PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر مسائل و مشکلات تیم های لیگ برتر

ALEX-ss
04-08-2012, 18:32
سلام

با تشکر ار تیم مدیریت و ابراهیم عزیز که لطف کردند و اجازه دادند که من این تایپیک را ایجاد کنم

احساس کردم جای تایپیک کلی که مسائل و مشکلات تیم های لیگ برتر را به بحث و تبادل نظر بگذارد خالی هستش .

لطفا از قرار دادن اخبار باشگاه ها در این تایپیک خودداری کنید

با تشکر

ALEX-ss
04-08-2012, 18:36
بحث اول:

به نظر شما چه عاملی باعث میشود که تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس به راحتی صدر نشین بشوند و به راحتی صدر جدول را با اختلاف امتیازی فاحش و در مدت کوتاهی به تیم های دیگر واگذار می کنند؟

ashly
04-08-2012, 18:59
به نظر من این تیم ها با خرید های خوب اول فصل تیم خوبی رو درست میکنند و نتایج خوبی میگیرند ولی در ادامه فصل با یک مساوی یا باخت از سوی هواداران و برخی مخالفانشان و رسانه ها تیم و مربی تحت فشار قرار میگیرند و تیم وارد حاشیه میشه که باعث میشه حتی با داشتن بهترین ها نتایج خوبی نگیرند و به راحتی صدر جدول رو از دست بدهند

amir-97
04-08-2012, 22:52
به نظرم غرور بازیکنان تاثیر زیادی داره
چون بازیکنان این دو تیم بعد نتیجه های خوب دچار غرور کاذب میشن
و شاید انگیزه تیمهای دیگه هم تاثیر داشته باشه

mehdi30100
04-09-2012, 16:56
استقلال مصدوم زیاد داره...Death::
نیم فصل اول با بودن فرهاد خیلی تیم خوب بود...
نیم فصل دوم مشکلات مالی هم اضافه شده...:gahhr:
پرسپولیس نه مربی خوب داشت و نه بازیکن های با اخلاق...به همین دلیل نتیجه نگرفتنentezar::

ibrahim
04-11-2012, 08:38
بحث اول:

به نظر شما چه عاملی باعث میشود که تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس به راحتی صدر نشین بشوند و به راحتی صدر جدول را با اختلاف امتیازی فاحش و در مدت کوتاهی به تیم های دیگر واگذار می کنند؟

حرفه ای نبودن دو تیم:باید قبول کنیم لیگ ایران هنوز جنبه رسمی به خودش نگرفته.مثل یه فوتبال محله ای ولی کمی بالاتر
غرور بازیکنای تیمهای پرطرفدار بازیکن تا قبل اینکه بیاد سرخابی شاید به زور چند بار اسمشو تلویزیون و رسانه ها گفته باشن ولی بیاد تیمهای مطرح دیگه مثل اینه که بال در اوردن شاید بدتر از اون بازیکنن که در تیمهای قبلی بودن.

حاشیه ها هم خیلی تاثیر میزاره بر روی تیمها
مدیریت ضعیف که فکر نکنم به این راحتی درست بشه
مربی بی دانش -پایین بودن و اماتور بودن تمرینات تیمها و پارتی های همیشگی برای بازی کردن
بیشتر بازیکنای تیمهای استقلال و پرسپولیس فکر پول و شهرت هستن تا بازی و برد.به جزءچندتایی از بازیکنای تیمها.
فعلا همینki::

ALEX-ss
04-13-2012, 19:01
سلام.

بازی تیم ها با صدر جدول خیلی جالب شده .به شکلی صدر جدول و میگیرند و راحت تر از دست می دهند که گویی به عمد این کار و انجام می دهند و بازیشان گرفته.چند هفته پیش استقلال با چند امتیاز از حریفان خودش فاصله گرفت اما بعد چند هفته دوباره به رده 3 و 4 سقوط کرد و سپاهان جایگاه را از آن خودش کرد دوباره همین قضیه برای سپاهان تکرار شد و الان استقلال با اختلاف امتیاز کمی داره صدر جدول را مال خودش می کنه شاید بگید بازی فوتبال یعنی همین. اما این یه جوراییییییییی به تبانی و به قصد کاری را انجام دادن شباهت داره. البته با این کارشان فقط تیم ها را به حاشیه می برند و هواداران و دلسرد می کنند. آخه دلیل این همه غرور کاذب و بی توجهی چیه؟

نویسنده: نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی.

ALEX-ss
04-13-2012, 19:03
سوال :

به نظر شما دلیل غرور کاذب بازیکنان لیگ ایران چی میتونه باشه؟

mortezarm
04-13-2012, 19:21
خب علت اصلیش به بی جنبگی بازیکن میرسه
هنوز فرهنگ شهرت به خوبی رعایت نمیشه و بازیکنی که چندتا بازی خوب کرده وقتی با باقی تیم تمرین میکنه انتظار برخورد متفاوت داره
یعنی جدا تمرین کنه و کمتر کارکنه چون قبلا خوب بوده همین عامله افته
اما این غرور ناشی از توجه یک دفعه ای هم جاهای مربوطه از هوادارا گرفته تا برنامه های تلویزیون تا انبوه روزنامه های ورزشی که به بازیکن جوری تلقین میکنن که انگار لنگه نداری همین سبب افت و کم کاری میشه

ALEX-ss
04-13-2012, 19:33
خب علت اصلیش به بی جنبگی بازیکن میرسه
هنوز فرهنگ شهرت به خوبی رعایت نمیشه و بازیکنی که چندتا بازی خوب کرده وقتی با باقی تیم تمرین میکنه انتظار برخورد متفاوت داره
یعنی جدا تمرین کنه و کمتر کارکنه چون قبلا خوب بوده همین عامله افته
اما این غرور ناشی از توجه یک دفعه ای هم جاهای مربوطه از هوادارا گرفته تا برنامه های تلویزیون تا انبوه روزنامه های ورزشی که به بازیکن جوری تلقین میکنن که انگار لنگه نداری همین سبب افت و کم کاری میشه

بله حق با شماست .از یک طرف به بی جنبه بودن ما ایرانی ها بر میگرده و از طرف دیگر به صدا و سیما و روزنامه ها بر میگرده. از یک بازیکن غیر فنی و حرفه ای با بزرگ نمایی کاذب کاری می کنند که اون بازیکن از خودش ممنون باشه و غرور و بزنه تنگ فیسش و منم منم کنه. همین امر باعث میشه که امثال این بازیکنها با تبلیغات بیخود به تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس بپیوندند و باعث افت این تیم ها بشوند و این عاملی میشه برای تمامی مسائل و حاشیه هایی که گریبان تیم ها را میگیره. البته به نوعی میتوان گفت ریشه این غرور کاذب بر میگرده و به عقده های دوران قبل از مطرح شدن کاذبشان.

amir-97
04-13-2012, 19:44
منم نظرای شما رو قبول دارم
تا بازیکن میبینه که ازش تعریف و تمجید میکنن به خودش مینازه
یا تو چند تا بازی گل میزنن و چند نفرو دریبل میکنن فک میکنن مارادونا یا پله هستن
چرا مسی یا رونالدو ااینجوری نیستن
چون بازیکنای ما ظرفیت و جنبه ی کافی رو ندارن

AlexDelpiero
04-13-2012, 21:42
اصلا تو صحت این موضوع خودش بحثه ! رو چه حسابی باید بگیم بازیکنای ما غرور دارند ؟!! حالا کی میگه این غرور کاذبه ؟!!! :nishkhand: خب صد البته هستند بازیکنایی که غرور دارند ! حالا یه عده مثل جباری حق دارن و یه عده ای هم حالت جوگیری دارند مثل (...)
عوامل موثر : 1 - بعضی بزرگنمایی و حاشیه سازی های رسانه های متعدد داخل ایران ! چند وقت پیش ایمون زاید مهاجم پرسپولیس تو یه دست نوشته خودش از تعداد زیاد روزنامه های ورزشی تو ایران ابراز تعجب کرده بود ! واقعا هیچ جای دنیا این تعداد جراید دیده نمیشه ! حالا فرض کن هر کدوم تو یه روز یه تیتر بزرگ توی صفحه اولشون برای افراد مختلف بزنند ! طولی نخواهد کشید که اون فرد دست و پاشو گم می کنه و فکر می کنه حالا خبریه ... :nishkhand:
2 - دلیل مهم بعدی میتونه تغییر وضعیت مالی و اجتماعی اون هم در یک مقطع زمانی کوتاه باشه ! زیاد شنیدیم بازیکنایی بودن که از پس خرج و مخارج ساده یه بازیکن نیمه حرفه ای بر نیومدن ولی وقتی میان تو یه سطح مثل لیگ برتر یا لیگ 1 ایران و مبالغ هنگفتی که بعضا میلیاردی هم هست رقم قراردادشون هست ناخودآگاه مشکلات این چنینی براشون پیش میاد ! که بعضا علاوه بر این غرور کاذبی که ما داریم در موردش صحبت می کنیم به مشکلات دیگه ای هم بر می خورن که خودش یه بحث جدا داره ! :sooot:

Abdollah 202
04-13-2012, 22:53
با سلام و احترام خدمت دوستان

غرور نه خوبه نه بد !

به عقیده ی بنده همه چیز باید متعادل باشه نه افراط و نه تفریط . غرور هم خوبه اما نه تا اونجایی که گذشته ی خودتو فراموش کنی و اینکه فراموش کنی که کی بودی و الان چی شدی . متاسفانه بعضی از بازیکن ها ( بهتر بگم بعضی انسان ها ) گذشتشونو فراموش کردن و حالا که به ثروت های میلیاردی رسیدن غرور گرفتتشون .البته این کاملا طبیعیه مسلما هر چه انسان ثروتمند میشه خسیس تر و مغرور تر هم میشه .

