PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و حواشی جالوروسی ها فصل 2012/13

feri71
05-16-2012, 18:04
به نام خدا

در این تاپیک می توانید اخبار مربوط به رم را قرار دهید. حتی الامکان سعی شود اخبار از سایتهای اختصاصی رم گرفته شود.

feri71
05-19-2012, 20:28
ملاقات ساباتینی و پرزیوسی بر سر رودریگو پالاسیو

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در حالی که تیم های مدعی سری آ حداقل به یک قدمی اهداف بزرگ شان رسیده اند، باشگاه رم هنوز سرمربی فصل آینده خود را هم به خدمت نگرفته است و با این حال نام های کوچکی دور و بر رم شنیده می شود. نرسیدن رم به رقابت های اروپایی فصل آینده هم باعث شده تا بازیکنان بزرگ نام رم را از میان مشتریان خود خط بزنند و به فکر تیم هایی باشند که سال آینده در لیگ قهرمانان حضور دارند.
با این حال نام رودریگو پالاسیو، مهاجم آرژانتینی جنوا هر ساله برای پیوستن به رم مطرح می شود اما همواره این اخبار در حد شایعه بوده و باشگاه تلاشی برای به خدمت گیری این مهاجم با تجربه نکرده است. به گزارش Corriere dello Sport انریکو پرزیوسی، رئیس باشگاه جنوا امشب و در میلان با والتر ساباتینی، مدیر ورزشی رم بر سر رودریگو پالاسیو ملاقات و دیدار خواهند کرد.
به نظر می رسد مهاجم سابق بوکاجونیورز آرژانتین یکی از اهداف جدی جالوروسی برای فصل آینده است.
گفته می شود باشگاه رم پالاسیو را با ۱۰ میلیون یورو به خدمت می گیرد و روزی و کاپراری را هم در ازای آن راهی جنوا می کند. با این پیشنهاد رئیس باشگاه جنوا به شدت وسوسه شده است و در صورت پذیرفتن این قرارداد از سوی باشگاه جنوا، انتقال پالاسیو به رم دور از ذهن نیست.
در همین حال دودو ی ۲۰ ساله، مدافع چپ کورینتیانس برزیل هم دیگر هدف سابا و تیم رم است اما اگر او خریداری شود، یکی از ۲ گزینه ی غیر اتحادیه اروپا را برای این فصل پر خواهد کرد. البته در صورتی که مونتلا به رم بیاید، مارچسه را هم که چند هفته پیش در المپیکو به رم گلزنی کرد هم راهی پایتخت خواهد شد. نام بوسینگوا هم از چلسی همچنان در لیست رم وجود دارد.
اما جالوروسی به دو مدافع مرکزی و یک مدافع راست هم نیاز دارد. ماتیاس سیلوستره از پالرمو جدی ترین گزینه برای مرکز خط دفاعی است. لئاندرو کاستان از کورینتیانس برزیل هم دیگر گزینه ی رمیهاست. رم روز گذشته هم پیشنهادی ۱۰ میلیونی برای رولاندو از پورتو پرتغال ارائه کرد. مائوریسیو ایسلا هم که چند وقتی است نامش مطرح نشده شاید دیگر گزینه رم برای سمت راست خط دفاعی باشد.
[/URL]
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mehrd@d
05-21-2012, 14:15

فصل 12-2011 سری آ ایتالیا با قهرمانی یوونتوس با هدایت کونته به پایان رسید. در این بخش نگاهی به آمار این فصل که با جایگاه هفتمی برای رم به آخر خط رسید نگاهی خواهیم انداخت:

قهرمان : یوونتوس (28 امین قهرمانی)
تیم های سقوط کننده به سری بی: لچه - نووارا - چزنا
تیم های صعود کننده به سری آ : تورینو - پسکارا - (از بین ساسولو ، ورونا ، ورسه ، سمپدوریا 1 تیم راهی سری آ خواهد شد)
کسب کنندگان سهمیه لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس - آث میلان - اودینزه
کسب کنندگان سهمیه لیگ اروپا : لاتزیو - ناپولی - اینترمیلان
مجموع تعداد بازی ها : 380 بازی
مجموع گل های به ثمر رسیده : 972 گل (2.56 گل به ازای هر بازی)
بهترین گلزنان : زلاتان ابراهیموویچ(28 گل) - دیگو میلیتو(24 گل) - ادینسون کاوانی و آنتونیو دی ناتاله(23 گل)
بهترین پاس گل دهندگان : آندره آ پیرلو(13 پاس گل) - فابریتزیو میکولی(12 پاس گل) - سباستین جووینکو(11 پاس گل)
بهترین برد خانگی : ناپولی 6 - 1 جنوا ، اینترمیلان 5 - 0 پارما
بهترین برد خارج از خانه : فیورنتینا 0 - 5 اینترمیلان
بیشترین تعداد گل زده شده در یک بازی : ناپولی 6 - 3 کالیاری ، اینترمیلان 5 - 4 جنوا
بیشترین رکورد برد متوالی : یوونتوس با 8 برد پیاپی
طولانی ترین رکورد شکست ناپذیری : یوونتوس 38 بازی
بیشترین رکورد بدون برد : نووارا با 16 بازی
طولانی ترین رکورد باخت متوالی : نووارا با 5 باخت
بیشترین برد : آث میلان با 24 برد
بیشترین باخت : چزنا با 24 باخت
بیشترین تساوی : یوونتوس و کاتانیا با 15 تساوی
بیشترین برد خانگی : یوونتوس و اودینزه با 13 برد
بیشترین برد خارج از خانه : آث میلان با 12 برد
بیشترین باخت خانگی : لچه و چزنا با 10 باخت
بیشترین باخت خارج از خانه : نووارا و چزنا با 14 باخت
بیشترین تساوی خانگی : نووارا و کالیاری با 8 تساوی
بیشترین تساوی خارج از خانه : کاتانیا با 10 تساوی
بهترین خط حمله : آث میلان با 74 گل
بهترین خط دفاع : یوونتوس با 20 گل
بدترین خط حمله : چزنا با 24 گل
بدترین خط دفاع : جنوا با دریافت 69 گل
پرتماشاگرترین بازی: آث میلان - اینترمیلان با حضور 79522 تماشگر
پرتماشاگرترین تیم : آث میلان با مجموع 925972 نفر (میانگین54442)
خشن ترین بازیکن : آتور ویدال با دریافت 12 [Only Registered And Activated Users Can See Links] و 1 [Only Registered And Activated Users Can See Links] - دیگو پرز با دریافت 14 [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خشن ترین تیم : لچه با دریافت 105 [Only Registered And Activated Users Can See Links] و 9 [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بیشترین تعداد دروازه بسته در یک بازی : یوونتوس با 21 بازی

آمار آ اس رم
رتبه : هفتم با کسب 56 امتیاز (1.47 امتیاز در هر بازی)
تعداد برد : 16 (خانگی :10 - خارج از خانه : 6)
تعداد باخت : 14 (خانگی : 4 ، خارج از خانه : 10)
تعداد تساوی : 8 (خانگی : 5 ، خارج از خانه : 3)
تعداد گل زده شده : 60 گل
تعداد گل دریافت شده : 54 گل
بهترین گلزنان : اسوالدو(11) - بورینی(9) - توتی(8) - بویان(7)
بهترین پاس گل دهندگان : توتی(7) - پیانیچ(7) - لاملا(6) - اسوالدو(5)
خشن ترین بازیکن : دروسی(9[Only Registered And Activated Users Can See Links]) - گاگو(8[Only Registered And Activated Users Can See Links]،1[Only Registered And Activated Users Can See Links])
بیشترین دقایق حضور در بازی : دروسی(3003 دقیقه) - گاگو(2352 دقیقه)
بیشترین تعداد حضور در : بویان(33 بازی) - دروسی(32 بازی)
کمترین دقایق حضور در بازی : کاپراری(6 دقیقه) - پیسچیتلا(44 دقیقه)
کمترین تعداد حضور : کاپراری(1 بازی) - سیسینیو(2 بازی) ، پیسچیتلا(2 بازی)
مجموع تعداد تماشاگران : 563845(رتبه چهارم پرتماشاگرترین تیم)
میانگین حضور تماشاگران در هر بازی : 35240

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

omid2
05-23-2012, 18:35
"داوید پیزارو" می‌خواهد فوتبال خود را در رم به پایان ببرد "داوید پیزارو" می‌گوید با وجود اینکه به طور قرضی در تیم فوتبال منچسترسیتی بازی می‌کند، می‌خواهد فوتبال خود را در رم به پایان برساند. به گزارش خبرگزاری مهر، ملی پوش 32 ساله پیشین تیم فوتبال شیلی در ماه ژانویه به صورت قرضی به تیم من سیتی پیوست.
وی در گفتگو با "رومانیستا" اظهار داشت: نمی‌خواهم امسال تیم رم را ترک کنم. رابطه من با "لوییز انریکه" خوب نبود و به درخواست "روبرتو مانچینی" پاسخ مثبت دادم. این خواسته من است که فوتبال خود را در رم به پایان ببرم. یک سال از قراردادم باقی مانده و می‌خواهم با نهایت انگیزه بازی کنم.

feri71
05-23-2012, 18:40
کاتانیا: مونتلا قرارداد دارد

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 708_n-360x330.jpg

باشگاه کاتانیا بار دیگر امید های رم را برای جذب وینچنزو مونتلا کمرنگ کرد.
” او مربی ماست و ۱ سال دیگر هم قرارداد دارد. ”
با توجه به گزارشات منتشر شده، سیسیلی ها آماده بودند تا مونتلا را در ازای ۱ یا ۲ بازیکن جوان به رم بدهند.
آنتونیو پولویرنتی، رئیس باشگاه کاتانیا گفت: ” او مربی ماست و ۱ سال دیگر قرارداد دارد. امیدوارم به اندازه کافی این مسئله را روشن کرده باشم. ”
با این حال او پیشنهاد معاوضه مونتلا را با بازیکنان رم رد می کند و می گوید: ” هرگونه پیشنهاد در رابطه با معاوضه مونتلا با پول و یا بازیکنان رم را رد می کنم. ”
این در حالیست که هر روز اخبار ضد و نقیضی در این رابطه منتشر می شود. در حالی که همه، مونتلا را سرمربی بعدی رم عنوان می کردند، بار دیگر این باشگاه پیوستن مونتلا به رم را رد کرد!
[/URL]
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mehrd@d
05-30-2012, 12:30

رئیس باشگاه پسکارا دنیله سباستیانی فاش کرده که زدنک زمن قصد دارد برای گرفتن انتقام به رم برگردد. انتظار می رود که پس از جدایی لوئیس انریکه، جالوروسی مربی ۶۵ ساله پسکارا را روی نیمکتش بنشاند و این یک بازگشت برای مرد چک تبار خواهد بود.
در حالی که انجام این انتقال تقریبا قطعی به نظر می رسد سباستیانی از انگیزه اصلی این مربی برای حضور دوباره در پایتخت گفته است.
“من شب گذشته با او صحبت کردم، زمانی که او مرا از ادامه یافتن مذاکرات مطلع کرد.”
“او می خواست بماند، اما شش ماه پیش می دانستم که تنها یک تماس از رم توجه اش را جلب می کند، همه چیز را می دانستم.”
“درک می کنم که هیچ چیز قطعی نیست، اما با توجه به اینکه یک هفته برای تصمیم گیری فرصت هست، ما گرفتار هیچ مشکلی نخواهیم شد.”
“چرا او نمی تواند پیشنهادشان را رد کند؟ او به من توضیح داد که حس انتقام قوی ای دارد. مثل رم، من همه به سختی انتخابی غیر از این انجام می دهم.”
به هر حال سباستیانی برای مربی اش توصیه دیگری دارد.
“اگر مربی بودم، نمی رفتم حتی اگر خیلی دستمزد می دادند.”
“آیا تلاش دیگری برای متقاعد کردن او برای ماندن در اینجا خواهد بود؟ من شب گذشته با او صحبت کردم، این در مورد قرارداد، پول یا پروژه نیست، دیروز همسرش با گریه رفت چون آنها نمی خواهند پسکارا را ترک کنند.”
“انتقام و مرد یکی هستند، فکر می کنم همش همین است.”
رئیس دلفین ها به فکر جانشین زمن هم هست و یک اسم خاص در نظر دارد.
“دلیو روسی یکی از افرادی است که فوتبال خوبی بازی می کند و می تواند نام مناسبی باشد. مطابق با اطلاعات فنی که ما داریم یک هفته برای جشن گرفتن زمان هست.”
در همین حال، مدیر ورزشی رم والتر ساباتینی اعلام کرده که مذاکرات در حال انجام است.
“دیروز با مربی صحبت کردم و می توانم تایید کنم که مذاکرات پیش می رود.”

feri71
05-30-2012, 19:36
گاگو: آینده ام نا معلوم است

هنوز آینده فرناندو گاگو مشخص نیست. به گزارش Todomercadoweb.es قرارداد قرضی این هافبک آرژانتینی رئال در رم به پایان رسیده و در انتظار تایید از سوی سرمربی جدید رم، زدنک زمن است.
باشگاه رئال قیمت دائمی کردن قرارداد او را ۷ میلیون یورو اعلام کرده است اما باشگاه رم جدیدا اعلام کرده که بیشتر از ۲٫۵ میلیون یورو نخواهد پرداخت. این در حالیست که پیش تر تیم رم مایل بود تا گاگو را با ۵ میلیون یورو به خدمت بگیرد اما پس از آنکه حضور زدنک زمن روی نیمکت رم قطعی شد، ساباتینی قیمت پیشنهادی را ۲٫۵ میلیون کاهش داد!
به نظر می رسد گاگو در تیم فصل آینده زمن جای مطمئنی ندارد. از سویی رئال هم علاقه ای برای بازگرداندن گاگو ندارد اما از طرفی هم نمی خواهد او را با ۲٫۵ میلیون یورو به فروش برساند. گاگو که در اولین فصل حضورش در رم بازی خوبی را به نمایش گذاشت گفت: ” هنوز صحبت های زیادی در مورد آینده ام باقی مانده است. در حال حاضر من از حضور در Selecciòn لذت می برم. ” او در ادامه نیز اضافه کرد: ” بازی دوباره در بوکاجونیورز در کنار ریکلمه می تواند خیلی خوب باشد. ”
همچنین چندی پیش در خبری اعلام شد که مدیر برنامه های گاگو به رم خواهد آمد تا بر سر گاگو با مدیران رم مذاکره کند. احتمال آنکه رمیها با پرداخت ۳٫۵ – ۴ میلیون یورو برای دائمی کردن قرارداد گاگو موافقت کنند هم وجود دارد!
[/URL]

feri71
06-05-2012, 19:20
کوتاه از نقل و انتقالات رم

فیورنتینا خواهان برتولاچی
آندریا برتولاچی، هافبک جوان لچه که قرارداد قرضی اش با این تیم رو به اتمام است و شاید به رم بازگردد، به تازگی مورد توجه تیم فیورنتینا قرار گرفته است.
پس از ورود دانیله پراده به عنوان مدیر ورزشی توسکانی های فلورانس، آنها وینچنزو مونتلا را که باشگاه رم چندین هفته به دنبالش بود را در عرض چند روز به خدمت گرفتند و حال قصد دارند برتولاچی را هم برای فصل آینده به خدمت بگیرند.
.
چزنا به دنبال کرشنزی
الساندرو کرشنزی، بال راست جوان و آینده دار جالوروسی که به صورت قرضی در باری بازی می کند مورد توجه تیم سقوط کرده چزنا است.
گفته می شود با پایان قرارداد او با باری، او به رم باز می گردد و اگر زدنک زمن، سرمربی جدید رم او را بخواهد او می تواند فصل آینده را در رم سپری کند اما با این حال چزنا مشتری او باقی می ماند و در صورتی که باشگاه رم با خروج او موافقت کند، شاید مقصد وی چزنا باشد.
.
تیم های جزیره به دنبال ریچی و کرشنزی
امشب ساعت ۲۱ به وقت رم، دو تیم رم و لاتزیو در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی باید به مصاف هم بروند.
چند تن از مدیران تیم های منچستر یونایتد، آرسنال و چلسی، ریچی و چیچیرتی را که از اول در میدان حضور خواهند داشت را زیر خواهند گرفت تا در صورت علاقه برای فصل آینده به خدمت بگیرند. گفتنی است که این دو جوان آینده دار هنوز قرارداد حرفه ای را با باشگاه رم به امضا نرسانده اند.
.
سیسوکو در یک قدمی رم؟!
هافبک ۲۳ ساله اهل مالی و متولد شده ی فرانسه، موسی سیسوکو یکی از جدی ترین گزینه ها برای پیوستن به جالوروسی است.
گفته می شود تیم رم آماده پرداخت ۷ میلیون یورو به تیم تولوز فرانسه برای جذب این بازیکن پر قدرت است. از همین رو تیم تولوز هم او را ۷ میلیون یورو به فروش می رساند و در صورت توافق به نظر می رسد سیسوکو فصل آینده را در پایتخت ایتالیا حضور پیدا خواهد کرد.
.
رم به دنبال کلیچ؛ یک انتقال آزاد!
در جدیدترین اسامی مطرح شده برای پیوستن به رم، نام رناتو کلیچ، مدافع کروات تیم اسلووان لیبرچ کرواسی به چشم می خورد. این مدافع ۲۱ ساله قدرت فیزیکی و حفظ توپ بالایی دارد و اکنون هم قراردادش با این باشگاه که از سال ۲۰۰۹ به آن پیوسته به پایان رسیده و بازیکن آزاد محسوب می شود. رمیها که سخت به دنبال جذب مدافعان تراز اول برای فصل جدید هستند، قصد دارند او را به صورت آزاد به خدمت بگیرند البته اگر کلیچ و باشگاه کروات حاضر به ادامه همکاری نشوند.
.
مهدی بناتیا دوباره در رادار رم
در حالی که هر روز اسامی مختلفی برای پیوستن به رم مطرح می شود، امروز بار دیگر نام مهدی بناتیا، مدافع تیم اودینزه برای پیوستن به جالوروسی به روی خبرگزاری ها رفت. بناتیا در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته هم برای مدتی مورد توجه رم بود اما در اودینزه ماندنی شد.
[/URL]

feri71
06-10-2012, 23:20
زمن: در اختیار داشتن مالکیت بازی بیهوده است!

