PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفند ها وتاکتیک های fifa12

ozil10
03-10-2012, 17:55
اینجا هرکی تاکتیکی بلده بگه تا بقیه ی فیفا باز ها از تاپیک بهره ببرند:chakerim::chakerim:

vip
05-20-2012, 19:57
محافظت از توپ
یک حرکت ساده در فیفا12است.وقتی پابه توپ هستید میتوانیدبازدن دکمهr2توسرتوپ بزنیدوبابدنتان ازتوپ محافظت کنیدکهدراصطلاحtrapping the ballگفته میشود.این کار ساده برای تغییرمسیروهمچنین تعویض منطقه بازی مفیداست

vip
05-20-2012, 20:08
روپایی بزنید
روپایی زدن حرکت نمایشی در فیفا12به حساب میاید که وقتی از رقیب جلو هستید میتوان روی اعصاب حریفتان برود و اورا عصبانی کند برای روپایی زدن در جریان بازی دکمه l2را نگه داشته و سپس r1را بزنید

vip
05-20-2012, 20:27
ضربه سخت اما تماشایی رابونا(ریوالدویی)
رابونا یکی از سخت ترین و البته قشنگ ترین حرکات نمایشی در فیفا12 است.رابونا به ضربه ای میگویند که بازیکن توپ را با نوک پا از بیرون پای دیگر میزند.به این حرکت به اصطلاح ضربه های ریوالدویی هم میگویند چرا که این ستاره برزیلی تبحر بالایی در زدن این ضربه داشت.برای زدن ضربه رابونا وقتی در حال حرکت هستید باید l2را نگه دارید و دکمه های تکل و پاس را به ترتیب بزنید و استیک چپ را به عقب بدهید.تا این جا حقه رابونا اجرا میشود و توپ را نمیزنید.برای زدن توپ باید در ادامه l2را دوباره بزنید و استیکچپ را همزمان با زدن دکمه شوت به جلو حرکت بدهید. زدن این ضربه بسیار سخت است که با تمرین زیاد میتوانید موفق به انجام ان شوید البته بازیکنان معمولی نمیتوانند ان را انجام دهند و فقط با بازیکنانی که تکنیک بالایی دارند ودر اصطلاح 5ستاره هستند میتوان این حرکت را انجام داد

fcb10
05-20-2012, 20:52
این حرکتی که میگم واسه استارت های انفجاری و فرار مهار نشدنیه

l2 را نگه دار و سپس آنالوگ سمت راست را سریع به سمت بالا و بعد پایین بیاورید .

برای فرار از بین دفاع ها و تک به تک شدن خیلی جواب میده

kdsm
05-20-2012, 21:01
ضریه فنی ( بغل پا) : شوت رو با دکمه ی finesse shot که تو تنظیماتتون نگاه کنید چیه فک کنم l2 باشه. خیلی بدرد بخوره من نصف گل هام و با همین میزنم برای حرکت های در عرض پشت محوطه ی جریمه عالیه با بازیکنای فنی زن مثل رونی ، یانگ ، مسی و ... عالی جواب میده . برای تک به تک ها هم عالیه.

kdsm
05-20-2012, 21:06
پاس + l1 که بزنی بازیکنی که پاس میده تو فضا حرکت میکنه این حرکت مخصوص یک-دو کردن هست و میتونی کارهای ترکیبی زیبایی باهاش انجام بدی.

شوت + l1 (ضربه آزاد) ضربه آزاد رو با روی پا و قدرتی میزنه ( روبرتو کارلوسی) برای فاصله های نزدیک که فوق العاده است حتی اگه یکم باهاش راه بیفتین میتونین از فاصله های 30، 40 متری سوپر گل های خوفی رو بزنین ki:: من خودم که خیلی گل های باحالی اینطوری زدم.

پاس+l2 پاس نمایشی، با این حرکت همون پاس زمینی ساده رو میده ولی نمایشی ki:: امتحان کنین جالبه هر دفعه یه جور پاس میده.

vip
05-20-2012, 21:28
مکث در موقع زدن پنالتی
پنالتی زدن یکی از نکات مهم فیفا12 است که به تبحر بالایی نیاز دارد و حرفه ای بودن در ان تعیین کننده است.در موقع پنالتی شما میتوانید قبل از زدن ضربه مکث کنید و زاویه ضربه تان را تغییر دهید.برای مکث کردن وقتی ضربه را زدید و به دوقدمی توپ رسیدید دکمه تکل را بزنید.دراین لحضه بازیکنتان مکث میکندو میتوانید زاویه ضربه راهم عوض کنید.اگربی مورد و در موقع نامناسب این کارراانجام دهید منجربه هدررفتن پنالتی و به اوت رفتن توپ میشود

vip
05-20-2012, 21:37
بالاانداختن توپ با جفت پا
این هم یک کار تفننی با توپ است که به سادگی به اجرا درمی اید.فقط کافی است وقتی بابازیکن صاحب توپ می ایستید استیک سمت راست را فشاردهید

