PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر هواداران لیورپول فصل 2012/13 (قدردانی از زحمات کنی دالگلیش)

feri71
05-25-2012, 21:27
به نام خدا

خب امیدوارم در فصل جدید با حضور دوستان قرمزپوش ، بحث های داغی در این تاپیک صورت بگیره.

AlexDelpiero
05-26-2012, 16:06
درست صحبت كن!
همين بيشعور يه عالمه بدهياي ليورپولو داد و 100 و اندي ميليون بودجه به داگليش اختصاص داد!
ولي داگليش پولا رو ريخت دور!
تازه دستش درد نكنه هنري كه داگليش رو انداخت بيرون!
اصلا خوب كاري كرد!
يه مربيه درست و حسابي بياره محظوظ بشيم!
كي بود اين داگليش بابا؟!
من رو اینکه شما هوادار لیور پول هستین یه کم شک دارم !
البته هر کسی نظری داره و نظر شما اینه ولی من و درصد زیادی از هواداران لیورپول حاضر نیستند یه اجنبی بیاد با یکی از پر افتخارترین بازیکنان و مربیان تاریخ تیم اینجوری رفتار کنه ! و اینو هم بدون که لیورپول امسال به بی غیرتی بازیکنایی مثل داونینگ ، هندرسون و اسپرینگ و غیره باخت ! والبته کم دقتی مهاجما ... شما فرض کن این تعداد کثیر توپهایی که امثال به تیر دروازه حریفا خورد 70 درصدشون گل می شد ما الان اینجای جدول و این وضع نبودیم !

* رامتین *
05-27-2012, 21:40
کنی دالگلیش(کینگ کنی) اسطوره ی باشگاه ست...
و یکی از اون بزرگانی ست که تاریخ غنی این باشگاه رو ساخته .

خوب یا بد...
تحت هر شرایطی باید بهش احترام گذاشت(بی تردید).
این فصل تقریبا با لیورپول ناموفق بود .
اما این دلیل نمیشه که من(هوادار لیورپول)،
خوبی ها و موفقیت های او رو با پیراهن قرمزها فراموش کنم .
در لیگ، لیورپول فصل کابوس واری رو پشت سر گذاشت .
اما اولین جام بعد از 6 سال(قهرمانی در کارلینگ کاپ) و نائب قهرمانی در اف ای کاپ،
با حضور کینگ کنی رخ داد .
او رفت...
و با خاطره ی نه چندان خوبی هم رفت(البته خودش در این خاطره نقش داشت) .
اما با این حال، یک طلا و نقره برای لیورپول در این فصل از خود به جای گذاشت .
هر چند در این فصل، من خودم یکی از منتقدان عملکرد فنی دالگلیش در بازی ها و البته خریدهاش بودم .
و اینکه قرار باشه جای او مربی دیگری بیاد، اصلا غیرمنطقی نبود و معقولانه به نظر می رسید .
کما اینکه داره اینطور میشه، و به نظر میاد مربی ویگان(روبرتو مارتینز) جدی ترین گزینه برای مربی گری لیورپول در این فصل هستش(ولی هنوز قطعی نشده)... .
اما با تمام این تفاسیر و اشکالات و...،
وقتی کنی رفت، تو دل اکثر ما لیورپولی ها غمی(کم یا زیاد)فرا گرفت...
شاید کسی دیگری بود، این غم بهمون دست نمی داد !
همه ی این غم و ناراحتی ها هم بر می گرده به شخصیت خود کنی و تاریخ پر رنگی که او با اسم لیورپول،
با خودش یدک می کشه...
بخاطر اینکه اون طوری رفت...
و در آخر اون مصاحبه ی غم انگیزش... .
ما دوست نداریم که شخصیت کنی خدشه دار بشه ، حتی با گذشت این فصل نسبتا بد ،
با اطمینان بگم:
در نزد ما اینطور ( خدشه دار) نخواهد شد .
چون این فصل کوچکتر از این حرفاست
که بخواد جای اون همه فصل درخشانی رو که لیورپول با وجود کنی گذورنده، بگیره .
و قطعا نخواهد گرفت .

feri71
05-30-2012, 19:50
دلمون خوش بود حداقل وقتی با دالگلیش قطع همکاری میکنن یه آدم درست و حسابی میارن.
گزینه های مربیگری لیورپول به جز رافا هیچکدومشون برای من جذابیتی نداشتن.
الآن هم گویا با راجرز سرمربی سوانسی در حال مذاکره هستن و به احتمال زیاد همین شخص روی نیمکت خواهد نشست.
با خروج کینگ کنی و جایگزین شدن یه مربی نالایق شاهد یه سناریوی تلخ بودیم واقعا متاسفم.