من مقدمه ی بالا رو واسه این گفتم که نظرات بقیه رو یه جورایی پر و بال بدم چون منم با همگیتون موافقم و اینکه یکی از عاملش همون بیجنبگی ما ایرانی هاست .
و دلیل دیگشم میتونه اقتصادی باشه .
ممنون .

sina acm
04-13-2012, 23:15
اینقدر سطح فکری بازیکن های لیگ پایینه که تا یه گل میزنند جو گیر میشن

تیم و لیگ وقتی حرفه ای میشن که از قهرمانی سیر نشن تو ایران بازیه خوب چند لحظه ای زیاد بزرگ نمایی میشه درحالی که خوب بازی کردن تو اروپا عادیه

ولی این جا نه ki::

nobody11
04-14-2012, 13:32
در كل غرور هم جنبه مثبت داره و هم منفي ...
جنبه مثبت همون غرور ملي و افتخار آفريني هستش كه به شخص (بازيكن) بر نمي گرده و به عدم قبول شكست تيم (شامل مردم كشور يا طرفداران تيم) برميگرده!
و جنبه منفي كه شامل خود فرد ميشه و باعث افت بازي و يا غير قابل تحمل شدن واسه همه مربيا ميشه كه همين باعث نابودي خود بازيكن و فوتبالش ميشه!!
خلاصه همه ازش فرار ميكنند..
البته نقش مطبوعات هم در بزرگ شدن الكي بازيكن خيلي به چشم مياد!!
ولي در مورد تيم هاي جوون كه بعد از چند تا برد متوالي يهو خيلي بد ميبازن(مث فجر) قضيه فرق ميكنه!
شايد برخي بگن بازيكنا دچار غرور شدند وي كاملا در اشتباه هستند چون علت افت يكباره تيم هاي جوون غرورشون نيست بلكه خيلي زود از خودشون راضي ميشند و به نظرشون كارشون رو به خوبي انجام دادند و تلاشي واسه بهتر شدن انجام نمي دند !به خاطر همينه كه تيم خيلي زود به خودش مياد و اتفاقات بد دوباره تكرار نميشه!!

اصلا تو صحت این موضوع خودش بحثه ! رو چه حسابی باید بگیم بازیکنای ما غرور دارند ؟!! حالا کی میگه این غرور کاذبه ؟!!! :nishkhand: خب صد البته هستند بازیکنایی که غرور دارند ! حالا یه عده مثل جباری حق دارن

من جباري رو به عنوان يه بازيكن فوتبال(كه فوتبالو ميفهمه) قبول دارم ولي اگه القاب بزرگي و بيربط به بازي جباري (مث زيدان آسيا) بهش نمي دادند ، خيلي بيشتر از اين پيشرفت ميكرد!!
پس الكس خان دقت كن من دارم ميگم جباري بازيكن خوبيه ولي از بس هندونه زير بغلش گذاشتند و همه تحويلش گرفتند سير پيشرفتش كند شده(يعني الانم ادامه داره ولي كند تر قبل) و علتش چيزي نيست جز غرور كاذب!!
پس از مطلب بالا نتيجه ميگيرم غرور كاذب هميشه باعث جلو گيري از پيشرفت و فرت شدن بازيكن يا افتش نميشه بلكه باعث كاهش سرعت پيشرفتش ميشه كه گاهي ما به اشتباه فكر ميكنيم حق داره غرور داشته باشه چون بازيكن خوبيه!!

GOLL
04-14-2012, 15:19
اول با احترم به نيما و بچه هايي كه پست دادن
اما ليگ ايران جاي بحث و تبادل نظر نداره سالهاست كه ليگ هيچ پيشرفتي نداشته حتي پسرفت چشمگيري هم داشته كه از دسته گلهاي فدراسيونه با مسئوليته

اما درباره ي غرور بايد بگم
غرور كادب نيست خيلي جاها غروره ارجيناله....
كي تو ليگ بازي داره ؟مسئله همينه ديگه؟اصلا چي باعث غرورشون شده ؟بازي خيلي تاپشون و كلاس جهاني شون ؟نه جايگاهشون فك ميكنن چون رسيدن به ليگ برتر و نهايتا اسمشون رو تو ليست تيم ملي ميبينن به همه جا رسيدن و جاي فتح كردن ديگه ندارن!
مثال هم زياده خودتون ميتونيد فك كنيد !هزارتا از اين بازيكنها وجود دارن كه در اصل تو زمين ديده نمشن
كيفيت بازيكنهاي ايران افتضاحه !البته كسي كه بخاد خوب باشه ميشه خيلي ها هم هستن كه به خاطر تلاش هاي شخص خودشون بازيشون خوب مونده ...
فقط تو كل ليگ به فجر سپاسي يه اميدي داشتم كه نزديك بود همينم نابود بشه چون بازيهاي ليگ دسته 1 پارسال عالي بون اما با شروع ليگ برتر يه كم خودشونو گم كردن كه برگشتن و مثل هميشه فجر بازيكنهاي خوبي رو به ليگ تزريق كرد كه اينم مربوط به باشگاه نيست مربوط به انگيزه هاي بازيكنهاي فجره و رقابتي كه پشت درهاي اين تيم وجود داره البته همه ي تيم ها اين خاصيت رو دارن اما فجر معمولا از بازيكنهاي جوون استفاده ميكنه نه ستاره هاي كاذبي كه غرور كاذب دارن...

كلا اگه غرور كاذبه واسه اينه كه بازي ندارن پس آخره منيت و غروره....

كلام آخر:فوتبال ايران به درد نميخوره و جاي بحث هم نداره الكي اعصابتون رو اين ليگ مسخرشون نزاريد

ليگ امسال هم رو به اتمامه و منم آخرين بازي ليگ رو كه سپاهان پرسپوليس بود رو ديدم و ديگه بازيهاي ليگ ايران رو نگاه نميكنم و بايد بگم خداحافظ ديگه ليگ ايران واسم مهم نيست حتي تيم ملي

ALEX-ss
04-14-2012, 16:39
اول با احترم به نيما و بچه هايي كه پست دادن
اما ليگ ايران جاي بحث و تبادل نظر نداره سالهاست كه ليگ هيچ پيشرفتي نداشته حتي پسرفت چشمگيري هم داشته كه از دسته گلهاي فدراسيونه با مسئوليته

اما درباره ي غرور بايد بگم
غرور كادب نيست خيلي جاها غروره ارجيناله....
كي تو ليگ بازي داره ؟مسئله همينه ديگه؟اصلا چي باعث غرورشون شده ؟بازي خيلي تاپشون و كلاس جهاني شون ؟نه جايگاهشون فك ميكنن چون رسيدن به ليگ برتر و نهايتا اسمشون رو تو ليست تيم ملي ميبينن به همه جا رسيدن و جاي فتح كردن ديگه ندارن!
مثال هم زياده خودتون ميتونيد فك كنيد !هزارتا از اين بازيكنها وجود دارن كه در اصل تو زمين ديده نمشن
كيفيت بازيكنهاي ايران افتضاحه !البته كسي كه بخاد خوب باشه ميشه خيلي ها هم هستن كه به خاطر تلاش هاي شخص خودشون بازيشون خوب مونده ...
فقط تو كل ليگ به فجر سپاسي يه اميدي داشتم كه نزديك بود همينم نابود بشه چون بازيهاي ليگ دسته 1 پارسال عالي بون اما با شروع ليگ برتر يه كم خودشونو گم كردن كه برگشتن و مثل هميشه فجر بازيكنهاي خوبي رو به ليگ تزريق كرد كه اينم مربوط به باشگاه نيست مربوط به انگيزه هاي بازيكنهاي فجره و رقابتي كه پشت درهاي اين تيم وجود داره البته همه ي تيم ها اين خاصيت رو دارن اما فجر معمولا از بازيكنهاي جوون استفاده ميكنه نه ستاره هاي كاذبي كه غرور كاذب دارن...

كلا اگه غرور كاذبه واسه اينه كه بازي ندارن پس آخره منيت و غروره....

كلام آخر:فوتبال ايران به درد نميخوره و جاي بحث هم نداره الكي اعصابتون رو اين ليگ مسخرشون نزاريد

ليگ امسال هم رو به اتمامه و منم آخرين بازي ليگ رو كه سپاهان پرسپوليس بود رو ديدم و ديگه بازيهاي ليگ ايران رو نگاه نميكنم و بايد بگم خداحافظ ديگه ليگ ايران واسم مهم نيست حتي تيم ملي

سلام ممنون دوست عزیز که در این بحث شرکت کردیدو نظرتان برای من قابل احترام هستش.

اما باید به عرضتون برسونم که همه ما در حال حاضر در ایران زندگی می کنیم و در وهله اول تیم های ایرانی و لیگ برتر را باید دنبال کنیم و به بحث مشکلاتشان بپردازیم و در کنارش با توجه به سلیقه و علاقه تیم های اروپایی را هم پیگیر باشیم.و این هم بگم به شما که بنده 6 سال هست که تمام وقت و زندگیم را صرف فروم نویسی کردم و لیگ های اروپایی را هم دنبال کردم همچین آش دهن سوزی نیستند از نظر حاشیه برابری میکنه با ایران خودمون و با این تفاوت که در فوتبال ما فساد اخلاقی در بین عوامل فوتبالی و ورزشی و بازیکنان به چشم نمیخوره که این بر می گرده به فرهنگ ما و باید کمی دل خوش کنیم که یه ریزه فرهنگ در ورزش ما به چشم میخوره من لیگ های مثل لیگ ترکیه و سوئد و امارات را از نزدیک دنبال کردم و در مدتی که در این کشورها بودم مسائلی را به چشم خودم میدیدم و میشنیدم در بین بازیکنانشان که به خودم و لیگ کشورم افتخار کردم.

نویسنده: نیما/ انجمن تخصصی فوتبال دربی

GOLL
04-14-2012, 17:22
سلام ممنون دوست عزیز که در این بحث شرکت کردیدو نظرتان برای من قابل احترام هستش.