زدنک زمن در کنفرانس امروزش در مورد فرانچسکو توتی گفت: ” او بهترین بازیکنی است که تا به حال با او کار کرده ام. ” او در ادامه هم اعلام کرد که سبکی که لوئیس انریکه داشت، یعنی مالکیت کامل بازی، کار بیهوده ای بود!
سرمربی سابق پسکارا پس از ۱۳ سال بار دیگر به روی نیمکت رم آمد.
او به Roma Channel گفت: ” من خوشحالم که پس از سال ها بار دیگر به جایی برگشتم که به من اجازه می دهد تا از آن لذت ببرم. ”
” طی این ۱۳ سال طرفداران اغلب از من درخواست می کردند که به رم بازگردم و حال خوشحالم که اینجا حضور دارم. امیدوارم چیزی را به رم بدهم که در ۲ سال اول حضورم در اینجا نتوانستم. هدف کار ما، لذت بردن از بازی برای من، بازیکنان و هواداران است. ”
” در فوتبالم، من سعی می کنم تا چیز های بی معنی را از بین ببرم. بنابراین پاس های افقی و مداوم برای من بیهوده هستند. این به این معنی است که شما تنها توپ را بین یکدیگر رد و بدل می کنید. ما باید همیشه کاری را انجام دهیم که معنی داشته باشد. ”
” من فکر می کنم پس از اینکه شما از مدرسه بارسلونا بیرون بیایید، این چیز عادی باشد. جایی که تمرکز زیادی روی مالکیت بازی صورت می گیرد. چیزی که به معنی آماده شدن برای رسیدن به نتیجه پس از یک مدت طولانی است. ”
” من سریعتر هستم. یعنی با در اختیار داشتن توپ، این فرصت را هم به حریف بدهید تا در دفاع مستقر شوند. شکاندن یک دفاع بسته بسیار سخت تر از شکاندن یک خط دفاعی نا آماده است. ”
” من همچنین شوت های از راه دور را هم در فوتبالم می خواهم. در فوتبال من، باید مهاجم را تغذیه کرد. ”
” ما چه در خانه و چه در خارج از خانه همین شیوه بازی را به کار می بریم. با پسکارا در فصلی که گذشت، در خانه ۴۵ گل و در خارج از خانه هم ۴۵ گل به ثمر رساندیم. ”
زدنک زمن در کنفرانس مطبوعاتی اش گفته بود که دنیله دروسی یک هافبک خلاق نیست!
” سوء تفاهم به وجود آمده. به نظر من دنیله دروسی مانند آندریا پیرلو نیست. او بیشتر یک هافبک مرکزی است که می تواند تعادل را به وجود بیاورد. البته او می تواند در هر ۳ پست خط میانی بازی کند. اما این موضوع کاملا فرق می کند. این بیشتر به این بستگی دارد که تیم در کدام منطقه به او نیاز دارد. ”
” توتی بهترین بازیکنی است که تا به حال با او کار کرده ام. او استعداد زیادی از خود نشان داده است. او نقش اش تغییر پیدا کرد و به یک مهاجم میانی تبدیل شد و بیشتر در معرض گرفتن خطا قرار گرفت. او دچار ۲ مصدومیت سخت شد. من هنوز با او صحبت نکرده ام چون او برای تعطیلات در آمریکا حضور دارد. ”
زمن همچنین اعلام کرد که تغییرات بزرگی در جالوروسی به وجود خواهد آمد.
” گفته بودم که من از مد افتاده ام. هر چه بیشتر کار کنید بهتر نتیجه می گیرید بنابراین من جلسات تمرین را دو برابر می کنم! “
[/URL]

Mehrd@d
06-16-2012, 21:49
به گزارش RomaNews.ir:
این بار کادلچ، از بایرن لورکوزن!
هر روز اسامی زیادی برای پیوستن به رم و تقویت خط دفاعی متزلزل رم شنیده می شود. در حالی که پس از ورود زدنک زمن به نظر می رسید رمیها خرید های شان را انجام دهند اما هنوز باشگاه رم نتوانسته خریدی برای فصل جدید داشته باشد و بر خلاف نظر بسیاری که اعتقاد داشتند فصل نقل و انتقالاتِ پر هیایویی را در پایتخت شاهد خواهند بود، به نظر نمی رسد اتفاق چندان خاصی هم رخ دهد. هر روز نام های جدید و نا آشنایی برای پیوستن به رم مطح می شود و امروز هم نام میچال کادلچ، مدافع ۲۷ ساله بایرن لورکوزن آلمان به روی خبرگزاری ها رفت. این مدافع ۱۸۵ سانتی متری اهل چک که اکنون در رقابت های یورو ۲۰۱۲ حضور دارد ۴ امین فصلش را هم در آلمان و تیم بایرن گذرانده است. او در این ۴ فصل در رقابت های لیگ ۱۰۳ بار به میدان رفته و ۷ بار هم موفق به گلزنی شده است. ارزش او حدودا ۵ میلیون یورو است.
.
دو برزیلی دیگر اهداف جدید رم
والتر ساباتینی که علاقه عجیبی به بازیکنان آرژانتینی و برزیلی دارد دو گزینه جدید دیگر را هم از کشور برزیل مد نظر دارد. پس از توافقاتی که میان رم و کورینتیانس بر سر کاستان حاصل شد و همچنین حضور دودو در لیست خرید باشگاه رم برای فصل آینده، این بار والاک از فلومیننزه و فاگنر از واسکو دا گاما مورد توجه رم قرار گرفته اند. والاک بال راست ۱۸ ساله و ۱۷۵ سانتی متری است که پس از ۴ سال بازی در جوانان فلومیننزه، از سال ۲۰۱۱ به تیم بزرگسالان فلومیننزه پیوسته اما تنها ۵ بار در این فصل به میدان رفته است. فاگنر هم بال راست ۲۲ ساله و ۱۶۸ سانتی متری است که از سال ۲۰۰۹ برای واسکو دا گاما توپ می زند و در این ۳ فصل ۱۲۸ بار پیراهن این تیم را بر تن کرده و ۱۳ بار هم موفق به گلزنی شده است. او پیش تر ۱ فصل هم در تیم کورینتیانس قرار داشت و ۱ فصل نه چندان موفق را هم در پی اس وی آیندهوون هلند گذراند.
.
در زیر اخبار کوتاه را دنبال می کنیم:
:: بارتوزس سالامون، هافبک ۲۱ ساله و لهستانی برشا مورد توجه زدنک زمن و باشگاه رم قرار گرفته است. این هافبک ۲۱ ساله و ۱۹۳ سانتی متری اکنون به صورت قرضی در فوجیا بازی می کند.
:: به گزارش Tuttosport ممکن است باشگاه یوونتوس حاضر به تبادل مارکو بوریلو و فابیو کوالیارلا شود.
:: اوگبونا، مدافع سیه چرده تورینو بار دیگر در صدر لیست ساباتینی قرار گرفت.
:: ایجنت رائول آلبیول، مدافع ملی پوش اسپانیا، هر گونه تماس میان رم و رئال بر سر انتقال این بازیکن به پایتخت ایتالیا را رد کرد.
:: وانی پوزولو، مدیر برنامه های متئو بریگی بار دیگر از علاقه موکلش به بازگشت به رم و بازی در این تیم برای فصل بعد خبر داد.
:: می توان گفت مذاکرات رم و جنوا بر سر مرکل به اتمام رسیده و می توان او را برای فصل بعد رمی دانست. اهداف بعدی باشگاه دسترو و همچنین جذب یک مدافع قدرتمند است.
:: موساکیو، مدافع تیم ویارئال که گفته می شد فصل بعد را در رم به میدان می رود، با ورود زدنک زمن از جالوروسی دور شده و به نظر می رسد باشگاه رم دیگر تمایلی به خرید وی ندارد.

feri71
06-23-2012, 18:00
بورینی در پایتخت ماند

ساعتی پیش نتایج مزایده های امروز صبح منتشر شد که بر این اساس، مهاجم جوان و گلزن رم در پایتخت ماندنی شد.
در ایتالیا تمامی تیم هایی که مالکیت مشترک بازیکنی را داشتند، باید تا ۲۲ ژوئن تکلیف بازیکن و تیم آینده اش را مشخص می کردند، در غیر این صورت بازیکنان به مزایده می رفتند. این مزایده به این شکل است که دو تیم رقم پیشنهادی خود را در پاکتی می نویسند و فردا صبح و با باز کردن در پاکت ها، تیمی که پیشنهاد بالاتری داده باشد، آن را بازیکن را به خدمت می گیرد.
بزرگترین نام در میان بازیکنانی که امروز باید مزایده می شدند، ملی پوش جوان رم، فابیو بورینی بود.
دو تیم رم و پارما مالکیت مشترک این بازیکن را داشتند اما امروز صبح رمیها که پیشنهادی ۴٫۹۰ میلیون یورویی داده بودند، در برابر پیشنهاد ۴٫۲۶ میلیون یورویی پارما توانستند بورینی را در پایتخت ماندنی کنند.
این هنوز هم معامله ی خوبی برای دوکالی است. کسی که سال پیش بورینی را به صورت آزاد از چلسی به ایتالیا آورد.
دیگر بازیکن ایتالیای که به همراه بورینی در یورو ۲۰۱۲ حضور دارد، الساندرو دیامانتی است که او هم متعلق به دو باشگاه بولونیا و برشا بود اما بولونیا امروز صبح پیشنهادی ۳٫۳۶ میلیون یورویی داد و با توجه به پیشنهاد بهتر آنها نسبت به پیشنهاد ۳٫۱۰ میلیون یورویی برشا، او در بولونیا ماندنی شد.
همچنین تیم فیورنتینا هم مالکیت مشترک حسین خارجا و آندریا لازاری را با تیم های جنوا و کالیاری داشت که امروز صبح موفق شد هر دو را به دست بیاورد.
تیم جنوا هم در این مزایده ها ۳ بازیکن داشت که هر ۳ را از دست داد.
دیگر بازیکنانی که سرنوشت شان در مزایده امروز مشخص شد در زیر آمده اند:
.
میرکو آنتنوچی (تورینو – کاتانیا) – برنده: کاتانیا
فرانچسکو بولزونی (جنوا – سیه نا) – برنده: سیه نا
حسین خارجا (جنوا – فیورنتینا) – برنده: فیورنتینا
آندریا لازاری (فیورنتینا – کالیاری) – برنده: فیورنتینا
آندریا کاراچیولو (برشا – جنوا) – برنده: برشا
[/URL]

feri71
07-09-2012, 10:58
ریسکونه 0 - 9 رم

رمیها موفق شدند با 9 گل تیم برونیکو را شکست دهند.
در نیمه اول این بازی بازی خوب تادی، بوردیسو، فلورنزی و نیکو لوپز کاملا مشهود بود و البته کاپیتان هم نسبتا خوب ظاهر شد. در نیمه دوم هم ترکیب رم کاملا تعویض شد و 3 بازیکن رم در خط حمله در این نیمه، بویان، لاملا و بوریلو بودند.
در دقیقه 6 و از روی پاس الساندرو فلورنزی، میرالم پیانیچ موفق به گشودن دروازه حریف شد.
7 دقیقه بعد (دقیقه 13) و از روی پاس پابلو اوسوالدو، کاپیتان فرانچسکو توتی موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.
در دقیقه 18 ام بازی بار دیگر اوسوالدو پاس گل داد تا پیانیچ دومین گل خودش را به ثمر برساند.
در دقیقه 24 شوت قدرتمند و زیبای فلورنزی دروازه برونیکو را برای بار چهارم باز کرد.
در نهایت 5 امین گل و آخرین گل این نیمه را اوسوالدو از روی سانتر زیبای تادی به ثمر رساند.
اما در نیمه دوم و در دقیقه 63 ام بازی مارکینیو موفق شد از روی پاس عمقی اریک لاملا، 6 امین گل بازی را به ثمر برساند.
در دقیقه 77 بازی نوبت به بویان کرکیچ رسید تا با یک شوت زیبا از راه دور گل هفتم را به ثمر برساند.
2 دقیقه بعد مارکو بوریلو که تلاش زیادی برای گلزنی می کرد سرانجام موفق به گلزنی شد.
در نهایت فابیو سیمپلیسیو در دقیقه 87 گلزنی کرد تا دوبارنه نشان دهد هافبک گلزنی است!

ترکیب رم در نیمه اول: لوبونت - تادی - بوردیسو - روماگنولی - خوزه آنخل - گرکو - فلورنزی - پیانیچ - لوپز - اوسوالدو - توتی
ترکیب رم در نیمه دوم: سودکاسکاس - سیمپلیسیو - خوان - هاینزه - روزی - وره - پروتا - برتولاچی (پیزارو) - مارکینیو - لاملا - بوریلو - بویان

Mehrd@d
07-09-2012, 23:20

با زمن می توانیم ۸۰ – ۹۰ گل به ثمر برسانیم
به گزارش RomaNews.ir، کاپیتان فرانچسکو توتی هشدار می دهد که رم برای چالش هایش در فصل پیش رو، به تقویت کنندگانی نیاز دارد.
زدنک زمن پس از ۱۳ سال با سیستم خاص ۳-۳-۴ اش به رم بازگشته است. مردی که در فوتبال میل شدیدی به حمله کردن دارد.
کاپیتان توتی ۳۵ ساله که فصل گذشته تنها ۸ بار موفق به گلزنی شد امروز در کنفرانسی گفت: ” با توجه به شناختی که از مربی و مدل بازی اش دارم، فکر می کنم می توانم حدود ۲۰ گل در این فصل به ثمر برسانم. ”
علی رغم آنکه توتی در مورد اهداف شخصی اش در فصل ۲۰۱۲-۱۳ خوش بین است، اما او معتقد است کسب جام کار دشواری است.
او ادامه داد: ” من بیشتر از اولین بار که زمن اینجا بود تجربه دارم اما با چنین تیمی نمی توان امید چندانی داشت. تیم خوبی داریم اما باید تکمیل شود. ما به خرید های مهم تری نیاز داریم تا بتوانیم به سطح یوونتوس، اینتر و میلان برسیم. ”
” چه کسی؟ من نمی خواهم نام کسی را ببرم. مطمئنا شما به بازیکنان بزرگی نیاز دارید تا بتوانید همه چیز را به نفع خود تمام کنید. با این حال باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود. ”
” من مطمئن نیستم که هواداران بتوانند ۱ سال دیگر هم صبر کنند … ”
برترین گلزن رم در فصل گذشته، پابلو دانیل اوسوالدو بود و فرانچسکو توتی انتظار دارد تا پابلو دوباره بدرخشد.
” اوسوالدو می تواند فصل بزرگی داشته باشد. همچنین او قبلا هم در لچه زیر نظر زدنک زمن کار کرده و می تواند خوب ظاهر شود. تغییر سیستم می تواند به او کمک کند. ”
” بوردیسو؟ فکر می کنم نیکو خیلی خوب است. او یک مبارز است. یکی از بازیکنانی که هرگز دست از چالش بر نمی دارد. او بدن قدرتمندی دارد و من می دانستم که پس از مصدومیتی که برایش به وجود آمده بود، می تواند دوباره به شرایط مطلوب بازگردد. او دوباره با ما، همانطور که انتظار داشتیم تمرین می کند. ”
توتی در بازی دوستانه روز گذشته نتوانست نقش موثری به عنوان یک مهاجم گوش باشد و او به دنبال بازگشت به پست مهاجم مرکزی است.
” روز گذشته زمن گفت که این تصمیم نهایی نیست. او برای این پست به بازیکن سرعتی نیاز دارد. خصوصیتی که من واقعا ندارم. با این حال با وجود زدنک زمن ما می توانیم در این فصل ۸۰ – ۹۰ گل به ثمر برسانیم. ”
” من فقط چیزی که بهتر باشد را انجام خواهم داد. من می توانم به عنوان مهاجم مرکزی هم بازی کنم اما خواهیم دید که مربی تیم چه تصمیمی خواهد گرفت. ”

Mehrd@d
08-04-2012, 19:26

به گزارش RomaNews.ir، زدنک زمن با اطمینان کامل می گوید: ” رم تیم رقابتی است و من با این تیم خوشحالم، حتی اگر بازیکن دیگری را به خدمت نگیریم. ”
جالوروسی این هفته آخرین اردوی پیش فصل اش را در اتریش آغاز کرد و بازیکنانی چون گابریل هاینزه، سیمونه پروتا و دیوید پیزارو به این اردو دعوت نشدند.
این مربی در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت: ” بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته ایم، می توانند معامله ی بزرگی را برای رم انجام دهند. بنابراین من با استراتژی نقل و انتقالات مان خیلی خوشحالم. ”
” من در حال حاضر با تیم خوشحالم، حتی اگر بازیکن جدیدی جذب نکنیم. رم رقابتی است اگرچه ما می خواهیم تقویت شویم و سپس در هر منطقه از تیم می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. ”
” قوی ترین تیمی که تا به حال در کارنامه مربیگری ام در اختیار داشته ام؟ فعلا احساس می کنم در این مورد صحبتی نکنم اما قطعا این تیم بزرگی است که از بازیکنان بزرگی تشکیل شده است. ”
” من ایمان زیادی به این تیم دارم و من معتقد هستم که می توانیم هر تیمی را به چالش بکشیم. ”
فدریکو بالزارتی آخرین بازیکن جذب شده ی رم بود که پس از بازیکنانی چون ماتیا دسترو، لئاندرو کاستان و مایکل بردلی به جالوروسی آمد.
” من همیشه قبل از جذب هر بازیکنی با مدیران صحبت می کنم. من خیلی خوشحالم که بالزارتی را دارم. من پیش تر در باشگاه های دیگر که بودم موفق به خرید او نشده بودم. ”
همچنین از زدنک زمن در مورد شایعات پیرامون پابلو اوسوالدو و مارتین استکلنبرگ سوال شد.
” به نظر من اوسوالدو اکنون اولین انتخاب است. او بازیکن مهمی است و من همیشه روی بازیکنان مهم تمرکز می کنم. ”
” استکلنبرگ دروازه بان خوبی است و من هرگز به فروش او فکر نکرده ام. او در فصل اولش مشکلاتی داشت اما به عنوان یک دروازه بان مهم باقی می ماند. ”
” هاینزه؟ این تصمیم من بود که او را به این اردو نیاورم. ”
دنیله دروسی بار دیگر مورد توجه منچستر سیتی قرار گرفته است اما سوالی که بیشتر به وجود آمده این است که آیا او در سیستم زمن جایی دارد و مناسب آن هست یا خیر!
” او در وضعیت خوبی قرار دارد و من هنوز باید روی پست او در زمین تصمیم گیری کنم که در برابر هر تیمی از او چه در زمینه ای استفاده کنم. ”
[/URL]

feri71
08-19-2012, 11:43
مارکینیوس از هفته دوم با رم

مارکینیوس در راه رم است و برادرش ادعا می کند که زدنک زمن به او اطمینان دارد. ” او می تواند از ۲ سپتامبر و بازی برابر اینتر بازی کند. ”
مدافع جوان کورینتیانس فردا به سمت رم حرکت می کند تا کارهای انتقالش را تکمیل کند. او به مدت ۱ ساله و قرضی به ارزش ۱٫۵ میلیون یورو راهی رم خواهد شد و در مجموع رمیها باید برای بازخرید کامل او ۴٫۵ میلیون یورو بپردازند.
روبرتو ده آندراده مدیر ورزشی کورینتیانس به لانسنت گفت: ” ما تقریبا در مورد همه چیز به توافق رسیده ایم و تنها جزئیاتی برای نهایی کردن انتقال وجود دارد. ”
” من فکر می کنم در آخرین ساعات روز دوشنبه همه چیز رسمی می شود. ”
برادر او به ANSA می گوید: ” زدنک زمن، سرمربی رم در مورد او گفته که هرگز بازیکنی مثل او ندیده که پس از آنکه توپ را به دست می آورد شروع مجدد خوبی داشته باشد. ”
” او همچنین به تحسین از مارکینیوس پرداخت و گفت او می تواند در تاریخ ۲ سپتامبر در مقابل اینترمیلان به میدان برود. ”
مارکینیوس در تورنمنت ۱۷ ساله های آمریکای جنوبی هم کاپیتان تیم ملی برزیل بود و او به همراه تیمش به مقام قهرمانی دست یافتند.
[/URL]

Mehrd@d
09-10-2012, 14:57

به گزارش RomaNews.ir، مدیر برنامه های جوزپه روسی که در تابستان امسال هم نامش برای پیوستن به رم مطرح شده بود عنوان کرد: ” او دوست دارد با زمن کار کند. ”
مهاجم گلزن و ایتالیایی ویارئال اسپانیا با وجود آنکه در حال حاضر مصدوم است اما مورد توجه چندین تیم ایتالیایی قرار داشت اما مشتریان او این ریسک را نپذیرفتند و فعلا از خرید او منصرف شده اند تا او پس از بهبود زانویش بار دیگر در راه پیوستن به یکی از تیم های کشورش قرار بگیرد.
فدریکو پاستورلو به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ” رم می تواند گزینه جذابی برای او باشد. او دوست دارد با زمن کار کند. ”
” روسی آماده پیوستن به این تیم بود اما سرانجام این انتقال رخ نداد. چندین باشگاه علاقه شان را به جذب او نشان دادند اما فعلا نباید عجله کنیم. ”
” باشگاه های لیگ جزیره؟ ما چیزی را رد نمی کنیم. ”
روسی از اکتبر ۲۰۱۱ به دلیل مصدومیت از ناحیه لیگامنت زانویش خانه نشین شده است.
” قرار است دیگر عمل جراحی او بین ۲۰ تا ۲۵ سپتامبر انجام شود. اگر همه چیز خوب پیش برود، او سومین عمل جراحی اش را هم انجام خواهد داد. ”
” در حال حاضر می توانم بگویم او حدودا ۵ ماه دیگر می تواند به میادین بازگردد. “

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:22
سگ اهدایی توتی جان دو نفر را نجات داد

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به گزارش آتزوری و به نقل از RomaNews.ir، گازتا دلو اسپرت در گزارشی اعلام کرد که سگ اهدایی اسطوره و کاپیتان رم، فرانچسکو توتی روز گذشته جان یک دختر بچه ۸ ساله و یک مرد ۶۴ ساله را از خطر غرق شدن نجات داده است.
حیوانی به نام آریل در سن جوانی پس از اموزش هایی که دید، تبدیل به یک سگ نجات غریق حرفه ای شد.
این حادثه حدود ظهر روز گذشته در حوالی منطقه سنت آگوستو رخ داد. زمانی که دختر بچه ای بر اثر باد شدیدی که وزیده بود، ۲۰ – ۳۰ متر از ساحل دور تر شده بود اما آریل او را نجات داد.
همچنین مرد ۶۴ ساله نیز در شرایط آب و هوایی نامناسب در حال شنا کردن بوده و ساحل هم رو به خاموشی می رفته است که آریل و مربی اش به آن منطقه می روند و جان او را نجات می دهند.
این لابرادوار غریق نجات پیش از این در ژوئن ۲۰۰۸ جان یک زن جوان را نجات داد.

