PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | $ ¦¦ $ | آخرين اخبار نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2012-2013 (اختصاصي دربي)| $ ¦¦ $ |

GOLL
04-26-2012, 19:23
به نام حق

نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2012-2013

قوانين تاپيك:

در اين بخش خبرها به صورت ترجمه شده قرار ميگرد
پستهايي كه از خبرگزاريهاي ديگر پيست شده باشد پاك ميشود
از صفحه دوم خبرها به صورت اختصاصي و ترجمه شده ميباشد..
خواهشمنديم تنها خبرهاي معتبر(سايت رسمي آرسنال)و اختصاصي قرار دهيد

بحث و تبادل نظر پيرامون نقل و انتقالات در اين تاپيك انجام نشود

با آرزوي موفقيت در يارگيري هاي اين فصل آرسنال:eyvalla:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

GOLL
04-26-2012, 19:24

دی بوئر از مذاکرات انجام شده با آرسنال سخن می گوید

سرمربی آژاکس انتقال یان ورتونگن به آرسنال را تمام شده می داند.
کاپیتان بلژیکی باشگاه آژاکس در 2 فصل اخیر مورد توجه تیم های مطرح اروپایی قرار گرفته است و خصوصا در انگلستان علاقه مندان بسیاری دارد.

آرسن ونگر یکی از علاقه مندان به جذب یان ورتونگن بوده و فرانک دی بوئر، سرمربی باشگاه آژاکس اعلام کرد که مذاکرات برای این انتقال به آرسنال انجام شده است.

" بله ما در مورد آن مذاکره کرده ایم.

هنگامی که یک باشگاه علاقه مند وجود دارد و آن یک باشگاه واقعا خوب است، واضح است که او اینجا را ترک می کند. از این بابت 100% مطمئن باشید.

معتدم که او آماده است قدم بعدی را بردارد و البته از دست دادن بازیکنی با این کیفیت برای ما به مانند درجا زدن است."

GOLL
04-26-2012, 19:26

آلمونیا آماده ی ترک آرسنال می شود

این دروازه بان خوشحال می شود که در انگلیس بماند
مانوئل آلمونیا فاش کرد که او آماده ی ترک آرسنال در پایان این فصل است اما اصرار دارد که او می خواهد در انگلیس بماند.
دروازه بان اسپانیایی این فصل خارج از نگاه آرسن ونگر بود و پشت سر ووجیچ چزنی و لوکاس فابیانسکی باقی ماند. آلمونیای 34 ساله در ماه اکتبر یک دوره ی قرضی را در وستهم نیز گذراند و تا کنون 175 بازی برای آرسنال انجام داده است او در وستهم نیز چهار بازی انجام داد.

آلمونیا سال 2004 به آرسنال پیوست و اکنون آماده است به یک تیم دیگر برود. قرارداد او با آرسنال در این تابستان به پایان می رسد و امیدوار است بتواند در لندن بماند. او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:

" به دنبال یک انتقال خوب در فصل آینده هستم. می خواهم فصل جدیدی در زندگی خود آغاز کنم."

او همچنین ادعا می کند که ونگر از این که او با پایان یافتن قراردادش از این تیم می رود برای او خوشحال است.

" رابطه ای توأم با احترام بین من و او وجود دارد و اکنون من بازیکن آزاد هستم. می توانم هر چه می خواهم انجام دهم و او از کار من در آرسنال خوشجال است."

هنگامی که از وی سؤال شد در انگلیس بماند یا به اسپانیا بازخواهد گشت گفت:" من تنبل هستم و نمی خواهم فاصله ای طولانی را طی کنم. زندگی من در لندن فوق العاده است و امیدوارم بتوانم فصل بعد تیمی در اینجا پیدا کنم و بتوانم اینجا بمانم."

GOLL
04-26-2012, 19:27

دنیلسون به آرسنال باز می گردد

هافبک برزیلی باشگاه آرسنال با اتمام قرارداد قرضی خود در برزیل، می خواهد به لندن بازگردد
هافبک 24 ساله باشگاه آرسنال در ابتدای فصل توسط آرسن ونگر به برزیل فرستاده شد تا با انجام بازی های بیشتر فرصت حضور در ترکیب آرسنال را بدست آورد.

دنیلسون در مصاحبه ای اعلام کرد که به گفته باشگاه، بعد از اتمام قراردادش در سائو پائولو باید به تمرینات پیش فصل آرسنال ملحق شود.

" تا 30 ژوئن در سائو پائولو می مانم و سپس به آرسنال باز می گردم.

با چندین پاس گل خوب در این فصل به سائو پائولو کمک کردم، خود را در تیم جا کردم و چندین بازی خوب برای آنها انجام دادم.

من بطور مداوم بازی کردم و اخراج نشدم. در تمام این مدت گفتم که در حال تطبیق با فوتبال برزیل هستم و امار نشان می دهد که هیچ بهانه ای وجود نداشت. تعداد کارت ها و خطاهایی که من انجام دادم به شکل قابل توجهی کاهش یافت.

امیدوار بودم که می توانستم برای 6 ماه بیشتر در اینجا بمانم اما این تصمیم آرسنال است زیرا با آنها قرارداد دارم. از حضور در لندن و بازگشت به یکی از بزرگترین باشگاه های جهان ناراضی نخواهم بود."

GOLL
04-26-2012, 19:30

بارسلونا رویکردی برای جذب ونپرسی ندارد

سخنگوی باشگاه بارسلونا اعلام کرد هیچ رویکردی برای ارائه پیشنهاد به رابین ونپرسی در تابستان امسال وجود ندارد.
مهاجم 28 ساله توپچی ها پاداش عملکرد عالی خود در این فصل را با کسب عنوان بهترین بازیکن لیگ جزیره بدست آورد. ونپرسی تنها یک سال تا پایان قراردادش با آرسنال زمان دارد و تیم های علاقه مند برای جذب او بسیارند.

ملاقات هفته گذشته کاپیتان آرسنال از هتل استقرار بارسلونا در لندن شایعات بسیاری را در مورد آینده او به وجود آورد اما تونی فریکسا، سخنگوی باشگاه بارسلونا تاکید کرد که برنامه ای برای جذب ونپرسی وجود ندارند.

" برای بارسلونا، هر بازیکن خوبی مورد علاقه باشگاه قرار می گیرد و ونپرسی بازیکن بزرگی است. اما اکنون به هیچ وجه قصد امضای قرارداد با او را نداریم.

او به هتل ما در لندن آمد زیرا یک هلندی است و ابراهیم آفلای نیز در تیم ما حضور دارد. آنها در کنار هم قهوه خوردند. او برای دیدن ما نیامد و هیچ مکالمه ای وجود نداشت."

