PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منچستر سیتی - منچستر یونایتد ( لیگ برتر انگلستان )

ashly
04-25-2012, 10:40
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Man City - Manutd

هفته سی و ششم لیگ برتر انگلستان

تاریخ برگزاری بازی : دو شنبه 30 آپریل – 11 اردیبهشت

زمان برگزاری بازی : 20:00 به وقت محلی – 23:30 به وقت تهران

محل برگزاری : استادیوم اتحاد

منچستر سیتی :

1- نتایج این فصل :

تا هفته ی 35 لیگ با 25 برد و 5 مساوی و 5 باخت در رده ی 2 جدول رده بندی لیگ برتر با 80 امتیاز

2 - جایگاه فصل قبل :

رده ی 3 لیگ

3– بهترین گلزن فصل قبل :

Carlos Tévez با 21 گل در لیگ

4 – تعداد گل زده و خورده در فصل قبل :

60 گل زده و 33 گل خورده

5 – آمار بازی ها مقابل یونایتد در این فصل و فصل قبل :

فصل قبل : 1-2 بازنده در اولترافورد و 0-0 در ورزشگاه سیتی

همچنین در مسابقه ی اول فصل تحت عنوان کامیونیتی شیلد منچستر 3 بر 2 پیروز شد

بازی دو تیم در دور رفت لیگ برتر با نتیجه 6-1 به سود سیتی خاتمه یافت

6 – کاپیتان :

Vincent Kompany با 28 سال سن که از سال 2008 در این تیم بازی می کند .

7– مربی :

Roberto Mancini با 46 سال سن از سال 2009 هدایت سیتی را بر عهده دارد

آمار بازی های دو تیم در این فصل :

بازی رفت لیگ برتر :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 678x574.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بازی دور سوم اف ای کاپ :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 679x495.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

داور این دیدار حساس ANDRE MARRINERهست

آمار دیدارهای رو در روی دو تیم در مسابقات مختلف
manchester derby

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ester_derby_pre-kick-off.JPG)

رقابت های لیگ برتر انگلستان:

تعداد بردهای منچستر یونایتد: 57
مساوی : 49
تعداد بردهای منچستر سیتی: 37

رقابت های جام اتحادیه :

تعداد بردهای منچستر یونایتد: 5
مساوی: 0
تعداد بردهای منچستر سیتی: 3

رقابت های جام حذفی:

تعداد بردهای منچستر یونایتد: 3
مساوی: 1
تعداد بردهای منچستر سیتی: 3

رقابت های جام خیریه :

تعداد بردهای منچستر یونایتد: 1
مساوی: 0
تعداد بردهای منچستر سیتی: 0

مجموع:

تعداد بردهای منچستر یونایتد: 66
مساوی: 50
تعداد بردهای منچستر سیتی: 43

MUFCTALK.COM
************************************************** *************************************

ashly
04-25-2012, 10:58
این بازی به نوعی فینال لیگ برتر محسوب میشه که البته برای یونایتد یک مساوی هم حکم پیروزی در این فینال رو داره
هر دو تیم روحیه خوبی دارن برای این بازی منچستریونایتد برای جبران بازی قبل و انتقام شکست دور رفت روحیه خوبی داره و سیتی هم برای رسیدن به صدر جدول و قهرمانی تلاش میکنه
منچسترسیتی تفاضل گل بهتری نسبت منچستریونایتد داره و این نکته روحیه ای بیشتر به این تیم میده ولی منچستریونایتد سه امتیاز بیشتر داره که خود این امر هم باعث بالا رفتن روحیه میشه
اگه یونایتد برای گرفتن مساوی به میدان بره و تنها فکرش گرفتن مساوی باشه احتمال باختش بیشتر میشه پس باید با برنامه و احتیاط بازی کنیم و هرگز احساسی نشیم

spbarcelona
04-25-2012, 11:17
منچستر سیتی با تغیر مالکیت تیم نسبت به گذشته به شدت تغیر کرده و نمیشه نتایج گذشته رو با الان مقایسه کرد.:jeddiiiii:
من به شدت تمایل دارم منچستر سیتی پیروز بشه
به امید پیروزی سیتی های منچستر:yes:

