PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:.بحث و تبادل نظر عمومی رقابتهای یورو 2012.:.

feri71
05-16-2012, 18:13
به نام خدا

اگر احیانا بحث های شما در رابطه با مسابقات یورو 2012 در قالب گروه بندی ها نمی گنجد می توانید از این تاپیک استفاده نمایید. برای مثال اگر مایلید تیم های چند گروه را با هم مورد بررسی قرار دهید بهترین جا برای پست های شما این تاپیک است. لطفا دقت کنید اگر پست شما راجع به گروه خاصی می باشد حتما آن را در تاپیک مربوطه ارسال کنید و از ارسال کردن آن در این تاپیک خودداری نمایید.

Fc Bayern München
05-16-2012, 18:31
سلام

تبریک میگم این تایپیکو یهباره میریم سر اصل مطلب .........
به نظر من تو این رقبتها اسپانیا و آلمان بر سر نشان دادن کارایی های خود دست به هر کاری می زنند و البته تیمهایی مثل ایتالیا ، فرانسه ، انگلیس و هلند هم هر کدام شانس 5 تا 10 درصد قهرمانی دارند ........... شاید رقابت ژرمنها و ماتادور ها بر سر گرفتن این جام خیلی جذاب و دیدنی باشه ............ binam

sina acm
05-17-2012, 18:22
شبکه های پخش یورو 2012
شبکه های مجانی ZDF با فرکانس 11541 پلاریزاسیون عمودی و سیمبل ریت 22000 بر روی ستلایت هاتبرد و همچنین شبکه ARD DAS Erste با فرکانس 11054 پلاریزاسیون افقی و سیمبل ریت 27500 بر روی ستلایت هاتبرد قرار است تمامی بازیهای دیدارهای نهایی یورو 2012 را به طور زنده پخش کنند.

اما تا به حال که قریب 20 روز مانده به شروع این رقابتها تنها تا دور دوم بازیها برنامه های خود را اعلام کرده اند (و دور سوم این رقابتها که بازیهای گروههای مختلف به طور همزمان برگزار خواهند شد هنوز اعلام نشده اند) که در صورت به هنگام شدن این فهرست، برنامه بازیهای دورهای بعد اعلام خواهند شد.

جمعه 8 ژوئن 2012

لهستان – یونان (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

روسیه – چک (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

شنبه 9 ژوئن 2012

هلند – دانمارک (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

آلمان – پرتغال (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

یکشنبه 10 ژوئن 2012

اسپانیا – ایتالیا (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ZDF

ایرلند – کرواسی (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه ZDF

دوشنبه 11 ژوئن 2012

فرانسه – انگلستان (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ZDF

اوکراین – سوئد (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه ZDF

سه شنبه 12 ژوئن 2012

یونان – جمهوری چک (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

لهستان – روسیه (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

چهارشنبه 13 ژوئن 2012

دانمارک – پرتغال (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ZDF

هلند – آلمان (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه ZDF

پنجشنبه 14 ژوئن 2012

ایتالیا – کرواسی (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

اسپانیا – ایرلند (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه ARD DAS Erste

جمعه 15 ژوئن 2012

اوکراین – فرانسه (ساعت 20:30 به وقت تهران) از شبکه ZDF

سوئد- انگلستان (ساعت 23:15 به وقت تهران) از شبکه

danteiv
05-24-2012, 13:03
اگه بخوام منطقی نظر بدم هلند شانس اوله!
اما just ENGLAND

ibrahim
05-25-2012, 17:47
برنامه کامل دیدارهای یورو 2012/افتتاحیه در لهستان، اختتامیه در اوکراین
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
پیکارهای یورو ۲۰۱۲ در کشور لهستان آغاز و با انجام بازی نهایی در اوکراین به پایان خواهد رسید.
براساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌های لهستان، یونان، روسیه و چک در گروه اول جای گرفتند.