GOLL
05-03-2012, 16:57

باشگاه آرسنال انتقال لوکاس پودولسکی را تأیید کرد

مهاجم ملی پوش آلمانی در تابستان به جمع توپچی ها خواهد پیوست
باشگاه آرسنال مفتخر است اعلام کند لوکاس پودولسکی، مهاجم باشگاه کلن با موافقت دو باشگاه با قراردادی بلند مدت و مبلغی نا معلوم به آرسنال ملحق شد.

مهاجم لهستانی الاصل در تابستان امسال از باشگاه کلن به جمع توپچی ها ملحق می شود تا در فصل 2012/13 پیراهن آرسنال را بر تن کند. او در این فصل بهترین فرم خو درا به نمایش گذاشت و در 28 دیدار لیگ 18 بار موفق به گلزنی شد.

پودولسکی 26 ساله که در سال 1995 در آکادمی کلن کار خود را شروع کرد، در سال 2000 دوره های اولیه آموزش خود را در باشگاه بریگم سپری کرد و در سال 2003 نخستین بازی خود را برای تیم اصلی کلن انجام داد. بعد از گذراندن 3 فصل موفق در کلن، او در سال 2006 به بایرن مونیخ پیوست. او 3 فصل را در بایرن مونیخ سپری کرد و در سال 2009 بار دیگر به کلن ملحق ش و اکنون به یکی از پرکارترین مهاجمان لیگ آلمان تبدیل شده است.

پودولسکی 95 بازی برای تیم ملی آلمان انجام داد و 43 بار نیز موفق به گلزنی شد و نخستین بازی او در سال 2006 و در سن 19 سالگی بود. او در جام جهانی 2006 مهره ای کلیدی برای آلمان بود و 3 گل برای آنها به ثمر رساند و در رقابت های یورو 2008 بار دیگر این آمار را تکرار کرد.

پودولسکی همچنین عضو تیم ملی آلمان در رقابت های جام جهانی 2010 بود که برخی از هیجان انگیز ترین بازی ها را به نمایش گذاشتند، از جمله پیروزی 4 - 1 مقابل انگلستان در مرحله یک هشتم نهایی. او همچنین در دیدار دوستانه پیش فصل گذشته مقابل ارسنال نمایش برجسته ای از خود ارائه کرد.

آرسن ونگر در مورد این انتقال گفت:
خوشحالیم که توانستیم این قرارداد را با لوکاس به امضا برسانیم و او را به عنوان بخش مهمی از آینده خود می بینیم. او یک بازیکن کلاس جهانی و یک تمام کننده بسیار خوب است که بطور دائمی در باشگاه و تیم ملی نقش خود را ایفا می کند. او بازیکن بسیار قدرتمندی است و گزینه هجومی خوبی در اختیار ما قرار می دهد.

خوشحالیم که توانستیم این انتقال زودهنگام را انجام دهیم و مشتاقیم تا عملکرد او در رقابت های قهرمانی اروپا در این تابستان را تماشا کنیم، سطحی که او در سن 26 سالگی 95 بار در ان حضور داشته. این یک رکورد فوق العاده است و تنها کیفیت او به عناون یک بازیکن را به شما نشان می دهد.

لوکاس پودولسکی بعد از این انتقال گفت:
بسیار خوشحالم که به باشگاه فوتبال آرسنال ملحق شدم تا در لیگ برتر بازی کنم. آرسنال یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا است که تاریخچه عظیمی دارد. بازیکنان با کیفیت بسیاری در آرسنال هستند و سبک فوتبالی که تیم ارائه می دهد فوق العاده است. افتخار می کنم که به یک بازیکن ارسنال تبدیل شده ام و مشتاقانه در انتظار اولین بازیم در ورزشگاه امارات هستم تا بهترین توان خود را برای تمام هواداران آرسنال ارائه دهم.

مشتاقم تا یک بازیکن آرسنال شوم اما در این لحظه تمرکز من بر روی باشگاه فعلیم کلن است. تا پایان فصل هرچه در توان دارم به کار خواهم برد تا مطمئن شوم تیم در بالاترین جایگاه ممکن در بوندسلیگا کار را تمام می کند. باشگاه کلن جایگاهی ثابت در قلب من دارد."

همه در باشگاه آرسنال مشتاقانه در انتظار استقبال از لوکاس در این تابستان هستند.

GOLL
05-03-2012, 16:58

کلن انتقال پودولسکی به آرسنال را تایید کرد

سایت رسمی باشگاه کلن انتقال لوکاس پودولسکی به آرسنال را تایید کرد.
لوکاس پودولسکی از باشگاه کل به تیم لیگ برتری آرسنال ملحق می شود. این انتقال مورد توافق دو باشگاه و خود بازیکن واقع شده است. هر دو طرف موافقت کرده اند مبلغ و جزئیات قرارداد را فاش نکنند. مهاجم باشگاه کلن یک سال مانده به پایان قرارداد خود از این تیم نقل مکان می کند.

کلاس هرستمن، رئیس هیات مدیره باشگاه کلن در مورد این انتقال گفت:
لوکاس پودولسکی یک بازیکن کلاس جهانی است که رابطه ویژه ای با هواداران و شهر کلن دارد. ما افتخار می کنیم که در طول سالیان گذشته موجب پیشرفت لوکاس در کلن شده ایم. از اولین روزهای حضور او در ترکیب ما، از اولین حضورش در تیم اصلی و اولین حضورش در تیم ملی آلمان که وی را مشهور کرد او هموراه در کلن حضور داشت. این دلیل است که چرا از قدم بعدی او تاسف می خوریم که نه تصمیمی بر علیه باشگاه کلن بلکه قدمی خوب در حرفه خود است.

باشگاه کلن آماده بود تا قراردا دلوکاس پودولسکی را تمدید کند با این حال این پیشنهاد زودهنگام ارائه شد و همه چیز را تغییر داد. ما از این فرصت استفاده می کنیم تا بر روی کیفیت تیم جوان خود سرمایه گززاری کنیم. لوکاس در شرایط مختلف به باشگاه کمک کرد و نام خود را در این باشگاه جاوادانه کرده و احساس می کنیم نیاز است تا بخاطر کمک های متعدد او به این باشگاه از وی تشکر کنیم.

لوکاس پودولسکی در مور داین انتقال گفت:
انتقال به آرسنال یک فرصت بزرگ برای من است تا تجربه حضور در رقابت های بین المللی را در یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا بدست آورم. من این تصمیم را نه بر علیه کلن بلکه برای این فرصت عالی اتخاذ کردم تا از تجربه منحصر به فردی برای پیشرفت خود استفاده کم. این به هیچ وجه تصمیم آسانی برایم نبود زیرا رابطه ای خاص با کلن، هواداران و شهرمان دارم. همواره کلن را در قلب خود حفظ خواهم کرد. اکنون نیاز است است تا قدرت خود را حفظ کنیم و تمرکز کامل خود را بر روی بقاء در بوندسلیگا نگه داریم.

