PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ⚽️ Bayern Surveys / نظر سنجی های تیم بایرن مونیخ ⚽️

Fc Bayern München
02-09-2012, 15:35
به نام خدا

:rose: در این بخش نظر سنجی های مربو ط به بایرن مونیخ قرار می گیرد :rose:

Mohammad
02-09-2012, 16:17
به نام خدا

نظر سنجی اول :

کدام گزینه در بازار نقل و انتقالات می تواند به بایرن کمک بیشتری کند ؟

1- شقیری
2 - دانته
3 - ماریو گوتزه
4 - مارکو رئوس
5 - ورتونگن
6 - لوکا تونی
7 - لواندوفسکی
8 - بازیکنان دیگر..

اول از همه امیدوارم که این تاپیک هم مثل ارسنال طرفدار زیادی داشته باشه ....
در مورد سوال نظرسنجی هم باید بگم که گوتزه میتونه خیلی بیشتر از بقیه بازیکنها کمک بایرن کنه .... ولی خوب مارکو رئوس هم بازیکن خوب و با تکنیکیه .. درضمن بایرن یه فینیشینگ خوب مثل گومز میخواد

Fc Bayern München
02-10-2012, 14:43
درضمن بایرن یه فینیشینگ خوب مثل گومز میخواد

در این باره می تونیم به لوکا تونی یا لوندافسکی فکر کنیم............

AmirUtd
03-19-2012, 12:12
به نام خدا

نظر سنجی اول :

1- شقیری
2 - دانته
3 - ماریو گوتزه
4 - مارکو رئوس
5 - ورتونگن
6 - لوکا تونی
7 - لواندوفسکی
8 - بازیکنان دیگر..

به نظر من ماریو گوتزه میتونه بهتر از همه باشه.........

Fc Bayern München
03-19-2012, 12:25
بیشترین آرا نظر سنجی قبلی : ماریو گوتزه

نظرسنجی دوم :

آیا بایرن به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود خواهد کرد ؟؟؟

1 - بلی
2 - خیر

morteza7
03-19-2012, 13:26
به نظر من ماریو گوتزه ستاره ی آلمان میتونه بهترین گزینه باشه!:ohum:

Mohammad
03-19-2012, 13:32

چرا که نتونه به نظرم بایرن امسال به فینال میره و حتی اگه یکم خوش شانس و مثل همیشه با برنامه کار کنه مطمئا باشید بایرن جزو کاندیدای اول قهرمانیه

nobody11
03-19-2012, 13:37

لوكا توني

احتمال 80 درصد صعود ميكنه و مطمئنا اگه صعود نكردن روي بد شانسيه!!

raptor
03-19-2012, 16:16
خب بايرن هيچ مشكل خاصي برايه صعود به فينال نداره،فقط يه مشكله خاص داره،كه اونم تيمه آقايه خاصه!
بهتر بگم،اگه رئال تو روز خوبش باشه ،شايد فقط 5 تا تيم بتونن جلوش وايستن(كه البته بايرن جزء اون 5تاس)اما به هر حال اگه فقط به تونستن باشه،از نظر من بايرن توانايي اين كار رو داره....

مورینیو...
03-19-2012, 16:37
در مورد نظر سنجی اول نظر من اینه به نظر من بهترین خرید برای بایرن یک بازیکن کناری(بال) سریع و دوندست. گرت بیل مهره ی گمشده ی بایرن در کناره هاست.البته با توجه به دیدن 4 تا بازی بایرن در این فصل نظر دادم شاید اطلاعاتی که از این 4 بازی کسب کردم ناقص باشه.

در مورد نظر سنجی دوم باید بگم که احتمالا نیم نهایی ، بایرن مونیخ و رئال مادرید با هم برخورد میکنند و من شانس رئال مادرید رو بیشتر میدونم در چند سال اخیر فوتبال اسپانیا نتایج خوبی مقابل فوتبال آلمان گرفته اما خوب فوتباله و نتایج غافلگیر کننده. برای همین نمیشه حدس زد بایرن فینالیست میشه یا نه اما روی کاغذ شانسش برای فینالیست شدن کمتر از رئاله.

