PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی اناری ها,بحث های فنی تخصصی کاتالان ها ₪₪₪

صفحه ها : [1] 2

fcb10
05-28-2012, 23:44
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام خدمت دوستان کاتالانی

بعد از چیزی حدود 3 سال تصمیم گرفته شد که تاپیک جدیدی در مورد بحث های فنی تیم بارسلونا افتتاح بشه و برای فصل بعد در محیط جدیدی فعالیت کنیم .
امیدواریم که باهم دوباره بحث های فنی و داغی توی این تاپیک داشته باشیم :flowerysmile:

fcb10
05-28-2012, 23:49
تاپیک قبلی با 515 صفحه بسته شد , که مطمئنن یه رکورد توی این سایت بوده :afarin: و احتمالا خواهد ماند .

دوستان اگه میخواید به آخرین صفحات تاپیک قبلی برید تا ادامه بحث رو انجام بدیم .

spbarcelona
05-28-2012, 23:58
خب منم افتتاح تاپیک جدید رو خدمت همه دوستان تبریک میگم.
به امید اینکه و انشاالله در این تاپیک دوستان قهرمانی های زیادی رو تبریک بگن و بحث های خوبی رو پیش ببرند.:flowerysmile:

spbarcelona
05-29-2012, 00:12
راستی بحث تیم ملی شد منم در جام جهانی 2010 طرفدار اسپانیا و آرژانتین بودم و الان می بینم که آره جام مال ما بود نه مال مادریدی ها (همه ی گلهای اسپانیا در جام جهانی توسط بازیکنان بارسا به ثمر رسید.) به همین خاطر اسپانیا رو وللش دیگه بعد از تیم ملی ایران تیم ملی آرژانتین رو بیشتر از همه دوست دارم.:yes:
و تو جام ملت های اروپا هم تقریبا طرفدار هیچکدوم نیستم فقط پیروزی بچه های بارسا رو می خوامki::

Pouriaf
05-29-2012, 00:14
خب این فصل(2011-2012) زیاد جالب نبود واسه ما(!). راستش خیلی بدشانسی آوردیم و با اینکه در مقابل رئال خیلی خوب بودیم ولی بازم رئال فاتح لالیگا شد، از طرفی به یه تیم ضد فوتبالی توی لیگ قهرمانان خوردیم که اینم باعث حذفمون شد...

کلا ما خوب بودیم ولی شانسمون بد بود، کاش زیاد روی قهرمانی ها تمرکز میکردیم، ولی انصافا بزرگترین ضربه رو از ویا خوردیم. تیم ما فقط 3 تا مهاجم توی ترکیب اصلی داشت: مسی - ویا(آفلای) - الکسیس(پدرو). دقت کرده باشید اون اولا که مسی خراب کرده بود بخاطر اینکه عقب بازی میکرد، ویا تنها مهاجممون بود! الکسیس که هیچوقت رو فرم نبود و زیاد مورد استفاده تیم قرار نگرفت توی بازی های مهم (از نظر من البته، بحث بحث گل نیس!). آفلای که مصدوم. ویا هم که مصدوم. پدرو که استاد سوتی بود توی بازی ها و مدت زیادی بازی نکرد. خب این حمله مون که فقط مسی فعال بود!

خب تو قسمت میانه با خرید سسک خیلی انتظار ها زیاد بود ولی فقط سسک کافی نبود واسه ما، باید اینیستا و ژاوی هم رو فرم باشن ولی متاسفانه پیری ژاوی باعث شده بود که نتونه از پاس های فوق باور خودش توی این فصل بده. تنها کاری که میکرد اگه میدیدید، از وسط میدون توپ رو به صورت هوایی به آلوز میرسوند! آندرس هم که خب خیلی خوب نبود و در حد معمولی بود، باید خیلی بهتر از اینا کار میکرد. خب با این روند خط میانه سسک هم آروم آروم ضعیف شد و تنها امیدواریمون سرجی بود که تنها هافبک خوبمون امسال سرجی بود توی ترکیب اصلی. تنها جنبه مثبت تیم توی خط میانه، تیاگو بود که خیالمون رو از رفتن ژاوی راحت کرد. بهترین جانشین ژاوی هرناندز!

و بالاخره خط دفاع، بدترین قسمت این فصل دفاعمون بود. یکی یکی بریم جلو، آقا جرارد پیکه که کلا این فصل حاشیه دار ترین بازیکن دنیا بود! فقط سوتی میداد، هیچوقت رو فرم نبود و اعتماد پپ رو از دست داد، فقط چند هفته آخر خوب بود اونم نه در حد عالی... بعدش پویول، متاسفانه بخاطر پیریش نمیتونست همیشه به تیم کمک کنه و توی بازی های حساس غایب بود و اونایی هم که بازی میکرد زیاد نمیتونست با تیم به خاطر همون پیری هماهنگ بشه. خب بعد از اون بزرگترین اشتباه سال یعنی فروختن مکسول در حالی که آبیدال توی اون وضعه بود. درسته بازی های آخر خوب نبود مکسول ولی بازم میتونست توی اون بازی های حساس لیگ و چمپیونز کمکمون کنه که رفت و نتونست! آلوز هم مثل همیشه خوب بود ولی این فصل به اندازه فصل پیش عالی نبود ولی بازم وظیفه اش رو انجام داد. جنبه مثبت این خط دفاع هم امسال کسی نبود جز ماسکرانو که ما واسه هافبک دفاعی و هجومی خریده بودیمش ولی الان از بهترین مدافعان فوتبال هست و در نبود پویول فوق العاده بود. ولی بازم مجبوریم امسال یه دفاع خوب بخریم مثل سیلوا که ممکن نیس انگار!

در مورد دروازه بانامون هم که هر دو شون بازیکنای خوبین ولی خب سوتی کمی ندادن ولی خب چیکار کنن؟ مگه پرنده ان که پرواز کنن؟ مشکل ترین پست فوتبال همین دروازه بانی هست... والدز دروازه بان خوبیه ولی نیاز داره یکم استراحت کنه.

ولی بــــــــــــــــــــدتری ن اتفاق سال واسه ما که خب زیاد دربارش حرف زدیم، رفتن پپ از بارسا به دلایل غیر فوتبالی و نامردی تمام که بهتره ذکر نشه. ما پسر کاتالانی مون رو از دست دادیم، بزرگترین یاورمون رو. البته رفتن کرایف هم از بدترین اتفاق های ممکن بود واسه ما، خب اینجوریه که روحیه بازیکنا خراب میشه...!

بـــــــــــــله، این بود یه یادآوری واسه فصل قبل، تیم ما سختی های زیادی رو متحمل شد ولی نا امید نمیشه و فصل بعد مطمئنم طوفانی میاد و همه ی جام ها رو جارو میکنه!!!

افتتاح شدن تاپیک جدید بزرگترین تیم تاریخ مـــــبـــــــــــــارک بـــــــــــــــاشـــــــ ــــــــه!heey::

saeid_8992
05-29-2012, 00:53
تبریک میگم تاپیک جدیدو امیدوارم بتونم نکات فنی زیادی از دوستان کاتالانی اینجا یاد بگیرم

به امید انجام بازیهای زیبا و پیروزی بارسا و موفقیت تمام دوستان کاتالانی در تمام مراحل زندگی

Arman.Leo
05-29-2012, 05:15
سلام به همه ی فنی نویسان و کلا بازدیدکنندگان بارسایی این انجمن ...:-shad
اول از همه تاسیس تاپیک جدید بارسا رو به همه ی آبیـــــ اناریـــها تبریک میگم :yes:
دوما : میخوام نظر خودم رو درمورد تیم ملی بگم :
راستش خودم طرفدار اسپانیا هستم و بعدش آرژانتین ،
به نظر شما چه دلیلی داره که جام رو بدن به بارساییها ؟؟؟ اونم جامهای به این مهمی 0 جام جهانی ، یورو و ... )
درسته که بیشتر ترکیب اسپانیا بارسایی هستند ولی کاسیاس چی ؟ تورس و آلونسو و راموس چی ؟ کپدویلا و بازیکنان خوبی که تو نیمکت خاک میخورن چطور ؟
دلیل اینکه جام رو میبرن به مادرید اینه که اونجا پایتخت اسپانیاست ، قرار نیست ببرن هر جایی که بازیکن بیشتر داره که ...
شما فرض کنین جام رو بدن به ما رئالی ها که با ما سر هر چیز کوچکی دعواشون میشه ، نمیان بگن چرا جامو میدین به یک ایالتی که اصلا خودشو از ما جدا میدونه ؟؟؟؟
بعدش هم شما فکر میکنید این جام ها رو صاف میبرن تو ورزشگاه برنابئو و میدن به رئالی ها که این اشتباست ...
راستی ما که 14 جام تو 4 سال گرفتیم ، نیازی به دو تا جام تیم ملی مون نداریم ، بگذاریم شهر های دیگه اسپانیا خوش باشن حداقل به تیم ملی خوش کنن دلشون رو ...
*** نظر من این بود و نظر همه ی بارساییها برام قابل احترامه یک ذره هم با حرفاتون موافقم ولی منطقیش به نظرم اینه که گفتم ولی بازم میگم نظرشخصیمه ***
به این عکس نگاه کنید (آنتی کاتالان نیستم هاااااااااااااااااااااااا )

Arman.Leo
05-29-2012, 05:17
زمان برگزاری سوپر کاپ اسپانیا تعیین شد:

بازی رفت چهارشنبه اول شهریور در نیوکمپ

بازی برگشت هشت شهریور در سانتیاگو برنابئو

--------------

کریستیانو رونالدو همراه با رئال مادرید = 2 جام در 3 فصل

سسک فابرگاس همراه با بارسلونا = 4 جام در 1 فصل

این فسقلیم که می شناسین [Only Registered And Activated Users Can See Links]

به پدرش رفته [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Arman.Leo
05-29-2012, 05:21
ژاوی و والدز قبل از پیوشتن به تیم ملی اسپانیا به گابن رفتن تا به موسسات خیریه کمک کنن.اون ها توی مراسم افتتاحیه مرکز آموزش ساموئل اتوئو حاضر شدن.
اینم عکسیه که والدز گذاشته توی فیسبوکش:
و نوشته:" در گابن، با برادرم ساموئل اوئو. جشن افتتاح مرکز آموزشی. یک تبریک."

Arman.Leo
05-29-2012, 05:21
Sport

مرور ریاضیاتی بر دوران گواردیولا

El Mundo Deportivo

پپ:" و خیلی زود، قسمت دوم."

spbarcelona
05-29-2012, 10:25
سلام به همه ی فنی نویسان و کلا بازدیدکنندگان بارسایی این انجمن ...:-shad
اول از همه تاسیس تاپیک جدید بارسا رو به همه ی آبیـــــ اناریـــها تبریک میگم :yes:
دوما : میخوام نظر خودم رو درمورد تیم ملی بگم :
راستش خودم طرفدار اسپانیا هستم و بعدش آرژانتین ،
به نظر شما چه دلیلی داره که جام رو بدن به بارساییها ؟؟؟ اونم جامهای به این مهمی 0 جام جهانی ، یورو و ... )
درسته که بیشتر ترکیب اسپانیا بارسایی هستند ولی کاسیاس چی ؟ تورس و آلونسو و راموس چی ؟ کپدویلا و بازیکنان خوبی که تو نیمکت خاک میخورن چطور ؟
دلیل اینکه جام رو میبرن به مادرید اینه که اونجا پایتخت اسپانیاست ، قرار نیست ببرن هر جایی که بازیکن بیشتر داره که ...
شما فرض کنین جام رو بدن به ما رئالی ها که با ما سر هر چیز کوچکی دعواشون میشه ، نمیان بگن چرا جامو میدین به یک ایالتی که اصلا خودشو از ما جدا میدونه ؟؟؟؟
بعدش هم شما فکر میکنید این جام ها رو صاف میبرن تو ورزشگاه برنابئو و میدن به رئالی ها که این اشتباست ...
راستی ما که 14 جام تو 4 سال گرفتیم ، نیازی به دو تا جام تیم ملی مون نداریم ، بگذاریم شهر های دیگه اسپانیا خوش باشن حداقل به تیم ملی خوش کنن دلشون رو ...
*** نظر من این بود و نظر همه ی بارساییها برام قابل احترامه یک ذره هم با حرفاتون موافقم ولی منطقیش به نظرم اینه که گفتم ولی بازم میگم نظرشخصیمه ***
به این عکس نگاه کنید (آنتی کاتالان نیستم هاااااااااااااااااااااااا )

داداش حرفت درسته و ما هم انتظار نداریم جام به بارسلون بره چون امکان نداره و حتما باید به پایتخت بره و به همین دلیل که به مادرید میره ما در کل از تیم ملی اسپانیا خوشمون نمیاد و کاریش هم نمیشه کرد فقط در صورت درخشیدن بازیکنان لاماسیا و بارسا در اسپانیا ما هم خوشحال میشیم.:eyvalla: و فقط بخاطر بازیکنان خودمون به مقدار کمی طرفدارشم:shogh:

LEO JOON
05-29-2012, 11:09
منم تایپیک جدید رو تبریک میگمlay_;;
امیدوارم این فصل بدم با تایپیک قبلی بسته بشه و فصل دیگه همش به هم قهرمانی رو تبریک بگیم
درمورد تیم ملیم حالا چه کاریه مثلا اسپانیا چی داره؟ اگه به خاطر بازیکنای بارساس که ما طرفدار بارساییم دیگه به تیم ملی چی کار داریم آرژانتین به این خوبی همه ی بازیکناش تکنیکی و عالی البته به دوستانی که طرفدار اسپانیا هستن بی احترامی نشه من نظر خودم رو گفتم:flowerysmile:
همشم تقصیر این فرانکوئه اگه میذاشت ایالت کاتالان از اسپانیا جدا بشه الآن اینهمه مشکل نداشتیم هرچند با این اتفاق دیگه نمی تونستیم قدرتمون رو به رخ رئالیا بکشیم
راستی یه پیشنهاد به نظرتون اگه گوآردیولا سرمربی آرژانتین بشه خوبه؟:fek konam:

spbarcelona
05-29-2012, 11:30
راستی یه پیشنهاد به نظرتون اگه گوآردیولا سرمربی آرژانتین بشه خوبه؟:fek konam:

پیشنهاد و سوال بسیار خوبی کردی. ابول
خب به نظر من با جدایی از بارسا به هیچ باشگاه دیگری به غیر از بارسا نباید فکر کنه و الان هم که تازه از بارسا خارج شده پس باید به یه تمی ملی بره تا تجربه ی ملی هم داشته باشه و به نظر من تیم ملی آرژانتین فوق العاده مناسبه:yes:
پس من هماهنگی های لازم رو انجام میدم گواردیولا رو بفرستیم اونجا ببینم پستی چیزی بهش میدنlagh::
شوخی کردم خیلی دلشون هم بخواد چون الان باشگاه های زیادی چون چلسی و منچستر آرزوشو دارن دیگه تیم ملی آرژانتین با اون سرمربی زپرتی که داره...ki::

spiderkiller
05-29-2012, 12:22
سلام دوستان خوبید؟
داوود بدون اجازه من برا چی تایپک میزنی ki:: تبریک میگم تایپیک جدید رو.امیدوارم بحث های خوبی داشته باشیم بدور از موش های غیر بارسایی.
تیم ملی هم ارژانتین به این ماهی دلتون میاد طرفدار تیم دیگه باشید.منم که میبینین زدم طرفدار هلند به خاطر اینه که میخوام حال پرتقال و المان و اسپانیا رو بگیرن. :yes:

xavi-fcb
05-29-2012, 13:07
منم تاپیک جدید را تبریک میگم امیدوارم تعداد صفحاتش خیلی بیشتر قبلی بشه
موفق باشید:yes:
در مورد تیم ملی با آقا آرمان موافقم...heee::
فقط فقط فقط اسپانیاlove::love::

footballking12
05-29-2012, 13:10
به به! عجب تاپیکی شده.یه تاپیک عالی که با بحث های فنی بچه های گل بارسایی عالی تر هم میشه.
و اما در مورد تیم ملی هم بگم که تا وقتی آرژانتین هست مگه میشه ادم طرفدار تیم دیگه ای باشه.تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ آرژانتینی هستن.اصلا با رنگ پیراهن ارژانتین حال میکنم.یاد باتیستوتا(باتی گل)-خوان سباستین ورون(کچل دوست داشتنی خودمون)- و کرسپو به خیر...-امیدوارم این نسل جدید ارژانتین هم تو جام جهانی 2014 یکم غیرت از خودش نشون بده.
راستی من خیلی دوست دارم گواردیولا مربی ارژانتین بشه.

messi1373
05-29-2012, 13:46
آقا تاپيك جديد مبارك!!!!!
بچه ها بارسا تا حالا كسيرو نگرفته؟؟؟؟؟؟

messi1373
05-29-2012, 13:49

--------------

داداش امضات فوق حرفه ايه....
دمت گرم....

fcb10
05-29-2012, 13:52
سلام دوستان خوبید؟
داوود بدون اجازه من برا چی تایپک میزنی ki::

داداش 1 روز کامل اینجا نبودی , منم کلیدای تاپیکوگرفتم دستم ki:: 1 روزه دیگه غیبت کنی میبینی اسم کاربریت رو هم عوض کردم heee::
دوستان در مورد تیم اسپانیا باید به این وضع تعسف بار عادت کنیم چون نسل بعدی تیم ملی اسپانیا هم از بارسایی ها تشکیل میشه و البته باقی تیم رو هم دیگر تیم ها ( به غیر از رئال مادرید ) تشکیل بدن . تیم هایی که اندیشه ای برای بازیکن های بومی و داخلی ندارن و هدفشون تقویت تیم توسط بازیکن های خارجی هست مسلما توی تیم ملی هم سهمی ندارن , مثل تیم اینتر و رئال و ... .

saeid_8992
05-29-2012, 14:27
یه خبر خیلی خوب

آغاز مذاکرات بارسا و میلان برای انتقال تیاگو سیلوا

بارسا می‌داند که مذاکرات همانند روند جذب فابرگاس و الکسیس سانچز در فصل قبل، طولانی و سخت خواهد بود

اگه بیاد میشه گفت نصف مشگلات حله ولی اومدنش خیلی سخته

spbarcelona
05-29-2012, 14:31
یه خبر خیلی خوب

آغاز مذاکرات بارسا و میلان برای انتقال تیاگو سیلوا

بارسا می‌داند که مذاکرات همانند روند جذب فابرگاس و الکسیس سانچز در فصل قبل، طولانی و سخت خواهد بود

اگه بیاد میشه گفت نصف مشگلات حله ولی اومدنش خیلی سخته

بابا این سیلوا که چند روز پیش گفت: من در میلان می مانم.
اگه بخواهیم بیاریمش که قطعا باید یه پول هنگفت روش بزاریم ولی به نظر من سی میلیون یورو خوبه با توجه به سنش ولی با این مبلغ تقریبا محاله:khelal dandoon:

fcb10
05-29-2012, 14:32
همین دیروز سیلوا گفته بود میخواد مثل مالدینی به اسطوره میلان تبدیل بشه !! احتمال اومدنش 5% هم نیست , البته به نظر من ... .

Arman.Leo
05-29-2012, 14:38
کلاً همه توی تیم های ملین! یا مصدومن!

فقط آدریانو و پینتو هستن که استراحت کامل دارن و بعد از بازی در سنت جوردی استراحتشون شروع میشه! بقیه همه تازه باید برن برای تیم های ملی!

Arman.Leo
05-29-2012, 14:39
ژاوی. مسی.اریک ابیدال و سیدو کیتا به کمپین سازمان غیر انتفاعی جهانی Worldreader پیوستند .

این کمپین هدفش کمک کردن به بچه های افریقایی برای خواندن کتاب از طریق ای بوک هست .این کمپین از هر میلیون اهداکننده ای می خواهد که با دادن 5 دلار به هدف این کمپین برای فرستادن 1 میلیون ای بوک برای 10000 بچه در افریقا کمک کننند .این دانش اموزان این وسایل خواندن را میان اعضای خانواده و همسایه هایشان تقسیم خواهند کرد. این کتاب های الکترونیکی به بچه ها در کشور غنا .کنیا. اوگاندا اهدا خواهد شد. . به زودی در رواندا هم اجرا میشود .

Arman.Leo
05-29-2012, 14:40
بارسا این فصل 15 جام قهرمانی به دست آورده

فوتبال:
جام حذفی، سوپرکاپ اسپانیا، سوپرکاپ اروپا، جام باشگاه های جهان

بسکتبال:
سوپر کاپ اسپانیا، لیگ

هندبال:
جام حذفی، لیگ

فوتسال:
کوپا دل ری، جام حذفی، جام یوفا

هاکی:
لیگ، جام حذفی، سوپرکاپ اسپانیا

فوتبال خانوما:
لیگ

Arman.Leo
05-29-2012, 14:45
اگه تیاگو سیلوا بیاد تو بارسا که خیلی خوب میشه ولی همینطور که دوستان گرامی گفتند تقریبا تقریبا محاله ...
ولی اگر بیاد خیلی خوبه :
پویول و پیکه و آدریانو و ماسچرانو و آلوز و تیاگو سیلوا و مونتویا این همه دفاع به درد بخور ...
البته اگر بعضی هاشون مثل آلوز رو نفروشن و مصدومیت هم مثل امسال سراغشون نیاد. ..
راستی بچه های وضعیت این آلبا چی شد ؟؟؟ بالاخره میاد تو بارسا یا نه ؟؟؟ دو تا کلیپ ازش دیدم خوشم اومد ازش
messi 1373 ممنون بابت نظرت ، امضای شما هم خیلی جالب هستش

Saeid~Barca
05-29-2012, 15:16
اخبار کوتاه از تیم :

- لیونل مسی تنها بازیکنی است که در بین 5 لیگ برتر اروپایی توانسته است آمار بالای 20 گل و پاس گل از خود بجای بگذارد

...
- بارسلونا در روز یکشنبه 12 آگوست در ورزشگاه نوکمپ جام خوان گمپر را برگزار میکند.از آرسنال به عنوان حریف احتمالی یاد میشود

- بارسلونا تابستان امسال دیداری دوستانه در تانگر مراکش برگزار خواهد کرد.تاریخ این دیدار 28 یا 29 جولای خواهد بود

- خوزه زرینیو : اگر بارسونا وجود نداشت،رئال مادرید میتوانست بدون مربی قهرمان شود

- بازیکنانی که بیشترین حضور ثابت را در ترکیب اولیه و در 152 بازی رسمی پپ در لالیگا داشتند :
والدس 139 - مسی 132 - ژاوی 129 - دنی آلوز 128

- بارسلونا و ویلانووا مذاکرات برای قرارداد را شروع کردند.باشگاه یک قرارداد 2 ساله ارائه داده و امیدوار است این قرارداد بین 1 تا 3 هفته صورت بگیرد

- آمار گلزنی لیونل مسی زیر نظر پپ گواردیولا : 211 گل در 4 فصل

- دپورتیوو لاکرونیا فصل آینده در لالیگا حضور خواهد داشت.سلتا یا وایادولید دومین تیم صعود کننده خواهند بود و تیم سوم صعود کننده در بازی پلی آف بین تیمهای سوم و چهارم لیگ 2 مشخص خواهد شد.

- تیاگو سیلوا : شایعات پیوستن به بارسا و منچستر سیتی؟
من در اینجا احساس خوشبختی میکنم و میخواهم در میلان بمانم.میلان خانه ی من است

- گواردیولا تعطیلات خود را همراه با خانواده اش در نیویورک سپری خواهد کرد.فرزندان او در دبیرستان فرانسوی ثبت نام کردند

- برای اولین بار از سال 97-1996 ، در فصل آینده رئال مادرید ب و بارسای ب در لیگ دو با هم دیدار خواهند کرد

- برای بازیکنان بارسا از امروز رسما تعطیلات آغاز شد.تمرینات تیم برای شروع فصل جدید دوشنبه 16 جولای شروع خواهد شد

GOLL
05-29-2012, 16:57
تاپيك جديد روتبريك ميگم:flowerysmile:
اميدوارم بيش از پيش شاهد بحثهاي فني كاتالانهاي سايت باشيم %

سيلوا هم حداقل امسال به بارسا نمياد چون خود ميلان بهش احتياج داره
2- اگه يك سال نگه اش دارم رقمشو بالا بردن از اين رو كار عقلاته رو انجام ميدن

و سوم اينكه همه بازيكنها اول ميگن ميمونيم مثه فلاني اما خودشونم يادشون ميره همچين حرفي زدن !!!!

البته تعداد بازيكنهايي كه واقعا تو تيم هاشون ميمونن محدوده چون باشگاهها به فكر درآمد زايي هستن با فروش به بازيكني كه حتي يك چهارم از رقم الانشون هم خرج نكردن!يه درام خوب براشون پيش مياد كه بارسا يكي از باشگاههايه كه هميشه با رقم بالا بازيكنها رو ميخره و البته ارزشش هم دراه %

Pouriaf
05-29-2012, 18:55

--------------

داش آرمان از بهترین عکسایی بود که تا حالا گذاشتی. دمت داغ-

Pouriaf
05-29-2012, 19:11
راستی بچه ها من میگم بیخیال این سیلوا، بذارید مالدینی بشه! به نظرم دیگه لازم نیس مذاکره کنیم باهاش، علت اینکه سسک اومد سال پیش این بود که یه رابطه ی عمیق با بارسا داشت و به بارسلونا تعلق داشت. الکسیس هم اومد چون برای پیشرفتش ضروری بود وگرنه میدونست افت میکنه... ولی این بابا توی یکی از بهترین های اروپا بازی میکنه و هیچ ضرورتی براش وجود نداره که بیاد. البته دو تا امکان وجود داره برا اومدنش، یکی اینه که باشگاهش به پول نیاز داره، مثل زمون کاکا که رفت مادرید. یه امکانی هم هست اونم اینه که بارسا بی وقفه روش کار کنه تا جایی که با یه قیمت خیلی خیلی زیاد بتونیم راضیش کنیم... به نظرم کار نباید به گزینه دوم بکشه، وگرنه ممکنه کمبود مانی داشته باشیم فصل بعد:دی
تاپیک از همین الان جذابه و به دوستای عزیزی که دیروز نبودن از جمله آقا شهریار و آقا سعید و آرمان خان و بسیاری از دوستان، سلام عرض میکنم با آرزوی یه تاپیک با بحث های تخصصی و حرفه و بقول آقا شهریار بدون وجود غیر بارسایی ها...
این بود انشای من، امروز امتحان انشا داشتیم
:nishkhand:

spiderkiller
05-29-2012, 19:57
به نظر من همین اواناویچ از سیلوا بهتره.البته من بازی دوستانه برزیل و دانمارک رو دیدم.انصافا عجب دفاعی شده.دروازه خالی بود طوری تکل رفت که انگار میدونست کی تکل بره که مهاجم نه بتونه سر توپ بزنه نه بتونه شوت بزنه.خیلی عالی دفاع کرد.ولی ما کسی رو لازم داریم که قلبش با بارسا باشه.این سیلوا خیال کرده خیلی مدافع خوبی هست.همین پیکه با اینکه 2 سال کوچیکتره دو سال پیش بهترین مدافع اروپا بود البته الان دیگه اصلا قبولش ندارم به نظرم بره بهتره.سیلوا هم به درد همون برلوسکونی کچل میخوره به نظرم ایواناویچ و هوملز و البا و مارتینز رو بگیریم و الوز و پیکه رو بفروشیم خیلی بهتر از اینه که برای این بچه برزیلی قیمت بالایی بخواییم بدیم.

spbarcelona
05-29-2012, 21:08
با تشکر از نظر دوستان ولی ایوانویچ یه مدافع راست هست و با سیلوا که دفاع مرکزی هست کلی فرق میکنه پس ما اگه مدافع راست می خواهیم باید ایوانو رو بگیرم اگه مرکزی تیاگو که به نظر من مدافع مرکزی برا ما فعلا اساسی تره چون برا راست زمین آلور و مونتویا رو داریم. البته ممکنه این سیاست هم روسل داشت باشه که بخواد با مادریدی ها رقابت کنه و نذاره اونا بگیرنش.:ohum:
راستی بچه ها گرت بیل چی شد؟ برا چپ هم خیلی نیاز داریم:khelal dandoon:

spiderkiller
05-29-2012, 21:12
با تشکر از نظر دوستان ولی ایوانویچ یه مدافع راست هست و با سیلوا که دفاع مرکزی هست کلی فرق میکنه
داداش ایواناویچ درست مثل راموس یک بازیکن دو پسته تو خط دفاع هست.حتی در مواقعی میتونه هافبک دفاعی هم باشه

spbarcelona
05-29-2012, 21:20
داداش ایواناویچ درست مثل راموس یک بازیکن دو پسته تو خط دفاع هست.حتی در مواقعی میتونه هافبک دفاعی هم باشه

اگه اینطوره که پس سیلوا باید بره جلو بوق بزنه.:hehee: خب قیمت ایوانویچ هم فکر کنم ارزونتر باشه و همنیطور سنش هم کمتر به نظر میاد پس روسل چیز داره بره سیلوا رو بگیره ولی خوشم اومد تو پیشنهاد دادن فعلا رو دست رئال زدهki::

spiderkiller
05-29-2012, 21:24
اگه اینطوره که پس سیلوا باید بره جلو بوق بزنه.:hehee: خب قیمت ایوانویچ هم فکر کنم ارزونتر باشه و همنیطور سنش هم کمتر به نظر میاد پس روسل چیز داره بره سیلوا رو بگیره ولی خوشم اومد تو پیشنهاد دادن فعلا رو دست رئال زدهki::
داداش اطلاعاتت که کلا ناقصه ki:: ایواناویچ یک سال از تیاگو سیلوا پیرتره.در مورد پیشنهاد هم بارسا پیشنهاد پایین تری نسبت به رئال داده.:ohum:

vip
05-29-2012, 21:32
تیم فوتبال زنان بارسلونا برای اولین بار در تاریخ باشگاه قهرمان اسپانیا شد

vip
05-29-2012, 21:34
به نقل از اسپورت، در حالی که کریستین تیو با تیم زیر 21 ساله‌های اسپانیا به سر می‌برد از باشگاه آینده خود غافل نیست و در این مورد فکر می‌کند.

