PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ...::::میز گرد پایتخت نشینان ایتالیا - هواداران جالوروسی فصل 2012/13::::...

feri71
05-14-2012, 22:53
به نام خدا

خب اولین چیزی که احتمالا به ذهنتون میرسه اینه که چرا اینقدر زود تاپیک فصل بعد رو زدم. دلیلم اینه که همه ی ما رمی ها مطمئنا دوست داشتیم این فصل تاسف بار زودتر تموم بشه و بالاخره این اتفاق دیروز بعد از بازی با چسه نا افتاد. حالا دوست دارم در فضایی جدید اتفاقات فصل قبل رو به دست فراموشی بسپاریم و امید به آینده داشته باشیم.

جا داره در این قسمت از تمامی کسانی که باعث رونق تاپیک بحث و تبادل نظر فصل قبلمون شدن تشکر کنم. Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و IL Bimbo De Oro ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به عنوان هواداران رم ، این فصل چه در برد ها و چه در باخت ها در این تاپیک حضور فعال داشتن. البته sajjadsh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم در یه مدت زمانی مهمون ما بود.
اما یک تشکر ویژه باید بشه از کسانی که هوادار رم نبودن اما باز هم حضور موثری در این تاپیک داشتن. منظور من بیشتر از همه دو تا از بچه های خوب و فعال انجمن یعنیManUtd ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و R.BAGGIO.10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هست. خلاصه از هرکسی که حتی صرفا با زدن دکمه تشکر باعث پویایی این تاپیک شده ممنونم.
امیدوارم فصل جدید بتونیم به موفقیت هایی که چندین ساله منتظرشیم برسیم.

Mehrd@d
05-15-2012, 12:08
مرسی فراز جان بابت تاپیک زیبات.roz::
منم جا داره از دوستان عزیز رمی و غیر رمی که تو طول این یک سال و با دادن پست های زیبا و حضور سبز خودشون باعث دلگرمی ما شدن، صمیمانه تشکر کنم.roz::

خب بالاخره این فصل هم با تموم تلخی ها- ناکامی ها-ناامیدی ها و... که همراهش بود ،به پایان رسید
رم در جایگاه هفتم ایستاد! تا فصل نا امید کننده خودشو بدون حضور در رقابت های اروپایی سال بعدسپری کنه اونم بعد از 14 سال حضور مکرر در این عرصه! تحقیر در حد کلان!tars::
خلاصه به هر ورق دفتر این فصل که نگاه می اندازیم اوتوماتیک وار به آمارهای خیره کننده ی انریکه پی خواهیم برد آماری که در خورشان یک تیم مدعی بنام رم نمیتونست باشه!
واسه اینکه همه ی اتفاقات طول فصل ( که اکثرا" هم ناگوار بود) از قلم نیوفته ترجیح میدم از گفتنش خودداری کنم ! هر چند میدونم باز گو کردنش صورت خوشی واسه ما هوادارا نداره! پس سعی میکنیم به سادگی ازش رد بشیم.
برخلاف چیزی که وعده داده شد من فک میکنم رم واسه حرص دادن این هوادار بسته شد!
به امید داشتن یک رم مدرن در فصل جدید و همچنین تزریق تفکرات وایده های نو برای رسیدن به بهترین ها.......

sajjadsh
05-21-2012, 20:09
سلام بچه ها
خب ما که یه مدت طولانی نبودیم ولی خب این قول رو به داش مهرداد و داش فری عزیز میدم که بعد از امتحانام بیشتر سر بزنم و فعالیتمو بیشتر کنم:bia baghalam:
متاسفانه اخبار رم مثل همیشه آدم رو نا امید میکنه!!!
در حالی که ما از بودجه 70 میلیونی ناراضی بودیم ولی جالبه که الان خبر از بودجه 30 میلیونی میدن!!!
رو هر بازیکنی هم که دست میذاریم اینتر فلان فلان شده میره سراغش و مسئولان بی عرضه رم با وجود اینکه اینو میدونن ولی هر بازیکنی رو که میخوان بگیرن میرن همه جا جار میزنن و واقعای از سابای مارمولک این کارا بعیده!هرچند که سابا هم شاید نقشه هایی در سر داره!!!ولی بهرحال پالاسیو که خبر از توافقش با رم بود سر از اینتر درآورد و هچنین موساکیو هم که رم دنبالش بود بازم اینتر رفته سراغش!!!ای خبر مرگتو بیارن موراتی!!!
آرزو به دلمون موند که تو رقابت با تیمهای دیگه واسه خرید بازیکن برنده بشیم!!!
من قبلا گفتم الان هم میگم که این آمریکایی ها جایی نمیخوابن که آب بره زیر پاشون!!!و فوتبال رو فقط واسه پول درآوردن میخوان وگرنه اصلا نمیدونن فوتبال چیه و علاقه ای هم به فوتبال ندارن!!!
بهرحال امیدوارم این سالهای کابوسوار رم هر چه زودتر به پایان میرسد!!!

Mehrd@d
06-04-2012, 23:29
سلام
اوه اوه عجب تاره انکبوتی گرفته اینورا!ما گرفتاریم شما دیگه چرا!؟ heee::
هرچند با نزدیک شدن یورو خود به خود انجمن از کار میوفته ولی خب گفتیم یه عرض و ادبی کرده باشیم. :chakerim:
خب قبل از هر چی ورود زمن رو باید خیر مقدم بگم طی خبری که شنیدم ظاهرا به طور رسمی با رم امضا کرده.. خوشحالم از اینکه مطمئن ترین گزینه انتخاب شد و مسرور تر اینکه انریکه آرزوی دومین سال حضورش در رم رو به گور برد! هر چند این تصمیم به صورت شخصی گرفته شد ولی بهرحال نباید فشار و آشوب های هوادارا رو در قبال این تصمیم بی تاثیر دونست!
نیومدم چیز زیادی بگم ولی امیدوارم ورود زمن آغازی برای اهداف بلندپروازانه ای باشگاه باشه البته با درنظر گرفتن و مهیا کردن ابزارهای لازم!
در انتها به امید موفقیت آتزوری علل الخصوص پرچم دارانی نظیر دروسی و بورینیlove::

R.BAGGIO.10
06-05-2012, 00:53
منم به نوبه خودم افتتاح تایپیک جدیدو تبریک میگم.
ایشالا این فصل رم با مربی سالهای دور خودش یعنی زدنیک زمان بتونه مثل سالهای قبل برا فتح اسکودتو بجنگه.
..........
خب فعلا تا اینجا که من اطلاع دارم اون کیائر از رم رفت ولی در عوض بورینی تمدید کرد.
ایشالا این فصلم بتونم در خدمت دوستان رمی باشم.

alexdelpiero_10
06-05-2012, 00:57
اهههههه من نفهميدم تايپيك جديد زدين :nishkhand: مراسم افتتاحيش كي بود؟:nishkhand:

تايپيك جديد مبارك اميدوارم تو فصل آينده رم بتونه به جايگاهي كه لايقشه برگرده:flowerysmile:

IL Bimbo De Oro
06-09-2012, 11:00
سلام و عرض تبریک بخاطر این تاپیک زیبا برای فصل جدیدroz::
منم مثل بقیه خیلی دوست دارم که زودتر فصل جدید شروع بشه تا اتفاقات نچندان جالب فصل قبل سریعتر فراموش بشن. البته فکر میکنم بر خلاف ما مدیران عزیز باشگاه زیاد عجله ای برای شروع فصل بعد ندارن , چون هم برای انتخاب مربی خیلی زمان هدر دادن هم اینکه برخلاف سایر رقبا تا حالا هیچ کار مفیدی تو بازار نقل و انتقالات انجام ندادن. امیدوارم مثل فصل قبل همه خرید و فروشا به روزای آخر کشیده نشه و زودتر بازیکنای مورد نظر خریداری بشن تا باز اول فصل شاهد نا هماهنگی بین بازیکنان نباشیمentezar::
یه تبریک ویژه هم بخاطر بازگشت مجدد زمن میگم ؛ راستش آخرای فصل پیش که یکی دو تا مقاله راجع به گذشته ی زمن در کالچو و همچنین موفقیت های اخیرش با پسکارا در سری بی داشتم می خوندم خیلی دوست داشتم که این مربی چک تبار دوباره به رم برگرده ولی خب وقتی اسم مونتلا برای هدایت دوباره رم مطرح شد یجورایی نظرم برگشت و بیشتر ترجیح میدادم که مونتلا مربی رم بشه . هر چند مونتلا در زمان حضور کوتاه مدتش در مقام سرمربی رم خیلی درخشان ظاهر نشده بود ولی بنظرم تو اون شرایط نتایجی که گرفت کاملا قابل قبول بود ,علاوه بر این بازیهای زیبایی که رم تو اون مقطع انجام داد مثل بازی با لاتزیو , اودینزه , باری و همچنین درخشش فوق العاده و گلزنی های متعدد کاپیتان در دوره مونتلا از عواملی بود که من دوست داشتم تا دوباره هواپیمای تکنفره به شهر ابدی برگرده:shogh:
هر چند خیلی دوست داشتم مونتلا مربی رم بشه ولی بنظر زمن از هر لحاظ مربی کاملتریه(طبق آمار) و در شرایط فعلی بهترین گزینه برای هدایت رم بود.
راستش اولین بازی که من از رم دیدم زمان مربی گری همین زمن بود . بازی دوستانه ایران و رم قبل حضور تیم ملی تو جام جهانی 98 که رم زمن 7-1 ایرانو در هم کوبید تا باعث برکناری ایویچ و جریحه دار شدن غرور ملی اینجانب بشه(فکر کنم یه دو روزی خودمو تو اتاق حبس کردم!!ki::) البته بعد اون بازی هم خلاصه چندتا از بازی های رم اون زمانو تو برنامه های تلویزیونی دیده بودم که تا جایی که یادمه رم فوق زیبا بازی میکرد؛ کلا چیز دیگه ای از زمن یادم نمیاد ولی خب شنیدم تو هر تیمی که بوده تیمش زیبا و هجومی بازی کرده و اینکه تبحر خاصی تو کار با جوون ها داره و همچنین یکی از محبوبترین مربیان بین تیفوسی های رمه. همه اینها در کنار تجربه بالای زمن در لیگ ایتالیا نشون دهنده اینه که زمن بهترین گزینه موجوده و اگه مدیران رم خوب ازش حمایت کنن و ابزار لازمو در اختیارش قرار بدن بنظرم میتونه در رم موفق باشه و یه فصل رویایی رو برامون رقم بزنه:hooora:

ManUtd
06-09-2012, 11:25
سلام dallliii
اول از همه تبريك ميگم افتتاح اين تايپيك جديدو(با تاخير )
رم واقعا فصل پرنوسان و بدي رو سپري كرد و نتونست انتظارات رو براورده كنه ! انتظاري كه واداران از اين تيم با اين پتانسيل داشتند شايد قهرماني نبود ! چون در اين بين يك مربي جوون به همراه تعدايي بازيكن جوون و كم تجربه ديده ميشد و توقع قهرماني از اين تيم واقعا منصفانه نبود ! اما انتظار بازيهاي بهتر و ثبات بيشتري ميرفت كه متاسفانه به دلايل زيادي اينگونه نشد ! به نظرم يكي از دلايلشم مصدوميت بازيكنان و البته نداشتن جايگذين مناسب براي اونها بود ! تيمي كه بخواد قهرمان بشه بايد نيمكت خوبي داشته باشه !
دقيقا اطلاع ندارم كه رم واسه فصل نقل و انتقالات چه برنامه هايي داره ! اما به نظرم مهمترين مشكل رم ضعف در خط دفاع بوده ! هرچند بازي هاي زيادي از اين تيم نديدم ولي به نظر ميرسيد خط دفاعي بسيار شكننده هست !
رم به خوبي توپ رو به گردش در مياورد و در كل از لحاظ حفظ توپ شرايط خوبي داشت ! همچنين در بيشتر بازيها در خلق موقعيت هم خوب عمل ميكرد ولي باز در گلزني ضعف داشت ! مهاجمين اين تيم نتونستند عملكرد مثبتي داشته باشند و رم بايد به فكر خريد يك مهاجم گلزن باشه !
البته من اطلاع چنداني از آمادگي هافبكهاي تيم ندارم ولي در بازيهاي كه ديدم خط هافبك عملكرد خوبي داشت و به نظرم اين تنها نكته مثبت بود .
رم تيم پرطفداري هست و اين نتايج شايسته اين تيم و هوادارانش نيست و اميدوارم با تقويت تيم براي فصل بعد شاهد حضور قدرتمند در رقابت ها باشيم . ضمن اينكه جاي خالي رم به شدت در بازيهاي اروپايي احساس ميشه و اميدوارم فصل بعد به اين مهم هم برسيم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

feri71
06-17-2012, 14:47
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
رم 3 - 1 پارما سال 2001 ، دیداری که منجر به فتح اسکودتو شد

امروز 17 ژوئن سالروز آخرین قهرمانی رم در لیگ ایتالیاست
کاپیتان توتی ، باتی گل ، مونتلا ، کافو ، ساموئل ، توماسی و ... به سرمربیگری فابیو کاپلو فصلی رویایی برای هواداران رم رقم زدن و حتی از اون سال بود که عده ی زیادی در نقاط مختلف دنیا طرفدار این تیم شدن و 11 ساله که منتظر تکرار چنین لحظه ای هستن:gerye:

IL Bimbo De Oro
06-20-2012, 20:56
بالأخره ديشب آخرين بازى هاى دور مقدماتى يورو ٢٠١٢ انجام شد و تكليف هشت تيم صعود كننده به دور بعدى مسابقات مشخص شد . ديدم بد نيست كه يه بررسى درباره عملكرد گلادياتورهاى فعلى و سابق رمى در مسابقات يورو داشته باشم.
دنيله دروسى: تعداد رمى هاى لاجوردى پوش در اين دوره نسبت به يورو ٢٠٠٨ از ٤ نفر به ٢ نفر كاهش پيدا كرده و اينبار دنيله دروسى بجاى پانوچى، پروتا و آكوايلانى فقط فابيو بورينى رو در كنار خودش ميبينه. كاپيتان آينده رمى ها با وجود اينكه در دو بازى اول آتزورى، در پست غير تخصصى خودش در قلب خط دفاعى به بازى گرفته شد بازيهاى درخشانى از خودش بجا گذاشت و در هر دو بازى در تيم منتخب هفته جام قرار گرفت. دنى حتى در بازى اولش مقابل اسپانيا از سوى سايت معتبر گل(اصلى) بعنوان بهترين بازيكن زمين انتخاب شد. در بازى با ايرلند، با بازگشت بارزالى به تركيب لاجوردى ها، پراندلى از دروسى در خط ميانى استفاده كرد كه در اين بازى هم دروسى با دوندگى بى امان و جنگندگى مثال زدنى خودش تونست فضاى خوبى رو براى بازيسازى پيرلو مهيا كنه و علاوه بر اين در پخش توپ به نقاط مختلف زمين و پاسهاى عمقى هم كاملا موفق ظاهر شد و نمايش قابل قبولى داشت. طبق نمره دهى سايت گل، دروسى بعد از پيرلو بعنوان دومين بازيكن برتر آتزورى در دور گروهى مسابقات برگزيده شده است (رتبه سوم را هم بوفون در اختيار دارد).شايان بذكر است كه شواليه رمى ها موفقيت خود در مسابقات يورو را مديون لوئيز انريكه اسپانيايى دونسته كه براى اولين بار از دنى در خط دفاعى استفاده كرده بود.
فابيو بورينى: شايد در شروع فصل گذشته حتى خود بورينى هم فكر نمى كرد بعد نيمكت نشينى هاش در چلسى بتونه در رم بقدرى موفق باشه كه براى مسابقات يورو به تيم ملى ايتاليا دعوت بشه، ولى با اعتمادى كه انريكه به بورينى ٢١ ساله كرد و با وجود در اختيار داشتن مهاجمانى مثل: فرانچسكو توتى، اسوالدو، بويان و لاملا، انريكه به بورينى جوان بازى داد تا بورينى بتونه با پشت سر گذاشتن مهاجمانى نظير: ماترى ، جيلاردينو، اسوالدو و... به پيراهن تيم ملى برسه. هرچند بورينى در دور گروهى رقابت ها به ميدان نرفت ولى حضور او در اين جام افتخار بزرگى براى اين بازيكن جوان به شمار ميرود.
سيمون كيئر: سيمون كه بازى هاى پر فراز و نشيبى در اين فصل براى جالوروسى انجام داد ، در كنار "دنيل اگر" زوج خط دفاعى تيم مورتن اولسن رو تشكيل ميداد. كيئر در بازى با هلند مأمور يارگيرى آر وى پى آرسنالى ها بود كه بخوبى از پس اينكار براومد بطورى كه بعنوان پنجمين بازيكن ارزشمند دور اول مسابقات در تيم منتخب هفته اول بازى ها قرار گرفت. سيمون در بازى وايكينگها مقابل پرتغال هم نمايش قابل قبولى داشت و يكى از عوامل ناكامى كريس رونالدو در اين بازى بود. هرچند سيمون در مقابل آلمان هم خوب بازى كرد ولى موفق نشد مانع حذف دانمارك از گروه مرگ رقابت ها بشه. نكته جالب در مورد كيئر اينه كه باوجود اينكه اون هميشه در بازيسازى ضعف داشت پس از يك فصل بازى در سيستم لوئيز انريكه(كه مدافعان رو مجبور به بازيسازى ميكرد)موفق شد در بين دانماركى ها بيشترين پاس سالم رو به هم تيمى هاش برسونه.
مارتن استكلنبرگ: دروازبان خوش استيل رمى ها عملكرد نسبتا ضعيفى در اين تورومنت داشت، تا مثل آرين روبن و وسلى اشنايدر فصل كابوس بارشو با حذف از يورو به پايان ببره. استكى كه نقش مهمى در رسيدن لاله هاى نارنجى به فينال جام جهانى گذشته داشت، در اين فصل در رم موفق نشد انتظارات رو برآورده كنه. كاپيتان سابق آژاكس در دو بازى اول متوسط ظاهر شد بطوريكه در دو گل از سه گلى كه دريافت كرد ميتونست عملكرد بهترى داشته باشه. البته استكلنبرگ در بازى با پرتغال عالى بود و شش موقعيت تك به تك رو از پرتغالى ها گرفت ولى ضعف مدافعين هلند باعث شكست و حذف اين تيم از مسابقات شد. ادوين وندرسار گلر سابق تيم ملى هلند هم عملكرد استكلنبرگ در بازى با پرتغال را عالى توصيف كرد و از ضعف مدافعان هلندى انتقاد كرد. گفتنى است مارتن استكلنبرگ طبق نمره دهى سايت گل در كنار فن در فارت و اشنايدر بعنوان بهترين بازيكن بدترين تيم جام انتخاب شد.
- بعد از فصل مصيبت بار رم و انتقاداتى كه از انريكه بخاطر ضعف در مديريت و پا فشارى بر سيستم شكست خوردش داشتم، بخاطر نمايش قابل قبول گرگها در يورو از انريكه تشكر ميكنم و براش در آينده آرزوى موفقيت دارم.
و اما رمى هاى سابق:
آنتونيو كاسانو: گرانقيمت ترين خريد تاريخ باشگاه رم كه پنج فصل رويايى رو در شهر ابدى تجربه كرد، در اين جام عملكردى فراتر از حد انتظار داشت. پسر ديوانه كه به تازگى از مصدوميتى سنگين رها شده بود در غياب جوزپه روسى عملكرد درخشانى در اين جام داشت. آنتونيو در بازى با اسپانيا و كرواسى با استفاده از فضاهاى خالى حريف بارها بالوتلى و دى ناتاله را در موقعيت گلزنى قرارداد و در بازى با ايرلند علاوه بر خلق موقعيت براى ساير مهاجمان تيم، موفق به گلزنى هم شد تا عنوان بهترين بازيكن زمين را به خود اختصاص دهد.
فيليپ مكسز: برج مراقبت سابق شهر ابدى كه قبل از شروع جام ،از طرف هواداران خروسهاى آبى به داشتن اضافه وزن متهم شده بود، عملكرد موفقى در مرحله گروهى جام نداشت، او در بازى اول خوب، در بازى دوم متوسط و در بازى آخر بقدرى ضعيف كار كرد كه از سوى سايت گل بعنوان ضعيفترين بازيكن بازى با سوئد انتخاب شد. مكسز همچنين به علت دريافت دو كارت زرد در مرحله گروهى، از بازى دور بعد مقابل اسپانيا محروم شد.
ژرمى منز: الماس تراش نخورده رمى ها كه در فصل گذشته با رقم ناچيز هفت ميليون يورو راهى تيم متمول شهر پاريس شد، عملكرد موفقى در اين جام داشته است. او در بازى اول نيمكت نشين بود، در بازى دوم به ميدان رفت و موفق به گلزنى و خلق چند موقعيت شد و در كنار بنزما عملكرد درخشانى داشت، بطوريكه در كنفرانس مطبوعاتى بعد از بازى مورد تمجيد بلان سرمربى فرانسوى ها قرار گرفت. منز در بازى با سوئد فقط پونزده دقيقه فرصت حضور در زمين را پيدا كرد،كه در اين فرصت كم موفق به خلق يك موقعيت گل شد،كه اين موقعيت به زيبايى توسط ايساكسون(دروازه بان سوئد) مهار شد.
كريستين ويلهلمنسون: وينگر كهنه كار و خوش تكنيك تيم ملى سوئد كه سابقه حضور در جالوروسى را در كارنامه دارد، در هر سه بازى سوئد در اين جام بعنوان يار جانشين راهى ميدان شد و در هر سه بازى بقدرى مفيد، فعال و پر انرژى ظاهر شد كه از طرف سايت گل، پايينتر از زلاتان و بالاتر از ملبرگ بعنوان دومين بازيكن ارزشمند سوئد در اين دوره انتخاب شد.
چزاره پراندلى: سرمربى آتزورى كه سابقه حضور كوتاه مدت در شهر ابدى را داشته است، در اين جام با جمع كردن حواشى و اتخاذ تدابير درست تاكتيكى نقش پر رنگى را در صعود تيم ملى ايتاليا به جمع هشت تيم برتر اروپا ايفا كرده است.
- چند وقتى هست كه كامپيوترم از كار افتاده و دارم با موبايل پست ميدم، و خيلى امكان ويرايش پست هامو ندارم، لطفا اشكالات ظاهرى موجود در متن رو به بزرگى خودتون ببخشين.