Arman.Leo
03-19-2012, 17:54
درمورد سوال اول : ماریو گوتزه بنظر من بهترین گزینه میتونه باشه ... البته بازیکنان دیگر بستگی داره کی باشه ki::
درمورد سوال دوم : بلی ، به احتمال 60 درصد رئال رو میبره و میره فینال:yes:

Abdollah 202
03-19-2012, 21:45
نظر سنجی اول :
ماریو گوتزه
نظر سنجی دوم :
به نظر من کار خیلی دشواری رو پیش رو داره
البته به این بازی های اخیری که بارین داره انجام میده به نظر من هم میتونه بره فینال

و من احتما اومدن بارین رو تو فینال 90 درصد میدونم :yes:

omid8
03-21-2012, 20:45
نظرسنجی اول :
ماریو گوتزه
نظرسنجی دوم:
سعود به فینال هم تو خواب ایشالا.mas:-رئال تیمی نیست که به این راحتی ببازه!!

mortezarm
03-21-2012, 23:02
منم موافقم که گوتزه بهترین خریده اما در مورد دومیم شانس رئالو بیشتر میدونم البته اگه بهم بخورن
الان بایرن خیلی امادس و دوران طلایی رو سپری میکنه اما رئالم اینطوره با توجه به پتانسیل دو تیم من بازی نزدیک با برد رئالو پیش بینی میکنم

IL Bimbo De Oro
03-22-2012, 02:04
نظر سنجى اول:
١)ماركو رئوس: اين پديده نو ظهور بوندسليگا كه با دورتموند قرار داد بست و تكليفش مشخص شد
٢)لوكا تونى: به نظرم خيلى بعيده كه بايرن بخواد يه بازيكن ٣٤ ساله بخره علاوه بر اين تونى هم كارايى گذشته رو نداره و نميتونه با ماريو گومز رقابت داشته باشه. قطعا بايرن با داشتن گومز و ذخيره اى مثل اوليچ در خط حمله ديگه نيازى به لوكا نداره ولى اگه كادر فنى بايرن اصرار به خريد مهاجم دارن به نظرم برباتوف گزينه خوبى ميتونه باشه چون هم توان رقابت با گومزو داره و هم در صورت مصدوميت ماريو گومز ميتونه يه جانشينى شايسته براش باشه
٣)لواندوفسكى: اين فصل آمار گلزنى خوبى داشته ولى در كل موقعيت زياد خراب ميكنه و به نظرم در حد بايرن نيست.
٤)شقيرى:اين بازيكن هم يكى از آينده دارترين و پر مشترى ترين هاى اروپاست ولى خب با توجه به سبك بازيش به نظرم احتمال موفقيتش تو بوندسليگا پنجاه پنجاست و ريسك خريدش خيلى بالاست.
٥)ماريو گوتزه: خريد خيلى خوبى ميتونه باشه به هر حال گوتزه امتحانشو تو بوندسليگا پس داده و خريدش نسبت به شقيرى ريسك كمترى داره، در ضمن با توجه به بازگشت احتمالى نورى شاهين به دورتموند و سنگين تر شدن ترافيك هافبك هاى اين تيم احتمال جدايى گوتزه از دورتموند و پيوستنش به تيم رقيب كم نيست.
٦و٧) دانته و ورتونگن:با توجه به بالا رفتن سن فن بويتن و زياد شدن تعداد مصدوميت هاى اين مدافع بلژيكى، خريد يك دفاع مطمئن مهمترين وظيفه بايرنى ها در فصل نقل و انتقالاته. دانته و به خصوص ورتونگن كلاس بالايى دارن و ميتونن چند سالى خط دفاع بايرنو بيمه كنن و در صورتى كه جذب بشن از نظر من ميتونن بهترين خريد فصل بايرن لقب بگيرن.
نظر سنجى دوم:
نميشه از الآن پيش بينى كرد ولى بنظرم بايرن پتانسيل رسيدن به فينالو داره. به هر حال بازيهاى رئال و بايرن هميشه خوب از آب در مياد اميدوارم در صورت صعود دو تيم به مرحله بعد، بازم شاهد يك بازى زيبا و تماشايى باشيم.