* رامتین *
06-04-2012, 11:00
اما من به راجرز خوشبین و امیدوارم...

انشأالله که فصل خوبی رو با او خواهیم داشت .
به شرط اینکه در نقل و انتقالات هم به او بودجه مناسبی بدند .
بالاخره برای رسیدن به سعادت و موفقیت، ابزار لازمه نیازه .
بهترین مربی دنیا هم باشی، اما ابزار لازم(بازیکنان مناسب) رو نداشته باشی،
به اون صورت نمی تونی کار خاصی رو پیش ببری و در نتیجه موفق باشی .
مگر در شرایط خاص(که اون هم جای بحث داره)... .
راجرز گفته که میخواد با آکوییلانی و کول صحبت کنه...
و اگه به توافق برسند،
این می تونه نوید روزهای خوبی رو بده که دیگه حداقل در خط هافبک با مشکل جدی ای بر خود نخواهیم کرد .
و در ضمن، بازگشت این دو به لیورپول، خرید به حساب نمیان(در واقع براشون پولی خرج نمیشه) و این خودش خیلی می تونه خوب و حائز اهمیت باشه .
یک جورایی میشه مثل خرید آزاد...
فقط می مونه دستمزدشون.
البته باید ببینیم راجرز می تونه این دو رو متقاعد کنه که برگردند(به خصوص آکوییلانی) .
به نظرم، راجرز قدم اولش رو در لیورپول می تونه به خوبی برداره، و منتظریم که ببینیم در بازار نقل و انتقالات و در نتیجه در این فصل چه خواهد کرد .
باز هم میگم:
من، به آینده خوب لیورپول با برندان راجرز ،خیلی امیدوارم(انشأالله) .

البته این امیدواری، همیشه در همه جا و با هرکسی قبل از شروع فصل وجود داره(و باید هم باشه)...
این خیلی خوبه...

اما ای کاش، این امیدواری در پایان هر فصل به نا امیدی تبدیل نشه(انشأالله) .

King Kenny
06-04-2012, 13:19
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لباس دوم تیم برای فصل بعدی

armanliverpool
06-04-2012, 15:21
سلام بچه های عزیز ... خسته نباشید ......

به نظر من کنی دالگلیش نباید از تیم میرفت .... به هیچ وجح .....
حالا هم که رفته ..... باید یه مربی بهتر از اینها برای تیم انتخاب میکردن ....
مشکل اصلی مدیران تیم هستن ..... اون از فروش تورس ....
اون از خرید بسیار گرون اندی کارول ..... اینم از اخراج دالگلیش ....
من نمیدونم چرا اینها با تیم اینجوری میکنن ..... واقعا بعضی وقتا دیگه اعصابم به هم میریزه .

یه چند وقتی بود از ورزش و اینا هیچ خبری نداشتم ... دیروز که شنیدم دالگلیش عوض شده ....
واقعا شکه شدم ....
امیدوارم این مربیه (......) چی بگم بهش اخه برای تیم خوب باشه ......