عملکرد بسیار خوب تیو در این فصل برای بارسلونا توجه بسیاری از تیم‌ها، به خصوص تیم‌های اسپانیایی را به خود جلب کرده است. گفته می‌شود که بارسلونا قصد دارد از علاقه این تیم‌ها به تیو برای جذب بازیکنان مورد نظر خود استفاده کند.

یکی از تیم‌هایی که علاقه زیادی به جذب تیو دارد اتلتیکومادرید است. باشگاهی که بارسلونا در حال مذاکره با آن‌ها برای انتقال آدرین لوپز است و اتلتیکو درخواست قرار گرفتن کریستین تیو در پیشنهاد ارسالی بارسلونا را دارد.

”اگر من مجبور شوم از بارسلونا بروم، انتقال به اتلتیکو می‌تواند خوشحال کننده باشد ولی آرزوی من بازی برای بارسلونا است.“ این جملاتی است که تیو در مورد آینده خود به شبکه TV3 گفته است.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

spbarcelona
05-29-2012, 21:36
داداش اطلاعاتت که کلا ناقصه ki:: ایواناویچ یک سال از تیاگو سیلوا پیرتره.در مورد پیشنهاد هم بارسا پیشنهاد پایین تری نسبت به رئال داده.:ohum:

داداش من در مورد سن که گفتم به نظر میرسه چون دقیقا نمیدونستم. ولی پیشنهاد بارسا بیشتر بوده چون مادریدی ها 15 میلیون پوند پیشنهاد دادن ولی ما تو بیست میلیون پوند پیشنهاد دادیم که فکر کنم 25 میلیون پوند بود اونطور که ظهر خوندم:ahaaaaaa:

vip
05-29-2012, 21:36
تیتو ویلانووا از امروز سرمربی تیم بارسلونا خواهد بود و طی جلسه‌ای با زوبیزارتا، مدیر ورزشی باشگاه، در مورد بازیکنان مورد نیاز تیم برای فصل بعد تصمیم‌گیری خواهد شد.

شایعاتی که در چند ماه گذشته در رسانه‌ها مطرح بوده نشان از اولویت جذب 3 بازیکن در پست‌های دفاع چپ، دفاع وسط و مهاجم دارد، که مهاجم در اولویت پایین‌تری نسبت به دو بازیکن دیگر قرار می‌گیرد. در هر پست بازیکنان زیادی مطرح شده‌اند ولی چیزی که مشخص است این است که بارسلونا بودجه کافی برای خرید گران‌قیمت در هر 3 پست ندارد و تیتو باید تصمیم بگیرد که خرید اصلی خود را در کدام منطقه می‌خواهد تا در دو پست باقیمانده از بازیکنان ارزان‌قیمت استفاده شود.

در پست دفاع وسط همان‌طور که بارها تاکید شده گزینه اول بارسلونا تیاگوسیلوا (میلان) است که در مصاحبه‌های اخیر خود گفته که دوست دارد در میلان بماند و مدیران باشگاه میلان نیز تمایلی به فروش وی ندارند. گزینه‌های اصلی دیگری که مطرح شده عبارتند از: جان ورتانگن (آژاکس)، خاوی مارتینز (اتلتیک) و اینیگو مارتینز (رئال سوسیداد)

در دفاع چپ گرت بیل (تاتنهام) هدف اصلی باشگاه است. در حالی که باشگاه تاتنهام گفته که به هیچ وجه قصد فروش بیل را ندارد. یوردی آلبا (والنسیا) و دیوید آلابا (بایرن مونیخ) دیگر گزینه‌های اصلی لیست خرید بارسا هستند که باشگاه بایرن هم به بارسلونا هشدار داده که آلابا فروشی نیست.

در پست حمله تنوع بازیکنان خیلی بیشتر است. تا چند پیش از رابین فن‌پرسی (آرسنال) به عنوان گزینه اصلی خط حمله بارسا نام برده می‌شد ولی اخیرا بر اساس اخبار منتشر شده بارسلونا تمایلی به پرداخت حقوق بالای مورد نظر فن پرسی ندارد و از خرید وی ناامید شده است. به نظر می‌رسد در شرایط فعلی آدرین لوپز (اتلتیکو) گزینه اصلی مدنظر بارسلونا باشد. ایکر مونیاین (اتلتیک)، نیمار (سانتوس)، دیدیه دروگبا (چلسی) و ایسکو (مالاگا) دیگر گزینه های مورد نظر بارسلونا هستند. این در حالی است که انتقال نیمار در این فصل به بارسلونا غیرممکن به نظر می‌رسد.

علاوه بر این اسامی اتین کاپو، هافبک جوان تیم تولوز فرانسه نیز یکی از گزینه‌هایی است که در صورت جدایی کیتا می‌تواند در لیست خرید بارسا قرار داشته باشد.

موندودپورتیو بین خوانندگان خود نظرسنجی کرده که چه افرادی را برای اضافه شدن به بارسلونا ترجیح می‌دهند. نتایج این نظرسنجی تا این لحظه در زیر آمده است.

گرت بیل 19%
تیاگو سیلوا 14%
نیمار - یوردی آلبا 13%
خاوی مارتینز 11%
رابین فن‌پرسی 8%
دیدیه دروگبا 7%
آدرین لوپز 5%
جان ورتانگن 3%
دیوید آلابا - ایکر مونیاین 2%
اینیگو مارتینز - اتین کاپو - ایسکو 1%

Arman.Leo
05-29-2012, 21:50
ویا و پویول در 1 june برای حمایت از هم تیمی هایشان در کنار تیم ملی اسپانیا خواهند بود .

این دو گرچه از تیم ملی اسپانیا غایب خواهند بود ولی این در کنار هم تیمی هایشان در شهر لاس روزان خواهند بود.

ویلانووا برای اولین بار روز 24 جولای در یک بازی دوستانه مقابل هامبورگ به عنوان سرمربی بارسا روی نیمکت خواهد نشست. این بازی به مناسبت 125 امین سالگرد باشگاه هامبورگ هست. بازی هم در ورزشگاه 5 ستاره هامبورگ، Imtech Arena ، برگزار خواهد شد.

اینم از یک عکس دیگه از سفر ژاوی و والدز به گابن

Arman.Leo
05-29-2012, 21:55
کاریکاتورهای روزانه ی اسپورت در 29 می 2012

گواردیولا 2008/2012

14 عنوانی که ما را به گریه انداخت

مورینیو 2010/2012

2 عنوانی که با گریه بدست آمد

کاریکاتورهای روزانه ی الموندو در 29 می 2012

کالچو : " عملیات پلیس در برابر توتی و منگانتی "

مو : " مبتدی ها ! "

footballking12
05-30-2012, 00:24
به نظر من اگه ایوانوویچ رو با 23 میلیون پوندی که به چلسی پیشنهاد دادیم بتونیم بگیریم احتیاجی به سیلوا نداریم.ولی کلا دوست دارم یه دفاع وسط تخصصی بگیریم.سیلوا رو خیلی قبولش ندارم.حیف شد که کیهیل رو چلسی فصل پیش گرفتش.

Arman.Leo
05-30-2012, 04:55
آخرین آزمایشات روی کوئنکا یک مصدومیت در مینیسک پای راستش رو نشون میده، بنابراین جراحی آرتروسکوپی خواهد شد. جراحی پنج شنبه آینده، 31 می، انجا خواهد شد.

همه بازیکنان جوانان بارسا آرزشوشونه که یه روز برای تیم اصلی بازی کنن. و توی این 4 سال که پپ سرمربی بود بیشتر از همیشه بازیکن های جوان بارسا به این خواستشون رسیدن، 22 نفر!

گواردیولا بعد از 1 سالی که مربی بارسا B بود پتانسیل های این تیم رو خیلی خوب میشناسه. برای همین همون فصل اول از Sergio Busquets, Thiago, Xavi Torres, Muniesa, Botía و Abraham استفاده کرد، فصل 2009/10 هم Fontàs, Jonathan dos Santos, Soriano, Gai Assulin و Bartra به لیست اضافه شدند، سال 2010/11 هم افراد جدید Oriol Romeu, Sergi Gómez, Miño, Nolito, Montoya و Sergi Roberto بودن. در فصل آخر حضورش هم، پپ Cuenca, Deulofeu, Rafinha, Tello و Sergi Roberto برای بازی های رسمی استفاده کرد.

saeid_8992
05-30-2012, 10:41

بارسلونا با ارائه پیشنهادی خواستار برانیسلاف ایوانوویچ (Branislav Ivanovic) مدافع چلسی شد.

spiderkiller
05-30-2012, 11:02
دوستان اگه پپ بره چلسی خیلی ناراحت میشم.هنوز دو ماه نشده ما رو حذف کردن واقعا بی انصافی میکنه پپ اگه بره چلسی.
درمورد خرید هم که فکر کنم امسال هیچ کس رو نگیریم چون اینطور که بوش میاد همون البا هم خریدش منتفی شده

spiderkiller
05-30-2012, 11:40
خب دوستان توصیه میکنم مدیر محترم بخش بارسا داداش مهدی بخش اخبار رو ببنده و داداش سعید هم تایپیک فصل 2012-13 مربوط به اخبار رو بزنه.
ممنون

spbarcelona
05-30-2012, 11:48
دوستان اگه پپ بره چلسی خیلی ناراحت میشم.هنوز دو ماه نشده ما رو حذف کردن واقعا بی انصافی میکنه پپ اگه بره چلسی.
درمورد خرید هم که فکر کنم امسال هیچ کس رو نگیریم چون اینطور که بوش میاد همون البا هم خریدش منتفی شده

اتفاقا داداش من فکر می کنم امسال حداقل 2 تا خرید خوب داشته باشیم. گفتم حداقل...
که به نظر من روسل که اهل خرج کردن نیست ولی اگه بخواد حداقل دوتا رو بگیره من میون این دوتا ایوانویچ و گرت بیل رو انتخاب می کنم چون دفاع بیشتر از حمله نیاز داریم:shogh:
حالا باید بمونیم در حسرت اولین خرید:shogh:

saeid_8992
05-30-2012, 12:18
تیتر روزنامه های اسپورت و الموندو دپورتیوو
28.05.2012

پدرو، در رقابت های یورو بازی خواهد کرد.

7 بازیکن شگفت انگیز از بارسا. والدز، پیکه، بوسکتس، ژاوی، اینیستا و سسک به همراه پدرو در لیست نهایی دل بوسکه قرار گرفتند.

هواداران از تیتو حمایت می کنند. مربی جدید در طول مسابقه ای برای مبارزه با فقر مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

فاکس اسپورت در توئیتر اعلام کرد که مسی مرده است!

در حال حاضر تیتو تیم را رهبری می کند.

او به همراه زوبی زارتا برنامه ریزی برای تیم را از فردا آغاز خواهند کرد.

ویلانووا دستیاران خود را انتخاب می کند.

دل بوسکه پدرو را به تیم ملی فرا خواند: 7 آبی و اناری پوش در تیم

پویول: کاپیتان دو پیشنهاد فوق العاده از روسیه و امارات را رد کرد.

تیم دختران بارسا، برای اولین بار فاتح لالیگا شد.

2012.05.29

as

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

!...مشکل برای اسپانیا...!

"صدها هوادار وارد محل تمرین اسپانیا شدند"

تورس: وقتی در طول فصل خوب نباشی و چنین موقعیتی را نصیبت کنند باید حداکثر استفاده را ببری!

بنزما: در رئال مادرید 2 برابر لیون تلاش می کنم

"مورینیو همانند پسرش با من رفتار می کند"

باز هم ایتالیا و شرط بندی های غیرقانونی

دستگیری 18 نفر و بازجویی از 150 نفر

MARCA

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

!...از همین جا افسانه سرخ ها آغاز شد...!

"دوره موفقیت های اسپانیا از همین بازی های یورو در اتریش و سوئیس کلید خورد"

آراگونس از موفقیت های تیمش می گوید

غرور مانع رسیدن به موفقیتمان است

"آن موقع رائول را دعوت نکردم چرا که ویا و تورس بازدهی بیشتری داشتند"

دی ماریا: راه بردن بارسا را آموختیم

اتلتیکو مادرید رسما خرید رودریگوئز را تائید کرد

باز هم شرط بندی غیر قانونی در ایتالیا

xavi-fcb
05-30-2012, 12:55
اف سی بارسلونا[/URL] بازی ای دوستانه با هامبورگ اس وی در تاریخ 24 جولای خواهد داشت

تیتو ویلانووا کار خود را به عنوان سرمربی بارسا[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در آلمان شروع خواهد کرد.
بارسا برای بازی در مسابقه ای به مناسبت 125مین سالگرد این باشگاه آلمانی دعوت شده است.

اف سی بارسلونا بازی دوستانه ای در برابر هامبورگ به مناسبت 125 سالگرد این باشگاه آلمانی در تاریخ 24 جولای 2014 راس ساعت 18 به وقت محلی انجام خواهد داد. این اولین بازی از پیش فصل 2012/13 بارسا خواهد بود، و در نتیجه اولین حضور تیتو ویلانووا به عنوان سرمربی اف سی بارسلونا خواهد بود.

محل برگزاری این بازی Imtech Arena ، ورزشگاه 5 ستاره ی فیفا ، که در سال 2001 با ظرفیت 000,57 هزار تماشاچی ساخته شده و یکی از استادیوم های استفاده شده در جام جهانی 2006 ، خواهد بود.

هامبورگ اس وی یکی از قدیمی ترین باشگاه های این کشور است که در سال 1877 تاسیس شده ، و برنده ی 7 عنوان قهرمانی بوندسلیگا بوده و جام اروپا را در سال 1983 از آن خود کرده است. آنها فصل 2011/12 را با جایگاه پانزدهم در بوندسلیگا با 8 برد ، 12 مساوی و 14 شکست ، به پایان رساندند . Mladen Petric کروات با 7 گل بهترین گلزن آنها در رقابت های داخلی بود.

اولین بازی پیش فصل

اف سی بارسلونا دراین بازی با تمام بازیکنانی که در آن زمان در دسترس هستند ، شرکت خواهد کرد. این بازی دوستانه از سری مسابقات پیش فصل بارساست ، بازی های دوستانه دیگر در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

xavi-fcb
05-30-2012, 12:59
دومین بازی پیش فصل در طنجه

بعد از هامبورگ ، مقصد بعدی بارسا[/URL] و تیتو ویلانووا بازی دوستانه ای در مراکش در تاریخ 28 جولای خواهد بود.

بارسای 2012/13 دومین بازی پیش فصلش را در طنجه ( مراکش ) در تاریخ 28 جولای ، چهار روز پس از اولین بازی در هامبورگ ، انجام خواهد داد. اف سی بارسلونا[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) همچنین در حال آماده سازی یک سری برنامه ی اجتماعی در راستای این بازی است.

برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد بازی دوم پیش فصل ، معاون رئیس در مورد منطقه اجتماعی یوردی کاردونر و کاسائوس ، و مدیر بازاریابی و منطقه تجاری لائورنت کولت روز چهارشنبه کنفرانسی مطبوعاتی در Ricard Maxenchsدر کمپ نو برگزار خواهند کرد.

xavi-fcb
05-30-2012, 13:13
هواداران روز یکشنبه در پالائو سنت یوردی بارسلونا گرد هم آمدند تا نمایشی به خصوص را تجربه کنند. تیم پپ گواردیولا و تیتو ویلانوا در مسابقه فوتسال خیریه برای شبکه 3 و رادیوی کاتالونیا با عنوان ماراتونی مقابل فقر در مقابل یکدیگر بازی کردند. 14000 طرفدار از این بازی که توسط بازیکنان آبی اناری ارائه شد، لذت بردند.

کل تیم تمام تلاش خود را کردند تا در آخرین مسابقه (غیر رسمی) فصل اجرایی تماشایی به نمایش بگذارند. بازیکنان مصدوم نیز نمی خواستند تا چنین رویداد جالب توجهی را از دست بدهند و همه آن ها بازی را مانند سندرو راسل و دیگر اعضای کادر فنی از روی جایگاه ها تماشا کردند. تنها مسی، ماسکرانو، الکسیس، کیتا و آفلای به دلیل ماموریت در تیم های ملی شان این بازی را از دست دادند.

مسابقه بین بارسای گواردیولا و تیتو ویلانوا برای افزایش بودجه از طریق فروش بلیط ها و گل های به ثمر رسیده برای برنامه ماراتونی مقابل فقر شبکه ی 3 و رادیو کاتالونیا انجام شد. بودجه این بازی به ارگان هایی اختصاص یافته است که بر مشکل افرادی تمرکز دارند که در خطر محرومیت های اجتماعی هستند.

پپ گواردیولا مربیگری تیمی با حضور ماسیپ، سرجیو بوسکتس، آدریانو، اینیستا، و تیو را به عنوان تیم اصلی بر عهده داشت و بر روی نیمکت او دوس سانتوس، مونیسا و گوستاوو حضور داشتند. تیتو ویلانوا از بازیکنانی چون پینتو، مونتویا، پیکه، ژاوی و پدرو به عنوان 5 بازیکن اول استفاده می کرد و بر روی نیمکت بارترا، اسپینوزا و رودری را در اختیار داشت. والدز و رودری اعضای ثابت زمین بودند و برای تیمی بازی می کردند که توپ را در اختیار داشت.

همه بازیکنان نمایش فوق العاده ارائه دادند. با وجود این که این یک بازی دوستانه بود، اما از آن جایی که باشگاه تصمیم گرفته بود تا برای هر گل زده، 300 یورو به ماراتونی برای فقر اهدا کند، گل ها اهمیت بسیاری داشتند. بازی با نتیجه 8-8 مساوی به پایان رسید. 16 گل به ثمر رسیده به این معنا است که 4800 یورو به افرادی که در بارسلونا و یا اطراف آن با فقر شدید دست و پنجه نرم می کنند، اختصاص می یابد. با نتیجه پایانی 8-8، بازیکنان تصمیم گرفتند تا برای تعیین برنده بازی ضربات پنالتی نیز داشته باشند که از این طریق تیم گواردیولا برنده بازی اعلام شد. طبق رسم همیشگی، بازیکنان پس از بازی به ساردانا (رقص سنتی کاتالان ها) پرداختند. در کنار پولی که از طریق فروش بلیط ها و گل های به ثمر رسیده جمع شد، بارسلونا 200000 یورویی را که از Cadena COPE (خسارت های اتهامات دوپینگ) دریافت کرده بود نیز اهدا کرد.

والدس و پیکه به راستی این نمایش را از آن خود کردند. این دروازه بان رویایی را که بسیاری از کودکان دارند حقیقی کرد؛ این که برای یک روز به جای مسی باشند. والدس پیراهنش را با اضافه کردن یک صفر در کنار عدد یکی که معمولا دروازه بان ها بر پشت پیراهنشان دارند، به پیراهن شماره 10 مسی تغییر داد. در حقیقت والدس به خوبی عمل کرد و پینتو را بارها وادار به عکس العمل کرد. جرارد پیکه بازیکنی بود که بیشتر از دیگران موجب خنده تماشاگران شد. در طول زمان استراحت بین دو نیمه، او حتی با بازیکنان آل اسپورت بارسا (بازیکنان حرفه ای تیم فوتسال بارسا) مسابقه ای فوتبالی برگزار کرد؛ این مسابقه به این ترتیب بود که هر بازیکن می بایست توپ را به فضایی از تور دروازه که تعیین می کردند، شوت می کرد.

مسابقه خیریه ماراتونی مقابل فقر، آخرین بازی این فصل بارسا بود و هواداران حاضر در پالائو سنت یوردی این را می دانستند. آن ها نام گواردیولا را فریاد می زدند. او اکنون می تواند بگوید که دوران حضورش در بارسلونا رسما تمام شده است. طرفداران همچنین نام مربی فصل آینده بارسا، تیتو ویلانوا، را فریاد می زدند. اریک آبیدال نیز تشویقی ایستاده از سوی هواداران دریافت کرد.

اینم چند تا عکس از بازی:

دوستان متاسفم! میدونم یکم برای این خبر دیره ولی چون جالب بود گذاشتم...

:sharmande::sharmande:

Arman.Leo
05-30-2012, 14:44
این عکس رو فابرگاس توی فیسبوکش گذاشته!

توییتر ویا 1 میلیونی شد
"ما بیش از یک میلیون شدیم ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و این رشد متوقف نمی شود! ممنون از همه به خاطر این همه عشق و علاقه."

Arman.Leo
05-30-2012, 14:50
امروز الموندو یه خبر زده بود که واقعا نمی دونستم بعد از خوندنش باید چه احساسی داشته باشم

خبر این بود :

آبراموویچ به شدت دنبال جذب گواردیولا هستش ..... چلسی به پپ دستمزد سالانه 14 میلیون یورو ( چیزی در حدود 270 هزار یورو در هفته [Only Registered And Activated Users Can See Links] ) پیشنهاد داده و گفته در دو سال اول مربیگریش هیچ فشاری برای کسب جام روی پپ نیست تا بتونه روش خودش رو در تیم نهادینه کنه .... طبق خبر الموندو قراره پپ دوشنبه آینده با سران چلسی دیدار کنه ... البته نظر خودش اینه که مستقیما با آبراموویچ گفت و گو کنه

لینک خبر از الموندو
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

واقعا احساس چند گانه ای بعد از خودن این خبر داشتم

اول اینکه پپ رو رو نیمکتی جز بارسا ببینم ... اون هم نیمکت تیمی مثل چلسی که مطمئنا جز تیم های منفور هوادارن بارسا هستش .... مطمئنا من یکی اگر پپ مربی چلسی بشه هر هفته مثل یک هوادار بازی های چلسی رو دنبال می کنم [Only Registered And Activated Users Can See Links] شما رو نمی دونم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

دوم اینکه حتی آبراموویچ هم با این شکل قهرمان شدن در اروپا ارضاء نشده و خودش می دونه که حقش قهرمانی نبوده و دوست داره با سبک و سیاق بارسا و با اقتدار این عنوان رو به دست بیاره

سوم اینکه تصور طرز تفکر هوادارن چلسی بعد از انتصاب پپ برام سخته ... اون هایی که بعد از قهرمانی مضحکشون همه جا رو با این مطلب پر کردند که دفاع کردن هم نوعی از فوتباله و ما وقتی دفاع زیبای تیممون رو می بینیم از فوتبال سیراب می شیم در حالی که خودشون هم می دونستن دارند به خودشون دروغ می گن ... دوست دارم بدونم بعدا چه خواهند گفت

پ ن : با اینکه علاقه خیلی زیادی به منچستر یونایتد ندارم ولی ترجیح می دم اگر یک روز قرار باشه پپ رو رو نیمکتی جز نیمکت بارسا ببینم اون تیم یونایتد باشه نه چلسی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
05-30-2012, 15:13
از دوستان یک خواهشی دارم.اگه ممکنه انقدر مطالب کپی پیست تو این تایپیک قرار ندید
ممنون

Pouriaf
05-30-2012, 15:18
به نظرم پپ باید به تیمی بره که جوونا رو تربیت میکنه، مثل آرسنال که واقعا از بهترین هارو میسازه و به دنیای فوتبال ارائه کرده. تیم مثل چلسی قدر پپ رو نخواهند دونست، راستی چرا نباید پپ به تیمی که مارو برده بره؟ این خواسته خودشه و آزاده هر کاری رو بکنه و هیشکی حق نداره انتقادش کنه. ولی تنها نکته ای که من میترسم اینه که پپ نتونه با چلسی نتیجه بگیره، ولی مطمئنم اگه بره آرسنال یا لیورپول، جواب میده چون خودش میگفت میخوام توی انگلیس تجربه مربی گری داشته باشم. توی لیگای دیگه هم با اینکه طرفدار اینترم ولی بدترین گزینه همین اینتره!!! پپ میخواد جوونا رو پرورش بده نه سالمندا رو!

یه چیزی هم منو خیلی جوگیر کرده! اونم اینه که سال بعد بارسا به چلسی با مربی به نام پپ گواردیولا بخوره!!! واااااااای چی میشه؟ هیجان انگیز ترین رقابت کل تاریخ میشه! Messi VS PEP, Xavi VS PEP, Andres VS PEP, Villa VS PEP, Puyol VS PEP,... خیلی جالب میشه ولی خب ممکنه ببازیم و ضایع شیم om::ki::
پپ حتی بره رئال (که غیر ممکنه!) بازم بهترین مربی و مربی محبوب منه!

vip
05-30-2012, 15:19
سیدو کیتا در هفته آینده با زوبیزارتا و ویلانووا در مورد وضعیتش در فصل بعد صحبت میکنه کیتا در پایان فصل بازیکن آزاده و میتونه به هر تیمی که میخواد بره ولی گفته اولویتش بارسلوناست ویلانووا علاقه داره که کیتا در تیم بمونه ولی باید دید میتونه به کیتا مینیمم زمان مورد نظرش برا حضور در زمین را تضمین بده یا نه کیتا تا 2014 با بارسلونا قرارداد داشت ولی چون زمان حضورش در زمین کم بود طبق یکی از بندهای قرارداد، قراردادش در حال حاضر لغو شده میلان، لیورپول، پاریسن ژرمن و چند تیم دیگه خواهان جذب کیتا هستند و مطمئنا تو این تیم‌ها فرصت بیشتری برا بازی بهش میرسه

spiderkiller
05-30-2012, 15:29
کیتا بازیکن خوبیه ولی قربانی بوسکتس شد.بوسکتس به نظرم هنوز هم توانایی دفاعی کیتا رو نداره و همچنین فیزیک اون رو نداره اما بوسکتس به شدت میتونه ذهن مهاجم رو بخونه و از طرفی چون محصول اکادمی بارساست برای همین از کیتا بیشتر بهش بازی میرسه ولی حقیقتا کیتا هم از نظر فیزیکی هم از نظر تهاجمی و دفاعی از بوسکتس برتر هست.اما به نظرم نباید بهش بازی بدیم و باید بذاریم بره.وقتی داری تو بهترین تیم تاریخ بازی میکنی نباید انتظار فیکس بودن داشته باشی.به نظرم پپ خیلی به بازیکنا رو داده.تیتو باید یکم دیکتاتوری به خرج بده تا جایگاهشون رو درک کنن.یک بازیکن نباید جرعت داشته باشه برای باشگاه تعیین تکلیف کنه.فرق نمیکنه مسی باشه پیکه باشه کیتا باشه یا زلاتان.هر کدوم بخواد خارج از فلسفه بارسا عمل کنه باید از تیم بره.

fcb10
05-30-2012, 16:53
به نظر من الان که دیگه رفتن کیتا سودی واسه ما نداره , حد اقل نگهش داریم نیمکتمون از اینی که هست ضعیف تر نشه . الان نیمکتمون شده نیمکت آرسنال , هر چی بچه ـس ریختن تو تیمه اصلی !!! چه وضعیه !

spiderkiller
05-30-2012, 17:08
به نظرم اگه کیتا رفت باید کاپو رو به جاش بگیریم.خیلی خوب تکل میره

fcb10
05-30-2012, 17:13
به نظرم اگه کیتا رفت باید کاپو رو به جاش بگیریم.خیلی خوب تکل میره

کاپو کیه .............؟

Arman.Leo
05-30-2012, 17:41
گواردیولا جایزه بهترین مربی جهان 2011 رو به موزه بارسلونا تقدیم کرد.