منبع : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:22
دسترو در یک قدمی رم

به گزارش آتزوری و به نقل از رومانیوز دات آی آر، در آخرین گزارشات رسیده اعلام شده است که دو تیم جنوا و سیه نا بر سر مالکیت ماتیا دسترو به توفق نرسیده اند و به احتمال فراوان آینده این مهاجم جوان در پایتخت خواهد بود.
امروز ظهر جلسه ای میان انریکو پرزیوسی، رئیس باشگاه جنوا و ماسیمو متزاروما رئیس باشگاه سیه نا برگزار شد اما طرفین نتوانستند بر سر مالکیت کامل دسترو به توافق دست یابند.
با این حال هر دو نشان داده اند که به احتمال خیلی زیاد آینده این جوان ایتالیایی در رم خواهد بود و به زودی ماتیا راهی رم خواهد شد.
متزاروما امروز به خبرنگاران گفت: ” نشست دوستانه ای را با مدیر باشگاه جنوا برگزار کردیم اما به هیچ توافقی نرسیدیم. به عنوا یک رمی، من می خواهم دسترو به رم برود. ”
پرزیوسی نیز شایعات اخیر در رابطه با توافق باشگاه برای پیوستن دسترو به رم را می پذیرد و تایید می کند.
او به شوخی گفت: ” متزاروما می خواهد دسترو به رم برود بنابراین هر کاری خواهم کرد تا او به رم نرود! ”
” اگر دسترو با جنوا به پایان خط برسد، سپس توافق برای فروش او به رم وجود دارد. ”
همچنین اسکای اسپورت ایتالیا نیز در گزارشی آورده است که پرزیوسی امروز بعد از ظهر جلسه ای را با والتر ساباتینی، مدیر ورزشی رم برگزار خواهد کرد.

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:24
اختلاف رم و دسترو بر سر مسائل مالی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به نقل از رومانیوز دات آی ار:
ماتیا دسترو امروز عصر در تست های پزشکی باشگاه رم شرکت کرد. این در حالیست که خبرگذاری ها از حصول توافق میان باشگاه های جنوا و سیه نا بر سر انتقال این بازیکن، خبر داده اند.
وکیل این بازیکن طی صحبت هایی با تایید این خبر اذعان داشت که موکلش خریدی مناسب برای رم خواهد بود.
“ماتیا امروز در تست های پزشکی باشگاه رم شرکت کرد و این چندان خوشایند نیست.”
گفته می شود، مشکلی بین باشگاه ها سر این انتقال، وجود ندارد اما خبر ها حاکی از آن است که میان باشگاه رم و موکل ماتیا دسترو رضایت مندی کاملی وجود ندارد. چرا که او خواهان دستمزدی به مراتب بیشتر از ۱٫۴ میلیون یورو در سال برای موکلش است!
“ماتیا نیازمند رقم بیشتری از ۱٫۴ میلیون در سال است اما متاسفانه رمی ها اهمیتی به این موضوع نمی دهند و این ناراحت کننده است! آن ها حتی یک تماس هم نگرفته اند تا این مشکل را حل نمایند. حال باید دید چه پیش خواهد آمد زیرا هر اتفاقی در این ساعت ها ممکن است رخ دهد.”

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:25
بوریلو رم را ترک میکند

مارکو بوریلو آماده ترک رم می شود و خبرها حاکی از پیشنهاد تاتنهام هاتسپرز، وردربرمن و گالاتاسرای هستند.

مهاجم ایتالیایی نیمه دوم فصل گذشته را به طور قرضی در یوونتوس سپری کرد، اما غول تورینی علاقه ای به دائمی کردن قرارداد او نشان نداد و بوریلو به پایتخت بازگشت.

او جزئی از برنامه های زدنک زمن نیست و به نظر نمی رسد که در سری آ باشگاهی او را بخواد.

طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، انتظار می رود که بوریلو به خارج برود و باشگاه هایی در آلمان، انگلستان و ترکیه خواستار جذب او هستند.

از قرار معلوم وردربرمن، تاتنهام و گالاتاسرای، مهاجم سابق میلان و جنوا را می خواهند.

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:27
یووه عاملی برای نرسیدن دسترو به رم

باشگاه جنوا یوونتوس را عامل به تاخیر افتادن انتقال ماتیا دسترو به رم می داند، گرچه هنوز احتمال انجام این جابه‌جایی وجود دارد.”یووه دستمزد بهتری به او پیشنهاد داد و در زندگی پول مهم است.”

جنوا در مورد مالکیت مشترک مهاجم جوان با سیه‌نا به توافق رسید و طبق برنامه قرار بود دسترو به رم منتقل شود، اما ملی پوش زیر ۲۱ ساله‌های ایتالیا با خواسته های شخصی اش برای قرارداد مالکانش را عصبانی کرد. پیئترو لوموناکو مدیر ورزشی باشگاه جنوا در خصوص این ماجرا توضیح داده است.

“نمی‌دانم این قضیه چطور تمام می‌شود.”

“رم قطعا باشگاهی بود که مدت‌ها علاقه واقعی‌اش را به دسترو نشان داده بود، اما پول در زندگی بیش از هر چیز دیگری مهم است و یوونتوس به او دستمزد بهتری پیشنهاد داد.”

گفته می‌شود که یک جلسه بین مدیربرنامه‌های دسترو و رمی‌ها انجام می‌شود و آنها تلاش می‌کنند تا به یک توافق جدید برسند.

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:28
بورینی:خداحافظ رم

فابیو بورینی در مصاحبه ای به رم بدرود گفت و اعلام کرد که مذاکرات برای انتقال او به لیورپول خیلی سریع رخ داد.
مهاجم جوان و ملی پوش سابق رم ماه گذشته و در مزایده ای که انجام شد توسط باشگاه رم بازخرید شد اما چند هفته پیش با ۱۳٫۵ میلیون یورو به همراه پاداش هایی که در نظر گرفته می شود راهی آنفیلد شد.
بورینی به Vocegiallorossa گفت: ” روند مذاکرات بسیار سریع پیش رفت. تا حدودی هم من مربی ام، برندان راجرز را می شناختم و او برایم قابل احترام بود. ”
” من فکر می کنم در همان تماس اول همه چیز میان رم و لیورپول حل و فصل شد و پس از آن ما تصمیم به انتقال گرفتیم. ”
بورینی در سال ۲۰۱۱ و در سوانسی سابقه بازی زیر نظر راجرز را داشته است.
” تجربه ای که در رم داشتم، قطعا مثبت بود. فکر می کنم در این فصل خوب عمل کردم، حتی اگر مصدومیت هایی هم برایم به وجود آمد. من باور دارم که خودم را به عنوان یک بازیکن و در نزد هواداران شناخته شده کرده ام. ”
” من دوستان خوبی چون میرالم پیانیچ، مارتین استکلنبرگ و سیمون کر داشتم. من با آنها انگلیسی صحبت خواهم کرد تا همه چیز را بهتر انجام دهیم. به نظر من پیانیچ در این فصل می تواند متفاوت ظاهر شود. او بازیکن بسیار خوبی است. ”
” من با خود گرما و شور و اشتیاقی را می آورم که طرفداران بیش از هر چیز دیگری عاشق آنند: رم و پیراهن جالوروسی … “

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:29
پیروزی رم و فیورنتینا در دیدار های تدارکاتی

باشگاه فیورنتینا در دومین بازی دوستانه خود ،با تیمی محلی روبرو شد که عواید این بازی صرف زلزله زدگان شهر مودنا گردید.

در این بازی شاگردان مونتلا ۱۱ بار دروازه حیف خود را گشودند که لیاییچ (۲) و سفرویچ در نیمه اول و الحمداوی (۵)، رونکالیا، زوهوره و رومولو در نیمه دوم گلزنان این دیدار بودند.

در این دیدار فیورنتینا با لباسی خاص که توسط باشگاه برای کمک به زلزله زدگان خریداری شده بود به میدان رفتند.حدود ۴۰۰ تماشاگر هم با حضور خود به شدت از مونتلا حمایت کردند

ترکیب فیورنتینا در نیمه اول:

مانفردینی – کاسانی – فلیپه – ناستازیچ – پاسکوال – اولیورا – تادی – لاتزاری – چرچی – لیاییچ – سفرویچ

ترکیب فیورنتینا در نیمه دوم:

لوپاتلی – آکوستی – رونکالیا – دی تاکیو – آشونگ – رومولو – کاپتزی – وارگاس – گولین – زوهوره – الحمداوی

اما باشگاه رم که تور امریکای خود را آغاز کرده است طبق برنامه دیروز به مصاف تیم زاگلبی لهستان رفت و موفق شد با ۴ گل این حریف خود را از پیش رو بردارد.

اسوالد(۱)تاچسیدیس (۱۹)لاملا(۳۰) و بویان (۴۳) گلزنان جالوروسی بودند.

ترکیب تیم رم در این دیدار:

استکلنبرگ؛ روسی (هاینتزه ۴۶)، رومانیولی، کاستن (بوردیسو ۴۶)، تادی (خوزه آنجل ۶۷)، بردلی (وره ۶۷)، تاچسیدیس (فلورنزی ۴۶)، پیانیچ (مارکینیو ۴۶)، لاملا (نیکو لوپز ۴۶)، اسوالدو (توتی ۴۶)، بویان (لوکا ۶۷)

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:31
لیورپول ۱-۲ آ اس رم

دیدار دوستانه دو تیم لیورپول و رم در فنوی پارک با برد ۲-۱ جالوروسی ها همراه شد. دو تیم که در تور تابستانی ایالات متحده به سر می برند از ساعت ۰۳:۰۰ بامداد به وقت ایران به مصاف هم رفتند. استقبال فوق العاده زیادی از این بازی شده بود و ورزشگاه به طور کامل از سوی تماشاچیان پر شده بود.
اولین موقعیت جدی این مسابقه در دقیقه ۸ بازی به دست آمد. توپ گیری بازیکنان رم و موقعیت خوب برای پاناگیوتیس تاکتسیدیس که او در تک به تک با گولاکسی به راحتی موقعیت را از دست داد. در برگشت هم نیکو لوپز به صورت نمایشی و قیچی برگردان ضربه اش را به سمت دروازه زد که با اختلاف زیادی به بالای دروازه رفت.
۸ دقیقه بعد پابلو اوسوالدو از سمت چپ حرکت کرد و به زیبایی یکی از بازیکنان لیورپول را جای گذاشت اما در تک به تک با دروازه بان توپ را به راحتی تقدیم او کرد و تنها یک کرنر را به دست آورد.
در نیمه اول رمیها نسبتا بهتر بازی کردند و بیشتر از حریف انگلیسی شان صاحب توپ بودند. اولین موقعیت خوب لیورپول در دقیقه ۲۰ بازی به دست آمد که شوت یاران قرمز پوش را بگدان لوبونت دفع کرد.
۱۲ دقیقه بعد و از روی توپ عمقی که برای جو کول فرستاده شد، بازیکن سابق چلسی در تک به تک با لوبونت توپ را از بالای سر او رد کرد اما توپ او روی تیر افقی فرود آمد و به بیرون رفت.
در حالی که تنها ۵ دقیقه تا پایان در نیمه اول بازی وقت مانده بود از سمت چپ بازیکنان لیورپول سانتری را روی دروازه فرستادند و در ادامه این حرکت جو کول به خوبی با دریبل دو نفر موقعیت شوت زنی ایجاد کرد اما شوت زمینی او را لوبونت به زیبایی دفع کرد تا باز هم دروازه ای باز نشود.
در بین دو نیمه السیو رومانولی جانشین لئاندرو کاستان شد. گابریل هاینزه جای رودریگو تادی را گرفت. بویان کرکیچ جای نیکو لوپز را گرفت. الساندرو فلورنزی جانشین میرالم پیانیچ شد و اریک لاملا هم جای فرانچسکو توتی را گرفت تا بازوبند کاپیتانی به نیکولاس بوردیسو برسد.
تاکتسیدیس که یک موقعیت خوبی را در نیمه اول از دست داده بود، در دقیقه ۴۹ شوت خطرناکی را روانه دروازه کرد که دروازه بان لیورپول با پایش توپ را دفع کرد.
در ۵۷ امین دقیقه بازی روزی موقعیتی عالی را از دست داد. البته روزی بار ها نشان داده که به هیچ وجه بازیکن گلزنی نیست و این را در بازی های لیگ نیز نشان داده بود. او به راحتی در این صحنه توپ را به آسمان زد!
سرانجام مایکل بردلی در برابر دیدگان هموطنانش موفق شد به زیبایی و با ضربه ای دقیق دروازه حریف را در دقیقه ۶۲ ام باز کند.
در ۶۸ امین دقیقه رمیها گل دوم را هم به ثمر رساندند. همکاری فوق العاده زیبا و کار شده ی بازیکنان رم که در نهایت و پس از برخورد توپ به پای دروازه بان، در برگشت الساندرو فلورنزی دروازه نیمه خالی که ۲ مدافع را در خودش می دید را باز کرد.
در دقیقه ۷۰ هم والریو وره جای پاناگیوتیس تاکتسیدیس را گرفت.
۶ دقیقه بعد مارکینیو جانشین پابلو اوسوالدو شد.
سرانجام پسران آنفیلد موفق شدند یکی از دو گل خورده را در دقیقه ۷۹ جبران کنند و اَدِم با شوت از پشت محوطه جریمه خود کنج دروازه جالوروسی را هدف گرفت تا نتیجه بازی به ۲-۱ تغییر پیدا کند.
در دقیقه ۸۵ موقعیتی عالی برای اریک لاملا به وجود آمد که او توپ را به تیر عمودی زد تا لیورپول برای بار سوم دروازه اش باز نشود.
در دقیقه ۹۰ ام هم یک موقعیت برای شوت زنی وره به وجود امد که شوت زمینی و کمی خطرناک او را دروازه بان حریف گرفت.
در نهایت این بازی به پایان رسید. بازی که می توانست تا حدودی محک جدی رم برای فصل آینده به حساب بیاید. رمیها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و همکاری و مالکیت خیلی خوبی را در این بازی داشتند. دیدار دوستانه بعدی گرگها مقابل تیم ملی ال سالوادور خواهد بود.

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:32
مربی رم:کونته باید بیشتر از ۱۰ ماه محروم شود

asroma27.com:
زدنک زمن از نقشه های “دیوانه وارش” برای رم گفته، اما به اعتقاد این مربی جنجالی محرومیت ده ماهه ی آنتونیو کنته کافی نیست.”یک مربی محروم نباید اجازه تمرین دادن تیمش را داشته باشد.”
کنته به دلیل اینکه تلاش عده ای را برای تبانی در بازیهای سیه نا به اطلاع مسئولین نرسانده به مدت ۱۰ ماه محروم شده و در دیدار سوپرکاپ هم دستیار او ماسیمو کاررا در کنار زمین حضور داشت.
اما محرومیت سرمربی یووه تنها به حضور در رختکن تیم و ایستادن در کنار زمین در روز مسابقه محدود می شود و او قادر است تیمش را تمرین بدهد.
“یک بازیکن محروم می تواند تمرین کند، اما فکر می کنم یک مربی با محرومیت طولانی نباید اجازه تمرین دادن تیمش را داشته باشد.”
“من احکام کلی دادگاه تبانی را نخوانده ام، اما اگر می خواهند این پدیده را ضعیف تر کنند باید کمی قاطع تر باشند.”

Fc Bayern München
09-13-2012, 16:35
پاسخ منفی ده روسی به دستمزد۶ میلیونی منچسترسیتی

به گزارش آتزوری و به نقل از روما نیوز:گفته میشود دنیله دروسی قصد ترک رم را ندارد. این در حالی بود که من سیتی خودش را آماده می کرد تا با پیشنهادی نجومی تر از قبل کاپیتان دوم رم را به خدمت بگیرد.
من سیتی که مدتهاست به دنبال جذب دروسی است، جمعه پیشنهادی ۳۵ میلیون پوندی را ارائه کرد.
با این حال دروسی علاقه ای به ترک تیم زادگاهش ندارد حتی با وجود آنکه من سیتی حاضر بود سالانه ۶ میلیون پوند به هافبک جنگنده و ملی پوش رم بدهد.
ایجنت او، سرجیو برتی در اوایل هفته ای که گذشت راهی منچستر شد اما بر خلاف گزارش های رسیده از انگلستان، او برای الکساندر کولاروف به انگلستان سفر کرده بود.

