میتواند وسوسه انگیز باشد، پاسخ داد: "بله، البته. چلسی باشگاه زیبایی است."

"من بازی های زیادی را نگاه کردم. چلسی فصل خوبی نداشت اما آنها در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیدند که عملکردی فوق العاده و عالی بود."

خرید چلسی در این پست در حالی انجام می شود که در پایان فصل جاری، از منابع غیر رسمی اعلام شده بود که ژوزه بوسینگوا و سالومون کالو به عنوان بازیکنان مازاد معرفی شدند. بوسینگوا و کالو در فینال لیگ قهرمانان اروپا از ابتدا در ترکیب چلسی حضور داشتند.

به نظر میرسد که فان در ویل پس از مارکو مارین، ادین هازارد و هالک، چهارمین خرید تابستانی چلسی در فصل ۱۳/۲۰۱۲ باشد.

drogba-maldini
06-03-2012, 19:01
رومئو : در چلسی می مانم

اریول رومئوبا وجود این که توسط روبرتو دیمتئو چندان به بازی گرفته نشد اعلام کرد که قصد جدایی از چلسی را ندارد.
به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،ستاره ی جوان و کاتالان چلسی در دوره ی اندره ویلاس بواس عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و بازی های زیادی را زیر نظر این مربی جوان انجام داد.اما پس از آمدن روبرتو دیمتئونتوانست شرایط قبلی خود را بار دیگر رقم بزند.

با این حال رومئوی جوان میخواهد برای بازپس گرفتن جایگاهش در ترکیب آبی ها بجنگد.

محصول باشگاه بارسلونا به بخش انگلیسی سایت گل گفت : "دیمتئو در چلسی است،بنابرین من هم هستم.با چلسی قرارداد دارم و این رویای من است که بتوانم بازی کنم.من در اوایل فصل به خودم نشان دادم که میتوانم بازی کنم و میدانم که قادر به انجام این کار هستم.امیدوارم که در فصل بعد دقایق بیشتری را در زمین باشم و از بازی کردن لذت ببرم."

وی ادامه داد : "این فصل در چلسی برایم جالب و جذاب بود،خصوصا دستیابی به لیگ قهرمانان.این چیزی بود که در کودکی در سر می پروراندم."

رومئو زبان به ستایش از دروگبا که باشگاه را ترک خواهد کرد و همچنین فرناندو تورس که شایعاتی درباره ی انتقالش به باشگاه های دیگر به گوش میرسد باز میکند.

اریول رومئو ویدال اضافه کرد : "دروگبا به همگان نشان داده که هنوز برای رفتن به یک تیم بزرگ به اندازه ی کافی خوب است.او پایان چشمگیری در اینجا داشت و من فکر میکنم که او می تواند برای هر تیمی،از جمله بارسلونا و رئال مادرید بازی کند."

جوان 20 ساله ی چلسی در بخش پایانی مصاحبه اش گفت : "فکر نمی کنم که فرناندو تورس چلسی را ترک کند.آن ها (باشگاه چلسی) عاشق او هستند.او خوب است و فکر میکنم که در یورو 2012 به خوبی کار خواهد کرد.

drogba-maldini
06-03-2012, 19:03
بعد از لمپارد، کیهیل نیز مصدوم شد

ساعتی پیش اتحادیه ی فوتبال انگلستان از مصدومیت گری کهیل مدافع تیم ملی فوتبال این کشور و باشگاه چلسی خبر داد. بنابراین حضور کهیل در رقابت های یورو 2012 در هاله ای از ابهام قرار گرفت. اخیرا لمپارد نیز یورو را به خاطر مصدومیت از دست داد.

DanielBahrami
06-04-2012, 14:53
مارتینز : از کهیل عذر خواهی می کنم

مهاجم تیم ملی بلژیک که در بازی دوستانه مقابل انگلستان به خاطر ضربه ای که باعث مصدوم شدن گری کهیل شده است عذرخواهی کرد .

درایز مارتینز مهاج تیم ملی بلژیک که در بازی دوستانه مقابل انگلستان با ضربه ای که زد باعث مصدویت شدید کهیل از ناحیه فک شده بود در صفحه ی توئیترش از او عذرخواهی کرد .

مهاج PSV آیندهون گفته است : من واقعا متاسفم که باعث مصدومیت کهیل شدم . در زمین مسابقه هیچ وقت کسی متوجه نمی شود که ضربه ی او ممکن است باعث صدمه زدن به کسی شود . امیدوارم که او هر چه زودتر به سلامتی اش را به طور کامل به دست آورد .

DanielBahrami
06-05-2012, 00:44
هازارد به چلسی پیوست

سایت رسمی باشگاه چلسی دوشنبه شب اعلام کرد که ادن هازارد رسما به چلسی پیوسته است .

سایت رسمی باشگاه چلسی اعلام کرد که چلسی با باشگاه لیل فرانسه بر سر انتقال هازارد به توافق رسیده است. این هافبک جوان که مدت هاست شایعه آمدنش به چلسی به گوش میرسد سرانجام با قراردادی 5 ساله و درآمد هفتگی 170 هزار پوند با مسئولان چلسی به توافق نهایی رسید و امروز بعد از پشت سر گذاشتن معاینات پزشکی رسما به استمفورد بریح آمد .

او پس از لوکاکو،کورتویس و ده بروین چهارمین بازیکن بلژیکی چلسی می باشد. او به سایت رسمی چلسی گفت : من خوشحالم که بالاخره وارد این باشگاه فوق العاده شدم و نمی توانم بیش از برای شروع کار صبر کنم .

DanielBahrami
06-05-2012, 16:04
رامیرز جام های بیشتری را می خواهد

بازیکن خط میانی چلسی خوشحال است

رامیرز هافبک چلسی در صحبت هایی اعلام کرده است که برای قهرمانی در جام های مختلف به خصوص لیگ قهرمانان اروپا مصمم است . این بازیکن که در قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان نقش به سزایی داشت و گل زیبایی که در مرحله ی نیمه نهایی به بارسلونا زد باعث صعود فینالیست شدن چلسی شد .

این بازیکن برزیلی امیدوار است تا در استمفوردبریج همچنان پیشرفت کند . او ادامه داد : من 25 سال دارم برای اینکه بتوانم جوایز زیادی را کسب کنم تلاش زیادی می کنم .

رامیرز در مراسمی توانست جایزه بهترین گل چلسی در فصل 2012 - 2011 را کسب کند . او در مورد این جایزه گفت : من وقتی که جایزه را دریافت کردم بسیار خوشحال شدم چون تمام مسئولان و بازیکنان چلسی به من رای دادند و من به این نتیجه رسیدم که سال واقعا خوبی برای من است .

drogba-maldini
06-05-2012, 17:15
16 دسامبر؛ فینال جام باشگاه های جهان 2012

رقابت های جام باشگاه های جهان از ۶ تا ۱۶ دسامبر ۲۰۱۲ (۱۶ تا ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۱) در ژاپن برگزار می شود.

تاریخچه جام باشگاه های جهان:

جام باشگاه‌های جهان یا جام جهانی باشگاه‌های فیفا یک تورنمنت فوتبال است که هر سال بین تیم‌های باشگاهی قهرمان قاره‌های مختلف برگزار می‌شود. از سال ۲۰۰۷ (پس از پیوستن استرالیا به کنفدراسیون فوتبال آسیا) قهرمان اقیانوسیه باید یک مسابقه تک‌حذفی با تیم قهرمان کشور میزبان برگزار کند.

نخستین دوره مسابقات در سال ۲۰۰۰ در برزیل با شرکت ۸ تیم برگزار شد. فیفا قصد داشت این مسابقات را جایگزین جام بین قاره‌ای کند. مسابقه‌ای که با حمایت مالی تویوتا از سال ۱۹۶۰ هر سال در ژاپن بین قهرمان جام لیبرتادورس آمریکای جنوبی و جام باشگاه‌های اروپا برگزار می‌شد. فیفا بر آن بود که دوره بعدی مسابقات را در سال ۲۰۰۱ با ۱۲ تیم در اسپانیا برگزار کند. اما هم این مسابقات و هم دوره بعدی که برای سال ۲۰۰۳ برنامه‌ریزی شده بود، به دلایلی چند برگزار نشد و فیفا در نهایت تصمیم به ادغام این رقابت‌ها با جام بین‌قاره‌ای گرفت.

دومین دوره بازی‌ها در سال ۲۰۰۷ در ژاپن برگزار شد، مسابقات در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۰۱ در امارات برگزار شده و در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ دوباره به ژاپن باز خواهد گشت.

باشگاه فوتبال الاهلی مصر با سه بار حضور در سال‌های ۲۰۰۵، ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ رکورد بیشترین حضور در مسابقات را دارد.

drogba-maldini
06-05-2012, 17:18
31 آگوست؛ چلسی vs اتلتیکو مادرید / سوپر کاپ اروپا 2012

گزارش اختصاصی سایت خبری هواداران چلسی؛

چلسی در جمعه ۳۱ آگوست ۲۰۱۲ (۱۰ شهریور ۱۳۹۱) در سوپر کاپ انگلیس در ورزشگاه "استید لوئیس ۲" در شهر موناکو مقابل اتلتیکو مادرید قرار خواهد گرفت.

چلسی تاکنون یک بار در سال ۱۹۹۸ در این جام حضور داشته است که موفق شد به قهرمانی دست یابد. جالب اینجاست که تک قهرمانی چلسی در این جام نیز در موناکو کسب شد.

عکس زیر مربوط به آخرین قهرمانی چلسی در سوپر کاپ اروپا در سال ۱۹۹۸ است.

چلسی در آن دیدار توانسته بود با تک گل "گاس پویت" (Gus Poyet) در دقیقه ۸۳، رئال مادرید را با نتیجه ۰-۱ شکست دهد.

drogba-maldini
06-05-2012, 17:21
چه کسانی چلسی را ترک می کنند؟

نگاهی خواهیم داشت به بازیکنانی که احتمال جداییشان در رسانه ها شنیده می شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، چلسی و آبراموویچ که سعی دارند تیم جدیدی را برای چلسی آماده کنند و با خرید های جدید جان تازه ای به تیم خود بدهند باید در مقابل چندین بازیکن را نیز به تیم های دیگر منتقل کنند که هم از نظر مالی و هم از نظر تعداد نفرات به استاندارد های مورد نیاز برسند. از همین رو نگاهی خواهیم داشت به خروجی های احتمالی تابستان چلسی که در رسانه های مختلف صحبت از جدایی آنها منتشر شده است.

1- دیدیر دروگبا

دروگبا اولین خروجی چلسی خواهد بود که پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تصمیم گرفته است تا وارد چالش جدیدی شده و به حضور هشت ساله خود در این تیم پایان دهد. رفتن دروگبا دور از انتظار نبود و او هم انتظارات را بر آورده کرد و با یک پیام خداحافظی از هواداران چلسی که رابطه خوبی با او داشتند ، از آنها جدا شد.

دروگبا تا پایان ماه ژوئن قراردادش اعتبار دارد و پس از ژوئن می تواند تیم جدیدش را اعلام کند که برای تیم آینده او صحبت هایی از شانگهای چین ، رئال مادرید و چند تیم دیگر اعلام شده است.

2- سلامون کالو

مهاجم نیمکت نشین چلسی که قراردادش با این تیم تمدید نشده است و او در ژوئن بازیکن آزاد خواهد بود پس از شش سال حضور در استمفوردبریج باید این تیم را ترک کند.

کالو در مصاحبه ای اولویت اول خود را فاینورد ، تیم سابقش عنوان کرده است اما خبرهایی از علاقه آرسنال ، لیورپول ، تاتنهام نیز وجود دارد.

3- فلورنت مالودا

صمیمی ترین دوست دیدیر دروگبا که حالا با رفتن دیدیر از چلسی راحت تری می تواند از این تیم دل بکند منتظر خرید های جدید این باشگاه است و اگر شرایط ماندن برایش سخت باشد و موقعیتش در باشگاه و ترکیب چلسی به خطر بیافتد دوست دارد یکسال مانده به پایان قراردادش به تیم جدیدی برود.

اما چلسی که دوست ندارد این بازیکن را مجانی از دست بدهد ، سعی دارد قبل از پایان قرار دادش او را به تیم دیگری منتقل کند.

4- خوزه بوسینگوا

خوزه بوسینگوا نیز دیگر بازیکن چلسی است که از سوی این باشگاه بازیکن آزاد اعلام شده است و از تمدید قرارداد این بازیکن سر باز زده است. بوسینگوا در دو فصل اخیرش اشتباهات زیادی در ترکیب چلسی داشته و همواره به ذخیره بازیکنی چون ایوانوویچ تبدیل شده بود.

5- مایکل اسین

با توجه به قرارداد سنگین و گرانقیمت اسین ، چلسی قصد دارد او را که دیگر مثل سابق جنگندگی خاصش را ندارد بفروشد تا بتواند از بازیکنان دیگری با هزینه های قرارداد او استفاده کند.

چلسی برای فروش اسین کمی شک دارد ، چرا که فروش اسین برای آبی ها کمی ریسک به حساب می آید ، چرا که بازی های خوب اسین هرگز از ذهن آبی ها فراموش نمی شود و همه امیدوار هستند که او بتواند به روزهای اوجش بازگردد.

6- دنیل استوریج

مهاجم جوان و خوش آتیه چلسی که از سوی آندره ویلاس بواس به عنوان بال ( وینگ ) در ترکیب چلسی قرار می گرفت و با آمدن دیمتئو فرصت خودنمایی کافی نداشت ، دوست ندارد فصل مشابهی را در چلسی تجربه کند و منتظر انتخاب سرمربی آینده چلسی مانده است.

بازیکن با استعداد انگلیسی در صورتی که سرمربی آینده چلسی او را در برنامه هایش جای ندهد و از او در پست مهاجم وسط استفاده نکند چلسی را ترک خواهد کرد. استوریج را تیم های زیادی از لیگ برتر انگلستان می خواهد که در بین آنها می توان به آرسنال اشاره کرد.

drogba-maldini
06-05-2012, 17:22
خرید های چلسی ادامه دارد؟

شواهد امر نشان می دهد که باشگاه چلسی هنوز خریدهای تابستانه خود را ادامه خواهد داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، رومان آبرامویچ مالک چلسی و میشل املانو مدیر فنی این تیم در حال باز سازی تیم اول چلسی میباشند و به همین دلیل همچنان اعلام سرمربی جدید را به تاخیر انداخته اند. آبی ها تا به اینجا 80 میلیون پوند برای خرید مارین-هازارد و هالک خرج کرده اند ولی دیلی میرور بر این باور است که این تازه شروع کار است.

به نظر میرسد خرج امسال چلسی از 100 میلیون پوند عبور خواهد کرد چرا که در حال حاضر آنها بدنبال انتقال تئو ولکات ، گرگوری فن در ویل و شیخ تیوته می باشد.باشگاه قصد دارد خود را در پست های کلیدی برای چالشی بزرگ در فصل بعد نیرومند سازد و بازیکنان یاد شده قسمتی از برنامه ی بازسازی چلسی میباشند.

آرسنال با نگرانی هایی برای تمدیدی قرارداد ولکات رو برو شده است و نیوکاسل بر این امر واقف است که ستاره ی فصل پیش خود یعنی تیوته با خیل عظیم پیشنهادات روبرو خواهد شد.

شایان ذکر است تنها خرید مارکو مارین از سوی باشگاه چلسی به طور رسمی تائید شده است.

drogba-maldini
06-06-2012, 18:51
ایوانویچ تاکید کرد هیچ برنامه ای برای ترک چلسی ندارد

طبق گفته های مدیر برنامه های برانیسلاو ایوانویچف وی در این تابستان به ناپولی نخواهد رفت و هیچ برنامه ای برای ترک چلسی نخواهد داشت.
این بازیکن صربستانی که یکی از مهره های اصلی چلسی در خط دفاعی به شمار شمار می رود و در سال 2008 به این تیم پیوست از تیم های زیادی چون رئال مادرید پیشنهاداتی داشته است.
باشگاه ناپولی جدید ترین باشگاهی است که به طور جدی برای جذب این بازیکن 28 ساله دست به کار شده است.
اما مدیر برنامه های این ستاره، ولادو بروزان تاکید کرد باوجود پیشنهاد مالی مناسب ایوا تمایلی برای پیوستن به ناپولی ندارد و می خواهد به قراردادی که با چلسی دارد احترام بگذارد چراکه وی تا تابستان سال 2016 با چلسی قرار داد دارد.
بروزان در مصاحبه با روزنامه تاتو اسپورت گفت:
"ایوانویچ قراردادش را تا سال 2016 با چلسی تمدید کرده و میخواهد بر سر برخی جزئیات ملاقاتی با این باشگاه انجام دهد.
چلسی می خواهد او را نگه دارد و خود او نیز هیچ برنامه ای برای ترک چلسی ندارد."

drogba-maldini
06-06-2012, 18:53
رامیرس دستمزد بیشتری میخواهد

رامیرس كه در فصل گذشته از بازیكنان كلیدی تیم آبی پوشان لندنی بود برای فصل جدید دنبال افزایش رقم قراردادش است .
وی در بازی نیمه نهایی مقابل بارسلونا گل با ارزشی به ثمر رساند و توانست این تیم را به فینال برساند گرچه در دیدار نهایی مقابل بایرن مونیخ غائب بود.
رامیرس گفت: می خواهم یك بار دیگر با چلسی قهرمان لیگ قهرمانان شوم و پاداش مهمتری بدست بیاورم به سختی كار خواهم كرد تا به این مهم دست یابم.
رامیرس امیدوار است در فصل بعد همراه چلسی به موفقیت دست یابد گرچه حضور وضعیت سرمربی این تیم دقیقا مشخص نیست البته آبراموویچ وارد بازار نقل و انتقالات شده است و به جذب بازیكن مشغول است وی بدنبال به خدمت گرفتن گواردیلولا است و البته نیم نگاهی نیز به دی تائهو دارد.

drogba-maldini
06-07-2012, 19:41
روبرتو دی متئو در آستانه دائمی شدن قراردادش با چلسی

به گزارش سایت خبری هواداران چلسی و به نقل از دیلی میل، روبرتو دی متئو در آستانه دائمی شدن قراردادش با چلسی قرار دارد.

طبق این گزارش رومن آبراموویچ در حال تدارک پیشنهاد امضاء قرارداد جدید به دی متئو قهرمان است تا حداقل یک فصل دیگر اما این بار با عنوان سرمربی دائمی چلسی روی نیمکت آبی های لندنی بنشیند.

گفتنی است، دی متئو در آخر این هفته از تعطیلات باز خواهد گشت و مایل است تا پایان این ماه که قراردادش با چلسی به پایان میرسد، تکلیفش معلوم شود.

drogba-maldini
06-07-2012, 19:43
تیبوث کورتویس؛ محروم از بازی سوپر کاپ اروپا مقابل چلسی

به گزارش سایت خبری هواداران چلسی و به نقل از اسکای اسپورت، چلسی قصد دارد برای یک فصل دیگر قرارداد قرضی تیبوث کورتویس (Thibaut Courtois)، دروازه بان جوان بلژیکی خود را با اتلتیکو مادرید تمدید کند اما با یک بند مهم، بازی نکردن کورتویس مقابل چلسی در سوپر کاپ اروپا.

دیه گو سیمونه (Diego Simeone)، سرمربی اتلتیکو مادرید در این مورد می گوید: "این خبر بدی برای پسر (کورتویس) است، چرا که این بازی پاداش پیروزی در لیگ یوفا است."

"ما نمی توانیم بیش از این برای بازی کردن او مبازره کنیم چرا که چلسی مالک اوست."

drogba-maldini
06-07-2012, 19:51
بارسلونا بدنبال دیوید لوئیز

باشگاه بارسلونا همچنان بدنبال جذب دیوید لوئیز می باشد و پیشنهاد جدیدی به او داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، دیوید لوئیز مدافع مرکزی و جوان تیم فوتبال چلسی که در ژانویه 2011 بنفیکا را به مقصد چلسی ترک کرد با پیشنهادی 35 میلیون پوندی از سوی بارسلونا روبه رو شده است.

به گفته اسپورت میل ، خرید دیوید لوئیز یکی از اهداف این باشگاه در بازار نقل و انتقالات می باشد . آنها برای جذب این بازیکن پیشنهاد های متفاوتی به باشگاه چلسی ارائه کرده اند.

بارسلونا که می خواهد با در اختیار داشتن لوئیز و تیاگو سیلوا ، برزیلی های تیمش را افزایش دهد حاضر به پیشنهاد مالی خوبی به مدافع چلسی شده است. اما از سوی دیگر چلسی نیز علاقه ای به فروش لوئیز ندارد و روی او حساب ویژه ای باز کرده است.

DanielBahrami
06-07-2012, 23:23
چلسی برای ساخت استادیوم در کارخانه باترسی شکست خورد

باشگاه چلسی در تلاش برای ساخت استادیوم جدید در منطقه وانز ورت (( Wandsworth )) دچار مشکل شد .

چلسی برای ساخت یک استادیوم جدید در نیروگاه باترسی در جنوب غرب لندن شکست خورد. در ماه گذشته اخبار زیادی در مورد اینکه باشگاه چلسی می خواهد نیروگاه باترسی و زمین های اطراف آن که 39 هکتار می شود اما گفته می شود که ساخت چنین ورزشگاهی 1 میلیارد پوند هزینه خواهد داشت .

در این شرایط مدیران دو شرکت شرکت به نام های اس بی ستیا (( SP Setia )) و داربی در یک قرار اقتصادی تصمیم به دوباره به راه انداختن نیروگاه هستند . به این ترتیب امیدهای چلسی برای داشتن یک ورزشگاه حداقل 60 هزار نفری بار دیگر بر باد رفت .

DanielBahrami
06-08-2012, 17:50
بنایون به زودی درباره ی آینده اش تصمیم می گیرد

یوسی بنایون به زودی در آینده اش در چلسی تصمیمش می گیرد اما بعید است که او در فصل آینده به این تیم ملحق شود .

یوسی بنایون ، هافبک آرسنال که در فصل 2012 - 2011 به صورت قرضی در این تیم بازی میکرد در صفحه ی توئیتر خود نوشت که به زودی در مورد آینده اش تصمیم می گیرد .

این در شرایطی است که باشگاه چلسی هم علاقه ای به نگه داشتن او ندارد و بعید به نظر میرسد که بتواند در کنار هافبک های پرتعداد این تیم بازی کند . گفته میشود که وست هام ، تیمی که او را در سال 2005 به انگلستان آورد خواهان به خدمت گرفتن او شده است . همچنین اخباری به گوش میرسد که آژاکس و مکابی اسرائیل نیز به او علاقه مند شده اند .

drogba-maldini
06-09-2012, 19:21
هازاردی دیگر در چلسی

چلسی ، آرسنال و منچسترسیتی را برای امضای قرارداد با چارلی ماسوندا،یکی از با ارزش ترین نوجوانان فوتبال دنیا که تنها 15 سال سن دارد از پیش رو برداشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،این هافبک تهاجمی اندرلشت بلژیک در ماه قبل برای مذاکره با آرسنال به لندن سفر کرده بود و همچنین بارها زیر ذره بین بازیکن یاب های منچسترسیتی قرار گرفته بود.سبک بازی این نوجوان بلژیکی بسیار شبیه به ادن هازاردی می باشد که در هفته ی گذشته با مبلغ 32 میلیون پوند به چلسی پیوست.