GOLL
05-14-2012, 18:08
فن پرسي:هفته آينده با آرسنال گفتگو مي کنم

مهاجم هلندي تيم فوتبال آرسنال از گفتگو براي تمديد قرارداد با اين تيم در هفته آينده خبر داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] تيم فوتبال آرسنال با قرار گرفتن در جايگاه سوم جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر انگلستان به کار خود پايان داد و اين يعني اينکه اين تيم جواز حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپاي فصل بعد را کسب کرده است.

رابين فن پرسي که قراردادش در تابستان فصل آينده به پايان مي رسد در خصوص تمديد قرارداد خود با توپچي هاي لندن گفت: شما هرگز از آينده خبر نداريد. آرسنال يک باشگاه بزرگ است و من هشت سال است که اينجا بازي مي کنم. من عاشق آرسنال هستم. هر اتفاقي هم که بيفتد نظرم نسبت به باشگاه عوض نمي شود.

وي افزود: ما هفته آينده مي نشينيم و در خصوص آينده مذاکره مي کنيم. تاکيد مي کنم که آرسنال باشگاه بزرگي است و هرچه اتفاق بيفتد من باز هم عاشق اين تيم هستم.

بوچرا، همسر فن پرسي هم علاقمند است که به حضور خود در لندن ادامه دهد. وي به ديلي ميل گفت: ما هشت سال است که اينجا هستيم و دو فرزندمان در لندن به مدرسه مي روند. دوست دارم به حضورمان در اينجا ادامه دهيم.

GOLL
05-21-2012, 22:33

ورتونگن: آماده خروج از هلند هستم

کاپیتان تیم آژاکس تاکید دارد که زمان خروج او از هلند فرا رسیده است.

بهترین بازیکن سال لیگ هلند مورد توجه باشگاه های مطرح اروپایی از جمله آرسنال قرار گرفته است اما هنوز مقصد بعدی او مشخص نشده.

یان ورتونگن در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه آژاکس ازعان کرد که زمان خروج او از هلند فرا رسیده زیرا می خواهد در سطح بالاتری بازی کند.

" اگر احساس می کنید آماده اید، باید بروید. چه 21 ساله باشید و چه 25 ساله، اهمیتی ندارد. در این مورد سن مساله نیست. به عنوان یک بازیکن فوتبال، احساس می کنم اکنون آماده این انتقال هستم.

واقعیت این است که بازیکنان درج یک هلند هر سال کشور را ترک می کنند. هلند بازیکنان فوق العاده ای پرورش می دهد، بهترین ها در جهان. اما واضح است که این کشور بسیار کوچک است تا قادر باشد با آلمان، انلگستان، اسپانیا و ایتالیا رقابت کند. پول های بیشتری در این کشورها وجود دارد و در واقع پول خود کیفیت است و همینطور بالعکس!

احتمالا آژاکس هم دوست دارد بازیکنی مانند نیمار را به خدمت بگیرد اما ساده است، دنیا اینطور پیش نمی رود! هلند به مانند بلژیک، صرفا یک کشور آکادمیک است. بازیکنانی که هدفشان رسیدن به سطح اول است نباید برای کل زندگی در اینجا بمانند!"

GOLL
05-21-2012, 22:39

کیون: به ونپرسی زمان دهید

مارتین کیون معتقد است رابین ونپرسی به زمان نیاز دارد تا در مورد آینده اش تصمیم بگیرد.
درخشش بی مانند رابین ونپرسی در فصل 2011/12 موجب شد با توجه به وضعیت قراردادش توجه بسیاری را به خود جلب کند و این در حالیست که باشگاه آرسنال به دنبال تمدید قرارداد اوست.

با این وجود مارتین کیون معتقد است ونپرسی به عنوان کاپیتان آرسنال باید تصمیمات مهمی را اتخاذ کند و نباید در قبال او عجله کرد.

" نیاز داریم به رابین زمان دهیم و نباید او را محدود کنیم.

رابین این مساله را درک می کند و همه ما نیز درک می کنیم که او بازیکن بسیار خاصی برای آرسنال است. رابین یک عمر در فوتبال تلاش کرد تا اینگونه در باشگاه پرستش شود و مورد احترام قرار گیرد.

اگر او باشگاه را ترک کند، احتمالا برای پیدا کردن احترامی که در اینجا دارد با مشکل روبرو می شود. با این حال ممکن است او به این فکر کند که می خواهد به باشگاه دیگری بورد تا بتواند چیزهایی پیروز شود، این احتمالا نسبت به مسائل مالی، مشکلات بیشتری برای تصمیم گیری او به وجود می آورد.

اگر او بخواهد به تیم دیگری برود، یک دوئل عاشقانه در اینجا به وجود می آید و همین مساله ممکن است موجب شود او این وضعیت را یک انتقال دشوار ببیند و نخواهد چنین تصمیمی بگیرد."

مارتین کیون همچنین معتقد است آرسنال می تواند از شتاب نیم فصل دوم خود برای شروع فصل جدید استفاده کند.

" پایان کار برای آرسنال رویایی بود زیرا در ابتدای فصل نتایج آنها کابوس وار بود. آرسن ونگر اکنون به بهبود مسائل در فصل جدید نگاه می کند، جایی که همه چیز به ثبات بستگی خواهد داشت."

GOLL
05-23-2012, 14:52
هفت بازيكن آرسنال آزاد اعلام شد

باشگاه آرسنال 7 بازيكنش را كه تا 30 ژوئن كه تا پايان قراردادشان است را آزاد خواهد كرد...

مانوئل آلمونیا، جورج بریزلن هال، گاوین هویت، سین مک درموت، ریس مورفی به همراه بازیکنان آکادمی جیمز کمپبل و جفری موناکانا كه قرارداد آنها تا 1 جولاي به اتمام خواهد رسيد و ميتوانند به تيمهاي ديگري بپيوندند.

از ميان اين بازيكنان آلمونيا و هويت در تيم اصلي بازي كردند،آلمونيا سال 2004 از سلتا ویگو به آرسنال آمد و در مجموع 175 بازي كرد كه در 70 بازي دروازه خود را بسته نگه داشت.
او طي مدت حضورش در آرسنال،در فينال ليگ قهرمانان درون دروازه ي تيم بود و مجموعا 109 بازي در ليگ برتر انجام داد.

گاوين هويت در چند بازي به تيم اصلي راه پيدا كرد، و اولين بازي خود را مفابل شفيلد يونايتد در سپتامبر 2008 در جام اتحاديه انجام داد.

باشگاه آرسنال براي مانوئل،جورج،هويت،ريس،جفري ،سين،جيمز آروزي موفقت دارد...

