PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : |☼| کلوپ هواداران لاله های نارنجی |☼|

feri71
01-25-2012, 22:14
به نام خدا

در این تاپیک میتونید درمورد تیم ملی هلند بحث کنید. هرگونه اخبار رو هم در تاپیک مربوط به خودش بذارید.

faramarz@
02-22-2012, 17:47
من عاشق تیم ملی هلند هستم

UNCO
04-29-2012, 11:40
چرا تیم هلند اینقدر پیر شده ؟

UNCO
05-15-2012, 10:03
امیدوارم این بار هلند فینال رو بهتر برگزار کنه . . .

Mohammad
05-28-2012, 19:18
خوب دیگه تو این تاپیک اولین تورنومتی که قراره هلند توش بازی کنه یورو 2012 هست و امیدوارم که مثل همیشه با درخشش بتونه یه بار دیگه قدرتشو به رخ حریفاش بکشه ـ الان تقریبا 12 روز داریم تا اغاز این مسابقات و وقت زیادی باقی نمونده هلند تو این مدت 2 بازی مقدماتی انجام داده که هردوشو با شکست خارج شده یکی از بایرن 3-2 و از بلغارستان 2-1 ولی مثل همیشه میگم بازیهای دوستانه هیچوقت تضمینی نیست برای اینکه تیم تو تورنومنت هم با همون شکل و شمایل بازی کنه و طبیعتا هلند برای این مسابقات برنامه اساسی داره الان لیست بازیکنای دعوت شده به تیم رو که دیدم برعکس پست بالایی که دوستمون میگه تیم پیرهست اتفاقا باید بگم که فن مارویک اینبار بیشتر از بازیکنهای جوان استفاده خواهد کرد ــ شاید خداحافظی ون برونکهست . ون بومل و چندتا دیگه از بازیکنهای طلایی سابق هلند فضا رو برای جوانسازی تیم فن ماریک مهیاتر کرده هرچند که من اعتقاد دارم هلند تو جام جهانی هم تیم جوان رو رونه این مسابقات کرد و حتی یورو 4 سال پیش ــ به هرحال بودن بازیکن جوان هم مفیده هم مضر ـ شاید مفیدترین کار یک بازیکن جوان و تازه به تیم دعوت شده اون انگیزه بالایی که داره و نشون دادن خودش تو چنین تورنومنت مهمی باشه ولی خوب یه معایبی هم که از یه بازیکن جوان مثل همیشه انتظار میره بی تجربگیشه که میتونه تاثی گذار باشه ـ ولی به هرحال در حال حاظر هلند زیاد هم بازیکن تازه به دوران رسیده نداره . ون پرسی . کوئیت . بابل . ون در ویل . استکلنبرک و ... اینا همه میتونن برای هلند یک شاه مهره به حساب بیان که امیدوارم با درخششون تو یورو قهرمانی رو برای نارنجی پوشان به همراه بیارن .. مرحله گروهی برای من خیلی اهمیت داره ــ بودن هلند تو گروهی که آلمان و پرتغال باشن میتونه خیلی جذاب باشه ــ حتما میدونید آلمان و پرتغال همیشه یکی از رقبای همیشگی هلند تو هر تورنومنتی بودن و من خیلی خوشحالم که بالاخره به پرتغال رسیدیم ــ از سال 2006 که هلند از ررتغال باخت ( همون بازی ای که هلند 4 تا اخراجی داد) همیشه انتظار انتقام گرفتن از این تو بودم و بالاخره خدارو شکر که با هم هم گروه شدیم . آلمان هم که همیشه برای من یک دشمن به حساب اومده و میاد و همیشه کنیه از این تیم و اسپانیا رو فراموش نمیکنم ـــ امیدوارم که یه بار دیگه امسال سال نارنجی پوشا باشه ــ به امید قهرمانی هلند همیشه قهرمان roz::
از کاربرای عزیز سایت دربی هم تقاضا دارم که بیان و در مورد تیم محبوبمون تو این تاپیک تبادل نظر کنیم :flowerysmile:

UNCO
05-29-2012, 08:54
دوست عزیز ميانگين سني بازيكنان تيم ملي هلند در جام جهانی، 28 سال و 342 روز بود. و آن‌ها پيرترين تيم ملي فوتبال هلند در يك جام جهاني از سال 1978 تاكنون بودند !!!