edwin HP
04-25-2012, 12:16
فرگوسن مربی نیست که تیمشو برای گرفتن مساوی به زمین بفرسته.ما همیشه جلوی تیمای قدرتمند خیلی خوب ظاهر شدیم.اگه اشتباهات فردی نداشته باشیم و تیم بتونه مثله بازی های نیم فصل که حمله و دفاعش دیدنی بود بازی کنه سیتی هیچی نمیتونه کنه.
تنها ترسی که برای این بازی دارم اینه که داور بازی آندره مارینره.خیلییی گاف میده.مخصوصا به ضرر یونایتد.فصل قبل از جمله کساییی بود که بد جور رو اعصاب ما بود.
مسلما نتیجه ای شبیه به نتیجه ی بازی رفت رقم نمیخوره.ماهم کار راحتی نخواهیم داشت.
به هر حال بدجوری امید دارم که شرایطی که برای رئال پیش اومد برای ماهم پیش میاد.ایشالله که میاد.اگه برای مساوی گرفتن به زمین بریم حتما میبازیم.سیتی یه تیم هجومیه و به نظر من تیمیه که شخصیت قهرمانی رو نداره.همه چی با پول به دست نمیاد.یه چیزای دیگه هم لازمه.
درهر صورت من به سرالکس ایمان دارم و میدونم که یه بار دیگه خودشو به همه ی جهان ثابت میکنه.
ما راه سختی رو طی کردیم تا به این جا رسیدیم.این فصل هنوز یه بازی هم نشده که ترکیب اصلیمونو داشته باشیم.از بس که مصدوم دادیم.اما سیتی فک نکنم تعداد بازی هایی که تیم اصلیشو نداشته به تعداد انگشت های یه دست برسه.سیتی که تا پارسال 35 سال بود که جام نگرفته بود حالا میخواد راه صد ساله رو یه شبه طی کنه.ممکنه این تیم بتونه با حمایت هواداراش دوشنبه شب مارو شکست بده.ام من یقین دارم سیتی سال های بد بدجوری افت خواهد کرد.بازیکنایی که با پول تیم خودشونو میفروشن بازم میتونن این کارو بکنن.همین بازیکنای پول دوست صد سال نمیتونن جلوی بازیکنایی مثه مسی و ژاوی و اینیستا و اشنایدر و امثال اونا بازی کنن.قدرت کنونی سیتی یه قدرت کاذبه.اگه اونا میتونستن بازی هایی که تو لیگ انجام میدن رو توی اروپا هم انجام بده الان جای اونا تو فینال بود.اگه قرار بود با پول توی اروپا جام بدست آورد الان اونا این وضعیت رو نداشتن.الان چلسی با وجود اینکه تو این فصل دو مربی عوض کرده و واقعا یه فصل پر فراز و نشیب رو پشت سر گذاشته بازم به فینال رسیده.و این مسلما به خاطر همدلی بازیکناشه.درسته دیشب یه بازی کثیف رو ارائه کرد اما تنها راه مقابله با بارسا همینه.کاری که یونایتد دو بار انجام ندادن و دو بار هم به اونا باختن.
تیمی که بخواد با ناداوری و بازی های ناجوانمردانه جام بدست بیاره همون بهتر که نیاره.
اگه یونایتد تو این بازی بازم 6 تا بخوره ذره ای از عشقمون بهش کم نمیشه.ما یه تیم ریشه دار هستیم.تیمی که با زحمت به اینجا رسیده.تیمی که تو هر شرایطی جزء سه تیم اول بوده.ما به یونایتد بودن خود افتخار میکنیم.دوشنبه شب شاید سیتی برنده شه.اما بازم تیم اول شهر منچستر،یونایتده.بازم این یونایتده که اسمش تن همه رو میلرزونه.بازم این یونایتده که محبوب تر میشه.ما همیشه بهترین هستیم.همیشه

fcb10
04-25-2012, 13:51
واقعا حساسیت این بازی مثل الکلاسیکو میمونه . سیتی این فصل توی خونه خودش باخت نداشته و توی بد ترین شرایط تیم نذاشته این رکورد خراب بشه !
واقعه این فصل انگلیس فصل عجیبی بود , سیتی با درخشش باور نکردنی مسابقاتش رو پشت سر میذاشت و توی هر بازی دسته کم 3 تا گل رو مزد ولی یونایتد با زیرکی زیاد با کمترین تعداد گل بیشترین امتیاز رو میگرفت ! و نشون دهنده تفاوت مربی ها بود ! واینکه یونایتد یه روند مشخص و بدون نوسان داشته !