Translate By GOLL
Arsenal.com

Shawty
05-26-2012, 14:56
آینده نا معلوم امویا

هافبک تیم رن فرانسه هنوز نمیداند به کدام باشگاه خوهد رفت .

این هافبک میگوید هنوز معلوم نیست در فصل اینده برای کدام تیم بازی می کنم .
علاقه ارسنال به این بازیکن باعث شده تا تیمهای منچستر سیتی و اینترمیلان هم به دنبال این بازیکن باشند . این در حالی است که او میخواهد رن را ترک کند اما مقصد هنوز مشخص نیست .
او در تمرینات تیم ملی فرانسه در کمپ Clairefontaine پیش از یورو 2012 گفته است : " من نمیدانم به کجا خواهم رفت ، حتی نمدانم کدام باشگاهها به من علاقه دارند ولی مطمئن هستم که رن را ترک میکنم .
در ادامه گفت : " من هنوز قرارداد دارم ولی من فکر میکنم که رن را ترک خواهم کرد . با اینکه به لیگ اروپا راه یافتیم ولی من میروم ، الان وقت رفتن است .
این بازیکن 21 ساله در این فصل بازیهای بسیار خوبی برای رن انجام داد و همچنین تا بحال 18 بازی ملی نیز برای فرانسه انجام داده است .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ترجمه اختصاصی : Shawty

GOLL
05-29-2012, 16:42

دو تيم براي به خدمت گرفت رادو رقابت ميكنند
توپچي ها و منچستر سيتي به دنبال مدافع رومانيايي هستند

به نقل از Sky sport آرسنال و مچستر سيتي براي جذب استفان رادو كاپيتان تيم لاتزيو باهم رقابت ميكنند
رادو يكي از بهترين مدافعان ايتالياست كه به کریستین چیوو جدید نام گرفته و توانايي بازي رد دفع چپ و خط مياني را دارد..

بازيكن ملي پوش رومانيايي سال گذشته يك قرارداد بلند مدت با لاتزيو امضا كرد كه در صورت پيشنهاد خوب انگلستاني ها لاتزيو سخت ميتوند از آن بگذرد

استفان 25 ساله كه توجه ونگر و مانچيني را به دليل چند پسته بودن مورد توجه قرار گرفته است.

هر دو تیم آرسنال و سیتی در طول فصل از تعداد نفرات دفاعی در چند پست مختلف دچار مشكل بودند و توجه آن ها به بازیکن توانمندی مثل رادو تعجب آور نیست.

رادو از سال 2008 در تیم لاتزیو بازی می کند و به گزارش اسکای اسپورت خاستار بازي در انگلیس است.

اختصاصي Derby.ir

GOLL
06-02-2012, 18:32

انتقال مهاجم آرسنال به بوندس ليگا

london24:نيكلاس از انتقالش به بوندس ليگا ميگويد
نيكلاس بنتر مهاجم آرسنال احتمال زياد ميتواند تابستان امسال به ليگ آلمان برود

مرد دانماركي كه درحال حاضر يك مليپوش در يورو 2012 است، كه آرسن ونگر وي را با پارك چو يونگ معاوضه كرد و اين فصل را به عنوان بازيكن قرضي در ساندرلند بود.

ونگربا امضاي قرارداد لوكاس پودولسكي نشان از احتمال حضور خيلي كم بنتر را در امارات و در تيم اصلي داد و در اين مورد نيكلاس شانسي براي بازي كردن ندارد.
اين مهاجم در گذشته نيز خاستار خروج از لندن با انتقال دائمي شده بود ، و اكنون دورتموند نيز خواستار پيوستن به اين بازيكن به تيمشان هستند.
او گفت:
" به دنبال تجربه جديدي هستم و به راحتي خود را در بوندس ليگا ميبينم و چند ليگ ديگر هم پيشنهاد دارم "
" و براي گرفتن بهترين تصميم تا پايان رقابتهاي قهرماني اروپا صبر ميكنم"

در حال حاضر هدفم خوب بازي كردن براي دانمارك در يورو ست .

اختصاصي Derby.ir

GOLL
06-02-2012, 18:35

توجه شمال لندنی ها به آفلای؟

آرسنال و تاتنهام خواهان ابراهیم آفلای
طبق گزارش برخی خبرگزاری ها آرسنال و تاتنهام برای جذب ابراهیم آفلای هافبک تیم بارسلونا با هم مبارزه خواهند کرد.
بنابر این گزارشات بارسا آماده است تا بازیکن هلندی را با پیشنهادی 6 میلیون پوندی بفروشد. این در حالی است که آفلای ژانویه 2011 از آیندهوون به بارسا آمد اما در این مدت دچار مصدومیت شد و فصل گذشته هفت ماه را از دست داد و تنها در 5 بازی برای بارسا به دلیل مصدومیت زانو به میدان رفت.

"نمی توانم اتفاقی که رخ داد را باور کنم. معتقد بودم که در کابوس به سر می برم و باید از خواب بیدار شوم و همه چیز را به سر جای خود بازگردانم. می دانستم باید بازگردم اما نمی خواستم برای خودم مرز زمانی تعیین کنم. می خواستم آمادگی جسمانی خودم را به دست بیاورم و اکنون به این شرایط رسیده ام. وقتی به بارسا بازگشتم تیم برای قهرمانی مبارزه می کرد و طبیعی بود که من نمی توانستم فرصت بازی به دست بیاورم و آمادگی جسمانی خودم را به دست بیاورم. اما من به بازی های زیاد برای آمادگی نیاز ندارم. اکنون سر حال هستم و بدنم در شرایط بسیار خوبی به سر می برد."

این بازیکن 26 ساله این تابستان در تیم ملی هلند حضور دارد و بارسلونا امیدوار است که با درخشش او در لهستان و اوکراین قیمت این بازیکن بالا رود تا کاتالان ها نیز پول خوبی برای خرح در تابستان به دست آوردند.

" انتخاب شدن از سوی ون مارویک باورنکردنی بود. او مرا در از لحاظ ذهنی تقویت کرد. هم تیمی هایم، دوستاننم و خانواده ام نیز آنجا حضور دارند اما در انتها همه چیز به تلاش خودم بازمی گردد. من خوش بین هستم."

آفلای از دیرباز مورد توجه آرسنال بوده است و شاید هنوز این شانس را داشته باشد که نظر ونگر را به خود جلب کند. دیگر تیمی که به دنبال آفلای است لیورپول است که البته باید دید برندان راجرز سرمربی جدیدی این تیم چه برنامه ای در سر دارد.

GOLL
06-12-2012, 17:25

چند قدم دیگر تا توپچی شدن جیرود

اولیور جیرود به زودی توپچی خواهد شد؟
امروز خبری از سوی رسانه های معتبر فرانسوی و انگلیسی منتشر شد که آرسنال و باشگاه مونتپلیر بر سر مبلغ 13 میلیون پوند برای انتقال اولیور جیرود به توافق رسیده اند.

