PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبکه سوم به سمت ملی شدن ...

alexdelpiero_10
02-24-2012, 18:53
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

5 اسفند 1390
در سال های نه چندان دور بعد از ظهر روزهای شنبه و یک شنبه ی هر هفته خود را برای دیدن مسابقات فوتبال ایتالیا و انگلیس به خانه می رساندیم تا بتوانیم شاهد هنرنمایی ستارگان فوتبال اروپا باشیم اما سیاست پخش مستقیم مسابقات اروپایی به صورت زنده از شبکه سوم سیما هر روز شاهد افت شدیدی بود و طی چند فصل اخیر شاهد پخش این مسابقات در زمان شب بودیم و دیگر خبری از پخش زنده فوتبال ایتالیا در بعدازظهر ها نبود.

هر چند شب ها به دیدن بازی های یک طرفه و تکراری بارسلونا عادت کرده بودیم اما هر از گاهی می توانستیم امیدی برای دیدن بازی های مهم فوتبال ایتالیا و اسپانیا داشته باشیم اما آرام آرام این امید از طرفداران فوتبال اروپا گرفته شد و حتی بازیهای تیم های مورد علاقه ی آقایان نیز پخش نشد.

طی چند شب گذشته مسابقات فوتبال جای خود را به برنامه های طنز شبکه ی سوم سیما داده که در جایگاه خود مهم شمرده می شود اما هنگامی که این برنامه ها جایگزین هنرنمایی ستارگانی نظیر پیرلو - زلاتان - پاتو - دل پیرو - ژاوی - رونالدو و ... می دهند ارزش واقعی خود را از دست می دهند.

نمی توان این موضوع را کتمان کرد که مدیران شبکه سوم سیما از علاقه ی وافر مردم جمهوری اسلامی ایران به پخش زنده ی مسابقات اروپایی آگاه نیستند اما باز هم شاهد نادیده گرفتن علایق مردمی هستند و تنها به فکر پخش برنامه های تاریخ گذشته خود هستند که بدون شک بازدید کنندگان خاصر در آن وقت شب دارد.

بدون شک اعتراض من و شما تغییری در نظر مدیران محترم شبکه سوم سیما نخواهد داشت اما ما باید بر اساس وظیفه ی خود از حق طبیعی خود دفاع کنیم تا نشان دهیم سیاست مدیران سیما در این راستا اشتباه است و آنها راهی را می روند که مردم دوست ندارند و تنها به فکر هدف های خود هستند نه بینندگان محترم.

از پخش نشدن دیدار حساس دو تیم بارسا - اوساسونا می گذریم، نگاهی هم به مسابقات فوتبال جام باشگاه های اروپا نمی اندازیم اما می توان از دیدار حساس و مهم دو تیم میلان و یوونتوس در سری آ گذاشت ؟ دو تیمی که با کمترین فاصله در صدر جدول در حال رقابت هستند و نه تنها فوتبال دوستان ایتالیایی بلکه تمامی هواداران فوتبال علاقه مند به دیدن این بازی هستند.

شاید اعتراض شما به نحوه ی پخش عملکرد مسابقات فوتبال اروپایی در زمان حال تاثیری نداشته باشد اما شاید در آینده بتوانیم شاهد پخش بهتر و مناسب تر این مسابقات از شبکه سوم سیما باشیم.

لطفا اعتراضات خود را در یک حرکت همگانی به گوش مسئولان صدا و سیما برسانید تا به وظیفه ی خود عمل کرده باشیم.
کلیک کنید! ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

pooyan_wenger
02-24-2012, 19:21
سلام

نه ملي نشده::bow

پلتفرم هاي sky italy ,jsc sportsو غيره جلوي پخش غير قانوني اين بازي هارو تا حد بسيار زيادي گرفته. چندين ميليون ايراني بازي هاي ليگ انگلستان و ايتاليا رو دنبال ميكنن پس بايد مشترك پلتفرم هايي كه امكان پخش دارند و خريداري كردند شوند يا شبكه سوم سيما خريداري كنه كه 10000% اينكار رو نميكنه و اگر هم انجام بده الجزيره اسپرت در ماه*وا*ره بدر جلوگيري خواهد كرد چون شبكه 3 شبكه ايست رايگان

CRISTIANO-FARSHAD
02-24-2012, 19:22
داداش میخوام یک موضوعی رو براتون بگم که شاید همه تون هم بدونید اما....

شبکه سه از وقتی فوتبال پخش میکنه از پکیج های اسکای اسپورت و نوا اسپورت و مخصوصا الجزیره اسپورت کپی برداری و دزدی میکنه . تو یکی از همین بازیهای تیم رئال مادرید هیگواین یک گل زد به آژاکس حدودا اگه اغراق نکنم 20 . 25 بار پخش شد . میدونید چرا؟ چون الجزیره اسپورت روی یک اقدام جدید هر گلی که تو پکیج ( 14 شبکه + 2 شبکه Full HD ) زده میشد به صورت کوچک در تصویر نشون میداد. با این حال همه ما ازشون راضی بودیم و هیچی نگفتیم و..... چند وقت شبکه 3 شده بود بارسا تی وی هیچی نگفتیم ولی حالا یک سریال درپید رو به این بازیهای مهم ترجیح میدن!
امارات و عربستان با این وضع فوتبالشون با داشتن این همه شبکه همه مردمش رو راضی کرده . اونا جام جهانی رو 3 بعدی پخش کردن و ...... یعنی صدا و سیما با این همه پول به اندازه اماراتی ها و عربستانی ها توانایی نداره ؟؟؟؟؟ واقعا باید تاسف خورد .

sina acm
02-24-2012, 20:30
من اعتراض خودم رو با لحن تند نوشتم eterza::-

ozil20
02-24-2012, 20:40
سلام دوستان دل من لک زده واسه دیدن یه بازی از یوونتوس

alexdelpiero_10
02-24-2012, 20:48
سلام دوستان دل من لک زده واسه دیدن یه بازی از یوونتوس

ديگه جوري شده كه نه تنها بازي يووه رو نميزارن بلكه بازيهاي تيما ديگه هم كم ميزارن

GOLL
02-24-2012, 21:20
وقتي بچه بودم فقط منتظر بازيهاي منچستر بودم خيلي از فرگسن خوشم ميومد !چه سليقه اي داشتم....
بعدها يووه و بعدترش ميلان هميشه هم بازيهاي اين سه تا تيم پخش ميشد
حتي يادمه يه دوره اي بازيهاي ميلان چون طرفدار زياد داشت تو ايرن بعد از 90 همون دوشنبه ها پخش ميشد كلي نتراحت هم ميشديم كه چرا زنده نيست
البت ناگفتهئنمونه كه تو كل تاريخ شبكه سه فقط جند سالي كه هانري بود بازيهاي آرسنال پخش ميشد حتي به خيلي از بازيهاي ديگه ترجيحش ميدادن
الان فقط بازهايي كه با تيمهاي بزرگ داشنته باشن اونم فك كنم به خاطر تيم مقابل پخش ميشه
حتي دربيهاي آرسنال هم پخش نميشه
اين شبكه 3 حتي 1ريال هم خرج فوتبال خريدن نميكنه زنده باد د-ز-د-ي از شبكه هاي ديگه كه ديگه همين كار هم ديگه نميشه!!!!!

spiderkiller
02-24-2012, 21:32
وقتی هر بیسوادی میرسه میشه مسئول رسانه ملی معلومه اونوقت دزدی هم مجاز میشه.غیر از اینه بیایین بهم بگین.دزدی که فقط اختلاص نیست همین هم دزدیه.تازه فهمیدن همین دزدی هم نکنن بهتره.ملت فوتبال برای چیشونه.

