PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر قرمز های باواریا در فصل 13-2012

Fc Bayern München
05-24-2012, 11:37
به نام خالق هستی

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

:flowerysmile: کلوپ هواداران قرمز های باواریا :flowerysmile:

به امید قهرمانی سه گانه بایرن در این فصل

Fc Bayern München
05-25-2012, 16:58
سلام بچه هی باواریایی

برای اول خوبه یه تنوعی بدیم .....

دانلود گل ژردان شکیری مهاجم فصل بعد بایرن به یانگ بویز :

گل زیبای ژردان شکیری که چند روز پیش مقابل تیم یانگ بویز به ثمر رساند .

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links] )

Fc Bayern München
05-30-2012, 14:45
شنیده میشه بایرن میخاد ژرمي ماتئو دفاع والنسیا رو بخره :ey babaaa:

آخه آقای هوینس ، این لالیگایی ها هم بازیکن اند که میخوای جذب کنید ؟؟؟؟ :ey babaaa:

تا وقتی هوودس هست دیگه مشکلی نیست ! :flowerysmile:

ما هوودس رو می خوایم نه ژرمي ماتئو رو !!!!!!! :-ang

mortezarm
05-30-2012, 15:43
خب بایرن فصل تاسف باری رو سپری کرد علی رغم نتایج خوب اما همیشه تو فینال ها کم اورد و فصل نایب قهرمانی مندانه ای رو سپری کرد
اما بایرن همیشه بایرن و تیم بزرگی نشون داده
اینکه میگن ریبری به پاریس ژرمن به توافق ابتدایی رسیده تا چه حد درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fc Bayern München
06-01-2012, 12:11
اینکه میگن ریبری به پاریس ژرمن به توافق ابتدایی رسیده تا چه حد درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا اون حد که خبر می رسید به رئال رفته !!!

Fc Bayern München
06-01-2012, 12:20
دانلود چند کلیپ از مهاجم فصل بعد بایرن ، پیزارو

دانلود چند کلیپ زیبا از کلودیو پیزارو،بازیکن وردربرمن که فصل بعد برای بایرن مونیخ به میدان خواهد رفت .

دانلود کلیپ 1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links] son_1112_YouTube_File2HD_com_.flv.html)

دانلود کلیپ 2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود گل پیزارو به بایرلورکوزن ([Only Registered And Activated Users Can See Links] rro_19_Spieltag_20112012_YouTube_File2HD_com_.flv. html)

Fc Bayern München
07-17-2012, 06:58
بازی بعدی بایرن :

منتخب ترنتینو - بایرن

the miz
07-29-2012, 23:35
من به شکیری خیلی امیدوارم

اون میتونه به ما کمک های زیادی بکنه

جالب اینجاست که چرا رئسای باشگاه با وجود این همه ثروتی که دارن تلاش برای جذب ستاره بیشتر نمیکنند

الان بایرن با بودجه خوبش راحت میتونه نیمار رو بگیره

واقعا باید تو تفکراتشون تجدید نظر بشه

Fc Bayern München
07-30-2012, 01:30
من به شکیری خیلی امیدوارم

اون میتونه به ما کمک های زیادی بکنه

جالب اینجاست که چرا رئسای باشگاه با وجود این همه ثروتی که دارن تلاش برای جذب ستاره بیشتر نمیکنند

الان بایرن با بودجه خوبش راحت میتونه نیمار رو بگیره

واقعا باید تو تفکراتشون تجدید نظر بشه

موافقم ........
هوودس شالکه رو ول کردند میخوان ژرمی ماتئو را بگیرند !!!!!!!!!!!!!!!! :ehe::ehe::ehe:

the miz
07-30-2012, 02:11
الان بایرن با بوجه ای که داره راحت میتونه مت هوملس رو جذب کنه

یا تو خط میانی گانسو و تو خط تهاجمی تورس

ولی باید از این همه ثروت استفاده بشه همش که نمیشه بازیکن ساخت یا از بوندسلیگا بازیکن خرید