اگه یادتون باشه پپ موقع دریافت جایزه این جمله رو گفته بود:" از ته قلبم میخواهم این جایزه را به تیتو ویلانووا تقدیم کنم، دوستم، همدمم و دستیارم. هرچند اکنون در این جا نیست اما همیشه درکنارم بوده است. این برای تو است پسر!" که یه بار دیگه تمام شایعاتی رو که در اطرافشون درباره ارتباطشون هست رو تکذیب میکند.

spiderkiller
05-30-2012, 17:47
داداش ارمان خیلی ناراحتمون کردی برای چی نمیایی ؟ انجمن خیلی به تو نیاز داره.واقعا پستای بی نظیری میدی.
داداش داوود اتین کاپو هافبک دفاعی فرانسوی هست که تو یک تیم گمنام فرانسوی بازی میکنه حقیقتا اسم تیمش رو نمیدونم ولی میدونم استاد تکل رفتنه.23 سالش هم هست.

fcb10
05-30-2012, 17:51
داداش ارمان خیلی ناراحتمون کردی برای چی نمیایی ؟ انجمن خیلی به تو نیاز داره.واقعا پستای بی نظیری میدی.
داداش داوود اتین کاپو هافبک دفاعی فرانسوی هست که تو یک تیم گمنام فرانسوی بازی میکنه حقیقتا اسم تیمش رو نمیدونم ولی میدونم استاد تکل رفتنه.23 سالش هم هست.

میتونه خوب باشه واسمون هم از لحاض سنش هم احتمالا قیمتش , ولی ما تو پست بوسگتس ماسکرانو رو داریم که با خرید دفاع میتونه بر گرده به پست قبلیش و جانشین بوسی بشه .

Pouriaf
05-30-2012, 18:05
خوب دوستان ....
یک خبری دارم که خیلی خوش حالتون میکنه ...
میخوام بگم که من دیگه به دلایلی وارد این سایت نمیشم ...
خوشحالم که دوستانی مثل شما داشتم مثل : fcb10 ، spbarcelona ، david7 ، spiderkiller ، flavia ، pouriaf ، 2 ta saeid ha و ...
فقط برای اینکه اسپم محسوب نشه این مطلب زیر رو بخونید ....
گواردیولا جایزه بهترین مربی جهان 2011 رو به موزه بارسلونا تقدیم کرد.

اگه یادتون باشه پپ موقع دریافت جایزه این جمله رو گفته بود:" از ته قلبم میخواهم این جایزه را به تیتو ویلانووا تقدیم کنم، دوستم، همدمم و دستیارم. هرچند اکنون در این جا نیست اما همیشه درکنارم بوده است. این برای تو است پسر!" که یه بار دیگه تمام شایعاتی رو که در اطرافشون درباره ارتباطشون هست رو تکذیب میکند.

یعنی چی میری و نمیای؟! داداش تاپیک کاتالان بی تو پوچ میشه! کجا میری؟ حداقل علتش رو بگو، با یه نفر دعوات شده؟:gerye:

fcb10
05-30-2012, 18:07
با کلی سرو کله زدن با آرمان بالاخره متقاعد شد که پیش ما بمونه :eyvalla: امیدوارم دیگه کسی از بچه ها از این فکرا به سرش نزنه که .... chomagh

pedro_17
05-30-2012, 21:41
1.تنها تنهایی 1تایپیک جدید گذاشتید chomaghباشه طوری نی
2.خوش حالم که 1 نفر از دوستانمون از ما جدا نشد (البته من بابت 1 کار ازش معذرت میخوام)فک نکنید من کاری کردم که میخواست بره! (.خصوصیه.)
3.به زودی به جمع شما به طور حرفه ای خواهم پیوست
heee::

Arman.Leo
05-30-2012, 21:44
خوب ...
اینیستا که روز جمعه به جمع ملی پوشان اسپانیایی پیوست ، یا گذاشتن این عکس از تمرین بازیتنیس آمادگی خودش رو اعلام کرد ...
سمت راست اینیستا چارلی مارتینز بازیکن فوتبال اهل تراسا و آخرین نفر سمت راست سسی و چپ ترین نفر دنی هستش ...

خانواده ی لیونل مسی با ارسال بیانیه ای اخبار مفتضحانه بر اساس مرگ لیونل مسی رو محکوم کردند ، این بیانیه بر روی فیس بوک قرار گرفته شد ...

fcb10
05-30-2012, 21:54
این خبر فقط بخاطره از بین بردن تمرکز مسی بوده , ولی چرا انقد بد موقع ؟؟! لا مذهب چقد شبیه مامان باباشه .......

داش عادل ما جات رو موقع افتتاح خالی کـردیم............ heey::

Arman.Leo
05-30-2012, 22:08
ترجمه ی تیترهای روزانه ی اسپورت در 30 می 2012

این تعرض مورد بخشش قرار خواهد گرفت

دو بازی محرومیت مورینیو و محرومیت بازی ویلانووا تخلفات جزئی به شمار آمده و بخشیده خواهند شد

سوپرجام در 22 آگوست و 29 آگوست ، اولین رقابت رو در روی آنها خواهد بود

گواردیولا دفتر خود را تخلیه کرد بنابراین ویلانووا می تواند آن را داشته باشد

ویلانووا از زوبی خواست قرارداد کیتا را تمدید کند

نماینده او درباره ی قرارداد جدیدش مذاکره کرد

مسی او را از آرژانتین حمایت خواهد کرد

ترجمه ی تیترهای روزانه ی الموندو در 30 می 2012

ویلانووا چه می خواهد:

1- تیاگو سیلوا ، اولین گزینه به عنوان دفاع مرکزی

2 – او آلوز ، کیتا ، تیو و کوئنکا را در تیم می خواهد

3 – او آلبا را می خواهد و آلابا را دوست دارد

خداحافظی پپ . مربی سابق بارسا دیروز به سیوتات اسپورتیووا رفت تا وسایل خود را ببرد

Pouriaf
05-30-2012, 23:31
ایول داش آرمان! خوشحالمون کردی!:nishkhand:

خب، اینکه تیتو کیتا رو میخواد اول نظر جالبی به نظرم نیومد ولی یکم که فک میکنم میبینم که تیتو میدونه چیکار میکنه، یه هافبک دفاعی با قدرت فیزیکی زیاد میخواد و من احتمال میدم در صورت اینکه تمدید کنه، توی بازی رئال هم بازیش بده! بنظرم اگه اینقدر میخواد باشه تو تیم، پس روش میخواد کار کنه!

خب طبیعیه که آلوز و تیو و کوئنکا رو میخواد چون آلوز که تنها دفاع درست و حسابیمونه! تیو و کوکئنکا هم اگه حتی یه فصل بارسا باشن، پیشرفت میکنن و میتونیم فصل بعد با قیمت خوبی یکیشون رو بفروشیم یا اصلا نگه داریم واسه تیم...

در حال حاظر آلبا برای ما مهمتره و ممکن تره و آلابا ممکن نیس بیاد یا حداقل با قیمت خیلی زیاد میاد!:nishkhand:

saeid_8992
05-30-2012, 23:36
از اینکه ویلانووا گفته بازیکنی مث الوز:bia baghalam: رو نفروشن خیلی خوشحال شد م واز خریداشم معلومه که خوب به تیم اشراف داره هر چند غیر از اینم نمیشود تصور کرد
حالا باید دید برای خرید تا چه حد میتونیم موفق باشیم ولی اینو بهش اعتماد دارم در حالت مساوی هر بازیکنی دوس داره تو بارسا بازی کنه ولی خوب نباید به ولخرجی بهضی تیما اشاره نکر د که تو بازار خیلی تاثیر داره
در مورد سرجیو بوسکتس هم بگم برای این بشر من هیچ حرفی ندارم dallliiiمن از نظر بازی خیلی قبولش دارمroz::
آرمان جان مرسی:bia baghalam:

spbarcelona
05-31-2012, 00:48
با کلی سرو کله زدن با آرمان بالاخره متقاعد شد که پیش ما بمونه :eyvalla: امیدوارم دیگه کسی از بچه ها از این فکرا به سرش نزنه که .... chomagh

جریان چیه آرمان جان؟ می خواستی ما رو امتحان کنی ببینی با رفتنت چیکار می کنیمom::
بابا از این کارها با ما نکن یه وقت دیدی سکته رو زدیم خونمون افتاد گردن تو ها:chakerim:
ممنون از اینکه تنهامون نذاشتی:flowerysmile:

Arman.Leo
05-31-2012, 05:09
مسی ، پدرو و ژاوی بیشترین گلزنی ها را تحت مربیگری پپ داشتند
لیست بهترین گلزن ها:

Messi 211

Pedro 58

Xavi 36

Eto'o 36

Villa 32

Henry 30

Bojan 29

Iniesta 23

Keita 22

Ibra 22

spiderkiller
05-31-2012, 10:53
شانس نداریم که.حالا که میخواییم افلایی رو بفروشیم شده همون افلایی سابق.عجب بازی میکرد دیشب.نمیدونم برای چی نتونست فرم خودش رو تو بارسا حفظ کنه.دیشب داشت نقش مسی رو تو بارسا برای هلند بازی میکرد.یعنی تا زمین خودی میومد عقب توپ رو میگرفت و میبرد جلو و موقعیت خلق میکرد.روی هر دو گل تاثییر داشت و مثل اب خوردن دریپل میزد.چند تا لایی قشنگ انداخت و چند تا چرخش خوب هم انجام داد.فکر کنم این چرخش ها رو از الکسیس یاد گرفته.:love: چند تا شوت سنگین هم زد.سایت گل انگلیسی نوشته هر بار هلند حمله میکرد یک طرفش افلایی بود.شانس نداریم واقعا الان که میخواییم بفروشیمش اینطوری شده.به نظرم باید نگهش داریم به قول کرایف این پسر میتونه خیلی تاثیر گذار باشه. اگه همین روند رو تو یورو ادامه بده با هیچ قیمتی نباید بفروشیمش

pedro_17
05-31-2012, 11:09
بازی خوبی داره ولی من ازش خوشم نمیاد
اگه خوب کار کنه به نظر منم باید نگهش داریم ولی من فک کنم مثه پدرو باشه تو بعضی بازی ها عالی بازی میکنه ولی تو بعضی بازی ها هم خراب میکنه...خدا کنه که اینطور نباشه!

راستی پدرو تو یورو شماره 7 هست؟؟؟!

spbarcelona
05-31-2012, 13:34
دوستان از این لینک سایت میهن دانلود میتونید 500 گل برتر فوتبال جهان رو دانلود کنید. توضیحات هم هست ضمنا حجمش 3 گیگ و 815 مگابایته:nishkhand:

Arman.Leo
05-31-2012, 14:37
+این یه عکس دیگه از ویا و بارسایی ها در
laMola

+مسی با یونیسف: از اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) میتونید ویدئوش رو ببینید. البته ماسکرانو و بقیه بازیکن های آرژانتین هم بودن.

_گویا آرسنال کوئنکا رو میخواد! مبلغ هم 10 میلیون یورو هست!

Arman.Leo
05-31-2012, 14:38
بعد از این که مشخص شد juvenile Edu Pons مربی بدن سازی بارسا در فصل بعد میشه، یک مربی جوان دیگه قراره بیاد و مربی دروازه بان ها بشه. اسمش Ruben Martinez Caballero هست و 35 سالشه و از سال 2010 در تیم جوانان بارسا مربی دروازه بان ها بود.

البته گزینه های دیگه ای هم مثل Jose Ramon de la Fuente هستن اما ظاهراً فعلاً Ruben در صدر قرار داره.

گویا مربی خیلی خوبی هم هست و طرح های جدید تاکتیکی و فردی خیلی خوبی داره.

البته هنوز خبر تایید رسمی نشده ولی شاید تا چند روز آینده رسماً اعلام بشه.

Arman.Leo
05-31-2012, 14:39
کمپ نو دیشب شاهد جشن pachanga
بود، که در اون، دوستان پویول در مقابل پیکه و دوستانش در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند . کاپیتان پویول عکس این بازی دوستانه را بر روی صفحه توییترش قرار داد اگر چه خودش قادر به بازی کردن در این مسابقه به علت اسیب دیدگی نبود. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

دوستای پویول لباس اول بارسا رو پوشیدن و دوستای پیکه لباس دوم فصل پیش رو پوشیدن.

در میان گروه پویول برادرش هم حضور داشت + دوست صمیمیش Javi و در گروه پیکه هم کلی از هم کلاسی هاش بودن. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

در نهایت هم گروه دوستان پویول برنده این بازی شدند.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Pouriaf
05-31-2012, 16:00
بعد از این که مشخص شد juvenile Edu Pons مربی بدن سازی بارسا در فصل بعد میشه، یک مربی جوان دیگه قراره بیاد و مربی دروازه بان ها بشه. اسمش Ruben Martinez Caballero هست و 35 سالشه و از سال 2010 در تیم جوانان بارسا مربی دروازه بان ها بود.

البته گزینه های دیگه ای هم مثل Jose Ramon de la Fuente هستن اما ظاهراً فعلاً Ruben در صدر قرار داره.

گویا مربی خیلی خوبی هم هست و طرح های جدید تاکتیکی و فردی خیلی خوبی داره.

البته هنوز خبر تایید رسمی نشده ولی شاید تا چند روز آینده رسماً اعلام بشه.

کادر تیم داره کلا تغییر پیدا میکنه، داره جوون تر میشه و این عالیه. ولی اگه حتی تیم توی بازی های دوستانه 10-0 ببره بازم معلوم نیس فصل بعدش خوبیم یا نه! باید بازی با رئال رو توی سوپرجام ببریم تا روحیه بازیکنا درست بشه و خوب بازی کنن. مطمئن باشید، اگه فصل بعد بتونیم رئال رو ببریم، لالیگا آب خوردنه. علت اینکه نتونستیم امسال همون مصدومیت ها بود ولی این یکی فرق میکنه. بارسا قهرمان لالیگا و کوپا دل ری میشه ولی فک نکنم بتونه یوفا رو ببره... چون تیم ها واقعا امسال خیلی فرق کرده بودن، فکر کنم فصل بعد تو یوفا بزرگترین رقیبمون آرسنال و چلسی و بایرن باشن چون آرسنال دقیقا همون احساسی که این فصل چلسی نسبت به ما داشت رو خواهد داشت!!! چلسی هم با وجود دی متئو و بازی ضد فوتبالیش میتونه رقیب باشه و بایرن هم که تا حالا 2 تا ناکامی داشته توی فینال این چند سال اخیر، میتونه از قویترین ها باشهthink::

Saeid~Barca
05-31-2012, 16:13

کاپو توی تولوز فرانسه بازی میکنه که امسال تو لیگشون هشتم شدن . پارسال هم بارسا میخواست کاپو یا سیسوکو که اونم از تولوز هست و 22 سالشه رو بخره ولی نخرید . منم ازش خیلی تعریف شنیدم :ohum:

saeid_8992
05-31-2012, 18:37
عکس روز: «مسی و 3 توپ طلا».

LEO JOON
05-31-2012, 18:42
حکم دادگاه قانون اساسی اسپانیا به نفع کاتالونیا؛ می توانید تیم ملی داشته باشید

با این وجود در این حکم آمده که کاتالونیا تنها می تواند در رقابت هایی حضور داشته باشد که فدراسیون های اسپانیایی در آن حضور ندارند

به به موضوع بحث!! با تشکر از آقا سعید:flowerysmile:
من میگم شاید به ضرر بازیکنامون باشه که از تیم ملیس جدا بشن و توی تورنمنت های خیلی مشهورم نباشن ولی یه چند سال دیگه خود فدراسیون اسپانیا میفهمه چه.......:shogh:
آقا من موافقم نظراتتون رو بگین!:eyvalla:

saeid_8992
05-31-2012, 18:54
احتمال داره اولین بازیای بین المللی که شرکت کنن جام ملتهای امریکای جنوبی باشه چون در اون تورنمنت همیشه تیم مهمان حضور داره از اونجام که اسپانیا در اون رقابتها شرکت نمیکنه پس میتونه اولین حضورش باشه

به ضرر بازیکنا که شاید ولی اینا تصمیم گرفتن جای که اسپانیا باشه کاتالونیا نباشه
ولی در کل من خوشحال شدم

اگه فیفا هم تایید کنه شاید بعضی بازیکنا مجبور بشن تو یه تیم بازی کنن :fek konam:

LEO JOON
05-31-2012, 19:04
خوب همینش خوبه اسپانیا بدون بازیکنای بارسا هیچی نیست اینجوری خیلی به ضررشون میشه
و مطمئنن بازیکنای بارسا تیم ملی کاتالونیا رو ول نمی کنن برن تیم ملی اسپانیا!!:shogh:

pedro_17
05-31-2012, 19:22
من هم موافقم
چه تیمی بشه کاتالونیا
الان هم فک کنم از بارسا والدز پیکه پویول فونتاس مونتویا مونیسا ژآوی فابرگاس بوسکتس روبرتو کونکا تو تیم باشن خودش 1 تیم کامله
تازه آرژانتین رو هم 1 بار 4:2 زدن
و اسپانیا رو هم 3:1 بردن

برای اطلاعات بیشتر کلیک ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کنید

نگفتین پدرو شماره 7 هست در یورو؟؟؟!

spiderkiller
05-31-2012, 20:15
من که خیلی خوشحال میشم و به عبارتی کلاهم رو هم میندازم هوا اگه تیم ملی کاتالونیا تشکیل بشه.شما فقط بازیکنای بارسا رو نگاه نکنید.ترکیب این تیم میشه این البته اگه بعضی بازیکنا حاظر بشن تو این تیم بازی کنن.

والدز ( رینا-ایرایزوز-پینتو)
پویول.....پیکه......مارتینز...... ونتویا
بوسکتس
ژاوی.....اینیستا........سسک
ویا....مسی(مونتویا-سوسائتا - مونیایین - یورنته)

علاوه بر این بازیکنا که نوشتم ما از تیم های اسپانیول سویا و راسینگ هم میتونیم بازیکن بگیریم.از همه اینا هم که بگذریم ما بهترین مربی تاریخ رو داریم یعنی کرایف.واقعا اگه این اتفاقا بیوفته چی میشه.البته امیدوارم مسی حاظر بشه تیم ملی خودش که مردمش لیاقتش رو ندارن ولی کنه اخه اون ملیت کاتالونیا رو هم داره. تازه بویان و جفرن و پدرو رو هم داریم.عجب تیمی بشه.اگه اجازه تشکیل این تیم رو بدن مطمئن باشید به زودی اجازه میدن در تورنومنت های بزرگ هم شرکت کنیم.مطمئن باشید اون روز دیگه هیچ تیمی نمیتونه بدرخشه چون بچه های کاتالان اجازه نمیدن.

LEO JOON
05-31-2012, 20:22
من که خیلی خوشحال میشم و به عبارتی کلاهم رو هم میندازم هوا اگه تیم ملی کاتالونیا تشکیل بشه.شما فقط بازیکنای بارسا رو نگاه نکنید.ترکیب این تیم میشه این البته اگه بعضی بازیکنا حاظر بشن تو این تیم بازی کنن.

والدز ( رینا-ایرایزوز-پینتو)
پویول.....پیکه......مارتینز...... ونتویا
بوسکتس
ژاوی.....اینیستا........سسک
ویا....مسی(مونتویا-سوسائتا - مونیایین - یورنته)

علاوه بر این بازیکنا که نوشتم ما از تیم های اسپانیول سویا و راسینگ هم میتونیم بازیکن بگیریم.از همه اینا هم که بگذریم ما بهترین مربی تاریخ رو داریم یعنی کرایف.واقعا اگه این اتفاقا بیوفته چی میشه.البته امیدوارم مسی حاظر بشه تیم ملی خودش که مردمش لیاقتش رو ندارن ولی کنه اخه اون ملیت کاتالونیا رو هم داره. تازه بویان و جفرن و پدرو رو هم داریم.عجب تیمی بشه.اگه اجازه تشکیل این تیم رو بدن مطمئن باشید به زودی اجازه میدن در تورنومنت های بزرگ هم شرکت کنیم.مطمئن باشید اون روز دیگه هیچ تیمی نمیتونه بدرخشه چون بچه های کاتالان اجازه نمیدن.

همه حرفاتون درست ولی مسی هیچ جا نمی ره!:gahhr:

spiderkiller
05-31-2012, 20:28
همه حرفاتون درست ولی مسی هیچ جا نمی ره!:gahhr:
مسی قبل از اینکه یک ارژانتینی باشه یک کاتالانه.خانواده مسی به ارژانتین مهاجرت کردن البته خیلی سال پیش.مسی باید تو تیمی بازی کنه که بهش احترام بذارن نه تیمی که لیاقتش رو ندارن نه هوادارای بومی نه فدراسیون اون کشور.وقتی مسی نیاز به درمان داشت کدوم تیم ارژانتینی خواست مسی رو مداوار کنه.کدوم ارژانتینی بهش کمک کرد؟ هیچ کس این لامایسا با کرایف بود که به اون کمک کرد.الان ارژانتینی ها این ستاره اماده رو گرفتن تازه حس حق مالکیتش رو هم دارن بعد تو ورزشگاه ها هوش هم میکنن.ارژانتین مسی رو خراب میکنه.مسی باید تو تیم کاتالونیا بازی کنه.

LEO JOON
05-31-2012, 20:35
مسی قبل از اینکه یک ارژانتینی باشه یک کاتالانه.خانواده مسی به ارژانتین مهاجرت کردن البته خیلی سال پیش.مسی باید تو تیمی بازی کنه که بهش احترام بذارن نه تیمی که لیاقتش رو ندارن نه هوادارای بومی نه فدراسیون اون کشور.وقتی مسی نیاز به درمان داشت کدوم تیم ارژانتینی خواست مسی رو مداوار کنه.کدوم ارژانتینی بهش کمک کرد؟ هیچ کس این لامایسا با کرایف بود که به اون کمک کرد.الان ارژانتینی ها این ستاره اماده رو گرفتن تازه حس حق مالکیتش رو هم دارن بعد تو ورزشگاه ها هوش هم میکنن.ارژانتین مسی رو خراب میکنه.مسی باید تو تیم کاتالونیا بازی کنه.

خانواده ی مسی از ایتالیا به آرژانتین مهاجرت کردن
من همه ی حرفاتون رو قبول دارم ولی مسی امکان نداره تیم ملی کشورش رو ترک کنه اگه می خواست این کارو بکنه همون موقع که تیم جوانان اسپانیا بهش پیشنهاد داده بود این کار رو میکرد، من می دونم که توی آرزانتین خیلی بهش توهین میشه، من خودمم دوست دارم حتی اگه شده از بازیای ملی خداحافظی کنه ولی برای آرژانتین بازی نکنه ولی می دونم که هیچ وقت این کار رو نمی کنه!متاسفانه!:ehe:

flavia
05-31-2012, 21:07
شما چرا باسکها و داوید ویا هم تو تیم ملی کاتالونیا میارین؟؟
فکر نمیکنم داوید ویا حاضر بشه تیم ملی اسپانیارو( که باهاش به افتخارات مختلف رسیده) ول کنه بیاد تو تیم ملی کاتالونیا...باسکها هم نمیان به خاطر دوستیشون با کاتالانها، تیم قدر و تورنومنتهای بزرگو مهمو بزارن کنار بیان تو تیم ملی یه ایالت دیگه...لااقل تیم ملی اسپانیا شامل همه ی ایالتها میشه ولی کاتالونیا فقط خودشه...
اگرم بخوان تو هر دو تا تیم ملی بازی کنن که داغون میشن...
کاتالانها هم با اینکه همش از جدایی و اختلاف میگن خودشون اینهمه ساله دارن زیر پرچم اسپانیا توپ میزنن و همشون دوست دارن به تیم ملی دعوت بشن...اگر اختلافشون با حکومت تا این حد جدیه،میتونن اصلا قبول نکنن که بیان تیم ملی...اینجوری خیلی بهتر هم میتونن مخالفت و اعتراضشونو نشون بدن...

در مورد مسی هم هر چقدر اون مملکت بهش کم بها بده بازم کشورشه و غیرت و تعصب روش داره..

Saeid~Barca
05-31-2012, 21:30
نگفتین پدرو شماره 7 هست در یورو؟؟؟!

آره داداش پدرو شماره هفت ویا عزیز رو میپوشه بقیه بازیکنا اسپانیا هم به این ترتیب :

LEO JOON
05-31-2012, 21:35
یه سوال فنی بپرسم؟
چرا ژاوی و اینیستا شماره هاشون توی تیم ملی و بارسا برعکسه؟:ajibeee:
مگه نمی تونن باهم عوض کنن؟یعنی چرا از همون روز اول عوض نکردن؟

pedro_17
05-31-2012, 21:43
چرا میتونن ولی شاید میخوان یکم تغییر بدن و تکراری نباشن

Arman.Leo
05-31-2012, 21:47
ایول مبحث جالبی بود ...
دروازه بان های موجود :
ویکتور والدز (بارسا) کیکو کاسیلا ( اسپانیول)
مدافعین موجود :
پویول - پیکه - فونتاس-مونتویا-مونیسا(همگی از بارسا)آمات - دیداک ویا-رودریگوئز(اسپانیول) سرجیو ژسته (خیمناستیک)
هافبک های موجود :
ژاوی - بوسکتس - فابرگاس و سرجی روبرتو ( از بارسلونا) خوان وردو از اسپانیول
مهاجمین موجود :
بویان - کوئنکا - گارسیا - کورومیناس و واکوئز
به نظر من اگر با اسپانیا باشیم بهتره چون اینطوری نه تیم ملی اسپانیا موفق میشه و نه تیم کاتالونیا

flavia
05-31-2012, 21:47
کوئنکا 3 تا 4 ماه به دور از میادین!!!!وااااااای!!!!:ey babaaa:

فصل تموم شده مصدومیتهای ما همچنان ادامه داره...:ehe:

Arman.Leo
05-31-2012, 22:00
ترجمه ی تیترهای روزانه ی الموندو در 31 می 2012

فرصت تیاگو سیلوا

احتمال اینکه میلان او را بفروشد وجود دارد ، بی اعتباری فوتبال ایتالیا، علاقه بارسا را برای امضای قرارداد با او افزایش می دهد

یوردی آلبا. بارسا منتظر والنسیاست تا برای او قیمت تعیین کند

دل بوسکه . " اگر پیکه و راموس رابطه ی بدی دارند . آنها مجبورند آن را فراموش کنند ”

تیتو ، دو سال . مذاکرات به خوبی پیش می رود.

دکتر گارسیا والدیکاسس احتمال بازی کردن دوباره آبیدال در آینده نزدیک را رد نکرد: " همه چیز تنها به خود او بستگی دارد "

بچه ها گویا تیتو توی ملاقاتش با زوبی گفته که نمیخواد تغییری توی خط حمله بده و بازیکنی رو بخره. پس بچه ها دیگه نگران ویا نباشید.

Pouriaf
05-31-2012, 22:11

من هم فکر نکنم بیاد، خیلی میخوام بیاد ولی مطمئنم که نمیاد! چون از مطبوعات میترسن مثل رونالدو و په په که قبول نکردن بیاد تو اسپانیا بازی کنن... مسی هم نمیاد، ولی موجب پسرفتش میشه آرژانتین ولی نمیاد!

flavia
05-31-2012, 22:12
به نظر من هم نیازی نیست فعلا توی حمله خریدی داشته باشیم ....
ویا بهتره بمونه...مطمئنم با انگیزه و پشت کاری که داره دوباره میتونه مثل اون روزهای اوجش بشه...بارسا واقعا به وینگری مثل اون نیاز داره...نبودش واقعا بهمون ضربه زد...

خدارو شکر هم مثل اینکه افلای و پدرو دوباره به فرم خوبشون برگشتن و دیگه لازم نیست نگرانشون باشیم...
اینجوری خط حملمون هم با الکسیس، ویا،مسی،پدرو و افلای نسبتا تکمیله ...