به نظر من روی کاغذ سیتی برنده ی دربیه ! چندتا هم دلیل دارم ! یکی اینکه بازی توی اتحاد و زمین سیتی هست . 2 سیتی دوباره خودش رو پیدا کرده و با اومدن توز خیلی با انگیزه تر بازی میکنن . 3 یونایتد از کیفیت بازیش کم شده و توی این چند هفته به راحتی امتیاز از دست داده ! آخرین نتیجه هم که باور نکردنی بود !

ولی بیشتر ترس من از اینه که یونایتد برای تلافی تحقیر توی زمینه خودش به اتحاد میاد , و امکان داره ما رو تحقیر کنه ki::
امیدوارم مثل بازی رفت بازی زیبا و جذابی باشه البته با نتیجه ای که مارو به سمت قهرمانی ببره .

من دیگه آب از سرم گذشته ! میلان و بارسام دیگه احتمال قهرمانیشون کمه یا نیست ! میمونه این سیتی که فعلا بیشترین امید منه !

ManUtd
04-25-2012, 14:08
دربي شهر منچستر هميش جذاب و حساس بوده و هست ! ولي اين يكي از حساسيت بيشتري برخورداره ! چون سيتي براي قهرماني محكوم به برده و يونايتد هم بايد امتياز بگيره.
درسته بازي تو ورزشگاه سيت برگذار ميشه ولي اين ورزشگاه جو چندان ترسناكي رو نداره ! يعني به نظرم چيزهايي ديگه ميتونند تو اين بازي تاثير بزارند ! نه جو استاديوم ! دليلشم دو بازي اخير دو تيم ! تو الدترافورد سيتي پرگل برد و تو خونه خودش تو جام حذفي به يونايتد باخت ! پس چيزي كه مهمه مسائل فني هست.
منسيتي با كم كردن فاصله در صدر جدول حالا اميدوارانه به اين بازي فكر ميكنه و براي كسب پيروزي و بدست آوردن صدر جدول به ميدان مياد !
يونايتد هم با توجه به تجربه فرگوسن و چند تن از بازيكنانش بارها و بارها تو چنين شرايط سختي خوب و منطقي عمل كرده و از لحاظ رواني چيزي كم نداره.
چيزي كه مسلمه در درجه اول سيتي بيشتر به گل احتياج داره و هجومي تر خواهد بود ! پس يونايتد ميتونه با استفاده از فضاي بيشتر و سرعت والنسيا,‌روني و ناني و ولبك تو زدحملات به گل برسه.البته اگه سيتي يه گل بزنه كار يونياتد سختر ميشه . پس يونايتد بايد با يه بازي منطقي و تمركز روي دفاع در زدحملات به سيتي ضربه بزنه.
در كل در شرايط فعلي سيتي از آمادگي بيشتري برخورداره و ژلي مربي هاي دو تيم نقش بسيار مهمي در نتيجه اين بازي خواهند داشت .
به اميد ديدن يه بازي زيبا و جذاب

fcb10
04-25-2012, 14:29
اتفاقا به نظر من باخت نداشتن در زمینه خودی توی لیگ خیلی تاثیر توی تفکر تیم میذاره !

شما به همون بازی 3-2 جام حذفی دقت کنید , سیتی داشت 10 نفره به خوبی بازی میکرد وفشار زیادی به یونایتد اورد ! واسه ی من اون بازی 10 نفره ای که با قدرت انجام شد ارزشش بیشتر پیروزی بود ! چون میشه توی همچین شرایطی پتانسیله یک تیم رو محک زد که سیتی از پس این کار خوب بر اومد !