اما باید به عرضتون برسونم که همه ما در حال حاضر در ایران زندگی می کنیم و در وهله اول تیم های ایرانی و لیگ برتر را باید دنبال کنیم و به بحث مشکلاتشان بپردازیم و در کنارش با توجه به سلیقه و علاقه تیم های اروپایی را هم پیگیر باشیم.و این هم بگم به شما که بنده 6 سال هست که تمام وقت و زندگیم را صرف فروم نویسی کردم و لیگ های اروپایی را هم دنبال کردم همچین آش دهن سوزی نیستند از نظر حاشیه برابری میکنه با ایران خودمون و با این تفاوت که در فوتبال ما فساد اخلاقی در بین عوامل فوتبالی و ورزشی و بازیکنان به چشم نمیخوره که این بر می گرده به فرهنگ ما و باید کمی دل خوش کنیم که یه ریزه فرهنگ در ورزش ما به چشم میخوره من لیگ های مثل لیگ ترکیه و سوئد و امارات را از نزدیک دنبال کردم و در مدتی که در این کشورها بودم مسائلی را به چشم خودم میدیدم و میشنیدم در بین بازیکنانشان که به خودم و لیگ کشورم افتخار کردم.

عزيز من دارم درباره ي فوتبال صحبت ميكنم و اصلا به خارج از زمين هم كاري ندارم ايران و خارج اخلاق ها متفاوته اما اصل فوتباله
منم كاري به اخلاق ندارم
2- شما از كجا ميدونيد تو ايران فساد اخلاقي بين بازيكنها و مربي ها و مسئولين نيست؟!
3- همين مسائلي كه ميگيد بين بازيكنهاي و ديدي و شنيدي !فك تو ايرانم هميها باشه ديگه فاجعه اس كه متاسفانه هست

خارج از زمين به ما ربطي نداره و فرهنگ و...
همش كشكه
فوتبال بازي كردن و نوع فوتبال بازي كردنه و سالم بودن تو زمينه هاي فوتبالي مهمه كه تو ايران نيست ليگهاي ديگه هم كه عرض كردين حداقلش قوانين و چهارچوب مشخصي دارن و همه ي كشورها حتي امارات تمام تلاششون پيشرفت تيمهاشونه اما ايران چي؟
همين امارات بهترين امكانات و مربيها واسه بازيكنهاشون ميارن از هر جاي دنيا بازيكن ميگيرن (به داشته هاشون اتكا نميكنن) كشورهاي اروپايي هم تو زمينه امكانات و برنامه ريزي با ايران قابل قياس نيست و قبلا هم گفتم آينده ي ايران با اروپا فاصله نجومي خواهد گرفت
خيلي از آكادمي هاي فوتبال اروپا شيوه درست زندگي رو به بازيكنهاشون ياد ميدن كه آينده فوتباليست سالمي باشن چون بازيشون به خودشون بستگي داره
اما تو ايرن شما از كجا ميدونيد همه چي خوبه؟
فروم نويسي دليل نميشه آقا نيما بحث شما جداست من ميگم فوتبال شما ميگيد اخلاق دوتا موضوع مختلفه...

لیگ های اروپایی را هم دنبال کردم همچین آش دهن سوزی نیستند
واقعا اينطور فكر ميكني؟
كيفيت بازيهاشون چي ميشه ! اروپا خودشو خفه كرده تو فوتبال شما ميگيد آش دهن سوزي هم نيستن؟؟

در كل آقا نيماي گل من كاري به تاپيكتون ندارم من نظرم رو درباره ي ليگ ايران نوشتم...

ALEX-ss
04-14-2012, 17:33
عزيز من دارم درباره ي فوتبال صحبت ميكنم و اصلا به خارج از زمين هم كاري ندارم ايران و خارج اخلاق ها متفاوته اما اصل فوتباله
منم كاري به اخلاق ندارم
2- شما از كجا ميدونيد تو ايران فساد اخلاقي بين بازيكنها و مربي ها و مسئولين نيست؟!
3- همين مسائلي كه ميگيد بين بازيكنهاي و ديدي و شنيدي !فك تو ايرانم هميها باشه ديگه فاجعه اس كه متاسفانه هست

خارج از زمين به ما ربطي نداره و فرهنگ و...
همش كشكه
فوتبال بازي كردن و نوع فوتبال بازي كردنه و سالم بودن تو زمينه هاي فوتبالي مهمه كه تو ايران نيست ليگهاي ديگه هم كه عرض كردين حداقلش قوانين و چهارچوب مشخصي دارن و همه ي كشورها حتي امارات تمام تلاششون پيشرفت تيمهاشونه اما ايران چي؟
همين امارات بهترين امكانات و مربيها واسه بازيكنهاشون ميارن از هر جاي دنيا بازيكن ميگيرن (به داشته هاشون اتكا نميكنن) كشورهاي اروپايي هم تو زمينه امكانات و برنامه ريزي با ايران قابل قياس نيست و قبلا هم گفتم آينده ي ايران با اروپا فاصله نجومي خواهد گرفت
خيلي از آكادمي هاي فوتبال اروپا شيوه درست زندگي رو به بازيكنهاشون ياد ميدن كه آينده فوتباليست سالمي باشن چون بازيشون به خودشون بستگي داره
اما تو ايرن شما از كجا ميدونيد همه چي خوبه؟
فروم نويسي دليل نميشه آقا نيما بحث شما جداست من ميگم فوتبال شما ميگيد اخلاق دوتا موضوع مختلفه...

واقعا اينطور فكر ميكني؟
كيفيت بازيهاشون چي ميشه ! اروپا خودشو خفه كرده تو فوتبال شما ميگيد آش دهن سوزي هم نيستن؟؟

در كل آقا نيماي گل من كاري به تاپيكتون ندارم من نظرم رو درباره ي ليگ ايران نوشتم...

دوست عزیز شما اشتباه برداشت کردید من صحبتم با خارج از زمین نبود و تمام منظورم با داخل زمین هست در ضمن فوتبال و اخلاق و فرهنگ مکمل هم هستند و بدون هم کامل نمیشند پس نتیجه میگیریم که بی ربط نیستند.منم گفتم که نظر شما برای من قابل احترام هستش بنده هم خواستم شما را تا حدی راهنمایی کنم که دیدتون و نسبت به فوتبال ایران بد نباشه. در ضمن یه زمانی همین لژیونر های ایران بودند که بوندس لیگا را میچرخوندند.به هر حال......

یا علی مدد

GOLL
04-14-2012, 17:37
از نظر حاشیه برابری میکنه با ایران خودمون و با این تفاوت که در فوتبال ما فساد اخلاقی در
اول صحبتهات حاشيه بود داداش:soal:dallliii:hehee:

ALEX-ss
04-14-2012, 17:41
اول صحبتهات حاشيه بود داداش:soal:dallliii:hehee:

عزیزم داداش گلم منظورم حاشیه ورزشی و فوتبالی بود نه حاشیه فرش و جاده:ey babaaa:roz::

ALEX-ss
04-17-2012, 19:27
سوال :

به نظر شما چرا رسانه ها و مطبوعات به صورت مافیایی هر بازیکنی و هر تیم و مسئول را بخواهند به اوج می برند و اگر بخواهند با سر به زمینش میزنند؟

sina acm
04-17-2012, 20:00
معلومه

چون رسانه یه چیزیه که ملت باهاش در ارتباط هستند و هر چیزی که از رسانه ملی پخش بشه افکار عمومی رو به سمت خودش میبره

همین طور جنبه مثبت و منفی بودن اشخاص رو که میتونه از یه فرد قهرمان یا خائن درست کنه

از قدیم گفتن که مردم عقلشون به چشمشونه این ضرب المثل اینجا هم صدق میکنه

مورینیو...
04-17-2012, 20:04
سوال :

به نظر شما چرا رسانه ها و مطبوعات به صورت مافیایی هر بازیکنی و هر تیم و مسئول را بخواهند به اوج می برند و اگر بخواهند با سر به زمینش میزنند؟

به نظر من عقدست. وقتی مزدک میزایی میاد در حین گزارشش در بازی با لوانته و بارسلونا حرفی میزنه که هیچ ربطی به بازی نداره و اصلا جاش اونجا نیست بیانگر عقدست.چون خودش از مورینیو خوشش نمیاد دوست نداره مخاطبینش هم از مورینیو خوشش بیاد چون خودش از گواردیولا خوشش میاد دوست داره همه از گواردیولا خوششون بیاد.در گزارش عربی شما اگه دقت کرده باشین هر دو طرف بازی اگه گل بزنن گزارشگر عرب هیجانی گزارش میکنه و اگه فقط کمی عربی بلد باشین میفهمین که از هیچ کدوم از دو طرف بد نمیگه این یعنی رعایت عدالت یعنی احترام به مخاطب.حتی اگه یکی از مخاطبین هم طرفدار مورینیو باشه به احترامش نباید ازش بد گفت.باز دم سایت گل گرم که روی گند مزدک رو پوشوند.وگرنه همه رو به جون هم مینداخت.من از شبکه سه خواهش کردم بازی ال کلاسیکو رو حداقل به مزدک ندن. تنها عامل این کار ها عقدست. به قول مورینیو : {عقده خوبه} اما هرچیزی اندازه داره این صدا و سیمای ما نمک عقدش زیادی شوره. روزنامه های ما هم همین طورن. در مورد روزنامه ها و رسانه های خارجی باید بگم که اونها چیزی رو مینویسند که مخاطب پسند باشه و برای اونها پول آور باشه حتی اگه اون چیز بر خلاف عدالت و واقعیت باشه.

