PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیپ احساسی پیش بازی بارسلونا - چلسی " زمان انتقام "

David Sina
04-12-2012, 13:48
خب تصاویر خودش گویاستتتتتتتتتتتتت یادش بخیر ........:yes:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
04-12-2012, 14:03
خب تصاویر خودش گویاستتتتتتتتتتتتت یادش بخیر ........:yes:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
داداش یعنی چی تصاویر خودش گویاست؟ یعنی شما میگی داور از بارسا حمایت کرده؟از شما انتظار نداریم اینطوری نظر بدید :mage mishe:

David Sina
04-13-2012, 22:40
داداش یعنی چی تصاویر خودش گویاست؟ یعنی شما میگی داور از بارسا حمایت کرده؟از شما انتظار نداریم اینطوری نظر بدید :mage mishe:

نه داداش .......... منظورم این بود که چلسی و هوادارانش برای انتقام لحظه شماری میکنند heee::

mojtabadj88
04-14-2012, 01:34
نه ببین سینای عزیز چلسی اون موقع با چلسی الان خیلی فرق کرده این چلسی چند هفته ی هست که داره نتیجه میگره با چلسی زمان هیدینگ خیلی فرق داره

newmaradona
04-14-2012, 02:23
چلسی هر چلسی که بشه بازم میبریمشون

javad7_7
04-14-2012, 14:21
چلسی هر چلسی که بشه بازم میبریمشون

همینجوری که نمی تونید ببرید، مگر اینکه بازم با زور داور بتونید ببرید. (مثل میلان)

CRISTIANO-FARSHAD
04-14-2012, 14:41
طرفداران تیمهای دیگه لطفا خودتون بر علیه خودتون تایپک نزنید . اگه یک طرفدار چلسی تایپک میزد یک چیزی ولی الان اوضاع ارومه نباید همچین تایپکی میزدی و زخم ما طرفداران چلسی رو زنده میکردید !!!!!!! البته من به این ارامش دلخوش نیستم چون بعد 4 شنبه دوباره شروع میشه و به قول معروف ارامش قبل از طوفانه !!!!!

spiderkiller
04-14-2012, 15:14
همینجوری که نمی تونید ببرید، مگر اینکه بازم با زور داور بتونید ببرید. (مثل میلان)
باشه تو راست میگی.لطفا دیگه از بچه های بارسا نقل و قول نزن چون به تازگی جوو اروم شده

spbarcelona
04-14-2012, 16:41
چه فرقی میکنی برا ما
ما با هر تیمی بیافتیم اونو با شایستگی شکست میدیم.
چه چلسی باشه چه بایرمونیخ باشه و چه رئال باشه
که البته به نظر خودم شکست دادان رئال آسونتر از همه بود که متاسفانه با چلسی افتادیم اما همونطور که گفتم همه رو انشاالله میزنیم البته با شایستگیchomagh

CRISTIANO-FARSHAD
04-14-2012, 18:03
دوست عزیز دوست داری دوباره حکومت نظامی راه بیوفته ؟ پس لطفا کسی این طوری پست نده تا جنجال نشه . هر وقت بازی با بایرن و رئال رسید اون وقت .

Pouriaf
04-14-2012, 18:16
خیلی ممنون از این کلیپ، خیلی خوب بود و اون روزا رو یادم انداخت، اون زمون مجبور بودم از تلویزیون کوچیکی که هیچی نمیگرفت به زور توی اتاقم اون بازی رو ببینم چون اون یکی تلویزیون اشغال شده بود!!! اون لحظه هیچوقت از یادم نمیره...

در مورد این درگیری ها، اولا میخوام طرفدارای گرامی بارسایی در اینجور تاپیک ها ادعا نکنن، ما خودمون تاپیک داریم و آزادیم.

ثانیا، آقا فرشاد لطفا اگه میخواید تذکر بدید لطفا پی.ام کنید و اسپم نفرستید...