با این حال چارلی ماسوندا تصمیم گرفت تا راه هموطن خود،ادن هازارد را در پیش گیرد و به چلسی بپیوندد.باشگاه چلسی به چارلی و دو برادر دیگرش،تیکا و لامیشا پیشنهاد همکاری داده است.بنابرین شاهد حضور این نوجوانان آینده دار در باشگاه چلسی خواهیم بود.

DanielBahrami
06-10-2012, 21:22
هالک : من در توییتر اکانت ندارم

مهاجم تیم پورتو اعلام کرد اکانتی در تویتتر ندارد .

مهاجم تیم پورتو مجبور شد انکار کند که نظری مبنی بر ترک باشگاه پورتو نداده است .

بازیکن مورد نظر چلسی گفت : " من در تویتتر اکانت ندارم و می خواهم رسانه ها بدانند و سریع این قضیه جمع شود ".

" من صحبتی مبنی بر ترک باشگاه انجام نداده ام و در این تاپیک ( تویتتر ) هم چیزی نگفته ام . همه چیز دست مدیر برنامه های من است " .

drogba-maldini
06-11-2012, 19:52
قرارداد دی متئو تا 48 ساعت آینده نهایی میشود

به گزارش سایت خبری هواداران چلسی و به نقل از دیلی میل، با توافقاتی که در شب یکشنبه بین روبرتو دی متئو و مقامات چلسی صورت گرفته است، دی متئو قطعا سرمربی آینده چلسی خواهد بود و انتظار میرود که ظرف ۴۸ ساعت آینده این قرارداد نهایی شود.
مطابق این گزارش قرارداد دی متئو تقریبا کامل شده است و پیش بینی می شود که قرارداد دی متئو بیش از یک سال باشد، چرا که این یکی از شروط دی متئو می باشد.

DanielBahrami
06-13-2012, 22:42
بالاخره دی ماتئو با چلسی قرار داد بست

سایت رسمی چلسی امروز اعلام کرد که روبرتو دی ماتئو با عقد قرار داد 2 ساله رسما هدایت چلسی را بر عهده گرفت .

بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان و همچنین به وجود آمدن شایعات بسیار در مورد آمدن گوادردولا به چلسی سرانجام امروز روبرتو دی ماتئو ، کسی در مدت کمتر از نیم فصل چلسی را به قله فوتبال اروپا رساند و ثابت کرد که لیاقت حضور در نیمکت چلسی را دارد . او امروز پس از بازگشت از تعطیلات قرار داد خود را رسمی کرد .

ترجمه ی اختصاصی از سایت رسمی چلسی

DanielBahrami
06-16-2012, 01:40
رامیرز از ماندن دی مائو خوشحال است

هافبک برزیلی چلسی اعلام کرده است که از اینکه دی ماتئو در چلسی ماندنی شده بسیار خشنود است .

رامیرز هاقبک برزیلی چلسی که در فصل قبل نمایش بسیار خوبی داشت و یکی از ارکان چلسی برای قهرمانی در اروپا بود اعلام کرد که از اینکه روبرتو دی ماتئو به عنوان سرمربی چلسی برای دو فصل آینده انتخاب شده است بسیار خوشحال است .

او در مورد این انتخاب گفت : مدیران چلسی انتخاب خیلی خوبی کردند . دی ماتئو توانست با برنامه ریزی ما را در اروپا قهرمان کند و بهترین گزینه نیز برای هدایت چلسی بود .

DanielBahrami
06-19-2012, 15:09
ویگان پیشنهاد چلسی درباره ی خرید ویکتور موسی را رد کرد

باشگاه ویگان پیشنهاد 10 میلیون یورویی چلسی را رد کرد .

باشگاه ویگان به طور رسمی پیشنهاد رسمی چلسی را رد کرد ولی به خاطر اینکه تنها 1 سال از قرار داد این بازیکن 21 ساله نیجریه ای با ویگان باقی مانده و مبلغ 10 میلیون یورو برای این بازیکن بسیار زیاد است و اگر چلسی چنین پیشنهادی را داده باشد تمدید قرارداد این بازیکن با ویگان محال به نظر میرسد .

کوییز پارک رنجرز نیز شدیدا به دنبال جذب این مهاجم است ولی مبلغ پیشنهادی آنان در مقابل چلسی بسیار کم است .

مدیر باشگاه ویگان در صحبت هایی اعلام کرد که آنها به دنبال نگه داشتن ویکتور موسی هستند ولی اگر موفق به این کار نشدیم باید پیشنهاد 10 میلیونی چلسی را قبول کنیم .

DanielBahrami
06-20-2012, 15:12
دروگبا خبر رفتنش به شانگهای چین را تایید کرد

مهاجم سابق چلسی اعلام کرد که تصمیم درستی گرفته است .

دیدیه دروگبا، مهاجم سابق چلسی در صحبت هایی اعلام کرد که در مورد انتقالش به تیم شانگهای شینهوای چین تصمیم درستی گرفته است .

این بازیکن ساحل عاجی که نقش بسیار زیادی در قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا و در 8 سالی که در این باشگاه انگلیسی حضور داشت به یکی از بهترین مهاجم های دنیا تبدیل شد گفت که از اینکه در لیگ برتر چین بازی میکند بسیار خوشحال است .

او در ادامه گفت : سال قبل موقعی که در اردوی چین بودیم با فرهنگ و مردم بسیار خوبی آشنا شدم و امیدوارم باعث رشد و تکامل فوتبال چین شوم .

گفته میشود که دروگبا هفته ای 260 هزار پوند دریافت میکند که از این نظر در بین تمام بازیکنان دنیا رتبه ی پنجم را دارد .

DanielBahrami
06-23-2012, 16:08
فیورنتینا یونیچ را نمی فروشد

باشگاه فیورنتینا بار دیگر اعلام کرد که استفان یوتیچ مهاجم جوان به هیچ وجه فروشی نیست .

رئییس اجرایی باشگاه فیورنتینا ساندرو منکوکی اعلام کرد که یووتیچ به طور کامل فروشی نخواهد بود .

یوتیچ که از سال 2008 به این باشگاه پیوست و در 27 بازی 14 گل به ثمر رسانده در طی 1 سال اخیر بار ها ضمضمه های آمدنش به چلسی به گوش میرسید اما باشگاه فیورنتینا رسما اعلام کرد که آنها علاقه ای به فروش بازیکن 22 ساله خود ندارند به تازگی نیز فیورنتینا قرارداد یوتیچ را تا سال 2016 تمدید کرد .

ترجمه اختصاصی از اسکای اسپورت

drogba-maldini
06-25-2012, 13:02
تصویری از ورزشگاه جدید چلسی

امروز سایت رسمی باشگاه تصویری از ورزشگاه آینده این باشگاه را منتشر کرد.

به گزارش سایت خبری هواداران چلسی و به نقل از سایت رسمی باشگاه چلسی، مسوولان باشگاه چلسی در سایت رسمی باشگاه، تصاویر ورزشگاه جدید چلسی در نیروگاه باترسی BPS را به نمایش گذاشتند.
این ورزشگاه 60.000 نفری در نیروگاه باترسی، در حدود دو سه مایلی از استمفوورد بریح واقع شده است و با توجه به این که این مکان تحت میراث فرهنگی انگلستان و شهر لندن است، مسولان چلسی قول دادند که دودکش های این نیروگاه را حفظ کنند و در طراحی ورزشگاه جدید لحاظ کنند که در تصاویر کاملا گویاست.
به هر حال باشگاه چلسی سالهاست که به یک ورزشگاه باشکوه و مدرن نیاز دارد و قهرمانی در لیگ قهرمانان امسال و ساختن این ورزشگاه رویایی می تواند نوید شروع فصول و سال های رویایی برای باشگاه چلسی باشد.

عکس های ورزشگاه جدید چلسی در BPS
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

DanielBahrami
06-28-2012, 14:48
کورتویس می خواهد یک سال دیگر در اتلتیکو بماند

دروازه بان جوان قرضی چلسی اعلام کرد که دوست دارد باز هم در اتلتیکو مادرید بماند .

تیبائوت کورتویس دروازه بان 20ساله چلسی که در سال قبل به صورت قرضی در اتلتیکو مارید فصل درخشانی را داشت در صحبت هایی اعلام کرد که دوست دارد تا یک فصل دیگر هم در اتلتیکو مادرید بماند . او با این تیم قهرمان لیگ اروپا و رسیدن به رتبه ی پنجم لالیگا دست یابد .

سایت رسمی اتلتیکو مادرید در بیانیه ای اعلام کرد که آن ها در روز چهارشنبه با سران چلسی برای ماندن کورتویس برای یک سال دیگر به توافق رسیده اند .

DanielBahrami
07-01-2012, 19:14
بوسینگوا و کالو از چلسی جدا شدند

این دو بازیکن پس از گمانه زنی های فراوان و به پایان رسیدن قراردادشان رسما از چلسیی جدا شدند .

خوزه بوسینگوا و سالامون کالو که در فصل قبل جزو نیمکت نشینان ثابت بودند و فقط در آخرین بازی ها به میدان رفتند امروز به طور رسمی و بعد از به پایان رسیدن قراردادشان از چلسی جدا شدند . دو بازیکن از سال پیش نیز احتمال جدایی شان زیاد بود بود به همین دلیل باشگاه چلسی با خرید چند بازیکن آن ها را در بسیاری از بازی ها نیمکت نشین کرد .

DanielBahrami
07-03-2012, 19:17
نام داور فینال جام خیریه انگلیس مشخص شد

اتحادیه فوتبال انگلیس کوین فرند را به عنوان داور فینال کمینتونی شیلد انتخاب کرد .

اتحادیه فوتبال انگلیس امروز کوین فرند را به عنوان داور فینال جام خیریه انگلیس که در 12 آگوست بین چلسی و منچستر سیتی برگذار میشود انتخاب کرد . او در فصل 2011 - 2012 در دو بازی برای چلسی داوری کرد که شامل تساوی 1 - 1 چلسی برابر فولهام و باخت 4 - 1 در برابر لیورپول .

ALEX-ss
07-04-2012, 17:58
چلسي براي جذب مايکون ازمادريدپيشي گرفت

بازيکن اينترميلان ايتاليا در راه پيوستن به فاتح ليگ قهرمانان اروپا قرار گرفت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از مارکا، داگلاس مايکون به زودي يکي از بازيکنان چلسي خواهد شد. باشگاه انگليسي مذاکراتش را با اين بازيکن که در نظر داشت به مادريد بپيوندد، آغاز کرده و اکنون منابع ايتاليايي اعلام مي‌کنند که وي حضور در انگليس را به اسپانيا ترجيح داده است.

بر اساس گزارش رسانه‌هاي ايتاليايي، اينتر حدود 8 ميليون يورو براي مدافع 30 ساله دريافت خواهد کرد، گرچه هنوز جزئياتي بايد قبل از کامل شدن انتقال مشخص شود.

اگر اين انتقال تأييد شود، مادريد بايد به دنبال بازيکني باشد که بتواند به عنوان جانشين آلوارو آربلوا در راست دفاع فعاليت کند که ضعيف‌ترين نقطه تيم خوزه مورينيو است.

به هر حال يافتن بازيکني که بتواند در سطح مادريد بازي کند، سخت است و به نظر مي‌رسد چلسي يکي از بهترين گزينه‌هاي مورينيو را از چنگ قوهاي سفيد ربوده است.

DanielBahrami
07-04-2012, 18:09
دی ماتئو : استاریج رو به بهبودی است

سرمربی چلسی تایید کرد که استاریج از بیماری منژیت رنج میبرد . اما او امیدوار است که او به زودی بهبود میابد و می اوتند در المپیک 2012 بازی کند .

روبرتو دی ماتئو امروز اعلام کرد که استوریج مبتلا به بیماری منژیت شده است اما روند بهبودی خوبی دارد و باشگاه تمام تلاشش را برای بهبودی او کرده و استوریج به زودی به قادر هست که در المپیک بازی کند . دنی در تعطیلات به طور ناگهانی مریض شد و به بیمارستان منتقل شد اما او در حال حاظر احساس بهتری دارد .

خود استاریج در مصاحبه ای گفت : پزشکان باشگاه و بیمارستان سنت ماری کاملا من را زیر نظر داشتند . من حالا احساس خوبی دارم و امیدوارم که بتوانم در المپیک بازی کنم .

DanielBahrami
07-06-2012, 10:17
بازیکنان به تمرینات بازگشتند

بازیکنان چلسی پس از به پایان رسیدن یورو دوباره به لندن بازگشتند تا زیر نظر دی ماتئو به تمرین بپردازند .

دیروز اولین تمرین بازیکنان در فصل جدید زیر نظر دی ماتئو شروع شد . در این تمرین بازیکنان جدید و قرضی حضور داشتند ولی بازیکنان مصدوم(کاهیل ولمپارد) و همچنین بازیکنانی چون رومئو ، ماتا ، لوئیز ، برتراند ، استوریج که باید در المپیک لندن بازی کنند حاضر نبودند .

همچنین در این تمرین شماره های بازیکنان جدید مشخص شد . مارکو مارین شماره 21 ، ادن هازارد شماره 17 ، کوین دبرون شماره 14 و یوسی بنایون شماره 30 را بر تن خواهند کرد .

DanielBahrami
07-09-2012, 01:46
بایر لورکوزن رسما پیشنهاد چلسی را رد کرد

مدیر اجرایی لورکوزن اعلام کرد که آن ها قصد فروش شورله به چلسی را ندارند .

باشگاه بایر لورکوزن امروز رسما اعلام کرد که چلسی از طرف این باشگاه رد شده است . چلسی از مدت ها قبل برای به خدمت گرفتن این مهاجم 21 ساله اقدام کرده بود ولی امروز مدیر اجرایی بایر لورکوزن ، آقای ولفگانگ هولزشر اعلام کرد که آنها پیشنهادی بالغ بر 20 میلیون یورو را رد کرده اند .

او در ادامه گفت : ما پیشنهادی از طرف باشگاه چلسی دریافت کرده ایم ولی ما آن را رسما رد کرده ایم . آندره برای ما مهره ی بسیار ارزشمندی است و امیدواریم که از او به خوبی استفاده کنیم .

soroush_chelsea
07-10-2012, 14:34
پیشنهاد 25 میلیون یورویی چلسی برای اسکار

بر طبق گفته ایجنت اسکار چلسی پیشنهادی برای به خدمت گیری این بازیکن داده است.
این بازیکن برای مدت زیادی زیر نظر تاتنهام بوده اما به نظر میرسه چلسی سرمربی سابقش رو تو این راه شکست بده.
چلسی پیشنهادی به ارزش 25 میلیون یورو کرده اما هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته.
گفته شده که ایجنت این بازیکن به زودی به لندن خواهد آمد.
به هر حال هنوز نمیشه در مورد آینده این بازیکن اظهار نظر کرد اما چیزی که مشخصه اینه که او به زودی به لندن البته برای شرکت در المپیک!

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
07-10-2012, 22:19
قیمت یوتیچ تعیین شد

مدیر اجرایی قیورنتینا قیمت استفان یوتیچ را اعلام کرد

باشگاه فیورنتینا با وجود قبلا به طور رسمی اعلام کرده بود که آن ها هیچ تمایلی به فروش این مهاجم 22 ساله ندارند ولی امروز برای یوتیچ قیمت تعیین کردند که برخلاف انتظارات 30 میلیون یورو است .

مدیر اجرایی فورنتینا ، ویولا گفت : با اینکه ما علاقه مندیم یوتیچ را حفظ کنیم ولی اگر پیشنهادی با این ارقام به ما ارائه شود در مورد آن فکر مکنیم .

با این حال بعید به نظر میرسد باشگاهی تمایلی به خرید ب
یوتیچ با این قیمت باشد .

DanielBahrami
07-11-2012, 18:44
فن آنهولت یک سال دیگر هم در هلند میماند

مدافع 21 ساله چلسی که به طور قرضی در تیم ویتز هلند بازی میکند تا یک سال دیگر در این باشگاه ماندنی شد .

پاتریک فن آنهولت مدافع 21 ساله که به طور قرضی در فصل قبل در تیم ویتز هلند بازی میکرد سال دیگر هم در این تیم ماندنی شد مسئولان این باشگاه نیز رسما این خبر را تایید کردند .

ویتز امسال در لیگ اروپا نیز حضور دارد و آنها امیدوارند که از بازیکنانشان به خوبی استفاده کنند .

DanielBahrami
07-13-2012, 21:22
سانتوس به دنبال جذب مالودا

باشگاه سانتوس رسما اعلام کرد که آنها به دنبال جذب هافبک فرانسوی چلسی هستند .

باشگاه سانتوس برزیل رسما اعلام کرد که آن ها در حال مذاکره با فلورنت مالودا هافبک فرانسوی چلسی هستند . این بازیکن 32 ساله که در سال 2007 به چلسی پیوست در 229 بازی 49 گل به ثمر رسانده است .

به جز سانتوس باشگاه های برزیلی دیگر مانند بوتافوگو نیز به دنبال جذب او هستند . اما خود مالودا چند ماه قبل اعلام کرد که دوست دارد 1 سال دیگر در چلسی بماند .

soroush_chelsea
07-13-2012, 22:56
تری بی گناه شناخته شد

سایت گل- بعد از برگزاری 5 جلسه دادگاه، جان تری، کاپیتان چلسی، از اتهام توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند، مدافع کوئینزپارک رنجرز تبرئه شد.
کاپیتان چلسی متهم بود که اکتبر گذشته در دیدار مقابل کیو پی آر، به آنتون فردیناند توهین نژادپرستانه کرده است؛ اتهامی که باعث گرفتن بازوبند کاپیتانی انگلیس از تری شد.
در رای نهایی دادگاه آمده است:" برای دادگاه ثابت نشد که آقای تری نژادپرست است. ما شواهدی دریافت کردیم که این مسئله را رد می کند.
مسئله بعدی این بود که آیا او از الفاظ نژادپرستانه استفاده کرد یا خیر.
علی رغم همه کمک های رسیده، غیرممکن است که با اطمینان در مورد کلماتی که جان تری در آن بازی استفاده کرد، اظهارنظر کرد.
این یک واقعیت مهم است که کسی هیچ مدرکی در مورد صحبت های آقای تری ارائه نکرد."
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

drogba-maldini
07-17-2012, 21:53
اسکای اسپورت : چلسی موفق به به خدمت گرفتن اسکار
سایت معتبر اسکای اسپرتس ادعا کرد که چلسی درخواست 25 میلیون پوندی اینترناسیونال را برای به خدمت گرفتن اسکار دوس سانتوس قبول کرده است و این انتقال به زودی نهایی خواهد شد.

سایت هواداران چلسی : چندین ماه است که چلسی به دنبال این هافبک 20 ساله می باشد و او را انتخاب کرده است.این در حالی بود که تاتنهام نیز علاقه ی وافری برای به خدمت گرفتن این هافبک خلاق داشت.

چلسی قدم اول خود را برای به خدمت گرفتن اسکار با ارائه ی پیشنهادی 20 میلیون پندی برداشت که این درخواست توسط باشگاه اینترناسیونال رد شد.اما چند روز بعد موفق به افزایش مبلغ پیشنهادی خود و سرانجام موفق به جلب رضایت اینترناسیونال شد.

قرارداد این بازیکن تا چند روز دیگر نهایی و رسمی می شود،باوجود این که چند روز پیش مدیربرنامه های اسکار عنوان کرده بود که انتقال این بازیکن به استمفوردبریج نامشخص است.

رئیس باشگاه اینترناسیونال،جیوانی لوئیجی نیز کاملا صریح عنوان کرد که منتظر پیشنهادی جدید از باشگاه چلسی است.

لوئیجی چندی پیش گفت : "من در این سه شنبه منتظر ارائه ی پیشنهادی دیگر از سوی چلسی می باشم.پیشنهادی که ۀن ها در روز جمعه به ما دادند مطابق انتظارات ما نبود.اسکار با مبلغی کمتر از 20 میلیون یورو اینترناسیونال را ترک نخواهد کرد.بنابرین آن ها می دانند که چه پیشنهادی باید به ما ارائه کنند."

اسکار همراه با تیم المپیک برزیل به انگلستان و لندن سفر خواهد کرد و در همان زمان تست های پزشکی چلسی را پشت سر بگذارد.از این بازیکن 20 ساله به عنوان یکی از آینده دار ترین استعدادهای برزیل یاد می شود.

DanielBahrami
07-17-2012, 23:01
لوکاکو در آستانه انتقال قرضی به فولهام

گفته میشود سران باشگاه فولهام برای جذب قرضی لوکاکو به توافق رسیده اند .

امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سران باشگاه فولهام برای به خدمت گرفتن روملو لوکاکو ، مهاجم 19 ساله چلسی به صورت قرضی به توافق رسیده است . لوکاکو فصل قبل با 13 میلیون به انگلستان آمد ولی فرصت زیادی برای بازی نیافت اما در تیم امید چلسی گل های زیادی به ثمر رساند .

لوکاکو قبلا اعلام کرده بود که دوست دارد مثل هم تیمی اش ، دنیل استوریج که قبلا در فولهام به طور قرضی بازی میکرد او نیز به همین شکل در تیم دیگری فعالیت کند تا تجربه و آمادگی بیشتری داشته باشد .

مارتین یول سرمربی فولهام ، نیز علاقه اش را به داشتن این مهاجم بلژیکی اعلام کرده چون چند بازیکن مهم مانند بابی زامورا و پاول پوگربنیاک از این تیم جدا شده اند و وجود چنین بازیکن با استعدادی

DanielBahrami
07-19-2012, 13:56
چلسی 4 - 2 سیاتل ساندرز

چلسی توانست با استفاده از بازیکنان جوان ، در اولین بازی پیش فصل به برتری برسد .

تیم فوتبال چلسی که برای انجام بازی های پیش فصل در آمریکا اردو زده در اولین بازی توانست سیاتل ساندرز را در هم بکوبد .در این بازی بسیاری از بازیکنان جوان و جدید به بازی گرفته شدند تا آن ها بیشتر با تیم هماهنگ شوند . در این بازی ادن هازارد ، جاش مک ایچران و روملو لوکاکو ستاره میدان بودند و توانستند بازی بسیار خوبی را به نمایش بگذارند .

همچنین بازیکنانی مثل لوکاس پیازون ، دنیل چالوبا ، کوین ده بروینه ، گائل کاکوتا و دروازه بان چهارم چلسی بلکمن اولین بازی خود را در کنار بازیکنان با تجربه و اصلی چلسی تجربه کردند .