Fc Bayern München
03-24-2012, 13:42
بیشترین آراء نظرسنجی قبلی : صعود می کند

نظر سنجی سوم :

علت اصلی باخت بایرن برابر چلسی چه بود ؟

AmirUtd
06-07-2012, 15:19
به نظر من میتونه خستگی بازیکن ها باشه........

GOLL
06-07-2012, 15:48
مرسي بابت نظر سنجي :yes:
واقعا ميشه درباره اش بحث كرد...
همه درباره اين صحبت كردن كه چه طور چلسي بايرن رو برد

اما الان سوال اينكه چرا بايرن باخت؟
ظاهر قضيه بسته بازي كردن چلسي يا دفاع اتوبوسي چلسي بود كه واقعا بايرن رو در قفس قرار داد
بايرن با وجود بازيكن هاي كاملي كه داره و همچنين توان رقابتي كه فقط بين دو ليگ انگليس و آلمان وجود داره شرايط مساوي ايجاد ميشد !از لحاظ فزيكي

بايرنمونيخ دقيقا مثل بارسلونا با تاكتيك قبلي اومده بود:
تعريف از تاكتيك قبلي در نظر نگرفتن بسته شدن بازي توسط هافبكها و مدافعان چلسي!
و پيش بيني نكردن انچه ممكن از حين بازي باشه!بارسلونا هم همين طور حذف شد!

بازيكنهاي بايرن بيشتر به سمتي كه چلسي مي خواست هدايت ميشدن اگر بايرن موقع تصاحب توپ كاري ميكرد تا اين نظم به هم بخوره و بازي رو به راحتي ميبردن چون حداقل شوتهاشون نتيجه ميداد چند بار بلوكه شد؟دليلش فقط بسته بودن زوايا بود

بايد تاكتيكهايي در نظر گرفته ميشد تا راهايي به دروازه باز بشه هر دروازه باني هر چقدر خوب باشه باز هم فريب ميخوره
يا موقعيتهايي كه مولر از دست داد؟بايد خونسرديشونو حفظ ميكردن ....
بايرني ها اصلا انتظار گلزني چلسي نداشتند و ديگه نتونستن بازي خودشونو ارائه بدن دو نميه وقت اضافه ميتونست فرصت خوبي باشه اما گل بد موقع چلسي تير آخر رو زد

در كل بازيكنهاي بايرن اگه ميخاسن ميتونستن قهرمان بشن خيلي جاها موقعيت هاي خوبي داشتن شايد هم عملكرد چك مانع از رسيدن به گل بود
از طرفي بازي خوب پيتر چك:
بايد با فريب دروازه بان گل ميزدن!چك شوتها رو در هر فاصله اي ميگرفت ...
پنالتي كه آرين روبن از دست داد ميتونست همه چيز رو عوض كنه!

دليل باخت بايرن مونيخ رو نداشتن برنامه هايي براي ايجاد زاويه شوت بود

nobody11
06-07-2012, 20:00
نوير!
آره درست خونديد !
من واقعا واسه اين باخت متاسف شدم!
اينو قبلا هم گفتم!
بايرن نويرو گرفت تا خيالش از بابت دروازه راهت باشه ولي نوير به تنهايي باعث شد بايرن مونيخ جام حذفي رو از دست بده(با اون گل مفتضحي كه خورد)
تو فينالم تيم بايرن همه كار كرد ولي نتونست راه به جايي ببره و لغزش نوير باعث گلزني دروگبا شد!:-ang
اگه اون گلو نخورده بود بازي به وقت اضافه كشيده نميشد كه اون اتفاقات عجيب و غريب بيفته...:gijjj:

Fc Bayern München
06-15-2012, 13:22
نظر سنجی شماره چهار :