feri71
06-21-2012, 10:06
مسئولان رم دقیقا دارن چکار میکنن؟
اول که شایعه شده بود ، بودجه امسال صد میلیونه گفتیم خوبه دیگه فصل بعد صد در صد قهرمانیم. بعدش شنیدیم که مثه اینکه 70 میلیون شده گفتیم خب اشکال نداره. بعدش شد حتی 30 میلیون!!! گفتیم بی خیال اشکال نداره همین تیمی که الآن داریم + دو سه تا ستاره که بگیریم درمجموع تیم خوبی میتونیم ببندیم.
حالا اینا به کنار! قرارداد بورینی رو به اتمامه اونوقت آقای ساباتینی واسه من رفته دنبال دسترو!!
سیمون هنوز بلاتکلیفه! از شرمندگی گاگو که در اومدن! آخه آدم عاقل یه هافبک به این خوبی که این همه تیم دنبالشن میخوای سه میلیون بگیریش؟
آقا بودجه نمیخوایم ، فوق ستاره نمیخوایم ، دسترو نمیخوایم ، ون در ویلی که میاد به رم طعنه میندازه نمیخوایم!
باور کنید ما به همینایی که داریم قانعیم. قرارداد همینایی که هستن دائمی کنید قضیه تموم شه دیگه.

feri71
07-13-2012, 18:30
خداحافظ فابیوی دوست داشتنی!

رفتن بورینی رو دیگه باید قطعی دونست. بورینی فصل پیش در کنار سیمون ، گاگو و پیانیچ در روز آخر نقل و انتقالات رمی شد و اون زمان کوچکترین شناختی درموردش موجود نبود. گهگاه بهش بازی میرسید تا اینکه اولین گل خودشو در برابر جنوا به ثمر رسوند اما از شانس بد ، هفته ی بعد جلوی میلان مصدوم شد. بعد از یکی دو ماه دوران مصدومیت هم تموم شد. در بازی با فیورنتینا در جام حذفی که 3-0 بردیم یه گل زیبا به ثمر رسوند و از اون زمان بود که موتور گلزنی بورینی روشن شد. روند خیره کننده گلزنی بورینی در بازیهای متوالی همه رو مات و مبهوت کرده بود اما بالاخره از هفته 28 به بعد حتی یک گل هم نزد! شاید همین اتفاق بود که باعث شد سران رم دیگه اشتیاق چندانی برای دائمی کردن قراردادش نمیدیدن. در حالیکه بورینی در کنار آتزوری ها به سر میبرد ، رم و پارما بر سر وضعیتش به توافق نرسیدن و کار به مزایده کشید که خوشبختانه رم برنده ی این مزایده شد.
چند هفته بعد مشخص شد که لیورپولی ها علاقه زیادی به جذب این مهاجم جوان دارن که درنهایت موفق به عملی کردن خواسته شون شدن. حالا حداقل تنها دلخوشی ما مبلغ نسبتا مناسب این انتقاله. با این پول میتونن دسترو رو بگیرن.
بورینی با مجموعا 10 گل با رمیها وداع کرد. امیدوارم هرجا که هست موفق باشهroz::

Mehrd@d
07-17-2012, 14:45
این روزها با هزارتا حاجت و نیت خوندن و با امید اینکه بازم مسئولین رم دست گلی به آب نداده باشن وارد سایت های رمی میشم و اخبارشو دنبال میکنم! از به تاراج گذاشتن ستارهای تاثیر گذار تیم گرفته تا حفظ بازیکنانی که انصافا بود و نبودشون هیچ فرقی به حال تیم نمیکنه. اون طرف قضیه هم سیاست بی نقص باشگاه! اصرار بر امر جوون گرایی و جذب نیروهای جدید از جزایر کارائیب! فقط به این دلیل که نیروهای بومی زیاده خواهن وهزینه ی زیادی رو در بر خواهند داشت، وعده های توخالی و... که باعث شده کفر آدم دیگه در بیاد!.
نمیدونم تعبیر این کارشون چی میتونه باشه ولی تصورم بر اینه که یه عده کلاش با سوء استفاده های شخصی و همچنین با نیت دوستی به رم میزنن و یه سری هم که از قرار معلوم سرخوش تشریف دارن جهت پیشبرد اهداف این آقایون مقدمات حمایت رو در پیش گرفتن!
این چند روزه هم فقط بحث اومدن دسترو مطرح بوده هرچند شناخت زیادی ازش ندارم ولی بعید میدونم با اومدنش شاه مهره رم لقب بگیره. از همین رو عقیدم بر اینه که فروش بورینی یه خریت محض بود!
بیخیال اصلا. حال این روزای رم اصلا جای بحث نداره.
وقتی کاپیتان از نحوه ی مدیریت انتقاد میکنه و بحث نیروهای جدید والبته اسمی رو باز میکنه از ما هوادار چه انتظاری میره!؟

ManUtd
07-25-2012, 04:31
رم موفق شده اينتر رو در خريد دسترو بازيكن جنوا ناكام بزاره و اين ستاره رو به خدمت بگيره

به نظرم دسترو يك مهاجم هست ولي دقيقا اين بازيكن رو نميشناسم ، اما طوري كه مطرح شده بازيكن با استعدادي هست و قرارداد طولاني مدتي هم امضا كرده ، واسه اطلاع دقيق از ماجرا بايد به سايت خود باشگاه مراجعه كنيد .
*اميدوارم كار اين انتقال به طور 100% تموم شده باشه و من شرمنده شما نشم :ohum:

ManUtd
08-03-2012, 05:36
خب جا داره تبريك بگم به هواداران رم به خاطر خريدهاي خوبي كه داشتند و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشه و يك عملكرد كاملا موفق رو از رم تو نقلو انتقالات شاهد باشيم .

عكس بالزارتي و پيريس دو خريد جديد باشگاه ، انصافا خريد بالزارتي خيلي خيلي خوشحال كننده هست ، همه ما عملكرد خوب اين بازيكن در يورو رو به ياد داريم .
با توجه به اينكه زمزمه هايي مبني بر خروج هاينزه به گوش ميرسه باشگاه دو مدافع از ليگ برزيل رو زير نظر گرفته تا مشكلي در خط دفاعي نداشته باشه ، رودولفو و سايمون بازيكنان سائوپائولو و گرميو هستند كه مد نظر رم قرار گرفتند ، احتمالا يكي از اين دو بزيكن رو به خدمت ميگيريم .
اما مدتيه شايعاتي مبني بر احتمال پيوستن ژوليو سزار به تيم مطرح هست كه جاي خوشحالي داره ، استكلمبرگ هم مورد توجه تاتنهام انگليس قرار گرفته و اميدوارم در صورت فروش اين بازيكن هلندي سزار رو به خدمت بگيريم تا بعد از مدتي يه گلر شش دانگ و با تجربه رو داشته باشيم .
در هر صورت من نسبت به رم فصل آينده اميدوارم .....

ManUtd
08-10-2012, 00:03
بچه ها پس كجايين شما ؟! بابا بياين يه كم اطلاعات بدين ببينيم تيم تو چه وضعيتيه heee:: ببين چه گردوخاكي گرفته اينجارو heee::
خبراي آزاردهنده اي رو ديدم و اميدوارم شايعه اي بيش نباشه ! طبق معمول سالهاي گذشته زمزمه هايي مبني بر فروش دروسي و پيشنهادات تيمهايي مثل منسيتي به گوش ميرسه ! شايد الان مهمترين بازيكن تيم خود دانيل باشه البته بعد از توتي ،‌ نبايد از دستش بديم و ميدونم خودش هم اينقدر غيرت و تعصب داره كه به خاطر پول تيم محبوبش رو رها نميكنه و به تيمي مثل منسيتي بره ، تنها يك چيزي ميتونه نگران كننده باشه كه خود باشگاه قصد فروشش رو داشته باشه كه اينم احتمالش كمه .
يه خبرهايي هم در مورد معاوضه بوريلو با كاسانو ديدم كه اينم ميتونه جالب باشه ،‌ هرچند به نظر ميرسه اين اخبار بيشتر ساخته دست نشريات باشه تا واقعيت ...
اميدوارم فصل نقل و انتقالات رو با يكي دو خريد خوب ديگه به پايان برسونيم ...

Great Milan
08-10-2012, 01:41
بچه ها پس كجايين شما ؟! بابا بياين يه كم اطلاعات بدين ببينيم تيم تو چه وضعيتيه heee:: ببين چه گردوخاكي گرفته اينجارو heee::
خبراي آزاردهنده اي رو ديدم و اميدوارم شايعه اي بيش نباشه ! طبق معمول سالهاي گذشته زمزمه هايي مبني بر فروش دروسي و پيشنهادات تيمهايي مثل منسيتي به گوش ميرسه ! شايد الان مهمترين بازيكن تيم خود دانيل باشه البته بعد از توتي ،‌ نبايد از دستش بديم و ميدونم خودش هم اينقدر غيرت و تعصب داره كه به خاطر پول تيم محبوبش رو رها نميكنه و به تيمي مثل منسيتي بره ، تنها يك چيزي ميتونه نگران كننده باشه كه خود باشگاه قصد فروشش رو داشته باشه كه اينم احتمالش كمه .
يه خبرهايي هم در مورد معاوضه بوريلو با كاسانو ديدم كه اينم ميتونه جالب باشه ،‌ هرچند به نظر ميرسه اين اخبار بيشتر ساخته دست نشريات باشه تا واقعيت ...
اميدوارم فصل نقل و انتقالات رو با يكي دو خريد خوب ديگه به پايان برسونيم ...

چه جالب ما که نفهمیدیم با کی هستی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:fek konam:

ManUtd
08-10-2012, 04:57
چه جالب ما که نفهمیدیم با کی هستی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:fek konam:

واقعا جالب بود واست ؟!ki:: منظورم رم بود البته با اجازه ki::
آها حتما منظورت اينه كه تو از كي طرفدار رم شدي آره ؟! ki:: خوب ميپرسيدي بهت ميگفتم ، من مثل بقيه دوستان رمي كه رمي اصيل هستند نيستم ، ولي تو تيمهاي ايتاليايي از رم خوشم مياد و گه گاهي ميام اينجا و نظر ميدم ،‌ اگه به تايپيك قبلي كه بسته شده هم مراجعه كني نظرات ناقصمو ميبيني ki:: گفتم نظراتم در حد طرفداري نيست ولي دوست دارم رم موفق باشه .
اميدوارم بقيه مشكلاتتونو كه در رابطه با موضاعات ديگه هست ( 5 تايي heee:: ) رو تو پروفايلم حل كنيد .
موفق باشيد:nishkhand:

sina acm
08-10-2012, 16:26
مسئولان رم دقیقا دارن چکار میکنن؟
اول که شایعه شده بود ، بودجه امسال صد میلیونه گفتیم خوبه دیگه فصل بعد صد در صد قهرمانیم. بعدش شنیدیم که مثه اینکه 70 میلیون شده گفتیم خب اشکال نداره. بعدش شد حتی 30 میلیون!!! گفتیم بی خیال اشکال نداره همین تیمی که الآن داریم + دو سه تا ستاره که بگیریم درمجموع تیم خوبی میتونیم ببندیم.
حالا اینا به کنار! قرارداد بورینی رو به اتمامه اونوقت آقای ساباتینی واسه من رفته دنبال دسترو!!
سیمون هنوز بلاتکلیفه! از شرمندگی گاگو که در اومدن! آخه آدم عاقل یه هافبک به این خوبی که این همه تیم دنبالشن میخوای سه میلیون بگیریش؟
آقا بودجه نمیخوایم ، فوق ستاره نمیخوایم ، دسترو نمیخوایم ، ون در ویلی که میاد به رم طعنه میندازه نمیخوایم!
باور کنید ما به همینایی که داریم قانعیم. قرارداد همینایی که هستن دائمی کنید قضیه تموم شه دیگه.

ای داداش دست رو دلم نزار که خونه

این مشکل بیشتر تیم های ایتالیایی هست به غیر از یووه

حالا باز جای شکره باقیه بودجه رم رو گفته بودن 70 میلیون واسه میلان رو از همون اول گفتن 20 ملیون

ولی رم با وجود داشتن استادیم اختصاصی و در امد زایی خوب وضعش از خیلی از تیم های ایتالیایی بهتره

امیدوارم حداقل سال پیش که نشد ولی امسال لیگ رو خارج از مافیا برگزار کنیم

زنده باد الکاپیتانو roz:: تنها باقی مانده از نسل با غیرت ایتالیا love::

pedram1989
08-13-2012, 01:51
میگن بورینی رو با یه بازیکن عوض کردن! درسته یا نه؟ پيريس چجور بازیکنیه؟ کسی کلیپی ازش نداره؟

Mehrd@d
08-23-2012, 20:43
با سلام و عرض پوزش به همه ی دوستان گلم که اینجا رو دنبال کردن بابت این وقفه ایجاد شده شرمسارم!ashem:-
جا داره همین جا از داش سعید گل که با پست های زیبا و فنی خودش موجبات بالا نگه داشتن انجمن رو فراهم کردن یه تشکر ویژه داشته باشیمroz::
......
خب میرسیم به رم 13-2012:

رم در خط دفاع:
جایی که هر ساله نقطه ضعف تیم رو تشکیل میده و با توجه به تغییراتی گسترده ای که قرار معلوم بیشتر از نوع خروجی بوده ،نگران ها رو دوچندان کرده.!
در عمق این منطقه و پس از جدایی خوان اولین زنگ خطر برای رم به صدا در اومد. سالها بود با وجود سدی محکم چون خوان اقلا من یکی به فکر هیچ مدافع دیگه ای نبودم چون این بازیکن واقعا از اون دسته از مدافعایی بود که درک خوبی از دفاع کردن داشت و جایگیری های زیبا وتکل های بی نقصی که در حین بازی میزد این حس رو به من القا میکرد که جایگاه ویژه ای بین بقیه براش متصور بشم.
از جمله دیگر خروجی های رم در این منطقه میشه به خروج هاینزه اشاره کرد که با انتقالی آزاد وارد رم شد ویک فصل متوسط و به مراتب خوبی رو در تیم اول پایتخت گذروند. همچنین عدم تمدید قرار داد قرضی کر منجرب به این شد که این مدافع هم راه خروج از رم رو انتخاب کنه.
و اما ورودی های رو تا اینجا مدافعین کورنتیانسی یعنی کاستان25 ساله و مارکینیوس 18ساله (قرضی) تشکیل دادند بحث مارکینیوس به کنار(صرفا جهت کسب تجربه به تیم ملحق شده و بنابراین بعید میدونم زیاد بهش بازی برسه!). ولی این چند وقته بحث های دو پهلویی از رمی ها در مورد کاستان شنیدم خیلی موافق بودن و خیلی ها عقیده داشتن که نمیشه چندان بهش امیدوار بود.در حالیکه به نظرم هنوز خیلی زوده در این مورد تصمیم بگیریم. من شناخت چندانی ازش ندارم به همین دلیل تا شروع لیگ نظری در این رابط نمیدم. ولی فقط در یک جمله کوتاه بگم: از قامت و فاکتور ترسناک بودنش خوشم میاد.
البته یادمون نره که در این پست نیکولاس بوردیسو یکی از مدافع های اصلی تیم که از محبوبیت چندانی بین هوادارا برخورداره بعد از مصدومیتی که در فصل گذشته گریبانش رو گرفت به شرایط آرمانی خودش برگشته و در این پست میشه دوباره از وجود توانایی هاش بهره برد.
در کل با توجه به شرایط بوجود اومده وعدم توازن بین مهره های خریداری شده با فروش رفته ، مطمئننا در روزهای آینده شاهد خبرهای خوش و جذب نیرو های مطمئن تر خواهیم بود.
در سمت راست که به عقیده من فعلا فلج هستیم!
در این سمت سیسینیو به کشورش برزیل برگشته تا سالهای پایانی فوتبال رو در این کشور تجربه کنه، کاستی هم که عدم تمدید قرار داد مواجه شده و قطعا سال بعد تیم رو همراهی نخواهد کرد.آلئاندرو رزی هم در عین ناباوری به پارما پیوست تا تعجب همگان برانگیزد از جمله خودم!این اواخر هم رزی خیلی مغرور شده بود و زیاد دنبال حاشیه میگشت! علل الخصوص همون اعتراض معروفش و لگد به تابلوهای تبلیغاتی بعد از به ثمر رسیدن گل در دیدار مقابل ناپولی! که اصلا قابل توجیح نیست. بهر حال با این تصمیم (!) مسئولین عملا هیچ بازیکن تخصصی در این پست یافت نمیشه. البته یه بازیکن از نوع اسقاطی هاش جذب کردن به نام پیریس ولی طبق چیزی که شنیدم و باور هم میکنم این بشر یه نخود کم داره کلا...! و به هیچ وجه قابل نمیشه روش حساب باز کرد... باید هر چه زودتر یه فکر اساسی در این مورد کرد .
سمت چپ و اما فدریکو بالزارتی.!
یه سوپرایز واقعی، یه خبر خوشحال کننده ، یه انتقال رویایی. نمیدونم چی اسمشو بذارم. نمیدونین اون روزی که خبر رسمی جذب فدریکو رو شنیدم چه حالی داشتم اون لحظه بدجور تحت تاثیر قرار گرفتم و به درایت مسئولین رم بیش از هر موقع پی بردم.کلا همیشه یه همچین خرید ها به دل آدم میشینه اونم وقتی ببینی یه مهره مطمئن رو جذب کردی. فدریکو با انگیزه های فراوان و پس از تجربه یه یوروی درخشان همراه با ایتالیا و دراوج دوران فوتبالیش به رم اومد.انتقال بالزارتی به رم زیر ذره بین فوتبال ایتالیا هم قرار گرفت تا موجبات یه خرید بزرگ در دید اهالی فوتبال تداعی بشه. با فروخته شدن خوزه آنخل به رئال سوسیداد وهمچنین جذب دودوی برزیلی ( که لقب کارلوس جدید!) بهش دادن تعداد مدافعین تخصصی در این منطقه به تعداد 2 رسید. البته اینجا حضور استاد سوتی یعنی تادی ! کار رو برای ارنج خراب میکنه. در حالیکه حساب باز کردن برروی تادی یه امر خنده دار بین هواداران تعریف شده و از قرار معلوم همه به این نکته واقفیم که تادی یک مدافع کلاسیک برای تیم نیست ولی در عین ناباوری شاهد حضور مکررش در اکثر بازیا فصل گذشته بودیم ! امیدوارم با وجود بالزا و دودو دیگه شاهد این تصمیم گیری های غلط در تیم نباشیم.