آمار و ارقام بازی :

ترکیب سیاتل ساندرز: مردیت ( 45- فورد ) ، اسکات ( 70 – جانسون ) ، پارکه ( 60 – لنی ) ، هارتادو ، گونزالس 70 – اوچائو ) ، روسلز ( 60 – رز ) ، اونز ( 70 – برنچ ) ، آلونسو ( 81 – زاکوانی ) ، فرناندز ( 74 – کاراساکو ) ، منترو ( 81 – سایمون ) ، جانسون ( 55- لورسکه )

بازیکنان استفاده نشده : تته ، استرس

گلها : مونترو ( 13 و 33 )

ترکیب چلسی در نیمه اول : هیلاریو ، چالوبا ، ایوانوویچ ، لوئیز ، فرییرا ، میکل ، مک ایچران ، بنایون ، هازارد ، مارین ، لوکاکو

ترکیب چلسی در نیمه دوم : بلکمن ، هاتچینون ، ایوانوویچ ( 63- کین ) ، کیهیل ، فرییرا (63- ساویله ) ، اسین ، لمپارد ، رامیرس ، هازارد ( 63 – کاکوتا ) ، ده بروینه ، لوکاکو ( 63- پیازون )
گلها : لوکاکو ( 2و43 ) ، هازارد (10) ، مارین (39)

داور : ریکاردو سالازر

ALEX-ss
07-23-2012, 18:53
دي‌متئو: تساوي مقابل پاري‌سن‌ژرمن عادلانه بود

اين مربي ايتاليايي ترکيبي باتجربه را مقابل حريف پاريسي روانه ميدان کرد اما اين لوکاس پياسون جوان بود که گل تساوي آبي ها را وارد دروازه حريف کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]روبرتو دي متئو، سرمربي چلسي، تساوي 1-1 تيمش مقابل پاري سن ژرمن را نتيجه اي عادلانه توصيف کرد.

اين مربي ايتاليايي ترکيبي باتجربه را مقابل حريف پاريسي روانه ميدان کرد اما اين لوکاس پياسون جوان بود که گل تساوي آبي ها را وارد دروازه حريف کرد.

دي متئو در گفتگو با يورو اسپورت گفت:" نتيجه عادلانه اي بود. پاري سن ژرمن در نيمه اول بهتر کار کرد اما در نيمه دوم، ما بيشتر توپ را در اختيار داشتيم و توانستيم بازي را به تساوي بکشيم."

چلسي در ادامه تور آمريکايي سه روز ديگر مقابل ستارگان ام ال اس قرار خواهد گرفت و دو روز بعد با ميلان روبرو خواهد شد. تور پيش فصل آبي ها با ديدار مقابل برايتون اند هاو آلبيون در روز 4 آگوست (14 مرداد) به پايان خواهد رسيد.

دي متئو که فصل گذشته دستيار ويلاس بواس بود، بعد از اخراج اين مربي پرتغال، سرمربي چلسي شد و توانست با اين تيم قهرمان جام حذفي و چمپيونزليگ شود.

DanielBahrami
07-25-2012, 14:54
تورگان هازارد به چلسی پیوست

برادر 19 ساله ادن هازارد رسما از اشگاه لنس به چلسی پیوست .

تورگان هازارد ، برادر ادن هازارد به چلسی پیوست . تورگان از سن 14 سالگی به باشگاه لنس فرنسه پیوست و از همان اول شروع به پیشرفت کرد . او همچنین سابقه بازی در تیم نوجوانان و جوانان بلژیک را دارد .

تورگان امسال به تیم جوانان چلسی منتقل میشود و به زودی تمریناتش را شروع میکند .

DanielBahrami
07-25-2012, 22:06
اسکار به چلسی پیوست

باشگاه چلسی رسما اعلام کرد که اسکار ، بازیکن 19 ساله برزیلی قراردادش را رسما با این تیم ثبت رسانده است .

باشگاه چلسی امروز قرارداد دومین خرید تابستانی اش را به ثبت رساند . اسکار بازیکن 19 سله برزیلی که در تیم المپیک برزیل حضور دارد به گفته برخی رسانه ها از باشگاه اینتر ناسیونال به مبلغ 20 میلیون یورو خریداری شده است .

DanielBahrami
07-29-2012, 14:42
چلسی 0 - 1 میلان

چلسی در آخرین بازی در اردوی آمریکا بازی را برابر میلان واگذار کرد .

چلسی در آخرین بازی در اردوی آمریکا مقابل میلان شکست خورد تا دومین شکست پیاپی این تیم رقم بخورد . در این بازی بیشتر بازیکنان حضور داشتند و فرناندو تورس نیز در اولین بازی بعد از یورو به میدان آمد . با این حال عملکرد ادن هازارد در بازی بسیار خوب بود .

ترکیب چلسی : چک ، ایوانوویچ ( 75- هاتچینسون ) ، لوئی ، تری ( 58 - کیهیل )، کول ( 58-فرییرا ) ، میکل ، لمپارد ( 75-اسین ) ، رامیرس ( 75- مالودا ) ، میرلس ( 45 – مارین ) ، هازارد ، لوکاکو ( 58 – تورس )

ترکیب آث میلان : آملیا ، آنتونینی ( 60 – آباته ) ، بونرا ، یپس ( 60 - آکربی ) ، مصباح ، آمبروسینی ( 60 – نوکرینو ) ، فلامی ( 60 – مونتوویو ) ، اماتوئلسون ( 86- گانز ) ، ترائوره ( 79 – کونستنت ) ، ال شاراوی ، بواتنگ ( 73- والوتی )

گل : امانوئلسون ( 68 )

تماشاگران : 57748

DanielBahrami
08-01-2012, 17:41
وردربرمن به دنبال کوین ده بروین

باشگاه وردبرمن خواستار جذب هافبک جوان چلسی شد .

باشگاه وردربرمن رسما اعلام کرد که این باشگاه در ال مذاکره با چلسی برای انتقال قرضی 1 ساله کوین ده بروین هافبک 21 ساله به آلمان هستند .

سخنگوی باشگاه وردبرمن در این انتقال گفت : مذاکرات ما بسیار خوب بوده و امیدواریم که زودتر در این خصوص به نتیجه کافی برسیم .

خود ده بروین در یکی از مصاحبه هاش گفت : دی ماتئو میداند که چگونه از من استفاده کند . من دوست دارم چلسی را ترک کنم و البته که وردربرمن نیز تیم خوبی است .

با این شرایط به هیچ وجه بعید نیست که ده بروین را امسال در پیراهن وردربرمن ببینیم .

DanielBahrami
08-02-2012, 18:11
کوین ده بروین رسما به طور قرضی به وردربرمن پیوست

باشگاه چلسی رسما اعلام کرد که کوین ده بروین یک سال دیگر نیز به طور قرضی در آلمان توپ میزند .

باشگاه چلسی امروز رسما در سایت رسمی اش خبری را مبنی بر اینکه کوین ده بروین هافبک 21 این تیم به طور قرضی به مدت 1 سال به وردربرمن آلمان پیوسته است .

ده بروین که در اردوی پیش فصل چلسی در آمریکا حضور داشت پس از اینکه متوجه شد در تیم دی ماتئو هنوز جایگاهی ندارد در مصاحبه ای رسما از انتقال قرضی اش استقبال کرده بود .

DanielBahrami
08-03-2012, 16:36
لوکاکو از انتقال قرضی اش استقبال میکند

مهاجم جوان چلسی آماده است تا به طور قرضی به فولهام بپوندد .

روملو لوکاکو مهاجم 20 ساله بلژیکی که در مسابقات پیش فصل چلسی موفق به گلزنی شده است از مسئولان چلسی میخواهد که با انتقال قرضی او به فولهام موافقت کنند تا بتواند در بازی های بیشتر حضور داشته باشد .

او در فصل قبل در مجموع در 12 بازی به میدان رفت که فقط 4 بار در ترکیب اصلی قرار داشت . لوکاکو در مورد این انتقال گفت : من میخواهم بازی های بیشتری انجام بدهم . همه چیز به نظر خودم و مربی بستگی دارد . من با مدیران دو باشگاه صحبت کردم . آنها به دنبال بهترین راه حل هستند و فکر میکنم که بتوانم در سطح دیگر از فوتبال بازی کنم .

DanielBahrami
08-07-2012, 15:05
رومئو و ماتا هم به تمرینات اضافه شدند

دو بازیکنان دیگری هم که در المپیک 2012 حضور داشتند نیز به تمریات اضافه شدند .

اوریول رومئو و خوان ماتا دو بازیکن اسپانیایی که در تیم المپیک اسپانیا حضور داشتند امروز به تمرینات اضافه شدند همچنین رایان برتراند و دنیل استوریج که در ترکیب اصلی تیم بریتانیا بازی میکردند نیز از دیروز به کوبهام برگشتند .

به این ترتیب از 5 بازیکن چلسی که در المپیک لندن حضور داشتند فقط اسکار برزیلی باقی میماند که تا هفته به تیم اضافه میشود اما به بازی جام خیریه نمی رسد .

DanielBahrami
08-11-2012, 00:49
لوکاکو به وست برومویچ پیوست

مهاجم 21 ساله بلژیکی بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره به طور قرضی به وست برومویچ پیوست .

روملو لوکاکو بالاخره بعد از کش و قوس های بسیار به صورت قرضی به تیم وست برومویچ پیوست . او که قبل در مصاحبه ای نیز اعلام کرده بود که دوست دارد به طور قرضی در یک باشگاه لیگ برتری توپ بزند بالاخره مسولین چلسی به فکر افتادند و به حضور او در وست بروم موافقت کردند .

با رفتن لوکاکو انتظار میرود که چلسی جای خالی او را با یک مهاجم مانند شورله یا استفان یوتیچ پر کند .

DanielBahrami
08-14-2012, 21:52
کاکوتا مشتاق به ترک چلسی

هافبک جوان فرانسوی چلسی دوست دارد همچنان در لیگ برتر فرانسه بازی کند .

گائل کاکوتا هافبک جوان چلسی که از سال 2007 که به چلسی پیوسته فقط یک نیم فصل برای این تیم به میدان رفته است در صحبت هایی اعلام کرده است که دوست دارد چلسی را برای همیشه ترک و به تیم مارسی بپیوندد .

کاکوتا در این مورد گفت : من تصمیمم را گرفته ام . اوشامپیونه برای من بهترین جا برای بازی کردن و من دوست دارم به تیمی مانند مارسی بپیوندم و بازی های بیشتری کنم .

شایعاتی نیز وجود دارد که مسولان چلسی میخواهند برای جذب سزار آسپیلیکتا ، کاکوتا را همراه با مبلغی به مارسی واگذار کنند .

DanielBahrami
08-16-2012, 21:03
سام هاتچینسون به ناتینگهام فارست پیوست

سام هاتچینسون مدافع کناری و جوان چلسی با قراری یک ساله به طور قرضی به تیم ناتینگهام فارست پیوست .

سام هاتچینسون مدافع 21 ساله چلسی به طور قرضی و به مدت 1 سال به تیم ناتینگهام فارست پیوست . او در سال 2007 و در زمانی که فقط 17 سال داشت از اورتون به چلسی پیوست ولی بعد از مدتی دچار مصدومیت شدیدی شد که چند سال او را درگیر کرد ولی سرانجام او خودش را بازیافت و توانست نمایش خوبی در بازی ها محدودی که میکرد داشته باشد .

گفته میشود که سزار آزپیلیکوئتا اسپانیایی جاگیزین او در این فصل خواهد شد .

DanielBahrami
08-20-2012, 16:12
مک ایچران هم به طور قرضی از چلسی جدا شد

هافبک 21 ساله چلسی به طور قرضی به تیم دسته یکی میدلزبورو پیوست .

جاشوا مک ایچران هافبک آینده دار چلسی به صورت قرضی به تیم میدلبورو پیوست . او در اردوی پیش فصل چلسی در آمریکا حضور داشت با توجه به ترافیک خط هافبک چلسی و نبود فرصت کافی برای بازی کردن او کادر فنی چلسی تشخیص دادند که او دوباره به صورت قرضی از تیم جدا شود .

مک ایچران که سابقه بازی در تیم 21 ساله های انگلیس و تیم های سوانسیتی و ولورهمپتون را دارد امیدوار است که در سال های آینده در ترکیب چلسی قرار گیرد .

DanielBahrami
08-24-2012, 15:19
آزپیلیکتا سرانجام به چلسی پیوست

پس از کش و قوس های فراوان و مصاحبه های زیاد مسئولان مارسی بر سر انتقال سزار بالاخره با با چلسی به توافق رسیدند .

سایت رسمی چلسی سرانجام امروز ، خبر انتقال سزار آزپیلیکتا ، مدافع کناری مارسی را تایید کرد . سزار 23 ساله سابقه بازی در رده های مختلف سنی تیم ملی اسپانیا را دارد همچنین او محصول آکادمی اوساسونا است و در سال 2009 به خاطر نمایش بسیار خوبش در لالیگا مشتری های خوبی پیدا کرد و پیشنهاد مارسی بسیار خوب و مرد مدافقت مسئولان اوساسونا قرار گرفت .

او در فصل اول حضورش در مارسی به شدت مصدوم سد و بازی های زیادی را از دست داد ولی در فصل بعد توانست جبران کند و همراه مارسی تا یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافت ولی مارسی توسط بایرن مونیخ حذف شد .

حالا او چهارمین بازیکن اسپانیایی چلسی بعد از تورس ، ماتا و اوریول رومئو است

DanielBahrami
08-25-2012, 12:16
موسس هم به چلسی پیوست

ساین باشگاه چلسی رسما طی یک خبر امروز اعلام کرد که ویکتور موسس آبی پوش شده است .

سایت باشگاه چلسی رسما اعلام کرد که کار انتقال ویکتور موسس ، هافبک 21 ساله نیجریه ای به پایان رسیده است و او به زودی به تمرینات چلسی ملحق میشود .

این مهاجم در سال 2007 به تیم کریستال پالاس پیوست و بعد از 3 سال حضور در این تیم به ویگان ملحق شد و در 74 بازی برای این تیم به میدان رفت .

موسس با اینکه در تیم زیر 21 ساله انگلیس بازی کرده بود ولی ترجیح داد برای تیم ملی بزرگسالان کشورش بازی کند .

DanielBahrami
08-30-2012, 13:47
قرعه کشی لیگ فهرمانان و جام اتحادیه امشب

قرعه کشی مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان و همچنین قرعه کشی جام اتحادیه امشب برگذار میشوند .

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا و جام اتحادیه امشب انجام میشوند . قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان ساعت 20:15 و قرعه کشی جام اتحادیه بعد از بازی ولوز و نورتهمتون در سعت 1 بامداد جمعه برگذار میشود که احتمالا چلسی در اولین بازی در این جام به مصاف یک تیم لیگ برتری برود .

اما در لیگ قهرمانان که چلسی در سید اول قرار گرفته باید منتظر بماند که با چه تیم هایی حضور خواهد داشت اما مطمئنا یک تیم انگلیسی نیست . اما نکته بسیار عجیب این است که تیم های مانند یونتوس و دورتموند در سید های پایین نسبت به تیم هایی مانند زنیت و براگا قرار گرفته اند .

سید بندی لیگ قهرمان :

Pot 1

Chelsea (Eng)
Barcelona (Esp)
Manchester United (Eng)
Bayern Munich (Ger)
Real Madrid (Esp)
Arsenal (Eng)
Porto (Por)
AC Milan (Ita)
Pot 2

Valencia (Esp)
Benfica (Por)
Shakhtar Donetsk (Ukr)
Zenit St. Petersburg (Rus)
Schalke (Ger)
Manchester City (Eng)
Sporting Braga (Por)
Dynamo Kiev (Ukr)

Pot 3

Olympiacos (Gre)
Ajax (Ned)
Anderlecht (Bel)
Juventus (Ita)
Spartak Moscow (Rus)
Paris St-Germain (Fra)
Lille (Fra)
Galatasaray (Tur)

Pot 4

Celtic (Sco)
Borussia Dortmund (Ger)
BATE Borisov (Bls)
Dinamo Zagreb (Cro)
CFR Cluj (Rom)
Malaga (Esp)
Montpellier (Fra)
FC Nordsjælland (Den)

DanielBahrami
08-30-2012, 21:39
قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا : چلسی و یوونتوس در یک گروه

قرعه کشی لیگ قهرمان امشب انجام شد و چلسی در یک گروه نسبتا سخت قرار گرفت

قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان امشب در حضور نمایندگان باشگاه ها و بعضی از ستاره قبل و حاظر اروپا انجام شد که چلسی در گروه E همراه شاختار دونتسک ، یوونتوس و نوجزسند دانمارک قرار گرفت که میتوان گقت قرعه ای تا حدی مشکل برای چلسی رقم خورد ولی باید منتظر ماند و دید که چه نتایجی رقم خواهد خورد .

نتیجه کامل قرعه کشی امشب :

Group A
Porto
Dynamo Kiev
Paris Saint-Germain
Dinamo Zagreb

Group B
Arsenal
Schalke
Olympiacos
Montpellier

Group C
AC Milan
Zenit St Petersburg
Anderlecht
Malaga

Group D
Real Madrid
Manchester City
Ajax
Borussia Dortmund

Group E
Chelsea
Shakhtar Donetsk
Juventus
FC Nordsjælland

Group F
Bayern Munich
Valencia
Lille
BATE Borisov

Group G
Barcelona
Benfica
Spartak Moscow

Celtic

Group H
Manchester United
Braga
Galatasaray
CFR Cluj

DanielBahrami
08-31-2012, 08:57
قرعه کشی کارلینگ کاپ انجام شد : چلسی در اولین مصاف مقابل ولورهمپتون قرار میگیرد

دیشب چند ساعت بعد از مشخص شدن گروهبندی لیگ قهرمانان ، قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد و تیم های لیگ برتری حریفان خود را شناختند . بازی چلسی 3 مهر ماه برگذار میشود .

نتایج کامل قرعه کشی امشب :

Manchester United v Newcastle

Manchester City v Aston Villa

MK Dons v Sunderland

West Brom v Liverpool

Crawley Town v Swansea

QPR v Reading

Norwich v Doncaster

Bradford v Burton

Preston v Middlesbrough

Arsenal v Coventry

Southampton v Sheffield Wednesday

Chelsea v Wolves

Carlisle v Tottenham

Swindon v Burnley

West Ham v Wigan

Leeds v Everton

reza-chelsea
09-01-2012, 14:08

سایت گل – رئال مادرید میشل اسین را برای یک فصل از چلسی قرض گرفت. این در حالی است که آرسنال هم خواهان قرض گرفتن این بازیکن غنایی بود.
اسین در چلسی جایگاه خوبی نداشت و از لیست چلسی برای سوپرجام اروپا هم خط خورده بود.
روبرتو دی‌متئو پیش از بازی گفته بود اسین دوست دارد به‌صورت موقت از چلسی جدا شود و همچنین اعلام کرده بود او به تیم‌های رقیب نمی‌رود.
چلسی به‌تازگی بیانیه‌ای در وب‌سایت خود منتشر کرده که در آن آمده: «چلسی اعلام می‌کند که اسین برای یک فصل به رئال مادرید پیوست.
این هافبک 29 ساله که در سال 2005 از لیون خریداری شد با ژوزه مورینیو، مربی سابقش کار خواهد کرد، یعنی همان فردی که او را به استمفورد بریج آورد.
اسین بازیکن کلیدی آبی‌ها در شش فصل حضورش در غرب لندن بود و با این تیم دو بار لیگ برتر، چهار بار جام حذفی و یک بار لیگ قهرمانان را فتح کرد. گل دیدنی او از راه دور مقابل آرسنال به عنوان گل فصل انتخاب شد. او در بازی نیمه‌نهایی مقابل بارسلونا هم دوباره گل فصل را زد. او در 247 بازی برای چلسی 25 گل به ثمر رساند.»

DanielBahrami
09-01-2012, 15:11
6 بازیکن در روز آخر فصل نقل و انتقالات قرض داده شدند

دیروز و در موقعی که بازار نقل و انتقالات به شدت داغ بود چلسی 6 بازیکن را به تیم های مختلف قرض داد

دیروز که آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانه فوتبال اروپا بود و تیم ها به شدت درگیر به خدمت گرفتن بازیکنان مورد نظر خود بودند بازیکنان چلسی نیز درگیر بودند و در این روز 6 بازیکن چلسی از تیم به مدت یک سال جدا شدند .

گائل کاکوتا مانند 3 فصل قبل هم به قرضی داده شد و به تیم ویتسه هلند پیوست . بعد از او ناتایل چالوبا مدافع 17 ساله چلسی که نمایش خوبی در سال قبل داشت راهی وافورد شد . تروگان هازارد برادر ادن هازارد به کشورش بازگشت تا در تیم زلت وراگن توپ بزند . امین افین هافبک هجومی جوان سوئدی به تیم رودا جی سی هلند آمد . اما بعد از او یوسی بنایون 32 ساله که تا اینجا جتی نتوانسته یک نیم فصل کامل برای چلسی بازی کند به تیم سابق بازگشت ولی قرارداداش تا زمستان همین سال است و ممکن است چند ماه پیش برای وستهام بازی نکند .

و اصلی ترین انتقال ، رفتن مایکل اسین است که بعد از 7 سال حضور در چلسی بالاخره به طور قرضی از چلسی جدا شد و به تیم مربی سابقش یعنی رئال پیوست .

با رفتن این بازیکنان تعداد بازیکنانی که چلسی به تیم های مختلف قرض داده است به 11 نفر رسید . بقیه بازیکنان شامل کوین ده برون ، جفری بروما ، روملو لوکاکو ، جاش مک ایچران و سم هاتچینسون می باشند .

reza-chelsea
09-01-2012, 20:50

روبرتو دیمتئو : بازی خوب فالکائو و دفاع ضعیف چلسی باخت تیم را رقم زد

اختصاصی چلسی نیوز : روبرتو دیمتئو سرمربی تیم چلسی بعد از باخت در سوپر کاپ اروپا در مصاحبه ی بعد از بازی اظهار داشت که دادن فضا به مهاجم فرصت طلب این تیم یعنی فالکائو اصلی ترین عامل باخت یاران چلسی در دیدار با اتلتیکو بود.

روبرتو دیمتئو در این مورد گفت : ما بر خلاف تیم اتلتیکو شروع خوبی در ابتدای این دیدار نداشتیم و تیم اسپانیایی از فرصت های خود به خوبی استفاده کرد و دو گل را به تیم ما زد و همین باعث شد که کار برای جبران نتیجه بسیار سخت شود اینکه اتلتیکو بازی خوبی به نمایش گذاشت در آن شکی نیست اما بازی بازیکنان ما این اجازه را به این تیم میداد که از عمق دفاع چلسی و فضاهایی که در اختیار آنان قرار گرفته استفاده کنند و این اشتباه بزرگی بود که فرصت استفاده از فضاها را در اختیار بازیکن فرصت طلبی مثل فالکائو بگذاریم و او نیز یک مهاجم بسیار آماده است و قدر همچین موقعیت هایی را خوب میداند و او ثابت کرده یکی از بهترین مهاجمان اروپا هست که میتواند سرنوشت بازی های بزرگ را برای تیمش به خوبی رقم بزند.

دیمتئو ادامه داد : چلسی در نیمه اول نیز در بسیاری از دقایق بازی مالکیت توپ را بر عهده داشت اما با مهار بازیکنان تیم مثل هازارد یا ماتا اجازه نفوذ یا ایجاد موقعیت داده نمیشد و تیم اتلتیکو به خوبی از ایجاد فضاسازی توسط بازیکنان چلسی در طول بازی جلوگیری کرد و در طول بازی نتوانست به بازی برگردد

اما ما نیز در چلسی مهاجمان خوبی مانند فرناندو تورس و دنیل استاریچ را داریم. هسته مرکزی تیم ما خوب است و تعدادی بازیکن جوان را نیز به ترکیب اضافه کرده‌ایم. برای گرفتن نتیجه‌های بهتر تلاش می‌کنیم و اکنون نیز از فرمی که تیم در پیش گرفته رضایت دارم. در دیدار برابر اتلتیکو بیش از هر دیدار دیگری زیر فشار قرار گرفتیم و نتوانستیم آنچه را که میبایست انجام دهیم ولی به آینده امیدواریم و میخواهیم که نقطه ضعف های خود را برطرف کنیم تا با بازیکنانی که در اختیار داریم بتوانیم آنچه را باید در طول فصل انجام دهیم یعنی پیروزی در دیدارهای پیش رو موفقیت در تمام دیدار هایی که چلسی در آن حضور دارد با موفقیت پشت سر بگذاریم.