mortezarm
04-25-2012, 14:59
خب به حساس ترین بازی لیگ جزیره رسیدم جایی که تکلیف قهرمان تقریبا مشخص میشه به خصوص اگه یونایتدی ها با امتیاز بیان بیرون
اوایل فصل رویایی سیتی با شروع خیلی بد یونایتد و در ادامه تعادل و در اواسط نیم فصل دوم دوران بد سیتی و اوج گرفتن یاران فرگوسن و رسیدن به اخرین هفته ها و باز به اوج برگشتن یاران مانچینی و تزلزل یونایتد
همینطور که مشخصه لیگ جزیره خیلی فراز و فرود داره و تیمی موفق میشی که بیشتر و بهتر تو اوج بمونه
واقعا امسال یونایتد فراتر از انتظار به میادین برگشت و بزرگی خودشو نشون داد
اما الان همه چی به این دربی بستس
خب بازی خانگیه برای سیتی و روحیه بردبازی رفت هم یدک میکشن به نظر بازی بسیار سنگین و نزدیک خواهد بود
و خب سیتی تو این بازی شانس بیشتری برای برد داره

edwin HP
04-25-2012, 15:44
اتفاقا به نظر من باخت نداشتن در زمینه خودی توی لیگ خیلی تاثیر توی تفکر تیم میذاره !

شما به همون بازی 3-2 جام حذفی دقت کنید , سیتی داشت 10 نفره به خوبی بازی میکرد وفشار زیادی به یونایتد اورد ! واسه ی من اون بازی 10 نفره ای که با قدرت انجام شد ارزشش بیشتر پیروزی بود ! چون میشه توی همچین شرایطی پتانسیله یک تیم رو محک زد که سیتی از پس این کار خوب بر اومد !

به نظرم اون نتیجه بزرگی و قدرت فرگوسن رو نشون داد.وقتی نیمه اول رو یونایتد 3-0 برد همه فک میکردن نیمه دوم هم میاد برای زدن سه تا دیگه.اما فرگوسن برخلاف انتظار همه عمل کرد و تعویض های تدافعی کرد و تیمشو به عقب کشید.به نظر شما چرا اینکارو کرد؟بازی استقلال و پرسپولیس رو یادتونه.همین آخری.پرسپولیس ده نفر تو ده دقیقه سه تا گل زد.دلیلشم غرور استقلالیا و تمایل این تیم به حمله های بیشتر بود.شاید اگه استقلال به جای ادامه دادن به حملاتش رو به بازی دفاعی و حفظ توپ میاورد پرسپولیس ده نفره که همه ی بازیکناش خسته بودن هرگز نمیتونست کاری کنه.فرگی اینجوری بزرگی خودشو ثابت کرد.حالا فرض کنید تو اون بازی هم فرگی تیمشو جلو میکشید.اونوقت علاوه بر این دو گل مهاجمای سریع سیتی میتونستن روی ضد حمله گلای بیشتری رو بزنن و مسلما یونایتد میباخت.اما فرگی به جای حملات بیخودی رو به حفظ توپ آورد که اگه اینکارو نمیکرد شاید بلایی بدتر از اون 6-1 سر تیم میومد.تجربه چیزیه نیست که به راحتی بدست بیاد و نه با پول و نه هیچ چیز دیگه ای نمیشه بدستش آورد.چیزی که فرگی داره.و تفاوت اصلیش با باقی مربی هاست.اینه که ما عاشقشیم.فرگی مغرور نیست.هرگز مغرور نمیشه.به خوبی میدونه غرور باعث نابودی یه تیم میشه.

fcb10
04-25-2012, 18:09
به نظرم اون نتیجه بزرگی و قدرت فرگوسن رو نشون داد.وقتی نیمه اول رو یونایتد 3-0 برد همه فک میکردن نیمه دوم هم میاد برای زدن سه تا دیگه.اما فرگوسن برخلاف انتظار همه عمل کرد و تعویض های تدافعی کرد و تیمشو به عقب کشید.به نظر شما چرا اینکارو کرد؟بازی استقلال و پرسپولیس رو یادتونه.همین آخری.پرسپولیس ده نفر تو ده دقیقه سه تا گل زد.دلیلشم غرور استقلالیا و تمایل این تیم به حمله های بیشتر بود.شاید اگه استقلال به جای ادامه دادن به حملاتش رو به بازی دفاعی و حفظ توپ میاورد پرسپولیس ده نفره که همه ی بازیکناش خسته بودن هرگز نمیتونست کاری کنه.فرگی اینجوری بزرگی خودشو ثابت کرد.حالا فرض کنید تو اون بازی هم فرگی تیمشو جلو میکشید.اونوقت علاوه بر این دو گل مهاجمای سریع سیتی میتونستن روی ضد حمله گلای بیشتری رو بزنن و مسلما یونایتد میباخت.اما فرگی به جای حملات بیخودی رو به حفظ توپ آورد که اگه اینکارو نمیکرد شاید بلایی بدتر از اون 6-1 سر تیم میومد.تجربه چیزیه نیست که به راحتی بدست بیاد و نه با پول و نه هیچ چیز دیگه ای نمیشه بدستش آورد.چیزی که فرگی داره.و تفاوت اصلیش با باقی مربی هاست.اینه که ما عاشقشیم.فرگی مغرور نیست.هرگز مغرور نمیشه.به خوبی میدونه غرور باعث نابودی یه تیم میشه.