در گروه دو آلمان، هلند، پرتغال و دانمارک حاضر شدند تا از دید کارشناسان گروه مرگ این مسابقات رقم بخورد.

در گروه سه اسپانیا، ایتالیا، کرواسی و ایرلند رقیب هم شدند.

در گروه چهار نیز انگلیس، فرانسه در کنار اوکراین و سوئد به رقابت می‌پردازند.

بر اساس برنامه اولین مسابقه این جام که به صورت مشترک در دو کشور لهستان و اوکراین انجام خواهد شد، ۲۱ خرداد ماه سال آینده لهستان و یونان در ورزشگاه تازه تاسیس شهر ورشو رودرروی هم قرار می‌گیرند.

براساس برنامه‌ریزی انجام گرفته، مسابقات گروه اول و سوم در لهستان، دوم و چهارم در اوکراین انجام خواهد شد.
بازی نهایی نیز در تاریخ ۱۲ تیر در شهر کیف میان دو فاتح مرحله نیمه‌نهایی انجام خواهد شد.

برنامه این پیکارها و زمان شروع آن به شرح زیر است:
*گروه یک:
جمعه ۸ ژوئن (۲۱ خرداد۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان –یونان ، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
جمعه ۸ ژوئن (۲۱ خرداد۱۳۹۱): شهر بریسلاو، روسیه – چک، ، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

سه‌شنبه: ۱۲ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر بریسلاو، یونان – جمهوری چک، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
سه‌شنبه:‌۱۲ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

شنبه ۱۶ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱):‌ شهر بریسلاو، جمهوری چک- لهستان، ساعت : ۲۳:۱۵ به وقت تهران
شنبه ۱۶ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، یونان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

*گروه ۲:
شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – دانمارک، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، آلمان – پرتغال، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

چهارشنبه: ۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – پرتغال، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
چهارشنبه:‌۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، پرتغال- هلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران

*گروه ۳:
یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایتالیا، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن ، ایرلند – کرواسی، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن، ایتالیا – کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

دوشنبه ۱۸ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، کرواسی – اسپانیا، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
دوشنبه ۱۸ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن، ایتالیا – ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

*گروه ۴:
دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک،‌فرانسه – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، اوکراین – سوئد، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

جمعه ۱۵ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
جمعه ۱۵ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک، اوکراین – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران

پنج‌شنبه ۱۹ ژوئن(اول تیر ۱۳۹۱): شهر دونتسک، انگلیس – اوکراین، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
پنج‌شنبه ۱۹ ژوئن(اول تیر ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

مرحله یک چهارم نهایی:
پنج‌شنبه ۲۱ ژوئن(۳ تیر ۱۳۹۱):‌ شهر ورشو، برنده گروه اول با دوم گروه دو، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

جمعه ۲۲ ژوئن (۴ تیر ۱۳۹۱) : شهر دانسینگ ،برنده گروه دو با دوم گروه اول، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

شنبه ۲۳ ژوئن (۵ تیر۱۳۹۱):شهر دونتسک، برنده گروه سوم با دوم گروه چهارم، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران

یکشنبه ۲۴ ژوئن (۶ تیر۱۳۹۱):شهر کیف، برنده گروه چهار با دوم گروه سوم، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

مرحله نیمه‌نهایی:
چهارشنبه ۲۷ ژوئن(۹ تیر ۱۳۹۱): شهر دونتسک: برنده بازی شهر ورشو (مرحله یک‌چهارم نهایی) با برنده شهر دونتسک(یک‌چهارم نهایی، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

پنج‌شنبه ۲۸ ژوئن(۱۰ تیر ۱۳۹۱): شهر ورشو، برنده بازی شهر دانسینگ(یک چهارم نهایی) با برنده بازی شهر کیف( یک چهارم نهایی،‌ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