این مهاجم 25 ساله فصل بسیار موفقی را در لیگ فرانسه سپری کرد و باعث شد باشگاه های بزرگی به او علاقه نشان دهند اما به نظر میرسد آرسنال توانسته است از دیگر باشگاه ها سبقت بگیرد.

رنه جیراد ، سرمربی تیم مونپلیر در مصاحبه با ایستگاه رادیویی RMC فرانسه تایید کرد که آرسنال برای خرید این بازیکن وارد مذاکره شده است.

" آرسنال به شدت به او علاقه مند است و جیرود هم میخواهد در انگلستان بازی کند. اگر آرسن ونگر با لوئیز نیکولین رئیس باشگاه به توافق برسد، او به آنجا خواهد رفت. "

" امکانش هست که جیرود به آرسنال برود و در این صورت ما دوست داریم شماک را به صورت قرضی در اختیار بگیریم. اما نمیدانم این کار امکان پذیر هست یا خیر. "

خود این بازیکن اعلام کرده است که میخواهد پس از یورو پیشنهاد های خود را بررسی کند و با توجه به گزارشات و اخبار، شانس آرسنالی شدن او بسیار بالا تر رفته است.

GOLL
06-13-2012, 19:24

آرسنال در حال تکمیل برگه های اداری انتقال جیرود

دومین خرید آرسنال. اولیور جیرود به زودی توپچی ها خواهد شد.
در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد علاقه آرسنال به اولیور جیرود آقای گل فصل پیش لیگ فرانسه به گوش میرسد و تقریبا تمامی سایت های معتبر انگلیسی و فرانسوی این خبر را تایید کرده اند.

خبرگزاری تلگراف در ماه آپریل خبر داده بود که آرسن ونگر از استعدایاب های خود در مورد اولیور جیرود سوال هایی پرسیده است و به نظر می رسد نظر ونگر جلب شده است تا به او پیشنهادی بدهد.

آرسنال که قبلا پودولسکی را خریده است، به دنبال تقویت خط حمله خود است و گفته می شود اولیور جیرود جانشینی برای مروان شماک ناآماده در آرسنال خواهد بود.

همچنین مربی جیرود دیروز در مصاحبه ای کوتاه با رادیو RMC فرانسه علاقه آرسن ونگر به این بازیکن را تایید کرد و اعلام کرد اگر به توافق برسند، او فصل بعد توپچی خواهد شد.

امروز تلگراف گزارش داده است که دو باشگاه آرسنال و مونتپلیر به توافق رسیده اند و در حال تکمیل برگه های اداری این انتقال هستند. به گفته تلگراف، پس از طی این مراحل، ممکن است تا 48 ساعت آینده این انتقال رسما اعلام شود.

همچنین این خبرگزاری نوشته است که آرسنال به دنبال فروش شماک، بنتنر، ولا و پارک است و میخواهد خط حمله فصل آینده خود را با پودولسکی، ونپرسی، والکات و جیرود ببندد.

از سوی دیگر خبرگزاری معتبر فرانسوی L'Equipe هم این انتقال را تایید کرده است و عنوان کرده است، جیرود با وجود اینکه مبالغ پیشنهادی بالاتری از سوی تیم هایی مانند کوئینز پارک و مالاگا داشته است، اما پیشنهاد پایین تر توپچی ها را پذیرفته است.

گفته می شود مبلغ این انتقال ، در حدود 12 میلیون پوند خواهد بود.

ضمن اینکه ، دقایقی پیش نیز خبرنگار بی بی سی که یکی از رابط های معتبر باشگاه آرسنال است، این انتقال را تایید کرد و اظهار کرده است که خبر رسمی این انتقال در همین هفته اعلام خواهد شد.

GOLL
06-20-2012, 20:34

مدیر برنامه ولا: مذاکره با آرسنال سخت است

به نظر می رسد ولا در این تابستان باشگاه را ترک خواهد کرد.
فصل گذشته ولا یک فصل موفق را به صورت قرضی را در رئال سوسیداد سپری کرد و به نظر می رسد در این تابستان به صورت دائمی باشگاه را ترک خواهد کرد. مدیر برنامه ولا، هرناندز می گوید که هنوز منتظر است تا آرسنال زمان مذاکره را مشخص کند و این موضوع کار را مشکل می کند.

هرناندز گفت:" من منتظر تماس از سوی باشگاه هستم تا متوجه شوم باشگاه در مورد کارلوس چه تصمیمی می گیرد. تا آنها به من نگویند چه کار می خواهند بکنند نمی توانم با سوسیداد صحبت کنم."

"تابستان طولانیست اما مشکل است که شما ندانید چه زمانی می توانید قراردادی مانند این را سروسامان بدهید."

تمرینات پیش فصل سوسیداد در حدود دو هفته دیگر شروع می شود و بعید به نظر می رسد تا آن زمان همه چیز روبراه شود درحالی که هرناندز نیز اعتراف کرده که چند روزیست که با ولا صحبتی نداشته است. اما واضح است که این بازیکن مکزیکی تمایل دارد در سوسیداد بماند.

"ما در مورد وضعیت موجود صحبت کرده ایم، او همیشه در رئال سوسیداد بسیار راحت بوده و بارها به من گفته که دوست دارد در آنجا به کارش ادامه بدهد."

با این حال در نهایت همه چیز به آرسنال بستگی دارد و این اولین بار در این تابستان نیست که می شنویم که مدیر برنامه های ولا می گوید که منتظر است تا باشگاه در مورد ولا تصمیم گیری کند.

او گفت:"وقتی که زمان مذاکره می رسد کنار آمدن با آنها سخت است.اما ما هیچ عجله ایی نداریم."

GOLL
06-20-2012, 20:40

آرسنال با جيرود قرار داد ميبندد...
SkySports:باشگاه آرسنال و مونتپلیر براي انتقال اليور جيرود به توافق رسيدند

جيرود مهاجم مونتپلیر كه با اين تيم قهرمان ليگ فرانسه شد و با 21 گل بهترين گلزن فصل گذشته ،آرسن ونگر را از مدتي پيش تحت تاثير بازي خود قرار داده بود.

رئيس باشگاه مونتپلیر اويل امسال ادعاعا كرده بود جيرود را با 60 يا 50 ميليون يورو ميفروشد

پس از اعلام توافق از سوی خبرگزای های معتبر، امروز هم دو خبرگزاری فرانسوی و انگلیسی، فرانس فوتبال و اسکای اسپورت خبر داده اند که تمامی توافقات با باشگاه و بازیکن انجام شده است و به گزارش بی بی سی، جیرود پس از انجام تست پزشکی در پایان یورو، رسما توپچی خواهد شد.

در حال حاضر اين بازيكن با تيم ملي فرانسه در يورو ست و پس از اتمام اين رقابتها قراداد رسمي خود را با آرسنال امضا خواهد كرد.