Mohammad
06-04-2012, 19:31
باتوجه به اینکه بازی اخر هلند میخوره با پرتغال پس چه بهتره که تو همون بازی با دانمارک و المان کارو تموم کنیم چون کلا پرتغال تیم غیرقابل پیش بینی هست ــ میاد از مقدونیه 2.3 تا میخوره بعد میره اسپانیا رو 4 تا میزنه البته پرتغال این روزا حالو روز خوشی نداره ولی هلند باید آلمانو ببره چون از چند لحاظ حداقل برای من یکی اهمیت داره یکی برای انتقام از آلمان که همیشه لحظه شماری میکردم برای بازی با این تیم و یکی دیگه هم 3 امتیاز ارزشمندی که بدون شک هلندو راهی دور بعد میکنه ــ الان بازیکنای خوبی تو تیم هستن . تو خط حمله میتونم بگم که مشکلی خاصی نداریم با بودن مهاجم های آماده ای مثل . فن پرسی . هونتلار فکر نکنم برامون مشکلی پیش بیاد تو خط هافبک هم با وجود اسنایدر . ون بومل . فن در فارت و ون در ویل فکر نکنم مشکلی برامون به وجود بیاد فقط من مشکل اصلی هلندو ناهماهنگی بازیکنا تو خط دفاعیش میدونم که امیدوام تو این چند بازی دوستانه ای که انجام داده حل کنه ــ به هرحال یورو 4 روز دیگه شروع میشه و اولین بازی خیلی تو روند نتیجه گیری تیم تاثیر داره و امیدوارم دانمارکو با اقتدار ببریم و در کل سربلند از این تورنومنت بزرگ بیرون بیایم roz::

Mohammad
06-15-2012, 16:21
عکس روز : ستاره های سوخته جام چهاردهم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

saeid_8992
06-15-2012, 17:00
درسته خیلی سخته ولی به نظرم هلند هنوز شانس داره بره مرحله بعد از اونجا که آلمان هنوز صعودش قطعی نشده میاد برای برد دانمارک و در صورت پیروزی هلند با یک گلم میتونه صعود کنه

پویامهربون
06-16-2012, 09:00
باید پرتغال رو ببریم 2.0
المان هم باید دانمارک رو2.0 یا 3.0 ببره

محمدفرزاد
06-16-2012, 09:31
چه بحثی چه صحبتی بابا ابرومون رفت حداقل پرتغال وببریم شاید یه کم احادیه حیثیت بکنیم

Fc Bayern München
06-16-2012, 12:23
چه بحثی چه صحبتی بابا ابرومون رفت حداقل پرتغال وببریم شاید یه کم احادیه حیثیت بکنیم

اگه 2-0 پرتغالو ببریم و آلماناز دانمارک ببره صعود می کنیم ............ :flowerysmile:

Mohammad
06-16-2012, 12:59
من که چشم از این تیم اب نمیخوره اونم با این وضع به وجود اومده که امروز شنیدم که دی یونگ با مارویک تو رخکن دعواشون شده ـ ( کلا جو تیم جو خوبی نیست ) به نظرم این جامو بی خیال بشیم بهتره و باید از همین حالا به فکر جام جهانی باشیم . / چون صعودم که بکنیم شاید به وضه فجیع تری حذف بشیم . فقط میتونم تاسف بخورم . این تیم با این همه تاریخچه و عظمتش به 2 تیمی باخت که شاید اونا فوتبالشونو مدیون فوتبال هلند باشن ـ بازیکنایی که الان تو هلند هستن اکثرا بازیکنای کلیدی تیم های باشگاهیشون محصوب میشن و شاید ژرمن ها باید رسیدن تیمشون به فینالو مدیون روبن باشن یا حتی ارسنال که نیمدونم اگه این فصل رابین رو نداشت الان کجای جدول بود یا هونتلار با شالکه و سایر بازیکنایی که شاید ارزشونو در تیم ون مارویک از دست دادن ــ از همون بازی اول میشد حس کرد حداقل برای من که اینطور بود که این هلند تو این جام . جام بگیر نیست و بعد از گلی که از دانمارکی ها خوردیم دیگه تقریبا هلندو حذف شده میدیم ـ چون صلا تو اون بازی ثباتی برای گلزنی به دانمارکی ها نداشتیم و شاید اگه این ستاره ها رو هم نداشتیم باخت سنگینتری میخوردیم ـ باخت به المانم که دیگه اوج فاجعه بود ـ بازی با پرتغالم که تیر خلاصه لاله هاست من بازم میگم تیمی که منتظر اما و اگر هاست همون صعود نکنه بهتره و بهتره که از همین الان مسئولین فوتبال هلند به فکر ریشه یابی مشکلاتشون باشن