HOSSEIN76
04-23-2012, 00:31
کاملا باهات موافقم...خیلی خوب گفتی....من خودم که مورینیو رو خیلی دوست دارم و عاشقشم و با این حرف آقای عقده(مزدک)ازش تنفرم گرفت... مزدک رو هم بزاریم کنار تو داخل کلا 80% فوتبال ما با عقده کار میکنه...

alexdelpiero_10
04-30-2012, 19:50
عوامل زیادی دخالت داره مثلا حسادت فکر کن روزنامه هایی که طرفدار یه تیم خاص هستن مثل پرسپولیس و استقلال مثلما بازیکنای رقیب رو خراب میکنن و از اونا بد گویی میکنن

عامل دیگش هم گرم کردن تیتر هاشونه مثلا مثل الان که گیر دادن یه قضییه کریمی و دنیزلی درمورد عقده ای بودنشون هم با دوستان موافقم

amir-97
04-30-2012, 20:06
عوامل زیادی دخالت داره مثلا حسادت فکر کن روزنامه هایی که طرفدار یه تیم خاص هستن مثل پرسپولیس و استقلال مثلما بازیکنای رقیب رو خراب میکنن و از اونا بد گویی میکنن

عامل دیگش هم گرم کردن تیتر هاشونه مثلا مثل الان که گیر دادن یه قضییه کریمی و دنیزلی درمورد عقده ای بودنشون هم با دوستان موافقم
کاملا باهات موافقم
یک رو زنامه ه طرفدار یه تیمه خاص هست به عوامل و طرفداران و بازیکنای تیم رقیب گیر میده
فقط کافیه یه اتفاق توی تیم رقیبشون بیفته
اینقدر اون مسئله رو بزرگ میکنن که همه میفهمن و شاید بعضی اوقات به خارج از کشور هم درز کنه

ALEX-ss
05-07-2012, 18:39
سوال:

به نظر شما دلیل اینکه پرسپولیس در 3 و 4 تا بازی 12 تا گل خورد چی میتونه باشه؟

چرا باید 10 تا از بازیکنان قرمز پوش در بازیهایشان تبانی کنند و تیم را به مرز سقوط به لیگ 1 ببرند؟

AmirUtd
05-08-2012, 17:56
سوال:

به نظر شما دلیل اینکه پرسپولیس در 3 و 4 تا بازی 12 تا گل خورد چی میتونه باشه؟

چرا باید 10 تا از بازیکنان قرمز پوش در بازیهایشان تبانی کنند و تیم را به مرز سقوط به لیگ 1 ببرند؟

به نظر من دلیلم میتونه این باشه.......
1-خستگی بازیکنان.
2-روحیه نداشتن بازیکنان.

ALEX-ss
05-08-2012, 17:59
به نظر من دلیلم میتونه این باشه.......
1-خستگی بازیکنان.
2-روحیه نداشتن بازیکنان.

ممنون داداشی

اما به نظرت این 2 موردی که گفتی دلیلی میشه برای تبانی کردن؟ این 2 مورد شامل بد بازی کردن میشه.

AmirUtd
05-08-2012, 18:27
ممنون داداشی

اما به نظرت این 2 موردی که گفتی دلیلی میشه برای تبانی کردن؟ این 2 مورد شامل بد بازی کردن میشه.

نه داداش منظور من تبانی کردن نبود/راستی داداش حالا از کجا معلومه تبانی کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

* رامتین *
05-08-2012, 19:53
منم با شایعه درست کردن و تبانی اینا مخالفم...
بی انگیزه گی، خودش می تونه مهم ترین عامل باشه .
حالا سوای اینکه مشکلات دیگه هم هست...
من از تیم خودم مثال میزنم، لیورپول :
در لیگ تقریبا دیگه در این اواخر به یک تیم بی انگیزه تبدیل شده که نتایج نامطلوبی رو میگیره .
اما در کارلینگ کاپ و اف ای کاپ، بازیکنان تیم سرشار از انگیزه اند، و تیم رو تا فینال پیش می برند .
البته مسائل دیگه ای هم هست که ترجیح میدم حرفم رو بیش از این طولانی نکنم .

اما تیم پرسپولیس، نه در لیگ شانسی داره حتی برای سهمیه آسیا، جام حذفی هم که تموم شده...
و فقط می مونه لیگ قهرمانان .
حقیقتش به عنوان یک تیم ایرانی اصلا دوست نداشتم که ببینم که این تیم به الهلال ببازه .
اما گذشت...
باید دید در بازی هفته بعد چکار می کنند...
من فکر می کنم اون انگیزه در بازی هفته بعدشون در لیگ قهرمانان، بیشتر خودوش رو نشون بده،
و امیدوارم که در بازی بعدی موفق باشند .

kick up
05-09-2012, 16:05
بنظر من نمي شه گفت دليل نتايج اخير پرسپوليس تو ليگ بخاطر تباني بازيكنا بوده

تعدادي از بازيكناي كنوني پرسپوليس از طريق دلالها و روابط مختلف وارد باشگاه شدند و از طريق همين نفوذ و مسائل غيرفوتبالي چند ساليه تو باشگاه مونده و قراردادهاي كلان مي بندند . اين بازيكنا در حد پرسپوليس نبودند و نيستند و بعضا از ليگهاي پايين تر مثل ليگ 1 اورده شدند

هميشه اينجور مسائل تو تيماي ايراني بوده ولي تعداد اين جور بازيكنا تو پرسپوليس خيلي زياد شده . گذشته از سطح فني پايين اين بازيكنا بايد گفت كه خود بحث انگيزه و غيرت در بازيكني كه بخاطر شايستگيش به پرسپوليس نيومده عامل اصليه

بازيكني كه از تيمهاي پايه مختلف شروع كرده و بخاطر قابليتهاش و درخشش در بازيهاي مختلف به پرسپوليس اورده ميشه قدر پيراهن سرخ پرسپوليس رو كه با زحمت بدست اومده خوب مي دونه ولي اوني كه با روابط مياد يا مي مونه .....

اين بازيكنا يا از طريق روابط به پرسپوليس اومدند و يا از طريق روابط با وجود افت بسيار زيادشون باز در پرسپوليس موندني شدند و قراردادشون تمديد شد:

آقازماني
علي عسگر
شكوري
شيري
فشنگچي
بادامكي
نوروزي

از اين بازيكنا هم انتظار بيشتري مي رفت ولي مشخص شد كه در حد پرسپوليس نيستند و بايد واس فصل بعد حذف بشن :

اولادي
كاظميان
هاشميان
معمارزاده

بنابراين تو يه حساب سرانگشتي 10 تا بازيكن در حد پرسپوليس نيستند و هر مربي هم بياد كار زيادي نمي تونه بكنه .

گرچه خود سرمربيها اشتباهات فني فاحشي تو ارنج و بازي خوني داشتند ولي بنظر من عامل اصلي اين بازيكناهستند

بنظرم تقصير رو بايد به پاي كسايي نوشت كه اجازه حضور اين بازيكنا در پرسپوليس رو دادند و يا اگه بازيكني رو ديدند كه عملكرد افتضاحي داره باز حفظش كردند و دنبال معجزه بودند

من مقصراي اصلي رو "دايي" و "كاشاني" مي دونم كه اين بلا رو سر ما اوردند

omid2
05-13-2012, 17:15
به نظر من مقصر اصلی علی کریمی هست
بخاطر اینکه می خواد تو همه چیز دخالت کنه مثل زمانی که تو استیل اذین بود حتی تو کار لباس هم دخالت کرد در کل نمیذاره دنیزلی کار خودشو انجام بده

ALEX-ss
05-30-2012, 17:46
سوال:

به نظر شما دلیل بازگشت ژنرال به استقلال چی میتونه باشه با توجه به صحبتهای که از ایشان برای شما نقل کردم.

به طور مثال : رفتن قلعه نوعی از استقلال و بازگشت مجددش

قلعه نوعی: من محال است به استقلال بر گردم اگر روزی هم مجبور بشوم که با این تیم بیایم از صحنه فوتبال کلا کنار میروم

.قلعه نوعی: من حاضرم دست فروشی کنم اما به استقلال بر نگردم

پس چی شد که بر گشت؟

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

alexdelpiero_10
05-30-2012, 18:07
خیلی معذرت میخوام از استقلالیها ولی تنها چیزی که نظرم میرسه پوله یعنی پول بیشتری دادن تا اومده چون با اون حرفهایی که زده محاله که همینجوری اومده باشه

ALEX-ss
05-30-2012, 18:36
ممنون رسول جان

نکته اینجاست که ژنرال اگر پول بیشتری میخواست پس چرا از اول نگفته بود و رفتنش در اون شرایط بحرانی استقلال چه معنی می تونه داشته باشه پس چرا بعد از رفتنش مجیدی رفت به دنبالش طالبلو و الانم با باز گشت ژنرال کسانی دیگر بار سفر بسته اند. چرا این مسئولان بی فکر با احساسات و افکار هواداران بازی می کنند چرا؟

به نظر من دلیلی بر کنار گذاشتن مظلومی نمیبیتم ایشان تمام وقت و زندگی اش را صرف استقلال کرد اما این بازیکنان بودند و به همراه بعضی از مسئولان که تمام زحمات این مربی زحمت کش را به هدر دادند.....؟

آقای قلعه نوعی کمی به گذشتت فکر کن و ببین کی بود کجا بودی و این شرایط ایده الن را مدیون کی و چی هستی؟

nobody11
05-30-2012, 19:05
خوب معلومه ديگه !
اون موقع رفت كه بگه استقلال بدون من هيچي نيست!
رفت با سپا هان قهرمان شد (همش با باند بازي) امسالم ديگه خيلي 3 ميشد اگه با تراكتور قهرمان ميشد به نائب قهرماني دل بستند!

الانم اومده تا هر كي بهتر از خودش هست رو بندازه بيرون، اين آدم فقط ميتونه اسم خودشو كنار نام استقلال ببيينه نه مجيدي و رحمتي و جباري..

از همين الانم مطمئن باشيد با باند امير خان تيم استقلال قهرمان ميشه!

يه نكته دقت كردين تيم قلعه نويي نو چام باشگاه ها نتيجه نميگيره آخه اونجا پارتي مارتي يُخ!