AlexDelpiero
06-05-2012, 19:56
رفتن کویت مثل یه پتک بود تو سرمون ! جالبه یه بلایی سرش آوردن که اصلا این موضوع کش دار هم نشد ! خبر مذاکرشو شنیدیم ؛ روز بعد عکس کویتو با شال گردن فنر باغچه ! :narahat:
دیگه یهو استیوی و آقا رو هم رد کنند بره تا من یکی دست از لیورپول بردارم ! کویت بی شک می تونست طی دو سه سال آینده به یه اسطوره فراموش نشدنی لیورپول تبدیل بشه ! و خوش بختانه کسی نمیتونه توانایی فنیشو کتمان کنه که بخوایم رو این مسئله بحث فنی داشته باشیم ! بی شک درک کویت تو این سال های اخیر بهترین اگر نبوده از 3 بازیکن تاپ لیورپول بوده !
معلوم نیست سر باشگاه دارن چه بلایی میارن که یک یکی شخصت های محبوب هوادارا از تیم رونده میشن !
یه خبری هم هست که سوارز رو به یووه بدن و در ازاش کراسیچ و مقداری پول دریافت کنند !

Mohsen LFC
06-14-2012, 02:48
به راجرز خوشبين نيستم؛ شايعاتي هم كه اطراف باشگاه براي نقل و انتقالاته اصلا جالب نيست؛ يه بازيكن درست و حسابي هم به ليورپول مرتبط نميشه؛ فصل ديگه فقط بايد اميدوار باشيم كه راجرز مثل سوانسي كه با امكانات كم نتايج خوبي گرفت با ليورپول هم چنين كاري كنه و معجزه اي بشه بلكه سهميه ليگ قهرمانان بگيريم؛ اگه يكي دو فصل ديگه هم سهميه نگيريم تقريبا بايد گفت شديم يك تيم متوسط به بالا و ديگه از قدرتاي درجه يك انگليس نيستيم؛

hamid20
06-14-2012, 13:53
درک کویت که رفت یه دفعه مدیران جرارد و کاراگر و دنیل اگر و اون مکسی رو رد کنند خودمون پاشیم بریم تو زمین.
بی شرفها جدا شاکله تیمو دارند ازبین میبرند.
لیورپول تیمیه که واقعا پتانسیل قهرمانیو داره.سوآرز هم که اینطور که رسانه ها میگن رفتنیه.
بابا به کی بگم لیورپول بعد رفتن بنیتس داشت به فنا میرفت ولی بازم کینگ سر و سامونش داد الان با این مربی نریم لیگ 1 هنر هشتمو انجام دادیم و بس.

Fc Bayern München
06-15-2012, 15:11

سلام من به تو یار قدیمی . . . منم همون هوادار قدیمی

هنوز همون خراباتی و مستم . . . ولی بی تو سبوی می شکستم

همه تشنه لبیم ساقی کجایی . . . گرفتار شبیم ساقی کجایی

اگه سبو شکست عمر تو باقی . . . که اعتبار می تویی تو ساقی

Mohsen LFC
06-15-2012, 17:46
ليورپول كه ديگه قوي فكر نكنم بشه با اين شرايط
توي اين فكرم كه طرفدار آرسنال بشم
هم فلسفه داره هم خوب بازي ميكنه و احتمالا سالاي ديگه نتيجه هم بگيره
ولي ليورپول يه فلسفه فقط داشت كه اونم داگليش فروپاشوند خوب هم كه بازي نميكنه نتيجه هم كه هيچي

Mohsen LFC
06-18-2012, 03:29
حرفامو پس ميگيرم از روي احساسي شدن گفتم؛ خب آدم خسته ميشه ديگه؛ چند ساله طرفدار ليورپولم يه روز خوش نديدم؛ بعدشم توي انجمن ليورپول بعد دو سال الكي ما رو اخراج كردن خب آدم يه طور ميشه ديگه؛

به هر صورت در برد و ناكامي فقط ليورپول :love:

feri71
08-19-2012, 11:35
وست برومویچ 3 - 0 لیورپول
متاسفم اولین بازی لیگ و در واقع اولین محک جدی با راجرز رو با این نتیجه واگذار کردیم. من خلاصه بازی رو هنوز ندیدم و فقط گلها رو دیدم. گل اول که خب به نظرم نمیشد کاری کرد یه شوت سرکش بود. گل دوم هم که پنالتی بود که باز صحنه وقوع پنالتی رو ندیدم. اما در گل سوم به خوبی سردرگمی دفاع مشهود بود به طوری که روی یه سانتر ارسالی که انجام شد دو مهاجم حریف بدون اینکه مزاحمتی براشون پیش بیاد منتظر رسیدن توپ بودن و بدین ترتیب گل سوم هم به ثمر رسید.
فعلا نمیشه هیچ نظر خاصی داد. سه چهار هفته که بگذره میشه نظر درست درمورد راجرز داد.