omidehsani17
06-16-2012, 14:18
بیشترین مشکل هلند این بود که بازیکناش هماهنگی و صمیمیت لازم رو نداشتن و خط دفاعشون هم جالب نبود اکثر بازیکنای هلند بازیکنای بزرگی هستن مثه روبن و هونتلار و فن پرسی و اسنایدر و ....

اما .......

Mohammad
06-16-2012, 14:27
بیشترین مشکل هلند این بود که بازیکناش هماهنگی و صمیمیت لازم رو نداشتن و خط دفاعشون هم جالب نبود اکثر بازیکنای هلند بازیکنای بزرگی هستن مثه روبن و هونتلار و فن پرسی و اسنایدر و ....

اما .......

داداش تمامی مشکلات به خاطر ون مارویکه . اخه تو فکرشو کن تیمی 4 بازیکن بزرگ تو خط حملش داره (هونتلار . ون پرسی . ون در فارت .روبن) بیاد تک فورارده بازی کنه ؟ همین باعث میشه که اون بازیکن بگه چرا منو تو اون پست راه ندادی اون بگه چرا منو راه ندادی ؟ خو اخه تو بگو چرا 4 تا فوروارد دعوت میکنی که بعد تک فروارده بازی کنی ؟ اصلا مارویکو سییستم بازیشو قبوول ندارم و بدرد هلند نمیخوره ! هلند جای ترسوها نیست ـ به نظرم ون باستن باید برگرده

اینم ترکیب پیشنهادی من برای بازی با پرتغال :

GOLL
06-17-2012, 23:11
فقط يا برد 2-0 پرتغال تيم صعود ميكنه
يونان كه تو لحظات آخر رفت بالا شايد هلند هم تونست البته با سيستم هاي بازي ها قبل نتيجه گرفتن يه چيزي در حده غيره ممنكه
رابين اگر شوتهاش رو دقيق بزنه خيلي به تيم كمك كرده درسته سيستم داغونه اما شايد بشه به حركات انفرادي مهاجم هامون اميد داشته باشيم :gerye:
حذف شدن روسيه عجيب بود اگه هلند هم حذف بشه تعجب نميكنم آرشاوين عالي بود %حيفش..

اينو ببينيد:

ترکیب هلند در بازی با پرتغال تغییر می‌کند

يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۰۰

منابع رسانه‌ای هلند از قول سرمربی تیم ملی این کشور از تغییراتی در ترکیب نارنجی‌پوشان در بازی فردا شب (یکشنبه) مقابل پرتغال خبردادند.

به گزارش افکار نیوز، فارس به نقل از روزنامه آلگمن‌داگبلاد، برت فان مارویک روز گذشته پس از انجام آخرین تمرین تیمش اظهار داشت: مقابل دانمارک و آلمان در یورو ۲۰۱۲ دو بار باختیم. به همین دلیل قصد دارم برای بازی با پرتغال تغییراتی در ترکیب اولیه ایجاد کنیم.

براساس این اظهارات منابع رسانه‌ای پیش‌بینی می‌کنند این تیم در خط میانی و حمله جابجایی‌ بازیکن داشته باشد. از این رو احتمال داده می‌شود یان کلاس هونتلار از ابتدا در خط آتش جای گیرد. ازطرفی نیجل دیونگ جانشین مارک فان بومل شده تا خط میانی شکل هجومی‌تری در این بازی مهم بگیرد.