فقط بیشتر نگرانی برای خط دفاعه که در حال حاضر فقط ماسکرانو کاملا رو فرمه و میدرخشه...
ابیدال که هیچی ...پویول و الوزم که مصدومن...پیکه هم هنوز کاملا رو فرم نیست...امیدارم تو تیم ملی بتونه دوباره خودشو نشون بده و یکم از نگرانیهای ما کم کنه...
ادریانو هم خوبه ولی عالی نیست...

باید برای خرید 80 درصد تمرکوزو پولمونو بزاریم رو دفاع و برای چند فصل اینده بسازیمش...

فصل پیش تو هر ضد حمله ای که بهمون میشد و دفاعامون جا میموندن به اندازه ی یه سال حرص میخوردم و استرس میگرفتم...

spiderkiller
05-31-2012, 22:19
دوستان عزیز در مورد اینکه من بازیکنای ایالت باسک رو هم اوردم این بود که اونا هم خواهان جدایی هستن و ترجیح میدن زیر پرچم یک تیم که تونسته حرفش رو جلوی دیکتاتور ها به کرسی بشونه توپ بزنن تا اینکه زیر پرچم تیمی توپ بزنن که فدراسیونش انواع و اقسام ظلم ها رو در حقشون کرده.مطمئن باش اگه بخوان برای تیمی توپ بزنن اون تیم کاتالونیاست پس اونا رو هم جزء ثابت تیم کاتالونیا بدونید.در مورد ویا هم بگم که اونم اقامت ایالت کاتالونیا داره و میتونه تو این تیم بازی کنه و همچنین میدونه تیم اسپانیا با اینکه اسطوره ای مثل ویا رو نداره ولی همش به امثال رائول اهمیت میدن.اینه که به نظرم اونم ترجیح میده بیاد تو تیمی که مردمش قبولش دارن.

LEO JOON
05-31-2012, 22:19
بیشتر پول رو باید روی دروازه بان بذاریم الآن دروازه به نظر من از همه چیز مهمتره.

flavia
05-31-2012, 22:23
به نظر من بارسا در حال حاضر تنها پستی که نمیاد براش هزینه ی زیادی کنه همین دروازه بانه...تا وقتی والدز هست اصلا به گزینه های دیگه فکر هم نمیکنن...بعد از والدزم احتمالا یکی از لاماسیارو میارن ...بعید میدونم برن یکی مثل نوئرو از یه تیم دیگه بیارن...

LEO JOON
05-31-2012, 22:24
دوستان عزیز در مورد اینکه من بازیکنای ایالت باسک رو هم اوردم این بود که اونا هم خواهان جدایی هستن و ترجیح میدن زیر پرچم یک تیم که تونسته حرفش رو جلوی دیکتاتور ها به کرسی بشونه توپ بزنن تا اینکه زیر پرچم تیمی توپ بزنن که فدراسیونش انواع و اقسام ظلم ها رو در حقشون کرده.مطمئن باش اگه بخوان برای تیمی توپ بزنن اون تیم کاتالونیاست پس اونا رو هم جزء ثابت تیم کاتالونیا بدونید.در مورد ویا هم بگم که اونم اقامت ایالت کاتالونیا داره و میتونه تو این تیم بازی کنه و همچنین میدونه تیم اسپانیا با اینکه اسطوره ای مثل ویا رو نداره ولی همش به امثال رائول اهمیت میدن.اینه که به نظرم اونم ترجیح میده بیاد تو تیمی که مردمش قبولش دارن.

شاید خود باسکی ها بخوان بیان به تیمی که جدایی طلبه ولی مسلما قوانین فیفا و خود فدراسیون اسپانیا این اجازه رو بهشون نمی ده، اگه کاتالونیا برای خودش یه تیم ملی درست کنه کسایی که تابعیت کتالونیایی ندارن نمی تونن توی این تیم بازی کنن از جمله باسکی ها!:ehe:

LEO JOON
05-31-2012, 22:26
به نظر من بارسا در حال حاضر تنها پستی که نمیاد براش هزینه ی زیادی کنه همین دروازه بانه...تا وقتی والدز هست اصلا به گزینه های دیگه فکر هم نمیکنن...بعد از والدزم احتمالا یکی از لاماسیارو میارن ...بعید میدونم برن یکی مثل نوئرو از یه تیم دیگه بیارن...

لاماسیا دروازه بانای خوبی پرورش نمی ده اینو همه می دونن از جمله تیتو
فکر نمی کنم تیتو بخواد آینده نگری رو فدای سقوط به دسته ی دو بکنه!:ehe:

spbarcelona
05-31-2012, 22:45
من که نمیتونم بارسا رو با یه دروازه بان به غیر از والدس تصور کنم واقعا والدس مرد بارساست.
در ضمن به نظر من به مهاجم خیلی نیاز داریم چون خودتون دیدید تو بازی های فصل گذشته چطور دست و پای مهاجمامون بسته بود تو بازی با رئال و چلسی و...
پس چیکار به روسل داریم خودمون دست به کار میشیم:yes:

fcb10
06-01-2012, 00:04
بیا .... برا اولین بار 2 ساعت نبودم , چه بحثی راه افتاد ....

زیاد واسه این قانون جدید خوشحال نباشید , این چه قانونیه آخه ! !!! ما چنان قدرتی داریم که میتونیم توی تمامی رقابت های بین المللی مدعی بدون رقیب باشیم ! اصلا خوشم نیومد از این قانون . اگه قراره تیم ملی باشه پس باید از تمام حقوق مثل بقیه تیم ها بهره مند بشه . اینجوری تازه یه بی احترامی هم به این ایالت شده .

footballking12
06-01-2012, 00:29
اینم سیاستشونه.اینا هم میخواستن اینجوری دهن مردم و ایالت کاتالونیا رو بسته نگه دارن و هم اینکه نمیخواستن با جدا شدن بازیکنان کاتالونیایی تیم ملی اسپانیا ضعیف بشه.
راستی بچه ها کسی میدونه گل های بازی دوستانه برزیل _ امریکا رو کیا زدن؟

footballking12
06-01-2012, 00:34
الان تو سایت گل دیدم نیمار 1 گل زده و 2 تا پاس گل هم داده.یه تیکه تو اخبار ورزشی دیدم مدل موهاش هم کمی تغییر کرده :nishkhand:

Arman.Leo
06-01-2012, 05:26
شکلات با طعم بازیکنای اسپانیا

با نزدیک شدن به فصل تابستان، اینیستا به کارخانه بزرگ تولید بستنی Kalise رفت.یکی از طعم های جدیدشون رو تست کرد و از این حرفا![Only Registered And Activated Users Can See Links]

کوئنکا بعد از عمل در بیمارستان : این عکس رو خود کوئنکا توی فیسبوکش گذاشته

spiderkiller
06-01-2012, 12:03
نیمار خیلی جلوی امریکا درخشید و کلا داره خیلی خوب پیش میره اما مشکلش تو تکروی بیش از حدش هست که البته به نظرم با توجه به تکنیک بالایی که داره باز هم خوبه.کلا هر وقت توپ میاد تو پاش حتما یک بار دریپل میزنه بعد پاس میده یعنی امکان نداره توپ رو سرضرب پاس بده و یکی از دلایلی که من دوست ندارم بیاد بارسا همینه.تو بارسا باید بتونی تک به تک رو هم تقدیم کنی به بازیکن کناریت کاری که ویا و الوز بارها انجام دادن.اما این بشر خیلی دوست داره خودش رو نشون بده.درسته داره بازیکن خوبی میشه اما من دوست دارم بازیش جلوی بارسا رو ببینم نه با لباس بارسا

Saeid~Barca
06-01-2012, 12:21
منم همین طور با اینکه بازی نیمار رو قبول دارم ولی فکر میکنم چنین بازیکنایی تو بارسا جواب نمیدن و خریدشون یه ریسک محسوب میشه . این بازیکنا بیشتر از اینکه به فکر موفقیت تیمشون باشن به فکر نشون دادن خودشون هستن و با تک روی هایی که میکنن شاید یه موقع هایی همه رو به وجد بیارن ولی اگه روز روزشون نباشه حسابی میتونن بازی کل تیم رو به هم بریزن . روبن هم یه نمونه از این بازیکناست .

LEO JOON
06-01-2012, 12:55
به نظر من ما اصلا به محاجم نیازی نداریم دلیل این که فصل پیش نتیجه نمی گرفتیم مصدومیت و روی فرم نبودن محاجمامون و اصرار بیش از حد گوآردیولا روی ترکیب هجومی بود
امیدوارم تیتو علاوه بر حمله و حفظ توپ به فکر روشای دیگه ای هم باشه!

fcb10
06-01-2012, 12:58
یه چی میگید ها !! یعنی چون بازیکن فوق تکنیکییه بدرد ما نمیخوره ؟؟؟! اتفاقا خیلی بدرد ما میخوره , یکی اینکه بازی ما رو از حالت کلیشه ای در میاره و تصمیم گیری حریف رو در مورد بازیمون سخت میکنه , میتونه به راحتی به جای انجام 4 تا یک و دو مکرر خودش رو به محوطه جریمه برسونه و بقیه رو صاحب موقعیت تک به تک کنه , و خیلی چیز های دیگه که نیاز به گفتنش نیست , انگاری شما زمان رونالدینیو رو فراموش کردید ها !؟

spbarcelona
06-01-2012, 13:03
اینم سیاستشونه.اینا هم میخواستن اینجوری دهن مردم و ایالت کاتالونیا رو بسته نگه دارن و هم اینکه نمیخواستن با جدا شدن بازیکنان کاتالونیایی تیم ملی اسپانیا ضعیف بشه.
راستی بچه ها کسی میدونه گل های بازی دوستانه برزیل _ امریکا رو کیا زدن؟

داداش گلهای برزیل رو که نیمار و سیلوا و مارسلو و پاتو زدند و تک گل آمریکا رو هم گومز به ثمر روسوند.:flowerysmile:
در مورد نیمار هم بگم که اگه بیاد تو بازی های بزرگ میتونه کمکمون کنه ولی اگه نیاد هم که باید به فکر یه مهاجم باشیم چون با مصدوم شدن یک یا دو مهاجم دست و پای جلوی تیم بسته میشه:shogh:

spiderkiller
06-01-2012, 13:48
یه چی میگید ها !! یعنی چون بازیکن فوق تکنیکییه بدرد ما نمیخوره ؟؟؟! اتفاقا خیلی بدرد ما میخوره , یکی اینکه بازی ما رو از حالت کلیشه ای در میاره و تصمیم گیری حریف رو در مورد بازیمون سخت میکنه , میتونه به راحتی به جای انجام 4 تا یک و دو مکرر خودش رو به محوطه جریمه برسونه و بقیه رو صاحب موقعیت تک به تک کنه , و خیلی چیز های دیگه که نیاز به گفتنش نیست , انگاری شما زمان رونالدینیو رو فراموش کردید ها !؟
داداش تکنیکی بودن با تکروی کردن فرق میکنه.مثلا تو بازی مسی رو نگاه کن.تک روی میکنه توپ رو لو میده ولی توانایی بازیابی توپ و استفاده از قابلیت های دیگش غیر از تکنیک رو داره.مثلا میتونه شوت از راه دور بزنه.میتونه بازی سازی کنه.میتونه بازی بدون توپ انجام بده.خیلی کارای دیگه غیر از دریپل زدن میتونه انجام بده ولی یک نگاه به بازی نیمار بکن میبینی غیر از دریپل زدن هیچ کار دیگه ای سعی نمیکنه انجام بده.درسته تو عمق توپ رو میفرسته خوب هم میفرسته ولی ایا میتونه یک پاس مثل پاس های مسی یا رونالدینیو رو بندازه؟ نه میدونی چرا؟ چون دید سطحی داره و سعی میکنه توپ رو نزدیک خودش نگه داره.من دیدم که اینو میگم.اصلا منطقه بازی رو عوض نمیکنه میخواد توپ همیشه نزدیک خودش باشه.رونالدینیو فرق میکرد.تکنیک رونالدینیو تکنیک ناب بود.توانایی همه کار داشت.من فکر نمیکنم بتونه تو بارسا موفق باشه.همین تیاگو اگه بخواد انقدر تک روی کنه باید قبول کنی تکنیکش در حد نیمار هست ولی بنده خدا تو لامایسا بهش تک روی یاد ندادن.

fcb10
06-01-2012, 13:57
داداش تکنیکی بودن با تکروی کردن فرق میکنه.مثلا تو بازی مسی رو نگاه کن.تک روی میکنه توپ رو لو میده ولی توانایی بازیابی توپ و استفاده از قابلیت های دیگش غیر از تکنیک رو داره.مثلا میتونه شوت از راه دور بزنه.میتونه بازی سازی کنه.میتونه بازی بدون توپ انجام بده.خیلی کارای دیگه غیر از دریپل زدن میتونه انجام بده ولی یک نگاه به بازی نیمار بکن میبینی غیر از دریپل زدن هیچ کار دیگه ای سعی نمیکنه انجام بده.درسته تو عمق توپ رو میفرسته خوب هم میفرسته ولی ایا میتونه یک پاس مثل پاس های مسی یا رونالدینیو رو بندازه؟ نه میدونی چرا؟ چون دید سطحی داره و سعی میکنه توپ رو نزدیک خودش نگه داره.من دیدم که اینو میگم.اصلا منطقه بازی رو عوض نمیکنه میخواد توپ همیشه نزدیک خودش باشه.رونالدینیو فرق میکرد.تکنیک رونالدینیو تکنیک ناب بود.توانایی همه کار داشت.من فکر نمیکنم بتونه تو بارسا موفق باشه.همین تیاگو اگه بخواد انقدر تک روی کنه باید قبول کنی تکنیکش در حد نیمار هست ولی بنده خدا تو لامایسا بهش تک روی یاد ندادن.

بخشی از حرفات رو قبول دارم , ولی منم بازی و کلیپ از نیمار زیاد دیدم , هنوز به پختگی نرسیده . سنش هنوز به اندازه ای نیست که بشه گفت این بازیکن خیلی از قابلیت هارو نداره , کافیه یه فصل توی بارسا باشه و با فلسفه تیم و سبک بازی اشنا بشه و اون وقته که باقی توانایی هاش شکوفا میشه , مسی هم وقتی که اومد تک روی زیاد داشت و علاقه به دریبل زنیش بیشتر از بازی سازیش بود ولی الان چی.... یا حتی رونالدینیو اول فقط یه بازیکن وینگ بود ولی در عرض یکی دو فصل توانایی بازی توی هر پستی رو پیدا کرد . نیمار الان یه بازیکن سطح بالائه ولی هنوز خامه و ما میتونیم به یه بازیکن کامل و ستاره آینده تبدیلش کنیم , اینو شک نکنید .

saeid_8992
06-01-2012, 14:02
در مورد نیمار تمام دوستان نکاتی جالبی رو گفتن واکثرا درس بود ولی به نظر من این کارای که الان تو برزیل داره تو بارسا شاید نداشته باشه شما دارین اونو با مسی مقایسه میکنید شما بهتر از منم میدونین که مسی از بچگی تو بارسا شکل گرفته که الان اینجوری داره جواب میده نیمار اگه بخواد تو بارسا موفق باشه باید خیلی زودتر میومد تا قبل از اینکه استایل اصلیش شکل بگیره ولی خوب درسته جوان هست وسنش کم باید دید میتونه از حالت فردی به حالت گروهی بره یا در همه حال کاره خودشو انجام میده نیمار باید بتونه در کاره گروهی خودشو نشون بده باید موند دید اصلا میاد _شاید بیاد اروپا بشه بازیکنی مث mas:-روبینیو که یه زمانی با مسی مقایسش میکردن شایدم بتونه بدرخشه

fcb10
06-01-2012, 14:31
در مورد نیمار تمام دوستان نکاتی جالبی رو گفتن واکثرا درس بود ولی به نظر من این کارای که الان تو برزیل داره تو بارسا شاید نداشته باشه شما دارین اونو با مسی مقایسه میکنید شما بهتر از منم میدونین که مسی از بچگی تو بارسا شکل گرفته که الان اینجوری داره جواب میده نیمار اگه بخواد تو بارسا موفق باشه باید خیلی زودتر میومد تا قبل از اینکه استایل اصلیش شکل بگیره ولی خوب درسته جوان هست وسنش کم باید دید میتونه از حالت فردی به حالت گروهی بره یا در همه حال کاره خودشو انجام میده نیمار باید بتونه در کاره گروهی خودشو نشون بده باید موند دید اصلا میاد _شاید بیاد اروپا بشه بازیکنی مث mas:-روبینیو که یه زمانی با مسی مقایسش میکردن شایدم بتونه بدرخشه

شما درست میگید , ولی داداش نکته خوبی رو گفتی , روبینیو یه زمانی از نیمار هم بهتر بود ولی با رفتنش به تیم مادریدی خودش رو نابود کرد در صورتی که قبلش رونالدینیو توی بارسا به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده بود و این تفاوت پیشرفت بازیکن ها توی دو تیم مختلفه و بارسا این رو نشون داده که میتونه به بازیکن ها شخیت های جدید بده و توی تیم حلشون کنه . نیمار با هوش بالایی که داره به راحتی میتونه با تیم وفق پیدا کنه .

saeid_8992
06-01-2012, 14:42
شما درست میگید , ولی داداش نکته خوبی رو گفتی , روبینیو یه زمانی از نیمار هم بهتر بود ولی با رفتنش به تیم مادریدی خودش رو نابود کرد در صورتی که قبلش رونالدینیو توی بارسا به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده بود و این تفاوت پیشرفت بازیکن ها توی دو تیم مختلفه و بارسا این رو نشون داده که میتونه به بازیکن ها شخیت های جدید بده و توی تیم حلشون کنه . نیمار با هوش بالایی که داره به راحتی میتونه با تیم وفق پیدا کنه .
داوود جان بزار باهات مخالفت کنم روبینیو تو مادرید موفق نشد نمیشه مادریدو علت اصلی دونست بازیکنای بزرگی تو مادرید موفق شدن الان روبینیو تو میلان موفق هست؟یعنی اگه به بارسا میومد موفق بود بازیکنای هم بودن اومدن بارسا ولی نتونستن یه مثال ریکلمه چرا نتونست تو بارسا موفق باشه
ولی تو وبارئال ترکوند من قبول دارم در انتخاب تیم بازیکنا باید درس عمل کنن ولی خوده بازیکنم _ شرطه مسی خودش 3 بار بهترین بازیکن جهان شده میتونست با 1 یا 2 بار تخلیه بشه ولی همیشه تشنه پیروزی هست باید دید سقف بازیکنا چقدره

باید منتظر بود بیاد اروپا بعد گفت بعد گفت چند مرده حلاجه

spiderkiller
06-01-2012, 14:47
درسته نیمار هنوز به پختگی نرسیده ولی میشه تشخیص داد داره به چه سمتی میره.به نظرم اگه این فصل میومد میشد گفت شاید بتونه موفق بشه اما اگه هم بیاد 22 سالگی میاد.22 سالگی سنی نیست که بشه یک بازیکن رو شکل داد.مثلا الکسیس تا قبل از اینکه بیاد بارسا فوق العاده دریپل میزد.بازی سازی میکرد قابلیت حمل توپ فوق العاده ای داشت ولی تو بارسا محو شد به عبارتی دیگه نتونست دریپل بزنه.الکسیس تواناییش تو دریپل زدن و شوت زدن بود که هر دو تاش تو بارسا محو شد.افلایی هلند رو با بارسا مقایسه کن.تو هلند انقدر دریپل های مختلف میزنه که ادم باور نمیکنه این پسر همونی هست که تو بارسا بازی میکنه.یا مثلا ویا رو تو والنسیا و اسپانیا با بارسا مقایسه کن.اگه دقت کنی هر بازیکنی تکنیکی که میاد بارسا اگه روی تکنیک فردی وابسته باشه تو بارسا نمیتونه بدرخشه و محو تکنیک وحشتناک اینیستا و مسی میشه.محو حفظ توپ ژاوی میشه.نمونه هاش همین افلایی و الکسیس.نیمار هم همین وضعیت رو پیدا میکنه.بیاد بارسا تکنیکش از بین میره و باید از بقیه قابلیت هاش استفاده کنه.ویا برای این موفق شد چون از شوت زنی سرعت و بازی از عمقش استفاده کرد.در عین حال الکسیس و افلایی موفق نشدن.شاید تیتو بخواد سبک بازی رو عوض کنه و به بازیکن هایی غیر از مسی و اینیستا هم اجازه کار فردی بده در اون صورت میشه گفت شاید نیمار موفق بشه اما اگه تیتو بخواد سبک پپ یعنی بازی گروهی با کمی چاشنی تکنیک توسط مسی و اینیستا اونوقت دیگه نه الکسیس نه نیمار نه افلایی نه هیچ کس دیگه ای به دردمون نمیخورن.

fcb10
06-01-2012, 14:50
داوود جان بزار باهات مخالفت کنم روبینیو تو مادرید موفق نشد نمیشه مادریدو علت اصلی دونست بازیکنای بزرگی تو مادرید موفق شدن الان روبینیو تو میلان موفق هست؟یعنی اگه به بارسا میومد موفق بود بازیکنای هم بودن اومدن بارسا ولی نتونستن یه مثال ریکلمه چرا نتونست تو بارسا موفق باشه
ولی تو وبارئال ترکوند من قبول دارم در انتخاب تیم بازیکنا باید درس عمل کنن ولی خوده بازیکنم _ شرطه مسی خودش 3 بار بهترین بازیکن جهان شده میتونست با 1 یا 2 بار تخلیه بشه ولی همیشه تشنه پیروزی هست باید دید سقف بازیکنا چقدره

باید منتظر بود بیاد اروپا بعد گفت بعد گفت چند مرده حلاجه

بله این درسته باید دید آینده چه پیش میاد , ولی سعید خان میشه بگیم روبی توی رئال تلف نشد ولی این رو هم باید قبول کرد که پیشرفتی هم نکرد , واین دلیل چیزی جز خود تیم نیست .

spiderkiller
06-01-2012, 14:56
قضیه روبینیو هم این بود که خیلی گنده اش کردن.علت دیگه هم این بود که نسبتا زود به یک تیم بزرگ رفت و اینکه به تیم بزرگی از نظر بازیکن سازی در طول تاریخ نرفت.حقیقتا لیگ های بازیکن ساز رو میشه گفت انگلیس و اسپانیا چون تقریبا همه نوع تاکتیکی توشون استفاده میشه اما بازیکنای بزرگی هم تو لیگای دیگه پرورش پیدا کردن ولی فکر کنم اگه تو اسپانیا یا انگلیس رشد میکردن بیشتر به چشم میومدن.علت دیگه شکست روبینیو این بود که تو تیم درستی بازی نمیکرد.رئال با اون همه ستاره جایی برای روبینیو یی نمیذاشت که هنوز میخواست رشد کنه.یکی از دلایل رشد مسی این بود که از 19-20 سالگی تو ترکیب بارسا تقریبا فیکس شده بود.بارسا تیمی بود که داشت انواع چالش ها رو تحمل میکرد در نتیجه مسی انواع چالش ها رو تحمل میکرد.اما روبینیو یک بازیکن ذخیره و غیر مطمئن در تیمی بود که جانشین های موفقی داشت.

fcb10
06-01-2012, 15:10
پزشک آبيدال: اريک ميتواند به فوتبال برگردد

عجب خبر خوشحال کننده ای ! :bia baghalam: اگه حتی دیگه واسه ما بازی هم نکنه ولی اینکه به آمادگی در حد بازی کردن برسه عالیه :shogh:

spbarcelona
06-01-2012, 15:11
درسته نیمار هنوز به پختگی نرسیده ولی میشه تشخیص داد داره به چه سمتی میره.به نظرم اگه این فصل میومد میشد گفت شاید بتونه موفق بشه اما اگه هم بیاد 22 سالگی میاد.22 سالگی سنی نیست که بشه یک بازیکن رو شکل داد.مثلا الکسیس تا قبل از اینکه بیاد بارسا فوق العاده دریپل میزد.بازی سازی میکرد قابلیت حمل توپ فوق العاده ای داشت ولی تو بارسا محو شد به عبارتی دیگه نتونست دریپل بزنه.الکسیس تواناییش تو دریپل زدن و شوت زدن بود که هر دو تاش تو بارسا محو شد.افلایی هلند رو با بارسا مقایسه کن.تو هلند انقدر دریپل های مختلف میزنه که ادم باور نمیکنه این پسر همونی هست که تو بارسا بازی میکنه.یا مثلا ویا رو تو والنسیا و اسپانیا با بارسا مقایسه کن.اگه دقت کنی هر بازیکنی تکنیکی که میاد بارسا اگه روی تکنیک فردی وابسته باشه تو بارسا نمیتونه بدرخشه و محو تکنیک وحشتناک اینیستا و مسی میشه.محو حفظ توپ ژاوی میشه.نمونه هاش همین افلایی و الکسیس.نیمار هم همین وضعیت رو پیدا میکنه.بیاد بارسا تکنیکش از بین میره و باید از بقیه قابلیت هاش استفاده کنه.ویا برای این موفق شد چون از شوت زنی سرعت و بازی از عمقش استفاده کرد.در عین حال الکسیس و افلایی موفق نشدن.شاید تیتو بخواد سبک بازی رو عوض کنه و به بازیکن هایی غیر از مسی و اینیستا هم اجازه کار فردی بده در اون صورت میشه گفت شاید نیمار موفق بشه اما اگه تیتو بخواد سبک پپ یعنی بازی گروهی با کمی چاشنی تکنیک توسط مسی و اینیستا اونوقت دیگه نه الکسیس نه نیمار نه افلایی نه هیچ کس دیگه ای به دردمون نمیخورن.