هافبک:
در بعد هافبک میانی عدم تمدید قرارداد و در نهات خروج گاگو صرف اینکه یه تصمیم عجولانه و غیر منطقی بود، تموم معادلات رو بر هم ریخت تا جایی که اظطراب ها برای جایگزینی مناسب دو چندان بشه. البته دیری نگذشت که جایگزین های نسبتا مناسبی بر سر زبان ها افتاد یکی از آنها مایکل بردلی از کیه وو بود به رم پیوست و بعد از اون تاچتسیدیس از جنوا به رم اومد تا جانشینان گاگو باشند. اما مسئله ی مهم درخشش فرناندو در فصل گذشته بود. آیا بازیکنان جذب شده می توانندهمانند فرناندو مکمل خوبی برای دنیله در میانه میدان باشن یا خیر.!؟ این سوال مبهمیست که باید برای دریافت پاسخ تا شروع لیگ صبر کرد.!
هافبک های دیگه ای هم از تیم جدا شدن که به ترتیب نام هاشونو ذکر میکنم.
بریگی: که فصل پیش رو در تیم آتلانتا گذروند به تیم تازه صعود کرده تورینو پیوست.
گرکو: بازیکن جوان و محصول اکادمی رم هم با قراردادی 3 ساله به المپیاکوس یونان پیوست.
سیمپیلیسیوهم با وجود داشتن محبوبیت بی حد و اندازه بین هوادارا و با وجودارائه همه خدماتی که طی این چند سال داشت. از گل های 3 امتیازی گرفته، درخشش در دربی دلاکاپیتانه و.. سرانجام با انتقالی آزاد به تیم کرزو اوساکا ژاپن پیوست.بدون شک سیمپلیسیو یکی از دوست داشتنی ترین بازیکنان رم بود که همواره در حساس ترین شرایط به کمک رم آمد. برای این بازیکن دوست داشتنی و خوش اخلاق آرزوی موفقیت می کنیم.
و اما دیوید پیزارو دوست داشتنی که به همین راحتی از دست رفت وبه فیورنتینا پیوست! چندمین بازیکن مورد علاقم در تیم بود.جالبه بدونید من وقتی توپ رو زیر پای دیوید میدیدم ذره ای شک نمیکردم توپ رو به همین سادگی از دست بده یعنی تا اون حد بهش اعتماد داشتم . لقب مهندس واقعا برازندش بود چون انصافا به زیباترین شکل کار خودش رو طراحی میکرد. یادش بخیر تعامل خیلی خوبی با دانیله داشت جوری که با توانایی هاشون میانه میدان رو قبضه میکردن. همه ی این ناملایمتی ها با ورود گروه جدید آغاز شد. یعنی اونجایی که به من سیتی قرض داده شد و در نهایت با فسخ قرارداد همه چی به پایان رسید و از پس دیوید را در پیراهنی غیر جالوروسی خواهیم دید..!

فوروارد:
دراین پست هم شامل تغییراتی بودیم. از جمله خروج بورینی و پیوستنش به تیم لیورپول که سرو صدای زیادی به همراه داشت. خرید ماتیا دسترو رو با توجه به مشتریان زیادش یه پیروزی حماسی تلقی میکنم. برنده این معامله قمار گونه رم نام گرفت.....
در ضمن اوکاکا هم به تیم اسپزیاپیوست نمیدونم مال کجاست!:nishkhand: ولی فک کنم چیزی که از اسمش پیداست واسه لیگ دست 2 ایتالیا باشه.
همین دیگه. طولانی شد ببخشید....ki::
حسن ختام پستم دوست دارم تصویری با معنی از کاپیتان آینده باشه که با تعصب هر چه تموم تر داره راه کاپیتان توتی رو ادامه میده... و یه بار دیگه به دنیا ثابت کردن که همه چی پول نیست. تعصب رمی با پول قابل خرید نیست...love::

آقا دست نزن فروشی نیست.........!heee::

ManUtd
08-23-2012, 23:44
با سلام و عرض پوزش به همه ی دوستان گلم که اینجا رو دنبال کردن بابت این وقفه ایجاد شده شرمسارم!ashem:-
جا داره همین جا از داش سعید گل که با پست های زیبا و فنی خودش موجبات بالا نگه داشتن انجمن رو فراهم کردن یه تشکر ویژه داشته باشیمroz::

حسن ختام پستم دوست دارم تصویری با معنی از کاپیتان آینده باشه که با تعصب هر چه تموم تر داره راه کاپیتان توتی رو ادامه میده... و یه بار دیگه به دنیا ثابت کردن که همه چی پول نیست. تعصب رمی با پول قابل خرید نیست...love::

آقا دست نزن فروشی نیست.........!heee::

خواهش ميكنم داش مهرداد ...roz::

اما در مورد اون قسمت كه قرمز كردم حرف دارم ...
دروسي واسه چندمين بار پيشنهاد منسيتي رو رد كرد ، سالهاي قبل هم از اين بحثها بود... ولي هر بار جواب دروسي محكم تر از قبل بود ، فكر كنم اينبار ديگه منسيتي فهميد كه تلاش براي خريدن دروسي بي فايده هست ...
همون طور كه توتي از تيمهاي بزرگ زيادي چنيدن و چند بار پيشنهاد داشته و اونارو رد كرده دروسي هم تصميم گرفته همين راهو ادامه بده ، واقعا تو روزهاي فوتبال چنين بازيكناني كم و كمتر ميشن و نسل جديد چنين بازيكناني رو كمتر به خودش ميبينه ، دروسي حالا بايد خودشو كنار بازيكناني مثل توتي ، دلپيرو ، گيگز و اين دست بازيكنان ببينه ، هرچند هنوز سن زيادي نداره ولي بدون شك راه خودشو پيدا كرده ...roz::

Mehrd@d
08-24-2012, 14:58
آره دقیقا" بخصوص تو این بر هه ای که پول حرف اول رو میزنه و کسی از کشیده شدن به گرداب بازار نقل و انتقالات در امان نیست... نمیخوام زیاد در این زمینه پرحرفی کنم . ولی فقط بگم این مرد یکی از بهترین دنیاست و واسه اینکه ارزش کاریش به چشم بیاد به همین یه جمله کوتاه اکتفا میکنم
دانیله تا الان در لیگ کشورش قهرمان نشده....!

اصلا بذار متن مصاحبه دانیله رو بذارم:

من می مانم، من خوشحالم و هرگز قصد ترک اینجا را نداشتم. ”
” مردم درباره من و روبرتو مانچینی همه چیز که امکان داشت نوشته اند. بعضی از این صحبت ها برایم خنده دار است و بعضی دیگر هم مرا عصبانی می کند. ”
دروسی که از کوچکی طرفدار تیم رم بوده، مدت طولانی است که به عنوان وارث و جایگزین کاپیتان فرانچسکو توتی شناخته شده است و به او لقب ” کاپیتان آینده ” را داده اند. او در ادامه سوگند خورد اگر تصمیم به ترک باشگاه بگیرد، صریح بی پرده و رک خواهد گفت.
” آنچه که می توانم به همه وعده دهم این است که اگر روزی بخواهم رم را ترک کنم، چه برای پیروزی در لیگ قهرمانان و چه برای دریافت پول بیشتر، در انظار عمومی خواهم گفت. ”
” من به اینجا آمدم تا کنفرانس مطبوعاتی که هر ساله دارم را برگزار کنم. زمانی که با تیم ملی بودم، برای احترام به تیم ملی صحبتی نکردم. پیشنهاداتی وجود دارند و برای من فکر و صحبت کردن در مورد آنها مهم است. ”
” یک باشگاه که همه شما آن را می شناسید به علاوه یکی دو باشگاه دیگر به من ابراز علاقه کرده اند اما تنها در حد صحبت کردن بود. ”
” من نمی دانم که آیا باشگاه هنوز هم می خواهد من را بفروشد یا خیر. من حدس می زنم از آنجایی که قرارداد بزرگی را در ماه می به ثبت رساندند، روی من حساب باز کرده اند. از آنها بپرسید. “

ManUtd
09-01-2012, 20:32
خب متاسفانه فصل نقل و انتقالات هم براي رم به شكل خيلي بدي به پايان رسيد ...
بازيكنايي مثل بوريني ، بويان ، هاينزه ، ژوان ، پيزارو ، گاگو و ... از تيم جدا شدند و در عوض جانشينهاي مناسبي واسشون جذب نكرديم !
واقعا ناراحت كننده هست كه رم كارش به جايي رسيده كه از اول فصل نميشه هيچ اميدي به قهرمانيش داشت ! يعني واقعيت اينه كه شانس كمي هم واسه كسب سهميه ليگ قهرمانان داره !
بدون شك روزي كه مالكان آمريكايي به رم اومدند يك فاجعه در حال رخ دادن بود ! حالا تاثيراتش بيشتر نمايان شده و چنين وضعي رو به بار آورده ...
اميدوارم همه پيشبيني هاي ما اشتباه باشه و تيم نتايجي درخور نام بزرگش كسب كنه ...

Alex Dlpiero_10
09-10-2012, 15:07
فصل نقل و انتقالات هم که مثل برق گذشت ولی رم نتونست استفاده کنه...
ولی در این دوهتفه در سری آ خیلی خوب کار کرده و میتونه همینطوری ادامه بده!
از بازی رم و اینتر هفته پیش خوشم اومد که رم 3-1 برد واقعا چسبید!
رم میتونه روی جام حذفی ایتالیا برای قهرمانی حساب کنه ولی به نسبت 40% این رم
رم گذشته نیست واقعا نمی دونم چرا رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا یا نتیجه و رتبه اوردن در سری آ

اینقدر برای جاولوسی ها سخت شده!کاپیتان توتی راست میگه رم به چهره های جدید نیاز داره بوریلو هم که رفت جنوا!roz::

Mehrd@d
09-17-2012, 16:35
در خصوص بازی دیروز باید گفت این رم واقعا بی تجربست.!
تو فوتبال روز دنیا عدم قدرت حفظ نتیجه با داشتن برتری کامل و خوردن 2 گل در عرض یک دقیقه که در نهایت منجرب به باخت میشه یه امر مضحک و خنده آوره . که ضعف عمیق تیم رو میرسونه.
واضح بود با این وضع پرسرو صدای نقل وانتقالات ، تضعیف کردن تیم و مهم تر از همه بها دادن به جوون ترها، به مشکل برمیخوره بخصوص در امر مدافعین میشد یه همچین شرایطی رو واسه تیم متصور شد.یا اقلا انتظار میرفت که این چنین بشه! دیدید که با دو تعویضی که انجام شد تیم به یکواره از هم پاشیده شد به نحوی که تجربه کاپیتان و پاس های تو درش و همچنین هماهنگی خوبش با بالزا هم در ادامه چاره ساز نبود و به کمک تیم نیومد. شاید باید به این نتیجه رسید که تیم فوقش یه نیمه توانایی رقابت با حریفا رو داره .. طبق چیزی که شاهدش هستیم..! نیمه نخست: یه شروع طوفانی، هماهنگی خوب، موقعیت های گل زنی فراوان، و در نهایت برتری کامل... اما در نیمه دوم: وا دادن به بازی، یه بازی سرد و کسل کننده وهمینطور سنگین، اشتباهات فاحش فردی، در نهایت شکستی آماتورگونانه و پایانی تلخ..!
و اما هر چی خواستم در مورد این پیریس حرفی به زبون نیارم، نشد! .. واقعا این بشر خیلی رو مخه حتی گاهی از حفظ کردن یه توپ ساده عاجز میمونه.با سوتی هاش کفره آدم رو بیرون میاره!با این اوضاع فک کنم بخواد خاطرات فصل گذشته تادی رو برامون زنده کنه. رو دو گل دریافتی صد در صد مقصر بود. معلوم نبود اگه بیرون نمیرفت چه گنده دیگه ای بالا میاورد . به نظرم اگه روزی رو در این پست حفظ میکردیم تا حدی بهتر بود.
مسئله بعدی هم بحث در مورد پیانیچه بازیساز رمه که از دوران خوب ابتداییش در رم به شکل ویژه ای فاصله گرفته و این به شدت به کیفیت رم ضربه زده . اگه دقت کرده باشین اشتباه فاحش تو سبک بازی کنونیش زیاد دیده میشه و این در حالیکه از یه طراح بیشتر از اینها انتظار میره .. با این اوصاف فک میکنم بازیکن خیلی خوبیه امیدوارم به شرایط ارمانیش برگرده . ولی در کل جایگاه دیوید پیزارو واسم ارجعیت داشت...
در مورد دسترو هم طبق چیزی که قبلا گفتم.همچین چنگی به دل نمیزنه .!اون جنمو نداره ... و تو جای گیری ها فوق العاده ضعیفه! البته تا اینجا امیدوارم بهتر بشه...
بهر حال این جور نتیجه گرفتن و امتیاز از دست دادن اونم تو خونه و با دیدگان و حمایت 50000 هوادار به مذاق هیچ کس خوش نمیاد.امیدوارم دیگه شاهد یه همچین اتفاق تلخی نباشیم..
زنده باد رم...

Alex Dlpiero_10
09-18-2012, 10:41
رم بهتره بگم در بازی با بلو نیا در نیمه اول خیلی روان و خیلی خوب بازی کرد و پیش بینی میرفت رم برنده بشه ولی نیمه دوم یه چیزی دیگه رو نشون میداد اون فوتبالی که نیمه دوم من از تیم رم دیدم اصلا یه فوتبال در سطح تیمی مثل رم نیست. خیلی از گل سازان و هافبکهای آ س رم ضعف دارن داوید پازیرو که از نظر من یکی از آینده دارترین بازیکنانه رمه د روسی و...رم یکی از بهترین تیم های دارای هافبکه ولی بازی با بلونیا واقعا مجبورم کرد باور نکنم این بازیکنا پیراهن رم رو پوشیدن در نیمه اول همه چیز خیلی خوب پیش میرفت ولی نیمه دوم...

توتی هم که در تمرینات حظور داشت و با اومدن به تمرینات در بازی با بلونیا هم حظور داشت. ولی چرا این رم اینقدر بارم قدیمی فرق کرده همین چندسال دیگست که کاپیتان گرگها هم خداحافظی میکنه:shogh:همین طور که کاپیتان الکس هم خداحافظی کرد در کل برای تیم و هوادران مسئولان بازیکنان و مربیان رم آرزوی موفقیت میکنم تا بازی بعدی و موفقیت برای توتی و یارانش:flowerysmile:

Alex Dlpiero_10
09-28-2012, 10:12

بازی بعدی
یوونتوس - رم
زمان :شنبه 8 مهرماه 1391 ساعت 22:15
یوونتوس استادیوم

برابر رم، یووه همیشگی خواهیم بود
6 مهر 1391
نتایج ماه های اخیر و موفقیت در رقابت های مختلف توسط بیانکونری باعث شد تا انتظارات از این تیم بیشتر و بیشتر شود، حالا با یک تساوی انتقادات سرازیر می شود اما مسئله مهم این است که انتقادات به نحوه نمایش شاگردان کونته باعث شده تا تمرینات و انگیزه انان یک بار دیگر با قدرت بیشتری از سر گرفته و روحیه این گروه متحد نشان داده شود.

جورجه کیه لینی، مدافع یووه نیز در این خصوص می گوید " تیم به مانند تیم قبل بازی با فیورنتینا است و ما اماده مبارزه ایم. "

کلودیو مارکیزیو نیز از مصاف بزرگ شنبه شب خبر می دهد " شنبه با رم یک مصاف بزرگ داریم و می خواهیم دوباره پیروز شویم. "

Alex Dlpiero_10
09-30-2012, 21:27
هیچ وقت یک رمی نبودم ولی چون توتی رو دوست دارم کمی رم رو هم دوست دارم .

بازی که رم انجام داد باعث حیرت من شد ! خود من که یونتوسیم باورم نمیشد که در عرض 18 دقیقه اول بازی رم 3 تا گل بخوره ! گل اول پیرلو بماند پنالتی ویدال بماند دو گل سوم و چهارم که دوگل تقربیا مشابه بودند تک به تک بودن و این مشکل دفاع رم رو نشون میداد واقعا یه جای مشکلات رم در این بازی از ترکیب چینی زمن سرچشمه میگیره نمیدونم یوونتوس رو چه تیمی فرض کرده.
ولی خود خودم باورم نمیشد رم تیم ضعیفی نیست ! افت کرده ولی نه به این شکل چون چند
هفته پیش اینتر رو 3- 1 برد .....
در کل امیدوارم نتایج این تیم بهتر بشه چون برای خودمم ناراحت کنندس ....:flowerysmile:

feri71
10-10-2012, 11:08
تیم برتر تاریخ رم که همین چند روز پیش در بازی با آتالانتا رو نمایی شد love::

feri71
11-05-2012, 20:59
4-1 !!!
بعله دیگه اینجوریاست:nishkhand: تبریک میگم
خیلی خوشحالم که زمن در اوج سختی دوباره خودشو نشون داد. دیشب نه از شوت های سنگین به گل رسیدیم و نه از راه شانس و اقبال! همه گلها روی حرکات تیمی بدست اومد. امروز میبینیم که پیریس چقدر رشد کرده و همین دیشب روی دو گل تاثیر مستقیم داشت. نوید خیلی خوبی داره بهمون میده. همینطوری ادامه بده قطعا یه بورینی جدید تو راهه ( از این نظر که بورینی وقتی به رم اومد ناشناخته بود اما بعد به ستاره تبدیل شد )
و اما کاپیتان که برخلاف دو فصل گذشته شروع بسیار خوبی داشته و چهارمین گل خودش رو به ثمر رسوند. دیگه چیزی به شکستن رکورد نوردال نمونده. فقط شش گل فاصله تا رسیدن به رتبه دوم گلزنان برتر تاریخ سری آ ! امیدوارم این افتخار رو در این فصل ببینم.

