PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقصد بعدي گوارديولا كجاست؟

messi1373
04-28-2012, 20:18
پس از جدايي پپ از بارسا شايعات زيادي در مورد مربي گري او در تيم هاي مختلف شنيده ميشود.به نظر شما مقصد بعدي او كجاست؟

LEO JOON
04-28-2012, 20:21
به نظر من پپ حالا حالاها به تیم دیگه ای نمی ره چون همونطور که خودش گفته نیاز به استراحت داره و اگرم بخواد به همین زودی به تیم دیگه ای بره به نظر من یه تیمی رو انتخاب می کنه که زیاد توی رسانه ها مطرح و مورد توجه نباشه
امیدوارم هرجا میره موفق باشهlove::

messi1373
04-28-2012, 20:24
به نظر من به منچستر يونايتد ميره...حالا ببينيد.....

fcb10
04-28-2012, 20:27
احتمال رفتنش به ایتالیا هم هست چون به اونجا علاقه داره .

ولی من میگم که فصل بعد رو استراحت میکنه و جایی نمیره !

LEO JOON
04-28-2012, 20:29
منچستر یونایتد که حاضر نیست سر الکس رو از دست بده
فصل بعد آزاده بعدشم شاید شاید شاید بره من سیتی

amir-97
04-28-2012, 20:32
پس از جدايي پپ از بارسا شايعات زيادي در مورد مربي گري او در تيم هاي مختلف شنيده ميشود.به نظر شما مقصد بعدي او كجاست؟
به نظرم اگه بخواد به تیمی بره
احتمالا گزینه های زیر است
میلان-منچستر یونایتد-چلسی-اینتر

R.BAGGIO.10
04-28-2012, 20:33
این نظر سنجی برا بارساایهاست لطف میکردی میذاشتی قسمت بارسلونا.

messi1373
04-28-2012, 20:34
احتمال رفتنش به ایتالیا هم هست چون به اونجا علاقه داره .

ولی من میگم که فصل بعد رو استراحت میکنه و جایی نمیره !
يعني اسپانيا ميمونه؟؟؟؟؟؟/آخجوننننننن...يعني نميره يه تيمه ديگه......

shiraz-sport
04-28-2012, 20:40
به تیم انگلستان میره

spiderkiller
04-28-2012, 20:42
پپ فقط تو بارسا مربیگری میکنه تو اروپا.خواهیم دید.پپ هیچ تیم اروپایی غیر از بارسا رو به عهده نمیگیره اگه هم به احتمال 0.5 درصد هم تو اروپا مربیگری بکنه تیم باشگاهی رو مربی گری نمیکنه

messi1373
04-28-2012, 22:29
پپ فقط تو بارسا مربیگری میکنه تو اروپا.خواهیم دید.پپ هیچ تیم اروپایی غیر از بارسا رو به عهده نمیگیره اگه هم به احتمال 0.5 درصد هم تو اروپا مربیگری بکنه تیم باشگاهی رو مربی گری نمیکنه
اميدوارم...........................