R.BAGGIO.10
02-24-2012, 21:43
ديگه جوري شده كه نه تنها بازي يووه رو نميزارن بلكه بازيهاي تيما ديگه هم كم ميزارن
ولی من میگم حالا که نمیذارند خیلی بهتره دلیلم دارم چونکه ما طرفدارای یوونتوس حداقل قدر بردها و باختهامونو میدونیم چون خیلی سختی میکشیم تا بازیها رو از اینترنت میبینیم و این دلیل متمایز شدن طرفدارای یووه از بقیه تیمهاست.

king123
02-24-2012, 21:44
درد هممون یکی هیچ کاری نمیشه کرد فقط اعتراض و انتقاد که شاید ...............:chi migi:

LEO JOON
02-24-2012, 21:54
آخه نمیشه به همین راحتی دیگه بازیا رو پخش نکنن:ajibeee:
نصف مردم فقط به عشق فوتبال شبکه 3 رو نگا میکنن،اینجوری خودشونم مخاطباشونو از دست میدن

vivabarca
02-24-2012, 22:55
وقتی یک گوینده ی خبر رو میکنن مسئول بخش ورزش شبکه 3 ، معموله چه گندی بالا میاره ! فقط دعا کنید زودتر شبکه ی ورزش رو افتتاح کنن تا شرایط به همون وضعیت اسفناک ! گذشته برگرده !!! چون این بزغاله هایی که من دیدم عمرا ساعت پخش اون برنامه ی مزخرف طنزشون رو از ساعت 23 به ساعت دیگه ای تغییر بدن !

:ogh::ogh::ogh:

amir.t.t
02-24-2012, 23:03
ببینین دوستان به نظر من این خط مشی شبکه است که دیگه بازیها رو پخش نکنه و نه ربطی به دزدی بازی ها از شبکه های دیگه داره و نه ربطی به پولی بودن شبکه های sky و الجزیره و ... . سالها است در ایران فوتبال از طریق گرفتن تصویر اونا از سایر شبکه ها و گذاشتن یه تصویر کوچک روی لوگوی اونا پخش می شد و ایران هم به دلیل اینکه عضو معاهده برن نیست تعهدی بین المللی مبنی بر رعایت حق کپی رایت بین المللی و اونا هم دستشون به هیچ جا بند نیست و همین الان هم اگه بازی ها رو پخش کنند هم دستشون به هیچ جا بند نیست. همین الان هم بازی هایی که پخش میشه هم به همین صورت از سایر شبکه ها به صورت غیر قانونی گرفته میشه.
من یادمه جام های جهانی 2002 و 2006 که ایران بازی ها رو خریداری کرده بود شبکه فروشنده بازی ها به ایران که فکر کنم الجزیره اسپورت بود ایران رو موظف کرده بود بازی ها رو از ایستگاه های زمینی پخش کنه و جاهایی که ایستگاه زمینی نداشتن موقع پخش بازی شبکه پخش میشد و شبکه سه نمی تونست بازی ها رو از طریق ماهواره پخش کنه. و اصلا نه به اونها ارتباطی داره که شبکه سه رایگان هست و نه کاری دارن اون ها پول کلی رو میگیرن و شبکه خریدار که شبکه سه هست به خودش مربوطه که از بیننده ها پول بگیره یا نه. پس می بینید که مسئله نه دزدی از سایر شبکه ها و نه احترام گذاشتن به آنها و نه مسئله رایگان بودن شبکه سه هست. دلیلش رو از خودشون باید پرسید.
من که هیچوقت کانال های فارسی زبان ماهواره رو نگاه نمی کنم چون از برنامه هاشون هیچ چیز به درد به خور بیرون نمیاد ولی متاسفانه با این خط مشی صدا و سیما بیننده های این شبکه ناخودآگاه به سمت این شبکه ها تمایل پیدا می کنند.
و متاسفانه به جای جواب دادن به مسئله می خوان صورت مسئله رو پاک کنند. که مشغول جمع آوری ماهواره هستند.
کشور بحرین با حدود هشتصد هزار نفر سه کانال ورزشی داره، عربستان با بیست و یک میلیون جمعیت شش کانال ورزشی داره ولی ما چی یه کانال داریم که فقط و فقط آشپزی می ذاره الان آشپزخانه شماره سه رو می ذاره و به احتمال زیاد تا دو سه سال دیگه به آشپزخانه شماره سی هم برسیم یعنی سی برنامه آشپزی در روز. فلان بازرگانی میاد تو تلویزیون حدود نیم ساعت تبلیغ وسایل ورزشی اش رو نشون میده ولی فوتبال رو نشون نمیده آخه اون بازرگانی (لط...) کلی پول تو جیب شبکه میزیه.
چی بگم که تا سالها حرف دارم آخه دلم از این شبکه سه خیلی پره. وقتی کیفیت تصویر برداری خودمون رو می بینم و شبکه های دبی اسپورت هم می بینم و یا اون گزارشگری که تو ورزشگاه نشسته و نمی دونه آفساید شده یا خطا یا ضربه دروازه بعد هم اصرار داره حرف اشتباه خودش رو به مخاطب القا کنه چی بگم ....