در بزرگی فرگوسن که شکی نیست !

ولی اگه به نظر شما دفاع کردن جلوی یک تیمه 10 نفره نشون دهنده ی قدرته این یه قضیه دیگس !!!!!!

مورینیو...
04-26-2012, 11:46
بازی سختیه.من یونایتدی ها نباید تحت تاثیر حرف مانچینی که گفته بود یونایتد حتما قهرمانه. اختلاف 3 امتیازه و برنده ی این بازی 100% قهرمان لیگ جزیرست این بازی اینقدر مهمه که بیشترین بیننده رو بین دیداری های قبلی این دو تیم خواهد داشت.بدبختی اینجاست که منچستر تیم جوونیه در مقابل سیتی بازیکنان قدرتمندی داره ولی امید ما یونایتدی ها به فرگوسنه که از نظر تجربه مانچینی رو میذاره تو جیبش.امیدوارم فارق از هر نتیجه ای بازی سالمی از نظر داوری باشه.

IL Bimbo De Oro
04-27-2012, 17:19
اول اینکه بنظرم نمیشه گفت من سیتی شخصیت قهرمانی نداره چون تیم دوم شهر منچستر تو این چند فصل با تکیه به دلارهای مالکش تونسته خیلی متعادل رشد کنه و به تدریج به جمع مدعیان جزیره بپیونده همونطوری که آبراموویچ تونست با استفاده از توان مالیش ظرف چند سال شیرهای لندن رو به یه مدعی تو جهان تبدیل کنه, البته این اوج گیری من سیتی میتونه به یونایتدیها هم کمک کنه چون هر چقدر رقیب دیرینه یک تیم قدرتمند تر بشه خود اون تیم هم مجبوره تلاششو چند برابر کنه تا از رقیبش پیشی بگیره.
و اما در مورد دربی: همونطوری که دوستان اشاره کردن من سیتی تو این بازی نیاز مبرمی به هر سه امتیاز داره پس اونها مجبورن حمله کنن و من یونایتد تیمی که شانس استفاده از ضد حملاتو داره و این همون برگ برنده ایه که مورینیو با استفاده از اون موفق شد تیم گواردیولا رو تو آخرین ال کلاسیکو شکست بده البته باید توجه داشت که من سیتی در صورت پیروزی در این بازی به صدر جدول میرسه و همین عاملیه که میتونه انگیزه بازیکنای سیتی رو بالا ببره و از طرفی فشار و در نتیجه ضریب بروز اشتباهو در بازیکنان یونایتد افزایش بده البته عامل دیگه ای که میتونه فشارو روی یونایتدی ها بیشتر کنه سن کم گلر آینده دارشونه که بدون تردید یکی از تاثیر گزارترین افراد در ثبت نتیجه نهایی بازیه.
در کل فکر میکنم مانچینی مهره های بهتری داره و دستش از فرگوسن تو چینش ترکیب تیمش باز تره ولی از طرفی فرگوسن مربی به مراتب بزرگتر و باتجربه تریه و تیم هماهنگتری در اختیار داره.
به هر حال پیش بینی نتیجه این بازی سخته ولی صرف نظر از نتیجه بازی امروز من شانس قهرمانی یونایتد رو بیشتر میدونم چون حتی در صورت شکست در این بازی کار زیاد سختی مقابل ساندرلند و سوانسی که از الآن تکلیفشون مشخصه نداره ولی من سیتی دو بازی خیلی سخت مقابل نیوکاسل که برای سهمیه cl میجنگه و کوئينز پارک که برای فرار از سقوط تلاش میکنه, باید انجام بده.

fcb10
04-28-2012, 21:00
واقعا از فرگوسن انتظار همچین حرف هایی رو نداشتم !

مانچینی امروز از رونی کلی تعریف و تمجید کرده ! ولی در مقابل فرگوسن کلی حرف ضد توز زده !