ManUtd
04-28-2012, 22:45
خواهش ميكنم تا تهش بخونيد !
پپ مربي خوبي هست و اخلاق خوبي داره . هيچ وقت سعي در تحقير تيم حريف رو نداشته و هميشه با احترام صحبت كرده ! بهترين دوران تاريخ بارسارو هم پپ رقم زد ! حالا داره ميره و مطمئنا جاي ناراحتي داره ! هم براي هواداران اين تيم و هم براي بازيكنان كه روابط خوبي با اين مربي جوان برقرار كرده بودند ! ولي گاهي شرايط اون طور كه ما ميخوايم پيش نميره ! شايد در اين برهه زماني موندن پپ در عين شايستگي هايي كه داره چندان به نفع بارسا نبود ! حالا هم بارسا و هم پپ دنبال يك چالش جديد هستند و يك انگيزه مضاعف ! بارسا شايد تو سال اول با تيتو نتونه بارساي هماهنگ امسال پپ باشه ولي مسلما از لحاظ انگيزه بسيار بسيار بهتر از امسال خواهد بود ! و اين هميشه براي يك تيم و براي كسب موفقيت نياز هست .
و اما در مورد مقصد پپ و اينكه آيا كجا براي پپ مناسب تره !
به نظر من افكار و اعتقادات گوارديولا در نوع خودش منحصر به فرد هست ! از طرفي هر ليگ و كشوري فلسفه فوتبالي خاص خودشو داره ! از اين رو مربياني كه تنوع تاكتيكي بيشتري دارند ميتونند تو ليگهاي مختلف كار كنند و احتمالا موفق باشند !
به نظر من بهترين مقصد براي پپ گوارديولا جايي جز فوتبال اسپانا نيست ! فوتبالي كه پپ از همون جنس هست ! در هر صورت توانايي هاي پپ در سطح بالايي هست ! غير از بارسا و رئال هم در شرايط فعلي تيم ديگه اي مناسب پپ نيست ! البته رئال هم مناسب نيست چون پپ يك بارسايي اصيل هست ! پس بهترين مقصد براي پپ تيم ملي اسپانيا هست ! شك نكنيد بهترين گذينه براي هدايت اسپانيايي ها پپ گوارديولا خواهد بود ! اين در حالي هست كه ويسنته دلبوسكه الارقم شايستگي هايي كه داره اين اواخر نتونسته انتظارات اسپانيايي هارو برآورده كنه ! درسته دلبوسكه به همراه اسپانيا قهرمان جهان و يورو شد ! ولي سير نزولي اين تيم كاملا قابل حس هست ! حتي در جام جهاني هم اسپانيا نسبت به مهره هايي كه به نوعي بهترين هاي جهان بودند خوب بازي نميكرد ! و شايد در خيلي بازي ها پاياپاي تيمهاي معمولي چون سوئيس و شيلي بازي كرد و در فينال با هلند ! به اعتقاد خيلي ها دلبوسكه اون طور كه بايد از بازيكنان خوب تيمش استفاده نميكنه و با توجه به پتانسيل بالايي كه اين تيم داره خوب كار نميكنه !
نصف تيم ملي اسپانيا بارسايي هستند ! پپ با همه اين بازيكنان آشنا هست و چندين سال مقابل بازيكنان رئالي اسپانيا هم بازي كرده و با اون ها هم آشنا هست و در كل با بازيكنان اين تيم و ليگ كشورش به خوبي آشنا هست ! از طرفي نوع افكار گوارديولا طوري هست كه ميتونه از اين بازيكنان تيم چند برابر قوي تري بسازه ! شك نكنيد ! و اين تنها شانس قهرماني اسپانيا در جام جهاني 2014 برزيل خواهد بود وبس ! گوارديولا ميتونه با اين نسل از بازيكنان اسپانيا كه شايد بهترين نسل تاريخ فوتبال اين كشور هستند تيم قدرت مند بسازه . اين تغيير به هيچ عنوان باعث عدم هماهنگي نميشه و طي مدت بسيار كوتاهي تيم در مسير اصلي خودش قرار خواهد گرفت

sina acm
04-28-2012, 22:59
الان بهتر موقع برای پپ هستش که نشون بده بودنه بازیکن هاش هم مربیه بزرگیه از اونجایی که احتمال حضورش تو میلان هست من برای ابراهیم اوویچ نگرانم چون این دوتا باهم سازگار نیستند eterza::-

mojtabadj88
04-28-2012, 23:25
خواهش ميكنم تا تهش بخونيد !
پپ مربي خوبي هست و اخلاق خوبي داره . هيچ وقت سعي در تحقير تيم حريف رو نداشته و هميشه با احترام صحبت كرده ! بهترين دوران تاريخ بارسارو هم پپ رقم زد
جدا از این چیزا اون بازی که ما در برابر بارسا 5-0 هیچ باختیم که گواردیولا توپ رو نداد به رونالدو و انداختش اون ور این یه مدل توهین و تحقیر حساب نمیشه ؟