GOLL
02-25-2012, 02:31
شبكه3 متحول شد.............................................. ...........
ساعت 2:30 بامداد
دارن بازي اوساسونا بارسلونا پخش ميكنن
اوساسونا هم گل دومشوالان زد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lol:-

پخش اين بازي مثه زدنه گل بعداز بالا رفتن پرچم آفسايد داوره!:ohum:
اين موقع شب كي بيداره؟الان خنده بازار حاضريد پخش كنيد كه بازهاي اوساسونا رو الان ميذاريد؟Death::eterza::-
ديگه يه چيزي دارن بگن پخش كرديمentezar::

fcb10
02-25-2012, 02:32
یه چیزی نوشتم که فکر کنم ضرغامی خودش رسما بیاد ازمون عذر خواهی کنه ! :ehe:

سالار
02-25-2012, 13:41
خاک تو سر شبکه سه لعنت به همه شما تف به هیکلتون که نمیذارید یه فوتبال ببینیم

AlexDelpiero
02-25-2012, 14:37
متنی که من نوشتم :

متاسفانه آهسته آهسته شبکه 3 که شبکه جوان لقب گرفته داره به سمتی میره که خوشایند هیچ جوان امروزی نیست .
همه از علاقه جوانان ایرانی به فوتبال اروپایی با خبر هستند اما شبکه 3 از این علاقه علیرغم آگاهی چشم پوشی کرده . ما بازی های مهمی مثل بازی میلان و یووه دو تیم بزرگ اروپایی وصدرنشینان سری آ ایتالیا رو در پیش داریم اما جای تعجب داره که مسئولان از پخش این بازی سرباز زدن !!!
از طرفی امکانات در کشور ما اینقدر ضعیف هست که راه دیگه ای برای تماشای این بازی نیست و تنها دل خوشی ما همین شبکه 3 و هر از گاهی بازی های اروپایی بوده .
تقاضا داریم نسبت به پخش بازی های اروپایی تجدید نظر داشته باشید .

البته تاثیر گرفته از متن بیانیه ی juventus.ir هست !
اینا که ککشون نمیگزه ولی سنگ مفت کرکس هم مفت ! :nishkhand:

stamford
02-25-2012, 15:04
خوشم میاد مسئولان خودشون هم مثه خر موندن تو گل نمیدونن چیکار کنن

از یه طرف میان منچستر لیورپول پخش می کنن بعدش یه ربع بعد بازی

اخبار ورزشی کاملا دستپاچه و گیج حرفی از اون بازی نمی زنن

ولی جوونای ایرانی هیچ غمی به دلتون راه ندید همه برین از ماهواره لذت ببرین

نمیدونم تو مخ پوک اینا چی می گذره که فوتبال ناب چلسی:منچستر چلسی:آرستال و میلان :یوونتوس رو پخش نمی کنن و بعد میان روز بازی چلسی آرسنال مسابقه پرسپولیس داماش پخش می کنن تا همه جوونا طرز صحیح .... رو از شیث رضایی و محمد نصرتی یاد بگیرن و آبروی نداشته فوتبال ایران رو بریزن

چه میدونن اینا که آبراموویچ گالیانی و موراتی و خانواده آنیلی محل سگ به اینا نمیذارن

sajjad.suarez
02-25-2012, 15:14
ساده اینا!!!!
همش برمیگرده به ی مشت ادم تعصبی که فک میکنن اروپا چون پیشرفت کرده گناه کرده باید ادم همیشه در اوج گدایی زندگی کنه تا خوب باشه!

pooyan_wenger
02-25-2012, 20:34
دوستان درک کنین الان شبکه سه سیما توان ساپورت بازی هارو نداره

الان چون در ماهو*اره بدر هست و پلتفرم الجزیره نمیشه وقتی الجزیره داره کارت هاشو 120 هزار تومان میفروشه و شبکه سه بیاد به صورت FTA بذاره جور در مباد یک کد BISS بهش خورده که اونم هک شده. خب وقتی الجزیره سهام داره بدر هست خوب معلومه خیلی جلوگیری میکنه
تنها طوری این مسئله حل میشه شبکه ورزش تاسیس و شبکه های صدا و سیما از ماهواره بدر کنار رفته تا بشه بازی هارو در محدوده ایران پخش کرد نه در کل خاور میانه و یا آسیای میانه و حتی اروپای غربی:ey babaaa:

alexdelpiero_10
02-25-2012, 21:54
آخه اين همه شبكه حتما بايد از الجزيره بدزدنki::

pooyan_wenger
02-25-2012, 22:17
آخه اين همه شبكه حتما بايد از الجزيره بدزدنki::

سلام

دیگه از الجیزه پخش نمیشه اسکای کاچیو هست چون به تازگی سرویس های جدیدی پلتفرم اسکای ایتالیا بیرون داده یک جور مبدل دیجیتال هست که بسیار راحت تر از قدیم شبکه ها رو ساپورت میکنه و مثل الجزیره نمایندگیش 50 کیلومتری ایران نیست اونوره اروپا هست:sooot: و کیفیت تصویره بالاتری نسبت الجزیره دارهki::

fcb10
02-25-2012, 22:20
تازه جالبیش اینه که وقتی شبکه 3 رو با ماهواره میگیری موقع فوتبال کد میشه !!!

دزد به دزد بزنه ...............

ManUtd
02-25-2012, 22:52
حالم از شبكه 3 و كلا صدا و سيما به هم ميخوره ! امسال ديگه واقعا شورشو درآوردن !
امشب يكي از مهمترين بازي هاي كل سال در اروپا بين ميلان و يووه اونوقت با تاخير پخش ميشه:-ang:-ang:-ang:-ang:-ang:-ang اصلا نميخواد نشون بدين خيال همرو راحت كنين ديگه ! اينم از سرعت نت كه وقتي ميخواي با يه كيفيت مزخرف هم ببيني با هزار بدبختي و دردسر:-ang:-ang:-ang

pooyan_wenger
02-26-2012, 15:46
در عین ناباوری ساعت 17 به وقت تهران بازی آرسنال و تاتنهام:ohum: از شبکه سوم سیما

آرسنال - تاتنهام

ساعت:

17:00

شبکه سوم سیما
Idman TV
Russia 2
Arryadia 2 TNT
C+ Poland
LIG TV3
Nova Sports 1 hellas
Premier League World
Sky Calcio 8
Sky Sport 3 italy
AD Sports HD3
C+ Poland HD
LIG TV3 HD
Nova Sports HD hellas
Premier League HDTV
Sky Calcio HD8
Sky Sport HD3 italy

Sepahancf
02-29-2012, 22:21
ای خدا تا کی این وضع ادامه داره

تا کی بعد از یه هفته بدبختی کشیدن

ببینیم بازی های سرد و بی روح بارسلونا رو پخش میکنند تازه الانم که دیگه ...

بازی یووه و میلان رو چرا پخش نکردند

بهترین بازی های اروپا رو به خاطر بارسا و رئال حروم میکنند

mortezarm
02-29-2012, 22:31
دیگه هر کی باید یکم خرج کنه و از دست شبکه3 هم خلاص شد
واقعا دیگه فوتبالم تو ایران داره تحریم میشه شایدم پخش بازیامونم تحریم کنیم کشورهای اروپایی از ندیدن فوتبالمون ضربه بخورن

AL1reZA
02-29-2012, 22:38
در عین ناباوری ساعت 17 به وقت تهران بازی آرسنال و تاتنهام:ohum: از شبکه سوم سیما

آرسنال - تاتنهام

ساعت:

17:00

شبکه سوم سیما
Idman TV
Russia 2
Arryadia 2 TNT
C+ Poland
LIG TV3
Nova Sports 1 hellas
Premier League World
Sky Calcio 8
Sky Sport 3 italy
AD Sports HD3
C+ Poland HD
LIG TV3 HD
Nova Sports HD hellas
Premier League HDTV
Sky Calcio HD8
Sky Sport HD3 italy

داداش شبکه های

AD sport 1-2 رو جا انداختیki::

fcb10
02-29-2012, 23:07
خو ای چه وضعیتیه ؟!؟ eterza::-

بازی انگلیس - هلند قشنگتره یا بازیه فرانسه - آلمان ؟!؟

یه مشت مُنگل شدن مسئول پخش برنامه های تلویزیون که بویی از فوتبال نبردن !!!

amir.t.t
03-01-2012, 00:46
امشب لطف کردن میخوان بازی رو ساعت یک و نیم بذارن. فکر کنم ضرغامی با بچه اش می شینن تو خونه جنگولک بازی های مهران غفوریان رو می بینن بعدش هم به مازیار ناظمی زنگ میزنه و برا همدیگه تعریف می کنند.