و اما چهره برتر هفته lol:-

آخه من به این چی بگم؟ :nishkhand: نه شما بگید انصافا به این چی بگم؟
آخه تو که میدونی یه کارت زرد داری واس چی پیرهنتو درمیاریeterza::-

feri71
11-09-2012, 23:28
آخرین بازیمونو پرگل بردیم ، امتیازات از دست رفته رو اگه اراده کنیم قابل جبرانه و برد مقابل لاتزیو محتمل به نظر میرسه. همه چی به ظاهر خوبه! اما با نگاهی ژرف تر به این پی خواهیم برد که در شرایط بحرانی قرار داریم. شرایط بحرانی یعنی نیکمت نشینی دروسی ، یعنی بازی نکردن پیانیچ. دروسی ای که میتونست به پول و خیلی خواسته های مادی خودش برسه اما حاضر نشد به پیرهن خودش بی وفایی کنه. پیانیچی که همین امسال میتونست کنار ژاوی بازی کنه ولی الآن باید در همون تیمی نیمکت نشین باشه که به خاطرش قید رقابت های اروپایی رو زد.
این تصمیمات سلیقه ای مربیای رمی دیگه کاملا تکراری شده. براتون چند نمونه از گذشته میارم که ببینید این سناریوی جدیدی نیس : عدم اعتقاد مونتلا به منز که باعث شد موشک رم حتی به اندازه سیمپیلیسیو هم کارآیی نداشته باشه. یا انریکه که در بازی با اسلوان براتیسلاوا توتی رو میاره بیرون و به جاش جوونای بی تجربه رو وارد زمین میکنه تا عملا حذف رم از لیگ رو تضمین کرده باشه! مثه اینکه هر مربی که به رم میاد باید براش توضیح داد که کدامیک از بازیکنان با کیفیت محسوب میشن و کدامیک بی کیفیت!
فقط میتونم بگم واقعا متاسفم که خودمون برای خودمون مشکل تراشی میکنیم!

feri71
11-11-2012, 12:26
یکبار دیگه یکی از جنجالی ترین دربی های دنیا که اصلا بهتره بگیم جنجالی ترین دربی جهان داره از راه میرسه! بخاطر قضیه دروسی یه مقدار آرامش تیم طی چند روز گذشته بهم خورده بود اما امیدوارم این آرامش برگشته باشه.
خب لاتزیو در دو فصل گذشته در جدول رده بندی بالاتر از رم ایستاد هر چند که دو فصل پیش با وجود اینکه اونها با اختلاف خیلی کم از ما بالاتر بودن ولی تونستیم سه بار ( توی یه فصل! ) اونها رو ببریم. قطعا قدیمی ترها میدونن که یه زمانی یعنی حدود 10 سال پیش به دلیل وجود ستارگان مطرح جهان در هر دو تیم ، شاید دربی شهر رم از دربی میلان دست کمی نداشت! اما از حول و حوش 2003 و 2004 هر دو تیم با مشکلاتی مواجه شدن که در نهایت با خروج عده زیادی از ستاره هاشون همراه بود. البته رم کم کم تونست وضعیت بهتری پیدا کنه و حتی چندین فصل مدعی جدی عنوان قهرمانی بود اما لاتزیو انصافا در این مدت بسیار ضعیفتر از دوران اوج خودش بود.
لاتزیو در آخرین دیدار خودش در سری آ 4-0 مغلوب کاتانیا شد اما تجربه نشون میده که اونها در دربی انگیزه دو چندانی پیدا میکنن برای برد مقابل همشهری خودشون! و این عامل باعث میشه که در هرصورت کار ما سخت باشه. اونها پارسال در هر دو بار برد در دربی رو از آن خودشون کردن اما رمی ها خوب میدونن داور در هر دوبازی عملا یار دوازدهم رم بود. حتی ضعیف ترین تیم انریکه هم در شرایط منصفانه تر میتونست یک تساوی از بیانکوچلستی بگیره اما ظاهرا سال گذشته داورها میونه خوبی با اونها داشتن!
کاپیتان هم ظاهرا به بازی خواهد رسید.

به امید برد در دربی:love:

Mehrd@d
12-01-2012, 23:22
سلام دوستان.. خب ما هم بعد یه دوری طولاتی مدت برگشتیم. ای وای اینجا چرا اینقد عوض شده... چرا یکیمون کم شد!؟ محمد کجایی؟! :nishkhand: ایرادی نداره مثه همیشه از وجود یار قدیمی فیض میبریم. چطوری فری جون؟ آوارتارت تو حلقم پسر .منم میخوام :shogh:
.............................
خب فردا بازی سخت و دشواری رو با سیه نا و یاران کوزمی برگذارخواهیم کرد در وحله اول تداوم چاره درد مشکلات رمه . داخل پرانتز با برد دراین دیدار که خیلی میتونه حائز اهمیت باشه میتونیم به اولین رکورد فصل که 3 برد متوالی هست برسیم ! اینو از این جنبه گفتم که تیم واقعا پرفراز نشیب ظاهر شده.! و گرنه که ما رمی ها در سالهای اخیر حتی با 11 یا بلکه بردهای متوالی بیشتر آشنایی کامل داریم. خب بگذریم.. پس اولا میریم که تداوم گرا باشیم ثانیا نتیجه گرا و با امتیاز زمین بازی رو ترک کنیم(حتی حداقل امتیاز). لازمه اضافه کنم دروسی ولاملا به ترتب به دلیل محرمیت و مصدومیت در این دیدار رم رو همراهی نمیکنن اوسوالدو هم بدلیل مصدومیت در تمرین امروز در وضعیت مبهمی به سر میبره ...به نوعی میشه گفت رم با فقر بازیکن هم مواجهه چون جایگزین های انتخابی به هیچ وجه در حد و اندازه های این افراد نیستن! بهر حال میتونیم بگیم یا به این نتیجه برسیم که در وحله بعدی رم به تقویت نیاز داره .. تقویت اصول گرا در کنارش تجربه وخیلی چیزای دیگه هم دخیله. که زیاد ریز نمیشیم حالا!:nishkhand:
ایشالا تا فردا........
به امید موفقیت رمlove::

feri71
12-01-2012, 23:22
در آستانه بازی فردا اومدم دو نکته رو بگم
1. از سال پیش که اگه یادتون باشه رم تونست از کوپا و سری آ سرجمع چهار پنج برد پیاپی با انریکه داشته باشه! که آخرش با باخت مفتضحانه جلوی یووه در کوپا این بردهای پیاپی به پایان رسید. از اون موقع تا حالا ما دیگه هیچوقت نتونستیم 3 برد پیاپی داشته باشیم! البته جالبه بگم دو برد پیاپی هم فقط دوبار داشتیم کلا یکی تو اون فصل و یکی تو این فصل!! فصل پیش پالرمو و بعد جنوا رو در دو هفته متوالی بردیم و این فصل هم آتالانتا و بعد جنوا رو در دو هفته متوالی شکست دادیم. ینی میخوام بگم یه همچین تیمی بودیم تو این مدت:daghon: حالا پس از مدتها جلوی سیه نا ( بعد از دو برد پیاپی مقابل تورینو و پسکارا ) این فرصت رو داریم که بتونیم یه نوار بردهای پیاپی برای خودمون ایجاد کنیم. یه همچین وضعیتی برای رم واقعا زشته!

2. فردا در نبود احتمالی اسوالدو و لاملا فرصت خوبی برای نیکو لوپز ایجاد میشه تا بعد از درخشش نسبی اول فصلش یه بار دیگه بتونه خود نمایی کنه. امیدوارم هرطور هست در رم بمونه.

feri71
02-07-2013, 11:20
از شنبه تا حالا طبیعتا اعصاب خیلی از ماها بابت اخراج زمن خورد بود! مربی ای که جدا از نتایج ضعیفی که میگرفت ، برای ما دوست داشتنی بود.
اما امروز که داشتم مصاحبه آندریاتزولی (مربی جدیدمون) رو میخوندم یه جورایی امیدوار شدم. ظاهرا یه مربی هست که برخلاف زمن سعی داره تاکتیک تیمش رو بر اساس پتانسیل بازیکنا پیاده کنه. الآن که دارم فک میکنم قضیه اخراج زمن نه بد بود و نه خوب ، بلکه خاکستری بود. یَنی هم کار بالدینی چندان درست نبود که تو این مقطع از فصل سرمربی رو اخراج کرد و هم اینکه زمن هم به قدری اشتباه داشت که نتونه از خودش دفاع کنه. اصرار بیش از حد به بازی گرفتن از پیریس به جای توروسیدیس ، گویکوچه آ به جای استکی و از همه بدتر تاچتسیدیس به جای دنیله.
این لحظات دقیقا منو یاد دو فصل پیش و زمانی که رانیری رفت و جاش مونتلا اومد میندازه.
اورلیو نشون بده که فقط یه مربی موقت نیستی:yes:

IL Bimbo De Oro
02-07-2013, 19:52
زمن هم اخراج شد! شاید خیلی زودتر از اون چیزی که انتظارشو داشتیم. به هر حال مدیران رم تونستن با آوردن زمن یه مدت دهن هوادارارو بسته نگه دارن و مشکلاتو گردن یکی دیگه بندازن. بالاخره تاریخ انقضای زمن هم مثل انریکه برای مدیران باشگاه تموم شد و زمن هم رفت. شخصا با رفتن زمن نه مخالف بودم و نه موافق . همین نظرو راجع به رفتن یا موندن انریکه هم داشتم. چون بنظرم تو این پروژه مربی تاثیر خیلی زیادی روی روند نتیجه گیری تیم نداره. وقتی بجای اصلاحات و تقویت نقاط ضعف باشگاه ،اکثر نفرات کادر مدیریتی ، کادر فنی ، بازیکنان و... تغیییر می کنند و گروهی تازه وارد با کارنامه و سابقه به مراتب ضعیف تر جای گروه قبلی رو پر می کنند و هزینه قابل توجهی هم صرف نقل و انتقالات و سایر امور باشگاه نمیشه. دیگه انتظار نتایج درخشان رو نباید از مربی تیم داشته باشیم.
جوگیر شدن مجدد مدیران عزیز موقع انتخاب مربی جدید هم از نکات جالبی بود که میشه دربارش صحبت کرد. مدیرانی که تو اولین حرکتشون تحت تاثیر موفقیت مربیان کم تجربه ای مثل گواردیولا و آلگری، لوئیس انریکه رو برای رم انتخاب کردند. بعد از عدم موفقیت انریکه ، مدیران عزیز با یه تغییر موضع 180 درجه ای زدنیک زمن کهنه کار و با تجربه رو به شهر ابدی آوردن.و بعد از ناکام موندن زمن در کسب نتیجه دلخواه، مدیران باشگاه با توجه به نتیجه گیری مربیانی مثل دی متئو و تیتو ویلا نوا تصمیم گرفتن یکی از دستیاران زمن رو بعنوان سرمربی جدید معرفی کنن.
بنظرم با این وضع فکر کردن به رده های بالای جدول رده بندی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بعید به نظر میرسه ولی میشه به قهرمانی تو جام حذفی امیدوار بود. در نهایت برای اورلیو آندریاتزولی هم آرزوی موفقیت میکنم ، بنظر مربی با دانشیه ولی خب چون سابقه سرمربیگری نداره ، قبل از دیدن چند بازی آینده رم نمیشه خیلی دربارش اظهار نظر کرد.

feri71
02-11-2013, 23:49
سامپدوریا 3 - 1 رم
بله سمپدوریا ! و باز هم سمپدوریا ! تیمی که شاخ شدن جلوی رم رو خیلی خوب بلده. از 2009 به اینور یوونتوسو بیشتر بردیم تا سمپ!!
باخت بدی بود و وقتی این باخت دردناکتر میشه که بدونیم این اولین بازی آندریاتزولی بود و تو این روزایی که هوادارا به مدیرا بابت اخراج زمن فشار میارن این باخت عملا رم رو بدجور میبره تو حاشیه. مثه بازی با ناپولی شاید حقمون باخت نبود. مشکل اصلی ما قبل از دفاعمون ، تمام کنندگی ضعیفمون هست. مثلا توی یکی از صحنه های همین بازی بردلی صاحب موقعیت خوبی داشت میشد و میتونست حتی بازیکن بغل دستی خودش رو صاحب توپ کنه اما با بی دقتی هرچه تمامتر توپ رو به بیرون زد.
من فک میکنم بازیکنای نسبتا خوبی داریم و اینکه بازیکنا چطور در کنار هم کار کنن این به هنر مربی برمیگرده. یَنی میخوام بگم مقصر اصلی رو بازیکنا نمیدونم. حتی اینکه اسوالدو پنالتی خراب میکنه بیشتر از اینکه خودش مقصر باشه ، اورلیو مقصره که نتونسته پنالتی زن تیم رو مشخص کنه! به نظر من بعد از بازی با آتالانتا ( که قبلش هم با یووه بازی میکنیم ) میشه به خوبی متوجه شد که آندریاتزولی شایسته ادامه کار در تریگوریا هست یا نه.

feri71
02-16-2013, 19:24
رم - یوونتوس
یه واقعیت اینه که یووه حتی اگه رده 15 جدول هم باشه جلوی رم به این راحتیا بباز نیس. چه برسه به الآن و آمار بردهای اندکمون در این سالها این مطلب رو ثابت میکنه.
وضعیتمون که دیگه بدتر از این نمیشه. عملا فصل برای ما به دو بازی یا یه بازی تقسیم میشه. نیمه نهایی کوپا و اگه اونو بردیم فینال کوپا ! هیچ انگیزه ای دیگه برای ما نمونده. اما یه نکته! رم در خیلی از مواقع ثابت کرده که در بحرانی ترین شرایط حداقل جلوی تیمای بزرگ بالاتر از انتظار ظاهر شده. به غیر از دسترو هم که فک کنم مصدوم و اینا نداریم. برد نمیخوام فقط میخوام بچه ها ثابت کنن که این تیم هنوز یه رگه هایی از رم دارهlove::

INDECENT
02-17-2013, 02:39
یووه ی ما که باخت :daghon: ولی به رمی ها تبریک میگم :hapoo:

رم بازیه بهتری رو نسبت به یووه انجام داد .

نیمه اول یووه یه مقدار بهتر بود ولی تو نیمه ی دوم یووه چیزه زیادی واسه گفتن نداشت . یووه خوب بازی نکرد ولی این دلیلی نمیشه که بازیه عالیه رمی ها مخصوصا تو یک سوم دفاعیشون رو نادیده گرفت . میشه گفت که حق رم بود که ببره .

البته به نظرم میتونست اون خطایی که توتی روی پیرلو کرد رو توتی اخراج کنه ki::

البته چیزی که خیلی قشنگ بود این بود که با اینکه پیرلو چند دیقه رو زمین بود ولی توتی تا لحظه ی آخر بالاسر پیرلو بودو معلوم بود که نگرانش هم هست , یه جورایی همچین صحنه ای ندیده بودم که انقدر یه نفر بالاسر بازیکن حریف وایسه , حالا هر چقدر هم که خطاش غیر عمد بوده باشه .

توتی نشون داد که مرد تموم نشدنیه رمی هاست , شاید مثل قبلا چالاک نباشه ولی هنوز زهر داره . گلش هم که واقعا فوق العاده بود . در تعجبم که چرا تور دروازه جر نخورد :hekolah:

در مجموع تمام رمی ها خوب بازی کردنو شایسته ی پیروزی بودن .

poyul
02-17-2013, 14:55
گل توتی با کیفیت hd رو برای دانلود بذارید.
سپاس

Mohammad
02-17-2013, 18:18
گل توتی با کیفیت hd رو برای دانلود بذارید.
سپاس

سوپرگل فرانچسکو توتی به یوونتوس
SD ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| HQ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| HD ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

feri71
02-18-2013, 00:53
رم 1 - 0 یووه
نیمه اول رو نتونستم اصن ببینم :ey babaaa:
بازی رم در نیمه دوم فک میکنم یکی از متعادل ترین بازیهامون در این فصل بود. منظورم دفاع خوبمون و دل به دریا نزدن هنگام ضد حمله هست. اینقدر برد دیشب شیرین و خوشحال کننده بود که الآن هرچی بگم از احساساته.
شوت مهار نشدنی کاپیتان ، حمایت بی امان تماشاگرا ، اشک شوق دروسی بعد از بازی ، شکسته شدن طلسم 9 ساله نبردن یووه در المپیکو ، اولین برد در 2013 ( سری آ ) ، اندکی امیدوار شدن به آندریاتزولی و...
اما یه نکته جالب توجه اینه که این فصل در عین نتایج افتضاحی که گرفتیم ولی تونستیم هر سه تیم برتر ایتالیا ( اینتر ، میلان و یووه ) رو در سری آ شکست بدیم. دقیقا نمیدونم آخرین بار همچین اتفاقی درکدوم فصل افتاد اما همینو میدونم که قاعدتا برمیگرده به خیلی سال پیش...

feri71
02-26-2013, 19:01
با اینکه سال 2013 هنوز دومین ماه خودش رو به اتمام نرسونده اما اتفاقات مهم زیادی در این مدت رخ داد...
نتایج امیدوارکننده در کوپا ، اخراج زمن ، اومدن آندریاتزولی ، شوت سرکش توتی که تا مدتها در اذهان خواهد ماند ، سرمایه گذاری عربها در رم ، اومدن مهره ای قابل اعتماد به نام توروسیدیس و ...
مطمئنا زمن برای اکثریت ما رمیها محبوب و دوس داشتنی بود اما پافشاری به تفکرات خودش باعث شد اخراجش در عین اینکه اتفاقی تلخ بود اما منطقی به نظر برسه. ترجیح دادن آماتورها به ستاره ها نمونه ای از این پافشاری ها بود. پیریس ، تاچسیدیس و گویکوچه آ میدونیم که هرچقدر هم که درخشش های موقت داشته باشن اما هرگز در حد رم نیستن. نیمکت نشین کردن دروسی و استکلنبرگ هم کاری بود که فقط از زمن برمیومد. به این فکر کنید که چطور گاگو رو از دست دادیم و با نظر زمن رفتیم سراغ تاچتسیدیس...

اخراج زمن ریسک بزرگی بود که ظاهرا تا به الآن مفید واقع شده. وقتی که در مقطعی از فصل که دیگه هیچ نقل و انتقالی در کار نیس یک مربی رو اخراج کنیم بهترین کار اینه که یا یه گزینه ای بیاریم که به مراتب از نفر قبلی شایسته تره یا در غیر اینصورت باید فردی جایگزین بشه که با شرایط باشگاه آشنایی کامل داشته باشه. همچین فردی میتونه جیانینی ، آلبرتو دروسی ، زاگو ، برونو کونتی یا هر شخص دیگه ای باشه. بنابراین از این حیث انتخاب آندریاتزولی با چندین سال سابقه ی حضور بر روی نیمکت رم به عنوان دستیار معقولانه بود. فرض کنید لوران بلان رو میاوردیم و تا آخر فصل تمام ناکامی های خودش رو خیلی راحت میتونست بندازه گردن اینکه با بازیکنا آشنایی کامل نداشته یا تیم رو خودش نبسته و خلاصه از اینجور حرفا که آخرشم احتمالا باشگاه حتی متقاعد میشد که برای یه فصل دیگه باهاش تمدید کنه!