نمیدونم چرا با توز انقد مشکل داره !

ManUtd
04-28-2012, 22:23
واقعا از فرگوسن انتظار همچین حرف هایی رو نداشتم !

مانچینی امروز از رونی کلی تعریف و تمجید کرده ! ولی در مقابل فرگوسن کلی حرف ضد توز زده !

نمیدونم چرا با توز انقد مشکل داره !

داداش گلم اول بگم كاملا بي طرف ميخوام نظر بدم.بدون هيچ قصدي !
توز بازيكن خوبيه و تو يونايتد هم تاثير زيادي داشت و اين بر كسي پوشيده نيست ! ولي توز هميشه يه حاشيه ساز بزرگ بوده ! چه در تيم ملي و چه يونايتد و سيتي ! اواخر حضورش در يونايتد با فرگوسن به مشكل خورد ! يعني فرگوسن نميتونست حاشيه هاي توز رو تحمل كنه ! خلاصه شرايط طوري پيش رفت تا فرگي تصميم به فروش توز بگيره ! با اين حساب آرامش تيم رو بر قدرت فني توز ترجيح داد ! ولي توز بدترين مصاحب ههاي ممكن رو درباره يونايتد و مربي بزرگش كرد ! همين بازيكن تا 2 سال قبلش كلي از يونايتد تعريف ميكرد ! ولي به يك باره چنين مصاحبه هاي رو انجام داد ! هيچ وقت هم دست از اين مصاحبه هاش برنداشت !
مسلما با اين وضعيت و ميانه شكرآب بين اين دو فرگوسن هم حقايق رو ميگه ! هرچند شايد بهتر باشه نگه ! ولي اين يه جنگ روانيه كه سيتي شروع كننده اين بود ! فرگوسن هم هيچ وقت تو اين جنگهاي رواني پاپس نميكشه ! شايد بدونيد ! اين قضيه با مصاحبه هاي زشت و زننده پاتريك ويرا در مورد اسكولز شروع شد ! و در ادامه پاسخ فرديناند و فرگوسن و چند تن ديگه ! ويرا گفتته بود برگشت اسكولز يك شكست بود ! فرگوسن گفت اسكولز بازيكني هست كه وقتي اسمش مياد تمام انگليس به احترامش مي ايستند ولي شما چرا توز رو بعد از اين همه مدت برگردونيد در حالي كه حاضر به بازي براي تيمتون نبود ! مشخص هست كه كي شكست خورده !
خلاصه همين جور ادامه پيدا كرد و جدا از تعصب روي تيمهامون بايد بايد قبول كنيم فرگوسن همين جور الكي به تيم يا شخصي حرف بدي نميزنه ! به هرحال اين حرف و حديث ها و جنگهاي رواني هميشه بوده و هست ! جدال فرگوسن و ونگر ! فرگوسن مورينيو ! بنيتز فرگوسن و .......

fcb10
04-28-2012, 22:58
داداش گلم اول بگم كاملا بي طرف ميخوام نظر بدم.بدون هيچ قصدي !
توز بازيكن خوبيه و تو يونايتد هم تاثير زيادي داشت و اين بر كسي پوشيده نيست ! ولي توز هميشه يه حاشيه ساز بزرگ بوده ! چه در تيم ملي و چه يونايتد و سيتي ! اواخر حضورش در يونايتد با فرگوسن به مشكل خورد ! يعني فرگوسن نميتونست حاشيه هاي توز رو تحمل كنه ! خلاصه شرايط طوري پيش رفت تا فرگي تصميم به فروش توز بگيره ! با اين حساب آرامش تيم رو بر قدرت فني توز ترجيح داد ! ولي توز بدترين مصاحب ههاي ممكن رو درباره يونايتد و مربي بزرگش كرد ! همين بازيكن تا 2 سال قبلش كلي از يونايتد تعريف ميكرد ! ولي به يك باره چنين مصاحبه هاي رو انجام داد ! هيچ وقت هم دست از اين مصاحبه هاش برنداشت !
مسلما با اين وضعيت و ميانه شكرآب بين اين دو فرگوسن هم حقايق رو ميگه ! هرچند شايد بهتر باشه نگه ! ولي اين يه جنگ روانيه كه سيتي شروع كننده اين بود ! فرگوسن هم هيچ وقت تو اين جنگهاي رواني پاپس نميكشه ! شايد بدونيد ! اين قضيه با مصاحبه هاي زشت و زننده پاتريك ويرا در مورد اسكولز شروع شد ! و در ادامه پاسخ فرديناند و فرگوسن و چند تن ديگه ! ويرا گفتته بود برگشت اسكولز يك شكست بود ! فرگوسن گفت اسكولز بازيكني هست كه وقتي اسمش مياد تمام انگليس به احترامش مي ايستند ولي شما چرا توز رو بعد از اين همه مدت برگردونيد در حالي كه حاضر به بازي براي تيمتون نبود ! مشخص هست كه كي شكست خورده !
خلاصه همين جور ادامه پيدا كرد و جدا از تعصب روي تيمهامون بايد بايد قبول كنيم فرگوسن همين جور الكي به تيم يا شخصي حرف بدي نميزنه ! به هرحال اين حرف و حديث ها و جنگهاي رواني هميشه بوده و هست ! جدال فرگوسن و ونگر ! فرگوسن مورينيو ! بنيتز فرگوسن و .......