منبع :

reza-chelsea
09-01-2012, 21:04
یووسی بنایون باید فصل آینده را به طور قرضی در تیم سابقش ، وستهام به میدان برود

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، یوسی بنایون 32 ساله که فصل گذشته خود را به طور قرضی در آرسنال سپری کرده بود باید به وستهام رفته و برای تیم سابقش بازی کند.

بنایون تا فصل نقل و انتقالات ژانویه در وستهام خواهد ماند و در زمستان باید منتظر تصمیم جدیدی از سوی باشگاه چلسی باشد.

منبع :

reza-chelsea
09-02-2012, 18:35

اتحادیه لیگ برتر انگلیس تایید کرد که در دیدار چلسی مقابل کوئینز پارک رنجرز با توجه به وضعیت حقوقی مربوط به جان تری و آنتون فردیناند بازیکنان پیش از مسابقه با یکدیگر دست نخواهند داد.

فدراسیون فوتبال انگلیس در اوایل فصل این تصمیم را در دیدار این دو تیم در جام حذفی هم گرفته بود.(دست ندادن بازیکنان دو تیم با یکدیگر)
وکلای فردیناند او را نصیحت کرده بودند که در مراسم آغازین مسابقه با تری دست ندهد آن هم پس از اتهام نژاد پرستانه ای که فردیناند به تری در جریان بازی رفت دو تیم در لیگ زده بود.(مسابقه ای که در اکتبر برگزار شده بود و فردیناند مدعی بود که تری به او جملات نژاد پرستانه گفته است)
پس از در نظر گرفتن توصیه های حقوقی، لیگ برتر تصمیم بر این گرفت که بازیکنان دو تیم در مراسم آغاز مسابقه با یکدیگر دست ندهند.
در بیانیه ی لیگ برتر چنین آمده است : موضع اتحادیه لیگ برتر بر این است که بازیکنان دو تیم در مراسم آغازین مسابقه از دست دادن خودداری کنند.
در شرایط طبیعی این موضوع مشاهده شده است.
با این حال پس از بحث و مذاکره ای که بین دو طرف چلسی و کویین پارک رنجرز در زمینه های بالقوه و خاص در رابطه با جان تری و فردیناند تصمیم بر این گرفته شده است که با تعلیق کنوانسیون بازیکنان از دست دادن در بازی روز یک شنبه خودداری کنند.

reza-chelsea
09-04-2012, 09:20
فالکائو در ژانویه به چلسی می آید؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با اینکه نقل و انتقالات تابستانی به پایان رسیده است اما همچنان شایعات نقل و انتقالات ادامه دارد و یکی از این اخبار انتقال احتمالی فالکائو در ژانویه به چلسی است.
بر طبق گفته ی پدر رادامل فالکائو وی در ماه ژانویه و در نقل و انتقالات نیم فصل راهی یک تیم انگلیسی خواهد شد.

ویرانگر کلمبیایی بی شک یکی از مرگبار ترین و خطرناک ترین مهاجمان دنیاست و این قضیه را هنگامی که در سوپر کاپ اروپا مقابل قهرمان قدرتمند اروپا یعنی چلسی هت تریک انجام داد بیشتر اثبات کرد.
پدر این مهاجم اتلتیکو مادرید فاش کرد که مذاکرات چلسی و منچستر سیتی برای جذب این مهاجم گلزن پیشرفت بسیاری داشته است و این دو تیم شانس بالایی برای جذب وی دارند.
پدر فالکائو به دیلی میل گفت پسر 26 ساله ی خود از این بین چلسی را ترجیح میدهد چرا که همیشه علاقه ی زیادی به آبی های پایتخت داشته است.
پدر وی چنین گفت:"3 باشگاه خواستار جذب فالکائو هستند.چلسی-منچستر سیتی و یک باشگاه روسی.وی همواره دوست داشت به لیگ برتر برود.او از زمانی که کودکی کم سن و سال بود علاقه ی شدیدی به چلسی داشت و همواره دوست داشت در این باشگاه بزرگ انگلیسی توپ بزند."
خبر گزاری های کلمبیا گزارش کرده اند که چلسی در حالمذاکراتی برای به خدمت گیری رادامل می باشد اما در صورتی که مادریدی ها با انتقال وی مخالفت کنند چلسی مجبور است مبلغ رضایت نامه ی رادامل یعنی 55 میلیون یورو را پرداخت کند.

reza-chelsea
09-04-2012, 09:20
پدر فالکائو : پسرم عاشق چلسی است

فالکائو معتقد است که در ژاویه ی پیش رو می تواند در لیگ برتر بازی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،مهاجم 26 ساله ی کلمبیا در دیدار سوپرکاپ اروپا مقابل چلسی توانست هتریکی به یاد ماندنی از خود به جای گذارد و به نوعی قاتل چلسی در آن بازی لقب بگیرد.

رامدال فالکائو همچنین با پدرش در مورد علاقه به بازی کردن برای یکی از دو تیم منچستر سیتی یا چلسی صحبت کرده است.

پدر رامدال فالکائو گفت : "3 تیم علاقه مند به جذب فالکائو وجود دارند.چلسی،منچستر سیتی و یک باشگاه روسی.فالکائو همیشه می خواسته که در لیگ برتر بازی کند."

آقای فالکائو در مورد پسرش گفت : "از زمانی که رامدال بچه بود عاشق چلسی بود و همیشه فکر می کند که بازی برای یک تیم بزرگ انگلیسی یک افتخار است."

در چند روز گذشته روزنامه های کلمبیایی خبر از توافق اولیه چلسی با فالکائو داده بودند.پدر این بازیکن خوش استیل گفت : "نمی خواهم در باره ی هرگونه توافق قبلی صحبت کنم."

وی ادامه داد : "دیروز مختصرا با فالکائو صحبت کردم.حداقل مبلغ رضایت نامه ی او 55 میلیون یورو است،اما فالکائو نمی خواهد در مورد اعداد ارقام صحبت کند."

هنگامی که از پدر فالکائو درباره ی احتمال حضور فرزندش در لیگ برتر انگلستان،در هنگام باز شدن پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی پرسیده شد وی جواب داد : "بله.این احتمال بسیار زیاد است."

reza-chelsea
09-04-2012, 09:32
انجام معامله: رائول میرلز تست پزشکی فنر باغچه را تمام کرد

مسئولان فنرباغچه رائول میرلز هافبک چلسی را برای حضور در تست پزشکی قبل از قرارداد فراخواندند

فنرباغچه می تواند پس از پایان مهلت نقل و انتقال بریتانیا خرید کند چرا که پنجره نقل و انتقالات ترکیه تا نیمه شب روز چهارشنبه باز است.

گزارش ها نشان می دهد پیشنهاد 8M پوند برای میرلز ارائه شده است.

سخنگوی فنرباغچه به ورزش بی بی سی گفت: " ما امیدواریم که این معامله به پایان پرسد "

میرلز با هزینه 12M در نقل و انتقالات یک سال پیش از لیورپول به چلسی منتقل شد.

او شش گل در 38 بازی برای این باشگاه لندنی به ثمر رساند.

روز جمعه، چلسی اجازه حضور مایکل Essien هافبک تدافعی خود را برای پیوستن به رئال مادرید به صورت قرضی داد
منبع:caughtoffside

DanielBahrami
09-04-2012, 14:30
رائول میرلش هم از چلسی جدا شد

به دنبال طرح جوانگرایی چلسی رائول میرلش هم 29 ساله نیز از چلسی جدا شد .

دیروز و در حالی که فقط دو روز از مهلت نقل و انتقالات تابستانی چلسی مانده بود چلسی رائول میرلش 29 ساله را به فنر باغچه فروخت قبل از این انتقال گفته میشد که باشگاه هایی مانند ناپولی ، تاتنهام و چند باشگاه دیگر خواهان جذب میرلش هستند ولی تمام این پیشنهادات تکذیب شد ولی در نهایت میرلش راهی ترکیه شد .

او در فصل قبل جزو یکی از بیشترین بازیکنان چلسی بود که در فصل قبل بازی میکردند . او 37 بازی برای چلسی انجام داد و در لیگ قهرمانان نمایش بسیار خوبی داشت به طوری که اگر برای حضور در فینال محروم نمیشد حتما در آن بازی به میدان میرفت .

به این ترتیب یکی دیگر از بازیکنان تا حدی سن بالای چلسی از این تیم جدا شد تا بازیکنانی مانند اوریول رومئو ، اسکار ، مارین و شاید در آینده بازیکنانی مانند ده برون و مک ایچران بازی های بیشتری برسد .

reza-chelsea
09-04-2012, 18:17
تورس:اين فصل مي تواند يک فصل جادويي باشد

فرناندو تورس، مهاجم چلسي، قصد دارد مشکلات گلزني فصل گذشته را پشت سر بگذارد و مي خواهد يک فصل جادويي را در استمفورد بريج سپري کند.

با جدايي ديديه دروگبا، اکنون تورس مهاجم اول چلسي محسوب مي شود و در سه ديدار ابتدايي فصل، دو بار موفق به گلزني شد.

او مي داند که با جدايي دروگبا، مسئوليت هاي بيشتري را بايد به دوش بگيرد و قصد دارد به روزهاي خوبش در آنفيلد بازگردد.

او در گفتگو با چلسي مگزين گفت:" ديديه ديگر اينجا نيست و اين به آن معناست که من مسئوليت بيشتري برعهده دارم و من آماده ام تا با اين چالش ها روبرو شوم.

اميدوارم همه چيز خوب پيش برود. ما براي رسيدن به موفقيت سخت کار خواهيم کرد. من اکنون به دنبال اهداف شخصي جديدي هستم که يکي از آنها، به ثمر رساندن گل هاي بيشتر است و اميدوارم بتوانم حتي از بهترين فصلم در ليورپول هم گل هاي بيشتري به ثمر برسانم.

با تيمي که داريم مي توانيم به دنبال جام هاي بيشتري باشيم. ما اين فصل در 5 جام حضور داريم و اين فصل مي تواند فصل جادويي باشد."

DanielBahrami
09-05-2012, 19:11
برتراند تا 5 سال دیگر در چلسی ماندنی شد

رایان برتراند امروز قرار داد بلند مدت خود را با چلسی به مدت 5 سال دیگر تمدید کرد .

رایان برتراند مدافع کناری چلسی که از او به عنوان جانشین اصلی اشلی کول یاد میشود امروز قرارداداش را تا 5 سال دیگر تمدید . این مدافع 23 ساله که در فصل قبل برای چلسی در لیگ برتر فقط 3 بازی آن هم در آخر فصل انجام داده است در این فصل در 3 بازی اول لیگ در دو بازی به میدان رفته است و نشان میدهد که توانسته اعتماد دی ماتئو را به دست بیاورد .

برتراند در سال 2005 به تیم آکادمی چلسی آمد و تا سال 2010 به تیم هایی مانند نوریچ سیتی ، ریدینگ ، پورتموث و اولدهام قرض داده شد اما در زمان فصل دوم حضور کارلو آنجلوتی در چندین بازی برای چلسی به میدان رفت و نمایش خوبی داشت و از همان فصل به تیم بزرگسالان منتقل شد .

او سابقه بازی در تیم جوانان و المپیک انگلیس را نیز دارد .

reza-chelsea
09-08-2012, 13:46
واکنش مالدوا به حضور در تمرین زیر 21 سال ها

ه گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،مالودا چندی دیشب از لیست بازیکنان چلسی در لیگ قهرمانان خط خورد.

این هافبک 32 ساله اعلام کرده بود که می تواند در تابستان چلسی را ترک کند،اما فصل نقل و انتقالات به پایان رسید و هیچ معامله ای صورت نگرفت.

و سرانجام در روز چهارشنبه مالودا با متنی که در صفحه ی توئیترش نوشت این گونه از کارفرمایان خود گلایه کرد.

مالودا یک عکس از ورودی مرکز تمرین جوانان باشگاه گرفت و زیر آن این گونه نوشت : "این جاییست که در آخرین فصل حضورم در کنار آبی ها باید در آن تمرین کنم!!!"

مالودا هفته ای 70 هزار پوند به عنوان دستمزد از باشگاه چلسی دریافت می کند.در تابستان پیشنهاداتی برای وی آمده بود،اما مالودا دوست دارد که همین مبلغ را از تیم جدیدی که قرار است به آن بپیوندد دریافت کند و این خواستار مالودا قابل قبول باشگاه های خواهان او واقع نشد و انتقال این بازیکن فرانسوی صورت نگرفت.

reza-chelsea
09-08-2012, 13:47
سامسونگ اسپانسر چلسی می ماند

شرکت کره ای سامسونگ قرارداد خود با باشگاه چلسی را برای 2 سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، سامسونگ که از سال 2005 به عنوان یکی از اسپانسرهای اصلی باشگاه چلسی معرفی شد و طی قراردادی ، آرم شرکت آنها روی پیراهن های چلسی چاپ شد ، قرارداد خود را تا سال 2015 تمدید کرد.

باشگاه چلسی نیز این خبر را تائید و اعلام کرد که تا پایان ماه می سال 2015 میلادی با این شرکت قرارداد بسته است.

قرارداد سامسونگ و چلسی با قیمت سالانه 11 میلیون پوند شروع شد که در قرارداد جدیدشان این مبلغ به 15 میلیون پوند افزایش یافته است.

گفته می شود دلیل اصلی تمایل سامسونگ به تمدید قرارداد با آبی ها ، قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا می باشد.

reza-chelsea
09-08-2012, 13:48
لوکاکو : از مقایسه با دیدیر خسته شده ام
روملو لوکاکو،مهاجم قرضی وست برومویچ خواستار پایان دادن به مقایسه اش با دیدیر دروگبا شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،مهاجم بلژیکی 19 ساله پس از این که نتوانست در فصل اول حضورش در چلسی خود را به ترکیب اصلی تیم برساند،برای یک فصل به طور قرضی راهی وست برومویچ شد.

فیزیک مشابه لوکاکو با دیدیر دروگبا سبب شد که پس از ورورد این جوان به انگلیس،مدام درباره شباهت هایش با دروگبا صحبت شود و نامش در کنار نام این اسطوره قرار گیرد.لوکاکو امیدوار است که این وزنه ی سنگین از پشت او برداشته شود.

روملو لوکاکو گفت : " من و دیدیر سبک بازی مشابهی داریم،اما فکر نمی کنم که او هم در جوانی علاقه ای به مقایسه شدن با شخص دیگری داشته بوده است."

این مهاجم فیزیکی ادامه داد : "ههر بازیکنی می خواهد که خودش باشد و شخصیت خود را داشته باشد.من دوست ندارم که شخصیت جدید کسی دیگر باشم."

لوکاکوی جوان ادامه داد : "در ابتدا این خوب بود،اما در حال حاضر از آن خسته شده ام.این مقایسه لازم نیست و الان این را دوست ندارم."

لوکاکو که درهفته ی آغزین لیگ برتر توانست دروازه ی لیورپول را باز کند،گفت : "من نام خانوادگی پدرم را دارم،من روملو لوکاکو هستم و شخص دیگری نیستم.این نام خود من است و می خواهم مردم این را به یاد بیاورند و به خاطر داشته باشند."

reza-chelsea
09-10-2012, 13:41
تورس: اکنون مهاجم متفاوتي هستم

به نقل از ساکرنت، فرناندو تورس از سال 2010 براي رسيدن به آمادگي کامل تقلا مي‌‌کند. وي که با مبلغ زيادي به چلسي پيوسته بود، فصل پيش دوران خوبي را در تيم تجربه نکرد تا ارزش اين انتقال کم‌کم مورد ترديد قرار بگيرد.

به هر حال وي در سال 2012 موفق شد با قهرماني اسپانيا در يورو 2012 کفش طلا را تصاحب کند. تورس جمعه شب در پيروزي 5 بر صفر مقابل عربستان در ديداري دوستانه بازوبند کاپيتاني را دراختيار داشت و صدمين بازي ملي خود را جشن گرفت.

تورس در ماه مي اعلام کرد که فصل گذشته بدترين لحظات عمر فوتبالي‌اش را تجربه کرده است در حدي که به نظر مي‌رسيد آينده وي در باشگاه و تيم ملي کشورش در خطر است، اما اکنون بر اين باور است که اين تجربيات اکنون در راه پيشرفت به او کمک کرده است.

مهاجم اسپانيايي چلسي اظهار داشت: فصل گذشته چيزهاي زيادي در مورد خودم فهميدم و اکنون احساس بهتري براي کسب اين تجربيات دارم. اکنون بيشتر براي باشگاهم بازي مي‌کنم و مي‌بينيد که بهتر بازي مي‌کنم و بيشتر گل مي‌زنم.

وي ادامه داد: در حال حاضر نسبت به گذشته مهاجم متفاوتي هستم. فصل گذشته فرصت‌هاي زيادي براي هم‌تيمي‌هايم ايجاد کردم و اين به آن معناست که بازي من از اين نظر تغيير کرده است. بازي در تيم جديد چلسي و هدف داشتن در تيم ملي اسپانيا براي من هيجان‌انگيز است.

تورس گفت: شب صدمين بازي من براي اسپانيا چيزي است که هميشه به ياد خواهم داشت. بسياري از بازيکنان اسپانيايي صدمين بازي ملي خود را جشن گرفته‌اند و اين بيش از همه ثبات تيم را در چند سال گذشته نشان مي‌دهد.

وي تأکيد کرد: حتي پس از اين سال‌ها، بازي در تيم ملي اسپانيا يک مزيت محسوب مي‌شود.

reza-chelsea
09-10-2012, 14:51
مالودا به لیون باز می گردد؟؟
به نظر می رسد فلورنت مالودا در زمستان به تیم سابقش در فرانسه باز خواهد گشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، فلورنت مالودا که از سوی روبرتو دیمتئو به عنوان بازیکن مازاد نامیده می شود و اجازه تمرین کنار تیم اصلی را ندارد ، امیدوار است بتواند در فصل نقل و انتقالات زمستانه چلسی را به مقصد فرانسه ترک کند و در المپیک لیون که سابقه پوشیدن پیراهنش را نیز دارد، بازی کند.
آئولاس ، مدیر اجرایی باشگاه لیون فرانسه نیز در خصوص جذب فلورنت مالودا به تیمش گفت :" درهای باشگاه ما همیشه برای بازیکنان سابقمان باز است. مالودا نیز اخیرا با مربیانمان در تماس بوده است."
لیون در حالی امیدوار است بتواند مالودا را به این تیم بازگرداند که جرمی توالالان را نیز که اکنون با مالاگا به مشکل خورده است را قصد دارد به این تیم بازگرداند.

reza-chelsea
09-10-2012, 14:53
غیبت کول در برابر اوکراین
شلی کول مشخص شد که بدلیل مصدومیت نمی تواند برابر اوکراین به میدان برود.
به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اشلی کول که بدلیل مصدومیت تحت نظر کادر پزشکی تیم چلسی قرار گرفته است ، همچون جان تری نمی تواند تیم ملی انگلستان را در بازی حساسش برابر اوکراین همراهی کند.
امروز کادر پزشکی باشگاه چلسی ، با آنکه اشلی کور در تمرین روز جمعه تیمشان نیز شرکت کرده بود ، اجازه ندادند که این بازیکن ریسک کند و برای تیم ملی کشور بازی کند.
جان تری نیز که در بازی شب گذشته انگلستان با مولداوی مصدوم شد و تیم ملی انگستان این بازی را 10 نفره به اتمام رساند ، نمی تواند در برابر اوکراین همراهی کند و پیش بینی می شود که گری کیهیل جانشین جان تری در ترکیب تیم ملی انگستان شود.

reza-chelsea
09-11-2012, 13:45
ران تیندال در گذشت

مهاجم دهه 50 و 60 تیم چلسی ، امروز درگذشت تا باشگاه چلسی را عزادار کند.

ران تیندال ، بلند تر از مدافعان حریف

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، مهاجم وسط تیم فوتبال چلسی که در دهه 50 و 60 در کنار جیمی گریوز بازی های درخشانی برای آبی ها انجام داد و توانست 69 گل در 174 بازی خود به ثمر برساند ، روز گذشته در سن 76 سالگی و در خانه اش در کشور استرالیا ، درگذشت.

تیندال که در استرالیا مشغول به کار بود ، فعالیت هایی نیز در کانون هواداران چلسی در این کشور داشت.

reza-chelsea
09-11-2012, 13:46
چک زیر تیغ جراحی می رود؟

با توجه به گفته های پزشک تیم ملی جمهوری چک،دروازه بان چلسی از آسیب دیدگی آرنج درد می کشد و احتمالا نیاز است که در تابستان آینده زیر تیغ جراحی برود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،باشگاه چلسی امیدوار است که بتواند وضعیت چک را به خوبی تا پایان فصل مدیریت کند و از فدراسیون فوتبال جمهوری چک خواسته که در بازی های دوستانه به او استراحت داده و از وی استفاده نکنند.

سرمربی این تیم،مایکل بیلیک نیز درخواست آبی های لندن را پذیرفته است.

پزشک تیم ملی جمهوری چک به آژانس خبری "سی تی کی" گفت : " تحقیقات و آزمایشات نشان داده که کمی استخوان اضافی در آرنج پتر تشکیل شده است،بنابرین آن ها(چلسی) قصد دارند که او را پس از اتمام فصل عمل کنند."

وی ادامه داد : " آن ها از ما خواستند که در دیدار دوستانه به چک استراحت بدهیم.ما با آن ها و بیلیک به توافق رسیده ایم و تصمیم گرفتیم که شرایط چلسی را نیز در نظر بگیریم.ما درخواست آن ها را پذیرفتیم و به پتر استراحت خواهیم داد."

پزشک جمهوری چک افزود : " پتر نمی تواند بازوی خود را به اندازه ی لازم بکشد و اگر او آرنجش را بکشد،ممکن است لطمه ببیند."

وی خیال هوادارن را مقداری راحت کرد و گفت : " جایی برای نگرانی وجود ندارد،تنها ممکن است که با گذر زمان باعث ایجاد مشکل بدی شود.تنها چیزی که می تواند سبب یک جراحی فوری شود این است که درد غیر قابل تحمل و شدید شود یا این که برخی از راه های حرکت آرنج بسته شوند."

پتر چک در اولین دیدار مقدماتی جام جهانی 2014 بازوبند کاپیتانی تیمش را مقابل دانمارک به بازو بست و در نهایت این دیدار با نتیجه ی 0-0 به پایان رسید.با این حال چک در دیدار دوستانه ی سه شنبه شب کشورش مقابل فنلاند استراحت خواهد کرد.

DanielBahrami
09-12-2012, 14:35
عملکرد بازیکنان چلسی در تیم های ملی

بازیکنان چلسی در 15 روز تعطیلی لیگ های اروپایی در تیم های ملی های مختلف بازی کردند و نمایش خوبی نیز داشتند .