اومدن اعراب به این شکل هم واقعا میتونه عالی باشه. ینی تیم مدیریتی فعلی بمونه و باشگاه بتونه برنامه های خودش رو همچنان دنبال کنه و هم اینکه سرمایه قابل توجه به حساب رم واریز بشه. سرمایه گذاری به هر نحو ، چه برای ورزشگاه جدید و چه برای خرید ستاره به یک اندازه مهمه. ورزشگاه المپیکو گرچه مدرن و زیباست اما اینکه متعلق به خودمون نیست حس خوبی رو القا نمیکنه و وجود زمین دو و میدانی هم بسیار آزار دهندست بطوریکه بعضا خالی یا پر بودن ورزشگاه برای یه تماشاگر تلوزیونی فرق آنچنانی نداره. استادیومی که جایگاه تماشاگرانش چسبیده به زمین باشه ابهت دوچندان به یه تیم خواهد داد.

feri71
03-04-2013, 13:14

رم 3 - 1 جنوا
شبی که پشت سر گذاشتیم در تاریخ رم ثبت میشه!
هر گلی که تو این بازی زده شد یه ماجرا داشت واسه خودش. توتی با به ثمر رسوندن گل از روی نقطه پنالتی تونست به رکورد نوردال دست پیدا کنه و حالا با زدن تنها یک گل دیگه میتونه به تنهایی دومین گلزن برتر تاریخ سری آ باشه. پنالتی هم روی حرکت زیرکانه دنیله به دست اومد. اما آخرین دقایق نیمه اول بوریلو یه پنالتی برای تیمش به دست میاره و خودش اونو به گل تبدیل میکنه اما خوشحالی نمیکنه تا خاطرات خوبی که باهاش دو فصل پیش داشتیم بیشتر از این از یادمون نره. اهمیت این حرکتش رو زمانی میتونیم بهتر درک کنیم که گلش به میلان در سن سیرو ( زمانی که برای رم بازی میکرد ) رو به یاد بیاریم و ببینیم که چجوری جلوی تیم سابقش خوشحالی میکرد.

میرسیم به گل دوم رم و السیو رومانولی که روی کرنری که توسط توتی ارسال شد با ضربه سر تونست یه بار دیگه رم رو به برتری برسونه. السیو میدونیم که خیلی جوونه و حتی زمانی که توتی به تیم بزرگسالان رم اومد اصن به دنیا نیومده بود! توو این سالها به اسم های زیادی از تیم های پایه دل بستیم از جمله برتولاچی که دیشب در تیم رقیب بازی کرد. بازیکنای زیادی داشتیم که با کلی امید و آرزو تو تیم نوجوانان میدرخشیدن و بعدش هم یکی دو سالی میومدن جوانان و باشگاه اونا رو به اسم کسب تجربه قرضی میداد به تیمای سطح پایینتر! قراردادهای قرضی که در واقع با دائمی فرق چندانی نداشت و در عمل دیدیم که شاید بیش از 90% این استعدادها توفیق حضور در تیم اصلی رو پیدا نکردن یا بهتر بگم اعتمادی بهشون نشد. اعتمادی که در قبال تاچسیدیس ، دودو ، پیریس و گویکوچه آ صورت گرفت! رومانولی حالا اولین گل خودش رو با تیم محبوبش به ثمر میرسونه و امیدوارم در فصول آینده در تیم خودش بدرخشه نه اینکه پدیده سری B لقب بگیره!

و اما گل سوم و سیمونه پروتا. زمن در تابستون سال قبل عملا نشون داد که اعتقاد آنچنانی به پروتا نداره. به شخصه اصن فکر نمیکردم بخواد بمونه اما موند درحالی که میدونست در خیلی از بازی ها حتی به عنوان یار تعویضی هم نمیتونه بیاد داخل زمین. با خودم گفتم حتما نیم فصل از رم میره اما بازم نرفت! اگه میرفت هم چیزی از علاقه مون بهش کم نمیشد مثه بریگی ، خوان ، پانوچی ، سرجیو و ... که رفتن و هنوزم دوسشون داریم. اما سوپر سیمو با اینکارش تعصب خودش به پیرهن جالوروسی رو نشون داد. جالبه که این بار هم کاپیتان پاس گل میده.

1 گل و دو پاس گل ، رسیدن به رکورد نوردال و در ضمن اومدن پسر و دخترش به زمین و در آغوش گرفتن اونها در انتهای بازی این شب رو برای توتی به یادماندنی کرد.

R.BAGGIO.10
03-09-2013, 20:34
[Only Registered And Activated Users Can See Links] وتي، چهـــره تمام نشدني رم زماني كه فرانچسكو توتي اولين بازي‌اش را براي رم انجام داد برخي از بازيكنان فعلي اين تيم هنوز به دنيا نيامده بودند. انگار گذر زمان تاثيري روي اين بازيكن 36 ساله نگذاشته و زمان برايش ايستاده است. نيكلاس لوپس و آلسيو رومانيولي دو بازيكن فعلي رم هر دو بعد از مارس 1993 يعني روزي كه توتي اولين بازي‌اش را براي رم انجام داد متولد شده‌اند. حتي اين بحث پيش آمده كه شايد توتي را به تيم ملي ايتاليا بازگردانند. او آخرين بار در سال 2006 كه قهرمان جام جهاني شدند پيراهن جالوروسي را به تن كرده بود. از يكشنبه قبل كه او دويست و بيست و پنجمين گل اش را در سري A مقابل جنوا به ثمر رساند سيل تحسين‌ها و تبريك‌ها به سوي توتي روانه شده است. اين بيست و يكمين فصل كامل بازي او در سري A است. در اين سال‌ها فراز و نشيب‌هايي داشته و مصدوميت و گاهي هم مورد توجه مربي نبودن، مثل دوره‌هاي مربيگري كلوديو رانيري و لوييس انريكه مشكلاتي بوده كه با آنها روبرو شده. با اينكه هم تيمي چندان خوش اخلاقي براي هم تيمي‌هايش نيست و در يك بازي مقدماتي يورو 2004 هم سابقه پرتاب آب دهان به سوي كريستين پولسن بازيكن دانمارك را داشته، همچنان الهام بخش بازيكنان جوان‌تر رم و الگويي در فوتبال ايتاليا است. چزاره پراندلي مربي تيم ملي ايتاليا كه به بي تحمل بودن مقابل رفتارهاي ناشايست و جنجالي بازيكنانش مشهور است در مورد توتي گفته: «من اين شانس را داشتم كه چند ما هدايت او را برعهده داشتم. او يك بازيكن حرفه‌اي و الگوي بقيه است كه همه ركوردها را در رم شكسته و سن و سال برايش اهميتي ندارد.» رم امروز با اودينزه بازي دارد. جالوروسي سه بازي اخيرش را برده و توتي در دو مسابقه اخيرشان گل زده. از زماني هم كه اورليو آندرياتزولي به جاي زدنك زمان هدايت رم را به طور موقت به دست گرفته اين تيم در جدول صعود داشته و با 43 امتياز در رتبه هفتم قرار گرفته. فاصله‌شان با ميلان كه در رتبه سوم است و آخرين سهميه ليگ قهرمانان را فعلا تصاحب كرده، فقط 5 امتياز است.

Mehrd@d
03-12-2013, 13:50

سلام و درود بر دوستان گلم ، شرمنده.یه مدت فعالیتی نذاشتم. باور کنین این مشغله های کاری دمار از روزگار آدم در میارن! بهرحال امیدوارم این عذر ما قابل قبول باشه.roz::
با یک نگاهی کوتاه و ساده از حضور آندریاتزولی بر روی نیمکت رم (فلش بکی مختصر از دیدارهای گذشته) سعی میکنم موضوع بحث رو سریع پیش ببرم.
هفته 24 _ سمپدوریا _ رم ( لوییجی فراریس):
اولین آزمون اورلیو، هدر دادن موقعیت های مسلم گلزنی،ضعف عمیق دفاعی، غرورکذب افراد، اسوالدو بی ادب! (ایستادن پشت ضربه پنالتی با وجود حضور داشتن کاپیتان ،خراب کردن پنالتی، و در نهایت باخت مفتضحانه تیم در اولین حضور اورلیو آندریاتزولی...
هفته 25_ رم _ یوونتوس (الیمپیکو):
جدال دو تیم پر سابقه،رویاروی نمادها،ستاره ها و...، رم بی ثبات (6 بازی 2 امتیاز) - یوونتوس آماده وصدرنشین، به صدا درآمدن سوت شروع بازی، ضربه آزاد خطرناک پیرلو و سیو فوق العاده توسط استکلنبرگ، هدر رفتن موقعیت توسط اسوالدو، رم با کیفیت، سوپر گل کاپیتان توتی با موضوع 113 کیلومتر بر ساعت!، طنین انداز شدن نام توتی در ورزشگاه، توتی مرد همیشه در صحنه، در نهایت برد رویایی و روحیه بخش برای گرگ های پایتخت نشین...
هفته 26_آتلانتا _ رم ( استادیوم آتلتی):
جدال بدترین خط حمله و بهترین خط حمله لیگ، کاپیتانهای غایب، برف سنگین در برگامو و سخت شدن شرایط برای هر دو تیم، اسوالدوی بی دقت، عملکرد زیبا و منطقی با توجه به شرایط، گل 3 امتیازی توروسیدیس، در نتیجه برد ایده عال در یک روز برفی...
هفته 27_ رم _ جنوا (الیمپیکو):
روحیه وانگیزه های دوچندان، رم محکوم به برد، توتی تاریخ سازخواهد شد، بلی! رکورد 225 در سری آ، رونمایی از دومین گلزن تاریخ سری آ، نوای زیبای توتی توتی در ورزشگاه، گلزنی رومانیولی جوان، کاپیتان و دو پاس گل، شبی رویایی با موضوع گلادیاتور توتی،رم خوش شانس،پایان بازی با نتیجه 3-1 به سود رم، و این پایان کار نبود،سورپرایز مسئولین،قدردانی از فرانچسکو توتی، صحنه های زیبای و رمانتیک، کریستین وشنل در آغوش پدر، تقسیم شادی با هواداران، و در نهایت سرود گرازیه روما و....
اینا چیزی بود که تو ذهنم قرار داشت البته بصورت مختصر گفتم که یوقت موجبات ناراحتیتون رو فراهم نکنه!
خب می رسیم به بازی در مقابل با اودینزه یعنی دقیقا همونجایی که از تیمت انتظار برد داری ولی بر حسب عادت قبلی یا نمیدونم اسمشو چی بذارم تیمت نتیجه نمگیره و یهو تخلیه روحی میشی و از همه دنیا زده میشی دقیقا این همون حسیه که من خیلی ازش بدم میاد و دقیقا این همون اودینزه ای هست که هر ساله ضد حال زده بهمون! اینو از این جهت گفتم که رابطه ی خیلی خوبی با قطع امید کردن کلی رم با مسابقات ucl داره! البته این وسط خودزنی های بی مورد خود تیم رو هم نباید فراموش کرد.در خصوص این بازی هم باید اینو بگم که انصافا مفت تر از این نمیشد امتیاز از دست داد کل بازی رو اگه بشینی نگاه کنی وآنالیزش کنی میبینی اودینزه کلو هم 2 تا موقعیت درست حسابی هم نداشت بهتر بگم خلق نکرد! روی گلی که هم به ثمر رسوندن راحت میشه آهنگ پت و مت میکس کرد! یعنی دیگه از این مزخرف تر نمیشد گل خورد از اسکی رفتن بوردیسو گرفته تا لایی خوردن استکلنبرگ اونم در این سطح!
در کل در اینکه هیشکی خوب نبود نمیشه شکی داشت ولی این بازی از اون دسته از بازی هایی بود که به زیرکی رم میتونست به سود خودش در بیاره. و تا حدودی امیدها رو واسه رسیدن به رتبه سوم زنده نگه داره. اما نشد ...
آندریاتزولی هم عملا با اشتباهی که داشت مبنی بر خروج توتی و ورود آقای اعتماد به نفس (اسوالدو) که گل خالی رو میزنه بیرون ، بازی رم رو خوابوند! و مهری تایید زد بر نتیجه نگرفتن رم! هر چند در کنفرانس بعد بازی به اشتباهی که داشت پی برد ولی خب فایدش چی میتونه باشه!؟. مساوی به درد هیچ یک از دو تیم نخورد فقط فاصله رو با تیم های بالایی بیشتر کرد!
در پایان هم میخوام بگم این اسوالدوی احمق با این کارایی که میکنه داره گور خودشو در تیم میکنه نزدن گل صد در صدی در این بازی، پشت پنالتی ایستادن در حضور توتی، امر نهر کردن به بقیه در حین بازی، خراب کردن موقعیت های پی در پی وغیره و ذالک... باعث شده حس تنفر گسترده ای بین هواداران بوجود بیاد جالب اینه که اصلا افسوس نمیخوره و این اتفاقات پشیزی براش ارزش نداره! مبینیم و میخونیم که فلورنزی بعد اینکه موقعیتی رو که ابتدای بازی از دست داد هر چند چون ابتدا بازی بود تاثیری ان چنان نمیتونست داشته باشه میاد در صفحه توییترش از هواداران عذر خواهی میکنه این در حالیه که پست بازیش صرفا گل زدن نیست! واینه فرق دو بازیکن... یکی به این شکل دوست داشتنی و اون یکی گستاخ تر از روز قبل! مهاجم به این بی مصرفی تا حالا ندیدم تو عمرم امیدوارم هر چه زودتر شرش کم بشه از تیم.!
فعلا نمیشه در مورد آینده نظر داد باید دید چه اتفاقی میوفته تو این 10 هفته باقی مونده.امیدوارم هر چی صلاحه پیش بیاد....
زنده باد رم

INDECENT
04-14-2013, 21:42
پیروزیه رم رو به هواداراش تبریک میگم .

نمیدونم تا تیم چندم سری آ تو فصل بعد میتونن برن لیگ اروپا ولی امیدوارم که این تیمه ریشه دار بتونه فصل بعد حداقل تو این رقابت اروپایی حضور داشته باشه .

جام حذفی چطور ؟ رم حذف شده یا نه ؟

Mehrd@d
04-14-2013, 22:07
پیروزیه رم رو به هواداراش تبریک میگم .

نمیدونم تا تیم چندم سری آ تو فصل بعد میتونن برن لیگ اروپا ولی امیدوارم که این تیمه ریشه دار بتونه فصل بعد حداقل تو این رقابت اروپایی حضور داشته باشه .

جام حذفی چطور ؟ رم حذف شده یا نه ؟

roz::
3 تیم ! .... وضعیت خیلی واسه رم پیچیدست بهتر بگم خیلی کمه الان یجورایی دو تیم راه یافته مشخص شده میمونه سومین تیم صعود کرده از این حیث میلان یه خورده فاصله گرفته از بقیه تیم ها ولی با توجه به رودررویی تیم های بالای جدول با همدیگه میشه باز قدری شانس رو واسه رم قائل شد. ولی میگم واسه این رمی که همش ناامید کرده نمیشه چندان امیدوار بود و موند!
در رابطه با جام حذفی باید بگم که رم در مرحله ماقبل پایانی باید این چهارشنبه شب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا در واقع 3 روز دیگه و در مرحله برگشت به مصاف اینتر بره اضافه کنم که بازی رفت 2 بر1 به سود رم به پایان رسید.
برنده این دیدار در مجموع به مصاف لاتزیو در فینال خواهد رفت...roz::

INDECENT
04-15-2013, 00:12
roz::
3 تیم ! .... وضعیت خیلی واسه رم پیچیدست بهتر بگم خیلی کمه الان یجورایی دو تیم راه یافته مشخص شده میمونه سومین تیم صعود کرده از این حیث میلان یه خورده فاصله گرفته از بقیه تیم ها ولی با توجه به رودررویی تیم های بالای جدول با همدیگه میشه باز قدری شانس رو واسه رم قائل شد. ولی میگم واسه این رمی که همش ناامید کرده نمیشه چندان امیدوار بود و موند!
در رابطه با جام حذفی باید بگم که رم در مرحله ماقبل پایانی باید این چهارشنبه شب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا در واقع 3 روز دیگه و در مرحله برگشت به مصاف اینتر بره اضافه کنم که بازی رفت 2 بر1 به سود رم به پایان رسید.
برنده این دیدار در مجموع به مصاف لاتزیو در فینال خواهد رفت...roz::

خب من گفتم لیگ اروپا نه چمپینز لیگ :nishkhand: چمپینز لیگو میدونم که ایتالیا تو فصل بعد 3 نماینده خواهد داشت ولی نمیدونم چندتا نماینده تو لیگ اروپا خواهد داشت . اصن یه جورایی خوشبینیه که بخوایم فکر کنیم که رم تو چمپینز لیگ فصل بعد حضور داشته باشه . حیف یه تیمی مثه رمه که بخواد واسه لیگ اروپا تلاش کنه .

جام حذفیو یادم بود 2-1 بازی رفتو بردید ولی از اونجا که یووه بازیه برگشتشم انجام داد و باخت دیگه اخبار جام حدفیو دنبال نکردم .

پس هنوز بازی انجام نشده :nishkhand: امیدوارم رم بتونه این نتیجه رو حفظ کنه و بره فینال و درآخر قهرمان جام حذفی شه .

توتی فصل بعدم هست دیگه ؟

feri71
04-15-2013, 09:17
امیدوارم رم بتونه این نتیجه رو حفظ کنه و بره فینال و درآخر قهرمان جام حذفی شه .
توتی فصل بعدم هست دیگه ؟

ممنونم داداش
بله توتی اگه اشتباه نکنم تا سال دیگه با رم قرارداد داره و احتمالا در تابستان امسال هم طی صحبتی که با سران باشگاه خواهد داشت تمدید میشه. چند وقت پیش پالوتا میگفت که توتی بهش گفته تا دو سال دیگه میتونه بازی کنه. احتمالا کاپیتان میخواد در اوج خداحافظی کنه!!ki:: چون با وجود 36 سال سن به غیر از دوندگیش که طبیعتا کندتر شده ، دیگه هیچ افت آنچنانی نداشته. کاپیتان راحت میتونه بنظر من تا 5 سال دیگه بازی کنه.

INDECENT
04-15-2013, 16:35
ممنونم داداش
بله توتی اگه اشتباه نکنم تا سال دیگه با رم قرارداد داره و احتمالا در تابستان امسال هم طی صحبتی که با سران باشگاه خواهد داشت تمدید میشه. چند وقت پیش پالوتا میگفت که توتی بهش گفته تا دو سال دیگه میتونه بازی کنه. احتمالا کاپیتان میخواد در اوج خداحافظی کنه!!ki:: چون با وجود 36 سال سن به غیر از دوندگیش که طبیعتا کندتر شده ، دیگه هیچ افت آنچنانی نداشته. کاپیتان راحت میتونه بنظر من تا 5 سال دیگه بازی کنه.

5 سال زیاده ها :nishkhand:

با توجه به سنش و پستی که بازی میکنه به نظرم همین یکی دو سال بسه . چون دیگه تا اون موقع بازیش بیشتر افت میکنه و یه جورایی ممکنه ذخیره ثابت تیم بشه ولی اگه تو همین یکی دو سال بره میتونه خداحافظیه دلچسبتری ( البت به عنوان بازیکن ) از میادین داشته باشه . گرچه امیدوارم که اسطوره هایی مثه توتی همیشه انقدر سرپا روحال باشن که بتونن حالا حالا ها واسه تیمشون بازی کنن .

