PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا موفق خواهند بود؟با توضیح

amir-97
02-27-2012, 19:47
آیا نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا موفق خواهند بود؟با توضیح
باسلام خدمت شما دوستان عزیز من تو این تاپیک این سوال رو از شما دارم که نمایندگان ایران تو جام باشگاه ها موفق میشوند یا نه؟
لطفا در مورد نظرتون هم یه کم توضیح بدید

amir-97
02-27-2012, 19:59
خب اولین نظر رو خودم میزارم
به نظر من امسال تیمهای ایران(استقلال،پرسپولیس و سپاهان) میتونن موفق باشن
چون هم کادر فنی خوبی دارن و هم بازیکنان بزرگ و باارزشی دارن
سپاهان و استقلال که تو لیگ وضعیت خوبی دارن پرسپولیس هم توی لیگ خوب نبوده
مسئولان این سه تیم هم گفتن میخواهیم تو جام باشگاه ها موفق باشیم
من امیدوارم که هر 3تاشون موفق باشن:khahesh:

R.BAGGIO.10
02-27-2012, 21:07
اول یه سلام بدم به دوستی که این نظر سنجیو گذاشته.من فکر کنم نه!!!!!
چون عقیده دارم تیمهای ایرانی فعلا چند پله از تیمهای اسیای شرقی عقبند.
تیمهای ژاپنی الان به نظرم حرف اولو میزنند و ممکنه مثلا تیمهای ایرانی تا یک چهارم بالا بیاند ولی فکر جامو باید الان از فکر بیرون کرد.

DanielBahrami
02-27-2012, 21:17
تیم های ایرانی واقعا قدرتشون به پای تیم های کره و ژاپن تا حدی میرسه چون دوره ی قبل ثابت شد که سپاهان هر دو بازی جلوی السد قطر که قهرمان شد رو برد ولی به خاطر استفاده از بازیکن دو اخطاره حذف شد .

پرسپولیس زیاد بهش امیدی نیست چون امسال خیلی ضعیف شدن اما سپاهان و استقلال میتونن به مراحل بالا هم برسند اگه حریفاشون رو دست کم نگیرند .

Wizard-8
02-27-2012, 21:22
به نظرم تیمهای ژاپن و کره و عربستان قویتر هستن
ولی تیمهای سپاهان و استقلال و پرسپولیس هم میتونن حرفی برایگفتن داشته باشن
مشکل پرسپولیس تو این فصل در دروازه و خط دفاع بوده که با بازگشت شیث و نصرتیو دروازه خارجی تا حد زیادی حل میشه
استقلال هم تو خط حمله به نظرم مثل اول لیگ نیست و لی در کل این 3 تیم میتونن حرف برا گفتن داشته باشن

Abdollah 202
02-27-2012, 21:41
منم تیم های ژاپنی و کره ای رو مدعی قهرمانی میدونم
و به نظر من تیم های ایرانی شاید بتونن تا مراحل پایانی خودشونو به هر زحمتی که هست بالا ببرن
اما نمیتونن قهرمان بشن.
در کل امیدی بهشون ندارم
اما شپاهان تو این سالا خودشو تو اسیا خیلی خوب نشون داده و به نظر من سپاهان بهتر از استقلال و پیروزی نتیجه میگیره .
با تشکر roz::

mortezarm
02-27-2012, 21:42
به نظر من تیمای ایرانی تحت شرایط خاص میتونن حداقل تا مراحل پایانی پیش برن
از اونجا که تیمای ایرانی رو حالت حاشیه ای و جوشون به اندازه فنی بودنشون تحت تاثیر قرار میده اعتقاد دارم در شرایط روحی خوب میتونن به مراحل بالا هم برن اما بنظرم قدرت ذوب اهن فینالیست و سپاهان پارسال رو ندارن اما بازم شانس دارن

stamford
02-27-2012, 22:00
به نظر من خب تیم های ایرانی با تیم های ژاپنی و کره ای در یه سطح نیستن و اونا یه جهش بلند انجام دادن هم روی تیم های باشگاهی و هم تیم های ملیشون

