PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجي:آيا بارسلونا ديگر به روزهاي اوج برنخواهد گشت؟

messi1373
04-25-2012, 21:13
بعد از نتايجه ضعيفه بارسلونا در 3 ديدار گذشته به نظر شما آيا بارسلونا ديگه به روزهايه اوجش باز نميگرده؟لطفا براي جوابتان دليله منطقي بياوريد.

fcb10
04-25-2012, 21:15
مگه بنزینه که تموم بشه ki::

messi1373
04-25-2012, 21:16
من 70% گزينه دو و 29% گزينه سه و تنها 1% گزينه يك را مد نظر دارم.جواب منطقيه خودم هم فقط و فقط وجود لاماسيا هستش.

LMB
04-25-2012, 21:18
بابا توروخدا بیخیال اینجور تاپیک ها بشین الان مثلا به این نتیجه رسیدین که بارسا تموم شده خب بعدش چی بهتون میرسه خواهشا فکرتونو درگیر همچین مسائل بیخودی نکنید با تشکر:ghelyon:

messi1373
04-25-2012, 21:18
مگه بنزینه که تموم بشه ki::
به عشقه خودت اسمه پست رو عوض كردم.chomagh

fcb10
04-25-2012, 21:29
تاپیکه خوبیه ولی یکم روحیه پیرزی طلب ما رو پاین میاره !

به نظر من بارسا تموم نمیشه چون فلسفه و پی ریزی غنی و برنامه ریزی شده ای داره ! چون لامسیا رو داره !!

بارسا جاییه که همیشه محل ظحور ستاره های فوتبال بوده و هست ! پس این یعنی امیدی که مطمئنن ثمره داره .

الانم خدارو شکر به پایان فصل نزدیک هستیم ! وقت عالی هست تا دوباره تیم تجدید قوا کنه و با به کار گرفت نیروی هایی که بهشون احساس نیاز میشه تیم دوباره ترمیم بشه !

CRISTIANO-FARSHAD
04-25-2012, 21:35
ببینید دوستانی که پستهای اینجوری میدید شاید بگید این رئالی ها همشون دوست دارن تموم بشه و همه میگن بارسا تموم شده !

بارسلونا تو این چند سال تیم اول جهان بوده و هست ! این رو باید از جایی فهمید که تیمهایی مثل چلسی و رئال وقتی بازی رو میبرن انگار انسان درست کردن !! انقدر خوشحال هستن ! بارسلونا هیچ وقت تموم نمیشه ! این بارسا تو 3 بازی درست نشده که تو 3 بازی تموم بشه ! این بارسا باعث و بانی اوج فوتبال و تیمهای اروپاییه ! اگه بارسلونا نباشه رئال مجبور نیست تو 38 بازی بخواد 32 تا رو ببره با 20 برد هم قهرمان میشه ! باید قدر بارسلون رو دانست ! من شخصا اصلا دوست ندارم این نسل فوتبال از بین بره !

تا حالا فکر کردین بازیکنان این نسل برن از فوتبال چی میمونه؟ جرارد - لمپارد - ژاوی . مسی . اندرس اینیستا . کاکا . رونالدو . و.......... اصلا تکرار نشدنی هستن مثل کرایف و زیدان و رونالدوی برزیلی و.........

امیدوارم بارسلونا و تمام تیمها هیچ وقت افت نکنن !

در پایان از هواداران تمام تیمها که با امضا یا حرفام ناراحت و عصبانیشون کردم عذر میخوام مخصوصا هواداران بارسلونا !

فقط یک نکته : دوستان تاکتیک دفاعی مانند تاکتیک هجومی یک سیستم پیچیده است ! بارسلونا 90 دقیقه حمله میکنه و چلسی 90 دقیقه دفاع ! نباید انتظار بره که همه تیمها هجومی باشن یا همه دفاعی ! الان بعضی از دوستان میگن فوتبال کثیف چلسی ! چرا کثیف ؟ اگه اینطور باشه باید به باشگاه بارسلونا هم بگن فوتبال کثیف چون همیشه حمله میکنه حالا فقط بارسا نه رئال - منچستر - و......... این تاکتیک یک تیمه باید بهش مثل هر سیستمی احترام گذاشت ! هر چند هیچ تاکتیکی به تا به حال به اندازه تیکی تاکا موفق و خوب نبوده ولی خب اگه تیمی مثل چلسی نباشه که دفاع کنه بارسا هم مجبور نیست حمله کنه ! اگه همه حمله کنن که دیگه ماجراجویی نمیمونه ! باید امیدوار بود تیمهایی مثل چلسی بازم تکرار بشن چون باعث جذابیت میشه . اگه قرار باشه بارسا تو همه دوره ها چهرمان بشه که دیگه هیجان نمیمونه !