Mehrd@d
09-15-2012, 21:18

به گزارش RomaNews.ir، زدنک زمن انتظار دارد شاهد عملکرد مثبتی از سوی شاگردانش در برابر بولونیا باشد و البته او بار دیگر به جیانکارلو آبته حمله کرد و او را دشمن فوتبال خطاب کرد.
سرمربی جنجالی و چک تبار رم در هفته ای که گذشت این بار به آبته، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا حمله کرد و گفت: ” او دشمن فوتبال است. ”
زمن در کنفرانس مطبوعاتی امروزش پیش از بازی فردا عصر برابر بولونیا گفت: ” من در مورد چیزی که تیتر ها و عناوین به آن نگاه می کنند فکر نمی کنم. این مسئله شخصی نیست. من تنها گفتم او به نمایندگی از سیستم کلی فوتبال ایتالیا باید آن را بهبود ببخشد. ”
در هفته دوم رقابت های سری آ، گرگها توانستند با نتیجه ۳-۱ اینتر را در خانه اش شکست دهند اما در آن بازی ۲ بازیکن رم مصدوم شدند و دنیله دروسی برای چند هفته قادر به همراهی رم نخواهد بود.
” آیا من عصبانی هستم؟ نه، این چیز ها می تواند رخ دهد. من همیشه در هر بازی انتظار چیز های مثبتی از تیمم دارم. اگرچه همیشه نمی توان کاری که می خواهید را انجام دهید. چند تن از بازیکنان در هفته ی گذشته برابر تیم های ملی شان بازی کردند اما پس از ۲ ماه می دانند که من چه چیزی می خواهم. ”
” ماتیا دسترو همیشه به عنوان یک مهاجم وسط بهتر عمل کرده چرا که او همیشه در این پست بازی کرده است اما این به این معنا نیست که از او نمی توان در جاهای دیگر استفاده کرد. من فکر می کنم که یک مهاجم حمله می کند و از راست، چپ و یا وسط باید گلزنی کند. بدیهی است که این چیز کمی زمان می برد تا به این شکل بازی کند. ”
پیروزی شیرین رمیها در سن سیرو باعث شد تا بسیاری رم را رقیب اصلی یوونتوس برای کسب اسکودتو بدانند.
” ما ضد یووه نیستیم. ما رم هستیم و می خواهیم تا جایی که ممکن است بهترین عملکردمان را در این فصل داشته باشیم. ۲۰ تیم در سری آ وجود دارد و من فکر می کنم سری A متعادل تر از دیگر لیگ ها است. ”
” توتی و پیانیچ هر دو بازیساز هستند و اگر هر دو در ترکیب حضور داشته باشند، همیشه نتیجه مثبتی به دست نمی آید. فدریکو بالزارتی بهبود یافته و در دسترس است. لاملا و لوپز؟ آنها خیلی امیدوار کننده هستند. شاید آنها همیشه کاری که از آنها می خواهم را نتوانند انچام دهند اما با مهارت های خودشان راه حلی مناسبی را پیدا می کنند. ویژگی آنها؟ لوپز یک تمام کننده خوب. لاملا یک تامین کننده خوب. ”
.
دعوت شدگان رم: بالزارتی، بوردیسو، کاستان، دسترو، گویکوئچا، فلورنزی، لاملا، لوپز، لوکا، مارکینیو، مارکینیوس، پیریس، پیانیچ، رومانیولی، استکلنبرگ، سودکاسکاس، تاچتسیدیس، تادی، تالو، توتی.

Alex Dlpiero_10
09-18-2012, 10:55

فرانچسکو توتی و سباستین جووینکو گوشه ای از فوتبال فانتزی را در سری آ به نمایش گذاشتند. جیانکارلو رینالدی از هفته دوم جذاب می گوید.
شاید او در اواسط دهه سی اش باشد، اما لبخندش در مصاحبه های بعد از بازی مثل جوانکی بود که برای اولین بار در سری آ به میدان می رود. آنها فکر می کردند که ویژگی های تیم زدنک زمن برای او سنگین خواهد بود، اما حداقل در حال حاضر، ثابت شده که اصلا چنین چیزی درست نیست. در اولین بازی بزرگ فصل، فرانچسکو توتی ستاره بی چون و چرای زمین بود.
البته شاید این بهترین عملکرد هفته بود جایی که برخی از شاخص ترین بازیکنان قدم پیش گذاشتند. چند پاس دلچسب و پاسکارهای کوتاه کافی بود تا اینتر به زانو در بیاید. بعد از اولین بازی که سراسر از اشتباه بود، جالوروسی سر و شکلش را در سن سیرو بدست آورد.
“بازی ای عالی انجام دادیم.” توتی با خوشحالی این جمله را گفت.”از نظر فیزیکی خوبم و از بازی در این پست لذت می برم. و زمانی که تیم خوب بازی می کند کارها آسان تر می شود.”
او به حق به خاطر پاس های استادانه اش مورد تمجید قرار گرفت و هر بازیکن جوانی در پست او می تواند چیزهای زیادی از او یاد بگیرد. اینها کافی بود تا سه امتیاز از اینتر بگیرند، تیمی که با گل اتفاقی یک ستاره دیگر-آنتونیو کاسانو بازی را به تساوی کشاند. اما این توتی بود که با شکست نراتزوری صاحب افتخار شد.
“۲-۱ عقب افتادیم و بعد خوب بازی نکردیم.”آندره آ استراماکیونی از تیمش گلایه کرد.”این چیزی است که باید آن را بررسی کنیم.”
این نتیجه باعث شد که رم یکی از چند حریف مدافع عنوان قهرمانی شود، تیمی که با درخشش مهاجمش به کارش ادامه داد. سباستین جووینکو در قلب حرکات یوونتوس قرار داشت و با له کردن حریفشان در اودینه آنها در دو هفته دو برد کسب کرده اند. او یک پنالتی جنجالی به دست آورد و کارت قرمزی که در اوایل مسابقه نصیب حریف شد و بعد هم دو گل برای یووه زد.
“این داور تعادل ندارد، او اصلا قضاوت صحیحی ندارد و بازیها را نابود می کند.”جیامپائولو پوتزو مالک اودینزه از قضاوت داور خشمگین شده بود.”این باعث عصبانیت من می شود، او بازیها و شادی یکشنبه را نابود می کند. چیز ناراحت کننده این است که بازی به نظر داشت جذاب می شد.”
تیم او با بی رحمی توسط مدافع قهرمانی و به ویژه جووینکو از هم پاشید، و آنها از برتری شان برابر تیمی ۱۰ نفره نهایت استفاده را بردند. این پیامی برای سایر تیم های لیگ بود تا متوجه شوند بیانکونری در کارش جدی است. حتی زمانی که ۴-۰ پیش بودند مربی موقتشان ماسیمو کاررا بر سر بازیکنان غر می زد و گلهای بیشتری می خواست.
ناپلی هم نسبت به برد یووه واکنشی کند داشت. با این وجود ستاره جوان آنها لورنزو اینسینه در برتری ۲-۱ آنها برابر فیورنتینا در زمین وحشتناک سن پائولو نقش داشت. او پاس گل اول را داد و گل دوم هم بعد از کرنر او بدست آمد. گل استوان یووتیچ هم کافی نبود و برای بازگشت بنفش ها دیر شده بود.
“دوست دارم بهتر بازی کنیم.”والتر ماتزاری سرمربی ناپلی به این مسئله اقرار کرد.”از نیمه اول به هیچ وجه خوشم نیامد. اما گاهی اوقات هم در گذشته ما خوب بازی کردیم و نتیجه نگرفتیم-این بار خیلی خوب بازی نکردیم و بردیم.”
آنها در صدر جدول به لاتزیو ملحق شده اند که پالرمویی را که هنوز به دنبال شخصیتش است در هم کوبید. دو ضربه تمام کننده از میروسلاو کلوزه و یک شوت برق آسا از آنتونیو کاندروا برای تمام کردن کار کافی بود. همان طوری که کلودیو لوتیتو گفته بود زمانی که ترکیبی قدرتمند در اختیار دارید نیازی به خرید دوجین بازیکن نیست.
خرید جدیدی هم که تاثیرگذار ظاهر شد بدون شک جیامپائولو پاتزینی میلان بود. آنهایی که به معاوضه او با کاسانو و پرداخت پول برایش شک داشتند بعد از هت ریک برابر بولونا به فکر فرو رفتند.
وقفه ای که برای بازیهای ملی وجود دارد به همه اجازه می دهد که به هفته های آتی فکر کنند، اما در حال حاضر سرنخ های کمی وجود دارد. یووه به سادگی از عنوانش به سادگی نمی گذرد. اما ناپلی شاید چیزی را که برای کورس اسکودتو نیاز است داشته باشد. اما، بالاتر از همه، اگر بازیکنان شور انگیزتان خودشان را نشان بدهند هر نتیجه ای ممکن است

canavaro5
09-24-2012, 20:18
رم برنده ی بازی عقب افتاده با کالیاری اعلام شد

اين بازي قرار بود روز يکشنبه در ورزشگاه جديد کالياري برگزار شود اما به دلايل امنيتي به تعويق افتاد.

پليس کالياري ابتدا تصميم گرفت اين بازي را به علت تمام نشدن ورزشگاه و دلايل امنيتي بدون حضور تماشاگر برگزار کند.

اما ماسيمو سلينو رئيس باشگاه کالياري از هواداران اين تيم خواسته بود به ورزشگاه بروند.

در پي اين درخواست پليس تصميم گرفت اين بازي به زمان ديگري موکول شود.

مسئولان آ اس رم به اين تصميم اعتراض کردند و برنده اعلام شدن اين تيم را بر اساس بند هفده قانون فدراسيون فوتبال ايتاليا خواستار شدند.

«جان پائولو توسل» قاضي دادگاه ورزش ايتاليا نيز آ اس رم را با نتيجه سه بر صفر برنده اين ديدار اعلام کرد.

شاگردان زدنيک زمن با اين پيروزي به رده پنجم سري آ صعود کردند.

اين تيم روز چهارشنبه در هفته پنجم سري آ به مصاف سامپدوريا مي رود و کالياري رده هفدهمي در سن سيرو ميهمان آ ث ميلان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از رم، يوونتوس با دوازده امتياز از چهار بازي در صدر جدول سري آ قرار دارد.

feri71
10-06-2012, 23:33
برنامه‌ای پنج ساله برای قهرمانی

رئیس باشگاه رم جیمز پالوتا فردا تالار مشاهیر جدید جالوروسی را افتتاح خواهد کرد و او اعلام کرده که آنها پس از پنج سال به دنبال قهرمانی خواهند بود.
میلیونر آمریکایی در این هفته برای صحبت با مدیران و سرمربی تیم زدنک زمن به رم آمده، و برای تماشای دیدار برابر آتالانتا هم در الیمپیکو حاضر خواهد شد.
پیش از شروع مسابقه هم او در زمین مسابقه حاضر خواهد شد تا از بزرگانی که عضو تالار مشاهیر رم هستند تقدیر کند.
“روزی باورنکردنی خواهد بود و همه هواداران از تالار مشاهیر لذت خواهند برد.”
“۹ سال پیش که بوستون سلتیکز را خریدم، با برنامه ای پنج ساله خودم را برای کسب قهرمانی آماده کردم و آن را بدست آوردم. می خواهم همین کار را هم با رم انجام بدهم، و آنها را به جایی برگردانم که به آن تعلق دارند.”
“گروهی از افراد خوب اینجا مشغول کار هستند و فکر می کنم در ۲۰ سال آتی ما باشگاه فوتبال بزرگی را بازسازی خواهیم کرد.”
[/URL]

Mehrd@d
10-08-2012, 15:31

آخرین برد رم در خانه اش، ۳-۱ برابر اودینزه بود …
به گزارش RomaNews.ir، رم با شکست ۲-۰ آتالانتا در روز گذشته، طلسم نبردنش در المپیکو را شکست. حدودا ۶ ماه بود که گرگها طعم پیروزی در خانه شان را نچشیده بودند. ۱۱ آپریل ۲۰۱۲ آخرین ۳ امتیازی بود که توسط جالوروسی ها در این ورزشگاه به دست آمد. ۳-۱ برابر اودینزه. همان پیروزیِ شیرین که در دقایق پایانی بازی به دست آمد!
در آن دیدار به یاد ماندنی شاگردان لوئیس انریکه پیروزی دراماتیکی را کسب کردند. ابتدا اوسوالدو در دقیقه ۸ رم را پیش انداخت اما در دقیقه ۴۳ فرناندز بازی را به تساوی کشاند. در نیمه دوم و در دقیقه ۸۶ توتی از روی پاس اوسوالدو رم را ۲-۱ پیش انداخت و در نهایت در دقیقه ۹۲ مارکینیو از روی سانتر بویان کرکیچ تیز خلاص را بر پیکر شاگردان فرانچسکو گوییدولین زد. این پیروزی امید های رم را برای کسب سهمیه لیگ اروپا زنده کرد اما نهایتا گرگها موفق به کسب آن نشدند.
حالا پس از ۱۸۰ روز و در روزی که از افسانه های رم در تالار مشاهیر تقدیر شد، دوباره المپیکو به رم لبخند زد …

feri71
10-10-2012, 10:40
ساخت ورزشگاه جدید نزدیک است

رئیس باشگاه رم جیمز پالوتا به هواداران جالوروسی وعده داده که ساخت ورزشگاه جدید ۶۰ هزار نفری گرگها به زودی آغاز خواهد شد.
جالوروسی و مالکان آمریکایی قصد دارد مثل یوونتوس ورزشگاه اختصاصی خودشان را داشته باشند.
“می خواستم از کلوزیوم استفاده کنم، اما آنها گفتند که قبلا از آن استفاده شده است.” پالوتا با خنده این را به جمله را بر زبان آورد.
“شوخی به کنار، ما تقریبا آماده ایم. پیش از این جلسات بی شماری با شهردار رم و شورای محلی داشتیم.”
“۱۰۰ زمین را مورد بررسی قرار دادیم، ۱۲ مورد را انتخاب کردیم و سرانجام با مشورت کاشمن و ویکفیلد لیست کوچکی از سه مورد تهیه کردیم. حالا باید انتخاب نهایی را انجام بدهیم.”
“ورزشگاه، که ۶۰ هزار صندلی خواهد داشت، دارای فروشگاه و رستوران هایی هم است، و توسط طراح مشهور جهان دن میس طراحی شده و برای مسابقات قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۶ آماده خواهد بود.”
[/URL]

feri71
10-13-2012, 20:35
ناراحتی بنفش‌ها از پیشنهاد رم به رونکالیا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] fw6KYl-360x330.jpg

باشگاه فیورنتینا از انتشار این خبر که رم نیکولاس بوردیسو و مبلغی را در ازای فاچوندو رونکالیا پیشنهاد داده ناراحت شده است.
شایعاتی امروز صبح مبنی بر علاقه‌مندی جالوروسی به این مدافع آرژانتینی به گوش رسید، و گفته شد که این بازیکن که خیلی زود در فلورانس محبوب شده به پایتخت ایتالیا خواهد رفت.
طبق اخبار منتشر شده رم حاضر است ۵ میلیون یورو و بوردیسو را به بنفش‌ها بدهد اما دنیل پراده مدیر ورزشی فیورنتینا این خبرها تکذیب کرده است.
“حتی نیازی نیست این موضوع را تکذیب کنیم.”
“هیچ مذاکره‌ای در کار نیست.”
گفتنی است رونکالیای ۲۵ ساله که در سمت راست بازی می‌کند یکی از چهره‌های موفق کالچو در این فصل بوده است.
[/URL]

FC.Roma
10-19-2012, 08:50
به گزارش RomaNews.ir، مارکو بوریلو در دیدار این هفته برابر تیم سابقش رم، مشکلی برای بازی کردن نخواهد داشت و می تواند به مصاف یاران سابق اش برود.
این مهاجم با تجربه و کهنه کار در تمرینات دچار مصدومیت شده بود و باشگاه جنوا بیم آن را داشت تا او چند هفته قادر به همراهی روسوبلوها نباشد.
با این حال در حال حاضر این مهاجم ایتالیایی مشکلی ندارد. بازیکن سابق میلان که فصل گذشته را به صورت قرضی در یوونتوس گذراند در دیدار یکشنبه این هفته تیمش برابر جالوروسی می تواند به میدان برود.
این بازیکن ۳۰ ساله به لطف ۳ گلی که در ۶ بازی این فصلش به ثمر رسانده، بهترین گلزن گریفونه ها به حساب می آید

ب

FC.Roma
10-19-2012, 08:52
به گزارش RomaNews.ir، فرانچسکو تـوتـی و دنیله دروسی، تمرین روز پنجشنبه را به دلیل عدم آمادگی جسمانی از دست دادند.
ایل کاپیتانو روز گذشته از ناحیه عضله ران پای چپ احساس درد کرده است. کاپیتان دوم رمیها نیز پس از دیدار ایتالیا – دانمارک که با برد ۳-۱ آتزوری همراه بود، از ناحیه ساق پایش دچار ضرب دیدگی شده است.
تیم اول پایتخت باید یکشنبه این هفته در ماراسی به مصاف تیم جنوا برود.

FC.Roma
10-19-2012, 08:53
به گزارش RomaNews.ir، پس از شکستگی انگشت بگدان لوبونت، سنگربان رومانیایی رم برای مدتی قادر به همراهی تیم نخواهد بود.
امروز آزمایشاتی از دست او صورت گرفت و مشخص شد که انگشت دست راست این دروازه بان ۳۴ دچار شکستگی شده است.
پس از مارتین استکلنبرگ بگدان لوبونت دروازه بان دوم رم به حساب می آید. رمیها گویکوئچای اروگوئه ای را هم به عنوان سنگربان سوم خود در تابستانی که گذشت به خدمت گرفت شد

FC.Roma
10-19-2012, 08:54
به گزارش RomaNews.ir، ناصر آل خلیفه رئیس باشگاه پاریسن ژرمن اعتراف کرد: ” درست است، ما دنیله دروسی را دوست داریم اما از طریق رسانه ها مذاکره ای نکرده ایم. ”
غول فرانسوی با مالکان عرب جدیدش نیروزی مالی جدیدی را وارد فوتبال اروپا کرده است و در حال حاضر ستارگان بزرگی چون زلاتان ابراهیموویچ، تیاگو سیلوا و ازکوییل لاوتزی را در اختیار دارد.
به گزارش Sky Sport Italia سرمایه گذار قطری PSG روز گذشته و در مراسم پای طلایی در Montecarlo مصاحبه ای را با روزنامه نگاران حاضر در محل انجام داد.
” درست است. ما دروسی را می خواهیم. قطعا او بازیکن بزرگی است اما از طریق رسانه های مذکراه ای انجام نشده است. ”
پس از نیمکت نشینی ۹۰ دقیقه ای دنیله دروسی برابر آتالانتا که با برد ۲-۰ رم نیز همراه بود، شایعات زیادی مبنی بر اختلاف او با زدنک زمن، سرمربی رم منتشر شده است و حتی گفته می شود کاپیتان آینده رمیها در راه خروج از باشگاه قرار گرفته است!!
با این حال ستاره شماره ۱۶ رم و تیم ملی، در ۲ بازی گذشته تیم ملی ایتالیا موفق به گلزنی شده است و پاسخ محکمی به سرمربی چک تبار رم داده است!