علت شکست بایرن تو 3 فینال فصل قبل این بود که تجربه ای فرا تر از بوندسلیگا نداشت

امسال باید یه ستاره گرون قیمت از خارج از المان بیارن تا تیم متوازن بشه و تجربه کسب کنه

Fc Bayern München
07-31-2012, 01:49
الان بایرن با بوجه ای که داره راحت میتونه مت هوملس رو جذب کنه

یا تو خط میانی گانسو و تو خط تهاجمی تورس

ولی باید از این همه ثروت استفاده بشه همش که نمیشه بازیکن ساخت یا از بوندسلیگا بازیکن خرید

علت شکست بایرن تو 3 فینال فصل قبل این بود که تجربه ای فرا تر از بوندسلیگا نداشت

امسال باید یه ستاره گرون قیمت از خارج از المان بیارن تا تیم متوازن بشه و تجربه کسب کنه

از لحاظ بودجه که عالی هستیم ............... :gerye: ولی از لحاظ تفکر نه :gerye::gerye::gerye::gerye:
ما یه مهاجم خوب میخوایم که بتونه بهمون کمک کنه .....
مخصوصا یه بازیکن که جاینشین گومز بشه .......
خداروشکر شقیری رو گرفتیم که یکم تکنیکی و سرعتی هست ........

Fc Bayern München
08-14-2012, 02:34
بازی بعدی بایرن :

سلیگن پورتن - بایرن مونیخ
زمان دیدار: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۳0

Fc Bayern München
08-14-2012, 02:56

خوزه مورینیو :
الیور کان تکرار نشدنی است و برای او در زندگی جدیدش آرزوی موفقیت میکنم

Fc Bayern München
08-14-2012, 02:57
تمام قصه هامو از تو دارم *** بهترين خاطره هامو از تودارم

edin
08-14-2012, 04:53
خوب خداروشکر این تاپیک هم راه افتاد با خوبه حداقل آقا حسین می یاد یه سری بزنه خوب اول پیروزی بایرن در مقابل دورتمند و گرفتن سوپر جام رو تبریک می گم واقعا با اقتدار برد. طوری بود. که حتی کلوپ هم گفت بایرن سزاواره این پیروزی بود
بعدش از کسانی که طرفداره بایرنن خواهش می کنم بیان و اینجا نطر. بدن

Fc Bayern München
08-20-2012, 02:36
خوب خداروشکر این تاپیک هم راه افتاد با خوبه حداقل آقا حسین می یاد یه سری بزنه خوب اول پیروزی بایرن در مقابل دورتمند و گرفتن سوپر جام رو تبریک می گم واقعا با اقتدار برد. طوری بود. که حتی کلوپ هم گفت بایرن سزاواره این پیروزی بود
بعدش از کسانی که طرفداره بایرنن خواهش می کنم بیان و اینجا نطر. بدن

ممنون
بایرن 3 - 0 سلگین پورتن

Fc Bayern München
08-20-2012, 02:40
یوونتوس به دنبالِ خریدِ هیگواین...................هیگواین با رئال مادرید تمدید کرد

یوونتوس به دنبالِ خرید سوارز....................سوارز با لیورپول تمدید کرد

یوونتوس به دنبالِ خریدِ وان پرسی..................وان پرسی به منچستر یونایتد پیوست

یوونتوس به دنبال خرید ژکو.......................ژکو در منچستر سیتی ماندنی شد

یوونتوس به دنبالِ خرید لورنته...................بایرن، سد راه یوونتوس

...

edin
08-20-2012, 03:58
می گم آقا حسین مگه بوندس لیگا شروع شده
اگه این اولین بازی بایرنه پس تبریک می گم امیدوارم تا آخر فصل همینجور ببره

edin
08-20-2012, 03:58
در صمن یه سوال اون بازیکن اسپانیایی که خواست بیاد بایرن چی شد اومد؟