جيرود دومين بازيكني است كه به آرسنال به توافق رسيده و پيش از اين لوكاس پودولسكي انتقال خود را كامل كرده بود.

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
07-03-2012, 15:17

ون پرسي اين هفته تيم آينده اش را انتخاب ميكند

به نقل از خبرگزاري هاي معتبر ونگر اين هفته جواب نهايي را از رابين ونپرسي خواهد گرفت و تكليف رابين اين هفته روشن ميشود...

رابين هم اكنون در تعطيلات به سر ميبرد طي يك مكالمه تلفني با آرسن ونگر و بدون حضور مشاوران ون پرسي مذاكرات نهايي خود را با ونگر انجام خواهد داد

پیشنهاد آرسنال برای تمدید قرارداد رابین، 3 ساله به ارزش 130 هزار پوند در هفته و 5 میلیون پوند پاداش در نظر گرفته شده است.
همچنين ونگر با مصاحبه اي كه با يورو اسپورت داشت اعلام كرد رابين را حفظ ميكنند:
ما زا نظر هجومي به رابين ون پرسي وابسته هستم و هر طور شده رابين را نگه ميداريم ،اميدوارم رابين فويتبالش را در آرسنال به پايان برساند..

رئيس باشگاه آرسنال هم ااعلام كرده قصد فروش رابين را نداريم:
تا جایی که من می دانم ، هیچ تیمی برای او به ما پیشنهاد نداده است و او همچنان در آرسنال است بنابراین با کسی مذاکره نداشته ایم. ما کوچکترین علاقه ای به فروش او نداریم....

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
07-03-2012, 16:22

آرسنال هم به علاقه مندان ویویان پيوست..

به گزارش اسكاي اسپورت آرسنال هم خاستار به خدمت گرفتن امیلیانو ویویان شد،دروازه بان اينتر كه فصل قبل را به صورت قرضي در پالرمو گذراند

و در ظاهر هيچ كدام از باشگاهاي اينتر و پالرمو فصل بعد او را دروازه بان شماره يك خود نمي دانند
امیلیانو ویویان از فيورنتينا و تورين هم پيشنهاد دارد كه احتمال انتقال قرضي اين بازيكن زياد شده است.
همچنين آرسنال هم به اين باشگاهها پيوست ،آرسنال دو ماه پيش نيز تحقيقات خود را روي اين بازيكن كامل كرد و چند روز است براي به خدمت گرفتن اين بازيكن علاقه نشان داده اند
امیلیانو ویویان يورو 2012 در تركيب ايتاليا نبود و نيمي از فصل گذشته را به دليل مصدوميت از ناحيه ي ليگامنت زانو از دست داده بود..

GOLL
07-26-2012, 14:21

كازورلا با 16 ميليون پوند به‌ارسنال مي پيوندد

ديلي ميل:

ارسن ونگر در پايان بازي آرسنال و منتخب مالزي كه به برد دقايق آخر ارسنال ختم شد در مورد نقل و انتقالات از قرارداد بستن كازورلا در آينده اي نزديك خبر داد كه اكنون در حال گذراندن مراحل پاياني آن هستند و اينكه كار تمام نشده

ونگر علاقه مند به گرفتن اين هافبك اسپانياي است.

توپچيها با 16 ميليون پوند به توافق رسيده اند و اين درحالي است كه باشگاه مالاگا به دليل بدهي هايش مجبور به فروش اين بازيكن هستند , ونگر به دنبال نهايي كردن اين قرارداد اين بازيكن 27 ساله در تابستان ست

كازورلا مي توند يك جايگزين احتمالي براي تئو ولكاتي باشد كه سال آخر قرادادش را در آرسنال ميگذراند،باوجود چلسي و ليورپول آرسن اميدوار است با سانتي كازورلا قراداد امضا كند.

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
07-28-2012, 16:07

ونگر:هيچ پيشنهادي براي رابين نيست!

ونگر ميگويد پيشنهادي براي رابين ون پرسي نيست و مانچيني كه قبول دارد سيتي نميتواند تا ابد منتظر ون پرسي باشد...

سرمربي آرسنال ميگويد هيچ پيشنهاده رسمي مبني بر امضاي قراداد براي رابين به دست ما نرسيده

هر دو باشگه يوونتوس و منچستر پيشنهاد هاي ناموفقي را در جوابه ترك رابين ارائه كردند

ونگر در پكن اعلام كرد كه:حتي يك پيشنها هم به دست ما نرسيده و سوال پرسيدن در مورد ون پرسي را متوقف كنيد

آرسنال در يك بازي دوستانه با منچستر سيتي بازي را واگزار كرد .

مانچيني هم گفت:فكر ميكنيم ونگر درست ميگويد,رابين ون پرسي بازيك فوق الهاده ايست اما ايو يك بازيكن آرسنالي است..
ونگر: ما ديگر درباره ي ون پرسي صحبت نميكنم و ما مهاجمان ديگري هم در خانه آرسنال داريم و رابين يكي از آنهاست ما پودولسكي و جيرود را هم داريم&

در حال حاضر ما براي فصل بعد بايد آماده باشم و اين مهم تر از يك بازيكن است.

البته او در حال حاضر به آمادگي جسماني و بدنسازي مشغول است و در مورد او با من سيتي و مچستر ارتباطي نداشته ايم..

ونگر در پاسخ به این سوال که آیا او می تواند وضعیت را به وضوح روشن کند، پاسخ داد: در مورد ون پرسی صحبت کردیم.

ما همین امشب یک بازی فوتبال داشتیم، چهار فرد انگلیسی در اینجا حضور دارند و چهار پرسش در مورد ون پرسی وجود داشته است.

من در مورد آن موضوع صحبت کردم، دیگر صحبتی ندارم. متوجه هستید؟

اگر متوجه هستید و به صحبت من احترام می گذارید، چرا دوباره از من سئوال می کنید؟

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
07-28-2012, 16:33

SkySports
كوشيليني پيشنهاد بارسا را به خاطر توپچي ها رد كرد
لوران كوشيليني قبل از تمديد قرارداد پنج ساله اش با آرسنال از بارسلونا پيشنهاد داشته...

مدافع 26 آرسنال كه سال 2012 از ليگ 1 فرانسه به بشگاه آمد و شكوفا شد و همكنون يكي از بازيكنان كليدي تيم محسوب ميشود.

عملكرد و نمايش اين بازيكن باعث شد تا حتي كاتالانها هم كه به دنبال يار گيريهاي قبل فص هستند براي تقويت دفاع خود به اين بازيكن پيشنهاد بازي بدهند.

با اين حال بازيكن تيم ملي رفرانسه ميخواهد با ونگر بماند و تجربه موفقي را مانند ديگر فراسوي هاي تيم در شمال لندن را تجربه كند..