الان نیمار 19 یا 20 سالشه خب تو برو بازی 19 سالگی مسی رو نگاه کن میبینی قدرت تکنیکی نیمار 19 ساله چقدر از مسی بهتره ولی به مرور زمان مسی بهتر شد و دیگر بازیکن ها رو زمین زد:ohum: در مورد سانچس هم بگم که مشکلش به نظر من سرعتش هست سانچش با تکنیک خوبی که داره ولی متاسفانه از سرعت چندان خوبی برخوردار نیست اما همین مورد در مورد نیمار که سرعتش از سانچش بهتره و تکنیکش هم که بی نظیر. البته نیمار رو همونطور که تو بحث و گفتگو ها گفتید چجوری بگم خودخواه هست دیگه که اونم اگه بیاد بارسا انشاالله به مرور زمان بهنر میشه. حالا دونگاتون رو بذارید رو هم ببنیم میتونیم نیمار رو بخریم؟ki:: از روسل گدا این کارها بر نمیاد:shogh:

spiderkiller
06-01-2012, 15:19
الان نیمار 19 یا 20 سالشه خب تو برو بازی 19 سالگی مسی رو نگاه کن میبینی قدرت تکنیکی نیمار 19 ساله چقدر از مسی بهتره
داداش من با این جمله ات خیلی مشکل دارم.کی گفته مسی تکنیکش تو 19 سالگی از نیمار کمتر بود؟ شما فکر کنم بازی مسی تو 17 سالگی جلوی یونوتوس رو ندیدی؟ یا مگه یادت رفته اون گل مسی به ختافه که مثل مارادونا زد رو توی کمتر از 20 سالگی زد؟ تکنیک نیمار جلوی مسی مثل مقایسه تکنیک مارادونا و رونالدو پرتقالیه. نیمار الان که 21 سالش هست تکنیکش 1/3 تکنیک مسی تو 19 سالگیه اونوقت چه طور میگی تکنیک مسی کمتر بوده؟

fcb10
06-01-2012, 15:23
اصن شما چرا حرکات فردی و نمایشی ( مثل ژوکوبونیتو ) رو با دریبلینگ مسی مقایسه میکنید ؟؟؟؟ بین این دو توانایی از زمین تا آسمون فرقه !!! مسی با دریبل های ریز و جابه جایی های سریع حریف رو رد میکنه ولی نیمار با تکنیک های بیشتر نمایشی کار میکنه ! من هنوز ندیدم که مسی یکی از حرکات نیمار رو انجام بده !!

spiderkiller
06-01-2012, 15:28
اصن شما چرا حرکات فردی و نمایشی ( مثل ژوکوبونیتو ) رو با دریبلینگ مسی مقایسه میکنید ؟؟؟؟ بین این دو توانایی از زمین تا آسمون فرقه !!! مسی با دریبل های ریز و جابه جایی های سریع حریف رو رد میکنه ولی نیمار با تکنیک های بیشتر نمایشی کار میکنه ! من هنوز ندیدم که مسی یکی از حرکات نیمار رو انجام بده !!
کسی قصدش مقایسه این دو تا نیست چون همه میدونن نمیشه دریپلینگ کاربردی مسی رو با دریپل های نمایشی امثال رونالدو و نیمار مقایسه کرد ولی بحث من این بود که مسی تو 19 سالگی از هر بازیکن دیگه تو 19 سالگی تکنیک بالاتری داشت.منظورم از تکنیک نحوه دریپل زدنه حالا فرق نمیکنه نمایشی باشه یا کاربردی

spiderkiller
06-01-2012, 15:31
من به این نتیجه میرسم که نیمار تو این سبک فوتبال بارسا نمیتونه موفق باشه و سرنوشت خوبی نخواهد داشت مگه اینکه بارسا سبکش رو عوض کنه.
البته همه اینا مشروط به اینه که نیمار به بارسا بیاد.

spbarcelona
06-01-2012, 15:35
داداش من با این جمله ات خیلی مشکل دارم.کی گفته مسی تکنیکش تو 19 سالگی از نیمار کمتر بود؟ شما فکر کنم بازی مسی تو 17 سالگی جلوی یونوتوس رو ندیدی؟ یا مگه یادت رفته اون گل مسی به ختافه که مثل مارادونا زد رو توی کمتر از 20 سالگی زد؟ تکنیک نیمار جلوی مسی مثل مقایسه تکنیک مارادونا و رونالدو پرتقالیه. نیمار الان که 21 سالش هست تکنیکش 1/3 تکنیک مسی تو 19 سالگیه اونوقت چه طور میگی تکنیک مسی کمتر بوده؟

چرا اتفاقا بازی با یوونتوس رو دیدم که اینو میگم آخه فقط توپ خراب میکرد تو اون بازی. در ضمن اگه گل مسی به ختافه رو میکشی وسط نیمار هم بهترین گل سال 2011 رو به ثمر رسوند همون دریبلهایی که تقریبا از وسط زمین میزد.ki::
البته مسی هم انصافا چیزی از نیمار 19 ساله در 19 سالگی کم نداشت نمیشه گفت کدوم بهتر بودن در 19 ساگی اما در یک مورد میشه گفت اونم سرعتشونه که نیمار باید بره جلو بوق بزنه تا به مسی برسه. البته همونطور که دوستان هم گفتن دریبل نیمار بیشتر نمایشی هست تا کاربردی و در این مورد هم فرق دارن دیگه و اینجا هم نیمار باید بوق بوق کنه
ولی می خواستم بگم که نباید نیمار رو از دست بدیم به این سادگی:shogh:

spbarcelona
06-01-2012, 15:40
جديدترين رده‌بندي باشگاه هاي فوتبال جهان:ohum:

رده بندي باشگاه هاي برتر جهان به شرح زير است:

1 – بارسلونا اسپانيا:afarin:

2 – يونيورسيداد شيلي

3 – رئال مادريد اسپانياki::

4 – اتلتيکومادريد اسپانيا:shogh:

5 – بايرن مونيخ آلمان

6 – چلسي انگليسmas:-

7 – ولز سالزفيلد آرژانتين

8 – ليبرتاد پاراگوئه

9 – اتلتيکوبيلبائو اسپانيا

10 – اسپورتينگ ليسبون پرتغال

منبع: ورزش 3

saeid_8992
06-01-2012, 17:39
عکس روز: «دو کاپیتان». ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
06-01-2012, 17:57

پیکه و شکیرا چند ماه بود دنبال یه جای جدید برای اقامت میگشتن. نه ای که خسته شده بودن از خوونه قبلیشون!!!!! [Only Registered And Activated Users Can See Links] خلاصه چند ماه گشتن و مورد پسندشون واقع نشده. [Only Registered And Activated Users Can See Links] اگه خدا بخواد این یکی رو پسندیدن!!! [Only Registered And Activated Users Can See Links] خونه توی Esplugues هست، یه جایی بین 2 تا محل تمرین بارسا، نیوکمپ و اسپورتیوا، تقریباً با هر 2 مکان فقط 5 کیلومتر فاصله داره. [Only Registered And Activated Users Can See Links] که پیکه یه موقع خسته نشه میخواد این همه راه رو بره [Only Registered And Activated Users Can See Links]
تیاگو با این که به خاطر آسیب دیدگی به یورو نرسید اما هنوز هم سرحاله و شوخ. امروز این عکس رو توی توییترش گذاشت. به نظر میرسه داره میره برای عکس برداری."من و همراهم درطول تعطیلاتم."

Alireza_Lionel 10
06-01-2012, 22:11
راستی دوستان آخرش بارسا کی رو خرید؟؟؟
تیاگو سیلوا رو نیاورده؟؟

fcb10
06-01-2012, 22:16
تیاگو سیلوا رو نیاورده؟؟

نه متعسفانه فعلا خبری نیست , ولی اینجوری هم خوبه چون اگه بعد یورو خرید ها انجام بشه خیلی بهتره و میشه ستاره های جدید و با استعداد رو شناسایی کرد :ohum:

spbarcelona
06-01-2012, 22:20
تیاگو سیلوا رو نیاورده؟؟

نه بابا روسل و خرید؟!
تیاگو سیلوا مگه کشکه که همینجوری بیاد باید کلی زیر لفظی بهش بدنki::

Alireza_Lionel 10
06-01-2012, 22:21
نه متعسفانه فعلا خبری نیست , ولی اینجوری هم خوبه چون اگه بعد یورو خرید ها انجام بشه خیلی بهتره و میشه ستاره های جدید و با استعداد رو شناسایی کرد :ohum:

آره راست میگی.بهتره اول عملکرد بازیکنای مورد نظرمون رو زیر نظر بگیریم بعد!!!

Gerard Pique3
06-01-2012, 22:34
نامه ی منشر شده اریک آبیدال در صفحه فیس ب*وکش
سلام

پس از اولین روزم در خانه ، همانطور که قول داده بودم ، من دارم برای شما خبرها را می نویسم.

در ابتدا ، جرارد و من ، دوست داریم از همه ی تیم پزشکی کلینیک بیمارستان بارسلوناتشکر کنیم : جراحان ، دکترها ، پرستاران ، فیزیوتراپیست های ... Ucl - escala 7 و escala 9 از طبقه ی سوم ! از صمیم قلب ، به خاطر همه ی کارهایی که هر روز برای کسانی که به بخش های شما می آیند، انجام می دهید، تشکر می کنم. متاسفانه ، زحمات شما به اندازه ی کافی برجسته نشده و من فرصت این را بدست آوردم تا از تمام شما بسیار تشکر کنم ! می خواستم اسم های شما را نگویم اما شما آنها را خواهید شناخت...

من نیز بسیار به تمام بیمارانی که در راهروها یا اتاق ها ، در طول این 42 روز پس از بستری شدن در بیمارستان با آنها ملاقات کرده ام ، فکر می کنم، به ویژه: ساندرا ، مانوئل ، ویلی ، یوهان ، دومینگو ... و همه ی کسانی که با آنها رابطه داشتم، حتی سریع ، در یک نگاه ، در یک حرکت ، در یک کلمه . من برای شما ، به همان اندازه سلامتی خانواده هایتان را می خواهم ، با شجاعتی بسیار : قدرتتان را در مبارزه حفظ کنید ! همه ی شما فوق العاده هستید و چهره های شما ، حرکات مورد توجه شما ، کلمات شما برای همیشه در من نقش خواهد بست.

بسیار از اف سی بارسلونا تشکر می کنم : رئیس ، اعضای هیئت رئیسه ، کادر اداری ، کادر فنی ، تمام بازیکنان و در نهایت کادر پزشکی که به من بسیار کمک کردند ، به ویژه دنیل مدینا.

همچنین می خواهم ، از رسانه ها به خاطر درک و فهمشان تشکر کنم : من می دانم شما به خواست من احترام گذاشتید و برای خانواده ام ، این خیلی مهم بود ... پس بسیار از شما متشکرم !

در نهایت ، و در ملاعام ، می خواهم از همسرم که هر روز و هر ساعت همراه من بود تشکر کنم و از خانواده ام و خویشاوندان بسیار تشکر می کنم ! هم اکنون ، برای بدست آوردن دوباره قدرتم ، قصد دارم استراحت کنم و به طور منظم خبرها را برای تبادل با شما می نویسم و اخبار را برای شما شرح می دهم.

بزودی می بینمتان !

اریک

Alireza_Lionel 10
06-01-2012, 22:44
نامه ی منشر شده اریک آبیدال در صفحه فیس ب*وکش
سلام

پس از اولین روزم در خانه ، همانطور که قول داده بودم ، من دارم برای شما خبرها را می نویسم.

در ابتدا ، جرارد و من ، دوست داریم از همه ی تیم پزشکی کلینیک بیمارستان بارسلوناتشکر کنیم : جراحان ، دکترها ، پرستاران ، فیزیوتراپیست های ... Ucl - escala 7 و escala 9 از طبقه ی سوم ! از صمیم قلب ، به خاطر همه ی کارهایی که هر روز برای کسانی که به بخش های شما می آیند، انجام می دهید، تشکر می کنم. متاسفانه ، زحمات شما به اندازه ی کافی برجسته نشده و من فرصت این را بدست آوردم تا از تمام شما بسیار تشکر کنم ! می خواستم اسم های شما را نگویم اما شما آنها را خواهید شناخت...

من نیز بسیار به تمام بیمارانی که در راهروها یا اتاق ها ، در طول این 42 روز پس از بستری شدن در بیمارستان با آنها ملاقات کرده ام ، فکر می کنم، به ویژه: ساندرا ، مانوئل ، ویلی ، یوهان ، دومینگو ... و همه ی کسانی که با آنها رابطه داشتم، حتی سریع ، در یک نگاه ، در یک حرکت ، در یک کلمه . من برای شما ، به همان اندازه سلامتی خانواده هایتان را می خواهم ، با شجاعتی بسیار : قدرتتان را در مبارزه حفظ کنید ! همه ی شما فوق العاده هستید و چهره های شما ، حرکات مورد توجه شما ، کلمات شما برای همیشه در من نقش خواهد بست.

بسیار از اف سی بارسلونا تشکر می کنم : رئیس ، اعضای هیئت رئیسه ، کادر اداری ، کادر فنی ، تمام بازیکنان و در نهایت کادر پزشکی که به من بسیار کمک کردند ، به ویژه دنیل مدینا.

همچنین می خواهم ، از رسانه ها به خاطر درک و فهمشان تشکر کنم : من می دانم شما به خواست من احترام گذاشتید و برای خانواده ام ، این خیلی مهم بود ... پس بسیار از شما متشکرم !

در نهایت ، و در ملاعام ، می خواهم از همسرم که هر روز و هر ساعت همراه من بود تشکر کنم و از خانواده ام و خویشاوندان بسیار تشکر می کنم ! هم اکنون ، برای بدست آوردن دوباره قدرتم ، قصد دارم استراحت کنم و به طور منظم خبرها را برای تبادل با شما می نویسم و اخبار را برای شما شرح می دهم.

بزودی می بینمتان !

اریک

امیدواریم زودتر حالت خوب بشه اریک جان!اون دو گلی که تو جام حذفی زدی هر دوش بارسا برد به فینال(البته گل به رئال برد به نیمه نهایی) و قهرمان هم شدیم!!
واقعا ازت ممنونیم و برای سلامتیت دعا میکنیم!

xavi-fcb
06-01-2012, 22:48
عکس روز: «دو کاپیتان». ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

غیرت و تعصب از چهره هر دو تاشون میباره.فکر کنم اون پرچم ها مال ایالت کاتالونیا و باسکه!آقا سعید درسته؟؟؟؟:mage mishe:
کلمه ای واسه تعریف ازتون پیدا نمی کنم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
فقط اینکه خیلی دوستون دارم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
(مردان تکرار نشدنی.....)

saeid_8992
06-01-2012, 22:56
اره اون پرچم کاتالونیاس:ohum:

دوستان درسته خیلی ابیدال ارزشمنده ولی شک نکنین یه دفاع چپ میخوایم حتی اگه ابی برگرده

Milad_Messi 6
06-01-2012, 22:58
کسی خبر از بازی های دوستانه بارسا بعد از یورو رو داره؟

saeid_8992
06-01-2012, 23:00
خریدهای احتمالی

saeid_8992
06-01-2012, 23:04

بازی دوستانه بارسا در برابر هامبورگ در 24 جولای.

Alireza_Lionel 10
06-01-2012, 23:16

یه بازی با هامبورگ داره!

LEO JOON
06-02-2012, 00:27
به نظر من بارسا الآن اصلا نیاز نداره خط حمله رو قوی کنه!
فکر کنم یادتون رفته که الآن مهم ترین چیز برای بارسا یه دفاع خوب و یه دروازه بانه، لاماسیا تا دلتون بخواد محاجم و هافبک داره ولی مدافع و دروازه بان نه!
برای حمله می تونیم به لاماسیا تکیه کنیم، باید به فکر دفاع باشیم

fcb10
06-02-2012, 00:30
دوستان اینم یه کلیپ از حرکات گرت بیل .

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
06-02-2012, 05:27
آمار کارتهای زرد و قرمز بارسلونا در فصل 2011/12
(در مجموع مسابقات)

دنی آلوز : 16 کارت زرد - 2 کارت قرمز

ماسکرانو : 11 کارت زرد - 1 کارت قرمز

پیکه : 11 کارت زرد - 1 کارت قرمز

بوسکتس : 11 کارت زرد

مسی : 9 کارت زرد

تیاگو : 6 کارت زرد

فابرگاس : 6 کارت زرد

پویول : 6 کارت زرد

کیتا : 5 کارت زرد

الکسیس : 5 کارت زرد

والدس : 5 کارت زرد

اینیستا : 5 کارت زرد

پدرو : 4 کارت زرد

کوئنکا : 3 کارت زرد

ژاوی : 2 کارت زرد

آدریانو : 2 کارت زرد

ویا : 2 کارت زرد - 1 کارت قرمز

آبیدال ، مکسول ، پینتو ، تیو، مونتویا و سرخی روبرتو هر کدام 1 کارت زرد

در مجموع : 116 کارت زرد - 6 کارت قرمز

Arman.Leo
06-02-2012, 05:28
آمار ضربات به دیرک : 42

در فصلی که گذشت 42 بار ضربات بازیکنان بارسا به دیرک دروازه برخورد کرد که سهم مسی با 16 ضربه به تیر بیشتر از بقیه بود.آمار بقیه بازیکنها بدین صورت می باشد :

فابرگاس : 6 بار

اینیستا : 4 بار

الکسیس : 3 بار

کوئنکا : 3 بار

آلوز : 2 بار

پدرو ، بوسکتس ، ماسکرانو ، ژاوی ، تیاگو ، پویول ، پیکه و کیتا هر کدام یک بار

Arman.Leo
06-02-2012, 05:28
آمار گل زده و خورده ی بارسلونا در فصل 2011/12

لالیگا : 114 گل زده - 29 گل خورده

لیگ قهرمانان : 35 گل زده - 10 گل خورده

کوپا دل ری : 30 گل زده - 5 گل خورده

سوپر جام اسپانیا : 5 گل زده - 4 گل خورده

سوپر جام اروپا : 2 گل زده - بدون گل خورده

جام باشگاه های جهان : 8 گل زده - بدون گل خورده

در مجموع : 194 گل زده - 48 گل خورده

Arman.Leo
06-02-2012, 05:31
ترجمه ی تیترهای روزانه ی اسپورت در 1 ژوئن 2012

گواردیولا پیشنهادها را می شنود

او پس از یک سال فرصت مطالعاتی ، دوباره مربیگری خواهد کرد

او درباره ی مربیگری مجدد بارسا فکر نمی کند و مطمئن است که تیتو در بارسا موفق خواهد شد

آبراموییچ و برلوسکنی ، دیوانه ی او هستند. موراتی ، شیوخ مالک منچسترسیتی و پی اس وی آیندهوون پیشنهاد چک سفید امضا به او دادند

تیاگو و نیمار ، ستاره های تیم ملی برزیل

تیم دل بوسکه ، در نهایت کامل شد

ترجمه ی تیترهای روزانه ی الموندو در 1 ژوئن 2012

این تیاگو هست

آدریانو هم تیمی خود در تیم ملی را تجزیه و تحلیل کرد

سر : " او ما را با سانتی مترهایی که فاقد آن هستیم تامین خواهد کرد "

هوش: " او از لحاظ تاکتیکی بسیار خوب است و هرگز موضع خود را از دست نمی دهد "

قلب : " او واقعا مهربان است و مناسب اینجا خواهد بود "

نگرش : " او یک برنده ذاتی به دنیا آمده "

به عنوان یک دفاع: " او قوی است و به خوبی پا به توپ می شود "

بازیکن آبی و اناری فکر می کند که " او همه ی آنچه برای بازی کردن نیاز هست دارد و در بارسا موفق می شود "

مرتبط با نیمار. آنها هر دو در برابر ایالات مت*حده آمر*یکا گلزنی کردند

xavi-fcb
06-02-2012, 13:04
فصل 2012/13 لالیگا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در 19 آگوست شروع خواهد شد

LFP مقرر کرده که اولین بازی فصل 2012/13 لالیگا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، آخر هفته در تاریخ 19 آگوست برگزار خواهد شد

هیات رئیسه لیگ حرفه ای فوتبال دسته یک و دو ( LFP ) تقویم فصل بعد رقابت های لالیگا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) را تصویب کرده و شروع رقابت های فصل بعد را در تاریخ 19 آگوست 2012 و پایان آن را در تاریخ 1 ژوئن 2013 مقرر کرده اند.

تنها یک هفته از بازی های فصل بعد در وسط هفته خواهد بود – هفته ی 37 بازی ها برای تاریخ 29 می برنامه ریزی شده ، اگرچه این احتمال وجود دارد که در صورت رسیدن هر تیمی از لالیگا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به فینال لیگ قهرمانان تاریخ بازی آن تیم به 25 می تغییر پیدا کند ، که در این صورت هفته ی 37 بازی ها در تاریخ 26 می برگزار خواهد شد.

فینال جام حذفی اسپانیا در تاریخ چهارشنبه 8 می 2013 برگزار خواهد شد ، هر چند اگر فدارسیون فوتبال اسپانیا موافق نباشد ، ممکن است به تاریخ 18 می منتقل شود. اگر این اتفاق بیفتد ، دو فینالیست ، بازی های برنامه ریزی شده برای هفته ی 36 در تاریخ 29 می را در تاریخ 8 می برگزار خواهند کرد.

Arman.Leo
06-02-2012, 14:55
احتمالاً یوردی آلبا به بارسلونا میاد. مبلغ پیشنهادی والنسیا 15 میلیون یورو هست.

_ رونالدو که به لیسبون رفته بود مورد استقبال فریاد "مسی، مسی" قرار گرفت.

_ راستی بعدیش اینکه این اقا به یه دختر کوچولوی 10 ساله امضا نداد، چرا؟ برای این که پیراهن بارسلونا تنش بود!!!!!

flavia
06-02-2012, 15:31
واقعا بهش امضا نداد؟!؟!eterza::-

یادمه یه عکس که از تمرینات تیم ملی اسپانیا بود دیدم،فابرگاس داشت برای یه پسر رئالی پیراهن اوزیلو که به سمتش گرفته بود امضا میکرد...

تفاوت را احساس کنید...:ohum:

flavia
06-02-2012, 15:48
اینم عکسش:lay_;;[Only Registered And Activated Users Can See Links][url=[Only Registered And Activated Users Can See Links]

pedro_17
06-02-2012, 17:32
اینم مراسم شام بازیکنان(خانوادگی) با مربی دوستداشتنی مون

حالا چرا تنها

اینم جالب بود گفتم بذارم

منبع:فراتر از یک باشگاه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
06-02-2012, 18:28
ترجمه ی تیترهای روزانه ی اسپورت در 2 ژوئن 2012

" ما تیتو را تا پای مرگ حمایت می کنیم "

مصاحبه اختصاصی با ژاوی

" به عنوان مربی دوم او اجازه داد پپ نقش رهبر را بازی کند اما حالا زمان آن است که خود او این نقش را ایفا کند "

" ما در بارسا دیکتا*توری مسی نداریم ، ما با هم دیگر تصمیم می گیریم "

" پیکه و راموس رابطه بدی با هم ندارند. اگر اینجا مشکلی بوجود بیاید ما رودرو صحبت می کنیم "

ترجمه ی تیترهای روزانه ی الموندو در 2 ژوئن 2012

آلبا 15 میلیون

قیمتی که والنسیا برای این بازیکن در نظر گرفته اما بارسا بیش از 12 میلیون نمی خواهد بپردازد

این بازیکن می خواهد آبی و اناری شود و مذاکرات در شرف آغاز است

پدرو: " تیتو به اندازه ی کافی شجاعت این را دارد که ما را به بالاترین مرتبه برساند "

مسی و الکسیس امروز در برابر اکوادور و بولیوی بازی می کنند

Arman.Leo
06-02-2012, 18:30
کاریکاتورهای روزانه ی اسپورت در 2 ژوئن 2012

CR7 از امضا دادن به دختر کوچکی با لباس بارسا امتناع کرد

CR7 : " نگران این دختر کوچولو نباشید چون من قصد دارم فردا تی شرت امضا شدم رو به عنوان هدیه براش
بفرستم ... طوری که اون می تونه پیراهن بارسا رو آتیش بزنه. "

تی شرت. " من 3> CR7 ... خوش تیپ ترین ، گران ترین و بهترین بازیکن در جهان "

saeid_8992
06-02-2012, 18:53
CorriereDelloSport

گواردیولا برای 2013، جدال میلان-چلسیthink::

saeid_8992
06-02-2012, 19:00
cr7 از امضا دادن به دختر کوچکی با لباس بارسا امتناع کرد

cr7 : " نگران این دختر کوچولو نباشید چون من قصد دارم فردا تی شرت امضا شدم رو به عنوان هدیه براش
بفرستم ... طوری که اون می تونه پیراهن بارسا رو آتیش بزنه. "

ما نگران دختر بچه نیستیم ما نگران تویم که پول و شهرت با تو چکار کرده
که به خودت اجازه هر کاری رو میدی مواظب باش با پول خودتو آتیش نزنی
لباس ما با این آتش ها از بین نمیره

spiderkiller
06-02-2012, 19:10
داداش ببین عقده تا کجا رسوخ کرده که طرف به یک طرفدار بارسا که بچه هم هست امضا نمیده.یک مقاله چند وقت پیش خوندم راجع به مولر بعد از اینکه رکوردش رو مسی شکوند خیلی ازش تعریف کرد و اخر هم به این نتیجه رسید که یکی مثل مولر با اون اخلاق هیچوقت لقب ستاره رو یدک نمیکشید اما همیشه در خاطره ها موند اما الان میراث خور اون امثال رونالدو هستن که هیچ چیزی تا الان برای فوتبال اراعه نکردن که قبل از این اراعه نشده باشه و الان شدن ستاره.واقعا حیف ستاره که ادم بذاره رو اسم ادمایی مثل رونالدو.امثال اینا هستن که ورزشی مثل فوتبال رو به گند میکشن البته از کسی که جلوی کلوب همجنس باز ها تو امریکا دیده میشه چیز بیشتری هم نمیشه انتظار داشت.واقعا ادم ستاره هایی مثل مولر رو تو تاریخ فوتبال یا حتی مسی رو نمیدونه چه طوری باید با ستاره نام هایی مثل رونالدو مقایسه کنه.
واقعا جای افسوس داره که این بابا اینهمه هم طرفدار داره.ادم حالش به هم میخوره.

pedro_17
06-02-2012, 20:34
البته بیشتر طرفداران رونالدو بچه های کم سن هستن مثل 3-4 سال تا 10 سال فقط هم برای بازی که میکنه
ولی وقتی بزرگ میشن و قدرت درکشون بالا میره میفهمن که اشتباهی کردن البته خودمم وقتی بچه بودم طرفدار من یو بودم ولی برای همین رونالدو ازش بدم اومد

saeid_8992
06-02-2012, 23:09
عکس روز: «ژاوی و هواداران کوچک». ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

pedro_17
06-02-2012, 23:31
ایول آفلای برای هلند گل زده 2باره داره به اوج برمیگرده ولی چه فایده باید چند ماهی زود تر به این روز ها میرسید ولی بازم خوبه خدا کنه همین جور روند بازیش ادامه بده تا فصل دیگه برا بارسا کمک زیادی کنه :khahesh:

LEO JOON
06-02-2012, 23:44
خب خوبه که آفلای دوباره گل زده امیدوارم رفتن زیاد جدی نشه، اینجوری که معلومه تقریبا ترکیب اصلی تیم داره از بین میره!:gerye:

یه درخواست اگه میشه دیگه راجع به این رونالدوئه حرف نزنین خوب یه کاری کرده به ما چه اینجا تایپیک بارساس، هر کسی هر کاری می کنه به خودش مربوطه اینم فرهنگ عالی و ستاره بودن خودش رو به نمایش گذاشته ولش کنین بابا!

Saeid~Barca
06-02-2012, 23:59
بچه ها این مطلب یکم طولانیه ولی ارزش خوندن رو داره :

اینجا تاپیک بارساست و بهتره درباره رئال صحبت نکنیم ولی اینو واسه اینکه شاید برای بعضی ها سوال باشه گذاشتم :

آیا رئال مادرید به درستی پر افتخار ترین تیم اروپا است؟
مروری بر قهرمانی های رئال مادرید در اروپا
( بخش اول )

مطمئنا این سوال برای خیلی از فوتبال دوستان پیش آمده که تیم رئال مادرید چگونه به لقب پر افتخارترین تیم اروپا رسیده است؟ هم برای طرفداران رئال و هم برای طرفداران بارسا این نکته کاملا مبهم بوده که قهرمانی های رئال چطور بدست آمده است!؟
طرفداران رئال در کل کل با طرفداران تیمهای دیگر و بخصوص بارسایی ها،از تعداد قهرمانی هاشون صحبت میکنند و آنرا به رخ دیگران میکشند.اما سوال اینجاست که چند درصد از هواداران رئال تاریخچه ی باشگاهشان را میدانند؟ آیا میدانند که نتایج رئال مادرید در 5 دوره ی اول لیگ قهرمانان به چه صورت بوده است؟ یا فقط برای کری خواندن این حرفها رو میزنند؟

در اینجا میخواهیم مروری بکنیم بر نتایج تیم رئال مادرید در سالهایی که آنها قهرمان اروپا شدند.اما قبل از شروع،لازم میدانم به چگونگی برگزاری لیگ قهرمانان (که آن زمان به اسم جام باشگاه های اروپا برگزار میشد) بپردازم :

جام باشگاه های اروپا از سال 1955 آغاز شد.16 تیم از 16 کشور مختلف بصورت حذفی (رفت و برگشت) با هم دیدار میکردند و در پایان رقابتها،فینال در یک ورزشگاه بی طرف برگزار میشد تا تکلیف قهرمان مشخص شود.قهرمانی در این تورنمنت تضمین حضور در فصل بعد این رقابتها بود.قانون به این صورت بود که قهرمان لیگ هر کشور،جواز حضور در این رقابتها را بدست می آورد.
در فصل دوم شکل بازیها کمی تغیییر کرد و بازیهای پلی آف یا مقدماتی هم به این تورنمنت اضافه شد.به این صورت که تیمهای درجه 2 یا قهرمانهای جام حذفی هر کشور باید در 2 دیدار رفت و برگشت مقابل هم قرار میگرفتند تا بتوانند جواز صعود به مرحله بعد را کسب کنند.مرحله دوم یا همان مرحله اصلی با 16 تیم برگزار میشد.
این روش (حذفی) تا سال 1991 ادامه داشت تا اینکه در سال 1992 یوفا تغییراتی را در این رقابتها ایجاد کرد و نام این رقابتها را از جام باشگاه های اروپا به لیگ قهرمانان اروپا تغییر داد.به این صورت که بازیها در 2 مرحله حذفی برگزار میشد و 8 تیم برتر راه یافته به دور سوم،در 2 گروه 8 تیمی به رقابت میرداختند که دو تیم اول هر گروه مستقیما به فینال راه پیدا میکردند.
از این سال به بعد یوفا در هر دوره یک سری تغییرات جزئی در این رقابتها ایجاد میکرد تا اینکه یوفا تصمیم گرفت از سال 2000 به بعد این رقابتها با 32 تیم و در 8 گروه 4 تیمی برگزار شود (به غیر از مرحله مقدماتی)
لازم به ذکر است در دوره ی جدید لیگ قهرمانان اروپا تیم بارسلونا با 4 قهرمانی و 1 نایب قهرمانی پر افتخارترین تیم این رقابتها محسوب میشود.