Fc Bayern München
08-21-2012, 07:34

در صمن یه سوال اون بازیکن اسپانیایی که خواست بیاد بایرن چی شد اومد؟

نه دیدار دوستانه هستش ................
بلی خاوی مارتینز با موفقیت با 40 میلیون یورو ه بایرن پیوست .................:-shad
گران ترین خرید تاریخ بوندسلیگا eterza::-

Fc Bayern München
08-21-2012, 07:51
رگنزبورگ 0-4 بایرن مونیخ ، پیروزی بایرن در اولین بازی جام حذفی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ترکیب رگنزبورگ :
هافمن ، زیریس ، لاریتو ، ناخراینر ، ران ، کوتزکه ، نئونابر (هاین 46) ، هاگ ، آماچایبو (مولر 46) ، ژورسین ، سمبولو (اسمارزوک 81)
ذخیره ها:
وایگر ،ارفن ، هافمن ، آلتینای
ترکیب بایرن مونیخ:
نویر ، لام ، بادشتوبر ، بواتنگ ، جان ، گوستاوو ، کروس ، روبن (شواین اشتایگر 75) ، مولر ، ریبری (شقیری 46) ، ماندزوکیچ (پیزارو)
ذخیره ها:
اشتارکه ، دانته ، وایزر ، تیموشچوک
گل:
ماریو ماندزوکیچ (32 ، 80 شقیری) ، ژردان شقیری (60) ، کلودیو پیزارو (88 شقیری)
داور:
گایدو وینکمن (کراکن)
کارت زرد:
توماس مولر (38) ، ماریو ماندزوکیچ (75) ، ژروم بواتنگ (90) / سمبولو (76)
کارت قرمز:
--------------
استادیوم محل برگزاری مسابقه:
یان اشتادیون (رگنزبورگ) ، تعداد تماشاگران: 12500 نفر

Fc Bayern München
08-23-2012, 08:52
بازی بعدی بایرن : گروثر فروت
که تازه از دسته ی 1 اومده بوندسلیگا mas:-

Fc Bayern München
08-25-2012, 20:03
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Fc Bayern München
08-25-2012, 20:15
گروتر فورث 0 - 3 بایرن

roz::

Fc Bayern München
08-26-2012, 19:27

بایرن 17 - سلترز 0

Fc Bayern München
09-02-2012, 14:10
بازی بعدی بایرن : بوندسلیگا

Fc Bayern München
09-15-2012, 12:04
اشتوتگارت رو 6 تایی کردیم

با ماینز مسابقه داریم

Fc Bayern München
10-01-2012, 19:58
به نظر من امسال بایرن 2 گانه کسب میکنه یعنی چمپیونز لیگ و بوندسلیگا رو فتح میکنه
شایدم DFB-Pokal ( جام حذفی آلمان ) رو هم برد .

Arman.Leo
10-02-2012, 16:11
کانال های پخش کننده بازی بایرن-باته:flowerysmile:

فری مو طلا
10-22-2012, 19:46
من تو یه چیز مطمئنم اونم اینه که بایرن امسال قهرمانه صدرصدم قهرمانه نه
دورتموند حریفشه نه هیچ تیم دیگه ایشالا تو لیگ اروپا هم بتونه قهرمان شه
کاش دوباره با رئال بازی کنیم هم تو مونیخ شکستش بدیم هم تو مادرید
کاش دوباره کاری کنیم آقای مثلا مربی یه زانو در بیاد و اشکای یازیکناش رو ببینیم
ایشالا

تفکر اندیشه تیمی بایرن نمی شه:ohum:

فری مو طلا
10-23-2012, 18:31
پرافتخارترین باشگاه فوتبال آلمان افتخار دیگری بر فهرست افتخارات خود افزود. بایرن مونیخ هشتمین مسابقه فصل جاری را هم با پیروزی به پایان برد. هیچ تیمی در تاریخ بوندس‌لیگا موفق به ثبت چنین رکوردی نشده است.
هوفن‌هایم ۳ - گرویتر فورت ۳
مهمان این دیدار موفق شد به مدد یک امتیاز مسابقه، خود را از قعرنشینی نجات دهد، با وجود این‌که فورت همچنان هم‌امتیاز با وولفسبورگ است و تنها به دلیل تفاضل گل بهتر در مکان هفدهم نشسته است. شاگردان میشائل بوسکنس آلمانی هم در فصل جاری به دسته برتر آمده‌اند. هوفن‌هایم تیم دیگر دیدار افتتاحیه هفته هشتم بود. شاگردان مارکوس بابل همچنان در نیمه پایینی جدول به دنبال فرم مطلوب خود می‌گردد.
فورتونا دوسلدورف 0 - بایرن مونیخ ۵
بایرن مونیخ در هشتمین دیدار فصل هم پیروز شد. فاصله این تیم با بوروسیا دورتموند، مدافع عنوان قهرمانی، به ۱۲ امتیاز رسیده است. تا کنون در تاریخ بوندس‌لیگا هیچ مدافع قهرمانی‌ای موفق به جبران چنین اختلافی نشده است. مونیخ در هفته هشتم میزبان خود فورتونا را در خانه حریف با ۵ گل در هم کوبید. دو گل را توماس مولر، هافبک ملی‌پوش این تیم به ثمر رساند. منجوکیچ تازه‌وارد نیز بار دیگر برای بایرن گلزنی کرد.
بوروسیا دورتموند 1 - شالکه ۲
دورتموند که در فصل جاری هر چه تلاش می‌کند به روزهای طلایی دو فصل گذشته نمی‌رسد، یکی دیگر از میزبان‌های بازنده هفته هشتم بود.
به گزارش دویچه‌وله، شاگردان یورگن کلوپ عصر شنبه (۲۰ اکتبر / ۲۰ مهر) با شالکه روبرو شدند. ورزشگاه مملو از تماشاگر دورتموند در نهایت شاهد تسلیم شدن قهرمان دو فصل اخیر بوندس‌لیگا بود. بوروسیا دورتموند پس از جبران یکی از دو گل خورده، حریف را به شدت زیر فشار گرفت، اما موفق به فرار از شکست نشد.
آینتراخت فرانکفورت ۳ - هانوفر 1
آینتراخت فرانکفورت بدون شک شگفتی‌آفرین فصل جاری (۲۰۱۳ - ۲۰۱۲) است. این تیم که در این فصل به دسته برتر بازگشته با شش پیروزی، یک شکست و یک تساوی در مکان دوم جدول نشسته است. شاگردان آرمین فه عصر شنبه هانوفر، یکی از تهاجمی‌ترین تیم‌های بوندس‌لیگا را شکست دادند. هانوفر که در پی بازی‌های درخشان فصل‌های اخیر برای دومین بار پیاپی در لیگ اروپا حاضر است، هنوز در عرصه باشگاهی خود را پیدا نکرده است.
وردربرمن ۴ - بوروسیا مونشن‌گلادباخ 0
شگفتی‌آفرین فصل گذشته، بر خلاف آینتراخت، حال و روز چندان خوشی ندارد. ۴۲ هزار و ۱۰۰ تماشاگر حاضر در ورزشگاه "وزر" در برمن عصر شنبه شاهد شکست سنگین بوروسیا مونشن‌گلادباخ بودند. شاگردان لوسیان فاوره سوئیسی فصل گذشته را در مکان سوم جدول به پایان بردند و بار دیگر پس از سال‌ها خاطرات شیرین دهه ۱۹۷۰ را در ذهن هواداران زنده کردند. گلادباخ از هشت دیدار نخست فصل جاری اما، تنها ۹ امتیاز اندوخته است.
وولفسبورگ 0 - فرایبورگ ۲
گرگ‌های بوندس‌لیگا هم وضعیتی مشابه با گلادباخ دارند. شاگردان فلیکس ماگات دیدار عصر شنبه را به فرایبورگ باختند. ماگات پیش از این روزهای خوشی را با وولفسبورگ تجربه کرده بود. هنگامی که او فصل گذشته بار دیگر عنان این تیم بحران‌زده را به دست گرفت و شاگردانش را از سقوط به دسته پایین‌تر نجات داد، همگان منتظر "جادوی" ماگات بودند؛ اتفاقی که هنوز نیافتاده و گرگ‌ها همچنان اولین گزینه سقوط به دسته دوم هستند.
بایر لورکوزن ۲ - ماینتس ۲
دیگر تساوی هفته هشتم را این دو تیم رقم زدند؛ نتیجه‌ای که جایگاه میزبان را در جدول یک پله بهبود بخشید. بایر لورکوزن جای خود را با هانوفر عوض کرد. این تساوی برای ماینتس پس از دو پیروزی پی در پی به دست آمد. شاگردان توماس توخل خود را تا مکان هشتم جدول بالا کشیده‌اند و تا این‌جای کار جزو تیم‌های ۱۱ امتیازی فصل جاری هستند.
هامبورگ 0 اشتوتگارت 1
و بالاخره آخرین بازی هفته را دو تیم هامبورگ و اشتوتگارت بعد از ظهر روز یکشنبه برگزار کردند که تیم میهمان با یک گل به برتری رسید تا پرونده دیدارهای این هفته نیز بسته شود.