ManUtd
04-28-2012, 23:36
جدا از این چیزا اون بازی که ما در برابر بارسا 5-0 هیچ باختیم که گواردیولا توپ رو نداد به رونالدو و انداختش اون ور این یه مدل توهین و تحقیر حساب نمیشه ؟

اون بازي رو يادمه داداش ! حركت گوارديولا هم اشتباه بود ! ولي انسان گاهي وقتها تحت تاثير احساسات كاري ميكنه كه حتي بهش اعتقادي نداره ! گوارديولا سال قبلش مقابل اينتر شكست خورده بود و مورينيو تو اون بازي حسابي پپ رو اذيت كرده ! و پپ خيلي سعي داشت تا از مورينيو انتقام بگيره و شايد اون بازي واسه پپ خيلي احساسي بود ! ميگم كارش درست نبود ولي در كل من هميشه اونو با رويي خوش و اخلاقي خوب ديدم.اين يك واقعيته

spiderkiller
04-28-2012, 23:56
همون کار پپ هم درست بود.مربی ها زیر اون فشار کارای زشت تری هم انجام میدن از جمله دست کردن تو چشم اعضای کادر فنی

mojtabadj88
04-29-2012, 00:11
همون کار پپ هم درست بود.مربی ها زیر اون فشار کارای زشت تری هم انجام میدن از جمله دست کردن تو چشم اعضای کادر فنی
خوب الان کسی گفت خوزه آدم با شخصیت هست؟ ببین سعید چی گفت من چی گفتم میگه با احترام برخورد میکنه کسی که با احترام برخورد میکنه هرگز چنین کاری نمیکنه
حالا بیا بگو خوزه احترام نمیزاره:nishkhand:

spiderkiller
04-29-2012, 00:14
خوب الان کسی گفت خوزه آدم با شخصیت هست؟ ببین سعید چی گفت من چی گفتم میگه با احترام برخورد میکنه کسی که با احترام برخورد میکنه هرگز چنین کاری نمیکنه
حالا بیا بگو خوزه احترام نمیزاره:nishkhand:
منم اسم مورینیو رو نیاوردم.میگم فشار روی مربی خیلی زیاده.این کارها تو اون فشار روانی کاملا منطقیه.اخلاق یک مربی رو باید خارج از زمین دید

ManUtd
04-29-2012, 00:16
واقعا خيلي عجيبه ! نميدونم بحث فني چه مشكلي داره كه كل كل تو ذهن دوستان لذت بيشتري داره !
لطفا فضاي اين تايپيكو به كل كل هاي بيخودي و بحثهاي غير فني آلوده نكنيد ! بزاريد هركي مياد نظرشو فقط در مورد همين تايپيك بده و بره !

spiderkiller
04-29-2012, 00:19
داداش فکر کنم بحث راجع به گواردیولا باشه اونم مقصد بعدیش نه اخلاقیاتش که این داداش مجتبی میخواد زیر سوال ببره.بحث فنی یعنی نظرت رو راجع به مقصدش بگی کسی حرف از اخلاقیات نزده که این داداشمون میخواد اخلاق پپ رو زیر سوال ببره.

saeid_8992
04-29-2012, 00:32
دادا تحقییر اون 5 تاس نه اون توپی که بهش نداد

چه بحسیه میکنین
مورینیو از لحاظ فنی واقعا قبول دارم ولی اخلاق:sooot:

fcb10
04-29-2012, 00:57
دادا تحقییر اون 5 تاس نه اون توپی که بهش نداد

چه بحسیه میکنین
مورینیو از لحاظ فنی واقعا قبول دارم ولی اخلاق:sooot:

lز لحاظ فنی هم .....