در دو هفته اول ماه سپتامبر و در مرحله اتخابی جام جهانی 2014 بازی های ملی بسیاری برگذار شد و بازیکنان چلسی نیز برای تیم هایشان به میدان رفتند .

دیشب و در جریان بازی انگلیس و اوکراین که با نتیجه 1 -1 به پایان رسید با اینکه 3 بازیکنان چلسی یعنی جان تری ، اشلی کول و گری کهیل به خاطر مصدومیت جزیی ای که در تمرینات به وجود آمده بود به بازی گرفته نشدند ولی با این حال استاریج و برتراند در وقعی که انگلیس عقب افتاده بود در کارهای هجومی بسیار نمایش خوبی داشتند و در موعیت ها تاثیر گذار بودند . همچنین لمپارد پنالتی ای که ولبک به دست آورده بود را به گل تبدیل کرد تا انگلیس از شکست خانگی نجات پیدا کند .

در دقایق پایانی نیز استیون جرارد کارت قرمز را از داور ترکیه ای دریافت کرد تا فرانک لمپارد بع عنموان کاپتان سوم تیم ملی برای دقایقی بازوبند بر دستانش باشد .

در حال حاظر نیز لمپارد با 2 گل زده بهترین گلزن تیم ملی انگلیس در این رقابت ها است .

در تیم ملی برزیل 3 بازیکنان اهل این کشور که در چلسی بازی میکنند از همان ابتدا دو بازی دوستانه این تیم یعنی مقابل آفریقای جنوبی و چین به برتری برسند . در بازی اول مقابل آفریقای جنوبی بسیاری از بازیکنان برزیل ضعیف کار کردند تا تیم ملی برزیل به سختی بات تک گل هالک به پیروزی برسد انا در بازی دوم مقابل چین تیم منزس بسیار هماهنگ کار کرد تا به برتری 8 -0 دست پیدا کند . در این دیدار در ابتدا رامیرس برزیل را پیش انداخت و تنها سه دقیقه بعد نیمار گل دوم را زد . در دیقه 76 نیز اسکار از روی نقطه پنالتی گل هشتم را زد . داوید لوییز نیز در این دیدار در پست دفاع بازی خوبی انجام داد .

اما در تیم چک به خاطر مصدومیتی که پیتر چک در بازی با دانمارک که 0 -0 به پایان رسیده بود برایش به جود آمده بود کادر پزشکی این تیم ملی تشخیص دادند که او در بازی با فنلاند بازی نکند که همین اتفاق هم افتاد وللی چک 2 - 0 بازی را واگذار کرد .

ویکتور موسس برای تیم نیجریه در بازی مقابل بازی کرد ولی موفق گلزنی نشد و نیجریه به تساوی 2 -2 رسید .

در تیم ملی بلژیک ادن هازارد و تیبائوت کورتویس در بازی مقابل ولز حضور داشتند ولی هازارد 72 دیقه بازی کرد .

در تیم ملی صربستان نیز ایوانویچ به کاپتان این تیم در مقابل اسکاتلند حضور داشت و بازی خوبی را هم به نمایش گذاشت . فرناندو تورس هم در برابر گرجستان و عربستان به میدان رفت و تا مرز گلزنی هم پیش رفت اما دروازه حریف را باز نکرد .

reza-chelsea
09-14-2012, 18:33
هازارد : برای هم تیمی هایم بازی می کنم

بازیساز چلسی تاکید کرد که برای نشان دادن خود به چلسی نیامده،بلکه آمده تا به هم تیمی هایش کمک کند تا لیگ برتر را فتح کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،ادن هازارد در تابستان امسال با مبلغ 32 میلیون پوند از لیل راهی چلسی شد و تا امروز توانسته فراتر از حد انتظارات ظاهر شود.هازارد در لیگ برتر 3 بازی انجام داده که در آن ها توانسته 1 گل بزند و پایه گذار 6 گل دیگر باشد.

ادن هازارد به یکی از مجله های انگلیسی گفت : "من عاشق این هستم که هم تیمی هایم را راه اندازی کنم."

او ادامه داد : "من اینجا نیستم که به یک ستاره تبدیل شوم یا خودم را نشان دهم.من اینجایم هستم تا به دیگران کمک کنم.اینجا کاملا متفاوت است.در لیل هنگامی که به جنوب فرانسه می رفتیم کسی ما را به رسمیت نمی شناخت.اما این جا و در چلسی بازیکنان در سطح متفاوتی هستند."

reza-chelsea
09-14-2012, 18:34
میرلس: دلم برای چلسی تنگ می شود

چهارشنبه رائول میرلس بار دیگر به کمپ تمرینی کوبهام بازگشت تا آخرین خداحافظیش را با چلسی قبل از بازی برای فنرباغچه داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،میرلس 29 ساله در یک سالی که برای چلسی بازی می کرد،توانست در 49 بازی به میدان رود و در نهایت برنده ی جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا شود.

میرلس که دیروز در کنار دوستانش در چلسی بود گفت : " من اینجا آمده ام تا با دوستانم خداحافظی کنم و صد البته دلم برای این باشگاه،هواداران و این شهر تنگ می شود."

رائول میرلس ادامه داد : "اینجا بازیکنان بزرگی هستند،آن ها همیشه از من حمایت کردند.بنابرین من باید می آمدم و از آن ها خداحافظی می کردم.سال بسیار خوبی بود.بخش آخر فصل بسیار خوب بود،ما لیگ قهرمانان و جام حذفی را بردیم و این برای من بسیار خوب بود.من دلم برای این لحظات تنگ می شود،اما این یک رقابت جدید برای من است و من آماده ی رفتن به ترکیه هستم."

میرلس تابستان گذشته با 10 میلیون پوند به چلسی پیوست و امسال با 8 میلیون پوند از چلسی جدا شد.

رائول میرلس در آخرین بخش صحبت های خود از هواداران باشگاه تشکر کرد.او گفت : " از هواداران به خاطر حمایتشان در این مدت تشکر می کنم و خیلی دلم برای این باشگاه تنگ خواهد شد.بازی کردن برای چلسی بسیار زیبا بود."

reza-chelsea
09-16-2012, 14:18
به وجودت افتخار می کنم کاپیتان

جان تری نشان داد همچون گذشته یک رهبر با شخصیت بالا در پیراهن چلسی است که هیچ حاشیه ای او را از راهش خارج نمی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، امروز در بازی چلسی و کوئینز پارک رنجرز اتفاق خوبی نیافتاد و دست ندادن آنتون فردیناند با جان تری و اشلی کول را می توان به عنوان یک اتفاق تاریک در دفتر یادبود فوتبال نوشت.
این اتفاق ، قابل پیش بینی بود و فردیناند همان کاری را کرد که فوتبالی هایی که اخبار لیگ برتر را دنبال می کردند انتظارش را می کشیدند. فردیناند خیلی ساده درخواست دست دادن کاپیتان تری را رد کرد و در صف دست دادن با بازیکنان میهمان از اشلی کول چشم پوشی کرد.
اما آنتون فردیناند چرا با تری دست نداد؟ خود فردیناند حتی در بازی فصل گذشته کوئینز پارک رنجرز و چلسی متوجه توهینی از سوی کاپیتان تری نشده بود و بعد ها با دیدن ویدئو های بازی مرحله شک را سپری کرد و به این باور رسید که تری به او توهین کرده است.
فردیناند در حالی با تری دست نداد که دادگاه قضایی بریتانیا تری را بی گناه خواند و او را از هرگونه اتهامی تبرئه کرد. اشلی کول نیز جرمش این بود که حقیقت را برزبان آورده بود و در دادگاه به سود تری شهادت داده بود ، که مطمئنا اگر تری به رنگ پوست فردیناند توهین کرده بود، اشلی کول که خود یک سیاه پوست است هرگز از تری حمایت نمی کرد.
تری با دراز کردن دستش به سوی فردیناند نمی خواست از او عذر خواهی کند ، چرا که به بی گناهی خود اطمینان دارد. کاپیتان تنها می خواست به تیم میزبان و بازیکنش احترام بگذارد که نشان از بزرگی این بازیکن داشت.
بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی کوئینز پارک رنجرز و چلسی در فصل گذشته ، مسابقه تخریب آبروی کاپیتان تری در رسانه ها شروع شد ، حتی رسانه ها و مردم بی اطلاع ما نیز زود به داوری رفتند و هر کسی به هر نحوی رای نهایی را صادر می کرد. اما تری که تمامی این اتفاقات را می دانست ، تنها بیانیه ای منتشر کرد و اعلام بی گناهی کرد و دیگر به هیچ اتهامی پاسخ نداد.
اتحادیه فوتبال انگلستان حتی زودتر از دیگران عکس العمل نشان داد و اعلام کرد که تری نمی تواند کاپیتان تیم ملی انگلستان باشد ، این ماجرا آنقدر غیر قابل باور بود که کاپلو ، سرمربی وقت انگلستان را مجبور به استعفا کرد و محرومیت تری را قبول نکرد. تری بارها و بارها به دادگاه خوانده شد و تصاویری از او جلوی درب دادگاه گرفته شد که هرگز از ذهنش پاک نخواهد شد.
این همه فشار روحی نتوانست کاپیتان چلسی را از پای بیاندازد و با اینکه بی گناه ، تا پای محاکمه رسیده بود ، بدون هیچ کینه و کدورتی خواست با فردیناند دست بدهد و سنت معمول لیگ برتر را ادا کند که فردیناند ، همچون برادر خودخواهش که به جای تمرکز در تمرینات بدنبال مصاحبه علیه تری می گردد و کینه های گذشته و عقب ماندن از تری را می خواهد تلافی کند ، رفتار کرد و خیلی ساده از کنار بزرگی تری گذشت.
این کار فردیناند تری را کوچک نکرد و یا او را مقصر و متهم جلوه نکرد ، بلکه بزرگی تری را به همه کسانی که منتظر فرصتی هستند تا چلسی و بازیکنانش را زیر سوال ببرند ، نشان داد.

reza-chelsea
09-16-2012, 14:18
دیمتئو : نگران گلزنی تیمم نیستم
دیمتئو نگران گلزنی تیمش نیست و معتقد است به اندازه کافی خوب بازی کرده و دربی خوبی را سپری کرده اند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، روبرتو دیمتئو که همچنان در صدر جدول لیگ برتر انگلستان قرار دارد ، پس از تساوی برابر کوئینز پارک رنجرز در مصاحبه ای پس از این بازی در خصوص مسائل مربوط به آن صحبت کرد.
در خصوص بازی

سرمربی جوان چلسی درباره عملکرد تیمش در این بازی اینگونه گفت که:" تنها بخش نا امید کننده این بازی این بود که موقعیت هایی خلق کردیم ، اما گل نزدیم، چرا که عملکرمان خیلی خوب بود."
وی اضافه کرد:" بازی در لوفتوس روود همیشه سخت بوده است که آن هم بدلیل تاریخچه و رقابت بین باشگاه هاست . ما بازی را به خوبی کنترل کردیم و چند شانس خوب رست کردیم و فقط گل نزدیم. یک گل می توانست برایم کافی باشد تا این بازی را ببریم."
" من نگران نیستم چرا که شانس های زیادی درست کردیم ، این اولین بازی ما بود که گل نزدیم و عادی است و ما تلاش خواهیم کرد تا مثل گذشته کارمان را ادامه دهیم و موقعیت های زیادی خلق کنیم."
در خصوص تصمیم داور بر عدم اعلام پنالتی

روبی همچنین درباره صحنه های مشکوکی که برروی بازیکنان چلسی در محوطه جریمه حریف رخ داد و اعلام پنالتی نکرد نیز صحبت کرد و گفت :" آن صحنه ای که جی تی ( تری ) و نلسن با هم برخورد کردند برای من یک پنالتی بود. صحنه آهسته را نیز دیدم و می دانم که داور صحنه آهسته ندارد و نمی دانم اگر او ندیده است یا اینکه آن را خطا ندانسته است."
وی ادامه داد :" صحنه بعد که هازارد در موقعیت خوبی هم بود برخوردهایی وجود داشت ، اما شاید او فکر نکرد که کافی بوده است. داوران کار سختی دارند و برای ما آسان است که صحنه آهسته را می توانیم ببینیم."
در خصوص حاشیه های پیرامون بازی

روبرتو دیمتئو در خصوص اتفاقات و حاشیه هایی که پیرامون جان تری و انتون فردیناند وجود داشت ، گفت :" هر دوی آن بازیکنان نگرش خوبی داشتند و روی فوتبال متمرکز بودند. نشان داد که حرفه ای هستند و بازی را با روح خوبی ادامه دادند. دربی زیبایی برای تماشا کردن بود."
روبی همچنین گفت :" بازیکنان ما با بازیکن های آنها مشکلی نداشتند و روی بازیشان تمرکز داشتند . ما نگران نبودیم و با توجه به پنالتی های نگرفته شده و موقعیت هایی که داشتیم می توانستیم گلزنی کنیم."
در خصوص بازی آینده در لیگ قهرمانان اروپا

روبرتو دیمتئو که باید در بازی آینده خود میزبان یوونتوسی ها در لیگ قهرمانان اروپا باشد ، در این باره گفت :" ما نیاز داریم تا فردا بازیکنانمان را ارزیابی کنیم و بدین معنی نیست که ما مسئله بزرگی داشته باشیم. کمی تمرین ساده خواهیم داشت و انرژیمان را برای بازی چهارشنبه نگه می داریم."

reza-chelsea
09-16-2012, 14:20
کوئینز پارک 0 چلسی 0

نوار سه پیروزی متوالی چلسی در لیگ برتر توسط کوئینز پارک رنجرز پاره شد و دو تیم به تساوی رسیدند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، شاگردان روبرتو دیمتئو که پس از اتمام هفته بازی ها ملی به میهمانی همشهری خود ، کوئینز پارک رنجرز رفته بودند در یک بازی خارج از خانه در برابر این تیم با نتیجه بدون گل به تساوی رسید.
در این بازی دو تیم موقعیت های خوبی داشتند تا دروازه حریف را باز کنند ، اما دروازه بان های دو تیم و بی دقتی مهاجمان دلیلی بود تا این بازی بدون گل به اتمام برسد.

ترکیب کوئینز پارک : سزار ، فردیناند ، نلسن ، بوسینگوا ، فابیو ( 20 – اونواها ) ، سونگ ، رایت فیلیپس ( 69- سیسه ) ، گرانرو ، فاورلین ، جانسن ( 32 – مکی ) ، زامورا
بازیکنان استفاده نشده : گرین ، تارابت ، دایر ، هویلت

ترکیب چلسی : چک ، ایوانوویچ ، کول ، لوئیز ، تری ، برتراند ( 57- موسز ) ، رامیرس ، لمپارد ، میکل ، هازارد ، تورس (81- استوریج )
بازیکنان استفاده نشده : ترنبال ، کیهیل ، آزپیلیکوئتا ، رومئو ، اسکار
کارت زرد : برتراند ، رامیرس

داور : مارینر
تماشاگران : 18271 نفر

آمار بازی :
شوت : کوئینز پارک 10 - 13 چلسی
شوت در چارچوب : کوئینز پارک 6 – 9 چلسی
کرنر : کوئینز پارک 2 - 4 چلسی
خطا : کوئینز پارک 16 - 17 چلسی
درصد مالکیت توپ : کوئینز پارک 47 – 53 چلسی

reza-chelsea
09-18-2012, 12:22
لمپارد: بازی با یوونتوس اسان نیست

هافبک با تجربه باشگاه چلسی،به حریف اولشان در لیگ قهرمانان ابراز احترام کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،آبی های لندن چهارشنبه شب باید به مصاف یوونتوس بروند.این اولین بازی چلسی در لیگ قهرمانان است و امیدوارند که بتوانند شروعی مقتدرانه داشته باشند.

فرانک لمپارد به خبرنگاران گفت : "هر سال سخت تر و سخت تر می شود.رئال مادرید و بارسلونا قوی تر از همیشه هستند،اما ما باید تمرکز کنیم و از بازی اول گروهی خود به خوبی کار کنیم."

فرانکی ادامه داد : " ما میدانیم که بازی مقابل یوونتوس ساده نیست.آن ها تیم بسیار قدرتمندی هستند که بخشی از تاریخ فوتبالند.آن ها فصل قبل در سری آ بدون باخت قهرمان شدند،آن ها سرمایه گزاری های زیادی در راهی درست داشته اند.بنابرین رقیب سختی برای ما به حساب می آیند."

لمپارد همچنین از پیروزی های مورد علاقه اش در فصل قبل لیگ قهرمانان می گوید و همچنین تاکید کرد که قهرمانی سال قبل از میل او به پیروزی در این مسابقات نمی کاهد.

او در ادامه گفت : "دو بازی مقابل بارسلونا در فصل پیش هیجان انگیز بودند.اینکه مدال و جام را در کمد افتخاراتت داشته باشی فوق العاده است،اما این دلیلی برای استراحت نمی شود و از آن جا که ما یک بار قهرمان چمپیونز لیگ شدیم،چرا تلاش نکنیم که بار دیگر قهرمان شویم؟ "

DanielBahrami
09-22-2012, 22:49
داوید لوییز تمدید کرد

مهاجم میانی و برزیلی چلسی امروز قراردادش را تا 5 سال دیگر تمدید کرد

داوید لوییز ، مدافع جوان و ارزشمند چلسی قبل بازی با استوک سیتی در لیگ برتر ثرار دادش را با چلسی تا سال 2017 تمدید کرد تا قدرت خط دفاعی چلسی همچنان تضمین شود . لوییر 25 ساله در 55 بازی برای چلسی 5 گل زده که برای یک مدافع میانی که گاهی دچار مصدومیت میشود آمار بدی نیست .

DanielBahrami
09-23-2012, 14:36
صحبت های دی ماتئو درباره ی پیروزی برابر استوک سیتی

یم فوتبال چلسی در بازی عصر شنبه برابر استوک سیتی، در شش دقیقه مانده به پایان مسابقه، توانست با پاس گل فوق العاده ی خوان ماتا و ضربه ی نهایی اشلی کول، پیروزی با ارزش 1 بر 0 را برابر حریف سرسخت خود به دست آورد. آبی های لندنی که دو بازی قبلی خود را برابر کویینز پارک رنجرز و یوونتوس مساوی کردند، دوست نداشتند که سومین تساوی پی در پی خود را کسب کنند. این پیروزی ارزشمند، جایگاه چلسی را در صدر جدول تثبیت کرد.
امّا این پیروزی شیرین، سوالات زیادی را برای همه ی خبرنگاران و هواداران بر جای گذاشت که پس از بازی، سرمربی ایتالیایی چلسی به آنان پاسخ داد.

صحبت های روبرتو دی ماتئو به شکل زیر بود :

درباره ی بازی
(( تیم ما کیفیت خوبی را ارائه کرد. بازیکنان هماهنگی بالایی داشتند. ما چهارشنبه شب، بازی دشوار و طاقت فرسایی برابر یوونتوس داشتیم؛ ولی بازیکنان توانستند با دوندگی بالا، نبض بازی را در اختیار بگیرند. قبل از بازی، استرس زیادی در تیم وجود داشت و تا پایان بازی، بیشتر می شد؛ امّا این برد، شرایط روحی تیم ما را بهبود خواهد بخشید. ))
(( نیمه ی دوم، بسیار خوب برای ما آغاز شد. ما داشتیم موقعیت های خوبی ایجاد می کردیم و بار ها می توانستیم دروازه ی حریف را باز کنیم. اکنون سوال این است که چرا در این امر، ناموفق بوده ایم. ))
(( البته تیم استوک، تیمی با دفاع قدرتمند است که وقتی شما بازی را در اختیار می گیرید، با نفرات زیاد در دفاع فرو می رود. این کار ما را برای یافتن فضای نفوذ به قلب دفاع آن ها را مشکل کرد. ))

نیمکت نشینی جان تری و فرانک لمپارد در ابتدای بازی
(( ما بازیکنان بسیار خوبی داریم. آنان یکی از اصلی ترین نقاط قوت ما هستند. هدف از نیمکت نشین کردن تری و لمپارد، آوردن بازیکنانی سرحال تر و آماده تر بود. ما تا به اینجا، چندین بازی دشوار را سپری کرده ایم و این بازی ها همچنان ادامه دارند. بنابراین باید گاهی به بازیکنان اصلی خود استراحت دهیم. ))
(( چندین بازیکن ما، در بیشتر بازی های فصل حضور داشته اند. ما به آن ها در ماه های آینده، نیاز بیشتری داریم و نباید موجب خستگی بیش از حد آنان شویم. ضمناً بازیکنان نیمکت نشین ما هم، کیفیتی در حد بازیکنان اصلی دارند. ))

کارت زرد اسکار
(( من فکر نمی کنم که کارت زرد اسکار، درست باشد. او نمی خواست که داور را فریب دهد. شاید از نظر داور، نیروی وارد شده به اسکار از طرف بازیکن حریف، به قدر کافی نبوده است؛ ولی او نباید به اسکار کارت زرد می داد. ))
(( همه فهمیده اند که اسکار، چه بازیکن توانا، سریع و با هوشی است. چرخش ها، دریبل ها و دویدن او کم نظیر است. او در بازی قبل، به خوبی توانایی های خود را اثبات کرد. امّا او هنوز باید فرصت بیشتری ببیند و با تیم هماهنگ تر گردد. ))

درباره ی ویکتور موسز
(( او در این بازی و بازی برابر کویینز پارک رنجرز به عنوان یار جانشین به میدان آمد. او عملکرد خوبی داشته و شانس این را دارد که با توجه به مصدومیت استاریج، در بازی بعدی از ابتدا به میدان برود. بازی بعدی برابر ولورهمپتون، شانس خوبی برای ماست تا ستاره های جدید خود را به همه بشناسانیم. موسز کیفیت بالایی دارد؛ امّا او در اواخر فصل نقل و انتقالات، به تیم ما پیوست و فرصت بیشتری نیاز دارد تا به طور کامل با سایر بازیکنان هماهنگ شود. ))

عملکرد تورس
(( قطعا نمی توانیم بگوییم که تورس، نمایش قابل قبولی داشته است. مشکل او، مسائل روحی و روانی است. فشار انتقادات، نمی گذارد که او کارش را در حد توانش انجام دهد. من هنوز هم تصور می کنم که تورس، قابلیت بازگشت به روز های اوجش را دارد. امیدوارم که این اتفاق بیفتد. ))

لینک خبر در سایت چلسی نیوز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

reza-chelsea
09-24-2012, 14:51
رسيدگي به پرونده جان تري از امروز آغاز مي‌شود

به نقل از ساکرنت، امروز اتحاديه فوتبال انگليس به دفاع جان تري از خود در خصوص اتهام توهين نژاد پرستانه به انتون فرديناند گوش خواهد داد.
فرديناند مدعي شده که تري در ديدار فصل گذشته چلسي و کويينز پارک رنجرز او را با القابي مورد خطاب قرار داده که به ريشه و اصل او که يک رنگين پوست است باز مي‌گردد. با شکايت فرديناند از تري،‌ دادگاهي تشکيل شد که در آن تري هر گونه اتهام در اين زمينه را رد کرد و اشلي کول، مدافع چلسي نيز به سود تري شهادت داد.

با اينکه دادگاه تري را از هر گونه محروميت مبرا دانسته ولي اتحاديه فوتبال انگليس قرار است به تحقيق خود در اين زمينه ادامه داده و بسياري از کارشناسان معتقدند محروميتي از سوي اين اتحاديه براي تري در نظر گرفته شده است.

