PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کریر مد FIFA Career Mode ( مدیریت تیم و باشگاه داری فیفا 12 )

fcb10
04-06-2012, 00:16
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کریر مد FIFA Career Mode ( مدیریت تیم و باشگاه داری فیفا 12 )

بعد از تابیک "ویرایش و پچ های فیفا 12" که باعث رفع مشکل و آموزش شد , در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش هیجان انگیز و متنوع " کریر مُد " میپردازیم . :flowerysmile:

fcb10
04-06-2012, 00:36
من با من سیتی یه فصل رو رد کردم و قهرمانی league cup / FA cup و لیگ برتر رو گرفتم ! و اگرو با ژکو آقای گل شدن .الانم واسه فصل بعد از بایرن و چند تیم دیگه پیشناهاد داشتم که نرفتم , موندم تا توی چمپیونز لیگ هم قهرمان بشم !

الان حدود 150 ملیون دلار پول دارم , ولی نمیدونم که چه بازیکنی رو بگیرم ! چون خود سیتی توی همه ی پست چندتا بازیکن خوب داره !! ولی میخوام چندتا بازیکن بزرگ بگیرم !

اگه کسی بازیکن خوب و انرژیک سراغ داره بگه !

sina acm
04-06-2012, 01:29
تاپیک جالبیه

من بهت ادین هازارد رو پیشنهاد میکنم

واسه من خوب گل میزنه

fcb10
04-06-2012, 01:34
تاپیک جالبیه

من بهت ادین هازارد رو پیشنهاد میکنم

واسه من خوب گل میزنه

ممنون بابت راهنماییت !

از تیمی هم که ساختی بگو بینیم چی کردی !! :sigar:

sina acm
04-06-2012, 02:11
سیستم من هم 4.3.3 لجندری هستش

اسم تیمم میلان :

خیلی از تیمم راضیم با این که توی لیگ همهی تیم ها مدعی هستند ولی من میتونم با این درجه سخت گلیمم رو از اب بکشم

در ضمن من الشاراوی به شما پیشنهاد میکنم براش face ریختم شده خفن خیلی تانکه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

----------------- بوفون -----------------

فیلیپ لام-----تیاگو سیلوا ------ کمپانی ---- اباته

------------------- فرانک لمپارد -------------------

------------ الشاراوی -------- کوین پرین بواتنگ ----------

الکساندر پاتو ----------زلاتان ابراهیم اویچ ------ ادین هازارد

ترکیب ذخیره :

املیا . ویلیام گالاس . دیوید بکام . کولاروف . روبینیو . نیانگ . امانوئلسون .

اینارو قبلا گفته بودم ولی به زودی یه سری عکس و گل های زیبا از کریر مودم میزارم
واقعا فیفا یه چیز دیگست

footballking12
04-06-2012, 02:12
منم تا الان با باشگاه های من سیتی - ارسنال و رم تمام جامهای ممکن توی لیگ جزیره و سری آ و چمپیونز رو بدست اوردم.
الان باشگاه رم در دست دارم و سال 2018 هم هستم.پول باشگاه هم که با استفاده از پچ سر به فلک میکشه.بهت پیشنهاد میکنم lucas رو از سائوپائلو برزیل بخری.من که خیلی باهاش حال میکنم.

fcb10
04-06-2012, 02:40
خیلی دوست داشتم الشراوی رو بخرم ولی تو PS3 نمیشه پچ نصب کرد و فیس الشراوی درست نمیشه :gerye:

نیم فصل پیش بواتنگ رو خریدم , خیلی خوب بود ولی به اُورالاش اضافه نشد !! همون 83 مونده !

ولی کمپانی شده 87 عینه تانک میمونه ! دوید سیلوا هم شد 90 / نسری شد و آخرو هم شدن 87 ! بقیه هم چندان پیشرفتی نکردن !

الان ترافیک مهاجم دارم ! توز - آگرو - ژکو - ماریو - جانسون ! تازه میخوام اتوئو یا رونالدو یا رونی رو هم بگیرم ki::

Reza29.4
05-05-2012, 20:09
سلام دوستان من الان دارم با آرسنال جلو میرم ویلشر وسانیا قهر کردند وبه بایرن رفتن الان هرچی بشون پیشنهاد میدم باشگاشون راضی نمیشه چکار کنم؟چک سفید امضا بزارم جلوش.mas:-

fcb10
05-05-2012, 20:19
سلام دوستان من الان دارم با آرسنال جلو میرم ویلشر وسانیا قهر کردند وبه بایرن رفتن الان هرچی بشون پیشنهاد میدم باشگاشون راضی نمیشه چکار کنم؟چک سفید امضا بزارم جلوش.mas:-

قهر نکردن داداش , آخر فصل باید قرادادشون رو تمدید میکردی یا قبل پایان قرارداد دوباره بهشون پیشنهاد میدادی ! و به عنوان بازیکن آزاد رفتن .

حالا هم که رفتن باید یه فصل بگذره تا دوباره بشه بهشون پیشنهاد بدی .

تاراد
05-15-2012, 12:14
سلام من میخوام منجر مد را شروع کنم با بایرن یا چلسی یا رم حالش بیشتره میشه کمکم کنید

fcb10
05-15-2012, 13:14
سلام من میخوام منجر مد را شروع کنم با بایرن یا چلسی یا رم حالش بیشتره میشه کمکم کنید

بستگی به علاقت داره , ولی بازی های لیگ انگلیس جذابترن . من خودم بیشتر تیم های لیگ انگلیس رو واسه کریر مد انتخاب میکنم

Reza29.4
05-24-2012, 19:29
سلام برو بچ شرمنده سرم شلوغ وقت نمی کنم سر بزنم .
یه مشکل دارم من تو بخش مربگیری سویمین فصلمو تو آرسنال هستم فصل اول سوم شدم فصل دوم اول ولی الان تو بخش My carierنوشته که چهارم شدهم چرا

masoodbr
05-24-2012, 21:27
منم تيمم يووه هستش و توي 3 فصل 10 جام يعني همه جامهاي ممكن رو بردم و الانم تركيبم

بوفون

دي چله كيه ليني تياگو سيلوا ليختنشتار(اگه درست نوشته باشم)

ماركيزيو پيرلو ويدال ماركو رئوس

پاتو اگرو

سانترهاي پيرلو منو كشته فقط اونم موقع كرنر

kdsm
05-24-2012, 21:39
من فصل دوم هستم و تا حالا همه ی قهرمانی های ممکن رو بردم رو world class البته:

لورییس

داویده سانتون---فیل جونز----پیکه------رافائل

هنریکسون
لوکاس
اشلی یانگ------------------------لوییس نانی
وین رونی
نیمار

ذخیره ها: ده خیا-پاپادوپولوس ki::-دنی ولبک-اندرسون-فابیو-کاسمیرو-اسمالینگ
ابته چند تا بازیکن خدا هستند که من هنوز موفق به خریدشون نشدم ولی پیشنهاد میکنم به همین اولویتی که میگم اینا رو بخری:

weliton: یک مهاجم تمام عیار ، تو فصلی که من هست همه ی خصوصیات سرعت و سرزنی و پرش و قدرت بدنی و فیزیکیش 99 هست:ajibeee:
wilshere: ویلشر و لوکاس فک کنم دو تا بهترین هافبک وسط های فیفا 12 باشن.
bale: گرت بیل هم که دیگه نیاز به تعریف نیست.