ممنون از دوستان عزیز roz::

Mostafa peter
04-15-2012, 12:45
پس خودت هم میدونی که حرفاییی که زدین به راحتی گفتن شما عملی نمیشه که منتظر بعد بازی هستی .
ترس از بازی در لندن قابل انکار نیست :/danc

Captain Fantastic
04-15-2012, 15:26
بازی دیشبشون با لوانته رو دیدین ؟ مطابق معمول بردونده شدن . متاسفانه تو استمفوردبریج هم احتمالا شاهد همچین صحنه هایی خواهیم بود
درسته که این چلسی همون چلسی 2009 نیست چه از لحاظ بازیکن چه از لحاظ شعور مربی ولی حتی همین چلسی سخت ترین مانعی بود که میتونستن بهش بخورن

spbarcelona
04-15-2012, 16:15
بازی قبل ریال بارسا رو دیدی ک پشمات فر خورد پس دیگه نگو که شکست دادن ریال اسونتره به نظر من شما یه طرفدار فوتبال اماتور هستی چون اگه حرفه ای بودی میدونستی که هر بازی شرایط خاص خودشو داره
ما هم امیدواریم تیم ما ریال قهرمان هر دو جام شه بدون جانب داریه داور بلکه با زور بازو و قدرت پای بازیکنانمون

سلام دوست عزیز
اتفاقا آماتور نبودم که این حرفا رو زدم اگه حرفه ای باشی میبینی بارسا تو نیوکمپ راحت بازی میکنه کاری به اون بازیه آخریه ال کلاسیکو نداشته باش این یکی فرق میکنه داداش:yes:
ولی چلسی با هواداراش یه خورده سخت تره که شکست اونم کاری نیست که انشاالله از دست بازیکنان ما بر نیاد.
به امید قهرمانی همیشگی بارسلوناlove::

saeidnasri
04-15-2012, 16:36

عزیزم یعنی شما میگین داور کمک بارسا نکرد؟!!! think::

saeidnasri
04-15-2012, 16:41
سلام دوست عزیز
اتفاقا آماتور نبودم که این حرفا رو زدم اگه حرفه ای باشی میبینی بارسا تو نیوکمپ راحت بازی میکنه کاری به اون بازیه آخریه ال کلاسیکو نداشته باش این یکی فرق میکنه داداش:yes:
ولی چلسی با هواداراش یه خورده سخت تره که شکست اونم کاری نیست که انشاالله از دست بازیکنان ما بر نیاد.
به امید قهرمانی همیشگی بارسلوناlove::

بازیکنان شما؟!!!:jeddiiiii:
بابا تو دیگه کی هستی!

CRISTIANO-FARSHAD
04-15-2012, 17:02
خیلی ممنون از این کلیپ، خیلی خوب بود و اون روزا رو یادم انداخت، اون زمون مجبور بودم از تلویزیون کوچیکی که هیچی نمیگرفت به زور توی اتاقم اون بازی رو ببینم چون اون یکی تلویزیون اشغال شده بود!!! اون لحظه هیچوقت از یادم نمیره...

در مورد این درگیری ها، اولا میخوام طرفدارای گرامی بارسایی در اینجور تاپیک ها ادعا نکنن، ما خودمون تاپیک داریم و آزادیم.

ثانیا، آقا فرشاد لطفا اگه میخواید تذکر بدید لطفا پی.ام کنید و اسپم نفرستید...

ممنون از دوستان عزیز roz::

اولا خودت اسپم نده . دوما من گفتم خوب نیست جنجال بشه . که خودتم دیدی الان چند نفر دارن در مورد داوری حرف میزنن که به نظر من نباید بزنن !! در ضمن حالا من کاری ندارم ولی شما باید حداقل به خاطر اون اتفاقات بازی این تایپک رو نمیگذاشتین . حالا به هر حال فقط یک نظر بود

saeidnasri
04-16-2012, 13:43
در کل این بارسلونی ها روشون خیلی زیاده
مثل سنگ پای قزوینن.از رو نمیرنmas:-
بابا شما دارین با داوری میبرین
پارسال هم الکی تو نیو کمپ ون پرسی رو اخراج کردن think::
هرچی دارین از سر داوره

spiderkiller
04-17-2012, 13:25
موافقم:hooora::hooora:
شما لطف کن یا دیگه پست نده یا برو یکسر با مدیرت مشورت کن

fcb10
04-17-2012, 13:31
من نمیدونم چرا هرکی توسط بارسا تحقیر شده فکر میکنه تقصیره داوره ؟؟؟؟ :mage mishe:

یکم منطقی باشید !!

نمیخوام بحث کنم ! ولی شما توی زمین ما با یه شوت که اصلا رو کار تیمی نبود به گل رسیدیت !

ولی توی لندن تا دقیقه 90 چپیده بودیت تو دفاع !!! اصلا کاری نمیتونستید بکنید !

