PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا گل اندي كارول در فينال جام حذفي انگلستان صحيح بود ؟

ArsalanBagheri
05-06-2012, 22:12
سلام به دوست هاي خوبم
قهرماني چلسي رو به همه ي هوادارنش تبريك ميگم
حتما ميدونيد در بازي فينال يك صحنه مشكوك بوجود آمد
حالا ما مي خواهيم از همه ي شما يك نظر خواهي بكنيم كه به نظر شما اين گل صحيح بوده يا نه
ممنون ميشم كه همه ي كساني كه به اين تاپيك ميان نظرشون رو بيان كنن

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

mojtabadj88
05-06-2012, 22:23
من طرفدار هیچ کدوم نیستم ولی توپ باید صذرصد از خط رد شه ولی در کل روز به روز داره از استفاده نکردن از توپ الکترونیکی احساس میشه بازی با تاتنهام بود فک کنم هچین صحنه ای

fcb10
05-06-2012, 22:25
من کاملا درکتون میکنم ! چون این فصل اشتباهات داوری سر میلان رو برید و چیزی حدود 8/7 امتیاز رو از چنگمون در اورد !

شاید با قبول شدن این گل لیورپول دومین قهرمانیش رو جشن میگرفت .

mojtabadj88
05-06-2012, 22:29
تصیح میشه یه بارم بازی یونتوس میلان بوود که توپ چیزی حدود نیم متر از خط رد شد گل حساب نکردن تو جآم جهانی هم گل لمپارد بود که توپ چهل سانت از خط دروازه عبور کرده بود حساب نکردن

spiderkiller
05-06-2012, 22:33
به قول عمو میشل اشتباهات داوری بخشی از فوتباله.اما اینطور تصمیمات حقیقتا دیگه باید تصحیح بشن.البته این صحنه فکر نکنم گل بود ولی ممکنه این اتفاق تو فینال لیگ قهرمانان بیوفته و سرنوشت قهرمانی رو عوض کنه برای همین به نظرم باید از تکنولوژی استفاده بشه اما فعلا فکر کنم این صحنه گل نبود.البته اشتباه از کارول بود که وانساد و گل رو 100 درصد نکرد.باید میموند و ریباند رو گل میکرد برای همین میشه گفت حقی از لیورپول ضایع نشد

amir-97
05-06-2012, 23:06
خیر
داور و کمک داور تو این صحنه خوب کار کردن
طبق قانون باید توپ کاملا از خط دروازه رد بشه
اما تو این صحنه توپ کاملا از خط رد نشده بود

GOLL
05-06-2012, 23:07
تشخيصش خيلي سخته
به نظر گل ميومد اما چك كه تو دروازه بوده گفته گل نيست!
توپ از تير افقي رد شد و اين يعني گل اما زاويه دوربين هم ميتونه خطاي ديد ايجاد كنه !
اي بابا اشتباهات داوري آرسنال رو سوم كرد !!الكي نيست !ميدونيد چندتا بازي آرسنال 3 اميتاز از دست داد؟
تلاشه تيم داوري هميشه موثر بود و حداقل يه تساوي از آرسنال ميگرفتن ايضا همين ديروز...
نتيجه گيري:
سه تيم تو زمين بازي ميكينن:
دو تا معموليشه + داورها

حالا تو اين بازي هم يه صحنه مشكوك بوده ....
شايد خطاي ديد باعث شده گل ببينيمش
اما به نظر من گل بود اما اگر توپ كامل رد شده باشه كه داور نديده ...
ما هم نديديم
كلا مشكوكه...

m_Lampard
05-07-2012, 00:51
گل لمپارد بود که توپ چهل سانت از خط دروازه عبور کرده بود حساب نکردن

گل لمپارد کلا تابلو بود از خط رد شده ki::همش رد شده بود اونم خیلی تابلو بودki::

بایدم بگم گل نیست چون توپ باید صد در صد بره تو دروازه تو این صحنه امضای دوستمون قسمتی که توپ توی دروازه نرفته به نظر میرسه پشت تیر هست که میشه روی خط:yes:

ArsalanBagheri
05-07-2012, 16:40
گل لمپارد کلا تابلو بود از خط رد شده ki::همش رد شده بود اونم خیلی تابلو بودki::

بایدم بگم گل نیست چون توپ باید صد در صد بره تو دروازه تو این صحنه امضای دوستمون قسمتی که توپ توی دروازه نرفته به نظر میرسه پشت تیر هست که میشه روی خط:yes:

دوست خوبم اگه قشنگ به عكس دقت كني مبيني اين عكس زاويه داره يعني 100% روي خط موازي روي خط نيست .
اگه دوستان اون صحنه رو دوباره ببينيد متوجه ميشيد كه قبل از اين كه به دست چك بخوره توپ 100 % از خط گذشته بود

ArsalanBagheri
05-07-2012, 16:47
خیر
داور و کمک داور تو این صحنه خوب کار کردن
طبق قانون باید توپ کاملا از خط دروازه رد بشه
اما تو این صحنه توپ کاملا از خط رد نشده بود

دوست خوبم اگر بخوايم از روي قوانين و كتاب ها تصميم بگيريم كه خيلي از گل ها گل نبودند و خيلي از گل هايي كه نگرفته اند گل بوده كه
مثلا بازي چلسي - تاتنهام ، اون توپ گل شد ؟ توي كدوم كتاب نوشته كه توپي كه نيم متر با خط دروازه فاصله داره گل هست ؟؟!؟؟
بعدش اين يه بازيه معمولي نبود كه فينال جام حذفي بود ، قديمي ترين رقابت هاي دنيا
اگه شما اون صحنه رو دوباره ببينيد متوجه ميشيد كه قبل از اين كه به دست چك بخوره توپ 100 % از خط گذشته بود

MyBarca
05-07-2012, 16:52
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

Forza Milan
05-15-2012, 22:55
کاملا بدونه شک صحیح بود من خودم بازی رو دیدم

گل هیچ مشکلی نداشت

42d3e78f26a4b20d412==