فقط امیدوارم مسوولای رم کاری رو که مسوولای یووه با دل پیرو کردنو با توتی نکنن .

feri71
04-17-2013, 18:22
امشب آخرین قسمت از سریال چهار قسمتی رم - اینتر نسخه 2012/13 رو خواهیم داشت. از 2005 به اینور این دوتیم به صورت متعدد و بعضا پیاپی در سری آ ، کوپا ایتالیا و سوپرکاپ با هم دیدار میکردن که در نوع خودش جالب توجه بود.
دو تیم تقریبا وضعیت مشابهی رو در لیگ دارن و منطقی که بخوایم نگاه کنیم هیچکدوم به سهمیه ucl نخواهند رسید و از این پس باید به دنبال کسب یه رتبه آبرومندانه باشن. حالا در مرحله نیمه نهایی هم به نظرم شانس هر دو تا به اینجا 50 به 50 خواهد بود. چرا که رم برنده دیدار رفت هست و اینتر هم از امتیاز گل زده در خانه حریف بهره میبره. زمانی که بازی رفت تموم شد خیال میکردم راه رسیدن به فینال رو تا حدود زیادی طی کردیم اما وقتی بازی برگشت اینتر - تاتنهام انجام شد ، دیگه همچین نظری نداشتم. توو این بازی نراتزوری ها و جالوروسی ها باید از حداکثر توان خودشون استفاده ببرن چون اینکه شما در لیگ هشتم هم شده باشی اما قهرمانی کوپا داشته باشی خیلی بهتر از اینه که در آخر فصل به رتبه بی خاصیت پنجم یا حتی چهارم برسی و هیچ جامی نبرده باشی.

تعداد مصدومان اینتر کم نیس اما این هیچ اهمیتی نداره چون اینتر در هر حالتی اینتره و یکی از قدرت های قابل احترام ایتالیا. توو بازی برگشت لیگ هم اینتر همینطور مصدوم داشت اما در نهایت بازی 1-1 تموم شد درحالی که قبل از بازی تصور میکردم با اختلاف میبریم!

و اما دسترو که در هر سه بازیمون در جام حذفی گلزنی کرده. در واقع محرومیت اسوالدو در همون اول کاری سبب شد در جام حذفی به دسترو یجور دیگه نگاه کنیم. از اونجا که احتمال خروج اسوالدو در پایان فصل دور از ذهن نیس امیدوارم دسترو از همین امشب ثابت کنه میتونه جانشین مناسبی برای این آرژانتینی الاصل باشه وگرنه باید بدنبال گزینه دیگه ای در نقل و انتقالات باشیم.

INDECENT
04-18-2013, 01:55
تبریک میگم به بروبچ رمی بابت پیروزی وصعدشون به فینال کوپا .

راستش فقط نیمه اول بازی رو دیدم :nishkhand: اصن من نمیدونم چرا تو جامهای حذفی من که نیمه های بعدو نمیبینم تیمی که میخوام ببره , میبره :fek konam:

نیمه اول که رم به غیر 2-3 دیقه بقیه بازی رو ضعیف بودو کاری خاصی نکرد ولی مثه اینکه نیمه دوم بد ترکوند اینترو ki::

ایشالا که تو فینال , لاتزیو رو هم به خاک سیاه میشونید :hekolah:

Mehrd@d
04-22-2013, 15:05
درمورد تیمی که خودش دوست نداره تلاش کنه که دیگه بحثی باقی نمیمونه دیگه دنمیشه با اما و اگرها وشاید ها و... زندگی کرد ! فرقی نمیکنه در ادامه چی اتفاقی ممکنه پیش بیاد اگه تکلیف تیم سوم به روزهای پایانی هم کشیده بشه (هرچند دیگه خیلی دیر شده!) مطمئنم این تیم رم نیست چون این رم واقعا بی ثبات و بی عرضست! تیمی که در خونه هم از پس تیم رده آخری بر نمیاد! اصلا خندم میگیره رسیدن به جام باشگاه اروپا شده آرزوی چندین و چند ساله تیم ....! امیدوارم این فصل کوفتی هر چه زودتر تموم بشه چون دیگه تحمل قیافه های تکراری با سبکی تکراری رو ندارم......!
پروژه بزرگ این بود که رم به تیم درجه 2 تبدیل خواهد شد..!

feri71
04-23-2013, 12:24
دو بازی که یکیش رویایی و یکیش افتضاح بود رو پشت سر گذاشتیم.
در بازی با اینتر بخوبی تونستیم از نتیجه دیدار رفت دفاع کنیم و به یک برد دلچسب دست پیدا کنیم. آندریاتزولی نشون داد که در نیمه مربیان میتونه تا چه حد موفق باشه. اورلیو خیلی خوب میدونست که دفاع های اینتر در اون شب کند هستن و به همین خاطر اصرار زیادی به پاس های عمقی داشت و برخلاف نیمه اول تونست کار رو در نیمه دوم تموم کنه.

بنظر من خیلی زود لازم بود که تیم از جو این بازی خارج بشه چرا که به صورت موقت پرونده کوپا تا یه ماه دیگه بسته هست و باید به فکر کسب یه رتبه آبرومند در لیگ باشیم. مقابل پسکارا امتیاز بدی رو از دست دادیم اما حداقل یه خوبی که این تساوی داشت این بود که درس عبرتی برامون شد تا بخاطر حضور در فینال کوپا مغرور نشیم. با کسب 70% امتیازات باقیمونده میتونیم به راحتی رتبه پنجم رو بگیریم چون وضعیت رقبامون ینی اینتر ، اودینزه و لاتزیو بهتر از ما نیس.

feri71
04-28-2013, 14:44
تا ساعاتی دیگه با سیه نایی بازی خواهیم داشت که تنها یه امتیاز با منطقه سقوط فاصله داره!
این تیم اکثرا برای ما دردسر ساز بوده. یا نمیتونیم ببریمشون و یا خیلی سخت میبریمشون! یادمه زمان رانیری هر دوبازی رفت و برگشت رو توو وقت تلف شده بردیم! درحالیکه اونا اون فصل اصن سقوط کردن. همین شانسی که برای بقا توو لیگ برتر دارن کار ما رو امروز سخت تر هم میکنه. من فک میکنم با توجه به اینکه بچه ها انگیزه چندانی توو لیگ ندارن و حریف هم قطعا کوه انگیزست ، از اون بازیایی بشه که زیاد شاید برامون خوشایند نباشه. مثه بازی با پسکارای هفته قبل! امیدوارم که پیش بینیم غلط از آب دربیاد.
استکلنبرگ هم به دلیل مصدومیت امروز نیس و لوبونت به جاش وا میسه.

فورزا رماlove::

INDECENT
04-29-2013, 01:05
خب دیگه سیه نا رو هم کادو پیچ کردیدو با چهارتا شاخه گل فرستادید واسه هوادارانش lol:-

فک کنم feri71 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) تو این 2 روز انقدر گفته گل که خودشم خسته شده :hehehe: 6 تا دیروز و 4 تا هم امروز. گر چه الان تو فرداییم ( این یه تیکشو مثه خیابانی گفتم shikam::-)

فشردگی جدول در قسمتی که رم هست خیلی زیاده , امیدوارم که رم امتیازات رو مفت از دست نده تا لااقل به لیگ اروپا صعود کنه .

feri71
05-04-2013, 19:57

متاسفانه مدیرا از همین الآن افتادن دنبال مربی فصل بعد! اونم درست توو حساس ترین مقطعی که آندریاتزولی نیاز به روحیه داره; از چهار بازی پیش رو در لیگ سه تاش با تیمای دوم ، سوم و چهارمه! آخه نکته اصلی اینه که هیچوقت اینا دنبال مربی بدردبخور نیستن. جدیدا هم خبر توافق آلگری شنیده شد که خوشبختانه سریعا هم تکذیب شد اما نگرانی همچنان از این بابت حس میشه. درمورد ماتزاری هم بعید میدونم لیگ قهرمانانُ ول کنه بیاد رم. توو فوتبال معمولا زمانی اینقدر زود دنبال مربی میگردن که وضعیت تیم وخیم باشه. مثه رافا و استراماچونی که امیدی نباید به فصل بعدشون داشته باشن. اما اورلیو حداقل دو/سه رتبه تیمُ آورده بالاتر و از اون مهمتر رسونده به فینال کوپا. نتایجی که گرفت انصافا بد نبود. هرچند به نظرم این مربی اینقدر حرفه ای هست که به شایعات اخیر توجهی نمیکنه و کار خودشُ انجام میده.

در بازی مقابل سیه نا لاملا و اسوالدو عالی بودن و تونستیم 4-0 ببریم. اسوالدو هتریک کرد تا بلکه کاملا از اون جو خارج بشه. قبل از این هتریک، رفتنش یجورایی حتمی شده بود اما حالا وضع فرق میکنه. در درجه اول به کسی که هوشِش در حد لاملا باشه نیازمندیم. لاملا اگه هفته ها گل نزنه بازم تاثیر خودشُ میذاره اما اسوالدو با دو بازی گل نزدن زیر سوال میره. نیکو لوپز داره حیف میشه و درصورت رفتن پابلو و اعتماد کردن به لوپز مشکلی پیش نمیاد. بازم هرچی که هست نمیتونم از پابلو دل بکَنَم. چون همیشه فِک میکنم که فرم ایده آلِش بهتر از ایناست و کلا استیل خوبی داره.

امشب هم بازی حساسی پیش رو داریم. باید ببینیم سومین برد این فصلمون جلوی بنفش ها بدست میاد یا خیر. البته بازی برای اونا به مراتب حساستره چرا که اونا مدعی کسب سهمیه CL هستن. پیزارو هم که در دو بازی قبلی مقابل رم حضور نداشت امشب به میدان میره.

INDECENT
05-05-2013, 03:58
فک کنم برد خارج از خونه ی خوبی بدست اوردید , گل لحظات آخر خیلی شیرینه .

اگه رم یمقدار زودتر به خودش میومد شاید میتونست تو چمپینز لیگ سال بعد باشه اما فک کنم به همین لیگ اروپا باید کفایت کنه . خیلی بعید میدونم که بتونه هم فیورنتینا و هم میلان رو بگیره .

INDECENT
05-11-2013, 17:58
خداییش این رم اونجایی که نباید گند بزنه گند میزنه .

نه به اون بردش تو زمین فیورنتینا نه به این باختش تو خونه به کیه وو .

با این رتبه لیگ اروپا رو هم از دست داده مگه اینکه تو فینال جام حذفی بهش برسه .

feri71
05-12-2013, 20:09

میلان! تیمی که به تنهایی بخش عظیمی از تاریخ فوتبال رو به یدک میکشه! یه بار دیگه این فرصت دست داد تا به سن سیرو بریم و در برابر آمبروزینی و یارانش صف آرایی کنیم. به خودم افتخار میکنم که تیمم توو لیگی بازی میکنه که هرچند هفته یکبار در یک بازی بزرگ قرار می گیریم. شاید به همین دلیله که توو این دو ساله که توو CL نیستیم کمبود زیادی احساس نکردم! چون به اندازه کافی توو همین لیگ خودمون با چالش های بزرگ روبرو هستیم. زنده باد کالچو :yes:

امشب با این هدف به میدان میریم تا سومین برد فصلمونُ در سن سیرو جشن بگیریم. بازی رفت رو میتونستیم همون 4-0 تموم کنیم اما ده نفره شدنمون در آخرین دقایق باعث شد تا به برد خیلی معمولی 4-2 قناعت کنیم! اما روسونری از اون روزا به بعد تفاوت زیادی به خودش دیده و بارزترین وجه تفاوتش با اون زمان ، بالوتلی هست. انگیزه ای که ما در این بازی داریم صرفا همون اعاده حیثیته چون دقایقی پیش اودینزه هم بازی خودش رو برد تا شانسمون بیش از پیش برای پنجمی کمتر بشه. از طرفی این درحالیه که تیم حریف بنفش ها رو در یک امتیازی خودش میبینه.

حرکت هواداران رم در دیدار مقابل میلان به یاد آنتونیو ده فالکی

احساس میکنم رم شاید یجورایی اصن مایل هم نبود کیه وو رو ببره تا انرژِی خودشُ روی سه بازی مهم آینده بذاره. میلان ، ناپولی و لاتزیو ( کوپا ایتالیا). من تصورم اینه که مهم ترین دیدار برای تیفوسی های رم به طور کل بعد از دربی دلاکاپیتاله ، دیدار با میلان باشه. یادمه حتی سالهای پیش که اینتر در اوج بود و میلان خیلی افت کرده بود ، برای بازی با اینتر به اونصورتی که باید و شاید جمعیتی به ورزشگاه نمیومد اما دیدار با میلان معمولا المپیکو اکثر ظرفیتش پُر میشد. این میتونه به خاطر مرحوم آنتونیو ده فالکی باشه; یه هوادار جوان رم که حدود 24 سال پیش توسط هواداران میلان مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جان خودش رو از دست داد. دیدار بعدیمون هم که دربی جنوب ایتالیاست و به دلیل همین بازیای مهمه که تصور میکنم جلوی کیه وو شاید اصن قرار نبوده که از 100% پتانسیلمون استفاده کنیم. از یه طرف هم وقتی فیورنتینا رو بردیم باید از جون و دل مایه بذاریم تا مقابل رقیب فیورنتینا هم نتیجه لازم رو بدست بیاریم وگرنه یه طورایی نامردیه. مثلا یادمه سه سال پیش آرسنال ، چلسی و منچستر با هم رقابت داشتن و تاتنهام هفته های آخر با هرسه شون بازی داشت. زنبق های سپید لندن آرسنال رو بردن و عملا اونا رو از گردونه این رقابت خارج کردن و مقابل چلسی هم 3 امتیاز رو دشت کردن اما جلوی منچستر باختن و در نهایت چلسی قهرمان شد که اگه منچستر قهرمان میشد همه نگاهها به طرف تاتنهام میرفت و امیدوارم یه همچین اتفاقی هرچند که چیزی رو ثابت نمیکنه ، برای ما نیُفته :nishkhand:

feri71
05-13-2013, 23:59

بازی زیاد جالبی نبود. حداقل برای من که امیدوار به برد بودم اینطور بود. موقعیت های خطرناکمون خلاصه میشد به چند شوت از راه دور. که این میتونست به خاطر روی فرم نبودن اسوالدو و لاملا باشه. حالا درسته که از کل روند بازی راضی نبودم اما اکثر بازیکنا در نوع خودشون عملکرد بدی نداشتن. زمانی که حریف 10 نفره شد هیچ برنامه ای نداشتیم تا به حریف فشار بیاریم ، انگار نه انگار که یه یار از اونا بیشتر داشتیم ، به قول رضا بیشتر به فکر دفاع بودیم تا حمله. این لوبونت هم دروازه بان خوبیه اما با بغل پا هم براش توپ بفرستن دو ضرب میگیره:ajibeee: فقط شانس باهامون یار بود که روی همین دوضرب گرفتناش دروازه مون باز نشد. آخرای بازی هم یه موقعیت خیلی خوب رو دفع کرد ، ینی در کل این قابلیتُ داره که جلوی شوتای سنگین وایسه اما نقطه ضعف بزرگی که داره و همه نقاط قوتِش رو زیر سایه میبره همین دوضرب گرفتنشه.

بهترین بازیکنمون طبق معمول همونی بود که خودتونم میدونین که بازم با بازیای چشم نوازش دل ما رو برد:love: اما دلیل نمیشه که چون بهش علاقه دارم بخوام حرکت آخریش رو توجیه کنم. درهرصورت مکسس یا هر آدم دیگه ای هرکاری که میخوان میتونن انجام بدن. کاپیتان ما یه اسطورَست و خودشُ نباید با یکی مث مکسس مقایسه کنه که به خاطر درج یه سوپرکاپ بیشتر توو صفحه ویکی پدیاش ، تیم خودشُ عوض کرد! دوس دارم یه مقدار از این آدم بگم. فقط کافیه مکسس رو با هموطن خودش کاندلا مقایسه کنید. هنوزم که هنوزه بعد از هشت/نُه سال که رم رو با خاطرات خوش ترک کرد ، وقتی به المپیکو میاد واس خودش جایگاه و مقامی داره پیش هوادارا ! افتخارات کاندلا مگه چقدره؟ کاندلا هم میتونست بره به یکی از غول های اروپا و یه چمپیونز لیگ بگیره و چند سال بعد کسی حتی اسمشُ هم یادش نیاد اما قدر پیرهنی رو که میپوشید دونست و برای همیشه پاداش کارشُ گرفت و باز هم خواهد گرفت. و اما مکسس الآن یه سوپرکاپ ایتالیا توو ویترین افتخاراتش خودنمایی میکنه و خیلی خوش بحالشه!! توی یک شرایط خاص در رم طی هفت سال به محبوبیتی وصف نشدنی رسید اما توی میلان این اتفاق براش تکرار نمیشه. الآن توو اوج دوران بازیگریشه اما دو/سه سال دیگه به محض اینکه یه مقدار سطح بازیش افت کنه میفروشنش به همون تولوز یا موناکو! کاپیتان این همه واسه تیم زحمت کشید ،درآمد فضایی و جام و همه چی رو بیخیال شد ، اونوقت یکی مثه مکسس به این راحتی رمُ به چارتا جام فروخت. خب معلومه که توتی جلوی یه همچین بازیکنی عصبی ظاهر میشه.

دقایق آخر هم داور یه پنالتی برای ما نگرفت که به نظرم همون بهتر نگرفت چون زیاد خوشایند نیس که نزدیک به یک ساعت از تیم حریف یه یار بیشتر داشته باشیم و هیچکار خاصی نکنیم و منتظر باشیم تا دقیقه 87 با یه ضربه پنالتی برنده مسابقه باشیم! منظورم اینه که دلیل عدم موفقیتمونُ نباید گردن داور بندازیم چرا که در وهله اول این خودمون بودیم که نخواستیم ببریم. آمبروزینی هم دقیقا نمیدونم فصل آخرشه یا نه اما اگه هست باید بگم بعد از سپری کردن سالهای پرافتخار با میلان داره آبرومندانه از فوتبال خداحافظی میکنه. در هرصورت همین خودش یه نعمته که یه بازیکن میانسال که سال آخرشه ، توو آخرین بازیاشَم فیکسه و سرنوشتِش مثه خیلی از اسطوره های بدشانس نشد که حتی توو بازی خداحافظیشون هم مجبور میشن توو دقایق تلف شده به بازی بیان و با یه حضور تشریفاتی کفشاشونو آویزون کنن.

ما هم به راه خودمون ادامه میدیم و هفته آینده دربی جنوب ایتالیا رو برگزار خواهیم کرد و باید نشون بدیم که بدون کاپیتانمون هم کم تیمی نیستیم! و در نهایت امیدوارم این فصل با کسب ستاره نقره ای به اتمام برسه تا بعدها مجبور نشیم از آندریاتزولی هم مثه انریکه و دل نری یاد کنیم.

زنده باد رم دوس داشتنی

INDECENT
05-14-2013, 03:24
با این مساوی بعید میدونم دیگه رم بره لیگ اروپا , مگر اینکه دلو به فینال جام حذفی خوش کنن .

امیدوارم که رم تو فینال ببره تا هم جام گرفته باشه هم لااقل به لیگ اروپا برسه

feri71
05-17-2013, 20:44

این دروازه ی متزلزل...
تابستون 2011 زمانی که ساباتینی بعد از کش و قوس های زیاد تونست سنگربان تیم ملی هلند رو با قیمت مناسب به ایتالیا بیاره ، تصور بر این بود که با توجه به سنی که داره تا 8 یا 10 سال دیگه دروازه جالوروسی بیمه خواهد بود! غافل از اینکه حالا حالاها قرار نبود این وضعیت آشفته به پایان برسه...
اجازه بدید یه مقدار برگردیم به عقب. دونی تونست طی دو/سه سال خودشُ بی رقیب نشون بده اما مصدومیتی که گریبانگیرش شد باعث شد تا سرجیو نهایت استفاده رو از این فرصت ببره. سرجیوی برزیلی در فصل 2009/10 که با نایب قهرمانی تلخ جالوروسی همراه بود عالی کار کرد و همین موضوع بود که مسئولان رم رو متقاعد کرد تا در نقل و انتقالات تابستون دنبال گزینه جدید نَرَن. اما در فصل بعد بود که افت شدیدِش شروع شد تا جایی که عامل بسیاری از باختهای رم در اواخر دوره رانیری تلقی میشد و با اومدن مونتلا در نیمه های فصل به طور کامل از ترکیب کنار گذاشته شد!