آره داداش تا مقداری از این قضایا خبر دارشتم , ولی نه کامل مرسی بابت اطلاعاتی که دادی :bia baghalam:

شاید باورت نشه ولی من علاقه زیادی به شخص فرگوسن دارم , حتی وقتی بارسا قهرمان cl شد دوست نداشتم ناراحتیش رو ببینم که اونجوری وسط زمین وایستاده بود ........

ولی این حرف فرگی دقیقا جنبه جنگ روانی داشت چون فک کنم الان دیگه قبول کرده که سخت ترین رقیبش سیتی شد !

تا حالا کسی نبود که واسش قد علم کنه ولی الان سیتی رو جدی گرفته .

ولی منم این رو بدون تعصب بگم : فکر نکنم بتونن توز رو به راحتی مهار کنن ! اکه هم بتونن بازم به نفع سیتی میشه ! اونوقت تمرکزشون روی آگرو کمتر میشه و این واسه ما بهتره ! البته فرگوسن کار بی هدف انجام نمیده و باید ببینیم چی پیش میاد

من نتیجه رو 2-1 به نفع سیتی پیش بینی میکنم . :ohum:

spiderkiller
04-28-2012, 23:58
من فقط یک چیز رو تو بازی سیتی و یونایتد نگاه میکنم.منتظرم هر لحظه بازیکنی مثل سیلوا یا اگرو یک گل حماسی بزنه و بشه سکوی پرش سیتی به اروپا.نمونه گل اینیستا.گل اینیستا سکوی پرش بارسا تو اروپا بود.شاید این بازی حساس هم بتونه سکوی پرشی برای سیتی تو اروپا باشه . من به شخصه یونایتد رو بیشتر قبول دارم ولی به خاطر مسائل تاریخی ترجیح میدم سیتی ببره :ohum:

raptor
04-29-2012, 12:32
-از آخرین باری که من بازیه یونایتد رو دیدم،حدود12ماه میگذره و از آخرین باری که بازیه سیتی رو نگاه کردم،خیلی بیشتر از 1ماه!اهمینطور اخبار رو هم به طور جسته گریخته دنبال کردم و.....که باعث میشن نتونم،نگاه درستی به بازی داشته باشم...ولی خب بهتره یه چیزی بگیم تا اینکه نظاره گر باشیم!!