Fc Bayern München
10-27-2012, 02:27
بهترین شروع تاریخ بایرن در بوندسلیگا ... واققعا باید به این تیم افتخار کرد که با چنین بازیکنان جوان و کم تجربه ای مثل دانته ، مانژوکیچ ، شقیری و امثال اینا بتونه :
اشتوتگارت رو 6 تایی کنه
وولفسورگ رو 3-0 ببره
2-1 از والنسیا ببره
3-0 گروثرفورت رو بزنه
2-0 هم از برمن ببره و
بتونه از تیم تا اینجا موفق فورنوتا دوسلدورف 5-0 ببره !
واقعا جای تحسین داره !

فری مو طلا
10-30-2012, 13:38

چند ساعت بعد از شکست عجیب بایرن مونیخ مقابل بایرلورکوزن که در ورزشگاه آلیانتس آره نای مونیخ اتفاق افتاد توماس مولر مهاجم بایرن در صفحه شخصی خود پیامی به هواداران بایرن داد با این مضمون:

«سلام به همه..یکشنبه شب بابت از دست دادن موقعیت ها تنبیه شدیم و پاسخ بیرحمانه ای از لورکوزن دریافت کردیم. شانس در این بازی با ما یار نبود. معتقدم که ما زیاد روی این بازی سرمایه گذاری کرده بودیم و حقمان شکست نبود. نوار پیروزی ها شکسته شد و باید این را قبول کنیم. روز چهارشنبه جام حذفی ادامه پیدا می کند و باید دوباره برنده شویم. روی هم رفته، حالا بعد از اولین شکست فصل نباید درباره چیزهای بد حرفی بزنیم. ما بعد از هشت برد متقاعد کننده در نه بازی لیگ، مثبت باقی می مانیم.اما رقابت هرگز تمام نمی شود. ما فقط چهار امتیاز با شالکه اختلاف داریم و باید در هفته ها و ماه های آینده به کسب امتیاز ادامه دهیم چون فصل خیلی طولانی است .

شب خوبی را برایتان آرزو می کنم
تا بعد، توماس شما

فری مو طلا
10-30-2012, 22:10

مانوئل نویر دروازه بان شماره یک تیم ملی آلمان خواستار تغییرات در سبک بازی تیم ملی آلمان شد. نویر در گفتگویی با کیکر عنوان کرد که تیم ملی آلمان باید با ادندیشه های تدافعی تر به مصاف حریفان برود.