GOLL
03-03-2012, 00:43
آقا ما كه هيچ گلگي نداريم
دارن بيشتر بازي هاي آرسنال رو پخش ميكنن
خب تازه فهمين بازيهاي حساس يعني چي !
ديگه قيافشون شده بود بارسا...
ما بريم يه تشكري كنيم ازشون .....:hehee:

fcb10
03-03-2012, 01:07
بارسا بزرگترین تیم دنیاست !!!

اگه از پخش مسابقاتش تعجب میکنید ( ... )

CRISTIANO-FARSHAD
03-03-2012, 08:55
توصیه من به کسایی که میخوان با پول کم بازی ها رو ببینن

شما برید وسایل لازم برای قیچی کردن النبی رو بخرید ( 1 قطعه النبی - قطعه قیچسی کننده-سیم رابط به طول تقریبا 1.5 تا 3 متر- اسویچر) اون سیم رابط برای اینکه النبی رو با اسویچر وصل کنید ربطی به دور و نزیدیک بودن دستگاه ماهواره نداره- بعد یکی رو پیدا کنید و به سمت ترکست وصل کنید - ( راه فردا تقریبا همه رو پخش میکنه- ان تی وی اسپور لالیگا رو کامل پخش میکنه - ایدمان اذربایجان همه رو پخش میکنه - تی ار تی 3 لیگ حذفی اسپانیا و...... لیگ قهرمانان رو هم نشون میده همه رایگان ولی بعضی اوقات باید بیس کد وارد کنی که اونم خیلی راحته

راستی سریال جومونگ رو هم با همون ترجمه شبکه 3 تو شبکه افغانی راه فردا پخش میکنه!!!

any10
03-03-2012, 21:05
کشاندن جوانان به سوی ماهواره توسط صدا و سیما!!!