به نظرشما بایرن در فصل 2012/13 چند گانه کسب می کند ؟

Abdollah 202
07-29-2012, 15:18
به نظر من بایرن امسال فقط قهرمان لیگ المان میشه roz::

Fc Bayern München
08-14-2012, 03:16
سوال جدید :

بهترین نقل و انتقال بوندسلیگا ؟

فری مو طلا
10-05-2012, 11:41
خوب لواندوفسکی بازیکن خیلی خوبیه من خیلی قبولش دارم.
در مورد لیگ قهرمانان هم باید بگم بایرن گزینه ی اصلی قهرمانیه ایشالا مثل پارسال هم رئالو میبره هم خیلی تیمای دیگه
حتی اگه رونالدو در اوج آمادگیش باشه تا نویر هست نباید غمی داشته باشیم زنده باد بایرن مونیخ

Fc Bayern München
10-29-2012, 01:46
خوب لواندوفسکی بازیکن خیلی خوبیه من خیلی قبولش دارم.
در مورد لیگ قهرمانان هم باید بگم بایرن گزینه ی اصلی قهرمانیه ایشالا مثل پارسال هم رئالو میبره هم خیلی تیمای دیگه
حتی اگه رونالدو در اوج آمادگیش باشه تا نویر هست نباید غمی داشته باشیم زنده باد بایرن مونیخ

دوست عزیز سوال اینه :

بهترین نقل و انتقال بوندسلیگا ؟ eterza::-:chakoshi:

iniseta
06-11-2013, 17:52
ماركو ريوس از گلادباخ به دورتموند
ماريو گوتزه از دورتموند به بايرن :evaa:

edin
06-12-2013, 00:14
من که فک می کنم ماریو گوتزه...........

Fc Bayern München
06-13-2013, 01:50
........... ماریو گوتزه ...........
...........

NOiSY BoY 92
06-14-2013, 11:03
ماریو گوتزه...........

Fc Bayern München
09-04-2013, 17:41
خب میرسیم سوال بعد
عملکرد گواردیولا را تا الان چطور ارزیابی میکنید ؟

INDECENT
09-05-2013, 12:04
خب میرسیم سوال بعد
عملکرد گواردیولا را تا الان چطور ارزیابی میکنید ؟

شک ندارم که سوپر کاپ اروپا تنها جامی هست که این مردک با بایرن مونیخ امسال بدست میاره , گواردیوالا با این چینش بازیکنا و این تاکتیک مزخرف بایرن رو به #!% میده .

همین که تو سوپر کاپ اروپا فیلیپ لام رو اورد گذاشت وسط میدون نشون میده چقدر این بشر از مخ آزاده .

1 بازی تو سوپر کاپ آلمان , 4 بازی تو لیگ و بازی تو سوپر کاپ اروپا کاملا مشخص میکنه که این مربی باعث پسرفت شدید بایرن شده .

Fc Bayern München
12-07-2014, 21:35
نظر سنجی بعدی ....

از 20 نمره به خرید های بایرن ( رینا ، آلونسو ، لوا ) چند می دید ؟؟؟

خودم به رینا 0 میدم به آلونسو 16 به لواندوفسکی هم 18 .......:whistle3:

خیلی هم منصافانه !

am!n
12-07-2014, 23:16
من به رینا 2 به الونسو 20 و لواندوفسکی 19

Fc Bayern München
01-31-2015, 23:01
نظر سنجی بعدی ....

علت باخت بد بایرن به وولفسبورگ چیست ؟؟؟

نظر خودم :

ناهماهنگی مدافعان و نویر
تعویض های متعدد و اشتباه پپ گواردیولا

am!n
02-01-2015, 13:12
البته به نظر من ضعف بایرن این بود که موقع حمله هاش کاملا دفاع رو خالی می گزاشت و اونا هم با یه پاس تو عمق کار رو تموم می کردند دانته هم واقعا تو دفاع ضعیف کار کرد البته درخشش بنانی دروازبان سوییسی ولفسبورگ خیلی در گل نزدن بایرن تاثیر داشت

aliexpress
02-01-2015, 14:09
تنها دلیلش جلو کشیدن بیش از حد خط دفاع بایرن موقع حملاتشونه، دیدیم که تو ضد حملات چقد راحت با یه پاس تو عمق جا میموندن !