و اما نتایج تیم رئال مادرید.....
دوره اول - فصل 1956-1955

تیمهای شرکت کنند :
اسپورتینگ لیسبون (پرتغال) - پارتیزان بلگراد (یوگسلاوی) - وُروش (مجارستان) - اندرلخت (بلژیک) - سروت (سوئیس) - رئال مادرید (اسپانیا) - روت ویس (آلمان غربی) - هیبرنیان (اسکاتلند) - یورگادن (سوئد) - گواردیا (لهستان) - آرهوس (دانمارک) - اِستاد ریمس (فرانسه) - راپید وین (اتریش) - میلان (ایتالیا) - آیندهوون (هلند) - ساربروکن (آلمان شرقی)

نتایج رئال مادرید :
دور اول -
1.سروت 0 - رئال مادرید 2
2.رئال مادرید 5 - سروت 0 (برنابئو)
دور دوم -
1.رئال مادرید 4 - پارتیزان 0 (برنابئو)
2.پارتیزان 3 - رئال مادرید 0
نیمه نهایی -
1.رئال مادرید 4 - میلان 2 (برنابئو)
2.میلان 2 - رئال مادرید 1
فینال -
رئال مادرید 4 - استاد رمیس 3 (ورزشگاه پارک د پرنس،فرانسه)

دوره دوم - فصل 1957-1956

از آن فصل به بعد مرحله پلی آف هم به این رقابتها اضافه شد.
تیمهای شرکت کننده :
منچستر یونایتد (انگلیس) - دورتموند (آلمان غربی) - سوفیا (بلغارستان) - دینامو بخارست (رومانی) - گلاسکو رنجرز (اسکاتلند) - نیس (فرانسه) - اسلووان براتیسلاوا (چک اسلواکی) - گراس هاپر (سوئیس) - رئال مادرید (اسپانیا) - راپید وین (اتریش) - راپید jc (هلند) - ستاره سرخ بلگراد (یوگسلاوی) - نورکوپینگ (سوئد) - فیورنتینا (ایتالیا) - بوداپست (مجارستان) - اتلتیک بیلبائو (اسپانیا)

نتایج رئال مادرید :
دور اول -
1.رئال مادرید 4 - راپید وین 2 (برنابئو)
2.راپید وین 3 - رئال مادرید 1
چون دو تیم در مجموع دو دیدار 5-5 شدند یک بار دیگر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به میدان رفتند که رئال مادرید 2-0 راپید وین را شکست داد. (آن زمان قانون گل زده در خانه حریف نبوده)

دور دوم -
1.رئال مادرید 3 - نیس 0 (برنابئو)
2.نیس 2 - رئال مادرید 3
نیمه نهایی -
1.رئال مادرید 3 - منچستر یونایتد 1 (برنابئو)
2.منچستر یونایتد 2 - رئال مادرید 2
فینال -
رئال مادرید 2 - فیورنتینا 0 (ورزشگاه سانتیاگو برنابئو)

دوره سوم - فصل 1958-1957

تیمهای شرکت کننده :
رویال آنتورپ (بلژیک) - رئال مادرید (اسپانیا) - نورکوپینگ (سوئد) - آژاکس (هلند) - ستاره سرخ بلگراد (یوگسلاوی) - ویسموت کارل مارکس (آلمان شرقی) - یانگ بویز (سوئیس) - واشاش (مجارستان) - منچستر یونایتد (انگلیس) - دوکلا پراگ (چک اسلواکی) - سویا (اسپانیا) - agf (دانمارک) - دورتموند (آلمان شرقی) - رنجرز (اسکاتلند) - میلان (ایتالیا) - cca بخارست (رومانی)

نتایج رئال مادرید :
دور اول -
1.رویال آنتورپ 1 - رئال مادرید 2
2.رئال مادرید 6 - رویال آنتورپ 0 (برنابئو)
دور دوم -
1.رئال مادرید 8 - سویا 0 (برنابئو)
2.سویا 2 - رئال مادرید 2
نیمه نهایی -
1.رئال مادرید 4 - واشاش 0 (برنابئو)
2.واشاش 2 - رئال مادرید 0
فینال -
رئال مادرید 3 - میلان 2 ، در وقتهای اضافه (ورزشگاه بروسل،بلژیک)

دوره چهارم - فصل 1959-1958

تیمهای شرکت کننده :
اسپورتینگ لیسبون (پرتغال) - استاندارد لیژ (بلژیک) - وین اسپورت کلاب (اتریش) - دوکلا پراگ (چک اسلواکی) - mtk بوداپست (مجارستان) - یانگ بویز (سوئیس) - آتلتیکو مادرید (اسپانیا) - رئال مادرید (اسپانیا) - سوفیا (بلغارستان) - گوتبرگ (سوئد) - ویسموت کارل مارکس (آلمان شرقی) - شالکه (آلمان غربی) - ولورهمپتون (انگلیس) - بشیکتاش (ترکیه) - استاد ریمس (فرانسه) - hps (فنلاند)

نتایج رئال مادرید :
دور اول -
1.رئال مادرید 2 - بشیکتاش 0 (برنابئو)
2.بشیکتاش 1 - رئال مادرید 1
دور دوم -
1.وین اسپورت کلاب 0 - رئال مادرید 0
2.رئال مادرید 7 - ین اسپورت کلاب 1 (برنابئو)
نیمه نهایی -
1.رئال مادرید 2 - آتلتیکو مادرید 1 (برنابئو)
2.آتلتیکو مادرید 1 - رئال مادرید 0
بازی تکراری در زمین زاراگوزا : رئال مادرید 2 - آتلتیکو مادرید 1

فینال -
رئال مادرید 2 - استاد ریمس 0 (ورزشگاه اشتوتگارت،آلمان)

دوره پنجم - فصل 1960-1959

تیمهای شرکت کننده :
رئال مادرید (اسپانیا) - ژونس اش (لوکزامبورگ) - بولدکلوبن (دانمارک) - وین اسپورت کلاب (اتریش) - اسپارتا روتردام (هلند) - گونرگ (سوئد) - میلان (ایتالیا) - بارسلونا (اسپانیا) - یانگ بویز (سوئیس) - اینتراخت فرانکفورت (آلمان غربی) - رنجرز (اسکاتلند) - سرونا براتیسلاوا (چک اسلواکی) - ستاره سرخ بلگراد (یوگسلاوی) - فنرباغچه (ترکیه) - نیس (فرانسه) - ولورهمپتون (انگلیس)

نتایج رئال مادرید :
دور اول -
1.رئال مادرید 7 - ژونس اش 0 (برنابئو)
2.ژونس اش 2 - رئال مادرید 5
دور دوم -
1.نیس 3 - رئال مادرید 2
2.رئال مادرید 4 - نیس 0 (برنابئو)
نیمه نهایی -
1.رئال مادرید 3 - بارسلونا 1 (برنابئو)
2.بارسلونا 1 - رئال مادرید 3
فینال -
رئال مادرید 7 - اینتراخت فرانکفورت 3 (ورزشگاه همپدن پارک،اسکاتلند)

دوره دهم - فصل 1966-1965

بازی مقدماتی -
1.فاینورد 2 - رئال مادرید 1
2.رئال مادرید 5 - فاینورد 0 (برنابئو)

16 تیم مرحله نهایی :
اندرلخت (بلژیک) - دِری سیتی (ایرلند شمالی) - کیلمارنوک (اسکاتلند) - رئال مادرید (اسپانیا) - اینتر (ایتالیا) - دینامو بخارست (رومانی) - پاناتینایکوس (یونان) - فرنک واروش (مجارستان) - پارتیزان بلگراد (یوگسلاوی) - اسپارتا روتردام (چک اسلواکی) - گورنیک (لهستان) - وردر برمن (آلمان غربی) - وروارتس برلین (آلمان شرقی) - منچستر یونایتد (انگلیس) - لوسکی سوفیا (بلغارستان) - بنفیکا (پرتغال)

نتایج رئال مادرید :
دور اول -
1.کیلمارنوک 2 - رئال مادرید 2
2.رئال مادرید 5 - کیلمارنوک 1 (برنابئو)
دور دوم -
1.اندرلخت 1 - رئال مادرید 0
2.رئال مادرید 4 - اندرلخت 2 (برنابئو)
نیمه نهایی -
1.رئال مادرید 1 - اینتر 0 (برنابئو)
2.اینتر 1 - رئال مادرید 1
فینال -
رئال مادرید 2 - پارتیزان بلگراد 1 (ورزشگاه شهر بروسل،بلژیک)

پی نوشت 1 : عدد 1 بازی رفت و عدد 2 بازی برگشت می باشد

پی نوشت 2 : فقط به نتایج رئال در برنابئو و خارج از برنابئو دقت کنید

think::

spiderkiller
06-03-2012, 00:38
ای بابا.این افلایی عجب فرمی پیدا کرده به خدا حیفه رو نیمکت باشه.توی دو بازی اخر دوستانه ای که داشته 4 پاس گل داده و 2 گل زده واقعا خیلی رو فرم هست همین روند رو ادامه بده بهترین بازیکن یورو میشه.تا الان میشه گفت بهترین وینگ اروپا تا اینجای کار هست.واقعا تیتو باید برای فصل بعد نگهش داره و روش برنامه ریزی کنه و مثل دو فصل قبل نیمکت نشین نشه

spiderkiller
06-03-2012, 01:15
این مردک روسل رو یکی بندازه بیرون.مذاکرات با البا به نظر میرسه به هم خورده و انتقالش منتفی هست.به نظر میرسه روسل با قیمت 15 ملیون موافقت نکرده و فقط گفته 12 ملیون.این مردک به قصد نابودی بارسا اومده تو که روی پروژه بویان 3-4 ملیون ضرر دادی خب مردک 3 ملیون دیگه میذاشتی رو پولت میخردی البا رو .اگه البا نیاد دیگه هیچ کی نمیاد چون راحت ترین گزینه برای خرید بود. :gerye: :-ang:-ang

spbarcelona
06-03-2012, 01:28
خب تبریک میگم تو بازی های امشب ابراهیم جون که 2 گل زد و رونالدوی... یه پنالتی خراب کرد به لطف خدا.ki::
این روسل فقط مقامش بزرگش کرده ولی باید خرید بازیکن رو بسپارن دست یه نفر دیگه چون خسیس به نظر میرسه حالا شاید ما اشتباه کنیما نمیدونم:mage mishe:

fcb10
06-03-2012, 01:33
روسل 4/3 ملیون واسش پولی نیست , کل منظورش خراب کردن وضع بارساس !! دیگه تابلو تر از این ؟!

flavia
06-03-2012, 01:36
مثلا مناسبتر از این کیو میخواست پیدا کنه؟!؟
هم بازیکن خوبیه هم خیلی گرون نیست...مثلا میخواد گرت بیلو بگیره؟!؟!entezar::

LEO JOON
06-03-2012, 02:22
دوستان یه سوال فنی!
سلسله اعتراضات چند میلیون هوادار برای بیرون کردن یه مدیر کافی نیست؟
به خدا منو می ذاشتن جای این روسل خر بهتر از این بازیکن جذب می کردم!آخه 3 میلیون برای آلبا چیزیه؟یعنی حاضر نیست برای بازیکن به این خوبی 15 میلیون بده؟به خدا یه ذره باید از مدیرای رئال یاد بگیره!
نه به اون شوریه شور نه به این بی نمکی!به خدا

Arman.Leo
06-03-2012, 04:53
FC Barcelona بهترین باشگاه ورزشی در جهان به انتخاب شبکه های اجتماعی

در جهان 1.5 میلیون نفری که به شبکه های اجتماعی متصلند، که بارسا رو به عنوان بهترین باشگاه ورزشی جهان در سال 2012 انتخاب کردند. از شبکه های اجتماعی مثل Facebook, Twitter, YouTube, Google+, Tencent Weibo, Sina Weibo, Ren Ren, Vkontakte, Youku و Mixi در این نظرسنجی شرکت کردن.
در فیسبوک بارسا 32 میلیون هوادار داره، در توییتر 9.6 میلیون، در شبکه اجتماعی چینی ها هم 1.2 میلیون، در Google+ بیش از 1.4 میلیون. در یوتیوب هم کانال بارسا بیشترین تعداد اعضا رو در اسپانیا داره و یکی از پربیننده ترین کانال های فوتبال در اروپا هست.

1.FC Barcelona
2.Real Madrid
3.Manchester United
4.Chelsea
5.Los Angeles Lakers
6.Arsenal
7.Milan AC
8.Liverpool
9.Galatasaray
10.Corinthians

Arman.Leo
06-03-2012, 04:55
پپ با همسرش،Cristina Serra،این 5شنبه رو در شهر Dubrovnik ، در کروواسی، که به عنوان نگین دریای آدریاتیک شناخته میشه، گذروند. توی این سفر برادر پپ، پیتر، هم با اونا بوده. راستی با جت خصوصی هم رفتن!

کوئنکا بعد از 2 روز بیمارستان را ترک کرد
کوئنکا این رو توی توییترش گذاشت:" من کلینیک را ترک کردم. من یک عکس با مادرم و Carme(دوست دخترش) گرفتم که شب و روز به من کمک میکردند! خیلی خیلی متشکرم."

Arman.Leo
06-03-2012, 05:37
بازم جنگ مسی و رونالدو و باز هم برتری مسی بر وی

هی تو ، هیچ کس نمیتونه با ویا در بیفته ، افتااااااااااااد ؟؟؟؟؟؟

xavi-fcb
06-03-2012, 11:56
یه نظر بی ربط ولی مهم دارم !
مژده!
هرکی پسر یا دوست 8 تا 12 سال داره به گوش باشه .
شبکه سه یه تور گذاشته که این پسر بچه ها رو اواخر شهریور ماه به لاماسیا(مدرسه فوتبال بارسلونا)میبره و به مدت 20 روز توسط مربیان بارسلون آموزش میبینه . و بعد مدرک بهش میدن

اولین حضور نونهالان ایرانی در بارسلونا
تور آموزش فوتبال در مدرسه فوتبال بارسلونا ( لاماسیا )
ویژه نونهالان پسر 8 تا 12 سال

زمان اجرا : اواخر شهریور 1391 .
مدت دوره آموزشی : 20 روز

خدمات سفر : اخذ دعوتنامه و ویزا ، بلیط رفت و برگشت هواپیما ، ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت ، معلم همراه خانم برای برطرف کردن نیازهای عاطفی و علمی بچه ها ، معلم برای آموزش زبان اسپانیایی به صورت مقدماتی در طول دوره ، اقامت در کمپ با امکانات رفاهی مناسب به همراه تمامی وعده های غذایی در کل مدت تور ، گشت های شهری داخل بارسلون و
آموزش فوتبال زیر نظر مربیان بارسلونا همراه با ارائه گواهینامه پایان دوره

مهلت ثبت نام : تا پایان وقت اداری روز شنبه 31 تیرماه 1391

مدارک لازم : اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان حرکت ، 1 قطعه عکس رنگی 4*3 جدید زمینه سفید ، 50 % هزینه تور در هنگام رزرو به همراه مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای نونهالان که متعاقباً اعلام خواهد شد .

خانواده های نونهالان طبق استانداردهای باشگاه بارسلونا در کمپ نمی توانند کنار بچه ها باشند و فقط در گشت ها و سر تمرینات می توانند حاضر شوند .

خانواده ها در صورت تمایل به همراهی بچه ها در کل دوره یا قسمتی از آن برای اطلاع از شرایط پکیج های در نظر گرفته شده برای ایشان و ثبت نام با آژانس پرواز بیکـــران تماس حاصل فرمایند .

حتما ثبت نام کنید.
اینم لینک ثبت نام

flavia
06-03-2012, 13:28
خب مثل اینکه بچه ها تو تیم ملیاشون دارن عالی کار میکنن...:eyvalla:
اون از افلای که تبدیل به وینگ تمام عیار شده و مسی که تو تیم ملی ارژانتین در دو خط هافبک و حمله میدرخشید و البته ماسکرانو که اینقدر تو دفاع جا افتاده که کسی نمیتونه حدس بزنه یه زمانی هافبک بوده...
امشبم که بازی تیم ملی اسپانیاس که باید منتظر باشیم ببینیم بارساییها اونجا چکار میکنن...
امیدوارم پدرو اگر تو ترکیب اصلی بود عالی کار کنه و با وجود درخشش افلای و بازگشت ویا خیالمونو از بابت خط حمله راحت کنه....:ohum:

فعلا بیشتر نگرانی بابت دفاعمونه که اگر خرید یوردی البا لغو شده باشه واقعا نمیدونم میخوایم کیو برای دفاع چپ بیاریم....entezar::

اولین حضور نونهالان ایرانی در بارسلونا
تور آموزش فوتبال در مدرسه فوتبال بارسلونا ( لاماسیا )
ویژه نونهالان پسر 8 تا 12 سال

پسر 8 -12 ساله هم نشدیم که ببرنمون لاماسیاheee::

fcb10
06-03-2012, 16:55
کی میگه مسی بچه آرومیه ؟؟ :hehee:

spiderkiller
06-03-2012, 17:03
کی میگه مسی بچه آرومیه ؟؟ :hehee:

کاری نکرد که من از این بدتر هاش رو هم از یک عده دیگه دیدم.
حالا این کلیپه قضیه اش چی بود؟

footballking12
06-03-2012, 17:18
پاریس سن ژرمن 150 میلیون یورو برای خرید رونی پیشنهاد داده!!!!!!!!!:ajibeee:
البته برای خرید مسی هم میخواستن وارد مذاکره بشن که مسی حتی حاضر نشده باهاشون صحبت کنه.باید وفا داری رو از مسی یاد بگیریم.

Guardiola
06-03-2012, 18:54
بارسا عشقمی :eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyva lla::eyvalla:

xavi-fcb
06-03-2012, 19:05
عکس روز: «مهندس ژاوی در کودکی».

fcb10
06-03-2012, 19:19

اینم یه کلیپ نسبتا کامل از حرکات و کنترل توپ عالی نیمار با کیفیت خیلی خوب , واقعا ستاره بزرگی هست .

کاری نکرد که من از این بدتر هاش رو هم از یک عده دیگه دیدم.
حالا این کلیپه قضیه اش چی بود؟

کاری نکرد , ولی همین نشون داد که همچینم بچه آرومی نیست [Only Registered And Activated Users Can See Links] قضیه اش رو هم دقیقا نمیدونم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

saeid_8992
06-03-2012, 23:27
بچه ها که تو تیم ملیاشون خوب جواب دادن ویا و پویول هم استراحت کنن افلای تو یورو بدرخشه خیلی خوبه واسه ما برای فصل بعد

اگه بشه یکی دو تا خرید خوبم کرد مخصوصا تو خط دفاع عالی میشه ولی امیدوارم تو یورو مصدوم ندیم

flavia
06-04-2012, 00:00
به نظر منم غیبت ویا و پویول یه خوبی داشت اونم اینکه فرصت میکنن کامل ریکاوری کنن و با قدرت برگردن...
اونجوری هنوز خستگیه یورو از تنشون نرفته باید لیگو شروع میکردن...
در مورد ژاوی و اینیستا هم همین نگرانیو دارم...اینکه یا مصدوم بشن یا انرژیشون برای یه شروع خوب تحلیل بره....
افلای عالی شده و تیتو باید از تواناییهاش صد در صد استفاده رو ببره...واقعا حیفه الان که اینقدر رو فرم اومده نیمکت نشین باشه...

کلا سبک بارسا یه معضل داره اونم اینه که تکنیک و محوریت مسی واینیستا و البته ژاوی یه جورایی بقیه رو تو حاشیه برده و بهشون اجازه ی عرض اندام و نشون دادن تواناییها و تکنیکاشونو نمیده...امیدوارم برای این مسئله یه راه حلی پیدا بشه...
واقعا حیفه که بازیکنایی مثل افلای و الکسیس که اینقدر تو تیم ملیاشون میدرخشن تو بارسا نمیتونن خودشونو اونجور که هستن نشون بدن...

footballking12
06-04-2012, 01:52
کلا سبک بارسا یه معضل داره اونم اینه که تکنیک و محوریت مسی واینیستا و البته ژاوی یه جورایی بقیه رو تو حاشیه برده و بهشون اجازه ی عرض اندام و نشون دادن تواناییها و تکنیکاشونو نمیده...امیدوارم برای این مسئله یه راه حلی پیدا بشه...
واقعا حیفه که بازیکنایی مثل افلای و الکسیس که اینقدر تو تیم ملیاشون میدرخشن تو بارسا نمیتونن خودشونو اونجور که هستن نشون بدن...
خیلی موافق نیستم که به خاطر مسی - ژاوی و اینیستا بقیه نمیتونن خودی نشون بدن.
به نظر من الکسیس و افلای به خاطر مصدومیت نتونستن توی فصل قبل بدرخشن.

fcb10
06-04-2012, 02:32
من نظرم نسبت به آلبا عوض شد , باید بگیریمش . امشب بازیش کولاک بود انگاری داشت خودشو نشون میداد مخصوصا یه جا که یکی از مهاجم های چین رو دریبل داد ...... کلا خریدش میعرضه ولی 15 تا بیشتر نه .

spbarcelona
06-04-2012, 02:38
ایوانوویچ که قید تغیر تیم رو زد گرت بیل هم که مثل اینکه روسل تو 15 میلیون آلبا مونده حالا بیل که 45 میلیونه...
ولی اگه بیل رو بگیره عالی میشه که احتمالش خیلی کمه به هز حال خیلی دوست دارم ببینم تو فصل نقل و انقالات روسل می خواد چیکار کنه؟:nishkhand:

Arman.Leo
06-04-2012, 06:19
:barcelona::barcelona::barcelona::barcelona:

شادی پس از گل لیونل آندرس مسی ...
تقدیم به آنتونلا...

برنامه ی بارسلونا از اول جولای تا آخر آگوست

پویول و فونتاس همراه با قهرمان چند دوره ی موتو جی پی ، والنتینو روسی

:barcelona::barcelona::barcelona::barcelona:

xavi-fcb
06-04-2012, 11:30
اینیستا در بازی اسپانیا در برابر یورو در لهستان و اوکراین (1-0)می درخشد!:-shad
ژاوی، سرجیو، والدس، اینیستا و پیکه در پیروزی اسپانیا 1-0 شرکت داشتند...

spiderkiller
06-04-2012, 11:39
با این بازی که من دیشب از اسپانیا دیدم مخصوصا تو نیمه اول میتونم بگم هیچ شانسی برای قهرمانی تو یورو ندارن البته روی یک یا دو بازی نمیشه قضاوت کرد ولی حقیقتا این تیم نه دفاع داره نه مهاجم .نیمه اول چین اگه یکم بازیکنای با کیفیت تری داشت حداقل 3 تا میزد.دو تا تک به تک و یک دروازه خالی گل نکردن.این دفاع نمیتونه زیاد جلوی تیمایی با خط حمله های قوی دووم بیاره.در مورد اینیستا هم همین جمله کافیه که لقب سلطان فضاهای بسته برازندش هست. واقعا با توپ کارایی میکنه که ادم میمونه ولی به نظرم تو اسپانیا به نسبت بارسا موثر تر بازی کرد.ژاوی که نتونست تاثیر زیادی تو جریان بازی داشته باشه و اینیستا درخشید.بوسکتس هم که تو نیمه اول عملا اتوبان بود.بازی پیکه رو درست ندیدم ولی اونم احتمالا نتونسته خیلی خوب باشه.تنها بازیکنایی که خوشم اومد ازشون یکی اندرس بود و اون یکی سیلوا که خیلی خوب تو هردو نیمه بازی کرد.

spiderkiller
06-04-2012, 12:52
داوود اینقدر میگفتی نیمار نیمار این بود.من اولین بازی بود که داشتم کامل از نیمار میدیدم تنها کاری که کرد توپ لو دادن بود و اینکه موهاش رو قشنگ زده بود همین.حقیقتا چیزی که من دیدم از تللو هم بیشتر نبود.یعنی تللو هم چیزی داره که ادم رو متحیر میکنه ولی نیمار نداره.اصلا دریپل هاش تاثیر گذار نبودن.یکم تونست تیم رو توی نیمه دوم راه بندازه ولی فقط در حد اینکه توپ برسه تا پشت محوطه.3 تا ایستگاهی هم زد که من امید داشتم بهتر بشه از ایستگاهی اول دیدم بد تر شد تا اینکه اخریش رو دیگه کلا زمینی زد lagh:: .تو دریپل زدن هم فقط با سرعت میدوید میخورد به مدافع خطا میگرفت همین.کار خاص دیگه ای نکرد.نه سانتری نه بازی پشت خطوط دفاع نه شوت از راه دور نه حتی بازی بدون توپ.فقط وایساده بود تا توپ رو بهش برسونن اونم توپ رو لو بده.
البته قصدم این نیست که خرابش کنم بنده خدا تکنیک خوبی داره ولی میخوام بگم در حد بارسا نبود ولی بازم میگم نمیشه از یک بازی قضاوت کرد ولی حقیقتا بازی جلوی بارسا هم همچین مالی نبود .الان دو بازی هست که تقریبا دارم ازش میبینم تو هیچکدوم عددی نبوده نمیدونم روی چه حساب میخوان به ما بندازنش 50 میلیون.

flavia
06-04-2012, 13:13
این قیمت خیلی بالای نیمار فقط برای بازار گرمیه...بازیکن خوبیه ولی دیگه نه در این حد...
سانتوس از این موقعیت که هم رئال و هم بارسا خواستنش نهایت استفاده رو کرد و قیمتشو تا جایی که تونست بالا برد...
وقتی اینهمه بازیکن تکنیکی و با تجربه هستش فکر نمیکنم بارسا و رئال حاضر بشن همچین هزینه ای براش کنن...

saeid_8992
06-04-2012, 13:16
منم تو این چند وقته اخیر زیاد در مورد این بازیکن شنیده بودم مخصوصا از
داوود:-shadو پلهeterza::-

ولی دیشب چیزه خاصی ازش ندیدم این بازیکن بخواد بیاد اروپا خیلی هنر کنه بشه روبینیو که اونم فکر نکنم بتونه با این بازی که دیشب انجام داد
این کلیپهام که از بازیکنی مثه این میزارین ملاک نیس

چون بلاخره هر بازیکنی هر چند بازی یه حرکت انجام میده بخوایم جمع کنیم رو این کلیپها نمیشه نظر داد

باور کن از والدس خودمونم میشه یه کلیپ تکنیکی درس کرد:ohum:

saeid_8992
06-04-2012, 13:44
عکس روز: «کوئنکا بر روی نیمکت».

fcb10
06-04-2012, 14:30
دوستان کلا نیمارو در حدی نابود کردید که فکر کنم الان قیمتش رو به 10 ملیون رسوندیت , کل تیم برزیل دیشب افتضاح بود تنها کسایی که داشتن خوب کار میکردن مارسلو و سیلوا بودن و اونم به خاطره تجربشون بود , اگه کاکا و رامیرس و بقیه با تجربه ها بودن 100% نیمار بهتر میدرخشید , منم نمیخوام زیادی ازش دفاع کنم ولی دیشب هیچکدومشون خوب نبودن . همین الان منچسترسیتی حاظره بابتش 70 ملیون پوند بده !!!!!!

دیشب بازی اسپانیا رو که دیدم داشتم به این فکر میکردم که واقعا اینیستا قیمتش الان چقده !؟ با هر تو سره توپی که میزد 2 تا از بازیکن های چین رو محو میکرد , اصلا رد شدن از دفاع واسش هیچ کاری نداره , یه جورایی همه کاره تیم شده بود اونوقت کاپیتان آلونسو بود !!! لعنت به این تیم .....

flavia
06-04-2012, 14:50
اینیستا قیمت نداره...این فقط یه موهبت خدایی بود که اینیستا از همون سن کم به بارسا اومد و تو بارسا رشد کرد...
اگر اینهمه مصدومیت نداشت شاهد شگفتیهای خیلی بیشتری ازش بودیم...