موفق باشی

fcb10
05-24-2012, 21:45
من الان با نیوکاسل شروع کردم میخوام تجربه داشتن یه تیم متوسط رو هم داشته باشم , خیلی بیشتر از تیم های بزرگی که قبلا داشتم بهم چسبیده چون دست آدم واسه خرید بستس و تو مجبوری که با همون مهره های ضعیفی که داری بجنگی و بتونی از راه قهرمانی پول در بیاری .

الانم فقط تونستم تیاگو آلکانتارا رو قرضب بیارم و میخوام گتوسو رو به عنوان هافبک دفاعی بخرم .

Reza29.4
05-24-2012, 21:54
راستی بچه ها کسی بازی یورو12 بازی کرده .من الان دارم بازی می کنم .
بخشی که واسه خوت یه تیم میسازی وهر تیمی رو بردی یه بازیکن بهت میده الان من یه قاره رو فتح کردم کسی میده هدف ازاین بخش چیه واخرش چی میشه.

Reza29.4
05-28-2012, 18:13
آقا کسی نیست به ما جواب بده[Only Registered And Activated Users Can See Links] der%20%285%29

fcb10
05-29-2012, 18:14
راستی بچه ها کسی بازی یورو12 بازی کرده .من الان دارم بازی می کنم .
بخشی که واسه خوت یه تیم میسازی وهر تیمی رو بردی یه بازیکن بهت میده الان من یه قاره رو فتح کردم کسی میده هدف ازاین بخش چیه واخرش چی میشه.

مثلا اگه با فرانسه قاره اروپا رو فتح کردی یه بازیکن با چه ملییتی بهت میده !!؟؟؟؟؟

Reza29.4
05-29-2012, 20:55
مثلا اگه با فرانسه قاره اروپا رو فتح کردی یه بازیکن با چه ملییتی بهت میده !!؟؟؟؟؟
نه دوست من با تیمهای واقعی نمیشه بری باید یه تیم خودت بسازی فقط میشه کاپیتانشو انتخاب کنی مثلا من بازیکن ویتو پرروا(اگه اشتباه نکنم تو تلفظش)انتخاب کردم یه راه دیگشم اینه که بازیکن حاضر در تیمهای ملی اروپا رو واسه کاپیتانی تیمت انتخاب کنی مثلا:پودولسکی از آلمان یا بنزما از فرانسه یا ژاوی هرناندز از اسپانیا

fcb10
05-29-2012, 22:38
نه دوست من با تیمهای واقعی نمیشه بری باید یه تیم خودت بسازی فقط میشه کاپیتانشو انتخاب کنی مثلا من بازیکن ویتو پرروا(اگه اشتباه نکنم تو تلفظش)انتخاب کردم یه راه دیگشم اینه که بازیکن حاضر در تیمهای ملی اروپا رو واسه کاپیتانی تیمت انتخاب کنی مثلا:پودولسکی از آلمان یا بنزما از فرانسه یا ژاوی هرناندز از اسپانیا

در موردش سایتا یه چیزایی نوشتن که این کار فقط برای اینه که تو یه تیم بسازی و بتونی باهاش قهرمانی بگیری که انگاری شما این کار رو باهاش انجام دادی ..... من هنوز اینو بازی نکردم ولی فکر نکنم بخش خاصتی باشه .

Reza29.4
05-29-2012, 22:51
در موردش سایتا یه چیزایی نوشتن که این کار فقط برای اینه که تو یه تیم بسازی و بتونی باهاش قهرمانی بگیری که انگاری شما این کار رو باهاش انجام دادی ..... من هنوز اینو بازی نکردم ولی فکر نکنم بخش خاصتی باشه .
اره منم یهچیزای توسایتا خودم راستی نمیدوی میشه از مرحلح مقدماتی یورو شروع کرد من هرچی گشتم نبود فقط میتونستی با تیم مورد علا قت از مرحله نهای یورو شروع کرد (همون مرحلهای که از19 خرداد شروع میشه)

fcb10
05-29-2012, 22:58
اره منم یهچیزای توسایتا خودم راستی نمیدوی میشه از مرحلح مقدماتی یورو شروع کرد من هرچی گشتم نبود فقط میتونستی با تیم مورد علا قت از مرحله نهای یورو شروع کرد (همون مرحلهای که از19 خرداد شروع میشه)

نه , متعسفانه نتونستم این بازی رو انجام بدم و اطلاعات زیادی هم در موردش ندارم . :flowerysmile:

Reza29.4
06-03-2012, 21:33
آقا کسی نیست بازی یورو12 کرده باشه اگه کسی هست یه نگا بنداز ببین مشکل من ودوستمون Davidحل نمیشه>

Reza29.4
06-10-2012, 18:18
آقا کسی نیست بازی یورو12 کرده باشه اگه کسی هست یه نگا بنداز ببین مشکل من ودوستمون Davidحل نمیشه>
آقا اصلا کسی هم اینجا سری زده والا به خدا دو نفر اینجا زندگی می کننDeath::Death::Death::Death::Death::Death::De ath::Death::Death::Death::Death::Death::Death::Dea th::

pejman_1990
06-11-2012, 13:14
من تازه کریر مد fifa رو شروع کردم
می خواستم ببین جایی داره که بشه با بازیکن ها صحبت کرد ؟؟

تو بازی FIFA manager 12 جایی داره که می تونه با بازیکن صحبت کنی و نکته ای بهش بگی یا اگر مصودم شده بهش دلداری بدی

توی fifa همچین بخشی نیست ؟؟

Reza29.4
06-11-2012, 22:40

تو بازی FIFA manager 12 جایی داره که می تونه با بازیکن صحبت کنی و نکته ای بهش بگی یا اگر مصودم شده بهش دلداری بدی

فکر نکنم.:ghelyon::ghelyon::ghelyon:

Catalounia
06-11-2012, 23:19

تو بازی fifa manager 12 جایی داره که می تونه با بازیکن صحبت کنی و نکته ای بهش بگی یا اگر مصودم شده بهش دلداری بدی

نه داداش نداره
من خودم از فیفا منیجر 2007 رو دارم بازی میکنم فیفا رو هم از فیفا 09 بازی میکنم آنلاین هم فیفا منیجر بازی میکنم
عموما" چیزای فیفا منیجر شبیه به فیفا هست ولی این یه مورد رو من تا حالا ندیدم

pejman_1990
06-12-2012, 01:27
وسعتی که fifa manager از لحاظ مدیریتی داره و هیچ وقت fifa نداشته توی fifa manager دست پلیر 1000 برابر بیشتر بازه از انتخاب ساعت تمرین تا ریز ترین نکات قرارداد بازیکن ها حتی قرارداد های تلیغاتی و نام گذاری درهای ورزشگاه
یه قسمتی هم داره که می تونه با بازیکن ها صحبت کنی مثلا یه بازکن مصدوم روش کلیک می کنی چنتا گذینه میاد یکی رو انتخاب میکنی و اون مکالمه انجام میشه

این چیزی هم که گفتم اخه یه میل برام امد از طرف مدیر تیم که ما می خوایم گومز رو بفروشیم و پیشنهاد اتلتیک و مادرید و هم قبول کردیم لطفا به اطلاع بازیکن برسونید که باید ساکشون ببنده
اما من هرچی گشتم همچین حایی رو پیدا نکردم که از شما پرسیدم اما ظاهرا نداره

