PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مورینیو: روی کاغذ نوشتم "کریم" سمت راست برود

nogard
01-16-2012, 01:29
"کایخون" همیشه خوشحالم می‌کند
مورینیو: روی کاغذ نوشتم "کریم" سمت راست برود
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل رئال مایورکا گفت: روی کاغذ نوشتم کریم برود سمت راست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از آس اسپانیا، خوزه مورینیو در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل رئال مایورکا بر اصرار خبرنگاران بابت اشتباهات متعدد داور صحه گذاشت و گفت: این اشتباهات فقط به سود ما نبود و در روند کلی بازی این رئال مادرید بود که با سوت‌های بی‌مورد وی بازی اصلی خود را ارائه نمی‌کرد.
مورینیو ادامه داد: کایخون بازیکن مورد علاقه من است اما در برنامه تاکتیکی من هرگز در سطح یک بازیکن در ترکیب اصلی تیم نیست، او با درخشش خود همیشه مرا خوشحال می‌کند و از داشتن چنین بازیکن خوبی بسیار خوشحالم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کاغذی که به په‌په داده بود اظهار داشت: روی کاغذ نوشتم کریم برود سمت راست و کایخون به عنوان مهاجم اصلی بازی کند، تجربه نشان داده که این گونه بهتر است و گاهی پیغامم را با کاغذ منتقل می‌کنم. به عقیده من کریم می‌تواند در جناح راست بازی کند و کایخون بیشتر در نقش مهاجم اصلی ظاهر شود اما این به تاکتیک خاص هر بازی وابسته است.

42d3e78f26a4b20d412==