به هر حال من به نوبه خودم اومدن قلعه نويي رو به هواداران واقعي استقلال تسليت ميگم!!

مورینیو...
05-30-2012, 19:41
من تعجبم چرا 4 تا آدم بالغ و عاقل در مورد چنین مسائلی بحث میکنن و هر چیزی رو برای خودشون معما میکنن؟
چیزی در مورد پشیمونی شنیدید؟ پشیمون شده الآنم برگشته فصل قبل هم چون میخواسته غیر مستقیم به مسئولان بگه مصاحبه میکرده و این مصاحبه ها استقلالو زمین زده و مانع قهرمانیش شده اعضای هیت مدیره هم به فتح الله زاده گفتن یا زیر حکمشو امضا میکنی یا مدیر عاملی رو باید فراموش کنی اونم بخاطر اینکه میدونست تیم بره دست شهریاری خراب میشه زیر بار رفت هیئت مدیره هم میدونست اگه بالفرض کلمنته رو بیارن باز این قلعه نویی چون حالش گرفته میشه علیه استقلال حاشیه سازی و مانع امتیاز گیری این تیم میشه برای همین گفتن این فصل میاریمش قهرمانمون کرد که چه بهتر ، نکرد بهونه دستمون میده و ما هم میندازیمش بیرون.همش همینه قضیه ساده تر از این حرفاست که معماش کنین فقط کافیه مصاحبه ها رو بادقت بخونین از استعفای زرین چه و متن استعفای کتبیش هم میشه همه چیزو فهمید.بحث پول هم اصلا مطرح نیست تو تراکتور 20 درصداز استقلال بیشتر گرفته.

sina acm
05-30-2012, 21:02
قلعه نوعی واسه استقلال ساخته شده ولی با امدنش یه سری از بازیکن ها میرن از تیم و همون بازیکن هایی مورد علاقش یعنی اکبرپور و عنایتی دوباره ابی پوش میشن

ولی دلیل برگشت قلعه نویی اینه که میدونه استقلال فصل بعد پتانسیل قهرمانی رو داره اونم مربیه که به تیم های بزرگ و پرستاره میره

spbarcelona
05-31-2012, 00:34
والا من وقتی که خبر رو دیدم کلی تعجب کردم و موندم تو اون خبر به دو دلیل: 1- اینکه تراکتور رو به آسیا برد و برا فصل بعد کلی برنامه داشت و 2- اینکه با اون مصاحبه هایی که میکرد با موضوع اینکه به استقلال برنمیگرده و...
حقیقتش من هم نمیدونم چطور شد که به استقلال اومد:fek konam:

AmirUtd
06-01-2012, 10:40
به نظر من قلعه نویی که اصلا کسی فکر نمی کرد بیاد استقلال!!!!!!!/همه این ها فقط به خاطر پوله...........

R.BAGGIO.10
06-02-2012, 01:20
من فکر میکنم دلیل اصلی برگشت خارج از مسائل مالی علاقه بیش از حد طرفداران به ایشونه.
البته ممکنه دلیل قلبی هم باشه چون زمان واعظ واقعا عرصه بر قلعه نویی تنگ شد و حالا با رفتنواعظ این زمینه پیش اومده تا امیرخان هم مثل قبل حکمران تیم باشه.

mortezarm
06-02-2012, 14:41
خب به نظر منم همه اینا از سیاستای غیر حرفه ای مربی ها بازیکنا و...............که متاسب با لیگ غیر حرفه ای ایرانه نشات میگیره
حرفایی که اصلا به اینده حرفاشون توجه نمیکنن و نتیجش اینه که حرف هیشکی اینجا قابل اعتماد نیس و فقط میتونن حرفایی رو بزنن و وعده هایی رو بدن که بهش تعهدی ندارن و عملم که دیگه هیچی
در کل به نظرم استقلال خیلی بیشتر میتونه حاشیه ها و تو دید بودن قلعه نوعی رو پوشش بده

ALEX-ss
06-02-2012, 18:19
من تعجبم چرا 4 تا آدم بالغ و عاقل در مورد چنین مسائلی بحث میکنن و هر چیزی رو برای خودشون معما میکنن؟
چیزی در مورد پشیمونی شنیدید؟ پشیمون شده الآنم برگشته.

سلام دوست من

ممنون که نظرتون و بیان کردید از این که عاقل و بالغ هستیم شکی نکن و هر معمایی باید حل بشه این هم یک معما هستش چه بهتر که ما بتونیم حلش کنیم البته که در مورد پشیمونی شنیدم .اما حرفت خنده دار بود mas:-

من الان میزنم شما رو می کشم بعد خانواده محترم شما از من میپرسند چرا این کار و کردی میگم اشتباه کردم و پشیمونم خوب پشیمونی و به قول تو واسه همچین چیزایی گذاشتن دیگه ........ بعد خانواده شما این و قبول میکنند؟ الان هواداران هم حکم خانواده شما رو دارند و نمیتونند قبول کنند که یکی این کار و انجام بده بعدم ابراز پشیمونی کنه؟؟؟؟

کمی منطقی تر به موضوع نگاه کن . مگه خونه خاله ست که بپیچه و بره هر وقت دلش خواست بر گرده.

نه عزیز دوستمون حرف خوبی زد دلش هوای باند بازی هاش و کرده.....

باز هم ممنون که نظرت و گفتی و برای من قابل احترام هستش.

یا علی مدد

ALEX-ss
06-05-2012, 17:58
سلام دوستان

خوب باز دوباره استقلال دستخوش حاشیه ها شده و دست های پشت پرده باز دوباره دارند رخ نشون می دهند

سوال:

1.به نظر شما دلیل اینکه استقلال درگیر این اتفاقات شده چی میتونه باشه؟

2.پشت پرده این رفتن ها و ماندن ها چی میتونه باشه؟

ALEX-ss
06-05-2012, 18:24
اختلاف نظر شدید احمد رسولی‌نژاد به عنوان رئیس هیئت مدیره و علی فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل استقلال در پایان رقابت‌های لیگ برتر آنقدر زیاد و عیان شده بود که حتی خوش بین‌ترین افراد هم نمی‌توانستند پیش بینی کنند که این دو فصل دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر را کنار یکدیگر سر کنند. اما سفری که فتح‌الله‌زاده همراه محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان به ترکیه داشت همه معادلات را برهم زد و در حالی که رسولی‌نژاد تاکید کرده بود که فتح‌الله‌زاده جزو گزینه‌های مدیرعاملی این باشگاه نیست اما پس از بازگشت وی از ترکیه، فتح‌الله‌زاده در سمتش ابقا شد.

نکته جالب اینجاست که برخی آقایان اعلام کردند ما به هر شکلی از فتح الله زاده حمایت می کنیم پس چی شد ؟؟؟؟ حمایت یعنی بیرون کردن؟؟؟؟

نکته جالب: چرا مظلومی و ژنرال بازیشون گرفته همش با هم جا عوض می کنند چرا مظلومی باید بره تراکتور ژنرال بیاد استقلال ؟؟؟؟؟ جالبه
با این حال به نظر می‌رسد استقلال به عنوان یکی از دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران گرفتار بازی‌های پشت پرده برخی مسئولان این باشگاه شده و به طور واضح مشخص نیست کسانی که باید برای این تیم تصمیمات درست و منطقی بگیرند و در فصل نقل و انتقالات آرامش را بر این باشگاه حاکم کنند، به دنبال چه هستند و چرا یک روز فتح‌الله‌زاده ابقا می‍شود و چند روز بعد استعفا می‌دهد.

ALEX-ss
06-06-2012, 17:25
علی فتح الله زاده همان اندازه که در آمدن به استقلال رکوردداره در رفتن یهویی ! از این تیم هم مقام اول را داره ، به نظر شما چرا این اتفاق می افتد

چرا که این داستان در فوتبال ما کاملا تکراری و سابقه دار است همین الان می توان پیش بینی کرد مدیر عامل مستعفی بزودی در قامت یک منتقد تمام عیار با کمک روزنامه اش وارد میدان میشود و سیاستهای مدیرانی که تا دیروز رفیق بودند و بهترین نگاه را داشتند به چالش میکشد. پس موضوع ما این نباشد بیایید در افقی دیگر نگاهی کنیم به ریشه این رفت و آمدها .... ایران کشوری است

باشگاه استقلال نماد یک سازمان دولتی است که کاملا تحت تاثیر نظر سازمان دولتی بزرگتری بنام وزارت ورزش است که هم پول را می دهد و هم هیات مدیره را تعیین میکند پس این ساختار تکلیفش روشن است. طبیعیه که در چنین فضایی شما نباید انتظار ظهور یک مدیر حرفه ای و مستقل را داشته باشید اگر نگاهی سر انگشتی به خصوصیت مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در طی چند سال اخیر بیندازید چند نکته بارز بین همه آنها تقریبا مشترک است. سیاستگذرای های نوسانی ، رفتار مدیریتی عجولانه و احساسی و اکثرا بدون پژوهش و مطالعه کافی و در نهایت هم یک روش گلخانه ای در مدیریت با هدف رسیدن به نتایج آنی که دهان روسا و منتقدان را مدتی ببندد

هنوز اين مسئله براي خيلي‌ها روشن نشده كه مثلا دليل رفتن و آمدن‌هاي متعددش به باشگاه استقلال كه هر بار با يك دست گل همراه است، چيست؟
مثلا او سال 82 تيم را با رتبه 9 در جدول 14 تيمي (و عنوان چهاردهمي نيم‌ فصل دوم!) تحويل مي‌دهد. استقلال چند سالي در كورس است تا سال 86 زماني كه استقلال تا هفته 27 صدرنشين است، سرپرست وقت باشگاه چاقو مي‌خورد و جناب فتح‌الله‌زاده بر مي‌گردد و طي 3 هفته تيم از عنوان 1 به 4 سقوط مي‌كند! ايشان مي‌ماند و استقلال فصل بعد با چند بار مربي عوض كردن عنوان 13 ليگ را كسب مي‌كند. در نهايت فصل بعدش تيم را با رتبه 17 به واعظ تحويل مي‌دهد كه همان فصل قهرمان مي‌شود! اما پس از دو فصل دوباره باز مي‌گردد!

حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را............

نویسنده: نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی

Arman.Leo
06-06-2012, 18:28
سوال:

به نظر شما دلیل بازگشت ژنرال به استقلال چی میتونه باشه با توجه به صحبتهای که از ایشان برای شما نقل کردم.

به طور مثال : رفتن قلعه نوعی از استقلال و بازگشت مجددش

قلعه نوعی: من محال است به استقلال بر گردم اگر روزی هم مجبور بشوم که با این تیم بیایم از صحنه فوتبال کلا کنار میروم

.قلعه نوعی: من حاضرم دست فروشی کنم اما به استقلال بر نگردم

پس چی شد که بر گشت؟

ولی من تا جایی که یادمه همچین حرفایی نزده. اگرم زده باشه خب موقعی بوده که با واعظ آشتیانی کنار نمیومد و از استقلال رفته و طبیعیه تو عصبانیت هرچیزی بگه. باید حرفای امسال یا پارسالشو راجع به استقلال بخونی . آدم تو عصبانیت خیلی کارا میکنه و بعد پشیمون میشه
من که مشکل خاصی تو برگشتش نمیبینم. شاید یه سری خوشحال نباشن از برگشتنش ولی کلا مشکل خاصی نداره به نظرم. من خودم نه دوسش دارم و نه بدم میاد ازش. ولی میدونم امسال استقلالو مدعی اصلی قهرمانی میکنه. البته 5 هفته ی اول استقلال شاید تا رده ی 15 هم سقوط کنه. همیشه تو هر تیمی 5 هفته ی اول رو میبازه و بعد شروع میکنه به بردن و میره قهرمان میشه

به هر حال این حرفا چیزی نیست که انقد بخواد روش زوم بشه. حتی اگه شایعه هم نباشه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ALEX-ss
06-06-2012, 19:40
ولی من تا جایی که یادمه همچین حرفایی نزده. اگرم زده باشه خب موقعی بوده که با واعظ آشتیانی کنار نمیومد و از استقلال رفته و طبیعیه تو عصبانیت هرچیزی بگه. باید حرفای امسال یا پارسالشو راجع به استقلال بخونی . آدم تو عصبانیت خیلی کارا میکنه و بعد پشیمون میشه

من که مشکل خاصی تو برگشتش نمیبینم. شاید یه سری خوشحال نباشن از برگشتنش ولی کلا مشکل خاصی نداره به نظرم. من خودم نه دوسش دارم و نه بدم میاد ازش. ولی میدونم امسال استقلالو مدعی اصلی قهرمانی میکنه. البته 5 هفته ی اول استقلال شاید تا رده ی 15 هم سقوط کنه. همیشه تو هر تیمی 5 هفته ی اول رو میبازه و بعد شروع میکنه به بردن و میره قهرمان میشه

به هر حال این حرفا چیزی نیست که انقد بخواد روش زوم بشه. حتی اگه شایعه هم نباشه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام دوست عزیز

شاید برای شما در حد حرف باشه این موضوع ها اما این موضوعات در حال حاضر گریبان گیر استقلال شده اند و نیاز به بررسی دارند.

پس شما در واقع نظرتون این است که استقلال خونه خاله هستش درسته؟؟

ALEX-ss
06-27-2012, 19:00
سوال:

به نظر شما کدام یک از تیم های پرسپولیس و استقلال در فصل نقل و انتقالات موفق تر بودند؟ چرا؟

ALEX-ss
06-27-2012, 19:37
کمی تحلیل

عملکرد باشگاه پرسپولیس:

با جذب کریم انصاری فرد، سیدجلال حسینی، مهرداد پولادی، شهاب گردان، محسن بنگر، حسین ماهینی و محمد قاضی، بسیاری از رسانه ها پرسپولیس را تیم کهکشانی خطاب می کنند اما وضعیت سرخپوشان در نقل و انتقالات چگونه است؟
سرخپوشان پایتخت در لیگ یازدهم کاستی های بسیاری داشتند تا جایی که به گواه بسیاری از دوستداران این تیم، تلخ ترین فصل تاریخ باشگاه پرسپولیس یازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر بود.
مهمترین علامت سئوال کارشناسان و هواداران پرسپولیس اما این روزها نبود هافبک دفاعی استاندارد در فهرست این تیم است. اگر پولادی را یک مدافع چپ صرف فرض کنیم، سرخپوشان در پست هافبک دفاعی تنها سامان آقازمانی را خواهند داشت و در دفاع چپ تنها مهرداد پولادی! در این شرایط به نظر می رسد ضرورت تمدید قرارداد امیرحسین فشنگچی نباید از خاطر مدیران پرسپولیس محو شود، با تمدید قرارداد فشنگچی می توان ضعف پرسپولیس را تا حدودی پوشش داد، حضور فشنگچی در دفاع چپ می تواند پولادی را در معادلات یک خط جلوتر قرار دهد و در پست اصلی اش یعنی هافبک دفاعی به بازی گرفته شود. اتفاقی که البته در چند بازی آسیایی آخر سرخ ها اتفاق افتاد و البته نتیجه بخش بود. با این وجود اما همچنان همه در انتظار امضای قرارداد «سوسا» برزیلی که سابقه بازی در لالیگا اسپانیا و لیگ پرتغال را نیز دارد برای مرتفع شدن ضعف سرخ ها در هافبک دفاعی هستند.

یک خط جلوتر اما اگر علی کریمی قراردادش را تمدید کند و محمد نوری در فرم ایده آل قرار بگیرد دغدغه کمتری وجود دارد. حضور علی عسگری، غلامرضا رضایی و البته امیرحسین فشنگچی می تواند ترکیب تنها نقطه قوت سرخ ها را در لیگ یازدهم حفظ کند. با این حال اما به نظر می رسد امضای قرارداد با محمدرضا خلعتبری نیز برای تقویت قوای هجومی خط میانی سرخ ها بی تاثیر نخواهد بود. مهاجم تکنیکی و ریز نقشی که گفته می شود در آستانه امضای قرارداد با پرسپولیس قرار دارد.

با جذب آقای گل لیگ برتر و تمدید قرارداد ایمون زاید، همچنین جذب محمد قاضی، همگان در انتظار خط آتش رویایی سرخ ها در لیگ دوازدهم هستند. هرچند ترافیک خط حمله سرخ ها نگرانی های بسیاری را به وجود آورده اما اگر این خریدها بر مبنای سیستم سال آینده تیم انجام شده باشد باید گفت نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. هر چند تمدید قرارداد هادی نوروزی و البته جواد کاظمیان را باید از اقدامات عجیب رویانیان در فصل نقل و انتقالات دانست. اگر سرخ ها در فصل آینده از دو مهاجم هدف در ترکیب استفاده کنند می توان به پیروزی های پر گل این تیم دل بست، هرچند سبک بازی زاید، قاضی و انصاری فرد تا حدودی زیادی به هم شبیه است و به نظر می رسد دستکم یک نفر از این جمع به ناچار نیمکت نشین خواهد شد.

به این ترتیب عمده نگرانی هواداران همچنان از بابت پست هافبک دفاعی است، ضعفی که البته به نظر نمی رسد کادرفنی پرسپولیس و سردار رویانیان به سادگی از کنار آن عبور کرده و بدون مجهز کردن تیمشان در این بخش پای به مسابقات بگذارند.

در خط دروازه به جرات می توان گفت پس از خداحافظی احمدرضا عابدزاده از دنیای فوتبال، هواداران پرسپولیس همچنان در انتظار حضور یک دروازه بان شش دانگ و مطمئن در چهارچوب دروازه تیمشان هستند، انتظاری که البته تا امروز ادامه دارد.
عملکرد آسمیرو آودوکیچ دروازه بان بوسنایی سرخ ها در لیگ قهرمانان آسیا که یکی از اصلی ترین عوامل لغو قانون ممنوعیت استفاده از دروازه بان های خارجی در لیگ برتر بود موجب شد تا بسیاری از کارشناسان و هواداران پرسپولیس در انتظار تمدید قرارداد این گلر 32 ساله باشند، اتفاقی که البته گفته می شود به دلیل پیشنهاد مالی این دروازه بان هرگز رخ نداد تا وی پس از مذاکره با مس کرمان در نهایت با منتفی شدن حضورش در پرسپولیس به لوکا بوراک بوسنی برود. آودوکیچ البته با وجود عملکرد قابل دفاع اش در چهارچوب دروازه پرسپولیس ، نشان داد دروازه بان بی نقصی نیست، گو اینکه ضعف در مهار ضربات ایستگاهی و پنالتی در همان 7 تجربه حضورش در دروازه پرسپولیس به وضوح مشخص بود.

پرسپولیس اما با جذب شهاب گردان نشان داد جدایی آودوکیچ چندان هم بی برنامه نبوده است. شهاب گردان که یکی از اصلی ترین عوامل تنها موفقیت آسیایی سبز پوشان ذوب آهن محسوب می شود سال ها پیش به عنوان یک دروازه بان امید به تمرینات پرسپولیس آمد اما با وجود تاکید مربی دروازه بان های وقت باشگاه ، قراردادی با این بازیکن امضا نشد تا در اصفهان و ذوب آهن اصفهان خودش را در فوتبال ایران مطرح کند. گردان را یکی از استعدادهای فعلی فوتبال ایران در خط دروازه می دانند، بازیکنی که اگر اسیر جو متفاوت باشگاه پرسپولیس نشود و به حاشیه نرود می تواند پس از سال ها خیال هواداران پرسپولیس را از بابت دروازه این تیم راحت کند. پرسپولیس اما برای انتخاب جانشین گردان یک دروازه بان از منطقه بالکان را زیر نظر دارد که مطابق خبرهای رسیده بزودی قراردادش را با سرخپوشان امضا می کند و مسعود داستانی همچون سال گذشته گلر سوم این تیم خواهد بود.