Reza29.4
06-15-2012, 19:15
سلام بچه ها من تو یورو12 وقتی تورنمت میرم بعد بازی آمار بازی نمیاد ومن نمیتونم برگردم تو صفحه اصلی وتورنمتو سیو کنم عکسشو میزارم کمک کنید[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در صورتی که بعد بازی باید اینجوری باشه و این صفحه بیاد
:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye:

Reza29.4
06-16-2012, 22:27
سلام بچه ها تو بعضی از سایتا نوشته بازی فیفا استریت واسه کامپیوتر هم اومده یا میاد اگه میشه شما یه تحقیق کنید ببینیم راسته یا نه

sina acm
06-18-2012, 22:46

سلام بچه ها من تو یورو12 وقتی تورنمت میرم بعد بازی آمار بازی نمیاد ومن نمیتونم برگردم تو صفحه اصلی وتورنمتو سیو کنم عکسشو میزارم کمک کنید[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در صورتی که بعد بازی باید اینجوری باشه و این صفحه بیاد
:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye:
بابا حتما زدی قسمت ادبورد فیفا رو دیلیت کردی برو یه نگاه به پوشه گیم بنداز ببین همچی سر جا هست

سلام بچه ها تو بعضی از سایتا نوشته بازی فیفا استریت واسه کامپیوتر هم اومده یا میاد اگه میشه شما یه تحقیق کنید ببینیم راسته یا نه

نه فعلا که واسه pc خبری نیست اگر هم امده کرک نداره

تا توی بازار نیومده دانلود نکن مثل یورو مشکل ساز میشه هرموقه اسکیترا کرکشو داد بازی امادست

A-R-D-A-L
06-19-2012, 16:08
من با چلسی میرم جلو. قهرمان کارلینگ هم شدم. روبینیو رو خریدم و واقعآ این بشر فوق العادست سرعت خوبی داره(تو حمله بیشتر بازیکن سرعتی به دردم میخوره)
راستی یه سوال کسی پچ داره برای افزایش پول در کریر مود. شدیدآ تو کف کریس رونالدو هستم. پول هم وضعش خوب نیست.

Reza29.4
06-19-2012, 18:08
من با چلسی میرم جلو. قهرمان کارلینگ هم شدم. روبینیو رو خریدم و واقعآ این بشر فوق العادست سرعت خوبی داره(تو حمله بیشتر بازیکن سرعتی به دردم میخوره)
راستی یه سوال کسی پچ داره برای افزایش پول در کریر مود. شدیدآ تو کف کریس رونالدو هستم. پول هم وضعش خوب نیست.

سلام داداش باید برنامهCheat Engineاستفاده کنی فکر کنم بشه تو بخش پچ های فیفا دانلود کنی اونقوت برو هر بازیکنی رو می خوای بخر

تاراد
07-11-2012, 01:39
سلام من الان برگشتم از ارسنال به رم ودر سال 2014هستم تو نیم فصل اول ده روسی رو فروختم ولی دوباره میخوام بخرمش به علاوه یک هافبک دفاعی ارزون میخوام کی رو بم پیشنهاد می دین

sina acm
07-11-2012, 10:08
سلام من الان برگشتم از ارسنال به رم ودر سال 2014هستم تو نیم فصل اول ده روسی رو فروختم ولی دوباره میخوام بخرمش به علاوه یک هافبک دفاعی ارزون میخوام کی رو بم پیشنهاد می دین

بازیکنی رو که نیم فصل فروختی احتمال بازگشتش خیلی کمه باید صبر کنی یه فصل کامل از قرار داد بگزره

درمورد هافبک دفاعی ارزون من بهت فن بومل رو پیشنهاد میکنم

amin.abedi
07-11-2012, 10:28
آقا یکی بگه چطوری میشه توی فیفا 12 پنالتی گرفت
و چطوری میشه تکنیک انجام داد

CRISTIANO-FARSHAD
07-11-2012, 10:37
کریر مود فیفا خیلی بهتر از ماستر لیگ پیس هست !

من خودم با من سیتی بازی میکنم و بعد از 3 فصل با وجود خرید بازیکنان زیاد 525 میلیون دلار پول دارم ! تنها بازیکنانی که فروختم بالوتلی و ادبایور و سانتا کروز بودن که ازشون بدم میاد !ولی خریدهای خوبی داشتم ! سسک رو خریدم و............

در کل درامد زایی فیفا خوبه میتونی پول در بیاری ! ولی پیس نمیشه قیمت بازیکن بیداد میکنه ولی پول از طرف اسپانسرها اخرش 6 میلیون دلاره !

Reza29.4
07-11-2012, 10:54
آقا یکی بگه چطوری میشه توی فیفا 12 پنالتی گرفت
و چطوری میشه تکنیک انجام داد
داداش باید با انالوگ سمت راست(r3)دروازبان رو حرکت بدی تا بتونه پنالتی بگیره واسه تاکتیکم بایدl2و همون شوک سمت راست کار کنی .(البته تو فیفا 12 بطور پیش فرض نالوگ سمت راست فعال نیست میتونی بری تو بخش ویرایشو پچهای فیفا12 آنالوگت فعال کنی.

CRISTIANO-FARSHAD
07-11-2012, 11:52
ببخشید منظورتون از انالوگ سمت راست کدومه ؟ چجوری فعالش کنیم؟ توضیح بدید لطفا

sina acm
07-11-2012, 13:14
ببخشید منظورتون از انالوگ سمت راست کدومه ؟ چجوری فعالش کنیم؟ توضیح بدید لطفا

منظور رضا شوک سمت راسته که اگه دسته شما شوک داره باشه و معمولی نباشه میتونید ازش استفاده کنید

من توصیعه میکنم برا بازی با فیفا از دسته های بدون شک استفاده نکنید کل مزه و باحالی بازی به دیریبل هاشه :hehee:

تاراد
07-11-2012, 13:58
من الان در نظر دارم برای فصل اینده مرلش یا مارسلو یادمپسی رو بخرم کدومش بهتره

amin.abedi
07-11-2012, 15:59
ممنون که راهنمایی کردین ولی فیفا هم مثل پس چیزی شبیه مستر لیگ داره
اگه داره من رو راهنمایی کنین تا بازی کنم

amin.abedi
07-11-2012, 16:29
آقا چرا من نمیتونم با شوک سمت چپ حرکت برم
فت وقتی l2 و r1 رو میگرم رو پا میزنه همین و دیگه تکنیک دیگه ای نمیتونم انجام بدم

sina acm
07-11-2012, 20:14
ممنون که راهنمایی کردین ولی فیفا هم مثل پس چیزی شبیه مستر لیگ داره
اگه داره من رو راهنمایی کنین تا بازی کنم
بله Career Mode ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) این تاپیک هم به خاطر همونه دیگه !!