FC.Roma
10-19-2012, 08:56
هنوز با والدینش زندگی می کند، یک ماشین دست دوم دارد و قبل از اینکه قرارداد جدیدی امضا کند ۲۰۰ برابر کمتر از دنیله دروسی حقوق می گرفت. آنتونیو لاباته وضعیت الساندرو فلونزی هافبک رم را بررسی می کند.
کمتر از یک سال پیش، الساندرو فلورنزی در سری ب با کروتونه فوتبال بازی می کرد. در همین ماه جاری، او قرارداد جدیدی را با رم امضا کرد و گفته می شود طبق بندی که در آن وجود دارد در صورت حضورش در ترکیب ایتالیا برای جام جهانی ۲۰۱۴ او پاداشی دریافت خواهد کرد.
این دستاورد جالب توجهی برای ۲۱ ساله ای است که در تیم ملی بزرگسالان حضور نداشته و تنها هفت بازی در سری آ انجام داده است. هر چند، دعوت شدن به ترکیب آتزوری توسط مربی ای که توجه خاصی به جوانان-به غیر از بخش گلرها- دارد بالاترین جایگاهی نیست که او می تواند به آن برسد. و حتی اگر او نتواند به آن بندی که در قراردادش هست برسد، چنین شرطی تنها بیانگر پتانسیل بالای اوست.
این هافبک جوان، جدیدترین چهره از صف طولانی بازیکنان رمی است که از آکادمی جوانان در تریگوریا به تیم اصلی می رسد، و از ابتدای فصلی که تا اینجا چندان برای شاگردان زدنک زمن خوب نبوده همواره عملکردی مناسب داشته است.
رم فلورنزی را در ۱۱ سالگی از لوجیانی خرید، همان باشگاهی که فرانچسکو توتی را به آنها داد. او حدود ۸۰۰۰ یورو برایشان خرج داشت، اما زمانی این ابهام بوجود آمد که آیا او به سطح لازم می رسد. او کارش را به عنوان یک مهاجم شروع کرد، و این ترس وجود داشت که جثه اش برای نشان دادن استعدادش کافی نباشد. اما از نظر برونو کونتی رئیس آکادمی باشگاه، محدودیت های فیزیکی او بزرگترین مزیت برایش است.
کونتی با افتخار در مورد او گفته:”او کوچک و قلمی است، اما در زمین گاز می گیرد، او یک جانور است. در اوایل افرادی بودند که فکر می کردند او به جایی نمی رسد، اما مردم همین چیزها را هم راجع به من می گفتند. همان اشتیاقی که خودم داشتم را در چشمانش می بینم. من در دوران قرضی در جنوا جان گرفتم، او هم خودش را در کروتونه ثابت کرد. اینها تجربیات سازنده ای برای بازیکنان هستند.”
فلورنزی، بعدها توسط آندره آ استراماچیونی و آلبرتو دروسی در تیم جوانان باشگاه در پست هافبک به کار گرفته شد، و سال گذشته او یکی از ستاره های سری ب بود. و بازیهای خوبش، به علاوه ۱۱ گل، از چشم زمن پنهان نماند-که در آن زمان در پسکارا بود- و جالوروسی هم با پرداخت ۱٫۲۵ میلیون یورو او را به الیمپیکو بازگرداند.
تمرینات آماده سازی سخت و خشن زمن ملی پوش زیر ۲۱ ساله ها را نترساند و وقتی هم که فصل شروع شد مربی چک تبار ماموریت سختی به او محول کرد اما فلورنزی غرق نشد. او که حداقل حقوق سالیانه ممکن که حدود ۳۰ هزار یوروست را دریافت می کرد، پاداش اعتماد مربیش را داد و پیوسته ثابت کرده که یکی از بهترین های تیم است. و در همین حال یک قرارداد جدید با دستمزد ۶۰۰ هزار یورویی با توافق طرفین به امضا رسیده است.
و از نظر کونتی:”این او را عوض نمی کند. آن روز دیدم که با ماشین کهنه اش به تریگوریا آمده، و عروسکی را هم که از نامزدش گرفته در آن آویزان کرده بود. از او تمجید می کنم چون مشخص است به خوبی با این موفقیت هایش کنار آمده است. او آدمی نیست که جوگیر شود. نگران او نیستم چون او همین طور فروتن می ماند.”
فلورنزی، که چند روز پیش در پیروزی ۳-۲ تیم زیر ۲۱ ساله های ایتالیا دروازه سوئد را باز کرد، با حرف زدنش هم نظر همه را جلب کرده است. با وجود اینکه در کانون توجهات قرار دارد و جاه طلب است اما نگاه واقع بینانه ای دارد. او به خوبی می داند که فصل ۱۳-۲۰۱۲ خوبش تا اینجا پایان کار نیست و تنها گامی برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است.
بازیکن جوانی که هنوز با والدینش زندگی می کند در مورد مربی اش می گوید:”زمن مربی ای است که ما را مجبور می کند بدویم و بدویم. من مطلقا مشکلی با مربی ندارم. زمن نهایت استفاده را از توانایی های من می برد، در حقیقت او باعث می شود کارهایی بکنم که توانایی انجامشان را ندارم. او چیزهای زیادی یادم داده و به من کمک می کند تا به تیم ملی برسم.”

FC.Roma
10-19-2012, 08:57
این موضوعی کاملا عادی در کالچو است. هر هفته ما شاهد وقوع آن هستیم. و نکته ناراحت کننده این است که رم سهمی از آن ندارد. هر هفته شاهد درخشش و عکس العمل های معجزه آسای گلرهای تیم های مختلف هستیم.
همین چند روز پیش بود که پس از مدت ها ایوان پلیتزولی یار سابق رم به دلیل کارت قرمزی که ماتیا پرین گرفت در سری آ به میدان رفت و با مهار ضربه پنالتی الساندرو دیامانتی-که این یکی را هم خوب می شناسیم- تبدیل به قهرمان پسکارا شد. او دقایقی بعد هم تک به تک جیلاردینو را گرفت و در بازی بعدی مقابل پالرمو هم همین حرکات شجاعانه او بود که دروازه دلفین ها را برای اولین بار در طول این فصل بسته نگه داشت تا سرانجام با شوتی سنگین سیسیلی ها را شکست بدهند و خودشان را از قعر جدول جدا کنند. ایوان سابق جالوروسی سهم زیادی در ۴ امتیاز پسکارا داشته اما متاسفانه طبق صحبت های سرمربی تیمش با بازگشت پرین باز هم باید روی نیمکت بنشیند.
با دیدن این صحنه ها از خودمان می پرسیم پس کی نوبت ما می شود؟ دروازه بان هلندی رم در زمان ورودش به ایتالیا رقیب بزرگان خوانده می شد و از خریدهای موفق فصل، اما پس از گذشت یک فصل او در مقایسه با سایر سنگربان های سری آ حرفی برای گفتن نداشته است. شاید مارتین استلکنبرگ در برخی از دیدارها عملکردی قابل قبول داشته اما اولین و آخرین حرکت به یاد ماندنی او همان برخورد شجاعانه اش با لوسیو در دیدار با اینتر بوده و بس.
آخرین باری که که یک گلر فصلی قهرمانانه را در درون دروازه رم پشت سر گذاشت جالوروسی تا پای قهرمانی پیش رفت اما افسوس که ژولیو سرجیوی زنده و پر شور فرصت بسیار کمی داشت و خیلی زود مثل پلیتزولی از ترکیب گرگها کنار رفت.
و حال فرصت ها یکی پس از دیگری برای گلر هلندی از دست می رود و او هنوز توجه کسی را به خودش جلب نکرده و تبدیل به وزنه ای برای رمی ها نشده است. مسلما زدنک زمن تا ابد به او فرصت نمی دهد و یک رقیب اروگوئه ای را هم فقط برای تزئین نیمکت به ایتالیا نیاورده است.
استکلنبرگ تا اینجا هیچ کار بزرگی برای تیمش انجام نداده است و بدتر از آن حتی خوب هم نبوده است. به نظر می رسد مرد هلندی هنوز از هم پست هایش در کالچو این درس مهم را فرا نگرفته است:”اگر زیادی گل بخوری دیگر دروازه تو نیست، دروازه همه است!”

FC.Roma
10-19-2012, 08:58
اوضاع زندگی زیاد خوب نیست. تلویزیون را که اصلا روشن نمی کنیم و اگر هم این کار انجام بدهیم چیزی جز ناراحتی نصیبمان نمی شود. خب دیگر دنیای امروز همین است. باید سر کار حاضر شوی. زندگی کردن گران است. روزانه سهمیه دود اگزوز ماشین ها را هم مصرف میکنی. اعصابت خراب میشود. اما وقتی روز مسابقه تیمت میرسد گوشهایت تیز می شود. کی هست؟ اوضاع تیم چطوره؟ زیر فشار زندگی داری له می شوی اما باز هم دست بردار نیستی. وقتی هم که به حرف میایی فقط می گویی قدیما اوضاع بهتر بود. حالا مطمئن هم نیستی که اوضاعت بهتر بوده یا نه ولی حداقل اینکه چنین حسی داری و همین کافی است. و متاسفانه آدم هایی که ما را به گذشته پیوند می دهند دارند تمام می شوند. هر روز که می گذرد و تو پیرتر می شوی آنها هم پیرتر می شوند. حداقل این تو را خوشحال می کند که تو هم مثل آن آدم ها به یک توپ نگاه می کردی و چشمانت هم مثل آنها یک رنگ را منعکس می کرد. هر کسی تعریف خودش را از هوادار فوتبال و تیفوسی دارد. یک نفر می گوید باید با احترام بازی تیمش را ببیند و تشویق کند و دست بزند. دیگری می گوید باید به رقبا رحم نکند و خونش همیشه در حال جوشیدن باشد. اما من می گویم هوادار واقعی فوتبال آن است که با اینکه دارد زیر فشار له می شود و با اینکه مشکلات مهمان همیشگی او هستند باز هم فوتبال را فراموش نمی کند و فوتبال چیزی بیش از یک بازی برای اوست. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از یک ساعت درد و دل با خودتان آخر سر می گویی خب تیم چیکار می کنه؟ اینکه کسی را بعد از چند سال می بینی و می گوید راستی از رم چه خبر احساس خوبی به تو دست می دهد. می گوید از توتی چه خبر؟
چه روزهایی بود که در مدرسه همه از تیمهای دماغ گنده شان می گفتند و وقتی نوبت تو می شد می گفتند ای بابا، رم که فقط یک توتی دارد. شاید برای خیلی ها مسخره به نظر می رسد که وقتی از تیمت اسم می بری خودت را جزئی از آن می دانی و از واژه “ما” استفاده کنی اما برای یک هوادار واقعی این چیزها عادی است.
حالا سالها گذشته. خیلی ها هم هستند که دیگر می گویند بس کنید و رم سنتی به اندازه کافی عمر کرده. الان مدیر بزرگ داریم و باشگاه دارد می فروشد و می خرد و جهانی می شود، تیم باید منطقی جلو برود و اقتصادی باشد، و دائما به تو گوشزد می کنند که فوتبال یک تجارت است و باید دیدت را به فوتبال عوض کنی. اما تجارت به درد خودشان می خورد. بیش از یک دهه با این تیم زندگی کردی، تجارت دیگر چه مرضی است. همین تجارت است که ما را عاصی کرده.
این ۲۷ سپتامبر هم دوباره آمده و بعید است که روز خوبی برای تو باشد. حالا عدد ۳۶ کابوس تو شده، اما یک سال دیگر در این روز به همین عدد ۳۶ راضی می شوی چون می دانی که یکی از آن آدم های قدیمی و دست نیافتنی شاید به رفتن نزدیک تر شده باشد.
اما فعلا که هست. هنوز هم که تیم را او می گرداند. ما هم اینجا هستیم، کیلومترها دورتر از او اما برای حس کردنش نیازی نیست که کنارش ایستاده باشه یا روی صندلی های ورزشگاه. این قدر بزرگ است که در اینجا حسش کنی. سالها گذشته و هنوز هم فقط در این تیم یک نفر هست که باید به او همه چیز را به او سپرد. لطفا او را از ما نگیرید…

FC.Roma
10-19-2012, 08:59
به دنبال بازیکنی می گردید که این فصل کارش را دنبال کنید؟ داوید سوان آندره آ برتولاچی را پس از پیوستن دوباره به مربی جی جی دکانیو پیشنهاد می کند.
زمانی که رم پاناگیوتیس تاکتسیدیس را با پرداخت ۲٫۵ میلیون یورو از جنوا گرفت توجه زیادی به بازیکنی که از طرف دیگر رفت نشد. زدنک زمن بازیکنی را که می خواست بدست آورد و رم هیچ چیزی را در فصل پیش رو از دست نداد.
اما آندره آ برتولاچی، ۲۱ ساله ای که با مالکیت مشترک به عنوان بخشی از این قرارداد به ماراسی رفت، بازیکنی است که مربی آنها جی جی دکانیو می خواست، و او بود که برای اولین بار از این بازیکن در رده بزرگسالان استفاده کرد.
او در ژانویه ۲۰۱۱ به لچه قرض داده شد، و در نیمه راه صعود موفق آنها از سری ب زیر نظر دکانیو کارش را آغاز کرد. او در تساوی ۱ ۱ خانگی برابر تریستینا به عنوان یار تعویضی به زمین رفت و چهار بار دیگر هم به همین صورت مورد استفاده قرار گرفت.
فصل بعد هم او با لچه برای اولین بار سری آ را تجربه کرد و همین طور کم و بیش مورد استفاده قرار گرفت، و ده بازی انجام داد، اما این بار تقریبا همه آنها از ابتدای بازی بودند. حتی با وجود اینکه دکانیو فرصت زیادی در اختیار او قرار نداد چهار گل زد و درخشش خوبی داشت.
زمانی که دکانیو در پایان فصل ۱۱-۲۰۱۰ اخراج شد، او در مورد استعداد برتولاچی صحبت کرد، و اینکه چرا او کمتر به این بازیکن جوان فرصت بازی داده است.
“آندره آ آینده ای عالی خواهد داشت. او پسری باورنکردنی است و با وجود سن کمش بسیار پخته نشان می دهد. سعی کردم تا می شود او را کمتر بازی بدهم که همه از او شناخت پیدا نکنند و برای خریدن او وارد عمل نشوند.”
اما رم احمق نبود. زمانی که لچه تلاش کرد ۵۰ درصد قرارداد او را در تابستان ۲۰۱۱ بخرد، همان طوری که در قرارداد قرضی ذکر شده بود، جالوروسی با پرداخت ۵۰۰ هزار یورو از حق وتوی خودش استفاده کرد.
زمانی که از دکانیو در خصوص پروژه رم پرسیده شد و پاسخ داد:”قطعا او بازیکنی است که رم می تواند به او تکیه کند. معتقدم که او زیر نظر لوئیس انریکه خودش را ثابت می کند.”
اما از نظر لوئیس انریکه رم در فصل ۱۲-۲۰۱۱ نیازی به برتولاچی نداشت و او دوباره به طور قرضی به لچه برگشت. او زیر نظر اوزبیو دی فرانسچکو دقایق بیشتری به میدان رفت و بعد از آن هم با سرسه کوزمی-مجموعا ۲۸ بازی که ۱۵ بازی او به عنوان یار تعویضی بود. او سه گل زد، مثل دوران بازی اش زیر نظر دکانیو، اما دو گل او چهار امتیاز حیاتی را به لچه داد که در تلاش برای باقی ماندن در سری آ تاثیرگذار بودند.
تلاش های او برای راضی کردن رم کافی بودند، و پایتخت نشینان قرارداد او را برای پنج سال دیگر تمدید کردند. اینکه رم تنها با مالکیت مشترک حاضر شده این بازیکن را به تیم دیگری بفرستند نشان دهنده اعتماد آنها به قابلیت های اوست.
حالا برتولاچی دوباره به مربی ای ملحق شده که به او فرصت شروع دوران بازی اش را داد، کسی که او را کمال گرا می نامد. “او سخت گیر است و به جزئیات توجه می کند. تمریناتش سخت است و تلاش و تمرکز زیادی می خواهد. در ابتدا آسان نیست که خواسته هایش را درک کنید و با سیستمش هماهنگ شوید، اما با گذشت زمان عادت می کنید.”

feri71
10-20-2012, 11:13
ستایش کافو از توتی و زمن

کافو، وینگ-بَک برزیلی و ستاره سال های دور رم امروز به تریگوریا رفت و همچنین در مصاحبه ای که انجام داد به ستایش از افسانه رم فرانچسکو توتی، و همچنین سرمربی رم، زدنک زمن پرداخت.
کافو که سابقه همکاری با زمن در رم بین سال های ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۹ را دارد به مهاجم ۳۶ ساله جالوروسی تبریک گفت و او را یک هم تیمی فوق العاده خواند.
” توتی همیشه قوی است. به عنوان یک رمی، همیشه برای تیمش می جنگد. او باعث می شود تا شما احساس بزرگی کنید. او هم تیمی فوق العاده ای بود. ”
” او کار های درخشانی برای رم و تیم ملی ایتالیا کرده است. ” او همچنین در ادامه اضافه کرد: ” من خاطرات زیبایی از زمن دارم. ما قهرمان نشدیم اما خوب بازی کردیم و نتایج بزرگی کسب کردیم. من مطمئن هستم که زمن راه درست را برای انطباق سبکش با این تیم پیدا خواهد کرد. ”
این مرد ۴۲ ساله که در سال ۲۰۰۳، رم را به مقصد میلان ترک کرد، از اینکه نامش در تالار مشاهیر رم نیز قرار گرفته است احساس خوشحالی کرد.
” این احساس زیبایی است. از اینکه نام من هم در این تالار برده شده بسیار خشنودم. این برای من رضایت بزرگی به حساب می آید و من برای این جایزه بسیار سپاسگزارم. ”

[/URL]

FC.Roma
10-23-2012, 14:53
به گزارش RomaNews.ir، وبسایت معتبر فوتبال ایتالیا تیم هفته ۸ ام رقابت های سری A را اعلام کرد. در این لیست نام ۲ بازیکن از رم به چشم می خورد. در شبی که گرگها توانستند یک برد شیرین و بزرگ را برابر جنوا کسب کنند، ایوان پیریس و پابلو دانیل اوسوالدو که ۲ گل به ثمر رساند و به رده دوم گلزنان سری آ راه یافت، توانستند نام شان را در تیم این هفته قرار دهند.
یوونتوس و میلان هر کدام ۱ نماینده در تیم این هفته دارند و لاتزیو (اردک ها) نیز با داشتن ۳ نماینده بیشترین بازیکن را در تیم این هفته داراست.
.
دروازه بان: ژان فرانکویس جیلت (تورینو)
مدافعان: ایوان رودریگو پیریس (رم) – آندره دیاس (لاتزیو) – پائولو کاناوارو (ناپولی) – کوادو آسامواه (یوونتوس)
هافبک ها: کلودیو مارکیزیو (یوونتوس) – هرنانس (لاتزیو) – آنتونیو کاندروا (لاتزیو)
مهاجمان: پابلو دانیل اوسوالدو (رم) – استفان ال شاراوی (میلان) – آمائوری (پارما[Only Registered And Activated Users Can See Links]

FC.Roma
10-23-2012, 14:54
درود، در راستای اضافه شدن امکانات جدید به سایت با کمک دوستان موفق شدیم سامانه پیام کوتاه سایت هواداران آ اس رم در ایران را راه اندازی کنیم. با ثبت نام در سامانه پیام کوتاه می توانید به طور روزانه تیتر اخبار مهم رم را بر روی موبایل خود دریافت کنید، در پیش بینی بازی ها شرکت کنید، در نظرسنجی های سایت شرکت کنید و امکانات دیگر از جمله گزارش آنلاین بازی و نتایج که در آینده ای نزدیک اضافه خواهد شد.
.
برای اطلاعات بیشتر به بخش “SMS” در نوار زیر بنر سایت مراجعه کنید.

FC.Roma
10-23-2012, 14:55
به گزارش RomaNews.ir، فدریکو بالزارتی در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد که او قصد نداشت قراردادش را با پالرمو تمدید کند و در سیسیل بماند.
مدافع ملی پوش و با تجربه رم در حالی که کمتر از ۱ سال دیگر با روسانرو قرارداد داشت، در تابستان امسال با ۴٫۵ میلیون یورو به رم پیوست.
بازیکن ۳۱ ساله جالوروسی در مصاحبه ای با Sportweek گفت: ” می دانستم که پالرمو نمی تواند توافقنامه من را تمدید کند. ”
” به همین دلیل است که هیچ شک و تردیدی برای پیوستن به رم در تابستان امسال نداشتم. ”
بالزارتی همیشه اعلام کرده بود که تنها به پاریسن ژرمن می پیوندد. جایی که همسر او نیز به عنوان یک رقاصه باله کار می کند.
او اضافه کرد: ” وقتی بازنشسته شوم به پاریس می روم و آنجا زندگی می کنم چرا که هم من و هم الئونورا مدت کوتاهی از شغل مان باقی مانده است. ”
” هر چند من در پالرمو خوشحال بودم، حتی اگر گاهی تورین ام را ستایش کردم. ”
بالزارتی در کارنامه حرفه ای اش برای دو تیم یوونتوس و تورینو توپ زده است. همچنین او سابقه بازی در تیم های وارسه، سیه نا و فیورنتینا را هم دارد.