دوباره از هواداران باسا معذرت خواهی میکنم !

messi1373
04-25-2012, 21:41
بارسلونا تموم نميشه چون:بازيكناش برايه تعصب و پيروزي بازي ميكنن نه برايه پول.بارسولنا تموم نميشه چون تكيه رويه لاماسيا داره نه رويه خريد بازيكن از باشگاه هايه ديگه.بارسلونا تموم نميشه چون فلسفه فوتبالش فقط بازي تويه زمين مسابقه نيست.بازيكنا مثله اعضايه خانوادشون همديگرو دوست دارن.بارسلونا تموم نميشه چون دنباله حاشيه نيست.چون امروز از داخله باشگاه شنيده نميشه كه مثلا والدس در پي درگيري با گوارديولا آخره فصل از تيم جدا ميشه.تموم نميشه چون بازيكنا به فكره ثبت ارقام نجومي در زمين بازي هستن نه در كسب درآمد.

spiderkiller
04-25-2012, 21:44
تایپیک یکم به نظر من مشکل داره.اخه بارسا که از اوجش دور نشده که بخواد به اوجش برگرده.بارسا این فصل یکم بدشانسی اورد البته دست های پشت پرده هم بی تاثیر نبودن

spbarcelona
04-25-2012, 21:50
بابا جمع کن این تاپیک رو
چی شده با همین دو باخت چطوری این سوال برا تو پیش اومده نمیدونمthink::
آخه ما بعد از اون سال اول با گواردیولا که 6 جام رو بردیم در سال بعدش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر مورینیو شکست خوردیم و حدف شدیم اون موقع هم حرف از پایان بارسلونا می زدن ولی بارسلونا بهترین تیم دنیا شد و مسی هم توپ طلا رو برد و در سال بعدش یعنی سال گذشته بارسا تو فینال جام حذفی با تک گل رونالدو حذف شد و اون موقع هم حرف از سروری مادرید و رونالدو شد که باز مسی نسبت به رونالدو و بارسلونا نسبت به رئال آقایی کردند و بر بام فوتبال جهان ایستادند.:afarin:
خلاصه اینکه همیشه برد در کار نیست و یه تیم خوب هم باید شکست رو تجربه کنه تا به مقام بالایی برسه
پس من موافق این تاپیک نیستم داداش:yes:

saeid_8992
04-25-2012, 21:52
ببینید دوستانی که پستهای اینجوری میدید شاید بگید این رئالی ها همشون دوست دارن تموم بشه و همه میگن بارسا تموم شده !

بارسلونا تو این چند سال تیم اول جهان بوده و هست ! این رو باید از جایی فهمید که تیمهایی مثل چلسی و رئال وقتی بازی رو میبرن انگار انسان درست کردن !! انقدر خوشحال هستن ! بارسلونا هیچ وقت تموم نمیشه ! این بارسا تو 3 بازی درست نشده که تو 3 بازی تموم بشه ! این بارسا باعث و بانی اوج فوتبال و تیمهای اروپاییه ! اگه بارسلونا نباشه رئال مجبور نیست تو 38 بازی بخواد 32 تا رو ببره با 20 برد هم قهرمان میشه ! باید قدر بارسلون رو دانست ! من شخصا اصلا دوست ندارم این نسل فوتبال از بین بره !

تا حالا فکر کردین بازیکنان این نسل برن از فوتبال چی میمونه؟ جرارد - لمپارد - ژاوی . مسی . اندرس اینیستا . کاکا . رونالدو . و.......... اصلا تکرار نشدنی هستن مثل کرایف و زیدان و رونالدوی برزیلی و.........

امیدوارم بارسلونا و تمام تیمها هیچ وقت افت نکنن !

در پایان از هواداران تمام تیمها که با امضا یا حرفام ناراحت و عصبانیشون کردم عذر میخوام مخصوصا هواداران بارسلونا !