آقا چرا من نمیتونم با شوک سمت چپ حرکت برم
فت وقتی l2 و r1 رو میگرم رو پا میزنه همین و دیگه تکنیک دیگه ای نمیتونم انجام بدم

شما کلا تنظیمات دستت خرابه روپا زدن باL2 و R2 حتما شوکتم همینجوری نا میزانه

برا تنظیمات دسته به صفحه های ابتدایی مراجعه کن مشکلت حل میشه

Fc Bayern München
07-11-2012, 21:44

بین این گزینه ها مرلش مناسب تره ....... :eyvalla:

icon
07-11-2012, 22:02
مارسلو سریعه ارزونه بهتره

amin.abedi
07-12-2012, 22:15
ببخشید ولی از کجا میشه دسته رو تنظیم کرد
آره تنظیماتم خرابه ولی نه به خاطر اون من عادت دارم با اون دکمده ها کار کنم به خاطر اون

amin.abedi
07-13-2012, 12:22
آقا من دارم تو کریر مد پلیر رو بازی میکنم
وقتی میخوام تو بازی تعویض بشم باید چیکار کنم

Fc Bayern München
07-13-2012, 13:09
آقا من دارم تو کریر مد پلیر رو بازی میکنم
وقتی میخوام تو بازی تعویض بشم باید چیکار کنم

بازی رو Pause یا استوپ می کنی ......
گزینه ی اول رو میزنی ..
دوباره گزینه ی اول رو میزنی بعد می تونی تعویض کنی .
برای من که اینطوریه ...... :sooot:

amin.abedi
07-13-2012, 13:26
بازی رو Pause یا استوپ می کنی ......
گزینه ی اول رو میزنی ..
دوباره گزینه ی اول رو میزنی بعد می تونی تعویض کنی .
برای من که اینطوریه ...... :sooot:

فکر کنم شما داری واسه ps رو میگی
چون توی فیفا مثلا وقتی استب رو میزنی مثلا میری توی پخش مجدد صحنه وقتی در میای و دوباره استب رو میزنی روی همون پخش مجدد نگه داشته و گزینه های معینی نداره

amin.abedi
07-13-2012, 13:45
شما به چه ترکیبی توی کریر مد بازی میکنین
این ترکیب منه

.................................................. ...........valdes................................. ............................

.........................daniel alves ...............pique...........puyol.........abida l.............

....................................xavi.......... ...................................fabregas....... ...........................

.................................................. ............iniesta............................... ..............................

.................................................. .........Amin.Abedi............................... ...........................

.................................................. villa.....................messi................... ..............................

icon
07-13-2012, 15:11
تیمم لیورپول
ترکیب
پپه رینا
مارسلو............. تیاگو سیلوا............... دنیل اگر............ گلن جانسون

بوسکتس................. استیون جرارد(c)
کاکا

دره کوییت.............. کریگ بلمی
لوییز سوارز (گاهی وقتا بنزما)

ALIAZIMI9
07-13-2012, 21:21
من با بارسلونا شروع کردم اما چون مسی رفت تو منچستر سیتی من هم رفتم ان جا:

نویر

راموس........پیکه..............ریچار د.................لام

لمپارد..................الونسو........ ..........اشتوان اشتایگر

مسی....................ابراهیمویچ.... .............کیریس رونالدو

icon
07-27-2012, 12:39
بچه ها من گیر کردم الآن 3 تا مهجم و 8 تا دفاع و 8 تا هافبک و 2 تا دروازه بان دارم . با فشردگی بازی های لیگ انگلیس و خسته شدن بازیکنا چه جوری میتونم از اون 3 تا مهاجم استفاده کنم؟ یا اصلاً باید این سیو رو بیخیال شم؟ لطفاً نظر بدید

sina acm
07-27-2012, 15:53
بچه ها من گیر کردم الآن 3 تا مهجم و 8 تا دفاع و 8 تا هافبک و 2 تا دروازه بان دارم . با فشردگی بازی های لیگ انگلیس و خسته شدن بازیکنا چه جوری میتونم از اون 3 تا مهاجم استفاده کنم؟ یا اصلاً باید این سیو رو بیخیال شم؟ لطفاً نظر بدید

خوب این جور وقت ها میتونی از هافبک های نفوزیت تو حمله و از مدافعینت تو پست هافبک (دفاعی) استفاده کنی

این طوری بهتره فصل نقل و انتقالات جدید همینجوری سیر کن heee::

icon
07-27-2012, 17:02
دمت گرم ولی هافبک رو بیارم حمله اورالش عوض نمیشه؟

sina acm
07-27-2012, 21:00
دمت گرم ولی هافبک رو بیارم حمله اورالش عوض نمیشه؟

ظاهری نه ولی رو کیفیت کار تاثیر میزاره

ولی خوب پیشنهاد من رو از اول بازی شروع نکن

بزار وسط های بازی بشه بعد مهاجم رو ببر بیون هافبک ذخیره بیار

یا 2 تا مهاجم یه هافبک بازی بعدی یه مهاجم (همونی که استراحت کرد ) با دو هافبک

سعی کن تعادل رو همش رعایت کنی بازیکنات نباید نفسشون زرد بشه حتی ذخیره lol:-

icon
07-27-2012, 21:12
باشه سینا این کارارو میکنم ولی تا نقل و انتقالات بازیکنا میمیرن از خستگی(شوخی کردم) :esteghlal:

morteza7
07-28-2012, 09:31
باشه سینا این کارارو میکنم ولی تا نقل و انتقالات بازیکنا میمیرن از خستگی(شوخی کردم) :esteghlal:
سلام , یه کار دیگه هم میتونی بکنی
از توی منو برو توی Youth Academy بعدش توی scouting Network
از اینجا میتونی یه استعدادیاب استخدام کنی و بفرستیش جاهای مختلف دنیا تا واست استعدادهای جوون رو پیدا کنه و هرکی رو پیدا کرد و خواستی میتونی به ترکیبت اضافه کنی. اینجوری پول کمتری هم میدی
فقط دستمزد مربیت رو هرچی بیشتر کنی یعنی مدت زمان بیشتری بهش بدی بازیکنای بهتری میتونه واست پیدا کنه
فقط یادت نره همیشه قدرتای بالا و بازیکنایی که دستمزد بالا میخوان رو بردار چون اینا بهترن
توی خرید بازیکن هم عجله نکن و هول نباش , چیزی که زیاده بازیکن , این قاره نشد قاره ی دیکه! اینقدر استعداد یاب رو بفرست اینطرف و اونطرف تا یه بازیکن خوب بخری
من از fifa 07 تا الان دارم فیفا بازی میکنم و توی 12 هم الان 2022 هستم و تموم جامهای ممکن رو هم تا الان بردم:flowerysmile:
راستی یه توصیه: تا فصل های پایین هستید سعی کنید تا میتونید از بازیکنای اسمی و پر قدرت استفاده کنید تا به فصل های بالا رسیدید و اونا پیر شدن,قدرتشون اومد پایین,بازنشست شدن و... حسرت بازی کردن باهاشونو نخورید مثل من!!!!(مثلا الان رونی منچستر 85 شده! دوست داشتم باهاش بازی کنم!:gerye:)

morteza7
07-28-2012, 09:49
پیشنهاد من برای بازیکنای آینده دار که تا آخر میتونید روشون به عنوان ستاره حساب باز کنید:
Hazard - Lucas - Eriksen - Lukaku - Pato - Gotze - Neuer - Ogbonna - Bale - Fabregas - Neymar - Balloteli - Sanchez
البته بازیکنایی مثل مسی که فوق العادست و تا بازنشستگیش رو 95 میمونه رو ننوشتم چون 2021 بازنشسته میشه!یا بازیکنایی مثل welliton یا wilshere یا ozil , چون اینا تا این فصلی که من اومدن افت کردن ولی بازیکنایی که نوشتم تا الان(2022) که من اومدم افتی نداشتن!
این Lukaku من 2022 دارم باهاش بازی میکنم فوق العادست! یه بازیکن قدبلند , تنومند , سرعتی و فوق العاده شوت زن! به خودم میگم چرا زودتر نخریدمش!
Lucas و Neymar هم که دیگه تعریف نمیخوان!