راستی میدونستید ژابی الونسو متولد ایالت باسکه و عضو تیم ملیشونم هست؟!؟
یه باسکی که بازیکن رئاله...جالبه...

spiderkiller
06-04-2012, 15:27
دیشب بازی اسپانیا رو که دیدم داشتم به این فکر میکردم که واقعا اینیستا قیمتش الان چقده !؟ با هر تو سره توپی که میزد 2 تا از بازیکن های چین رو محو میکرد , اصلا رد شدن از دفاع واسش هیچ کاری نداره , یه جورایی همه کاره تیم شده بود
داداش خودت جواب انتقال نیمار رو با همین جمله ات دادی.اینیستا که پرورش یافته لامایساست و از نظر تکنیکی با مسی برابری میکنه توی تیم ملی خیلی تاثیر گذار تر از وقتی هست که تو بارساست.این در مورد اکثر بازیکنای بارسا صدق میکنه یعنی سبک بارسا طوری هست که به بازیکنا اجازه درخشش فردی رو نمیده حالا شما فرض کن نیمار بیاد بارسا از اینیستا که تکنیکی تر نیست مطمئن باش محو میشه و نمیتونه بدرخشه.این سبک بارساست متاسفانه.یعنی همین ستاره ها که الان داریم خودشون خیلی عالی هستن یعنی افلایی پدرو الکسیس اینیستا ژاوی مسی پیکه الوز ولی متاسفانه سبک بارسا خیلی از توانایی هاشون رو محو کرده.مثلا همین پیکه خیلی گل زن خوبیه ولی تو سبک بارسا به گلزنیش نیازی نیست.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.

fcb10
06-04-2012, 15:33
داداش خودت جواب انتقال نیمار رو با همین جمله ات دادی.اینیستا که پرورش یافته لامایساست و از نظر تکنیکی با مسی برابری میکنه توی تیم ملی خیلی تاثیر گذار تر از وقتی هست که تو بارساست.این در مورد اکثر بازیکنای بارسا صدق میکنه یعنی سبک بارسا طوری هست که به بازیکنا اجازه درخشش فردی رو نمیده حالا شما فرض کن نیمار بیاد بارسا از اینیستا که تکنیکی تر نیست مطمئن باش محو میشه و نمیتونه بدرخشه.این سبک بارساست متاسفانه.یعنی همین ستاره ها که الان داریم خودشون خیلی عالی هستن یعنی افلایی پدرو الکسیس اینیستا ژاوی مسی پیکه الوز ولی متاسفانه سبک بارسا خیلی از توانایی هاشون رو محو کرده.مثلا همین پیکه خیلی گل زن خوبیه ولی تو سبک بارسا به گلزنیش نیازی نیست.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.

بله داداش شما درست میگید , ولی این اتفاق کی افتاد ؟! زمانی که گواردیولا مربی شد و تیکی تاکای خالص رو روی کار اورد من نمیگم قبلا سبکمون یه چیزه دیگه بوده ولی در این حد هم بازیمون گروهی محور نبود , یه زمانی رونالدینیو و دکو که فوق تکنیکی بودن به راحتی توی ترکیب جواب میدادن منم حالا میگم ممکنه با رفتن پپ و متحول شدن تیم و یا اینکه تیتو بخواد یه تعقیری کلی بعد از 4 سال بده کسایی مثل نیمار بدردمون بخورن , نمیدونم درست مطلب رو رسوندم یا نه ؟!!

تازه اگه ما بگیریمش و جواب هم نده بهتر تا بزاریم تیمی مثل رئال جذبش کنه .

spiderkiller
06-04-2012, 15:42
در مورد جنگ نقل و انتقالات درست میگی اگه رئال بگیرتش شاید بهشون جواب داد و شد مسی اونا اونوقت دیگه نمیتونیم با سن کم بازیکناشون باهاشون رقابت کنیم.
درمورد سبک هم اره درست میگی.یادش بخیر دو روز پیش داشتم بازی 2006 رو میدیدم یعنی وقتی بارسا با رایکارد در اوج بود و نزدیک دقایق 34 ارسنال تو فینال بهمون گل زد.خستگی رو تو صورت رونالدینیو میشد دید.اتوئو واقعا ناامید شد چون ارسنال به شدت دفاع میکرد و فقط هانری تو زمین بارسا بود.یک چیزی مثل چلسی و اینتر به سرمون اورده بودن یعنی 10 نفر تو دروازه.ارسنال تونسته بود با مارکینگ شدید رونالدینیو کلا قدرت دریپلینگ رو ازش بگیرن و خلاقیت کار فردی رو از بارسا گرفته بودن.اون صحنه حماسی هیچوقت یادم نمیره که اندرس 22 ساله اومد توی فینال بازی کنه.حتی گزارش گر هم امیدی بهش نداشت که بتونه جای ون بومل رو بگیره ولی عجب دریپلایی میزد و چه طوری دفاع 10 نفره ارسنال رو به هم میریخت و با یک پاس عالی اتوئو رو صاحب توپ کرد و اتوئو هم ماشه رو کشید. نمیخواستم تاریخ رو ورق بزنم بلکه میخواستم بگم رایکارد هم تو سبک خودش خیلی بازیکن محور نبود و توی فینال جلوی ارسنال هر دوگل بارسا روی کار گروهی زده شدن نه کار فردی.یعنی رایکارد اول اندرس رو برای کاری فردی به زمین فرستاد اما فهمید جواب نمیده بردش سمت چپ و ازش خواست بازی سازی کنه که جواب داد.میخوام بگم کارای گروهی و فردی باید تلفیق کننده هم باشن در عین حال که نباید کار فردی رو فدای کار گروهی کرد.من معتقدم تیتو نمیتونه این سبک رو درست کنه.سبک ما نیاز به ویرایش داره چون خیلی کار گروهی زیادی داره اما امثال نیمار توی این انقلاب ویرایش سبک بازی تازه اگه بخواد انقلابی صورت بگیره شاید فدا بشن و نتونن تو بارسا موفق باشن.شاید یکی از دلایلی که روسل میخواد نیمار رو 2014 بگیره همونه چون شاید میدونه قراره سبک بارسا عوض شه و ممکنه بازیکنای که الان تو بارسا هستن فدای این تغییر سبک بشن.من فکر کنم اگه نیمار رو فعلا نگیریم بهتره.

fcb10
06-04-2012, 18:17

پیشنهاد ۱٫۵ میلیارد دلاری برای مغز مسی

این پزشک به نام “پیترمیندندورب” گفته است هدف از این اقدام، انجام پژوهش هایی درباره ماهیت فعالیت مغز انسان است.

وی افزود: به جز “مسی” و مغزش، هیچ کس نمی تواند پژوهشم را به موفقیت برساند، او ویژگی های فردی را دارد که من نیازمند آن هستم.

این پزشک ادامه داد: مسی می تواند در یک ثانیه تصمیم بگیرد و ترفندی به کار بگیرد، به همین دلیل او در این زمینه، بهترین است لذا مغزش به موضوع بررسی من، نزدیک ترین است .
هنوز مسی در این باره واکنشی نشان نداده است.

spiderkiller
06-04-2012, 18:20
یک جورایی کیف میکنم وقتی میبینم اسپانیا داره از نبود ویا ضربه میخوره.اون روزی که فدراسیون اسپانیا و طرفدارای مادریدی خوشحال بودن از اینکه ما مهاجم نوکمون رو از دست دادیم و میتونن راحت تر قهرمان بشن باید فکر امروز رو هم میکردن که ویا برای اسپانیا هم بازی میکنه و مصدومیتش میتونه روی تیم ملی این کشور تاثیر بذاره. واقعا انصاف نبود اگه به یورو میرسید.

Saeid~Barca
06-04-2012, 19:05
واقعا جای خالی ویا رو هیچ بازیکنی تو اسپانیا نمیتونه پر کنه و تا چند روز دیگه به مشکل برخوردن اسپانیا رو میبینیم.
من خودم بخاطر بازیکنای بارسا و بخصوص ژاوی و اینیستا طرفدار اسپانیا هستم ولی باید قبول کنیم که جام جهانی رو هم با تک گل های ویا تونستن ببرن .

flavia
06-04-2012, 22:23
اره بهتره خبرهارو تو همون تاپیک خبر بزاریم...اینجوری بهتره و تاپیک یه دستتره...

هنوز تکلیف خریدها مشخص نشده؟!!؟
تا کی باید حرص بخوریم!؟؟!

قید سیلوارو هم باید بزنیم...دلش با بارسا نیست واقعا...
بازیکنیرو میخوایم که مثل الکسیس و فابرگاس با جون و دل بیاد بارسا نه با ناز و عشوه...heee::

fcb10
06-04-2012, 22:31
بازیکنیرو میخوایم که مثل الکسیس و فابرگاس با جون و دل بیاد بارسا نه با ناز و عشوه...heee::

اون دوتا با این فرق میکردن chomagh خیره سرش یکی از بزرگترین ستارها در پست دفاعه .

اگه واسمون کلاس بذاره هم حقشه .... :sooot:

flavia
06-04-2012, 22:39
اون دوتا با این فرق میکردن chomagh خیره سرش یکی از بزرگترین ستارها در پست دفاعه .

اگه واسمون کلاس بذاره هم حقشه .... :sooot:

یه کلام از مادر عروس!!!heee::

جلوی بارسا کلاس یعنی چی؟!؟!:nishkhand:
از بزرگترین ستاره های پستش باشه...فابرگاسم بهترین هافبکه لیگ برتر بود!!!binam
تراکتور سازی نخواستتش که کلاس میزاره!!!
نا سلامتی بهترین تیم حال حاضر دنیا خواستتش!!!binam

fcb10
06-04-2012, 22:42
یه کلام از مادر عروس!!!heee::

جلوی بارسا کلاس یعنی چی؟!؟!:nishkhand:
از بزرگترین ستاره های پستش باشه...فابرگاسم بهترین هافبکه لیگ برتر بود!!!binam
تراکتور سازی نخواستتش که کلاس میزاره!!!
نا سلامتی بهترین تیم حال حاضر دنیا خواستتش!!!binam

مادر داماد ki:: , اینو هم در نظر بگیر که خودش تو یکی از بزگترین و پر افتخار ترین تیم های دنیاست !! binam

flavia
06-04-2012, 22:48
مادر داماد ki:: , اینو هم در نظر بگیر که خودش تو یکی از بزگترین و پر افتخار ترین تیم های دنیاست !! binam

و البته در یکی از پاکترین لیگای دنیا...heee::

تو اینکه عالیه حرفی نیست...ولی نبایدم الکی سرش وقت تلف کرد...وقتی هی میگه میمونم بایدبریم سر گزینه های دیگه که لااقل اونیکیهارو از دست ندیم...

fcb10
06-04-2012, 22:55
و البته در یکی از پاکترین لیگای دنیا...heee::

تو اینکه عالیه حرفی نیست...ولی نبایدم الکی سرش وقت تلف کرد...وقتی هی میگه میمونم بایدبریم سر گزینه های دیگه که لااقل اونیکیهارو از دست ندیم...

آره درست میگی ...

ولی به نظر من همین لیگ نسبتا کثیف ( به قول شما ) خیلی با ارزش تر از لالیگاس ! حد اقل تا روز آخر تکلیف قهرمانی معلوم نیست و رقابت خیلی نفسگیر و جذابه , ولی در مقابل , لالیگا : همه از همین الان میدونیم که قهرمان یکی از دو تیم رئال یا بارسا هستن .

flavia
06-04-2012, 23:01
آره درست میگی ...

ولی به نظر من همین لیگ نسبتا کثیف ( به قول شما ) خیلی با ارزش تر از لالیگاس ! حد اقل تا روز آخر تکلیف قهرمانی معلوم نیست و رقابت خیلی نفسگیر و جذابه , ولی در مقابل , لالیگا : همه از همین الان میدونیم که قهرمان یکی از دو تیم رئال یا بارسا هستن .

اره قبول دارم لالیگا جذابیت و هیجانه لیگای دیگرو نداره...
واقعا خنده داره که فاصله ی تیم دوم و سوم 30 امتیازه!!!
کاملا دو قطبیه...من خودم ترجیح میدادم بارسا توی یه لیگ دیگه بود!!! :ohum:

punisherhadi
06-05-2012, 02:05
سلام به همه برو بچ دربی...راستش من زدم تو کار ساخت والپیپر....هر روز هم آپ میکنم .....البته بخاطر عشقم و عشق همه بارسایی ها.......یه نمونه والپیپر براتون میزارم اگه دوست داشتید بقیه والپیپر هارو تو وبلاگم ببیند
البته بیشتر برا این اومدم بهتون خبر بدم که والپیپر جدیدی که گذاشتم موضوش پدر شدن مسی هستش...بیاید ببینید

Arman.Leo
06-05-2012, 04:34
پویول و ژاوی مثل سال 2011، در بین 10 نامزد برای پای طلا هستن. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

این جایزه به بهترین بازیکن بالای 29 سال فعال داده میشه.
یکی از اولین افرادی که رایش رو اعلام کرد رایان گیگز، برنده پارسال بود، که به ژاوی رای داد.

نامزد های امسال: Xavi Hernández و Carles Puyol ، بوفون و پیرلو (یوونتوس)، رائول گنزالس (ال سعد)، کلارنس سیدورف و ایبراهیموویچ (میلان) ، دروگبا(چلسی) و کاسیاس و کاکا(مادرید).
نامزد ها توسط 52 روزنامه نگار از سراسر جهان انتخاب شدند.

امسال راگیری برای عموم آزاد هست. رای ها 12 اکتبر ساعت 12:00 شمارش میشن، جایزه هم 2 روز بعد، 14 اکتبر، داده میشه.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

از اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])میتونید رای بدید.

Arman.Leo
06-05-2012, 04:36
بعد از این که گواردیولا رفت کروواسی و حسابی حال کردن، حالا رفته به Kotor (مونته نگرو). این عکسی که این پایینه جلوی هتل Forza Mare هست. Kotor یکی از زیباترین خلیج های جهان هست.حسابی داره حال میکنه ها! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

یک تقدیم خاص به فردی خاص
سسک در در روز دوشنبه خارج از تمرینات تیم ملی در Ciutat Esportiva در خوان گمپر بارسلونا با 3 دوستانش به تمرین پرداخت .
سسک این عکس را بر روی صفحه توییترش گداشت.

xavi-fcb
06-05-2012, 09:55

تیترهای روزنامه اسپورت در روز 4 ژوئن

میلان در را باز کرد

گالیانی در بارسلونا بود و همه چیز را به برونزتی واگذار کرد ، که امروز با مدیر فنی بارسا جلسه ای خواهد داشت

پس از اینکه بازیکن بله را گفت ، باشگاه در حال حاضر برای انتقالش با مبلغ 40 میلیون یورو مذاکره می کند

اینیستای بزرگ اسپانیا را پیروز کرد. اسپنیا 1 – 0 چین. او به سیلوا پاس گل داد و کاملا با یوردی آلبا هماهنگ بود

مسی در پائیز پدر خواهد شد

تیترهای روزنامه الموندو در روز 4 ژوئن

اینیستای نابغه

تمرین نهایی همراه با احساساتی خوب پیش از یورو

آندرس منجر به پیروزی تیم شد، یکبار به تیر زد و یک پاس گل به سیلوا داد

بازیکنان آبی و اناری سبک بازی اسپانیا را دوباره مثل یک برنده ساختند و آلبا بسیار تماشایی بود

آنها سعی می کنند خاوی مارتینز را اغوا کنند. بازیکنان بارسایی تیم ملی اسپانیا سعی می کنند او را متقاعد کنند تا برای بارسا بازی کند

xavi-fcb
06-05-2012, 09:58
طرفداراي عزيز بارسلونا و هواداران ژاویlove:: من اين کليپ را نديده بودم ولي شايد شماها ديده باشيد.
خيلي حال کردم وقتي ديدم ،خالي از لطف نيست يکبار ديگه ببينيد.

خداییش اینا رو ببینید چقدر برای هوادارانشون احترام قائلند خیلی با حاله یه دختر کوچولو عشق ژاویه
(کاش ای کاش جای این دختر بچه بودم)

xavi-fcb
06-05-2012, 10:22
بچه های فوتبالی برای آگاهی از برنامه کامل بازیهای یورو 2012 به بخش1-جام ملتهای اروپا (Euro)
بخش 2-یورو 2012تاپیک 3-برنامه کامل بازیهای یورو 2012 در دو فایل pdf به ترتیب گروهها و بازیها ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بروید و فایل مربوطه را دانلود کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

باتشکر...

vip
06-05-2012, 10:44
- ایجنت تیاگوسیلوا امروز برای مذاکره با بارسا وارد بارسلونا شد.

- گالیانی: تیاگوسیلوا در میلان می‌ماند و هیچ مذاکره‌ای برای وی با بارسلونا انجام نشده است.

- والنسیا حداقل قیمت آلبا را 15 میلیون و بارسلونا حداکثر ق...یمت مدنظر را 12 میلیون اعلام کرده‌اند. والنسیا قصد دارد این انتقال بعد از یورو انجام شود ولی بارسا تاکید دارد که قبل از یورو آلبا به بارسا منتقل شود.

- والنسیا هیچ بازیکنی را در ازای آلبا نمیپذیرد و فقط پول را قبول می‌کند. - گالیانی اعلام کرده که اگر فقط مسئله قیمت بود تاکنون سیلوا به فروش رفته بود. همچنین اضافه کرده که اخیرا پیشنهادی به ارزش 40 میلیون را برای این بازیکن رد کرده است. ولی نگفت که این پیشنهاد از طرف چه باشگاه ارائه شده است.

- نه‌نه (پاریسن‌ژرمن): ما با خریدهای این فصل می‌توانیم در سطح بارسلونا و رئال مادرید برسیم. پاریسن‌ژرمن قصد دارد در فصل آینده مثلث لاوتزی، پاتو و کاکا را با 85 میلیون در این تیم ایجاد کند.

- بارسلونا به باشگاه اسپورتینگ اعلام کرده که قصد بازخرید آلبرت بوتیا را ندارد. بارسا پیش از این قصد داشت با خرید این مدافع به ارزش 2.5 میلیون از وی برای انتقال آدرین و یا آلبا به بارسلونا استفاده کند.

- سرجی روبرتو گفته فصل بعد هم در بارسلونا می‌ماند تا برای رسیدن به تیم اصلی تلاش کند.

- بارسا قصد دارد در این هفته قرارداد ویلانوا را به امضا برساند. گفته می‌شود که این قرارداد 2 ساله و با حقوق سالیانه 5 میلیون یورو است. تا قبل از امضای قرارداد ویلانووا و اعلام رسمی آن هیچ انتقالی به صورت رسمی اعلام نمی‌شود. - مونتویا از منتقل شدن به تیم اصلی خوشحال است و می‌گوید در 12 سالی که در بارسلونا بوده هیچ‌گاه به جدایی از این تیم فکر نکرده است.

- اسپورت اعلام کرده که تیاگوسیلوا به بارسلونا اطلاع داده که قصد دارد به این تیم بپیوندد.

- اولیویر گیرود مهاجم 25 ساله مونتوپلیه، آقای گل لیگ فرانسه به بارسلونا پیشنهاد داده شد ولی اولویت بارسا خرید در خط دفاع است.

- مایورکا علاقه‌مند به جذب رادری مهاجم 21 ساله تیم رزرو بارسلوناست که فصل پیش با قرارداد آزاد از سویا به این تیم ملحق شد.

- بارسلونا احتمال معاوضه کریستین تیو با آدرین را رد نکرده است.

- فروش دنی‌آلوز تنها در صورت تقاضای خود وی و رسیدن پیشنهاد واقعا بالا برای او است. دنی‌آلوز قبلا اعلام کرده که قصد ترک بارسا را ندارد.

- ادمیلسون بازیکن سابق بارسلونا، هم‌وطنان خود تیاگوسیلوا و نیمار را مناسب‌ترین گزینه ها برای بارسا دانسته است.

- بارسلونا در این فصل قصد جذب هیچ دروازه‌بانی را ندارد. والدز، پینتو و اویر دروازه‌بانان بارسلونا در فصل بعد خواهند بود.

- آلبا تایید کرد که بارسلونا و والنسیا در حال مذاکره هستند و توضیح داد که روند مذاکرات به خوبی پیش می‌رود و اگر اتفاق خاصی نیفتد فصل دیگر در بارسلونا بازی خواهد کرد.

* اجنت مهاجم پاراما سباستین جیونیکو 25 ساله در بارسلونا است و درباره انتقال این بازیکن با مسئولان بارسا مذاکره خواهد کرد.

* 9 تا از 23 بازیکن تیم ملی اسپانیا حاضر در یورو از اکادمی بارسلونا هستند. والدس - پ...یکه - بوسکتس - ژاوی - اینیستا - سسک - پدرو - البا و رینا. * دقیقا 50 روز دیگر بارسلونا اولین بازی خود را در برابر هامبورگ بازی خواهد کرد.

* داوید سیلوا بازیکن تیم منچستر سیتی و تیم ملی اسپانیا: اینیستا یک بازیکن باور نکردنی است, او کمک کرد من به گل برسم, حقیقت این است که وقتی اینیستا با شما بازی می کند همه چیز اسان به نظر می رسد.

* مارسلو بازیکن رئال مادرید: مسی بهترین بازیکن جهان است. این لذت بخش است که با پیراهن برزیل در مقابل او بازی کنیم.باید ببینیم که ما می توانیم او را متوقف کنیم.

* توئیتر سسک فابرگاس: خبر خوب!!انگار ما می توانیم در طول رقابتهای یورو از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم, پس ما در طول مسابقات با شما در ارتباط هستیم.

* فیس بوک ویکتور والدس: به نظر می رسد که ما می توانیم در طول مسابقات یورو از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم, پس با هم در تماس هستیم. همه شما در اغوش می گیرم.

* والدانو: من مسی را واقعا دوست دارم. فکر میکنم او ذاتا فوتبالیست بهتری نسبت به کریستیانو رونالدو است.

* رائول بازیکن السد واسطوره سابق رئال مادرید: بارسا یک تیم و گروه استثنایی است,اما شما نمی توانید از کارهایی که پپ برای بارسا انجام داده است چشم پوشی کنید.او به شدت به فلسفه خو وباشگاه احترام می گذاشت و وابسته بود.

* کیتا 90 دقیقه در تیم ملی مالی در برابر بنین بازی کرد و در نهایت با نتیجه 1-0 شکست خوردند. * دل بوسکه:از عملکرد خوب بازیکنان بارسا غافلگیر شدم پیکه، ژاوی، بوسکتس و به خصوص اینیستا.

* نگردو بازیکن سویا: اینیستا باور نکردنی است, او یک هنرمند است و هر بارکه بازی می کند یک شگفتی رخ می دهد.

* ژاوی:من بسیار خوشحال هستم, از نظر جسمی بسیار اماده هستم, برای رقابت اماده هستم تا دوباره با تیم ملی تاریخ ساز شویم.

* مسی:آرژانتین باید بهتر شده وبه عنوان یک تیم رشد کند, تشویقهای هواداران واقعا الهام بخش بود. مهمترین نکته این است که با پایان یافتن این بازی به صدر جدول رسیدیم. ما همیشه به دنبال این ارتباط خوب با هواداران بودیم و آنچه در بازی با اکوادور میان ما و هواداران اتفاق افتاد فوق العاده بود. باید به همین ترتیب ادامه دهیم و همه با هم، تا پایان متحد باشیم.

* پدرو: تیتو ویلانووا می تواند دوباره بارسا را به اوج بازگرداند.

* ساکریستان,مربی بارسا ب: ایده های گواردیولا با مربی گری ویلانووا همچنان ادامه خواهد یافت.

یوردی آلبا : بارسلونا و والنسیا در حال مذاکرات برای یک انتقال هستند.همه چیز بخوبی پیش میرود ...

- مدیر برنامه های جیووینکو در بارسلونا است و میتواند یک ملاقات رسمی با باشگاه برای بحث در مورد انتقال احتمالی داشته باشد

- 9 تا از 23 بازیکن تیم ملی اسپانیا در آکادمی فوتبال بارسلونا بازی کرده اند.والدس ، ژاوی ، اینیستا ، پدرو ، پیکه ، بوسکتس ، آلبا ، رینا و فابرگاس

- داوید سیلوا : اینیستا یک بازیکن باور نکردنی است.او به من یک پاس گل داد.حقیقت این است که وقتی در کنار اینیستا بازی میکنید همه چیز آسانتر است

- تونیتو (مدیر برنامه های تیاگو سیلوا) : تیاگو سیلوا بازیکن میلان است.چیزی برای گفتن ندارم البته که باشگاه های بسیاری به او علاقه نشان دادند اما او می خواهد در میلان بماند.او در میلان احساس خوبی دارد،پس چرا باید برود؟

- مارسلو : مسی بهترین بازیکن دنیا است.بازی با برزیل در برابر او لذت بخش است

- بارسلونا نمی خواهد آلبرتو بوتیا مدافع اسپورتینگ را با مبلغ 2.5 میلیون برگرداند،مگر اینکه پیشنهاد قابل توجهی تا قبل از 15 ژوئن که پایان مهلت قراردادش است داده شود.

vip
06-05-2012, 10:54
والا من فاصله میزارم ولی هردفعه این شکلی میشه ویرایششم میکنم همینه باز

flavia
06-05-2012, 11:04
عالی شد...دستتون درد نکنه...

پس البا به احتمال زیاد میاد بارسا...بازیکن خوبیه و تو حمله ها هم خیلی موثره...

سیلوا هم همونطور که حدس میزدیم منتفی شد...باید دنبال مارتینز باشم...

اینیستا هم که فوق العادس...خدا برامون حفظش کنه!!!:ohum:

مسی هم که ساخته شده برای پدر بودن...اینقدر که خوبو مهربونه...:ohum:

vip
06-05-2012, 11:20
اره اگه بتونیم مارتینزو از چنگ بیلبائو دراریم خیلی خوبه تیاگو سیلوا هم بره به همون مالدینی شدنش برسه

vip
06-05-2012, 11:28
بازیکنان چین اف سی بارسلونا را تحسین کردند

یو داباو ، مهاجم چین که دو فصل برای بنفیکا بازی کرد ، با فوتبالی که اسپانیا بازی می کند بسیار آشناست و ارزش بسیاری برای کیفیتی که بازیکنان اف سی بارسلونا به تیم ملی اسپانیا می آوردند قائل است. " بارسا بهترین تیم در جهان است ، بهترین بازیکنان در آنجا بازی می کنند و بازیکنان آبی واناری در تیم ملی اسپانیا بسیار مهم هستند. هر کدام از آنها مشخصات خاصی دارند. داوید ویا بازیکن مورد علاقه من است، متاسفم که نتوانستم در برابر او به خاطر مصدومیتش بازی کنم. بازیکن تیم ملی چین ژنگ ژی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت : " در لالیگا باشگاه های بزرگی مثل اف سی بارسلونا و رئال مادرید حضور دارند ، این لذت بخش است که بتوانی در برابر بهترین بازیکنان جهان بازی کنی و فرصتی برای یادگیری از آنهاست. "

footballking12
06-05-2012, 11:55
داش یاسر ممنون به خاطر خبر های خوبی که گذاشتی.
واقعا عالی میشه اگه البا و مارتینز و سباستین جووینکو رو برای فصل بعد بگیریم.

spiderkiller
06-05-2012, 12:03
داداش یاسر حقیقتا به قول داداش محمد خبرای خیلی خوبی میذاری.
به نظر میرسه مذاکرات برای تیاگو سیلوا هم همچین تموم شده نیست چون میلان به شدت مشکل مالی داره.از طرفی خود سیلوا هم بدش نمیاد عضوی از بهترین تیم تاریخ باشه.
مارتینز این دوبازی اخری که ازش دیدم خیلی سوتی میداد.میترسم بیاد بارسا بدتر بشه و نتونه تو سبک بارسا حل بشه اونموقع دردسر شروع میشه درست مثل زمانی که میلیتو نمیتونست ذخیره مطمئنی باشه. برعکس تیاگو سیلوا چه قدر رو فرم هست . 2 تا از بازی های برزیل رو تا الان بعد از اتمام فصل دیدم واقعا یک تنه دفاع برزیل رو نگه میداشت.

vip
06-05-2012, 12:09
الان اندرا نمیدونم چی چی(مدیر برنامه های جووینکو)اومده بارسلون واسه مذاکره فقط میمونه مارتینز کاش میشد بیل رو هم بخریم

vip
06-05-2012, 12:15
شما ها لطف دارید.