레자
08-19-2012, 12:20
سلام
درسته هوادار منچستریونایتدم ولی میخوام یه نظری بدم

اینکه لیورپول شکست سنگینیو از یه تیم نچندان مطرح خورد ولی باید امیدوار بود که بازیکنا روحیشونو بدست بیارن

واقعا لیگ انگلیس یکی از لیگاییه که پیشبینی توش سخته و اصلا نمیشه به این تکیه کرد که فلان تیم قویه پس میبره

کوئینزپارک رنجرز هم 5بر 0از سوانسی شکست خورد که دوتاشونم قبلنا از لیگ دسته 1اومدن اینجا

اینم ویدئوی بازی لیورپول .وست برومویچ

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»ل ینک دانلود««««««««««««««««««« ««« ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

DanielBahrami
08-19-2012, 13:33
با این که هوادار چلسی هستم ولی میخواستم یه نظری بدم .

ولی مشکل لیورپول اینکه که خیلی برای قهرمانی عجله داره و انتظارات زیادی ازش دارند . باید داگلیش رو نگه میداشتن و میگداشتن تا با خرید چند تا بازیکن خوب شاید بتونه موفق بشه ولی آوردن راجرز که تو فصل قبل هم زیاد نتایج خوبی با تیمش نگرفته بود تا حدی باعث به هم خوردگی تیم شده

feri71
08-19-2012, 14:10
ولی مشکل لیورپول اینکه که خیلی برای قهرمانی عجله داره و انتظارات زیادی ازش دارند . باید داگلیش رو نگه میداشتن و میگداشتن تا با خرید چند تا بازیکن خوب شاید بتونه موفق بشه ولی آوردن راجرز که تو فصل قبل هم زیاد نتایج خوبی با تیمش نگرفته بود تا حدی باعث به هم خوردگی تیم شده

آفرین دانیال به نکته ظریفی اشاره کردی
دقیقا مشکل ما همینه که اهدافمون با پتانسیلمون همخوانی نداره. اینکه با یه سری بازیکن جوون بیای هشتم بشی و به دو فینال ومبلی برسی اونقدرا هم بد نیس. تازه اونم با اون همه توپی که فصل قبل به تیرک کوبوندیم!!! حالا مالکان چه انتظاراتی از کینگ کنی داشتن خدا میدونه.
فصل پیش گفتم باید جام اتحادیه رو اهمیت بدیم تا طلسم جام نگرفتن هامون شکسته بشه اما الآن میگم باید به یورو لیگ اهمیت ویژه ای داد چرا که هم جام کم اهمیتی تلقی نمیشه و هم اینکه با شرایط فعلی رسیدن بهش دور از دسترس نیس.

ArsalanBagheri
08-20-2012, 00:55
باید به راجرز مهلت داد
تفکرات راجرز هنوز تو تیم نشسته و هنوز عملی نشده
ولی یه گله ازش دارم اونم ترکیب بازی با وست بروم
قرار دادن بازیکنان مورد علاقه خودش (بورینی و الن) در صورتی که الن یک هفته نمیشه به تیم اومده ولی امارو که دیدم مثل این که کار الن خوب بوده ولی قرار دادن کارول بلند قد برروی نیمکت و قرار دادن بورینی یه مقدار غیرقابل پیشبینی بود
درحالی که 3-0 عقب بودیم کارول رو وارد زمین کرد
ولی باید بهش فرصت بدیم
تا ابد لیورپول

Alex Dlpiero_10
09-15-2012, 14:07
درسته در لیگ جزیره طرفدار من سیتی هستم خواستم یه پستی بدم اینجا هم از سوت و کوری در بیاد

لیورپول یکی از بهترین و پرافتخارترین باشگاه های لیگ جزیره ست اما این چند سال رشد بسیار چشم گیر یونایتد و سیتی دوباشگاه شهر منچستر خیلی بیشتر از تیم های دیگه بود بهتره بگم در سطح لیگ جزیره چراکه چلسی در سطح اروپا قهرمان لیگ قهرمانان شد.