اما خب اگه بخوایم بدون هیچ تعصبی وضعیت تیم های ایرانی رو در نظر بگیریم

اول اینکه استقلال تو ساده ترین گروه لیگ آسیا قرار داره و اگه حادثه عجیبی رخ نده راحت باید بتونه از گروهش بالا بیاد اما برای مراحل بعد چون استقلال تو چند نقطه مخصوصا حمله ضعف زیادی داره اگه بتونه فوروارد خوبی به تیمش بیاره استعداد رفتن به فینال آسیا رو هم داره

سپاهان تو گروه نسبتا سختی قرار داره اما با اومدن کرانچار واقعا تیم سپاهان به یه هارمونی خوبی رسیده و از معدود تیم های حاضر در لیگ برتر ایرانه که میتونه با کارهای تیمی به گل برسه اینو خودم چندباری ازشون دیدم واقعا جالبه کار تیمیشون در مورد سپاهان هم به نظر با وجود اینکه گروهش نسبتا سخته ولی خب اصفهان همیشه کابوس تیم های عربی بوده و اینو هم سپاهان و هم ذوب آهن به خوبی اثبات کردن به نظرم این تیم هم می تونه به درجات بالا برسه

پرسپولیس هم تو سخت ترین گروه ممکن موسوم به گروه مرگ قرار داره و واقعا اگه بتونه با این وضعیتش از گروه بالا بیاد شاهکار کرده اما خب با وجود مهره ارزشمندی به نام جادوگر فوتبال آسیا که هنوزم بر خلاف عقیده بعضیا هنوزم که هنوزه داره جادوگری می کنه و می تونه برای خط دفاعی حریفان یه کابوس باشه مخصوصا تیم های عربی که همیشه از دست این بازیکن پریشون بودن به نظرم اگه پرسپولیس هم یکی دو مهره خوب جذب کنه می تونه در آینده موفق باشه خب تا حالا مهرداد پولادی و ادکوویچ به خدمت گرفتن که خب شایستگی های مهرداد بر همه واضح و آشکاره اما این دروازه بان کاملا نا شناسه و نمیشه نظر خاصی داد

در هر حال به موفقیت تیم های ایرانی حاضر در چمپیونز لیگ آسیا خوش بینم

raptor
02-27-2012, 22:31
والا تيمايه خودمونو نميدونم! ولي با هايلايتا و صحنه هايي كه من از ليگ كره و ژاپن(مخصوصا كره!) ديدم،بعيد ميدونم نماينده‌هامون بتونن قهرمان بشن....entezar::

Lee dewyze
02-27-2012, 22:40
با خرج های استقلال و خرید های بزرگ پرسپولیس فکر کنم از 3 نماینده یه فینالیست داشته باشیم

البته اگه اوضاع مصدوم های استقلال حل بشه

IL Bimbo De Oro
02-28-2012, 00:14
به نظر من سپاهان همه ویژگی های یه تیم مدعی رو تو لیگ قهرمانان داره ،سپاهان سالهاست که داره تو این جام شرکت میکنه و بازیکناش تجربه کافی برای رسیدن به مراحل بالای جام رو دارن. از طرف دیگه سپاهان نسبت به دو تیم بزرگ پایتخت تو این چند ساله تغییر و تحولات کمتری داشته و در نتیجه بازیکناشون هماهنگی بیشتری دارن که این عامل تو جام های بین المللی خیلی مهمه . علاوه بر اینها آرامش تیم اصفهانی و بهره بردن از دانش مربی صاحب نامشون که سابقه حضور در تورومنت های بزرگی مثل جام جهانی رو داره خیلی میتونه به این تیم در آسیا کمک کنه :yes:
استقلال هم به نظرم ستاره های بزرگ و باتجربه ای داره که در بازیهای خارجی میتونن خیلی موثر باشن ولی خب تغییرات زیاد و همچنین حاشیه هایی که فعلا دامن گیرشون شده میتونه در ادامه برای این تیم مشکل ساز بشه ولی خب اگه مدیران و کادر فنی استقلال بتونن تیمو از این حواشی نجات بدن فکر کنم موفق میشن به راحتی از گروه صعود کنن و به آینده امیدوار باشن :yes:
در مورد پرسپولیس هم باید بگم که بعد تغییر مدیریت یه مقدار تونسته از حاشیه ها فاصله بگیره و به یه آرامش نسبی برسه ولی خب اول فصل تیم خوب بسته نشده و کلا زیاد یکدست نیست یعنی با اینکه در بعضی نقاط خیلی قویه ولی در بعضی پست ها واقعا مشکلات اساسی داره(یه چیزی تو مایه های آرژانتین جام جهانی قبل!) ولی خب با این وجود مصطفی دنیزلی مربی بزرگیه و به نظرم میتونه با تفکرات خودش ضعف های تیمو پوشش بده و علاوه بر این ستاره های باتجربه ای مثل: کریمی مهدوی کیا و هاشمیان میتونن برگ برنده پرسپولیس در بازیهای حساس باشن:yes:
به هرحال از الآن نمیشه پیش بینی کرد چی میشه ولی امیدوارم هر سه نماینده ایران بتونن شایستگی هاشونو نشون بدن:iran:

مورینیو...
02-28-2012, 18:05
به نظر من اگه به بازیکن دو اخطاره بازی ندیم نیم نهایی یا فینالی تمام ایرانی خواهیم دید.البته به کمی شانس هم نیاز داریم.
استقلال و پرسپولیس و سپاهان تیم های پر مهره ای اند.و کادر فنی قوی ای دارن.

سدانی ها
02-29-2012, 19:45
به نظر من:
اگر نقل و انتقالات بین نیم فصل لیگ قهرمانان که در کشور ما مصادف است با نقل و انتقالات فصل. درست بشه و تیم ها خراب نشن.
پرسپولیس شاید تا یک چهارم نهایی و استقلال تا فینال و قهرمانی بره.
اگه پرسپولیس دنیزلی بمونه و بازیکن های بهتری بیان شاید تا نیمه نهایی هم بره.
سپاهان هم میتونه تیم خطرناکی باشه و تا یک چهارم یا نیمه نهایی هم بره.

سدانی ها
03-06-2012, 22:46
من که طرفدار پرسپولیسم
ولی به نظر من استقلال
چون هم ستاره های خوبی داره
هم هوادار های خوب
و هم مربی و کادر فنی خوب
هواداراش صبور وبافرهنگ هستند
وبه نظر من استقلال ستاره ی سوم را فتح خواهد کرد

feri71
03-06-2012, 23:51
از اونجا که مرحله ی یک چهارم نهایی به بعد مربوط میشه به بعد از نقل و انتقالات تابستونی و مطمئنا ترکیب تیمهامون دگرگون خواهد شد ، فقط یه توضیح خیلی مختصر در مورد تک تک نماینده هامون در راستای صعود کردن یا نکردن از مرحله ی گروهی و یک هشتم میدم :

1. سپاهان : با از دست دادن چند تا از مهم ترین مهره های کلیدی نسبت به فصول گذشته میتونم به جرئت بگم به ترسناکی سال قبل خودش نیست اما اگه اتفاق عجیبی نیوفته راحت میتونه به مرحله ی بعد صعود کنه. احتمال صعود از یک هشتم رو کمتر میدونم.

2. استقلال : امروز بازی با الریان رو که داشتیم میدیدیم خلاءِ مجیدی کاملا حس میشد. امروز استقلال اگه فرهاد رو داشت شک نکنید که میتونست بیشتر از سه گل به حریف خودش بزنه. مطمئنم استقلال هم از مرحله ی گروهی صعود میکنه چون از بازیکنان باکلاس تشکیل شده.

3. پرسپولیس : پرسپولیس دوره ی وینگادا هم مثل پرسپولیس فعلی در لیگ داخلی خوب نتیجه نمیگرفت اما در آسیا به صورت موقت هم که شده نتایج خیلی خوبی رو گرفت. این رو هم باید در نظر گرفت که شیث و نصرتی اینجا میتونن در خدمت تیمشون باشن و یکی دو تا بازیکن دیگه هم مختص لیگ قهرمانان دارن. پیش بینی آینده ی قرمز پوشان با این وضعیت یه مقدار سخته. باید منتظر گذر زمان باشیم.

42d3e78f26a4b20d412==