morteza7
07-28-2012, 17:11
سلام من آخرین ترکیبمو میفرستم که مال فصل 2022 و بارسلوناست
دروازه بان: نویر(Ter Stegen)
دفاع(از چپ به راست): van der will - pique(fontas) - Ogbonna(Rannocia) - Bale(Alba)
هافبک: Fabregas(Thiago) - Gotze -Lucas(Ericsen)o
مهاجم: Pato(Sanchez) - Lukako(Balloteli) - Neymar(Hazard

Shayan1990
07-29-2012, 12:45
پیشنهاد من برای بازیکنای آینده دار که تا آخر میتونید روشون به عنوان ستاره حساب باز کنید:
Hazard - lucas - eriksen - lukaku - pato - gotze - neuer - ogbonna - bale - fabregas - neymar - balloteli - sanchez
البته بازیکنایی مثل مسی که فوق العادست و تا بازنشستگیش رو 95 میمونه رو ننوشتم چون 2021 بازنشسته میشه!یا بازیکنایی مثل welliton یا wilshere یا ozil , چون اینا تا این فصلی که من اومدن افت کردن ولی بازیکنایی که نوشتم تا الان(2022) که من اومدم افتی نداشتن!
این lukaku من 2022 دارم باهاش بازی میکنم فوق العادست! یه بازیکن قدبلند , تنومند , سرعتی و فوق العاده شوت زن! به خودم میگم چرا زودتر نخریدمش!
Lucas و neymar هم که دیگه تعریف نمیخوان!

خيلي گل ميخورم
كي رو بخرم؟

Shayan1990
07-29-2012, 21:36
بازيكن ميخوام كه خوب اُوِرالِش زياد شه
لطفا اگه كسي رو ميشناسيد معرفي كنيدthink::

Shayan1990
07-29-2012, 21:42
خيلي گل ميخورم
كي رو بخرم؟
ممنون
تيمم رو كردم من سيتي مشكل حل شد lay_;;

morteza7
07-29-2012, 22:47
ممنون
تيمم رو كردم من سيتي مشكل حل شد lay_;;
سلام
اگه منظورت دروازه بانه که Neuer رو واست نوشتم اون بالا , Lloris دروازه بان لیون هم عالیه و قدرتشم خوبه
حالا که رفتی منچستر سیتی و 117میلیون اگه اشتباه نکنم بهت بودجه میده حتما یه مهاجم خوب بخر مثل مسی چون حملت که خوب باشه و خوب حمله کنی طبیعتا حریفات هم میترسن و کمتر حمله میکنن:balesh:

morteza7
07-29-2012, 23:00
دوستان کسی میشه منو راهنمایی کنه که توی Arena چجوری میشه نوع تمرین رو انتخاب کرد؟ من هرچی میزنم فقط تمرین آزاد میشه انجام داد یا برگشت به منوی اصلی بازیthink::

morteza7
07-30-2012, 12:01
میشه لطف کنید زودتر جواب بدید؟!!! |:

Shayan1990
07-30-2012, 15:58
سلام
اگه منظورت دروازه بانه که Neuer رو واست نوشتم اون بالا , Lloris دروازه بان لیون هم عالیه و قدرتشم خوبه
حالا که رفتی منچستر سیتی و 117میلیون اگه اشتباه نکنم بهت بودجه میده حتما یه مهاجم خوب بخر مثل مسی چون حملت که خوب باشه و خوب حمله کنی طبیعتا حریفات هم میترسن و کمتر حمله میکنن:balesh:

نيمار رو خريدم 70.500.000£ پوند واقعا بازيكن فوق العاده ايه فقط خيلي زود خسته ميشه ممنون بهم معرفيش كردي:/danc
الان 34.500.000تا پول دارم
ميشه راهنماييم كني كي رو بخرم كي رو بفروشم
چند تا بازيكن جوان كه اوِرالِش پايينه رو loan(short دادم برن تجربه كسب كنن
اونجا به بازي ميگيردشون تا به اوِرالِش اضافه شه يا ضعيف تر ميشن برميگردن؟:fek konam:

morteza7
07-30-2012, 18:39
نيمار رو خريدم 70.500.000£ پوند واقعا بازيكن فوق العاده ايه فقط خيلي زود خسته ميشه ممنون بهم معرفيش كردي:/danc
الان 34.500.000تا پول دارم
ميشه راهنماييم كني كي رو بخرم كي رو بفروشم
چند تا بازيكن جوان كه اوِرالِش پايينه رو loan(short دادم برن تجربه كسب كنن
اونجا به بازي ميگيردشون تا به اوِرالِش اضافه شه يا ضعيف تر ميشن برميگردن؟:fek konam:
آره نیمار خوبه ولی خودتم گفتی یخورده زود به زود خسته میشه , مسی رو میخریدی بهتر بود ولی نیمار هم عالیه و دیرتر بازنشسته میشه.
متاسفانه فیفا هنوز نتونسته این مشکلو حل کنه البته امیدوارم تو 13 برطرف بشه , اینکه بازیکن رو چه میفرستی قرضی بلند مدت چه کوتاه مدت چه تیم خوب چه بد اصلا پیشرفتی نمیکنه مگه خودت کلی باهاش بازی کنی ||| پس پیشنهاد میکنم که کلا بازیکنایی که اورالشون پایینه و ازشون استفاده نمیکنی بفروشی . ولی حواست باشه دچار کمبود بازیکن وقتی بقیه خسته ان نشی.
بگو کدوم سالی تا بهت بگم کیو بخری
پستی رو هم که میخوای بگو

icon
07-31-2012, 00:04
سلام بچه ها این پست من به اینجا ربطی نداره تقریباً ولی میگم
به نظرتون تنظیم دسته فیفا که دانلود میکنیم(اون که مال خود بازی هست رو نمیگما اونی که اسمش هست x360 رو میگم) دسته xbox رو با مبدل میشناسه؟

morteza7
07-31-2012, 08:43
سلام بچه ها این پست من به اینجا ربطی نداره تقریباً ولی میگم
به نظرتون تنظیم دسته فیفا که دانلود میکنیم(اون که مال خود بازی هست رو نمیگما اونی که اسمش هست x360 رو میگم) دسته xbox رو با مبدل میشناسه؟
سلام دوست عزیز
اگه اشتباه نکنم شما هم از دسته ی PS2 و هم XBox میتونی استفاده کنی به شرطی که تبدیلاشون رو بری از مغازه ها پیدا کنی , من که تبدیل دسته ی ps2 دیدم دوستم خریده بود با دوتا دسته ی اورجینال ps2 بعد سوکت دسته ها رو وصل کرده بود به مبدل و بعد هم به usb باهاشون pes12 بازی میکرد.
حال میکرد با اون دسته های خوش دست پلی استیشن لامصب!!!!ki::
اگه pes میشه پس حتما به فیفا هم باید بخوره دیگه!!:ohum:

icon
07-31-2012, 09:23
من 2 تا دسته ps2 با مبدل دارم یکسال هست فیفا بازی میکنم با این دسته ها میخوام ببینم مبدل دسته xbox رو هم این نرم افزار میشناسه
به نظرت اصلاً دسته ps2 بهتره یا xbox؟

morteza7
07-31-2012, 11:13
من 2 تا دسته ps2 با مبدل دارم یکسال هست فیفا بازی میکنم با این دسته ها میخوام ببینم مبدل دسته xbox رو هم این نرم افزار میشناسه
به نظرت اصلاً دسته ps2 بهتره یا xbox؟
اگه دسته رو سیستم بشناسه دیگه فرقی نمیکنه تو چجور دسته ای به سیستمت وصل کردی , اونم میشه یه دسته مثل بقیه ی دسته ها , پس واسه ی نرم افزار فکر نمیکنم فرقی کنه و میشناسه. حالا میخوای محض اطمینان با بقیه ی دوستان هم چک کن.
من که چون جهت ها و قسمت شوک مربوط به جهت های xbox با دسته های دیگه جاهاشون جابه جاست , و با شوک راحت نیستم جهت بگیرم , کلا با دسته های ایکس باکس راحت نیستم. ولی دسته هاش واقعا با کیفیت و مقاوم و خوش دسته!!!!
حالا انتخاب با خودته هرکدوم راحت تری

Shayan1990
07-31-2012, 21:04
آره نیمار خوبه ولی خودتم گفتی یخورده زود به زود خسته میشه , مسی رو میخریدی بهتر بود ولی نیمار هم عالیه و دیرتر بازنشسته میشه.
متاسفانه فیفا هنوز نتونسته این مشکلو حل کنه البته امیدوارم تو 13 برطرف بشه , اینکه بازیکن رو چه میفرستی قرضی بلند مدت چه کوتاه مدت چه تیم خوب چه بد اصلا پیشرفتی نمیکنه مگه خودت کلی باهاش بازی کنی ||| پس پیشنهاد میکنم که کلا بازیکنایی که اورالشون پایینه و ازشون استفاده نمیکنی بفروشی . ولی حواست باشه دچار کمبود بازیکن وقتی بقیه خسته ان نشی.
پستی رو هم که میخوای بگو

فصل 2012
34.500.000 بودجه
بازيكني ميخوام كه خوب به اورالش اضافه
اشكان دژاگه رو بخرم؟
كلا ازت مشورت ميخوام كي رو بخرم كي رو بفروشمthink::
راستي بازيكنا رو از چه سني به بعد بفروشم؟

Shayan1990
07-31-2012, 21:29
پستی رو هم که میخوای بگو

گوتزه رو خوبه بخرم؟
اگه خوبه با چه مبلغي بخرمش؟

morteza7
08-01-2012, 05:19
پاسخ داده شد******************************

icon
08-03-2012, 02:42
این پست به اینجا ربطی نداره ولی تاریخی ترین نتیجه من تو فیفا هست
جلوی یکی از دوستام که بازیش خوبه و من رو 8-0 برده بود ( اون منچستر یونایتد من بارسلونا) بازی کردم
اون رئال مادرید من بارسلونا
با یک بازیکن کمتر بودم (پیکه اخراج شده بود) و از دقیقه 2 مسی مصتوم ( اگه اشتباهه ببخشید املایی مصتوم یا مستوم رو نمیدونم)
شده بود با دسته ای که یکم نقص فنی داشت نتیجه این شد
زمین سانتیاگو برنابئو
رئال مادرید 0 - بارسلونا 9
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خودم موندم چطوری اینهمه گل زدم با این شرایط .
راستی کسی ضربه آزاد بلده بزنه تو فیفا 12؟

alirezafa
08-03-2012, 15:56
دوست عزیز نه مستوم و نه مصتوم. مصدوم هست. چطوری 8 تا خوردی بعد 9 تا زدی فهمیدم چون رئال رو برداشته بود دیگه. من خودم یکی از دوستام رئالی هست منم بارسا بهترین نتیجه هم که جلوش گرفتم 5 بر 0 بوده.

icon
08-04-2012, 00:49
داداش اون یه روز دیگه بود ازش 8 تا گل خوردم در ضمن احترام خودت و بارسا رو نگهدار و در مورد رئال حرف نزن
من خودم رئال بگیرم کسی جلودارم نیسته.بستگی داره کی با رئال بازی کنه که رئال قوی باشه یا ضعیف.قصد بر خود ستایی نباشه ولی من تو شهر از همه قویترم تو بازی فیفا البته هنوز من با یه نفر فیفا بازی کردم چون با هر کی میخوای فوتبال بازی کنی میگه بیا pes 12 بازی کنیم که بازم میبازه.فیفا یا پس فرقی نداره واسم به خاطر روش تیکی تاکا

alirezafa
08-04-2012, 01:05
داداش اون یه روز دیگه بود ازش 8 تا گل خوردم در ضمن احترام خودت و بارسا رو نگهدار و در مورد رئال حرف نزن
من خودم رئال بگیرم کسی جلودارم نیسته.بستگی داره کی با رئال بازی کنه که رئال قوی باشه یا ضعیف.قصد بر خود ستایی نباشه ولی من تو شهر از همه قویترم تو بازی فیفا البته هنوز من با یه نفر فیفا بازی کردم چون با هر کی میخوای فوتبال بازی کنی میگه بیا pes 12 بازی کنیم که بازم میبازه.فیفا یا پس فرقی نداره واسم به خاطر روش تیکی تاکا

میدونم یه روز دیگه بود. فهمیدم منظورم این بود که چطور از کسی که 8 تا خوردی بعدش تو یه بازی دیگه 9 بهش میزنی. ادم یا همیشه به طرفش میبازه یا حالا این وسطا هم میبره ولی بیشتر اونی که قویه میبره. ولی از یکی 8 بخوری بعد بیای 9 تا بزنی واقعا تعجب اوره. ایول داری

icon
08-06-2012, 16:43
من اونو خیلی بیشتر بردم.البته آخرین باری که pes بازی کردیم اون منو برد ولی pes هست دیگه توپ با چسب دو قلو به پای مسی و بازیکنای سرعتی دیگه چسبیده ولی فیفا اینطوری نیست و هر کی pes باز باشه تو فیفا کم میاره واسه همین من اونو تو فیفا بیشتر بردم. تو یه بازی 4 تا بهش زدم دو تا هم تیرک زدم. میبینین بدشانسی رو؟

Reza29.4
08-06-2012, 19:02
منم بهترین نتیجم تو فیفا06 بود(البته بخش منیجرش )من تیم ترویسیو رو برداشتم(فکر کنم الان تو سریcباشه)میلان بازی اخرشو کرده بود و بابردی که بدست اورده بود 1امتیاز از من جلو بود یکی از بازیکنان میلان هم با اختلاف 1گل از نسبت یکی از بازیکنای من آقای گل شده بود تا دقیقه ی 90 من 2-1 عقب بودم تا بایکی از بازیکنام شوت کردم .توپ بلوکه شد و کمانه کرد دروازبان هم اود جلو توپ بگیره که همون بازیکنم 1گل از اقای گل کمتر داشت شوت کرد ودروازبان که اومده بود جلو توپ بگیره غافلگیر شد و گل شد ومن در عرض1دقیقه هم قهرمانی رو بدست اوردم هم آقای گلی رو بدترین نتیجه هم تو همین فیفا 12 بود که فصل اول من بازی اخر رو مساوی کردم و از ردهی اول به رده سوم سقوط کردم اونم تو هفته آخر(جالب اینجاست که امتیازم با تیم اول و دوم یکی بود و فقط بخاطر تفاظل گل سوم شدم اینم عکسش.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

masoodbr
08-07-2012, 17:16
سلام اگه اول فصليد اريكسون از اژاكس رو بخريد هم بازيكن خوبي هست و هم پايان فصل قيمتش 2 تا 3 برابر ميشه