البته از بازی فوق العاده کوین دی بروین love:: هم نباید غافل شد !

Fc Bayern München
02-01-2015, 15:08
درخشش بنانی دروازبان سوییسی لورکوزن خیلی در گل نزدن بایرن تاثیر داشت

امین جان داریم در مورد بازی بایرن-وولفسبورگ صحبت میکنیم نه بازی لورکوزن-بایرن ....:sad:

am!n
02-01-2015, 19:46
امین جان داریم در مورد بازی بایرن-وولفسبورگ صحبت میکنیم نه بازی لورکوزن-بایرن ....:sad:

واقعا ببخشید اسماشون شبیه هم بود اشتباه کردم :aaaa:الان درستش می کنم

Fc Bayern München
02-01-2015, 20:09
واقعا ببخشید اسماشون شبیه هم بود اشتباه کردم :aaaa:الان درستش می کنم

اشکال نداره ... پیش میاد دیگه ................ برای من صد بار از این اشتباها پیش اومده !!!

سروش مادریدیسمو
02-01-2015, 20:13
ببخششید محمد حسین جان من رئالی هستم تو نظر سنجی شما شرکت میکنم ولی به نظر من گواردیولا داره یه اشتباهی میکنه و فکر کرده اونجا هم مثل لالیگا میتونه با بازیکن های اسپانیایی و امریکای لاتینی نتیجه بگیره در صورتی که بازیکنان اسپانیایی زیاد به سبک فوتبال آلمان نمیخوردن ژابی آلونسو هم زیاد عملکردش خوب نبود و تو اون باختتون مقابل سیتی هم که ژابی به تمام معنا روی هر سه گل مقصر بود. باید سعی کنه بیشتر روی جوانان آلمانی سرمایه گزاری کنه این پپ نه روی جوانان اسپانیایی . همچنین سبک تیکی تاکا تنها نقطه ضعفی که داره روی ضد حملات بسیار بسیار شکننده هست همونطوری که بارسای گواردیولا این مشکلو داشت بایرن هم این مشکل رو داره اگه تیمی فضا ها رو ببنده و به ضد حمله رو بیاره این سبک عملا به طور کامل ناکارآمد میشه . همچنین روی ضربات ایسگاهی هم بسیار ضعیف عمل میکند تیم های گواردیولا و گل دوم هم روی ضربه ایسگاهی بود و پارسال رئال بایرن رو با ضربات ایسگاهی نابود کرد

Fc Bayern München
02-01-2015, 20:25
ببخششید محمد حسین جان من رئالی هستم تو نظر سنجی شما شرکت میکنم ولی به نظر من گواردیولا داره یه اشتباهی میکنه و فکر کرده اونجا هم مثل لالیگا میتونه با بازیکن های اسپانیایی و امریکای لاتینی نتیجه بگیره در صورتی که بازیکنان اسپانیایی زیاد به سبک فوتبال آلمان نمیخوردن ژابی آلونسو هم زیاد عملکردش خوب نبود و تو اون باختتون مقابل سیتی هم که ژابی به تمام معنا روی هر سه گل مقصر بود. باید سعی کنه بیشتر روی جوانان آلمانی سرمایه گزاری کنه این پپ نه روی جوانان اسپانیایی . همچنین سبک تیکی تاکا تنها نقطه ضعفی که داره روی ضد حملات بسیار بسیار شکننده هست همونطوری که بارسای گواردیولا این مشکلو داشت بایرن هم این مشکل رو داره اگه تیمی فضا ها رو ببنده و به ضد حمله رو بیاره این سبک عملا به طور کامل ناکارآمد میشه

سروش جان انجمن تخصصی فوتبال دربی یه انجمنه برای بححث و تبادل نظر فوتبال دیگه فرقی نمیکنه رئالی باشی یا بارسایی یا بایرنی ...