این جریانات گذشت تا رسیدیم به استکلنبرگ. مارتین در فصل ابتدایی خودش (فصل قبل) اصلا در حد انتظار ظاهر نشد. یَنی شاید اگه کورچی خودمونُ میذاشتیم هم آنچنان فرقی با عملکرد به جا مونده از استکی نداشت. گهگاه حتی شوتهای معمولی هم میتونستن عامل باز شدن دروازه ی جالوروسی باشن. در اوایل این فصل هم مارتین دچار مصدومیتی شد که این به معنی از دست دادن چند بازی بود. در این مدت گویکوچه آ به جاش بازی کرد. اما نکته جالب از اونجا شروع شد که زمن حتی بعد از سپری شدن دوران مصدومیتِش هم گویکوچه آ رو انتخاب اول خودش میدونست اما با رفتن زمن و ناشی گریهایی که از این اروگوئه ای دیده بودیم چاره ای جز بازگشت مارتین باقی نمیگذاشت. با همه این اوصاف خروج مارتین در انتهای فصل اصلا بعید نیس. درحالیکه یووه دو دروازه بان داره که یکی از دیگری بهتر ، میلان آبیاتی رو همچنان مثه قبل آماده میبینه و اینتر که با وجود رفتن سزار باز هم گزینه شایسته ای رو جذب کرده ، رم در طول دو سه سال گذشته شش/هفت نام مختلف رو درون دروازه خودش داشته و این خودش گویای وضعیت نابسامان رم در دروازه هست. این قصه کِی میخواد تموم شه؟ فقط خدا میدونه.

در اینجا بد نیس یادی هم کنیم از آرتور مورائِس. دروازه بانی که در رم با وجود سرجیو ، لوبونت و دونی تبدیل شده بود به گزینه چهارم اما چهارشنبه شب تونست دومین فینال لیگ اروپای خودشُ تجربه کنه! اولین فینالِش هم در سال 2011 بود به همراه براگای پرتغال. اواخر دوره ی اسپالتی ، تازه داشتن یه فرصتی به این برزیلی میدادن اما پدیده ای به نام سرجیو و در کنارش اومدن لوبونت باعث شد کسی حتی به آرتور فکر هم نکنه. این قضایا باعث شد تا در تابستون 2010 رم رو به مقصد پرتقال ترک کنه. شاید اگه درخشش مقطعی سرجیو نبود و یا لوبونت هم به رم نمیومد الآن دروازه رم وضعیت دیگه ای داشت!
در هرصورت بهت افتخار میکنیم آرتورroz::

feri71
05-19-2013, 19:02

این فصل از سری آ هم به آخرین ایستگاه خودش رسید. فصلی که هر نوع ماجرایی رو در اون تجربه کردیم. از بردهای پرگل و شیرین تا شکست های تحقیر آمیز و اما زیباترین دستاوردمون قطعا رکورد شکنی های کاپیتان و صعودش به رتبه دومین گلزن برتر تاریخ سری آ بود. طبق معمول مسابقات رو خوب شروع نکردیم. برای من همه چی داشت معمولی پیش میرفت تا اینکه در آخرین هفته های نیم فصل اول فیورنتینا رو 4-2 در المپیکو شکست دادیم و اون زمان بود که شیفته این بازیکنا و این سبک شدم. اما متاسفانه زمن درعین سبک شادابی که داشت ، یکسری تفکرات عجیب و غریب هم داشت که باعث میشد ادامه کار باهاش میسر نباشه. در عین احترامی که برای این مرد اهل چک قائلم ، ولی انصافا برکناریش کار صحیحی بود. درسته که در اون روزایی که اخراج شد هم رتبه مون همین هفتم/هشتم بود اما یادمون نره که در اون زمان هفته به هفته داشتیم بدتر میشدیم و با گذشت پنج هفته از سال 2013 حتی یکبار هم موفق به کسب برد در سری آ نشده بودیم و با ادامه این روند حتی امکان داشت به رتبه های دو رقمی هم برسیم. فایده دیگه اخراج زمن هم این بود که شایعات پی در پی مبنی بر خروج دروسی از رم به پایان رسید.

امسال واقعا حقمون این نبود. اگه تاچسیدیس ، گویکوچه آ و پیریس رو مسثنی بدونیم ، انصافا بازیکنامون از سطح کیفی بالایی برخوردار بودن. بخصوص در خط حمله به قدری ترافیک بود که عملا فرصتی به نیکو لوپز داده نشد. این هفته های آخر تازه متوجه شدیم در سمت چپ هم جواهری به نام دودو داریم. از عملکرد خوب کادر پزشکی هم نباید بگذریم که در اکثر بازیها بدون مصدوم بودیم و اگر داشتیم هم بیشتر مربوط میشد به نیمکت نشین ها.

امشب در غیاب چند تا از بازیکنای اصلیمون که مهمترینشون کاپیتانه به مصاف تیمی میریم که برای سومین سال پیاپی باز هم شگفتی آفرید. هرچند که فک میکنم اصلیترین دلیلی که باعث شد ناپولی با این آسودگی خاطر سهمیه مستقیم چمپیونزلیگ رو دریافت کنه ضعف مشهود سایر رقبا بوده. البته به هیچوجه قصد ندارم شایستگی هاشون رو نادیده بگیرم. بعید میدونم امشب این بازی از سوی دو تیم آنچنان جدی گرفته بشه. درصورتی که 3 امتیاز کامل این دیدار رو دشت کنیم ، میتونیم شانسی برای صعود به رده ششمی هم داشته باشیم. این کار در ظاهر هیچ فایده ای نداره اما همین که از لاتزیو پایینتر نباشیم هم خودش نکته مثبتیه.

INDECENT
05-20-2013, 02:26
خب به دوستای عزیز رومی تبریک میگم . با این بردو وشکست لاتزیو اگه اشتباه نکنم به لیگ اروپا رفتید .

ایشالا با قهرمانیه در جام حذفی این فصل رو بدون جام نمونید .

Mehrd@d
05-20-2013, 11:14
خب به دوستای عزیز رومی تبریک میگم . با این بردو وشکست لاتزیو اگه اشتباه نکنم به لیگ اروپا رفتید .

ایشالا با قهرمانیه در جام حذفی این فصل رو بدون جام نمونید .

مثه اینکه تیم ششم نمیره یورو لیگ!!! با این اوصاف تکلیف آخرین سهمیه اروپایی در بازی فینال جام حذفی بین دو تیم رم و لاتزیو مشخص خواهد شد.

feri71
05-20-2013, 12:05

رم 2-1 ناپولی
جدا از هر نتیجه ای که گرفته باشیم ، چِقَد یکی/دو تا بازی آخر هر فصل غم انگیزه:daghon: دلگیر از این لحاظ که علاوه بر سه ماه تعطیلی لیگ ، این مسئله هم هست که رم معمولا تا هفته های چهارم/پنجم خوب نتیجه نمیگیره و این یَنی بعد از انجام شدن فینال ، حدود چهار ماه باید برای دیدن رمی که در سطح بردن حریفی مثه ناپولی باشه صبر کنیم!

دیشب انگار نه انگار که 6 نفر از بازیکنای اصلیمون غایب بودن! (توتی ، دروسی ، اسوالدو ، بالزارتی ، استکلنبرگ و مارکینیوس) واقعا هرچی از یکدست بودن این تیم تعریف کنم بازم کمه. میبینیم که با غیبت هر کدوم از مهره ها جایگزین های مناسبی در اختیارمونه و اینم از یاد نبریم ، حریف ما تیم دوم جدول بود و با این وضعیت غایبین باز هم ، بازی اکثرا دست رم بود. حتی میتونستیم پرگل ببریم اما بدشانسی مانعمون شد و البته داور هم همچین بی تقصیر نبود. مثلا روی یکی از صحنه ها دسترو یه فرار عالی داشت که به نظر من با مدافعین حریف روی یه خط بود اما داور آفساید گرفت. دیروز حتی دفاعمون هم به مانند بازی با میلان خوب عمل کرد و خیلی خوب حمله ها رو جمع میکردن و گل هم روی اشتباه محض لوبونت بود. توپ رو به قدری بد دور کرد که خورد به سر یکی از بازیکنای حریف و موقعیت ایده آل برای کاوانی ایجاد شد که تبدیل به گل شد. بعد از اینکه ناپولی اختلاف رو به یک گل رسوند فشار حریف بیشتر شد و البته رم هم ضد حمله های خیلی خوبی میزد و دقایق آخر دیگه واقعا نفسگیر بود. چون از اون طرف هم لاتزیو یه گل خورده بود و این فرصتُ به ما داده بود که یه پله صعود کنیم و اگه یه وقت بازی مساوی میشد خیلی حالگیری بود :nishkhand: بالاخره هرجور که بود این برد شیرینُ بدست آوردیم تا بتونیم در یه رتبه بالاتر از لاتزیو ، یَنی ششمی قرار بگیریم. دو سال در جدول لاتزیو اَزَمون بالاتر بود و این خیلی ناراحت کننده بود. گهگاه از لاتزیویی ها شنیده میشد که در این مدت ادعای تیم اول پایتخت بودن هم کردن! جالبه که این همه سال ما با اختلاف امتیاز قابل توجه ازشون بالاتر بودیم اما فقط دو سال که لاتزیو رتبه بهتری کسب میکنه که تازه اون هم با اختلاف امتیاز اندک بود ، میشه تیم اول پایتخت؟ ضمنا با کسب این برد و قرار گرفتن در این جایگاه و از اون طرف باخت لاتزیو میشه گفت که از لحاظ روحی به نسبت همشهری خودمون در وضعیت بهتری هستیم و این در بازی فینال مطمئنا به نفعمون خواهد بود. نکته بعدی اینه که در بازی فینال دیگه 6 غایب نداریم و به احتمال زیاد از اکثریت پتانسیلمون بهره خواهیم برد.

زنده باد رم دوس داشتنیlove::

INDECENT
05-20-2013, 17:28
مثه اینکه تیم ششم نمیره یورو لیگ!!! با این اوصاف تکلیف آخرین سهمیه اروپایی در بازی فینال جام حذفی بین دو تیم رم و لاتزیو مشخص خواهد شد.

درسته الان که نگاه کردم دیدم 2 تیم به صورت مستقیمو یه تیم به صورت پلی آف میرن چمپینز لیگ و تیمای چهارم و پنجم + قهرمان جام حذفی میرن یورو لیگ .

خب اشکال نداره , رم پوزِ لاتزیو رو تو فینال میزنه و هم قهرمان میشه و هم میره یورو لیگ :nishkhand:

feri71
05-26-2013, 13:07

درست وسط امتحانای نوبت دوم بود. ساعت 11 و خورده ای شب بود. تلوزیونُ روشن کردم و صداشُ بخاطر اینکه کسی رو اون موقع شب آزار نده روی سکوت گذاشتم و اصن متوجه نشدم گزارشگر بازی کی بود! یه بازی پرهیجان از رم و اینتر که در نهایت 2-1 بردیم با گلهای مکسس و پروتا . آخرشَم کاپیتان که مصدوم بود اومد و جام رو بالای سر برد. چِقَد کیف داد اون شب ، چِقَد لذت داشت اون شب! حالا پنج سال از اون بازی میگذره. از آخرین جاممون ، آخرین کوپا ایتالیا ، آخرین فصلی که فرانکو سنسی کبیر در بین ما بود...

اون شب مطمئن بودم این قهرمانی مقدمه ای خواهد بود برای موفقیت های آتی. غافل از اینکه روزای سختی در انتظارمون بود. به قدری اوضاع تغییر کرد که دیگه به رتبه های پنجم یا ششمی عادت کرده بودیم. مهمترین دلایلش رفتن مانسینی و ضعف روزلا سنسی در جذب مهره های کارآمد بود. به غیر از فصل 2009/10 که در سری آ و کوپا ایتالیا نایب قهرمان شدیم بقیه سالها رو در رتبه های ششمی و هفتمی گذروندیم. تحمل 5 سال بی جام موندن آسون نیست. یَنی میشه امشب این 5 به 6 تبدیل نشه؟ حال و هوای این روزای هوادارای متعصب رم وصف شدنی نیس. استرس بازی توو این یکی دو روزه نمیذاره به موقع بخوابیم و یا درس بخونیم! استرس برای قهرمان شدن ، کسب سهمیه اروپایی ، بردن دربی ، کسب ستاره نقره ای و از همه مهمتر پایان پنج سال بی جامی. امشب اگه ببریم همه این اتفاقا میُفته اما اگه ببازیم به هیچی نمیرسیم. یَنی این فصل به هیچ کدوم از اهدافمون دست پیدا نکردیم. بخاطر همینه که باید بگیم :"باخت در فینال ممنوع". حتی فکر اینکه امشب ببازیم غمگینَم میکنه. شاید حداقل برای لاتزیویی ها باختن قابل هضم تر باشه چون اولا براشون بحث ستاره نقره ای مطرح نیس و دوما در لیگ اروپا تونستن جزو 8 تیم برتر مسابقات باشن که اینَم خودش یه دستاورده. بنابراین امشب باخت رم با باخت لاتزیو خیلی فرق داره.

امشب یه مصدوم بیشتر نداریم و اونم کسی نیس جز مارتین استکلنبرگ. آرزو میکردم ای کاش حتی همین یه مصدومَم نداشتیم. ای کاش میتونست در قهرمانی رم نقش داشته باشه و با خاطره ای خوش به باشگاه بعدیش فکر کنه. پس لوبونت رو درون دروازه میبینیم و همین نکته بزرگترین ترس من در این بازیه. جلوی میلان داشت کار دستمون میداد که شانس آوردیم دروازه مون باز نشد اما جلوی ناپولی با اشتباهی که کرد ثابت شد که با وجود وفاداری که به رم داره اما شش دانگ نیس. من بازیای لاتزیو رو زیاد دنبال نکردم اما اونطور که میگن ظاهرا از لحاظ بدنی افت کردن و با باخت به کالیاری در آخرین بازیشون و قرار گرفتن در جایگاه پایینتر از رم هم مطمئنا از لحاظ روحی به اندازه رم نیستن. اینکه لاتزیویی ها در روزهای اخیر در یه کمپ تمرینی بخصوصی بودن تا از حواشی ایجاد شده توسط رسانه ها در امان باشَن میتونه دلیل خوبی برای اثبات افت لاتزیو باشه. یه تفاوت دیگه هم اینکه لاتزیو حدود سه ماه پیش بازی برگشت نیمه نهایی رو انجام داد ، اما رم تازه همین یه ماه پیش بود که در برابر اینتر صعودش رو قطعی کرد. این یه ماهه ما کاملا توو جو کوپا ایتالیا بودیم و شور و حال خاصی از این بابت داشتیم. مدتی بعد از اینکه فینالیست شدیم ، توتی در یه ویدئوی زیبا و موثر که توسط باشگاه ترتیب داده شده بود از هوادارا خواست تا به این بازی بیان و از تیم محبوبشون حمایت کنن. دیگه فقط همینُ بگم که امیدوارم امشب یه قهرمانی شیرین بدست بیاریم.

زنده باد جالوروسی

IL Bimbo De Oro
05-26-2013, 18:40
حدود 5 سال از آخرین قهرمانی و 4 سال از آخرین نایب قهرمانی رم در کوپا ایتالیا میگذره و فقط حدود 3 ساعت دیگه تا شروع یکی از حساسترین دربی های دلاکاپیتاله بین 2 رقیب سنتی یعنی رم و لاتزیو باقی مونده که قراره برای اولین بار در فینال کوپا ایتالیا مقابل هم صف آرایی کنند.
هیچکدوم از این دو تیم فصل چندان جالبی رو سپری نکردند و فقط با اختلاف یک امتیاز نسبت به رقیب همشهری این فصلو با عناوین پنجم(رم) و ششم(لاتزیه) به پایان رسوندن تا شاید تنها امیدشون برای جبران این فصل, قهرمانی در کوپا ایتالیا باشه.
فرانچسکو توتی و دنیله دروسی کاپیتانهای اول و دوم رم که تجربه زیادی در دربی های دلا کاپیتاله دارند میتونن مهره های کلیدی رم در بازی امشب باشند. شاید یکی از نگرانی های تیفوسی های رم برای بازی امشب حضور بوگدان لوبونت 35 ساله درون دروازه باشه که در آخرین بازی لیگ مقابل ناپولی در دفع توپ اشتباه کرد تا کاوانی احتمالا آخرین گلش با لباس ناپولی رو به رم بزنه. البته بنظر من اگه خط دفاعی امشب کم اشتباه ظاهر بشه لوبونت میتونه از پس کلوزه و هم تیمی هاش بر بیاد.لوبونت دروازبان باتجربه ایه که ویژگی بارزش چابکی و واکنش های سریعشه و شاید تنها نقطه ضعفش این باشه که نمیتونه شوتها رو کامل دفع کنه ولی اونقدر با تجربه هست که فرصت ریباند رو به مهاجمان حریف نده(به استثنای سوتیش تو بازی با ناپولی:nishkhand:)
به هر حال امیدوارم رم با پیروزی در بازی امشب اولین تیمی باشه که ستاره نقره ای رو, رو پیرهنش حک می کنه:rom:

ترکییب احتمالی دو تیم در بازی امشب:
رم: لوبونت ؛ مارکینیوس ، کاستان ، بوردیسو ، بالزارتی؛ دروسی ، بردلی ، مارکینیو ، لاملا ؛ توتی ، اسوالدو
لاتزیو: مارکتی ؛ کنکو ، بیاوا ، لدسما ، دیاز ، رادو ؛ اونازی ، هرنانز ، کاندروا , لولیچ ؛ کلوزه

feri71
05-27-2013, 00:00

باختیم! رسیدیم به هیچ. این همه این فصل برای بازیامون بالا و پایین پریدیم هَمَش هیچ شد. فِک نمیکنم حاصل کار مایی که ششم شدیم و نایب قهرمان کوپا شدیم با حاصل کار نهایی اینتری که نهم شد یا کاتانیایی که هشتم شد فرق خاصی داشته باشه. هر سه مون به هیچ هدف مهمی نرسیدیم. حیف شد ، امشب میتونست توو تاریخ جالوروسی ثبت بشه اما همه چی برعکس اون چه که میخواستیم شد. چیزی که قبل از بازی حتی فکر کردن بهش هم سخت بود. این جَوونای پرتلاش حقشون این نبود. حالا باید ببینیم تکلیف آلگری چی میشه چون آندریاتزولی کوچکترین شانسی برای موندن نداره و با باخت امشب ، همون اندک حامی های خودشُ هم از دست داد.