فقط یک نکته : دوستان تاکتیک دفاعی مانند تاکتیک هجومی یک سیستم پیچیده است ! بارسلونا 90 دقیقه حمله میکنه و چلسی 90 دقیقه دفاع ! نباید انتظار بره که همه تیمها هجومی باشن یا همه دفاعی ! الان بعضی از دوستان میگن فوتبال کثیف چلسی ! چرا کثیف ؟ اگه اینطور باشه باید به باشگاه بارسلونا هم بگن فوتبال کثیف چون همیشه حمله میکنه حالا فقط بارسا نه رئال - منچستر - و......... این تاکتیک یک تیمه باید بهش مثل هر سیستمی احترام گذاشت ! هر چند هیچ تاکتیکی به تا به حال به اندازه تیکی تاکا موفق و خوب نبوده ولی خب اگه تیمی مثل چلسی نباشه که دفاع کنه بارسا هم مجبور نیست حمله کنه ! اگه همه حمله کنن که دیگه ماجراجویی نمیمونه ! باید امیدوار بود تیمهایی مثل چلسی بازم تکرار بشن چون باعث جذابیت میشه . اگه قرار باشه بارسا تو همه دوره ها چهرمان بشه که دیگه هیجان نمیمونه !

دوباره از هواداران باسا معذرت خواهی میکنم !
سلام دادا شهریار امیدوارم امشب تیمتون نتیجه بگیره اینو از صمیم قلب میگم ومیخوام

ولی

من به شما پیشنهادی دارم یا اینوری باشین یا اونوری نمیدونم چند ساله هستی ولی کاراتون ماله یه بچه 7یا 8 سالس

شما هر موفع ما بازیو باختیم هر چی از دهنتوت در اومد به ما گفتی بعد که جو اروم شد اومدی گفتی ببخشی
امیدوارم ادم جو گیری نباشی

اگه الان بارسا بهترین تیم دنیاس یعنی هر چه شما گفتی حرف ......
یا نه که میگی.......... اینارو میگی که ما اروم بشیم نمیدونم
در مورد چلسی هم نظرت قابل احترامه
ولی در مورد اخرش که بازم معذرت خواهی کردی یه نکته به ذهنم رسید ایشاا.... که اشتباهه
هر موقع شما بازی دارین یه عقب نشینی از شما میبینم خدا شاهده من دوس دارم امشب مادرید بره فینال ولی هر موقع که شما بازی دارین این اتفاق میفته شاید از ترس باخته

امیدوارم من اشتباه کرده باشم

چرا ادم کاری کنه که بعدا موجب شرمندگیش بشه ومعذرت خواهی کنه

LMB
04-25-2012, 21:54
بابا جمع کن این تاپیک رو
آخه ما بعد از اون سال اول با گواردیولا که 6 جام رو بردیم در سال بعدش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر مورینیو شکست خوردیم و حدف شدیم اون موقع هم حرف از پایان بارسلونا می زدن ولی بارسلونا بهترین تیم دنیا شد و مسی هم توپ طلا رو برد و در سال بعدش یعنی سال گذشته بارسا تو فینال جام حذفی با تک گل رونالدو حذف شد و اون موقع هم حرف از سروری مادرید و رونالدو شد که باز مسی نسبت به رونالدو و بارسلونا نسبت به رئال آقایی کردند و بر بام فوتبال جهان ایستادند.:afarin:
خلاصه اینکه همیشه برد در کار نیست و یه تیم خوب هم باید شکست رو تجربه کنه تا به مقام بالایی برسه
آخ خدایا شکر یکی پیدا شد که بالاخره به حرف من رسید دمت گرم داداش واقعا مثل اون تاپیک حزب باد این تاپیکم مزخرفه:-ang:-ang

spbarcelona
04-25-2012, 22:01
آخ خدایا شکر یکی پیدا شد که بالاخره به حرف من رسید دمت گرم داداش واقعا مثل اون تاپیک حزب باد این تاپیکم مزخرفه:-ang:-ang

من همیشه با این حرفم هستم داداش
حالا بعضی تاپیک ها پست نمی دم میگم شاید دوستان ناراحت بشن ولی اینجا چون بچه های خودمون بودند گفتم تو دلم رو خالی کنم:flowerysmile:

CRISTIANO-FARSHAD
04-25-2012, 22:02
سلام دادا شهریار امیدوارم امشب تیمتون نتیجه بگیره اینو از صمیم قلب میگم ومیخوام

ولی

من به شما پیشنهادی دارم یا اینوری باشین یا اونوری نمیدونم چند ساله هستی ولی کاراتون ماله یه بچه 7یا 8 سالس

شما هر موفع ما بازیو باختیم هر چی از دهنتوت در اومد به ما گفتی بعد که جو اروم شد اومدی گفتی ببخشی
امیدوارم ادم جو گیری نباشی