مرحله نهایی:
یکشنبه اول جولای (۱۲ تیر ۱۳۹۱ ) شهر کیف، برندگان بازی مرحله نیمه نهایی، ساعت ۲۳:۱۵

ibrahim
05-25-2012, 17:52
اما just ENGLAND
میگی هلند شانس اوله ، گروه به این سختی داره
آلمان، هلند، پرتغال و دانمارک
هلند بازیهای سختی داره /از الان بگیم کی قهرمان میشه غیر ممکنه مگر اینکه بازی اول تیمها رُ ببینیم.
منم دوست دارم انگلیس قهرمان این جام بشه ولی کارش سخته

دوستان مثل اینکه رقابتها نزدیکه چرا کسی نظر نمیده think::

feri71
05-25-2012, 21:39
آلمان ، اسپانیا و هلند در حال حاضر آماده ترین تیمها هستن البته این فقط نظر شخصی من هست.
انگلیس ، ایتالیا ، فرانسه و پرتغال چند سالی هست که یه مقدار متزلزل هستن.
در کل فک میکنم قهرمان یکی از اون سه گزینه اول باشه مخصوصا آلمان که مدتهاست به طور متداوم مدعی دوره های مختلف یورو و جام جهانی بوده اما در نهایت دستش به جام نمیرسید. شاید ایندفعه بخوان این طلسم رو بشکنن.

mohsen74
05-26-2012, 16:32
اما just ENGLAND

ببخشیدا شماکه سوراخیدوهلند هم تانیمه نهایی بیشترنمیاد پس ماقهرمانیمheey::

Fc Bayern München
05-27-2012, 12:06
اما just england

هلند 3 تا از بایرن خورد چه برسه به تیم ملی آلمان !!!!!
البته الان شما میگید سوییس 5-3 آلمانو زد ولی آلمان بازیکنان باواریایی خودشو در اختیار نداشت و اگرنه می ترکوند !

fcb10
05-27-2012, 15:45
میگم رونی یورو رو از دست داده ؟؟؟!؟ :fek konam:

DON_TORRES
05-28-2012, 09:02
مثلث مدعیان اصلی یورو:اسپانیا:love::love::love::love::lo ve::love: -آلمان-هلند.البته اسپانیا و آلمان خط دفاعیشون قویتر از هلند هست دروازه شون هم مستحکم تر از هلند هست.کاسیاس :afarin:بهترینه نوئر هم گلر درجه یکی هست. جفتشون هم پنالتی گیر هستن من خودم این دروازه بان ها رو خیلی قبول دارم.مخصوصا کاسیاس:afarin::afarin::afarin::afarin::afari n::afarin::afarin::afarin::afarin:دوست دارم اسپانیا :bia baghalam::love::love::love::love:قهرمان بشه:hehee::hehee::hehee::hehee::hehee::hehee:

ibrahim
05-28-2012, 16:26
میگم رونی یورو رو از دست داده ؟؟؟!؟ :fek konam:
سه بازی گروهی محرومه:-angentezar:::ey babaaa:

به خاطر اون حرکتش در بازیهای مقدماتی

feri71
05-28-2012, 21:22
اگه تیم های میزبان این رقابتها یعنی اوکراین و لهستان نتونن نتایج لازم رو بگیرن یه بار دیگه این ایراد به یوفا هست که چرا بیخود میاد به تیم های متوسط امتیاز میزبانی میده که اونهام بدون انجام مسابقات مقدماتی مفت و مجانی بتونن توی این تورنمنت شرکت کنن.
حالا لهستان باز بد نیس اما اوکراین خیلی بگیر نگیر داره. یادمون نرفته که دفعه ی قبل هم که اتریش و سوئیس میزبان بودن هیچکدوم حتی از گروهشون هم بالا نیومدن.

fcb10
05-28-2012, 23:01
سه بازی گروهی محرومه:-angentezar:::ey babaaa:

به خاطر اون حرکتش در بازیهای مقدماتی

کدوم حرکت ؟؟:fek konam:

اینجوری که تیم ملی انگلیس بدون مهاجم میمونه !؟ فک نکنم کسایی مثل کارول یا بنت بتونن جاش رو پر کنن .

ibrahim
05-28-2012, 23:27
کدوم حرکت ؟؟:fek konam:

اینجوری که تیم ملی انگلیس بدون مهاجم میمونه !؟ فک نکنم کسایی مثل کارول یا بنت بتونن جاش رو پر کنن .
رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های اروپا 2012
در دیدار با مونته‌نگرو
از پشت به پای "میودراگ دزودویچ" لگد زد
و یوفا این بازیکن را به سه جلسه محرومیت از حضور در رقابت‌های مرحله گروهی یورو 2012 محکوم کرد.:-ang

Pouriaf
05-29-2012, 00:37
هلند 3 تا از بایرن خورد چه برسه به تیم ملی آلمان !!!!!
البته الان شما میگید سوییس 5-3 آلمانو زد ولی آلمان بازیکنان باواریایی خودشو در اختیار نداشت و اگرنه می ترکوند !

اینو راس گفتی داداش! آلمان تیم خیلی قوی هست ولی فقط یه چیز نداره: شانس! راستشو بخواین من حرص میخورم وقتی میدیدم توی یورو یا جام جهانی با تیم به اون بزرگی بازی ها رو راحت ببره که علتش همون شانسه.

من طرفدار 3 تیم (به ترتیب) هلند - آلمان - اسپانیا ( بارسایی های سایت میدونن چرا دوس ندارم اسپانیا رو!) هستم! امیدوارم اونی که واقعا مایه میذاره و بی حاشیه هست ببره...heee::

mortezarm
05-29-2012, 02:01
با وجود غیبت ویا که میتونه ضربه بزرگی برای ماتادورها باشه اما بازهم نقش تاکتیکی اسپانیا یه سروگردن بالاتره و باید قبول کرد مدعی اصلی بازهم مدافع عنوان قهرمانیه
البته رقابت خیلی سنگینی با المان هلند و انگلیس وجود داره

spiderkiller
06-01-2012, 17:22
خب با توجه به اینکه به رقابت های یورو داریم نزدیک میشیم بد نیست یکم بحث این تایپیک داغ تر دنبال بشه.
به نظر من مدعیان اصلی هلند المان و اسپانیا هستند.خب همه هم اینو میدونن که این سه تیم در حال حاظر بهتر عمل میکنن اما نیاز هست یک سری مطالب رو بگم.
1- هلند دفاع بسیار اسیب پذیری داره به حدی که از یک تیم نسبتا ضعیف 2 گل میخوره و به نوعی نتیجه بازی رو تقدیم میکنه.این به نظر من مهم ترین نقطه ضعف هلند هست.
2-نبود ویا تو خط حمله اسپانیا 100 درصد این تیم رو جلوی تیمایی قوی مثل المان و هلند و حتی انگلیس و فرانسه و پرتقال به دردسر میندازه.تجربه ثابت کرده اسپانیا همیشه تو بازی های مهم کم میاره.یک نگاه به جام جهانی بندازید. جلوی المان پویول گل میزنه و گل رو از روی ضربه ایستگاهی میزنه.گل فینال جلوی هلند رو اینیستا روی تک اشتباه مدافع هلند به ثمر میرسونه در حالی که موقعیت های هلند به مراتب خطر ناک تر بود. بازی جلوی پرتقال که عملا اسپانیا دستش بسته بود روی بازی هوشمندانه ژاوی و حرکت ویا به گل رسیدن.بازی های دیگه هم که در حد اسپانیا نبودن.حالا این سوال مطرح میشه.با افت نسبی ژآوی و اینیستا و نبود ویا و پویول ایا اسپانیا توانایی رقابت با امثال هلند و المان رو داره؟ من فکر نمیکنم تورس و سولدادو و امثال سیلوا بتونن برای اسپانیا کاری بکنن.
3-المان دیگه اصلا اون هماهنگی که باید رو نداره یعنی کلا خط حمله اشون از کار افتاده و میانه اشون هم با سرعت یک حلزون کار میکنه.دیگه هیچ هماهنگی ندارن.
من به شخصه بیشترین هماهنگی رو تو تیمای فعلی بین اسپانیا و هلند دیدم که به نظرم اسپانیا جلوی تیمای بزرگ کم میاره و برنده این رقابت ها میتونه هلند باشه.