به گزارش سایت گل، نویر دروازه بان شماره یک بایرن و تیم ملی آلمان به کیکر گفت:" ما باید یاد بگیریم که به اولویت های متفاوت فکر کنیم برای اینکه بازی را بدون گل خورده به پایان برسانیم ما باید به کارهای تدافعی نیز تمرکز کنیم."

نویر ادامه می دهد:" همهما می خواهیم از ارائه یک فوتبال خوب لذت ببریم اما در فوتبال نکات اساسی وجود دارد که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد" این سخنان نویر احتمالا با اشاره به تساوی 4 بر 4 مقابل تیم ملی سوئد گفته می شد او اینگونه ادامه می دهد:" نه تنها تساوی 4 بر 4 با سوئد بلکه پیروزی 2 بر 1 مقابل اتریش و یا برتری 4 بر 2 مقابل یونان تمامی این ها گل هایی بودند که ما با تمرکز روی بازی دفاعی می توانستیم از دریافت آن اجتناب کنیم."

نویر بایرن مونیخ را الگوی مناسبی برای تیم ملی می داند و می گوید:" در بایرن تلاش برای دفاع از مهاجم نوک آغاز می شود و حتی بازیکنان تهاجمی به خوبی از اهمیت کارهای دفاعی اطلاع دارند این کار تیمی موجب می شود که دروازه بان چندان کار سختی برای بسته نگاه داشتن دروازه نداشته باشد

فری مو طلا
02-16-2013, 20:14
بایرن مونیخ امثال یه تیم کاملا رویایی بود
باید به هم چین تیمی افتخار کرد
18 امتیاز اختلاف با تیم دوم عالیه
امیدوارم بایرن مونیخ امسال هم لیگ قهرمانان و جام حذفی و بوندسلیگا رو فتح کنه
به امید موفقیت بایرن مونیخ کبیر

INDECENT
02-25-2013, 06:17
درسته این فصل بایرن خیلی رویایی بودش ولی بعید میدونم فصل بعد هم همینجوری بمونه . البته بایرن صد در صد فصل بعد هم مدعیه اصلیه قهرمانی خواهد بودو حضور گواردیولا روی نیمکت این تیم احتمالا یه مقدار سبک بازیه بایرن رو عوض کنه .

بازیه چهارشنبه شبه دورتموندو بایرن باززیه خیلی مهمیه چون احتمال اینکه برنده ی اون بازی قهرمان DFB-Pokal بشه خیلی زیاده .

تو چمپینز لیگ هم از نظر من شانس اصلیه قهرمانی بایرنه و اگر اتفاقه خاصی پیش نیاد بایرن میتونه قهرمان شه . من تیمی رو نمیبینیم که بتونه جلوی بایرن عرض اندام کنه مگر اینکه بایرنو دورتموند به هم بخورنو دورتموند بتونه به صورته آلمانی وار بایرنو حذف کنه ( یه جورایی دراماتیک) که احتمال اینکه این دو تیم به هم بخورن زیاد نیست چون حتی اگه هر دو تیم از این مرحله صعود کنن ( که احتمالش زیاده ) باز هم تو مرحله ی بعد تیم های یک کشور با هم بازی نمیکنند و اینکه دورتموند با این نیمکتی که داره به نیمه نهایی و یا حتی فینال برسه یه مقدار سخته گرچه دور از دسترس نیست .

p.u.n.i.s.h.e.r
03-16-2013, 10:44
شرمنده که اینو میگم ولی بایرن اول باید از سد یوونتوس بگذره که از نظر من غیر ممکنه و امریست محال همونطوری که ایتالیا،آلمان رو ترکوند یووه هم بایرنو میفرسته خونه پس تا قبل بازی خوشحال باشین چون بعدش...................................:aaaa:

INDECENT
03-16-2013, 16:57
من بی طرف نظر دادم , من خودم یووه یکی از تیمهای محبوبمه و دوست دارم که یووه پیروز این میدان باشه و از اون ور هم بایرن یکی از نماینده های آلمانه و رویای یه فینال آلمانی رو تو چمپینز لیگ دارم .