او به L'Equipe گفت:من خيلي خوسحالم كه تا سال 2017 قرادام را تمديد كردم و اين يعني باشگاه خيلي به من اعتماد دارد،اگر چه تا2017 پير شده ام...

بارسلونا با اينكه در لاليگا و جام قهرمانا موفق نبود اما حتي الان هم به عنوان بهترين تيم جهان شناخته ميشد

وقتي از لورن درمورد علاقه بارسلونا به او و پيشنهادشان پرسيده شد گفت: بله البته كه پيشنهاده وسوسه كننده اي بود
اما من در ارسنال همه چيز دارم يك زمين تمرين عالي و يك تيم واستاديوم فوق العاده...

من واقعا ميخواهم اينجا مانند پاتريك ويرا و تيري هانري و ديگر بازيكناني كه اينجا بوده اند رشد كنم

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
08-14-2012, 18:22

ميرالس ادعا ميكند با آرسنال مذاكراتي داشته...

مهاجم بلژیکی مدعی است که وکیلش با آرسنال مذاکراتی داشته

همانطور كه ماه گذشته اسكاي اسپورت فاش كرد كه دو باشگاه آرسنال ليورپون خواهان به خدمت گرفتن اين بازيكن بلژكي هستند.
او از 2 سال پیش و از زمانی که از سنت اتین به المپیاکوس ملحق شد در فرم موثری قرارداشت و به نظر می رسد بند فروش در قراردادش مبلغ 8.25 میلیون یورو باشد .
خبرگزاری اسکای اسپورت از او می پرسد که

آیا با آرسنال صحبتی داشته است ؟

که او اینگونه پاسخ می دهد :مدیر برنامه هایم بله اما من نه ...
وقتی از او سوال می شود که " ممکن است این انتقال نهايي شود ؟ " می گوید " بله ، خوب است "
ميرالس اعتراف كرد دوس دارد مانند ورمالن هم وطنش به ليگ برتر برود.

ميرالس افزود:

" توماس در آرسنال عالي بازی می کند و در حال حاضر بلژیکی های زیادی در لیگ برتر بازي ميكنند "

" انتقال به انگلیس برای من و خانواده ام خوب است ، این یک فرصت خوب است اما نمی دانم , این امکان وجود دارد . "

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
08-14-2012, 21:35

ريو به صورت قرضي به ويگان پيوست
ميايچي ملي پوش ژاپني با يك قرارداد قرضي تا پايان فصل به ويگان پيوست.

اين وينگر 19 ساله اواخر فصل گذشته با قردادي 4 ماهه جهت كسب تجربه به و به صورت قرضي تيم بولتون اواندردز پيوست بود.

ريو در دومين بازي اش براي بولتون(در جام حذفي مقابل میلوال) موفق به گلزني شد و در بين هواداران اين تيم محبوبيت پيدا كرد و در مجموع 14بازي براي اين باشگاه انجام داد

دوران ريو با شروع خوبش در تيم آرسنال رقم خورد, جایی که او در پیروزی آرسنال در جام اتحادیه مقابل شرزبوری تاون و بولتون به بازي خود را به نمايش گذاشت و همچنين حضور مستمرش در تيم رزرو...

او در تيم ملي هم براي اولين بار در بازي دوستانه با آذربايجان به طور كامل در تركيب ژاپن بازي كرد(مي 2012 مقابل آذربايجان)

ريو در حال حاضر در استاديوم DW در تيم اصلي حضور تا تجربهاي بيشتر را تحت مربيگيري روبرتو مارتینز به دست آورد..

همه در باشگاه آرسنال آرزوي بهترين ها رابراي او در اين مدت دارند...

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
08-16-2012, 13:18

توافق باشگاه با شرايط انتقال رابين ون پرسي به منچستر يونايتد
ون پرسي به منچستر يونايتد ميرود...

باشگاه آرسنال تاييد كرد كه شرايط را براي انتقال رابين به منچستر يونايتد را پذيرفته.

ون پرسي پنج شنبه به منچستر مي رود تا توافقات شخصي و تست پزشكي , انتقال خود را نهايي كند!

ادامه انتقال ون پرسي از سايت رسمي باشگاه arsenal.com اعلام خواهد شد

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
08-30-2012, 18:43

رسانه هاي ايتاليايي :آرسن ونگر به فكر جذب الكس دل پيرو است...
شايعاتي مبني بر انتقال الكس دل پيرو به آرسنال

پس از پيشنهاد سلتيك حال رسانه هاي ايتاليا مدعي هستند ونگر نيز در تلاش جذب كاپيتان سابق يوونتوس است اين بازيكن 37 ساله كه بعد از پايان ليگ با عدم تمديد قراردادش توسط يوونتوس مواجه شد همچنان در بازار نقل و انتقالات با تيمي قرارداي نبسته..

پيشنهاد سلتيك كه اسرار به خدمت گرفتن اين بازيكن است با دستمزد هفته اي £20,000 مورد توجه بود،پس از اين آرسنال نيز خاستار اين بازيكن شد.

آيا اين احتمال وجود دارد كه ونگر بخواهد الكس دل پپيرو 37 ساله را امتحان كند؟بعيد به نظر ميرسد اما هيچ چيز مشخص نيست..

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
08-30-2012, 19:39

والكات مي ماند و براي ما بازي ميكند...
آرسن ونگر تاكيد دارد والكات اين فصل در باشگاه ميماند

ملي پوش انگليسي آرسنال كه به نظر در حال فاصله گرفتن از امارات است و در آخرين ساعات زمان نقل و انتقالات هم با باشگاه براي بستن قرار داد جديد به توافق نرسيد.

قرار داد تئو تابستان آينده به پايان ميرسد و آرسن ونگر كاملا اميدوار است كه با اين بازيكن 23 ساله قرارداد بلند مدتي امضا كنند.

ونگر گفت: وضعيت او مشخص است
"او مي ماند و برايمان بازي خواهد كرد"

ونگر افزورد:
تئو يك سال ديگر قرار داد دارد و در اين مدت ما ميتوانيم بر سر اختلافات جزئي به توافق برسيم و او را براي مدت طولاني نگه داريم و اين چيزي است كه ما مي خواهيم

همچين گفت:

من فكر ميكنم تئو عاشق اين باشگاه است. بر خلاف آنچه كه در رسانه ها نوشته مي شود او با پول وسوسه نميشود%

=======================
اختصاصي دربي
===================

pouya FB
11-16-2012, 17:27
مرسی
عالی بود:yes:
خیلی حال کردم

GOLL
02-03-2013, 22:10

ناچو مونرئال به آرسنال پيوست
مونرئال اولين خريد 2013 باشگاه..