اگه تیم من اینجوری بازی میکرد هیچ وقت نمیومدم به حریف بگم شانسی بردیت !

mr.arman
04-17-2012, 14:02
خاطره اون بی عدالتی مثل خوره افتاده تو بدنم... خواهشا یادمون نندازیدش

saeidnasri
04-17-2012, 14:23
بابا یعنی تو میگی داور کمکتون نکرد؟!!!:ajibeee:
چه رویی داری تو !binam
اخه عزیزم تو لندن که باختین.تو نیوکمپ هم که داور الکی اخراج کرد ون پرسی رو
تو میگی الکی نبود؟
با چلسی چی میگین؟
با میلان چی میگین؟
با ...
بخدا خیلی روتون زیاده
حالا ببینیم کی مثل یوونتوس دستتون رو بشه و برین لیگ پایینتر

Saeid~Barca
04-17-2012, 15:15
بابا یعنی تو میگی داور کمکتون نکرد؟!!!:ajibeee:
چه رویی داری تو !binam
اخه عزیزم تو لندن که باختین.تو نیوکمپ هم که داور الکی اخراج کرد ون پرسی رو
تو میگی الکی نبود؟
با چلسی چی میگین؟
با میلان چی میگین؟
با ...
بخدا خیلی روتون زیاده
حالا ببینیم کی مثل یوونتوس دستتون رو بشه و برین لیگ پایینتر

این تاپیک جز تحریک بچه ها برای کل کل هیچ فایده دیگه ای نداره . پس از مدیرا خواهش میکنم این تاپیک رو ببندن تا دوباره دوستی ها از بین نره و جو خراب نشهroz::

wedoook
04-17-2012, 15:18
شرمنده من تازه واردم با جو اینجا آشنا نیستم ولی نگاه ها رو بی طرف کنید

آقایون چرا فقط داوریهای به نفع بارسا رو نگاه میکنید تو همون بازی چلسی چشاتون فقط همون چند تا صحنه رو دیده صحنه هایی رو که به ضرر بارسا بود رو نمیبینید

H Seven
04-17-2012, 15:33
من کاملا همتونو درک میکنم دوستای عزیز.
من به عنوان یه رئالیه دو اتیشه هروقت یادم میاد چه جوری تو ال کلاسیکو که رئال دو بر صفر عقب بود بعدش دو بر دو مساوی کرد داور گل سالم راموسو خطا گرفت یه خطایی که داورای لیگ بورکینافاسو هم اونو خطا نمیدونن.بعدشم دوباره راموسو اخراج کرد تو اوج حملات کوبنده رئال.باور کنین اینجور جاهاست که تازه آدم میفهمه دنیا چه قدر کثیفه.که حتی یه بازیه فوتبال رو هم یه مشت آدمای کثیف به لجن میکشن.
یادمه تو یه بازیه دیگه که دنی آلوز چه جوری مثل آدمای ذلیل مقابل په په تمارض کرد و داور په په رو اخراج کرد.تا اون لحظه بارسا نمیتونست تکون بخوره.داور دید فایده نداره اینجوری بارسا تا صبح هم نمیتونه گل بزنه پس چه کار کرد؟؟؟په په رو اخراج کرد.بازیه چلسی یادمه.شوت استثناییه اسین وبعدش یک ناداوریه وحشتناک علیه چلسی.پنالتیایی که واسه بارسا گرفته میشه چه طوریه؟؟؟نمیگم همشون نادرسته.ولی معمولا تا بارسا مقابل یه سری تیما به بن بست میخوره داور یهو از زمین و هوا میرسه و دستاشو مثل یه فرشته نجات که بالهاشو باز کرده به سمت نقطه پنالتی میگیره.
منکر این نیستم که بارسا قشنگ بازی نمیکنه.ولی نه همیشه.من بارسای زمان ریکاردو بیشتر قبول داشتم.مگه کل فوتبالیا وقتی یونان قهرمان یورو شد ناراضی نبودن.چرا؟؟؟چون همش تو دفاع پاسکاری میکردن ویه بازیه کسل کننده رو همه باید تحمل میکردن.بارسای الان هم بیشتر اوقات مقابل تیم های بزرگ و نه کوچک بیشتر بازی رو دارن تو دفاع و دروازه بان پاسکاری میکنن.مثل همون سوتی والدز که تو دقیقه اول بنزمارو به گل رسوند.Death::

mortezarm
04-17-2012, 15:38
اصلا من نمیدونم چرا سینا این تاپیک رو زده و باعث شده آدامای کوته ذهنی مثل این آقا بیان اینجا و نظرات مسخره و بی پایه و اساسشون رو بدن ؟!