در مورد نظرت هم من کاملا با تو موافقم .... دوره ی یوپ هاینکس که بود لوییز گوستاوو و باستی و خاوی مارتینز وسط بازی میکردند

اولین اشتباه پپ فروش گوستاوو به ولفسبورگ بود چند روز بعدش هم خاوی مارتینز مصدوم شد و بایرن هم دیگه کسی رو برای پست مهم هافبک دفاعی نداشت

پپ هم فکر کرد که با خریدن تیاگوی بارسا میتونه جای خالی لوییز گوستاوو رو پر کنه ولی این طوری نبود و وقتی هم که تیاگو مصدوم شد به فکر یه هافیک دفاعی جدید افتاد

من نمیگم ژابی الونسو بد بازی میکنه ولی کیفیت بازیش تو پست هافبک تهاجمی توی تیمی مثل بایرن و با وجود سن بالاش معلومه که توی بازی هایی حتی مثل این بازی با وولفسبورگ کم میاره و میبازه

دومین حرکت اشتباه پپ این بود که ماریو مانزوکیچ که انقدر خوب بازی میکرد رو فروخت به اتلتیکو و لواندوفسکی رو خرید .. لواندوفسکی هم اگه رویس نباشه به هیچ دردی نمیخوره !

همین اشتباهات باعث میشه که از تیم ضعیفی مثل وولفسبورگ که اصلا تو لیگ قهرمانان حضور نداره 4 تا گل بخوره !!:aaaa::ajibeee:

سروش مادریدیسمو
02-01-2015, 21:59
پپ دید آنچلوتی کروس رو هافبک دفاعی کرده فکر کرد میتونه ژابی رو هافبک هجومی کنه !!!!! هههههههههه شوخی کردم

icon
02-01-2015, 22:17
یک همچین نتیجه ای برای تیم های بزرگ یک به صده. شاید هر صد بازی یه بار واسه بایرن همچین نتیجه ای پیش بیاد. به نظر من اصلا اشکالی هم نداره چون باعث میشه دنبال نقطه ضعف های تیم بگردن که جلوی تیمای بزرگ نتایج فجیعی نگیرن. من داشتم نگاه میکردم پستارو دیدم ژابی رو برده هافبک نفوذی. تنها عاملش میتونه اجبار باشه . چون چاره ی دیگه ای نداشته. یک مربی باید تمام جوانب رو موقع خرید و فروش در نظر بگیره.
در جواب بعضیا که میگن گواردیولا به درد بایرن نمیخوره باس بگم سبک گواردیولا بیشتر به تیم هایی مثل المان میخوره و تیم ملی المان که اسکلت و چارچوبش رو بایرن تشکیل میده به خاطر هماهنگی این بازیکنا تو اجرای تیکی تاکا بوده که اینقدر موفق شده. شاید خیلیا تنها عامل فنی قهرمانی المانو یواخیم لو بدونن ولی من گواردیولا رو هم عاملی مهم تو قهرمانی المان میدونم. همونطور که عامل اصلی قهرمانی اسپانیا 2008 و 2010 و 2012 هم گواردیولا هست.
درسته که من رئالیم و از گواردیولا خاطره ی خوبی ندارم ولی منطقی هستم و از نظر فنی گواردیولا رو قبول دارم.
البته شاید بخوایم بازم به ریشه های پایین تر عوامل قهرمانی المان و اسپانیا بریم میتونیم عاملی به نام ارسنال رو هم اضافه کنیم.
شب خوش