در جنوبی ترین نقطه کشور بوشهر و در نقطه ای دورتر از بوشهر لم دادم پای تلویزیون و با استرس زیاد منتظر آغاز بازی ای حساس از لیگ برتر انگلیس یعنی چلسی - منچستر یونایتد هستم.مات و مبهوت جعبه جادویی هستم که نوار نارنجی زیر نویس تلویزیون می نویسد خانه اجاره ای 23 و عشق من ایران من 23:50 !!!! اوه اوه منی که سالی یکبار پرخاشگر می شوم انگار توی این لحظه 180 درجه تغییر ماهیت میدم تبدیل میشم به یه آدم عصبانی و یه بمب ساعتی.نه نه نوشته بازی با تاخیر تاخیر تاخیر تاخیر تاخیر ... ساعت 3:28 دقیقه پخش میشه!!!
بازم جای امیدواری داره.
حالا ساعت 23 و خانه اجاره ای پخش میشه:خب چی داریم : عشق بازی ، فروش قرص ماهواره ، عدم رعایت محرم و نامحرم ، ریتمی تکراری ، طنز تکراری با موضوعی تکراری ، این دلش اونو میخواد اونم دلش اونو میخواد خلاصه همشون دلشون یکی رو میخواد...
ساعت 23:50 عشق من ایران من شروع میشه ، از شدت خشم و ناراحتی توی خودم می پیچم و لعنت میفرستم به مسئولان صدا و سیمای خود رای که مجری شروع میکنه به شعر سرایی اوه معذرت میخوام صحبت کردن ، با ریتمی رمانتیک راه میرود روی اعصاب امشبم با شما هستیم!!!
بله 2 تا مهمان ویژه دارد برنامه بله برنامه ای بسیار متفاوت و جالب دو تا مجری یه طرف استودیو و دو تا مهمان در طرف دیگر ارزش دیدن دارد؟حتما که دارد چیزهای جدیدی یاد می گیریم... خب سوال اول : شما چند سالته؟من 28 سال.شام چی خوردی؟چلو کباب با دوغ و سبزی و.... خب بچه کجایی؟بچه ... خب سلام میگم به مردم اون شهر و جواناش که منتظر دیدن بازی هستن و ما نمیزاریم..علیکم السلام.خب دیشب چی خوردی؟پیتزا زدم.بله بله اطلاعات عمومی تمام بینندگان زیاد شد نیم نگاهی به ساعت می اندازیم بله ساعت 00:35 هستش و دوستان کماکان به اطلاعات عمومی ما می افزایند.
خلاصه سوالاتی بسیار با کیفیت و جوابهایی با ارزش تر و برنامه ای پر بار...
خلاصه بیخیال شدم و با اعصابی داغون ساعت 1:30 خوابیدم.
ساعت 13:00 اخبار ورزشی نگاه می کنیم:بله در حساس ترین بازی از بازی های دیشب اساسونا 2-1 مغلوب گیخون شد و جواد نکونام 5 خطا کرد و یه کارت زرد گرفت و دو تا اوت انداخت!!!خنده ای از روی عصبانیت و لحظه ای تمسخر آمیز در صدا و سیمای ایران آری اخبار ورزشی با لیگ انگلیس قهر است!!!چرا؟مگه چی شده؟و صد سوال دیگر اما باید از کی پرسید؟باید به کجا مراجعه کرد؟باید با کجا تماس گرفت؟به کجا پیام داد و کجا جوابگوی میلیونها بیننده هست؟؟؟
شب بعد با استرسی فراوان تر و اشتیاقی بیشتر منتظر بازی بارسا و خوشحال خوشحال و خوشحال البته وحشت بسیار دارم که مبادا زیرنویس اعصابم را داغون کند اوه اوه ضد به نوک برجک اعصاب باز هم بازی باتاخیر لعنت به این خود رایی محض لعنت به سوء استفاده از جایگاه لعنت...
بازیهایی بسیار حساس از فوتبال اسپانیا هر کدام از دو تیم بزرگ رئال و بارسا بلغزن همه چیز دگرگون می شود و اوج هیجان و استرس در فوتبال اروپا که به هفته های پایانی نزدیک تر می شود از لیگ قهرمانان نمیگم که هیجانی چندین برابر دارد و بازیهایی بسیار زیباتر و میلیونها بیننده فوتبال که نادیده گرفته می شوند!!!
و شبهای بعد نیز چنین گذشت!!! یادم میاد تا چند سال پیش یه فیلم رو خیلی دوست داشتیم ولی بخاطر بازی فوتبال ممکن بود در طول هفته اصلا پخش نشود ولی حال که بازیها زیباتر شده و فیلم هایی داغون تر در حال پخش است و برنامه هایی داغون تر وعده و زمان فیلم بدون تغییر می ماند.چرا؟حتما عزیزان ما در پخش اون فیلم رو دوست نداشتن و این فیلم رو دوست دارن و شایدم خانواده هاشون دوست داشته باشن و باز هم میلیونها بیننده فوتبال نادیده گرفته می شوند.
صدا و سیما برای چه ایجاد شده؟؟؟؟؟
1-تبلیغات 2-پیام بازرگانی 3-عده ای خاص(آقا پول داره) 4-رو کم کنی ماهواره(که هدفی محاله)
بله همونطور که مشاهده میشه بیننده در بین گزینه ها وجود نداره!!!!! کمک به پیشرفت جامعه و افزایش آگاهی نیز هم چنین!!!
در برنامه پخش زنده این هفته که نگاه میکردم چیزی رو ندیدم و همه با تاخیر بود حتی بازیهای این هفته لیگ قرمانان اروپا!!!!
از یکی پرسیدم(مدافع صدا و سیما) چرا دیگه لیگ انگلیس پوشش داده نمیشه؟
گفت:بخاطره اینکه شبکه های عربی اجازه دزدی نمیدن اوه ببخشید پخش؟
گفتم:چرا خودمون خریداری نکنیم؟مگه هزینش چقدره؟بیشتر از 5 دقیقه آگهی بین برنامه 90 است؟
گفت:انگلیس خوب نیست بده؟!
گفتم:قبلا بد نبود؟چرا از لیگ بسکتبال nba خبر گفته میشه ولی فوتبال انگلیس نه؟
گفت:قبلا هم لیگ آلمان پخش میشد ولی حالا نه؟
گفتم:عزیز من لیگ آلمان افت کرد و لیگهای دیگه اومدن بالا و زمان مناسبی نداشت لیگ آلمان ولی لیگ انگلیس مهم ترین لیگ حال حاضر جهانه!!!
گفت:بدلیل مشکلات سیاسی پوشش داده نمیشه؟
با خودم گفتم این آدم دیگه ارزش بحث کردن نداره ، بیخیال!!!
آخه فوتبال چه ربطی به سیاست داره؟تنها جایی که ربط داره ایران هست!!!
نکته جالب اینجاست که فوتبال انگلیس پخش می شود ولی خبر ورزشی چیزی در این رابطه نمیگه و حتی شبکه خبر هم اخبارش رو میگه؟؟!!!!!
قرار بود شبکه ورزش افتتاح شود ولی افتتاح که نشد هیچ شبکه 3 هم فوتبال رو قطع کرد و میلیونها بیننده رو نادیده گرفتن!!!
به مناسبت دهه فجر بازیها پخش نمیشه!به مناسبت دهه سلامت پخش نمیشه!به مناسبت دهه نون و ماست پخش نمیشه!به مناسبت 20 روز نوروز پخش نمیشه!پس کی پخش میشه؟
یادم میاد یه شب برنامه 90 فقط 90 دقیقه پخش شد ولی توی این 90 دقیقه حدود 2 میلیون در برنامه پیام کوتاه شرکت کردن،آیا در هیچ برنامه ی دیگری این رقم بدست میاد؟
بیننده ای که فوتبال داره هیچ برنامه ی دیگری در صدا و سیما ندارد ولی میلیونها بیننده نادیده گرفته میشن!!!!
آیا باید با اعصاب خورد زندگی کرد؟آیا باید هر شب ضدحال خورد؟آیا باید فوتبال دوستان بمیرن؟
خیر صبر جایز نیست،هرکی ماهواره داره بره کارت شبکه شبکه های ورزشی رو بخره و هر کی هم نداره بره ماهواره بگیره!!!!
گناه گمراه شدنم نیمیش به پای مسئولان صدا و سیما هست پس باید همه یک ماهواره داشته باشن و اگه هم شد 2 تا!!!!
شاید شمایی که مقاله رو می خونی از فوتبال متنفر باشی و بدت بیاد ولی اینجا مسئله فوتبال نیست مسئله نادیده گرفته شدن بیننده های فوتباله یعنی ممکنه خود شما یا برادرتون یا پدرتون یا هر عزیز دیگه تون نادیده گرفته بشین!!!
حرفای ناگفته زیاده ولی چه فایده؟؟
دوستان خیلی دوست دارم نظراتشون رو در این باره بدونم!!!

میدونم خیلی مطلب زیادیه و سخته خوندنش ولی از بس حرفها جمع شده بود که دیگه اینقدر شد البته بعضی هاشو ننوشتم!!!

alexdelpiero_10
03-03-2012, 21:20
واقعا ديگه گند زدن به فوتبال با اين مسخره بازيشون ديگه حالم از صدا وسيما به هم ميخوره يادم مياد اون موقع ها كه يووه رو فرستادن سريb زيرنويس ميكرد كه ميخوان بازي يووه تو سري b رو پخش كنن اما حالا ديگه .....

CRISTIANO-FARSHAD
03-03-2012, 22:09
وقتی یک نفر که فقط مجری اخبار ورزشی سابقه داره رو میکنن مدیر شبکه 3 دیگه چه انتظاری دارین؟؟؟؟

مگه ما گداییم که پول ندیم؟؟؟؟ بابا ما سالی 100 تومن که هیچ 150 تومن هم خرج ماهواره و انتن تلویزیون و.... میکنیم یک فوتبال با کیفیت ببینیم حالا اگه شما بازی ها رو بخرید ما به شما پول بدیم مگه چی میشه؟؟؟؟ با اون 3 هزار میلیارد تا یک قرن دیگه میتونستن بازی ها رو بخرن و شبکه ورزش بزنن و.....

ولی حالا ......

milad99
03-03-2012, 22:45
کشاندن جوانان به سوی ماهواره توسط صدا و سیما!!!