تیم هلند در شرایطی که اکنون بدون امتیاز در قعر جدول گروه دوم حضور دارد، برای تحقق بخت اندک صعود خود به دور حذفی، ابتدا نیازمند کمک ژرمن‌ها برای شکست دانمارک است و در گام بعدی خود باید با اختلاف بیش از دو گل پرتغال را شکست داده تا بلکه به عنوان سهمیه دوم گروه صعود کند.

omid.b
06-18-2012, 00:35
هلند بازی رو خوب شروع کرد وگلم زد اما حملات پرتقال نتیجه داد و همه چیز مساوی شد.
بعد از گلی که هلند خورد ناهماهنگ بازی میکنن و من فکر میکنم باید با جام خدا حافظی کنه
وحیف .....

GOLL
06-18-2012, 01:22
حذف هلند يه طرف فردوسي پور و تيكه هاش يه طرف ديگه...
كاش از بازي اول فن درفارت فيكس بود..
كاش به رابين اجازه داده ميشد بازيه خودشو داشته باشه..
حيفه هلند لاله هاي نارنجي واقعا پرپر شد هيچكدوم از بازيكنها نتونستن خودشون باشن به خاطر
يه مربي كه انگار بازيكنهاش از يه سياره ديگه اومدن و بازيشون رو نميشناسه!!
هلند ،هلند نبود فقط لباسهاشون رنگ هميشگي داشت....وبس

Mohammad
06-18-2012, 01:37
همونطور که پیش بینی میکردم هلند . پرتغال ببر نبود ــ البته المانیا و پرتغالیا زیادم نباید به خودشون ببالن چون تیمی رو بردن که شاید 10 درصد هلند 2 سال پیش آفریقای جنوبی هم نبودن ـ همون بازی اول مقابل دانمارک میشد دودستگی و بینظمی تو تیم احساس کرد خلا یه فینیشینگ خوب هم تو تیم کاملا احساس میشد . این همه ستاره و 0 امتیاز سهم هلند از مرحله گروهی . البته شاید اگه انقدره که تو خط حمله و هافبکمون بازیکنون خوب داریم تو دفاعمون 50 درصدشو داشتیم الان اوضاع اینطوری نبود ـ از همه بدتر کارای مارویک دیوانه کننده بود تو بازی امشب با پرتغال بازم از همون سیستم تک فوروارده استفاده کرد و حاظر نشد سیستمشو تغییر بده و جالبه که ون پرسی رو جایی بازی میداد که اصلا پست تخصصیش نبود ـ البته درسته ما یورو 12 رو از دست دادیم ولی فوتبالمونو نه و از همین الان باید به فکر 2 سال دیگه باشیم تا تو جام جهانی نمایش قابل قبولی داشته باشیم ـ یورو هم برای من یکی تقریبا تموم شد و قول دادم که دیگه شاید تا فینال بازی نبینم . البته برای انگلیس هم ارزوی موفقیت میکنم هرچند که چشمم از این هم اب نمیخوره ـ و این بود یورو 2012 که شاید بیشتر از هرچیز بازی کردن و انتقام گرفتن از پرتغال و المانی که شاید نزدیک 6.7 سال حسرتشو میکشیدم برام مهم بود . و اخرش اینطوری تموم شد ولی یه ضرب المثلی هست که میگه ماه همیشه پشت ابر نمیمونه و نوبت به ما هم میرسه

سدانی ها
06-18-2012, 15:55
هلند ناکام ترین تیم یورو

چه سال بدی بود بد
انشالله تو 2014 برزیل قهرمان جهان بشیم

حذف افتضاحی بود

omid.b
06-18-2012, 17:37
هلند این چند سال نتایجش عجیب بوده یه دوره تا فینال میره دوره بعد خیلی زود خدا حافظی میکنه
اگه بخوایم این فرمولو باور کنیم احتمالا تو جام جهانی هلند باید توچهار تیم اول باشه
هرچند که نمیشه از الان پیش بینی کرد ولی اعتقاد دارم جام بعدی هلندی منسجم تر خواهیم دید

champion of europe
11-19-2012, 20:21
just holland
just robben and van persia

42d3e78f26a4b20d412==