اگه الان بارسا بهترین تیم دنیاس یعنی هر چه شما گفتی حرف ......
یا نه که میگی.......... اینارو میگی که ما اروم بشیم نمیدونم
در مورد چلسی هم نظرت قابل احترامه
ولی در مورد اخرش که بازم معذرت خواهی کردی یه نکته به ذهنم رسید ایشاا.... که اشتباهه
هر موقع شما بازی دارین یه عقب نشینی از شما میبینم خدا شاهده من دوس دارم امشب مادرید بره فینال ولی هر موقع که شما بازی دارین این اتفاق میفته شاید از ترس باخته

امیدوارم من اشتباه کرده باشم

چرا ادم کاری کنه که بعدا موجب شرمندگیش بشه ومعذرت خواهی کنه

اره میدونم من اون حرفها رو گفتم چون بهم توهین کردن وگرنه اگه به اولین پستهام نگله کنی اومدم تو بخش شما و از بارسا تمجید کردم ! من برای بارسا احترام زیادی قائلم ولی خب ادم جو گیر میشه و بهش توهین میکنن ! الانم تو تاپیک خودتون معذرت خواهی میکنم! کارم اشتباه بود ! راستی 17 سالمه از 8 سالگی فوتبال نگاه میکنم و طرفدار چلسی و رئالم و فوتبال زیبا رو هم دوست دارم ولی بعضی وقتها جوگیر میشم چیزی میگم که اشتباه!! اها اسمم هم فرشاد نه شهریار عزیز

messi1373
04-25-2012, 22:04
بابا جمع کن این تاپیک رو
اين فقط يه نظر سنجيه.من خودم همه ي اين حرفارو قبول دارم.فقط ميخوام مادريدي ها بدونن كه ما هنوز بارسلونائيم.البته دونستن و ندونستن اونا فرقي نميكنه.اما ميخوام يه وقت حول ورشون نداره كه چه خبره.

saeid_8992
04-25-2012, 22:12
اره میدونم من اون حرفها رو گفتم چون بهم توهین کردن وگرنه اگه به اولین پستهام نگله کنی اومدم تو بخش شما و از بارسا تمجید کردم ! من برای بارسا احترام زیادی قائلم ولی خب ادم جو گیر میشه و بهش توهین میکنن ! الانم تو تاپیک خودتون معذرت خواهی میکنم! کارم اشتباه بود ! راستی 17 سالمه از 8 سالگی فوتبال نگاه میکنم و طرفدار چلسی و رئالم و فوتبال زیبا رو هم دوست دارم ولی بعضی وقتها جوگیر میشم چیزی میگم که اشتباه!! اها اسمم هم فرشاد نه شهریار عزیز
دادا فرشادعزیز:flowerysmile:

چون من تقریبا 2 برابر تو سن دارم خیلی راحت ترم ومیتونم بقیه بچه ها رو بشناسم به عنوان یه برادر بهت پیشنهاد میکنم جو گیر نباش :rose: چون باعث دلخوری میشه وتو زندگیتم به مشکل بر میخوری اینجا که هیچ
من به شخصه ادمی نیستم با سلام با طرف دوست بشم و با یه معذرت خواهی همه چی فراموش بشه این انجمن هم ادمهای زیادی میان هر کس یه چی میگه شما باید هر کی بهت توهین کرد خصوصی ج.ابشو بدی نه امضا و هر چی میتونی بگی نه به کل بارسای ها
این باعث میشه که دلخوری بوجود هر موقع هم همه از یه تیم بهت توهین کردن حق داری جواب همشونو تو تایپیک بگی
که این امکان ندار ه از یه تیم
احترام به بارسا هم دیدیم اگه احترام نداشتی به بارسا چیکار میکردیthink::

LMB
04-25-2012, 22:52
دادا فرشادعزیز:flowerysmile:

چون من تقریبا 2 برابر تو سن دارم خیلی راحت ترم ومیتونم بقیه بچه ها رو بشناسم به عنوان یه برادر بهت پیشنهاد میکنم جو گیر نباش :rose: چون باعث دلخوری میشه وتو زندگیتم به مشکل بر میخوری اینجا که هیچ
من به شخصه ادمی نیستم با سلام با طرف دوست بشم و با یه معذرت خواهی همه چی فراموش بشه این انجمن هم ادمهای زیادی میان هر کس یه چی میگه شما باید هر کی بهت توهین کرد خصوصی ج.ابشو بدی نه امضا و هر چی میتونی بگی نه به کل بارسای ها
این باعث میشه که دلخوری بوجود هر موقع هم همه از یه تیم بهت توهین کردن حق داری جواب همشونو تو تایپیک بگی
که این امکان ندار ه از یه تیم
احترام به بارسا هم دیدیم اگه احترام نداشتی به بارسا چیکار میکردیthink::