레자
06-04-2012, 22:31
روزشمار یورو: 3روز تا یورو، 3 مدعی[
اسپانیا
قهرمان جهان و مدافع عنوان قهرمانی همچنان هم بوی قهرمانی می دهد. نمایش آنها در مرحله مقدماتی دقیقاً همان چیزی بود که از قهرمان اروپا و جهان انتظار می رفت. آنها هر هشت بازی شان را بردند و در مجموع فقط ۶ گل خوردند و توانستند با ۱۱ امتیاز نسبت به تیم دوم گروه یعنی جمهوری چک به راحتی صعود کنند. ویژگی بارزی که شانس اسپانیا را برای قهرمانی دوباره در یورو بسیار بالا برده این است که این تیم توانسته به واسطه شرایط کم نوسان ستارگانش، اسکلت اصلیش را در طول این سال ها حفظ کند و همچنین وفادار ماندن به سبک و فلسفه بازیشان نیز کمک زیادی به کسب نتایج خوب آنها کرده. ماتادورها هرچند کار فوق العاده سختی برای تکرار و دفاع از عنوان قهرمانیشان در اروپا دارند (کاری که تاکنون از پس هیچ تیمی بر نیامده.) اما با در اختیار داشتن فوق ستاره هایی نظیر کاسیاس، ژاوی (بهترین بازیکن یورو2008) و اینیستا می دانند یورو2012 می تواند در دسترس باشد اگر غیبت بهترین گلزنشان و کاپیتان دومشان خیلی روی کار تیمی آنها تاثیر منفی نگذارد. با همه این اوصاف نمی توان اسپانیا را مدعی اصلی کسب جام ندانست.

2-المان
پر افتخار ترین تیم قاره سبز عزمش را برای فتح یورو2012 از دور مقدماتی جزم کرده است. آنها به راحتی٬ بدون باخت٬ بدون تساوی و با کسب تمام ۳۰ امتیاز ممکن از ۱۰ بازی٬ برای یازدهمین بار وارد مرحله نهایی این مسابقات شدند. آلمان ها تا پیش از این ۱۰ دوره متوالی در جام حضور داشته اند، سه بار در سال ۱۹۷۲، ۱۹۸۰ و ۱۹۹۶ قهرمان و سه بار نایب قهرمان شده اند و هیچ بعید نیست که بتوانند برای هفتمین بار هم به فینال اروپا راه یابند. ژرمن ها از هم اکنون نسل آینده فوتبالشان را شناخته اند و با تعدادی از آنها پای به یورو 12 می گذارند. بخاطر حضور همین بازیکنان بسیار جوان، این تیم از لحاظ میانگین سنی در صدر قرار دارد و جوانترین تیم مسابقات نام گرفته است. تی مآنها حالا به بهترین شکل ممکن هم بازی می کنند و فوتبالی تهاجمی را ارائه می دهند. به همین سبب طرفداران قهرمانی این تیم هم بسیارند. باید دید آلمانی که از جام جهانی 2002 به بعد مرتب یا در فینال و یا در نیمه نهایی شکست خورده می تواند طلسم قهرمان نشدنش را در یورو2012 بشکند.