شب گذشته و در پي کناره گيري جان تري از تيم ملي انگليس، جلسه خصوصي با حضور سران اتحاديه فوتبال انگليس و روي هاجسون، سرمربي تيم ملي انگليس برگزار شد. هاجسون نيز نظر خود در خصوص اين موضوع را اعلام کرده و گفته مي‌شود محروميتي بين 5 تا 8 جلسه براي تري در تيم باشگاهي در نظر گرفته خواهد شد.

DanielBahrami
09-24-2012, 19:46
قرعه کشی جام باشگاه های جهان : رویارویی چلسی با برنده ددار قهرمان آسیا با قهرمان آمریکای شمالی

قرعه کشی جام باشگاه های جهان ، یکشنبه شب در زروذیخ سوئییس برگذار شد و تیم ها حریفانشن را شناختند . چلسی باید در مرحله یک چهارم با برنده بازی قهرمان آسیا با تیم مونتری مکزیک رویارویی کند .

تیم های الاتحاد، الاهلی و الهلال از عربستان ، سپاهان از ایران، گوانگژو چین، آدلاید یونایتد استرالیا، بنیادکور ازبکستان و هیوندای ژاپن مدعیان قهرمانی آسیا هستند.

همچنین قهرمان آفریقا با تیم کورینتاینس برزیل ، نماینده ی آمریکای جنوبی بازی خواهد کرد .

DanielBahrami
09-27-2012, 11:00
چلسی و منچستر یونایتد به هم رسیدند

دیشب دومین روز مرحله یک شانزدهم انجام شد و تیم های لیگ برتری به پیروزی رسیدند و حساس ترین بازی مرحله یک هشتم مشخص شد .

قرعه کشی دور چهارم جام اتحادیه انجام شد و بازی هایی این مرحله که قرار است 30 و 31 اکتبر یعنی در حدود یک ماه دیگر انجام شود مشخص شد . چلسی ، لیورپول ، آرسنال ، منچستر یونایتد و تاتنهام در مرحله ی قبل به پبروزی رسیدند و تنها یک مدعی ، یعنی منچستر سیتی حذف شد .

برنامه بازی‌های دور چهارم کارلینگ کاپ :

Sunderland v Middlesbrough
Swindon v Aston Villa
Wigan v Bradford
Leeds v Southampton
Norwich v Tottenham
Liverpool v Swansea
Chelsea v Manchester United
Reading v Arsenal

DanielBahrami
09-30-2012, 19:39
تورس این بازی محک بزرگی برای ما بود

فرناندو تورس یکی از گلزنان آبی ها در این بازی، در گفتگویی با سایت رسمی چلسی از این پیروزی می گوید.

چلسی با پیروزی بر آرسنال نخستین امتحان جدی خود در راه قهرمانی را با موفقیت پشت سر گذاشت، در حالی که نقش اسپانیایی های چلسی در این برد انکارناپذیر بود. فرناندو تورس یکی از گلزنان آبی ها در این بازی، در گفتگویی با سایت رسمی چلسی از این پیروزی می گوید.

پیروزی روز گذشته آبی ها برابر آرسنال نخستین برد خارج از خانه النینیو با پیراهن چلسی در دربی ها بود. فرناندو تورس درباره این بازی می گوید: " ما پیش از بازی با خود عهد کرده بودیم که نتایج ضعیف سال گذشته در برابر تیم های بزرگ جزیره را، جبران کنیم. یکی از اهداف اصلی ما در این فصل پیروزی در این گونه بازی های بزرگ است. سال گذشته ما نتایج خوبی برابر تیم های قدرتمند لیگ نداشتیم و به همین دلیل جزو چهار تیم نخست جدول قرار نگرفتیم. اما امسال پیروزی در بازی های بزرگ برای ما بسیار مهم است. بازی با آرسنال نخستین محک جدی ما بود و از این که این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، احساس غرور می کنیم. "

گل مهاجم اسپانیایی چلسی نتیجه تلاش او برای رسیدن به ارسال خوان ماتا و البته اشتباه عجیب کاشینلی بود. تورس در مورد گل زیبای خود به آرسنال می گوید: " من یک نبرد نفر به نفر با کاشینلی داشتم ولی او نمی توانست توپ را ببیند، بنابراین من توانستم پیش از این که او توپ را دور کند، به آن ضربه بزنم. این گل برای ما بسیار مهم بود چرا که زمان بیشتری را برای کنترل بازی در اختیار ما گذاشت. خیلی خوشحالم که ماتا نیز گلزنی کرد؛ دو اسپانیایی و پیروزی برابر آرسنال و ادامه صدرنشینی. "

النینیو همچنین به سایت چلسی گفت: " تمام بازیکنان ما، خصوصا بازیکنان تهاجمی از کیفیت بالایی برخوردارند اما ما هنوز باید به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم. ما باید ثبات بیشتری را در تاکتیک تیمی ایجاد کنیم و برای رسیدن به این درجه هماهنگی هر روز با جدیت تمرین می کنیم. آرسنال همیشه در مالکیت توپ تیم بزرگی بوده اما ما توانستیم این مالکیت را از آنها بگیریم و داشتم مالکیت توپ، بهترین راه دفاع کردن است. "

" بازیکنان بسیار باکیفیتی پشت سر من بازی می کنند و از این بابت بسیار خوشحالم. آنها مرا به خوبی پشتیبانی می کنند و من نیز تلاش میکنم که بیشتر در اختیار تیم باشم. امسال تعداد ضربات اندکی به سمت دروازه زده ام اما با این وجود گلزنی میکنم. معتقدم نه تنها من بلکه تمام تیم در حال پیشرفت هستند. ما امسال با سبک متفاوتی بازی می کنیم و صدرنشین لیگ هستیم پس می توانیم به یک سال رویایی دیگر فکر کنیم. "

گفتنی است تورس در فصل جاری ۶ بار برای چلسی گلزنی کرده و با ۳ گل در لیگ برتر و همچنین گلزنی در کپیتال وان کاپ و جام خیریه از خوب های امسال چلسی بوده است. شماره ۹ چلسی در پایان اضافه میکند: " من شروع دشواری در چلسی داشتم اما همه اینها مربوط به گذشته هستند. در حال حاضر از فوتبال و از باشگاهم لذت می برم. ما با کمک گروهی بسیار قدرتمند در حال ساخت تیمی قدرتمند هستیم. "

لینک خبر در سایت چلسی نیوز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
10-02-2012, 13:30
استاریج بازی با نودرژلالند را هم از دست داد

استاریج به دلیل آسیب از ناحیه همسترینگ بازی دیگری را نیز از دست داد .

دنیل استاریج مهاجم جوان و با استعداد چلسی بازی این تیم مقابل نودرژیلالند دانمارک را هم از دست داد تا فرناندو تورس به یکه تازی در ترکیب چلسی ادامه دهد . استاریج قبل از بازی با کوییز پارک رنجرز از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و تا حالا بعد از 20 روز هنوز به سلامتی کامل نرسیده است .

گفته میشود که ممکن است استاریج تا هفته ی بعد به ترکیب 18 نفره چلسی برگردد .

DanielBahrami
10-05-2012, 17:04
استاریج باز هم از لیست خارج است

دنیل استاریج باز هم به دلیل مصدومیت یک بازی دیگر را هم از دست داد تا چلسی به جز موزس مهاجم ذخیره ی دیگری نداشته باشد .

دنیل استاریج مهاجم جوان و خوش تکنیک چلسی ، تنها غایب چلسی در برابر نوریچ سیتی است . او که نزدیک به یک ماه قبل ، پیش از بازی با یوونتوس مصدوم شده بود تا حالا به طور کامل بهبود نیافته و در لیست 18 نفره دی ماتئو برای این بازی جایی ندارد .

به این ترتیب فعلا تنها جایگزین برای فرناندو تورس ، موزس است ولی این دو در بازی قبل از ابتدا در کنار هم بازی کردند .

DanielBahrami
10-08-2012, 22:19
اشلی کول هم جریمه شد

با تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس اشلی کول از سوی این اتحادیه جریمه شد

دوشنبه بعد از ظهر جلسه اتحادیه فوتبال انگلیس در مورد اعتراضی که اشلی کول در در صفحه توئیترش به محرومیت جان تری اعتراض کرده بود برگذار شد و مطابق معمول این اتحادیه باز هم بدون توجه به شواهد رای را صادر کرد و اشلی کول را جریمه کرد .

هنوز جریمه کول دقیقا اعلام نشده ولی با اینکه کول حق اعتراض تا 4 روز دیگر را دارد ولی بعید است که رای تغییر کند .

گفته میشود که ممکن است کول از یک بازی ملی یا باشگاهی محروم شود .

DanielBahrami
10-09-2012, 23:44
نگاهی به بازیکنان ملی پوش چلسی

بعد از پایان هفته هفتم لیگ برتر بازی ها انتخاب جام جهانی نیز شروع شد و تعدادی از بازیکنان چلسی نیز به به اردو های تیم هایشان میروند .

پس تطیلی بسیاری از لیگ های جهان بازیبکنان چلسی برای تیم هایشان در سه قاره اروپا ، آفریقا و آمریکای جنوبی به میدان میروند .

پیتر پک دروازه بان با تجربه چلسی برای بازی چک با بلغارستان به پراگ میرود ولی ممکن است که سرمربی این تیم به او استراحت بدهد .

ادن هازارد به همراه روملو لوکاکو ، کوین ده برون و تیبائوت کورتویس که به طور قرضی در کشور های مختلف بازی میکنند با صربستان دیدار خواهند کرد . صربستانی که ایوانوویچ را یه عنوان کاپتان در قلب خط دفاعی در اختیار دارد .

رایان برتراند ، گری کهیل ، فرانک لمپارد و اشلی کول در نبود در تری ممکن هست همزمان در مثابل لهستان بازی کنند .

ویکتور موسط و جان اوبی میکل ستاره های نسبتا نیمکت نشین چلسی نیز برای نیجریه بازی میکنند .فرناندو تورس هم با وجود بودن 4 اسپانیایی در چلسی ، تنها بازیکن چلسی در این تیم است که باید برابر بلاروس و فرانسه بازی کند .

در تیم ملی برزیل هم رامیرس ، لوییز و اسکار 20 ساله برای انجام دو دیدار دوستانه با عراق و ژاپن دعوت شده اند .

برای تیم های زیر 21 ساله ها و زیر 17 ساله ها نیز چندین بازیکن دعوت شده اند که مهم ترین آن ها جاش مک ایچران ، اوریول رومئو و ترئگان هازارد است .

DanielBahrami
10-17-2012, 22:39
عملکرد بازیکنان ملی پوش چلسی در دور سوم بازی های انتخابی جام جهانی

بسیاری از بازیکنان چلسی برای تیم های ملی خود به میدان رفتند .

با شروع دور سوم بازی های انتخابی جام جهانی که در تمام قاره ها انجام میشد بسیاری از بازیکنان چلسی در رده های مختلف سنی به میدان رفتند و تا حدی عملکر خوبی نیز داشتند .

در تیم ملی انگلیس بعد از خداحافظی جان تری ، تعداد بازیکنان انگلیسی ملی پوش چلسی به عدد 5 رسید ولی در بازی مقابل لهستان فقط اشلی کول حضور داشت و گری کهیل و برتراند بر روی نیمکت بودند و لمپارد و استاریج هم به دلیل مصدومیت به این بازی نرسیدند .

در تیم ملی بلژیک به جز لوکاکو تمام بازیکنان چلسی بعنی ادن هازارد ، کوین دبرون و تیبائوت کورتویس از ابتدا حضور داشتند و این تیم که بسیاری از بازیکنانش در لیگ جزیره بازی میکنند در هر دو بازی اش برابر اسکاتلند و صربستان به برتری رسید . در این بازی ایوانویچ از ابتدا در زمین بود ولی حریف بازیکنان سرعتی بلژیک نشد و ضربستان 3 - 0 بازنده شد .

در تیم ملی چک با وجود اینکه بسیاری انتظار داشتند چک استارحت کند ولی در برابر بلغارستان بازی کرد اما در تیم ملی اسپانیا تورس که جزو معدود بازیکنان نیمکت نشین چلسی در تیم های ملی بود 15 دقیقه در برابر قرانسه بازی کرد ولی کار خاصی به جز چند دریبل انجام نداد و شرایط بازی تغییری نکرد .

ولی 3 بازیکن برزیلی چلسی ، یعنی اسکار ، لوییز و رامیرز مانند 3 بازی دوستانه قبلی تیم ملی برزیل از ابتدا در بازی بودند و در شکست 4 -0 ژاپن نقش داشتند .

در تیم های زیر 21 سال اوریول رومئو در برابر دانمارک ، جاش مک ایچران مقابل صربستان و توماس کالاس برابر روسیه بازی کردند .

Fc Bayern München
10-18-2012, 01:24
دل بوسکه : جایی برای ماتا نیست ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در حالی که در تمام دنیا بازیهای مقدماتی جام جهانی در حال برگزاری است . بازیکنان زیادی از چلسی به تیم های ملی خود رفته اند... اما در کمال ناباوری خوان ماتا بهترین بازیکن فصل قبل چلسی برای تیم ملی خود انتخاب نشده و در حال تمرین کردن با تیم است. دل بوسکه سر مربی تیم ملی اسپانیا در این رابطه پاسخ می دهد...
او در این رابطه به خبرنگاران گفت : "ما جایی برای ماتا در تیممان نداریم. ما به اندازه کافی بازیکن در این پست داریم و من سعی کردم بهترین ها را در بازیهای اخیر انتخاب کنم و خوب جایی برای ماتا نیست!"
لازم به ذکر است که جایگزین ماتا در تیم ملی اسپانیا بنات بازیکن 25 ساله رئال بتیس است!!
در ترکیب تیم ملی اسپانیا فقط فرناندو تورس از تیم چلسی انتخاب شده است.

منبع : fc-chelsea.ir

Fc Bayern München
10-18-2012, 01:25
48 میلیون پوند بدهید...فالکائو برای شما! ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

امروز صبح روزنامه های انگلیسی به نقل از مسئولان باشگاه اتلتیکو مادرید نوشتند : "چلسی و منچستر سیتی 48 میلیون پوند بپردازند ما هم با کمال میل فالکائو را می فروشیم!" . ظاهرا مسئولین باشگاه اتلتیک. مادرید علاقه زیادی به فروش مهاجم خود به قیمت گزاف 48 میلیون پوند دارند. علاوه بر این موضوع خود فالکائو نیز به صورت مستقیم و غیر مستقیم بارها و بارها عنوان کرده که تمایل زیادی برای بازی در لیگ جزیره دارد.

Fc Bayern München
10-18-2012, 01:26
ماتا خوشحال است ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ماتا درباره ی درخشش در فصل قبل و کسب 2 جام با چلسی به خبرنگاران گفت : "بخواهم با شما رو راست باشم باید به شما بگویم که اصلا انتظار همچین شروعی را نداشتم . این اولین فصل حضور من در انگلیس بود و همه چیز به سرعت پیش می رفت. من خیلی خوش شانس بودم که در اولین مسابقه ام گل زدم و این خیلی لذت بخش بود!"
او همچنین لیگ اسپانیا را با انگلیس مقایسه کرد و گفت : "بازی ما و هدف ما متفاوت از این چیزی است که مردم در رابطه با لیگ انگلیس فکر میکنند می باشد. اسپانیا دوران طلایی را طی میکند و ما بازیکنان اسپانیایی در حال صادر کردن فوتبال خود به جهان هستیم"

Fc Bayern München
10-18-2012, 01:26
پیشنهاد 44.5 میلیون یورویی شانگهای شنهووا به لمپارد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سران باشگاه شانگهای شنهوا علاوه زیادی دارند تا با هزینه هایی هنگفت، ستاره های تیمشان را بیشتر کنند و بعد از جذب دیدیه دروگبا و نیکلا آنلکا در بازار تابستانی، حالا گزینه دیگری را زیر ذره بین گرفته اند. آنها با پیشنهادی 44.5 میلیون یورویی برای خرید فرانک لمپارد دست به کار خواهند شد.

به گزارش گل دات کام و به نقل از روزنامه مارکا، سران شانگهای شنهووا تمایل زیادی دارند تا لمپارد را با قراردادی 3 ساله به تیمشان منتقل کنند. در صورتی که این انتقال انجام شود، دستمزد هفتگی لمپارد، هفته ای 310هزار یورو معاف از مالیات خواهد بود و بار دیگر خواهد توانست تا در کنار هم تیمی های سابقش یعنی دروگبا و آنلکا بازی کند.

این درحالی است که سیستم جدیدی که رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی درنظر گرفته این است که قرارداد بازیکنان بالای 30 ساله اش را بیش از یک سال تمدید نمی کند . و حالا همین موضوع ممکن است باعث شود تا لمپارد بعد از 12 فصل حضور در استمفورد بریج به فکر جدایی از این تیم بیفتد.
البته این ستاره انگلیسی همیشه مسائل فوتبالی را ارجح تر از مسائل مالی می داند . با این وجود لمپارد پیشنهادهای خوبی از تیم گوان پکن و لس آنجلس گلکسی هم روی میز می بیند و حالااین اوست که باید درمورد اینده اش تصمیم گیری کند.

Fc Bayern München
10-18-2012, 01:27
میلان به دنبال خرید اشلی کول ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

باشگاه میلان قصد دارد در ژانویه برای خرید اشلی کول، مدافع ملی پوش چلسی، پیشنهادی به این باشگاه انگلیسی بدهد.
قرارداد این مدافع باتجربه با چلسی در تابستان آینده به پایان می رسد و از آنجا که این باشگاه تنها حاضر به تمدید قرارداد کول برای یک سال است، ممکن است این بازیکن پیشنهادهای دیگر را مورد توجه قرار دهد.
میلان که فصل جدید سری آ را ناامید کننده آغاز کرد، در بازار به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع چپ جدید است و مدیران این باشگاه قصد دارند به جای صبر کردن تا ژوئن آینده و به خدمت گرفتن او با انتقالی آزاد، در ژانویه پیشنهادی برای خرید کول ارائه بدهند.
ماتیا دی سیلیوی 19 ساله در هفته های اخیر به مدافع چپ ثابت میلان تبدیل شده اما آلگری در چمپیونزلیگ ترجیح می دهد از لوکا آنتونینی باتجربه استفاده کند.
کول در سال 2006 با انتقالی جنجالی از آرسنال به چلسی پیوست و در این مدت 7 جام مختلف با این باشگاه به دست آورد. او جمعه شب در دیدار با سن مارینو نیز نود و نهمین دیدار ملی اش را با پیراهن انگلیس انجام می دهد.

Fc Bayern München
10-18-2012, 01:29
آبراموویچ به دنبال بردن فالکائو به استفموردبریج ([Only Registered And Activated Users Can See Links] A%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%A7%D8%A6%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF%D 8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AC.html)

رومن آبراموویچ همچنان برای جذب رادامل فالکائو مصمم است. بنابه اخبار منتشره از نشریات بریتانیایی ،مالک روسی باشگاه چلسی با پیشنهاد 57میلیون یورویی،برای انتقال رادامل فالکائو چراغ سبز نشان داد.آبراموویچ که در فصل نقل و انتقالات تابستان ،100 میلیون یورو برای تیمش هزینه کرد،بسیار مصمم است تا با یک پیشنهاد مناسب،زمینه های خرید یکی از بهترین مهاجمین حال حاضر دنیارا فراهم کند.این امر خود زنگ خطری برای سران باشگاه منچستر سیتی خواهد بود که در صدد جذب مهاجم برای تیم خود هستند.

مالک باشگاه چلسی به خوبی آگاه به این قضیه است که هزینه ی انتقال این بازیکن،بحران مالی باشگاه اتلتیکو مادرید را سامان خواهد داد ،نکته ای که هفته ی پیش ،میگوئل آنخل ژیل مارین،مدیر فنی باشگاه نیز بدان اشاره کرده بود.
هر دو روزنامه ی دیلی میل و دیلی میرور در انگلستان،مطالبی را درمورد این قرارداد منتشر کردند . مطالبی مورد توجه در تعطیلات آخر هفته ای ،که خبری از لیگ جزیره به دلیل برگزاری رقابتهای مقدماتی جام جهانی در آن ها دیده نمی شود. رقابتهایی که در منطقه ی آمریکای جنوبی با گلزنی فالکائو همراه بود.او در مسابقه ی تیمش کلمبیا مقابل پاراگوئه ،دو گل به ثمر رساند.
انتقال محتمل ستاره ی کلمبیایی به استمفورد بریج،مجدداً حرف و حدیث هایی را در مورد عملکرد فرناندو تورس بر زبان ها خواهد آورد.بازیکنی که در 12 بازی این فصل 6 گل برای تیمش به ثمر رسانده است.اما هنوز هم مورد علاقه ی سران باشگاه چلسی است.

Fc Bayern München
10-18-2012, 01:30
آنلکا: چلسی باید رفتار بهتری با بازیکنان باتجربه اش داشته باشد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

نیکلاس آنلکا، ستاره سابق تیم ملی فرانسه، از رفتار مدیران باشگاه چلسی در مقابل بازیکنان باتجربه این باشگاه انتقاد کرد.
آنلکای 33 ساله که ژانویه گذشته به باشگاه چینی شانگهای شنهوا فروخته شد، معتقد است وقتی بازیکنی به سن 30 سالگی می رسد، از سوی باشگاه چلسی طرد می شود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در چلسی، وقتی به سن 30 سالگی می رسید، این احساس را به شما می دهند که پیر شده اید."
آنلکا در حالی چنین صحبت هایی را انجام داد که فلورن مالودا، بازیکن 32 ساله چلسی و هم تیمی سابق آنلکا در تیمم لی فرانسه، بعد از به توافق نرسیدن برای ترک استمفورد بریج، از تمرین کردن با تیم جوانان چلسی منع شد. مالودا دو فصل قبل یکی از ارکان اصلی چلسی بود اما این فصل از تیم اول کنار گذاشته شد و با تیم جوانان باشگاه تمرین می کرد.
" اتفاقی که برای مالودا رخ داده، ناراحت کننده است. دو فصل قبل، او بازیکن سال چلسی شد. چلسی می تواند رفتار بهتری داشته باشد. آنها وقتی به شما نیاز دارند، بهترین هستید اما وقتی نیاز ندارند، باید گورتان را گم کنید."
علاوه بر آنلکا و مالودا، در چند ماه اخیر الکس و دروگبا نیز به دلیل بالا رفتن سن از باشگاه چلسی جدا شدند و در حال حاضر، آینده اشلی کول و فرانک لمپارد هم در استمفوردبریج در هاله ای از ابهام قرار دارد.

DanielBahrami
11-05-2012, 18:22
ممکن است لوکاکو به چلسی بازگردد

با توجه به ناکامی تورسی در گلزنی و فشردگی مساقات ممکن است لوکاکو که تا به اینجا در وست برومویچ خوب کار کرده به چلسی برگردد .

در شرایطی که تورس همچنان به روند ناکامی اش در گلزنی ادامه میدهد و در روند بازی نیز تاثیر گذار نیست و بیشتر گل های چلسی را هافبک های مانند ماتا و هازارد برای گلزنی تلاش میکنند و استاریج هم در تنها بازی ای که از ابتدا به میدان رفته موفق به گلزنی شده و در 3 بازی اخیرش دو گل زده .