لیورپول هم بعد از دست دادن تورس و مربی هاش واقعا افت کرده هفته پیش از آرسنال 2-0 باخت و از وست برومیچ هم 3-0 باخت لیورپول بازیکنی خیلی خوبی داره کارول سوارز جرارد رینا و...که میتونه در لیگ جزیره رتبه هم بیاره ولی از نظر من مشکل مربی این تیمه.

feri71
10-10-2012, 10:36

جو آلن بهترین بازیکن سال 2012 کشور ولز شد

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sajjad.suarez
10-10-2012, 18:36
همین دالگلیش بود که با خریدای بدش به این روز انداختمون
35ملیون برای کرول!!!!!!!!!!

feri71
10-13-2012, 12:18
همین دالگلیش بود که با خریدای بدش به این روز انداختمون
35ملیون برای کرول!!!!!!!!!!

این همه قهرمانی چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی برامون آورده حالا یه همچین اشتباهی در نقل و انتقالات در مقابل این همه افتخارات ریز و درشت اصلا به حساب میاد؟
اعتبار یه اسطوره با اینجور مسائل زیر سوال نمیره سجاد عزیز

ali&manu
10-23-2012, 20:53
سلام به همه لیورپولی های بزرگ ومتعصب کسی ازورزشگاه جدیدی که لیورپولی هادارن میسازن خبر یاعکسی نداره بذاره برادانلود
امیدوارم تیم لیورپول هرچه زودتر ازاین وضعیت خلاص بشه وبه روزای اوج برگرده ولیگ هم جذابتر بشه:morde:

feri71
02-10-2013, 21:06
فردا باید در آنفیلد با وست بروم بازی کنیم.
انصافا در بازیای اخیرمون خیلی خوب ظاهر شدیم. البته با دو تساوی آخری که داشتیم تقریبا میشه گفت شانسمون برای سهمیه خیلی کم شد اما در حال حاضر مهم برای من اینه که تیم توو بازیای باقی مونده به یه ثبات در روند نتیجه گیری برسه! پایینتر از سوانسی و اورتون بودن واقعا زشته!

icon
02-10-2013, 21:46
دیگه تا آخر فصل که خودمون رو میرسونیم به حداقل ششم. به نظر من باید یه جوونگرایی تو باشگاه انجام شه. ممکنه نتایج ضعیفی با جوونگرایی بگیریم اما به تدریج پیشرفت میکنیم. لیورپول این فصل رو خوب شروع نکرد واسه همین اینجای جدوله. (تاتنهام و من سیتی هم آدم شدند) یک سوال : به نظرتون راجرز رو باید بهش اعتماد کرد یا انداختش بیرون؟

feri71
02-11-2013, 00:29
دیگه تا آخر فصل که خودمون رو میرسونیم به حداقل ششم. به نظر من باید یه جوونگرایی تو باشگاه انجام شه. ممکنه نتایج ضعیفی با جوونگرایی بگیریم اما به تدریج پیشرفت میکنیم. لیورپول این فصل رو خوب شروع نکرد واسه همین اینجای جدوله. (تاتنهام و من سیتی هم آدم شدند) یک سوال : به نظرتون راجرز رو باید بهش اعتماد کرد یا انداختش بیرون؟

دیگه از این جوونتر چی میخواد بشه :nishkhand:
من خودم از ابتدا زیاد موافق اومدن راجرز نبودم. دلیلمم عین روز روشنه! چرا که قبلش با کینگ قطع همکاری کرده بودن و ما فک میکردیم حالا کیو میخوان بیارن که هم تراز با کینگ کنی باشه! و دیدیم که راجرز رو آوردن که یه مربی معمولی به حساب میومد. اما حالا که بعد از یه نیم فصل تیم رو به خوبی جمع و جور کرده و به ترکیب ایده آل رسیده بدترین کار ممکن اینه که اخراجش کنن!! حتی اگه در همین هفتم/هشتمی بمونیم نباید اخراج شه. اگه بیرونش کنن باز دوباره میشه روز از نو و روزی از نو!