ناچو مدافع 26 ساله اسپانيايي تيم مالاگا كه سابقه بازي در تيم هاي جوانان و زير 21 ساله هاي تيم ملي اسپانيا را دارد و تا كنون 9 بار براي تيم ملي اسپانيا به ميدان رفته است
نام کاملش ایگناسیو مونرئال اریسو و لقبش ناچو ،اين مدافع كار خود را با تيم زادگاهش اوساسونا آغاز كرد و از تيم جوانان به تيم اصلي راه يافت و مجموعا 127 بازي براي اين تيم در لاليگا بازي كرد و با اوساسونا در سال 2007 درحالي كه يكي از مهره هاي اصلي تيمش بود به يك چهارم ليگ اروپا صعود كردند.

كار مونرئال در اوساسونا باعث شد در سطح بين المللي شاناخته شود.و در مرحله اول به تيم زير 21 ساله هاي رفت جاييكه در سال 2009 براي تيم ملي زير 19 ساله هاي كشورش در بازياي قهرماني اروپا به طور كامل به ميدان برود
اولين بازي ملي خود را براي تيم ملي بزرگسالان اسپانيا را در اوست 2009 مقابل مقدونيه انجام داد.

در ژوئن 2011،مونرئال با مالاگا قردادش را امضا كردو از همان زمان با سانتي كازورلا به بازيكنان اصلي تيم تبديل شد،بهترين افتخار او در مالاگا چهارمي در لاليگا و راه يافتن به ليگ قهرمانان براي اولين بار در تارخ اين باشگاه است
مونرئال در مدت خضورش در اين تيم جنوب اسپانيايي كلا 45 بازي انجام داد

منبع:arsenal.com

=======================
اختصاصي دربي
===================

GOLL
02-13-2013, 13:37
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

انتقال سانتوس به گرميو نهايي شد

آندره تا پايان 2013 به باشگاه برزيلي گرميو پيوست

مدافع 29 ساله برزيلي آگوست 2011 با ارسنال قراداد بست كه 36 بار براي ارسنال به ميدان رفت .

در اين مدت 4 گل زد و مهمترينش پيروزي 3-2 مقابل وست بروموويچ در پايان فصل قبل بود كه باعث شد آرسنال براي 15 سال متوالي به جام باشگاه هاي اروپا صعود كند .

او تجربه حضور در تيم ملي برزيل نيز دارد،سانتوس قبل از پيوستنش به باشگاه آرسنال دوران موفقي را در فنر باغچه تركيه داشت و تيم هاي برزيلي کورینتیانس، اتلتیکو مینیرو، فلامینگو و فیگوئرنزه هم بازي كرده.

بعد از اينكه فرصتهاي زيادي را در تيم اصلي از داد ،اكنون به برزيل بازگشته تا در تيم اصلي گرميو در سري A برزيل به ميدان برود..

همه باشگاه آرسنال براي آندره در مدت حضورش در گرميو آرزوي موفقيت دارند....

منبع:arsenal.com

=======================
اختصاصي دربي
===================

fc@scorpion
04-23-2013, 20:36
دروازه‌بان پیشین اینترمیلان در آرسنال

دروازه‌بان فصل گذشته اینترمیلان راهی آرسنال خواهد شد

.

ژولیو سزار که در پایان فصل گذشته از اینترمیلان جدا و راهی کویینز پارک رنجرز شد، از حضور در لندن ابراز رضایت کرده ولی دوست دارد همچنان در لیگ برتر انگلیس به کار خود ادامه دهد.

کویینز پارک که اکنون در رتبه نوزدهم لیگ انگلیس قرار گرفته، احتمال سقوطش به دسته پایین‌تر وجود دارد. گفته می‌شود اگر این تیم سقوط کند، رابرت گرین گزینه نخست کویینز پارک برای حراست از دروازه این تیم خواهد بود.
از این رو آرسن ونگر، سرمربی آرسنال که مدت‌ها است به دنبال یک دروازه‌بان مطمئن و با تجربه می‌گردد، ممکن است برای جذب او اقدام کند. ونگر پیش از این به دنبال امضای قرارداد با ویکتور والدس، دروازه‌بان بارسلونا بود ولی سران باشگاه کاتالانی هنوز به شکل مشخصی جدایی وی را اعلام نکرده‌اند.

Reza29.4
04-23-2013, 22:11
دروازه‌بان پیشین اینترمیلان در آرسنال

دروازه‌بان فصل گذشته اینترمیلان راهی آرسنال خواهد شد

.

ژولیو سزار که در پایان فصل گذشته از اینترمیلان جدا و راهی کویینز پارک رنجرز شد، از حضور در لندن ابراز رضایت کرده ولی دوست دارد همچنان در لیگ برتر انگلیس به کار خود ادامه دهد.

کویینز پارک که اکنون در رتبه نوزدهم لیگ انگلیس قرار گرفته، احتمال سقوطش به دسته پایین‌تر وجود دارد. گفته می‌شود اگر این تیم سقوط کند، رابرت گرین گزینه نخست کویینز پارک برای حراست از دروازه این تیم خواهد بود.

از این رو آرسن ونگر، سرمربی آرسنال که مدت‌ها است به دنبال یک دروازه‌بان مطمئن و با تجربه می‌گردد، ممکن است برای جذب او اقدام کند. ونگر پیش از این به دنبال امضای قرارداد با ویکتور والدس، دروازه‌بان بارسلونا بود ولی سران باشگاه کاتالانی هنوز به شکل مشخصی جدایی وی را اعلام نکرده‌اند.

مگه ژسنی چشه ما گلزن میخوایم یه زوج مطمئن برای پودولسکی

fc@scorpion
05-17-2013, 14:23
ستاره جوان بارسا هنوز هم زیر رادار لیورپول و آرسنال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
به گزارش دیلی استار، این مهاجم جوان و آینده دار که پرورش یافته لاماسیا است، در فصل جاری به طور مداوم زیر سایه مسی، پدرو و ویا بوده است.

لیورپول در پنجره نقل و انتقالات اخیر یک پیشنهاد برای حضور قرضی وی در آنفیلد مطرح کرده بود که با موافقت بارسا مواجه نشد.

fc@scorpion
05-17-2013, 14:26
احتمال بازگشت سسک فابرگاس به آرسنال ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) این روزنامه انگلیسی در گزارشی به احتمال جدایی سسک از بارسا در بازار نقل و انتقالات تابستانی اشاره کرده است.

روزنامه دیلی استار در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سسک فابرگاس ستاره کاتالانی باشگاه بارسلونا ممکن است در تابستان پیش رو به آرسنال بازگردد.

دراین گزارش یادآوری شده که اوضاع سسک فابرگاس در بارسلونا اوضاع ایده آلی نیست و او بعد از نیمکت نشینی های مداوم وبه ویژه بعد ازنیمکت نشینی در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ستوه آمده و تصمیم به جدایی از بارسا گرفته.

42d3e78f26a4b20d412==