داش سعید یسوال شما دقیقا چند سال داری؟!! البته خدای نکرده قصد جسارت ندارما میپرسم چون اگه سن طرف مقابلمو بدونم اینطوری لحن صحبتم روونتر میشه و من به شخصه راحتتر میتونم با کسایی که سنشونو میدونم ارتباط برقرار کنم. صرفا جهت اطلاع میپرسم من خودم 20سالمه و دانشجوی ترم دو مهندسی عمرانم:flowerysmile:

spbarcelona
04-25-2012, 23:13
داش سعید یسوال شما دقیقا چند سال داری؟!! البته خدای نکرده قصد جسارت ندارما میپرسم چون اگه سن طرف مقابلمو بدونم اینطوری لحن صحبتم روونتر میشه و من به شخصه راحتتر میتونم با کسایی که سنشونو میدونم ارتباط برقرار کنم. صرفا جهت اطلاع میپرسم من خودم 20سالمه و دانشجوی ترم دو مهندسی عمرانم:flowerysmile:

داداش منم رشته ی عمران هستم.:afarin:

Pouriaf
04-26-2012, 00:02
من برای شما 2 تا مثال میارم که بهتره جوابو خودتون پیدا کنید:

1. یوونتوس رو یادتونه؟ رفت دسته 2؟ یعنی نه تنها از اوجش دور شد، بلکه کلا پراکنده شد ولی با تلاش دلپیرو و بوفون الان اولین مدعی قهرمانی فصله!!!

2. همین رئال! سال پیش غیر از جام حذفی چیکار کرد؟ هیچی... ولی امسال باز پیشرفت کرد، هرچند بزرگترین رقیبه و ازش خوشم نمیاد ولی واقعیت تلخه...

خب الان باید بگیم دیگه بارسا پر؟ کار اشتباهی هست این تفکر... وقتی سال بعد همه سوراخ شدن، اونوقت این تاپیک به تاریخ میپیونده.

زنده باد لامایسا!

شیما کاکا 22
04-26-2012, 02:04
بارسا هیشوقت تموم نمیشه... چنتا نتیجه ی بد که یه تیمو تموم نمی کنه...

David Sina
04-26-2012, 02:25
بارسلونا یک هویت است و هیچ وقت یک هویت باطل نمیشود .......... ما هستیم و خواهیم بود تا پوزه هر ضد فوتبالی رو به خاک بمالیم

alexdelpiero_10
04-26-2012, 07:56
الان واسه چی این تایپیک رو زدین؟ مگه قراره یه تیم تو یه سال قهرمانی گیرش نیاد یا فقط یکی گیرش بیاد اون تیم خراب بشه؟ اگه اینجوریه که اصلا نباید طرفدارش میشدین قرار نیست هر سال بارسا بره جام ها رو درو کنه که خب یه سال هم حذف شدین دیگه تایپیک زدن نداره که

مورینیو...
04-26-2012, 11:59
ما 17 سال قهرمان جام حذفی نشدیم ولی پارسال شدیم 4 سال قهرمان لالیگا نشدیم ولی امسال احتمالا میشیم. لیگ قهرمانان اروپا هم که تقریبا اگه اشتباه نکنم 8 ساله رنگشو ندیدیم امسالم تا بیخش رفتیم ولی نشد.در این مدت نه طرفدار از دست دادیم نه نابود شدیم چون یک باشگاه ریشه دار و افسانه ای هستیم.بارسلونا هم همینه اگه این تیم 5 سال هم بدون حتی یک جامی بمونه طرفدارای اسپانیایی - کاتالونیایش اینقدر تعصب دارن که کمک های مالی و معنوی به این باشگاه کنن تا پایان پیدا نکنه. خیلی از باشگاه ها جام نمیگیرن مثلا همین لوانته تو عمرشون قهرمان چمپیونز لیگ نشدن و فکر نکنم قهرمان لالیگا شده باشن اگه هم شدن شاید یک بار یا دو بار باشه.نابود شدن؟ الآن نیمه ی بالای جدول اند و کلی هوادار دارن که تا آخرین توانشون پشت تیم اند.بارسلونا هم هیچ وقت نابود نخواهد شد و طرفدارانی خواهد داشت که به آن عشق خواهند ورزید.

sina acm
04-26-2012, 15:05
ربطی به دوران نداره

بارسا امسال برخلاف سال های قبل با تیم های بزرگ دنیا بیشتر بازی کرد طبیعیه کی بعضی هاشو باخت

وگنه من فرقی بین پارسال امسال نمیبینم

قدرت تیم های دیگه هم باید درنظر گرفت

42d3e78f26a4b20d412==