تیاگو سیلوا الان خودش یه جورایی چراغ سبز نشون داده ولی نمیدونم چرا هر کاری میکنم ازش خوشم نمیاد تا اونجایی که من فهمیدم میلان گتوزو و یه چن تا بازیکن دیگرو میفروشه و یه جورایی مشکل مالیش برطرف شده (تا حدودی البته)به نظرم هیچی گرت بیل نمیشه

xavi-fcb
06-05-2012, 13:20
اخبار کوتاه

فیس بوک والدس : ظاهرا میتونیم در بازی های یورو از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم ، پس در تماس هستیم ، همتون رو در آغوش میگیرم

آلبا : بازی کردن کنار اینیستا ؟او بازیکنی فوق العاده است اما من اکنون فقط به تیم ملی فکر میکنم

نگردو : اینیستا باورنکردنی است ، او دوباره هنر خود را بنمایش گذاشت . هر گاه او بازی میکند اتفاق جالبی خواهد افتاد

دلبوسکه : از آمادگی بازیکنان بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، پیکه ،ژاوی ، بوسکتس و بویژه اینیستا متعجب شدم

آقای برونزتی ، نماینده ی فیفا و ایجنت رسمی امروز برای انتقال تیاگو سیلوا با مقامات بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دیدار خواهد داشت

دو خرید تابستان گذشته ی بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، الکسیس و سسک هر دو 16 گل بثمر رسانده اند . الکسیس 41 بازی و سسک 49 بازی انجام دادند

گالیانی : سیلوا قطعا در میلان خواهد ماند و من هیچ تماسی با مسئولان بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نداشته ام
ما تمام تلاشمان را برای حفظ سیلوا انجام میدهیم

xavi-fcb
06-05-2012, 13:22
کاریکاتورهای روزانه ی اسپورت در 4 ژوئن 2012

پیکه : " این درسته که سرخیو و من در کنار هم ضعیف
نیستیم ... من حتی میخوام برم با دوستان او بسکتبال یا ' basket ' بازی کنم. "

سرخیو : " من ' Baske ' را ترجیح میدم. "

پ.ن: basket : حلقه ی بسکتبال

کاریکاتورهای روزانه ی الموندو در 4 ژوئن 2012

پپه : " CR7 یک ماشینه "

هوادار " درسته ، ماشینی که پیچ رو گم میکنه "lagh::

vip
06-05-2012, 13:55
نظر دومینیکا سیبولکُوا دربارۀ مسی

من واقعا او را تحسین می کنم،حتی با وجود این که طرفدار فوتبال نیستم.من اخیرا این شانس را داشتم تا با او در بارسلونا ملاقات کنم و برای اولین بار در زندگیم،در صحبت با کسی دستپاچه شده بودم.کلمات با لکنت از زبانم بیرون می آمد.من بسیار خجالت زده و دستپاچه شده بودم.

دومینیکا سیبولکوا،تنیسور اسلواکیایی(خانومی که کت قرمز پوشیده)،در گفتگو با rolandgarros.com[Only Registered And Activated Users Can See Links]

fcb10
06-05-2012, 14:14
رامی هم بد بازیکنی نیست , هم سنش کمه هم فیزیک خوبی داره , اگه تو ترکیب جا بیفته 7/6 سالی میتونه واسمون جواب بده . تو بازی های یورو فیکسه تیم ملیِ . اتفاقا امشبم فرانسه بازی داره , بازیش رو باید زیره نظر بگیریم بینیم تو همچین بازی هایی چیکار میکنه :fek konam:

spbarcelona
06-05-2012, 16:22
سلام دوستان
حالا که نيمار رو خار و کور کرديد پس بايد فعلا به فکر دوتا مدافع باشيم که مثل اينکه آلبا جور شده بايد يه مدافع مرکزي هم بياريم ولي بعد از اين دو خريد يه مهاجم تراز اولم نبايد فراموش بشه مثل خلعتبري
خلعتبري رو بايد بياريم تا مارادونا قيد دامادشودنشو بزنه و داماد کرايف بشهki:: خب بعد از شوخي با محمد رضا مي خواستم بگم يه مهاجم تراز اول مثل آگرو يا سوارز يا کاواني بايد بخريم.
من که راستش پول ندارم يعني کمي دارم اگه دوستان پول هاتون رو مي ذاريد رو هم من يه کاري برا تيممون ميکنم.:jeddiiiii: واي واسه خودم برم دور دنيا رو بگردم:hehee:
نگران نباشد اين از آسيب هايي هست که در طول امتحانات ميتونه به هر کس وارد بشه:love:

vip
06-05-2012, 16:32
الان خودت گرفتی چی گفتی؟

fcb10
06-05-2012, 16:40
سلام دوستان
حالا که نيمار رو خار و کور کرديد پس بايد فعلا به فکر دوتا مدافع باشيم که مثل اينکه آلبا جور شده بايد يه مدافع مرکزي هم بياريم ولي بعد از اين دو خريد يه مهاجم تراز اولم نبايد فراموش بشه مثل خلعتبري
خلعتبري رو بايد بياريم تا مارادونا قيد دامادشودنشو بزنه و داماد کرايف بشهki:: خب بعد از شوخي با محمد رضا مي خواستم بگم يه مهاجم تراز اول مثل آگرو يا سوارز يا کاواني بايد بخريم.
من که راستش پول ندارم يعني کمي دارم اگه دوستان پول هاتون رو مي ذاريد رو هم من يه کاري برا تيممون ميکنم.:jeddiiiii: واي واسه خودم برم دور دنيا رو بگردم:hehee:
نگران نباشد اين از آسيب هايي هست که در طول امتحانات ميتونه به هر کس وارد بشه:love:

داداش معلومه امتحانا حسابی تاثیره خودشو روت گذاشتن ki::

اگه پولامون رو هم جمع کنیم بدیم به روسل بازم خبری از خرید نیست , روسل باید بره زیره نظر کمیته امداد shikam::-

ولی واقعا وجود رامی و آلبا با هم خیلی میتونه بهمون کمک کنه , چون او دوتا درک خیلی خوبی از هم دارن و همینجور پیکه و دنی یعنی دوباره یه خط دفاعی مستحکم و منظم واسمون به وجود میاد . رامی از لحاظ فکری هم بازیکن باهوشیه و خیلی خوب توی حملات شرکت میکنه و یه سر زن عالییه , من خیلی بهش علاقمند شدم و امیدوارم که بیاد .

Arman.Leo
06-05-2012, 19:53
کاریکاتورهای روزانه ی اسپورت در 5 ژوئن 2012

D10S* پدر خواهد شد

مسی : " آن روز من گلم را به دوست دختر باردارم تقدیم کردم ... اخبار خوبی که در سال آینده برای Cules در راه هست ،

من می خوام لیگ رو ، لیگ قهرمانان رو و کوپا رو به فرزندم اهدا کنم . "

* " dios " در اسپانیایی معنی " خدا " می دهد
زنده باد لاماسیا

نه نفر از 23 بازیکن تیم ملی اسپانیای یورو 2012 بخشی ار آکادمی اف سی بارسلونا، لاماسیا بوده اند.
این بازیکنان ویکتور والدز و پپ رینا در پست دروازه بان ، جرارد پیکه و یوردی آلبا در پست دفاع ، سرخیو بوسکتس ، ژاوی هرناندز ، آندرس اینیستا
و سسک فابرگاس در پست هافبک و در خط حمله پدرو رودریگوئز هستند.

saeid_8992
06-05-2012, 20:04
عکس روز: «اینیستا و والدس».

AlexDelpiero
06-05-2012, 20:09
هر جایی بحث خاص خودشو داره ! اگر مشکلی با مدیر و یا شخص خاصی دارید بهتره با خودش در میون بذارید و اینجا مطرح نکنید !
من دو تا نکته رو که اینجا دیدم جواب میدم و بقیه رو میذارم به صورت خصوصی !

1 - اون دوستمون که میگی دیگه حس فعالیت نداره ! طبق قانون پستش حذف شد و به وصورت کاملا منطقی جوابش داده شده بود !
2 - بهترین کاربر سایت هم مدیرا فقط انتخاب می کنند و هیچ کسی نظر شخصیشو وارد بحث نمی کنه ! می تونید یه نگاهی به لیست کاربرا بکنید و ببینید که چقد این قضیه صحت داره ! نمونش همین شهریار !
3 - ایشون هم که میگن چرا من به عنوان کاربر برتر شناخته نشدم بهتره تو همون تایپیک یه نگاهی بندازند ببینن چه فعالیت هایی مد نظر مدیران هست !

ویرایش :
نظر سنجی بین اعضا هم برای کاربر سایت غیر ممکنه ! برای نمونه ی نظر سنجی و نتایج عجیبش (!) یه سری بزنید به لینک زیر :

spiderkiller
06-05-2012, 20:26
2 - بهترین کاربر سایت هم مدیرا فقط انتخاب می کنند و هیچ کسی نظر شخصیشو وارد بحث نمی کنه ! می تونید یه نگاهی به لیست کاربرا بکنید و ببینید که چقد این قضیه صحت داره ! نمونش همین شهریار !

داداش من منظورت رو نگرفتم.یعنی چی نمونه اش همین شهریار.مثلا من چی گفتم؟ من تا الان گفتم چرا به عنوان کاربر برتر انتخاب نشدم؟ یا مثلا من با شما مشکل داشتم؟ یا مثلا من بحث غیر فوتبالی رو شروع کردم؟ نمیدونم والله چرا من شدم عبرت سایرین تو این انجمن.

fcb10
06-05-2012, 22:13
راستی چند شب پیش بازی مکزیک رو که دیدم چقد ناراحت شدم واسه اینکه دوس سانتوس رو از دست دادیم , یه بازیکن کامل شده با این سنه کمش چقد با تجربه نشون میده ! تموم حملات مکزیک رو رهبری میکرد و شده بود همه کاره تیم . الانم که تو باشگاهش وضع خوبی نداره ....

واقعا اگه این فصل بودش چقد به کارمون میومد .......... حیف

spiderkiller
06-06-2012, 00:18
دوستان با این بازی های وحشتناکی که من دارم از بنزما و اوزیل و هیگوین و دیماریا میبینم فکر کنم باید قید سوپر کاپ رو هم بزنیم. heee:: بنزما عجب گلی زد.دیماریا هم که از همه جای زمین میتونه بازی سازی کنه.اوزیل هم که داره به دوران اوجش نزدیک میشه.واقعا کاش لااقل پپ بازی های سوپر کاپ رو انجام میداد بعد میرفت فکر نکنم تیتو بتونه تاکتیک خوبی رو برای اینا پیاده کنه.

saeid_8992
06-06-2012, 00:33
اره منم موافقم رئال خیلی قوی شده بازیکناشون هم تو اوجن بازیکنای ما یا تازه دارن مصدوم میشن یا تازه دارن خوب میشن ولی من اصلا ناامید نیستم چون فرصتی خوبی داریم برای بازسازی این ویا و پویول هم استراحت میکنن از اون طر ف مسی یه بازی دیکه دارن بعد اونم میتونه خوب استراحت کنه الان تنها چیزی که میشه گفت دار م ازش میترسم این راسله اصلا سیاست ندار ه واسه تیم و باشگاه داری الا ن بیشتر بازیکنای نیا از خداشونه واسه ما بازی کنن باید با سیاست باهاشون مذاکاره کرد و اینارو جذب کرد ولی عمو راسل که کلا بیخیاله همه چیه

راستی این افلای هم خوب را اوفتاده heee::
اکه یه مدافع میگرفتیم اخه چی میشود:mage mishe:

vip
06-06-2012, 00:43
اولین بازیکن جدید بارسلونا در فصل اینده از هم تیمی های خود خداحافظی کرد

لحظات بسیار خوبی را در 3 سال گذشته در این تیم گذراندم. منحصربه‌فرد، سخت، خاص، خوشحال کننده، دوران پر از مسئولیت، پیروزی‌ها، شکست‌ها، ولی مهم‌تر از همه دوستانی که به من کمک کردند که به آرزویم برسم. هیچ‌کدام از این‌ها را فراموش نمی‌کنم. از همه شما از صمیم قلب متشکرم و دوستتان دارم.“ این پیام توییتر مدافع جدید بارسلونا در فصل بعد، خطاب به هم‌تیمی‌های سابقش است.
مارک بارترا، مدافع جوان تیم رزرو بارسلونا، همان‌طور که از چند ماه پیش زوبیزارتا اعلام کرده بود، در فصل آینده به تیم اصلی منتقل خواهد شد. گرچه تا پیش از امضای قرارداد ویلانوا هیچ خبر رسمی منتشر نخواهد شد.

flavia
06-06-2012, 00:45
منم واقعا دوست داشتم پپ برای سوپرکاپ میموند...یهو تیم موند رو هوا....

بهتره منفی نگاه نکنیم....ما هم هنوز ستاره هامونو داریم...درسته یه فصل بدو پشت سر گذاشتیم ولی نمیتونیم بگیم دورمون تموم شده...

دیماریا و اوزیل خوبن...ولی اونورم ما ژاوی و اینیستا و بوسکتس و تیاگو و سسکو داریم...خط هافبکونم که از اونا قویتره...
اینیستا به تنهایی معجزه میکنه...تو بازی با چین وقتی نیمه ی دوم به بازی اومد کل سیستمو ریخت بهم...

در مورد حمله درسته اونا حمله ی خوب و پر از ستاره دارن...رونالدو ، هیگواین ، کاکا ، بنزما...
ولی ما هم حملمون خوبه....نباید ناامید باشیم...

امسال خیلی بدشانس بودیم که کل حملمون غیر از مسی یه بند در حال مصدومیت و ریکاوری بودن...

تو فصلی که ما همش در حال مصدوم دادنو ریکاوری بودیم رئال تونست خودشو جمع کنه...خوش شانس بود که به غیر از دیماریا مصدومیتای جدیه دیگه نداشتن....

اگر شانس باهامون یار باشه و دیگه مصدومیت ندیم و حمله هامون رو فرم خوبشون باشن دست کمی از حمله ی اونا نداریم....
درسته مثل اونا سرعتی و شوت زن نیستن(البته غیر از ویا) ولی مزیتهایی هم دارن که اونا ندارن...

مسی ، ویا ، الکسیس و افلای، پدرو........

مسی که همیشه مسیه...بینظیر...

افلای که داره با سرعت باورنکردنیی پیشرفت میکنه...واقعا انگیزه داره...

ویا فقط اگربتونه مثل افلای یه ریکاوریه حسابی داشته باشه و انگیزه و اراده ی قوی ، هیچی جلودارش نیست...

الکسیس که از اولشم خیلی سرعتی و فیزیکی و خطرناک بود...زیاد مصدوم شد ولی مطمئنم اینهایی که ما دیدیم همش نصف تواناییش بوده...

پدرو هم با سرعت کمتری ولی اونم داره خودشو پیدا میکنه...

نگرانی اصلی بابت خط دفاعه که امیدورام با خرید خوب اونم درست بشه....

در مورد تیتو هنوز نظری ندارم...امیدورام بتونه تاکتیکو طوری پیاده کنه که بازیکنایی مثل افلای و الکسیس هم بتونن در کنار ویا و مسی خودشونو نشون بدن...اونا فقط باید بهشون کمی ازادی عمل داده بشه(همونطور که تو تیم ملیاشون دارن) و همه ی تمرکز رو مسی نباشه...

Arman.Leo
06-06-2012, 05:01
توپ های یورو !!!

بچه های یورویی بارسا

آلوز آزمایشات پزشکی سه شنبه رو با موفقیت پشت سر گذاشت و میتونه توی المپیک 2012 لندن شرکت کنه.

Arman.Leo
06-06-2012, 05:10
​اخبار کوتاه

دقیقا 50 روز دیگر بارسا اولین بازی دوستانه ی پیش فصل خود را انجام خواهد داد

مازینیو پدر تیاگو سیلوا : خروج گواردیولا چیزی را تغییر نمیدهد . ویلانوا ادامه دهنده ی راه است و همه ی بازیکنان او را دوست دارند و خوشحال هستند
میلان ؟ تیاگو بخشی از انتقال تیاگو سیلوا نخواهد بود . او در بارسا خوشحال است و میخواهد در این تیم بماند

بعد از بازی های خوب آفلای در تیم ملی هلند بارسا برنامه ای برای فروش او ندارد ، اما با پیشنهادی خوب شاید در این باره فکر کنند

آشپز میلان گفته است که گالیانی با مدیر برنامه های گواردیولا دیدار داشته است

اتلتیکو خواهان بخدمت گرفتن ته یو ، کوئنکا و سرخی روبرتو میباشد اما بارسا تمایلی برای فروش یا قرض دادن این بازیکنان ندارد
کوئنکا بطور قطعی در تیم میماند اما ته یو در بازی های پیش فصل حضور خواهد داشت اما تصمیم نهایی راجع به وی بعد گرفته میشود

تست های انجام شده روی دنی آلوز بخاطر مصدومیت وی مثبت بوده است ،

پلگرینو مربی جدید والنسیا : اگر یوردی آلبا تیم را ترک کند ، تیم ضرر میکند اما امتیاز مثبتی برای وی است . این طبیعیست اگر او تیم را ترک کند
همه چیز را پول تعیین نمیکند ، ما با رئال و بارسا رقابت خواهیم کرد

خاوی مارتینز : من با بازیکنان بارسا رابطه ی بسیار خوبی دارم ، همه ی آن ها بازیکن و دوستان بسیار خوبی برای من هستند اما این به معنی رفتن من به بارسا نیست

xavi-fcb
06-06-2012, 09:26
عکس روز: «اینیستا و والدس».

به به عجب بازیکنایی!!
البته بیشتر سمت راستیه رو میگم
خدای یه پا دو پا و پاسهای عمقی [Only Registered And Activated Users Can See Links]
سمت چپی هم خدای سوتی تو دروازه!!!!!

xavi-fcb
06-06-2012, 10:01
ساندرو راسل:من به تیتو اعتماد کامل دارم .گواردیولا در دورانش فوق العاده بود و فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد که تیتو نتواند راه او را ادامه دهد.

کارلس پویول و ژاوی هرناندز نامزد های دریافت پای طلایی در سال 2011 شدند.البته ژاوی شانس بیشتری نسبت به پویول برای دریافت این جایزه دارد.گفته می شود رایان گیگز ،بازیکن ولزی منچستر یونایتد رای خود را به ژاوی داده.
رقیبان دیگر ژاوی برای کسب جایزه:ایکر کاسیاس و کاکا(رئال مادرید)،بوفون و آندره پیرلو(یوونتوس)،رائول گونزالس(السد)،کلارنس سیدورف و زلاتان ابراهیموویچ(آث میلان) و دیدیه دروگبا(چلسی) هستند.
این جایزه به بازیکنان بالای 29 سال و در تاریخ 14 اکتبر اهدا می گردد.

ژاوی در مصاحبه با Canal+ Liga :"وقتی پپ به ما گفت که میخواهد برود ،واقعاً شوکه شده بودم اما وقتی برایمان توضیح داد او را درک کردیم .الان تیتو در تیم است و همه ی ما برای موفقیت او به عنوان جانشین پپ تلاش خواهیم کرد .ما راه درازی را پیش رو داریم اما با تمام توان خود سعی می کنیم که جایگاهمان در فوتبال را حفظ کنیم."
او هم چنین درباره ی بازی های یورو 2012 گفت:"دل بوسکه،تمام مربیان تیم و همین طور بازیکنان برای این بازی ها کاملاً آماده اند و ما شرایط خوبی در تیم داریم .بازی های لیگا تمام شد و فرقی بین دوستانم در بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و دوستانم در رئال مادرید نمی بینم.اسپانیا در یورو 2012 برای رسیدن به فینال به میدان خواهد رفت."

پله:مسی واقعاً از کرستیانو رونالدو بهتر است اما واقعیت این است که نمی تواند از نیمار بهتر باشد!نیمار از هردوی آنها کامل تر است! ((این مرتیکه باز ضر زد![Only Registered And Activated Users Can See Links]))

رود گولیت بازیکن سابق تیم ملی هلند و میلان:"اسپانیا در یورو 2012 شانس اصلی برای قهرمانی است و یکی از مهمترین عوامل آن داشتن بازیکنی مثل ژاوی است.آنها فوق العاده بازی می کنند و من اعتقاد دارم زمانی که ژاوی روی فرم باشد ،آنها فوق العاده بازی خواهند کرد و بدون شک پیروز خواهند شد و این بازیکن از نظر من اساسی ترین مهره ی اسپانیا برای بازیهای یورو است."

پپ گواردیولا و هواداران بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در مونته نگرو

xavi-fcb
06-06-2012, 10:04
اخبار کوتاه 5 زوئن

- فابیو کاپلو : اگر بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) تیتو را انتخاب کرده،به این معنیست که به او اعتماد دارند.من هم به عنوان دستیار کارم را شروع کردوم،این برای یک مربی بد نیست

- آمار بیشترین پاس گل در بین 5 لیگ برتر اروپا :
مسی 28 - اوزیل 24 - ماتا 20 - سیلوا 19 - سسک ، هازارد ، ریبری و منز 18

- گیگز : اگر مسی و رونالدو نبودند،احتمالا ژاوی در 3-4 سال اخیر بهترین بازیکن جهان میشد.ژاوی هر چیزی را برای بهترین هافبک جهان بودن دارد.او و اسکولز بهترین هافبکهای 20 سال اخیر هستند

- رونالدینیوی 32 ساله که از تیم فلامینگو جدا شده بود به تیم اتلتیکو مینیرو برزیل پیوست

- پله : مسی یا کریستیانو؟ مسی بدون هیچ شکی بهتر است.کریستیانو بیشتر یک گلزن است اما مسی یک بازیکن بزرگ است.

- یورنته (رئیس والنسیا) : احساس میکنم بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به آلبا علاقه مند است،اما هنوز مذاکره نکردیم.

- آفلای یکی از سه اولویت اینتر برای نقل و انتقالات تابستانی است

- بازیکنان بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) امیدوارند که دوستیشان با خاوی مارتینز باعث شود تا او بیلبائو را ترک کند و به بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بپیوندد

- منابع نزدیک به آلوز میگویند که او هنوز مطمئن نیست که میتواند در بازیهای المپیک بازی کند یا خیر.این بستگی به ریکاوری اش و اجازه ی باشگاه بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دارد

- آلگری : 99% مطمئنم که تیاگو سیلوا در میلان می ماند.فکر میکنم که باشگاه این را کاملا روشن کرده که این بازیکن نمی خواهد برود.

- پس از مذاکرات غیر رسمی،والنسیا حالا منتظر است که بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) پیشنهاد رسمی اش را برای یوردی آلبا ارائه دهد

- گزینه هایی که بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) برای تقویت خط دفاعی به دنبال آن است :
دژان لورن (لیون) - خاوی مارتینز (اتلتیک) - اینیگو مارتینز (سوسیه داد) - سوبوتیچ و لوملس (دورتموند) - داوید لوئیز (چلسی) - ورمائلن (آرسنال)

- کیتا در مورد آینده اش بعد از صحبت با تیتو در اواسط ژوئن ، تصمیم گیری خواهد کرد

- بعد از یک سال حضور در بارسلونای ب،جرارد دلوفئوی 18 ساله فصل بعد بین تیم اول و دوم جابجا خواهد شد

- برترین گلزنان بارسای ب در این فصل : دلوفئو 9 گل - رافینها 8 گل - رودری 7 گل

xavi-fcb
06-06-2012, 10:04
رکوردهای مسی در فصل 2011/12

flavia
06-06-2012, 11:30
مثل اینکه بلاخره قراره جراردو تو تیم اصلی ببینیم...واقعا عالیه...:eyvalla:
اینقدر اخبار ضد و نقیض پخش میشه ما نفهمیدیم بلاخره تکلیف سیلوا و البا چیه؟!؟!think::

امیدوارم این حماقتو نکنن که افلایو وقتی بهتر از همیشس بدن بره...entezar::
اگر نخوایم مهاجم بخریم تو قصل بعد صد در صد لازمش داریم..و کارمونم فقط با تیو و کوئنکا هم راه نمیفته...:ohum:

spiderkiller
06-06-2012, 11:31
دوستان من یک خواهش ازتون میکنم لطفا اخبار رو توی این قسمت قرار ندید برای بار 2000 میگم اخبار اینجا اسپم حساب میشه.البته نه اخبار کوتاه بلکه این رمان هایی که کپی پیست میکنید.

درمورد حرفایی هم که زدید کاملا درست میگید دوستان یعنی ما هم ستاره های بزرگی داریم و از این حرفا ولی حقیقتا تا اینجای بازی ها که دیدم تنها بازیکنایی که از ما تو اوج بودن توی مسابقات مسی و اینیستا و افلایی بودن که احتمالا افلایی میره و ما فقط همین دو بازیکن رو خواهیم داشت که الان امادگی کامل دارن.البته از این هم نباید بگذریم که توی کل یورو ممکنه جریان عوض بشه خیلی چیزا اما چیزی که مشخصه اینه که فرم بازیکنای رئال تقریبا یک فرم ثابت هست و خیلی بالاپایین نمیشه ولی ما برعکسیم یک روز پدرو خوبه دو رو بده.اینطوری نمیشه کار کرد یعنی کار برای مربی هم سخت میشه.مخصوصا این راسل که اصلا بیخیال خرید شده.لااقل نمیره تو ورزشگاه ها بازی بازیکنا رو ببینه یا مثلا یک پیامی چیزی مثلا مدیر بزرگترین باشگاه دنیاست.راستی بازی های المپیک کی برگذار میشه؟ میخوام بدونم بازیکنایی که تو اون مسابقات شرکت میکنن چه قدر وقت استراحت دارن؟

Saeid~Barca
06-06-2012, 15:25
راستی بازی های المپیک کی برگذار میشه؟ میخوام بدونم بازیکنایی که تو اون مسابقات شرکت میکنن چه قدر وقت استراحت دارن؟

مسابقات 5 مرداد شروع میشه و 21 مرداد تمومه . حدودا 50 روز دیگه roz::

Derby
06-07-2012, 00:33
تعدادی از دوستان بارسلونی از سایت به علت قصد ایجاد اغتشاش و توهین به مدیران سایت محروم شدن
یک توضیح کوتاه خدمت دوستان عزیز بارسلونایی بدم
به هر حال در حال حاضر همه تیمی که شما هستید رو بهترین تیم دنیا می دونن و توقع از بچه های هوادار این تیم و همین طور تیم رقیب شما رئال مادرید که اونها هم امسال عالی بودن بیشتره
شما مطمئن باشید اگه یکی از شما 2 تیم ضعیف باشه دیگه مسابقات الکلاسیکو جذاب نمیشه
مثل اواسط دهه 90 یا ابتدای 2000 به بعد که بازیها یک طرفه شده بود !
اگر دیدین که مدیری فعال تر برای این بخش انتخاب نشده برای این بود که مدیر قبلی اقا مصطفی عزیز مشکلی براش پیش اومده بود و ما می خواستیم که یک کم صبر کنیم تا اگه مشکلش حل شه بازهم فعال به ادامه کارش بپردازه
اما متاسفانه نشد و ایشون گفتن که فعالیت سابق رو نمی تونن داشته باشن
من هم اومدم بین چند کاربر بارسلونی انتخاب کنم
اما واقعآ اینقدر دورویی توی چند کاربر فعال این بخش دیدم که قصد هایی داشتند که هیچ کمکی به سایت نمی کرد برای همین هم نتونستم مدیر خوبی پیدا کنم
وسواس من روی مدیریت بخش بارسا به علت تعداد هوادارای زیادی که داره بیش از بقیه هست
اینجا قرار نیست با هم دشمنی کنیم و به هواداران تیم حریف بپریم
قصد ما از جمع شدن دور هم اینه که اوقات فراغت رو با عشقمون که فوتباله پر کنیم
باور کنید بعضی اوقات مدیران سایت تا 3 - 4 صبح بیدار هستن و خود من که الان نزدیک مسابقات یورو هستیم بعضی اوقات تا 5 صبح بیدارم و برای بهتر شدن سایت دارم کار می کنم
هیچ منتی هم نیست و با کمال میل و با عضق این کار رو برای تک تک بچه هایی که قدم روی چشم ما می گذارند و به سایت ما می ان انجام می دیم
اما صحیح نیست بیش از حد تعصبی نگاه کنیم و بخاطر چند فوتبالیست که اگه 1 هفته پولشون رو نگیرن حاضر نیستند بازی کنن به جون هموطن های هم بیفتیم و همدیگه رو آزرده خاطر کنیم
به هر حال اگه کوتاهی پیش اومده توی سایت من از شما هواداران فهیم عذر می خوام و دوست دارم که نظرات شما رو برای مدیریت بخش از خود شما جویا باشم
هر جا که فکر می کنین اشکالی هست به من یا بقیه مدیر ها بگین و تا جایی که بتونیم برطرف می کنیم و تا جایی هم که نشه شما به بزرگواری خودتون بخشبد
سعی می کنیم با شروع فصل جدید این بخش رو به یک مدیر فعال و مهمتر با ادب و صادق بدیم
مدیری که حرفش با عملش یکی باشه
نه اینکه روی خوش نشون بده و زیراب بزنه !
موفق باشید roz::

42d3e78f26a4b20d412==