از زمان انریکه که روند باختامون به لاتزیو آغاز شده مطمئنا بارزترین دلیل این ناکامی ها جَوونی و ناپختگی اکثریت بازیکنا بود. میبینید که دقیقا از همون زمانی بحث پروژه جوانگرایی رم مطرح شد دربی ها رو یکی پس از دیگری واگذار کردیم. در حالی که دقیقا قبل از آغاز این مرحله رکورد پنج برد پیاپی رو بدست آورده بودیم که این میتونست بدلیل میانگین سنی بالای تیم و در نتیجه تجربه بالا در اون مقطع زمانی باشه. دربی یه بازی الکی نیس و هرکسی نمیتونه تمرکز خودشُ در همچین دیداری حفظ کنه. بعد از خوردن گل کاملا بهم ریختیم و به غیر از توپی که به تیرک خورد هیچ حمله درست و حسابی دیگه ای نداشتیم و همه کارامون احساسی بود و حتی شانس آوردیم که روی ضدحملات حریف ، اختلافمون بیشتر نشد! این خودش میتونه بدلیل میانگین سنی پایین تیم باشه. دهه 2010 داره کم کم شباهت پیدا میکنه به دهه تاریک و سیاه 90 ! حالا فقط باید آرزو کنیم فصل نقل و انتقالات زودتر تموم شه! به شخصه خیلی سخته که به خودم بتونم بقبولونَم که بازیکنایی در سطح لاملا ، پیانیچ یا حتی اسوالدو بخوان برای سومین سال پیاپی اروپا رو بیخیال شَن. بازیکنی مثه مارکینیوس رو با این پیشنهادای خوب که بخصوص از بارسا براش فرستاده شده باید خیلی زحمت بکشیم تا بتونیم نگه داریمِش. اینجاست که تیم مدیریتی باید خودی نشون بده و به این دسته از بازیکنا بفهمونه که در آینده ای نزدیک ، وضعیتمون امیدوار کننده تر خواهد بود و در نهایت اونا رو برای موندن متقاعد کنن. در غیر اینصورت به مانند دو سال پیش که مکسس ، منز و ووچینیچ با نارضایتی گذاشتن و رفتن ، امروز هم پتانسیل از هم پاشیدن تیم وجود داره.

طبق معمول در زمانی که تیم با ناکامی مواجه میشه ممکنه باز دوباره هوادارای افراطی رم کارای ناشایستی علیه بازیکنامون انجام بدن یا بخوان توو تمرینات شعار علیه بازیکنا بدن. همچین حرکاتی اگه خدای نکرده انجام بشه مشکلاتی به بار میاره که از دست باشگاه هم کاری ساخته نیس. بازیکنی که تصور میکنه دیگه جایی توو قلب هوادارای تیمِش نداره چمدونِش رو میبنده و میره. در پایان باید بگم ما رمیها به این اوضاع دیگه عادت کردیم. از این دست بازیای تلخ کم نداشتیم از باخت به سمپدوریا و از دست دادن اسکودتو گرفته تا باخت به آرسنال در ضربات پنالتی و حذف از لیگ قهرمانان ، از باخت به کاتانیا و پریدن سهمیه چمپیونزلیگ (دو فصل پیش) گرفته تا باخت به اینتر در فینال کوپا ایتالیای 2010 و خیلی خاطرات تلخ دیگه... بازیکنا میرن و میان مثه امرسون ، ساموئل ، کاسانو ، مانسینی ، چیوو ، ووچینیچ ، مکسس و ... اما همیشه یه رم بوده و یه توتی! امروزَم اگه هرکدوم از بازیکنا از بودن در این گروه ناراضی هستن کسی نمیتونه جلوشونُ بگیره و راه برای خروجشون بازه. وضعیتمون هم بالاخره یه روزی درست میشه و تا اون روز چاره ای جز صبر نداریم.

زنده باد جالوروسی

IL Bimbo De Oro
05-27-2013, 14:45
یادم نمیاد از کی شروع به فوتبال دیدن کردم یا اینکه تا کی حوصله فوتبال دیدن دارم ولی مطمئنم این بدتین فوتبالی بود که دیدم. تلخترین شکستی که به خاطر دارم. نه بخاطر باخت تو دربی، نه بخاطر از دست دادن جام قهرمانی و نه بخاطر از دست رفتن سهمیه اروپایی فقط به این خاطر که دوست داشتم قدیمی هایی که این فصل به سمت در خروجی باشگاه هل داده میشن با یه خاطره خوب رمو ترک کنن, دوست داشتم کسانی مثل پروتا , تادی , بوردیسو و... شکوهمندانه با رم وداع کنند و به سرنوشت ژوان , دونی , پیزارو ,سرجیو و خیلی های دیگه دچار نشند و غریبتانه شهر ابدیو ترک نکنند.
دیشب تلخترین صحنه بازی حرکت عصبی پروتا بود که میخواست نیمکتو از جا بکنه . فریاد های بوردیسو هم فراموش نشدنی بود , دیشب نیکو مثل یه گلادیاتور با تمام وجود میجنگید و به قول خودش میخواست با جام از رم خداحاظی کنه. نمایش بوردیسو فوق العاده بود علاوه بر اینکه از نظر فنی بهترین بازیکن زمین بود تماتم سعیشو میکرد تا هم به سایر بازیکنان تیم روحیه بده و هم تیفوسی هارو وادار به تشویق بیشتر بکنه. بوردیسو فقط چهار فصله که تو رم بازی میکنه ولی تا ابد در ذهن طرفداران رم باقی میمونه. هیچوقت فصل پیشو فراموش نمیکنم که بوردیسو با پای شکسته و با عصا به تمرینات رم میرفت تا به بقیه روحیه بده. فورزا نیکو
یه فصل دیگه هم گذشت بدون هیچ دست آوردی. هرچقدر سن کاپیتان بیشتر میشه شانس رم هم برای بدست آوردن یه جام بزرگ به صفر نزدیکتر میشه. واقعا حیف امثال توتی و دروسی که آخرین سالهای بازیشونو باید کنار دلقک هایی مثل اسوالدو و لاملا به پایان ببرند! ای کاش واقعا مثل گذشته کسانی که لیاقت پوشیدن این پیراهنو داشتند خریداری میشدند. ای کاش!!
تحلیل فنی
از نظر فنی فقط میشه گفت آندریاتزولی بازی رو به پتکوویچ باخت. در نیمه اول پرس شدید لاتزیویی ها در یک سوم دفاعی رم و همچنین مرکز زمین، کاملا گرگها رو در کار هجومی فلج کرده بود. توتی و دروسی که نیمه اول وظیفه بازیسازی رو بر عهده داشتند هر موقع صاحب توپ میشدند در محاصره چندتا لاتزیویی بودن که معمولا توتی سعی میکرد از حریف خطا بگیره و دنی هم تحت فشار شدید حریف, پاسهای اشتباه میداد. بردلی هم علیرغم دوندگی زیاد خلاقیت لازم رو برای بازیسازی نداشت. مارکینیو و لاملا هم در دو سمت کارایی لازمو نداشتند . لاملا مثل همیشه زیاد با توپ ور میرفت و بجای پاس دادن و سرعت دادن به بازی اونقدر دریبلهای بی فایده میزد تا توپ رو از دست بده. بنظرم پیانیچ میتونست بین دو نیمه جای لاملا رو بگیره و فلورنزی یا حتی توتی بجای مارکینیو به سمت چپ برن.
بنظر پرس شدید لاتزیو برای رم غیر قابل پیشبینی بود. شاید اگه توتی و دروسی تا این حد نزدیک بهم بازی نمیکردند کار برای حریف سخت تر میشد بنظرم بهتر بود توتی مثل زمان زمن به سمت چپ بره تا هم اون سمتو فعالتر کنه و هم چند نفرو به خودش مشغول کنه تا دروسی راحت تر بتونه نقش یه بازیسازو ایفا کنه بردلی هم میتونست بعنوان یه بازیکن کارگر فضای لازمو برای بازیسازی دروسی فراهم کنه. بر خلاف کار هجومی عملکرد رم در کار دفاعی در نیمه اول قابل قبول بود. دفاع چند لایه رمی ها تحت فشار شدید خوب کار کرد. البته لاتزیو یکی دو موقعیت خوب رو تو این نیمه بدست آورد که با واکنشهای عالی لوبونت همراه شد.
جالوروسی که تو نیمه اول ظاهرا از پرس شدید بیانکوچلستی گیج شده بود, برای رها شدن از فشار حریف احتمالا برنامه هایی داشت, ولی پتکوویچ و یارانش باز هم مثل نیمه اول یکقدم از رمی ها جلو تر بودند. لاتزیویی ها در نیمه دوم منطقه پرس رو به خط دفاعی خودشون آوردند و با این عقبنشینی توپ رو در اختیار رمی ها قرار دادند. رمی ها که هم بنوعی با این تغییر روش مثل نیمه اول غافلگیر شده بودند و هم تحت تاثیر جو ورزشگاه و حساسیت های بازی قرار گرفته بودند علیرغم در اختیار داشتن مالکیت توپ در نیمه دوم نتونستن بازی همیشگیشونو به نمایش بگذارند و از موقعیت ها استفاده کنند. بر خلاف رم، لاتزیو که با عقب نشینی خودش در این نیمه تونسته بود دفاع رم رو به جلو بکشونه از شکنندگی دفاع تک لایه رم استفاده کرد و روی یه ارسال از جناحین سر انجام به گل رسید. تیم رم بعد از دریافت گل رو به بازی مستقیم آورد که با توجه به تجمع یاران لاتزیو در محوطه جریمه خودی ، دست رم باز هم از رسیدن به گل کوتاه موند.
پایان کارآندریاتزولی: زمانی که این مربی روی کار اومد همینجا گفته بودم که مسئولین باشگاه تحت تاثیر نتیجه گیری کسانی مثل دی متئو و تیتو ویلا نوا قرار گرفتند و بر همین اساس آندریاتزولی رو انتخاب کردند. انتخاب یکی از اعضای کادر فنی بعنوان سرمربی موقت. کسی که احتمالا دوام چندانی روی نیمکت نداره.بنظرم تزولی عملکرد متوسطی داشت.اون تو یه شرایط سخت تیمو تحویل گرفت. تیمی که موقعیت جالبی توی جدول نداشت و علاوه بر این بازیکنانی مثل دروسی استکی مارکینیو و... شرایط روحی خوبی نداشتند. تزولی تونست تا حدودی تیمو جمع و جور کنه وحتی مقابل تیمهای بزرگی نظیر یووه، ناپولی، فیورنتینا و اینتر به پیروزی برسه.ولی امتیازهای مهمی که رم مقابل تیمایی مثل پسکارا و کیه وو ازدست داد موجب شد تا در نهایت رم در لیگ ناکام بمونه و در جام حذفی هم دستش از رسیدن به دهمین جام کوتاه بمونه.

feri71
06-11-2013, 12:23

درحالیکه تا پایان فصل قبل هنوز چهار یا پنج بازی مونده بود ، بررسی گزینه ها برای جانشین آندریاتزولی شروع شد. با اینکه این عمل در زمانی که یه مربی از سمت خودش هنوز کناره گیری نکرده حرفه ای نبود ، بازَم با این حال حداقل خیالمون راحت بود که بلافاصله بعد از اتمام فصل سرمربی جدید مشخصه و حداقل از بلاتکلیفی درمیایم. اما با گذشت دو هفته از فینال کوپا همچنان کش و قوس های تعیین سرمربی ادامه داره. در ابتدای کار به آلگری خیلی نزدیک بودیم اما بعد از جلسه ای که با سران روسونری داشت ، تصمیم به ادامه کار با تیم خودش گرفت. بین گزینه های جدیمون قطعا آلگری ایده آل ترین گزینه بود. بعد از اون لوران بلان در آستانه رمی شدن بود که توافقات نهایی باهاش حاصل نشد. لوران بلان هم یکی از استعداد های درخشان مربیگریه. کسی که نتایج قابل قبول با فرانسه ی بحران زده کسب کرد و قبل از اون هم با بوردو قهرمان فرانسه شد در زمانی که لیون با 7 هفت قهرمانی پیاپی قدرت انکار ناپذیر فوتبال فرانسه بود و قهرمانی شاگردان بلان در چنین شرایطی واقعا تحسین برانگیز بود.

در آخرین مرحله سه گزینه مطرح شد مارچلو بیلسا سرمربی سابق بیلبائو و تیم ملی آرژانتین ، تاتا مارتینو سرمربی نیوولز اولد بویز و رودی گارسیا سرمربی لیل فرانسه. حالا از بین این گزینه ها توافقات اولیه با رودی گارسیا حاصل شده و مونده امضای نهایی. اولا که هیشکدوم از اینا گزینه مورد علاقه ما نیستن اما اگه بخوام بین این سه تا یکی رو انتخاب کنم قطعا همون گارسیا بهتره. بیلسا یه مربی با تجربست ولی تفکرات هجومی که داره کارُ خراب میکنه. ما در این سالها به اندازه کافی تهاجمی بازی کردیم ، دیگه کافیه! الآن تنها چیزی که برامون مهمه نتیجه هست. تاتا مارتینو هم که یه مربی گمنامه و هیچ تجربه ای در سطح اروپا نداره. اما رودی گارسیا دو سال پیش با لیل دابل کرد و لیگ و جام حذفی فرانسه رو از آن خودش کرد. همین فِک میکنم کافی باشه تا نسبت به دو گزینه دیگه ارجحیت داشته باشه! البته هرچند هم که یه مربی با استعداد باشه ، در لیگ ایتالیا تجربه خیلی مهمه و عدم تجربه گارسیا در سری آ میتونه مشکل ساز باشه. فعلا باید تا امضای نهایی منتظر بمونیم. . .

زنده باد جالوروسیroz::

feri71
06-17-2013, 21:06

12 سال گذشت! 17 ژوئن 2001 حماسه ای رخ داد که فراموش کردنش حالا حالاها ممکن نیست. 12 سال پیش در چنین روزی رم 3-1 پارمای قدرتمندِ اون زمان رو شکست میده و با شایستگی اسکودتو رو از آن خودش میکنه. حالا تقدیر اینگونه بوده که درست در چنین روز خاطره انگیزی گارسیا سرمربی جدید وارد رم بشه تا بتونه باشگاه رو به اهداف خودش برسونه. از همین حالا مطمئنا گارسیا مخالفان زیادی رو پیش روی خودش خواهد دید. گارسیا اومده به جایی که هوادارانِش خواسته های متناقضی دارن. برای مثال وقتی تاچسیدیس به زمین میومد و باعث نیمکت نشینی دروسی میشد ، بر علیهش سوت میزدن و هو میکردن. اما درست بعد از فینال کوپا یکی از کسایی که توسط هوادارا مورد توهین واقع میشه خود دروسی بود! و یا در همین چند وقته بعد از ناکامی های بوجود اومده خواستار بازگشت زمن شدن! هوادارایی که انگار فراموش کردن همین شش ماه پیش چه نتایج ناخوشایندی با این مربی گرفتیم. گارسیا به همچین جایی اومده. از اونجا که به زعم خیلی ها این مربی ممکنه متوسط تلقی بشه ، درصورتیکه تیم در همون یکی دو بازی اول هم نتیجه لازم رو نگیره باید منتظر انتقادات شدید از گارسیا و باشگاه باشیم.

اما درست نیست که بخوایم همه چی رو به مربی ربط بدیم. دغدغه ما در وهله اول جذب مهره های قابل اتکا هست ، مهره هایی که قبلا خودشونُ اثبات کردن. ببینید رم در سال 2001 قهرمان شد و کاپلو که یکی از مغزهای متفکر فوتبال بود رو روی نیمکت خودش داشت. اما چرا سال 2000 همین مربی نتونست تیم رو حتی به لیگ قهرمانان برسونه؟ به دلیل عناصری که سال 2001 داشت و یک سال قبل تر از اون نداشت. گابریل باتیستوتا و والتر ساموئل به تنهایی کافی بودن تا یه تیم در حال پیشرفت ، پله های ترقی رو بسیار سریعتر طی کنه. رم اگه قهرمان شد به این دلیل بود که هیچ ضعفی از حیث مهره نداشت. کاندلا در سمت چپ ، کافو در سمت راست ، ساموئل در قلب دفاع ، توماسی در میانه میدان. و از همه مهمتر خط حمله معروف و مرگبار رم شامل توتی ، مونتلا و باتیستوتا . حتی روی نیمکت ستاره گرون قیمتی داشتیم به نام ناکاتا که علیرغم ناکامی محضی که در رم داشت حداقل تونست در مهمترین دیدار فصل مقابل یوونتوس نقش تعیین کننده رو ایفا کنه. حالا برمیگردیم به زمان حال و فصلی که گذشت. دفاع راست به لطف پیریس کلا اوت بود. در خط میانی لجبازی های زمن برای نیمکت نشینی دروسی باعث میشد هم تاچسیدیس به دلیل تخریب روحیه از سوی تماشاگران خودی نتونه اون چیزی که در توانش هست نشون بده و هم اینکه خود دروسی بدلیل شایعات متعددی که از همین نیمکت نشینی نشأت میگرفت درهمون دیدارهایی که فیکس بود نتونه تمرکز لازم رو بدست بیاره. دروازه بان ها هم که یکی از دیگری تاسف بارتر . از چنین تیمی نمیشه انتظار نتیجه گرفتن داشت.

از گارسیا انتظار میره که در درجه اول پتانسیل بازیکنای خودی رو بدون هرگونه سلیقه ای عمل کردن کاملا بشناسه و بعد از اون به فکر خرید باشه. متاسفانه هرچی توو این سه فصل سرمون اومد از همین سلیقه ای عمل کردن مربی های مختلف بود. در زمان مونتلا به جای منز از کاپراری بازیکن اون زمان جوانان رم استفاده میشد. بعد از اون انریکه بود که تادی رو به سمت راست دفاع آورد! زمن هم همون اول کاری گاگو ، پیزارو و هاینزه رو رد کرد و در کل توو این زمینه ها به نوعی استاد هست. به نظر من مهمترین اهدافمون در فصل نقل و انتقالات باید یه دروازه بان مطمئن و همچنین یه دفاع شش دانگ باشه با توجه به خروج احتمالی بوردیسو.

زنده باد جالوروسی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

feri71
06-29-2013, 23:05

امروز یه اسطوره دیگه به تاریخ باشگاه اضافه شد. سیمونه پروتا بعد از 9 سال بازی در رم خداحافظی کرد.
در این سالها پیوستن ستاره هامون ( مکسس ، ووچینیچ ، چیوو ، مانسینی و . . . ) به تیم های رقیب حتی از ناکامی هامون هم دردناکتر بود. در این بین وقتی افرادی رو میبینیم مثه پروتا ، بریگی ، بوردیسو ، کاستی ، پیزارو و خوان یه خورده آرومتر میشیم. میشه گفت گروه دومی که نام بردم از لحاظ فنی یک Level پایینتر از گروه اول بودن اما همین که حداقل به پیراهن باشگاه پایبند بودن و به عنوان عضوی از یک گروه در حد توانشون از جون و دل مایه گذاشتن برای ما ارزشش خیلی زیاده. خیلی خیلی ارزشمند تر از گلهای مهم و حساسی که ووچینیچ و مانسینی برامون زدن.

میشه گفت پروتا تا سال 2010 یکی از ارکان اصلی رم بود اما بعد از اون افزایش سن خودشُ نشون داد. با اومدن مالکان جدید و خرید های جدید سوپر سیمو تبدیل به یه نیمکت نشین شد و انصافا توو این دو سال هیچوقت اعتراضی نکرد به این مسئله. علاقَم بهش زمانی بیشتر شد که زمن او رو در لیست مازاد قرار داد اما با این حال باز هم سوپر سیمو حاضر به ترک رم نشد. در فینال تلخ کوپای این فصل وقتی بازی داشت به آخرین دقایق خودش نزدیک میشد از شدت ناراحتی و نا امیدی ، سقف نیکمت رو تکون میداد که کاملا گویای حال و روز باشگاه بود. کاش اینطوری از رم خداحافظی نمیکرد. کاش حداقل در واپسین روزهای حضورش یه جام میبرد.
اما هرچی که بود یه رومانیستای واقعی بود.
دوسِت داریم سوپرسیمو ، برای همیشه توو قلب مایی love::

42d3e78f26a4b20d412==