اول از همه بزارید به سنی برسید که شناسنامتون عکس دار بشه و بعدشم یکم اطلاعات فوتبالیتون رو بیشتر کنین و بیاین نظر بدین .
این تاپیک جز تحریک بچه ها برای کل کل هیچ فایده دیگه ای نداره . پس از مدیرا خواهش میکنم این تاپیک رو ببندن تا دوباره دوستی ها از بین نره و جو خراب نشهroz::

پیام منم پاک کنین چون از روی عصبانیت نوشتم خیلی چیزای دیگه هم واسه گفتن داشتم که بهتر میبینم نگم .
دوست عزیز کار تو که خیلی بدتر بود
حداقل اون اومده توهین به تیمتون کرده که هر چند نا حق باشه
اما تو داری به شخصیت طرف توهین میکنی

mortezarm
04-17-2012, 15:39
ولی موافقم این موضوع باید تو کلیپا قرار میگرفت و نباید یه تاپیک جدا میشد که اینطوری بشه

mojtabadj88
04-17-2012, 15:44
ولی موافقم این موضوع باید تو کلیپا قرار میگرفت و نباید یه تاپیک جدا میشد که اینطوری بشه
این کار هیچ کس نیست الا یه بارسا فن :bia baghalam:

CRISTIANO-FARSHAD
04-17-2012, 17:37
دوست عزیز مودب باش خودت نتونستی ذاتت رو مخفی کنی

H Seven
04-17-2012, 17:57
شما ها ظاهرا خیلی بهتون ساخته اومدید تایپیک بارسا.منم خیلی راحت میتونم گوش و چشم رو ببندم دهنمو باز کنم ولی اگه تا الان هیچی نگفتم فقط به خاطر داداش سعید بوده.اگه یک بار دیگه ببینم یکی از شما ها به خودش جرات داده به بارسا توهین هرچی لایقش هست رو بارش میکنم.یادتون نره پیشنهاد صلح از طرف رئالی ها بود نه ما.انتظار داشتم لااقل تا الکلاسیکو صبر کنید ولی انگار همونقدر هم نتونستید ذاتتون رو مخفی کنید.
ببین کوچولو بچه تر ازاونی هستی که بخوام باتو کل کل کنم.محض دلسوزی بهت میگم اول برو اون آیه قرآنی که پایین امضات نوشتی رو بفهم بعدشم معنای ذاتو متوجه بشو بعدش بیا با بزرگترت کل کل کن.به قول خودت فرهنگت درحدیه که ممکنه هرچی تو دهنته و لایقه خودته یه وقت اشتباهی به کس دیگه ای بگی.بپا نفتی نشی کوچولو.
من خودم دوسه تا از صمیمی ترین رفیقام بارسایین.پس جنبشو دارم که با طرفدارای دیگر تیم ها بشینم و مودبانه کل کل کنم.اول برو ادب خونوادگیتو بالاتر ببر بعد بیا بشین صحبت غیر کارشناسانه بکن.:sigar:

H Seven
04-17-2012, 18:07
:hehehe: :khandeeeee bahal: :hehehe: :khandeeeee bahal: :hehehe: :khandeeeee bahal:

چقد دلِ داق !!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه.کوچولو. اول یکم درس املاتو تقویت کن بعدش بیا طرفدار یه تیم شو.داق؟؟؟؟؟؟؟:ahaaaaaa:

fcb10
04-17-2012, 18:09
ببین کوچولو بچه تر ازاونی هستی که بخوام باتو کل کل کنم.محض دلسوزی بهت میگم اول برو اون آیه قرآنی که پایین امضات نوشتی رو بفهم بعدشم معنای ذاتو متوجه بشو بعدش بیا با بزرگترت کل کل کن.به قول خودت فرهنگت درحدیه که ممکنه هرچی تو دهنته و لایقه خودته یه وقت اشتباهی به کس دیگه ای بگی.بپا نفتی نشی کوچولو.
من خودم دوسه تا از صمیمی ترین رفیقام بارسایین.پس جنبشو دارم که با طرفدارای دیگر تیم ها بشینم و مودبانه کل کل کنم.اول برو ادب خونوادگیتو بالاتر ببر بعد بیا بشین صحبت غیر کارشناسانه بکن.:sigar:
دوست عزیز مودب باش ! هر چیزی به زهنت رسید رو نگو !

مطمئن باش با این پست هایی که میدی ارزش خودت رو توی انجمن پایین میاری و با اخطار رو به رو میشی !

H Seven
04-17-2012, 18:09
پسر درست صجبت کن . تو با این پیام فقط شخصیت خودتو نشون دادی و بس . دوست هم ندارم چیز دیگه ای بهت بگم چون ارزش نداری .