mortezarm
04-29-2012, 02:47
واقعا پپ مربی خیلی بزرگ و مهمتر از اون خیلی با شخصیته و واقعا مربی که محبوبیتی بالا داره
نبود امسالش تو لالیگا خیلی تاسف برانگیزه اما مطمئنم به این تیم یعنی بارسا باز برمیگرده
قطعا این فصل و استراحت میکنه و به نظرم خیلی بعیده فصل بعد هم به بارسا برگرده
در صورت بازنشستگی منچستر میشه اونو محتمل ترین گزینه دونست و بعد اون میلان
خیلی بعیده به چلسی اینتر یا سیتی بره

pooyan_wenger
04-29-2012, 04:35
با اینکه حالا علاقه خاصی به بارسا ندارم... ولی پپ حرف نداشت..هم بازیکن سازیش هم چیدمانش عالی.. به امید موفقیت های بیشتر براش

UNCO
04-29-2012, 15:44
با سلام
با توجه به این اتفاق گواردیولا نشون داد که حداقل یک فاکتور از فرگوسن کمتر داره و اونم ماندگاری در تیمه . . .
هر چند رفتنش از بارسلونا هوشمندانه بود و از خودش یک استوره ساخت (شاید به دلیل سرنوشت ریکارد)
من فکر میکنم رفتنش به تیم ملی انگلستان یا میلان محتمل تر باشه هرچند معتقدم کاپلو بیشتر به درد میلان میخوره . . .

شیما کاکا 22
04-29-2012, 17:14
پپ عزیز همیشه باشخصیت بوده... این کاری هم که دوستان میگن ممکنه هر آدمی در یه شرایطی نتونه جلوی احساساتشو بگیره... هیشکی کامل نیس... همه اشتبا می کنن... ولی باید درصد اشتباهاتمون خیلی کمتر باشه... پپ همیشه یه اسطوره می مونه... عزیززززززززززه...

CRISTIANO-FARSHAD
04-29-2012, 17:21
پپ در بارسا مربی بزرگی بود ولی همون سرنوشت فرانک رایکارد رو پیش رو داره !

مورینیو...
04-30-2012, 12:48
مورینیو اخلاق نداره؟ این بنده خدا چیکار باید کنه تا شما بگین با اخلاقه؟ نباید فراموش کنیم که در حالی که همه از رفتن گواردیولا صحبت میکردن و نگران افت بارسلونا بودن مورینیو در این میان زیبا ترین حرف رو زد که اتفاقا اگه یه سری به سایت گل بزنین میبینین خیلی مورد استقبال بارسلونایی ها و رئالی ها قرار گرفته مورینیو بر خلاف همه نگران خود گواردیولا بود او در صحبتی که در روزنامه ی مارکا و سایت گل منتشر شد گفت: (برای من فرقی نمیکنه که پپ در بارسلونا بمونه یا نه مهم اینه که پپ خوش بخت باشه.)
من به فیلم رفتن گواردیولا از بارسا اسکار میدم ما به فیلم و وقایعی اسکار میدیم که قهرمانش موفق و باب دل بینندگان باشه نه یه قهرمان ذلیل که فقط اسمش قهرمانه یا شایدم نه. به نظر من گواردیولا بهترین تصمیم رو گرفته او در اوج از بارسلونا جدا شده و قهرمانی در بارسلونا خواهد ماند همه ی مربیان بزرگ اینطوری اند مثل مورینیو که همیشه در اوج از تیمش جدا میشه و در این قضیه سلطان فرگوسن یه استثناست.
به نظر من پپ احتمالا یک سال استراحت میکنه و اون موقع باید دید که به کجا خواهد رفت.

alielguaje
05-02-2012, 14:45
:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:پپ استراحت میکند

newmaradona
05-04-2012, 03:54
به نظرم جایی نمیره و باز هم بر میگرده بارسا

omid2
06-23-2012, 16:55
به نظر من پپ انگلیس میره یا مربی تیم ملی میشه یا من سیتی

dana10
06-29-2012, 10:04
او به احتمال زیاد سرمربی بایرن مونیخ شه.

TAHACR7
07-08-2012, 12:18
بایرن مونیخ........................................

omidehsani17
07-08-2012, 13:35
پپ که گفته بود فعلا کارهای مهم تری داره و فعلا تا یک سال نمیخواد مربیگری کنه

42d3e78f26a4b20d412==