پرسپولیس بیش از هر چیز از ضعف گلرها و نداشتن نفرات دفاعی مطمئن خسران دید. همین امر موجب شد تا سردار رویانیان با لیستی که از سوی مصطفی دنیزلی در اختیار او قرار گرفته بود به تقویت نقاط ضعف این تیم برای فصل آینده بپردازد. به همین بهانه مروری داریم بر پست به پست سرخپوشان برای مشخص شدن نقاط ضعف و قوت این تیم در نقل و انتقالات، هر چند همین امروز هم باید رویانیان و پرسپولیس را برنده قطعی فصل نقل و انتقالات لیگ برتر نامید. و گویا مصطفی فقط امده بود که تیم پرسپولیس را به بهترین شکل جمع کند و از این تیم بروددددددددد. تو این فوتبال همه چی امکانش هست که پیش بیاد.

_ ضعف بزرگ پرسپولیس در دفاع میانی، توپ هایی که بارها و بارها از فضای خالی بین مدافعین پرسپولیس عبور کرد و شکست های متوالی را برای سرخپوشان رقم زد. سرخ ها برای فراموش کردن آن روزها دو مدافع میانی خود را که به دلیل محرومیت انضباطی هفته ها این تیم را به شهر بی دفاع تبدیل کرده بودند و پس از بازگشت نیز هرگز نتوانستند انتظارات را برآورده کنند در لیست مازاد قرارداد تا زوج دفاع میانی سپاهان به عنوان بهترین خط دفاعی لیگ برتر راهی پرسپولیس شوند. حضور سید جلال حسینی در پرسپولیس یکی از آرزوهای دیرین هواداران بود که بارها تا آستانه امضای قرارداد با سرخ ها پیش رفته بود اما در نهایت راه دیگری را در پیش گرفته بود اما با حضور رویانیان معادلات تغییر کرد. با حضور حسینی و زوج سه سال گذشته اش در سپاهان به نظر می رسد عبور از سد دفاعی پرسپولیس در لیگ دوازدهم به سادگی ممکن نباشد. تمدید قرارداد رضا نورمحمدی هم خیال هواداران را تا حدودی زیادی از مدافعان میانی تیمشان راحت کرده است.

عملکرد استقلال:

عملکرد تیم فوتبال استقلال تهران در زمان نقل و انتقالات دوازدهمین دوره لیگ برتر نشان می دهد که تاکنون جدایی ۱۰ بازیکن ازجمع آنها قطعی شده، چهار نفر شرایط مشخصی ندارند و ۷ بازیکن جدید نیز به جمع آبی پوشان ملحق شده اند.

پس از حضور قلعه نویی در تیم استقلال و با توجه به اختلافات گذشته وی با برخی آبی پوشان، زمزمه هایی مبنی برتغییر و تحولات گسترده در این تیم به گوش می رسید، اما قلعه نویی و مسوولان باشگاه استقلال به طور هماهنگ اعلام کردند که ۸۰ تا ۸۵ درصد ترکیب سال گذشته آبی پوشان برای لیگ دوازدهم حفظ می شوند.
براین اساس، مسوولان باشگاه استقلال که فصل گذشته با جذب چندین بازیکن مطرح، تیمی کهکشانی را راهی لیگ برتر یازدهم کرده بودند تلاش کردند تا قرارداد اکثر بازیکنان فصل گذشته این تیم را تمدید کنند. همچنین آنها طبق فهرستی که قلعه نویی به باشگاه ارایه کرد به دنبال جذب چند بازیکن مطرح رفتند تا نقاط ضعف استقلال از بین برود.
به این ترتیب، علاوه بر’میثم حسینی’ و ‘علی حمودی’ که یکسال دیگر با آبی پوشان قرارداد داشتند، تاکنون قرارداد’سیدمهدی رحمتی’، ‘حنیف عمران زاده’، ‘میلاد میداودی’، ‘آرش برهانی’ و ‘خسرو حیدری’ تمدید شده است، تا این بازیکنان در فصل پیش رو هم تیم فوتبال استقلال را در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کنند.

اما وضعیت’مجتبی جباری’ هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال به گونه ای دیگر است، به طوری که شمارش معکوس برای جدایی این بازیکن از جمع آبی پوشان از زمان حضور قلعه نویی و ستار همدانی در کادر فنی استقلال آغاز شد. به خصوص پس از حواشی فراوانی که جباری فصل گذشته برای استقلال به وجود آورد و درگیری هایی که این بازیکن در دیدار فصل گذشته استقلال مقابل تراکتورسازی با قلعه نویی و همدانی داشت.
هرچند مسوولان استقلال در هفته های اخیر بارها اعلام کرده اند که ‘امیر قلعه نویی’ مشکلی با حضور این بازیکن در جمع آبی پوشان ندارد اما جباری که همگان از اختلاف قدیمی او با امیرقلعه نویی باخبر هستند طی روزهای گذشته با مدیر عامل استقلال مذاکرات متعددی را انجام داد و از نظر مالی به توافق نرسید تا احتمال جدایی وی بیشتر از قبل شود.
علی فتح الله زاده’ مدیرعامل باشگاه استقلال که گفته می شد در جذب بازیکنان مطرح تبحر فراوانی دارد و فصل گذشته توانست تیمی کهکشانی را راهی لیگ برتر یازدهم کرد، امسال رقابت برای جذب بازیکنان نامدار را به ‘محمد رویانیان’ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باخت تا نفرات مطرحی چون ‘کریم انصاری فرد’ و ‘سید جلال حسینی’ سرخپوش شوند.

فتح الله زاده برای اینکه از ناراحتی هواداران بکاهد در روزهای اخیر صحبت از جذب چند بازیکن تاثیر گذار خارجی و همچنین بازگشت مجدد ‘فرهاد مجیدی’ کرده است تا بتواند تیم خوبی را برای فصل جاری آماده کند

نویسنده: نیما /انجمن تخصصی فوتبال دربی

amir-97
06-27-2012, 20:05
به نظر من که پرسپولیس توی نقل انتقالات تا اینجا از استقلال خیلی بهتر بوده
چون توی پستهایی که بازیکن خوب نداشته بهترین های ایران رو آورد
پرسپولیس تونسته 6 ملی پوش(با احتساب پولادی) جذب کنه
علاوه بر این مهره های کلیدیش رو حفظ کرده
همین چند ساعت پیش هم با ی هافبک دفاعی خوب قرارداد بستن
استقلال هم توی نقل و انتقالات بد کار نکرد
توی پست های دفاع و حمله خریدهای خوبی کرد ام این خریدها بازیکنان درجه یک نیستن و توی تیم ملی حضور ندارن،توی خرید هافبک هم که موفق نبودن
به نظرم استقلال این فصل توی خط هافبک به مشکل برمیخوره
اینم دلیل های من:
1.از دست دادن آندرانیک تیموریان
2.معلوم نبودن وضعیت مجتبی جباری
البته حضور دهنوی میتونست خط هافبک استقلال رو تقویت کنه کهاون هم به تراکتور رفت

omid.b
06-27-2012, 20:22
من فکر می کنم پرسپولیس فقط تویار گیری موفق تر عمل کرد.
چون تونست پست های اسیب پذیرشو ترمیم کنه
ولی توجذب مربی خوب عمل نکرد

AmirUtd
06-28-2012, 11:12
به نظرم پرسپولیس در نقل انتقالات از استقلال بهتره.../چون امار پرسپولیس نشون میده که در نقل انتقالات پرسپولیس بیشتر از استقلال خرید انجام داده.....

mortezarm
06-28-2012, 14:15
پرسپولیس تو نام گیری خیلی موفق تر بود حالا اینکه این نام گیری باعث تقویت بشه یا فقط افزایش حاشیه چیزیه که باید زمان طی بشه
حداقل کار استقلال اینه که مربی نتیجه گرا و موفق ایرانو سرمربی تیمش کرد
فکر کنم تو فوتبالی که بازی خیلی رو زمین رقم نمیخوره اوردن یه ناظم واقعی روی بازیکنا باید اولین اولویت یه تیم باشه چیزی که پرسپولیس در اخرین الویتش قرار داده
پرسپولیس یارگیری رو خوب انجام داده اما کی میخواد اینا رو کوچ کنه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

dana10
06-28-2012, 14:23
پرسپولیس

چون تونست تو اون جاهایی که ضعف داره بازیکن های خوبی بگیره.

omid2
06-28-2012, 15:42
پرسپولیس
بخاطر اینکه پرسپولیس جاهایی که ضعف ذاشت بازیکن تزریق کرده ولی استقلال بازیکن گرفته ولی نه در حد پرسپولیس و بازیکنان خیلی خوبی را از دست داده

ALEX-ss
06-28-2012, 18:50
سوال :

به نظر شما کدام از 2 گزینه زیر می تواند بهترین گزینه برای سرمربیگری پرسپولیس باشد؟ لطفا برای گزینه مورد نظر خودتان توضیح کوتاهی بدهید.