3-هلند
نایب قهرمان جهان و تیم چهارم رنکینگ فعلی فیفا. دردسر چندانی برای صعود نداشتند. ۹ بازی را بردند و وقتی صعودشان قطعی شده بود در بازی آخر مقابل رقیب اصلی شان در گروه E، سوئد ۳ بر ۲ بازی را واگذار کردند. این نتیجه تغییری در سرنوشت هلند نداشت، اما کمک کرد که سوئد به عنوان بهترین تیم دوم مرحله گروهی به طور مستقیم به بازی ها راه یابد و دردسر شرکت در بازی های مرگبار پلی آف را نداشته باشد. پیروزی یازده بر صفر هلند مقابل سن مارینو، پرگل ترین بازی مرحله مقدماتی بود. با این وجود تیم برت فان مارویک که پس از جام ملت های اروپا در سال ۲۰۰۸ جایگزین مارکو فان باستن شد و توانست لاله های نارنجی را به فینال جام جهانی 2010 هم برساند همچنان با انتقادات فراوانی بخاطر نحوه ی بازی نه چندان دلچسبشان روبه روست. آنها خوشحال می شوند اگر بتوانند پای به فینال بگذارند و از سوی دیگر هم اسپانیا به این مرحله برسد تا با تکرار فینال جام جهانی و گرفتن انتقام از قهرمان جهان برای دومین بار فاتح جام ملت های اروپا شوند. در جدول که احتمال چنین فینالی وجود دارد، به نظر شما این امر شدنی است؟

nobody11
06-04-2012, 23:46
دوستان طرفدار آلمان از دستم ناراحت نشند ولي من از سبك باززي تيم آلمان خوشم نمياد و اميدوارم بعد از هلند ، پرتغال از گروه 2 صعود كنه!
در ضمن من مشتاقانه منتظر ديدار پرتغال و هلندم، بازي پر زد و خرد و پر از كارت زرد اين دوتيم تو مرحله يك هشتم جام جهاني 2006 رو كه يادتونه!chomagh

من فكر ميكنم تو گروه 4 يكي از تيم هاي سوئد و اوكراين پديده بشن و از اين گروه صعود كنند كه مسلما معنيش اينه كه يكي از تيم هاي مدعي اين گروه خيلي زود غزل خداحافظي رو ميخونه!(انگليس يا فرانسه) dallliii

گروه1 كه گفتن نداره! روسيه اول گروه think::ميشه و يكي از اين سه تيم دوم ميشن( لهستان، یونان، و چک ) كه حريف قدري واسه هلند نيستند! mas:-

روسيه هم طبق پيش بيني من با پرتقال(و به نظر بقيه آلمان) بازي ميكنه تو مرحله حذفي كه پرتقال اگه روحيه صعود از گروهشو داشته باشه ميتونه روسيه رو شكست بده ولي اگر بازيكناي پرتقال از صعودشون تو اين گروه سخت سر مست باشند و راضي ، روسيه ميبره!

بخشيد كه طرفداران انگليس رو هم ناراحت ميكنم ولي به نظر من هيچ تيمي از گروه 4 به نيمه نهايي صعود نميكنهlol:- چون گروه 3 هر تيمي بياد بالا حريف گروه 4 تو حذفي ميشه و شكستشون ميده!گروه 3 شامل اسپانيا و ايتاليا ،كرواسي و ايرلند(كه اين دو تيم توانايي و استعدادهاي بالقوه اي دارند كه در يورو خودشونو نشون ميدند)

oh my god
يادم رفت بگم هلند قهرمان ميشه بي برو برگرد!:flowerysmile::afarin::hooora:

hardbarca
06-11-2012, 23:15
بچه ها کلا یه سوال کلی بعد از بازی تمام مدعی ها واسم پیش اومده

اینکه چرا اینقدر بازیها کسل کنندس!!!!

همین الان انگلیس با 7 تا 8 نفر دفاع میکرد میزد زیرش گلش هم شانسی بود

بازیهای دیگه هم خیلی سنگین و کند هستن من واقعا درک نمیکنم دلیل این همه دفاعی بازی کردن همه تیم ها چیه؟؟؟

قبل بازی کلی خودمون رو واسه یه بازی پر هیجان آماده میکنیم بازی که شروع میشه..........

