PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود 10 گل برتر تاریخ الکلاسیکو (( اختصاصی سایت دربی ))

Zid@ne
01-25-2012, 19:21
10 گل برتر تاریخ الکلاسیکو (( اختصاصی سایت دربی ))

Derby.ir_Top 10 Goals In El Classico (HD)_By_Rezadel

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

:ohum: 10 گل برتر را از اینجا دانلود کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links]):ohum:

10 گل برتر تاریخ الکلاسیکو (( اختصاصی سایت دربی ))

گل اول – تیری هانری (( بارسلونا ))
اولین گل زیبای الکلاسیکو را تیری آنری با استفاده ازپاس فوق العاه مسی به زیبایی هرچه تمامتر وارد دروازه ایکر کاسیاس کرد. این الکلاسیکو که درسال 2009 برگذار شد و در نهایت با نتیجه ی 6 بر 2 به سود آبی اناری ها به پایان رسید.
گل دوم – مایکل اوون (( رئال مادرید ))
دومین گل زیبای الکلاسیکو را مایکل اوون از روی پاس ارسالی زیبای دیوید بکهام وارد دروازه ویکتور والدس کرد . این الکلاسیکو که در سال 2004 برگذار شد درنهایت با نتیجه 4 بر 2 به سود رئال مادرید به پایان رسید.
گل سوم – زین الدین زیدان (( رئال مادرید ))
سومین گل زیبای الکلاسیکو را نابغه فرانسوی زین الدین زیدان با استفاده از سانتر زیبای رونالدوی برزیلی با یک ضربه سر شیرجه ای به زیبایی هرچه تمامتر وارد دروازه ویکتور والدس کرد . این الکلاسیکو هم مانند گل دوم (( مایکل اوون )) درسال 2004 برگذار شد.
گل چهارم – ریوالدو (( بارسلونا ))
چهارمین گل زیبای الکلاسیکو را بازیکن باتکنیک و خلاق سابق کاتالونیا ریوالدو با یک شوت سرکش بسیار زیبا وارد دروازه سزارسانچس کرد . این الکلاسیکو در سال 2000 برگذار شد .
گل پنجم – رائول گونزالس (( رئال مادرید ))
پنجمین گل زیبای الکلاسیکو را رائول گنزالس (( کاپیتان محبوب و سابق کهکشانی ها )) با یک ضربه سر فوق العاده از روی پاس ارسالی سرخیو راموس به ثمر رسید . این گل مربوط به الکلاسیکو سال 2006 میشود که درنهایت بازی 3 بر 3 مساوی شد.
گل ششم – لوئیس فیگو (( رئال مادرید ))
ششمین گل زیبای الکلاسیکو را لوئیس فیکو ستاره پرتغالی سابق کهکشانی ها با همکاری رائول و زیدان وارد دروازه روبرتو بونانو کرد . این گل درسال 2001 به ثمر رسید.
گل هفتم – رونالدینو (( بارسلونا ))
هفتمین گل برتر الکلاسیکو را ستاره محبوب برزیلی ها رونالدینیو به ثمر رساند . این گل را نابغه برزیلی از روی ضربه ایستگاهی وارد دروازه ایکرکاسیاس کرد و کاسیاس چاره ای جز نگاه کردن توپ نداشت . این الکلاسیکو مربوط به سال 2004 میباشد که در نهایت بازی به سود رئال به پایان رسید.
گل هشتم – ژاوی هرناندس (( بارسلونا ))
هشتمین گل زیبای الکلاسیکو را ژاوی هرناندس به صورت یک چیپ فوق العاده زیبا از روی پاس تکرار ناشدنی رونالدینیو وارد دروازه کاسیاس کرد.این الکلاسیکو در سال 2004 برگذار شد.
گل نهم – روبرتو کارلوس (( رئال مادرید ))
نهمین و زیباترین گل این کلیپ را روبرتو کارلوس مدافع اسبق رئال از روی یک ضربه ایستگاهی مهار نشدنی از فاصله بسیار دور وارد دروازه روبرتو بونانو کرد . این الکلاسیکو هم درسال 2000 برگذار شد .
گل دهم – رونالدینیو (( بارسلونا ))
دهمین و آخرین گل زیبای الکلاسیکو را هم رونالدینیو با یک بغل پای فنی وارد دروازه رئال مادرید کرد . این الکلاسیکو در سال 2005 برگذارشد که بازی در نهایت با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.