در جنوبی ترین نقطه کشور بوشهر و در نقطه ای دورتر از بوشهر لم دادم پای تلویزیون و با استرس زیاد منتظر آغاز بازی ای حساس از لیگ برتر انگلیس یعنی چلسی - منچستر یونایتد هستم.مات و مبهوت جعبه جادویی هستم که نوار نارنجی زیر نویس تلویزیون می نویسد خانه اجاره ای 23 و عشق من ایران من 23:50 !!!! اوه اوه منی که سالی یکبار پرخاشگر می شوم انگار توی این لحظه 180 درجه تغییر ماهیت میدم تبدیل میشم به یه آدم عصبانی و یه بمب ساعتی.نه نه نوشته بازی با تاخیر تاخیر تاخیر تاخیر تاخیر ... ساعت 3:28 دقیقه پخش میشه!!!
بازم جای امیدواری داره.
حالا ساعت 23 و خانه اجاره ای پخش میشه:خب چی داریم : عشق بازی ، فروش قرص ماهواره ، عدم رعایت محرم و نامحرم ، ریتمی تکراری ، طنز تکراری با موضوعی تکراری ، این دلش اونو میخواد اونم دلش اونو میخواد خلاصه همشون دلشون یکی رو میخواد...
ساعت 23:50 عشق من ایران من شروع میشه ، از شدت خشم و ناراحتی توی خودم می پیچم و لعنت میفرستم به مسئولان صدا و سیمای خود رای که مجری شروع میکنه به شعر سرایی اوه معذرت میخوام صحبت کردن ، با ریتمی رمانتیک راه میرود روی اعصاب امشبم با شما هستیم!!!
بله 2 تا مهمان ویژه دارد برنامه بله برنامه ای بسیار متفاوت و جالب دو تا مجری یه طرف استودیو و دو تا مهمان در طرف دیگر ارزش دیدن دارد؟حتما که دارد چیزهای جدیدی یاد می گیریم... خب سوال اول : شما چند سالته؟من 28 سال.شام چی خوردی؟چلو کباب با دوغ و سبزی و.... خب بچه کجایی؟بچه ... خب سلام میگم به مردم اون شهر و جواناش که منتظر دیدن بازی هستن و ما نمیزاریم..علیکم السلام.خب دیشب چی خوردی؟پیتزا زدم.بله بله اطلاعات عمومی تمام بینندگان زیاد شد نیم نگاهی به ساعت می اندازیم بله ساعت 00:35 هستش و دوستان کماکان به اطلاعات عمومی ما می افزایند.
خلاصه سوالاتی بسیار با کیفیت و جوابهایی با ارزش تر و برنامه ای پر بار...
خلاصه بیخیال شدم و با اعصابی داغون ساعت 1:30 خوابیدم.
ساعت 13:00 اخبار ورزشی نگاه می کنیم:بله در حساس ترین بازی از بازی های دیشب اساسونا 2-1 مغلوب گیخون شد و جواد نکونام 5 خطا کرد و یه کارت زرد گرفت و دو تا اوت انداخت!!!خنده ای از روی عصبانیت و لحظه ای تمسخر آمیز در صدا و سیمای ایران آری اخبار ورزشی با لیگ انگلیس قهر است!!!چرا؟مگه چی شده؟و صد سوال دیگر اما باید از کی پرسید؟باید به کجا مراجعه کرد؟باید با کجا تماس گرفت؟به کجا پیام داد و کجا جوابگوی میلیونها بیننده هست؟؟؟
شب بعد با استرسی فراوان تر و اشتیاقی بیشتر منتظر بازی بارسا و خوشحال خوشحال و خوشحال البته وحشت بسیار دارم که مبادا زیرنویس اعصابم را داغون کند اوه اوه ضد به نوک برجک اعصاب باز هم بازی باتاخیر لعنت به این خود رایی محض لعنت به سوء استفاده از جایگاه لعنت...
بازیهایی بسیار حساس از فوتبال اسپانیا هر کدام از دو تیم بزرگ رئال و بارسا بلغزن همه چیز دگرگون می شود و اوج هیجان و استرس در فوتبال اروپا که به هفته های پایانی نزدیک تر می شود از لیگ قهرمانان نمیگم که هیجانی چندین برابر دارد و بازیهایی بسیار زیباتر و میلیونها بیننده فوتبال که نادیده گرفته می شوند!!!
و شبهای بعد نیز چنین گذشت!!! یادم میاد تا چند سال پیش یه فیلم رو خیلی دوست داشتیم ولی بخاطر بازی فوتبال ممکن بود در طول هفته اصلا پخش نشود ولی حال که بازیها زیباتر شده و فیلم هایی داغون تر در حال پخش است و برنامه هایی داغون تر وعده و زمان فیلم بدون تغییر می ماند.چرا؟حتما عزیزان ما در پخش اون فیلم رو دوست نداشتن و این فیلم رو دوست دارن و شایدم خانواده هاشون دوست داشته باشن و باز هم میلیونها بیننده فوتبال نادیده گرفته می شوند.
صدا و سیما برای چه ایجاد شده؟؟؟؟؟
1-تبلیغات 2-پیام بازرگانی 3-عده ای خاص(آقا پول داره) 4-رو کم کنی ماهواره(که هدفی محاله)
بله همونطور که مشاهده میشه بیننده در بین گزینه ها وجود نداره!!!!! کمک به پیشرفت جامعه و افزایش آگاهی نیز هم چنین!!!
در برنامه پخش زنده این هفته که نگاه میکردم چیزی رو ندیدم و همه با تاخیر بود حتی بازیهای این هفته لیگ قرمانان اروپا!!!!
از یکی پرسیدم(مدافع صدا و سیما) چرا دیگه لیگ انگلیس پوشش داده نمیشه؟
گفت:بخاطره اینکه شبکه های عربی اجازه دزدی نمیدن اوه ببخشید پخش؟
گفتم:چرا خودمون خریداری نکنیم؟مگه هزینش چقدره؟بیشتر از 5 دقیقه آگهی بین برنامه 90 است؟
گفت:انگلیس خوب نیست بده؟!
گفتم:قبلا بد نبود؟چرا از لیگ بسکتبال nba خبر گفته میشه ولی فوتبال انگلیس نه؟
گفت:قبلا هم لیگ آلمان پخش میشد ولی حالا نه؟
گفتم:عزیز من لیگ آلمان افت کرد و لیگهای دیگه اومدن بالا و زمان مناسبی نداشت لیگ آلمان ولی لیگ انگلیس مهم ترین لیگ حال حاضر جهانه!!!
گفت:بدلیل مشکلات سیاسی پوشش داده نمیشه؟
با خودم گفتم این آدم دیگه ارزش بحث کردن نداره ، بیخیال!!!
آخه فوتبال چه ربطی به سیاست داره؟تنها جایی که ربط داره ایران هست!!!
نکته جالب اینجاست که فوتبال انگلیس پخش می شود ولی خبر ورزشی چیزی در این رابطه نمیگه و حتی شبکه خبر هم اخبارش رو میگه؟؟!!!!!
قرار بود شبکه ورزش افتتاح شود ولی افتتاح که نشد هیچ شبکه 3 هم فوتبال رو قطع کرد و میلیونها بیننده رو نادیده گرفتن!!!
به مناسبت دهه فجر بازیها پخش نمیشه!به مناسبت دهه سلامت پخش نمیشه!به مناسبت دهه نون و ماست پخش نمیشه!به مناسبت 20 روز نوروز پخش نمیشه!پس کی پخش میشه؟
یادم میاد یه شب برنامه 90 فقط 90 دقیقه پخش شد ولی توی این 90 دقیقه حدود 2 میلیون در برنامه پیام کوتاه شرکت کردن،آیا در هیچ برنامه ی دیگری این رقم بدست میاد؟
بیننده ای که فوتبال داره هیچ برنامه ی دیگری در صدا و سیما ندارد ولی میلیونها بیننده نادیده گرفته میشن!!!!
آیا باید با اعصاب خورد زندگی کرد؟آیا باید هر شب ضدحال خورد؟آیا باید فوتبال دوستان بمیرن؟
خیر صبر جایز نیست،هرکی ماهواره داره بره کارت شبکه شبکه های ورزشی رو بخره و هر کی هم نداره بره ماهواره بگیره!!!!
گناه گمراه شدنم نیمیش به پای مسئولان صدا و سیما هست پس باید همه یک ماهواره داشته باشن و اگه هم شد 2 تا!!!!
شاید شمایی که مقاله رو می خونی از فوتبال متنفر باشی و بدت بیاد ولی اینجا مسئله فوتبال نیست مسئله نادیده گرفته شدن بیننده های فوتباله یعنی ممکنه خود شما یا برادرتون یا پدرتون یا هر عزیز دیگه تون نادیده گرفته بشین!!!
حرفای ناگفته زیاده ولی چه فایده؟؟
دوستان خیلی دوست دارم نظراتشون رو در این باره بدونم!!!