FC.Roma
10-23-2012, 14:57
به گزارش RomaNews.ir، فرانچسکو توتی اصرار دارد که رم با پیروزی هیجان انگیز ۴-۲ ای که شب گذشته مقابل جنوا کسب کرد، خودش را ثابت کرد.
در حالی که ۱۵ دقیقه از بازی گذشته بود، میهمان ۲ گل از جنوا دریافت کرد اما شاگردان زمن به خوبی توانستند نبض بازی را در دست گیرند و به بازی برگشتند تا پیروزی شیرینی را در ماراسی کسب کنند.
کاپیتان اعلام کرد: ” ما با بازگرداندن نتیجه در برابر جنوا، قدرت و صلابت این تیم، بازی مان و اتحاد مان را نشان دادیم. ”
” ما بازی را بد شروع کردیم و خیلی زود ۲-۰ عقب افتادیم. ”
” کار دشواری است که بازی ۲-۰ باخته را با برد ۴-۲ عوض کنید. آن هم در خانه حریف. اما این فقط یک بازگشت بزرگ نبود، بلکه یک تست شخصیت بود. ”
” به همین دلیل است که من از عملکرد و نتیجه ای که تیم مان گرفت خوشحالم. ”
رم با این برد در جایگاه ۵ ام جدول رقابت ها باقی ماند و همچنان ۴ امتیاز تا رده سوم و چهارم که در اختیار لاتزیو و اینتر است فاصله دارد. فاصله رم با صدر جدول نیز که در اختیار تیم یوونتوس است، ۸ امتیاز است

FC.Roma
10-23-2012, 21:50
به گزارش RomaNews.ir، فرانچسکو توتی پیشنهاد دریافتی از فدراسیون فوتبال روسیه برای رفتن به لیگ این کشور و بازی در آن را رد کرد.
طی یک ملاقات اتفاقی میان کاپیتان و معاون فدراسیون فوتبال روسیه، نیکیتا سیمونیان، از افسانه رم دعوت شد تا به لیگ روسیه برود.
سیمونیان به Corriere dello Sport گفت: ” من مطمئنم که شما مشکل مالی ندارید اما بهتر است بدانید که ما برای شما دستمزد زیادی آماده کرده ایم تا به لیگ کشور ما بیایید و بازی کنید. ”
اگر شما با من تماس بگیرید، سپس من فادر هستم تا باشگاهی را برای شما پیدا کنم. آنها هم تنها در عرض ۲۴ ساعت چشم بسته با شما قرارداد خواهند بست. ”
ظاهرا تیم های اسپارتاک مسکو و زسکا مسکو روسیه علاقه مند به جذب ایل کاپیتانو بودند اما توتی ضمن تشکر از ایشان، تاکید کرد که قصد دارد در تیم شهرش باقی بماند.
مرد رمی و ۳۶ ساله که تنها پیراهن رم را در کارنامه حرفه ای اش بر تن کرده است، در این فصل و در ۷ دیداری که انجام داده ۲ گل نیز به ثمر رسانده است.
پس از صحبت کوتاهی که میان توتی و سیمونیان رد و بدل شد، کاپیتان پیراهن رم با امضای خودش را به وی هدیه داد.

FC.Roma
10-23-2012, 21:52
کوالیارلا روش زمن را تحسین می کند
به گزارش RomaNews.ir، فابیو کوالیارلا اعلام کرد که در صورتی که قرار باشد در راه خروج از یوونتوس قرار بگیرد، دوست دارد زیر نظر زمن کار کند.
چندی پیش شایعاتی مبنی بر معاوضه پابلو اوسوالدو و مهاجم یوونتوس در ژانویۀ پیش رو منتشر شده بود.
با این حال این بازیکن ۲۹ ساله امروز اعتراف کرد که روش و نوع بازی این سرمربی چک تبار را تحسین می کند.
او به Sky Sport Italia گفت: ” من چیزی در برابر زمن ندارم. تیم های او همیشه زیبا و تهاجمی بازی می کنند. ”
” من دوست دارم در آینده زیر نظر او بازی کنم. ”
کوالیارلا چندان دوران موفقی را هم در تورین سپری نکرده است و مدتی نیز دچار مصدومیتی بلند مدت شد و در ۱۴ ماه گذشته تنها ۱۰ بازی در لیگ انجام داده است

feri71
11-09-2012, 20:02
نمی توانید به دروسی دست بزنید

طرفداران رم امروز و در محل تمرینی رم با در دست داشتنی بنری از باشگاه خواستار آن شدند که به فکر فروش دروسی نباشد.
پس از اتفاقاتی که در هفته های اخیر رخ داد، بار دیگر آینده هافبک ملی پوش در رم به شک و تردید تبدیل شده است.
نیمکت نشینی ۹۰ دقیقه ای او مقابل آتالانتا و همچنین عدم استفاده زدنک زمن از او به عنوان بازیساز تیم دست به دست هم داده تا شایعات خروج دروسی بیش از پیش محتمل به نظر برسد.
فرانکو بالدینی مدیر کل باشگاه نیز چند روز پیش اعلام کرد که به پیشنهاداتی که برای دروسی می آید گوش می دهند اما در پایان نیز اضافه کرد که به راحتی آنها را رد می کنند.
در خارج از تریگوریا هواداران نه چندان راضی رم بنری را آویزان کرده بودند که بر روی آن نوشته شده بود: ” بالدینی، ساباتینی، زمن: DDR دست نخواهد خورد! ”
در حال حاضر پاریسن ژرمن و چند تیم انگلیسی به دنبال جذب وی هستند.
[/URL]

feri71
11-20-2012, 10:51
زمن خرسند از پیروزی

زدنک زمن شاگردانش را پس از پیروزی ۲-۰ مقابل تورینو در ورزشگاه المپیکو، تحسین کرد.
گل های پابلو اوسدالدو و میرالم پیانیچ برای رم ۳ امتیاز در بر داشت و اکنون زمن از این پیروزی بسیار خشنود است.
او به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ” برای من، امشب این تیم واقعا خوب بازی کرد. ما سرعت و قدرت مان را در زمین مسابقه ایفا کردیم و اشتباهاتی که در بازی های قبل مرتکب می شدیم را این بار تکرار نکردیم. ”
” بسته نگه داشتن دروازه هم مرا خوشحال کرد. “

feri71
11-22-2012, 00:14
لاملا، ۲ تا ۶ هفته دور از میادین؟!

اتفاق بدى براى تیم رم در حال به وقوع پیوستن است. بازیکنى که در هفته هاى اخیر بار تیم رم را بر دوش مى کشید، اریک لاملا به وسیله ى بازیکن تیم تورینو، اوگبونا، از ناحیه مچ پا آسیب دیده است اما این تنها مشکل این بازیکن آرژانتینى نیست و نگرانى تیم رم در مورد این بازیکن بیشتر از یک مشکل کوچک است. آزمایش ها خبرهاى خوبى را براى تیم رم نشان نمى دهد و حالا اریک لاملا دچار تورم مچ پا شده است و این آسیب دیدگى ممکن است انحراف غوزک پا باشد. به طور معمول بازگشت بازیکنان در چنین حالتى بین ۲ تا ۶ هفته زمان لازم دارد. بنابراین لاملا حداقل در دو دیدار تیم رم مقابل پسکارا و سیه نا حضور نخواهد داشت و زدنک زمن، مربى چک تبار تیم رم مجبور است که به بازیکنان دیگر خود اعتماد کند. قرار است که وضعیت مچ پاى لاملا امروز در آزمایش هاى دقیق تر بررسى شود اما پیش بینى مى شود که او یک ماه دور از میادین باشد.
[/URL]

feri71
11-28-2012, 14:04
اخبار کوتاه ۱۳۹۱/۰۹/۰۷

استکلنبرگ آماده است
مارتین استکلنبرگ، سنگربان هلندی تیم رم بهبودى خود را به دست آورده است و مى تواند این تیم را در دیدار مقابل سیه نا همراهى کند.
وضعیت فلورنزى بررسى مى شود
در تمرینات تریگوریاى امروز قرار است که وضعیت الساندرو فلورنزى که در دیدار مقابل پسکارا دچار مصدومیت ران پای راست شده بود، بررسى شود.
توتى رهبرى شبیه جرارد است
فابیو بورینى، بازیکن سابق جالوروسى در مورد فرانچسکو توتى گفت: او کسى است که زیاد صحبت نمى کند مگر در حد یک راهنمایى دوستانه. او رهبرى مانند جرارد است. این بازیکن همچنین گفت: دوست داشتم با زدنک زمن کار کنم.
رم با آدیداس؟
گزارش ها حاکى از آن است که مدیر تجارى باشگاه رم، کریستوف وینترلینگ به سختى به دنبال همکارى با شرکت آدیداس است و باشگاه رم براى فصل بعدى سرى آ با شرکت آدیداس قراردادى را به امضا خواهد رساند.
مشکل رم زمن نیست
مارکو دلوکیو، بازیکن اسبق جالوروسى در مورد وضعیت فعلى تیم رم گفت: من فکر نمى کنم که زمن مشکل رم باشد. در تیم رم، مدافعان با یکدیگر همکارى و هماهنگى کافى را ندارند.
یانکوویچ در اولویت رم
گزارش ها نشان مى دهد که باشگاه رم در پى جذب فیلیپ یانکوویچ، هافبک تهاجمى ۱۷ ساله ى تیم ستاره ى سرخ بلگراد است. این بازیکن با دستمزد حدود ۳ میلیون یورو تا سال ۲۰۱۵ با تیم ستاره سرخ قرارداد دارد.
[/URL]

feri71
12-01-2012, 23:09
عدم حضور اوسوالدو برابر سیه نا؟

پابلو اوسوالدو پس از ترک تمریناتِ امروز، حضورش در دیدار یکشنبه شب برابر سیه نا در هاله از ابهام قرار گرفته است.
مهاجم ایتالیایی و آرژانتینی الاصل رم از ناحیه مچ پای راست دچار مصدومیت شد و به نظر نمی رسد که بتواند یکشنبه مقابل مردان سرسه کوزمی به میدان برود.
مهاجم ۲۶ ساله رم در این فصل از بازیکنان کلیدی زدنک زمن بوده و در ۱۰ بازی که انجام داده، با ۷ گل به ثمر رسانده تا پس از اریک لاملا، دومین گلزن برتر جالوروسی به حساب آید.
با نبود اریک لاملا و احتمالا پابلو اوسوالدو، احتمالا خط حمله رم بار دیگر دچار دگرگونی می شود و در کنار فرانچسکو توتی و ماتیا دسترو، نیکو لوپز نیز پس از مدتها فرصت خودنمایی پیدا خواهد کرد.
[/URL]

feri71
12-03-2012, 21:32
اسکودتو، هدفِ رمِ زمن

فرانچسکو توتی ادعا می کند که زدنک زمن هنوز هم فکر می کند که تیمش یکی از نامزد های کسب اسکودتو است.
با وجود حضور رم در رتبه ششم و فاصله ۹ امتیازی آنها با یوونتوسِ صدرنشین، اسکودتو هنوز هم هدف اصلی مرد چک تبارِ رم است.
توتی می گوید که با وجود ۵ شکست از ۱۵ بازی، زمن هنوز هم به کسب اسکودتو ایمان دارد.
اگرچه رمیها در بازی های ابتدایی خود بی ثبات نشان دادند و نوسانات زیادی داشتند اما ۳ بازی اخیرشان را با برد پشت سر گذاشته اند در حالی که تنها ۱ گل در این ۳ دیدار دریافت کرده اند.
” ما حتی پس از نتایج ضعیف هم متحد باقی ماندیم. ما مانند تیمی بزرگ واکنش نشان دادیم. ”
رم هفته بعد در المپیکو پذیرای فیورنتینا خواهد بود که در صورت شکست بنفش ها به رده ۵ ام صعود خواهند کرد. پس از آن شاگردان زمن نیم فصل اول را با بازی مقابل کیه وو، میلان و ناپولی به پایان خواهند رساند.
[/URL]

feri71
01-23-2013, 19:58
توروسیدیس به رم پیوست[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بنا به گزارش اسکای، والتر ساباتینی امروز در شهر میلان با با توروسیدیس، بازیکن تیم المپیاکوس یونان دیدار کرد.
طبق اخبار منتشر شده دو باشگاه بر سر پیوستن این بازیکن یونانی به رم به توافق رسیده اند.
باشگاه رم از طریق صفحه توییتر خود رسما اعلام کرد که با باشگاه یونانی برای جذب واسیلیس توروسیدیس ۲۷ ساله به توافق رسیده است.
توروسیدیس ساعت ۱۳:۳۸ به وقت محلی برای انجام معاینات پزشکی به بیمارستان جملی رفت و حدودا ۱ ساعت بعد نیز به محل تمرین رم رفت.
آنطور که در اخبار اعلام شده، او سالانه ۲٫۵ میلیون یورو خواهد گرفت و تا سال ۲۰۱۸ پیراهن جالوروسی را بر تن خواهد کرد.

feri71
02-01-2013, 22:18
زمن متعهد به رم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

زدنک زمن احساس می کند که موقعیتش در رم امن است. ” می خواهم تا ۵ سال دیگر اینجا بمانم. ”
پس از تساوی ۳-۳ مقابل بولونیا گفته می شد که زمن به زودی پایتخت را ترک می کند و شایعات متعددی در این رابطه منتشر شد.
با این حال باشگاه رم پس از جلسه ای که با این مرد چک تبار برگزار کرد اعلام کرد که این مربی تا پایان فصل در رم خواهد ماند. زمن روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی اش پیش از بازی امشب مقابل کالیاری گفت: ” آیا من فکر می کنم که موقعیتم در رم در خطر است؟ نه، من فقط فکر می کنم که این آشفتگی ها فقط برای یک روز بود و بس. ”
” من واقعا امیدوارم که این فکری که میان مردم به وجود آمده از بین برود و به جای آن بر روی مسابقات آینده متمرکز شویم. ”
” من فکر می کنم همه چیز به خاطر سوء تفاهمی بود که در کنفرانس پیش از بازی مقابل بولونیا به وجود آمد. ”
” باشگاه فکر کرد که من به دلیلی این ها را گفته ام اما من توضیح دادم که آن برای دلیل متفاوتی بود و ما یکدیگر را درک می کنیم. من خوشحالم که با هم برای موفقیت رم ادامه می دهیم. من برای کمک به باشگاه اینجا هستم. ”
” آیا من فکر می کردم قرار است اخراج شوم؟ ما صحبت کردیم و همه چیز تا روز بعد حل و فصل شد. باشگاه به من گفت که از من چه انتظاری دارد و من هم به مدیران گفتم که چه انتظاری از آن ها دارم. ”
” ما به یک شکل چیز ها را می بینیم. حداکثر تلاش و همکاری را از تک تک افراد باشگاه می خواهیم. ما می خواهیم نگرش، رفتار و موقعیت مان در جدول رده بندی بهبود یابد. اگر در بالای جدول نیستیم، دلایلی وجود دارد. ”
” می خواهم برای ۵ سال دیگر در رم بمانم. ”
زمن همچنین شایعاتی که گفته می شد باشگاه از زمن درخواست کرده که از ۲ بازیکن در ترکیبش از استفاده کند را رد کرد. ” آنها هرگز قبلا در این کار دخالت نکردند بنابراین دلیلی نمی بینم که اکنون این کار را انجام دهند. من بازیکنانی که بخواهم را انتخاب می کنم. ”
جالوروسی در رتبه هشتم جدول جای دارد. آنها در ۴ بازی اخیر خود در سری آ موفق به پیروزی نشده اند و باید تا ساعاتی دیگر در المپیکو به مصاف کالیاری بروند.

feri71
02-08-2013, 00:21
سیستم معنایی ندارد

اورلیو آندریاتزولی، سرمربی جدید رم در مصاحبه امروزش نشان داد که چقدر با زدنک زمن تفاوت دارد. ” سیستم تاکتیکی هیچی نیست. ”
دستیار مربی رم پس از اخراج زمن، از روز شنبه هدایت رم را بر عهده گرفت. او در سال های اخیر دستیار مربیانی چون لوچانو اسپالتی، وینچنزو مونتلا، لوئیس انریکه و زدنک زمن بوده است.
او به وبسایت رسمی رم گفت: ” بازیکنان ۱۰۰% حساب می شوند اما سیستم چیزی نیست. نتیجه نهایی به سادگی و با عناصر مختلف به دست می آید. ”
” کسی یک بار گفت اگر مربی زیانی نرساند، یعنی کارش را خوب انجام داده است. من هم موافقم. اگر مربی انرژی تیم را مدیریت کند، پس او کارش را بهتر انجام داده. در غیر این صورت او از تیم می رود. این بازیکنان هستند که نقش تعیین کننده را دارند. ”
از آندریاتزولی پرسیده شد که الگوی او در دوران جوانی که بود و او پاسخ داد: آریگو ساچی، بازیکن سابق میلان.
” اگر کسی در گذشته یک احساس را در من به وجود می آورد، او ساچی بود. قبل از اینکه فوتبال بازی کند، بدون مطالعه عمیقی، به خوبی بازی می کرد. ”
” یکی دیگر از چهره های مهم نزد من، سیلویو بالدینی است. او به عنوان یک بازیکن هرگز در سطح بالایی بازی نکرد و به عنوان مربی از رده پایین شروع کرد و تا سری A بالا آمد. او برای بازی اش هدیه همواره طبیعی دارد. ”
دستیار سابق اسپالتی در مورد سرگرمی هایش هم صحبت کوتاهی کرد.
” من دوچرخه سواری در کوهستان، شنا کردن، بیرون رفتن زمانی که برف می بارد و تنیس بازی کردن را دوست دارم. “

feri71
02-10-2013, 21:11
آندریاتزولی: پنالتیِ اوسوالدو نبود!