این کریه فوتبال آلمانو ایتالیا هم این بازی رو خیلی حساس میکنه چون به شخصه تیم ملیه مورد علاقم آلمانه . ( حالا یه مطلب هست در این باره که آخر حرفام میزارم .

البت باز با این حال دوست دارم یووه بیاد بالا که برم این رفیقای بایرنیمو اذیت کنم :hekolah:

این که بگی پیروزیه بایرن در مقابل یووه محاله اشتباس . تو فوتبال تو این سطح کلمه ای به اسم محال نداریم , اونم وختی حتی بازیه رفت انجام نشده . چه برسه به وختی که حریف یه تیمی مثه بایرن باشه .

بایرن امسال تیمه منسجمو یه دستی داشته و تو دفاع بی نظیر و تو حمله فوق العاده بوده . وختی بازیاش تو لیگو میبینی با اینکه 4 تا گل میزنه بازیش واست خسته کنندس میدونی چرا ؟ چون بایرن فقط داره بازی رو اداره میکنه , در واقع این برای بیننده های معمولی شاید خیلی جذاب نباشه ولی واسه اهل فن پر از نکات تاکتیکی هستش .

تو چمپینز لیگم بایرن به غیر از این بازیه آخرش که غرور ورش داشته بود بازیای عالیی از خودش نمیایش داده .

یووه هم تیم خیلی خوبی رو داره ولی از هر لحاظ بایرن از این تیم بهتره .

4- بعضیها هم یورو 2012 و جام جهانی 2006 رو یاد اوری کرده بودن

جواب :
در جام جهانی 2006 المان بعد از 120 دقیقه بازی با ارژانتین اومد 120 دقیقه هم با ایتالیا بازی کرد و در حالی که بازی برابر بود در دقایق اخر وقت اضافه چوب جوانیش رو خورد و باخت در حالی که همه منتظر ضربات پنالتی بودن . لام 22 ساله مرته ساکر 21 ساله پودولسکی 20 ساله اشتایگر 21 ساله اودونکور 22 ساله و ............. در یورو هم که تاکتیکهای نخ نما شده لو و اشتباهات فردی بازیکنان کمر تیمو شکست وگرنه در حالت عادی المان میبرد .

edin
04-06-2013, 01:14
خوب اینجا که دیگه پرنده ای پر نمی زنه .....:daghon:
خوب بریم سر اصل مطلب برد مقابل یووه رو تبریک می گم بازی خیلی خوبی داشتیم اگهتو بازی برگشت هم مهمینجوری بازی کنیم می تونیم به نیمه نهایی با اقتدار صعود کنیم:babaa:

mani70
04-06-2013, 13:03
بایرن اگه از سد یووه بگذره تو نیمه نهایی تیمهایی هستن که بتونن حذفش کنن ولی من خودم اعتقاد دارم اگه بایرن تو راه قهرمانی به دورتموند نخوره براش خیلی بهتره

edin
04-11-2013, 14:59
خوب این هم یووه که خیلی راحت تر از اون که فکر میکردم حذف شد خوب ببینیم بایرن تو نیمه نهیی به کی می خوره البته به هر کدوم بخوره براش راحته فقط ایدوارم به رئال نخوره:daghon:
در ضمن قهرمانی این فصل بایرن هم تبریک می گم:jeddiiiii:

INDECENT
04-11-2013, 20:51
واقعا فکر میکنی براش راحته ؟

اگه بایرن بخواد با این تفکر به زمین بره که میشه مثه بازی با آرسنال تو دور برگشت .