میدونم خیلی مطلب زیادیه و سخته خوندنش ولی از بس حرفها جمع شده بود که دیگه اینقدر شد البته بعضی هاشو ننوشتم!!!
دمت گرم داداش حرف دل همه فوتبالی هارو زدی ولی گناه منحرف شدن ما جوونا همه اش به پای صدا و سیما هستش نه نیمیش.هر شب اعصابم داغونه! :gerye:راستی من یه شبکه رو میشناسم فوتبالارو پخش می کنه ولی پولیه چی باید بکنیم؟ :-angمنظورم شبکه خونه همسایه هستش!:nishkhand:

mamaly7
03-04-2012, 00:19
ااااااااااااااااااخ داداش حرف دلم رو گفتی چند ماهه به دلمون مونده که یه فوتبال رو سر وقت وبا صدای طبیعی استادیوم ببینیم و بشنویم اخه این چه وضعشه بابا یکم انصاف هم بد نیست چی میگم انصاف کجا بود اگه بود که نمیرفتن جای فوتبال فیلم های درپیت به قول خودشون طنز رو پخش کنن .

David Sina
03-04-2012, 00:24
آره منم میخوام خودمو راحت کنم از شر این صدا و سیما ......... یه ماهواره ترک میخوام نصب کنم که چند تا شبکه رایگان فوتبال داره .......... اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

sina acm
03-04-2012, 21:48
آره منم میخوام خودمو راحت کنم از شر این صدا و سیما ......... یه ماهواره ترک میخوام نصب کنم که چند تا شبکه رایگان فوتبال داره .......... اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

سینا اگه ماهواره داری بی خود خرج نکن

برو ریسور رو اپدیت کن شبکه الجزیره تو هاتبرد رایگان میشه

تمام فوتبال اروپا هم پخش میکنه :ahaaaaaa:

alexdelpiero_10
03-04-2012, 22:01
سینا اگه ماهواره داری بی خود خرج نکن

برو ریسور رو اپدیت کن شبکه الجزیره تو هاتبرد رایگان میشه

تمام فوتبال اروپا هم پخش میکنه :ahaaaaaa:

چجوري آپديت كنم؟ اگه آپديتشو داري بزار بگيريمheee::

sina acm
03-04-2012, 22:11

باید با سیم hd ریسیور رو به کامپیوتر بعد به اینترنت متصل کنی

بعد یه پیج باز میشه اکانت برای فروش داره میتونی انلاین بخری

یا

بدی به یه اشنا . نصابی که وارد باشه برات درست میکنه

amir-97
03-04-2012, 22:19
خاک تو سرشون با این شبکشون
اسمشم گذاشتن شبکه جوان
جوان ایرانی میخواد فوتبال ببینه
نه برنامه های(سلامت باشید-گلبرگ-صبح و نشاط ) و از این جور برنامه ها

Forza Milan
03-04-2012, 23:00

باید با سیم hd ریسیور رو به کامپیوتر بعد به اینترنت متصل کنی

بعد یه پیج باز میشه اکانت برای فروش داره میتونی انلاین بخری

یا

بدی به یه اشنا . نصابی که وارد باشه برات درست میکنه

بابا من خودم تو این کارام

6969 رو فکر کنم باید بزنی یه پچ on میشه

بعد 8082 رو بزن یه جدول میاد ردیف چهارم رو همه رو 1 بزن

دقیق رو وایسین بعدا میگم

nobody11
03-05-2012, 01:23
بهتره اعصابمونو روي چيزهايي كه اصلا دستمون نيست نذارريم..
به درك سياه كه پخش نمي كنند..
مردمم از صدا و سيما دلزده ميشن..
اينو نگم خوابم نميبره..
خاك تو سر تك تك كسايي كه باعث ميشن شبكه 3 فوتبال پخش نكنه.

Mohammad
03-05-2012, 16:06
برای پخش سریال خانه اجاره ای که از شبکه 3 حدودا ساعت 11 پخش میشود جدال حساس آرسنال-میلان پخش زنده نخواهد شد!!!

بله!! درسته که بازی رفت 4-0 شد اما این دلیل نمیشه که علاقه مندان رو از دیدن یه فوتبال زیبا محروم کنند!!!

تو جدول پخش زنده شبکه 3 میبینید:
همانطور که میبینید بازی با یک نیمه تاخیر پخش خواهد شد!! :ehe:

mojtabadj88
03-05-2012, 16:14
والا من که دیگه خسته شدمخ از بس این صدا سیما بازی های بارسا رو بخش کرد بعد مدت ها دیشب یه بازی از ریال گذاشت
سبک بازی بارسا تی کی تاکا خسته کننده هست آدم داره بازی بارسا میبینه از بس باس میدن آدم خوابش میگیره :hehee:

GOLL
03-05-2012, 16:24
بارسا بزرگترین تیم دنیاست !!!

اگه از پخش مسابقاتش تعجب میکنید ( ... )
%1000

ولي به جز بارسا تيم هاي ديگه اي هم وجود دارن كه طرفدار دارن!
ببينم نكنه كار خودته !نكنه از عواملشوني داري طرفشونو ميگيري داداشش!!!!!:fek konam::nishkhand:
قبول بارسا بزرگترين تيم دنيا%آرسنال هم با كيفيت ترين و پر مهيج تريرن تيم دنيا.....