پس از شکست ۳-۱ رم مقابل سمپدوریا، اورلیو آندریاتزولی تایید کرد که اوسوالدو نباید پنالتی می زد.
پس از اخراج زدنک زمن، آندریاتزولی روی کار آمد. او در اولین بازی خود از سیستم ۳-۵-۲ استفاده کرد و مارتین استکلنبرگ و دنیله دروسی را به ترکیب اولیه تیم بازگرداند. گل اریک لاملا در این دیدار آفساید اعلام شد و پابلو اوسوالدو به شکل افتضاحی پنالتی را از دست داد.
آندریاتزولی گفت: ” گل لاملا از نظر من درست به نظر می رسید در حالی که فکر می کنیم شوت پیانیچ در محوطه که به دست بازیکن حریف خورد پنالتی بود اما در عوض بار دیگر مسئولان حق را به کس دیگری دادند. ”
” حوادث همیشه تعیین کننده بازی ها هستند اما فوتبال آنقدر سریع حرکت می کند که اشتباه کردن در آن قابل درک است. ”
رم فرصت به تساوی کشاندن بازی را داشت اما پابلو اوسوالدو به جای فرانچسکو توتی پشت ضربه پنالتی ایستاد و ضربه بد او را رومرو به راحتی در اختیار گرفت.
” چه کسی زننده پنالتی است؟ در ۲۰ سال گذشته که توتی بوده پس من هم او را انتخاب می کنم. نمی توانم به شما بگویم که چرا اوسوالدو پنالتی را زد. من از او چنین چیزی نخواستم. شاید آنها بین خودشان در این مورد صحبت کردند. من نمی دانم. ”
” در هر صورت تمام بازی به خاطر این یک مورد تعیین نشد. ما بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و من از علمکرد بچه ها راضی هستم. آنها هر کاری که ازشان خواسته بودم را انجام دادند. ”
” ما این هفته با اعتماد به نفس کار کردیم و هدف ما این بود که اعتماد به نفس از دسته رفته بچه ها را بازگردانیم. لاملا وینگ راست بود تا موقعیت هایی را از آن سمت زمین برای ما ایجاد کند و من از او فداکاری خواستم. ”
” از لحاظ کیفیت این عملکرد خوبی بود اما متاسفانه ما فقط برای نتیجه بازی می کنیم و این راه ما نبود. “

feri71
02-11-2013, 13:45
نظرات کارشناسان پس از بازی با سمپدوریا

در زیر نگاهی به نظرات کارشناسان پس از بازی مقابل سمپدوریا می اندازیم:
پاتریک وُم بروک در مصاحبه با ReteSport: ” آندریاتزولی روی استکی و دروسی متمرکز شده و امروز ثابت شد که این دو بدترین های میدان بودند. بدیهی است که این فقط بدشانسی آنها نبود. با این حال در کنار این ها، در انتخاب های آندریاتزولی هم اشتباهاتی وجود داشت که امروز دیدیم. ”
انریکو مایدا در مصاحبه با ReteSport: ” دروسی و استکی؟ حالا می توانید درک کنید که چرا بازی نمی کردند. این دو در حال حاضر دچار بحران هویت واقعی شان شده اند و به همین دلیل نمی توانند موثر باشند. محرومیت آنها مشکل رم نیست. ”
دانیله لو موناکو در مصاحبه با ReteSport: ” آندریاتزولی حق دارد که همه چیز را دوباره تنظیم کند. این رم با رم های دیگر فرقی نداشت. یک انقلاب کلی به وجود آمده. آیا باید اوسوالدو را برای از دست دادن پنالتی سرزنش کرد؟ یک مربی نمی تواند در این خطا ها دخالت کند! ”
مکس تونتو در مصاحبه با Radio Streo: ” شکست بدی بود. اکنون باید مشکل تیم را حل کرد. انتظارات کاملا متفاوت است. شنبه باید به مصاف قوی ترین تیم لیگ بروند. امیدوارم واکنش فوری را از تیم ببینیم. ”
وینچنزو ناستاسی در مصاحبه با Radio Mana Mana Sport: ” دفاع ۳ نفره یا ۴ نفره؟ سخت است که بگوییم، چرا که این هفته کار آسانی نبود تا مقصود آقای آندریاتزولی را بدانیم. من شخصا متقاعد شدم که دفاع ۴ نفره باقی بماند. در بازی هایی که تا به حال انجام شده، ۳ مدافع مارکینیوس، بوردیسو و کاستان به طور همزمان مورد آزمایش قرار نگرفته بودند. “

feri71
02-11-2013, 23:53
اوسوالدو: متاسفم

پابلو اوسوالدو پس از پنالتی که در دیدار روز گذشته مقابل سمپدوریا از دست داد، از طرفداران تیم رم عذرخواهی کرد.
بازیکن آرژانتینی الاصل و ایتالیایی رم پس از پنالتی که گرفت، در حضور فرانچسکو توتی در زمین و در حالی که کاپیتان قصد زدن ضربه را داشت، توپ را برداشت و خودش پشت توپ ایستاد.
پس از بازی اوسوالدو زیر انتقادات زیادی رفت. هم برای از دست دادن پنالتی و هم برای آنکه با وجود حضور توتی در زمین، به او این اجازه را نداد.
او در صفحه توییترش گفت: ” خیلی ناامیدم. می خواهم از طرفداران عذرخواهی کنم. من قطعا قصد هیچگونه بی احترامی به فرانچسکو نداشتم. ”
” من احساس کردم که باید ضربه را بزنم. گاهی اوقات یک گل می تواند اعتماد به نفس را به شما برگرداند و این چیزی است که در حال حاضر از دست رفته است. ”
” هیچکس بیشتر از من نمی داند که قصد من چه بوده. ”
” با این حال من به همراه هم تیمی هایم قدرت را برای پیش روی خواهیم یافت و خودمان را از این وضعیت خارج خواهیم کرد. ”
” ما تیم قوی هستیم و دوباره در راه پیروزی قرار خواهیم گرفت. یک بار دیگر ابراز تاسف می کنم. ”
” فورزا رما. برای همیشه. ”
رم از ۱۸ امتایاز ممکن در دیدار های گذشته اش تنها ۲ امتیاز کسب کرده است. آنها شنبه هفته آینده باید در رم پذیرای یوونتوسِ صدرنشین باشند.

feri71
02-12-2013, 20:07
آلگری هدف رم

طبق گزارشات منتشر شده، ماسیمیلیانو آلگری اولین گزینه سران رم برای هدایت این تیم در فصل آینده است.
هرچند که گالیانی و مدیران میلانی بارها اصرار داشتند که آلگری تا پایان قراردادش یعنی ژوئن ۲۰۱۴ در این تیم می ماند اما هنوز آینده این سرمربی نامشخص است.
با توجه به گزارش گازتا دلو اسپرت، مدیران رم قصد دارند برای جذب او در فصل آینده، پیشنهادی را ارائه دهند.
اورلیو آندریاتزولی به طور موقت و تا پایان این فصل هدایت رم را بر عهده خواهد داشت.
باشگاه رم در ۲ فصلی که گذشته چندان با ثبات حاضر نشده است. لوئیس انریکه پس از ۱ سال حضور در پایتخت این تیم را ترک کرد و زدنک زمن هم در این فصل در تا هفته ۲۳ ام روی نیمکت رم حضور داشت و سپس پس از باخت ۴-۲ به کالیاری برکنار شد.
آلگری ۴۵ ساله در فصل اول حضورش در میلان، در فصل ۲۰۱۰-۱۱ موفق شد اسکودتو را با این تصاحب کند. این در حالی بود که تنها تجربه او پیش از حضور در میلان، هدایت کالیاری بود.

feri71
02-13-2013, 14:56
مرا سرزنش کنید

جیمز پالوتا رئیس باشگاه رم در بیانیه ای که منتشر کرده از طرفداران رم خواسته تا به مدیران این تیم حمله نکنند واگر می خواهند: ” به من حمله کنند. ”
طرفداران رم در هفته های اخیر صبر شان لبریز شد. پس از باخت ۴-۲ به کالیاری و فشار هواداران در ورزشگاه و بیرون آن، باشگاه دست به اخراج زدنک زمن زد اما با این حال این انتقادات تمامی نداشت و طرفداران از دست مدیران ناراضی بودند. این انتقادات تا پس از باخت ۳-۱ به سمپدوریا و با هدایت اورلیو آندریاتزولی ادامه داشت.
هدف اصلی حملات هواداران رم، دو مدیر باشگاه یعنی فرانکو بالدینی و والتر ساباتینی بودند و اکثر این اعتراضات در در تریگوریا انجام می شود.
پس از باخت به سمپدوریا و فشار های زیادی که به پابلو اوسوالدو وارد شد، ماشین مهاجم ۲۷ ساله رم هم مورد ضرب و شتم هواداران خشمگین رم قرار گرفت.
پالوتا طی بیانیه ای رسمی اعلام کرد: ” با وجود آنکه همه ما از نتایج اخیر تیم خوشحال نیستیم اما من به کادر فنی و بازیکنان اعتماد کامل دارم. ”
” همانطور که هر دفعه گفته ام، ما در حال ساخت تیمی هستیم که کمی زمان می برد تا به افتخاراتی دست یابد. در زمان انتقال یک تیم، همیشه چنین چیز هایی وجود دارد. در حقیقت ممکن است ما تصمیمات متفاوتی بگیریم اما من قصد ندارم کاری کنم که تنها رضایت کوتاه مدت را به همراه داشته باشد. ”
” من متاسفم، همه ما خواهیم که نتایج را فورا کسب کنیم اما از ۷ ماه پیش و زمانی که به رئیس باشگاه تبدیل شدم، احساس می کنم که ما در بسیاری جهات، در مسیر درستی قرار گرفته ایم تا برای مدت زمانی طولانی تیمی بزرگ و با عظمت باقی بمانیم و من معتقدم ما می توانیم برای رم چیز هایی را به دست آوریم. ”
” حمله به بالدینی و ساباتینی به طور روزانه چیزی را درست نمی کند و کاری احمقانه است. اگر می خواهید، به من حمله کنید. ”
هواداران و رسانه های محلی از پالوتا و سران آمریکایی باشگاه برای شرایط باشگاه شکایت کرده بودند.

feri71
02-17-2013, 02:21
توتی : امیدوارم این نقطه ی عطف باشد

رمی ها لحظاتی پیش توانستند یوونتوس صدر نشین را با سوپر گل توتی شکست بدهند . بعد از این بازی توتی در مصاحبه کوتاه با شبکه تلویزیونی اینگونه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد :
حریف قوی بود ؟
بله ! بسیار . امروز ما با یکی از بهترین تیم های جهان بازی داشتیم.

یک هفته ی دشوار برای پاک کردن اختلاف هایتان …!؟
این هفته بسیار دشوار بود. حرفی هایی زده شد که صحت نداشت. اما خوشحال هستم این هفته تمام شد و همه دیدند من با کسی مشکلی ندارم.

شما فکر می کردید امروز پیروز شوید؟
ما امیدوار بودیم زیرا از حمایت هواداران مان هم سود می بردیم. این هدف مشکلی بود که امروز همه ی بچه با تمام انرژی توانستند آن را بدست بیاورند.

امروز رم فوق العاده بود ؟
بله ! ما چند هفته ای بود خوب بازی می کردیم .ما همیشه تمام نلاشمان را می کنیم تا هواداران مان را خوشحال کنیم. اما امروز توانسته ایم تیم بزرگی را شکست دهیم.

شما در ابندا وجشت زده بودید؟
بله ! با توجه به نتیجه ی بازی رفت و ترس از نام یوونتوس. البته ما کم کم بازی را دست گرفتیم. امیدوارم این برد نقطه ی عطف باشد و ما بتوانیم همین روند را ارائه دهیم.

خطای شدیدی رو پای پیرلو انجام دادید؟
من از قصد این کار را نکرده ام. الان هم متاسف هستم. او به زمین بازگشت و مشکلی نداشت

نوشته شده توسط الیاس

feri71
02-18-2013, 15:17
قوانینی جدید زیر نظر آندریاتزولی

اورلیو آندریاتزولی سرمربی جدید رمیها قوانین جدیدی را در باشگاه به وجود آورده تا تیمی منظم و با ثبات را تشکیل دهد.
پس از پیروزی ۱-۰ مقابل یوونتوس در استادیوم المپیکو، مشخص شد که آندریاتزولی روز بازی رژیم غذایی را برای بازیکنان در نظر گرفته بوده است.
با توجه به گزارش ایل رومانیستا، جانشین زدنک زمن بازیکنان را برای صبحانه بین ساعت ۹:۰۰ تا ۰۹:۳۰ آماده کرده بود و بازیکنان باید همزمان و با یکدیگر راس ساعت ۰۹:۳۰ صبحانه شان را می خوردند.
البته نمونه دیگر این کار پیش از بازی با سمپدوریا هم انجام شده بود.
دیگر تفاوت حضور آندریاتزولی، جلسات فنی بهتر میان بازیکنان و مربیان تیم است. پیش از این زمن دستور العمل های تاکتیکی را پیش از تمرین به بازیکنان می داد و بعد از آن آنها را ترک می کرد تا خودشان در این باره بحث کنند.
اما در حال حاضر آندریاتزولی قبل از صرف ناهار بازیکنان را جمع می کند و به آنها ویدئو ها و نمودار هایی را نشان می دهد و به آنها اجازه می دهد تا اگر سوالی دارند و چیزی برای شان واضح نیست و یا در مورد دستوراتی که به آنها داده می شود شک و تردیدی دارند، بپرسند.
چیز های دیگری که او در تیم به وجود آورده این است که او می خواهد همه بازیکنان با هم وارد زمین شوند و همچنین بازیکنان مصدوم هم در جلسات فنی شرکت کنند.
برای مثال در مقابل سمپ، دسترو هم در جلسه حضور داشت تا دستور العمل های داده شده به بازیکنان را ببیند و اینکه چگونه آنها را در زمین اجرا می کنند.
آندریاتزولی همچنین بازیکنان را به ارتباط بیشتر تشویق می کند و از آنها می خواهد بیشتر با هم حرف بزنند. مارتین استکلنبرگ در حال حاضر یک دوره شدید و فشرده برای یادگیری زبان ایتالیایی را آغاز کرده تا زبان ایتالیایی اش را بهبود ببخشد.

feri71
03-02-2013, 11:46
مدیر عامل: رم، بزرگترین باشگاه جهان …

ایتالو زانزی مدیر عامل جدید جالوروسی این اطمینان را به هواداران داد: ” ما می خواهیم رم را به بزرگترین باشگاه جهان تبدیل کنیم. ”
مدیر جدید باشگاه رم امروز به طور رسمی در هئیت مدیره باشگاه رم منصوب شد و در شبکه اختصاصی رم، رما چنل هم صحبت کرد و از برنامه هایش گفت.
” خیلی هیجان زده ام، همانطور که قبل از انتصاب ام هم، از صرف وقت در تریگوریا لذت بردم. من باشگاه و مردم را می شناسم، بنابراین در حال حاضر آماده ام. ”
زانزی گفت: ” می دانیم که چه می خواهیم بکنیم و اهداف ما روشن است: ما می خواهیم رم را به بزرگترین باشگاه جهان تبدیل کنیم. چه در داخل زمین و چه در خارج از زمین. ”
” ما تیم عالی داریم، مدیرانی خوب و طرفدارانی بزرگ اما باید خیلی بهبود یابیم، حتی اگر هم تا کنون بد نبوده ایم. ”
” ما باید در روشی نوآورانه کار کنیم و با ساخت ورزشگاهی بین المللی بهبود پیدا کنیم. ما می خواهیم تجربه ای منحصر به فرد را به طرفداران مان بدهیم. ”
” این تیم بزرگ قادر به جذب شرکای جدید نیز هست. تلاش می کنیم تا شرکت های جدیدی را پیدا کنیم، کسانی که بخواهند پروژه را به اشتراک بگذارند و به سمت بالا برویم. ”
با وجود عملکرد خوب اورلیو آندریاتزولی در اولین بازی هایش به عنوان سرمربی رم، با این حال همچنان صحبت از جذب سرمربی جدید در فصل آینده مطرح است.
” این تصمیم درستی بود. آندریاتزولی مردی حرفه ای است که تحسین شده همگان است. خوشبین هستیم و نتایج خوب به دست خواهند آمد. ”
” من واقعا صداقت و گرمای طرفداران مان را دوست دارم. این بسیار مثبت است و ایجاد انگیزه می کند. من اعتقاد دارم که یک صحبت صمیمانه با طرفداران بسیار مهم است. ما کار می کنیم تا شادی که سزاوارش هستند را تضمین کنیم. ”
” ما باید همه با هم کار کنیم: تیم، مدیران و طرفداران. بدون انسجام شما برنده نمی شوید و نمی توانید بر مشکلات غلبه کنید. من مطمئن هستم که همه با هم پیروز خواهیم شد. “

feri71
03-04-2013, 12:14
رم فشار را تجربه کرد

اورلیو آندریاتزولی پس از شکستن رکوردی دیگر توسط فرانچسکو توتی، به وی ادای احترام کرد اما او اعتراف کرد که تیمش کیفیت خوبی برای شکست جنوا نشان نداد.
کاپیتان توتی موفق شد ۲۲۵ امین گل اش را به ثمر برساند تا به جایگاه دومین گلزن برتر تاریخ سری آ را تصاحب کند اما رم پیش از به ثمر رساندن گل سوم در دقایق پایانی، چندان قدرتمند ظاهر نشد.
آندریاتزولی پس از این بازی گفت: ” آیا توتی می تواند رکورد سیلویو پیولا که ۲۷۴ گل است را هم بگیرد؟ باید از او بپرسید! او در حال حاضر گلی تاریخی را به ثمر رسانده و من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام تا طی این سال ها گل های فراوان زیبایی را از او ببینم. امشب این فرصت را داشتیم تا به شما ثابت کنیم که چگونه زیر فشار رنج ببریم و البته دروازه بان ما هم استعداد های مفیدی دارد. ”
” وقتی جنوا به مسیر رو به عقب خود بر می گشت ما به خوبی آنها را نگه می داشتیم. لزوما رم به خوبی رنج برد اما ما در نیمه دوم تاکتیک مان را به طور کامل تغییر دادیم. ”
” بچه ها سازگار نشان دادند و رم واقعی به وجود آمد. تمام چیزی که ما نیاز داشتیم آن بود که هر کس تنها کمی بهتر از نیمه اول ظاهر شود. البته به غیر از مارتین استکلنبرگ و السیو رومانیولی. ”
شب خاصی برای مدافع ۱۸ ساله رم بود. کسی که در اولین بازی اش در سری آ و برای رم، اولین گلش را به ثمر رساند.
اورلیو ادامه داد: ” او پسر خوبیست و اگر کیفیت نداشت، من او را در ترکیب اولیه تیم قرار نمی دادم. ”
” من هیچ شک و تردیدی در مورد رومانیولی ندارم و این واقعیتی است که گلی که او زد مثل شیر و تخم مرغ در کیک بود. ما در مورد ضربات کرنر مطالعه کرده بودیم. این رم هنوز هم می تواند بهبود یابد. “

feri71
03-05-2013, 12:10
پای پیانیچ نشکسته است

میرالم پیانیچ و باشگاه رم پس از اینکه مشخص شد پای پیانیچ نشکسته است، نفش راحتی کشیدند.
مچ پای هافبک بوسنیایی رم در دیدار شب گذشته مقابل جنوا، در نیمه اول دچار پیچ خوردگی بدی شد که نگرانی هایی را به وجود آورده بود.
با این حال هافبک سابق لیون امروز در بیمارستان گملی حضور یافت و پایش مورد آزمایش قارر گرفت و در صورت تورم آزمایشات بیشتری صورت خواهد گرفت.

feri71
03-06-2013, 11:47
رم مارکینیوس را هم از دست داد

پس از اعلام دوری ۱ ماهه میرالم پیانیچ از میادین، حالا مارکینیوس هم به دلیل پارگی عضله ران پایش به مدت ۱۰ روز قادر به همراهی رم نخواهد بود.
مدافع ۱۸ ساله و برزیلی رم بازی این هفته مقابل جنوا که با برتری ۳-۱ رم همراه بود را نیز از دست داد.
امروز نیز اعلام شد که مارکینیوس تا ۱۰ روز نمی تواند به میادین بازگردد و بدین ترتیب او به طور حتم دیدار هفته آینده مقابل اودینزه (یکشنبه) را از دست می دهد.
تا به اینجا رم برای هفته آینده در اودینه، ماتیا دسترو، لئاندرو کاستان، میرالم پیانیچ و مارکینیوس را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. باید دید در تمرینات روز های آتی هم بر تعداد آنها افزوده خواهد شد یا خیر!