لوکاکو در اردوی پیش فصل هم برای چلسی عالی کار کرد ولی چون انتظار میرفت تورس در ترکیب اصلی باشد اعلام کرد که دوست دارد به طور موقت در یک تیم لیگ برتری بازی کند و چند روز بعد راهی وست بروموبچ شد .

استیو کلارک مربی چلسی در این باره گفت : لوکاکو بازیکن خوبی برای ما بوده است ولی باید دید در زمستان چه اتفایقی خواهد افتاد و فعلا ما از او به خوبی استفاده خواهیم کرد .

البته بعضی از مسئولان این باشگاه میگویند صحبتی در این باره با چلسی نشده و لوکاکو تا پایان قرار داد یکساله اش در این تیم خواهد ماند .

DanielBahrami
11-09-2012, 21:24
مک ایچران علاقه دارد که به چلسی بازگردد

هافبک جوان چلسی که به صورت قرضی به میدلزبرو رفته دوست دارد که در چلسی به بازیکن تاثیر گذاری تبدیل شود

هافبک انگلسی 19 ساله ی چلسی یعنی جاش مک ایچران ، بر خلاف آنچه پیش بینی میشد به آینده اش در چلسی امیداور است و تا حدی مطمئن است که در تیم بزرگسالان چلسی در آینده ، نقش مهمی ایفا میکند .

مک ایچران که 5 سال قبل به چلسی پیوست تا کنون فقط دو بار بر خلاف بسیاری از بازیکنان تیم آکادمی چلسی در زمستان 2011 یعنی در زمان ویلاس بواس که فقط در دو بازی به میدان رفته بود به سوانسی قرض داده شد و به ترکیب اصلی این تیم هم راه یافت . در این فصل در تور تابستانی چلسی در آمریکا حضور داشت ولی چند روز بعد از بزگشت تیم به میدلزبرو قرض داده شد .

مک ایچران حالا به یکی از ستاره های این تیم تبدیل شده اعلام کرده حضور اسکار ، هازارد و ماتا ربطی به من ندارد چون من پست متفاوتی نسبت به آن ها دارم و من در ترکیب اصلی میتوانم جای میکل یا لمپارد را بگیرم .

مک ایچران هم در آخر صحبت هایش گفت که دوست دارد در لیگ برتر بازی کند و آرزویش هم این است که در تیمی مثل چلسی موفق باشد و اومیدوار است که باشگاه او را در این کار کمک کند .

DanielBahrami
11-16-2012, 12:33
تری باز هم غایب شد

کاپتان با تجربه ی چلسی در بازی با لیورپول دچار مصدومیت سختی شد و این بار به خاطر مصدومیت یک ماه دیگر قادر به بازی نیست .

جان تری کاپتان ارزشمند چلسی در بازی ای که پنجاهمین گلش را برای چلسی به ثمر رساند مقاابل لیورپول دچار یک مصدومیت نسبتا شدید شد و حالا باید یک ماه دیگر صبر کرد تا دفاع چلسی دوباره بدون اصلی ترین مدافعش در 5 بازی آینده اش ، دچار خلایی دوباره در خط دفاع شود چون داویید لوییز هم دچار مصدومیت شده و از آمادگی به دور است و در این صورت ایوانویچ که مدافع چپ است باید در کنار کهیل در عمق دفاع باشد .

جان تری در این بازی پنجاهمین گل خود را برای بعد از اینکه در سال 2000 برای این تیم ، اولین بار برابر گرینگهام در جام حذفی گلزنی کرد .

DanielBahrami
11-16-2012, 12:38
لیست دعوت شدگان چلسی به تیم های ملی اعلام شد

در لیست جدید تیم های ملی برای بازی های دوستانه چهارشنبه شب ، چند بازیکن دوباره به تیم هایشان بازگشتند اما چند بازیکن نیز غایب خواهند بود .

بازیکنان ملی پوش چلسی برای دیدار های دوستانه ی چهارشنبه شب انتخب شدند . طبق اعلام رسمی فدراسیون ها بازیکنان دعوت شده ی چلسی به این صورت هستند :

در تیم انگلیس گری کهیل ، دنیل استاریج و رایان برتراند برای بازی با سوئد دعوت شده اند که در صورت مصدوم نبودن اشلی کول و فرانک لمپارد تعداد آنها به 5 میرسید .

در تیم های پایه انگلستان نیز بازیکنان آکادمی چلسی نیز حضور دارند . در تیم زیر 21 ساله جاش مک ایچران و نتانیاه چالوبا که هر دو به صورت قرضی در چلسی حضور ندارند جزو بازیکنان اصلی هستند . قرار هست این تیم با ایرلند شمالی بازی کند .

مانو منزس طبق معمول از بازیکنان برزیلی چلسی استفاده میکند و رامیرز ، اسکار و داوید لوییز که بازیکنان ثابت هستند دعوت شده اند .

پیتر چک هم با وجود دعوت به تیم ملی به احتمال زیاد نیمکت نشین خواهد بود .
در تیم ملی بلژیک ، تیبائوت کورتویس ، کوین دبرون ، روملو لوکاکو و ادن هازارد در بازی با رومانی حضور دارند . در تیمک ملی اسپانیا تورس که در چلسی نیز شرایط خوبی ندارد خط خورده است ولی ماتا که در چند بازی اخیر بسیار خود را آماده نشان داده پس از آنکه برای دو بازی مقدماتی جام جهانی دعوت نشد قرار است در برابر پانا ما حضوئر داشته باشد . اوریول روئو هم برای تیم زیر 21 ساله های اسپانیا هم بازی میکند . کونور کیلیفورد برای تیم ایرلند بازی خواهد کرد . توماس کالاس که در هلند به صورت قرضی بازی میکند برای تیم ملی چک ، اسلام فروز بازیکن آینده دار چلسی برای اسکاتلند و میلان لاکویچ هم برای تیم زیر 21 ساله های اسلوکی حضور خواهند داشت .

DanielBahrami
11-16-2012, 12:38
عملکرد بازیکنان چلسی در بازیهای دوستانه ی چهارشنبه

در بازیهای ملی متععدی که در چهارشنبه شب برگذار شد تعدادی از بازیکنان چلسی حضور داشتند و عملکر خوبی داشتند .

در بازی های دوستانه ی زیادی که چهارشنبه شب برگذار شدند و بسیاری از تیم ها برای آمادگی در انخابی جام جهانی 2014 به مصاف هم رفته بودند بازیکنان چلسی هم در رده های مختلف حضور داشتند .

. ماتا در تیم ملی اسپانیا در پبروزی 5 -1 مقابل پاناما از اول حضور داشت ولی گلی نزد و در نهایت تعویض شد .
تیم ملی شکست سختی داد و در حالی که گری کهیل و دنیل استاریج حضور داشتند این تیم حریف درخشش ابرهیمویچ نشد و از 4 گل خیره کننده ی او تن به شکسست 4 - 2 داد .

در تیم ملی بلژیک روملو لوکاکو و کوین دبرون از دقیقه ی 56 حضور داشتند اما تیبائوت کورتویس و ادن هازارد بر روی نیمکت باقی ماندند .

در دیدار برزیل و کولومبیا که با نتیجه ی 1 -1 به پایان رسید و در نیوجرسی برگذار میشد داوید لوییز و رامیرز از ابتدا حضور داشتند ولی اسکار در 3 دقیقه ی آخر فرصت حصور در بازی را یافت . تک گل برزیل را هم نیمار زد .

در دیدار های تیم های زیر 21 سال و زیر 17 سال نیز از چلسی حضور داشتند . ایسلام فروز در پبروزی 2 -0 اسکاتلند حضور داشت . میلان لاکویچ 73 دقیقه برای جمهوری چک در پیروزی 2 -1 مقابل روسیه نقش داشت . کورنور کیلیفورد در بازی مقابل یونان که با برتری 1 -0 ایرلند همراه بود روی نیمک نشسته بود و بازی نکرد .

توماس کالاس 72 دقیقه شدرب برد 3 -0 چک مقابل اسلواکی حضور داشت ولی پیتر مانند چیزی که انتظار میرفت روی نیمکت نشسته بود .

DanielBahrami
11-22-2012, 14:14
دی ماتئو ناباورانه رفت ، بنیتس عجیب تر آمد

دیشب چلسی شاهد تغییراتی بسیار عجیب و غریب در کادر فنی بود و شاید بهتر است گفته شود شاهد تصمیمات ناباورانه مدیریت باشگاه باشد .

دیشب باشگاه چلسی شب بسیار عجیب و غیر قابل پیش بینی را پشت سر گذاشت . شبی که سرنوشت باشگاه را تغییر داد و شاید یکی از بهترین مربی های باشگاه فقط به خاطر دو باخت متوالی آن هم در شرایط بسیار سختی که بازیکنان چلسی داشتند و نبود اسطورهذ ی باشگاه یعنی جان تری که اگه نباشد دفاع چلسی بسیار ضعیف خواهد بود اخراج شد .

در حالی که چند ساعت بعد همه منتظر شنیدن نامی مانند گواردیولا در تیم بودند ناگهان و به صورت غیر منتظره رافائل بنیتزی که نزدیک دو سال بیکار بود و بعد از اخراج از اینتر دیگر تیمی او را به خدمت نگرفت به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد . مربی 52 ساله ای که در لیورپول افتخارات زیادی کسب و در مدت 6 سال این تیم را قهرمان اروپا هم کرد . حالا به چلسی آمده که بتواند چلسی را دوباره به صدر جدول لیگ برتر و قهرمانی در جام های دیگر برساند .

DanielBahrami
11-25-2012, 01:05
بنیتز رفتن کول و لمپارد را در آینده تایید کرد

سرمربی جدید چلسی در اولین مصاحبه اش اعلام کرد که نمیتوان جلوی رفتن کول و لمپارد را از چلسی گرفت

رافائل بنیتز سرمربی جدید چلسی ، در مراسم معارفه اش در مورد وضعیت اشلی کول و فرانک لمپارد که از اول فصل حضور آن ها در تیم دیگر به گوش میرسید صحبت کرد .

این مربی اسپانیایی در اولین مصاحبه اش به عنوان سر مربی چلسی گفت : ممکن است این اتفاق بیفتد . البته من هنوز اطلاع زیادی در این مورد ندارم اما با آن چیزی که میدانم احتمال این انتقال وجود دارد .

لمپارد 34 ساله و کئل 31 ساله از فصل قبل تا حالا قرار دادشان را تمدید نکرده اند و گفته میشود پیشنهاد دریافت شده از باشگاه چلسی که قراردادی یک ساله است را هم رد کرده اند . گفته میشود پارسین ژرمن فرانسه و شانگهای شینهوا و گونگژو چین دنبال این دو بازیکن هستند .

canavaro5
11-25-2012, 20:04
پپ گواردیولا سرانجام پس از چند روز سکوت در ایتالیا به جدی ترین شایعه درباره خودش پرداخت .

به گزارش دیلی میل ، گواردیولا از سوی رسانه های اروپا کاندیدای اول مربی گری چلسی معرفی شده بود ولی مربی پیشین بارسا این موضوع را رد کرد و گفت :«من خواهان ثبات هستم ولی اتفاقاتی که در چند روز اخیر درباشگاه چلسی رخ داد نشان داده آبراموویچ به مربیان زمانی برای اجرای برنامه هایشان نمی دهد.نظر او درباره مربیان به سرعت تغییر می کند و این برای من قابل قبول نیست. او به حرف همه گوش می دهد و به نظرم باید برای الگو گرفتن به باشگاه منچستر یونایتد نگاه کند .من از این رفتار او می ترسم و حاضر نیستم با این شرایط به لندن بروم. »
آبراموویچ در 9 سال حضورش در چلسی 9 مربی داشته که تنها کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو بیش از یکسال دوام آورده اند.

DanielBahrami
11-26-2012, 22:05
هازارد و لمپارد در جمع بهترین هافبک های جهان

فیفا امروز نامزد های بهترین بازیکن خط میانی را اعلام کرد که در بین آنها نام لمپارد و هازارد از چلسی به چشم میخورد .

فیفا بعد از مشخص کردن نامزد های بهترین مداعین و مهاجمین حالا بهترین هافبک ها و دروازه بان ها را مشخص کرد .

بر طبق اینلیست ادن هازارد و فرانک لمپارد از چلسی جزو بهترین های این دسته هستند . پیتر چک نیز جزو بهترین دروازه بانان بود . پیش از این برای پست های دیگر هم بازیکنانی از چلسی انتخاب شده بودند که جان تری ، اشلی کول و داوید لوییز در جمع مدافعان و دروگبا مهاجم سابق چلسی در بین مهاجمن بود .

لیست برترین هافبک ها :

Xabi Alonso (Spain/Real Madrid), Sergio Busquets (Spain/Barcelona), Cesc Fabregas (Spain/Barcelona), Steven Gerrard (England/Liverpool), Eden Hazard (Belgium/Chelsea), Andres Iniesta (Spain/Barcelona), Frank Lampard (England/Chelsea), Luka Modric (Croatia/Real Madrid), Mesut Ozil (Germany/Real Madrid), Andrea Pirlo (Italy/Juventus), Franck Ribery (France/Bayern Munich), David Silva (Spain/Manchester City), Bastian Schweinsteiger (Germany/Bayern Munich), Yaya Toure (Ivory Coast/Manchester City), Xavi (Spain/Barcelona).

DanielBahrami
11-30-2012, 01:38
لوکاکو نمیخواهد در ژانویه به چلسی برگردد

مهاجم قرضی وست برومویچ دوست ندارد در تعطیلات زمستانی به چلسی برگردد

در چند روز شایعاتی مبنی بر اینکه کادر فنی و مسئولان چلسی به این نتیجه رسیده اند که میتوانند لوکاکو را بدون هزینه جایگزین تورسی که گل نزدن او یکی از عوامل نتیجه نگرفتن 3 مربی اخیر چلسی بوده را بکنند ولی لوکاکو که از فصل گذشته اش در چلسی اصلا خاطره ی خوبی ندارد و حالا در وست برومویچ بازی های بسیار خوبی را به نمایش گذاشته نمیخواهد این شرایط را از دست بدهد و دوباره نیمکت نشین شود .

تمام مسئولان و کدر فنی وست برومویچ هم از بودن این مهاجم 19 ساله در تیمشان راضی هستند و لوکاکو به احتمال زیاد در تابستان سال آینده به چلسی بر میگردد .

DanielBahrami
12-05-2012, 00:00
والاس به چلسی پیوست

پس از گذشت یک سال از شایعه ی خرید والاس توسط چلسی بالاخره این بازیکن جوان به تیم لندنی پیوست .

بالاخره بعد از گذشت بیشتر یک سال از خبر هایی در مورد علاقه ی چلسی برای به خدمت گرفتن والاس اولیویرا دوس سانتوس ، بالاخره مسئولان فلومیننسه با این قرار موافقت کردند .

این بازیکن 18 ساله در تیم زیر 17 ساله های برزیل هم نمایش خوبی داشت و درکنار لوکاس پیازون که او هم در چلسی است با تیم به مقام چهارم رسید .

البته قرار است این بازیکن در تابستان 2013 به چلسی اضافه شود و در زمستان در چلسی نخواهد بود .

shiv.vandersar
12-05-2012, 21:27

فرناندو تورس در سال 2011 با مبلغ 50 ميليون پوند از قرمزپوشان آنفليد جدا شد و به چلسي پيوست.

اين مهاجم اسپانيايي هرگز نتوانست در تيم جديد خود توانايي‌هايش را ثابت کند و در اين مدت در تير رس انتقادهاي زيادي قرار گرفته است .

به گزارش ايسنا،تورس در گفت و گويي که با سايت رسمي فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) داشت کسب عناوين قهرماني را دليل اصلي پيوستنش به چلسي دانست.

تورس که لقب "النينو"(پسر کوچک) را دارد، گفت: از دلايل اصلي پيوستنم به چلسي کسب عنوان‌هاي قهرماني بود. مي خواستم با پوشيدن پيراهن چلسي جام‌هاي قهرماني را بالاي سر برم چرا که پس از پايان دوران ورزشي تنها اين خاطرات باقي ماند. با چلسي قهرماني در جام حذفي و ليگ قهرمانان اروپا را در فصل نخست حضورم تجربه کردم. چهار سال ديگر با چلسي قرارداد دارم، اميدوارم که در اين مدت جام‌هاي زيادي به دست آورم. ليگ برتر انگليس حيرت آور است و از حساسيت بسيار بالاي برخوردار است، حتي سوپر جام و جام اتحاديه و حذفي هم جذابيت خاص خود را دارد.

چلسي بايد در جام جهاني باشگاهي هفته آينده در ژاپن به ميدان رود. مهاجم اسپانيايي چلسي در اين باره گفت: پيش از اين در اين رقابت‌ها به ميدان نرفته‌ام. بازي کردن در قاره آسيا با ديگر جاها تفاوت دارد. در آسيا شرايط آب و هواي خاصي وجود دارد. خود را آماده حضور در اين بازي‌ها مي‌کنيم. براي قهرماني به ميدان مي رويم. اين رقابت‌ها از اهميت خاصي براي ما برخوردار هستند. يک تيم اروپايي تنها در صورتي مي‌تواند در اين رقابت‌ها شرکت کند که قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. بنابراين بايد از فرصت به دست آمده نهايت استفاده را برد. قهرماني در اين رقابت‌ها سخت است، چرا که تيم‌هاي آسيايي و آمريکا جنوبي با جديت و تمام قوا شرکت مي‌کنند. تنها تيم کورينتيانس را مي‌شناسم. بازيکنان شرکت کننده در اين رقابت‌ها با حضور در برابر چلسي شانس خود را براي آمدن به تيم‌هاي معتبر اروپايي افزايش مي‌دهند بنابراين اين رقابت‌ها سناريويي خوب براي آنها و خطر جدي براي ما به شمار مي‌آيد.

تورس درباره اين سوال که آيا تيم ملي اسپانيا مي‌تواند در جام جهاني 2012 عنوان قهرماني را به دست آورد، گفت: چرا که نه؟ سه جام معتبر را پشت سر هم به دست آورده ايم. اميدوارم که تابستان آينده قهرمان جام کنفدراسيون‌ها شويم تا پيش زمينه‌اي براي قهرماني در برزيل باشد. براي قهرماني به برزيل مي‌رويم. هنوز زمان زيادي به جام جهاني مانده است. رسيدن به ترکيب اصلي اسپانيا با وجود اين همه بازيکن خوب سخت است.
منبع:varzesh3

elahe@
02-11-2013, 19:19
چک:با وجود درد فراوان بازی می کنم پتر چک اعتراف کرد که در دیدار مقابل ویگان با وجود درد بازی می کرده، ولی نمی خواهد بازی مقابل اسپارتا پراگا را از دست دهد. به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، به نظر می آمد که پتر چک به دلیل شکستگی انگشت کوچک دست خود، برای مدتی نتواند در دروازه آبی ها قرار گیرد، با این حال به اندازه کافی آماده بود که برابر ویگان در استمفوردبریج بازی کند. چک اعتراف کرد که انگشتش صدمه دیده، ولی این را نیز کاملا روشن ساخت که می خواهد در دیدار مقابل باشگاه سابق خود، اسپارتا پراگای جمهوری چک به میدان برود. دروازه بان 30 ساله چلسی به وبسایت این باشگاه گفت: "تصمیم بازی کردن من مقابل ویگان، روز قبلاز بازی و پس از آخرین جلسه تمرینی تیم گرفته شد." چک ادامه داد: "انگشتم بسیار درد می کرد و دکتر ها گرفتن تصمیم نهاییرا به خود من سپرده بودند. برای این بازی از بانداژ خاصی استفاده کردم، اما آن ها نمی توانستند انگشت و درد مرا بی حس کنند، زیرا که هنگام دروازه بانی به حس کردن انگشتم نیاز دارم." چک اضافه کرد: "به طور طبیعی، مثل شکستن هر استخوان دیگر درد فراوانی داشتم، اما توانستم بازی کنم. مهم ترین نکته غلبه و تحمل درد است. شوت های فراوانی به سمت من آمد، ولی هیچ کدام از آن ها مستقیما به انگشت من برخورد نکرد. بنابرین قطعا می توانم جلوی اسپارتا نیز به میدان بروم

elahe@
02-11-2013, 19:23
لمپارد:ممکن است جایم را از دست بدهم فرانك لمپارد معتقد است كه جایگاهش در قلب خط میانی انگلیس بعد از اینكه چلسی اعلام كرد دیگر به او نیاز ندارد به خطر افتاده است. او در دیدار دوستانه مقابل برزیل نود و چهارمین بازی ملی اش را انجام داد و گل برتری تیم را هم در ویمبلی به ثمر رساند ولی خودش هم خوب می‌داند كه شانس زیادی برای حضور در تیم ملی در جام جهانی 2014 ندارد. با اینكه هاجسون بارها گفته كه روی این هافبك حساب می‌كند لمپارد زیاد هم به آینده امیدوار نیست: «آنقدر سنم بالا رفته كه بدانم شرایط برای بازی كردن من خیلی سخت است. خیلی كلیشه‌ای است اما تنها كاری كه از دستم برمی‌آید این است كه خودم را در سطح بالا نگه دارم چون اگر افتی داشته باشم رقیبانم در خط میانی انگلیس جایم را می‌گیرند. هیچ كس را به خاطر دستاوردهای قبلی‌اش توی تیم جا نمی‌دهند. باید همین حالا نشان بدهی كه چقدر آماده ای. الان كه هر سه چهار روز یك بار مسابقه داریم من خودم را روی فرم احساس می‌كنم. اگر حس كنم كه كاملا آماده‌ام و مربی هم مرا انتخاب كند به بازی كردن برای انگلیس تا زمانی كه بشود ادامه خواهم داد.» انگلیس در جدول مرحله مقدماتی تیم دوم گروه و پایین‌تر از مونته‌نگرو است و از لهستان تیم سوم سه امتیاز بیشتر دارد. اگر وضعیت همین گونه بماند شاید این تیم مجبور شود كه در یك بازی پلی‌آف مقابل یك تیم دوم از جداول دیگر بازی كند. برخی معتقدند كه انگلیس از حالا خودش را برای پلی‌آف آماده كرده اما هاجسون می‌گوید : «اصلا هم اینطور نیست. من قبلا گفته بودم كه اگر صدرنشین نشدیم حتما تلاش می‌كنیم كه در پلی‌آف بازی‌مان را ببریم ولی از حالا به فكر پلی‌آف‌ها نیستیم