feri71
02-12-2013, 12:54
لیورپول 0 - 2 وست برومویچ
درست زمانی که روز به روز داشت امیدمون به این تیم بیشتر میشد این باخت بد خونگی همه چی رو خراب کرد! اونطور که میگن ظاهرا باز هم به مانند بازی با سیتی خوب بازی کردیم ولی آخرش...
دقیقه 75 با خطایی که روی سوارز شد ، صاحب یه پنالتی شدیم ولی فاستر دروازه بان وست بروم تونست شوت زمینی استیوی که به سمت راست دروازه زده شد رو مهار کنه! دقیقه 81 وست بروم با استفاده از ضربه کرنر تونست به گل برسه. گل دوم هم در آخرین دقیقه قانونی بازی به ثمر رسید که روی این گل بیشتر تقصیر دنیل اگِر بود که لوکاکو خیلی راحت تونست اونو جا بذاره و برد رو برای تیمش حتمی کنه.
چهارمی که قطعا پرید حالا باید تمرکزمون روی یه رتبه آبرومندانه باشه و همچنین نیم نگاهی به لیگ اروپا داشته باشیم که البته با این اوضاع بعید میدونم اونجام بتونیم به توفیقی دست پیدا کنیم. چون فعلا با وجود بازیای خوب ، نتیجه گرایی توو کارمون نیس!

feri71
02-13-2013, 11:00
الآن بارزترین ضعف لیورپول مسلما ریناست!! عملکردش در این فصل اصلا قابل قبول نبوده هرچند درمجموع سالهای حضورش در لیورپول در عین عملکرد خوبی که داشته اشتباهات فاجعه آمیز هم داشته! فینال FA Cup فصل قبل هم که یادتونه چجوری باعث شد جامی که این همه روش حساب باز کرده بودیم از دستمون بره. هر ضربه ای و با هر شدتی که روانه دروازه لیور بشه احتمال گل شدنش بالای 50% هست. هیچ انتظاری از این دروازه بان نباید داشت که برامون معجزه کنه. همین بازی دیشب دیدیم که بازیکنای سلتیک چه شوتایی میزدن که هرکدومش میتونست یه خطر جدی باشه اما بوفون همه رو خیلی راحت جمع میکرد انگار که توپ قِل بخوره بیاد بغلش! دروازه بان یکی از رکن های موفقیت یک تیمه. سال 2010 مورینیو اگه سزار رو نداشت میتونست قهرمان اروپا بشه؟ اگه منچستر فان در سار رو نداشت میتونست تو این سالا اینقدر موفق باشه؟

liverpool1892.mihan
02-13-2013, 11:39
کارول خرید بدی نبود که دوستان میگن پول مفت براش دادن
راجرز رو هم باید پرستید چون هر فرد دیگه ای میومد الان باید با بازیکنای 35 سال بازی میکردیم
ولی راجرز جوون گرایی کرد تا سالهای آینده نتیجه بگیریم

feri71
02-18-2013, 01:26
لیورپول 5 - 0 سوانسی
بازی دلچسبی بود و حتی میتونستیم به راحتی یکی دو تا گل دیگه هم بزنیم که با بی دقتی به بیرون زدیم.
امروز کوتینیو نشون داد میتونه مهره قابل اتکایی برامون باشه. گل سوممون که انریکه زد روی یه حرکت تیمی عالی به ثمر رسید. من نمیدونم فقط چرا اینقدر دیر به خودمون اومدیم! زمانی که سهمیه لیگ قهرمانان به مانند فصول گذشته به یه رویا تبدیل شده. بورینی هم ظاهرا در این بازی دچار دررفتگی کتف شده و باقی فصل رو از دست میده. فک نمیکنم با وجود کوتی و استاریج مشکلی از این بابت داشته باشیم. فقط نگران خودشم که این مصدومیت های پیاپی باعث افولش نشه.
حالم به خاطر باخت 2-0 پنجشنبه شب به زنیت گرفتَست. تمام امیدمون به همون یورو لیگ بود که حداقل اونجا تا مراحل نهایی بالا بریم که خب تقریبا میشه گفت از اونجا هم حذف شدیم. به نظر من 20% شانس صعود داریم.