Fc Bayern München
08-08-2012, 01:40
من میخوام یه مهاجم بخرم ....
میشه کمک کنید بگید کدوم بهتره :

1- رونی
2 - مسی

Reza29.4
08-08-2012, 12:17
من میخوام یه مهاجم بخرم ....
میشه کمک کنید بگید کدوم بهتره :

1- رونی
2 - مسی
به نظر من مسی چون رونی یهکم تدافعیتر بازی میکنه

sina acm
08-08-2012, 12:27
اره مسی بهتره

اگه به فکر اینده تیمتون هستید من یه مهاجم 17 ساله رو بهتون معرفی میکنم فرانسویه و اسمش نیانگ هستش

با این که 17 سالشه ولی به همراه الشاراوی تو تیم من اقای گله

Reza29.4
08-08-2012, 18:16
اره مسی بهتره

اگه به فکر اینده تیمتون هستید من یه مهاجم 17 ساله رو بهتون معرفی میکنم فرانسویه و اسمش نیانگ هستش

با این که 17 سالشه ولی به همراه الشاراوی تو تیم من اقای گله
سلام داداش این بازیکن تو چه تیمی.
من یه بازیکن از آکادامی گرفتم تو لیگا کاپ اقای گل شده.:-shad:-shad:chakerim::chakerim:

Shayan1990
08-08-2012, 22:56
سلام وقتي ميخوايم از آكادمي بازيكن بگيريم از كجا بايد بفهميم بازيكن به درد بخوريه يا نه

sina acm
08-08-2012, 23:00
سلام داداش این بازیکن تو چه تیمی.
من یه بازیکن از آکادامی گرفتم تو لیگا کاپ اقای گل شده.:-shad:-shad:chakerim::chakerim:
این بازیکن تیم زیر 21 سال فرانسه که با تیری هانری مقایسه میشه

از تیم کائن فرانسه خریدمش love::

Reza29.4
08-09-2012, 00:07
سلام وقتي ميخوايم از آكادمي بازيكن بگيريم از كجا بايد بفهميم بازيكن به درد بخوريه يا نه
نکنه اول باید ببینی کی میتونی از بازیکنت استفاده کنی حداقل سن برای هر بازیکن 16سال میشه یعنی شما نمیتونی بازیکنی با کمتر این سن بازی بدی که تو همون مشخصات بازیکن سنش زده.
در ضمن توهمون مشخصات بازیکن قدرت حال و آخرین قدرتی که میتونه به اون دست پیدا کنه رو نوشته(مثلا89-65که65 قدرت حال و89 آخرین توانی که بازیکن به اون دست پیدا میکنه هستش اینجا باید دقت کنی چون بعضی از بازیکنا پیشرفت زیادی نمیکنن.

Shayan1990
08-09-2012, 10:15
ممنونki:::nishkhand:heey:::/danc

Shayan1990
08-11-2012, 20:42
سلام چند تا دفاع جوون خوب ميخوام
لطفا اگه كسي رو ميشناسيد معرفي كنيدki::

Reza29.4
08-11-2012, 20:49
سلام چند تا دفاع جوون خوب ميخوام
لطفا اگه كسي رو ميشناسيد معرفي كنيدki::
داداش فعلا حضور ذهن ندارن اما اگر از آکادامی هم مدافع بگیری بد کار نمیکنن

masoodbr
08-11-2012, 20:52
ogbonaتو تورينو ليگ دسته دو ايتاليا.فونتس اگه اسمشو درست نوشته باشم تو بارسا هستش.ولي عشق خود من هولمس دفاع دورتموند هستش.داويد لوييز چلسي.

Reza29.4
08-11-2012, 21:03
ogbonaتو تورينو ليگ دسته دو ايتاليا.فونتس اگه اسمشو درست نوشته باشم تو بارسا هستش.ولي عشق خود من هولمس دفاع دورتموند هستش.داويد لوييز چلسي.
آره هولمز و فونتاس خوبن اسش فونتاس خونده ونوشته میشه

icon
08-11-2012, 22:27
بچه ها من تصمیم گرفتم یه کریر مود جدید تشکیل بدم به نظر تون دورتموند خوبه؟ چون بازیکنای جالبی داره
یه نرم افزار نصب کردم به اسم origin ( به خاطر بازی سیمز 3) بعد رفتم تو فیفا دیدم صفحه ویندوز اومد بعد اون نرم افزار ازم origin id خواست منم واسه اینکه ساکت شه رفتم id ساختم دوباره اومدم تو فیفا checking conection اومد صبر کردم دیدم نمیگه ea servers are not avaible میگه سریال نامبر بازیتو وارد کن یعنی اگه سریال نامبر داشتم آنلاین بازی میکردم روی خارجی هارو کم میکردم ولی حیف که ..........

Shayan1990
08-14-2012, 22:33
تو اين لينك 10 تا بازيكن باحال هستن سنِ شون هم 17 تا 20 سال
قيمتِ شون هم حداكثر 15 ميليون
اُوِرالِشون هم 60-70 هست كه اگه باهاشون بازي كني بالاي 80 ميشن حتي ممكنه به 90 هم برسن!!ki::

Fc Bayern München
08-15-2012, 02:10
بچه ها من تصمیم گرفتم یه کریر مود جدید تشکیل بدم به نظر تون دورتموند خوبه؟ چون بازیکنای جالبی داره
یه نرم افزار نصب کردم به اسم origin ( به خاطر بازی سیمز 3) بعد رفتم تو فیفا دیدم صفحه ویندوز اومد بعد اون نرم افزار ازم origin id خواست منم واسه اینکه ساکت شه رفتم id ساختم دوباره اومدم تو فیفا checking conection اومد صبر کردم دیدم نمیگه ea servers are not avaible میگه سریال نامبر بازیتو وارد کن یعنی اگه سریال نامبر داشتم آنلاین بازی میکردم روی خارجی هارو کم میکردم ولی حیف که ..........