-این بازی احتمالا حساس ترین بازیه این دو تیم در سالهایه گذشته محسوب میشه،چون اگه اتفاق خاصی نیفته،برنده این بازی،قهرمان لیگ میشه.....،سیتی عطش بالایی واسه قهرمانی داره و از طرفی مربیشون هم برایه ماندن و بستن یه قرداد چاق و چله! به قهرمانی تو این فصل نیاز مبرمی پیدا کرده....پس هم بازیکنان و هم مربیه سیتی انگیزهایه زیادی برایه برد دارن تا سران عجول و جاه طلبشون رو راضی نگه دارن.....از طرفی فرگی جون و تیمش این فصل نتونستن انتظارات رو برآورده کنن و حتی به نوعی جایگاهشون در اروپا از دست دادن....ولی خب با توجه وضیتی که پیش اومده بود،یه باره دیگه فرگسون و با تجربه ترایه تیم،تیم رو به سمت ساحل! قهرمانی تو لیگ جزیره کشوندن تا یونایتد این فصل رو با قهرمانی تو جزیره سپری کنه و کشتی خودشو تو این ساحل برایه فصل بعد آماده کنه!!!!!!!اما در نزدیکیه ساحل کشتیمون به گل نشست و رقیبمون با کشتیه لوکسش خودشو بهمون رسوند تا جزیره رو خودش صاحب شه!و حالا ملوانان سرخ باید تمام توانشونو بکار بگیرن تا از رقیب عقب نمونیم....(امیدوارم دریا زده نشده باشین!:nishkhand::mage mishe:)
-در هر حال به نظرم بازیه جذابی رو شاهد باشم،وبه نظرم توز و رونی بیشترین انگیزه رو واسه گلزنی داشته باشن....
راستی پیش بینی میکنم که ناخدا فرگی! دست به کار عجیب و شگفت انگیزی بزنه! من شخصا منتظر یه سورپرایزم! و امیدوارم ببریم و قهرمانیه 20 رو جشن بگیریم....:ohum::shogh::khahesh::khahesh::kh ahesh::khahesh::yes:

Saeid~Barca
04-29-2012, 18:34
من فکر میکنم با وجود اینکه بازی تو زمین زمین سیتی ولی یونایتد تیمی نیست که به این سادگی قهرمانی رو تقدیم اونا کنه و با کنترل بازی میتونه برنده این بازی باشه چه با تساوی و چه برد .
بازی رفت و 6 تایی شدن یونایتد یه تجربه بزرگ دیگه واسه فرگوسن بود . یونایتد تیمیه که حتی با نداشتن بازیکن های بزرگ هم عالی بازی میکنه و با اینکه اسم بازیکنان سیتی خیلی بزرگه این بزرگی به بزرگی باشگاه یونایتد و مربیشون نیست .

به نظر من اگه اتفاق خاصی نیوفته برنده بازی یونایتد میشهroz::

fcb10
05-01-2012, 00:19
لعنت به این گذارشگری یکطرفه !! حالم از مزدک بهم خورد !

fcb10
05-01-2012, 01:25
من هیچ حرفی در مورد این بازی ندارم .

mortezarm
05-01-2012, 01:29
نمیشه منکر این شد که حق به حق دار رسید
اما نکته خاص بازی خیلی بد بودنه یونایتدها بود که واقعا عجیب و غیر منتظره بود
دقیقا تیم مصداق کامل هنگ کردن بود و هیچ کار خاصی انجام نشد
بیش از اون که سیتی خیلی عالی باشه من یونایتد خیلی بد بود
ستاره زمین توره بود که فوق العاده کار کرد و توپ گیریش تو همون یک سوم یونایتد و کارای تاکتیکی و حملش عالی بود
البته من معتقدم شانس دو تیم برای قهرمانی باز هم خیلی نزدیکه چون نیوکاسل واقعا حریف سخته ای اونم تو خونش

ManUtd
05-01-2012, 01:29
تبريك ميگم به هواداران سيتي. تيمتون خوب بازي كرد و بازي رو برد ! هر چند ميشد به صورت جوانمردانه اين اتفاقت زيبا تر باشه ولي بعضي حركات قشنگ نبود ! مثلا اينكه توپو به يونايتد نميدادند ! توپ جمع كناشون ! نميگم اگه توپ زودتر ميرسيد شايد گل ميزديم ولي ميگم بهتر بود اين كارو نكنند ! خطاي يانگ ! و درگيري مانچيني با فرگي كه دوربين وقتي صحنه رو گرفت كه به نظر ميرسيد فرگي شروع كننده بود ! بگذريم.
بازم تبريك ميگم , البته هنوز بازي با نيوكسل ميتونه سرنوشت ساز باشه ولي شانس سيتي بيشتر هست.

mortezarm
05-01-2012, 01:36
خیلی درگیری مانچینی و فرگی ناراحت کننده بود
اما خب بازم اخر بازی بزرگی رو نشون دادن و جدایه همه مسائل دست دادن
واقعا فشار هوادارا روی یونایتد خیلی زیاد بود و همین فشار ضمن تاثیر رو کار یونایتد فرگوسن رو هم عصبی کرده بود

42d3e78f26a4b20d412==