liverpool1892.mihan
02-18-2013, 01:34
کوتینیو نشون داد که لیاقت شماره 10 رو داره

INDECENT
02-18-2013, 02:27
با اینکه علاقه ای به لیورپول ندارم ولی خیلی دلم میخواد تیمهایی مثه لیورپول که گذشته ی خوبی داشتند و یه جورایی تو فوتبال فراموش شدن ( مخصوصا بین ایرانی ها ) دوباره قدرت خودشون رو بدست بیارنو نشونه همه بدن که اون گذشته ها تموم نشده .

راستش وختی میبینم که فوتبال تو ایران خلاصه شده تو رئالو بارسا و منچستر یه جورایی عصبی میشم .

امیدوارم که لیورپول بتونه تو سال های آینده قهرمانی لیگ جزیره رو بدست بیاره و به روزهای اوجش برگرده .

feri71
03-11-2013, 23:09
لیورپول 3 - 2 تاتنهام
دیروز در یک عصر رویایی تونستیم پدیده بی چون و چرای لیگ برتر رو شکست بدیم. البته با کمی چاشنی شانسki::
ظاهرا روزای خوب برای لیورپول از راه رسیده و سومین برد پیاپی در لیگ بدست اومد. بازی های لیورپول خیلی شاداب شده و دلیل این حرفم رو میتونید در این همه بازیایی که پرگل بردیم جستجو کنید و این نوید خوبی هست برای فصل بعد البته اگه باز نخوان مربی عوض کنن!! تو این بازی روی کار عالی کوتینو ، انریکه و درنهایت سوارز به گل اول رسیدیم اما بعدش 2 تا خوردیم. دقیقه 66 امُ بازیکن تاتنهام نمیدونم رو چه حسابی یه ارسال عالی برای داونینگ انجام داد :khandeeeee bahal: که اونم معطل نکرد و توپ رو بعد از عبور دادن از دروازه بان تبدیل به گل کرد. آخرشم سوارز یه پنالتی خیلی خوب برامون گرفت که کاپیتان جرارد گلش کرد. به نظر من شیرین ترین برد فصل تا به اینجای کار بود. سوارز هم واقعا نعمتیه.
بازی بعدی در زمین ساوتمپتون هست که فک نمیکنم کار راجرز و بچه ها اونجا سخت باشه.

INDECENT
04-28-2013, 01:58
وقت کردید یذره به نیوکاسل گل میزدید :khandeeeee bahal:

نتیجرو دیدم تعجب کردم .

فک کنم اینجوری به لیگ اروپا برسید :nishkhand:

به هر حال این برد مبارکتون باشه roz::

King Kenny
04-28-2013, 02:06
لیورپوله این فصل یه چیزیو ثابت کرده ، اگه اول بازی گل بزنه فذقی نداره حریفش کیه اونو به معنای واقعی کلمه له میکنه ولی اگه کارش به مشکل بخوره به احتمال زیاد میبازه بازیو یا نهایتا مساوی میکنه

AlexDelpiero
04-28-2013, 23:06
این از نیم فصل به این ور عالی بودیم ... با اومدن کوتینیو و استوریج خط حمله آتشینی داشتیم ! اگر یه هافبک و یه دفاع مرکزی خوب هم بهمون اضافه بشه فصل بعد حرف های زیادی واسه گفتن داریم !
در مورد سوارز هم بس که تو اف بی با این اون کل کل کردم ؛ حالم به هم میخوزه از موضوع !

feri71
04-29-2013, 00:19

بردیم ، پرگل بردیم و بدون سوارز هم بردیم!!
بعد از سه تا تساوی خیلی بد بالاخره به یه برد دلچسب رسیدیم. مسئله سوارز واقعا پیچیدست. با چهار/ پنج خط نمیشه توضیح داد که بهتره بره یا بمونه. هرچی که بود نبود سوارز در این بازی توفیق اجباری بود برامون. وابستگی شدیدی پیدا کرده بودیم به این مهاجم و آقای گل شدنش یجورایی داشت به ضرر تیم میشد چون این استرس روی خودش و بقیه بازیکنا بود که حتی قبل از موفقیت تیم به آقای گل شدن این اروگوئه ای فکر کنن.