elahe@
03-01-2013, 10:56
مصاحبه بنیتس پس از بازی با میدلزبرو : انتخاب چلسی اشتباهی بزرگ بود . آنچه برای من مهم است کسب پیروزی در تک تک بازیهای باشگاه چلسی است و در پایان فصل هم می روم. نیازی نیست که هواداران نگران من باشندرافا بنیتس سرمربی موقت چلسی در پایان بازی تیمش مقابل میدلزبورو که با برد چلسی و صعود این تیم به مرحله یک چهارم پایانی اف ای کاپ همراه بود با دلخوری پشت میکروفن قرار گرفت و اعلام کرد که هواداران چلسی علیه او یک گروه تشکیل داده اند و از رومن آبراموویچ به خاطر استخدام کردن او انتقادکرد.نیتز از زمانی که سرمربی چلسی شده، هرگز از سوی سکو ها حمایتی از او صورت نگرفته و همواره مورد غضب هواداران چلسی قرار داشته است. بعد از پیروزی مقابل میدلزبرو در دور پنجم جام حرفی، صبر بنیتز لبریز شده و پس از پایان بازی در کنفرانس خبری با هواداران چلسی اتمام حجت کرد.در جریان بازی چلسی مقابل میدلزبورو، هواداران آبی ها فریاد می زدند:« رافا بنیتس ما می دانیم که تو چه هستی.» و او در میان همین فریادها توانست با تیمش مجوز حضور در مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی انگلیس را کسب کند.این درحالی است که آمار و ارقام چلسی با بنیتس بدترین آمار و ارقام کسب شده توسط هر سرمربی دیگری در دوران ریاست رومن آبراموویچ است .این درحالی است که در ماه نوامبر و بعد از برکناری روبرتو دی متئوی محبوب، بنیتس جانشین او شد تا میزان دلخوری هواداران از او بیشتر هم شود. البته حضور برروی نیمکت مربیگری لیورپول در آگذشته نه چندان دور عامل اصلی نامحبوب بودن بنیتس درچلسی است در پایان بازی 4شنبه شب بنیتس به بی بی رادیو5 گفت:« من کمی از شعارهای هواداران ناامید شده ام و فکر می کنم که آنها هیچ لطف و کمکی به تیم نمی کنند. آنها باید به جای تلف کردن وقتشان برای ساختن پلاکاردها و ترانه خواندن ها، از تیم حمایت کنند تا جوخوبی را در استمفورد بریج داشته باشیم. آنها باید ازبازیکنان حمایت کنند. من یک سرمربی باتجربه هستم و تا آخرین روز کاری ام نهایت تلاشم را به کار می گیرم.»این سرمربی اسپانیایی ادامه داد:« سران باشگاه به من عنوان "سرمربی موقت " دادند و این اشتباه خیلی بزرگی بود. من سرمربی تیم هستم و تیم را تا پایان رقابت های این فصل و در تک تک دقایق هدایت می کنم. اگر هواداران می خواهند وقتشان را تلف کنند، به این خاطر است که یک گروه ضد من تشکیل داده اند. آنها باید وقتی کاری اشتباه است، مسئولیتش را بپذیرند. اصلا بحث این نیست که ما بخواهیم فرد یاگروهی را مقصر بدانیم. ما باید از تیم حمایت کنیم. اگر همه ما دست به دست هم بدهیم می توانیم باور داشته باشیم که به می توانیم به اهدافمان برسیم ومثلا در لیگ قهرمانان اروپا موفق باشیم. درغیر این صورت ،آنها می توانند به این ترانه هایشان ادامه بدهند ولی مثلا تیم به لیگ اروپا می رسد.من یک سرمربی حرفه ای هستم و کارم را انجام می دهم. آنچه برای من مهم است کسب پیروزی در تک تک بازیهای باشگاه چلسی است و در پایان فصل هم می روم. نیازی نیست که هواداران نگران من باشند.»بنیتس بار دیگر پیغامی به هواداران داشت:« تنها کاری که آنها می توانند انجام دهند، حمایت از تیم و حمایت از بازیکنان است. در میان هواداران گروهی تشکیل شده که علیه من شعار بدهند. آنها باید درک کنند که سایر هواداران تیم می خواهند که فصل بعد تیمشان را در لیگ قهرمانان اروپا ببینند. اصلا بحث این نیست که آیا من گزینه خوبی هستم یا نه. ما باید تیم را به رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا برسانیم. هواداران باید از تیم حمایت کنند

elahe@
03-01-2013, 11:01
آبراموویچ و ثبات در چلسی از نوع دیگر!مدل مالک چلسی برای موفقیت این است که قدرت مربی را کم کند و اطراف او را پر کند از کارکنان خود.رافائل بنیتس پایه‌های تغییر در مربی‌گری چلسی را گذاشته است و انتقادات از مدل مربی‌گری باشگاه بالا گرفته.مربی اسپانیایی عملا سرنوشت محتوم خود را رقم زد. او انتقادی حساب‌شده از طرفداران، و از مردی کرد که او را جانشین مناسبی برای روبرتو دی‌متئو می‌دانست.رومن آبراموویچ یک دهه است که مالک چلسی است ولی در این میان مربی تیم اصلی (کمک‌مربی) همواره نقشی بی‌تاثیر داشته. سخنرانی تند بنیتس پس از بازی با میدلزبورو هم نشان از همین می‌داد.موضع آبراموویچ را همگان می‌دانند و خود او، البته هیئت مدیره‌ای که دستورهایش را اجرا می‌کنند، این موضع را اشتباه و دردسرساز نمی‌دانند.مقامات چلسی برعکس حس می‌کنند که این سیاست منطقی است.یک منبع آگاه به سایت گل در این رابطه گفت: «مربی تیم اصلی (کمک‌مربی) در چلسی همیشه در دوران آبراموویچ بی‌تاثیر بوده است. این مدل در سراسر اروپا پی‌گیری می‌شود و احتمالا در آینده در انگلیس هم از این سیستم بیشتر خواهیم شنید.در انگلیس مربی مدیر حساب می‌شود (آنها به امثال ونگر یا فرگوسن Manager می‌گویند) ولی مالکانی مانند آبراموویچ دوست ندارند مربی مرد اصلی باشگاه باشد. آنها نمی‌خواهند این مربیان قدرتی تا این حد در زمینه فوتبال داشته باشند؛ برای مثال هزینه‌های پرداختی به ایجنت بازیکنان را تعیین کنند.آنها می‌خواهند مربی در کنار مدیر ورزشی یا مدیر فوتبال باشگاه کار کند؛ یعنی کسی که منصوب خودشان است. آنها می‌گویند نقش مربی تنها در زمینه نتیجه گرفتن است و نمی‌خواهند مربیان چنین قدرتی داشته باشند. در واقع ثبات چلسی نه در میدان است – مانند منچستریونایتد و چلسی – بلکه در حضور همیشگی اعضای کلیدی در میان کارکنان است.»برای مثال استیو هالند، مربی تیم اصلی چلسی را در نظر بگیرید که در سال 2009 از استوک سیتی به چلسی پیوست تا مربی ذخیره‌ها شود و سپس دو سال بعد با مربی‌گری آندره ویلاش-بواش مربی تیم اصلی شد. هالند مربی بسیار توانایی است و به خوبی توانسته تیم اصلی و آکادمی را به هم پیوند دهد؛ و البته واسطه خوبی بین تیم اصلی و مایکل امنالو، مدیر فنی باشگاه است. امنالو را چشم و گوش آبراموویچ در کابهام می‌دانند.او وظایفش را البته با بودون زندن تقسیم می‌کند. هالند بخشی از حلقه بنیتس به شمار می‌رود ولی می‌داند آبراموویچ دوست ندارد کمک‌مربیان تیمش به مربی اصلی زیادی نزدیک شوند.منبع افزود: «همه می‌دانند چه بر سر پل کلمنت آمد. او به کارلو آنچلوتی بیش از حد نزدیک شد و پس از اخراج مربی او هم برکنار شد.»هالند به احتمال زیاد دستیار چهارمین مربی چلسی در دو سال هم خواهد شد، اما در مناسبات پشت پرده چلسی نقش خاصی در قیاس با دیگر کارکنان ندارد.نیل بث در سال 1993 به چلسی پیوست و از سال 2004 مدیر آکادمی است. درموت درامی در سال 2006 از آرسنال به چلسی آمد و مربی تیم زیر 21ساله‌ها شد. مایک فورد، مدیر امور فوتبالی هم از سال 2007 در چلسی بوده و اکنون عضو هیئت مدیره است.از دیگر چهره‌های آشنا در کابهام می‌توان از میک مک‌گیون، استعدادیاب ارشد نام برد که در سال 1990 اولین شغلش در چلسی را گرفت. همین طور کیستوف لولیچان، مربی دروازه‌بانان که در رن متحد نزدیک پتر چک بود و سپس در سال 2007 به چلسی آمد.منبع می‌گوید: «نکته این است که ثبات در میان دیگر اعضای فنی باشگاه وجود دارد. البته مربیان می‌آیند و می‌روند و این روی قدرت بازیکنان اثر می‌گذارد اما آبراموویچ حس می‌کند این مدل است که جواب می‌دهد. او می‌گوید برای اثبات این مدل می‌توان به قفسه افتخارات باشگاه نگاه کرد.»در انگلیس این فرهنگ حاکم است که مربی همه‌کاره است، یا دست کم در نشست‌های خبری و در ژست‌های کنار زمین این نکته دیده می‌شود. تا زمانی که فرگوسن و آنهایی که می‌خواهند از او تقلید کنند حضور داشته باشند، مانند دیوید مویس و سام آلاردایس، این دید سنتی که مربی یعنی همه باشگاه پابرجا می‌ماند.مدل چلسی هم قدرت مربی را می‌کاهد، چیزی که بنیتس حاضر نشده آن را بپذیرد، و هم بر قدرت صاحب باشگاه می‌افزاید.آبراموویچ یک لیگ قهرمانان، سه لیگ برتر، چهار جام حذفی و دو جام اتحادیه را با تیمش برده است. او مالکی بی‌تحمل و بی‌رحم نمایانده شده که از مربیانی که برمی‌گزیند هم توقع بالایی دارد و هم این که آنها را نمی‌بخشد.اما این فرد روس، با معیارهای لیگ برتر انقلابی به شمار می‌رود

علی2012
03-01-2013, 13:30
رافائل بنیتس پس از اخراج روبرتو دی متئو، سرمربی محبوب چلسی به جای وی هدایت این تیم را به عهده گرفت.

پس از گذشت 4 ماه از اخراج دی متئو، هواداران هنوز هم نام او را در ورزشگاه فریاد می‌زنند و خواستار خروج سرمربی پیشین والنسیا و لیورپول هستند.
هفته گذشته و در جریان جلسه تمرینی چلسی، بنیتس به انتقاد از شاگردانش پرداخت که با واکنش برخی بازیکنان از جمله جان تری همراه بود. تری به بنیتس گفته بود ما سال گذشته با همین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرده‌ایم.
اکنون بنیتس در مورد ماندن یا نماندن خود در چلسی صحبت‌هایی را زبان آورده است. «ارتباط من با رومن آبراموویچ، مالک چلسی بسیار خوب است. هر زمانی که با او در مورد مسایل فوتبالی صحبت می‌کنم لذت می‌برم. می‌دانم که او دوست دارد چلسی همواره برنده باشد. من هم اینجا هستم که تیم را پیروز کنم و تا آخرین روزی که در این تیم هستم برای این هدف تلاش خواهم کرد.»
وی در ادامه اظهار داشت: همه چیز خوب است و من هم ارتباط خوبی با همه بازیکنان دارم. با میشل املانو، مدیر تکنیکی باشگاه هر روز جلسه دارم. او هر روز جلسات تمرینی باشگاه را زیر نظر می‌گیرد. در مورد مسایل فوتبالی صحبت می‌کنیم. نظرات مشابهی در مورد چگونگی عملکرد تیم داریم. بازیکنان تیم نیز به شکل کامل از شیوه تیم حمایت می‌کنند. همواره ایده‌هایم را بیان می‌کنم. به قراردادم تا پایان فصل نیز پایبند هستم ولی پس از آن در تیم دیگری خواهم بود.

fc@scorpion
04-18-2013, 22:04
آرسن ونگر :‌ از شایعه انتقال لمپارد به اینجا چیزی نمی دانم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در این اواخر شایعه هایی در این مورد به گوش رسیده است که آرسنال به دنبال جذب فرانک لمپارد هافبک محبوب و با تجربه تیم غرب لندنی می باشد اما آرسن ونگر می گوید که هیچ چیزی از این جریان نمی داند . قرارداد لمپارد سی و چهار ساله در پایان این فصل به اتمام خواهد رسید و در سوی دیگر شایعه هایی عجیب در مورد پیوستن او به جمع توپچی ها می شود . هوادران آرسنال از ونگر انتظار دارند تا بالاخره در فصل نقل و انتقالات پیش رو که بعد از اتمام نیم فصل اول لیگ است دست به خرید های درجه یک بزند ، هر چند که بعید به نظر می رسد لمپارد به تیمی برود که در هفته آخر خود با شکست برابر سوانسی مواجه شد و در رده دهم جدول جای گرفت . آرسن ونگر در طی کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیمش با المپیاکوس در طی رقابت های جام باشگاه های اروپا خبرنگاری که در مورد شایعه آمدن لمپارد به جمع آرسنالی ها را مسخره کرد و گفت که انگار آن ها در سرزمین سقراط ها زندگی می کنند . آرسن در مورد انتقال لمپارد به امارات گفت : ما در کشور سقراط ها هستیم . من می دانم که هیچ چیزی در این مورد نمیدانم ، فکر نکنم این ربط زیادی به فوتبال داشته باشد . "

fc@scorpion
04-25-2013, 12:58
چلسی سانچز را می خواهد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به نظر می رسد مسئولان چلسی خواهان جذب مهاجم اهل شیلی بارسلونا می باشند.
به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به گزارش منتشر شده توسط دیلی اکپرس، چلسی می خواهد الکسی سانچز را که مد نظر تیم هایی چون منچستر یونایتد و آرسنال نیز بوده است را به استمفوردبریج بیاورد.

با نظر به آینده مبهم فرناندو تورس در چلسی، سران این باشگاه قصد دارند با تقویت خط حمله خود فصل آینده بهتری برای خود رقم بزنند. در این میان آبی ها بدنبال آندره شورله از لورکوزن و الکسیس سانچز از بارسلونا هستند.

سانچز که نتوانسته انتظارات را در بارسلونا برآورده کند و بعد از انتقالش از اودینزه در سال 2011 به طور مقطعی به کاتالان ها کمک کرده است می تواند با 24 سال سن گذینه خوبی برای خط حمله چلسی به شمار بیاید.

انتقال سانچز که تنها 5 گل در این فصل برای بارسلونا به ثمر رسانده است دور از ذهن نیست و او شاید منتظر انتخاب مربی فصل بعد چلسی بماند تا بین تیم های خواهانش یکی را انتخاب کند.

DanielBahrami
04-25-2013, 17:29
سوارز 10 جلسه محروم شد

سوارز به خاطر حرکت غیر قابل باور در بازی با چلسی به محرومیت سنگینی محکوم شد

لوییس سوارز ، مهاجم گلزن و بسیار بد اخلاق لیورپول که در بازی یکشنبه برابر چلسی بدون استفاده از فکر دست ایوانویچ را گاز گرفت توسط اتحادیه ی فوتبال انگلیس به محرومیتی سنگین محکوم شد .

این اتحادیه چهارشنبه بعد از بررسی اتفاقات این بازی این بازیکن را که سابقه ی بدی نیز دارد را به به چنین مجازاتی محکوم کرد . ابته سوارز حق اعتراض دارد ولی بخشش و یا کم کردن چنین محرومیتی در در اواخر فصل به نظر غیر ممکن است .

DanielBahrami
04-25-2013, 17:37
اشلی کول و کهیل به بازی با بازل رسیدند

چلسی که برای بازی با بازل میتوانست از خط دفاع چند بازی اخیر استفاده کند ، با برگشت کهیل و کول دیگر از این موضوع نگرانی ندارد و آن دو نیز به همراه تیم به سوییس رفته اند .

اسکار نیز به نظر میرسد که در این بازی حضور داشته باشد . او که در بازی با لیورپول به خاطر ضربه ی شلوی مصدوم شد به نظر نمی رسید که به این بازی برسد .

FC@ALI
04-26-2013, 10:29
حضور مورينيو در چلسي نهايي شد

روزنامه آلماني بيلد مدعي شد که حضور سرمربي پرتغالي رئال مادريد در چلسي نهايي شده است.

روزنامه بيلد امروز مدعي شد که ژوزه مورينيو فصل آينده هدايت چلسي را در دست خواهد داشت. روزنامه آلماني نوشت: سرمربي پرتغالي آماده ترک نيمکت رئال مادريد در ژوئن براي بازگشت به ليگ برتر انگليس است.

به گزارش فارس،بر اساس اين گزارش آبراموويچ مالک روسي آبي‌پوشان در نظر دارد به عنوان هديه خوش‌آمد گويي به آقاي خاص، رادامل فالکائو را جذب کند. بايد به ياد داشته باشيم که قيمت پايه براي فسخ قرارداد مهاجم کلمبيايي با اتلتيکو مادريد 60 ميليون يورو است.

DanielBahrami
04-26-2013, 20:54
جفری بروما بعد از دو سال به چلسی باز میگردد

با وجود کقرت مدافعین میانی در چلسی بروما به احتمال قوی ممکن به لندن بازگردد

مدافع هلند و جوان چلسی که به صورت قرضی دو فصل است که در هامبورگ بازی میکند حالا دوست دارد به چلسی باز گردد . او که آخرین بازی اش را در زمان مربیگری کارلو آنجلوتی انجام داد موقغی که چلسی نیاز شدیدی به مدافع داشت از تیم جدا شد تا جای او را خرید های جدید پر کنند و این بازیکن بومی چلسی ای زیادی برای خودش نبیند .

او که در هامبورگ به ترکیب اصلی راه یافته مشتاق است که به استمفوردبریج برگردد . بروما میگوید : من در حال حاضر به بازگشت به لندن فکر میکنم . این مدافع 21 ساله از سال 2005 به تیم جوانان چلسی پیوست و در سال 2009 اولین بازی اش را در لیگ برتر انجام داد . گمان میرود با رفتن احتمالی هاتچینسون و فریرا از چلسی حالا شایعه ی بازگشت او به چلسی قوت بیشتری پیدا کرده است .

DanielBahrami
05-08-2013, 11:20
بنایون در راه خروج از چلسی

به نظر میرسد باشگاه چلسی علاقه ای به نگه داشتن بنایون 31 ساله داشته باشد

با توجه به کثرت بیش از حد تعداد هافبک های چلسی و احتمال برگشتن ده برون و مایکل اسین به لندن به نظر میرسد چلسی در تابستان بنایون را بازکن آزاد معرفی کند .

بنایون هم اکنون از آمریکا و اسپانیا پیشنهاداتی دارد و به نظر میرسد که رفتن او به یکی از این لیگ ها در فصل آینده چندان دور از ذهن نباشد .

DanielBahrami
05-09-2013, 16:05
شایعه آمدن شورله به چلسی بیش از پیش قوت گرفت

با توجه به علاقه مند بودن در 2 سال اخیر باشگاه چلسی برای جذب آندره شورله حالا این بازیکن آلمانی بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است

در حالی که از مدت ها قبل شایعه ی پیوستن شورله به چلسی مطرح شده بود و او را جزو لیست خرید تابستانی مورینیو میدانستند مدیر باشگاه لورکوزن با مصاحبه ای عجیب به این شایعات دامن زد . شورله که چندین بار از علاقه اش به رفتن به انگلیس گفته بود حالا در آستانه ی بازی در لندن قرار دارد. مدیر باشگاه بایر لورکوزن ، آقای هولزر در این باره گفت : شورله به نظر میرسد پیش قراردادی با چلسی بسته باشد اما مبلغ انتقال و دیگر شرایط همچنان مشخص نیست .

البته ممکن است چلسی به جای مبلغ شنگین برای انتفال این بازیکن ، کوین ده برون که به طور قرضی در وردربرمن توپ و با توجه به عملکرد مناسبش تعدادی خواهان پیدا کرده را یا به صورت قرضی و یا به صورت دائمی به بایر لورکوزن بدهد که چندان هم دور از ذهن نیست . چون با کثرت هافبک های چلسی و احتمال خرید بازیکنان جدید جایی برای ده برون در چلسی نمانده باشد .

([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
05-16-2013, 17:43
لمپارد با چلسی تمدید کرد

پس از موفقیت های پرشمار لمپارد در این فصل ، باشگاه چلسی حاظر شد بالاخره لمپارد را در تیمش حفظ کند .

سایت باشگاه چلسی امروز عصر خبری که باید مدت ها قبل آن را منتشر میساخت اعلام کرد و طبق آن برترین گلزن تاریخ باشگاه چلسی ، یعنی فرانک لمپارد در این تیم به مدت یک فصل دیگر هم ماندنی شد .

لمپارد 34 ساله این هفته با زدن گل 203 خود در چلسی رکورد بابی تامبلینگ را شکست . همچنین او بعد از ماتا و تورس سومین گلزن برتر چلسی در این فصل است و این موضوع نشان میدهد که همچنان نقش مهمی را در این باشگاه لندنی ایفا میکند .

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
05-19-2013, 19:21
کورتویس میخواهد به طور قرضی در مادرید بماند

دروازه جوان بلژیکی بعد از درخشش دو ساله در اسپانیا حالا میخواهد در مادرید بماند .

تیبائوت کورتویس ، دروازه 21 ساله ی چلسی که دو فصل عالی در اتلتیکو مادرید داشته است همچنان میخواهد در این تیم بماند . او که قرارداد بلند مدتی با چلسی بسته دوست دارد همچنان در ترکیب لاتلتیکو باقی بماند چون به نظر میرسد که اگر به استمفوردبریج بییاید در زیر سایه ی پیتر چک تا حدی محو شود.

کورتویس در این باره میگوید : چلسی تیم بزرگی و مدیران بسیار باهوش و خوبی دارد . من به برنامه ی جوان گرایی ابین تیم نیز بسیار علاقه مندم ولی همچنان دوست دارم که سال آینده نیز در مادرید بمانم .

DanielBahrami
05-24-2013, 17:01
کاروان چلسی به آمریکا رسید

باشگاه چلسی با وجود اینکه هنوز فقط یک هفته از پایان فصل گذشته ولی تور تابستانی اش را شروع و برای انجام دو بازی تدارکاتی مقابل منچستر سیتی در آمریکا در تاریخ های 24 و 27 می برگذار میشود . همنچنین رافا بنیتز چلسی را در آخرین حضورش هدایت خواهد کرد .

اسامی بازیکنان شرکت کننده در این اردو :

تر چک، هیلاریو، جمال بلکمن / پائولو فریرا، سزار آزپیلیکوئتا، ایوانویچ، کیهیل، داوید لوئیز، کریستنسن / میکل، آکی، رامیرس، لمپارد، رابین لوفتوس چیک، ادن هازارد، ماتا، بنایون، مارین، موسز، اسکار، فرناندو تورس، با

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
05-24-2013, 17:05
مالودا در راه خروج از چلسی

هافبک فرانسوی چلسی که در فصل 2012 - 2013 حتی یک بار هم به میدان نرفته به زودی از استمفوردبریج بیرون خواهد رفت .

فلورنت مالودا هافبک 32 فرانسوی چلسی ، که در این فصل حتی یک دقیقه به میدان نرفت و در بعضی اوقات او را حتی در تمرینات هم راه نداده اند از وضعیت خودش ناراضی است و مثلما به زودی جدا خواهد شد .

او با اینکه در زمان آنجلوتی حتی بهترین گلزن فصل چلسی هم شد و به مهره ی اصلی تیم تبدیل شده بود بعد از روی کار آمدن ویلاس بواس نیمکت نشین شد و بعد از آن در معدود مسابقاتی به میدان رفت و حالا در شرف رفتن از لندن است . مالودا در این باره میگوید : من ناپدید شده ام و قرارداد هم تمام شده و دیگر علاقه ای به بازگشتن ندارم .

42d3e78f26a4b20d412==