1. سرمربی خارجی 2. سر مربی داخلی

레자
06-28-2012, 19:22
1-چرا نظر سنجی فقط تا دو سه روز دیگه فعال هست؟
2-معلومه پرسپولیس موفق بود
3-انصافا اون سه نفر که میگن استقلال (در ارائ نظر سنجی)میشه بگین بر اساس چه معیاری ؟

레자
06-28-2012, 19:27
تنها ضعف پرسپولیس مربیشه متسو پر دنیزلی پر دو تا گزینه ی خارجی دیگه پر حالا با پروین مذاکره کردند که خدا صد هزار مرتبه شکر که اون پر شد حالا میخوان علی دایی رو بیارن که به نظرم اگه گزینه خارجی قحطی باشه دایی میتونه گزینه مناسبی برای هدایت این تیم باشه

Wizard-8
06-28-2012, 19:41
بله حق با شماست .از یک طرف به بی جنبه بودن ما ایرانی ها بر میگرده و از طرف دیگر به صدا و سیما و روزنامه ها بر میگرده. از یک بازیکن غیر فنی و حرفه ای با بزرگ نمایی کاذب کاری می کنند که اون بازیکن از خودش ممنون باشه و غرور و بزنه تنگ فیسش و منم منم کنه. همین امر باعث میشه که امثال این بازیکنها با تبلیغات بیخود به تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس بپیوندند و باعث افت این تیم ها بشوند و این عاملی میشه برای تمامی مسائل و حاشیه هایی که گریبان تیم ها را میگیره. البته به نوعی میتوان گفت ریشه این غرور کاذب بر میگرده و به عقده های دوران قبل از مطرح شدن کاذبشان.
درود بر شما

بالاخره یکی پیدا شد که مثل عوام سوار برموج نباشه و دو کلام حرف حسابی بزنه ، منم دقیقا با تک تک حرفاتون موافقم

레자
06-28-2012, 19:57
سوال :

به نظر شما کدام از 2 گزینه زیر می تواند بهترین گزینه برای سرمربیگری پرسپولیس باشد؟ لطفا برای گزینه مورد نظر خودتان توضیح کوتاهی بدهید.

1. سرمربی خارجی 2. سر مربی داخلی

به نظر من سرمربی خارجی چون تا دلتون بخواد سرمربی داخلی ناموفق دیدیم (من نگفتم همه گفتم اکثرا)

به عشق فرهاد مجیدی
06-28-2012, 19:58
با سلام خدمت همه عزیزان
به نظر من درسته پرسپولیس بازیکنهای بهتری گرفته ولی استقلال تقریبا استخوان بندی تیم سال قبل را نگه داشته و بازیکن هم گرفته و صد البته مربی عالی هم گرفته

레자
06-28-2012, 20:12
با سلام خدمت همه عزیزان
به نظر من درسته پرسپولیس بازیکنهای بهتری گرفته ولی استقلال تقریبا استخوان بندی تیم سال قبل را نگه داشته و بازیکن هم گرفته و صد البته مربی عالی هم گرفته

ممنونم که یه دلیل خوب و منطقی اوردی

سدانی ها
06-28-2012, 20:40
به نظر من سرمربی خارجی بهتر باشه
چون پرسپولیس درسته با افشین قطبی قهرمان شد ولب خارجی بهتره
چون فکرشون باز تره
و میتونند پرسپولیس رو به سمت قله های افتخار ببرند

omid2
06-29-2012, 15:25
سلام خدمت دوستان خوبم
بنظر من تو این شرایط که پرسپولیس قرار دارد مربی خارجی بهتره ..................
بخاطر اینکه الان مربیهای داخلی (پروین و دایی) که در لیست مربی گری پرسپولیس هستد هم بازیکنان و هم تماشاگران با این دو مشکل دارن و حاشیه زیادی دارند

GOLL
07-01-2012, 00:40
اول اينكه اميدوارم مربي خاجي واسه پرسپوليس انتخاب بشه ويا تا آخر فصل يه مربي كه بچهاي تيم رو بشناسه بشه مربي!!
و دوم :
استقلال خريدهاش مثله هميشه بوده و تو يه سري از زمانهاي خاص تركيب همين ميشه..
اما پرسپوليس در حد خودش عالي بوده فقط مربي كم داره
قبلا هم گفنم با انصاري فرد مواق نيستم به تيم نميخوره!!
اما حفظ گريمي به جا بود%

ALEX-ss
07-04-2012, 18:32
سلام

خوب بحث سر مربی خارجی و داخلی :

بذارید این جوری شروع کنیم که در ایران سابقه مربی های درجه 3 و 4 خارجی نتیجه نگرفتن شون و ضعفشان برای همه اثبات شده به غیر از تعدادی انگشت شمار که خوب کار کردند چه در تیم ملی چه در لیگ برتر و در مربی های ایرانی هم به نوعی دیگر

اما مشکل با مربی حل نمیشود . در فوتبال ایران متاسفانه برعکس عمل می شود یعنی اینکه اول می روند مربی میاورند بعد بازیکن میاورند در صورتی که اول باید تیم را آنالیز کنند و نقاط ضعف تیم را بر رسی کنند و بر روی همین نقاط سرمایه گذاری کنند اما بازم بر عکس عمل میشه مثلا تیم مشکل مدافع دارد اما آقایان مسئول می روند و 2 جین 2 جین دروازه بان و هافبک می خرند و مشکل که حل نمیشه که نمیشه یه سرمایه ای را هم بر باد می دهند. مربی خارجی یا ایرانی بیاید تیمی که ضعف دارد و چیکار کند؟ ما هم انتظار داریم آقای x یا y از تیم ما قدرت مطلق بسازند

اما آقایان مسئول لطفا توجه کنید .

ما در ایران خودمان مربی هایی داریم که خیلی برتر از مربیان خارجی عمل می کنند مزایای مربی ایرانی این هست که تیم را می شناسه از خود ما هست با سیستم و فرهنگ فوتبال ما آشنایی کامل دارد و بهتر می تونه تیم را ارنج کند و به نتیجه برساند اما مربی خارجی تا بخواهد با شرایط فوتبال ما هماهنگ بشه تیم رابا افت شدیدی روبر و می کند مخصوصا اگر ضعف تیم هم بر طرف نشده باشد. شاید الان بگوید ما ایرانیش هم دیدیم که نتیجه نگرفتند بله حق با شماست اما این بر می گرده همون موضوعی که مطرح کردم اول و اول و اول باید ضعف تیم بر طرف بشه تا مربی بهتر بتونه تیم را ارنج کند و به قدرت مطلق برساند

نویسنده: نیما /انجمن تخصصی فوتبال دربی

ALEX-ss
07-04-2012, 18:53
لطفا یه نگاه با این آمار و ارقام بیندازید :

مقايسه رقم قراردادخوزه بامربيان تيم‌هاي يورو2012

رقم قرارداد مانوئل خوزه سرمربي جديد و پرتغالي پرسپوليس يک ميليون و دويست هزار دلار (950 هزار يورو) اعلام شده و اين در حالي است که اين دستمزد در مقايسه با دستمزد مربيان حاضر در رقابتهاي يورو 2012 يک رقم متوسط محسوب مي‌شود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به گزارش خبرنگار مهر، دستمزد مانوئل خوزه در بين رده بندي دستمزدهاي مربيان 16 تيم حاضر در رقابتهاي يورو 2012 در رده دهم قرار مي گيرد. اگر دستمزد "اسلاون بيليچ" سرمربي کراوسي، "ميشال بيلک" سرمربي جمهوري چک و "فرانسيسک اسمودا" سرمربي لهستان را روي هم قرار دهيم باز هم به دستمزد يک سال مانوئل خوزه نمي رسد.

اين در حالي است که محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرده اين رقم کف قرارداد مانوئل خوزه است و امکانات ديگري نظير خودرو و منزل نيز بايد براي او فراهم شود. در صورت قهرماني پرسپوليس در فصل آينده رقابتهاي ليگ، پاداش قهرماني نيز به اين رقم اضافه خواهد شد.

در بين تيم هاي حاضر در يورو 2012، "ديک ادووکات" سرمربي تيم ملي روسيه با دستمزد ساليانه 7 ميليون يورو بيشترين رقم دستمزد را دريافت مي کرد. بعد از او "چزاره پراندلي" و "روي هاجسون" مربيان ايتاليا و انگليس با 3 ميليون يورو در رده هاي دوم و سوم قرار داشتند.

رقم دستمزد دريافتي سرمربيان يونان و جمهوري چک که باعث حذف روسيه در مرحله گروهي رقابتها شدند روي هم فقط 700 هزار يورو مي شود که يک دهم دستمزد ديک ادووکات سرمربي روسيه است.

کمترين دستمزد را در بين اين مربيان "اسلاون بيليچ" سرمربي تيم ملي کرواسي با 160 هزار يورو دريافت مي کرد. بيليچ اين رقم را براي يک سال کار دريافت مي کرد و اين در حالي است که "امانوئل آدبايور" مهاجم منچسترسيتي اين رقم را تنها در يک هفته دريافت مي کند. دستمزد سالانه مربيان تيم هاي ملي حاضر در رقابتهاي يورو 2012 به شرح زير است:

1 - روسيه – ديک ادووکات – 7 ميليون يورو

2 - ايتاليا – چزاره پراندلي – 3 ميليون يورو

3 - انگليس – روي هاجسون – 3 ميليون يورو

4 - آلمان – يواخيم لوو – 2.5 ميليون يورو

5 - هلند – برت فان مارويک – 1.8 ميليون يورو

6 - اسپانيا – ويسنته دل بوسکه – 1.5 ميليون يورو

7 - پرتغال – پائولو بنتو – 1.5 ميليون يورو

8 - ايرلند – جيواني تراپاتوني – 1.5 ميليون يورو

9 - فرانسه – لوران بلان – 1.2 ميليون يورو

10 - يونان – فرناندو سانتوس – 500 هزار يورو

11 - اوکراين – اولگ بلوخين – 475 هزار يورو

12 - سوئد – اريک هامرن – 400 هزار يورو

13 - دانمارک – مورتن اولسن – 390 هزار يورو

14 - لهستان – فرانسيسک اسمودا – 300 هزار يورو

15 - جمهوري چک – ميشال بيلک – 200 هزار يورو

16 - کراوسي – اسلاون بيليچ – 160 هزار يورو

نکته: آقایان مسئول این مربی چه به درد پرسپولیس می خورد وقتی الان تیم یه هافبک طراح ایده ال ندارد این خرج و برج ها و این همه ریخت و پاش ها چه معنی داره؟؟؟

by:nima

42d3e78f26a4b20d412==