اره ..
دورتموند خوبه .....
ازیکنای خوبش اینا هستن :

وایدنفلر - سوبوتیچ - هوملز - باریوس - گوتزه - گاندوگان - کاگاوا - لواندوفسکی

ALIAZIMI9
08-15-2012, 11:41
یک بدی ای که مربی گری فیفا داره اینه که اول هر تیمی که می خوای توش مربی گری کنی انتخاب کن.اما به نظر من بهتره که فیفا اول یک تیمی برای مربی به صورت اتو انتخاب کنه.بعد کم کم بره به تیم های بزرگتر

Shayan1990
08-15-2012, 12:01
یک بدی ای که مربی گری فیفا داره اینه که اول هر تیمی که می خوای توش مربی گری کنی انتخاب کن.اما به نظر من بهتره که فیفا اول یک تیمی برای مربی به صورت اتو انتخاب کنه.بعد کم کم بره به تیم های بزرگتر
منم باهات موافقم
اگه اينطوري بود خيلي بهتر بود :flowerysmile:

Reza29.4
08-15-2012, 12:46
تو فیفا06 اینجوری بود اول باید با تیمهای4 ستاره شروع میکردی بعد که مربی بزرگتری شد تیمهای4.5 و5 ستاره نیز میتونستی انتخاب کنی.
gam:-:chakerim::chakerim:

ALIAZIMI9
08-15-2012, 12:48
راستی بچه ها توی فیفا منیجر می شه مربی تیم ملی شد.یعنی اول از یک تیم باشگاهی
شروع کرد بعد از تیم ملی دعوت نامه بیاد که بریم در ان مربی شویم ؟؟؟؟؟

sina acm
08-15-2012, 13:18
راستی بچه ها توی فیفا منیجر می شه مربی تیم ملی شد.یعنی اول از یک تیم باشگاهی
شروع کرد بعد از تیم ملی دعوت نامه بیاد که بریم در ان مربی شویم ؟؟؟؟؟

این کار تو فیفا 13 اجرا شده

فیفا 13 بیشتر انتظار هارو تو بازیش اورده heee::

Reza29.4
08-15-2012, 13:58

lمن سالها منتظر بودم تو منیجر فیفا چنین بخشی باشه که خدارا شکر آرزومون دا بر آورده میشه

ALIAZIMI9
08-15-2012, 14:20

خوب با توجه به این حرفی که شما گفتی باید این بخش ها به fifa 13 اضافه شده باشه:

1- تورنومت های بین المللی مثل جام جهانی و جام ملت های اروپا،افریقا،اسیا و......
2- بخش دعوت به تیم ملی در بخش be a player
3- بخش مربی گری در تیم ملی و شرکت در تورنومت های جهانی در بخش مربی گری
4- شرکت در انتخابی جام جهانی و جام ملت های قاره ان به صورت مربی گری در تیم ملی
و همچنین be a player
5- اضافه شدن تیم های ملی جدید نسبت به fifa 12

اگه بخشی هست که از قلم انداخته شده یا از بخش هایی که گفته شده در fifa 13 اضافه
نشده بگویید.

ALIAZIMI9
08-15-2012, 15:07
خوب بله دیگه مطمئنم این بخش ها به فیفا اضافه شده:

4- اضافه شدن تیم های ملی جدید نسبت به fifa 12

Shayan1990
08-15-2012, 23:43
خوب بله دیگه مطمئنم این بخش ها به فیفا اضافه شده:

4- اضافه شدن تیم های ملی جدید نسبت به fifa 12
مثلا چه تيم هاي ملي اي اضافه ميشه
ايران هم هست؟

ALIAZIMI9
08-16-2012, 22:36
راستش نمی دونم اما احتمالا لیگ عربستان به این بازی اضافه شده و همینطور تیم ملیش.چون یک سری
تصویر از این بازی مربوط به استادیوم های عربی دیده شده و هم چنین قبلا هم در سایت ea play یک نظر
سنجی گذاشته بودند که در fifa 13 لیگ ایران باشه یا عربستان که عربستان بیشتر از ایران رای اورد.بازم
می گم مطمئن نیستم با این مطالبی که گفته شد احتمالا عربستان اضافه شده

ALIAZIMI9
08-16-2012, 23:01
لیست تیم های ملی فیفا رو در تایپ مخصوص فیفا 13 می گذارم

Shayan1990
08-27-2012, 22:24
خيلي وقته اينجا كسي پست نمي ذاره
بچه ها خوابتون برده؟

INDECENT
10-18-2012, 08:15
میدونم این تاپیک مال فیفا 12 هستش ولی از اونجایی که تاپیکی واسه فیفا 13 نبود اینجا میپرسم .

میخواستم بدونم وختی تو کریر مد فیفا 13 بازیکنم homesick میشه چی کار کنم که از این حالت در بیاد , حتی چند تا بازیم گذاشتمش تو ترکیب سوم ولی باز این حالتش برطرف نشده .

در ضمن این from که واسه بازیکنا میزنه دقیقا یعنی چی ؟

sina acm
10-18-2012, 13:23
میدونم این تاپیک مال فیفا 12 هستش ولی از اونجایی که تاپیکی واسه فیفا 13 نبود اینجا میپرسم .

میخواستم بدونم وختی تو کریر مد فیفا 13 بازیکنم homesick میشه چی کار کنم که از این حالت در بیاد , حتی چند تا بازیم گذاشتمش تو ترکیب سوم ولی باز این حالتش برطرف نشده .

در ضمن این from که واسه بازیکنا میزنه دقیقا یعنی چی ؟

ممنون از یاداوریت به زودی تاپیک 13 زده میشه در مورد مشکل اولت راه حلی نداره جز گذر زمان بعد چند بازی خوب میشه

from هم یعنی حالت مثلا یه بازیکن تو فورم خوبی هستش یا بازیکن تو فرم بدی هستش به اینا میگن :haaa:

keykavos
10-30-2012, 16:03
من این بازیو میخوام دانلود کنم یا بخرمش ولی هرچی گشتم نبود
میشه بگید از کجا میتونم پیداش کنم؟

keykavos
10-31-2012, 12:52
هیشکی نیست جواب منو بده:sad:

INDECENT
10-31-2012, 13:14
هیشکی نیست جواب منو بده:sad:

برو اینجا و 7 پارتشو دانلود کن

در ضمن اینم بگم که تو بعضی از سیستم ها وختی بازی رو اجرا میکنی و میخوای بری تو مسابقه از بازی میاد بیرون , خواستم بگم اگه همچین اتفاقی افتاد اشکال از بازی نیست . ولی اینکه چرا اینجوری میشه رو هم منم نمیدونم

keykavos
10-31-2012, 17:56
برو اینجا و 7 پارتشو دانلود کن

در ضمن اینم بگم که تو بعضی از سیستم ها وختی بازی رو اجرا میکنی و میخوای بری تو مسابقه از بازی میاد بیرون , خواستم بگم اگه همچین اتفاقی افتاد اشکال از بازی نیست . ولی اینکه چرا اینجوری میشه رو هم منم نمیدونم
من بازی FIFA Career Mode ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو میخوام

esnvtn
12-05-2012, 21:07
من تازه فیفا باز شدم و از مستر اون چیزی نمودونم لطفا مرا راهنمایی کنید خصوصا درباره ی خرید و فروش بازیکنان

esnvtn
12-05-2012, 21:12
من تازه فیفا باز شدم و از مستر و چگونگی آن چیزی نمیدونم لطفا مرا راهنمایی کنید خصوصا درباره خرید و فروش بازیکنان

esnvtn
12-05-2012, 21:16
من درباره مستر فیفا و خرید و فروش بازیکنان راهنمایی می خوام

13792468
03-30-2013, 16:22
به جای این کولاروف برو از بتیس وادیلو رو بگیر هم ارزون هم زود پیشرفت می کنه

INDECENT
03-30-2013, 18:43
من تازه فیفا باز شدم و از مستر و چگونگی آن چیزی نمیدونم لطفا مرا راهنمایی کنید خصوصا درباره خرید و فروش بازیکنان

در مورد ترنسفر بازیکنا , تو کریر مد فیفا 13 توضیحات تقریبا کاملو دادم شما به اون تاپیک مراجعه کن .

42d3e78f26a4b20d412==