vip
05-20-2012, 22:31
روپایی زدن و چرخاندن پا دور توپ نوع پیشرفته ای از روپایی را میتوانید این طور تجربه کنید:دکمهl2وسپسr1رانگه دارید بعد استیک سمت راست را از بالا در جهت عقربه های ساعت 360 درجه بچرخانید.دراین زمان بازیکنتان در زمان روپایی زدن یک پایش را روی هوا دور توپ میچرخاند

vip
05-21-2012, 11:45
حرکت چرخش دور جهان

jump around the world اصطلاحی برای این نوع روپایی است.دراین نوع روپایی وقتی پای راست را دور توپ میچرخانید با پای چپ هم به توپ ضربه میزنید.برای انجام این حرکت نمایشی روپایی زدن را شروع کنید(R1+L2)اما موقع چرخاندن استیک راست باید استیک چپ را هم فشار دهید

vip
05-21-2012, 11:50
حرکت in air elastico
یک حرکت جالب در زمان روپایی زدن است که روی هوا توپ را با روی پا به چپ و راست میبرید بعدازاین که روپایی زدن را شروع کردید استیک سمت راست را به راست و چپ میدهید.(این دیگه اخر روپایی زدنه)

vip
05-21-2012, 16:32
دریبل جادویی رنگین کمان

یکی از زیباترین دریبل ها در فیفا12دریبل رنگین کمان است.در این حرکت توپ را بین دوپایتان قفل میکنید و ان را از پشت سر به جلوی تان میاندازید.زاویه حرکتی توپ در این حالت مانند نقش بستن رنگین کمان میشود و یک رنگین کمان فرضی میسازد.برای انجام این حرکت در حال روپایی زدن(r1+l2)استیک سمت چپ را فشار داده و استیک سمت راست را به پایین و بالا حرکت بدهید.انجام این حرکت به وسیله بازیکن پنج ستاره ممکن میشود

vip
05-21-2012, 16:38
قیچی زدن

برای قیچی زدن باید پس از اینکه توپ را سانتر کردید بلافاصله l1وl2 باهم نگه دارید و دکمه شوت را بزنید.این کار را باید بسیار سریع انجام دهید.

ya12
06-13-2012, 12:16
دوستان اگه کسی روش پنالتی زدن بلده بگه چون واقعا کار سختیه من 1 پنالتی هنوز گل نکردم!!!

Reza29.4
06-15-2012, 13:16
دوستان اگه کسی روش پنالتی زدن بلده بگه چون واقعا کار سختیه من 1 پنالتی هنوز گل نکردم!!!
سلام دوست من .
وقتی داری پنالتی میزنی زیر اسم بازیکنت یه نوار زرد رنگ که نقطه قرمز توش حرکت میکنه زمانی باید شوت کنی که اون نقطه دققا وسط نوار باشه (هرچی وسط تر باشه احتمال گل شدن بیشتر جهت رو هم باید به اندازه نگه داری.
برای تمیرین هم میتونی تو ارنا موقع پنالتی زدن دکمهl2بزنی تا یه دایره تو دروازه ضاهر بشه وهرکجا جهت میگیری دایره به اون سمت میره واگه جحت رو زیاد بگیری دایره به خارج چارچوب میره و توپت گا نمیشه.

asm vhd
06-15-2012, 15:50
سوال فوری!!!
سلام به همه دوستان.من تازه تو خط فیفا افتادم.اما نمیدیونم چرا استیک سمت راست من غیر فعاله.اما وقتی pes بازی میکنم کار میکنه.تو این دو روزی که فیفا رو نصب کردم،نه میتونم پنالتی بگیرم و نه میتونم تکنیک برم.چی کار کنم؟

Reza29.4
06-15-2012, 17:04
سوال فوری!!!
سلام به همه دوستان.من تازه تو خط فیفا افتادم.اما نمیدیونم چرا استیک سمت راست من غیر فعاله.اما وقتی pes بازی میکنم کار میکنه.تو این دو روزی که فیفا رو نصب کردم،نه میتونم پنالتی بگیرم و نه میتونم تکنیک برم.چی کار کنم؟
سلام دوست من به جمع فیفا بازها خوش اومدی امیدوارم دیگه سوکر بازی نکنی(حتما باخودت میگی شرکت EAمال با بام که دارم اینجوری واسش تبلیغ می کنمlagh::)
خو واسه این که پنالتی بگرفتن باید شوکR(همون سمت راستی)رو حرکت بدی برای این کار باید تو پرو فایل فیفا11 تو دکیومنت کامپیوتر ت بری و فایل بتون که مال تنظیمات دسته هست رو کپی کنی تو پرو فایل فیفا2 اگر هم فیفا11 نداری برو تو بخش ویرایش پچ های فیفا12 مشکلت حل میشه

icon
06-19-2012, 13:15
سوال فوری!!!
به فیفا خوش اومدی :flowerysmile:تنظیم دسته فیفا 12 رو بگیر فیلها شو محل نصب بازی کپی کن و طبق این عکس همه چیز رو ok کن
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

PES = Death:: رو عکس کلیک کن بزرگ شه

حمید7
07-24-2012, 11:51
سلام آیا میشه تو فیفا مثل پی اس تکنیکهارو تنظیم کرد؟

42d3e78f26a4b20d412==