feri71
03-10-2013, 11:04
لحظات مهم دیدار اودینزه - رم

4- شوت دی ناتاله با عکس العمل عالی استکلنبرگ به بیرون رفت.
19- پاس غافلگیر کننده و زیبای توتی به فلورنزی از روی ضریبه آزاد، اما فلورنزی به راحتی تک به تک رو از دست داد.
20- سانتر زیبای توتی که ضربه سر فلورنزی با برخورد به زمین به تیر برخورد کرد و در برگشت لاملا توپ رو وارد دروازه کرد. 1-0.
56- همکاری بسیار خوب بازیکنان و سانتر از سمت چپ که با ضربه سر مارکینیو به بالای دروازه رفت.
61- حرکت خوب موریل و اشتباه مدافعان رم، شوت از زاویه بسته موریل که از میان پای استکلنبرگ رد و حساب کار را 1-1 کرد.
73- هئورتاکس به دلیل تکل خطرناک روی فلورنزی با کارت قرمز مستقیم از سوی داور از بازی اخراج شد.
87- شوت توروسیدیس از کنار زمین که به شکل خطرناکی دروازه بان رو وادار به واکنش کرد و توپ راهی کرنر شد.
90- اوسوالدو موقعیت تک به تک به راحتی از دست داد.

feri71
03-11-2013, 23:13
فلورنزی عذر خواهی کرد

الساندرو فلورنزی هافبک میانی تیم رم که دربازی دیشب رم و اودینزه عملکرد ضعیفی داشت امروز از طریق صفحه اجتماعی اش از هواداران رم عذر خواهی کرد. وی نوشت : من بابت اشتباهات دیشب از هواداران عذر خواهی می کنم . اگر من از موقعیت هایم استفاده می کردم احتمالا دیشب پیروز می شدیم. من واقعا متاسفم. می دانم بازی دیشب حساس بود.امیدوارم در آینده بتوانم جبران کنم. تیم فوتبال رم دیشب در نبردی سخت در زمین اودینزه به تساوی ۱-۱ رضایت داد تا شانسش برای حضور در چمپیوز لیگ سال آینده کم رنگ تر بشود.

feri71
03-13-2013, 01:26
امضای قرارداد با نایک

با توجه به گزارش های رسیده از بلومبرگ، باشگاه رم قرارداد بلند مدتی را با برند نایک به امضا می رساند.
در حالی که باشگاه رم هنوز چند سال دیگر هم با کاپا قرارداد دارد اما چندی پیش باشگاه رم طی خبری عجیب خبر از قطع همکاری با این برند ایتالیایی داد و البته دلیل این تصمیم را بدیِ جنس و کیفیت پیراهن های کاپا عنوان کردند.
گفته می شود شرکت نایک تولید کننده وسایل و پیراهن های رم در فصل آینده خواهد بود.

feri71
03-14-2013, 21:05
دروسی در آستانه ۳۰۰ بازی در سری آ

دنیله دروسی کاپیتان دوم رمی ها اگر در بازی یک شنبه شب به میدان برود ۳۰۰ امین بازی خود را در سری آ انجام داده است که تمامی بازی های خود را با پیراهن رم انجام داده است. او که در این ۲۹۹ بازی ۳۳ گل به ثمر رسانده است .که تنها ۳ گل اش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است . دروسی در کل ۴۱۱ بازی برای رم انجام داده است که ۲۹۹ بازی اش در سری آ, ۴۵ بازی در کوپا ایتالیا, ۴ بازی در سوپر کاپ ایتالیا , ۳۸ بازی در لیگ اروپا و ۲۵ بازی در چمپیوز لیگ بوده است . رمی ها یک شنبه شب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در المپیکو به مصاف پارما می رود.

feri71
03-18-2013, 19:17
توتی کارها را آسان تر می کند

آئورلیو آندریاتزولی پس از پیروزی رم مقابل پارما از دو ستاره گلزن تیمش فرانچسکو توتی و اریک لاملا تمجید کرده است. جالوروسی موفق شد با دو گل دوک ها را شکست بدهد و در کورس رسیدن به اروپا هم امتیاز لاتزیو و اینتر شود، گرچه نراتزوری یک بازی عقب افتاده مقابل سمپدوریا دارد. “من از عملکردمان راضی هستم، چون ما گام بزرگی به جلو برداشتیم.” “ما برای این بازی آماده شده بودیم و برنامه هایمان را پیوسته به اجرا در آوردیم. البته با توتی که در چنین سطحی بازی می کند، همه چیز آسان تر می شود. او حتی سخت ترین حرکات را آسان می کند.” “ما تفکر بسیار دقیقی برای اجرای حرکات تهاجمی داریم. هفته گذشته من گفتم که ما استمرار نداریم، اما امروز شاهد پیشرفت بودم.” “لاملا کسی است که می تواند در زمان حرکت به سمت دروازه غیرقابل توقف باشد. او سرعت و تکنیک، واکنش های سریع، نشان گیری و استقامت خوبی دارد. بعد از تست های زمن، او هر کسی را در دوی ۱۰۰۰ متر شکست می دهد.” “سیستم شاید امروز ۳ ۵ ۲ به نظر می رسید، اما پسرها امروز نقش های تهاجمی داشتند، از سیمونه پروتا تا الساندرو فلورنزی و مارکینیو.” چندین بازیکن رم تاکنون از نحوه ارتباط آندریاتزولی با ترکیب تیم تمجید کرده اند، چیزی که نسبت به دوران زمن متفاوت است. “من نمی دانم چه کاری می کنم که این قدر مهم است… سعی می کنم خودم باشم، چیزی که به فکرم می رسد را بگویم و چیزی که می گویم را انجام بدهم. من بسیار شفاف نظرم را بیان می کنم. چه می شد اگر رم زودتر مرا فرا می خواند؟ صادقانه بگویم، من هنوز فکر می کنم کلا اینکه آنها مرا خواسته اند عجیب است…”

feri71
04-01-2013, 12:05
خودمان را برای دربی آماده می‌کنیم

آئورلیو آندریاتزولی سرمربی رم از شکست جالوروسی برابر پالرمو ناراحت است اما او تلاش می کند تا شاگردانش را برای حضور در دربی آماده کند. “این گامی به عقب بود و تیم تعادل نداشت. ما این مسابقه را دستکم نگرفتیم. پالرمو هیچ فرصتی را از دست نداد، اما ما مستحق این نبودیم که ۲-۰ شکست بخوریم، چون حداقل پنج موقعیت خوب ایجاد کردیم اما از آنها استفاده نکردیم.” “حالا صحبت کردن در مورد رده سوم بی معنی است. هر چند ما هرگز به آن فکر نکردیم و فقط به همان بازی که داریم اهمیت می دهیم.” “هفته دشواری در آستانه دربی پیش رویمان است. این شکست را باید سریعا فراموش کنیم و تنها راهش هم پیروزی در دربی است.”

feri71
04-07-2013, 11:18
رم تا 2020

فرانچسکو توتی امروز ناهار را به همراه جیمز پالوتا رئیس رم صرف کرد و به شوخی گفت که قصد دارد قراردادش را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کند! کاپیتان ۳۶ ساله گرگها امروز در رستوران کونسولینی حاضر شد تا ناهار را با مربی بدنسازش ویتو اسکالا، رئیس پالوتا، مدیرعامل ایتالو زانزی و مشاور بالدیسونی صرف کند. پاسخ بهترین بازیکن رم در این فصل در واکنش به پرسش یک خبرنگار در خصوص تمدید قراردادش هم این بود:”من تا سال ۲۰۲۰ امضا می کنم!” رئیس پالوتا هم با خنده گفت:”توتی به من گفته که می تواند برای دو سال دیگر هم بماند.” رم دوشنبه در دیداری حساس باید در دربی پایتخت به مصاف لاتزیو برود.

feri71
04-09-2013, 18:42
زیباترین رکورد من

فرانچسکو اذعان کرده که رسیدن به رکورد ۹ گل در دربی رم “زیباترین” رکورد اوست. کاپیتان افسانه ای جالوروسی با گلزنی در تساوی ۱-۱ برابر لاتزیو به رکورد ۹ گل دینو دا کاستا و مارکو دلوکیو در دربی پایتخت رسید. و توتی به این نکته اشاره کرده که این مسابقه دشواری بوده است. “ما نیمه اول را از دست دادیم. متاسفانه خیلی سریع در جریان بازی قرار نگرفتیم و آنها فشار زیادی به ما وارد کردند.” “ضربه پنالتی هرنانس که از دست رفت بازی را عوض کرد و ما بعد از آن بهتر کار کردیم.” “بسیار علاقه مند بودم که به این رکورد برسم، این زیباترین رکورد من است. اما بیشتر دوست داشتم که برنده می شدیم.”

feri71
04-17-2013, 20:53
اینتر - رم بازی دسترو است

آئورلیو آندریاتزولی سرمربی رم در حالی تیمش را برای دیدار حساس مقابل اینتر در کوپاایتالیا آماده می کند که دنیله دروسی را دوباره در اختیار دارد و او وعده داده که “این بازی ماتیا دسترو خواهد بود.” جالوروسی در دیدار رفت با نتیجه ۲-۱ پیروز شد و آنها فردا شب در دیدار برگشت به مصاف اینتر می روند، اما پابلو دنیل اسوالدو محروم است. پس از برد ۲-۱ مقابل تورینو در یکشنبه، تیم بجای بازگشت به رم در کمپ تمرینی نووارا باقی ماند تا برای دیدار حساس مقابل اینتر آماده شود. “میرالم پیانیچ وضعیت خوبی ندارد و فکر نمی کنم او فردا در ترکیب باشد، هر چند ما هنوز یک روز برای تصمیم گیری وقت داریم.” “دروسی در حالی پس از هفت هشت روز بازگشته که خیلی کم تمرین کرده است. وضعیتش دارد بهتر می شود و ما از اینکه او را در اختیار داریم خوشحالیم.” “در بازی مقابل تورینو به دسترو استراحت دادیم تا بتوانیم سه چهار روز بیشتر برای تمرین و آماده سازی به او فرصت بدهیم. به دلایل مختلفی این بازی دسترو خواهد بود، به خاطر اینکه از دوران مصدومیتش بازگشته، گذشته اش با اینتر و اهمیت این مسابقه.” کوپاایتالیا ارزش زیادی برای هر دو تیم پیدا کرده، زیرا رم و اینتر در حال حاضر فقط برای رسیدن به اروپا تلاش می کنند. “در این مقطع از فصل، فکر می کنم اینتر تنها تیمی نیست که مشکل مصدومیت ها را دارد. ما هم این مشکل را داریم، اما به آنها توجهی نمی کنیم.” “می دانم که مقابل تیمی از ۱۱ بازیکن بازی می کنیم که بسیار باانگیزه خواهند بود. من امروز تیم را دور هم جمع کردم تا مطمئن شوم آنها این امتحان را به خاطر غایبان اینتر دستکم نمی گیرند. احتمالا اصلا نیازی نبود که به آنها هشدار بدهم، اما همیشه بهتر است که مطمئن شوید.” “ما مثل همیشه به حریفان فکر می کنیم، چون خصوصیات اینتر را می شناسیم و سعی می کنیم که ضد آنها باشیم. اینتر تلفیقی از تجربه و جوانی است، اما رم هم همین طور است.” مربی رم در پاسخ به این سوال که آیا این حساس ترین دیدار فصل است سعی کرد تا کمی فشارها را کم کند. “بازی با پالرمو هم در زمان خودش این طور بود، مثل همه بازیهایی که انجام دادیم. به لطف پیروزی یکشنبه، ما با روحیه بیشتری به این بازی رسیدیم. این مسابقه می تواند ما را به یک بازی فوق العاده مهم دیگر برساند، فینال کوپاایتالیا. این چیزی نیست که من به آن عادت داشته باشم و دوست دارم آن موقعیت را تجربه کنم.” لاتزیو رقیب سنتی رم پیش از این به مسابقه نهایی جام حذفی ایتالیا رسیده و حضور جالوروسی در فینال یک دربی دیگر را در این فصل رقم می زند.

feri71
04-26-2013, 13:13
احتمال حضور ماتزاری در رم 50% است

جانلوکا دی مارزیو کارشناس نقل و انتقالات در شبکه اسکای در خصوص آینده والتر ماتزاری سرمربی ناپلی، که مورد توجه رم قرار دارد، صحبت کرده است. “دوست ندارم از روی احتمال صحبت کنم اما اگر مجبور باشم بگویم به نظرم شانس اینکه قراردادش را با ناپلی تمدید کند ۵۰ درصد است و ۵۰ درصد هم احتمال دارد که به رم برود.” ماتزاری پس از جدایی لوچانو اسپالتی به رم در آستانه پیوستن به جالوروسی قرار داشت اما مسئولین باشگاه تصمیم گرفتند که با کلودیو رانیری همکاری کنند. دی مارزیو در خصوص رادجا ناینگولان هافبک کالیاری و احتمال حضور این بازیکن در پایتخت هم صحبت کرده است. “در رم به او علاقه مند هستند. اما هر کسی که او را می خواهد، اینتر، رم یا ناپلی با آن صحبت های نابجای رئیسش دی لاورنتیس، باید چند هفته ای صبر کند.”

feri71
04-28-2013, 14:46
آندریاتزولی :رم مثل دورتموند

آئورلیو آندریاتزولی اذعان کرده که رم در مسیر پیشرفت به مشکلاتی بر می خورد، اما “برنامه ما ساخت باشگاهی بر اساس مدل بورسیا دورتموند است.” امیدهای جالوروسی برای رسیدن به اروپا پس از تساوی خانگی مقابل پسکارای قعرنشین ضربه سنگینی خورد. جالوروسی یکشنبه عصر پذیرای سیه ناست، تیمی که مثل دلفین ها در خطر سقوط به سری ب قرار دارد. “برخی اتفاقات که همچنان تکرار می شوند، تبدیل به اخطاری برایمان خواهند شد.” “ناراحت کننده است، چون ما می خواستیم به روندی مثبت برسیم. از نظر نتیجه و عملکرد گامی به عقب بود. خشم و ناراحتی هست، اما بازیکنان با روحیه هستند و این نشانه خوبی است.” “سیه نا تیمی سرسخت است، چون آنها می توانند ضد حملات سریعی بزنند. من ترکیب اصلی بازی فردا را می دانم، اما به خاطر احترام به بازیکنان آن را اعلام نمی کنم.” انتظار می رفت که مارتین استکلنبرگ در ترکیب اصلی قرار بگیرد، اما پس از مصدومیت در تمرینات امروز به نظر می رسد که بوگدان لوبونت یا مائورو گویکوچا از دروازه رم محافظت کنند. آندریاتزولی در فوریه جای زدنک زمن را روی نیمکت رم گرفت، اما به نظر نمی رسد که او فصل آتی به عنوان سرمربی در پایتخت فعالیت کند. “برنامه ما این است که باشگاهی بر اساس مدل بورسیا دورتموند بسازیم، اما مثل همیشه دشمن ما زمان است. در سال ۲۰۰۶ بورسیا تقریبا ورشکست شده بود، اما با یورگن کلوپ همه چیز عوض شد و با فروش بالای بلیت هایشان پول زیادی کسب کردند. با این حال، آنها زمان و صبر داشتند.” “باید چیزهای زیادی بهبود پیدا کند، هم از نظر ترکیب تیم و هم از نظر جوی که اطراف تیم هست. رم در حال حاضر به خاطر عوامل مختلفی نتیجه نمی گیرد، مثل رسانه ها، بازیکنان زیادی که عوض شدند و فشار بیش از حد. اگر می خواهیم مدل دورتموند را اجرا کنیم همه ما باید روی عیب هایمان کار کنیم.”

feri71
05-03-2013, 14:11
زانتی از توتی تشکر کرد

خاویر زانتی کاپیتان اینتر، که به دلیل مصدومیت شدید شش ماه از میادین دور خواهد بود، از پیام فرانچسکو توتی تشکر کرده است. مدافع آرژانتینی در دیدار مقابل پالرمو دچار مصدومیت شد و توتی سریعا برای او پیامی فرستاد و برایش آرزوی سلامتی کرد. “پیام توتی بسیار خوشایند بود. ما نبردهای زیادی را با هم تجربه کردیم و امیدوارم همچنان در اول بازیها پرچم ها را با او عوض کنیم.” گفتنی است که توتی در این فصل برای دیگو میلیتو دیگر بازیکن اینتر هم چنین پیامی فرستاده بود، ستاره ای که در دیدار مقابل کلوژ به شدت مصدوم شد.

feri71
05-04-2013, 13:18
بیانیه رم برای مارکوس

باشگاه رم با انتشار بیانیه ای خبرهای منتشر شده در خصوص مذاکره با مارکینیوس مدافع جوانش برای امضای قراردادی جدید را تکذیب کرده است. “باشگاه آ اس رم اعلام می کند که هیچ مذاکره ای برای تمدید قرارداد مارکوس آئوئاس کوریا، که در سال ۲۰۱۷ به پایان می رسد، در حال انجام نیست.” “بعلاوه، این بازیکن چنین درخواستی نداشته است.” در روزهای اخیر شایعات متعددی در خصوص انتقال مارکوس به بارسلونا منتشر شده، و به همین دلیل برخی معتقدند که او در انتظار افزایش دستمزدش است. بازیکن برزیلی که در تابستان گذشته به ایتالیا آمد درخشش زیادی داشته است. او که از کورینتیانس به رم ملحق شده در این فصل ۲۳ بازی انجام داده است.

feri71
05-14-2013, 00:29
انتقاد رم از رفتار “نامناسب” تیفوسی‌ها

باشگاه رم رفتار هوادارانی که شعارهایی نژادپرستانه بر علیه ماریو بالوتلی و کوین پرنس بوآتنگ سر دادند را محکوم کرده است. بخشی از طرفداران جالوروسی در تساوی ۰-۰ تیمشان در سن سیرو شعارهای نژادپرستانه ای بر علیه دو بازیکن روسونری سر دادند و باعث شدند که این مسابقه دچار اخلال شود. باشگاه امروز عصر با انتشار بیانیه ای این حرکات را محکوم کرده و از برخورد جدی با آن خبر داده است.

“آ اس رم هر گونه توهین نژادپرستانه ای را محکوم می کند.” “چنین رفتاری از سوی هر طرفدار فوتبالی، از جمله ما، کاملا غیرقابل قبول است.” “ما متعهدیم که به طور جدی با این مسئله برخورد کنیم تا این مشکل را از ورزشمان پاک کنیم و برای همه احترام فراهم کنیم.”

feri71
05-30-2013, 17:59

نوزدهمین سالگرد درگذشت کاپیتان آگوستینو
امروز نوزدهمین سالگرد درگذشت کاپیتان فراموش نشدنی رم آگوستینو دی بارتولومی است. باشگاه رم در پروفایل رسمی اش در توئیتر و فیس بوک به این موضوع اشاره کرده است.
دی بارتولومی که فوتبالش را در آکادمی رم آغاز کرد در باشکوه ترین دوران تاریخ جالوروسی بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بست و به همراه تیمش به افتخارات زیادی از جمله یک اسکودتو و سه کوپا ایتالیا دست پیدا کرد و در سال ۸۴ هم به فینال جام باشگاه های اروپا رسید.
کاپیتان رم علیرغم حضورش در خط هافبک و دفاع میانی تبحر خاصی هم در گلزنی داشت و همین باعث شده بود که طرفداران جالوورسی شعار :”اووووو، آگوستینو، آگو، آگو، آگو، آگوستینو گل!!!” را در المپیکو بخوانند.
دی بارتولومی در ۳۰۸ بازی ۶۷ گل برای جالوروسی به ثمر رساند.

42d3e78f26a4b20d412==