برای پخش سریال خانه اجاره ای که از شبکه 3 حدودا ساعت 11 پخش میشود جدال حساس آرسنال-میلان پخش زنده نخواهد شد!!!

بله!! درسته که بازی رفت 4-0 شد اما این دلیل نمیشه که علاقه مندان رو از دیدن یه فوتبال زیبا محروم کنند!!!

تو جدول پخش زنده شبکه 3 میبینید:
همانطور که میبینید بازی با یک نیمه تاخیر پخش خواهد شد!! :ehe:

نكو جان چيز عجيبي نيس اگه سريالشون پخش نشه جاي تعجب داره
زياد خودتو ناراحت نكن اينها آدم نميشن....

والا سبک بازی بارسا به من سردرد میده همش باس خسته کننده تیکی تاکا
به نظرم سبك بازي بارسا كه اين جور به نظر مياد فقط به خاطر بازي زمينيشونه كه تكراري به نظر ميرسه!وگرنه تاكتيكاشون متنوعه ...

sina acm
03-05-2012, 16:35
بابا من خودم تو این کارام

6969 رو فکر کنم باید بزنی یه پچ on میشه

بعد 8082 رو بزن یه جدول میاد ردیف چهارم رو همه رو 1 بزن

دقیق رو وایسین بعدا میگم

8280 رو باید بزنی نه اون eterza::-

David Sina
03-06-2012, 10:17
8280 رو باید بزنی نه اون eterza::-
داش سینا گفتی که الجزیره رایگان میشه ولی اینجوری که باید اکانت بخری :soal:
الجزیره 1 تا 10 کارتی هستند ولی این طور که میگن ترکست چندتا رایگان داره ..........

Crisronaldo79 داش علیرضا یه راهنمایی بکن تو که داریشون heee::

fcb10
03-16-2012, 03:46
%1000

ولي به جز بارسا تيم هاي ديگه اي هم وجود دارن كه طرفدار دارن!
ببينم نكنه كار خودته !نكنه از عواملشوني داري طرفشونو ميگيري داداشش!!!!!:fek konam::nishkhand:
قبول بارسا بزرگترين تيم دنيا%آرسنال هم با كيفيت ترين و پر مهيج تريرن تيم دنيا.....

نكو جان چيز عجيبي نيس اگه سريالشون پخش نشه جاي تعجب داره
زياد خودتو ناراحت نكن اينها آدم نميشن....

به نظرم سبك بازي بارسا كه اين جور به نظر مياد فقط به خاطر بازي زمينيشونه كه تكراري به نظر ميرسه!وگرنه تاكتيكاشون متنوعه ...

آره داداش من خودمم به شخصه خیلی دوست دارم بازی های لیگ ایتالیا و بازی های منچستر سیتی رو ببینم ولی شبکه سه کار به من و شما نداره ! هر تیمی رو دور بود بازی هاش پخش میشه ! مثل الان که دیگه گیر دادن به رئال !!!

ولی من بهم بر میخوره که همه بچه های تاپیک انتقادات رو از بارسا میکنن و بارسلونا رو مقصر میدونن !

یه وقت شما به دل نگیرید :flowerysmile:

CRISTIANO-FARSHAD
03-16-2012, 10:25
اتفاقا به این دلیل بازی رئال رو پخش میکنن که دیر وقته بازیها یا وقتیه که خانه اجاره ای رو پخش نمیکنن!!! اصلا این نه بازی چلسی رو نشون داد نه روئال !!! ولی من روی ماهواره همه بازی ها رو داشتم !!!! حیف پخش نکرد تا مربی چلسی رو ببینید که مثل چی بالا و پایین میپرید !!! من قبلا هم گفتم الانم میگم شما برید یک ماهواره روی ترکست بذارید بعد هر چی فوتباله رو ببینید

مثلا : یک شبکه داره لیگ ایتالیا رو کامل پخش میکنه - یک شبکه داره لیگ اسپانیا رو کامل پخش میکنه - 2 شبکه داره لیگ قهرمانان رو نشون میده !! - 1 شبکه داره لیگ اروپا رو نشون میده( دیشب بازی منچستر رو از اونجا دیدم)-یک شبکه داره که لیگ اسپانیا و المان و انگلیس و بازی های دوستانه رو نشون میده !!!- یک شبکه هست که جام حذفی اسپانیا . یکی دیگه که جام حذفی انگلیس رو نشون مبده !!! . یک شبکه هم هست که هر چی فوتبالمهمه رو نشون میده از این سه لیگ انگلیس - اسپانسا ایتالیا و همراه جام حذفی ها . لیگ اروپا . لیگ قهرمانان اروپا و........

CRISTIANO-FARSHAD
04-09-2012, 14:39
خب به نظر میرسه شبکه 3 دوباره به راه راست هدایت شده البته هنوز کمی مونده !!!!!!!

ولی یک نکته مهم که هست اینکه سایتهایی که از شبکه 3 انتقادمیکردن الان ازشون تشکر میکنن؟ آیا سایت گل که انواع و اقسام شوخی ها رو در این مورد میکرد الان چرا یک مقاله نمی نویسه برای شبکه 3 ؟؟؟؟

آیا ماهایی که وقتی فوتبال پخش نمکردن تو بخش نظرات هر چی فحش بود بهشون داده بودیم الان تشکر کردیم؟؟؟

ما ایرانی ها همیشه عادت داریم در کوچک ترین موقعیت اعتراض کنیم . به لطف سایت گل همه ایران ضد شبکه 3 شده بود ولی حالا چی ..............

پس یاد داشته باشیم که سایت گلی که اون همه مقاله نوشت خودش الان یک تشکر خشک و خالی نکرد و اگه اینبار مقاله نوشت از شبکه 3 حمایت کنیم

AL1reZA
04-09-2012, 14:49
مطمئنن این چند مدت همش بازی های اسپانیا رو پخش خواهند کرد و بیشتر هم رئال چون واقعا داره حساس میشه و تمام بازی های آینده رئال سخته و بایه مساوی ممکنه رئال قهرمان نشه

레자
04-23-2012, 19:34
واقعا شبکه سه شورشو در اورده هیچ وقت هم ادم نمیشه چرا ایران نباید مثل الجزیره اسپورت شبکه ی مخصوص داشته باشه الان ی شبکه ی چرت ورزشی گذاشتن که از صبح تا شب مستند و تیر اندازیه اونم برای تهرانیا اخه ما چیمومن از خارجیا کمه که تو این مسئله هم باید غصه بخوریم واقعا خوش به حال کسایی که ماهواره دارن من اگه داشتم اکانت 1000ساله ی الجزیره رو میگرفتم ولی ندارم
لعنت به این*****

Fc Bayern München
06-12-2012, 17:16
آخرین بازی که من از بایرن دیدم از شبکه ی 3 ( بوندسلیگا ) مربوط میشه به سال 2006 !!!!!!!!!!!

42d3e78f26a4b20d412==