شهریار تو هم به دل نگیر و جوابشو نده . بیخیال بزار خوش باشه roz::
تا حالا مثل نخود هر آشی شدنو شنیدی؟؟؟
میدونستی الان تو داری نقش نخودو به زیبایی هرچه تمام تر ایفا میکنی؟؟؟
امیدوارم تو نقشت موفق بشی!!!:eyvalla:

H Seven
04-17-2012, 18:12
دوست عزیز مودب باش ! هر چیزی به زهنت رسید رو نگو !

مطمئن باش با این پست هایی که میدی ارزش خودت رو توی انجمن پایین میاری و با اخطار رو به رو میشی !
شما گفتی دوست عزیز...پس منم میگم دوست عزیزم من نمیخوام پیش کساییکه معنای ارزشو هنوز نمیدونن باارزش باشم.مطئنم باش اگه قرار باشه الان کسی با اخطار روبرو شه اول باید همون کسی که جوابشو دادم بهش اخطار داده بشه.entezar::

H Seven
04-17-2012, 18:21
از شعور صحبت کردی.خیلی خوشحالم که این کلمه رو اشتباه ننوشتی.معمولا طرفدارای بارسا نه همشون اینطورین که ظرفیت کل کل ندارن.اگه تو خودتو باشعور میدونی من دوست دارم این کلمه ای که داری ازش صحبت میکنی در من نباشه.

Zid@ne
04-17-2012, 18:31
از اين به بعد هركس تو اين تاپيك پستي بده كه توش كل كل يا توهين به شخص يا تيمي باشه بهش يه اخطار جدي ميديم..............:flowerysmile:

spiderkiller
04-17-2012, 18:33
از اين به بعد هركس تو اين تاپيك پستي بده كه توش كل كل يا توهين به شخص يا تيمي باشه بهش يه اخطار جدي ميديم..............:flowerysmile:
داداش میشه بگی کی توهین کرده؟ الان تو پست توهین امیز از ما میبینی؟.درست نیست چون یک رئالی توهین میکنه اخطار نگیره ولی اگه یک بارسایی نظرش رو هم بگه اخطار بگیره

Zid@ne
04-17-2012, 18:36
داداش میشه بگی کی توهین کرده؟ الان تو پست توهین امیز از ما میبینی.درست نیست چون یک رئالی توهین میکنه اخطار نگیره ولی اگه یک بارسایی نظرش رو هم بگه اخطار بگیره
شهريار من اسم شخص خاصي رو آوردم ؟ من اسم شما رو آوردم ؟
من رئالي يا بارسايي برام مهم نيست ........... من به وظيفم عمل ميكنم...........
هركس ميخواد باشه ! چه رئالي يا چه بارسايي !
لطفا اين بحث رو تمومش كنيد...................

H Seven
04-17-2012, 18:41
شهريار من اسم شخص خاصي رو آوردم ؟ من اسم شما رو آوردم ؟
من رئالي يا بارسايي برام مهم نيست ........... من به وظيفم عمل ميكنم...........
هركس ميخواد باشه ! چه رئالي يا چه بارسايي !
لطفا اين بحث رو تمومش كنيد...................
قربون حرف حق.
من اومدم از یه سری ناداوری گله کردم.ایشون اومده میگه هرچی از دهنم درمیاد بهت میگم.جناب مدیریت این توهین نیست؟؟؟

Zid@ne
04-17-2012, 18:45
قربون حرف حق.
من اومدم از یه سری ناداوری گله کردم.ایشون اومده میگه هرچی از دهنم درمیاد بهت میگم.جناب مدیریت این توهین نیست؟؟؟
دوست عزيز لطفا تمومش كن..............

ashly
04-17-2012, 19:39
بهتره اینجا رو ببندین تا قضیه تموم بشه .....بخدا ارزش نداره
مدیر محترم لطفا اینجا رو قفل کنین........

Zid@ne
04-17-2012, 19:44
بهتره اینجا رو ببندین تا قضیه تموم بشه .....بخدا ارزش نداره
مدیر محترم لطفا اینجا رو قفل کنین........

سلام داداش........
من عمدا پست رو نبستم تا دوستان ياد بگيرن هرجايي جاي كل كل كردن نيست .......
هميشه كه نبايد ما ناچار باشيم كه پست رو ببنديم..........
ولي ظاهرا چاره اي نيست.........
ممنون كه خبر دادي..........love::

42d3e78f26a4b20d412==