گرد آوری ویدیو و مطالب و ترجمه : رضا دلفانی Rezadel ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
اختصاصی برای : Derby .ir

kdsm
01-25-2012, 19:31
سلام دستتون درد نکنه خیلی گل های قشنگی بود :ohum: ولی متعجبم چرا گل پارسال مسی در این لیست جایی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ajibeee: :fek konam:

Zid@ne
01-25-2012, 19:34
گل های زیبایی بودن، دست گلت درد نکنه ولی گل های زیبای مسی رو نذاشتی که حق هم داری! اون همه گل استثنایی رو چجوری توی یه مجموعه 10 تایی بذاری؟ :sooot:

مسی زیباترین هارو زده به رئال ولی این ویدئو قدیمیه...
ممنون داداش
داداش این گلها مربوط به ستاره های قدیمی میشه . ایشالا 10 گل برتر ستاره های جدید هم به زودی قرار میدیم .
موفق باشی

manamkaka
01-25-2012, 21:55
ممنون بابت کلیپ ولی آقا پس گلهای لیونل مسی رو چرا نذاشتی :fek konam:

Zid@ne
01-25-2012, 22:13
ممنون بابت کلیپ ولی آقا پس گلهای لیونل مسی رو چرا نذاشتی :fek konam:

دوست عزیز من که گفتم این کلیپ واسه بازیکنان قدیمیهentezar:: لطف کنید اول پستها رو کامل بخونید بعد درخواست بدید .ایشالا واسه بازیکنای جدید هم 10 گل برتر قرار میدیم .
موفق باشید............:flowerysmile:

fc-messi
02-20-2012, 21:08
ممنون. عالیه.بخشید می خواستم بدونم اگه مطالب رو با ذکر منبع و لینک منبع کپی کنیم مشکلی نداره؟

Zid@ne
02-20-2012, 22:20
ممنون. عالیه.بخشید می خواستم بدونم اگه مطالب رو با ذکر منبع و لینک منبع کپی کنیم مشکلی نداره؟
نه عزیز ! اگه منبع رو ذکر کنید مشکلی نداره .....
موفق باشید...roz::

mojtabadj88
03-03-2012, 13:42
عزیز لینک نمیزاری دان کنیم؟ ببینیم :)؟

Zid@ne
03-03-2012, 14:19
عزیز لینک نمیزاری دان کنیم؟ ببینیم :)؟
اگه دقت کنی میبینی که لینک رو قبلا گذاشتیم..........
زیر عکس لوگوهای دوتا تیم دقت کن...........
موفق باشی...........

beckham77
03-03-2012, 15:18
sallam azizam chera nemishe bazi az in clip ha ro download kard dar soorati ke ozve ham hastam

Mohammad
03-03-2012, 15:22
sallam azizam chera nemishe bazi az in clip ha ro download kard dar soorati ke ozve ham hastam

داداش مشکل از سایت سرور دهندست که فیل تره

ENRIQUE IGLESIAS
03-03-2012, 15:42
این که $$$$$ه اخه..$$$$$ چرا؟

Ali_tak
04-06-2012, 17:39
مخ آدمو کار نگیرید تو رو خداcrying::-اومدم خیرِ سرم 10 گل برتر اِل کلاسیکو رو دانلود کنم!اما همه چی بود اِلا گلها:-ang

moslem10038
04-13-2012, 11:12
ممنون عالی بوود....در باره ال کلاسیکو البته گلهای قشنگتری هم هست .. کمی قدیمی تر

Abdollah 202
04-13-2012, 11:29
آقا من همین الان دانلود کردم و دانلود شد

اما وقتی زدم که باز کنه و ببینم ارور داد !

مال شما هم اینجوریه ؟

Zid@ne
04-15-2012, 22:10
مخ آدمو کار نگیرید تو رو خداcrying::-اومدم خیرِ سرم 10 گل برتر اِل کلاسیکو رو دانلود کنم!اما همه چی بود اِلا گلها:-ang
دوست عزيز به خاطر اينه كه دقت نميكني !
برادر من اگه يكم دقت كني لينك دانلود رو زير لوگو هاي دو تيم تو همون پست گذاشتيم.......
موفق باشي...........

Zid@ne
04-15-2012, 22:15
آقا من همین الان دانلود کردم و دانلود شد

اما وقتی زدم که باز کنه و ببینم ارور داد !

مال شما هم اینجوریه ؟
نه عبدالله جان.........
بررسي كردم مشكلي نداشت :ohum:

وین
08-12-2012, 20:15
ازسایت دربی متشکرم لطفاکلیپ های جدیدوزیباتری بگذارید وگلهای برتریال2012راهم قراردهید

42d3e78f26a4b20d412==