Fc Bayern München
02-01-2015, 22:41
یک همچین نتیجه ای برای تیم های بزرگ یک به صده. شاید هر صد بازی یه بار واسه بایرن همچین نتیجه ای پیش بیاد. به نظر من اصلا اشکالی هم نداره چون باعث میشه دنبال نقطه ضعف های تیم بگردن که جلوی تیمای بزرگ نتایج فجیعی نگیرن. من داشتم نگاه میکردم پستارو دیدم ژابی رو برده هافبک نفوذی. تنها عاملش میتونه اجبار باشه . چون چاره ی دیگه ای نداشته. یک مربی باید تمام جوانب رو موقع خرید و فروش در نظر بگیره.
در جواب بعضیا که میگن گواردیولا به درد بایرن نمیخوره باس بگم سبک گواردیولا بیشتر به تیم هایی مثل المان میخوره و تیم ملی المان که اسکلت و چارچوبش رو بایرن تشکیل میده به خاطر هماهنگی این بازیکنا تو اجرای تیکی تاکا بوده که اینقدر موفق شده. شاید خیلیا تنها عامل فنی قهرمانی المانو یواخیم لو بدونن ولی من گواردیولا رو هم عاملی مهم تو قهرمانی المان میدونم. همونطور که عامل اصلی قهرمانی اسپانیا 2008 و 2010 و 2012 هم گواردیولا هست.
درسته که من رئالیم و از گواردیولا خاطره ی خوبی ندارم ولی منطقی هستم و از نظر فنی گواردیولا رو قبول دارم.
البته شاید بخوایم بازم به ریشه های پایین تر عوامل قهرمانی المان و اسپانیا بریم میتونیم عاملی به نام ارسنال رو هم اضافه کنیم.
شب خوش

محمد جان درسته پپ توی قهرمانی های 2010 اسپانیا و چند سال لیگ قهرمانان توی بارسا نقش داشته ولی توی بایرن نمیتونه خوب کار کنه ...

توی بارسا تیکی تاکا رو عالی انجام میداد ولی بایرن کسایی مثل اینیستا و ژاوی رو با پاس های پشت سر هم نداره ..

تنها روش موفقیت آمیز برای بایرن همون روشی بود که یوپ هاینکس کبیر باش سه گانه گرفت .

بایرن مثل بارسا نیست که همیشه بازی تیمی اش جواب بده .

بایرن نه ژاوی و اینیستا رو داره و نه یه تموم کننده ی عالی و فوق العاده ای مثل مسی رو ...

دلیل اینکه تیکی تاکا توی بایرن جواب نمیده هم همینه .entezar::

icon
02-02-2015, 02:06
محمد جان درسته پپ توی قهرمانی های 2010 اسپانیا و چند سال لیگ قهرمانان توی بارسا نقش داشته ولی توی بایرن نمیتونه خوب کار کنه ...

توی بارسا تیکی تاکا رو عالی انجام میداد ولی بایرن کسایی مثل اینیستا و ژاوی رو با پاس های پشت سر هم نداره ..

تنها روش موفقیت آمیز برای بایرن همون روشی بود که یوپ هاینکس کبیر باش سه گانه گرفت .

بایرن مثل بارسا نیست که همیشه بازی تیمی اش جواب بده .

بایرن نه ژاوی و اینیستا رو داره و نه یه تموم کننده ی عالی و فوق العاده ای مثل مسی رو ...

دلیل اینکه تیکی تاکا توی بایرن جواب نمیده هم همینه .entezar::

البته چون شما بایرنی هستین و بیشتر از من پیگیر بازیاش هستین اطلاعاتتونم از من بیشتره. شایدم واقعا تیکی تاکا کمتر جور در بیاد با بازیکنای بایرن. شاید وجود روبن و ریبری این ذهنیت رو بوجود میاره که این دو نفره نقش اصلی موقعیت سازی و گلزنی رو دارن و بقیه از نظر هجومی کم کار ترن. در هر صورت اینو که قبولی داری که میانه ی زمین بایرن و المان مثل هم هست و هماهنگی بین این بازیکنا هم تو رده ی ملی و هم باشگاهی واسشون جام اورده.
شایعه شده که بایرن کوین دی بروینه رو میخواد. فک نکنم البته حقیقت داشته باشه. شایدم داره

42d3e78f26a4b20d412==