PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خود را درباره این عکس بنویسید

amindash
05-10-2012, 00:28
علی دایی بعد از برد مقابل پرسپولیس - آیا این واکنش را می پسندید؟آیا نسبت به این رفتار نقد دارید؟نظر خود را برای ما بفرستید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ok

سایت گل -علی دایی بعد از برد مقابل پرسپولیس؛ این فریاد باعث شد خیلی ها اسم اورا از دفتر تلفن شان خط بزنند و البته خیلی ها هم مشکلی با این کار نداشتند...
برای ما اما مهم این است که شما چه فکر می کنید. ما منتظریم؛ این یک نظرگاه عمومی است. آنچه فکر می کنید را تایپ کنید و بفرستید. شاید علی دایی هم این نظرات را خواند...

think:::ehe:

spbarcelona
05-10-2012, 00:48
به نظر من که مشکلی نداره چون تیمی که سرمربیش هست پیروز شده پس باید هم خوشحال باشه:yes:
اما یه چیز برا من عجیبه که وقتی تو دربی پیروز شد اشک می ریخت و هوادار متعصب پرسپولیس بود ولی حالا چرا اینجوری خوشحالی کرد خوشحالی رو باید میکرد ولی نه اینجوری baghal:-
در ضمن اشکال هم نداره

mortezarm
05-10-2012, 00:55
این خوشحالی اصلا طبیعی نبود و یه جور دهن کجی به خیلی از پرسپولیسی ها بود
ادم هر چقدم خوشحال باشه میتونه ذبه عشقه هواداری که داره اونو تشویق میکنه جلویه خودشو بگیره اما این حرکات جدای خوشحالی با هدف به قصد کنایه بود
به هر حال من که اصلا حرکتو نپسندیدم و اگه خودی اینه غیر خودی چی میشه و ...........

alexdelpiero_10
05-10-2012, 08:04
زمانی که استیلی سرمربی استیل آذین بود رو یادتون میاد؟ استیل یازی رو در مقابل پرسپولیس 2-1 برد ولی استیلی رو نیمکت تکون نخورد تا هواداران از خوشحالیش ناراحت نشن ولی دایی...

UNCO
05-10-2012, 09:23
سلام
من همون اندازه که از نظر فنی دایی رو ستایش میکنم هیچ وقت نتونستم با شخصیتش کنار بیام...
من فکر میکنم برای دایی پرسپولیس ، صبا،سایپا،راه آهن یا حتی تیم ملی زیاد تفاوت نداشته باشه و مهم ماندگاری شهریار در افکار عمومیه.
حالا سوال من اینه اگر رفتار دایی در زمان گل به پرسپولیس رو حرفه ای بدانیم!!! حرفهای بعد از بازی هم حرفه ای بود ؟
رفتار اوخر فصل قبل با مدیرعامل قبلتر با فدراسیون و قبلترش با کریمی ، مهدوی کیا ، پروین و غیره چطور ؟
اصلا مسبب به حاشیه کشیدن پرسپولیس استیلی چه کسی بود؟
در آخر نمیدونم چرا ولی یاد یک جمله تاریخی از این بزرگوار به ایمان مبعلی افتادم .
که بعد از تکل خشن مبعلی به روی پاش در جریان بازی فولاد و صبا به او گفت: اگه پشت گوشتو دیدی ملی پوش شدنم می بینی !!!

shiraz-sport
05-10-2012, 10:05
با این که هواردار دو اتیشه پرسپولیس هستم ولی به نظر من رفتارش و خوشحالیش هیچ اشکالی نداره چون
1- تیمش در اخر جدول بود و خطر سقوط تهدیدش میکرد و اگر این بازی رو نمی برد تیمش احتمال داشت به دسته پایین تر سقوط میکرد
2- چون در فصل قبل کاشانی در حق دایی ظلم کرد و این فصل فصلی بود که علی دایی با تیم پرسپولیس نتیجه میگرفت اما نذاشتند که او سرمربی بشه.
3-علی دایی عاشق پرسپولیس هست و هیچ وقت رو منظور وعلیه پرسپولیس خوشحالی نمیکنه.:iran:

UNCO
05-10-2012, 14:08
اصلا میخوام این مسئله حرفه ای و غیر حرفه ای رو از جهت دیگه ای مثال بزنم.
اصلا بزار بریم از اون ور آن و مهد فوتبال مثال بزنیم که دیگه آخر حرفه ای هستند.
فرض کنید که فرگوسن ، ونگر و ... از منچستر و آرسنال برن تیم دیگه و تیم سابقشون رو در مسابقه رودرو ببرن.
سوال من اینه که بعد از گل همین کارهارو میکردند؟
اگر نه پس مگر اونها حرفه ای نیستند؟
من فکر می کنم بهتره خواسته یا ناخواسته با نسبت دادن واژه حرفه ای به رفتار اینو اون موجب حمایتشون نشیم.
وقتی کسی بین پرسپولیس و تشتک سازی تفاوتی قائل نیست پس ای پرسپولیسی اون فرد لیاقت همایت و ترحم تورو نداره !!!

amindash
05-10-2012, 14:49
سلام
من همون اندازه که از نظر فنی دایی رو ستایش میکنم هیچ وقت نتونستم با شخصیتش کنار بیام...
من فکر میکنم برای دایی پرسپولیس ، صبا،سایپا،راه آهن یا حتی تیم ملی زیاد تفاوت نداشته باشه و مهم ماندگاری شهریار در افکار عمومیه.
حالا سوال من اینه اگر رفتار دایی در زمان گل به پرسپولیس رو حرفه ای بدانیم!!! حرفهای بعد از بازی هم حرفه ای بود ؟
رفتار اوخر فصل قبل با مدیرعامل قبلتر با فدراسیون و قبلترش با کریمی ، مهدوی کیا ، پروین و غیره چطور ؟
اصلا مسبب به حاشیه کشیدن پرسپولیس استیلی چه کسی بود؟
در آخر نمیدونم چرا ولی یاد یک جمله تاریخی از این بزرگوار به ایمان مبعلی افتادم .
که بعد از تکل خشن مبعلی به روی پاش در جریان بازی فولاد و صبا به او گفت: اگه پشت گوشتو دیدی ملی پوش شدنم می بینی !!!

دمت گرم گل گفی.... دایی واقعا یه شصیت وتبالی بزرگ و ایرانه ولی یه وری خوشحالی میکرد که قهرمان جام شده

omid2
05-10-2012, 15:15
از نظر من میشه حق داد به علی دایی بخاطر اینکه تو پرسپولیس خیلی در حقش نامردی کردن

kick up
05-15-2012, 15:50
خب با همه نظرات موافق و مخالف اين رفتار دايي ولي بايد قبول كنيم كه اين حركات دايي هر هواداري رو ناراحت مي كنه و حداقل دايي مي تونست به احترام هواداراي پرسپوليس خودش رو كنترل كنه و واس نيفتادن تيمي كه يه فصل كامل سرمربيش بود انقدر داد و فرياد نكنه . گرچه قبلا هم كه توسايپا بود از اين هم بدتر بود .

هر چي بود گذشت و رفتار علي دايي بعد جدايي از پرسپوليس خيلي مسائل رو روشن كرد .

با اجازه دوستان اين تاپيك رو مي بندم ولي حذف نمي كنم تا تو آرشيو پرسپوليسيها بمونه و يادمون نره

42d3e78f26a4b20d412==