همونطور که مهدی هم اشاره کرد از نیم فصل به اینور عالی بودیم و چشم نواز بازی کردیم. در کل تیم منسجم و یک دستی بودیم در این مقطع از فصل. بارزترین نکته بازی به نظرم درخشش کوتینیو بود که من واقعا تعجب میکنم این همون بازیکن سابق اینتره ؟ وقتی زمستون به لیور اومد ، اصن فکر نمیکردم اینقدر بتونه موفق ظاهر بشه.

icon
05-13-2013, 08:58
اینم از فولام. ولی با این که استوربیج هتریک کرد بازم موقعیت زیاد خراب کرد. نشون دادیم نه با کاپتان جرارد وابسته ایم نه به سوارز. البته وقتی این دو باشن که غوغا میکنیم. یه پنالتی هم واسه فولام نگرفت دم داور گرم. احتمالا فصل بعد بنیتس میره از چلسی. دوست دارین بنیتس بیاد یا راجرز بمونه؟ لطفا نظر بدید

AlexDelpiero
05-13-2013, 10:57
اینم از فولام. ولی با این که استوربیج هتریک کرد بازم موقعیت زیاد خراب کرد. نشون دادیم نه با کاپتان جرارد وابسته ایم نه به سوارز. البته وقتی این دو باشن که غوغا میکنیم. یه پنالتی هم واسه فولام نگرفت دم داور گرم. احتمالا فصل بعد بنیتس میره از چلسی. دوست دارین بنیتس بیاد یا راجرز بمونه؟ لطفا نظر بدید
گل اونا هم آفساید بود اینم در نظر بگیر ...خیلی خوب بودیم دیروز ...
3تا زدیم و چند تا هم نزدیم !
یه دفاع خوب و یه هافبک اضافه بشه فصل بعد امیدوار به حضور بین 4 تیم هستم ... موندن راجرز به صلاح تیم هست ! تیم رو فرم و خوب بازی می کنه ...

feri71
05-14-2013, 00:57

انگار راجرز تازه دستش اومده که باید چیکار کنه. اگه نتایج نیم فصل اولمون هم مثه نیم فصل دوم بود الآن حداقلِش اینکه میرفتیم چمپیونزلیگ. واقعا حیف از اون امتیازایی که هفته های ابتدایی فصل بازی به بازی از دست دادیم. با قهرمانی ویگان در FA Cup حتی اگه ششم هم میشدیم یورو لیگ نمیرفتیم بنابراین در بازی دیروز انگیزه ای نداشتیم. هیچکس به دو خریدی که زمستون امسال داشتیم ینی استاریج و کوتینیو امید چندانی نداشت با توجه به بازیایی که ازشون توو چلسی و اینتر دیده بودیم! اما حالا میبینیم که هر دو عملکرد تحسین برانگیزی دارن. البته کوتینیو یه سر و گردن بالاتر از استاریج هست و با وجود سن کم ، بلوغ خاصی توو بازیش دیده میشه. هتریک استاریج و دو پاس عالی از کوتینیو ما رو بیش از پیش به فصل آینده امیدوار کرد.
گل فولام هم آفساید بود که البته داور هند لوکاس رو هم پنالتی نگرفت که میشه گفت یجورایی جبران شد:nishkhand:

نشون دادیم نه با کاپتان جرارد وابسته ایم نه به سوارز. البته وقتی این دو باشن که غوغا میکنیم.

به نظر من نبود یه مهره اصلی خودشُ در دراز مدت نشون میده. الآن چون آخرای فصله و بازیکنا کاملا با هم مَچ شدن ، حتی اگه بورینی رو جای سوارز بذاریم شاید هتریک کنه :nishkhand:

42d3e78f26a4b20d412==