بایرن بازی های مشکلی پیش رو خواهد داشت . کیفیت فنی رئالو بارسا اونقدر بالا هست که بایرن بازی سختی رو در پیشه رو داشته باشه . دورتموند هم که یه تیم آلمانی هستو به سبکو سیاق بازیه بایرن خوب آشنایی داره .

من به شخصه دوس دارم که بایرن به رئال بخوره , این طوری هم دو تیم آلمانی به هم نمیخورنو دورتموند هم با بارسا بازی میکنه که خیلی مشتاق این بازیم .

البته شانس اول قهرمانی که بایرن هستش .

لیگم که خیلی وخت بود زده بودید تو گوشش فقط مونده بود رو کاغذم مسجل شه که شد :eyyyyy:

edin
04-13-2013, 21:57
اوه خوردیم به بارسا ولی امیدوارم با یه بازی منطقی بتونیم بازی رو ببریم ولی آره شما راست می گید مقابل آرسنال بازی برگشت بد بازی کردیم امیدوارم مقابل بارسا همچنین اتفاقی نیفته....

edin
04-20-2013, 20:52
خداروشکر تا قبل بازی بایرن با بارسا خوب داریم نتیجه می گیریم امیدوارم بتونیم اون بازی رو هم خوب پشت سر بذاریم

edin
04-22-2013, 18:31
خوب این بازی رو هم با گل های زیاد بردیم گومز عالی بازی کرد ولی نمی دونم چرا تو بازی های مهم بازیش نمی ده ...

edin
04-26-2013, 22:24
ایول بد جور تونستیم بارسا رو بترکونیم خوشم اومد حتی یه حمله هم نتونستن بکنن من که خیلی حال کردم با بازی .....

edin
04-28-2013, 20:36
واقعا نمی دونم چرا بچه های بایرنی سایت نمی یان نظر بدن اینجا......
خوب بگذریم بازی لیگ هم بردیم خیلی عالی بازی کردیم باید این رو هم در نظر بگیریم که با بازیکن های ذخیره تیم پنجم رو عالی بردیم

lord7stark
04-29-2013, 00:42
سلام من به عنوان یه بایرنی و رئالی و یووه ایی خیلی ناراحت شدم بایرن تو سایت مهجور واقع شده . . . دعا میکنم رئال دورتموند رو له کنه . . .

edin
04-29-2013, 21:24
سلام من به عنوان یه بایرنی و رئالی و یووه ایی خیلی ناراحت شدم بایرن تو سایت مهجور واقع شده . . . دعا میکنم رئال دورتموند رو له کنه . . .
سلام داداش اینجا قسمت بایرنه درسته ما بایرنی ها از دورتموند متنفریم ولی این آرزوت رو برو تو قسمت رئال بکن
بیا یکی هم میاد اینجا پست بده مربوط به بایرن نمی شه.....

edin
05-08-2013, 17:30
ممکنه نتونم 4 خرداد بیام سایت ولی پیشاپیش پیروزی در لیک قهرمانان رو تبریک می گم اونطوری بارسا رو پوکندیم نشون دادیم هیشکی جلو دارمون نیست بازی اول هفتمون هم خوب بود با وجود اینکه از ذخیره ها استفاده کردیم

edin
06-04-2013, 00:40
کسب 3 جام رو تبریک می گم اولین کاری که کردم وقتی اومدم سایت گفتم بیام تبریک بگم خوب ناکامی های چند سال اخیرمون هم جبران شد...........

Fc Bayern München
06-08-2013, 12:20
کسب 3 جام رو تبریک می گم اولین کاری که کردم وقتی اومدم سایت گفتم بیام تبریک بگم خوب ناکامی های چند سال اخیرمون هم جبران شد...........

منم به شما بایرنی عزیز تبریک میگم....
امیدوارم برای این بخش ( بایرن و تیمهای آلمانی ) یک مدیر شایسته هم انتخاب شود .... ashem:-

42d3e78f26a4b20d412==