دیگه همه شدن دفاع, فقط تیمهای آمریکای لاتین فک میکنم الان هجومی بازی میکنن
احساس میکنم این بازیهای غیر تماشاگر پسند و فقط صرفا جهت نتیجه خیلی داره باب میشه :ey babaaa::ey babaaa:

دیگه از هیچ تیمی نمیشه توقع داشت بترکونه:sooot::sooot:

دوس ندارم اصلا تعریفی از بارسا کرده باشم و فقط برای قیاس میگم
خدایی بارسا خط دفاعش از وسط های زمینه آدم حال میکنه تازه 2 نفر هم میزاره توی دفاع در جریان بازی ولی تقریبا همه تیم ها مثل ترسوها حداقل 4 یا 5 تا دفاع اونم از عقبتر آماده چیدن!!!!!

اصلا ندیدم و از هرکسی هم که پرسیدم گفته جذابتی که انتظار داشته رو این بازیهای با این دفاعی بودن برآورده نکرده

Blue-StaR
06-17-2012, 10:08
توی این یورو ستاره های کاغذی چون رونالدو و بالوتلی هیچ کاری نتونستن بکنن تا کمی بادشون خالی بشه :nishkhand:
.
.
.
هلند خیلی ادعا داشت ولی همونطور که حدس می زدم کاری از پیش نبرد .
البته در مقابل تیم پرتغال از صمیم قلب برای هلند آرزوی موفقیت می کنم:love:
.
.
.
فرانسه بازی آخری که ارائه داد نشون داد با شخصیت تر از قبل وارد گود شده ولی اون ستاره ای ( مثل زیدان یا هانری ) که بتونه توی بازیهای بزرگ این تیمو رهبری کنه و بازی را در بیاره توی تیمشون نمی بینم .
شاید دوره های بعدی بتونن به قهرمانی فکر کنن [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ضمن اینکه درون دروازه هم با وجود اینکه لوریس رو خیلی قبول دارم اما یک ناجی نمی دونمش .
.
.
.
اما آلمان ، مثل جام جهانی با قدرت وارد میدان شده .
ستاره ی آلمان یوآخیم لو هست و همین قدرتشون را چند برابر کرده .
البته حضور نویر توی چهارچوب یک امتیاز بزرگ برای آلمان محسوب می شه .

ماریو گومز از اون چیزی که فکر می کردم خیلی بهتر ظاهر شد .
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
داخل پرانتز در مورد گومز ،

این ماریو گومز واقعا کلاسیک هست [Only Registered And Activated Users Can See Links]
هر بار می بینمش با اون سبک بازی کلاسیکش و مدل موهای کلاسیک ترش [Only Registered And Activated Users Can See Links] تصورش می کنم تویه یه کت و شلوار رسمی و یک پاپیون [Only Registered And Activated Users Can See Links]

واقعا کلاسیک را معنی کرده این گومز !!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
.
.
.
و اسپانیا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

مثل جام جهانی و یورو 2008 با قدرت وارد شده .

اما بدون ویا و پویول !

بی شک نمی شه نقش پررنگ پویول و ویا را توی جامهای قبلی انکار کرد .
حضور کاسیاس کمی خیالم را از نبود پویول راحت کرده .

و درخشش تورس توی بازی آخر امیدوارم کرد که جای ویا رو پر کنه توی این مسابقات ...
با گلزنیای تورس 100 در 100 قهرمانی مال خودمونه.:love:

AlexDelpiero
06-17-2012, 14:21
بازی ها کلا رو به نتیجه گرایی رفته و از اون شادابی بازی های اروپایی دوره های گذشته خبری نیست ! بیشتر تیم ها به محض زدن گل تیم رو میکشن عقب تا نتیجشونو حفظ کنند و روی ضد حمله ها کار کنند ! البته معدود تیم هایی مثل اسپانیا هستند که به واسطه داشتن یه خط هافبک منظم و قوی بازی رو اداره می کنند ! و یکی از دوستان هم یه نکته ای اشاره کرده بود که من هم متوجه شه بودم و اونم عدم درخشش ستاره های نامی تو این بازی ها بوده ! بالاخص کریس رونالدویی که چندین موقعیت بسیار عالی مقابل آلمان و دانمارک از دست داد !
روسیه های که در روز افتتاحیه بسیار عالی بود یه جورایی گول اون بازی 4-1 با چک رو خورد و سیر نزولی وحشتناکی داشت تا معادلات اهالی فوتبال رو به هم بریزه ! البته یونان در مرحله بعدی به احتمال قوی به آلمان خواهد خورد که ادامه کار براش خیلی سخت میشه ! چک هم احتمالا پذیرای پرتغال خواهد بود !
گروه B هم که گروه مرگ بود هنوز تکلیف هیچ تیمی مشخص نیست ! اگر دانمارک بتونه آلمان رو ببره و از اون ور پرتغال هم هلند رو شکست بده یه اتفاق جالب و البته خوشایند برای تیم های مدعی دیگه رخ خواهد داد که اون هم حذف شدن دو تیم آلمان و هلند که اکثر اهالی فوتبال این دو تیم رو در کنار اسپانیا شانس های نخست قهرمانی می دونسند از دور رقابت ها کنار میرن ! heey::
که البته امکانش به شدت ضعیفه ! و صعود آلمان به عنوان سرگروه و پرتغال به عنوان تیم دوم محتمل تر به نظر میرسه !
گروه C هم اوضاش خیلی پیچیده شده ! om:: ایتالیا که خیلی ها بهش امیدوار نبودند جز یه دسته از هواداری تیفوسی این تیم ( مثل خودم ) تا اینجا بد کر نکرده و مشکلش بیشتر تو تموم کردن توپ های آخر هست که نبودن ستاره هایی نظیر توتی و دل پیرو و اینزاگی مشکل ساز شده براش ! وضعیت هم خیلی پیچیده شده ! امیدوارم ایتالیا از این گروه صعود کنه !
گروه D هم بیشتر طبق انتظار پیش رفته و احتمالا فرانسه سرگروه خواهد بود و انگلیس تیم دوم گروه !
یک چهارم نهایی احتمالی

چک ---- پرتغال
یونان --- آلمان
اسپانیا --- انگلیس
ایتالیا --- فرانسه

AlexDelpiero
06-18-2012, 17:02
یک چهارم نهایی احتمالی

چک ---- پرتغال
یونان --- آلمان
اسپانیا --- انگلیس
ایتالیا --- فرانسه

نیمه اول پیشبینی که احتمالش زیاد بود محقق شد ! امیدوارم نیمه دوم هم تحق پیدا کنه !
برنده بازی اول با برنده بازی سوم و برنده بازی دوم با برنده بازی چهارم تو نیمه نهایی به هم میخورن !
هلند مغرور هم با تمام ستارگانش بدون گرفتن حتی یه امتیاز از مسابقات کنار رفت تا اولین مدعی دستش از جام کوتاه بشه ! هلند برعکس خط هافبک و فوروارد های بزرگ و نامی که دشت خط دفاعی ضعیف و یه دروازه بان متوسط داشت ! اگه من جای فن مارویک بودم حتما از فن بومل و دی یانگ در مرکز خط دفاعی استفاده می کردم !
به هر حال یه طرف فینال رو به احتمال زیاد اسپانیا تشکیل میده و امیدوارم طرف دیگه ایتالیا باشه !

mortezarm
06-18-2012, 17:10
یک چهارم نهایی احتمالی

چک ---- پرتغال
یونان --- آلمان
اسپانیا --- انگلیس

ایتالیا --- فرانسه

چک ---- پرتغال
یونان --- آلمان
اسپانیا --- انگلیس

فرانسه--- کرواسی:khahesh:

42d3e78f26a4b20d412==